PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پروتئین وی 100% آپتیمم

shahi
‏۱۳۸۸-۰۲-۱۶‏, ۰۹:۰۷ بعد از ظهر
آپتیمم معرفی می کند:

پروتئین وی 100%

همراه با "هیدرو-وی" سریع العمل!

ایزوله پروتئین وی: مکملی سرشار از پروتئین!

http://www.ndh.ir/UserFiles/Image/861019/1.jpgپروتئین وی 100%، محصول آپتیمم، برنده جایزه های مکمل و پودر پروتئین سالهای 2005، 2006 و 2007 شده است. شرکت مکملهای آپتیمم، از بدو تاسیس، کیفیت مکملهای پروتئین وی (Whey) خود را ارتقاء داده است. اکنون، با معرفی نسل سوم پروتئین وی 100%، این کیفیت، باز هم افزایش یافته است: پروتئین وی 100%، با استاندارد طلایی.

همچون نمونه های پیشین، این قوطی وی 100%، حاوی ترکیب انحصاری و ویژه

ایزوله های پروتئین وی میکرو***** شده
ایزوله های پروتئین وی یونیزه
کنسانتره اولترا***** شده پروتئین وی
پپتیدهای هیدرو-وی وی هیدرولیزه

می باشد، تا پروتئین وی خالص را، بدون مواد نامطلوبی همچون چربی، چربیهای اشباع، کلسترول، لاکتوز و سایر هیدراتهای کربن، در اختیارتان بگذارد. کیفیت این مکمل، نسبت به نمونه های پیشین، بهتر شده است، زیرا:

ایزوله های پروتئین وی (خالصترین و گرانترین منبع موجود پروتئین وی) بیشتری دارد.
نسبت پروتئین بیشتری دارد و از این نظر، پیشرو پودرهای پروتئین است. این مکمل، اکنون با 24 گرم پروتئین در هر اونس (حدود 30 گرم)، تقریبا 79% پروتئین دارد.
با افزودن مقدار بیشتری هیدرو-وی هیدرولیزه و پپتیدهایی با وزن مولکولی کمتر، سرعت عمل این مکمل در بدن، باز هم افزایش یافته است.
وجود آنزیمهای گوارشی لاکتاز و آمینوژن، عاملی دیگر در افزایش جذب این مکمل و تناسب بیشتر با وضع جسمانی افراد ناسازگار با لاکتوز (قند شیر) شده است.
این مکمل، بگونه ای تولید شده است که به راحتی، با چند بار هم زدن، کاملا حل می شود.
با هر بار مصرف این مکمل، ریز-ذره های موثری با وزنهای مولکولی متفاوت، از قبیل آلفا-لاکتالبومین، گلیکوماکروپپتیدها، بتا-لاکتوگلوبولین، ایمونوگلوبولین جی (lgG)، لاکتوفرین، لاکتوپروکسیداز و انواع فاکتورهای رشد، در اختیار بدن گذاشته می شوند.
هر قاشق این مکمل، حاوی بیش از 4 گرم گلوتامین و پیش ماده های گلوتامین و همچنین 5 گرم اسید آمینه زنجیره باز (لیوسن، ایزولیوسین و والین) است.

پروتئین وی 100%، محصول شرکت آپتیمم نوتریشن، در قوطیهای 1 پوندی (حدود 450 گرم)، 2 پوندی، 5 پوندی و 10 پوندی، و با چندین طعم گوناگون، همچون کارامل، قهوه، پرتقال، سیب، موز، شکلات نعنایی، توت فرنگی، شیر شکلات، وانیل و ... عرضه می شود

سیاوش
‏۱۳۸۸-۰۴-۲۲‏, ۰۹:۴۹ قبل از ظهر
وقتی وی اپتیموم مصرف میکنیم احتیاجی به مصرف گلوتامین در کنارش هست؟چون خودش گلوتامین داره!

exploit
‏۱۳۸۸-۰۴-۲۲‏, ۰۴:۳۳ بعد از ظهر
دركنارش اگه خواستي ميتوني گلوتامين هم مصرف كني 3 تا 5 گرم قبل از خواب

سیاوش
‏۱۳۸۸-۰۴-۲۲‏, ۱۰:۵۶ بعد از ظهر
اگه قبل از خواب یه اسکوپ وی اپتیموم بخوریم باعث چاقی میشه؟

exploit
‏۱۳۸۸-۰۴-۲۳‏, ۰۱:۴۹ بعد از ظهر
بهتره صبح زور بلافاصله بعد از خواب یه اسکوپ وی اپتیموم مصرف كنيد و شبها قبل از خواب پروتئين كازئين مصرف كنيد كه در ميان پروتئين ها به علت داشتن خاصيت دير هضم بودن بهترين گزينه براي مصرفه

---
‏۱۳۸۸-۰۴-۲۳‏, ۰۶:۳۶ بعد از ظهر
البته براي قبل از خواب منم با نظر بالا كاملا موافقم . اما براي صبح كه بيدار ميشويد ميتونيد از كربوهيدرات بالا استفاده كنيد چون كاملا ذخاير گليكوژن بدن خالي شده و بدن براي داشتن انرژي به پر كردن آن نياز داره . البته اگر وضع ماليتون خوبه ميتونيد علاوه بر كربوهيدرات مصفي يك پيمانه وي اوپتيموم هم استفاده كنيد .
من خودم عاشق اين مكمل هستم .
:گل رز:

hagear
‏۱۳۸۸-۰۵-۲۰‏, ۰۵:۱۱ بعد از ظهر
راستی پروتئین (http://bodybuilder.ir/forum/showthread.php?p=7717#post7717) وی اصل از کجا باید گیر آورد؟

---
‏۱۳۸۸-۰۵-۲۰‏, ۰۵:۲۱ بعد از ظهر
راستی پروتئین (http://bodybuilder.ir/forum/showthread.php?p=7717#post7717) وی اصل از کجا باید گیر آورد؟

از هر كس كه بهش اعتماد داري ميتوني بخري ديگه . اگر خواستي من دارم . قيمت 2 كيلوييشم 78000 تومانه . :گل رز:

photon
‏۱۳۸۸-۰۵-۲۱‏, ۰۷:۵۹ بعد از ظهر
مرسی از بچه ها راستی این پروتئین اپتیمم که دوستان گفتند چند هست قیمتش؟

آقا تختی
‏۱۳۸۸-۰۵-۲۱‏, ۰۸:۰۷ بعد از ظهر
مرسی از بچه ها راستی این پروتئین اپتیمم که دوستان گفتند چند هست قیمتش؟
:متعجب:قیمتش رو همین پست بالاییته

بیت اله
‏۱۳۸۸-۰۶-۱۶‏, ۰۹:۲۰ قبل از ظهر
بهترین زمان مصرف وی بلافاصله بعداز تمرینه

---
‏۱۳۸۸-۰۶-۱۷‏, ۱۲:۲۸ قبل از ظهر

وي را نبايد توي يك وعده فقط استفاده كرد كه بگيم بهترين زمان مصرفش كي هست . وي حاقل بايد 3 نوبت در روز استفاده بشه .

H I R B O D
‏۱۳۸۸-۰۶-۱۷‏, ۱۱:۴۳ قبل از ظهر
یکی از وعده های موثر ، وعده بعد از تمرینه
قبل از خواب و وعده اول صبح نباید دست کم گرفته بشه

aikido
‏۱۳۸۸-۰۶-۲۴‏, ۰۳:۵۶ بعد از ظهر
من 10 پوندی اپتیمم خریدم 110 هزار تومن

و متاسفانه راضی نبودم ، طعم وانیل مزخرفی هم داشت

moonnight
‏۱۳۸۸-۰۶-۲۶‏, ۰۶:۴۴ بعد از ظهر
این وی اپتیمم وزن هم میده یا نه؟؟؟چون شنیدم که درصد کربوهیدراتش پایینه.....

Senior Manager
‏۱۳۸۸-۰۶-۲۶‏, ۰۸:۳۶ بعد از ظهر
بالاخره نمیشه وزن نگیری که((اگه تو رژیم نباشی)) میده اما وزن با کیفیت میده که همش تو عضلاتت به چشم میاد
در کل من خیلی قبولش دارم....کافیه یه بار امتحانش کنی

---
‏۱۳۸۸-۰۶-۲۸‏, ۱۲:۰۸ قبل از ظهر
من 10 پوندی اپتیمم خریدم 110 هزار تومن

و متاسفانه راضی نبودم ، طعم وانیل مزخرفی هم داشت

شما وقتي با طعم وانيل خريداري ميكنيد توقع طعم ديگري نداشته باشيد . وي اوپتيموم تنوع تعم زيادي داره . ميتوانستيد شكلات انتخاب كنيد .
اين كه راضي نبوديد به چند چيز بستگي داره .
1.مهمترين چيز اينكه توقعتون از اين مكمل چي بوده ؟ اگر وزن بوده بايد بگم كه اين مكمل براي اضافه كردن وزن مناسب نيست .
2. آيا فقط به خوردن مكمل بسنده كرديد ؟ تغذيه ما چه جوري بوده است . شغلتان چه ؟ آيا مرتب تمرين كرده ايد ؟
3.آيا از شخص معتبري خريد كرده ايد ؟ قيمت مشكوك هستش . قيمت خريد خود ما كه عمده ميخريم بيشتر از اين هستش . نمونه اي چيني دقيقا كپي آمريكايي اصل توي بازار به وفور يافت ميشود .
4. ميدانيد كه پر فروش ترين مكمل 3 سال اخير همين وي بوده است؟ و شايد شما جزو محدو كساني باشيد كه از اين مكمل راضي نيستيد ؟
اميدوارم موفق باشيد .

navid_a
‏۱۳۸۸-۰۶-۲۹‏, ۰۳:۳۴ قبل از ظهر
اين پرو تئين 2 كيلوئيش برايه يه دوره ي چند روزست؟

Senior Manager
‏۱۳۸۸-۰۶-۲۹‏, ۰۷:۵۴ قبل از ظهر

وزنش 220هستش و در 3 وعده مصرف میشه
تا یکماه کافیه
و جالبه بدونید خیلی بدرد شما میخوره>>>با توجه به وزن و حجم فعلیت

---
‏۱۳۸۸-۰۶-۲۹‏, ۱۲:۰۰ بعد از ظهر

مصرف پروتئين دوره حساب نميشه . در كل مصرف هيچ مكملي دوره حساب نميشه . دوره به چيزهايي ميگن كه بايد حتما طي يه زمان خاص مصرف شه . پس فقط مصرف داروها دوره استفاده ميشه .
جالبه بدونيد كه توي كشورهاي پيشرفته مكمل ها دائما توسط ورزشكار مصرف ميشه . توي كشور خود ما هم همينطور كساني كه دنبال پيشرفتن مصرف پودر پروتئيني را قطع نميكنن شايد در كل سال يك ماه . شايدم نه .

masood21
‏۱۳۹۰-۰۱-۰۹‏, ۰۵:۲۶ بعد از ظهر

از این به بعد هنگام خرید مکملهای OPTIMUM NUTRITION و AMERICAN BODYBUILDING از فروشندگان مکملهای ورزشی در خواست برچسب کنترل اصالت دارو و مکمل و IRC وزارت بهداشت نمائید. برای اطلاع از اصالت مکمل های خریداری شده به وب سایت ایران اصالت http://www.iranesalat.org/ مراجعه نمائید.
به اطلاع تمامی حامیان استفاده از مکملهای اصلی و سالم می رساند که وجود انواع تقلبی محصولات آپتیموم نوتریشن و آمریکن بادی بیلدینگ در بازار مکمل ها که به صورت غير قانونی و از مجاری قاچاق تامين می شود صرفاً بدليل اثر گذاری مناسب فراورده اصلی و فرصت طلبی سودجويان خطرات جبران ناپذير و مهلکی را برای مصرف کنندگان بی اطلاع به جا گذاشته است. مطابق تعريف سازمان بهداشت جهانی "داروهای تقلبی داروهايی هستند که از روی عمد و با قصد متقلبانه از لحاظ هويت ، منشاء و يا هر دوی آنها برچسب گذاری اشتباه شده اند. تقلب دارويی، می تواند شامل داروهای تجاری و يا داروهای ژنريك باشد. محصولات تقلبی می توانند شامل محصولاتی دارای ماده موثره درست ، ماده موثره نادرست، فاقد ماده موثره ، حاوی ماده موثره ناکافی و يا بسته بندی تقلبی باشند." شرکت بين المللي آريا تن ورز پويا در حال حاضر با دارا بودن مجوز فعاليت نمايندگی رسمی OPTIMUM NUTRITION و AMERICAN BODYBUILDING آمريکا از معاونت توسعه بازرگانی داخلی، مرکز اصناف و بازرگانان ايران واخذ مجوزهای مرتبط از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و نيز با استفاده از تجارب متخصصان و مشاوره با اساتيد فن و كارشناسان خبره تغذيه ورزشی ، بزودی برای جلوگيری از عرضه مکمل های ورزشی غير استاندارد و غيرسالم که متاسفانه توسط افراد سود جو عرضه می شود در سبد عرضه محصولات خود محصولاتی با كيفيت بالای جهانی و مناسب برای ورزشکاران کليه رشته ها با IRC وزارت بهداشت و برچسب اصالت دارو مستقیما از شرکت مادر در آمریکا ارائه خواهد نمود.

arezu2008
‏۱۳۹۰-۰۱-۰۹‏, ۱۰:۱۶ بعد از ظهر
آپتیمم معرفی می کند:

پروتئین وی 100%

http://www.ndh.ir/UserFiles/Image/861019/1.jpgپروتئین وی 100%، محصول آپتیمم، برنده جایزه های مکمل و پودر پروتئین سالهای 2005، 2006 و 2007 شده است. شرکت مکملهای آپتیمم، از بدو تاسیس، کیفیت مکملهای پروتئین وی (Whey) خود را ارتقاء داده است. اکنون، با معرفی نسل سوم پروتئین وی 100%، این کیفیت، باز هم افزایش یافته است: پروتئین وی 100%، با استاندارد طلایی.

می باشد، تا پروتئین وی خالص را، بدون مواد نامطلوبی همچون چربی، چربیهای اشباع، کلسترول، لاکتوز و سایر هیدراتهای کربن، در اختیارتان بگذارد. کیفیت این مکمل، نسبت به نمونه های پیشین، بهتر شده است، زیرا:

نسبت پروتئین بیشتری دارد و از این نظر، پیشرو پودرهای پروتئین است. این مکمل، اکنون با 24 گرم پروتئین در هر اونس (حدود 30 گرم)، تقریبا 79% پروتئین دارد.
با افزودن مقدار بیشتری هیدرو-وی هیدرولیزه و پپتیدهایی با وزن مولکولی کمتر، سرعت عمل این مکمل در بدن، باز هم افزایش یافته است.
وجود آنزیمهای گوارشی لاکتاز و آمینوژن، عاملی دیگر در افزایش جذب این مکمل و تناسب بیشتر با وضع جسمانی افراد ناسازگار با لاکتوز (قند شیر) شده است.
این مکمل، بگونه ای تولید شده است که به راحتی، با چند بار هم زدن، کاملا حل می شود.
با هر بار مصرف این مکمل، ریز-ذره های موثری با وزنهای مولکولی متفاوت، از قبیل آلفا-لاکتالبومین، گلیکوماکروپپتیدها، بتا-لاکتوگلوبولین، ایمونوگلوبولین جی (lgG)، لاکتوفرین، لاکتوپروکسیداز و انواع فاکتورهای رشد، در اختیار بدن گذاشته می شوند.
هر قاشق این مکمل، حاوی بیش از 4 گرم گلوتامین و پیش ماده های گلوتامین و همچنین 5 گرم اسید آمینه زنجیره باز (لیوسن، ایزولیوسین و والین) است.
پروتئین وی 100%، محصول شرکت آپتیمم نوتریشن، در قوطیهای 1 پوندی (حدود 450 گرم)، 2 پوندی، 5 پوندی و 10 پوندی، و با چندین طعم گوناگون، همچون کارامل، قهوه، پرتقال، سیب، موز، شکلات نعنایی، توت فرنگی، شیر شکلات، وانیل و ... عرضه می شود

سلام با توجه به اینکه این محصول و این تاپیک مربوط به 2 سال پیش هستش ایا در حال حاضر از این بهترش هم اموده و آیا این پروتئین وی مناسب ابتدای دوره بدنسازی برای افراد مبتدی هم هست که وزن و اضلات رو زیاد کنه؟
لطفا راهنمایی کنید

arezu2008
‏۱۳۹۰-۰۱-۰۹‏, ۱۰:۲۰ بعد از ظهر
آپتیمم معرفی می کند:

پروتئین وی 100%

سلام با توجه به اینکه این تاپیک و محصول مربوط به حدود 2 سال پیش هستش ایا از این بهتر و جدیدتر هم اومده توی بازار و ایا این پروتئین وی مناسب شروع دوره بدنسازی هستش به گونه ای که وزن و حجم عضلات رو زیاد کنه؟
لطفا راهنمایی کنید

amir26
‏۱۳۹۰-۰۱-۰۹‏, ۱۱:۴۳ بعد از ظهر
سلام با توجه به اینکه این تاپیک و محصول مربوط به حدود 2 سال پیش هستش ایا از این بهتر و جدیدتر هم اومده توی بازار و ایا این پروتئین وی مناسب شروع دوره بدنسازی هستش به گونه ای که وزن و حجم عضلات رو زیاد کنه؟
لطفا راهنمایی کنید

با سلام و تبریک سال نو
هم همین هست و هم جدیدتر .ولی اگر منظورت بازار ایران هست باید مراقب باشی و از کسی خرید کنی که اعتماد داری چون تقلبیش که مو نمیزنه با اصل بیداد میکنه.در مورد استفاده هم اگر تازه شروع کردی خییییییلی مهمه که سعی کنی در وهله اول با تغذیه صحیح نسبت به هدفت بری جلو.اگر دیدی کافی نیست پروتئین هم بخور ولی در کل میتونی از همین اول هم مصرف کنی مشکلی نداره.

arezu2008
‏۱۳۹۰-۰۱-۱۰‏, ۱۲:۳۹ قبل از ظهر
مرسی

ماسل
‏۱۳۹۰-۰۱-۱۷‏, ۱۱:۲۱ بعد از ظهر
از این به بعد هنگام خرید مکملهای OPTIMUM NUTRITION و AMERICAN BODYBUILDING از فروشندگان مکملهای ورزشی در خواست برچسب کنترل اصالت دارو و مکمل و IRC وزارت بهداشت نمائید.
." شرکت بين المللي آريا تن ورز پويا در حال حاضر با دارا بودن مجوز فعاليت نمايندگی رسمی OPTIMUM NUTRITION و AMERICAN BODYBUILDING آمريکا از معاونت توسعه بازرگانی داخلی، مرکز اصناف و بازرگانان ايران واخذ مجوزهای مرتبط از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و نيز با استفاده از تجارب متخصصان و مشاوره با اساتيد فن و كارشناسان خبره تغذيه ورزشی ، بزودی برای جلوگيری از عرضه مکمل های ورزشی غير استاندارد و غيرسالم که متاسفانه توسط افراد سود جو عرضه می شود در سبد عرضه محصولات خود محصولاتی با كيفيت بالای جهانی و مناسب برای ورزشکاران کليه رشته ها با IRC وزارت بهداشت و برچسب اصالت دارو مستقیما از شرکت مادر در آمریکا ارائه خواهد نمود.

توی بازار فعلی‌ هم راحت می‌شه مثلا گلدمیل اصل رو که توی دوبی پر می‌شه از قلابی که توی چین پر می‌شه تشخیص داد

دوست عزیز مطمئنی،چون ورود *** از آمریکا ممنوع چه برسه به اینکه یک شرکت جواز واردات هم گرفته باشه!!!! به فرض محل هم اگه از آمریکا وارد کنه بدر نظر گرفتن هزینه گمرک و حمل و سود خودشون یک گلد استاندارد بالای ۲۰۰۰۰۰ تومن در میاد که توی بازار توجیه اقتصادی نداره.

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۰۱-۱۷‏, ۱۱:۳۲ بعد از ظهر
اصلا اگه بخواد وارد کنه از بحث قیمتش بگذریم ( البته مهمترین مساله همین قیمتشه )
اصناف مجاز نیست براش مجوز صادر کنه
قیمتش رو هم ( ماسل ) عزیز بهش اشاره کرد و با سودی که اینا بخوان بگیرن تقریبا همون در میاد
الان مکملهایی که من گرفتم اصله دیگه.... ایناهاش (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?2903-خرید-Ùˆ-ارسال-Ùˆ-تحویل-مکمل-از-خارج&p=42952).... از ایران خریدم....از کاربر همین سایت خریدم
باید بگردی و ببینی کی ، چی میفروشه و خودش از کجا میخره!!

Store ManaGer
‏۱۳۹۰-۰۱-۱۹‏, ۱۲:۲۶ قبل از ظهر
پروتئین اپتیموم دیگه قابل اطمینان نیست . فقط اینکه مستقیم از بیرون سفارش بدی بیاد گمرک فاکتور خرید هم ببینی باید مطمئن شی .
الان نمونه چینیش 85 تومن هم گیر میاد اونم 8 پوندی !!!

victor richards
‏۱۳۹۰-۰۱-۲۳‏, ۰۸:۴۸ بعد از ظهر
با سلام.آقا کازیین 100% شرکت اپتیمم میخوام.کسی سراغ داره؟ چند کیلوییه؟قیمت؟ ممنون

hitybit
‏۱۳۹۰-۰۱-۲۹‏, ۰۳:۳۳ بعد از ظهر
سلام
من از whey classic استفاده می کنم
می خاستم بدونم چه فرقی با نوع گلدش داره
البته وقتی خریدم چون گلد طعم شوکلاتش تموم شده بود کلاسیک رو گرفتم

Store ManaGer
‏۱۳۹۰-۰۱-۲۹‏, ۰۵:۱۴ بعد از ظهر
سلام
من از whey classic استفاده می کنم
می خاستم بدونم چه فرقی با نوع گلدش داره
البته وقتی خریدم چون گلد طعم شوکلاتش تموم شده بود کلاسیک رو گرفتم
این جدول ارزش غذایی وی کلاسیکه

http://up.iranblog.com/images/oswjy88edwpi1i69keo8.jpg (http://up.iranblog.com/images/oswjy88edwpi1i69keo8.jpg)

و این مربوط به وی گلد استاندارد

http://up.iranblog.com/images/7i3m5d6lv54ujifp01zu.jpg (http://up.iranblog.com/images/7i3m5d6lv54ujifp01zu.jpg)

همونطور که میبینی وی کلاسیک توی هر سروینگش مقدار پروتئین کمتر و همچنین 4 گرم کربو داره . پس وی استاندار پروتئین خالص تریه نسبت به کلاسیک
همچنین وی استاندارد مقداری bcaa و گلوتامین هم توی هر وعده خودش داره .
این تفاوت دو محصول بود ولی انتخاب بستگی به هدف خودتون داره .

ashkan.bodybuilder69
‏۱۳۹۰-۰۷-۰۳‏, ۰۹:۲۰ بعد از ظهر
من یه 4 کیلویی گرفتم.
چطوری مصرف کنم وعده هام چطوری باشه و چقدر بریزم؟؟؟؟؟؟؟

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۰۷-۰۳‏, ۱۰:۴۹ بعد از ظهر
روزی 2بار مصرف کن
صبح: 1 پیمانه
بلافاصله بعد تمرین : 2 پیمانه

ashkan.bodybuilder69
‏۱۳۹۰-۰۷-۰۴‏, ۱۲:۰۹ قبل از ظهر
ممنون از راهنماییتون استاد

The One
‏۱۳۹۰-۰۷-۱۳‏, ۰۱:۰۵ بعد از ظهر
یکی از مربیهایی که توی مروی مغاره داشت به من گفت وی 100% به درد بدنسازهای غیر حرفه ای نمیخوره .
تیپ بدنی من اندومورف هست و وزن زیادی کم کردم و الان میخواستم وی گلد 100% اوپتیموم از فروشگاه انجمن تهیه کنم. به نظرتون این مکمل به درد من میخوره ؟ در ضمن یک سالم هست که بدنسازی کار میکنم و تازه به سمت مکمل ها رو آوردم .

MAXII
‏۱۳۹۰-۰۷-۱۳‏, ۰۲:۰۵ بعد از ظهر
یکی از مربیهایی که توی مروی مغاره داشت به من گفت وی 100% به درد بدنسازهای غیر حرفه ای نمیخوره .
تیپ بدنی من اندومورف هست و وزن زیادی کم کردم و الان میخواستم وی گلد 100% اوپتیموم از فروشگاه انجمن تهیه کنم. به نظرتون این مکمل به درد من میخوره ؟ در ضمن یک سالم هست که بدنسازی کار میکنم و تازه به سمت مکمل ها رو آوردم .

گول حرفهای بیشتر این مربی ها رو نخورید و کلان نون رو به نرخ روز میخورند
اگه قصدتون وزن اضافه کردنه میتونید از این وی در کنار یه کربو خالص استفاده کنید یا از یه مکمل کربوپروتئینی(گینر)هم میشه استفاده کرد

Store ManaGer
‏۱۳۹۰-۰۷-۱۳‏, ۰۴:۴۳ بعد از ظهر

گول حرفهای بیشتر این مربی ها رو نخورید و کلان نون رو به نرخ روز میخورند
اگه قصدتون وزن اضافه کردنه میتونید از این وی در کنار یه کربو خالص استفاده کنید یا از یه مکمل کربوپروتئینی(گینر)هم میشه استفاده کرد
تیپ بدنی ایشون اندومورفه و وزن زیادی هم کم کرده اونوقت کربو خالص و گینر این وسط چه سودی داره !!!!!!!:نمیبینم:
دوست عزیزمون اگه قصد استفاده از مکمل رو دارن همون وی 100% خیلی میتونه بهشون کمک کنه ...

MAXII
‏۱۳۹۰-۰۷-۱۳‏, ۰۵:۰۰ بعد از ظهر
تیپ بدنی ایشون اندومورفه و وزن زیادی هم کم کرده اونوقت کربو خالص و گینر این وسط چه سودی داره !!!!!!!:نمیبینم:
دوست عزیزمون اگه قصد استفاده از مکمل رو دارن همون وی 100% خیلی میتونه بهشون کمک کنه ...
شرمنده حواسم به تیپ بدنی ایشون نبود و اشاره خاصی نکرد که هدفشون چیه
البته در کنار این وی میتونه از آمینو یا bcaa هم استفاده کنه

aminlotfi
‏۱۳۹۰-۰۷-۲۲‏, ۰۶:۳۲ بعد از ظهر
سلام . برای یک دوره حجمی مصرف پروتئین وی با کربو خوبه؟

Store ManaGer
‏۱۳۹۰-۰۷-۲۲‏, ۰۷:۳۵ بعد از ظهر
سلام . برای یک دوره حجمی مصرف پروتئین وی با کربو خوبه؟
جواب اين سوالتون به خيلي عوامل بستگي داره ... شرايط بدني شما ، هدفتون از تمرينات ، ...
ولي به صورت کلي مصرف پروتئين وي در کنار کربو هيدارت باعث حجم ميشه !

/\/!\/\/\-/
‏۱۳۹۰-۰۷-۲۲‏, ۰۸:۰۶ بعد از ظهر
اقا حجت پروتیین وی رو نظریت چیه 2 اسکوپ بعد تمرین و یه اسکوپ قبل خواب استفاده بشه؟بعدشم میشه لطف کنی یه پروتیین ارزونتر معرفی کنی؟نمیتونم هر ماه 110 بدم برا وی.من ماهی 150 بیشتر نمیتونم هزینه کنم.

Store ManaGer
‏۱۳۹۰-۰۷-۲۲‏, ۰۸:۲۳ بعد از ظهر
اقا حجت پروتیین وی رو نظریت چیه 2 اسکوپ بعد تمرین و یه اسکوپ قبل خواب استفاده بشه؟بعدشم میشه لطف کنی یه پروتیین ارزونتر معرفی کنی؟نمیتونم هر ماه 110 بدم برا وی.من ماهی 150 بیشتر نمیتونم هزینه کنم.
زمان مناسب ترش ميان وعده صبح و بعد از تمرينه . قبل خواب معمولا پروتئين کازئين مصرف ميشه ولي اينو هم ميشه با شير مصرف کرد ، وعده صبح رو حتما مصرف کن .
اگه منظورت از 110 قيمت وي آرياست که وارد کرده ، فکر نکنم وي مجوز دار ديگه اي با قيمت کمتر باشه . gnc هم 1.3 کيلوييش فکر کنم 60 تومني باشه .
توي محصولات فروشگاه پروتئين زياده ميتوني محصول مورد نظري که با شرايط قيمتي شما ميخوره انتخاب کني از طريق پيام خصوصي شرايط خريد رو جويا بشي .

aminlotfi
‏۱۳۹۰-۰۷-۲۴‏, ۰۴:۴۰ بعد از ظهر
سلام . برای یک دوره حجمی پروتئین وی با کربو کافیه ؟یا چیز دیگه ای هم باید مصرف کرد؟

کسی اینجا نیست

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۰۷-۲۴‏, ۰۵:۴۴ بعد از ظهر
دوست عزیز....اقای لطفی
برای کسب حجم عضله باید بکم همه چیز زنجیره وار کنارهم قرار میگیرن
مگه میشه با یه مکمل کربوهیدرات و یه پروتئین وی به حجم عضلانی رسید!!؟؟
شما در کنار تغذیه خوب و تمرین شدید نیاز به برخی مکملها هم داری
پروتئین خوبه، امینو اسید و گلوتامین و کراتین و انواع ویتامینها و ....همگی خوب هستن
اما اول شما بودجه ات رو ببین چقدره و دوم اینکه به کدومش بیشتر نیاز داری

aminlotfi
‏۱۳۹۰-۰۷-۲۴‏, ۰۶:۵۰ بعد از ظهر
سلام آقای مدیر مشکلی تو هزینه ندارم هر چقدر که باشه

petroking
‏۱۳۹۰-۰۷-۲۹‏, ۰۱:۰۵ قبل از ظهر
با سلام..
مصرف مکمل پروتئین فقط در کنار کار با وزنه جواب میده؟!..یا در کنار ورزشای دیگه(شنا..).هم میتونه موثر باشه؟!
2_من اضافه وزن دارم..مصرف پروتئین باعث چاقی نمیشه؟!(مقدار کالریش زیاد نیست؟)

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۰۷-۲۹‏, ۰۱:۰۹ قبل از ظهر
سلام
مثلا موثر توی چی؟ شما که وزنتون بالاست.....مگه دنبال کم کردن وزن نیستین؟
پس مکمل پروتئینی برای چی میخواین؟

latino
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۳‏, ۰۱:۱۱ بعد از ظهر
سلام. من 21 سالمه. قد: 190. وزن: 175 .
4 ساله كه باشگاه ميرم اما بدون مكمل و فقط حدود يك سال پيش برا اولين بار يه كراتين و يه كربو مصرف كردم كه بعدش حدود سه كيلو اضاف كردم. اما اصلاً خطي در كار نبود فقط حجم كه اصلاً دوست نداشتم.
چند وقت پيش هم حدود 40 روز باشگاه نرفتم كه وزنم دوباره شده 75. ميخواستم بدونم كه به نظرتون چي مصرف كنم؟؟!! يه پروتئين بهم معرفي كردن اسمش: Protein Boodybuilder هست. به نظرتون اينو بگيرم جواب ميگيرم؟!؟؟
كلاً ميخواستم بدونم براي بدني كه خيلي خيلي خيلي سخت نتيجه ميگيره و چرب هم هست، پروتئين انتخاب مناسبيه يا خير؟!!؟ مي تونم از پروتئين و كربو با هم استفاده كنم؟؟!؟ :متفکر:
با تشكر ... :صلح:

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۳‏, ۰۵:۲۸ بعد از ظهر
اینکه گفتی خطی در کار نبود، خب برمیگرده به عمق و ضخامت عضله. که این امر پس از چند سال وزنه خوردن بدست میاد
و اما یه نکته جالب رو هم به شما عرض کنم که ، شما هر چی بخوری همون قدر هم عضله و در نهایت ( بدن ) تحویل میگیری!!
چربی مصرف کنی چاق میشی . پروتئین بیشتر مصرف کنی عضله بیشتری میسازی. سالم غذا بخوری سالم زندگی میکنی! همین
و اما در مورد پروتئینی که فرمودین من تا حالا اسمشو نشنیدم، hydro builder داریم . اما بادی بیلدر نشنیدم.
پروتئین خوبه، اما از منابع طبیعی تهیش کن. چرا از مکمل؟ تخم مرغ و ماهی و مرغ و گوشت و حبوبات و لبنیات و اینهمه منبع!!
خواستی حجم بیشتری کسب کنی و یا نرسیدی از غذای روزانه تامینش کنی از مکمل استفاده کن
منم خونه مکمل دارم....خیلی هم دارم، اما دلیل نمیشه همینجوری و الکی بریزم و بخورم . هر وقت نیاز داشتم میخورم:لبخند:

کوروش باقردریایی
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۴‏, ۰۸:۰۴ بعد از ظهر
:متفکر:پروتین وی کمک به حجم عضلات میکند و نیرو زا هست من 20 سال دارم .میشه کمکم کنید .ممنون

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۴‏, ۱۰:۰۳ بعد از ظهر
:متفکر:پروتین وی کمک به حجم عضلات میکند و نیرو زا هست من 20 سال دارم .میشه کمکم کنید .ممنون

الان این خطی که شما نوشتی مشکلی درش مطرح نشده که به شما کمک بشه!! من متوجه منظورتون نشدم
در ضمن پروتئین نیروزا نیست

kaveh_am
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۴‏, ۱۱:۵۳ بعد از ظهر
سلام. من 21 سالمه. قد: 190. وزن: 175 .
4 ساله كه باشگاه ميرم اما بدون مكمل و فقط حدود يك سال پيش برا اولين بار يه كراتين و يه كربو مصرف كردم كه بعدش حدود سه كيلو اضاف كردم. اما اصلاً خطي در كار نبود فقط حجم كه اصلاً دوست نداشتم.
چند وقت پيش هم حدود 40 روز باشگاه نرفتم كه وزنم دوباره شده 75. ميخواستم بدونم كه به نظرتون چي مصرف كنم؟؟!! يه پروتئين بهم معرفي كردن اسمش: Protein Boodybuilder هست. به نظرتون اينو بگيرم جواب ميگيرم؟!؟؟
كلاً ميخواستم بدونم براي بدني كه خيلي خيلي خيلي سخت نتيجه ميگيره و چرب هم هست، پروتئين انتخاب مناسبيه يا خير؟!!؟ مي تونم از پروتئين و كربو با هم استفاده كنم؟؟!؟ :متفکر:
با تشكر ... :صلح:
من یه چیزی رو خوب نفهمیدم هدفه شما سوزوندنه چربیه نه؟اگر هدف اینه چرا پروتئین بخوری
پروتئین رو موقعه حجم میخورن که میخوان عضله بسازن نه برایه کم کردنه چربی.....
شاید هم من هدفتون رو بد متوجه شدم

latino
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۵‏, ۰۲:۲۶ بعد از ظهر
ميدونيد مشكل بدن من اينه كه از باشگاه رفتنم اونم بعداز اين همه مدت نتيجه اي نميگيرم. با باشگاه رفتن فقط وزن و بدنم ثابت ميمونه نه ماهيچه هام بيشتر ميشن نه وزنم. اگه 1 هفته هم ولش كنم همه بهم ميگن چه لاغر شدي.
مثلاً توي باشگاه آدمايي رو ميبينم كه بعد از 2-3 ماه كاملاً پيشرفت توي بدنشون معلومه. اما من اينطور نيستم. به حدي كه همه بهم ميگن هيچ فرقي نكردي و اين واقعاً واسم سخته كه بعد از اين همه مدت اين طور باشه. ببينيد مثلاَ‌من امشب ميرم باشگاه، وقتي بر ميگردم تا چند ساعتي ماهيچه هام يه مقدار بزرگتر هستن. اما صبح كه بلند ميشم ديگه تموم شده. يعني هيچ پيشرفتي توي رشد ماهيچه هام نيست.
واسه همين گفتم پروتئين شايد گزينه مناسبي واسم باشه. چون احساس ميكنم مشكلم كمبود پروتئين و ماهيچه سازيه. واقعاً نميدونم ... :ناراحت:

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۵‏, ۰۲:۵۰ بعد از ظهر
شک نکن تغذیه خوبی نداری و بعید میدونم تمرینت هم منجر به تحریک و رشد علانی بشه
زیر 80 درصد توان بدنیت بخوای وزنه بزنی توقع رشد رو نباید داشته باشی
یه عکس از بدنت بذاری خیلی بهتر میشه

arashbandegan
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۵‏, ۱۰:۱۶ بعد از ظهر
من یه چیزی رو خوب نفهمیدم هدفه شما سوزوندنه چربیه نه؟اگر هدف اینه چرا پروتئین بخوری
پروتئین رو موقعه حجم میخورن که میخوان عضله بسازن نه برایه کم کردنه چربی.....
شاید هم من هدفتون رو بد متوجه شدم

کاوه جان هنگام چربی سوزاندن کل کالری دریافتی روزانه پایینه (رژیم) و برای اینکه حجم عضلانی حفظ بشه باید مصرف پروتئین رو بالا برد اما این به معنی اجبار به مصرف مکمل نیست میشهه مصرف گوشت رو بالا برد.

kaveh_am
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۵‏, ۱۱:۰۴ بعد از ظهر
کاوه جان هنگام چربی سوزاندن کل کالری دریافتی روزانه پایینه (رژیم) و برای اینکه حجم عضلانی حفظ بشه باید مصرف پروتئین رو بالا برد اما این به معنی اجبار به مصرف مکمل نیست میشهه مصرف گوشت رو بالا برد.
مرسی از جواب ولی من احساس کردم ایشون میخواد کات کنه ولی به جایه چربی سوز و... دنباله اینه که چه پروتینی بخوره(آخه اولشم گفته کات نشدم فقط حجم گرفتم که نمیخواستم)
+این تیکش که نوشته

+کربو همون کربوهیدراته دیگه نه؟اگر بله خوب اینم که برایه وزن کم کردن نیست

3sadegh
‏۱۳۹۱-۰۵-۱۳‏, ۰۲:۳۳ بعد از ظهر
سلام . خسته نیاشی
ببخشید این پروتئین وی 100 اپتیمم که در داروخانه ها هست اصل هستند باتشکر :متفکر:

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۵-۱۳‏, ۰۲:۳۸ بعد از ظهر
بله اصل هستن

!Al
‏۱۳۹۱-۰۵-۱۳‏, ۰۲:۳۸ بعد از ظهر
سلام . خسته نیاشی
ببخشید این پروتئین وی 100 اپتیمم که در داروخانه ها هست اصل هستند باتشکر :متفکر:

سلام
بله اصل هستند ولی درجه 3

AHMAD REZA
‏۱۳۹۱-۰۵-۱۳‏, ۰۳:۰۶ بعد از ظهر
سلام
بله اصل هستند ولی درجه 3
دوست عزیز اینکه میگن محصول اصله ولی درجه 2و3 هست یا چینیه کلا اشتباه یه محصول اصل داریم یه محصول تقلبی همین
حالا این پروتئین که تو داروخونه هست اصل هست ولی بعیده از خود آمریکا وارد شده باشه شاید از کشورهای دوست ایران باواسطه های فراوان وارد میشه

!Al
‏۱۳۹۱-۰۵-۱۳‏, ۰۳:۴۴ بعد از ظهر
دوست عزیز اینکه میگن محصول اصله ولی درجه 2و3 هست یا چینیه کلا اشتباه یه محصول اصل داریم یه محصول تقلبی همین
حالا این پروتئین که تو داروخونه هست اصل هست ولی بعیده از خود آمریکا وارد شده باشه شاید از کشورهای دوست ایران باواسطه های فراوان وارد میشه

والا من این حرف از خودم نیست منم شنیدم بگم از کی (مهرداد همون لژیونر خودمون :سوت:)کی بود کی بود من نبودم لو دادمش.:پوزخند:

lejeuner
‏۱۳۹۱-۰۵-۱۳‏, ۰۵:۲۰ بعد از ظهر
والا احمد عزیز اینکه از کشور های همسایه اومده باشه احتمال داره اما کمتر از این موضوعی که میخوام بگم.
حدود دو ماه پیش ما یک تستی با برو بچه باشگاه گذاشتیم و یک وی که از بادی بیلدینگ خریداری شده بود و یک وی با همون طعم که از داروخونه خریداری شده بود حدودا 5 نفر بودیم هر کدوم یک قلوپ خورید من که کم تجربه ترین توی اون جمع بودم هم همین احساس رو فهمیدم که بله.تفاوت کیفیت زیادی بینشون هست.
اول هممون فکر کردیم که بله این ها تقلبی هستند اما نمیشد این موضوع رو دلیل قطعی بدونیم چون شرکت آریا تن ورز پویا توی سایت اپتیمم ثبت شده پس چرا باید خودش رو خراب کنه؟
گفتیم شاید از کشور های همسایه میاد و یکی از دوستان هم پافشاری زیادی داشت که توی گمرک بار های مدیر بازرگانی این شرکت رو دیده که از پاکستان وارد میشده و همه کانتینر ها بدون خوابیدن توی گمرک و تشریفات ترخیص شده و میگفت پشت این شرکت سیستم های بزرگی هست (که فکر نکنم.)
از اون طرف خوب اپتیمم یک برند معتبر و حتما هر نمایندگی که سالیانه زیر 500 600 هزار تا ازش خرید نکنه عضویتش رو لغو میکنه پس حتما آریا تن ورز خرید داره ازش خوب پس این اجناس رو چیکار میکنه؟ چرا واردذ کشور نمیشه؟
اینجا دو تا فرضیه میمونه یا اینکه به حرف اون دوستم اعتماد کنم و بگیم ایشون منکمل های اصل رو میفروشه به پاکستان و در مقابل مکمل تقلبی میگیره.خوب احتمالش کمه چون خود پاکستانی ها میرن و نمایندگی رو میگیرن تحریم که ندارن.
یا اینکه از خود هموو اپتیمم خرید میکنن اما درجه کیفیتشون فرق داره (این موضوع تو چند سال پیش صحت داشت و سایت بادی بیلدینگ کیفیت هاش بر اساس موقعیت جغرافیای فرق میکرد و برای آسیا محصولات درجه پایین و بالعکس برای اروپا محصولا خوب رو بعد خرید شیپ میکرد) و اینکه هر کمپانی دو سه نوع کیفیت داشته باشه هم بعید نیست.و احتمال اینکه درجه دو سه وارد کشور میشه بیشتره تا فرمایش شما و ورود *** تقلبی چون اگر اینطور باشه انبار آریا تن ورز پر میشه و جنای اصل رو دستش میمونه که

والا من این حرف از خودم نیست منم شنیدم بگم از کی (مهرداد همون لژیونر خودمون :سوت:)کی بود کی بود من نبودم لو دادمش.:پوزخند:
:خنده:

3sadegh
‏۱۳۹۱-۰۵-۱۳‏, ۰۵:۵۱ بعد از ظهر
به نظر شما وی 100 اپتیمم از داروخانه بگیریم یا از مکمل فروشها راستی بوشهر زندگی می کنم

AHMAD REZA
‏۱۳۹۱-۰۵-۱۳‏, ۰۶:۰۸ بعد از ظهر
نمیدونم چی بگم مهرداد جان از یطرف اسم شرکت تو سایته از طرفی شما این قضیه رو گفتی فقط خودشون میدونند چیکار میکنند.

به نظر شما وی 100 اپتیمم از داروخانه بگیریم یا از مکمل فروشها راستی بوشهر زندگی می کنم
داداش شما چرا گیر دادی به on که روزه شک دار بگیری بهتر از 100%اپتیمم هست فرد مطمئنم میخوای حجت زارع خودمون تو فروشگاه سایت ببین چی داره ازش بگیر من خودم ازش خرید داشتم

different body
‏۱۳۹۱-۰۷-۲۴‏, ۰۷:۵۰ بعد از ظهر
رفتم داروخونه یارو میگه اصلا وی 100% وجود نداره لطفا راهنماییم کنید.

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۱-۰۷-۲۴‏, ۰۷:۵۶ بعد از ظهر
اگه تهرانی آدرس بدم برو بگیر ولی الان گرون255ت:نمیبینم:نمی ارزه از سایت خودمون خرید کن

M@J!D
‏۱۳۹۱-۰۷-۲۴‏, ۰۸:۱۵ بعد از ظهر
توي اهواز داروخانه 182 ت ميده 5.15lb با برچسب اصالت بهداشت كيفيت بسته بندي خوبي هم داره

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۱-۰۷-۲۴‏, ۰۸:۴۱ بعد از ظهر
این قیمت جدیده

different body
‏۱۳۹۱-۰۷-۲۵‏, ۰۹:۵۹ بعد از ظهر
من در رشت زندگی میکنم و مربی ام گفت: وی پروتئین 100% بگیر اون گفت قیمتش حدود 80 تومنه البته بگم ایرانی و دارای برچسب بهداشت حالا نمیدونم چی کار کنم ولی بهم پیشنهاد شده که "ایزو وی" شرکت pnc (پویان) رو مصرف کنم حالا من موندم چی کار کنم لطفا راهنامییم کنید.

YA30N
‏۱۳۹۱-۰۷-۲۶‏, ۱۲:۰۸ بعد از ظهر
من در رشت زندگی میکنم و مربی ام گفت: وی پروتئین 100% بگیر اون گفت قیمتش حدود 80 تومنه البته بگم ایرانی و دارای برچسب بهداشت حالا نمیدونم چی کار کنم ولی بهم پیشنهاد شده که "ایزو وی" شرکت pnc (پویان) رو مصرف کنم حالا من موندم چی کار کنم لطفا راهنامییم کنید.

رفتم داروخونه یارو میگه اصلا وی 100% وجود نداره لطفا راهنماییم کنید.

داداش منم رشت دارم زندگی میکنم . هر جارو که بگی آشنا انداختم ولی به خاطر تحریمات پودره اصلی در بازار وجود نداره اگرم باشه یا تقلبیه.یا ***ه درجه 2 یا 3 چینه!
به نظر من جای وی 100% از فروشگاه همین سایت آقای زارع خرید کن مطمئنه.

Schumi
‏۱۳۹۱-۰۷-۲۶‏, ۰۱:۰۷ بعد از ظهر
داداش منم رشت دارم زندگی میکنم . هر جارو که بگی آشنا انداختم ولی به خاطر تحریمات پودره اصلی در بازار وجود نداره اگرم باشه یا تقلبیه.یا ***ه درجه 2 یا 3 چینه!
به نظر من جای وی 100% از فروشگاه همین سایت آقای زارع خرید کن مطمئنه.

چرا درجه 1 هم وجود داره

whey 100% standard
‏۱۳۹۱-۱۱-۰۵‏, ۱۱:۳۶ قبل از ظهر
سلام داداش من وزنم کمه حداقل به 7 کیلو وزن احتیاج دارم 3 ماه قبل حدود 4 ماه هر روز میرفتم بدن سازی نتیجه ای ندیدم الان
whey protein 100% gold standard و soy protein تهیه کردم میخواستم بدونم با تمرین کردن و مصرف این protein ها میتونم در عرض 2 یا 3 ماه 7 کیلو اضافه کنم؟
ممنون از سایت خوبتون:گل رز:

MoryHD
‏۱۳۹۱-۱۱-۰۵‏, ۰۱:۰۹ بعد از ظهر
سلام داداش من وزنم کمه حداقل به 7 کیلو وزن احتیاج دارم 3 ماه قبل حدود 4 ماه هر روز میرفتم بدن سازی نتیجه ای ندیدم الان
whey protein 100% gold standard و soy protein تهیه کردم میخواستم بدونم با تمرین کردن و مصرف این protein ها میتونم در عرض 2 یا 3 ماه 7 کیلو اضافه کنم؟
ممنون از سایت خوبتون:گل رز:

هر روز میرفتی باشگاه بعد انتظار نتیجه هم بودی؟؟؟ریکاوریت بعد چی؟؟
شما 4روز در هفته برو تمرین استراحت و حوابتو میزون کن وزنتم میاد بالا البته با وی انتظار نداشته باش وزنت زیاد بکشه بالا وی بیشتر بهت حجم میده البته اگه رعایت کنی

Jia
‏۱۳۹۱-۱۱-۰۵‏, ۰۲:۵۰ بعد از ظهر
اگه عجله نداری همین Whey رو بخور، ماهیچه خالص میای بالا :دی

mohammad.g
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۰‏, ۱۲:۲۶ بعد از ظهر
سلام دوستان
من ديشب از يك داروخانه در تهران كه خود سايت آريا تن ورز معرفي كرده با قيمت 320 تومن وي آپتيموم با طعم بستني وانيلي رو خريدم
برچسب اصالت هم اصالت داشت
امروز كه با شير ميكسش كردم كاملا حل شد اما وقتي شروع كردم به خوردن در انتهاش كف كرده بود مثل كف اين دلسترا!
مي خواستم ببينم طبيعيه؟
با تشكر

DOMENEG
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۰‏, ۱۲:۴۸ بعد از ظهر
سلام دوستان
من ديشب از يك داروخانه در تهران كه خود سايت آريا تن ورز معرفي كرده با قيمت 320 تومن وي آپتيموم با طعم بستني وانيلي رو خريدم
امروز كه با شير ميكسش كردم كاملا حل شد اما وقتي شروع كردم به خوردن در انتهاش كف كرده بود مثل كف اين دلسترا!
مي خواستم ببينم طبيعيه؟
با تشكر

آره عزیز طبیعیه همه ی پروتئین ها اینجوری میشن بعد از shake

meh di mn
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۰‏, ۰۲:۰۳ بعد از ظهر
سلام دوستان
مي خواستم ببينم طبيعيه؟
با تشكر

آریا تن ورز = آشغال

BEAST
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۰‏, ۰۲:۳۳ بعد از ظهر
یه سوال
این تو ایران گیر میاد آمریکایی اصلش ؟!

http://img.bodybuilder.ir/images/54839896494483936875.jpg

meh di mn
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۰‏, ۰۲:۵۸ بعد از ظهر
یه سوال
این تو ایران گیر میاد آمریکایی اصلش ؟!

http://img.bodybuilder.ir/images/54839896494483936875.jpg

]ره...همین الان قوطی خالیه اصلش توو دستمه....خواستی پیام خوصوصی بده کمکت کنم.البته فکر نکنی من فروشنده ام.نه اصلا:صلح:

Jia
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۰‏, ۰۳:۴۰ بعد از ظهر
اگه اصلش گیر بیاد که حرف نداره... رو دستش پروتئین نیست... من بدنم فقط به این پروتئین جواب کامل داد.

MASOUD . Ji
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۰‏, ۱۱:۴۰ بعد از ظهر
پروتئین وی برای کسایی که بدن و عضلات خشک دارند خوب نیست ، چون حجم خشک میده .
ولی در کل اونایی که با کربو پروتئین حجم گرفتند و دنبال دوره خشک کردن و کات هستند خیلی خوبه ، البه به شرطی که اصل باشه .

Jia
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۱‏, ۱۲:۱۰ قبل از ظهر
پروتئین وی برای کسایی که بدن و عضلات خشک دارند خوب نیست ، چون حجم خشک میده .

هضم این جمله مشکلِ واسم... یعنی چی خوب نیست، خیلی هم خوبه، مگه رشد عضلات اونم خشک بده ؟ من به همین روش دارم میام بالا.
تنها بدیش اینه که طول میکشه، باید صبور باشی... من از این روش راضی هستم نسبت به بدن خودم. آروم آروم بدنم و شکل میدم و بیشتر میتونم رو نقاط ضعفم کار کنم.

amir43286
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۱‏, ۰۶:۲۱ قبل از ظهر
آریا تن ورز = آشغال
با کمال احترام
شما رو چه حساب میگی آشغال؟
چون شما جواب نگرفتی آشغاله؟؟

amir43286
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۱‏, ۰۶:۳۱ قبل از ظهر
اگه تهرانی آدرس بدم برو بگیر ولی الان گرون255ت:نمیبینم:نمی ارزه از سایت خودمون خرید کن
یادش بخیر این قیمتا اون اولا که اومده بود 110-120 تومن بود

:ناراحت:

MASOUD . Ji
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۱‏, ۱۰:۰۶ قبل از ظهر
هضم این جمله مشکلِ واسم... یعنی چی خوب نیست، خیلی هم خوبه، مگه رشد عضلات اونم خشک بده ؟ من به همین روش دارم میام بالا.
تنها بدیش اینه که طول میکشه، باید صبور باشی... من از این روش راضی هستم نسبت به بدن خودم. آروم آروم بدنم و شکل میدم و بیشتر میتونم رو نقاط ضعفم کار کنم.

دوست عزیز من گفتم بَده ؟ من گفتم خوب نیست !
دلیل دارم :
این رژیم که شما گفتید اصلا درست نیست ! اگر شما از اول فقط وی مصرف میکنین نه تنها خشک بالا میاد در ضمن بعد از مدتی اون حجم دلخواه رو نمیگیرید ! شما فرض کن تو رژیم غذاییت فقط سینه مرغ رو به عنوان پروتئین بشناسی ! هم زده میشی و هم به بدنت پروتئین بقیه مواد غذایی رو نمیتونی برسونی !
اصلا ربطی به صبوری نداره ! اونی که کربو پروتئین مصرف میکنه صبور نیست ؟ مگه کربو پروتئین حجم 2 روزه میده !
شما اصل قضیه من رو متوجه نشدین ! من میگم کسایی که دنبال حجم هستند باید اول کربو پروتئین مصرف کنند تا حجم کامل بگیرند بعد از این شروع به خشک کردن عضلات کنند !
حجم عضلات ( غذای اصلی عضلات ) = کربو پروتئین + کربوهیدرات ، حالا شما وی 100% مصرف کن میشه بفرمایید که کربوهیدرات رو از کجا میرسونید به عضلاتتون ؟
شما بررسی کن از اساتید و مربی ها ، به نظرم با عقل جور در نمیاد که فقط وی 100% مصرف کنی تو دوران حجم گیری !

Jia
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۱‏, ۱۰:۳۹ قبل از ظهر
دوست عزیز من گفتم بَده ؟ من گفتم خوب نیست !
دلیل دارم :
این رژیم که شما گفتید اصلا درست نیست ! اگر شما از اول فقط وی مصرف میکنین نه تنها خشک بالا میاد در ضمن بعد از مدتی اون حجم دلخواه رو نمیگیرید ! شما فرض کن تو رژیم غذاییت فقط سینه مرغ رو به عنوان پروتئین بشناسی ! هم زده میشی و هم به بدنت پروتئین بقیه مواد غذایی رو نمیتونی برسونی !
اصلا ربطی به صبوری نداره ! اونی که کربو پروتئین مصرف میکنه صبور نیست ؟ مگه کربو پروتئین حجم 2 روزه میده !
شما اصل قضیه من رو متوجه نشدین ! من میگم کسایی که دنبال حجم هستند باید اول کربو پروتئین مصرف کنند تا حجم کامل بگیرند بعد از این شروع به خشک کردن عضلات کنند !
حجم عضلات ( غذای اصلی عضلات ) = کربو پروتئین + کربوهیدرات ، حالا شما وی 100% مصرف کن میشه بفرمایید که کربوهیدرات رو از کجا میرسونید به عضلاتتون ؟
شما بررسی کن از اساتید و مربی ها ، به نظرم با عقل جور در نمیاد که فقط وی 100% مصرف کنی تو دوران حجم گیری !

من حرفی از رژیم و نوع رژیم نزدم بعد چجوری میشه خشک بیای بالا ولی به بدن دلخواه نرسید ؟ واقعا ؟
بنده هم عرض کردم که "من راضی هستم"، حالا روی بدن شما جواب نمیده، اون چیزه دیگه ، بر میگرده به نوع بدنتون.
کل این ورزش پایه ش صبوریه... خودم دارم تجربش میکنم الان. توی 5ماه 9کیلو عضله خالص آوردم... خشکِ خشک. نظرت چیه ؟ بازم میگی کمه ؟ واسه من نیست.
کربو پروتئین حجم 2 روزه نمیده ولی سریع تر میده اما خشک نـــــه !!!
من خودم کربو نیازم رو از مواد غذایی میگیرم، پروتیئن هم چون به دلایل کاری و گرونی، از مکمل استفاده میکنم.
در کل هر دو روش درسته ولی باید دید خودت چی میخوای.

mobarez
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۱‏, ۱۲:۳۷ بعد از ظهر
من حرفی از رژیم و نوع رژیم نزدم بعد چجوری میشه خشک بیای بالا ولی به بدن دلخواه نرسید ؟ واقعا ؟
بنده هم عرض کردم که "من راضی هستم"، حالا روی بدن شما جواب نمیده، اون چیزه دیگه ، بر میگرده به نوع بدنتون.
کل این ورزش پایه ش صبوریه... خودم دارم تجربش میکنم الان. توی 5ماه 9کیلو عضله خالص آوردم... خشکِ خشک. نظرت چیه ؟ بازم میگی کمه ؟ واسه من نیست.
من خودم کربو نیازم رو از مواد غذایی میگیرم، پروتیئن هم چون به دلایل کاری و گرونی، از مکمل استفاده میکنم.
]چطوری؟؟اصلا امکان نداره:چشمک:

MoryHD
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۱‏, ۱۲:۴۰ بعد از ظهر
قیمت جدیدش 320 هزار تومنه هه چه مسخره

meh di mn
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۱‏, ۰۱:۰۹ بعد از ظهر

من خودم با آمریکاییش توی 25 روز 7 کیلو بالا اومدم.البته همراهش 2 کیلو هم کربو خوردم اما خوب......شدنیه

با کمال احترام
شما رو چه حساب میگی آشغال؟
چون شما جواب نگرفتی آشغاله؟؟
شما اگه خودت یه دفعه آمریکاییشو مصرف کنی دیگه سراغ آریا نمیری که مکمل درجه 2 یا 3 بگیری....واقعا باعث تاسفه که هنوز آریا تن ورز با این قیمت مشتری داره....

MASOUD . Ji
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۱‏, ۰۱:۴۴ بعد از ظهر

من استفاده نکردم که جواب بگیرم یا نه .
بله صبوریه ،
5ماه 9 کیلو ؟ پس برگرد به ساختار مکملت ! یکم باورش سخته ! با کربو بله ولی پروتئین خالص یکم هضمش سخته !
سریع نمیده ! حجم خشک نمیده و به نظر حجمش زیاد میاد ! بعد از مصرف کربو پروتئین که حجم گرفت تو دوره کات یک سوم حجم کم میشه ! یعنی خشک میشه ! این روش ایده آله !
خب اگه اونطوره پروتئین مورد نیازت رو هم با تغذیه درست کن !!!! تغذیه برای بدن ایده آل هست که کار روزانه انجام میده ! تغذیه معمول برای اون عضله کاربرد داره وقتی عضله بیشتر کار میکنه و کار میکشی باید غذای بیشتر برسونی ! یعنی در کنار تغذیه مکمل مصرف کنی ! این حرفتون از ریشه درست نیست که کربو رو با تغذیه میرسونم پروتئین رو با مکمل ، مکمل مصرف کنید یا نه باید تغذیه داشته باشین ! نمیشه که به جای پروتئین مکمل مصرف کرد و کربو رو از مواد غذایی گرفت !
داداش به جای بحث بهتره تحقیق کنی و مشورت ! به هر حال مختارید من هم برای شما تصمیم نمیگیرم فقط میگم کارتون درست نیست ! بدن شماست و هر طور راحتید :پوزخند:

MASOUD . Ji
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۱‏, ۰۱:۴۶ بعد از ظهر
من خودم با آمریکاییش توی 25 روز 7 کیلو بالا اومدم.البته همراهش 2 کیلو هم کربو خوردم اما خوب......شدنیه

شما اگه خودت یه دفعه آمریکاییشو مصرف کنی دیگه سراغ آریا نمیری که مکمل درجه 2 یا 3 بگیری....واقعا باعث تاسفه که هنوز آریا تن ورز با این قیمت مشتری داره....

آقا ما میگیم پروتئین وی 100% بعد شما میگین 2 کیلو کربو ؟ کربو و وی همون میشه کربو پروتئین !
این دوست ما میگه فقط وی 100% مصرف میکنم بدون مکمل کربو !

meh di mn
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۱‏, ۰۲:۰۲ بعد از ظهر
آقا ما میگیم پروتئین وی 100% بعد شما میگین 2 کیلو کربو ؟ کربو و وی همون میشه کربو پروتئین !
این دوست ما میگه فقط وی 100% مصرف میکنم بدون مکمل کربو !
دوست خوبم مصرف کربوی من اونجوری نبود که شما فکر میکنید.قبل از تمرین فقط یه اسکوپ میخوردم،فقط برای اینکه توو تمرین بسوزه....به نظره من حرف اون دوستمونم منطقی تره به نسبت....اینکه شما میگید نمیشه توو 5 ماه 9 کیلو بالا اومد غیر منطقیه....حالا شاید کل اون 9 کیلو عضله ی خالص نباشه اما خوب 5-6 کیلو که عضله هست....اگه تغذیه مناسب همراه مکمل داشته باشید همه چی شدنیه....اینکه میگید اول حجم بگیر و بعد کات کن اینم یه مدله که زمانه کمتری به نسبت میبره....یه نکته ی دیگه که میخواستم بگم این بود که چون مواد غذایی پروتئین دار قیمت بالایی دارن ما از مکملشون استفاده میکنم اما مواد غذایی کربو دار توو هر آشپزخونه ای به وفور یافت میشه و ارزونم هست و این دوستمون این روشو ترجیح داده.....:گل رز:

mobarez
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۱‏, ۰۲:۱۵ بعد از ظهر

منظور من عضله خالص بود؟؟وگرنه 9 کیلو وزن تو 5 ماه که چیزی نیست.:چشمک:

Jia
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۱‏, ۰۲:۲۵ بعد از ظهر
چرا امکان نداره ؟! واسه من که شد، دروغ که نمیخوام بگم... :لبخند:

من استفاده نکردم که جواب بگیرم یا نه .
بله صبوریه ،
5ماه 9 کیلو ؟ پس برگرد به ساختار مکملت ! یکم باورش سخته ! با کربو بله ولی پروتئین خالص یکم هضمش سخته !
سریع نمیده ! حجم خشک نمیده و به نظر حجمش زیاد میاد ! بعد از مصرف کربو پروتئین که حجم گرفت تو دوره کات یک سوم حجم کم میشه ! یعنی خشک میشه ! این روش ایده آله !
خب اگه اونطوره پروتئین مورد نیازت رو هم با تغذیه درست کن !!!! تغذیه برای بدن ایده آل هست که کار روزانه انجام میده ! تغذیه معمول برای اون عضله کاربرد داره وقتی عضله بیشتر کار میکنه و کار میکشی باید غذای بیشتر برسونی ! یعنی در کنار تغذیه مکمل مصرف کنی ! این حرفتون از ریشه درست نیست که کربو رو با تغذیه میرسونم پروتئین رو با مکمل ، مکمل مصرف کنید یا نه باید تغذیه داشته باشین ! نمیشه که به جای پروتئین مکمل مصرف کرد و کربو رو از مواد غذایی گرفت !
داداش به جای بحث بهتره تحقیق کنی و مشورت ! به هر حال مختارید من هم برای شما تصمیم نمیگیرم فقط میگم کارتون درست نیست ! بدن شماست و هر طور راحتید :پوزخند:
دوست عزیز بنده توی اون مدت که با مکمل کار میکردم، بهترین رژیم غذایی، بهترین خواب و کلا بهترین شرایط زندگیم رو واسه بدنسازیم مهیا کردم و جواب گرفتم، یکم هزینه ها پایین تر بود الان حتی نمی تونی یه پروتئین بخری... اون موقع ماهی 2تا وی آپتیموم داشتم.
با تغذیه نمی تونم پروتئین مورد نیاز بدن رو جبران کنم، عرض کردم که "بخاطر شرایط کاری" اول اینکه کار میکنم و وقت واسه درست کردن غذا ندارم، واسه همین پروتئین مصرف میکنم (اسمشم معلومه، "مکمل"، کامل کننده غذایی ه که میخوری).

آقای Meh di هم درست گفتن "چون مواد غذایی پروتئین دار قیمت بالایی دارن ما از مکملشون استفاده میکنم اما مواد غذایی کربو دار توو هر آشپزخونه ای به وفور یافت میشه و ارزونم هست".
با تحقیق و مشورتِ که دارم صحبت میکنم، تا حالا که نتیجه گرفتم ، امیدوارم در ادامه هم نتیجه بگیرم.
بهرحال نظر شما هم قابل احترامِ و حرفی نیست.

meh di mn
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۱‏, ۰۲:۲۶ بعد از ظهر
منظور من عضله خالص بود؟؟وگرنه 9 کیلو وزن تو 5 ماه که چیزی نیست.:چشمک:

من خودم چربی بدنم خیلی کمه...نمیشه گفت اصلا ندارم چون امکان نداره ولی خوب بدنم خشکه....ولی معیاری واسه اینکه کل وزنی که گرفتم عضله شده ندارم.اگه شما روشی داری بگو تا دقیقشو بگم بهت :چشمک:

Jia
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۱‏, ۰۲:۳۰ بعد از ظهر
حالا تا این حد هم ریز نشو واسه 9 کیلو خالص، مسلما 9 کیلوش 100% عضله نبوده ولی بدن من خیلی خشکِ

BEAST
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۱‏, ۰۳:۳۳ بعد از ظهر
قیمت جدیدش 320 هزار تومنه هه چه مسخره

ولی اگه تو آمریکا بودی 5 پوندیش میشد 30 دلار یا نهایتا 50 دلار بسته به مزه و شرکت :پوزخند:

MASOUD . Ji
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۱‏, ۰۸:۳۸ بعد از ظهر
دوست خوبم مصرف کربوی من اونجوری نبود که شما فکر میکنید.قبل از تمرین فقط یه اسکوپ میخوردم،فقط برای اینکه توو تمرین بسوزه....به نظره من حرف اون دوستمونم منطقی تره به نسبت....اینکه شما میگید نمیشه توو 5 ماه 9 کیلو بالا اومد غیر منطقیه....حالا شاید کل اون 9 کیلو عضله ی خالص نباشه اما خوب 5-6 کیلو که عضله هست....اگه تغذیه مناسب همراه مکمل داشته باشید همه چی شدنیه....اینکه میگید اول حجم بگیر و بعد کات کن اینم یه مدله که زمانه کمتری به نسبت میبره....یه نکته ی دیگه که میخواستم بگم این بود که چون مواد غذایی پروتئین دار قیمت بالایی دارن ما از مکملشون استفاده میکنم اما مواد غذایی کربو دار توو هر آشپزخونه ای به وفور یافت میشه و ارزونم هست و این دوستمون این روشو ترجیح داده.....:گل رز:

دوست عزیز همه با واحد اسکوپ مصرف میکنند ، کمتر کسی با گونی مصرف میکنه :پوزخند: شوخی کردم .
خب گفتم نظرات همه محترم هست ، این نظر شماست و من هم نظر دیگه ای دارم !
به هر حال انشاالله با شادی و سلامتی و موفقیت زندگی کنید :گل رز:

MASOUD . Ji
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۱‏, ۰۸:۴۰ بعد از ظهر
چرا امکان نداره ؟! واسه من که شد، دروغ که نمیخوام بگم... :لبخند:

دوست عزیز بنده توی اون مدت که با مکمل کار میکردم، بهترین رژیم غذایی، بهترین خواب و کلا بهترین شرایط زندگیم رو واسه بدنسازیم مهیا کردم و جواب گرفتم، یکم هزینه ها پایین تر بود الان حتی نمی تونی یه پروتئین بخری... اون موقع ماهی 2تا وی آپتیموم داشتم.
با تغذیه نمی تونم پروتئین مورد نیاز بدن رو جبران کنم، عرض کردم که "بخاطر شرایط کاری" اول اینکه کار میکنم و وقت واسه درست کردن غذا ندارم، واسه همین پروتئین مصرف میکنم (اسمشم معلومه، "مکمل"، کامل کننده غذایی ه که میخوری).

آقای Meh di هم درست گفتن "چون مواد غذایی پروتئین دار قیمت بالایی دارن ما از مکملشون استفاده میکنم اما مواد غذایی کربو دار توو هر آشپزخونه ای به وفور یافت میشه و ارزونم هست".
با تحقیق و مشورتِ که دارم صحبت میکنم، تا حالا که نتیجه گرفتم ، امیدوارم در ادامه هم نتیجه بگیرم.
بهرحال نظر شما هم قابل احترامِ و حرفی نیست.

بله ، عرض کردم اون نظر بنده بود !
هر کس نسبت به بدن و زندگیش مختار هست ! من و اکثر افراد دوست دارند با گینر حجم بگیرند شما هم دوست دارید حجم خشک بگیرید !

meh di mn
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۱‏, ۰۹:۰۷ بعد از ظهر
دوست عزیز همه با واحد اسکوپ مصرف میکنند ، کمتر کسی با گونی مصرف میکنه :پوزخند: شوخی کردم .
آخه قبلا با گونی میخوردم. :خنده::خنده::خنده:
ایول.باحال بود.
نه،آخه اینی که من داشتم سرورینگش 4 اسکوپ در روز بود که 7 روزه تموم میشد.اما من روزی 1 اسکوپ میخوردمو 1 ماهه تموم شد.50 گرم کربو بود معادل با یه بسته نودالیت...ناچیزه...نظره شما هم محترمه داداش....و موفق باشی:بوس:

Meysam bahrami
‏۱۳۹۲-۰۴-۱۰‏, ۰۸:۰۹ بعد از ظهر
سلام میگم به نظر شما پروتیین وی اپکس بهتره یا اپتیمم

OLIVER KAHN
‏۱۳۹۲-۰۴-۱۰‏, ۰۸:۱۵ بعد از ظهر
سلام میگم به نظر شما پروتیین وی اپکس بهتره یا اپتیمم

معلومه اپتیمم بهتره
اصلا این کجا و آن کجا !!!

Meysam bahrami
‏۱۳۹۲-۰۴-۱۰‏, ۰۸:۳۱ بعد از ظهر
آخه یه مربی داریم خو باشگاه کلی تو سر اپتیمم میزنه
من خودمم تو بیشتر جاها از اپتیمم شنیدم نه اپکس
راستی اصلش از کجا میشه تهیه کرد؟

M@soud
‏۱۳۹۲-۰۴-۱۰‏, ۰۹:۰۵ بعد از ظهر
آخه یه مربی داریم خو باشگاه کلی تو سر اپتیمم میزنه من خودمم تو بیشتر جاها از اپتیمم شنیدم نه اپکسراستی اصلش از کجا میشه تهیه کرد؟

خب چون مربی باشگاه شما میخاد اون مارکی که داره رو به شما بده هیچ ماست فروشی نمیاد بگه ماست من ترشه.
سایت 2تا فروشگاه داره اونجا چک کن.

Meysam bahrami
‏۱۳۹۲-۰۴-۱۰‏, ۰۹:۲۵ بعد از ظهر
توی یک سایت معتبری یکی از نمایندگی های اپتیمم رو یه داروخانه که اتفاقا نزدیک به محل سکونت ما هست معرفی کرده 4کیلوییشو میده 350تومن به نظرتون صلاحه از اونجا تهیه کنم؟آخه اینجا کسیو پیدا نکردم که ازش بخرم.

bezad
‏۱۳۹۲-۰۴-۱۰‏, ۰۹:۵۰ بعد از ظهر
توی یک سایت معتبری یکی از نمایندگی های اپتیمم رو یه داروخانه که اتفاقا نزدیک به محل سکونت ما هست معرفی کرده 4کیلوییشو میده 350تومن به نظرتون صلاحه از اونجا تهیه کنم؟آخه اینجا کسیو پیدا نکردم که ازش بخرم.
محصولات اپتیموم بعضیاش مجوز داشت قبلا وارد کنندش هم اریا تن ورز بود داروخانه هم میفروخت.اگه کسی و نداری برو از داروخانه بخر

Mr.LEO
‏۱۳۹۲-۰۴-۱۰‏, ۰۹:۵۵ بعد از ظهر

نمایندگی اپتیمم تو ایران شرکت اریا تن ورزپویا هست که تو داروخانه ها توزیع میکنه اگه اون داروخانه مال همین شرکت رو میده تهیه کن در غیر این صورت نه. فکر کنم 4کیلیویش بالاتر از این باشه

اینم ادرس سایتش:
http://www.atvp.ir/

SAEED_khfan
‏۱۳۹۲-۰۴-۱۱‏, ۱۱:۵۳ قبل از ظهر
نمایندگی اپتیمم تو ایران شرکت اریا تن ورزپویا هست که تو داروخانه ها توزیع میکنه اگه اون داروخانه مال همین شرکت رو میده تهیه کن در غیر این صورت نه. فکر کنم 4کیلیویش بالاتر از این باشه

اینم ادرس سایتش:
http://www.atvp.ir/

سلام

این سایت مکمل های اصل میاره؟ چطور میشه ازش خرید کرد؟

Senior Manager
‏۱۳۹۲-۰۴-۱۱‏, ۰۱:۲۱ بعد از ظهر
نوشته تماس با ما دیگه. زنگ بزن بهشون

mazi.rad
‏۱۳۹۲-۰۴-۱۱‏, ۰۱:۳۰ بعد از ظهر
من الان متوجه نشدم
میشه واضح یکی از دوستان بفرمایند که این مکمل های آریا تن ورز بدرد میخورند یا نه؟
همون *** اورجینال هستش یا با اورجینال هاش فرق داره؟

马吉德
‏۱۳۹۲-۰۴-۱۱‏, ۰۱:۳۴ بعد از ظهر
به درد نمي خوره
فرق داره.

Pro Bodybuilder
‏۱۳۹۲-۰۴-۱۱‏, ۰۳:۲۳ بعد از ظهر
به درد نمي خوره
فرق داره.

آخه دوست عزيز چرا ندانسته ميگيد به درد نمي خوره؟؟؟؟:متفکر::چشمک: من الان 4 ساله كه اپتيمم مصرف مي كنم وي . آمينو و كراتين و همه محصولاتشو كه تو ايران هست و عاليه اگر از آريا تن ورز هم بگيريد اصله و به نظر من بهترين وي حال حاضر تو ايران هستش ... من بخش زيادي از عضلاتمو مديون همين مكمل هاي اپتيمم هستم... خواهشن بچه ها رو خوب هدايت كنيد...لازمه بگم حسن رهنماييان و چند تا از قهرمانهاي بزرگمون از اين محصولات استفاده مي كنن...
پيروز باشيد:گل رز::گل رز:

马吉德
‏۱۳۹۲-۰۴-۱۱‏, ۰۳:۴۵ بعد از ظهر
ایشون پرسیدن محصولات اریا تن ورز کیفیتش چه طوره؟بنده گفتم به درد نمی خوره
سوال دوم ایشون این بود اپتیمومش با *** وازدات مستقیم فرق داره ؟بنده گفتم فرق می کنه
من هیج جای صحبتم نگفنم اپتیموم اریا به درد نمی خوره

bezad
‏۱۳۹۲-۰۴-۱۱‏, ۰۴:۲۴ بعد از ظهر
به درد نمي خوره
فرق داره.
دوسته من رو چه حسابی میگید فرق داره؟البته اگه منظورتون این باشه که اپتیموم که اریا میاره با اپتیموم اصلی فرق داره!

mazi.rad
‏۱۳۹۲-۰۴-۱۱‏, ۰۵:۰۷ بعد از ظهر
خیلی ممنون از راهنمایی هاتون....
بگذارید واضح تر بپرسم سوالم رو:
بنظر شما مصرف همین پروتئین های آریا تن ورز نتیجه بخش هست؟
بنظرتون چیز بهتر و مطمئن تری هم میشه پیدا کرد تو ایران؟
دوستانی که مصرف کردند نظر بدن.......

سوال بعدی:
بهترین برند الان توی ایران چی هستش و چطور میشه بدستش آورد؟

mazi.rad
‏۱۳۹۲-۰۴-۱۱‏, ۰۵:۱۲ بعد از ظهر
ایشون پرسیدن محصولات اریا تن ورز کیفیتش چه طوره؟بنده گفتم به درد نمی خوره
سوال دوم ایشون این بود اپتیمومش با *** وازدات مستقیم فرق داره ؟بنده گفتم فرق می کنه
من هیج جای صحبتم نگفنم اپتیموم اریا به درد نمی خوره
دوست گرامی میشه گفته هاتون رو تحلیل کنید؟
من واقعا این پستتون رو نفهمیدم
یعنی چی الان؟
من ترکی صحبت کردم؟
منظورم این بود که مکملهای اپتیموم که آریا پخش میکنه خوبه یا نه؟

ببخشید یکم خودمونی صحبت میکنم....مغز مخاطب رو به چالش میکشید شما:بامزه:

Muscle Builder
‏۱۳۹۲-۰۴-۱۱‏, ۰۸:۰۳ بعد از ظهر
سال ها وی 100% آمریکایی را خوردم و یک بار هم چون امکانش نبود از داروخانه گرفتم، هیچ تفاوتی با *** اصلی نداشت جز طعم بسیار خوشمزه ترش.
کیفیت آریا تن ورز از خیلی از *** هایی که مربی نماهای تقلبی فروش، می فروشند بهتره. البته اگر مکمل فروش مطمئن و کاردرست سراغ نداشته باشید.
بهترین برند بین مجوزدار ها اوپتیموم هست و بین مجوز ندار ها نمیشه اظهار نظر کرد. از هرکدام که ماییلید می توانید مکمل تهیه کنید اما سایتک، گاسپاری، لابرادا و ماسل نوتریشن نخرید که جن/س های تقلبیش از اصلیش خیلی بیشتره.

马吉德
‏۱۳۹۲-۰۴-۱۱‏, ۱۰:۱۰ بعد از ظهر
دوست گرامی میشه گفته هاتون رو تحلیل کنید؟
من واقعا این پستتون رو نفهمیدم
یعنی چی الان؟
من ترکی صحبت کردم؟
منظورم این بود که مکملهای اپتیموم که آریا پخش میکنه خوبه یا نه؟

ببخشید یکم خودمونی صحبت میکنم....مغز مخاطب رو به چالش میکشید شما:بامزه:

منم کردی جواب تورو ندادما
شرکت تنورز داره شکلات بار تولید می کنه ***ش په پای شرکتا خوب نمی رسه حالا یه محصول رو نمایندگی داره مثل اوپتیموم دوستان گفتن کراتین و پروتپین و خیلی چیزای دیگش رو مصرف کرد و فرقی با ***ی که فرضا طرف از دبی می خره نمی کنه!!بعد مردم هم لابد اوشگولن با این که *** های خارجی با کیفیت مناسب تو داروخونه هست بازم دغدغه مکمل دارن نه؟؟؟؟؟؟؟یعنی الان چهار تا کو چه اونور تر تو داروخونه داره یه محصولی که تو نمایندیگی اروپا فروش میره رو می فروشن؟؟؟؟؟جدا یعنی من دارم اشتباه می کنم ؟؟؟تا اونجایی که من می دونم اینا فله ای میاد تو داخل کشور پر میشه درسته؟؟؟یا من اشتباه می کنم؟؟؟
بازم میگم نگفتم اوپتیموم تنورز به درد نمی خوره کیفیتش به پای اون نمایندگی های اصلیش نمیرسه

masoud-master
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۸‏, ۰۱:۵۹ بعد از ظهر
من با اریا تن ورز تماس گرفتم..مشاورش گفت پارت جدید مکمل هامون وارد ایران شده و درحال ترخیص از گمرک میباشیم و تا اخر اردیبهشت برای فروش اطلاع رسانی خواهد شد.من گفتم از دبی وارد میکنید گفت که مستقیم از خود امریکا وارد میکنیم و مکمل اصل خود کمپانی هست..توی سایت ON هم نمایندگی ایران رو زده...فقط خدا کنه *** درجه دو این شرکت نباشه...!

Hard Worker
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۸‏, ۰۳:۰۹ بعد از ظهر
من با اریا تن ورز تماس گرفتم..مشاورش گفت پارت جدید مکمل هامون وارد ایران شده و درحال ترخیص از گمرک میباشیم و تا اخر اردیبهشت برای فروش اطلاع رسانی خواهد شد.من گفتم از دبی وارد میکنید گفت که مستقیم از خود امریکا وارد میکنیم و مکمل اصل خود کمپانی هست..توی سایت ON هم نمایندگی ایران رو زده...فقط خدا کنه *** درجه دو این شرکت نباشه...!

بعید میدونم درجه یک باشه ..

میدونید چرا ؟ چون قراره اواسطه اردیبهشت یا اوایل خرداد داروخانه ها هم بیارن :)) :خنده:

100% repack میشه

:.Mostafa.:
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۸‏, ۰۳:۱۵ بعد از ظهر
مگه داروخونه ها وی اپتیموم چند میدن؟
بعد اریا تن چند میده؟

Hard Worker
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۸‏, ۰۳:۱۸ بعد از ظهر
من از هر کی آریا مصرف کرده پرسیدم به هیچ وجه راضی نبوده

3-4 نفر تو باشگاه ما با قیمت های بالای 300 خریدن و مثل چی پشیمون شدن

‏۱۳۹۳-۰۱-۲۸‏, ۰۳:۲۴ بعد از ظهر
من از هر کی آریا مصرف کرده پرسیدم به هیچ وجه راضی نبوده

3-4 نفر تو باشگاه ما با قیمت های بالای 300 خریدن و مثل چی پشیمون شدن

اخه این چه کاریه :پوزخند:
بیان از فروشگاه سایت از اقا حجت و داداش سعید خرید کنن اونم با قیمت 240 :گل رز:

p.X
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۹‏, ۰۳:۲۴ بعد از ظهر
بعید میدونم درجه یک باشه ..

میدونید چرا ؟ چون قراره اواسطه اردیبهشت یا اوایل خرداد داروخانه ها هم بیارن :)) :خنده:

100% repack میشه
دوست عزیز یخورده از شرایط واگذاری نمایندگی اطلاع پیدا کنید بعد دوستان رو راهنمایی کنید
اینطور نیست هرکی خواست نمایندگی یه شرکت رو بگیره اونوقت هر چی خودش دلش خواست بفروشه
اپتیموم نمیاد اسم برند خودش رو با این کارا خراب کنه حتی اگه تو ایران باشه

Hard Worker
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۹‏, ۰۴:۳۶ بعد از ظهر
دوست عزیز یخورده از شرایط واگذاری نمایندگی اطلاع پیدا کنید بعد دوستان رو راهنمایی کنید
اینطور نیست هرکی خواست نمایندگی یه شرکت رو بگیره اونوقت هر چی خودش دلش خواست بفروشه
اپتیموم نمیاد اسم برند خودش رو با این کارا خراب کنه حتی اگه تو ایران باشه

اصن چه ربطی به خود شرکت اپتیموم داره ؟؟؟؟؟؟؟؟
من میگم درجه یکش به ایران نمیاد ...

Senior Manager
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۹‏, ۰۴:۴۹ بعد از ظهر
دوستان لطف کنید بحثهایی که نیاز به اثبات دارن رو با دلیل و سند ارائه کنید
و گرنه از نظر ما هیچ ارزشی ندارن
و فقط بحث بیهوده هست
این گوی و این میدان

p.X
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۹‏, ۱۰:۴۶ بعد از ظهر
اصن چه ربطی به خود شرکت اپتیموم داره ؟؟؟؟؟؟؟؟
من میگم درجه یکش به ایران نمیاد ...
دوست عزیز حرفم کاملا مشخصو ساده گفتم
شما برید تو خود سایت اپتیموم
http://www.optimumnutrition.com/retailers.php
میبینید شرکت اریا تن ورز نمایندگی رسمی این برند داخل ایرانه
خود کمپانی نمیاد یک درجه به یه کشور بده یه درجه ی پایین تر به ایران
ممکنه بسته بندی فرق داشته باشه ولی مقدار هایی که روی بسته بندی درج شده عینن همون مقدار هست
به طور مثال اگه 25 گرم توی هر پیمانه پروتئین روی بسته بندی درج شده باشه داخلش هم دقیقا همون مقدار هست و به همین صورت در مورد فاکتور های دیگه ی پروتئین
پس محصولی از طرف شرکت اریا و خود کمپانی میاد به این صورته که روی بسته بندی یک چیز نوشته شده باشه و داخلش یک چیز دیگر باشه
من نه در مورد مکمل ها اما در رابطه با چیزای دیگه دنبال نمایندگی رفتم و از اکثر شرایط نمایندگی گرفتن اشنا هستم وگرنه نه نمایندگی شرکت اریا هستم نه با طرفداری نفعی به من میرسه
ارادت:گل رز:

kaka500
‏۱۳۹۳-۰۲-۲۴‏, ۰۵:۱۱ بعد از ظهر
سلام و خسته نباشید من 29 سال دارم قد 178 و وزنم 70 کیلوگرم هستش من دست و پا لاغری نسبتا لاغری دارم دارای استخوان بندی متوسط هستم ...ولی در نا حیه پهلو و زیرشکم چربی زیادی دارم ...برای من کدام مکمل مناسبه مکمل حجم دهنده کربوهیدارت دار ؟؟؟یامکمل پروتئين بالا؟؟؟؟؟

Mick.Thomson
‏۱۳۹۳-۰۲-۲۴‏, ۰۶:۱۸ بعد از ظهر
من قبلا از امریکا واسم یه گلد استاندارد اوردن , همون موقعه هم یدونه از اریا تن ورز گرفتم که کاملا مثل هم بود از نظر کیفیت و واقعا عالی بود , ,وارد کنندشون هم اقای مجید غلامقمری هستند که یکی از مدل های شرکت اپتیپموم ( نفر وسطی ) هستند که محصولات رو هم مستقیم از امریکا وارد میکنن.
http://www.xum.ir/images/2014/05/14/1621939255533271291778317552055n.jpg

kingflp
‏۱۳۹۳-۰۲-۲۴‏, ۰۶:۵۱ بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان من مجید غلامقمری رو میشناسم در هدی که سوال می پرسم تو پیج فیس بوکش جواب میده گفت که این مکمل های که میاریم همه درجه 1 هست و با اون های که از دوبی وارد میشه فرق داره قیمت خیلی بالایی هم داره سری قبلی که نزیدک 2 سال پیش اوردن 320 میدادن وی رو الان فکر کن 350 رو شاخش هست

اون دوستی هم که میگه دارو خونه هم میاره باید به اطلاع برسونم که دارو خونه هم از همین شرکت آریا مکمل ها شو میخره می تونی ازخوده شرکت و یا از خوده دارو خونه ها و یا از نماینده گی های که توی خوده سایت آریا زده ببینی

ولی کاش میشد یکی بیاد اینا رو ببره آزمایشگاه و بگه که آیا اینا *** درجه 1 هست یا نه

FLEXONLINE.IR
‏۱۳۹۳-۰۲-۲۴‏, ۰۹:۰۶ بعد از ظهر
من سعی میکنم تو بحث های چالشی وارد نشم اما یه توضیح کوچیکی در مورد این شرکت بدم چون اوایل کارش من نمایندگی گرگان رو داشتم یه خورده اشنایی باهاشون دارم.

در مورد کیفیت *** هاش به یقین میگم حداقل سری های اول که وارد میکرد 100% *** 1 امریکا بود در مورد پارت های بعدیش نظری ندارم چون اصلا ندیدم .

در مورد فروش تو داروخانه متاسفانه از بس داروخانه ها *** 2-3-4 و ... میارن برا فروش ملت رو بدبین کردن در مورد مکمل هایی که میزارن برا فروش حتی اگه خود دکتره بره از امریکا هم *** بیاره برا فروش بازم عده ای با شک برا خرید اقدام میکنن ( پ ن این صحبت من مربوط به کل داروخانه ها نمیشه یه درصد خاصیشون منظورمه ) .

مورد دیگه برچسب شبنم که همتون میدونید کیسه ای میان میفروشن خود طرف داروخانه هم اگه از دبی یا ایران *** رو بخره 100 تومن یه برچسب میزنه میگه اریا تن ورز خریدار هم که *** رو میخره رو حساب نمایندگی اپتیموم بودن میخره که بعد از استفاده و ... از چشم این شرکت میبینه نه داروخانه .

در مورد قیمت های جدیدش که حتما حدود 350-380 باید باشه اگه واقعا از خود امریکا بیاره قیمت هاش به نظرم زیاد گرون نیست با توجه به پول هایی که به نهاد های مربوطه و ...... به طور حتم میدن ( هرچند تو ایران برای مکمل های ورزشی به سادگی که فکر میکنید نمیشه نمایندگی گرفت و وارد کرد )

به نظر من اگه خود شرکت به صورت اختصاصی و اینترنتی فروشش رو انجام میداد و فقط تبلیغات و معرفی رو تو باشگاه ها و داروخانه ها و .... انجام میداد یه مقدار حس اطمینان مشتری هاش بیشتر میشد.

این پست فقط نظر شخصی من بود.

alireza9169
‏۱۳۹۳-۰۲-۲۷‏, ۰۸:۳۷ بعد از ظهر
من این مکمل رو گرفتم و میخواهم 2 وعده در روز مصرف کنم یه وعده بعد از تمرین ولی وعده دوم رو نمیدونم بعد صبحانه بهتره یا قبل خواب ؟؟؟

میخواستم بدونم به نظر شما کدوم بهتره ؟؟:متفکر:

‏۱۳۹۳-۰۲-۲۷‏, ۰۹:۳۳ بعد از ظهر
من این مکمل رو گرفتم و میخواهم 2 وعده در روز مصرف کنم یه وعده بعد از تمرین ولی وعده دوم رو نمیدونم بعد صبحانه بهتره یا قبل خواب ؟؟؟

میخواستم بدونم به نظر شما کدوم بهتره ؟؟:متفکر:

چون زود جزبه بعد از صبحانه البته قبل صبحانه هم میتونید مصرف کنید:گل رز:

alihunterali
‏۱۳۹۳-۰۲-۲۷‏, ۰۹:۴۸ بعد از ظهر
چون زود جزبه بعد از صبحانه البته قبل صبحانه هم میتونید مصرف کنید:گل رز:

داداش عزيز وي ايزوله بهترين موقش براي قبل از صبحانه هست ، نه بعد از اون

‏۱۳۹۳-۰۲-۲۷‏, ۱۱:۲۶ بعد از ظهر
دوست عزیز بعضی ها اگه قبل صبحانه بخوان بخورن شاید بعدش نتونند صبحانه را میل کنند

Pouria-K
‏۱۳۹۳-۰۲-۲۷‏, ۱۱:۳۴ بعد از ظهر
پروتئین وی آنچنان مثل گینر سیری ایجاد نمیکنه که بعدش نشه صبحانه خورد

‏۱۳۹۳-۰۲-۲۷‏, ۱۱:۴۳ بعد از ظهر
دوست عزیز من ماسل تچ رو قبل صبحانه خوردم با شیر اصلا صبحانه نتونستم بخورم
به هر حال به نظر من فرقی نداره چه بعد صبحانه چه قبل صبحانه مهم مصرفشه
ولی قبول کنید خوردن قبل صبحانه باعث میشه خوب نتونی صبحانه رو میل کنی:گل رز:

Pouria-K
‏۱۳۹۳-۰۲-۲۸‏, ۱۲:۰۶ قبل از ظهر
دوست عزیز من ماسل تچ رو قبل صبحانه خوردم با شیر اصلا صبحانه نتونستم بخورم
به هر حال به نظر من فرقی نداره چه بعد صبحانه چه قبل صبحانه مهم مصرفشه
ولی قبول کنید خوردن قبل صبحانه باعث میشه خوب نتونی صبحانه رو میل کنی:گل رز:

مصطفی جان اتفاقا اشتباه شما همین جاست. وقتی شما خواب هستی عضله ها از پروتئین بدن تغذیه میکنند و زمانی که از خواب بلند میشی باید هرچه سریع تر به بدن پروتئین زود جذب برسونی.
برای همینه که وی باید اول صبح و بلافاصه بعد از زمانی که از خواب بلند میشید مصرف بشه. پروتئین مثل کراتین نیست که مهم فقط مصرفش باشه, برای تاثیر درستش باید زمان خاصی مصرف بشه.
صبحونه هم میتونید بزارید برای نیم ساعت بعد از مصرف:گل رز:

xperia0967
‏۱۳۹۳-۰۲-۲۸‏, ۰۲:۰۴ قبل از ظهر
من سعی میکنم تو بحث های چالشی وارد نشم اما یه توضیح کوچیکی در مورد این شرکت بدم چون اوایل کارش من نمایندگی گرگان رو داشتم یه خورده اشنایی باهاشون دارم.

در مورد کیفیت *** هاش به یقین میگم حداقل سری های اول که وارد میکرد 100% *** 1 امریکا بود در مورد پارت های بعدیش نظری ندارم چون اصلا ندیدم .

در مورد فروش تو داروخانه متاسفانه از بس داروخانه ها *** 2-3-4 و ... میارن برا فروش ملت رو بدبین کردن در مورد مکمل هایی که میزارن برا فروش حتی اگه خود دکتره بره از امریکا هم *** بیاره برا فروش بازم عده ای با شک برا خرید اقدام میکنن ( پ ن این صحبت من مربوط به کل داروخانه ها نمیشه یه درصد خاصیشون منظورمه ) .

مورد دیگه برچسب شبنم که همتون میدونید کیسه ای میان میفروشن خود طرف داروخانه هم اگه از دبی یا ایران *** رو بخره 100 تومن یه برچسب میزنه میگه اریا تن ورز خریدار هم که *** رو میخره رو حساب نمایندگی اپتیموم بودن میخره که بعد از استفاده و ... از چشم این شرکت میبینه نه داروخانه .

در مورد قیمت های جدیدش که حتما حدود 350-380 باید باشه اگه واقعا از خود امریکا بیاره قیمت هاش به نظرم زیاد گرون نیست با توجه به پول هایی که به نهاد های مربوطه و ...... به طور حتم میدن ( هرچند تو ایران برای مکمل های ورزشی به سادگی که فکر میکنید نمیشه نمایندگی گرفت و وارد کرد )

به نظر من اگه خود شرکت به صورت اختصاصی و اینترنتی فروشش رو انجام میداد و فقط تبلیغات و معرفی رو تو باشگاه ها و داروخانه ها و .... انجام میداد یه مقدار حس اطمینان مشتری هاش بیشتر میشد.

این پست فقط نظر شخصی من بود.

در راستای تایید حرف شما باید بگم من دو سال پیش از داروخانه رامین نبش میدان فردوسی ( تهران ) گلد استاندارد آپتیمم خریدم به قیمت 150,000 تومان.
نتیجه خوبی دیدم. اما چند تا نکته جالب داشت. اول پکیجش بود! پلاستیکش مشکوک میزد! دوم واترمارک پکیج بود. در نمونه های اصلی که در نمایندگی های رسمی آپتیمم به فروش میرسه، جلد پکیج به صورت یک برچسب براق روی پکیج چسبانده شده اما محصولات آریا تن ورز روکش پلاستیکی با طرح نمونه اصلی داره و روی درش هم مارک ON هک نشده ولی محصولات آریا تن ورز روی درش عکس ON Protein Bar بود... ولی پلمپ آریا تن ورز بسیار حرفه ای بود.
از صحت محتوای پکیج اطمینان داشتم چون قبلش وی مصرف کرده بودم و تقریبا میدونستم وقتی مصرف میشه بدن بسیار سرزنده تر میشه و نشانه هاش کاملا محسوسه حتی پوست مصرف کننده هم تحت تاثیر مثبت قرار میگیره و نشانه های بارز دیگه که اساتید کاملا در جریان هستند. اما سوالی که پیش میاد اینه: چرا پکیج ها متفاوت بودن؟ حتی در حال حاضر هم پکیج هایی که تاریخ تولیدشون جدیده باز هم پکیجشون متفاوت از محصولات وب سایته!
آیا ON برای مقرون به صرفه بودن این کارو به سفارش آریا تن ورز انجام میده؟
یه بنده خدایی میگفت احتمال داره که فله خرید میکنه و خودش پکیج میکنه...
اما از آقای شریفی ( وارد کننده محصولات Muscle Nutrition ) پرسیدم و گفت آریا تن ورز قبلا ارجینال کار میکرد اما الان محصولاتش به صورت فیک از چین وارد میکنه و میگفت از لحاظ فرمولاسیون پروتین وی با کیفیت بسیار پایینه که طعم و رنگ و بوش با نمونه اصلیش یکیه.
نظر شما اساتید و کاربران محترم در این زمینه چیه؟

nightvisit
‏۱۳۹۳-۰۲-۲۸‏, ۱۰:۰۷ قبل از ظهر
اینو 9 روز پیش اقا مجید غلام قمری توی فیسبوکشون گذاشتن( قابل توجه اعضاى محترم صفحه آپتيموم نوتريشن ايران ضمن تقديم صميمى ترين مراتب قلبى به اطلاع مى رساند كه در حال ترخيص محموله جديد مى باشيم و در نيمه اول خرداد ماه فروش سراسرى آغاز خواهد شد. در ضمن بيش از ١٥ محصول جديد در حال بررسى در وزارت بهداشت براى اخذ مجوز هاى واردات مى باشد به محض گرفتن مجوزها با سبدى كامل از برند اول جهان آپتيموم نوتريشن در خدمت همه عزيزان خواهيم بود . براى اطلاعات بيشتر در ساعات ادارى بين ٩ تا ١٧ با شركت تماس بگيريد تا راهنماييتان كنند.
شركت آريا تن ورز پويا
٢٢٣٨٤٢٤٦ و ٢٢٣٨٤٢٤٨
قابل توجه اعضاى محترم صفحه آپتيموم نوتريشن ايران ضمن تقديم صميمى ترين مراتب قلبى به اطلاع مى رساند كه در حال ترخيص محموله جديد مى باشيم و در نيمه اول خرداد ماه فروش سراسرى آغاز خواهد شد. در ضمن بيش از ١٥ محصول جديد در حال بررسى در وزارت بهداشت براى اخذ مجوز هاى واردات مى باشد به محض گرفتن مجوزها با سبدى كامل از برند اول جهان آپتيموم نوتريشن در خدمت همه عزيزان خواهيم بود . براى اطلاعات بيشتر در ساعات ادارى بين ٩ تا ١٧ با شركت تماس بگيريد تا راهنماييتان كنند. شركت آريا تن ورز پويا ٢٢٣٨٤٢٤٦ و ٢٢٣٨٤٢٤٨)

Amir22
‏۱۳۹۳-۰۲-۲۸‏, ۱۲:۰۲ بعد از ظهر
کیفیت محصولاتی که آریا تن ورز ب عنوان نمایندگی ON وارد و عرضه میکنه خوبه و برابری میکنه با همون محصولات اصلی ، من 2سال پیش از داروخانه 160ت گرفتم ... اما اگه الان بخواد قیمتش نجومی باشه فایده ای نداره! همون اقلامی که از دوبی وارد میشه ب نظرم بهتره.

bosslost
‏۱۳۹۳-۰۲-۲۸‏, ۱۲:۲۶ بعد از ظهر
محصولات آریا تن ورز گرونه ......
از سایت خرید کنی ارزونتر درمیاد ...

aLi_ReZa
‏۱۳۹۳-۰۲-۲۸‏, ۰۱:۳۹ بعد از ظهر
اره قیمتاش بد جور نجومیه وی 100 الان میگفت رفیقم 410 تومن ... . انصافا ارزش نداره اینقد هزینه کنه ادم برا وی حداقل برا من که اینطوره

Akon
‏۱۳۹۳-۰۲-۲۸‏, ۰۴:۲۱ بعد از ظهر
Whey اي كه اريا تن ورز يا كلا توي امريكا ميفروشن با اوني كه توي سايت دوستان ميفروشن از نظر كيفييت فرق داره؟ به قول معروف درجه يك و دو داره يا يكيه؟

vahid mv
‏۱۳۹۳-۰۲-۲۸‏, ۰۸:۴۴ بعد از ظهر
Whey اي كه اريا تن ورز يا كلا توي امريكا ميفروشن با اوني كه توي سايت دوستان ميفروشن از نظر كيفييت فرق داره؟ به قول معروف درجه يك و دو داره يا يكيه؟
داداش در این مورد زیاد بحث شده و هرکی یه چیز میگه.....اما 100% اونی که تو آمریکا هس با نمایندگی ها فرق داره اما به نظر من نه خیلی زیاد......
در مورد آریا تن ورزم پارت اولی که اوردن رو خیلیها راضی بودن ولی بعد اون انگار رو به افول رفت......حالا الان بعد یه وقفه داره میاره و خیلی هم تبلیغ کرده و باید دید که چطوریه....

nightvisit
‏۱۳۹۳-۰۲-۲۸‏, ۱۰:۰۲ بعد از ظهر
اره قیمتاش بد جور نجومیه وی 100 الان میگفت رفیقم 410 تومن ... . انصافا ارزش نداره اینقد هزینه کنه ادم برا وی حداقل برا من که اینطوره

این دوست شما منظورش وی 100 چه اندازه ایش بوده

alihunterali
‏۱۳۹۳-۰۲-۲۸‏, ۱۰:۱۲ بعد از ظهر
این دوست شما منظورش وی 100 چه اندازه ایش بوده

مطمىنا منظورشون ٥ پوندي هست

kaka500
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۲‏, ۱۱:۵۷ قبل از ظهر
سلام دوستان به نظر شما بین پروتئین whey vit ویتایی و پروتئین whey اپکس کدوم بهتر؟؟؟؟ یا اصلا برم سراغ برند دیگه؟؟؟؟؟قیمتاشون به ترتیب 205000 و 190000

bosslost
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۲‏, ۱۲:۱۹ بعد از ظهر
سلام دوستان به نظر شما بین پروتئین whey vit ویتایی و پروتئین whey اپکس کدوم بهتر؟؟؟؟ یا اصلا برم سراغ برند دیگه؟؟؟؟؟قیمتاشون به ترتیب 205000 و 190000

اون دوتارو تجربشو نداشتم ولی

Performance Whey شرکت اپتیموم (http://de.bodybuilding.com/store/opt/performance-whey.html)
و
100% وی پروفشنال سایتک (http://www.sciteconline.com/language/en/products/scitec_nutrition/proteins/100_whey_protein_pro)
و
whey 100% شرکت الیمپ (http://eu.olimp-supplements.com/?p=3&m=4&m2=132&id=43)

اولیو که نتیجشو دیدم
اون دوتای دیگه هم گزینه های خ عالین که فروشگاه سایت هم داره .

kaka500
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۴‏, ۰۹:۰۳ بعد از ظهر
من پروتئین با شیر مخلوط میکنم میخورم در کنارش آرژنین هم مصرف میکنم میخواستم بدونم خوردن شیر هم زمان با آرژنین مشکلی نداره؟

xperia0967
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۶‏, ۰۵:۳۹ بعد از ظهر
دوستان عزیز... کسی هست که این مسئله را تشریح کنه؟ :متفکر:
*24 گرم پروتین
*5.5 گرم BCAA
*4 گرم گلوتامین و گلوتامیک اسید

هر اسکوپ برابر با 30.4 گرم !
آیا آپتیمم وزن پروتین در هر اسکوپ را با احتساب BCAA و Glutamin در همان 24 گرم مندرج در ساپلیمنت فکتز محاسبه کرده؟
اگه اینطوره... پس چرا در ساپلیمنت فکتز فقط زده 24 گرم پروتین؟

bosslost
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۶‏, ۰۸:۲۲ بعد از ظهر

*24 گرم پروتین
*5.5 گرم BCAA

آیا آپتیمم وزن پروتین در هر اسکوپ را با احتساب BCAA و Glutamin در همان 24 گرم مندرج در ساپلیمنت فکتز محاسبه کرده؟

سوالتون یکم گنگه

aLi_ReZa
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۶‏, ۰۸:۲۴ بعد از ظهر

*24 گرم پروتین
*5.5 گرم BCAA

اره تو همون 24 گرمه

skrillexx
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۶‏, ۱۱:۵۱ بعد از ظهر

*24 گرم پروتین
*5.5 گرم BCAA

اره دوست عزیز همون 24 گرم پروتیین شمل اینها میشه..
شرکت علام میکنه که پس از جذب پروتیین و تجزیه این مقدار بی سی اا و گلوتامین ا پروتیین تجزیه میشه بقیش امینو اسید های دیگه مثل EAAs , NAAs , CAAs هست