PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هر گونه سوال در مورد استروئيد ها را در اینجا مطرح کنید.

صفحه ها : 1 [2] 3

alireza2010sedighi
۱۳۸۹-۰۶-۱۷, ۰۴:۲۶ بعد از ظهر
این دیگه چه جورشه
دوست عزیز به قوانین سایت احترام بگذارید و از زدن پستهای بی مورد خودداری کنید

واقعا باهاتون موافقم آقا مهدی.
ولی اینو از قول برو بچه های نادم و خطا کار میگم.
بزار رو حساب آشنا نبودن با تمام قوانین و تازه وارد بودن.
یا علی مدد پهلوون:چشمک::گل رز:

مهدی قلندری
۱۳۸۹-۰۶-۱۷, ۰۴:۵۸ بعد از ظهر
واقعا باهاتون موافقم آقا مهدی.
ولی اینو از قول برو بچه های نادم و خطا کار میگم.
بزار رو حساب آشنا نبودن با تمام قوانین و تازه وارد بودن.
یا علی مدد پهلوون:چشمک::گل رز:
ما زمین خورده همه دوستان هستیم

alireza2010sedighi
۱۳۸۹-۰۶-۱۸, ۱۲:۱۱ قبل از ظهر
من که متاسفانه تازه این سلیت بی نظیر رو پیدا کردم
ولی تو این مدت کوتاه حسابی از خوبی و راهنمایی هاتون شرمنده ایم.
ایشالله جوابشو از اونی که اون بالاست بگیری:تشویق::گل رز:

alireza2010sedighi
۱۳۸۹-۰۶-۱۸, ۱۲:۲۹ قبل از ظهر
با سلام خدمت شما دوست و استاد عزیز
24 سالمه و از 5 سالگی ورزش رو با شنا شروع کردم و تقریبا تا حد قهرمانی در حد استان پیش رفتم. سنم که بیشتر شد دیگه شنا حس جنگنجوییمو تخلیه نمیکرد که در کنارش جودو شد رشته اصلیم.
4 سال پیش جودو رو به ناچار و بنا به دلایلی گذاشتم کنار و حالا 4 ساله که مستمر زیبایی اندام کار میکنم.
قد:175 وزن 80 تیپ بدنیم مزومورفه و در حال حاضر به گفته دوستان و مربی خدارو شکر بدن خیلی زیبا و خوبی پیدا کردم و همه اصرار دارن که واسه مسابقه تلاش کنم چون میگن حتما با این بدن موفق میشی.
بالاخره تصمیم گرفتم واسه تیر 89 خودمو حسابی آماده کنم..
مشکل اصلی و نا رضایتیم از بدنم کمی چرب بودن و بیشتر از چرب بودن آبدار بودن بدنم هست.
غذا رو حسابی رعایت میکنم.
منظورم مصرف کربوهیدراتها و چربی و زمان مصرف و همه چی...
ولی بازم بدنم خشک نمیشه و هنوز کمی آبداره.
به گفته مربیم نباید تو دوره های قبلی به همراه مکملها از دیانابول و سوستانون کراچی و پروتئینهای کربو بالا مثل xxl abb استفاده میکردم.
چون بدنم رو آبدار تر میکنه.
میگه واسه دوره حجمت که میخوای خشک هم بالا بیای وینسترول تزریقی و تستولیک برو.
واسه خشک کردنتم اگه نتونستی سوما بری از وینسترول+پریموبولان استفاده بکن.
یه راهنمایی کامل میخوام لطفا

میخواستم بدونم به نظر شما استاد عزیز من فعلا واسه دوره حجمم با این توضیح که خیلی خوب و راحت وزن و عضله میگیرم و البته بدنم آبدار هم میشه از چه نوع مکملها و داروهایی استفاده کنم؟
میخوام تو وزن 75 شرکت کنم.
راستی اگه قابل بدونین شماره همراه یا یه شماره تماس لطف کنین که اگه خواستم مزاحمتون شم و یه مشاوره حضوری ازتون بگیرم
سرتونو درد اوردم.عذر میخوام
متشکرم و بی صبرانه منتظر :گل رز::گل رز::کف کرده::کف کرده:

مهدی قلندری
۱۳۸۹-۰۶-۱۸, ۰۵:۲۰ قبل از ظهر
با سلام خدمت شما دوست و استاد عزیز
24 سالمه و از 5 سالگی ورزش رو با شنا شروع کردم و تقریبا تا حد قهرمانی در حد استان پیش رفتم. سنم که بیشتر شد دیگه شنا حس جنگنجوییمو تخلیه نمیکرد که در کنارش جودو شد رشته اصلیم.
4 سال پیش جودو رو به ناچار و بنا به دلایلی گذاشتم کنار و حالا 4 ساله که مستمر زیبایی اندام کار میکنم.
قد:175 وزن 80 تیپ بدنیم مزومورفه و در حال حاضر به گفته دوستان و مربی خدارو شکر بدن خیلی زیبا و خوبی پیدا کردم و همه اصرار دارن که واسه مسابقه تلاش کنم چون میگن حتما با این بدن موفق میشی.
بالاخره تصمیم گرفتم واسه تیر 89 خودمو حسابی آماده کنم..
مشکل اصلی و نا رضایتیم از بدنم کمی چرب بودن و بیشتر از چرب بودن آبدار بودن بدنم هست.
غذا رو حسابی رعایت میکنم.
منظورم مصرف کربوهیدراتها و چربی و زمان مصرف و همه چی...
ولی بازم بدنم خشک نمیشه و هنوز کمی آبداره.
به گفته مربیم نباید تو دوره های قبلی به همراه مکملها از دیانابول و سوستانون کراچی و پروتئینهای کربو بالا مثل xxl abb استفاده میکردم.
چون بدنم رو آبدار تر میکنه.
میگه واسه دوره حجمت که میخوای خشک هم بالا بیای وینسترول تزریقی و تستولیک برو.
واسه خشک کردنتم اگه نتونستی سوما بری از وینسترول+پریموبولان استفاده بکن.
یه راهنمایی کامل میخوام لطفا

میخواستم بدونم به نظر شما استاد عزیز من فعلا واسه دوره حجمم با این توضیح که خیلی خوب و راحت وزن و عضله میگیرم و البته بدنم آبدار هم میشه از چه نوع مکملها و داروهایی استفاده کنم؟
میخوام تو وزن 75 شرکت کنم.
راستی اگه قابل بدونین شماره همراه یا یه شماره تماس لطف کنین که اگه خواستم مزاحمتون شم و یه مشاوره حضوری ازتون بگیرم
سرتونو درد اوردم.عذر میخوام
متشکرم و بی صبرانه منتظر :گل رز::گل رز::کف کرده::کف کرده:
سلام دوست من
متاسفانه تا زمانی که بدنت رو ندیدم نمی تونم نظری بدم
باید عکس بزاری
موفق باشی

majid66
۱۳۸۹-۰۶-۱۹, ۱۲:۰۴ قبل از ظهر
انتي استروژن كمك ميكنه استروژني كه به واسطه مصرف استروئيد تو بدنت به وجود اومده بلوكه بشه تا از عوارض تا حدي جلوگيري كنه. پس از دورت هم از كلوميفن و hcg استفاده كن تا ترشح طبيعي تست برگرده و بتوني حجم رو حفظ كني.:گل رز:

alireza2010sedighi
۱۳۸۹-۰۶-۱۹, ۰۲:۴۷ بعد از ظهر
آخه الان یه پولی دستم اومده و تا خرج نشده می خوام تا یه حدودی هورمون های دوره حجمم رو بگیرم و بذارم کنار
در ضمن آقا مهدی به نظرتون من واسه زمان حجمم که تقریبا از وسط مهر میخوام شروع کنم به جز کراتین 6000 ماسل تچ و وی 100% اپتیموم به کربو احتیاج ندارم؟
لطفا در مورد هورمون ها هم توضیح بدین که چیکار کنم؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۶-۱۹, ۰۲:۵۲ بعد از ظهر
آخه الان یه پولی دستم اومده و تا خرج نشده می خوام تا یه حدودی هورمون های دوره حجمم رو بگیرم و بذارم کنار
در ضمن آقا مهدی به نظرتون من واسه زمان حجمم که تقریبا از وسط مهر میخوام شروع کنم به جز کراتین 6000 ماسل تچ و وی 100% اپتیموم به کربو احتیاج ندارم؟

دوست عزیز سوالات خودت رو در جای خودش بپرس
الان هم راجع به مکمل ها سوال کردی هم استروئید
نظم سایت بهم میخوره اینطوری

ghost_dog
۱۳۸۹-۰۶-۲۰, ۱۲:۵۴ بعد از ظهر
کسی از بچه ها تا حالا هالوتستین مصرف کرده؟؟اصلا تو ایران گیر میاد؟اگر اطلاع دارین قیمتشم بگین و اینکه به نظرتون نسبت به دیانابول یا اکسی قدرتی که میده بیشتره یا کمتر؟

مهدی قلندری
۱۳۸۹-۰۶-۲۰, ۰۱:۲۷ بعد از ظهر
کسی از بچه ها تا حالا هالوتستین مصرف کرده؟؟اصلا تو ایران گیر میاد؟اگر اطلاع دارین قیمتشم بگین و اینکه به نظرتون نسبت به دیانابول یا اکسی قدرتی که میده بیشتره یا کمتر؟
هالوتستين يكي از مشتقات تستوسترون هورمون مردانه است هالوتستين برخلاف ديگر تستوسترون ها به استروژن تبديل نمي شود
ورزشكاراني كه افزايش قدرت بدن حجم عضلات رو مي خواهند مي توانند از اين استروئيد استفاده كنند پاورليفترها و وزنه برداران كه نياز به قدرت بدون حجم دارنند مي توانند از اين استروئيد استفاده كنند
راي نتيجه بهتر مي توان اين دارو را با استروئيد آنابوليكي همچون ديانابول براي دوره هاي حجم و با استروئيدي ديگر همچون دكادورابولين براي دوره هاي كات استفاده كرد .حجم بدست آمده با كيفيتي خوبي خود را نشان مي دهد
عوارض جانبي اين دارو كمتر اكسي متولون و تستوسترون كمتر هستش ولي بدون عوارض هم نيست

http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?45-%D9%87%D8%A7%D9%84%D9%88%D8%AA%D8%B3%D8%AA%D9%8A%D9%86-%28Halotestin%29

مهدی قلندری
۱۳۸۹-۰۶-۲۰, ۰۱:۳۴ بعد از ظهر
سلام
هر درخواستی داری تو پیام خصوصی راهنماییت می کنم

alireza2010sedighi
۱۳۸۹-۰۶-۲۴, ۱۲:۳۲ بعد از ظهر
سلام به اساتید و دوستان عزیز

یه سوال داشتم.
یکی از دوستام الان پیشمه
رفته DI-Anabol -10 گرفته اینم عکسش http://up.iranblog.com/Files/ae6b415271884beb863f.JPG (http://up.iranblog.com/Files/ae6b415271884beb863f.JPG) http://up.iranblog.com/Files/da89eedaf466414ca689.JPG (http://up.iranblog.com/Files/da89eedaf466414ca689.JPG)
با یه چیزی به نام ULTRA DRIVE که شامل: (BOLDENON- UNDECYLENATE50MG/ML - METHANDRIOL - DIPROPIONATE60MG/MI) واسه کمپانی msp :MEXICO

http://up.iranblog.com/Files/10f01833b615419d9baa.JPG (http://up.iranblog.com/Files/10f01833b615419d9baa.JPG)

http://up.iranblog.com/Files/e76729378f59402abfee.JPG (http://up.iranblog.com/Files/e76729378f59402abfee.JPG)
نظرتون راجع به :
1: عوارض این 2 تا استروئید
2. ORIGINAL یا FAKE بودنشو می خوام بدونم
آخه ناگفته نماند که من رفتم تو سایت ultra drive:به آدرس:www.mexicansecretpharmaco.com (http://www.mexicansecretpharmaco.com/)
که اصلا ربطی به دارو نداشت.
گفتم بچه ها و خودم روشنتر بشیم.
خودم که بی نهایت بهش شک دارم

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۶-۲۴, ۰۶:۲۰ بعد از ظهر
از عوارض جانبي ديانابول میشه به ريزش مو زدن جوش و سمی شدن كبد و ساير عوارض آندروژني اشاره کرد
که البته با استک کردن با اولترا درایو عوارضش بیشتر میشه
دیانابولت خوبه
اولترا درایو هم به تازگی وارد بازار شده و اتفاقا دیروز یکی از دوستان
از یکی از مربیان برجسته کشور خریداری کرده بود
البته در جواب دوست بنده مبنی بر اصل بودن و یا نبودن گفته بود :
از بین داروهای بدرد نخور توی بازار ، اینا فعلا کیفیت بهتری دارن

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۶-۲۴, ۰۸:۴۳ بعد از ظهر
این عوارضی که میگید قطعیه؟یعنی اگه دیانابول مصرف کنیم حتما کچل میشیم؟راستش من از ماه دیگه قرار شده استروئید مصرف کنم.از یه طرف از این عوارض میترسم از طرف دیگه بعد 2/5 سال تمرین مستمر دوست دارم هیکلم یه فرم بهتر بگیره و حتی اگه شد مسابقه بدم ولی تو دو راهی موندم

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۶-۲۴, ۰۹:۰۵ بعد از ظهر
نه حمید جان
بطور قطع همه این مشکلات رو ندارن باهاش
اما توصیه من به شما اینه که تو دوره اول از دیانابول استفاده نکن
سعی کن از یه استروئید ضعیف بهره ببری
البته بهیچ عنوان مصرف استروئید رو توصیه نمیکنم و در حد دادن اطلاعات بود

justmp3
۱۳۸۹-۰۶-۲۴, ۱۱:۰۳ بعد از ظهر
آقا من میخوام دوره زیرو واسه حجم با کیفیت برم... دوستان نظرشونو بگن...چیزی اضافه وکم نکنم؟!

http://aplud.com/ty9zx.jpg

درضمن 2تا پروتئین ماسل جویس و یک عدد سوپرمس دایماز هم گرفتم
یه کراتین + گلوتامین + مولتی ویتامین + ویتامین سی

وزن 67
قد172
سن 28 سال

دوستان نظر بدن؟!!! کم و زیاد... نحوه اجرا؟!!

در ضمن تابحال دوره نرفتم... بیماری خاصی هم ندارم...

alireza2010sedighi
۱۳۸۹-۰۶-۲۴, ۱۱:۴۸ بعد از ظهر
این عوارضی که میگید قطعیه؟یعنی اگه دیانابول مصرف کنیم حتما کچل میشیم؟راستش من از ماه دیگه قرار شده استروئید مصرف کنم.از یه طرف از این عوارض میترسم از طرف دیگه بعد 2/5 سال تمرین مستمر دوست دارم هیکلم یه فرم بهتر بگیره و حتی اگه شد مسابقه بدم ولی تو دو راهی موندم

سلام
والا من خودم 2 بار تو این 5-4سالی که دارم تمرین مستمر میکنم دیانابول مصرف کردم و کچل نشدم:جشن::بامزه:
ولی اصلا بهتون خوردنش رو پیشنهاد نمی کنم و اتفاقا به نظر من نخوری بهتره. آخه تنها کاری که می کنه دادن یه حجم کاذب زودگذر و الکی دلخوش کنه که بعد از اتمام دوره سریعا حجم از دست میدی و فقط تضعیف روحیه هست
تازه تا اینجایی که من دیدم و تجربه کردم بدن رو خیلی آبدار میکنه .
من که حودمو واجد شرایط واسه مشاوره نمی دونم ولی حتما اساتید تو همین تایپیک بهتون میگن چی مصرف کنین بهتره
البته بازم به شخصه بهتون مصرف استروئید رو پیشنهاد نمیکنم.
موفق باشی دوست من:گل رز::گل رز::گل رز:

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۶-۲۵, ۱۲:۱۶ قبل از ظهر
سلام
والا من خودم 2 بار تو این 5-4سالی که دارم تمرین مستمر میکنم دیانابول مصرف کردم و کچل نشدم:جشن::بامزه:
ولی اصلا بهتون خوردنش رو پیشنهاد نمی کنم و اتفاقا به نظر من نخوری بهتره. آخه تنها کاری که می کنه دادن یه حجم کاذب زودگذر و الکی دلخوش کنه که بعد از اتمام دوره سریعا حجم از دست میدی و فقط تضعیف روحیه هست
تازه تا اینجایی که من دیدم و تجربه کردم بدن رو خیلی آبدار میکنه .
من که حودمو واجد شرایط واسه مشاوره نمی دونم ولی حتما اساتید تو همین تایپیک بهتون میگن چی مصرف کنین بهتره
البته بازم به شخصه بهتون مصرف استروئید رو پیشنهاد نمیکنم.
موفق باشی دوست من:گل رز::گل رز::گل رز:.
ممنون ولی من منظورم کلی بود چون تازه قراره یک ماه دیگه اگه شد مصرف کنم.حالا معلوم نیست چی قراره مصرف کنم.
در مورد مصرف نکردن استروئید هم حرف شما درسته ولی الان با وجود اینکه بدون مصرف استروئید بدن قابل قبولی ساختم ولی باز آدم دوست داره پیشرفت کنه و هیکل بهتری بسازه آخه دیگه غریبه که بینمون نیست بدن بدون دارو تا یه حدی کشش داره.خوب آدم دلش میخواد مثل آواتار شما بشه:پوزخند:
راستی اگه در مورد عوارض ***ی و مردونگی(میدونید که منظورم چیه؟) هم کسی اطلاعی داره ممنون میشم بگه
یه چیزی دیگه یادم اومد.اونایی که تزریقی هست چطوریه تزریقش آسونه؟خود شخص میتونه انجام بده؟

R.K
۱۳۸۹-۰۶-۲۵, ۰۷:۵۸ قبل از ظهر
چه نوع استروئیدی هست که حجم خشک بده و زود گذر نباشه؟؟؟؟

majid66
۱۳۸۹-۰۶-۲۵, ۱۰:۲۸ قبل از ظهر
آقا من میخوام دوره زیرو واسه حجم با کیفیت برم... دوستان نظرشونو بگن...چیزی اضافه وکم نکنم؟!

وزن 67
قد172
سن 28 سال

دوره سنگيني انتخاب كردين.براي بار اول از يه دوره سبكتر استفاده كنين.

majid66
۱۳۸۹-۰۶-۲۵, ۱۰:۴۸ قبل از ظهر
حجم خشك به تيپ بدني افراد هم بستگي داره.اگه بتونين خوب بدنتون رو پس از پايان دوره ريكاوري كنين حجم قابل قبولي رو حفظ خواهيد كرد
بلدنون حجم خشك ميده.

majid66
۱۳۸۹-۰۶-۲۵, ۱۱:۰۱ قبل از ظهر
.
ممنون ولی من منظورم کلی بود چون تازه قراره یک ماه دیگه اگه شد مصرف کنم.حالا معلوم نیست چی قراره مصرف کنم.
در مورد مصرف نکردن استروئید هم حرف شما درسته ولی الان با وجود اینکه بدون مصرف استروئید بدن قابل قبولی ساختم ولی باز آدم دوست داره پیشرفت کنه و هیکل بهتری بسازه آخه دیگه غریبه که بینمون نیست بدن بدون دارو تا یه حدی کشش داره.خوب آدم دلش میخواد مثل آواتار شما بشه:پوزخند:
راستی اگه در مورد عوارض ***ی و مردونگی(میدونید که منظورم چیه؟) هم کسی اطلاعی داره ممنون میشم بگه
یه چیزی دیگه یادم اومد.اونایی که تزریقی هست چطوریه تزریقش آسونه؟خود شخص میتونه انجام بده؟
با مصرف دوزهاي سنگين و طولاني مدت بيضه ها تحليل ميرن و حتي ميتونه به ناباروري هم تبديل بشه.
ولي اگه شما همه جوانب رو رعايت كني،يعني دوره مصرفت علمي باشه و حتما پايان دوره از hcg وكلوميفن استفاده كني تا حد زيادي مي توني از اين عوارض كم كني.در طول سال بيشتر از 2بار دوره نرو.موفق باشي:گل رز:

majid66
۱۳۸۹-۰۶-۲۵, ۱۱:۰۷ قبل از ظهر
راستي يادم رفت به سوال بعدي جاب بدم.
استروئيدهاي تزريقي به نسبت خوراكي عوارضش كمتره،اگه در تزريق اونقدر مهارت داري كه بتوني به خودت بزني اشكالي نداره
ولي اگه يه تزريقاتي بزنه بهتره ،خياله خودتم راحتره:لبخند:

ghost_dog
۱۳۸۹-۰۶-۲۵, ۰۶:۲۷ بعد از ظهر
======================================================================
حجم خشک میخوای فقط وینسترول اونم فرم تزریقی خوراکیشم بد نیست ولی پدر کبد رو در میاره اگرم وضعت خوبه و پول داری سوماتروپین هم موندگاریش خیلی بالاست هم حجم کاملا خشک میده

ghost_dog
۱۳۸۹-۰۶-۲۵, ۰۶:۳۲ بعد از ظهر

وزن 67
قد172
سن 28 سال

از قد و وزنت معلومه تازه بدنسازی رو شروع کردی یا برای خودت داری تمرین میکنی به نظر خودت این دوره که قیمتشم بالاست برای شمایی که قصدت اضافه کردنه وزنه ارزش داره؟؟؟ به نظر من به جای اینکه پولتو هدر بدی یا تغذیتو بهتر کن یا اینکه یکی دو تا مکمل خوب بخر

ghost_dog
۱۳۸۹-۰۶-۲۵, ۰۶:۴۲ بعد از ظهر
=========================================================
خود دیانابول کچلی نمیاره ولی اگر تو خونوادت ریزش مو شایع هست وقتی دوز تستوسترون بدنت میره بالا تستورسترون تو بدنت تبدیل به یه ماده دیگه میشه اون باعث ریزش میشه بعدش دینابولای الان از اون دوزی که روشون نوشته میشه صد در صد کمتره من دیانابول 10 میل تا روزی 14 تا هم خوردم فقط تنها عارضش برام تعرق بیش از اندازه و سوزش در مجرای دفع ادرار بود.یه چیزی که من دارم تو این تاپیکا میبینم دیگه همه میخوان استرویید مصرف کنن از کسی که تازه شروع کرده بدنسازی تا کسی که چند ساله تمرین میکنه شما اول هدف خودتون مشخص کنید میخواین مسابقه ای چیزی شرکت کنید یا فقط یه بدن رو فرم برای خودتون میخواین.اگگر قصدتون مسابقه نیست به نظرم احمقانست طرف استرویید برین مکمل مصرف کنید بهتره بعدشم اشکال ما ایرانیا اینه که هر موقع تغذیمون کامل نیستو نتیجه نمیگیریم سریع میریم طرف استرویید خداوکیلی خارجیا اندازه ما دارو مصرف نمیکنن به خصوص بدنسازای اماتورشون.

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۶-۲۵, ۰۸:۳۸ بعد از ظهر
شاید دوره های استروئیدی میانبر خوبی باشن برای داشتن عضلاتی مقطعی
اما بطور حتم راه صحیح ، تغذیه و تمرین و صبر میتونه بهتر ازمیانبر استروئید باشه

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۶-۲۵, ۰۹:۰۸ بعد از ظهر
راستش خودم هم گیج شدم.من بیشتر بدن رو فرم میخوام داشته باشم
اصلا میخواستم بدونم یه آدمی که مثل من چاق بوده و سینه های افتاده داشته میتونه بدون استروئید مثلا سینه اش رو خوش فرم کنه البته الان هم سینه ام داره خط بینش میافته و فرمش بهتر شده ولی میخوام بدونم اصلا امکانش هست به اون خوش فرمی برسه بدون نیاز به استروئید؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۶-۲۵, ۰۹:۳۴ بعد از ظهر
چرا که نه حمید جان
من بهت قول میدم تغذیه وتمرین کافی داشته باشی
در عرض چند ماه شاهد تغییرات محسوسی در بدنت میشی
استروئید نمیگم استفاده نشه
چرا ....اما بجا و بسته به نیاز

ghost_dog
۱۳۸۹-۰۶-۲۶, ۱۰:۵۳ قبل از ظهر
اصلا میخواستم بدونم یه آدمی که مثل من چاق بوده و سینه های افتاده داشته میتونه بدون استروئید مثلا سینه اش رو خوش فرم کنه البته الان هم سینه ام داره خط بینش میافته و فرمش بهتر شده ولی میخوام بدونم اصلا امکانش هست به اون خوش فرمی برسه بدون نیاز به استروئید؟
اگر اضافه وزن داری بهتره اول با یه رژیم خوب و یه برنامه هوازی خوب چربیهاتو اب کنی بعدش برای حجم اوردن کار کن شما این طور که خودتونم گفتین هدفتون مسابقه نیست پس به نظرم اصلا طرف استرویید نری بهتره من یه نفرو میشناسم اصلا باشگاه نمیره فقط صبحا تو پارک در خونمون یه ساعت هوازی میره بعدش چند ستم شنا سویدی با تکرارای بالا میره خدا وکیلی یه ذره چربی تو بدنش نداره درسته بدن حجیمی نداری ولی اندامی کاملا موزون داره و بدنی کانلا سفت داره پس حتی بدون دارو و مکملم میشه بدن خوبی داشت

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۶-۲۶, ۱۲:۲۲ بعد از ظهر
اصلا میخواستم بدونم یه آدمی که مثل من چاق بوده و سینه های افتاده داشته میتونه بدون استروئید مثلا سینه اش رو خوش فرم کنه البته الان هم سینه ام داره خط بینش میافته و فرمش بهتر شده ولی میخوام بدونم اصلا امکانش هست به اون خوش فرمی برسه بدون نیاز به استروئید؟ آقا این حرفا چیه ؟ استرویید به دوره داره بعد یه مدت اثرش تموم میشه .
اصلا شما میدونید وقتی تستستورون رو به صورت مصنوعی وارد بدن کنید دیگه بدن به صورت طبیعی این هورمون رو ترشح نمی کنه ؟ شما میدونید که در خیلی موارد بعد مدتی همین داروها بستر رو برای تولید استروژن بیشتر در بدن نسبت به قبل از استفاده از دارو محیا می کنند ؟
با تمرینات سخت سینه و هوازی درست و رژیم کم چرب به نتیجه می رسید . هیچ وقت کاری نکنید که پشیمون بشین . اگه از حجم سینه راضی هستین حرکات با دمبل رو در برنامه سینتون زیاد تر کنید و یک روز رو به سینه اختصاص بدین .
اتفاقا همین چند وقت پیش مصطفی یه برنامه برای سینه گذاشت . برنامه خوبی بود .

R.K
۱۳۸۹-۰۶-۲۶, ۰۸:۳۳ بعد از ظهر
حجم خشك به تيپ بدني افراد هم بستگي داره.اگه بتونين خوب بدنتون رو پس از پايان دوره ريكاوري كنين حجم قابل قبولي رو حفظ خواهيد كرد
بلدنون حجم خشك ميده.

این دوره حدود چقدر خرج میبره؟!؟؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۶-۲۶, ۰۹:۳۷ بعد از ظهر
این دوره حدود چقدر خرج میبره؟!؟؟

اگه از برند معتبر باشه حدود 130 تومن در میاد یه دوره اش
البته نه فقط بولدنون خالی
به همراه تست

R.K
۱۳۸۹-۰۶-۲۷, ۰۷:۵۲ قبل از ظهر
اگه از برند معتبر باشه حدود 130 تومن در میاد یه دوره اش
البته نه فقط بولدنون خالی
به همراه تست

تست چیه؟؟

از چه کسی می تونم بخرم که مطمئن باشه؟؟؟

طریقه ی تزریقش چه طوریه؟؟؟

آیا میشه در این دوره از وینسترول هم استفاده کرد؟؟

mohsen_sh
۱۳۸۹-۰۶-۲۷, ۱۰:۵۰ قبل از ظهر
دوست عزیز چه خبره هر چی به ذهنتون میاد رو میخواید بخرید و تزریق کنید
طریقه تزریق هم هم باسن و هم موضعی هست
دوست عزیز یه ذره دور اندیشی کن قدر بدنت رو بدون بولدنون -تست- وینسترول
بولدنون برای کسایی که حجم خشک میخوان مناسبه و وینسترول هم برای کسایی که حجم خشک میخواند
خواهشا برای انتخاب دورهای استروئیدی با مربی کار کشته مشورت کنید

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۶-۲۷, ۰۵:۱۴ بعد از ظهر
دوست عزیز چه خبره هر چی به ذهنتون میاد رو میخواید بخرید و تزریق کنید
طریقه تزریق هم هم باسن و هم موضعی هست
دوست عزیز یه ذره دور اندیشی کن قدر بدنت رو بدون بولدنون -تست- وینسترول
البته بولدنون و وینسترول از دو خانواده جدا از هم هستند
بولدنون برای کسایی که حجم خشک نمیخوان مناسبه ولی وینسترول بر عکس برای کسایی که فقط حجم خشک میخواند
خواهشا برای انتخاب دورهای استروئیدی با مربی کار کشته مشورت کنید

من مربی نیستم ولی بی تجربه هم نیستم:لبخند:

در دوره حجم بهتره که بودلنون با تست استفاده بشه
اما در دوره های جهت مسابقات ( داشتن بدنی خشک ) معمولا با وینسترول توصیه میشه

majid66
۱۳۸۹-۰۶-۲۷, ۱۰:۰۶ بعد از ظهر
قربانت افشين جان،منم خواستم همين رو بگم.
بابا والا بلدنون حجم خشك ميده.
اين دوگانگي ها در پاسخ به سوالات دوستان باعث گمراهي ميشه،واقعا اگه مطمئن نيستين پاسخ ندين.:صلح:

arashbandegan
۱۳۸۹-۰۶-۲۸, ۱۲:۲۶ قبل از ظهر
بولدنون یا همون اکیپواز حجم خشک میده مثل وینسترول

mohsen_sh
۱۳۸۹-۰۶-۲۸, ۱۰:۲۶ قبل از ظهر
دوستان عزیز انسان باید به اشتباه خودش اعتراف کنه
من بعد از مطرح شدن این مطلب با دو سه نفر دیگه صحبت کردم و در مورد بولدنون هم تو نت هم از دو تا مربی بیرون مشورت گرفتم و فهمیدم اشتباه از بنده هست
با عرض پوزش فراوان
دوستان مدیر پست قبلی رو ویرایش کنند تا کسی گمراه نشه

napster_630
۱۳۸۹-۰۶-۳۱, ۰۱:۳۴ بعد از ظهر
سلام
من مخوام برای چربی سوزی از کلن یا سوما استفاده کنم!البته کلن تزریقی !! سوال داشتم!عوارض این دارو زیاده؟!عوارضی مثل ریزش مو داره یا نه؟؟!
اگه یه دوره هم سوما هم کلن استفاده کنم چطوره!؟؟

majid66
۱۳۸۹-۰۶-۳۱, ۰۲:۴۵ بعد از ظهر
عوارضش ريزش مو،تعرق بيش از حد،اضطراب....
ميتوني از كلن+سوما ودر كنارش از وينسترول هم استفاده كني.
الان كلن تقلبيش زياده مراقب باش
از جاي مطمئن خريد كن:گل رز:

justmp3
۱۳۸۹-۰۶-۳۱, ۱۰:۴۵ بعد از ظهر
سلام
میخوام نظر دوستان و راجب برنامه های زیر برای اولین بار دوره حجم بدونم.. آیا مفید و کم ضرر میباشد؟!

http://www.free-picture-host.com/viewimage.php?file=/images/DMWeCk1285186334.jpg

http://www.free-picture-host.com/viewimage.php?file=/images/Jvz7EZ1285186492.jpg

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۶-۳۱, ۱۰:۴۸ بعد از ظهر
سلام
میخوام نظر دوستان و راجب برنامه های زیر برای اولین بار دوره حجم بدونم.. آیا مفید و کم ضرر میباشد؟!

http://www.free-picture-host.com/images/tn_DMWeCk1285186334.jpg

http://www.free-picture-host.com/images/tn_Jvz7EZ1285186492.jpg
دوست عزیز سایز عکس خیلی کوچیکه خونده نمیشه!

majid66
۱۳۸۹-۰۶-۳۱, ۱۱:۰۳ بعد از ظهر
اره درست ميگه خيلي كوچيكه منم نتونستم بخونمش.
برنامه رو بنويس بهتر ميشه راهنماييت كرد:گل رز:

ali500
۱۳۸۹-۰۶-۳۱, ۱۱:۴۵ بعد از ظهر
منطور ایشون این 2 عکس هست .
توی یه سایت دیگه هم قرار دادند :چشمک:
http://www.free-picture-host.com/viewimage.php?file=/images/DMWeCk1285186334.jpg
http://www.free-picture-host.com/viewimage.php?file=/images/Jvz7EZ1285186492.jpg

مهدی قلندری
۱۳۸۹-۰۷-۰۱, ۰۹:۰۷ بعد از ظهر
سلام

سلام اینکه این دوره ها برای شما مفید یا ضرر باید عرض کنم که تنظیم دوره برای هر شخص به نسبت وزن و سابقه و دوره های قبلی که استفاده کرده بستگی داره نه اینکه هر کس هر طور که دلش خواست
موفق باشید

rastin
۱۳۸۹-۰۷-۰۲, ۰۸:۵۰ قبل از ظهر
اين بستگي به دوز مصرفي شما داره . اگر شما روزي 4 تا اكسي بخوري بعد از يك هفته مصرف هم احتمال ژنيكوماستي هست . اما اگر روزي 1.5 بخوري شايد ژنيكوماستي نگيري و شايد هم بگيري . در مورد ديانابول هم همين حرف صدق ميكنه.
البته در مورد هر دو استروئيد بگم كه اگر دوز معمول باشه ميشه امكان ژنيكوماستي را به حداقل رساند البته با پاكسازي علمي .
اما در كل هر دوي اين استروئيد ها جزو استروئيد هاي قديمي هستن و ديگه در بدنسازي حرفه اي كارامد نيستن چون چيزي به جر احتباس آب با عضله سازي كم به شما نميدهد .

با سلام
به نظر شما الان بهتره به جای دیانابول از چی استفاده کنیم ... تزریقی نباشه ... با چربی یا بی چربی مهم نیست ...و قدرت خوبی بده ... ماندگاری حجم هم خوب باشه... و برای پاکسازی هم نیازی به تزریق نداشته باشه.
ممنونم

مهدی قلندری
۱۳۸۹-۰۷-۰۲, ۰۹:۰۴ قبل از ظهر
با سلام
به نظر شما الان بهتره به جای دیانابول از چی استفاده کنیم ... تزریقی نباشه ... با چربی یا بی چربی مهم نیست ...و قدرت خوبی بده ... ماندگاری حجم هم خوب باشه... و برای پاکسازی هم نیازی به تزریق نداشته باشه.
ممنونم
هر نمونه که مصرف کنی چه دیا . اکسی . و ..... فقط جذب آّ رو تو بدن بالا می بره ولی برای کم کردن عوارض ژیکوماستی و همینطور عوارض دیگه می تونید همراه با دوره از تاموکسی فن + کلومیفد اسفاده کنی و بعد از دوره هم از HCG تا عوارض به حداقل برسه

rastin
۱۳۸۹-۰۷-۰۲, ۱۱:۵۶ قبل از ظهر
با سلام
به نظر شما مصرف آمفتامین هایی مثل ریتالین چقدر مفیده و مظراتش چیه ... بهترین داروی نیروزا برای سنگین کار کردن چیه؟ با تشکر از دوستان

مهدی قلندری
۱۳۸۹-۰۷-۰۲, ۱۲:۲۸ بعد از ظهر
با سلام
به نظر شما مصرف آمفتامین هایی مثل ریتالین چقدر مفیده و مظراتش چیه ... بهترین داروی نیروزا برای سنگین کار کردن چیه؟ با تشکر از دوستان
از جمله عوارض جسمانى مصرف آمفتامین‏ها مى‏توان به‏افزایش ضربان قلب و فشار خون، خشکى دهان، تعریق، افزایش انرژى،کاهش اشتها، تهوع و استفراغ و بى خوابى اشاره کرد و به هیچ وجه به درد بدنسازی و افزایش قدرت نمی خوره بهترین راه جهت افزایش انرژی استفاده از مکملهای حاوی کربوهیدرات و قندهای مناسب است بهتره که دور استروئید رو خط بکشی

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۷-۰۲, ۱۲:۵۲ بعد از ظهر
سلام
شما سوما رو جزو استروئیدهایی که باعث چربی سوزی و تفکیک عضله موجود است تائید می کنید ؟
یک دوره سوما برای چربی سوزی باید چه ویزگی ها و مراحلی داشته باشه ؟
بهترین سومای وجود در بازار بهمراه قیمت چیه؟
مصرف 40 عدد سوما چند وقت طول میکشه و به تنهایی تاثیر داره ؟

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۷-۰۳, ۰۴:۵۵ بعد از ظهر
سلام
شما سوما رو جزو استروئیدهایی که باعث چربی سوزی و تفکیک عضله موجود است تائید می کنید ؟
بی زحمت جواب این سوال رو بدید چون من هم دقیقا همین سوال رو داشتم

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۷-۰۳, ۰۵:۵۶ بعد از ظهر
سلام
سوماتروپین استرویید نیست و در بعضی از تست های دوپینگ هم قابل ردیابی نیست . و قابلیت چربی سوزی هم دارد و اثرات این دارو از استرویید ها بیشتر است .
سوماتروپین باعث بزرگ شدن اندام داخلی مثل کبد و کلیه میشود . همچنین به مبتدیان نیز توصیه نمیشود .
و در بیشتر اوقات به صورت 8 هفته مداوم قبل از مسابقات هر روز ( روزانه دو واحد ) استفاده می شود .

amir26
۱۳۸۹-۰۷-۰۳, ۰۹:۰۸ بعد از ظهر
دوستان با سلام
کار پروویرون چیه و برای چی باید مصرف بشه؟
ممنون

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۷-۰۳, ۰۹:۳۱ بعد از ظهر
دوستان با سلام
کار پروویرون چیه و برای چی باید مصرف بشه؟
ممنون

یه آنتی استروژن هستش که برای بازگرداندن میزان
طبیعی تستوسترون طبیعی بدن بعد از دوره استروئیدی استفاده میشه

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۷-۰۳, ۱۰:۳۳ بعد از ظهر
افشین جان خوشحال میشدیم به سوال ما جواب میدادی

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۷-۰۴, ۰۸:۵۱ قبل از ظهر
افشین جان خوشحال میشدیم به سوال ما جواب میدادی

مصطفي جان با شناختي كه از بدن شما دارم فقط بگم به كار و هدف شما نمياد:لبخند:
جواب رو هم كه ياكوي عزيز زحمتش رو كشيدن

tanha
۱۳۸۹-۰۷-۰۷, ۰۹:۳۹ بعد از ظهر
mitone az boldabol astefade kone

majid66
۱۳۸۹-۰۷-۰۸, ۱۲:۴۲ بعد از ظهر
دوست عزيز به قوانين سايت احترام بزاريد و فارسي تايپ كنيد:گل رز:

cyaa
۱۳۸۹-۰۷-۱۰, ۱۱:۰۰ بعد از ظهر
سلام.
اگه کسی اطلاعات داره و کمکم کنه لطف کرده و ممنون میشم.
15 ماهه تمرین میکنم و تا حالا دوره نرفتم. برای حجم خشک و کات این دوره پیشنهاد شده. خاستم ببینم مفیده یا نه.از حجم زیاد هم بدم میاد.
شکمم برام خیلی مهمه.(دبه نیستما!!!)
قد 183
وزن 85

- آمینو
-گلوتامین
-پروتئین وی 100%
-تسترون پرپیونات(40عدد) یا سوستانول کراچی ((10عدد))
اگر نیاز بود لطف کنید بگید عکس بزارم
accursed_curseD@yahoo.com
ممنون.

majid66
۱۳۸۹-۰۷-۱۱, ۰۸:۴۷ قبل از ظهر
مكملات خوبه
تستوسترون يا سوستانون حجم خشك نميدن

tanha
۱۳۸۹-۰۷-۱۷, ۰۹:۳۰ بعد از ظهر
با سلام من الان تو دوره هستم درو من بولدنون با دوز ۵۰ استرالیا و ناندرلون آلمان ۱۰۰ وترک ام اگ پی هست هفته اول جواب نداده میترسم دیگه جواب نده دورم ۵ هفته هست موندم؟؟؟؟؟؟ نیاز به راهنمای دارم لطفآ الان ۳ میل بولدنون و ۲ میل ناندرلون زدم جیزی تو بدنم ندیدم آیا هفته پایانی (۵) جواب میده یا نه دیوانه شودم جواب نمیده سوستانون بزنم به جای اینا جتوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ الان جواب بدید لطفآ وزن ۶۲ و بازو ۳۲ میتونم بجای ناندرلون آلمان ۱۰۰ سوستانون ۲۵۰ با بولدنون از هفته ی دوم بزنم

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۷-۱۷, ۱۰:۲۹ بعد از ظهر
این دوره جهت چی هستش؟
انتخاب توسط کی بوده؟
چقدر سابقه تمرین داری؟چند سالته؟
و اینم بدون که دوره های استروئید هفته اول که نشون نمیده

majid66
۱۳۸۹-۰۷-۱۷, ۱۰:۴۳ بعد از ظهر
با سلام من الان تو دوره هستم درو من بولدنون با دوز ۵۰ استرالیا و ناندرلون آلمان ۱۰۰ وترک ام اگ پی هست هفته اول جواب نداده میترسم دیگه جواب نده دورم ۵ هفته هست موندم؟؟؟؟؟؟ نیاز به راهنمای دارم لطفآ الان ۳ میل بولدنون و ۲ میل ناندرلون زدم جیزی تو بدنم ندیدم آیا هفته پایانی (۵) جواب میده یا نه دیوانه شودم جواب نمیده سوستانون بزنم به جای اینا جتوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ الان جواب بدید لطفآ وزن ۶۲ و بازو ۳۲ میتونم بجای ناندرلون آلمان ۱۰۰ سوستانون ۲۵۰ با بولدنون از هفته ی دوم بزنم
از چه مكملهايي استفاده مي كني؟
اگه تغذيه خوبي نداشته باشي و به بدن پروتئين نرسوني 100 تا سوستانون هم بزني هيچي نميشي

ali_catler
۱۳۸۹-۰۷-۲۲, ۱۱:۱۷ قبل از ظهر
سلام من چند روزه دیگه تست ورزش دارم دیروز رفتم یه مکمل فروشی گفتم یه چیزی بده بهم تا کمکم کنه یه امپولو بهم گفت که روسی بود گفت این ترکیبه افدرین و کافیینه و بهش ای تی پی هم میگن قیمت بهم داده دونه ای 2500 تومان و بهم گفت نیم ساعت قبل از تستت بزن میخوام بدونم این دارو خوبه و این قیمتی که میگه گرون نیست؟؟بهش گفتم افدرین چنده گفت ورقی 10 15 تومنه ایا درسته؟؟

ali_catler
۱۳۸۹-۰۷-۲۳, ۰۵:۰۶ بعد از ظهر
اقا کسی نیست جواب ما رو بده میخو ام برم فردا سراغ این یارو قیمت امپول کافیینو هیچ کی نمیدونه؟؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۷-۲۳, ۰۷:۱۹ بعد از ظهر
مجبور شدم زنگ بزنم و بپرسم
افدرین ورقی 8 تومنه
قیمت امپول رو بهت خوب داده

ali_catler
۱۳۸۹-۰۷-۲۴, ۰۵:۵۶ قبل از ظهر
ممنونم افشین جان محبت کردی بعضی اوقات یه تشکر ساده فایده نداره کمتر سایتی مدیراش برای اینکه جواب درست بدن خودشونو به زحمت میندازن شرمنده کردی یه دنیا ممنون.چه خوب میشه اگر تو سایت یه قسمتم باشه قیمت استروییدها و مکملای موجود تو بازارو بچه ها بذارن توش تا این طوری قیمت دست بچه ها باشه و هر قیمتی بهشون داده شد زیر بار نرن

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۷-۲۴, ۰۹:۲۶ قبل از ظهر
خواهش میکنم..انجام وظیفه بود
اره فکر خوبیه اتفاقا
من یه استروئید فروش خوب سراغ دارم برای قیمت گذاری

ho3ein33
۱۳۸۹-۰۹-۰۶, ۱۱:۵۷ قبل از ظهر
سلام دوستان می خواستم بدونم ناندرلون را کجا باید تزریق کرد؟عضله ی پشت پا(جای معمول) یا عضلات دیگر؟
یعنی اگه جای معمول بزنیم تو تمام بدن منتشر میشه یا به هر عضله جداگانه تزریق بشه بهتره؟
در ضمن معقول ترین دوزی که منتج به جواب میشه کدامه؟:متفکر:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۰۶, ۱۲:۵۷ بعد از ظهر
سلام
بهترین جا همون باسن هستش
موضعی اصلا توصیه نمیشه
هفته ای 200 میلیگرم معقوله
با چه استروئیدی میخوای بزنی؟؟
و اینکه چندمین باره استروئید مصرف میکنی حسین جان؟؟

ho3ein33
۱۳۸۹-۰۹-۰۶, ۰۹:۲۱ بعد از ظهر
سلام افشین جان خوبی داداش
شما جواب ما رو میدی مارو خوشحال میکنی
دوره اول سوستانون اورگانون +دیانابول البته دوره طولانی مدتی نبود 5 تا ویال بیشتر نرفتم ,هفته ای 250 میلی گرم
الان نمیدونم ناندرلون رو با چی دوره برم اخه این مکمل فروشای اینجا ***اشون تعریفی نیست چیزی هم بارشون نیست از این لحاظ تو مضیفه ایم
خلاصه فعلا در حد اطلاعات گفتم یه سرچ کنم ببینم چی بهتره.انشالله خواستم شروع کنم قبلش حتما بات مشورت خواهم کرد
زنده باشی افشین جان
پاینده باش bodybuiler:گل رز:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۰۶, ۰۹:۴۱ بعد از ظهر
ناندرولون رو با تست بزن
سراغ دیانابول هم نرو

از داروخانه هم میتونی تهیه کنی
از کم شروع کن
از هفته ای 250 شروع کن تست رو و 200 تا هم ناندرولون

بذار خیالتو راحت کنم
تو بازار الان استروئید اصل گیر نمیاد
خیالت راحت
هرکس هم میگه دارم و باید از شخص مطمئن بخری و ....این حرفا تکراری و مشتری جذب کنه
همشون یکیه الان
حتی اینجا یه پاور کار خیلی خیلی قدیمی پسرشو فرستاده بود کرج پیش یکی از پاورکار های مطرح کشور
که مثلا از اون استروئید تهیه کنه
اونم همین حرف رو زده بود...گفته بود حتی الان گیر خود ما هم نمیاد

عباس بازدار
۱۳۸۹-۰۹-۰۷, ۰۶:۱۳ بعد از ظهر
اینطوریام نیست که همه دارو ها تقلبی باشن داروهای تایلندی رو اگر از فرد مطمین بخرین صد در صد سالم هستن چون قیمت داروهای تایلند به قدری پایینه که ارزش تقلبی زدن نداره ولی داروهایی که ادعا میشه از اروپا یا امریکا وارد میشن صد در صد تقلبی هستن به نظر من اوضاع دارو از مکمل خیلی بهتره مکملا که همشون از بیخ و بن قلابی و تقلبی هستن و نمونه های خوبش درجه 2 و 3 چینی هستن.البته بعض از دارو ها بکل تقلبین و بهتره دورشون و خط کشید مثلا سوستانون رو من با اطمینان میگم تمام سوستانون های موجود در ایران تقلبیه و همه مصرف کنندگان هم بعد از مصرف دچار تب میشن. در کل بهتره از یه فروشنده اسم و رسم دار که خودشم ورزشکار بوده قبلا خرید کنید مثلا هیچ وقت علی داداشی نمیاد بخاطر 10 هزار تومن سود خودشو خراب کنه *** تقلبی دست ملت بده.

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۰۷, ۰۷:۱۶ بعد از ظهر
اتفاقا تو صحبتهای پست قبلیم ، این دوست ما پیش علی داداشی رفته بود
نمیدونم چقدر از اوضاع بازار خبر داری
اما برعکس تصور میکنی
الان اوضاع مکمل بهتر شده...اوضاع استروئید بدتر
میدونی چرا؟؟
چون همه دیدن مکمل ها تقلبی شده و گند کار درومده
بیشتر روی استروئید کار کردن
مکمل هم راست میگی.....برند های قدیمی همه از بیخ تقلبی هستن
اما همین مکمل هایی که تو این قسمت (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?3496-معرفی-مکمل-های-روز-دنیا&p=35678#post35678)هست رو ببین....ازین شرکت ها جدیدا زیاد داره مکمل وارد میشه که همشون هم اصل هستن
اما پشتیبانی نمیشن...چون دیگه کسی نمیره سراغ آشغالهایی که همینجا داره پر میشه و براشون سود خیلی خوبی داره

تایلندی هم که میگی کم شده تو بازار.....یه امار بگیر خودت متوجه میشی
المان و ...که بهیچ عنوان گیر نمیاد و وارد هم نمیشه

ho3ein33
۱۳۸۹-۰۹-۰۷, ۰۸:۱۸ بعد از ظهر
افشین جان یه بابایی هست محصولای بریتیش دارگون داره میگه اصل هستن
البته ما که نمیدونیم ولی یکی از دوستان استانازول خریده 65 هزار میگه جواب میده
به هر حال من ناندرلون گرفتم ابوریحان 25 میلی گرم هست
یعنی هفته ای 8 تا بزنم؟؟تا به دوز 200 برسم؟
مرسی داداش پیشا پیش از راهنماییت

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۰۷, ۰۸:۳۳ بعد از ظهر
ببینید من از اوضاع بازار دارم میگم براتون
شاید یکی داشته باشه از قبل
اما تو بازار فعلی چیزی نیست

ناندرولون 25 فقط بدیش اینه سوراخ سوراخ میشی با این 25 بودنش
شما هر4 تاش رو تو یه سرنگ 5 بکش و بزن
میشه 2 بار در هفته

ho3ein33
۱۳۸۹-۰۹-۰۷, ۱۰:۲۷ بعد از ظهر
داش افشین چقدر زود دلگیر میشی بیخیال دادا
منم حرفت رو تصدیق میکنم خصوصا مکمل فروش با انصاف 1 در 1000 هست
بهتره ریسک نکرد و از هر کس نگرفت

یک کامیون تشکر بابت راهنماییت مثل همیشه بکار خواهم بست
:گل رز:

ALI0077
۱۳۸۹-۰۹-۰۸, ۰۸:۴۷ قبل از ظهر
ببخشید یه سوال داشتم - من میخوام سیپرونات بخرم برا ی تایلند هست cypionax - testosterone cypionate ظاهرا میخوره اصلی باشه - جعبش همه چی مثل عکسایی که تو سایت هست . هست - میگه دونه ای 3200 - به نظرتون اصل هست ؟ بعد سوستانون اصل تو بازار هست ؟ سوستانون بهتره برای حجم غیر خشک یا سیپرونات ---- ممنون میشم جواب بدید

ho3ein33
۱۳۸۹-۰۹-۰۸, ۱۰:۳۵ قبل از ظهر
البته جسارت نباشه نسبت به دوستان ما کوچیکتر این جمع هم نیستیم
دوست عزیز سوستانون نگیر از اطرافیان بنده هر کس گرفته جز تب چیزی نصیبش نشده
طبق توصیه افشین جان تست داروخانه ای معتبر تر هست
در مورد باقی سوالات دوستان راهنماییت خواهند کرد:گل رز:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۰۸, ۱۰:۴۷ قبل از ظهر
سیپیونات چند میل؟؟
اصلیش اینه

http://www.steroidportal.com/imgprep/cypionax.jpg

سوستانون نگیر که همه از بیخ آشغاله الان
اگه همین رو داره بگیر که خوبه

ALI0077
۱۳۸۹-۰۹-۰۸, ۱۱:۵۳ قبل از ظهر
یکی از دوستام میگن الان هرچی تو بازار از این هست تقلبی هست - ولی ظاهرش مثل همین هست - میگه دونه ای 3200 - یه تستویرون هم داره پاکستانی میگه دونه ای 3 تومن- به نظرتون از این بگیرم یا تستویرون - کدومش برای حجم و وزن بهتر جواب میده -- ممنون از راهنماییتون

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۰۸, ۰۹:۵۸ بعد از ظهر
تستویرون تلفیقی از انانتات و پروپیونات هستش
من پیشنهادم اینه به جای سیپیونات
بازم با مربیت مشورت کن بیشتر با بدن شما آشناس

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۱۱, ۰۹:۴۳ قبل از ظهر
از رو قیمت نمیشه اصل بودن یا نبودنشو گفت انشاالله اصله. بله 100 درصد هست ولی نگیر. برای حجم سیپرونات به نظرم بهتره.

ببخشید سیپرونات از کجا اومد؟؟؟
و دلیلتون رو برای اینکه این سیپرونات برای حجم بهتره رو بیان کنید

Smt
۱۳۸۹-۰۹-۱۱, ۰۹:۴۴ قبل از ظهر
ببخشید سیپرونات از کجا اومد؟؟؟
و دلیلتون رو برای اینکه این سیپرونات برای حجم بهتره رو بیان کنید
ایشون پرسیدن برای حجم سوستانون بهتره یا سیپرونات.
برای اینکه سوستانون اصلا به درد نمیخوره

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۱۱, ۰۹:۵۴ بعد از ظهر
پسر خوب
چیزی به اسم سیپرونات اصلا وجود نداره :چشمک:
منظور این بنده خدا سایپیونات یا سیپیونات بود
چون خواص اندروژنی داره موجب احتباس آب میشه و حجم و قدرت نسبتا خوبی میده
اما ازین بابت پیشنهاد دادم چون این بنده خدا دنبال حجم ماندگار و خشک نبود
و در دوره های کات اصلا ازین استروئید استفاده نمیشه
بعدشم
کی گفته تو دوره حجم سوستانون بدرد نمیخوره؟؟؟
فقط بخاطر موجود نبودن اصل این محصول گفتم نگیر ....نه اینکه بدرد نمیخوره :لبخند:

ho3ein33
۱۳۸۹-۰۹-۱۲, ۰۸:۰۶ بعد از ظهر
وینسترول را چقدر قبل از تمرین بایستی تزریق کرد؟
مثلا یک روز قبل از تمرین تزریق بشه اشکالی نداره؟
دوزش چطور؟در هفته تا چند م گ مجازه؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۱۲, ۰۹:۳۵ بعد از ظهر
وینسترول رو توی دوره های کات ازش استفاده میکنند
اگه قصد شما هم کات کردن هستش پیشنهاد میدم با یه داروی دیگه نظیر پری یا ترنبولون و یا بولدنون استفاده کنید
از هفته ای 150 شروع کنید ( هفته ای 3 تا میشه )
هر هفته 50 میلی گرم هم میتونی بهش اضافه کنی تا 400 تا در هفته هم مناسبه
البته بازم شرایط و بدن شما تعیین کننده هستن که مربیه شما میتونه نظر بده
2-3 ساعت قبل تمرین هم مناسبه تزریقش

ho3ein33
۱۳۸۹-۱۰-۰۶, ۰۸:۴۱ بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی
یه دوره ناندرلون و تست داروخانه ای که توی اون تست 250 و ناندرلون 200 باشه چه مدت طول بکشه خوبه؟
و سوال دیگه اینکه اگه پاکسازی حین دوره یا بعد دوره نیاز داره چی و چطوری هست؟
ممنون

ho3ein33
۱۳۸۹-۱۰-۱۲, ۱۲:۰۰ بعد از ظهر
سلام دوباره خدمت دوستان عزیز و تبریک به خاطر بازگشایی مجدد سایت
دوستان من دوره ام رو با همون چیزایی که اون بالا نوشتم شروع کردم
حالا اگه لطفتون شامل حال ما بشه و بگین آیا حین دوره به قرص لتروزل نیاز دارم؟
بعد از دوره چی hcg و کلومیفن؟دوره چقدر طول بکشه؟6 یا 8 هفته؟
در ضمن از دوز 250 تست و 150 ناندرلون شروع کردم 2 بار در هفته تزریق شنبه و سه شنبه کافی یا به صورت پله ای افزایش بدم؟
خیلی خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
دم همتون گرم:گل رز:

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۱۲, ۱۲:۱۷ بعد از ظهر
سلام حسین جان
بهتره که 6 هفته باشه
و با دوز مناسبی شروع کردی
البته افزایشش بده
و بعد دوره هم hcg بزن و یک هفته بعدش یکی دیگه بزن

ho3ein33
۱۳۸۹-۱۰-۱۷, ۰۷:۵۰ بعد از ظهر
افشین جان داداش دوز تست رو 500 و ناندرلون 200 در هفته کردم با وجود اینکه تست ایرانی عوارض آندوژنیک داره طول دوره هم 6 هفته که فرمودی حالا بین دوره اگه مور مور و درد توی سینه و نوکش داشتم چه کنم؟
انتی استروژن نمیخواد؟توی اکثر مقالات سایت ریکاوری بعد دوره 3 تا hcg گفته شده چون دوره سبک هست گفتی 2 تا؟
کلومیفن هم به همین علت نمیخواد؟
پیشاپیش مرسی از راهنماییت

مهدی قلندری
۱۳۸۹-۱۰-۱۷, ۰۸:۰۰ بعد از ظهر
افشین جان داداش دوز تست رو 500 و ناندرلون 200 در هفته کردم با وجود اینکه تست ایرانی عوارض آندوژنیک داره طول دوره هم 6 هفته که فرمودی حالا بین دوره اگه مور مور و درد توی سینه و نوکش داشتم چه کنم؟
انتی استروژن نمیخواد؟توی اکثر مقالات سایت ریکاوری بعد دوره 3 تا hcg گفته شده چون دوره سبک هست گفتی 2 تا؟
کلومیفن هم به همین علت نمیخواد؟
پیشاپیش مرسی از راهنماییت
سلام از هفته سوم که دوز بالا می ره تاموکسی فن رو شروع کن 20 میل در روز و بعد از اتمام دوره 6 هفته 15 روز پاکسازی رو انجام بده هر 5 روز یک عدد HCG به همراه روزی 50 میل کلومیفد چون هم تست و هم ناندر عوارضشون بالاست
موفق باشی

ho3ein33
۱۳۸۹-۱۰-۱۷, ۱۰:۳۳ بعد از ظهر
مرسی از راهنمایی ارزنده ت فقط یه سوال (شرمنده که خیلی سوال می کنم) میشه به جای تاموکسی فن از لترزول استفاده کرد؟اگه میشه دوز اونم بفرمایید
متشکرم:گل رز:

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۱۸, ۰۷:۳۶ قبل از ظهر
لتروزول قدرت بیشتری نسبت به تاموکسی فن داره
حسین جان اگه دوز رو از اینی که هست بالاتر نمیبری روزی 1 عدد کافیه

godman757
۱۳۸۹-۱۱-۱۵, ۱۰:۵۶ بعد از ظهر
سلام
من این استروئید رو گرفتم لطف کنید در مورد بهترین نوع مصرفش کمکم کنید (مقدار و بهترین زمان- در کنار این مکمل پمپ و امینو 8000 گاسپاری هم استفاده میکنم)

http://s27.aks98.com/images/62113719073904718080.jpg
http://s27.aks98.com/images/34542992005528492287.jpghttp://s27.aks98.com/images/15197340802942854050.jpg

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۱-۱۶, ۰۸:۱۰ قبل از ظهر
هر کپسولش چند میلی گرمه؟
حالا چرا استروئید خوراکی؟
اخه تاثیری هم نداره خالی

godman757
۱۳۸۹-۱۱-۱۶, ۰۸:۱۶ بعد از ظهر
هر کپسولش چند میلی گرمه؟
حالا چرا استروئید خوراکی؟
اخه تاثیری هم نداره خالی
سلام
5 میل
یکی از دوستانم که تجربه داره برام خریده, این اولین بارم هست تجربه هم ندارم گفت با این خشک میایی بالا البته زیاد هم نمیخام حجم بگیرم همون طور که عرض کردم این (https://www.seipharmaceuticals.com/products/Ultimate-NO3.html#) ساپلومت پمپ و این (http://www.bodybuilding.com/store/gn/aminomax-8000.html?MCID=F-GOOG-GASN095) امینو رو در کنارش مصرف میکنم یه رژیم کم کربوهیدرات هم گرفتم اگر چیزه دیگری بهتره در کنارش مصرف کنم بفرماید که تا اول دوره مصرفیم هست تهییه کنم (فقط هدف من حجم خشک هست)
ممنون از لطفتون

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۱-۱۶, ۰۹:۱۲ بعد از ظهر
والا چی بگم
اگه من بودم با یه استروئید تزریقی مناسب حداقل ترکیبش میکردم
مثل تست پروپیونات که شامل حال شما میشه
و متاسفانه داروخانه ایش که بهترین نوعش هست به دست خود ماها نمیرسه و صادر میشه
و تو بازار هم اصلش کمه....خیلی کمه
شما صبح 5 کپسول و عصر هم 5 کپسول روزانه مصرف کن
میشه روزی 50 میل
پروتئین دریافتی روزانت رو از مواد طبیعی نمیدونم چقدره
اگه میتونی برسونی که خب از مواد طبیعی تامینش کن...اگه مشکل خوردن غذا
و یا کمبود وقت رو داری یه پروتئین خالص ( 100%) هم در کنار مابقی ساپلمنت ها تهیه کن
موفق باشی

godman757
۱۳۸۹-۱۱-۱۹, ۱۱:۱۶ قبل از ظهر
ممنون
بعد از مصرف اینها (همراهش امینو با پمپ هم مصرف میکنم) برای به دست اوردن عضله خشک چه چیزی مصرف کنم بهتره؟
برای پاک سازی استروئید چی؟

yah
۱۳۸۹-۱۱-۱۹, ۰۱:۰۴ بعد از ظهر
نظرتون راجب به این قرصای ناپوسیم چیه به نظرتون اصله و این که راجب به قیمتش چی؟؟بسته ای سیزده تومن باهام حساب کرد بسته هاش صد تایی هستن
www.uploadimages4free.com/browse_images/c9j9c3_0006c0-15193.html
www.uploadimages4free.com/browse_images/c9j9c3_0006-15192.html

SOLTANIDH
۱۳۸۹-۱۱-۱۹, ۰۱:۳۵ بعد از ظهر
یه استرویید میخوام که کمترین آسیبو به بدن وکبد بزنه و عضله خشک بدون احتساب آب بیاره

godman757
۱۳۸۹-۱۱-۱۹, ۰۶:۵۱ بعد از ظهر
مصرف استروئید میتونه ربطی به درد بیضه داشته باشه؟
امروز تو باشگاه طی تمرین بیضه هام درد گرفت

ho3ein33
۱۳۸۹-۱۱-۲۰, ۰۱:۳۵ بعد از ظهر
سلام افشین جان من دوره ام تمام شد الان میخوام hcg بزنم ایرانیش خوبه یا خارجی یا کلا فرقی نداره؟؟
بعد یه سوال دیگه هم داشتم که نمیدونم جاش اینجاس یا نه اما شما ببخش , حین تزریق hcg میشه برم آزمایش بدم؟؟یا بزارم تمام بشه؟
بعد اسم آزمایشی که باد داد چیه؟یعنی بگم چه آزمایشی میخوام؟؟

hamidbarca
۱۳۸۹-۱۱-۲۰, ۰۴:۴۹ بعد از ظهر
میخواستم بدونم هر دوره و هر استروئیدی خطر عقیم شدن داره یا نه؟اصلا این قضیه چقدر بین بدنسازها شایع هست؟

yah
۱۳۸۹-۱۱-۲۰, ۰۵:۲۶ بعد از ظهر
سلام افشین جان من دوره ام تمام شد الان میخوام hcg بزنم ایرانیش خوبه یا خارجی یا کلا فرقی نداره؟؟
بعد یه سوال دیگه هم داشتم که نمیدونم جاش اینجاس یا نه اما شما ببخش , حین تزریق hcg میشه برم آزمایش بدم؟؟یا بزارم تمام بشه؟
من که یه بار بعد از دوره هاچ سی جی ال جی زدم اصلا هیچ تاثیری نداشت مثل این بود که نه هزار تومن پولمو ریختم سطل اشغال بعد از دوره یکی دو ماهخ که بگذره سطح تستوسترونت خود به خود نرمال میشه اگر عجله داری یا میخوای یه دوره دیگه رو بلافاصله شروع کنی هاچ سی جی استفاده کن من که ال جی زدم به نظرم پول دور ریختن بود میخوای شما ایرانیشو بزن راستی تستوسترون ایرانی رو چندگرفتی تست 250 رو میخوام قیمتشو بدونم؟؟ابوریحان بود دیگه
اقا افشین راجب به اون عکسایی که گذاشتم یه نظر بده

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۱-۲۰, ۰۶:۰۷ بعد از ظهر
نظرتون راجب به این قرصای ناپوسیم چیه به نظرتون اصله و این که راجب به قیمتش چی؟؟بسته ای سیزده تومن باهام حساب کرد بسته هاش صد تایی هستن
www.uploadimages4free.com/browse_images/c9j9c3_0006c0-15193.html
www.uploadimages4free.com/browse_images/c9j9c3_0006-15192.html

سراغ استروئید خوراکی نرو....هرچند عکسها باز نشد اما قیمتش خوبه

یه استرویید میخوام که کمترین آسیبو به بدن وکبد بزنه و عضله خشک بدون احتساب آب بیاره

شما سن ، سابقه تمرین و وزن رو مشخص کنید، ضمن اینکه تمام استروئیدها دارای عوارض هستند و در بیشتر موارد این اصطلاحات ( عضله خشک ) ادعای کذب هستند

مصرف استروئید میتونه ربطی به درد بیضه داشته باشه؟
امروز تو باشگاه طی تمرین بیضه هام درد گرفت

نه ربطی نداره

جواب کامل داده شده توسط دکتر بندگان عزیز (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?3345-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4%D8%A7%D8%AA-%D8%AE%D9%88%D9%86-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%8C-%D9%87%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D9%88-%D9%BE%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D9%88%DB%8C%DB%8C%D8%AF%DB%8C)

میخواستم بدونم هر دوره و هر استروئیدی خطر عقیم شدن داره یا نه؟اصلا این قضیه چقدر بین بدنسازها شایع هست؟

استروئیدهای آنابولیک که مشتقات ساختگی از هورمون ***ی مردانه یا تستوسترون هستند اگه طول دورشون تداوم داشته باشه خیلی عوارض دارن

godman757
۱۳۸۹-۱۱-۲۰, ۱۰:۲۸ بعد از ظهر
سلام
داشتن رابطه زناشویی در دوره مصرف استروئید چه طور هست (از یکی از دوستانم شنیدم داشتن رابطه تمام اثرات رو از بین میبره)
ممنون از پاسخ گوییتون

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۱-۲۱, ۰۷:۳۸ قبل از ظهر
چرند گفته
تو سایت در رابطه با این موضوع یه مطلب کامل داریم
بگردین....بخونید....به دیگران هم یاد بدین

BIKHIAL
۱۳۸۹-۱۱-۲۲, ۰۴:۲۱ بعد از ظهر
سلام دوستان/امیدوارم سوالم رو جای مناسبی پرسیده باشم
من حدود 5 ماه هست بطور مرتب تمرین میکنم/
وزنم 72 کیلو و قدم 180 سانتی متر هست/بدنم حجم چندانی هم نداره/
تا الان از هیچ مکملی استفاده نکردم و فقط از قرصهای مولتی ویتامین استفاده کردم/
من هدفم اینه که هیکلم فیتنس بشه/
حالا رفتم از یه مربی فیتنس حرفه ای یه برنامه ی تمرینی و یه برنامه ی مکملی گرفتم/
حالا یه برنامه ی مکملی برام نوشته میخواستم نظرتون رو در این مورد بدونم که برای منه مبتدی که 5 ماه بیشتر نیست تمرین میکنم مناسبه یا خیر/
حداکثر عوارض این برنامه ی مکملی چی میتونه باشه؟
اینم برنامه دوره:
20 تا دکادورابولین//تسته 250میل 10 تا//استانازول 5 میل 200 تا//و یه کربوی 4.5 کیلوگرمی

امیدوارم که جای مناسبی این سوال رو پرسیده باشم و انکه منو تا اونجایی که ممکنه کامل راهنمایی کنید

hamidbarca
۱۳۸۹-۱۱-۲۲, ۰۵:۱۸ بعد از ظهر
جای درستی پرسیدی ولی این چیزهایی که شما نوشتی بهش مکمل نمیگن.میگن استروئید که عوارض هم داره که اساتید میان توضیح میدن

arashbandegan
۱۳۸۹-۱۱-۲۲, ۰۸:۳۵ بعد از ظهر
سلام دوستان/امیدوارم سوالم رو جای مناسبی پرسیده باشم
من حدود 5 ماه هست بطور مرتب تمرین میکنم/
وزنم 72 کیلو و قدم 180 سانتی متر هست/بدنم حجم چندانی هم نداره/
تا الان از هیچ مکملی استفاده نکردم و فقط از قرصهای مولتی ویتامین استفاده کردم/
من هدفم اینه که هیکلم فیتنس بشه/
حالا رفتم از یه مربی فیتنس حرفه ای یه برنامه ی تمرینی و یه برنامه ی مکملی گرفتم/
حالا یه برنامه ی مکملی برام نوشته میخواستم نظرتون رو در این مورد بدونم که برای منه مبتدی که 5 ماه بیشتر نیست تمرین میکنم مناسبه یا خیر/
حداکثر عوارض این برنامه ی مکملی چی میتونه باشه؟
اینم برنامه دوره:
20 تا دکادورابولین//تسته 250میل 10 تا//استانازول 5 میل 200 تا//و یه کربوی 4.5 کیلوگرمی

امیدوارم که جای مناسبی این سوال رو پرسیده باشم و انکه منو تا اونجایی که ممکنه کامل راهنمایی کنید

با سلام
۵ ماه زمان زیادی نیست و در ضمن شما احتمالا تغذیه کافی نداشتی چون وزنتون خیلی کمه، خوب کاری میکنی که از مکمل استفادهه میکنی اما استروئید برا شما زوده شما میتونید براحتی و تنها با استفاده از تغذیه درست و تمرین لااقل به وزن دلخواه برسید. استروئید برای کسانی هست که میخوان بالاتر از وزن دلخواه برسند و مسابقه بدهند. من توصیه میکنم تغذیه درست و مکمل گینر خوب فراهم کنی و وزنتو با تمرین و حد اقل چربی بالا ببری. اینا که گفتی به جز پودر کربو همه استروئید هستند و اونم ۳ جور استروئید رو با هم استک کردن در شرایط شما به ریسکش نمیارزه و زیاده و دیوانه گی. واقعا که برای مربیانی این چنینی متاسفم که بجای راهنمایی درست و سالم به سرعت دست به استروئید میشوند.

milad faridnia
۱۳۸۹-۱۱-۲۲, ۱۰:۵۶ بعد از ظهر
چرا اینقدر خرافات!!!!!!!!

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۱۱-۲۲, ۱۱:۰۰ بعد از ظهر
چرا اینقدر خرافات!!!!!!!!
میشه بیشتر توضیح بدین؟؟:متفکر:

yah
۱۳۸۹-۱۱-۲۳, ۰۳:۱۸ بعد از ظهر
یه سوال دارم صرف اینکه یه استرویید چند کیلو وزنتو ببره بالا یا رکوردات 10 الی 15 کیلو زیاد بشن یعنی داروی خوب و اصلی بوده؟؟اخه ادم با خوردن غذا بیش از اندازه هم میتونه به این نتیجه ها دست پیدا کنه و افزودن ده الی پونزده کیلو رکورد توی یه دوره هفت هشت هفته ای کار خارقالعاده ای نیست:متفکر:

mahmoud
۱۳۸۹-۱۱-۲۳, ۰۷:۳۶ بعد از ظهر
اصلا ارتباطی نداره با اصل بودن بستگی به سابقه تمرین و سابقه مصرف دارو و بدن هر فرد فرق داره

aboo
۱۳۸۹-۱۱-۲۳, ۰۷:۵۶ بعد از ظهر
سلام ميخوام يه دوره كات برم درباره وينسترول چيز خوبي نخوندم واقعا اينقد بده ؟ پريموبولان با پريويرون و تاموكسيفن و كلن بوترل ميخوام برم . :چشمک: راهنمايي كنين اصلش با قيمت منصفانش تو تهران كجا باس برم . قد 170 وزن 78 . البته 85 بودم 2 ما پيش هيدروكسي ادوانس خوردم كل هفته روزي 2 ساعت تمرين اوردم پايين:پوزخند:

milad faridnia
۱۳۸۹-۱۱-۲۳, ۱۰:۵۷ بعد از ظهر
میشه بیشتر توضیح بدین؟؟:متفکر:
در رابطه با ربطه ***ی بود که گفتن با همسر انجام بشه از کیفیت
دوره میکاه

arashbandegan
۱۳۸۹-۱۱-۲۵, ۰۲:۱۰ قبل از ظهر
سلام ميخوام يه دوره كات برم درباره وينسترول چيز خوبي نخوندم واقعا اينقد بده ؟ پريموبولان با پريويرون و تاموكسيفن و كلن بوترل ميخوام برم . :چشمک: راهنمايي كنين اصلش با قيمت منصفانش تو تهران كجا باس برم . قد 170 وزن 78 . البته 85 بودم 2 ما پيش هيدروكسي ادوانس خوردم كل هفته روزي 2 ساعت تمرين اوردم پايين:پوزخند:

به نظرم شما منظورت از کات کردن کاهش وزنته (چربی اضافی) چون اشاره کردی که ۸۵ بودی و رسوندی به ۷۸، آفرین پیشرفت خوبی در ۲ ماه داشتی، همون روش رو ادامه بده، استروئید رو فراموش کن، فقط اگه خواستی از کلن بترول استفاده کن، اونم روش استفادش تو سایت هست، کاردیو رو بالا ببر و رژیمت رو تنظیم کن کرب کم بخور مگر هول و حوش زمان تمرین.
نیازی به استروئید نداری

HamidOffline
۱۳۸۹-۱۲-۰۳, ۱۲:۰۵ بعد از ظهر
سلام خدمت همه استادان عزیز

من قراره یه دوره Venaject (stanozolol) انجام بدم

برنامه ی غذایی میخوام همچنین مقدار مصرف و اینکه با چه چیزی باید مصرف کنم

ممنون میشم جوابم رو بدید

قد 175
وزن 75

3 سال هست که دارم کار میکنم و طی این مدت کراتین و گلاتمین و پروتئین مصرف میکردم

این اولین دوره ی هورمون هست که میخوام برم

shila2
۱۳۸۹-۱۲-۰۳, ۱۰:۱۶ بعد از ظهر
یک برنامه ی بدنسازی برای فردی با وزن ۶۳ کیلو قد ۱۷۳ که تازه وارده +نحوه مصرف دیانابول
با تشکر از دوستان ۰ممنون میشم اگه جواب بدین .:تشویق:

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۱۲-۰۳, ۱۰:۲۱ بعد از ظهر
یک برنامه ی بدنسازی برای فردی با وزن ۶۳ کیلو قد ۱۷۳ که تازه وارده +نحوه مصرف دیانابول
با تشکر از دوستان ۰ممنون میشم اگه جواب بدین .:تشویق:
دوست عزیز خوش آمدید:گل رز:
برای درخواست برنامه تمرینی تاپیک جدا داریم،مصرف دیانابول به شما توصیه نمیشه( یعنی استروئید اصلا توصیه نمیشه )چون که تازه وارد هستین برای مصرف دیانا حداقل باید 6 ماه سابقه تمرین داشته باشید.
موفق باشید

hamidbarca
۱۳۸۹-۱۲-۰۴, ۰۶:۴۰ قبل از ظهر
آیا مصرف استروئید باعث ریزش مو و طاسی دائمی میشه؟راهی داره که آدم کچل نشه؟

yah
۱۳۸۹-۱۲-۰۴, ۱۰:۳۸ قبل از ظهر
آیا مصرف استروئید باعث ریزش مو و طاسی دائمی میشه؟راهی داره که آدم کچل نشه؟

ببین تا شروع به استفاده از دارو نکنی معلوم نیست بدنت چه عکس العملی نشون میده یکیو میبینی روزی دو تا تست میزنه اکسیم کنارش میخوره نه نوک سینه میزنه نه موهاش ریزش میگیره یکیم با دینابول نوک سینه میاره ولی چیزی که من میدونم اینه که ریزش مو اگر بر اثر استرویید باشه و ارثی نباشه بعد از قطع مصرف دارو از بین میره ولی تا خودت مصرف نکنی و واکنش بدنتو نبینی دقیق نمیشه نظر داد.بعضیا رو دیدم برای اینکه موشون تو دوره نریزه از قرصای ضد ریزش مو استفاده مینن ولی این قرصا روی سطح تستوسترون بدنت اثر میذارن و ممکنه اثر دوره هم از بین ببرن.ولی در کل نترس با این داروهای در پیت که تو ایران هست اصلا عوارضش و نمیبینی من دیانابولی که اسمش مثلا ده میل بودو تا روزی 20 تا هم خوردم ولی تازه داشت مثل دوز معمولی جواب میداد در حالی که اگر واقعا دوز داروش 10 بود با خوردن 20 تا ازون باید رو به اغما میرفتم:سوت:

samim
۱۳۸۹-۱۲-۰۴, ۰۲:۴۲ بعد از ظهر
یکی از دوستانم که افزایش حجم میخواهد ،برای اولین بهش پریموبلان ، یک روز در میون 100mg تجویز شده .. دوستان کسی تا حالا این دوره رو رفته .. یکی از بچه های باشگاه گفت از پریموبلان برای دوره کات استفاده میشه .. حالا موندیم ..
پریموبلان را برای حجم استفاده کنم یا کات؟

هر آمپول / 100mg خریده هفت و پونصد ..ترکیه ای

armann
۱۳۸۹-۱۲-۰۴, ۱۰:۴۵ بعد از ظهر
سلام خسته نباشید من 190 قدمه و 132 وزنمه 8 سال دارم کار میکنم یه راهنمایی میخواستم استرویید mgf4x چیه معایبش و قیمت دورش چند در میاد? و همچنین اگه دوره ی سوماتروپین بخوام چند واحد باید باشه و با چی باید استفاده بشه همچنین همون استروویدی که عنوان کردم پیشاپیش ممنون

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۱۲-۰۵, ۱۲:۱۶ قبل از ظهر
سلام خسته نباشید من 190 قدمه و 132 وزنمه 8 سال دارم کار میکنم یه راهنمایی میخواستم استرویید mgf4x چیه معایبش و قیمت دورش چند در میاد? و همچنین اگه دوره ی سوماتروپین بخوام چند واحد باید باشه و با چی باید استفاده بشه همچنین همون استروویدی که عنوان کردم پیشاپیش ممنون
این mgf4x چی هست ؟
فکر کنم منظورت igf1 باشه یا مشتقاتی از اونه ؟:متفکر:
این در مورد سوماست بخون
سوماتروتروپین (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?844-سوماتروپين-يا-هورمون-رشد)
(http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?844-سوماتروپين-يا-هورمون-رشد)

soroushmuscle
۱۳۸۹-۱۲-۰۵, ۰۳:۰۳ بعد از ظهر
با سلام.خواستم بدونم پریموبولان بعد از چند هفته جواب میده؟منظورم اینه که بعد از چند هفته اولین آثارش رو نشون میده؟

armann
۱۳۸۹-۱۲-۰۵, ۰۹:۳۸ بعد از ظهر
بازم سلام نه این یه استرویید جدید که تاثیرش 7 برابر سوماتروپینه و قیمتشم تا حدودی که دستم اومده 17 میلش دورو بر 700 هزار میشینه MGF4X

arashbandegan
۱۳۸۹-۱۲-۰۷, ۰۴:۲۰ قبل از ظهر
بازم سلام نه این یه استرویید جدید که تاثیرش 7 برابر سوماتروپینه و قیمتشم تا حدودی که دستم اومده 17 میلش دورو بر 700 هزار میشینه MGF4X

این استروئید نیست یک نوع زنجیر پپتیدی مشابه ای جی اف ۱ هست که در اثر آسیب مکانیکی از عضلات آزاد میشه. این ماده بیشتر سال ۲۰۰۵ سر و صدا کرد دلیلش هم مقاله ای بود که گزارش میداد که در موش این ماده موجب فعال شدن سلولهای ترمیم عضله فیبروبلاست ها و همینطورسلولهای ساتلیت میشوند البته بعد از اون تحقیق چندین مقاله دیگری هم سعی در پیدا کردن مکانیسم عمل این پپتید کردند. ظاهرا ژنی که سبب آزاد شدن این پپتید میشه ریشه مشابهی با ای جی اف ۱ داره اما مشخص نیست که آیا این پپتید در انسان هم موجود هست و به این شکل عمل میکند یا نه، در آزمایشی که در موش انجام شد تزریق این پپتید به عضله موجب افزایش ۲۵ در صدی بافت عضلهه شد اما در مقایسه ای جی اف ۱ تنها ۱۵ در صد افزایش نشان داد. اما مساله اینجاس که تحقیقات بعدی نشان داد که در موشهای رو به رشد و جوان این تاثیر دیده میشود اما در موشهای بالغ تاثیری مشاهده نشد. موضوعی که موجب شد این ماده در بدنسازی مورد توجه قرار بگیرد این پیشنهاد بود که ممکنست بتوان با تزریق موضعی این ماده رشد موضعی در عضله ای که از نظر رشدی ضعیف است، ایجاد کرد. کسانی که از این پپتید استفاده کرده و گزارش دقیق و مشخصی داده باشند موجود نیست و مشخص نیست که اصلا کمپانی که ادعا میکند این ماده را به صورت زیر زمینی تولید کرده و در بازار زیر زمینی ارایه میدهد اصل هست یا نه؟ به هر حال تا به حال پپتیدهای دیگری هم به بازار آمده اند که همگی مشتقاتی از هورمون رشد و یا ای جی اف ۱ هستند اما ظاهرا هیچکدام تاثیر قابل مقیسه ای با خود هورمون اصلی ندارند (مثل سی جی سی یا جی اچ ار پی ) که ادعا میشه همان اثر را داشته و اوارز جانبی را ندارند. یا مثلا ماده ممانعت کننده مایوستاتین که ادعا میشه جلوی فعالیت مایوستاتین رو میگیره و موجب افزایش بافت عضلانی میشه این تیپ مواد در زمره دوپینگ ژنی طبقه بندی میشند اما اثرات جانبی آنها هنوز مشخس نیست و کسی هم از این مواد به راحتی استفاده نمیکنه و اگر هم میکنه گزارش دقیق نمیشه بده چون معمولا این افراد از خیلی چیزهای دیگه هم استفاده میکنند و نمیشه گفت تاثیرش از کدام هست اینه که من به هیچ عنوان از نظر ریسک استفاده از این مواد استفاده از اینها رو صحیح نمیدونم و در ضمن هیچ اطمینانی ندارم که چیزی که به این اسم ارائه میشه تقلبی بیش نباشه، هیچ وقت خودتان را موش آزمایشگاهی مواد مختلفی که نمیدانید یا نمیشناسید نکنید، یه ضرب المثل هست که میگه اگر چیزی خیلی عالی بنظر میرسد که حقیقت باشد، احتمالا حقیقت ندارد.

با سلام.خواستم بدونم پریموبولان بعد از چند هفته جواب میده؟منظورم اینه که بعد از چند هفته اولین آثارش رو نشون میده؟

به پریمبولان "رولز رویس" استروئیدها میگند چون اثرات منفی بسیار کمی داره اما خیلی گرونه مصرفش.اگر به تنهایی بکار بره، کمتر از ۲۰۰ میل هفته ای معمولا چیزی نشان نمیده و معمولا بین ۴۰۰ تا ۶۰۰ میل هفته ای از هفته دوم بهترین پاسخ رو میده. بیشتر تو دوران بریج و کات ازش استفاده میکنند. حجمی که میده به اندازه استروئید های قوی نیست اما با کیفیت و مداوم هست.

hamidbarca
۱۳۹۰-۰۱-۰۸, ۱۱:۰۷ بعد از ظهر
دوره وینسترول+پریموبولان دوره خوبی هست که آدم هم عضله بیاره و هم کات بشه؟البته مربیه گفت یه قرصی هم هست درست یادم نیست چی گفت ولی فکر کنم کلن بترول باشه(اینو مطمئن نیستم).کلا اینا برای بار اول خوبه؟عوارض در چه حده؟آخه داداشم از بس نشسته زیر پام که میمیری اگه اینا رو بزنی منم یکم ترسیدم:پوزخند:

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۱-۰۸, ۱۱:۲۱ بعد از ظهر
دوره خوبیه
اما سعی کن با دوز کم شروع کنی استروئید رو
استروئید ملایمی هستن و برای حفظ حجم در کنار چربی سوزی خیلی خوبه
نه بابا نمی میری!! :بامزه:

hamidbarca
۱۳۹۰-۰۱-۰۸, ۱۱:۲۵ بعد از ظهر
خیلی ممنون خیالم راحت شد.بعد ماندگاریش در چه حدی هست؟میشه از دوره اول انتظار زیادی داشت یا نه؟مثلا چند سانتی دور بازو بیارم و شکم شش تکته بشه؟

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۱-۰۸, ۱۱:۴۲ بعد از ظهر
والا حمید جان نمیشه جواب قطعی داد و بگیم مثلا فلان قدر سایز میتونی اضافه کنی
اما ماندگاری دوره در حد مطلوبی هستش و مثل استروئیدهای خوراکی نظیر دیانایول و اکسی متالون و ... نیست!!!!
شکم رو هم که خودت فکر کنم بهتر از همه بدونی...بیشتر به تغذیت مربوط میشه

بدنساز69
۱۳۹۰-۰۱-۰۹, ۱۱:۱۵ قبل از ظهر
سلام با عرض سلام و تبريک سال نو
ميخواستم بدانم ترنبولون،ترنابول، علاوه بر دوره کات براي حجم استفاده ميشوند تاثيزش چطوريه حجم خوبي ميدن.بولدنون،هگزاوير،پارابولان چطوريه.باتشکر

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۱-۰۹, ۱۱:۳۸ قبل از ظهر
سلام با عرض سلام و تبريک سال نو
ميخواستم بدانم ترنبولون،ترنابول، علاوه بر دوره کات براي حجم استفاده ميشوند تاثيزش چطوريه حجم خوبي ميدن.بولدنون،هگزاوير،پارابولان چطوريه.باتشکر

دوست عزیز
قبل از مطرح کردن هر سوالی ، خواهشا انجمن و مباحث قبلی رو مطالعه بفرمائید
تمام نیاز های شما و سوالاتتون رو میتونید در این قسمت پیدا کنید

استروئید های تزریقی

(http://forum.bodybuilder.ir/forumdisplay.php?19-استروئیدهای-تزریقی)

godman757
۱۳۹۰-۰۱-۱۹, ۰۱:۲۳ بعد از ظهر
سلام
اواسط بهمن ماه یه دوره استرویئد خوراکی استانازولول مصرف کردم بهد از اتمام دوره حدود یک هفته بعدش بدنم تغییر بسیار خوبی کرد ولی الان فکر میکنم بدنم در حال افت هست. این عادی هست؟ کاری میشه کرد؟
بعد از اتمام مصرف متاسفانه هیچگونه ازمایشی ندادم و هیچ چیزی برای کم کردن عوارض استرویئد مصرف نکردم. بدن من یه مقدار جوش داره ولی بعد از اتمام قرص ها روی کتفم و شانه ام جوش هایش بیشتر شد. لطفا برای این مشکل هم من رو راهنمایی کنید.

godman757
۱۳۹۰-۰۱-۱۹, ۰۹:۵۸ بعد از ظهر
حجامت کردن بعد از دروره چه طور هست

reza_bamarefat20
۱۳۹۰-۰۱-۲۰, ۱۰:۰۵ بعد از ظهر
آقا یه سوالی داشتم ..این پرپیونات 10 میل tiger
که قوطیش سفید و سبز بود فکر کنم ...اصلا یا تقلبی...؟؟؟ مربی باشگاه گفت 75 تومان

بعدsustanol کراچی آمپول نوشته های روش زرد بود اون چی ؟؟تقلبی هستن یا نه؟؟؟ اینارم دونه ای 4 تومان

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۱-۲۰, ۱۰:۲۹ بعد از ظهر
تستی که میگی تقلبیه و الان تو ایران فقط تست داروخانه مورد اطمینانه
حتی بچه های قویترین مردان هم فقط داروخانه ای میزنن
اما سوستانونه که گفتی مشخصاتش که نشون میده همون پاکستانی باشه
بد نیست...بهتر از تقلبی و چینیه
اما عکسشو بذاری بهت میگم تقلبیشه یا خود پاکستانی

dashul_khan
۱۳۹۰-۰۱-۲۱, ۰۱:۴۶ بعد از ظهر
یکی از دوستان میگفت مصرف تستسترون انانتات و غیره ( حالا از هر نوع ) باعث ریزش مو میشه ، آیا درسته؟؟؟

حجمی که از مصرف تستسترون به دست میاد ، بعد از مدتی از بین میره یا خیر؟؟؟

مصرف تستسترون انانتات بدون هیچ مکمل و داروی دیگه ای فایده ای داره یا خیر؟؟؟

شرمنده یه جای دیگه هم این سوالو پرسیده بودم ....:سوت::خجالت:

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۱-۲۱, ۱۱:۳۰ بعد از ظهر
والا توی عوارض داروها همیشه به این نکته اشاره شده
اما همه کچل نشدن ( مثالش خودم )
حالا بعضیا با تغییرات همورمونی شاید عوارض دیگه ای هم دامن گیرشون بشه..بعضیام هیچیشون نشه!!
در رابطه با حجم هم بگم که اونقدر چشمگیر و محسوس نیستند استروئید ها که فکر کنی اصطلاحا غول میشه طرف!!
به تعاریف و ... نگاه نکنید
برای چی میخوای استروئید استفاده کنی حسین؟ از تست انانتات چی میخوای؟
هدفت چیه؟

arashbandegan
۱۳۹۰-۰۱-۲۲, ۰۲:۰۴ قبل از ظهر
حجامت کردن بعد از دروره چه طور هست

سلام
اواسط بهمن ماه یه دوره استرویئد خوراکی استانازولول مصرف کردم بهد از اتمام دوره حدود یک هفته بعدش بدنم تغییر بسیار خوبی کرد ولی الان فکر میکنم بدنم در حال افت هست. این عادی هست؟ کاری میشه کرد؟
بعد از اتمام مصرف متاسفانه هیچگونه ازمایشی ندادم و هیچ چیزی برای کم کردن عوارض استرویئد مصرف نکردم. بدن من یه مقدار جوش داره ولی بعد از اتمام قرص ها روی کتفم و شانه ام جوش هایش بیشتر شد. لطفا برای این مشکل هم من رو راهنمایی کنید.

مشخصه که بعد از دوره اگه چیزی مصرف نکنی از دست میدی کلا اگه منظورت از استفاده از استروئید بدست آوردن حجم هست باید ادامه در باشه حالا بعضیها استراحت موقتی میدن و دوباره شروع میکنند وگرنه آنچه که توسط دارو بدست آمده به مرور از دست میره یا کم میشه. برای جوش هم که یک سری صابون گوگرد دار یا اکیوتان هست اما خودش از بین میره بعد از قطع مصرف. کلا خون دادن کار بدی نیست به شرطی که زیاده از حد نباشه، دلیل اینکه بعضی از مصرف کنندگان دراز مدت استروئید خون میدن اینه که خون دار اثر مصرف دراز مدت و زیاد استروئید غلیظ میشه ومشکلات قلبی عروقی ایجاد میکنه و کار قلب هم مشکل میشه البته این برای کسانی هست که دایمی استفاده میکنن نه یکی دو دوره برای اینها فشار رو طحال و کبد زیاده و بهتره که خون بدند.

dashul_khan
۱۳۹۰-۰۱-۲۶, ۰۸:۳۰ بعد از ظهر
والا توی عوارض داروها همیشه به این نکته اشاره شده
اما همه کچل نشدن ( مثالش خودم )
حالا بعضیا با تغییرات همورمونی شاید عوارض دیگه ای هم دامن گیرشون بشه..بعضیام هیچیشون نشه!!
در رابطه با حجم هم بگم که اونقدر چشمگیر و محسوس نیستند استروئید ها که فکر کنی اصطلاحا غول میشه طرف!!
به تعاریف و ... نگاه نکنید
برای چی میخوای استروئید استفاده کنی حسین؟ از تست انانتات چی میخوای؟
هدفت چیه؟

افشین جان ممنون از جوابت...

حقیقتش نشستم فکر کردم :

1- من بدن ساز نیستم (ولی بدن سازها را دوست دارم:پوزخند::پوزخند::پوزخند: ) و هرگز هم قرار نیست برای مسابقه بدن سازی و این جور حرفا کار کنم
2-بدن سازی میکنم برای رزمی
3-پس در رزمی آنچناننننننننننننننننننننننن نیاز به حجم نیست
و اگر هم باشه میشه با روشهای بهتر و طبیعی تر بدستش آورد که قبلا آوردم
و اینکه این همه ضرر هم به خودم نمیرسونم ...

در نتیجه مصرف نمیکنم...:صلح:

shahi
۱۳۹۰-۰۱-۲۹, ۰۷:۴۴ بعد از ظهر
سلام .نحوه ی مصرف متان را دوستان لطف می کنن؟؟؟؟؟:گل رز:

payamcurl
۱۳۹۰-۰۱-۲۹, ۱۱:۱۰ بعد از ظهر
سلام دوست عزیز متان اصل ماله روسیه هست اونم خیلی وقته دیگه تولید نمیشه
اونام که میگن اصلش هست چون جواب میده(ترکیباتش کورتونه)
سوء تفاهم نشه وظیفه دونستم بگم

samim
۱۳۹۰-۰۱-۳۰, ۰۳:۳۹ بعد از ظهر
آیا تستسترون 8 میل ترکیه ای جواب میده VIGEN

payamcurl
۱۳۹۰-۰۱-۳۰, ۱۱:۵۰ بعد از ظهر
عزیز شما اگه منظورتون کسب قدرته که مثل متان باشه چرا دانابول
استفاده نمیکنین من هر دوشو استفاده کردم
دانابول خوب ج میده

arashbandegan
۱۳۹۰-۰۱-۳۱, ۰۶:۵۸ قبل از ظهر
تستوسترون یا هر داروی استروئیدی دیگری اگه اصل باشه جواب میده، تا میتوانید از استروئیدهای خوراکی دوری کنید مگر در موارد نادر.

samim
۱۳۹۰-۰۱-۳۱, ۰۸:۳۳ قبل از ظهر
چرا استروئیدهای تزریقی بهتر از نوع خوراکی هستند؟

میدونی چرا ؟ چون من از بچگی از تزریق و آمپول و بوی بیمارستان یه نوع ترس ناخودآگاه دارم ، حالا فکرشو بکنید بخوام توی یه دوره n روزه ، روزی n میل تزریق کنم .. وای وای ..

حتی فکرش هم عذاب آوره .. شما پیشنهادتون چیه ؟ مربیم میگه عادت میکنی و اصلنم دردناک نیست ولی هنوز نتونستم شخصا با خودم کنار بیام..

shahi
۱۳۹۰-۰۱-۳۱, ۱۲:۲۴ بعد از ظهر
سلام.دوستان رومانی هم متان میزنه؟کسی در مورد کیفیتش چیزی میدونه؟

من یه پست زدم نمی دونم چرا نمی تونم ببینمش.....در مورد کیفیت متان رومانی و کیفیتش پرسیده بودم؟

arashbandegan
۱۳۹۰-۰۲-۰۱, ۰۴:۳۸ قبل از ظهر
چرا استروئیدهای تزریقی بهتر از نوع خوراکی هستند؟

میدونی چرا ؟ چون من از بچگی از تزریق و آمپول و بوی بیمارستان یه نوع ترس ناخودآگاه دارم ، حالا فکرشو بکنید بخوام توی یه دوره n روزه ، روزی n میل تزریق کنم .. وای وای ..

حتی فکرش هم عذاب آوره .. شما پیشنهادتون چیه ؟ مربیم میگه عادت میکنی و اصلنم دردناک نیست ولی هنوز نتونستم شخصا با خودم کنار بیام..

بدلیل فشار بیشتر و سمی بودن برای کبد و اونهم بخاطر داشتن گروه متیلی رو کربن ۱۷ هست تا کبد نتونه سریع در پس (گذر) اول تصفییش کنه.

samim
۱۳۹۰-۰۲-۰۱, ۰۷:۵۳ قبل از ظهر
یعنی نوع تزریقی خطر کمتری نسبت به نوع خوراکی برای کبد داره ؟
آیا استثنا هم وجود داره ؟ نوع تزریقی کاری با کبد نداره ؟

بدلیل فشار بیشتر و سمی بودن برای کبد و اونهم بخاطر داشتن گروه متیلی رو کربن ۱۷ هست تا کبد نتونه سریع در پس (گذر) اول تصفییش کنه.

amir26
۱۳۹۰-۰۲-۰۲, ۱۲:۲۱ بعد از ظهر
دوستان دوره دیانابول و ناندرلون به درد میخوره؟دقیقا چیکار میکنه؟
130 تا دیانابول و 10 تا ناندرلون
اینو مربی دوستم بهش گفته ولی خودش شک داره که تاثیری داشته باشه.قصد خودش اینه که حدود 5 کیلو خشک بیاد بالا.

shahi
۱۳۹۰-۰۲-۰۲, ۰۲:۴۹ بعد از ظهر
دیانابول و ناندرلون که وزن خشک نمیده

arashbandegan
۱۳۹۰-۰۲-۰۲, ۰۸:۲۱ بعد از ظهر
یعنی نوع تزریقی خطر کمتری نسبت به نوع خوراکی برای کبد داره ؟
آیا استثنا هم وجود داره ؟ نوع تزریقی کاری با کبد نداره ؟

بله خطر کمتری داره، نه اصولا تزریقی ها بهترن، چرا دراز مدت داره.

دوستان دوره دیانابول و ناندرلون به درد میخوره؟دقیقا چیکار میکنه؟
130 تا دیانابول و 10 تا ناندرلون
اینو مربی دوستم بهش گفته ولی خودش شک داره که تاثیری داشته باشه.قصد خودش اینه که حدود 5 کیلو خشک بیاد بالا.

به درد!! رو نمیفهمم، هر دارویی یک تاثیری داره اینها هم از استروئیدهای قوی هستند دیانابول خوراکی که اصلا منسوخ باید بشه و شده مگه برا کیک ستارت زدن، ناندرولون که مطالب تو سایت زیاده براش خواص آنابولیکی بیشتری نسبت به آندروژنی داره، شما و بقیه دوستان رو توصیه میکنم قبل ازاینکه سوالهای تکراری کنند یا فقط بخواهند در مورد پروفایل یک استروئید سوال کنند، اول به خودتون زحمت بدید بشینید پستهای این تاپیک و مواردی که در ارتباط با استروئیدها قبلا توضیح داده شده رو بخونید جواب خواهید گرفت واونوقت شاید سوالات بهتری برای پرسیدن داشته باشید که ارزش وقت گذاشتن و جواب دادن رو داشته باشه.

samim
۱۳۹۰-۰۲-۰۳, ۰۸:۰۸ قبل از ظهر
کیک ستارت زدن یعنی چی ؟ در مورد دیانابول گفتید که منسوخ شده

arashbandegan
۱۳۹۰-۰۲-۰۴, ۰۸:۱۹ قبل از ظهر
معمولا اگه از استروئید با زنجیر روغنی استفاده کنید یک دو هفته ای طول میکشه تا عمل کنه برای این یک یا ۲ هفته اول میشه از دیانابول استفاده کرد

samim
۱۳۹۰-۰۲-۰۴, ۰۹:۱۷ قبل از ظهر
هرچند همانطوریکه بیشتر دوستان میدانند استفاده از استروئیدها مضرات زیادی دارد ولی داشتن آگاهی نسبت به عملکرد آنها میتواند بینش بیشتری فراهم کند ، در اینصورت استفاده از آنها بصورت آگاهانه احتمالا با عوارض کمتری همراه خواهد بود.

تا اونجایی که من میدانم استروئیدها یه زنجیره آمینو اسیدی هستند و به سنتز پروتیین کمک میکنند ، چرا بدن نمیتونه بصورت طبیعی ( بدون سوء استفاده از استروئید ) مقدار پروتئین بیشتری تولید یا جذب کند ، چطوری میشه بدون استفاده از استروئید سیستم بدن را عادت داد به تولید و جذب بیشتر پروتئین که باعث تحریک عضله سازی بشه ؟ بدن ما که با هر سیستم سازگاری بوجود میاوردو به همه چیز عادت میکنه ، چرا یاد نمیگیره که مقدار بالایی از پروتئینها را جذب کنه .. چرا حجم بدن سازها ( حتی حرفه ایها مثل کاتلر ) از مقدار تقریبا مشخصی بزرگتر نمیشه ؟ این چندتا سوال توی ذهن من بود که گفتم بپرسم .

H I R B O D
۱۳۹۰-۰۲-۰۵, ۰۶:۲۷ بعد از ظهر
" کیک استارت !!! " منظور همون quick start به معنی استارت سریع هست ، شروع تاثیر اکثر استروئیدها در بدن بیشتر از 10 روز طول میکشه و برای رفع این بازه زمانی در دوره ها از دیانابول استفاده میشه که سنتز و اثر سریع داره و زود هم باید قطع بشع به دلیل تبدیل زیاد به استروژن و عواقب اون

از دوستان خوبم خواهش میکنم وقتی اصطلاح رایج فارسی برای عنوان مطلبی وجود داره از لغات ناقص انگلیسی استفاده نشه

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۲-۰۵, ۰۶:۵۳ بعد از ظهر
دکتر کیبورد فارسی نداره دوست عزیز
فارسی تایپ کردن هم براش سخته
دقیق هم نمیتونه کلمات رو فارسی تلفظ کنه
مهم جواب صحیح هستش که کاربران دریافت میکنن
این ایرادات نوشتاری باعث گمراه شدن کسی نمیشه

hamidbarca
۱۳۹۰-۰۲-۰۵, ۱۰:۳۶ بعد از ظهر
اگه بخوام سوما استفاده کنم بهتره همراه دوره باشه یا بعدش؟منظورم اینه که اول عضله رو بسازم بعد سوما بزنم یا اینکه همزمان هم میشه استفاده کرد؟

mahdi baradaran
۱۳۹۰-۰۲-۰۵, ۱۰:۵۵ بعد از ظهر
میشه با دوره استفاده کرد.چون سوما در عین عضله سازی چربی سوزی هم میکنه.

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۲-۰۵, ۱۱:۰۸ بعد از ظهر
اگه بخوام سوما استفاده کنم بهتره همراه دوره باشه یا بعدش؟منظورم اینه که اول عضله رو بسازم بعد سوما بزنم یا اینکه همزمان هم میشه استفاده کرد؟

توی رژیم مسابقات برای نگهداری و حفظ حجم عضله و همچنین خاصیت چربی سوزی ای که داره ازش بهره میبرن

hamidbarca
۱۳۹۰-۰۲-۰۶, ۱۲:۰۸ قبل از ظهر
راستش من الان برای نمایان شدن شش تکه ها میخوام سوما مصرف کنم چون الان دست به شکم که میزنم عضلات شش تکه کاملا مشخصه ولی از زیر شکم معلوم نیست برای همین قصد دارم سوما بزنم که میخواستم بدونم تو دوره بزنم یا بعدش؟

arashbandegan
۱۳۹۰-۰۲-۰۶, ۰۵:۵۴ قبل از ظهر
هرچند همانطوریکه بیشتر دوستان میدانند استفاده از استروئیدها مضرات زیادی دارد ولی داشتن آگاهی نسبت به عملکرد آنها میتواند بینش بیشتری فراهم کند ، در اینصورت استفاده از آنها بصورت آگاهانه احتمالا با عوارض کمتری همراه خواهد بود.

تا اونجایی که من میدانم استروئیدها یه زنجیره آمینو اسیدی هستند و به سنتز پروتیین کمک میکنند ، چرا بدن نمیتونه بصورت طبیعی ( بدون سوء استفاده از استروئید ) مقدار پروتئین بیشتری تولید یا جذب کند ، چطوری میشه بدون استفاده از استروئید سیستم بدن را عادت داد به تولید و جذب بیشتر پروتئین که باعث تحریک عضله سازی بشه ؟ بدن ما که با هر سیستم سازگاری بوجود میاوردو به همه چیز عادت میکنه ، چرا یاد نمیگیره که مقدار بالایی از پروتئینها را جذب کنه .. چرا حجم بدن سازها ( حتی حرفه ایها مثل کاتلر ) از مقدار تقریبا مشخصی بزرگتر نمیشه ؟ این چندتا سوال توی ذهن من بود که گفتم بپرسم .

نه استروئید ها زنجیره پپتیدی نیستند بلکه مشتقاتی از هورمونهای ج ن س ی هستند که ساختار متفاوتی دارند احتمالا منظور شما از زنجیر پپتیدی هورمون رشد و ای جی اف و یا کلا مشتقات پپتیدی هست که اینها البته استروئید نیستند. بدن در حالت عادی و با تمرین و تغذیه درست تا حد پتاسیل ژنتیکی پیشرفت میکنه و عضله سازی میکنه منتها امروزه شما برای مسابقه دادن نیازیا حجم زیاد نیاز به چیزی بیشتر از پتانسیل ژنتیکی بدنت داری چیزی که تمام معادلات طبیعی بدنت رو به هم میزنه و برات هم عضله و هم اوارز رو به ارمغان میاره، با این وجود باز هم استفاده از استروئید، هورمون رشد و انسولین حدی داره وقتی که به اون حد برسه دیگه رسپتورهای بدن جواب نمیده و و یا بدنت رشد داخلی عما و احشا میکنه و از ریخت میوفته به همین خاطره که الان شکمها بیرون زاده و بدن دفرمه شده زیاده چون همه حجم رو دنبال کردند، بنا بر این سازگاری سیستم بدنی شما در حد پتانسیل ژنتیکیتون هست و اگه شما به بدن افراد طبیعی کار نگاه کنید میتونید حدس بزنید بدن طبیعی چطور باید باشه و بیش از اون نه با تغذیه و نه با تمرین قابل انجام نیست

arashbandegan
۱۳۹۰-۰۲-۰۶, ۰۶:۵۰ قبل از ظهر
" کیک استارت !!! " منظور همون quick start به معنی استارت سریع هست ، شروع تاثیر اکثر استروئیدها در بدن بیشتر از 10 روز طول میکشه و برای رفع این بازه زمانی در دوره ها از دیانابول استفاده میشه که سنتز و اثر سریع داره و زود هم باید قطع بشع به دلیل تبدیل زیاد به استروژن و عواقب اون

از دوستان خوبم خواهش میکنم وقتی اصطلاح رایج فارسی برای عنوان مطلبی وجود داره از لغات ناقص انگلیسی استفاده نشه

افشین جان ممنونم از توضیحاتت. به به بعد از مدتها چه عجب یک پستی دادید مفتخر فرمودید اونم چه پستی یه بویی میده این پسته. خب، نه آقای "با سواد پر ادعا" منظور از کیک استارت زدن kick start ، استارت سریع "quick start" نیست شما بهتره اول بپرسی یاد بگیری بعد نظر بدی، کیک استارت در اینجا یعنی کمک گرفتن برای شروع کاری مثلا اگه ماشین استارت نزنه، از ماشین دیگه باتری به باتری میزنن تا کمکی برای شروع کار بشه تا بعد خودش شروع بکار کنه یا ضربه ای برای شروع مثل تقه زدن هست یا مثلا اگه کسی بخواهد کاری شروع کند اما پول نداشته باشد ومثلا از پدرش یا کسی دیگری کمک میگیرد که شروع کند به این میگن کیک استارت. حالا شما (اوستااااااد) تو یک کلمه این رو برام ترجمه کن ببینم ممد کول و جفر بازو به جای "کیک استارت استروئیدی" چی میگن؟ گرچه اصلا شک دارم همچین چیزی شنیده باشند!! واقعا برای افرادی مثل شما متاسفم که تماشاچی (بخونید پارازیت) سنگ انداز هستید یعنی نه تنها کمکی نمیکنید و نفع میبرید، بلکه هدفتون تخریب هم هست و به عوض اینکه از چیزی که یاد میگیرید ممنون باشید ما تحت تون داره پاره میشه. من چه نفع مادی از اینکار میبرم؟؟ چرا سعی میکنید آدم رو از کار مثبتی که داره انجام میده منحرف کنید؟ اخه چرا منو تو این موقعیت قرار میدید؟
اینم یادت بدم دیگه اشتباه نکنی، عواقب استفاده از دیانابول تنها به دلیل تبدیل زیاد به استروژن نیست، این تبدیل شدن به استروژن برای استروئیدهای دیگه هم هست، منتها مشکل استروئیدهای اورال در دراز مدت اثر منفی روی کبد هست اونم به خاطر الکیله بودنشون هست.

arashbandegan
۱۳۹۰-۰۲-۰۶, ۰۶:۵۴ قبل از ظهر

راستش من الان برای نمایان شدن شش تکه ها میخوام سوما مصرف کنم چون الان دست به شکم که میزنم عضلات شش تکه کاملا مشخصه ولی از زیر شکم معلوم نیست برای همین قصد دارم سوما بزنم که میخواستم بدونم تو دوره بزنم یا بعدش؟

حمید جان با دوره استروئیدی استفاده کن تاثیرش بهتره همراه با استروئید و چربی میسوزونی

dashul_khan
۱۳۹۰-۰۲-۱۰, ۰۸:۳۳ بعد از ظهر
عذر میخوام ، من هرچی در مورد دیانابول خوندم و گشتم نفهمیدم کاربرد اصلی اون به جز در بدن سازی در کجا و به چه دلیل است؟؟؟

و اینکه!

یک دوره رفتن دیانابول هم مشکل خاصی برای بدن اللخصوص کبد داره؟؟؟

Geonam
۱۳۹۰-۰۲-۱۴, ۱۱:۲۷ قبل از ظهر
دوستان عزیز

آیا کسی از متابولون 20mg استفاده کرده ؟ تاثیرش چطوره ؟
یه بسته 100 عددی قرص های کوچک تهیه کردم ، قیمت 32000 تومان

arashbandegan
۱۳۹۰-۰۲-۱۶, ۰۱:۳۷ قبل از ظهر
عذر میخوام ، من هرچی در مورد دیانابول خوندم و گشتم نفهمیدم کاربرد اصلی اون به جز در بدن سازی در کجا و به چه دلیل است؟؟؟

و اینکه!

یک دوره رفتن دیانابول هم مشکل خاصی برای بدن اللخصوص کبد داره؟؟؟

دوستان عزیز

آیا کسی از متابولون 20mg استفاده کرده ؟ تاثیرش چطوره ؟
یه بسته 100 عددی قرص های کوچک تهیه کردم ، قیمت 32000 تومان

دیانابول یا هر استروئید دیگری کاربرد پزشکی دارند از جمله ترمیم زخمهای عمیق، سوختگی، انواع بیماریهای مربوط به از دست دادن عضله، کم خونی، عقب ماندگی رشد بدنی و ... یک دوره کبد رو از کار نمیندازه (به شرطی که مشکلی از پیش نداشته باشی مثل زردی، گرفتگی یا ...) اما انزیمهاش رو بالا میبره و به فشار میندازه اما چرا اصلا باید استفاده کرد هدفت چیه، یک دوره انجام بدی همش آب و املاح و بعدش باز سر خونه اول که چی بشه؟ ونام فقط دیانابول.
متانابول من شنیدم که همون دیانابول هست متابولون!! نشنیدم

dashul_khan
۱۳۹۰-۰۲-۱۶, ۱۰:۲۰ قبل از ظهر
آقای بدندگان ممنونم. میدونم پستم الکیه اما خب جواب سوالتون. والله من اصلا قصد استفاده از استروئید رو ندارم فقط دوس دارم در موردشون بدونم و تقریبا در مورد اکثر استروئید های معروف توی سایت و جاهای دیگه مطالعه کردم. در کل اصلا دیگه باهاشون حال نمیکنم و قصد مصرف هم ندارم و نخواهم داشت....

ممنون از لطفتون

mfnna
۱۳۹۰-۰۲-۲۴, ۰۶:۴۱ بعد از ظهر
:خجالت:با سلام من تازه ثبت نام کردم زیاد وارد نیستم
یک ساله که بدنسازی کار می کنم میخواستم بدونم
کراتین +اکسی+متان دوره خوبیه

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۹۰-۰۲-۲۴, ۰۸:۳۹ بعد از ظهر
:خجالت:با سلام من تازه ثبت نام کردم زیاد وارد نیستم
یک ساله که بدنسازی کار می کنم میخواستم بدونم
کراتین +اکسی+متان دوره خوبیه
دوره که اصلا جالب نیست .
اکسی رو کلا بیخیال شو که حجم خیالی میده و بعد از دوره کلا نا امیدت میکنه از بدنسازی .
متان هم که خدا بیامرزه اصلشو ، شده نقل و نبات مربیا
بعد یک سال چه اصراریه به مصرف استروئید با مکمل میتونی تا حد زیادی پیشرفت کنی دوست عزیز .

love4ever
۱۳۹۰-۰۲-۲۴, ۰۸:۴۰ بعد از ظهر
سلام خدمت بروبکس گل
میخواستم اطلاعاتی در مورد گریس فول که نوعی تستوسترون خوراکیه رو داشته باشم

mfnna
۱۳۹۰-۰۲-۲۴, ۰۹:۴۳ بعد از ظهر
ممنونم
به نظرتون از چه مکملهایی استفاده کنم بهتره
قبلا از کراتین دیانابول یکبار هم پروتیئن +یک دوره تسسرون لاندلون

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۲-۲۴, ۱۰:۳۶ بعد از ظهر
ممنونم
به نظرتون از چه مکملهایی استفاده کنم بهتره
قبلا از کراتین دیانابول یکبار هم پروتیئن +یک دوره تسسرون لاندلون

هدف شما از مصرف استروئید چیه؟
ناندرولون و تستوسترون رو برای چی میخوای بزنی؟
دیانابول رو هم که توی پست قبلی دوست عزیزمون آقای زارع عرض کردن مصرفش بیفایدس
چه اصراری به مصرف استروئید هستش

ali500
۱۳۹۰-۰۲-۲۵, ۱۲:۰۱ قبل از ظهر
حالا اگر دیانابول اصلش باشه با چه میزان در روز میشه نتیجه خوبی گرفت ؟
منطورم حجم موندگار هست .

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۲-۲۵, ۰۷:۳۲ قبل از ظهر
حالا اگر دیانابول اصلش باشه با چه میزان در روز میشه نتیجه خوبی گرفت ؟
منطورم حجم موندگار هست .

دیانابول معمولا تا 30 یا نهایتا 40 میلی گرم در روز استفاده میشه
البته این 30 یا 40 در مصارف هرمی بیشترین دوز هستن
ولی حجم موندگار من ندیدم توش
ضمن اینکه خالی هم مصرف نمیکنن
حالا دکتر بندگان هم به به یه نوع دیگه مصرفش همیشه اشاره دارن
کیک استارت زدن برای شروع دوره های استروئیدی
یعنی 2 هفته اول رو با دیانابول شروع کنیم و بعدش استروئید تزریقی

ali500
۱۳۹۰-۰۲-۲۵, ۰۸:۵۰ قبل از ظهر
در مورد پارابولان آلفا فارما
چند تزریق در هفته و برای چند هفته کافی هست .
آیا به تنهایی کافیست ؟
حین دوره برای جلوگیری یا به حداقل رساندن افت ترشح تستسترون چه راه حلی وجود داره ؟
برای ریکاوری بعد از دوره چه باید کرد ؟

arashbandegan
۱۳۹۰-۰۲-۲۵, ۱۰:۳۳ بعد از ظهر
پارابولان همون ترن هست بین ۳۰۰ تا حد اکثر ۷۰۰ میل هفته ای، دو تزریق در هفته، فشار خون رو باید کنترل کنی و به تنهایی داروی خیلی قوی هست تبدیل به استروژن نمیشه، بدترین آوارزش کم شدن نفس، و کم خوابی هست، باید پایان دوره تراپی انجام بدی چون تست رو شدیدا سرکوب میکنه، اگه دوره طولانی میخای بری حین دوره به فکر اچ سی جی باش وگرنه همون آخر دوره تراپی کافیه و تراپی آخر دوره هم که چندین بار قبلا نوشته شده

ali500
۱۳۹۰-۰۲-۲۵, ۱۱:۰۳ بعد از ظهر
هر آمپول حاوی 76.5 میلی گرم پارابولان هست .
تا حالا با هر کس صحبت کردم گفته 2 تزریق در هفته کافیه و نهایتا 3 تزریق .
اما اینی که شما میگید حداقل 4 تزریق میشه و حداکثر 9 تزریق .
با 2-3 تزریق در هفته یعنی نتیجه نمیده ؟

ali500
۱۳۹۰-۰۲-۲۵, ۱۱:۴۸ بعد از ظهر
بد نیست این مطلب را هم ببینید .
که فکر نکنم نیازی به ترجمه باشه .

Most athletes inject Parabolan at least twice a week; some bodybuilders inject 1-2 ampules per day during the last three to four weeks be-fore a competition. Normally a dosage of 228 mg/week is used, corresponding to a weekly amount of three ampules. It is our experience that good results can be achieved by injecting a 76 mg ampule every 2-3 days. Parabolan combined with Winstrol Depot works especially well and gives the athlete a distinct gain in solid and high quality muscles together with an enormous strength gain. A very effective stack is 76 mg Parabolan every 2 days combined with 50 mg Winstrol every 2 days. Athletes who are interested in a fast mass gain often also use 30 mg Dianabol/day while those who are more interested in quality and strength like to add 25 mg+ Oxandrolone/ day. Probably the most effective Parabolan combination consists of 228 mg Parabolan/week, 200 mg Winstrol Depot/week, and 40-50 mg Oral-Turinabol/day and usually results in a drastic gain in high quality muscle mass together with a gigantic strength gain. Parabolan also seems to bring extraordinarily good results when used in combination with growth hormones

arashbandegan
۱۳۹۰-۰۲-۲۶, ۱۱:۰۲ قبل از ظهر
تا جائیکه من میدونم فارما امپولهاش ۱۰۰ میلیگرمی هستن مثل بالکان، اما مهم دوز هستش، در ضمن اینا که گفتم نه اینکه شما حتما با این دوز کار کنی به تجربه اکثر افراد برای شروع با چیزی حدود ۳۰۰ میل بهترین پاسخ را گرفته اند که بهترین شرایط ۳ تزریق ۱۰۰ میلی میتونه باشه که سطح هورمون در خون یکسان نگاه داشته بشه اما باز هم به پاسخ بدنت گوش بده (اوارز)، نه، برای دوره کات یا حجم خشک اگه هدف باشه بهترین کار برای استک کردن دیانابول نیست بلکه با تست پروپیونات و وینسترول هست، اکساندرولون هم بیشتربرای کروز (Cruise) کردن بکار میره بین دو دوره استروئیدی، در برابر یک همچین استروئید قویی کاری خاصی انجام نمیده و استفاده اش بیخوده زیاد به این اطلاعتی که تو فرومهای مختلف پیدا میشه اطمینان نکنید

ali500
۱۳۹۰-۰۲-۲۶, ۱۱:۴۱ قبل از ظهر
این اون پارابولانی هست که من تهیه کردم .
الان عکس گرفتم .
من هم برای دوره حجم میخوام مصرف کنم به همراه سوما و انسولین .
البته 4 هفته قبل از مصرف پارابولان دیانابول مصرف خواهم کرد .
در مورد حداقل میزان مصرف دیانابول و کلا در مورد این دوره خوشحال میشم نظرتون را بدونم .
ممنون

http://persianhit.com/daroo/para1.jpg

http://persianhit.com/daroo/para2.jpg

arashbandegan
۱۳۹۰-۰۲-۲۶, ۱۱:۵۱ بعد از ظهر
من اول فکر کردم لا فارما فرانسه رو میگی، دیانابول رو فراموش کن به کبدتت رحم کن، اونم ۴ هفته قبل از شروع پارابولان!!! تو پست قبلی هم اشاره کردم دیانابول منسوخه فقط یک جا میتونه کاربرد داشته باشه اونم قبل از اینکه تست تزریقی شروع بکار کنه چون یکی دو هفته طول میکشه اینه که اون یکی دو هفته رو از دیانابول استفاده میشه کرد واسلام، پارابولان روی کبد زیاد فشار نمیاره نیروی ***ی رو خیلی کم میکنه و چون به استروژن تبدیل نمیشه روی پروفایل چربیهای خون خیلی تاثیر میزاره و اینه که با تست تزریقی استک میشه تا از هر دو جهت کمک کنه تست آروماتزه میشه و نسبتا سطح استروژن و چربی خون رو تنظیم میکنه میتونی از تست پروپیونات استفاده کنی تا کمتر آب احتباس کنی و مجبور نشی رو آنتی استروژن ها زیاد تکیه کنی (البته بنا به حساسیت بدن) و فشار خونت تحت کنترل باشه،پارابولان از مشتقات ناندرولون هست و تنها آنتی استروژنی که ممکنه بنا به حساسیت نیاز بهشه آنتی پروژسترون هست، هورمون رشد ۳ تا ۴ واحد روزی دو تزریق زیر جلدی، انسولین بستگی داره از چه نوعی باشه سریع یا بلند مدت، انسولین معمولی معمولا ۱ واحد بازای هر ۱۵ تا ۲۰ پاند وزن بدن بکار میره یعنی ۱۰ واحد برای کسی که ۲۰۰ پاند وزنشه، اما این دوز برای کسانی که از نوع سریع انسولین استفاده میکنند مناسب نیست چون پیک سریعتری میده باید دوز پایینتر استفاده بشه اینه که بسته به نوع انسولین فرق میکنه بهترین زمان تزریق بعد از ورزش هست و معمولا برا اینکه دوزت رو بفهمی میتونی از ۲ واحد شروع کنی و هر روز ۱ واحد بالا ببری تا دوز مناسب و راحت رو پیدا کنی چون معمولا افراد زیاد با آنچه که توصیه میشه تطابق ندارند و واریاسیون زیادی هست، معمولا استفاده از هرمون رشد موجب کمتر شدن حساسیت به انسولین میشه و مقاومت بهش ایجاد میکنه اینه که با مصرف هورمون رشد نیاز به انسولین کمی بالاتر میره. بازی با انسولین کار خطرناکیه حتما باید ۱۰ تا ۱۵ گرم کرب بازای هر واحدی که تزرق میشه استفاده کنی واز این مقدار بنا به نوع انسولینی که میخای بزنی باید بین ۱۰ تا ۳۰ دقیقه تزریق حتما و حتما ۱۰۰ گرم کرب بخوری بصورت مایع و یکساعت بعد میتونی از یک شیک پروتینین و غذای جامد استفاده کنی مصرف پروتئین بهمراه کرب خیلی خیلی مهمه چون به همراه هم ایندو کمک میکنه تا سطح قند خون تنظیم بمونه. بهترین زمان تزریق هم بعد از ورزش هست که بیشتر مواد غذایی رو به سمت عضله بفرسته.

ali500
۱۳۹۰-۰۲-۲۷, ۱۲:۱۰ قبل از ظهر
ممنون از حوصله و دقت شما در پاسخ گویی .
انسولین رگولار استفاده میکنم .
در مورد بهترین زمان تزریق سوما هم اگر امکان داره نظرتون را بگید . با توجه به اینکه 2 بار در روز تمرین خواهم کرد . و اینکه انسولین و سوما کجا تزریق بشن بهتره . اگر همه را در اطراف ناف تزریق کنم باعث تجمع چربی نمیشه ؟
با توجه به اینکه میگن دوره سوما و انسولین به 3 ماه زمان نیاز داره برای حجم دهی مناسب تصمیم داشتم 6 هفته دیانابول استفاده کنم ولی با دز کم و 6 هفته بعدش پارابولان که در طول این 12 هفته سوما هم مصرف کرده باشم .
اگر مصرف سوما را به 12 واحد در روز افزایش بدم ممکنه به آکرومگالی ختم بشه ؟
سومای مورد نظر LG هست .
زمانی که فشار خون بالا بره باید از چه دارویی استفاده کنم و به چه میزان ؟
نظر شما در مورد مصرف مکمل های محافظ کبد حین دوره چیه ؟
بعضیا میگن اثر دارو را کم میکنه .

با تشکر از توجه شما

arashbandegan
۱۳۹۰-۰۲-۲۷, ۰۶:۴۵ قبل از ظهر
دوزهورمون رشد رو با ۴ واحد شروع کن و از ۸ واحد بیشتر نزن کبد نمیتونه بیشتر از این رو پروسه کنه (ای جی اف) بهترین زمان به نظر من صبح ناشتا نیم ساعت تا ۴۰ دقیقه قبل از صبحانه و شب قبل از خواب به دلیل پایین بودن قند خون در این زمان ها هست میشه هم عضلانی تزریق کرد و هم زیر جلدی، برای انسولین بهترین زمان بعد از تمرین هست و میشه در ناحیه دور شکم (هیچگاه دور ناف تزریق نکنید) یعنی نزدیک پهلوها، بالا و پشت بازو و رانها قسمت خارجی تزریق کرد بهتر هست محل تزریق عوض بشه تا ایجاد لامپ چربی نکنه به هیچ عنوان جائیکه رگ یا خیلی ماهیچه ای هست یا زخم هست تزریق نکن. من نظرم رو در مورد دیانابول گفتم، بهتره با تست پروپیونات جایگزینش کنی مضراتش بیشتر از منافع هست. برای کم کردن فشار خون باید از آنتی استروژن استفاده کنی مثل اناسترزل، آرومازین یا لترزل اما تا مشکل زا نشده نیازی نیست. محافظ کبد در صورتیکه اورال استفاده نکنی نیازی نیست میتونی بعد از دوره استفاده کنی اما در صورت استفاده از اورال باید طول دوره هم استفاده کنی، تا جائیکه میتونی اورال استفاده نکن مگر در شرایط خاص مثلا بین دو دوره ونام از نوع ضعیف که روی کبد تاثیر زیادی نزاره. محافظ کبد تاثیری که میزاره در کمک به ترمیم سلولهای آسیب دیده کبدی هست این ربطی به کاستن اثر دارو نداره.

ali500
۱۳۹۰-۰۲-۲۷, ۱۰:۵۱ قبل از ظهر
در مورد تزریق سوما قبل از خواب
شنیدم میگن که در زمان خواب هورمون رشد ترشح میشه در مغز و اگر تزریق اونموقع انجام بشه سیستم دفاعی بدن خنثی میکنه سوما تزریقی را .
آیا سوما و انسولین به تنهایی در 6 هفته اول میتونه موثر باشه ؟
راهی برای جلوگیری از ایجاد جوش وجود داره ؟ و علتش چیه ؟ به خاطر فشار به کبد یا عامل دیگه ای هم هست ؟
علت ریزش مو در دوره های استروئیدی چیه ؟ همون DHT هست ؟ تنها راه فینااستراید هست ؟ 1 میلیگرم در روز کفایت میکنه ؟
ممنون

arashbandegan
۱۳۹۰-۰۲-۲۷, ۱۰:۴۰ بعد از ظهر
در مورد زمان مصرف هورمون رشد کلا دو طرز تفکر کلی وجود داره، یکی میگه باید زمانی استفاده بشه که قند خون پایینه چون این کاری هست که بدن خودش انجام میده یعنی وقتی که قند خون پاینن هست هورمون رشد در بدن بیشتر هست، یکی دیگه میگه نه فرقی نمیکنه کی استفاده بشه چون از خارج به بدن وارد میشه و توسط کبد پروسه میشه و نیازی به تولید خود بدن نیست، حالا از نظر زمانی بهترین زمانی که قند خون و انسولین پایین هست صبح ناشتا و قبل از خواب هست بشرطی که شام با کرب مصرف نکرده باشی در ضمن این رو هم باید در نظر گرفت که زمانی که هورمون رشد در سیستم میمونه تا پروسه بشه کوتاه هست یعنی ۳۰ تا ۴۰ دقیقه، از طرفی نیاز به هرمون رشد برای عضله سازی و چربی سوزی بالاتر از آنچیزی هست که بدن به صورت طبیعی تولید میکنه، همینطور زمان بعد از تمرین به شرطی که تمرین طولانی و شدید باشه قند خون رو پایین میاره و این زمان هم میتونه مناسب برای استفاده از هورمون رشد باشه، منتها شما میخای انسولین هم در همین زمان استفاده کنی تا حد اکثر استفاده از تغذیه رو هم ببری و چون گیرنده های ماهیچه ای در اثر تمرین حساس شدن و گردش خون بالاست اکثر مواد تغذیه ای به سمت عضلات هدایت میشه تا سلولهای چربی، اما نکته اینجاس که اگه بخای این زمان رو برای استفاده هر دوی انسولین و هورمون رشد بکار ببری اول باید بلافاصله هرمون رشد رو تزریق کنی و تا ۳۰ یا ۴۵ دقیقه بعد انسولین رو با همون پروتکل که بالا توضیح دادم استفاده کنی. از طرفی قبل از خواب هم از نظر قند خون زمان مناسبی هست و هم نیازی که داری پایینتر از تولید بدن هست پس اون هم میتونه زمان مناسبی باشه و تداخلی ایجاد نمیکنه. جلوگیری از ایجاد جوش بستگی به حساسیت به دوز مصرفی داره باید دوزی رو انتخاب کنی که حد اقل اوارز رو داشته باشی اما علتش افزایش ترشه هات غدد پوستی و بعدش افزایش باکتریهای پوستی که ایجاد چرک و عفونت میکنند در وهله اول باید دوز رو تنظیم کنی در مرحله بعد میتونی از اکیوتان و پماد های پوستی زد آکنه و جوش و یا صابون گوگردی و در صورت جوش و چرک از کرمهای آنتی بایوتیک استفاده کنی منتها میتونی نظری کار به اینجا برسه در مورد ریزش مو بستگی به رسپتورهای پوستی مو داره برا بعضیها حساس تر هست و آنزیم ۵ ردوکتاز بیشتر دی اچ تی تولید میکنه و ریزش زیاده، میتونی از همون فینا با دوز ۱ میل استفاده کنی.

ali500
۱۳۹۰-۰۲-۲۷, ۱۱:۳۵ بعد از ظهر
این را جا انداختید .
آیا سوما و انسولین به تنهایی در 6 هفته اول میتونه موثر باشه ؟

کلا به جای دیانابول چه دارویی را پیشنهاد میدید که کم عارضه باشه و بشه 6 هفته اول دوره به همراه سوما و انسولین استفاده کنم ؟

در مورد سوما اینطور که گفتید بهتره قبل از تمرین تزریق کنم و بلافاصله بعد از تمرین انسولین .
خوبه ؟

بولدنون چطوره ؟

arashbandegan
۱۳۹۰-۰۲-۲۸, ۰۶:۲۸ قبل از ظهر
موثر که هست منتها با استروئید پاسخ خیلی خیلی بهتری میتوانید بگیرید در ضمن نحوه مصرف، نوع تغذیه و زمان مصرف مهمه، مثلا تزرق زیر جلدی انسولین نسبت به تزریق عضلانی آن زمان بیشتری در سیستم خواهد ماند و آرومتر آزاد خواهد شد پس پنجره بیشتری ۴( تا ۵ ساعت) برای تغذیه و رساندن مواد غذایی به عضلات خواهی داشت اما اگر چربی بدنت در حد ۸ در صد نباشه چربی جمع خواهی کرد و چاق میشی اینه که اول چربی را پایین بیار بعد یا ابتدا تنها از هورمون رشد استفاده کن تا چربی رو به اندازه کافی پایین بیاری اصولا انسولین آخرین راه برای افزایش حجم هست یعنی جائیکه دیگه استروئیدها و هورمون رشد حد اکثر پاسخ را داده باشند. قبلا هم اشاره کردم اگر برای حجم میخای تست استفاده کن دیانابول رو فراموش کن، هر چیزی که موتمن باشه خوبه بولدنون هم همینطور میتونی ۲۰۰ میل هفته ی استفاده کنی تو دوره به همراه تست، اما اگه تنها بخای و سابقه مصرف استروئید داشته باشی میتونی ۴۰۰ میل هفته ای استفاده کنی و تقریبا ۴ هفته طول میکشه تا تاثیرشو ببینی. در مورد هورمون رشد صبح بلافاصله بعد از بیدار شدن و ناشتا و بعد از ظهر قبل تمرین میتونی اما زمانی اینکارو بکن که قند خونت پایین باشه تا بهترین پاسخ رو بگیری، انسولین فقط بعد از تمرین واگه زیر جلدی بزنی تا ۵ ساعت باید مراقب باشی و نخوابی و به مرور در تغذیه ات میزان کرب رو کم کنی و پروتین رو بالا ببری تا چاق ناشی همیطورسعی کن غذا کم چرب باشه در این مدت. البته نکات مهمی در نحوه مصرف مکمل هم وجود داره. درسته که من همیشه گفته ام هدفم تنها راهنمایی هست و قصد منت گذاشتن ندارم و از هیچ کمکی هم دریغ نمیکنم اما امیدوارم دوستان و کسانی که این پستها رو میخونن متوجه باشن که دست رسی به اطلاعات درست و علمی براحتی امکان پذیر نیست و حتا برای گرفتن اطلاعات نادرستی که رواج دارد هم باید متحمل هزینه های گزافی بشوند.

ali500
۱۳۹۰-۰۲-۲۸, ۰۹:۰۱ قبل از ظهر
اول تشکر میکنم از اطلاعات مفید شما که همونطور که گفتید اکثرا به طور مجانی در اختیار دیگران قرار نمیدن اگر هم بدن به طور ناقص .

سابقه یک دوره مصرف استروئید را دارم .
که 10 هفته تست پروپیونات بود 12 ماه پیش به همراه دیانابول و سوما و انسولین به مقدار کم و کمی هم وینسترول .
اون موقع تست پروپیونات را هر یک روز در میان 100 میلیگرم تزریق میکردم .

چه میزان تست پروپیونات در هفته و برای چند هفته باید استفاده بشه اگر بخوام هفته ا ی 250 میلیگرم بولدنون مصرف کنم ؟
حالا اگر بولدنون 500 میل بشه بازم میشه تست مصرف کنم ؟ چه میزان ؟
تست را بهتره 100 میل بگیرم یا 25 میلی ؟
بولدنون را همون 6 هفته اول فقط مصرف کنم یا در 6 هفته دوم که پارابولان وارد دوره میشه هم مصرفش را ادامه بدم ؟ کلا چند هفته باشه کافیه ؟

ممنون

arashbandegan
۱۳۹۰-۰۲-۲۸, ۰۸:۵۵ بعد از ظهر
خاهش میکنم، اگه با همون ۱۰۰ میل پروپیونات یک روز در میان از پیشرفتت راضی بودی و اوارز مینیمم داشتی همون دوز رو با ۲۵۰ میل بولدنون اجرا کن، اگه بخای ماکسیموم پاسخ رو بگیری بهتره پارابولان رو هم هفته ای ۲ تا تزریق کنی، ببینید استک کردن بعد از اینکه سیستم خود بدن خاموش شد دیگه بستگی به میزان اوارز داره و از فردی به فرده دیگه بنا به اوارز فرق میکنه اینه که باید در طول دوره به پاسخ بدن و اوارز دقت کرد و دوز ها رو بالا و پایین کرد اما میتونی برای شروع از مینیمومی که برای اکثر افراد پاسخ میده استفاده کنی به نظر من هرمی کار کردن مزیتش همینه که میتونی دوز مناسبت رو با توجه به اوارز و پاسخ بدن پیدا کنی و اگه لازم شد کم یا زیاد کنی. بولدنون رو باید دراز مدت استفاده کنی تا جواب بده بهتره کل دوره استفاده کنی. ۱۲ هفته دوره طولانی و ۶ تا ۸ هفته کوتاه حساب میشه بستگی داره میخای چیکار کنی اگه بخای وارد مسابقات بشی و در سطح بالا کار کنی باید کلا برنامه ریزی سالیانه کنی

Ahoora
۱۳۹۰-۰۲-۳۰, ۰۹:۵۱ قبل از ظهر
خسته نباشید خواستم بدونم روزی 15 میلی گرم قرص استانازولول (3تا ) ضررش زیاده کمه چجوریه اطلاع از داروها ندارم ممنون میشم پاسخ بدید:گل رز:

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۲-۳۰, ۱۱:۲۴ قبل از ظهر
دوز پائینیه
اما به شدت توصیه میکنم سراغ خوراکیش نرو که برای کبدت مشکلی پیش نیاره
این دوز هم تاثیری روی بدنت نمیذاره
بخوای بیشترش هم بکنی عوارض کبدی داره و درد شکم هم در کنارش هست
اگه میخوای مصرف کنی تزریقیش خیلی خیلی بهتره و تاثیر بیشتری هم داره

Ahoora
۱۳۹۰-۰۲-۳۰, ۰۸:۲۳ بعد از ظهر
من فکر میکردم تزریقی خطرش بیشتره ! تزریقی با این دوز هم میشه مصرف کرد و نتیجه بده؟

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۲-۳۰, ۰۸:۵۲ بعد از ظهر
نه . وینسترول تزریقی عوارض چندانی نداره، استروئید ملایمی هستش
هدفت چیه؟
خالی میخوای بزنی؟ یا با استروئید دیگه ای میخوای استک کنی؟
هر ویال حاوی 50 mg استانازول هستش

ali500
۱۳۹۰-۰۲-۳۰, ۰۹:۱۴ بعد از ظهر
وینسترول کلسترول خون را به شدت بالا میبره .
باید آزمایش خون بدید به طور مرتب .

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۲-۳۰, ۰۹:۵۴ بعد از ظهر
بله باید مصرف امگا 3 و ماهی رو مرتب داشته باشه

Ahoora
۱۳۹۰-۰۲-۳۱, ۰۴:۱۰ بعد از ظهر
نه . وینسترول تزریقی عوارض چندانی نداره، استروئید ملایمی هستش
هدفت چیه؟
خالی میخوای بزنی؟ یا با استروئید دیگه ای میخوای استک کنی؟
هر ویال حاوی 50 mg استانازول هستش

ممنون از راهنماییتون :گل رز: هدف منو مربیم فک کنم تعیین کرده :خنده: بهش میگم دارو فعلا نمیخوام مصرف کنم نیازی نیست میترسم :پوزخند: ولی باز داد گفت اینو برو مصرف کن زیاد نیست فعلا که همین تموم بشه دیگه نمیرم دنبالش چون برای کسی که میره مسابقات لازمه نه من و امسال من
بازم سپاسگذارم :صلح::گل رز:

hamidbarca
۱۳۹۰-۰۲-۳۱, ۰۹:۲۸ بعد از ظهر
من امروز رفتم سوما خریدم قرار فردا یادمه بده چطوریه ولی گفتم اول اینجا بپرسم طریقه تزریقش چطوریه؟از همین ال جی گرفتم توش دوتا شیشه هست که یکیش 4 واحد سوما هست و 1میل هم آب مقطر حالا چطوری اینو باید مصرف کنم؟
بعد برای هفته دوم زده شبی 5 واحد هفته سوم شبی 7 واحد.حالا این که 4 واحدی هست من چطوری 5 واحد بزنم؟
آموزش تصویری تزریق نیست؟
ممنون

arashbandegan
۱۳۹۰-۰۳-۰۱, ۰۷:۵۲ بعد از ظهر
میتونی زیر پوستی با سرنگ انسولین بزنی ناحیه شکمی، بیرون رانها یا پشت بازو بزنی هر جا که چربی بیشتر داری اونجا، باید آب رو به پودر تزریق کنی محلول درست میشه باز از این محلول میکشی و تزریق میکنی جزییاتی هم داره که باید نشون داده بشه مثلا باید اول سرنگ رو بکشی هوا بزنی تو آب که کاملا آب رو بکشی اگه تمام آب رو نکشی و به پودر نزنی محلول غلیظ تر میشه، بعد از اینکه آب رو به داخل پودر تزریق کردی زیاد شیشه رو تکون نده فقط اگه نیازی خوب حال بشه آروم بچرخون چون ممکنه به مولکول هورمون رشد که یک زنجیر پپتیدی هست جدا بشه و آسیب برسه و این از قدرتش میکاهه، خلاصه نکات رو حتما بهت میگن، برای مقر واحد بیشتر باید بیشتر بخری و چند تا رو با هم استفاده کنی.

hamidbarca
۱۳۹۰-۰۳-۰۱, ۰۹:۳۵ بعد از ظهر
میتونی زیر پوستی با سرنگ انسولین بزنی ناحیه شکمی، بیرون رانها یا پشت بازو بزنی هر جا که چربی بیشتر داری اونجا، باید آب رو به پودر تزریق کنی محلول درست میشه باز از این محلول میکشی و تزریق میکنی جزییاتی هم داره که باید نشون داده بشه مثلا باید اول سرنگ رو بکشی هوا بزنی تو آب که کاملا آب رو بکشی اگه تمام آب رو نکشی و به پودر نزنی محلول غلیظ تر میشه، بعد از اینکه آب رو به داخل پودر تزریق کردی زیاد شیشه رو تکون نده فقط اگه نیازی خوب حال بشه آروم بچرخون چون ممکنه به مولکول هورمون رشد که یک زنجیر پپتیدی هست جدا بشه و آسیب برسه و این از قدرتش میکاهه، خلاصه نکات رو حتما بهت میگن، برای مقر واحد بیشتر باید بیشتر بخری و چند تا رو با هم استفاده کنی.
خیلی ممنون.دقیق و کامل مثل همیشه:صلح:

Kiumars
۱۳۹۰-۰۳-۰۲, ۱۲:۲۸ قبل از ظهر
سلام
من تصمیم دارم این دوره را برم نظرتو چی هدفم کات و عضله سازی
Methenolone Acetate با Trenbolone Enanthate یا Trenbolone acetate

بعد دوره mesterolone

arashbandegan
۱۳۹۰-۰۳-۰۲, ۰۹:۳۲ بعد از ظهر
متنولون استات یا دپو با استانازول دپو استک خوبی برای هدف شما هست و اگر سابقه استروئید رو ندارید دنبال ترنبولون نرید اما اگه دارید ترنبولون استات بهتره و بسیار قویترو میتونه با تستوسترون پروپیونات و دروستانولون پروپیونات استک خیلی قوی روبرای هدف شما بده، مسترولون رو حین دوره باید استفاده کرد اما باید پس از اتمام دوره تراپی انجام بدی تا بدنت رو به حالت نرمال برگردونی.

123ARASH
۱۳۹۰-۰۳-۰۴, ۰۹:۵۸ قبل از ظهر
با درود به دوستان و اساتيد گرامي..
من قبلا 7ماه بدنسازي بودم و بدون استروييد بدن خوبي ساختم و از 67 كيلو اومدم 73
ولي 4ماه نرفتم و دوباره شروع كردم..وزنم پايين اومده..4كيلو كم كردم..
به نظر شما پروپيونات بزنم كه اولين بارم هست..
چه دوره اي برم..
20سالمه-175قدمه و 68كيلو هستم...
منتظر راهنمايي هستم...موفق باشيد..

arashbandegan
۱۳۹۰-۰۳-۰۴, ۰۶:۴۲ بعد از ظهر
شما بهترین کاری که در این سن عالی میتونی انجام بدی اینه که تغذیه مناسبی روبرای افزایش وزن دنبال کنی و بصورت جدی و مداوم تمرینات بدنسازی رو از سر بگیری به هیچ عنوان دنبال استروئید نرو

payamcurl
۱۳۹۰-۰۳-۰۴, ۱۰:۱۱ بعد از ظهر
چرا پروپيونات
شما با تغذیه مناسب و مکملهایی که هستن میتونی بهتر نتیجه بگیرین
و عوارض هم نداره
توی سایت یه دوری بزنین کار آیی مکملها هست

Kiumars
۱۳۹۰-۰۳-۰۶, ۰۶:۴۱ بعد از ظهر
متنولون استات یا دپو با استانازول دپو استک خوبی برای هدف شما هست و اگر سابقه استروئید رو ندارید دنبال ترنبولون نرید اما اگه دارید ترنبولون استات بهتره و بسیار قویترو میتونه با تستوسترون پروپیونات و دروستانولون پروپیونات استک خیلی قوی روبرای هدف شما بده، مسترولون رو حین دوره باید استفاده کرد اما باید پس از اتمام دوره تراپی انجام بدی تا بدنت رو به حالت نرمال برگردونی.

لطف میکنید راجب تراپی توضیح بیشتری لطف کنید , primobolan و ترنبولون را با هم پیشنهاد نمیکنید؟ به نظرتون ترنبولون و پروویرن کافیه؟
پیشاپیش سپاسگذارم

parsa_flake
۱۳۹۰-۰۳-۰۶, ۰۸:۴۸ بعد از ظهر
با عرض سلام و خسته نباشید

بهترین پیشنهاد برای یک دوره حجم مفید بدون عوارض چیه؟
دوره بازوی من 38 سانته ولی اصلا شکل نداره و کاملا یه تیکس! میخوام هم سایز عضله هام بزرگترشه هم شکل بگیره...
آیا دوره ستابون+ تستسترون پروپیونات مناسبه؟ استفاده از امپول دكاديورابولين چطور؟
در ضمن من سابقه ی استفاده از داروهای استروئیدی ندارم و دقیقا نمیدونم که بعد از اتمام دوره ایا نتیجه ای حاصل خواهد شد یا نه!!

با تشکر

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۳-۰۶, ۰۹:۲۶ بعد از ظهر
ما پیشنهاد استروئید رو به شما نمیکنیم چون خواستار سلامت شما هستیم
شک ندارم که سابقه چندانی نداری و مثل روزای اول همه بدنسازان ( منجمله شخص بنده ) عجله برای کسب عضله دارین
اما میانبر رو انتخاب نکن دوست عزیز
استروئیدی که بخواد حجم بده و عوارض هم نداشته وجود نداره
همه استروئید ها عوارض دارن و چه بسا بعد از پایان دوره شما این ورزش رو کنار بذارین
.
.
سعی کنید با این 3 فاکتور عضلات خودتون رو پرورش بدین

تغذیه کافی و صحیح
تمرین شدید و اصولی
استراحت کافی
به همین سادگی میشه به بدن مورد دلخواهتون دست پیدا کنید
موفق باشید

arashbandegan
۱۳۹۰-۰۳-۰۶, ۱۰:۵۱ بعد از ظهر
لطف میکنید راجب تراپی توضیح بیشتری لطف کنید , primobolan و ترنبولون را با هم پیشنهاد نمیکنید؟ به نظرتون ترنبولون و پروویرن کافیه؟
پیشاپیش سپاسگذارم

در مورد تراپی هم من و هم بقیه مطالبی در سایت نوشتند بگردی پیدا میکنی اینجا (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?2291-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%BE%DB%8C-%D8%A8%D8%B9%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%B5%D8%B1%D9%81-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D9%88%D8%A6%DB%8C%D8%AF%DB%8C-%D8%AC%D9%87%D8%AA-%D8%AD%D9%81%D8%B8-%D8%AD%D8%AC%D9%85) رو ببین . نه با هم پیشنهاد نمیکنم، کافی؟ به هر حال ترنبولون دوره قوی هست اگه تجربه ندارید بهتره اول به تنهایی تست کنید ببینید واکنش بدنتون چطور هست. ممکنه دیگه دنبالش نرید!!

ali500
۱۳۹۰-۰۳-۰۷, ۱۲:۱۰ قبل از ظهر
در مورد دوره سوما
بعضی موافق مصرف سوما همزمان با استروئید نیستند و میگن اول دوره استروئید را تمام کنید و بلافاصله دوره سوما و انسولین را شروع کنید .
نظر شما چیست ؟

parsa_flake
۱۳۹۰-۰۳-۰۷, ۱۰:۱۵ قبل از ظهر
ما پیشنهاد استروئید رو به شما نمیکنیم چون خواستار سلامت شما هستیم
شک ندارم که سابقه چندانی نداری و مثل روزای اول همه بدنسازان ( منجمله شخص بنده ) عجله برای کسب عضله دارین
اما میانبر رو انتخاب نکن دوست عزیز
استروئیدی که بخواد حجم بده و عوارض هم نداشته وجود نداره
همه استروئید ها عوارض دارن و چه بسا بعد از پایان دوره شما این ورزش رو کنار بذارین
.
.
سعی کنید با این 3 فاکتور عضلات خودتون رو پرورش بدین

تغذیه کافی و صحیح
تمرین شدید و اصولی
استراحت کافی
به همین سادگی میشه به بدن مورد دلخواهتون دست پیدا کنید
موفق باشید

با تشکر از پاسخ کاملتون
در رابطه با سابقه حدودا یک سال میشه که تمرین میکنم.
منظورتون از این جمله (چه بسا بعد از پایان دوره شما این ورزش رو کنار بذارین) همان نتیجه حاصل نشدنه... درسته؟

با تشکر مجدد

Kiumars
۱۳۹۰-۰۳-۰۷, ۰۳:۴۱ بعد از ظهر
ممنون از راهنمایی

تصمیم گرفتم Tri-Trenabol 150 بگیرم نظرتون چی؟
مخلوطی از Tren. Acet, Enant, Hexahydrob در 10ml in vial 150mg/ml طبق گفته تولید کننده 150 میل بین هر 4 تا 6 روز تزریق بشه 10 میل در هر ویال یعنی 10 نوبت تزریق ؟
طریقه استفاده دیگه پیشنهاد میکنید

arashbandegan
۱۳۹۰-۰۳-۰۷, ۰۸:۲۸ بعد از ظهر
در مورد دوره سوما
بعضی موافق مصرف سوما همزمان با استروئید نیستند و میگن اول دوره استروئید را تمام کنید و بلافاصله دوره سوما و انسولین را شروع کنید .
نظر شما چیست ؟
نه با هم بهترین پاسخ رو میده.

ممنون از راهنمایی

تصمیم گرفتم Tri-Trenabol 150 بگیرم نظرتون چی؟
مخلوطی از Tren. Acet, Enant, Hexahydrob در 10ml in vial 150mg/ml طبق گفته تولید کننده 150 میل بین هر 4 تا 6 روز تزریق بشه 10 میل در هر ویال یعنی 10 نوبت تزریق ؟
طریقه استفاده دیگه پیشنهاد میکنید

دنبال مواد ترکیبی از قبیل رفتن نیاز به اعتماد بالا به سازنده داره چون مشخص نیست این دوزها و مواد داخلش درست باشه یانه اما اگه به کوکش مؤتمن هستید با دستور خودش اجرا کنید

Kiumars
۱۳۹۰-۰۳-۰۸, ۰۱:۳۸ بعد از ظهر
دنبال مواد ترکیبی از قبیل رفتن نیاز به اعتماد بالا به سازنده داره چون مشخص نیست این دوزها و مواد داخلش درست باشه یانه اما اگه به کوکش مؤتمن هستید با دستور خودش اجرا کنید

10 میل در هر ویال یعنی 10 نوبت تزریق ؟

ali500
۱۳۹۰-۰۳-۰۸, ۰۱:۵۸ بعد از ظهر
در هنگام ریکاوری معمولا از HCG استفاده میشه .
برای ریکاوری دوره پارابولان و وینسترول چیکار باید کرد ؟
شنیدم که تا 3 هفته روزی 500 واحد HCG باید تزریق کرد .
اما ایران 500 واحدی گیر نمیاد .
من فقط 5000 و 10000 واحدی دیدم .
میشه وقتی محلول آماده میشه بقیه اش را در یخچال نگهداری کرد برای چند روز ؟
و هر روز یه مقدار تزریق کرد ؟

arashbandegan
۱۳۹۰-۰۳-۰۸, ۰۹:۵۵ بعد از ظهر
10 میل در هر ویال یعنی 10 نوبت تزریق ؟
بله.

در هنگام ریکاوری معمولا از HCG استفاده میشه .
برای ریکاوری دوره پارابولان و وینسترول چیکار باید کرد ؟
شنیدم که تا 3 هفته روزی 500 واحد HCG باید تزریق کرد .
اما ایران 500 واحدی گیر نمیاد .
من فقط 5000 و 10000 واحدی دیدم .
میشه وقتی محلول آماده میشه بقیه اش را در یخچال نگهداری کرد برای چند روز ؟
و هر روز یه مقدار تزریق کرد ؟
اچ سی جی، نلوا، کلومید بخش تراپی بعد از مصرف استروئید ها رو ببینید، میشه نگهداری کرد. بله میشه.

ali500
۱۳۹۰-۰۳-۰۹, ۰۸:۳۴ قبل از ظهر
شنیدم که مصرف سوما همزمان با HCG صحیح نیست .
نظر شما چیست ؟

arashbandegan
۱۳۹۰-۰۳-۰۹, ۰۹:۱۶ بعد از ظهر
نه، اینها دو زنجیر متفاوت پپتیدی هستند و هر کدوم کار خودشو انجام میده منتها در یک سرنگ و یک نقطه تزرق نکن

ali500
۱۳۹۰-۰۳-۱۱, ۰۲:۱۲ بعد از ظهر
دوره حجم
هفته ای 3 عدد پارابولان هر کدام 76.5 میلی گرم
یک روز در میان 50 میلیگرم وینسترول تزریقی
روزی 8 واخد سوما و کمی انسولین
سوال :
چه میزان T4 در این دوره باید مصرف کرد ؟
چند بار در روز و هر بار چه میزان و چه زمانی از روز ؟
آیا این دوز تا آخر دوره ثابت میمونه و یا تغییر میکنه و یا مصرفش قطع میشه یا خیر ؟

من این نمونه را تهیه کردم که آلمانی هست و هر قرص 100 میکروگرم L-Thyroxin دارد .

http://persianhit.com/daroo/t4.jpg

arashbandegan
۱۳۹۰-۰۳-۱۲, ۰۲:۵۸ قبل از ظهر
تی ۴ برای کات کردن قبل از مسابقات هست شما نیازی نداری اما جهت اطلاع از ۵۰ مایکروگرم یعنی نصف این قرصی که گرفتی شروع میکنی و هر ۵ تا ۶ روز یک نصفه قرص یعنی ۵۰ میکروگرم بهش اضافه میکنی حد اکثر دوزی که برا پیشرفته ها هست تا ۲۰۰ میکروگرم به صورت ۴ دوز ۵۰ مایکروگرمی در طی روز هست اما من به شما توصیه نمیکنم از ۱۰۰ میکروگرم بالاتر استفاده کنی و اگه کسی جونشو دوست داره به هیچ عنوان نباید بالاتر از ۲۰۰ میکروگرم در روز مصرف کنه حتا حرفه ای. اما کلا همونطور که گفتم برای شما نیازی نیست مگه بخای چربی بدن رو به ۶ در صد برسونی برای مسابقه. در ضمن بیش از ۵ هفته متوالی نباید مصرف بشه تا اختلالات تیروئیدی ایجاد نشه و باید بعد از یک دوره مصرف ۸ هفته صبر کرد تا تیروئید به کارکرد نرمال خود برگرده.

Hamed xxx
۱۳۹۰-۰۳-۱۳, ۰۲:۳۷ بعد از ظهر
باسلام من22سال سن وقد168.من ازمهر ماه که بدنسازی میرم تقریبا9ماه. وزنم شروع کاربدنسازیم46 کیلوبودبعد5ماه تقریبااسفندماه وزنم شد54بامصرف پروتین وکراتین .2عددکراتین و7عددانواع پروتین..ازاسفندماه که وزنم دیگه بالا نمیره استوپ کرده چیکارکنم وزنم بالابره؟آمپول وینسترول انسانی خوبه استفاده کنم تاوزنم بالا بره؟تابه حال آمپول استفاده نکردم.آیایه دوره آمپول استفاده کنم تاشوک بده به بدنم تاوزنم بالا بره ضرردادره؟مرسی

arashbandegan
۱۳۹۰-۰۳-۱۳, ۰۶:۲۳ بعد از ظهر
دنبال استروئید ها نرید پشیمون میشید شما مشکل کمی وزنت از تغذیه هست هزار تا هم که مکمل مصرف کنی اگه تغذیه درست نداشته باشی همینه

Hamed xxx
۱۳۹۰-۰۳-۱۴, ۰۸:۵۴ قبل از ظهر
شما میگید من بایک دوره استفاده وینسترول پشیمون میشم پس چیکارکنم وزنم بالا بره .سوال منو یه باردیگه مطالعه کنید وجواب واضح بدید.درضمن تغذیم خوبه

ali500
۱۳۹۰-۰۳-۱۴, ۰۹:۲۶ قبل از ظهر
خب باید ویت گینر بخری .
هنوز برای استروئید زوده که اگر مصرف نکنی و بجاش بعضی مکمل های خاص را از آمریکا سفارش بدی بهتره .
اگر هم در آینده خواستی مصرف کنی دوره پریمابولان و وینسترول را با هم باید بری .
وینسترول تنها فقط عارضه داره که شدیدا روی کلسترولت تاثیر میزاره .

Hamed xxx
۱۳۹۰-۰۳-۱۴, ۰۱:۳۸ بعد از ظهر
من چطوری ازامریکاسفارش بدم.اگه ویت گینر بگیرم وزنم بالا میره؟میگم اگه حتی یه دوره هم استفاده کنم ضررمیکنه
من اوکسی متالون استفاده کردم 50 عدد روزی 2تا امااثرنکرد

ali500
۱۳۹۰-۰۳-۱۴, ۰۲:۰۸ بعد از ظهر
اگر آشنا داری اونجا که مشکلی نداری .
اما اگر نداری
چند نفر هستند کارشون اینه .
ترجیحا از سایت Bodybuilding.com مکمل هات را انتخاب کن و لینکش را به اون شخص بده که برات بخره .
یا خودش از گمرک ایران آزاد میکنه و یا میفرسته به آدرس خودت و خودت میری گمرک تحویل میگیری .
اما تا 4-5 کیلو گرم بیشتر نباید انتخاب کنی .
مکمل هایی مثل گینر نمیارزه بخری از اون طرف مگر اینکه وضع مالیت خوب باشه آخه هزینه پست بر اساس وزن بالا میره .
ولی مکمل های دیگه که سبک هستند میصرفه .
مثل BCAA و مولتی ویتامین و گلوتامین و از جمله اون چیزهایی که شما دنبالشی و از استروئید کمتر نیستند .

Hamed xxx
۱۳۹۰-۰۳-۱۴, ۰۳:۳۱ بعد از ظهر
خوب یه دوره خوب بگو بردارم که درحد آمپول جواب بده وزنم بالا بره وحجم. درضمن من تو مسابقه استانی دروزن خودم تو پرس سینه اول شدم شایدم کشوری هم شرکت داده شم...

Hamed xxx
۱۳۹۰-۰۳-۱۵, ۰۱:۳۴ بعد از ظهر
سلام چراجواب نمیدیدسوال پرسیدم

مدیرارشدسایت شما جواب منوبدید.چیکارکنم وزنم بالا بره

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۳-۱۵, ۰۱:۵۰ بعد از ظهر
مرد حسابی مگه اینجا چت رومه که تند تند پست میدی و منتظر جوابی؟
بعدشم ما که بدهکار شما نیستیم که حالت طلبکارانه به خودتون گرفتین
من شدم حمال شما...هی پست میدی و هی باید حذف کنم... د نشد که
.
.
.
شما مکملی میخواین که در حد استروئید جوابدهی داشته باشه
خب همچین چیزی اولا که ساخته نشده
بعدشم من نه بدن شما رو دیدم و نه از نوع و نحوه تمرین شما و خیلی مسائل دیگه خبر دارم که بخوام راهکار پیشنهاد بدم
عکس از خودتون بذارین . برنامه تمرینتون رو شرح بدین
سابقه تمرین و گروه خونیتون رو بگید تا راهنمائی کنیم

Hamed xxx
۱۳۹۰-۰۳-۱۵, ۰۲:۰۷ بعد از ظهر
ببخشید ناشی هستم.من چاکرشماهستم

Hamed xxx
۱۳۹۰-۰۳-۱۵, ۰۵:۴۰ بعد از ظهر
من گروه خونیم oمثبت.ببخشیدبازم مزاحم شدم.میگم اونای که آمپول استفاده میکنن ازشون پرسیدم هیچ کدوم نمیگن بهمون ضررکرد

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۳-۱۵, ۰۶:۰۴ بعد از ظهر
باشه چشم...طبق گروه خونیتون برنامه غذایی تنظیم و ارائه میشه
و اما در مورد عوارض استروئیدها
ما 2 نوع عوارض داریم، یکی دراز مدت و دیگری کوتاه مدت
اونیکه عوارض استروئیدها رو به شما نگفته مطمئن باش خوبیت رو نمیخواسته و سلامت شما براش مهم نبوده

من توضیح اضافه ای نمیدم و توجه شما رو به چند مطلب مفید برای شما جلب میکنم

مصرف نا بجای استروئیدها (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?1889-%D9%85%D8%B5%D8%B1%D9%81-%D9%86%D8%A7%D8%A8%D8%AC%D8%A7%D9%8A-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D9%88%D8%A6%D9%8A%D8%AF%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%A2%D9%86%D8%A7%D8%A8%D9%88%D9%84%D9%8A%D9%83-%28%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D9%88%D8%B1%D9%85%D9%88%D9%86%DB%8C%29)

واقعیتی در مورد استروئیدها (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?1786-%D9%88%D8%A7%D9%82%D8%B9%DB%8C%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D9%88%D8%A6%DB%8C%D8%AF%D9%87%D8%A7)

عوارض دوپینگ (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?1051-%D8%B9%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%B6-%D8%AF%D9%88%D9%BE%DB%8C%D9%86%DA%AF)

استفاده نابجا از داروها (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?3688-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D9%86%D8%A7%D8%A8%D8%AC%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%B1%D8%B4-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D9%85%D9%86%D8%AC%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%B1%DA%AF-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%D8%AF-%D8%B4%D8%AF)

فکر میکنم یکی از همین مطالب نظر شما رو تغییر بده، اما من کامل گذاشتم تا خودت کلاهت رو قاضی کنی

Hamed xxx
۱۳۹۰-۰۳-۱۵, ۰۷:۵۰ بعد از ظهر
میگم میشه یه پروتین کربن هیدرات داربایه کراتین خوب بهم معرفی کنی بخرم قیمتش مهم نیست.درضمن مربی منومیشناسی فکرکنم قهرمان کشورشده محمودعندلیبی.رفیق صمیمی مهدی رجبی قهرمان آسیا

مربی خودمم میگه سراغ آمپول نرو.امابخدا خسته شدم هرچی پروتین مربی داده تواین 5ماه خوردم اثرنکرده وزنم 5ماه بالا نمیره 1ماه پیشه کراتین سل تچ باپروتین رل مس با گلوتامین.اماایناهم اثرنکرد.اگه میشه کمک کنید وزنم بالا بره مرسی ببخش مزاحم شدم بازم

استروئیدکم عوارض وجود داره که من استفاده کنم خیلی کم عوارض؟

ماسل
۱۳۹۰-۰۳-۱۶, ۱۱:۴۱ قبل از ظهر
میگم میشه یه پروتین کربن هیدرات داربایه کراتین خوب بهم معرفی کنی بخرم قیمتش مهم نیست.درضمن مربی منومیشناسی فکرکنم قهرمان کشورشده محمودعندلیبی.رفیق صمیمی مهدی رجبی قهرمان آسیا

مربی خودمم میگه سراغ آمپول نرو.امابخدا خسته شدم هرچی پروتین مربی داده تواین 5ماه خوردم اثرنکرده وزنم 5ماه بالا نمیره 1ماه پیشه کراتین سل تچ باپروتین رل مس با گلوتامین.اماایناهم اثرنکرد.اگه میشه کمک کنید وزنم بالا بره مرسی ببخش مزاحم شدم بازم

استروئیدکم عوارض وجود داره که من استفاده کنم خیلی کم عوارض؟

با اجازه مدیر محترم....

دوست عزیز اینهایی که شما مصرف کردید نباید به شما وزن بدن،شما با مصرف یک کربوهیدرات خوب و اصل به علاوه یک برنامه غذایی کربو دار و پر کالری راحت ۳-۴ کیلو میای بالا.

برا شما که اگه درست فهمید باشم ۵ ماه تمرین میکنی‌،استروئید زود،شاید خوب جواب بده ولی‌ به محض قطعش حجم و وزنت از اونی‌ که الان داری پایین تر میاد.

بازم اساتید هستند راهنمایی‌ میکننتون.

موفق باشی‌

Hamed xxx
۱۳۹۰-۰۳-۱۶, ۱۰:۰۰ بعد از ظهر
من یکسال کارمیکنم منظورم از5ماه این که وزنم بالا نرفته..خوب شمای که میگید کربن هیدرات اصل استفاده کنم خوب یکی خوب بهم معرفی کنید بخرم .بدشم یکی نیست بهم بگه آمپول کم عوارض وجود داره بگیرم.اصابم خورد شد ازاین که وزنم بالا نمیره

Hamed xxx
۱۳۹۰-۰۳-۱۶, ۱۱:۱۰ بعد از ظهر
سلا م آقای مدیر.میگم مکمل های اورجینال تو سایت شما تبلیغ میشه واسه شماست؟چیزی تواینا هست که وزن منو بالا ببره؟میدونم اعصاب دوستانی که تواین سایت عضو هستنو خوردکردم کسی نیست جواب منوبده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ali500
۱۳۹۰-۰۳-۱۷, ۱۰:۴۵ قبل از ظهر
اطلاعات از بدنت بده .
عکس هم بزار .
سن -وزن - قد - سابقه تمرین - خوراکت چجوریه ؟
شاید شما هم ژنتیکت مثل من بد باشه .
این اطلاعات را بده تا راهنمایی بشی .

Hamed xxx
۱۳۹۰-۰۳-۱۷, ۱۱:۳۶ بعد از ظهر
سلام علی آقا دست شمادردنکنه .که جواب دادین.من22سال سن دارم قد168.وزنم قبل ازاین که باشگا ه برم 46 بودم بعد 5ماه تمرین وخوردن مکمل کراتین شدم54والان که11ماه گذشته ازتمرینم 5ماه اول وزنم8کیلو رفت بالا اما الان 6ماه که وزنم تغییرنمیکنه چیکارکنم؟ازآمپول استفاده کنم؟اگه میشه زودجواب بدید.عکسمو آپلودکنم؟

علی آقامن از بدن شماخوشم میاد خوبه خیلی

ali500
۱۳۹۰-۰۳-۱۷, ۱۱:۴۷ بعد از ظهر
جالبه .
سیستمت مثل من هست .
من هم تقریبا همین قد را دارم و همین سن را داشتم با همون وزن و با چند تا مکمل رسیدم به همین 54 و دیگه رشد نکردم .
و نا امید شدم تا 7 سال بعدش که دوباره شروع کردم اما با استروئید .
چون هر چی گینر و مکمل بود مصرف میکردم و تکون نمیخوردم .
عکس هم بزاری که بهتره
اگر آقای کسایی که استاد هستند پاسخ بدن عالیه .

Hamed xxx
۱۳۹۰-۰۳-۱۷, ۱۱:۵۴ بعد از ظهر
الان وزن شما چقدره استروئیدبه ش ماضررنکرده علی آقا؟

خوب علی جان به آقای کسای بگید شما به من کمک کنه شمااستروئید استفاده کردید اسمش چی بوده؟

علی جان شماخودت آمپول استفاه کردید؟کم عوارض باشه وخودتونم تاییدش کرده باشید

خوب استفاده کردی مشکلی واست پیش اومده؟خوب یه پروتینی چیزی بهم معرفی کن تااین وزنمو بالا ببرم لعنتی تکن نمیخوره

من بلد نیستم خرید کنم ازخارج جطوری بگیرم؟

من بلد نیستم خرید کنم ازخارج جطوری بگیرم؟افزایش دهنده تستسترون چی هست پودره؟مولتی ویتامین قرصش؟

علی آقا این توسایت هستش تبلیغ میکنه مکمل خوبه ازاینجا خرید کنم ؟

ali500
۱۳۹۰-۰۳-۱۸, ۰۸:۵۲ قبل از ظهر
اول خودت مطالعه کن .
در مورد پریموبولان و وینسترول
عوازض که دارند اما هر کی استفاده میکنه اینها را باید بپذیره .
مثلا ممکنه کلسترول خونت تا آخر عمر بالا باشه یا حین دوره زیادی بالا بره و بری اون دنیا .
یا موقع تزریق به جای عضله اشتباها به رگ تزریق بشه که بازم یه سفر میری اون دنیا .
کلا خطرناکه .

ali500
۱۳۹۰-۰۳-۱۹, ۰۹:۳۰ بعد از ظهر
من اگر برمیگشتم به گذشته استفاده نمیکردم .
البته 1 دوره بیشتر نرفتم الانم توی دومی هستم و آخری .
پست قبلیم را بخون در مورد اون 2 دارو اطلاعات کسب کن .

ali500
۱۳۹۰-۰۳-۱۹, ۱۰:۴۷ بعد از ظهر
ریزش مو . بالا بودن همیشگی کلسترول که این به خاطر اینه که ژنتیکی مستعدش بودم و استروئید پیش از موعد فعالش کرد .
یه گینر خوب بگیر و یه افزایش دهنده تستسترون و یه کراتین خوب و مولتی ویتامین .
اما من نمیدونم نمونه خوب اینها در ایران چی هست چون من از ایران خرید نمیکنم .
اگر هم یه وقت خواستی استروئید استفاده کنی خودت شخصا تحقیق کن و همینجوری هر کی هر چی گفت گوش نده .
من برای هر دوره ام 6 ماه شخصا تحقیق کردم .

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۳-۲۰, ۱۲:۰۳ قبل از ظهر
آقای
mjorh (http://forum.bodybuilder.ir/member.php?12266-mjorh)

محبت کنید سوالات غیر از استروئید رو در جای مربوط به خودش مطرح کنید
این قسمت دیگه با سوالای بی ربط شما داره به ی نظمی کشیده میشه
امیدوارم شاهد پستی در رابطه با مکمل و ...نباشیم تو این قسمت
پستهای قبلی هم همگی ترکیب میشن

Hamed xxx
۱۳۹۰-۰۳-۲۰, ۰۳:۵۷ بعد از ظهر
در مورد استروئيد هاهرسوالی کنیم جناب آقای مدیر شمامیخاید بگید ضرردادره .شماباید استروئیدهای به دوستان معرفی کنید که تورشدشون کمک کنه نه اینکه فقط بگید ضرردادره .شماوارد هستین تجربه خوب.بس سوال من این که استروئیدی معرفی کنید که کم ضرر ترین باشه.اگه زحمتی نیست جواب منو بدید

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۳-۲۰, ۰۴:۵۷ بعد از ظهر
در مورد استروئيد هاهرسوالی کنیم جناب آقای مدیر شمامیخاید بگید ضرردادره .شماباید استروئیدهای به دوستان معرفی کنید که تورشدشون کمک کنه نه اینکه فقط بگید ضرردادره .شماوارد هستین تجربه خوب.بس سوال من این که استروئیدی معرفی کنید که کم ضرر ترین باشه.اگه زحمتی نیست جواب منو بدید

من چرا پیشنهاد بدم؟
یه چیزیت بشه هم من باید مسئولیت حرفمو قبول کنم....سری که درد نمیکنه رو دستمال ببندم چرا؟
هر استروئیدی یه عوارضی داره و حتی عوارض مشترکی هم دارن، کم عوارض ترین یه جمله بی معناس
شما هرچی بهت میگن به دردت نمیخوره بازم میخوای که بری استروئید مصرف کنی
پس خودت برو تحقیق کن و اگه پیشرفت کردی یا عواقب خطرناکش دامن گیرت شد کس دیگه ای رو مسئول ندونی
اینهمه مطلب راجع به استروئیدها داریم تو این سایت . برو بخون
شما همین یه قسمت رو یاد گرفتی و هر روز میای اینجا و هر حرفی داری هیمنجا مطرحش میکنی!!
خب این بی نظمی به بار میاره . لطفا دیگه بحث تکراری نکنید