PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هر گونه سوال در مورد استروئيد ها را در اینجا مطرح کنید.

صفحه ها : 1 2 [3]

milad_70
۱۳۹۰-۰۳-۲۰, ۱۰:۲۹ بعد از ظهر
بچه ها سلام.میگم کسی پارابولان اصل سراغ نداره؟ اگه داره قیمتش چنده؟

راستی قیمت igf-1 رو هم تو تهران بگین چنده ؟ممنون.

Hamed xxx
۱۳۹۰-۰۳-۲۰, ۱۱:۱۷ بعد از ظهر
آقای مدیرمن چیزیم نمیشه شما که درمورد استروئید گفتیداوناروهمه میدونن ضررداره.دوما من ازشما برای افزایش وزنم راهنمایی خواستم گفتم چه مکملی استفاده کنم چه کراتینی استفاده کنم هیچ کس تاالان جواب نداده میشه جواب بدیداین دفعه ؟

ali500
۱۳۹۰-۰۳-۲۰, ۱۱:۲۸ بعد از ظهر
پارابولان اصل آلفا فارما گیر میاد .
قیمت هم بین 17 تا 22 هست .
این هم عکسش
البته من فروشنده نیستم گفتم که بگردی این مدل را پیدا کنی .
IGF-1 را هم نمیدونم

http://persianhit.com/daroo/para1.jpg
http://persianhit.com/daroo/para2.jpg

Hamed xxx
۱۳۹۰-۰۳-۲۰, ۱۱:۳۷ بعد از ظهر
علی آقااینی که میگی هورمون چی؟

ali500
۱۳۹۰-۰۳-۲۰, ۱۱:۴۶ بعد از ظهر
این در جواب میلاد بود .
شما در مورد وینسترول و پریموبولان تحقیق کن .
پارا رو اگه شما بزنی میری اون دنیا .
برای دوره اول سنگینه .

Hamed xxx
۱۳۹۰-۰۳-۲۰, ۱۱:۵۴ بعد از ظهر
علی آقااینی که میگی هورمون چی؟

علی آقا بیخیال وینسترول چون نمیدونم چطوری تحقیق کنم شمامکمل پروتین خوب گیربیارواسم باکراتین تاوزنم بره بالا
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوست عزیز پست های تکه تکه نده همه سوالاتتون تو یه پست بده .در صورت تکرار اخطار دریافت میکنی.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

milad_70
۱۳۹۰-۰۳-۲۱, ۰۹:۳۲ قبل از ظهر
با تشکر از علی
وینسترول هورمون خوبیه و یه کم حرفه ای هست بیشتر واسه دوران رژیم استفاده میکنن چون هورمون خشکه و باعث نمیشه آب زیر پوست جم بشه و ظاهر پف آلود بگیره.وزنی که میده خشک هست و واسه کسی تازه میخواد دارو استفاده کنه به نظر من خوب نیست.دوز مصرفش هم چون طول عمرش تو بدن پایینه حداقل یک روز درمیان باید تزریق بشه و اگه با دیانابول هم استفاده بشه تاثیرش بهتر میشه و بیشتر حجم میده/من خودم زیاد استفاده کردم واقعا هورمون وحشتناکیه چون به هورمون زنانه هم تبدیل نمیشه و عوارضش نسبت به بقیه هورمون ها کمتره.

Hamed xxx
۱۳۹۰-۰۳-۲۱, ۰۹:۰۸ بعد از ظهر
آقامیلاد منظورشماچیه چه دوره ای بردارم ؟

milad_70
۱۳۹۰-۰۳-۲۱, ۰۹:۴۹ بعد از ظهر
با سلام..آقای حامد خان من که شما رو ندیدم و اطلاعاتی هم در مورد بدنتان ندارم-مثلا سن/وزن/قد/درصد چربی بدن/نوع تغذیه یعنی در روز چند وعده غذا میخورید/چه مدته بدنسازی کار میکنید/هفته ای چند جلسه/تا حالا دارو استفاده کردید/مکمل چی استفاده میکنید/چه قدر میخواین خرج دوره کنید/میخواهید وزن اضافه کنید یا نه/قصد دادن مسابقه دارید یا فقط جهت بدنی زیبا تمرین میکنید؟ تمام این اطلاعت لازم است.

godman757
۱۳۹۰-۰۳-۲۱, ۱۰:۴۸ بعد از ظهر
سلام
3ساله که ورزش میکنم یه دوره استانازالول خوراکی مصرف کردم. میخام یه دوره دیگه برم به قصد خشک و کات کردن و حجم کم
وزن 83 قد 177

milad_70
۱۳۹۰-۰۳-۲۱, ۱۱:۲۱ بعد از ظهر
با سلام_استانازالول همون سازنده اصلی وینسترول هستش که بنده خودمم هم قرص و هم آمپولشو زیاد مصرف کردم و خیلی هم ازش راضیم/ولی دوست عزیز به نظر بنده اگه امپولشو استفاده کنی بهتره و خیلی بیشتر نتیجه میگیری چون قرصش 2و5 میل هست و این باعث میشه که شما بیشتر استفاده کنی و ممکنه به کبدتون فشار زیاد بیاد حتی ممکنه سردرد و شکم درد بیاره ولی آمپولش این طور نیست/البته برای خشک کردن بدن حتما باید از رژیم و تمرینات هوازی هم بهره بگیری و مکمل هایی همچون چربی سوز:آمینو اسید شاخه ای:پروتئین خشک و ... هم بهره بگیری تا نتیجه ی مطلوب حاصل بشه

Hamed xxx
۱۳۹۰-۰۳-۲۱, ۱۱:۴۸ بعد از ظهر
آقامیلاد من 22سال سن دارم قدم168 هستش وزنم قبل ازاین که باشگاه برم 46بوده والان 54 هستش هفته 4جلسه میرم باشگاه هرجلسه1ساعت تمرین میکنم یه دوره پروتئین رئال مس کراتین سل تچ باگلوتامین رفتم اما1کیلوهم وزنم بالا نرفتش الان نزدیک5ماه وزنم بالا نمیره هرمکملی خوردم

Hamed xxx
۱۳۹۰-۰۳-۲۱, ۱۱:۴۹ بعد از ظهر
 آقامیلاد من 22سال سن دارم قدم168 هستش وزنم قبل ازاین که باشگاه برم 46بوده والان 54 هستش هفته 4جلسه میرم باشگاه هرجلسه1ساعت تمرین میکنم یه دوره پروتئین رئال مس کراتین سل تچ باگلوتامین رفتم اما1کیلوهم وزنم بالا نرفتش الان نزدیک5ماه وزنم بالا نمیره هرمکملی خوردم

milad_70
۱۳۹۰-۰۳-۲۲, ۱۲:۱۰ قبل از ظهر
با سلام_شما کمبود وزن زیادی داری در درجه ی اول مهمترین چیز تغذیه است یعنی حداقل 6 وعده غذایی در روز که صبحانه و وعده بعد از تمرین خیلی مهمه/و با یک برنامه ی تمرینی خوب و حجمی و استراحت کافی میتونید حجم به دست بیارید البته باید همونطور که اشاره شد وعده های غذایی رو با کیفیت کامل بخورید/مکمل هم بهترین چیز برای شما کراتین +پروتئین و کینرها یا کربوکمپلکس ها هستن+مولتی ویتامین/اشاره نکردید که آیا میخواهید استروئید مصرف کنید یا نه؟؟(ولی به نظر بنده استفاده نکنید)

godman757
۱۳۹۰-۰۳-۲۲, ۰۸:۴۹ قبل از ظهر
با سلام_استانازالول همون سازنده اصلی وینسترول هستش که بنده خودمم هم قرص و هم آمپولشو زیاد مصرف کردم و خیلی هم ازش راضیم/ولی دوست عزیز به نظر بنده اگه امپولشو استفاده کنی بهتره و خیلی بیشتر نتیجه میگیری چون قرصش 2و5 میل هست و این باعث میشه که شما بیشتر استفاده کنی و ممکنه به کبدتون فشار زیاد بیاد حتی ممکنه سردرد و شکم درد بیاره ولی آمپولش این طور نیست/البته برای خشک کردن بدن حتما باید از رژیم و تمرینات هوازی هم بهره بگیری و مکمل هایی همچون چربی سوز:آمینو اسید شاخه ای:پروتئین خشک و ... هم بهره بگیری تا نتیجه ی مطلوب حاصل بشه

ممنون یعنی شما میگی دوباره استانازالول استفاده کنم؟ در کنار اون چی استروئید دیگه ای مصرف نکنم؟ من شنیدم که استروئید ها هم خاصیت چربی سوزی داره. چی مصرف کنم بهتره که هم حجم خشک بیاره و هم چربی سوزی کنه؟
نظرتون با مانسترول و استنازالول و شاید هم تستسترون با هم چیه؟

milad_70
۱۳۹۰-۰۳-۲۲, ۰۹:۰۰ قبل از ظهر
باسلام_به نظر بنده اگر میخواهید استانازالول استفاده کنید میتونید وینسترول تزریقی دپوت 100یا 50 میل و در کنارش پریموبولان یا اگر تستسترون استفاده میکنید میتوانید از سوستانون یا قرص دیانابول استفاده کنی و نتیجه ی مطلوبی بگیرید_و بیاد داشته باشدی که برای چربی سوزی به هرمون تکیه نمی کنند بلکه باید از رژیم و تمرین هوازی صحیح استفاده کرد

godman757
۱۳۹۰-۰۳-۲۲, ۱۰:۱۵ بعد از ظهر
باسلام_به نظر بنده اگر میخواهید استانازالول استفاده کنید میتونید وینسترول تزریقی دپوت 100یا 50 میل و در کنارش پریموبولان یا اگر تستسترون استفاده میکنید میتوانید از سوستانون یا قرص دیانابول استفاده کنی و نتیجه ی مطلوبی بگیرید_و بیاد داشته باشدی که برای چربی سوزی به هرمون تکیه نمی کنند بلکه باید از رژیم و تمرین هوازی صحیح استفاده کرد

وینسترول و پریموبولان رو حدودا چقدر باید مصرف کنم؟ نظرتون در مورد ماسترون نظرتون چیه؟
این موضوع رو میدونم که استروئیدها به کل خطرناک هستن. یکی از اهدافم هم مصرف یک استروئید ملایم هست دیانابول رو خیلی از فواید حجم و عوارض زیاد بر کبد و ... شنیدم و خوندم برای همین خیلی راغب به مصرفش نیستم.
میشه لطف کنید حدود قیمت دارو ها و اسم برند و کشور سازنده بهترین نوعش را هم عنوان کنید

milad_70
۱۳۹۰-۰۳-۲۳, ۱۰:۰۷ قبل از ظهر
با سلام_منظور سوال اولتون رو دقیقا متوجه نشدم که آیا مقدار مصرفش رو میگید یا مدت زمان مصرف/ولی ماسترون استروئید های خیلی خوب و تا حدودی ملایم هم به حساب میاد و میتونید وینسترول رو با ماسترون هم مصرف کنید و نتیجه ی فوق العاده ای بگیرید/در مورد عوارض دیانابول هم مثل تمام استرئیدها و هورمون ها عوارض دارد البته بستگی به مقدار و میزان مصرف هم دارد/البته هم ماسترون و هم وینسترول هر دو عمر پایینی دارند و در این صورت مجبور هستید مداوم و تقریبا هر روز در حال تزریق باشید/دور مصرف یک دوره شش هفته ای--قیمت مسترون رو چندان اطلاعی ندارم ولی میدونم کشورهای سازنده بلژیک و روسیه هست و هند و تایلند و چین تقلبیش رو زیاد زدن ولی وینسترول دپوت اصلی 6-7 هزار تومنه هر آمپولش/15 عدد وینسترول و 10 عددماسترن

godman757
۱۳۹۰-۰۳-۲۳, ۱۱:۰۰ بعد از ظهر
با سلام_منظور سوال اولتون رو دقیقا متوجه نشدم که آیا مقدار مصرفش رو میگید یا مدت زمان مصرف/ولی ماسترون استروئید های خیلی خوب و تا حدودی ملایم هم به حساب میاد و میتونید وینسترول رو با ماسترون هم مصرف کنید و نتیجه ی فوق العاده ای بگیرید/در مورد عوارض دیانابول هم مثل تمام استرئیدها و هورمون ها عوارض دارد البته بستگی به مقدار و میزان مصرف هم دارد/البته هم ماسترون و هم وینسترول هر دو عمر پایینی دارند و در این صورت مجبور هستید مداوم و تقریبا هر روز در حال تزریق باشید/دور مصرف یک دوره شش هفته ای--قیمت مسترون رو چندان اطلاعی ندارم ولی میدونم کشورهای سازنده بلژیک و روسیه هست و هند و تایلند و چین تقلبیش رو زیاد زدن ولی وینسترول دپوت اصلی 6-7 هزار تومنه هر آمپولش/15 عدد وینسترول و 10 عددماسترن

ممنون
به نظرتون اگر یه مدت کوتاه (مثلا دو هفته) تستسترون استفاده کنم خوبه؟
منظورم اینه که چه مدت و چه تعدادی در کل باید مصرف کنم؟ همراهش ساپلومت مصرف کنم بهتره یا بعد از مصرف استروئید ها مصرف کنم. همونجور که عرض کردم هدفم بیشتر کات کردنه برای همین تصمیم دارم رژیم همراه با هوازی تقریبا سنگین هم انجام بدم. اگر توصیه ای دارین خوشحال میشم که از تجربیاتتون استفاده کنم.

milad_70
۱۳۹۰-۰۳-۲۴, ۰۹:۱۹ قبل از ظهر
با سلام_اگه منظورتون اینه که همراه اون دوتا مصرف کننید نه اصلا لازم نیست!!در ضمن استروئیدی که دو هفته مصرف شه تا بخواد تاثیر خودشو بذاره قطع میشه و فقط عوارضش عایدتون میشه.ساپلومنت هم باز بستگی به ژنتیک و بدن خودتون داره ولی به نظر من اگه بعدا از دوره استفاده کنید بهتر تا دورتون تاثیر بهتری بذاره/مدت مصرف هم که گفتم شش هفته برای شما مناسبه/تعداد هم 15 عدد وینسترول و 10 عدد ماسترون+مکمل های مورد نیاز/مطمعا باشید با رژیم و هوازی به اندازه میتونید نتیجه ی مطلوب رو کسب کنید(هوازی هم دو جلسه40 الی45 دقیقه ای میتونه عالی باشه)