PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هر گونه سوال در مورد استروئيد ها را در اینجا مطرح کنید.

صفحه ها : [1] 2 3

Caesar
۱۳۸۸-۰۶-۰۵, ۱۲:۱۹ قبل از ظهر
تا جايي كه فهميدم همه سوستانولاي بازار تقلبيه...
با هزينه كم چه دوره اي برم كه حجم خوبي بگيرم؟
يكي از بچه هاي بنداز! گفت سوستانول 1500توماني و ناندرلون 1000 توماني(كه دردشم كم كنه!) هر كدوم 8تا برو...بعدم مثلا هر دوش آمريكايي !!!
21 سالمه،قدم 188 وزنمم 96 كيلو....3 سال سابقه تمرين...2 دورم استر رفتم قبلا،باره اول دكادورابولين و بار دوم هم پروپيونات.
از جوش ناجور و نوك سينه و تب و لرزش مي ترسم !
دور بازوم 41 ميخوام 2-3 تا بره روش پوز اين باجناقمو بزنم !

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۰۶, ۰۶:۳۱ بعد از ظهر
انقدر بد بين نباشيد .
سوستانون اصل هم توي بازار موجوده .
اما بايد از شخص معتبر خريد كني كه اعتبارشو به پول نفروشه .
سوستانون ترك هم هست كه قيمت هر كدومش 6500 هستش . واقعا خوب جواب ميده . نمونه هاي ارزونترشم هست كه اصل باشه .
سوستانون نوك سينه نمياره .
شما از ديانابول با دوز بالا و اكسي متالون استفاده نكن نوك سينه نمياري .
اما جوش پوستي ممكنه شخصي با استفاده ضعيفترين دارو ها حتي آناوار بزنه .
در مورد اينكه شما چه دارويي مصرف كني كه مضراتش كمتر از باقي استروئيد ها باشه من به شما داروي خوراي ستابون در كنار داروي تزريقي پريموبولان توصيه ميكنم . هم كم عوارضه و هم خوب جواب ميده .

چنگیز
۱۳۸۸-۰۶-۱۱, ۰۸:۰۳ بعد از ظهر
سلام نظرتون درباره دوره ی ستابون با تستسترون پروپیونانت چیه؟ خوب هستش؟ چه تسترونی خوبهمنظورم مارک و سازندش؟ قیمت اصلشم چنده ؟ ممنون

arashO_o
۱۳۸۸-۰۶-۱۲, ۰۲:۰۵ بعد از ظهر
خیلی جالبه شما میخوای به بدنت اسیب بزنی که پوز باجناقت رو بزنی شرط میبندم وقتی دور بازوت بیشتر شد جفتتون یادتون رفته ... ورزش برای سلامتی نه چیز دیگه

H I R B O D
۱۳۸۸-۰۶-۱۲, ۰۷:۱۰ بعد از ظهر
تا جايي كه فهميدم همه سوستانولاي بازار تقلبيه...
با هزينه كم چه دوره اي برم كه حجم خوبي بگيرم؟
يكي از بچه هاي بنداز! گفت سوستانول 1500توماني و ناندرلون 1000 توماني(كه دردشم كم كنه!) هر كدوم 8تا برو...بعدم مثلا هر دوش آمريكايي !!!
21 سالمه،قدم 188 وزنمم 96 كيلو....3 سال سابقه تمرين...2 دورم استر رفتم قبلا،باره اول دكادورابولين و بار دوم هم پروپيونات.
از جوش ناجور و نوك سينه و تب و لرزش مي ترسم !
دور بازوم 41 ميخوام 2-3 تا بره روش پوز اين باجناقمو بزنم !

با این تیکه آخرین خیلی خندیدم:خنده::خنده:

اگه با جناق احتیاج به پوز زنی داشته باشه .... خوشبخت باشی کافیه :چشمک:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۱۳, ۰۵:۴۳ بعد از ظهر
سلام نظرتون درباره دوره ی ستابون با تستسترون پروپیونانت چیه؟ خوب هستش؟ چه تسترونی خوبهمنظورم مارک و سازندش؟ قیمت اصلشم چنده ؟ ممنون

دوره بدي نيست . خوبه . تستسترون پريپيونات بهتر از تست هاي ديگست چون هم آب كمتري ميندازه و هم برگشت كمتري داره .
تايلنديش خوبه . قيمت 25 ميليگرميش هست 1400 تومان .

khiali
۱۳۸۸-۰۶-۱۸, ۱۲:۳۵ بعد از ظهر
سلام من قدم 178 و وزنم 75 کیلو می خواستم ببینم واسه دوره اول بهترین استرویید تزریقی چیه .کجا های بدنم چی مصرف کنم بهتره.تا حالا هیچگونه استرویید مصرف نکردم
با تشکر

khiali
۱۳۸۸-۰۶-۱۸, ۱۲:۳۷ بعد از ظهر
ضمنآ یکسال هست کار می کنم و هم اکنون یک ماه که باشگاه نرفتم .بدنه تقریبآ خشکی دارم .و نمی خوام چرب بشه.

H I R B O D
۱۳۸۸-۰۶-۱۸, ۰۴:۰۴ بعد از ظهر
دوره بدي نيست . خوبه . تستسترون پريپيونات بهتر از تست هاي ديگست چون هم آب كمتري ميندازه و هم برگشت كمتري داره .
تايلنديش خوبه . قيمت 25 ميليگرميش هست 1400 تومان .
منظور همون 250mg بوده ؟!

H I R B O D
۱۳۸۸-۰۶-۱۸, ۰۴:۱۱ بعد از ظهر
ضمنآ یکسال هست کار می کنم و هم اکنون یک ماه که باشگاه نرفتم .بدنه تقریبآ خشکی دارم .و نمی خوام چرب بشه.
استروئید برای شما خیلی زوده
با مصرف مکمل میتونی افزایش وزن خوبی بطور طبیعی داشته باشی اما اگه به این زودی استروئید مصرف کنی بدنت رو زود به استوپ میرسونی

پیشنهاد مکمل:
2 عدد پودر مسل جویس آلتیمت 4 کیلویی
2 عدد کراتین فسفاژن EAS 300gr
1 عدد گلوتامین 500gr

قیمت اینها جمعا حدود 180-190 در میاد فکر کنم که اگه بخوای دوره وینسترول زامبون بری باید 200 پیاده شی و فایده اینها رو هم برات نداره

اگه تهیه کردی بیا برنامه مصرفش رو بگیر

khiali
۱۳۸۸-۰۶-۱۹, ۱۲:۰۱ قبل از ظهر
با تشکر از شما. باید این و اضافه کنم که حدود 3 سال میشه که کار می کنم اما این یک سال آخر مداوم بوده .مکمل های زیادی مصرف کردم .اما دیگه با مکمل وزن اضاف نمی کنم.من وقتی 56 کیلو بودم این ورزش رو شروع کردم و با مکمل به اینجا رسیدم

khiali
۱۳۸۸-۰۶-۲۰, ۰۲:۱۶ قبل از ظهر
کسی جواب نمیده

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۲۱, ۰۳:۱۰ بعد از ظهر
منظور همون 250mg بوده ؟!
نه . خود تستسترون تايلندي هاي پريپپيونات 25 ميليگرمي هستند . البته 50 ميلي گرمي هم داره كه مرغوب نيست .

با تشکر از شما. باید این و اضافه کنم که حدود 3 سال میشه که کار می کنم اما این یک سال آخر مداوم بوده .مکمل های زیادی مصرف کردم .اما دیگه با مکمل وزن اضاف نمی کنم.من وقتی 56 کیلو بودم این ورزش رو شروع کردم و با مکمل به اینجا رسیدم

کسی جواب نمیده
شما ميتوني از استروئيد هاي تزريقي وينسترول يا پريموبولان و يا دكادرابولين (ناندرلون ) استفاده كني .

soroushmuscle
۱۳۸۸-۰۶-۲۲, ۱۰:۱۲ بعد از ظهر
الان قیمت سوماتوتروپین چقدره؟برای مسابقه 100 دانه کافیه؟:صلح:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۲۲, ۱۱:۵۹ بعد از ظهر
الان قیمت سوماتوتروپین چقدره؟برای مسابقه 100 دانه کافیه؟:صلح:
الان كره ايش 12500 تا 13000 تومان هستش .
براي يك مسابقه 100 تا بسه . به شرطي كه بيش از اندازه هم چربي نداشته باشيد و بدن توي 4 ماه رژيم كات شدني باشه .
اگر عكسي از شما ميديدم ميگفتم چند تا كافيه .
شايد كمتر لازم داشته باشي .
اما فقط سوما نيست خيلي چيز هاي ديگه هم دخيله كه اگر يكيش رعايت نشه سوما كه سهله igf1 هم نميتونه عضلات را حفظ كنه و بدن ميريزه .

soroushmuscle
۱۳۸۸-۰۶-۲۳, ۱۰:۳۰ قبل از ظهر
اینم عکس من...........البته این عکس من توی مسابقات استانی مرداد ماه بود.......اینجا من 30 عدد سوما مصرف کردم.........

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۲۳, ۰۲:۴۱ بعد از ظهر
ضمن عرض تبريك براي بدن زيباتون . بايد بگم كه ماشالله خيلي خوب شده بوديد .
اما كاش قوانين سايت را رعايت ميكرديد و عكس را توي قسمت عكس اعضا ميگذاشتيد .
اينجا چند ماه رژيم بودي ؟
چندم شدي ؟
توي چه استاني بود ؟

soroushmuscle
۱۳۸۸-۰۶-۲۳, ۰۶:۲۳ بعد از ظهر
لطف دارید آقا پیمان.درمورد قوانین سایت هم شما درست میگید اما چون خود شما گفته بودید عکستو بذار به همین خاطر منم عکسو اینجا گذاشتم ببخشید.البته من خودم هم از رعایت نکردن قوانین سایت بیزارم.
من تقریبا 12 هفته قبل از مسابقه رژیم گرفتم.در وزن 90 کیلوگرم استان کرمانشاه اول شدم.:گل رز:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۲۳, ۰۶:۴۶ بعد از ظهر
يه لطفي بحن هر چي عكس از خودت داري دونه دونه توي قسمت عكس اعضا بزار تا همه ببينيم و لذت ببريم . مثلا روزي 3-4 تا .

nixon
۱۳۸۸-۰۶-۲۳, ۱۱:۱۳ بعد از ظهر
با سلام و خسته نباشید خدمت اقا پیمان گل و بچه های سایت.در طول دوره(پریموبولان+استانازول خوراکی) متاسفانه احساس تلخی دردهان داشتم به همین دلیل استانازول رو قطع کردم چون با تحقیقی که داشتم فکر کردم مشکل به احتمال قوی از صفرا و کبدمه.میخواستم بدونم ایا کسی با همچین مشکلی برخورده؟ و راه حل چیه؟ من قرص لیورگل رو تهیه کردم.دوستان لطف کنند منو راهنمائی کنند که میشه در طول دوره مصرف کنم یا نه؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۲۳, ۱۱:۳۱ بعد از ظهر
با سلام و خسته نباشید خدمت اقا پیمان گل و بچه های سایت.در طول دوره(پریموبولان+استانازول خوراکی) متاسفانه احساس تلخی دردهان داشتم به همین دلیل استانازول رو قطع کردم چون با تحقیقی که داشتم فکر کردم مشکل به احتمال قوی از صفرا و کبدمه.میخواستم بدونم ایا کسی با همچین مشکلی برخورده؟ و راه حل چیه؟ من قرص لیورگل رو تهیه کردم.دوستان لطف کنند منو راهنمائی کنند که میشه در طول دوره مصرف کنم یا نه؟

همچين احساسي غير طبيعي بوده . احتمال زياد دوز استنازول خوراكيتون خيلي بالا بوده و يا داروها تقلبي بوده و يا مكمل هايي كه كنارش استفاده ميكنيد تقلبي بوده .
بارها گفتيم كه سعي كنيد از شخص معتبر خريد كنيد . يه بنده خدايي توي باشگاه ما به خاطر اينكه مكمل و داروي ارزون تري بخره به يكي از بچه هاي باشگاه كه هيچ عنوان قهرماني و حتي حكم مربيگري و حتي شاگردي در سطح بالا نداشت اعتماد كرده بود و از ايشون متان و كربوكمپلكس خريده بود . 2 روز خون ادرار ميكرد . چون طرف دوستش بود شكايت نكرد .
دارو شوخي نيست . خواهشا از هر كسي مكمل و دارو خريد نكنيد .
در مورد ليورگل هم بگم كه به نظر من بهتره ليو52 استفاده كني كه براي استروئيد ها ساخته شده . ليورگل براي كبد هست اما به اندازه ليو52 قدرت نداره .
اگر هم ليو52 گرفتي تا اتمام دوره مصرف نكن چون كل هزينه شما به باد خواهد رفت . :گل رز:

khiali
۱۳۸۸-۰۶-۲۴, ۰۶:۳۹ بعد از ظهر
نه . خود تستسترون تايلندي هاي پريپپيونات 25 ميليگرمي هستند . البته 50 ميلي گرمي هم داره كه مرغوب نيست .

شما ميتوني از استروئيد هاي تزريقي وينسترول يا پريموبولان و يا دكادرابولين (ناندرلون ) استفاده كني .
دارویی واسه از بین بردن عوارض این استرویید ها می خواد مصرف کنم یا نه و دوز مصرفیشو ن چه جوزیه

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۲۴, ۰۹:۱۹ بعد از ظهر
دارویی واسه از بین بردن عوارض این استرویید ها می خواد مصرف کنم یا نه و دوز مصرفیشو ن چه جوزیه

بستگي به دوزي داره كه ميخواهيد دارو مصرف كنيد . اگر دوزتون بالا باشه بايد بعد از دوره از آمپول hcg استفاده كنيد تا هورمون هاي شما را به حالت قبل برگرداند . براي كبد هم ميتونيد از ليو52 استفاده كنيد اما براي اين داروها لازم نميبينم .

چنگیز
۱۳۸۸-۰۶-۲۶, ۱۲:۱۱ بعد از ظهر
سلام دوره مصرف ستابون با تستسترون پروپیونانت می خوام برم
300 تا ستابون دارم چند تا تست با هاش برم؟
بعد اگه برنامه کاملشو لطف کنید؟ ممنون می شم

Capitan Black
۱۳۸۸-۰۶-۲۶, ۱۰:۵۹ بعد از ظهر
مي خواستم بدونم مصرف كدام استروئيد ها باعث ژينكوماستي و عقيمي مي شود ممنون:گل رز:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۲۷, ۱۱:۱۸ بعد از ظهر
مي خواستم بدونم مصرف كدام استروئيد ها باعث ژينكوماستي و عقيمي مي شود ممنون:گل رز:
مصرف استروئيد هايي كه اثرات آندروژنيك بالايي دارند مثل ديانابول و اكسي متالون باعث ژنيكوماستي ميشوند . مصرف تمامي استروئيدها به مدت طولاني و بدون استراحت و مداوم به ويژه تستسترون ها باعث عقيمي ميشود . مثلا اگر شما به مدت 6 ماه به طور مداوم هفته اي 6 عدد تستسترون بزنيد به طور حتم عقيم خواهيد شد .

سلام دوره مصرف ستابون با تستسترون پروپیونانت می خوام برم
300 تا ستابون دارم چند تا تست با هاش برم؟
بعد اگه برنامه کاملشو لطف کنید؟ ممنون می شم

6 هفته . هفته اي 4 عدد بزنيد .تستسترون پريپيونات 25 ميليگرمي تايلندي .

چنگیز
۱۳۸۸-۰۶-۲۷, ۱۱:۲۳ بعد از ظهر
ستابون با پروپیونانت وزن زیادی که نمیده؟
چون دارم واسه مسابقات پاور آبان ماه اماده میشم نمی خوام زیاد بالا برم بعد نمی تونم سر وزن بیام

khiali
۱۳۸۸-۰۶-۲۷, ۱۱:۵۴ بعد از ظهر
بستگي به دوزي داره كه ميخواهيد دارو مصرف كنيد . اگر دوزتون بالا باشه بايد بعد از دوره از آمپول hcg استفاده كنيد تا هورمون هاي شما را به حالت قبل برگرداند . براي كبد هم ميتونيد از ليو52 استفاده كنيد اما براي اين داروها لازم نميبينم .
لطف می کنید دوز مصرفیشو هم بگید که چه جوریه وبیشتر توی کدوم عضله استفاده کنم

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۲۷, ۱۱:۵۸ بعد از ظهر
لطف می کنید دوز مصرفیشو هم بگید که چه جوریه وبیشتر توی کدوم عضله استفاده کنم
روزي 2 الي 3 عدد قرص .

ستابون با پروپیونانت وزن زیادی که نمیده؟
چون دارم واسه مسابقات پاور آبان ماه اماده میشم نمی خوام زیاد بالا برم بعد نمی تونم سر وزن بیام
وزن ميده . اما زياد نه .

چنگیز
۱۳۸۸-۰۶-۳۱, ۰۹:۰۵ قبل از ظهر
نحوه تزریق پروپیونانت تو جلوبازو رو توضیح بدید؟ ممنون میشم

Capitan Black
۱۳۸۸-۰۶-۳۱, ۱۰:۲۷ قبل از ظهر
سلام اقا پیمان ممنون از جوابتون یه سوال دیگه مصرف بلند مدت دیانابل و اکسی باعث ژینکوماستی میشه یا کوتاه مدت یا حتی فقط واسه یک بار ممنون:گل رز:

H I R B O D
۱۳۸۸-۰۶-۳۱, ۰۳:۵۳ بعد از ظهر
نحوه تزریق پروپیونانت تو جلوبازو رو توضیح بدید؟ ممنون میشم
تزریق در عضله دوسر غیر اصولی و پرخطر هست اما متاسفانه انجام میشه
تستسترون جزو استروئیدهایی نیست که با تزریق موضعی نتیجه گیری داشته باشه همون استروئیدهایی هم که به تاثیر با تزریق موضعی مشهور هستند دلیل و استدلالی برای این عقیده عامه هنوز ارائه نشده و به نظر من تزریق موضعی کارآمد نیست و فقط باعث دم و توعی تحریک عصبی عضله که بی شباهت به اسپاسم نیست ، میشه
و فرد استفاده کننده اثرات حجیم شدن عضله رو فقط در طول دوره استفاده میبینه ... بعد از مدتی که تزریق در عضله انجام نشه به خالت استاندارد خودش بر میگرده

nixon
۱۳۸۸-۰۶-۳۱, ۰۴:۲۸ بعد از ظهر
کاملا با شما موافقم جنابhirbod ولی بهتره برای جذب کامل و جلوگیری از ابسه محل تزریق دائما عوض شه.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۳۱, ۰۵:۱۸ بعد از ظهر
سلام اقا پیمان ممنون از جوابتون یه سوال دیگه مصرف بلند مدت دیانابل و اکسی باعث ژینکوماستی میشه یا کوتاه مدت یا حتی فقط واسه یک بار ممنون:گل رز:

اين بستگي به دوز مصرفي شما داره . اگر شما روزي 4 تا اكسي بخوري بعد از يك هفته مصرف هم احتمال ژنيكوماستي هست . اما اگر روزي 1.5 بخوري شايد ژنيكوماستي نگيري و شايد هم بگيري . در مورد ديانابول هم همين حرف صدق ميكنه.
البته در مورد هر دو استروئيد بگم كه اگر دوز معمول باشه ميشه امكان ژنيكوماستي را به حداقل رساند البته با پاكسازي علمي .
اما در كل هر دوي اين استروئيد ها جزو استروئيد هاي قديمي هستن و ديگه در بدنسازي حرفه اي كارامد نيستن چون چيزي به جر احتباس آب با عضله سازي كم به شما نميدهد .

H I R B O D
۱۳۸۸-۰۶-۳۱, ۰۵:۳۶ بعد از ظهر
کاملا با شما موافقم جنابhirbod ولی بهتره برای جذب کامل و جلوگیری از ابسه محل تزریق دائما عوض شه.
بله کاملا درسته
ولی این همه جای مناسب برای تزریق ، انتخاب عضله دوسر نمیتونه انتخاب مناسبی باشه

امیر رضا
۱۳۸۸-۰۷-۰۱, ۰۱:۳۹ بعد از ظهر
هرجا میخوای تزریق کن بجزعضله دو سر

bodyguard
۱۳۸۸-۰۷-۰۱, ۰۳:۱۶ بعد از ظهر
هرجا میخوای تزریق کن بجزعضله دو سر
ببخشید من متوجه نمیشم هر جا یعنی چی؟
بهترین روش در تزریقات معمولا تزریق در عضلات بزرگه و البته به جز سینه.معمولا عضلات کوچک جای مناسبی برای تزریقات نیستند و قالبا نتایج جالبی از تزریق در عضلات کوچک حاصل نمیشه.

چنگیز
۱۳۸۸-۰۷-۰۱, ۰۶:۴۷ بعد از ظهر
ماشالله بچه ها همه استادن نمی خوام به کسی بی احترامی بشه ها من نوکر همه تونم
من خودم واسه همه تزریق می کنم تو بازوی خودمم خودم می زنم
درسته اصلا تو عضله زدن فایده نداره مخصوصا جلوبازو
من خواستم ببینم بقیه تو جلوبازو چه جوری تزریق می کنن
دست رو به حالت فیگور جلو بازو ولی سفت نه فقط تو همون حالت شل بین دو تا رگ اونم حداکثر 25 میل

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۷-۰۱, ۱۰:۳۰ بعد از ظهر
بهتره كه نزنيد . اما اگر خواستيد توي جلو بازو بزنيد (براي آگاهي ميگم ) بهتره ازين سرنگ هاي انسولين كه سوزنش جدا ميشه بخريد و با سرنگ 2 ميل آمپول را بكشيد و سوزن انسولين را با سوزن خود سرنگ دو ميل عوض كنيد و در محل مورد نظرتا آخر سوزن را فرو كنيد . و سپس تزريق .

چنگیز
۱۳۸۸-۰۷-۰۱, ۱۰:۵۱ بعد از ظهر
ممنون اقا پیمان
غیر از سوزن انسولین بزنیم که منفجر میشیم:پوزخند:
پارسال واسه یکی از بچه ها تو پشت بازوش 1 کیسه آب جمع شده بود یه دور بازوش 52 یکی 50
بعد 2 ماه 52 شد 46 اون 50سانتی تغییر نکرد

H I R B O D
۱۳۸۸-۰۷-۰۲, ۰۹:۴۴ قبل از ظهر
دوست نداشتم اینو بگم اما ...

جدیدا باب شده بعضیا برای اینکه به یارو بگن دوره ای بهت دادم خیلی جواب داده ... همه تزریقها رو موضعی میزنن جوری که بنده خدا باد میکنه

این اصلا درست نیست ... یکی از دوستان که خودشو 4 ماه دست یکی از این مربی نماها داد و ناندلون داروخونه ای فرت و فرت میزد توی بازو و سر شونه و سینه وووو هر روز 2 میل
هر چی مستقیم و غیر مستقیم بهش گفتم گوشش بدهکار نشد .... مربیش هم تبریزی بود و بعد از چند وقت از اینجا رفت

حالا این مونده و عقیمی ..... باد کردند 6 ماهه به قیمت پدر نشدن یک عمر .... واقعا نمیرزه

R_ahmadi1515
۱۳۸۸-۰۷-۰۲, ۱۲:۴۶ بعد از ظهر
سلم من یه دوره ماسترون 20 میل حیوانی + وینسترول دسما + تستسترون پروپیونات یا سی پیونات هر کدوم بهتره + اناتور p70 + نانو واپر بگیرم. لطفا بگید این دوره خوبه؟ بعد قیمت هر کدومشون رو جدا بنویسید.

مرسی

امیر رضا
۱۳۸۸-۰۷-۰۲, ۰۵:۰۳ بعد از ظهر
عضله دوسر عضله ی ضعیفی است و هم این که پر از رشته های عصبی است.
فقط با سوزن انسولین بزن و حداکثر 50 میل

nixon
۱۳۸۸-۰۷-۰۲, ۰۶:۲۲ بعد از ظهر
1 سوال.مثلا پریموبولان رو میشه با سوزن انسولین زد؟ گیر نمیکنه؟تو سرشانه و پشت بازو هم میشه به همین روش زد؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۷-۰۲, ۰۹:۳۵ بعد از ظهر
1 سوال.مثلا پریموبولان رو میشه با سوزن انسولین زد؟ گیر نمیکنه؟تو سرشانه و پشت بازو هم میشه به همین روش زد؟
ميشه به شرطي كه با سوزن معمولي بكشي و بعد سوزن را عوص كني و با سوزن انسولين بزني . اما به دليل اين كه داروي دير جذبي هستش و احتمال اينكه گوله بشه و آبسه كنه بيشتر از آمپول هاي ديگست سعي كن تا جاي ممكن باسن بزني . بعد از باسن اولويت را به ران بده . البته ران راه داره و بايد بدوني كجاش بزني كه خدايي نكرده آبسه نكنه . بايد بزني به عضله بيروني پا . يك وجب از زانو بيا بالا و بيرون ران . البته اينارو ميگم اما براي اطلاع نه اين كه اين كار را حتما انجام دهيد . بعد از پا ميتوني توي سرشانه هم بزني اما بازم هيچي همون باسن نميشه .

سلم من یه دوره ماسترون 20 میل حیوانی + وینسترول دسما + تستسترون پروپیونات یا سی پیونات هر کدوم بهتره + اناتور p70 + نانو واپر بگیرم. لطفا بگید این دوره خوبه؟ بعد قیمت هر کدومشون رو جدا بنویسید.

مرسی
دوره خوبيه . اما ماسترون بيشتر براي دوران كات خوبه تا دوران حجم . ميتوني مصرف نكني . حجم ميده اما خيلي كم . تستسترون پريپيونات براي شما بهتره چون كمتر آب ميندازه . سعي كن تستسترون پريپيونات 25 ميليگرمي تايلندي بگيري .
وينسترول دسما رو ما ميديم 6800 تومان .
تستسترون پريپيونات هم ميديم 1700 تومان . آناتور و نانوواپر تمام شده . قيمت جديد ندارم .

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۷-۰۲, ۱۰:۲۸ بعد از ظهر
میگم داداش پیمان اگه آبسه کنه چی کار میشه کرد خوب شه ؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۷-۰۲, ۱۱:۰۳ بعد از ظهر
میگم داداش پیمان اگه آبسه کنه چی کار میشه کرد خوب شه ؟
بعضي وقت ها با گذاشتن مداوم حوله داغ روي ناحيه متورم شده ممكنه خوب شه ولي اگر نشه مجبوريم كه عمل جراحي كنيم .

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۷-۰۲, ۱۱:۰۷ بعد از ظهر
این آبسه شدن واسه ناشیانه تزریق کردن هست یا شانسی هست؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۷-۰۳, ۰۷:۲۸ قبل از ظهر
این آبسه شدن واسه ناشیانه تزریق کردن هست یا شانسی هست؟

معمولا اگر يه جاي خاص كه عضله كوچكي داره را پشت سر هم مورد تزريق نماييم امكان آبسه بالا ميره .
دليل دوم اينه كه سوزن را تا جايي كه بايد فرو نكنيم . يعني تزريق عمقي نباشه . در اون صورت بازم ممكنه آبسه كنه .

nixon
۱۳۸۸-۰۷-۰۳, ۰۸:۴۳ قبل از ظهر
اقا پیمان اگه با همون روشی که گفتین پری رو نصف بزنم تو 1 سرشانه نصف بزنم تو اون یکی بهتر نیست؟ابسه نمیکنه؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۷-۰۳, ۰۸:۴۹ قبل از ظهر
اقا پیمان اگه با همون روشی که گفتین پری رو نصف بزنم تو 1 سرشانه نصف بزنم تو اون یکی بهتر نیست؟ابسه نمیکنه؟

اگر هر روز بخواي بزني توي سرشانه 100% امكان آبسه هست . اما اگر فقط ميخواي 2 روز در هفته توي سرشانه ها بزني و مابقي را باسن بزني آبسه نميكنه . حتي ميتوني كل يه پريموبولان را توي يك سرشانه بزني . تزريق بعد توي سرشانه بعدي .
اما هميشه توي سرشانه نزن .
حواست باشه سوزن را تا آخر آخر بكن توي عضله سرشانه . البته اگر سوزن انسولين هست .

nixon
۱۳۸۸-۰۷-۰۳, ۰۸:۵۶ قبل از ظهر
این اطلاعاتی که اقا پیمان میده رو باید با طلا نوشت....قدرشو بدونید

R_ahmadi1515
۱۳۸۸-۰۷-۰۳, ۱۰:۴۹ بعد از ظهر
وینسترول 20 میل حیوانی + ماسترون 20 میل حیوانی +تستولیک 250 رو چند میدین؟

aghil
۱۳۸۸-۰۷-۱۲, ۱۲:۲۰ قبل از ظهر
سلام یکی از عوارض بد متان جوشهایه ÷وستیه.برا درمانش چیو موثر میدونین.تشکر

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۷-۱۲, ۰۸:۵۰ بعد از ظهر
سلام یکی از عوارض بد متان جوشهایه ÷وستیه.برا درمانش چیو موثر میدونین.تشکر
سلام . متان جزو داروهاي خيلي قديميه كه الان فقط توي ايران (مبتدي ها ) و كشورهاي عقب مانده در زمينه بدنسازي استفاده ميشه. سعي كنيد به هيچ عنوان از اين داروهايي كه ديگر استفاده نميشوند استفاده نكنيد . اما در هر صورت براي درمان جوش ها بهترين راه كه من پيشنهاد ميكنم استفاده از صابون گوگرد و خرچنگ است . نواحي جوش زده را روزي دو بار با اين صابون ها بشوييد .

وینسترول 20 میل حیوانی + ماسترون 20 میل حیوانی +تستولیک 250 رو چند میدین؟

فكر ميكنم يه بار اين سوال را پرسيده بوديد .
اما وينسترول 20 ميل حيواني 90000 تومان و تستوليك هم دونه اي 4000 تومان قيمت داره .
در ضمن اين تاپيك جاي پرسيدن قيمت نيست .
نظم فروم را به هم نزنيد و در تاپيك مربوطه قيمت استروئيد ها را بپرسيد .

soroushmuscle
۱۳۸۸-۰۷-۱۳, ۱۰:۰۳ قبل از ظهر
کسی در مورد افدرین چیزی میدونه؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۷-۱۳, ۰۵:۰۳ بعد از ظهر
افدرين نوعي دارو براي كاهش وزن و كاهش چربي بدن هستش . از عوارضش غلضت خون و تپش قلب و در اثر زياد مصرف كردن ميتونه موجب به ايست قلبي بشه .

shahram1359
۱۳۸۸-۰۷-۲۴, ۰۷:۳۹ بعد از ظهر
29 سالم هست میخوام یه دوره برم یه تحقیقاتی کردم به این نتیجه رسیدم که سوماترپین استفاده کنم.رفت داروخونه گفت عوارض داره از متان استفاده کن عوارضش کمتره اونم فقط یک ماه.در مورد متان هم تحقیق کردم دیدم زیر پوست آب میندازه و نوک سینه رو بزرگ میکنه.اگه ممکنه یه راهنمایی کنید من چی استفاده کنم که یا عله وزن بگیرم نه با آب و نمک.لطفا در مورد سوماتروپین بگید شنیدم استخون بندی رو محکم تر و درشت ترمیکنه و عضله میسازه یه مقدار چربی ها رو هم آب یکنه . من چون استخون بندیم ضعیفه سوماتروپین بیشتر نظرم رو جلب کرد.اگه ممکنه یه اطلاعات کاملی از سوماتروپین فواید و مضراتش و قیمتش بگید.بهتره همراهش چی استفاده بشه؟نوع ایرانیش که تو داروخونه ها دارن اثر داره؟یا مثل بقیه ***ای ایرانی بدرد نمیخوره؟

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۷-۲۴, ۰۸:۲۲ بعد از ظهر
سوما هورمون رشد هستش و کسانی که میخوان برای مسابقات آماده بشن جهت نگداری عضلات و همچنین خاصیت چربی سوزی ازش استفاده میکنن
قیمتش رو از آقای صادقی(مدیریت سایت) بپرس و در رابطه با تکمیل اطلاعاتت میتونی به اینجا مراجعه کنی که کامل توضیح داده شده و جواب شما درش هست
http://www.bodybuilder.ir/forum/showthread.php?t=810

نکته آخر اینکه بیخیال نوع ایرانیش بشو
موفق باشی

shahram1359
۱۳۸۸-۰۷-۳۰, ۰۹:۴۲ بعد از ظهر
در مورد سوستانل البته اگه اسمشو درست گفته باشم و mrp که شنیدم محرک تولید هورمون هست میشه یه توضیحی بدید.همینطور در مورد قیمتش.از یکی از بچه های باشگاه شنیدم وقتی از ایم هورمون ها استفاده میشه نباید همزمان باهاش پروتین استفاده کرد.برام یه خورده عجیب بود.همینطور در مورد وینسترول گفت بیشتر چربی سوز هست

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۰۷-۳۰, ۱۰:۲۷ بعد از ظهر
در مورد سوستانل البته اگه اسمشو درست گفته باشم و mrp که شنیدم محرک تولید هورمون هست میشه یه توضیحی بدید.همینطور در مورد قیمتش.از یکی از بچه های باشگاه شنیدم وقتی از ایم هورمون ها استفاده میشه نباید همزمان باهاش پروتین استفاده کرد.برام یه خورده عجیب بود.همینطور در مورد وینسترول گفت بیشتر چربی سوز هست
سوستانول: نوع هلندی آن بسیار عالی است تقریبا گران است روغنی میباشد در دردناک است حجم و دم موضعی خیلی خوبی میدهد بسیار سریع جواب میدهد نیاز به تغذیه زیادی ندارد برای دوران کات یا همان خطی کردن بدن یا همان تفکیک بدن بسیار عالی است و مورد استفاده دارد در مورد مصرف پروتئین بهتر است بدانید که پروتئین نیاز روزانه بدن می باشد و اگر تو دوره باشید بای به ازای هر کیلو از وزن بدن 1/5 الی 2 گرم پروتئین به بدن برسانید تا عضلات رشد کنند

gaara
۱۳۸۸-۰۸-۰۱, ۱۱:۱۱ قبل از ظهر
با سلام و خسته نباشيد
من 5 ساله که دارم بدن سازی کار ميکنم و فقط يک دريه 6 هفته ای winstrol و پريمبلان تزريقی استفاده کردم و الان 78 کيلو هستم ميخواستم بدونم اگر بخوام يه دريه ماسترن winstrol برم به هدف کات کردن بتری که زياد وزن نگيرم خوب هست؟
و قيمته ماسترن چقدر هست؟
با تشکّر

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۰۸-۰۱, ۱۱:۳۲ قبل از ظهر
با سلام و خسته نباشيد
من 5 ساله که دارم بدن سازی کار ميکنم و فقط يک دريه 6 هفته ای winstrol و پريمبلان تزريقی استفاده کردم و الان 78 کيلو هستم ميخواستم بدونم اگر بخوام يه دريه ماسترن winstrol برم به هدف کات کردن بتری که زياد وزن نگيرم خوب هست؟
و قيمته ماسترن چقدر هست؟
با تشکّر

سلام دوست من
دوره ماسترون البته تزریقی + وینسترون یه دوره عالی برای حجم و قدرت می باشد وقتی که شما در دوره هستید بدن خواه یا نا خواه افزایش حجم و حتی وزن رو دارد اصلا نگران نباشید چون حجم عضلانی خشک بدست می آید و کمتر بدن چربی انباشته می کنه این خاصیت استروئید است می توانید بعد از دوره که حجم کامل رو بدست آوردید به کات بپردازید.
من ماسترون 20 میل خودم که گرفتم و راضی هم بودم 57000 تومان
وینسترون هم 1 میل هر عدد 8000 تومان

امیر رضا
۱۳۸۸-۰۸-۰۱, ۱۱:۳۷ قبل از ظهر
کسی در مورد قیمت و کیفیت بولدنون 10 میل استرالیایی جعبه مقوایی سفید( رنگ نوشتش مغز پسته ای) با مارک rwr و ( سر ویال پلمپ سبز رنگ ) چیزی میدونه؟

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۰۸-۰۱, ۱۱:۴۷ قبل از ظهر
کسی در مورد قیمت و کیفیت بولدنون 10 میل استرالیایی جعبه مقوایی سفید( رنگ نوشتش مغز پسته ای) با مارک rwr و ( سر ویال پلمپ سبز رنگ ) چیزی میدونه؟
بولدنون همان اكويي پويز است كه در دو نام بولدنون و بولدنون-50 توليد شده است.
بولدنون 200ميلي گرم در ميلي ليتر است و بولدنون 50 نيز همان طور كه از اسمش ميآيد 50 ميلي گرم در ميلي ليتر است و هر دو در شيشه هاي 10 ميلي ليتري عرضه مي شود و شركت ژوراكس استراليا اقدام به توليد اين دارو كرده است.
http://www.steroidtips.com/boldenone.jpg
اين دارو حجم دهنده عضلات نيست و قدرت و حجم عضلات را به كندي افزايش مي دهد و قيمت بعضي از مدلهاي اين دارو در بازار سياه در حدود 250 دلار است

shahram1359
۱۳۸۸-۰۸-۰۲, ۰۸:۴۸ بعد از ظهر
میخوام حتما یه دوره برم ولی هنوز تصمیم نگرفتم چی استفاده کنم.وینسترول و پریموبولان چقدر حجم و وزن میده؟قیمتش چقدره؟تو بدن واقعا چی درست میکنه؟واقعا عضله سازی میکنه؟یا بدن آدم پفکی میشه؟ بهتر نیست قبل از دوره یه مکمل استفاده کنم تا اونجا که میتونم وزن بگیرم بعد دوره برم؟در مورد سوما هم شنیدم قبلا از بدن اجساد میساختن ولی الان تو آزمایشگاه درست میکنن و فقط خاصیت چربی سوزی داره.درسته؟

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۰۸-۰۲, ۰۹:۰۵ بعد از ظهر
میخوام حتما یه دوره برم ولی هنوز تصمیم نگرفتم چی استفاده کنم.وینسترول و پریموبولان چقدر حجم و وزن میده؟قیمتش چقدره؟تو بدن واقعا چی درست میکنه؟واقعا عضله سازی میکنه؟یا بدن آدم پفکی میشه؟ بهتر نیست قبل از دوره یه مکمل استفاده کنم تا اونجا که میتونم وزن بگیرم بعد دوره برم؟

اول از هر چیز شما رو پیشنهاد می کنم به اینکه از استروئید مصرف نکنید و بدن رو تا اونجا که با مکمل جواب می دهد از مکمل و برنامه غذایی استفاده کنید تا اونجا که می توانید از استروئید استفاده نکنید

وینسترون + پریموبولان دوره خوبیه برا حجم و وزن البته اگر با متان مصرف بشه تاثیر خیلی عالی در حجم و وزن دارد
وینسترون تقریبا دونه ای 8000 تومان
پریموبولان تقریبا دونه ای 7000 تومان

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۸-۰۲, ۰۹:۰۶ بعد از ظهر
میخوام حتما یه دوره برم ولی هنوز تصمیم نگرفتم چی استفاده کنم.وینسترول و پریموبولان چقدر حجم و وزن میده؟قیمتش چقدره؟تو بدن واقعا چی درست میکنه؟واقعا عضله سازی میکنه؟یا بدن آدم پفکی میشه؟ بهتر نیست قبل از دوره یه مکمل استفاده کنم تا اونجا که میتونم وزن بگیرم بعد دوره برم؟در مورد سوما هم شنیدم قبلا از بدن اجساد میساختن ولی الان تو آزمایشگاه درست میکنن و فقط خاصیت چربی سوزی داره.درسته؟

وينسترول و پريموبولان دوره خيلي خوبيه. اما اعتقاد من اينه كه تا جايي كه ميشه البته اگر قصد شركت در مسابقات را نداريد از مكمل ها استفاده كنيد . با مكمل و بدون استفاده از استروئيد هم ميشه بدن قابل قبولي ساخت اما مقداري بيشتر بايد صبر كنيد . مكمل ها توي بدنسازي يك بايد هستن سعي كنيد اگر توان ماليش را داريد هميشه استفاده كنيد . اما از دارو اگر حتما ميخواي استفاده كني وينسترول و پروموبولان دوره خوبيه به اين دلايل :
1. آب و املاح خيلي كمي توي بدن ايجاد ميكنه و بيشتر چيزي كه ميگيري عضله هستش.
2. برگشت زيادي پس از دوره نخواهي داشت .
3. اگر 5 كيلو وزن بگيري (البته چون دوره اولته ) 4.5 كيلوش عضله هستش .
4. عوارض خيلي كمي نسبت به داروهاي ديگه داره .
5. ميزان كيفيت عضله اي كه ميده نسبت به داروهاي ديگه بيشتره و............................

در مورد سوما هم بگم كه در گذشته از توي مغز اجساد گرفته ميشده اما در حال حاضر در آزمايشگاه ساخته ميشه . اما كارش فقط چربي سوزي نيست بلكه رشد عضلات و ساير اندام ها و رشد قدي در كساني كه در سنين رشدند و حفظ عضلات در رژيم هاي مسابقه و حتي رشد را در بر خواهد داشت . اما مصرف سوما در ايران با توجه به اين شرايط مالي از نظر من فقط براي مسابقه عاقلانه است .

ali500
۱۳۸۸-۰۸-۰۴, ۰۴:۳۳ بعد از ظهر
در مورد ليورگل هم بگم كه به نظر من بهتره ليو52 استفاده كني كه براي استروئيد ها ساخته شده . ليورگل براي كبد هست اما به اندازه ليو52 قدرت نداره .
اگر هم ليو52 گرفتي تا اتمام دوره مصرف نكن چون كل هزينه شما به باد خواهد رفت . :گل رز:

یه سوال دارم .
چرا شما فرمودید که لیو52 را بعد از دوره استروئیدی استفاده کنند ؟
آیا داروهای مکمل برای کبد اثر استروئیدها را از بین میبرد اگر در طول دوره استفاده شود ؟
آخه بعضی جاها دیدم که گفتند خوبه و اثر استروئید را بهتر هم میکند .

با تشکر

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۸-۰۴, ۰۴:۴۵ بعد از ظهر
یه سوال دارم .
چرا شما فرمودید که لیو52 را بعد از دوره استروئیدی استفاده کنند ؟
آیا داروهای مکمل برای کبد اثر استروئیدها را از بین میبرد اگر در طول دوره استفاده شود ؟
آخه بعضی جاها دیدم که گفتند خوبه و اثر استروئید را بهتر هم میکند .

با تشکر

دوست عزيز داروي مكملي چيه ؟؟؟
يا مكمل يا دارو ديگه . داروي مكملي نداريم كه .
اگر منظورت مكمل هست كه بايد بگم بله بايد در كنار دارو ها استفاده شه تا بهتر دوره جواب بده . اما اين ليو 52 اصلا مكمل نيست كه شستشو دهنده كبد هست كه بعد از دوره بايد مصرف كرد تا كبد را ترميم كند .

ali500
۱۳۸۸-۰۸-۰۴, ۰۴:۵۳ بعد از ظهر
دوست عزيز داروي مكملي چيه ؟؟؟
يا مكمل يا دارو ديگه . داروي مكملي نداريم كه .
اگر منظورت مكمل هست كه بايد بگم بله بايد در كنار دارو ها استفاده شه تا بهتر دوره جواب بده . اما اين ليو 52 اصلا مكمل نيست كه شستشو دهنده كبد هست كه بعد از دوره بايد مصرف كرد تا كبد را ترميم كند .

در مورد این چطور ؟
میتونم در طول دوره استفاده کنم یا خیر ؟

من این را خریدم به پول ایران 35000 تومان
LIVERAIDE - Silymarin Capsule
http://www.kabayancentral.com/food/liveraide.html

توی فیلیپین این محصول خیلی معروفه و مخصوصا به خاطر مصرف الکل استفاده میکنند .

http://www.kabayancentral.com/food/liveraide.gif

How does LIVERAIDE actually help the body maintain good health?
LIVERAIDE can be beneficially in:
• cleansing the liver of dangerous toxins scavenging for substance called free radicals that can damage the organ.
• reversing damage and may help the liver by encouraging the regeneration of liver cell.
• detoxifying the body by helping the liver break down and flush out alcohol.
• preventing other impurities from accumulating in the liver.
• acting as an adjunct to the treatment of patients suffering from chronic hepatitis.
• protecting the liver from further damage caused by abusive intake of alcohol, prescribed and over-the-counter drug.
• preventing the liver damage due to pollutants, pesticide contamination and food poisoning caused by eating toxic mushrooms.
• known to help digest fats resulting to a lower cholesterol level.
INGREDIENTS: Each capsule contains 125mg of pure Milk Thistle extract, Lecithin, Bees wax, Capsule-Gelatin

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۸-۰۴, ۰۵:۱۲ بعد از ظهر
بله ميتونيد .
اين هم خوبه . كبد رو ميشوره .
متاسفانه توي ايران نيست اما خوبه.

ali500
۱۳۸۸-۰۸-۰۴, ۰۵:۱۹ بعد از ظهر
اینجا برای کبد مکمل خیلی زیاد هست .
من خودم بیش از 10 نمونه دیدم .
ولی این را در تلوزیون زیاد تبلیغ میکنند و همه داروخانه ها دارند .
2 نمونه دیگه هم خریدم در همین حدود قیمت که محصول امریکا هستند .

keikale
۱۳۸۸-۰۸-۰۵, ۰۳:۵۳ بعد از ظهر
23سال سن دارم 54 كيلو وزن و170قد بنابراين مي خواستم حجم بدنمو افزايش بدم با وجود مصرف مكملpro wayو تمرينات مداوم تغييري نداشتم ميتونم ازهورمون استفاده بكنم؟اگه آره راه تهيه و نوع هورمون رو واسم بفرماييد با كمال تشكر

keikale
۱۳۸۸-۰۸-۰۵, ۰۳:۵۸ بعد از ظهر
23 سال سن 58 كيلو وزن 170قدمه
با وجود تمرينات مداوم و مصرف پروتين وي هيچ افزايش وزني نداشتم.
اگه ممكنه بفرماييد ميتوتم هورمون مصرف كنم يا نه؟ در اين صورت راه تهيه ونوع هورمون رو واسم بفرستييد

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۰۸-۰۵, ۰۴:۰۵ بعد از ظهر
23 سال سن 58 كيلو وزن 170قدمه
با وجود تمرينات مداوم و مصرف پروتين وي هيچ افزايش وزني نداشتم.
اگه ممكنه بفرماييد ميتوتم هورمون مصرف كنم يا نه؟ در اين صورت راه تهيه ونوع هورمون رو واسم بفرستييد
اینجا تاپیک سوال در مورد استروئید هست نه مکمل به قوانین سایت احترام بگذارید
از مکملهای کربو بالا جهت افزایش وزن استفاده کنید مانند سیریوس مس ، موتان مس ، ماسل چویس و ... و همینطور کراتین
استفاده از استروئید پیشنهاد نمی شود زیرا استروئیها دارای عوارض می باشد و بدن رو تا جایی که می تونید از راه تغذیه که وعده های غذایی رو افزایش دهید و همینطور مکمل کربو بالا به افزایش وزن خود کمک کنید

shahram1359
۱۳۸۸-۰۸-۰۵, ۰۹:۵۵ بعد از ظهر
وينسترول و پريموبولان دوره خيلي خوبيه. اما اعتقاد من اينه كه تا جايي كه ميشه البته اگر قصد شركت در مسابقات را نداريد از مكمل ها استفاده كنيد . با مكمل و بدون استفاده از استروئيد هم ميشه بدن قابل قبولي ساخت اما مقداري بيشتر بايد صبر كنيد . مكمل ها توي بدنسازي يك بايد هستن سعي كنيد اگر توان ماليش را داريد هميشه استفاده كنيد . اما از دارو اگر حتما ميخواي استفاده كني وينسترول و پروموبولان دوره خوبيه به اين دلايل :
1. آب و املاح خيلي كمي توي بدن ايجاد ميكنه و بيشتر چيزي كه ميگيري عضله هستش.
2. برگشت زيادي پس از دوره نخواهي داشت .
3. اگر 5 كيلو وزن بگيري (البته چون دوره اولته ) 4.5 كيلوش عضله هستش .
4. عوارض خيلي كمي نسبت به داروهاي ديگه داره .
5. ميزان كيفيت عضله اي كه ميده نسبت به داروهاي ديگه بيشتره و............................

در مورد سوما هم بگم كه در گذشته از توي مغز اجساد گرفته ميشده اما در حال حاضر در آزمايشگاه ساخته ميشه . اما كارش فقط چربي سوزي نيست بلكه رشد عضلات و ساير اندام ها و رشد قدي در كساني كه در سنين رشدند و حفظ عضلات در رژيم هاي مسابقه و حتي رشد را در بر خواهد داشت . اما مصرف سوما در ايران با توجه به اين شرايط مالي از نظر من فقط براي مسابقه عاقلانه است .

سلام.مرسی از توضیحاتتون.ببخشید اگه من زیاد سوال میکنم واسه اینه که میخوام اطلاعات کامل داشته باشم بعد تصمیم بگیرم.راستش من بخاطر استخون بندی نسبتا ضعیفی که دارم میخوام حتما از سوما استفاده کنم.ولی به نظر شما بهتر نیست اول از پریموبولان و وینسترول استفاده کنم بعد از یه مدت از سوما و پریموبولان و وینسترول با هم؟اگه دو بار با فاصله زمانی با وینسترول و پریموبولان دوره برم ، دفه دوم مثل دفه اول اثر داره؟بازم خوب حجم میده ؟ نتیجه ای که بهش رسیدم اینه که یکی دو ماه مکمل استفاده کنم و مشکل خوابم هم که خیلی کم خواب هستم رو حل کنم . بعد یه دوره وینسترول و پریموبولان برم . بعد از یه مدت دوره دوم رو پریموبولان و وینسترول و سوما برم . نظر شما چیه ؟ البته اینم بگم من از تهران برای کار به خرمشهر اومدم و اصلا نمیدونم اینجا این آمپول ها رو بدون نسخه میزنن یا نه ؟ اگه ممکنه در مورد دوره وینسترول و پریموبولان یه کم توضیح بدید که مثلا چند تا آمپول ودر هفته و برای چه مدت باید استفاده بشه و اینکه چند ساعت قبل از تمرین باید استفاده کرد؟ببخشید زیاد نوشتم . مرسی

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۸-۰۵, ۱۰:۳۳ بعد از ظهر
سلام.مرسی از توضیحاتتون.ببخشید اگه من زیاد سوال میکنم واسه اینه که میخوام اطلاعات کامل داشته باشم بعد تصمیم بگیرم.راستش من بخاطر استخون بندی نسبتا ضعیفی که دارم میخوام حتما از سوما استفاده کنم.ولی به نظر شما بهتر نیست اول از پریموبولان و وینسترول استفاده کنم بعد از یه مدت از سوما و پریموبولان و وینسترول با هم؟اگه دو بار با فاصله زمانی با وینسترول و پریموبولان دوره برم ، دفه دوم مثل دفه اول اثر داره؟بازم خوب حجم میده ؟ نتیجه ای که بهش رسیدم اینه که یکی دو ماه مکمل استفاده کنم و مشکل خوابم هم که خیلی کم خواب هستم رو حل کنم . بعد یه دوره وینسترول و پریموبولان برم . بعد از یه مدت دوره دوم رو پریموبولان و وینسترول و سوما برم . نظر شما چیه ؟ البته اینم بگم من از تهران برای کار به خرمشهر اومدم و اصلا نمیدونم اینجا این آمپول ها رو بدون نسخه میزنن یا نه ؟ اگه ممکنه در مورد دوره وینسترول و پریموبولان یه کم توضیح بدید که مثلا چند تا آمپول ودر هفته و برای چه مدت باید استفاده بشه و اینکه چند ساعت قبل از تمرین باید استفاده کرد؟ببخشید زیاد نوشتم . مرسی

دوست عزيز اين كه بهتر است يا نيست كاملا مربوط ميشه به خود شما . شما اين سوالاتي را كه كردي اگر من بخوام كامل و مفصل جواب بدم 6-7 صفحه بايد برات توضيح بدم . ما در مورد تمام دارو ها توي قسمت استروئيد ها كاملا توضيح داده ايم كه مخصوص كاربران ويژه هستش و به راحتي ميتوانيد ويژه شويد و استفاده كنيد . اما در مورد اين كه شما ميخواهيد چي كار كنيد من متوجه نشدم . اگر دنبال استخوان بندي هستيد كه از سوما استفاده كنيد اما اين مسئله يادتان باشد كه اينطور هم نيست كه شما با يك دوره استفاده از سوماتروپين 2-3 سانتيمتر به دور مچ دستتان اضافه شود . به عكس هاي فلكس ويلر كه حرفه اي بود نگاه كنيد . دور استخوان هايش را نگاه كنيد شايد اندازه يك خانوم استخوان بندي داشته باشد به همين دليل هم يكي از زيبا ترين بدن ها بود كه عضله به نمايش ميذاشت نه استخوان . در اين شكي نيست كه سوما روي استخوان بندي تاثير دارد اما نه اون حدي كه شما فكر ميكنيد . براي افزايش حجم عضلات هم دوره پريموبولان و وينسترول دوره خوب و مناسبيه با عوارض كم و ميتوني كنارش از سوماتروپين هم استفاده كني . من توصيه ميكنم از وينسترول خوراكي در كنار پريموبولان استفاده كن . وينسترول خوراكي را روزي 50 ميليگرم و پريموبولان را هفته اي 4 آمپول استفاده كن . براي نتيجه گيري بهتر حتما سعي كن كنارش از اين مكمل هايي كه ميگم استفاده كني . وي 100% + كراتين + گلوتامين و اگر باز هم خواستي هزينه كني نيتريكس شركت بي اس ان و يا سوپر پمپ گاسپاري استفاده كن .
در مورد اينكه توي اون استان آمپول ميزنن يا نه به طور حتم از بين 10 تا درمانگاه يكيش پيدا ميشه كه بزنه اما در مورد تهيه مكمل ها و استروئيد ها حواست را جمع كن كه حتما از شخص مطمئن خريد كني . اگر مايل بودي ما خودمون به تمام شهر ها ارسال ميكنيم و اكثر بچه هاي اين سايت هم از خود ما خريد ميكنن . اگر خواستيد ميتونيد با من تماس بگيريد تا براتون بفرستم .
در مورد اينم كه سوما در كنار پريموبولان و وينسترول ميشه استفاده كرد يا نه بايد بگم كه بله ميشه و اتفاقا جواب خيلي فوق العاده اي ميده كه خودتان هم حيرت زده خواهيد شد .
اميدوارم توانسته باشم پاسخ نسبتا كاملي داده باشم . :گل رز:

امیر رضا
۱۳۸۸-۰۸-۰۹, ۰۱:۳۴ بعد از ظهر
میتونم حین مصرف دوره از لیو52 استفاده کنم یا باید حتما بعد از دوره استفاده کنم؟

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۰۸-۰۹, ۰۵:۲۶ بعد از ظهر
میتونم حین مصرف دوره از لیو52 استفاده کنم یا باید حتما بعد از دوره استفاده کنم؟

بعد از اتمام دوره جهت پاکسازی استفاده می شود

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۰۸-۱۸, ۱۰:۱۲ بعد از ظهر
h

این دیگه چه جورشه
دوست عزیز به قوانین سایت احترام بگذارید و از زدن پستهای بی مورد خودداری کنید

kaveh13
۱۳۸۸-۰۸-۱۸, ۱۰:۱۶ بعد از ظهر
عرضه سلام من ۱۵ روز که وینسترل خوراکی مصرف می‌کنم اما هیچ تغییر خاصی‌ توی بدنم ایجاد نکرده وینسترل هم مال شرکت انابول تایلند هستش به نظرتون قطع کنم و فقط پریموبلان مصرف کنم؟ قبل از وینسترل هم دو برگ اکسی اناپولان خوردم که خوب جواب داد. اما این وین حالمو گرفته

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۰۸-۱۸, ۱۰:۲۴ بعد از ظهر
عرضه سلام من ۱۵ روز که وینسترل خوراکی مصرف می‌کنم اما هیچ تغییر خاصی‌ توی بدنم ایجاد نکرده وینسترل هم مال شرکت انابول تایلند هستش به نظرتون قطع کنم و فقط پریموبلان مصرف کنم؟ قبل از وینسترل هم دو برگ اکسی اناپولان خوردم که خوب جواب داد. اما این وین حالمو گرفته

وینسترول به تنهایی اصلا جواب نمی ده و هیچ فایده ای نداره
برای دوران کات کردن بهتره وینسترول رو با همراه پریموبولان دپو و چربی سوزهاستفاده کرد
و در دوران حجم بهتره همراه با دکا، ماسترون، اکساندرولون و تستوسترون هر کدام باشه جواب می ده

kaveh13
۱۳۸۸-۰۸-۱۸, ۱۰:۳۸ بعد از ظهر
اگه وینسترل رو با پریمو مصرف کنم جواب میده؟ من از۱۰۰ تا قرص ۴۰ تاشو مصرف کردم به نظر شما اثر داره که بقیشو با پری یا تست مصرف کنم؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۸-۱۸, ۱۰:۴۳ بعد از ظهر
اگه وینسترل رو با پریمو مصرف کنم جواب میده؟ من از۱۰۰ تا قرص ۴۰ تاشو مصرف کردم به نظر شما اثر داره که بقیشو با پری یا تست مصرف کنم؟

دوست خوبم ايراد شما اينه كه قبل از مصرف وينسترول داروي اكسي استفاده كردي كه خيلي خيلي افتضاح و خيلي هم قويه . پر از عوارض و در آخر هم فقط وزن ميده و حجم كاذب كه آب زير پوست هستش .
شما وقتي اونو مصرف كردي ديگه نميتونه الان توقع داشته باشي كه دارويي مثل وينسترول يا پريموبولان بهت جواب بده .
بعدشم اگر ميخواستيد پريموبولان استفاده كنيد (كه به شخصه خيلي قبولش دارم ) نبايد از الان شروع كني .
مصرف دارو را قطع كن و بزار 45 روز بگذره و بعد از آن از پريموبولان در كنار وينسترول خوراكي استفاده كن .
هفته اي 4 تا پريموبولان در كنار روزانه 40 ميليگرم وينسترول خوراكي . در كنار تغذيه مناسب و مكمل مناسب با افزايش حجم .

alax
۱۳۸۸-۰۸-۲۷, ۰۳:۴۳ بعد از ظهر
با عرض سلام می خواستم قیمت وینسترل حیوانی 20میل ساخت استرالیا رو بدونم و کیفیتش چطوره

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۰۸-۲۷, ۰۴:۳۲ بعد از ظهر
با عرض سلام می خواستم قیمت وینسترل حیوانی 20میل ساخت استرالیا رو بدونم و کیفیتش چطوره
سلام
اگر نمونه اصلش گیر بیاد قیمتش تقریبا 100 هزار تومان
برای نگهداری حجم و چربی سوزی می توان این دارو را به همراه تستوسترون پروپیونات استفاده کرد و برای چربی سوزی نیز می توان آن را به همراه پریموبولان دپو و یا کلن بوترول مصرف نمود

alax
۱۳۸۸-۰۸-۲۷, ۰۹:۲۰ بعد از ظهر
مچکرم

kaveh13
۱۳۸۸-۰۹-۰۳, ۱۰:۴۴ بعد از ظهر
با عرضه سلام خدمت استادان محترم
من می‌خوام یه دوره پریموبلان و وینسترول برم. آیا پریمو شرینگر با قیمت ۸ تومان خوبه؟ جواب میده؟ در ضمن حدود ۶۰ تا قرص وینسترل ۱۰ هم دارم، اما فکر نکنم کافی‌ باشه ،هست ؟ بهتره که امپولشو بگیرم که هم قویتره و هم کم ضرر تر؟ در ضمن میزانه دز مصرف و مکمل‌های لازم واسه این دره رو به من بگین
با تشکر

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۹-۰۳, ۱۱:۴۷ بعد از ظهر
با عرضه سلام خدمت استادان محترم
من می‌خوام یه دوره پریموبلان و وینسترول برم. آیا پریمو شرینگر با قیمت ۸ تومان خوبه؟ جواب میده؟ در ضمن حدود ۶۰ تا قرص وینسترل ۱۰ هم دارم، اما فکر نکنم کافی‌ باشه ،هست ؟ بهتره که امپولشو بگیرم که هم قویتره و هم کم ضرر تر؟ در ضمن میزانه دز مصرف و مکمل‌های لازم واسه این دره رو به من بگین
با تشکر

پريموبولان و وينسترول يكي از بهترين دوره هاست . وزن زيادي نميده اما حجم قابل قبول و نسبتا موندگار و آب و املاح كمي هم زير پوست ذخيره ميكنيد .
اما در مورد قيمت اگر خواستيد من با قيمت كمتر برات ميفرستم . دونه اي 6900 تومان . اصل شرينگ هم هستش . قرص هاي وينسترولت كمه . يه بسته بخر . قيمت وينسترول هم ما 100 تاييشو ميديم 38000 تومان .
آمپولش بهتر هست اما چون الان داري آمپول پريموبولان استفاده ميكني بهتره كه از قرص وينسترول استفاده كني . جواب خوبي هم بهت ميده مطمئن باش .
دوز مصرف اگر ميخواي خوب جواب بگيري روزي 50 ميليگرم استنازول بخور و هفته اي هم 4 تا پريموبولان بزن . اين روند را به مدت 6 هفته ادامه بده .
مكمل هاي لازم هم ضرروري ترين مكملي گه بايد استفاده كني پودر پروتئيني هست . از انتخاب داروهات مشخصه كه ميخواي خشك بياي بالا پس بهتره وي 100% بگيري كه من مارك اوپتيموم رو بهت پيشنهاد ميكنم . كراتين هم اگر پولت رسيد سل مس يا سوپر پمپ بردار و اگر پولت نرسيد مونوهيدرات بگير .
يه محصول پمپاژ كننده هم بهت پيشنهاد ميكنم . ميتوني از پلاسماجت گاسپاري و يا نيتريكس بي اس ان استفاده كني .

kaveh13
۱۳۸۸-۰۹-۰۴, ۰۱:۱۰ بعد از ظهر
متشکرم استاد گرامی‌ از توضیحات مفیدتون. متاسفانه پریمو‌ها رو قبلان خریداری کردم. کاش زودتر سوال می‌کردم. اما واسه پروتئین‌ها و نیتریکس بفرمایید که چه مقدار لازمه برای یه دوره و قیمتشو لطف کنین بگین که اگه قسمت شد از خودتون بگیرم. واسه وین بسته ۵۰ تایی ش گیر نمیاد؟ آخه اگه یه بسته دیگه بگیرم اون ۶۰ تا بدون استفاده میمونه در ضمن آیا می‌شه توی این دوره یه داروی قدرتی‌ هم مصرف کنم؟ اگه امکان داره چی‌ بهتره
با تشکر از شما
در ضمن آیا می‌شه ۶۰تا قرص وین رو مصرف کنم و بجای اون ۴۰ تا امپولشو مصرف کنم؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۹-۰۴, ۰۴:۴۴ بعد از ظهر
متشکرم استاد گرامی‌ از توضیحات مفیدتون. متاسفانه پریمو‌ها رو قبلان خریداری کردم. کاش زودتر سوال می‌کردم. اما واسه پروتئین‌ها و نیتریکس بفرمایید که چه مقدار لازمه برای یه دوره و قیمتشو لطف کنین بگین که اگه قسمت شد از خودتون بگیرم. واسه وین بسته ۵۰ تایی ش گیر نمیاد؟ آخه اگه یه بسته دیگه بگیرم اون ۶۰ تا بدون استفاده میمونه در ضمن آیا می‌شه توی این دوره یه داروی قدرتی‌ هم مصرف کنم؟ اگه امکان داره چی‌ بهتره
با تشکر از شما
در ضمن آیا می‌شه ۶۰تا قرص وین رو مصرف کنم و بجای اون ۴۰ تا امپولشو مصرف کنم؟

بسته 50 تايي وينسترول وجود نداره . در ضمن شما در هر حالت بيشتر از يك بسته بايد مصرف كني با يه بسته دوره شما تمام نميشه . يه حساب سر انگشتي بكن .
اما ميشه اون 60 تارو مصرف كني و ما بقي رو آمپول بزني به جاش اما گرون تر تموم ميشه برات .
در مورد پروتئين وي 100% اگر 2 كيلويي بخواي بگيري 80000 تومان و اگر 4.5 كيلويي بخواي بگيري 125000 تومان . البته نمونه هاي تقلبي و چيني اين محصول توي بازار به وفور پيدا ميشه .
نيتريكس هم قيمت 180 تاييش 70000 تومان هستش و قيمت 360 تايي 110000 تومان .

kaveh13
۱۳۸۸-۰۹-۰۵, ۰۱:۱۹ بعد از ظهر
استاد به نظر شما روزی یدونه اکسی با هفته ای دو تا امپول پریموبلان و یدونه تست سی‌ پیونت ۲۰۰ با مدت ۵ هفته جواب خوبی میده؟

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۰۹-۰۵, ۰۶:۰۳ بعد از ظهر
استاد به نظر شما روزی یدونه اکسی با هفته ای دو تا امپول پریموبلان و یدونه تست سی‌ پیونت ۲۰۰ با مدت ۵ هفته جواب خوبی میده؟
سلام
به نظر من اکسی مصرف نکن و بهرته که پریموبولان به همراه تست پروپیونات استفاده کنی عالیه

kaveh13
۱۳۸۸-۰۹-۰۶, ۰۱:۱۵ قبل از ظهر
با تشکر از شما استادان گرامی‌ که با دقت به سؤالات من جواب میدین و واقعا کمک بزرگی‌ رو در پیشرفت ورزش من انجام میدین

shahram1359
۱۳۸۸-۰۹-۰۶, ۰۹:۲۸ بعد از ظهر
در مورد محرک های تولید هورمون میخواستم بدونم چقدر رو بدن تاثیر دارن؟مثلا zma تاثیرش محسوس هست؟

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۰۹-۰۶, ۱۰:۰۳ بعد از ظهر
در مورد محرک های تولید هورمون میخواستم بدونم چقدر رو بدن تاثیر دارن؟مثلا zma تاثیرش محسوس هست؟
پیش هورمون ماده ای است که در بدن وارد شده و در اثر برخورد با آنزیم هایی که در خود بدن یافت می شود به هورمون هایی نظیر تستوسترون و بولدنون و غیره تبدیل می شود. که بدن را تحریک به ترشح هورمون می کنند.

زد ام ای
این مکمل ، یک ترکیب علمی و آنابولیک است که فرمولی معدنی دارد ! این ماده از ترکیب روی – منیزیم و ویتامین b6تشکیل شده است و نقش آن در افزایش سطوح هورمونی آنابولیک و عضله سازی کاملا ثابت شده است .

mahan
۱۳۸۸-۱۰-۱۲, ۰۶:۲۰ بعد از ظهر
سلام
دوستان عزیز بازم مزاحمتون شدم
با مشورت و تحقیق تصمیم گرفتم دوره زیر رو برم... لطفا بنده را از نظرات خود بی بهره نزارید
ممنون
dianabol lsp
test propionat
boldabol
Creatine monohydrat
protein isoxtrem gainet
multivitamin
vitamin E
vitamin C
vitamin b6
vitamin bcomplex
acid bolic

شرمنده که بعضی هاش مکمل بود... گفتم همه رو با هم مطرح کنم
چیز خواصی به نظرتون میرسه؟
عوارض احتمالی؟
کیفیت؟
یا دوره بهتر اگه به نظرتون میاد
ممنون

mahan
۱۳۸۸-۱۰-۱۳, ۱۰:۲۸ بعد از ظهر
دوستان من هر کاری کردم دگمه ویرایش رو نتونستم پیدا کنم
ازین که این پست رو دوباره میزنم شرمنده از مدیر محترم میخوام پست قبلی رو پاک کنه. ممنون

نظرم عوض شد و با مشورت با دوستان تصمیم گرفتم بجای دوره بالا اینو برم
اساتید گرامی در صورت امکان از نظریات خود بهره مندم کنیم
dianabol
creatine
protein
setabon
primobelan

به همراه مولتی ویتامین و ویتامین ها و اسید فولیک
من خودم میخواستم وینسترول پریموبلان استفاده کنم اما این رفیقمون میگه بجا وینسترول ستابون و دیانابول لو دوز مصرف کن
اگه کمی کسری داره یا چیز بهتری مد نظرتون هست احیانا بفرمایید
در ضمن در مورد عوارض احتمالی هم لطف کنید بفرمایید

وزنم 85 کیلو، قدم 178، سابقه تمرین نزدیک 2 سال،اولین دوره استروئیدی هم هست که میخوام برم
خیلی مکمل مصرف کردم،بدنم خیلی وقته استاپ کامل خورده واقعا دیگه رشد ندارم طوری که دیگه حوصله تمرین هم ندارم...و البته میخوای حرفه ای تر هم تمرین کنم

ببخشید که بعضی هاش مکمل هستن...اما خواستم همه رو یه جا مطرح کنم
ممنون

mamad
۱۳۸۸-۱۰-۱۳, ۱۰:۳۵ بعد از ظهر
داداش در مورد این دوره باید بگی اولا هدفت چیه؟حجم یا خشک.یاحجم با کیفیت و به اصطلاح حجم خشک یا قدرت؟اصلا میخوای مسابقه بدی یا نه.اگه نمیخای مسابقه بدی اصلا چرا استرویید؟ که از هر کدوم چه مقدار میخوای استفاده کنی.دوره ی چند هفته ای میخوای بری.در کل پروپیانات داروی کم خطریه و خوب هم جواب میده.البته اگه درست مصرف کنی.ولی حجم وقدرتی که میده زیاد موندگار نیست.پس باید در کنارش یه دارویی بگیری که موندگاریش بیشتر بشه.دیانابول هم خوبه وموندگاریش به نسبت زیادتر از اونه.حجم وقدرت نسبتا خوبی میده.در مورد پروتیینت اینو بگم که میتونی ***ای خیلی بهتری رو انتحاب کنی بستگی داره به هدفت وتیپ بدنیت که داری داداش بهحرفای من اکتفا نکن ونطر بقیه بچه ها رو هم جو یا شو..در پایان از اساتید میخوام که به این دوستمون راهنمایی های بیشتری بدن.

mahan
۱۳۸۸-۱۰-۱۳, ۱۱:۰۳ بعد از ظهر
داداش در مورد این دوره باید بگی اولا هدفت چیه؟حجم یا خشک.یاحجم با کیفیت و به اصطلاح حجم خشک یا قدرت؟اصلا میخوای مسابقه بدی یا نه.اگه نمیخای مسابقه بدی اصلا چرا استرویید؟ که از هر کدوم چه مقدار میخوای استفاده کنی.دوره ی چند هفته ای میخوای بری.در کل پروپیانات داروی کم خطریه و خوب هم جواب میده.البته اگه درست مصرف کنی.ولی حجم وقدرتی که میده زیاد موندگار نیست.پس باید در کنارش یه دارویی بگیری که موندگاریش بیشتر بشه.دیانابول هم خوبه وموندگاریش به نسبت زیادتر از اونه.حجم وقدرت نسبتا خوبی میده.در مورد پروتیینت اینو بگم که میتونی ***ای خیلی بهتری رو انتحاب کنی بستگی داره به هدفت وتیپ بدنیت که داری داداش بهحرفای من اکتفا نکن ونطر بقیه بچه ها رو هم جو یا شو..در پایان از اساتید میخوام که به این دوستمون راهنمایی های بیشتری بدن.

ممنون از توجهت
خب ازلیست دارویی مشخصه دنبال حجم خشک هستم
همونطور که عرض کردم هدفم رو هم، میخوام حرفه ای تر از اینی که الان کار میکنم کار کنم، بدنم دیگه واقعا به مکمل جواب نمیده، خیلی وقته حجم نمیتونم بگیرم، از هر کسی هم برنامه میگیرم تاثیر چندانی نداره، بحدی که دیگه واقعا حوصله تمرین ندارم، در مورد مسابقه هم فعلا بهش فکر نمیکنم، بدم نمیاد اما شاید یکی دو سال دیگه که حوصله بیشتری داشتم

میخوام با استروئید چند کیلویی بگیرم و بعد تو ریکاوری نگهش دارم

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۱۰-۱۷, ۱۰:۲۱ قبل از ظهر
نه دوست خوبم . شما یا مکملی که میگیری تقلبیه یا این که تغذیه خوبی نداری .
مکمل ها از همون اسمش ÷یداست که مکمل غذاست .
یعنی اگر غذات عالی باشه میتونی از مکمل انتظار رشد داشته باشی .
آیا روزی 700-800 گرم سینه مرغ + 10-12 تا سفیده تخم مرغ + 700-800 گرم ماهی میخوری ؟
اگر میخوری که تغذیه خوبی داری وگرنه تغذیه ات نامناسبه .
اما در مورد استروئید .
اگر دنبال استروئیدی هستی که حجم خشک بده من چند تا اسشتروئید رو پیشنهاد میکنم .
تستسترون پریپیونات . پریموبولان . وینسترول پارابولان . ترنبولون و بولدنون . ما بقی داروها به درد شما نمیخوره .

mehrdad khan
۱۳۸۸-۱۰-۲۱, ۰۹:۴۲ بعد از ظهر
با سلام خدمت اساتید این سایت عالی ایا شما یک دارو فروش مطمئن در تهران سراغ دارید من قصد خرید دینابول دارم اگه میشه منو راهنمایی کنید در ضمن قیمت ان رو هم بگید بازم تشکر

sajjad 1368
۱۳۸۸-۱۰-۲۱, ۱۰:۳۵ بعد از ظهر
محل تزریق ناندرلون فن پرو کجاست. محل تزیق تستستورون داروخونه ای کجاست؟دیا نابول 5 میلی گرم چگونه باید مصرف بشه/اگه مکملی سراغ دارید که این دوره ی منو کامل کنه بگید؟وزنم نود و پنج کیلو قد 183 .تمام قسمتای بدنم سایزش عالیه اما ساعد و بازو کمی ضعیفه .بازوم 42.سابقه تمرینیم یک سال.رانم 76 و ساق 51 .مرسی لطفا بگید در هفته چند تا تزریق داشته باشم .دیانابول روزی چند تا بخورم.مرسی از دوستان عزیزراستی میخوام زیاد تو حجم چاق نشم..

ناصر
۱۳۸۸-۱۰-۲۳, ۱۰:۰۵ قبل از ظهر
سلام دوستان عزیز
دو سال سابقه بدنسازی 200 قرص دیانابا دارم و دو روز مصرف میکنم .ایا ناندرولون را همزمان مصرف کنم? novaldex , clomidچه زمانی مصرف کنم ایا از داروخانه میتوانم بگیرم و نام آنها در ایران چه میباشد؟ایا ناندرولون داروخانه خوب است؟
با تشکر زیاد
ناصر

mehrdad khan
۱۳۸۸-۱۰-۲۳, ۰۴:۰۳ بعد از ظهر
سلام دوستان عزیز
دو سال سابقه بدنسازی 200 قرص دیانابا دارم و دو روز مصرف میکنم .ایا ناندرولون را همزمان مصرف کنم? novaldex , clomidچه زمانی مصرف کنم ایا از داروخانه میتوانم بگیرم و نام آنها در ایران چه میباشد؟ایا ناندرولون داروخانه خوب است؟
با تشکر زیاد
ناصر
کلوماید باشه واسه اخر دوره واسه ریکاوری و لترازول یک روز در میان در طول دوره نصف قرص این جوابی بود که یکی از اساتید بهم داده بود ...ناندرولون داروخانه واسه سلیمانیه عراق هستو بس !!!!

mehrdad khan
۱۳۸۸-۱۰-۲۳, ۰۴:۱۸ بعد از ظهر
با سلام این دیانابول های سفید که یکطرفشون lsp نوشته طرف دیگه دو تا خط داره مثل بعلاوه + کسی تا حالا دیده ؟؟ چند میل هستند 5 یا 10 ؟

mehrdad khan
۱۳۸۸-۱۰-۲۳, ۰۴:۱۹ بعد از ظهر
اگه کسی میدونه لطفا بگه میخوام تهیه کنم البته یکی از قرص ها رو گرفتم ازش جلوش شیکوندم (ولی 150 تومن ازم گرفت گدا ) راحت شکست نمیدونم کیفیتش چطوره لطفا کمک کنید (ادمش مطمئنه ولی بازم شک دارم )

imanfitness
۱۳۸۸-۱۰-۲۳, ۰۴:۵۶ بعد از ظهر
بچه ها دوره اول در صورتی که تغذیه خوب باشه چه قدر وزن میده؟(تستسترون انانتات+دیانابول)

sajjad 1368
۱۳۸۸-۱۰-۲۴, ۰۴:۳۲ بعد از ظهر
مثل اینکه کسی نیست جواب ما رو بده.عیبی نداره .بیخیال میشیم. اما فکر نکنم سوالام جوابش سخت بود.(به هرکس که می نگرم در شکایت است... در حیرتم که دنیا به کام کیست)هم اکنون نیازمند تشکر سبزتان هستم.

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۱۰-۲۴, ۰۷:۳۴ بعد از ظهر
محل تزریق ناندرلون فن پرو کجاست. محل تزیق تستستورون داروخونه ای کجاست؟دیا نابول 5 میلی گرم چگونه باید مصرف بشه/اگه مکملی سراغ دارید که این دوره ی منو کامل کنه بگید؟وزنم نود و پنج کیلو قد 183 .تمام قسمتای بدنم سایزش عالیه اما ساعد و بازو کمی ضعیفه .بازوم 42.سابقه تمرینیم یک سال.رانم 76 و ساق 51 .مرسی لطفا بگید در هفته چند تا تزریق داشته باشم .دیانابول روزی چند تا بخورم.مرسی از دوستان عزیزراستی میخوام زیاد تو حجم چاق نشم..
دوست عزیز بهترین محل تزریق باسن است و بعد از آن چهارسر ران و سرشانه هم خوبه محلهایی که عصب کمتر وجود دارد
برنامه مصرف دیانابول
هفته اول روزی 4 عدد - 2 تا بعد از صبحانه 2 تا بعد از نهار
هفته دوم 6 عدد - 3 تا بعد از صبحانه 3 تا بعد از نهار
هفته سوم 8 عدد 3 تا بعد از صبحانه 3تا بعد از نهار 2 تا قبل از تمرین
هفته چهارم 10 عدد 4 تا بعد از صبحانه 4 تا بعد از نهار 2 تا قبل از تمرین
هفته پنجم 8 عدد
هفته ششم 6 عدد
از مکمل کراتین + وی 100% + گلوتامین استفاده کن

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۱۰-۲۴, ۰۷:۳۸ بعد از ظهر
سلام دوستان عزیز
با تشکر زیاد
ناصر
ناندرون اصلا مصرف نکنی بهتره هیچ تاثیری برات نداره
کلومیفد و تاموکسی فن نام آنها می باشد

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۱۰-۲۴, ۰۷:۴۱ بعد از ظهر
بچه ها دوره اول در صورتی که تغذیه خوب باشه چه قدر وزن میده؟(تستسترون انانتات+دیانابول)
وزنی که از طریق اتانتات + دیانابول بدست می یاد فقط آبه و بعد از اتمام دوره دوبراه از بین می ره دوره خوبی نیست

behnamg
۱۳۸۸-۱۰-۲۴, ۰۸:۳۵ بعد از ظهر
با سلام خدمت اساتيد سايت من چند سالي هست بدن سازي كار ميكنم ولي متاسفانه بدنم چرب هست بهم پيشنهاد شده يك دوره استانازول +كراتين+امينو2000وتست (نميدونم اسم تستش چيه) برم قدم 180 وزنم85 به نظر شما اين دوره برام خوبه تا بدنم خشك بشه در ضمن من استروئيد استفاده نكردم و بدترين خلافم كراتين و امينو و كربوهيدراته.با تشكر

behnamg
۱۳۸۸-۱۰-۲۵, ۰۵:۲۷ بعد از ظهر
يه جوانمردي جواب منو بده.

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۱۰-۲۵, ۰۷:۵۳ بعد از ظهر
با سلام خدمت اساتيد سايت من چند سالي هست بدن سازي كار ميكنم ولي متاسفانه بدنم چرب هست بهم پيشنهاد شده يك دوره استانازول +كراتين+امينو2000وتست (نميدونم اسم تستش چيه) برم قدم 180 وزنم85 به نظر شما اين دوره برام خوبه تا بدنم خشك بشه در ضمن من استروئيد استفاده نكردم و بدترين خلافم كراتين و امينو و كربوهيدراته.با تشكر
سلام دوست عزیز
البته اینکه بدنت خشک بشه تنها با مصرف این استروئیها باعث چرب شدن بیشتر بدنت می شی
برای خشک شدن باید یه رژیم کم کالری همراه با تمرینات هوازی امکان پذیر است
که االبته به نظر من الان دوره نرو اگر می خوای بدنت خشک بشه ابتدا همون طور که گفتم یک رژیم کم کالری و در کنار تمرینات بدنسازی در هفته 3 الی 4 روز تمرین هوازی داشته باش که می تونی از مکملهای هیدروکسی کات + آمینو + گلوتامین استفاده کنی

behnamg
۱۳۸۸-۱۰-۲۶, ۰۵:۳۶ بعد از ظهر
ممنون.من ميخوام تا يكي دو ماه ديگه يكم درشت شم نميخوام بدنم خشك خشك باشه ميخوام بدنم واسه لباس خوب بشه بنظرت همين دوره رو بدون تست برم خوبه كراتين+امينو+استانازول+الارجنين.

mahmoud
۱۳۸۸-۱۰-۲۶, ۰۵:۴۴ بعد از ظهر
نه دوست عزیز اگه میخوای مصرف کنی مصرف یه نوع استر زیاد جواب نمیده فقط بالانس هورمون ها به هم میریزه شما نیازی به استر نداری اما اگه اصرار داری مصرف کنی برای بار اول بهترین گزینه پریموبلان واستانازول هست مکمل هم وی و امینو کههم حجم بگیری هم چرب نشی

behnamg
۱۳۸۸-۱۰-۲۶, ۰۵:۵۳ بعد از ظهر
دوست عزيز به نظر شما بجز استروييد چي مصرف كنم كه حجم خوبي بگيرم چربتر نشم در عوض يكم عضله اي تر بشم

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۱۰-۲۶, ۰۵:۵۹ بعد از ظهر
دوست عزيز به نظر شما بجز استروييد چي مصرف كنم كه حجم خوبي بگيرم چربتر نشم در عوض يكم عضله اي تر بشم
کراتین + گلوتامین + وی 100 % گزینه خوبی هستند

behnamg
۱۳۸۸-۱۰-۲۶, ۰۶:۱۹ بعد از ظهر
اقا مهدي نظرتون در رابطه با 110استانازول+كراتين+امينو+گلوتامين چيه.ببخشيد كه انقدر سوال ميكنم.

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۱۰-۲۷, ۰۵:۰۴ قبل از ظهر
اقا مهدي نظرتون در رابطه با 110استانازول+كراتين+امينو+گلوتامين چيه.ببخشيد كه انقدر سوال ميكنم.
نظر من اینکه که فعلا استروئید مصرف نکن و یک دوره 45 روزه همون مکملهای وی 100 % + گلوتامین + کراتین با یک برنامه شامل هوازی و تمرین با وزنه داشته باش مطمئن باش که بعد از این مدت تغییرات چشمگیری خواهی داشت در صورتی که بعد از این مدت راضی نبودی می تونی اون راه رو انتخاب کنی
موفق باشی

Mohammad.Reza
۱۳۸۸-۱۰-۲۹, ۱۱:۰۶ بعد از ظهر
با سلاممیشه استروئید کم خطر با جوابدهی خوب معرفی کنید؟با تشکر

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۱۰-۳۰, ۰۴:۴۹ قبل از ظهر
با سلاممیشه استروئید کم خطر با جوابدهی خوب معرفی کنید؟با تشکر
البته هر استروئیدی کم و بیش عوارض خاص خودش رو دارد ولی چندتایی کمتر عوارض دارند و جوابدهی خوبی هم دارند
از معروفترین آنها :
ماسترون - پریموبولان - وینسترول - دینابولون - آنادور

Mohammad.Reza
۱۳۸۸-۱۰-۳۰, ۱۰:۱۸ قبل از ظهر
عوارض این هایی که گفتید مثل دیانابول هستش؟
فشار خون رو دستکاری میکنه؟

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۱۰-۳۰, ۱۲:۵۵ بعد از ظهر
عوارض این هایی که گفتید مثل دیانابول هستش؟
فشار خون رو دستکاری میکنه؟
نه عوارضشون از دیانابول خیلی کمتره شاید بشه گفت نصف دیانابول هم عوارض ندارند در ضمن حجمی که می دهند کیفیتش بالاست دیانابول حجمی که می ده از جمع شدن آب و املاح است و بعد از اتمام دوره از بین می ره در صورتی که اینها تقریبا حجم خشک و باکیفیتی می دهد

Mohammad.Reza
۱۳۸۸-۱۰-۳۰, ۰۳:۲۳ بعد از ظهر
مرسی
شما به من کدومشو پیشنهاد میدین؟ وزن 60 قد 172
با تشکر

ناصر
۱۳۸۸-۱۰-۳۰, ۰۴:۱۲ بعد از ظهر
سلام
با تشکر از مهدی اقا قلندری بخاطر جواب سوالم
چگونه سر درد به خاطر مصرف دیانابل رفع شود ؟

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۱۰-۳۰, ۰۷:۲۰ بعد از ظهر
سلام
با تشکر از مهدی اقا قلندری بخاطر جواب سوالم
چگونه سر درد به خاطر مصرف دیانابل رفع شود ؟
بدن شما به این قرص حساس است و این باعث سردرد می شود که حتی در دراز مدت ممکه که این عارضه بماند و موجب میگرن و سردرد های شدید شوید به شما پیشنهاد می کنم که مصرف رو قطع کنید و ادامه ندهید
علاوه بر آن فشار زیادی که کبد خود وارید می کنید با مصرف این قرص از استروئیهای ضعیف تر که عوارض کمتری دارند استفاده کنید

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۱۰-۳۰, ۰۷:۲۲ بعد از ظهر
مرسی
شما به من کدومشو پیشنهاد میدین؟ وزن 60 قد 172
با تشکر
در مورد پیشنهاد نمی تونم علنی اعلام کنم اگر یه عکس از بدنت برام بفرستی تو از طریق پیام خصوصی می تونم راهنماییتون کنم

shahram1359
۱۳۸۸-۱۱-۰۲, ۰۶:۲۵ بعد از ظهر
قرص های محرک تولید هورمون چقدر تاثیر دارن؟کسی تا حالا استفاده کرده؟اگه ممکنه بگید تاثیرش محسوس هست یا مثل خود هورمون نمیشه.

arashbandegan
۱۳۸۸-۱۱-۰۲, ۰۶:۴۸ بعد از ظهر
محرک تولید هورمون فقط کمک به ترشه هورمون توسط بدن میکنه و در نتیجه سطح هورمون از اون چیزی که باید به صورت طبیعی باشه بالاتر نمیره. حالا اگه شما سطح هورمونت پایین باشه این بالا رفتن جزیی که موجب میشه به نرمال برسه را حس خواهی کرد ولی مسلمن این برابر با مصرف خود هورمون که تا چندین برابر حد نرمال موجب بالا رفتن هورمون در خون میشه، قابل مقایسه نیست.

ناصر
۱۳۸۸-۱۱-۰۵, ۰۵:۳۲ بعد از ظهر
سلام دوستان مهربان
دیانابل 10 دارم میخام ببینم اصل است یا تقلبی
ا.زرد است و 5 گوش مزش اول شیرین در اخر یک کمی تلخ
2.به زور میشکند یک طرفش عکس جنین است و طرف دیگر خطی در وسط دارد یک طرف خط قرص بیشتر از طرف دیگر است
3. لعاب دار است و با ناخن خراش نمیشود

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۱۱-۱۱, ۰۶:۱۹ بعد از ظهر
سلام دوستان مهربان
دیانابل 10 دارم میخام ببینم اصل است یا تقلبی
ا.زرد است و 5 گوش مزش اول شیرین در اخر یک کمی تلخ
2.به زور میشکند یک طرفش عکس جنین است و طرف دیگر خطی در وسط دارد یک طرف خط قرص بیشتر از طرف دیگر است
3. لعاب دار است و با ناخن خراش نمیشود
622
اصله

reza_bamarefat20
۱۳۸۸-۱۱-۲۴, ۰۵:۲۸ بعد از ظهر
بهترین استروئید تزریقی برای قدرت چیست??????

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۱۱-۲۴, ۰۷:۰۹ بعد از ظهر
بهترین استروئید تزریقی برای قدرت چیست??????
تستسترون سوسپانسیون ، استاندرون ، فیناپلیکس ، پارابولان

reza_bamarefat20
۱۳۸۸-۱۱-۲۴, ۰۷:۱۷ بعد از ظهر
تستسترون سوسپانسیون ، استاندرون ، فیناپلیکس ، پارابولان

مهدی جان یه دوره توپ بخام برم کدوماش بهتره???????????????????????

shahram1359
۱۳۸۸-۱۱-۲۵, ۰۷:۵۱ بعد از ظهر
شرکت تولید کننده وینسترول کدوم شرکته؟آدرس سایتشو کسی داره؟

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۱۱-۲۶, ۰۵:۰۶ قبل از ظهر
مهدی جان یه دوره توپ بخام برم کدوماش بهتره???????????????????????
تستسترون سوسپانسیون + دیانابول با هم برای یک دوره قدرت رو به طرز خیلی چشگیر و باور نکردنی بالا می بره یکی از دوستام که پاور کاره این دوره رو رفته بود خودش باورش نمی شد که اینقدر قدرش افزایش داشته

Mohammad.Reza
۱۳۸۸-۱۱-۲۷, ۰۴:۲۵ بعد از ظهر
با سلام میشه در مورد ستابون توضیحاتی بدین عوارض -دوره و....

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۱-۲۷, ۰۶:۳۸ بعد از ظهر
شرکت تولید کننده وینسترول کدوم شرکته؟آدرس سایتشو کسی داره؟

www.laanabolic.com (http://www.laanabolic.com)

Mohammad.Reza
۱۳۸۸-۱۱-۲۸, ۱۰:۴۵ بعد از ظهر
با سلام میشه در مورد ستابون توضیحاتی بدین عوارض -دوره و....

نبود؟؟؟؟؟

arashbandegan
۱۳۸۸-۱۱-۲۹, ۰۸:۰۸ قبل از ظهر
نبود؟؟؟؟؟

پاسخ شما در بخش استروئیدهای خوراکی داده شده لطفآ به قسمت مربوط مراجعه کنید.

Mohammad.Reza
۱۳۸۸-۱۱-۲۹, ۰۹:۲۰ قبل از ظهر
دسترسی من به سایت محدوده!! اگر میشه در این قسمت یه توضیحی بدید×

sajjad 1368
۱۳۸۸-۱۲-۰۴, ۰۳:۱۲ بعد از ظهر
برای تزریق ناندرلون با ویتامین ای آیا باید ناندرلون و ویتامین رو با هم داخل سرنگ کشید یا هر کدام را جدا جدا کشید داخل سرنگ و تزریق کرد؟آیا این نوع تزریق ضرر هم داره؟؟؟با تشکر از همه

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۱۲-۰۴, ۰۴:۴۱ بعد از ظهر
برای تزریق ناندرلون با ویتامین ای آیا باید ناندرلون و ویتامین رو با هم داخل سرنگ کشید یا هر کدام را جدا جدا کشید داخل سرنگ و تزریق کرد؟آیا این نوع تزریق ضرر هم داره؟؟؟با تشکر از همه

بهتره جدا جدا زده بشه . همه داروها رو سعی کن جدا جدا بزنی .

Ara$h
۱۳۸۸-۱۲-۰۹, ۱۰:۴۷ قبل از ظهر
با سلام
نظرتون راجع به دوره : پریموبولان +تستولیک 2 میل تایلند+دیانابول 5 ( 6 ضلعی lsp ) میخواستم بدونم . این دوره رو برای افزایش حجم بیشتر عضلات و کمی قدرت و وزن انتخاب کردم .البته وزنم 97 هست میخوام برم بالای 105 + حجم عضلات
در ضمن پریموبولان 12 عدد + تستولیک 2 میل تایلند هم 20 عدد
دوستان لطف کنن اگه عکسی از داروهای اصل بالا دارن بذارن.ممنون

ناصر
۱۳۸۸-۱۲-۰۹, ۱۰:۵۷ قبل از ظهر
سلام دوستان و استادان عزیز
من 2 روز است دیانابل 10 دو تا میخورم در روز اول یکی صحبح و یکی قبل از تمرین خوردهام اما حال خوبی نداشتم اما روز دوم هر دو تا را قبل از تمرین خوردم و بدنم دم خوبی گرفت می خواستم ازدوستان بپرسم کدام روش بهتر است؟
چند مدت بخورم و ایا دوزش کافی است ؟
antiestrogen در طول مدت چه استفاده کنم؟
وزن بدست امده در طول دوره را چگونه بعد ازدوره حفظ نمایم؟
دیانابل بهتر است یا اکسی متولون ؟
ایاپروتیین بشتر بخورم یا هیدرات؟
ممنون

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۱۲-۰۹, ۰۴:۰۱ بعد از ظهر
با سلام
نظرتون راجع به دوره : پریموبولان +تستولیک 2 میل تایلند+دیانابول 5 ( 6 ضلعی lsp ) میخواستم بدونم . این دوره رو برای افزایش حجم بیشتر عضلات و کمی قدرت و وزن انتخاب کردم .البته وزنم 97 هست میخوام برم بالای 105 + حجم عضلات
در ضمن پریموبولان 12 عدد + تستولیک 2 میل تایلند هم 20 عدد
دوستان لطف کنن اگه عکسی از داروهای اصل بالا دارن بذارن.ممنون

از طریق عکس نمیشه داروی اصل رو تشخیص داد و اون زمان گذشته . کسی که تقلبی میزنه جوری میزنه که از لحاظ ظاهری مشخص نباشه . تناه راهش اینه که از شخص معتبر خرید کنی .
در مورد تستولیک هم بگم که به نظرم به جای هر بار تزریق تستولیک دو عدد تست پریپیونات 25 میلیگرمی تایلندی با هم بزن . هم اثر بخشیش بهتره و هم دوز مصرفیت میاد پایین تر. مطمئن باش بهتر نتیجه میگیری .
دیانابول رو اصلا و به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنم چون چیزی به جز آب و املاح برای شما به ارمغان نخواهد اورد .
به جای دیانابول وینسترول خوراکی استفاده کن که کم عوارض تر و عضله سازتر و ماندگار تره و به جای هر بار مصرف تستولیک هم دو تا تست پریپیونات بزن .

Ara$h
۱۳۸۸-۱۲-۱۱, ۰۱:۳۱ بعد از ظهر
ممنون اقا پیمان عزیز. والا در حال حاضر به دلیل نبود بودجه لازم نمیتونم تست پرپیونات رو بگیرم . چون تستولیک هارو قبلا گرفتم
قیمت وینسترول خوراکی که گفتید چند ؟ چندتایی ؟تو دوره باید چقدر مصرف کنم ؟مارکش چیه ؟
شنیدم وینسترول اصل تو بازار خیلی کمه حتی دیانابول هم همینطور :پوزخند:( ما موندیم پس چی اصل تو این ایران هست:خنده: )
اقا پیمان چون من هدفم تو این دوره افزلیش حجم عضلات و وزن هست بهم گفتن دیانابول که اونم گرفتن . چون با 2 نفر که مشورت کردم گفتن وینسترول به خاطر اینکه کمی عضله سازی خشک میکنه در دوره های رژیم مصرف میشه ( حالا نمیدونم صحت این قضیه )
حالا من با این هدفی که دارم برا این دوره دیانابول بهتره یا وینسترول .قیمتش واقعا برام حساس که بتونم جور کنم یا نه .
اگه نتونستم وینسترول جور کنم همون دیانابول بخورم یا نه ؟ البته من این دیانابول هارو میتونم با انابول 10 lsp عوض کنم
به هر حال بیشتر بنده رو راهتمایی کنی ممنون میشم

ali500
۱۳۸۸-۱۲-۱۱, ۰۳:۳۸ بعد از ظهر
با سلام خدمت اساتید محترم .

نظر شما را در مورد این دوره میخوام .

ابن میشه دوره دوم حجمی بنده که دوره قبل 8-7 ماه پیش بوده و شامل پریموبولان تزریقی و وینسترول خوراکی بوده .
1 سال هست که مرتب بدنسازی کار میکنم .
وزن 64
قد 170
عکس هم تقریبا هنوز همین شکلیم :
http://persianhit.com/mb/a100.jpg
http://persianhit.com/mb/a200.jpg
کلا بدن بسیار بد استعدادی دارم .
و داروهایی که دارم شامل

1- وینسترول تزریقی و خوراکی
2- پریمابولان تزریقی
3- تستسترون پروپیونات
4- دیانابول
5- پروویرون
6- 40 عدد سوما 4 واحدی ال جی

در حال حاضر نمیتونم داروی دیگری را تهیه کنم .
این هم دوره ای که میخوام برم .

پروپیونات 100 میلی گرم هر یک روز در میان برای 8 هفته
وینسترول 50 میلی گرم تزریقی هر یک روز در میان برای 6 هفته
ديانابول 2 هفته اول روزی 30 ميليگرم و 2 هفته دوم 40 ميليگرم
از هفته چهارم روزی 8 واحد سوما . 4 واحد صبح و 4 واحد بعد از تمرین
پروویرون 50 میلیگرم در روز
آخر دوره برای 3 هفته هر هفته 5000 واحد HCG

با تشکر

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۲-۱۱, ۰۵:۴۱ بعد از ظهر
عذر میخوام....
چه اصراری به مصرف استروئید داری
شما که خارج از کشور هم هستی و به مکملهای اصل هم دسترسی داری
چرا سلامتیت رو به خطر میندازی؟؟؟
والا به خدا ارزش نداره برای شما که به قهرمانی فکر نمیکنی

arashbandegan
۱۳۸۸-۱۲-۱۱, ۰۶:۱۷ بعد از ظهر
سلام دوستان و استادان عزیز
من 2 روز است دیانابل 10 دو تا میخورم در روز اول یکی صحبح و یکی قبل از تمرین خوردهام اما حال خوبی نداشتم اما روز دوم هر دو تا را قبل از تمرین خوردم و بدنم دم خوبی گرفت می خواستم ازدوستان بپرسم کدام روش بهتر است؟
چند مدت بخورم و ایا دوزش کافی است ؟
antiestrogen در طول مدت چه استفاده کنم؟
وزن بدست امده در طول دوره را چگونه بعد ازدوره حفظ نمایم؟
دیانابل بهتر است یا اکسی متولون ؟
ایاپروتیین بشتر بخورم یا هیدرات؟
ممنون

دوست عزیز من دوست ندارم کسی رو تشویق کنم برای استفاده از استروئید والی استروئیدهای اورال (قرصی) را فراموش کن اگه میخای به کبدت آسیب نزنی در ضمن استروئیدهای اورال بیشتر برای "کیک استارت" شروع سریع یا برای حفظ حجم بین دو دوره استفاده میشه. تمامی استروئیدهای اورال به همراه به تزریقی استک میشه، تنها اورال اونم دیانابول را فراموش کن. معمولا دیانابول رو جهت حجم با دکا و تست استک میکنند. آروماتیزاسیون زیادی داره و باید از زد استروژنی استفاده بشه حتمن مخصوصن اگه بدنت حساسه. اوکسی متولون خیلی از دیانابول قویتره و نیاز به زد استروژن قوی داره روی کبد هم فشار زیادی میاره و ژینکماستی زیادی داره توصیه اصلان نمیشه. طول دوره باید کوتاه باشه و اصلان بازم میگم به نظر من ریسک بیشتری نسبت به منافع داره. نیاز به پاکسازی درست بعد از اتمام دوره حتمن هست چون دیانابول شدیدن سرکوب کنندگی داره. من بهت پیشنهاد میکنم استفاده نکن و اگه زمانی تصمیم گرفتی استروئید استفاده کنی به اطلاعات کامل اینکار را انجام بده تا ریسک آسیب پذیرت مینیوم بشه.

arashbandegan
۱۳۸۸-۱۲-۱۱, ۰۶:۳۳ بعد از ظهر
با سلام خدمت اساتید محترم .

نظر شما را در مورد این دوره میخوام .

ابن میشه دوره دوم حجمی بنده که دوره قبل 8-7 ماه پیش بوده و شامل پریموبولان تزریقی و وینسترول خوراکی بوده .
1 سال هست که مرتب بدنسازی کار میکنم .
وزن 64
قد 170
عکس هم تقریبا هنوز همین شکلیم :
http://persianhit.com/mb/a100.jpg
http://persianhit.com/mb/a200.jpg
کلا بدن بسیار بد استعدادی دارم .
و داروهایی که دارم شامل

1- وینسترول تزریقی و خوراکی
2- پریمابولان تزریقی
3- تستسترون پروپیونات
4- دیانابول
5- پروویرون
6- 40 عدد سوما 4 واحدی ال جی

در حال حاضر نمیتونم داروی دیگری را تهیه کنم .
این هم دوره ای که میخوام برم .

پروپیونات 100 میلی گرم هر یک روز در میان برای 8 هفته
وینسترول 50 میلی گرم تزریقی هر یک روز در میان برای 6 هفته
ديانابول 2 هفته اول روزی 30 ميليگرم و 2 هفته دوم 40 ميليگرم
از هفته چهارم روزی 8 واحد سوما . 4 واحد صبح و 4 واحد بعد از تمرین
پروویرون 50 میلیگرم در روز
آخر دوره برای 3 هفته هر هفته 5000 واحد HCG

با تشکر

دوست عزیز آیا تا بحال دوره تستوسترون رفتی ببینی بدنت با دوزی که میگی چطور جواب میده؟ مثلا تست تنها ۴۰۰ میل هفته ای رفتی؟ اگه بدنت حساسه پروویرون ضعیفه فراموشش کن. باید طول دوره از آنتی استروژن قوی استفاده کنی مثل آرمیدکس یا آرومازین. دوره پاکسازی دقیق نیست از کی شروع میکنی و چند تا hcg و دیگه چی؟ کلومید، نولوا؟ اناسترزل؟ اگه با hcg کنترل نداشته باشی احتمال ژینکماستی زیاده. اگه دوزت زیاد باشه مثله این که میگی، سلولهای لایدیگ رو عوض تحریک از کار میندازی (desensitize) میکنی، دقت کنید دوره رفتن و آمپول زدن راحته نگاه داشتن و درمان بعد از دوره مهمتره. شما باید قبل از اینکه شروع کنی اول باید پاکسازیت رو برنامه ریزی کنی و اینکه چطور بدنت رو دوباره سره جای اول برگردونی و پیشرفت رو حفظ کنی وگرنه ....

ali500
۱۳۸۸-۱۲-۱۱, ۰۸:۳۵ بعد از ظهر
دوست عزیز آیا تا بحال دوره تستوسترون رفتی ببینی بدنت با دوزی که میگی چطور جواب میده؟ مثلا تست تنها ۴۰۰ میل هفته ای رفتی؟ اگه بدنت حساسه پروویرون ضعیفه فراموشش کن. باید طول دوره از آنتی استروژن قوی استفاده کنی مثل آرمیدکس یا آرومازین. دوره پاکسازی دقیق نیست از کی شروع میکنی و چند تا hcg و دیگه چی؟ کلومید، نولوا؟ اناسترزل؟ اگه با hcg کنترل نداشته باشی احتمال ژینکماستی زیاده. اگه دوزت زیاد باشه مثله این که میگی، سلولهای لایدیگ رو عوض تحریک از کار میندازی (desensitize) میکنی، دقت کنید دوره رفتن و آمپول زدن راحته نگاه داشتن و درمان بعد از دوره مهمتره. شما باید قبل از اینکه شروع کنی اول باید پاکسازیت رو برنامه ریزی کنی و اینکه چطور بدنت رو دوباره سره جای اول برگردونی و پیشرفت رو حفظ کنی وگرنه ....
من فعلا ایران هستم .
دوره را 7 فروردین شروع میکنم .
همونجور که گفتم تا حالا فقط یک دوره رفتم و اونم پریموبولان و وینسترول بوده .
تاموکسیفن و لتروزول هم دارم .
کل اطلاعات را دادم .
پس شما بگید چیکار کنم .
مرسی

Ara$h
۱۳۸۸-۱۲-۱۱, ۰۹:۰۳ بعد از ظهر
ببخشید دوباره سوالم رو کپی میکنم .چون کسی جوابمو نداد

ممنون اقا پیمان عزیز. والا در حال حاضر به دلیل نبود بودجه لازم نمیتونم تست پرپیونات رو بگیرم . چون تستولیک هارو قبلا گرفتم
قیمت وینسترول خوراکی که گفتید چند ؟ چندتایی ؟تو دوره باید چقدر مصرف کنم ؟مارکش چیه ؟
شنیدم وینسترول اصل تو بازار خیلی کمه حتی دیانابول هم همینطور http://www.bodybuilder.ir/forum/../images/smilies/4.gif( ما موندیم پس چی اصل تو این ایران هستhttp://www.bodybuilder.ir/forum/../images/smilies/21.gif )
اقا پیمان چون من هدفم تو این دوره افزلیش حجم عضلات و وزن هست بهم گفتن دیانابول که اونم گرفتن . چون با 2 نفر که مشورت کردم گفتن وینسترول به خاطر اینکه کمی عضله سازی خشک میکنه در دوره های رژیم مصرف میشه ( حالا نمیدونم صحت این قضیه )
حالا من با این هدفی که دارم برا این دوره دیانابول بهتره یا وینسترول .قیمتش واقعا برام حساس که بتونم جور کنم یا نه .
اگه نتونستم وینسترول جور کنم همون دیانابول بخورم یا نه ؟ البته من این دیانابول هارو میتونم با انابول 10 lsp عوض کنم

Mohsen
۱۳۸۸-۱۲-۱۱, ۰۹:۵۴ بعد از ظهر
لطفا قوانین انجمن (http://www.bodybuilder.ir/forum/showthread.php?26-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%D9%8A%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86) را بخوانید
قانون شماره 9: در انجمن برای سوال کردن اسم یا نام کاربری خاصی را خطاب نکنید.

arashbandegan
۱۳۸۸-۱۲-۱۲, ۰۶:۳۷ قبل از ظهر
من فعلا ایران هستم .
دوره را 7 فروردین شروع میکنم .
همونجور که گفتم تا حالا فقط یک دوره رفتم و اونم پریموبولان و وینسترول بوده .
تاموکسیفن و لتروزول هم دارم .
کل اطلاعات را دادم .
پس شما بگید چیکار کنم .
مرسی

اگه هدفت همین دوره ای هست که میخای بری و اگه نمیخواهی داروهایی رو که گرفتی عوض کنی (گرچه به نظر من بهتر بود فقط یک دوره تست رو جدا یا با دیانابول امتحان میکردی تا پاسخ بدنت و دوز مناسبت رو بدونی که بهتر بتونی دوزاتو تنظیم کنی اینو یادت باشه همیشه هدف باید بهترین نتیجه با کمترین دوز و اوارز باید باشه) همون دوره رو که نوشتی با دوزهای که گفتی برو. توموکسیفن رو تو کل دوره از روز اول هر روز استفاده کن ۲۰ میلیگرم روزی، از لترزل استفاده نکن فقط اگه دیدی اوارز استروژنی زیاد شده (زیاد آب جم کردی یا نوک سینهها حساس شده یا ...) بلافاصله از لترزل استفاده کن ۰.۵ میلیگرم روزی تا حد اکثر ۱ میلیگرم یکبار تا مشکل رفع بشه و بعد بلافاصله قطع کن و با همون تاموکسیفن ادامه بده. از هفته آخر(هفته ی ۸) hcg رو ۳ بار هفته ای (۲ هفته) هر بار ۵۰۰ ای یو بزن و همزمان توموکسیفن روهمینطور ادامه بده ۲۰ میلیگرم روزی تا ۴ هفته بعد از آخرین تزریق hcg. توصیه میکنم بعدش آزمایش خون بده ببین سطح هورمونهات چطوره. از لترزل تنها در مواقعی که احساس کردی نوک سینهه اذیت میکنه استفاده کن و بس.

arashbandegan
۱۳۸۸-۱۲-۱۲, ۰۷:۰۳ قبل از ظهر
ببخشید دوباره سوالم رو کپی میکنم .چون کسی جوابمو نداد

شنیدم وینسترول اصل تو بازار خیلی کمه حتی دیانابول هم همینطور http://www.bodybuilder.ir/forum/../images/smilies/4.gif( ما موندیم پس چی اصل تو این ایران هستhttp://www.bodybuilder.ir/forum/../images/smilies/21.gif )

آرش جان
درست هست وینسترول برای دوران کات و قبل از مسابقه بیشتر مصرف میشه. ببیند شما باید برای شروع استفاده از استروئید چندین سوال اول از خودتون بپرسید که آیا مشکل فشار خون، کلیه یا کبدی دارید؟ آیا تا بحال به صورت تکی استروئیدی مصرف کردید (مثلا تستوسترون ...)؟ با چه دوزی؟ پاسخ بدنتون چطور بود (افزایش وزن، فشار خون، چربی، اوارز؟) آیا به ژینکماستی حساس هستید؟ آیا چربی بدنتون در حال حاضر زیاده؟ هدفتون حجم هست یا کات؟ استروئید ها کاربردهای مختلف میتونند داشته باشند بنا به اینکه پاسخ شما چی باشه استک کردن دو یا ۳ تا استروئید با هم فرق میکنه. دوره کلاسیک افزایش حجم و وزن تستوسترون (روغنی)+دکا+دیانابول هست و با دوزهای مناسب و دوره تنظیم شده و تغذیه درست و پاک سازی درست و تمرین درست در طول دوره (۸ تا ۱۰ هفته) معمولان تا ۴۰ پوند (۱۸ کیلو) و بعد اتمام میشه تا ۲۰ تا ۲۵ پوند (۱۰ کیلو) نگه داشت البته این بستگی به تجربه قبلی هم داره. این رو گفتم که فقط قدرت این دوره رو براتون بگم نه اینکه تبلیغات کنم. هیچگاه بدون آگاهی کامل و تصمیم گیری درست دست به استفاده از هیچ استروئیدی نزنید چون عواقب خطرناکی میتونه داشته باشه که قابل مشاهده نیست. بله خیلیها میگن من چیزم نشد ولی شما از عضوهای داخلی بدن خبری ندارید. من نمیگم کسی استفاده بکنه یا نه چون اتقاد دارم اگه کسی آگاهی داره که داره چیکار میکنه و عواقبش چی میتونه باشه، بقیش دیگه با خودشه پس همیشه آگاهانه عمل کنید و ریسک خطرات را سعی در مینیمم کردن کنید و هدف ما فقط آگاهی دادن هست و به هیچکس توصیه نمیکنم استفاده کنه.

ali500
۱۳۸۸-۱۲-۱۲, ۱۰:۱۸ قبل از ظهر
از هفته آخر(هفته ی ۸) hcg رو ۳ بار هفته ای (۲ هفته) هر بار ۵۰۰ ای یو بزن و همزمان توموکسیفن روهمینطور ادامه بده ۲۰ میلیگرم روزی تا ۴ هفته بعد از آخرین تزریق hcg.

همه را متوجه شدم به جز این قسمت .
یعنی من از هفته آخر دوره باید شروع به پاکسازی کنم ؟ یعنی زمانی که هنوز دوره تموم نشده ؟
و hcg را تا 2 هفته و هر هفته 3 بار و هر بار 500 واحد باید بزنم (شروع هفته 8) .
و تاموکسیفن را همچنان ادامه بدم تا 5 هفته بعد از دوره ؟
پروویرون به درد نمیخوره تو این دوره ؟
کلومایید نیازی نیست ؟

راستی اینم نتیجه آزمایشم .
http://persianhit.com/test/1.jpg
http://persianhit.com/test/2.jpg
http://persianhit.com/test/3.jpg

ضمنا واقعا از پاسخ کامل که میدید تشکر میکنم .
مرسی

arashbandegan
۱۳۸۸-۱۲-۱۲, ۰۵:۲۴ بعد از ظهر
همه را متوجه شدم به جز این قسمت .
یعنی من از هفته آخر دوره باید شروع به پاکسازی کنم ؟ یعنی زمانی که هنوز دوره تموم نشده ؟
و hcg را تا 2 هفته و هر هفته 3 بار و هر بار 500 واحد باید بزنم (شروع هفته 8) .
و تاموکسیفن را همچنان ادامه بدم تا 5 هفته بعد از دوره ؟
پروویرون به درد نمیخوره تو این دوره ؟
کلومایید نیازی نیست ؟

راستی اینم نتیجه آزمایشم .
http://persianhit.com/test/1.jpg
http://persianhit.com/test/2.jpg
http://persianhit.com/test/3.jpg

ضمنا واقعا از پاسخ کامل که میدید تشکر میکنم .
مرسی

آزمایشات که نرمال هست. پاکسازی که البته به نظر من تراپی درست تره مراحل مختلف داره. ما هم تراپی در طول دوره داریم و هم بعد از دوره. در طول دوره جهت جلوگیری از عوارز و بعد دوره جهت برگردوندن بدن به شرایط اول و نگاه داری پیشرفت. اول اینو بگم که اگه تغذیه و تمرین شدید و خوب نداشته باشی بهترین جواب رو نمیگیری یا بعد از دوره دوباره همه رو از دست میدی. hcg رو در دوره های با دوز بالا و طولانی حتا از هفته دوم دوره شروع میکنند البته دوزش و تعداد تزریقش فرق میکنه دلیلش تنها تحریک سلولهای لیدیگ و جلوگیری از تحلیل و ترشه تستوسترون هست اینکار کمک میکنه بدن زودتر به حالت عادی برگرده. این ماده پپتیدی هست و استروئید نیست. شما شاید نیاز نداشته باشی از از همون اول توموکسیفن مصرف کنی چون معمولا تا هفته دوم خبری از اوارز نیست والی چون قبلا امتحان نکردی با نمیدونی من بهت پیشنهاد دادم از اول شروع کنی. توموکسیفن نسبت به کلامید دوز پایینتری نیاز داره تا همون کار رو انجام بده در ضمن اوارز کمتری داره (و شما گفتی توموکسیفن داری). لترزل باره کسانی هست که خیلی حساسن، نمیشه باره مدت زیادی ازش استفاده کرد اوارز زیاد داره و آخر دوره استروژن bounce back میکنه چون تا ۹۸ درصد استروژن رو از بدن از بین میبره و این اصلان برا سیستم ایمنی و چربیهای خون خوب نیست به همین خاطر گفتم اگه نیاز بود استفاده کن چون یک آروماتاز اینهیبیتور قوی هست. والی توموکسیفن مکانیسم عملش فرق میکنه. پروویرون معمولا برا نگهداری بین دوره مناسبهه چون خودش استروئید هست و برا شما که تجربه قبلی به تستوسترون یا دیانابول نداری بهتره محافظه کار عمل کنی و از همون توموکسیفن استفاده کنی. البته میشد برا اینکه دوره مصرف توموکسیفن رو کوتاه کنی، در طول دوره از آریمیدکس یا همون اناسترزل (۱ میلیگرم) روزی مصرف کنی و بعد از اتمام دوره از توموکسیفن مصرف کنی.

ali500
۱۳۸۸-۱۲-۱۲, ۰۸:۲۸ بعد از ظهر
پس اینی که متوجه شدم صحیح بوده .
آخه خیلی ها میگن 5000 واحد هر هفته باید Hcg بزنم .
آیا استفاده از تاموکسی فن اثر استروئیدها را کمتر میکنه ؟
البته میدونم که باید استفاده کرد اما این فقط یه سواله .

راستی 1 روز در میان تمرین کنم خوبه یا بیشتر ؟
میخوام هوازی هم کار کنم که زیاد چربی نگیرم .
چند روز در هفته هوازی کار کنم خوبه ؟
و به چه نکاتی کلا توجه کنم ؟

مرسی

arashbandegan
۱۳۸۸-۱۲-۱۳, ۰۵:۲۲ قبل از ظهر

مرسی

شما دوره ات آنقدر سنگین و طولانی نیست که بخای ۵۰۰۰ تا هر هفته بزنی دیانابولت ۲ هفته اول هست و وینسترول که خیلی آندروژن ضعیفی هست. این دوزکه میگی حد اکثر هست و برای درمان عقیمی مردان بکار میره و تاثیر منفی میزاره و احتمال ژینکماستی بالا میره. اصولا جهت جلوگیری از عوارز باید از یک آنتی استروژن استفاده کرد و آنتی استروژن ها انواع مختلف داره، اگه شما سعی کنی با آنتی استروژن آروماتاز ینهیبیتور جلوی تبدیل تستوسترون به استروژن رو بگیری پیشرفتت بیشتر جلوش گرفته میشه تا اینکه مثلا از توموکسیفن استفاده کنی که سطح استروژن رو پایین نمیاره فقط اجازه به عمل کردش نمیده، البته هر آنتی استروژنی رو نمیشه تو هر دوره ی بکار برد بنا به خواص آندروژنی استروئید و تاثیری که رو بدان میزاره و دوز مصرف، آنتی استروژن متفاوت باید استفاده بشه یا استروئید های مختلفه باید با هم استک بشه تا تا حدی اثرات منفی همدیگر رو خنثی کنند. بله تا حدی درسته که استفاده از آنتی استروژن تاثیر آندروژنی رو کم میکنه والی نمیشه که استفاده نکرد (ضرره استفاده نکردنش بیشتر از استفاده کردنش هست) منتها باید از نوعی استفاده کرد که به درد دوره میخوره. البته همونطور که گفتم تا دو هفته اول شاید نیاز نداشته باشی باید خودت پیشرفتو چک کنی. یک موضوه دیگه که تمام افرادی که میخوان برا حجم از استروئید استفاده کنند اینه که اگه شما سایز عضلانی اولیه و کلان پاییه عضلانی خوبی نداشته باشید بعد از قطع مصرف استروئید دوباره به همون حالت اول برمیگردید مگر اینکه بین دوره استراحت بدید و با استروئید ضعیف تر تا حدی حجم بدست آماده رو نگاه دارد تا دوره بعدی رو شروع کنید و به همین خاطر هست که میگن مصرف استروئید برای افراد عادی توصیه نمیشه. والی کسانی که حرفه ای و جهت مسابقه اینکار رو میکنند اول پایه عضلانی خوب و قوی رو ساخته و تا حدی به حجم طبیعی میرسند بعد چندین سال رو استروئید بصورت on و off هستند تا به اوج کاری رسیده بعد از چند سال باز نشست میشند چون دیگه بدنشون به استروئید جواب نمیده و خطرات زیاد میشه. اینه که برای یک آدم عادی که هدفاش سلامتی بدن و سالم موندن و مسابقه ندادن هست (البته میشه تو قسمت Natural ها مسابقه بده که استروئید ممنوع هست) استفاده از استروئید فقط تاثیر موقت داشته و ضرر زدن به بدان حساب میشه و بنظر من استفاده نشه بهتره.
۱ روز در میان تمرین کردن خوبه والی مهمتر شدت تمرینهه تا تعداد جلسات شما باید به هر حال وقت کافی به بدنت برا ریکاوری بدی مثله این میمونه که روی دستت سوهان بکشی پوستت خراشیده میشه اگه وقت کافی ندی و دوباره فرداش سوهان بکشی نه تنها زخمت خوب نشده بلکه بیشتر زخمش میکنی والی اگه فرصت بدی بدن مقابله کرده بیشتر پوست تولید کرده و حتا از اولش قویتر میشه یعنی پینه میزنه و کلفت تر میشه این مثال رو زدم که بگم تمرین با وزنه مثل همین سوهان زدن میمونه و رشد پوست مثل عضله سازی هست. پس ریکاوری مهمه. حالا چرا میگم شدت تمرین مهمه، مثل این میمونه که سوهان رو به دفعات کم والی با فشار روی پشت بکشی یا اینکه ۱۰ یا ۲۰ بار خیلی آروم و بدونه فشار بکشی که فقط تنها پوست رو لمس کنه، کدوم بیشتر خراش میندازه؟ مهم تعداد یا ست نیست مهم شدت هست یعنی به ناتوانی رسیدن وقتی رسیدی دیگه تمومه نمیتونی بیشتر از ناتوانی کاری انجام بدی پس بزن از باشگاه بیرون، تغذیه کن و استراحت تا رشد کنی. این فلسفه منه از تمرین با وزنه اگه بیشتر میخای پست بهترین اصول تمرینات بدنسازی رو بخون. شما چون بدنت چربش کمه هوازی استفاده نکن اگه دیدی چربی داری میگیری میتونی تا کمتر از ۳ جلسه هفته ای هر جلسه تا ۳۰ دقیقه هوازی بزنی. در طول دوره تمام غذا هات بی نمک یا کم نمک باشه. اگه فشارت بالا رفت و زیاد پوف کردی از لترزل استفاده کن. سعی کن ماهی و مرغ بیشتر مصرف کنی (تنها سفیده مصرف کن) و از قرص های روغن ماهی استفاده کن، ویتامین و مینرال کامل استفاده کن (همه اینا دلیل داره). ویتامین سه اضافی مصرف کن. بعد اتمام دوره حتمن از لیو ۵۲ برا کمک به کبد استفاده کن. تغذیه باید تنظیم باشه. ۲ گرم پروتئین و ۳ گرم کرب به ازای هر پوند وزن بدن مصرف کن. چربی حتمن از روغن زیتون برا پختن و بیشتر از قرص روغن ماهی استفاده کن.

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۲-۲۵, ۰۵:۲۰ بعد از ظهر
با سلام
اطلاعاتی در رابطه با hexavir 300 میخواستم
هم کارایی و هم عوارضش
مرسی :گل رز:

H I R B O D
۱۳۸۸-۱۲-۲۶, ۰۵:۴۴ قبل از ظهر
با سلام و احترام به دوستان
hcg به عنوان تیرآخری هست که از کمان رها میشه و نباید به این راحتی ورزشکاران رو به مصرف اون در طول دوره تشویق کرد
با مصرف ممتد این دارو تاثیر پذیری hcg روی سلولهای بیضوی و ترشح تستسترون طبیعی از بین میره

اگر توجیه خاصی برای مصرف این دارو در طول دوره هست مایلم مطلع باشم .... با منبع حتی الامکان (انگلیسی هم باشه موردی نیست)

تا دو هفته بعد از دوره سطح هورمونهای مردانه شروع به افت میکنه و در این زمان هست که مصرف 3 عدد و هر 5 تا 7 روز 5000 واحد hcg توصیه میشه

و در پایان ... توصیه دارو و آنتی استروژن نه تنها سلیقگی نیست بلکه باید بر اساس شرایط بدنی ، عکس العمل در برابر عوارض و ... باشه

H I R B O D
۱۳۸۸-۱۲-۲۶, ۰۵:۵۴ قبل از ظهر

مرسی

دیانابول ضرورتی در دوره شما نداره ...
و در صورت حذف شدن نیازی به انتی استروژن هم ندارید و تنها دو هفته بعد از آخرین مصرف استروئید ، مصرف هر 5 تا 7 رو 1 عدد hcg بعد از دوره (کلا 3 عدد) کافیه

H I R B O D
۱۳۸۸-۱۲-۲۶, ۰۶:۰۶ قبل از ظهر
با سلام
اطلاعاتی در رابطه با hexavir 300 میخواستم
هم کارایی و هم عوارضش
مرسی :گل رز:

هگزاویر مشتق 6 استر مختلف از تستسترون هست
تستسترون پروپيونات -تستسترون فنيل پروپيونات -تستسترون هپتيلات -تستسترون سايکلو پنتي پروپيونات - تستسترون آندي سيلات -تستسترون دي سيلات

و تا جایی که من اطلاع دارم در لابراتوراهای غیر استاندارد و به شکل دستی تولید میشه ... پی علاوه بر عوارضی که از مشتقات تستسترون سراغ داریم باید احتمال هر نوع آلرژی ، از تنفسی در حد خفگی که نمونش رو دیدم تا پوستی و ایست قلبی رو داشت و به قول معروف چربیشو به تنت بمالی

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۲-۲۶, ۱۰:۵۱ قبل از ظهر
هگزاویر مشتق 6 استر مختلف از تستسترون هست
تستسترون پروپيونات -تستسترون فنيل پروپيونات -تستسترون هپتيلات -تستسترون سايکلو پنتي پروپيونات - تستسترون آندي سيلات -تستسترون دي سيلات

و تا جایی که من اطلاع دارم در لابراتوراهای غیر استاندارد و به شکل دستی تولید میشه ... پی علاوه بر عوارضی که از مشتقات تستسترون سراغ داریم باید احتمال هر نوع آلرژی ، از تنفسی در حد خفگی که نمونش رو دیدم تا پوستی و ایست قلبی رو داشت و به قول معروف چربیشو به تنت بمالی

یعنی خاصیت هیچی؟؟

H I R B O D
۱۳۸۸-۱۲-۲۶, ۰۱:۴۰ بعد از ظهر
یعنی خاصیت هیچی؟؟

چرا افشین جان
آب و املاح فراوان که بعضیا بهش میکن حجم :متفکر:
و ... باده غب غب برای راه رفتن در خیابان با بغلهای پر از هندوانه :پوزخند:

از شوخی گذشته ... هنوز با اطلاعاتی که اندازه بضاعتم بوده و دیده ها و شنیده ها ... نتونستم به عنوان یک داروی معتبر و قابل احترام قبولش کنم ... وینسترول درست و حسابی اگه گیر بیاری و یه دوره توپ بری خیلی عالیتره
یکی از دوستان که وینسترول زامبون اصل گیر آورده بود دوره بهش دادم .... ماشالله از 104 رسید رو 125 ... البته با برنامه کامل مکمل پروتینی و ...
شش تیکه شکمش هم گم نشد و توی ویگور شکم میشه تشخیض داد

arashbandegan
۱۳۸۸-۱۲-۲۶, ۰۳:۴۱ بعد از ظهر
با سلام و احترام به دوستان
hcg به عنوان تیرآخری هست که از کمان رها میشه و نباید به این راحتی ورزشکاران رو به مصرف اون در طول دوره تشویق کرد
با مصرف ممتد این دارو تاثیر پذیری hcg روی سلولهای بیضوی و ترشح تستسترون طبیعی از بین میره

اگر توجیه خاصی برای مصرف این دارو در طول دوره هست مایلم مطلع باشم .... با منبع حتی الامکان (انگلیسی هم باشه موردی نیست)

تا دو هفته بعد از دوره سطح هورمونهای مردانه شروع به افت میکنه و در این زمان هست که مصرف 3 عدد و هر 5 تا 7 روز 5000 واحد hcg توصیه میشه

و در پایان ... توصیه دارو و آنتی استروژن نه تنها سلیقگی نیست بلکه باید بر اساس شرایط بدنی ، عکس العمل در برابر عوارض و ... باشه

Hormonal replacement therapy with HCG and HU-FSH in thalassaemic patients affected by hypogonadotropic hypogonadism.J Pediatr Endocrinol Metab. (javascript:AL_get(this, 'jour', 'J Pediatr Endocrinol Metab.');) 1998;11 Suppl 3:885-90.

Subcutaneous self-administration of highly purified follicle stimulating hormone and human chorionic gonadotrophin for the treatment of male hypogonadotrophic hypogonadism. Spanish Collaborative Group on Male Hypogonadotropic Hypogonadism.Hum Reprod. (javascript:AL_get(this, 'jour', 'Hum Reprod.');)
1997 May;12(5):980-6.

Testicular steroidogenesis after human chorionic gonadotropin desensitization in rats.J Biol Chem. (javascript:AL_get(this, 'jour', 'J Biol Chem.');) 1979 Jul 10;254(13):5613-7.

Induction of puberty with human chorionic gonadotropin and follicle-stimulating hormone in adolescent males with hypogonadotropic hypogonadism.Fertil Steril. (javascript:AL_get(this, 'jour', 'Fertil Steril.');) 1999 Feb;71(2):244-8.

با سلام
دوست عزیز مصرف هرگونه استروئید که از مشتقات تستوسترون یا خود تستوسترون باشه موجب بهم خوردن محور هیپوتالاموسی، هیپوفیزی و گنادی در ترشه تستوسترون توسط خود بدن میشه همینطور سلولهای تولید اسپرم تحلیل میره. چون بعد از دوره سعی در برگرداندن هر چه سریتر تراشه هورمونی توسط بدن و حفظ پیشرفت موجود هست، با تزریق hcg اینکار امکان پذیر میشه چون این پپتید موجب میشه سیگنال کاذبی رو به سلولهای تولید تست در بیضه بده و اونا رو وادار به تراشه کنه با اینکه شما داری از خارج تست به بدنت تزریق میکنی. در دورههای طولانی از هفته دوم به بعد هر هفته یکبار و در دورههای کوتاه قبل از اتمام دوره باید از hcg استفاده بشه اگه خواه حفظ بهتر پیشرفت حاصله هستی. پس اینکه تیر آخر از کمان رها کنی و این حرف ها معنی نداره این فیزیولوژی بدنه به تیرو کمان ربطی نداره!! بله استفاده ممتد هر چیزی در دراز مدت و با دوز نامناسب مضر هست به همین خاطر من به این دوستمون ۳ بر هفته ای و هر بر با دوز کم پیشنهاد دادم.که کلان ۶ تزریق. شما تحلیل سلولهای تولید تست و اسپرم رو با چشم نمیستونی ببینی پس فکر نکن اگه بیضه کوچیک نشه، پس اتفاقی نیوفتاده چون این سلولها بخش کوچکی را در بر میگیرند. کسی در اینجا سلیقه بکار نمیبره وگرنه خانومها میشدند نوسخه نویس استروئید. من از ابتدا گفتم با مصرف استروئید موافق نیستم والی اطلاع رسانی مهمتره تا مخالفت من!! آنتی استروژن بنا به کاربرد و دوره فرق میکنه از نظر مکانیسم عمل و این بنا به حساسیت شخص و طول دوره و سطح چربیهای خون متفاوته. نحوه استفاده از hcg در طول دوره یا پس از دوره مهمه و نمیشه یک قانون کلی براش صادر کرد گفتم این بنا به دوز استروئید های مصرفی و طول دوره فرق میکنه والی مصرفش مهمه و اختیاری نباید باشه.

arashbandegan
۱۳۸۸-۱۲-۲۶, ۰۳:۴۸ بعد از ظهر
دیانابول ضرورتی در دوره شما نداره ...
و در صورت حذف شدن نیازی به انتی استروژن هم ندارید و تنها دو هفته بعد از آخرین مصرف استروئید ، مصرف هر 5 تا 7 رو 1 عدد hcg بعد از دوره (کلا 3 عدد) کافیه

دیانابول جهت کیک ستارت زدن بکار میره و اول دوره برا یکی دو هفته که خودش شدیدن تولید تست در بدن رو سرکوب میکنه. در ضمن ایشون ۴۰۰ میل تست هفته ای میزنه که خودش لااقل ۴ بر ا بر تولید نرمال بدن هست و همان به آنتی استروژن نیاز داره. hcg باید یکم جلوتر از اتمام دوره تزریق بشه یعنی هفته آخر دوره نه ۲ هفته بعد از اتمام چون حجم بدست عمده مقدارش از دست میده، دقت کنید ی چند روزی طول میکشه تا بیضهها شروع به تراشه هورمون کنند و اگه ۲ هفته بعد شروع کنی اول اثر استروئید از بین رفته در ثانی یه چند روزی هم طول میکشه تا بیضهها راه بیوفته.

arashbandegan
۱۳۸۸-۱۲-۲۶, ۰۳:۵۷ بعد از ظهر
یعنی خاصیت هیچی؟؟

با درود افشین جان
این تست ترکیبی زیر زمنیه و تاثیرش ثابت نشده. همیشه بهتره از یک نوع تست استفاده کنی تا اثرش رو بتونی دقیق متوجه شی ببینی بدنت چطور پاسخ میده هیچوقت چند چیز را در ابتدا با هم قاطی نکن چون اگه اثر منفی ببینی نمیدونی از کدومشه. شما اگه برا حجم میخای بهترین کار تست و دکا هست. دورههای وینی یا همون ستانزول یا ترن و غیره بیشتر موقع کات کردن برا قبل از مسابقه استفاده میشه و نمیتونی دوز بالا بری. دکا کمک میکنه مفصل هات برا تمرین سنگین زودتر ریکاور شه و کلان پروتئین سازی زیادی انجام میده والی بدیش اینه که اگه تنها استفاده بشه قدرت ***ی رو پایین میاره باید با تست مصرف شه که قدرت رو هم بالا میبره و اگه شما تغذیه درست باشه و تمرین میتونی عضله زیادی رو بسازی. متاسفانه ظاهرا کسانی که استروئید مصرف میکنند تغذیه و تمرین سخت رو کم میزارند و انتظار معجزه دارند که نمیشه. نتیجش میشه تجمع آب و املاح که از دست میره

mahmoud
۱۳۸۸-۱۲-۲۶, ۰۴:۵۳ بعد از ظهر
هگزاویر 6 تا تست تشکیل شده بیشتر قدرتی کارا مثل قوی ترین مردان و ... استفاده میکنن

H I R B O D
۱۳۸۸-۱۲-۲۷, ۰۶:۰۷ قبل از ظهر
دیانابول جهت کیک ستارت زدن بکار میره و اول دوره برا یکی دو هفته که خودش شدیدن تولید تست در بدن رو سرکوب میکنه. در ضمن ایشون ۴۰۰ میل تست هفته ای میزنه که خودش لااقل ۴ بر ا بر تولید نرمال بدن هست و همان به آنتی استروژن نیاز داره. hcg باید یکم جلوتر از اتمام دوره تزریق بشه یعنی هفته آخر دوره نه ۲ هفته بعد از اتمام چون حجم بدست عمده مقدارش از دست میده، دقت کنید ی چند روزی طول میکشه تا بیضهها شروع به تراشه هورمون کنند و اگه ۲ هفته بعد شروع کنی اول اثر استروئید از بین رفته در ثانی یه چند روزی هم طول میکشه تا بیضهها راه بیوفته.
یک جدول از سطح تست در بدن در طول دوره و بعد از دوره از یکی از فرومهای خارجی سیو کرده بودم .... امیدوارم روی سیستم خونه پیدا کنم و برای استفاده شما و بقیه دوستان ایجا بذارم
شما هم اگه منبع خاصی دارید لطفا بذارید

H I R B O D
۱۳۸۸-۱۲-۲۷, ۰۶:۲۲ قبل از ظهر
Hormonal replacement therapy with HCG and HU-FSH in thalassaemic patients affected by hypogonadotropic hypogonadism.J Pediatr Endocrinol Metab. (http://javascript<b></b>:AL_get(this, 'jour', 'J Pediatr Endocrinol Metab.');) 1998;11 Suppl 3:885-90.

Subcutaneous self-administration of highly purified follicle stimulating hormone and human chorionic gonadotrophin for the treatment of male hypogonadotrophic hypogonadism. Spanish Collaborative Group on Male Hypogonadotropic Hypogonadism.Hum Reprod. (http://javascript<b></b>:AL_get(this, 'jour', 'Hum Reprod.');)
1997 May;12(5):980-6.

Testicular steroidogenesis after human chorionic gonadotropin desensitization in rats.J Biol Chem. (http://javascript<b></b>:AL_get(this, 'jour', 'J Biol Chem.');) 1979 Jul 10;254(13):5613-7.

Induction of puberty with human chorionic gonadotropin and follicle-stimulating hormone in adolescent males with hypogonadotropic hypogonadism.Fertil Steril. (http://javascript<b></b>:AL_get(this, 'jour', 'Fertil Steril.');) 1999 Feb;71(2):244-8.

با سلام
دوست عزیز مصرف هرگونه استروئید که از مشتقات تستوسترون یا خود تستوسترون باشه موجب بهم خوردن محور هیپوتالاموسی، هیپوفیزی و گنادی در ترشه تستوسترون توسط خود بدن میشه همینطور سلولهای تولید اسپرم تحلیل میره. چون بعد از دوره سعی در برگرداندن هر چه سریتر تراشه هورمونی توسط بدن و حفظ پیشرفت موجود هست، با تزریق hcg اینکار امکان پذیر میشه چون این پپتید موجب میشه سیگنال کاذبی رو به سلولهای تولید تست در بیضه بده و اونا رو وادار به تراشه کنه با اینکه شما داری از خارج تست به بدنت تزریق میکنی. در دورههای طولانی از هفته دوم به بعد هر هفته یکبار و در دورههای کوتاه قبل از اتمام دوره باید از hcg استفاده بشه اگه خواه حفظ بهتر پیشرفت حاصله هستی. پس اینکه تیر آخر از کمان رها کنی و این حرف ها معنی نداره این فیزیولوژی بدنه به تیرو کمان ربطی نداره!! بله استفاده ممتد هر چیزی در دراز مدت و با دوز نامناسب مضر هست به همین خاطر من به این دوستمون ۳ بر هفته ای و هر بر با دوز کم پیشنهاد دادم.که کلان ۶ تزریق. شما تحلیل سلولهای تولید تست و اسپرم رو با چشم نمیستونی ببینی پس فکر نکن اگه بیضه کوچیک نشه، پس اتفاقی نیوفتاده چون این سلولها بخش کوچکی را در بر میگیرند. کسی در اینجا سلیقه بکار نمیبره وگرنه خانومها میشدند نوسخه نویس استروئید. من از ابتدا گفتم با مصرف استروئید موافق نیستم والی اطلاع رسانی مهمتره تا مخالفت من!! آنتی استروژن بنا به کاربرد و دوره فرق میکنه از نظر مکانیسم عمل و این بنا به حساسیت شخص و طول دوره و سطح چربیهای خون متفاوته. نحوه استفاده از hcg در طول دوره یا پس از دوره مهمه و نمیشه یک قانون کلی براش صادر کرد گفتم این بنا به دوز استروئید های مصرفی و طول دوره فرق میکنه والی مصرفش مهمه و اختیاری نباید باشه.

من یک سئوال اط شما دارم ... لطف میکنید نیم عمر انواع مختلف تست در بدن رو برای من شرح بدین ؟
و رابطه منابع شما با استفاده hcg درزول دوره رو نفهمیدم ... شاید انگلیسیم به اندازه کافی خوب نیست

ضمن اینکه با بقیه فرمایشات شما کاملا موافقم و تنها مورد من استفاده در طول دوره است

arashbandegan
۱۳۸۸-۱۲-۲۸, ۰۵:۴۲ قبل از ظهر
من منبع زیاد دارم و منابع درست و مقاله های منتشر شده در مجلات علمی نه از فرمهای خارجی و آنکتودی، ولی دلیلی نداره بزارم.
تستها انواع مختلف دارند بنا به زنجیر استروئیدی یا آبکی یا روغنی بودنشون نیم عمرشون از ۱ ساعت تا تقریبا ۲۰ روز فرق میکنه. شما اگه دقت کنی متوجه میشی که اکثر تحقیقات انجام شده روی مدلهای بیماریهای هورمونی انسانی و حیوانی (موش) در مورد هیپوگنادیسم یا بلوغ دیر رس و .. در ارتباط با hcg انجام شده و اینها سر عنوان مقالات هستند نه کل مقاله. در مورد استفاده hcg در طول دوره من در پست قبلیم توضیح دادم که چرا انجام میشه و به چه دردی میخوره.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۱۲-۲۸, ۰۱:۵۱ بعد از ظهر
نيمه عم تستسترون ها در بدن به شرح زير است :
تستسترون سي اچ پي : 13.5 روز
تستسترون انانتات : 15 روز
تستسترون سايپيونات : 15-16 روز
تستسترون پريپيونات :2-3 روز
تستسترون سوسپانشن : كمتر از يك روز

mahan
۱۳۸۹-۰۲-۰۱, ۱۰:۱۷ بعد از ظهر
سلام
اساتید عزیز باز من برگشتم
بعد از یه دوره تمرین سنگین که داشتم شکر خدا چگالی و حجم خوبی گرفتم و الان به امید خدا میخوام کات کنم
دوره ام پریمولان + پرپیونات + دیانابول بود ...گر چه الان فهمیدم نباید از دیانابول استفاده میکردم و باید از وینسترول هم استفاده میکردم اما بهرصورت...

2-3 ماهی هم از دوره حجمم گدشته...حالا کلن بترول گرفتم و وینسترول حیوانی تزریقی... مکمل هام هم تکمیله
میخواستم بدونم چیز دیگه ای رو توصیه میفرمایید برای مصرف کنار این دو ؟

در ضمن قصد دارم کلن رو به صورت یه هفته در میون که رایج هست بصورت پلکانی از روزی 2 عدد تا 5 عدد شروع کنم
و وینسترول رو هم از هفته ای 150 میل شروع کنم و تا 300 میل برسونم

وینسترول رو هفته ای 3 بار تزریق کنم برای 150 میل در هفته و 6 بار برای 30 میل کافیه دیگه؟

تایید میفرمایید؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۲-۰۳, ۰۳:۴۸ بعد از ظهر
دوست عزيز من واقعا تعجب ميكنم از اين كه چرا خيلي ها اطلاعاتشان صفر است و اسم خودشان را مربي ميگذارند .
شما مگر قصد چربي سوزي داريد كه از كلن بوترول استفاده ميكنيد ؟
چرا قبل از خريد با ما مشورت نميكنيد ؟
به قول خودتان الان فهميديد كه در انتخاب دوره قبلتان اشتباه كرديد .
دوست عزيزم مصرف خودسرانه دارو ممكنه باعث مسائلي بشه كه يه عمر شما را پشيمون كنه . اگر به نظر خودتان قابليت برنامه دارويي دادن داريد ديگر چرا سوال ميپرسيد ؟
به خدا براي خودت ميگم دوست خوبم . خيلي ناراحت ميشم وقتي ميبينم با سلامت خودت بازي ميكني و بدون كوچيكترين اطلاعاتي مياي دارو ميخري و به خودت تجويز ميكني .
كدوم احمقي به شما گفته كلن بوترول توي دوره حجم مصرف كن ؟
اگر هم در دوره كات باشي ابتدا بايد چربيسوز هايي مثل هيدروكسي كات و الكارنيتين و ميتوتروپين و .... را در اولويت قرار ميدادي كه مكمل هست و بعد ميرفتي سراغ داروي كلن بوترول .
وينسترول رو 6 هفته مصرف كن و هر هفته 3 تزريق يك ميليگرمي داشته باش. در ضمن دوره شما ناقصه .

mahan
۱۳۸۹-۰۲-۰۳, ۰۵:۵۰ بعد از ظهر
دوست عزيز من واقعا تعجب ميكنم از اين كه چرا خيلي ها اطلاعاتشان صفر است و اسم خودشان را مربي ميگذارند .
شما مگر قصد چربي سوزي داريد كه از كلن بوترول استفاده ميكنيد ؟
چرا قبل از خريد با ما مشورت نميكنيد ؟
به قول خودتان الان فهميديد كه در انتخاب دوره قبلتان اشتباه كرديد .
دوست عزيزم مصرف خودسرانه دارو ممكنه باعث مسائلي بشه كه يه عمر شما را پشيمون كنه . اگر به نظر خودتان قابليت برنامه دارويي دادن داريد ديگر چرا سوال ميپرسيد ؟
به خدا براي خودت ميگم دوست خوبم . خيلي ناراحت ميشم وقتي ميبينم با سلامت خودت بازي ميكني و بدون كوچيكترين اطلاعاتي مياي دارو ميخري و به خودت تجويز ميكني .
كدوم احمقي به شما گفته كلن بوترول توي دوره حجم مصرف كن ؟
اگر هم در دوره كات باشي ابتدا بايد چربيسوز هايي مثل هيدروكسي كات و الكارنيتين و ميتوتروپين و .... را در اولويت قرار ميدادي كه مكمل هست و بعد ميرفتي سراغ داروي كلن بوترول .
وينسترول رو 6 هفته مصرف كن و هر هفته 3 تزريق يك ميليگرمي داشته باش. در ضمن دوره شما ناقصه .

سلام
پیمان جان شما که حرفت به ما حجته... واسه همین همیشه میام قبل دوره باهات هماهنگ میکنم
منم این دوره ای که نوشتم مشخصه واسه کات بود
عرض کردم مکلملم کامله که ...ال کارنتین هم مصرف میکنم

کاملش اینه چیزایی که میخوام استفاده کنم :

کلن بترول - وینسترول تزریقی - آزازول
گلوتامین ، امینو ، پروتئین 100% ، ال کارنتین،
مولتی ویتامین مینرال، اسید فولیک ، کلسیم ، ب کمپلکس ، ویتامین ای ، ویتامین ث

این علی اردستانی ( بچه محلمونه ) تجویز کرده .... والا ما تجویز نکردیم
میدونم که از آقاییته جواب میدی ...مطمئنم داداش دلسوزی

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۲-۰۳, ۰۶:۱۳ بعد از ظهر
سلام
پیمان جان شما که حرفت به ما حجته... واسه همین همیشه میام قبل دوره باهات هماهنگ میکنم
منم این دوره ای که نوشتم مشخصه واسه کات بود
عرض کردم مکلملم کامله که ...ال کارنتین هم مصرف میکنم

کاملش اینه چیزایی که میخوام استفاده کنم :

کلن بترول - وینسترول تزریقی - آزازول
گلوتامین ، امینو ، پروتئین 100% ، ال کارنتین،
مولتی ویتامین مینرال، اسید فولیک ، کلسیم ، ب کمپلکس ، ویتامین ای ، ویتامین ث

این علی اردستانی ( بچه محلمونه ) تجویز کرده .... والا ما تجویز نکردیم
میدونم که از آقاییته جواب میدی ...مطمئنم داداش دلسوزی

خوب اين چيزهايي كه برات تجويز كرده اگر با هم قراره مصرف كني خوبه . خيليم خوبه .
اما احتياجي به مصرف آزازول در كنار اينها نيست . يه دونه هيدروكسي كات يا ليپو6 معمولي هم بگير كنارش بزار كه تكميل شه .
وينسترول رو هفته اي 4 باز تزريق كن كه بشه 400 ميليگرم . آزالول رو مصرف هم نكردي ايراد نداره . اما اگر خواستي مصرف كني روزي 20 ميليگرم كفايت ميكنه .
كلن بوترول هم بايد روز اول 2 عدد روز دوم 3 عدد روز سوم 4 عدد و روز چهارم نخوري و دوباره چرخشي .
موفق باشي دوست من .

imanfitness
۱۳۸۹-۰۲-۱۳, ۰۹:۵۷ بعد از ظهر
اینجا جای سوال شما نیست.این تاپیک مخصوص استروئید هاست.
کسی میدونه novedex xt از محصولات گاسپاری چه خواصی داره؟شنیدم محرک تولید تستسترون هست.کسی مصرف کرده؟جواب میده؟من آزمایش خون دادم تستسترون خون من 4.3 بود.حد نرمالش هم از 3.5 تا 6.9 زده بود.اگه از محرک های تولید تستسترون استفاده کنم مقدار تستوسترون از 6.9 بیشتر نمیشه؟ممنون میشم جواب منو بدید.

محمد حسینی
۱۳۸۹-۰۲-۱۴, ۰۳:۲۰ بعد از ظهر
با سلام
سوال دوست عزیزمون به اینجا (http://www.bodybuilder.ir/forum/showthread.php?807-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%85%DA%A9%D9%85%D9%84-%D9%87%D8%A7&p=22639&viewfull=1#post22639) انتقال پیدا کرد

reza mokaram
۱۳۸۹-۰۲-۲۶, ۱۱:۰۴ بعد از ظهر
با سلام.خواسم ببینم امپول های تزریقی رو تو بازو بهتره تزریق کرد یا باسن؟از لحاظ جوابدهی؟

eyco2
۱۳۸۹-۰۲-۲۶, ۱۱:۵۶ بعد از ظهر
بسته به آمپوله گاه دیده شده تزریق پری و وینسترل موضعی جواب داده . اما اغلب باسن به علت بزرگ بودن عضله جذب بیشتری رو دارا است !! :چشمک:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۲-۲۷, ۰۸:۳۷ قبل از ظهر
با سلام.خواسم ببینم امپول های تزریقی رو تو بازو بهتره تزریق کرد یا باسن؟از لحاظ جوابدهی؟
هيچ تفاوتي با باسن نميكنه دوست خوبم . آمپول را هر جا بزني اول بايد جذب خون شه و بعدش وارد بدن شه و تاثير كنه . پس هيچ تفاوتي نميكنه . آمپول هاي تزريقي معمولا هورمون هستند و از لحاظ علمي هورمون ها ابتدا بايد وارد خون بشوند و به بدن دستور رشد بدهند و سپس بدن به عضلات تمرين داده شده فرمان رشد بيشتر ميدهند و هيچ ارتباطي نداره كه شما آمپولت رو كجا بزني . اما متاسفانه در بين مبتدي ها و مربيان كم علم باب شده كه ميگن مثلا فلان آمپول را فلان جا بزني رشد بيشتري ميكنه . اما اينطور نيست .

بسته به آمپوله گاه دیده شده تزریق پری و وینسترل موضعی جواب داده . اما اغلب باسن به علت بزرگ بودن عضله جذب بیشتری رو دارا است !! :چشمک:

دوست عزيزم صحبت شما از لحاظ علمي و حتي تجربه شخصي بنده در خود و شاگردانم اشتباه هست . البته شما تقصيري نداريد چون توي باشگاه ها اين صحبت هاي اشتباه زياد ميشه . :گل رز:

mamad
۱۳۸۹-۰۳-۰۹, ۰۲:۱۳ بعد از ظهر
سلام.قیمت وینسترول 1 میل زامبون(دسما)-قرص استانازول 5و10-قرص ستابون-پروپیانات تایلندی-امادرین-پریموبولان شرینگ-رو میخوام.
در ضمن لری اولین دوره ی استرو ییدی با ذاروهای بالا چه پیشنهادی رو به من دارین.واسه 6هفته.
مکمل هم دو تامزو تچ ویه سوپر پمپ یا ان ا اکسپلود میخام بگیرم.
تیپ بدنب اندومورف.وزن 105.قد184.میخوات تا 110 تا112 برسم.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۳-۰۹, ۰۹:۲۲ بعد از ظهر
سلام.قیمت وینسترول 1 میل زامبون(دسما)-قرص استانازول 5و10-قرص ستابون-پروپیانات تایلندی-امادرین-پریموبولان شرینگ-رو میخوام.
در ضمن لری اولین دوره ی استرو ییدی با ذاروهای بالا چه پیشنهادی رو به من دارین.واسه 6هفته.
مکمل هم دو تامزو تچ ویه سوپر پمپ یا ان ا اکسپلود میخام بگیرم.
تیپ بدنب اندومورف.وزن 105.قد184.میخوات تا 110 تا112 برسم.

سلام .
ما يه شعار داريم و اون اينه : هزينه كمتر - نتيجه بيشتر
دوز پيشنهادي و داروي پيشنهادي بنده كه مطمئن هستم بهتون خوب جواب ميده .
هفته اي 200 ميليگرم تستستزون پروپيونات تايلندي ( هر آمپول 25 ميليگرم هستش )
روزي هم 50 ميليگرم وينسترول خوراكي .
البته من چون ممد جان را ميشناسم بهش اين دوز را پيشنهاد كردم اين دوز هرگز به مبتدي ها پيشنهاد نميشه .
حالا ميريم سراغ قيمت داروها . البته حواست رو جمع كن دور و بر امادرين نرو چون تمام نمونه هاي در حال حاضر از دم تقلبي هستند .
وينسترول دسما دانه اي 6200 تومان
قرس استنازول 36000 تومان 5 ميل دويست تايي و 10 ميل 100 تايي قيمت فرق نميكنه اصل تايلند .
ستابون توي بازار نيست . نگرد . اگر باشه هم گرونه و نميصرفه همون قرص وينسترول به صرفه تره .
پريموبولان هم دانه اي 6200 تومان
پروپيونات تايلندي هم دانه اي 1300 تومان .
مكمل هايي كه بنده به شما پيشنهاد ميكنم اينه : وي 100% اوپتيموم 4.5 كيلويي (البته نمونه اصلش نه چينيش )
نيتريكس 180 تايي bsn بهتر از noxplode . البته من بر طبق اون چيزهايي كه گفتي بهترش رو گفتم وگرنه اون چيزايي كه خودت گفتي هم خوبه .

mamad
۱۳۸۹-۰۳-۰۹, ۱۱:۰۴ بعد از ظهر
ممنون از لطفت پیمان جان.چند تا نکته رو می خوام بگم با هم به یه جمع بندی برسیم.
اول صداقتت در مورد امادرین که واقعا قشنگ گفتی من از جایی پرسیدم که بچه های تیم ملی ازش خرید می کنند و ته اعتباره همین حواب رو شنیدم.(قابل توجه دوستان: می تونست یه چیزی بگه و بهم قالب کنه)
قرص استانازول در مقابل وینسترول تزریقی عوارض بیشتری نداره؟
200 میل پروپیانات رو از دوز کمتر شروع کنم بعد برسونم به پیک(اوج)بهتر نیست؟
موندگاری دوره خوب هستش؟چون 1 شهریور دارم میرم خدمت ونمی دونم کدوم جهنم دره ای میفتم.
مزو تچ رو به این لحاظ انتخاب کردم که چون کامل هست وهمه چیز داره ومی خوام یه شوکی به بدن بدم.
نیتریکس حق باشماست چون دم بهتری میندازه.
قرص استانازول از اون زرداست.دوستم از فرزین جباری گرفته بود زرد بود واسه دو هفته اخر قبل از مسابقه.در ضمن نمیشه دووز رو از کمتر شروع کنم وبه پیک برسونم.
در مورد امپول وینسترول و زمان تزریق و تعداد مورد نیاز برای تزریق در 6هفته یکم توضیح بده.
در ضمن بدنم در چه وضعیتیه (عکس اواتار).ممنون.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۳-۱۰, ۰۵:۱۸ بعد از ظهر
ممنون از لطفت پیمان جان.چند تا نکته رو می خوام بگم با هم به یه جمع بندی برسیم.
اول صداقتت در مورد امادرین که واقعا قشنگ گفتی من از جایی پرسیدم که بچه های تیم ملی ازش خرید می کنند و ته اعتباره همین حواب رو شنیدم.(قابل توجه دوستان: می تونست یه چیزی بگه و بهم قالب کنه)
قرص استانازول در مقابل وینسترول تزریقی عوارض بیشتری نداره؟
200 میل پروپیانات رو از دوز کمتر شروع کنم بعد برسونم به پیک(اوج)بهتر نیست؟
موندگاری دوره خوب هستش؟چون 1 شهریور دارم میرم خدمت ونمی دونم کدوم جهنم دره ای میفتم.
مزو تچ رو به این لحاظ انتخاب کردم که چون کامل هست وهمه چیز داره ومی خوام یه شوکی به بدن بدم.
نیتریکس حق باشماست چون دم بهتری میندازه.
قرص استانازول از اون زرداست.دوستم از فرزین جباری گرفته بود زرد بود واسه دو هفته اخر قبل از مسابقه.در ضمن نمیشه دووز رو از کمتر شروع کنم وبه پیک برسونم.
در مورد امپول وینسترول و زمان تزریق و تعداد مورد نیاز برای تزریق در 6هفته یکم توضیح بده.
در ضمن بدنم در چه وضعیتیه (عکس اواتار).ممنون.

سلام ممد جان . داداش همه قرص ها از آمپول ها عوارضشون بيشتره و دليلشم اينه كه در كبد بايد متابوليزه بشه و بعد وارد خون بشه اما آمپول تاثير خيلي كمي روي كبد داره .
در مورد دوز پريپيونات شما بايد بگم كه دوزتون زياد نيست كه بخواي از كمتر شروع كني هر عدد تستوليك 100 ميليگرم تست پريپيونات هست يعني شما در هفته داري معادل 2 تا تستوليك تست پريپيونات به بدنت ميزني كه دوز بسيار ناچيزيه . فرقش با تستوليك فقط اينه كه كيفيتش بهتره در كل بنده اعتقادي به دوره هاي هرمي ندارم مگر در شرايط خاص .
موندگاري دوره اي كه بهت گفتم خوبه اما خودت ميدوني تحليل رفتن عضلات هيچ ربطي به دوره رفتن و نرفتن نداره . شما اگر عضلات بدنت را طبيعي طبيعي حتي بدون مصرف مكمل هم ساخته باشي وقتي تمرين نكني و يا سختي بكشي بايد منتظر تحليل باشي . پس نميشه گفت كه شما بري خدمت عضلاتت را از دست نميدي . ( دوست ندارم دروغ بهت بگم ممد جان پس بهتره واقع بين باشيم )
اگر بخواي از قرص وينسترول استفاده كني ديگه از آمپولش استفاده نكن . يكيش رو استفاده كن يا تزريقي و يا خوراكي . دوزي كه بهتون گفتم با شناختي كه به شما گفتم دادم . كمتر از اون به بدن شما كه مبتدي نيستي جوابگو نيست يا اين كه جواب كمي ميگيري پس بهتره كه از دوزي كه گفتم استفاده كني .
اگر بخواي از آمپول هاش كه به صورت ويال هاي 10-20 ميل هستش استفاده كني هر يك سي سي از آن آمپول برابر با 50 ميليگرم هست و به شما توصيه ميكنم در هفته حداقل 4 بار تزريق وينسترول به مدت 6 هفته داشته باشي . بهترين زمان تزريق وينسترول از نظر من يك ساعت قبل از تمرين هستش .

mamad
۱۳۸۹-۰۳-۱۰, ۰۸:۵۸ بعد از ظهر
ممنون پیمان جان شما همیشه به ما لطف داشتی درسته وزنم سنگینه ولیسابقه ی مصرف مکمل وداروم پایینه من تا به حال تو این 4 سال دوره نرفتم.اولین مکملی هم که شروع کردم همون کراتین 0600 بود که بعد از عید 88 ازت گرفتم.
در مورد وینسترول بگم که20میلش رو دیدم و به صرفه تره یکی از دوستای وزنه بردارم 4 میل زده بود لیفتش از 160 تکی به 180 سه تایی رسیده بود واسه قدرت عالیه.
ضررش از دسما بیشتره یا کمتر؟میشه عوارضش رو کنترل کرد؟
احتمالا همون 20 میل رو می خوام.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۳-۱۰, ۰۹:۴۸ بعد از ظهر
ممنون پیمان جان شما همیشه به ما لطف داشتی درسته وزنم سنگینه ولیسابقه ی مصرف مکمل وداروم پایینه من تا به حال تو این 4 سال دوره نرفتم.اولین مکملی هم که شروع کردم همون کراتین 0600 بود که بعد از عید 88 ازت گرفتم.
در مورد وینسترول بگم که20میلش رو دیدم و به صرفه تره یکی از دوستای وزنه بردارم 4 میل زده بود لیفتش از 160 تکی به 180 سه تایی رسیده بود واسه قدرت عالیه.
ضررش از دسما بیشتره یا کمتر؟میشه عوارضش رو کنترل کرد؟
احتمالا همون 20 میل رو می خوام.

mamad جان چون تا به حال استروئيد مصرف نكردي در هفته 6 عدد تستسترون پروپيونات 25 ميليگرمي بزن و 200 ميليگرم هم وينسترول تزريقي (ميشه 4 تزريق 1 سي سي ) . همون ويال 20 ميلي ليتري بگير . البته احتمال زياد دارويي كه دوست شما گرفته چيز ديگر همراهش بوده . وينسترول قدرت زيادي نميده . بيشتر داروهايي كه در بدن آب ميندازن قدرت ميدن .

mamad
۱۳۸۹-۰۳-۱۰, ۱۰:۳۳ بعد از ظهر
کنارش یه سل تچ هم داشت ومصرف کربو هیدرات طبیعی مثل ماکارونی وبرنج رو زیاد کرد وهمون طور که میدونیم وینسترول هم سوختن کربو در بدن رو تشدید میکنه که اگه نمی کرد تو رژیم ازش استفاده نمی شد.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۳-۱۱, ۰۸:۵۰ بعد از ظهر
mamad (http://www.bodybuilder.ir/member.php?438-mamad) جان يه فكر اشتباه در بين بدنسازان ايراني هستش كه مثلا وينسترول بدن را خشك ميكنه پس توي رژيم ازش استفاده ميكنيم و يا اين فكر كه آمينو بدن را خشك ميكنه . اما اصلا اين طور نيست وينسترول به اين دليل در رژيم ازش استفاده ميشه كه جزو داروهايي هست كه در بدن آب زير پوست نميندازه و فقط و فقط عضله سازي ميكنه . البته داروهاي ديگري هم هستند كه اينكار را ميكنند مثل پريموبولان بولدنون و يا تستسترون پروپيونات و ترنبولون اكساندرولون و ....... كه اين داروها فقط به دليل اينكه در بدن اب نميندازن در دوران رژيم استفاده ميشن چون در دوران رژيم بدن مستعد از دست دادن عضله هستش و براي همين كساني كه ميخوان مسابقه بدن بايد از استروئيد ها استفاده كنند تا عضله كمتري از دست بدهند و در اين دوران بهترين استروئي ها چيز هايي هست كه زير پوست آب نميندازه .

reza mokaram
۱۳۸۹-۰۳-۱۵, ۱۱:۲۸ بعد از ظهر
سلام.خواسم ببینم تستسترون پرو پیونات واسه حجم خوبه از اقای حسینی گرفتم تایلندی.با ماسل جویز و کراتین باید حجم بده.واقعن حجم میده

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۳-۱۶, ۰۵:۲۶ بعد از ظهر
بله تستسترون پروپيونات يكي از بهترين استرهاي تستسترون ميباشد و تنها تستستروني هست كه آب زير پوست نميندازه و فقط حجم خالص عضلاني به بدن شما اضافه خواهد كرد . از طرفي هم بعد از اتمام مصرف بدن شما افت چنداني نخواهد داشت . خود بنده به شخصه يكي از طرفداران اين دارو به لحاظ عوارض كم حجم بدون آب و برگشت كم هستم .

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۴-۰۶, ۰۸:۴۱ قبل از ظهر
سلام
برای فهمیدن تستسترون بدن در چه حدی ترشح میشه چه آزمایشی میدن؟؟؟لطفا توضیح بدید.
با تشکر

arashbandegan
۱۳۸۹-۰۴-۰۶, ۰۹:۰۹ قبل از ظهر
آزمایش خون مشخص میکنه که چقدر تست کل و چقدر تست آزاد در خون شما هست. تست آزاد تستی هست که موجب ایجاد خواص آندروژنی در بدن میشه و بدن با تست باند شده اجازه نمیده تست آزاد از سطحی بیشتر بشه. این تست به پروتئین گلوبولین خون متصل هست و غیر فعال. میزان گلوبولینی که میتونه به هورمونهای ج ن س ی متصل بشه بسته به ژنتیک فرق میکنه. به همین خاطر برای تست تستوسترون حد بالا و پایین نرمال برای افراد عادی وجود داره.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۴-۰۶, ۰۸:۴۲ بعد از ظهر
البته ابنم بگم كه جواب آزمايش تستسترون دليلي 100% بر روند رشد عضلاني شما نميتونه باشه . خيلي مسائل ديگه هست كه در رشد عضلات تاثير داره و فقط ترشح شدن هورمون تستسترون به تنهايي نيست .

justmp3
۱۳۸۹-۰۴-۰۸, ۰۹:۴۸ بعد از ظهر
سلام
اگه قرار باشه یه دوره برای حجم بریم که عوارض کمی داشته باشه چی پیشنهاد می کنید؟!!
کلآ چیا لازم داره؟!!
ممنونم

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۴-۰۹, ۰۹:۱۷ قبل از ظهر
سلام
اگه قرار باشه یه دوره برای حجم بریم که عوارض کمی داشته باشه چی پیشنهاد می کنید؟!!
کلآ چیا لازم داره؟!!
ممنونم

بستگي به بدن شخص داره كه در چه وضعيتي هست . به عنوان مثال به كسي كه بدن چاق وآبداري داره هرگز نميتونيم ديانابول و اكسي متولون و ... تجويز كنيم و بايد به اين شخص بيشتر روي داروهاي وينسترول بولدنون اكساندرولون مسترون تستسترون پروپيونات پريموبولان ترنبول و .... تمركز كنيم كه دوز آن هم باز بسته به شرايط سني و اينكه شخص چه چيز هايي قبلا استفاده كرده و هدف شخص و خيلي چيزهاي ديگه بايد تنظيم بشه .

justmp3
۱۳۸۹-۰۴-۰۹, ۰۹:۴۱ بعد از ظهر
بستگي به بدن شخص داره كه در چه وضعيتي هست . به عنوان مثال به كسي كه بدن چاق وآبداري داره هرگز نميتونيم ديانابول و اكسي متولون و ... تجويز كنيم و بايد به اين شخص بيشتر روي داروهاي وينسترول بولدنون اكساندرولون مسترون تستسترون پروپيونات پريموبولان ترنبول و .... تمركز كنيم كه دوز آن هم باز بسته به شرايط سني و اينكه شخص چه چيز هايي قبلا استفاده كرده و هدف شخص و خيلي چيزهاي ديگه بايد تنظيم بشه .
من 28 سال سن... 172 سانتیمتر قد... 67 کیلوگرم وزنمه
تا به حال دوره نرفتم... ماه گذشته ماسل جویس و کراتین مونوهیدرات خوردم از 61 به 67 رسیدم... بزنامه غذایی بدی هم ندارم... تمرین هم 4 روز در هفته می کنم... دوست دارم یه دوره نسبتآ خوب با عوارض کم برم.... در حال حاضر یه سریوس مس با گلوتامین و کراتین سایزآن گاسپاری دارم... میخوام یه دوره حجم برم که بهتر نتیجه بگیرم...
اینارو از دوشنبه میخوام شروع کنم
چه چیزی احتیاج دارم... فقط میخوام اصل باشن... هر چی لازم دارم را با قیمتش و بهم بگین... برام میتونید بفرستین؟!!

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۴-۰۹, ۱۰:۲۴ بعد از ظهر
ما ميتونيم براتون بفرستيم اما توصيه ميكنم فعلا به فكر استفاده از استروئيد ها نباشيد چون هنوز خيلي جا داريد استفاده از استروئيد يعني دوپينگ و كسي كه فعلا به فكر مسابقه نيست به نظرم نبايد سراغ استروئيد ها بره . مگر اينكه بخواد بدني در حد مسابقه بسازه .
شما در حال حاضر خيلي جا داريد و به راحتي با مكمل ها وزنت بالا مياد . انتخابت توي مكمل هم خوب بوده اگر مكمل هايي كه خريدي اصل باشه بايد با همون ها با وجود اينكه وزنت نسبت به قدت كمه و جاي رشد داري حدود 4-5 كيلو بالا بياي . البته بنده برنامه غذاييتون رو درست نميدونم چيه اما اينجور كه ميفرماييد اگر واقعا خوب و علمي باشه گرفتن 4-5 كيلو وزن دور از دسترس نيست.
اما باز هم اگر سوالي در مورد استروئيد ها داشتيد با من تماس بگيريد .

sadegh.power
۱۳۸۹-۰۴-۱۲, ۱۱:۱۷ بعد از ظهر
با سلام

من 20سالمه .قد180وزنم86میخام یه دوره استروئید برم
میخاستم بدونم سوستانون250+پریموبولان دپو بهتره یا وینسترول و تست تایلندی؟
میخام فقط از این 4تا که عوارض کمتری دارن استفاده کنم.با ایناچه دوره ای میتونم برم.چندتا برم و اینکه دز مصرفی شون چقدره؟آخرین قیمتش چنده؟کدوم کمپانی بهتره؟از کدوم کشور.
با تشکر

R.K
۱۳۸۹-۰۴-۱۳, ۰۱:۵۲ قبل از ظهر
سلام آقا پيمان ميشه يه توضيح كلي درمورد استروئيد ها بدي اينكه چه طور بايد استفاده كرد وچه طور انقدر جواب دهيش بالاست:متفکر:

hamid280
۱۳۸۹-۰۴-۱۳, ۰۲:۳۶ بعد از ظهر
با سلام:بنده بعداز2ماه استراحت(استرویید)میخوام دوره جدیدیو شروع کنم.دوره قبلم20عدد ونیسترول با 20عددتست تایلندی بود. این دفعه می خوام از 30عدد پریموبلان با 2تاترنبولون10میل+ستابون(400عدد)استفاده کنم.می خواستم نظرتونو بدونم وقیمت این استروییدها واینکه شما موجود دارید...؟(برای خرید)ممنون اززحمتتون...

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۴-۱۵, ۰۸:۴۹ بعد از ظهر
شما خودتون گفتيد ميخوام فلان دارو را مصرف كنم خوب ما چه نظري ميتونيم بديم ؟
اين اسمش مسورت نيست . مشورت اينه كه شما بدنت را بياي نشون بدي و ما با توجه به بدنت و خيلي از مسائل ديگه برنامه دارويي تنظيم كنيم . در ضمن برنامه دارويي حتما بايد براي شركت در مسابقات باشه اگر هدف مسابقه نداريد هرگز طرف استروئيد ها نرويد يا اگر خواستيد برويد و همه چيز را به جان بخريد بايد زير نظر مربي آگاه باشه نه اينكه خودتان بيايد استروئيد به خودتان تجويز كنيد .
اين استروئيد ها كه شما خواستيد موجود هست اما معلوم نست مناسب شما باشه يا نه .
در ضمن دوز داروييتون كه براي يه دوره گفتيد ترنبولون و پريموبولان و ستابون بالا هستش . البته براي شما كه دوره قبليتون سبك بوده .

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۰۴-۲۰, ۱۰:۰۸ بعد از ظهر
اساتید یکی از دوستان آمپولی داشت که روش روسی نوشته شده بود و نمیدونست چیه ! احتمالا از اونور آب آورده و خودشم نمیدونه چیه اگه کسی به صورت تجربی این دارو رو میشناسه کمک کنه

http://badansaz-shop.persiangig.com/DSC00128.JPG

و اینم عکس یه دونش

http://badansaz-shop.persiangig.com/DSC00129.JPG

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۴-۲۱, ۱۲:۳۸ بعد از ظهر
بله . اين ها آمپول كافئين هستند و براي چربي سوزي خيلي خوب و موثر هستند . البته توي ايران هم به وفور هستش . كيفيتشونم خوبه .

Lifter
۱۳۸۹-۰۴-۲۱, ۰۵:۲۶ بعد از ظهر
با سلام:بنده بعداز2ماه استراحت(استرویید)میخوام دوره جدیدیو شروع کنم.دوره قبلم20عدد ونیسترول با 20عددتست تایلندی بود. این دفعه می خوام از 30عدد پریموبلان با 2تاترنبولون10میل+ستابون(400عدد)استفاده کنم.می خواستم نظرتونو بدونم وقیمت این استروییدها واینکه شما موجود دارید...؟(برای خرید)ممنون اززحمتتون...
داداش کلاست خیلی بالاست

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۴-۲۳, ۰۸:۴۷ بعد از ظهر
من الان حدود یک سالی هست تقریبا همش تو رژیم هستم پیشرفت خوبی هم داشتم ولی شکمم دیگه آب نمیشه البته از پشت لباس اصلا معلوم نیست ولی لخت میشم ضایع هست حالا امروز مربیم گفت بیا سوما بزن.حالا من گفتم اول از شما بپرسم.اصلا سوما بدرد من میخوره؟بعد عوارضش چیه؟چون من خیلی میترسم.ربطی به عقیم شدن داره؟بعد میگفت دونه ای 90 تومن *** خوب 5 میلی گرمی(یا گرم درست نفهمیدم).من قصد مسابقه ندارم ولی الان بالای دو سال هست که بدنسازی کار میکنم دوست دارم یکم فرم بدنم بهتر باشه.

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۴-۲۳, ۰۸:۵۷ بعد از ظهر
حمید جان سوما هورمون رشد هستش و توی رژیم جهت مسابقه ، برای نگهداری عضلات و خاصیت چربی سوزی ازش استفاده میشه

والا قیمت رو بهت بالا گفته ، حالا بازم از پیمان بپرس

اینم توضیحات تکمیل تر
http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?810-تاثیر-هرمون-رشد-در-بدن

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۴-۲۳, ۰۹:۰۱ بعد از ظهر
حميد جان رژيم شما احتمال زياد ايراد هايي داره كه بعد از يك سال هنوز شكم شما كات نشده . قيمت سومايي كه به شما گفته همونه . اما سوماي كره اي ميتوني بخري كه ارزونتره و قيمتش حدودا 12-13 تومان هست . سوما هيچ ارتباطي با عقيم شدن نداره چون اصلا استروئيد نيست و هورمون رشد هست و ميشه بگيم كم عوارض تر از همه استروئيد هاست . البته بازم ميگم اصلا استروئيد نيست . در خيلي از كشور ها به عنوان اكثير جواني شناخته ميشه . اما دوست من بدن شما كه نميخواي مسابقه بدي احتياجي به سوما نداره . متاسفانه دو احتمال وجود داره . 1و يا مربيتون ميخواد جيبش رو يه صفايي بده . 2. يا واعا نميدونه .

دوست عزيم سوما متافانه بين مردم باب شده كه فكر ميكنند به خاطر چربي سوزي فوق العاده اش هست كه گرونه و شق القمر ميكنه . اما اصلا اين طور نيست . نميگم چربي سوزي نميكنه اما گران بودن سوما به خاطر نگه داشتن عضلات و رشد آنها در زمان رژيم مسابقات هستش . دوست من من توصيه ميكنم به خاطر هزينه هنگفت سوما رژيم و تمرين خود را اصولي كني تا نتيجه بهتر بگيري .

bodybuilder
۱۳۸۹-۰۴-۲۳, ۰۹:۰۱ بعد از ظهر
اون سوما خودکاری یا همون دانمارکی بوده که گفته.... فکر کنم قیمتش همینه...

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۴-۲۳, ۰۹:۱۰ بعد از ظهر
آخه ارزش نداره
حالا مثلا روی همون 12-13 تومن ال جی هم بخوای حساب کنی بازم نمیصرفه

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۴-۲۳, ۰۹:۱۶ بعد از ظهر
وقتي كسي نميخواد مسابقه بده و ميتونه با هزينه كمتر بدنش رو كات كنه چرا الكي بياد هزينه بالا كنه ؟
ايشون كه 1 سال رژيم داره به طور حتم ايراد از رژيم نا درست و يا برنامه تمريني و يا مكمل ها بوده كه نتونسته توي اين مدت بدنش رو كات كنه . دليل سوما نزدن نبوده . سوما تاثيرش در چربي سوزي از خيلي از چربي سوزها كمتره و بيشتره تاثيرش در نگه داشتن عضلاته . ايشون كه از ريختن عضلاتش شكايتي نداره كه بخواد سوما بزنه .
من شاگردي داشتم كه دو ماه پيش اومد پيشم با وزن 111 كيلو و الان وزنش 93 كيلو هست تكه هاي شكمشم تا حدودي مشخص شده و فقط در عرض دو ماه هستش . فقط و فقطم داره از رژيم و ورزش و مكمل استفاده ميكنه .
در ضمن همين آقاي اكبرنيا كه در مسابقات اخير كشوري قهرمان شد از همين سوماهاي 12000 توماني ال جي استفاده ميكرد .

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۴-۲۳, ۰۹:۴۵ بعد از ظهر
ممنون از همگی.راستش من برای هزینه مشکلی ندارم فقط میخوام بدونم سوما شکمم رو آب میکنه یا نه؟اینطوری که شما گفتید یعنی نزم؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۴-۲۳, ۱۰:۳۵ بعد از ظهر
سوما شكم رو آب نميكنه . رژيم و تمرين صحيح شكم رو آب ميكنه . چربي سوزها خيلي از سوما در سوزوندن چربي تاثير بيشتري دارند . سوما بيشتر نگه دارنده هست تا چربي سوز . نميگم چربي سوزي نميكنه اما دليل آب شدن شكم سوما نيست . چربي سوزهاي ديگه مخصوصا ليپو6 بلك تاثير زيادي در چربي سوزي دارند .

ghost_dog
۱۳۸۹-۰۴-۲۷, ۰۵:۴۲ بعد از ظهر
نظرتون راجب مصرف همزمان وینسترول و دیانابول چیه؟؟اصلا میشه این دو تا رو با هم همزمان مصرف کرد؟؟جفتشونم خوراکی هم وینسترول هم دیانابول من پاور کار میکنم برای همین اب انداختن و بالا بردن وزن اهمیت نداره حتی مزیتم هست!!!فقط میخوام ببینم میشه این دو تا رو با هم مصرف کرد و ایا تا حالا کسی از بچه های سایت این دو دارو رو باهم مصرف کرده؟؟

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۴-۲۸, ۱۲:۳۲ قبل از ظهر
میشه عوارض وینسترول رو بگین؟
مرسی

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۵-۰۱, ۱۱:۰۳ بعد از ظهر
سلام به همه دوستان
میشه توضیح بدید وینسترول تزریقی برای چه منظور استفاده شده و تاثیراتش چیه ؟
دوره داره چطوری ؟ عوارضش برای ما چیه ؟ ممنون :گل رز:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۵-۰۱, ۱۱:۱۰ بعد از ظهر
سلام به همه دوستان

http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?125-وينسترول-(استانوزول-)

یکم گشتو گذار کنید تو سایت :چشمک:

mamad
۱۳۸۹-۰۵-۰۱, ۱۱:۲۲ بعد از ظهر
از نوع خوراکیش کم عوارض تره ولی بی عوارض نیست.اب وچربی کمتری در بدن احتباس می کنه ومعمولا در دوران کات استفاده میشه ولی خیلی ها در دوران حجم هم به منظور بدست اوردن حجم خشک از ان استفاده می کنند.در کل استروئید محبوبی هست.وبه نظر من حد اکثر دوز برای یک مبتدی 150 میلی گرم در هفته کافیه.یعنی 3تزریق 50 میلی گرمی و البته1 میلی لیتر.((امپولی که غلظتش 50 میلی گرم در هر میلی لیتر باشه)به منظور کسب نتایج بهتر می توان با مشورت مربیان اگاه با دیگر استروئیدهانظیر پروپیانتت و امادرین و سوستانون وسوما و.....ان را ترکیب نمود.

mohsen_sh
۱۳۸۹-۰۵-۰۱, ۱۱:۲۶ بعد از ظهر
http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?125-وينسترول-(استانوزول (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?125-%D9%88%D9%8A%D9%86%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%84-%28%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B2%D9%88%D9%84)-)

یکم گشتو گذار کنید تو سایت :چشمک:

برادر اين لينك كه گذاشتي براي دوستان پولي هست ما فقير فقرا نميتونيم از همه بخشهاي سايت بازديد كنيم
:بوس:

arashbandegan
۱۳۸۹-۰۵-۰۱, ۱۱:۳۰ بعد از ظهر
نظرتون راجب مصرف همزمان وینسترول و دیانابول چیه؟؟اصلا میشه این دو تا رو با هم همزمان مصرف کرد؟؟جفتشونم خوراکی هم وینسترول هم دیانابول من پاور کار میکنم برای همین اب انداختن و بالا بردن وزن اهمیت نداره حتی مزیتم هست!!!فقط میخوام ببینم میشه این دو تا رو با هم مصرف کرد و ایا تا حالا کسی از بچه های سایت این دو دارو رو باهم مصرف کرده؟؟

دوست عزیز بستگی داره هدفتون چی باشه، شما چون پاور کار میکنید بهتره از تست استفاده کنید یا هالوتستین. دیانابول هم مناسبه اما باید طول دوره کوتاه باشه و اوارز زیاده کلا کمتر از قرصی ها استفاده کنید. وینسترول بیشتر برای کات کردنه و در طول رژیم بیشتر استفاده میشه و احتباس آب کم داره. برای پاور کار دکا هم بسیار مناسبه چون هم مفصلها رو حفظ میکنه هم انابلیکه و هم قدرت میده. میشه گفت دوره تست+ دکا+ دیانابول جوز قویترین دوره ها هست.

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۵-۰۲, ۰۱:۲۸ بعد از ظهر
برادر اين لينك كه گذاشتي براي دوستان پولي هست ما فقير فقرا نميتونيم از همه بخشهاي سايت بازديد كنيم
:بوس:

خداییش مبلغش گزاف هست به نظر شما؟ :لبخند:

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۰۵-۰۲, ۰۱:۴۶ بعد از ظهر
سلام به همه دوستان

یکی از دوستام دوره وینسترول + تست پروپیونانت رفته افتضاح پشت کمرش جوش زده ، جوش های وحشتناک . خواستی استفاده کنی زیر نظر مربی برو حتما پاکسازی ماکسازیاشم انجام بده نمی ارزه بخدا بیگدار به اب بزنی . این رفیق ما الان ناراحتی روحی گرفته از قبل دوره هم لاغرتر شده . کچلم داره میشه . به خیال خودش زیر نظر مربی هم بوده ولی بدمسب وقتی نمیسازه به کسی بد میزنه زمین .

samim
۱۳۸۹-۰۵-۱۴, ۱۱:۰۶ قبل از ظهر
يك دوره استروييد هزينه جقدره ؟

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۵-۱۴, ۱۱:۴۲ قبل از ظهر
يك دوره استروييد هزينه جقدره ؟
بستگی به دوره انتخابی شما داره که از چه استروئید هایی استفاده خواهید کرد ،باید از کسی که دوره براتون تنظیم میکنه بپرسید.

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۵-۱۴, ۰۹:۲۵ بعد از ظهر
مصرف وینسترول تزریقی به تنهایی می تونه چه تاثیری داشته باشه ؟ اصلاً توصیه میشه ؟
این دارو دو نوع انسانی و حیوانی داره ، کدومش بهتره ؟ چرا ؟ ممنون :گل رز:

arashbandegan
۱۳۸۹-۰۵-۱۵, ۰۲:۰۸ قبل از ظهر
تاثیراتی که تو صفحه قبل و همینطور تو بخش استروئید ها راجع بهش صحبت شده، توصیه؟ نه هیچ استروئیدی به هیچ کسی توصیه نمیشه. انسانی، برای اینکه ما انسانیم! اگر تفاوتی نبود چرا انسانی و حیوانی داشت؟ خلوص دارو.

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۵-۱۵, ۱۱:۱۱ قبل از ظهر
خوب آرش جان انسان گاهی بجایی میرسه که میخواد تجربه کنه و من هم همینطور درسته که به کسی توصیه نمیشه ولی خوب اگر کسی به تنهایی استفاده کنه چطور تاثیر داره ؟

mahmoud
۱۳۸۹-۰۵-۱۵, ۰۷:۵۱ بعد از ظهر
معمولا کسی نمیاد وینسترول رو به تنهایی مصرف کنه در مورد نتیجه هم رو هر بدنی متفاوت هست و نمیشه گفت مثلا رو شما چه تاثیری داره چون به چندین عامل دیگه هم بستگی داره

arashbandegan
۱۳۸۹-۰۵-۱۵, ۱۱:۴۴ بعد از ظهر
خوب آرش جان انسان گاهی بجایی میرسه که میخواد تجربه کنه و من هم همینطور درسته که به کسی توصیه نمیشه ولی خوب اگر کسی به تنهایی استفاده کنه چطور تاثیر داره ؟

حجم خشک میده اگه ۳۰۰-۴۰۰ میل هفته ای استفاده بشه.

samim
۱۳۸۹-۰۵-۱۶, ۰۲:۳۷ بعد از ظهر
حجم خشک میده اگه ۳۰۰-۴۰۰ میل هفته ای استفاده بشه.

این وینسترول قیمت برای یک ماه چنده ؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۵-۱۶, ۰۴:۲۹ بعد از ظهر
این وینسترول قیمت برای یک ماه چنده ؟

اجاره که نمیخوای بکنی مسعود جان :لبخند:
آدرس پروفایل یکی از بچه ها رو میذارم باهاش تماس بگیر راهنمائیت میکنه
http://forum.bodybuilder.ir/member.php?3-milad-faridnia

reza mokaram
۱۳۸۹-۰۵-۲۱, ۱۱:۵۲ قبل از ظهر
مضرات دگزامتازون

پوکی استخوان

آسیب مچ دست غیر قابل درمان
سرطان مثانه
نارسای کبدی
ادم
آکنه شدید
التهاب مفاصل
اختلالات چشمی
افزایش وزن کاذب و آبکی
سرطان مغز استخوان
بروز دردهای میگرنی
اختلالات تیروئید
ریزش مو
دردمفاصل
روماتیسم
آرتروز
شکستگی ستون فقرات
شکستگی لگن
و................

majid66
۱۳۸۹-۰۵-۲۴, ۰۱:۵۳ بعد از ظهر
با سلام. در حال حاضر چه ديانابولي مطمئن تره؟ از نظر اصل بودن و كيفيت

يكي بگه الان ديانابول درست درمون چيه؟حدود قيمت؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۵-۲۴, ۰۶:۰۷ بعد از ظهر
با سلام. در حال حاضر چه ديانابولي مطمئن تره؟ از نظر اصل بودن و كيفيت

يكي بگه الان ديانابول درست درمون چيه؟حدود قيمت؟

یکم صبر داشته باشی بد نیست برادر.....همه اینجا انلاین ننشستن منتظر سوال باشن که

این قیمت ها رو تلفنی گرفتم از دوستان و فروشنده هم نیستم

دیانابول LSP تایلندی 100 تایی 15 میل 25 تومن و 20 میل 30تومن
دیانابول LA تایلندی 100 تایی 10 میل 22 تومن
دیانابول تایگرفارما 200 تایی 10 میل 35 تومن

majid66
۱۳۸۹-۰۵-۲۶, ۱۲:۲۶ بعد از ظهر
مرسي دادا.ولي شنيدم lsp تقلبيه كيفيت نداره. شما اطلاعاتي در اين مورد داريد؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۵-۲۷, ۱۰:۵۵ قبل از ظهر
نه والا....چون نميگن تقلبيه كه
اما من باشم تايگر فارما رو انتخاب ميكنم

istar
۱۳۸۹-۰۵-۲۸, ۰۷:۴۸ بعد از ظهر
سلام خدمت همه ی داداشای گلم

من تازه چند روزی با این سایت آشنا شدم بیشتر تو سایت های دیگه فعالیت میکردم .

19 سال سن دارم چند سالی رزمی کار میکردم و الان حدود 1 ساله بدنسازی کار میکنم

تا حالا هم پشت سر هم دوره های مکمل +بعضی اوقات قرص هائی مثل آمینو یا متانابول و کلین رفتم

از بدنم راضی هستم وزنم هم از 54 کیلو شده 69-70 میخواستم ببینم اگر بخوام از دارو استفاده کنم چه چیزهائی استفاده کنم. بیشتر قصد دارم بدنی کات شده و تفکیکی داشته باشم چون وزن زیاد =از کار افتادن دوس دارم همیشه بدنی فرز و چابک داشته باشم الان تنها از شکمم راضی نیستم دوست دارم تفکیکش کنم و تبدیل به یه شکم 6 تیکه فیتنس بشه

قدمم 170 هستش

ممنون میشم داداشای گلم راهنمائی کنن
:چشمک::چشمک::چشمک:

majid66
۱۳۸۹-۰۵-۲۸, ۱۱:۲۳ بعد از ظهر
ناپوسيم روماني چطوره؟حدود قيمت؟ اصلش تو بازار هست؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۵-۲۹, ۰۷:۲۳ بعد از ظهر
ناپوسيم روماني چطوره؟حدود قيمت؟ اصلش تو بازار هست؟

خوبه..... ولی بعید میدونم اصلش گیر بیاد
این اصلشه...http://www.steroidanabolic.com/products/naposim.html

majid66
۱۳۸۹-۰۵-۳۰, ۱۰:۰۳ بعد از ظهر
19 سال داري و تو سن رشدي.مصرف استروئيد مانع رشد قديت مي شه. همنطوري كه گفتي ازدياد وزن=از كار افتادن مصرفه استروئيد= از كار افتادن كبد،سرطان پروستات،ريزش مو،حتي عقيم شدن و..... توصيه مي كنم فعلا از همون مكملهاي غذايي استفاده كن. موفق باشي.

mohamad676
۱۳۸۹-۰۵-۳۱, ۰۶:۳۳ بعد از ظهر
سلام خسته نباشید میخواستم آمپول یا قرصی رو بهم معرفی کنید که عوارض خیلی کمی داشته باشه و حجم زیادی رو به همراه داشته باشه؟اگه هستش قیمتش چنده؟

majid66
۱۳۸۹-۰۵-۳۱, ۱۱:۱۹ بعد از ظهر
استروئيدهايي كه حجم زيادي ميدن غالبا عوارضشم خوب زياده،اما اگه دفعه اول كه مي خواي مصرف كني، به عنوان يك دوره ملايم مي توني يه دوره 6 هفته اي با دكادورابولين بري.

sajjad 1368
۱۳۸۹-۰۶-۰۱, ۰۵:۱۵ بعد از ظهر
چرا بدنسازای خارجی حرفه ای که هرکدوم نزدیک ده تا پانزده سال مسابقه در سطح آماتوری و حرفه ای میدن واز دارو و استروئید استفاده میکنن هیچ عوارض نداره در بدنشون حتی جوش و آکنه یا طاسی سر و مو هم نداره در دوران اوجشون و بعد از خداحافظی که میکنن از مسابقات هم هیچ عوارضی گریبان گیرشون نمیشه و صاحب زن و بچه هم هستند.اما در ایران طرف کراتین یا مکمل دیگه ای میخوره جوش میزنه یا معده و کلیه اش و سایر اعضای بدنش بهم میریزه.خیلی هارو مشناسم استروئید مصرف کردن عقیم شدن یکسری افسرده شدن اما خارجی ها هیچ عوارضی نمیگرن چرا؟؟؟آیا مکمل و دارو های که در ایران هست اصل نیست؟؟؟یا دوره هایی که برای ما مربی ها تجویز میکنن من درآوردی هست و غیر علمی؟؟؟چرا تو ایران افراد ده سال سابقه تمرین دارند و کلی خرج کردن اما نصف حجم و زیبایی بدن خارجی هارو ندارن سیستم های تمرینی ما ناکارآمده؟؟یا اصلا چیزی به اسم علم بدنسازی درایران موجود نیست که این شده اوضای بدنسازی ایران؟؟لطفا نگید علی تبریزی و بیت الله و...خدای علم هستند چون همه میدونن این دو نفر ژنتیک خوبی دارن و سابقه تمرینی خیلی زیادی دارند و پول زیادی هم خرج کردند تازه این دو بدن هنوز در مسابقات حرفه ای شرکت نکردند تا ببینیم اونجا هم مثل مسابقات آماتوری موفق هستند یا نه؟؟؟من چند وقتی که دارم برنامه های تمرینی خودم رو از سایت های خارجی میگیرم و ترجمه میکنم خوب هم جواب میده چون به علم مربی های ایرانی شک دارم.

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۶-۰۱, ۰۹:۱۶ بعد از ظهر
چرا بدنسازای خارجی حرفه ای که هرکدوم نزدیک ده تا پانزده سال مسابقه در سطح آماتوری و حرفه ای میدن واز دارو و استروئید استفاده میکنن هیچ عوارض نداره در بدنشون حتی جوش و آکنه یا طاسی سر و مو هم نداره در دوران اوجشون و بعد از خداحافظی که میکنن از مسابقات هم هیچ عوارضی گریبان گیرشون نمیشه و صاحب زن و بچه هم هستند.اما در ایران طرف کراتین یا مکمل دیگه ای میخوره جوش میزنه یا معده و کلیه اش و سایر اعضای بدنش بهم میریزه.خیلی هارو مشناسم استروئید مصرف کردن عقیم شدن یکسری افسرده شدن اما خارجی ها هیچ عوارضی نمیگرن چرا؟؟؟آیا مکمل و دارو های که در ایران هست اصل نیست؟؟؟یا دوره هایی که برای ما مربی ها تجویز میکنن من درآوردی هست و غیر علمی؟؟؟چرا تو ایران افراد ده سال سابقه تمرین دارند و کلی خرج کردن اما نصف حجم و زیبایی بدن خارجی هارو ندارن سیستم های تمرینی ما ناکارآمده؟؟یا اصلا چیزی به اسم علم بدنسازی درایران موجود نیست که این شده اوضای بدنسازی ایران؟؟لطفا نگید علی تبریزی و بیت الله و...خدای علم هستند چون همه میدونن این دو نفر ژنتیک خوبی دارن و سابقه تمرینی خیلی زیادی دارند و پول زیادی هم خرج کردند تازه این دو بدن هنوز در مسابقات حرفه ای شرکت نکردند تا ببینیم اونجا هم مثل مسابقات آماتوری موفق هستند یا نه؟؟؟من چند وقتی که دارم برنامه های تمرینی خودم رو از سایت های خارجی میگیرم و ترجمه میکنم خوب هم جواب میده چون به علم مربی های ایرانی شک دارم.
چون اونا مکمل و داروی اصل مصرف میکنن ولی ما دوبرابر پول میدیم و تقلبی مصرف میکنیم
چون اونا با علم و آگاهی مصرف میکنن ولی اینجا اکثر مربی ها شکمی دارو و مکمل تجویز میکنن
چون اونا سالی دوبار میرن دکتر و چکاپ کامل میکنن ولی ما خودمون دکتر هستیم و نسخه میپیچیم.وجدانی از بچه های اینجا آخرین باری که رفتن دکتر و چکاپ کامل کردن کی بوده؟من خودم 24 سالمه آخرین باری که چکاپ کامل کردم 18 سالم بود تازه اونم مجبور شدم:پوزخند:

arashbandegan
۱۳۸۹-۰۶-۰۲, ۰۶:۰۷ قبل از ظهر

نه سجاد جان اینطوری هم نیست که هیچ عوارضی نباشه و همش گل رز و بلبل نیست مجله ها را نگاه نکن هیچ وقت مسایل منفی تو اخبار یا مجلات ذکر نمیشه چون از محبوبیت رشته کم میکنه و به ضرر شرکتها و کلا این صنعت هست. به نظر من تو ایران یا جاهایی تو اروپا دارو اصل پیدا کردن خیلی بهتر و راحت تر از امریکا و کانادا هست. اینجا امکان نداره بتونی از داروخانه بری بدون نوسخه مثلا تستوسترون، هاش سی جی، یا ناندرولون بگیری اینا همه تحت نظر پزشک و در دوز پایین تجویز میشه. خرید و فروش خارج از داروخانه یا همون بازار سیاه هم جرم حساب میشه و حتا تا زندان جا داره. همین هیدتا یاماگیشی رو چند وقت قبل که از ژاپن داشت میومد تو فرودگاه با چند تا آمپول تست و ... گرفتن و چند روزی تو بازداشت بود آخرش وکیل گرفت و با هزار بد بختی تونست با هزار کلک و دلیل که نمیدونسته و قانون سرش نمیشده با جریمه بیاد بیرون و دپورت نشه. قوانین اینجاها خیلی خیلی سخته و به همین دلیل اینجور دارو ها به صورت زیر زمینی تو لابراتوارهای غیر بهداشتی و زیر زمینی تولید میشه مثلا چند وقت قبل یکی از دوستان و یار تمرینی نزدیک برانچ وارن و یک باند همراه را گرفتند که همگی رفتند حبس و تعداد زیادی از مشتریان هم لو رفتند و صحبتش بود که ممکنه پای برانچ هم به دادگاه کشیده بشه. میلوش سارچو و خیلیهای دیگه هم همینطور. حالا این محصولات زیر زمینی که اینجا تو بازار آزاد میشه پیدا کرد دست کمی از همون تقلبی های ایران نداره در حقیقت شیاد بخشش همین تولید این لابراتوارهای زیر زمینی اینجامکزیک یا بلوک شرق باشه که به ایران هم قاچاق میشه اینجا هم همین باندهای قچاق فعال هستند. پس این از دارو. از نظر مکمل هم خوب گاهی اوقات چیزهایی توش قاطی میکنن اما اگه بعد از یک مدتی مشخص بشه جلوش گرفته میشه مثلا برای اینکه بازار رقابت بین مکمل های کمپانیهای مختلف اینجا زیاده بوده که تو مکمل وینسترول کمی هم قاطی بوده تا تاثیرش بیشتر باشه و شرکتش بتونه ادعا کنه که مثلا در مقیسه با شرکت ایکس بیشتر جوابدهی داره اما چند تا از همین مکملها رو به اف دی ا گزارش دادند و تولیدش رو قطع کردند معمولا پودرهای پروتئینی. همین شرکت ماسل تک هم جزو تولید کننده گانی که بود که اخطار گرفت و یکی ازمحصولاتش رو مجبور شد قطع کنه. خوب ببینید بازار مکمل اینجا تحت نظر اف دی ا نیست یعنی شما هم اگر بخای میتونی بیای خیلی راحت یک لاین مکمل راه بندازی و چند تا حرفه ای را قرارداد ببندی و فروش کنی و تبلیغات. پس میتونن سر خود هم چیزهایی قاطی کنند یا کارهای انجام بدند اما تا گزارش مشکلات نشه کسی نمیاد اینها رو چک کنه. من از وضیت مکملهای که تو ایران هست خبر ندارم و چیزهایی که میشنوم رو میدوندم اما برام خیلی راحته باورش که وقتی اینجا همچین کارهایی میشه دیگه تو ایران همه چی به اوجش میرسه!!! در مورد علم تمرین بله خوب باز من الان از وضیت ایران اطلاعتی ندارم اما دوستان بهتر میتونن نظر بدند و همینطور خودت. اما باید پیشرفت بوده باشه نمیشه منفی نگاه کرد به هر حال الان این رشته پا گرفته و نسبت به ۱۵ یا ۲۰ سال پیش بهتر شده گرچه همیشه این رشته پر از چیزهای عجیب و غریب و کارهای این چنینی هست فکر میکنم این مختص ایران نیست چون کلا هر کسی دنبال یک راه کوتاه میگرده کسی نمیخاد باور کنه که موفقیت تو این رشته و هر رشته دیگه مستلزم دسیپلین، اراده، تغذیه، تمرین و استراحت مناسب هست البته ژنتیک هم بسیار مهمه والی شما اگر قبلی ها رو نداشته باشی کار به ژنتیک نمیرسه!! اینه که هر کس پا میزاره تو این رشته فورا دنبال دارو هست و ضربه میبینه. من اینو قبلا هم اشاره کردم همه چیز به دارو نیست بودن کسانیکه با دوزهای بالا هم نتوانستند حرفه ای بشن. شما یک سفر برو ونیز کالیفرنیا که مرکز این تیپ آدمها هست. انقدره هستند که با آرزوی حرفه ای شدن تمام زندگی شونو میزارن میان تو یک کاروان میخاباند و تنها تغذیه و تمرین میکنند و هر جور دارو و هر کاری انجام میدهند اما بعد از چندین سال متوجه میشند که نه همش سرابی بس نبوده. پس باید واقع بین بود نسبت به پتانسیل بدن و توانایی خود. این ورزش انفرادی هست نمیشه انتظار داشت همه یک جور پاسخ بگیرند و در ضمن پاسخ بدن حتا به دارو هم فرق میکنه و برای همه یکسان نیست. این کسانی که میبینی حرفه ای شدند مشکلات زیادی هم در گیرشون چه از طریق دارو، چه رژیم، میشه ساده ترینش ژینکماستی، بزرگ شدن قلب، اندامهای داخلی همینطوری که تو نسل بدنسازان جدید میبینی و بعد از بازنشستگی باید از تستوسترون استفاده کنند چون دیگه بدن جواب نمیده. همین عکس جدید کای گرین رو ببین ژینکماستی و بزورگ شدن شکم رو راحت میبینی. مصرف انسولین و ای جی اف دراز مدت موجب ایجاد دیابت میشه که بعضیها رو مادام العمر انسولینی میکنه. رقابت حرفه ای ها به هیچ عنوان سالم نیست و داخل این بدن که میبینی پوسیده و داغون هست. البته هر کسی زندگی خودش رو مشخص میکنه و باید دید هدف از بدنسازی چی هست و تا چه حد شما حاضرید سلامت خود را به خطر بندازید یا اینکه نه ورزش میکنید تا سلامت باشید.