PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بیا تو بگو الان چه حسی داری.........

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9

sara65
۱۳۸۹-۰۷-۲۸, ۰۹:۵۰ بعد از ظهر
امروز اصلا" روز خوبی نبود.خیلی خیلی حس بدی دارم.فقط نیاز به دعا دارم

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۰۷-۲۸, ۱۰:۰۵ بعد از ظهر
من امروز یه صحنه دیدم عجیب حالم گرفته شد . یه خونه دارن پیش خونه ما خراب میکنن بعد با لودر داشتن سنگاشو بار کامیون میکردن . حدص بزنید چی شد ؟
یارو افغانیه داشت تو کامیون آشغالای بین سنگها رو خالی میکرد یهو راننده لودره یه بیل لودر کامل سنگ ریخت تو کامیون افغانیه هم تو کامیون بود . من دیگه نموندم ببینم چی میشه . چی شده به نظرتون ؟

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۷-۲۸, ۱۱:۰۹ بعد از ظهر
امروز اصلا" روز خوبی نبود.خیلی خیلی حس بدی دارم.فقط نیاز به دعا دارم
چرا خوش نگذشت؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۷-۲۹, ۰۷:۳۳ قبل از ظهر
من امروز یه صحنه دیدم عجیب حالم گرفته شد . یه خونه دارن پیش خونه ما خراب میکنن بعد با لودر داشتن سنگاشو بار کامیون میکردن . حدص بزنید چی شد ؟
یارو افغانیه داشت تو کامیون آشغالای بین سنگها رو خالی میکرد یهو راننده لودره یه بیل لودر کامل سنگ ریخت تو کامیون افغانیه هم تو کامیون بود . من دیگه نموندم ببینم چی میشه . چی شده به نظرتون ؟

احتمالا بین 2 تا سنگ بزرگ گیر میکنه و چیزیش نمیشه
البته اینطوری تعبیر کردم که ازون حالت در بیای
وگرنه اینی که گفتم مال فیلماس :لبخند:

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۷-۲۹, ۰۸:۵۸ قبل از ظهر
مصطفی جان ما اینجا رو ایجاد کردیم که بیای بگی و خالی بشی دیگه
فدای سرت اقا...ضرر به جونت نخوره

از همدردیت ممنون افشین جان والا به خدا من از اول اینکه این تایپیک زده شد موافق نبودم با اینکه چند بار شرکت کردم اما حالا به این نتیجه رسیدم که وجود همچین تایپیک هایی حتماً باید باشه چون زندگی یک بدنساز فقط ورزش و مکمل نیست بلکه ورزش روح و تقویت صبر هم بسیار مهمه .:گل رز:

مصطفی فدای سرت بیخیالش درست میشه:صلح:

دست شما هم درد نکنه بخدا من بیخیال شده بودم ولی از وقتی که یارو داره عوضی بازی در میاره و نمیاد بریم بیمه عصابم خورد شده . تا شنبه بهش وقت دادم که اگر نیاد برم شورای حل اختلاف ازش شکایت کنم البته اگر شما راه بهتری سراغ دارید بیاد بگید تو رو خدا :ناراحت:

چرا كارت ماشين و كارت بيمه‌شو نگرفتي كه اون بدوه دنبال شما؟
معمولاً افسر اين كارو ميكنه...كارت مقصر رو ميده به زيان ديده...اما اگه توافق كرده بايد خودتون تا داغ بود ميچسبوندين...
من كه خوبم..كلي اِخ كردم، اما جلوي يه فاجعه رو گرفتم...
به من مربوط نبود اما اعصابم ارزش داشت:جشن:

بله ستاره جان کارت ماشین که نه نمیدن ولی افسر آمد کارت بیمه و گواهی نامه طرف رو ازش گرفت و به من داد اما مشکلی که بود کروکی نکشید که اگر می کشید نیازی به آوردن ماشین طرف نبود برای بیمه برای خسارت .
از همدردی شما هم ممنون :گل رز:

مصطفی جان درکت میکنم منم تو یک شهر غریب این بلا سرم اومد ولی کارت و گواهینامه طرف رو گرفتم دو روز الافم کرد مجبورشدم برگردم شهرم با جیب خودم درست کردم ولی یک حال اساسی به طرف دادم.
حال امروز من خوبه جلو بازو سنگین کار کردم بعدش هم به استخر رفتم الان سر حالم بخاطر اب استخر بود که خوردم:کف کرده:

ممنون ایمان جان :گل رز:
با طرف چی کار کردی ؟ بیمه نرفتید ؟

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۷-۲۹, ۰۹:۰۳ قبل از ظهر

به نظر من هم یک دفعه بعد از اینکه همه جا ساکت شد و یکدفعه از میون سنگ ها یه دست میاد بیرون و افغانی خودش رو بیرون میکشه و به کارش ادامه میده .

Smt
۱۳۸۹-۰۷-۲۹, ۱۲:۴۳ بعد از ظهر
تمرین پشت و جلو بازو دارم.... ولی خرما دم دستم نیست برا بعد تمرین!:ناراحت:

eiman
۱۳۸۹-۰۷-۲۹, ۰۵:۴۷ بعد از ظهر
ممنون ایمان جان :گل رز:
با طرف چی کار کردی ؟ بیمه نرفتید ؟
نه بابا یارو بیمه نداشت مارو هم پیچوند منم رفتم همون شهر چند جا ماشین رو نشون دادم تا 120 قیمت زدن منم اوردم شهرمون دادم یک اشنا برام با 75 دراورد تمیز بعد از حدود 9 ماه یارو زنگ زد کارتش رو میخواست گفتم نمیدم التماس کرد گفتم 90 تومان بردار بیار بلاخره یارو رو نقدش کردیم:پوزخند:
اگر دست و بالت پولی هست بهش بگو ماشین رو تعمیر کن بعد هزینه رو نقدی از طرفت بگیر چون اگر دوباره تصادف کنه به التماس میاد پیشت بخاطر بیمه نامه :گل رز:

eiman
۱۳۸۹-۰۷-۲۹, ۰۵:۵۳ بعد از ظهر
نطر درمورد افغانیه:از توی خاکها میزنه بیرون خودش رو تکون میده میگه چون مرا دفنه کردی باید 5 خمینی دیگر بدی(به زبون افغانی میگه) و دوباره سنگ جمع میکنه:پوزخند:
حس امروز :یکی از دوستان رفته بود گرجستان اومده بود نامرد با اب و تاب داستانهاش رو تعریف میکرد اعصاب منو ریخته بود به هم از اینکه اونجا اینقدر امنیت و اسایش و رفا دارند ما نداریم.واز فرهنگ و اجتماعشون گفت ادم حسرت اونطور اجتماعی رو میخوره طرف رو با نامزدش میگیرند تا باباش بیاد کلانتری ولشون نمیکنند عجب روزگار سختیه:ناراحت:
راستی میگفت بنزین اونجا لیتری 1000 تومان چون با ماشین شخصی رفته بود
گوشت گوسفند درجه یک کیلویی 4000 تومان
حالا اینجا اگر بنزین بشه 400 گوشت میشه 25000
خدا رحم کنه به مسلموناش:گریه:

sara65
۱۳۸۹-۰۷-۲۹, ۰۷:۳۶ بعد از ظهر
وای امروز اصلا" روز خوبی نبود عصر رفتیم بیرون یه کم قدم بزنیم یه دفعه مثل مور وملخ ریختن تو سطح شهر.همه فرار می کردن منم از ترسم برگشتم خونه :گریه:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۷-۲۹, ۰۹:۰۹ بعد از ظهر
دفعه مثل مور وملخ ریختن تو سطح شهر.
کیا مثل مور و ملخ ریختن ؟!
===============================
من امروز خیلی خیلی ناراحتم ! چرا ؟ چرا نداره ! اگه یه روز افسرده نبودم باید بپرسین چرا !

sara65
۱۳۸۹-۰۷-۲۹, ۰۹:۱۹ بعد از ظهر
[QUOTE=Yakuza6236;33407]کیا مثل مور و ملخ ریختن ؟!
===========================
گشتی ها"گشت ارشادوامنیت اخلاقی":ناراحت:

پرند
۱۳۸۹-۰۷-۲۹, ۰۹:۳۰ بعد از ظهر
واسه تصادف زير سيصد هزار كروكي نمي كشن...قبلاً 50 تومن بود بعد به مرور مبلغ افزايش پيدا كرد،كه الان خيلي خوب شده! چون اگه قرار بود كروكي بكشن تازه اون وقت صد رحمت به خاك لودر با سنگاش...
دست كم يك هفته كلانتري شوراي حل اختلاف بيمه شهرك آزمايش..تازه به شرطي كه يارو كه كروكي كشيده رو پيدا ميكردي بعدشم در جستجوي مدارك!! شيريني و زير لفظي و پول چاي و... هم كه صدرصد بايد پرداخت بشه!!
اگه يارو تصادفم نكنه واسه تمديد بيمه نامه‌ش مشكل داره چون كلي بايد واسه نداشتنش جريمه بده تازه اگه بيمه‌ش كنن!!(گيره غصه نخور)
من حالم خوبه،تصادف نكردم زير آوارم نموندم... به قول دوستم كشمش...توپ!!

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۷-۲۹, ۱۱:۳۵ بعد از ظهر
من امروز ناراحت بودم:چرا؟مجلس ختم دوستم(7)بود از ساعت 2 رفتم مسجد تا 4 بعدش سر خاک ،یاد خاطرات میوفتم دیونم میکنه،خدا بیامرزتش

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۷-۳۰, ۱۲:۱۱ قبل از ظهر
این عکس ها برام ایمیل شده بود که نصفه شبی اشک چشامو گرفت.

http://f1126.mail.yahoo.com/ya/download?mid=1%5f399032%5fAMUbiWIAAGV7TL619AbmLgBeZ7A&pid=2.5&fid=Inbox&inline=1

m1982
۱۳۸۹-۰۸-۰۱, ۰۸:۱۴ قبل از ظهر
سلام
من الان به هم ريخته ام چون چشام به زور مي بينه همه جا انگاري پر دود سفيد شده تشخيص چهره برام سخت شده الانم صفحه مانيتور رو بصورت بزرگ نمايي كردم تا ببينم باز برام سخته من بعد 5 روز دارم مي نويسم چون چشامو لايزيك كردم . فقط ناراحت اينم كه 3 ماه نمي تونم برم باشگاه چون دكتر گفته فشار به چشمات مياد

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۰۱, ۰۸:۲۸ قبل از ظهر
سلام
من الان به هم ريخته ام چون چشام به زور مي بينه همه جا انگاري پر دود سفيد شده تشخيص چهره برام سخت شده الانم صفحه مانيتور رو بصورت بزرگ نمايي كردم تا ببينم باز برام سخته من بعد 5 روز دارم مي نويسم چون چشامو لايزيك كردم . فقط ناراحت اينم كه 3 ماه نمي تونم برم باشگاه چون دكتر گفته فشار به چشمات مياد

سلام دوست خوبم
امیدوارم هرچه زودتر به بهبودی کامل برسی
الان که این نوشته رو میخونی یکم نور مانیتورت رو کمتر کن
بهتره که بعد از عمل در معرض نور مستقیم نباشی
یه چند روزی هست که موذیانه خوشحالم :پوزخند:
چند روز پیش یه کارت 5 ساعته خریدم
اقا این برای 2 روز من بود
بعد از گذشت 4 روز بازم دیدم میتونم باهاش کانکت بشم :متفکر:
مشخصات کارت رو زدم تو سایتش ببینم مگه چقدر مونده ازش ( گفتم لابد الان میزنه 5 دقیقه مونده )
اما در کمال تعجب دیدم نوشته این کارت آفلاین هستش
و زمان باقیمانده رو هم unknown تشخیص داد
خلاصه که فکر کنم ماجرای پارسال میخواد تکرار بشه و ما یه چند ماهی از اینترنت بدرد نخور دیال آپ ، رایگان استفاده کنیم:خنده:

m1982
۱۳۸۹-۰۸-۰۱, ۰۹:۲۲ قبل از ظهر
سلام دوست خوبم
امیدوارم هرچه زودتر به بهبودی کامل برسی
الان که این نوشته رو میخونی یکم نور مانیتورت رو کمتر کن
بهتره که بعد از عمل در معرض نور مستقیم نباشی
:

دوست عزيز ممنونم ازت بابت توصيه هات الانم با عينك دودي پاي سيستم نشستم .

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۸-۰۱, ۰۳:۳۶ بعد از ظهر
از دوستانی که در این تایپیک یاری رسان بودن ممنون امروز صبح رفتیم بیمه با کسی که تصادف کرده بودم که خوشبختانه کارشناس بیمه آدم باحالی بود و 270 تومان برام نوشت که همون موقع رفتم ماشین رو دادم با 120 تومان درست کنند البته فردا تحویل می گیرم . ممنون

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۸-۰۱, ۰۳:۴۳ بعد از ظهر
باقیشو یه وی100%بگیر:پوزخند:
------------------------------------------------------------
امروز شکر خدا خوبم خوشحالم:متفکر:

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۸-۰۱, ۱۰:۰۷ بعد از ظهر
باقیشو یه وی100%بگیر:پوزخند:
------------------------------------------------------------
امروز شکر خدا خوبم خوشحالم:متفکر:
باور کن اشک تو چشام جمع شده:خنده:اولین بار که میبینم تو این تاپیک یکی حالش خوبه:پوزخند:

پرند
۱۳۸۹-۰۸-۰۲, ۱۰:۳۴ بعد از ظهر
چه حسي بيتر از اين كه من اولين نفر امروزم كه حسمو ميگم؟:سوت:

پرند
۱۳۸۹-۰۸-۰۲, ۱۰:۴۵ بعد از ظهر
محسن جان خسته نباشي برادر...رفتم تو كار اچ تي ام ال:چشمک:
گمونم آخرينش هم بودم!!(به اين ميگن يه ركورد قابل قبول):تشویق:

*f*
۱۳۸۹-۰۸-۰۳, ۰۸:۰۴ قبل از ظهر
اومدم حس هاتونو خراب كنم :جمجمه::گوش نمیدم::cursing::035:
حس ميكنم آدما نبايد مرده هارو خاك كنن :ناراحت:

Smt
۱۳۸۹-۰۸-۰۳, ۰۸:۱۲ بعد از ظهر
این حیوون کی بود؟ چه سریع اخراج شد! حکمون نکنه یه وقت!؟

کسایی که تو سایت ایران بادی عضون همه اخراج شدن.!!!!!!!!!!!!!!!!!!! همه یه نگاه بندازن

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۰۳, ۱۰:۰۶ بعد از ظهر
الان احیانا شما اخراج شدید ؟! میشه اسم چند نفر رو ببرین که به جرم عضو بودن در سایت ایران کپی اخراج شده اند !

Smt
۱۳۸۹-۰۸-۰۴, ۰۵:۰۴ قبل از ظهر
فکر کنم. من که اخراج شدم. هیچ دلیلی هم اتخاذ نشده!!!!!!!!!!!!

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۰۴, ۰۷:۲۹ قبل از ظهر
فکر کنم. من که اخراج شدم. هیچ دلیلی هم اتخاذ نشده!!!!!!!!!!!!

واسه اون 3 روز دلیل میخوای؟؟؟؟؟
عجب رویی داری والا......بزنم تو انجمن تا همه ببینن و خجالت بکشی؟؟؟؟؟
اعضاء ایران کپی کجاش اخراج شدن؟؟
اونایی که دورو بودن و خیانت کردن بله ( البته زر اضافی هم زده بودن )
اما هرکسی عقل داره و اختیارش دست خودشه
نمیشه بگیم آقا چون شما اونجا هم هستی پس اینجا نباید باشی

Smt
۱۳۸۹-۰۸-۰۴, ۱۱:۵۱ قبل از ظهر
واسه اون 3 روز دلیل میخوای؟؟؟؟؟
عجب رویی داری والا......بزنم تو انجمن تا همه ببینن و خجالت بکشی؟؟؟؟؟
اعضاء ایران کپی کجاش اخراج شدن؟؟
اونایی که دورو بودن و خیانت کردن بله ( البته زر اضافی هم زده بودن )
اما هرکسی عقل داره و اختیارش دست خودشه
نمیشه بگیم آقا چون شما اونجا هم هستی پس اینجا نباید باشی
آقای کسایی! من واسه اخراج شدن تو سایت ایران کپی گفتم دلیلی اتخاذ نشده!!!! نه واسه اون 3 روز

پرند
۱۳۸۹-۰۸-۰۴, ۱۲:۲۸ بعد از ظهر
:خنده:
من كه خوشحالم...از صبح آهنگاي دامبولي گوش دادم...

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۰۴, ۰۲:۳۷ بعد از ظهر
آقای کسایی! من واسه اخراج شدن تو سایت ایران کپی گفتم دلیلی اتخاذ نشده!!!! نه واسه اون 3 روز
مگه یه بار بیشتر اخراج شدی ؟! تو کدوم سایت ! این سایت اخراجت کرده یا اون سایت ؟!
=============================================================
بگذریم خوبمن الان احساس خوبی دارم (!) ... اعتماد به نفسم رو دوباره بدست اوردم ! چند روز پیش یه نفر تو دانشگاه از بدنم تعریف کرد ! خیلی حال کردم ! الان انگیزه ام دو برابر شده ! هر دفعه که میرم سعی می کنم از دفعه ی قبل سنگین تر کار کنم ....
البته امروز کاملا هم حس خوبی ندارم ! دیروز یه نفر اومده بود باشگاه بوی سگ مرده میداد !برادر من قبل تمرین برو یه دوش بگیر ! به فکر ریه های خودت نیستی به فکر ما باش !

Smt
۱۳۸۹-۰۸-۰۴, ۰۲:۵۴ بعد از ظهر
یک هفته پیش 3 روز اینجا اخراج شدم که دلیلش....
الانم تو ایران کپی برا همیشه اخراج شدم و گفته همه رو اخراج میکنه!(از سایت ما)

eiman
۱۳۸۹-۰۸-۰۴, ۰۵:۲۰ بعد از ظهر
من امروز حس خوبی ندارم حس باخته ها رو دارم یک مسابقه تناب کشی داشتیم باختیم حالم گرفته هست:ناراحت:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۰۴, ۰۵:۳۵ بعد از ظهر
آخه میدونی سایتشون نیازی به کاربرای ما نداره ! فقط مطالبشون رو میخواد !
قانون سایت ایرانی کپی ! :
قانون شماره 24 : استفاده از مطالب اين سايت براي سايت هاي ديگر با ذكر منبع مانعي ندارد و كپي كردن مطالب سايت هاي ديگر بدون منبع كار درستي نيست و مانع دارد . لطفا در زير تمامي پست هايتان منبع را ذكر نماييد .
به احتمال زیاد هم قانون 25 شون اینه که در سایت bodybuilder.ir نباید فعالیت داشته باشید !

Smt
۱۳۸۹-۰۸-۰۴, ۰۵:۴۵ بعد از ظهر
آخه میدونی سایتشون نیازی به کاربرای ما نداره ! فقط مطالبشون رو میخواد !
قانون سایت ایرانی کپی ! :
قانون شماره 24 : استفاده از مطالب اين سايت براي سايت هاي ديگر با ذكر منبع مانعي ندارد و كپي كردن مطالب سايت هاي ديگر بدون منبع كار درستي نيست و مانع دارد . لطفا در زير تمامي پست هايتان منبع را ذكر نماييد .
به احتمال زیاد هم قانون 25 شون اینه که در سایت bodybuilder.ir نباید فعالیت داشته باشید !
اون یارو هم که دیروز اومد فحش داد سرپرست سایت ایران کپیه!

برم فحشو بکشم بهشون تو ایران کپی؟

تو ایمیلم ایران کپی لینک ثبت نام دوباره داده و رفتم توش دیدیم همون قبلیس!!!!!!!!

eiman
۱۳۸۹-۰۸-۰۴, ۰۶:۵۳ بعد از ظهر
برم فحشو بکشم بهشون تو ایران کپی؟

دوست گرامی لطف کن ادب رو نگه دار جای این حرفها اینجا نیست

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۰۴, ۰۹:۵۵ بعد از ظهر
در کمتر از چند ثانیه اخراجت می کنند ! ما گفتیم چرا منبع ننوشتی اخراج شدیم !

eiman
۱۳۸۹-۰۸-۰۵, ۰۷:۲۹ بعد از ظهر
دیروز تو مسابقه تناب کشی دست راستم درد گرفت بیخیالش شدم امروز ایتم سینه داشتم دیدم نمیتونم بزنم گفتم استراحت میدم رفتم استخر بعد از نیم ساعت شنا دستم بقدری درد گرفت که قابل توصیف نیست مثل دست شکسته هادستم رو چسبوندم به بدنم تا دردش کم بشه و برگشتم خونه فکر کنم یک هفته ای از تمریناتم دور باشم

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۸-۰۵, ۰۸:۳۰ بعد از ظهر
من هم امروز حالم گرفته.دکترها از مادربزرگم قطع امید کردن و گفتن نهایت 1 هفته دیگه زنده بمونه.راستش من اصلا آدم احساسی نیستم تا حالا مادربزرگ پدربزرگ و داییم که فوت کردن حتی اشک هم نریختم ولی آدم یاد زمان بچگی هاش که میافته و قصه هایی که برامون تعریف میکرد(یه قصه داشت به اسم آلوله:پوزخند:هر شب برام تعریف میکرد)خلاصه آدم دلش میگیره از این دنیا کوفتی:ناراحت:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۰۵, ۰۹:۰۵ بعد از ظهر
حمید جان
نمیخوام وارد بحث های دینی بشم
اما تو خود قران هم بارها خداوند گفته که : هیچکس نمیدونه لحظه مرگ دیگری کی هستش
و این لحظه به هیچ عنوان تغییر نمیکنه
امیدوارم سایه مادربزرگ گرامیت سالهای سال بالای سر خانوادت باشه

faezeh
۱۳۸۹-۰۸-۰۵, ۱۱:۴۸ بعد از ظهر
آقا حمید
ایشالا که مادربزرگتون زودتر خوب میشن :ناراحت::ناراحت:
مادربزرگ منم برامون قبلانا قصه میگفت اما از وقتی سکته کرده دیگه حرفم نمیزنه :گریه::ناراحت::ناراحت::گریه:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۰۶, ۱۲:۲۷ بعد از ظهر
افشین راست میگه
15 سال پیش یه دکتر از مادر بزرگ من قطع امید کرد (سکته کرده بود ) اما مادر بزرگم حالش خوب شد و زنده موند اما دکتره مرد ... ! چند سال بعد هم همین طور شد و یه دکتر دیگه ازش قطع امید کرد و هیچ اتفاقی نیوتاد ! از 15 سال پیش هر کی میدیدش می گفت این مردنیه ! چند بار سکته کرد اما زنده موند اونم با سربلندی (البته به جز این اواخر ) تا همین 10 ماه پیش اگه اشتباه نکنم فوت کرد !اونم به خاطر چی ! افتاد لگنش شکست (بیماری قلب هم داشت ) بردنش بیمارستان شریعتی (قتلگاه شریعتی - آزمایشگاه دانشجویان بسیجی سهمیه ای بی سواد بی خدا! ما ندیدم کسی از این بیمارستان زنده بیرون بیاد ! اگه هم زنده بیرون اومد ناقص بیرون اومد ! ) اونا هم یه کاری کردند که هر چه زودتر دار فانی رو وداع بگه !

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۸-۰۶, ۱۲:۳۹ بعد از ظهر
سلام
حس غریبی که نمی تونم بیانش کنم اما مشکلات بسیار زیاد شده که می ترسم به خداحافظی من از این سایت منجر بشه که خودم هم رازی نیستم .

چند تا خبر دارم :

1- علی عبدالمالکی 2 تا آهنگ داده فوق العاده استثنایی حتما ً دانلود کنید .

2- جنجالی ترین آلبوم این روزها از افشیم آذری و نسیم هم روانه اینترنت شده که حتماً دانلود کنید .

3- آلبوم جدید مجید یحیی هم به بازار ارائه شد که آماده دانلود است .

4- تعرفه اینترنت 3 برابر شده که خیلی بده .

5- همچنان منتظر انتخاب کاربر برتر ماه هستیم .

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۰۶, ۰۴:۳۱ بعد از ظهر
4
- تعرفه اینترنت 3 برابر شده که خیلی بده .
خوب قبلا اینترنت ما قیمتش 16000 برابر کره ی جنوبی بود ! الان میشه 48000 برابر !
راستی قبض برق باشگاه ما بدون یارانه میشه 785000 تومان ! باید منتظر چند برابر شدن قیمت شهریه باشم ! زندگی زیباست !

eiman
۱۳۸۹-۰۸-۰۶, ۰۵:۱۹ بعد از ظهر
البته یک نکته جا مانده اینترنت خانگی کره جنوب 20مگا بایت در ثانیه هست در حالیکه ای دی اس ال ما تا 512 انگار 128 هست و از ف ی ل ت ر بودن سایتها و مطالب هم بگذریم تا 20قرن دیگه هم نمیگذارند این سرعت رو داشته باشیم

پرند
۱۳۸۹-۰۸-۰۶, ۰۹:۳۹ بعد از ظهر
رفتين پيشواز؟!!
اين اتفاقات ميوفته و چو فردا شود فكر فردا كنيم!!

Smt
۱۳۸۹-۰۸-۰۷, ۱۱:۲۶ قبل از ظهر
رفتم تو ایران کپی از تو سایت بدنساز آواتارمو کپی کردم بعد گذاشتم اونجا. محمد چالش گفت چون آدرسه سایت بدنسازه نمیاد و دیگه اسم این سایتو هم نیار!!!!!عجب رویی دارن والا! !!!!!!!!!

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۰۷, ۱۱:۴۴ قبل از ظهر
بذار هر غلطی دلشون میخواد بکنن
توی سایت ما که هیچ...توی ذهن ما هم جایی ندارن
این بحث ها رو هم پیش نکشید

Smt
۱۳۸۹-۰۸-۰۷, ۰۶:۲۶ بعد از ظهر
حس اینکه میخوام یکیو بزنم لت و پار کنم!!!!!!!!

sara65
۱۳۸۹-۰۸-۰۷, ۰۷:۴۴ بعد از ظهر
امروز یه اتفاق خیلی خوب افتاد خیلی خیلی خوشحالمممممممممم:گل رز:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۰۷, ۰۹:۴۱ بعد از ظهر
عجب رویی دارن والا! !!!!!!!!!
این چیزا رو در مورد ما هم تو اون سایت می گی ؟ یا نه ؟! چون بر عکس حرفت اخراج نشدی که هیچ فعالیتتم خیلی خوبه !
===================================
ریاضی 2 - معادلات دیفرانسیل - استاتیک - مقاومت مصالح (دیگه سر کلاسش نمیرم ! ) - فیزیک 2 - زمین شناسی ! وااای چقدر سختند ! چقدر چرت و پرتند ! من حاضرم از صبح تا شب بشینم مقاله در مورد رابی رابینسون و لی هنی و فرانسیسکو فیلهو و دارو و مکمل بخونم اما یه دونه مساله استاتیک حل نکنم ! فقط از یه درس خوشم میاد ! آزمایشگاه فیزیک 1 ! نه بابا اشتباه نکنید از درسش خوشم نمی آد از هم گروهی ام خوشم میاد ! گروه ما 3 نفرست ! 2 تا دختر + من ! یکیشون (که از شانس بد ما دانشجوی مهمانه ، ترم بعد باهاش باید خداحافظی کنیم ! ) خیلی خوشگله !:پوزخند: بزار راحت بگم یه دختر خوشگل تو این دانشگاه هست اونم اینه که با من همگروهه ! :سوت: می تونم وقتی بهش آدامس تعارف میکنم یا ازش سوال میپرسم یا نزدیکش میشنیم بوی سوختنی دماغ رفیقام رو بفهمم ! این موضوع بیشتر حال میده !!! اما بدیش اینه که همین هفته ای یه بار بیشتر نمی بینمش ! :ناراحت:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۰۷, ۰۹:۴۹ بعد از ظهر
و یاکوزا هم بالاخره به دام افتاد
نه نگو دیگه یاکو :چشمک:
حالا برو اون حالت اخمو رو عوض کن و یه حالت مربوط به اوضاع و احوال الانت انتخاب کن
بدو باریکلا :پوزخند::تشویق:

راستی یاکو
امیدوارم بعد از رفتنش پشیمون نشی که چرا حرفت رو خوردی :لبخند:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۰۷, ۱۰:۳۲ بعد از ظهر
فکر نکنی من عاشق شدم که میگم دختره خوشگله ! به خدا همه همین حرف رو می زنند ! هی به من فحش میدن که چرا تو گروه اینم :پوزخند: ! دانشگاش تو سمنانه ! دو ترم تو دانشگاه ما مهمونه (مهمون حبیب خداست ! ) نباید بهش دل بست چون یه ترم دیگه بیشتر با ما نیست ! :ناراحت: .

masut
۱۳۸۹-۰۸-۰۷, ۱۱:۰۷ بعد از ظهر
خوب حسمو خیلی خالصانه میگم والا من استاد مخ زنی هستم معماری هم میخونم شکر خدا تا الآن دوست دختر کم نداشتم ولی یه ولیه بزرگ دارم با تمام اونا از روی میل ج... رابطه داشتم وحتی یه با رم به هیچ کدوم عزیزم نگفتم ولی الآن یه کسی هست که الآن 2ترمه که نسبت بهش احساس علاقه میکنم ولی به 2 دلیل نمیتونم برمو بهش بگم 1اینه که کم میبینمش وموقعیتش پیش نمیاد و 2 این دومیه خیلی مهمه کمکم کنین تورو خدا میترسم از شکست میترسم از ضایع شدن میترسم میترسم نمیدونم اصلآ چیکار کنم اصلآ انگار اون مسعود مرده و یه مسعود خنگ میاد جلو برای صحبت که آخرشم میرم کنار از ترس ضایع شدن حتی رفتم پیش روان شناس ولی نمیدونم دارم لحظه هارو میشمارم برای دیدنش حس غریبی دارم هرچند واقعآ تا الآن تو هیچ کدوم از رابطه هام همچین حس عجیبی نداشتم احساس اینکه نکنه نشه نکنه ببازم نکنه من در حد اون نیستم نکنه خوشش نیاد ازم نکنه ب..ینه بهم

به خدا نمیدونین چه حس بدی داره تا الان نشده ببازم بچه ها تو رو خدا کمکم کنین تا الآن اینقدر از لحاظ روانی خودمو ضعیف ندیده بودم نمیخوام از دستش بدم
نمیخوام گاف بدم میخوام همون مسعودی باشم که تو یه ربع مخ میزد :عبادت::عبادت::عبادت::عبادت::عبادت::عبادت::عبادت::گریه::گریه:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۰۸, ۱۲:۴۲ بعد از ظهر
یه چیز بگم
دخترای سایت گوششون رو بگیرن تا نشنیده بگیرن :سوت:
ببین مسعود
اتفاقا تجربه که هیچ....7 جد تجربه هم ثابت کرده
دخترا از پسری که دستو پاشو گم کنه و با شرم و حیا بره جلو حرفشو بزنه بیشتر خوششون میاد
الان بخوای بری توی 2 سوت مخشو بزنی اونم میزنه به حساب اینکه صرفا فقط میخوای چند صباحی باهاش باشی
اونجاس که حالتو میگیره و میذاره تو کاست :چشمک:
پس سعی کن با همین حالتی که داری و تعریفشو برای ما کردی برو جلو
( شدم مثل اون یارو که توی شیرینی امریکائی به پسرها مشاوره میده و تو همه قسمتاش هم هست) :خنده:

*f*
۱۳۸۹-۰۸-۰۹, ۰۱:۵۲ بعد از ظهر
خوب حسمو خیلی خالصانه میگم والا من استاد مخ زنی هستم معماری هم میخونم شکر خدا تا الآن دوست دختر کم نداشتم ولی یه ولیه بزرگ دارم با تمام اونا از روی میل ج... رابطه داشتم وحتی یه با رم به هیچ کدوم عزیزم نگفتم ولی الآن یه کسی هست که الآن 2ترمه که نسبت بهش احساس علاقه میکنم ولی به 2 دلیل نمیتونم برمو بهش بگم 1اینه که کم میبینمش وموقعیتش پیش نمیاد و 2 این دومیه خیلی مهمه کمکم کنین تورو خدا میترسم از شکست میترسم از ضایع شدن میترسم میترسم نمیدونم اصلآ چیکار کنم اصلآ انگار اون مسعود مرده و یه مسعود خنگ میاد جلو برای صحبت که آخرشم میرم کنار از ترس ضایع شدن حتی رفتم پیش روان شناس ولی نمیدونم دارم لحظه هارو میشمارم برای دیدنش حس غریبی دارم هرچند واقعآ تا الآن تو هیچ کدوم از رابطه هام همچین حس عجیبی نداشتم احساس اینکه نکنه نشه نکنه ببازم نکنه من در حد اون نیستم نکنه خوشش نیاد ازم نکنه ب..ینه بهم

به خدا نمیدونین چه حس بدی داره تا الان نشده ببازم بچه ها تو رو خدا کمکم کنین تا الآن اینقدر از لحاظ روانی خودمو ضعیف ندیده بودم نمیخوام از دستش بدم
نمیخوام گاف بدم میخوام همون مسعودی باشم که تو یه ربع مخ میزد :عبادت::عبادت::عبادت::عبادت::عبادت::عبادت::عبادت::گریه::گریه:

عجب !!!!!!!!!:بیفایده: دعا ميكنيم برای كسایی كه مردمو سره كار ميزارن خودشونم برن سره كار :بدقلب::نصیحت::cursing:

*f*
۱۳۸۹-۰۸-۰۹, ۰۷:۰۱ بعد از ظهر
خسته ام :منتظر: امروز اينجا خيلی خلوته

Smt
۱۳۸۹-۰۸-۰۹, ۰۷:۱۰ بعد از ظهر
فکر کنم سرماخوردم الان میرم یه آدل کلد میخورم.

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۰۹, ۰۸:۰۰ بعد از ظهر
چندوقتی هست که سایت خیلی خلوته ! من بیچاره هم کلی سرم شلوغه نمیتونم یه حرکت اساسی انجام بدم !

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۰۹, ۰۸:۲۳ بعد از ظهر
اره....فکر کنم سر همه شلوغه
این امین مشرقی هم فکر کنم رفت اصفهان موندگار شد دیگه :خنده:
گمونم همونجا زنش دادن و نگهش داشتن...الانم داره شام درست میکنه :پوزخند:

jimy
۱۳۸۹-۰۸-۰۹, ۰۸:۵۶ بعد از ظهر
دوست دارم یکی را بزنم.

masut
۱۳۸۹-۰۸-۰۹, ۱۰:۲۳ بعد از ظهر
عجب !!!!!!!!!:بیفایده: دعا ميكنيم برای كسایی كه مردمو سره كار ميزارن خودشونم برن سره كار :بدقلب::نصیحت::cursing:

منظورت چیه لیلی خانوم ؟؟؟امید وارم که فکر نکرده باشی سر کار میخوام بذارمش اتفاقآ اگه بتونم این عزیز دلمو دلشو هک کنم همه برو بچ سایتو شیرینی میدم فعلآ که آمارایی که دارم میگیرم اصلآ خوب نیست یکی میگه نامزد داره یکی میگه همه تو کفشن یکی میگه نامزد نداره برو جلو ولی هیچ آمار گچی تا الآن ازش نشنیدم خدارو شکر خودمم گیج شدم حالا شما هم مارو یه نصیحت خواهرانه بکن لیلی خانوم :چشمک:

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۸-۰۹, ۱۰:۳۴ بعد از ظهر
منظورت چیه لیلی خانوم ؟؟؟امید وارم که فکر نکرده باشی سر کار میخوام بذارمش اتفاقآ اگه بتونم این عزیز دلمو دلشو هک کنم همه برو بچ سایتو شیرینی میدم فعلآ که آمارایی که دارم میگیرم اصلآ خوب نیست یکی میگه نامزد داره یکی میگه همه تو کفشن یکی میگه نامزد نداره برو جلو ولی هیچ آمار گچی تا الآن ازش نشنیدم خدارو شکر خودمم گیج شدم حالا شما هم مارو یه نصیحت خواهرانه بکن لیلی خانوم :چشمک:
برو جلو یا میشه یا نمیشه خودتو عذاب نده :چشمک:

Smt
۱۳۸۹-۰۸-۱۱, ۰۵:۲۹ قبل از ظهر
سرماخوردم و دکتر گفت تا شنبه تمرین نکن!:گریه:

sara65
۱۳۸۹-۰۸-۱۱, ۱۱:۰۳ قبل از ظهر
حس زندانی هارو دارم.امروز 5 روز می شه که از خونه بیرون نرفتم:گریه:

دياكو
۱۳۸۹-۰۸-۱۱, ۱۱:۱۶ قبل از ظهر
:خجالت::خجالت:من اصلا به عشق عاشقي اعتقاد نداشتم اما الان 4ماه فقط با يك دختره دوستم به خاطرش اصلا با كسي ديگه نيستم مني كه كلي دختر دورو برم بود به خاطره شرايطم و الان فهميدم دوست داشتن خيلي قشنگه :گل رز::قلب:

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۰۸-۱۱, ۱۱:۴۰ قبل از ظهر
یاکوزا بند دلهای بچه ها رو وا کردی مشخص شد هرکی دنبال یکیه . ایشاا... همه به مراد دلشون برسن .
=================================================
من که تو 3 راهی ! گیر کردم . یکی میگه بخون ارشد امتحان بده :blink:! یکی میگه دفترچه بگیر برو خدمت خودتو راحت کن :ناراحت:
حوصله هیچ کدومشم ندارم . الان تو شرایط مزخرفی هستم زندگی گنگ شده . :crying:

دياكو
۱۳۸۹-۰۸-۱۱, ۱۱:۴۷ قبل از ظهر
zeos جان فكر كنم اين 2تا راه شدا:سوت:

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۰۸-۱۱, ۱۱:۵۶ قبل از ظهر
zeos جان فكر كنم اين 2تا راه شدا:سوت:

یه راهش خرابه سانسور کردم .:thumbup1:

دياكو
۱۳۸۹-۰۸-۱۱, ۱۲:۰۲ بعد از ظهر
نه بابا واسه يه راه اسكي ميرفتي چرا آسانسور پسرم:چشمک:

*f*
۱۳۸۹-۰۸-۱۱, ۰۱:۰۳ بعد از ظهر
حس زندانی هارو دارم.امروز 5 روز می شه که از خونه بیرون نرفتم:گریه:

من كه بعضی وقتا چند ماهم بيرون نميرم :dft001::dft004:

faezeh
۱۳۸۹-۰۸-۱۱, ۰۱:۲۳ بعد از ظهر

فکر می کردم فقط منم که هر دو هفته بیرون میرم:سوت::پوزخند:

پرند
۱۳۸۹-۰۸-۱۱, ۰۱:۳۲ بعد از ظهر
چه فاجعه اي!!
زندوني از ديفال بيزاره!!
حس باروني دارم،ميخواي بباري خب ببار،ديگه اين سروصداهاي وقت و بيوقت چيه تحويل ملت ميدي؟ميخوام لايه ازنم اصلاح نشه...
اصولا من الان هر چيزي هستم غير از اصلاحات طلب!!

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۸-۱۱, ۰۱:۳۶ بعد از ظهر
شهر ما هم 2 روزی هست که بارون میاد و شب هاشم خیلی سرد میشه (البته به سرماش عادت داریم:پوزخند:) میشینم تو خونه الان میخوام، برم باشگاه چون غروب هوا سرد میشه زود سرما میخورم:چشمک:بریم ببینیم چی میشه....

sara65
۱۳۸۹-۰۸-۱۱, ۰۷:۲۰ بعد از ظهر

وای چند ماه؟؟؟؟؟؟؟؟؟من تقریبا" هرروز بیرون بودم واسه همین این شرایط خیلی داره اذیتم میکنه.خدا کنه هر چه زودتر تمام شه:عبادت::عبادت:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۱۱, ۰۹:۰۱ بعد از ظهر
طبق معمول ناراحتم ! دیروز جلو بازو و زیر بغل کار کردم از همه جهت آسیب دیدم ! امروز هم مترو خراب بود و مسافر نمی برد واسه همین دانشگاه هم نرفتم ! برگشتم خونه یه ساعت خوابیدم شاید به ریکاوریم کمک کنه ! اعصاب هم کاملا تعطیله ! 3 ساعت نشستم ریاضی 2 حل کنم شاید رو هم 5 تا مساله هم حل نکردم ! نمی تونم تمرکز کنم (مشکلات زیادی دارم ) . نمی دونم اگه این تاپیک نبود حرفام رو کجا باید میزدم !

بگذریم یه خبر خوش !
فردا مهسا رو می بینم ! :پوزخند: (همون دختره هم گروهیم ! امیدوارم هیچ وقت تو این سایت نیاد ! ) از همه بهتر حسادت دوستان !

eiman
۱۳۸۹-۰۸-۱۲, ۰۵:۴۷ بعد از ظهر
سلام به همگی
ماموریتم به پایان رسید این دوروز اخر بارندگی تهران حال ما رو گرفت
امروز حس خوبی ندارم هنوز اسیب دیدگی دستم خوب نشده بدنم داره میره افت کنه اعصابم داره بهم میریزه فردا میرم برای تمرین

Smt
۱۳۸۹-۰۸-۱۳, ۱۲:۳۷ بعد از ظهر
نمیدونم کی تاپیکامو پاک کرده! بالاخره دوباره همه رو تو یکجا گذاشتم با کلی بدبختی!!!!!!!!!!

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۱۳, ۱۲:۴۹ بعد از ظهر
با مدیرا تماس بگیر شاید چند تا از تاپیکات که یه موضوع داشتند رو با هم ادغام کردند .

Smt
۱۳۸۹-۰۸-۱۳, ۰۱:۰۴ بعد از ظهر
نه کلا از تعداد پست هام هم کم شده و از 147 به 109 رسیده بود که من 140 تاش فعلا کردم

پرند
۱۳۸۹-۰۸-۱۳, ۰۱:۳۷ بعد از ظهر
مطالبت رو دسته بندي كن،بعضياش نياز به زدن پست نداره،اينجوري خيلي قاطي پاطي ميشه،هر مطلب كه زدن يه پست اختصاصي نميخواد،تو بخشهاي مختلف جا ميشن،بهت قول ميدم:چشمک:
امروز صبح رفتم باشگاه و دويدم،قبل و بعدشم يه عالمه آب خوردم! الانم حالم عاليه:جشن:

*f*
۱۳۸۹-۰۸-۱۳, ۰۱:۴۲ بعد از ظهر
حس اينكه بيشتر مردم نمك نشناسن :ناراحت:

پرند
۱۳۸۹-۰۸-۱۳, ۰۱:۴۹ بعد از ظهر
يكي از دوستام ميگفت: چه فايده داره كه بخاطر بچه نابود بشي،اين همه خودكشي ميكني واسه همه چيزش،آخرش تو چشمات نگاه ميكنه و ميگه مامان دوست ندارم!!
ميگفت:ده روز پيش،اين حرفو بهم گفته اما اصلاً نمي تونم فراموش كنم،من سخت گيرم اما براش فوق العاده بودم،همه ميگن بچه‌ت عالي تربيت شده!!
بهش گفتم تا حالا هيچوقت نشده يهو و در دم تصميم بگيري كه يه چيزي بگي كه اون لحظه خالي بشي؟(آدما خودخواهن،هركاري ميكنيم بخاطر خودمون و نياز هامونه،به قول يكي از اساتيد انسان موجود ضعيفيه)

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۸-۱۳, ۰۵:۱۵ بعد از ظهر
حس میکنم اندازه یه بمب اتم انرژی دارم:جشن:
یه دو ماهی هست تمرین نکردم
به زودی یه استارت وحشتناک میزنم
کاملا به یقین رسیدم به هر چیزی شک داری
یا ازش میترسی با کله برو تو شیکمش!

پرند
۱۳۸۹-۰۸-۱۳, ۰۹:۳۲ بعد از ظهر
من هميشه از دبليو سي خونه مادر بزرگ ميترسيدم،يه ديوونهه هم بود كه خيلي بزرگ بود و كاراي وحشتناكي كرده بود!من از بي پولي ، از تنهائي ميترسم...
من از كاراي اون ديوانه،مشنگِ خودشيفته ميترسم...
اما اصلاً بهش فكرم نمي كنم...
مهم الانه كه از هيچي نمي ترسم:سوت:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۱۳, ۰۹:۴۴ بعد از ظهر
هفته ی دیگه برنامه ام تموم میشه . برنامه این بارم خیلی خوب بود ... خوب پیشرفت کردم ! هر چند یه کیلو هم زیاد نشدم اما هر بار سنگین تر زدم و حجیم تر شدم . اما یه مشکل بزرگ داشت ! هیچ وقت نمی تونستم کامل تمومش کنم !چون خیلی سنگین بود ! مثلا روز سرشونه شکم و ساعد هم داشتم اما تو این 4 هفته یه بار هم نتونستم روز سرشونه شکم یا ساعد برم ! الان حس خوبی دارم البته توام با درد ! مخصوصا کمر درد ! فکر کنم باید یه کمر بند بخرم ! راستی یه کمر بند خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشه ؟! پشتش پهن باشه یا نازک ؟! ***ش سفت باشه یا نرم ؟!

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۱۳, ۰۹:۵۲ بعد از ظهر
وای خدااااااااااااااااااااا
من فقط 3 روز نبودم!!!!!!!!!!!!!!
سایت به لطف جناب آرنولد2 و سرکار خانم جیمی شده مثل آشپزخونه پادگان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
فقط 3 ساعت وقت گذاشتم تا تونستم عکس ها رو جابجا کنم و حذف کنم بعضیاشو
خیلی خستم بخدا

هفته ی دیگه برنامه ام تموم میشه . برنامه این بارم خیلی خوب بود ... خوب پیشرفت کردم ! هر چند یه کیلو هم زیاد نشدم اما هر بار سنگین تر زدم و حجیم تر شدم . اما یه مشکل بزرگ داشت ! هیچ وقت نمی تونستم کامل تمومش کنم !چون خیلی سنگین بود ! مثلا روز سرشونه شکم و ساعد هم داشتم اما تو این 4 هفته یه بار هم نتونستم روز سرشونه شکم یا ساعد برم ! الان حس خوبی دارم البته توام با درد ! مخصوصا کمر درد ! فکر کنم باید یه کمر بند بخرم ! راستی یه کمر بند خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشه ؟! پشتش پهن باشه یا نازک ؟! ***ش سفت باشه یا نرم ؟!

خدارو شکر به لطف اون دختره ( نمیدونم اسمش چی بود )یکم حس خوب داری یاکو
کمربند سعی کن از 15 سانت بیشتر نشه پشتش
من به سفت عادت دارم

*f*
۱۳۸۹-۰۸-۱۴, ۱۲:۰۱ بعد از ظهر
اميدوارم اتفاقه بدی نيوفته :ناراحت:

eiman
۱۳۸۹-۰۸-۱۴, ۰۷:۵۵ بعد از ظهر
حالم خوب نیست از اسیب دیدگی راحت شدم حالا سرما خوردم کلافم

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۸-۱۴, ۰۸:۴۰ بعد از ظهر
حالم خوب نیست از اسیب دیدگی راحت شدم حالا سرما خوردم کلافم
فقط پرتقال و لیمو شیرین! سه سوت ردیف میشی.:لبخند:

Smt
۱۳۸۹-۰۸-۱۴, ۰۹:۳۹ بعد از ظهر
اون تاپیکی که تو ایران کپیه به اسم ARNOLD هست. بنده ARNOLD 2 هستم.(هر چه دل تنگت....)
آرنولد خالی اون سایت = جیمی این سایت
از دوستان هم میخوام دقت بیشتری بکنند(مصطفی خانی)

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۸-۱۴, ۰۹:۵۲ بعد از ظهر
آرنولد خالی اون سایت = جیمی این سایت

کاربر Arnold 2 (http://forum.bodybuilder.member.php?9447-Arnold-2) من مدرکی دارم که خلاف اینو سابت میکنه؟؟؟؟؟؟

Smt
۱۳۸۹-۰۸-۱۴, ۰۹:۵۳ بعد از ظهر
چه مدرکی داری ؟؟؟؟بفرما

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۸-۱۴, ۰۹:۵۷ بعد از ظهر
کاربر Arnold 2 و jimy (http://forum.bodybuilder.modcp/user.php?do=viewuser&u=10758)
شخص شما هستین !!
اینم مدرک
http://up.iranblog.com/Files73/e41b8efe6bc74ac3b087.JPG
نظر؟؟؟

Smt
۱۳۸۹-۰۸-۱۴, ۰۹:۵۹ بعد از ظهر
از خودت نساز! چرا میخوای منو خراب کنی؟؟؟؟ اینو از کجا اوردی؟؟ دروغگو

Smt
۱۳۸۹-۰۸-۱۴, ۱۰:۰۰ بعد از ظهر
جفتمون از یه ADSL استفاده میکنیم. باور زنگ بزن پارس آنلاین.

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۸-۱۴, ۱۰:۰۲ بعد از ظهر
باشه عزیزم من دروغگو!من با تو چه دشمنی دارم که تو رو خراب کنم؟؟
مدیران دیگر سایت بدنساز لطف کنن این Ip رو اسکن کنید و نتیجه رو همین جا اعلام کنید.

Smt
۱۳۸۹-۰۸-۱۴, ۱۰:۰۲ بعد از ظهر
دوتا کامپیوتره ولی از یه ADSL NAT استفاده میکنیم.

به ارواح خاک مادرم راست میگم

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۸-۱۴, ۱۰:۱۴ بعد از ظهر
کاربر Arnold 2 به دلیل توهین به مدیر انجمن یک اخطار دریافت میکنی. در صورتی که ثابت بشه هر دو نام کاربری متعلق به شماست طبق قوانین سایت بدنساز هر دو نام کاربری اخراج میشن
تا روشن شدن موضوع به بحث ادامه نده.

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۱۴, ۱۱:۳۴ بعد از ظهر
امشب مراسم مهمی داشتیم که یکی از دوستان با بنده تماس گرفت و موضوع رو برای منم شرح داد
بمحض تمام شدن میهمانی از خوابم زدم و جهت خدمتگذاری به اعضاء محترم در سایت هستم
اجازه بدین یه فلش بک به 2 روز پیش بزنیم تا یکم موضوع شکافته تر بشه
بنده که نبودم طی 3- 4 روز پیش و مدیران محترم هم مثل بنده درگیر مسائل روزمره خودشون بودن و همگی شاهد بودیم که نظم سایت بهم ریخته بود
البته به کاربران منظم و فعال ما توهین نشه خدای نکرده
ولیکن خیلی قروقاطی شده بود مطالب

خلاصه بنده ابتدا به شاهراه خرابکاری ها رفتم
ابتدا به ارنولد2 تذکر دادم که نظم رو با jimy بهم زده
ایشون در جواب به بنده گفتن که jimy دختر دائی ( فکر کنم ) بنده هستن و 12 سالشه!!!!!!!!!!!!!
و صرفا جهت روکم کنی و بدست آوردن ستاره بیشتر داره پست میذاره!!!!!!!!
البته از پستها و مطالب زرد این 2 کاربر براحتی میشد این موضوع رو حس کرد
خلاصه به jimy هم گفتم که : دختر گلم . آبجی کوچولوی من . تا آخر شب حق نداری پست بزنی!!!
هیچ سوالی هم نکرد و فقط گفت : چشم
حالا.......حالا
امشب که اومدم و ip این فسقلی رو چک کردم دیدم بله....حرف محمد رضای عزیز درسته
و دیدم 2 تا پیغام خصوصی مشکوک دارم
خیلی بچگانه و ابلهانه این سوالات طرح شده بودن ( از طرف jimy بود سوالها )

شما از کجا فهمیدین من دخترم ؟؟؟
میشه 1 بار دیگه پیغام قبلیتون ( دختر گلم که بهش گفته بودم ) رو برام بفرستین!!!؟؟؟
این کاربر مثلا میخواد از نوشته های خودم بر علیه من استفاده کنه :تشویق:
واقعا که خجالت آوره
من فقط میخوام بدونم سر بزرگترت توی خانواده رو هم اینطوری کلاه میذاری؟؟؟
نمیخوام دعوات کنم...
اما معمای راحتی برام طرح کرده بودی که عصبانیم کرده

از دیگر مدیران بزرگوار سایت میخوام که یه جلسه فوری برگزار کنیم تا نسبت به تنبیه کاربر مذکور تصمیم بگیریم

شب خوبی داشته باشین

Mohsen
۱۳۸۹-۰۸-۱۵, ۰۶:۲۹ قبل از ظهر
من الان بررسی کردم هر دو کاربر یکیه. چون از کاربران فعال هست استثناً اینبار اگه خودش اعتراف و از دوستان عذر خواهی کرد فقط یکی از نام های کاربریش بسته میشه در غیر این صورت هر دو نام کاربری طبق قوانین سایت بسته خواهد شد

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۸-۱۵, ۰۷:۵۴ قبل از ظهر
سلام
من هم به این کاربر هشدار داده بودم که از ایده های کاربران این سایت در سایت های رغیب استفاده نکن با اینکه هیچ ممنوعیتی در مورد فعالیت در چند سایت نیست ولی ایشون همین جواب رو به من دادند که شک برانگیز بود به مدیران سایت پیشنهاد میدم که یک فرصت به این کاربر بدن و عضویت جیمی رو فقط حذف کنند و اگر ایشون به این کارها ادامه داد بعداً حذف بشن یا با هر روشی که می دونند بزرگ منشی بچه های این سایت رو نشون بدن . ممنون

Smt
۱۳۸۹-۰۸-۱۵, ۱۱:۵۰ قبل از ظهر
من با آفا محسن هماهنگ کردم. از همگی عذر میخوام و همون جیمیو حذفش کنید. ببخشید همون jimy حذف شه

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۱۵, ۰۴:۳۴ بعد از ظهر
بالاخره نفهمیدیم این جیمی کیه ؟ اگه یکی دیگس پس چرا باید اخراج بشه ! اگه تویی خوب فکر کنم تو هم باید اخراج بشی ! بگذریم ! یادمه یه کاربر بود به اسم azole ! با یه اسم دیگه تاپیک زده بود که بدنساز ها دزدند ! بعد اومده بود با اسم خودش جواب خودش رو داده بود ! یادش بخیر چقدر خندیدیم !
=====================================================================================
حالم بده ! همه ی پسرا دنبال مهسان ! نمی دونم یعنی باید رو این بچه سوسولا از خشونتم استفاده کنم ! یا بپام اینا مهسا رو ندزدند !

*f*
۱۳۸۹-۰۸-۱۵, ۰۵:۴۴ بعد از ظهر
=====================================================================================
حالم بده ! همه ی پسرا دنبال مهسان ! نمی دونم یعنی باید رو این بچه سوسولا از خشونتم استفاده کنم ! یا بپام اینا مهسا رو ندزدند !
تو اخبار گفت يه دختره اسمش مهسا بودو دزديدن

...........................................................
حوصله زندگی رو ندارم :بیفایده:

Mohsen
۱۳۸۹-۰۸-۱۵, ۰۷:۲۸ بعد از ظهر
یاکوزا جان گفتم دیگه هر یوزر مربوط به یک نفر بود و اینبار استثناً چون کاربر فعال و نوجوان هستش یک فرصت دیگه بهش داده شد تا خودش اعتراف و از دوستان عذر خواهی کنه و فقط یکی از نام های کاربری jimy برای همیشه بسته شد

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۸-۱۵, ۰۸:۳۲ بعد از ظهر
کم نیاری یه وقت یاکو! حالا که خوشت اومده تا آخرش برو.:چشمک:

حوصله زندگی رو ندارم :بیفایده:
مثل زندگی آدما مثل چاه کن میمونه
همیشه داره یه کار انجام میده کلنگشو میبره بالا و میاره پایین اما با هر ضربه فاصله رو با هدف که همون آب باشه کم میکنه:لبخند:

sara65
۱۳۸۹-۰۸-۱۵, ۰۸:۳۷ بعد از ظهر
این روزها خیلی خوشحالم.همش اتفاقات خوب واسم میوفته.احساس می کنم خدا خیلی هوامو داره:لبخند:الها معبودا به چه لسان تو را شکر نمایم...

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۱۵, ۰۸:۵۸ بعد از ظهر
امروز یه پول یامفت رسید دستم
زرتی رفتم یه پمپاژ خون خردیم
تازه اومده تو ایران...اسمش سخته یکم
چون دم داره بدنم حس خوبی دارم
اقا این خط....این نشون
این یاکوزائه 2 روز دیگه دمق و دپرس میاد همینجا و اعلام میکنه که حوصله هیچی رو نداره
چون ازبس شل بازی درمیاره تا طرف میپره
میگی نه؟؟؟ حالا ببین

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۸-۱۵, ۰۹:۰۷ بعد از ظهر
الان حس میکنم همون نور معروف موقع مرگ رو دارم میبینم و هی میگه حمید بیا بیا ولی من نمیرم:پوزخند:رژیم-چربی سوز قوی-ورزش هوازی و تازه بعدش کار اصلی که همون بدنسازی باشه.باور کنید انگشتهام دیگه جون نداره.ولی یه چیزی رو میخوام اعتراف کنم...وقتی به هیکل مورد نظرم رسیدم تا آخر عمرم لباس نمیپوشم:خنده:خدایی خیلی دارم برای هیکلم جون میکنم تازه اونم بدون دارو

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۱۵, ۱۰:۳۶ بعد از ظهر
خوبه همین بدون دارو کار کن ... دارو ها اثرشون که از بین بره بدن بر میگرده مثل روز اولش تازه بدتر ... من وقتی نون بربری شب می بینم له له میزنم:سوت:اما نزدیکش هم نمیشم ! شبها نون ممنوع !
=============================================================
بگذریم ! بحث مهسا شد ! خوب من چی کار کنم ؟ این دله دزدها دست بردار نیستند ! میگن به تو چه ؟ مگه ازش خوشت میاد ؟! خوب برای یاکوزا جماعت هم افت داره از کسی خوشش بیاد ! میگم نه ! هم گروهیمه نمیخوام آسیبی بهش بزنید :خنده::خنده::خنده: باید از لحاظ روحی سالم بمونه که بتونه برای گروه خوب آزمایش کنه و گزارش بنویسه ! حالا خوبه قبل مهسا هر کدومشون عاشق یکی از این دختر درپیتی ها شده بودند ! حالا همشون عشقاشون رو فراموش کردند ! چسبیدن به عزیز دل من !
این خط ________ اینم نشون X اگه من گذاشتم اینا مهسا از گلوشون بره پایین دیگه یاکوزا نیستم ! اسمم رو میزارم هایدی !
شنیدم قراره این چهارشنبه یکی از دله دزدها تا خونش تعقیبش کنه ! فردا حال اون رو هم میگیرم ! مشکل من اینه که یه ماشین زیر پام نیست ! وگرنه خودم می رسوندمش تا این موجودات پلید نتونند تعقیبش کنند ! و علاوه بر این وقتی تو ماشین من می دیدنش ماتحت مبارکشون هم می سوخت ! خدایا یه ماشین به ما اعطا بفرما ! اگه ماشین هم نشد یه اپاچی حداقل به ما بده ! برای من و مهسا یه آپاچی کفایت می کنه !

از بحث مهسا هم بگذریم ! امروز دانشگاه غذاش این بود : خورشت ماکارونی در روغن ! بی شرفا فکر می کنند ما سگیم ! یه ظرف ماکارونی گذاشته سس که نداشت ! یه ذره گوشت و هویج بد مزه قاطیش بود باه یه من روغن ! شش تیکه هام رو دیگه تو خواب هم نمی بینم ! حداقل 4 روز در هفته دارم تو این دانشگاه غذا میخورم ! رژیم غذاییشون بر پایه رژیم پر چربی با کربو متوسط و بدون پروتئینه !

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۸-۱۵, ۱۱:۳۷ بعد از ظهر
من آخر نفهمیدم این مهسا خانوم رو میخوای یا فقط دوست داری ماتحت بقیه رو بسوزونی؟:پوزخند:بیا و تکلیف رو روشن کن که یه جماعت منتظرن:خنده:

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۸-۱۶, ۰۷:۰۸ قبل از ظهر
ای بابا تازه متوجه شدم من تا اسمو خوندم دلم ریخت آخه من هم دنبال مهسا هستم یعنی اصلاً با مهسا هستما ولی بازم دنبالش هستم. این مهسایی که تو می گی متولد چنده ؟:متفکر:

پرند
۱۳۸۹-۰۸-۱۶, ۰۱:۲۶ بعد از ظهر
چه كار بدي كردي كه از مادرت مايه گذاشتي:خشمگین:از اولم با حضور بچه! تأكيد ميكنم بچه(نه نوجوان) زير دست و پاي بزرگ تر ها موافق نبودم و نخواهم بود...
اصاب مصابم خراب شد:خشم:

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۰۸-۱۶, ۰۱:۵۲ بعد از ظهر
یاکوزا باور کن اگه مهسا خانم شما بیاد این تاپیک رو ببینه یه دل نه صد دل عاشقت میشه !
آخه این همه عشق بی ریا رو کی داره . ولی کلا به این نتیجه رسیدیم که یاکوزاها هم دل دارن :پوزخند:

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۸-۱۶, ۰۱:۵۴ بعد از ظهر
ای بابا تازه متوجه شدم من تا اسمو خوندم دلم ریخت آخه من هم دنبال مهسا هستم یعنی اصلاً با مهسا هستما ولی بازم دنبالش هستم. این مهسایی که تو می گی متولد چنده ؟:متفکر:
تو کاری به مهسای بقیه نداشته باش:پوزخند:فعلا برو ته صف بذار اول تکلیف این دو نو گل شکفته رو روشن بکنیم بعد نوبت شما هم میشه:خنده:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۱۶, ۰۶:۰۶ بعد از ظهر
من آخر نفهمیدم این مهسا خانوم رو میخوای یا فقط دوست داری ماتحت بقیه رو بسوزونی؟http://forum.bodybuilder.images/smilies/4.gifبیا و تکلیف رو روشن کن که یه جماعت منتظرن
خودمم نمی دونم ! دوتاش ! امروز از یکیشون امضا گرفتم که هر اقدام مهسا ربایی انجام بده من حق دارم که ************** . خلاصه بیچارش کنم !
ببین مصطفی من از کجا بدونم این مهسا همون مهسا هست یا نه ! اما باید متولد 69-70 باشه ! اگه تولدش رو میدونستم یه کار میکردم تو کل دانشگاه بپیچه !

ولی کلا به این نتیجه رسیدیم که یاکوزاها هم دل دارن
ما خودمون چند هفتست متوجه شدیم ... .
ستاره موضوع چیه ؟

بگذریم من الان هم خوشحالم هم ناراحت !
1- خوشحالم چون امروز یکی رو حسابی ضایع کردم و بهش خندیدیم ! تو کلاس فیزیک 2 پیش یکی از بچه ها نشسته بودم (تو دبیرستان هم پیش هم بودیم !) حوس کردم یه ذره اذیتش کنم ! یه برگه از دفترم کندم و روش نوشتم : من خوشگل ترین دختر دانشگام ! بعد چسبوندم پشت این بنده خدا ! یه ساعت که گذشت استاد فیزیک یه سری سوال در اورد و گفت خوب این هفته کی میره کپی کنه ؟! این بنده خدای خود شیرین هم گفت ما میریم استاد ! پاشد و رفت ! هر کی هم این کاغذ رو میدید حسابی میخندید !(ما آخر کلاس نشسته بودیم ) این بیچاره هم نمی دونست ماجرا چیه ! هی همه بهش می خندیدن اینم یه لبخند دردناکی به همه میزد تا کاغذ افتاد و برش داشت و خوند ! (فهمید کار منه ! ) حسابی از دست من شاکی شده بود !

2- ناراحتم ! من تا دو هفته دیگه نمیتونم زیاد به سایت سر بزنم چرا ؟ پنجشنبه امتحان ریاضی 2 دارم ! هفته بعدش پنجشنبه معادلات دیفرانسیل ! هفته ی بعدش هم یکشنبه استاتیک ! هر سه تاشون هم تعطیلم ! باید حداقل دوتاش رو نمره خوبی بگیرم ! پس شرمنده نمیتونم زیاد بیام ! البته فقط تو این مدت کوتاه .

پرند
۱۳۸۹-۰۸-۱۶, ۰۸:۳۹ بعد از ظهر
مشكلي نيست... كمي احساساتي شدم،خاصيت اين فضاست:چشمک:
سرم درد مي كنه،شايدم نمي كنه!!
يه حس عجيبيه مثل غمباد و سرخوشي...
اينكه يه عالمه فلفل با غذا بخوري كه لبات بسوزه و لذت ببري!!

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۱۶, ۱۰:۲۶ بعد از ظهر
یاکوزا
بذار یه چیزی بهت بگم ببینم بهت برمیخوره یا نه
میخوام به چلفتی بودن متهمت کنم :صلح: ( البته تو مسائل مهسایی )
آقا شما لطف کن تا مخ طرف رو نزدی برا ما هم بیخود قمپز در نکن :سوت:
دختره منتظره این آقا بره یه چیزی بگه...یه حرکتی بکنه
اونوقت این میاد اینجا تو اینترنت راجبش حرف میزنه :منتظر:
هنوز سال تولدشم نمیدونه :نمیبینم:
خدارو شکر که خدا یه زبون داد به ما که واقعا کار راه بندازه
دلت بسوزه یاکو

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۸-۱۶, ۱۰:۵۳ بعد از ظهر
امرو غروب مغازه دوستم بودم که یکی اومد(دوست قدیمیم)که چندسال باهم بودیم که دیدنش حالمو گرفت و از اون موقع دپرسم:ناراحت:

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۸-۱۶, ۱۱:۲۲ بعد از ظهر
امرو غروب مغازه دوستم بودم که یکی اومد(دوست قدیمیم)که چندسال باهم بودیم که دیدنش حالمو گرفت و از اون موقع دپرسم:ناراحت:
واسه رفع این حالت یه داروی خوب هست به اسم پیشرفت. وقتی به سمت علاقه های و استعداد خودت میری و ازش نتیجه میگیری مسائل جزیی تاثیری روت نداره چون فقط به فکر اینی که چطوری میشه بهتر و پیشرفته تر شد.

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۸-۱۶, ۱۱:۳۶ بعد از ظهر
اره امین جان درست میگی،ولی به هر حال بعضی خاطرات هستش که خیلی سخت از یاد میره

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۱۷, ۰۸:۰۹ قبل از ظهر
مرد حسابی من با این ابهتم بیام رمانتیک بازی در بیارم که خیلی ضایع است !

sara65
۱۳۸۹-۰۸-۱۷, ۱۰:۵۳ قبل از ظهر
مرد حسابی من با این ابهتم بیام رمانتیک بازی در بیارم که خیلی ضایع است !

خب چه اشکالی داره مگه ادم های با ابهت دل ندارن؟اگه نری باهاش حرف بزنی معلومه خیلی هم دوسش نداری.ما منتظریم ببینیم چی کار میکنیا:پوزخند:

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۸-۱۷, ۰۴:۲۰ بعد از ظهر
اره امین جان درست میگی،ولی به هر حال بعضی خاطرات هستش که خیلی سخت از یاد میره
کاملا درک میکنم محمد جان. اما تلاش کن از این حالت بیای بیرون زیاد بد حال بودن میشه عادت.:لبخند:

*f*
۱۳۸۹-۰۸-۱۷, ۰۸:۰۸ بعد از ظهر
کاملا درک میکنم محمد جان. اما تلاش کن از این حالت بیای بیرون زیاد بد حال بودن میشه عادت.:لبخند:

آخه مگه ميزارن آدم خوشحال باشه :سوت::لبخند:

......................................
يه روز ياكو هم مياد اينجا ميگه كلاغ پر مهسام پر :پوزخند:

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۸-۱۷, ۰۸:۱۹ بعد از ظهر
یعنی تا این یاکوزا رو پای سفره عقد نشونید ول کن نیستید:خنده:بعدش هم به جای شکم شش تیکه باید بدوه دنبال شیر خشک و پوشک بچه:پوزخند:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۱۷, ۰۸:۲۲ بعد از ظهر
فکر کنم آخرش هم همین میشه ! اصلا من باید برم خارج با همون Jamie Eason دوست بشم ! از الان زبانم رو تقویت می کنم و اولش هم از سایت بادی بیلدینگ شروع میکنم !میدونی این جیمی ایسون هم خوشگله هم بدنسازه ! به هم میایم ! گیریم که من با مهسا دوست شدم ! کی باهاش برم بیرون ؟! تو این دنیا باشگاه در راس همه ی امور هست ! از 6.5 تا 9 هم باشگام ! قبلش که اصلا حوصله ندارم چون دارم از لحاظ ذهنی خودم رو آماده میکنم ! بعدش هم که دیگه نصفه شبه و من فقط با رفقای باحالم میرم بیرون !تو این جامعه ی سالممون (!) دختر اگه بخواد با یه پسر ساعت 10 شب بره بیرون یه ذره پشت سرش حرف میزنند ! جمعه ها هم به خاطر اینکه پنجشنبه ها خیلی خیلی سنگین کار میکنم اصلا حوصله خودم هم ندارم ! البته دوست شدن با جیمی هم سخته ! من 19 سالمه اون 32 سالشه ! چه گیری کردیم ! چه زندگی سختیه ! بگذریم کل سایت رو با این موضوع مهسا تعطیل کردم !
امروز به طرز وحشیانه ای جلو بازو کار کردم که یهو مچ دست چپم به طرز وحشتناکی گرفت و داغون شد ! 5 کیلو سبک تر کردم و ادامه دادم ! فکر کنم باید به جلوبازو هام یه استراحت بدم !
راستی دیدم امروز اعلامیه دادن واسه وام دانشجویی ! میخوام برم وام بگیرم :پوزخند: شاید یه موتوری انداختم زیر پام !!! اول باید برم پرس و جو کنم ببینم چقدر میدن و چقدر باید پس بدیم و کدوم وام بهتره ؟ (ضروری ، ودیعه ی مسکن ، ازدواج و ... )

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۸-۱۷, ۰۸:۴۵ بعد از ظهر
اتفاقا من هم همین مشکل رو داشتم.چند وقت پیش یه دوست دختری داشتم که از صبحی میرفت سر کار تا ساعت هفت بنده هم از صبحی میخوابیدم تا ساعت هفت:خنده: بعدش هم که میرفتم باشگاه تا ساعت 10 خلاصه یه دو دوتا چهارتا کردم دیدم هیکل از دختر مهم تره پیچوندمش رفت:پوزخند:

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۸-۱۷, ۰۹:۰۴ بعد از ظهر
آخه مگه ميزارن آدم خوشحال باشه :سوت::لبخند:
:
گر بر سر نفس خود امیری مردی! (یا زنی!:چشمک:)
باید به نقطه ای برسی که کسی توان ازار دادن و ناراحت کردن شمارو نداشته باشه.
یه استاد استاتیک داشتیم (خدا حفظش کنه به من داد 18 فکر کنم) خیلی آدم شادی بود مثلا داشت درس میداد خیلی جدی یهو میگفت گشتاور! هه هه هه هه هه !!!! یه ربع میخندید و لبخند میزد بعد دوباره مثلا میگفت پیچ یه ربع دیگه میخندید!:خنده: ما هیچ وقت فلسفه خنده هاشو درک نکردیم

میخوام برم وام بگیرم :پوزخند: شاید یه موتوری انداختم زیر پام !!! اول باید برم پرس و جو کنم ببینم چقدر میدن و چقدر باید پس بدیم و کدوم وام بهتره ؟ (ضروری ، ودیعه ی مسکن ، ازدواج و ... )
مسکن و ازدواج که باید متاهل باشی ضروری هم که معنی نداره واسه امور مالی دانشگاه :پوزخند:
فقط وام شهریه میدن که اونم پول دست کسی نمیدن از این جیب میزارن تو اون جیب. یه شهریه هر چقدر که شد ازت پول نمی گیرن اسمش میشه وام دانشجویی!

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۱۸, ۰۱:۴۱ بعد از ظهر
مسکن و ازدواج که باید متاهل باشی ضروری هم که معنی نداره واسه امور مالی دانشگاه :پوزخند:
فقط وام شهریه میدن که اونم پول دست کسی نمیدن از این جیب میزارن تو اون جیب. یه شهریه هر چقدر که شد ازت پول نمی گیرن اسمش میشه وام دانشجویی!
از من که شهریه نمی گیرن ! من دانشجوی مفتی ام (روزانه - دولتی !) امروز رفتم صحبت کردم گفتند به ازای هر ترم 100 تومن بهت میدن ! بعد اتمام تحصیل هم پول رو باید پس بدی اما ضمان میخوان .... منم ندارم ... . بیخیال وام شدم !

*f*
۱۳۸۹-۰۸-۱۹, ۰۷:۰۰ بعد از ظهر
بهه امروزم كه اينجا هيچكس پيداش نيس :سوت: حوصلم سر رفت

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۸-۱۹, ۰۷:۳۵ بعد از ظهر
اره لیلی حوصله منم سر رفت....
2 روزه پام درد میکنه نمیدونم چشه؟!!!!!!!!شبا از درد نمیتونم بخوابم:ناراحت:

eiman
۱۳۸۹-۰۸-۱۹, ۰۷:۵۵ بعد از ظهر
2 روزه پام درد میکنه نمیدونم چشه؟!!!!!!!!شبا از درد نمیتونم بخوابم:ناراحت:
محمدجان چرا پیش یک ارتوپد نمیری
======================
دو هفته بخاطر مسافرت و مریضیم تمرین نداشتم قراره از فردا شروع کنم

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۸-۱۹, ۰۸:۱۶ بعد از ظهر
محمدجان چرا پیش یک ارتوپد نمیری
======================
دو هفته بخاطر مسافرت و مریضیم تمرین نداشتم قراره از فردا شروع کنم
جنگ جنگ تا پیروزی:پوزخند:

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۸-۱۹, ۰۹:۲۲ بعد از ظهر
وای امروز یه اتفاقی افتاد که هنوز از ترسم تو شوک به سر میبرم:نمیبینم:
من یه برادر دارم که یه سال از من بزرگتره و با هم میریم باشگاه.خلاصه این از 6 ماه پیش یه رژیم خرکی گرفت که 45 کیلو وزن کم کرد حالا هم هر چی میگفتم بابا تو 190 قدته به خدا بسه دیگه ولی این زیر بار نمیرفت تا اینکه دو روز پیش مریض شد ولی باز هم رژیم رو ول نکرد.چشمتون روز بد نبینه امروز تو اتاق بودم که دیدم یه صدای وحشتناکی اومد فکر کردم یه چیزی افتاده.از اتاق اومدم بیرون که چشمتون روز بد نبینه,دیدم یه جفت پا رو زمینه داره میلرزه رفت جلو دیدم داداشم بیهوش روز زمین افتاده.اینقدر ترسیده بودم که زبونم بند اومده بود هیچ کاری نمیکردم تا اینکه دیدم به هوش اومد.اینقدر تو شوک بودم که شروع کردم بهش فحش دادن:پوزخند:این بیچاره هم یادش نمیومد چی شد هی میگفت چی شده چرا فحش میدی.خلاصه انداختیمش تو ماشین بردیم یه سرم زد بعدش هم با چوب نشستیم بالای سرش تا غذا بخوره:پوزخند:ولی خدایی خیلی ترسناک بود

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۱۹, ۰۹:۴۴ بعد از ظهر
به به امروز عجب روزی بود !(مخصوصا کلاس آزمایشگاه ) آزمایش امروز خیلی کسل کننده بود ! باید صبر میکردیم تا فلز سرد بشه و بعد مقداری که کوچیک شده رو اندازه بگیریم ! و این عمل طول می کشید واسه همین کلی وقت داشتم برای صحبت کردن ... منم از فرصت استفاده کردم .... تا آخر کلاس هم با هم خندیدیم ! (حسود ها و هیزها هم داشتن از حسادت میمردن ) و کلی با هم حرف زدیم ! تمام کلاس به چرت و پرت گفتن تلف شد ... البته آخرش خیلی بد تموم شد چون نامردا من رو مجبور کردن که واسه هفته ی بعد (که متاسفانه تعطیله !) من گزارش کار بنویسم :گریه:! هر کلکی خواستم بزنم نشد ! گفتن الا و بلا تو باید بنویسی ! چون هیچ وقت نمی نویسی !
تازه چون عزیز دل من از اول ترم نرفته سر کلاس ریاضی 2 و میخواد یه روزه این درس رو بخونه رفت کتابخونه و تمام هیزهای دانشگاه هم دنبالش رفتند ! اما من باید می اومدم خونه ! چون ریاضی 2 از عزیز دل مهم تره ! اما هر دقیقه به یکی از این هیزا زنگ میزدم ببینم دارن چی کار میکنن ؟ مبادا بخوان کار خلافی بکنند ! :پوزخند:

حمید
رژیم هم حدی داره ! آدم نباید زیاده روی کنه !

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۲۰, ۱۱:۵۳ قبل از ظهر
شده تا حالا کاری رو نکرده باشی....بعد بخوان بندازن گردنت
بعد هر چقدرم سند و مدرک نشون بدی که بابا.........دارین اشتباه میکنید
بعد بگن که: عیبی نداره....حالا ایراد نداره....و خلاصه با منت و حس ترحم بخوام چشم پوشی کنن
هزار تا عیب و ایراد هم بذارن رو آدم
خیلی سخته یکی رو بخوای خر فهم کنی......واقعا سخته

پرند
۱۳۸۹-۰۸-۲۰, ۱۲:۵۰ بعد از ظهر
خوشابحال مسيحي ها،يه كشيش دارن كه ميرن پيشش و كرده و نكرده‌شونو اعتراف مي كنن،اگه ملت ما هم از چنين موهبتي برخوردار بودن نصف بيشتر اين دهن لقي آدما خاتمه پيدا مي كرد!!
حس خوشايند بعد از بيست سوالي خواهر زاده سر سفره ناهار...
خاله؟ :خمیازه:هووم
اگه با غذا هوا بخوريم چي ميشه؟ :blink:نميدونم! غذاتو بخور.
مامان من رياضي خونده؟ :خمیازه:نميدونم!ماست‌تو هورت نكش.
مامان من معدل رياضي داره؟ :blink:نميدونم!با قاشقت به كف بشقاب ضربه نزن.
به ظرف غذاش كه نگاه كردم ديدم تموم محتويات گوشت و لوبيا و گوجه و... كه مادرش ديروز با وسواس بابرنج مخلوط مي كرد،همه رو جدا كرده و گذاشته گوشه بشقابش...

پرند
۱۳۸۹-۰۸-۲۰, ۰۶:۱۵ بعد از ظهر
امروز توی دفتر کارمون فوتبالو دیدیم،بازی که تموم شد گفتم ولی نامردیه،پنالتی بود،همکارم در حالی که چراغا رو خاموش می کرد،گفت: حالا واسه چی نشستی زل زدی به تلویزیون..دنبال پوکَش میگردی؟:cursing:
چه معنی داره آدم پرسپولیسی باشه،تیمش الکی الکی ببازه،بعد بره توی بخش عکس های جالب و خنده دار تشکر کنه،بین همه قرمزا فونتش آبی باشه؟:035:
آقا ما نخوایم عضو فعال باشیم باید کیو ببینیم؟

eiman
۱۳۸۹-۰۸-۲۰, ۰۶:۲۵ بعد از ظهر
امروز حس خوبی دارم بعد از دو هفته دوباره شروع به تمرین کردم اولش فکر میکردم کم بیارم ولی خدارو شکر اینجوری نشد ولی فکر کنم بدنم تا سه الی چهار روز ببنده ولی بازم دردش حال میده:چشمک:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۲۰, ۰۶:۲۷ بعد از ظهر
الان اومدم تو سایت دیدم یه اسم جدید و آبی رنگ هستش >>>> vampire
خلاصه دیدم چنتا هم پست داده
یکم صفحات رو زیر و رو کردم دیدم نیستش این vampire :متفکر:
خلاصه یه لحظه مثل بلد الملک ( قهوه تلخ ) شاکی شدم عجیب
پیش خودم گفتم این vampire کیه که اومده تو سایت و عضو فعالم هست و من نمیشناسمش!!!!!!!!!! :خنده:
حالا جریان چی بود؟؟؟؟..... مثلا اخرین پستی که توی فلان انجمن داده بود رو میرفتم سراغش بعد میدیدم اینو که لیلی نوشته پس این یارو کجاس!!!
نگاه به اسمش نمیکردم که خودش عوض کرده
تا اینکه روی اسم vampire کلیک کردم رفتم دیدم بابا اینکه لیلی هستش :لبخند:
شدم مثل بابا بزرگ بیخودی الملک :نمیبینم:
کیه؟؟؟؟؟؟؟ کی بود؟؟؟؟؟؟؟؟ هان؟؟؟؟؟؟؟؟ من الان کجام؟؟؟؟؟؟؟:پوزخند:

پرند
۱۳۸۹-۰۸-۲۰, ۰۶:۳۸ بعد از ظهر
به خودم امیدوار شدم،عکس تمام قدو ندیدم،صحبتای یاکو جان تو بخش عسل،دوزاریمو انداخت!!!

*f*
۱۳۸۹-۰۸-۲۰, ۰۷:۳۶ بعد از ظهر
الان اومدم تو سایت دیدم یه اسم جدید و آبی رنگ هستش >>>> vampire
خلاصه دیدم چنتا هم پست داده
یکم صفحات رو زیر و رو کردم دیدم نیستش این vampire :متفکر:
خلاصه یه لحظه مثل بلد الملک ( قهوه تلخ ) شاکی شدم عجیب
پیش خودم گفتم این vampire کیه که اومده تو سایت و عضو فعالم هست و من نمیشناسمش!!!!!!!!!! :خنده:
حالا جریان چی بود؟؟؟؟..... مثلا اخرین پستی که توی فلان انجمن داده بود رو میرفتم سراغش بعد میدیدم اینو که لیلی نوشته پس این یارو کجاس!!!
نگاه به اسمش نمیکردم که خودش عوض کرده
تا اینکه روی اسم vampire کلیک کردم رفتم دیدم بابا اینکه لیلی هستش :لبخند:
شدم مثل بابا بزرگ بیخودی الملک :نمیبینم:
کیه؟؟؟؟؟؟؟ کی بود؟؟؟؟؟؟؟؟ هان؟؟؟؟؟؟؟؟ من الان کجام؟؟؟؟؟؟؟:پوزخند:

خودم خواستم وارد سايت شم همش ميزدم ليلی‌ اسممو وارد نميشدم آخر فهميدم عوضش كردم :لبخند:

به خودم امیدوار شدم،عکس تمام قدو ندیدم،صحبتای یاکو جان تو بخش عسل،دوزاریمو انداخت!!!

:پوزخند: به معنيشم توجه كنيد فقط نترسين

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۸-۲۰, ۱۱:۰۸ بعد از ظهر
:پوزخند: به معنيشم توجه كنيد فقط نترسين
حالا منم میرم اسمه کاربریمو میزارم Van Helsing تا شما ازش بترسین! فیلمشو که دیدین؟ میره شکار ومپایر و دراکولا!

*f*
۱۳۸۹-۰۸-۲۱, ۰۲:۰۶ بعد از ظهر
حالا منم میرم اسمه کاربریمو میزارم Van Helsing تا شما ازش بترسین! فیلمشو که دیدین؟ میره شکار ومپایر و دراکولا!

:بیگانه::026: رحم كن :پوزخند:من نوترسم
...............................
دوس دارم برم بيرون هوا بخورم:جشن:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۲۱, ۱۰:۳۷ بعد از ظهر
حس خوبی دارم فکر کنم امتحان ریاضی 2 (دیروز ) رو عالی داده باشم ! البته استاد ما همون طور که قبلا گفتم برادر چنگیز خان هست ! نمره ی 20 رو جوری صحیح میکنه که بشی 10 ! تازه روز امتحان هم رفتنه هم برگشتنه پیش عزیز دلم(تو تاکسی ) نشستم ! رفتنه که اصلا نشناختمش ! آخه نه اینکه آدم مغروریم هیچ وقت دور و برم رو نگاه نمی کنم ! یهو دیدم یکی سلام کرد ! نگاه کردم دیدم عزیز دلمه ! برگشتنه هم پیشش نشستم اما یه کلام هم حرف نزد فکر کنم ریاضی 2 رو اساسی خراب کرده بود ... !
گویا چهارشنبه هفته ی دیگه تعطیله ! آخه چرا ؟! چرا چهارشنبه :ناراحت:

بگذریم لیلی این چه آواتاری که گذاشتی ! چند وقتیه رفتی تو آدمخواری و خون آشامی ! یه وقت به عزیز دل من حمله نکنی ! اون موقع با یاکوزا طرفی ! یاکوزا جماعت هم اصلا حالیش نیست طرفش خون آشامه یا نه !

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۲۱, ۱۰:۴۳ بعد از ظهر
یاکوزا جماعت هم اصلا حالیش نیست طرفش خون آشامه یا نه !

نخندون مارو :خنده:
یاکوزا جماعت بی عرضه تر ازین حرفاس
تو ماشینم کنارت بود و لال مونی گرفتی :نمیبینم:

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۸-۲۲, ۰۲:۱۲ قبل از ظهر
من هم دیگه دارم پی به درستی حرفها آقا افشین میبرم:پوزخند:
مرد حسابی رفتنی سلام هم نکردی بعد میگی برگشتنی حرف نمیزد؟:خنده:
تا آخر هفته وقت داری یه خبر خوش بدی وگرنه خودم آستین بالا میزنم و جناب افشین رو میندازم جلو تا فقط تو 30 ثانیه برات میزان مهریه و شیر بها رو هم مشخص کنه:خنده:
موارد بالا صرفا شوخی بود جدی نگیرید:گل رز:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۲۲, ۰۷:۰۹ قبل از ظهر
چرا حرف من رو تحریف میکنید ؟! شماها باید سیاست مدار میشدید !
رفتنه اصلا ندیدمش ! پیشم نشسته بود اما اصلا نفهمیدم ! چون من عادت دارم اصلا به دور و برم نگاه نمی کنم ! وسطای راه که اومدم پول تاکسی بدم دیدم یکی سلام کرد برگشتم دیدم عزیز دلمه ! یه لبخند احمقانه هم روی صورتم نشستم گفتم سلام (وجدان درونم : من نمیدونم ماجرای این لبخند نا خود آگاه چیه ! مردک تو که هیچ وقت لبخند نمیزنی چرا تا این رو میبینی این طوری میشی ! )
برگشتنه اصلا قیافش فرق کرده بود ... شده بود عین یه سگ هار! خیلی ترسناک شده بود ! همیشه همش با موبایل ور میرفت اما برگشتنه اصلا به موبایلش هم نگاه نکرد ! از قیافش معلوم بود که ناراحته ! به جان شما ترسیدم بهش چیزی بگم ! چون معلوم بود ***ه به برگه ی امتحان !!! تازه من هم یه ذره مقصرم ! آخه میدونید بنده خدا روز قبل امتحان یه کتاب ازم خواست بهش ندادم :پوزخند: اگه اون کتاب رو داشت و سوالایی که من علامت زده بودم رو کار میکرد مطمئنا 2 تا سوال (از 5 تا رو ) درست جواب میداد !

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۲۲, ۰۹:۱۸ قبل از ظهر
خیلی جالبه
ببین ترو خدا چیو به چی ربط داده
اون به برگه امتحانی ن...
تو ر.... به همه چی اونوقت میگی یه ذره تقصیر تو بوده؟؟؟ :تشویق:
وای خدا دلم درد گرفت از خنده
دختره الان پیش خودش میگه همه رو برق میگیره ما رو چراغ موشی!!! :خنده:
از قدیم هم گفتن....سیب سرخ همیشه دست آدم چلاق میفته
نه بابا فکر نکنم به یاکو بربخوره
اخه یاکوزا ها فلان و چنان هستن :پوزخند::سوت:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۲۲, ۰۹:۵۲ قبل از ظهر
تو ر.... به همه چی اونوقت میگی یه ذره تقصیر تو بوده؟؟؟
چرا به من چه !
=============

*f*
۱۳۸۹-۰۸-۲۲, ۱۲:۵۰ بعد از ظهر
نترس ياكو به عزيزت كاری ندارم:صلح: حالا خوبه عزيزته بيچاره بهش يه كتابم ندادی‌:پوزخند:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۲۲, ۰۱:۱۱ بعد از ظهر
آخه میدونی ریاضی 2 از عزیز دل مهمتره ! عزیز دل حالا حالا ها هست !(البته حداکثر یه ترم دیگه ! ) اما امتحان فقط یه روز در ساله !
البته بهش غیر مستقیم هم نگفتم که کتاب رو بهت نمیدم ! گفت میشه این کتاب رو ببرم گفتم اااااه ! نمی دونم ! آخه میدونی ما هیچی نخوندیم ! میخوایم بعد کلاس بریم کتابخونه تا شب بخونیم ! بعد کلاس اون رفت کتابخونه اما من با سرعت رفتم تا یکی رو خفت کنم که منو تا مترو برسونه که مبادا بخوام خودم پول تاکسی بدم ! :پوزخند:

بگذریم دارم مسائل شیرین استاتیک حل میکنم ! میترسم از بس شیرینه دیابت بگیرم !

*f*
۱۳۸۹-۰۸-۲۲, ۰۱:۲۳ بعد از ظهر
آخه میدونی ریاضی 2 از عزیز دل مهمتره ! عزیز دل حالا حالا ها هست !(البته حداکثر یه ترم دیگه ! ) اما امتحان فقط یه روز در ساله !
البته بهش غیر مستقیم هم نگفتم که کتاب رو بهت نمیدم ! گفت میشه این کتاب رو ببرم گفتم اااااه ! نمی دونم ! آخه میدونی ما هیچی نخوندیم ! میخوایم بعد کلاس بریم کتابخونه تا شب بخونیم ! بعد کلاس اون رفت کتابخونه اما من با سرعت رفتم تا یکی رو خفت کنم که منو تا مترو برسونه که مبادا بخوام خودم پول تاکسی بدم ! :پوزخند:

بگذریم دارم مسائل شیرین استاتیک حل میکنم ! میترسم از بس شیرینه دیابت بگیرم !

:بیفایده:بابا تو ديگه كی هستی دسته خسيسارو از پشت بستی :خنده: بيچاره عزيزه دلت اسمشم ديگه اين نذاری بهتره :پوزخند: بدبختش می كنی‌ آخر

اه چقدر از رياضی بدم مياد

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۸-۲۲, ۰۲:۲۸ بعد از ظهر
ذوب آهن که باخت:کف کرده:............

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۲۲, ۰۸:۰۳ بعد از ظهر
عجب دست دردی دارم ! بازوی راستم داره از کار می افته ! ساعد ، پشت بازو ، جلوبازو و ... همه جاش درد میکنه !

masut
۱۳۸۹-۰۸-۲۲, ۱۰:۴۴ بعد از ظهر
سلام به همگی مژده بدین که زدم در حد تیم ملی مخشو :کف کرده: البته خدایی سخت بود یه پروژه چند مرحله ای بود ولی نتیجه داد رفیق فابم ظاهرآ رو اینکه من میتونم یا نه با حولو حوش 300 تومن با بچه ها بسته بوده :بیفایده:که حسابی حال کرده 300 تومن پول مفت گیرش اومد خوب دیگه مثبت بازی بسه {آخه این چند وقت آخر بچه مثبت بودم بنا به مصالح}

پلید میشویم

یوووووووووهههههههههه:صلح: وحالا مشغول پریدن با شاه...... دانشکده هستیم معروف به چارلیزه ترون خبر جدیدی شد میگم

قربانتان مسعود از نوع همیشگی

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۸-۲۲, ۱۰:۵۱ بعد از ظهر
مسعود تو بودی، گفتی اگه مخشو بزنم بچه های سایتو شیرینی میدم؟؟؟!!!!!!!!
------------------------------------------
بدنم Stopکرده نمیدونم چیکار کنم

masut
۱۳۸۹-۰۸-۲۳, ۱۲:۱۲ قبل از ظهر
سلام به همه محمد رضا جان یه 10مینی طول کشید تا پستم را بیابم

امید وارم که فکر نکرده باشی سر کار میخوام بذارمش اتفاقآ اگه بتونم این عزیز دلمو دلشو هک کنم همه برو بچ سایتو شیرینی میدم فعلآ که آمارایی که دارم میگیرم اصلآ خوب نیست یکی میگه نامزد داره یکی میگه همه تو کفشن یکی میگه نامزد نداره برو جلو ولی هیچ آمار گچی تا الآن ازش نشنیدم خدارو شکر خودمم گیج شدم حالا شما هم مارو یه نصیحت خواهرانه بکن لیلی خانوم

ظاهرا که بلی ما گفته ایم آره میدم اونو نمیدما فکرشم نکنی مال خودمه بین خودمون باشه بد عسله کم این کیسی دیده بودیم :کف کرده:وای وای هوس کردم برم بهش اس بدم :قلب::بوس: نیستی تو یونی همه اینجوری :کف کرده:نگاه میکننن ماهم میگیم چشا درویش چارلیزه فقط مال مسوته:سوت:

ایشالاه داداشی بذار این برنامه رژیم وهوازی ما برای لاغری تمام شه حتمآ میدم
خوب یه توضیح بدم که من پارسال همین موقع 123بودم والآن 98 شدم بدون هیدروکسی کاتو الکارتنینو .....البتهالآن دیگه باید الکارتنینو شروع کنم حتمآ عکس قبلو بعد رژیممو میذارم تا عید 90 من وزنم به احتمال 90% به 83 میرسه :لبخند:راستی الکارتنین 1000 رو سایت خودمون داره برا فروش

پرند
۱۳۸۹-۰۸-۲۳, ۰۱:۲۴ بعد از ظهر
بدنم Stopکرده نمیدونم چیکار کنم

یه سر برو دانشگاه بروبچز سایت گیر بده به عزیزای دلشون!!

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۸-۲۳, ۰۳:۲۵ بعد از ظهر
یه سر برو دانشگاه بروبچز سایت گیر بده به عزیزای دلشون!!
جدی میگی؟:پوزخند:مثلا ؟

eiman
۱۳۸۹-۰۸-۲۳, ۰۵:۵۰ بعد از ظهر
امروز ایتم سرشانه و جلو بازو داشتم در حد انفجار کار کردم واقعا دردش لذت بخشه ممنونم از افشین عزیز بخاطر این برنامه و کلا زحمتهایی که میکشه

پرند
۱۳۸۹-۰۸-۲۳, ۰۸:۵۰ بعد از ظهر
جدی میگی؟:پوزخند:مثلا ؟
واااا کم که نیستن،برو یه صفحه قبل ببین چه خبره؟!!همه یه عزیز دل واسه خودشون دارن...

*f*
۱۳۸۹-۰۸-۲۴, ۰۶:۲۷ بعد از ظهر
از پاييزو زمستون خيلی بدم مياد همش دلگيرن .....:ناراحت:

اين مسوتم خالی‌ بست بهتون شيرينی نداد:پوزخند:

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۸-۲۴, ۰۹:۰۰ بعد از ظهر
معمولا خون آشام ها باید از زمستون و پائیز خوششون بیاد.چون شب بلندتره بیشتر وقت دارن:خنده:

*f*
۱۳۸۹-۰۸-۲۵, ۰۱:۵۲ بعد از ظهر
معمولا خون آشام ها باید از زمستون و پائیز خوششون بیاد.چون شب بلندتره بیشتر وقت دارن:خنده:

آخه من صبح كارم ديگه :پوزخند:
.............
چرا هروقت من ميام اينجا پرنده هم پر نميزنه :سوت:

*f*
۱۳۸۹-۰۸-۲۵, ۰۷:۴۸ بعد از ظهر
حوصلم بدجوری سر رفته همه هم كه مرخصی ان فكر كنم اعصاب معصاب ندارم :بیفایده::دزددریایی::034::031::029:

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۸-۲۵, ۰۷:۵۱ بعد از ظهر
چرا لیلی چی شده اعصاب معصاب نداری؟

*f*
۱۳۸۹-۰۸-۲۵, ۰۸:۱۴ بعد از ظهر
چرا لیلی چی شده اعصاب معصاب نداری؟

واسه اينكه شماها كم مياين :منتظر: منم نميتونم خون آشامی كنم :بیفایده::پوزخند:

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۸-۲۵, ۰۸:۲۲ بعد از ظهر
با این حساب من فقط از طلوع آفتاب تا قبل غروب اینجاها پیدام میشه:پوزخند:
ما بیایم که شما خون آشامی کنی؟مگه مغز خر خوردیم که بیام:خنده:

*f*
۱۳۸۹-۰۸-۲۵, ۰۸:۴۲ بعد از ظهر
:پوزخند: نبايد اسممو ميذاشتم حالا همه فهميدن :بیفایده:

كسل شدم بهه دوس دارم برم شهربازی‌:سوت:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۲۵, ۰۹:۰۴ بعد از ظهر
به جای پرس سینه 5 ست 5 تایی ، 5 ست 6 تایی میزنم این طوری بهتره !
امروز سینه داشتم ... سینه هام خوب رشد میکنه اما خیلی زود هم افت میکنه ! کاش اینطوری نبود !

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۸-۲۵, ۱۰:۲۳ بعد از ظهر
لیلی اتفاقا من که اکثرا آنلاینم !!!!!!!ولی بعد این سعی میکنم کم بیام با این منظوری که تو داری:پوزخند:

mankind
۱۳۸۹-۰۸-۲۵, ۱۰:۳۶ بعد از ظهر
:چشمک:فیلم طلسم زیبا توی فارسی 1 یه دختره هست به اسم لولا کاررو خیلی هیکل قشنگی داره فکر کنم ورزشکاره الان حسم اینه که چی میشد همه دخترا اونجوری بودن

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۸-۲۵, ۱۱:۰۴ بعد از ظهر
:چشمک:فیلم طلسم زیبا توی فارسی 1 یه دختره هست به اسم لولا کاررو خیلی هیکل قشنگی داره فکر کنم ورزشکاره الان حسم اینه که چی میشد همه دخترا اونجوری بودن
اونی که میگی رو ندیدم یعنی اصلا نگاه نمیکنم ولی عمرا دخترای مملکت ما بدن خوش تراشی داشته باشن!!!(با عرض معذرت از دخترای سایت:بامزه:)

3tare
۱۳۸۹-۰۸-۲۶, ۰۱:۲۹ قبل از ظهر
:لبخند:به نام خدای مهربونم که هیچ وقت تنهام نمیذاره:لبخند:

این اولین پست منه
نمیدونم چرا ترجیح دادم اولین پستم با موضوع "بیا تو بگو الان چه حسی داری" شروع بشه

و اما حسم...
خوشحالم...:لبخند::لبخند::لبخند::لبخند::لبخند::لبخند::لبخند:

خوشحالم که بالاخره شروع کردم به نوشتن!! آخه من تقریبا یک سالی هست عضوم
و مطالب سایت رو دنبال می کنم، اما پستی نداشتم:متفکر:
خب پس استارت رو میزنم و امیدوارم دوست خوبی براتون باشم :گل رز:
و دوستای خوبی هم پیدا کنم:گل رز::گل رز::گل رز::گل رز::گل رز::گل رز::گل رز:

masut
۱۳۸۹-۰۸-۲۶, ۰۱:۳۶ قبل از ظهر
عموما بله ولی کم نیستن بدنهای خوشتراش بین دخترای ایرانی هرچند معمولآ ما پسرا هیکل دخترو به شاسی میبینیم ولی در حقیقت اینطوری نیست البته اینکه میگی عمرآ اینجوری باشن بدلیل تغذیه فوقلعاده بد اوناست
تو یه بار به دوست دخترت بگو :عزیزم فکر نمیکنی اگر بری باشگاه هیکل متناسب تر وبطبع روابط صمیمی تری خواهیم داشت تا 1ماه لب به کوفتم نمیزنه گوشیم بر نمیداره تا مثلآ 1سانت چربی از سایزش کمشه

اگه دقت کنین عمومآ دخترا ی ما موقع وزن کم کردن به شدت چهرشون دفرمه میشه و خیلی عوض میشن و تغییر میکنن فقط بخاطر رژیم بد و ناصحیحشونه

اینم که میبینی همشون شدن مینی ماینر از لحاظ شاسی اونم بخاطر تغذیه ست

واما یه مورد دیگه خیلی از دخترای ما اصلآ تو سن مناسبی ورزش نمیکنن و به شدت در سالهای بعد تاوان اونو پس میدن

یه بار که تو یونی نشستی و داری محوطه پاس میکنی میتونی به حجم و عمق فاجعه پی ببری که چقدر زیادن دخترای پا پرانتزی یا کسایی که پاشونو کج میذارن یا اونایی که رو به داخل میذارن

وبعد اینکه دخترای ما ظرفیت شنیدن نقدو ندارن مثلآ ترم قبل با بچه ها روبه روی محوطه نشسته بودیم و یه خانومیرو دیدیم که سینه های بزرگی داشت بصورت واقعآ مشکوک تنسبات سینه به
اندام های دیگش نمی خورد
داشتیم با بچه ها بحث میکردیم که این تزریق چربی داشته یا پروتز گذاشته بوده یا ارثه ؟؟؟؟؟:منتظر::متفکر::متفکر: که نسیم اومد وگفت من با مسعود موافقم من گفتم مگه شنیدی چی داشتیم میگفتیم و بحثو براش توضیح دادم اونم گفت اصلآ فکر نمیکردم همچین آدمه حیضی باشی و قهرید خانوم در حالی که اصلآ نفهمید که بحث ما هیچ ربطی به حیضی نداشته

ولی خوب الآن دیگه به هیچ دختری نمیگم چون جنبشو ندارن البته نه همشونا عمومآ

ولی خوب برای من تو انتخاب دوست هیکل خیلی مهمه خیلی خیلی مخصوصآ اینکه شکمو کپل نداشته باشه که بحمد اللاه نداره و هیکلش از 20 18 رو میگیره

*f*
۱۳۸۹-۰۸-۲۶, ۰۷:۵۰ قبل از ظهر
اونی که میگی رو ندیدم یعنی اصلا نگاه نمیکنم ولی عمرا دخترای مملکت ما بدن خوش تراشی داشته باشن!!!(با عرض معذرت از دخترای سایت:بامزه:)

هاااااااااااااااا كی گفته ؟‌ :خشم::بدقلب:مگه نميدونين من فمنيسمم :بامزه::001_tt2: اتفاقا پسرای‌ ايرانی‌ هم شكم دارن اين هوا :پوزخند:(دماغ دارن اون هوا) ميشه به جا كيسه بوكس ازش استفاده كرد :پوزخند:(با عرض پوزش:خجالت:)

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۸-۲۶, ۱۰:۰۸ قبل از ظهر

این اولین پست منه
نمیدونم چرا ترجیح دادم اولین پستم با موضوع "بیا تو بگو الان چه حسی داری" شروع بشه

و اما حسم...

سلام خوشحالمون کردین:گل رز:
امیدوارم این آخرین نوشتنتونم نباشه و از مطالب شما استفاده کامل رو ببریم.
موفق باشید:جشن:

mankind
۱۳۸۹-۰۸-۲۶, ۰۴:۵۹ بعد از ظهر
بهتر نیست تو که دو روزه اومدی تو سایت توهین نکنی

*f*
۱۳۸۹-۰۸-۲۶, ۰۵:۰۸ بعد از ظهر
تصميم گرفتم برم باشگاه :جشن: ........ اين مهمون ها هم نميخوان برن از صبح تا شب ميان تلپ ميشن :سوت:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۲۶, ۰۵:۲۲ بعد از ظهر
تمام پستهای بی ربط کاربر manson (http://forum.bodybuilder.member.php?10834-manson) و مخلفاتش ! پاک شد ... .
این یه تاپیک دردل و دله ! نه اینکه بیای و بگی من الان سردمه ! الان گرسنمه ! الان خستم ! الان باید برم دستشویی و ... !
بگذریم ... موضوع هیکل شد ... با اینکه از این دختره لولا اصلا خوشم نمی آد اما باید بگم تو این فیلمای کلمبیایی این شبکه تقریبا همه ی هنرپیشه های مهم چه مرد چه زن ورزشکارند : همسایه ها : جسیکا ، تاتیانا ، نیکول و ... تو سفری دیگر : سالوادور ، ایزابل ، اون دختر اسکوله دختر خاله ی ایزابل ، آندرس و ... !
تو ایران هم اگه هیکل دخترا مشکل داره ... هیکل پسرا هم زیاد تعریفی نداره ! شاید تو کل دانشگاه ما 10 نفر بدنساز که هیکلشون قابل تحسین باشه وجود نداشته باشه ! هرچی این و اون رو میبینم یا ریغواند ، یا ریغو اند و شکم دارند ! یا چاقند ! یا معمولی اند ! خوب دخترا هم همین طور !
البته نباید نقش عفاف رو هم نادیده بگیریم ! تو یه کشور اروپایی دختره میگه من باید هیکلم خوب باشه تا وقتی میرم استخر یا ساحل دریا همه من رو ببینند ! اینجا اگه یه دختر ایکبیری با 100 کیلو وزن هم یه ذره آرایش کنه همه می خوان بخورنش !
بگذریم فردا امتحان معادلات دیفرانسیل دارم ... فکر کنم گند میزنم ! ناراحت نیستم ! عوضش امتحان هفته ی قبل رو خوب دادم !
راستی 3 شنبه عزیز دلم امتحان کامپیوتر داشته و رفیقم میگفت گند زده ! خوشم میاد تو این مورد با هم تفاهم داریم !

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۲۶, ۰۵:۳۳ بعد از ظهر
کاربرایی که احترام و نظم رو نادیده میگیرند ، طبق قوانین اخطار دریافت میکنند
استثنا" امروز بخاطر مبارک بودنش از دادن اخطار صرفنظر میکنم
و حس خوبی دارم چون رو به پیشرفت و روزهای خوب در آینده هستم
مراجعه شود به عکس اعضاء سایت

manson
۱۳۸۹-۰۸-۲۷, ۰۹:۱۶ قبل از ظهر
اقا منم دیروز جو گرفته بودم زیاده روی کردم خوب کردین پستا رو پاک کردین بلا خره ما پیرو چارلز منسون کبیر هستیم و بعضی اوقات قاط میزنیم و راستیتش زیاد از دخترا خوشم هم نمیاد :پوزخند:

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۸-۲۷, ۰۹:۴۴ قبل از ظهر
دوست عزیز لطفا در ارسال پست رعایت ادب جمعی رو داشته باش. قسمتی از پست شما حذف شد.
سایر دوستان هم اگه خدایی نکرده اختلافی (چه کلی و چه جزیی) دارن از طریق پیغام خصوصی حلش کنن نه اینکه توی تاپیک پست الکی بدن. با تشکر:گل رز:

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۸-۲۷, ۰۸:۵۲ بعد از ظهر
امروز حس نوستالژیک دارم:پوزخند:بعد باشگاه رفتم فیلم بخرم دیدم کارتون فوتبالیستها رو آورده من هم همش رو خریدم.یادش بخیر چه دورانی داشتیم با این سوباسا:پوزخند:نمیخوام مثل پیرمردها حرف بزنم(بابا فقط 24 سالمه:گریه:)ولی بعضی وقتها فکر میکنم بچه های امروزی اون لذتی رو که ما بچگی داشتیم ندارن.یادمه فوتبالیستها که تموم میشد یکدفعه 10-15 تا پسر بچه میریختیم تو کوچه دو تا توپ پلاستیکی رو دوپوسته میکردیم و یا علی که رفتیم تا آخر شب تو سر کله هم میزدیم:پوزخند:بعدش همینطوری کثیف میخواستیم بریم تو رختخواب که با کتک میبردنمون حموم:خنده:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۲۷, ۰۹:۱۹ بعد از ظهر
حمید جان شما فقط بازی میکردین بعد فوتبالیستها
ما مثلا 3-4 تا رفیق بودیم که میخواستیم اون حرکت مسخره و تخیلی رو اجرا کنیم :نمیبینم::خجالت:
اونی که 3 نفر میپریدن رو هوا و شروع میکرن به چرخیدن ، توپ هم معلوم نبود دست کدومشونه که داره میچرخه :پوزخند:
خلاصه که خیلی تحت تاثیرش بودیم
و البته باید اعتراف کنم من یه حرکت تخیلی دیگه هم تمرین میکردم
تو دروازه قرار میگرفتم و چشام رو میبستم....به یکی میگفتم شوت بزنه
من میخواستم با چشم بسته و از صدای توپ مسیرش رو تشخیص بدم:سوت::خجالت::نمیبینم:
بعد از 2 تا شوت که پسره زد یدونه همچین خورد تو صورتم که ....:پوزخند:

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۸-۲۷, ۰۹:۲۴ بعد از ظهر
زیاد خوشحال نیستم چون داره از یه راهی که همه می دونید مطالب سایت به سرقت میره که برخورد سریع مدیران رو خواستارم چون ممکنه دلسرد بشم و دیگه به معرفی مکمل ها ادامه ندم

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۸-۲۷, ۱۰:۰۸ بعد از ظهر
حمید جان شما فقط بازی میکردین بعد فوتبالیستها
ما مثلا 3-4 تا رفیق بودیم که میخواستیم اون حرکت مسخره و تخیلی رو اجرا کنیم :نمیبینم::خجالت:
اونی که 3 نفر میپریدن رو هوا و شروع میکرن به چرخیدن ، توپ هم معلوم نبود دست کدومشونه که داره میچرخه :پوزخند:
خلاصه که خیلی تحت تاثیرش بودیم
و البته باید اعتراف کنم من یه حرکت تخیلی دیگه هم تمرین میکردم
تو دروازه قرار میگرفتم و چشام رو میبستم....به یکی میگفتم شوت بزنه
من میخواستم با چشم بسته و از صدای توپ مسیرش رو تشخیص بدم:سوت::خجالت::نمیبینم:
بعد از 2 تا شوت که پسره زد یدونه همچین خورد تو صورتم که ....:پوزخند:
:خنده::خنده::خنده::خنده::خنده::خنده::خنده:
وای مردم از خنده:خنده:این دروازه رو که گفتی یادم اومد داداش من هم همین کارو میکرد.حالا هی گل میخورد ولی ول کن نبود:خنده:

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۰۸-۲۸, ۱۲:۰۱ قبل از ظهر
زیاد خوشحال نیستم چون داره از یه راهی که همه می دونید مطالب سایت به سرقت میره که برخورد سریع مدیران رو خواستارم چون ممکنه دلسرد بشم و دیگه به معرفی مکمل ها ادامه ندم

مصطفی جان لااقل رو عکسهای مکملها یه های لایت از سایتی که نوشته ها رو میزاری توش بزن بهتر از هیچیه ، که دیگه زحمت دنبال عکس رفتن رو بکشن . البته فکر کنم بیشترش رو از سایت خودت کپی میکنن .

mankind
۱۳۸۹-۰۸-۲۸, ۰۸:۵۸ قبل از ظهر
اگه نوشته ها به صورت عکسی بشه میشه پشتش کمرنگ اسم خودت رو بنویسی

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۸-۲۸, ۰۹:۵۴ قبل از ظهر

من تو بعضی سایتها دیدم که نمیشه راست کلیک کرد. وقتی راست کلیک میکنی یا ctrl + a رو میزنی اخطار میده که اینکارو نکن سه بار که تکرار میشه یه ارور میاد رو صفحه هر کاریشم میکنی بسته نمیشه.
از بچه های سایت اگه میدونه چطوریه و میشه روی این سایت اعمال کرد یه حرکتی بکنه.

پرند
۱۳۸۹-۰۸-۲۸, ۰۱:۲۵ بعد از ظهر

این اولین پست منه

و اما حسم...

خوش اومدی:گل رز:
حالا که شروع کردی کم حرف نباش :بوس:

پرند
۱۳۸۹-۰۸-۲۸, ۰۱:۳۵ بعد از ظهر
من تو بعضی سایتها دیدم که نمیشه راست کلیک کرد. وقتی راست کلیک میکنی یا ctrl + a رو میزنی اخطار میده که اینکارو نکن سه بار که تکرار میشه یه ارور میاد رو صفحه هر کاریشم میکنی بسته نمیشه.
از بچه های سایت اگه میدونه چطوریه و میشه روی این سایت اعمال کرد یه حرکتی بکنه.
البته اینم راه دررو خیلی ساده ای داره و به علت بد آموزی نمیگم هر چند اکثراً میدونن،اما منم با عکس موافقم،گمونم بهترینشه...

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۸-۲۸, ۰۲:۵۹ بعد از ظهر
البته اینم راه دررو خیلی ساده ای داره و به علت بد آموزی نمیگم هر چند اکثراً میدونن،اما منم با عکس موافقم،گمونم بهترینشه...
اگه منظورت ctrl+c برای کپی و ctrl+v برای پیست کردن هست باید بگم این حالت کلا" به کلیدهای ترکیبی حساسه و نمیتونی ازشون استفاده کنی چون با همون ارور مواجه میشی.

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۲۸, ۰۴:۴۶ بعد از ظهر
نه امین جان
ستاره خانم یه کلک رشتی رو منظورش هستش که منم بلدم :سوت::پوزخند:

پرند
۱۳۸۹-۰۸-۲۹, ۱۲:۰۷ بعد از ظهر
دقیقاً همین کلک Esc که آقا افشین گفتن:چشمک:
دارم میرم ناهار بخورم که یه ساعت و نیم بعدش برم باشگاه...
این حکایت دزدی ماها از خودمون و زرنگ!! بودنمون رو کی می خوایم بذاریم کنار؟همیشه واسه هر کار بدمون یه توجیهی داریم،کارگر کارگاه با یکی از نصابامون دزدن،میدونیم اما نگفتیم،تو رومون نگاه میکنن،حرف میزنن،شوخی میکنن،چاپ لوسی میکنن،و ما هم لبخند میزنیم تا بوقتش...

eiman
۱۳۸۹-۰۸-۲۹, ۰۷:۵۲ بعد از ظهر
منهم با نظر امین جان موافقم نباید هرکسی بتونه به این راحتی مطالب سایت رو تک بزنه از مدیران تقاضا دارم فکری برای این معضل بکنند در ضمن درخواست های ثبت نام بیشتر کنترل بشن تا هرکسی نتونه با هر اسمی تو این سایت دری وری بنویسه
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
حس خوبی ندارم امروز رفتم کرمان تا اصل مدرک تحصیلی رو بگیرم موقع برگشت بیخودی جریمه سرعت شدم در حالی که حواسم به پلیس بود نتونستم حرفم رو به کرسی بنشونم از اینکه نیروی انتظامی صلیقه ای برخورد میکنه خسته شدم

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۲۹, ۰۹:۴۶ بعد از ظهر
امروز داشتم شراگ اسمیت میزدم ! 120 کیلو داشتم شراگ اسمیت میزدم انگار نه انگار ! وقتی با دمبل 25 کیلویی(که رو هم میشه 50 کیلو ) شراگ میزنم بهتر عمل میکنه !
به نظرم فعلا بهترین کار همینه که مطلب رو به صورت pdf بزنیم ... تا ببینیم دزدها چیکار میکنند !

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۲۹, ۰۹:۵۲ بعد از ظهر
با هالتر بزنی نمیتونی 120 بزنی
امتحانش کن

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۲۹, ۱۰:۰۵ بعد از ظهر
مدتهاست با هالتر نزدم اما بیشترین رکوردم 80 کیلو بوده ! اما با هالتر نمیتونم خوب میزون بزنم ! درحالی که با اسمیت خیلی خوب میشه کنترل کرد ! دمبل هم همین طور !
بگذریم ... نشد یه دفعه این روزنامه ی همشهری رو باز کنیم تو قسمت محیط زیستش با این تیترها مواجه نشیم ! : دریاچه ارومیه در معرض خطر ! خلیج فارس آلوده تر از همیشه ! آلودگی نفتی در خزر ! 70 هکتار از جنگل های شمال نابود شد ! برج سازی در منطقه ی حفاظت شده ی سمنان ! جنگلهای کهکیلویه و بویر احمد در معرض خطر ! پارک ملی گلستان در معرض نابودی ! سنجاب ایرانی در معرض انقراض ! و اخیرا : دماوند در معرض خطر ! :نمیبینم:کارون خشک شد ! و ...

*f*
۱۳۸۹-۰۸-۳۰, ۰۱:۳۵ بعد از ظهر
فعاليت بچه ها تو اين چند روز زياد شده دم همگی گرم :تشویق::جشن:

پرند
۱۳۸۹-۰۸-۳۰, ۰۲:۰۷ بعد از ظهر
چی میگی لیلی جونم بچه تو غنداقه غذاشم قندآبه
ما ها همه بزرگ شدیم...
قرار بود یه ساعت باشم الان سه ساعته(جداً خسته نباشیم)

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۳۰, ۰۶:۰۰ بعد از ظهر
امروز عزیز دلم اومد برای کشیدن فلوچارت تو ورد ازم کمک خواست ! تکالیف یه نفر دیگه رو گرفته بود میخواست فقط قیفاش رو عوض کنه ! و بده دست استاد ! مثلا مستطیلها رو کلفت تر کنه ! شکل فلش ها رو عوض کنه ! و از این چیزا !
من نمی دونم چرا همش میخوام با حرکاتم بگم برام مهم نیست که کنار تو نشستم ! فکر کنم یه مرضه ! اسسم این مرض رو میزاریم یاکوزیسم حاد ! تو این مرض همه رو یه رقیب سرسخت تو تاتمی میبینی که قصد دارند از پیشت بهت خنجر بزنن برای همین نباید با کسی صمیمی شد ! عزیز دل هم از این قاعده مستثنی نیست !
البته یه چیزی هم بگم که به همه ی پیشنهادهایی که بهش شده گفته : نه ! این موضوع یاکوزیسم حاد رو حاد تر هم میکنه ! چون به اون غرور مسخره ، ترس هم اضافه میشه !

من بدن حجیمی ندارم اما هر کی مارو میبینه بهمون تهمت استفاده از پروتئین و آمینو (اونم به مقدار زیاد ! تا حالا شنیدی اوردوز وی ! این آقا من رو به این موضوع متهم کرد ! ) و ... تا دارو رو میزنه ! دارم دیوونه میشم ! طرف سه برابر من بازو داره میگه چی مصرف میکنی که مثل بتن سفت شدی ؟! بهش میگم هیچی ! میگه خفه شو ! امکان نداره ! من 4 ساله دارم با دارو و انواع مکمل ها ورزش میکنم چنین شکمی ندارم ! ترخدا بگو چی مصرف میکنی به هیچ کسی چیزی نمی گم ! (این حرف رو که زد میخواستم مخش رو بیارم پایین ! )
جواب این جور آدما رو تو امضام دادم !

*f*
۱۳۸۹-۰۸-۳۰, ۰۶:۳۲ بعد از ظهر
بابا ستاره مگه چند سالته احساس پيری وكنی ؟:متفکر:
......................
ياكوزا اين عزيزه دلتم تنبل كلاسه :پوزخند: همش رفوزه ميشه
......................................
امروز دلم برای عزيزه دلم تنگيده :پوزخند:

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۸-۳۰, ۰۸:۴۶ بعد از ظهر
این یاکوزیسم حاد چیه؟مریضیه؟واگیر نداشته باشه:خنده:
یکی از عوارض یاکوزیسم مخصوصا از نوع حادش میتونه منقرض شدن نسل باشه دیگه خود دانی:خنده:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۳۰, ۰۹:۴۷ بعد از ظهر
اوه
امروز خوشحالم....اونم خیلی
البته خوشحالم چون تمرینم تموم شد و از جهنمی که برام درست کرده بود این مربیه عزیز فرار کردم
ولی اخرش گفت : خیلی مردی
چون جا نزدی وسط تمرین

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۳۰, ۱۰:۰۲ بعد از ظهر
فکر نکنم واگیر داشته باشه ! درسته موجب انقراض نسل میشه ! واسه همین یاکوزاهای قدیمی دیگه نسلشون از بین رفته ! سامورایی ها هم همین طور !
=======================
آره لیلی ! مثل خودمه ! شاگرد تنبل کلاسه ! هفته ی پیش امتحان کامپیتور داشته ! رفیقم میگه بعد امتحان داشت به استاد التماس میکرد که قبلا هم این درس رو افتاده لطفا ایندفعه یه کاری کنه :خنده:
=======================
آقا من اصلا تو حرکت جلوبازو هالتر اصلا به جلوبازوهام فشار نمی آد ! چون ساعدام به طرز وحشتناکی درد میگیره ! نمیتونم سنگین کار کنم ! جلوبازو هالتر لاری هم همینطور ! اونم به شدت موجب درد ساعدم میشه ! بگذریم عجب زیر بغلی امروز کار کردم !

میگم همه زدن تو کار جو ویدر ! ماجرا چیه !؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۸-۳۰, ۱۰:۰۷ بعد از ظهر
میگم همه زدن تو کار جو ویدر ! ماجرا چیه !؟

خواهی نشوی رسوا .......همرنگ جماعت شو :صلح:

ساعدت درد میگیره چون ضعیفه
یه بنده خدا رو یکماه با خودم ساعد تمرینش دادم
الان شاخ شده برا خودم تو ساعد
ازش غافل نشو

mankind
۱۳۸۹-۰۸-۳۰, ۱۰:۳۰ بعد از ظهر
افشین جات می تونم حدس بزنم چی کشیدی از اون برنامه سینه که داده بودی تو سایت معلومه انجامش دادم دیروز الان که دارم می نویسم درد می کنه یاد روزهای اول افتادم

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۸-۳۰, ۱۰:۳۳ بعد از ظهر
ساعدت درد میگیره چون ضعیفه
یه بنده خدا رو یکماه با خودم ساعد تمرینش دادم
الان شاخ شده برا خودم تو ساعد
ازش غافل نشو
آخه افشین الان ساعدم خیلی حجیم شده ! یعنی میمیرم برای اینکه هی برم جلو آینه ببینمش ! اما قسمت پایینش و مچم خیلی خیلی خیلی ضعیفه ! یعنی تو حرکت لاری گفتم الان رگ دستم پاره میشه :خنده: ! در این حد ! البته تو حرکات با دمبل مشکلی ندارم ! مثلا چکشی میزینم 18-20 کیلو عین خیالمم نیست ! یا جلوبازو دمبل یا لاری دمبل هم مشکلی ایجاد نمیکنه اما با هالتر خیلی بده !

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۰۱, ۰۶:۴۵ بعد از ظهر
آخ یه چیزی یادم رفت بگم ! دیروز داشتم جلوبازو میزدم یهو چشمم خورد به دمبل که یه گوشه افتاده ! اونم با چه وضع وخیمی ! وزنهای یه طرفش در اوده بود ! فکرش رو بکن داری پلاور میزنی یهو وزنه کنده بهش بیفته رو صورتت ! اونم 11.5 کیلو ! :نمیبینم:

در جواب یه بنده خدایی که همیشه خودش رو لو میده بگم که از کجا قطرش رو فهمیدی !؟ فکر نکنم راهی به جز امتحان کردنش باشه ! البته خودت گفتی اینکاره ای ! قیافه ی طرف رو ببینی می فهمی :خنده:

*f*
۱۳۸۹-۰۹-۰۱, ۰۶:۴۶ بعد از ظهر
شنيدم معين داره مياد ايران :جشن: معلوم نيس بياد اينجا چی بخونه بيچاره :متفکر:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۰۱, ۰۸:۵۱ بعد از ظهر
شنيدم معين داره مياد ايران :جشن: معلوم نيس بياد اينجا چی بخونه بيچاره :متفکر:

ایران؟؟؟
نه بابا.....فکر نکنما :متفکر:
از کجا شنیدی؟

mankind
۱۳۸۹-۰۹-۰۱, ۱۰:۱۳ بعد از ظهر
خبر دارید جهان وفتی فوت کرد معلوم شد دو تا زن داره

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۰۱, ۱۰:۱۷ بعد از ظهر
نه بابا؟؟
مثل این فیلم قدیمیا شده لابد
جفتشون میان سر خاک هی میزنن تو سر خودشون
خلاصه زن اصلیه شاکی میشه که این کیه که از خودش بیشتر میزنه تو سر خودش
بعد خلاصه گندش در میاد و گیس و گیس کشی شروع میشه :نمیبینم:

ولی خداییش یه زن کمه :خجالت::سوت:

پرند
۱۳۸۹-۰۹-۰۱, ۱۰:۱۹ بعد از ظهر
نوش جونش
تا چهارتا آزاده...
چه بلایی بوده جهان!! زنا خیلی تیزن معمولاً اول زنا میفهمن هوو دارن بعد مردا میمیرن،جهان پیش دستی کرده اما...
من جهان رو خیلی دوست داشتم خدا بیامرزتش

پرند
۱۳۸۹-۰۹-۰۱, ۱۰:۲۱ بعد از ظهر
نه بابا؟؟
مثل این فیلم قدیمیا شده لابد
جفتشون میان سر خاک هی میزنن تو سر خودشون
خلاصه زن اصلیه شاکی میشه که این کیه که از خودش بیشتر میزنه تو سر خودش
بعد خلاصه گندش در میاد و گیس و گیس کشی شروع میشه :نمیبینم:

ولی خداییش یه زن کمه :خجالت::سوت:

وقتی زن گرفتی نظرت رو می پرسم!!
ما که هر زنداری دیدیم پشیمون بود...

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۹-۰۱, ۱۰:۲۲ بعد از ظهر
ستاره خانم راست ميگه،من 4 تا نگيرم ول كن نيستم!!:بامزه:

پرند
۱۳۸۹-۰۹-۰۱, ۱۰:۲۳ بعد از ظهر

ای بابا،اصلاً کی زنش رو به شما میده!:پوزخند:
سال همت مضاعفه...
بذار اجرا بشه اونوقت خواهیم دید یه من ماست چقدر کره میده...

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۹-۰۱, ۱۰:۲۷ بعد از ظهر
ای بابا،اصلاً کی زنش رو به شما میده!:پوزخند:
سال همت مضاعفه...
بذار اجرا بشه اونوقت خواهیم دید یه من ماست چقدر کره میده...
من زن مردمو نميخوام كه:پوزخند:دخترشونو ميخوام...
خدا بزرگه...:خنده:

پرند
۱۳۸۹-۰۹-۰۱, ۱۰:۳۲ بعد از ظهر
من زن مردمو نميخوام كه:پوزخند:دخترشونو ميخوام...
خدا بزرگه...:خنده:
بر منکرش لعنت
هر نفر 81 تومن میگیره سر جمع میشه ماهی چهار صد(فکر بدی هم نیستا!)

3tare
۱۳۸۹-۰۹-۰۱, ۱۰:۳۴ بعد از ظهر
الان من یه حس وحشتناک دارم!! :پریشان:
نمیدونم چرا چند روزه هر چی میخورم بازم احساس گرسنگی میکنم!!!!!!!!!!!!!!! :نمیدونم:
(( بگو ماشالا، چشم نخورم :خجالت: ))

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۰۱, ۱۰:۴۰ بعد از ظهر
ماشالا
اما اینکه جای نگرانی نداره
خانوما همشون کمبود وزن دارن....البته دختر خانوما بیشتر :لبخند:
البته اینم بگما....الان شما مثلا 3 وعده در روز فکر کنم میخوری و برات غیر عادیه این موضوع
چون دخترا صبحونه که تعطیله کلا
ظهرم یکم با ماست و سالاد بازی میکنن
شامم نمیخورن چون رژیم دارن!!!!!!!!!!!!!!!!!! :سوت:

پرند
۱۳۸۹-۰۹-۰۱, ۱۰:۴۱ بعد از ظهر
چند روزه؟ خوش به حالت،من و کل بچه های این سایت چند ساله که اینجوری هستیم!!:پوزخند:
مسری بوده(حالا دیگه اساسی خوش اومدی):گل رز:

پرند
۱۳۸۹-۰۹-۰۱, ۱۰:۴۲ بعد از ظهر
ماشالا
البته اینم بگما....الان شما مثلا 3 وعده در روز فکر کنم میخوری و برات غیر عادیه این موضوع

کدوم دخترا؟ گمونم باید مبندازولی مترو نیدازولی چیزی مصرف کنن:پوزخند:

3tare
۱۳۸۹-۰۹-۰۱, ۱۱:۰۱ بعد از ظهر
ای بابا "یه زن" کمه
"دو تا" غمه
"سه تا" خاطر جمعه :پوزخند:

پرند
۱۳۸۹-۰۹-۰۱, ۱۱:۰۴ بعد از ظهر
اگه لیلی بود که درستت می کرد!!

3tare
۱۳۸۹-۰۹-۰۱, ۱۱:۰۷ بعد از ظهر
ماشالا

الحمدلله من از این دخترایی که میگی نیستم! :پوزخند:

چند روزه؟ خوش به حالت،من و کل بچه های این سایت چند ساله که اینجوری هستیم!!:پوزخند:
مسری بوده(حالا دیگه اساسی خوش اومدی):گل رز:

مرسی عــــــزیـــــزم
میخواستم دکمه تشکر رو بزنم، اما دیدم کمه! :گل رز: :گل رز: :گل رز:

*f*
۱۳۸۹-۰۹-۰۲, ۰۸:۰۰ قبل از ظهر
ایران؟؟؟
نه بابا.....فکر نکنما :متفکر:
از کجا شنیدی؟
تو بيشتر سايت ها نوشته اس بهش اجازه هم دادن فكر كنم :صلح:

:بیفایده: حالا همون يكی رو بگير تا كچلت كنه بعد هوس 4 تا بكن :پوزخند:

الان من یه حس وحشتناک دارم!! :پریشان:
نمیدونم چرا چند روزه هر چی میخورم بازم احساس گرسنگی میکنم!!!!!!!!!!!!!!! :نمیدونم:
(( بگو ماشالا، چشم نخورم :خجالت: ))

منه بيچاره چی كه هر چيزی نميخورم :پوزخند: گوشت موشت كه يخته يعنی اصلا نميخورم چون بو گند ميدن حالت تهوع مي گيره آدم :بیفایده: من فقط پيتزا ساندويچ دوس دارم :پوزخند:

......................................................

راستی چرا هر وقت من ميام اينجا هيچ كس نيس همتون با هم مياين نامردا :گریه::پوزخند:

mankind
۱۳۸۹-۰۹-۰۲, ۰۸:۱۸ قبل از ظهر
ماشالا

اکثر مردا خانومای خوش گوشت دوست دارن البته خوش گوشت نه چاق

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۰۲, ۱۱:۳۹ قبل از ظهر
من که اصلا از تریپ گوشتالو خوشم نمی آد ! اگه عزیز دلم یه وقت هوس کنه گوشتالو بشه می فرستمش باشگاه ! به زور !
==================================================================
راستی چرا این چهارشنبه لعنتی تعطیله !؟ هیچ کشوری اندازه ایران گشاد نیست ! قبلا همه ی هفته صبر میکردم تا روز تمرین جلوبازو برسه ! الان کل هفته صبر میکنم که بشه چهارشبنه ! بعد چی میشه ! چهارشنبه تعطیل ! هفته ی پیش هم چهارشنبه تعطیل بود ! 2 هفته ی دیگه هم چهارشنبه تعطیله ! این همه روز ! چرا فقط باید چهارشنبه ها و پنج شنبه ها (روز عزیز دل و روز جلوبازو ) تعطیل باشه ! باشگاه ما هم گشادخونه است ! یه روز در هفته تعطیل باشه کل هفته رو میخواد تعطیل کنه !

3tare
۱۳۸۹-۰۹-۰۲, ۱۱:۵۴ قبل از ظهر
منه بيچاره چی كه هر چيزی نميخورم :پوزخند: گوشت موشت كه يخته يعنی اصلا نميخورم چون بو گند ميدن حالت تهوع مي گيره آدم :بیفایده: من فقط پيتزا ساندويچ دوس دارم :پوزخند:

جدی میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پس چی میخوری؟!!
همینه که پسرا به خودشون اجازه میدن پشت سر دخترا حرف یزنن دیگه!!! :سوت:

*f*
۱۳۸۹-۰۹-۰۲, ۱۲:۲۶ بعد از ظهر
جدی میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پس چی میخوری؟!!
همینه که پسرا به خودشون اجازه میدن پشت سر دخترا حرف یزنن دیگه!!! :سوت:

خوووووووووووووووون :کف کرده::پوزخند:

.....................
عوضش گوشت مرغ ميخورم ولی اول بايد جراحيش كنم بعد بخورم :پوزخند:
كی حرف زد بگو :بیفایده:

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۹-۰۲, ۱۲:۲۹ بعد از ظهر
من كه نبودم:نمیبینم::پوزخند:

*f*
۱۳۸۹-۰۹-۰۲, ۰۵:۴۱ بعد از ظهر
عيدتون مبارك !‌:گل رز:
من كه از هرچی عيده بدم مياد :بیفایده:اصلا حوصله مهمون هم ندارم :سوت:

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۹-۰۲, ۰۵:۵۰ بعد از ظهر
دیروز خیلی حس خوبی داشتم چون بعد از مدتها تا آخرین نفس خورده بودم:پوزخند:ولی الان حس بدی دارم چون دیدم 2 کیلو اضافه کردم:ناراحت:
خوبی باشگاه ما اینه که عید و تعطیلی نداره همیشه بازه.میتونم این دو روز برم ورزش کنم و جبران مافات کنم

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۹-۰۲, ۰۶:۲۱ بعد از ظهر
فوق العاده خوشحالم بعد از مدتها بهترین خبری که انتظار شنیدنشو داشتم رو شنیدم. یه تلفن از طرف وکیلم گفت رفتنم جلو افتاد و مشکل مدارکم حل شده وسط خیابون بودم میخواستم نعره بزنم!:خنده:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۰۲, ۰۸:۲۱ بعد از ظهر
استاد بیشرف مقاومت مصالح نامه ی حذف من رو امضا نکرد ! بر پدرش لعنت ! نمیدونم میخواست خودش رو ببره بالا یا میخواست یه کاری کنه که من التماسش کنم ! به هر حال تا گفت امضا نمیکنم بدون هیچ حرفی برگه رو انداختم زمین و از اونجا اومدم بیرون !
بگذریم ... من تا وقتی زندم دیگه حرکت مزخرف پرس بالا سینه هالتر رو نمیزنم ! به جاش پرس بالاسینه دستگاه میزنم ! امروز کمرم به شدت آسیب دید ! من نمی فهمم چرا حتی نصف پرس سینه هم نمیتونم پرس بالا سینه بزنم ! در حال حاضر 75 کیلو پرس سینه میزنم اما به زور 35 کیلو پرس بالاسینه میزنم !واقعا برام عجیبه ! قبلا پرس بالاسینه هالتر سنگین تر میزنم ! خلاصه مطلب : اگه پرس بالاسینه هالتر زدم یاکوزا نیستم !

پرند
۱۳۸۹-۰۹-۰۲, ۰۸:۵۴ بعد از ظهر
هرچی فکر میکنم چطور پرس بالا سینه زدی که کمرت ناک اوت شده نمی فهمم،میشه بیشتر توضیح بدی؟(منم با بالا سینه مشکل دارم،از سینه و زیر سینه سنگین تره و با همینش حال می کنم،وقتی بالا سینه کار میکنم حس خوب کار کردن بهم دست میده!)
نشر از جلو یا پرس هالتر از جلو و تمرینات مربوط به پشت بازو رو باید بیشتر کار کنیم.اول بالا سینه بعد پرس سینه!!

3tare
۱۳۸۹-۰۹-۰۲, ۰۹:۰۳ بعد از ظهر
امشب حوصله هیچی رو ندارم! نمیدونم چمه...

پرند
۱۳۸۹-۰۹-۰۲, ۰۹:۰۶ بعد از ظهر
آدمیزاده دیگه یه روز خوشحاله،یه روز ناراحت، یه روز بی حوصله،فکر نکنم چیزیت باشه:بوس:

3tare
۱۳۸۹-۰۹-۰۲, ۰۹:۱۳ بعد از ظهر
آدمیزاده دیگه یه روز خوشحاله،یه روز ناراحت، یه روز بی حوصله،فکر نکنم چیزیت باشه:بوس:

آره بابا هیچیم نیست...
شاعر میگه: صرف نظر از مقداری رنجش روح، روی هم رفته، حالمان خوب است

*f*
۱۳۸۹-۰۹-۰۳, ۰۸:۱۴ قبل از ظهر
ستی جون بيخيال :لبخند:

دچار توهم شدم همش فكر ميكنم اصلا دنيا وجود نداره همش فكر ميكنم همه چی ‌الكيه وجود نداره هيچی‌:بیفایده:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۰۳, ۰۸:۵۵ قبل از ظهر
اتفاقا درست فکر میکنی لیلی
چون همه چی الکیه....خیالت راحت:گل رز:

mankind
۱۳۸۹-۰۹-۰۳, ۱۰:۵۴ قبل از ظهر
کشتی سوم رو که دیدم دیروز یاد تختی افتادم حریفش که یه دستش اسیب دیده بود تختی یه دستش رو می بنده و با یه دست کشتی می گیره ولی دیروز کشتی گیر چینی می دونست پای کشتی گیر ما اسیب دیده ولی همش همون پا رو نشونه می گرفت

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۰۳, ۱۲:۲۵ بعد از ظهر
هرچی فکر میکنم چطور پرس بالا سینه زدی که کمرت ناک اوت شده نمی فهمم،میشه بیشتر توضیح بدی؟(منم با بالا سینه مشکل دارم،از سینه و زیر سینه سنگین تره و با همینش حال می کنم،وقتی بالا سینه کار میکنم حس خوب کار کردن بهم دست میده!)
نشر از جلو یا پرس هالتر از جلو و تمرینات مربوط به پشت بازو رو باید بیشتر کار کنیم.اول بالا سینه بعد پرس سینه!!
تو تکرار 8 ام کم اوردم و برای اینکه بتونم هالتر رو ببرم بالا کمرم رو خم کردم و .... . !

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۹-۰۳, ۰۹:۲۹ بعد از ظهر
آقا افشین خدا بگم چی کارت نکنه:خنده:اون مطلبی رو که تو پیام خصوصی گفته بودی رو اومدم خیر سرم به طور علمی محاسبه کنه ببینم زیاده یا عادیه:پوزخند:خلاصه نمیدونم چرا جو گیر شدم و دچار وسواس شدم.این دو ساعتی که رفتم باشگاه و برگشتم یه 6-7 باری شد.رسما سرویس شدم:خنده:
تا من باشم دیگه کار علمی نکنم:خنده:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۰۳, ۱۰:۰۲ بعد از ظهر
خب مثلا چطوری میخواستی براش حد و اندازه درنظر بگیری؟؟:پوزخند:
حمید من واقعا دچار اون مشکل شدم :گریه:
و جالبه که از ظهر هم شروع میشه

آقا دیشب بعد از هوازی و کلی عرق و تن گرم.....آب یخ خوردم و لرز کردم
امروزم سرما خوردم و دراز شدم
البته سرما خوردگی تو رژیم یه امر عادی هستش
اما این مال رژیم نیست و مال نفهم بازیه خودمه!!!

خلاصه دارم از طب خونگی استفاده میکنم ببینم جواب میده یا نه :بامزه:
به یک بشقاب لیموشیرین حمله ور شدم
و یه لیوان آب + عسل + لیمو خوردم
الانم میخوام برم حموم و یه جهنم درست کنم با آب داغ بعدشم بخوابم

یه چیزی بگم؟؟
من هرکس رو تو این مدت دیدم سرما خورده بهش خندیدم :سوت:
حالا....:ناراحت: