PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بیا تو بگو الان چه حسی داری.........

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۰۳, ۱۰:۵۸ بعد از ظهر
دارم الان آهنگ آنلی گرل ریحانا رو گوش میدم ... معرکه است ...
از صبح تا بعد از ظهر که برم باشگاه داشتم استاتیک میخوندم ! خدیا چقدر این درس سخته ! وحشتناک !
باید خوب درس بخونم تا بتونم اون نمره ی صفر مقاومتم رو جبران کنم ! اگه همه ی درسا رو 14 بگیرم باز مشروط میشم ! موندم با اون استاد ریاضی خونخوار (امتحان میان ترم مطمون بودم از 6 میشم 6 ! شدم 4.8 ! برگه رو هم نشون نمیدن که بفهمی چه طور صحیح کرده ) و این استاد مقاومت روانی و استاد استاتیک که امتحاناش رو نیوتون هم نمی تونه حل کنه ، استاد زمین شناسی که جو گیر شده و گفته اگه کار پژوهش (اونم عملیش ! با آزمایشگاه !) نیارید میندازمتون و درس فیزیک که خود استاد هم نمی تونه مسائلش رو حل کنه ! و .... چی کار کنم !
بگذریم امروز بعد 3-4 هفته پا کار کردم ! هربار که میام پا کار کنم یا اون روز تعطیله یا من نمیتونم برم باشگاه ! دو هفته ی دیگه هم چهارشنبه تعطیله ! آخه این چه وضعیه ! همش این مملکت تعطیله ! یه روز میرسه که دولت تاوان تمام این تنبلی هاش رو میده !

پرند
۱۳۸۹-۰۹-۰۴, ۱۲:۰۳ بعد از ظهر
ستی جون بيخيال :لبخند:

دچار توهم شدم همش فكر ميكنم اصلا دنيا وجود نداره همش فكر ميكنم همه چی ‌الكيه وجود نداره هيچی‌:بیفایده:
به این میگن یأس فلسفی،یه زمانی افلاطون هم در فرضیه عالم مثل خودش چنین ادعائی کرد یعنی گفت که هر چیز فنا پذیری یک نمونه جاودانه فنا نا پذیر داره،که الان من جرأت میکنم و اسمشو میذارم یأس فلسفی!!!
بعد ها که علم بیشتر و بیشتر پیشرفت کرد جناب نیچه فرضیه انسان کامل رو ارائه داد که اگرچه مثل انسان مثلی افلاطون جاودانه نبود اما به همون اندازه دست نیافتنیه!!
اگه دوست داری برو تو نخ فلسفه و با کتاب دنیای سوفی شروع کن(نوشته یوستین گُردِر)

پرند
۱۳۸۹-۰۹-۰۴, ۱۲:۱۱ بعد از ظهر
انقدر که یاکوزاخان گیر داده به چهار شنبه و میگه تعطیله نزدیک بود دیروز نرم باشگاه به ضم تعطیل بودنش...

*f*
۱۳۸۹-۰۹-۰۴, ۱۲:۳۹ بعد از ظهر
به این میگن یأس فلسفی،یه زمانی افلاطون هم در فرضیه عالم مثل خودش چنین ادعائی کرد یعنی گفت که هر چیز فنا پذیری یک نمونه جاودانه فنا نا پذیر داره،که الان من جرأت میکنم و اسمشو میذارم یأس فلسفی!!!
بعد ها که علم بیشتر و بیشتر پیشرفت کرد جناب نیچه فرضیه انسان کامل رو ارائه داد که اگرچه مثل انسان مثلی افلاطون جاودانه نبود اما به همون اندازه دست نیافتنیه!!
اگه دوست داری برو تو نخ فلسفه و با کتاب دنیای سوفی شروع کن(نوشته یوستین گُردِر)

نمي دونم منظومو گرفتی يا نه .... من بعضی وقتا فكز می‌كنم اصلا وجود ندارم :متفکر: حالا بيخيل
......................
هميشه از عيدها بدم مياد اه :ناراحت:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۰۵, ۰۲:۳۶ بعد از ظهر
منم همیشه از عیدها بدم میاد به جز نوروز ! اونم اینقدره طولانیه که از اونم بدم می آد ! اه نوروز که یه هفته باشگاه تعطیله ! از 6-7 ام تا 13 ام هم حتما باشگاه نصفه و نمیه باز هست !
================
الان سرماخوردم و به طرز وشحتناکی گلوم درد میکنه ! از صبح تا الان نتونستم یه کلوم استاتیک بخونم ! همش یا خواب بودم یا در حال تلاش برای خوندن استاتیک ! یک شنبه هم امتحان دارم ... ! من خیلی کم مریض میشم اما وقتی مریض میشم اصلا خوب نمیشم ! هیچ ویتامین c هم تو خونه نیست ! چه طبیعی چه مصنوعی !

پرند
۱۳۸۹-۰۹-۰۵, ۰۲:۵۷ بعد از ظهر
نمي دونم منظورمو گرفتی يا نه .... من بعضی وقتا فكر می‌كنم اصلا وجود ندارم :متفکر: حالا بيخيل
......................

فکر می کنم که گرفتم!! اگه فکر می کنی،که فلسفه بخون! اما اگه فکر می کنی،که فکر می کنی! بی خیال می شم،اما اینم بدون بی خیال سالات دلست نمیشه!!

mankind
۱۳۸۹-۰۹-۰۵, ۰۵:۲۶ بعد از ظهر
فکر می کنم که گرفتم!! اگه فکر می کنی،که فلسفه بخون! اما اگه فکر می کنی،که فکر می کنی! بی خیال می شم،اما اینم بدون بی خیال سالات دلست نمیشه!!

ها ای که گفتی یعنی چه؟

باشگاه ما روز عید هم بازه به جز سیزده بدر

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۰۵, ۰۵:۵۷ بعد از ظهر
یاکوزا دلت بسوزه
منم پریشب سرما خوردم ولی فکر کنم فردا خوب بشم کامل
چون ویتامین c طبیعی انقدر هست که حالمو بهم زده انقدر خوردم
عسل رو توی آبجوش حل کن و توش آبیلمو بریز بخور
باور کن روبراه میشی...لیموشیرین هم که دیگه وحشیانه بخور
شلغم رو هم نمک بارون کن و بخور

از صبح هی میرم جلو آینه فیگور میگیرم ببینم افت کردم یا نه
ولی بدون شک روی قدرتم تاثیر منفی گذاشته..اونم فردا برم تمرین مشخص میشه

*f*
۱۳۸۹-۰۹-۰۵, ۰۶:۴۷ بعد از ظهر

:متفکر:
چرا دلست ميشه نه اون ميشه ! با كلم و كاهو دلست كن :پوزخند:!
.......................
دل همتون بسوزه من سلما نخوردم :بامزه:
اونایی كه گلوشون درد ميكنه پيشنهاد ميكنم آب نبات سرد بخورن (تو داروخونه ها هست ):صلح:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۰۵, ۰۹:۰۸ بعد از ظهر
لیلی آبنبات سرد هم خوردم ... خیلی درد میکنه ! البته از صبح خیلی بهترم ...
خوشبختانه افت نداشتم یا اگه هم داشتم اینقدر کم بوده که معلوم نیست !

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۰۹-۰۵, ۰۹:۲۹ بعد از ظهر
طرف شما حتما سرد شده که دارید یکی یکی سرما میخورید :پوزخند: . ما اینجا هنوز ظهرها کولر روشن میکنیم با آستین کوتاه میریم بیرون . ولی لااقل خوبیش اینه سرما زیاد نمیخوریم

پرند
۱۳۸۹-۰۹-۰۵, ۰۹:۴۰ بعد از ظهر
من میخوام شاد و خوشحال باشم...
اگه میتونین کمک کنین که محیط شاد و سرزنده و جوانی داشته باشیم...
بعد از مرگم فرصت زیادی واسه غصه خوردن دارم...

3tare
۱۳۸۹-۰۹-۰۵, ۱۰:۰۸ بعد از ظهر
منم کاملا با حرفت موافقم پرند جان :گل رز:
حرف دل منم همینه

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۹-۰۵, ۱۱:۰۰ بعد از ظهر
ديروز با يكي از بچه محل ها حرفم شد بچه ها نزاشتن گردوخاك راه بندازم، از صبح دارم دنبالش ميگردم يه جاي خلوت گيرش بندازم ، از ديشب اعصابم خرابه :منتظر::خشم:

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۹-۰۵, ۱۱:۳۰ بعد از ظهر
ديروز با يكي از بچه محل ها حرفم شد بچه ها نزاشتن گردوخاك راه بندازم، از صبح دارم دنبالش ميگردم يه جاي خلوت گيرش بندازم ، از ديشب اعصابم خرابه :منتظر::خشم:
بیخیال بابا میزنی یه بلایی سرش میاد یک عمر دردسر داری.نمیدونم سر چی دعوا کردید ولی اگه میتونی ببخش و بگذر

eiman
۱۳۸۹-۰۹-۰۶, ۰۶:۱۱ بعد از ظهر
با سلام
چند روزی بعلت مشغله کاری نتونستم به سایت سر بزنم
امروز حس خوبی دارم ایتم زیر بغل داشتم کم کم دارم به اون بدن ایده الی که مد نظرم هست میرسم

پرند
۱۳۸۹-۰۹-۰۶, ۰۷:۰۶ بعد از ظهر
ما ورشکسته شدیم و داریم بدترین روزای کاری و مالیمون رو می گذرونیم...
این یه خبر تکراریه،تقریباً همۀ کارگاه های کوچیک وضع ما رو دارن...
من خوشحالم و به هیچ چیز فکر نمی کنم...:جشن:(اینا رو گفتم که اگه یه وقتی یه کاری کردم و یه چیزی گفتم کسی تعجب نکنه!!!)

*f*
۱۳۸۹-۰۹-۰۶, ۰۷:۱۲ بعد از ظهر

مثله خشايار يه چيزی گفتی‌:پوزخند:

گرد خاك راه ننداز برا سلامتيت بده :صلح::نمیبینم:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۰۶, ۰۷:۲۰ بعد از ظهر
امروز بینهایت خوشحالم :جشن:

اولا که چند وقت پیش یه بابایی پشت سر من گفته بود : این یارو خالی میبنده که یه روزی 160 کیلو پرس زده!!
امروز اومدم خودمو محک بزنم
با اینکه سرما خورده بودم 110 کیلو ( بدون احتساب میله ) بدون کمک 6 تکرار زدم
تازه اون موقع که 160 کیلو رو پرس کردم ( تازه زیرسینه بود ) 107 کیلو وزنم بود

میخوام یکم رکوردمو ببرم بالا ببینم میتونم به 130 برسم یا نه
اونوقت فیلمشو بگیرم بذارم تو سایت تا اون بابایی که ادعای پاور کار بودن هم میکرد باورش بشه

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۰۶, ۰۷:۴۰ بعد از ظهر
امروز با حال خرابم رفتم باشگاه و همه ی حرکات رو به جز پرس سرشونه اسمیت رو سنگین تر از هفته ی گذشته زدم ! دمم گرم ! این مریضی باعث شد نتونم خوب درس بخونم ... فردا هم امتحان استاتیک دارم ... .

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۹-۰۶, ۰۷:۴۴ بعد از ظهر
من وقتي كه ميخوام ركورد هامو بالا ببرم يا نهايت وزنه رو پرس كنم مچ دستم درد ميگيره و نميتونم و الا قدرتش رو كمي دارم ميتونم پرس كنم.

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۰۶, ۰۷:۵۹ بعد از ظهر
من وقتي كه ميخوام ركورد هامو بالا ببرم يا نهايت وزنه رو پرس كنم مچ دستم درد ميگيره و نميتونم و الا قدرتش رو كمي دارم ميتونم پرس كنم.

محمد رضا نذار مچت عقب بندازتت
اولا که اگه مچت ضعیفه تقویتش کن
اگر هم از قبل زیاد بهش فشار اوردی و درد داره ، سعی کن مچ بند بندازی
ازین مچ بند خوبا بگیر
بعد از مدتی دردش میفته....منم این مشکل رو داشتم
البته اینم بگما
نمیخواستم قبول کنم که باید مدتی رو با مچ بند کار کنم
اما چاره ای نبود و باید اعتقادات کهنه رو دور مینداختم
در نهایت الان بدون مچ بند راحت کار میکنم

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۹-۰۶, ۰۸:۲۴ بعد از ظهر
از مچ بند استفاده مي كنم ولي ضعيفه ديگه وقتي كه وزنه هام سنگين ميشه خيلي درد ميكنه مچم(هر 2 دستم)

eiman
۱۳۸۹-۰۹-۰۶, ۰۸:۳۷ بعد از ظهر
بچه یک سوال ایا این رکوردهایی که میگید هیچ ربطی به ایتم های روزانه داره یا جداگونه ثبت میکنید میدونم جاش اینجا نیست ولی بحثش داغه

پرند
۱۳۸۹-۰۹-۰۶, ۰۸:۵۰ بعد از ظهر
گمونم اول جداگانه ثبت میشه بعد میشه آیتم های روزانه!!:سوت:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۰۶, ۰۹:۴۷ بعد از ظهر
از مچ بند استفاده مي كنم ولي ضعيفه ديگه وقتي كه وزنه هام سنگين ميشه خيلي درد ميكنه مچم(هر 2 دستم)

پس مچت ضعیفه!!
خب مچت رو تقویت کن و همچنین پنجه هات رو

بچه یک سوال ایا این رکوردهایی که میگید هیچ ربطی به ایتم های روزانه داره یا جداگونه ثبت میکنید میدونم جاش اینجا نیست ولی بحثش داغه

ایمان جان وزنه های روزانه که هیچ
اما هرچند وقت یکبار خوبه که قدرت رو هم اندازه بگیریم
البته این وزنه ای که مثلا امروز زدم بعد از 4 ست اصلی بود
وگرنه پاور کارها جداگانه ثبت میکنن

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۰۷, ۰۴:۳۴ بعد از ظهر
امروز امتحان استاتیک داشتم ! همه ی سوالا رو بلد بودم اما اینقدره حالم بد بود یه سوال رو که قبلش 10 بار حل کرده بودم اشتباه نوشتم !
بگذریم عزیزدلم کامپیوتر از 100 شده 35 :خنده: اونم با تقلب !

Smt
۱۳۸۹-۰۹-۰۷, ۰۴:۴۲ بعد از ظهر
ولی عوضش پس فردا عربی دارم. البته من که زیاد نمیخونم ولی نمرات همیشه عالیه سر جلسه همه رو بلدم.

امروز یکیو سروته کردم پدرش دراومد. هیکلش دوبرابر منه. حالا اگه فردا مامانیشو نیاره خوبه. پارسال باهم رقیب بودیم ولی امسال فقط منم تو کلاس! یعنی معدلم خدای نکرده 18 شه بازم شاگرد اولم!! تا الان همه 20 بوده.

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۹-۰۷, ۰۴:۵۷ بعد از ظهر
ولی عوضش پس فردا عربی دارم. البته من که زیاد نمیخونم ولی نمرات همیشه عالیه سر جلسه همه رو بلدم.

امروز یکیو سروته کردم پدرش دراومد. هیکلش دوبرابر منه. حالا اگه فردا مامانیشو نیاره خوبه. پارسال باهم رقیب بودیم ولی امسال فقط منم تو کلاس! یعنی معدلم خدای نکرده 18 شه بازم شاگرد اولم!! تا الان همه 20 بوده.
مگه چند سالته که طرف هنوز مامانش رو میاره مدرسه؟:پوزخند:

Smt
۱۳۸۹-۰۹-۰۷, ۰۵:۰۰ بعد از ظهر
مگه چند سالته که طرف هنوز مامانش رو میاره مدرسه؟:پوزخند:

دوم راهنمایی هستم. همکلاسیمه!!!!!!

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۹-۰۷, ۰۵:۰۴ بعد از ظهر
دوم راهنمایی هستم. همکلاسیمه!!!!!!
دمت گرم پس خیلی زود ورزش رو شروع کردی ادامه بدی یه چیزی میشی:تشویق:ولی اینقدر بچه های مردم رو کتک نزن:خنده:

Smt
۱۳۸۹-۰۹-۰۷, ۰۵:۰۸ بعد از ظهر
دمت گرم پس خیلی زود ورزش رو شروع کردی ادامه بدی یه چیزی میشی:تشویق:ولی اینقدر بچه های مردم رو کتک نزن:خنده:
آره راست میگی! خیلی ها رو زدم ناکار کردم!!!! ناظم هم طرف من رو میگیره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۰۷, ۰۶:۲۹ بعد از ظهر
سردرد بسیار وحشتناکی دارم ...
اما چاره ای نیست باید رفت باشگاه ... .

eiman
۱۳۸۹-۰۹-۰۷, ۰۸:۱۱ بعد از ظهر
اعصابم بهم ریخته بودجه کافی نبود امروز اولین چکم برگه شد

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۰۸, ۰۵:۳۶ بعد از ظهر
میخواین بدونید چه حسی دارم ؟! چهارشنبه تعطیله ! فهمیدید !؟ بازم چهارشنبه تعطیله ! به خاطر آلودگی هوا ! این همه روز فقط چهارشنبه رو تعطیل میکنند ! ...
من افسرده ی افسردم ! اینم حسم !

eiman
۱۳۸۹-۰۹-۰۸, ۰۷:۳۹ بعد از ظهر
امروز بعد از مدتها منتظر یک خبر خوش بودم که بهم رسید با همه تلخیها .امروز رو خوشحالم

*f*
۱۳۸۹-۰۹-۰۸, ۰۸:۰۲ بعد از ظهر
میخواین بدونید چه حسی دارم ؟! چهارشنبه تعطیله ! فهمیدید !؟ بازم چهارشنبه تعطیله ! به خاطر آلودگی هوا ! این همه روز فقط چهارشنبه رو تعطیل میکنند ! ...

:پوزخند::خنده: كلی واسه حرفت خنديدم عجب ضدحال باحالی‌ می‌خوری‌ :پوزخند: خدايا 4شنبه بعدم فيتيلش كن :نمیبینم:

من امشب ساندويچ خوردم تا وقتی ساندويچ نخورم اصلا احساس سير بودن نميكنم دمه ساندويچ و پيتزا گرم :پوزخند:

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۹-۰۸, ۱۰:۵۴ بعد از ظهر

به دنبال هر تعطیلی یه کلاس جبرانی خواهد بود!:چشمک:

من امشب ساندويچ خوردم تا وقتی ساندويچ نخورم اصلا احساس سير بودن نميكنم دمه ساندويچ و پيتزا گرم :پوزخند:

آخ گفتی! یه پیتزا خانواده یه نفری!!!!!! با تمام مخلفات:کف کرده:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۰۹, ۱۲:۰۲ بعد از ظهر
الان تو دانشگام و دارم عزیز دلم رو از صفحه ی lcd لبتاپم دید میزنم :پوزخند::سوت:

Smt
۱۳۸۹-۰۹-۰۹, ۰۴:۰۹ بعد از ظهر
ایول به برنامه آقا افشین!!!! سرشونه هام داره میسوزه!!!!! داره آتیش میگیره!!!!!! آی کمک

mankind
۱۳۸۹-۰۹-۰۹, ۰۴:۵۴ بعد از ظهر
ای یاکوزای شیطون یه بار برو به صرف نهار دعوتش کن

3tare
۱۳۸۹-۰۹-۱۰, ۱۱:۰۳ قبل از ظهر
الان یه حس خیلی خووووووب دارم
چون یه عالمه شلغم خوردم :لبخند:
وااااااااااای بوش که معرکس
نمیدونم چرا خییلیا از شلغم بدشون میاد (مخصوصا خانومای گل) :متفکر:

*f*
۱۳۸۹-۰۹-۱۰, ۰۱:۴۵ بعد از ظهر
ای یاکوزای شیطون یه بار برو به صرف نهار دعوتش کن

:پوزخند:كتابشو بهش نداده ميگی نهار دعوتش كن !

الان یه حس خیلی خووووووب دارم
چون یه عالمه شلغم خوردم :لبخند:
وااااااااااای بوش که معرکس
نمیدونم چرا خییلیا از شلغم بدشون میاد (مخصوصا خانومای گل) :متفکر:
همون بوش همه رو كشته

:cursing::blink::lol:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۱۱, ۰۹:۱۲ قبل از ظهر
حس خوبی ندارم
یعنی یه جورایی بوی.....میاد
مجبورم بروز بدمش و این پنهان کاری رو علیرغم میل باطنی افشاء کنمش
تا چند دقیقه دیگه میزنمش تو پیشنهادات

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۹-۱۱, ۱۲:۰۷ بعد از ظهر
بسیار خوشحالم چون دیروز 2 ماه اینترنت رایگان دریافت کردم که اگر می خواستم بخرم 30000 تومان پولش بود ولی از یه شرکت اینترنتی به دلیل استفاده زیاد از اینترنت هدیه گرفتم .

eiman
۱۳۸۹-۰۹-۱۱, ۱۲:۱۸ بعد از ظهر
متاسفانه من مشغله کاریم زیادشده وکلی گرفتاری برام پیش اومده یک قضییه جالب دارم بعد از حل شدنش براتون تعریف میکنم. افشین جان زیادی داری با این پسره مدارا میکنی عجب صبری داری!

پرند
۱۳۸۹-۰۹-۱۱, ۰۱:۴۶ بعد از ظهر
این آقا افشین گل پسر یبار از ته سوزن رد میشه و یبار از در دوازه رد نمی شه...
حس خوبی نداشتم،انقدر که درگیر همه چیز میشیم...
اما الان خوشحالم...
چه خوبه که آدم یه جا داشته باشه که خودشو خالی کنه،یادم میاد یه زمانی هلاک یه جایی بودم که بشه توش جیغ بنفش کشید اما حتی حس اینکه بخوام برم شهر بازی نداشتم الان خدارو شکر که دورو برم شلوغه چون بزرگ ترین مرض تنهائیه...

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۹-۱۱, ۰۳:۰۷ بعد از ظهر
اما الان خوشحالم...
چه خوبه که آدم یه جا داشته باشه که خودشو خالی کنه،یادم میاد یه زمانی هلاک یه جایی بودم که بشه توش جیغ بنفش کشید اما حتی حس اینکه بخوام برم شهر بازی نداشتم الان خدارو شکر که دورو برم شلوغه چون بزرگ ترین مرض تنهائیه...

در اقا بودن و با شخصیت بودن مهندس کسایی شکی نیست متاسفانه یه سری جنبه ندارن و احترام و برخورد مودبانه سرشون نمیشه!

*f*
۱۳۸۹-۰۹-۱۱, ۰۳:۵۷ بعد از ظهر
اما الان خوشحالم...

ولی بزرگترين درد اينه كه تنها نباشی ولی دورو برت يه عالمه آدم خيانت كار و نامرد باشه
اينجوريه كه مي بينی همون تنهایی بهتره اين دوره آشنا به آدم رحم نمی كنه چه برسه غريبه :افسرده::bored:

پرند
۱۳۸۹-۰۹-۱۱, ۰۷:۰۷ بعد از ظهر
ولی بزرگترين درد اينه كه تنها نباشی ولی دورو برت يه عالمه آدم خيانت كار و نامرد باشه
اينجوريه كه مي بينی همون تنهایی بهتره اين دوره آشنا به آدم رحم نمی كنه چه برسه غريبه :افسرده::bored:
از قدیم میگن گشنگی نکشیدی که عاشقی از سرت بپره...
یه مدتی اون اوایل که هنوز با این کامپیوترای دودی و گازوئیلی کار می کردیم تعداد محدودی به نت دسترسی داشتن اونم چه نتی...
یادش بخیر چت روم یاهو چه فضای باحالی داشت،یا پال تاک که دیگه آخرش بود،اگرم کسی دنبال دوست دختر یا پسر می گشت انقدر گستاخ نبود،بگذریم تا از موضوع دور نشدم...
یادمه با بچه های اونور آب که حرف میزدی پر از بغض بودن و فریاد بی کسی و غربت،حتی عشق اگزوز ماشین تو شلوغی خ انقلاب(دانشگاه تهران)!!اگرچه که تحت هیچ شرایطی نمی خواستن برگردن...
بدترین زمان وقتیه که مجبور بشی قدم بزنی و گل قالی بشمری...
وقتی دورو برم آدمای خائن باشن تنهام،میدونی که چی میگم لیلی جوونم :بوس:

پرند
۱۳۸۹-۰۹-۱۱, ۰۷:۰۹ بعد از ظهر
لیلی جوونم یادم رفت بگم که ببخش اما هرگز فراموش نکن...
نذار افکار منفی درونتو تخریب کنه!!اینا رو به خودم میگم...من کیم که بخوام ...

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۰۹-۱۲, ۰۱:۰۷ قبل از ظهر
حس خوبی دارم . قطر شد میزبان جام جهانی منم به آرزوم که دیدن مسابقات جام جهانیه ( اگه زنده باشم ) میرسم .

*f*
۱۳۸۹-۰۹-۱۲, ۱۲:۲۶ بعد از ظهر
لیلی جوونم یادم رفت بگم که ببخش اما هرگز فراموش نکن...
نذار افکار منفی درونتو تخریب کنه!!اینا رو به خودم میگم...من کیم که بخوام ...

آخه چند دفعه می بخشن نه هزار بار :سوت:
............................
كلافه شدم فكر ميكنم اصلا وقتی ‌برای خودم ندارم :بیفایده: آ‍زادی‌ كجایی :سوت:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۱۲, ۰۲:۰۸ بعد از ظهر
الان یه وانت زیر پامه !!! اگه با وانت برم جلوی عزیز دلم بوق بزنم ! سوار میشه !؟ :سوت:
بعد از 2 ترم تونستم آخر مسائل تحلیل سازه های استاتیک رو بدون غلط حل کنم ! حس خوبیه !

3tare
۱۳۸۹-۰۹-۱۲, ۰۸:۴۲ بعد از ظهر

منم تنهـــــایی رو ترجیه میدم به بودن با کسایی که فقط به فکر خودشونن

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۱۲, ۰۹:۱۱ بعد از ظهر
عجب آهنگیه این آنلی گرل ریحانا ! روزی یکی دو بار تو کامپیوتر گوش میدم ! روزی یکی دو بار هم تو ماهواره میزاره !
میگم رانندگی با وانت هم خیلی سخته !!! تو موقع پارک کردن حس میکنی داری به عقبی میزنی ! پیاده میشی میبینی 10 متر فاصله داری !!!

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۱۴, ۰۹:۴۱ قبل از ظهر
کلاغ پر ... مهسا هم پر
بدین وسیله به اطلاع دوستان وآشنایان میرسانیم که امروز عزیزدل رو در حالی که در زیباترین حالت خود بود با یک پسره ی ریقو دیدیم ! پس پر شدن مهسا رو به اطلاع همگی می رسانیم !

===========================================================================

امروز کلاس استاتیک زود تعطیل شد ! گفتند میخوان ببرتنون برای بتن و ... منم که حوصله نداشتم گفتم برم یه عدسی بزنم تو رگ !
بعدش رفتم کتابخونه که دیدیم یکی از بچه های هیز دانشگاه ماتم گرفته ! گفتم هوی **** چه طوری ! گفت حسین ... مهسا ! گفتم مرض و مهسا ! گفت حسین مهسا رفت ... !
گفتم چی میگی ؟! گفت اومد تو کتابخونه ! عجب چیزی هم شده بود ! همه داشتن بهش نگاه میکردن (تو دلم گفتم همه غلط کردند ) گفتم خوب بقیش ! گفت یهو یه پسره اومد و کلی با خنده و خوشی با هم رفتند ! گفتم کجت ؟ گفت نمیدونم ! یه دقیقه بعد یکی دیگه زنگ زد و گفت پسر کجایی ؟! دختره و با یه پسره دارند میرن دانشکده ی میکانیک ! منم از پشت گردن هیز رو گرفتم و گفت بدو باید بریم دنبال مهسا ! گفت من چرا بیام ! گفتم بیا حرف هم نزن ! آقا ما هم رفتیم دانشکده ی میکانیک ! هی سر هر کلاس سرک میکشیدم ! پیداش نکردیم ! گفتم عباس پیدا نکردیمش بیا بریم ! که همون موقع دیدمش ! واااااااااااااااااای چقدر خوشگل شده بود ! اونم من رو دید اما محل نزاشت ! منم وانمود کردم ندیدمش ! بعد آقای هیز رو کشیدم یه جای خلوت گفتم دیدیش ! گفت آره ، دیدی با یکی دیگه بود ! گفت آره ! گفتم دیدی چقدر خوشگل شده بود ! اونم با یه خنده ی شیطانی گفت خوب امروز با عشقش قرار داشته دیگه ! آقا من هم با عصبانیت اومدم از دانشکده بیام بیرون که باز یه بار دیگه دیدمش اونم من رو دید اما باز من طوری رفتار کردم که انگار اصلا نمیشناسمش !
خیلی ضایع بازی در اوردم ! اول اینکه من دانشجوی عمران یه کاره رفتم میکانیک ! دوم اینکه قبل اینکه من بیام آقایون هیز کلی ضایع بازی در اورده بودند ، من احمق هم یکی از اینا رو به زور با خودم بردم ! سوم اینکه جوری رفتار کردم که انگار نمی شناسمش ! این طوری فکر میکنه من حسودیم شده !
یاکوز که هالتر می گرفتی همه عمر .... دیدی که چگونه مهسا تو را گرفت !
دولت ! حالا هر چقدر میخوای چهارشنبه ها رو تعطیل کن ! کاش این چهرشنبه هم به خاطر آلودگی تعطیل بشه !

mankind
۱۳۸۹-۰۹-۱۴, ۱۱:۰۶ قبل از ظهر
تو باید تحت تاثیرش قرار بدی دیگه اب که از سرت گذشته برو جلو بهش بگو چه جسی داری یا میگه نه یا از کارت خوشش میاد و میگه بله

ما ادما فرصتها رو از دست می دیم و بعد ماتم می گیریم

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۹-۱۴, ۱۱:۲۰ قبل از ظهر
منم چند هفته پيش مثل ياكو شده بودم!!!!البته 2 بار ديده بودمش كه شرايط محيط طوري بود كه نميشد كاري كرد كه روز جمعه 9/12توي بيمارستان ديدمش:پوزخند:گفتم حالا جرات داري از دستم در برو !!!خلاصه بعد از 2 ساعت رازي شد بهم نگاه كنه اولا كه نگاه نميكرد حالا هر 20 ثانيه برميگرده بهم نگاه ميكنه(سالن نشسته بود منم به ناچار )مادرش پيشش بود كه نميدونم مادرش كجا رفت برگشت بهم نگاه كرد بالاخره رفتم جلو شمارمو دادم خوشحال بودم ديگه حله ،ولي هنوز خبري نشده:منتظر:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۱۴, ۱۱:۵۱ قبل از ظهر
تو باید تحت تاثیرش قرار بدی دیگه اب که از سرت گذشته برو جلو بهش بگو چه جسی داری یا میگه نه یا از کارت خوشش میاد و میگه بله

ما ادما فرصتها رو از دست می دیم و بعد ماتم می گیریم

افرین....افرین :تشویق:
از کجا معلوم نمیخواسته با این کارش به احساس این یاکو پی ببره!!!!
دخترا ازین کارا زیاد میکنن

*f*
۱۳۸۹-۰۹-۱۴, ۱۲:۰۲ بعد از ظهر
ياكو تو از كجا ميدونی دوس پسرش هست شايد از فاميل هاشه :متفکر::پوزخند: ولی اگه دوستش باشه :پوزخند:

faezeh
۱۳۸۹-۰۹-۱۴, ۱۲:۵۷ بعد از ظهر
الان یه حس کنجکاوی خفن دارم:پوزخند:
دلم می خواد این مهسا خانوم رو ببینم :چشمک::متفکر:

3tare
۱۳۸۹-۰۹-۱۴, ۰۱:۰۲ بعد از ظهر
این همه از اول ترم گذشته، خب یه کاری... یه حرفی... خب بیچاره این مهسا خانوم از کجا میفهمید شما دوستش داری، که نره با یکی دیگه؟؟؟
غرور زیادی هم دردسره دیگه آقای یاکوزا
.
.
ولی خب ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازس... سنگ مفت، گنجشک هم مفت... یه امتحان کن شاید جواب گرفتی

پرند
۱۳۸۹-۰۹-۱۴, ۰۳:۲۵ بعد از ظهر
:خنده: یاد تبلیغ سایت همسرجو قبل از برنامه سودی افتادم،میبینم که همه ملت واسه خودشون یه پا همسرجو هستن!!
جوانان عزیز گرامی عجله نکنید هر چی دیر تر بهتر،هرچی سرتون خلوت تر باشه غم و غصه و درگیریهاتونم کمتره،حالا بعدنا میفهمین...
میگن که یه روز یه بزرگی که اسمش الان یادم نیست با چند تا از شاگرداش میرن کنار یه برکه و دوستانش نظرش رو در مورد همسر و زن و ازدواج میپرسن،جناب سعدی بوده گمونم در حالی که به یه تور ماهیگیری پر از ماهی اشاره میکنه میگه زن گرفتن و ازدواج واسه مجردا مثل اون ماهی های خارج از تور میمونه که زور میزنن برن توی تور و واسه کسائی که ازدواج کردن مثل ماهی های توی توره که فهمیدن چی به روزشون اومده و میخوان بیان بیرون...

3tare
۱۳۸۹-۰۹-۱۴, ۰۳:۳۷ بعد از ظهر
دلم خنک شد!!!!!!!!!!!!

فکر میکنم از کتکای آقای یاکوزا می خواهید ها!!!! تنت بدجور میخاره :پوزخند:
بعدشم آدما نباید انقد سنگدل باشن جناب، که دلشون از شکست بقیه خنک بشه... :بیفایده:

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۹-۱۴, ۰۳:۳۹ بعد از ظهر
یاکوزا نه به اون کلاس گذاشتن هات نه به این ضایع بازی هات:خنده:
من که میگم پسره رو به یک دوئل شرافتمندانه دعوت کن:thumbdown:

3tare
۱۳۸۹-۰۹-۱۴, ۰۵:۱۰ بعد از ظهر
الان خیلی خوشحالم... دقیقا ساعت چهار و ربع (ساعت تولدم - بدون یادآوری من) مامانم اومدم بوووووووسم کرد گفت تولدت مبارک. :جشن:
مامان جونم :بوس: هر سال ساعت و دقیقه تولدمم یادش نمیره. قربووووووووووووونش برم :قلب: :قلب:
ایشالا سایه مامان باباهای گلمون همیشه بالای سرمون باشه

خب دیگه یواش یواش باید آواتارم عوض بشه. :ناراحت:

eiman
۱۳۸۹-۰۹-۱۴, ۰۵:۳۵ بعد از ظهر
سلام به همگی
امروز حس خوبی دارم گزارش ماموریت رو دادم به مدیر پکیجمون خیلی تحویل گرفت و امروز یک طرح که برای تجهیزات داده بودم رو پیاده کردم فکر میکنم جواب بده

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۱۴, ۰۵:۵۷ بعد از ظهر
گورباباش ! من نمیگم باید بفهمه من ازش خوشم میاد یا نه ! از اینکه سه بار(یه بارم ساعت 3 که میاومدم خونه دیدمش ! ) من رو دید و انگار من رو ندیده بدم اومد ... ! وگرنه یاکوزا بیدی نیست که با این بادا بلرزه ! اگه میخواد به اون انتر دراز(یا به قول یکی از بچه ها داغون ! ) و ریغو دلش رو خوش کنه و خودش رو به اون بچسبونه و به آدم نگاه کنه و وانمود کنه که کوچکتر از اون هستی که من بخوام بهت محل بزارم ... بزار دلش خوش باشه !
بالاخره افشین یه چیزی میدونه دیگه گفت یه روز میرسه این یاکوزا میاد میگه مهسا پر !
این دفعه اگه مثل دفعه ی قبل بیاد ازم سوال کامپیوتر بپرسه با اون لحن مخصوص و معروفم که باعث میشه طرف از ترس جونش هم که شده دیگه هیچ وقت طرفم نیاد بهش میگم نه ! مگه نمی بینی کار دارم !
============================================
حالا حس میکنم دوباره 100 درصد شدم یاکوزا ! یاکوزا برگشته !
بگذریم امروز یه ذره ناراحت بودم ... دیدن اون یه طرف و تیکه های بچه ها از یه طرف دیگه ! رفتم کتابخونه که با وایرلس آهنگ دانلود کنم ! بیش از 10-15 تا آهنگ قشنگ (مخصوصا قدیمی) دانلود کردم . الان دارم اونا رو گوش میدم ! آهنگ هم آهنگای قدیم ! مدونا ! آکوا ! گلوریا گینور ، مدرن تاکینگ ... .

eiman
۱۳۸۹-۰۹-۱۴, ۰۶:۰۶ بعد از ظهر
یاکو جان یک نصیحت
اگر واقعا دوستش داری باید با یک لحن مناسب باهاش برخورد کنی تندی مال مردهاست دخترها از این لحنها خوششون نمیاد اگر تو عشق و عاشقی رقیب نداشته باشی هیچوقت قدر خودت و طرفت رو نمیدونی پیش خودت فکر میکنی برای خودت کسی هستی ولی شاید از دید طرف پشیزی هم نباشی فکر نکن این دوره مال شماست خیلی از بچه ها این دوران رو گذروندند من هم همین رویه رو داشتم ولی نتیجه اینی که میخواستم نشد طرف پرید اونم با یک ادم شملق بقول خودت ریقو تو هیچوقت نمیفهمی ته دل اون چیه و قضاوت هات رو بگذار کنار با یکی دو روز دوستی نمیتونید همو بشناسی اینقدر هم خشن نباش البته ادمهایی که خشن هستند ته دلشون یک قلبی دارند عین قلب گنجشک خوب نصیحت برادرانه یا دوستانه هرچی که فکرش رو میکنی خواه پند گیر خواه ملال
از رک حرف زدنم هم دلخور نشو وبرو دنبالش:گل رز:
=====================================================================
راستی بچه ها تو ماه محرم باشگاهها چه اهنگی پخش میکنند؟

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۹-۱۴, ۰۶:۵۸ بعد از ظهر
ناراحتم :ناراحت:

*f*
۱۳۸۹-۰۹-۱۴, ۰۷:۳۶ بعد از ظهر
بالاخره افشین یه چیزی میدونه دیگه گفت یه روز میرسه این یاکوزا میاد میگه مهسا پر !
این دفعه اگه مثل دفعه ی قبل بیاد ازم سوال کامپیوتر بپرسه با اون لحن مخصوص و معروفم که باعث میشه طرف از ترس جونش هم که شده دیگه هیچ وقت طرفم نیاد بهش میگم نه ! مگه نمی بینی کار دارم !
============================================
.

:پوزخند: من اون جمله رو بهت گفتم .... آره بهش بگو تنبل خانوم خودت درس بخون !

..............................

منم ناراحتم :منتظر::ناراحت:

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۹-۱۴, ۰۸:۱۵ بعد از ظهر
یه حسی به من میگه ته ماجرای یاکو قشنگه!:چشمک:
با افشین 100% موافقم اینکه طرف نگاه نمی کنه یا مثلا "محل نمی زاره ممکنه به این دلیل باشه که طرفتو تو خماری یه پیشنهاد ساده گذاشتی. اولین پیشنهاد که الزاما پیشنهاد دوستی نیست. فقط کافیه سطح معاشرتتو با طرف ببری بالاتر یهو دیدی خودش سر صحبت و باز کرد اگه نکرد هم صمیمیت بیشتر شده و راحت تر حرفتو میزنی. میتونه یه دعوت ساده باشه

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۱۴, ۰۹:۰۸ بعد از ظهر
امروز سرشونم خیلی سوخت تو باشگاه
لذت بردم از دردش
از روی لباس مشخص بود تیز شده سرشونه هام
اما ناراحتم بخاطر موهام :ناراحت:
رفتم آرایشگاه....یارو حواسش رفت به سریال خوش نشینها
زیاد کوتاه کرده موهامو....خب ضایس بابا...اه

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۱۴, ۱۰:۲۴ بعد از ظهر
من اون جمله رو بهت گفتم .... آره بهش بگو تنبل خانوم خودت درس بخون !
آهان یادم اومد تو گفتی ! بالاخره فرقی نداره ! افشین و لیلی ! مهم صحت پیشگویی بود .... من میگم دیگه اصلا باهاش کاری ندارم بعد دوستان میگن سطح معاشرتت رو ببر بالاتر !
در مورد یارو هم قضاوت نمیکنم ... نظرم رو گفتم ! تازه بعضی هاش هم نظر بچه های دیگه بود ... .
اصلا دیگه نمیخوام ازش چیزی بنویسم ! اما این ماجرای من و عزیز دل سابق چقدر پر طرفداره ! 3-4 صفحه رفقا نظر دادن !
-----------------
مچ درد و کمر درد ! این دو عنصر مخرب دارن مانع پیشرفت من میشن ! سعی میکنم منبعد از پلاور و بارفیکس بیشتر برای زیر بغلل کمک بگیرم . و تی بار و زیر بغل دمبل رو هم سعی کنم دیگه خیلی سنگین نزنم ! امروز جلوبازو داشتم ، روزهای جلوبازو روزهای دلچسبی هستند ! اما وقتی با زیر بغل همراه میشن درد رو هم به همراه داره ! در نتیجه الان دارم درد می کشم !
-----------------
آقا این دختره و باشگاه رو ول کنیم یه کم بریم سر درس ! نا سلامتی دانشجوام !
1- دوستان یک کتاب خوب برای معادلات دیفرانسیل معمولی به من معرفی کنید ! 10 تا چهارشنبه تعطیل بود ما هم چهارشنبه ها به جز آزمایشگاه ، معادلات داریم ! من هم که کاملا این درس رو تعطیلم ! باید نمراتم خوب باشه وگرنه مشروط میشم ! اگه معدل درسام کمتر از 14.30 بشه مشروطم (مقاومت برگه ی حذف درس رو امضا نکرد ... بر پدرش لعنت ! )
2- دوستان کسی در مورد زمین شناسی سایتی یا موضوع خاصی برای تحقیق و پروژه سراغ داره ؟! طرف گیر داده که بدون پرژوه یا میندازمتون یا به زحمت میتونید پاس بشید !

*f*
۱۳۸۹-۰۹-۱۵, ۰۱:۲۷ بعد از ظهر
آره من پيشگو هستم بيا فالتو بگيرم ننه :پوزخند:
نمی دونم ديشب چرا هی كابوس می ديدم همش اسمه بچه های سايت جلو چشمام بود انگار :نمیبینم: بابا تو خوابم ول كن نيستين :بامزه:

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۹-۱۵, ۰۱:۳۰ بعد از ظهر
نمی دونم شما چه حسی میشی وقتی میبینی مطلبی که براش زحمت کشیدی در یک سایت مطرح شده وکبی کننده آن هم راضی نمیشه که حداقل نام نویسنده و منبع رو ذکر کنه. هرچی هم بهش میگن نمی فهمه.

من که خیلی ناراحت هستم الان توی دانشگاه هستم و از سایت دانشگاه براتون بست میدم .

اگر می خواهید بهتر متوجه بشید به بست زیر سری بزنید. البته دست اون نفری هم که از بنده طرفداری کرده و خواسته به فرد تذکر بده هم درد نکنه . همتون می دونید کیه .

اینجا (http://persian-gym.com/t1995-16.html)

3tare
۱۳۸۹-۰۹-۱۵, ۰۲:۴۲ بعد از ظهر
نمی دونم ديشب چرا هی كابوس می ديدم همش اسمه بچه های سايت جلو چشمام بود انگار :نمیبینم: بابا تو خوابم ول كن نيستين :بامزه:

اسم بچه های سایت میاد جلو چشمت کابووووووووووسه؟ :متفکر::پوزخند:

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۹-۱۵, ۰۴:۰۳ بعد از ظهر
وای که چقدر از پائیز متنفرم.آدم همش مریضه
جاتون خالی بعد از چند روز آنفولانزا رفتم باشگاه چربی سوز هم خورده بودم حسابی هم سنگین کار کردم.آخرای تمرین دیدم دارم یه جوری میشم اومدم خونه دیدم نه دارم بدتر میشم,خلاصه آخر شب کارم به سرم و آمپول کشید:نمیبینم:دیگه ساعت 12 شب بود که مرخص شدم دیدم حسابی ضعف کردم:پوزخند:نزدیک بیمارستان یه پیتزا متری هست رفتم گفتم یه نیم متری بده:سوت:میگفت این برای سه نفره گفتم بده بینیم باء,سه نفر سیخی چنده:خنده:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۱۵, ۰۵:۴۵ بعد از ظهر
Feridoon_Behkar
خیلی جالبه در جواب اینکه مطالب برای مصطفی خانی بوده این یارو گفته اگه مصطفی گفته این مطلب من هست دروغ گفته ! این مطلب ترجمه ی نچندان باحال تبلیغ این محصول از bb بوده !
خیلی جالبه مردک بی استعداد به جای اینکه بگه بله حق با شماست همچین حرفی زده ! اگه این ترجمه زیاد چنگی به دلت نمیزنه پس *** گشادت رو تکون بده خودت برو ترجمه بکن ! و از ترجمه ی دیگران استفاده نکن ! اه چقدر از این تیپ آدما بدم میآد !
جالب تر اینکه ای یارو خودش رو استاد مسلم دارو و مکمل میدونه ! من استاد بودن این آقا رو از بحثش با مدیر سابق فهمیدم ! در حالی که حتی بعضی از کراتین ها مورد تایید FDA نیستند و در ایالات متحده هم تولید میشن هم صادر میشن (مثل ساتورن) این آقا مدعی بود که اگه دارو (که در خیلی کشورها جرمه !!! ) مجوز FDA نداشته باشه نمیزارن کسی بفروشه !

eiman
۱۳۸۹-۰۹-۱۵, ۰۸:۳۰ بعد از ظهر
حس خوبی دارم امروز با یکی قهر کرده بودم که اشتی کردیم البته مقصر اون بود

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۹-۱۵, ۰۸:۳۵ بعد از ظهر
حس خوبی دارم امروز با یکی قهر کرده بودم که اشتی کردیم البته مقصر اون بود
he هست یا she ؟:پوزخند:
آخه داستان یاکوزا که تموم شد حالا باید یه جایگزین پیدا کنیم:خنده:

*f*
۱۳۸۹-۰۹-۱۶, ۰۱:۵۴ بعد از ظهر
اسم بچه های سایت میاد جلو چشمت کابووووووووووسه؟ :متفکر::پوزخند:

:پوزخند:نه خب ولی همش یهو از خواب بیدار میشدم بیشترم اسم یاکوزا جلو چشام بود :پوزخند:
دیشبم همش کابوس میدیدم همش صورت های خونی جلو چشمم بود :نمیبینم:
اعصابم قات هست آرامش ندارم :بیفایده:

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۹-۱۶, ۰۲:۰۳ بعد از ظهر
ليلي شب زياد خورده بودي:پوزخند:

*f*
۱۳۸۹-۰۹-۱۶, ۰۲:۰۹ بعد از ظهر
نه اتفاقا من کم غذام فقط دیشب یه پرس کوبیده خوردم :پوزخند:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۱۶, ۰۵:۲۵ بعد از ظهر
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآخ
مردم از خستگی ! امروز من یه کلاس داشتم از 10 تا 12 (زمین شناسی)! اما در عوض استاد ما رو از ساعت 8 صبح برد تا 2 بعد از ظهر که بریم سد ماملو رو ببینیم ! حالا خوب شد من با خودم یه پاکت چیپس برده بودم و به چندتا موز هم دسترسی داشتم وگرنه تلف میشدم !وقتی رسیدیم دانشگاه رفتیم سلف سرویس غذا تموم شده بود !!!! امروز ساعت3 نهار خوردم در حالی که همیشه عادت دارم ساعت12-01 نهار بخورم ! تازه فهمیدم تو این مورد از یه دختر ریقو هم ضعیف ترم !
امروز اما یه چیز با مزه هم داشت ! امروز دوستم رو من رسوندم خونه (با وانت ) .فکر نکنم تا آخر عمرش اگه من ماشین بیارم سوار ماشینم بشه :پوزخند:! از لویزان رو تا نواب تو 25 دقیقه اومدم ! :سوت: آخه فقط میخواستم بیام خونه غذا بخورم ! همه ی ماشین ها رو تو بزرگراه شبیه سوسیس و مرغ سوخاری میدیدم !
================================================================
امروز یه خبر شنیدم مردم از خنده ! فکر می کردم فقط تو ایران از این چیزا داریم !
رییس و بنیانگذار وی کی لیکس رو به جرم تجاوز گرفتن ! فکر می کنن مردم خرن ! تجاوز ! دیگه تهمت دیگه ای هم نبود که بهش بزنند !
================================================================
از الان ماتم گرفتم برای تعطیلی های هفته ی بعد ! البته دیگه نه به خاطر اون موضوع ! به خاطر باشگاه !

eiman
۱۳۸۹-۰۹-۱۶, ۰۶:۵۵ بعد از ظهر
امروز حس کم اوردن دارم جدیده!:پوزخند:
رفتیم فوتسال با یکسری بچه های کار درست من مثل تراکتور میدوئیدم ولی هیچکس دل نمیکرد بیاد طرفم زمین زیر پام وقتی میدوئیدم میلرزید( البته شوخی ابادانی بود) خیت کاشتم دیگه بدرد فوتسال نمیخورم سنگین شدم باید بریم طرف یک ورزش دیگه!:سوت:

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۹-۱۶, ۱۱:۴۴ بعد از ظهر
خسته شدم از پس جاي اين اون رفتم امتحان دادم يكي از دوستامم يه ساعت پيش زنگ زده ميگه فردا برو آموزشگاه جاي من امتحان ويژوال بيسيك بده.چه غلطي كرديم كامپيوتر خونديم:سوت:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۱۷, ۱۰:۳۴ قبل از ظهر
خوابم میاد....الانم تو محل کارم تنهام
هیچکسم نمیاد یکم جرو بحث کنیم یا مثلا یه کار سخت بخواد که انجام بدیم تا وقت بگذره
اوه یکی اومد.....کاش از خدا یچیز دیگه میخواستم

3tare
۱۳۸۹-۰۹-۱۷, ۱۱:۳۱ قبل از ظهر
امروز بعد مدت ها یه کار خوووووووووووب کردم... احساس خوبی دارم :لبخند: چون انجام این کار (هر چند وقت یبار) بهم آرامش عجیبی میده

*f*
۱۳۸۹-۰۹-۱۷, ۰۱:۵۳ بعد از ظهر
دیشب خواب دیدم کشتن منو یهو همه جارو خون گرفت :نمیبینم: با چاقو کشتنم ولی صدای تیر اومد :متفکر:

faezeh
۱۳۸۹-۰۹-۱۷, ۰۱:۵۹ بعد از ظهر
با چاقو کشتنم ولی صدای تیر اومد :متفکر:

لیلی جون فکر کنم خواب نمیدیدی فیلم هندی(پلیسی) میدیدی:پوزخند:

من جدیدنا یه خوابای عجیبی میبینم که خیلی فکرمو مشغول میکنه:بیفایده:
آبجیم بهم میگه نوستر آداموس با این خوابات :پوزخند:

*f*
۱۳۸۹-۰۹-۱۷, ۰۲:۲۷ بعد از ظهر
لیلی جون فکر کنم خواب نمیدیدی فیلم هندی(پلیسی) میدیدی:پوزخند:

من جدیدنا یه خوابای عجیبی میبینم که خیلی فکرمو مشغول میکنه:بیفایده:
آبجیم بهم میگه نوستر آداموس با این خوابات :پوزخند:

نه من از فیلم هندی بدم میاد همش خالی بندیه :پوزخند:
چه خوابایی میبینی؟:متفکر:
........................

امروزم حس خوفی ندارم همش خونه شلوغه هی مهمون میاد تلپ میشه :پوزخند:

eiman
۱۳۸۹-۰۹-۱۷, ۰۶:۵۱ بعد از ظهر
امروز انگشت شصتم تو کار اسیب دید نتونستم بدنسازی کار کنم حالم گرفتست

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۹-۱۷, ۰۷:۲۹ بعد از ظهر
با چاقو کشتنم ولی صدای تیر اومد :متفکر:
:خنده::خنده::خنده::خنده:
خیلی باحال بود!

faezeh
۱۳۸۹-۰۹-۱۷, ۰۷:۳۹ بعد از ظهر
چه خوابایی میبینی؟:متفکر:
:

خوابا ی عجیب که به واقعیت خیلی نزدیکه و آخرشونم زیاد خوب نیست:نمیبینم:

یا خوابایی که آخرش من تنها میمونم :متفکر:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۱۷, ۰۸:۳۸ بعد از ظهر
وااااااااااااااااااااااای لبتاپم خراب شده هیچ کسی هم کمک نمی کنه ! نه میتونم بهش فلش بزنم ! نه سی دی بهش میخوره ! با این وضع که نمیشه کاری از پیش برد .... !

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۱۷, ۱۰:۰۰ بعد از ظهر
نوت بوک یاکو ،شده عروس تعریفی :خنده::سوت:
پسر جان ، یه pc میخریدی ازین مشکلاتم نداشتی:صلح:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۱۷, ۱۰:۲۳ بعد از ظهر
از دست افشین !
افشین مگه PC خراب نمیشه ! والا من قبلا PC داشتم یه روز نبود که درست کار کنه !

3tare
۱۳۸۹-۰۹-۱۷, ۱۰:۳۲ بعد از ظهر
برای شما طبیعیه!!
حتما با اونا هم طبق عادت تون، خشـــن برخورد می کنید دیگه! :نمیبینم:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۱۷, ۱۰:۳۳ بعد از ظهر
یاکو فکر کنم ازین بچه ها بودی که زرت زرت اسباب بازی میشکوندی :خنده:
تو هر چی داشتی خراب میکردی....حالا این نوت بوک بیچاره افتاده زیر دستت :ناراحت:
حالا برو بگیر بخواب شاید فردا خودش الکی درست شد :خنده:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۱۷, ۱۰:۵۳ بعد از ظهر
خوب درست شد ! لبتاپ عزیزم که درد و بلاش بخوره تو سر اون مهسا ! خودش یه سیستم داره که وقتی یکی دو بار ری استارت میشه قبل بالا اومدن ویندوز بهت پیشنهاد میکنه که به جای رفتن مستقیم به ویندوز به کامپیتور اجازه بده گندایی که ای اواخر زدی رو درست کنه ! گویا مشکل فقط نرم افزاری بود .
افشین اون PC تو از این معرفت ها داره ؟!

*f*
۱۳۸۹-۰۹-۱۸, ۰۷:۵۱ قبل از ظهر
:ناراحت:
............ تو دیشب کاره خاصی انجام ندادی؟!!!!! خدا کنه زیره سره تو بوده باشه

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۱۸, ۰۸:۰۹ قبل از ظهر
این الان حس امروزت بود لیلی؟؟:متفکر:

*f*
۱۳۸۹-۰۹-۱۸, ۱۲:۳۳ بعد از ظهر
این الان حس امروزت بود لیلی؟؟:متفکر:

آدم وقتی اعصابش خورده هر چیزی میگه ......... تف به این زندگی ..

yah
۱۳۸۹-۰۹-۱۸, ۱۲:۴۳ بعد از ظهر
اعصابم خورده قبض تلفن اومده 70 هزار تومن که نصفش فقط برای این اینترنت هوشمنده واقعا این شماره های هوشمند خیلی گرون هستن دیگه غلط کنم با این شماره ها بیام اینترنت

پرند
۱۳۸۹-۰۹-۱۸, ۰۱:۰۳ بعد از ظهر
دلتوئید پشتی سمت راستم از بس که این میز کامپیوتر ارگونومیک نیست بشدت آسیب دیده و به هر چیزی روی این میز کوفتی دست میزنم بشدت میسوزه!! باید بفکر یه میز یا یه صندلی مناسب تر باشم!!
یه چند روزیه روی دیوار ملت شکل میکشم و بچه ها اجراش میکنن،واسه همینم کم پیدایم که چقدرم احوال پرس داشتم!!
یه چند روزی از دستم راحت باشین تا بیام درستتون کنم!!:بوس::بوس: همگی

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۱۸, ۰۵:۱۱ بعد از ظهر
اعصابم خورده قبض تلفن اومده 70 هزار تومن که نصفش فقط برای این اینترنت هوشمنده واقعا این شماره های هوشمند خیلی گرون هستن دیگه غلط کنم با این شماره ها بیام اینترنت
هوشمند اصلا به درد نمیخوره ! سرعت در حد 1 کیلوبایت در روز ! قیمت در حد بنز !
منم قبلا از هوشمند استفاده میکردم تا دیدم داروندارم رو بفرشوم نمیتونم پول همشومد رو دیگه بدم 1 الان از اینترنت هیوا استفاده میکنم ! 30 ساعت 2500 تومن + 300 ساعت اینترنت شبانه (تا ساعت 9 صبح ) مفت . سرعتش هم 3-4 برابر هوشمندیه که قبلا ازش استفاده میکردم !

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۹-۱۸, ۰۸:۰۲ بعد از ظهر
بابا برید adsl بگیرید خودتون رو خلاص کنید

eiman
۱۳۸۹-۰۹-۱۸, ۰۹:۱۴ بعد از ظهر
امروز با اینکه انگشت شصتم اسیب دیده بود کار کردم اونم سنگین .
یکی از قر قره های دستگام خراب شده که خیلی کاربردی هست ازش پشت بازو و ایتم های زیر بغل رو بهره میگیرم باید ببرم درست کنم وقتش رو ندارم بخاطر همین فشار زیادی رو عضله ها میاره منم نمیخوام وزنه ها رو کم کنم که برام عادت نشه .

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۱۸, ۰۹:۵۶ بعد از ظهر
ایمان جان قرقره رو خوب ساعتش کن
وگرنه به مرور سیم رو رشته رشته میکنه و کار رو سخت میکنه

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۱۸, ۱۰:۱۳ بعد از ظهر
هیچ کدوم از دوستان توصیه ای برای مچ های فوق العاده ضعیفم به من نگفت ! (هرگونه سوال در مورد ... پرسیدم )
امروز داشتم 18 کیلو با دمبل جلوبازو میزدم ! به خدا به زور جلویازوهام تحریک می شد اما به تکرار هفتم که میرسیدم دیگه به سختی میتونستم بزنم ! چرا به خاطر مچ هام ! بعضی وقتها تو حرکات جلوبازو (مخصوصا با هالتر ) احساس میکنم همین الان رگ دستم پاره میشه !
خوب دیگه ناراحتم ! آخه اینم شد وضع نتونی یه کیلو جلوبازو بدون مچ بند بزنی !

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۹-۱۸, ۱۰:۲۷ بعد از ظهر
هیچ کدوم از دوستان توصیه ای برای مچ های فوق العاده ضعیفم به من نگفت ! (هرگونه سوال در مورد ... پرسیدم )
امروز داشتم 18 کیلو با دمبل جلوبازو میزدم ! به خدا به زور جلویازوهام تحریک می شد اما به تکرار هفتم که میرسیدم دیگه به سختی میتونستم بزنم ! چرا به خاطر مچ هام ! بعضی وقتها تو حرکات جلوبازو (مخصوصا با هالتر ) احساس میکنم همین الان رگ دستم پاره میشه !
خوب دیگه ناراحتم ! آخه اینم شد وضع نتونی یه کیلو جلوبازو بدون مچ بند بزنی !
خوب مگه مچ بند چه اشکالی داره؟من که بدون دستکش های مخصوص بدنسازی اصلا کار نمیکنم
در مورد مچ و ساعد هم یه چیزی میگم شاید دوستان قبول نداشته باشن ولی این مربی جدید من هم بازیکن تیم ملی بوده هم مدرک مربی گری حرفه ای داره همین چند هفته پیش هم کلاس مربی گری دبی که زیر نظر فدارسیون جهانی بود شرکت کرده بود(اینا رو گفتم که بدونید واقعا طرف مربیه:پوزخند:)خلاصه این اصلا تو هیچکدوم از برنامه هاش تمرین جداگانه برای مچ و ساعد نمیده حتی رفتم بهش گفتم که گفت احتیاجی نیست.تو این سه ماهی هم که زیر نظرش هستم اصلا مشکلی نداشتم در حالی که قبلا وقتی تمرین مچ و ساعد جدا میزدم همیشه تو این دو ناحیه دچار مصدومیت بودم.

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۹-۱۸, ۱۰:۴۱ بعد از ظهر
به نظر من مچ و ساعد باید تمرین بشه برای کسانی که به فکر زیبایی این عضله رویایی هستن اما دو نکته باید رعایت بشه . بیشتر برای تفکیک تمرین داده بشه یعنی تکرار های زیاد و وزنه های کم ، روزی که تمرین سرشونه می زنی بعدش ساعد و مچ هم بزنید .

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۱۸, ۱۰:۵۲ بعد از ظهر
نه مصطفی اشتباه نکن
این حرف من نیستش و حرف خیلی از بزرگان این رشته هستش
ساعد مگه عضله نیستش؟؟ این عضله لجوج هستش اما نه به این معنا که سنگین روش کار نشه
کسانی که مچشون درد نمیکنه باید هرمی وزنه ها رو زیاد کنن و دوباره هرمی کم کنن وزنه رو و تعداد رو دستکاری کنن
ساعد اهرم حرکت جلو بازو هستش
آقا....گوش کن....آقای یاکو حرف رو بدزد همیشه
حتما نباید مستقیم اشاره بشه که
بارها گفتم اینو...
تا زمانی که ساعد و مچ قوی نداشته باشی نمیتونی بازوهای خوبی بسازی

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۱۸, ۱۱:۰۴ بعد از ظهر
hamidbarca (http://forum.bodybuilder.ir/member.php?603-hamidbarca)
من قبلا فقط تو پرس سینه ها مچ بند استفاده میکردم تا اینکه مچم آسیب دید گفتم بزار همه ی حرکات رو با مچ بند بزنم ! بعد عادت شد ! اشکالش اینه که من بدون مچ بند زورم میشه 1/10 ! من الان اگه با یه دختر بدون مچ بند مچ بندازم مچم رو میخوابونه ! بدون اغراق دارم میگم !
==================================
در حال حاضر ساعدهای من جز بهترین عضلاتمه ! (قسمت بالاییش که به آرنج نزدیکه ) به گونه ای که از نظر حجم دست کمی از بازو نداره و این رو مدیون چکشی ها ی فوق سنگین روزهای یکشنبه هستم ! اما قسمت پایینیش فوق العاده ضعیف و البته کم حجمه ! و نه فقط توی جلوبازو به مشکل میخورم توی نشر از جلو ، پرس سینه ، نشر از جانب و ... هم مشکل دارم .

ساعد مگه عضله نیستش؟؟ این عضله لجوج هستش اما نه به این معنا که سنگین روش کار نشه
بدون مچ بند رکورد ساعد من با دمبل اینه : 8 کیلو 10 تکرار ! شرم آور نیست !؟ قبلا 15 کیلو 12 تکرار میزدم ! تازه اون موقع هم ناله میکردم که مچام ضعیفه !

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۱۸, ۱۱:۱۱ بعد از ظهر
نه . شرم اور چیه؟؟
من خودم چون سرشونم آسیب داره پلاور با دمبل رو فکر میکنی با چه دمبلی میزنم؟؟ 10 کیلوئی!!!
اما میزنم.....ازش فرار نمیکنم و خجالتم نمیکشم که مجبورم سبک بزنم
من شخصی رو که مشکل مشابه شما رو داشت رو با خودم 1 ماه تمرین ساعد دادم
بعد از یکماه درد مچش خوب شد....الانم تو حرکت جلو بازو و پشت بازو مشکل نداره

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۹-۱۸, ۱۱:۱۸ بعد از ظهر
یاکوزا یعنی مچ بند اینقدر رو قدرتت تاثیر داره که مثلا یه حرکت رو با مچ بند تقریبا وزنه دوبرابر بزنی؟من گفتم عادت دارم ولی یکی دوبار یادم رفت دستکش ببرم تقریبا فرقی تو رکوردهام نداشت.البته تو میگی مصدومیت داشتی یعنی این مچ بند دردت رو کمتر میکنه؟آخه کار عجیبی نمیکنه که اگه مچ بند نباشه اینطوری افت کنی

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۱۸, ۱۱:۲۴ بعد از ظهر
من مچ بند رو طوری می بندم که بعد یه دقیقه دستم رو به بنفشی بره !(محکم)
این طوری دردم خیلی خیلی کم میشه ! بعد انجام حرکت هم بلافاصله مچبند رو باز می کنم تا دستم استراحت کنه !

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۹-۱۸, ۱۱:۲۷ بعد از ظهر
خوب یه دکتری چیزی برو.اصلا به نظرم اول مداواش کن بعد بسازش.یکبار برای همیشه مشکلت رو از ریشه حل کن

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۹-۱۹, ۰۹:۲۹ قبل از ظهر
hamidbarca (http://forum.bodybuilder.ir/member.php?603-hamidbarca)
من قبلا فقط تو پرس سینه ها مچ بند استفاده میکردم تا اینکه مچم آسیب دید گفتم بزار همه ی حرکات رو با مچ بند بزنم ! بعد عادت شد ! اشکالش اینه که من بدون مچ بند زورم میشه 1/10 ! من الان اگه با یه دختر بدون مچ بند مچ بندازم مچم رو میخوابونه ! بدون اغراق دارم میگم !
==================================
در حال حاضر ساعدهای من جز بهترین عضلاتمه ! (قسمت بالاییش که به آرنج نزدیکه ) به گونه ای که از نظر حجم دست کمی از بازو نداره و این رو مدیون چکشی ها ی فوق سنگین روزهای یکشنبه هستم ! اما قسمت پایینیش فوق العاده ضعیف و البته کم حجمه ! و نه فقط توی جلوبازو به مشکل میخورم توی نشر از جلو ، پرس سینه ، نشر از جانب و ... هم مشکل دارم .

بدون مچ بند رکورد ساعد من با دمبل اینه : 8 کیلو 10 تکرار ! شرم آور نیست !؟ قبلا 15 کیلو 12 تکرار میزدم ! تازه اون موقع هم ناله میکردم که مچام ضعیفه !

یه سوال؟ درد مچت چطوریه؟ استخوان مچ؟ رگ روی نبض؟ بالای مچ بین ساعد و مچ؟ کجاست؟
دردش چطوریه؟ سوزش؟ گرفتگی؟ تیر میکشه؟
وقتی حرکات پرسی مثل سینه میزنی روی دستتم درد میگیره؟
اینطوری که تو میگی بدون مچ بند نمیشه خوب وزنه بزنی عجیبه. البته با این اختلاف که تو میگی. شاید آسیب جدی دیده باشی.

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۱۹, ۱۰:۱۰ بعد از ظهر
دکترا که یا میگن داری میمیری یا میگن هیچ مشکلی نیست !
والا هم استخون درد دارم هم رگام !
تو حرکاتن پرس سینه با مچ بند درد قابل توجهی نیست ! یعنی مچ بند ببندم دیگه مشکلی ندارم اما بعد پرس سینه هالتر استخونای مچم خیلی درد میگیره .
تو حرکات جلوبازو هالتر به طرز وحشتناکی هم استخنوم درد میگیره هم رگام حس میکنم دارن پاره میشن !
=====================
امروز از خودم نفرت دارم ... حس میکنم دارم وقتم رو تلف میکنم !

yah
۱۳۸۹-۰۹-۲۰, ۰۶:۱۵ قبل از ظهر
بابا برید adsl بگیرید خودتون رو خلاص کنید
اتفاقا خودمم تو فکرش بودم ولی طرف ما شرکتای ارایه دهنده اینترنت پر سرعت کم هستن و اکثرا پرتاشون همه پره اینم از شانس ماست دیگه وی من اصلا زیاد استفاده نکردم نمیدونم چرا اینقدر زیاد اومده به نظرم این ساعتی سیصد تومن که میگن برای هوشمنده الکیه و بیشتر از این صحبتا ازت میگیرن یه چیزیم تو یکی از سایتا خوندم که نوشته بود چون مراکز سوییچینگ این شرکتا از تجهیزات قدیمی استفاده میکنن گاهی وقتا بعد از اینکه دیسکانکت میشی تا چند ساعت بعدش تو مرکز سوییچینگ هنوز کانکتی و برات پول میفته بدون اینکه استفاده کنی حالا شاید فردا برم مخابرات هرچند از همین الان میدونم اگر برم وقتمو هدر دادم

*f*
۱۳۸۹-۰۹-۲۰, ۱۲:۵۵ بعد از ظهر
اینجا چرا اینقدر بیحال شده ؟ پس شماها کجایین؟ همه مرخصی گرفتین؟ :متفکر:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۲۰, ۰۳:۴۰ بعد از ظهر
بوی خیانت میاد ... . :متفکر: چقدر من از این بو متنفرم !

امروزم از خودم متنفرم ! زیاد وقت کشی کردم ! دارم سعی می کنم کمتر وقتم رو تلف کنم !

eiman
۱۳۸۹-۰۹-۲۰, ۰۵:۳۶ بعد از ظهر
امروز احساس کردم وزنه هامو میتونم بیشتر کنم ولی متاسفانه اوضاع مالی داغونه خزانه خالیه باید یک پاتک بزنیم .

yah
۱۳۸۹-۰۹-۲۰, ۰۵:۵۱ بعد از ظهر
امروز برای اولین بار از وقتی محرم شده رفتم باشگاه در کمال تعجب دیدن نوحه گذاشتن واقعا دیگه گندشو در اوردن اقا یا اهنگ بذار یا اصلا هیچی نذار خودتو مسخره کردی احساس میکنم حالم بهم میخوره ازین مملکت پر از نیرنگ و سیاه بازی یارو ازین ور حسین حسین میکنه ازون ور چشش دمبال ناموسه مردمه بگذریم از فردا با خودم یه ام پی تری پلیر میبرم میذارم گوشم صداشم تا ته زیاد میکنم تا این صدای عر عر حاج منصورو بقیه این اراذل و اوباش و نشنوم.راستی تو باشگاه های شما هم اوضاع به همین صورته؟؟

پرند
۱۳۸۹-۰۹-۲۰, ۰۸:۴۳ بعد از ظهر
وقتی یاکوزا بو احساس کنه یحتمل یه طوفانی سونامی ای، تسونامی ای چیزی در راهه...وای خدااا

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۹-۲۰, ۰۹:۱۷ بعد از ظهر
امروز رفتم باشگاه میبینم زده تاسوعا و عاشورا هم بازه نمیدونم چطوری بهشون اجازه دادن ولی خوب کی میره؟:خنده:4شنبه که خودمون نذری داریم 5شنبه هم که دوست و رفقا میرسونن خلاصه میخوام خودمو خفه کنم:پوزخند:البته فقط برای ثوابش:سوت:

پرند
۱۳۸۹-۰۹-۲۰, ۰۹:۱۹ بعد از ظهر
تو باشگاه ما که فعلاً خبری نیست...
مثل همیشه

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۲۰, ۱۰:۲۱ بعد از ظهر
باشگاه ما از شنبه تا سه شنبه زودتر تعطیل میکنه ! البته امروز قرار بود 8 و نیم تعطیل کنه اما من یه ربع به 9 اومدم بیرون در باشگاه باز بود ! 4 شنبه و 5 شنبه هم تعطیله ! کاش باشگاه ما هم مثل باشگاه حمید اینا بود ! باشگاه که نباید تعطیل بشه !
امشب یکی از بدترین شبای تمرین بود ! من الان تقریبا همون حس yah رو دارم ! رفتم دیدم صدای عر عر یه عربده کش رو گذاشته ! خدایا مگه میشه با این چرت و پرت تمرین کرد ! اما اوضاع بدتر شد ! نوحه و مداحی تموم شد ، سخنرانی شروع شد ! طرف با اون صدای نکره داشت چرت و پرت میگفت و خالی می بست و گریه میکرد ! خلاصه دیوونه شدم ! کاش یه mp3 پلیر داشتم ! اما باز خدا رو شکر !
باشگاه قبلی که میرفتم از یه هفته قبل محرم تا 20 محرم نوحه میزاشت ! تا اربعین هم اصلا آهنگ نمیزاشت !:نمیبینم:
=====
بگذریم امروز داشتم کیک بک میزدم یه بنده خدایی هم بالا سرم وایساده بود ! کیک بکم که تموم شد ، طرف گفت خیلی سنگین نمیزنی ؟! اول ناراحت شدم ! فکر کردم داره مسخرم میکنه ! گفتم مسخره میکنی ؟! گفت نه ! واقعا داری سنگین میزنی ! بعد اشاره کرد به سرشونه هام ! گفت ببین ترک خورده ! اینا به خاطر سنگین زدنه !
نمی دونم ! یعنی دارم سنگین میزنم ؟! من اصلا از اون وزنه نمیتونم سبک تر بزنم ! اصلا بهم هیچ فشاری وارد نمیشه ! از لحاظ روحی هم همش خودم رو سرزنش میکنم ! مثلا من پرس سینه 60 کیلو رو خیلی راحت تر از 40 کیلو میزنم ! باورتون میشه ؟ با این وضع رشد نمی کنم ! چه برسه به این که بخوام سبک بزنم ! هرچقدر هم تمرکزی کار کنم بازم فایده ای نداره ! البته اگه بلافاصله بعد سنگین سبک کار کنی خیلی حال میده و خیلی فشار می آره اما اینکه بخوام از اولش سبک کار کنم ...:نمیبینم:
=====
میخوام برای اولین بار تو عمرم فردا خود شیرینی کنم :پوزخند:! استاد استاتیک هی میگه برین کتاب جانسون استاتیک به زبان اصلیش رو بخرین ! هیچ کسی هم این کار رو نمیکنه ! من الان ترجمه بهرام پوستیش رو دارم نمی فهمم چی میگه ! بخوام انگلیسش رو بخونم که اصلا نمی فهمم چی میگه ! حالا من از دوستم این کتاب رو قرض گرفتم که فردا ببرم سر کلاس ! و عین این دخترای لوس بگم : استاد کتاب جانسون انگلیس رو خریدم ! بعد پیشنهاد بدم : استاد امتحان آخر ترم رو به زبان انگلیسی بگیرین :خنده:
=============================

راستی گفتم خیانت .... بله بوی خیانت میاد اونم چه قدر زیاد ! یه نفر داره زیرابی میره ! منتظرم تا دست از پا خطا کنه ! اون موقع برای همیشه از دستش راحت میشم !

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۰۹-۲۰, ۱۰:۳۴ بعد از ظهر
من که آنفولانزا خوردم اصلا نه میتونم غذای درست و حسابی بخورم نه میتونم برم باشگاه . الان از زیر پتو دارم مینویسم . تمام رشته ها میره رو به پنبه شدن .
تمام فضایل این ماه هم داره از دستمون میپره . نائب الزیاره باشید بچه ها هر جا رفتید :گل رز:

mankind
۱۳۸۹-۰۹-۲۱, ۱۱:۰۳ قبل از ظهر
حس خوبی دارم درد بعداز روز باشگاه رو دارم سینه . پشت بازو

*f*
۱۳۸۹-۰۹-۲۱, ۱۲:۱۱ بعد از ظهر
من که آنفولانزا خوردم اصلا نه میتونم غذای درست و حسابی بخورم نه میتونم برم باشگاه . الان از زیر پتو دارم مینویسم . تمام رشته ها میره رو به پنبه شدن .
تمام فضایل این ماه هم داره از دستمون میپره . نائب الزیاره باشید بچه ها هر جا رفتید :گل رز:
مگه آنفولانزا خوردنیه :بامزه: (سوتی:پوزخند:)
.....................

دیگه خسته شدم از این وضعیت تا تلویزیونو روشن می کنی همش مداحی که اونم یه جوری می خونن که نصفش آدم گریه اش میگیره نصفش خنده :پوزخند: بابا لااقل می خونی یه چیزه درست حسابی بخون نه چرت و پرت انگار شعر رپ می خونن همش چرت میگن

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۹-۲۱, ۱۲:۱۲ بعد از ظهر
هم خوبم به خاطر تاثیر پذیری مکملی که دارم می خورم
هم ناراحت بخاطر گم شده فلشم که احتیاجش داشتم
هم دستام میلرزه بخاطر رژیم
هم ....

پرند
۱۳۸۹-۰۹-۲۱, ۰۲:۰۸ بعد از ظهر
منم که چند وقته شدم ام الدردا،همش این ور اونورم درد میکنه،بعد از تمرین سنگین دیروز از ناحیه سینه و سرشونه و دو دست تعطیلم و اساسی اسپاسم شدن...زانوهامم سوزش دارن چون دستگاه جلو پا و پشت پامون استاندارد نیست!!
بخاطر عجله در پاباز رگ پای چپم گرفته و دو هفته ای هست که کار نمی کنم،دوستم میگه برای پاباز باید روزانه تمرین کنی!!
از چند روز دیگه میرم استخر درمانی هر چند آخرین باری که رفتم سوسک کش زده بودن و استخری که میرفتم شده بود عینهو راز بقای حشرات!!

eiman
۱۳۸۹-۰۹-۲۱, ۰۶:۲۶ بعد از ظهر
اعصابم خورده حال هیچ کاری رو ندارم برادرم رفته برگه خلافی ماشین رو گرفته 212 هزار تومان برای من تخلف ثبت شده خیلی از این تخلفات رو نمیدونم کجا هست نمیدونم چیکار کنم کلافم

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۲۱, ۱۰:۱۳ بعد از ظهر
دیگه خسته شدم از این وضعیت تا تلویزیونو روشن می کنی همش مداحی که اونم یه جوری می خونن که نصفش آدم گریه اش میگیره نصفش خنده http://forum.bodybuilder.images/smilies/4.gif بابا لااقل می خونی یه چیزه درست حسابی بخون نه چرت و پرت انگار شعر رپ می خونن همش چرت میگن
شاعر میگه : تلویزیونت رو بنداز از رو پشت بوم خونه تو گوچه ... تلویزیونت رو بنداز که هر چی نشون میده هیچ و پوچه !
همین شاعر جای دیگه میگه : هر کانالی میزنی رو منبرن ! جا خوش کردن و کم نمی آرن !
===========

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۰۹-۲۱, ۱۰:۳۶ بعد از ظهر
مگه آنفولانزا خوردنیه :بامزه: (سوتی:پوزخند:)

خوردنی نیست پس چیه ؟ :پوزخند: فکر کنم به صورت ویروس توی هوا پخش بود و از طریق مجاری تنفسی وارد "حلق" من شد به خاطر همین گفتم خوردمش :صلح:
شما فکر کنم آنفولانزا رو "میگیری" ( البته خدا نکنه ):گل رز:

پرند
۱۳۸۹-۰۹-۲۱, ۱۰:۵۴ بعد از ظهر
اعصابم خورده حال هیچ کاری رو ندارم برادرم رفته برگه خلافی ماشین رو گرفته 212 هزار تومان برای من تخلف ثبت شده خیلی از این تخلفات رو نمیدونم کجا هست نمیدونم چیکار کنم کلافم
میری پلیس به علاوه ده،دور غیابی ها رو خط می کشی(اونائی که الصاق شده خط می کشی که کار یارو آسون بشه)یعنی اینکه نسبت به اونا اعتراض داری،بعدش خودشون الصاقیارو میبخشن،یعنی اونائی که شمارتو یادداشت کردن و به دستت ندادن..
قبلا می رفت دادگاه و حل اختلاف و کلی دنگ و فنگ...الان خیر سرشون آسونش کردن!!

*f*
۱۳۸۹-۰۹-۲۲, ۱۲:۴۴ بعد از ظهر
خوردنی نیست پس چیه ؟ :پوزخند: فکر کنم به صورت ویروس توی هوا پخش بود و از طریق مجاری تنفسی وارد "حلق" من شد به خاطر همین گفتم خوردمش :صلح:
شما فکر کنم آنفولانزا رو "میگیری" ( البته خدا نکنه ):گل رز:

:پوزخند:بلعیدنیه ........... نه اگه کسی بهم منتقل نکنه نمی گیرم :لبخند: ولی بعضی ها عادت دارن تا سرما می خورن عمدا رو صورت بقیه آب دهنشونو میندازن با صحبت کردنشون تا بقیه هم آلوده شن :پوزخند:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۲۲, ۰۲:۲۴ بعد از ظهر
به به امروز کلاس ریاضی تشکیل نشد ... .

eiman
۱۳۸۹-۰۹-۲۲, ۰۵:۵۴ بعد از ظهر
حس خوبی نیست حس کبود بودجه مارو داره میبره تو کمایی بی پولی

پرند
۱۳۸۹-۰۹-۲۲, ۰۷:۳۷ بعد از ظهر
تازه دارین میشین مثل ما و خیلی های دیگه...

yah
۱۳۸۹-۰۹-۲۳, ۱۰:۳۱ قبل از ظهر
بعد از دیدن برنامه نود دیشب حس بسیار خوبی دارم و خوشحالم ازین که ادمایی مثل عادل فردوسی پور تو این مملکت وجود دارن .وافعا برنامه جذابی بود اگه برنامه دیشبو ندیده باشین نصف عمرتون برفناست ازون برنامه هاست که دیگه هیچ وقت تکرار نمیشه فقط امیدورام برای عادل گرون تموم نشه من عادل فردوسی پورو چند بار ازنزدیک دیدم ادم بسیار باهوش و خوش اخلاقیه

*f*
۱۳۸۹-۰۹-۲۳, ۱۱:۲۱ قبل از ظهر
بعد از دیدن برنامه نود دیشب حس بسیار خوبی دارم و خوشحالم ازین که ادمایی مثل عادل فردوسی پور تو این مملکت وجود دارن .وافعا برنامه جذابی بود اگه برنامه دیشبو ندیده باشین نصف عمرتون برفناست ازون برنامه هاست که دیگه هیچ وقت تکرار نمیشه فقط امیدورام برای عادل گرون تموم نشه من عادل فردوسی پورو چند بار ازنزدیک دیدم ادم بسیار باهوش و خوش اخلاقیه

صداشم خیلی باحالو خنده داره :پوزخند: حس میکنم بعضی از گوینده های خبرای ورزشی انگار دارن صدای عادل رو تقلید میکنن

..........................
امروز فضولیه یه نفر فضولو کردم خدا بخیر کنه :نمیبینم::پوزخند:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۲۳, ۰۷:۵۸ بعد از ظهر

من همیشه موقع پخش90 یا خواب بودم یا تو سایت!!
اما دیشب دیدم برنامه رو
چه اوضاعی شده آقا و ما بی خبریم
یارو اراکیه خیلی پر رو و پوست کلفت بود ( البته اون فرد رو منظورمه نه اراکی های عزیز )
اما دلم برای عادل سوخت...با ادمایی سروکار داره که سیاست و ذات کثیفی دارن
یاد قهوه تلخ افتادم که انگلیسیه اومده بود نفت رو از مملکت خارج کنه و ...

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۲۳, ۰۸:۲۲ بعد از ظهر
به من میگن تو چرا از دست این دختره که نمیخوام اسمش رو بیارم عصبانی هستی ؟! تو قبلا عزیزدل صداش میکردی الان لجن صداش میکنی ؟!
امروز از مترو اومدم بیرون سوار ون شدم ! همون دختره هم از ایستگاه اومد بیرون تا من رو دید رفت تو ایستگاه ! صبر کرد تا ون پر بشه بره سوار یه ون دیگه بشه ! دیگه حالم ازش بهم میخوره ! من واقعا چرا از چنین آشغالی خوشم اومده بود ! همش تقصیر رفیقام بود که تو دام این افتادم !
البته امروز یکی گفت با کاری که تا باهاش چهارشنبه کردی بنده خدا حق داره نخواد نزدیک تو بشه !
بگذریم واستون خبر دارم اونم چه خبرایی ! اما الان باید برم حموم ! بعدشم میخوام شام بخورم ! بعدش خبر رو میزارم ! کلی خندیدم !

*f*
۱۳۸۹-۰۹-۲۳, ۰۸:۳۰ بعد از ظهر
حالا نمیشه زودتر بگی ما بخندیم من 1 ساعت دیگه نیستم :پوزخند: در مورده عزیزته؟

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۲۳, ۱۱:۰۳ بعد از ظهر
برو تو تاپیک دله دزدها ! ببین چی واست گذاشتم !

در مورده عزیزته؟ همون واسه همین کنکجاوی ! در مورد اون من چه خبری دارم ! به جز اینکه هر دفعه که می بینمش حالم رو بهم میزنه !
هر چه زودتر این ترم تموم بشه بره دیگه نبینمش !

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۲۴, ۰۲:۰۴ بعد از ظهر
امروز مجبور شدم از اینترنت هوشمند استفاده کنم ! سرعت 1 بیت در ماه ! ببینید چه حسی دارم !

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۲۶, ۱۰:۲۴ قبل از ظهر
دارم اینترنت رو زیر و رو می کنم تا چند تا مقاله خوب مربوط به زمین شناسی گیر بیارم باهم مخلوطشون کنم بدم به خورد استاد ! اما امان از نادانی و بی علمی در این مملکت ! سرچ کردم زمین شناسی ! یه سایت مثلا علمی اومده که اسم خودش رو بزرگترین پایگاه زمین شناسی و لرزنه نگاری و از این چیزا گذاشته ! فکر میکنید اولین مطلبش چی بود ؟ توصیه های آیت الله فلان برای جلوگیری از زلزله ! : تشکیل مجالس توبه ! حجاب !!! دادن صدقه و ... ! تا این مطلب رو دیدم گفتم : اوه اوه اوه ! حتما بقیه مطالب و مقالاتش هم همین طوریه !
=====================

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۲۶, ۱۱:۱۷ قبل از ظهر
امروز مادرم از لای یه سررسید قدیمی یه عکس نشونم داد که منو برد به دوران نوجوانی:جشن:
خیلی حال کردم و میترسم دوباره هوایی بشم برم سمت ورزش قبلیم ( کیوکوشین کاراته )
عکسه خیلی قدیمی بود ....فکر کنم 13 یا 14 سالم بود:لبخند:
آخرین سالی بود که به صورت جدی کیوکوشین کار میکردم
خیلی بی کیفیته و تازه از روی عکس با موبایل ازش عکس گرفتم....اما مشخصه یه چیزاییش
اون موقع کمربند قهوه ای بودم و این مال مسابقات کرج باید باشه که دوم شدم
یاکوزا فاز کیوکوشین بگیرم میام سراغت خداوکیلی :خنده::پوزخند:
http://www.irupload.ir/images/ylobi5ldf6lwfjq4syc.jpg

*f*
۱۳۸۹-۰۹-۲۶, ۰۱:۲۲ بعد از ظهر
كدوم يكي خودتي؟ اون خوابالوهه سمت راست نيسي؟:پوزخند:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۲۶, ۰۱:۳۰ بعد از ظهر
ای بابا.....میگم این خانوما باهوش نیستنا :پوزخند::سوت:
نوشتم دوم شده بودم که...اونا سومیا هستن
من اون مظلومه :بامزه:...این گوشه سمت چپ تصویرم

*f*
۱۳۸۹-۰۹-۲۶, ۰۱:۵۲ بعد از ظهر
مظلوميتت منو كشته :خنده: از اولم شك كردم اون خودتي آخه دومشو نديدم !

...................................
امروز دوس دارم ذرت مكزيكي بخورم ولي فعلا گيرم نمياد :ناراحت: واسه ما حليم آوردن ولي مزه خاكم نميداد :سوت:

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۹-۲۶, ۰۵:۰۷ بعد از ظهر
خدایی من تا عکس رو دیدم افشین رو شناختم:پوزخند:
ولی چرا نفر اول با این شلوار اومده رو سکو؟:خنده:
...........................................
حس و حال اصلا ندارم.هر چی زور زدم جلوی خودم رو بگیرم باز هم نشد و 1 کیلو وزن اضافه کردم.هفته دیگه باید جبرانش کنم

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۲۶, ۰۶:۰۹ بعد از ظهر
مظلومه ؟! تویی !!!
اینقدره عکس با کیفیته منو یاد شورش در شهر سگاه انداخت !
من الان خودم مدت زیادیه که به کسی یه مشت هم نزدم !
نمیشه درست و حسابی کیوکوشین رو انجام داد ! از این طرف میری سینه کار میکنی از این طرف قراره مشتهای آهنین به سینت بخوره :نمیبینم:از این طرف میری پا کار میکنی که نتونی رو پات وایسی از این طرف تو کیوکوشین اینقدره میزنن تو پات که دیگه حسی نداری :نمیبینم::نمیبینم:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۲۷, ۰۳:۱۳ بعد از ظهر
اینقدره عکس با کیفیته منو یاد شورش در شهر سگاه انداخت !

نه ترو خدا فکر کردی اون زمان دوربین هسّلبلاد داشتم؟؟
یه اسکینا بود 6 هزار تومن خریده بودمش :خنده:
حالا حساب کن از روی خود عکسه با یه موبایل بدردنخور هم عکس بندازی دیگه چی میشه
یه گدان از تو میخوای ها :صلح:

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۹-۲۷, ۰۸:۵۵ بعد از ظهر
شبی از باشگاه اومدم سوار ماشین بشم دیدم نامرد آقا دزده زاپاس ماشینو زده برده:ناراحت:این هم از حس و حال امروز:پوزخند:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۲۷, ۰۹:۰۷ بعد از ظهر
صبح پول ریختم تا اکانت وی-پی-ان م رو شارژ بشه هنوز نشده ! اینم از حس و حال من ! اگه یه سرور دیگه پیدا کنم طرف رو ول میکنم !

3tare
۱۳۸۹-۰۹-۲۷, ۱۱:۳۷ بعد از ظهر
آسمان پنجره ام خالی ست...
انگار سال هاست ستاره ها مرده اند...

mankind
۱۳۸۹-۰۹-۲۸, ۰۸:۰۱ قبل از ظهر
ستاره ها هستن تو نمیبینیشون جوانها بهخصوص دخترها خیلی ما یوس هستند بابا امید داشته باشید

3tare
۱۳۸۹-۰۹-۲۸, ۰۹:۳۰ قبل از ظهر
ستاره ها هستن تو نمیبینیشون جوانها بهخصوص دخترها خیلی ما یوس هستند بابا امید داشته باشید

من بعد این یه هفته با امید و پرانرژژژژژژژی اومدم
.
.
.
حتی اگه آسمون هم ستاره نداشته باشه، توی دل من پر ستاره ست :لبخند::لبخند::لبخند::لبخند::لبخند::لبخند::لبخند:

yah
۱۳۸۹-۰۹-۲۸, ۰۹:۵۷ قبل از ظهر
همین الان رفتم با پول یارانه ها پول قبض تلفنمو دادم هه هه خیلی حال داد چون مونده بودم این قبضو چطور بدم..هرچند شب دراز است و قلندر بیدار این تازه اولشه روزای سختی رو پیش رو داریم:گریه:

پرند
۱۳۸۹-۰۹-۲۸, ۱۲:۰۳ بعد از ظهر
بعد از دو روز، شب نخوابی!!!(جمله میگم در حل بوندس لیگا!!) امروز صبح خواب موندم!! منو نی نی آبجی شانس آوردیم که صدای بوق سرویسشون خیلی بلنده!!
هااا دیشب که چقدر حرص خوردم از دست اراجیف جناب خزانه دار،و امروز چقدر حرص خوردم از دست بقیه که با حرص،اراجیف یارو رو تعریف می کردن و فحش های چارواداری که چه عرض کنم!! نثارش می کردن...
خدائیش حقمون نیست؟همکارم میگه باید سینه خیز فرار کنیم تا بهترین تصویرمون نشده اون عکسی که واسه بچه آفریقائیه،لاشخوره بالای سرش بود!!
آخه آدم چی بگه؟ دکتر مملکت مسافر کشی و شاگرد شوفری می کنه؟دِ نه دیگه،خودت قضاوت کن!!!

*f*
۱۳۸۹-۰۹-۲۸, ۰۱:۴۷ بعد از ظهر
آخه آدم چی بگه؟ دکتر مملکت مسافر کشی و شاگرد شوفری می کنه؟دِ نه دیگه،خودت قضاوت کن!!!

آخه دكتراي الان دكتر نيستن كه آدم كشن پس بهتره برن همون شوفري كنن :پوزخند: يه بار يه دكتره معروفي بود رفتم بهم يه سري قرص داد خوردم تا روزه بعد بيدار نشدم :سوت:

پرند
۱۳۸۹-۰۹-۲۸, ۰۲:۱۴ بعد از ظهر
آخه دكتراي الان دكتر نيستن كه آدم كشن پس بهتره برن همون شوفري كنن :پوزخند: يه بار يه دكتره معروفي بود رفتم بهم يه سري قرص داد خوردم تا روزه بعد بيدار نشدم :سوت:

آخه عزیز دل، من که منظورم این دکترا نبود، اون دکترا بود،دکترای یه چیزی مثل دکترای افتخاری و تو این مایه ها ...
بگذریم:سوت:

eiman
۱۳۸۹-۰۹-۲۸, ۰۷:۵۹ بعد از ظهر
سلام به همه بچه های سایت
خوب بعد از چند روزی غیبت مجددا در خدمتیم با یک رو حیه مضاعف

3tare
۱۳۸۹-۰۹-۲۸, ۰۸:۳۱ بعد از ظهر
من خیلی دلم میخواد برم سمت ورزش. البته منظورم بطور حرفه ای هست. وگرنه همینطوری ورزش رو دارم :گل رز:
اما یه مشکلی هست!!
اینکه من هر وقت رفتم سمت ورزش یه بلایی سرم اومده:نمیبینم:
اصلا بطور کل بدنم بهم میریزه
آخرین بار هم که رفتم سمت ورزش همین تابستون بود!
بلایی سر بدن بیچاره م اومد که................
رفتم دکتر یه دوره درمان چهار ماهه دارم که تقریبا دو ماهش گذشته
انگار ورزش به من نیمده اصلا :گریه:
ترو خدا نگید "حتما اصولی ورزش نمیکنی"
حتی خیلی چیزا هم رعایت کنم بازم نمیشه
من طلسم شدم :خنده بلند::خنده بلند::خنده بلند:

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۹-۲۸, ۰۸:۳۷ بعد از ظهر
من خیلی دلم میخواد برم سمت ورزش. البته منظورم بطور حرفه ای هست. وگرنه همینطوری ورزش رو دارم :گل رز:
اما یه مشکلی هست!!
اینکه من هر وقت رفتم سمت ورزش یه بلایی سرم اومده:نمیبینم:
اصلا بطور کل بدنم بهم میریزه
آخرین بار هم که رفتم سمت ورزش همین تابستون بود!
بلایی سر بدن بیچاره م اومد که................
رفتم دکتر یه دوره درمان چهار ماهه دارم که تقریبا دو ماهش گذشته
انگار ورزش به من نیمده اصلا :گریه:
ترو خدا نگید "حتما اصولی ورزش نمیکنی"
حتی خیلی چیزا هم رعایت کنم بازم نمیشه
من تلسم شدم :خنده بلند::خنده بلند::خنده بلند:
بیا ستاره خانوم من فالگیر اشنا دارم . ببین فالگیره در حد کسایی که گاوصندوق باز میکنن دیگه یه طلسم ساده که چیزی نیست براشون!:پوزخند:

3tare
۱۳۸۹-۰۹-۲۸, ۰۸:۴۹ بعد از ظهر
فکر نمیکنم کارمو راه بندازه
من باید کلا خودمو تعویض کنم :سوت:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۲۸, ۱۰:۲۷ بعد از ظهر
آخه دكتراي الان دكتر نيستن كه آدم كشن پس بهتره برن همون شوفري كنن http://forum.bodybuilder.images/smilies/4.gif يه بار يه دكتره معروفي بود رفتم بهم يه سري قرص داد خوردم تا روزه بعد بيدار نشدم http://forum.bodybuilder.images/smilies/65.gif
خداییش راست میگه !
==========================
باشگاه ما از 20 تومن شد 25 تومن ! اگه تردمیل هم بخوای باید 30 تومن بدی ! شیر ها هم که هفته ای 50 تومن به قیمتشون اضافه میشه (آخرین نرخ شیر پاکبان 900 تومن !!! فکر کنم هفته ی دیگه بشه 950 تومن و هفته ی بعد بشه 1000 تومن و ... ) شده مثل بازار بورس ! البته فقط زیاد میشه !بازار تخم مرغ هم شده مثل بازار طلا ! اونم فقط از نوع افزایندش ! هر دفعه میرم تخم مرغ بخرم از دفعه ی پیش گرونتره ! مطمئنا از فردا باید 10 برابر پول ون بدم ! بنزینم که شد 700 تومن ! پس خودتم اگه وسیله داشته باشی نمی ارزه ! آدامس !!! آدامس رفتم خریدم 500 تومن ! میگم من دو روز پیش ازت خریدم 400 تومن الان شده 500 تومن ؟ میگه اون دیروزه ! الان امروزه ! هی زرت و زرت هم اینترنت تموم میکنم باید برم کارت بخرم ! ..... خوب الان فهمیدید من چه حسی دارم !؟ یه بدنساز بیکار تو این شرایط باید چه حسی داشته باشه ؟!
تو این وضع فقط خدا کنه ماشین گرون بشه این وانت مادر مرده ی ما فروش بره !

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۲۸, ۱۰:۳۵ بعد از ظهر
حسین جان گرون فروشی ها رو حتما حتما به 124 اطلاع بده
دوستان نذارین سرتون رو کلاه بذارن
فقط و فقط قیمتی که روی کالا درج شده رو بپردازین
تازه روغن مایع باید از قیمت روش ارزونتر هم باشه تو بعضی برند ها!!
به حرف مردم گوش نکنید که آی این 124 الکیه و کسی رسیدگی نمیکنه و ....
در عرض کمتر از 40 دقیقه در هر نقطه که باشه اون واحد صنفی به تخلفش رسیدگی میشه

تو این وضع فقط خدا کنه ماشین گرون بشه این وانت مادر مرده ی ما فروش بره !

تو اخبار غروب مدیر فروش ایران خودرو بود فکر کنم ، توضیح داد که قیمت ماشینم کمتر شده تو این اوضاع!!

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۲۸, ۱۰:۴۴ بعد از ظهر
اون چیزایی که گفتم همش روی خودش نوشته شده !

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۰۹-۲۹, ۱۲:۵۳ قبل از ظهر
بعد از 7 هفته بدشانسی آخر بردیم . حس مگه بهتر از اینم میشه :thumbup:

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۹-۲۹, ۱۲:۴۰ بعد از ظهر
امروز ازون روزا بودا!
صبح داشتم میرفتم شرکت دستم موند لای در خونه . . . میخواستم یه جیغ بنفش سرخابی بکشم ولی همه خواب بودن . . . :بیفایده:
جلوی شرکت گوشیه نازنینم افتاد تو جوب!!!! اومدم از کلمات مناسب موقعیت استفاده کنم که همکارم با خانومش رسیدن مجبور شدم بزنم کانال ادبیات بعدش که رفتن جنازه گوشیم و درآوردم!
خدا سومیشو بخیر کنه . . . :سوت:

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۹-۲۹, ۰۵:۴۳ بعد از ظهر
ای ... تو آب و هوای شیراز.اصلا نمیدونم کی گفته آب و هواش خوبه؟تازه چند روز بود خوب شده بودم باز مریض شدم.الان لباس پوشیده بودم برم باشگاه دیدم نمیتونم راه برم چه برسه برم زیر وزنه:بیفایده:

eiman
۱۳۸۹-۰۹-۲۹, ۰۶:۰۶ بعد از ظهر
امروز ازون روزا بودا!
صبح داشتم میرفتم شرکت دستم موند لای در خونه . . . میخواستم یه جیغ بنفش سرخابی بکشم ولی همه خواب بودن . . . :بیفایده:
جلوی شرکت گوشیه نازنینم افتاد تو جوب!!!! اومدم از کلمات مناسب موقعیت استفاده کنم که همکارم با خانومش رسیدن مجبور شدم بزنم کانال ادبیات بعدش که رفتن جنازه گوشیم و درآوردم!
خدا سومیشو بخیر کنه . . . :سوت:
امین جان اخر حادثه ای .هر روز صبح یه مبلغی جزئی بزار برای صدقه ما هفته ایش کردیم حالا اگر یارانه ها برداشته بشه ماهیانه یا سالیانش میکنیم:پوزخند:
==========================================================================
امروز روز وحشتناکی برای سرشونه ها و جلو بازو بود.حسابی تکوندمشون

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۲۹, ۰۹:۲۹ بعد از ظهر
چقدر من جدیدا مشکل دارم !!!
برای ترم بعد 9 واحد میتونم بردارم !!! اگه بخوام همه ی عمومی های باقی مونده رو هم بردارم میشه 15 واحد ! هیچ درسی رو ارائه ندادن ! آخه اینم شد دانشگاه !!! یادتون باشه دانشگاه شهید رجایی لویزان با اینکه دانشگاه دولتیه اما از دانشگاه آزاد یه ده دور افتاده هم پایین تره ! از همه لحاظ !

بگذریم !چقدر امروز بازوهام درد میکنه !!! دیروز روز زیربغل و جلوبازو بود ! اصلا نمیتونم دستام رو صاف کنم ! همش باید دست به سینه راه برم ! حس میکنم بازوهام داره جر میخوره !

پرند
۱۳۸۹-۰۹-۳۰, ۰۲:۰۶ بعد از ظهر
با این بلا ملاهائی که به سرتون اومده خدا خیرتون بده چقدر خندیدم خصوصا به بخش ادبی آقای مشرقی و وضعیت آب و هوای شیراز و قیمت آدامس!!
حالا خوشبحال همتون خوب میشین من طفلی رو بگو که خواهر خانومی عمل داره باید چهار پنج روز برم بیمارستان...
از بیمارستان متنفرم(میگن نگو متنفرم ولی مگه میشه؟!!) راس میگن که آدم از هر چی بدش بیاد به سرش میاد...

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۹-۳۰, ۰۲:۱۵ بعد از ظهر
علارقم تلاش همه جانبه متخصصین فن موبایل عزیزم جان به جان آفرین تسلیم کرد . . . :گریه:
http://3nasl.com/UserFiles/Contents/2127806/htc-touch-diamond-wm6-phone.jpg

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۳۰, ۰۴:۳۱ بعد از ظهر
ناراحتم ! فکر کردم رکورد شکوندم ! 6 واحد در سه روز برای ترم آینده ! بعد فهمیدم یکی دیگه هست که 5 واحد در 3 روز برداشته !!!

eiman
۱۳۸۹-۰۹-۳۰, ۰۶:۰۸ بعد از ظهر
خیلی بهم ریختم نمیدونم چی قراره سرمون بیاد تو خیابون هر نانوایی که دیدم بالای ده نفر تو صف نان بودند بخدا مردممون گشنه هستند چرا اینکار رو میکنند.

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۹-۳۰, ۰۷:۱۳ بعد از ظهر
خیلی بهم ریختم نمیدونم چی قراره سرمون بیاد تو خیابون هر نانوایی که دیدم بالای ده نفر تو صف نان بودند بخدا مردممون گشنه هستند چرا اینکار رو میکنند.
مردم ایران ممکنه گشنه باشن ولی فقط گشنه نیستن. بلا نسبت . جمع نمی بندم فقط یه سری مردم قبل از هر کاری از تنها چیزی که استفاده نمی کنن مغزشونه. حالا که این افتضاح یارانه ها شروع شده مردم هول شدن میخوان تا گرون تر نشده انبار کنن! نتیجش چی میشه؟ احتکار و تورم و گرونی بیش از حد! این وسط واسطه و دلال پدر مردم و در میارن!

من فکر کنم اگه یه روز اخبار اعلام کنه از فردا هر کی میخواد بره از خونه بیرون باید بیاد یه چک بزنیم زیر گوشش اولین چیزی که مردم بهش فکر میکنن اینه که صبح زودتر برن چک و بخورن که بتونن به کار و زندگیشون برسن!

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۹-۳۰, ۰۷:۱۷ بعد از ظهر
خونه ما همه سرماخوردن خدا کنه من نگیرم ....:نمیبینم::ناراحت:

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۹-۳۰, ۰۸:۱۷ بعد از ظهر
سلام بچه ها
امروز خوشحالم چون روز تولد من نزدیکه و فردا یعنی 10/1 تولد منه که دست دست تولد جوجست :خنده::تشویق::تشویق:

امروز خوشحالم چون یک محموله بار که سفارش داده بودم به دستم رسیده و سود خوبی هم داره .
یادش بخیر یه آقایی توی سایت ali500 که دوست هممون هست میومد توی سایت عکس میزاشت و با مکملهای اصلی خودش دله هممون رو آب میکرد حالا من می خوام دل هموتون رو آب کنم . بفرما

http://up.iranblog.com/images/l11s17kegvgi9yrty0ay.jpg

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۳۰, ۰۸:۴۷ بعد از ظهر
مصطفی جان تولدت رو و تاپیک خودش تبریک گفتم :گل رز:

اما کربو بیس و کربو مکس که تولید همینجا هستن!!!!:لبخند::متفکر:
اونا رو از کرج گرفتی؟؟

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۹-۳۰, ۰۹:۴۳ بعد از ظهر
انشاالله تولد خودت
اگر منظورت کربو بیست تو بیست هست بله مونتاژ ایرانه اما موادش هلندیه .
کربو pvl هم دادا کانادایی هست نه ایرانی

mankind
۱۳۸۹-۰۹-۳۰, ۱۰:۲۲ بعد از ظهر
شب یلدای همه مبارک

eiman
۱۳۸۹-۱۰-۰۱, ۰۸:۰۳ بعد از ظهر
حس خوبی دارم با برو بچ رفتیم استخر یکی رو تله میکردیم هی اب میدادیم صبح رفته بودم بانک برای پرداخت قسط بانکدار گفت اقا 4 تا قسط عقبی منم گفتم بابا الانم که میبینی اومدم یارانه ها رو گرفتم والا میشد 5 تا(البته این رو برای تیکه انداختن گفتم عاقبت یارانه ها رو باید دو ماه دیگه دید.):گل رز:

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۰۱, ۰۸:۳۳ بعد از ظهر
یه گوشی سامسونگ جت ( jet ) خریدم خیلی خوشحالم :جشن:
همونطوریه که دلم میخواست
انقدر به فروشندهه سفارش کردم و وسواس نشون دادم تا مبادا اونی که میخوام نباشه!!
امین مشرقی بخرش....گوشی خوبیه ها :صلح:
خدا رحمت کنه اچ تی سیت رو :ناراحت:

امین مشرقی
۱۳۸۹-۱۰-۰۱, ۰۸:۵۵ بعد از ظهر
یه گوشی سامسونگ جت ( jet ) خریدم خیلی خوشحالم :جشن:
همونطوریه که دلم میخواست
انقدر به فروشندهه سفارش کردم و وسواس نشون دادم تا مبادا اونی که میخوام نباشه!!
امین مشرقی بخرش....گوشی خوبیه ها :صلح:
خدا رحمت کنه اچ تی سیت رو :ناراحت:
مبارک باشه!:جشن:
خبرای خوب بشنوی باهاش مهندس! شیرینشم که میدی دیگه!
من الان در یه درگیریه درونی بسر میبرم که iphone apple بخرم یا نخرم!؟؟؟:متفکر:

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۱۰-۰۱, ۱۰:۲۲ بعد از ظهر
آیفون اگر می خوای بخری بخر اما مدل جدیدش چون ظاهر فوق العاده ای داره و دلت رو نمی زنه اما اگر من بودم سامسونگ جت رو می خریم .

arashbandegan
۱۳۸۹-۱۰-۰۲, ۱۲:۲۸ قبل از ظهر
من الان سمسانگ گلکسی اس اندروید دارم که رو دست ای فون چهار هست و فیچر های بهتر و بیشتری نسبت به ای فون داره و توصیه میکنمش

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۰۲, ۱۰:۲۶ قبل از ظهر
امین مشرقی سمتش نرو
گلکسی بخری که محشره....n8 هم گزینه خوبیه
و اگه به اچ تی سی عادت کردی که خب چی بهتر از desire hd

Yakuza6236
۱۳۸۹-۱۰-۰۲, ۰۲:۱۴ بعد از ظهر
جدیدا وقتی رو یه عضله ای کار میکنم حداقل تا دو روز اون قسمت بدنم درد میکنه ! مثلا یکشنبه بازو کار کردم هنوز هم درد دارم ! سه شنبه سینه کار کردم هنوز هم درد دارم ! آخرین باری که درد نداشتم رو یادم نمی آد اما این اواخر دیگه خیلی بدنم درد میگیره ! اصلا حس خوبی نیست ... .

eiman
۱۳۸۹-۱۰-۰۲, ۰۷:۳۶ بعد از ظهر
امروز حس خوبی دارم رفتم یارانه ای که برای نون ریخته بودند رو برداشتم و دو تا وزنه 15 کیلویی خریدم اینقدری که با فروشنده اشنام و قیمت جدیدش رو حسابم نکرد.منتظریم تا یارانه صادرات هم بدند تا برم سراغ یکسری کسری های دیگه!!!!!!!

پرند
۱۳۸۹-۱۰-۰۲, ۰۸:۰۴ بعد از ظهر
دیشب بدترین شب زندگیم نبود،اما یکی از شبای بدش بود!! معلوم نبود بیمارستانه،زایشگاست،شیرخوارگاست،رینگه یا سَرِ زمینِ بابای پرستارای عزیز!!
خداوکیلی بعضی از شغلا رو باید به خوشکلا بدن،این پرستاریه هم مثل آژانس هواپیمائی از اون شغلاست،وقتی یکی مریضه اونم چی؟ بدجوری،،باید پرستارش خوشکل و مهربون باشه که اگه داری میمیری حتی،فکر کنی تو بهشتی و اینا حورین،نه تو یه جهنم کثیف بو گندو با یه مشت جن و دیو!!! خیر سرشون بیمارستان خصوصی بود،پدرم درومد بسکه رفتم درو بستم و اومدن درو باز کردن سطل آشغالم گذاشتن پشتش،گذر هیچ کسی به بیمارستان نیوفتـــــه!!!
آآآآمیــــــن

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۰۳, ۰۴:۵۱ بعد از ظهر
پرستارا که خوشگلن بابا...تو حسودی :صلح:
راستی قدم نو رسیده مبارک :گل رز::جشن:
حالا چی زائید؟؟
دخمل یا پسر؟؟
اصلا قرار بود بزاد؟؟ یا؟؟:سوت:

پرند
۱۳۸۹-۱۰-۰۳, ۰۹:۱۹ بعد از ظهر
پرستارا که خوشگلن بابا...تو حسودی :صلح:
راستی قدم نو رسیده مبارک :گل رز::جشن:
حالا چی زائید؟؟
دخمل یا پسر؟؟
اصلا قرار بود بزاد؟؟ یا؟؟:سوت:
قدم نو رسیده عمه گرامیت مبارک(عمه اشکالی نداره ها!!) کی بود می گفت فائزه طفلک غیب میگه؟پرستارای این بیمارستانی که ما بودیم،حتی در مقایسه با زیبائی شما هم زشت بودن!!(حسود خودتی!!)هر چند یکی دو تاشون بد نبودن ولی بقیشون چنگی به دل نمی زدن...
خواهر خانومی بهتره(مرسی از احوال پرسی عجیبت!)

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۱۰-۰۳, ۰۹:۵۴ بعد از ظهر
حوصلم سر رفته تنهام....مامان و بابام امروز رفتن کربلا و سوریه 2 هفته تنهام .
تنهایی چقدر بده......

mankind
۱۳۸۹-۱۰-۰۳, ۱۰:۰۸ بعد از ظهر
می فهمم محمد رضا منم مادرم رفته سفر اوضاع خونه بهم ریخته من و بابام تنهاییم

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۰۴, ۰۷:۴۴ قبل از ظهر
حوصلم سر رفته تنهام....مامان و بابام امروز رفتن کربلا و سوریه 2 هفته تنهام .

منم مادرم رفته سفر اوضاع خونه بهم ریخته من و بابام تنهاییم

جاشون خالی نباشه :گل رز:
حال میده تنهایی که :پوزخند:

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۱۰-۰۴, ۰۹:۰۷ قبل از ظهر
جاشون خالی نباشه :گل رز:
حال میده تنهایی که :پوزخند:
چند روز اول سخته....ولی بعدش یکی بیاد منو بگیره......http://www.up.iranblog.com/images/07j4vts1vlz3vn81r7go.gifhttp://www.up.iranblog.com/images/07j4vts1vlz3vn81r7go.gifhttp://www.up.iranblog.com/images/07j4vts1vlz3vn81r7go.gif

m1982
۱۳۸۹-۱۰-۰۴, ۱۲:۵۸ بعد از ظهر
از امروز مي خوام دوباره برم باشگاه وزنه بزنم آخه چند وقت بود نمي تونستم برم باشگاه به علت كارهايي كه داشتم
ديگه شروع شد بازم هالترو عشقه .

peyman hashemi
۱۳۸۹-۱۰-۰۴, ۰۱:۳۶ بعد از ظهر
سلام دوستان منم با اقا تختی موافقم حاله منم خیلی چنگی به دل نمیزنه لطف کنید عکساونوشته هاتون رو به من ایمیل کنیدwww.peyman_dj@yahoo.com:ناراحت:

امین مشرقی
۱۳۸۹-۱۰-۰۴, ۰۱:۴۳ بعد از ظهر
سلام دوستان منم با اقا تختی موافقم حاله منم خیلی چنگی به دل نمیزنه لطف کنید عکساونوشته هاتون رو به من ایمیل کنیدwww.peyman_dj@yahoo.com:ناراحت:
پست از زیر خاک میکشید بیرون؟ اون پستی که شما خوندی اولین پست این تاپیک بوده و اسم کاربری اقا تختی مدتهاست که پستی نداده. لطفا دقت کنید!!!

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۰۴, ۰۳:۲۵ بعد از ظهر
از امروز مي خوام دوباره برم باشگاه وزنه بزنم آخه چند وقت بود نمي تونستم برم باشگاه به علت كارهايي كه داشتم
ديگه شروع شد بازم هالترو عشقه .

امیدوارم حالا حالاها اسیر آهن سرد باشی دوست عزیز :گل رز:

Yakuza6236
۱۳۸۹-۱۰-۰۴, ۰۴:۴۱ بعد از ظهر
حس حل کردن انتگرال های سه گانه ! حس خوندن زمین شناسی به زبان انگلیسی ... حس نوشتن یه برنامه واسه 4 هفته ی آینده !

پرند
۱۳۸۹-۱۰-۰۴, ۰۸:۰۰ بعد از ظهر
خب یاکوزا جان زندگی سخته داداش..واسه زیاد کردن چین و چروکای ارزشمندش(نسل بعدی) باید تلاش کرد و سختی کشیدو لذت برد!!
حالا شاید بعدنا تونستی کتابی چیزی تالیف کنی و مایع افتخار بشی...
یعنی چی که عکس و مطلب ایمیل کنیم؟ من نگرفتم...
من نمی ترسم و خوشحالم و زندگی هم زیباست البته اگه بذارن!!

vahid2
۱۳۸۹-۱۰-۰۴, ۰۹:۱۱ بعد از ظهر
من کلی حس دارم
حس عاشقی , حس ناراحتی و خود خوری(که ازش متنفرم) به هم میرسیم یا نه؟
چون هنوز بهش نگفتم خیلی خاطرخاشم
حس آینده نگری که شغلم چی باشه با این وضع ,احتمالا باید صبح تا شب کار کنیم(همت مضاعف کار مضاعف)
آخریشو بگو که میخام امشب برای اولین بار سوما بزنم:چشمک:

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۰۴, ۰۹:۴۴ بعد از ظهر
خوشحالم از اینکه مهدی قلندری عزیز از سفر برگشت و در جمع ماست :لبخند:
و اینکه خیلی سرم شلوغه این روزا و دست و دلم به نوشتن نمیره اصلا

m1982
۱۳۸۹-۱۰-۰۵, ۰۸:۱۹ قبل از ظهر
من الان خوشحالم چون بعد 6 ماه دوري از باشگاه دوباره ديروز بوي هالتر و دمبل وزنه رو حس كردم

ديروز پرس سينه 100 شش بار تونستم بزنم

\dlhk
۱۳۸۹-۱۰-۰۵, ۰۹:۳۳ قبل از ظهر
بیکارم دنبال کار میگردم کسی برای یه مهندس الکترونیک بیکار کار سراغ نداره

m1982
۱۳۸۹-۱۰-۰۵, ۱۰:۰۴ قبل از ظهر
با سلام خدمت دوستان
من يك سوال دارم آيا اين سايت جاي حرف هاي ركيك و زشته مگه اوني كه اين حرفا رو به من مي زنه خودش مادر و خواهر نداره كه برام فحش مي فرسته بصورت پيام خصوصي من گفتم ( ديروز پرس سينه 100 شش بار تونستم بزنم ) درسته زدم اين مبني بر اين نميشه آقا يا خانومي \dlhk (http://forum.bodybuilder.ir/member.php?11070-\dlhk) كه هويتش هم معلوم نيست تازه هم تو سايت عضو شده بياد اين چيزا رو به من بگه هر كسي برا خودش شخصيتي داره البته اين رو به حساب بي شعوري طرف مي ذارم
اينم بگم بگرد تا گيرت بياد منظورم كار چون حيف دنبال كار بگردي بيكاري بهت مياد .
خواستي بيا من واست كاريابي مي كنم كاريابي شركت نفت اگه اينم باور نداري اينم بيا ببين كه باور كني .

3tare
۱۳۸۹-۱۰-۰۵, ۱۰:۱۱ قبل از ظهر
بیکارم دنبال کار میگردم کسی برای یه مهندس الکترونیک بیکار کار سراغ نداره

فکر نمی کنم اینجا سایت کاریابی باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :سوت:

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۰۵, ۱۰:۲۳ قبل از ظهر
با سلام خدمت دوستان
من يك سوال دارم آيا اين سايت جاي حرف هاي ركيك و زشته مگه اوني كه اين حرفا رو به من مي زنه خودش مادر و خواهر نداره كه برام فحش مي فرسته بصورت پيام خصوصي من گفتم ( ديروز پرس سينه 100 شش بار تونستم بزنم ) درسته زدم اين مبني بر اين نميشه آقا يا خانومي \dlhk (http://forum.bodybuilder.ir/member.php?11070-\dlhk) كه هويتش هم معلوم نيست تازه هم تو سايت عضو شده بياد اين چيزا رو به من بگه هر كسي برا خودش شخصيتي داره البته اين رو به حساب بي شعوري طرف مي ذارم
اينم بگم بگرد تا گيرت بياد منظورم كار چون حيف دنبال كار بگردي بيكاري بهت مياد .
خواستي بيا من واست كاريابي مي كنم كاريابي شركت نفت اگه اينم باور نداري اينم بيا ببين كه باور كني .

اینی که دنبال کار میگشته به شما تو پیغام خصوصی فحش داده؟
از پیغامش عکس بگیر و بذار همینجا تا به شدت برخورد بشه باهاش

جواب آقای بیکار رو هم ستاره خانم دادن
اینکه بشینی تا کار بیاد دنبالت مال ادمای...

3tare
۱۳۸۹-۱۰-۰۵, ۱۰:۲۷ قبل از ظهر
اینی که دنبال کار میگشته به شما تو پیغام خصوصی فحش داده؟
از پیغامش عکس بگیر و بذار همینجا تا به شدت برخورد بشه باهاش

جواب آقای بیکار رو هم ستاره خانم دادن
اینکه بشینی تا کار بیاد دنبالت مال ادمای...

از پیغامت عکس بگیر برا آقای کسایی بفرست! (درست نیست اون فحش ها بیاد اینجا...) آقای کسایی هم دست به رسوایی شون خوبه. طرف رو حسابی.................. :پوزخند:

eiman
۱۳۸۹-۱۰-۰۵, ۱۰:۵۸ قبل از ظهر
حس خوبی نیست حاشیه ها دارن زیاد میشند :ناراحت:

\dlhk
۱۳۸۹-۱۰-۰۵, ۱۱:۲۷ قبل از ظهر
بله منم مثل شماها بودم و کار داشتم بقیه رو به .... هم حساب نمیکردم و میگفتم همه حس و حال کار کردن ندارم من حتی با دستمزد پایین هم حاضر به کار بودم ولی...ای روزگار با لیسانس برق از دانشگاه فردوسی مشهد دارم خیابونا رو متر میکنم.حالا دارم میخونم برای فوق باز از بیکاری بهتره خدایی بعضیا شانس دارن با لیسانس از دانشگاه ازاد واحد دوقوز اباد تو بهترین ادارتن چون پارتی دارن ولی من بد بخت .......راستی اون اقایی که میگه تو سرکت نفت میتونه استخدامم کنه همین جا میگم اگر بتونه اینکارو کنه حقوق ماه اولم رو بهش میدم به علاوه چیزی که تو پیغام خصوصی بهش گفتم

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۰۵, ۰۱:۱۳ بعد از ظهر
آقا
تو صفحه قبل از شما شکایت شده
الانم در حال پیگیری هستیم
اول اینکه اینجا نه سایت کاریابی هستش و نه جای این حرفاو گله شکایتها
دوم اینکه اگه ثابت بشه شما تو پیغام خصوصی حرفای رکیک و زننده به کاربری زده باشید بلادرنگ اخراج میشید
لطف کنید تا روشن نشدن موضوع ( شکایت از شما ) پست نزنید

پرند
۱۳۸۹-۱۰-۰۵, ۰۱:۲۵ بعد از ظهر
به نظر من جفتشون پست نزنن. چه معنی داره؟ مگه سایت مدیر نداره که هر چیزی میشه سریع میپریم و به اطلاع همه میرسونیم به فرضم که همچین چیزی صحت داشته باشه از این به بعد به هرکی توهین شد و هر پیامی خصوصی بود!!خصوصی بمونه و بصورت خصوصی حل بشه،حالا اگه مدیران صلاح دونستن به بقیه هم بگن!!!
امروز رفته بودیم به یه دفتر طراحی و چاپ واسه تایید یه تراکت،کار که تموم شد یارو میگه این رنگ ها توی چاپ در نمیاد!! حالا اصل کار ما با رنگ هاست و زیبائی رنگ برامون مهم بود...
خسته شدیم بس که دویدیم و نرسیدیم!!

hamidbarca
۱۳۸۹-۱۰-۰۵, ۰۸:۰۳ بعد از ظهر
اینجا آژانس کاریابیه؟:خنده:من هم دیپلمه سربازی نرفته خواهان یک شغل با ماهی 10 میلیون هستم:خنده:
امروز تو باشگاه یه برچسب میدادن که بزنیم پشت ماشین برای تبلیغ.از فردا پشت شیشه ماشینم عکس یه دسته که داره دمبل میزنه:پوزخند:این هم آدرس سایت باشگاهمون :
http://proshotgym.com/

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۰۵, ۰۹:۰۵ بعد از ظهر
خداییش باید تبریک و خسته نباشید گفت به تیم مدیریتی باشگاه پروشات
آدم کیف میکنه عکساش رو میبینه
وای بحال اینکه بری توش تمرین کنی
حمید جان برای شما هم آرزوی موفیقت میکنم:گل رز:

hamidbarca
۱۳۸۹-۱۰-۰۵, ۰۹:۰۸ بعد از ظهر
خداییش باید تبریک و خسته نباشید گفت به تیم مدیریتی باشگاه پروشات
آدم کیف میکنه عکساش رو میبینه
وای بحال اینکه بری توش تمرین کنی
حمید جان برای شما هم آرزوی موفیقت میکنم:گل رز:
آره واقعا همینطوره.من خودم روز اول رفتم فقط یه نگاه بکنم ولی همونجا ثبت نام کردم:پوزخند:

پرند
۱۳۸۹-۱۰-۰۵, ۰۹:۵۲ بعد از ظهر
:افسرده:آدرسشو گذاشتی دل ما رو آب کنی؟:ناراحت: یعنی چی؟ باشگاه ما در برابر این باشگاه مثل برره میمونه در برابر لاس وگاس:گریه:

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۱۰-۰۵, ۱۰:۱۸ بعد از ظهر
ماهیانش چقدره؟والا من که این جور جاها تمرین کردنم نمیاد ادم دوست داره فقط نگاه کنه تا تمرین:پوزخند:
چیه چرا میخندی؟:سوت:

hamidbarca
۱۳۸۹-۱۰-۰۵, ۱۰:۴۱ بعد از ظهر
:افسرده:آدرسشو گذاشتی دل ما رو آب کنی؟:ناراحت: یعنی چی؟ باشگاه ما در برابر این باشگاه مثل برره میمونه در برابر لاس وگاس:گریه:
من شرمنده ام:سوت::پوزخند:

ماهیانش چقدره؟والا من که این جور جاها تمرین کردنم نمیاد ادم دوست داره فقط نگاه کنه تا تمرین:پوزخند:
چیه چرا میخندی؟:سوت:
100 تومن با سونا 70 تومن بدون سونا

Yakuza6236
۱۳۸۹-۱۰-۰۵, ۱۰:۴۸ بعد از ظهر
عجب باشگاهیه !!! حال کردم !
امروز خیلی خیلی خوب سینه کار کردم ! خیلی حال داد !

میگم این شیراز عجب باشگاه هایی داره

kingofblack2010
۱۳۸۹-۱۰-۰۵, ۱۰:۴۹ بعد از ظهر
با این حساب باشگاه ما اصلا جلو این حساب نمی شه.سر جمع 16 هزار تومن می گیره.تازه کلی هم غر زدیم که چرا 2 تومن گرونش کرده(قبلا 14 بود):ناراحت:
مردم مایه داری زندگی می کننااااا:نمیبینم:

امین مشرقی
۱۳۸۹-۱۰-۰۵, ۱۰:۵۳ بعد از ظهر
با این حساب باشگاه ما اصلا جلو این حساب نمی شه.سر جمع 16 هزار تومن می گیره.تازه کلی هم غر زدیم که چرا 2 تومن گرونش کرده(قبلا 14 بود):ناراحت:

مایه داری چیه پسر خوب!!!
هر جا میخواد باشه. مرد باش برو تو باشگاه از نهایت توانت استفاده کن.:صلح:
دوریان یتس وقتی مستر المپیا شد هم تو همون باشگاه عتیقه زیرزمینیش تمرین میکرد تا آخرش هم همونجا بود!

hamidbarca
۱۳۸۹-۱۰-۰۵, ۱۰:۵۶ بعد از ظهر
نه بابا مایه دار کجا بود؟من همه علاقه ام تو زندگی همین بدنسازی هست باور کن به جز پول باشگاه و مکمل هیچ خرج دیگه ای در ماه نمیکنم من حاضرم پول برای باشگاه بدم ولی خرج هزارتا چیز الکی دیگه نکنم

Yakuza6236
۱۳۸۹-۱۰-۰۵, ۱۱:۰۶ بعد از ظهر
دکوراسیون باشگاه دوریان یتس از اتاقهای بازجویی سازمان امنیت ملی اتحاد جماهیر شوروی الهام گرفته بود !!!
=============
من هم تنها خرجی که دارم خرج باشگاست : ماهیانه ، مچ بند (مصرف مچ بند من زیاده !!! ) ، تخم مرغ ، شیر و .... .

راستی
از اول فروردین امسال امروز اولین روزی بود که کاپشن پوشیدم !!! :تشویق::تشویق::تشویق:
همه تعجب کرده بودن !

اونم گول خوردم صبح هوا سرد بود بعدش زود گرم شد !

dashul_khan
۱۳۸۹-۱۰-۰۵, ۱۱:۲۶ بعد از ظهر
حس خواب آلودگی + یه عالمه درس تلمبار شده واینکه جزوه و کتاب هم ندارم + زانو درد :بیفایده:

yah
۱۳۸۹-۱۰-۰۶, ۰۷:۵۵ قبل از ظهر
باشگاه ما که تهه باشگاه مسخرست با یه مربی مسخره نظامی طرف ازون مفت خورای ارتشیه دیشب داشتم لیفت میکشیدم بهم میگه لیفت نکش موکت باشگاه پاره میشه!!!خدایی من تو این باشگاه اصلا با هیچ کی حرف نمیزنم و سرم به کاره خودمه نمیدونم چرا این قدر رو من گیرن خدایی به خاطر قیمت پایینش نبود قید این باشگاه رو صد دفعه زده بودم من حتی میرم باشگاه به مربیه سلامم نمیکنم کارتمو میذارم رو میز یه کلید بهم میده ولی بازم به کار ادم کار دارن خداییش ازین حرف مسخره تر شنیدین لیفت نکش موکت پاره میشه.

eiman
۱۳۸۹-۱۰-۰۶, ۰۶:۱۹ بعد از ظهر
باشگاه ما که تهه باشگاه مسخرست با یه مربی مسخره نظامی طرف ازون مفت خورای ارتشیه دیشب داشتم لیفت میکشیدم بهم میگه لیفت نکش موکت باشگاه پاره میشه!!!خدایی من تو این باشگاه اصلا با هیچ کی حرف نمیزنم و سرم به کاره خودمه نمیدونم چرا این قدر رو من گیرن خدایی به خاطر قیمت پایینش نبود قید این باشگاه رو صد دفعه زده بودم من حتی میرم باشگاه به مربیه سلامم نمیکنم کارتمو میذارم رو میز یه کلید بهم میده ولی بازم به کار ادم کار دارن خداییش ازین حرف مسخره تر شنیدین لیفت نکش موکت پاره میشه.
با احترام بنظریت
ولی من سرباز ارتش بودم تو اونجا جانشین فرماندهی پیکان سوار میشد ولی تو سپاه تویوتا اخرین مدل تو ارتش نصف حقوق سپاه هم بهشون نمیدند وبیشتر تجهیزات نظامی هم ارتش داره میسازه ما در هفته 5 وعده استامبولی داشتیم اگر اطلاعات کاملتر میخوای بگو تا بهت بگم والا چیزی که نمیدونی رو لطف کن نگو.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دیروز با یکی از همکارهام بحثم شد خیلی جلوی خودمو گرفتم طرف هم سابقش بالاست هم نفوذ داره و هیچ بار فنی هم نداره اگر تو این مملکت باند بازی نبود میخواستم ببینم اینجور ادما چیکاره میشدند.امروز همه وزنه هام رو زیاد کردم خوشبختانه ایتم هام رو بخوبی زدم دوباره کثر بودجه و داستان تهیه وزنه.!

yah
۱۳۸۹-۱۰-۰۶, ۰۷:۰۸ بعد از ظهر
با احترام بنظریت
ولی من سرباز ارتش بودم تو اونجا جانشین فرماندهی پیکان سوار میشد ولی تو سپاه تویوتا اخرین مدل تو ارتش نصف حقوق سپاه هم بهشون نمیدند وبیشتر تجهیزات نظامی هم ارتش داره میسازه ما در هفته 5 وعده استامبولی داشتیم اگر اطلاعات کاملتر میخوای بگو تا بهت بگم والا چیزی که نمیدونی رو لطف کن نگو.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دیروز با یکی از همکارهام بحثم شد خیلی جلوی خودمو گرفتم طرف هم سابقش بالاست هم نفوذ داره و هیچ بار فنی هم نداره اگر تو این مملکت باند بازی نبود میخواستم ببینم اینجور ادما چیکاره میشدند.امروز همه وزنه هام رو زیاد کردم خوشبختانه ایتم هام رو بخوبی زدم دوباره کثر بودجه و داستان تهیه وزنه.!
داداش منم سرباز ارتش بودم پس همچین همین طوریم یه چیزی نمیگم بعدش مفت خوری درجات مختلفی داره که تو سپاه تو اوجه!!!و این بد بختا از شانسشون گیر ارتش میفتن خدایی خودت سرباز بودی فرماندتون از صبح تا ظهر که بالا سرتون بود کار مفیدش چی بود؟؟مال ما که فرماندمون یا مشغول لمبوندن بود و یا امر و نهی کردن با سرباز صفرای بد بخت بشقاب خودشو زورش میومد بشوره میسپرد به سرباز صفرا که نود درصد فرمانده های ارتش همچین تیپ ادمایی هستن به خدا اینا اگر کار مفیدی از دستشون بر میودمد یا کار و حرفه ای بلد بودن یا عرضه درس خوندن داشتن هیچ وقت سراغ نظام نمیرفتن تو درو همسایه خودمونم ادمای نظامی زیادن به خدا اینا ادمایین که عرضه هیچ کاری تو زندگیشون نداشتن ..در کل نظر منه و برای نظر شما هم ارزش قایلم ولی من به شخصه حاضرم برم کنار
خیابون سیگار بفروشم ولی نرم استخدام نظام بشم

پرند
۱۳۸۹-۱۰-۰۶, ۰۸:۳۸ بعد از ظهر
من شرمنده ام:سوت::پوزخند:

100 تومن با سونا 70 تومن بدون سونا
دلت آب!! شهریه باشگاه ما چهل تومنه،مال کسایی اینا پنج تومن،تازه خیلیم از باشگاه شما شلوغ تره:پوزخند:

hamidbarca
۱۳۸۹-۱۰-۰۶, ۰۸:۴۹ بعد از ظهر
دلت آب!! شهریه باشگاه ما چهل تومنه،مال کسایی اینا پنج تومن،تازه خیلیم از باشگاه شما شلوغ تره:پوزخند:
اتفاقا باشگاه ما هم اصلا خلوت نیست.اون 40 تومنی هم که میدی با این چیزهایی که تعریف میکنی به نظرم پول زوره.بازرسی چیزی مگه نمیکنن اونجا تا سطح قیمت تعیین کنن؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۰۶, ۰۸:۵۴ بعد از ظهر

ه ه ه
البته زیادی اغراق کردی
شهریه ما 10 تومنه
تازشم بارفیکسش به بلندای برج میلاد نیست :نمیبینم:

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۱۰-۰۶, ۰۸:۵۹ بعد از ظهر
باشگاه ما شهریش 10 هزار تومنه . اونم من نمیدم مربیش آشناست . دستگاهاشم زیاد بدک نیست . درسته از هر کدوم تقریبا یکی داره ولی کامله . خلوت خلوتم هست .
اینم عکس مربیشه .یه خورده ترسناکه ، سمت راستیه رو تبدیل به سمت چپیه کرده

http://up.iranblog.com/images/pzpqd5uk8dc5hwa1opk7.jpg (http://up.iranblog.com/images/pzpqd5uk8dc5hwa1opk7.jpg)

پرند
۱۳۸۹-۱۰-۰۶, ۰۹:۱۹ بعد از ظهر
خیلیم جذابه اصلن هم ترسناک نیست..
سمت راستیه (منظورم عکس قبل از تبدیله!!) ترسناکه...
جالب اینجاست که امروز مدیر باشگاه داشت پشت سر یکی از دوستام می گفت که به جای چهار نفر از باشگاه استفاده میکنه،باید بهش بگم که تازه اونجوری عدالت رعایت میشه...

mankind
۱۳۸۹-۱۰-۰۶, ۱۰:۲۸ بعد از ظهر
تو این شهر های بزرگ چی می گذره اخه این چه وضعیه باشگاه ما یکی از بهترینهای استان گیلانه 15 تومن شهریه شه اخه یه صنفی یه خراب شده ای نیست نظارت کنه؟ تازه سونا و تردمیل هم داریم در سطح تیم ملی ولی پول اضافه بابتش نمی دیم

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۰۶, ۱۰:۴۷ بعد از ظهر
نظارت هستش...اما کسی نیست گله و شکایت کنه
تو سیستم اداری هم تا کسی شاکی نشه و کتبا شکایتی نکنه کسی دست به کار نمیشه
تربیت بدنی قسمت بازرسی و نظارت داره
اونجا باید مراجعه کنید
اتفاقا تخلفات اماکن ورزشی شامل

نداشتن مجوز تاسیس
نداشتن مربی ( در صورت وجود مربی کارت مربیگیری الزامیست )
بهداشتی نبودن سرویس ها
عدم بکارگیری از تجهیزات استاندارد
تهیه و توزیع محصولات غیر مجاز
بالا بودن مبالغ دریافتی در قبال خدمات و تجهیزات

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۱۰-۰۶, ۱۱:۴۳ بعد از ظهر
از اون چیزی که میترسیدم سرم اومد ،سرما خوردم ....http://smileys.evolink.ro/small/wallbash.gifhttp://smileys.evolink.ro/small/wallbash.gif

Yakuza6236
۱۳۸۹-۱۰-۰۷, ۱۲:۰۵ قبل از ظهر
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای خدایا کمکمون کن !!!!
یه کار ده دقیقه ای داشتم الان نزدیک 2 ساعته نشستم هنوز هم کارم تموم نشده !
مرده شور این اینترنت ها رو ببرن ! سرعت بعضی هاشون به 1 بیت در سال هم نمیرسه !!! این چه وضعیه !؟!؟!!؟!؟!؟

eiman
۱۳۸۹-۱۰-۱۱, ۰۶:۲۵ بعد از ظهر
حس خوبی داشتم ولی؟
ایتم امروز سینه و پشت بازو بود خیلی سنگین زدم پشت بازوم در حدانفجار بود ولی
با رفتن امین جان حالم گرفته شد خوب امیدوارم هر جا که میره دوباره به سایت سر بزنه.

Yakuza6236
۱۳۸۹-۱۰-۱۱, ۰۸:۱۹ بعد از ظهر
اول از همه بگم که ایمان ! آواتارت معرکه است ! باید جایزه ی بهترین آواتار در کل نت رو بهت بدیم !!!
من داغونم ! چند روز نتونستم بیام سایت ! راستی من هنوز هم نمیتونم با ای پی خودم وارد سایت بشم !!! الان به عنوان یه شهروند آلمانی وارد شدم ! واسه همین یه ذره سرعت پایینه !
===================================
از برنامه ی جدیدم زیاد راضی نیستم ! سینش خیلی خوبه اما بقیش خوب نیست ! یه ذره تغییرش دادم ! حالا این یه ماه رو بزنم بعد کلا یه سیستم جدید رو خودم پیاده میکنم ! باید کلا روش تمرینیم رو عوض کنم ! جدیدا پاورلیفتینگ کار شدم به جای بدنساز !!!
===================================

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۱۱, ۰۹:۱۷ بعد از ظهر
یاکوزا اگه عکستو برام بفرستی به صورت تضمینی و فقط با تغییر سیستم و حرکات تمرینی
( تغذیه رو مطمئنم خودت رعایت میکنی )
میتونم یه تغییر اساسی رو بهت هدیه کنم :لبخند:
چون دردت رو میدونم چیه :چشمک: