PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محصولات s.u.n آری یا نه!!؟

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۷-۲۲, ۱۱:۵۵ قبل از ظهر
با توجه به اینکه مدتی از شروع برنامه های شبکه ی بهنام صمیمی روی هاتبرد میگذره و تبلیغ محصولات خودش از این شبکه ؛نظرتون در مورد کیفیت پروداکتهای این آقا چیه؟

Mohsen
۱۳۸۷-۰۷-۲۲, ۱۲:۳۹ بعد از ظهر
من خودم محصولاتش را ندیدم ولی شنیدم محصولاتش خوب نیست و ...ولی باز باید منتظر جواب پیمان جان و بچه باشی

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۷-۲۲, ۰۴:۱۷ بعد از ظهر
با توجه به اینکه مدتی از شروع برنامه های شبکه ی بهنام صمیمی روی هاتبرد میگذره و تبلیغ محصولات خودش از این شبکه ؛نظرتون در مورد کیفیت پروداکتهای این آقا چیه؟

پست مفيدي دادين و بحث خوبي را ايجاد كردين . برنامه اي كه آقاي بهنام صميمي اجرا مي كنند بيشتر از اين كه جنبه سوال و جواب داشته باشه جنبه تبليغات محصولاتشون را داره . البته اينو بگم كه حرف من به معني اين كه آقاي صميمي آدم خوبي نباشه و به فكر جيبش باشه نيست . بلكه اين كار را تمام قهرمانان انجام ميدن و تبليغات يكي از كار هاي قهرمانان طراز اول هستش .
آقاي صميمي هم توي پيشكسوتان مسترالمپيا چندين بار شركت كره و از قهرمانان خوب به حساب مياد ولي در مورد محصولاتش بگم كه من از وي 100% سان استفاده كردم راضي بودم . به چند نفر از شاگردام هم كه دادم راضي بودن اما از حق كه نگذريم باز هم قابل قياس با محصولات شركت هاي ديگه آمريكايي مثل eas و اوپتيموم و ..... نيستش . در مورد كراتين و محصولات ديگش هم بگم كه زياد رضايت بخش نيست و بهترين محصولش همون وي 100% هستش . البته باز هم بگم اين كه ميگم زياد رضايت بخش نيست فقط مفهومش اينه كه با شركت هاي طراز اول قابل قياس نيست . ما نزديك 500 شركت مكمل سازي داريم و اگه بخواهيم به سان امتياز بديم از نظر من در رتبه 40 قرار ميگيره و باز هم رتبه بدي نيست .

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۷-۲۳, ۰۷:۱۲ قبل از ظهر
پیمان جان ممنون از پاسختون. منظورتون از وی همون whey flex سان هستش؟؟؟و آیا این شرکت خاتون که پخش محصولات صمیمی رو به عهده داره تو محصولات دست نمیبره و قابل اطمینانه؟؟

milad faridnia
۱۳۸۷-۰۷-۲۳, ۱۰:۴۸ قبل از ظهر
من خودم استفاده نكردم اما دوستانم استفاده كردن اما راضي نبودن
اين شبكه هم شبكه تبليغاتي است اما اگر دقت كنيد اطلاعات نميده
يارو تماس گرفت گفت سوستانون زدم جوش زده بدنم و جوابش به اين از خدا بيخبر اين بود كه صبر كن خوب ميشه
در صورتي كه اين مشكل راهكار خاص خودش رو داره و به يك هفته قابل درمانه اما!!!!!!!!!!!!!!

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۷-۲۳, ۱۲:۰۰ بعد از ظهر
پیمان جان ممنون از پاسختون. منظورتون از وی همون whey flex سان هستش؟؟؟و آیا این شرکت خاتون که پخش محصولات صمیمی رو به عهده داره تو محصولات دست نمیبره و قابل اطمینانه؟؟

منظورم اين وي هستش :

http://www.sununique.com/store/images/uploads/S-Whey-Protein2.jpg

در مورد اين كه اين شركت دست مي بره يا نه متاسفنه نمي دونم . اما من فقط از اين محصولش استفاده كردم و به شاگردام هم مي دادم . اونا هم راضي بودن . البته اين قضيه كه ميگم مال چند ماه پيش بود . خودم هم الان چند ماه هست كه از اين وي خريد نداشتم . چون اگه نگاه كني قبلا هم گفتم اگه اصلش باشه خوب هست اما قابل رقابت با شركت هاي معتبر نيست . يعني شا سان بتونه در رتبه 40 مكمل ها باشه . اين رتبه خوبيه اما باز هم خيلي از شركت ها از سان جلو هستن و قيمتشون هم اونقدر فرقي نداره . وي 100% اوپتيموم الان چند ساله كه توي رتبه مكمل ها مقام اول را كسب مي كنه . پيشنهاد ميكنم از اوپتيموم براي خريد وي استفاده كنيد كه معتبر تر باشه .

من badansaz
۱۳۸۷-۰۸-۱۹, ۰۷:۲۵ بعد از ظهر
اصلا جواب نمیده من استفاده کردم

POWERMAN
۱۳۸۷-۰۸-۱۹, ۰۹:۲۲ بعد از ظهر
بچه ها دمتون گرم
یکی این فرکانس شبکه بهنام صمیمی رو بزاره واسه ما

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۸-۲۰, ۱۱:۰۲ قبل از ظهر
بچه ها دمتون گرم
یکی این فرکانس شبکه بهنام صمیمی رو بزاره واسه ما

11785-27500 h
روی هاتبرد

samad1100
۱۳۸۷-۰۸-۲۰, ۱۲:۲۶ بعد از ظهر
من هم از 5 تا 6 مورد محصولاتش از قبیل سوپر کراتین - وی - اچ جی اچ - و.... استفاده کردم فقط 100%وی خوبه بقیه کشکه شرکت فقط muscletech

TOTTI
۱۳۸۷-۰۸-۲۰, ۰۶:۲۳ بعد از ظهر
به نظر من کیفیت محصولاتش اصلا خوب نیست و در ضمن
کیفتیت این محصولات ماه به ماه تغییر میکنه{من خودم در مورد سوپر کراتینش این تجربه رو دارم}
ولی انصافا قیمتشون ارزونه،اصولا تمام مشتریهای این شرکت افراده تازه کار و بی تجربه هستند.

پویا
۱۳۸۸-۰۱-۰۹, ۰۳:۰۰ بعد از ظهر
در اینکه آقای صمیمی اطلاعات بالایی در زمینه پرورس اندام دارن شکی نیست(البته قربونش برم از سوال های ورزشی گرفته تا پزشکی و خیاطی و گلدوزی هرچی بپرسی جواب میده!!!).هر کی هم زنگ بزنه بگه حالت خوبه میگه من 2 جلد کتاب نوشتم اول زنگ بزن شرکت خاتون اونارو تهیه کن!!! شرکت خاتون هم که دیده شده همین محصولات بی کیفیت بهنام هم دست مردم نمیده و ***ای چینی به جای اون تحویل میده.در کل بهنام صمیمی با اینکه دارای اطلاعات زیادی در در مورد پرورش اندام هست بیشتر دنبال اینه که یه خدمتی به جیب خودش کرده باشه محصولاتش هم اصلا به درد نمیخوره.

2fit
۱۳۸۸-۰۱-۰۹, ۰۷:۴۵ بعد از ظهر
سلام
با تشکر از دوست عزیز بابت این تاپیک که قرار دادند.
من محصولات سان را سال 85 مصرف کردم واقعا کیفیتش عالی بود مخصوصا سوپر کراتینش که گیاهی بود البته weyآن هم بد نبود ، بعد از مدتی محصولات تقلبی سان به بازار اومد که تا دلتون بخواد این بازار های سیاه وجود داره این افراد جان و سلامتی تمام افراد و ورزشکاران را به بازی گرفتند .
من محصولات سان دیگه مصرف نکردم و از کیفیت آن هم خبر ندارم.
البته این باید بدونیم که تبلیغات زیاد نشانه این نیست که این محصول خوب و مطمئن است.
با تشکر از همه مدیران و اعضاء محترم.

milad faridnia
۱۳۸۸-۰۱-۱۱, ۰۵:۰۹ بعد از ظهر
من تعدادي از محصولاتش رو ميفروشم
وي 100%رو همين چند هفته پيش به يكي از دوستانم دادم
عالي جواب گرفت كه براي خودم هم سفارش دادم بفرستن
شركت خاتون وي 100% رو ميده 130 هزار تومان من 95هزار تومان ميفروشم
هرچي دلشون ميخواد ميگيرن

پویا
۱۳۸۸-۰۱-۱۱, ۰۹:۲۶ بعد از ظهر
یکی زنگ زده بود به شبکه بهنام صمیمی داشت مشاوره میکرد وسط صحبت هاش گفت آقا بهنام من یکی از کتابهای آرنولد را خوندم یک سوالی برام پیش آمد.....نذاشت بنده خدا صحبتش تموم بشه سری قطش کرد گفت برو سوالتو از همون آرنولد بپرس شما اصلا چرا کتابهای ارنولد رو که هدفی جز تبلیغات نداره میخونید.
این بابا توقع داره که همه فقط کتابهای خودشو بخونن و از محصولات خودش استفاده کنن.خودشم که از آرنولد بالاتر میدونه و آرنولد به نظرش هویجه.کسی اگه کتابهاشو خونده بیاد بگه چی هست.

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۱-۱۱, ۱۰:۰۷ بعد از ظهر
من خودم طرفداره بهنام صمیمی هستم همش سعی نکنین بدیاشو بگین خوبیشم بگین ما ایرانیا از خودم شروع میکنم که به کسی بر نخوره فقط بدیای طرفو میبینیم ,بهنام صمیمی برنامه هاش و کتاباش واسه افراد مبتدی هستش من کتاباشو دارم شرکت خاتون کتاباشو 2 برابر میفروشه رو کتاب زده 9000 اما میفروشه 18000 تومن,واسه افراد مبتدی هم کتاباش خوبه و کمک میکنه به اینکه خیلی اطلاعاتو بفهمه,اینکه محصولاتش چی جوریه استفاده نکردم پس نظری ندارم ولی تو همین تایپیک یه سریا میگن خوبه یه سریا میگن بده ,ولی از لحاظ اخلاق بهنام صمیمی همین که کمک میکنه و تلویزیونیو واسه بدنسازی و مهمتر از اون شناسوندن به مردم و خانوادها و این حرف و حدیثا که پشت بدنسازی هست و رفع ابهام میکنه خیلیه کدوم آدم این کار کرده؟ من که ندیدم ,درسته واسه خودشم تبلیغ میکنه که حقشه شبکشو حتمآ دیدن تبلیغ غیر محصولاتش انگشت شماره ,خوب اگه تبلیغ نکنه محصولاتشو چی جوری تلویزیونشو سر پا نگه داره؟و اینکه 2 کلمه حرف میزنه تو برنامش میگه کتاب منو بخونین منم زیاد خوشم نمیاد ,این آدمد مثل بقیه آدما هم خوبی داره هم بدی ولی به نظرم خوبیاش به بدیاش میچربه,اینها همش صرفآ نظر شخصی من بود .مرسی.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۱-۱۱, ۱۱:۳۶ بعد از ظهر
َAnius جان كاملا باهات موافقم .
100% باهات موافقم .

mohsen sat
۱۳۸۸-۰۱-۱۵, ۰۸:۰۹ قبل از ظهر
صد درصد درسته...در تاپیکها اگر انتقادی هم بشه باید از نوع برنامه های هر شخصی باشه از نوع قیافه و ظاهر و لهجه و امثالهم...ولی بنظر من جدیداً برنامه هاش رو به تبلیغات رفته

mohsen sat
۱۳۸۸-۰۱-۱۵, ۰۱:۱۳ بعد از ظهر
پست بالا اصلاح شد:صد درصد درسته...در تاپیکها اگر انتقادی هم بشه باید از نوع برنامه های هر شخصی باشه نه از نوع قیافه و ظاهر و لهجه و امثالهم...ولی بنظر من جدیداً برنامه هاش رو به تبلیغات رفته

bodybuilder
۱۳۸۸-۰۱-۱۵, ۰۳:۳۸ بعد از ظهر
اینم یکی دو تا عکس از بهنام صمیمی

http://www.imageurlhost.com/images/ft7zz7s9z1il151n7406.jpg

http://www.imageurlhost.com/images/lhcwf9guxhzhx5gae1dq.jpg

milad faridnia
۱۳۸۸-۰۱-۱۶, ۱۰:۱۹ قبل از ظهر
اینم یکی دو تا عکس از بهنام صمیمی

http://www.imageurlhost.com/images/ft7zz7s9z1il151n7406.jpg

http://www.imageurlhost.com/images/lhcwf9guxhzhx5gae1dq.jpg
بهنام صميمي در پيش كسوتها مسابقه داده و مقام داره ولي ايرانيه
و يكي از نوادگان كوروش هست بازم بدن خوبي رو بدست اورده البته با
زحمت و هزينه سنگين

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۱-۱۶, ۰۹:۱۰ بعد از ظهر
این عکسها عکس های پیش کسوتیشه جوونیاش به چیز دیگس رو جلد کتابش هست عکس جوونیاش واقعآ عضلاتش پیچیده بوده ولی با این سن و سال(48 سالگی)همچین بدنی خیلیه, نبود تو مستر المپیا پیش کسوتاش نمیرفت.

aikido
۱۳۸۸-۰۵-۱۵, ۱۰:۱۹ قبل از ظهر
من دو هفته هست که این شبکه btt رو میبینم ولی حرفی از شرکت خاتون نمیزنه

فقط یه شماره میده برای آمریکا یکی هم برای دبی ، هی هم تاکید میکنه تو ایران نمایندگی نداره

و راستی ، این محصولات سان مگه ما خود آقای صمیمیه؟

به نظرم فقط داره تبلیغ میکنه......

delta4049981
۱۳۸۸-۰۵-۱۵, ۱۰:۲۶ قبل از ظهر
دوست عزيز تا جايي كه من اطلاع دارم شركت خاتون تعطيل شد به دليل شكايات بيش از حد ازشون

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۵-۱۵, ۱۰:۳۲ قبل از ظهر
خود من کسی بودم به وزارت بهداشت رفتم و از شرکت خاتون شکایت کردم چون ***اش تقلبی بود البته واسه من کرم حلزونش بود که 70 هزار تومن پول دادم و هیچ جوابی نگرفتم و این شکایت و شکایت های مردم دیگه باعث از بین رفتن این شرکت شد.

exploit
۱۳۸۸-۰۵-۱۵, ۰۱:۱۴ بعد از ظهر
ديگه مكمل تقلبي تر و تابلو تر از sun مگه وجود داره؟؟ اما اگر تونستيد اصلشو گير بياريد كه
خيلي سخته , شايد كيفيت داشته باشه اما بازم به پاي كمپاني هاي معتبرتر نميرسه,

Capitan Black
۱۳۸۸-۰۵-۱۷, ۱۱:۰۴ قبل از ظهر
كراتينشو يكي از بچه ها استفاده كرده بود راضي بود

aikido
۱۳۸۸-۰۵-۱۷, ۱۲:۵۴ بعد از ظهر
خود من کسی بودم به وزارت بهداشت رفتم و از شرکت خاتون شکایت کردم چون ***اش تقلبی بود البته واسه من کرم حلزونش بود که 70 هزار تومن پول دادم و هیچ جوابی نگرفتم و این شکایت و شکایت های مردم دیگه باعث از بین رفتن این شرکت شد.

حالا من کاری به شرکت خاتون ندارم ، ولی باور کنید این محصولاتی که تو ماهواره تبلیغ میشه هیچ کیفیت و هیچ تضمینی نداره

بعضی وقتا از خود حرفهایی که تو تبلیغاتشون میزنن میشه فهمیدووو میگن سوتین های جادویی
برای بزرگ کردن و کوچیک کردن و فرم دادن سینه..!!!!!!!! آخه یه دستگاه که فقط ویبره داره چجوری هم بزرگ میکنه هم کوچیک میکنه؟؟؟؟؟:منتظر:

حالا هم با محصول جدیده کوچیک کننده دماغ از راه اومدن.... که با ویبره دماغ رو کوچیک میکنه!!!!!!

alec
۱۳۸۸-۰۵-۱۷, ۰۱:۴۵ بعد از ظهر
محصولاتش فوق العاده بی کیفیت هستن. از آشناها هرکسی استفاده کرده ناراضی بوده.

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۵-۱۷, ۰۲:۳۸ بعد از ظهر
کلآ به شخصه واسه خودم تجربه خوبی بود که اگه مجانی هم بدن استفاده نکنم چون هر چی آشغاله تو ماهواره تبلیغ میکنن 70هزار تومن پرید ولی تجربش هم عالی بود.

Mohsen
۱۳۸۸-۰۵-۱۷, ۰۲:۴۷ بعد از ظهر
برای همینه که باید از تجربه دیگران استفاده کرد...تا خودتون چنین تجربه های تلخی نکنید

Capitan Black
۱۳۸۸-۰۵-۱۷, ۰۲:۵۰ بعد از ظهر
حرفتو قبول دارم :چشمک:

yshahab
۱۳۸۸-۰۵-۱۷, ۰۶:۱۰ بعد از ظهر
دوست من اين آقا مدتي تو سوئد بدليل كلاه برداري تو زندان بوده ! محصولاتش هم به هيچ وجه توصيه نمي كنم . تماس بگيرين بگين كه آمريكا هستين يه نمايندگي تو آمريكا معرفي كن ! نداره . Fda پدرشو در مياره

alec
۱۳۸۸-۰۵-۱۷, ۰۸:۲۵ بعد از ظهر
این اواخر میگفت شما مردم ایران آدمای خوبی نیستید چرا به من پول نمیدید تا کانالم رو بچرخونم.آدم به این پررویی ندیدم.