PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آيا ميدانيد قد افراديكه ميشناسيدشون چقدر است؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۸-۱۰, ۱۱:۰۹ بعد از ظهر
آنجلينا جولي:169 سانتيمتر(Angelina Jolie)

شكيرا:150 سانتيمتر(shakira)

بيانس:168 سانتيمتر(beyounce)

آيشواريا:169 سانتيمتر(aishwarya rai)

ماريا كري:170سانتيمتر(maria carey)

بريتني اسپيرز:163سانتيمتر(britneyspears)

برات پيد:180 سانتيمتر(brad pitt)

جاني دپ:175 سانتيمتر(Johnny Depp)

آميتا باچان:184 سانتيمتر(Amitabh Bachchan)

آبيشك باچان:50/190(Abhishek Bachchan)

آرنولد شوارتزينگر:183 سانتيمتر(Arnold Schwarzenegger)

جاستين تيمبرليك:182 سانتيمتر(Justin Timberlake)

كجول:157 سانتيمتر(kajol)

مدونا:161 سانتيمتر(Madonna)

گلوريا استفاني:157 سانتيمتر(Gloria Estefan)

شاهرخ خان:171 سانتيمتر(Shahrukh Khan)

سيلوستر استالون:175 سانتيمتر(Sylvester Stallone)

تام كروز:172 سانتيمتر(Tom Cruise)

نيكول كيدمن:179 سانتيمتر(Nicole Kidman)

لئوناردو دي كاپريو:182سانتيمتر(Leonardo DiCaprio)

جنيفر لوپز:165 سانتيمتر(Jennifer Lopez)

جي زي(شوهر بيانس):187 سانتيمتر(Jay Z)

جسيكا آْلبا:168 سانتيمتر(Jessica Alba)

دمي مور:164 سانتيمتر(Demi Moore)

بن افلك:189 سانتيمتر(Ben Affleck

*f*
۱۳۸۸-۰۸-۱۰, ۱۱:۲۹ بعد از ظهر
زناشون كه همه كوتاهن

mahan
۱۳۸۸-۰۸-۱۰, ۱۱:۳۰ بعد از ظهر
اگه قرار باشه یه کدوم از همین بالایی ها رو انتخاب کنید ( حالا به هر دلیلی) کدومو انتخاب میکنید ؟
من خودم جانی دپ

mahan
۱۳۸۸-۰۸-۱۰, ۱۱:۳۱ بعد از ظهر
زناشون كه همه كوتاهن
عذر میخواما ولی زنای ایرانی خیلی کمتر از این حرفا هستن متاسفانه

*f*
۱۳۸۸-۰۸-۱۰, ۱۱:۳۸ بعد از ظهر
نه بابا كی‌گفته ؟ البته آره خب

mahdij
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۱۲:۱۷ قبل از ظهر
متوسط قد زنان اروپایی 165 و مردان حدودا 175 می باشد. "سایت سلامت و زنان"

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۱۲:۲۱ قبل از ظهر
از نظر من فقط جنيفر لوپز . البته توي اين گزينه ها

*f*
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۱۲:۳۰ قبل از ظهر
آحه جنيفر چي داره كه همه عاشقش ميشن :متفکر:كاش بدونه آرايشم ميديدينش!

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۰۱:۰۸ قبل از ظهر
كسي عاشق قيافه جنيفر لوپز نميشه . فكر ميكنم هيچ كس .
همه عاشق اندامش ميشن كه واقعا هم تكه .

*f*
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۰۱:۱۳ قبل از ظهر
ميگم يه وقت خانمتون سايتو نبينه :لبخند::بامزه:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۰۲:۲۰ قبل از ظهر
من حرف بدي نزدم كه بترسم ببينه .
من گفتم توي تمام اون گزينه ها خانوم جنيفرلوپز از نظر من بهتره .
چيز بدي نيست كه . واقعا هم هيكل جنيفر لوپز نسبت به اون گزينه هاي ديگه خيلي بهتره . البته بازم نظر شخصيه . فكر نميكنم حرف بدي باشه .

*f*
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۰۶:۳۷ قبل از ظهر
من حرف بدي نزدم كه بترسم ببينه .
من گفتم توي تمام اون گزينه ها خانوم جنيفرلوپز از نظر من بهتره .
چيز بدي نيست كه . واقعا هم هيكل جنيفر لوپز نسبت به اون گزينه هاي ديگه خيلي بهتره . البته بازم نظر شخصيه . فكر نميكنم حرف بدي باشه .

من جدي نگفتم :لبخند: نظرتون در مورد آنجلينا چيه ؟

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۰۷:۴۷ قبل از ظهر
دليل جدايي نيكول كيدمن و تام كروز مشخص شد، نيكول 7 سانت بلندتر بود!

*f*
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۱۰:۰۹ قبل از ظهر
نيكول بيچاره قبلا هم گفته بود حالا ميتونه كفش پاشنه بلند بپوشه (جدي بود)

ali500
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۰۳:۴۴ بعد از ظهر
شکیرا واقعا 150 سانتی متره ؟
به نظر خیلی بلند تر میاد که .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۰۴:۴۹ بعد از ظهر
من جدي نگفتم :لبخند: نظرتون در مورد آنجلينا چيه ؟

آنجلينا جولي هم به نظرم زيباست . اما خيلي زيبا اين ميشه كه چهره آنجلينا و بدن جنيفر تركيب بشه . واقعا زيبا ميشه .

mahmoud
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۰۸:۳۵ بعد از ظهر
فیس انجلینا بدن جنیفر:پوزخند:ترکیبشون خوب میشه چه جالب الان دیدم نظرتون رو اقا پیمان خوشم میاد سلیقه یکیه

mahdij
۱۳۸۸-۰۸-۱۲, ۰۱:۲۲ قبل از ظهر
دليل جدايي نيكول كيدمن و تام كروز مشخص شد، نيكول 7 سانت بلندتر بود!

دلیل جدایی تام کروز از نیکول کیدمن طبق نشریات رابطه غیر اخلاقی ( می خواستم بنویسم نامشروع دیدم شرع کجا بود) نیکول خانم با بازیگر مرد فیلم گلادیاتور راسل کرو بود یه چیزی تو مایه های داستان گوگوش و مرحوم بهروز وثوقی با داریوش که داستان خیلی جالبیه!!

masut
۱۳۸۸-۱۰-۲۴, ۰۷:۳۳ بعد از ظهر
عزیزان قد آنجلینا 1.73 میتونید آمار بگیرید

sajjad 1368
۱۳۸۸-۱۰-۲۵, ۱۰:۵۷ قبل از ظهر
بهروز وثوق کی مرد ما نفهمیدیم.قیصر هنوزم تو ایران خیلی طرفدار داره.داریوشم که سلطان خواننده هاست چه از نظر ترانه و چه محبوبیتبعدش ایرون قبل انقلاب دیگه این چیزا عادی بوده توش.گوگوش هم که با خیلی ها پریده.چه تو فیلم چه غیر فیلم.اما خیلی محبوبه.دم سه تاشون گرم.

mehrdad khan
۱۳۸۸-۱۱-۰۳, ۱۱:۵۵ قبل از ظهر
منم 194 سانتم ..میدونم واسه کسی مهم نبود ولی همینطوری گفتم که بدونید و دلتون بسوزه !!
:سوت:

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۱-۰۳, ۱۲:۳۹ بعد از ظهر
منم 194 سانتم ..میدونم واسه کسی مهم نبود ولی همینطوری گفتم که بدونید و دلتون بسوزه !!
:سوت:

ماشالا به قد و بالات :تشویق:
اما قد کوتاه تو پرورش اندام نعمتیه واسه خودش:صلح:

محمد حسینی
۱۳۸۸-۱۱-۰۳, ۰۱:۱۲ بعد از ظهر

داداش همیشه هم قد کوتاه ملاک نیست، ماشاءا... شما زیاد کوتاه قد نیستی ولی یه ÷اکدشت و یه تهران و یه کشور و حریفی

kanelair
۱۳۸۸-۱۱-۰۳, ۰۱:۳۲ بعد از ظهر
بله همونطور که مهندس نازنین گفتن درسته به نظره بنده ی حقیر سرو پا تقصیر بدن سازی و قد ربطی به هم ندارن چون ادم تو هر قد و وزنی که باشه میتونه بدنو قشنگ و زیبا بسازه.

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۱-۰۳, ۰۱:۴۸ بعد از ظهر
داداش همیشه هم قد کوتاه ملاک نیست، ماشاءا... شما زیاد کوتاه قد نیستی ولی یه ÷اکدشت و یه تهران و یه کشور و حریفی

من کوچیک شمام.......ماشالا خودت بدن به این قشنگی داری که دیروز لذت بردم از دیدنش...خصوصا پشت بازوهات:تشویق:

mehrdad khan
۱۳۸۸-۱۱-۰۵, ۰۵:۱۴ بعد از ظهر
درسته تو بدنسازی یکسری مشکلات داره مثل سخت وزن گرفتن یا حجم گرفتن من الان نزدیک 110 کیلو هستم ولی اصلا به چشم نمیاد اگه بخوام حرفه ای کار کنم باید وزنم 140 به بالا باشه ولی یه فرد قد متوسط یا کوتاه با 120 کیلو به بالا راحت میتونه حرفه ای باشه ...ولی خوب از طرفی هم قد بلند یه جاهایی کمکم کرده و نذاشته زیاد کتک بخورم ...!!

arashbandegan
۱۳۸۸-۱۱-۰۵, ۰۶:۳۹ بعد از ظهر
درسته که قد بلند یا کوتاه تعریف خاصی نداره و نسبت به منطقه جغرافیایی متفاوت هست والی از نظر بدنسازی قد کوتاه زودتر پر شده و خودش رو نشون میده والی قد بلند مثلا بیش از ۱۸۵ مشکل وزن زیاد میکنه والی وقتی به وزن مناسب برسه دیگه چیزی جلودارش نیست. در صورتی که تمامی شرایط یکسان باشه، در یک مسابقه با وزن آزاد مثل مستر المپیا قد مناسب خیلی مهمه چون قد کوتاه موجب میشه که تواناییی کسب عضله به خاطراسکلتبندی کوچکترمحدود بشه و مشکل میشه با کسانی که ۱۳۰ کیلو وزن دارند رقابت کرد. در کل مسابقات مستر المپیا ۳ نفر جزو کوتاه قدانی بودند که برنده این مسابقه شدند که همگی قدشون بین ۱۶۵ تا ۱۷۴ بود (فرانکو کلمبو، کریس دیکرسون و سمیر بنوت) منتها موضوع اینجاس که این دوره مربوط به وقتی بود که وزن مسابقه ای خیلی پایینتر از چیزی بود که الان هست یعنی آخرین برنده که سمیر نبوت (۱۷۲.۵ سانتیمتر) در سال ۱۹۸۳ بود وزنش ۸۹ کیلو بود! بنابر این قد در کسب وزن مهمه و ظاهرا میشه گفت که عموما موفقترین بدنسازان کسانی هستند که قدشون بین ۱۷۵ تا ۱۸۵ نوسان میکنه. تا بتونن هم حجم و هم تقارن مناسب داشته باشند.

mehrdad khan
۱۳۸۸-۱۱-۰۶, ۰۸:۳۵ قبل از ظهر
درسته که قد بلند یا کوتاه تعریف خاصی نداره و نسبت به منطقه جغرافیایی متفاوت هست والی از نظر بدنسازی قد کوتاه زودتر پر شده و خودش رو نشون میده والی قد بلند مثلا بیش از ۱۸۵ مشکل وزن زیاد میکنه والی وقتی به وزن مناسب برسه دیگه چیزی جلودارش نیست. در صورتی که تمامی شرایط یکسان باشه، در یک مسابقه با وزن آزاد مثل مستر المپیا قد مناسب خیلی مهمه چون قد کوتاه موجب میشه که تواناییی کسب عضله به خاطراسکلتبندی کوچکترمحدود بشه و مشکل میشه با کسانی که ۱۳۰ کیلو وزن دارند رقابت کرد. در کل مسابقات مستر المپیا ۳ نفر جزو کوتاه قدانی بودند که برنده این مسابقه شدند که همگی قدشون بین ۱۶۵ تا ۱۷۴ بود (فرانکو کلمبو، کریس دیکرسون و سمیر بنوت) منتها موضوع اینجاس که این دوره مربوط به وقتی بود که وزن مسابقه ای خیلی پایینتر از چیزی بود که الان هست یعنی آخرین برنده که سمیر نبوت (۱۷۲.۵ سانتیمتر) در سال ۱۹۸۳ بود وزنش ۸۹ کیلو بود! بنابر این قد در کسب وزن مهمه و ظاهرا میشه گفت که عموما موفقترین بدنسازان کسانی هستند که قدشون بین ۱۷۵ تا ۱۸۵ نوسان میکنه. تا بتونن هم حجم و هم تقارن مناسب داشته باشند.
یه چیزی بگم تو پرانتز یه زمان من به سرم زده بود پاور کار کنم و پیش چند تا مربی رفتم گفتند قد بلند به درد پاور نمیخوره و نمیدونم نمیتونیو کمرت زیره اسکاتو دد لیفت خورد میشه و اسیب دیدگی داره و ما خلاصه صرف نظر کردیم .ولی یه بار تمرین حسین فتحیان پورو تو یکی از باشگاه ها به چشم دیدم به 194 سانت قد و 135-140 کیلو وزن قدرت خیلی عجیبی داشت شاید شما ها هم بشناسیدش یا اسمشو شنیده باشید ولی باور کنید مو به تنم سیخ میشد وقتی وزنه میزد ..ولی من در کل فکر میکنم که افراد قد بلند دیر حجمو وزن میگیرن ولی قدرتشون هم ذاتی هم اکتسابی بالاست ولی افراد قد متوسط و کوتاه حجم و وزن خوب میگیرند البته اینم نظر شخصیی بود...موفق باشید