PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : داستانی بسيار عجیب ولی واقعی از رابطه يك زن با جن ها

مهدی قلندری
‏۱۳۸۸-۰۸-۱۴‏, ۰۳:۲۸ بعد از ظهر
داستانی بسيار عجیب ولی واقعی

http://iranian.fi/uploads/posts/2009-11/1257152073_3.jpg

زن جوان وقتی پس از ماهها آزار واذیت توسط جن ها ناچارشد تن به خواسته های آنها بدهدو با چشمانی اشکبار در دادگاه کرج حاضر شد. این زن و شوهر جوان پس از چند سال زندگی برای اینکه زن جوان از شکنجه ها و آزار واذیت جن ها نجات یابد طلاق گرفت . 21 تیر ماه سال 1383 زن وشوهر جوانی در شعبه 17 دادگاه خانواده کرج حاضر شدند و درخواست شان را برای طلاق توافقی به قاضی اکبر طالبی اعلام کردند . شوهر 33 ساله این زن به قاضی گفت : من وهمسرم از اول زندگی مان تا حالا با هم هیچ مشکلی نداشتیم ولی حالا با وجود داشتن دو دختر 10 و2 ساله به خاطر مشکلاتی که همسرم به آن مبتلا شده است ناچار شده ایم که از هم جدا شویم. مرد در ادامه حرفهایش گفت : هر شب جن ها به سراغ زنم می آیند و او را به شدت آزار واذیت می کنند من دیگر نمی توانم زنم را در این شرایط ببینم . زن جوان به قاضی گفت : 13 ساله بودم که در یک محضر در کرج مرا به عقد همسرم که 9 سال از من بزرگتر بود در اوردند . درست یک هفته بعد از عقدمان بود که خواب های عجیبی را دیدم .در عالم کودکی بودم و معنای خواب ها را نمی فهمیدم ولی اولین خوابم را هرگز فراموش نمی کنم . آن شب در عالم رویا دیدم که چهار گربه سیاه و یک گربه سفید در خانه مان آمده اند. گربه های سیاه مرا به شدت کتک می زدند ولی گربه سفید طرفداری مرا می کرد و از آنان خواست که کاری به من نداشته باشند از خواب که بیدار شدم متوجه خراش ها و زخمهایی روی بدنم شدم که به آرامی از ان خون بیرون می زد .
دیگر ترس مرا برداشته بود حتی روزها وقتی جلوی آینه می رفتم گربه ها را درچشمانم می دیدم . از آن شب به بعد جنگ وجدال های من با چند گربه ادامه پیدا کرد . ( جنها در عالم انسانها و در کوچه و بازار ، معمولا به شکل گربه سانان ظاهر میشوند . البته به هر شکل دیگری هم که بخواهند،متوانند ظاهر بشوند ) در این مورد ابتدا با هیچ کس حرفی نزدم وتنها خانواده من و خانواده او جای زخمها را می دیدند دوران عقد 9 ماه طول کشید چون این شکنجه ها ادامه داشت خانواده ام مرا نزد یک دعانویس در ماهدشت کرج بردند او در کاسه آبی دعا خواند و بعد کاسه را کنار گذاشت به آینه نگاه کردم گربه ها را دیدم آن مرد دعانویس دست وپای گربه ها را با زنجیر بسته بود بعد از آن به من گفت باید چله نشینی کنی وتا چهل روز از چیزهایی که از حیوانات تولید شده استفاده نکنی تا چند روز غذا رشته پلو و عدس پلو می خوردم و این مساله و دستوراتی را که او داده بود رعایت کردم اما روزهای بعد پدر شوهرم که خسته شده بود اجازه نداد که این کار را ادامه بدهم . بعد از جشن عروسی ما، آن گربه ها رفتند .جای دیگر یک گربه سیاه با دوغول بیابانی که پشت سر او حالت بادی گارد داشتند سراغم آمدند .
غولها مرا می گرفتند و گربه سیاه مرا می زد . من با این گربه 5 سال جنگیدم تا اینکه یکی از بستگانم ما را راهنمایی کرد تا مشهد نزد دعانویسی برویم. دعانویس مشهدی از ما زعفران - نبات -پارچه و کوزه آب ندیده خواست. او به کوزه چاقو می زد زمانیکه ما از خانه او خارج می شدیم ناگهان کوزه را پشت سرم شکاند و من ترسیدم .او گفت جن ها را از بین برده است . همان شب گربه بزرگ سیاه در حالیکه چوبی در دست داشت به همراه 13 گربه کوچک سراغم آمدند و مرا به شدت کتک زدند حال یک گربه تبدیل به 14 گربه شده بود .باز بستگان مرا راهنمایی کردند سراغ دعانویس های دیگری برویم. در قزوین پیر مردی با ریش های بلند. در چالوس پیر مردی .در روستای خاتون لر. در تهران و.... حتی 40 هزارتومن پول دادیم و دعا نویسی از اطراف اراک به منزلمان آوردیم و 250 هزار تومن از ما دستمزد خواست اما او که رفت همان شب باز من کتک خوردم.
در این 12 سال 10-15 میلیون تومن خرج کردیم اما فایده ای نداشت. حتی در بیمارستان نزد چند روانپزشک رفتیم ولی کاری از دستشان بر نیامد. چاقو قیچی سنجاق هرچه بالا سرم گذاشتم نتیجه نداشت. حتی دعا گرفتم. جن ها کیف دعا را برداشتند و چند روز بعد کیف خالی را در گردن دخترم انداختند . گربه سیاه به اندازه یک میز تلویزیون بود او روی دو پا راه می رفت بینی بزرگ قرمز و گوشهای تیز و چشمان براقی داشت و مثل آدم حرف می زد اما گربه های کوچک چهار پا بودند و جیغ می کشیدند.از زندگی با شوهرم راضی بودم و همدیگر را بسیار دوست داشتیم . اما جن ها از من می خواستند که از همسرم جداشوم .اوایل فقط شب ها آنها را می دیدم اما کم کم روزها هم وارد زندگی ام می شدند . گربه بزرگ مرا بسیار دوست داشت وبا من حرف می زد به من می گفت از شوهرت طلاق بگیر او شیطان وبد دهن است به تو خیانت می کند . شبها که شوهرم می خوابید آنها مرا بالای سر شوهرم می بردند به من می گفتند اگر با ما باشی و از همسرت جدا شوی ارباب ما میشوی اما اگر جدا نشوی کتک خوردنها ادامه دارد . آنها دو راه پیش پایم گذاشتند به من گفتند نزد دعانویس نرو فایده ای ندارد فقط یا از همسرت جدا شو و یا با ما بیا . آنها شب ها مرا بیرون می بردند وقتی با آنها بودم پشتم قرص بود و از تاریکی نمی ترسیدم چون از من حمایت می کردند . آنها مرا به عروسی هایشان می بردند فضای عروسی هایشان سالنی تمیز شفاف و مرتب بود در عروسی هایشان همه نوع میوه بود در عروسی ها گربه بزرگ یک سر میز می نشست ومن سر دیگر میز و پذیرایی آنچنانی از میهمانان می شد آنها به من طلا و جواهرات می دادند .
در حالیکه ساز ودهل نمی زدند اما صدای آن به گوش می رسید در میهمانی ها همه چیز می خوردم و خوش می گذشت اما وقتی پای حرف می رسید آنها مرا به شدت کتک می زدند فضایی که مرا در آن کتک می زدند با فضای عروسی شان زمین تا اسمان فرق داشت . محله ای قدیمی مثل ارگ بم با اتاق های کوچک در فضایی مه آلود و کثیف که معلوم نبود کجاست در آن فضا فقط گربه بزرگ روی صندلی می نشست و گربه های کوچک همه روی زمین روی کول هم سوار بودند بیشتر ساعاتی که مرا کتک می زدند 3 صبح بودحدود 2 ساعت مرا می زدند اما این دو ساعت برای شوهرم شاید 20 ثانیه می گذشت او با صدای ناله های من بیدار می شد و می دید از زخم ها خون بیرون می زند . زخمها رابا بتادین ضد عفونی می کردم وقتی گربه بزرگ مرا می زدجای زخمها عمیق بود اما تعداد زخمها کمتر بود . گاهی که او نمی زد وبه گربه های کوچک دستور می داد آنها خراشهای زیادی به شکل 7 را روی تنم وارد می کردند حتی صورت مرا با این خراشها شطرنجی می کردند حتی گاهی شبها مرا تا صبح می زدند . شبهایی که قرار بود کتک بخورم کسل می شدم و می فهمیدم می خواهند مرا بزنند. آن ها سه سال مدام به من می گفتند باید از شوهرت طلاق بگیری . در حالیکه دختر بزرگم 7 ساله بود من دوباره باردار شدم . آن ها بقدری عصبانی بودن که مرا تا حد بیهوشی کتک زدند.در 9 ماه بارداری بارها آنها به من حمله می کردند تا بچه را از شکمم بیرون بکشند واو را از بین ببرند شبها همسرم بالای سرم می نشست تا آنها مرا کتک نزنند اما او فقط پنجه هایی که به بدنم کشیده می شد را می دید وکاری نمی توانست بکند .
زمانی که منزل مادرم می آمدم جن ها با من کاری نداشتند و سراغم نمی آمدند اما به محض آنکه پا در خانه شوهرم میگذاشتم آنها اذیت وآزار را شروع می کردند . یک شب پدر شوهرم گفت تا صبح با قمه بالای سرت می نشینم و هر چند وقت قمه را از بالای سرت رد میکنم تا آنها کشته شوند. نزدیکیهای صبح پدر شوهرم چند لحظه چرت زد که با صدای فریاد من بیدار شد ودید بدن من به شدت زخمی و خون آلود است . پدر شوهرم سر این قضیه 4 ماه مارا به همراه اثاثیه مان به منزل خودش برد اما شب که خوابیده بود آنها سراغش آمده و گفته بودند عروست کجاست و او گفته بود در ان اتاق با دخترم خوابیده است. صبح که از خواب بیدار شدم دیدیم صورتم خون آلود است . دیگر کمتر کسی به منزل ما رفت وآمد داشت . یکبار برادرم آمد به منزلمان و دید دخترم مشقهایش را می نویسد ومن حمام هستم اما صدایی از حمام نمی آید بعد از 20 دقیقه که در را باز کرد می بیند من در حمام زیر دوش غرق در خونم .یکبار به دستشوئی رفته بودم و تا 3 ساعت بیرون نیامدم. خواهرانم که نگران بودند در را بازکرده و دیدند تمام بدنم چنگ خورده و جای خراش است .
گربه بزرگ دوپا علاقه زیادی به من داشت او فقط فردای من را به من می گفت او در مورد من بسیار تعصب داشت و اگر کسی به من توهین می کرد او می گفت تو چیزی نگو تلافی اش را سرش در می آورم . همیشه همه می گفتند آه و نفرین تو می گیرد . من کاره ای نبودم فقط حمایت و تعصب جن ها بود بیشتر اوقات می فهمیدم بیرون چه اتفاقی می افتد حتی خیلی وقتها که قرار بود جایی دعوایی شود من خودم را قبل از آن میرساندم تا جلوی دعوا را بگیرم . همه به من میگفتند اگر از آنها جواهرات بخواهی برایت می آورند .یکبار از آنها خواستم آنها یک انگشتر بزرگ مروارید که حدود 30 نگین اطراف آن بود برایم اوردند اما گفتند تا یک هفته به کسی نگو و بعد آشکارا دستت کن اما شوهرم آنرا در جیبش گذاشت وبه همه نشان داد .جن ها آمدند آنرا بردندوبه من گفتند لیاقت نداری .
دیگر کم کم نیرویی مرا به خارج از خانه هدایت می کرد و بی هوا بیرون از منزل می رفتم اما نمی دانستم کجا بروم . این اواخر به مدت سه ماه زنی جوان و بسیار زیبا با موهای بلند و طلایی رنگ در حالیکه چکمه ای تا روی زانوهایش می پوشید از اوپن آشپزخانه وارد منزلمان می شد .دختر کوچکم او را دیده و ترسیده بود. روی چکمه هایش از پونز پوشیده شده بود او روزها به خانه ما می امد و بسیار کم حرف می زد و زیبایی و قدرت این زن حیرت اور بود او بدون انکه چیزی بگویم ذهن مرا می خواند و کارها را انجام می داد حتی دکور منزل را تغییر می داد و لباسهای او مانند لباسهای من بود اگر من در منزل روسری به سر داشتم اوهم روسری به سر داشت. او در منزل همه کارها را می کرد اما وارد آشپزخانه نمی شد و چیزی نمی خورد .یکبار برای من گوشت قربانی آورد . تا اینکه همسرم به خانه برگشت و از تغییر دکوراسیون اتاق خواب ناراحت شد و آن را مانند اولش کرد.
زن چکمه پوش دیگر سراغم نیامد ولی گربه بزرگ گفت همسرت تاوان کارش را می دهد و همسرم به زندان افتاد. این روزهای آخر سه زن ویک مرد به سراغم آمدند و در اتاق پرستاری مرا اذیت می کردند یکی از زن ها شبیه من بود آزار آنها که تمام می شد گربه ها می آمدند . از شوهرم خواستم که از هم جدا شویم دیگر توان مبارزه با آنها را نداشتم روز ها در حین جمع وجور کردن خانه ناگهان بویی حس کردم بویی عجیب بود می فهمیدم الان سراغم می آیند و مرا به قلعه می برند و کتک می زنند. ناگهان بیهوش می شدم گاهی تا 48 ساعت منگ بودم راه میرفتم و غذای زیادی می خوردم اما خودم چیزی نمی فهمیدم. صبح روز بعد زوجین در دادگاه حضور یافتند روی صورت زن جوان زخم عمیق سه چنگال با فاصله ای بیشتر از دست انسان وجود داشت و صورت و دست های زن خون آلود بود .
در 10 مرداد حکم طلاق صادر شد. زن جوان گفت جن ها دیشب آمدند ولی دیگر مرا نمی زدند آنها خوشحال بودند و گفتند اقدام خوبی کردی آن را ادامه بده این زن جوان گفت : رای طلاق را دوماه بالای کمد گذاشتم و اجرا نکردیم آن ها شب سراغ من آمدند ومرا وحشتناک کتک زدند طوریکه روی بدنم خط ونشان کشیدند. با همسرم قرار گذاشتیم ساعت 19 عصر روز بعد برای اجرای حکم طلاق به دفترخانه برویم و حضانت دو دختر م به همسرم سپرده شد . ساعت 17 آنروز قبل از مراجعه به محضر همسرم مرا نزد دعانویسی برد. مرد دعانویس به همسرم گفت : اگر زنت را طلاق بدهی جن ها او را می برند و از ما 10 روز مهلت خواست تا جن ها را مهار کند. خانواده ام گفتند تو که 12 سال صبر کردی این 10 روز را هم صبر کن اما در این ده روز کتک ها شدیدتر بود طوری که جای زخمها گوشت اضافه می آورد حتی سقف دهانم را زخم کرده بودند و موهای سرم را کنده بودند . چند بار مرا که کتک می زدند دختر کوچکم برای طرفداری به سمت من دوید اما آنها دخترم را زدند. پس از اجرای حکم طلاق جن ها خوشحال بودند بعد از آن چند بار به منزل همسرم رفتم تا کارهایش را انجام دهم و خانه اش را مرتب کنم اما جن ها با عصبانیت سراغم آمدند و دندان قروچه می کردند . بعد از طلاق که به خانه پدرم به همراه دو دخترم برگشتم دیگر آنها سراغم نمی آیند ومرا نمی زنند. تا چند وقت احساس دلتنگی به آنها دارم اگر بخواهم می توانم آنها را ببینم.

Yakuza6236
‏۱۳۸۸-۰۸-۱۴‏, ۰۸:۳۵ بعد از ظهر
دروغه ... .

shahi
‏۱۳۸۸-۰۸-۱۴‏, ۰۸:۵۸ بعد از ظهر
من به این چیزا اعتقاد دارم و از این چیزا هم زیاد دیدم

مهدی قلندری
‏۱۳۸۸-۰۸-۱۴‏, ۰۹:۰۵ بعد از ظهر
من خودم به شخصه برام ثابت شده چون چند وقت پیش برای یکی از آشنایان نزدیک خودم که جن زده شده بود و می تونم بگم که کارش به تیمارستان کشیده بود همش از ساعت 10 شب به بعد حالت روانی می گرفت و چهره اش خیلی وحشتناک می شد و خودزنی می کرد اتفاق افتاد نزدیک 20 روز اینطوری بود و نه دکتر و نه روانپزشک نمی تونستند کاری کنند تا اینکه یکی که بهش می گفتند دکتر جن رو آوردند و با احضار گردن جن نمی دونم یه روش به خصوصی داشت تونست اون رو از شرش راحت کنه
واقعا وحشتناک بود:ناراحت:

Yakuza6236
‏۱۳۸۸-۰۸-۱۵‏, ۱۰:۰۰ قبل از ظهر
خدا در قران گفته که به جن ها اجازه نمی ده به انسان آسیب برسونند . چه طوره که حرفهای شما از قرآن راست تره ؟! جن از انرژی ، انرژی هم تو عکس نمی افته پس این عکس هم دروغه

Senior Manager
‏۱۳۸۸-۰۸-۱۵‏, ۱۰:۱۱ قبل از ظهر
خدا در قران گفته که به جن ها اجازه نمی ده به انسان آسیب برسونند . چه طوره که حرفهای شما از قرآن راست تره ؟! جن از انرژی ، انرژی هم تو عکس نمی افته پس این عکس هم دروغه

عکس تزئینیه یاکوزا جان :چشمک:

imanfitness
‏۱۳۸۸-۰۸-۱۵‏, ۱۰:۳۲ قبل از ظهر
بچها من یه زمانی‌ در مورد اینا خیلی‌ تحقیق کردم و حاصل مطالعاتم به این جا کشید که اولا جنزدگی میتونه بوجود بیاد که از گفتن علتش معذورم.دوما هیچ وقت در مورد این چیزهای متافیزیکی کنکاش نکنید که براتون گرون تموم می‌شه.اگه شما ظرفیت دیدن اونها رو داشته باشید حتما اونا رو خواهید دید؛یه چیز دیگه جنیان از *** آتش هستند و می‌تونن خودشونو به هر شکلی‌ در بیارن حتی آدم.یه چیز دیگه:در مورد اون چیزی که ندیدید هیچ وقت قضاوت نکنید.چیزهای زیادی در این دنیا وجود داره که ما ازش بیخبریم.اگه سوالی داشتین در خدمتم.

mahmoud
‏۱۳۸۸-۰۸-۱۵‏, ۱۲:۱۵ بعد از ظهر
من یه بار یه جن دیدم خانوم بود:پوزخند:

Yakuza6236
‏۱۳۸۸-۰۸-۱۵‏, ۱۲:۳۸ بعد از ظهر
عکس تزئینیه یاکوزا جان :چشمک:

میدونم ، ماجرای این عکس رو میگم ، که می گفتن طرف رفته غار این عکسرو انداخته ! بعد هم مرده ! یکی میگفت تو دوبی ، یکی می گفت تو عربستان و ... والا ما هر خبر گذاری رفتیم خبری از اون نشنیدیم !

در این مورد نمیخوام بحث کنم ، چون هر بار که وارد یکی از این بحث ها شدم و تحقیق کردم جز هیچ هیچی بدست نیومد . پارسال رفته بودم مشهد تا واسه مغازه *** بیارم ، یکی از این جنگیرا رفیقم رو تهدید کرده بود که فلان خونه ای که شما اجاره کردین جن داره اگه به من پول بدین میبرمش بیرون وگرنه شب میاد پدرتون رو در میاره ! رفیق ساده من هم اینو اورده بود خونه ، من اومدم از موضوع که با خبر شدم یارو رو با کتک انداختم بیرون هی گفت بیچاره میشین ، جنها میان سراغتون ، بعد من گفتم ********* خودت و جنهات ، اونم گفت : وای بر تو به اونا توهین کردی امشب پدرت رو در می آرن . بعد یه ذره دیگه کتک خورد و تهدیدش کردم که به پلیس میگم .هیچ شبی به اون راحتی نخوابیدم ،(البته رفیقم اصلا نتونست بخوابه چون باورش کرده بود ) فرداش هم جنی نیومد ، پس فراش هم نیومد .... الانم هنوز جنها نیومدن حالم رو بگیرن . هیچ وقت هم نمی آن.

از این بحث ها خوشم نمی آد .

b@rge*z@rde*p@eez
‏۱۳۸۸-۰۸-۱۵‏, ۱۲:۴۶ بعد از ظهر

سلام ميرسوندي بهش:پوزخند:

Senior Manager
‏۱۳۸۸-۰۸-۱۵‏, ۰۱:۰۹ بعد از ظهر
بله یاکوزا جان اون عکس یه مدت همه رو گذاشته بود سرکار
تیتر اول همه مجلات و روزنامه های بدرد نخور شده بود

b@rge*z@rde*p@eez
‏۱۳۸۸-۰۸-۱۵‏, ۰۱:۲۳ بعد از ظهر
من هنوز جن نديدم خوشبختانه گوش جن ها كر ........من هر وقت يه چيزي اينجوري بگم بد ميشه واسم :نمیبینم:

Senior Manager
‏۱۳۸۸-۰۸-۱۵‏, ۰۲:۳۳ بعد از ظهر
حدودا 2 سال پیش بود صبح از خواب پا شدم دیدم پتوم نیست!!!
تو عالم خواب و بیداری گفتم لابد شب نکشیدم روم!!!
همچین که خواب از سرم پرید یادم اومد که شب پتومو کشیدم روم اما نبود......همه جای خونه رو گشتم نبود.......خلاصه بیخیال شدم چون داشت دیرم میشد و به سرویس نمیرسیدم
رفتم تو آشپزخونه دیدم پتوم اونجاست :نمیبینم:موهای تنم سیخ شد ...چون توی مراجعه های قبلی به آشپزخونه پتویی در کار نبود!!!
فرار کردم و رفتم سر کار
عصر که اومدم تعریف کردم هیشکی باورش نشد چون پتوم سر جای خودش بوده وقتی همه بیدار شده بودند :لبخند:

مهدی قلندری
‏۱۳۸۸-۰۸-۱۵‏, ۰۵:۰۹ بعد از ظهر
دوستان این واقعیت داره جن وجود داره و هست منتها بعضیها که قدرت اراده و توانایی غلبه بر غیب رو دارند می تونند اونها رو احضار کنند و باهاشون صحبت کنند و حتی از اونها خواسته ای داشته باشند من خودم به عینه برام واضع شده . در قران به وجود جن صحبت شده و همونطور که می دونید وجود دارد اونها یه عالم دیگه دارند مانند ما که عالم دیگه ای داریم
پس خودمون رو گول نزنیم که اعتقاد ندارم و .....
به هر حال هر کس عقیده ای دارده و نظرش محترمه
خود دانید من داستان رو جایی دیدم گفتم که بزارم شاید جای بحث داشته باشه :متفکر:

gaara
‏۱۳۸۸-۰۸-۱۵‏, ۰۵:۲۸ بعد از ظهر
سلام دوستان
من نظره خواستی درباريه مطلبی که اين دوستمون نوشته ندارم ولی چند روز پيش يک فيلم ديدم که به علاقه مندان به اين جور مطالب پيشنهاد ميکنم ببينن
Paranormal Activity
http://thepiratebay.org/torrent/5131788/Paranormal_Activity_DVDSCR_XVID-IMAGiNE

mohsen sat
‏۱۳۸۸-۰۸-۱۶‏, ۰۹:۱۳ قبل از ظهر
عکس ساختگیست....در واقع عکس یه عروسکه که تو یه سایت خارجی مراحل درست کردن اونو از اول تا این چیزی که ما میبینیم رو آورده بود که واسه یه فیلم ترسناک طراحی شده...ما ایرانیها ماشالله اینقدر خرافاتییم و ذهن تخیلی داریم که هر چیزی رو به شکل جن و پری و غول و دیو میبینیم و صدالبته اینقدر زبان انگلیسیمون خوبه که حاضر نیستیم در مورد این چیزها تحقیق کنیم...اگر ازم بخواید اون سایت رو معرفی کنم باید بگم این قضیه مال 3 سال پیشه نه دیگه یادم هست و نه وقتشو دارم در موردش سرچ کنم....به نظر من خوبه یه کم در مورد این چیزها به صورت عقلانی فکر کنیم نه از روی احساس و ساخت قصه و مثل ......شما خودتون میگین جن و جن یعنی چیز فرو پیچیده و مخفی(جنین آدمیزاد هم یعنی اون چیزی که ما نمیتونیم ببینیم و به این خاطر به جنین معروف شده)وقتی چیزی هم مخفیه چجوری ازش عکس گرفته شده؟؟؟!!!؟اونم عکسی با وضوح و پیکسل بالا که مستقیم داره تو لنز دوربین رو میبینه!!!به خدا مسخره نیست...تو قرنی که آمریکائیها تو مریخ به فکر ساختن هتل 5ستاره اند ما هنوز داریم دنبال این شر و ورا میگردیم

mohsen sat
‏۱۳۸۸-۰۸-۱۶‏, ۰۹:۱۸ قبل از ظهر
من یه شیطون میشناسم دختره ...خیلیم شیطونه....***شم از آتیش نیست ولی ببینیش آتیش میگیری ...از شما هم اینجوریه؟؟!؟!:سوت:

b@rge*z@rde*p@eez
‏۱۳۸۸-۰۸-۱۶‏, ۱۲:۰۰ بعد از ظهر
پس من چرا جن نديدم :متفکر: يه بارم رفتيم مسافرت بعد خونوادمم خواستن برن يه جای ديگه منم باهاشون نرفتم تو خونه موندم چند روزی تنهايی اونجا هم همه ميگن جن داره بعضي وقتا هم جن هاش درهارو باز ميكنن خيلي كاراي ديگه هم ميكنن .... يه شب از اون شبا برق رفت منم هيچ چيز دم دستم آماده نزاشته بودم جز موبايل ولی من هيچ جنی رو نديدم يه بار بعداز ظهرم بود كه صداي ناله از راه پله ها اومد رفتم نگاه كنم كسي هست ديدم هيچ كس نيست بعد بدو در رفتم :پوزخند: ميگمها يه بارم تجربه بد نيس:صلح::نمیبینم:

آرش
‏۱۳۸۸-۰۸-۱۶‏, ۰۲:۱۸ بعد از ظهر
جن زدگی وجود نداره ! هر کی رو دیدین که حالاتی بهش دست میده و قبل 5 دقیقه به حالت عادی باز میگرده صرع داره . اگه بالای 5 دقیقه بود تومور مغزی داره.

دلیل صرع هم :
1. ضربه به شکم مادر و آسیب جنین
2.تنگ بودن استخوان لگن مادر
3. استفاده از قاشقک هنگام زایمان .

imanfitness
‏۱۳۸۸-۰۸-۱۶‏, ۰۳:۴۵ بعد از ظهر
آرش جان جن زدگی نشانه هاش بسیار به بیماری صرع شباهت داره چون مکانیسم عملکردشون روی سیستم عصبی یه جور هستش.

mohsen sat
‏۱۳۸۸-۰۸-۱۷‏, ۰۷:۲۴ قبل از ظهر
جن زدگی وجود نداره ! هر کی رو دیدین که حالاتی بهش دست میده و قبل 5 دقیقه به حالت عادی باز میگرده صرع داره . اگه بالای 5 دقیقه بود تومور مغزی داره.

دلیل صرع هم :
1. ضربه به شکم مادر و آسیب جنین
2.تنگ بودن استخوان لگن مادر
3. استفاده از قاشقک هنگام زایمان .
دقیقاً همینه

imanfitness
‏۱۳۸۸-۰۸-۱۷‏, ۱۱:۱۱ قبل از ظهر
پدیده ی exorcism یه چیز اثبات شده هست اگه نمی دونید بدونید که تو یه کشوری مثل امریکا کسانی هستن که کارشون جن گیری هست.درسته ما توی یه کشور جهان سوم زندگی می کنیم ولی قرار نیست به خاطر این همش بگیم خرافاته!همین exorcism رو سرچ کنین تا متوجه شین.

exploit
‏۱۳۸۸-۰۸-۱۷‏, ۱۲:۴۷ بعد از ظهر
جن گيري وجود داره , و بيشتر در اديان مسيحيت ديده ميشه,چون بهش اعتقاد دارند(به هر چيزي اعتقاد داشته باشي به سرت مياد) برخي از كشيش ها براي افراد جن زده با نام عيسي مسيح جن گيري ميكنن , جن گيري تو خود كتاب انجيل اومده , خود عيسي مسيح هم براي افراد جن گيري ميكرده , اما اين كار در دين اسلام كمتر ديده ميشه

mohsen sat
‏۱۳۸۸-۰۸-۱۹‏, ۰۱:۱۷ بعد از ظهر
پدیده ی exorcism یه چیز اثبات شده هست اگه نمی دونید بدونید که تو یه کشوری مثل امریکا کسانی هستن که کارشون جن گیری هست.درسته ما توی یه کشور جهان سوم زندگی می کنیم ولی قرار نیست به خاطر این همش بگیم خرافاته!همین exorcism رو سرچ کنین تا متوجه شین.
من وجود جن رو انکار نکردم.....فقط گفتم قابل دیدن نیستن
در ضمن ما چند نوع موجود داریم که شما فقط جن رو میتونید نام ببرید...موجوداتی چون پری،ملک و ملکه و .... . خلاصه بگم بحث رو هم همینجا ببندم :قابل دیدن نیستن نه بخاطر اینکه ما راهشو بلد نیستیم...فقط به این خاطر که ما در بعد سومیم اونا در بعد چهارم
یه پیشنهاد هم دارم واسه شیفتگان علم متافیزیک!!!!!که تو ایران کم نیستن و همشونم دوست دارن جن ببینن(انگار مثلاً سیرکه که دوست دارن ببینن!!!!) پیش هر نوع استادی که رفتین و ادعا کرد استاد عامله و جن در تسخیر داره واسه امتحان کردنش بهش بگین به جنت بگو واسم فلان طلا با فلان مشخصات که الان تو فلان جای خونم پنهانه رو الساعه واسم بیار اگر آورد دیگه طرف رو ول نکنید که استاد عامله و اگرم به توجیه و تفسیر و پرت گویی افتاد بزنید تو گوشش که دروغگوست و شارلاتانه (الان متاسفانه 100%کسانی که ادعای عاملیت دارن دروغگو و حقه بازن اونم از اون حقه بازایی که فقط یه چیزاییی شنیدن و اصلاً هم در موردش هیچ مطالعه ای نکردن و فقط میخوان جیب شما و منو خالی کنن)

2000
‏۱۳۹۱-۰۸-۰۷‏, ۰۸:۰۴ قبل از ظهر
سلام دوستان من چه جوری می تونم دکتر جن رو پیدا کنم خواهش کمک می خوام لطفا کمکم کنید

lokly
‏۱۳۹۱-۰۸-۰۷‏, ۱۰:۵۱ قبل از ظهر
من هر شب قبل خواب ایت الکرسی میخونم و تا صبح با خیال راحت میخوابم به روایتی خواندن ایت الکرسی تا چهل منزل اطراف رو ساپورت میکنه

Raining_Blood
‏۱۳۹۱-۰۸-۰۹‏, ۰۸:۳۴ بعد از ظهر
جن که وجود داره، انکارش مثل اینه که بگی ویروس وجود نداره چون دیده نمیشه!!! من نمی خوام راجع بهشون توضیح بدم چون بهترین توضیح رو خدا تو قرآن کریم داده،همون اندازه که انسان باید بدون گفته اوجا، اگه هم میخواین بیشتر بدونین تفاسیر رو بخونن.تو اینجور مسائل مدعی و احتمال خطا و دروغ هم زیاده!!!!
نمیگم این داستان واقعی هست یا نه، ولی توصیفش از گربه ی هوشیار که رو دو پا راه میره، مشابه چیزی هست که من و دوستم چند سال پیش دیدم.اون لحظه که داشتم این اتفاق رو میدیدم سعی میکردم کاملاً حواسم سرجاش باشه و آگاه باشم که بعداً به دیده هام شک نکنم! البته یه دلیل دیگه از اطمینانم اینه که هرچی من دیدم ، دوستمم دیده، پس تا اونجا که میشه به تجربه ای که داشتم اعتماد دارم.

Ahoora
‏۱۳۹۱-۰۸-۱۰‏, ۱۰:۴۸ قبل از ظهر
چه جالب بود !
ما که بچه 7 یا 8 ساله بودیم خدا رحمتش کنه مادر بزرگ من زیاد تعریف میکرد از این داستان ها روی من تاثیر خیلی منفی گذاشته بود جوری که شب ها همش تو ذهنم بود حس میکردم که سراغم اومدن از ترس خوابم نمیبرد همش زیر پتو مخفی میشدم :پوزخند::خنده:

اما یه چیزی به اسم بختک هست نمیدونم براتون پیش اومده یا نه تو عالم خواب بیداری موقعی که میخوای بیدار بشی پیش میاد نه صدات در میاد نه میتونی تکون بخوری :متفکر: برای من خیلی پیش اومده موندم جن هستش یا اینکه روح به جسم برنگشته تا آدم بتونه از جاش بلند بشه و یا تکون بخوره :نمیبینم:

Raining_Blood
‏۱۳۹۱-۰۸-۱۰‏, ۰۱:۴۶ بعد از ظهر
اون بختک نیست، عدم هماهنگی سطح هوشیاریِ مغز و سیستم عصبی خودمختار در آستانه ی وارد شدن به مرحله بیدار شدنه.( خیلی ساده و عامیانه گفتم!!!) در هر 10،000 مورد برای یه فرد، تو بیدار شدن احتمال این حالت هست.

آگاه شدن از اسامیِ اجنه برای انسان به این راحتی نیست!
ولی معروفترینشون زعفر جنی هست که حتماً توصیه میکنم داستانشو بخونین.زعفر حدود 10 سال پیش فوت کرده و مراجع از این قضیه مطلع شدن و براش مراسم ختم گرفتند.

kaveh_am
‏۱۳۹۱-۰۸-۱۰‏, ۰۲:۰۵ بعد از ظهر
این جن ها تو درد زانو هم تاثیر دارن؟:پوزخند:
وجود نداره چون دیده نمیش و اثراتش رو هم نمیتونم ببینم.
شما میتونید هرچی که نمتونید براش توضیح پیدا کنید بگید کار جن بوده.تصمیمش با خودتونه.:گل رز:

M ................. S
‏۱۳۹۱-۰۸-۱۰‏, ۰۲:۴۳ بعد از ظهر
این جن ها تو درد زانو هم تاثیر دارن؟:پوزخند:
وجود نداره چون دیده نمیش و اثراتش رو هم نمیتونم ببینم.
شما میتونید هرچی که نمتونید براش توضیح پیدا کنید بگید کار جن بوده.تصمیمش با خودتونه.:گل رز:

کاوه جان چون دیده نمیشه ینی وجود نداره؟تا حالا تو بیابون ، شن ریختن رو ماشینت که بفهمی وجود داره یا نداره؟نمیدونم شاید اونشب بارون سنگ و شن داشت میومد و ما نمیفهمیدیم.جالبیش اینجاست که حتی فرصت پوشیدن شلوارمو درست و حسابی نداشتم.یا مثلا تلوزیونتون توی کارتونش روشن شده تا حالا؟
10000تای دیگه هم با چشم خودم دیدم.هیچ مدرکی هم ندارم جز خونوادم.کاوه جان حتی خود قرآن و تمام مردم دنیا به جن اعتقاد دارن.شیطان پرستا درواقع جن پرستن. هوووو حرف زیاده آقا کاوه :صلح:
بیخیال.

Raining_Blood
‏۱۳۹۱-۰۸-۱۰‏, ۱۰:۰۱ بعد از ظهر
راستی میدونستین وجود موجودات غیر ارگانیک از شرایط لازم و کافی برای برقراریه رابطه ی ثبات انرژی تو دنیا هستند؟ خیلی ها وجود اونارو با دلایل علمی اثبات میکنن و حتی همونطور که مثلاً فهمیدن بدن ما 70% از آبه و بقیش از پروتئین و چربیه، ماهیت جسم اونها رو هم فهمیدن که از چه ج ن س ی هست.یه استاد فیزیک داشتیم که دکترای پلاسما بود، تو یه جلسه با استفاده از روابط فیزیکی به همه وجودشون رو ثابت کرد طوری که همه متقاعد شدن. هرکی میخواد بیشتر بدونه پ خ بده،فقط قبلش یه پیش زمینه هم از چین خوردگی مکان برحسب تابع زمان، نظریه ی تارها و 6 بُعد فرعی داشته باشین تا بحث براتون ملموستر بشه:صلح:

renger
‏۱۳۹۱-۰۸-۱۰‏, ۱۱:۰۴ بعد از ظهر
سلام به دوستان ، جن وجود داره ، و قابل دیدن هم هست ، عمه خدا بیامرز من خیلی دیده بود چون خونه شون یه ویلای 2 هزار متری بود که نصفش باغ بود . ولی اینکه جایی مثل خونه های امروزی بتونن بیان و برن که خونه های امروزی کلاٌ از آهن هست بعید میدونم . به هر حال تا اونجای که من میدونم و دیدم ( چند تا مستند در مورد جن ) پی این چیزا رو نگیرید که سرتون میاد . :چشمک:

prancess
‏۱۳۹۳-۰۵-۳۰‏, ۰۷:۵۹ بعد از ظهر
کسی دعانویس غیر مسلمون سراغ داره ؟خواهش می کنم اگه کسی رو سراغ دارید کمکم کنید.برای باطلیه طلسم و جادو می خوام.کارم انجام شه 500 شیرینی میدم 09377420204:ناراحت:

prancess
‏۱۳۹۳-۰۵-۳۰‏, ۰۷:۵۹ بعد از ظهر
کسی دعانویس غیر مسلمون سراغ داره ؟خواهش می کنم اگه کسی رو سراغ دارید کمکم کنید.برای باطلیه طلسم و جادو می خوام.کارم انجام شه 500 شیرینی میدم 09377420204

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۳-۰۵-۳۰‏, ۰۸:۰۳ بعد از ظهر
از صبح تا شب تلویزیون میگه اینا چرت و پرته(دعا نویس و ...)بعد باز میرین سراغ این مسائل!!!

:.Mostafa.:
‏۱۳۹۳-۰۵-۳۰‏, ۰۸:۰۸ بعد از ظهر
:ناراحت:

-AMIN-
‏۱۳۹۳-۰۵-۳۰‏, ۰۸:۱۳ بعد از ظهر
یکی اینجا هست کارش همینه ؛

بهش میگن کاوه دعانویس

کارش بخت باز کردن و طلسم باطل کردنه تا حالا چندین نفر از دخترای دم بخت اومدن اینجا و جواب گرفتن

درمورد قیمت خودت باهاش صحبت کن :پوزخند:

kaveh_am
‏۱۳۹۳-۰۵-۳۰‏, ۰۹:۰۷ بعد از ظهر
یکی اینجا هست کارش همینه ؛

بهش میگن کاوه دعانویس

کارش بخت باز کردن و طلسم باطل کردنه تا حالا چندین نفر از دخترای دم بخت اومدن اینجا و جواب گرفتن

درمورد قیمت خودت باهاش صحبت کن :پوزخند:
من دعا بنویسم تمامن غلط املای میشه خطم هم بده کسی نمیتونه بخونه:خنده:

کسی دعانویس غیر مسلمون سراغ داره ؟خواهش می کنم اگه کسی رو سراغ دارید کمکم کنید.برای باطلیه طلسم و جادو می خوام.کارم انجام شه 500 شیرینی میدم 09377420204
شناسنامتن مسلمون باشه جواب نمیده؟:پوزخند:

Mercenary
‏۱۳۹۳-۰۵-۳۰‏, ۰۹:۲۸ بعد از ظهر
دهن این فالگیرا سرویس

رفیق فابم خالش فال قهوه میگیره...روزانه 500هزار تا 1م درآمدشه

یبار زد به سرم برم لوش بدم:پوزخند:ولی خوب نون کسیو بریدن هم هنر نیست:متفکر:

بیخیال شدم..خاک تو سر اونایی که میرن پیشش

ولی دکتر .مهندس مملکت ماهی 1 تومن میگیرن تا 2 هفته شادن:پوزخند: اونوقت این . . . .

حالا پسرش کنکور داده بود فرستاده بود پیش من...میخواستم بگمم برو ن.نت بلده:خنده:

hidden
‏۱۳۹۳-۰۵-۳۰‏, ۱۰:۳۴ بعد از ظهر
کسی مشهدی هس اینجا ؟ ادرس خونه اجنه رو بش بدم بره ببینه اگه زیادی علاقه داره :پوزخند: خودم رفتم یارو جنیه بم حمله کرد تا 2 کوچه اونورتر سگ دو میزدم:بامزه:
اینم عکس خونه

http://8pic.ir/images/7doo1kh5ovymebaan7tt.jpg (http://8pic.ir/)

p.X
‏۱۳۹۳-۰۵-۳۱‏, ۱۲:۲۰ بعد از ظهر
این جن ها تو درد زانو هم تاثیر دارن؟:پوزخند:وجود نداره چون دیده نمیش و اثراتش رو هم نمیتونم ببینم.شما میتونید هرچی که نمتونید براش توضیح پیدا کنید بگید کار جن بوده.تصمیمش با خودتونه.:گل رز:کاوه جان درست میگهتا وقتی که طرز تفکر مردم ما اینطوری باشهنباید انتظار پیشرفتی داشته باشیماساس فرهنگ امروزی ما روی خرافات بنا شده

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۵-۳۱‏, ۱۲:۲۴ بعد از ظهر
جن ها وجود دارند و تا کسی اونا رو وارد زندگیش نکنه نمیتونن وارد شن به هیچ وجح
پس دلیلی بر ترس ازشون نیست
در کسایی ک چشم سوم باز دارند دیگه اجنه نمیتونن خودشون رو مخفی کنند پس میان و به طرف نزدیک میشن و میترسوننش و این ترس خودش یه انرژی قوی بوجود میاره که اجنه یا بقیه موجودات astral realm اون رو دریافت میکنند......پس نباید ترسید
به قول یه استاد خارجی داشتم میگفت

Once you stop feeding them with fear and they are gone

هیچوقت دست به ااحضار ها نزنید ک عوارضش تا اخر عمرتون باهانون میمونه و هیچ وقت جایی نرین که تخته ouija اونجا باشه حتی اگه اونو توی خونتون خودتون ساخته باشین هرجور شده یا بسوزونینش یا از خونه برین

-AMIN-
‏۱۳۹۳-۰۵-۳۱‏, ۰۱:۲۸ بعد از ظهر
هیچوقت دست به ااحضار ها نزنید ک عوارضش تا اخر عمرتون باهانون میمونه و هیچ وقت جایی نرین که تخته ouija اونجا باشه حتی اگه اونو توی خونتون خودتون ساخته باشین هرجور شده یا بسوزونینش یا از خونه برین

داداش این تخته ouija که گفتی چیه ؟ :پوزخند:
یه توضیح درموردش بده
فقط جوری توضیح بده که خوشه گیلاسمون بیاد زیر گلومون :بامزه:

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۵-۳۱‏, ۰۲:۱۹ بعد از ظهر
http://novel767.persiangig.com/Paranormal767/Ehzare%20rooh/ouija-board-c.jpg

وی‌یا (Ouija) یا تخته احضار روح تخته یا کاغذی است که روی آن حروف الفبا نوشته شده و بعضی ها مدعی اند ازطریق آن با ارواح صحبت و آنها را احضار می‌کنند. بعضی‌ها معتقدند "وی‌یا" واقعاً می‌تواند روح را به محل موردنظر بکشاند و انسان به واقع قادر است با ارواح ارتباط برقرار کند و حتی از آنها اطلاعات بگیرد. "وی‌یا" از دو واژه "وی" که به زبان فرانسه به معنای "بله" است و "یا" که در زبان آلمانی به همین معناست، گرفته شده است. وجه تسمیه این وسیله این است که روح اغلب با اشاره به واژه "بله" یا "خیر" که روی تخته نوشته شده، به احضارکننده پاسخ می‌دهد. نظریه‌ها دربارهٔ تخته وی‌یا متفاوت است. برخی می‌گویند این وسیله بی‌نهایت خطرناک است و می‌تواند مدخلی برای ورود ارواح خبیث و ماندگار شدن آنها در خانه ما شود. دسته دیگر از مردم معتقدند "وی‌یا" تنها زمانی خطرناک می‌شود که افراد بی‌تجربه و بی‌اطلاع با آن به احضار روح بپردازند و مدیوم (http://forum.bodybuilder.ir/wiki/%D9%85%D8%AF%DB%8C%D9%88%D9%85) های مجرب می‌توانند از این وسیله استفاده‌های خوبی ببرند و بالاخره دسته سوم می‌گویند وی‌یا هیچ خطری ندارد و ضرری نیز به کسی نمی‌رساند.[۱] (http://forum.bodybuilder.ir/#cite_note-1) اصولاً اعتقاد بسیاری بر این است که با این شیوه جن احضار می شود نه روح؛ به عبارت دیگر، جن اطلاعاتی درست و نادرست را در اختیار ما قرار می دهد

قابل توجه کسایی ک میگن این چیزا خرافانه :
دوستم ازش استفاده میکرد یه مدت بعد شب صدای جیغ زن میشنید توی خونه
همسایمون بود....تا این حد ک به دلایلی منم میتونستم بشنوم این صدا رو ......
با هم رفتیم تخته رو برد و انداخت توی رودخونه ی شهر دیگه وقتی توی راه برگشت بودیم خیلی خوشحال ک راحت شده از دستش و اون چیزا ک متاسفانه به خونه رسیدیم دیدیم تخته خیس شده روی میزشه
چنان ترسی منو فراگرفت ک دلم درد گرفت........
خداروشکر دیگه ازون محل رفتیم و همسایه اونا نیستیم

PCTools
‏۱۳۹۳-۰۵-۳۱‏, ۰۲:۳۰ بعد از ظهر
آقا ساقیتو به ما هم معرفی کن :پوزخند:

andii
‏۱۳۹۳-۰۵-۳۱‏, ۰۲:۴۶ بعد از ظهر
با هم رفتیم تخته رو برد و انداخت توی رودخونه ی شهر دیگه وقتی توی راه برگشت بودیم خیلی خوشحال ک راحت شده از دستش و اون چیزا ک متاسفانه به خونه رسیدیم دیدیم تخته خیس شده روی میزشه

من که تا حالا چیزی از رمال جماعت وغیب گو جز کلاه برداری ندیدم
نمیشه 100 درصدم منکرش بشم مثل خیلی چیزهای دیگه ...شاید باشن شاید نه
ولی خب تجربه شمام جالب بود وترسناک:نمیبینم:

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۵-۳۱‏, ۰۳:۰۶ بعد از ظهر
من که تا حالا چیزی از رمال جماعت وغیب گو جز کلاه برداری ندیدم
نمیشه 100 درصدم منکرش بشم مثل خیلی چیزهای دیگه ...شاید باشن شاید نه
ولی خب تجربه شمام جالب بود وترسناک:نمیبینم:

شک نکن رمال غیب گو شک نداشته باش که کلاه برداری
ولی علوم غریبه نهی کردنش یه جور بی سوادیه
علوم تجربی در مقابل علوم غریبه واقعا سطحی و پیش پا افتادست به قولا چون کسی چیزی ازش نمیدونه قبولشم نداره

کسی که واقعا علمی داشته باشه یا استاد باشه توی این علم شک نکن ک معروف نیست و کسی خبری پیدا نمیکنه
کسی ک های و هوی داره کلاهبرداره :منتظر:

من ک تحربه ای در این علوم ندارم ولی کسی که جشم سومش باز شده باشه میتونه تجربه های وحشتناکی رو واستون تعریف کنه.......چون با باز شدن ااجنا بعدهای دیگه هم قابل دیدن میشن و طرف بسیار شکه میشه چرا ؟
چون موجوداته زیادی مثل انسان در روی این کره زندگی میکنن ک با جشم جسم قابل دیدن نیست ناگفته نماند با بازشدنش توجه این موجودات جلب میشه و برای اذیت کردن فرد میان و روانیش میکنن

**sylvester**
‏۱۳۹۳-۰۵-۳۱‏, ۰۳:۲۴ بعد از ظهر
من بنا به دلایلی اول تاپیک رو نخوندم ولی پست محمد رو دیدم و گفتم یه چیزایی بگم خالی از لطف نیست.
در کل علاوه بر علوم تجربی علوم دیگری بنام علوم غریبه هم هست که خودش 5 علمه:كيميا (علم صناعت)، علم ليميا (طلسمات)، علم هيميا (تسخیرات)، علم سيميا (علم روح)، علم ریمیا (علم شعبده بازی).من خودم یه مدت مطالعات زیادی در بارشون داشتم و یه مجموعه ای از کتابهای بزرگان این علوم که بسیار قدیمی بود و خیلیهاشون روی پوست نوشته شده بود.بعضیاشون رو از موزهها در اورده بودن و کپی کرده بودن و بعضی هم دست کلکسون دارها بود که ازش عکس گرفته بودن(از کل صفحات).حدود هزار جلد از این کتابها دارم (الکترونیکی) که از منابع گوناگون جمع کردم.
لازمه بدونید خیلی از بزرگان دین مثل ابوعلی سینا و امام محمد غزالی و امام سجاد نیز از این علوم باخبر و جزو ساتید بودن.خیلی از کتابها به زبان عربی و فارسی خیلی سنگین نوشته شده بعضی هم با حروف ابجد و بعضی دیگش با عبری.خیلیشون رو خوندم ولی انجام خیلی از این کارها باید یه استاد با تجربه بالاسرت باشه وگرنه عاقبت خیلی بدی در انتظار ادمه که ساده ترینش دیوانگیو جنونه.بعد از یه مدت دیگه واقعا یه چیزایی رو میخوندم که یواش یواش حال روحیم خراب شد و به کل ازش دست کشیدم.فوق العاده خطرناکه...ولی کسی میتونه چشم سومش رو باز کنه شرایط سختی داره که یکی از اونا چهله گرفتن و ترک حیوانیه.هستن کسایی که این کارو انجام میدن ولی ابدا سر وصداش رو در نمیارن چون اونا به همه چیز میرسن و دیگه نیازی به شهرت ندارن.ولی اینایی که به عنوان فالگیر و ... الان تو جامعه هستن 99.99999999% هیچی بارشون نیست

kaveh_am
‏۱۳۹۳-۰۵-۳۱‏, ۰۵:۳۰ بعد از ظهر
http://novel767.persiangig.com/Paranormal767/Ehzare%20rooh/ouija-board-c.jpg

وی‌یا (Ouija) یا تخته احضار روح تخته یا کاغذی است که روی آن حروف الفبا نوشته شده و بعضی ها مدعی اند ازطریق آن با ارواح صحبت و آنها را احضار می‌کنند. بعضی‌ها معتقدند "وی‌یا" واقعاً می‌تواند روح را به محل موردنظر بکشاند و انسان به واقع قادر است با ارواح ارتباط برقرار کند و حتی از آنها اطلاعات بگیرد. "وی‌یا" از دو واژه "وی" که به زبان فرانسه به معنای "بله" است و "یا" که در زبان آلمانی به همین معناست، گرفته شده است. وجه تسمیه این وسیله این است که روح اغلب با اشاره به واژه "بله" یا "خیر" که روی تخته نوشته شده، به احضارکننده پاسخ می‌دهد. نظریه‌ها دربارهٔ تخته وی‌یا متفاوت است. برخی می‌گویند این وسیله بی‌نهایت خطرناک است و می‌تواند مدخلی برای ورود ارواح خبیث و ماندگار شدن آنها در خانه ما شود. دسته دیگر از مردم معتقدند "وی‌یا" تنها زمانی خطرناک می‌شود که افراد بی‌تجربه و بی‌اطلاع با آن به احضار روح بپردازند و مدیوم (http://forum.bodybuilder.ir/wiki/%D9%85%D8%AF%DB%8C%D9%88%D9%85) های مجرب می‌توانند از این وسیله استفاده‌های خوبی ببرند و بالاخره دسته سوم می‌گویند وی‌یا هیچ خطری ندارد و ضرری نیز به کسی نمی‌رساند.[۱] (http://forum.bodybuilder.ir/#cite_note-1) اصولاً اعتقاد بسیاری بر این است که با این شیوه جن احضار می شود نه روح؛ به عبارت دیگر، جن اطلاعاتی درست و نادرست را در اختیار ما قرار می دهد

من بدونه تخته مخته از این خوابا زیاد میبینم...داد هم میزنم...یه بار هم شیشه کتاب خونه تو اتاقم رو با مشت زدم ترکوندم :پوزخند:
دیشب هم نمیدونم چی شده بود مچ جفت دستام مونده بود زیرم پیچیده بود بدجور درد گرفت دهنم سرویس شد..
ولی ورزش که میکنم اینه بچه میخوابم...ورزش نمیکنم بهم حیلی فشار میاد..

EMAD 021
‏۱۳۹۳-۰۵-۳۱‏, ۰۵:۵۵ بعد از ظهر
جن ها وجود دارند و تا کسی اونا رو وارد زندگیش نکنه نمیتونن وارد شن به هیچ وجح
پس دلیلی بر ترس ازشون نیست
در کسایی ک چشم سوم باز دارند دیگه اجنه نمیتونن خودشون رو مخفی کنند پس میان و به طرف نزدیک میشن و میترسوننش و این ترس خودش یه انرژی قوی بوجود میاره که اجنه یا بقیه موجودات astral realm اون رو دریافت میکنند......پس نباید ترسید

آقا محمد یه توضیح در مورد موجودات astral realm میدی؟

پس ترسوندن انسان ها توسط اجنه برای اونا منفعت داره؟

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۵-۳۱‏, ۰۶:۳۳ بعد از ظهر
آقا محمد یه توضیح در مورد موجودات astral realm میدی؟

پس ترسوندن انسان ها توسط اجنه برای اونا منفعت داره؟

این مشکلات فقط برای کسایی پیش میاد ک اماده نیستن و امادگی لازم جهت گشودن چشم سوم رو ندارن : م
ن نمیدونم اونا اجنه باشن یا نه ولی موجوداتی در ریلم استرال زندگی میکنن که دقیقا شبیه golm توی ارباب حلقه ها هستند یا شکل های دیگه دارن و قد کوتاه بعضی ها زیبا و بیشترشون زشتن و این موجودات تنها اجنه نیستن
چاکراها منابع انرژی هستند که با باز شدنش یه جورایی فرد مورد نظر در خطر سو استفاده بقیه موجودات قرار میگیره و وقتی چاکراها با هم بالانس نباشن و فرد دست به گشودن چشم سوم که کار زیاد سختیم نیست میبره و این یه مسیر رو برای سوع استفاده بقیه موجودات باز میکنه که بیان و از هاله و انرژی طرف استفاده کنن
بعضی از این موجودات با ترسوندن فرد از انرژی ک به وسیله ترسیدن فرد بوجود میاد استفاده میکنن و اینطوریه ک فرد ضعیف میشه
این موجودات به 2 طریق انرژی فرد رو تخلیه میکنند
1.ترسوندنش
2.تحریک ***ی
بحث خیلی طولانیه

ولی با وحود داشتن 4 بعد در این جهان ما فقط قادر به زندگی و دیدن در بعد 3 هستتیم که بعد 1 و 2 محل زندگی موجودات ضعیف و ارواح خبیثه
بعد 4 هم Archangels و ملوک و ملکه ها و محافظان
یه انسان عادی فقط میتونه بعد فیزیکی رو ببینه و موجوداتش و حتی بقیه موجودات ک در بقیه بعد ها هستن رو نمیتونه ببینه و خدا یک سد در مقابل انسان قرار داده ک نتونه ارتباط برقرار کنه ولی این سد گشودنیست ولی عوارضش هم وحشتناک حتی در خیلی موارد فرد رو به مرگ میشکشونه یا جنون و پای این موجودات به خود فرد و خونوادش باز میشه ک در بیشتر موارد فرزند کوچک خونواده مورد اذیت واقع میشه
یادمه خونه پسرعموی بابام بودیم ک نوش تنها توی اتاق داشت بازی میکرد و وقتی پدرش صداش کرد گفت بازیم که با دوستام تموم شه میام....من همون موقع فهمیدم جریان چیه ولی چیزی نکفتم.......

شبها بيداري سردرد هاي بد چشم درد
سوزش وووو..تازه بعدش موفق شدي چي ديدي يك مشت موجوداتي كه جز اينكه اسباب ناراحتي شمارا
فراهم كنند انگار كاري ندارندوقتي شما قادر به ديدن ميشويد
مثل اينكه يك چراغ گردان بالاي سرتان شروع به چرخيدن ميكنه و براي موجودات ماورايي جلب توجه ميكنيد

این حرفایی ک میزنم شاید یه حدودش 7سال پیش برام اتفاق افتاده باشه........هرکسی شک داره میتونم بهش ثابت کنم

جشم سوم باز شدنش 2 ماه زمان میبره و بسیار راحته ولی اماده شدن واسش چند سال زمان میبره .......اگه واسش اماده نباشید و شروع به تمرینات و باز کردنش کنید من قولتون میدم گور خودتون رو با دستانون کندین....مثل یکی از دوستام ک الان در تیمارستان به سر میبره

Pouria-K
‏۱۳۹۳-۰۵-۳۱‏, ۰۶:۴۷ بعد از ظهر
من 1 کتاب داشتم روش احضار همزاد رو توضیح داده بود ... میگفت هر چیزی بخوای برات فراهم میکنه. فقط نباید هر سوالی بپرسی ...
ولی برای احضارش یه چیزی میخواد اندازه گاز پیکنیکی که من ندارم:سوت:

آقا محمد شما بیشتر از خاطراتت بگو:پوزخند:

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۵-۳۱‏, ۰۶:۵۳ بعد از ظهر
من 1 کتاب داشتم روش احضار همزاد رو توضیح داده بود ... میگفت هر چیزی بخوای برات فراهم میکنه. فقط نباید هر سوالی بپرسی ...
ولی برای احضارش یه چیزی میخواد اندازه گاز پیکنیکی که من ندارم:سوت:

آقا محمد شما بیشتر از خاطراتت بگو:پوزخند:

احظارات عمل میکنن ولی شما اینو احضار کردی دو حالت داره :
1.تسخیرش میکنی ک نمیتونی
2.تسخیرت میکنه
:پوزخند:

این کارا اصلا عاقبت نداره بخدا یه مشت موجود عجیب غریب رو وارد زندگیت کنی دهنتو سرویس میکننا.......

کلا من خیال همه روراحت کنم اینا واسه خودشون کار و زندگی زن و بچه دارن اصلا علاقه ای به ارتباط ندارن مگر اونایی ک قصد سو استفاده از انسان رو دارن
کلا نمیتونن به زندگی انسان وارد بشن مگر اینکه خود انسان واردش کنه.....

Pouria-K
‏۱۳۹۳-۰۵-۳۱‏, ۰۷:۰۸ بعد از ظهر
نه بابا گفتم که جرات این چیزا رو ندارم... من قلبم با باتری کارمیکنه:خنده:

به قول یارو:اگه دیدی اتفاق عجیبی برات افتاد و تکرار نشد از کنارش بگذر:کف کرده::نمیبینم:

Hamid Rezaaa
‏۱۳۹۳-۰۵-۳۱‏, ۰۷:۲۲ بعد از ظهر
من هی میخوام نیام تو این تاپیک نمیذارید، نمیشه...[emoji40][emoji40][emoji40]
چقدر راجع بهش حرف دارید..
من هیچکدومو نمیخونم.. تو روحیه م تاثیر میذاره!!
جن دیگه چیه!!؟؟

‏۱۳۹۳-۰۵-۳۱‏, ۰۸:۳۳ بعد از ظهر
چند وقتیه اومدم ایران و خونه داییم زندگی میکنم خونشون دو طبقست .
طبقه ی دوم چند تا اتاق داره با یه حال بزرگ چون ما تابستونا هممون میایم ایران داییم طبقه بالا رو زده واسه ما.
داشتیم بالا فوتبال میدیدم بعدش گفتیم بریم پایین بازی پاسور کنیم همه ی لامپ ها رو هم خاموش کردیم و درم قفل کردیم بعد از 2 ساعت من میخواستم برم بالا تو اتاق چیپس و پفک بیارم دور همی بزنیم یهو دیدم در بازه و لامپ حال هم روشنه با خودم گفتم شاید داییم اومده اهمیتی ندادم بعد لامپو بستم و رفتم پایین بعد ماجرا رو واسه داییم توضیح دادم بعد از دوباره با داییم رفتم بالا دیدم از دوباره لامپه بازه بعد من با دو از بالا اومدم پایبن و یه جورایی ریده بودم :پوزخند:

از همون روز به بعد همیشه پایین میخوابم

**sylvester**
‏۱۳۹۳-۰۵-۳۱‏, ۰۹:۵۳ بعد از ظهر
حمید این بحثها که چیزی نیست.من یه چیزایی رو دیدم و خوندم برق سه فاز از کله ادم میپره. دیگه داشتم مشکلات روحی پیدا میکردم که دست کشیدم از این بحثا.این علوم و این کارا عاقبت نداره.پیامبر هم کسی که دنبال این کارها میره رو لعنت کرده.خواهشا کسی نره دنبالشون که عاقبت خوبی نداره.
یکی از فامیلهای خیلی دور مادرم خیلی دنبال این کارها و دعانویسی و طلسم و .. بود...بچش ناقص بدنیا اومد و عقب مونده و همه دکترا رو هم بردن ولی خوب نشد.خودش مطلقه است.دخترشو جدیا طلاق دادن.وضعیت زندگیش زیاد خوب نیست.اونم خودش میگفت جن داره و جنها در ازای چیزایی که واسش انجام دادن بچشو انطوری کردن.
خواهشا پی این بحثهارو نگیرید.خودم خیلی رفتم جلو ولی بعد پشیمون شدم

SPRUC
‏۱۳۹۳-۰۵-۳۱‏, ۰۹:۵۶ بعد از ظهر
بحث در مورد جن مقصله.توی وجودشون شکی نیست.البته بیشترش هم برمیگرده به اعتقادات و یا اینکه به چشم دیده شن

ولی من تجربه دیدنش رو داشتم یکبار به شکل انسان.مثل اینکه یک زن چادر مشکی داشته باشه.اول شک کردم مادرم رو توی حیاط دیدم بعد نوع حرکتش وحشتناک بود.ما هم رفتیم دیدیم بله مادرمون خونه یکی از خاله هام هست و اون شخص یک فروند جن تشریف داشتن که بنده دیدم :نمیبینم: :پوزخند:

توی دوست و اشنا هم چند مورد بوده.از جن و طلسم.این چیزها هست.حالا چرا هرکسی نمیره سمتش اون برمیگرده به اعتقاد و مذهب طرف

توی اسلام اومده اگر با جن نزدیکی کنی و زندگی کنی 100% از جهنمیان خواهی بود پس ادم عاقل سمتشون نمیره مگر اینکه اعتقادی به اسلام و قران نداشته باشه

دعانویسی واقعی هست اون عده ای هم توی تلوزیون دوستان اشاره کردن کلاه بردار بودن نه دعانویس.کلاهبردار توی تمام مشاغل و جاهای دیگه هست پس نگید همه

تا به چشم نبینید و یا توی دوستان و اشنایان نزدیک و مورد اعتمادتون نبینید شاید باور نکنید

یه بنده خدایی بود(یه خانم متاهل) باهاش صحبت میکردم بحثش شد گفت اعتقاد داری مگه؟ گفتم 100% میخواست امتحانم کنه بعد که مطمءن شد تعریف کرد برام

میگفت: شبها موقع خواب یکی میومد کنارم دست به بدنم میکشید.حسش میکردم ولی نمیدیدمش.مثل اینکه توی تاریکی باشید با یه نفر دیگه ولی به خاطر تاریکی نتونید ببینیدش ولی میدونید اونجاس.میگفت هر شب میخوابید کنارم بدنمو لمس میکرد.ازم میخواست طلاق بگیرم و با اون باشم

دوستان و اشنایان میگفتن خرافاتی شدی.به قول دوستان که میگن بیماری صرع و امثالش.میگه بردنم دکتر پیش روانپزشک ولی هر شب باز اون جن میومده سراغش

یه شب کنار شوهرم خوابیده بودم باز اومد سراغم و همیشه در گوشم میگفت خوابیدی؟ خوابیدی؟میگه اون شب شوهرم کنارم خوابیده بود.وقتی جنه در گوشم پرسید خوابیدی؟ خوابیدی؟ شوهرم بهم گفت نه بیدارم.فکر کرده بود من دارم بهش میگم نگو صداشو اونم شنیده.شب بعد خونه یکی از دوستام خوابیدم.بازم اومد سراغم و میپرسید خوابیدی؟ خوابیدی؟ دوستم گفت کی بود؟بهش گفتم همون جنه هست میگه خوابیدی؟ اینطور شد که باورشون شد من مریض نیستم

رفتیم پیش دعا نویس ازم پرسید باهات نزدیکی هم کرده؟(س*ک*س) گفتم استغفرالله نه.دعانویس گفت اون رو یه آقایی فرستاده اذیتت کنه و جنه عاشقت شده. اگر باهاش نزدیکی کنی تا ابد کنارش باید بمونی.نه تا اخر عمر بلکه اون دنیا هم همینطور.منظور اینه که توی جهنم

یه دعا برام نوشت و گفت شبا بزار زیر سرت دیگه جرات نمیکنه بیاد سراغت.دعا رو که گذاشتم دیگه پیداش نشد

یه قضیه طلسم هم هست که واقعیه واقعیه دیگه طولانی میشه بخوام تعریف کنم شب خوابتون نمیبره:چشمک:

درضمن بین جن ها هم مثل ادما مسلمان و کافر هم هست.بقیه دین ها رو اطلاعین دارم که یهودی و مسیحی و... هم دارن یا نه

این اجنه که احضار میشن و میفرستن سراغ دیگران برای طلسم و یا اذیت از دسته کافرهاشون هستن

EMAD 021
‏۱۳۹۳-۰۵-۳۱‏, ۱۰:۰۴ بعد از ظهر
حالا بییاوو اون قضیه طلسمو تعریف کن:چشمک:

از این خاطرات هرکی داره بگه...

Hamid Rezaaa
‏۱۳۹۳-۰۵-۳۱‏, ۱۰:۰۸ بعد از ظهر
بیخیال بشید
این همه بحث جالب، خنده دار..
اینا چیه.!!

andii
‏۱۳۹۳-۰۵-۳۱‏, ۱۰:۲۴ بعد از ظهر
بحث جالبی هست دوست دارم یه روزی منم تجربه یه چیز ماورایی رو داشته باشم (نه زیاد وحشتناک) که نتونم با عقلم توجیه کنم....تا ایمانم یکم بیشتر بشه

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۵-۳۱‏, ۱۰:۲۵ بعد از ظهر
بحث جالبی هست دوست دارم یه روزی منم تجربه یه چیز ماورایی رو داشته باشم (نه زیاد وحشتناک) که نتونم با عقلم توجیه کنم....تا ایمانم یکم بیشتر بشه

ایشالا که تجربش نکنی......
بخدا هیچی زندگی نرمال ک خدا واسه ادم قرار داده نمیشه

اشــکــان
‏۱۳۹۳-۰۵-۳۱‏, ۱۰:۵۶ بعد از ظهر
یه خاطره از خودم در بکنم براتون :
آخرای سال 89 بود تعطیلات هم دیگه شروع شده بود ، هوا خیلی بد بود بارون میومد ......
پدربزرگم حالش بد شده بود ، همه خانواده رفته بودن اونجا ، من هم خواب بودم ، بعد که بیدار شدم دیدم خونه تنها موندم ، کلا خونمون 65 متره یه پامون رو دراز کنیم میخوره به دیوار روبرویی .
گفتم تنهایی تو این هوا سر شبی یه فیلم ترسناک بذارم حال کنم .
فیلم " آخرین جنگیر the last exorcism" تازه اومده بود ، اونو گذاشتم ، تا وسطاش هیچی نداره ، میرسه آخراش ترسناک میشه ، اینو دیدم یکم ترسیدم ، بعدش Grave Encounters یا یچی شبیهش بود رو دیدم پشمام ریخت ، خیلی ترسیدم ، مخصوصا فکر و خیال برم داشته بود یه صداهایی میشنیدم یا سایه ها رو که میدیدم میترسیدم ، خلاصه بدتر از همه موقعی بود که بلند شدم برم دستشویی خیلی ترسیده بودم دیگه ، یهو یکی محکم کوبید به در خونه داشتم واقعا سکته میکردم ، بعد صدای داداشم اومد گفت درو باز کن دیگه .
حالا همیشه فیلم های بدتر از اونا رو میبینم اصلا انگارکه نه اینگار ، ولی اون شب خیلی خودمو ترسوندم ، محیط خوراک فیلم ترسناک بود .

یه مسئله مهم ، راجع جن و روح و این چیزا ، بگم ؟ بگم ؟

**sylvester**
‏۱۳۹۳-۰۵-۳۱‏, ۱۱:۰۳ بعد از ظهر
سعی کنین هیچوقت طرف این موضوعات نرین که تا اخر عمر گریبانگیرتونه.داستان و قضیه که خیلی دارم واسه گفتن ولی یاداوریشون هم اذیتم میکنه.
یه مدت تو خوابگاه بودمیکی از بچه های اونجا هم خیلی پایه بود و یخورده مطالعه هم داشت.چیزای عجیبی میگفت.
این موضوعاتو ول کنین و زندگی معمولیتون رو بچسبین که بقول محمد عزیز همین زندگی معمولی واسه خودش نعمتیه..:گل رز:

soltan456
‏۱۳۹۳-۰۵-۳۱‏, ۱۱:۲۰ بعد از ظهر
این مشکلات فقط برای کسایی پیش میاد ک اماده نیستن و امادگی لازم جهت گشودن چشم سوم رو ندارن : م
ن نمیدونم اونا اجنه باشن یا نه ولی موجوداتی در ریلم استرال زندگی میکنن که دقیقا شبیه golm توی ارباب حلقه ها هستند یا شکل های دیگه دارن و قد کوتاه بعضی ها زیبا و بیشترشون زشتن و این موجودات تنها اجنه نیستن
چاکراها منابع انرژی هستند که با باز شدنش یه جورایی فرد مورد نظر در خطر سو استفاده بقیه موجودات قرار میگیره و وقتی چاکراها با هم بالانس نباشن و فرد دست به گشودن چشم سوم که کار زیاد سختیم نیست میبره و این یه مسیر رو برای سوع استفاده بقیه موجودات باز میکنه که بیان و از هاله و انرژی طرف استفاده کنن
بعضی از این موجودات با ترسوندن فرد از انرژی ک به وسیله ترسیدن فرد بوجود میاد استفاده میکنن و اینطوریه ک فرد ضعیف میشه
این موجودات به 2 طریق انرژی فرد رو تخلیه میکنند
1.ترسوندنش
2.تحریک ***ی
بحث خیلی طولانیه

ولی با وحود داشتن 4 بعد در این جهان ما فقط قادر به زندگی و دیدن در بعد 3 هستتیم که بعد 1 و 2 محل زندگی موجودات ضعیف و ارواح خبیثه
بعد 4 هم Archangels و ملوک و ملکه ها و محافظان
یه انسان عادی فقط میتونه بعد فیزیکی رو ببینه و موجوداتش و حتی بقیه موجودات ک در بقیه بعد ها هستن رو نمیتونه ببینه و خدا یک سد در مقابل انسان قرار داده ک نتونه ارتباط برقرار کنه ولی این سد گشودنیست ولی عوارضش هم وحشتناک حتی در خیلی موارد فرد رو به مرگ میشکشونه یا جنون و پای این موجودات به خود فرد و خونوادش باز میشه ک در بیشتر موارد فرزند کوچک خونواده مورد اذیت واقع میشه
یادمه خونه پسرعموی بابام بودیم ک نوش تنها توی اتاق داشت بازی میکرد و وقتی پدرش صداش کرد گفت بازیم که با دوستام تموم شه میام....من همون موقع فهمیدم جریان چیه ولی چیزی نکفتم.......

شبها بيداري سردرد هاي بد چشم درد
سوزش وووو..تازه بعدش موفق شدي چي ديدي يك مشت موجوداتي كه جز اينكه اسباب ناراحتي شمارا
فراهم كنند انگار كاري ندارندوقتي شما قادر به ديدن ميشويد
مثل اينكه يك چراغ گردان بالاي سرتان شروع به چرخيدن ميكنه و براي موجودات ماورايي جلب توجه ميكنيد

این حرفایی ک میزنم شاید یه حدودش 7سال پیش برام اتفاق افتاده باشه........هرکسی شک داره میتونم بهش ثابت کنم

جشم سوم باز شدنش 2 ماه زمان میبره و بسیار راحته ولی اماده شدن واسش چند سال زمان میبره .......اگه واسش اماده نباشید و شروع به تمرینات و باز کردنش کنید من قولتون میدم گور خودتون رو با دستانون کندین....مثل یکی از دوستام ک الان در تیمارستان به سر میبره
عزیز من کی گفته با باز شدن چشم سوم موجودات دیگه رو میبینی؟این اخطارت میتونه جنبه ی دیگه داشته باشه که کسی طرفش نره
شما با چشم سوم فقط قادر خواهی بود هاله ی تابان افراد رو ببینی و از رو رنگ هاله تابان حالت و احساسات آدما رو تشخیص بدی
ضمن اینکه بحث چاکرا و کندالینی هم یه چیز دیگست کلا و ارتباطی به اجنه و موجودات فوق بشری نداره ولو اینکه چاکرا و میزان هاله ی تابان افراد باهم ارتباط مستقیم داره
در ضمن تا شما کاری با این موجودات نداشته باشی و طرفشون نری یا بخوای باهاشون ارتباط برقرار کنی اونا ابدا کاری با شخص ندارن در حالت عادی و فقط هستن
آسیبب جسمی و فیزیکی هم ابدا نمیتونند برسونن و سلاحشون فقط ترسوندن و در آوردن قیافه های وحشتناکه
در کل اگرم مطلبی در این باره میدونید بهتره که جلوی عموم قرار ندید یا اگر گذاشتین پس این اخطارها رو هم پشت بندش بذارید
بحثم ادامه ندیم خیلی بهتره
چون من احساس کردم اطلاعات غلط در اختیار دیگران گذاشتید وارد شدم تا اصلاح کنم وگرنه همچین جایی نباید همچین بحث هایی کرد

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۱‏, ۱۲:۵۶ بعد از ظهر
عزیز من کی گفته با باز شدن چشم سوم موجودات دیگه رو میبینی؟این اخطارت میتونه جنبه ی دیگه داشته باشه که کسی طرفش نره
شما با چشم سوم فقط قادر خواهی بود هاله ی تابان افراد رو ببینی و از رو رنگ هاله تابان حالت و احساسات آدما رو تشخیص بدی
ضمن اینکه بحث چاکرا و کندالینی هم یه چیز دیگست کلا و ارتباطی به اجنه و موجودات فوق بشری نداره ولو اینکه چاکرا و میزان هاله ی تابان افراد باهم ارتباط مستقیم داره
در ضمن تا شما کاری با این موجودات نداشته باشی و طرفشون نری یا بخوای باهاشون ارتباط برقرار کنی اونا ابدا کاری با شخص ندارن در حالت عادی و فقط هستن
آسیبب جسمی و فیزیکی هم ابدا نمیتونند برسونن و سلاحشون فقط ترسوندن و در آوردن قیافه های وحشتناکه
در کل اگرم مطلبی در این باره میدونید بهتره که جلوی عموم قرار ندید یا اگر گذاشتین پس این اخطارها رو هم پشت بندش بذارید
بحثم ادامه ندیم خیلی بهتره
چون من احساس کردم اطلاعات غلط در اختیار دیگران گذاشتید وارد شدم تا اصلاح کنم وگرنه همچین جایی نباید همچین بحث هایی کرد

من به مدت 2 سال ذر سن 14 سالگی چشم سومم باز بود که با مرگ یکی از اطرافیانم شک شدیدی ک بهم وارد شد خود ب خود به طرف بسته شدن رفت و این مراحلی بود ک دقیقا واسه خودم اتفاق افتاد و من علمی در این زمینه ندارم و فقط طبق تجربه خودم دارم حرف میزنم دوست عزیز ممکنه اطلاعاتم غلط باشه ولی این اتفاق هایی بود که واسه خودم افتاد !
چشم سوم من به هاله ها مربوط نشد در صورتی که من حتی توی اون سن معنی رنگ هاله ها رو هم نمیدونستم
درصورتی بود که حرفای راست از دروغ رو به راحتی تشخیص میدادم و مزیت داشت درسته ولی اونقدر واسه من عوارض داشت ک هرروز دعا میکردم بسته شه جدا ازین ها فکرنکنم کسی دوست داشته باشه یک ساعت از روز رو عددها و چیزایی رو ببینه ک حتی معنیشم نمیدونم ؟ یا صداهای کسایی رو بشنوه ک چیزی از صحبتشون نمیفهمه؟
ولی تجربه من فقط دیدن قیافه ترسناک نبود من هنوز هم میگم بنظرم این موجودات اجنه نبودن ولی فکرنکنم خیلی خوشایند باشه که وقت خواب دو نفر بشینن جلوتون بهتون زل بزنن؟ یا بخوای بخوابی صدای جیغ بشنوی
اره حرف های شما کاملا درسته اسیب فیزیکی در صورتیه که خود فرد اجازه ورود به انها بده
ولی دیدنشون خیلی ناخوشاینده و بدترین زمان برای من در خواب بود این موجودات
من دست ب گشودن چشم سومم نزدم نمیدونم جطور باز شد و چطور بسته شد ! ولی هرچیزی بود واسه من اتفاق افتاد و امیدوارم واسه کسی اتفاق نیفته

EMAD 021
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۱‏, ۰۱:۳۱ بعد از ظهر
محمد جان شما گفتی بازکردنش 2ماه زمان میبره پس چطور برای شما بدون میل باطنی بازشده؟:متفکر:

--------MOhAmMAD
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۱‏, ۰۱:۴۹ بعد از ظهر
اصلا یک کلام ختم کلام،اینجا انجمن بدنسازیه،نه جای این حرفا:بامزه:

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۱‏, ۰۲:۰۰ بعد از ظهر
محمد جان شما گفتی بازکردنش 2ماه زمان میبره پس چطور برای شما بدون میل باطنی بازشده؟:متفکر:

باز شدنش در هر فرد یه مدت زمان میبره نمیشه مشخص کرد اونم 50 50 به خود شخص و تکنیک شخص برمیگرده باز شدن کاملش بیش از ده ها سال زمان میبره (طبق کتاب اندرول رایت-اسمان های سیاه پرازستاره )
راستشو بخوای من خودمم نمیدونم درست ولی بی دلیل هم نمیتونه باشه.....ولی نعمتی واسه من نبود توی اون سن و جز دردسر و افسردگی وحشتناک چیزی واسم درست نکرد و عایدم نشد

اصلا یک کلام ختم کلام،اینجا انجمن بدنسازیه،نه جای این حرفا:بامزه:

درسته ولی اینجا یه بحث ازاد و تاپیک ازاده و موضوعات نباید صرفا به بدنسازی ربط داشته باشن
به قولا هرکسی خوشش نمیاد دلیل نداره بخونه
تاپیک های زیادی هم در مورد ماشین و فان ایجا وجود داره من خودم به شخص سراغش نمیرم چون علاقه ای هم ندارم ب این چیزا ولی علاقه نداشتنم دلیل بر این نمیشه جلوی بحث بقیه رو بگیرم دوست عزیز

**sylvester**
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۱‏, ۰۳:۵۰ بعد از ظهر
محمدجان همونطور که خودت میدونی باز کردن چشم سوم کلا از 2 روش ممکنه که میشه گفت یکی راه درست و خدایی و تطهیره که بیشتر به بعد 4 و 2 مربوط میشه و یه راه شیطانی و کفرامیز که بیشتر موجودات بعد 1و2 رو بکار میگیره.برای مرجع هم اصلا مرجعی معرفی نمیکنم ولی بنظر من کتابهای نویسنده های خاور میانه خیلی کاملتر و صحیحتر و البته به راه خداییش نزدیکتره چون تقریبا اساس و اصول این علوم از این منطقه سرچشمه گرفته.البته کتابهای لیمیا یا همون طلسمات اکثرا به زبان عبریه
در مورد شما هم احتمالا یه شوک روحی باعث باز شدنش شده .البته فکر میکنم در همون مراحل ابتدایی باز شدن بوده وگرنه بنظرم یه ادم 14 ساله قطعا نمیتونه از اون وضعیت بیاد بیرون و حتی 1 روز هم اون شرایطو تحمل کنه.

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۱‏, ۰۸:۳۳ بعد از ظهر
محمدجان همونطور که خودت میدونی باز کردن چشم سوم کلا از 2 روش ممکنه که میشه گفت یکی راه درست و خدایی و تطهیره که بیشتر به بعد 4 و 2 مربوط میشه و یه راه شیطانی و کفرامیز که بیشتر موجودات بعد 1و2 رو بکار میگیره.برای مرجع هم اصلا مرجعی معرفی نمیکنم ولی بنظر من کتابهای نویسنده های خاور میانه خیلی کاملتر و صحیحتر و البته به راه خداییش نزدیکتره چون تقریبا اساس و اصول این علوم از این منطقه سرچشمه گرفته.البته کتابهای لیمیا یا همون طلسمات اکثرا به زبان عبریه
در مورد شما هم احتمالا یه شوک روحی باعث باز شدنش شده .البته فکر میکنم در همون مراحل ابتدایی باز شدن بوده وگرنه بنظرم یه ادم 14 ساله قطعا نمیتونه از اون وضعیت بیاد بیرون و حتی 1 روز هم اون شرایطو تحمل کنه.

سیلوستر جان من از همون بجگی و الان هم اتفاقاتی واسم افتاده قبلا مخصوصا توی کودکی ک خداروشکر خیلی وقته راحتم....
بچه که بودم خیلی گوشه گیر بودم همه رو از خودم دور میکردم همه رو خیلی تنها بودم (فقط همین از بچگیم یادمه )ی
ادمه 7سالم بود وقتی میخوابیدم کارایی میکردم که واقعا دست خودم نبود تنها چیزی که یادمه یه شب اتاق داداشم و چراغ رو خاموش روشن میکردم و یادمه اون موقع واسه اینکار دلیل داشتم ولی هیچوقت نمیتونم بفهمم دلیل اینکارام چی بود (این تنها صحنه ای بود که یادمه خیلی کارا کردم که فرداش بهم گفتن و خودم خبر نداشتم !
خونوادم میگفتن که باهات صحبت میکردیم و نمیفهمیدی ! یا اینکه برادرم میگفت ک یه شب اومدی گوشیمو برداشتی رفتی (1100 :پوزخند:) یا اینکه یه شب رفتم کل گل های باغچه رو کندم طوری شده بود ک وقت خواب دست و پامو میبستن !!!
ولی هنوز مطمعنم ک من به خواب نرفته این کارا رو شروع میکردم طی ساعتی خاص یا .....یعنی یه شب دیگم یادمه ک ترس وحشتناکی داشتم و مجبور بودم تی وی نگاه کنم و تی وی رو روشن کردم و بقیشو یادم نیست ..........
ازین بحران گذشت که13 سالگی متوجح شدم رنگ ها برام یکم عوض شدن......یکم به سمت بنفش رفتن و بعد باز عوض شد رنگین کمان و خیلی چیزا مثل تلویزیون شده بودم هزاران چیز توی ذهنم میرفت ک هیچ معنی نمیداد..........خیلی خاطرات بدین
ولی کسی که به سمت گشودنش بره شک نکن که پشیمون میشه و کم کسی میتونه طاقت بیاره.........تا اینکه مادربزرگم فوت شد و شک وحشتناکی بهم دست داد و این به سوی بسته شدن رفت
ولی اگه کسی میدونه بچگی چ بلایی سرم داشته میومده بهم بگه.........هنوز بعد از سال ها نتونستم بفهمم کودکیم چی شده اون مشکلات دلیلش چی بوده.......

-AMIN-
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۱‏, ۰۹:۱۹ بعد از ظهر
یادمه پسر همسایمون از بچگی لکنت زبون داشت. واسه درمانش هرکاری کردن ولی جواب نداد. تا اینکه بردنش پیش دعانویس. معلوم نیست اون احمق چیکار کرده بود که این پسره به معنای واقعی جنی شده بود !

بارها دیده بودم یدفه عصبی میشه زمین و اسمون رو بهم میاره ولی بعد از چند دقیقه دست میکشید رو بدنش میگفت آخیش جن هام ریختن :خنده: علاوه بر این هیچوقت تو خونه تنها نمیموند چون میگفت هروقت بابا مامانم نیستن حس میکنم همش یکی داره در میزنه

اون زمان میخندیدم میگفتم دیوونه شده ولی بزرگ که شدم فهمیدم تاثیر این دعاها بوده.

من که اصن هیچ اعتقادی به دعا و دعانویس و فالگیر ندارم و دوروبرشون هم نمیرم.

Pouria-K
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۱‏, ۰۹:۵۷ بعد از ظهر
آقا ما یه داداش داریم بیشتر موقع ها سر یه ساعت خاصی بیدار میشه راه میره ... یه بارم که میگفت پاشو بمب رو گذاشتم، باشو در بریم اوسگول الان میترکه:پوزخند:
یا میگفت جلوشونو بگیر دارن میان ... فرداشم یادش نمیاد. نکنه جن زده شده؟:سوت:

reza_rf
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۱‏, ۱۱:۱۳ بعد از ظهر
بچه که بودم خیلی گوشه گیر بودم همه رو از خودم دور میکردم همه رو خیلی تنها بودم (فقط همین از بچگیم یادمه )ی
ادمه 7سالم بود وقتی میخوابیدم کارایی میکردم که واقعا دست خودم نبود تنها چیزی که یادمه یه شب اتاق داداشم و چراغ رو خاموش روشن میکردم و یادمه اون موقع واسه اینکار دلیل داشتم ولی هیچوقت نمیتونم بفهمم دلیل اینکارام چی بود (این تنها صحنه ای بود که یادمه خیلی کارا کردم که فرداش بهم گفتن و خودم خبر نداشتم !
خونوادم میگفتن که باهات صحبت میکردیم و نمیفهمیدی ! یا اینکه برادرم میگفت ک یه شب اومدی گوشیمو برداشتی رفتی (1100 :پوزخند:) یا اینکه یه شب رفتم کل گل های باغچه رو کندم طوری شده بود ک وقت خواب دست و پامو میبستن !!!
ولی هنوز مطمعنم ک من به خواب نرفته این کارا رو شروع میکردم طی ساعتی خاص یا .....یعنی یه شب دیگم یادمه ک ترس وحشتناکی داشتم و مجبور بودم تی وی نگاه کنم و تی وی رو روشن کردم و بقیشو یادم نیست ..........
ولی اگه کسی میدونه بچگی چ بلایی سرم داشته میومده بهم بگه.........هنوز بعد از سال ها نتونستم بفهمم کودکیم چی شده اون مشکلات دلیلش چی بوده.......

برا منم کودکی از این اتفاق ها افتاده دقیقا مثل شما ، یادمه نصف شبی با سرعت 100 تا دور اتاق میدویدم اونم توی تاریکی مطلق :پوزخند: ولی همه اینا رو نباید که به اجنه مجنه ربط داد حتما یک دلیل علمی داره

soltan456
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۱‏, ۱۱:۲۹ بعد از ظهر
سیلوستر جان من از همون بجگی و الان هم اتفاقاتی واسم افتاده قبلا مخصوصا توی کودکی ک خداروشکر خیلی وقته راحتم....
ازین بحران گذشت که13 سالگی متوجح شدم رنگ ها برام یکم عوض شدن......یکم به سمت بنفش رفتن و بعد باز عوض شد رنگین کمان و خیلی چیزا مثل تلویزیون شده بودم هزاران چیز توی ذهنم میرفت ک هیچ معنی نمیداد..........خیلی خاطرات بدین
ولی کسی که به سمت گشودنش بره شک نکن که پشیمون میشه و کم کسی میتونه طاقت بیاره.........تا اینکه مادربزرگم فوت شد و شک وحشتناکی بهم دست داد و این به سوی بسته شدن رفت
دوست عزیز همونطور که گفتم بحث رو ادامه ندین خواهشا و لطفا
اون چیزی که تو سن 14سالگی برای شما باز شده چشم سوم نبوده
ماجراهای کودکیتونم میتونه علت های زیادی داشته باشه

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۱‏, ۱۱:۳۹ بعد از ظهر
اون چیزی که تو سن 14سالگی برای شما باز شده چشم سوم نبوده
ماجراهای کودکیتونم میتونه علت های زیادی داشته باشه

خیلی اتفاقات دیگه هم بوده ک من اجازه سخن گفتن در موردش ندارم و هیچ وقت اون رو از حالت راز خارج نمیکنم
دوست خوبم شما نسبت به علمی که دارید احتمالا از چیزی هم که سخن میگین اطلاعات زیادی دارید و من فقط صرفا چیزی ک برام اتفاق افتاده بود رو گفتم
شاید شما نه ولی من حتی با چشم بسته اتاق داداشمو دیدم به ابعاد دیگه چشم سوم بود یا نبود هرچیزی بود که خسارت های زیادی رو وارد اورد
مبنای حرفمم خودم نیستم من همون سوال پیش یکی از بزرگترین اساتید ایران رفتم که اصلا اجازه ندارم اسمی ازشون ببرم و ایشون به من گفتن چشم سومت تحریک شده واگرنه من از خودم حرفی نمیزنم ولی هنوز ک هنوزه دعاش میکنم استاد رو چون اگر توی این یک سال راهنماییم نمیکرد شاید الان اینجا نبودم ناگفته نماند الان 8ساله که من هیچ مشکلی ندارم خداروشکر

من حرف و سخن خاصی ندارم ولی پیشنهادم به اعضا اینه که خودتون رو درگیر مسایل متافیزیکی نکنید چون هر علمی رو باید زیر نظر استاد واقعی پیش برید واگرنه اسیب میبینید
شما تصور کنین که رفتین بدنسازی و هیچ مربی ندارین کسی طریقه صحیح انجام تمرینات رو نمیدونید به صرف اینکه حرکات رو هم دیده باشید باز اشتباه میزنیدش و اسیب میبینید.
تمام:گل رز:

andii
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۱۲:۱۷ قبل از ظهر

:پوزخند:دیگه تعریف نکنید از ترس خوابمون نمیبره:پوزخند:
ولی بحث جالبی بود برا من از بس نسل ما تو هر مکانی منکر این چیزا میشیم
جالب بود شما ها چیزای دیگه ای رو بیان کردید

reza_rf
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۱۲:۳۱ قبل از ظهر
ادامه بدین بحث جالبیه مخصوصا خاطراتتون ولی از نظر علمی و منطقی نه ......

Pouria-K
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۱:۴۶ قبل از ظهر
فکر نکنم خوندن خاطرات دیگران درباره این مسائل مشکلی ایجاد کنه؟!
چون هیچ روشی رو که توضیح نمیدن ... اگه کسی واسش پیش اومده تعریف کنه:گل رز:

YOUnos
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۱:۴۶ قبل از ظهر
بعضی از دوستان نیاز به روانپزشک دارنند!!:پوزخند:

جن وجود نداره اگه وجود داشت خود آمریکایی ها یا هیتلر اونا را به دام مینداختند و کل دنیا را تسخیر می کردند!!:بیفایده:

‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۱:۵۶ قبل از ظهر
دادا اگه جن وجود نداشت یه سوره توی قران به اسمش نمی اومد:چشمک:

YOUnos
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۲:۰۵ قبل از ظهر
دادا اگه جن وجود نداشت یه سوره توی قران به اسمش نمی اومد:چشمک:

منظوری ندارم داداش شرمنده من اعتقادی به این ندارم ناراحت نشید
من فقط مقالات علمی مانند ISI & NATURE و..... قبول دارم شرمنده. این همه سال هیچی در مورد جن در مقالات علمی گفته نشده!!:متفکر:
البته با تمام احترام به کسانی که اعتقاد دارنند:گل رز:

SPRUC
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۳:۵۴ قبل از ظهر
بعضی از دوستان نیاز به روانپزشک دارنند!!:پوزخند:

جن وجود نداره اگه وجود داشت خود آمریکایی ها یا هیتلر اونا را به دام مینداختند و کل دنیا را تسخیر می کردند!!:بیفایده:

شما یه کم در مورد اسراءیل و تاریخش و کارهایی که میکنن بخون.هم جن گیری میکنن هم شیطان پرستی و هم دنبال جادو و طلسم هستن

البته هیچوقت نمیان بگن ما این کارا رو میکنیم.و البته همه جای دنیا این مراسمها هست اگر گفتم اسراءیل چون مطالب بیشتری گیرت میاد

نمونه ویدیویی که دیدم از مراسم شیطان پرستی تو امریکا بود که یه نوزاد رو زنده انداختن توی اتیش و خونش رو تقدیم به شیطان کردن(شیطان جزو ملاءکه نیست جزو اجنه هست)

معمولا بعضیا دنبالش نمیرن هیچ تحقیق و مطالعه ای ندارن برای همین میگن نیست.انگار به قول دوستان بگن چون ویروس دیده نمیشه پس نیست

یه نمونه دیگه.اسراییل توی اکثر جنگهاش با لبنان از جادو و جن گیری استفاده کرده مثل جنگ 33 روزه.بحثش خیلی خیلی طولانیه برای اثباتش هم وقت زیادی میخواد هم از طرف من و حوصله زیادی از طرف دوستان میخواد برای خوندن و کمی تحقیق که میدونم نمیرن :خنده:

و میتونید مستند ظهور رو هم دانلود کنید توش یه چیزایی گیرتون میاد البته موضوعش جن گیری نیست ولی توش یه سری چیزا داره

مقالاتی هم که میخونید سعی کنید تنوع داشته باشه نه که از یک طرف خاصی باشه که کلا انکار کنن

‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۴:۱۴ قبل از ظهر
داداش ناراحت نشدم فقط نطرمو گفتم اگه با یه ادم سن بالا در موردش صحبت بزنی به این نتیجه می رسی که جن وجود داره

soltan456
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۹:۲۸ قبل از ظهر
بنظرم دوستانی که منکر این قضیه هستن یه جورایی بی علمی خودشون رو نشون میدن و یا شاید با قبول نکردن این موضوع نوعی از مقاومت رو در خودشون بوجود میارن که اوکی این چیزا همش خزعبله و دقیقا هم چنین میشه کسی که داره به ضمیر ناخودآگاهش این پیغام رو میده که اوکی اگرم چیزی هست من نمیخوام ببینم و اونم بعداز چندین بار قبول میکنه
خیلی از کودکان میتونند جهان های موازی رو ببینند و یا دوست خیالی داشته باشند ولی اینقدر والدین کودک تو گوشش میخونند که این چیزا خرافاته و یا بچمون دیوانه شده که در چشم بهم زدنی این قدرت از کودکان سلب میشه و ضمیر ناخودآگاه میگه من که دعوت نامه نفرستاده بودیم نمیخوای چه بهترحقیقت اینه که همه ی ما از کودکی و اجداد ما در ماقبل تاریخ این قدرت هارو داشتن فقط روش سرپوش گذاشته شده چون باید گذاشته بشه و به مزاق خیلی ها خوش نیست که عموم مردم........
بهر روی چه شما قبول داشته باشی و چه نداشته باشی جهان های موازی هستن اقوام مختلف از موجودات دیگه هم هستن کالبدهای انسانی هم هستن جهان های والاترم هستن و خدای بزرگ هم ناظر بر همه این هاست
حالا یه عده نیان درباره علل آفرینش سوال کنند و سوال های کلیشه ایی بپرسند
فقط در این حد خیالتون رو راحت کنم که بقول عموم مردم در (اون دنیا)هیچکس وهیچ موجودی قرار نیست شمارو مورد قضاوت قرار بده و کارهای بدوخوب شمارو تفکیک کنه و جهنم واقعی در همین دنیاست

**sylvester**
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۱۱:۰۹ قبل از ظهر
دوست من در طول تارخ هم خیلی از پیامبران مانند حضرت سلیمان از وجود اجنه و علوم غریبه استفاده کرده...حالا اینکه مدارک و شواهد در موردش کمه دلیل بر عدم وجودش نمیشه.
شما به تاریخ هم نگاه کنی بعضا میبینی لشکر چند ده نفری یه پیامبر در برابر لشکر چند هزار نفری وایسادن و پیروز شدن.این عجیب نیست؟خیلی از طلسمات رو دیدم و خوندم که میتونن کارهای عجیبی بکنن که با هیچ منطقی جور در نمیاد.
پدر بابا بزرگ خودم تو روستاشون مثل اینکه استا بزرگی بوده و یه مدت بعدش جنگ میشه(دقیقا نمیدونم جنگ با کجا)ولی این استاده میاد روی چند نفر از بزرگای لشکر دعا نیخونه و بعد جنگ که از جنگ برمیگردن بابابزرگم میگفت وقتی بابام لباساشو در اورد حدود 10 تا گلوله تو جیب و زیر لباساش بوده و فقط جاشون کبود شده.
علوم غریبه اکثرا از دست مردم عادی دور نگه داشته شده چون ممکنه باعث اسیب به فرد و اطرافیانش بشه.وگرنه تقریبا تمام بزرگان بین النهرین به این علم اگاهی داشتن.ابن سینا و امام جعفر و ابن حیان و کلی کتاب در این مورد دارن...
خودم یه مدت خیلی دنبالش بودم ولی بعدش پشیمون شدم.الانم بعضی از عوارضش هنوز باهام مونده و بعضی وقتا میاد سراغم...
اینم یه نمونه از بعضی طلسمات
http://img.bodybuilder.ir/images/40134690953417188912.jpg
http://img.bodybuilder.ir/images/98879531927787050387.jpg

M0TRIX
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۱:۴۶ بعد از ظهر
سلام.

داداش شرمنده نتونستم بخونم چی نوشته؟؟متنشو مینویسی؟؟ببینیم چه طلسمیه.

اگه کل pdf رو بزاری بخونیم که دمت گرم

Pouria-K
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۱:۵۲ بعد از ظهر
قرار شد آموزش در کار نباشه ...:صلح:
زندگیتو بکن ... خودتو درگیر این چیزا نکن:گل رز:

"All Eyes On Me"
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۱:۵۶ بعد از ظهر
سلام دوستان خوبم
بعد ی هفته کاری دورازشما وخانواده وزندگی درصحرا بیابان برگشتم
خاستم اول دراسپم سرا این موضوع مطرح کنم
دیدم اینجا بیان گرش شدید
من بای شخص دوست شدم درمحیط کارم که مییبینیش انگار ادم عادی وژنده پوشی هست وهمونطور که محمد ورضا سیلوتر عزیز گفتند نیازی به شهرت ندارند
توی این یک هفته راجب خیلی مساعل صحبت کردیم
حدود2-3 سال پیش یکی ازدوستانم درباره این مساعل با من صحبت میکرد فکرمیکردم دیوانست یا خل وچله ازش مدرک معتبر سند میخاستم که میگفت اجازه ندارم نشان بدم راجب موکل دنیاهای موازی پرواز روح طلسم حرف میزد
وقتی هم که میگفتم راهنماییم کن میگفت استادم "اوروهارا"(برداشته شده از یک شخصیت انیمیشن درسریال bleach گفته نمیتونی به کسی انتقال بدی
توی نت زیاد مطلبی وجود نداره من ظهری برگشتم تهران توی نت کتابی به اون صورت نبود
دیشب کتاب استادمو ورق میزدم همه چی نوشته بود اموزش حروف ابجد اموزش احضار ملک احضار جن دعا نویسی دعای پیدا کردن گنج وغیره
اگرقبلا نمیشنیدم میگفتم این طرفم دیوانست
درمورد جن هم خیلی ترسیده بودم
میگفت 2نوع راه داره یکی راه خدایی ویکی شیطانی که کفرهستش
یچیزی که برام جالب بود بعد ازیاد گرفتن حروف ابجد میشد اسم خودتون بااسم مادرتون روعددشو بدست بیارید تقسیم بر یسری عدد های خاص کنید روزهای نهضتون رو و.یا اسم دخترمورد علاقتون رو تقسیم کنید ببینید ازدواجتون موفق هست ش یانه
چندشب پیش میترسیدم از احضار ولی حالا ترسم کمتر شده
از یکتاب قدیمی ی دعایی هست که ی شخصی میندازن تواب غرق نمیشه اتیشش میزنند نمیسوزه باشمشیر میزنن 2شقش کنند نمیشه تفتیشش میکنند میبینند ی دعایی داره که با بسم الله الرحمان رحیم اغاز میشه
گفت همیشه همراهت داشته باش هیچ حادثه ای روت تاثیر نمیذاره
نیازی هم به پول نداره این دوستم بیش از500 کتاب قدیمی داره راجب همین علوم غریبه
راستشو بخواین احضار ملک دیشب میخوندم کلی روش بود برای احضار حتما باید بیابون باشه بعد ازخواندن نماز اون دعارو بخونی پاک باشی 40 روزهم طول میکشه
خودش کتاب قدیمی فهرت گذاری کرده همه رو انجام داده
دوستانی که گفتن دیوانه میشی یا اذارواذیت میشی دوستم جواب داد بهم اگه ازراه خدایی وقران واردش بشی اسیبی نداره برای کمک به انسان هاست نه سواستفاده ازآن ابن سینا واستاد میرداماد کبیر کتاب هایی دارند برای اموزش
ی مورد چهل کلید بود توکتاب که راوی ازحضرت فاطمه یاد میکنه دربارش توضیح میده
کلیه دعاها عربی بود وتوضیح فارسی نداشت فقط توضیح مختصری درباره دعاها وتلسم ها وجود داشت
برای ترس هم گفت ی سوره هست باید بخونی ترس وکلا از بین میبره
خاطره هایی برام تعریف کرد ازباطل کردن طلسم و کشتنه اجنه و احضار ملک وموکل وپری وبرای اهداف خاص توی خواب یسری تصاویر میبینی
ی دعاییی بود ازهمه اسونتر ودردسرش کمتر که بااستفاده ازاون میشد خواب اینده رو به نیت اینکه پیش بینیش چطورمیشه دید که اونم دردسر خودشو داشت
درمورد احضار جن موارد مختلفی نوشته شده بود
به مکان تاریک ودور افتاده ای مث غار ویا بیابان بروید 40 شبانه روزنمازبخونید واون دعاهای لازمه رو بعد ی سگ کنار شما شیر روبروی شما پدیدار میشه دوستم میگفت باید به خوندن دعا ادامه بدی نصفه کاره نذاریش ازت خاهش میکنه کاری بامن نداشته باش بذار برم شما باید به خوندن ادامه بدید بعد ازتمام شدن دعا بااون تعهد میبندید میگه فرزند ادم چه خاسته ای ازمن داری وخودشو معرفی میکنه تکه سنگی به شما هدیه میده که بتونید باهاش ارتباط برقرار کنید
ی موردی بود که میشد باهاش ملکی احضار کنی درخواب باهاش باشی انقدرزیبا که سراغ هیچ زنی نمیری تا ابد
دوستم وهمونطور که کتاب نوشته بود انضراف نامه هم هست که میشه توافق را کنسل کرد
همونطور که دوستم میگفت اونایی که ادعا دارند کلاه بردار هستند واستاد خودش ادم پولکیه ولی خودش نه برای پول این کارهارو انجام نمیده
خودم تمایل دارم احضارو باحضور خودش انجام بدم برترسم غلبه کنم یموکل داشته باشم برای خودم
نمیدوم این حرفم ربطی به چشم سوم داره یانه ولی درکتاب نوشته بود برای بازشدندش میشه از تخم مورچه تخم مگس سبز استفاده کرد
توخونه هم نمیشه احضار کرد

دوست دارم تجربش کنم

اینم یخاطره ازاستاد ودوستم:
بهش خبرداده بودند ی پسری دیوانه شده مداوم اجنه توخونه میزننش پس کلش و یا حین راه رفتن توی خیابون گشاد گشاد راه میره یکار زشت باهاش میکنند دیوانه شده بود
تعریف میکرد به کمک یکی ازدوستاش فهمیدند این پسر دعا رونصفه کاره خونده اجنه اذیتش میکنند ادامه نداده یا ازانضراف نامه استفاده نکرده
میگفت طلسمو شکوندیم اجنه رو بستیم به درخت با تبر تکه تکشون کردیم به پسره هم گفتم برو بیرون تو حیاط استفراغ کن الان بهت حالت تهوع دست میده همونطور هم شد میگفت ازش پریدم چطوری گفت سبک شدم

ی حرفی شندیم که گفت همه ی این ها واطه هستند به اذن خدا انجام میشه اگراو صلاح بدونه میگفت ملک ها میتونند زانوتو خوب کنند باید ازخودش بخوای وحرف های دیگه ازش پریدم پس خدا این وسط چی میشه گفت همه ی این هارو خدا برایاشرف مخلوقات خودش قرار داده تا صحیح استفاده بکنند مشکلشون حل بشه نه سواستفاده بکنند
ازوقتی ایه رو باخودم دارم خیلی ترسم کمتر شده جوری که شب ها درمحل کارم توی ساختمون 15 طبقه تنهایی بالا پایین میکنم طبقه هارو یا ی مسافت طولانی حدود 20 کیلومتر ازمحل کار تا چادرهارو پیاده توشب میرم ازهیچی نمیترسم مسیری که پرازساختمون و بیابون صدا های مختلف سگ این هاست

اگر هم بتونم بیماری ناعلاجمو درمان کنم ازاین طریق خیلی عالی میشه بهم گفت میشه
بهم گفت ایته الله بهجت هم موکل داشته وتسخیر کرده بوده نمیدونم درمورد این بزگوار هم حقیقت داره یا نه!
حتما باید زیرنظر ی استاد باشه خودش 30 سال زندگیشو اختصاص داده کلی مطالعه کرده و.....

رضا سیلوستر داداش برای تو چه مشکلاتی پش امدش که بیخال شدی اگه برات مقدوره برام خصوصی کن

**sylvester**
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۲:۰۳ بعد از ظهر
سلام.

داداش شرمنده نتونستم بخونم چی نوشته؟؟متنشو مینویسی؟؟ببینیم چه طلسمیه.

اگه کل pdf رو بزاری بخونیم که دمت گرم
نه متاسفانه خودم عمدا اینطوریش کردم که خونده نشه.واسه کتابها چندتا دیگه از دوستانم پ خ داده بودن ولی با عرض معزرت از همه داداشای گلم تحت هیچ شرایطی نمیتونم حتی اسمشو هم بزارم.یک قدم اشتباه کافیه تا زندگی خودت و خونوادت جهنم بشه.گذشته از هزینه و وقت و ریسکی که برای پیداکردنشون گزاشتم ولی بخدا بیشتر به نفع هممونه که به زندگی معمولیمون بچسبیم.
من مطالعات و اقداماتم رو از خونه ای که قبلا توش بودیم شروع کردم.شاید باورت نشه ولی هیچ کسی حاضر نبود تو اون خونه تنها بمونه حتی یه مرد 40-50 ساله.سرو صداها و چیزای عجیبی توش اتفاق میوفتاد.. بعضی شبها انگار یه تیم داشتن رو پشت بوم فوتبال بازی میکردن و....خدارو شکر الان چند ساله که خونمون رو عوض کردیم و منم حدود 6-7 ساله که دیگه کلا بیخیال این قضایا شدم.

M0TRIX
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۲:۰۹ بعد از ظهر
اوکی داداش هر جور راحتی ولی لامصب خیلی جذابه....

به قول دوستمون خدا همه اینارو گذشته تا اشرف مخلوقات ازشون استفاده کنه....در راه درست

Pouria-K
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۲:۱۹ بعد از ظهر
بهم گفت ایته الله بهجت هم موکل داشته وتسخیر کرده بوده نمیدونم درمورد این بزگوار هم حقیقت داره یا نه!
حتما باید زیرنظر ی استاد باشه خودش 30 سال زندگیشو اختصاص داده کلی مطالعه کرده و.....
من شنیده بودم چشم سوم داشته ... ذات آدم هارو میدیده ...اکثر مواقع سرش پایین بود:سوت:

**sylvester**
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۲:۲۲ بعد از ظهر
داش اشکان بنظرم کلا بیخیال شو.اگه بخوای از راه خداییش وارد بشی باید از دنیا دست بکشی.ترک حیوانی کنی.40 روز تو یه جای خلوت و بدور از هر جنبنده ای بشینی برای تهظیب روحت.باید کلا دور مادیات و دنیارو خط بکشی تا بشه وارد این ابعاد دیگه بشی و طلسمها و دعاهات درست براورده بشه.هر موقه هم که دوباره بری سراغ مادیات و خدارو فراموش کنی به تدریج چشم سوم بسته میشه..
اگرم از راه سیاه و شیطانی وارد بشی که به کفر مطلق ختم میشه.تو یه روستایی که نفر این کارو کرده بود میگفتن قیافش شبیه انسان نیست و به تدریج شبیه حیوون شده بود و در اخر هم مرگ سختی انتظار ادمو میکشه به طوری که گفتن از 30 سالگی تا 130 سالگی داسته با این وضع زندگی میکرده.
بازم اگه از راه خداییشم وارد بشی و استاد درست حسابی بالا سرت نباشه کافیه که یکی از جنهای بد به پستت بخوره که بازم در خوشبینانه ترین حالت تیمارستان انتطار ادمو میکشه.
مشکلات که زیاد داشتم همرو نمیشه گفت.ولی همین سر و صدای شبها.حتی الانم بعضی شبها بین خواب و بیداری موجوداتی رو میبینم که در هوا معلقن و وقتی دستمو میبرم سمتشون انگار هواست.خواهش میکنم از همه دوستان طرف این علوم نرن و به همین زندگی عادی قناعت کنن که عاقبت خوبی در انتظارشون نیست با این کارها.
بعضی از این طلسمها بقدری خطرناکه که با دونست نام طرف و نام پدرش در عرض 3 روز میتونی بکشیش.یا حتی یه طلسمی هست برای پیدا کردن گنج ها و اشیای قدیمی که با چشم عادی هم برات نمایان میشه.البته بیشتر این دعاهای سیاه در یه کتاب مجزا هستش نویسندش مسلمون نیست.
داداش اشکان این حرف من بود بازم هرطور خودت صلاح میدونی

kaveh_am
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۲:۲۶ بعد از ظهر
در هر صورت اگر کسی راهی در دسترس داره من این جن ها رو ببینم بگه برم پیش....(البته تا مشهد نمیرم تا اون خونه رو ببینم دوره..)اگر باشه اینجا هم باید باشه دیگه...
میخوام زندگیم رو نابود کنم:پوزخند::چشمک:

SPRUC
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۲:۳۳ بعد از ظهر
شنیدید یه کاسه اب و اینه میزارن و یه بچه معصوم رو میارن بعد از خوندن دعا دزد رو میبینه؟

زن دایی من این کارو بلده

ماشین پسر عموم رو دزدیده بودن.کلانتری اینور اونور نتوسنه بودن پیداش کنن.رفت یش زن داییم تو تبریز دقیقا وسایل رو نمیدونم ولی مهمترینش همون کاسه اب و اینه هست

دعا رو میخونه یه بچه کم سن که هنوز معصوم هست میارن چون فقط یه ادم معصوم میتونه ببینه.بعد اون بچه دزد رو دیده بود.یکی از رفیقای پسرعموم بود

رفتن سراغش فهمیدن ماشین رو اوراق کرده بوده.نه غریبه بود نه داستان از فامیلای درجه یک بودن پس بدونید این چیزا هست

**sylvester**
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۲:۳۸ بعد از ظهر
داداش کاوه اینا شوخی نیست.با این کار سلامت خودت و خانواده مخصوصا کوچکترین عضو خونواده رو به خطر میندازی
چیزیه که نه تنها مسلمانان بلکه همه ادیان حتی کفار هم بهش اعتقاد دارن.فراماسونرها هم یه مدت بشدت دنبالش بودن
اینم یه نمونه کوچک دیگه
http://img.bodybuilder.ir/images/60554040560244220347.png

M0TRIX
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۲:۴۰ بعد از ظهر
شنیدید یه کاسه اب و اینه میزارن و یه بچه معصوم رو میارن بعد از خوندن دعا دزد رو میبینه؟

زن دایی من این کارو بلده

ماشین پسر عموم رو دزدیده بودن.کلانتری اینور اونور نتوسنه بودن پیداش کنن.رفت یش زن داییم تو تبریز دقیقا وسایل رو نمیدونم ولی مهمترینش همون کاسه اب و اینه هست

دعا رو میخونه یه بچه کم سن که هنوز معصوم هست میارن چون فقط یه ادم معصوم میتونه ببینه.بعد اون بچه دزد رو دیده بود.یکی از رفیقای پسرعموم بود

رفتن سراغش فهمیدن ماشین رو اوراق کرده بوده.نه غریبه بود نه داستان از فامیلای درجه یک بودن پس بدونید این چیزا هست

اینجارو ببین (http://hooforum.ir/f83/%D9%86%D9%88%D8%B4%D8%AA%D9%86-%D8%AA%D8%AC%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%AD%D8%B6%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B9%D9%88%D8%A7%D8%AA-%D8%B9%D8%B2%DB%8C%D9%85%D8%AA%D9%87%D8%A7-%D8%AA%D8%B9%D9%88%DB%8C%D8%B6%D8%A7%D8%AA-%DA%86%D9%84%D9%87-%D9%86%D8%B4%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D8%B9%D9%84%D9%88%D9%85-%D8%BA%D8%B1%DB%8C%D8%A8%D9%87-401/index5.html#post2678)

M0TRIX
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۲:۴۳ بعد از ظهر
میخوام زندگیم رو نابود کنم:پوزخند::چشمک:

20 تا ترامادول بخور داش کاوه :D

"All Eyes On Me"
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۳:۲۷ بعد از ظهر
من شنیده بودم چشم سوم داشته ... ذات آدم هارو میدیده ...اکثر مواقع سرش پایین بود:سوت:
سلام
پوریا جان من دوست خودمو گفتم ایت الله بهجت هم دوستم میگفت ایشون هم جن وموکل برای خودش داشت وکارهاش انجام میداد
دوستم تعریف میکرد اگراسمشو اشتباه ننویسم ایت الله املی یا نخودکی بوده هرروز ی مسیریو میرفته تا مسجد برای نماز مردم دورش جمع میشدند خودش ی دوستی داشته طلبگی میخونده میگفت دیدم ی جوون میخاد نزدیکش بشه هرچی میدوه نمیرسه میگفت بدون اینکه ایشون سرشو برگردونه به محافضاش که نامرعی بودند انگارچند نفر داشتند حولش میدادند که بهش نرسه گفت بزارید بیاید نزدیک بهش گفت برای اینکه رابطت بازنت خوب بشه بعد نماز یسری ذکرها همراه با ایت الکرسی بخون

داش اشکان بنظرم کلا بیخیال شو.اگه بخوای از راه خداییش وارد بشی باید از دنیا دست بکشی.ترک حیوانی کنی.40 روز تو یه جای خلوت و بدور از هر جنبنده ای بشینی برای تهظیب روحت.باید کلا دور مادیات و دنیارو خط بکشی تا بشه وارد این ابعاد دیگه بشی و طلسمها و دعاهات درست براورده بشه.هر موقه هم که دوباره بری سراغ مادیات و خدارو فراموش کنی به تدریج چشم سوم بسته میشه..
اگرم از راه سیاه و شیطانی وارد بشی که به کفر مطلق ختم میشه.تو یه روستایی که نفر این کارو کرده بود میگفتن قیافش شبیه انسان نیست و به تدریج شبیه حیوون شده بود و در اخر هم مرگ سختی انتظار ادمو میکشه به طوری که گفتن از 30 سالگی تا 130 سالگی داسته با این وضع زندگی میکرده.
بازم اگه از راه خداییشم وارد بشی و استاد درست حسابی بالا سرت نباشه کافیه که یکی از جنهای بد به پستت بخوره که بازم در خوشبینانه ترین حالت تیمارستان انتطار ادمو میکشه.
مشکلات که زیاد داشتم همرو نمیشه گفت.ولی همین سر و صدای شبها.حتی الانم بعضی شبها بین خواب و بیداری موجوداتی رو میبینم که در هوا معلقن و وقتی دستمو میبرم سمتشون انگار هواست.خواهش میکنم از همه دوستان طرف این علوم نرن و به همین زندگی عادی قناعت کنن که عاقبت خوبی در انتظارشون نیست با این کارها.
بعضی از این طلسمها بقدری خطرناکه که با دونست نام طرف و نام پدرش در عرض 3 روز میتونی بکشیش.یا حتی یه طلسمی هست برای پیدا کردن گنج ها و اشیای قدیمی که با چشم عادی هم برات نمایان میشه.البته بیشتر این دعاهای سیاه در یه کتاب مجزا هستش نویسندش مسلمون نیست.
داداش اشکان این حرف من بود بازم هرطور خودت صلاح میدونی
سلام مخلصم
داش رضا خیلی سالاری
شرمنده نبودم هفته پیش توخصوصی راجب کار وتحصیل باهم صحبت میکنیم
من مدتی هست میخاستم بهش برسم فکرمیکردم دوستم سرکارم گذاشته
این عکس جدید که گذاشتی حرف های محمد(روهام) منو یاد دارن شان نویسنده بزرگ "کتاب دموناتا" انداخت که پسرک در جلداول سرزمین اشباح تودوران بچگی حباب های رنگی میدیده ازکنارهم قرار دادن اونها پنجره براش باز میشده بدون طلسم قربانی دعا بعد یمدتی ی موجود جهنمی میاد خانوادشو قتل عام میکنه دطول 12 جلد داستان وردخونی دروازه بازکردن کارهای دیگروانجام میده این هایی که شما ومحمد هم گفتی حقیقت داره بقول دوست قدیمیم بردیا از این حرف ها فقط درداستان ها وکارتون های انیمه حرف میشه کمترکسی حرف های ادمو باور میکنه
برای مشکل دادگاه هم گفت میتونم مجاری ادراری طرف برات ببندم یا زبونشو ببندم که دیگه دنبالش نره یا طلسمش کنم بمیره
که البته من به بستن زبونش هم راضی هستم:سوت:
ی نمونه طلسم دیش دیدم اسم های جبرعیل اسرافیل میکاعیل عزراعیل رو نوشته بود
درچند روز اینده ی طلسمی هست برای دورکردن اشخاص ونزدیک کردن به خودت میخام امتحانشون کنم ساده ترازبقیه هستند سگ هم محل کارم داره باید طبق اون عمل کنم
درسته اکثرا باید ترک حیوانی کنی دورازمحل زندگی انسان ها باشی نیت داشته باشی ایمان قوی داشته باشی نترس باشی
میگفت وقتی تو بالاسر مورچه وای میستی وقتی ضاهر میشه تومث مورچه ای درمقابل اون
چندتا موردشو میخام امتحان کنم همچنین پری وموکل میمون
اون طلسم گنج روهم هم توخواب بهت جاشو میگند میری دنبالش هم ظاهری هستند مشتری هاشم دست به جیب هستند اکثرا
صندل سرخ ویسری چیزها روباید تهیه کنم عملیشون کنم فکرنکنم این موارد عوارضی داشته باشند
اون کتاب ها حدسم اینه ریاضت های خاص خودشو داره هندی باشه

داداش کاوه اینا شوخی نیست.با این کار سلامت خودت و خانواده مخصوصا کوچکترین عضو خونواده رو به خطر میندازی
چیزیه که نه تنها مسلمانان بلکه همه ادیان حتی کفار هم بهش اعتقاد دارن.فراماسونرها هم یه مدت بشدت دنبالش بودن
اینم یه نمونه کوچک دیگه
http://img.bodybuilder.ir/images/60554040560244220347.png
اقا کاوه خاستی ی روش احضار بهت میگم بقیش دیگه باخودت ازبقیه ساده تر کم خرج تره
خیلی سادست بانوشتن طلسم انداختن توکوزه اتیش عملی میشه
اگه فکرمیکنی وجود ندارند امتحانش مجانیه:صلح:

کمترکسی پیدا میشه که کتاب شو وروش هاشو بدون هیچ منتی دردسترس قرار بده همه راه هاش هم ازراه خدایی وقسم دادن به او وخلایقش وقدرتش هستش
اون دوستم بردیا که اززیر نشون دادن سند مدرکش فرار میکرد
:متفکر:

**sylvester**
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۳:۳۷ بعد از ظهر
والا داداش اشکان هر جور صلاح میدونی ولی این راه خطریه.من که استادی نداشتم و با هزار بدبختی بعد مدتها استادی در یکی از شهرها پیدا کردم که قبل اینکه برم ببینمش از این راه منصرف شدم و زندگی عادیمو چسبیدم.
ولی به هر کسی اعتماد نکن.هر کسی که یخورده مطالعه داشته باشه نمیشه استاد.خلاصه خیلی مواظب باش.اون طلسم گنج هم تا جایی که خبر دارم بعد خوندنش هر جایی که گنجی باشه با یه حالت دود مانندی میبینیش.یه بار یه طلسمی بود که اگر رووی ناخن مینوشتی و یه کاری میکردی شب یه فرشته میومد به خوابت و به چندتا از پرسشات جواب میداد. یکی از فامیلهای نزدیکم خیلی اصرار کرد واسش انجام بدم.من واسش نوشتم ولی کل شب رو از ترس نتونست بخوابه :خنده:

kaveh_am
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۴:۰۲ بعد از ظهر
20 تا ترامادول بخور داش کاوه :D
اونجوری 100% جن رو میبینم که...توهم نمیخوام جن واقعی میخوام....
بابا بزرگم سرطان داره یه داروی میخوره دیروز 6 تا بنا تو اتاقش دیده اومدن برای کار.... همه خونه رو به گند کشیدن:پوزخند:

جن واقعی به من نشون بدید خوب...جنی که نشه دید به درده لایه جرز دیوار هم نمیخوره...والا...
کسای که به خرافات اعتقاد دارن میتونن توهم ببینن ولی یکی مثله من عمرا اگر ببینه....

kaveh_am
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۴:۰۴ بعد از ظهر
سلام

اقا کاوه خاستی ی روش احضار بهت میگم بقیش دیگه باخودت ازبقیه ساده تر کم خرج تره
خیلی سادست بانوشتن طلسم انداختن توکوزه اتیش عملی میشه
اگه فکرمیکنی وجود ندارند امتحانش مجانیه:صلح:

کمترکسی پیدا میشه که کتاب شو وروش هاشو بدون هیچ منتی دردسترس قرار بده همه راه هاش هم ازراه خدایی وقسم دادن به او وخلایقش وقدرتش هستش
اون دوستم بردیا که اززیر نشون دادن سند مدرکش فرار میکرد
:متفکر:

من آمادم بزن بریم....چقدر میکشه تا جواب بده؟

"All Eyes On Me"
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۴:۱۳ بعد از ظهر
من آمادم بزن بریم....چقدر میکشه تا جواب بده؟
روش هایی که توکتاب بود همش یا 40 روزه بودش یا 1هفته ای روزی 1000-10000 بارباید ذکربگی نماز بخونی دعا ی مخصوصشو بخونی
باید بری ی محلی که توش انسان نباشه مث غار وبیابان
ی روشی تونت پیدا کردم لینکشو برات خصوصی میفرستم
چنددقیقه پیش برقامون رفت تب هایی که بازکرده بودم بسته شدند الان دوباره میگردم
قراره ی نسخه ازکتاب وکپی شو بگیرم اونوقت برات میفرستم یا خودت برودنبالش یا صبر کن باهم بریم یا روش های دیگشو انتخاب کن
جسارتا برای درمان پدربزرگ تون وزانوت میخای احضار کنی؟مشکلی داری که میخای بهت کمک کنه؟
چقدرشو نمیدونم این روشی که بالا گفتم بعد خوندن عهدیات وانداختن طلسم درکوزه اتیش ضاهر میشند اینم باید دربیابان باشی اگر درخانه باشی برای خود وخانوادت مشکل پیش میاد ولی بقیه روش ها که باید پاک باشی شرایط زندگیش فرق داره 1هفته تا 40 روزه توبیابون روزی وعده های غذاییت از روغن کنجد دانه سیاه وی نوع نون هستش و ترک حیوانی میکنی دردسرهای خوشو داره

سختی های خودشو داره

kaveh_am
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۴:۲۵ بعد از ظهر
روش هایی که توکتاب بود همش یا 40 روزه بودش یا 1هفته ای روزی 1000-10000 بارباید ذکربگی نماز بخونی دعا ی مخصوصشو بخونی
باید بری ی محلی که توش انسان نباشه مث غار وبیابان
ی روشی تونت پیدا کردم لینکشو برات خصوصی میفرستم
چنددقیقه پیش برقامون رفت تب هایی که بازکرده بودم بسته شدند الان دوباره میگردم
قراره ی نسخه ازکتاب وکپی شو بگیرم اونوقت برات میفرستم یا خودت برودنبالش یا صبر کن باهم بریم یا روش های دیگشو انتخاب کن
جسارتا برای درمان پدربزرگ تون وزانوت میخای احضار کنی؟مشکلی داری که میخای بهت کمک کنه؟
چقدرشو نمیدونم این روشی که بالا گفتم بعد خوندن عهدیات وانداختن طلسم درکوزه اتیش ضاهر میشند اینم باید دربیابان باشی اگر درخانه باشی برای خود وخانوادت مشکل پیش میاد ولی بقیه روش ها که باید پاک باشی شرایط زندگیش فرق داره 1هفته تا 40 روزه توبیابون روزی وعده های غذاییت از روغن کنجد دانه سیاه وی نوع نون هستش و ترک حیوانی میکنی دردسرهای خوشو داره

سختی های خودشو داره
10000 بار زکر بگی خوب متمعنن توحم رو میزنی...میخوام در حالت حشیاری ببینم...کوزه خیلی خوب بود همش در دسترس هستش....گیرش اوردی بفرست..

نه پدر بزرگ دیگه آخراشه سرطان همه جاش رو گرفته...
زانو هم ردیفه..
نه میخوام ببینم وجودش رو احساس کنم...
باشه میرم تو کوه آتیش میزنم..

‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۴:۳۱ بعد از ظهر
کاوه ماشاالله من تعجبم این بشر چرا از جن نمی ترسه .

ول کنید این کارا رو :کف کرده:

kaveh_am
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۴:۴۰ بعد از ظهر
کاوه ماشاالله من تعجبم این بشر چرا از جن نمی ترسه .

ول کنید این کارا رو :کف کرده:
جن ترس نداره که....انسان از چیزی که ندیده یا نمیشناسه میترسه...
خوب یکسری ها هم دوست دارم بترسونن از آب گل آلود ماهی بگیرن..
من میرم جن رو اگر دیدم میام به شما تعریف میکنم اگر هم ندیدم هم میام تعریف میکنم..:بامزه:

SPRUC
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۵:۵۴ بعد از ظهر
جن ترس نداره که....انسان از چیزی که ندیده یا نمیشناسه میترسه...
خوب یکسری ها هم دوست دارم بترسونن از آب گل آلود ماهی بگیرن..
من میرم جن رو اگر دیدم میام به شما تعریف میکنم اگر هم ندیدم هم میام تعریف میکنم..:بامزه:

منم مشتاقم بتونی ببینی تجربت رو به ما بگی ولی اینکه میگی ذکر فلان بالاخره هر کاری بخوای کنی دردسرهاش رو داره

من فقط میدونم اخر عاقبت خوبی نداره حداقلش اینه اگر به اون دنیا اعتقاد داشته باشی.ولی حالا که اصرار داری یه وقت نری پیش اینا که کنار خیابون میشینن :خنده:

برو پیش یه این کاره حالا دوستان بهتر میشناسن معرفی میکنن

kaveh_am
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۶:۰۴ بعد از ظهر
منم مشتاقم بتونی ببینی تجربت رو به ما بگی ولی اینکه میگی ذکر فلان بالاخره هر کاری بخوای کنی دردسرهاش رو داره

من فقط میدونم اخر عاقبت خوبی نداره حداقلش اینه اگر به اون دنیا اعتقاد داشته باشی.ولی حالا که اصرار داری یه وقت نری پیش اینا که کنار خیابون میشینن :خنده:

برو پیش یه این کاره حالا دوستان بهتر میشناسن معرفی میکنن

ببین مثلا میگم زکر کردن یه چیز باعث تلقین میشه(تلقین رو که قبول دارم...)...
یا سر رو به حالت خاص تکون دادن باعث میشه خون به مغز کم برسه یه چیزای ببینی...اینا میشه توهم...نمیشه واقیت.
من میخوام واقیتش رو ببینم...مثلا همین الان یکی از بچه ها یه لینکی داد...نوشته بود بری جای ترسناک بخوابی و 10 بار فلان کلمه رو بگی جن رو تو خواب میبینی...
مومن من ماهی یکبار کاوس مینم خوب معلومه برم جای ترسناک بخوابم هم کاوس میبینم..:سوت:
یا مثلا 40 روز فلان چیز رو نحوری خوب معلومه بدنت مواد کم میاره توهم میزنی...
اینا میشه توهم....میگن جن واقعیه من هم میخوام تو واقیت ببینم نه تو نوهم...اگر تو توهم ببینی پس توهمه نه واقعی...

پیشه کلاه بردار و شعبده باز هم نمیخوام برم...
خودم میخوام ببینم..اگر راه داره بگید ببینم.....

SPRUC
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۶:۱۶ بعد از ظهر
ببین مثلا میگم زکر کردن یه چیز باعث تلقین میشه(تلقین رو که قبول دارم...)...
یا سر رو به حالت خاص تکون دادن باعث میشه خون به مغز کم برسه یه چیزای ببینی...اینا میشه توهم...نمیشه واقیت.
من میخوام واقیتش رو ببینم...مثلا همین الان یکی از بچه ها یه لینکی داد...نوشته بود بری جای ترسناک بخوابی و 10 بار فلان کلمه رو بگی جن رو تو خواب میبینی...
مومن من ماهی یکبار کاوس مینم خوب معلومه برم جای ترسناک بخوابم هم کاوس میبینم..:سوت:
یا مثلا 40 روز فلان چیز رو نحوری خوب معلومه بدنت مواد کم میاره توهم میزنی...
اینا میشه توهم....میگن جن واقعیه من هم میخوام تو واقیت ببینم نه تو نوهم...اگر تو توهم ببینی پس توهمه نه واقعی...

پیشه کلاه بردار و شعبده باز هم نمیخوام برم...
خودم میخوام ببینم..اگر راه داره بگید ببینم.....

آره توهم با واقعیت فرق داره.در مورد یک چیز حرف بزنی یا یه فیلم ترسناک ببینی ادم از صداهای عادی و سایه ها برای خودش توهم میسازه اینو قبول دارم

آخه من تا اونجایی که میدونم احضار جن و جنگیری گناهه راه خدایی که دوستان میگن نشنیده بودم تاحالا.اگر بچه مسلمون نبودم شاید میرفتم یه طلسم برات میگفتم بنویسن نتونی از شرش خلاص شی ولی من هرچی خوندم و دیدم همش جزو کارای شیطان پرستا هست نه خدایی و راه درست

AQa_BaBAk
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۶:۱۶ بعد از ظهر
من الان این تاپیکو دیدیم , چند صفحه آخرش خیلی موضوعات جالبی رو بیان کرده بودن محمد و سیلوستر ..:متفکر:
٢ تا سوال فقط , چشم سوم هم جزٔ چاکرا‌ها هستش ؟
سوال بعدی اگه چاکرا‌ها رو فعال کنیم بازم موجودات دیگه (جن و اینا ..) رو میشه دید ؟

M0TRIX
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۶:۳۴ بعد از ظهر
من الان این تاپیکو دیدیم , چند صفحه آخرش خیلی موضوعات جالبی رو بیان کرده بودن محمد و سیلوستر ..:متفکر:
٢ تا سوال فقط , چشم سوم هم جزٔ چاکرا‌ها هستش ؟
سوال بعدی اگه چاکرا‌ها رو فعال کنیم بازم موجودات دیگه (جن و اینا ..) رو میشه دید ؟

اینجا (http://whatiswizard.persianblog.ir/post/93/)رو بخون.چاکرای ششم مخصوصا....

خب وقتی چشم سومت باز بشه این قابلیت رو پیدا میکنی که انرژی اطرافت رو ببینی انرژی رو به صورت هاله ای از نورهای رنگی میبینی که هر رنگش یه معنی داره.و اجنه هم از نوع انرژی هستن پس به راحتی قابل مشاهده میشن برات.

بعد از باز شدن چشم سومت به راحتی میتونی انرژی ادمای اطرافت رو ببینی وقتی عصبانی هستن هالشون یه رنگی هست وقتی آرامش دارن یه رنگی وقتی خوابیدن یه رنگی و ....

-AMIN-
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۶:۳۶ بعد از ظهر
هدف این انجمن پرورش بدنساز و ورزشکار بود ولی قول میدم 2 ماه دیگه تک تک بچه ها تو کار جن گیرین :بامزه:
کاوه هم بدلیل اعتقاد نداشتن به جن ها توسط همونا از لوستر خونشون اویزون میشه :پوزخند:

http://img.bodybuilder.ir/images/19255340797199590076.jpg

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۶:۳۷ بعد از ظهر
نمیودنم چرا برای بعضی ها جذابه این چیزا:ناراحت:
با این همه مشکلاتی ک ما تعریف کردیم هنوزم هستند کسایی ک علاقه نشون میدن به این چیزا :منتظر:
دراین حد بگم که هیچوقت زندگی قبل و با ارامشی رو نخواهید داشت و تبدیل میشین به ی گوشه گیر....

M0TRIX
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۶:۳۸ بعد از ظهر
از قدیم گفتن تا خود طرف سرش به سنگ نخوره ول کن نیس. :))

kaveh_am
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۶:۴۱ بعد از ظهر
آره توهم با واقعیت فرق داره.در مورد یک چیز حرف بزنی یا یه فیلم ترسناک ببینی ادم از صداهای عادی و سایه ها برای خودش توهم میسازه اینو قبول دارم

آخه من تا اونجایی که میدونم احضار جن و جنگیری گناهه راه خدایی که دوستان میگن نشنیده بودم تاحالا.اگر بچه مسلمون نبودم شاید میرفتم یه طلسم برات میگفتم بنویسن نتونی از شرش خلاص شی ولی من هرچی خوندم و دیدم همش جزو کارای شیطان پرستا هست نه خدایی و راه درست

من طلسم شده هستم از این بیشتر نمیشه دیگه:پوزخند: اون از زانو اون هم از ساعد و واریس و 600 تا جیز دیگه این هم از پروژه کمر...

هدف این انجمن پرورش بدنساز و ورزشکار بود ولی قول میدم 2 ماه دیگه تک تک بچه ها تو کار جن گیرین :بامزه:
کاوه هم بدلیل اعتقاد نداشتن به جن ها توسط همونا از لوستر خونشون اویزون میشه :پوزخند:

http://img.bodybuilder.ir/images/19255340797199590076.jpg
من دیگه آخر خطم
یه جنی بگیرم....حالش رو ببرید...:راک:

اشــکــان
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۶:۵۵ بعد از ظهر
اون ذکره چیه که تو جای ترسناک بگیم به گاو میریم ؟
این خونه رو میبینید . از سه شنبه (6/4) تا چهارشنبه (6/26) اینجام ، نه آب داره نه برق نه گاز .
خونه پدربزرگمه ، هم خودش هم مادربزرگم و هم یکی از دایهام اینجا فوت کردند (حدود 16 سال پیش) ما هم دیگه ازونجا رفتیم ، تا این ماه که یه مشکلی پیش اومده من اونجام .

http://i58.tinypic.com/2ur86rr.jpg

کیسه خواب بردم تو این آشغالدونی با یه موکت .
به جز ترس از حشرات و مار و سوسک و عقرب و تمساح و ....... از روح و اینا چه خبر ؟؟؟
چیکار کنیم یه ذره بگرخیم ، طلسمی ، ذکری ، دعایی چیزی بی خطر ندارید یکم حال کنیم ؟

AQa_BaBAk
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۷:۰۱ بعد از ظهر
اینجا (http://whatiswizard.persianblog.ir/post/93/)رو بخون.چاکرای ششم مخصوصا....

خب وقتی چشم سومت باز بشه این قابلیت رو پیدا میکنی که انرژی اطرافت رو ببینی انرژی رو به صورت هاله ای از نورهای رنگی میبینی که هر رنگش یه معنی داره.و اجنه هم از نوع انرژی هستن پس به راحتی قابل مشاهده میشن برات.

بعد از باز شدن چشم سومت به راحتی میتونی انرژی ادمای اطرافت رو ببینی وقتی عصبانی هستن هالشون یه رنگی هست وقتی آرامش دارن یه رنگی وقتی خوابیدن یه رنگی و ....

چنتا سوال واسم پیش اومد الان که اینارو گفتی ..
یعنی به محض اینکه چاکرا‌ها رو فعال کنیم و اون چیز هارو ببینیم جن و ها و موجودات دیگه میان مارو اذیت میکنن ؟
(اگه این چاکرا‌ها باز بشن آدم میتونه به جواب تمام سوال هاش برسه که از کجا اومدیم و کجا میرم و چی قراره پیش بیاد در آینده ..)

Hamid Rezaaa
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۷:۱۳ بعد از ظهر
نخیر...
مثه اینکه دوستان علاقه وافری به جن دارن!!!
این تاپیک همچنان بالاست!!

**sylvester**
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۷:۱۹ بعد از ظهر
دوستان توجه کنید خواهشادنبال راههای میانبر در این راه نباشید چون با زندگیتون بازی میکنید.
دادا کاوه شما برای هر چیزی که بدست میارید باید یه سری مقدمات و کارها رو انجام بدین.این چیزی که شما میگید که یه روزه میخوام ببینم نشدنیه.مثل این میمونه یه نفر تازه وارد بگه من حوصله دمبل زدن ندارم یه راهی بگین یه هفته ای بشم جی کاتلر.خوب معلومه نمیشه و اگرم کسی چیزی بهش پیشنهاد کنه مطمینا سرشو کلاه گذاشته چون هرچیزی نیاز به زمان و یه سری مقدمات داره.
حالا یجوری بگم با بدنسازی هم ربط پیدا کنه:پوزخند:
برای ورود 2 راه پیش رو دارین.برای هر دو راه نیاز به استاد خبره دارین که تعدادشون در ایران فکر نکنم بیش از انگشتای یک دست باشه.
1-راه خدایی که نیاز به تطهیر روح و جسم و چله گرفتن و ترک حیوانی و ترک مال دنیا و هوسهای دنیایی و خواندن نماز و اوراد و اذکار کشیدن ریاضت زیاد برای پاک شدن روح میشه که طولانی تره ولی شما میتونی بعداز ورود هر 4 بعد رو ببینی و ارتباط داشته باشی.خیلی بیخطرتره.مانند کسی که میاد و با تلاش و تغذیه درست و مکمل بدنشو میسازه.
2-راه شیطانی که کلا ادم رو به کفر مطلق میکشونه و دنیا و اخرت ادم رو نابود میکنه.کارهایی مانند هتک حرمت به قرآن-هتک حرمت به خدا و اسم اعظم(العیاض بالله)-خواندن اوراد شیطانی و ستایش او و.... که مثل اینه کسی از همون اولش بیاد بدون علم گالون گالون استرویید بزنه.این راه خیلی سریعتره ولی فوقالعاده خطرناکه و مانند مصرف استرویید قطعا ضررهاشو خواهد دید.دی این روش به بعد چهارم که مربوط به ملایکه دسترسی نخواهد داشت.
در هر دو روش نیاز به زمان هست و هیچکدوم رو نمیشه یک روزه رفت.
سعی میکنم این آخرین پستم در این تاپیک باشه.
باز هم میگم دور این کارها رو خط بکشید و زندگی معمولیتون رو بچسبین.در هر صورت موفق باشین

T!rDaD
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۷:۲۰ بعد از ظهر
میگن 2 چیز هرگز پایان نداره :

یکی فضای بیکران

یکی جهل انسان !

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۷:۲۲ بعد از ظهر
یعنی به محض اینکه چاکرا‌ها رو فعال کنیم و اون چیز هارو ببینیم جن و ها و موجودات دیگه میان مارو اذیت میکنن ؟
(اگه این چاکرا‌ها باز بشن آدم میتونه به جواب تمام سوال هاش برسه که از کجا اومدیم و کجا میرم و چی قراره پیش بیاد در آینده ..)

بستگی به فرد داره و اینکه چاکراها باید با هم بالانس باشن و تعادل باشه بینشون و نه مستقیم رفت سراغ چاکرای ششم !
به این راحتی هم نیست ک شما فکر میکنید و شما نمیتونید انتخاب کنید ک چ چیزو بفهمید و چ چیزو نفهمید
اینده بینی شاید بعد از 20 سال کار کردن روی چاکرا میسر بشه

اشکان داداش این پ خ منو بخون :پوزخند:

AQa_BaBAk
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۷:۳۰ بعد از ظهر
بستگی به فرد داره و اینکه چاکراها باید با هم بالانس باشن و تعادل باشه بینشون و نه مستقیم رفت سراغ چاکرای ششم !
به این راحتی هم نیست ک شما فکر میکنید و شما نمیتونید انتخاب کنید ک چ چیزو بفهمید و چ چیزو نفهمید
اینده بینی شاید بعد از 20 سال کار کردن روی چاکرا میسر بشه

اشکان داداش این پ خ منو بخون :پوزخند:

دوستان من کاری به جن و وارد شدن به این چیزا ندارم ...
لطفا اسپم هم ندین که تاپیک بسته نشه ../ حرفی واسه گفتن ندارین , از موضوع هم خوشتون نمیاد وارد تاپیک نشید ..
---
محمد جان میشه به من توضیح بدی که بعد چی هست ؟(همین بعد ١ و ٢ و ٤ و اینا .. ) چنتا بعد وجود داره ؟
و این سایت (http://whatiswizard.persianblog.ir/post/93/)که دوستمون تو صفحه قبل داد , من همشو خودنم , هیچ چیز بدی توش نبود که.!
اینجوری که من فهمیفم چاکرا‌ها خیلی هم مفید هستن و اگه باز بشن آدم میتونه چیز های شگفت انگیزی ببینه ..
اگه آدم همه چاکرا‌ها هارو باز کنه بغیر از چاکرا‌ها ششم یا همین چشم سوم , بازم مشکل ایجاد میشه ؟
(راستی یه فیلم ساختن جدیدا به اسم Lucy که داستانش همینطور , دختر چاکرا‌ها هاش فعال میشن و چیز های ماورا طبیعی رو میبینه و ..)

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۷:۳۵ بعد از ظهر
دوستان من کاری به جن و وارد شدن به این چیزا ندارم ...
لطفا اسپم هم ندین که تاپیک بسته نشه ../ حرفی واسه گفتن ندارین , از موضوع هم خوشتون نمیاد وارد تاپیک نشید ..
---
محمد جان میشه به من توضیح بدی که بعد چی هست ؟(همین بعد ١ و ٢ و ٤ و اینا .. ) چنتا بعد وجود داره ؟
و این سایت (http://whatiswizard.persianblog.ir/post/93/)که دوستمون تو صفحه قبل داد , من همشو خودنم , هیچ چیز بدی توش نبود که.!
اینجوری که من فهمیفم چاکرا‌ها خیلی هم مفید هستن و اگه باز بشن آدم میتونه چیز های شگفت انگیزی ببینه ..
اگه آدم همه چاکرا‌ها هارو باز کنه بغیر از چاکرا‌ها ششم یا همین چشم سوم , بازم مشکل ایجاد میشه ؟
(راستی یه فیلم ساختن جدیدا به اسم Lucy که داستانش همینطور , دختر چاکرا‌ها هاش فعال میشن و چیز های ماورا طبیعی رو میبینه و ..)

هرچیزی زیر نظر استاد معتبرش میتونه مفید باشه و زیر نظر استاد ک استاد نباشه میشه عوارض خالص !
نمونش ؟ خودم که سرخود باز شده بود و عوارضش بسیار از دوستم کمتر بود ک زیر نظر استاد بی تجربه بازش کرده بود.......استاد واقعی هم به هیچ وجح وقتی نیت دنیوی داشته باشی به شاگردی نمیپذیرتت.....
هیچوقت به مطالب نت اعتماد نکن
برو توی بخش استروید ها رو نگاه کن جطور ازشون تعریف شده.....که اصلا هم اینطوری نیستن

البته چاکراها بسیار مفیدن ولی وقتی که توی اونا بالانس و تناسب باشه

AQa_BaBAk
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۷:۳۷ بعد از ظهر
به من توضیح بدی که بعد چی هست ؟(همین بعد ١ و ٢ و ٤ و اینا .. ) چنتا بعد وجود داره ؟

جواب این ٢ تا سوال رو ندادی اگه میشه جواب بده لطفا ..

kaveh_am
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۷:۵۴ بعد از ظهر
دوستان توجه کنید خواهشادنبال راههای میانبر در این راه نباشید چون با زندگیتون بازی میکنید.
دادا کاوه شما برای هر چیزی که بدست میارید باید یه سری مقدمات و کارها رو انجام بدین.این چیزی که شما میگید که یه روزه میخوام ببینم نشدنیه.مثل این میمونه یه نفر تازه وارد بگه من حوصله دمبل زدن ندارم یه راهی بگین یه هفته ای بشم جی کاتلر.خوب معلومه نمیشه و اگرم کسی چیزی بهش پیشنهاد کنه مطمینا سرشو کلاه گذاشته چون هرچیزی نیاز به زمان و یه سری مقدمات داره.
حالا یجوری بگم با بدنسازی هم ربط پیدا کنه:پوزخند:
برای ورود 2 راه پیش رو دارین.برای هر دو راه نیاز به استاد خبره دارین که تعدادشون در ایران فکر نکنم بیش از انگشتای یک دست باشه.
1-راه خدایی که نیاز به تطهیر روح و جسم و چله گرفتن و ترک حیوانی و ترک مال دنیا و هوسهای دنیایی و خواندن نماز و اوراد و اذکار کشیدن ریاضت زیاد برای پاک شدن روح میشه که طولانی تره ولی شما میتونی بعداز ورود هر 4 بعد رو ببینی و ارتباط داشته باشی.خیلی بیخطرتره.مانند کسی که میاد و با تلاش و تغذیه درست و مکمل بدنشو میسازه.
2-راه شیطانی که کلا ادم رو به کفر مطلق میکشونه و دنیا و اخرت ادم رو نابود میکنه.کارهایی مانند هتک حرمت به قرآن-هتک حرمت به خدا و اسم اعظم(العیاض بالله)-خواندن اوراد شیطانی و ستایش او و.... که مثل اینه کسی از همون اولش بیاد بدون علم گالون گالون استرویید بزنه.این راه خیلی سریعتره ولی فوقالعاده خطرناکه و مانند مصرف استرویید قطعا ضررهاشو خواهد دید.دی این روش به بعد چهارم که مربوط به ملایکه دسترسی نخواهد داشت.
در هر دو روش نیاز به زمان هست و هیچکدوم رو نمیشه یک روزه رفت.
سعی میکنم این آخرین پستم در این تاپیک باشه.
باز هم میگم دور این کارها رو خط بکشید و زندگی معمولیتون رو بچسبین.در هر صورت موفق باشین
پس با این تفاصیر هیچ آدم معمولی نه میتونه جن ببینه نه جن زده بشه نه همچین چیزی...:متفکر:
پس ترس هم نداره...پس تاثیری هم تو زندگی ما نداره...سر کاریم...

-AMIN-
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۸:۰۱ بعد از ظهر
یاد یه چیزی افتادم اینجا بپرسم بد نیست :پوزخند:
همونطور که گفتم به دعانویس و اینده گوها اعتقادی ندارم. عید امسال یکی از دوستان زنگ زد گفت میام دنبالت بیا بریم پیش اصغر زاغ سوز ( 50 کیلومتر دورتر از شهر بود - زاج میسوزوند اینده میگفت :پوزخند: )
محض خنده رفتم اونجا چون اعتقادی نداشتم
موقعی بهمون زاج داد که بسوزونیم گفت اولا بسم الله نگین
دوما حواستون باشه زاغتون رو خاکستر باشه با فلز تماس پیدا نکنه
خلاصه ما زاجمون رو دادیم دست این پیرمرده چند چیز بهم گفت کلا پشمام ریخت !
زاج منو نگا کرد گفت
- سربازی معاف شدی
- با یه دختر چارشونه ارتباط داری که همشهریتم نیست ارتباطتونم دوامی نمیاره :پوزخند:
- با غریبه ازدواج میکنی طالعت به اشنا نمیخوره
- تو یه کار دولتی هم مشغول به کار میشی

حالا اون دوتا اخری رو که هیچی چون هنوز اتفاق نیفتادن
ولی اون دوتا اولی رو راست گفت

چون دوروبرش شلوغ بود دوستم زاجشو دست به دست کرد تا رسید دست این پیرمرده
بعدش گفت این زاج مال یه پسر به اسم محمده بگین بیاد جلو ! اسمشو درست گفتا !

درمورد اونم هرچی گفته بود درست بود

ایا با جن ها ارتباط داره ؟

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۸:۰۹ بعد از ظهر
پس با این تفاصیر هیچ آدم معمولی نه میتونه جن ببینه نه جن زده بشه نه همچین چیزی...:متفکر:

کاوه جان دقیقا حرفات درسته
هیچ تاثیری توی زندگی نداره مگر اینکه خود فرد یا از نسلشون باشه یا اینکه خودش اونا رو توی زندگیشون وارد کنه

‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۰۸:۱۷ بعد از ظهر
تو شیراز یه پیرزن هست فکر کنم با اجنه ارتباط داره یه بچه ای دزدیده بودنش هر چی به پلیس اینا خبر میدن نمیتونن پیداش کنن خلاصه میرن پیشه این پیرزنه ازش در خواست کمک میکنن و این یه ادرسی بهشون میده وقتی با پلیس میرن اونجا پسرشونو پبدا میکنن.
جالبش اینجاست این پیرزن بهشون گفته اگه زود به داد بچتون نرسید ممکنه از مرز خارجش کنن.

اینو زن داییم واسم تعریف کرده راست یا دروغشو نمیدونم.

**sylvester**
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۱۰:۱۴ بعد از ظهر
در حالت معمولی تاثیری در زندگی ادم ندارن واسه همینه اینقدر اطلاعات در بارشون کمه و فقط افرادی که یا خودشون میخوان و دنبالش میرن و یا کسایی که به طور تصادفی یه مقدار چشم سومشون باز میشه(مثل محمد)که دلیلشو نمیدونم میتونن ارتباط داشته باشن.اگه به این راحتی ها بود که نصف مردم الان دیوونه شده بودن....

"All Eyes On Me"
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۱۱:۲۴ بعد از ظهر
سلام رضا جان امشب با دوستم تماس گرفتم حالاتی که برات پیش میامد اینکه 2نفرموقع خواب بهت نگاه میکنند اون خونه قبلیتون اون موجودات حبابی روبراش تعریف کردم گفت میتونه مشکلتو حل کنه فقط باید ببینتت وباهات صحبت کنه همینطور عوارضی که برای محمد پیش امده با نظر پست بالات هم موافقم ازظهر که برگشتم ی 5-6 ساعتی برق نداشتیم ولی تونت که گشتم یمورد فقط پیداکردم که اونم پیجش گم شد باید ازدباره بگردم کمترکسانی هستند راجبش میدونند اطلاعات دارند کسانی هم که اعتقاد ندارند میگویند این های خوزعبلاته طرف دیوانست بهرحال من چندشب دیگه میخام ی موردشو امتحان کنم نتیجشو میام اینجا بازگو میکنم اگه اتفاقی برام نیافتادشرایط فعلی وشغلی هم خصوصی کردم پیام هاتو لطفا چک کن

Store ManaGer
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۱۱:۴۴ بعد از ظهر
ما یه همسایه پیرمرد داریم این وقتی میشینی پیشش دائم از زمان جوونیاش تعریف میکنه
یکی از داستاناش مربوط به همین جن و اینا بود
میگفت جوون که بودم از اون ور شهر ( 10 کیلومتر ) اونورتر ( مثل اینکه کلا بیابون بوده خونه نبوده ) میرفتم کاه و علف و ... میاوردم برا خونه
میگه یروز دور رفتم خوردم به دم غروبی ، راهمو داشتم میومدم یهو دیدم یه شی ء نورانی وسط درختا داره تکون میخوره
کنجکاو شدم زدم به دل درختا ( از این نترسا بوده :پوزخند: ) ، آقا میگه رفتم رفتم دیدم یه زن خیلی خوش قیافه و خوش لباسه منو میبینیه نیشخند میزنه و همینجور میره لای درختا
میگه منم از خدا خواسته گفتم عجب کیسی پیدا کردم تو بیابون خودشم خوش قیافه وسط درختا خلاصه رفتم کار آن کرد که تمام کرد رو سرش در بیارم
میگه دوویدم سمتش پشت یه درخت پیرهنشو گرفتم ( حالا تصور کنید دیگه هوا تاریک شده بوده و نور مهتاب و اینا ) ، خلاصه اینو میگیره میخواد بغل کنه یهو میبینه دندون نیشاش 4 تای باقی دندوناشه ، این میفهمه که آدم طبیعی نیست ، میگه من اون زمان دیگه تو حس و حال خودم نبودم گفتم جن که هیچ الاغم باشه من کار خودمو میکنم ( اینکه میگن آدم فقط آدم قدیم یکی از دلایلش همینه ) :پوزخند:
خلاصه میگه گرفتم بغلم دیدم یه چیزی مثل شیره ازش بیرون اومد نگاه کردم دیدم پوستش سبزو تاول مانند شده سرشم شده سیاه و چشماشم سفید ، دیگه دیده چیزی از این نصیبش نمیشه میگه فقط محکم پرتش کردم اینم همینجور جیغ میکشید منم میدوویدم بین درختا تا اینکه در اومدم راهمو پیدا کردم و ....
خیلی ترسیدید نه ؟ :بامزه: ( اگه ترسیدید و شب دور خوابتون میبره zma از فروشگاه بخرید تا چشم چهارمتون ( 4g ) هم اگه باز شده باشه بسته بشه )

Branch Warren
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۲‏, ۱۱:۴۹ بعد از ظهر
چنتا داستان بگم اولين باري ك خودم شنيدم برام خيلي جالب بود
يه فاميل دور داشتيم كه تنها تو يه خونه قديمي زندگي ميكرد و شايع بود ك با اجنه رفيقه! اين قضيه مربوط به حداقل 30سال پيشه
دايي پدرم ميگفت يه شب رفتم پيشش بخوابم چراغارو خاموش كرديم پتو رو كشيدم رو خودم و خوابيدم يهو ديدم پتو رو از روم كشيدن!پاشدم گفتم كربلايي شوخي نكن بزار بخوابيم ولي كربلايي جوابي نداد گفت دوباره پتو رو كشيدم رو خودم و خوابيدم ديدم باز پتو رو كشيدن پاشدم گفتم بابا اين چه كاريه نكن ديگه ك ديدم كربلايي در خواب عميقه و صداي خرو پفش مياد گفت ترش منو گرفت اينبار پتو رو تا روي صورتم كشيدم و با دست نگه داشتم كمي كف پاهام بيرون مونده بود ك ديدم ينفر كف پامو قلقلك داد گفت پاشدم ديدم يه چيزي شبيه ادم ولي بدنش موهاي بلندي داشت و قيافه وحشت ناك از تو ديوار درومد و تو تاريكي داره مياد طرفم گفت پاشدم با بيژرامه بدون اينكه كفش پام كنم پا گذاشتم به فرار:خنده:
پدرم ميگفت جوان ك بوده يروز كربلايي قسمتي از خونش خراب ميشه گفت رفتم كمكش اجر خشتي بيارم نزديك خونش ك رسيدم ديدم يه موجوداتي زرد رنگ با بدن هايي پر مو و قدي كوتاه صف كشيدن دارن دست به دست اجر ها رو ميدن تا توي خونه گفت يكيشون منو ديد يهو همشون ناپديد شدند به كربلايي گفتم كمك نميخوايين اينا كي بودند؟گفته بود نه اينا چيزي نبودند اشتباه ديدي بريد اينجا وانسيد!
دايي پدرم ميگفت يروز كربلايي كمرش درد ميكرد گفتيم چي شده گفت بضي وقتا اذيتم ميكنند چهارپايه گذاشته بودم رفته بودم لامپو عوض كنم چهارپايه رو از زير پام كشيدند و بعدش وايسادند به خنديدن!

reza_rf
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۳‏, ۱۲:۰۱ قبل از ظهر
میگفت جوون که بودم از اون ور شهر ( 10 کیلومتر ) اونورتر ( مثل اینکه کلا بیابون بوده خونه نبوده ) میرفتم کاه و علف و ... میاوردم برا خونه
میگه یروز دور رفتم خوردم به دم غروبی ، راهمو داشتم میومدم یهو دیدم یه شی ء نورانی وسط درختا داره تکون میخوره
کنجکاو شدم زدم به دل درختا ( از این نترسا بوده :پوزخند: ) ، آقا میگه رفتم رفتم دیدم یه زن خیلی خوش قیافه و خوش لباسه منو میبینیه نیشخند میزنه و همینجور میره لای درختا
میگه منم از خدا خواسته گفتم عجب کیسی پیدا کردم تو بیابون خودشم خوش قیافه وسط درختا خلاصه رفتم کار آن کرد که تمام کرد رو سرش در بیارم
میگه دوویدم سمتش پشت یه درخت پیرهنشو گرفتم ( حالا تصور کنید دیگه هوا تاریک شده بوده و نور مهتاب و اینا ) ، خلاصه اینو میگیره میخواد بغل کنه یهو میبینه دندون نیشاش 4 تای باقی دندوناشه ، این میفهمه که آدم طبیعی نیست ، میگه من اون زمان دیگه تو حس و حال خودم نبودم گفتم جن که هیچ الاغم باشه من کار خودمو میکنم ( اینکه میگن آدم فقط آدم قدیم یکی از دلایلش همینه ) :پوزخند:
خلاصه میگه گرفتم بغلم دیدم یه چیزی مثل شیره ازش بیرون اومد نگاه کردم دیدم پوستش سبزو تاول مانند شده سرشم شده سیاه و چشماشم سفید ، دیگه دیده چیزی از این نصیبش نمیشه میگه فقط محکم پرتش کردم اینم همینجور جیغ میکشید منم میدوویدم بین درختا تا اینکه در اومدم راهمو پیدا کردم و ....
خیلی ترسیدید نه ؟ :بامزه: ( اگه ترسیدید و شب دور خوابتون میبره zma از فروشگاه بخرید تا چشم چهارمتون ( 4g ) هم اگه باز شده باشه بسته بشه )
بابا مردیم از خنده بیچاره اجنه ببین گیر کی افتاده....:شیطان::خنده بلند::خنده بلند::خنده بلند:

Pouria-K
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۳‏, ۱۲:۰۷ قبل از ظهر
... کنجکاو شدم زدم به دل درختا ( از این نترسا بوده :پوزخند: ) ، آقا میگه رفتم رفتم دیدم یه زن خیلی خوش قیافه و خوش لباسه منو میبینیه نیشخند میزنه و همینجور میره لای درختا

http://www.upload7.ir/imgs/2014-08/81417444245932634177.jpg

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۳‏, ۱۲:۱۶ قبل از ظهر

:خنده:

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۳‏, ۱۲:۱۹ قبل از ظهر
اشکان بخدا اس میدی من شارج ندارم جواب بدم پی اماتم ک نمیخونی ک :خنده:
All eyes on me

YOUnos
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۳‏, ۰۴:۱۰ قبل از ظهر
خیلی می حوام سکوت کنم سخته!!!! شماها سن هاتون بین 20 تا 27 28 هست در کل!!! از شما بعید هست این حرف ها را می زنید!!!

اگر جن ها وجود دارنند چرا آمریکایی ها اروپایی ها و.... (دانشمندان) نفهمیدند !!!! الان من سالهاست در مورد بیماری ایدز تحقیق می کنم به هیچ عنوان نتونستم در مورد درمانش حتی نزدیکش بشم!
من حاضرم فدا کاری کنم ولی درمان ایدز به من بگنند جن های عزیز پلیز!!!:منتظر:

‏۱۳۹۳-۰۶-۰۳‏, ۰۶:۰۷ قبل از ظهر
حجت داداش یه باره دیگه برو پیشش با یه قصه ی دیگه برگرد عالی بود :پوزخند:

M0TRIX
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۳‏, ۱۱:۳۴ قبل از ظهر

سلام ببخشید منم اطلاعات زیادی ندارم فقط مثل بقیه بخاطر جذابیتی که داره یه ذره مطالعه داشتم خیلی کم البته....

سوال اول:نخیر تا شما با اجنه کاری نداشته باشید اونا با شما کاری ندارن. و اینکه وقتی میگم بعد از باز شدن چشم سوم انرژی اطرافتون رو میبینید منظورم این نیس که شما همه جا رو رنگین کمون میبینید منظورم این بود که اگه روی شخص مورد نظرت تمرکز کنی میتونی هاله اون شخص که نشان دهنده انرژی اون شخه رو ببینی(مثلا اگه اون لحظه عصبی باشه یه رنگی میبینی آروم باشه یه رنگی میبینی خواب باشه یه رنگی و .....)

اینهمه دعا و ورد وجود داره برای ارتباط با اجنه که بعضی انجام میدن میگن نتیجه نداشته و .... یا میگین خیلی سخته ارتباط ارواح ولی اگه چشم سوم شما باز باشه خیلی راحتر از افراد عادی میتونید ارتباط برقرار کنید.ولی نه اینطوری که راه به راه جن ببینید و اونا بیان شمارو اذیت کنن.

با باز شدن چشم سومتون میتونید با همزادتون ارتباط برقرار کنید و از اون هر سوالی داشتید بپرسید.حتی مشورت بگیرید. ولی این کار بسیار بسیار خطرناکه.پیدا کردن امس همزادتون خیلی راحته. ولی اگه یه موقع کنجکاو شدین و بدست اوردین تا ببینید چیه به هیچ وج به هیچ وج حتی اسمش رو به زبون نیارید و تکرار نکنید چون میاد پیشتون و شما نمیتونید ببینیدش و بسیار خطرناکه.(با کنجکاوی زندگیتون رو به باد ندید)
اگه خواستید باز من میتونم اسم همزادتون رو بهتون بگم (البته اگه خیلی کنجکاوید)

تعریف همزاد اینجا (http://forum.tarsoo.ir/showthread.php?tid=81)و اینجا (http://www.shegeftiha.com/14163-%D9%87%D9%85%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F/)

میتونید با یادگیری حروف ابجد صغیر اسم همزادتون رو به دست بیارید و در صورت نیاز صداش کنید(بدون امادگی روحی و بدون استاد صددرصد مرگ در انتظارتونه) حتی اسمش رو هم الکی صدا نکنید

برای باز شدن چشم سومتون یه سری پیش نیاز ها و ریاضت ها وجود داره که حتما باید انجام بدین تا به امادگی جسمی و روحی برسید.

اگر بدون داشتن اماده گی روحی چشم سومتون رو با تمرینات مخصوص باز کنید شک نکیند روز بعد کارتون به تیمارستان میکشه.باید قبلش به شجاعت کافی برسید.

M0TRIX
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۳‏, ۱۱:۴۵ قبل از ظهر
اگر جن ها وجود دارنند چرا آمریکایی ها اروپایی ها و.... (دانشمندان) نفهمیدند !!!!
:منتظر:

اسرائیلی ها مشتری پر پاقرصاین چیزا هستن....یه عالمه کتاب انگلیسی هم در این مورد وجود داره.یه سری سایت انلاین هم دیدیم که امریکایی بوده طرف جن گیری میکرده کاسبی میکرده(راس و دروغش رو نمیدونم چقد بلد بوده یا داشته کلاه برداری میکرده).

یه سری دانشمندان به یه سری چیزا رسیدن.مثل اینکه جن از نوع مادون قرمزه و انسان بین مادون قرمز و ماورابنفش. و فرشته ها از ماورابنفش هستن. و....

YOUnos
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۳‏, ۱۲:۵۵ بعد از ظهر
اسرائیلی ها مشتری پر پاقرصاین چیزا هستن....یه عالمه کتاب انگلیسی هم در این مورد وجود داره.یه سری سایت انلاین هم دیدیم که امریکایی بوده طرف جن گیری میکرده کاسبی میکرده(راس و دروغش رو نمیدونم چقد بلد بوده یا داشته کلاه برداری میکرده).

یه سری دانشمندان به یه سری چیزا رسیدن.مثل اینکه جن از نوع مادون قرمزه و انسان بین مادون قرمز و ماورابنفش. و فرشته ها از ماورابنفش هستن. و....

عزیز داداش هیچ ارگان علمی جهان هیچ چیز در مورد جن و روح و..... تایید نکرده!!

تنها کسی که منو درک میکنه کاوه جیگر هست:پوزخند:

من حاضرم با جن ها ارتباط برقرار کنم خون منم پایه خودم یاد قضیه UFO افتادم!:متفکر:

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۳‏, ۰۱:۲۷ بعد از ظهر
عزیز داداش هیچ ارگان علمی جهان هیچ چیز در مورد جن و روح و..... تایید نکرده!!

تنها کسی که منو درک میکنه کاوه جیگر هست:پوزخند:

من حاضرم با جن ها ارتباط برقرار کنم خون منم پایه خودم یاد قضیه UFO افتادم!:متفکر:

علوم غریبه اونقدر عجیب و پیشرفته هستن که با علوم پیش پا افتاده تجربی نشه اثباتشون کرد.

p.X
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۳‏, ۰۱:۵۳ بعد از ظهر
عزیز داداش هیچ ارگان علمی جهان هیچ چیز در مورد جن و روح و..... تایید نکرده!!تنها کسی که منو درک میکنه کاوه جیگر هست:پوزخند:من حاضرم با جن ها ارتباط برقرار کنم خون منم پایه خودم یاد قضیه UFO افتادم!:متفکر:
بنده هم با شما موافقمفعلا دارم تحقیق میکنم ببینم پشت این قضایا چی هستش چون عمیقا با اعتقادات من در تناقض هستش

"سالهاست گروه‌های مختلف برای اثبات یک معجزه یا امر فرابشری فراخوان داده و جایزه تعیین کرده‌اند. جیمز رندی حاضر است یک میلیون دلار به کسی بدهد که بتواند در شرایط آزمایشگاهی و در مقابل دیدگان چند دانشمند امری فرابشری انجام دهد، او از بیش از 50 سال است که معجزه‌گران را به مبارزه طلبیده است. مبلغ این جایزه خیلی کمتر از عواید یه روحانی مذهبی است، اما مقوله امروز باورمندان به معجزات نه گرفتن جایزه که شکست دادن جیمز رندی مشهور است.
http://www.randi.org/site/index.php/1m-challenge.html
سوال این است که چرا معجزه‌گران نمی‌توانند جهان دانش را با نشان دادن یک معجزه و شکست رندی و دیگر دانشمندان به چالش بکشند؟"

YOUnos
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۳‏, ۰۲:۰۱ بعد از ظهر
علوم غریبه اونقدر عجیب و پیشرفته هستن که با علوم پیش پا افتاده تجربی نشه اثباتشون کرد.

علوم ما پیش پا افتاده هست!!!!!! ولی علوم غریبه پیشرفته و غیر... علوم بسی پیشرفته!!!! که درکش نمی کنیم می دونی اگه همین حرفو در سمینارهای بین الملی بزنی به چه عنوان به شما مینگرنند!!!!!

علمی که نتونی اثباتش کنی هیچ ارزش جهانی نداره!:گل رز:

M o r T e z A
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۳‏, ۰۲:۳۲ بعد از ظهر
البته علم و علومی که دونبالش نرفتیم و فقط نشستیم میگیم : هست یا نیست یا اینکه وجود داره یا نداره , واقعا هم ارزش نداره
اقا برید تحقیق کنید , امتحان کنید , تجربه کنید , اگر نبود و یا ندیدید بعد در مورد بودن و نبودنش با بقیه بحث و جدل کنید . به حرف باشه که " امریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند "

با تشکر

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۳‏, ۰۲:۴۶ بعد از ظهر
علوم ما پیش پا افتاده هست!!!!!! ولی علوم غریبه پیشرفته و غیر... علوم بسی پیشرفته!!!! که درکش نمی کنیم می دونی اگه همین حرفو در سمینارهای بین الملی بزنی به چه عنوان به شما مینگرنند!!!!!

علمی که نتونی اثباتش کنی هیچ ارزش جهانی نداره!:گل رز:

علوم غریبه از اسمش معلومه علوم غریبه ! یعنی نا اشنا یعنی هرکسی ازش اطلاع نداره
خب کسی هم که ازین علوم خبرداشته باشه شک نکن نمیاد عمومیش کنه
توی کل کشور شاید تعداد انگشت شمار به این علوم برسن ک به چیزی ک میخواستن رسیدن دلیلی نداره خودشون رو بخوان معروف کنن چون از اول دنبال معروفیت نبوده و تا وقتی مخفیه علومش بدردش میخوره و وقتی عمومی شد دیگه بهش نمیگن علوم غریبه شک نکنید که جادو هم جز این دسته حساب میشه .
هرکسی هم بیاد بگه من فلان و فلان شک نداشته باشین ک یه کلاهبردار و شیاده

شاید نشه اثباتش کرد ولی وجود داره
به قولا شما بخواین وجود داره
شما نخواید وجود داره و نیازی به اثبات توسط کسی نداره
درسته الان علم پیشرفت کرده ولی علم فقط چیزی که ما داریم نیست
علوم زیادی از اول افرینش انسان بودند که تا الان دومم نیاوردن و علوم حال حاضر هم ممکنه روزی برسن که دووم نیارن و شما اونروز به هیچوجح شاید نتونید وجودشون رو اثبات کنید

Pouria-K
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۳‏, ۰۵:۴۰ بعد از ظهر
یه روایتی هست از اینکه چرا جنیان به انسان کاری ندارند ... میگن حضرت علی نفرینشون کرده که نزدیک انسان ها نشن:سوت:

حضرت علی (ع) دیدند که جنیان در خرابه ای نزدیک رود فرات کمین کرده اند.
حضرت علی از بلندای سنگی رفت و ندا داد که ای جنیان من علی بن ابی طالب هستم و شما ها مرا خوب می شناسید بدانید با حق بودن حق است وخدا هم نیز با حق است از جنگ و خونریزی کینه و نفرت دست بردارید و اسلام را بپذیرید وگرنه خداوند ظالمان و طغیان گران را نابود خواهد ساخت در این لحظه حضرت علی دیدند که سپاه جنیان به طرفش یورش میاورند به ناچار شروع به جنگیدن نمود وبه علت تنها بودن قدم قدم به عقب میرفت و بسیاری از جنیان را به هلاکت میرساندند تا اینکه پایشان وارد رود فرات شد در این لحظه حضرت علی دیدند که جنیان در حالت فرار و عقب نشینی به داخل ان خرابه هستند نگاهی به اسمان کرد و دید لشگری از ملائک و فرشته با شمشیر بالای سر حضرت علی هستند و آماده نبرد از این جهت جنیان ترسیدند و گریختند باز حضرت علی بر روی همان تخته سنگ رفتند و جنیان را به اسلام دعوت کردند که جنیان بدگویی کردند لذا حضرت علی رو به اسمان گفتند خدایا تو اگاهی که این قوم فتنه گر هستند آنان را به تو وا میگذارم در این لحظه زمین دهان باز کرد و عده ای از جنیان را بلعید و عده ای نیز دود شدند وبه آسمان رفتند و سپاه اسلام سالم به خانه بازگشتند. پیامبر فرمود :بعد از این جنیان از انسان ها خواهند ترسید و هرکجا که انسان باشد دیگر جنی نخواهد بود مگر با شکلی ویا چهره ای دیگر.
با این داستان متوجه شدیم که علت ترس اجانین از انسانها چیست هرچند جنیان قوی تر هستند ولی در دل خود نوعی ترس دارند که نمی توانند با ان مقابله کنند گفتنی است که همیشه انسانها هستند که جنیان را میازارند وبا جنیان کار دارند و جنیان با انسان هیچ کاری ندارند (و همیشه از انسان ها فاصله میگیرند جنیان همانند انسان صاحب قدرت فکر و اندیشه هستند و قدرتی فوق ادراک و ماورائی دارند که نوعی برتری جسمی به انسان قائل شده اند اما این قدرت جنیان باعث برتری نسبت به انسان نخواهد شد.

"All Eyes On Me"
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۳‏, ۰۵:۵۴ بعد از ظهر
پوریا جان ی داستان دیگه هم هست به اسم "جعفرجنی"
که طلسم چاه ی سرزمینی توسط حضرت علی شکسته میشه با اجنه مبارزه میکنه اون هارو مسلمون میکنه
روز عاشورا راوی میگه ی سپاه به همراه فرشته میکاعیل وی سپاه همراه فرشته جبرعیل ی سپاه همراه فرشته ی عزراعیل وی سپاه هم همراه فرشته ی اسرافیل
به کمک امام حسین میایند و جعفرجنی همراه مادر خود به کمک درروز عاشورا خدمت امام حسین میرسند که کمک همشون رو امام قبول نمیکنه میگه حاضر نیستم با افراد نامرعی سپاه یزید بجنگند.....
داستانش به راحتی پیدا میشه تونت اونم علاقه مند هستی مطالعه کن
کتاب هایی با اسم
"داستان هایی از اذکارو...
"کتاب های سکاکی

قابل توجه دوستانی که دنبال اینگونه کتاب هاهستند درنت
این کتاب ها عددها وحروفشانتغییر کرده هست چنان شده چله بگیریند وریاضت بکیشیند دعا ها وذکرها صحیح نباشه جوابی نمیگیریند
کتاب ها باید دست نوشته وقدیمی باشه
خود من کتابی که دست دوستم بود باموردی که درنت پیدا کردم تغییرش داده بودند ازنظر محتوا حتی بیشتر هم بود یجاهاییش وعددهاش تغییر کرده بودند :منتظر:
اصل کتاب 250 صفحه بود کتاب موچود درنت 370 صفحه بودش:سوت:
من بازم برای نمونه اصلی یکم خوف دارم چه برسه یکتاب که عددهاش تغییر کرده باشه روبخوام امتحان کنم

-AMIN-
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۳‏, ۰۶:۰۷ بعد از ظهر
بچه ها ایا این راسته که گربه هایی که رنگشون سیاه یکدسته جن هستن ؟ :متفکر:

Pouria-K
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۳‏, ۰۶:۲۰ بعد از ظهر
منم شنیدم...
ولی چیزی که دربارش میگن اینه که جنیان میتونن وارد بدن حیوانات بشن ولی کالبد گربه رو بیشتر میپسندند (انگار راحت تره براشون)

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۳‏, ۰۶:۵۰ بعد از ظهر
بچه ها ایا این راسته که گربه هایی که رنگشون سیاه یکدسته جن هستن ؟ :متفکر:

به هیچ وجح
جنیان هم مثل ما حیوانات رو اهلی میکنند و ازشون استفاده میکنند و همچنین مثل ما انسان ها گربه و سگ دارند یعنی صاحب اونا هستند و ممکنه بعضی هاشون صاحب داشته باشن (این حرف رو مامان بزرگم از جدش شنیده 7 سال پیش به من گفت ک اون موقع 105 سالش بود )

-AMIN-
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۳‏, ۰۶:۵۱ بعد از ظهر
منم شنیدم...
ولی چیزی که دربارش میگن اینه که جنیان میتونن وارد بدن حیوانات بشن ولی کالبد گربه رو بیشتر میپسندند (انگار راحت تره براشون)
حالا کار به خرافات و اینا ندارم
خودتون که میدونین خرافاتی نیستم :پوزخند:
هفته پیش ساعت 10.5 شب بود دوستم رو دم خونشون پیاده کردم
رفت داخل خونه هارد منو که روش فیلم بود برام بیاره
منم داشتم اطراف رو نگاه میکردم
سر یه کیسه زباله چندتا گربه مشغول بودن
یکی از این گربه های سیاه اومد اونا همشون دمشون رو گذاشتن رو کولشون و الفرار :پوزخند:
جالب بود 3-4 تا گربه حتی با این سیاهه درگیر هم نشدن
تا اینو تو یه متری خودشون دیدن عین بنز در رفتن

-AMIN-
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۳‏, ۰۶:۵۲ بعد از ظهر
به هیچ وجح
جنیان هم مثل ما حیوانات رو اهلی میکنند و ازشون استفاده میکنند و همچنین مثل ما انسان ها گربه و سگ دارند یعنی صاحب اونا هستند و ممکنه بعضی هاشون صاحب داشته باشن (این حرف رو مامان بزرگم از جدش شنیده 7 سال پیش به من گفت ک اون موقع 105 سالش بود )

منم نفهمیدم منظورتون رو ،

یعنی این دیدگاه که گربه های سیاه جن هستن اشتباهه ؟

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۳‏, ۰۶:۵۸ بعد از ظهر
منم نفهمیدم منظورتون رو ،

یعنی این دیدگاه که گربه های سیاه جن هستن اشتباهه ؟

اره

جن نیستن فقط یه تعداد کمیشون صاحب دارن بین اجنه

سر یه کیسه زباله چندتا گربه مشغول بودن
یکی از این گربه های سیاه اومد اونا همشون دمشون رو گذاشتن رو کولشون و الفرار :پوزخند:
جالب بود 3-4 تا گربه حتی با این سیاهه درگیر هم نشدن
تا اینو تو یه متری خودشون دیدن عین بنز در رفتن

یه گربه زرد دوستم داره بهش تست و ناندرلون زده نامرد اندازه یه خری شده فکر کنم :خنده:
هرجا میره 100 تا گربه سیاه فرار میکنن ازش :پوزخند:
نه بابا منم یه گربه زرد داشتم همه گربه سیاه ها ازش حساب میبردن:قلب:

mafiaitali
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۳‏, ۰۷:۱۴ بعد از ظهر
اینقدر از جن و ... صحبت نکنین آقا ما میترسیم :)
خدا وکیلی دیشب صدای دزدگیر ماشین در اومد 3 نصفه شب کسی هم خونه نبود وقتی رفتم از پنجره نگاه کردم دیدم یک گربه عجیب نصف بدن مشکی نصف بدن سفید جلوی ماشین نشسته اینقدر هم پررو بود بلند شد ایستاد و بهم نگاه میکرد!حالا هرچی من نگاه میکردم و پیشت و کیشت میکردم اون انگار نه انگار!فقط نگاه می کرد! خلاصه ما کم آوردیم و بی خیال شدیم از چشم سفیدیه گربه ی سیاه و سفید !:پوزخند:
آقا ما دوست داریم که با جنیا در ارتباط باشیم!البته یک شبم تا صبح با یک انسان جنی خوابیدیما ولی خدارو شکر هنو سالمیم !:پوزخند:
حالا یک داستان حقیقی تعریف میکنم و یک خاطره از خودم!

حدودا 13 فروردین 2 سال پیش بود که خانواده منزل رو ترک کردن و به مسافرت رفتند منم به تمام دوستان و آشنایان خبر دادم و همگی خونه ما جمع شدند تا خوش بگذرونیم!
ساعت حدودای 11 شب یکی از دوستام که باور داشت با همین تخته ها و یک دعای مخصوص میتونه روح رو ظاهر کنه دعوت کردیم چراغها خاموش و همگی سکوت کامل داشتیم سوالاتی میپرسیدم و یک سری لیوان که از 2 طرف 2 نفر باید لبه ی ناخن میگذاشتند پاسخ به سوالات فقط به 2 حالت بله و خیر بود ولی من هیچ کدوم رو باور نداشتم و فقط میخندیدم خلاصه سوالات و جوابها ادامه پیدا کرد حرکات لیوانها غیر طبیعی تر و غیر طبیعی تر میشد و من هنوز باور نداشتم!میگفتم خرافات و دست مینداختم!
کار بچه ها تموم شد همگی خسته برای خواب حاضر شدیم من رفتم که چراغ داخل پذیرایی رو خاموش کنم ساعت حدودای 4 صبح بود به فاصله ی 2 متری از چراغ رسیدم که یکدفعه چراغ خاموش شدیعنی چراغ قرمز کوچیک داخل کلید روشن و حتی صدای زدن کلید اومد!با تعجب و استرس و رنگ پریدگیه زیاد برگشتم و ماجرا رو برای باقی تعریف کردم اوناهم که شناخت داشتن راجع به من اول براشون باورش سخت بود ولی تا حدودای 7 صبح خواب به چشم هیچکدوممون نیومد جالب اینجا بود که خانوادم پس بازگشت متوجه یکسری صداهای عجیب و غریب تو خونه میشدن تا جایی که بدون اطلاع قبلی مادرم ازم پرسید کار غیر عادی تو خونه نکردین!حتما ممکنه فکر کنید ممکنه چیزی زده یا کشیده و توحم زده بودم ولی جالب اینجاست که من حتی از یک سیگار و قلیون هم متنفر هستم به شدت ولی یکی از دوستام همین که اومد خونمون یک خاطره داشتم باهش یک شب که تنها بودیم و نحوه ی اذیت کردنش توسط یک جن در شب های خیلی کمی رو برام توضیح داد که اگر دوست داشتید بگید تا براتون توضیح بدم!:گل رز:

Hamid Rezaaa
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۳‏, ۰۹:۰۳ بعد از ظهر
داداشمون ^Mohammad^ (http://forum.bodybuilder.ir/member.php?u=20456)
به خاطر این تاپیک عضو حرفه ای شد!! :پوزخند::خنده:
بیخیال این جن هم نمیشید انگار !

alireza_2007
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۳‏, ۱۱:۱۲ بعد از ظهر
داستانی که میخوام تعریف کنم مربوط میشه به 4 سال پیش که من دیدنی رفته بودم خونه خالم اینا و شب همونجا خوابیدم، تقریبا ساعت 11 شب بود که دیگه همه خوابیده بودن ولی من بیدار بودم هنوز، یهو بوی ماهی دودی حس کردم؟َ؟َ؟َ!!!!!!:متفکر: با خودم گفتم اخه این موقعه شب کی هوس ماهی دودی کرده!! چراغای اشپزخونه هم خاموش بود، بعد چندی که گذشت صدای پا میومد و تو ظرفهای اشپز خونه صدا میومد که یهو خالم بیدار شد و گفت بسه دیگه بذارید بخوابیم که ناگهان تمام این صداها تمام شد دوباره شروع کردن به سر و صدا و منم ترسم گرفته بود که حتی نتونستم برم حیاط دستشویی:خنده: سرمو کردم زیر پتو و کامل خوابیدم و فردای همون صبح از خالم پرسیدم چه خبر بود دیشب؟ مهمونی بود؟ گفت اینا توی خونمون جن هست و بعضی وقتا که زیاد سر و صدا میکنن بهشون میگم و ساکت میشن و تا حالا کسی رو اذیت نکردن. بعد از اون ماجرا هر وقت میرم خونشون دیگه جرات نمیکنم شب اونجا بمونم:نمیبینم:

YOUnos
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۴‏, ۱۲:۱۴ قبل از ظهر
داستانی که میخوام تعریف کنم مربوط میشه به 4 سال پیش که من دیدنی رفته بودم خونه خالم اینا و شب همونجا خوابیدم، تقریبا ساعت 11 شب بود که دیگه همه خوابیده بودن ولی من بیدار بودم هنوز، یهو بوی ماهی دودی حس کردم؟َ؟َ؟َ!!!!!!:متفکر: با خودم گفتم اخه این موقعه شب کی هوس ماهی دودی کرده!! چراغای اشپزخونه هم خاموش بود، بعد چندی که گذشت صدای پا میومد و تو ظرفهای اشپز خونه صدا میومد که یهو خالم بیدار شد و گفت بسه دیگه بذارید بخوابیم که ناگهان تمام این صداها تمام شد دوباره شروع کردن به سر و صدا و منم ترسم گرفته بود که حتی نتونستم برم حیاط دستشویی:خنده: سرمو کردم زیر پتو و کامل خوابیدم و فردای همون صبح از خالم پرسیدم چه خبر بود دیشب؟ مهمونی بود؟ گفت اینا توی خونمون جن هست و بعضی وقتا که زیاد سر و صدا میکنن بهشون میگم و ساکت میشن و تا حالا کسی رو اذیت نکردن. بعد از اون ماجرا هر وقت میرم خونشون دیگه جرات نمیکنم شب اونجا بمونم:نمیبینم:

فیلمت کرده که شب اونجا نخوابی:پوزخند:

الان که اینو تایپ می کنم خونه مادر بزرگم هستم (تبریز) طبقه دوم و تنها. میگن خونه مادر بزرگ من کلی روح و جن داره هیچی تا حالا ندیدم!!!
ولی الان احساس کردم یکی پشت منه از دست شماها:خنده:

alireza_2007
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۴‏, ۰۷:۲۷ قبل از ظهر
فیلمت کرده که شب اونجا نخوابی:پوزخند:

الان که اینو تایپ می کنم خونه مادر بزرگم هستم (تبریز) طبقه دوم و تنها. میگن خونه مادر بزرگ من کلی روح و جن داره هیچی تا حالا ندیدم!!!
ولی الان احساس کردم یکی پشت منه از دست شماها:خنده:
بستگی به ظرفیت طرف داره که جلوش نمایان بشه یا نه و در حد همون ظرفیت این چیزا حس میشه و حس من زیاد شدید نبود و منو اذیت نمی کردن فقط ترس منو برداشته بود:لبخند:

DVD
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۴‏, ۱۱:۱۳ قبل از ظهر
بحث جالبیه واسه سرگرمی خوبه این داستان ها فقط یه سوال دارم
دوستانی که اصرار دارن این دیده ها و شنیده ها حقیقت داره یه نگاه به ویدئو زیر بندازن و بگن این موجود دقیقا چیه ؟
http://www.aparat.com/v/3nSiB
تو فروم همسایه یکی از دوستان میگه این ویدئو رو خودش گرفته و باور داره که جن هست !

"All Eyes On Me"
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۴‏, ۱۱:۳۲ قبل از ظهر
راستی از وقتی اون دعای محافظت رو که دوستم بهم داد رو همراه خودم دارم توخیابون راه میرم همه چی حرکات ادم ها وگذر زمان یکم اهسته شده برام عجیبه دیروز هم چشمام یکم میسوخت امروز هم چشم چپم با چشم چپم حساس تر شده یکم اهسته کند اسلوموشن شده برام امروز علت و ازش جویا میشم مطمعنم تلقین نیست ی علتی باید داشته باشه

M@soud
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۴‏, ۱۱:۳۸ قبل از ظهر
بحث جالبیه واسه سرگرمی خوبه این داستان ها فقط یه سوال دارم
دوستانی که اصرار دارن این دیده ها و شنیده ها حقیقت داره یه نگاه به ویدئو زیر بندازن و بگن این موجود دقیقا چیه ؟
http://www.aparat.com/v/3nSiB
تو فروم همسایه یکی از دوستان میگه این ویدئو رو خودش گرفته و باور داره که جن هست !

یه عروسک بود چیز خاصی نبود:پوزخند:
اگه جن بود طرف با این خونسردی ازش فیلم نمیگرفت:خنده:

راستی از وقتی اون دعای محافظت رو که دوستم بهم داد رو همراه خودم دارم توخیابون راه میرم همه چی حرکات ادم ها وگذر زمان یکم اهسته شده برام عجیبه دیروز هم چشمام یکم میسوخت امروز هم چشم چپم با چشم چپم حساس تر شده یکم اهسته کند اسلوموشن شده برام امروز علت و ازش جویا میشم مطمعنم تلقین نیست ی علتی باید داشته باشه

من به جن اعتقاد دارم و این که آدم باهاش ارتباط برقرار میکنه.
ولی عزیزه من ما توچه قرنی داریم زندگی میکنیم؟ دعای محافظت چیه؟:پوزخند:
شما دور از جون وقتی مریض بشی میری پیشه دکتر یا دعا نویس؟:چشمک:
کسی که به خدا اعتقاد داشته باشه نیاز به نوشتن دعای هیچکس نداره .

"All Eyes On Me"
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۴‏, ۱۱:۴۵ قبل از ظهر
حتما سری تو این دعا هست وکلی قسم دادن اسم الله هم هست
اون دعا توقران هم موجوده ولی نمیدونم کدوم سوره شخص خاصی هم ننوشتتش
این دعا دعای هستش که هیچ سر وبلایی روت اثر نمیکنه هفته دیگه برگشتم مینویسمش الان عجله دارم فرصت ندارم
من امروز دارم میرم سرکارم ازدوستم میپرسم
ولی باورکنین خیالاتی نشدم
چندشب قبل راجب موضوعی باهم حرف زدیم
ی ایه روانگشتری که دستش بود خوندم همون شب خوابی دیدم
براش تعریف کردم تعبیرشو بهم گفت اتفاق هم افتاد اون خواب تاثیرشو تو دنیای واقعی دارم میبینم
مراجعه کردن به شخصی که علوم غریبه رو بدونه با دکتر رفتن فرق داره هرکدوم برای رفع نیازی استفاده میشه

SPRUC
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۴‏, ۱۱:۵۹ قبل از ظهر
این ویدیو که گذاشتی خب معلومه یه عروسک گذاشته یارو یه اوازم انداخته روش :خنده: همین چرت و پرتا رو پخش میکنن بعضیا میگن کلا خرافاته دیگه

من دوران خدمت(یگان) توی شهرضا بودم البته پادگانمون خارج شهر توی بیابون بود{گروه 22 توپخانه} یه سری گشتی بودن

یکی از برجکا به اسم برجک13 خیلی معروف بود.دو نفر اونجا خودکشی کرده بودن 4 5 نفر اسلحه رو گذاشته بودن فرار کرده بودن

همشون میگفتن اونجا جن داره.اون همه برجک توی پادگان بود ولی دقیقا هم اون 2نفر توی برجک 13 خودکشی کردن و هم اون چند نفر از همون برجک فرار کرده بودن

کار به جایی رسید فرمانده پادگان دستور داد دیگه توی برجک 13 گشتی نزارن.این دوران خدمت گشتیا واقعا خیلی بده

خود من جام خوب بود ولی اوایل که مجبور بودم نگهبانی بدم کلی توی بیابون میرفتم تا برسم سر پست مثلا نگهبان پمپ اب توی جنگل اون سر پادگان:پوزخند:

ولی اونجا هیچی ندیدم نه ترسی داشتیم نه چیزی بالاخره ادم عادت میکنه فقط فکر این بودیم کسی نبینه بگیریم بخوابیم.حالا گشتیا که کل خدمتشون باید رو برجک بودن 100% از ما نترس تر بودن و براشون عادی بود ولی اون برجک13 حتما یه چیزی توش بوده

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۴‏, ۰۱:۰۲ بعد از ظهر
داداشمون ^Mohammad^ (http://forum.bodybuilder.ir/member.php?u=20456)
به خاطر این تاپیک عضو حرفه ای شد!! :پوزخند::خنده:
بیخیال این جن هم نمیشید انگار !

داداش یه تاپیک گلدوزی بزنیم شما هم عضو حرفه ای شی ؟:خنده::پوزخند:

Mohsen2013
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۴‏, ۰۱:۱۲ بعد از ظهر
واقعا جای تاسف داره این تاپیک در بخش سلامت مرتب میاد بالا، از مدیر بخش میخوام اگر بخشی بنام خزعبلات داریم این تاپیکو منتقل کنه اونجا وگرنه ببنده که دیگه ادامه پیدا نکنه.

kaveh_am
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۴‏, ۰۳:۰۴ بعد از ظهر
https://www.facebook.com/photo.php?v=942109305802730

AQa_BaBAk
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۴‏, ۰۳:۰۵ بعد از ظهر
آقا من یه بار حالم بد شده بود , منو بردن پیش دعا نویس , یه چنتا ورد در سرم خوند و یه چیزی تو یه کاغذ نوشت انداخت گردنم , خلاصه ما برگشتیم خونه , از اونجایی که من ***خل بودم دعا رو باز کردم ببینم چی توش مینویسن , دیدیم توش نوشته , خوب میشی بشو , نمیشی به درک ..
:خنده:

speed
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۴‏, ۰۵:۳۲ بعد از ظهر
با تمام احترام به نظر هاي دوستان كه دارن ميگن چيزايي مث جن و از اين حرفا وجود داره
به نظر شخصي من چيزي مانند جن يا در رديف اين گونه موجودات وجود خارجي ندارن
و همه اين داستانانها فقط و فقط از قوه تخيل انسان سرچشمه ميگيره
اگر دقت بكنين تمام اين داستانهايي كه از دوستان اينجا ميشنويم و يا در خارج از اينجا ميشويم و نقل ميشه همش در شبو تاريكي اتفاق افتاده
چرا هيچ كدوم از اينها توي روشني روز اتفاق نميفته ؟ از اونايي كه قبول دارن بپرسين هزار دليل الكي ميارن
والا اگر جني چيزي وجود داشت حد اقل من ميديدم يا اينكه پدر بزرگ من ٧٠ سال سن داره و كشاورزه هنوز كه هنوزه شب تنها سر زمين ميخوابه ميره مياد
اتفاقآ يه تيكه از زمينهاشم در جايي هست كه از كنارش يه رودي هست كه خيلي تاريك هستو بالاترشم قبرستانه
ازش پرسيدم جن ديدي به من خنديد گفت واقعآ تو ليسانس داري اين حرفو ميزني
ميگه از ١٠ سالگي كه پدرم مرد تنها ميرفتم سر زمينها. همونجاهم ميخوابيدم بعضي وقتا شبا دلم ميگرفت تنها از همونجا ميرفتم سر قبر پدرم
ولي تو اين سالها هيچ چيز ترسناكي نديدم و هيچ صداي ترسناكيم نشنيدم
وداييم هم همينطور و من هم در ادامه تو اين چند سال كه ميرم سر زمينهامون و چند بارم از زمينمون رفتم سر قبر اقوام چيز ترسناك و غير طبيعي نديدم
والا نديدم
:پوزخند: يه سري از داييم هم پرسيدم كه جن داستانش چيه گفت والا جن تورو با ١٠٠ كيلو وزنو اين هيكل ببينه به خودش ميش...
و در آخر جن چيزي نيست جز زاييده تخيل انسان

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۴‏, ۰۶:۳۷ بعد از ظهر
با تمام احترام به نظر هاي دوستان كه دارن ميگن چيزايي مث جن و از اين حرفا وجود داره
به نظر شخصي من چيزي مانند جن يا در رديف اين گونه موجودات وجود خارجي ندارن
و همه اين داستانانها فقط و فقط از قوه تخيل انسان سرچشمه ميگيره
اگر دقت بكنين تمام اين داستانهايي كه از دوستان اينجا ميشنويم و يا در خارج از اينجا ميشويم و نقل ميشه همش در شبو تاريكي اتفاق افتاده
چرا هيچ كدوم از اينها توي روشني روز اتفاق نميفته ؟ از اونايي كه قبول دارن بپرسين هزار دليل الكي ميارن
والا اگر جني چيزي وجود داشت حد اقل من ميديدم يا اينكه پدر بزرگ من ٧٠ سال سن داره و كشاورزه هنوز كه هنوزه شب تنها سر زمين ميخوابه ميره مياد
اتفاقآ يه تيكه از زمينهاشم در جايي هست كه از كنارش يه رودي هست كه خيلي تاريك هستو بالاترشم قبرستانه
ازش پرسيدم جن ديدي به من خنديد گفت واقعآ تو ليسانس داري اين حرفو ميزني
ميگه از ١٠ سالگي كه پدرم مرد تنها ميرفتم سر زمينها. همونجاهم ميخوابيدم بعضي وقتا شبا دلم ميگرفت تنها از همونجا ميرفتم سر قبر پدرم
ولي تو اين سالها هيچ چيز ترسناكي نديدم و هيچ صداي ترسناكيم نشنيدم
وداييم هم همينطور و من هم در ادامه تو اين چند سال كه ميرم سر زمينهامون و چند بارم از زمينمون رفتم سر قبر اقوام چيز ترسناك و غير طبيعي نديدم
والا نديدم
:پوزخند: يه سري از داييم هم پرسيدم كه جن داستانش چيه گفت والا جن تورو با ١٠٠ كيلو وزنو اين هيكل ببينه به خودش ميش...
و در آخر جن چيزي نيست جز زاييده تخيل انسان

درسوره72 قرآن این موجود صریحا معرفی شده است واگر از این موضوع بگذریم می توانیم
به این اصل که در جهان چیزهای زیادی وجود دارند که با حواس پنجگانه قابل درک نیستند
ولی نمی توان گفت که وجودندارند اشاره کرد!!! مانندالکترون ها و جریان الکتریسیته و
نورمادون بنفش و... و دلیل دیگری دراثبات جن شهادت بسیاری از مردم مبنی بر رویت
این موجود و حتی سخن گفتن باآنهامی باشد ...

یه چیز دیگم اضافه کنم اینکه از هر 100 نفر که میان ازشون داستان میگن 90 نفر داستانشون ساخته تخیلشونه......
من خودم موجوداتی غیر از جن ها دیدم ولی توی عمرم اجنه ندیدم و ایشالا ک نخواهم دید ولی باز بهشون اعتقاد دارم به دلیل اینکه اعتقاد به قران دارم ولی به اینم اعتقاد دارم که وارد زندگی کسی نمیشن و خودشون رو به کسی نمایان نمیکنند پس ترس ازشون بی مورده و انتظار به دیدنشون بی مورد تر و داستان های خرافی بسیار دروغین تر از همه

Log1tech
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۴‏, ۰۷:۱۴ بعد از ظهر
اونایی‌ که براشون جالبه برن یوو توب اینو سرچ کنن :Real Anneliese Michel 6 demons (http://www.youtube.com/watch?v=-4xiT67GrbY)

البته اینم بگم که این دخترو اینقدر گرسنگی دادن به دستور کشیش که آخرش از گشنگی مرد بعدش خانوادشو با کشیشارو زندان انداختن فیلم امیلی رزً هم میگن از روی داستان زندگی‌ همین دخترساختن

روحش شاد

U3F
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۴‏, ۰۷:۵۰ بعد از ظهر
در ادامه توضیحات دوستمون ^Mohammad^ تو قران کاملا واضح اشاره شده که وجود داره پس تردیدی نباید داشت حتی با پیامبر هم میخواستن وارد جنگ بشن که به پیامبر وحی میشه و پیامبر به یارای نزدیکش میگه همه میترسن امام علی داوطلب میشه و تنهایی میره به جنگشون، اینم بدونید که خدا یه دیوار بین زندگی انسان ها و اونا قرار داده که فقط انسان میتونه اون دیوار رو برداره اگه برداره و وارد زندگیش بشن خیلی سخت بیرون میرن... پس پیگیرش نباشید، تقریبا دو سومشون هم مسلمونن، با بو کردن غذا ها سیر میشن
این داستانا هم ساخته ذهنه و ...
یه نکته مفید هم بگم: امام خمینی که شطرنج رو حروم اعلام کرد یه سریا به خاطر اینکه اطلاعات نداشتن و ندارن مسخره میکردنُ میکنن، دلیلش این بود که یکی از لوازم اهزار یا ... :پوزخند: زمینه سفید مشکی بود و این بازی واسه جن گیرای هند بود که نشون بده واسه کدوم قویتره و میتونه ذهن اون یکی رو بخونه... که بعد ایرانیا اومدن سبز و سفید کردن ولی بازم سفید مشکی هست...
پیگیر این چیزا نباشید دلیلیم واسه ترس نداره اونجایی که درشت نوشتم رو ببینید

Hamid Rezaaa
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۴‏, ۱۰:۰۳ بعد از ظهر
من نمیفهمم چه کاریه یه تاپیک واسه 5 ساله پیش بیاد بالا اینقدر هم بالا بمونه!!

آقا حجت که اینقدر تاپیک هارو حذف میکنی..
یه نیگا بنداز ببین واقعا لازمه !؟؟

اطلاعات عمومی و سلامت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SPRUC
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۴‏, ۱۰:۲۱ بعد از ظهر
دوستان من با تاپیک چربی سوزی کاری ندارم پس مدیران حذفش کنن چون من بدنم خشک هست اون تاپیک به درد نمیخوره

دوستان من پول مکمل ندارم پس مدیران تمام تاپیکهای مربوط به مکمل از جمله فروشگاه های سایت رو حذف کنند.منطقی بود؟ :خنده:

دوستای عزیزم کسی تحمیل نکرده برید توی ارسالات اخر انجمن و این تاپیک رو باز کنید و مطالعه کنید.اون همه موضوع شما چرا این رو باز میکنید؟

تاپیک باید منتقل بشه حالا مدیرای سایت هرجا صلاح میدونن منتقل کنن فرق نداره شمام که علاقه و اعتقاد ندارید خب موس رو نبرید روی موضوع

هر داستانی هم میشنوید دلیل نمیشه باور کنید مخصوصا داستانهای توی شب که اکثرا تخیل و ترس هست

یوسف و محمد مشکل اینجاست که خیلیها دیگه به قرآن هم اعتقاد ندارن و وقتی میگی قران گفته اونا میگن خود قرآن دروغه پس مشکل اساسیه و اعتقادی

منم خواهش میکنم کسانی که نه اعتقاد دارن نه علاقه نیان توی بحث.حالا یکی مثل کاوه اعتقاد نداره ولی دنبال حقیقته بحثش جداس باعث میشه اطلاعات ما هم بیشتر بشه

andii
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۵‏, ۱۲:۵۷ قبل از ظهر
این دو تا لینک رو من دیدم جالب بودن هر کی فیل -تر شک ن داره ببینه برا جن گیریه جالبه
https://www.youtube.com/watch?v=eU-Z4J9hPx4
https://www.youtube.com/watch?v=ZR6xpTdGOUM
ویدئو زیاده یعنی اینقدر پیش میاد این چیزا :ناراحت:طفلکا