PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ................................:" بهترین مکملهای سال رو شما انتخاب کنید ": ..............................

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۱-۱۲, ۰۸:۱۷ بعد از ظهر
با سلام و عرض خسته نباشی خدمت تمام دوستان

از اونجایی که دیگه سایت ما یکی از پربیننده ترین سایت های بدنسازی تو ایران شده و با اساتید محترمی هم که داریم نظر کل سایت معتبر و منطقی صحیح است حیفم امد یه جمعبندی کلی از مکمل های بدنسازی در 5 ضمینه رو نداشته باشیم . پس با اجازه از مدیران محترم سایت تصمیم گرفتم که این تایپیک رو بزنم و بعد از یک ماه بعد از نظر سنجی نتایج رو اعلام کنم . از شما دوستان عزیز خواهش می کنم بدون در نظر گرفتن مسائل شخصی بوجود امد در سایت فقط برای فعالتر شدن و موفقیت هر چه بیشتر سایت با نظر دادنشون بنده حقیر و بقیه جامعه ورزشی سایت رو خوشحال کنند هرکس هم که نظر نده یعنی با نتیجه نظر سنجی موافق هست .
دوستان لطفاً نظرشون رو به صورت کلی بیان کنند مکمل هایی که مصرف کردن شاید بهترین گزینه باشد .

اما سوالهای نظر سنجی :

* بهترین حجم دهنده عضلات ( پروتئین ) ؟
* بهترین چربی سوز موجود در بازار ؟
*بهترین شرکت سازنده مکمل های ورزشی ؟
* بهترین کراتین موجود در ایران ؟
*بهترین آمینو از نظر شما ؟

موفق باشید :گل رز:

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۱-۱۲, ۰۸:۵۰ بعد از ظهر
من بهترین مکملی که امسال مصرف کردم cell-tech hardcore بود.حالا نمیدونم جو گیر شدم یا واقعی بود:پوزخند: ولی زور خیلی خوبی میداد مخصوصا بار اول

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۱-۱۳, ۰۷:۱۲ قبل از ظهر
از شما دوستان عزیز خواهش می کنم بدون در نظر گرفتن مسائل شخصی بوجود امد در سایت

مسائل شخصی به وجود اومده؟؟؟
خب مسائل شخصی دیگران به من و شما چه؟؟؟
مگه تا الان فعالیت اعضاء با قصد و غرض بوده؟؟؟

در صورت تکرار برخورد میشه

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۱-۱۳, ۰۵:۳۴ بعد از ظهر
بهترين حجم دهنده عضلات (پروتئين ) وي 100% اوپتيموم
بهترين چربي سوز موجود در بازار ميتوتروپين گاسپاري
بهترين سازنده محصولات بي اس ان و گاسپاري
بهترين كراتين كراتين مونوهيدرات ماسل تچ و بهترين محصول كراتيني سل مس بي اس ان
آمينو2222 اوپتيموم و آمينو يونيورسال

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۱-۱۳, ۰۵:۳۸ بعد از ظهر

افشين جان آقاي مونارو حرف بدي نزد و توهيني هم نكرد .
ايشون منظورش را ميدونم منظورش عقايد شخصي هست كه خودمون بهتر ميدونيم توي تاپيك سانسور فيلم نظرش را داده بود و ديگران هم نظرشان . با خودش گفته شايد كدورتي پيش اومده باشه . براي همين اينجور گفته .
آقاي مونارو يكي از اعضاي خيلي خوب سايت هستن و اگر قرار باشه هر كس را با يه حرف ساده تهديد كنيم نظم سايت به هم ميريزه و مهمترين چيز هم در همين سايت نظمه .
:گل رز:

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۱-۱۳, ۰۶:۵۴ بعد از ظهر
ايشون منظورش را ميدونم منظورش عقايد شخصي هست كه خودمون بهتر ميدونيم توي تاپيك سانسور فيلم نظرش را داده بود و ديگران هم نظرشان . با خودش گفته شايد كدورتي پيش اومده باشه . براي همين اينجور گفته .
آقاي مونارو يكي از اعضاي خيلي خوب سايت هستن و اگر قرار باشه هر كس را با يه حرف ساده تهديد كنيم نظم سايت به هم ميريزه و مهمترين چيز هم در همين سايت نظمه .

پیمان جان بخدا احد و واحد منظور من همون سوء تفاهم بوجود آمده در تایپیک سانسور بود که بخدا معذرت هم خواستم نمی دونم چرا افشین جان اینقدر از دسته من عصبانی هست و این حرف من رو به دیگر مسائل ربط داد بازم من چون کوچکتر هستم از افشین جان که استادم هست معذرت می خوام و خواهش می کنم بیاد نظرش رو درباره نظر سنجی اعلام کنه و کدورت ها رو کنار بذاره .

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۱-۱۳, ۰۷:۰۴ بعد از ظهر
1- وی 100% اپتیمیت
2-هیدروکسی کات ایکس
3- شرکت ماسل تچ
4- بهترین کراتین سل مس
5- آمینو 2222 اپتیمیت

محمد حسینی
۱۳۸۹-۰۱-۱۴, ۰۲:۳۳ قبل از ظهر
افشین عزیز از دوستان و اساتید بزرگ سایت ماست و خیلی هم با اخلاقه، اگه هم حرفی زده مطمئنن منظوری نداشته و همش یه سوء تفاهم سادس، به هر صورت با هر حرف ساده که نمیشه کسیو متهم و تهدید کرد، درسته افشین جان؟
و اما راجع به مکمل به نظر من،
آمینو 2222 خیلی عالی بود

eshaghgh
۱۳۸۹-۰۱-۱۴, ۰۶:۱۴ قبل از ظهر
من عاشق وی اوپتیموم هستم و چون بدنی اندومروفی دارم اینو دو چندان میکنه

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۱-۱۴, ۰۷:۵۸ قبل از ظهر
من تجربه زیادی راجع به مکملها ندارم اما نظرم این هست:
بهترین چربی سوز هیدروکسی کات ایکس
بهترین کراتین هم مونوهیدرات ماسل تچ.

mamad
۱۳۸۹-۰۱-۱۴, ۰۸:۱۳ قبل از ظهر
1-پروتئین 100%اپتیمم
2-----------------------
3- bsn
4-مونو هیدرات کراتین 6000 ماسل تچ
5-.............................
نقطه چین ها واسه اینه که اون ها رو مصرف نکردم.

mahmoud
۱۳۸۹-۰۱-۱۴, ۰۲:۵۹ بعد از ظهر
بهترين حجم دهنده عضلات وي 100% اوپتيموم
بهترين چربي سوز موجود در بازار ميتوتروپين گاسپاري خیلی قویه واقعا عالی
بهترين سازنده محصولات ماسل تچ و بی اس ان و بهتر از همه به نظرم گاسپاری چوت تقلبیش تو ایران کمه
بهترين محصول كراتيني سایز آن تو 20 دقیقه پایانی تمرین مصرف کینم واقعا خوب جواب داد
آمینو ماسل تچ جدیدش رنگ قرص صورتی واقعا عالیه + یونیور سال فکر کنم از جگر گاو تهیه شده اگه اشتباه نکنم 1 سال پیش مصرف کردم خیلی خوب بود

navid_a
۱۳۸۹-۰۱-۱۴, ۰۵:۱۷ بعد از ظهر
به نظر من
1.پروتئین وی 100%
2.هیدزوکسیکات ایکس
3.ماسل تچ maxx bsn
4.والا راستش این نوع محصولو امتحان نکردم فقط یه بار کراتین منوهیدرات. ولی فکر کنم تو محصولات کراتینی سل مس.
5.آمینو2222

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۱-۱۵, ۰۲:۲۶ قبل از ظهر
من خودم مکمل مصرف نمی کنم .
اما واضحه که بهترین پرئتین وی 100 % اوپتیموم و آل نچپرال وی هست (قبلا از وی استفاده میکردم از اون بابت میگم )
در مورد چربی سوزا اصلا نمی دونم به کارم نمی آد .
بهترين سازنده محصولات فکر کنم ماسل تچ باشه . چون ازهمه برو بیاش بیشتره .
بهترين كراتين هم از اونجایی که می دونم كراتين مونوهيدرات ماسل تچ
آمینو هم نمی دونم . نه مصرف کردم نه چیزی میدونم .

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۱-۱۵, ۰۳:۴۴ قبل از ظهر
يه 2-3 روزي نبودم و ظاهرا حرف و حديثهايي پيش اومدهاقا پيمان كه اومده ميگه مونارو منظورش چيز ديگه بوده و شما نبايد تهديد كني و .....مركوري هم به تبعيت از پيمان گفته با يه حرف ساده نميشه كسي رو متهم كرداخه برادر من كسي كه پست رو زده قصاص قبل از جنايت كردهو قبل از اينكه كسي نظرش رو بده، ايشون پيش دستي كرده و نظر دهنده رو تفهيم به موضوعي كرده في الواقع خودش و حمايت كنندگانش خبر نداشتن آيا كسي ميخواد با سوء نيت نظر بده يا نهدر كل از نظر اخلاقي درست نبودنه كار ايشون نه حمايت پيمان و مركوري

محمد حسینی
۱۳۸۹-۰۱-۱۵, ۰۵:۱۰ قبل از ظهر
با سلام و عرض خسته نباشی خدمت تمام دوستان

از اونجایی که دیگه سایت ما یکی از پربیننده ترین سایت های بدنسازی تو ایران شده و با اساتید محترمی هم که داریم نظر کل سایت معتبر و منطقی صحیح است حیفم امد یه جمعبندی کلی از مکمل های بدنسازی در 5 ضمینه رو نداشته باشیم . پس با اجازه از مدیران محترم سایت تصمیم گرفتم که این تایپیک رو بزنم و بعد از یک ماه بعد از نظر سنجی نتایج رو اعلام کنم . از شما دوستان عزیز خواهش می کنم بدون در نظر گرفتن مسائل شخصی بوجود امد در سایت فقط برای فعالتر شدن و موفقیت هر چه بیشتر سایت با نظر دادنشون بنده حقیر و بقیه جامعه ورزشی سایت رو خوشحال کنند هرکس هم که نظر نده یعنی با نتیجه نظر سنجی موافق هست .
دوستان لطفاً نظرشون رو به صورت کلی بیان کنند مکمل هایی که مصرف کردن شاید بهترین گزینه باشد .

اما سوالهای نظر سنجی :

* بهترین حجم دهنده عضلات ( پروتئین ) ؟
* بهترین چربی سوز موجود در بازار ؟
*بهترین شرکت سازنده مکمل های ورزشی ؟
* بهترین کراتین موجود در ایران ؟
*بهترین آمینو از نظر شما ؟

موفق باشید :گل رز:

پیمان جان بخدا احد و واحد منظور من همون سوء تفاهم بوجود آمده در تایپیک سانسور بود که بخدا معذرت هم خواستم نمی دونم چرا افشین جان اینقدر از دسته من عصبانی هست و این حرف من رو به دیگر مسائل ربط داد بازم من چون کوچکتر هستم از افشین جان که استادم هست معذرت می خوام و خواهش می کنم بیاد نظرش رو درباره نظر سنجی اعلام کنه و کدورت ها رو کنار بذاره .

افشین عزیز از دوستان و اساتید بزرگ سایت ماست و خیلی هم با اخلاقه، اگه هم حرفی زده مطمئنن منظوری نداشته و همش یه سوء تفاهم سادس، به هر صورت با هر حرف ساده که نمیشه کسیو متهم و تهدید کرد، درسته افشین جان؟
و اما راجع به مکمل به نظر من،
آمینو 2222 خیلی عالی بود

يه 2-3 روزي نبودم و ظاهرا حرف و حديثهايي پيش اومدهاقا پيمان كه اومده ميگه مونارو منظورش چيز ديگه بوده و شما نبايد تهديد كني و .....مركوري هم به تبعيت از پيمان گفته با يه حرف ساده نميشه كسي رو متهم كرداخه برادر من كسي كه پست رو زده قصاص قبل از جنايت كردهو قبل از اينكه كسي نظرش رو بده، ايشون پيش دستي كرده و نظر دهنده رو تفهيم به موضوعي كرده في الواقع خودش و حمايت كنندگانش خبر نداشتن آيا كسي ميخواد با سوء نيت نظر بده يا نهدر كل از نظر اخلاقي درست نبودنه كار ايشون نه حمايت پيمان و مركوري

افشین جان اگه نقل قول ها رو بخونی میبینی که کسی حرف بدی نزده، سایت ماله همه ماست، دلیلی نداره اگه پیمان حرف بدی بزنه من بیام ازش طرفداری کنم، طوی خیلی از بحث ها هم میبینی که من باهاش خیلی تفاوت نظر دارم که بهشم گفتم یا تلفنی با هم حلش کردیم، اما در رابطه با مونارو مطمئن باش اگه ایشون کاره اشتباهی کرده بود و نیتش فقط به هم ریختن سایت و تشویش بود همون لحظه که دیدم اخراج میشد، ولی به نظر شما درسته که ما یه عضو فعالمونو جلوی جمع مورد اهانت قرار بدیم؟؟ خیلی راحت میتونیم با یه پیغام خصوصی مسئله رو از خودش بپرسیم ببینیم منظورش چیه، اگه نتونست منظورش خوب تفهیم کنه مجازاتش می کنیم، به غیر از اینه؟؟؟؟؟؟؟ به هر صورت انسان جائزالخطاست، ما هم ممکنه یه روز اشتباه کنیم!!!!!!!!!!!

imanfitness
۱۳۸۹-۰۱-۱۶, ۰۷:۵۶ بعد از ظهر
راستش من سابقه زیادی در مصرف مکمل ها ندارم. و تخصصم در رابطه با مکمل های پویان و pvl و امثال ایناست که داروخونه میفروشه.بهترین مارکی که تا حالا مصرف کردم ultimate nutrition بوده.

MOHSEN GORBANI
۱۳۸۹-۰۱-۱۸, ۱۱:۳۷ قبل از ظهر
بهترین پروتئین بنظر من وی 100% ماسل تچ
بهترین چربی سوز لیپو 6 بلک
ماسل تچ و بی اس ان
دایماتیز سل مس
آمینو 4600

True-Mass
۱۳۸۹-۰۱-۱۸, ۰۸:۱۰ بعد از ظهر
بنده وزنم 70 کیلو هست و قدم 180 .
میخوام حجم بگیرم . چندتا از دوستان ماسل جویس رو پیشنهاد کردن .
حالا سوال من اینه که برای حجم ماسل جویس بهتره بخورم یا وی اوپتیموم ؟
آقا پیمان گفت ماسل جویس و کراتین بخوری حدودا" 5 کیلو وزن بدون بازگشت اضافه میکنی ؟
میخواستم بدونم منظور ایشون ماسل جویس 2 کیلویی هست یا 4.5 کیلویی !
در کل برای افزایش این مقدار وزن طول دوره مصرف پودر چقدر طول میکشه ؟
با تشکر

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۱-۱۹, ۰۱:۵۱ قبل از ظهر
بنده وزنم 70 کیلو هست و قدم 180 .
میخوام حجم بگیرم . چندتا از دوستان ماسل جویس رو پیشنهاد کردن .
حالا سوال من اینه که برای حجم ماسل جویس بهتره بخورم یا وی اوپتیموم ؟
آقا پیمان گفت ماسل جویس و کراتین بخوری حدودا" 5 کیلو وزن بدون بازگشت اضافه میکنی ؟
میخواستم بدونم منظور ایشون ماسل جویس 2 کیلویی هست یا 4.5 کیلویی !
در کل برای افزایش این مقدار وزن طول دوره مصرف پودر چقدر طول میکشه ؟
با تشکر

شما براي يك هفته اخراج ميشه تا دفعه بعد نظم فروم را به هم نزني و سوال خود را در جاي مربوطه بپرسي .
آخه عنوان تاپيك را بخون بعد سوال كن .
براي من دوست و شاگرد و .... فرق نميكنه هر كس خلاف مقرران كار كنه سريعا اخراج ميشه .
در ضمن بايد ميرفتي و قوانين سايت را ميخوندي اگر هم نخونده بودي بايد خودت عقلت ميرسيد و بي احترامي به ديگران نميكردي و جاي مشخص سوال را پيدا ميكردي .