PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویتامین های ضروري

sonyericsson
‏۱۳۸۹-۰۴-۲۸‏, ۰۶:۵۴ قبل از ظهر
با درود و احترام خدمت اساتید و کاربران عزیز
سئوالی داشتم در مورد قرص های ویتامین :
-ویتامین هایی که بدن نمیتونه تولید کنه یا معمولا برای بدن ضروریه و ممکنه تو مواد غذایی روزانه کمتر باشه و یا نباشه و بشه از طریق تهیه قرص از داروخانه این ویتامین ها رو به بدن رسوند .
نمونش پروتئین هستش ؛ اگه امکان داره اسامی قرص هایی که میشه تهیه کرد و به صورت مداوم مصرف کرد تا از کمبود ویتامین ها زیاد نگران نباشیم و نوع عوارض مصرف بلند مدت و اگه امکان داشت قیمتشو بفرمایید ممنون میشم .
-مدت چند سال قرص سولفات روی مصرف میکردم چون یکی ازدوستام که داروخانه داشت میگفت روی تو بدن تولید نمیشه و یا کمه و بدن رو در مقابل بیماری ها مقاوم میکنه آیا این گفته درسته ؟
از پاسختون بی نهایت سپاسگذارم:گل رز::گل رز::گل رز::گل رز::گل رز::گل رز::گل رز:

Senior Manager
‏۱۳۸۹-۰۴-۲۸‏, ۰۸:۰۹ قبل از ظهر
چون در رابطه با ويتامين ها بود به اينجا انتقالش دادم
.......................................................................
مولتي ويتامين ها نياز روزانه رو تقريبا برطرف ميكنن
و روزانه يك عدد براي نه تنها ورزشكاران ، حتي افراد معمولي
بايد استفاده كنن
تو قسمت محصولات مركز مشاوره چند نوع مولتي ويتامين موجود هستش
با ذكر قيمت

sonyericsson
‏۱۳۸۹-۰۴-۲۸‏, ۰۹:۰۴ قبل از ظهر
چون در رابطه با ويتامين ها بود به اينجا انتقالش دادم
مولتي ويتامين ها نياز روزانه رو تقريبا برطرف ميكنن
و روزانه يك عدد براي نه تنها ورزشكاران ، حتي افراد معمولي
بايد استفاده كنن
تو قسمت محصولات مركز مشاوره چند نوع مولتي ويتامين موجود هستش
با ذكر قيمت

با تشکر از استاد عزیز
سرچ زدم اما متاسفانه موردی نتونستم پیدا کنم اگه امکانش هست تو همین بخش ذکر بفرمایید تا دوستانی که مراجعه میکنند هم بتونند استفاده کنن ممنونم

Senior Manager
‏۱۳۸۹-۰۴-۲۸‏, ۰۲:۰۱ بعد از ظهر
برو به این آدرس قیمت ها ذکر شده

http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?2709-قيمت-مكمل-هاي-مركز-مشاوره-ايران-سازان-با-قيمت-هاي-استثنائي

sonyericsson
‏۱۳۸۹-۰۴-۲۸‏, ۰۸:۳۹ بعد از ظهر
با درود و احترام
من بیشتر قرص های معمولی مد نظرم بود که بشه از داروخانه هم تهیه کرد ، از همین معمولیا .... یکی از هم باشگاهیام از داروخانه قرص های معمولی پروتئین ، ویتامین آ و ... استفاده میکنه آیا این قرص ها تاثیر داره و باید استفاده بشه؟!

Senior Manager
‏۱۳۸۹-۰۴-۲۹‏, ۰۳:۱۷ بعد از ظهر
با درود و احترام
من بیشتر قرص های معمولی مد نظرم بود که بشه از داروخانه هم تهیه کرد ، از همین معمولیا .... یکی از هم باشگاهیام از داروخانه قرص های معمولی پروتئین ، ویتامین آ و ... استفاده میکنه آیا این قرص ها تاثیر داره و باید استفاده بشه؟!

دیلی پلاس بگیر
یا فارماتون بخر که تو دارواخونه ها به وفور یافت میشه
اما حساب قیمتشم بکن :چشمک:
...................................................
قرص پروتئین!!!!!!!! ( منظور شما مکمل غذایی هستش ) و ویتامین ها هم بله ضروری هستن
اما از ویتامین ها که بگذریم محصولات پروتئینی موجود در داروخانه تاثیر بسزایی ندارن و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیستن

sonyericsson
‏۱۳۸۹-۰۵-۰۳‏, ۰۵:۲۴ بعد از ظهر
با درود رفتم قرص وان دیلی گرفتم آمریکایی و زینک آلمانی
فکر میکنم بسیار مفیده

starmohsen
‏۱۳۸۹-۰۹-۰۳‏, ۰۵:۵۲ بعد از ظهر
دوستان من تست آهن دادم. دکتر گفت 4درجه کمبود آهن داری... به نظرتون حتما باید مصرف روزانه رو داشته باشم؟ چقدر تو روند کل کار تاثیر داره...
یه جواب تخصصی بدین ممنونم

Senior Manager
‏۱۳۸۹-۰۹-۰۳‏, ۰۸:۴۸ بعد از ظهر
بله هر روز باید مصرف بشه
چه بسا اگه جبران نشه باید قبل از هر وعده مصرف بشه
روند مصرفشم تا 6 ماه هستش
وقتی که نرمال شد مقدارش رو کمتر کن
روزانه گوشت بیشتری سعی کن مصرف کنی
موفق باشی

______
‏۱۳۸۹-۰۹-۰۴‏, ۱۲:۳۲ بعد از ظهر
هر چیزی که میگیرین مواظب باشین که شما ره IRC داشته باشه...

starmohsen
‏۱۳۸۹-۰۹-۰۴‏, ۰۴:۱۵ بعد از ظهر
مرسی افشین جان .... من قبلا کپسول COFOL رو خوردم . خوب جواب داد...دوباره همونو مصرف میکنم... چشم پرند خانم:گل رز:

Zlatan_ibra
‏۱۳۹۰-۱۱-۳۰‏, ۱۱:۱۸ قبل از ظهر
سلام
من یه سوال داشتم
میشه بگین بهترین زمان مصرف مولتی ویتامین و ب6 و وتامین آ کی هستش؟
من الان ویتامین ث رو قبل تمرین و بعد تمرین با کراتین مصرف میکنم و مولتی وتامین رو بعد صبحانه و ب6 رو بعد شام

Sen@toR
‏۱۳۹۰-۱۱-۳۰‏, ۱۱:۳۹ قبل از ظهر
دوست عزیز ویتامین ث بعد تمرین نیازی نیست مصرف کنی ، ب6 همراه با نهار مصرف کنید:چشمک:

AcaTir
‏۱۳۹۰-۱۱-۳۰‏, ۰۱:۰۷ بعد از ظهر
دیلی پلاس بگیر

شرمنده که نقل قول کردم

فرمودید فارماتون بگیرید,خواستم بگم من خودم فارماتون استفاده میکردم که روزی 1 عدد بود 4 هفته بعد مشکل ادرار پیدا کردم رفتم دکتر تغذیه گفت فارماتون برای سنین 40 به بالا هستش و برای شما و امسال سن شما مضر هستش چون در دراز مدت رسوب میکنه میزنه به کلیه ها که برای منم همچین مشکلی پیش اومده بود که به موقع به داد خودم رسیدم

باز هم شرمنده ,چون مشکل برای منم بود گفتم که برای دیگران این مشکل بوجود نیاد

ادی23
‏۱۳۹۰-۱۱-۳۰‏, ۱۰:۵۶ بعد از ظهر
از یه مربی سرشناس توی شیراز این سوالو پرسیدم که قرص های دارخونه ای چی بخورم و چه جوری
اینجوری جوابمو داد
ویتامین c (بعد از صبحانه 2 عدد بعد از تمرین 2 عدد )
مولتی ویتامین ( روی یک عدد بعد از ناهار )
اومگا 3 ( یک عدد بعد از شام )
b6 ( بک عدد بعد از صبحانه )
E400( دو عدد بعد از صبحانه و 2 عدد بعد از تمرین )
تمرینمم تقربیا سنگین بود
ولی فکر کنم مصرف مدوام ویتامین c درست نیست.
راجب گفته این مربی سرشناس که مقام اسیای هم گویا داره مطمین نیستم:نمیبینم:

ادی23
‏۱۳۹۰-۱۱-۳۰‏, ۱۰:۵۸ بعد از ظهر
دیلی پلاس بگیر

شرمنده که نقل قول کردم

فرمودید فارماتون بگیرید,خواستم بگم من خودم فارماتون استفاده میکردم که روزی 1 عدد بود 4 هفته بعد مشکل ادرار پیدا کردم رفتم دکتر تغذیه گفت فارماتون برای سنین 40 به بالا هستش و برای شما و امسال سن شما مضر هستش چون در دراز مدت رسوب میکنه میزنه به کلیه ها که برای منم همچین مشکلی پیش اومده بود که به موقع به داد خودم رسیدم

باز هم شرمنده ,چون مشکل برای منم بود گفتم که برای دیگران این مشکل بوجود نیاد
دادشم حدود 4 ماهه هر روز مصرف میکنه این مشکلو پیدا نکرده...حتما یه عامل دیگه با مصرف این قرص برای شما این مشکلو بوجود اورده..

uservahid
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۱‏, ۰۲:۱۰ قبل از ظهر
از یه مربی سرشناس توی شیراز این سوالو پرسیدم که قرص های دارخونه ای چی بخورم و چه جوری
اینجوری جوابمو داد
ویتامین c (بعد از صبحانه 2 عدد بعد از تمرین 2 عدد )
مولتی ویتامین ( روی یک عدد بعد از ناهار )
اومگا 3 ( یک عدد بعد از شام )
b6 ( بک عدد بعد از صبحانه )
E400( دو عدد بعد از صبحانه و 2 عدد بعد از تمرین )
تمرینمم تقربیا سنگین بود
ولی فکر کنم مصرف مدوام ویتامین c درست نیست.
راجب گفته این مربی سرشناس که مقام اسیای هم گویا داره مطمین نیستم:نمیبینم:

سلام
در مورد حرف اون مربي عزيزمون
ويتامين C محلول در آبه و اضافيش از بدن دفع ميشه ولي اگه خيلي زيادتر از حد و مداوم مصرف بشه عوارضي مثل سنگ كليه و مثانه و اسهال رو به دنبال داره
كلا ويتامين ها به دو دسته محلول در آب و محلول در چربي تقسيم ميشن كه ويتامينهايي مثل B و ‍C جز دسته محلول در آب هستن و ويتامين هايي مثل A,E,D محلول در چربي . مقدار مازاد ويتامين هاي محلول در آب معمولا توسط كليه ها و از راه ادرار دفع ميشه و عوارض كمتري هم دارن ولي ويتامين هاي محلول در چربي چون ماندگاري بيشتري تو بدن دارن بايد رو مصرفشون خيلي بيشتر دقت كرد و عوارض بيشتري هم به جا ميزارن. شما بيشتر در مورد ويتامين هاي محلول در چربي مثل A و E بايد دقت كنيد و نگران باشيد
در كل مصرف بيش از اندازه هر چيزي ضرر داره

^ _ ^
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۱‏, ۱۲:۴۱ بعد از ظهر
با سلا من قرص مولتی ویتامین مینرال مصرف میکنم . آیا این قرص ضرر داره . آیا خوبه این قرص یا نه ؟ روزانه یک عدد بعد صبحانه ؟ . البته قبلا هماتنیک بعد شام و تروپاتیک بعد نهار مصرف میکردم و لی حالا فقط مینرال مصرف میکنم ؟

Zlatan_ibra
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۱‏, ۱۲:۴۸ بعد از ظهر
آقا یکی بگه ب6 و وتامین آ بهترین زمان مصرفش کی هستش؟

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۱‏, ۰۲:۲۴ بعد از ظهر
با سلا من قرص مولتی ویتامین مینرال مصرف میکنم . آیا این قرص ضرر داره . آیا خوبه این قرص یا نه ؟ روزانه یک عدد بعد صبحانه ؟ . البته قبلا هماتنیک بعد شام و تروپاتیک بعد نهار مصرف میکردم و لی حالا فقط مینرال مصرف میکنم ؟

اگه خودتون تصمیم به مصرف گرفتین که قطعا باید دلیلی داشته باشین براش
و اما اگه پزشک تجویز کرده به مصرف مولتی ویتامین که خب مسلماً تشخیص داده که نیاز دارین
پس جای سوال باقی نمیمونه

arashbandegan
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۱‏, ۰۸:۴۸ بعد از ظهر
آقا یکی بگه ب6 و وتامین آ بهترین زمان مصرفش کی هستش؟

به همراه با غذا هر زمانی از روز، زمان در مورد ویتامین ها صدق نمیکنه منتها با غذا خوردن موجب جذب بهتر و جلوگیری از ناراحتی دستگاه گوارش میشه.