PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاسخ به سوالات در مورد مكمل ها

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۰۸-۲۱‏, ۰۱:۳۳ بعد از ظهر
سلام دوست عزیز
متاسفانه توی ایران باب شده کسی که میخواد وزن اضافه کنه حتما باید از مکملها استفاده کنه
درصورتی که اصل قضیه تغذیه شماست
شما روزی چند وعده غذا مصرف میکنی؟ میان وعده هایی که میل میفرمائید چیا هستن؟
.
.
منع مصرف مکمل نمیکنم.....اتفاقا گاهی اوقات ضروریم هست
اما اول بیا تغذیت رو بهش دقیقتر نگاه کن....بعد ببین برای کامل کردنش ( مکمل های غذایی) به چه چیزی نیاز داری
مکملهای غذایی کامل کننده تغذیه و به نوعی الویت بعدی ما هستن.
منتظر پاسخ شما هستم

mr.SADISMI
‏۱۳۹۰-۰۸-۲۱‏, ۱۰:۰۵ بعد از ظهر
سلام دوست عزیز
متاسفانه توی ایران باب شده کسی که میخواد وزن اضافه کنه حتما باید از مکملها استفاده کنه
درصورتی که اصل قضیه تغذیه شماست
شما روزی چند وعده غذا مصرف میکنی؟ میان وعده هایی که میل میفرمائید چیا هستن؟
.
.
منع مصرف مکمل نمیکنم.....اتفاقا گاهی اوقات ضروریم هست
اما اول بیا تغذیت رو بهش دقیقتر نگاه کن....بعد ببین برای کامل کردنش ( مکمل های غذایی) به چه چیزی نیاز داری
مکملهای غذایی کامل کننده تغذیه و به نوعی الویت بعدی ما هستن.
منتظر پاسخ شما هستم

من 3 وعده ی غذایی اصلی با عصر ها هم یه چیزی میخورم (مثلا :شیر و عسل و خرما با گردو :پوزخند: )
بدی من اینه که اشتهام کمه تا یکم غذا میخورم سیر میشم بغیه ی غذا رو با زور میخورم (به غیر از چند غذ :پوزخند:ا )
به همین خاطر میخام از مکمل ها استفاده کنم
خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۰۸-۲۱‏, ۱۰:۳۳ بعد از ظهر
اگه مشکل در بلع غذا نداشته باشین و حالت تهوع بهتون دست نده یا مشکلات تیروئیدی و یا کبدی نداشته باشین
میتونید از برخی روشها استفاده کنید
مثل افزودن چاشنیها و دسر ها به غذاهای اصلی و تنوع در رنگ و حجم غذا
به طور مثال: از ماست و خیار و کشمش و یا فلفل سبز و دیگر سبزیجات همراه با غذا میل کنید
سس مورد علاقتون رو به غذا اضافه کنید تا مزه و رنگی که بهش میده شما رو ترغیب به غذا خوردن کنه
یه نکته مهم و کارامد دیگه اینکه: غذاتون رو سر یه ساعت معین مصرف کنید
یعنی برای صبحانه و ناهار و شام یه ساعت معین داشته باشین.
خود این موضوع باعث میشه برای اون وعده غذایی لحظه شماری کنید و اشتهای خودتون رو کم کم بدست بیارین

mr.SADISMI
‏۱۳۹۰-۰۸-۲۲‏, ۱۲:۱۵ قبل از ظهر
من از یک هفته پیش برنامه غذاییم رو یکم تغییر دادم حالا یکم بهتر شدم
پیش یه مربی خوب هم رفتم و گفته : خوبه اگه میخوای یکم بیشتر اثر کنه غذا ها و به تمرینات کمک بشه یه مکمل هم بگیر ( البته میل خودته )
منم گفتم واسه اینکه زودتر نتیجه بگیرم خوب بخرم
حالا موندم واسه اینکه یکم هم چاق شم هم به تمرینام کمک شه چی مصرف کنم
(البته کراتین مونو مصرف میکنم حالا)
حتما از این راهنماییتون کمک میگیرم
تشکر از راهنمایی تون:گل رز::گل رز::گل رز:

Sen@toR
‏۱۳۹۰-۰۸-۲۲‏, ۰۹:۱۳ قبل از ظهر
من از یک هفته پیش برنامه غذاییم رو یکم تغییر دادم حالا یکم بهتر شدم
پیش یه مربی خوب هم رفتم و گفته : خوبه اگه میخوای یکم بیشتر اثر کنه غذا ها و به تمرینات کمک بشه یه مکمل هم بگیر ( البته میل خودته )
منم گفتم واسه اینکه زودتر نتیجه بگیرم خوب بخرم
حالا موندم واسه اینکه یکم هم چاق شم هم به تمرینام کمک شه چی مصرف کنم
(البته کراتین مونو مصرف میکنم حالا)
حتما از این راهنماییتون کمک میگیرم
تشکر از راهنمایی تون:گل رز::گل رز::گل رز:

دوست عزیز مکمل که بخوری اشتها دیگه واسه غذاخوردن نداری !
اگه میخوای وزنت با حجم بدنیت بالا بره یه گینر خوب + کراتین + ویتامینها میخوای که باید سخت کار کنی تا خوب جواب بده
میتونی از مدیر فروشگاه هم از طریق پیام خصوصی کمک بگیری
موفق و موید باشید:تشویق:

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۰۸-۲۲‏, ۱۱:۳۲ قبل از ظهر
خب توی سطر اول گفتین مکمل بخوره اشتها براش باقی نمیمونه...توی سطر بعدی میگین گینر بگیره!!:لبخند:
اما با مصرف ویتامینها که فرمودین، علی الخصوص مصرف روزانه یک عدد مولتی ویتامین موافقم:گل رز:

Sen@toR
‏۱۳۹۰-۰۸-۲۲‏, ۱۲:۰۰ بعد از ظهر
خب توی سطر اول گفتین مکمل بخوره اشتها براش باقی نمیمونه...توی سطر بعدی میگین گینر بگیره!!:لبخند:
اما با مصرف ویتامینها که فرمودین، علی الخصوص مصرف روزانه یک عدد مولتی ویتامین موافقم:گل رز:

نه منظور این بود که دوستمون گفته بود من اشتها واسه غذا خوردن ندارم و میخوام مکمل مصرف کنم چون مکملم مصرف کنی اشتها واسه آدم باقی نمیمونه:چشمک:
گینرم واسه وزن و حجمش گفته بودم:صلح: ( بازم نظر شما ارجع تره:قلب: )

nader1020
‏۱۳۹۰-۰۸-۲۹‏, ۰۸:۴۲ قبل از ظهر
سلام و خسته نباشيد خدمت عزيزان

يك پروتين فول 100% مال شركت توينلپ دارم .
يك آمينو 2222
يك كراتين سانديسي
يك بسته ولتي ويتامين 100تاي

همچين آماتور تمرين مي كنم هفته 3 جلسه اونم اگه بشه .
وزنم 80تا دو ماه كه مونده و تكون نخورده .
الان يك هفته است كه پروتين رو فقط بعد از تمرين يك پيمانه مصرف مي كنم . طبق دستورالعمل روي بسته بايد دو تا پيمانه در روز ياشه كه حدود 50 گرم پروتين بدست بياري ولي من فعلا همون 25 تا رو مصرف مي كنم كه ميشه يك پيمانه . بعد از صبحانه يك ولتي .

به نظر شما چه طوري اين مكمل هام رو مصرف كنم كه خوب جواب بده ؟
خودم مي گم از هفته دوم روزي دو تا پيمانه پروتين رو برم . با يك ولتي صبح ها . اين ماه تموم شد اونوقت ماه دوم آمينو رو با كراتين مصرف كنم . اين جواب ميده ؟ لطفا راهنمايي كنيد .

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۰۸-۲۹‏, ۰۵:۲۸ بعد از ظهر
سلام دوست عزیز.
شما به این ترتیب مکملهایی که داری رو مصرف کن:

پروتئین: روزی 2 پیمانه ( بلافاصله بعد تمرین )
کراتین: روزی 2 وعده 5 گرمی( قبل و بعد تمرین)
امینو: روزی 4 وعده( صبح،قبل و بعد تمرین، قبل از خواب هر وعده 3 عدد)
مولتی ویتامین: روزی یک عدد( بعد از صبحانه یا ناهار)

mr.SADISMI
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۱‏, ۰۱:۰۴ قبل از ظهر
با سلام خدمت همه
یه سوال برام پیش اومده
من یه مکمل گین اپ کرفتم این پیمانش یکم بزرگه :پوزخند:
1-2 هفته ای زود تموم میشه با طرز مصرفی (روزهای تمرین : 3 پیمانه قبل و 3 پیمانه بعد تمرین / روز های غیر تمرین بعد از صبحانه نهار شام 2 پیمانه ):نمیبینم:
بد نبوده نتیجه گرفتم ولی میخام مکملم رو عوض کنم
یکم بیشتر به وزن و حجم اضافه کنه :ناراحت:
لطفا کمک کنید (اسم مکمل پیشنهادی رو هم بگید؟؟؟؟؟ )
با تشکر از راهنمایی های دوستان و تمام ورزشکاران:خجالت::پوزخند::قلب:

Sen@toR
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۱‏, ۰۹:۴۰ قبل از ظهر
با سلام خدمت همه
یه سوال برام پیش اومده
1-2 هفته ای زود تموم میشه با طرز مصرفی (روزهای تمرین : 3 پیمانه قبل و 3 پیمانه بعد تمرین / روز های غیر تمرین بعد از صبحانه نهار شام 2 پیمانه ):نمیبینم:

سلام دوست عزیز ورودتو تبریک میگم:گل رز:
به نظر من سریوس مس،که از آقا حجت گرفتم و خوب جواب میده و مس اکستریم گینر ، ولی من اولی رو پیشنهاد می دم چون هر دو شو مصرف کردم ولی سریوس مس خیلی خوب نتیجه میده بازم منتظر نظرات اساتید باش تا یه مکمل خوب پیشنهاد کنن:چشمک:
موفق و موید باشید:گل رز:

nader1020
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۱‏, ۱۲:۱۲ بعد از ظهر
سلام دوست عزیز.
شما به این ترتیب مکملهایی که داری رو مصرف کن:

پروتئین: روزی 2 پیمانه ( بلافاصله بعد تمرین )
کراتین: روزی 2 وعده 5 گرمی( قبل و بعد تمرین)
امینو: روزی 4 وعده( صبح،قبل و بعد تمرین، قبل از خواب هر وعده 3 عدد)
مولتی ویتامین: روزی یک عدد( بعد از صبحانه یا ناهار)

ممنون
پس همه مكمل ها رو اين ماه بخورم ديگه ؟!
آقا بي پولي بد درديه .

nemsis
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۱‏, ۱۲:۱۵ بعد از ظهر
سلام به همه من یه سوال داشتم میخواستم بدونم مکمل های شرکت (ساترن) خوب هست یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون میشم اگه جواب بدید:لبخند:

Sen@toR
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۱‏, ۰۹:۰۳ بعد از ظهر
سلام به همه من یه سوال داشتم میخواستم بدونم مکمل های شرکت (ساترن) خوب هست یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون میشم اگه جواب بدید:لبخند:

این همه برند معروف داریم چرا شما چسبیدین به ساترن ؟!:بیفایده:
ولی بازم کمی تعمل کنین اساتید جواب بدن ( نظر شخصی بود ):صلح:

اراده!
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۱‏, ۱۱:۰۵ بعد از ظهر
سلام دوستان عزيز. من عضو جديدم . دختر و 26 سالم...مكملي كه باعث افزايش عجم و برجستگي باسن بشه ولي چاقي در بدن ايجاد نكنه هست ؟!!! ميخوام لاغر كنم ولي زيبايي اندام زنونه رو داشته باشم! مرسي

mahdi.r.g
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۲‏, ۰۱:۰۱ قبل از ظهر
سلام و خسته نباشيد خدمت عزيزان

يك پروتين فول 100% مال شركت توينلپ دارم .
يك آمينو 2222
يك كراتين سانديسي
يك بسته ولتي ويتامين 100تاي

همچين آماتور تمرين مي كنم هفته 3 جلسه اونم اگه بشه .
وزنم 80تا دو ماه كه مونده و تكون نخورده .
الان يك هفته است كه پروتين رو فقط بعد از تمرين يك پيمانه مصرف مي كنم . طبق دستورالعمل روي بسته بايد دو تا پيمانه در روز ياشه كه حدود 50 گرم پروتين بدست بياري ولي من فعلا همون 25 تا رو مصرف مي كنم كه ميشه يك پيمانه . بعد از صبحانه يك ولتي .

به نظر شما چه طوري اين مكمل هام رو مصرف كنم كه خوب جواب بده ؟
خودم مي گم از هفته دوم روزي دو تا پيمانه پروتين رو برم . با يك ولتي صبح ها . اين ماه تموم شد اونوقت ماه دوم آمينو رو با كراتين مصرف كنم . اين جواب ميده ؟ لطفا راهنمايي كنيد .
سلام دوست عزیز,
شما باید طبق مشخصات بدنی خودت مقدار مصرف مکمل رو تعیین کنید, اون دستور العملی که روی مکمل برای مقدار مصرف نوشته شده یه پیش فرض هستش که توی اکثر مکملها برای یک فرد با کالری روزانه 2000 در نظر گرفته شده,
چندین فرمول بصورت علمی و عملی تا حالا بدست اومده که میشه مقادیر مصرف هر کدوم از مواد مورد نیاز بدن رو تعیین کرد , من یه نمونه ساده اش رو براتون می نویسم تا ببینید :
وزن بدن * 3.4 = مقدار protein مورد نیاز بدن یک بدنساز که در هفته 5 یا 6 روز تمرین شدید میکنه به گرم
اگر 3 روز تمرین میکنید می تونید از ضریب 2.2 هم استفاده کنید. ولی برای بدنسازی بهتره از ضریب 3.4 استفاده کنید.
یعنی برای شما 80 * 3.4=272 گرم در روز باید protein مصرف کنید که اگر فرض کنیم شما بخواید 100 گرم از این مقدار رو از پودر protein تامین کنید باید 4 پیمانه در روز مصرف کنید.
در آخر, هم کتابهای خیلی خوبی در زمینه تغذیه و شیوه های تمرین هست هم سایتای خوبی هستش , البته کتابایی که من تا حالا دیدم بهتر بودن چون علمی ترن ولی متاسفانه تقریبا همشون
انگلیسی هستن.
(از اساتید سایت هم معذرت می خوام که جسارت کردم در حضورشون مطلب نوشتم)

arashbandegan
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۲‏, ۰۶:۴۴ قبل از ظهر

ممنون میشم اگه جواب بدید:لبخند:اگه اصل باشه مشکلی نداره.

سلام دوستان عزيز. من عضو جديدم . دختر و 26 سالم...مكملي كه باعث افزايش عجم و برجستگي باسن بشه ولي چاقي در بدن ايجاد نكنه هست ؟!!! ميخوام لاغر كنم ولي زيبايي اندام زنونه رو داشته باشم! مرسي
نه همچین مکملی وجود نداره هر کی ادعا کنه دروغ محضه. شما فقط باید تمرین با وزنه کنید و تغذیه صحیح بهمراه هوازی که هم وزن کم کنید و هم حفظ عضله.

سلام دوست عزیز,
شما باید طبق مشخصات بدنی خودت مقدار مصرف مکمل رو تعیین کنید, اون دستور العملی که روی مکمل برای مقدار مصرف نوشته شده یه پیش فرض هستش که توی اکثر مکملها برای یک فرد با کالری روزانه 2000 در نظر گرفته شده,
چندین فرمول بصورت علمی و عملی تا حالا بدست اومده که میشه مقادیر مصرف هر کدوم از مواد مورد نیاز بدن رو تعیین کرد , من یه نمونه ساده اش رو براتون می نویسم تا ببینید :
وزن بدن * 3.4 = مقدار protein مورد نیاز بدن یک بدنساز که در هفته 5 یا 6 روز تمرین شدید میکنه به گرم
اگر 3 روز تمرین میکنید می تونید از ضریب 2.2 هم استفاده کنید. ولی برای بدنسازی بهتره از ضریب 3.4 استفاده کنید.
یعنی برای شما 80 * 3.4=272 گرم در روز باید protein مصرف کنید که اگر فرض کنیم شما بخواید 100 گرم از این مقدار رو از پودر protein تامین کنید باید 4 پیمانه در روز مصرف کنید.
در آخر, هم کتابهای خیلی خوبی در زمینه تغذیه و شیوه های تمرین هست هم سایتای خوبی هستش , البته کتابایی که من تا حالا دیدم بهتر بودن چون علمی ترن ولی متاسفانه تقریبا همشون
انگلیسی هستن.
در صورتیکه مصرف انرژی کمبود نداشته باشید ۲ گرم بزای هر کیلو وزن بدن کافیه. ارقامی که دوستمون گفت خیلی زیاده و پول هدر دادنه. احتمالا شما از طریق غذا روزی دست کم ۸۰ گرم میگیری که میمونه ۱۰۰ گرم بقیش که اگر از پیمانه ۴۰ گرمی وی خالص استفاده کنی احتمالا ۳ پیمانه روزی تکمیلت میکنه. سعی کن قبل و بعد از تمرین وی رو مصرف کنی. کراتین رو میتونی همیشه مصرف کنی ۰.۱ گرم بزای وزن بدن یعنی ۸ گرم برای شما که ۸۰ کیلو هستی روزی کافیه هر وقتی هم میشه خورد میتونی با پروتینت مخلوط کنی بخوری.

nader1020
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۲‏, ۰۷:۵۴ قبل از ظهر
سلام دوست عزیز,
انگلیسی هستن.

مرسي عزيزم
لطف كردين و پاسخ دادين .

nader1020
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۲‏, ۰۷:۵۶ قبل از ظهر
در صورتیکه مصرف انرژی کمبود نداشته باشید ۲ گرم بزای هر کیلو وزن بدن کافیه. ارقامی که دوستمون گفت خیلی زیاده و پول هدر دادنه. احتمالا شما از طریق غذا روزی دست کم ۸۰ گرم میگیری که میمونه ۱۰۰ گرم بقیش که اگر از پیمانه ۴۰ گرمی وی خالص استفاده کنی احتمالا ۳ پیمانه روزی تکمیلت میکنه. سعی کن قبل و بعد از تمرین وی رو مصرف کنی. کراتین رو میتونی همیشه مصرف کنی ۰.۱ گرم بزای وزن بدن یعنی ۸ گرم برای شما که ۸۰ کیلو هستی روزی کافیه هر وقتی هم میشه خورد میتونی با پروتینت مخلوط کنی بخوری.[/QUOTE]

سلام و تشكر فراوان از مديريت ارشد .

nemsis
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۲‏, ۱۰:۳۶ قبل از ظهر
[QUOTE=arashbandegan;54068]اگه اصل باشه مشکلی نداره.

مرسی ممنون از راهنمایی:پوزخند:

/\/!\/\/\-/
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۲‏, ۰۶:۰۹ بعد از ظهر
کسی از مولتی ویتامینای vitaplex مال شرکت saturn استفاده کرده یا کیفیتش رو می دونه؟
میخوام بدونم خوبه یا بهتر از این توی این قیمت هم هست؟

mr.SADISMI
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۲‏, ۰۶:۲۱ بعد از ظهر
با سلام خدمت همه
یه سوال برام پیش اومده

اگه میشه بیشتر راهنمایی کنید :گریه:

یه سوال دیگه هر چی درصد پروتئین مکمل ها بیشتر باشه به افزایش وزن و حجم عضلات بیشتر کمک میکنه یا نه ؟؟؟
اگه نه چه چیزی در افزایش وزن و حجم عضلات تاثیز داره ؟؟؟

nemsis
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۳‏, ۱۱:۲۸ قبل از ظهر
این همه برند معروف داریم چرا شما چسبیدین به ساترن ؟!:بیفایده:
ولی بازم کمی تعمل کنین اساتید جواب بدن ( نظر شخصی بود ):صلح:

حقیقتش مربیم بهم گفته هرچی بهش بگی بازم حرف خودش رو میزنه اصلا تو کلش حرف فرو نمیره:بیفایده:

/\/!\/\/\-/
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۳‏, ۱۲:۰۱ بعد از ظهر
اقای سناتور گفتم کسی استفاده کرده یا نه؟بعدشم من خودم مولتیشو استفاده کردم خوب بود.دروغ نگم هنوز نمی دونم کیفیت مولتی ویتامین رو از چیش باید بفهم.بعدشم خوب شما چند تا مولتی خوب بجز ساترن معرفی کن که استفاده کردیو نتیجه دیدی؟

Sen@toR
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۳‏, ۰۲:۱۵ بعد از ظهر
اقای سناتور گفتم کسی استفاده کرده یا نه؟بعدشم من خودم مولتیشو استفاده کردم خوب بود.دروغ نگم هنوز نمی دونم کیفیت مولتی ویتامین رو از چیش باید بفهم.بعدشم خوب شما چند تا مولتی خوب بجز ساترن معرفی کن که استفاده کردیو نتیجه دیدی؟

نه عزیز من اوپتی من مصرف میکنم خیلی هم عالیه ، مولتی ویتامین آدم وقتی می خوره یکمی سرحال تر می شه روحیش بهتره می شه . اندکی هم زورش بیشتر می شه !؟ اما معجزه نمی کنه
ولی دوستمون سئوال کرده بود مکمل ساترن !

/\/!\/\/\-/
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۳‏, ۰۲:۲۴ بعد از ظهر
منم انتظار معجزه ندارم از مولتی!

35IvI43!l
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۳‏, ۰۹:۵۳ بعد از ظهر
یه سوال
میگن دوغ اثر دارو رو میبره
حالا این دوغ رو قبل یا بعد کراتین و پروتیین و ویتامین بخوری چی ؟
میپرسم چون من معمولا وقت ناهار یا شام دوغ میخورم
لطفا اگه کسی میدونه بگه

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۳‏, ۱۰:۰۶ بعد از ظهر
دارو یا مکمل؟ به دارو که کاری نداره
اما تاثر شیر بر روی مکمل هم یه زمانی شایع بود که اثر کراتین رو از بین میبره که دکتر بندگان توضیح دادن که خیر!

mehrdadtt
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۳‏, ۱۰:۱۰ بعد از ظهر
من پول خرید پروتئین ندارم.درحد یه چیزی که تو تمرین بهم انرژی بده
همون 20.30 تومن
چی مصرف کنم؟کراتین؟چه مارکی

Mercenary
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۳‏, ۱۰:۱۷ بعد از ظهر
اگه مبتدی هستی کراتین بهت خیلی خوب جواب میده
اگه یه مقدار به پولت بذاری و گلوتامین هم بگیری عالی میشه
ولی من تازگیا به شدت از کراتین متنفر شدم و اصلا قبولش ندارم:نمیبینم:

mehrdadtt
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۳‏, ۱۰:۱۹ بعد از ظهر
واسه چی قبولش نداری؟
8 ماهه کار میکنم

Mercenary
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۳‏, ۱۰:۲۳ بعد از ظهر
رو بدن من خوب جواب نمیده کلا دیگه خوشم نمیاد... اگه 8 ماه کار میکنی 50-60 جور کن یه وی دوبیس بگیر بهتره و اگه میخوای با همون 20-30 تومن گلوتامین بهتره یا کراتین

mehrdadtt
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۳‏, ۱۰:۲۷ بعد از ظهر
من زیاد وزن نمیخوام.5 کیلو نهایت
65 هستم.بشم 70 بسمه.تا عید
کراتین چه مارکی خوبه؟ماسلتچ هاردکور خوبه؟

Mercenary
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۳‏, ۱۰:۳۲ بعد از ظهر
کراتین ماسل تچ از دم تقلبیه
کراتین الان تو داروخونه mrm هست بدک نیست من مصرف کردم
325 گرم 23 ت خریدم
500 گرمی هم داره فکر کنم 30 باشه دقیق یادم نیست

Sen@toR
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۳‏, ۱۰:۳۴ بعد از ظهر
من زیاد وزن نمیخوام.5 کیلو نهایت 65 هستم.بشم 70 بسمه.تا عید کراتین چه مارکی خوبه؟ماسلتچ هاردکور خوبه؟ 1- تعداد وعده هاتو ببر بالا 2- کراتین خوب مثلا اینیر آرمور + گینر خوب مثلا سریوس مس جوابم میگیری انشااله

mehrdadtt
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۳‏, ۱۰:۴۱ بعد از ظهر
داروخونه رو زیاد نمیپسندن که! کوالیتین گاسپاری چی؟آقای کسایی پیشنهاد دادن قبلا بهم

Haj Amir
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۳‏, ۱۰:۴۱ بعد از ظهر
دارو یا مکمل؟ به دارو که کاری نداره
اما تاثر شیر بر روی مکمل هم یه زمانی شایع بود که اثر کراتین رو از بین میبره که دکتر بندگان توضیح دادن که خیر!
شرمنده ولی کلسیم با کراتین تداخل داره دلیلش رو یه جا خوندم ولی درست یادم نیست .

mehrdadtt
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۳‏, ۱۰:۴۲ بعد از ظهر
1- تعداد وعده هاتو ببر بالا 2- کراتین خوب مثلا اینیر آرمور + گینر خوب مثلا سریوس مس جوابم میگیری انشااله یه اینر ارمور خورذم.بهم گفتن تقلبیه.فکرم میکنم بود.اخه اغییر محسوسی به اونصورا حس نکردم وقتی تموم شدوتو ماه رمضون میخوردم.300+100 گرم

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۳‏, ۱۰:۴۹ بعد از ظهر
شرمنده ولی کلسیم با کراتین تداخل داره دلیلش رو یه جا خوندم ولی درست یادم نیست .

باشه این بحث رو میگیم دکتر بندگان تکمیلش کنه:گل رز:
چون منم به شنیدنش کفایت کردم و دلیلش برام مهم نبود

Mercenary
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۳‏, ۱۰:۵۷ بعد از ظهر
دوست عزیز همون مکمل داروخونه ای بهتره کراتین مکمل ساده ای هست داروخونه ایش هم قابل قبوله و هم قابل اطمینان و هم در دسترس خلاصه بی دردسر mrm بدک نیست مارک هم مهم نیست چون اکثر کمپانی های مکمل سازی کراتین رو به صورت فله ای از یه شرکت آلمانی میگیرن و چندان فرقی ندارن

mehrdadtt
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۳‏, ۱۱:۱۰ بعد از ظهر
این mrm پاکتیه؟قیمتش چنده

35IvI43!l
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۳‏, ۱۱:۱۰ بعد از ظهر
دارو که نه افشین جان همین وینامین اینا و مکملها میخوام ببینم خنثی میکنه

چون یه بار یه داروخونه ای برا یه قرصی که گرفتیم گفت یه ساعت قبل و بعدش دوغ نخور گفتیم چرا
گفت مگه نمیدونین کلا دوغ اثر دارو رو خنثی میکنه ..!!!

برا این میپرسم کلا دوغ اثر مکمل و ویتامینهایی که میخوریم رو هم خنثی میکنه یا نه

پ.ن چه پیشرفتی کرد تایپیک دو دقیقه رفتم اومدم :D

hadi2
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۳‏, ۱۱:۲۸ بعد از ظهر
باسلام
من 6ماهه دارم بدن سازی انجام میدم وزنم موقع شروع 60کیلو بودم بعد از یک ماه تمرین یه دوره کربوهیدرات با کراتین مصرف کردم که هفت کیلو بالا آوردم تقریبا 2ماه قبل دراین سایت پست گذاشتم که میخوام وزنم رو ببرم بالا که آقای کسایی عزیز تغذیه رو پیشنهاد دادند من هم به جد گرفتم الان وزنم به 75 رسیده درضمن هیچ مکملی حتی کراتین هم مصرف نکردم تا اینکه تا دو هفته قبل مصرف کراتین رو شروع کردم که انرژی من رو دو برابر کرد که تا حالا چنین چیزی ندیده بودم ولی بعد از مصرف صورتم و بدنم باد کرد حالا هرکی منو میبینه میگه چی خوردی تپل شدی؟ از این پودر ها نخور خودتو بیچاره میکنی منم میترسم حتی جرات خوردن کراتین هم ندارم حالا به نظر شما اگه بخوام خودم را به 85 کیلو برسونم از چه راهی وارد بشم؟
قد-186
وزن-75

Haj Amir
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۳‏, ۱۱:۳۹ بعد از ظهر
باسلام
من 6ماهه دارم بدن سازی انجام میدم وزنم موقع شروع 60کیلو بودم بعد از یک ماه تمرین یه دوره کربوهیدرات با کراتین مصرف کردم که هفت کیلو بالا آوردم تقریبا 2ماه قبل دراین سایت پست گذاشتم که میخوام وزنم رو ببرم بالا که آقای کسایی عزیز تغذیه رو پیشنهاد دادند من هم به جد گرفتم الان وزنم به 75 رسیده درضمن هیچ مکملی حتی کراتین هم مصرف نکردم تا اینکه تا دو هفته قبل مصرف کراتین رو شروع کردم که انرژی من رو دو برابر کرد که تا حالا چنین چیزی ندیده بودم ولی بعد از مصرف صورتم و بدنم باد کرد حالا هرکی منو میبینه میگه چی خوردی تپل شدی؟ از این پودر ها نخور خودتو بیچاره میکنی منم میترسم حتی جرات خوردن کراتین هم ندارم حالا به نظر شما اگه بخوام خودم را به 85 کیلو برسونم از چه راهی وارد بشم؟
قد-186
وزن-75
سلام دوست عزیز
ماشاالله خیلی خوبه اگه با تغذیه به 75 رسیدی . یه عکس از کراتینت بزار احتمالا معلوم میشه اگه تقلبی باشه اگه قبلش مکمل مصرف نکرده باشه افزایش قدرت طبیعیه ولی اینکه میگی باد کردی باید به مکملت شک کرد .
برای اینکه وزنت رو بالا ببری هم اول تغذیه تو درست کن بعدش هم تمرین و استراحت و تو انتخاب های بعدی میتونی بری سراغ مکمل .
در ضمن اگه مکمل اصل استفاده کنی خیلی میتونه کمکت کنه و ضرر خاصی نداره .

hadi2
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۴‏, ۱۲:۰۲ قبل از ظهر
این هم کراتین که مصرف میکردم تا حالا اسکات 80 کیلو یا پرس سینه 70 کیلو نزده بودم ولی بعد از مصرف مثل آب خوردن میزدم و عرق زیادی میکردم
http://img.bodybuilder.ir/images/68586192980311166433.jpg

mr.SADISMI
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۴‏, ۱۲:۱۰ قبل از ظهر
با سلام خدمت همه
یه سوال برام پیش اومده
من یه مکمل گین اپ کرفتم این پیمانش یکم بزرگه http://forum.bodybuilder.ir/images/smilies/4.gif
1-2 هفته ای زود تموم میشه با طرز مصرفی (روزهای تمرین : 3 پیمانه قبل و 3 پیمانه بعد تمرین / روز های غیر تمرین بعد از صبحانه نهار شام 2 پیمانه )http://forum.bodybuilder.ir/images/smilies/109.gif
یکم بیشتر به وزن و حجم اضافه کنه http://forum.bodybuilder.ir/images/smilies/2.gif
با تشکر از راهنمایی های دوستان و تمام ورزشکاران

اگه میشه بیشتر راهنمایی کنید :گریه:

یه سوال دیگه هر چی درصد پروتئین مکمل ها بیشتر باشه به افزایش وزن و حجم عضلات بیشتر کمک میکنه یا نه ؟؟؟
اگه نه چه چیزی در افزایش وزن و حجم عضلات تاثیز داره ؟؟؟

کسی نمیخواد جواب منو بده
این همه سوال کردم این همه پست دادم :گریه::گریه::گریه:

T.A.K.T.A.Z
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۴‏, ۱۲:۱۶ قبل از ظهر
این هم کراتین که مصرف میکردم تا حالا اسکات 80 کیلو یا پرس سینه 70 کیلو نزده بودم ولی بعد از مصرف مثل آب خوردن میزدم و عرق زیادی میکردم
http://img.bodybuilder.ir/images/68586192980311166433.jpg
متاسفانه کراتین شما تقلبی هست

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۴‏, ۱۰:۴۲ قبل از ظهر
کسی نمیخواد جواب منو بده
این همه سوال کردم این همه پست دادم :گریه::گریه::گریه:

شلوغ نکن....همش 6 تا پست بوده:لبخند:
سوال اولت که هیچی...به گفته خودت میخوای مکملت رو عوض کنی .
مکمل های پیشنهدی من که از دسته گینرها باشه:

ترومس bsn
ریل مس gaspari
سریوس مس یا پروکمپلکس گینر optimum
ایزو مس اکسترم گینر Ultimate

هم کربوهیدراتها و هم پروتئینها نیاز اصلیه عضلات بحساب میان . اما برای شما که کمبود وزن داری بهتره که ازین دسته مکملها استفاده کنی

Haj Amir
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۴‏, ۱۱:۰۶ قبل از ظهر
این هم کراتین که مصرف میکردم تا حالا اسکات 80 کیلو یا پرس سینه 70 کیلو نزده بودم ولی بعد از مصرف مثل آب خوردن میزدم و عرق زیادی میکردم http://img.bodybuilder.ir/images/68586192980311166433.jpg گفتم عکس بزاری معلوم میشه و معلوم شد دوست عزیز مکملت تقلبی تشریف دارن دیگه مصرفش نکن و اینکه طرفت رو بشناس که چی بهت داده .

MahDi051
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۴‏, ۱۱:۴۳ قبل از ظهر
مکمل هایی مثل ترومس...(گینزها) فقط برای کسانی هست که کمبود وزن دارند و میخوان افزایش وزن داشته باشند مصرف میشه یا فرقی نمیکنه؟من وزنم نرماله،برام مصرفش مفید هست؟(برای حجم)

Mercenary
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۴‏, ۱۲:۰۱ بعد از ظهر
برا دوره حجم میتونی از گینر هایی استفاده کنی که درصد پروتئین بالایی دارن مثل: ترو مس -ریل مس

Sen@toR
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۴‏, ۱۲:۰۳ بعد از ظهر
مکمل هایی مثل ترومس...(گینزها) فقط برای کسانی هست که کمبود وزن دارند و میخوان افزایش وزن داشته باشند مصرف میشه یا فرقی نمیکنه؟من وزنم نرماله،برام مصرفش مفید هست؟(برای حجم)

گینر هم حجمه و هم وزن میتونی مصرف کنی
من ایزومس اکستریم مصرف کردم بدرد نمیخوره حاله آدمو بهم میزنه :bored:ولی تو سریوس مس استفاده کن بهتره ، خوب نتیجه میده، طعمشم خوبه:چشمک:

mr.SADISMI
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۴‏, ۰۳:۰۰ بعد از ظهر
شلوغ نکن....همش 6 تا پست بوده:لبخند:
سوال اولت که هیچی...به گفته خودت میخوای مکملت رو عوض کنی .
مکمل های پیشنهدی من که از دسته گینرها باشه:

ترومس bsn
ریل مس gaspari
سریوس مس یا پروکمپلکس گینر optimum
ایزو مس اکسترم گینر Ultimate

هم کربوهیدراتها و هم پروتئینها نیاز اصلیه عضلات بحساب میان . اما برای شما که کمبود وزن داری بهتره که ازین دسته مکملها استفاده کنی

با سلام
میخاستم نظرتونو در مورد مکملگلدن وي .سوپر وي .وي آلبومين .نوتري پلكس. مسيو وي بدونم
این مکملها خوب هستند یا نه ؟؟؟؟؟من هنور 4 ماهه بدن سازی کار میکنم !!!!!

arashbandegan
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۴‏, ۱۰:۱۵ بعد از ظهر
آقای سادیسمی!، پیشنهاد های افشین جان رو که گرفتی، اگه این مکملها تولید شرکت پویان باشه که دوستان اظهار رضایت نکردند.

esun
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۵‏, ۰۹:۱۸ بعد از ظهر
دوستان من 27 سالمه. 1سال دارم کار میکنم. قدم 184.وزنم 78-79
در حال حاضر اروپام. مکمل whey optimum و کراتین dymatiz استفاده میکنم.
با توجه به بدنم و اینکه میخوام حجم بگیرم(ترجیحا حجم خشک) چه چروپروتیینی استفاده کنم؟ pro gainer complex optimum چطوره؟
http://imagecdn.bodybuilding.com/img/user_images/growable/2011/11/16/34119822/progresspic/11joswmpVYaSQ3eHSvKVhpSMWlxL0717.jpeg
ممنون

ShaHiN.mY.LoVE
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۶‏, ۰۱:۰۴ قبل از ظهر
دوستان من 27 سالمه. 1سال دارم کار میکنم. قدم 184.وزنم 78-79
در حال حاضر اروپام. مکمل whey optimum و کراتین dymatiz استفاده میکنم.
با توجه به بدنم و اینکه میخوام حجم بگیرم(ترجیحا حجم خشک) چه چروپروتیینی استفاده کنم؟ pro gainer complex optimum چطوره؟
http://imagecdn.bodybuilding.com/img/user_images/growable/2011/11/16/34119822/progresspic/11joswmpVYaSQ3eHSvKVhpSMWlxL0717.jpeg
ممنون
کمبود وزن زیادی نداری و میتونی با پروتئین های ترکیبی عضله سازی خوبی رو انجام بدی و وزن مناسبی هم بگیری .
اروپا هم هستی خیالت از بابت مکمل راحته . مای فیوژن هیدرو گزینه خوبیه . البته در کنارش میتونی از مکمل های دیگه هم برای رسیدن به هدفت استفاده کنی .

mehdislm
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۶‏, ۱۱:۳۵ قبل از ظهر
لطفا" من رو راجع به قیمت پک 5 کیلویی این محصول راهنمایی کنید:پلاتینیوم وی - Platinum Whey

ShaHiN.mY.LoVE
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۶‏, ۱۲:۲۱ بعد از ظهر
لطفا" من رو راجع به قیمت پک 5 کیلویی این محصول راهنمایی کنید:پلاتینیوم وی - Platinum Whey
قیمتش بین 140-150 تومنه

A.H.M
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۶‏, ۰۲:۳۳ بعد از ظهر
سلام... میخواستم بدونم کدوم اینا برا کسی که میخواد حجم عضلانی خشک بسازه و عضله سازی کنه خوبه ؟
دارک متر mhp - دارک رنج mhp - نانوx9 ماسل تچ - پلاسما جت گاسپاری - نانووپور ماسل تچ - هاردلاین hmb
اینارو برا خودم نمیهوام...یکی ازم پرسده اینا چین منم از شما... اگه میشه بگید اینا هرکدوم برا چی هستن
ممنون از زحماتتون

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۶‏, ۰۴:۱۷ بعد از ظهر
سلام... میخواستم بدونم کدوم اینا برا کسی که میخواد حجم عضلانی خشک بسازه و عضله سازی کنه خوبه ؟
دارک متر mhp - دارک رنج mhp - نانوx9 ماسل تچ - پلاسما جت گاسپاری - نانووپور ماسل تچ - هاردلاین hmb
اینارو برا خودم نمیهوام...یکی ازم پرسده اینا چین منم از شما... اگه میشه بگید اینا هرکدوم برا چی هستن
ممنون از زحماتتون

برای شخصی که هدفش رو ذکر کردین، 2 قلم مکمل اولی ( دارک ماتر و دارک ریج ) بهترین گزینه هستن.
مابقی هم اکثرا مکملهای پمپاژ خون هستن.
اما این 2 تا که بهت گفتم و توی لیست خودتم بود، یکیش مکمل قبل تمرینه ( دارک ریج ) یکیش هم مال بعد تمرینه ( دارک ماتر )

mehdislm
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۷‏, ۱۰:۵۰ قبل از ظهر
تشکر می کنم از راهنمایی تون :لبخند:

mehrdadtt
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۷‏, ۱۲:۳۵ بعد از ظهر
یه کراتین 300 گرمی مال شرکت MN گرفتم.نظرتون چیه؟کسی استفاده کرده؟

MAXII
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۷‏, ۰۲:۴۵ بعد از ظهر
یه کراتین 300 گرمی مال شرکت MN گرفتم.نظرتون چیه؟کسی استفاده کرده؟

اگه گرفتي استفاده كن اما بنده كل محصولات اين شركت رو قبول ندارم

NA3R
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۷‏, ۰۴:۰۳ بعد از ظهر
یه کراتین 300 گرمی مال شرکت MN گرفتم.نظرتون چیه؟کسی استفاده کرده؟من استفاده کردم . به نظرن کراتین خیلی خوبیه

MahDi051
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۷‏, ۰۵:۳۹ بعد از ظهر
کراتین ترکیبی رو با پروتئین مخلوط کنم اشکال نداره؟

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۷‏, ۰۵:۵۵ بعد از ظهر
طعمش فکر نکنم چیز خوشایندی از آب در بیاد!!!

MahDi051
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۷‏, ۰۸:۲۵ بعد از ظهر
طعمش فکر نکنم چیز خوشایندی از آب در بیاد!!!
دقیقا...خیلی بد طعم میشه.:پوزخند:

mr.SADISMI
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۹‏, ۱۲:۱۲ قبل از ظهر
با سلام مجدد
آقا من یه طومار ( تومار :D ) سوال دارم
1:دوره ی مصرف true mass چند روزه ؟ ( چه قدر طول میکشه یه قوطیش تموم شه { با طرز مصرف صحیح } ؟؟؟؟؟
2:چند دوره میشه از این مکمل استفاده کرد ؟؟؟؟؟
2:بهترین طرز استفاده این مکمل چه طوریه ؟ ( بهترین پاسخ گویی ) ؟؟؟؟؟
4:چه مواد غذایی و در چه زمان مصرف کنم برای نتیجه بهتر ؟؟؟؟؟
5:آیا میشه مولتی ویتامین و کراتین هم استفاده کنم ؟ ( اگه آره چه موقع بهتره استفاده کنم ) ؟؟؟؟؟
6:در بهترین و بد ترین شرایط چند کیلو می تونم اضافه کنم ؟( البته با تمرین درست )؟؟؟؟؟
7:چه نکاتی رو باید در زمان مصرف این مکمل رعایت کرد ؟؟؟؟؟
و در آخر هم سپاس فراوان از دوستان و کسانی که وقت و هزینه ی خودشون رو برای پاسخ گویی به این سوالات و این سایت مفید صرف میکنند :گل رز:

Saman-Sh
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۹‏, ۱۱:۲۱ قبل از ظهر
جواب همه سوالهای شما وقتی دقیق داده میشه که مشخصات بدن خود (قد+وزن+سابقه تمرین) را هم اعلام کنی!

Mercenary
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۹‏, ۰۲:۴۹ بعد از ظهر
با سلام مجدد آقا من یه طومار ( تومار :D ) سوال دارم 1:دوره ی مصرف true mass چند روزه ؟ ( چه قدر طول میکشه یه قوطیش تموم شه { با طرز مصرف صحیح } ؟؟؟؟؟ 2:چند دوره میشه از این مکمل استفاده کرد ؟؟؟؟؟ 2:بهترین طرز استفاده این مکمل چه طوریه ؟ ( بهترین پاسخ گویی ) ؟؟؟؟؟ 4:چه مواد غذایی و در چه زمان مصرف کنم برای نتیجه بهتر ؟؟؟؟؟ 5:آیا میشه مولتی ویتامین و کراتین هم استفاده کنم ؟ ( اگه آره چه موقع بهتره استفاده کنم ) ؟؟؟؟؟ 6:در بهترین و بد ترین شرایط چند کیلو می تونم اضافه کنم ؟( البته با تمرین درست )؟؟؟؟؟ 7:چه نکاتی رو باید در زمان مصرف این مکمل رعایت کرد ؟؟؟؟؟ و در آخر هم سپاس فراوان از دوستان و کسانی که وقت و هزینه ی خودشون رو برای پاسخ گویی به این سوالات و این سایت مفید صرف میکنند :گل رز: سلام !

1-معمولا بین30-25 روز البته من مصرف نکردم ولی باید اینطور باشه

2-2 دوره میتونی ولی سعی کن زیاد بدنتو به مکمل عادت ندی مخصوصا به یه مکمل خاص

3-صبح قبل و بعد تمرین و شب از وعده های بالا میتونی وعده شب یا قبل تمرین رو برای صرفه جویی در مصرف مکمل حذف کنی روزای که تمرین نداری صبح و عصر

4-مواد غذایی با پروتئین بالا

5-مولتی ویتامین لازمه و کراتین هم میتونی بمدت 5 روز صبح قبل و بعد تمرین و شب بعد از 5 روز فقط بعد و قبل تمرین

6-بدترین 0 یا 1 کیلو بهترین 7-8 کیلو

7- شبا خواستی بخوری با شیر قاطی نکن چون چربی میگیری کلا سعی کن با آب بخوری

موفق باشی:گل رز:

mr.SADISMI
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۹‏, ۰۶:۲۹ بعد از ظهر
با سلام مجدد
آقا من یه طومار ( تومار :D ) سوال دارم
1:دوره ی مصرف true mass چند روزه ؟ ( چه قدر طول میکشه یه قوطیش تموم شه { با طرز مصرف صحیح } ؟؟؟؟؟
2:چند دوره میشه از این مکمل استفاده کرد ؟؟؟؟؟
2:بهترین طرز استفاده این مکمل چه طوریه ؟ ( بهترین پاسخ گویی ) ؟؟؟؟؟
4:چه مواد غذایی و در چه زمان مصرف کنم برای نتیجه بهتر ؟؟؟؟؟
5:آیا میشه مولتی ویتامین و کراتین هم استفاده کنم ؟ ( اگه آره چه موقع بهتره استفاده کنم ) ؟؟؟؟؟
6:در بهترین و بد ترین شرایط چند کیلو می تونم اضافه کنم ؟( البته با تمرین درست )؟؟؟؟؟
7:چه نکاتی رو باید در زمان مصرف این مکمل رعایت کرد ؟؟؟؟؟
و در آخر هم سپاس فراوان از دوستان و کسانی که وقت و هزینه ی خودشون رو برای پاسخ گویی به این سوالات و این سایت مفید صرف میکنند :گل رز:
دوستان گفتند قد.سن.و سابقه تمرین هم بگم:
قد:حدود 180-175
سابقه تمرین:3-4 ماه و روز های زوج بین ساعت 4-7 تمرین میکنم :پوزخند:
کسی هست از این مکمل استفاده کرده باشه ؟؟؟؟؟

x-ray
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۹‏, ۰۷:۲۰ بعد از ظهر
سلام دوستان حدود 3 ماهه بدنسازیو شروع کردم از هیچ مکملی استفاده نکردم قدم حدود 173 هستش وزنمم 58کیلو اینم عکس بدنم اگر بدنم مکلملی احتیاج داره میشه بهم معرفی کنید ضمن اینکه همونطر که احتمالا متوجه شدید باید ئزن اضافه کنم میشه کلا منو راهنمایی کنید ؟
http://www.pic.iran-forum.ir/images/bo4flb3ns6wfy82wd9p.jpg

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۹‏, ۰۷:۴۴ بعد از ظهر
به مروز به وزنت اضافه میشه...اینطور نیستش که حتما بعد از مدتی قد و وزن تناسب مربوطه رو داشته باشید
در صورتی که از تغذیه مناسبی برخوردار باشین من مکمل خاصی رو پیشنهاد نمیکنم
ولی مصرف ویتامینها میتونه برای شما مفید و مثمر ثمر باشه
اتفاقا فیزیک خوبی داری، مصرف کربوهیدرات رو ببر بالا و از صبح تا موقع خواب حداقل 5 وعده ( 3 وعده اصلی و 2 میان وعده ) استفاده کن
موفق باشی

x-ray
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۹‏, ۰۷:۵۲ بعد از ظهر
بنده به دلایلی نمیتونم وضعیت غذایی خوبی داشته باشم ممکنه برم دانشگاه اونجام چیزی جز نهار دانشگاه که اصلا بدرد بخور نیست چیزی نیست و دلایل دیگه......... پیشنهاد شما چیه ؟

/\/!\/\/\-/
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۹‏, ۰۸:۲۶ بعد از ظهر
این محصولات biotech کیفیتشون خوبه؟خیلی تعریفشو شنیدم.کسی اطلاعی داره؟ میخوام یه گلوتامینشو بگیرم.

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۹‏, ۰۹:۲۰ بعد از ظهر
بنده به دلایلی نمیتونم وضعیت غذایی خوبی داشته باشم ممکنه برم دانشگاه اونجام چیزی جز نهار دانشگاه که اصلا بدرد بخور نیست چیزی نیست و دلایل دیگه......... پیشنهاد شما چیه ؟

کلا از مکمل توقع معجزه نداشته باش
اما بذار آب پاکی رو بریزم رو دستت، اگه مثل افراد عادی بخوای تغذیه داشته باشی توقع افزایش وزن و حجم نداشته باش
با این احوال اگه 3 وعده رو بتونی تمام و کمال میل کنی، در کنارش از یه گینر ( مکمل افزایش وزن ) بایستی استفاده کنی
اما اینکه به مکمل اکتفا کنی....خیر هیچ کمکی بهت نمیکنه
گینر های مختلفی توی سایت معرفی شده....مطالعه بفرمائید

Haj Amir
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۹‏, ۰۹:۴۴ بعد از ظهر
با سلام مجدد آقا من یه طومار ( تومار :D ) سوال دارم 1:دوره ی مصرف true mass چند روزه ؟ ( چه قدر طول میکشه یه قوطیش تموم شه { با طرز مصرف صحیح } ؟؟؟؟؟ 2:چند دوره میشه از این مکمل استفاده کرد ؟؟؟؟؟ 2:بهترین طرز استفاده این مکمل چه طوریه ؟ ( بهترین پاسخ گویی ) ؟؟؟؟؟ 4:چه مواد غذایی و در چه زمان مصرف کنم برای نتیجه بهتر ؟؟؟؟؟ 5:آیا میشه مولتی ویتامین و کراتین هم استفاده کنم ؟ ( اگه آره چه موقع بهتره استفاده کنم ) ؟؟؟؟؟ 6:در بهترین و بد ترین شرایط چند کیلو می تونم اضافه کنم ؟( البته با تمرین درست )؟؟؟؟؟ 7:چه نکاتی رو باید در زمان مصرف این مکمل رعایت کرد ؟؟؟؟؟ و در آخر هم سپاس فراوان از دوستان و کسانی که وقت و هزینه ی خودشون رو برای پاسخ گویی به این سوالات و این سایت مفید صرف میکنند :گل رز: ترومس برای افزایش وزن خیلی خوبه ولی 1 دونه برای 13 و 14 روزه اگه وزنت خیلی پایینه 2 تا بگیر نتیجه بگیری .

mr.SADISMI
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۰‏, ۱۲:۲۱ قبل از ظهر
آخه 2 تاش خیلی واسم در میاد حساب کن یکیش 75 تومن خب 2 تاش میافته 150 کمش :ناراحت:
یکی نحوه ی صحیح مصرف این مکمل رو به من بگه خواهشا ؟؟؟؟؟:ناراحت:

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۰‏, ۰۷:۲۷ قبل از ظهر
از همون اولش باید میفهمیدم دیوونه وضع هستی و سادیسم داری
یدونه مکمل میخواد بخره همه رو گذاشته سر کار...اه اه اه
علی الحساب یک هفته اخراج

Stateless Knight
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۳‏, ۰۶:۵۲ بعد از ظهر
با سلام.
دوستان من میخواستم یه مکمل (به جز کراتین)واسه افزایش انرژی بگیرم.حالا با توجه به اون مقاله ای که دکتر بندگان در مورد محصولات پمپی نوشتن دیگه چه چیزی رو شما پیشنهاد میکنین؟؟؟
:گل رز::گل رز::گل رز:

ShaHiN.mY.LoVE
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۳‏, ۰۹:۰۶ بعد از ظهر
با سلام.
دوستان من میخواستم یه مکمل (به جز کراتین)واسه افزایش انرژی بگیرم.حالا با توجه به اون مقاله ای که دکتر بندگان در مورد محصولات پمپی نوشتن دیگه چه چیزی رو شما پیشنهاد میکنین؟؟؟
با توجه به مقاله دکتر بندگان شما میتونید 1 فنجان قهوه قبل از تمرین میل کنید و با انرژی مضاعفی که میگیرید به تمرین کردن بپردازید .
تاثیر مکملهای نیتریک اکسید ثابت شده هست . مکمل هایی مثل ان او اکسپلود ، جک تری دی ، سوپر پمپ مکس ، همو ریج بلک تاثیر فوق العاده خوبی روی افزایش توان بدنی شما داره . به هر حال میلیون ها نفر در دنیا از این مکمل ها استفاده کردن و نمیشه تاثیرشون رو با کشک! برابر دونست و همشو به حساب تلقین گذاشت .
درسته توی تبلیغاتشون بزرگ نمایی میشه ولی مطمئنا بی تاثیر نیستند .

Schumi
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۴‏, ۱۲:۰۰ بعد از ظهر
با توجه به مقاله دکتر بندگان شما میتونید 1 فنجان قهوه قبل از تمرین میل کنید و با انرژی مضاعفی که میگیرید به تمرین کردن بپردازید .

حجت جان یعنی قهوه انرژی رو زیاد میکنه؟:متفکر:

T!rDaD
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۴‏, ۰۷:۳۶ بعد از ظهر
حجت جان یعنی قهوه انرژی رو زیاد میکنه؟:متفکر:
سلام
بله تو قهوه کافئین وجود داره که یه ماده نیروزا/محرکه
البته ناگفته نماند که تاثیر میزان کافئین قهوه در افزایش توان تمرین خصوصا در ورزش های قدرتی بسیار ناچیزه

abbas_35
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۴‏, ۰۸:۳۳ بعد از ظهر
با تشکر از سایت خوبتان میخواستم دوستان من رو در این زمینه راهنمایی کنند بنده نزدیک به 6ماه ورزش بدنسازی انجام میدادم وزن حدود 92کیلو و قد 180می باشد و 35 سال سن دارم طرز مصرف پروتئین whey و amino2222 را محبت کنید و روزههایی که تمرین نمیکنم چطوری مصرف کنم

arashbandegan
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۵‏, ۱۰:۰۹ بعد از ظهر
با سلام.
عزیز من تغذیه، راه افزایش انرژی بالا بردن میزان مصرف کربوهیدرات هست یعنی افزایش کالری. کراتین کمک میکنه به شرطی که مصرف انرژی کافی داشته باشی برای انجام تمرین اگه نه فایده ای نداره همیشه بچسب به تغذیه اصلی روزانه.

تاثیر مکملهای نیتریک اکسید ثابت شده هست . مکمل هایی مثل ان او اکسپلود ، جک تری دی ، سوپر پمپ مکس ، همو ریج بلک تاثیر فوق العاده خوبی روی افزایش توان بدنی شما داره . به هر حال میلیون ها نفر در دنیا از این مکمل ها استفاده کردن و نمیشه تاثیرشون رو با کشک! برابر دونست و همشو به حساب تلقین گذاشت .
درسته توی تبلیغاتشون بزرگ نمایی میشه ولی مطمئنا بی تاثیر نیستند .
نه حجت جان تاثیر کافئین یا همون قهوه مثل تاثیر مکمل ها اول موقت هست یعنی تنها یک ۴ یا ۵ روز اول بعدش که بدن عادت کرد دیگه تحریک نمیکنه، در ضمن تاثیر اینها بخاطر افزایش تولید انرژی در بدن نیست اشتباه نکنید، به خاطر افزایش تحریک سیستم عصبی هست. تاثیر مکملهای نیتری اکسید ثابت شده، منتها ثابت شده که کار نمیکنه یعنی تاثیری نداره. این مکملهای که اسم بردی همشون حاوی یک مشت آرژنین، کراتین، آلفا کتوگلوتارات، امنو اسیدهای شاخه ای (که اصلا ربطی نداره) !!! و مقداری مواد گیاهی هستند، البته اگه دوز کراتین در این محصولات بالا باشه شاید کار کنه اما این بخاطر کم دوز بودن کراتین هست که کار نمیکنه چون میدزدن میخوان کم بزنن گرون بفروشن کافینشو بیشتر میزنن، در ضمن چه کاریی میشه به جای اینا فقط کراتین خرید که موتمن بود که کار میکنه. کشک معده پروتنی خوبه چون از شیر گرفته میشه اینا کشک هم نیستن این فقط یک لفظ ادبی بود که من به اینا کشک گفتم یعنی الکی نه اینکه کشک باشن. قدیما که پروتئین و بازار مکمل و اینا نبود همین کشک که شما قبول نداری به عنوان یک منبع پروتئینی استفاده میشد نه اینکه بگم خوبه اما همین بود دیگه. مشکل این شرکته تنها بزورگ نمایی نیست اون بخشی از کار مارکتینگشونه مشکل اینکه که خود مکمل اصلا کار نمیکنه. به هر حال شما اگه پیدا کردی من خوشال میشم نشون بدی که این مکملها ثابت شده که کار میکنه. من که پدر کشته گی با کسی کمپانی یا مکملی ندارم هیچ منفعت یا ضرر مادی هم برام نیست.

با تشکر از سایت خوبتان میخواستم دوستان من رو در این زمینه راهنمایی کنند بنده نزدیک به 6ماه ورزش بدنسازی انجام میدادم وزن حدود 92کیلو و قد 180می باشد و 35 سال سن دارم طرز مصرف پروتئین whey و amino2222 را محبت کنید و روزههایی که تمرین نمیکنم چطوری مصرف کنم
مثل روزهای تمرین مصرف کن.

ShaHiN.mY.LoVE
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۵‏, ۱۱:۲۱ بعد از ظهر
نه حجت جان تاثیر کافئین یا همون قهوه مثل تاثیر مکمل ها اول موقت هست یعنی تنها یک ۴ یا ۵ روز اول بعدش که بدن عادت کرد دیگه تحریک نمیکنه، در ضمن تاثیر اینها بخاطر افزایش تولید انرژی در بدن نیست اشتباه نکنید، به خاطر افزایش تحریک سیستم عصبی هست. تاثیر مکملهای نیتری اکسید ثابت شده، منتها ثابت شده که کار نمیکنه یعنی تاثیری نداره. این مکملهای که اسم بردی همشون حاوی یک مشت آرژنین، کراتین، آلفا کتوگلوتارات، امنو اسیدهای شاخه ای (که اصلا ربطی نداره) !!! و مقداری مواد گیاهی هستند، البته اگه دوز کراتین در این محصولات بالا باشه شاید کار کنه اما این بخاطر کم دوز بودن کراتین هست که کار نمیکنه چون میدزدن میخوان کم بزنن گرون بفروشن کافینشو بیشتر میزنن، در ضمن چه کاریی میشه به جای اینا فقط کراتین خرید که موتمن بود که کار میکنه. کشک معده پروتنی خوبه چون از شیر گرفته میشه اینا کشک هم نیستن این فقط یک لفظ ادبی بود که من به اینا کشک گفتم یعنی الکی نه اینکه کشک باشن. قدیما که پروتئین و بازار مکمل و اینا نبود همین کشک که شما قبول نداری به عنوان یک منبع پروتئینی استفاده میشد نه اینکه بگم خوبه اما همین بود دیگه. مشکل این شرکته تنها بزورگ نمایی نیست اون بخشی از کار مارکتینگشونه مشکل اینکه که خود مکمل اصلا کار نمیکنه. به هر حال شما اگه پیدا کردی من خوشال میشم نشون بدی که این مکملها ثابت شده که کار میکنه. من که پدر کشته گی با کسی کمپانی یا مکملی ندارم هیچ منفعت یا ضرر مادی هم برام نیست.

.
دکتر جان منظور من از لفظ کشک! همون مفهوم کلمه ای بود که شما به کار بردید و اتفاقا خودم خیلی قبولش دارم و مصرفش رو از بعضی از پروتئین های توی بازار بهتر میدونم .
من صحبت های شما رو چون پایه علمی داره همیشه قابل احترام میدونم و ازش استفاده میبرم ، الان در جواب دوستمون عرض کردید که برای کسب انرژی بچسبه به تغذیه روزانه ، هیچکس منکر تاثیر تغذیه در بدنسازی نیست ولی متاسفانه اکثر دوستانی که به نوعی درگیر مصرف مکمل هستند بنا به شرایطی که دارن نمیتونن تغذیه مناسبی داشته باش .
من منظور شما رو از بی تاثیر بودن مکمل های نیتریک اکسید نمیدونم . از نظر تجربی گفتم ثابت شده چون تاثیرش رو روی خودم و سایر دوستانی که مصرف کردن دیدم .
چند هفته پیش نمیدونم مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان رو دیدید یا نه ، بعد از حرکت وزنه بردارا وقتی دوربین تصاویر محل استراحتشون رو نشون میداد ، مکمل های نیتریک اکسید ( من خودم ان او اکسپلود ) رو دیدم که مصرف میکردند . یعنی قهرمانای دنیا هم هنوز کشکی بودن این مکمل ها رو درک نکردند !
و یه نکته جالب در مورد تلقین اینکه خیلی سخته توی تمرینات بدنسازی یه تلقین رو توی فردی به وجود آورد که کل روز تمرینشو پر انزژی دنبال کنه ، از نظر من اگه این مکمل ها چنین حس تلقینی هم به وجود میارن ارزش داره برای تهیشون هزینه کرد چون مطمئنا کراتین مونوهیدرات همچین تلقینی رو به وجود نمیاره .

arashbandegan
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۶‏, ۰۳:۱۸ قبل از ظهر
خوب ببینید مشکل همینجاس که نمیتونند تغذیه مناسب داشته باشند. مکمل یعنی تکمیل کننده، نمیتونه جایگزین باشه به همین خاطر هم اکسرا یا جواب نمیگیرند یا یک مدت استفاده میکنند و بعدش میزارند کنار، اما اگر تغذیه مناسب رو یاد گرفته باشند یعنی راه و روش درستی رو برای زندگی یاد گرفته اند. منظور من از بی تاثیر بودن مشخص هست یعنی خوردن یا نخوردنش تاثیری نداره. تجربی خیلی چیزا میشهه گفت میخای من برات هزار تا چیز در بیارم که تو قوطی هیچ عطاری یافت نشه بعد بگم اینا همه تجربی هست چون من میگم. ببینید ما مشاهده داریم بعد فرضیه بعد تئوری که باید اثبات بشه اما میتونه هر زمان که خلافش ثابت شه رد هم بشه. حالا این که شما میگی "قهرمانهای دنیا" استفاده میکنند در حد "مشاهده" هست حالا من فرض میکنم چون چیزی رو دیدم پس کار میکنه بعد باید "آزمایش تحت کنترل" کنم تا این "فرض" صحیح یا اشتباه بودنش مشخص بشه و اما تحقیقات زیادی از دهه هشتاد میلادی رو این مکملها و ادعاهاش شده اما آزمایشاتی که از همون موقع تا به حال انجام شده ثابت کرده که اینطور که ادعا میشه نیست این یعنی اینکه این "فرضیه" که این مکملها جریان خون رو افزایش میده یا اکسیژن رسانی میکنه یا ...... رو رد میکنه. این منظور من از بی تاثیر بودن هست اما کسانیکه هنوز مثل دهه ۸۰ میلادی فکر میکنند تو مرحله اولیه یعنی همون "مشاهده" موندند. میدونی که این قهرمانها پول میگیرند که جلوی دوربین مکمل خاصی رو تبلیغ کنند مثل تنیس بازانی که یک برند خاص رو در حین مسابقه میپوشند یا محصول خاصی رو تبلیغ میکنند این به این معنی نیست که طرف ان و اکسپلود خورده قهرمان شده این یعنی مارکتینگ همون کاری که مجلات بدنسازی سالیان سال انجام میدهند، همون قهرمان پشت سرمیخنده که مردم اینقدر ساده فکر میکنند که من با مصرف اینا اینطوری شدم یا این وزنه رو میزنم اینرو شما اگه فیلم bigger, faster, stronger رو دیده باشی متوجه میشی. شما فکر میکنی جی کاتلر یا فیل هیت یا رانی کولمن با محصولات ماسل تک یا بی اس ان اینطوری شدند!! میدونی قراردادی که اینها با این شرکتها دارند چند هزار دلار در سال هست؟ البته این کمپانیها میدونند دارند چیکار میکنند مثالش همین کسانیکه تا مغز استخوانشون باور این مکملها نفوذ کرده. شما فکر کن همین رضا زاده که قهرمان جهان بود چی حالیشه؟ کاری کرد که تمام اعضای تیم دوپینگی از آب در امدند. خودش هم بازنشستگیش مشکوک به مرض قند یا انسولین یا شاید اوارز ناشی از همین مصرف داروها بوده. پس این استدال شما و خیلیهای دیگه اشتباس و واقعیات چیز دیگری هست. قهرمانهای دنیا اینا هستند خیلیهاشون هم میدونند اما پول میگیرند و باید تبلیغات کنند قرار داد دارند این اصلا موضوع خیلی ساده ای هست من نمیفهمم چطور شما گول این چیزها رو میخورید اونم ایرانیها که اینقدر خودشونو زرنگ میدونند!! اونوقت یک جوون ۱۶ ساله که عکس این افراد رو کنار ان او اکسپلود میبینه میخای چی فکر کنه؟ چه پیامی رو به نظر شما دارند بهش میفرستند؟ شما گول میخورید چه برسه به ....... بگذریم. ببینید شما خیلی اشاره به تلقین میکنی تلقین موقت کار میکنه و بستگی به تمنای شخصی هم داره اما در کل مثلا یک هفته کار میکنه نه بیشتر، از نظر تجربی هم اکثر افرادی که این مکملها رو مصرف میکنند شاید تنها یک هفته حالا کمی کمتر یا بیشتر حس خوب رو دارند بعدش دیگه بی تاثیر میشه مثل مصرف کافی، اگه قهوه میل کنی به شرطی تا به حال تو عمرت نخورده باشی یک سر حالی و شادابی عجیبی بهت دست میده اما یک مدت که مصرف کنی دیگه اون حس رو نداری، اینم شبیه همینه. اما اتفاقا کراتین مونوهیدرات شاید ۳۰ ساله روش تحقیق شده و به کرات نشون داده شده که تاثیر میزاره هم روی پامپ عضلانی هم ساختن عضله تا جائیکه الان توصیه میشهه که بجای این مکملهای کشکی از کراتین استفاده کنید بهتر نتیجه خواهید گرفت. در ضمن اگر شما یک محصول پمپی رو بهمراه کراتین و یک محصول پروتئینی دیگر مصرف کنی، کاریکه اکثر افراد انجام میدهند، چون همرو ترکیب کردی نمیدونی کدوم کار میکنه به همین خاطر حتا مشاهده نادرستی دارید.

ShaHiN.mY.LoVE
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۶‏, ۱۰:۰۵ قبل از ظهر
متاسفانه من هر مثالی بزنم شما اونو به 3 دسته تقسیم میکنید . مارکتینگ - تلقین - تفکرات دهه 80 و خیلی کورکورانه به موضوع نگاه میکنید و نتیجه یه تحقیق رو وحی میدونید که حتما جواب میده ولی بودن تحقیق های زیادی که همین دکترای تغذیه داخلی هم ازشون استفاده کردن و در جواب مصرف مکملی مثل کراتین ، مصرف کننده رو از مرگ و از دست دادن عضوی از بدنشون میترسونن .
تحقیق همیشه ارزشمنده ولی همیشه از نظر تجربی جواب نداده .
در کنار تحقیق برای افرادی که مثل شما تفکرات فوق پیشرفته و هزاره سومی ندارن آزمون و خطایی هم وجود داره . توی این یکی دو سال اخیر رای مصرف کنندگان این محصولات خودش جوابیه به اثر دهی و جواب دهی این مکمل ها . نمیشه همه چیز رو به نتیجه یه تحقیق دونست . الان توی لیست بهترین مکمل های دنیا از نگاه میلیون ها مصرف کننده که مطمئنا همشون تلقین شده و مشاهده گرا نیستند بیشترین علاقه مندی رو به این دسته از مکملها داشتند . اگه موضوع تلقین و مشاهده بود مطمئنا شاهد افت مصرف این محصولات بودیم ، چیزی که برای مکملهایی با عنوان پاراهورمون کاملا مشاهده میشه و روز به روز داره از سبد مکملی ورزشکارا کم میشه .
من احساس میکنم شما بیش از حد درگیر تحقیقات شدید و کمتر از تفکر مشاهده خودتون استفاده میکنید . اینها لازمه همدیگه هستند و مطمئنا با قرار دادنشون کنار نتایج تحقیقات به جواب های جالبی میرسید و در رسیدن به موفقیت بیشتر کمکتون میکنه .:گل رز:

devil-1986
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۶‏, ۰۳:۲۸ بعد از ظهر
با عرض سلام وخسته نباشید. من چند سوال از خدمتتون راجع به طرز مصرف صحیح مکمل آمینو 2000 شرکت gnc در اندازه 330 کپسولی را داشتم چون برام ابهام پیش اومده بود :

1:روی کاور این محصول طریقه مصرف رو به فارسی نوشته روزانه 6 عدد به همراه اب فراوان ولی راجع به زمان مصرفش یعنی چند دقیقه قبل و بعد از تمرین و چند عدد قبل و بعد از تمرین توضیحی نداده لطفا راهنمایی کنید

2:سوال دومم هم اینه که طریقه مصرفو به صورت لاتین اینگونه درج کرده :
suggested use : as a dietary supplement consume six tablet before meals and again before and after training

serving size :3 tablets

که معنیش میشه به صورت یک مکمل غذایی مصرف کنید 6 قرص قبل از وعده های غذایی و دوباره قبل و بعد از تمرین .

خوب این خودش باز خیلی ابهام داره نمیدونم منظورش اینه که 6 عدد مصرف کنم قبل از هر وعده غذایی وبعد دوباره 6 تا قبل از تمرین و دوباره 6 عدد بعد از تمرین مصرف کنم کلا سه وعده غذایی داریم اگه بخوایم قبل هر کدام 6 عدد و دوباره قبل و بعد از تمرین هم 6 عدد مصرف کنیم که میشه روزانه 30 عدد که با عقل جور در نمیاد . در ضمن من در دوره حجمم با قد 175 و وزن 100 کیلو وبعد حدود 5 ماه هوازی کار کردم و وزنمو از 100 به 70 رساندم و 3 ماه استراحت داشتم و در این مدت به دلیل مشغله تحصیلی 5 کیلو وزن اضافه کردم که دوباره الن مدت سه ماهه که هوازی کار میکنم و 69 کیلو شدم حالا سوالی که ازتون داشتم این بود که من یک ماهه دیگه امتحاناتم شروع میشه و نمیتونم تمرین کنم به نظر شما الان که هوازی کار میکنم از این مکمل استفاده کنم یا بعد از امتحاناتم که خواستم برم باشگاه چون مکمل پروتیین شرکت گاسپاری یعنی مایو فوژنو 5 پوندیشو هم خریداری کردم

لطفا توضیح کامل وجامع در مورد طرز مصرف این مکمل به من بدید تا بهترین استفاده رو از این مکمل خوب برای تمرین ببرم

در ضمن من 26 ساله هستم

با تشکر از شما دوست عزیز

ShaHiN.mY.LoVE
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۶‏, ۱۰:۱۸ بعد از ظهر
با عرض سلام وخسته نباشید. من چند سوال از خدمتتون راجع به طرز مصرف صحیح مکمل آمینو 2000 شرکت gnc در اندازه 330 کپسولی را داشتم چون برام ابهام پیش اومده بود :

1:روی کاور این محصول طریقه مصرف رو به فارسی نوشته روزانه 6 عدد به همراه اب فراوان ولی راجع به زمان مصرفش یعنی چند دقیقه قبل و بعد از تمرین و چند عدد قبل و بعد از تمرین توضیحی نداده لطفا راهنمایی کنید

2:سوال دومم هم اینه که طریقه مصرفو به صورت لاتین اینگونه درج کرده :
suggested use : as a dietary supplement consume six tablet before meals and again before and after training

serving size :3 tablets

که معنیش میشه به صورت یک مکمل غذایی مصرف کنید 6 قرص قبل از وعده های غذایی و دوباره قبل و بعد از تمرین .

خوب این خودش باز خیلی ابهام داره نمیدونم منظورش اینه که 6 عدد مصرف کنم قبل از هر وعده غذایی وبعد دوباره 6 تا قبل از تمرین و دوباره 6 عدد بعد از تمرین مصرف کنم کلا سه وعده غذایی داریم اگه بخوایم قبل هر کدام 6 عدد و دوباره قبل و بعد از تمرین هم 6 عدد مصرف کنیم که میشه روزانه 30 عدد که با عقل جور در نمیاد . در ضمن من در دوره حجمم با قد 175 و وزن 100 کیلو وبعد حدود 5 ماه هوازی کار کردم و وزنمو از 100 به 70 رساندم و 3 ماه استراحت داشتم و در این مدت به دلیل مشغله تحصیلی 5 کیلو وزن اضافه کردم که دوباره الن مدت سه ماهه که هوازی کار میکنم و 69 کیلو شدم حالا سوالی که ازتون داشتم این بود که من یک ماهه دیگه امتحاناتم شروع میشه و نمیتونم تمرین کنم به نظر شما الان که هوازی کار میکنم از این مکمل استفاده کنم یا بعد از امتحاناتم که خواستم برم باشگاه چون مکمل پروتیین شرکت گاسپاری یعنی مایو فوژنو 5 پوندیشو هم خریداری کردم

لطفا توضیح کامل وجامع در مورد طرز مصرف این مکمل به من بدید تا بهترین استفاده رو از این مکمل خوب برای تمرین ببرم

در ضمن من 26 ساله هستم

با تشکر از شما دوست عزیز

طریقه مصرفش با توجه به نیاز بدن قابل تغییره ولی در حالت کلی با توجه به توضیحاتش 18 عدد روزانه مصرف کنید در 3 وعده 6 تایی قبل از وعده غذایی ( ناهار ) ، قبل از تمرین و بعد از تمرین .
اینکه چه موقع مصرف کنید ، مطمئنا موقعی که اوقات فراغت بیشتری برای بدنسازی دارید بهتره . البته ایام امتحانا به خاطر استرسی که داره برای چربی سوزی خیلی خوبه :پوزخند:

Haj Amir
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۶‏, ۱۰:۵۹ بعد از ظهر
نه حجت جان تاثیر کافئین یا همون قهوه مثل تاثیر مکمل ها اول موقت هست یعنی تنها یک ۴ یا ۵ روز اول بعدش که بدن عادت کرد دیگه تحریک نمیکنه، در ضمن تاثیر اینها بخاطر افزایش تولید انرژی در بدن نیست اشتباه نکنید، به خاطر افزایش تحریک سیستم عصبی هست. تاثیر مکملهای نیتری اکسید ثابت شده، منتها ثابت شده که کار نمیکنه یعنی تاثیری نداره. این مکملهای که اسم بردی همشون حاوی یک مشت آرژنین، کراتین، آلفا کتوگلوتارات، امنو اسیدهای شاخه ای (که اصلا ربطی نداره) !!! و مقداری مواد گیاهی هستند، البته اگه دوز کراتین در این محصولات بالا باشه شاید کار کنه اما این بخاطر کم دوز بودن کراتین هست که کار نمیکنه چون میدزدن میخوان کم بزنن گرون بفروشن کافینشو بیشتر میزنن، در ضمن چه کاریی میشه به جای اینا فقط کراتین خرید که موتمن بود که کار میکنه. کشک معده پروتنی خوبه چون از شیر گرفته میشه اینا کشک هم نیستن این فقط یک لفظ ادبی بود که من به اینا کشک گفتم یعنی الکی نه اینکه کشک باشن. قدیما که پروتئین و بازار مکمل و اینا نبود همین کشک که شما قبول نداری به عنوان یک منبع پروتئینی استفاده میشد نه اینکه بگم خوبه اما همین بود دیگه. مشکل این شرکته تنها بزورگ نمایی نیست اون بخشی از کار مارکتینگشونه مشکل اینکه که خود مکمل اصلا کار نمیکنه. به هر حال شما اگه پیدا کردی من خوشال میشم نشون بدی که این مکملها ثابت شده که کار میکنه. من که پدر کشته گی با کسی کمپانی یا مکملی ندارم هیچ منفعت یا ضرر مادی هم برام نیست. اصلا این حرفتون رو قبول ندارم . بیشتر از اینا روتون حساب میکردم . نیتریک اکساید ها کاراییشون ثابت شده و نمیشه بگی که اصلا بدرد نمیخوره و الکیه و کشکه .....مثلا همین چندتایی که آقا حجت اسم برد شما برو ریویو ها و نظرهایی که در موردش تو سایت بادی بیلدینگ هست رو بخون بعد حتما نظرت عوض میشه .

arashbandegan
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۶‏, ۱۱:۲۲ بعد از ظهر
متاسفانه من هر مثالی بزنم شما اونو به 3 دسته تقسیم میکنید . مارکتینگ - تلقین - تفکرات دهه 80 و خیلی کورکورانه به موضوع نگاه میکنید و نتیجه یه تحقیق رو وحی میدونید که حتما جواب میده ولی بودن تحقیق های زیادی که همین دکترای تغذیه داخلی هم ازشون استفاده کردن و در جواب مصرف مکملی مثل کراتین ، مصرف کننده رو از مرگ و از دست دادن عضوی از بدنشون میترسونن .
تحقیق همیشه ارزشمنده ولی همیشه از نظر تجربی جواب نداده .
در کنار تحقیق برای افرادی که مثل شما تفکرات فوق پیشرفته و هزاره سومی ندارن آزمون و خطایی هم وجود داره . توی این یکی دو سال اخیر رای مصرف کنندگان این محصولات خودش جوابیه به اثر دهی و جواب دهی این مکمل ها . نمیشه همه چیز رو به نتیجه یه تحقیق دونست . الان توی لیست بهترین مکمل های دنیا از نگاه میلیون ها مصرف کننده که مطمئنا همشون تلقین شده و مشاهده گرا نیستند بیشترین علاقه مندی رو به این دسته از مکملها داشتند . اگه موضوع تلقین و مشاهده بود مطمئنا شاهد افت مصرف این محصولات بودیم ، چیزی که برای مکملهایی با عنوان پاراهورمون کاملا مشاهده میشه و روز به روز داره از سبد مکملی ورزشکارا کم میشه .
من احساس میکنم شما بیش از حد درگیر تحقیقات شدید و کمتر از تفکر مشاهده خودتون استفاده میکنید . اینها لازمه همدیگه هستند و مطمئنا با قرار دادنشون کنار نتایج تحقیقات به جواب های جالبی میرسید و در رسیدن به موفقیت بیشتر کمکتون میکنه .:گل رز:

ببینید حجت جان، من کارم اینه رشته کاری و تحصیلیم اینه، من متخص تغذیه ورزشی هستم و مطمنا دیدگاه من با یک تغذیه داخلی فرق میکنه. نمیخام دلخوری ایجاد بشه چون در تفکرم شما رو در مسایل مربوط به زندگی به عنوان یک روشنفکر میشناسم. اما شما مهندس گاز و نفت هستی اگه من روزی راجع به گاز و نفت نظری دادم و اشتباه بود موتماانا ازنظر شما استفاده میکنم. اطلاعاتی که شما و خیلیهای دیگه که خودشون رو اینکاره میدونند، دارید در حد مصرف مکمل و فروش مکمل هست، در ضمن دسترسی شما به منابع مختلف چه حرفه ای و چه غیر حرفه ای محدوده، از این بابت از مسایل پشت پرده آگاه نیستی چون ارتباطی با افرادی که در شرکتهای مکمل سازی کار میکنند نداری ونه خودشون رو میشناسی نه کارشون رو بلکه در انتهای زنجیره از تولید به مصرف قرارداری یعنی مصرف کننده هستی. البته نا گفته نماند که من از شما بیش از این هم انتظار ندارم. در ضمن متوجه هستم که شما فروشنده مکمل هستی و بهت حق میدم از بیزینست دفاع کنی. "آزمون خطا" ابتدایی ترین روش آزمایش هست و وقتی انجام میشه که مطلبی راجع به موضوع نباشه و بخواهین برای اولین بار امتحان کنیم ببینیم نتیجه چی میشه و از اونجا ادامه بدیم. اما وقتی متخصصی هست و قبلا ده ها بار ، نه یکبار، آزمایش شده عقل سالم حکم میکنه که دیگه نیازی به آزمون و خطا نیست. لیست بهترین مکملها از نظر مصرف کننده ها علاقمندی ایجاد شده در اثر همین تبلیغات هست. پاراهورمون اولا در رده مکمل نیست چون اصلا مکمل نیست دوما کم شدنش بخاطر ممنوعه شدنشه نه اینکه تقاضا کم شده باشه چون هنوز هم خیلیها رو میشناسم که همینجا هم بدنبال پاراهورمون هستند. به جرات میتونم بگم شما حتا اگه پشگل درست کنی و بهش کمی کراتین بزنی که یک کم کار کنه و چهار تا عکس قهرمانان دنیا باهاش بندازی و ادعا های دروغین کنی حتا اگه بی تاثیر هم باشه، همیشه افرادی هستند که قبول کنند و سرو دست بشکنند.بنا بر این معیار شما نمیتونه آمار موجود در سایتهای مکمل فروشی مثل بادی بیلدینگ باشه چون اصلا اعتمادی به این آمار نیست و تعداد رای هم مشخص نیست. البته تولید کننده های مکمل تدابیر دیگری هم دارند که فروش رو بالا ببرند حتا اگر کار نکنه مثل ترکیبی کردن مکملها من اینا رو قبلا هم توضیح دادم میان به آرژنین، کراتین میزان میگن اینیکی کار میکنه همین ان او اکسپلود رو اگه اشتباه نکنم تا به حال ۳ یا ۴ مدل مختلف به بازار روانه کردند و مردم به امید اینکه این دفعه کار میکنه باز هم میخرند همیشه همینه حالا شما بگو مارکتیگ اصلا اساس شرکتهای مکمل سازی مارکتینگ هست و چیز دیگری نمیتونه باشه چون نمیتونن مثل شرکتهای دارو سازی "لیسانس انحصاری" بگیرند بنا بر این چیزی رو که یک کمپانی تولید میکنه کمپانی همسایه خیلی راحت همونو کپی میکنه یا یه کوچولو تغیرش میده که بتونه رقابت کنه. من بودم دیدم و میگم، شما انور دنیا نشستی دنبال مارک جدید و یا محصول جدیدی که فروش بالا باشه. محض اطلاع، خیال نکنید که من هر چی میگم تنها بر اساس تحقیقات هست چون هیچی نباشه تو اینکار از نظر تجربی هم بهت قول میدم که ۴ تا پیراهن از شما بیشتر پاره کردم از ابتدا که انسان محقق زاده نمیشه!

arashbandegan
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۶‏, ۱۱:۲۹ بعد از ظهر
اصلا این حرفتون رو قبول ندارم . بیشتر از اینا روتون حساب میکردم . نیتریک اکساید ها کاراییشون ثابت شده و نمیشه بگی که اصلا بدرد نمیخوره و الکیه و کشکه .....مثلا همین چندتایی که آقا حجت اسم برد شما برو ریویو ها و نظرهایی که در موردش تو سایت بادی بیلدینگ هست رو بخون بعد حتما نظرت عوض میشه .

اون ریویو ها و نظرها رو من و دوستانم بدون سانسور سایت بادی بیلدینگ نوشتیم حاجی:پوزخند:

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۷‏, ۱۰:۱۵ قبل از ظهر
دیشب یکی بمن گفت شما که اکثر مکملهای پمپی رو مصرف کردی بیا و نظر خودت رو بگو
خب راست میگه من اینا رو مصرف کردم
قوطی و پاکتی no xplode
muscle xplode
jack 3d
nano x9
hemorush
super pomp
dark rage

شاید انگشت شمار هم نباشید که اینا رو مصرف کرده باشید تو این جمع
من در فواصل مختلف اینا رو با مکملهای دیگه مصرف کردم
اما بشنوید نظر من رو
در شروع مصرف همشون دم عضلانی و انرژی رو حس میکردم
خصوصا توی مصرف ان او ایکس پلود پاکتی و هموراش!!
حتی انقدر برام هیجان انگیز بوده که بخوام مکمل مذکور رو توی سایت راجع بهش بحث کنم و معرفیش کنم
نمیدونم خاطرتون هست یانه....خیلیها در بدو ظهور no xplode اظهار داشتند که بعد چند روز عادی میشه براشون
و توصیه بر این بوده که دوز بیشتر بشه
خب حرف الان چیه؟
بحث سر تاثیر هستش....
یه بچه بدنساز وقتی یه گینر یا کراتین میخوره سریع وزنش میاد بالا و عضلانی میشه بدنش
وقتی تموم میشه از سر اشتیاق یکی دیگه میخره و در کمال تعجب میبینه خبری نیست!!!!
نمونش هم توی همین فروم هستن...تو همین قسمت اتفاقا....طرف با یه کراتین وزنش وامده بالا بعدش هرچی خریده انگار نه انگار
اینا هم همینن
روز اولی که jack 3d خوردم پاهام زیر ساق نشسته جا نمیشد
اما روزای دیگه نه. عادی شد
من منکر تغییراتش در زوای اول نمیشم . اما روزای بعدش همون کشک تلقی بشه پسندیده تره:لبخند:
پیروز و سربلند باشید:گل رز:

ShaHiN.mY.LoVE
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۷‏, ۱۱:۱۴ قبل از ظهر
جناب بندگان عزیز ، توی پست اول در مورد این موضوع عرض کردم به نظرات شما به عنوان یه کارشناس فوق العاده ارزش قائلم و شخصا شاید 90% پست های شما رو مطالعه کردم و یاد گرفتم . شاید این سیستم اخلاقی منه که نمیتونم به راحتی حرفی که تجربه شخصیم رو ( به عنوان یه مصرف کننده ) نفی میکنه تایید کنم و احساس میکنم به عنوان کسی که دارم این محصولات رو مصرف میکنم یا به دیگران پیشنهاد میکنم ، تایید چشم بسته از بی مصرف بودن این محصولات توهین به شعور خودم و دوستانی میدونم که مصرف کردند و به هر نوعی نتیجه گرفتند .
یه چند تا نکته فقط در مورد مطالبی که گفتم بگم ، در مورد افزایش تقاضای خرید محصولات ترکیبی مثل پمپ ها و کراتین های ترکیبی یا مکمل های حین تمرین وکاهش خرید محصولاتی به نام تست بوستر و پاراهورمون ، چون خودم با یه بازه آماری هر چند محدود خریداران سر و کار دارم ، (برای مثال 80 تا ان او اکسپلود توی 1هفته فروش میره ولی 8 تا دونه محصولی مثل تی بمب به فروش نمیرسه) این موضوع رو بیان کردم .هر چند آمار سایتهای بین المللی رو هم نمیشه نادیده گرفت .
صحبت های شما هم آموزندست ، مطمئنا توی مملکتی که *****ینگ زیادی روی پرورش اندام وجود داره و مطالب و تحقیقات توی این زمینه محدوده ما ناچار به آزمون و خطا شدیم .
من از بیزینسی دفاع نکردم ، دفاع از یه تجربه شخصی بود که همچنان بهش عقیده دارم ، شاید دلیلش وجود همیشگی این سری از مکمل های ترکیبی توی برنامه مکملی من بوده که تا الان هم از مصرفشون راضی هستم .
بازم میگم برای شخصیت و دیدگاه های شما احترام خاصی قائلم و امیدوارم دوستان بهترین برداشت رو انجام بدن که نتیجه اون گرفتن بهترین تصمیم باشه برای رسیدن به موفقیت بیشتر . :گل رز:

ShaHiN.mY.LoVE
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۷‏, ۱۱:۲۴ قبل از ظهر
قوطی و پاکتی no xplode
muscle xplode
jack 3d
nano x9
hemorush
super pomp
dark rage
:گل رز:
افشین جان شما 7 نمونه از این محصولات رو مصرف کردید و مطمئنا توی 3 تای اولی به موضوعی که اشاره کردی پی بردی ، دلیل اینکه بازم انسان اشتیاق داره که مصرف این مکمل ها رو ادامه بده چیه به نظرت ؟ از نظر خودت که تجربه خیلی بالایی توی این رشته داری تنوع طلبی ( عادی شدن مصرف محصولی مثل کراتین مونوهیدرات ) چقدر توی انتخاب های بعدیت که 4 تا هم بوده تاثیر داشته ؟ البته در کنار محصولات پمپی جناب بندگان کراتین های ترکیبی رو هم مد نظر داشتند . فکر کنم لیست مصرفی شاید بیشتر بشه . برای خود منم همچین لیستی ، شاید طولانی تر وجود داره .
( به عنوان یه بحث میتونه جالب باشه )

Haj Amir
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۷‏, ۱۲:۰۳ بعد از ظهر
اون ریویو ها و نظرها رو من و دوستانم بدون سانسور سایت بادی بیلدینگ نوشتیم حاجی:پوزخند:
بالاخره من نفهمیدم که تاثیر نیتریک اکساید رو قبول داری یا نه ؟

M ................. S
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۷‏, ۱۲:۱۶ بعد از ظهر
بالاخره من نفهمیدم که تاثیر نیتریک اکساید رو قبول داری یا نه ؟

داداش اگه اشتباه نکنم منظور آقا آرش :پوزخند: اینه که ریویو هم کشکه و تبلیغاته یا این ریویوها رو تو عهد جاهلیت نوشتن :نمیبینم:

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۷‏, ۰۲:۰۴ بعد از ظهر
افشین جان شما 7 نمونه از این محصولات رو مصرف کردید و مطمئنا توی 3 تای اولی به موضوعی که اشاره کردی پی بردی ، دلیل اینکه بازم انسان اشتیاق داره که مصرف این مکمل ها رو ادامه بده چیه به نظرت ؟ از نظر خودت که تجربه خیلی بالایی توی این رشته داری تنوع طلبی ( عادی شدن مصرف محصولی مثل کراتین مونوهیدرات ) چقدر توی انتخاب های بعدیت که 4 تا هم بوده تاثیر داشته ؟ البته در کنار محصولات پمپی جناب بندگان کراتین های ترکیبی رو هم مد نظر داشتند . فکر کنم لیست مصرفی شاید بیشتر بشه . برای خود منم همچین لیستی ، شاید طولانی تر وجود داره .
( به عنوان یه بحث میتونه جالب باشه )

یه جالبی نشونت بدم الان...صبر کن:بامزه:
.
.
آفرین حجت جان . خوب شروع کردی بحث رو. ولی من صبح که این پست رو نوشتم و هرکاری کردم که ویرایشش کنم نشد که نشد!!!
حالا مطلبی که میخواستم توی پست بالایی باشه و الان خدمتت عرض میکنم اینه که:
از 2 سال پیش که مصرف این مکملها رو شروع کردم و NO XPLODE هم اولیش بود طبق گفته های بالا اوایل مصرف عالی بود برام
اما به نصف که رسید کم شد تاثیرش. منم ادامه دادم چون خریده بودمش( پول داده بودم زورم میومد نخورم )
و اما به قول شما بعد از 3 بار مصرف و نتیجه مشابه گرفتن چرا دوباره ترغیب به خرید مکملهای مشابه شدم؟؟
چون به صورت مقطعی و نه ادامه دار مصرف میکردم
من همین DARK RAGE رو که اخریش بود و خریدم رو یک هفته اول مرتب خوردمش . اما از هفته بعدش شد روزی 2 وعده
اینجوریه که خودشو نشون میده توی یک جلسه تمرین
و اینم بگم دوستان
بالا بردن دوز این نوع مکملها برای شخص من سردرد و سرگیجه رو بهمراه داشت
حالت تهوع و اسهال و ....رو من نداشتم
که این موضوع بدن به بدن متفاوته
ولی یه وجه اشتراک که من توی سایتهای دیگه و هم باشگاهیا دیدم ( خصوصا در مورد no xplode ) این بود که همه متفق القول نظر به این داشتن که بعد از دو هفته دوز رو دو برابر کردن
حجت جان اگه باور نداری بگم *اصغر :پوزخند: بهت زنگ بزنه و با زبون خودش بهت بگه که ان او ایکس پلود رو 3 پیمانه میخوره تا به قول خودش عضلاتش دم کنه!!!

1- اصغر رفیق من، و مشتری حجته

Haj Amir
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۷‏, ۰۳:۰۲ بعد از ظهر
داداش اگه اشتباه نکنم منظور آقا آرش :پوزخند: اینه که ریویو هم کشکه و تبلیغاته یا این ریویوها رو تو عهد جاهلیت نوشتن :نمیبینم:
اینم دیگه از اون حرفا بودا :خنده:

ShaHiN.mY.LoVE
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۷‏, ۰۳:۱۷ بعد از ظهر
یه جالبی نشونت بدم الان...صبر کن:بامزه:
.
.
آفرین حجت جان . خوب شروع کردی بحث رو. ولی من صبح که این پست رو نوشتم و هرکاری کردم که ویرایشش کنم نشد که نشد!!!
حالا مطلبی که میخواستم توی پست بالایی باشه و الان خدمتت عرض میکنم اینه که:
از 2 سال پیش که مصرف این مکملها رو شروع کردم و NO XPLODE هم اولیش بود طبق گفته های بالا اوایل مصرف عالی بود برام
اما به نصف که رسید کم شد تاثیرش. منم ادامه دادم چون خریده بودمش( پول داده بودم زورم میومد نخورم )
و اما به قول شما بعد از 3 بار مصرف و نتیجه مشابه گرفتن چرا دوباره ترغیب به خرید مکملهای مشابه شدم؟؟
چون به صورت مقطعی و نه ادامه دار مصرف میکردم
من همین DARK RAGE رو که اخریش بود و خریدم رو یک هفته اول مرتب خوردمش . اما از هفته بعدش شد روزی 2 وعده
اینجوریه که خودشو نشون میده توی یک جلسه تمرین
و اینم بگم دوستان
بالا بردن دوز این نوع مکملها برای شخص من سردرد و سرگیجه رو بهمراه داشت
حالت تهوع و اسهال و ....رو من نداشتم
که این موضوع بدن به بدن متفاوته
ولی یه وجه اشتراک که من توی سایتهای دیگه و هم باشگاهیا دیدم ( خصوصا در مورد no xplode ) این بود که همه متفق القول نظر به این داشتن که بعد از دو هفته دوز رو دو برابر کردن
حجت جان اگه باور نداری بگم *اصغر :پوزخند: بهت زنگ بزنه و با زبون خودش بهت بگه که ان او ایکس پلود رو 3 پیمانه میخوره تا به قول خودش عضلاتش دم کنه!!!

1- اصغر رفیق من، و مشتری حجته
بحث کردن با افشین جان همیشه شیرینی خاص خودش رو داره ، البته اگه تا پایان بحث رنگ نام کاربری ما تغییر نکنه:بامزه:
.
.
.
خوبی بحث توی فروم های بدنسازی همینه که میشه به جواب های جالب و متنوعی رسید ، مثلا همین پست افشین جان نشون داد ایشون با تجربه بالایی که دارن بازم راغب به مصرف محصولات نیتریک اکسید شدن و این نشون میده که حتما اثری از این محصولات روی خودشون حس کردن که بازم هزینه ای رو بابت تهیه این مکمل پرداخت کردند .
اینم یه شیوه مصرف مکمله که از همون اثر مقطعی و نه ادامه دار هم میشه استفاده کرد ، پس کاملا بی تاثیر و کشکی نمیشه قلمداد کرد .
در مورد افزایش دوز مصرف، برای خیلی از مکمل ها طبیعیه. روی خود این محصولات ( برای مثال ان او اکسپلود ) درج شده که میشه دوز رو افزایش داد . من خودم مشغول مصرف این مکمل هستم و الان 2 پیمانه قبل تمرین مصرف میکنم و فوق العاده هم راضیم به طوری که علاوه بر تمرینات بی هوازی ، تمرینات هوازی خودم رو پرانرژی دنبال میکنم .
در مورد اصغر :پوزخند: ، مثال ایشون مثل اون یاروئه که حساب بانکی نداشت میرفت امام رضا دعا میکرد تو قرعه کشی بانک برنده شه .

shinak
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۷‏, ۰۳:۴۳ بعد از ظهر
ان او اکسپلود به نظر من یکی از بهترین مکملهاست.........ویکی از مصرف کنندهاش رونی کلمن بود دددینگ!!!

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۷‏, ۰۶:۴۷ بعد از ظهر
کم کم خورشد کاربریت داره غروب میکنه حجت جان:خنده::صلح:
.
.
یادم نیست به کدوم یکی از کاربرا گفتم که کراتینش رو قبل تمرین بریزه تو no xplode و بخوره
این کاری بود که خودمم میکردم. الان میفهمم بیراه نگفته بودم. کراتینه جواب میداده
حالا عقیدم چی بود؟ عقیدم این بود که اگه قراره اکسیژن و یا مواد مغذی بیشتری به داخل عضله رانده بشه بذار کراتین هم درش دخیل باشه و آب بیشتری داخل عضله کشیده بشه
حتی یادمه این سوال رو از دکتر بندگان قبل از مسابقات کردم. برای بارگیری و آبگیری میخواستم ببینم اگه موقع بارگیری، کراتین هم مصرف بشه عضله حجیمتر میشه یا نه!!
حالا کاری نداریم. آیا هفته ای 2 بار مصرف و حداقل 65-70 تومن پیاده شدن و دم دادن چند دقیقه ای رو کسی میره سمتش؟؟:متفکر:
حجت جان یه سوال . شما چرا همون 1 پیمانه رو مصرف نمیکنی؟

ShaHiN.mY.LoVE
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۷‏, ۰۹:۲۷ بعد از ظهر
کم کم خورشد کاربریت داره غروب میکنه حجت جان:خنده::صلح:
.
.
یادم نیست به کدوم یکی از کاربرا گفتم که کراتینش رو قبل تمرین بریزه تو no xplode و بخوره
این کاری بود که خودمم میکردم. الان میفهمم بیراه نگفته بودم. کراتینه جواب میداده
حالا عقیدم چی بود؟ عقیدم این بود که اگه قراره اکسیژن و یا مواد مغذی بیشتری به داخل عضله رانده بشه بذار کراتین هم درش دخیل باشه و آب بیشتری داخل عضله کشیده بشه
حتی یادمه این سوال رو از دکتر بندگان قبل از مسابقات کردم. برای بارگیری و آبگیری میخواستم ببینم اگه موقع بارگیری، کراتین هم مصرف بشه عضله حجیمتر میشه یا نه!!
حالا کاری نداریم. آیا هفته ای 2 بار مصرف و حداقل 65-70 تومن پیاده شدن و دم دادن چند دقیقه ای رو کسی میره سمتش؟؟:متفکر:
حجت جان یه سوال . شما چرا همون 1 پیمانه رو مصرف نمیکنی؟
اول خدا رو شکر میکنم که هنوز میتونم پست بدم :بامزه:
.
.

افشین جان پیمانه مصرفی خودت بهتر میدونی بر اساس نیازهای بدن تنظیم میشه . من شدت تمرینات با وزنه و هوازی بالایی دارم پس باید نسبت مناسبی رو بین کالری دریافتی و از دست داده داشته باشم . هر پیمانه مثلا ان او اکسپلود 25 کالری داره و من با اون حجم تمرین 2پیمانه رو برای خودم مناسب دونستم .
من با 2 پیمانه شروع کردم و گوش شیطون کر تا الان فوق العاده ازش راضی هستم و ازش انتظار معجزه هم ندارم ، همین که حالم رو از ابتدا تا انتهای تمرین خوب نگه میداره برام کافیه .
در مورد سوالی که پرسیدی آیا می ارزه ، اونو شما باید جواب بدید که با وجود بی اثر دونستن این مکملها برای مصرف غیر دائم تهیه میکنید چون من تاثیرشون رو موقت نمیدونم و نظر شخصیم اینه که ارزش هزینه کردن داره .
.
من خودتم خیلی دوست دارم بخدا ، تو ملاحظاتت ملاک قرار بده :پوزخند::گل رز:

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۷‏, ۱۰:۱۹ بعد از ظهر
حجت جان 50 کالری که به ست اول هم نمیرسه
پس روی کالریش نمیشه حساب باز کرد. چیزی معادل دوتا گردو و یا یکم سبزیجات و یا یه برش طالبی متوسط هستش!!
یادمه گفتی برای اثر تلقینی که میده ادم هزینه کنه ارزش داره....پول no xplode که میخوای دفعه دیگه بخری رو بده من برات کالری طبیعی بفرستم:صلح:
و اما در مورد سوال من که به خودم ارجاع دادی
اگه خاطرت باشه من 3 نوع چربی سوز + وینسترول رو همزمان مصرف کردم که نزدیک بود جونم رو از دست بدم
اینم یجور تست کردنه. تا حالا به ذهن خودت رسیده بود مقطعی استفاده کنی؟؟:لبخند:
و نمیگی من یه مکمل پمپی رو تا 3 ماه هم میتونم ازش بهره مند بشم؟؟
چون بهت قول میدم اگه شنبه no xplode نخوری انگار یه چیزی گم کردی
این همون تلقینه که براش هزینه کردی:چشمک:

ShaHiN.mY.LoVE
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۷‏, ۱۰:۴۴ بعد از ظهر
حجت جان 50 کالری که به ست اول هم نمیرسه
پس روی کالریش نمیشه حساب باز کرد. چیزی معادل دوتا گردو و یا یکم سبزیجات و یا یه برش طالبی متوسط هستش!!
یادمه گفتی برای اثر تلقینی که میده ادم هزینه کنه ارزش داره....پول no xplode که میخوای دفعه دیگه بخری رو بده من برات کالری طبیعی بفرستم:صلح:
و اما در مورد سوال من که به خودم ارجاع دادی
اگه خاطرت باشه من 3 نوع چربی سوز + وینسترول رو همزمان مصرف کردم که نزدیک بود جونم رو از دست بدم
اینم یجور تست کردنه. تا حالا به ذهن خودت رسیده بود مقطعی استفاده کنی؟؟:لبخند:
و نمیگی من یه مکمل پمپی رو تا 3 ماه هم میتونم ازش بهره مند بشم؟؟
چون بهت قول میدم اگه شنبه no xplode نخوری انگار یه چیزی گم کردی
این همون تلقینه که براش هزینه کردی:چشمک:
افشین جان من با کالری صفر که مکمل مصرف نمیکنم ، طبیعی ها رو ما تا قبل تمرین درو کردیم :پوزخند: به همین خاطر همین 50 تا واسه ما کافیه . در کنار این روی مکملی که من مصرف میکنم درج شده بیش از 2 پیمانه مصرف نشود .
در مورد سوالی که مخاطبش من نبودم این نظریه شخصی شما بوده . من یه رفیق داشتم پروتئین رو 1 سال داشت ، بعد فهمیدم از قاشق چایخوری استفاده میکرده ...
البته من این سیستم شما رو قبول ندارم ... 1هفته جواب بگیری باز 1ماه بعد 1 هفته جواب بگیری مطمئنا طریقه درستی از مصرف مکمل نیست ...
حرفت رو 100% قبول دارم ... مطمئنا اگه شنبه مصرف نکنم حس و حال خوبی ندارم ... چه تاثیر خودش باشه چه تلقین فقط میشه گفت دمش گرم که یه روز خوب تمرینی رو به وجود میاره چون به همین اندازه ازش توقع دارم نه بیشتر :گل رز:

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۷‏, ۱۱:۲۶ بعد از ظهر
خب پس تامین کالری میره کنار
چرا سیستم من یکماه یکماه شد؟ من به فرض مثال یکروز سخت تمرینی رو در هفته بخوام در نظر بگیرم میشه ماهی 4 بار
من کم کم نمیخورم که دیر تموم بشه!! با قطع و وصل نتیجه روز اول رو میگیرم ازش!! چون پشت سر هم رو دیدم نتیجشو
البته اینا اعداد و ارقام هستن و کمتر و بیشتر میشه
پس من وابسته نشدم، و همونطور که توی پست قبلی اشاره کردم یجور تست کردن مکملها با هم هستش
بعید میدونم کسی کراتین اضافه میریخته توی پمپ بخوره!
با 5 عدد خرما هم میشه یه حس خوب ایجاد کرد :لبخند:

ShaHiN.mY.LoVE
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۸‏, ۱۲:۰۲ قبل از ظهر
خب پس تامین کالری میره کنار
چرا سیستم من یکماه یکماه شد؟ من به فرض مثال یکروز سخت تمرینی رو در هفته بخوام در نظر بگیرم میشه ماهی 4 بار
من کم کم نمیخورم که دیر تموم بشه!! با قطع و وصل نتیجه روز اول رو میگیرم ازش!! چون پشت سر هم رو دیدم نتیجشو
البته اینا اعداد و ارقام هستن و کمتر و بیشتر میشه
پس من وابسته نشدم، و همونطور که توی پست قبلی اشاره کردم یجور تست کردن مکملها با هم هستش
بعید میدونم کسی کراتین اضافه میریخته توی پمپ بخوره!
با 5 عدد خرما هم میشه یه حس خوب ایجاد کرد :لبخند:
یعنی کالری نمیرسونه ؟ 50 تا بشه نصف یه تیکه طالبی پس کل طالبی رو میشه جای سریوس مس برای حجم استفاده کرد :پوزخند:
فکر کنم این بحث داره بیش از حد دنبال میشه و خسته کننده شده . شما یه شیوه خاص برای مصرف نیتریک اکسید ها داری که کاملا قابل احترامه و نشون میده که میشه از این مکمل ها استفاده کرد .
من از این بحث ها با اساتیدی مثل شما و جناب بندگان فقط دنبال افزایش اطلاعات خودم هستم و مطمئنا استفاده کافی رو میبرم . :گل رز:

Niko
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۹‏, ۰۴:۲۹ بعد از ظهر
با سلام

دوستان یک سوال داشتم

اینکه زمانی که کربوهیدرات مصرف میشه توی صورت جوش میزنه؟

از کسانی میپرسیدم که یکسری میگفتن بستگی به بدنت داره یک سری هم میگفتن واسه اینکه میخوای جوش نزنی باید سخت تمرین کنی که عرق کنی و بسوزونیش که جوش نزنی

من بدنم اینجوریه که الان 19 سالمه قبلا کم جوش میزدم ولی حالا نه . شاید 2.3 ماهی یدونه بزنه تو صورتم

در ضمن باهاش کراتین و قرص متابولون هم استفاده میکنم همراه با ویتامینها

حالا میخوام بدونم اینا باعث جوش زدن میشن یانه؟

با تشکر

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۹‏, ۱۰:۰۹ بعد از ظهر
نه مصرف کربوهیدرات ربطی به جوش زدن نداره
اما قول میدم با متابولون جوش بزنه بدنت
اصورتت نه...اکثرا پشت و نواحی سینه و شانه

uservahid
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۹‏, ۱۰:۵۳ بعد از ظهر
با سلام

دوستان یک سوال داشتم

اینکه زمانی که کربوهیدرات مصرف میشه توی صورت جوش میزنه؟

از کسانی میپرسیدم که یکسری میگفتن بستگی به بدنت داره یک سری هم میگفتن واسه اینکه میخوای جوش نزنی باید سخت تمرین کنی که عرق کنی و بسوزونیش که جوش نزنی

من بدنم اینجوریه که الان 19 سالمه قبلا کم جوش میزدم ولی حالا نه . شاید 2.3 ماهی یدونه بزنه تو صورتم

در ضمن باهاش کراتین و قرص متابولون هم استفاده میکنم همراه با ویتامینها

حالا میخوام بدونم اینا باعث جوش زدن میشن یانه؟

با تشکر
سلام
در حالت كلي كربو هيدرات ها باعث جوش نميشن ولي قرص هاي هورموني مثل متابلون كه شما مصرف ميكني عوارضي از جمله جوش رو دارن
و البته جوش هايي كه ميزني درصد خيلي زياديش به تغييرات هورموني بدنت ربط داره كه به خاطر سن شما هست
قسمتيش هم ممكنه به نظافت باشگاه و وسايل تمرينيت بستگي داشته باشه

mohsen2223
‏۱۳۹۰-۰۹-۲۰‏, ۰۹:۲۶ قبل از ظهر
سلام وی 100 درصد اگه یک ماه از تاریخ مصرفش بگذره مشکل ایجاد میکنه؟ البته از اصل بودنش مطمئن باشیم
یا فقط از کیفیتش کم میشه؟ بزرگان لطفا نظر بدن مرسی.

Niko
‏۱۳۹۰-۰۹-۲۰‏, ۱۰:۱۲ قبل از ظهر
نه مصرف کربوهیدرات ربطی به جوش زدن نداره
اما قول میدم با متابولون جوش بزنه بدنت
اصورتت نه...اکثرا پشت و نواحی سینه و شانه

یعنی صورت نمیزنه؟

حالا روی بدن زیاد مهم نیست

uservahid
‏۱۳۹۰-۰۹-۲۰‏, ۰۱:۲۵ بعد از ظهر
سلام وی 100 درصد اگه یک ماه از تاریخ مصرفش بگذره مشکل ایجاد میکنه؟ البته از اصل بودنش مطمئن باشیم
یا فقط از کیفیتش کم میشه؟ بزرگان لطفا نظر بدن مرسی.
سلام
در حالت كلي تاريخ مصرف هايي كه روي محصولات مختلف درج ميشه يك تاريخ قطعي نيست كه مثلا يك روز ازش بگذره اون محصول منفجر بشه يا به چيز ديگه اي تبديل بشه بلكه يك تاريخيه كه بهتره تا قبل از اون مصرف بشه وگرنه ريسك مصرف بالا ميره. شما ممكنه چيزي كه 1 سال از تاريخ مصرفش گذشته باشه رو آزمايش كني و هيچ تغييري تو تركيبش به وجود نيومده باشه و قابل مصرف باشه ممكن هم هست حتي قبل از رسيدن به اون تاريخ به علت شرايط بد نگهداري و هزار جور عوامل ديگه به كلي تركيباتش عوض شده و غير قابل استفاده باشه .
كلا مصرف چيزاي تاريخ مصرف گذشته به ريسكش نميارزه شمام بهتره مصرف نكنيد

amoo mehrdad
‏۱۳۹۰-۰۹-۲۰‏, ۰۲:۰۳ بعد از ظهر
سلام دوستان. یه مکمل "Enduro MAX" ' گرفتم. میخواستم بدونم ایرادی نداره هر وقت که میخوام بخورم 5 گرم آرژنین باهاش مخلوط کنم؟

nader1020
‏۱۳۹۰-۰۹-۲۳‏, ۰۲:۳۹ بعد از ظهر
سلام
يك مكمل پروتيني وي فول 100 % گرفتم 70 تومن .
بعد از اينكه نصفش رو خوردم رفتم تو سايتش مي بينم زده مزه وانيلي و شكلاتي ! تقريبا 47 دلار . حالا مكمل ما نه مزه وانيل ميده نه شكلات ! يه چيز صورتي رنگ ميشه كمي هم طمع شبه توت فرنگي !
:منتظر:
http://www.muscleandstrength.com/store/whey-protein-fuel.html

آقا آمينو 2222 گرفتم 35 تومن . بعد از خريد و مصرف كردن تازه تو سايت خوندم زده آمينو 2222 با طرح جديد همش تقلبيه .

آقا جون كراتين سانديسي گرفتيم . مي گن اونم بدرد نمي خوره !

بگذريم از متان و تشكيلات ديگه كه قبلنا مصرف شده بود و بعد فهميديم تمام مرخص بوده .

:نمیبینم:دادش مكمل فروش سراغ داريد كلاه بردار نباشه ؟! بچه تهرانم باشه كه مجبور نباشيم اندازه يه پول كراتين پول حمل و نقل بديم !
:سوت:

Sen@toR
‏۱۳۹۰-۰۹-۲۳‏, ۰۸:۳۷ بعد از ظهر
سلام
يك مكمل پروتيني وي فول 100 % گرفتم 70 تومن .
بعد از اينكه نصفش رو خوردم رفتم تو سايتش مي بينم زده مزه وانيلي و شكلاتي ! تقريبا 47 دلار . حالا مكمل ما نه مزه وانيل ميده نه شكلات ! يه چيز صورتي رنگ ميشه كمي هم طمع شبه توت فرنگي !
:منتظر:
http://www.muscleandstrength.com/store/whey-protein-fuel.html

آقا آمينو 2222 گرفتم 35 تومن . بعد از خريد و مصرف كردن تازه تو سايت خوندم زده آمينو 2222 با طرح جديد همش تقلبيه .

آقا جون كراتين سانديسي گرفتيم . مي گن اونم بدرد نمي خوره !

بگذريم از متان و تشكيلات ديگه كه قبلنا مصرف شده بود و بعد فهميديم تمام مرخص بوده .

:نمیبینم:دادش مكمل فروش سراغ داريد كلاه بردار نباشه ؟! بچه تهرانم باشه كه مجبور نباشيم اندازه يه پول كراتين پول حمل و نقل بديم !
:سوت:

سلام دوست عزیز
میتونی از طریق پیام خصوص از آقای زارع (http://forum.bodybuilder.ir/member.php?u=3399)( ShaHiN.mY.LoVE (http://forum.bodybuilder.ir/member.php?u=3399) ) مدیر محترم فروشگاه خرید کنی هر چی بخوای میتونی بخری ، کارش درسته:قلب:

abbas15
‏۱۳۹۰-۰۹-۲۶‏, ۰۵:۴۲ بعد از ظهر
با سلام.
18 سال دارم
قد : 177
ورن : 66
یک دوره خوب برای افزایش وزن می خوام هزینش هم اصلا مهم نسیت.
وزن من خیلی بد بالا میاد یعنی خیلی دیر . چیزایی بگید که واقعا قوی باشه.
دیگه کم کم داشتم به استروئید روی می آوردم گفتم از شما دوستان هم کمکی بگیرم.
توی دوره هرچیزی که نیاز هست رو بزارید حتی پمپ و غیره که بدنم هیچ جوره کم نیاره.

دوره قبلی :
....................
carbo proteiin SAN MYO JOICED
CRATINE SAN
POMP muscle meds
Testestoron tabieii Muscle meds fek konam armia test bashe.

+ یک برنامه خوب برای باشگاه هم نیاز دارم واسه حجم.

Lotfan sari javab bedid.

Haj Amir
‏۱۳۹۰-۰۹-۲۶‏, ۱۰:۱۳ بعد از ظهر
با سلام.
18 سال دارم
قد : 177
ورن : 66
یک دوره خوب برای افزایش وزن می خوام هزینش هم اصلا مهم نسیت.
وزن من خیلی بد بالا میاد یعنی خیلی دیر . چیزایی بگید که واقعا قوی باشه.
دیگه کم کم داشتم به استروئید روی می آوردم گفتم از شما دوستان هم کمکی بگیرم.
توی دوره هرچیزی که نیاز هست رو بزارید حتی پمپ و غیره که بدنم هیچ جوره کم نیاره.

دوره قبلی :
....................
carbo proteiin SAN MYO JOICED
CRATINE SAN
POMP muscle meds
Testestoron tabieii Muscle meds fek konam armia test bashe.

+ یک برنامه خوب برای باشگاه هم نیاز دارم واسه حجم.

Lotfan sari javab bedid.
با اجازه از اساتید
اگه واقعا وزنتون بد میره بالا بهتره که زیر نظر یه مربی تمرین کنید که طبق برنامه غذایی که بهتون میده برنامه مکمل ها و همینطور مکمل های مورد نیاز را براتون بچینه . و اینکه یه برنامه تمرینی متناسب برای شما .

abbas15
‏۱۳۹۰-۰۹-۲۷‏, ۰۷:۵۰ قبل از ظهر
امیر جان دستت درد نکنه.
با تلاش مدیریت محترم سایت Senior manager و شاهین جان مدیریت فروشگاه دارم یه دوره خوب و عالی میرم.

ریوان
‏۱۳۹۰-۰۹-۲۸‏, ۰۵:۲۳ بعد از ظهر
کسی اطلاع نداره این گینر APEX چطوره جریانش ؟! فروشگاه پرشین مکمل هم زده !! ( البته دل خوشی از این فروشگاه ندارم )

MAXII
‏۱۳۹۰-۰۹-۲۸‏, ۰۵:۴۱ بعد از ظهر
کسی اطلاع نداره این گینر APEX چطوره جریانش ؟! فروشگاه پرشین مکمل هم زده !! ( البته دل خوشی از این فروشگاه ندارم )

بعضي از برندها اگه اصل هم باشه كه نيست!!زياد كارخاصي انجام نميده و پروفايل خوبي ندارند

Haj Amir
‏۱۳۹۰-۰۹-۲۸‏, ۰۹:۰۷ بعد از ظهر
به کربوش شاید بشه اطمینان کرد ولی با گینرش موافق نیستم .

saleh12
‏۱۳۹۰-۰۹-۳۰‏, ۱۰:۳۰ بعد از ظهر
سلام وخسته نباشید از اساتید یه راهنمایی میخواستم
اول اینکه من قدم 180 وزن 74 و سن هم 24
بعد اینکه من سابغه تمرین به مدت 1 سال رو دارم وزن من تا چند ماه پیش نزدیک 80 بود وتقریبا راضی بودم اما به علت مسایلی وزنم به 74 رسید الان میخوام حجمم رو خیلی زیاد کنم یعنی به حدود 82 یا85 برسم میخوام بدونم که از چه مکمل هایی استفاده کنم که خوب جواب بگیرم الان هم یه سوپر کراتین دارم شرکت pnc به کارم میاد؟
واسن خیلی مهمه حجم خوبی بگیرم 4روز در هفته هم تمرین میکنم و ایا استفاده از تی بومب خوبه ؟
با تشکر ممنون میشم دقیق راهنمایی کنید

و اینکه بهترین مکمل های که موجود هست و خوبن معرفی کنید
اگه قیمتشم دارید بگید بازم ممنون

uservahid
‏۱۳۹۰-۱۰-۰۱‏, ۰۱:۲۹ قبل از ظهر
تي بمب تستسترون بوستر طبيعيه كه اكثر دوستان اينجا بهش اعتقادي ندارن (البته من دارم استفاده ميكنم) و به درد شما نميخوره چون تو سني هستين كه به طور طبيعي ترشح تستسترون بدنتون بالا هست .
بحث حجم و وزن يه كمي با هم فرق ميكنه . مثلا حجمي كه يه بدنساز تو وزن 80 كيلو داره ممكنه خيلي بيشتر از يه آدم معمولي 100 كيلويي باشه. اگه فقط به دنبال اضافه وزن سريع هستيد بايد كالري و كربو هيدرات زيادي به بدنتون برسونيد كه در شرايط معمولي خيليش تبديل به چربي ميشه اگه دنبال حجم خشك و عضلاني هستيد راه طولاني و تمرينات سنگيني رو بايد پشت سر بزاريد كه با اين عجله ي شما سازگار نيست . براي اين هدف در كنار ورزش و تغذيه و خواب مناسب ميتونيد از يك گينر استفاده كنيد و يه مقدار هم صبور باشيد.گينر هاي خوبي تو بخش فروشگاه سايت هست كه من مشخصا پرو كمپلكس گينر رو توصيه ميكنم كه خيلي مكمل با كيفيتيه و درصد پروتئين به كربو هيدرات خوبي داره .كراتينتون هم ميتونيد در كنارش مصرف كنيد

BIKHIAL
‏۱۳۹۰-۱۰-۰۴‏, ۱۲:۵۹ بعد از ظهر
من یه مسئله ی خیلی عجیب و جالب واسم پیش امده...من یه realmass که از نمایندگی گاسپاری تو دبی امده بود گرفتم

موردی که عجیبه واسم این بود که این realmass خاصیت مغناطیسی یا یه همچین چیزی داره...
یکی از دوستام هم یه realmass از بی بی چند وقت پیش خریده بود.گفتم برم با مال اوون مقایسش کنم..
که بازم همین خاصیت رو اوون مکمل داشت...

حالا واسم جایی سواله که دلیل این خاصیت عجیب تو این نوع مکمل چیه?از اصل بودن و مورد اطمینان بودن هردو مکمل هم کاملا مطمئنم...

کسای دیگه ای هم دیدم با این مورد در مکملهای دیگه هم برخورد داشتن ولی کسی علت دقیق این موضوع رو نمیدونست...

مکمل نمایندگی دبی:

http://img.overpic.net/images/1/p/6/x1p6qaggmh8xqjetie1.jpg

مکمل بی بی :

http://img.overpic.net/images/z/0/i/xz0i9a1upxd0avidpxwf.jpg

saleh12
‏۱۳۹۰-۱۰-۰۴‏, ۰۱:۲۰ بعد از ظهر
ممنون از راهنمایی خوبتون نه من حجم خوب میخوام بگیرم
نظر تون در مورد اینا چیه ؟
1 .deha
2.tribluos
3.estanazol
4.aimino eskitech

N@vid #
‏۱۳۹۰-۱۰-۰۴‏, ۰۵:۲۰ بعد از ظهر
با سلام خدمت اساتید محترم
من تازه با این سایت آشنا شدم
3 ماهه بدن سازی کار میکنم
سن 18/6 . قد 178 . وزن 57
از کراتین منو هیدرات pnc هم 2 ماهه استفاده میکنم
میخام وزن و حجم زیا کنم . گینر های true mass . real mass. mass teach رو به من معرفی کردن
(تا 100 تومن مایه هم دارم :پوزخند: + تغذیه خوب )
آیا اینا جواب میدن ؟؟
من 3 ماهه کار میکنم موردی نداره از این مکمل ها استفاده کنم ( شنیدم کسایی که حدود 1 سال به بالا تمرین میکنن از این گینر ها استفتده میکنن آیا درسته ؟؟ )
با تشکر از همه اساتید و دوستان

T!rDaD
‏۱۳۹۰-۱۰-۰۶‏, ۱۲:۱۰ قبل از ظهر
با سلام خدمت اساتید محترم
من تازه با این سایت آشنا شدم
3 ماهه بدن سازی کار میکنم
سن 18/6 . قد 178 . وزن 57
از کراتین منو هیدرات pnc هم 2 ماهه استفاده میکنم
میخام وزن و حجم زیا کنم . گینر های true mass . real mass. mass teach رو به من معرفی کردن
(تا 100 تومن مایه هم دارم :پوزخند: + تغذیه خوب )
آیا اینا جواب میدن ؟؟
من 3 ماهه کار میکنم موردی نداره از این مکمل ها استفاده کنم ( شنیدم کسایی که حدود 1 سال به بالا تمرین میکنن از این گینر ها استفتده میکنن آیا درسته ؟؟ )
با تشکر از همه اساتید و دوستان

سلام دوست عزیز
اگه امکانش رو دارید از gainbolic محصول شرکت olimp استفاده کنید
بسیار محصول خوب و قدرتمندیه و دامنه جواب دهیش هم بالاست
قیمتش مناسبه و حدود 80 تا 90 هزار تومانه
4 کیلو وزن این مکمله(البته 1 کیلوییش هم هست) و مصرفش روزانه 150 گرم هست
50 گرم بین صبحانه و ناهار
50 گرم 1 ساعت قبل از تمرین
50 گرم بلافاصله بعد از تمرین
چنانچه تغذیه خوب و بین 4 تا 5 وعده در روز و شامل 70 درصد کربو هیدرات مرکب و 25 درصد پروتئین و 5 درصد هم چربی البته از نوع اشباع نشده داشته باشید قطعا نتیجه خوبی میگیرید

abbas15
‏۱۳۹۰-۱۰-۰۷‏, ۰۵:۱۳ بعد از ظهر
ممنون از راهنمایی خوبتون نه من حجم خوب میخوام بگیرم
نظر تون در مورد اینا چیه ؟
1 .deha
2.tribluos
3.estanazol
4.aimino eskitech
--------------------------------------------------
با سلام.
دوست عزیز برای حجم بهتره با آقای زارع مدیریت فروشگاه و Senior manager آقای کسایی صحبت کنی.
من الان 5 روزه که دارم مکمل هاایی رو مصرف می کنم + برنامه غذایی + برنامه تمرین 2 کیلو بالا اومدم.

دوره حجمی من :

carbo protein serious mass Optimum
Protein 100% Premium Whey Muscletech
Amino BCAA (tamdar)
Pomp N.O.Explode BSN
Ceratine + Golotamine Optimum

فکر کنم یه دوره عالی بشه....
طول دوره : 1 ماه و نیم.

black&white
‏۱۳۹۰-۱۰-۱۰‏, ۰۹:۱۷ بعد از ظهر
سلام به اساتید
برای دوره هجم کربو پروتیین ماسل جویس 2544 +ان او اکسپلود بی اس ان+کراتین مونو هیدرات مکس ماسل+گلوتامین ویدر تهیه کردم لطفا راهنمایی میکنید بهترین حالت مصرف شیر یا اب و زمان مصرف؟
180 قد 83 وزن یک سال و نیم کار میکنم بدنمم بین مزومورف و اندو مورف هست در واقع چربی دور پهلو و شکم دارم.
ممنون

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۱۰-۱۰‏, ۰۹:۴۰ بعد از ظهر
ماسل جویس: روزانه 3 وعده . صبح. عصر . بعد تمرین ( فرقی نداره با شیر باشه یا آب )
کراتین : قبل و بعد تمرین ( هر وعده 5 گرم )
ان او: قبل تمرین . یک پیمانه ( نیم ساعت یا 45 دقیقه قبل تمرین )
گلوتامین : روزانه 2 وعده با شکم خالی . معمولا بعد تمرین و قبل خواب مصرف میشه . یا اول صبح

black&white
‏۱۳۹۰-۱۰-۱۱‏, ۰۱:۱۱ بعد از ظهر
ماسل جویس: روزانه 3 وعده . صبح. عصر . بعد تمرین ( فرقی نداره با شیر باشه یا آب )
کراتین : قبل و بعد تمرین ( هر وعده 5 گرم )
ان او: قبل تمرین . یک پیمانه ( نیم ساعت یا 45 دقیقه قبل تمرین )
گلوتامین : روزانه 2 وعده با شکم خالی . معمولا بعد تمرین و قبل خواب مصرف میشه . یا اول صبح

با کمال تشکر
هر وعده ماسل جویس 1 پیمانه باشه؟وعده صبح ناشتا ماسل جویسو میتونم گلوتامینو داخلش بریزم و با هم بخورم؟ان او اکسپلود بوخورم تقریبا نیم ساعت بعدش باید کراتین بوخورم تداخل پیدا نمیکنن با هم یا مشکل ساز نمیشه؟
ممنون از راهنمایی خوب شما

king of heaven
‏۱۳۹۰-۱۰-۱۱‏, ۰۴:۲۹ بعد از ظهر
سلام به همگی دوستان و اساتید محترم . سه تا مکملی که مصرف میکردم چند روزیه که تموم شده ( مایفیوژن گاسپاری و سل تک و بی سی ای ای ماسل تک )و میخوام دوباره یه پروتئین وی بگیرم .بعد زا مصرفشون حدود 3:5 کیلو افزایش داشتم که همین هم راضیم میکنه اما برای اینکه دوباره کم نکنم میخوام مصرف مکمل رو ادامه بدم . لطفا راهنمائیم کنید از مایفیوژن گاسپاری دوباره استفاده کنم یا مکمل رو عوض کنم ؟؟با مربی باشگاهم که صحبت میکردم گفت مای مکمل خوبیه اما بهتره که عوضش کنم و از سینتاسیکس استفاده کنم ( نمیدونم اسمشو درست نوشتم یا نه ;) ) . از طرفی دیگه نمیخوام 3 تا مکمل استفاده کنم و ترجیح میدم فقط از یه پروتئین وی استفاده کنم و اروم اروم حجم خشک بگیرم عجله ای هم براش ندارم :) . متاسفانه هرجا مراجعه میکنم گاسپاری ندارن یا اگر هم دارن خودشون بهم گفتن اصل نیست میخواستم بدونم اگه باز هم باید گاسپاری مصرف کنم فروشگاه سایت ارجینال این مکمل رو داره یا باید قیدشو بزنم ؟

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۱۰-۱۱‏, ۰۹:۱۶ بعد از ظهر
با کمال تشکر
هر وعده ماسل جویس 1 پیمانه باشه؟وعده صبح ناشتا ماسل جویسو میتونم گلوتامینو داخلش بریزم و با هم بخورم؟ان او اکسپلود بوخورم تقریبا نیم ساعت بعدش باید کراتین بوخورم تداخل پیدا نمیکنن با هم یا مشکل ساز نمیشه؟
ممنون از راهنمایی خوب شما
بل هر وعده یک پیمانه. اما وعده صبح رو بعنوان میان وعده میل کنید نه ناشتا.
ان او رو هم قبل تمرینت با کراتین قاطی کن بخور . هیچ مشکلی نداره

king of heaven (http://forum.bodybuilder.ir/member.php?12737-king-of-heaven)
مای فیوژن اصلی رو فروشگاه سایت داره . عکسش هم توی ویترین محصولات موجوده
پروتئین پروتئینه و فرقی نداره . اینکه میگن عوض کنی بهتره بیشتر جنبه روانی داره . وگرنه تاثیرشون یکیه
مای فیوژن پروتئین خوبیه

king of heaven
‏۱۳۹۰-۱۰-۱۲‏, ۰۹:۱۶ قبل از ظهر
ممنونم از راهنمائیتون . در مورد پروتئین whey پلتونیوم کمپانی san خیلی تعریف شنیدم . نظر شما ردموردش چیه؟؟به جای گاسپاری از سن استفاده کنم؟؟

N@vid #
‏۱۳۹۰-۱۰-۱۲‏, ۱۲:۲۲ بعد از ظهر
با سلام مجدد
من یه مکمل LEAN BODY MASS 60 خریدم (با مشورت با چند نفر ) :پوزخند:
اینم عکساش
http://1.iped.netii.net/images/74ad4786c3ab.jpg
http://1.iped.netii.net/images/951ccd95572a.jpg
http://1.iped.netii.net/images/18ee45840e18.jpg
http://1.iped.netii.net/images/0f5edad9ac19.jpg
http://1.iped.netii.net/images/778a2d8bf30e.jpg
میخاستم بدونم اصله یا نه ؟
یه کراتین GNC منو هم دارم
نحوه ی مصرف این مکمل و کراتین رو میشه بگید ( روز های تمرین وغیر تمرین )
با تشکر از همه دوستان

Sen@toR
‏۱۳۹۰-۱۰-۱۲‏, ۰۳:۵۲ بعد از ظهر
سلام دوست عزیز :گل رز:
مکملتون از نظر ظاهر به نظر من مشکلی نداره
در رابطه با کراتین ، اول شما به مدت 5 روز بارگیری انجام میدی جدول زیر نگاهی بنداز و وزنتو پیدا کن و همون مقدار در 4 وعده مصرف کن ( صبح - ظهر - قبل تمرین و بعد تمرین ) روز استراحت هم ( صبح - ظهر - عصر - قبل از خواب ) ، روز ششم مقداری که در جدول زیر تعیین شده رو در دو وعده یکی قبل تمرین و یکی هم بعد تمرین نوش جان کنید:چشمک:

مرحله نگهدارنده

مرحله بارگیری

وزن بدن

4-2
گرم
9
گرم
کمتر از 36 کیلوگرم

5-3
گرم
10
گرم
41-36
کیلوگرم

6-3
گرم
11
گرم
45-42
کیلوگرم

7-4
گرم
13
گرم
50-46
کیلوگرم

7-4
گرم
14
گرم
55-51
کیلوگرم

8-4
گرم
15
گرم
59-56
کیلوگرم

8-4
گرم
16
گرم
64-60
کیلوگرم

9-5
گرم
17
گرم
68-65
کیلوگرم

9-5
گرم
18
گرم
73-69
کیلوگرم

10-5
گرم
19
گرم
77-74
کیلوگرم

10-5
گرم
20
گرم
82-78
کیلوگرم

11-6
گرم
22
گرم
86-83
کیلوگرم

12-6
گرم
23
گرم
91-87
کیلوگرم

12-6
گرم
24
گرم
95-92
کیلوگرم

13-7
گرم
25
گرم
بیشتر از 95 کیلوگرم

برای مکملت هم یک پیمانه قبل تمرین و یک پیمانه بلافاصله بعد تمرین و یک پیمانه قبل از خواب که میتونی با کراتین میکس کنی
موفق و موید باشی:گل رز:

-ALI-
‏۱۳۹۰-۱۰-۱۳‏, ۰۳:۵۸ بعد از ظهر
اگه کسی امینواصلشو مصرف کرده مزشوبگه تادیگران بدونند تقلبی بهش نندازند
کسی مزه ی امینو2222طرح جدیدو8000گاسپاری رومیدونه؟

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۱۰-۱۳‏, ۰۷:۱۰ بعد از ظهر
مزه رو که نمیشه تعریفش کرد!
مثلا میشه فرق مزه نبات و قند رو توضیح داد؟
جفتشون شیرین هستن اما با طعم متفاوت.
اینجاست که باید چشید تا فهمید!
و نکته دیگه اینکه: نمیشه بری در مغازه و اول امتحان کنی بعد بخری که.
بعد به یارو بگی آمینوی اصل مثلا ازین تلخ تره!!
اولا که باز بشه پس نمیگیره. مگر اینکه مشکل ظاهری و یا چیز خاصی درش دیده بشه .
بعدشم تو این بازار باید اطمینان کرد و بعد خرید، وگرنه یه زمانی میگفتن پروتئین باید تو دهن مثل آدامس بشه!
برادران تقلبی فروش هم اومدن توی پروتئینها موادی اضافه کردن که پروتئین توی دهنت مثل آدامس میشد و عوام هم فکر میکردن اصل هستش:لبخند:

-ALI-
‏۱۳۹۰-۱۰-۱۳‏, ۰۷:۵۸ بعد از ظهر
راهی نداره بشه تشخیص داد؟
درضمن تازگی مکملی به نام ultinutraاومده من پمپشوگرفتم کسی خبرداره تقلبی هست یانه.
اسم سایت:http://www.ultinutra.com

ShaHiN.mY.LoVE
‏۱۳۹۰-۱۰-۱۳‏, ۱۰:۱۰ بعد از ظهر
راهی نداره بشه تشخیص داد؟
درضمن تازگی مکملی به نام ultinutraاومده من پمپشوگرفتم کسی خبرداره تقلبی هست یانه.
اسم سایت:http://www.ultinutra.com
تنها راهش خرید از جای مطمئنه ، از روی ظاهر چیزی مشخص نمیشه ، مخصوصا اگه زیاد تجربه خرید مکمل نداشته باشید .
آمینو 2222 رو که داروخونه داره ، شما که خیلی حساسی از داروخونه تهیه کن دیگه ...
سایت واسه من باز نمیشه ولی این همه برند پدر مادر دار هست ، چرا دنبال یه محصول بی نام و نشون رفتید

/\/!\/\/\-/
‏۱۳۹۰-۱۰-۱۳‏, ۱۰:۲۹ بعد از ظهر
من یه پروتیین وی اپتیموم با طعم شکلات بود انگار داشتم و یه twinlab دارم که طعمش توت فرنگیه.
امینو اسید دیدین چه مزه ای میده؟
این پروتتین توین لب همین جوری تا میخوری.
حالا موندم کدومش اصل بوده؟
چون اون اپتیموم این حالتو نداشت.
دو تاشم از یه ادم مطمین گرفتم.
نظرتون چیه؟

Bbehnam
‏۱۳۹۰-۱۰-۱۳‏, ۱۱:۲۳ بعد از ظهر
سلام به همه اساتید
امروز یه کراتین از شرکت ناتروبولیکس خریدم 24 تومن (300 گرمی) .
http://www.fitnesspower.eu/shop/38-175-thickbox/nutrabolic-creatine-500g.jpg

روش نوشته که دوره نگه داریش بین 6 الی 21 روز 1 قاشق چائی خوری دوبار در روز . سپس قطع کنید واسه 5 روز مجدد این چرخه رو ادامه بدید .. منظورش اینه که یه بار دیگه باید بارگیری بشه یا فقط همون 2 بار در روز رو باید ادامه داد .

Loading Phase: Day 1 through 5 - Take 1 heaping teaspoon 3 to 5 times daily.

Maintenence Phase: Day 6 through 21 - Take 1 heaping teaspoon twice daily. Then go off for 5 days and repeat the cycle.
و کلا کیفیت این کراتین چطوره .. و قیمتش ؟

uservahid
‏۱۳۹۰-۱۰-۱۳‏, ۱۱:۵۴ بعد از ظهر
اين چيزي كه كپي كردين ميگه كه دوره بارگيري از روز يك تا روز پنجم روزانه 3 تا 5 قاشق چاي خوري
دوره نگهداري از روز 6 تا روز 21 روزانه 2 قاشق چاي خوري بعد 5 روز استراحت و بعدش تكرار دوره يعني بارگيري هم تكرار بشه
البته نظر بعضي از متخصصين اينه كه دوره بارگيري لازم نيست و اين مقدار كراتين اضافي بدون هيچ خاصيتي از بدن دفع ميشه و عموما اين تاكيد به بارگيري براي تشويق به مصرف بيشتر و در نتيجه فروش بيشتر براي شركتهاست

..:: Ali ::..
‏۱۳۹۰-۱۰-۱۴‏, ۰۸:۲۴ بعد از ظهر
سلام
مکمل خاصی از این کارخونه های معروف برای افزایش اشتها وجود داره؟

love4ever
‏۱۳۹۰-۱۰-۱۶‏, ۰۹:۳۱ بعد از ظهر
سلام به جمع
چاکریم
شرمنده یه مدت نبودیم دوباره برگشتیم

آقا افشین یه سوالی داشتم
من حدودا 3 ماهه باشگاه نرفتم حالا دوباره از امروز شروع کردم
من یه دوره رفتم که شامل:carbo bis - mass gainer - grace full - super creatine میشه

می تونی یه اطلاعات کلی دربارشون بهم بدی؟
البته یه آمپول ناندرولون دکونات زدم میخوام هفته ای یه بار بزنم

خیلی ممنون
یا علی مدد

Sen@toR
‏۱۳۹۰-۱۰-۱۶‏, ۰۹:۳۷ بعد از ظهر
خوش آمدی عزیز:گل رز:

nemsis
‏۱۳۹۰-۱۰-۱۷‏, ۱۰:۳۸ قبل از ظهر
سلام به همه کسی میتونه یه کراتین خیلی خوب به من معرفی کنه یه کراتینی که واقعا جواب بده و فایده داشته باشه خلاصه یه چیزی باشه که تقلبیش تو بازار نباشه چون من تا یه ذره وزنه رو زیاد میکنم ست اول رو به راحتی میزنم ولی توی ست های بعدی اصلا نمیتونم:پوزخند: و مجبورم وزنه رو کم کنم:لبخند:

M ................. S
‏۱۳۹۰-۱۰-۱۷‏, ۱۰:۵۱ قبل از ظهر
داداش من کریس ردفیلدم میشناسی که :بامزه:
شما وزنه تون رو درست انتخاب نمیکنید.کراتین که معجزه نمیکنه و اگه روزانه گوشت مصرف میکنید قطعا اکثر نیازتون به کراتین تامین شده :صلح:

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۱۰-۱۷‏, ۰۲:۳۰ بعد از ظهر
کراتین کراتینه....همش خوبه!!
اگه اصل باشه خوبه

nemsis
‏۱۳۹۰-۱۰-۱۷‏, ۰۵:۱۲ بعد از ظهر
خب مشکل منم همینه دیگه نمیدونم چی بگیرم من اصلا وزنه سنگین نمیزنم چون تا میام یه ذره سنگینش کنم مربیمون میاد گیر میده :منتظر: تازه خودمم کم میارم زیر وزنه چه 1 کیلو باشه چه 100 کیلو اقا ((کریس))

http://myup.ir/images/37373545336359903761.jpg

N@vid #
‏۱۳۹۰-۱۰-۱۷‏, ۰۷:۵۷ بعد از ظهر
برای مکملت هم یک پیمانه قبل تمرین و یک پیمانه بلافاصله بعد تمرین و یک پیمانه قبل از خواب که میتونی با کراتین میکس کنی

منون از راهنمایی
از اونجایی که این مکمل رو خریدم گفت : روز های تمرین 1 پیمانه بعد صبحانه . 1 پیمانه 1ساعت قبل تمرین . 1 پیمانه قبل خواب بخور
روز های غیر تمرین : 1 پیمانه بعد صبحانه . 1 پیمانه 12 ساعت بعد

آیا این روش مصرف خوبه یا نه ؟؟؟
خیلی تشکر :پوزخند:

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۱۰-۱۷‏, ۰۸:۳۴ بعد از ظهر
سلام به جمع
چاکریم
شرمنده یه مدت نبودیم دوباره برگشتیم

آقا افشین یه سوالی داشتم
من حدودا 3 ماهه باشگاه نرفتم حالا دوباره از امروز شروع کردم
من یه دوره رفتم که شامل:carbo bis - mass gainer - grace full - super creatine میشه

می تونی یه اطلاعات کلی دربارشون بهم بدی؟
البته یه آمپول ناندرولون دکونات زدم میخوام هفته ای یه بار بزنم

خیلی ممنون
یا علی مدد

سلام
گریس فول رو نمیدونم چیه
اما کراتین که نیاز به توضیح نداره و میدونم که دربارش اطلاعات کافی رو داری
کربوهیدراتت رو با وعده قبل تمرین بخور ( برای تامین انرژی تمرین )
گینرت رو روزی 3 وعده بخور . صبح و عصر و شب. اینم نیاز کربوهیدرات و پروتئینت رو در کنار غذایی که میخوری تامین میکنه . کمک حال هستش
و اما درمورد ناندرولون...
بذا آب پاکی رو بریزم رو دستت، اولاکه هفته یدونه رو که میزنی بیفایدس. اگه میخوای واقعا سمت استروئید بری که خب درست و حسابی دل رو بزن به دریا
اینکه فلان استروئید کم خطره و چمیدونم عوارض نداره و....همش حرفه!! دارو برای فرد سالم ضرر داره

Bbehnam
‏۱۳۹۰-۱۰-۱۸‏, ۱۲:۴۴ قبل از ظهر
کیفت این راتین خوبه ؟ کاندائی هست یا چینی ؟!

‏۱۳۹۰-۱۰-۱۹‏, ۱۱:۴۱ قبل از ظهر
سلام
دوتا سوال:
این مکمل کارش با سریوس مس همین شرکت چه فزقی داره؟http://www.bestpricenutrition.com/images/W/opt_ProComplex4lb.jpg

این یکی در صورت داشتن تغذیه ی مناسب تمرین و ... حداکثر چقد وزن میده؟http://img.bodybuilder.ir/viewer.php?file=34974664013269810707.jpg

mehdislm
‏۱۳۹۰-۱۰-۱۹‏, ۱۲:۳۱ بعد از ظهر
سلام لطف کنیدقیمت این مکملو به من بدید.myofusion-گاسپاری نوتریشن-2kg

uservahid
‏۱۳۹۰-۱۰-۱۹‏, ۱۲:۳۷ بعد از ظهر
سلام
دوتا سوال:
این مکمل کارش با سریوس مس همین شرکت چه فزقی داره؟http://www.bestpricenutrition.com/images/W/opt_ProComplex4lb.jpg

این یکی در صورت داشتن تغذیه ی مناسب تمرین و ... حداکثر چقد وزن میده؟http://img.bodybuilder.ir/viewer.php?file=34974664013269810707.jpg

ايني كه شما عكسش رو گذاشتين pro complex شركت اپتيموم يه مكمل پروتئينيه
يه مكمل ديگه شبيه همين داره pro complex gainer كه يه گينير هست كه درصد خيلي خوبي پروتيين داره.سريوس مس هم گينره كه بيشتر كربو هيدرات هاي ساده داره و پروتيينش خيلي كمه
در كل از بين اين 2 تا گينر شركت اپتيموم pro complex gainer چون درصد پروتيين بالايي داره كيفيت بهتري داره و به نسبت قيمتش هم بالا تره

ShaHiN.mY.LoVE
‏۱۳۹۰-۱۰-۱۹‏, ۱۲:۵۵ بعد از ظهر
سلام
دوتا سوال:

البته این عکس توی ویترین اشتباه گذاشتم باید تغییرش بدم .
این عکس پرو کمپلکس اپتیمومه که از انواع پروتئین این شرکته ولی فکر کنم منظور شما پرو کمپلکس گینره که فرقش با سریوس مس توی درصد پروتئینشه . اگه نسبت کربو به پروتئین سریوس مس رو 3 به 1 در نظر بگیرید نسبتش توی این مکمل 2 به 1 یا حتی کمتره .
در مورد کربو الیمپ هم برای افزایش وزن مفیده ، کنار تغذیه کافی وزن خوبی بهت میده . حداکثر و حداقلی رو نمیشه تعریف کرد به خیلی عوامل بستگی داره ...

سلام لطف کنیدقیمت این مکملو به من بدید.myofusion-گاسپاری نوتریشن-2kg
قیمتش 80 تومنه

ریوان
‏۱۳۹۰-۱۰-۱۹‏, ۰۳:۴۴ بعد از ظهر
سلام به همه کسی میتونه یه کراتین خیلی خوب به من معرفی کنه یه کراتینی که واقعا جواب بده و فایده داشته باشه خلاصه یه چیزی باشه که تقلبیش تو بازار نباشه چون من تا یه ذره وزنه رو زیاد میکنم ست اول رو به راحتی میزنم ولی توی ست های بعدی اصلا نمیتونم:پوزخند: و مجبورم وزنه رو کم کنم:لبخند:

چرا زدن وزنه رکوردت رو به کراتین ربط میدی ؟! ... کراتین کاربردش فقط تامین انرژی برای شروع و کاهش روند خستگی هست.بیخود به خودت گیر نده مشکل از این چیزها نیست.شما میخوای رکورد وزنه هاتو زیاد کنی باید طوری پیش بری که آخرین وزنه ای که انتخاب میکنی بتونی حداقل باهاش6 تا8 حرکت رو صحیح بزنی ! شاید شما وزنه ای رو انتخاب کردی که باهاش میتونی 2 حرکت بزنی و سومی رو با زور 100% میزنی و در نتیجه بعد اون توانت تحلیل میره و نمیتونی ست بعدی رو بری.عجله ای برای اضافه کردن وزنه نداشته باش درسته سنگینی ست ها حجم آوره اما این سنگینی وزنه یک قانون کلی هست یعنی اینکه سبک نزنی نه اینکه بری جلو بازو یه وزنه 200 کیلویی انتخاب کنی بگی حجم بیارم.
خیلی راحت میشه با اندازه گرفتن تکرار هات بسنجی چه وزنه ای برای اون عضله ات خوبه حداقل 8 حرکت بتونی با 80% توانت بزنی اون وزنه مناسبت هست.

مثلا عضله سینه شب نمیاد بگه امروز چند کیلو رکورد باهام زدی تا رشد کنم ؟ 50 کیلو ؟ نه کمه دوس ندارم ...دوستت 60 زد... من قهرم ...رشد نمیکنم ... میگه 3بار 8 حرکت با 80% توانت باهام کار کن بقیش با من :پوزخند:
( رشد رو به یک فاکتور ربط ندید )

kabotaramlashi
‏۱۳۹۰-۱۰-۱۹‏, ۰۴:۴۰ بعد از ظهر
با سلام خدمت ورزشکاران عزیز
مدت 8ماهیه بعد از ا سال دوری به علت اسیب شانه به بدنسازی برگشتم و درحال حاضر78 کیلو با قد168 هستم و قصد خرید مکمل جهت افزایش حجم رو دارم قیمت زیاد برام مهم نیست فقط مکمل اصل میخوام نظر خودم کراتین و گلوتامین و وی هست
نظرتون در باره سل تچ و نیترو تچ چیه
اگر دوستان دوره بهتری میدونن معرفی کنن ولی لطفا شرکت سازنده مکمل و مرکز تهیه روهم ذکر کنند
من درحال حاضر رکور پرسم140 است این رکورد رو بدون هیچ مکملی و در 8 ماه بدست اوردم قصد افزایش هم دارم قبل از اسیب 2 سالی باشگاه میرفتم

‏۱۳۹۰-۱۰-۱۹‏, ۰۸:۳۹ بعد از ظهر
البته این عکس توی ویترین اشتباه گذاشتم باید تغییرش بدم .
این عکس پرو کمپلکس اپتیمومه که از انواع پروتئین این شرکته ولی فکر کنم منظور شما پرو کمپلکس گینره که فرقش با سریوس مس توی درصد پروتئینشه . اگه نسبت کربو به پروتئین سریوس مس رو 3 به 1 در نظر بگیرید نسبتش توی این مکمل 2 به 1 یا حتی کمتره .
در مورد کربو الیمپ هم برای افزایش وزن مفیده ، کنار تغذیه کافی وزن خوبی بهت میده . حداکثر و حداقلی رو نمیشه تعریف کرد به خیلی عوامل بستگی داره ...

قیمت این کربو الیمپ رو تو ویترین ندیدم . چنده؟
دیگه کربو100% تو فروشگاه چی دارید؟

nemsis
‏۱۳۹۰-۱۰-۱۹‏, ۰۸:۳۹ بعد از ظهر
چرا زدن وزنه رکوردت رو به کراتین ربط میدی ؟! ... کراتین کاربردش فقط تامین انرژی برای شروع و کاهش روند خستگی هست.بیخود به خودت گیر نده مشکل از این چیزها نیست.شما میخوای رکورد وزنه هاتو زیاد کنی باید طوری پیش بری که آخرین وزنه ای که انتخاب میکنی بتونی حداقل باهاش6 تا8 حرکت رو صحیح بزنی ! شاید شما وزنه ای رو انتخاب کردی که باهاش میتونی 2 حرکت بزنی و سومی رو با زور 100% میزنی و در نتیجه بعد اون توانت تحلیل میره و نمیتونی ست بعدی رو بری.عجله ای برای اضافه کردن وزنه نداشته باش درسته سنگینی ست ها حجم آوره اما این سنگینی وزنه یک قانون کلی هست یعنی اینکه سبک نزنی نه اینکه بری جلو بازو یه وزنه 200 کیلویی انتخاب کنی بگی حجم بیارم.
خیلی راحت میشه با اندازه گرفتن تکرار هات بسنجی چه وزنه ای برای اون عضله ات خوبه حداقل 8 حرکت بتونی با 80% توانت بزنی اون وزنه مناسبت هست.

مثلا عضله سینه شب نمیاد بگه امروز چند کیلو رکورد باهام زدی تا رشد کنم ؟ 50 کیلو ؟ نه کمه دوس ندارم ...دوستت 60 زد... من قهرم ...رشد نمیکنم ... میگه 3بار 8 حرکت با 80% توانت باهام کار کن بقیش با من :پوزخند:
( رشد رو به یک فاکتور ربط ندید )
مرسی ممنون از راهنمایی راستی یه سوال این عکسی که گذاشتید مال خودتونه:پوزخند: فکر کنم مال خودتونه نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه مال خودتونه که بدن قشنگ و خوش تراشی دارید میگم بیاید یه عکس توی سایت از خودتون بذارید البته اگه دوست دارید:صلح:

Sen@toR
‏۱۳۹۰-۱۰-۱۹‏, ۰۸:۵۲ بعد از ظهر
نه منم دیدم زود یه پیام واسه جناب ریوان فرستادم ، ایشون نیستن
ولی به نظرم بدن خوش استیلی داشته باشن :متفکر:
ریوان جان یه عکس بزار دیگه منتظریم:صلح:

ShaHiN.mY.LoVE
‏۱۳۹۰-۱۰-۱۹‏, ۰۹:۵۶ بعد از ظهر
قیمت کربو الیمپ 80 تومنه
نه کربو فقط همین موجوده.

uservahid
‏۱۳۹۰-۱۰-۲۰‏, ۰۲:۴۶ قبل از ظهر

دوست عزيز مكمل 100% كربو هيدرات واسه چي ميخواي شما ؟!
كربو هيدرات همون قند و نشاستس اگه 100% كربو هيدرات ميخواي برنج و سيب زميني و چاي شيرين بخور خيلي بهتر جواب ميگيري !
كيفيت مكمل ها حتي گينر ها كه بر پايه كربو هيدرات هستن به درصد پروتئينيه كه توشه و اونايي كه كربو هيدرات خيلي زيادي دارن چندان مورد توجه نيستن. چون اين پروتئينه كه تهيه و فراوريش هزينه ميبره نه كربو هيدرات. واسه همينه كه قيمت يه سريوس مس 7 كيلويي و يه پرو كمپلكس گينر 2.5 كيلويي تقريبا يكيه
ممكنه شما يه مكمل مثل سريوس مس رو استفاده كني و وزن خيلي خوبي بگيري ولي اين فقط عدد رو ترازوئه و ذخيره چربي نه عضله سازي مفيد. دليلش هم اينه كه پر از كربو هيدرات هاي چيپ و به درد نخوره و حجم پيمانه مصرفيش هم دو برابر گينر هاي ديگس يعني عملا شركت داره شما رو گول ميزنه و دوز مصرف 2 برابر رو به خورد شما ميده . با هر گينر ديگه اي هم دوز رو دو برابر كني وزنت خيلي بيشتر بالا ميره.

گينري كه درصد زيادي كربو هيدرات باشه به شما خيلي سريع وزن رو ترازو ميده شايد خيلي هم اين افزايش وزن رو ببيني كيف كني ولي پشت پردش رو نميبيني كه فقط داري چربي اضافه ميكني

البته اين نكته هم اضافه كنم كه حرف هاي من به اين معني نيست كه كربو هيدرات به هيچ دردي نميخوره بلكه شما تو رژيم غذاييت 100% به كربو هيدرات ها هم احتياج داري. صحبت من در مورد اينه كه به كيفيت چيزي كه ميخوريم دقت كنيم

‏۱۳۹۰-۱۰-۲۰‏, ۰۸:۲۶ بعد از ظهر
كربو هيدرات همون قند و نشاستس اگه 100% كربو هيدرات ميخواي برنج و سيب زميني و چاي شيرين بخور خيلي بهتر جواب ميگيري !
كيفيت مكمل ها حتي گينر ها كه بر پايه كربو هيدرات هستن به درصد پروتئينيه كه توشه و اونايي كه كربو هيدرات خيلي زيادي دارن چندان مورد توجه نيستن. چون اين پروتئينه كه تهيه و فراوريش هزينه ميبره نه كربو هيدرات. واسه همينه كه قيمت يه سريوس مس 7 كيلويي و يه پرو كمپلكس گينر 2.5 كيلويي تقريبا يكيه
ممكنه شما يه مكمل مثل سريوس مس رو استفاده كني و وزن خيلي خوبي بگيري ولي اين فقط عدد رو ترازوئه و ذخيره چربي نه عضله سازي مفيد. دليلش هم اينه كه پر از كربو هيدرات هاي چيپ و به درد نخوره و حجم پيمانه مصرفيش هم دو برابر گينر هاي ديگس يعني عملا شركت داره شما رو گول ميزنه و دوز مصرف 2 برابر رو به خورد شما ميده . با هر گينر ديگه اي هم دوز رو دو برابر كني وزنت خيلي بيشتر بالا ميره.

گينري كه درصد زيادي كربو هيدرات باشه به شما خيلي سريع وزن رو ترازو ميده شايد خيلي هم اين افزايش وزن رو ببيني كيف كني ولي پشت پردش رو نميبيني كه فقط داري چربي اضافه ميكني

البته اين نكته هم اضافه كنم كه حرف هاي من به اين معني نيست كه كربو هيدرات به هيچ دردي نميخوره بلكه شما تو رژيم غذاييت 100% به كربو هيدرات ها هم احتياج داري. صحبت من در مورد اينه كه به كيفيت چيزي كه ميخوريم دقت كنيم
سلام و ممنون از راهنماییتون
کمو بیش اینایی که گفتید رو میدونم و برای این کارم هم چندتا دلیل دارم,الان بدنم حالتی داره که بیشتر از پروتئین , کربو لازم داره و بعد از اضافه وزن جزیی تر میشم و میرم سراغ پروتئین و ...
بدن من اصلا چربی نداره که بخاد با مصرف سریوس مس یا کربو 100% چربی اضافه بگیره(تو این برهه تقریبا هدفم بیشتر چربی هست).از یه طرف دیگه اشتها ی انچنانی ندارم که هم برنج و سيب زميني و چاي شيرين بخرم و هم 6 وعده ی غذایی
در ضمن اگه کربو 100% بگیرم قصد دارم باهاش پروکمپلکس هم مصرف کنم
ایشاا... بعد از اضافه وزن فقط پروتئین ,کراتین و ... و ادامه ی بدنسازی به طور حرفه ای تر

love4ever
‏۱۳۹۰-۱۰-۲۱‏, ۱۲:۳۶ بعد از ظهر
و اما درمورد ناندرولون...
بذا آب پاکی رو بریزم رو دستت، اولاکه هفته یدونه رو که میزنی بیفایدس. اگه میخوای واقعا سمت استروئید بری که خب درست و حسابی دل رو بزن به دریا
اینکه فلان استروئید کم خطره و چمیدونم عوارض نداره و....همش حرفه!! دارو برای فرد سالم ضرر داره

اقا افشین خدمت شما باید عرض کنم که اولا ناندرولون هفته ای 1 بار هم جواب میده اما تاثیرش کمتره ثانیا من هنوز دست و بالم تنگه و نمیتونم هفته ای چندبار بزنم به خاطر همینه عزیز دلم

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۱۰-۲۱‏, ۰۶:۲۶ بعد از ظهر
اگه فکر میکنی جواب میده بزن
و لطفا جواب سوالی رو اگه میدونین خواهشا....خواهشا دیگه از من نپرسین که واقعا شاکی میشم
من موندم مردم ما دنبال چی هستن بخدا
کسی دنبال حرف منو نگیره که اخراج میشه ها. هر کی باشه اخراحش میکنم

love4ever
‏۱۳۹۰-۱۰-۲۱‏, ۰۸:۰۱ بعد از ظهر
من درباره ی همشون یه اطلاعتی داشتم ولی خواستم تکمیل بشه
داداش گلم آقای افشین جسارته عذرمیخوام اما فکر نمیکنی داری از قدرتت توی سایت استفاده بدی میکنی؟

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۱۰-۲۱‏, ۰۹:۱۲ بعد از ظهر
نه این فکر رو نمیکنم و اخراجت میکنم
چون قبلش هم قوانین رو رعایت نکردی و از اسم من بعنوان کمک استفاده کردی
وقتی هم کمکت کردم مشخص شد که سوال الکی پرسیده بودی واین نشون دهنده شخصیت کوچک شماست
ادمای کوچیک همیشه سوالی مطرح میکنن که جوابش رو میدونن
به مدت یک هفته اخراج

nemsis
‏۱۳۹۰-۱۰-۲۲‏, ۱۱:۰۰ قبل از ظهر
خوبه اینجا یه دنیای مجازیه :متفکر: وگرنه هر روز کتک کاری میشد:نمیبینم:

Saman-Sh
‏۱۳۹۰-۱۰-۲۲‏, ۱۱:۴۸ قبل از ظهر
سایت کامپیوتر و موبایل و سرگرمی نیست که..

اینقدر اخراج تذکر باز جوابگو نیست واسه یه سری کاربرا..حالا اگه اینطوری سخت گیری نشه میشه چاله میدون و بازار دستفروشها..

به نظر من تو گزینه ثبت نام قسمت تائید ایمیل هم اگه نیست اضافه بشه..حداقل اینطوری کاربرای یکم وارد به نت میان پست و جستجو میکنن و یکم جلوی بی نظمی گرفته میشه..

mehrdadtt
‏۱۳۹۰-۱۰-۲۲‏, ۰۹:۴۷ بعد از ظهر
سُلام دوستان
میخواستم بدونم خرید مکمل از کیش اوضاش چطوره

یکی از دوستام میگفت من از شرکتای اونجا میارم.هم ارزونتره هم fake نیست
نظر شما چیه

و اینکه نظرتون راجع به این چیه؟قیمتش؟و اینکه تو بازار تغلبیش هست یا نه.یه دونه کپ همین گیرم اومده
http://www.nutrabolics.com/upload/1301602686massfusion-main.jpg

saeedsaeed
‏۱۳۹۰-۱۰-۲۵‏, ۰۷:۴۰ بعد از ظهر
دوستان من میخوام یه 10 12 کیلو کم کنم در واقع کات کنم ! اینا مکمل هام هستن . به نظره شما چه جوری باید مصرف کنم ؟ کدوما رو باید مصرف کنم و کدوما رو نباید ؟

1- whey optimum پروتئین

2- shred matrix (چربی سوز - رو خودش نوشته 3 تا قبله صبحونه 3 تا قبله نهار)

3-amin acid 2222 optimum

4- multi vitamin optimen

5- no-xplode

6- xtend

7-L-glutamine optimum (پودری)

8- protein casein

ممنون میشم دوستان راهنماییم کنن

reza mokaram
‏۱۳۹۰-۱۰-۲۵‏, ۰۸:۳۷ بعد از ظهر
کسی ماسل اینفیوژن شرکت ناتریکس استفاده کرده چطوره؟واسه حجم خوبه

BIKHIAL
‏۱۳۹۰-۱۰-۲۵‏, ۱۱:۳۵ بعد از ظهر

من چند ماه پیش همراه یه مایوفیوژن و استک چند مکمل دیگه استفاده کردم..نتیجه ی خوبی گرفتم..کات بدنم بهتر شده بود.
ولی خوب نمیتونم دقیق بگم که چقدر تاثیر داشته چون مکملهای دیگه ای هم کنارش مصرف میکردم.

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۱۰-۲۵‏, ۱۱:۵۵ بعد از ظهر

من استفاده کردم . پروتئین فوق العاده ای هستش. جالبه که نوع پودرش رو وقتی میبینی متفاوته با بقیه

saeedsaeed
‏۱۳۹۰-۱۰-۲۶‏, ۰۴:۳۰ قبل از ظهر
دوستان من میخوام یه 10 12 کیلو کم کنم در واقع کات کنم ! اینا مکمل هام هستن . به نظره شما چه جوری باید مصرف کنم ؟ کدوما رو باید مصرف کنم و کدوما رو نباید ؟

1- whey optimum پروتئین

3-amin acid 2222 optimum

4- multi vitamin optimen

5- no-xplode

6- xtend

8- protein casein

دوستان کسی نیست جوابه مارو بده؟

Saman-Sh
‏۱۳۹۰-۱۰-۲۶‏, ۱۰:۴۶ قبل از ظهر

1- whey optimum پروتئین

3-amin acid 2222 optimum

4- multi vitamin optimen

5- no-xplode

6- xtend

8- protein casein

ببنید دوست عزیز اول باید یه مشخصات وزن و قد و سابقه رو مگفتین تا بهتر میشد کمک کرد..

اما در کل:

وی اپتیموم: یک پیمانه صبح ناشتا-بعد تمرین

شرد ماتریکس: سه عدد 45 دقیقه قبل صبحانه-دو عدد 45 دقیقه قبل نهار

اپتی من: دو عدد همراه با غذا

اکستند:یک پیمانه صبح ناشتا-یک پیمانه قبل تمیرن-یک پیمانه بعد تمرین موقع تمرین

کازئین: یک پیمانه قبل خواب
بقیه مکملهات هم نگهدار دوره بعد تنظیم بشه.

N@vid #
‏۱۳۹۰-۱۰-۲۶‏, ۰۶:۰۵ بعد از ظهر
سلام به همه دوستان
آقا من یه 2 هفته ای هست که دارم از مکمل LEAN BODY MASS60 استفاده میکنم
ولی میشه گفت که هنوز نتیجه نگرفتم
نحوه ی مصرف : روز های تمرین :: 1 پیمانه بعد صبحانه - 1 پیمانه 1ساعت قبل تمرین - 1 پیمانه قبل خواب
روز های غیر تمرین :: 1 پیمانه بعد صبحانه - 1 پیمانه 12 ساعت بعد
گفتم شاید طرز مصرفم اشتباه باشه ؟؟؟؟؟
به نظر شما مشکلی دارم از نظر بدنی یا خیلی عجولم :پوزخند: ؟؟؟؟؟
خیلی ممنون از راهنمایی هاتون :گل رز:

®Azad
‏۱۳۹۰-۱۰-۲۶‏, ۰۸:۱۲ بعد از ظهر
سلام
من میخوام یه پروتئین بگیرم + یه امنیو اسید مایع
اگه میشه یه مارک بهم معرفی کنید که با کیفیت باشه و تو بازار ایران هم موجود باشه و تقلبی نباشه ممنون

M ................. S
‏۱۳۹۰-۱۰-۲۶‏, ۱۰:۴۳ بعد از ظهر
شما میتونید به فروشگاه همین سایت مراجعه کنید.انواع مارکای معتبر و اصل با قیمت مناسب اونجا هست.

®Azad
‏۱۳۹۰-۱۰-۲۶‏, ۱۰:۵۷ بعد از ظهر
ممنون از راهنماییتون اما بنده بنا به شرایطی میخوام از یه نفر بخرم اگه ممکنه یه نوع پروتئین اصلی و یه امینوی مایع اصلی بهم معرفی کنید که تو بازار ایران باشه اگه هم نیست همچین چیزی بازم ممنون

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۱۰-۲۶‏, ۱۱:۱۰ بعد از ظهر
پروتئین اصلی معرفی کردن لازم نداره، چون مارکش مهم نیست، اصلی بودنشم بستگی به فروشنده داره
امینوی مایع هم شرکت MN ماسل نوتریشن داره تو بازار حدود 45 تومنه ( تقلبی هم نداره )

raminv
‏۱۳۹۰-۱۰-۲۸‏, ۰۴:۴۰ بعد از ظهر
دوستان مربی به من گفت پمپ بگیر فوق العاده است و همچنین کلن ، اینا چی هستن ؟ هورمونین ؟ ضرر دارند ؟ میگه مارک خوبش دوتاش با هم 130 هزار تومن می شه ولی فوق العاده عمل می کنند . لطفا نظر بدید ...

behzad_b
‏۱۳۹۰-۱۰-۳۰‏, ۱۱:۴۷ قبل از ظهر
سلام من یک muscle nutrition خریدم می خواستم طریقه مصرفشو بدونم و ایا امینو 2222 می تونم همراش مصرف کنم یا نه؟

®Azad
‏۱۳۹۰-۱۱-۰۱‏, ۰۸:۱۴ بعد از ظهر
سلام
دوستان لطف کنند در مورد امینو اسید مایع یه راهنمایی کنند که در طول روز چجوری مصرف کنم؟
کراتین هم کنارش میخورم البته
میشه طریقه مصرف امینو رو بگید و در چه اندازهای باید در روز خورده بشه

raminv
‏۱۳۹۰-۱۱-۰۱‏, ۰۹:۴۷ بعد از ظهر
سلام مربی من گفته پمپ و کلن مصرف کن ، میشه لطفا راهنمایی کنید ، چی هستند ، خوبن یا بد هستن ؟

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۱۱-۰۱‏, ۱۰:۰۵ بعد از ظهر
سلام من یک muscle nutrition خریدم می خواستم طریقه مصرفشو بدونم و ایا امینو 2222 می تونم همراش مصرف کنم یا نه؟

ماسل نوتریشن اسم یه شرکته،هر محصولش رو هم که خریده باشی میتونی با امینو مصرف کنی. منعی نداره
طریقه مصرف مکمل روی قوطی درج شده . طبق همون عمل کن

سلام
دوستان لطف کنند در مورد امینو اسید مایع یه راهنمایی کنند که در طول روز چجوری مصرف کنم؟
کراتین هم کنارش میخورم البته
میشه طریقه مصرف امینو رو بگید و در چه اندازهای باید در روز خورده بشه

اینو روی امینو توین لب خوندم
که البته با MN که شما داری زیاد فرق نداره
روزی 3 قاشق بعد تمرین باشه بهتره . کراتینم که قبل و بعد تمرین. هر وعده 5 گرم

سلام مربی من گفته پمپ و کلن مصرف کن ، میشه لطفا راهنمایی کنید ، چی هستند ، خوبن یا بد هستن ؟

اگه برای چربی سوزی گفته
خب کلن داروی خوبیه اما مصرفش باید دستت بیاد که با چه دوزی شروع کنی و بیشر از اون حد نرمالش نری که خطر آفرینه
با روزی 1 قرص شروع کن ( 20 میلی ) و اگه دیدی بدنت عادت میکنه بیشترش کن و مثلا یکی و نصفی بخور
بعد چند روز قطع کن مصرفش رو مجدد شروع کن که بدنت عادت نکنه بهش
تغییرات جسمانیت رو بعد مصرف با مربیت در میون بذار
تعریق و افزایش ضربان قبل و لرزش تو دستها شایع هستش تو مصرفش
من یبار زیاد خوردم کارم به بیمارستان کشید، که البته تقصیرخودم بود نه کسی دیگه!!
پمپ هم که 45 دقیقه قبل تمرین و 1 پیمانه

raminv
‏۱۳۹۰-۱۱-۰۲‏, ۱۲:۰۹ بعد از ظهر
اگه برای چربی سوزی گفته
خب کلن داروی خوبیه اما مصرفش باید دستت بیاد که با چه دوزی شروع کنی و بیشر از اون حد نرمالش نری که خطر آفرینه
با روزی 1 قرص شروع کن ( 20 میلی ) و اگه دیدی بدنت عادت میکنه بیشترش کن و مثلا یکی و نصفی بخور
بعد چند روز قطع کن مصرفش رو مجدد شروع کن که بدنت عادت نکنه بهش
تغییرات جسمانیت رو بعد مصرف با مربیت در میون بذار
تعریق و افزایش ضربان قبل و لرزش تو دستها شایع هستش تو مصرفش
من یبار زیاد خوردم کارم به بیمارستان کشید، که البته تقصیرخودم بود نه کسی دیگه!!
پمپ هم که 45 دقیقه قبل تمرین و 1 پیمانه

ممنون از راهنمایی ، پس این کلن خیلی جالب نیست ... ، پمپ چه آثار منفی داره لطفا بیشتر راهنمایی کنید . در ضمن گفت قیمت 2 تاش باهم *** خوبش حدود 130 هزارتومان ، قیمت درست میده یا گرونه ؟ تاثیر پمپ چقدر محسوس هستش ؟ بازم ممنون از راهنماییتون .

T!rDaD
‏۱۳۹۰-۱۱-۰۳‏, ۱۲:۱۲ قبل از ظهر
سلام به همه دوستان
آقا من یه 2 هفته ای هست که دارم از مکمل LEAN BODY MASS60 استفاده میکنم
ولی میشه گفت که هنوز نتیجه نگرفتم
نحوه ی مصرف : روز های تمرین :: 1 پیمانه بعد صبحانه - 1 پیمانه 1ساعت قبل تمرین - 1 پیمانه قبل خواب
روز های غیر تمرین :: 1 پیمانه بعد صبحانه - 1 پیمانه 12 ساعت بعد
گفتم شاید طرز مصرفم اشتباه باشه ؟؟؟؟؟
به نظر شما مشکلی دارم از نظر بدنی یا خیلی عجولم :پوزخند: ؟؟؟؟؟
خیلی ممنون از راهنمایی هاتون :گل رز:
سلام
برنامه مصرفی تقریبا درسته
1 وعده بین صبحانه و ناهار
1 وعده دو تا 3 ساعت بعد از ناهار
1 وعده چند ساعت قبل از شام و درست قبل از خواب
فقط توجه کنید که این محصول اصلیشه:
http://labrada.com/store/WG-0408.html

T!rDaD
‏۱۳۹۰-۱۱-۰۳‏, ۱۲:۲۳ قبل از ظهر
، پمپ چه آثار منفی داره لطفا بیشتر راهنمایی کنید .
سلام
در کل وقتی شما در حال تمرین هستین سیستم گردش خون شما بیشتر به سمت عضلات شما متمرکزه
محصولات پمپاژ خون باعث بالا رفتن فشار خون شما و در نتیجه افزایش اکسیژن و ازت رسانی به عضلات شما میشه و در نهایت راندمان تمرین شما رو بالا میبره
به همین علت هم همیشه مصرفش بین 30 تا 45 دقیقه قبل از تمرین توصیه میشه تا اثر دهی لازم رو داشته باشه
جز محصولاتی هست که بهتره عینا طبق دستورالعمل شرکت سازنده مصرف بشه
بنابراین برای کسانی که مشکل قلبی یا فشار خون داشته باشن اصلا مناسب نیست مگر با تایید پزشک
تو دوره مصرفش هم ترجیحا باید رژیم غذایی کم نمکی داشته باشید
مصرفش هم تو ساعات پایانی روز میتونه باعث بی خوابی بشه

T!rDaD
‏۱۳۹۰-۱۱-۰۳‏, ۱۲:۳۱ قبل از ظهر

سلام وحید جان
اکانت گیرت نیومد؟
:دی
من با اجازه ت یه توضیحی اضافه کنم
بعضی شرکت ها که میان محصولات کربو خالص میزنن در حقیقت اون کربو زود جذبه که به کربو حین تمرین معروفه
دقیقا مثل همین carbonox شرکت olimp که این دوستمون میگه
این کربو هیدرات خیلی سریع جذب میشه و تبدیل به انرژی میشه که دقیقا به درد زمان تمرین میخوره (همون کربو یی که تو نوشابه ای انرژی زا هست)
جالب اینجاست که باعث افزایش وزن هم نمیشه و میشه تا نزدیکی زمان مسابقات استفاده کرد
این کربو رو وقتی تو اب حل میکنی تبدیل به یه شربت رقیق میشه که میشه تو تمرین به جای اب جرعه جرعه نوشید و انرژی خوبی میده
ناگفته نماند که این نوع کربو هیدرات جز گینرها محسوب نمیشه و اصلا به درد اضافه وزن نمیخوره
خوش باشی

mahdi1994
‏۱۳۹۰-۱۱-۰۳‏, ۱۱:۳۳ قبل از ظهر
سلام دوستان یه سوال داشتم راجع به آمینو2222
خواصش چیه؟!...چه کارایی داره برای بدنساز!؟...برای چه دوره هایی مصرف نباید کرد!؟
من یه دوره با پروتئین وی و کراتین و گلوتامین هر سه هاردکور+آمینو2222 میخوام شروع کنم....به نظر شما خوبه؟!..چه جوابی میگیرم؟!
وزنمم 77 کیلو قدم 176

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۱۱-۰۳‏, ۱۲:۲۱ بعد از ظهر
نقش امینو اسیدها در بدن (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?32-نقش-آمينو-اسيد-ها-در-بدن)

raminv
‏۱۳۹۰-۱۱-۰۴‏, ۰۷:۵۱ قبل از ظهر
ممنون از راهنمایی دوستان تا اینجای کار ،
مربی من قیمت پمپ و کلن خوب رو 2 تاش باهم *** جنش خوبش حدود 130 هزارتومان قیمت داده ! درست میده یا گرونه ؟ بازم ممنون از راهنماییتون .

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۱۱-۰۴‏, ۰۹:۳۴ قبل از ظهر
اون 30 تومنش اضافس! :چشمک:
پمپها نهایتا تو رنج 60 و 70 هستن
کلن 40 میل هم اگه باشه بازم 30 تومن نیست که ما میگیم 30 تومن!

mehrdadtt
‏۱۳۹۰-۱۱-۰۴‏, ۱۰:۵۲ قبل از ظهر
vassiv no ،هالو ،سل تک ،آمینو 2000 و گلوتامین گاسپاری
اینو دارم شروع میکنم؟نظرتون چیه؟
وزن 66
قد 163
9 ماه سابقه ترین
و اولین دوره ای که میرم

ardeshir22
‏۱۳۹۰-۱۱-۰۴‏, ۰۶:۲۸ بعد از ظهر
سلام.من میخوام یه پروتئین بین کربو و وی موندم.کدوم بیشتر حجم و وزن میده.شنیدم که کربو بهتره ولی بازم اومدم یه سوالی بپرسم.ممنون
وزن 68 قد 183

Sen@toR
‏۱۳۹۰-۱۱-۰۴‏, ۰۷:۰۳ بعد از ظهر
سلام دوست عزیز..:گل رز:
همون کربو بهتره + کراتین + گلوتامین و مولتی ویتامین:چشمک:

ardeshir22
‏۱۳۹۰-۱۱-۰۶‏, ۰۵:۳۰ بعد از ظهر
سلام.دوستان نظرتون در مورد این کراتین ساندیسی ساترن چیه.تایید وزارت بهداشت داره.عکسشو گذاشتم.

برای مشاهده تصویر در اندازه واقعی 1012 در 759 پیکسل روی این نوشته کلیک کنید.
http://www.pic.iran-forum.ir/images/ppsnraw0qskgao2p1p6.jpg

برای مشاهده تصویر در اندازه واقعی 1012 در 759 پیکسل روی این نوشته کلیک کنید.
http://www.pic.iran-forum.ir/images/wof6f6dzotyef49m46ft.jpg

Ali S.B
‏۱۳۹۰-۱۱-۰۷‏, ۱۱:۰۵ بعد از ظهر
قیمتشم مینوشتی دیگه

MiMi Ci
‏۱۳۹۰-۱۱-۰۸‏, ۰۹:۴۸ بعد از ظهر
سلام به همه
من یک ماه هست که بدنسازی رو شروع کردم. البته قبلا بی نظم میرفتم. آخرین بار تابستون 1 ماه رفتم. و الان دوباره شروع کردم و یه ماه میگذره.
وزنم 94 کیلو و قدم 187 هست. چربی سوزی رو هم شروع کردم. از چربی سوز مجیک اسلیم استفاده میکنم و تمرینات هوازی.
مکمل هم آمینو 2222 و گلوتامین phd استفاده میکنم. no xplode و پروتئین intrapro هم گرفتم ولی استفاده نمیکنمشون.

حالا پیشنهادتون در مورد مکمل هایی که باید استفاده کنم چیه؟ no xplode رو بخاطر ضربان قلبش استفاده نمیکنم چون چربی سوز مصرف میکنم و فکر میکنم خودش ضربان قلب رو بالا میبره درسته؟
پروتئین هم بخاطر اضافه وزنم استفاده نمیکنم.
بنظرتون از این مکمل کدومارو استفاده کنم الان؟
کراتین هم میتونم استفاده کنم؟
اون چربی سوز رو میشناسید که خوبه یا نه؟

شب ها تپش قلبم زیاد میشه نمیدونم علتش از چیه. طبیعیه؟

اینم عکساشون:

چربی سوز: http://www.nhbservice.com/images/MSWR.jpg

پروتئین : http://www.sportyshealth.com.au/images/P/Gaspari-Nutrition-IntraPro.jpg

گلوتامین : http://monstersupplements.com/store/products/large/1268672391_phd_L-Glutamine2.jpg

no xplode: http://www.topnotchsupplements.com/media/catalog/product/cache/1/thumbnail/600x600/1048c9746252d3fae59d8344b2b3b779/n/o/no_xplode_fruit_punch.jpg
عکس با کیفیت تر از این مدلی که من دارم نبود.

آمینو 2222: http://www.xsnonline.com/shop/components/com_virtuemart/shop_image/product/ON_SuperiorAmino2222_325.jpg

پیشاپیش ممنونم

Sen@toR
‏۱۳۹۰-۱۱-۰۸‏, ۰۹:۵۱ بعد از ظهر
جناب ardeshir22 (http://forum.bodybuilder.ir/member.php?15362-ardeshir22) مشکلی نداره

MiMi Ci
‏۱۳۹۰-۱۱-۰۹‏, ۰۱:۱۱ بعد از ظهر
کسی نیست منو راهنمایی کنه؟

امروز چربی سوز رو گذاشتم کنار. اشکالی که نداره؟
چون تپش قلب و تنگیه نفسم شبا خیلی زیاد میشد، البته اوایل اینطور نبود. تو دو هفته ای که مصرف کردم، این دو سه روز آخر اینجوری شد.
اسهال و تپش قلب و تنگی نفس و بی خوابی.
همون تمرینات هوازی رو با یه رژیم مختصر انجام میدم بهتره :پوزخند:

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۱۱-۰۹‏, ۰۵:۲۷ بعد از ظهر
صد البته که بهتره
الزامی به مصرف چربی سوز نیست دوست عزیز
به مروز رژیم رو سخت ترش کن و هوازی رو هم با شدت بیشتر
گهگداری هم رژیم رو برای یکروز بشکون، خودش خیلی مفیده
موفق باشی

MahDi051
‏۱۳۹۰-۱۱-۰۹‏, ۰۵:۴۴ بعد از ظهر
مس فیوژن یا ترومس؟کیفیت حجمی که هر کدوم میدن چطوره؟

Haj Amir
‏۱۳۹۰-۱۱-۰۹‏, ۰۹:۳۱ بعد از ظهر
مس فیوژن یا ترومس؟کیفیت حجمی که هر کدوم میدن چطوره؟ ترومس بهتره . البته جفتشون گینرهای خوبین ولی به نظر من مس فیوژن بدرد کسایی میخوره که کمبود وزن زیادی داشته باشن و با این جبران کنن و البته به رژیم غذایی هم مربوط میشه یکی با یه رژیم از مس فیوژن حجم مطلوب میگیره و با یه رژیم دیگه از ترومس هم حجم خوبی میگیره .

FitnessClub
‏۱۳۹۰-۱۱-۰۹‏, ۱۱:۳۹ بعد از ظهر
http://atvp.ir/images/atvp-esalat.gif

سلام
دوستان عزیز نظرشون درباره این روش جدیدکه شرکتهای وارد کننده مکمل در پیش گرفتند چیه؟
برچسب اصالت فروش یا برچسب بهداشت
روشی هست که شرکت وارد کننده مکملهای اپتیموم در پیش گرفته
به نظرتون قابل اعتماد هست؟

MiMi Ci
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۰‏, ۰۸:۴۳ قبل از ظهر
صد البته که بهتره
الزامی به مصرف چربی سوز نیست دوست عزیز
به مروز رژیم رو سخت ترش کن و هوازی رو هم با شدت بیشتر
گهگداری هم رژیم رو برای یکروز بشکون، خودش خیلی مفیده
موفق باشی

ممنون

اگه ممکنه یکی از دوستان جواب این پست منم بدید

سلام به همه
من یک ماه هست که بدنسازی رو شروع کردم. البته قبلا بی نظم میرفتم. آخرین بار تابستون 1 ماه رفتم. و الان دوباره شروع کردم و یه ماه میگذره.
وزنم 94 کیلو و قدم 187 هست. چربی سوزی رو هم شروع کردم. از چربی سوز مجیک اسلیم استفاده میکنم و تمرینات هوازی.
مکمل هم آمینو 2222 و گلوتامین phd استفاده میکنم. no xplode و پروتئین intrapro هم گرفتم ولی استفاده نمیکنمشون.

حالا پیشنهادتون در مورد مکمل هایی که باید استفاده کنم چیه؟ no xplode رو بخاطر ضربان قلبش استفاده نمیکنم چون چربی سوز مصرف میکنم و فکر میکنم خودش ضربان قلب رو بالا میبره درسته؟
پروتئین هم بخاطر اضافه وزنم استفاده نمیکنم.
بنظرتون از این مکمل کدومارو استفاده کنم الان؟
کراتین هم میتونم استفاده کنم؟
اون چربی سوز رو میشناسید که خوبه یا نه؟

شب ها تپش قلبم زیاد میشه نمیدونم علتش از چیه. طبیعیه؟

اینم عکساشون:

چربی سوز: http://www.nhbservice.com/images/MSWR.jpg

پروتئین : http://www.sportyshealth.com.au/images/P/Gaspari-Nutrition-IntraPro.jpg

گلوتامین : http://monstersupplements.com/store/products/large/1268672391_phd_L-Glutamine2.jpg

no xplode: http://www.topnotchsupplements.com/media/catalog/product/cache/1/thumbnail/600x600/1048c9746252d3fae59d8344b2b3b779/n/o/no_xplode_fruit_punch.jpg
عکس با کیفیت تر از این مدلی که من دارم نبود.

آمینو 2222: http://www.xsnonline.com/shop/components/com_virtuemart/shop_image/product/ON_SuperiorAmino2222_325.jpg

پیشاپیش ممنونم

سوال اصلیه من اینه که با اضافه وزنم میتونم پروتئین و کراتین رو هم مصرف کنم؟ یا فعلا فقط آمینو و گلوتامین مصرف کنم؟

زمانبندی مصرف چهارتاش باهم چطوری هست؟
ممنون

ShaHiN.mY.LoVE
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۰‏, ۱۰:۵۱ قبل از ظهر
ممنون

اگه ممکنه یکی از دوستان جواب این پست منم بدید

سوال اصلیه من اینه که با اضافه وزنم میتونم پروتئین و کراتین رو هم مصرف کنم؟ یا فعلا فقط آمینو و گلوتامین مصرف کنم؟

زمانبندی مصرف چهارتاش باهم چطوری هست؟
ممنون
پیشنهاد اول اینه که اون چربی سوز رو دیگه مصرف نکنی چون با یه جستجوی ساده توی نت متوجه میشی یکی از انواع چربی سوزهی تقلبی موجود در بازاره . متاسفانه توی این چربی سوزها برای افزایش سوخت و ساز از مواد مخدر شیمیایی استفاده میشه که جدا از چربی ، عضله و گاهی اوقات دل و روده رو هم آب میکنه !!!!
مصرف اون 3 مکمل از نظر من هیچ موردی نداره . شما اضافه وزن آنچنانی هم ندارید که دنبال چربی سوز هستید با یه برنامه غذایی مناسب و تمرینات هوازی مطمئنا میتونید به وزن ایده آل برسید .
آمینو رو 4 وعده 2تایی مصرف کن . ( صبح - قبل تمرین - بعد تمرین - قبل خواب )
ان او اکسپلود رو 1 تا 2 پیمانه 30 تا 45 دقیقه قبل تمرین
پروتئینی که انتخاب کردی از انواع پروتئین های ایزوله و زود جذبه ، برای بعد تمرین مناسبه . وعده صبح رو هم میتونی مصرف کنی .
گلوتامین رو هم با توجه به زمان بندی تمرینت صبح و بعد تمرین یا بعد تمرین و قبل خواب مصرف کن .

MiMi Ci
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۰‏, ۱۱:۵۲ قبل از ظهر
پیشنهاد اول اینه که اون چربی سوز رو دیگه مصرف نکنی چون با یه جستجوی ساده توی نت متوجه میشی یکی از انواع چربی سوزهی تقلبی موجود در بازاره . متاسفانه توی این چربی سوزها برای افزایش سوخت و ساز از مواد مخدر شیمیایی استفاده میشه که جدا از چربی ، عضله و گاهی اوقات دل و روده رو هم آب میکنه !!!!
مصرف اون 3 مکمل از نظر من هیچ موردی نداره . شما اضافه وزن آنچنانی هم ندارید که دنبال چربی سوز هستید با یه برنامه غذایی مناسب و تمرینات هوازی مطمئنا میتونید به وزن ایده آل برسید .
آمینو رو 4 وعده 2تایی مصرف کن . ( صبح - قبل تمرین - بعد تمرین - قبل خواب )
ان او اکسپلود رو 1 تا 2 پیمانه 30 تا 45 دقیقه قبل تمرین
پروتئینی که انتخاب کردی از انواع پروتئین های ایزوله و زود جذبه ، برای بعد تمرین مناسبه . وعده صبح رو هم میتونی مصرف کنی .
گلوتامین رو هم با توجه به زمان بندی تمرینت صبح و بعد تمرین یا بعد تمرین و قبل خواب مصرف کن .

خیلی ممنون شاهین جان از راهنماییت
خدارو شکر چربی سوز رو کمتر از دو هفته مصرف کردم. تو دو هفته که عوارض بدی نداره نه؟

پس به نظرتون کراتین مصرف نکنم؟

ShaHiN.mY.LoVE
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۰‏, ۱۲:۰۸ بعد از ظهر
امیدوارم عوارض خاصی به همراه نداشته باشه .
به نظر من نیاز به مصرف کراتین خالص نداری ...

‏۱۳۹۰-۱۱-۱۰‏, ۰۵:۰۰ بعد از ظهر
سلام
درباره ی کار این چند تا مکمل سوال داشتم:

کراتین ترکیبی اپتیموم,ترکیباتش چیه؟مورد استفادش رو هم بفرمایید

Jack3d
N.O.-Xplode
Syntha-6
mass fusion
myofusion
ماسل اینفیوژن
اینا فرقشون با گینر چی هست ؟ تو دسته بندی مکمل ها تو کدوم دسته قرار میگیرن(ترکیباتشون و ...)؟کلا هر کدوم چه کاربردی دارن؟noexplod ورژن 2 با 1 چه فرقی دارن؟

BSN CellMass ونیترو تک و سل تک
کراتین خالص هستن ؟یا مورد استفاده ی دیگه ای هم دارن؟
شرمنده زیاد شد
ممنون

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۰‏, ۰۶:۴۷ بعد از ظهر
Leo خیلی زیاد شد سوالاتت ولی از سر وظیفه پاسخ میدماولا که ترکیبات کراتین ترکیبی رو میتونید از روی قوطیش مطالعه کنید یا اگه موجود نداری به سایتش مراجعه کنید

N.O.-Xplode Jack3d توی دسته مکملهای انرژی زا و پمپاژ خون قرار میگیرن و برای قبل تمرین طراحی شدن

Syntha-6 و myofusion
ماسل اینفیوژن هم جزء پروتئینهای درصد بالا هستن و مناسب برای بعد تمرین و همچنین در ابتدای روز

mass fusion جزء گینرها هستش و درصد کربوهیدرات بالاتری نسبت به پروتئین داره وکالری مناسبی رو به بدن شما در هر وعده میرسونه و برای کسانی که کمبود وزن دارن مکمل مناسبیه . بصورت میان وعده میشه ازش استفاده کرد .

noexplod ورژن 2 با 1 چه فرقی دارن؟ مثل مابقی محصولات ( نه صرفا مکملها ) نسبت به نسخه قبلی کامل تره . به فرض اگه ورژن 1 بعد از 2 هفته تاثیرش کم رنگ میشد این مکشل در این نوع برطرف شده

BSN CellMass جزء کراتینهای ترکیبی هستش
نیترو تک پروتئینه با درصد بالا ( مثل گزینه های اول)
سل تک کراتین ترکیبی

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۰‏, ۰۶:۵۶ بعد از ظهر
سلام
درباره ی کار این چند تا مکمل سوال داشتم:

کراتین ترکیبی اپتیموم,ترکیباتش چیه؟مورد استفادش رو هم بفرمایید

Jack3d
N.O.-Xplode
Syntha-6
mass fusion
myofusion
ماسل اینفیوژن
اینا فرقشون با گینر چی هست ؟ تو دسته بندی مکمل ها تو کدوم دسته قرار میگیرن(ترکیباتشون و ...)؟کلا هر کدوم چه کاربردی دارن؟noexplod ورژن 2 با 1 چه فرقی دارن؟

BSN CellMass ونیترو تک و سل تک
کراتین خالص هستن ؟یا مورد استفاده ی دیگه ای هم دارن؟
شرمنده زیاد شد
ممنون

کراتین ترکیبی اپتیمم : (یه سرچ تو اینترنت بکن پشت لیبل رو بخون) 35 گرم کربو زود جذب جهت جذب بهتر کراتین + تورین + گلوتامین + بی سی آآ کاراییه کراتین رو داره با جذب بهتر از مونوهیدرات معمولی : برای حجم + ریکاوری + قدرت بیشتر استفاده می شه
مکملها :
اولی و دومی پمپ : جک تری دی سبک تر از دومیه
syntha 6 : پروتئین وی(کربوهیدرات کم پروتئین بالا مال شرکت بی اس ان)
mass fusion : کربو خیلی بالایی داره مناسب برای افرادی که به "شدت" لاغر هستند
myofusion : مثل سینتا 6 پروتئین وی(مال شرکت گسپری)
muscle infusion : بازم پروتئین وی(مال یه شرکت نوترکس)
دوتای اول که ارتباطی به پروتئین نداره بقیه فرقشون با گینر اینه : گینر یه دسته پروتئین هایی می گن که درصد کربو بالایی دارن، حالا این کربو تو محصولاتی مثل مس فیوژن خیلی زیاذه تو برخی هم اندازه پروتئینه، بسته به نوع ژنی که دارید باید تصمیم بگیرید از کدوم استفاده کنید.
noxplode 1 ,2 : ترکیباتش مثلا بهتر شده ولی چون هنوز از مالتودکسترین استفاده می کنه خیلی طرفدار برای کسایی که قصد چربی سوزی دارن نداره ولی طعمشو ترکیباتش بهتر شده
سل تک : یه نوع کراتین که ترکیباتی اضافه شده بهش که اثر انسولینی داره به شدت گرسنه می کنه و در عین اون جذبتون رو بالا می بره
نیترو تک : پروتئین + ترکیبات آنابولیکی که به گفته خود ماسل تک بیشتر از وی پروتئین عضله سازی می کنه(کراتین نیست)
cellmass : ترکیب شاخه های مختلف کراتین(اتیل استر، سدیم کراتین فسفات و...) که مثلا نسبت به مونوهیدرات نگهداری آب در بدن کمتری داره.به ریکاوری سریعش معروفه
هیچکدوم کراتین خالص نیستن(اگه خالص منظورتون مونوهیدرات باشه)

oops
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۱‏, ۱۲:۳۲ بعد از ظهر
ایا کم عارضه ترین مکمل بدنسازی برای حجم گرفتن امینو به حساب میاد؟
چه مارکی و به چه تعداد برای یک روز پیشنهاد می کنید؟

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۱‏, ۱۲:۵۷ بعد از ظهر
ایا کم عارضه ترین مکمل بدنسازی برای حجم گرفتن امینو به حساب میاد؟
چه مارکی و به چه تعداد برای یک روز پیشنهاد می کنید؟

اصولا تمامی مکملها عارضه کلیه ای تا حدی دارن البته بسته به یکنواختی استفاده می شه کنترلش کرد(این فقط راجع به مکمل نیست مصرف بیش از حد پروتئین هم اینگونه است) و این شامل همه مکملها از بی خطرترین مثل پروتئین و امینو گرفته تا استروئید و داروهاست... عارضه آمینو هم به علت اینکه مقادیر اضافی که بدن نیاز نداره از کلیه قراره دفع بشه بوجود میاد.من 4 ساله مکمل مصرف می کنم مشکلی پیش نیومده فقط با آب زیاد و هر 3 ماه یبار آزمایش باید مراقب باشید.

Ali_sat88
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۱‏, ۰۱:۴۶ بعد از ظهر
سلام پروتویین بسته ای 6و800 گرمی هارد مس تا حالا کسی استفاده کرده؟چطور بوده کاراییش؟>میگن تقلبیش کمه چون مارک معروفی نیست..ممنون از پاسختون..

http://www.supplements365.com/images/IA_hard_mass.jpg

Amir-arsalan
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۱‏, ۰۴:۵۹ بعد از ظهر
سلام بچه ها اين پودرهاي بومبا خوبن? ضرر ندارن? داروخونه هم داره?كارش چيه?

Sen@toR
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۱‏, ۰۷:۳۷ بعد از ظهر
سلام بچه ها اين پودرهاي بومبا خوبن? ضرر ندارن? داروخونه هم داره?كارش چيه?

چیز بدرد بخوری نیستا ، بطور همزمان بدنت چاق میشه ، این چاق شدنم موندگار نیست
نگیر از این چیزا ارزش نداره

mortiner
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۲‏, ۱۰:۵۰ قبل از ظهر
سلام دوستان من پروتئین وی و پری لود کراتین اپتیموم گرفتم میخواستم بدونم میشه پروتئینو با شیر قبل از تمرین مصرف کرد کراتین چطور ؟! (پروتئین با شیر فوق العاده خوشمزه میشه)

ممنون!

ادی23
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۲‏, ۱۲:۰۳ بعد از ظهر
سلام دوستان من پروتئین وی و پری لود کراتین اپتیموم گرفتم میخواستم بدونم میشه پروتئینو با شیر قبل از تمرین مصرف کرد کراتین چطور ؟! (پروتئین با شیر فوق العاده خوشمزه میشه)

ممنون!
تجربه شخصی من اینه که قبل از تمرین با شیر نخوری بهتره...من چند بار اینکارو کردم توی باشگاه کلا به هم ریختم.

mortiner
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۲‏, ۰۱:۲۹ بعد از ظهر
من که حالم بد نشد میخواستم بدونم با شیر دیرتر هضم میشه یا نه؟!

ممنون

Ali_sat88
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۲‏, ۰۱:۳۱ بعد از ظهر
من که حالم بد نشد میخواستم بدونم با شیر دیرتر هضم میشه یا نه؟!

ممنون

میگن شیر دیر هضمه قبل از خواب بخوری خیلی خوبه...روایت هم داریم..

®Azad
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۲‏, ۰۱:۳۲ بعد از ظهر
سلام
یه سوال ذهنمو مشغول کرد گفتم بپرسم
در حال حظر دارم کراتین + فوسفاژن مصرف میکنم قبل تمرینم بعد تمرین هم کراتین .
امینو هم گفته شده بعد صبحانه نهار و شام مصرف کنم
الان 3 روزه من نوبت صبح و ظهر رو حذف کردم و قبل و بعد از تمرین مصرف میکنم و به نظر خودم استقامت بدنم در مقابل وزنه و انرژیم تو این چند روز بیشتر شده
ایا دوستان نظری دارن که ممکنه؟ کارم درسته؟ یا تلقینه؟

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۲‏, ۱۱:۲۰ بعد از ظهر
سلام
یه سوال ذهنمو مشغول کرد گفتم بپرسم
در حال حظر دارم کراتین + فوسفاژن مصرف میکنم قبل تمرینم بعد تمرین هم کراتین .
امینو هم گفته شده بعد صبحانه نهار و شام مصرف کنم
الان 3 روزه من نوبت صبح و ظهر رو حذف کردم و قبل و بعد از تمرین مصرف میکنم و به نظر خودم استقامت بدنم در مقابل وزنه و انرژیم تو این چند روز بیشتر شده
ایا دوستان نظری دارن که ممکنه؟ کارم درسته؟ یا تلقینه؟

آمینو شاخه های پروتئینیه ساده است و به عنوان آنتی کاتالیست قبل تمرین(می توانید بجای آمینو از شیک پروتئین یا یه وعده سبک غذایی استفاده کنید) و ریکاوری بعد تمرین استفاده می شه و ارتباطی به قدرت و استقامت نداره، تاثیر استقامت از کراتینیست که مصرف می کنید.

erfanxtar
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۳‏, ۱۱:۴۳ قبل از ظهر
دوستان من یه گلوتامین آلمکس از حجت خان گرفتم . حالا چیزی نیست که وزن کنم . روی خودش زده برای هر وعده 5 گرم تو پرانتز هم زده 1 قاشق چایخوری . حالا قاشق چایخوری سر پر باشه ؟ چطوری باشه ؟! امروز خوردم 1 قاشق چایخوری نسبتا سرپر ریختم . نمیدونم درست بود یا نه :پوزخند::گل رز:

Sen@toR
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۳‏, ۰۱:۳۹ بعد از ظهر
دوستان من یه گلوتامین آلمکس از حجت خان گرفتم . حالا چیزی نیست که وزن کنم . روی خودش زده برای هر وعده 5 گرم تو پرانتز هم زده 1 قاشق چایخوری . حالا قاشق چایخوری سر پر باشه ؟ چطوری باشه ؟! امروز خوردم 1 قاشق چایخوری نسبتا سرپر ریختم . نمیدونم درست بود یا نه :پوزخند::گل رز:

همون 1 قاشق چایخوریه ، زیاد به سرپر بودنش یا کم بودنش فکر نکن
5 گرم همون یک قاشق چایخوری میشه
یاعلی:گل رز:

‏۱۳۹۰-۱۱-۱۳‏, ۰۸:۱۴ بعد از ظهر
فرق mass fusion با isogainer همین شرکت چیه؟

FitnessClub
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۳‏, ۱۱:۳۸ بعد از ظهر
دوستان عزیز کسی این نوع کراتین رو مصرف کرده؟
برای کسی که یه مقدار اضافه وزن داره به خاطر اینکه کربو هم داره مناسب هست یا خیر؟

10 گرم کراتین Creapure
70 گرم کربوهیدراتهای سریع العمل و زود هضم
3 گرم گلوتامین و تائورین به منظور متابولیسم چربیها
2 گرم BCAA به منظورجلوگیری از تخریب پروتئینهای عضلات و حفظ بافتهای عضلانی
500 میلی گرم TMG یا بتائین به منظور افزایش سطح انرژی ، استقامت و اکسیژن رسانی بدن همراه با سم زدایی کبد
انتقال دهنده های الکترولیتی فسفر ، پتاسیم و منیزیم

http://atvp.ir/images/preloadcreatine.jpg

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۴‏, ۱۲:۲۲ قبل از ظهر
برای کسی که یه مقدار اضافه وزن داره به خاطر اینکه کربو هم داره مناسب هست یا خیر؟

10 گرم کراتین Creapure
500 میلی گرم TMG یا بتائین به منظور افزایش سطح انرژی ، استقامت و اکسیژن رسانی بدن همراه با سم زدایی کبد

کراتین خوبیه، کربوهیدرات قبل و بعد تمرین لازمه، حتی اگر اضافه وزن داشته باشید، قبل تمرین به عنوان گلیکوژن در عضله ذخیره می شه و انرژی لازم برای ورزش کردن رو می ده بعد تمرین هم به عنوان ریکاوری(بالا رفتن انسولین و تغذیه رسانی) استفاده می شه و نگران ذخیره شدن بصورت چربی نباشید که این اتفاق نمی افته.البته میزان داره، معمولا یک کف دست رو میزان قرار می دن.معمولا بین 30 تا 70 گرم بعد تمرین خوبه

saeedonline2008
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۴‏, ۰۹:۲۸ قبل از ظهر
ببخشيد يك كپسول مربي من برام نوشته كه اسمش DHEA است؟ ميخواستم ببينم براي چيه اين

T!rDaD
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۴‏, ۱۲:۰۹ بعد از ظهر
ببخشيد يك كپسول مربي من برام نوشته كه اسمش DHEA است؟ ميخواستم ببينم براي چيه اينسلام
این یه پیش هورمونه و نام کاملش هست:
DE HYDRO EPI ANDROSTRON

پیش هورمون ها موادی هستند که وقتی وارد بدن میشند خواص هورمونی پیدا میکنند
مصرفشون مدتیه که منسوخ شده چرا که برای نتیجه گرفتن باید تو دوز های بلا مصرف کرد که عوارض جانبیش هم با خود هورمون یکیه
تا همین چند سال پیش جز مواد مجاز بود اما از المپیک یه سالی که یادم نیست جز موارد دوپینگ محسوب شد و غیر مجاز اعلام شد
اگر تا به حال هورمونی مصرف نکردید برای یه شوک کوچولو مصرفش بد نیست اما انتظار زیادی نداشته باشید و طولانی مدت هم استفاده نکنید

setareyeetanha
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۴‏, ۰۲:۱۵ بعد از ظهر
باسلام من شش ماه است که به رشته بدن سازی مشغول شدام ودراین شش ماه به چربی سوزی مشغول شدم و قرص های ال کارنیتین و لیپو 6 مصرف کرده ام و 11 کیلو وزن کم کرده ام و حالا مربی باشگاه بعد از شش ماه پیشنهاد قرص ها و مکمل های جدید به نام کراتین -آمینو- گلوتامین-پروتئین وی -ال کارنیتین - هیدروکسی کات - آرژنین - نانو ویپر - استانامول کرده است . می خواستم درمورد عوارض این داروها من و راهنمایی کنید .

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۵‏, ۰۲:۰۴ بعد از ظهر
باسلام من شش ماه است که به رشته بدن سازی مشغول شدام ودراین شش ماه به چربی سوزی مشغول شدم و قرص های ال کارنیتین و لیپو 6 مصرف کرده ام و 11 کیلو وزن کم کرده ام و حالا مربی باشگاه بعد از شش ماه پیشنهاد قرص ها و مکمل های جدید به نام کراتین -آمینو- گلوتامین-پروتئین وی -ال کارنیتین - هیدروکسی کات - آرژنین - نانو ویپر - استانامول کرده است . می خواستم درمورد عوارض این داروها من و راهنمایی کنید .

اولا تمامی اینها عیر آخری مکمل هستند و نه دارو،
استفاده از چربی سوزها عوارض داره، تاثیرات تیروئیدی، از بین بردن چربی دور قلب، بالا بردن حرارت بدن که ممکنه آسیب به دمای بیضه ها در نتیجه کم شدن تعداد کروموزومها داره بزنه.همچنین چون انرژی سلولهای چربی آزاد می شه اگر بطور مطلوب ورزش نکنید ممکنه تبدیل به سلول های سرطانی بشه.ترچیحا غیر ال کارنتین و قرص چای سبز چربی سوز مصرف نکنید در عوض با رژیم غذایی مناسب پیش برید.من 5 سال پیش چاق بودم، 3 سال و نیمه عضلاته شکمم رو با رژیم نگه داشتم و از هیچ چربی سوزی هم استفاده نکردم(پس می شه!)
من دلیلی نمی بینم همزمان آرژنین رو با نانوویپر(پمپ قبل تمرین) با هم مصرف کنید(یکیش کافیه)
استانامول هم که معروف به ستابون هست مقدار خیلی کمی از استانازول داره،
شرایط مصرف استروئید :
اولا 4 سال باید ورزش کرده باشید
دوما سن شما از 25 سال به بالا باشه چون تا اون سن رشد عرضی استخوانها ادامه داره و استروئیدها صفحه رشد رو می بندن
سوما بهتره از استروئید خوراکی استفاده نکنید.چون استروئید بطور خالص تو کبد متابولایز نمی شه بهش یه ماده خیلی سمی متیل اضافه می کنن که باعث سرطان کبدی و کبد چرب می شه
چهارما از نظر من کسی که نمی خواد تو مسابقه شرکت کنه دلیلی برای استفاده نداره!
بعضیها اعتقاد دارن ازطریق عذا می شه میزان گلوتامین کافی به بدن رسوند حالا میل خود شماست.
استفاده همزمان آمینو و پروتئین وی دور ریختن پوله، همون وی کافیه
با توجه به اینکه نظر مربی شما محترمه از نظر من کراتین، پروتئین وی، گلوتامین، اگر همچنان اصرار بر چربی سوزی دارید ال کارنتین و نانوویپر(به ازای هر دوره استفاده از پمپ ها 1 ماه استراحت بدید و از هیچ پمپی استفاده نکنید)

در مورد عوارض باید حتما آزمایش خون بدید و پیش پزشک ورزشی برید، ولی بطور عادی غیر از اون استروئید ضعیف بالا و چربی سوز بقیه عوارض ندارند فقط آب زیاد بخورید که به کلیه فشار نیاد.

یا علی

HMB
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۶‏, ۰۲:۱۶ بعد از ظهر
نظر دوستان محترم ولی اگه قرار باشه که خیلی ریز ودقیق کارو ببنییم که باید واسه اب خوردنم ازمایش گرفت اما منم هیچ هورمنی و افراط در مصرف مکملها رو توصیه نمیکنم پس با اینکه همه میدونیم مصرف دارو و مکمل خیلی شیوع پیدا کرده پس باید از حداقل عوارض و هزینه ها پیروی کرد.دوست شما زحمت بکشین اول تغیذیه از خیلی غذاهای رنگابارنگ و فست فود ها گذشت دو تمرین مناسب که متاسفانه عامل اصلی فرار از بدنسازی تمرین زدگی تمرین بیش از حد و نادرست در 6و7هفت ماه بعد دیگه فرار. به پیشنهاد بنده باید یه مربی باتجربه شما رو ببینن.کاری که برعهد شماست باید تا میتونید علم تمرینی و تعغذیه ی خودتونو بالا و به روز کنید تا پیشرفت خوبی کنید.که اگرم کسی به شما پیشنهاد مکمل داد حداقل بدونید ساختارش از چیه و نیان اون مکملو با اسم تجاری دیگه به شما بدن و ضرر کنید.اینجا متاسفانه نمیشه یعنی بنده نمیتونم بهتون برنامه بدم وگرنه که در خدمت بودیم.دراخر نامید نشین و با هدف کار کنید موفق باشید

mehrann_radd
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۶‏, ۰۶:۲۵ بعد از ظهر
من در مورد هيچ كدوم بهت چيزي نميگم فقط ميگم اين آخري رو مصرف نكن استروئيد هست و عوارض استروئيد هم خيلي زياده به نظر من اصلا طرفش نرو و بعدشم چه خبره اين همه مكمل و استروئيد؟؟؟
ولي نظرم در مورد اون يكي ها رم بدوني(حالا ميگي اولش كه گفتي با اونا كاري ندارم) اينه كه كراتين و آمينو و گلوتامين و وي و آرزنين خوبه البته بازم بايد بدوني چه هدفي داري. بدنت چجوريه. و خيلي چيزاي ديگه ولي اينايي كه گفتم عوارض ندارن و مكمل هاي خوبي هستن اگه اصلشو استفاده كني

mehrann_radd
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۶‏, ۰۶:۲۸ بعد از ظهر

10 گرم کراتین Creapure

كراتين خوبي هست واسه شركت اپتيمم هست و اين شركتم ديگه امتحانشو پس داده كلا مكمل هاش خوبن
ولي خوب براي تو فكر ميكنم كراتين مونوهيدرات بهتر باشه تا كراتين تركيبي

solmaz
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۶‏, ۰۷:۰۴ بعد از ظهر
دوستان چربی سوز lipo6x واسه خانم ها عوارض نداره؟در کل در چه سطحه؟

mehrann_radd
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۶‏, ۰۷:۲۶ بعد از ظهر
چربي سوز خوب عوارض خودشو داره چه واسه آقايون چه واسه خانوما ولي چربي سوز lipo 6 يه چربي سوز معروفه و با اين كه مصرف نكردم خيلي ها گفتن كه چربي سوز خوبيه
تا اونجا كه ميتونستم راهنماييت كردم ولي ميدونم يه سري چربي سوز ها هست كه مخصوص خانم ها هست اونا فكر ميكنم خيلي بهتره چون مخصوص خانم هاست كه حتما با بدنشون بيشتر سازگاره
واسه چربي سوزي هوازي خيلي جواب ميده هوازي زياد كار كن

solmaz
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۶‏, ۰۸:۰۹ بعد از ظهر
چربي سوز خوب عوارض خودشو داره چه واسه آقايون چه واسه خانوما ولي چربي سوز lipo 6 يه چربي سوز معروفه و با اين كه مصرف نكردم خيلي ها گفتن كه چربي سوز خوبيه
تا اونجا كه ميتونستم راهنماييت كردم ولي ميدونم يه سري چربي سوز ها هست كه مخصوص خانم ها هست اونا فكر ميكنم خيلي بهتره چون مخصوص خانم هاست كه حتما با بدنشون بيشتر سازگاره
واسه چربي سوزي هوازي خيلي جواب ميده هوازي زياد كار كن

مرسی از راهنماییتون من هرروز 1ساعت ایروبیک کار میکنم کنارشم دستگاه... نمی دونم کافیه یا نه؟

mehrann_radd
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۶‏, ۰۸:۱۷ بعد از ظهر
مرسی از راهنماییتون من هرروز 1ساعت ایروبیک کار میکنم کنارشم دستگاه... نمی دونم کافیه یا نه؟
آره ايروبيكت كه خوبه همون روزي يه ساعت
ولي خوب قد و وزن و مشخصاتتو ميگفتي بهتر بود
ولي در حالت كلي هوازي تو باشگاه يعني تردميل و دوچرخه ثابت و طناب زدن و از اين قبيل دستگاه ها و تمرينات
اگه قد و وزن و هدفتم قشنگ بگي بيشتر ميتونم راهنماييت كنم

solmaz
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۶‏, ۰۸:۲۵ بعد از ظهر
آره ايروبيكت كه خوبه همون روزي يه ساعت
ولي خوب قد و وزن و مشخصاتتو ميگفتي بهتر بود
ولي در حالت كلي هوازي تو باشگاه يعني تردميل و دوچرخه ثابت و طناب زدن و از اين قبيل دستگاه ها و تمرينات
اگه قد و وزن و هدفتم قشنگ بگي بيشتر ميتونم راهنماييت كنم
من قدم 163 وزنمم 50 هدفم اینه که بدنم فرم بگیره البته نمی خوام مثلا"شکم 6تکه و... داشته باشم ولی دوست دارم ورزشکاری و سفت باشم.به مربیم که گفتم اسلیمینگ رو پیشنهاد کرد گفت:"بدنت رو خشک میکنه" یه دوره خوردم فقط آب شدم.الانم lipo6x را بهم داده ولی با مطالبی که امشب تو این سایت خواندم خیلی گیج شدم.نمی دونم چی کار کنم؟

mehrann_radd
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۶‏, ۰۸:۴۰ بعد از ظهر
من قدم 163 وزنمم 50 هدفم اینه که بدنم فرم بگیره البته نمی خوام مثلا"شکم 6تکه و... داشته باشم ولی دوست دارم ورزشکاری و سفت باشم.به مربیم که گفتم اسلیمینگ رو پیشنهاد کرد گفت:"بدنت رو خشک میکنه" یه دوره خوردم فقط آب شدم.الانم lipo6x را بهم داده ولی با مطالبی که امشب تو این سایت خواندم خیلی گیج شدم.نمی دونم چی کار کنم؟
خوب اشتباه ميكني هي چربي سوز ميگيري ديگه. تو الان قد و وزنت خوبه واسه يه خانوم. البته نميشه نديده نظر داد ولي خوب تو ميخواي هي چربي سوز مصرف كني مثلا بگي 20 كيلو؟؟ اينجوري كه بدنتو خراب ميكن
ميخواي سفت بشه بدنت راه حلش اينه كه هر روز بري ايروبيك و وزنه كار كني. و واسه چربي سوزي هم همون هوازي خوبه تازه با وجود اينكه تو الان وزنت بالا نيست يه روز در ميون 30 دقيقه هوازي يا روزي 15 دقيقه كار كني بسته.اون كه چربي سوز استفاده ميكنه وزنش بالاس بدنش همش چربيه
همون ايروبيك و وزنه كار كن در كنارشم هوازي كار كن بهترين نتيجه رو ميگيري براي بدنت هم عجله نكن بايد يواش يواش رو فرم بياد و هر روز قشنگ تر بشه

solmaz
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۶‏, ۰۸:۵۸ بعد از ظهر
خوب اشتباه ميكني هي چربي سوز ميگيري ديگه. تو الان قد و وزنت خوبه واسه يه خانوم. البته نميشه نديده نظر داد ولي خوب تو ميخواي هي چربي سوز مصرف كني مثلا بگي 20 كيلو؟؟ اينجوري كه بدنتو خراب ميكن
ميخواي سفت بشه بدنت راه حلش اينه كه هر روز بري ايروبيك و وزنه كار كني. و واسه چربي سوزي هم همون هوازي خوبه تازه با وجود اينكه تو الان وزنت بالا نيست يه روز در ميون 30 دقيقه هوازي يا روزي 15 دقيقه كار كني بسته.اون كه چربي سوز استفاده ميكنه وزنش بالاس بدنش همش چربيه
همون ايروبيك و وزنه كار كن در كنارشم هوازي كار كن بهترين نتيجه رو ميگيري براي بدنت هم عجله نكن بايد يواش يواش رو فرم بياد و هر روز قشنگ تر بشه

خب اینا همش نتیجهء نداشتن مربی آگاهه.خیلی خوشحالم که با این سایت آشنا شدم به قول معروف ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه هستش.از فردا دیگه اشتباهات قبلم رو تکرار نمی کنم.هر جا هم دچار شک شدم تو سایت مطرح میکنم.یه عالمه تشکر دوست عزیز:لبخند:

King PDA
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۶‏, ۰۹:۱۵ بعد از ظهر
اين جينسينگ كره اي چجوريه؟
عكسي هستش ازش لطف كنين

mehrann_radd
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۶‏, ۱۰:۲۸ بعد از ظهر
خب اینا همش نتیجهء نداشتن مربی آگاهه.خیلی خوشحالم که با این سایت آشنا شدم به قول معروف ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه هستش.از فردا دیگه اشتباهات قبلم رو تکرار نمی کنم.هر جا هم دچار شک شدم تو سایت مطرح میکنم.یه عالمه تشکر دوست عزیز:لبخند:
آره متاسفانه خيلي هم مربي ها دنبال سود و ... خودشونن و اصلا به ورزشكاراشون توجه ندارن كه البته مربي خوبم خيلي داريم
خلاصه من وظيفم بود كاري نكردم

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۷‏, ۱۲:۲۰ قبل از ظهر

چربی سوز خانم ها با آقایون فرقش توی حمله به نقاط خاص چربی، چیزی که من شنیده بودم(و شاید درست هم نباشه) چربی سوز خانم ها چربی های قسمت سینه رو تحت و الشعاع قرار نمی ده.من هم با دوستمون موافقم هیچ چیزی سالم تر و بهتر از یک رژیم صحیح به همراه هوازی بصورت "هیت" نیست.ترجیحا از چربی سوزها دوری بجویید.