PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاسخ به سوالات در مورد مكمل ها

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

ادی23
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۷‏, ۱۰:۴۲ قبل از ظهر
دوستان بهترین پروتیین به نظر شما چیه؟
پروتین خالص
می خوام تغذیمو کم کنم نیاز به یه جایگزین خوب دارم

OLIVER KAHN
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۷‏, ۱۱:۱۵ قبل از ظهر
یه گینر پروتئین بالا برای افزایش وزن هم معرفی کنید ترجیحا 4 5 کیلویی

Saman-Sh
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۷‏, ۱۱:۲۵ قبل از ظهر
Whey ON:صلح:

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۷‏, ۱۱:۲۷ قبل از ظهر
پروتین خالص

والا دوست عزیز تو ایران باید ببینید چی موجوده و اصله، خیلی حق انتخاب با ما نیست.من وی اپتیمم و کامبت ماسل فارم رو ترجیح می دم.
از آقای زارع بپرسید حتما راهنمایی می کنند.

mehrann_radd
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۷‏, ۱۲:۵۲ بعد از ظهر
پروتین خالص
منم اپتيمم رو كه دوستمون گفت بهتر ميدونم كلا محصولاتش خوبن

mehrann_radd
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۷‏, ۰۱:۰۰ بعد از ظهر
یه گینر پروتئین بالا برای افزایش وزن هم معرفی کنید ترجیحا 4 5 کیلویی
براي شما كه هدفت افزايش وزن هستش بايد درصد كربوش بالاتر باشه
به هر حال من دو تا از محصولاتي رو كه خودم استفاده كردم رو بهت پيشنهاد ميكنم كه من ازشون واقعا راضيم
يكي كربوپروتئين دايماتيز 5 و نيم كيلويي البته اصلش
دومي هم super size شركت apex هم دو كيلويي داره هم 4 و نيم كيلويي كه واسه شما 4 و نيم كيلوييش بهتره كه اين مجوز دارم هست

HMB
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۷‏, ۰۱:۱۸ بعد از ظهر
پروتین خالص
دوست من مکمل خوب تا بخوای تو ایران خودمون زیاد هست پس اول حوصله بخرج بده و جستجو کن از کسی هم که مطمئن شدی مکمل خوب داره بعدش کدومش به شما میخوره به مزاج گوارش متابولیسم بدنت اینارو همه مینویسن بعد قیمت خوب اینکه من فلان مکملو خوردمو جواب داده دال بر این نیست که حتما به شماهم جواب میده.

mehrann_radd
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۷‏, ۰۱:۳۰ بعد از ظهر
دوست من مکمل خوب تا بخوای تو ایران خودمون زیاد هست پس اول حوصله بخرج بده و جستجو کن از کسی هم که مطمئن شدی مکمل خوب داره بعدش کدومش به شما میخوره به مزاج گوارش متابولیسم بدنت اینارو همه مینویسن بعد قیمت خوب اینکه من فلان مکملو خوردمو جواب داده دال بر این نیست که حتما به شماهم جواب میده.
آره اين دوستمونم درست ميگه شما ميتوني بري اول آزمايش بدي متابوليسم و گوارش و ... رو مشخص كني بعد بري بازار انواع پودرها رو بخري اول يه بار يه اسكوپ از هر كدوم رو مزه كني و بخوري ببيني با مزاجت سازگاره يا دستگاه گوارشيتو اذيت نميكن...
آقا اين حرفا چيه اصولا مكمل هاي خوب رو معرفي ميكنن رو اكثر بدن ها جواب ميده حالا درسته رو يه بدن بيشتر جواب ميده رو يه بدن كمتر يكي راضيه يكي راضي نيست ولي در درجه اول ملاك انتخاب مكمل اينه كه مال شركت هاي خوب باشه و ديگران كه استفاده كرده باشن راضي باشن. اگه فلان پودر مثلا ***اش خوب نباشه و كسي ازش راضي نباشه كه رو بدن كسي جواب نميده
ولي دوستمون يه ذره هم درست ميگه اون قسمت جستجوشو بايد يه پودرو از چند نفر بپرسي و بدوني اصل باشه و تاييد شده باشه در 99 درصد موارد رو بدن تو هم جواب ميده اگه همراه با تغذيه و تمرين و استراحت خوب باشه
موفق باشي

OLIVER KAHN
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۷‏, ۰۶:۳۷ بعد از ظهر
براي شما كه هدفت افزايش وزن هستش بايد درصد كربوش بالاتر باشه
به هر حال من دو تا از محصولاتي رو كه خودم استفاده كردم رو بهت پيشنهاد ميكنم كه من ازشون واقعا راضيم
يكي كربوپروتئين دايماتيز 5 و نيم كيلويي البته اصلش
دومي هم super size شركت apex هم دو كيلويي داره هم 4 و نيم كيلويي كه واسه شما 4 و نيم كيلوييش بهتره كه اين مجوز دارم هست
ممنونم. کربو حجم خوبی نداره . من سریوس مس خوردم 5 کیلو بهم داد ولی حال نکردم . ولی مثلا مس پیک اینر آرمور خوردم 2 کیلو داد ولی 2 کیلو مرتب . منظورم اینه که در صد کربو زیاد رو دوست ندارم

HMB
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۷‏, ۰۶:۵۱ بعد از ظهر
آره اين دوستمونم درست ميگه شما ميتوني بري اول آزمايش بدي متابوليسم و گوارش و ... رو مشخص كني بعد بري بازار انواع پودرها رو بخري اول يه بار يه اسكوپ از هر كدوم رو مزه كني و بخوري ببيني با مزاجت سازگاره يا دستگاه گوارشيتو اذيت نميكن...
آقا اين حرفا چيه اصولا مكمل هاي خوب رو معرفي ميكنن رو اكثر بدن ها جواب ميده حالا درسته رو يه بدن بيشتر جواب ميده رو يه بدن كمتر يكي راضيه يكي راضي نيست ولي در درجه اول ملاك انتخاب مكمل اينه كه مال شركت هاي خوب باشه و ديگران كه استفاده كرده باشن راضي باشن. اگه فلان پودر مثلا ***اش خوب نباشه و كسي ازش راضي نباشه كه رو بدن كسي جواب نميده
ولي دوستمون يه ذره هم درست ميگه اون قسمت جستجوشو بايد يه پودرو از چند نفر بپرسي و بدوني اصل باشه و تاييد شده باشه در 99 درصد موارد رو بدن تو هم جواب ميده اگه همراه با تغذيه و تمرين و استراحت خوب باشه
موفق باشي.
حالا میشه بگید شما چه مکملی خوردی اینقد خوب شدی و ماشال سرحالی تو اول بخود برس رو خودت تست کن اگه خوب بود به ما هم بگو اندازه سه وزن تو پروتئین خوردم چون دوس ندارم ضرر کنه اینو میگم وگرنه تا دلت بخواد اسم مکمل بلدم 9سال کارمه .حال میگی معرفی میشه اینا که معرفی میکنن کیان بله دلال و بازاری.من نوشتم رو لیبل همه مکملا نوشته چه جورن به کار چه کسای میاد فقط نیاز به ترجمه داره نگفتم بره مزه کنه.. اول خوب بخون بعد جواب بده

mehrann_radd
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۷‏, ۰۷:۰۵ بعد از ظهر
.
حالا میشه بگید شما چه مکملی خوردی اینقد خوب شدی و ماشال سرحالی تو اول بخود برس رو خودت تست کن اگه خوب بود به ما هم بگو اندازه سه وزن تو پروتئین خوردم چون دوس ندارم ضرر کنه اینو میگم وگرنه تا دلت بخواد اسم مکمل بلدم 9سال کارمه .حال میگی معرفی میشه اینا که معرفی میکنن کیان بله دلال و بازاری.من نوشتم رو لیبل همه مکملا نوشته چه جورن به کار چه کسای میاد فقط نیاز به ترجمه داره نگفتم بره مزه کنه.. اول خوب بخون بعد جواب بده
آره من ميدونم بابا شما سه تاي وزن من پروتئين خوردي چون الان ورزشكارامونم همين شدن ديگه با دارو و مكمل ميان بالا يه روز كه ول كنن همه چي مياد سر جاش
افتخار داره كه سه تاي وزن من پروتئين خوردي؟؟؟؟ افتخار اينه كه بگي طبيعي بالا اومدي نه همش با مكمل و دارو(البته مكمل بد نيست ولي اسمش روشه مكمله به اندازش خوبه)
منم چيزايي كه معرفي كردم خودم امتحان كردم و رو خودم خوب جواب داده از نظر وزن
منظورم از اينكه بپرس هم از مغازه دارا و دلال ها نيست منظورم از افراد با تجربس مثل شما مثل دوستا مثل خيلي از كسايي كه تو اين سايت هم هستن منم يه عضو كوچيكشون
با خوندم روي محصول زياد نميشه به كيفيت و اثر دهيش پي برد

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۷‏, ۰۹:۲۸ بعد از ظهر
رفتار و عمل و هدف هر کسی به خودش مربوطه و طعنه و کنایه نباید بین کاربران باشه تو سایت
یکی دوسداره استروئید مصرف کنه ( مثل خودم ) یکی هم از مولتی ویتامینها فراریه!!
پس طعنه و متلک و ....ممنوع
بیاید به نظرات همدیگه احترام بذاریم و با دلایلی که دارای توجیهات علمی و عقلانی باشه همدیگرو راهنمائی کنیم
رعایت کنید دوستان:گل رز:

..:: Ali ::..
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۷‏, ۱۰:۱۷ بعد از ظهر
سلام
میخام یه کربو100% مصرف کنم.کنارش برای تامین پروتئین چی پیشنهاد میدید؟با توجه به اینک 30تومن بیشتر نشه
مثلا کنارش کراتین مونوهیدرات 300 گرمیUltimate خوبه یا نه؟

فرق mass fusion با isogainer همین شرکت nutrabolic چیه؟

mehrann_radd
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۸‏, ۱۲:۱۹ قبل از ظهر
سلام
میخام یه کربو100% مصرف کنم.کنارش برای تامین پروتئین چی پیشنهاد میدید؟با توجه به اینک 30تومن بیشتر نشه

كراتين كه اصلا توش پروتئين نداره كراتين واسه افزايش قدرته
به نظر من به جاي كربو 100% يه كربو پروتئين بگير اگرم تونستي واسه تمرين يه كراتينم كنارش بگير

T!rDaD
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۸‏, ۰۱:۲۰ قبل از ظهر
سلام

سلام بزرگوار
من متوجه منظورتون از کربو 100% نشدم!
اگر منظور کربو کامپلکس هست که داریم بعضی شرکت ها رو که نزدیک به 90% کربو در محصول ترکیب میکنن که اون بیشتر کربو استقامتی و قدرتیه و خیلی به درد افزایش وزن نمیخوره
اگر منظور گینر ها هست که باز معمولا نسبت کربو 60 تا 75 % هست
اما من تا به حال 100% کربو خالص تو محصولی ندیدم
اون مبلغی که فرمودین نمیشه باهاش هم کربو خرید و هم پروتئین و بهتره فقط به همون کراتین بسنده کنید
البته همه اینا برمیگرده به اینکه اصلا هدفتون از تمرین و مصرف مکمل چی هست (حجم؟وزن؟استقامت؟)که بشه بهتر برای تعین نوع مکمل تصمیم گرفت
اما تفاوت ISOGAINER و MASSFUSION شرکت ناترابولیک:
مس فیوژن که با دارا بودن 72% کربو هیدرات و 20% پروتئین قطعا یک گینر محضه
مقدار چربیش هم پایین و مناسب و حدود 3.8% هست که برای یه گینر قابل قبوله
و دیگه هیچی نداره!
پس میتونیم بگیم یه محصول مناسبه برای کسانی که دنبال افزایش وزن هستند و البته مقداری حجم
اما ایزو گینر علی رغم اینکه اسم گینر رو یدک میکشه ( البته فقط به نظر شخصی من) اصلا گینر مناسبی نیست و بیشتر به یه محصول ام .آر.پی شبیهه
M.R.P=MEAL REPLACMENT POWDER
علت اینکه نسبت کربو و پروتئینش به بقیه گینرها شبیه نیست و خیلی به هم نزدیکه
حدود 50% کربو و 33.5% هم پروتئین
و اینکه مقدار مناسب و متنوعی هم املاح معدنی مثل سدیم و پتاسیم و منیزیوم و اهن و کلسیم داره
از همه جالبتر وجود ترکیباتیه که هم مکانیزم متابولیزم(سوخت و ساز توسط میتو کندری) رو افزایش میده مثل:
K-R-Alpha Lipoic Acid
Argine Ethyl Ester
Glutamine Peptides
و هم باعث افزایش قدرت میشه مثل:
Taurine
پس میتونیم بگیم این مکمل بیشتر به درد دوستانی میخوره که شرایط استراحت و تغذیه مناسبی ندارند(ساعت کار زیاد و نامناسب یا مثلا دانشجو و سرباز تو شهرهای دیگه) و به دنبال افزایش حجم یا نگهداری از حجم فعلی بدن هستند و نیاز به مکملی دارند که در کنار غذا بتونه تا جای ممکن جای همه کمبودهای تغذیه رو پر کنه

kabotaramlashi
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۸‏, ۱۰:۱۰ قبل از ظهر
سلام سل تچ مایفیوزن گلوتامین گاسپاری رو گرفتم طریقه مصرف هرکدومو میتونید بگید میشه در زمان مصرف اینها رو با هم مخلوط کرد

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۸‏, ۱۰:۱۷ قبل از ظهر
سلام بزرگوار
اگر منظور کربو کامپلکس هست که داریم بعضی شرکت ها رو که نزدیک به 90% کربو در محصول ترکیب میکنن که اون بیشتر کربو استقامتی و قدرتیه و خیلی به درد افزایش وزن نمیخوره
اون مبلغی که فرمودین نمیشه باهاش هم کربو خرید و هم پروتئین و بهتره فقط به همون کراتین بسنده کنید
البته همه اینا برمیگرده به اینکه اصلا هدفتون از تمرین و مصرف مکمل چی هست (حجم؟وزن؟استقامت؟)که بشه بهتر برای تعین نوع مکمل تصمیم گرفت
و دیگه هیچی نداره!
پس میتونیم بگیم یه محصول مناسبه برای کسانی که دنبال افزایش وزن هستند و البته مقداری حجم
اما ایزو گینر علی رغم اینکه اسم گینر رو یدک میکشه ( البته فقط به نظر شخصی من) اصلا گینر مناسبی نیست و بیشتر به یه محصول ام .آر.پی شبیهه
و اینکه مقدار مناسب و متنوعی هم املاح معدنی مثل سدیم و پتاسیم و منیزیوم و اهن و کلسیم داره
از همه جالبتر وجود ترکیباتیه که هم مکانیزم متابولیزم(سوخت و ساز توسط میتو کندری) رو افزایش میده مثل:
K-R-Alpha Lipoic Acid
Argine Ethyl Ester
Glutamine Peptides
Taurine
پس میتونیم بگیم این مکمل بیشتر به درد دوستانی میخوره که شرایط استراحت و تغذیه مناسبی ندارند(ساعت کار زیاد و نامناسب یا مثلا دانشجو و سرباز تو شهرهای دیگه) و به دنبال افزایش حجم یا نگهداری از حجم فعلی بدن هستند و نیاز به مکملی دارند که در کنار غذا بتونه تا جای ممکن جای همه کمبودهای تغذیه رو پر کنه

احتمالا منظور ایشون از کربو 100% چیزی مثل vitagro یا waxy maize است.

mehrann_radd
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۸‏, ۱۰:۵۱ قبل از ظهر
سلام سل تچ مایفیوزن گلوتامین گاسپاری رو گرفتم طریقه مصرف هرکدومو میتونید بگید میشه در زمان مصرف اینها رو با هم مخلوط کرد
نه مصرفشون در كنار هم و با هم مشكلي نداره
راجب سل تچ نظري ندارم ولي گلوتامين رو ميتوني قبل تمرين بعد تمرين و قبل خواب سه وعده 5 گرمي بخوري يا ميتوني دو وعدش كني ديگه خودت ميدوني

T!rDaD
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۸‏, ۱۲:۳۰ بعد از ظهر
احتمالا منظور ایشون از کربو 100% چیزی مثل vitagro یا waxy maize است.

سلام دوست عزيز
ممنونم از تذكرتون چون waxy maize رو از قلم انداخته بودم
اين مكمل تو هر سرو 40 گرمي 40 گرم كربو داره كه همون 100% ميشه
اما يه كربو كامپلكسه و براي افزايش توان در حين تمرين استفاده ميشه و خواص افزايش وزني خيلي كمي داره

سلام
ميزان مصرف celltech
روز اول تا پنجم: 2 سرو (هر سرو 100 گرم معادل دو پيمانه) يك سرو صبح قبل از صبحانه و يك سرو هم بلافاصله بعد از تمرين
اگر تو اين 5 روز اتفاقا روزي رو تمرين نكرديد
1 وعده قبل از صبحانه و يك وعده هم 12 ساعت بعد از اون
از روز ششم به بعد:1 سرو بلافاصله بعد از تمرين كه اگر روزي رو تمرين نداشتيد اون 1 وعده رو بايد قيل از صبحانه صرف كنيد
ميزان مصرف myofusion گاسپاري

اين محصول رو ميتونيد بسته به وزنتون بين 2 تا 4 وعده در روز مصرف كنيد
نظر شخصي من
زير 70 كيلو 2 وعده
بين 70 تا 90 كيلو 3 وعده
بالاي 90 كيلو 4 وعده
هر وعده رو بايد طبق وزنتون 1 تا 3 پيمانه از محصول مصرف كنيد
بهترين زمان مصرف بين وعده هاي غذايي و بعد از تمرينه كه معده شما خاليه
ميزان مصرف glutamin گاسپاري
هر وعده 5 گرم
و در روز ميتونيد بين 2 تا 5 وعده مصرف كنيد
بهترين زمان مصرف بين وعده هاي غذا و قبل و بعد از تمرينه
فقط نميدونم چرا من خيلي به اين گلوتامين 300 گرمي گاسپاري اطمينان ندارم
يه سري به اينجا بزنيد تا متوجه منظور من بشين
http://www.gasparinutrition.com/products/

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۸‏, ۰۲:۴۳ بعد از ظهر
سلام دوست عزيز
ممنونم از تذكرتون چون waxy maize رو از قلم انداخته بودم
اين مكمل تو هر سرو 40 گرمي 40 گرم كربو داره كه همون 100% ميشه
اما يه كربو كامپلكسه و براي افزايش توان در حين تمرين استفاده ميشه و خواص افزايش وزني خيلي كمي داره

سلام
ميزان مصرف celltech
روز اول تا پنجم: 2 سرو (هر سرو 100 گرم معادل دو پيمانه) يك سرو صبح قبل از صبحانه و يك سرو هم بلافاصله بعد از تمرين
اگر تو اين 5 روز اتفاقا روزي رو تمرين نكرديد
1 وعده قبل از صبحانه و يك وعده هم 12 ساعت بعد از اون
از روز ششم به بعد:1 سرو بلافاصله بعد از تمرين كه اگر روزي رو تمرين نداشتيد اون 1 وعده رو بايد قيل از صبحانه صرف كنيد
ميزان مصرف myofusion گاسپاري

اين محصول رو ميتونيد بسته به وزنتون بين 2 تا 4 وعده در روز مصرف كنيد
نظر شخصي من
زير 70 كيلو 2 وعده
بين 70 تا 90 كيلو 3 وعده
بالاي 90 كيلو 4 وعده
هر وعده رو بايد طبق وزنتون 1 تا 3 پيمانه از محصول مصرف كنيد
بهترين زمان مصرف بين وعده هاي غذايي و بعد از تمرينه كه معده شما خاليه
ميزان مصرف glutamin گاسپاري
هر وعده 5 گرم
و در روز ميتونيد بين 2 تا 5 وعده مصرف كنيد
بهترين زمان مصرف بين وعده هاي غذا و قبل و بعد از تمرينه
فقط نميدونم چرا من خيلي به اين گلوتامين 300 گرمي گاسپاري اطمينان ندارم
يه سري به اينجا بزنيد تا متوجه منظور من بشين
http://www.gasparinutrition.com/products/

http://gasparinutrition.co.uk/products.html
:متفکر: تشخیص با دوستان منم موندم

FitnessClub
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۸‏, ۰۳:۱۵ بعد از ظهر
سلام
فرق نیترو تچ و سل تچ شرکت ماسل تچ در چیه؟
فرق این دوتا پروتئین پائیندر چیه؟

MyoFusion Probiotic
MyoFusion Hydrolysateبا سپاس

MAXII
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۸‏, ۰۳:۲۲ بعد از ظهر
سلام
فرق نیترو تچ و سل تچ شرکت ماسل تچ در چیه؟
فرق این دوتا پروتئین پائیندر چیه؟

MyoFusion Probiotic
MyoFusion Hydrolysate

با سپاس

نيتروتچ پروتئين و سل تچ كراتين تركيبي ،ماسل تچ هستش
...
پروبيوتيك داراي انزيمهاي هضم هستش و و هيدروليز داراي پروتينهاي هيدروليز شده هستش تو تركيباتش

‏۱۳۹۰-۱۱-۱۸‏, ۰۵:۴۳ بعد از ظهر
سلام بزرگوار
و دیگه هیچی نداره!
K-R-Alpha Lipoic Acid
Argine Ethyl Ester
Glutamine Peptides
Taurine

سلام,لطف کردید پاسخ دادید
منظورم از کربو 100% مثلا اینه:http://img.bodybuilder.ir/viewer.php?file=34974664013269810707.jpg
این از اون دستست که باعث افزایش وزن یا حجم میشه یا خیر؟

راستی 20ت هم فقط واسه یه مکمل پروتئینی گفتم . واسه بقیه جداگانه بودجه هستش.

وجود ترکیباتیه که هم مکانیزم متابولیزم(سوخت و ساز توسط میتو کندری) رو افزایش میده
این یعنی اینکه باعث افزایش سوخت و ساز میشه؟یعنی این مکمل اصلا باعث افزایش حجم و وزن نمیشه؟

تو این دست مکمل (مثل isogainer) دیگه چه مکمل هایی هست؟تو دسته ی کربو کامپلکس ها هم میشه یه مکمل خوب نام ببرید؟

بازم ممنون

mehrann_radd
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۸‏, ۰۷:۵۵ بعد از ظهر
منظورم از کربو 100% مثلا اینه:http://img.bodybuilder.ir/viewer.php?file=34974664013269810707.jpg

این یعنی اینکه باعث افزایش سوخت و ساز میشه؟یعنی این مکمل اصلا باعث افزایش حجم و وزن نمیشه؟

تو این دست مکمل (مثل isogainer) دیگه چه مکمل هایی هست؟تو دسته ی کربو کامپلکس ها هم میشه یه مکمل خوب نام ببرید؟

بازم ممنون
آقا كربو صد در صد داريم
من خودم استفاده كردم ولي زياد ازش خيري نديدم
اين عكسي كه گذاشتي رو من نتونستم باز كنم ببينم چيه ولي كربو خالي بدون پروتئين تو بازار هست كه من به شخصه چون جواب نگرفتم توصيه نميكنم به مربي هم گفتم گفت زياد خوب نيست با پروتئينش يعني كربوپروتئين بهتر جواب ميده رو بدن و باعث حجم هم ميشه

Sen@toR
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۸‏, ۰۸:۳۸ بعد از ظهر
جناب زارع دستتون درد نکنه مکملای ماهم رسید

http://img.bodybuilder.ir/images/32406674659242407710.jpg

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۸‏, ۱۰:۱۹ بعد از ظهر
آقا كربو صد در صد داريم
من خودم استفاده كردم ولي زياد ازش خيري نديدم
اين عكسي كه گذاشتي رو من نتونستم باز كنم ببينم چيه ولي كربو خالي بدون پروتئين تو بازار هست كه من به شخصه چون جواب نگرفتم توصيه نميكنم به مربي هم گفتم گفت زياد خوب نيست با پروتئينش يعني كربوپروتئين بهتر جواب ميده رو بدن و باعث حجم هم ميشه

این کربوها از نشاسته سیب زمینی بدست میاد بصورت مولکولی و زود جذب فرآوری می شه که کارکرد حجمی به اون صورت نداره، باید ببینید هدفتون از استفاده چیه و اتفاقا اگر بعد تمرین با شیک پروتئین استفاده بشه به علت جذب سریع تو بالا رفتن انسولین و ریکاوری بعد تمرین خیلی مؤثر.تو رژیم چربی سوزی و عضله سازی معمولا تو لیست مکملها قرار می گیره ولی تو ایران من کم دیدم کسی استفاده کنه.بازم تاکید می کنم باید هدفتون رو مشخص کنید.

A.H.M
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۹‏, ۱۲:۴۵ قبل از ظهر
سلام ...من یه ساله بدنسازی کار میکنم...قدم 187 وزنم 90...هدفم چربی سوزی و عضله سازیه...تا حالام دوره نرفتم.. سوال اولم اینه که آمپول سوما به درد من با توجه به هدفم می خوره؟موندگاره؟استروئیده؟ سوال دومم اینکه از داروخونه چه چیزهایی میتونم بگیرم به درد عضله سازی و ... بخوره(غیر از پودرهای معمول بدنسازی)
یا تشکر

T!rDaD
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۹‏, ۰۱:۲۷ قبل از ظهر
http://gasparinutrition.co.uk/products.html
:متفکر: تشخیص با دوستان منم موندم
سلام بزرگوار
این سایتی رو که ادرس گذاشتین منم دیدم
اما اگر دقت کرده باشید رو اکثر محصولات گاسپاری همون ادرسی رو میبینید که بنده گذاشتم که ظاهرا اثری از گلوتامین توش نیست
ولی خیلی ها هم میگن از گلوتامین 300 گرمی گاسپاری راضی هستن
پس فقط میشه گفت:
عجب
:لبخند:

بازم ممنون
سلام دوست عزیز
اول یه عذر خواهی به شما بدهکارم چون ابتدای امر درست منظور شما رو متوجه نشدم
من فکر میکردم منظورتون اینه که محصول گینر با کربو 100% خریدین که منم گفتم همچین چیزی نداریم
در صورتی که شما چیز دیگه ای مد نظرتون بود
خدمت شما عرض کنم که در تعریف کربو کامپلکس ها توضیح این دوستمون کامله:

این کربوها از نشاسته سیب زمینی بدست میاد بصورت مولکولی و زود جذب فرآوری می شه که کارکرد حجمی به اون صورت نداره، باید ببینید هدفتون از استفاده چیه و اتفاقا اگر بعد تمرین با شیک پروتئین استفاده بشه به علت جذب سریع تو بالا رفتن انسولین و ریکاوری بعد تمرین خیلی مؤثر.تو رژیم چربی سوزی و عضله سازی معمولا تو لیست مکملها قرار می گیره ولی تو ایران من کم دیدم کسی استفاده کنه.بازم تاکید می کنم باید هدفتون رو مشخص کنید.
پس به درد افزایش وزن و حجم نمیخورن
من خودم تو رده کربو کامپلکس ها محصول carbonox از شرکت olimp رو پیشنهاد میدم

اون افزایش سوخت و ساز به معنی بالا بردن متابولیزم بدن یعنی شکست کربو هیدرات و تبدیلش به انرژیه که در نهایت باعث افزایش راندمان تمرین و عضله سازی شما میشه
پس ایزو گینر هم باعث افزایش حجم و وزن میشه اما نه به اندازه مس فیوژن
تو محصولات گینر هم
gainbolic
gainrator
از الیمپ رو پیشنهاد میدم و
jumbo gainer
از شرکت سایتک
mass 60 از شرکت لابرادا اگر اصلش رو گیر بیارید خوبه

سلام ...من یه ساله بدنسازی کار میکنم...قدم 187 وزنم 90...هدفم چربی سوزی و عضله سازیه...تا حالام دوره نرفتم.. سوال اولم اینه که آمپول سوما به درد من با توجه به هدفم می خوره؟موندگاره؟استروئیده؟ سوال دومم اینکه از داروخونه چه چیزهایی میتونم بگیرم به درد عضله سازی و ... بخوره(غیر از پودرهای معمول بدنسازی)
یا تشکر
سلام دوست عزیز
برای یه بدن سازی که بیشتر حالت فیتنس مد نظرشه قد و وزن شما مناسب به نظر میاد
من پیشنهاد میدم که با همون مصرف مکمل روند رو به رشد خودتون رو ادامه بدین و سراغ سوماتروپین نرید
سوما استروئید نیست اما جز هورمون ها محسوب میشه(هورمون رشد) و قطعا هم عوارض خاص خودش رو داره
سوماتروپین رو کلا ورزشکاران در تمام فصول تمرین چه دوره حجم و چه دوره کات مصرف میکنن
کلا مصرف هورمون بیشتر به درد کسانی میخوره که قصد شرکت در مسابقات رو دارن(اونم نباید مصرف کنن اما چون رقبا مصرف میکنن دیگران هم ناچار میشن)
وگرنه برای کسی که قصد داره یه بدن زیبا و شکیل داشته باشه و ازش تو محیط بیرون و مهمونی و غیره لذت ببرید
اما از من میشنوین عجله کار شیطونه

mehrann_radd
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۹‏, ۰۱:۲۹ قبل از ظهر
یا تشکر
سوما بله استروئيده و فكر كنم ديگه راجب ضررهاش شنيده باشي استفاده نكني خيلي بهتره
مخصوصا واسه شما كه دوره معمولي هم تا حالا نرفتي حالا چه برسه به دوره استروئيد و سوما بعدشم سوما اصولا براي چربي شكم به كار ميره ولي شما كلا ميخواي چربي سوزي و عضله سازي كني به نظر من بهتره همراه تمرينات با وزنه هوازي هم مقداري كار كني كه هم عضله به دست مياري با وزنه هم با هوازي چربي آب ميكني
براي عضله سازي هم خوب همون كربوپروتئين يا وي يا هر چيز ديگه اي مگه چه اشكالي داره؟؟ خوب به جاي استروئيد از مكمل استفاده كن جواب هم ميگيري(البته اين توصيه من بود)

vahidyari
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۹‏, ۰۶:۰۸ قبل از ظهر
با سلام بنده دو ساله بدنسازي كار ميكنم وبارها از ساپلمنت ها استفاده كرده ام وبه تازگي متوجه شده ام سنگ كليه دارم . ايا مصرف ساپلمنت در بروز اين بيماري نقشي دارد يا نه؟ ايا ميتوانم به مصرف ساپلمنت ادامه بدهم؟ با تشكر از پاسخ شما

HMB
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۹‏, ۰۸:۴۶ قبل از ظهر
یا تشکر
باتوجه به گفته های خودوتون که پیشنهاد استفاده از داروهای غیراز مکمل دارید باید گفت که سالار تمامی هورمونها هورمون رشد یا همون سوماترپین.که در بین تمامی داروها می توان گفت کم عوارض ترینه.که متشکل ازصدو نود یک آمینو اسیده که ھورمون رشد باعث افزایش سلول ھای عضلانی در بدن میگردد که البته ھیچ ھورمون استروییدی قادر به ازدیاد سلولھای عضلانی نمیشه و استروئیدھا فقط قادر به افزایش حجم سلولھای عضلانی ھستند.درضمن ھورمون رشد ھمچنین باعث تقویت بافت ھمبند . زرد پی و غضروف نیز می شود.ھورمون رشد جزگرانترین داروھایی می باشد که درورزش حرفه ای
استفاده میشود ازطرفی شخص مصرف کننده حداقل از ھشت ھفتھ تا یکسال بطورمتناوب باید از سوما استفاده کند تا نتایج قابل توجه آنابولیک
را ببیند بنابراین کسانی که از این دارو استفاده میکنند باید پول خوبی واسش کنار بزاره.اگه زیر نظر یه مربی باتجربه با انسولین مصرف که واقعا نتایجش حیرت انگیز.ولی برای استفاده از هورمون انسولین باید از سلامت کامل بدن مطمئن بودن دارو تست دوپینگم نداره باعث محموبیت بیشتر اون شده.درضمن کار اصلی اون رشد عضله است نه چربی سوزی..ای ناگفته نمونه که سوما هم عوارض خاص خودشو داره پس زیر نظر یک شخص باتجربه و اگاه باید مصرف بشه

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۹‏, ۱۰:۲۸ قبل از ظهر
سوما بله استروئيده و فكر كنم ديگه راجب ضررهاش شنيده باشي استفاده نكني خيلي بهتره
مخصوصا واسه شما كه دوره معمولي هم تا حالا نرفتي حالا چه برسه به دوره استروئيد و سوما بعدشم سوما اصولا براي چربي شكم به كار ميره ولي شما كلا ميخواي چربي سوزي و عضله سازي كني به نظر من بهتره همراه تمرينات با وزنه هوازي هم مقداري كار كني كه هم عضله به دست مياري با وزنه هم با هوازي چربي آب ميكني
براي عضله سازي هم خوب همون كربوپروتئين يا وي يا هر چيز ديگه اي مگه چه اشكالي داره؟؟ خوب به جاي استروئيد از مكمل استفاده كن جواب هم ميگيري(البته اين توصيه من بود)

خواهشا نسب به چیزی که اطلاع ندارین نظر هم ندین
یکی دیگه میاد جواب میده. در عوض یه چیز یاد میگیری، هیچ رسالتی بر دوش کسی نیست که حتما باید جواب سوالها رو بده
کی گفته سوماتروپین استروئید هستش؟کی گفته کار اصلی سوما چربی سوزیه؟

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۹‏, ۱۰:۲۹ قبل از ظهر
یا تشکر

مهمترین عارضه هورمون رشد و امثال اون مثل آی جی اف 1 و ... رشد نامتقارن اعضای درونی و بیرونی بدنه مثلا رشد نامتقارن یا متقارن فک صورت و برخی موارد رشد قد هم دیده شده.البته این وابسته به خیلی پارامترهاست.به همین علت حتما تحت نظر پزشک غدد و ورزشی باید باشید.

ادی23
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۹‏, ۱۱:۲۲ قبل از ظهر
دوستان بهترین مکمل و قرص برای افزایش قدرت چیه الان؟

farhadd
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۹‏, ۱۱:۲۳ قبل از ظهر
مکمل انواع پمپاز کننده ها و قرص دیانابول و اکسی

HMB
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۹‏, ۱۲:۲۶ بعد از ظهر
شما با توجه به سابقه تمرینتون برای افزایش قدرت باید از مکملها وبعد درصورت نیاز از دارو های ااستروئیدی وزیر نظر مربی استفاده کنید پس تا حد ممکن از مصرف خودسرانه مخصوصا استروئید ها خوداری کنید.چون زیر نظر مربی یا فرد باتجربه بودن هم کارای و ماندگاری بهتر برای شما داره و هم عوارض ان کاسته میشه .موفق باشید

solmaz
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۹‏, ۰۱:۰۸ بعد از ظهر
یه سئوال داشتم.اگه کسی لاغر باشه و لیپو بخوره چه اتفاقی واسش می افته؟

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۹‏, ۰۱:۲۰ بعد از ظهر

چرا باید همچین کاری بکنه؟! هدفشون رو هم لطف کنید بگید.
عضله سوزی می کنه!

solmaz
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۹‏, ۰۱:۳۲ بعد از ظهر
چرا باید همچین کاری بکنه؟! هدفشون رو هم لطف کنید بگید.
عضله سوزی می کنه!
هدفش اینه که خشک بشه.واقعا" جواب میده؟

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۹‏, ۰۲:۰۸ بعد از ظهر
هدفش اینه که خشک بشه.واقعا" جواب میده؟

اگه منظورتون از خشک پوست و استخوان باشه بعله جواب می ده، ولی بطور کلی چربی سوزها عوارض دارن برای افراد چاق هم به اون صورت که مثل مکمل های پروتئینی باشه تجویز نمی شه چه برسه به اکتومورفها! ضمنن چربی سوز حتما باید همراه رژیم و هوازی منظم باشه وگرنه عوارض زیادتری در پی دارد.به نظر من اگر اکتومورف باشند با یک رژیم "سالم" و هوازی 3 جلسه 20 دقیقه ای HIT در هفته به چیزی که می خوان می رسن و نیازی به چربی سوز نیست.

T!rDaD
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۹‏, ۰۲:۲۸ بعد از ظهر
با سلام بنده دو ساله بدنسازي كار ميكنم وبارها از ساپلمنت ها استفاده كرده ام وبه تازگي متوجه شده ام سنگ كليه دارم . ايا مصرف ساپلمنت در بروز اين بيماري نقشي دارد يا نه؟ ايا ميتوانم به مصرف ساپلمنت ادامه بدهم؟ با تشكر از پاسخ شما
راجع به انواع محصولات نمیتونم با قاطعیت نظری بدم
اما با اطمینان کامل به شما میگم که کراتین مونو هیدرات یا هر محصولی که حاوی اون باشه رسوب در کلیه رو باعث میشه
چنانچه میل به مصرف کراتین دارید فقط از کر آلکالین استفاده کنید که نسیت به مونو هیدرات 4 برتری داره:
1.جذب اب میان بافتی نداره
2.سوخت و ساز رو بیشتر افزایش میده
3.سریعتر جذب و فعال میشه
4.رسوب در کلیه نداره

اگه زیر نظر یه مربی باتجربه با انسولین مصرف که واقعا نتایجش حیرت انگیز.ولی برای استفاده از هورمون انسولین باید از سلامت کامل بدن مطمئن بودن دارو تست دوپینگم نداره باعث محموبیت بیشتر اون شده.درضمن کار اصلی اون رشد عضله است نه چربی سوزی..ای ناگفته نمونه که سوما هم عوارض خاص خودشو داره پس زیر نظر یک شخص باتجربه و اگاه باید مصرف بشه
سلام عرض کردم و ممنون از توضیحات صحیحتون راجع به هورمون سوماتروپین
اما واقعا به هیچکس توصیه نمیکنم که انسولین رو مصرف کنه
نه اینکه موثر نیست و اتفاقا گفته شما کاملا صحیحیه و اثراتش واقعا شبیه معجزه میمونه اما به شدت کار خطرناکیه و چنانچه تعادل قند خون بالا و پایین بشه میتونه ختم به سکته مغزی و مرگ بشه که تا به حال هم کم اتفاق نیوفتاده
چند ماه پیش در کشور ترکیه شرکت سایتک یه دوره برگزار کرد که کوین لورون هم جز اساتیدش بود و طی یه جلسه کامل مصرف سوماتروپین رو شرح داده بود که دوستان لطف کردند و جزوه ش رو دست من رسوندند
ایشون در پایان کلاس گفته که در نهایت فقط و فقط زیر نظر پزشک متخصص اقدام به این کار بکنید و به حرف هیچ مربی گوش نکنید!
به جز انسولین چند چیز دیگه هم هست که اثرات سوماتروپین رو مضاعف میکنه:
1-انسولین ۲-سیتومل .
۳-کورتیکواسترویید
۴- گنادوتروپین
۵- استروژن و آندروژن و آنابولیکها

سلام
تو مکملها برای افزایش استقامت و قدرت:
1.انواع کراتین
2.محصولات پمپاژ خون
3.کربو کامپلکس ها
4.تا حدودی هم بوسترها و پیش هورمون ها
تو هورمون ها تقریب همه این کار رو میکنن اما اگه بخواین کمی تخصصی تر نیگاه کنید
1.متان
2.دیانابول
3.سوستانون

سلام
اول بفرمایید که این ادم لاغر تناسبش به چه صورته؟
قبلا چربی سوز خورده؟
ایا به صورت یکسان و متناسب لاغره و بازم قصد داره که بیشتر وزن از دست بده که بله میتونه بازم چربی سوز بخوره
یا مثلا اینکه در حین لاغری اما قسمت زیر شکم یا قسمت میانی پشتش تجمع چربی هست؟
اگر این جور باشه دیگه مصرف چربی سوز جوابگو نیست و باید کارای دیگه کرد

solmaz
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۹‏, ۰۳:۰۲ بعد از ظهر
سلام
اول بفرمایید که این ادم لاغر تناسبش به چه صورته؟
قبلا چربی سوز خورده؟
ایا به صورت یکسان و متناسب لاغره و بازم قصد داره که بیشتر وزن از دست بده که بله میتونه بازم چربی سوز بخوره
یا مثلا اینکه در حین لاغری اما قسمت زیر شکم یا قسمت میانی پشتش تجمع چربی هست؟
اگر این جور باشه دیگه مصرف چربی سوز جوابگو نیست و باید کارای دیگه کرد[/QUOTE]

سلام .بالاتنه لاغره ولی پایین تنه یه کوچولو پرتره.میخواد پایین تنشم آب شه.شکمم اصلا" نداره

nasser4
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۹‏, ۰۶:۵۸ بعد از ظهر
سلام دوستان
میخواستم اطلاعاتی داشته باشم در مورد آمینو وی 4600 .ایا مانند سایر پروتئین وی هست؟ طریقه مصرفش؟چه مقدار ؟ چه موقع؟
موفق باشید

HMB
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۹‏, ۰۷:۴۶ بعد از ظهر
سلام دوستان
میخواستم اطلاعاتی داشته باشم در مورد آمینو وی 4600 .ایا مانند سایر پروتئین وی هست؟ طریقه مصرفش؟چه مقدار ؟ چه موقع؟
موفق باشید
دوست من ما چیزی به اسم امینو وی نداریم امینواسید داریم اما اونی که هست پروتئین وی هست که پروتئینش خالص و زود جذب.موفق باشی

nasser4
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۹‏, ۰۷:۵۷ بعد از ظهر
سلام
ببخشید رک صحبت میکنم بعضیها پاسخها عجیب در مورد مکملها میدهند طرف میگوید کربو صد در صد باعث افزایش وزن نمیشود در حالیکه از اسمش مشخص است کربو یعنی دارای کربو هیدرات هست افزایش وزن فقط با کربو امکان پذیر است اما بدنسازی هدف افزایش حجم هست که پروتئین نقش مهمتری دارد اما نه به تنهایی اگر بدنساز فقط پروتئین بدون کربو بخورد حجم چندانی بدست نمیاورد یادمان باشد پروتئین همراه کربو باید باشد هیچکدام به تنهایی کافی نیست چون هر دو با هم سنتز پروتئین سازی عضله را بیشتر میکند

‏۱۳۹۰-۱۱-۱۹‏, ۰۹:۵۹ بعد از ظهر
سلام دوست عزیز
اول یه عذر خواهی به شما بدهکارم چون ابتدای امر درست منظور شما رو متوجه نشدم
من فکر میکردم منظورتون اینه که محصول گینر با کربو 100% خریدین که منم گفتم همچین چیزی نداریم
در صورتی که شما چیز دیگه ای مد نظرتون بود
خدمت شما عرض کنم که در تعریف کربو کامپلکس ها توضیح این دوستمون کامله:
سلام
نه بابا داداش شما بزرگوارید...
شما یه mrp خوب چی پیشنهاد میکنید؟

armin72
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۹‏, ۱۰:۱۸ بعد از ظهر
سلام .
من 8 ماهه ورزش میکنم . الان آمینو اینر آرمور میخورم ، با گلوتامین و کپسول آرژنین .
به نظرتون کراتین سل تچ هم بگیرم یا تداخل داره ؟ یا اصلا بی فایده است ؟؟

T!rDaD
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۹‏, ۱۰:۲۶ بعد از ظهر
سلام .بالاتنه لاغره ولی پایین تنه یه کوچولو پرتره.میخواد پایین تنشم آب شه.شکمم اصلا" نداره
سلام مجدد
حدس میزنم با این اوصافی که شما میگین ایشون به صورت ارثی پایین تنه پرتری دارن یعنی پدر - مادر - برادر - خواهر یا سایر اعضای خانواده هم همچین مشخصاتی دارن
اگر این گفته من صحیح باشه و ایشون هم قبلا چربی سوز استفاده کردند از الان به بعد بهتره که تمرکز رو رو کارای هوازی علی الخصوص ترد میل و دویدن و دوچرخه بذارن
چون چاقی موضعی که به صورت ارثی باشه و نه بر اثر تغذیه یه مقداری سخت تر از بین میره
اگر هم بخوان چربی سوز استفاده بکنن من گروه ترمو ژنیک ها رو پیشنهاد میدم که علاوه بر چربی سوزی با بالا بردن دمای بدن هم انرژی تولید میکنن و زمان ورزش هوازی کمک میکنن و هم چربی سوزی

سلام دوستان
موفق باشید
سلام بزرگوار
اگر منظورتون دقیقا آمینو وی 4600 هست که این محصوله:
http://www.pncsport.com/ProductDetails.aspx?id=24
که نیازی به توضیح بیشتر بنده هم نداره
اما اگر منظور آمینو 4600 هست که لطفا بگین از کدوم شرکته چون چند تا شرکت به این نام امینو اسید میزنن

سلام
ببخشید رک صحبت میکنم بعضیها پاسخها عجیب در مورد مکملها میدهند طرف میگوید کربو صد در صد باعث افزایش وزن نمیشود در حالیکه از اسمش مشخص است کربو یعنی دارای کربو هیدرات هست افزایش وزن فقط با کربو امکان پذیر است اما بدنسازی هدف افزایش حجم هست که پروتئین نقش مهمتری دارد اما نه به تنهایی اگر بدنساز فقط پروتئین بدون کربو بخورد حجم چندانی بدست نمیاورد یادمان باشد پروتئین همراه کربو باید باشد هیچکدام به تنهایی کافی نیست چون هر دو با هم سنتز پروتئین سازی عضله را بیشتر میکند
از اونجایی که بنده هم جز همونایی هستم که این پاسخ به قول شما عجیب رو دادم اجازه بدین توضیح بدم
محصولاتی که با کربو بالای 90% تولید میشه اون کربو هیدراتی که توش به کار رفته از نوع کربو کامپلکس (پلی ساکارید) هست
یعنی از نوع کربو فراوری شده که سریع جذب و تبدیل به انرژی میشه و مصرف میشه
حالا اون مقداری که ازش مصرف نمیشه تبدیل به گلیکوژن میشه و در نهایت درون کبد و بافت های عضلانی ذخیره میشه تا در مراحل بعدی نبدیل به انرزی بشه
که این گلیکوژن جرم حجمی چندانی نداره پس وزن زیادی به شما نمیده
به همین علته که این نوع کربو رو بیشتر به عنوان کربو حین تمرین و استقامتی میشناسن چون بیش از اینکه بخواد به شما وزن بده انرژی میده
اما کربو هیدراتی که در محصولات gainer وجود داره علاوه بر کامپلکس (پلی ساکارید)هم تک قندی (مونو ساکارید)و هم دو قندی(دی ساکارید) هست
حالا عین همون چرخه قبلی در بدن تکرار میشه با این تفاوت که مونو ساکارید و دی ساکارید موجود در اون که مصرف نشده به جای تبدیل به گلیکوژن سریعا تبدیل به چربی میشه که جرم حجمی بالایی داره در نتیجه شما وزن بیشتری از gainer ها میگیری
مضاف بر اینکه پروتئین موجود در گینرها هم باعث افزایش حجم عضلات شما میشه
به این علته که محصول محبوب برای افزایش حجم و وزن gainer ها هستند و نه محصولات 100% کربو

T!rDaD
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۹‏, ۱۱:۱۶ بعد از ظهر
سلام
نه بابا داداش شما بزرگوارید...
شما یه mrp خوب چی پیشنهاد میکنید؟
سلام از بنده ست
والا پیشنهاد من مطابق معمول از شرکت های سایتک و الیمپه
از الیمپ : PROFI MASSا
از سایتک: MYOMAX™ PROFESSIONAL و MANNA
از شرکت لابرادا هم lean body خوبه

mehrann_radd
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۰‏, ۱۱:۴۸ قبل از ظهر
سلام
آره دوست عزيز شما درست ميگي ولي منظور من هم همين بود كه كربوهيدرات ها و پروتئين ها وقتي كنار هم باشن بيشتر به رشد بدن كمك ميكنن
(من به شخصه كربو 100% استفاده كردم زياد جواب نگرفتم ولي كربو هيدرات خوب جواب گرفتم) بازم ممنون از توضيحاتت

solmaz
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۰‏, ۱۱:۵۴ قبل از ظهر
[QUOTE=T!rDaD;58117]سلام مجدد
حدس میزنم با این اوصافی که شما میگین ایشون به صورت ارثی پایین تنه پرتری دارن یعنی پدر - مادر - برادر - خواهر یا سایر اعضای خانواده هم همچین مشخصاتی دارن
اگر این گفته من صحیح باشه و ایشون هم قبلا چربی سوز استفاده کردند از الان به بعد بهتره که تمرکز رو رو کارای هوازی علی الخصوص ترد میل و دویدن و دوچرخه بذارن
چون چاقی موضعی که به صورت ارثی باشه و نه بر اثر تغذیه یه مقداری سخت تر از بین میره
اگر هم بخوان چربی سوز استفاده بکنن من گروه ترمو ژنیک ها رو پیشنهاد میدم که علاوه بر چربی سوزی با بالا بردن دمای بدن هم انرژی تولید میکنن و زمان ورزش هوازی کمک میکنن و هم چربی سوزی
سلام مرسی از راهنماییتون.ایشون هرروز باشگاه میرن روزی 2ساعت تمرین میکنند 1ساعت ایروبیک مابقی دستگاه.الان چربی سوزشون lipoهستش یه دوره هم اسلیمینگ آبی خوردن.الان با همین لیپو یه کمم جواب نمیگیرن؟که نخوان فعلا" عوضش کنند؟؟؟؟

mehrann_radd
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۰‏, ۱۱:۵۵ قبل از ظهر
سلام مجدد

سلام بزرگوار
اگر منظورتون دقیقا آمینو وی 4600 هست که این محصوله:
http://www.pncsport.com/ProductDetails.aspx?id=24
که نیازی به توضیح بیشتر بنده هم نداره
اما اگر منظور آمینو 4600 هست که لطفا بگین از کدوم شرکته چون چند تا شرکت به این نام امینو اسید میزنن

از اونجایی که بنده هم جز همونایی هستم که این پاسخ به قول شما عجیب رو دادم اجازه بدین توضیح بدم
محصولاتی که با کربو بالای 90% تولید میشه اون کربو هیدراتی که توش به کار رفته از نوع کربو کامپلکس (پلی ساکارید) هست
یعنی از نوع کربو فراوری شده که سریع جذب و تبدیل به انرژی میشه و مصرف میشه
حالا اون مقداری که ازش مصرف نمیشه تبدیل به گلیکوژن میشه و در نهایت درون کبد و بافت های عضلانی ذخیره میشه تا در مراحل بعدی نبدیل به انرزی بشه
که این گلیکوژن جرم حجمی چندانی نداره پس وزن زیادی به شما نمیده
به همین علته که این نوع کربو رو بیشتر به عنوان کربو حین تمرین و استقامتی میشناسن چون بیش از اینکه بخواد به شما وزن بده انرژی میده
اما کربو هیدراتی که در محصولات gainer وجود داره علاوه بر کامپلکس (پلی ساکارید)هم تک قندی (مونو ساکارید)و هم دو قندی(دی ساکارید) هست
حالا عین همون چرخه قبلی در بدن تکرار میشه با این تفاوت که مونو ساکارید و دی ساکارید موجود در اون که مصرف نشده به جای تبدیل به گلیکوژن سریعا تبدیل به چربی میشه که جرم حجمی بالایی داره در نتیجه شما وزن بیشتری از gainer ها میگیری
مضاف بر اینکه پروتئین موجود در گینرها هم باعث افزایش حجم عضلات شما میشه
به این علته که محصول محبوب برای افزایش حجم و وزن gainer ها هستند و نه محصولات 100% کربو
من تشكر كردم از طريق پست ولي چون منم يكي از اين افراد بودم خواستم يه تشكر ويزه هم بكنم ازت اينجا چون منم چنين حرفي زدم البته من بنا به تجربه اي كه داشتم اين حرفو زدم كه رو بدنم جواب نداده بود و حالا شما دليل علميشم گفتي پس الان حرف ديگران شد عجيب!!!

solmaz
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۰‏, ۱۲:۲۳ بعد از ظهر
درسته که میگن تو همهء مکمل ها و مخصوصا" چربی سوزها یه کوچولو مواد مخدر به کار رفته؟دیروز مربیم بهم گفت شوکه شدم؟ضرر نداره؟کسی که مصرف میکنه معتاد نمیشه؟آخه حتی به اندازهء یه سر سوزنشم خوب نیست.

han2010
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۰‏, ۰۱:۰۹ بعد از ظهر
درسته که میگن تو همهء مکمل ها و مخصوصا" چربی سوزها یه کوچولو مواد مخدر به کار رفته؟دیروز مربیم بهم گفت شوکه شدم؟ضرر نداره؟کسی که مصرف میکنه معتاد نمیشه؟آخه حتی به اندازهء یه سر سوزنشم خوب نیست.

مکمل داریم تا مکمل

نظر من : مربیهای باشگاه خیلی حرفا میزنن ولی متعصفانه به جرئت میگم 90 درصدشون کنتر ندارن....

مکمل درست و حسابی بگیر با خیال راحتم مصرف کن معتاد هم نمیشی.
واسه خانوما تا اونجایی که من میدونم بهترین مال خانواده ی لیپو هست اونم بانوانش. اسم کاملشو الان یادم نیست.

Amir_Supplement
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۰‏, ۰۲:۱۱ بعد از ظهر
سلام می خواستم بپرسم که بهترین مکمل قبل از باشگاه چی هستش که نیرو و انرژی بدهد؟

با تشکر

mehrann_radd
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۰‏, ۰۲:۱۶ بعد از ظهر

با تشکر
بهترين مكمل ها براي افزايش قدرت كراتين و پمپ هستش

HMB
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۰‏, ۰۲:۲۴ بعد از ظهر

با تشکر

اگه از سلامت کامل بدنی خود اطمینان دارید.متونید از مکملهای حاوی ارژنین یا خود آرژنین ویا NO استفاده کنید که که با نام پمپ خون شهرت بیشتری دارند.که باتوجه به سروینگ روی جلد از اون مصرف کنید.واقعا یک انقلاب در صعنت مکمل سازی هستن.موفق باشید

solmaz
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۰‏, ۰۲:۳۰ بعد از ظهر
مکمل داریم تا مکمل

نظر من : مربیهای باشگاه خیلی حرفا میزنن ولی متعصفانه به جرئت میگم 90 درصدشون کنتر ندارن....

مکمل درست و حسابی بگیر با خیال راحتم مصرف کن معتاد هم نمیشی.
واسه خانوما تا اونجایی که من میدونم بهترین مال خانواده ی لیپو هست اونم بانوانش. اسم کاملشو الان یادم نیست.

نمیدونم ولی مربی من که با اطمینان گفت تو همشون هست اصل و غیر اصلم نداره گفت واسه همین نشاط میاره و بهت انرژی میده

FitnessClub
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۰‏, ۰۲:۳۷ بعد از ظهر

آدم یه چیزایی از بعضی مربی ها میشنوه خندش میگیره

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۰‏, ۰۲:۴۱ بعد از ظهر
نمیدونم ولی مربی من که با اطمینان گفت تو همشون هست اصل و غیر اصلم نداره گفت واسه همین نشاط میاره و بهت انرژی میده

1.لطفا سوالتون رو تو فروم مربوطه(سوال راجع به مکمل ها) بپرسید اینجا بخش فروشگاه است.
2.همه ی مکمل ها که محصولات انرژی زا نیستند، لطفا این تفکرات توطئه رو از ذهنتون بیرون کنید.اینجوری همه ی این دوستان عضو سایت باید آزمایش اعتیادشون + باشه.البته محصولات قبل تمرین مثل پمپاژها باعث می شن که بدن به اون حالتی که داره عادت بکنه که اونم هر 45 روز مصرف 8 هفته نباید مصرف بشن.اگر منظورتون از اعتیاد این باشه.

solmaz
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۰‏, ۰۲:۴۳ بعد از ظهر
آدم یه چیزایی میشنوه خندش میگیره

چرا خنده؟من که گریه ام گرفت.اصلا" آدم نمی دونه کی درست میگه کی اشتباه.ولی یه خانمی تو باشگاه ما بود چربی سوز خورد بعد یه مدت نیومد باشگاه بعدش فهمیدیم که تو چربی سوزش شیشه بوده بیچاره راهی بیمارستان شده.البته اون خانوم از جای مطمئن خرید نکرده بود اما مربی من از یه جای مطمئن واسه هر کی بخواد مکمل و چربی سوز میاره اما خودش بهم گفت که توش چه موادی هست.حالا من که دیگه آب از سرم گذشت.توکل به خدا

M ................. S
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۰‏, ۰۲:۵۸ بعد از ظهر
میدنم خارج از بحث تاپیکه ولی باید بگم ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازست.شما هم اگه به مربیتون اعتماد ندارین از یه جای مطمئن خرید کنید.

A.H.M
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۰‏, ۰۳:۲۹ بعد از ظهر
سلام
این سوالم رو دو روز پیش با یه سوال دیگه نوشتم دوستان موقع جواب دادن ندید گرفتن...
سوالم این بود آیا دارویی هست که فقط مخصوص بدنسازی نیست جایگزین چیزهایی مثل پروتئین و آمینو و کراتین و bcaa تو داروخونه واسه کسی که قد و وزنش میزونه همون رو میخواد خشک کنه؟؟ (میدونم پودر های مخصوص بدنسازی موثر ترند پس فقط دوستانی که اطلاعات کافی دارن جواب بدن)
با تشکر

‏۱۳۹۰-۱۱-۲۰‏, ۰۳:۴۴ بعد از ظهر
سلام
کسی سایت یا شماره ی نمایندگی محصولات نوترابولیکس رو میدونه؟

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۰‏, ۰۴:۲۰ بعد از ظهر
سلام
این سوالم رو دو روز پیش با یه سوال دیگه نوشتم دوستان موقع جواب دادن ندید گرفتن...
سوالم این بود آیا دارویی هست که فقط مخصوص بدنسازی نیست جایگزین چیزهایی مثل پروتئین و آمینو و کراتین و bcaa تو داروخونه واسه کسی که قد و وزنش میزونه همون رو میخواد خشک کنه؟؟ (میدونم پودر های مخصوص بدنسازی موثر ترند پس فقط دوستانی که اطلاعات کافی دارن جواب بدن)
با تشکر

دارو یا مکمل؟ این اولین سوال منه
و اما یه توضیح، کسی که قد و وزنش میزونه باید ببینی نسبت درصد عضلات و چربی بدنش چقدره
نمیشه توی همون وزن باشی و چربی زدایی کنی و مجدد تو همون وزن باشی
چرا نمیشه؟ چون عضله سازی دیرتر بوقوع میپیونده اما چربی سوزی مثلا در 8 هفته انجام میشه
خیلی تغذیه و رژیمش حساب شده باشه و مکملاش کامل باشن، بتونه مقدار عضلاتی که داره رو نگه داره . چون توی رژیم مقدار کالری و کرب کم هستش پس عضله سازی سخت انجام میشه

A.H.M
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۰‏, ۰۸:۴۲ بعد از ظهر
دارو یا مکمل؟ این اولین سوال منه
و اما یه توضیح، کسی که قد و وزنش میزونه باید ببینی نسبت درصد عضلات و چربی بدنش چقدره
نمیشه توی همون وزن باشی و چربی زدایی کنی و مجدد تو همون وزن باشی
چرا نمیشه؟ چون عضله سازی دیرتر بوقوع میپیونده اما چربی سوزی مثلا در 8 هفته انجام میشه
خیلی تغذیه و رژیمش حساب شده باشه و مکملاش کامل باشن، بتونه مقدار عضلاتی که داره رو نگه داره . چون توی رژیم مقدار کالری و کرب کم هستش پس عضله سازی سخت انجام میشه

تقریبا 5 کیلو چربی دارم ب حسابی که کردم...برام ترازو مهم نی تو آینه مهمه...در مورد دارو یا مکمل هر کدوم عوارضش کمتر و موندگاریش بیشتره چون من خیلی زحمت کشیدم تو این دورانی که ورزش میکنم نمیخوام الکی بشه
ممنون

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۰‏, ۰۹:۴۱ بعد از ظهر
تقریبا 5 کیلو چربی دارم ب حسابی که کردم...برام ترازو مهم نی تو آینه مهمه...در مورد دارو یا مکمل هر کدوم عوارضش کمتر و موندگاریش بیشتره چون من خیلی زحمت کشیدم تو این دورانی که ورزش میکنم نمیخوام الکی بشه
ممنون

با اجازه اساتید،
شما برای از بین بردن چربی صرف و ثابت موندن عضله بدون هیچ مکملی از رژیم های "کتو" می تونین استفاده کنید ولی خیلی باید سخت کوش و صبور و دقیق باشید.تا هفته ی اولش خیلی سخته بعد بدن عادت می کنه.سر تمرین هم واقعا توان وزنه زدن ندارین ولی واقعا معجزه می کنه!!
البته قبلش حتما به پزشک مراجعه کنید تا از سلامت خود آگاه باشید.

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۰‏, ۰۹:۵۶ بعد از ظهر
اگه ممکنه راجع به رژیم کتو بیشتر توضیح بدین
خوشحال میشم یاد بگیرم
یا اگه فکر میکنید طولانیه براش یه مطلب جداگانه بزنید:گل رز:
البته زحمت میشه

HMB
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۰‏, ۱۰:۰۵ بعد از ظهر
منم خیلی دوس دارم بدونم .واسه تیر ماه که مسابقه دارم فک کنم خوب باشه

uservahid
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۰‏, ۱۱:۲۹ بعد از ظهر
چرا خنده؟من که گریه ام گرفت.اصلا" آدم نمی دونه کی درست میگه کی اشتباه.ولی یه خانمی تو باشگاه ما بود چربی سوز خورد بعد یه مدت نیومد باشگاه بعدش فهمیدیم که تو چربی سوزش شیشه بوده بیچاره راهی بیمارستان شده.البته اون خانوم از جای مطمئن خرید نکرده بود اما مربی من از یه جای مطمئن واسه هر کی بخواد مکمل و چربی سوز میاره اما خودش بهم گفت که توش چه موادی هست.حالا من که دیگه آب از سرم گذشت.توکل به خدا

من نميدونم شما چرا اينقدر دنبال قرص و دارو هستين.به هر حال هر چيزي يه سري عوارض داره حتي اگه آب هم زياد بخورين ممكنه مشکلی پیش بیاد براتون! مخصوصا تو اين آشفته بازار داخلي
از قديم ميگن كه نابرده رنج گنج ميسر نميشود . شمام بهتره به جاي در به در دنبال چربي سوز گشتن و از اين قرص به اون كپسول پريدن و آب انجير و آب آلو خوردن و ... يه مقدار صبور باشين و رو تغذيه عادي خودتون كنترل داشته باشين و تمرينات ورزشي منظم داشته باشين و يه كمي هم با واقعيت كنار بياين . به هر حال قسمتي از چربي هاي بدن شما ممكنه به علت ژنتيك و ***يتتون باشه و كاريش نميتونيد بكنيد

solmaz
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۱‏, ۱۲:۳۱ بعد از ظهر
یه سئوال :مکمل خاصی واسه از بین بردن ترکهای بدن هستش؟ دیدم یکی از دوستان در قسمت هر گونه مشکل در برنامهء تمرین مطرح کردن که با یه دوره ترکهای شکمشون از بین رفته.

solmaz
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۱‏, ۱۲:۳۴ بعد از ظهر
من نميدونم شما چرا اينقدر دنبال قرص و دارو هستين.به هر حال هر چيزي يه سري عوارض داره حتي اگه آب هم زياد بخورين ممكنه مشکلی پیش بیاد براتون! مخصوصا تو اين آشفته بازار داخلي
از قديم ميگن كه نابرده رنج گنج ميسر نميشود . شمام بهتره به جاي در به در دنبال چربي سوز گشتن و از اين قرص به اون كپسول پريدن و آب انجير و آب آلو خوردن و ... يه مقدار صبور باشين و رو تغذيه عادي خودتون كنترل داشته باشين و تمرينات ورزشي منظم داشته باشين و يه كمي هم با واقعيت كنار بياين . به هر حال قسمتي از چربي هاي بدن شما ممكنه به علت ژنتيك و ***يتتون باشه و كاريش نميتونيد بكنيد

من اصلا" بدنم چربی نداره این چربی سوزم که در موردش پرسیدم به خاطر گفتهء مربیم بود که گفت بخورم تا بدنم خشک بشه.
آب انجیر و آلو هم به خاطر یه مشکل خاص دیگه هستش نه لاغری.چون من بنا به گفتهء یکی از دوستان همین سایت 13 کیلو کمبود وزن دارم اصلا" نمی خوام 1گرم دیگه وزن از دست بدم

HMB
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۱‏, ۱۲:۴۳ بعد از ظهر
دوست من شمارو کسی وادار نکرده به سوالات دیگران جواب بدین اگه ما قرار باشه با هر کسی که تجربه نداره یا بقول شما (دربدر) اینجور حرف بزنیم همه فرار میکنن پس اینجا ما جمع شدیم واسه کمک به کسایی که اشفته ان پس لطف کنید کسی رو اینجور مورد خطاب قرلر ندین همه که مثه جنابعلی باتجربه نیستن پس شماهم یکم صبور باشی.موفق باشیدذ

uservahid
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۱‏, ۰۱:۳۹ بعد از ظهر
یه سئوال :مکمل خاصی واسه از بین بردن ترکهای بدن هستش؟ دیدم یکی از دوستان در قسمت هر گونه مشکل در برنامهء تمرین مطرح کردن که با یه دوره ترکهای شکمشون از بین رفته.
ترك هايي كه موقع افزايش وزن و حجم شديد پيش مياد و اصطلاحا ميگن پوست پاره شده معمولا از بين نميره مخصوصا اگه قديمي باشه ولي با يه سري كارها ميشه از بروزش جلوگيري كرد و يا اونايي كه وجود دارن رو كمرنگ تر كرد مثلا چرب كردن پوست و استفاده از ويتامين اي و ...

من اصلا" بدنم چربی نداره این چربی سوزم که در موردش پرسیدم به خاطر گفتهء مربیم بود که گفت بخورم تا بدنم خشک بشه.
آب انجیر و آلو هم به خاطر یه مشکل خاص دیگه هستش نه لاغری.چون من بنا به گفتهء یکی از دوستان همین سایت 13 کیلو کمبود وزن دارم اصلا" نمی خوام 1گرم دیگه وزن از دست بدم

يعني شما به صرف اينكه مربي باشگاه گفته فلان چيز رو بخور و با اطلاع از اينكه كمبود وزن هم دارين باز ميخواين چربي سوز مصرف كنين ؟ دوستانه ميگم حرف هاي مربي باشگاه وحي منزل نيست كه چشم بسته قبول كنيد با كمال احترامي كه براي تمام مربيان و ورزشكاران قائلم ولي متاسفانه درصد زيادي از مربي نماهاي باشگاه هاي ما از ساده ترين مسائل مربوط به تمرين و تغذيه بي اطلاع هستن و اكثرا هم به فكر جيب خودشون هستن نه سلامتي من و شماي ورزشكار

اون كات و خشك بودني كه بدنسازان دارن معمولا با تمرين و رژيم هاي سخت و بعد از تمام كردن دوره هاي متوالي حجم و عضله سازي بهش ميرسن و اين نمايش عضله هاي كامل ساخته شدس كه خشك بودن رو معني ميده و گرنه شما اگه عضله اي براي نمايش نداشته باشيد خشك بودن شما اصلا نماي جالبي نداره. احتمالا تصوير بچه هاي آفريقايي رو ديديد كه از شدت لاغري فقط يك پوست روي استخون هستن از اونا بدن خشك و بي چربي تر فكر نكنم داشته باشيم ولي دقت كنيد شكم هاي گنده اي دارن .اين شكم به هيچ وجه چربي نيست بلكه ضعف عمومي بدن اونها باعث اين جلوه و نمايش زننده ميشه. من نميدونم شما تو كدوم قسمت از بدن خودتون احساس ميكنيد كه چربي اضافي داريد ولي با درصد اطمينان خيلي زيادي ميگم كه نيازي به استفاده از چزبي سوز نداريد بلكه نياز به يه برنامه منظم تمريني و تغذيه اي براي تكميل و شكل دهي كلي عضلاتتون داريد به علاوه يه مقدار اعتماد به نفس

نكته ديگه اي هم كه دوباره عرض ميكنم اينه كه بخشي از فرم بدني شما ميتونه ناشي از ژنتيك و ج ن س يت و استخوان بندي شما باشه و به هر حال چاره كار شما استفاده مفرط از چربي سوز نيست

اگر هم از لحن بنده ناراحت شديد عذر ميخوام

مهرگل
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۱‏, ۰۴:۱۷ بعد از ظهر
باسلام
من 31سالم هست و قدم164 است ووزنم106 کیلوه 4 ماه میشه که ورزش میکنم ولی نتیجه نگرفتم فقط شاید 4.5کیلوکم کردم ال کارنیتین هم 4 گرم میخورم حالا چکنم راهنماییم کنید.ممنون

حسین ملک
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۱‏, ۰۵:۳۰ بعد از ظهر
باسلام
من 31سالم هست و قدم164 است ووزنم106 کیلوه 4 ماه میشه که ورزش میکنم ولی نتیجه نگرفتم فقط شاید 4.5کیلوکم کردم ال کارنیتین هم 4 گرم میخورم حالا چکنم راهنماییم کنید.ممنون
با اجازه اساتید محترم
1-ورزشهای هوازی 4 روز در هفته حداقل به مدت 30 دقیقه
2-محاسبه کالری دریافتی بدنتان در طول روز واستفاده نکردن از خوردنیهای فاقد ارزش غذایی
3-استفاده از مکملهای ورزشی مثل پروتئین وی و هدروکیس کات یا آمینو 2222 یا بلک 6
4-صبر+تلاش مضاعف
مهمتر از موارد فوق نوشیدن آب است ، شما میبایست به ازای هر 10 کیلو از وزن بدنتان 1 ایوان آب بنوشید با رعییت فاصله زمانی بین هر کدام . موفق باشید . :صلح:

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۱‏, ۰۶:۴۹ بعد از ظهر
اگه ممکنه راجع به رژیم کتو بیشتر توضیح بدین
خوشحال میشم یاد بگیرم
یا اگه فکر میکنید طولانیه براش یه مطلب جداگانه بزنید:گل رز:
البته زحمت میشه

با کمال میل، سعی می کنم اینجا توضیح مختصری بدم راجع بهش اگر دقیق خواستید داکیومنتها رو هم قرار می دم
رژیم کتوژنیک هر رژیمیست که باعث تولید شدن "ketone bodies" از کبد شود که در نتیجه بدن در سوخت و ساز بجای قند از چربی استفاده می کند.در حقیقت به این صورت که بدن رو در حالت سخت محدودیت کربوهیدرات(معمولا 100 گرم روزانه) قرار می دهید که بدن در این محدودیت از اسید های چرب تغذیه می کند، البته ارگانهای عصبی و مغز از این اسید های چرب نمی تونند تغذیه کنند و جایگزین "ketone bodies" رو مصرف می کنند.در این رژیم سطح هورمون انسولین کاهش پیدا می کنه و در عوض سطح ترشح هورمون "glucagon" افزایش پیدا می کنه.این هورمون محرکیست برای تبدیل گلیکوژن ذخیره شده مخصوصا در کبد به گلوکز در بدن.وقتی مصرف کربو حذف می شود در اثر این دو هورمون اسیدهای چرب آزاد از سلول های چربی رها می شوند و مصرف این اسیدهای چرب در کبد افزایش پیدا می کند و "ketone bodies" از کبد آزاد می شوند و مسائل بالا که توضیح دادم سوخت و ساز بدن از مصرف قندها به سمت چربی می رود.

حالا این میتونه دو حالت رژیم رو داشته باشه :
CKD , TKD
CKD : به صورت سیکلی 5 روز رو تو رژیم کربوی خیلی کم و 2 روز آخر رو بر عکس کربو و پروتئین بالا و چربی کم
پروتئین مصرفی روزانه : وزن کلی رو از چربی بدن کم می کنید و در 2.25 ضرب می کنید.
میزان کربو هیدرات : 30 تا 50 گرم روزانه
میزان چربی : کالری لازم روزانه(14 تا 16 گرم به ازای هر پوند) رو از 4 برابر پروتئین کم می کنید سپس تقسیم بر 9 می کنید این میزان گرم چربی لازم روزانه می شود.
در دو روز آخر که لود کربو هست : همان میزان پروتئین + به ازای هر کیلو وزن 10 تا 12 گرم کربوهیدرات + ماکسیمم 1 گرم چربی به ازای هر کیلو وزن بدن.
در این دوره ابتدا با کربوهیدراتهای مایع بلافاصله بعد از تمرین شروع می شود(مثلا آب انگور) سپس به سمت کربوهیدراتهای پیچیده وعده ها میل می شود و تا آخر شب روز دوم ادامه پیدا می کند.

TKD: کربو فقط و فقط قبل و بعد تمرین مصرف می شود.
در این رژیم شما روزانه فقط در حد 0.72 گرم کربوهیدرات به ازای هر کیلو وزن، و به میزان 2.2 گرم پروتئین و چربی را به این صورت :
(میزان کربو + میزان پروتئین) ضرب در 4 می کنید سپس این مقدار رو از مقدار کالری لازم روزانه(14 تا 16 به ازای هر پوند وزن) کم می کنید سپس تقسیم بر 9 می کنید تا میزان چربی لازم بدست آید.

لازمه ی این رژیم دقت و سخت کوشی شماست، ولی در نهایت واقعا معجزه می کنه! البته برای افرادی که کلسترول دارند توصیه نمی شود یا اگر اصرار دارند حتما هر دو هفته آزمایش بدهند و حتما از روغن های مفید مانند کتان، زیتون و هسته انگور استفاده کنند.توضیحاتم خیلی مختصر بود اگر لازم دیدید مطالب انگلیسی و مقاله سایت BB رو هم قرار می دم.

uservahid
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۱‏, ۰۶:۵۴ بعد از ظهر
باسلام
سلام
شما با توجه به قدتون وزن خيلي اضافي دارين. به نظر من اولين كار اينه كه به يه پزشك متخصص غدد مراجعه كنيد و تست كامل هورموني و غدد رو بديد كه از لحاظ سلامتي بدنتون مطمئن بشيد بعد از اينكه نتيجه آزمايشات رو گرفتين و ايشالا از سلامتي كامل خودتون مطمئن شديد بايد زير نظر يه مربي خوب به تمرينات كه بيشتر هوازي باشن مثل دويدن و پياده روي هاي سريع و ... مشغول بشين و رژيم غذايي خودتون رو هم كنترل كنين.مواردي كه تو رژيم شما بايد رعايت بشه كم كردن تدريجي كالري و كربو هيدرات دريافتي بدن و استفاده بيشتر از فيبر ها و سبزيجات كه حجم زيادي دارن هست.يه مقدار هم بايد صبر و همت داشته باشين و ايشالا كه موفق ميشين

uservahid
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۱‏, ۰۷:۰۲ بعد از ظهر
با کمال میل، سعی می کنم اینجا توضیح مختصری بدم راجع بهش اگر دقیق خواستید داکیومنتها رو هم قرار می دم
رژیم کتوژنیک هر رژیمیست که باعث تولید شدن "ketone bodies" از کبد شود که در نتیجه بدن در سوخت و ساز بجای قند از چربی استفاده می کند.در حقیقت به این صورت که بدن رو در حالت سخت محدودیت کربوهیدرات(معمولا 100 گرم روزانه) قرار می دهید که بدن در این محدودیت از اسید های چرب تغذیه می کند، البته ارگانهای عصبی و مغز از این اسید های چرب نمی تونند تغذیه کنند و جایگزین "ketone bodies" رو مصرف می کنند.در این رژیم سطح هورمون انسولین کاهش پیدا می کنه و در عوض سطح ترشح هورمون "glucagon" افزایش پیدا می کنه.این هورمون محرکیست برای تبدیل گلیکوژن ذخیره شده مخصوصا در کبد به گلوکز در بدن.وقتی مصرف کربو حذف می شود در اثر این دو هورمون اسیدهای چرب آزاد از سلول های چربی رها می شوند و مصرف این اسیدهای چرب در کبد افزایش پیدا می کند و "ketone bodies" از کبد آزاد می شوند و مسائل بالا که توضیح دادم سوخت و ساز بدن از مصرف قندها به سمت چربی می رود.

حالا این میتونه دو حالت رژیم رو داشته باشه :
CKD , TKD
CKD : به صورت سیکلی 5 روز رو تو رژیم کربوی خیلی کم و 2 روز آخر رو بر عکس کربو و پروتئین بالا و چربی کم
پروتئین مصرفی روزانه : وزن کلی رو از چربی بدن کم می کنید و در 2.25 ضرب می کنید.
میزان کربو هیدرات : 30 تا 50 گرم روزانه
میزان چربی : کالری لازم روزانه(14 تا 16 گرم به ازای هر پوند) رو از 4 برابر پروتئین کم می کنید سپس تقسیم بر 9 می کنید این میزان گرم چربی لازم روزانه می شود.
در دو روز آخر که لود کربو هست : همان میزان پروتئین + به ازای هر کیلو وزن 10 تا 12 گرم کربوهیدرات + ماکسیمم 1 گرم چربی به ازای هر کیلو وزن بدن.
در این دوره ابتدا با کربوهیدراتهای مایع بلافاصله بعد از تمرین شروع می شود(مثلا آب انگور) سپس به سمت کربوهیدراتهای پیچیده وعده ها میل می شود و تا آخر شب روز دوم ادامه پیدا می کند.

TKD: کربو فقط و فقط قبل و بعد تمرین مصرف می شود.
در این رژیم شما روزانه فقط در حد 0.72 گرم کربوهیدرات به ازای هر کیلو وزن، و به میزان 2.2 گرم پروتئین و چربی را به این صورت :
(میزان کربو + میزان پروتئین) ضرب در 4 می کنید سپس این مقدار رو از مقدار کالری لازم روزانه(14 تا 16 به ازای هر پوند وزن) کم می کنید سپس تقسیم بر 9 می کنید تا میزان چربی لازم بدست آید.

لازمه ی این رژیم دقت و سخت کوشی شماست، ولی در نهایت واقعا معجزه می کنه! البته برای افرادی که کلسترول دارند توصیه نمی شود یا اگر اصرار دارند حتما هر دو هفته آزمایش بدهند و حتما از روغن های مفید مانند کتان، زیتون و هسته انگور استفاده کنند.توضیحاتم خیلی مختصر بود اگر لازم دیدید مطالب انگلیسی و مقاله سایت BB رو هم قرار می دم.

سلام
ممنون از توضيحات خوبتون دوست عزيز . اگه امكانش هست منابعي براي مطالعه بيشتر هم قرار بديد . من شنيدم اين رژيم كه به آزاد شدن كتون خيلي زيادي منجر ميشه فشار زيادي به كليه ها و كبد مياره اين مورد رو شمام جايي بهش برخورد كردين ؟

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۱‏, ۰۸:۴۴ بعد از ظهر
سلام
ممنون از توضيحات خوبتون دوست عزيز . اگه امكانش هست منابعي براي مطالعه بيشتر هم قرار بديد . من شنيدم اين رژيم كه به آزاد شدن كتون خيلي زيادي منجر ميشه فشار زيادي به كليه ها و كبد مياره اين مورد رو شمام جايي بهش برخورد كردين ؟

گرفتن این رژیم (خود کتوژنیک، CKD و TKD نه) برای مدت طولانی قبلا نتابجی بدست آمده بود که تا حدی در تایید حرف شماست(روی کودکان مبتلا به صرع، در ابتدا این رژیم مخصوص جلوگیری از حملات صرع در این کودکان طراحی شده بود، به مدت 3 سال که یکی از عوارض ناکاملی رشد آنها بود) ولی در مورد CKD , TKD با توجه به علم امروز هنوز چیزی مشاهده نشده.قاعدتا باید به کلیه فشار بیاره، چون کربوهیدراتها یکی از عوامل نگه داشتن آب در بدن هستند و این رژیم مدر است.از طرفی همین امر سبب نارسایی ویتامین های محلول در آب می شه.خیلی از بازیگران هالیود و مدلها کل سال رو تحت این رژیم هستند به این علت که "واقعا!!" جواب می ده.توصیه من اینه که حتما تحت پزشک انجام بشه و کوتاه مدت(مثلا 2 ماه).تجربه شخصی من راجع به کسی که این رژیم رو گرفته بود ظرف یک ماه و نیم 3 کیلو فقط و فقط چربی از بین برد بدون ذره ای عضله، خودش هم باورش نمی شد، طول دوره 2 سری آزمایش داد، کلسترولش تغییر چندانی نکرده بود و RBC هم در ادرار مشاهده نشده بود.من فکر می کنم عوارض این رژیم از چربی سوز خیلی کمتر باشه(نظر شخصی منه)
منابع :
کتاب The Ketogenic Diet نویسنده : Lyle McDonald
http://www.bodybuilding.com/fun/sclark91.htm
توی گوگل هم اگر سرچ کنید حتما سایت هایی پیدا می کنید که راهنمایی راجع به چه چیزهایی می تونید بخورید و چه چیزهایی نه، پیدا کنید.

در آخر بازهم می گم، سر خود و بدون اطلاع گرفتن این رژیم خطرناک است پس حتما تحت نظارت باشید.

FitnessClub
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۲‏, ۰۶:۲۴ بعد از ظهر
سلام
دوستان عزیز از بین لیپو 6 بلک و هیدورکسی کات پرو (ماسل تچ) کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
دلیلش رو هم بگید
با تشکر

arashbandegan
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۴‏, ۰۸:۳۵ بعد از ظهر
هیچکدوم تا رژیمت و تمرین هوازی رو درست نکنی هیچ اتفاقی نمیوفته.

King PDA
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۴‏, ۰۸:۴۴ بعد از ظهر
سلام
دوستان عزیز از بین لیپو 6 بلک و هیدورکسی کات پرو (ماسل تچ) کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
دلیلش رو هم بگید
با تشکر

دوست من اولا از يه مكمل انتظار معجزه نداشته باش ثانيا هر دوي اينها خوب هستن

شما به مصرف چربي سوز ممكن هستش 1 كيلو لاغر كني و دوستت يا شرايط كاملا مشابه تو و مصرف همون چربي سوز 10 كيلو
واكنش هر بدن به مكمل با بدن ديگه فرق ميكنه و به اين هم بايد نوع تغذيه و نوع زندگي و ورزش هر فرد رو اضافه كني
در كل اينها مكمل هستن و نميتوني صرفا با مصرف اينها به فكر آب كردن چرببي سوزي باشي بايد نوع تغذيه و فعاليت ورزشي با هدف چربي سوزي رو تنظيم كني و بعد چربي سوز استفاده كني تا هزينه اي رو هم كه كردي هدر نره

mr.olympia
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۵‏, ۰۲:۱۴ قبل از ظهر
قیمت گلوتامین 1کیلویی اس ار- ام اچ دی چنده؟سل مس بهتره یا سل تچ؟tankio:چشمک:

alexy
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۵‏, ۱۰:۳۸ قبل از ظهر
سلام دوستان بهنظر شما يه مگامس 1كيلويي
بايه كراتين 300
گرمي كه مال شركت gnc
وداروخونه اي ان چطوري مصرف بشه بهتر جواب ميده؟
ميدونم مكمل داروخونه اي فايده نداره اما منتظر جوابم
دمتون گرم

barka
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۵‏, ۰۳:۰۰ بعد از ظهر
سلام دوستان بهنظر شما يه مگامس 1كيلويي
بايه كراتين 300
گرمي كه مال شركت gnc
وداروخونه اي ان چطوري مصرف بشه بهتر جواب ميده؟
ميدونم مكمل داروخونه اي فايده نداره اما منتظر جوابم
دمتون گرم

جي ان سي كراتين 1كيلويي واردكرده بودكه تاريخ انقضاشون تموم شده
حتما جي ان سي ايرانيه زيادتاثيرندارن اونم يه كراتين ايراني ويدونه گينر1كيلويي هيچ تاثيري رو بدنت حس نميكني
گينرصبح حول وحوش ساعت11يك پيمانه
يك ساعت قبل ازتمرين يك پيمانه وقبل ازخواب يك پيمانه بخور
كراتين هم بارگيري 5روزاول هر روز20 گرم
بعدازاون هم قبل تمرين وبعدتمرين10گرم

barka
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۵‏, ۰۳:۰۷ بعد از ظهر
دوستان وضعيت مكمل هاي شركت اليمپ تو بازارچطوره؟؟؟؟

T!rDaD
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۵‏, ۰۵:۰۵ بعد از ظهر
دوستان وضعيت مكمل هاي شركت اليمپ تو بازارچطوره؟؟؟؟
سلام بزرگوار
چه عجب بالاخره يكي سراغ اليمپ رو گرفت:لبخند:
مكمل هاي عالي با كيفيت بسيار بالا
خوشبختانه هنوز تقلبيش رو نزدن يا اينكه من هنوز نديديم
اشكالش فقط قيمت بالاشه كه به نظر من با توجه به اون كيفيتي كه داره ارزشش رو هم داره

ramin92003
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۵‏, ۱۱:۳۶ بعد از ظهر
سلام

باکیفیت ترین مکمل پروتئین whey که تقلبیش هم کم باشه رو میشه معرفی کنید و بهترین شرکت تولید کننده مکمل که تقلبیش کم باشه یا تقلبی نداشته باشه چیه؟
متشکرم.

mr.olympia
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۶‏, ۰۶:۰۵ قبل از ظهر
ماسل نوتریشن

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۶‏, ۰۷:۳۳ قبل از ظهر
سلام

باکیفیت ترین مکمل پروتئین whey که تقلبیش هم کم باشه رو میشه معرفی کنید و بهترین شرکت تولید کننده مکمل که تقلبیش کم باشه یا تقلبی نداشته باشه چیه؟
متشکرم.
شرکت جدیدارو فعلا تقلبیش رو نزدن. الان دست روی برندهای معروفه
bsn.gaspari.on
ولی بازم از همین برندها اصلیش هم هست
شما باید ببینی تو منطقه شما چی برای فروش هست

barka
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۶‏, ۰۲:۰۱ بعد از ظهر
شرکت جدیدارو فعلا تقلبیش رو نزدن. الان دست روی برندهای معروفه
bsn.gaspari.on
ولی بازم از همین برندها اصلیش هم هست
شما باید ببینی تو منطقه شما چی برای فروش هست
ازقضادربين مكمل هاي معروف هم آپتيموم مجوزگرفته و وي صددرصدش چندسال متوالي بهترين شده وبه نظرمن اولويت اول با آپتيمومه

مهرگل
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۶‏, ۰۹:۴۱ بعد از ظهر
سلام میشه بگیدلیپو۶بلک رواصلش رو از کجا توتهران بگیرم گه مخدر نداشته باشه.ممنون

T!rDaD
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۷‏, ۱۲:۲۸ بعد از ظهر
سلام میشه بگیدلیپو۶بلک رواصلش رو از کجا توتهران بگیرم گه مخدر نداشته باشه.ممنون
سلام
اجازه بدين من يه توضيح مختصري راجع به اين قضيه مواد مخدر بدم چون چند جاي ديگه هم به چشمم خورده
يه تصور غلط وجود داره مبني بر وجود مواد مخدر در مكمل ها مثل چربي سوزها يا محصولات قدرتي استقامتي
كه اونم ناشي ميشه از وجود افدرين در بعضي از اين محصولات
افدرين ماده اي هست كه ازش ماده مخدر شيشه استخراج ميشه
اما شكلي ازش كه تو مكمل ها هست هيچ ارتباطي به اين مخدر نداره
مثلا انگور رو ميشه هم ازش شراب تهيه كرد و هم سركه و هم شربت
اما ما نميتونيم بگيم انگور مضره چون ازش شراب بدست مياد
حالا چرا اصلا تو بعضي چربي سوزها افدرين هست
چربي سوزها حاوي تركيبات متفوتي هست كه
بعضي اشتها شما رو كم ميكنه
بعضي روند چربي سوزي رو تسريع ميكنه
بعضي انتخاب اول سلول براي منبع توليد انر‍ي رو به جاي كربو هيدرات چربي قرار ميده
بعضي دماي بدن شما رو بالا ميبره تا روند سوخت ساز رو افزايش بده
و....
حالا با مصرف چربي سوز و به خاطر وجود اين مواد شما گاها دچار ضعف ميشيد كه افدرين به خاطر خواص نيرو زايي اين ضعف رو كاهش ميده
مضاف بر اينكه افدرين هم باعث دفع بيشتر اب بدن ميشه و هم دماي بدن شما رو افزايش ميده كه مجموع ايناباعث به كمك در روند كاهش وزن ميشه
در پايان هم ياد اوري كنم كه در ليپو 6 اصلا افدرين وجود نداره و به جاش كافئين هست كه مشابه افدرين عمل ميكنه اما در ابعاد كوچكتر

http://www.nutrex.com/nutrex/lipo6.asp

(البته به نظرم تو بعضي ليپو 6 هايي قديمي افدرين هم بود)

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۸‏, ۱۲:۲۲ بعد از ظهر
سلام
اجازه بدين من يه توضيح مختصري راجع به اين قضيه مواد مخدر بدم چون چند جاي ديگه هم به چشمم خورده
يه تصور غلط وجود داره مبني بر وجود مواد مخدر در مكمل ها مثل چربي سوزها يا محصولات قدرتي استقامتي
كه اونم ناشي ميشه از وجود افدرين در بعضي از اين محصولات
افدرين ماده اي هست كه ازش ماده مخدر شيشه استخراج ميشه
اما شكلي ازش كه تو مكمل ها هست هيچ ارتباطي به اين مخدر نداره
مثلا انگور رو ميشه هم ازش شراب تهيه كرد و هم سركه و هم شربت
اما ما نميتونيم بگيم انگور مضره چون ازش شراب بدست مياد
حالا چرا اصلا تو بعضي چربي سوزها افدرين هست
چربي سوزها حاوي تركيبات متفوتي هست كه
بعضي اشتها شما رو كم ميكنه
بعضي روند چربي سوزي رو تسريع ميكنه
بعضي انتخاب اول سلول براي منبع توليد انر‍ي رو به جاي كربو هيدرات چربي قرار ميده
بعضي دماي بدن شما رو بالا ميبره تا روند سوخت ساز رو افزايش بده
و....
حالا با مصرف چربي سوز و به خاطر وجود اين مواد شما گاها دچار ضعف ميشيد كه افدرين به خاطر خواص نيرو زايي اين ضعف رو كاهش ميده
مضاف بر اينكه افدرين هم باعث دفع بيشتر اب بدن ميشه و هم دماي بدن شما رو افزايش ميده كه مجموع ايناباعث به كمك در روند كاهش وزن ميشه
در پايان هم ياد اوري كنم كه در ليپو 6 اصلا افدرين وجود نداره و به جاش كافئين هست كه مشابه افدرين عمل ميكنه اما در ابعاد كوچكتر

http://www.nutrex.com/nutrex/lipo6.asp

(البته به نظرم تو بعضي ليپو 6 هايي قديمي افدرين هم بود)

به توضیحات این دوستمون اضافه می کنم افدرین و شبه افدرین با مصرف غلط به راحتی موجب مرگ می شن تو سال 2004 بود فکر کنم یه بازیکن تو زمین در اثر مصرف فوت می کنه و از سال 2006 تو آمریکا برای استفاده در مکملها ممنوع شده و فروشش فقط با نسخه امکان پذیر.لطفا هنگام خرید توجه کنید که محصول افدرین نداشته باشه.می دونم تو مکمل میزان درستی قرار می دن ولی اثرش رو بعضی افراد حساس منجر به بیمارستان و غیره میشه! (به چشم دیدم!) لیپو 6 از سینفرین استفاده می کنه که به مراتب بهتر از افدرینه

jafaripur
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۹‏, ۱۲:۳۰ قبل از ظهر
این مکمل ها رو دارم چطور مصرف کنم .
قدم 178 , وزنم 74
BCAA کپسولی 240 تایی , با مصرف 20 تا در روز
Creatine Ethylester
PUMP (JetFuse) برای 10 جلسه
هر سه مال شرکت GAT و اصل هستن .
نمی خوام چربی بیارم دوس دارم عضلانی باشم یا همون فیتنس , 5 ماه هم هستش که کار می کنم .

MiMi Ci
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۹‏, ۰۱:۱۲ بعد از ظهر
مکمل آمینو 2222 و گلوتامینه phd من داره تموم میشه
بنظرتون دوباره از همین نوع بگیرم؟ یا مکمل بهتری هم هست؟

شنیده بودم آمینو 2222 مدل کپسولیش هم اومده که راحت تر مصرف میشه و به دندون ها آسیب نمیرسونه. مکمله خوبیه؟

بعد از تموم شدن نو اکسپلود چه پمپی بگیرم که خوب باشه؟

البته کمترین عوارض مهترین قسمتشه

King PDA
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۹‏, ۰۵:۲۸ بعد از ظهر
مکمل آمینو 2222 و گلوتامینه phd من داره تموم میشه
بنظرتون دوباره از همین نوع بگیرم؟ یا مکمل بهتری هم هست؟

شنیده بودم آمینو 2222 مدل کپسولیش هم اومده که راحت تر مصرف میشه و به دندون ها آسیب نمیرسونه. مکمله خوبیه؟

بعد از تموم شدن نو اکسپلود چه پمپی بگیرم که خوب باشه؟

البته کمترین عوارض مهترین قسمتشه

ببينيد دوست عزيز به نظر من امينو اسيد يه مكمل تخصصي هستش و به همين خاطر قيمتش بالاست و اصلا براي يه فرد معمولي كه قصد شركت در مسابقات رو نداره استفاده ازش به هيچ عنوان مقرون به صرفه نيستش حالا اگه بي سي اي اي باشه يه خورده وضع بهتر هستش
شما اون پولي كه ميدي به امينو اسيد بدي به پروتيين وي خيلي بهتره چون اينجوري فرض كن شما 100 تومن ميدي 400 گرم امينو اسيد ميخري ولي همونو ميدي 2 كيلو وي ميخري !!
امينو اسيد به اين خاطر هستش كه در سريعترين زمان امينو اسيد ها رو بروسوني به عظلات و با كمترين مقدار كالري كه بيشتر به درد زمان دوران مسابقات و رژيم ميخوره

aidin1212
‏۱۳۹۰-۱۱-۳۰‏, ۱۲:۴۰ قبل از ظهر
دوستان من تا الان نزدیک 1.5 میلیون پول دوره دادم ولی با این همه هزینه و وقتی که تو که گزاشتم تو 11 ماه حدود 9 الی 10 کیلو بالا اومدم(ارد خورده بودم بیشتر بالا میومدم)
میخوام مکمل داروخونه ای مصرف کنم که تقلبی کم داره برای افزایش وزن چی پیشنهاد میکنید (حدود قیمت هم بگید)
یه سوال دیگه از خارج از ایران برم میتونم با خودم مکمل بیارم؟؟؟ گیر نمیدن

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۱۱-۳۰‏, ۰۹:۳۶ قبل از ظهر
خب باید ببینی یک و نیم میلیون خرج چی شده
دوره یعنی دارو هم مصرف کردی یا فقط مکمل بوده؟
تمرینت چجور بوده. تغذیت چجور بوده. ببین کلی بگو. فقط یک میلیون و نیم رو مدنظر قرار نده
با خودت روراست باش. ببین من خودم میدونم تغذیم خوب نیست، پس توقع ندارم سایز بخوام اضافه کنم
یه فرم هستش که دکتر بندگان طراحی کرده بود. کل تغذیه روزانه رو مینوشتی توش.
که شما بایستی مواد غذایی دریافتی 2 روز کاری و یک روز جمعه رو توش یادداشت کنی
توضیحات بیشتر توی این قسمت (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?4108-ارزیابی-رژیم-غذایی)

Saman-Sh
‏۱۳۹۰-۱۱-۳۰‏, ۱۱:۴۳ قبل از ظهر
از دوستان گابا واسه فروش یا جایی رو سراغ داره خرید؟

بهنام بابایی
‏۱۳۹۰-۱۱-۳۰‏, ۱۱:۵۱ قبل از ظهر
فرق آمینو گوشتی با آمینو لبنی چیه؟ و برای افزایش حجم کدوم بهتره؟ ممنون از راهنماییتون.

aidin1212
‏۱۳۹۰-۱۱-۳۰‏, ۰۱:۳۲ بعد از ظهر
خب باید ببینی یک و نیم میلیون خرج چی شده
دوره یعنی دارو هم مصرف کردی یا فقط مکمل بوده؟
تمرینت چجور بوده. تغذیت چجور بوده. ببین کلی بگو. فقط یک میلیون و نیم رو مدنظر قرار نده
با خودت روراست باش. ببین من خودم میدونم تغذیم خوب نیست، پس توقع ندارم سایز بخوام اضافه کنم
یه فرم هستش که دکتر بندگان طراحی کرده بود. کل تغذیه روزانه رو مینوشتی توش.
که شما بایستی مواد غذایی دریافتی 2 روز کاری و یک روز جمعه رو توش یادداشت کنی
توضیحات بیشتر توی این قسمت (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?4108-ارزیابی-رژیم-غذایی)
هرمون یه اکسندرلون و یه استنازول مصرف کردم . تغذیم در حد خوب هست نه عالی

تمرین هم خوب میکنم خوب وزنه میزنم و اصولی. 1 ماه زیر نظر مربی تمرین کردم. تو هفته 5 روز تمرین دارم
اون لینک که تو اون صفحه هست باز نمیشه

ممنون

arashbandegan
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۱‏, ۰۷:۳۸ قبل از ظهر
فرق آمینو گوشتی با آمینو لبنی چیه؟ و برای افزایش حجم کدوم بهتره؟ ممنون از راهنماییتون.

فرقشون که از اسمشون پیداست اما تفاوتی ندارند همش تبلیغات هست جدیدا هم آمینو سیلک (ابریشم) اومده که اونم همینه. افزایش حجم داستانش فرق میکنه بهتره از یک گینر کمک بگیری اگه لاغری.

mehdislm
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۱‏, ۰۹:۱۶ قبل از ظهر
با سلام لطفا" منو تو مصرف gakic هاردکور ماسل تک راهنمایی کنید.

T!rDaD
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۱‏, ۱۲:۲۲ بعد از ظهر
با سلام لطفا" منو تو مصرف gakic هاردکور ماسل تک راهنمایی کنید.

سلام بزرگوار
طبق تبليغاتي كه خود شركت ماسل تك ميكنه اين مكمل بهترين محصول براي افزايش توانايي و خصوصا ثابت نگه داشتن روند رشد عضلات شماست كه جز محصولات پيش از تمرين محسوب ميشه و اينكه ميگه با مصرف اولين وعده دقيقا اثرش رو احساس ميكنيد( با اون ميزان كافئين و آرژينين بايد هم احساس كنيد)
ماسل تك تاييد محققين دانشگاه فلوريدا امريكا رو هم براي اين محصول به رخ ميكشه
تو تركيباتش از
گلايسين و آر‍ژينين و كافئين و مشتقات كلسيم و چند تا تركيب ديگه استفاده كرده كه در مجموع به نظر شخصي من بيشتر به عنوان يه مكمل پيش از تمرين به منظور افزايش توان و استقامت مناسب تره تا افزايش حجم
به صورت 128 كپسوا ارائه شده
ميزان مصرف توصيه شده :

روز اول 4 كپسول 30 تا 45 دقيقه قبل از تمرين
از روز دوم به بعد 8 كپسول 30 تا 45 دقيقه قبل از تمرين
كه تاكيد كرده حتما بايد تمريني با شدت بالا داشته باشيد
پس ميشه نتيجه بگيريم كه افراد مبتدي كه سابقه تمرين بالا و شدت تمرين انچناني ندارند ميتونند رو همون دوز 4 كپسول بمونند
در روز هرگز بيش از 8 كپسول استفاده نشه و وعده مصرفي هم حداقل 5 ساعت با زمان خواب شما فاصله داشته باشه وگرنه ممكنه باعث بي خوابي بشه( احتمالا به خاطر ميزان كافئين)
نوشيدن آب هم به ميزان بالا در طي روز فراموش نشه

مهرگل
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۱‏, ۰۳:۰۴ بعد از ظهر
سلاممیشه  بگید امینوپودری چی هست و ایا بدرد چربی سوزی میخوره.ممنون

مهرگل
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۱‏, ۰۳:۲۲ بعد از ظهر
رادرضمن شما دوستان برای چربی سوزی پیشنهاد دیگه ای دارید.من ۱۰۵کیلوهستم با قد۱۶۵ ودرحال تمرین هوازی هفته ای ۳زوز

مهرگل
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۱‏, ۰۳:۵۲ بعد از ظهر
راستی توی تهران منطقه یک از کجامکملهاموتهیه کنم که اصل باشه.ممنون

بهنام بابایی
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۱‏, ۰۵:۰۳ بعد از ظهر
آیا پروتئینی که چربی سوز داشته باشه وجود داره و اگه هست به چه عنوانی و برای چه کمپانی هستش؟

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۱‏, ۰۵:۲۴ بعد از ظهر
سلاممیشه بگید امینوپودری چی هست و ایا بدرد چربی سوزی میخوره.ممنون

امینو پودری همون امینو اسیده در فرم پودری
مزیتش جذب سریعتر و آسان و همچنین استفاده اسان هستش
چربی سوزی نمیکنه. خیر
شما هوازی رو از هفته ای 3 روز به ( هر روز ) تغییر بدین
مهم نوع هوازی هستش که بهتره تغییر کنه تا

بدن به نوع ورزش عادت نکنه
تنوع در تمرین باعث تمرین زدگی نمیشه

T!rDaD
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۱‏, ۰۵:۳۸ بعد از ظهر
سلاممیشه بگید امینوپودری چی هست و ایا بدرد چربی سوزی میخوره.ممنون

سلام عرض كردم

بله چند تا شركت هستند كه آمينو اسيد رو به صورت پودر هم ارئه ميكنن كه هم جذبش سريعتره و هم مصرفش راحت تر
اما امينو اسيد رو به عنوان چربي سوز مصرف نميكنن(هر چند كه يك امينو اسيد هست كه خواص چربي سوزي داره)
و چنانچه شما چربي سوز مصرف ميكنين و تمرين هوازي و با وزنه رو به نيت كاهش وزن انجام ميدين بهتره يه امينو اسيد هم در كنارش استفاده كنيد تا عضلاتتون حالت شل و ول پيدا نكنه

رادرضمن شما دوستان برای چربی سوزی پیشنهاد دیگه ای دارید.من ۱۰۵کیلوهستم با قد۱۶۵ ودرحال تمرین هوازی هفته ای ۳زوز

اينو بايد دوستاني كه مربي هستند نظر بدن
اما در كل شما بايد در كنار تمرينات فشرده هوازي و ترجيحا بيش از 3 روز در هفته هم با وزنه و دستگاه كار كنيد و هم در كنارش چربي سوز استفاده كنيد
من توصيه ميكنم كه در مرحله اول يه چك اپ تيروئيد هم بدين

آیا پروتئینی که چربی سوز داشته باشه وجود داره و اگه هست به چه عنوانی و برای چه کمپانی هستش؟

امينو اسيدي كه وظيفه چربي سوزي داره ال- كارنيتين هست
كه در انواع مختلف و توسط شركت هاي مختلف توليد ميشه
به صورت كپسول- پودر- مايع و قرص
سريع الجذبترين شكلي كه ازش وجود داره نوع مايع اون هست كه من تا به حال با دوز 3000 ميلي گرمش رو هم ديدم

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۱‏, ۰۶:۴۱ بعد از ظهر
یه سوال از اساتید،هر جا گشتم چیزی پیدا نکردم، اگر کسی کراتین رو بدون بارگیری شروع کرده باشه(از ابتدا در حالت نگهداری شروع کنه) بعد بخواد کراتین رو مثلا از مونوهیدرات معمولی سوئیچ کنه رو یه کراتین ترکیبی مثل سل تک که نحوه ی مصرف بصورت بارگیریه باید بارگیری کنه یا مثل مونوهیدرات ادامه بده مصرف کنه؟

arashbandegan
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۱‏, ۰۸:۲۲ بعد از ظهر
سطح نیاز و جذب کراتین در بدن حد آستانه ای داره شما هر کراتینی که استفاده کنید کافیه به این حد آستانه برسید حالا چه از طریق بارگیری چه استفاده مداوم فرقی نمیکنه، اما در مورد سوال شما نیازی به بارگیری نیست چون تاثیری نخواهد داشت.

T!rDaD
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۱‏, ۰۸:۵۰ بعد از ظهر
یه سوال از اساتید،هر جا گشتم چیزی پیدا نکردم، اگر کسی کراتین رو بدون بارگیری شروع کرده باشه(از ابتدا در حالت نگهداری شروع کنه) بعد بخواد کراتین رو مثلا از مونوهیدرات معمولی سوئیچ کنه رو یه کراتین ترکیبی مثل سل تک که نحوه ی مصرف بصورت بارگیریه باید بارگیری کنه یا مثل مونوهیدرات ادامه بده مصرف کنه؟
سلام عرض كردم
اومدم جواب بدم كه ديدم قبل از من استاد جواب داده
در هدف از بارگيري اينه كه شما ميزان كراتين رو در بدن به يه استانه حداكثري برسونيد و بعد فقط نگهش داريد
اينم اضافه كنم كه اگر دقت كرده باشيد بعضي از شركت ها براي محصول كراتين مونو هيدراتشون اصلا چيزي به نام بارگيري در نظر نميگيرن و فقط توصيه ميكنند كه در روزهايي كه تمرين نداريد و حتي روزهاي تعطيل دقيقا به همون دوز و دقيقا راس همون ساعت بايد كراتين رو مصرف كنيد
حالا چيزي كه شما ميگيد يه جورايي مشابه همين مصرف كردن دائميه در نتيجه زماني كه سوئيچ ميكنيد ديگه نيازي به بارگيري نيست چون عملا اين كار رو كرديد
يه چيز رو هم اضافه كنم كه به نظر من عدم نياز به بارگيري زماني صدق ميكنه كه شما اون كراتين مونو رو چيزي بيش از 1 هفته و 10 روز مصرف كرده باشيد
چون مثلا اگر فقط چند روزي استفاده شده باشه نميتونه نقش بارگيري رو ايفا كنه
عذر خواهي ميكنم از اين پاسخ تكراري:گل رز:

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۱‏, ۱۰:۲۷ بعد از ظهر
سطح نیاز و جذب کراتین در بدن حد آستانه ای داره شما هر کراتینی که استفاده کنید کافیه به این حد آستانه برسید حالا چه از طریق بارگیری چه استفاده مداوم فرقی نمیکنه، اما در مورد سوال شما نیازی به بارگیری نیست چون تاثیری نخواهد داشت.

متشکرم از پاسختون، شک من بخاطر موادی غیر از کراتین مونوهیدرات داخل سل تک بود، پس بحث بارگیری یه هفته ای که روی بسته نوشته جدا از اثرات انسولینی و غیره سل تکه و فقط مربوط به کراتینش می شه؟
ضمننا یه چیزی خونده بودم می خواستم ببینم شما هم بهش برخوردید یا نه، بخاطر کراتینین بالای کبد کراتین تو بعضیها تاثیر نداره درسته؟ چون من کاملا راجع به خودم اینو حس می کنم.

MiMi Ci
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۳‏, ۰۱:۰۵ قبل از ظهر
دوستان بهترین آمینو اسید و گلوتامین و پروتئین واسه من چیه؟
گلوتامینم دو روز دیگه ازش مونده. پی اچ دی بود. یکی پیشنهاد کرده بود مگنوم بگیرم، یا اپتیموم. میگفت پی اچ دی و ام اچ پی عالی نیستن.
آمینو هم گفت همون 2222 که مصرف میکردم، بگیرم. بنظرتون چیزه بهترین هم هست؟
پروتئین هم این بوده ( http://www.sportyshealth.com.au/images/P/Gaspari-Nutrition-IntraPro.jpg ) البته فکر میکنم 2 هفته دیگه جواب میده.
حالا واسه دوره جدید چه پروتئین و آمینو و گلوتامینی بگیرم؟ اگه میشه حدود قیمتاشون رو هم بگید.
ان او اکسپلود هم مصرف میکنم.

اینارو قبلا هم گفتم ولی:پوزخند::
قدم 188- وزن 193-4. 6-7 هفته هست حدودا شروع کردم و چربی هم زیاد دارم.

arashbandegan
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۳‏, ۰۱:۴۶ قبل از ظهر
متشکرم از پاسختون، شک من بخاطر موادی غیر از کراتین مونوهیدرات داخل سل تک بود، پس بحث بارگیری یه هفته ای که روی بسته نوشته جدا از اثرات انسولینی و غیره سل تکه و فقط مربوط به کراتینش می شه؟
ضمننا یه چیزی خونده بودم می خواستم ببینم شما هم بهش برخوردید یا نه، بخاطر کراتینین بالای کبد کراتین تو بعضیها تاثیر نداره درسته؟ چون من کاملا راجع به خودم اینو حس می کنم.

مواد دیگر داخل سل تک برای خالی کردن جیب مبارک و پرداخت پول بیشتر برای همون کراتین مونوهیدرات هست. کراتینین ماده نهایی تجزیه شده هست که از کلیه دفع میشه نمیتونه تبدیل به کراتین بشه. کم بودن تاثیر کراتین در برخی افراد به خاطر مصرف بالای گوشت هست کسی که گیاهخوار هست بیشترین تاثیر رو میبینه و کسی که خیلی گوشت مصرف داره تاثیری نمیبینه.

mahdiyar88
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۳‏, ۰۹:۵۰ قبل از ظهر
سلام میشه بگید طرز استفاده ریل مس گاسپاری چطوره؟قد175وزن66

MAXII
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۳‏, ۱۰:۳۴ قبل از ظهر
سلام میشه بگید طرز استفاده ریل مس گاسپاری چطوره؟قد175وزن66

سه پيمانه ميان وعده صبح و سه پيمانه بعد تمرين يا
دوتا ميان وعده صبح دوتا قبل و دوتا بعد تمرين

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۳‏, ۱۱:۵۷ قبل از ظهر
مواد دیگر داخل سل تک برای خالی کردن جیب مبارک و پرداخت پول بیشتر برای همون کراتین مونوهیدرات هست. کراتینین ماده نهایی تجزیه شده هست که از کلیه دفع میشه نمیتونه تبدیل به کراتین بشه. کم بودن تاثیر کراتین در برخی افراد به خاطر مصرف بالای گوشت هست کسی که گیاهخوار هست بیشترین تاثیر رو میبینه و کسی که خیلی گوشت مصرف داره تاثیری نمیبینه.

تو گوشت قرمز به ازای هر 1 تا 1.5 کیلو 5 گرم کراتینه، من که تا به حال همچین میزانی مصرف نکردم.اینور اونور هم هر چی خوندم یه سری می گن به ژنتیک مربوط می شه، بعضیها جذب کراتینشون بالاتره.نمی دونم شانسه دیگه.تشکر

T!rDaD
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۳‏, ۱۲:۱۹ بعد از ظهر
تو گوشت قرمز به ازای هر 1 تا 1.5 کیلو 5 گرم کراتینه، من که تا به حال همچین میزانی مصرف نکردم.اینور اونور هم هر چی خوندم یه سری می گن به ژنتیک مربوط می شه، بعضیها جذب کراتینشون بالاتره.نمی دونم شانسه دیگه.تشکر

من با اجازه نظر شخصيم بدم
عمده كراتين بدن تو كبد توليد ميشه و خيلي منطقي به نظر مياد كه ميزان اين توليد در ادم ها متفاوت باشه
از طرف ديگه هم يكي از منابع به دست اوردن كراتين در تغذيه گوشت قرمه كه باز بسته به ميزان هر كس ميزان دريافتي متفاوته
پس اگر شما مصرف بالاي گوشت ندارين حتما جز كساني هستين كه ميزان توليد در بدنتون بالاست
البته ناگفته نمونه كه بايد بين هر دوره مصرف هم بين 30 تا 45 روز فاصله باشه تا توليد طبيعيش در بدن مختل نشه
فقط اينكه اقاي بندگان چيزي گفتند راجع به تركيبات ديگه سل تك كه من درست متوجه نشدم كه ميفرماين جز كراتين مونو هيدراتش بقيه براي خالي كردن جيبه
مثلا توش انواع امينو اسيد هست و يا ار‍ژينين به صورت تركيبي كه كلا چيزهاي مفيدي هستند
حدود 77% هم كربو كامپلكس داره كه باز رو افزايش توان و استقامت موثره
يا از اونور الفا ليپويك اسيد كه مشابه انسولين عمل ميكنه
اگه اينو يه خورده بيشتر توضيح بدن ممنون ميشم:گل رز:

MiMi Ci
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۳‏, ۰۱:۱۳ بعد از ظهر
دوستان بهترین آمینو اسید و گلوتامین و پروتئین واسه من چیه؟
گلوتامینم دو روز دیگه ازش مونده. پی اچ دی بود. یکی پیشنهاد کرده بود مگنوم بگیرم، یا اپتیموم. میگفت پی اچ دی و ام اچ پی عالی نیستن.
آمینو هم گفت همون 2222 که مصرف میکردم، بگیرم. بنظرتون چیزه بهترین هم هست؟
پروتئین هم این بوده ( http://www.sportyshealth.com.au/images/P/Gaspari-Nutrition-IntraPro.jpg ) البته فکر میکنم 2 هفته دیگه جواب میده.
حالا واسه دوره جدید چه پروتئین و آمینو و گلوتامینی بگیرم؟ اگه میشه حدود قیمتاشون رو هم بگید.
ان او اکسپلود هم مصرف میکنم.

اینارو قبلا هم گفتم ولی:پوزخند::
قدم 188- وزن 193-4. 6-7 هفته هست حدودا شروع کردم و چربی هم زیاد دارم.

کلا هیچکس جواب منو نمیده :ناراحت:

solmaz
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۳‏, ۰۷:۳۰ بعد از ظهر
آمینو به چه شکله؟قرص یا محلول؟میشه توضیح بدین؟ قرصش باعث خرابی دندان میشه؟درسته یا مربیم اشتباه گفته؟

T!rDaD
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۳‏, ۰۸:۲۳ بعد از ظهر
آمینو به چه شکله؟قرص یا محلول؟میشه توضیح بدین؟ قرصش باعث خرابی دندان میشه؟درسته یا مربیم اشتباه گفته؟
سلام
محصول امينو اسيد به همه شكل قابل دسترسه
پودر
قرص
كپسول
مايع
قرص امينو اسيد به خاطر اينكه حالت خيلي فشرده و سفت چسبناك داره براي خورد كردنش مشكل دارين و اگر جويده بشه لاي دندون گير ميكنه
و كلا ازار دهنده ست
بهترين كار اينه كه چند تيكه بشه و قورتش بدين يا از اشكال ديگه ش استفاده كنيد
اونع كپسوليش رو هم مراقب باشيد كه شركت معتبري باشه چون نامرغوبش هم لايه ژلاتين كپسولش كلفته و هم بي كيفيت كه ميتونه باعث ناراحتي معده بشه
من شخصا مايعش رو ترجيح ميدم چون هم راحت مصرف ميشه و مهمتر اينكه سريعترين شكل جذبشه

King PDA
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۳‏, ۰۸:۴۵ بعد از ظهر
البته امينو اسدي هاي هاي پودري هم هستش كه اگه بتونين از جاي معتبر تهيه كنين خيلي به صرفه تر هستش
فقط چون پودري هستش امكان تقلبي بودنه (به خاطر راحتي تهيه و بسه بندي ) زياده

solmaz
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۳‏, ۰۸:۵۵ بعد از ظهر
مرسی از راهنماییتون میشه اینم بهم بگین که آمینو واسه حجمه؟کیا اصولا" میخورن؟مثلا" دخترها هم با هر وزنی که باشن می تونن مصرف کنن؟ضرر نداره؟

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۳‏, ۰۹:۲۷ بعد از ظهر
مرسی از راهنماییتون میشه اینم بهم بگین که آمینو واسه حجمه؟کیا اصولا" میخورن؟مثلا" دخترها هم با هر وزنی که باشن می تونن مصرف کنن؟ضرر نداره؟

آمینو شاخه های پروتئینی ضروری و غیر ضروری رو تامین می کنه، معمولا هنگام رژیم مصرف می شه چون باعث آنتی کاتابولیک شدن هنگام رژیم می شه، پروتئین رسانی رو افزایش می ده، تو آخر دوره ها برای مسابقه برای کات کردن استفاده می شه که می خوان پروتئین 100 درصد جذب بدون کربو مصرف کنن.واسه افراد معمولی اگه بخوای حجم خشک بده هزینه ی خیلی بالایی داره.یادمه تو یکی از فیلمهای جی کاتلر نزدیک مسابقه بود روزی 180 تا آمینو می خورد!! مصارف پزشکی هم داره واسه بهبود بعد از عمل استفاده می شه.ضررش مثل همه ی مکملها اضافیش از بدن از کلیه دفع میشه به کلیه فشار میاره

arashbandegan
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۳‏, ۱۰:۰۱ بعد از ظهر
من با اجازه نظر شخصيم بدم
عمده كراتين بدن تو كبد توليد ميشه و خيلي منطقي به نظر مياد كه ميزان اين توليد در ادم ها متفاوت باشه
از طرف ديگه هم يكي از منابع به دست اوردن كراتين در تغذيه گوشت قرمه كه باز بسته به ميزان هر كس ميزان دريافتي متفاوته
پس اگر شما مصرف بالاي گوشت ندارين حتما جز كساني هستين كه ميزان توليد در بدنتون بالاست
البته ناگفته نمونه كه بايد بين هر دوره مصرف هم بين 30 تا 45 روز فاصله باشه تا توليد طبيعيش در بدن مختل نشه
فقط اينكه اقاي بندگان چيزي گفتند راجع به تركيبات ديگه سل تك كه من درست متوجه نشدم كه ميفرماين جز كراتين مونو هيدراتش بقيه براي خالي كردن جيبه
مثلا توش انواع امينو اسيد هست و يا ار‍ژينين به صورت تركيبي كه كلا چيزهاي مفيدي هستند
حدود 77% هم كربو كامپلكس داره كه باز رو افزايش توان و استقامت موثره
يا از اونور الفا ليپويك اسيد كه مشابه انسولين عمل ميكنه
اگه اينو يه خورده بيشتر توضيح بدن ممنون ميشم:گل رز:

احتمالا شما پست مکملهای کشکی رو بخونید متوجه میشید منظور من رو. توضیح کمی طولانیه اما تولید کراتین ۱ تا ۲ گرم روزانه از کبد هست که ۹۸ درصدش در عضلات بدن ذخیره میشه. یکی از دلیل جواب نگرفتن از مصرف کراتین در اثر مصرف گوشت کافی میتونه باشه که موجب میشه سطح موجود کراتین در عضلات نزدیک به حد بالای خود باشه مثلا عموما افراد بین ۱ تا ۱.۵ گرم بزای هر کیلو وزن بدن در روز گوشت مصرف میکنند در جوامع پیشرفته معمولا حد بالا هست و ایران هم از نظر مصرف پروتئین جزو مناطقی نیست که کمبود داشته باشه برای یک فرد ۷۵ کیلویی این معادل ۷۵ تا ۱۰۵ گرم پروتئین دریافتی روزانه هست یعنی معادل ۳۷۵ گرم تا نیم کیلو گوشت، هر کیلو گوشت ۵.۵ گرم کراتین داره یعنی روزانه چیزی حدود ۲ تا ۲.۷۵ گرم کراتین از طریق غذا میتونه وارد بدن بشه. بدن روزانه بین ۱ تا ۲ گرم تولید میکنه بنا بر این کسی که مصرف گوشت کافی داره (که معمولا بدنسازها یا ورزشکاران خیلی بیشتر از اینها مصرف گوشت روزانه دارند شاید تا ۱ کیلو روزی)، مصرف کراتین براش زیاد معنی دار نیست. با مصرف ۳ گرم کراتین روزانه به مدت ۲۰ روز میتوان سطح کراتین بدن رو ۲۰ در صد بالا برد و این حد اکثر مقداری هست که میشه بالا بردش بنا بر این کسانیکه در عادات غذایی خودشون مصرف بالایی دارند جواب نمیگیرند یا کمتر میگیرند چون سطح کراتینشون در حالت عادی بالا هست. میزان تولید کراتین در بدن در ارتباط با چرخه ای دیگر بیوشیمی تنظیم شده هست و نمیتونه به میزانی برسه که بالا اشاره کردم از این نظر تفاوتی که ذاتا بین افراد هست نمیتونه جوابگوی نتایج متفاوت افراد در اثر مصرف مکمل کراتین باشه. پس برای افزایش سطح کراتین بدن باید یا مصرف گوشت کافی داشت یا کراتین مصرف کرد. درسته که تولید طبیعی کراتین بدن با افزایش مصرف غذایی کم شده یا متوقف میشه اما این مساله تاثیر منفی روی فعال شدن دوباره تولید کراتین در بدن نداره از این نظر نیازی به مصرف سیکلی در افراد سالم نداره. در مورد سل تک اول تکلیف رو مشخص کنید که آیا این مکمل کراتینی هست یا مینو اسیدی؟ این خودش مشکل اول اگه کراتینی هست چرا آمینو اسید توش داره؟ یا آرژنین داره در حالیکه خود کراتین متشکل هست از آرژنین+گلایسین+متیونین؟؟ این از این. کربو کمپلکس که اصلا به درد هدفی که بکار رفته نمیخوره حالا اگه قند ساده بود ی چیزی که گر چه اون هم کار نمیکنه توضیح اینکه هدف از بکار بردن کرب در این کراتینها بالا بردن انسولین و نهایتا جذب بیشتر کراتین هست اما نکته انحرافی اینجاس که میزان انسولین باید بالاتر از حد فیزیولوژیکی بدن باشه تا جذب بالابره در تحقیقاتی که انجام شده نشان داده شده که هر بار باید ۹۰ گرم قند ساده برای اینکار مصرف بشه و برای انجام ۳ یا ۴ بار بار گیری در روز معادل ۳۶۰ گرم کرب باید استفاده بشه این یعنی ۱۴۴۰ کیلوکالری در روز تنها از مصرف کرب، حالا بماند که شخص باید پروتئین و چربی هم در غذای مصرفی داشته باشه که میزان انرژی خیلی بالایی هست و از نظر عملی امکان پذیر نیست. لیپویک اسید اولا اثر معنی داری نداره دوما برای کسانیکه وزنه میزنن یا ورزشکاران اثر انسولینی بسیار ناچیز هست در مقابل اثر انسولینی خود ورزش، ورزش با وزنه مثل تزریق انسولین میمونه چون گیرنده های مربوط رو در سطح سلولی افزایش میده و به همین خاطر اثری که داره بسیار قوی و مداوم هست. از همه اینها که گذشته معمولا به علت قیمت بالای مواد، اکثر این مکملهای ترکیبی درشون از قند و کافئین و محرکها بکار رفته و معلوم نیست دوز کراتین دارش واقعا چقدر هست اما وقتی شما کراتین خالص میخرید میدانید که چقدر کراتین درش هست. اینه که جیب خالی کردنه.

roozbeh69
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۳‏, ۱۰:۳۳ بعد از ظهر
سلام خسته نباشید من دنبال یه کراتین خوب میگردم متاسفانه نمیدونم باید چی بگیرم لطفا راهنمایی کنید
قد 175
وزن 55
3ماهه که کار میکنم

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۳‏, ۱۱:۱۷ بعد از ظهر
احتمالا شما پست مکملهای کشکی رو بخونید متوجه میشید منظور من رو. توضیح کمی طولانیه اما تولید کراتین ۱ تا ۲ گرم روزانه از کبد هست که ۹۸ درصدش در عضلات بدن ذخیره میشه. یکی از دلیل جواب نگرفتن از مصرف کراتین در اثر مصرف گوشت کافی میتونه باشه که موجب میشه سطح موجود کراتین در عضلات نزدیک به حد بالای خود باشه مثلا عموما افراد بین ۱ تا ۱.۵ گرم بزای هر کیلو وزن بدن در روز گوشت مصرف میکنند در جوامع پیشرفته معمولا حد بالا هست و ایران هم از نظر مصرف پروتئین جزو مناطقی نیست که کمبود داشته باشه برای یک فرد ۷۵ کیلویی این معادل ۷۵ تا ۱۰۵ گرم پروتئین دریافتی روزانه هست یعنی معادل ۳۷۵ گرم تا نیم کیلو گوشت، هر کیلو گوشت ۵.۵ گرم کراتین داره یعنی روزانه چیزی حدود ۲ تا ۲.۷۵ گرم کراتین از طریق غذا میتونه وارد بدن بشه. بدن روزانه بین ۱ تا ۲ گرم تولید میکنه بنا بر این کسی که مصرف گوشت کافی داره (که معمولا بدنسازها یا ورزشکاران خیلی بیشتر از اینها مصرف گوشت روزانه دارند شاید تا ۱ کیلو روزی)، مصرف کراتین براش زیاد معنی دار نیست. با مصرف ۳ گرم کراتین روزانه به مدت ۲۰ روز میتوان سطح کراتین بدن رو ۲۰ در صد بالا برد و این حد اکثر مقداری هست که میشه بالا بردش بنا بر این کسانیکه در عادات غذایی خودشون مصرف بالایی دارند جواب نمیگیرند یا کمتر میگیرند چون سطح کراتینشون در حالت عادی بالا هست. میزان تولید کراتین در بدن در ارتباط با چرخه ای دیگر بیوشیمی تنظیم شده هست و نمیتونه به میزانی برسه که بالا اشاره کردم از این نظر تفاوتی که ذاتا بین افراد هست نمیتونه جوابگوی نتایج متفاوت افراد در اثر مصرف مکمل کراتین باشه. پس برای افزایش سطح کراتین بدن باید یا مصرف گوشت کافی داشت یا کراتین مصرف کرد. درسته که تولید طبیعی کراتین بدن با افزایش مصرف غذایی کم شده یا متوقف میشه اما این مساله تاثیر منفی روی فعال شدن دوباره تولید کراتین در بدن نداره از این نظر نیازی به مصرف سیکلی در افراد سالم نداره. در مورد سل تک اول تکلیف رو مشخص کنید که آیا این مکمل کراتینی هست یا مینو اسیدی؟ این خودش مشکل اول اگه کراتینی هست چرا آمینو اسید توش داره؟ یا آرژنین داره در حالیکه خود کراتین متشکل هست از آرژنین+گلایسین+متیونین؟؟ این از این. کربو کمپلکس که اصلا به درد هدفی که بکار رفته نمیخوره حالا اگه قند ساده بود ی چیزی که گر چه اون هم کار نمیکنه توضیح اینکه هدف از بکار بردن کرب در این کراتینها بالا بردن انسولین و نهایتا جذب بیشتر کراتین هست اما نکته انحرافی اینجاس که میزان انسولین باید بالاتر از حد فیزیولوژیکی بدن باشه تا جذب بالابره در تحقیقاتی که انجام شده نشان داده شده که هر بار باید ۹۰ گرم قند ساده برای اینکار مصرف بشه و برای انجام ۳ یا ۴ بار بار گیری در روز معادل ۳۶۰ گرم کرب باید استفاده بشه این یعنی ۱۴۴۰ کیلوکالری در روز تنها از مصرف کرب، حالا بماند که شخص باید پروتئین و چربی هم در غذای مصرفی داشته باشه که میزان انرژی خیلی بالایی هست و از نظر عملی امکان پذیر نیست. لیپویک اسید اولا اثر معنی داری نداره دوما برای کسانیکه وزنه میزنن یا ورزشکاران اثر انسولینی بسیار ناچیز هست در مقابل اثر انسولینی خود ورزش، ورزش با وزنه مثل تزریق انسولین میمونه چون گیرنده های مربوط رو در سطح سلولی افزایش میده و به همین خاطر اثری که داره بسیار قوی و مداوم هست. از همه اینها که گذشته معمولا به علت قیمت بالای مواد، اکثر این مکملهای ترکیبی درشون از قند و کافئین و محرکها بکار رفته و معلوم نیست دوز کراتین دارش واقعا چقدر هست اما وقتی شما کراتین خالص میخرید میدانید که چقدر کراتین درش هست. اینه که جیب خالی کردنه.

استاد تمام فرمایش شما متین، من هنوز سر میزان کراتین حاصله از غذا مشکل دارم، واقعا کسی تو این فروم هست که روزی 900 گرم گوشت(معادل فقط 4 گرم کراتین) مصرف کنه؟ جدا از بحث قیمت حاصله که حدودا میشه کیلویی 22 هزار تومن الان! مشکل گلسترول و اوریک اسید و اوره پیدا می کنه آدم.(بقیه غذاها خوک که تو ایران مصرف نمی شه، تن ماهی و بقیه غذاها کراتین خیلی ناچیزی داره) برای همین به نظر می رسه رو به مکمل میارن.هرچند جایی خوندم به چند دلیل کراتین تاثیر خاصی رو بدن نمی زاره(اون تاثیر معجزه آسایی که تبلیغ می کنند).بازم می بینم اطرافیانم به نسبت تاثیرات خوبی گرفتن(غیر من).من تنها یه دوره با سل تک نتیجه گرفتم اونم در حد 1 کیلو بود.حتی کراتین "con-cret" که مستقیم از آمریکا آورده بودم و می گن چون کاملا در آب حل می شه جذب 100 درصدی داره هم تاثیری نداشت.شرمنده اطلاعات من ناقصه و در حد مطالعات کم و تجربیات خودم بود.خلاصه من این میزان گوشت که می فرمایید هیچ خیلی کمتر مصرف می کنم بازم نتیجه ای نگرفتم.باز هم از توضیحات دو بزرگوار ممنونم

arashbandegan
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۴‏, ۱۲:۳۱ قبل از ظهر
اولا که من استاد نیستم اسمم مشخص هست جناب "روح"!! نیازی به ۹۰۰ گرم گوشت نیست شما درست استنباط نکردید، کسی نمیگه همه ۱ کیلو یا نیم کیلوگوشت روزی میخورند یا بخورند. اصلا توضیحات بالا هیچ! ساده بگم، شما ۱ تا ۲ گرم بدنتون تولید میکنه و تنها نیازه ۱ گرم از طریق غذا وارد بدن بشه یعنی ۲۰۰ گرم گوشت روزانه یعنی اگه شما در روز ۲۰۰ گرم هم گوشت نخورید اصلا بهتره به وزنه دست نزنید!! این کلا میشه ۳ گرم کراتین این روند اگه ۳۰ روز ادامه پیدا کنه سطح کراتین بدن به حد بالا میرسه. دلیل دیگه این که کراتین در عضلات تند انقباض ذخیره میشه شما اگه عضلات بدنت از این نوع فیبر کم داره زیاد نمیتونی ذخیره کنی پس نتیجه نمیبینی به همین سادگی.

reza.k
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۴‏, ۱۰:۴۶ قبل از ظهر
آمینو شاخه های پروتئینی ضروری و غیر ضروری رو تامین می کنه، معمولا هنگام رژیم مصرف می شه چون باعث آنتی کاتابولیک شدن هنگام رژیم می شه، پروتئین رسانی رو افزایش می ده، تو آخر دوره ها برای مسابقه برای کات کردن استفاده می شه که می خوان پروتئین 100 درصد جذب بدون کربو مصرف کنن.واسه افراد معمولی اگه بخوای حجم خشک بده هزینه ی خیلی بالایی داره.یادمه تو یکی از فیلمهای جی کاتلر نزدیک مسابقه بود روزی 180 تا آمینو می خورد!! مصارف پزشکی هم داره واسه بهبود بعد از عمل استفاده می شه.ضررش مثل همه ی مکملها اضافیش از بدن از کلیه دفع میشه به کلیه فشار میاره
در مورد امينو بايد بگم تقريبا استفاده يا عدم استفاده ان دقيقا مثل راه رفتن بروي يه لبه تيغه بايد تعادل درش رعايت كرد /در مورد ميزان مصرفش و... همه چيز در توضيحاتش هست/ در مورد جي كاتلر من فيلمشو نديدم ولي فكر نميكنم بدن هيچ انساني بتونه انهمه امينورو جذب يا دفع كنه.من حداكثر تا 30تا شو ديدم اونم از چند نوع مختلف.

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۴‏, ۱۲:۲۱ بعد از ظهر
اولا که من استاد نیستم اسمم مشخص هست جناب "روح"!! نیازی به ۹۰۰ گرم گوشت نیست شما درست استنباط نکردید، کسی نمیگه همه ۱ کیلو یا نیم کیلوگوشت روزی میخورند یا بخورند. اصلا توضیحات بالا هیچ! ساده بگم، شما ۱ تا ۲ گرم بدنتون تولید میکنه و تنها نیازه ۱ گرم از طریق غذا وارد بدن بشه یعنی ۲۰۰ گرم گوشت روزانه یعنی اگه شما در روز ۲۰۰ گرم هم گوشت نخورید اصلا بهتره به وزنه دست نزنید!! این کلا میشه ۳ گرم کراتین این روند اگه ۳۰ روز ادامه پیدا کنه سطح کراتین بدن به حد بالا میرسه. دلیل دیگه این که کراتین در عضلات تند انقباض ذخیره میشه شما اگه عضلات بدنت از این نوع فیبر کم داره زیاد نمیتونی ذخیره کنی پس نتیجه نمیبینی به همین سادگی.

با توجه به احترامی که قائلم "استاد" صداتون کردم اگر ناراحت می شید به نام شما بسنده می کنم.
جناب آقای آرش
1.کراتین که می فرمایید 5 گرم علاوه بر اون چیزی که بدن تولید می کنه باید از غذا وارد بشه نه مجموعش 5 گرم بشه، تا اون 30 تا 40 گرم(5 درصد باقی مانده) در عضلات اشباع بشه.
2.اون میزان کراتین داخل غذا مربوط به مواد "خام" می باشد.در هنگام پخت و پز سطح کراتین موجود در غذا کم میشه.
3.اتفاقا کسی که ورزش می کنه و فکر سلامتیشه نمی تونه و نباید خیلی سمت "گوشت قرمز" بره.
4.با نظر آخر شما موافقم.احتمالا باید چنین چیزی باشه

در مورد امينو بايد بگم تقريبا استفاده يا عدم استفاده ان دقيقا مثل راه رفتن بروي يه لبه تيغه بايد تعادل درش رعايت كرد /در مورد ميزان مصرفش و... همه چيز در توضيحاتش هست/ در مورد جي كاتلر من فيلمشو نديدم ولي فكر نميكنم بدن هيچ انساني بتونه انهمه امينورو جذب يا دفع كنه.من حداكثر تا 30تا شو ديدم اونم از چند نوع مختلف.

بعله، هیچ انسانی در حالت طبیعی! انسانی با اون حجم عضلانی و استروئید مصرفی اون میزان آمینو رو جذب می کنه.ضمننا توجه کنید که هر کاری که قهرمانان حرفه ای انجام می دن لزوما درست نیست! بطور مثال خیلی از اینها بعد تمرین به منظور استفاده از قند زود جذب "نوشابه" می خوردند!! که الان البته منسوخ شده

solmaz
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۴‏, ۱۲:۴۶ بعد از ظهر
در مورد لیپو میخواستم بدونم این چربی سوزه یا واسه افزایش اشتها و حجم؟من دوستم داره میخوره میگه هم اشتهاش زیاد شده هم وزنش داره میره تازه به نظر حجم هم اورده:متفکر: میشه حجمش به خاطر مصرف هر روز تخم مرغ باشه البته روزی 2تا با یک زرده.

reza.k
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۴‏, ۰۷:۴۵ بعد از ظهر
در مورد لیپو میخواستم بدونم این چربی سوزه یا واسه افزایش اشتها و حجم؟من دوستم داره میخوره میگه هم اشتهاش زیاد شده هم وزنش داره میره تازه به نظر حجم هم اورده:متفکر: میشه حجمش به خاطر مصرف هر روز تخم مرغ باشه البته روزی 2تا با یک زرده.

لیپو از هرنوعش که باشه باتوجه به ترکیباتش اگه فیک نباشه بعنوان یه چربی سوز در حد متوسطه که در مورد استفاده خانومها خوب جواب میده ولی باید یه رژیم کم کالری وکم کربو وچربی رو داشته باشی برای کاهش اشتها میتونی از مکمل ال کارنتین استفاده کنی غذاهای حاوی فیبر مثل کاهو وسبزیجات بسیار کارساز میباشد.

King PDA
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۴‏, ۰۸:۰۱ بعد از ظهر
واسه خانوما ليپو يه چربي سوز مخصوص بانوان داره
البته اثر چربي سوز ها در هر بدني با بدن ديگه فرق ميكنه
من با ميتو گاسپاري وزن كم نكدم ولي دوستم خيلي خوب ررو بدنش جواب داد
روزي دوتا تخم مرغ كه چيزي نيستش
اونوقت من الان بايد با روزي 10-15 تا منفجر ميشدم :خنده:

solmaz
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۴‏, ۰۹:۳۹ بعد از ظهر
خب سیستم بدنی آقایون با خانم ها متفاوته.من خودم روزی 4تا تخم مرغ می خوردم واقعا" حجم اورده بودم که خداییش به چشم میومد بعد داداشم گفت قطعش کن بعد بهتر شدم

arashbandegan
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۴‏, ۱۰:۳۸ بعد از ظهر
[QUOTE=gh0st;59826]با توجه به احترامی که قائلم "استاد" صداتون کردم اگر ناراحت می شید به نام شما بسنده می کنم.
جناب آقای آرش
1.کراتین که می فرمایید 5 گرم علاوه بر اون چیزی که بدن تولید می کنه باید از غذا وارد بشه نه مجموعش 5 گرم بشه، تا اون 30 تا 40 گرم(5 درصد باقی مانده) در عضلات اشباع بشه.
2.اون میزان کراتین داخل غذا مربوط به مواد "خام" می باشد.در هنگام پخت و پز سطح کراتین موجود در غذا کم میشه.
3.اتفاقا کسی که ورزش می کنه و فکر سلامتیشه نمی تونه و نباید خیلی سمت "گوشت قرمز" بره.
4.با نظر آخر شما موافقم.احتمالا باید چنین چیزی باشه

. نه، ۳ گرم هم وارد بشه در عرض ۳۰ روز اشباع میشه نیازی به حتمن ۵ گرم نیست در ضمن این با وزن عضلانی فرد فرق میکنه مسلم وزن عضلانی بیشتر بیشتر هم نیاز داره اما چنین فردی حتما بیشتر هم غذا میخوره.
۲. اگر غذا بیش از حد پخته (اور کوک) نشه مشکلی ایجاد نمیکنه.
۳. نمیدونم چه گیری به گوشت قرمز دادید، کراتین تو تمام گوشتها هست میتونه سفید (مرغ یا ماهی) هم باشه که خیلی هم مفید هست. حتی اگه بخواهید با هرم غذایی هم پیش برد که البته من کامل باهاش موافق نیستم چون برای ورزشکاران صدق نمیکنه میگه ۲ تا ۳ وعده ۵۰ تا ۱۰۰ گرمی باید روزانه از منابع گوشتی استفاده کرد این یعنی ۳۰۰ گرم گوشت روزی البته این رو هم در نظر داشته باشد که این توصیه برای یک فرد ۷۰ کیلویی هست. اونوقت شما حرفت همش اینه که این مقدار گوشت زیاده و مضر؟!!! اگر کسی این مقدار هر روز مصرف کنه معادل نزدیک ۲ گرم کراتین روزانه دریافت میکنه و در ضمن کسی که وزنه میزنه جذب عضلانی کراتینش بیشتر از یک فرد عادی هست که ورزش نمیکنه بنا بر این ادامه چنین روشی موجب میشه ذخیره کراتینی بالایی داشته باشه و نتیجتا با مصرف کراتین جواب نگیره. چیز دیگری که هست من نمیدونم منظور شما از جواب نگرفتن وزن هست یا قدرت چون در هر دو حالت مقایسه خودت با کسی دیگر اشتباه هست. معمولا کسانی که ذخایر پایینی دارند حد اکثر بنا به وزن بدن ۲ تا ۳ کیلو افزایش و خواهند داشت و اما پیشرفت قدرتی بستگی به سابقه تمرینی داره، اگر همه چیزاز نظر تغذیه، استراحت و هورمون یکسان باشه کسی که مدتیه تمرین میکنه پیشرفت قدرتش کمتر از کسی خواهد بود که تازه پا به ورزش گذاشته بنا بر این باید به سابقه تمرین هم دقت کرد.

medium
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۴‏, ۱۰:۵۵ بعد از ظهر
سلام. دوستان ميخواستم بدونم با آمينو تنها ميتونم عضله خشك بگيرم يا احتياج به وي 100% هم هست؟

ممنون

M ................. S
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۴‏, ۱۱:۱۶ بعد از ظهر
شما هرچی مصرف کنی تا وقتی که تمرینای هوازی و مقدار مواد موردنیاز بدنت رو کنترل شده تامین نکنی بدنت خشک نمیشه.medium خان به نظر خودت فرق حجمی که با آمینو بدست میاری با حجمی که با وی 100% بدست میاد چقدره که بینشون گیر کردی؟

medium
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۴‏, ۱۱:۳۴ بعد از ظهر
شما هرچی مصرف کنی تا وقتی که تمرینای هوازی و مقدار مواد موردنیاز بدنت رو کنترل شده تامین نکنی بدنت خشک نمیشه.medium خان به نظر خودت فرق حجمی که با آمینو بدست میاری با حجمی که با وی 100% بدست میاد چقدره که بینشون گیر کردی؟

من منظورمو بد گفتم.

ببينيد نميخوام بدنم خشك بشه فقط نميخوام حجم الكي بگيرم كه بعدا بخوابه من ميخوام هرچي كه حجم ميگيرم عضله باشه حالا بدنم هم چربي داشته باشه يا خشك نباشه مهم نيست و اينم بگم تا حالا نه وي 100 استفاده كردم و نه آمينو ولي وي معمولي خوردم.

راستي اين شركت lukyland اطميناني بهش هست?

the blizzard
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۵‏, ۱۲:۱۶ قبل از ظهر
شما هر کاری بکنی بدنت می خوابه ماهیچه تحلیل میره با مکمل ریکاوری گلوتامین و امینو و.. میتونی سرعتشو کند کنی .حجم علکی و واقعی هم نداریم بدنسازی ول کنی ماهیچه تحلیل میره وسلام
اینه رو تجربه 3 ساله خودم گفتم

nasser4
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۵‏, ۱۲:۰۰ بعد از ظهر
فرق بدنساز با یک فرد عادی اینست بدنساز که با عضله سروکار دارد باید همیشه به ان غذا برساند و همیشه عضله دهانش باز است و متابولیسم و سوخت و سازش خیلی زیاد هست ولی یک فرد عادی سوخت و سازش به روال همیشگی هست برای همینه یک بدنساز 90 کیلویی 1 هفته به غذاش نرسد شاید 5 کیلو از عضله اش کم شود اما فرد عادی هیچ تغییری نمیکند

nemsis
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۵‏, ۱۲:۴۵ بعد از ظهر
سلام دوستان نظرتون در باره این مکمل ((شکلات پروتئینی تو گو)) (( Protein 2 GO )) چیه؟؟؟ دوستان همه نظراتشون رو بگن ممنون میشم:پوزخند:

http://myup.ir/images/85734094772067158315.jpgراستی اگه بالای عکس خراب شده شرمنده اخه لینک یه سایت تبلیغاتی بود

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۵‏, ۰۴:۴۵ بعد از ظهر
. نه، ۳ گرم هم وارد بشه در عرض ۳۰ روز اشباع میشه نیازی به حتمن ۵ گرم نیست در ضمن این با وزن عضلانی فرد فرق میکنه مسلم وزن عضلانی بیشتر بیشتر هم نیاز داره اما چنین فردی حتما بیشتر هم غذا میخوره.
۳. نمیدونم چه گیری به گوشت قرمز دادید، کراتین تو تمام گوشتها هست میتونه سفید (مرغ یا ماهی) هم باشه که خیلی هم مفید هست. حتی اگه بخواهید با هرم غذایی هم پیش برد که البته من کامل باهاش موافق نیستم چون برای ورزشکاران صدق نمیکنه میگه ۲ تا ۳ وعده ۵۰ تا ۱۰۰ گرمی باید روزانه از منابع گوشتی استفاده کرد این یعنی ۳۰۰ گرم گوشت روزی البته این رو هم در نظر داشته باشد که این توصیه برای یک فرد ۷۰ کیلویی هست. اونوقت شما حرفت همش اینه که این مقدار گوشت زیاده و مضر؟!!! اگر کسی این مقدار هر روز مصرف کنه معادل نزدیک ۲ گرم کراتین روزانه دریافت میکنه و در ضمن کسی که وزنه میزنه جذب عضلانی کراتینش بیشتر از یک فرد عادی هست که ورزش نمیکنه بنا بر این ادامه چنین روشی موجب میشه ذخیره کراتینی بالایی داشته باشه و نتیجتا با مصرف کراتین جواب نگیره. چیز دیگری که هست من نمیدونم منظور شما از جواب نگرفتن وزن هست یا قدرت چون در هر دو حالت مقایسه خودت با کسی دیگر اشتباه هست. معمولا کسانی که ذخایر پایینی دارند حد اکثر بنا به وزن بدن ۲ تا ۳ کیلو افزایش و خواهند داشت و اما پیشرفت قدرتی بستگی به سابقه تمرینی داره، اگر همه چیزاز نظر تغذیه، استراحت و هورمون یکسان باشه کسی که مدتیه تمرین میکنه پیشرفت قدرتش کمتر از کسی خواهد بود که تازه پا به ورزش گذاشته بنا بر این باید به سابقه تمرین هم دقت کرد.[/QUOTE]

اگر زحمتی نیست یک نگاه به این بخشها بندازید :
1.http://www.muscleandstrength.com/supplements/creatine.html
Creatine is very heat sensitive. During cooking preparation, a good portion of a meat’s natural creatine levels are destroyed(1.1
1.2)Creatine supplements and natural creatine sourcesIn general, the average healthy individual receives 1 gram of protein (http://www.muscleandstrength.com/store/category/protein.html) from their daily diet. The following foods are rich in creatine:

Herring – 3 to 4.5 grams of creatine per pound of herring.
Pork – 2.25 grams of creatine per pound of pork.
Beef – 2 grams of creatine per pound of beef.
Salmon – 2 grams of creatine per pound of salmon.
Tuna – 1.8 grams of creatine per pound of tuna.
Cod – 1.35 grams of creatine per pound of cod.
Milk – 0.05 grams of creatine per pound of milk.
Cranberries – 0.001 grams of creatine per pound of cranberries.
It should also be noted that chicken does not contain a substantial amount of creatine.
At minimum, it is wise to supplement with at least 5 grams of creatine (http://www.muscleandstrength.com/store/category/creatine.html) per day. As you can see from the chart, you would have to eat an incredible amount of meat each day to reach the 5 gram mark. Also, as mentioned previously, cooking diminishes the creatine content of a food source. Natural food sources simply do not contain enough creatine to replace supplementation.

2)http://www.creatinemonohydrate.net/creatine_newsletter_1.html
اینجا حرف شما رو تصدیق می کنه، به ازای هر کیلو وزن بدن 0.3 گرم کراتین لازمه

نظر شخصیم اینه با غذا(با توجه به جذب و پخت و پز) فکر نمی کنم بشه مثل مکمل نتیجه گرفت، شاید تجربه ای که تو دیگران دیدم هم تاثیر داشته باشه رو این نظرم.
من 4 ساله بطور مداوم بدنسازی می کنم قدیم تر هم جودوکار بودم، رژیمم طوری سالم بوده که تو این 4 سال فست فود و غیره به هیچ وجه نخوردم.ولی تو آزمیشاتی که مداوم می گیرم تو زمانهایی که دقیقا روزی 200 الی 300 گرم گوشت مصرف می کردم اوره من بالا می رفته، الان تقریبا هفته ای 2 بار بیشتر نمی خورم.بحث ورزش جدا گوشت یک سری معایب داره یک سری فواید که اونطور که دکتر توضیح می داد معایبش به فوایدش نمی ارزه.مثلا میزان ویتامین گوشت از تمام میوه ها(غیر از ویتامین سی) بطور چشم گیری بیشتره، ولی خوب همین مشکلات اوره و سنگ کلیه و کلسیم بالاش و کلسترولش اونطوری که دکتر می گفت بیشتر از 3 بار در هفته مناسب نیست.اصرار من بر اساس آزمایش و حرف دکتر(حرف دکتر فقط راجع به من نبود کلی می گفت)

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۵‏, ۰۴:۵۳ بعد از ظهر
من منظورمو بد گفتم.

ببينيد نميخوام بدنم خشك بشه فقط نميخوام حجم الكي بگيرم كه بعدا بخوابه من ميخوام هرچي كه حجم ميگيرم عضله باشه حالا بدنم هم چربي داشته باشه يا خشك نباشه مهم نيست و اينم بگم تا حالا نه وي 100 استفاده كردم و نه آمينو ولي وي معمولي خوردم.

راستي اين شركت lukyland اطميناني بهش هست?

این طرز فکر غلطه که شما فکر می کنی ورزشی باشه که تا آخر عمر بدنت رو خوب نگه داره، مثل غذا می مونه، زندگیت به اون وابستس، ورزشم اگه قطع کنی(هر ورزشی باشه) بدنت تو اون فرم باقی نمی مونه! اینو به عنوان یه رزمی کار بهت می گم.اینیم که می شنوی تو بدنسازی این شایعه افتاده دلیلش برای کسانیه که استروئید مصرف می کنن، قاعدتا بدنت بطور غیر طبیعی جذبش بالا رفته هر کاری هم بکنی اون میزان تستوسترون رو نمی تونه خودش تولید کنه بدنت کاتابولیک می شه و غیره..
کسی که بدنسازی می کنه و بدنسازی رو مکمل ورزش دیگه ای می کنه مدت زمانی که طول می کشه از زمانی که ول می کنه تا دوباره شروع کنه و به حالت اوجش برگرده "خیلی" کمتر می شه

medium
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۵‏, ۰۷:۵۶ بعد از ظهر
سوال دومم اين بود كه آيا به شركتي به اسم lukyland ميشه اطمينان كرد يا نه؟

ممنون

arashbandegan
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۶‏, ۰۲:۰۷ قبل از ظهر
۳. نمیدونم چه گیری به گوشت قرمز دادید، کراتین تو تمام گوشتها هست میتونه سفید (مرغ یا ماهی) هم باشه که خیلی هم مفید هست. حتی اگه بخواهید با هرم غذایی هم پیش برد که البته من کامل باهاش موافق نیستم چون برای ورزشکاران صدق نمیکنه میگه ۲ تا ۳ وعده ۵۰ تا ۱۰۰ گرمی باید روزانه از منابع گوشتی استفاده کرد این یعنی ۳۰۰ گرم گوشت روزی البته این رو هم در نظر داشته باشد که این توصیه برای یک فرد ۷۰ کیلویی هست. اونوقت شما حرفت همش اینه که این مقدار گوشت زیاده و مضر؟!!! اگر کسی این مقدار هر روز مصرف کنه معادل نزدیک ۲ گرم کراتین روزانه دریافت میکنه و در ضمن کسی که وزنه میزنه جذب عضلانی کراتینش بیشتر از یک فرد عادی هست که ورزش نمیکنه بنا بر این ادامه چنین روشی موجب میشه ذخیره کراتینی بالایی داشته باشه و نتیجتا با مصرف کراتین جواب نگیره. چیز دیگری که هست من نمیدونم منظور شما از جواب نگرفتن وزن هست یا قدرت چون در هر دو حالت مقایسه خودت با کسی دیگر اشتباه هست. معمولا کسانی که ذخایر پایینی دارند حد اکثر بنا به وزن بدن ۲ تا ۳ کیلو افزایش و خواهند داشت و اما پیشرفت قدرتی بستگی به سابقه تمرینی داره، اگر همه چیزاز نظر تغذیه، استراحت و هورمون یکسان باشه کسی که مدتیه تمرین میکنه پیشرفت قدرتش کمتر از کسی خواهد بود که تازه پا به ورزش گذاشته بنا بر این باید به سابقه تمرین هم دقت کرد.

اگر زحمتی نیست یک نگاه به این بخشها بندازید :
1.http://www.muscleandstrength.com/supplements/creatine.html
Creatine is very heat sensitive. During cooking preparation, a good portion of a meat’s natural creatine levels are destroyed(1.1
1.2)Creatine supplements and natural creatine sources

In general, the average healthy individual receives 1 gram of protein (http://www.muscleandstrength.com/store/category/protein.html) from their daily diet. The following foods are rich in creatine:

Herring – 3 to 4.5 grams of creatine per pound of herring.
Pork – 2.25 grams of creatine per pound of pork.
Beef – 2 grams of creatine per pound of beef.
Salmon – 2 grams of creatine per pound of salmon.
Tuna – 1.8 grams of creatine per pound of tuna.
Cod – 1.35 grams of creatine per pound of cod.
Milk – 0.05 grams of creatine per pound of milk.
Cranberries – 0.001 grams of creatine per pound of cranberries.

It should also be noted that chicken does not contain a substantial amount of creatine.
At minimum, it is wise to supplement with at least 5 grams of creatine (http://www.muscleandstrength.com/store/category/creatine.html) per day. As you can see from the chart, you would have to eat an incredible amount of meat each day to reach the 5 gram mark. Also, as mentioned previously, cooking diminishes the creatine content of a food source. Natural food sources simply do not contain enough creatine to replace supplementation.

2)http://www.creatinemonohydrate.net/creatine_newsletter_1.html
اینجا حرف شما رو تصدیق می کنه، به ازای هر کیلو وزن بدن 0.3 گرم کراتین لازمه

نظر شخصیم اینه با غذا(با توجه به جذب و پخت و پز) فکر نمی کنم بشه مثل مکمل نتیجه گرفت، شاید تجربه ای که تو دیگران دیدم هم تاثیر داشته باشه رو این نظرم.
من 4 ساله بطور مداوم بدنسازی می کنم قدیم تر هم جودوکار بودم، رژیمم طوری سالم بوده که تو این 4 سال فست فود و غیره به هیچ وجه نخوردم.ولی تو آزمیشاتی که مداوم می گیرم تو زمانهایی که دقیقا روزی 200 الی 300 گرم گوشت مصرف می کردم اوره من بالا می رفته، الان تقریبا هفته ای 2 بار بیشتر نمی خورم.بحث ورزش جدا گوشت یک سری معایب داره یک سری فواید که اونطور که دکتر توضیح می داد معایبش به فوایدش نمی ارزه.مثلا میزان ویتامین گوشت از تمام میوه ها(غیر از ویتامین سی) بطور چشم گیری بیشتره، ولی خوب همین مشکلات اوره و سنگ کلیه و کلسیم بالاش و کلسترولش اونطوری که دکتر می گفت بیشتر از 3 بار در هفته مناسب نیست.اصرار من بر اساس آزمایش و حرف دکتر(حرف دکتر فقط راجع به من نبود کلی می گفت)[/QUOTE]

توصیه ای که من به همه میکنم اینه که ابتدا هیچوقت از منابع اینترنتی انتظار بالایی نداشته باشند و حتما هر چیزی رو که میبینند پرسو جو کنند چون اکثر این سایتها خود فروشنده مکمل هستند. به هر حال دوز کراتین برای بارگیری ۰.۳ گرم بزای هر کیلو و برای نگهداری یا اشباع کردن دراز مدت ۰.۰۳ گرم بزای هر کیلو هست پس میزان مصرف بنا به وزن فرق میکنه. در ضمن من مخالف استفاده از کراتین نیستم و بارها گفته ام که مکملی هست که کار میکنه و موثر هست منتها دلیل اینکه خیلیها عموما ۳۰- ۳۵ در صد جمیعت جواب نمیگیرند میتونه دلایلی باشه که قبلا ذکر کردم. آزمایشگاه ما و پروفسور لمون جز پیشروانی بودند که آزمایشات پایه ای رو در دهه ۹۰ روی کراتین انجام دادند و همینطور مقاله ای "رویو" دارند که نشان میده چرا کراتین روی همه کار نمیکنه و دلیلش رو ذکر کردند این مقالات قابل مقایسه با آنچه که در اینترنت و کتابهای مختلف تغذیه بدنسازی که هر ممد بازو و جعفر کولی مینویسه و میخونید نیست چون در مجلات علمی چاپ میشه. این کسانیکه ادعای نوشتن کتاب و مقاله در اینترنت و .. دارند حتی یک مقاله هم نمیتوانند در مجلات علمی چاپ کنند و تمام حرفشان بر اساس فروش مکمل هست و منافع شخصی خود هست. در مورد مصرف گوشت قبلا هم گفتم بنا به حتی هرم غذایی امریکا و کانادا که برای یک فرد "سالم" طرح شده روزانه ۱۵۰ تا ۳۰۰ گرم از منابع گوشتی رو برای یک فرد "۷۰" کیلویی توصیه میکنه پس عجیب نیست که مردم ما اکثرا کمبود تغذیه ای داشته باشند. در مورد اوره و سنگ کلیه و کلسترول باید اشاره کنم که فردی که هفته ای ۵ یا ۶ بار ورزش شدید میکنه در صورتیکه سالم باشه مشکلی نداره بله برای کسی که میخوره و میخابه و یا آنچنان تحرکی به جز کارهای معمول روز مره نداره یا حتی هفته ای شاید ۳ بار بیشتر ورزش نکنه یا ملایم باشه مشکل ساز میشه یا کسی که مثل شما مشکل اوره داره، البته باز هم در صورتیکه مصرف فیبر، کرب و چربی بنا به مصرف پروتئین تنظیم باشه باز هم برای یک فرد سالم نباید مشکلی پیش بیاد منتها مشکل اینجاس که عموم مردم نمیدونند چیکار کنند و به مشکل بر میخورند. دکتری که شما اشاره میکنی متخص تغذیه ورزشی نیست و صحبتی که میکنه برای کسی هست که جلوی تلویزیون میشینه تخمه میخوره و درست هم میگه نه ورزشکاری که ۵ بار در هفته علاوه بار کارهای روز مرش تمرین شدید بدنی داره و نیاز بدنی بالا. همینکه میگن هفته ای ۳ تا تخم مرغ بیشتر نخورید! کلسترول میگیرید ناراحتی قلبی میگیرید و ال و بل.... یک قانون ساده اینکه بنا به فعالیت بدنی باید تغذیه رو تنظیم کرد پس یک قانون نمیتونه شامل همه افراد بشه. از نظر شدت انرژی مصرفی بدنسازی حد واسط رو بین ورزش ها داره یعنی کسی که فوتبال آمریکایی یا هاکی بازی میکنه حدود ۵ تا ۶۰۰۰ کالری روزی نیاز داره که وزن کم نکنه و کسی که ورزشهای ملایم یا پیاده روی ملایم میکنه خیلی کم شاید ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ در حد نگه داری ، بدنسازی بین ایندو هست پس کل نیاز به انرژی چیزی نیست که نشه از طریق تغذیه "درست" تامینش کرد. همینطور پروتئین ۱.۸ تا ۲ گرم بزای هر کیلو برای بدنسازیا ورزشهای قدرتی میشه بین ۱۲۶ تا ۱۴۰ گرم برای یک فرد ۷۰ کیلویی شما ۳۰۰ گرم گوشت یا ماهی در ۲ وعده (۱۵۰ گرم هر وعده) بخوری بنا به پیشنهاد هرم غذایی (که توصیه تغذیه سالم میکنه) بهمراه چند تا سفیده تخم مرغ و یا تخم مرغ کامل دیگه نیازی به پودر پروتئین و مکمل نداری البته برای کسی که ۷۰ کیلو وزنشه و طبیعی کار میکنه. در ضمن وقتی مصرف گوشت بالا رفت باید بهمراه اون مصرف فیبر (سبزی جات، کلم، ریواس و ...) هم درست باشه یعنی زیادتر بشه همینطور مصرف آب ۶ تا ۸ لیوان روزی تا مشکل اوره و کلسترول پیش نیاد. تغذیه صحیح در چنین حالتی ماوراء تنها بالا بردن مصرف گوشت هست. خیلی جاده خاکی رفتم به هر حال صحبت زیاده .....

reza.k
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۶‏, ۱۰:۳۴ قبل از ظهر
اقا برای کات بیشتر چی استفاده کنم پروتئین یاامینو به تعداد بالا ؟

MAXII
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۶‏, ۱۲:۵۲ بعد از ظهر
اقا برای کات بیشتر چی استفاده کنم پروتئین یاامینو به تعداد بالا ؟

بيشتر تو دوره چربي سوزي و كات امينو استفاده ميشه ولي اگه بخواي پروتئين هم مصرف كني وي 100 درصد استفاده كن و همچنين ميتوني از مكملهايي كه حاوي مقداري كافئين يا cla هستند سود ببري

mil@d
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۶‏, ۰۲:۴۵ بعد از ظهر
سلام دوستان من حدود 4سال بدن سازی کار می کنم و در این مدت هیچ نتیجه ای ندیدم قدم 172 وزن59بااین که وزن زیادی ندارم ولی در ناحیه ی سینه چربی گرفته نمیدونم شاید هم چربی نباشه یعنی سینه ام نسبت به شکمم خیلی چربی بیشتری داره قبلا هم 77کیلو بودم و وزنمو طی 4ماه با ورزش هوازی و بدن سازی پایین اوردم ولی بازهم مشکلم حل نشد . به نظر شما از مکمل استفاده کنم مثلا امینو.پروتین. چربی سوز . نتیجه میگیرم .خواهش میکنم کمکم کنید اگه رراه دیگه ای سراغ دارید راهنماییم کنید -قربون همتون برم:گل رز:

arashbandegan
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۷‏, ۱۲:۱۹ قبل از ظهر
باید بری پیش پزشک معاینه کنه اگه مشکل ژینکماستی یا غدد باشه با دارو حل میشه البته ژیکماستی قدیمی رو نمیشه کارش کرد به هر حال پزشک بهت میگه، اما اگه مشکلی نباشه میتونی با تغذیه و ورزش مداوم و مناسب مشکلت رو حل کنی.

mil@d
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۷‏, ۱۰:۳۳ قبل از ظهر
منظور ت از ژیکماستی قدیمی چیه دیگه من باید ÷یش چه متخصصی برم

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۷‏, ۰۴:۲۴ بعد از ظهر
قدیمی یعنی اینکه مدت طولانی ازش گذشته باشه و بعد دوره نباشه
پزشک عمومی یا غدد

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۷‏, ۰۹:۰۲ بعد از ظهر
چقدر تفاوت می کنه برای کربوی زود جذب بعد از تمرین از "مالتودکسترین" یا "دکستروز" استفاده کنیم یا "آب انگور"؟

arashbandegan
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۷‏, ۰۹:۲۵ بعد از ظهر
از نظر جذب قند تفاوتی نداره فقط آب انگور ویتامین و مواد دیگری هم داره.

shahramhk
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۸‏, ۰۱:۰۵ بعد از ظهر
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم

من چند روزه که میخوام مکمل HMB رو تهیه کنم چون فهمیدم واسه حجم (البته حجم خشک) و افزایش قدرت و استقامت گزینه ی خوبیه میخواستم بدونم الان بهترین مارکش چی هست و قیمتش چنده؟ باتشکر

shahramhk
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۸‏, ۰۲:۱۵ بعد از ظهر
من چند روزه میخوام مکمل HMB تهیه کنم چون فهمیدم واسه حجم خشک و افزایش قدرت و استقامت خیلی خوبه (البته با رژیم پروتئین بالا) ولی نمیدونم الان کدوم مارکش بهتره و قیمتش چنده و اینکه آیا اینطور که دوستان میگن هست یا نه؟ باتشکر

nasser4
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۸‏, ۰۸:۰۰ بعد از ظهر
سلام
من امینو اسید و پروتئین وی دارم ایا هر دو انها را با هم بخورم یا در زمانهای متفاوت؟
برای دوره حجم میخوام مصرف کنم

MAXII
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۸‏, ۰۹:۱۷ بعد از ظهر
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترممن چند روزه که میخوام مکمل HMB رو تهیه کنم چون فهمیدم واسه حجم (البته حجم خشک) و افزایش قدرت و استقامت گزینه ی خوبیه میخواستم بدونم الان بهترین مارکش چی هست و قیمتش چنده؟ باتشکرمارك ابتيموم و قيمتش حدود ٦٠

tmi
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۸‏, ۱۰:۴۶ بعد از ظهر
سلام یک پرتئین مرکه 2 یا 4 کیلویی با اسم دقیق و قیمتش کسی میتونه معرفی که؟

MAXII
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۸‏, ۱۱:۰۰ بعد از ظهر
سلام یک پرتئین مرکه 2 یا 4 کیلویی با اسم دقیق و قیمتش کسی میتونه معرفی که؟واسه جه منظورى ميخواىيه كمى توضيح بده درباره دوره اى كه ميخواى برى و هدفت

alexy
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۹‏, ۰۷:۴۹ قبل از ظهر
سلام استادها
نظرتون راجع به اين مكملها چيه
1سريوس مس 5/5
كيلويي
2سل تك سه كيلويي
3وي صد درصد اوپتيمم دو ونيم كيلويي
در مورد كيفيت اين مكملها ميخواستم ببينم چجوريه
كدوم يكيشون تقلبيش كمتر پيدا ميشه و ميخواستم اين سه تا را در يك
دوره ميشه باهم استفاده كرد
دمتون گرم فقط زودتر جواب بديد

بهنام بابایی
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۹‏, ۱۰:۰۷ قبل از ظهر
سلام به همه. قصد دارم حجم بیارم اما اگر هم اضافه وزن آوردم چربی نشه. ورزش هوازی هر روز انجام می دم. اضافه وزن ندارم. قد 178 وزن 74. به نظرتون آمینو 216 استفاده کنم یا پروتئین 100 % whey???? و آیا آمینو 216 چربی سوزی هم می کنه یا نه؟

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۹‏, ۱۱:۱۵ قبل از ظهر
سلام به همه. قصد دارم حجم بیارم اما اگر هم اضافه وزن آوردم چربی نشه. ورزش هوازی هر روز انجام می دم. اضافه وزن ندارم. قد 178 وزن 74. به نظرتون آمینو 216 استفاده کنم یا پروتئین 100 % whey???? و آیا آمینو 216 چربی سوزی هم می کنه یا نه؟

این خواسته ی همس که حجم و وزنشون بالا بره ولی چربی نباشه.مستلزم اینه که بشینی حساب کنی میزان کالری دریافتی روزانت با ورزشت و هوازیت(خروجیت) چه مقدار می شه که اصولا کار آسونی نیست.راحتت کنم اگر تو دوره نباشی بهترین کار اینه که برای خودت season تعریف کنی، bulking و fat burning که معمولا اولیشو 8 الی 12 هفته و دومی 4 هفتس.پروتئین ارجح و کم هزینه تره تا اون میزان آمینو رو بخوای از آمینو بگیری.آمینو چربی سوز معنی نداره، به آمینو هایی می گن که توش ال کارنیتین داشته باشه که معمولا تو هر سروینگ 60 میلی گرم بیشتر نیست که اگه بخوای تاثیر ببینی از ال کارنیتین روزی 500 الی 1000 میلی گرم باید مصرف کنی، پس تاثیر خاصی نداره

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۹‏, ۱۱:۲۱ قبل از ظهر
سلام استادها
1سريوس مس 5/5
كيلويي
2سل تك سه كيلويي

هر 3 تاش الا ماشالا تقلبیش هست، باید ببینی از کجا می گیری.هر سه تاش خوبه ولی دلیل مصرف همزمان سیریوس مس و وی 100 درصد رو نمی فهمم:متفکر:
اگه کالری دریافتی روزانت رو نمی تونی با غذا دریافت کنی و کمبود وزن داری سیریوس مس خوبه، اگه مزومورف هستی و زود وزن می گیری وی 100 درصد کافیه

uservahid
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۹‏, ۰۱:۴۲ بعد از ظهر
سلام استادها
1سريوس مس 5/5
كيلويي
2سل تك سه كيلويي
اول اجازه بده دسته بندي هركدوم از اين مكمل ها كر فرموديد رو عرض كنم
سريوس مس تو دسته گينر هاس
سل تك كراتين تركيبه كربو هيدرات داره
وي اوپتيموم پروتئينه

از لحاظ كيفيتي
سريوس مس يه گينر سطح پايينه و بيشر با كربو هيدرات پر شده و چندان مورد قبول حرفه اي ها نيست.
در مورد سل مس نظر ها مختلفه از نظر بعضي اساتيد كراتين خوبيه اما از نظر برخي ديگه به علت حجم زياد كربو هيدراتي كه باهاش هست زياد قابل قبول نيست و كراتين هاي ساده رو ترجيح ميدن
وي اپتيموم يكي از بهترين مكمل هاي پروتئيني دنياست و همه روش نظر مثبت دارن

از نظر تهيه كردن تو بازار . وي گلد اپتيموم رو ميتوني از نمايندگي بخري و خيالت راحت باشه . دو تا مورد ديگه رو بايد دقت كني از جاي مطمئن تهيه كني

در حالت كلي از لحاظ مصرف به صورت همزمان هيچ موردي ندارن ولي به نظر من يه مقدار پول هدر دادنه.
به عنوان پيشنهاد هاي جايگزين شما بسته به هدفي كه داري ميتوني يه گينر خوب و با درصد پروتئين مناسب مثل پرو كمپلكس گينر + كراتين ساده ميتوني مصرف كني يا وي پروتين رو با كراتين تركيبي كربو هيدرات دار مثل همين سل تك يا كراتين تركيپي اپتيموم مصرف كني

MiMi Ci
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۹‏, ۰۴:۲۷ بعد از ظهر
کم عوارض ترین چربی سوز چیه؟
میگن ال کارنیتین به تنهایی کاره خاصی نمیکنه.
من دارم رژیم غذایی میگیرم و هوازی. میخوام یه چربی سوز که از همه سالم تر باشه هم استفاده کنم که تا قبل عید 3-4 کیلو کم کنم.

arashbandegan
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۹‏, ۰۷:۲۲ بعد از ظهر
من چند روزه میخوام مکمل HMB تهیه کنم چون فهمیدم واسه حجم خشک و افزایش قدرت و استقامت خیلی خوبه (البته با رژیم پروتئین بالا) ولی نمیدونم الان کدوم مارکش بهتره و قیمتش چنده و اینکه آیا اینطور که دوستان میگن هست یا نه؟ باتشکر

مکمل خوبیه اما بهتره از آمینو اسیدهای شاخه ای یا همون بی سی ا ا استفاده کنی، مارک سایویشن.

سلام
من امینو اسید و پروتئین وی دارم ایا هر دو انها را با هم بخورم یا در زمانهای متفاوت؟
برای دوره حجم میخوام مصرف کنم

نه نیازی نیست هم آمینواسید استفاده کنی هم وی پول هدر دادانه، بهتره وی استفاده کنی. از نظر تغذیه برای حجم یا وزن گرفتن تنها پروتئین کافی نیست باید میزان دریافت انرژی روزانه هم کافی باشه.

MiMi Ci
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۹‏, ۰۸:۵۰ بعد از ظهر
دوستان نظرتون در مورد محصولات scitec nutrition چیه؟
فکر کنم تازگیا اومده ایران و این کسی که میفروشه، 100 درصد هم اصله.

فقط نمیدونم کیفیتاش چطوره. این سایتشه:

http://www.sciteconline.com/language/en/scitec_nutrition.php?ver=1

قیمت بعضی هاشم اینطوریه ببینید خوبه؟

دوتا چربی سوزشو پرسیدم، اولی 75-80:

http://www.sciteconline.com/language/en/product.php?ver=1&name=scitec_perfect_fatloss

دومی 75 :

http://www.sciteconline.com/language/en/product.php?ver=1&name=scitec_thermo-x
--------------

پروتئین وی 100 درصدش (2300 گرمی-آبی) 120 تومن:

http://www.sciteconline.com/language/en/product.php?ver=1&name=scitec_100_whey_protein

پروتئین وی 100 پروفشنال درصدش (2300 گرمی-قرمز) 150 تومن. دقیق نمیدونم کدوم یکی بود:

http://www.sciteconline.com/language/en/product.php?ver=1&name=scitec_100_whey_protein_pro

http://www.sciteconline.com/language/en/product.php?ver=1&name=scitec_100_whey_protein_pro_ls

------------------------

MohammadRZA
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۰‏, ۰۱:۴۷ بعد از ظهر
سلام
می خواستم بدونم طریقه مصرف این دو چطوریه؟ قیمتش رو اگه دارید بگید. ممنون
http://namvari.persiangig.com/image/body/Optimum%20Nutrition%20Glutamine%20Powder%20300g.jpghttp://namvari.persiangig.com/image/body/Optimum%20Nutrition%20Micronized%20Creatine%20Powder%20Unflavored%20300%20Gr.jpg

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۰‏, ۰۲:۰۸ بعد از ظهر
سلام
می خواستم بدونم طریقه مصرف این دو چطوریه؟ قیمتش رو اگه دارید بگید. ممنون
http://namvari.persiangig.com/image/body/Optimum Nutrition Glutamine Powder 300g.jpghttp://namvari.persiangig.com/image/body/Optimum Nutrition Micronized Creatine Powder Unflavored 300 Gr.jpg

کراتین مونوهیدرات :
اگر مایل به لودینگ هستید 5 روز روزی 20 گرم(4 وعده 5 گرمی صبح ظهر عصر شب) . بعد 5 روز در فاز نگهداری روزی 5 گرم بعد تمرین یا 5 گرم صبح در روز غیر تمرین
بدون لودینگ روزی 5 گرم بعد تمرین یا 5 گرم صبح در روز غیر تمرین
تو اولی هفته اول اشباع می شه تو دومی بعد از 28 روز.کراتین رو با 90 گرم کربوهیدراتهای زود جذب مصرف کنید که جذب بهتری داشته باشه
البته تو چند پست گذشته ذکر شد علمی ترش اینه که به جای 5 گرم وزن خودتون رو ضرب در 0.3 کنید و به اون میزان مصرف کنید(فرد 70 کیلویی روزی 2.1 گرم نیاز دارد تا بعد از 28 روز اشباع شود)

گلوتامین :
روز تمرین : 4 وعده 5 گرمی صبح، قبل تمرین، بعد تمرین، قبل خواب
روز غیر تمرین : 4 وعده 5 گرمی صبح ظهر عصر شب

MiMi Ci
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۰‏, ۰۵:۳۷ بعد از ظهر

http://www.sciteconline.com/language/en/product.php?ver=1&name=scitec_perfect_fatloss

دومی 75 :

--------------

http://www.sciteconline.com/language/en/product.php?ver=1&name=scitec_100_whey_protein

پروتئین وی 100 پروفشنال درصدش (2300 گرمی-قرمز) 150 تومن. دقیق نمیدونم کدوم یکی بود:

http://www.sciteconline.com/language/en/product.php?ver=1&name=scitec_100_whey_protein_pro

http://www.sciteconline.com/language/en/product.php?ver=1&name=scitec_100_whey_protein_pro_ls

------------------------

فقط در حد همون چربی سوزشم منو راهنمایی کنید کافیه. میخوام بدونم کیفیتش خوبه و ارزش 75 یا 80 تومن رو داره یا نه؟

MohammadRZA
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۰‏, ۰۹:۴۲ بعد از ظهر
کراتین مونوهیدرات :
اگر مایل به لودینگ هستید 5 روز روزی 20 گرم(4 وعده 5 گرمی صبح ظهر عصر شب) . بعد 5 روز در فاز نگهداری روزی 5 گرم بعد تمرین یا 5 گرم صبح در روز غیر تمرین
بدون لودینگ روزی 5 گرم بعد تمرین یا 5 گرم صبح در روز غیر تمرین
تو اولی هفته اول اشباع می شه تو دومی بعد از 28 روز.کراتین رو با 90 گرم کربوهیدراتهای زود جذب مصرف کنید که جذب بهتری داشته باشه
البته تو چند پست گذشته ذکر شد علمی ترش اینه که به جای 5 گرم وزن خودتون رو ضرب در 0.3 کنید و به اون میزان مصرف کنید(فرد 70 کیلویی روزی 2.1 گرم نیاز دارد تا بعد از 28 روز اشباع شود)

گلوتامین :
روز تمرین : 4 وعده 5 گرمی صبح، قبل تمرین، بعد تمرین، قبل خواب
روز غیر تمرین : 4 وعده 5 گرمی صبح ظهر عصر شب

میشه یه کم واضح تر بگید؟ چند روز مصرف کنم؟ دوره لودینگ چطوریه؟
من الان دقیقا 70 کیلو هستم. یعنی در هر وعده 2گرم گلوتامین و کراتین رو مصرف کنم؟
من یه هفته ای دوتا رو در دو وعده ی قبل تمرین و بعد از خواب مصرف می کنم
بسیار ممنون

uservahid
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۱‏, ۱۲:۴۰ قبل از ظهر

دومی 75 :

--------------

------------------------

دوست عزيزمون تيرداد (http://forum.bodybuilder.ir/member.php?11487-T!rDaD) نمايندگي سايتك رو دارن و اطلاعات كاملي در مورد محصولات و قيمتش دارن ميتونين با ايشون مشورت كنين

alexy
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۱‏, ۱۰:۵۲ قبل از ظهر
سلام دوستان نظرتون راجع به مكملهاي اين سايت كه توسط آقاي زارع هماهنگ ميشن
چيه ؟ميخواستم ببينم ميتونم اين سه تا مكمل را كه در صفحه هاي قبل درموردش سوال كردم را بخرم
آيا اين مكملها كيفيت خوبي را دارند؟سل تك /اوپتيمم صددرصد وي/سريوس مس/
راستي يه گلوتامين خوب كه خوب جواب ميده را به من معرفي كنيد كه توي اين سايت هم باشه
دمتون گرم

nasser4
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۱‏, ۰۹:۴۸ بعد از ظهر
سلام دوستان
من 40 روز اینده نمیتونم تمرین کنم کسی از دوستان تجربه ای دارد چه نوع مکمل های بخورم یا چه کاری انجام دهم تا عضلاتم حفظ شوند و تحلیل نروند.تشکر از همتون

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۱‏, ۱۰:۳۳ بعد از ظهر
خواه ناخواه تحلیل میره عضله. ولی با یه سری حرکات میشه تا حدودی از این افت جلو گیری کرد
مثل بارفیکس. شنا. شکم.
تو این مدت تغذیت رو مثل قبل ادامه بده
البته میتونی این رو به فال نیک بگیری و یه استراحتی اده باشی و از سال نو ورزش رو مجدد شروع کنی

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۱‏, ۱۰:۳۹ بعد از ظهر
میشه یه کم واضح تر بگید؟ چند روز مصرف کنم؟ دوره لودینگ چطوریه؟
من الان دقیقا 70 کیلو هستم. یعنی در هر وعده 2گرم گلوتامین و کراتین رو مصرف کنم؟
من یه هفته ای دوتا رو در دو وعده ی قبل تمرین و بعد از خواب مصرف می کنم
بسیار ممنون

شما کراتین رو همون روزی 5 گرم مصرف کنید(روزهای تمرین 5 گرم بعد از تمرین، روزهای غیر تمرین 5 گرم صبح قبل از صبحانه)
بعد از 28 روز نتیجه رو می بینید، برخی معتقدند کراتین رو می شه تا مدت ها بدون قطع مصرف کرد ولی من شخصا تا 2 الی 3 ماه ترجیح می دم.
اندازه گیری کردن 2.1 گرم سخته، اتفاقی نمی افته میزانی که لازم نباشه دفع می شه.
دوره ی بارگیری :
نتیجه کاملا مشابه بالاست ولی ظرف 5 روز متوجه تاثیرش می شید.به مدت 5 روز روزی 20 گرم مصرف می کنید در 4 وعده صبح(5 گرم) ظهر(5 گرم) عصر(5 گرم) شب(5 گرم).بعد از 5 روز که تمام شد از روز 6 ام روزی 5 گرم مشابه بالا(بعد از تمرین یا در روز غیر تمرین صبح قبل صبحانه) ادامه می دید به همان مدت 2 الی 3 ماه
این راجع به کراتین بود.
گلوتامین روزی 20 گرم بصورت صبح(5 گرم) ظهر(5 گرم) عصر(5 گرم) شب(5 گرم) و در روز تمرین جای ظهر و عصر می شه قبل و بعد تمرین.این مدت نداره ولی ترجیحا یه دوره فرضا 3 ماهه تعیین کنید برای تمرین این دوتارو تو همون دوره مصرف کنید بعد یه مدت مصرف نکنید.(اتفاقی نمی افته ولی بهتره به کلیه استراحت داد)
نکات :
1.جایی خوندم بارگیری کراتین در 5 روز به کلیه بیشتر فشار میاره برای دفع کراتینین باز هم از اساتید بپرسید چون مطمئن نیستم
2.در هنگام مصرف کراتین میزان آب مصرفی رو افزایش دهید.(کراتین مونوهیدرات آب رو داخل بدن نگه می داره هم از نظر سلامت آب زیاد مصرف کنید هم جهت وزن دهی و متوجه شدن تاثیرش)

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۱‏, ۱۰:۴۰ بعد از ظهر
سلام دوستان
من 40 روز اینده نمیتونم تمرین کنم کسی از دوستان تجربه ای دارد چه نوع مکمل های بخورم یا چه کاری انجام دهم تا عضلاتم حفظ شوند و تحلیل نروند.تشکر از همتون

قبلش چه مکملی مصرف می کردید؟

nasser4
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۱‏, ۱۰:۴۳ بعد از ظهر
من با 2 سال تمرینم مکملی استفاده نکردم شاید 2 تا وی خریده باشم و پیشرفت خوبی داشتم

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۱‏, ۱۰:۴۹ بعد از ظهر
من با 2 سال تمرینم مکملی استفاده نکردم شاید 2 تا وی خریده باشم و پیشرفت خوبی داشتم

اگر کیفیت غذایی بالایی داشتید و نتیجه دلخواهتون رو گرفتید همون روند غذایی رو ادامه بدید.اگر متابولسم بدنتون پایینه و بدون ورزش اضافه وزن پیدا می کنید هفته ای 3 تا 30 دقیقه هوازی و قطع نکنید.با دوستمون موافقم شنا و بارفیکس و ... می تونه کمک کنه.
تا حدی گلوتامین می تونه از کاتابولیک شدن بدنتون بکاهه ولی اگر مکملی مصرف نمی کردید فکر می کنم با همون غذا جواب می گیرید.

alexy
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۱‏, ۱۱:۵۶ بعد از ظهر
سلام كسي نيست جواب مارا بده
گفتم دوستان نظرتون راجع به مكملهاي اين سايت كه توسط آقاي زارع هماهنگ ميشن
چيه ؟ميخواستم ببينم ميتونم اين سه تا مكمل را كه در صفحه هاي قبل درموردش سوال كردم را بخرم
آيا اين مكملها كيفيت خوبي را دارند؟سل تك /اوپتيمم صددرصد وي/سريوس مس/
راستي يه گلوتامين خوب كه خوب جواب ميده را به من معرفي كنيد كه توي اين سايت هم باشه
دمتون گرم

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۲‏, ۱۲:۳۰ قبل از ظهر
دوست عزیز جواب شما انقدر تکراری بود که دستو دل من یکی حداقل به نوشتن نمیرفت
در مورد مکملها و اطمینان به فروشنده و قیمت و یا کیفیت محصولات توی خود فروشگاه بحث شده، میتونید برید نظرات رو بخونید
شما با خرد و دانش خودت تصمیم بگیری بهتره تا من نوعی بیام بگم: خوبه و برو بخر! حداقل خیال خودت ازین حیث راحت تره
و اما در مورد گلوتامین، خب این محصول هم تو فروشگاه موجوده. شما اول باید ببینی چقدر میخوای براش هزینه کنی
تو رنچ قیمتی که درنظر گرفتی مثلا 3 نوع هم که باشه با خود آقای زارع مشورت میکنی و ایشون راهنمائیت میکنن
شبت بخیر

armin368
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۲‏, ۱۲:۱۹ بعد از ظهر
کسی از کربوهیدرات شرکت ایرانی doobis استفاده کرده؟به درد میخوره یا اینم یه چیزیه مثل همون پویان و جی ان سی به درد نخور.

alexy
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۲‏, ۰۲:۳۳ بعد از ظهر
سلام ازهمه شما دوستان بابت جوابهايي كه ميدين تشكرميكنم
يه سوال ديگه اي راداشتم يكي ازدوستان من يه مكمل به نام كربو پلاست كيسه اي كه پنج ونيم كيلويي هست را
گرفته بود ميخواستم بپرسم اين مكمل ارزش داره يا نه؟طريقه ي مصرفش را هم اگه بگين ممنون ميشم
دمتون گرم دمتون گرم

/\/!\/\/\-/
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۲‏, ۰۸:۴۴ بعد از ظهر
کسی از کربوهیدرات شرکت ایرانی doobis استفاده کرده؟به درد میخوره یا اینم یه چیزیه مثل همون پویان و جی ان سی به درد نخور.
من پویان و جی ان سی رو نمیدونم.اما دوبیس رو یکی از دوستام استفاده کرده بود میگفت مالی نیست.
من وی میخواستم بخرم ازش.قیمتشم بالا میگفت.یه وی 2.5 رو میگفت 90 تومن.

Zlatan_ibra
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۲‏, ۰۸:۵۰ بعد از ظهر
سلام
وی رو با چه مکملی مصرف کنم خوب جواب میده؟
میخوام عضله ای بشم اخه یه خورده چربی دارم/میخوام چربی ها بسوزه عضله بیاد

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۲‏, ۰۹:۵۰ بعد از ظهر
میخوای چربی ها بسوزه و عضله بیاد باید هوازی کار کنی
رژیم بگیری و تغذیت رو سالم کنی
همون وی کفایت میکنه. غذای اصلی عضله همن پروتئینه
پس به مورادی که گفتم باید توجه بیشتری بکنی

MiMi Ci
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۳‏, ۰۱:۴۶ بعد از ظهر
چربی سوز تی ان تی نیترومس خوبه؟ نمیدونم آقای پرهیزگار رو میشناسید یا نه. اما ایشون گفتن که عوارضی نداره.
کلا وقتی گفتم کدوم چربی سوز بدونه عوارضه یا کمتر از بقیه هست، گفت: اصلا کی گفته چربی سوز ها عوارض دارن که کم عوارضش باشه؟! بعدشم گفت تی ان تی خوبه.
البته خودش مکمل نمیفروشه. یه موقع فکر نکنید بخاطر فروشه خودش گفته.

mil@d
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۳‏, ۰۳:۳۹ بعد از ظهر
دوستان من میخوام یه محصول حجم خشک بیارم به نظر شما why sixstarبهتره یا gaspari notration myofionو این که ایا اشکالی داره با یکی از این محصولا ت همزمان amino2222 onو چربی سوز هیدروکسی کات هم استفاده کنم کلا میخوام کات کنم ممنون میشم راهنماییم کنین

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۳‏, ۰۹:۰۲ بعد از ظهر
دوستان من میخوام یه محصول حجم خشک بیارم به نظر شما why sixstarبهتره یا gaspari notration myofionو این که ایا اشکالی داره با یکی از این محصولا ت همزمان amino2222 onو چربی سوز هیدروکسی کات هم استفاده کنم کلا میخوام کات کنم ممنون میشم راهنماییم کنین

دوست عزیز. آقا میلاد. یه سوال رو یکبار مطرح کنید کافیه. ما میبینیم سوال شمارو. سر فرصت پاسخ میدیم
نظم فروم برای ما الویت داره. برای شما هم همینطور باشه. ممنون که منبعد همکاری مکنید
.
.
پروتئین وی یه ساختار داره. عامی تر بگم پروتئین پروتئینه. شرکتها هستند که رنگ و لعاب میدن به محصولشون
البته بی کیفیت و با کیفیت هم دارن. ولی این دو محصولی که شما گذاشتی جفتش خوبن
اما نظر شخصیم به 6 استار هستش. چون فعلا تقلبیش نیومده. اما مای فیوژن تقلبیش به وفور توی بازار هست
وی که میخوری امینو لازم نداری. امینو ها بلوکهای سازنده پروتئین هستن
چربی سوز هم در صورتی که رژیم غذایی و تمرین هوازیت مرتب و منظم نباشه بی فایدس
اگه این 2 فاکتور رو رعایت میکنید ازش استفاده کن

ادی23
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۳‏, ۱۱:۴۲ بعد از ظهر
دوستان بهترین چربی سوز موجود در بازار چیه؟
یه چربی سوز توپ؟

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۳‏, ۱۱:۴۴ بعد از ظهر
چربی سوز تی ان تی نیترومس خوبه؟ نمیدونم آقای پرهیزگار رو میشناسید یا نه. اما ایشون گفتن که عوارضی نداره.
کلا وقتی گفتم کدوم چربی سوز بدونه عوارضه یا کمتر از بقیه هست، گفت: اصلا کی گفته چربی سوز ها عوارض دارن که کم عوارضش باشه؟! بعدشم گفت تی ان تی خوبه.
البته خودش مکمل نمیفروشه. یه موقع فکر نکنید بخاطر فروشه خودش گفته.

به نظر من بجای تکیه به حرف این و اون خودتون مطالعه کنید به یه جمع بندی برسید.اینجوری اگرم عوارض داشته باشه خودتون مسئولیتش رو به عهده می گیرید.

MiMi Ci
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۴‏, ۱۲:۱۰ قبل از ظهر
سلام دوستان
بین پروتئین مای فیوژن هیدرو گاسپاری و ساینتا 6 بی اس ان کدوم رو پیشنهاد میکنید؟ با توجه به قد(187) و وزنم(95).
چربی سوز لیپو سیکس هم میخوام بگیرم و احتمالا آمینو پودری ماسل تچ.

با توجه به اینکه به فروشنده های مشهد اعتماد ندارم، میخوام از آقای زارع بگیرم.
بنابراین ممنونم اگه هرچه زودتر راهنمایی کنید که زودتر سفارش بدم و زودتر بدستم برسه.

MiMi Ci
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۴‏, ۰۱:۲۲ قبل از ظهر
این اسپم نیست.:پوزخند: چون نمیتونستم ویرایش کنم، دوباره پست میزنم.

چربی سوز لیپو سیکس آفدرین نداره درسته؟
کلا بین اینا کدوم رو بگیرم؟
lipo6 black
lipo 6x
lipo6
هیدروکسی کات
هرکدوم آفدرین نداره و رو بقیه جواب داده

امیدوارم اساتید با تجربه و هرکسی که اطلاعی ازین موضوع داره منو راهنمایی کنه.:گل رز:

Persian-King
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۴‏, ۰۶:۳۱ بعد از ظهر
دوستان من چند ماهی هست که بدنسازی کار میکنم و هدفم فیتنس و کات هست.
قدم حدود 176 و وزنم 67,8
تازه یه انو اکسپلود گرفتم. کنارش پروتئین یا کراتین مصرف کنم مشکلی نداره؟
نظرتون راجه به cellmass و syntha-6 چطوره واسه هدف من؟ کدوم رو مصرف کنم؟ حجم خیلی زیادی نمیخوام در حد متعادل تر

arashbandegan
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۴‏, ۰۹:۴۳ بعد از ظهر
این اسپم نیست.:پوزخند: چون نمیتونستم ویرایش کنم، دوباره پست میزنم.

چربی سوز لیپو سیکس آفدرین نداره درسته؟
کلا بین اینا کدوم رو بگیرم؟
lipo6 black
lipo 6x
lipo6
هیدروکسی کات
هرکدوم آفدرین نداره و رو بقیه جواب داده

امیدوارم اساتید با تجربه و هرکسی که اطلاعی ازین موضوع داره منو راهنمایی کنه.:گل رز:
افدرین در امریکا ممنوع هست بجاش ترکیبات مشابهی مثل سینفرین بکار میره به هر حال ابتدا رژیم و ورزش هوازی شرط هست دنبال معجزه از قرص و مکمل نباش. هیدروکسی کات رو فراموش کن.

دوستان من چند ماهی هست که بدنسازی کار میکنم و هدفم فیتنس و کات هست.
قدم حدود 176 و وزنم 67,8
تازه یه انو اکسپلود گرفتم. کنارش پروتئین یا کراتین مصرف کنم مشکلی نداره؟
نظرتون راجه به cellmass و syntha-6 چطوره واسه هدف من؟ کدوم رو مصرف کنم؟ حجم خیلی زیادی نمیخوام در حد متعادل تر

نه نداره.
سل مس.

solmaz
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۶‏, ۱۲:۴۷ بعد از ظهر
کسی که چربی سوز لیپو مصرف میکنه "2تا ناشتا که 30 دقیقه بعدش باید صبحانه بخوره.2تا هم نیم ساعت قبل ناهار"حالا اگه این مصرف بخوره به روزه چی؟چربی سوز بی اثره؟2تا ناشتا که هیچی مشکلی نداره ولی 2تاشو باید قبل افطار بخوره ولی آدمی که روزه هستش این قدر گرسنه هست که نمیتونه نیم ساعت صبر کنه بعد افطاریشو بخوره.حالا سئوالم اینه که اثر چربی سوز از بین نمیره؟

LURiD
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۶‏, ۰۴:۲۸ بعد از ظهر
سلام من ۱۷ سال دارم و ۶2 کیلو گرم وزن ۱۷۱ سانتی متر قد ۶ ماه هست که بدن سازی کار می‌کنم و تا حالا هیچ مکملی نخوردم به نظر شما برای افزایش وزن و حجم چی‌ بگیرم ؟ تورو خدا یکی‌ منو کمک کنه . . .:ناراحت:

MiMi Ci
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۶‏, ۰۷:۵۱ بعد از ظهر
whey اپتیموم (4.5 کیلویی) 175 خویه؟
آمینو 2222 هم 40-45 میده. بنظرتون آمینو 2222 معمولی بگیرم یا سافت ژل؟

0511
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۶‏, ۱۰:۲۸ بعد از ظهر
whey اپتیموم (4.5 کیلویی) 175 خویه؟
آمینو 2222 هم 40-45 میده. بنظرتون آمینو 2222 معمولی بگیرم یا سافت ژل؟

خوبه ولی احتمال اصل بودنش خیلی کمه به نظر من هر دو رو از داروخانه تهیه کن آمینو 2222 بهتره

MiMi Ci
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۶‏, ۱۱:۰۹ بعد از ظهر
اصل بودنشو خیالم راحته، آشناست و خودش تعداد محدود میاره.
فقط نمیدونم خوبه یا نه. گفت از نظره کیفیت مای فیوژن بهتره. قیمت مای فیوژن رو میگفت حدودا 100 یا 110 تومنه. 2.2 کیلو
مای فیوژن رو آقای زارع داره و قیمتش خیلی مناسب تره.
پروتئین دیگه هم هست که سایتک نوتریشنه آبیه. وی 100% اونم.130-140 تومنه، 2.5 کیلو

کسی scitec nuririon رو مصرف کرده بدونه کیفیتش چطوره؟
خیلی دارم برا پروتئین وسواسی میشم

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۶‏, ۱۱:۴۷ بعد از ظهر
اصل بودنشو خیالم راحته، آشناست و خودش تعداد محدود میاره.
فقط نمیدونم خوبه یا نه. گفت از نظره کیفیت مای فیوژن بهتره. قیمت مای فیوژن رو میگفت حدودا 100 یا 110 تومنه. 2.2 کیلو
مای فیوژن رو آقای زارع داره و قیمتش خیلی مناسب تره.
پروتئین دیگه هم هست که سایتک نوتریشنه آبیه. وی 100% اونم.130-140 تومنه، 2.5 کیلو

کسی scitec nuririon رو مصرف کرده بدونه کیفیتش چطوره؟
خیلی دارم برا پروتئین وسواسی میشم

انقدر که دنبال پروتئین هستید دنبال کیفیت غذا بودید بهتر بود، متاسفانه همه دیر به این نتیجه می رسن.هر پروتئین وی بگیرید تا زمانی که مطمئنید اصله کافیه.

کسی که چربی سوز لیپو مصرف میکنه "2تا ناشتا که 30 دقیقه بعدش باید صبحانه بخوره.2تا هم نیم ساعت قبل ناهار"حالا اگه این مصرف بخوره به روزه چی؟چربی سوز بی اثره؟2تا ناشتا که هیچی مشکلی نداره ولی 2تاشو باید قبل افطار بخوره ولی آدمی که روزه هستش این قدر گرسنه هست که نمیتونه نیم ساعت صبر کنه بعد افطاریشو بخوره.حالا سئوالم اینه که اثر چربی سوز از بین نمیره؟

اثرش از بین نمی ره ولی بابای طرف در میاد حین روزه بخواد اینجوری مصرف کنه! ببینید با نخوردن چیزی حل نمی شه فقط عضله از دست می دید.بدن سازی مجموعه ای از همه ی پارامترهاست(غذا، ورزش و استراحت)و مهمترینش "غذاست"! و مکمل بدون این 3 مورد "هــــــــــیــــــــچ" کاری انجام نمیده! کسی با روزه نمی تونه نتیجه صحیحی بگیره و از نظر من دارید به بدنتون آسیب می زنید.بگزارید بعد از روزه مصرف رو شروع کنید.

سلام من ۱۷ سال دارم و ۶2 کیلو گرم وزن ۱۷۱ سانتی متر قد ۶ ماه هست که بدن سازی کار می‌کنم و تا حالا هیچ مکملی نخوردم به نظر شما برای افزایش وزن و حجم چی‌ بگیرم ؟ تورو خدا یکی‌ منو کمک کنه . . .:ناراحت:

دلیلی داره روی همه ی مکمل ها می نویسن مصرف بالای 18 و بعضی بالای 21 سال، علتش اینه تو سن شما با غذا نتیجه ی خیلی خوبی می تونید بگیرید چون میزان ترشح هورمون ها و سوخت و ساز بدنتون تو اوج خودشه و با مصرف مکمل این فرآیند ها رو کند می کنید! فکر نکنید بحث سلامتیه، بحثه اینه که مکمل تو سن شما فقط شما رو عقب میندازه همین.
وعده های غذاییتون رو به 7 الی 8 وعده در روز برسونید تا نتیجه لازم رو ببینید.یه تابع ساده است، ورودی داره و خروجی، تا ورودی درستی بهش ندید نمی تونید خروجی صحیحی بگیرید.ضمننا صبر و حوصله داشته باشید 6 ماه مدت طولانی نیست، بطور معمول هر 3 ماه باید تغییرات رو در خودتون مشاهده کنید.

MiMi Ci
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۷‏, ۰۵:۰۷ قبل از ظهر
انقدر که دنبال پروتئین هستید دنبال کیفیت غذا بودید بهتر بود، متاسفانه همه دیر به این نتیجه می رسن.هر پروتئین وی بگیرید تا زمانی که مطمئنید اصله کافیه.

راستش من تغذیم خوب بود که الان چربی سوز مصرف میکنم، رژیم میگیرم، و ساعت ها هوازی کار میکنم تا هرچی خوردم بسوزونم. البته دلیلش بیشتر کم تحرکی بوده.

در مورد کیفیت غذا و ... هم واقعا نمیشه. من به شخصه نمیتونم هر روز صبح سیب زمینی و تخم مرغ بخورم و ظهر سینه ی مرغ و عصرم فلان و فلان. واسه اینکار یا باید حوصله داشته باشی، یا کسی واست درست کنه، که نمیکنه. بنابراین میگم حالا که دارم پروتئین میگیرم، با کیفیتشو بگیرم و وسواسی تر عمل کنم.

alexy
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۷‏, ۰۸:۴۸ قبل از ظهر
سلام دوستان امروز ميخواستم يه دوره را با اين مكملها كه عكسهاشا گذاشتم براتون شروع كنم اما نميدونم طريقه مصرفشون چطوريه اگه ميشه يه
توضيحي درباره ي اين مكملها كه اصلا ارزش خوردن را دارن يا نه ويه توضيح كاملي درباره ي اين مكملها بديد دستتون درد نكنه.
http://snd.site90.com/photos/399e0b02c73f.jpg
http://snd.site90.com/photos/24e5e49814ca.jpghttp://snd.site90.com/photos/461285987ddc.jpg

MiMi Ci
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۷‏, ۰۸:۵۹ قبل از ظهر
با یکی از نمایندگی های آریا تن ورز پویا صحبت کردم.
فقط قیمت دوتاشو پرسیدم مخم سوت کشید. خداییش داروخانه ها گرونفروشترینن
پروتئین هیدرو وی اپتیموم(2.2) 150 تومن
آمینو 2222 معمولی 55 تومن :نمیبینم:

alexy
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۷‏, ۰۹:۰۶ قبل از ظهر
سلام كسي نيست جواب مارا بده من امروز ميخوام مصرف مكملها را شروع كنم نميدونم چجوري مصرف كنم

0511
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۷‏, ۰۲:۲۱ بعد از ظهر

حتما از داروخانه های سجاد پرسیدی !داروخانه های دیگه رو بگردی پیدا میکنی اگر با اشنات خوب هستی و *** اصل نباشه پس میگره پروتیین وی رو بگیر

0511
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۷‏, ۰۲:۲۹ بعد از ظهر
سلام كسي نيست جواب مارا بده من امروز ميخوام مصرف مكملها را شروع كنم نميدونم چجوري مصرف كنم

مکمل های که عکسشون رو گذاشتی اصلا ارزش ندارن به نظر من پول همین رو بده به تن ماهی و تخم مرغ 100% بهتر از این مکمل ها ایرانی هستند

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۷‏, ۰۲:۴۶ بعد از ظهر
راستش من تغذیم خوب بود که الان چربی سوز مصرف میکنم، رژیم میگیرم، و ساعت ها هوازی کار میکنم تا هرچی خوردم بسوزونم. البته دلیلش بیشتر کم تحرکی بوده.

در مورد کیفیت غذا و ... هم واقعا نمیشه. من به شخصه نمیتونم هر روز صبح سیب زمینی و تخم مرغ بخورم و ظهر سینه ی مرغ و عصرم فلان و فلان. واسه اینکار یا باید حوصله داشته باشی، یا کسی واست درست کنه، که نمیکنه. بنابراین میگم حالا که دارم پروتئین میگیرم، با کیفیتشو بگیرم و وسواسی تر عمل کنم.

اسمش "مکمله" یعنی اثرش زمانی مشخص می شه که غذاتون درست باشه که این کاملش بکنه وگرنه به خودی خود نمی تونه موثر باشه.ضمننا باید با خودت رو راست باشی، یه طرف قضیه سختیشه یه طرف قضیه انگیزه خودته، اگر تو ترازو گذاشتی انگیزه وزنش بیشتر بود مثل من هرروز 6 صبح پا می شی غذای کل روزو حاضر و بسته بندی می کنی می زنی دنبال کار و تلاش، اگه نه نباید انتظارتو از مکمل زیاد کنی بعدا بگی اینها همش دروغه و پولمو دور ریختم.راجع به کیفیت همشون یچیزن فقط از اصل بودنش مطمئن بشی کافیه بقیشو نگران نباش با هم تفاوتی نمی کنن.

MiMi Ci
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۷‏, ۰۴:۲۳ بعد از ظهر
درسته من خوراکم خوبه و به موقع می خورم و ....

البته این نکته رو هم بگم در مورد مکمل ها. من تا بحال حداقل 4 بار بدنسازی رو شروع کردم و هر دفعه بعد از 1 ماه شایدم کمتر شایدم 1 هفته بیشتر میرفتم و دیگه ول میکرم.
اما اینبار تنها باریه که 2 ماهم کامل شده و کم کم وارد ماهه سوم میشم.
هیچوقت مکمل مصرف نمیکردم و اینبار دوره خوبی برداشتم و تاثیر و تفاوتش رو به وضوح احساس کردم. البته همونطور که شما میگی معجزه نمیکنه. بلاخره من مداوم رفتم و خوب تمرین کردم. نمیگم بدنم خوب شده. اما نسبت به مدت مشابهی که قبلا میرفتم، بهتر شده.

حتما از داروخانه های سجاد پرسیدی !داروخانه های دیگه رو بگردی پیدا میکنی اگر با اشنات خوب هستی و *** اصل نباشه پس میگره پروتیین وی رو بگیر

از سجاد پرسیدم ولی اونی که ازش همیشه میخرم، داروخونه ای نیست. مربی بدنسازیه خودش

uservahid
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۷‏, ۰۹:۰۶ بعد از ظهر
نمايندگي هاي ديگه رو بگرد . اونايي كه *** هاي جديد آوردن گرون كردن ولي اونايي كه هنوز *** هاي قديمي رو دارن وي گلد رو 115 تومن ميفروشن

LURiD
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۸‏, ۰۶:۵۰ بعد از ظهر
سلام دوستان / من ۱۷ سال دارم / ۶۱ کیلو وزن / ۱۷۱ سانتی متر قد / ۶ ماه هست بدن سازی کار می‌کنم / تا حالا هیچ مکملی نخوردم به نظر شما واسه بالا بردن حجم و وزن بدنم از چه مکملی استفاده کنم ؟؟ اگه می‌شه قیمتش رو هم بگید / تورو خدا کمک کنید / ممنون میشم .:گل رز::ناراحت:

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۸‏, ۱۰:۲۹ بعد از ظهر
شما درکنار تغذیه خوبی که باید در طول روز داشته باشی
بهتره یه مکمل افزایش وزن ( گینر ) و یه کراتین مونوهیدرات برای خودت تهیه کنی
اما بازم تاکید میکنم با رعایت تغذیه که ذیلا یه شرح مختصری میدم
روزانه 3 وعده غذا رو افراد عادی میخورن. شما بایستی برای خودت 3 میان وعده کوچیک دیگه هم داشته باشی
اینطوری با ورزشی که میکنی کالری برابر یا شایدم بیشتری داری
مکمل هم که مصرف کنی میشه مازاد. پس اگه روش صحیح رو همیشه انتخاب کنی به هدفت میرسی
در مورد انتخاب مکمل و قیمتش هم میتونی به فروشگاه و ویترین محصولات سایت مراجعه کنی

saeedonline2008
‏۱۳۹۰-۱۲-۲۱‏, ۰۱:۵۹ بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان زحمت كش سايت من امرزو پيش مربيم بودم يه كپسول بههم داد به اسم YOHIMBE 2000 ميخواستم بدونم براي چيه خودش ميگفت اگه درست يادم باشه براي افزايش قوه تستسترون و افزايش قواي بدن و ميگفت گياهي هم هست

arashbandegan
‏۱۳۹۰-۱۲-۲۱‏, ۰۸:۵۸ بعد از ظهر
از گیاه گرفته میشه برای چربیسوزی بکار میره تا حدی تحریک میکنه اما تست رو بالا نمیبره.

saeedonline2008
‏۱۳۹۰-۱۲-۲۱‏, ۱۰:۳۸ بعد از ظهر
ممنون از جوابتون
ضرر كه نداره؟؟ بدرد بخور هست اصلا؟

puzzle
‏۱۳۹۰-۱۲-۲۲‏, ۰۹:۴۱ قبل از ظهر
دوستان من 2 هفته هست بدنسازي كار ميكنم(لاغرم) و قصد مصرف كراتين دارم. آيا مصرف كراتين به بدن پف ميده؟ چون كه بيشتر تمايل دارم بدنم سفت و خط دار بشه تا اينكه پف الكي داشته باشم. البته ميدونم خيلي زمان ميبره...
يك چيز ديگه اگر بعدا مصرف كراتين رو قطع كنم حجم و وزنم ميپره؟

godman757
‏۱۳۹۰-۱۲-۲۲‏, ۱۰:۲۸ قبل از ظهر
دوستان من 2 هفته هست بدنسازي كار ميكنم(لاغرم) و قصد مصرف كراتين دارم. آيا مصرف كراتين به بدن پف ميده؟ چون كه بيشتر تمايل دارم بدنم سفت و خط دار بشه تا اينكه پف الكي داشته باشم. البته ميدونم خيلي زمان ميبره...

نه اونجوری که نوشتی پف میکنه بدن( مگه کورتونه؟؟؟) نه اونجوری که تا قطع کنی حجم از بین میره. به کل در زمان مصرف مکلمل ها بدن در بهترین حالت عضله سازی و از آن مهمتر حفظ عظله میباشد (در حالت آنابولیسم و عدم کاتابولیسم) مسلما در زمانی که هیچ مکملی مصرف نمیشه و از اونجایی که اکثر ورزشکارن در امر بسیار مهم تغذیه بسیار ضعیف عمل میکنند بدن از شرایط آرمانی خودش که در میاد و بعضا دچار وضعیت وحشتناک کاتابولیسم رو میاره.
اگر از بدن خودت عکس بزاری بیشتر میشه کمکت کرد ولی زیاد ترس از احتباس اب و املاح نداشته باش اگر گینر هم مصرف کنید خیلی بهتر است.

آپدیت.
تازه که ورزش رو شروع کرده بودم فکر میکردم مثلا برای جلو بازو با دمبل اگر یه دمبل سنگین بر دارم سریع بدم میشه مثل جی کاتلر تمام تلاشم این بود که سنگین کار نکنم بعد یه مدت که خواستم ساپلیمت مصرف کنم دوباره فکر کردم با یک آمینو مکس 8000 گاسپاری میشم مثل جی کاتلر اینبار تمام تلاشم این بود یه رژیم سخت کم کربو بگیرم که یهو گنده نشم.
العان فهمیدم عجب عالمی داشتم...
دوست عزیز شما هم با یه کراتین بدنت هیچ تغییر فاحشی نمیکنه. اصولا مصرف مکمل ها نیازمند استمرار داره. دیگر بحث درمورد استراحت، تغذیه و تمرین جدی و سنگین نمیکنم

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۲-۲۲‏, ۱۰:۳۵ قبل از ظهر

اگر منظورتون از پف آب داخل بدن نگهداری شدنه بله(اگر از مونوهیدرات استفاده کنید) کراتین فقط مخصوص حجم نیست برای عضله سازی جزو دسته مکملهای ضروریه بعد از قطع حجمی که توسط آب نگهداری شده داخل بدن بوده از بین می ره ولی عضله سازی که شده خیر.البته راجع شما که سوخت و ساز بدنتون بالاست عضله سازی و نگهداری بعد از آن نیازمند تغذیه مناسبه

Ali_sat88
‏۱۳۹۰-۱۲-۲۲‏, ۰۱:۰۴ بعد از ظهر
سلام دوستان گلم برای افزایش حجم ترکیب مس تچ و سل تچ رو پیشنهاد میکنید یا ریل مس رو؟
در ضمن ضمن مصرف این مکملها آمینو هم لازمه یا نه؟مرسی از پاسخ سریعتون...

MAXII
‏۱۳۹۰-۱۲-۲۲‏, ۰۲:۳۹ بعد از ظهر
البته كه سل تچ و مس تچ بهتر‎ ‎جواب ميده نسبت به ريل مسامينو ضرورتى نداره اما اگر براى حجم ميخواى ميتونى ازbcaa ‎كه از دسته ى امينوهاست استفاده كنى

Ali_sat88
‏۱۳۹۰-۱۲-۲۲‏, ۰۳:۳۲ بعد از ظهر
البته كه سل تچ و مس تچ بهتر‎ ‎جواب ميده نسبت به ريل مسامينو ضرورتى نداره اما اگر براى حجم ميخواى ميتونى ازbcaa ‎كه از دسته ى امينوهاست استفاده كنى

درود بر تو دوست نازنینم...البته تو انتخابم ترومس هم دستم بازه برا انتخابش،ترومس رو به مس تچ ترجیح میدین یا نه؟و اینکه اگه جوابتون آره هست چه کراتینی همراه با ترومس مصرف کنم خود سل تچ خوبه؟
بعد اینکه این چه طعمیه دوست من؟
http://lh5.googleusercontent.com/public/b5Y-42r5Z13YHVY0XUxUsSObbESsjwo_4UuecaE_sRNkI8GCw788qLOk67qyVQyBXwsNN-aM1UJzz0HOBwCTEkmXBUhAFxbS8_QfD9Ft5toyQUoF4Hc2cWEO1-lLLOn4Jn3qG0yXxoSIHjTZPOdk_28aBYkBTISZCnJBN6lWQmL_djlPedm5Og
مرسی از جوابت ....:لبخند:

MAXII
‏۱۳۹۰-۱۲-۲۲‏, ۰۵:۲۰ بعد از ظهر
درود بر تو دوست نازنینم...البته تو انتخابم ترومس هم دستم بازه برا انتخابش،ترومس رو به مس تچ ترجیح میدین یا نه؟و اینکه اگه جوابتون آره هست چه کراتینی همراه با ترومس مصرف کنم خود سل تچ خوبه؟بعد اینکه این چه طعمیه دوست من؟http://lh5.googleusercontent.com/public/b5Y-42r5Z13YHVY0XUxUsSObbESsjwo_4UuecaE_sRNkI8GCw788qLOk67qyVQyBXwsNN-aM1UJzz0HOBwCTEkmXBUhAFxbS8_QfD9Ft5toyQUoF4Hc2cWEO1-lLLOn4Jn3qG0yXxoSIHjTZPOdk_28aBYkBTISZCnJBN6lWQmL_djlPedm5Ogمرسی از جوابت ....:لبخند: درسته ترومس بهتره نسبت به مس تچهمون كراتين تركيبى سل تچ بهتره باهاش مصرف كنىالبته اگه نظر منو بخواى بجاى گينر از يه پروتين تركيبى در كنار سل تچ استفاده كن كه نياز پروتىين و كراتين و كربو رو تامين ميكنه واست و بهتر هم جواب ميده

puzzle
‏۱۳۹۰-۱۲-۲۲‏, ۰۵:۴۰ بعد از ظهر
اگر منظورتون از پف آب داخل بدن نگهداری شدنه بله(اگر از مونوهیدرات استفاده کنید) کراتین فقط مخصوص حجم نیست برای عضله سازی جزو دسته مکملهای ضروریه بعد از قطع حجمی که توسط آب نگهداری شده داخل بدن بوده از بین می ره ولی عضله سازی که شده خیر.البته راجع شما که سوخت و ساز بدنتون بالاست عضله سازی و نگهداری بعد از آن نیازمند تغذیه مناسبه

خوب آیا کراتینی هست که آب زیر پستی نده؟

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۱۲-۲۲‏, ۰۶:۰۷ بعد از ظهر
آب رو به داخل عضله هدایت میکنه نه زیر پوست. مقدار آب همیشه زیر پوست هست
این به کراتین مربوط نمیشه

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۲-۲۲‏, ۰۶:۱۵ بعد از ظهر
خوب آیا کراتینی هست که آب زیر پستی نده؟

کراتین اتیل استر(CEE) و krealkalyn این حالت رو ندارند.اگر خواستی مونوهیدرات مصرف کنی و این مشکل برات پیش اومد دوز مصرفیت رو کاهش بده و آب زیاد(حدودا 1.5 تا 2 لیتر اضافه بر آب مصرفیت) مصرف کن

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۱۲-۲۲‏, ۰۶:۲۹ بعد از ظهر
استر یه شاخه اضافه شده به همون کراتین منوهیدرات هستش که به جذب بیشتر کراتین کمک میکنه
اگه من اشتباه میکنم در مورد آب زیر پوستی منو آگاه کنید. ممنون میشم

MiMi Ci
‏۱۳۹۰-۱۲-۲۲‏, ۰۸:۲۷ بعد از ظهر
بچه ها کراتین خوب چه مارکیه؟
تقلبی و اصلش مهم نیست، چون احتمالا تا چند ماهه دیگه نمیخوام مصرف کنم. فقط میخوام بشناسم.

Sen@toR
‏۱۳۹۰-۱۲-۲۲‏, ۰۸:۳۲ بعد از ظهر
بچه ها کراتین خوب چه مارکیه؟
تقلبی و اصلش مهم نیست، چون احتمالا تا چند ماهه دیگه نمیخوام مصرف کنم. فقط میخوام بشناسم.

به نظر من اینرآرمور چون من خیلی راضی بودم

arashbandegan
‏۱۳۹۰-۱۲-۲۳‏, ۰۷:۰۲ قبل از ظهر
کراتین اتیل استر(CEE) و krealkalyn این حالت رو ندارند.اگر خواستی مونوهیدرات مصرف کنی و این مشکل برات پیش اومد دوز مصرفیت رو کاهش بده و آب زیاد(حدودا 1.5 تا 2 لیتر اضافه بر آب مصرفیت) مصرف کن

نه اینا همش کشکه. اتیل استر و کرالکالین روش تحقیق شده هیچ فرقی نمیکنه از نظر جذب محدودیتی برای کراتین معمولی وجود نداره که لازم باشه از نوع بخوسوسی استفاده کرد اینا همش باره سر کیسه کردنه. شما همون معمولیش رو هم با دوز معمولش استفده کنی جواب میگیری. قبال در این مورد مفصل صحبت شده.

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۲-۲۳‏, ۰۲:۵۹ بعد از ظهر
نه اینا همش کشکه. اتیل استر و کرالکالین روش تحقیق شده هیچ فرقی نمیکنه از نظر جذب محدودیتی برای کراتین معمولی وجود نداره که لازم باشه از نوع بخوسوسی استفاده کرد اینا همش باره سر کیسه کردنه. شما همون معمولیش رو هم با دوز معمولش استفده کنی جواب میگیری. قبال در این مورد مفصل صحبت شده.

توی اثرگذاری مونوهیدرات از همش موثرتر بوده، اتیل استر و کرالکالین ریتن آب که مشکل دوستمون بود نداره
البته چون راجع به کراتین هنوز تحقیقات علمی طولانی مدتی نشده در حد تئوریک و مطالعه می شه یه چیزایی گفت من خودم غیر مونوهیدرات فقط HCL رو مصرف کردم که در حد انتظارم نبود.

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۲-۲۳‏, ۰۳:۱۴ بعد از ظهر
استر یه شاخه اضافه شده به همون کراتین منوهیدرات هستش که به جذب بیشتر کراتین کمک میکنه
اگه من اشتباه میکنم در مورد آب زیر پوستی منو آگاه کنید. ممنون میشم

این حالت نگهداری آب در بدن مربوط به جذب کراتین می شه، اون بخشی که جذب نمی شه مولکول آب رو با خودش حمل می کنه و لایه بافت باقی می مونه تا از طریق کلیه دفع بشه، که برای کسانی که این اتفاق می افته می گن آب زیاد مصرف کنن یا دوز کراتین رو کم کنن.این حالت برای بعضی افراد پیش میاد نه همه و مربوط به جذب کراتین تو بدنشونه.مثل اینکه کرالکالین و اتیل استر این مشکل رو ندارند البته اثر گذاریشون هم به پای مونوهیدرات نمی رسه

ramin92003
‏۱۳۹۰-۱۲-۲۳‏, ۱۱:۲۸ بعد از ظهر
با سلام
من 3 ماه است که باشگاه می روم و ماه قبل Whey prolab و کراتین gaspari مصرف کردم و مربی باشگاه میگه برای ماه بعد گینر twinlab و آمینو 3000 ساترن را با هم استفاده کنم. آیا بهتر دو تا را باهم استفاده کنم یا یکی از آنها را استفاده کنم. آیا گینر twinlab و آمینو ساترن مکمل های خوبی هستند؟ متشکر میشم من را راهنمایی کنید.

arashbandegan
‏۱۳۹۰-۱۲-۲۴‏, ۰۵:۱۵ قبل از ظهر
با سلام
من 3 ماه است که باشگاه می روم و ماه قبل Whey prolab و کراتین gaspari مصرف کردم و مربی باشگاه میگه برای ماه بعد گینر twinlab و آمینو 3000 ساترن را با هم استفاده کنم. آیا بهتر دو تا را باهم استفاده کنم یا یکی از آنها را استفاده کنم. آیا گینر twinlab و آمینو ساترن مکمل های خوبی هستند؟ متشکر میشم من را راهنمایی کنید.

اگه اصل باشند خوبند، نیازی به آمینو در کنار وی یا گینر نیست.

در مورد کراتین هر کراتینی رو بیش از حد نیاز استفاده کنید آب اضافی نگاه خواهید داشت این ربطی به اتیل استر بودن یا کرالکلینش نداره، اما چرا باید بیش از حد استفاده بشه! وقتی ۰.۰۳ گرم بزای هر کیلو وزن بدن کافیه و بقیش فایده ای نداره.

MahDi051
‏۱۳۹۰-۱۲-۲۴‏, ۱۰:۲۱ قبل از ظهر
این استک برای یه دوره حجم چطوریه:
ترومس/کراتین منوهیدارت/ان او/اپتی من
کم و زیاد داشت راهنمایی کنید:لبخند:

Alirezarahi
‏۱۳۹۰-۱۲-۲۴‏, ۱۱:۰۹ بعد از ظهر
یه مکمل که آب زیر پوست رو کم کنه چی هست ممنون

parsa2020
‏۱۳۹۰-۱۲-۲۵‏, ۰۱:۰۶ قبل از ظهر
درود
میخواستم بدونم که مصرف کراتین با آب میوه ( مثل ساندیس پرتقال ) مشکلی داره ؟

ممنون

Stateless Knight
‏۱۳۹۰-۱۲-۲۵‏, ۰۹:۲۱ قبل از ظهر
درود

ممنون
بله.با آب پرتقال و اب میوه های ترش نباید استفاده بشه.با شیر هم نباید استفاده بشه (بین مصرف شیر و کراتین حداقل چند ساعت فاصله داشته باشه)

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۱۲-۲۵‏, ۱۲:۴۲ بعد از ظهر
نه. یادمه این مساله رد شده و مشکلی تو جذبش به وجود نمیاره. با شیر و آبمیوه ترش و شیرینش فرقی نداره

hesam.
‏۱۳۹۰-۱۲-۲۵‏, ۱۲:۵۷ بعد از ظهر
وقتی ۰.۰۳ گرم بزای هر کیلو وزن بدن کافیه و بقیش فایده ای نداره.

یه سوال اینجا پیش میاد که . من وزنم 71 که ضربدر 0.03 کنیم میشه 2.13 پس چرا می گن 10 گرم نیاز روزانه است ؟

فکر کنم بد متوجه شدم:متفکر:

puzzle
‏۱۳۹۰-۱۲-۲۵‏, ۰۶:۲۹ بعد از ظهر
سلام.
من بدن لاغری دارم و تازه بدنسازی را شروع کردم. می‌خواستم بدونم با مصرف یک عدد گینر ترو مس چقدر می‌تونم وزن و حجم بیارم؟:متفکر:

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۱۲-۲۵‏, ۰۶:۳۴ بعد از ظهر
این بستگی داره به تغذیه و فعالیت روزانه شما که شامل ورزش و کار و زندگی میشه
نمیشه عدد خاصی رو براش در نظر بگیریم

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۲-۲۵‏, ۱۱:۲۲ بعد از ظهر

مکملهای مدر این کار رو انجام می دن.می تونید از عرق خارشتر استفاده کنید، معمولا برای چند روز قبل از مسابقه استفاده می کنند.از عطاری تهیه کنید هم به سلامت کلیه کمک می کنه هم دفع آب زیر پوست.

یه سوال اینجا پیش میاد که . من وزنم 71 که ضربدر 0.03 کنیم میشه 2.13 پس چرا می گن 10 گرم نیاز روزانه است ؟

فکر کنم بد متوجه شدم:متفکر:

کجا گفتند 10 گرم لازمه؟ همون 2.13 گرم برای شما کافیه، اگر سخته اندازه گیریش از پیمانه 3 گرمی برخی مکملها می تونید استفاده کنید.

درود

ممنون

همونطور که دوست عزیزمون گفتند این قضیه خیلی وقته رد شده و مسئله ای نداره، بهتره از کربوهیدراتهای زود جذب مثل آب انگور استفاده کنید برای بالا بردن انسولین و جذب بهتر، قند آب انگور با اولین تماس با دهان به سرعت جذب می شه

MahDi051
‏۱۳۹۰-۱۲-۲۶‏, ۰۸:۳۲ قبل از ظهر
پس این جدول اشتباهه با این تفاسیر؟:متفکر:
http://img.bodybuilder.ir/images/83283777235504735486_thumb.jpg (http://img.bodybuilder.ir/viewer.php?file=83283777235504735486.jpg)

این 3242# (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?394-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%85%D9%83%D9%85%D9%84-%D9%87%D8%A7&p=61995&viewfull=1#post61995)هم جواب بدین،خیلی خوبین

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۱۲-۲۶‏, ۰۹:۵۶ قبل از ظهر
http://forum.bodybuilder.ir/images/misc/quote_icon.png نوشته اصلی توسط alirezarahi http://forum.bodybuilder.ir/images/buttons/viewpost-left.png (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?p=62077#post62077)
مکملهای مدر این کار رو انجام می دن.می تونید از عرق خارشتر استفاده کنید، معمولا برای چند روز قبل از مسابقه استفاده می کنند.از عطاری تهیه کنید هم به سلامت کلیه کمک می کنه هم دفع آب زیر پوست.

دوستان توجه داشته باشید استفاده از مدرها روشی هستش که متاسفانه توسط مربی نماها در ایران مورد اسفاده قرار میگیره ( منظورم البته به این دوستمون که جواب دادن نیست )
مدرها توسط مربیان بی سواد تجویز میشه که در نهایت منجر به صاف شدن و از بین رفتن خطوط عضلات میشه و بی حالی و کرامپ رو برای ورزشکار روی سن به ارمغان میاره
این آب و کرب هستش که سفت و سخت نشون میده عضله رو روز مسابقه
من خودم 2 سال پیش روز قبل مسابقه به حرف یکی از همین مربی ها ( آقای قهرمان کشور ) گوش دادم و در نهایت یه بدن صاف و مضحک رو برای خودم به ارمغان اوردم
بدن همیشه سعی میکنه احتباس آب رو حفظ کنه و این تعادل برقرار بشه. اما از اونجایی که بدنسازی ورزشی هستش که نمیذاریم بدن به میل خودش پیش بره
اقداماتی نظیر دستکاری کرب و سدیم و آب مصرفی هستش که بدن رو برای یک شب مجبور به دفع آب زیر پوستی میکنیم
اگه برای مسابقات میخواین این بارگیری و آب گیری رو انجام بدین لینک بدم برین تو سایت مطالعه بفرمائید، یه مقاله خارحی که توسط دکتر بندگان ترجمه شده
من خودم یه مقاله از دوریان یتس دارم و همیشه مرورش میکنم

gh0st
‏۱۳۹۰-۱۲-۲۶‏, ۰۱:۱۶ بعد از ظهر
پس این جدول اشتباهه با این تفاسیر؟:متفکر:
http://img.bodybuilder.ir/images/83283777235504735486_thumb.jpg (http://img.bodybuilder.ir/viewer.php?file=83283777235504735486.jpg)

این 3242# (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?394-پاسخ-به-سوالات-در-مورد-مكمل-ها&p=61995&viewfull=1#post61995)هم جواب بدین،خیلی خوبین

این جدول مربوط به بارگیری 5 روزه است نه دوران نگهداری بعدش.اگر نمی خواهید بارگیری کنید روزی 2.13 گرم(با توجه به وزن) تا 28 روز مصرف کنید همان نتیجه رو می گیرید.

دوستان توجه داشته باشید استفاده از مدرها روشی هستش که متاسفانه توسط مربی نماها در ایران مورد اسفاده قرار میگیره ( منظورم البته به این دوستمون که جواب دادن نیست )
مدرها توسط مربیان بی سواد تجویز میشه که در نهایت منجر به صاف شدن و از بین رفتن خطوط عضلات میشه و بی حالی و کرامپ رو برای ورزشکار روی سن به ارمغان میاره
این آب و کرب هستش که سفت و سخت نشون میده عضله رو روز مسابقه
من خودم 2 سال پیش روز قبل مسابقه به حرف یکی از همین مربی ها ( آقای قهرمان کشور ) گوش دادم و در نهایت یه بدن صاف و مضحک رو برای خودم به ارمغان اوردم
بدن همیشه سعی میکنه احتباس آب رو حفظ کنه و این تعادل برقرار بشه. اما از اونجایی که بدنسازی ورزشی هستش که نمیذاریم بدن به میل خودش پیش بره
اقداماتی نظیر دستکاری کرب و سدیم و آب مصرفی هستش که بدن رو برای یک شب مجبور به دفع آب زیر پوستی میکنیم
اگه برای مسابقات میخواین این بارگیری و آب گیری رو انجام بدین لینک بدم برین تو سایت مطالعه بفرمائید، یه مقاله خارحی که توسط دکتر بندگان ترجمه شده
من خودم یه مقاله از دوریان یتس دارم و همیشه مرورش میکنم

من عذر می خوام اگر اطلاعاتی این چنین رو دادم در حد داروهای گیاهی می دونستم، شنیده بودم عضلات از حالت سفتی می افتند و می دونستم تنها کاری که می کنند دست زدن تعادل سدیم و پتاسیم است.عرق خارشتر که گفتم این تاثیری که فرمودید رو نداره چون آب بدن رو به اون شدت که می فرمایید دفع نمی کنه ولی خب راهیه که شنیدم جدیدا استفاده می کنند.از عطاری ها بپرسید بهتر می تونن کمک کنند.من خودم جهت پیشگیری برای بیماری کلیوی مصرف می کنم.اگر لینک مقاله رو بدید ممنون می شم.

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۱۲-۲۶‏, ۰۲:۲۵ بعد از ظهر
اگر لینک مقاله رو بدید ممنون می شم.

اماده سازی بدن در هفته اخر قبل از مسابقه (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?2285-%D8%A7%D9%85%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A8%D8%AF%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D9%87%D9%81%D8%AA%D9%87-%D8%A2%D8%AE%D8%B1-%D9%82%D8%A8%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87)