PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاسخ به سوالات در مورد مكمل ها

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۱-۲۸‏, ۰۹:۲۵ قبل از ظهر
آقا مگه دیانابول چه عوارضی داره ؟؟؟ تورو خدا یکی‌ زود بهم بگه ...!!!!:نمیبینم:

سنتون رو لطف می کنید بگید؟

LURiD
‏۱۳۹۱-۰۱-۲۸‏, ۰۹:۴۴ قبل از ظهر
۱۷ سال و نیم دارم (تقریبا ۱۸)

MAXII
‏۱۳۹۱-۰۱-۲۸‏, ۱۱:۵۸ قبل از ظهر
آقا مگه دیانابول چه عوارضی داره ؟؟؟ تورو خدا یکی‌ زود بهم بگه ...!!!!:نمیبینم:دوست عزيز يه نگاهى به عنوان تاپيك بندازى بد نيستا!!‏ ‏ مكملها!نه استروىيد!

puzzle
‏۱۳۹۱-۰۱-۲۸‏, ۰۶:۰۰ بعد از ظهر
دوستان الان بهترین گینر تو بازار چی هست؟:متفکر:
در ضمن آقای آرش احمدی(قهرمان بادی کلاسیک کرج) رو تائید میکنید که از ایشون مکمل رو تهیه کنم؟ کسی تجربه ای ای از خرید از ایشان داشته؟:منتظر:

BIKHIAL
‏۱۳۹۱-۰۱-۲۸‏, ۰۹:۴۳ بعد از ظهر
دوستان کسی از محصولات میلاتچ استفاده کرده ؟؟؟

ایرانی هست و کارخونش تو مشهده
اینم سایتش : http://milatech.org
وی ایزوله 2 پوندی رو داروخونه میداد 85 تومن!!
با این اوصاف مثل اینکه قیمتهاش خیلی بالاست...

LURiD
‏۱۳۹۱-۰۱-۲۸‏, ۱۰:۴۷ بعد از ظهر
دوست عزیز _ اینطوری که من فهمیدم تو این چند وقت گینر ترو مس از شرکت بی‌ اس‌ ان خوب جواب میده.

luky1
‏۱۳۹۱-۰۱-۲۸‏, ۱۱:۲۷ بعد از ظهر
دوستان عزیز من چند مدت پیش آمار یک گینر رو گرفتم یکی از عزیزان گفتن خوبه فقط چون قیمتش بالاست کسی سراغش نمیره..
من نگرانیم از مصرف مکمل فقط اصل بودن و تاثیر گذاریشه..مکمل حرفه ای و 100 البته اصل..
کربوپروتئین گینر جامبو سایتک scitec jumbo ................از دوستان عزیز کسی تا حالا مصرف کرده این گینرو..؟
ممنون میشم نظراتتون رو بگید.
موفق و پیروز باشید.

luky1
‏۱۳۹۱-۰۱-۲۸‏, ۱۱:۴۲ بعد از ظهر
دوستان باید بگم که قبلا وی 100% gnc که یک شرکت آمریکایی بود و با مجوز وزارت بهداشت بود مصرف کردم و خیلی رازی بودم..شاید جواب خیلی اساسی بهم نداد ولی واقعا در اصل بودنش شک نداشتم..از داروخانه خرید کردم..ولی دیگه وارد نمیشه احتمالا اینم قاتی بقیه تحریما شده...
دوستان گل فروم لطف کنید اگر تجربه ای از مصرف گینر ((کربوپروتئین گینر جامبو سایتک scitec jumbo)) دارید راهنمایی کنید..
موفق و پیروز باشید.

mr.olympia
‏۱۳۹۱-۰۱-۲۹‏, ۱۲:۳۸ قبل از ظهر
دوستان باید بگم که قبلا وی 100% gnc که یک شرکت آمریکایی بود و با مجوز وزارت بهداشت بود مصرف کردم و خیلی رازی بودم..شاید جواب خیلی اساسی بهم نداد ولی واقعا در اصل بودنش شک نداشتم..از داروخانه خرید کردم..ولی دیگه وارد نمیشه احتمالا اینم قاتی بقیه تحریما شده...
دوستان گل فروم لطف کنید اگر تجربه ای از مصرف گینر ((کربوپروتئین گینر جامبو سایتک scitec jumbo)) دارید راهنمایی کنید..
موفق و پیروز باشید.
چرا یکی ازبچه ها همین چندروزپیش گرفته بود120000سلطی4کیلوییم بود جی ان سی هم بود...دوباره سر بزن

luky1
‏۱۳۹۱-۰۱-۲۹‏, ۱۱:۰۸ قبل از ظهر
دوست عزیز تو همین فروم بودن ایشون که خرید کردند کربوپروتئین گینر جامبو سایتک scitec jumbo ؟ممنون میشم اگه ایشون رو معرفی کنید به بنده که ازشون آمار مکملو بگیرم.
موفق و پیروز باشید.

محمد تهرون
‏۱۳۹۱-۰۱-۲۹‏, ۰۱:۵۰ بعد از ظهر
پول دادن به مکمل های ایرانی مثل این میمونه که پولتونو دارین میریزین تو جوب
حالا چرا میریزید تو جوب بدید ما حداقل یه راهنمایی هایی میکنیم
:بامزه:

Stateless Knight
‏۱۳۹۱-۰۱-۲۹‏, ۱۰:۲۲ بعد از ظهر
یکی از دوستام تو باشگاه کربو phd گرفته بعد تمرین استفاده میکنه.هر وقتم که استفاده میکنه میگه بد مزه است و فلان... یه دفعه ازش گرفتم تست کردم دیدم بنده خدا راست میگه واقعا بدطعمه...البته مکمل رو از جای مطمئنی گرفته.حالا میخواستم بدونم کسی کربو این شرکتو استفاده کرده؟طعمش چه جوری بوده؟
:گل رز::گل رز::گل رز:

oriental
‏۱۳۹۱-۰۱-۲۹‏, ۱۰:۳۲ بعد از ظهر
متاسفانه محصولات phd به شدت اوضاعش خرابه و اغلب Fake هست. بهتره سمت این محصول فعلاً نروید

Stateless Knight
‏۱۳۹۱-۰۱-۲۹‏, ۱۰:۴۴ بعد از ظهر
متاسفانه محصولات phd به شدت اوضاعش خرابه و اغلب Fake هست. بهتره سمت این محصول فعلاً نروید
درسته داداش اغلب fake هست.همه محصولات تقلبیشون فراوونه.نخریدنش راه چاره نیست باید مکمل فروش مطمئن پیدا کرد.
این جایی که دوستم ازشون خرید کرده جای مطمئنی و همه کسایی که خرید کردن راضی بودن.
حالا میخواستم بدونم کسی این مکملو استفاده کرده؟طعمش چطور بوده؟

Alirezarahi
‏۱۳۹۱-۰۱-۳۰‏, ۰۹:۱۰ قبل از ظهر
سلام خسته نباشید میخواستم بدونم این اصله؟
آخه تاریخش برچسب کاغذی هست!!!!!!!!!!!!
http://img4up.com/up2/62261906465390141188.jpg

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۱-۳۰‏, ۱۱:۳۰ قبل از ظهر
سلام خسته نباشید میخواستم بدونم این اصله؟
آخه تاریخش برچسب کاغذی هست!!!!!!!!!!!!
http://img4up.com/up2/62261906465390141188.jpg

تا اونجایی که می دونم تقلبی سری هیبرید ماسل فارم هنوز تو خاورمیانه نیومده پس باید اصل باشه ولی نظری راجع به تاریخ برچسبی ندارم همه جورشو دیدم.بعضی محصولاتش مثل این برچسبی بوده بعضی دیگش زیرش با رنگ زرد چاپ شده

Saman-Sh
‏۱۳۹۱-۰۱-۳۰‏, ۱۱:۳۶ قبل از ظهر
مشکلی نیست تارخ بی سی ای ها اینطوری برچسبه اکثر..اصله اصله بزن تو رگ:صلح:

Alirezarahi
‏۱۳۹۱-۰۱-۳۰‏, ۰۱:۴۶ بعد از ظهر
خیلی بعد که این شرکت همه محصولاتشو اینطوری زیرش برچسب میزنه؟!آخه این کسی که ازش گرفتم میگه از اروپا گرفتم میخوام ببینم راست گفته؟!!
یه چیز دیگه هم که هست لب تا لبش کپسول پر شده و اون برچسبی کاغذیی که روش خورده سفیده ولی مثلا روی چربی سوز شارد Sale for Your Protction زده شده

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۱-۳۰‏, ۰۳:۴۱ بعد از ظهر
خیلی بعد که این شرکت همه محصولاتشو اینطوری زیرش برچسب میزنه؟!آخه این کسی که ازش گرفتم میگه از اروپا گرفتم میخوام ببینم راست گفته؟!!
یه چیز دیگه هم که هست لب تا لبش کپسول پر شده و اون برچسبی کاغذیی که روش خورده سفیده ولی مثلا روی چربی سوز شارد Sale for Your Protction زده شده

چیزی که من دیدم دقیقا همین بود، لب تا لب کپسول های سفید با برچسب پشتش، درب روش هم سفید بود ولی باکیفیت چسبیده بود.از آمریکا اومده بود.اگر از آدم مطمئن خریدی خیالت جمع با توجه به اینکه مشابه این محصول تو این طرفها نیست خیلی بعیده تقلبی باشه.درب سفید نشونه بدی نیست به کیفیت چسبیدنش توجه کن، اپتیمم هم محصولاتش درب سفید دارند.

N&F
‏۱۳۹۱-۰۱-۳۰‏, ۰۷:۲۵ بعد از ظهر
با سلام آیا کراتین شرکت ویدر خوب است یا دایماتیز

Schumi
‏۱۳۹۱-۰۱-۳۰‏, ۰۸:۵۵ بعد از ظهر

بنظر من هیچکدومشون بهتر از اینا میتونی پیدا کنی

Mg.snake
‏۱۳۹۱-۰۱-۳۰‏, ۱۱:۱۹ بعد از ظهر
من گلوتامین 300 گرمی Glutamine-sr MPH و کراتین 300 گرمی MPH روی هم گرفتم 70 تومن الان قیمتش خوبه؟

محمد تهرون
‏۱۳۹۱-۰۱-۳۱‏, ۱۰:۱۵ قبل از ظهر
من گلوتامین 300 گرمی Glutamine-sr MPH و کراتین 300 گرمی MPH روی هم گرفتم 70 تومن الان قیمتش خوبه؟
گلوتامین ام اچ پی 45 تومنه
کراتینشم فک کنم 15 تومن باشه

محمد تهرون
‏۱۳۹۱-۰۱-۳۱‏, ۱۰:۱۹ قبل از ظهر
همون جوری که قبل از من هم به این سئوال پاسخ داده شد میتونی بهتر از اینارو بگیری
ولی اگه از همین دوتا میخوای بگیری دایماتیز بهتره

LURiD
‏۱۳۹۱-۰۱-۳۱‏, ۱۱:۴۶ قبل از ظهر
دوست عزیز سعی‌ کن دایماتیز رو نگیری - من همیشه از بد بودن این مارک شنیدم (هیچکس رو ندیدم که ازش تعریف کنه) - بهتر از این‌ها خیلی‌ چیزا تو بازار هست....

LURiD
‏۱۳۹۱-۰۱-۳۱‏, ۰۳:۵۱ بعد از ظهر
من شنیدم میگن مکمل کیسه‌ای (ساندیسی) نگیرید که به درد نمی‌خوره - این به خاطر چی‌ هست؟؟ یعنی چی‌ ؟؟

Schumi
‏۱۳۹۱-۰۱-۳۱‏, ۰۴:۰۶ بعد از ظهر
من شنیدم میگن مکمل کیسه‌ای (ساندیسی) نگیرید که به درد نمی‌خوره - این به خاطر چی‌ هست؟؟ یعنی چی‌ ؟؟

نمیگن کیسه ای نخرید بدرد نمیخوره میگن مکملهای کیسه ای اصل تو ایران خیلی کمیابه.

MahDi051
‏۱۳۹۱-۰۱-۳۱‏, ۰۶:۱۶ بعد از ظهر
کراتین و گلوتامین رو میشه همزمان با هم مصرف کرد؟یه جا خوندم نوشته بود فاصله باید گذاشت بین مصرفشون.:متفکر:

محمد تهرون
‏۱۳۹۱-۰۱-۳۱‏, ۰۶:۲۱ بعد از ظهر
کراتین و گلوتامین رو میشه همزمان با هم مصرف کرد؟یه جا خوندم نوشته بود فاصله باید گذاشت بین مصرفشون.:متفکر:
معمولا باید نیم ساعت فاصله داشته باشه

N@vid #
‏۱۳۹۱-۰۱-۳۱‏, ۰۷:۰۰ بعد از ظهر
سلام به همه
یه سوال :
مکمل های شرکت دوبیس چطورن ؟
کسی تا حالا استفاده کرده ؟

محمد تهرون
‏۱۳۹۱-۰۱-۳۱‏, ۰۷:۰۴ بعد از ظهر
شرکت های ایرانی هیچ وقت مصرف نکنین
شما پول دارید میدید حداقل بدید یه چیز درست وحسابی بگیرید نه دوبیس

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۱-۳۱‏, ۰۷:۳۵ بعد از ظهر
لازم دونستم یه توضیحی خدمت دوستان و بزرگواران عرض کنم تا خدای نکرده سوء تعبیری پیش نیاد
امسال سال حمایت از تولید ملی هستش:لبخند:
خب تمامی مردم کشورهای جهان این موضوع رو حمایت میکنن و سعی در این دارن که کالای تولید کشور خودشون رو به رخ سایرین بکشونن
و اما کشور عزیزم ایران...
تولید کننده انقدر مشکلات سر راهش هست که نگو و نپرس. دارایی. بیمه. عوارض سالانه. کارگر. جرائم. باج سبیل،تورم و ....!!
تحریمم که هستیم.مواد اولیه بی کیفیت از چین وارد این سرزمین میشه. سایر مواد هم انقدر گرون هستن که کسی جرات خریدش رو نداره و چینیه فرصت طلب هم دقیقا عین همون محصول رو با قیمت خیلی خیلی کمتر برا فروش داره. بنابراین تولید کننده چاری جز ارائه محصول با قیمت گزاف و کیفیت پائین نداره. تولید نکنه چکار کنه؟ والا بخدا داره لطف میکنه 4 نفر رو نون میده
تقصیری نداره، موانع سر راهش زیاده. وگرنه اونم دوست داره روی دست سایر برندهای مطرح دنیا بلند بشه
بنابراین ما نمیخوایم خدای نکرده بگیم ایرانی جماعت آشغال تولید میکنه. نه. ایرانی باهوشه و دلسوز
اما شرایط فعلی، شریط حاکم بر تولید، این نتیجه رو به ارمغان اورده که کالای خارجی خریدش به صرفه تر از کالای چینی با مارک و مونتاژ ایرانی
به امید روزی که به معنای واقعی از تولید کننده حمایت بشه، واردات از کشورهای پیشرفته صورت بگیره،صادرات منابع خودمون به درستی صورت بگیره و داد وستد ها برقراربشه و منافع شخصی در میان نباشه

Alirezarahi
‏۱۳۹۱-۰۱-۳۱‏, ۰۷:۵۷ بعد از ظهر
سلام به همه
یه سوال :
مکمل های شرکت دوبیس چطورن ؟
کسی تا حالا استفاده کرده ؟

بهترین برند فعلا توی محصولات داخلی همین هست به نظر من اگر دسترسی به محصولات اصل ندارید از همینا تهیه کن من خودم وی ایزولشو به گفته یه کی از دوستان امتحان کردم خوب بود کازیین هم همینطور گینر هم برای آدمهای مبتدی خوب جواب داده

BIKHIAL
‏۱۳۹۱-۰۱-۳۱‏, ۰۸:۱۳ بعد از ظهر
یکی از دوستام کازئین این شرکت جدید ایرانی (میلاتچ (http://www.milatech.org)) رو از داروخونه خریده 42 تومن،2 پوندی...حل شوندگیش که خوب بود...کیفیتش هم خوب به نظر میرسید
تو مشخصاتش زده بود گلوتامین و bcaa هم توش داره ...خیلی جالب بود واسم
شاید با وجود اینکه کازئین کم گیر میاد گزینه ی بدی نباشه...

Schumi
‏۱۳۹۱-۰۱-۳۱‏, ۰۹:۴۴ بعد از ظهر
والا مکملای دوبیس همچین که شما فک میکنید ارزون نیستن ها.

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۱-۳۱‏, ۱۱:۰۲ بعد از ظهر

نه آقا مصرف کن هیچ ارتباطی به هم ندارند.مثال بارزش creatine pre-load اپتیمم و چندین محصول دیگس که کراتین و گلوتامین رو با هم داره

Schumi
‏۱۳۹۱-۰۱-۳۱‏, ۱۱:۰۷ بعد از ظهر
یه قیمت میدی ببینیم توچه قیمتاست:چشمک:مر30

تا جایی که یادمه قیمتا اینطوری بود البته کرمان سوال کردم از تهران خبر ندارم.
پروتیئن وی 5پوندی:93000 تومن
گلوتامین 400 گرمی:40000 تومن
کراتین:20 تومن
یه گینر هم ازش سوال کردم نمیدونم کدومش بود ولی قیمتش همین حدود 60 تومن بود.
میگم با این قیمتا بهتر نیست مکملهای بهتر خرید کنیم؟ممکنه یه کم گرونتر باشن ولی ارزششو دارن

Alirezarahi
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۱‏, ۰۱:۳۴ قبل از ظهر
من به شما پیشنهاد میکنم یه بار ایزو وی دوبیس رو امتحان کنید
قیمتش هم فکر کنم بینه 60 تا 80 باشه یک کیلو نیم با شیکر

/\/!\/\/\-/
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۱‏, ۱۱:۲۸ قبل از ظهر
به نظرتون کیفیت گلوتامین ماسل تچ نسبت به بیوتچ چی جوریه؟ کلا خوبه گلوتامین این شرکت یا نه؟

puzzle
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۱‏, ۰۵:۵۹ بعد از ظهر
سلام
یکی از دوستان داره میره آنتالیا بهش گفتم واسم گینر ماسل تک بیاره. آیا اونجام مثل ایران چیزی به نام مکمل تقلبی هست؟
خیالم راحت باشه؟

محمد تهرون
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۱‏, ۰۶:۰۶ بعد از ظهر
سلام
یکی از دوستان داره میره آنتالیا بهش گفتم واسم گینر ماسل تک بیاره. آیا اونجام مثل ایران چیزی به نام مکمل تقلبی هست؟
خیالم راحت باشه؟
الان دیگه کجای دنیا رو میبینی که جــــنــس های چینی نباشه
کم کم مونده دیگه زناشونم صادر کنن
مکمل ها هم که خدا بده تا دلت بخواد چینی شون هست

puzzle
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۱‏, ۰۶:۵۶ بعد از ظهر
الان دیگه کجای دنیا رو میبینی که جــــنــس های چینی نباشه
کم کم مونده دیگه زناشونم صادر کنن
مکمل ها هم که خدا بده تا دلت بخواد چینی شون هست

یعنی میفرمائید هیچ فرقی به لحاظ کیفیت و قیمت ندارن؟:متفکر:

mehrdadtt
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۱‏, ۰۷:۳۲ بعد از ظهر
لطفا کسی اگه از این مکمل استفاده کرده و یا میشناستش یه توضیحی راجع بهش بده.حالا چه قیمتش و چه کیفیتش.مرسی

http://up98.org/upload/server1/02/i/436dtnd5z9d3odzkpk4l.jpg

Schumi
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۱‏, ۰۸:۵۷ بعد از ظهر
لطفا کسی اگه از این مکمل استفاده کرده و یا میشناستش یه توضیحی راجع بهش بده.حالا چه قیمتش و چه کیفیتش.مرسی

http://up98.org/upload/server1/02/i/436dtnd5z9d3odzkpk4l.jpg

مال شرکت GNC هست ولی نمیدونم قیمتش چنده.در ضمن بعید میدونم تقلبی باشه

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۱‏, ۰۹:۱۳ بعد از ظهر
مال شرکت GNC هست ولی نمیدونم قیمتش چنده.در ضمن بعید میدونم تقلبی باشه

آقا اجباری به جواب دادن نیستا. اگه اطلاعی از این مکمل ندارین پست الکی ندین لطفا. شرکت GNC رو که هر کسی این عکس رو ببینه مشخصه بالاش نوشته
اگه مصرف داشتی که بسم الله. اگه نه که پست اضافی نزنید لطفا.:گل رز:
نمیگم بحث نکنید، اما پاسخ الکی کیفیت کار رو میاره پائین، من خودم نه تا حالا دیده بودم و نه شناختی روش داشتم
ساکت میشینم تا یکی که مصرف داشته یا اطلاعاتی ازش داره راهنمائی کنه و بنده هم یه چیزی یاد بگیرم

AHMAD REZA
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۱‏, ۱۰:۰۵ بعد از ظهر
سلام
من میخوام بدونم این مکملاروروزای غیرتمرین چجورمصرف کنم
گینر_وی100%_گلوتامین_کراتین_bcaa_zma

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۱‏, ۱۰:۵۶ بعد از ظهر
سلام
من میخوام بدونم این مکملاروروزای غیرتمرین چجورمصرف کنم
گینر_وی100%_گلوتامین_کراتین_bcaa_zma

گینر و وی 100% : بستگی به غذاتون داره، معمولا تو رژیمی که تعیین می کنند مقدار پروتئین و کربو تو روزهای غیر تمرین یکم کمتره حالا شما رژیمتو چجوری چیدی خودت می دونی هرچقدر با غذا نتونستی جبران کنی به عنوان وعده از اینها استفاده کن.معمولا وی 100% رو بخاطر جذبش صبح اول وقت تا بیدار می شن مصرف می کنند.
گلوتامین : اگر تمرینتون سنگینه و نگرانی از قیمت تمام شده مصرفتون ندارین صبح ظهر عصر شب هر کدام 5 گرم
کراتین : روزی 5 گرم کافیه، چون جذب صبح ناشتا بهتره اون موقع با یه قند ساده مثل طالبی یا آب انگور مصرف بشه، ضمنن فرقی نداره با شیک پروتئین مصرف کنید یا جدا
زد ام ای : شب قبل خواب شکم خالی، یعنی 2 ساعت از آخرین وعدتون گذشته باشه و 1 ساعت بعدش هم چیزی نخورید
بی سی اا : به قول kyle leon علم می گه این سه شاخه امینو اسید تو رشد خیلی تاثیر داره ولی من به شخصه تاثیرشو فقط زمان رژیم دیدم که باعث شد عضله از دست ندم، البته با توجه به گینر یعنی کمبود ورن دارید و تحت رژیم نیستید، در هر صورت من همه جوره مصرفش کردم و دیدم که علما مصرف می کنند، همشم بستگی به تمرینت داره، تو کمترین حالت قبل و بعد تمرین، تو بیشترین حالت صبح ظهر عصر شب هر کدام 5 گرم، که واسه شما 5 گرم صبح روزهای غیر تمرین کافیه

AHMAD REZA
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۲‏, ۱۰:۴۶ قبل از ظهر
سلام
میشه تودوره ی نگهداری کراتین سه وعده استفاده کرد؟صبح_قبل تمرین_بعدتمرین

mp3marefat
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۲‏, ۰۳:۳۴ بعد از ظهر
نمیخواستم نظری اینجا بدم ولی دیدم بد نیست چند تا پند بدم 1- با توجه به شناختی که از بازار مکمل داریم همیشه تصور کنید که مکملتون تقلبی هستش مگر اینکه عکسش ثابت بشه 2- تو خرید مکمل با مربی و دوست آشنا و ... کلا با هیچ کس رودروایسی نداشته باشید چرا که سلامتی شما در درجه اول مهم میباشد و از فروشنده بخواید تا با دلیل شما رو قانع کند که مکملش تقلبی نیست 3- من شخصا چند مکان در تهران رو میشناسم که مکمل ساندیسی شرکتی پر میکنن !! پس گول بسته بندی و آک بودن رو نخورید اتفاقا مکمل های امریکایی که برای مصرف داخلی تولید میشه اکثرا وکیوم پلمپ و ... ندارند (( گر پند تلخ میدهمت ترشرو مباش تلخی به یاد آر که خاصیت دواست ))

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۲‏, ۰۵:۵۹ بعد از ظهر
سلام

واسه چی اینکار رو بکنید؟ دلیلی داره با کسی گفته؟
اینجوری فقط کلیتون بیش از حد کار می کنه تا کراتینین اضافه رو دفع کنه، در حقیقت دارید هم به بدنتون فشار میارید هم کراتینتون رو حروم می کنید

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۲‏, ۰۶:۰۲ بعد از ظهر
نمیخواستم نظری اینجا بدم ولی دیدم بد نیست چند تا پند بدم 1- با توجه به شناختی که از بازار مکمل داریم همیشه تصور کنید که مکملتون تقلبی هستش مگر اینکه عکسش ثابت بشه 2- تو خرید مکمل با مربی و دوست آشنا و ... کلا با هیچ کس رودروایسی نداشته باشید چرا که سلامتی شما در درجه اول مهم میباشد و از فروشنده بخواید تا با دلیل شما رو قانع کند که مکملش تقلبی نیست 3- من شخصا چند مکان در تهران رو میشناسم که مکمل ساندیسی شرکتی پر میکنن !! پس گول بسته بندی و آک بودن رو نخورید اتفاقا مکمل های امریکایی که برای مصرف داخلی تولید میشه اکثرا وکیوم پلمپ و ... ندارند (( گر پند تلخ میدهمت ترشرو مباش تلخی به یاد آر که خاصیت دواست ))

عکسش چجوری ثابت می شه؟ چجوری می شه با "دلیل" قانع کرد؟
ضمنن من از آمریکا مستقیما هم خرید کردم هم وکیوم بود هم پلمپ، به نظرم بیشتر بحث اعتماده وگرنه هیچ راهی نداره

AHMAD REZA
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۲‏, ۰۶:۰۶ بعد از ظهر
واسه چی اینکار رو بکنید؟ دلیلی داره با کسی گفته؟
اینجوری فقط کلیتون بیش از حد کار می کنه تا کراتینین اضافه رو دفع کنه، در حقیقت دارید هم به بدنتون فشار میارید هم کراتینتون رو حروم می کنید
خب حالادووعده روچجوربخورم بهتره؟1_صبح قبل ازصبحانه و بعدازتمرین
یا2_قبل و بعد تمرین
کدوم شکل بهتره؟

The One
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۲‏, ۰۹:۱۰ بعد از ظهر
سلام

بله چرا نشه. اگه میتونی مقدار 3 تا 6 گرم که برای دوره نگهداری (Maintenance) هست رو در سه وعده مصرف کنی به نظرم مشکلی نداره. فقط اگه گلوتامین هم مصرف میکنی این دوتا رو با هم تداخل نده. طبق چیزایی که تو مطالب سایت خوندم، مصرف همزمان گلوتامین و کراتین باعث میشه این دو با هم تو جذب رقابت کنن و هر دو هم به خوبی جذب نشن.

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۲‏, ۱۰:۳۵ بعد از ظهر
خب حالادووعده روچجوربخورم بهتره؟1_صبح قبل ازصبحانه و بعدازتمرین
یا2_قبل و بعد تمرین
کدوم شکل بهتره؟

قبل صبحانه و بعد تمرین بهترین جذب رو داره، شما یک وعده 5 گرمی بعد تمرین بخورید زیاد هم هست، اینجوری فکر نکنید هر چی بیشتر بخورید بهتر جواب می گیرید، بدن شما یه میزانی کراتین نیاز داره تا تو عضلات اشباع کنه که این میزان وزن شما ضرب در 0.3 است، چون اندازه گیریش سخته همون 5 گرم(قاشق چایخوری یا پیمونه 5 گرمی) رو مصرف می کنند.بیشتر از این مصرف کنید دفع می شه.تو یک وعده هم مصرف کنید کافیه تا تقسیمش کنید تو کل روز مثلا 5 تا 1 گرم، اینجوری کل روز باید کراتین پیشتون باشه 1 گرم 1 گرم بخورید(که چرا؟!)
ضمنن قبلا هم اشاره کردم مشکلی نداره مصرف همزمان گلوتامین و کراتین، نیازی به توضیح علمیش نیست اینجا همین که یک شرکتی مثل اپتیمم تو کراتین ترکیبیش گلوتامین داره کافیه که بدونیم جذب کراتین ارتباطی به این چیزا نداره

Alirezarahi
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۳‏, ۰۱:۴۹ بعد از ظهر
یه نکته بگم درباره محصولات MP که برای خودمم اول سوال بود اینکه چرا بعضی از محصولاتش تاریخ زیرش خورده کاغذی هست
مثل اینکه این شرکت توی این سری از محصولاتش تاریخ بعضی از محصولاتش آب دهنی بوده و پاک میشده برای همین از برچسب استفاده کردن با خیال راخت مصرف کنید جفتش درسته
البته یه چیزی هم بگم تاریخ این سری همشون تا 2014

http://img4up.com/up2/79742392766546011684.jpg

http://img4up.com/up2/07989943125785494259.jpg

Alirezarahi
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۳‏, ۰۷:۵۷ بعد از ظهر
سلام دوستان ممنون میشم طریقه مصرف رو بهم بگید و دوز و اینکه روزای غیر تمیرنم چطور مصرف کنم؟
آیا چربی سوز با آرژنین مصرفشون باهم مشکلی داره؟
1_ایزو وی
2_آرژنین
3_گلوتامین
4_چربی سوز اکسی الایت(بعد از ظهرها هوازی کار میکنم بد از تمرین تو باشگاه)
5_بی سی ای ای

Zlatan_ibra
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۳‏, ۰۸:۳۱ بعد از ظهر
سلام
آقا پروتئین وی ایرانی شرکت کارن چطوریاس؟؟

محمد تهرون
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۳‏, ۰۹:۰۴ بعد از ظهر
عزیزم ایرانی مصرف نکن الان تو این تحریم مواد اولیه ی پروتئین ها تو ایران نمیاد همشون مضخرفه
تو که داری پول میدی خب یه ****** خوب بگیر که دو روز دیگه پشیمون نشی

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۳‏, ۰۹:۵۱ بعد از ظهر
سلام دوستان ممنون میشم طریقه مصرف رو بهم بگید و دوز و اینکه روزای غیر تمیرنم چطور مصرف کنم؟
آیا چربی سوز با آرژنین مصرفشون باهم مشکلی داره؟
1_ایزو وی
2_آرژنین
3_گلوتامین
4_چربی سوز اکسی الایت(بعد از ظهرها هوازی کار میکنم بد از تمرین تو باشگاه)
5_بی سی ای ای

نه مسئله ای که نداره هیچ خود USP lab هم پیشنهاد داده با yok3d که آرژنین هست استک کنید.
1.کلا وی ها(ایزو وی، وی کنستانتره و ... غیر از کازئین) به خاطر جذب سریعشون 3 وعده ارجحه مصرفشون : صبح به محض بیدار شدن، 30 دقیقه قبل از تمرین، بلافاصله بعد از تمرین
2.آرژنین بستگی به هدفتون داره، عموما 30 تا 60 دقیقه قبل تمرین با شکم خالی مصرف می شه، ولی برای ترشح هورمون رشد شب یا صبح هم مصرف می کنند(بین 3 تا 10 گرم) و جالبه بدونین اگر بیشتر از 10 گرم مصرف کنید نتیجه عکس می ده و ترشح هورمون رشد رو کم می کنه
3.صبح قبل تمرین بعد تمرین شب قبل خواب(روزهای غیر تمرین صبح ظهر عصر شب اگر تمایل دارید کمتر مصرف کنید قبل و بعد تمرین و روز غیر تمرین صبح و شب)(هر وعده 5 گرم)
4.طبق دستور پشتش مصرف کنید.(حتما هوازی کار کنید، چربی سوزها مشکل عمده ای که دارند و اکثرا توجه نمی شه چون انرژی سلولی آزاد می کنند اگر تخلیه نشه و شما پتانسیل ابتلا به سرطان رو داشته باشید می تونه خیلی خطر ساز باشه حتی ال کارنیتین)
5.خیلی خوب کاری می کنید هنگام چربی سوزی نقش مهمی جهت از دست ندادن عضله ایفا می کنه، صبح، قبل و بعد تمرین هر کدام 5 گرم(به ازای هر کیلو وزن بدنتون 0.17 گرم مصرف معمولیشه)

AHMAD REZA
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۴‏, ۰۲:۳۶ بعد از ظهر
سلام
من 5گرم گلوتامین یک ساعت قبل ازخواب میخورم نیم ساعت قبل ازخوابم zmaمیخورم حالا سوالم اینکه ازوقتی اینارومیخورم بدترازقبل خوابم میبره درصورتی که zmaملاتونین درش هست ولی خیلی بدخواب شدم.ساعت2-3بایدبرای این آبایی که قبل خواب خوردم برم دستشویی:نمیبینم:
اصلاکوفتم شده خواب شبم روش مصرفشون غلطه ؟چیکارکنم من؟

ادی23
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۴‏, ۰۴:۳۵ بعد از ظهر
دوستان من یه سوال دارم .یه مدتی نبض پیش گیج هام نزدیک گوش همیشه میزنه..وقی سرمو می زارم روی بالشت صداش اذیتم میکنه...به نظر شما می تونه از عوارض متابلون باشه؟ یا از پمپ؟ یا چربی سوز؟
این عوارشه؟
تصورم بر این بود که برای یه مدته ولی ادامه پیدا کرده الان حدود 2 ماهی هست صداش اذیتم میکنه..ربطی به استراحت و خستگی هم نداره مدام این نبضه میزنه و سرو صدا میکنه پیش گوشم.وقتی میزارم روی پالشت صداش زیادته:گریه:

محمد تهرون
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۴‏, ۰۴:۴۵ بعد از ظهر
دوستان من یه سوال دارم .یه مدتی نبض پیش گیج هام نزدیک گوش همیشه میزنه..وقی سرمو می زارم روی بالشت صداش اذیتم میکنه...به نظر شما می تونه از عوارض متابلون باشه؟ یا از پمپ؟ یا چربی سوز؟
این عوارشه؟
تصورم بر این بود که برای یه مدته ولی ادامه پیدا کرده الان حدود 2 ماهی هست صداش اذیتم میکنه..ربطی به استراحت و خستگی هم نداره مدام این نبضه میزنه و سرو صدا میکنه پیش گوشم.وقتی میزارم روی پالشت صداش زیادته:گریه:

خوب عزیزم بزارش رو سایلنت که اذییتت نکنه دیگه الان دیگه دنیای تکلوژیه شما دیگه چرا :پوزخند:

پمپ ها میتونن ارسال خون رو زیادتر کنن پس واسه همین زیادتر کردن ارسال خون قلب مجبور میشه بیشتر به حرکت دربیاد

سلام
من 5گرم گلوتامین یک ساعت قبل ازخواب میخورم نیم ساعت قبل ازخوابم zmaمیخورم حالا سوالم اینکه ازوقتی اینارومیخورم بدترازقبل خوابم میبره درصورتی که zmaملاتونین درش هست ولی خیلی بدخواب شدم.ساعت2-3بایدبرای این آبایی که قبل خواب خوردم برم دستشویی:نمیبینم:
شما نخوابی بهتره :پوزخند:

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۴‏, ۰۵:۱۹ بعد از ظهر
ولی محمد جان فکر نکنم. چون تاثیر پمپ نهایتا 1 ساعت یا یکم بیشتر باشه
ادریس جان شما به احتمال قوی فشار خونت بالاست باید بری فشارخونت رو چک کنی

oriental
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۴‏, ۰۶:۳۳ بعد از ظهر
قیمت مولتی ویتامین مینرال تو داروخانه چنده؟

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۴‏, ۰۶:۴۳ بعد از ظهر
ورقی 500 تومن هست
قوطی هم بخوای بگیری فکر کنم از 15 داشته باشه تا فارمتون که دونه 500 هستش

Mg.snake
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۴‏, ۰۷:۲۷ بعد از ظهر
من بلافاصله بعد از تمرین 5 گرم گلوتامین و مراتین مصرف میکنم.
قبل از اینکه برم باشگاه گلوتامین و کراتین تو آب معدنی قاطی کردم گذاشتم تو کیفم بعد از اینکه تمرینم تموم شد (فکر کنم 1 الی 1:30 طول کشید) بطری آب معدی از تو کیفم در آوردم گلوتامین و کراتین کامل تو آب حل شده بودن.
الان این یعنی این 2 تا مکملی که خریدم تقلبی هستن؟

Persian-King
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۴‏, ۰۸:۱۲ بعد از ظهر
من بلافاصله بعد از تمرین 5 گرم گلوتامین و مراتین مصرف میکنم.
قبل از اینکه برم باشگاه گلوتامین و کراتین تو آب معدنی قاطی کردم گذاشتم تو کیفم بعد از اینکه تمرینم تموم شد (فکر کنم 1 الی 1:30 طول کشید) بطری آب معدی از تو کیفم در آوردم گلوتامین و کراتین کامل تو آب حل شده بودن.
الان این یعنی این 2 تا مکملی که خریدم تقلبی هستن؟

کراتینت اگه میکرونیز شده باشه به نظر میاد که حل شده در صورتی که نشده. کدوم کراتین؟

Mg.snake
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۴‏, ۰۸:۲۷ بعد از ظهر
کراتینت اگه میکرونیز شده باشه به نظر میاد که حل شده در صورتی که نشده. کدوم کراتین؟
MHP Creatine 300 gr http://www.ir-mokamel.com/wp-content/uploads/2011/06/hjkhjkhkhkhk-218x218.jpg

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۴‏, ۰۸:۳۴ بعد از ظهر
سلام

اولا ZMA توش ملاتونین نداره، بعضی محصولات تو ZMA شون ملاتونین می زنن، دوما باید شکم خالی بخورید، یعنی دو یا سه ساعت بعد از شامتون ZMA بخورید 1 ساعت بعدش شیک پروتئین یا گلوتامین رو میل کنید.سعی کنید این مدت آب نخورید فقط با همون گلوتامین و ZMA هر کدام یک لیوان میل کنید، منم خوابم بجا اینکه عمیق شه سبک می شه ولی ساعتش با ZMA درست شد، راس 8 ساعت خودم بیدار می شم

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۴‏, ۰۸:۳۷ بعد از ظهر
MHP Creatine 300 gr

http://www.ir-mokamel.com/wp-content/uploads/2011/06/hjkhjkhkhkhk-218x218.jpg
چه کراتین مونوهیدارات(چه میکرونایز چه غیر میکرونایز) و چه گلوتامین هیچکدام نباید حل بشن پس احتمال زیاد تقلبیه، ضمنن کراتین رو خیلی تو آب حل شده نگه ندار تبدیل به کراتینین می شه دیگه به درد نمی خوره(7 8 ساعته)

Mg.snake
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۴‏, ۰۹:۰۶ بعد از ظهر
چه کراتین مونوهیدارات(چه میکرونایز چه غیر میکرونایز) و چه گلوتامین هیچکدام نباید حل بشن پس احتمال زیاد تقلبیه، ضمنن کراتین رو خیلی تو آب حل شده نگه ندار تبدیل به کراتینین می شه دیگه به درد نمی خوره(7 8 ساعته)
چرا میگید احتمالا؟
حتما تقلبی هست که حل شده دیگه.درسته؟
الان 10 گرم از کراتینی که دارم توی کمتر از نیم لیتر آب ریختم و شدید تکونش دادم 90 درصدش حل شد. . .

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۴‏, ۰۹:۱۳ بعد از ظهر
ام اچ پی تقلبیش الان تا دلت بخواد هست و یجورایی بهتره بگم اصلش رو باید بیخیالش بشی
البته دسترسی خودم رو دارم عرض میکنم، شاید کسی باشه به اصلش هم دسترسی داشته باشه

Mg.snake
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۴‏, ۰۹:۳۱ بعد از ظهر
ام اچ پی تقلبیش الان تا دلت بخواد هست و یجورایی بهتره بگم اصلش رو باید بیخیالش بشی البته دسترسی خودم رو دارم عرض میکنم، شاید کسی باشه به اصلش هم دسترسی داشته باشه الان با این 3 تا پست و توضیحاتی که دادم پس 100% این 2 تا مکملی که دارم تقلبی هست؟دیگه استفاده نکنم؟ اگر بخوام کراتین و گلوتامین بخرم چه مارک هایی بهترین هستن؟قیمتهاشون میشه بگید.

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۴‏, ۰۹:۳۵ بعد از ظهر
ببین دنبال بهترین ها نباش. یه زمانی همین ام اچ پی بهترین بود! من اصلش رو خوردم، حرف نداشت
دنبال مارکی باش که وقتی میخری مطمئن باشی تقلبیش نیست، یعنی فعلا نیست. چون اینجا ایرانه و به ماه نکشیده تقلبیه یه محصول خوب رو تولید میکنن
من الان خودم یه پروتئین کارنیور ماسل مید خریدم. آی پلمپش رو نگاه کنم،زیرش رو نگاه کنم. یا پودرش مشکوک باشه....اصلا!! بخدا فقط پول رو دادم و برداشتم اوردم
چون تقلبیش نیست فعلا. مگه مرض دارم برم مای فیوژن بخرم؟؟
شما هم از حجت زارع بپرس ببین چی داره الان، فکر کنم ماسل فارم موجود داشته باشه. طرح جدیدش رو داره. یا شرکتهای دیگه

oriental
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۴‏, ۰۹:۴۰ بعد از ظهر
قدم 170 و وزنم 66 هست. مصرف روزانه مولتی ویتامین مینرال + سل مس و ترومس مشکلی نداره؟

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۴‏, ۰۹:۴۱ بعد از ظهر
نه. اصلا به قد و وزن ربطی نداره. البته نه اینکه کل پروتئینت رو بخوای از مکمل بگیری.بیشترش رو از غذا بگیر. مازادش رو مکمل
روزی یدونه مولتی ویتامینم بخور.یجورایی باید محسوب میشه برای ما ورزشکارها

Heartvoice
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۴‏, ۱۱:۰۵ بعد از ظهر
با عرض سلام و خسته نباشید

من یه بدنساز مبتدی هستم یک پروتئین 100 وی خریدم و یک اتلتیک گلوتامین تائورین
می خواستم بدونم مصرف این دو بایکدیگر برای من که مبتدی هستم مشکل داره راستش من می خواستم کراتین خالی بگیرم ولی گفتن اتلتیک گلوتامین تائورین بهتره و ترکیبات بیشتری داره هم کراتین داره هم گلوتامین هم تائورین
آیا ترکیب این دو با یکدیگر برای یک مبتدی درست هست یا اتلتیک گلوتامین رو نباید استفاده کنم ؟
من پروتئین رو 45 دقیقه قبل از تمرین می خورم و بعد از اینکه تمرین تمام شد پروتئین بدی رو می خورم و یک ساعت بعد اتلتیک گلوتامین تائورین رو حدود 10 گرم می خورم

اگه ممکن هست مصرف صحیح این دو مکمل رو به من بگویید چون می ترسم اشتباه کنم یه وقت به کلیه و کبدم صدمه بزنم

با تشکر فراوان:گل رز:

Neverhood
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۴‏, ۱۱:۳۹ بعد از ظهر
دوستان کراتین ماسل فارم اجتیاج به بارگیری داره ؟
طریقه مصرف کراتین و گلوتامینش به چه صورته ؟
سپاس:گل رز:

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۵‏, ۱۲:۱۰ قبل از ظهر
دوستان کراتین ماسل فارم اجتیاج به بارگیری داره ؟
طریقه مصرف کراتین و گلوتامینش به چه صورته ؟
سپاس:گل رز:

اولین مرجع شما باید نوشته پشت محصول باشه، اگر بخونید دقیقا روش نوشته "بارگیری با این محصول لازم نیست و پیشنهاد نمی شه"
گلوتلمینش هم نوشته روزی 2 تا وعده واسه ریکاوری سنگین ترین تمرینات جواب می ده و بیشتر از اون نباید مصرف کرد.
کراتین 1 وعده بهترین وقتش بعد تمرینه یا اگر تمرین نمی کنید صبح اول وقت
گلوتامین هم 2 وعده "بعد و قبل تمرین" و در روز غیر تمرین صبح و شب

Neverhood
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۵‏, ۱۲:۳۹ قبل از ظهر
اولین مرجع شما باید نوشته پشت محصول باشه، اگر بخونید دقیقا روش نوشته "بارگیری با این محصول لازم نیست و پیشنهاد نمی شه"
گلوتلمینش هم نوشته روزی 2 تا وعده واسه ریکاوری سنگین ترین تمرینات جواب می ده و بیشتر از اون نباید مصرف کرد.

از پاسخ شما سپاسگزارم، فقط جسارتا جای کراتین و گلوتامین رو اشتباه نزدید ؟؟؟ ( کراتین قبل وبعد از تمرین و گلوتامین بعد از تمرین)
دلیل اینکه کراتین های ترکیبی احتیاجی به بارگیری ندارن چی هست ؟
استفاده باهم کراتین و گلوتامین ( مخلوط کردن در آب) در جذب هریک مشکلی ایجاد نمیکنه ؟
:گل رز:

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۵‏, ۰۷:۳۷ قبل از ظهر
با عرض سلام و خسته نباشید

من یه بدنساز مبتدی هستم یک پروتئین 100 وی خریدم و یک اتلتیک گلوتامین تائورین
می خواستم بدونم مصرف این دو بایکدیگر برای من که مبتدی هستم مشکل داره راستش من می خواستم کراتین خالی بگیرم ولی گفتن اتلتیک گلوتامین تائورین بهتره و ترکیبات بیشتری داره هم کراتین داره هم گلوتامین هم تائورین
آیا ترکیب این دو با یکدیگر برای یک مبتدی درست هست یا اتلتیک گلوتامین رو نباید استفاده کنم ؟
من پروتئین رو 45 دقیقه قبل از تمرین می خورم و بعد از اینکه تمرین تمام شد پروتئین بدی رو می خورم و یک ساعت بعد اتلتیک گلوتامین تائورین رو حدود 10 گرم می خورم

اگه ممکن هست مصرف صحیح این دو مکمل رو به من بگویید چون می ترسم اشتباه کنم یه وقت به کلیه و کبدم صدمه بزنم

با تشکر فراوان:گل رز:

نه مشکلی نداره. اتفاقا شرکت اتلتیک ترکیب خوبی رو ایجاد کرده.
مصرف این 2 کنار هم مشکلی ایجاد نمیکنه. دوزش هم مناسبه

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۵‏, ۰۹:۲۸ قبل از ظهر
از پاسخ شما سپاسگزارم، فقط جسارتا جای کراتین و گلوتامین رو اشتباه نزدید ؟؟؟ ( کراتین قبل وبعد از تمرین و گلوتامین بعد از تمرین)
دلیل اینکه کراتین های ترکیبی احتیاجی به بارگیری ندارن چی هست ؟
استفاده باهم کراتین و گلوتامین ( مخلوط کردن در آب) در جذب هریک مشکلی ایجاد نمیکنه ؟
:گل رز:

نه دقیقا گلوتامین قبل و بعد تمرین و کراتین بعد تمرین(گلوتامین 2 وعده رو روز و کراتین 1 وعده)، قبلا هم اشاره شد مصرف کل کراتینها به میزان روزانه 5 گرم(هر روز تا 28 روز) کفایت می کنه و دلیلی برای بارگیری و استرس بدن برای دفع کراتینین نیست، نه ارتباطی به هم ندارند مشکلی برای مصرف با هم نیست.این کراتین ترکیبی یه مقداری Con-Cret داره که از سال 2009 وارد مکملها شد، Con-Cret تنها کراتینیه که تو آب کاملا حل می شه و پایداره و دوزهای خیلی کمش کفایت می کنه و نیاز به بارگیری نداره، احتمالا مجموع این عوامل باعث شده

alimosavi
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۵‏, ۱۰:۲۹ قبل از ظهر
سلام. من 19 سالمه و در حدود 4 ماه 30 کیلو وزن کم کردم ولی هنوز 30 کیلو دیگر اضافه وزن دارم به پیشنهاد دوستم یک چربی سوز (لیپو6 بلک) گرفتم میخاستم بدونم مصرف این چربی سوز برای من می تونه مشکل ساز باشه یا نه (من هم رژیم غذایی دارم وهم بدنسازی کار می کنم و تا حالا قرص ونستات و الکارنتین مصرف کردم)

oriental
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۵‏, ۱۲:۲۰ بعد از ظهر
یک سوال رو چند بار پست می زنی؟! خلاف مقررات سایته

Neverhood
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۵‏, ۱۲:۳۹ بعد از ظهر
بچها چرا محصولات مکس ماسل تو بی بی نیست ؟
اسم کمپانیش فرق میکنه ؟

alimosavi
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۵‏, ۱۲:۴۶ بعد از ظهر
بلد نیستم

AHMAD REZA
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۵‏, ۰۵:۵۶ بعد از ظهر
سلام
دوستان کمپانی بنام s.u.n وجودداره؟
اگه هست میشه بگیدکیفیت محصولاتش چطوره؟

mr.SADISMI
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۵‏, ۰۶:۰۵ بعد از ظهر
با سلام
یه سوال :
من یه کربوهیدرات جی گرفتم
میخاستم نحوه ی مصرفش رو بدونم اگه میشه راهنمایی کنید ؟ :گل رز:

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۵‏, ۰۶:۵۷ بعد از ظهر
بچها چرا محصولات مکس ماسل تو بی بی نیست ؟
اسم کمپانیش فرق میکنه ؟

همه ی محصولات تو بی بی وجود نداره، مثلا محصولات PhD رو نمی بینی(فکر کنم فقط Green هست)، BB محصولات رو بدون مالیات عرضه می کنه تو این میون بعضی شرکت ها محصولاتشون رو به BB نمی دن و از طریق فروشگاه خودشون می فروشند

oriental
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۵‏, ۰۷:۰۷ بعد از ظهر
سلام

بله هست! محصولات خیلی خوبی داره مخصوصاً کراتینش. متاسفانه تقلبی هر مارکی تو ایران بیداد می کنه که sun هم از این امر مستثنی نیست.

Stateless Knight
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۵‏, ۰۸:۱۳ بعد از ظهر
سلام

بله وجود داره.محصولاتش هم بی کیفیت هست.من گلوتامینشو خوردم واقعا بییی کیفیته.این همه برند معتبر هست برید سراغ اونها.

oriental
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۵‏, ۰۸:۱۷ بعد از ظهر
گاهی بعضی مکملها روی بعضی بدنها جواب نمی دهند. برای همینه که بعضی ها راضی نیستند. البته به کیفیت مکمل هم بستگی داره و اینکه اصل باشه یا fake

puzzle
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۵‏, ۰۸:۲۱ بعد از ظهر
قیمت گینر مس تک از شرکت ماسل تک چنده دوستان؟
یکی میده 130 تومن همینه قیمتش؟

oriental
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۵‏, ۰۸:۲۵ بعد از ظهر
قیمت گینر مس تک از شرکت ماسل تک چنده دوستان؟
یکی میده 130 تومن همینه قیمتش؟

در فروشگاه سایت از آقای زارع بپرس

Stateless Knight
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۵‏, ۰۸:۲۷ بعد از ظهر
گاهی بعضی مکملها روی بعضی بدنها جواب نمی دهند. برای همینه که بعضی ها راضی نیستند. البته به کیفیت مکمل هم بستگی داره و اینکه اصل باشه یا fake
نه عزیز من،من خودم رو مثال زدم ولی شما از 10 نفر بپرس محصولاتش چطوره؟شک نکن 7 نفر میگن بدرد نمیخوره.
تو همین سایت هم تایپیکش هست.با وجود این همه برند معتبر من نمیدونم شما چطور میگید کیفیتش خیلی خوبه؟یعنی sun زده رو دست bsn وgaspari ....خنده داره:خنده:

Evra
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۵‏, ۰۸:۳۳ بعد از ظهر
دوستان من پمپ نیتریکس از کمپانیه B S N دارم که تاریخش زده june 2011 به نظرتون اینو مصرف کنم یا نه ؟؟؟؟
این نزدیکه 2 ساله پیش تو اثباب کشیا گم شد :پوزخند:امشب پیداش کردم

oriental
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۵‏, ۰۸:۴۳ بعد از ظهر
دوستان من پمپ نیتریکس از کمپانیه B S N دارم که تاریخش زده june 2011 به نظرتون اینو مصرف کنم یا نه ؟؟؟؟ این نزدیکه 2 ساله پیش تو اثباب کشیا گم شد :پوزخند:امشب پیداش کردم صرف اینکه تاریخش گذشته باشه (البته نه زیاد) مشکلی رو ایجاد نمی کنه اما از کیفیت محصول می کاهد.

Stateless Knight
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۵‏, ۰۹:۰۲ بعد از ظهر
آقا چطور مشکلی ایجاد نمیکنه؟واقعا جای تعجبه که شما میگید مشکل نداره؟؟؟:متعجب:june 2011 یعنی اوایل خرداد سال 90!!!!! نزدیک به یک سال از انقضاش گذشته!!!!پس اون تاریخو زدن واسه خوشگلی؟!!!!!!!......
مصرف نکن دوست عزیز

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۵‏, ۰۹:۲۵ بعد از ظهر
آقا کسی مجبورتون نکرده جواب بدید اونم یه همچین مسئله ای که با سلامتی کسی درگیره! آقا مصرف نکن، تو خوشبینانه ترین حالت اثرش رو از دست داده مابقیش از دل درد بگیر تا مسمومیت و ... پیش می ره.وقتی اثرش رو از دست داده دیگه ارزش تست کردنم نداره

/\/!\/\/\-/
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۵‏, ۰۹:۳۹ بعد از ظهر
وقتی یه مکمل مصرف کنی و بدن جوش بزنه ماله چیه؟
مثلا یه گینر رو امروز استفاده کنی،فرداش به دست ها جوش برنه.:متفکر:

oriental
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۵‏, ۱۰:۱۲ بعد از ظهر
باید بگم بنده از خودم نگفتم. تو یه سایت معتبری یکی از اساتید در جواب یکی دیگه که دقیقاً همین سوال رو داشت گفته بود. به هر حال بنده بی تقصیرم. :نمیبینم:

oriental
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۵‏, ۱۰:۱۵ بعد از ظهر

احتمال تقلبی بودن یا قاطی داشتن استروئید و هورمون هست. با این وجود به این لینک مراجعه فرمائید: http://rasekhoon.net/article/show-54716.aspx

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۵‏, ۱۰:۲۷ بعد از ظهر
باید بگم بنده از خودم نگفتم. تو یه سایت معتبری یکی از اساتید در جواب یکی دیگه که دقیقاً همین سوال رو داشت گفته بود. به هر حال بنده بی تقصیرم. :نمیبینم:

نه دیگه. ادم باید مسئولیت حرفش رو به گردن بگیره! نباید بگیم چون فلانی گفته! هر وقت خودت با منطق و عقل قانع شدی و پذیرفتی مساله رو، انتقالش بده و بگو خودم دارم میگم. چون خودت پذیرفتی.
تو سایت معتبر آدم نامعتبر و قلابی زیاد پیدا میشه. مثل همینجا، روزی 2-3 نوع دیوانه وضع ( بلانسبت دوستان ) میان و میرن و مدعی هستن قهرمان کشورن و شاگرد فلانی!! گور بابای فلانی:پوزخند:

Macklemore
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۵‏, ۱۰:۳۱ بعد از ظهر
آقا توی این لینکی که دادی دقیقا" این یعنی چی :
هيچ مکمل‌ حاوي کراتين از طرف سازمان دارو و غذاي آمريکا تاييد نشده است و ميزان کراتين اين مکمل‌ها با هم تفاوت اساسي دارد.
پس رو همه ی مکمل های کراتین که نوشته تایید شده توسط FDA کشکه دیگه ؟؟؟ (لینکی که دادین به غیر از یه سری مطالبش شب شعری بیش نیست :) )

مثلا یه گینر رو امروز استفاده کنی،فرداش به دست ها جوش برنه.
بستگی به بدن اشخاص مختلف داره ، اگر بدنت حساس باشه جوش میزنی ، منم صورتم جوش میزنه وقتی مکمل استفاده میکنم ، بلاخره ماده شیمیایه که وارد بدن میشه دیگه ، بدن هم نسبت بهش واکنش نشون میده !!

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۵‏, ۱۱:۱۷ بعد از ظهر
آقا توی این لینکی که دادی دقیقا" این یعنی چی :
هيچ مکمل‌ حاوي کراتين از طرف سازمان دارو و غذاي آمريکا تاييد نشده است و ميزان کراتين اين مکمل‌ها با هم تفاوت اساسي دارد.
پس رو همه ی مکمل های کراتین که نوشته تایید شده توسط FDA کشکه دیگه ؟؟؟ (لینکی که دادین به غیر از یه سری مطالبش شب شعری بیش نیست :) )

عجیبه شما کجا دیدی؟ پشت "هیچ" مکملی ننوشته "تایید شده توسط FDA"، حتی یه مولتی ویتامین ساده، دلیلشم اینه که قبل از سال 94 نمی تونستن بین غذا و مکمل تفاوت قائل شن، بعدش یه قانونی تصویب شد که می گه مکملها قبل از عرضه باید از safe بودن مواد اولیشون مطمئن باشن، برای عرضه کردن هم نیازی به گرفتن FDA نیست ولی اگر مکمل خطرساز باشه وظیفه FDA که جلوشو بگیره، بعدم باید مشتری رو با برچسب پشت قوطی مطلع کنه که مثلا مکملش برای کسی که بیماری قلبی داره مضره! کلا قانون بی خودیه و علتشم اینه که اگر قرار باشه به همه مکملها FDA بده باید کلی آزمایش روی انسان انجام بده که نتیجش اینه که هیچ مکملی تا 10 سال بعد از بطور مثال کشف یه ماده جدید هیچی نباید تولید کنند و عملا شرکتش زمین می خوره.اکثر مکملها بر پایه آزمایش روی موش و حیوانات هستند نه انسان
مشکلات دیگه ای تو اون مطلب بود راجع به عوارض کراتین بود که از نظر علمی صحیح نبود، مثل مشکلات کلیوی و قلب و ... هیچکدام از نظر "علمی" منجر به این عوارض نمی شن

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۵‏, ۱۱:۳۲ بعد از ظهر

مستقیم نگید فلان مکمل تقلبیه
جوش در اثر چند عامل بوجود میاد، یا مسئله ای کبد شما رو اذیت می کنه، یا چیزی شامل کالری زیاد از یه غذای گرم مصرف کردید یا خون شما غلیظ شده.
اگر مکملتون رو از جای معتبر خریداری کردید و قبلا هم بدون مشکل از گینر استفاده کردید بین گینرهاتون یه مقایسه بکنید، ممکنه این مکمل شکر و چربی بیشتری نسبت به قبل برخوردار باشه و یا ممکنه رژیم غذاییتون شامل مواد گرم شده باشه(مثلا گردو، خرما، موز، بادام زمینی...).بهترین کار اینه تا چند روز ادامه بدید اگر جوش برطرف شد که مشکلی نیست اگر بیشتر شد قطع کنید ببینید برطرف می شه یا نه اکر نشد پس مشکل از غذا بوده اگر شد(در نهایت) مکمل مشکل داره

ZeroX
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۵‏, ۱۱:۳۳ بعد از ظهر
از دوستان کسی از combat شرکت ماسل فارم استفاده کرده؟مکمل خوبی هست؟نتیجه میده؟از whey protein 100% muscle tech چطور؟

yasin90
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۵‏, ۱۱:۳۶ بعد از ظهر

دوست عزيز سلام
شما حتما حتما روزي يك ليوان اب انار نوش جان كن كه شديد تو تصفيه خون دخيله اينجا قزوين تو خيام شمالي يه اب انار فروشي حرفه ايي هستش كه معروف به ايستگاه خون هستش بين ما بدنسازها خيلي كارش درسته حتما حتما روزي يه ليوان اب انار فراموش نشه

محمد تهرون
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۶‏, ۰۹:۱۲ قبل از ظهر
در ضمن عرق کاسنی و شاتره هم یادت نره که کبد رو تمیز میکنه

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۶‏, ۰۹:۳۹ قبل از ظهر
در ضمن عرق کاسنی و شاتره هم یادت نره که کبد رو تمیز میکنه

کبد که کثیف نمیشه. خودش کار تصفیه رو انجام میده. این عرقجات گیاهی که توصیه میشن صرفا به این خاطره که طبع سرد دارن

Persian-King
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۶‏, ۱۱:۰۱ قبل از ظهر
طبق صحبتی که با اپراتور شرکت گاسپاری شد، کراتین میکرونیز شده قابلیت انحلال در آب را دارا میباشد که این رو به عنوان یکی از ویژگی های میکرونیز شده اعلام کردند که همچنین باعث جذب سریعتر و بهتر کراتین میشود. این رو هم گفتن که لازم نیس 5 دقیقه شیک کنین تا کملا حل شود...
رو سایت خود گاسپاری برای کراتینش گفته که به راحتی در آب حل میشود.

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۶‏, ۱۲:۰۸ بعد از ظهر
طبق صحبتی که با اپراتور شرکت گاسپاری شد، کراتین میکرونیز شده قابلیت انحلال در آب را دارا میباشد که این رو به عنوان یکی از ویژگی های میکرونیز شده اعلام کردند که همچنین باعث جذب سریعتر و بهتر کراتین میشود. این رو هم گفتن که لازم نیس 5 دقیقه شیک کنین تا کملا حل شود...
رو سایت خود گاسپاری برای کراتینش گفته که به راحتی در آب حل میشود.

اگر لطف کنید لینک بدید، فرمایش شما متین بهتر حل می شه نه کامل، یه میزان خیلی کمی انتهای لیوان حل نشده باقی می مونه، تنها کراتینی که کامل تو آب حل می شه و پایداره، کراتین HCL با نام تجاری Con-cret هست.اگر بنده اشتباه می کنم آگاهم کنید.من محصولاتی که مصرف کردم راجع بهش نظر می دم، مثلا سال گذشته کراتین میکرونایز higher power و کراتین HCL شرکت promera health هر دو رو از BB خرید کردم و مصرف کردم(تو ایران اصلا نیست)، اولی تو آب حل نمی شد(بهتر از مونوهیدرات ولی نه کامل) با اینکه کلی رو این قضیه تاکید کرده و دومی کاملا حل می شد(و طعم بسیار مزخرفی داشت).از سال 2006 به بعد اکثر کراتین ها میکرونایزه و مونو کمتر دیده می شه

/\/!\/\/\-/
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۶‏, ۱۲:۳۶ بعد از ظهر
مستقیم نگید فلان مکمل تقلبیه
جوش در اثر چند عامل بوجود میاد، یا مسئله ای کبد شما رو اذیت می کنه، یا چیزی شامل کالری زیاد از یه غذای گرم مصرف کردید یا خون شما غلیظ شده.
اگر مکملتون رو از جای معتبر خریداری کردید و قبلا هم بدون مشکل از گینر استفاده کردید بین گینرهاتون یه مقایسه بکنید، ممکنه این مکمل شکر و چربی بیشتری نسبت به قبل برخوردار باشه و یا ممکنه رژیم غذاییتون شامل مواد گرم شده باشه(مثلا گردو، خرما، موز، بادام زمینی...).بهترین کار اینه تا چند روز ادامه بدید اگر جوش برطرف شد که مشکلی نیست اگر بیشتر شد قطع کنید ببینید برطرف می شه یا نه اکر نشد پس مشکل از غذا بوده اگر شد(در نهایت) مکمل مشکل داره
اصلا مکمل تقلبی نیست!
ماله خودمم نیست.به طرف گفتم بخاطره طبعته که گرمه.باعث شده اینجوری بشه.
فقط میخواستم مطمین بشم.
مرسی.

Persian-King
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۶‏, ۰۱:۳۷ بعد از ظهر
اگر لطف کنید لینک بدید، فرمایش شما متین بهتر حل می شه نه کامل، یه میزان خیلی کمی انتهای لیوان حل نشده باقی می مونه، تنها کراتینی که کامل تو آب حل می شه و پایداره، کراتین HCL با نام تجاری Con-cret هست.اگر بنده اشتباه می کنم آگاهم کنید.من محصولاتی که مصرف کردم راجع بهش نظر می دم، مثلا سال گذشته کراتین میکرونایز higher power و کراتین HCL شرکت promera health هر دو رو از BB خرید کردم و مصرف کردم(تو ایران اصلا نیست)، اولی تو آب حل نمی شد(بهتر از مونوهیدرات ولی نه کامل) با اینکه کلی رو این قضیه تاکید کرده و دومی کاملا حل می شد(و طعم بسیار مزخرفی داشت).از سال 2006 به بعد اکثر کراتین ها میکرونایزه و مونو کمتر دیده می شه

دقیقا دوست من در هر صورت در ته لیوان یا معلق مقدار کمی باقی میمونه.
این متنی که رو سایت هست
Qualitine from Gaspari Nutrition uses only 99.9%+ pure creatine monohydrate that has been micronized to insure instant dissolution into water or other suitable liquids

تماس تلفنی با اپراتور توسط یکی از دوستام در آمریکا صورت گرفته :چشمک:

paydar
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۶‏, ۰۶:۱۲ بعد از ظهر
با سلام
6هفته هست که دارم کربو پروتیین مصرف میکنم. قد180 وزنم 76 بود که الان شده 84 در ضمن یه خورده هم شکم آوردم
حالا باید چی مصرف کنم که حجم بدون چربی بیارم؟
اینم عکسام
http://img.bodybuilder.ir/images/02786756535670937644.jpg
http://img.bodybuilder.ir/images/63640460982126020367.jpg

محمد تهرون
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۶‏, ۰۶:۱۴ بعد از ظهر
این جوشایی که رو بدنت میبینم غیر طبیعیه
استروئید مصرف کردی ؟!
واسه حجم خالص میتونی از پروتئین وی با مکمل های دیگه نظیر کراتین و گلوتامین و ... استفاده کنی

paydar
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۶‏, ۰۶:۲۰ بعد از ظهر
این جوشایی که رو بدنت میبینم غیر طبیعیه
استروئید مصرف کردی ؟!
واسه حجم خالص میتونی از پروتئین وی با مکمل های دیگه نظیر کراتین و گلوتامین و ... استفاده کنی

آره قبلا یه دوره دیانابول رفتم
راستی وی 100درصد وزنو کم نمیکه؟

محمد تهرون
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۶‏, ۰۶:۲۷ بعد از ظهر
آره قبلا یه دوره دیانابول رفتم
راستی وی 100درصد وزنو کم نمیکه؟
نه دوست عزیز امکان وزن دادنشم زیاده ولی نه تا اون حد

Zlatan_ibra
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۶‏, ۱۰:۰۵ بعد از ظهر
سلام دوستان خسته نباشید
من دوتال سوال داشتم ممنون میشم اگه جواب بدید
اول اینکه یه پروتئین وی دارم میخواستم طرز مصرفششو بدونم.یه پیمانه تو یه لیوان شیر قبل 1ساعت تمرین و همینقدر بعد نیم ساعت از تمرین درسته؟؟؟

سوال دیگه هم اینکه من امینو اسید هم دارم با همین وی بخورم خوبه؟؟

ممنون

محمد تهرون
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۶‏, ۱۰:۱۶ بعد از ظهر
سلام دوستان خسته نباشید
من دوتال سوال داشتم ممنون میشم اگه جواب بدید
اول اینکه یه پروتئین وی دارم میخواستم طرز مصرفششو بدونم.یه پیمانه تو یه لیوان شیر قبل 1ساعت تمرین و همینقدر بعد نیم ساعت از تمرین درسته؟؟؟
سوال دیگه هم اینکه من امینو اسید هم دارم با همین وی بخورم خوبه؟؟
ممنون

طرز مصرف 3 اسکپ در روز 1 صبح 2 قبل تمرین 3 بعد تمرین
با شیر دیرتر جذب میشه با آب بخوری بهتره
آمینو هم با همین وی بخور
یه کراتینم در کرانش بگیری دیگه محشره

Zlatan_ibra
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۶‏, ۱۱:۰۷ بعد از ظهر
طرز مصرف 3 اسکپ در روز 1 صبح 2 قبل تمرین 3 بعد تمرین
با شیر دیرتر جذب میشه با آب بخوری بهتره
آمینو هم با همین وی بخور
یه کراتینم در کرانش بگیری دیگه محشره

صب بعد صبحونه بخورم؟؟چقد قبل تمرین یا بعد تمرین؟
راستی من پیمانم گم شده یه پیمانه میشه 2.5 قاشق غذا خوری درسته؟

yasin90
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۶‏, ۱۱:۱۱ بعد از ظهر

صبح دل ناشتا يعني قبل از صبحانه بلافاصله كه از خواب بيدار ميشيد

ZeroX
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۶‏, ۱۱:۴۸ بعد از ظهر
از دوستان کسی ساینتا 6 bsn و کامبت ماسل فارم استفاده کرده؟کدوم بهتر جواب میدن؟من میخوام حجم خشک بیارم.قد 182 وزن 77 8 ماه سابقه تمرین دارم.از وزنم راضیم میخوام حجم بگیرم.ممنون میشم راهنماییم کنید

محمد تهرون
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۷‏, ۱۲:۳۲ قبل از ظهر
اگه میخوای وزن اضافه کنی بعد صبحانه بخور و اگه نمیخوای قبل صبحانه
تقریبا 4 تا قاشق غذا خوری بریز

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۷‏, ۰۱:۱۵ قبل از ظهر

اینکه می گن تا از خواب بیدار شدید مصرف کنید واسه اینه که بعد مدتی که بدن کاتابولیک بوده ظرف 20 دقیقه ریکاور بشه(وی طی 20 دقیقه تمام امینو اسیدهاش جذب می شه غذای عادی تا 2 الی 3 ساعت طول می کشه).حالا فرقش تو وزن اضافه کردن چیه؟

BIKHIAL
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۷‏, ۰۱:۵۳ قبل از ظهر
از دوستان کسی ساینتا 6 bsn و کامبت ماسل فارم استفاده کرده؟کدوم بهتر جواب میدن؟من میخوام حجم خشک بیارم.قد 182 وزن 77 8 ماه سابقه تمرین دارم.از وزنم راضیم میخوام حجم بگیرم.ممنون میشم راهنماییم کنیدمن کمبت رو مصرف نکردم...ولی ساینتا حجم میده ولی یه مقدار بدن رو چرب میکنه...به نظر من هیچی مثل مایوفیوژن حجم خشک و عالی نمیده...یعنی به عینه تاثیراتش رو میشه دید

Zlatan_ibra
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۷‏, ۱۲:۳۸ بعد از ظهر
تقریبا 4 تا قاشق غذا خوری بریز

وزنم خوبه میخوام ماهیچه بیاره بدنم!!
اخه دوستم اندازه کرده بود یه پیمانه میشه 2.5 قاشق غذا خوری رو قوطیشم نوشته تو هر صرف یه پیمانه مصرف کنید چطور میشه 4 قاشق؟
روشم نوشته تو هر صرف 22 گرم پروتئین میره به بدن

محمد تهرون
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۷‏, ۰۱:۰۳ بعد از ظهر
وزنم خوبه میخوام ماهیچه بیاره بدنم!!
اخه دوستم اندازه کرده بود یه پیمانه میشه 2.5 قاشق غذا خوری رو قوطیشم نوشته تو هر صرف یه پیمانه مصرف کنید چطور میشه 4 قاشق؟
روشم نوشته تو هر صرف 22 گرم پروتئین میره به بدن
دوست عزیز پیمانه با پیمانه فرق میکنه اگه اون پیمانه که اندازه گرفتی پیمانه ی خودشه پس درسته همون قدر بخور
صبح قبل از صبحونت بخور

Zlatan_ibra
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۷‏, ۰۱:۲۹ بعد از ظهر
یه سوال دیگه هم دارم!با ابمیوه هم میشه مصرف کرد وی را؟؟
اخه من بعد تمرین از کجا شیر پیدا کنم؟؟

محمد تهرون
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۷‏, ۰۱:۳۱ بعد از ظهر
با آب بخوری بهتره طعم بهتری میگیره تا با آب میوه

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۷‏, ۰۲:۱۰ بعد از ظهر
چه ارتباطي بين قبل و بعد صبحانه با وزن گرفتن هست؟

habill
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۷‏, ۰۶:۲۰ بعد از ظهر
سلام رفقا
من عضو تازه واردم و خیلی به راهنمایی های شما نیاز دارم...
22سالمه ، 180cm قد و 100kg وزن دارم...
یکی دوماه دیگه یه آزمون ورودی برای آتش نشانی دارم،و اولین چیزی که باید واسه پذیرش داشته باشم، امادگی جسمانی مناسب هستش.
قبل از عید،یه دوره برداشتم اما به دلیل مشغله ای که واسم پیش اومد،نتونستم بخورم و فقط چربی سوز مصرف کردم که اونم تاثیر خاصی نداشت!
ولی الان بطور جدی تصمیم گرفتم که دوره رو شروع کنم.
دوره من شامل این مکمل ها میشه:
1- چربی سوز (خودم نظرم Lipo 6 Black هستش نظر شما چیه؟)
قبل از عید یه بسته کامل خوردم،اما بدون تمرین!
2- آمینو اسید 5000 (HCN)
3- گلوتامین GLT-3
4- وی ( Monster Muscle - Russian Whey)
5- مولتی ویتامین مولتی فورت
6- ویتامین E
7- آمپول نوروبیون

من الان تصمیم گرفتم در حال حاضر چربی سوز،گلوتامین،آمینواسید و ویتامین ها رو بخورم و فعلا وی رو مصرف نکنم! نظر شما چیه؟
تا وزنم سریعا کاهش پیدا کنه و بعدا شروع به حجم دادن شکل دادن به عضلات بکنم...!
نظر شما چیه؟
دنبال یه برنامه مناسب هستم واسه تمرین ، لطفا برنامه مناسب بدید!
اینم بگم که تو خونه تردمیل دارم و تقریبا هرروز میتونم ازش استفاده کنم،اما باشگاه رفتن یکم واسم سخته و نمیتونم مرتب برم! (نهایتا 3روز در هفته اونم نا مرتب)
به نظر شما باشگاه رفتن چقد مهمه؟
تردمیل + شکم + طناب کافی نیست؟
لطفا منو راهنمایی کنید بدجوری گیج شدم!!!! وقتم خیلی کمه! :ناراحت:

mr.SADISMI
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۷‏, ۰۶:۲۴ بعد از ظهر
با سلام
یه سوال :
من یه کربوهیدرات جی گرفتم
میخاستم نحوه ی مصرفش رو بدونم اگه میشه راهنمایی کنید ؟ :گل رز:

اگه امکان داره یکی جواب مارو بده
با تشکرررر :گل رز:

MAXII
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۷‏, ۰۶:۴۰ بعد از ظهر
اگه امکان داره یکی جواب مارو بده با تشکرررر :گل رز:اولين باره اسم همچين چيزى به گوشم خورده:نحوه مصرف كربوهيدارت:دو پيمانه ميان وعده صبح و دو پيمانه قبل تمرين مصرف كن

oriental
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۷‏, ۱۰:۳۶ بعد از ظهر
امشب رفتم 50 تا قرص مولتی ویتامین مینرال Mix Natural که مال کانادا هست و میوه ای هم هست خریدم. می خواستم نظرتون رو درباره این مکمل بدونم؟

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۸‏, ۱۲:۱۷ قبل از ظهر
سلام رفقا
من عضو تازه واردم و خیلی به راهنمایی های شما نیاز دارم...
22سالمه ، 180cm قد و 100kg وزن دارم...
یکی دوماه دیگه یه آزمون ورودی برای آتش نشانی دارم،و اولین چیزی که باید واسه پذیرش داشته باشم، امادگی جسمانی مناسب هستش.
قبل از عید،یه دوره برداشتم اما به دلیل مشغله ای که واسم پیش اومد،نتونستم بخورم و فقط چربی سوز مصرف کردم که اونم تاثیر خاصی نداشت!
ولی الان بطور جدی تصمیم گرفتم که دوره رو شروع کنم.
دوره من شامل این مکمل ها میشه:
1- چربی سوز (خودم نظرم Lipo 6 Black هستش نظر شما چیه؟)
قبل از عید یه بسته کامل خوردم،اما بدون تمرین!
2- آمینو اسید 5000 (HCN)
3- گلوتامین GLT-3
4- وی ( Monster Muscle - Russian Whey)
5- مولتی ویتامین مولتی فورت
6- ویتامین E
7- آمپول نوروبیون

من الان تصمیم گرفتم در حال حاضر چربی سوز،گلوتامین،آمینواسید و ویتامین ها رو بخورم و فعلا وی رو مصرف نکنم! نظر شما چیه؟
تا وزنم سریعا کاهش پیدا کنه و بعدا شروع به حجم دادن شکل دادن به عضلات بکنم...!
نظر شما چیه؟
دنبال یه برنامه مناسب هستم واسه تمرین ، لطفا برنامه مناسب بدید!
اینم بگم که تو خونه تردمیل دارم و تقریبا هرروز میتونم ازش استفاده کنم،اما باشگاه رفتن یکم واسم سخته و نمیتونم مرتب برم! (نهایتا 3روز در هفته اونم نا مرتب)
به نظر شما باشگاه رفتن چقد مهمه؟
تردمیل + شکم + طناب کافی نیست؟
لطفا منو راهنمایی کنید بدجوری گیج شدم!!!! وقتم خیلی کمه! :ناراحت:

1.چربی سوز بدون رژیم هیچ کاری انجام نمی ده بدون ورزش ممکنه منجر به سرطان بشه!
2.وی رو حتما مصرف کنید ارتباطی به حجم گرفتن یا نگرفتن نداره رژیم پر پروتئین کربو کامپلکس متوسط و چربی بصورت غیر اشباع بگیرید به هر میزان پروتئین از غذا کم آوردید وی رو جایگزین کنید.
3.به استکتون بی سی آآ اضافه کنید که برای شما که در حال رژیم هستید خیلی مهمه(آمینو اسید HCN اگر بی سی آآ هست که هیچی)
4.وزن شما اگر بیشتر از هفته ای 2 کیلو پایین بیاد بدونید یه جای رژیمتون مشکل داره و دارید عضله از دست می دید، پس صبر و حوصله نقش مهمی داره
5.برنامه مناسب رو یه مربی باید ببینتتون اندازتون رو بگیره درصد توده چربیتون رو هم اندازه بگیره همینجوری که نمی شه برنامه داد به کسی
6.سه روز در هفته کفایت می کنه
اگر می خواهید فقط وزن کم کنید همه مکمل هاتون رو بذارید کنار برید پیش یه دکتر تغذیه برنامه غذایی بگیرید! مکمل خالی کاری نمی کنه برادر اصلش اون ورزشس!
اگر هدفتون آمادگی جسمانیه باید ورزش کنید اونم حتما تو باشگاه! چون نیاز دارید محیط شما رو ترغیب کنه و این همه دستگاه رو نمی تونید برای منزل تهیه کنید.
تردمیل و طناب به عنوان هوازی در روزهای غیر تمرین خیلی خوبه ولی ارتباطی به برنامه تمرینیتون نداره که فکر کنید می تونید جایگزین کنید.شکم زدن هم فایده ای غیر از بزرگیه عضلات شکمتون نداره، تو برنامتون ماکسیمم هفته ای 2 بار خوبه اونم تو همون باشگاه

forddj
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۸‏, ۰۵:۰۵ بعد از ظهر
با عرض سلام خدمت دوستان
شرکت اریا تن ورز پویا که نمایندگی اپتیموم داره تو ایران مکمل اصلی وارد میکنه؟
وی گلد 100% و پلاتینیوم هیدرو وی میخوام ازین شرکت بگیرم....تایید میکنین؟
راهای تشخیصش چه ظاهری چه از روی طعمش رو خواهشن بگید.....دعاتون میکنم بخدا

yasin90
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۸‏, ۰۵:۰۸ بعد از ظهر
با عرض سلام خدمت دوستان

بله صد در صد اصل هستن با اين تفاوت كه خيلي گرون ميدن

yasin90
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۸‏, ۰۵:۱۱ بعد از ظهر
اخه من بعد تمرین از کجا شیر پیدا کنم؟؟

دوست عزيز بهتره وي رو شب موقع خواب با شير بخوريد چون با اضافه كردن شير به پروتئين هضم پروتئين دير انجام ميشه و بعد تمرين اصل براين است كه وي زود هضم و زود جذب مصرف بشه به هيچ عنوان وي رو بعد تمرين با شير مصرف نكنيد

Macklemore
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۸‏, ۰۵:۲۲ بعد از ظهر
ببینم شما میتونی پروتئین مثلا" طعم شکلات رو با مثلا" آب آلبالو قاطی کنی بخوری ؟؟؟ به نظرت میشه همچین چیزی ؟ اگر میتونی بخوری که اشکالی از لحاظ جذبش نداره :|

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۸‏, ۰۶:۳۳ بعد از ظهر
با عرض سلام خدمت دوستان

هیدرو وی نداره، فعلا فقط وی گلد 100% داره و کراتین ترکیبی و آمینو، حالا قراره اضافه کنه محصولاتشو ولی فعلا همینهاس.قیمتش هم خیلی گرونه : 155 تومن برای وی 100% 2.5 کیلویی
طعمش رو که از اینجا نمی تونم براتون توضیح بدم ولی با طعم اونهایی که از BB خرید کرده بودم مقایسه می کردم یکی بود شکلشم یکی بود ولی "بو" و کیفیت اونی که از BB خریده بودم حس می کردم با کیفیت تره حالا شاید مال حمل و نقلش بوده باشه ولی چون اسمش رو تو سایت اپتیمم زدن پس حتما اصله ولی اینکه کیفیت محصولاتش تو آمریکا و خاورمیانه یکی باشه...من نظری ندارم

محمد تهرون
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۸‏, ۰۹:۲۶ بعد از ظهر
کلا کیفیت محصولات اوپتیموم به تازگی ها افت کرده

forddj
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۸‏, ۱۰:۵۷ بعد از ظهر
ghost
مرسی از بابت راهنمایی....من بهفامیلم گفتم برام از کانادا اورده. کیفیت اونجا چطوره؟..الان واسه این پرسیدم که اگه دوباره بخوام از ایران بخرم از بابت اصل بودن خیالم جمع باشه؟...به نظر من واسه بدن هرچی بخوای بگیری نباید فکر پول باشی...سلامتی از همچی مهمتره

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۹‏, ۰۸:۳۱ قبل از ظهر
ghost
مرسی از بابت راهنمایی....من بهفامیلم گفتم برام از کانادا اورده. کیفیت اونجا چطوره؟..الان واسه این پرسیدم که اگه دوباره بخوام از ایران بخرم از بابت اصل بودن خیالم جمع باشه؟...به نظر من واسه بدن هرچی بخوای بگیری نباید فکر پول باشی...سلامتی از همچی مهمتره

آمریکا و کانادا جفتش یجوره، ج ن س اینجا هم اصله ولی کیفیتش مثل اونجا نیست(حالا شاید بنده اشتباه می کنم نظر شخصیم اینه) ممکنه به خاطر شرایط حمل بار باشه یا هر چیز دیگه ولی از نظر اصل بودن نمی شه بهش شک کرد مخصوصا که جدیدا تیم ایران هم جزو بدنسازای اپتیمم شده، در هر صورت تعدد ج ن س ش پایینه و همینه که هست رو باید دریابی

mr.SADISMI
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۹‏, ۰۴:۱۳ بعد از ظهر
اولين باره اسم همچين چيزى به گوشم خورده:نحوه مصرف كربوهيدارت:دو پيمانه ميان وعده صبح و دو پيمانه قبل تمرين مصرف كن

با سلام
یه سوال دو پیمانه میات وعده صبح یعنی بعد صبحانه ؟
کراتین و گلوتامین رو با این کربو هیدرات میشه مصرف کرد ؟
اگه موردی نداره طرز مصرفش چطوره ؟
با تشکر:گل رز:

محمد تهرون
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۹‏, ۰۴:۱۹ بعد از ظهر
با سلام
یه سوال دو پیمانه میات وعده صبح یعنی بعد صبحانه ؟
کراتین و گلوتامین رو با این کربو هیدرات میشه مصرف کرد ؟
اگه موردی نداره طرز مصرفش چطوره ؟
با تشکر:گل رز:
دوست عزیز اون مکملی گه MAXII گفته نمیشناسمش 100 درصد بهش شک کن
یه عکس ازش بگیر بزار ببینم چیه اصلا این مکملت شاید تقلبی باشه

LURiD
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۹‏, ۰۵:۳۴ بعد از ظهر
سلام دوستان_من یه آمینو یونیورسال ۲۰۰ تایی‌ گرفتم سرشو که باز می‌کنم یه بویی شبیه گوشت یا ماهی‌ اینجور بویی میده !! طبیعی هست؟؟؟؟

محمد تهرون
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۹‏, ۰۵:۵۲ بعد از ظهر
سلام دوستان_من یه آمینو یونیورسال ۲۰۰ تایی‌ گرفتم سرشو که باز می‌کنم یه بویی شبیه گوشت یا ماهی‌ اینجور بویی میده !! طبیعی هست؟؟؟؟

دوست عزیز این آمینو به اسم آمینو گوشت معروفه و هیچ مشکلی نداره بزن تو رگ
http://persianmokamel.com/225-275-large/-amino-beef-universal-200t.jpg

AHMAD REZA
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۹‏, ۰۵:۵۷ بعد از ظهر
بچه ها کراتینم یکم حالت گوله گوله پیداکرده این طبیعیه؟البته کراتین اصله

محمد تهرون
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۹‏, ۰۵:۵۹ بعد از ظهر
نه دوست عزیز کراتینت تاریخش گذشته
اگه میبینی تاریخش واسه چن وقته دیگس بدون تاریخشو دست کاری کردن

AHMAD REZA
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۹‏, ۰۶:۰۶ بعد از ظهر
نه دوست عزیز الان نگا کردم تاریخشو تا03/2013وقت داره .ازاصل بودنش اطمینان دارم

محمد تهرون
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۹‏, ۰۶:۰۹ بعد از ظهر
گفتم که الان دست کاری تو تاریخ واسشون مثل آب خورن میمونه

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۰‏, ۰۷:۲۰ قبل از ظهر

مونوهيدراتها اين شكلي مي شن موردي نداره

LURiD
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۰‏, ۰۷:۵۸ قبل از ظهر
سلام _ شاید یکی‌ از دلیل‌هایی‌ که باعث شده کراتینت گلوله شه این باشه که تو جای مرطوب نگاه داریش کردی (نم کشیده) (البته اگه مطمئن هستی‌ اصل هست)

ZeroX
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۰‏, ۱۲:۱۱ بعد از ظهر
دوستان خواهشا هر کس میتونه به این سوال جواب بده بدجوری گیج شدم.بهترین امینو که خوردید چی بوده؟امینو 2222 اوپتیموم خوبه؟اصلشو شرکت اریا تن ورز پویا نمایندگی انحصاریش داره.بگیرم به نظرتون؟

oriental
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۰‏, ۱۲:۲۳ بعد از ظهر
دوستان خواهشا هر کس میتونه به این سوال جواب بده بدجوری گیج شدم.بهترین امینو که خوردید چی بوده؟امینو 2222 اوپتیموم خوبه؟اصلشو شرکت اریا تن ورز پویا نمایندگی انحصاریش داره.بگیرم به نظرتون؟

آمینو 2222 محصول خوبیه. مکملهایی که برچسب اصالت بهداشت دارند کلاً کیفیت پائین هستند

BIKHIAL
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۰‏, ۱۲:۲۸ بعد از ظهر
آمینو 2222 محصول خوبیه. مکملهایی که برچسب اصالت بهداشت دارند کلاً کیفیت پائین هستند
دوست عزیز اتفاقا آمینو 2222 جزء این 3 محصول هست...

http://www.atvp.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=338:2012-03-16-04-55-14

oriental
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۰‏, ۱۲:۳۶ بعد از ظهر
دوست عزیز اتفاقا آمینو 2222 جزء این 3 محصول هست... http://www.atvp.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=338:2012-03-16-04-55-14 بله درسته! مکملهایی که برچسب اصالت وزارت بهداشت دارند درسته که اصل هستند اما کیفیت مطلوب رو ندارند

AHMAD REZA
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۰‏, ۰۳:۱۹ بعد از ظهر
بله درسته! مکملهایی که برچسب اصالت وزارت بهداشت دارند درسته که اصل هستند اما کیفیت مطلوب رو ندارند
اتفاقا ازباکیفیت ترین محصولاتی که مجوزداره همین محصولات اپتیموم هست وقتی داره مستقیم از آمریکاواردمیکنه چرابایدکیفیتش پایین باشه؟برعکس کیفیت بالایی هم داره

The Don
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۰‏, ۰۳:۳۳ بعد از ظهر
:متفکر:

محمد تهرون
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۰‏, ۰۳:۵۳ بعد از ظهر
اتفاقا ازباکیفیت ترین محصولاتی که مجوزداره همین محصولات اپتیموم هست وقتی داره مستقیم از آمریکاواردمیکنه چرابایدکیفیتش پایین باشه؟برعکس کیفیت بالایی هم داره
والله تا اون جایی که من از مصرف کننده ها پرسیدم راضی نبودن همه میگن قدیمی هاش که مجوز نداشت بهتر بود

yasin90
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۰‏, ۰۴:۱۶ بعد از ظهر

مگه ايران تحريم نيست و عامل اصلي اين تحريمام خود امريكاست چطوره كه خودش مكمل براي ايران صادر ميكنه؟؟؟ يه فلش پلير رو ميخواي ابديت كني مينويسه تحريم هستين نميتونيد چطور مكمل روز ميفرسته به ايران؟؟؟
تازه ايرانم دنگ و فنگ خودش رو داره براي مجوز دادن به محصولات خارجي ميگن ما بايد بريم تو خود شركت سازنده تركيبات... نوع توليد... كليه مرحله هاي توليد مكملشون رو زير نظر داشته باشيم تا مجوز بديم براي واردات ....
هيچ شركت امريكاييم اين اجازه رو نميده يكي از ايران بياد بره تو شركتشون كل شركت رو برانداز كنه براي مجوز...
وقتي FDA تاييد كرد ديگه نيازي به مجوز وزارت بهداشت ايران نيست و هيچ شركتي ام كه محصولاتش رو FDA تاييد كنه نمياد خودش رو بي اعتبار كنه با وزارت بهداشت ايران

اين مكمل ها همه ساخت داخله خالي ميبندن وارد ميكنن بنده گينر GNC گرفتم همش شير خشك بود :خنده:

محمد تهرون
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۰‏, ۰۵:۲۷ بعد از ظهر

مونوهيدراتها اين شكلي مي شن موردي نداره
کراتینی که تاریخش نگذشته باشه گوله گوله نمیشه

محمد تهرون
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۰‏, ۰۵:۳۰ بعد از ظهر
مگه ايران تحريم نيست و عامل اصلي اين تحريمام خود امريكاست چطوره كه خودش مكمل براي ايران صادر ميكنه؟؟؟ يه فلش پلير رو ميخواي ابديت كني مينويسه تحريم هستين نميتونيد چطور مكمل روز ميفرسته به ايران؟؟؟
تازه ايرانم دنگ و فنگ خودش رو داره براي مجوز دادن به محصولات خارجي ميگن ما بايد بريم تو خود شركت سازنده تركيبات... نوع توليد... كليه مرحله هاي توليد مكملشون رو زير نظر داشته باشيم تا مجوز بديم براي واردات ....
هيچ شركت امريكاييم اين اجازه رو نميده يكي از ايران بياد بره تو شركتشون كل شركت رو برانداز كنه براي مجوز...
وقتي FDA تاييد كرد ديگه نيازي به مجوز وزارت بهداشت ايران نيست و هيچ شركتي ام كه محصولاتش رو FDA تاييد كنه نمياد خودش رو بي اعتبار كنه با وزارت بهداشت ايران

اين مكمل ها همه ساخت داخله خالي ميبندن وارد ميكنن بنده گينر GNC گرفتم همش شير خشك بود :خنده:
زنده باد
منم یه عمره دارم همینو میگم ولی کو گوش شنوا :پوزخند:

King PDA
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۰‏, ۰۵:۳۲ بعد از ظهر

دوست عزيز مكمل ها و داروها جزو تحريم نيستن
لااقل امريكا اينقدر شرف داره كه اينجور چيزها رو تحريم نكنه

البته اگه دست ايران بود و تكنولوژي دارويي و .. تو دستش بود اگه امريكا يه نفر محتاج دارو باشه نميفرسته براش

ولي در كل تحريم شامل حال داروها نميشه

محمد تهرون
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۰‏, ۰۵:۳۷ بعد از ظهر

البته اگه دست ايران بود و تكنولوژي دارويي و .. تو دستش بود اگه امريكا يه نفر محتاج دارو باشه نميفرسته براش

اوپتیموم مجوز دار رو نمیدونم چون خودم تا حالا مصرف نداشتم دوستام که داشتن اصلا راضی نبودن
ولی باقی مکمل های مجوز دار رو که میبینم و یه کمیش هم مصرف داشتم مفت نمی ارزیده
حالا آقا یاسین خیلی داره بالا میگه که میگه توش شیر خشک بوده
اگه من اونو مینوشتم حتما مینوشتم پودر حشره کش :خنده:

yasin90
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۰‏, ۰۵:۴۰ بعد از ظهر

دوست عزيز مثل اينكه مطالب بنده رو نخوندي حتي اگرم امريكا بفرسته ايران تا خودش پاش تو شركت سازنده باز نشه و محتويات و تركيبات رو برسي نكنه واردات رو انجام نميده
وشركت امريكاييم چنين اجازه ايي نميده

كلي خنديدم به حرفت از كي تا حالا مكمل با دارو يكي شده دارو شايد تحريم نشه ولي مكمل چرا

در ضمن امريكا اگه سگ شرف داشت مهندس مملكت تورو ترور نميكرد اونم يه انسان عادي مثل من و شما بود كه در راه پيشرفت كشورش قدم گذاشته بود

محمد تهرون
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۰‏, ۰۵:۴۵ بعد از ظهر
مثلا دانشمندی مثل من که این همه رو مکمل ها تحقیق میکنم و به شما میگم که این مکمل ها رو مصرف نکنین :خنده:
حالا هم کسی نمیتونه جلوی کسی رو بگیره میخوای امتحان کن :پوزخند:
نتیجشم بزار این جا تا بقیه استفاده کنن:چشمک:

ZeroX
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۰‏, ۰۷:۲۷ بعد از ظهر
والله تا اون جایی که من از مصرف کننده ها پرسیدم راضی نبودن همه میگن قدیمی هاش که مجوز نداشت بهتر بود

دوستان این لینک نمایندگی های اصلی شرکت اوپتیموم هست که نمایندگی ایران رو زده شرکت اریا تن ورز پویا
http://www.optimumnutrition.com/retailers.php
یعنی این که تو سایتش زده باز هم اصل نیست محصولاتش و کیفیت نداره؟
الیبته محصولاتش برچسب اصالت کالا دارند

AHMAD REZA
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۰‏, ۰۷:۴۵ بعد از ظهر

فکرنکنم این جا حای این بحث هاباشه ولی اینومیگم که بدونیدغذا(که مکمل غذایی هم جز اونه)داخل اقلام تحریمی نیست یعنی هیچ وقت نبوده .
درضمن یه شرکت بزرگ مثل اپتیمم نمیاد به آریا تن ورز نمایندگی ایرانو بده بعد اجازه بده داخل ایران پر بشه .اسم این نمایندگی توخود سایت on هست

yasin90
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۰‏, ۰۸:۳۱ بعد از ظهر
فکرنکنم این جا حای این بحث هاباشه ولی اینومیگم که بدونیدغذا(که مکمل غذایی هم جز اونه)داخل اقلام تحریمی نیست یعنی هیچ وقت نبوده .
درضمن یه شرکت بزرگ مثل اپتیمم نمیاد به آریا تن ورز نمایندگی ایرانو بده بعد اجازه بده داخل ایران پر بشه .اسم این نمایندگی توخود سایت on هست

شما مطمئني؟؟؟
مگه محصولات بهنام نبود نمايندگيش رو خاتون گرفته بود ولي خودش پر ميكرد ميداد دست مردم بهنام روحشم خبر نداشت اينا دارند خودشون پر ميكنن و از اعتبار اين بابا سو استفاده ميكنن هرچند محصولات بهنام اصلشم قابل قياس با مكمل هاي روز نيست ولي خوب ديدم كه خاتون چه طور سو استفاده ميكرد

اگه اونجوريه فردا براي نمايندگي BSN اقدام كنيم سرماه فكر كنم ميلياردر بشم :صلح:

Zlatan_ibra
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۰‏, ۰۸:۴۰ بعد از ظهر
سلام دوستان
من روزی 3بار پروتئین وی صرف میکنم رو قوطیشم نوشته در هر بار صرف 24گرم پروتئین وارد بدن میشه که سه بارش در روز میشه 68 گرم با توجه به وزنم که 80 کیلوام کافی نیست یعنی؟

yasin90
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۰‏, ۰۸:۴۳ بعد از ظهر
سلام دوستان
من روزی 3بار پروتئین وی صرف میکنم رو قوطیشم نوشته در هر بار صرف 24گرم پروتئین وارد بدن میشه که سه بارش در روز میشه 68 گرم با توجه به وزنم که 80 کیلوام کافی نیست یعنی؟

اخيرا مجله بدنسازي رو ميخوندم كه يكي از مربي هاي IFBB ذكر كرده بودن براي هر كيلو بدن 4 گرم پروتئين در ورزشكاران واجبه و بايد استفاده بشه براي شما در روز 320 گرم ميشه كه بخشي از اين رقم رو تغذيه متحمل ميشه

AHMAD REZA
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۰‏, ۰۸:۵۱ بعد از ظهر
شما مطمئني؟؟؟
مگه محصولات بهنام نبود نمايندگيش رو خاتون گرفته بود ولي خودش پر ميكرد ميداد دست مردم بهنام روحشم خبر نداشت اينا دارند خودشون پر ميكنن و از اعتبار اين بابا سو استفاده ميكنن هرچند محصولات بهنام اصلشم قابل قياس با مكمل هاي روز نيست ولي خوب ديدم كه خاتون چه طور سو استفاده ميكرد

اگه اونجوريه فردا براي نمايندگي BSN اقدام كنيم سرماه فكر كنم ميلياردر بشم :صلح:
دوست عزیز شرکت اپتیمم که مال بابای من نیست بخوام ازش طرف داری کنم
داریم ازیه کمپانی بزرگ صحبت میکنیم نه بهنام:خنده:
صددرصد نظارت رونمایندگیش داره.درضمن انقدرکه شما بدبینی پس هرمکملی میگیری باید بدی آزمایش :پوزخند:

yasin90
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۰‏, ۰۸:۵۹ بعد از ظهر
دوست عزیز شرکت اپتیمم که مال بابای من نیست بخوام ازش طرف داری کنم
داریم ازیه کمپانی بزرگ صحبت میکنیم نه بهنام:خنده:
صددرصد نظارت رونمایندگیش داره.درضمن انقدرکه شما بدبینی پس هرمکملی میگیری باید بدی آزمایش :پوزخند:

دوست عزيزم برادرم بحث كمپاني بزرگ نيست بحث اينه مكملي كه شما دريافت ميكني اصل هستش يانه
وگرنه خيلي ها رو ميشناسم مثل اقاي فيض در ناصر خسرو كه ادعاي نمايندگي MHP رو ميكنه و قول ميدم خودشون تو زير زمين اين مكمل هارو پر ميكنن

بهتر ديگه به اين بحث ادامه نديدم تاپيك منحرف ميشه
ياحق

forddj
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۰‏, ۰۹:۰۱ بعد از ظهر
ماشاا.. همه صاحب نظرن...اخرش این شرکت اریا تن وز پویا که تو سایت اصلی اوپتیموم به عنوان نماینده تو ایران هست..بازم بهش اعتمادی نیست...بازم بی کیفیت...خوب یعنی او سایت هم اصلی نیست ؟ :سوت:

محمد تهرون
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۰‏, ۰۹:۰۲ بعد از ظهر
ما هم نگفتیم نمایندگیش نیس هست
ولی از مصرف کننده هاش بپرسی بهت جواب میدن که خوب بود یه بد

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۰‏, ۱۰:۵۲ بعد از ظهر
کراتینی که تاریخش نگذشته باشه گوله گوله نمیشه

رو چه حسابی این جرف رو می زنید؟ خود اپتیم می گه کراتین ترکیبیش ممکنه حین حمل بار گلوله گلوله شده باشه باید تکونش بدی قبل مصرف، اونی که می فرمایید کراتین میکرونایزه که یدسته کراتین معمولی HPLC Pure هم گلوله گلوله میشه

اولا مواد غذایی و مکمل و هر جیزی که مربوط به غذا و نیاز اولیه باشه تحریم نیستن، عراق تا آخرین لحظه نفت در مقابل غذا بود الانم کره ی شمالی اینجوریه، دوما کدوم مکمل رو دیدین که FDA داشته باشه؟ کلا مکمل ها FDA ندارند(کاری به وزارت بهداشت و گیر و گورش ندارم). ولی کیفیت محصولات اپتیمم آریا تن ورز و GNC که وارد کنندش "خوارزمی" بود خوبه و هر کی استفاده کرده تعریف کرده، مشکلش گرونی محصولاتشه.خوارزمی اصلا گینر وارد نکرد پس احتمالا شما برای آریا بصیرت رو مصرف کردید همونی که مایع آبروریزی شد و از داروخانه ها جمع شد.

محمد تهرون
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۰‏, ۱۰:۵۷ بعد از ظهر
کجای اوپتیموم نوشته کراتینش گوله گوله میشه آدرس بده ما هم بریم بخونیم آب میوس که باید تکونش بدیم هم بخوره :خنده:
.
درباره ی این جی ان سی هم بگم که والله من از هر کی شنیدم داشته بدی این شرکتو میگفته . یه امتحان کنی میفهمی ما چی میگیم . من خودم امتحان داشتم :پوزخند:

Alirezarahi
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۰‏, ۱۱:۰۳ بعد از ظهر
کراتین ترکیبی چون کربو داره گوله گوله میشه و این طبیعی هست

محمد تهرون
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۰‏, ۱۱:۰۵ بعد از ظهر
خب بحث ما سر اینه که کراتین مونوهیدرات گفتن گوله گوله میشه

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۰‏, ۱۱:۴۳ بعد از ظهر
کراتین ترکیبی چون کربو داره گوله گوله میشه و این طبیعی هست

کربوی مونو و تک شاخه که معروف به زود جذب هست اصلا نگهدارنده ی آب نیست که باعث گلوله گلوله شدن باشه، تو بقیه فروم ها هم یه سرچ کوچیکی بکنید می بینید تو نواحی که رطوبت زیاده مونوهیدرات بواسطه ی خاصیت چسبندکی با مولکولهای آب به حالت گلوله گلوله و حتی سفت و سخت در میاد که مشکلی نیست و کیفیتش رو تغییر نمی ده(اشتباه نکنید تو این حالت تبدیل به کراتینین نمی شه)
اینم لینک برای اون دوست خوش خنده ی ما : http://www.atvp.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=331:2012-01-20-08-57-00&catid=25:articles&Itemid=73
اگر شک دارید که باز هم دست توطئه در میون باشه خودتون به اپتیمم میل بزنید.
من هم GNC رو مصرف کردم هم آریا تن ورز هم اپتیممی که از BB خریدم، بوی اونی که از BB خریدم خیلی بهتر بود ولی تاثیر همشون یه چیز بود و راضی بودم.واقعا راجع به یه پروتئین نمی شه اینجوری نظر داد، استروئید نیست که تغییرات رو به اون صورت مشاهده کنی از نظر من مشکلی نداشت حالا شما شاید راضی نبودی

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۰‏, ۱۱:۵۷ بعد از ظهر
سلام دوستان

من راجع حرف دوستمون نظری نمی دم، ولی توصیه می کنم برو تو گوگل این عبارت رو سرچ کن خودت متوجه می شی : proteinuria
من بیشترین میزانی که دیدم حتی تو bulking استفاده می شد 3 گرم به ازای هر کیلو وزن بود.شما اگر ورزشت خیلی سنگین نیست بیشتر از 2 گرم مصرف نکن و کل اون میزان رو تقسیم بر 5 یا 6 وعده روزانت کن.نیازی نیست از غذای کاملت بزنی و پروتئین وی مصرف کنی مگر اینکه بیرون باشی و دسترسی به غذا نداشته باشی یا وعده بعد تمرینت باشه و بخوای به سرعت بدنت رو تو ریکاوری ببری وگرنه هیچی جای غذا رو نمی گیره

alexy
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۱‏, ۰۷:۵۲ قبل از ظهر
سلام به همگي دوستان اميدوارم حالتون خوب باشه .دو تا سوال داشتم ميخواستم جواب بديد
1بعد از اين مكملها پروتئين وي صددر صد شركت eas
وگلوتامين شركت mhp
كه باهم در يك سيكل زماني مصرف شدند چه مكملي را پيشنهاد ميكنيد؟
2يه امينوي بسيار خوب ومعتبر كه جواب خوبي رابده به من معرفي كنيد؟

Saman-Sh
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۱‏, ۰۹:۰۱ قبل از ظهر
سلام به همگي دوستان اميدوارم حالتون خوب باشه .دو تا سوال داشتم ميخواستم جواب بديد
1بعد از اين مكملها پروتئين وي صددر صد شركت eas
وگلوتامين شركت mhp
كه باهم در يك سيكل زماني مصرف شدند چه مكملي را پيشنهاد ميكنيد؟
2يه امينوي بسيار خوب ومعتبر كه جواب خوبي رابده به من معرفي كنيد؟

1.به نظر من و تجربه ای که دارم یک وی اپتیموم از داروخانه بخر پشیمون نمیشی..

2.گلوتامین و امینو هم یک امینو universal beef aminos بخری هم امینو هم گلوتامین داره..با مقدار گلوتامین و بی سی ای ای که وی هم داره دیگه نیازی به گلوتامین هم نداری..

اگه دنبال حجم با کیفیت هستی حتما این 2تا رو باهم استک کن و تغذیه خوب داشته باش تضمینی:چشمک:

ehsan1993
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۱‏, ۰۴:۵۰ بعد از ظهر
روز خوش

به نظر شما پروتئین وی توئین لب چطوره؟اگر خوب نیست کدوم وی رو پیشنهاد می کنید؟

و اینکه مصرفش با کراتین چطوره؟

puzzle
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۱‏, ۰۵:۳۸ بعد از ظهر
اساتید کیفیت گینرهای san الان چطوره؟ نسبت به ماسل تک چطوره؟
در ضمن شنیدم san نمایندگی هم داره اگر داره لطفا آدرس یا شماره بدید.

Neverhood
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۱‏, ۱۱:۰۸ بعد از ظهر
سلام دوستان عزیز:گل رز:

گینر و گلوتامین و کراتین رو اینطور مصرف کنم خوبه :
گینر : بعد از صبحونه - نیم ساعت قبل تمرین - نیم ساعت بعد از تمرین - شب موقع خواب
کراتین : بلافاصله قبل و بعد از تمرین
گلوتامین : صبح + بعد از تمرین

گلوتامین با کراتین قاطی بشه و مصرف بشه ایراد نداره ؟
روزهای غیرتمرین چطور باشه ؟
وزن 64 قد 178

Macklemore
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۱‏, ۱۱:۱۹ بعد از ظهر
وعده قبل تمرین گینر رو حذف کن !! یا حداقل 2 ساعت مونده به تمرین مصرف کن چون با شکم پر نمیتونی تمرین کنی
کراتین و گلوتامین اثرات شبیه به هم دارن ، کراتین رو فقط 5 گرم قبل تمرین (بعد از بارگیری) و گلوتامین رو 5 گرم بعد تمرین بخور ، اگر دوست داشتی میتونی به این صورت مصرف کنی :
گلوتامین : بعد از تمرین - قبل از خواب
کراتین : صبح - قبل تمرین

kingofblack2010
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۲‏, ۱۲:۳۳ قبل از ظهر
اول اینکه امروز یه پمپ جدید مصرف کردم به اسم stim force واسه شرکت لابرادا هستش پیمونه هاش تقریبا اندازه jack3d هست خیلی خوب انرژی داد امروز تمرین پا داشتم اصلا کم نیاوردم یه جورایی تو فضا بودم ولی مشکلی که با این مکمل و jack3d دارم اینه که چند ساعت بعد از تمرین همین جوری الکی به شدت اعصابم داغون می شه یهو دلم می خواد یه لیوان و تو سره خودم خورد کنم این اثره چیه؟انگار استرس زیادی میگیرم

karizma
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۲‏, ۰۱:۱۸ قبل از ظهر
سلام دوستان من تازه عضو سایت سدم و ممنون از وقتی که میزارین و جواب می دین..می خواستم یه توضیحی در مورد مکمل های شرکت PCN که ایرانی هستش بدین و اینکه مصرف محصولات این شرکت بدرد من می خورن؟؟کلا" ارزش دارن؟قیمتشون واقعا" مناسبه

kingofblack2010
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۲‏, ۰۱:۵۲ قبل از ظهر
سلام دوستان من تازه عضو سایت سدم و ممنون از وقتی که میزارین و جواب می دین..می خواستم یه توضیحی در مورد مکمل های شرکت PCN که ایرانی هستش بدین و اینکه مصرف محصولات این شرکت بدرد من می خورن؟؟کلا" ارزش دارن؟قیمتشون واقعا" مناسبه
سلام برادر خوش اومدی
pnc هست دوست عزیز تعریفی هم نداره حتی اگه قرار باشه از مکمل های مجاز استفاده کنی گزینه های خیلی بهتری هست.

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۲‏, ۰۸:۲۵ قبل از ظهر
اول اینکه امروز یه پمپ جدید مصرف کردم به اسم stim force واسه شرکت لابرادا هستش پیمونه هاش تقریبا اندازه jack3d هست خیلی خوب انرژی داد امروز تمرین پا داشتم اصلا کم نیاوردم یه جورایی تو فضا بودم ولی مشکلی که با این مکمل و jack3d دارم اینه که چند ساعت بعد از تمرین همین جوری الکی به شدت اعصابم داغون می شه یهو دلم می خواد یه لیوان و تو سره خودم خورد کنم این اثره چیه؟انگار استرس زیادی میگیرم

مکملی که مصرف می کنید حاوی 1,3 Dimethylpentylamine که قبلا هم ذکر کردم تو جکد هم از این ماده استفاده شده و ماده ای هست که الان از مکمل ها دارن حذفش می کنند.این ماده محرکه و عوارض قلبی، کبدی، استرس و ... داره، جزو دسته مواد دوپینگی هم محسوب می شه.ضمنن این محصولی که مصرف می کنید از آرژنین استفاده نمی کنه بجاش از یه ماده ای با نام تجاری Glycocarn استفاده می کنه که از آرژنین بهتره ولی مشکل اینجاست که شما وقتی نیتریک اکسید تو بدنتون افزایش پیدا می کنه اکسیداسیون تو بدنتون بالا می ره و سلول ها شروع می کنند به تخریب شدن واسه همین باید از آنتی اکسیدان استفاده کنید، برای همین تو این مکمل ها دوزهای بالایی از انواع ویتامین ها من جمله ویتامین C استفاده می شه که تو این مکمل اصلا دیده نمی شه!

AHMAD REZA
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۲‏, ۰۸:۳۸ قبل از ظهر
بچه ها کمپانی بااین نام داریم؟البته مخففشه mf

Neverhood
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۲‏, ۱۱:۰۲ قبل از ظهر
وعده قبل تمرین گینر رو حذف کن !! یا حداقل 2 ساعت مونده به تمرین مصرف کن چون با شکم پر نمیتونی تمرین کنی
کراتین و گلوتامین اثرات شبیه به هم دارن ، کراتین رو فقط 5 گرم قبل تمرین (بعد از بارگیری) و گلوتامین رو 5 گرم بعد تمرین بخور ، اگر دوست داشتی میتونی به این صورت مصرف کنی :
گلوتامین : بعد از تمرین - قبل از خواب
کراتین : صبح - قبل تمرین

من کراتینم ترکیبی مایل فارمه و به بارگیری احتیاج نداره
یکی از دوستان نظرشون اینطور بود :

نظر شما در این باره چیه ؟

karizma
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۲‏, ۱۲:۱۹ بعد از ظهر
سلام برادر خوش اومدیpnc هست دوست عزیز تعریفی هم نداره حتی اگه قرار باشه از مکمل های مجاز استفاده کنی گزینه های خیلی بهتری هست.ممنون ولی اون گزینه های که بهتر از pnc گفتین رو میشه نام ببرید؟؟

oriental
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۲‏, ۱۲:۴۵ بعد از ظهر

اگه نیازی به بارگیری نداره باید یکی بلافاصله بعد تمرین و 7 ساعت بعد تمرین بخوری. روزهای غیر تمرین هم صبح که از خواب پا می شی و 7 ساعت بعدش مصرف کنی حبیب جان.

Macklemore
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۲‏, ۰۱:۰۸ بعد از ظهر

این جواب خود ماسل فارم هست به کاربرانش :

when is the best time to use creatine?

https://fbcdn-profile-a.akamaihd.net/hprofile-ak-snc4/161994_82286648475_1669679784_q.jpg (http://www.facebook.com/musclepharm)Muscle Pharm (http://www.facebook.com/musclepharm)Pre or post workout, first thing in the morning on off days

قبل تمرین یا بعد تمرین ، روزهای غیر تمرین صبح ناشتا
حالا که شما گلوتامین دارید کراتینتون رو قبل از تمرین استفاده کنید , گلوتامین هم بعد تمرین و قبل خواب ، یا بعد تمرین و صبح
به هرحال همیشه از 1 نفر سوال کن که گیج نشی :ناراحت:

بچه ها کمپانی بااین نام داریم؟البته مخففشه mf
چینی محصولات mp هست حتما" :بیفایده:

karizma
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۲‏, ۰۱:۲۷ بعد از ظهر
سلام دوستان و اساتید..من با 186 قد و 83 کیلو وزن و 27 سال سن می خوام یه دوره شروع کنم که برام اینارو پیشنهاد دادن برای افزایش حجم..می خوام نظرتون رو بگید ممنون:1- وی BSN 2- کراتین گاسپاری 3- BCAA 4- گلوتامین MHB5 - دیانابول 5 میلی سوال اول:با مصرف این برنامه و تغذیه و استراحت خوب چند کیلو می تونم افزایش حجم داشته باشم؟؟ سوال دوم:من اصلا" استروئید مصرف نکرد آیا دیانابول به مصرف کردنش می ارزه یا مصرف نکنم؟؟سوال آخر اینکه برای بهتر شدن این برنامه اگه پیشنهادی دارین بگین لطفا""....خیلی ممنون

Alirezarahi
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۲‏, ۰۱:۴۸ بعد از ظهر
سلام دوستان من چندتا مکمل تهیه کردم میخواستم یکم کات بدم به بدنم فقط میخواستم تا جایی که میشه از تحلیل عضلات یا به قول معروف اصلا عضلاتم تا جایی که امکان داره نریزه وزن 85 قد183

OxyElite
گلوتامین500 گرمی مگنوم
Bcaa ماسل فارم
آل-آرژنین اینولنس
ایزو وی دوبیس
به نظر شما دیگه چه مکملی بگیرم باهاشون استفاده بکنم؟!
اینا هم میخوام از داروخونه بگیرم
مولتی ویتامین
ویتامین E , C
Omega3
کرمیوم
یوهمبین
ممنون میشم نظرتون رو بدین:گل رز:

Macklemore
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۲‏, ۰۴:۲۴ بعد از ظهر
سوال دوم:من اصلا" استروئید مصرف نکرد آیا دیانابول به مصرف کردنش می ارزه یا مصرف نکنم؟؟سوال آخر اینکه برای بهتر شدن این برنامه اگه پیشنهادی دارین بگین لطفا""....خیلی ممنون
استروئید هیچوقت ارزش نداره ، تازه اونم چی!! دیانابول ! جوابگیری 5% عوارض 95% :پوزخند:

nima_hidden20
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۲‏, ۰۴:۴۴ بعد از ظهر
سلام دوستان. کسی محصولات vpx رو مصرف کرده؟ کارش خوبه؟ اگه کسی اطلاعاتی داره یا مصرف کرده ممنون میشم راهنماییم کنه.:گل رز:

paydar
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۲‏, ۰۵:۵۱ بعد از ظهر
سلام, نظرتون در مورد این پروتیین چی هست؟
میخواستم بدونم کربوهیدرات زیاد داره یا کم؟
http://img.bodybuilder.ir/images/39132986098906786695.jpg

ادی23
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۲‏, ۰۵:۵۳ بعد از ظهر
سلام, نظرتون در مورد این پروتیین چی هست؟
میخواستم بدونم کربوهیدرات زیاد داره یا کم؟
http://img.bodybuilder.ir/images/39132986098906786695.jpg
ترکیبات روش را بخونید یا بنوسید تا بشه راهنمایی کرد

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۲‏, ۰۶:۰۷ بعد از ظهر
سلام دوستان من چندتا مکمل تهیه کردم میخواستم یکم کات بدم به بدنم فقط میخواستم تا جایی که میشه از تحلیل عضلات یا به قول معروف اصلا عضلاتم تا جایی که امکان داره نریزه وزن 85 قد183

OxyElite
گلوتامین500 گرمی مگنوم
Bcaa ماسل فارم
آل-آرژنین اینولنس
ایزو وی دوبیس
به نظر شما دیگه چه مکملی بگیرم باهاشون استفاده بکنم؟!
اینا هم میخوام از داروخونه بگیرم
مولتی ویتامین
ویتامین E , C
Omega3
کرمیوم
یوهمبین
ممنون میشم نظرتون رو بدین:گل رز:

با اکسی لایت حتما عضله از دست می دی، چربی سوزهای ترموژنیک خیلی قوی هستند، نسبت به وزنی که داری نیاز به یه همچین چربی سوزی نداری(البته دخالت نباشه فقط نظرم رو می گم)
به نظرم با یک الکارنیتین جایگزینش می تونی جواب بگیری، من به شخصه یوهمبین رو هم حذف می کنم به خاطر عوارضش مخصوصا که اگه با کافئین استک بشه اعصابتو بهم می ریزه.بی سی آآ رو همون 3 وعده در روز که MP گفته مصرف کن که بیشترین اثرش رو تو همین رژیم می بینی.مهمترین بخش قضیه هم تغذیته

oriental
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۲‏, ۰۶:۱۳ بعد از ظهر
تصفیه کلیه پس از مصرف مکمل (http://rbadansaz.blogfa.com/post-31.aspx)

همه ورزشكاران پس از مصرف مكمل به اين فكرند كه چه طور از عوارض پس از مصرف مكمل

دور بمانند يا اين كه از آن بكاهند.پس از مصرف مكمل ويا كراتين مي توانيد عرق خاك سنگ و خارشتر

و عرق نعناع مصرف كنيد. روزي 3ليوان بعد از نهار تا يك ماه از هر كدام مصرف كنيد تا كليه تصفيه شود.
براي كم كردن عوارض تستسترون سوسپانسيون از آنتي استروزن استفاده مي شود.
براي كم كردن عوارض انسولين از پرخوري استفاده مي شود.

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۲‏, ۰۶:۳۲ بعد از ظهر
تصفیه کلیه پس از مصرف مکمل (http://rbadansaz.blogfa.com/post-31.aspx)

همه ورزشكاران پس از مصرف مكمل به اين فكرند كه چه طور از عوارض پس از مصرف مكمل

دور بمانند يا اين كه از آن بكاهند.پس از مصرف مكمل ويا كراتين مي توانيد عرق خاك سنگ و خارشتر

و عرق نعناع مصرف كنيد. روزي 3ليوان بعد از نهار تا يك ماه از هر كدام مصرف كنيد تا كليه تصفيه شود.
براي كم كردن عوارض تستسترون سوسپانسيون از آنتي استروزن استفاده مي شود.
براي كم كردن عوارض انسولين از پرخوري استفاده مي شود.

خارشتر و خارخاسک خیلی خوبن، ولی توجه داشته باشید اگر دچار renal damage بشید و کلیتون آسیب ببینه با این چیزا برگشت پذیر نیست، این ها بیشتر بحث سنگ اگزالات کلیه رو رفع می کنن نه CKD

Alirezarahi
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۲‏, ۰۶:۵۱ بعد از ظهر
با اکسی لایت حتما عضله از دست می دی، چربی سوزهای ترموژنیک خیلی قوی هستند، نسبت به وزنی که داری نیاز به یه همچین چربی سوزی نداری(البته دخالت نباشه فقط نظرم رو می گم)
به نظرم با یک الکارنیتین جایگزینش می تونی جواب بگیری، من به شخصه یوهمبین رو هم حذف می کنم به خاطر عوارضش مخصوصا که اگه با کافئین استک بشه اعصابتو بهم می ریزه.بی سی آآ رو همون 3 وعده در روز که MP گفته مصرف کن که بیشترین اثرش رو تو همین رژیم می بینی.مهمترین بخش قضیه هم تغذیته

شما چه چربی سوز پیشنهاد میدی شارد ماتریکس همین ماسل فارم خوبه؟
حالا اگر دوز اکسی کمتر بخورم چی مثلا اگر روزی 2 تا هست روزی 1 بخورم جواب میده؟
یه سوال دیگه اکسی رو خانم ها هم میتونن استفاده کنن؟

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۲‏, ۰۷:۱۳ بعد از ظهر
شما چه چربی سوز پیشنهاد میدی شارد ماتریکس همین ماسل فارم خوبه؟ حالا اگر دوز اکسی کمتر بخورم چی مثلا اگر روزی 2 تا هست روزی 1 بخورم جواب میده؟ یه سوال دیگه اکسی رو خانم ها هم میتونن استفاده کنن؟ از اکسی لایت بهتره ولی بازم ضعیف نیست، من جای شما بودم از ال کارنیتین و CLA استفاده می کردم.CLA تو نگهداری عضلاتتون هم تاثیر داره.من اینجوری نمی تونم بگم که اگر دوزش رو اونجوری مصرف کنی بهتره یا نه، شاید اساتید تجربه کم کردن دوز رو داشته باشن.پشتش زده خانم ها روزی 2.7 لیتر آب مصرف کنن با این محصول، نشون می ده مشکلی نباید در مصرفش باشه

Alirezarahi
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۲‏, ۰۷:۵۴ بعد از ظهر
از اکسی لایت بهتره ولی بازم ضعیف نیست، من جای شما بودم از ال کارنیتین و CLA استفاده می کردم.CLA تو نگهداری عضلاتتون هم تاثیر داره.من اینجوری نمی تونم بگم که اگر دوزش رو اونجوری مصرف کنی بهتره یا نه، شاید اساتید تجربه کم کردن دوز رو داشته باشن.پشتش زده خانم ها روزی 2.7 لیتر آب مصرف کنن با این محصول، نشون می ده مشکلی نباید در مصرفش باشه

آقا من این دو تا چربی سوز رو خریدم شارد و اکسی چون مسافر برام اورده بود حالا میخوام یکیشو خودم مصرف کنم یکیشم بدم مادرم حالا چکار کنم؟:نمیبینم:

karizma
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۲‏, ۰۸:۰۴ بعد از ظهر
سلام.....دوستان کسی آمینو 8000گاسپاری مصرف کرده؟؟؟مصرفش برای چه کسایی خوبه؟؟

yasin90
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۲‏, ۰۸:۲۰ بعد از ظهر
رو چه حسابی این جرف رو می زنید؟ خود اپتیم می گه کراتین ترکیبیش ممکنه حین حمل بار گلوله گلوله شده باشه باید تکونش بدی قبل مصرف، اونی که می فرمایید کراتین میکرونایزه که یدسته کراتین معمولی HPLC Pure هم گلوله گلوله میشه

اولا مواد غذایی و مکمل و هر جیزی که مربوط به غذا و نیاز اولیه باشه تحریم نیستن، عراق تا آخرین لحظه نفت در مقابل غذا بود الانم کره ی شمالی اینجوریه، دوما کدوم مکمل رو دیدین که FDA داشته باشه؟ کلا مکمل ها FDA ندارند(کاری به وزارت بهداشت و گیر و گورش ندارم). ولی کیفیت محصولات اپتیمم آریا تن ورز و GNC که وارد کنندش "خوارزمی" بود خوبه و هر کی استفاده کرده تعریف کرده، مشکلش گرونی محصولاتشه.خوارزمی اصلا گینر وارد نکرد پس احتمالا شما برای آریا بصیرت رو مصرف کردید همونی که مایع آبروریزی شد و از داروخانه ها جمع شد.

دوست عزيز اين سايت بادي بيلدينگ كه ايران و چند كشور ديگه رو كه تحريم كرده نوشته باكشتي براي چند كشور و از جمله ايران ارسال نداريم پايين صفحه چت انلاين داره با خود ادمينش كه چت كردم گفتم به جز كشتي با هواپيما هم ارسال ميكنيد كه در جواب گفتن كشور شما به علت تحريم از هيچ راهي نميتوان براي كشور شما مكمل ارسال كنيم

اينم لينك مشاهده بفرماييد كه ايران جزو كشورهاي تحريم شده است http://www.bodybuilding.com/store/help/countries.htm

حالا هي بگيد مكمل تحريم نميشه

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۲‏, ۰۸:۲۸ بعد از ظهر
دوست عزيز اين سايت بادي بيلدينگ كه ايران و چند كشور ديگه رو كه تحريم كرده نوشته باكشتي براي چند كشور و از جمله ايران ارسال نداريم پايين صفحه چت انلاين داره با خود ادمينش كه چت كردم گفتم به جز كشتي با هواپيما هم ارسال ميكنيد كه در جواب گفتن كشور شما به علت تحريم از هيچ راهي نميتوان براي كشور شما مكمل ارسال كنيم

اينم لينك مشاهده بفرماييد كه ايران جزو كشورهاي تحريم شده است http://www.bodybuilding.com/store/help/countries.htm

آریا تن ورز که از BB خرید نمی کنه، مستقیما از طرف خود اپتیمم می خره، BB صرفا یک سایته فروش مکمله، علت اینکه ارسالی هم نمی کنه اینه که BB دوتا سرویس shipping داره که هر دوش ایران رو تحریم کردن، اینکه سرویس پستی ایران رو تحریم کنه از زمان های خیلی دور سابقه داشته ولی شرکت مکمل غذایی نیست که ایران رو تحریم کرده بلکه سرویس پستیه

Alirezarahi
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۲‏, ۰۸:۳۰ بعد از ظهر
آریا تن ورز یا خوارزمی که از BB نمیخرن مستقیما از خود شرکت میگیرن

yasin90
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۲‏, ۰۸:۳۵ بعد از ظهر
آریا تن ورز که از BB خرید نمی کنه، مستقیما از طرف خود اپتیمم می خره، BB صرفا یک سایته فروش مکمله، علت اینکه ارسالی هم نمی کنه اینه که BB دوتا سرویس shipping داره که هر دوش ایران رو تحریم کردن، اینکه سرویس پستی ایران رو تحریم کنه از زمان های خیلی دور سابقه داشته ولی شرکت مکمل غذایی نیست که ایران رو تحریم کرده بلکه سرویس پستیه

سرويس پست تحريمه اريا تن چطور وارد ميكنه؟؟
حالا شايد حق با شما هم باشه الان تو سايت on هستم دارم براشون ايميل ميفرستم ببينم قضييه از چه قراره
دركل به اين نمايندگي هاي ايران اعتباري نيست مثالي كه خودتون در مورد خوارزمي زديد ...

Alirezarahi
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۲‏, ۰۸:۳۵ بعد از ظهر
ببین تو خود سایت اپتیموم هم نام نمایندگی رو زده

اینم قسمتی از قراردادشونه
http://www.atvp.ir/images/atvp%20documents.jpg

yasin90
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۲‏, ۰۸:۴۰ بعد از ظهر
ببین تو خود سایت اپتیموم هم نام نمایندگی رو زده

اینم قسمتی از قراردادشونه
http://www.atvp.ir/images/atvp%20documents.jpg

ببين تحريم ها جديدا شديد شده اين شايد مال چند سال پيش باشه مدرك مطمئني نيست تازه هزاري ام صحيح باشه به اين نمايندگيها نميشه اطمينان كرد مثالي كه دوستمون زد مثل خوارزمي

AHMAD REZA
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۲‏, ۰۸:۴۱ بعد از ظهر

سایت BB فرستادن مکمل به ایرانو خیلی وقته تحریم کرده ایرانم که سایتشو **********کرده ولی نیازی نیست ازشون بخای برات بفرستن که بگن ایران تحریمه فقط کافیه یه آشنا آمریکاداشته باشی اون برات میخره خودش برات میفرسته یاخودت خرید میکنی آدرس اون بنده خدا که ساکن آمریکاهستومیدی میره برا اون اونم برا شما میفرسته :پوزخند:

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۲‏, ۰۸:۴۱ بعد از ظهر
آقا من این دو تا چربی سوز رو خریدم شارد و اکسی چون مسافر برام اورده بود حالا میخوام یکیشو خودم مصرف کنم یکیشم بدم مادرم حالا چکار کنم؟:نمیبینم:

اگر بازش نکردی بده به آقای زارع برات بزاره واسه فروش(نمی دونم این کار رو انجام می دن یا خیر)
حالا بازم نظر دوستان رو بپرس شاید دیگران نظر بهتری داشته باشند.من بنا به تجربم به هیچ کسی پیشنهاد مصرف چربی سوزی غیر از الکارنیتین نمی دم، علتشم بخاطر عوارضشه و اعتقاد دارم حتی ژن های اندومورف خالص هم می تونن با رژیم و ورزش صحیح به کات ترین حالت هم برسن بدون عوارض چربی سوز

yasin90
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۲‏, ۰۸:۴۴ بعد از ظهر
سایت BB فرستادن مکمل به ایرانو خیلی وقته تحریم کرده ایرانم که سایتشو **********کرده ولی نیازی نیست ازشون بخای برات بفرستن که بگن ایران تحریمه فقط کافیه یه آشنا آمریکاداشته باشی اون برات میخره خودش برات میفرسته یاخودت خرید میکنی آدرس اون بنده خدا که ساکن آمریکاهستومیدی میره برا اون اونم برا شما میفرسته :پوزخند:

مگه پست هارو نخوندي عزيزم دوستان ميگن سرويس پست تحريمه سوال شد ببينم اريا تن چطور وارد ميكنه؟؟؟

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۲‏, ۰۸:۴۷ بعد از ظهر
سرويس پست تحريمه اريا تن چطور وارد ميكنه؟؟
حالا شايد حق با شما هم باشه الان تو سايت on هستم دارم براشون ايميل ميفرستم ببينم قضييه از چه قراره
دركل به اين نمايندگي هاي ايران اعتباري نيست مثالي كه خودتون در مورد خوارزمي زديد ...

واردات به هیچ وجه با پست های معمولی که من و شما کار می کنیم نیست، بعضی اوقات از طریق کشور ثالث انجام می شه بعضی اوقات هم پست های تجاری هستند که با کشتی اجناسی رو که تحت تحریم نیست جابجا می کنن، گفتم این دو پستی که با BB کار می کنند تحریم کردن نه همه ی پست ها، ضمنن خوارزمی نماینده اصلیه اونی که تقلبی می داد آریا بصیرت بود، منم قبول دارم به صرف داشتن کد اصالت وزارت بهداشت یک ج ن س معتبر نمی شه نمونشم تو آریا بصیرت مشاهده شده ولی وقتی اسم یک کشور به عنوان نماینده ثبت می شه دیگه بحث وزارت بهداشت ایران نیست

yasin90
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۲‏, ۰۸:۵۱ بعد از ظهر
واردات به هیچ وجه با پست های معمولی که من و شما کار می کنیم نیست، بعضی اوقات از طریق کشور ثالث انجام می شه بعضی اوقات هم پست های تجاری هستند که با کشتی اجناسی رو که تحت تحریم نیست جابجا می کنن، گفتم این دو پستی که با BB کار می کنند تحریم کردن نه همه ی پست ها، ضمنن خوارزمی نماینده اصلیه اونی که تقلبی می داد آریا بصیرت بود، منم قبول دارم به صرف داشتن کد اصالت وزارت بهداشت یک ج ن س معتبر نمی شه نمونشم تو آریا بصیرت مشاهده شده ولی وقتی اسم یک کشور به عنوان نماینده ثبت می شه دیگه بحث وزارت بهداشت ایران نیست

پس اين اقاي زارع چطور تونستن از bb خريد كنن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?4794-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%AA%D8%B9%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF%DB%8C-%D9%85%DA%A9%D9%85%D9%84-%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-BodyBuilding-com

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۲‏, ۰۸:۵۶ بعد از ظهر
پس اين اقاي زارع چطور تونستن از bb خريد كنن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?4794-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%AA%D8%B9%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF%DB%8C-%D9%85%DA%A9%D9%85%D9%84-%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-BodyBuilding-com

این سوالیه که تو فرومی با همین نام می تونین تو سایت پیدا کنید، قبلا روش این بود که یه سایت پستی که با ایران کار می کرد از BB خرید می کرد برای ایران می فرستاد، الان اون سایت هم کار نمی کنه دیگه، نحوه ی خرید اینجوریه که شما از ایران خرید می کنید آدرس رو برای فردی تو آمریکا یا کانادا می زنید برای اون شخص می ره اون طرف با پستی که برای ایران ارسال می کنه می فرسته، اگر ببینید محصولات خیلی محدود هستند یعنی با مسافر هم می تونه اومده باشه

alexy
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۲‏, ۰۹:۳۳ بعد از ظهر
سلام دوستان سوال داشتم
1ميخواستم ببينم كه مصرف آمينو با فارماتون اشكالي را نداره؟
2اگه كه اشكال نداره طريقه ي مصرف اين دو تا را باهم در يك مدت زمان(سيكل) به من بگيد؟

Macklemore
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۲‏, ۱۰:۱۵ بعد از ظهر
سلام دوستان سوال داشتم
1ميخواستم ببينم كه مصرف آمينو با فارماتون اشكالي را نداره؟
2اگه كه اشكال نداره طريقه ي مصرف اين دو تا را باهم در يك مدت زمان(سيكل) به من بگيد؟
چه اشکالی ؟ فارماتون رو صبح با صبحونه بخور (اگه خواستی میتونی یکی هم با ناهار بخوری)، آمینو هم قبل یا بعد از تمرین

reza bigman
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۲‏, ۱۰:۳۱ بعد از ظهر
نود درصد یا بیشتر مکملهایی که تو ایرانه تقلبیه اینم که میگن یه فرد معتمد پیدا کن علکیه چون اوناهم از همین عمده فروشای ایران خرید میکنن بازار مکمل تو ایران خیلی افتضاحه

به این مجوز دارها هم خیلی نمیشه اعتماد کرد:بیفایده:

Schumi
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۲‏, ۱۰:۴۷ بعد از ظهر
مگه پست هارو نخوندي عزيزم دوستان ميگن سرويس پست تحريمه سوال شد ببينم اريا تن چطور وارد ميكنه؟؟؟

ببینید دوستان عزیز من 4 ساله تو کار خرید از سایتهای خارجی مخصوصاً آمریکا هستم و هنوز هم اینکارو انجام میدم(اگه تبیلغ حساب میشه مدیران عزیز پاکش کنن)خرید مکمل از امریکا به چند روش امکانپذیره:
اینکه شما تعداد مکملی که میخواید خرید کنید کمه و فقط برای مصرف شخصی خودتونه که در این صورت مکملا رو به آدرسی در آمریکا خریداری میکنید و شخصی که تو آمریکاس با پست usps براتون ارسال میکنه.بعد از حدود 20-25 روز مکملا میرسن ایران.از گمرک شهرتون یه نامه براتون میاد میرین پست و گمرکی( اگه تعلق بگیره) رو پرداخت میکنید و مکملاتونو تحویل میگیرین البته همه جور مکملی نمیتونید ترخیص کنید مثل مکملهای مایع و... البته باز اگه تعداد بیشتری خواستین خرید کنید میتونید به کسی که در آمریکا دارین بگین بذاره تو چند تا بسته و به اسمهای مختلف ارسال کنه که باز ترخیص میشه.در ضمن تا جایی من شنیدم در سال فقط میتونید 80دلار معاف از گمرکی مکمل ترخیص کنید
دوم اینکه شما تعداد بالا مکمل میخواید بادی بیلدینگ هم به دبی ارسال میکنه.مکملارو به ادرسی در دبی خریداری و با لنج وارد ایران میشن.اینطوری خیلی چیزا بهش تعلق نمیگیره و ارزونتر هم در میاد.
سوالی بود در خدمتم

reza ahmadi
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۳‏, ۰۸:۲۸ قبل از ظهر
سلام. لطفا در مورد پروتیین شرکت ماسل مید carnivor کسی چیزی میدونه؟ کیفیت ؟ بهترین زمان مصرف ؟ قیمت ؟

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۳‏, ۱۰:۰۲ قبل از ظهر
کارنیور من گرفتم. طعم و کیفیتش عالیه
بهترین زمان مصرفش هم بعد تمرین. قیمت هم 145 تومن
فاقد شکر هم هستش

MohammadRZA
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۳‏, ۱۰:۲۰ قبل از ظهر
سلام
من به خاطر امتحاناتم تا 3 هفته دیگه 3بار در هفته می تونم تمرین کنم
در حال حاظر بی سی آآ گاسپاری و کراتین مونوهیدارت و گلوتامین اوپتیموم رو مصرف میکنم
حالا می خواستم بدونم کی اینا مصرف کنم؟
ممنون

Alirezarahi
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۳‏, ۱۲:۲۰ بعد از ظهر
به نظرتون کمبت ماسل فارم بهتره یا بیگ بلند بتان کورت؟!
http://www.bodybuilding.com/store/mu...rm/combat.html (http://www.bodybuilding.com/store/musclepharm/combat.html)
http://www.bodybuilding.com/store/bcour/big-blend.html

AHMAD REZA
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۳‏, ۰۱:۰۸ بعد از ظهر
به نظرتون کمبت ماسل فارم بهتره یا بیگ بلند بتان کورت؟!
http://www.bodybuilding.com/store/mu...rm/combat.html (http://www.bodybuilding.com/store/musclepharm/combat.html)
http://www.bodybuilding.com/store/bcour/big-blend.html
کمبت ماسل فارم مقدارپروتیین درهرسروینگش25 گرم هستش اما بیگ بلندبتان کورت 20گرم پروتیین درهرسروینگ داره ازلحاظ مصرف کننده های bb هم ماسل فارم مورد قبول تر بوده:پوزخند:

karizma
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۳‏, ۰۱:۳۳ بعد از ظهر
کسی جواب سوال ما رو نداد :ناراحت: آمینو 8000 گاسپاری برای چه کسایی خوبه؟؟برای فردی که اولین دوره رو میخواد شروع کنه روزی چند تا خوبه؟؟

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۳‏, ۰۲:۰۱ بعد از ظهر
کسی جواب سوال ما رو نداد :ناراحت: آمینو 8000 گاسپاری برای چه کسایی خوبه؟؟برای فردی که اولین دوره رو میخواد شروع کنه روزی چند تا خوبه؟؟

شما اینجوری به قضیه نگاه کن : ساختار تشکیل دهنده پروتئین آمینو اسیده، ضروری و غیر ضروری داره، حالا دو شکل تو بازار هست : آمینو بصورت قرص که میزان آمینو اسیدهاش محدوده(مثلا 8 گرم تو هر سروینگ همین آمینویی که می فرمایید) و مزیتش تو نداشتن کربوهیدرات و چربی و در نتیجه کالری خیلی کمه، و یک شکل دیگه پروتئین آب پنیر که به نام "وی" شناخته می شه که میزان آمینو اسیدهاش تو هر وعده به میزانی حدود 3 برابر آمینوی مشابه و میزان محدودی چربی و کربوهیدرات داره.به نظر من مصرف آمینو پول دور ریختنه چون میزان آمینو اسیدی که وارد بدنتون می کنه خیلی کمتر از نیاز روزانه شماست(در حد 16 گرم تو همین محصول) کمپانی های جدید هم رو آمینو مانوری نمی دن، حالا شما که خریدی مصرفش کن.4 تا قبل از تمرین(30 دقیقه) و 4 تا بعد تمرین.کمک می کنه حین تمرین بافت عضلانی به عنوان سوخت مصرف نمی شه

puzzle
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۳‏, ۰۲:۱۴ بعد از ظهر
دوستان روی پروتئین اپتیمم زده: serving size 1 rounded scoop 29g و serving per container 80
و روی گینر ماسل تک زده: serving size 5 scoop(227g) و serving per container 10
که اپتیموم 25گرم پروتئین و 120 کیلو کالری داره. و ماسل تک در 227 گرم 860 کالری و 53 گرم پروتئین داره.
اگر اینطور باشه که مقدار کالری و پروتئین اپتیموم که بیشتر از ماسل تک میشه.
پس یعنی به لحاظ وزن گیری و حجم اپتیموم بهتر از مس تک شرکت ماسل تک هستش؟

Macklemore
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۳‏, ۰۲:۳۲ بعد از ظهر
من نمیدونم چه فکری کردین یه پروتئین رو با یه گینر مقایسه کردین !!!! مس تک معلومه که کمتر پروتئین داره چون کربوپرتئین هست،در عوض کربوهیدرات بیشتری داره ،

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۳‏, ۰۲:۳۵ بعد از ظهر
دوستان روی پروتئین اپتیمم زده: serving size 1 rounded scoop 29g و serving per container 80
و روی گینر ماسل تک زده: serving size 5 scoop(227g) و serving per container 10
که اپتیموم 25گرم پروتئین و 120 کیلو کالری داره. و ماسل تک در 227 گرم 860 کالری و 53 گرم پروتئین داره.
اگر اینطور باشه که مقدار کالری و پروتئین اپتیموم که بیشتر از ماسل تک میشه.
پس یعنی به لحاظ وزن گیری و حجم اپتیموم بهتر از مس تک شرکت ماسل تک هستش؟

میزان کالری
پروتئین : 4 کالری به ازای هر گرم
کربوهیدرات : 4 کالری به ازای هر گرم
چربی : 9 کالری به ازای هر گرم
حالا منظور شما رو متوجه نشدم، اگر کالری مس تک بیشتره دلیلش کربو و چربیه بیشترشه، برای افرادی خوبه که سوخت و ساز بدنی بالایی دارن(اکتومورف ها) در نتیجه کالری بیشتری نیاز دارن تا وزنشون به میران صحیحش برسه، چون شما نمی تونی و نباید از یک میزانی بیشتر کالری دریافتیت رو از پروتئین بگیری پس بقیش رو از کربوهیدرات و مقداری هم چربی می گیری.حالا اگر بد متوجه منظورتون شدم بفرمایید

karizma
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۳‏, ۰۲:۳۸ بعد از ظهر
شما اینجوری به قضیه نگاه کن : ساختار تشکیل دهنده پروتئین آمینو اسیده، ضروری و غیر ضروری داره، حالا دو شکل تو بازار هست : آمینو بصورت قرص که میزان آمینو اسیدهاش محدوده(مثلا 8 گرم تو هر سروینگ همین آمینویی که می فرمایید) و مزیتش تو نداشتن کربوهیدرات و چربی و در نتیجه کالری خیلی کمه، و یک شکل دیگه پروتئین آب پنیر که به نام "وی" شناخته می شه که میزان آمینو اسیدهاش تو هر وعده به میزانی حدود 3 برابر آمینوی مشابه و میزان محدودی چربی و کربوهیدرات داره.به نظر من مصرف آمینو پول دور ریختنه چون میزان آمینو اسیدی که وارد بدنتون می کنه خیلی کمتر از نیاز روزانه شماست(در حد 16 گرم تو همین محصول) کمپانی های جدید هم رو آمینو مانوری نمی دن، حالا شما که خریدی مصرفش کن.4 تا قبل از تمرین(30 دقیقه) و 4 تا بعد تمرین.کمک می کنه حین تمرین بافت عضلانی به عنوان سوخت مصرف نمی شه
دوست عزیز ممنون از جوابتون...یه سوال دیگه داشتم اینکه من که می خوام تازه اولین دوره رو شروع کنم از محصولات ایرانی تو داروخونه یا محصولات وارداتی مثل ON استفاده کنم جواب میده؟؟

reza ahmadi
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۳‏, ۰۳:۰۵ بعد از ظهر
سلام. در هفته 3 تا 4 جلسه تمرین سنگین انجام میدم. روزهای تمرین حدود 8 تا تخم مرغ کامل آبپز در طی روز میخورم و روزهای عادی 3 الی 4 تخم مرغ کامل. آیا خوردن تخم مرغ کامل به این شکل مشکل ایجاد می کند یا خیر؟ لطفا راهنمایی کنید؟

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۳‏, ۰۶:۱۳ بعد از ظهر
دوست عزیز ممنون از جوابتون...یه سوال دیگه داشتم اینکه من که می خوام تازه اولین دوره رو شروع کنم از محصولات ایرانی تو داروخونه یا محصولات وارداتی مثل ON استفاده کنم جواب میده؟؟

منظورتون از دوره چیه؟ دوره استروئیدی یا می خواین تازه مکمل مصرف کنید؟
قید مکملهای ایرانی رو بزنید، اگر از داروخانه می خواید بگیرید و پول خوب می تونید خرج کنید ON و مکس ماسل خوبن.البته این ها همه نوع مکملی ندارند، باقیش رو من پیشنهاد می کنم از همین سایت بگیرید که امتحانش رو پس داده

سلام. در هفته 3 تا 4 جلسه تمرین سنگین انجام میدم. روزهای تمرین حدود 8 تا تخم مرغ کامل آبپز در طی روز میخورم و روزهای عادی 3 الی 4 تخم مرغ کامل. آیا خوردن تخم مرغ کامل به این شکل مشکل ایجاد می کند یا خیر؟ لطفا راهنمایی کنید؟

اینجا بحث مکملهاست نه تغذیه
تو تغذیه تخم مرغ کامل رو به نسبت 10 به 3 معمولا تنظیم می کنند، یعنی 7 تا سفیده 3 تا کامل.تازه اینی که می گم برای تخم مرغ های ارگانیک و طبیعیه، که بخش عمده ی چربی داخل زرده ی این تخم مرغ ها بصورت امگا 3 داخلش ذخیره می شه که در بدن ما تبدیل به HDL یا همون کلسترول خوب میشه.از اونجایی که ما تخم مرغ صنعتی استفاده می کنیم و خیلی خوب به مرغ برسن بهش سویا و ذرت می دن چربی داخل این تخم مرغهایی که ما مصرف می کنیم بصورت اشباع شده و بصورت کلسترول LDL تو بدن ذخیره می شه و میزانش هم کم نیست.اگر فکر سلامتیتون هستین تا 2 عدد در روز کاهش بدید و باقیش رو از سفیده استفاده کنید(تو اون هم زیاده روی نکنید که به کلیتون فشار میاره)

alexy
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۳‏, ۰۶:۵۹ بعد از ظهر
سلام دوستان ميخواستم بينم طريقه ي مصرف آمينوuniversal beef aminos
چطوريه؟

puzzle
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۳‏, ۰۸:۱۳ بعد از ظهر
میزان کالری
پروتئین : 4 کالری به ازای هر گرم
کربوهیدرات : 4 کالری به ازای هر گرم
چربی : 9 کالری به ازای هر گرم
حالا منظور شما رو متوجه نشدم، اگر کالری مس تک بیشتره دلیلش کربو و چربیه بیشترشه، برای افرادی خوبه که سوخت و ساز بدنی بالایی دارن(اکتومورف ها) در نتیجه کالری بیشتری نیاز دارن تا وزنشون به میران صحیحش برسه، چون شما نمی تونی و نباید از یک میزانی بیشتر کالری دریافتیت رو از پروتئین بگیری پس بقیش رو از کربوهیدرات و مقداری هم چربی می گیری.حالا اگر بد متوجه منظورتون شدم بفرمایید

آخه روی اپتیموم زده در یک پیمانه 150 کالری هست و در مس تک در 5 اسکوپ معادل 200 گرم 850 کالری خوب کالریشون که تقریبا یکی میشه.
در ضمن همین امروز دلو زدم به دریا و گینر ماسل تک خریدم. منتها نصفش پره این طبیعیه؟

puzzle
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۳‏, ۰۸:۱۵ بعد از ظهر
دوستان گینری که خریدم بارکد داره(بالای تاریخ انقضاش) آیا منبعی رو میشناسید که بارکد رو بدم شمخص کنه مکملم اصل هست یا نه؟

BIKHIAL
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۳‏, ۰۸:۴۵ بعد از ظهر
شما یه چند تصویر از مکملتون و پودر داخلش تهیه کنید و در تاپیک زیر قرار دهید تا دوستانی که اصل این محصول رو استفاده کردن شما رو راهنمایی کنند:

http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?802-%D8%AA%D8%B4%D8%AE%DB%8C%D8%B5-%D9%85%DA%A9%D9%85%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%D9%82%D9%84%D8%A8%DB%8C

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۳‏, ۱۰:۵۰ بعد از ظهر
آخه روی اپتیموم زده در یک پیمانه 150 کالری هست و در مس تک در 5 اسکوپ معادل 200 گرم 850 کالری خوب کالریشون که تقریبا یکی میشه.
در ضمن همین امروز دلو زدم به دریا و گینر ماسل تک خریدم. منتها نصفش پره این طبیعیه؟

دوست عزیز جواب قبلی من رو بخونید، 3 تا پارامتر داره پروتئین، کربوهیدرات، چربی، این 3 تا با هر ترکیبی می تونه یه میزان کالری بده، اسکوپی نمی تونید نسبت تناسب ببندید.بعدم اپتیمم 120 کالریه
مس تک تو هر اسکوپ 8 گرم پروتئین داره 33.6 گرم کربوهیدرات که سروینگ سایزش 5 اسکوپه که معادل 40 گرم پروتئین و 168 گرم کربوهیدرات می شه
اپتیمم تو هر اسکوپ 24 گرم پروتئین و 3 یا 4 گرم کربوهیدرات داره
اولا کالری اسکوپی این دوتا 50 کالری فرق داره، دوما اشتباه شما اینجاست که کالری رو کلی می بینید، شما اگر قرار باشه به صرف کالری بخواید بعد تمرین 850 کالری مثلا استفاده کنید اگر از مس تک استفاده کنید 40 گرم پروتئین و 168 گرم کربو می رسونید به بندنتون خیلی هم خوبه، حالا اگر بخواید 5 اسکوپ!!! از اپتیمم مصرف کنید 120 گرم پروتین می رسونید به بدنتون بعدم یه سر برید بیمارستان بستری شید برای دیالیز! برادر من پروتئین و کربو و چربی یه نسبت داره مصرف کردنش نمی شه کالری خالی رو در نظر گرفت

Amir_Supplement
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۴‏, ۱۲:۳۰ قبل از ظهر
سلام

من می خوام دو هفته(به نظر شما کافی است؟) به بدنم از نظر مصرف مکمل(وی - کراتین - گلوتامین - آمینو - پمپ - CLA - مولتی ویتامین) استراحت بدم(کبد - کلیه و ...).ممنون میشم بفرمایید که کلا مصرف همه نوع مکملی را قطع کنم یا مصرف کدام را شما در دوره استراحت پیشنهاد میدهید؟؟؟

با تشکر

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۴‏, ۱۲:۳۸ قبل از ظهر
سلام

من می خوام دو هفته(به نظر شما کافی است؟) به بدنم از نظر مصرف مکمل(وی - کراتین - گلوتامین - آمینو - پمپ - CLA - مولتی ویتامین) استراحت بدم(کبد - کلیه و ...).ممنون میشم بفرمایید که کلا مصرف همه نوع مکملی را قطع کنم یا مصرف کدام را شما در دوره استراحت پیشنهاد میدهید؟؟؟

با تشکر

بحث استراحت خیلی مربوط به کبد و کلیه و ... نمی شه، بحث اینه که بدنت داره به یه چیزی عادت می کنه که این باعث می شه اثر پذیریش رو کم کنه.اصولا 2 تا مکمل رو هیچ وقت قطع نمی کنن، پروتئین وی و مولتی ویتامین.این روالشه، ولی من خودم سیستمم رو اینجوری چیدم : 3 ماه گوشت، مرغ، ماهی، تخم مرغ، پروتئین وی هر روز مصرف میکنم و دوره ی تمرینی سنگینمه، بعدش 1 ماه کلا همه چیز رو قطع می کنم و وجترین می شم(سویا و سبزیجات و لبنیات) و تمرینم رو تا 60% سنگینیش رو پایین میارم.علتشم اینه که پروتئینه که به کلیه فشار میاره مخصوصا گوشت که با این شیوه بهش استراحت می دم.ولی شما می تونی پروتئین و مولتی ویتامین رو قطع نکنی

Amir_Supplement
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۴‏, ۰۱:۲۲ قبل از ظهر
خیلی ممنونم از پاسختون و تشکر هم کردم از شما با کلیک بر روی تشکر.حالا 2 هفته کافی هستش یا نه؟کمه؟زیاده؟خوبه؟
با تشکر

mahyarhx
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۴‏, ۱۰:۱۵ قبل از ظهر
sسلام من الان ١ساله بدنسازي ميكنم و بدنم فيتنس و افرادي كه قبولشون دارم تاييد كردة اما مشكلي دارم كه چاق نميشم در نگاه جسمي فكر ميكني. ٨٠ رو راحت حجم باشم اما به هركي ميگم با قد ١٨٣ وزنم ٦٥ ميگه امكان نداره من چقدر بايد وزنم بره بالا ؟ چرا چاق نميشم حتما بايد برم سمت امپول اخه من پودر ميخورًم اما انگار نه انگار خودم از دبي ميارم(پست رو اشتباهي اينجا زدم؟؟؟ ).

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۴‏, ۱۰:۱۸ قبل از ظهر
خیلی ممنونم از پاسختون و تشکر هم کردم از شما با کلیک بر روی تشکر.حالا 2 هفته کافی هستش یا نه؟کمه؟زیاده؟خوبه؟
با تشکر

2 هفته خوبه، هر کسی بنا به بودجه و میزان مصرفش و سلامتیش بین 2 هفته تا 1 ماه معمولا متغییره