PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاسخ به سوالات در مورد مكمل ها

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

I C E M 4 N
‏۱۳۹۱-۰۳-۰۹‏, ۰۹:۱۹ قبل از ظهر
من یه جا خوندم که باید بین دوره مصرف کراتین 1 هفته فاصله باشه . چون مصرف مداوم برای کبد ضرر داره

تندر
‏۱۳۹۱-۰۳-۰۹‏, ۱۰:۲۵ قبل از ظهر
آرژنین خوب داروخانه ائی ...
nutrrilife کانادائی ، البته پر شده در ایران .. 25000 تومان

Zlatan_ibra
‏۱۳۹۱-۰۳-۰۹‏, ۱۰:۰۲ بعد از ظهر
سلام
من میخوام یه سوپر کراتین بخرم شرکت کارن/چطوریاس؟؟کیفیتش خوبه یا برم کراتین خارجی بخرم

I C E M 4 N
‏۱۳۹۱-۰۳-۰۹‏, ۱۰:۰۵ بعد از ظهر
به نظر من خوب نیست حیفه پوله:حرف:

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۱-۰۳-۰۹‏, ۱۱:۳۶ بعد از ظهر
یه کراتین منوهیدرات از یه برند معروف بخر البته کراتین یکی از مکمل هایی هستش که کمتر تقلب توش میشه چون مصرف بالایی داره اگه حاضری 80ت بدی کراتین کمپلکس اوپتیمم عالیه

Ali_sat88
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۰‏, ۱۲:۲۸ قبل از ظهر
سلام

دوستان و عزیزان گرامی چند تا سوال در مورد چند نوع مکمل داشتم،
نظرتون در مورد این مکملها چیه؟

Super carbo plus body1
Phosphagen CITOJEN
Carbo Jambo
L_Glotamin CITOGEN
ممنون و مرسی بابت جوابتون

Manuel Neuer
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۰‏, ۱۲:۳۲ قبل از ظهر
اشکان در مورد کراتین کمپلکس اپتیموم راست میگه ، خیلی خوبه ... فقط طعم فروت پانچ نگیر که ممکنه بالا بیاری !

تندر
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۰‏, ۰۲:۳۴ قبل از ظهر
سایتوژن تا چند سال پیش وحشتناک ترین برندی بود که قلاب زن ها ،وااااااااااااااااااااااای ، ازش تا می خواستند ، قلابی می زدنند ..... اگه همین رواله باشه ، بهتره منصرف بشی !!!

Zlatan_ibra
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۰‏, ۱۰:۰۲ قبل از ظهر
نه قیمتش زیاد اما سوپر کراتین 22 تومنه یدونه هم کراتینc4دیدم اونم مثل اینکه خیلی خوبه

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۰‏, ۰۲:۵۳ بعد از ظهر
یه کراتینatp ویدر بگیر عالیه 35 ت 640gیه اسکوپ قبل 1اسکوپ بعد تمرین

CREATINE
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۰‏, ۰۳:۱۵ بعد از ظهر
کراتین ویدر خیلی کمیاب شده الان وضعیتش چطوره قبلا یه شرکتی بود اصل وارد می کرد هنوزم اصلش هست ؟؟

Macklemore
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۰‏, ۰۴:۳۷ بعد از ظهر
یه کراتینatp ویدر بگیر عالیه 35 ت 640gیه اسکوپ قبل 1اسکوپ بعد تمرین
برندهای به این خوبی مثل MN , Gaspari و..... اونوقت شما کراتین ویدر پیشنهاد میدین ؟؟ اصلش رو دیدین سلام بنده رو هم برسونین :گل رز:

CREATINE
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۰‏, ۰۵:۳۳ بعد از ظهر
اره یادم اومد این کراتین ویدر قبلا شرکت پارس مکمل پخش می کرد اصل بود بعد دیگه شنیدم جمع کرد رفت !
ولی کراتین هاش واقعا عالی بود من که مصرف کردم منفجرم کرد:پوزخند:
بد ترین کراتین هم دایماتیز بود که مصرف کردم :بیفایده:

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۰‏, ۰۶:۱۹ بعد از ظهر
والا اون گاسپاری یا ام ان که شما میگی اگه خوب بود تاییدیه بهداشت و درمان میگرفت نه این که مخفیانه فروخته بشه:منتظر:

Stateless Knight
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۰‏, ۰۶:۵۲ بعد از ظهر
والا اون گاسپاری یا ام ان که شما میگی اگه خوب بود تاییدیه بهداشت و درمان میگرفت نه این که مخفیانه فروخته بشه:منتظر:
من محصولات ویدر رو استفاده نکردم . ولی اگه به نظرت ملاک خوب بودن مکمل،تایید وزارت بهداشته.کلا باید دیدت رو عوض کنی.مثلا تو مکملهای پویان رو با mp یا bsn یا gaspari مقایسه میکنی...
مکملهایی که تو داروخونه میبینی بی کیفیت ترینها هستند.اگرم شما از مارکهایی مثل گاسپاری  راضی نبودی مطمئن باش اصل گیرت نیومده..

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۱‏, ۱۲:۱۳ قبل از ظهر

تائیدیه ای که درش کارشناسی انجام نشه دوزار نمیارزه
اولا که دنگ و فنگ فراوانی داره تائیدیه گرفتن و هرکسی نه پولش رو داره و نه اعصابش رو که بخواد بره دنبالش
میخوام بدونم اینهمه برند آس الان بقول شما مخفیانه و قاچاقی فروخته میشه پست تر از اپکس یا مکس ماسل یا امثالهم هستن؟

سپنتا
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۱‏, ۰۱:۰۸ قبل از ظهر
سلام بچه ها.
مکمل "وی" که از داروخونه ها خریداری شده خوبه یا نه .چرا؟
بعد بهتره با چی مصرف بشه ؟
ممنون

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۱‏, ۰۱:۴۰ قبل از ظهر
سلام بچه ها.
ممنون

برند با برند فرق می کنه، وی نوعی از پروتئینه، برند نیست.اپتیمم و مکس ماسل خوبند ولی گرونند.وی فقط یک پروتئینه، مثل این می مونه که یک وعده غذایی با پروتئین با کیفیت به وعده های روزتون اضافه کرده باشید.بهتره با تمرین و برنامه غذایی مناسب مصرف بشه(با آب، شیر یا هر مایع دیگه ای مخلوط بشه توفیری نمی کنه)

A.H.M
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۱‏, ۰۵:۰۲ بعد از ظهر
سلام... بدن من تقریبا بدون چربی اضافه هستش و می خوام حجم عضلانیم رو خشک افزایش بدم...یه بنده خدایی پروتئین 100% وی ، BCAA ، استنازول، الکرنتین رو گفته بگیرم.. سه تا سوال دارم اگه امکاش هست پاسخ بدید.
1- نظرتون راجع به این گفته چیه؟
2- میخوام بدونم کدوما اصلی ترن و حتما بگیرم و کدوما اختیاری (مثلا میدونم پروتئینه رو حتما باید بگیرم اما راجع به باقیشون اطلاعات ندارم! )
3- قیمت تقریبی هر کدوم

oriental
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۱‏, ۰۵:۴۵ بعد از ظهر
سلام... بدن من تقریبا بدون چربی اضافه هستش و می خوام حجم عضلانیم رو خشک افزایش بدم...یه بنده خدایی پروتئین 100% وی ، BCAA ، استنازول، الکرنتین رو گفته بگیرم.. سه تا سوال دارم اگه امکاش هست پاسخ بدید.
2- میخوام بدونم کدوما اصلی ترن و حتما بگیرم و کدوما اختیاری (مثلا میدونم پروتئینه رو حتما باید بگیرم اما راجع به باقیشون اطلاعات ندارم! )
3- قیمت تقریبی هر کدوم

1. استنازول خيلي عوارض بدي داره و فشار زيادي به كبد وارد مي كنه.آخه مگه مجبوري به خاطر حجم و اين چيزا به خودت آسيب جدي بزني؟ الكرنتين هم تپش قلب مياره و فشار خونت رو بالا مي بره. به جاش از مواد طبيعي چربي سوز مثل چاي سبز و قهوه استفاده كن. بعضي ها مي خوان ره صد ساله رو يه شبه طي كنند كه عوارض جبران ناژذيري مثل خداي ناكرده انواع سرطانها رو در پي داره.
2. پروتئين وي اگه اصلش رو پيدا كني خيلي خوبه، تازه اون رو هم بايد به اندازه و نياز پروتئين بدنت مصرف كني. شما تغذيه و خواب مناسب داشته باشي حجم خيلي خوبي مياري. از يه مربي خوب هم برنامه بگير.
3. براي قيمت هم از فروشگاه سايت از آقا حجت بپرس.
موفق باشي

tbz
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۱‏, ۰۵:۵۹ بعد از ظهر
سلام میخواستم منو داداشمو راهنمایی کنید مخوایم مکمل بگیریم ولی نمیدونیم چی بگیریم خوبه من 178قد 75وزنمه وتقریبا ده ماه کارمیکنم به طور مداوم وداداشمم 183قد و وزنش77 وپنج ماه کار کرده اینم بگم که ما تاحالا هیچ مکملی استفاده نکردیم ممنونیم با تشکر

NA3R
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۱‏, ۰۶:۵۰ بعد از ظهر
سلام میخواستم منو داداشمو راهنمایی کنید مخوایم مکمل بگیریم ولی نمیدونیم چی بگیریم خوبه من 178قد 75وزنمه وتقریبا ده ماه کارمیکنم به طور مداوم وداداشمم 183قد و وزنش77 وپنج ماه کار کرده اینم بگم که ما تاحالا هیچ مکملی استفاده نکردیم ممنونیم با تشکر

خوب بستگی به هدفتون داره . مثلا اگه میخواید وزن اضافه کنید باید گینیر بگیرید . ولی در کل مکمل های مثل ؛ پروتئین ، کراتین و گلوتامین باید همیشه مصرف بشن

King PDA
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۱‏, ۰۷:۵۲ بعد از ظهر
3- قیمت تقریبی هر کدوم

1- براي افزايش حجم خشك عضلاني وي خالص با گلوتامين جزو مكمل هاي پايه هستش و لازم
در مورد استانازول هم بله درست گفتن حجم خشك و قابل قبولي ميده ( البته در صورت اصل بودن ) كه در مورد شما فكر كنم 30 درصد امكان داره به اصلش برسي پس بيخيال اين شو
در مورد الكارنيتين هم بيشتر به عنوان يك مكمل چربي سوز و بهبود دهنده گردش خون و همينطور افزايش استقامت به كار ميره و خوب هستش نه تنها واسه شما بلكه واسه اكثر مذدم ( البته در صورت نداشتن مشكل خاصي ) ولي به جاي اين اگه چربي نداري شما گلوتامين بگيري بهتره با مكملي مثل آرژنين و يا كراتين ها ي تركيبي ( خيلي بهتر از كراتين منوهيدرات هستند )
2- اگه ميتوني از امريكا بواسطه دوستان خريد كني اونوقت دستت خيلي باز هستش در مورد خريد ولي اگه نه ! اونوقت از داروخونه وي اپتيمم بگير ( فقط اين وي ) قيمت 5 پوندي هم حدودا 150 تومن هستش
البته دوستاني هستن تو همين سايت هم كه ميتوني با اطمينان خريد كني ازشون

King PDA
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۱‏, ۰۸:۱۵ بعد از ظهر
سلام بچه ها.
ممنون

تنها برند معتبر و قابل اطمينان اپتيمم هستش كه ميتوني از داروخونه بگيري
البته به برچسب هلوگرام دار دقت كن و همينطور برو به سايت نمايندگي و ليست داروخونه هاي مجاز رو پيدا كن

N@vid #
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۱‏, ۰۹:۱۱ بعد از ظهر
سلام به همه دوستان
من یه شکل با وزنم دارم : آقا من هر چی میخورم وزنم زیاد نمیشه !!!!!!!
چی کار کنم
از گینر ها هم استفاده کردم
خلاصه هر کاری بگین کردم ولی انگار نه انگار
چه خاکی به سرم بریزم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :گریه:

King PDA
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۱‏, ۱۰:۱۹ بعد از ظهر
آزمايش بده
شايد پركاري تيروييد داري !

اگه زياد ميخوري و افزايش وزن نداري بايد بري دكتر تا ببيني مشكل كجاست

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۱‏, ۱۱:۴۸ بعد از ظهر
سلام به همه دوستان
من یه شکل با وزنم دارم : آقا من هر چی میخورم وزنم زیاد نمیشه !!!!!!!
چی کار کنم
از گینر ها هم استفاده کردم
خلاصه هر کاری بگین کردم ولی انگار نه انگار
چه خاکی به سرم بریزم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :گریه:

یک نمونه از برنامه غذایی که داری رو تو تاپیک سوال در مورد برنامه غذایی بذار بررسی کنیم

island_dvb
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۲‏, ۰۲:۴۴ بعد از ظهر
با سلام من وزنم 57 بود که دو ماه بدنسازی کار میکنم که تو این دو ماه 1 کیلو اضافه کردم و مربی جهت افزایش وزن مکمل را بهم پیشنهاد داد.
ایشان دیروز واسم یه مکمل BULK با وزن 7.2 کیلو گرم آورد و گفتند هر روز 4 اسکاپ مصرف کنم.
در ابتدا میخوام بدونم این مکمل چطوره ؟ و آیا عوارضی هم داره ؟ و قیمتش به نظرتون چقدر باشه خوبه ؟ (اصل و تقلبی ) البته خود مربی گفته اصله.

و اینکه نحوه ی مصرفش به چطوره چون مربی گفت در آب حل کنم و استفاده کنم.که من امروز 1 اسکاپ را درون 1 لیوان ریختم که نصفش در آب حل شد و نصفش به صورت خمیر مانند در اومد.آیا باید طور دیگه ای استفاده کرد ؟ و اینکه 4 اسکاپ را در چه زمان هایی از طول روز مصرف کنم.؟
آیا مصرف کامل مکمل در 1 ماه مشکلی ندارد؟
اگر میشه به همه ی سوالات جواب دهید با تشکر

عکس بسته بندی هم تقریبا مثل شکل زیر است
http://pezza619.persiangig.com/Bodybuilding/09354774309/MVP_incBulk.jpg

tbz
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۲‏, ۱۰:۳۳ بعد از ظهر
سلامی دوباره اگه میشه گینیرو یکم واسم توضیح میدی چی هستش وحخم هم میده یعنی حجم درستو حسابی در کنار وزن واز چه مارکی استفاده بگیریم بهتره و به جر گینیر کراتین یا چیزه دیگه ای هم لازمه ما استفاده کنیم ممنون میشم راهنمایی کنید

ماسل
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۳‏, ۰۶:۲۹ بعد از ظهر
در ابتدا میخوام بدونم این مکمل چطوره ؟ و آیا عوارضی هم داره ؟ و قیمتش به نظرتون چقدر باشه خوبه ؟ (اصل و تقلبی ) البته خود مربی گفته اصله.

آیا مصرف کامل مکمل در 1 ماه مشکلی ندارد؟
اگر میشه به همه ی سوالات جواب دهید با تشکر

عکس بسته بندی هم تقریبا مثل شکل زیر است
http://pezza619.persiangig.com/Bodybuilding/09354774309/MVP_incBulk.jpg

خوب معلومه که نصفش خمیر می‌شه نصفش...باید تو شیکر هم بزنی‌ تا خوب مخلوط بشه.
چه عوارضی مثلا ؟ پودر که دیگه عوارض نداره.
جااا آان !!! ۱ ماه زیاده؟!؟!!:نمیبینم:
طریقه مصرفشو خود مربی محترم باید بگن،ولی‌ اگه گفتن روزی ۴ پیمانه...۱.صبح ۲.قبل تمرین ۳.بعد تمرین ۴.قبل خواب

:صلح:

ehsan20
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۳‏, ۰۶:۳۲ بعد از ظهر
سلام
بهترين طريقه مصرف no explode 2 بهمراه پودر وي چگونه هستش ؟؟؟؟
ممنون

hesam.
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۳‏, ۱۱:۲۳ بعد از ظهر
این قرصه واسه چی خوبه؟عوارض داره...؟
سي ال آ دايماتيز dymatize CLA

Schumi
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۳‏, ۱۱:۴۵ بعد از ظهر
سلام
بهترين طريقه مصرف no explode 2 بهمراه پودر وي چگونه هستش ؟؟؟؟
ممنون

no xplode2 رو باید نیم ساعت قبل از تمرین بخوری وی رو بعد از تمرین

mohamad.fitnes
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۴‏, ۰۲:۲۸ قبل از ظهر
سلام دوستان من نزدیک ۹ ماهه تمرین میکنم قدم۱۹۴ وزنم ۸۳ و ۲۰ سالمه تا الان یه دوره کربوپروتیین + کراتین رفتم الانم دارم همون کربو پروتیین رو با گلوتامین و bcaa مصرف میکنم .الان کربو پروتیینم داره تموم میشه موندم چیکار کنم ( تا الان ۸ کیلو وزن گرفتم) دوباره کربوپروتیین بگیرم یا اینبار پروتیین وی رو با گلوتامین و بی سی ای ای ادامه بدم(آخه حس میکنم حجمم فقط عضله نیست و پروتیین در کربوپروتیینها خیلی کمه)…و بعد از تموم شدن گلوتامین و bcaa آیا دوباره کراتین و آمینو + آنابولیک رو با پروتیین وی یا کربوپروتیین استفاده کنم اثر مطلوب داره یا نه..؟!

Mybrute
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۴‏, ۱۰:۴۴ قبل از ظهر
سلام , سوال در مورد Lipo6 داشتم !

1 - اینکه بیشتر برای چه ورزشهایی مناسب هست ؟! یعنی کسی که ورزش سبک و یا سنگین ( مثلا صبحگاهی و پینگ پونگ ) میکنه ( روزانه 1 ساعت ) ولی اضافه وزن و چربی دور شکم داره براش مناسب هست ؟!

2 - گفته شده زیر 21 سال مصرف نکنن از این مکمل ! اگه یه فرد 20 ساله استفاده کنه چه مشکلاتی براش به وجود میاره

سوم هم اینکه من به مدت 5 هفته تهران هستم و بعدش اعزام میشم برای آموزشی ( سربازی ) ... اگه در طول دوره ی آموزشی مصرف بشه مشکلی به وجود میاد یا نه !

ممنون میشم کمکم کنید :گل رز::گل رز:

ehsan20
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۴‏, ۰۲:۰۳ بعد از ظهر
no xplode2 رو باید نیم ساعت قبل از تمرین بخوری وی رو بعد از تمرین

مگه روزانه نبايد 3 مرحله پروتئين وي را مصرف كرد ؟
من در حال حاضر وي را يك ساعت قبل و بلافاصله بعدتمرين و صبح مصرف ميكنم و اكسپلود را هم نيم ساعت قبل از تمرين بنظر شما خوبه يا نه ؟؟؟

اگر بجاي اكسپلود - كراتين مصرف كنم بهتره يا اينكه همين طوري خوبه ؟؟؟
لطفا با دليل جواب بديد و اگر نمي دونيد اسپم نديد
با تشكر

lejeuner
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۴‏, ۰۲:۵۵ بعد از ظهر
سلام دوستان من نزدیک ۹ ماهه تمرین میکنم قدم۱۹۴ وزنم ۸۳ و ۲۰ سالمه تا الان یه دوره کربوپروتیین + کراتین رفتم الانم دارم همون کربو پروتیین رو با گلوتامین و bcaa مصرف میکنم .الان کربو پروتیینم داره تموم میشه موندم چیکار کنم ( تا الان ۸ کیلو وزن گرفتم) دوباره کربوپروتیین بگیرم یا اینبار پروتیین وی رو با گلوتامین و بی سی ای ای ادامه بدم(آخه حس میکنم حجمم فقط عضله نیست و پروتیین در کربوپروتیینها خیلی کمه)…و بعد از تموم شدن گلوتامین و bcaa آیا دوباره کراتین و آمینو + آنابولیک رو با پروتیین وی یا کربوپروتیین استفاده کنم اثر مطلوب داره یا نه..؟!اولا ماشالا به قد :دی ثانیا کاملا بستگی به خودتون که چی میخواید.حجم؟ حجم خشک؟ کات کردن؟ وزن اضافه کردن؟
سلام , سوال در مورد Lipo6 داشتم !1 - اینکه بیشتر برای چه ورزشهایی مناسب هست ؟! یعنی کسی که ورزش سبک و یا سنگین ( مثلا صبحگاهی و پینگ پونگ ) میکنه ( روزانه 1 ساعت ) ولی اضافه وزن و چربی دور شکم داره براش مناسب هست ؟!2 - گفته شده زیر 21 سال مصرف نکنن از این مکمل ! اگه یه فرد 20 ساله استفاده کنه چه مشکلاتی براش به وجود میارهسوم هم اینکه من به مدت 5 هفته تهران هستم و بعدش اعزام میشم برای آموزشی ( سربازی ) ... اگه در طول دوره ی آموزشی مصرف بشه مشکلی به وجود میاد یا نه !ممنون میشم کمکم کنید :گل رز::گل رز:فکر کنم سوال شما توی یک تاپیک دیگه پاسخ دادن استاد گلمون
مگه روزانه نبايد 3 مرحله پروتئين وي را مصرف كرد ؟ من در حال حاضر وي را يك ساعت قبل و بلافاصله بعدتمرين و صبح مصرف ميكنم و اكسپلود را هم نيم ساعت قبل از تمرين بنظر شما خوبه يا نه ؟؟؟اگر بجاي اكسپلود - كراتين مصرف كنم بهتره يا اينكه همين طوري خوبه ؟؟؟لطفا با دليل جواب بديد و اگر نمي دونيد اسپم نديد با تشكردوست عزیز وی باید وعده صبح مصرف بشه حتما در مورد وعده تمرین هم کاملا بستگی به وزن و مزان شدت تمرین شما داره یک عده دو اسکوپ بلافاصله بعد تمرین میخورن یک عده یکی قبل یکی بعد تمرین میخورن یک عده یک اسکوپ بعد تمرین و موقع خواب میخورن.من توصیه میکنم اگر وزنتون بالاست (چربی منظورم نیست وزن عضله) دو اسکوپ بعد تمرین بخورید.در مورد ایکس پلود عرض شود مثل این میمونه که بگی موز نخورم سیب بخورم همون طعم رو میده؟ ایکس پلود یک کمک کننده هست که کراتین رو توی رگ ها به جریان بندازه و به هدف برسونه ربطی به هم ندارن خیلی ها این دو تا رو با هم مصرف میکنن این دو تا دو ماده مختلف هستن.دلیلشم خواستید بفرمایید با منبع انگلیسی و ایرانی براتون اثبات میکنم

reza.k
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۴‏, ۰۴:۱۴ بعد از ظهر
این قرصه واسه چی خوبه؟عوارض داره...؟
سي ال آ دايماتيز dymatize CLA

میگن برای چربیهای دور وبر سینه باعث ازبین رفتن چربیهای نوک واطراف سینه میشه ولی زیاد تعریفی نیست من یکی دوستام استفاده کرد زیاد راضی نبود.

ehsan20
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۴‏, ۰۵:۳۹ بعد از ظهر
در مورد ایکس پلود عرض شود مثل این میمونه که بگی موز نخورم سیب بخورم همون طعم رو میده؟ ایکس پلود یک کمک کننده هست که کراتین رو توی رگ ها به جریان بندازه و به هدف برسونه ربطی به هم ندارن خیلی ها این دو تا رو با هم مصرف میکنن این دو تا دو ماده مختلف هستن.دلیلشم خواستید بفرمایید با منبع انگلیسی و ایرانی براتون اثبات میکنم

شما مطمئنيد كه كراتين و پمپ مثل موز و سيب هستند ؟ :متفکر:
چون من از هركسي پرسيدم گفت وقتي پمپ مصرف ميكني نيازي به مصرف كراتين نيست ؟
لطفا منبع و دليل تون را در رابطه با اين صحبت ( مصرف همزمان كراتين و پمپ ان او اكسپلود 2 ) بفرمائيد تا در صورت درست بودن از فردا مصرف همزمانش را شروع كنم
با تشكر

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۴‏, ۰۶:۰۶ بعد از ظهر
شما مطمئنيد كه كراتين و پمپ مثل موز و سيب هستند ؟ :متفکر:
چون من از هركسي پرسيدم گفت وقتي پمپ مصرف ميكني نيازي به مصرف كراتين نيست ؟
لطفا منبع و دليل تون را در رابطه با اين صحبت ( مصرف همزمان كراتين و پمپ ان او اكسپلود 2 ) بفرمائيد تا در صورت درست بودن از فردا مصرف همزمانش را شروع كنم
با تشكر

مکمل های پمپاژ اکثرا داخلشون کراتین دارند، اگر کراتین داره دیگه نیازی به مصرف جداگانه کراتین نیست

I C E M 4 N
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۴‏, ۰۶:۲۳ بعد از ظهر
من یه کراتین سل تچ چند وقت پیش گرفتم ولی به خاطر طعمش نتونستم بخورم .... کسی راه حلی نداره برای خوردنش؟؟ طعمش raspberry (تمشک) هست .. :منتظر:

Schumi
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۴‏, ۰۸:۵۶ بعد از ظهر
مگه روزانه نبايد 3 مرحله پروتئين وي را مصرف كرد ؟
من در حال حاضر وي را يك ساعت قبل و بلافاصله بعدتمرين و صبح مصرف ميكنم و اكسپلود را هم نيم ساعت قبل از تمرين بنظر شما خوبه يا نه ؟؟؟

اگر بجاي اكسپلود - كراتين مصرف كنم بهتره يا اينكه همين طوري خوبه ؟؟؟
لطفا با دليل جواب بديد و اگر نمي دونيد اسپم نديد
با تشكر

من فقط وعده بعد از تمرینو گفتم ولی اکسپلود حتماً باید نیم ساعت قبل از تمرین مصرف بشه اصلاً هم ربطی به کراتین نداره

lejeuner
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۵‏, ۱۲:۳۷ قبل از ظهر
شما مطمئنيد كه كراتين و پمپ مثل موز و سيب هستند ؟ :متفکر:چون من از هركسي پرسيدم گفت وقتي پمپ مصرف ميكني نيازي به مصرف كراتين نيست ؟لطفا منبع و دليل تون را در رابطه با اين صحبت ( مصرف همزمان كراتين و پمپ ان او اكسپلود 2 ) بفرمائيد تا در صورت درست بودن از فردا مصرف همزمانش را شروع كنم با تشكربله منابع.عرض شود یکی از اولین منابع همین فرومه برید به این لینک و مطالعه بفرمایید http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?591-NO-Xplode-(%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%88-%D8%A7%D9%8A%D9%83%D8%B3-%D9%BE%D9%84%D9%88%D8%AF) مخصوصا دقت کنید رو جمله ی """همچنين ماتريس سديم فسفات كراين موجود در اين محصول موجب حمل نقل بيشتر سديم و همچنين كراتين به عضلات ميشود""" و این هم فکتس اکسپلود هستش. دقت کنید چیزی به نام کراتین مونو هیدرات نداره.http://fitness-plaza.nl/wp-content/uploads/2010/10/facts.gif

ریوان
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۵‏, ۱۲:۵۱ قبل از ظهر
من یه کراتین سل تچ چند وقت پیش گرفتم ولی به خاطر طعمش نتونستم بخورم .... کسی راه حلی نداره برای خوردنش؟؟ طعمش raspberry (تمشک) هست .. :منتظر:

طعم تمشک نمیدونم چجوریه چون تاحالا این طعم رو امتحان نکردم. اما سعی کن با یه نوشیدنی مثل آب میوه که مزه اش تو همون مایه باشه مخلوط کنی:متفکر:.چون اگه مزه مکمل با مزه اون مایه ای که باهاش شیک میکنی بهم نخورن قابل قورت دادن نیست.:پوزخند:

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۵‏, ۱۲:۵۰ بعد از ظهر
متاتسفانه سل تک یکم طعهمهای تند و داره و اخرش هم به تلخی میزنه
حتی پرتقالش هم بد مزه بود و نصفشو هم نخوردمو دادم رفت!! کاریش نمیشه کرد

MAXII
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۵‏, ۰۱:۰۴ بعد از ظهر
كاش فقط انگورش رو خريده بودي خوشمزه تر از اون بقيه طعم ها هستش

I C E M 4 N
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۵‏, ۰۲:۰۲ بعد از ظهر
اره خیلی وقت پیش خریدم همینطور افتاده اونجا.. کاشکی میشد بدم بره حیفه...:ناراحت:

ehsan20
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۵‏, ۰۲:۰۷ بعد از ظهر
سلام
بنظر شما بهترين نحوه مصرف همزمان وي 100 % اپتيموم - ان او اكسپلود 2 - كراتين چگونه هست ؟ ( ميخوام اگر كه بنظر شما خوب جواب ميده هر سه تا را با هم مصرف كنم )
منظورم از لحاظ زمان قبل - بعد تمرين و صبح بودن هستش ؟
لطفا دقيق يفرمائيد چون بنده كاملا مبتدي بوده و دومين دوره ام هست - دفعه پيش فقط كراتين مصرف ميكردم حدود 3 ماه پيش
با تشكر

nasser4
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۵‏, ۰۴:۱۶ بعد از ظهر
سلام دوستان گلم
یک سال هست مکمل استفاده نکردم حتی کراتین و بدنم هم استپ و فلات شده میخواستم دوستان عزیزم منو راهنمایی کنند چه مکمل هایی بخرم تا شوک خوبی به بدنم بدم. قربون همتون

lejeuner
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۵‏, ۰۵:۱۵ بعد از ظهر
سلام دوستان گلمیک سال هست مکمل استفاده نکردم حتی کراتین و بدنم هم استپ و فلات شده میخواستم دوستان عزیزم منو راهنمایی کنند چه مکمل هایی بخرم تا شوک خوبی به بدنم بدم. قربون همتونآق ناصر یکم از بدنت وزنت قدت هدفت بگو تا بهتر بشه نظر داد

davode
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۵‏, ۰۶:۰۳ بعد از ظهر
سلام
بنظر شما بهترين نحوه مصرف همزمان وي 100 % اپتيموم - ان او اكسپلود 2 - كراتين چگونه هست ؟ ( ميخوام اگر كه بنظر شما خوب جواب ميده هر سه تا را با هم مصرف كنم )
منظورم از لحاظ زمان قبل - بعد تمرين و صبح بودن هستش ؟
لطفا دقيق يفرمائيد چون بنده كاملا مبتدي بوده و دومين دوره ام هست - دفعه پيش فقط كراتين مصرف ميكردم حدود 3 ماه پيش
با تشكر
وی رو معمولا یه وعده بعد تمرین میخورن یه وعده هم صبح
ان او اکسپولد هم 20 دقیقه قبل از تمرین(حواست باشه شیک نکنی)
کراتین هم بستگی داره چی باشه؟
اگر منوهیدرات هست باید بارگیری کنی

omid.lovebody
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۵‏, ۰۶:۰۴ بعد از ظهر
سلام به همه دوستان..21 سالمه..8 ماهه بدنسازی کار میکنم.3 ماه اول 10 کیلو افزیش وزن داشتم...اما 5 ماهه بدنم اسپ کرده.راستیچطور شکم بزنم که خطی بشه.فقط 1 کراتین ویه پودر چندماه پیش خورم.بعدش هیچی.ممنون

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۵‏, ۰۶:۱۴ بعد از ظهر
تمرینت بدرد نمیخوره دوست عزیز. بطور حتم اصولی تمرین نداشتی که منجر به رشد بخواد بشه
شکم هم هفته ای 2 جلسه باید تمرین بدی. مثل مابقی عضلات. بخوای 6 تک هها نمایان بشن باید درصد چربی بدنت کمتر بشه
الان شکمت رو دست بزنی عضلاتش مشخصه اما لایه ای از چربی روش رو شاید پوشانده باشه.
.
.
مکمل هم بر اساس نیازت باید مصرف کنی.

King PDA
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۵‏, ۰۹:۲۹ بعد از ظهر
از دوستان كسي از اين مكمل استفاده كرده ؟
رتبه اش تو بي بي 9 هستش يعني بالاتر از ازالت و اكسپلود
http://nse.site40.net/photos/e489b4966fe8.jpg

I C E M 4 N
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۵‏, ۱۰:۱۷ بعد از ظهر
اسمش . اسمه یه هیرو (قهرمان) توی بازی وارکرافته :پوزخند:.........من تا حالا مصرف نکردم

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۵‏, ۱۱:۰۰ بعد از ظهر
از دوستان كسي از اين مكمل استفاده كرده ؟
رتبه اش تو بي بي 9 هستش يعني بالاتر از ازالت و اكسپلود
http://nse.site40.net/photos/e489b4966fe8.jpg

ریت بالاتر دلیل بر بهتر بودن نیست لزوما، نگاه به تعداد افرادی که مصرف کردن هم بکنید، فقط 42 نفر این محصول رو خرید کردن و ریت زدن در صورتی که برای اسالت 4250 نفر.
از این محصول بهتر مال کمپانی Driven sports به نام Craze که بعد از 2 ماه از شروع تولیدش اومد تو لیست پرفروشترین ها با ریت 9.یک مصاحبه هم اخیرا BB باهاش کرده بود، کلا 3 تا محصول داره و تاکیدش رو علمی بودن و کیفیت بالاشه، واسه هر محصولش 7 8 سال تحقیقات مداوم انجام داده.احتمال می دم بهترین کمپانی جدید امسال BB از آنش بشه

omid405
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۵‏, ۱۱:۰۸ بعد از ظهر
سلام.
من یکسال بدنسازی کارمیکنم- فعلا فقط دارم از پروتیین استفاده میکنم - میخوام بپرسم ایا گلوتامین برای من لازمه یا نه؟؟یه امینو 8000 دارم ولی فعلا استفاده نکردم- دقیقا از کجا باید فهمید که چی لازمه مصرف بشه؟ من قدم 177 هست وزنم 69- میخوام عضله بیارم- بدنم نسبت به اول خیلی خوب شده ولی انجور که میخوام نیست- ضمناً سینه هام و اطرافش یکم چربی دارن- نمیدونم چرا نسبت به اول دیگه چربیش از بین نمیره. چاره اش چیه؟؟
مرسی

NA3R
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۵‏, ۱۱:۱۱ بعد از ظهر
سلام.
من یکسال بدنسازی کارمیکنم- فعلا فقط دارم از پروتیین استفاده میکنم - میخوام بپرسم ایا گلوتامین برای من لازمه یا نه؟؟یه امینو 8000 دارم ولی فعلا استفاده نکردم- دقیقا از کجا باید فهمید که چی لازمه مصرف بشه؟ من قدم 177 هست وزنم 69- میخوام عضله بیارم- بدنم نسبت به اول خیلی خوب شده ولی انجور که میخوام نیست- ضمناً سینه هام و اطرافش یکم چربی دارن- نمیدونم چرا نسبت به اول دیگه چربیش از بین نمیره. چاره اش چیه؟؟
مرسی

کراتین و گلوتامین مصرف کنید قطعا بهتره. ولی اساس کار همون پروتئین هست که باید مداوم و به مقدار کافی باشی

mohamad.fitnes
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۶‏, ۱۲:۳۸ قبل از ظهر
سلام دوستان من نزدیک ۹ ماهه تمرین میکنم قدم۱۹۴ وزنم ۸۳ و ۲۰ سالمه تا الان یه دوره کربوپروتیین + کراتین رفتم الانم دارم همون کربو پروتیین رو با گلوتامین و bcaa مصرف میکنم .الان کربو پروتیینم داره تموم میشه موندم چیکار کنم ( تا الان ۸ کیلو وزن گرفتم) دوباره کربوپروتیین بگیرم یا اینبار پروتیین وی رو با گلوتامین و بی سی ای ای ادامه بدم(آخه حس میکنم حجمم فقط عضله نیست و پروتیین در کربوپروتیینها خیلی کمه)…و بعد از تموم شدن گلوتامین و bcaa آیا دوباره کراتین و آمینو + آنابولیک رو با پروتیین وی یا کربوپروتیین استفاده کنم اثر مطلوب داره یا نه..؟!
دوستان شرمنده من جواب این پستمو نگرفتم ( واسه حجم خشک) ممنون از همه :گل رز:

Heartvoice
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۶‏, ۰۸:۴۰ بعد از ظهر
با عرض سلام و خسته نباشید

از اساتید محترم سوالی داشتم میخواستم بدونم من دوره ام که شامل پروتئین 100 و اتلتیک گلوتامین تائورین بوده رو به اتمام هست آیا برای استفاده از مکمل های بعدی باید یه مدت از مکمل استفاده نکنم یا می تونم دوره ی بعدی رو مثلا بعد از یک هفته شروع کنم؟ قصد دارم یه آمینو بگیرم و پروتئین 100 و گلوتامین

به نظر شما اساتید محترم چه مارک هایی بگیرم که خوب جواب بده ؟

دوره ی قبلی پروتئین 100 التیمیت و اتلتیک گلوتامین تائورین بود که خوب جواب داد

آیا استفاده پشت سر هم از مکمل ها به بدن صدمه میزنه ؟

من چند وقت پیش رفتم یه آزمایش از کلیه و کبد و کراتین و چربی و ....... گرفتم فقط کراتین یه ذره بالا بود البته کراتین بدنم نزدیک به حد نرمال بوده

با عرض پوزش که سوالاتم زیاد شد

با تشکر فراوان:گل رز:

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۶‏, ۰۹:۱۹ بعد از ظهر
دوستان شرمنده من جواب این پستمو نگرفتم ( واسه حجم خشک) ممنون از همه :گل رز:

دوست عزیز سعی کن به هر قیمتی وزنت رو اضافه نکنی.به ترازو تکیه نکن، بلکه از آینه تناسب و یا حجم رو دنبال کن
مصرف مکمل رو منع نمیکنم، اما پیشرفتت رو ملزم به مصرف مکمل ندون. مکملها کامل کننده هستن نه اینکه خودشون کامل باشن
شما الان 20 سالته و رشد مطلوب طبیعی رو دارین. یه نکته مهم...خیلی مهم که توصیه میکنم اینه که برنامه غذایی یک هفتت رو روی کاغذ بیار
بین چقدر غذا میخوری، چیا میخوری. مفیده یا مضره؟! روی کاغذ که بیاری تازه متوجه میشی که داری چی میخوری و به چه سمتی حرکت میکنی!
تو این ورزش هرچی بخوری همون میشی. پس اول تغذیت رو مرتب کن. بعد ببین با چه مکملی باید کاملش کنی. پروتئین یا ترکیبی از این دو

Heartvoice (http://forum.bodybuilder.ir/member.php?16436-Heartvoice)
استفاده مکمل باید با نیاز شما برابری کنه.بطور حتم اگه بیشتر از نیازت مصرف کنی با مشکل روبرو میشی
اما وقتی مصرف درستی داشته باشی و بجا هم باشه. خیر. مشکلی بوجود نمیاره. ضمن اینکه مکملهای خوبی هم انتخاب کرده بودی

Heartvoice
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۶‏, ۱۱:۱۳ بعد از ظهر
Heartvoice (http://forum.bodybuilder.ir/member.php?16436-Heartvoice)
استفاده مکمل باید با نیاز شما برابری کنه.بطور حتم اگه بیشتر از نیازت مصرف کنی با مشکل روبرو میشی
اما وقتی مصرف درستی داشته باشی و بجا هم باشه. خیر. مشکلی بوجود نمیاره. ضمن اینکه مکملهای خوبی هم انتخاب کرده بودی

سلام

با تشکر فراوان از پاسختون

من مکمل های قبلی رو به صورت کنترل شده مصرف می کردم به طور مثال پروتئین رو یک اسکوپ 45 دقیقه قبل از تمرین و یک اسکوپ بعد از تمرین می خوردم و مکمل اتلتیک رو یک ساعت بعد می خوردم و روزهایی که تمرین نداشتم هیچ مکملی استفاده نمی کردم تا فشاری به بدنم نیاد الان حدود 37 روز هست دارم مکلمل های قبلی رو استفاده می کنم وفکر می کنم تا یک هفته ی دیگه پروتئین تموم میشه علت اینکه زیاد طول کشید وعده های کم می خوردم و روزایی که تمرین نداشتم مکمل ها رو نمی خوردم

حالا به نظر شما استاد عزیز برای استفاده از مکمل های بعدی استراحت لازم هست یا لازم نمی باشد ؟

با تشکر فراوان:گل رز:

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۶‏, ۱۱:۲۳ بعد از ظهر
استاد که نیستم. ولی نه استراحتی لازم نیست. چون فشاری به دستگاه گوارش یا کلیه وارد نشده

sefiros
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۷‏, ۰۲:۴۶ قبل از ظهر
سلام ، آقا یه راهنمایی ،
من یه پروتئین اولیمپ ، یه کراتین اولیمپ ، و یه پمپ betancourt گرفتم الان یه 2 هفته ای میشه دارم مصرف میکنم رازی هم هستم بدنم نسبت به قبل خیلی بهتر شده فقط از این پمپه میترسم ، عوارضش چیه ؟ خیلی قویه وقتی مصرف میکنم زورم تقریباً 2 برابر میشه کلِّ تنم خیس عرق میشه خلاصه هر کی میبینه میگرخه :) ، حالا دوستان یه راهنمایی کنن مصرف پمپ ضرر داره ؟ و در کل نظرتون در مورد این دوره ای که من برداشتم چیه ؟ ( دوره دومی هست که بر میدارم ، و الان 8 ماه میشه که به صورت مداوم دارم تمرین میکنم ) پیشاپیش مچکرم از راهنماییتون .

salman67
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۷‏, ۰۴:۱۲ بعد از ظهر
دوستان نظرتون در مورد این دوره چی هست.
قد170 وزن 55 3سال کار میکنم
کربو پروتئین mvp
گلوتامین
کراتین اسکایتک
کپسول آمینو شرکت اسکایتک
اکساندرلون
دیانابول

البته ببخشید تو تایپیک مربوطه سوال نکردم.آخه پیدا نکردم

Zlatan_ibra
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۷‏, ۰۶:۳۱ بعد از ظهر
سلام به همه ی دوستان عزیز و بدنسازان محترم
آقا من یه سوال داشتم اما ببخشید دیگه اگه یخورده مورد داره
مکملهایی مث کراتین یا گلوتامین باعث بزرگ شدن آ ل ت میشه؟؟
ا

NA3R
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۷‏, ۰۶:۵۳ بعد از ظهر
سلام به همه ی دوستان عزیز و بدنسازان محترم
آقا من یه سوال داشتم اما ببخشید دیگه اگه یخورده مورد داره
مکملهایی مث کراتین یا گلوتامین باعث بزرگ شدن آ ل ت میشه؟؟
ا

هیچ ربطی نداره دوست عزیز

Zlatan_ibra
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۷‏, ۱۰:۳۶ بعد از ظهر
آخه من خودم تغییراتی حس میکنم

ریوان
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۷‏, ۱۰:۵۷ بعد از ظهر

خب چرا فکر کردی از کراتین و گلوتامینه ؟ ممکنه در روز صد نوع ماده بخوری... هیچ جای بدن با خوردن خالی یه دفعه تغییر نمیکنه اونجا هم اگه تغییر کنه در حد یکی دو درصد که خود آدم متوجه نمیشه چطور تو متوجه شدی تغییر کرده ؟ یعنی انقدر محسوس بوده که متوجه شدی ؟ شاید توهم باشه ؟! ( اخه ادم زیاد وسواس به خرج بده دچار توهم میشه):متفکر::هیپنوتیزم:

از مکمل چنین چیزی انتظار نمیره...:نمیدونم:

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۷‏, ۱۱:۳۸ بعد از ظهر
سلام ، آقا یه راهنمایی ،
من یه پروتئین اولیمپ ، یه کراتین اولیمپ ، و یه پمپ betancourt گرفتم الان یه 2 هفته ای میشه دارم مصرف میکنم رازی هم هستم بدنم نسبت به قبل خیلی بهتر شده فقط از این پمپه میترسم ، عوارضش چیه ؟ خیلی قویه وقتی مصرف میکنم زورم تقریباً 2 برابر میشه کلِّ تنم خیس عرق میشه خلاصه هر کی میبینه میگرخه :) ، حالا دوستان یه راهنمایی کنن مصرف پمپ ضرر داره ؟ و در کل نظرتون در مورد این دوره ای که من برداشتم چیه ؟ ( دوره دومی هست که بر میدارم ، و الان 8 ماه میشه که به صورت مداوم دارم تمرین میکنم ) پیشاپیش مچکرم از راهنماییتون .

سلام. به مصرف مکلمها دوره نمیگن. دوره مربوط به مصرف داروها طی مدت زمان خاصی گفته میشه
خب پمپها بعد مصرف در یکی دو هفته اول همین خاصیت رو دارن. نترس. به مرور عادی میشه.اگه مشکل قلبی نداری بخور

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۷‏, ۱۱:۴۱ بعد از ظهر
دوستان نظرتون در مورد این دوره چی هست.
قد170 وزن 55 3سال کار میکنم
کربو پروتئین mvp
گلوتامین
کراتین اسکایتک
کپسول آمینو شرکت اسکایتک
اکساندرلون
دیانابول

البته ببخشید تو تایپیک مربوطه سوال نکردم.آخه پیدا نکردم

جای سوال شما اینجا بود که انتقالش دادم.
اگه اصل باشن مصرفش مشکلی نداره. فهمیدن اصل و فرعش هم منوط به خرید از فرد مطمئن هستش
اکساندرلون و دیانابول هم جزء استروئید ها هستن. برای مصرفش توصیه ای ندارم. خصوصا اکساندرلون که اصلا به کار شما نمیاد!!!!

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۸‏, ۱۲:۰۵ قبل از ظهر

می گن استروئید ها ممکنه همچین اثراتی داشته باشن(دوستان بهتر می تونن راهنمایی کنن) ولی مکمل همچین کاری نمی تونه بکنه مگر اینکه اگر بحث استروئید رو به فرض درست بدونیم داخل مکمل شما چیزی بوده باشه

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۸‏, ۱۲:۰۹ قبل از ظهر
استروئیدها هم میل جن30 رو افزایش میدن. نه سایز اندامهای جن.سی رو

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۸‏, ۱۲:۱۶ قبل از ظهر
آقای کسایی درست می فرمایند، تغییر مستمر نمی تونه بده ولی اگر باعث بشه کلسترول خونتون بالا بره بطور کوتاه مدت از رسیدن کامل خون به اون ناحیه جلوگیری می کنه و به نظرتون کوچک می رسه.حالا اینجا دیگه جای بحثش نیست فقط بدون از مکمل نیست

sefiros
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۸‏, ۰۲:۱۷ قبل از ظهر
سلام. به مصرف مکلمها دوره نمیگن. دوره مربوط به مصرف داروها طی مدت زمان خاصی گفته میشه
خب پمپها بعد مصرف در یکی دو هفته اول همین خاصیت رو دارن. نترس. به مرور عادی میشه.اگه مشکل قلبی نداری بخور
با تشکر از ر اهنماییتون ، آقا یه چیز میگم فقط اگه اینجا جاش نیست معذرت میخوام چون نمیدونم باید کجا این خبرو بدم
ورزشکار خوب کشورمون مهدی پیر سراندیب اورال وینر ( قهرمان قهرمانا ) شدن در مسابقات روسیه و مدال طلای این مسابقات هم گرفتن با بدن بسیار زیباشون ولی چون فقط این خبرو یه وبلاگ و یه روزنامه منتشر کرد خیلی ناراحت شدم اگه شما هم این خبر و بزارید سپاس گذار میشم ایشون الان در وزن 90 کیلو گرم هستند و قهرمان آسیا در وزن 85 کیلو گرم .
آقا یه راهنمایی من میخوام یه دوره استروئیدی بردارم ، چی پیشنهاد میدید ( میدونم استروئید ضرر داره :چشمک: ) فقط یه راهنمایی میخوام
تا حالا چند تا مکمل و کراتین و پمپ مصرف کردم دیگه مکمل جواب نمیده میخوام یه حجم خشک بگیرم . الان 8 ماه هست که مداوم دارم تمرین میکنم ولی سابقه تمرین از قبل هم داشتم . وزنم : 63 کیلو ، قدم : 173 . سپاس فراوان .

farassoo
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۸‏, ۱۰:۰۲ قبل از ظهر
من مکمل n.o xplode2 گرفتم عکسی تو ویترین محصولات هست پرچم امریکا هک شده رو قوطی ولی ان او که من گرفتم پرچم امریکا سیاه هست؟ این میتونه تقلبی باشه ته قوطی هم یه حرف 7 ال بی شم 1 :ناراحت:

Persian-King
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۸‏, ۱۰:۳۷ قبل از ظهر
من مکمل n.o xplode2 گرفتم عکسی تو ویترین محصولات هست پرچم امریکا هک شده رو قوطی ولی ان او که من گرفتم پرچم امریکا سیاه هست؟ این میتونه تقلبی باشه ته قوطی هم یه حرف 7 ال بی شم 1 :ناراحت:
رنگ پرچم که باید سیاه باشه. شما از همه جاب مکمل عکس بگیر بزار تو تاپیک تشخیص مکمل اصل از تقلبی (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?802-%D8%AA%D8%B4%D8%AE%DB%8C%D8%B5-%D9%85%DA%A9%D9%85%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%D9%82%D9%84%D8%A8%DB%8C/page100) بررسی کنیم

persia69son
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۸‏, ۱۰:۳۸ قبل از ظهر
دوستان یه سوال پرسیده بودم که متاسفانه به جواب مناسبی نرسیدم
کراتین من تازه تموم شده ، کی میتونم دوباره کراتین مصرف کنم ؟ ایا برای میزان مصرف محدودیتی هست ؟

Persian-King
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۸‏, ۱۰:۴۴ قبل از ظهر
دوستان یه سوال پرسیده بودم که متاسفانه به جواب مناسبی نرسیدم
کراتین من تازه تموم شده ، کی میتونم دوباره کراتین مصرف کنم ؟ ایا برای میزان مصرف محدودیتی هست ؟

خیر دوست عزیز می تونی استفاده کنی تا وقتی که دوره ی حجمت تموم نشده. اما با دوره ی کات توصیه میشه استفاده نکنین. اگه بیشتر از 15 روز هست که استفاده نکردی میتونی دوباره بارگیری کنی.

farassoo
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۸‏, ۱۰:۴۸ قبل از ظهر
پس چرا تو ویترین قرمزه:متفکر:

Persian-King
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۸‏, ۱۰:۵۴ قبل از ظهر

به نظر میاد ورژن قدیمیش باشه

Macklemore
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۸‏, ۱۲:۵۸ بعد از ظهر
این چیزها دلیل بر تقلبی بودن نیست دوست عزیز
بنده سل مس و xplode2 دارم ، اولی پرچمش قرمزه دومی مشکی
در ضمن اینی که در قسمتِ ویترین هست ، ورژن 2 نیست ، معمولیه:چشمک:

tbz
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۸‏, ۰۵:۰۰ بعد از ظهر
سلامی دوباره اگه میشه گینیرو یکم واسم توضیح میدی چی هستش وحخم هم میده یعنی حجم درستو حسابی در کنار وزن واز چه مارکی بگیریم بهتره و به جر گینیر کراتین یا چیزه دیگه ای هم لازمه ما استفاده کنیم ممنون میشم راهنمایی کنید

امین ذاکری
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۹‏, ۱۲:۳۴ بعد از ظهر
سلام رفقا
کراتین مونوهیدرات 325گرمی قیمتش چنده؟

lejeuner
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۹‏, ۰۱:۲۵ بعد از ظهر
سلامی دوباره اگه میشه گینیرو یکم واسم توضیح میدی چی هستش وحخم هم میده یعنی حجم درستو حسابی در کنار وزن واز چه مارکی بگیریم بهتره و به جر گینیر کراتین یا چیزه دیگه ای هم لازمه ما استفاده کنیم ممنون میشم راهنمایی کنیددوست عزیز گینر یک مکملی هست که توی هر اسکوپش مقدار زیادی کربو هیدرات داره و مقداری هم پروتیین.پروتیین برای رشد عضله لازمه کربو هیدارتم برای افزایش وزن و انرژی بدن نیازه به این میگن گینر چون میزان کربوش بالاس و باعاث فزایش وزن میشه.مارک های مختلف زیاده اما سریوس مس رو من دیدم یکی مصرف کرده راضی بود.در کنارش میتونین کراتین و گلوتامین هم مصرف کنین مصرف پروتیین هم ببرین بالا ایشالا جواب میگیر0ی
سلام رفقاکراتین مونوهیدرات 325گرمی قیمتش چنده؟آقا قیمت ها مختلف و باید توی فروشگاه میپرسیدین اما کلا کراتین های 300 گرمی قیمتشون بین 25 تا 50 تومنه

Stateless Knight
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۹‏, ۰۳:۴۷ بعد از ظهر
سلام دوستان.
اینجا هوا هنوز تابستون نشده به صورت خیلی دیوانه کننده گرم شده:بیفایده::بیفایده:(البته دوستانی که میخوان مسافرت بیان شمال نگران نباشن این گرما هر سال موقع امتحانات من زیاد میشه بعد که امتحانام تموم شد هوا خنک میشه:پوزخند:).این گرما رو کیفیت مکمل تاثیر نمیذاره؟؟؟؟.چون این اتاق من بالاست کولرم نداره مکملهام هم در معرض گرما هستند:منتظر::منتظر:

Alirezarahi
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۹‏, ۰۴:۱۹ بعد از ظهر
کسی از محصولات ویتامین ورد استفاده کرده؟من هر چی گشتم سایتی پیدا نکردم ازش
http://up98.org/upload/server1/02/i/lb3uxl9ka438xxzkysp.jpg

Alirezarahi
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۹‏, ۱۱:۲۶ بعد از ظهر
سلام دوستان کسی تا به حال از این سایت خرید داشته میشه اعتماد کرد؟!
http://niromand.com

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۹‏, ۱۱:۳۷ بعد از ظهر
قیمتاش چرتو پرته! بصورت رندوم هر محصولش رو انتخاب کردم، موجود نداشت
قیمتاشم اشتباه بود. یا خیلی پائین بود یا خیلی بالا. مثلا پروتئین کارنیور رو زده 125. خب تو بازار 140 تومنه

reza bigman
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۰‏, ۰۷:۴۱ قبل از ظهر
بهترین دوره حجم
سایروس مس اپتیموم کراتین ترکیبی سل مس bsn آمینو8000 گاسپاری x-plode bsn آلفالیپوییک اسید
در صورت اصل بودن مکملها حرف نداره

I C E M 4 N
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۰‏, ۰۲:۱۰ بعد از ظهر
دوستان به نظرتون بین مصرف کراتین چقدر باید فاصله باشه ؟؟؟ مثلا یه دوره با کراتین بری چند هفته بعدش دوباره میشه خورد؟؟؟

Macklemore
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۰‏, ۰۴:۰۵ بعد از ظهر
دوستان به نظرتون بین مصرف کراتین چقدر باید فاصله باشه ؟؟؟ مثلا یه دوره با کراتین بری چند هفته بعدش دوباره میشه خورد؟؟؟
بعد از هر 8 هفته مصرف 1 الی 2هفته استراحت

mamalmal
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۰‏, ۰۸:۳۸ بعد از ظهر
سلام دوستان ! کاره اصلیه پمپ چیه؟
من قبلا 6 ماهی تمرین مکردم بعد هه اپاندیسم ترکید 9 ماهیکار نکردم الانم سه ماه دارم تمرین مکنم و گینر و کراتین امینو مصرف کردم!
این دفعه می خوام یه گینر با یه کراتین ترکیبی با یه پمب امینون گلاتمین استفاده کنم !ولی راجع به پمپ اطلاع خاصی ندارم !جزو استرویید هاست ضررش چقدرهپ؟و و و و
اگه میشه راهنماییم کنید بعد بگید این چیزایی که برداشتم چیزه دیگه هم لازم داره ؟یا چیزیش کم کنم ؟(اصلا کراتین ترکیبی لازم هست یا نه خودم فکر میکنم لازم نیست یه توضیحی هم بدین در مورد این محصول تاحالا مصرف نکردم)
من قدم 187 ووزنم 79 سنمم 20 - 21
اینم خدمت دوستام بگم که عزیزان من بعد عمل که سه ماه تمرین میکنم 98کیلیوی دوباره بالا اومدم وقبلا 69 -70 بودم !(قصدمم یه بدن خوشگل در حد فیت نس هست)من دور بازوم قبله شروع مجدد با فیگور به 31 میرسید الان با فیگور 38 میرسه(البته فقط فقط ححم نیست نصبت به دوره کوتاهی که کار کردم خوب شکل گرفته ببخشید سایز دیگه نمیدم چون نیمیدونم)
دوست دارم از تجربه ی خوبه شما استاید خوب این انجمن استفاده کنم!
امید وارم جایی مناسبی سوالم پرسیده باشم چون اولین پستم تو انجمن شما خوبانه!
یه عالمه ممنون مرسی که منم تو جمعتون راه دادین

sefiros
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۰‏, ۱۱:۳۷ بعد از ظهر
با تشکر از ر اهنماییتون ، آقا یه چیز میگم فقط اگه اینجا جاش نیست معذرت میخوام چون نمیدونم باید کجا این خبرو بدم
ورزشکار خوب کشورمون مهدی پیر سراندیب اورال وینر ( قهرمان قهرمانا ) شدن در مسابقات روسیه و مدال طلای این مسابقات هم گرفتن با بدن بسیار زیباشون ولی چون فقط این خبرو یه وبلاگ و یه روزنامه منتشر کرد خیلی ناراحت شدم اگه شما هم این خبر و بزارید سپاس گذار میشم ایشون الان در وزن 90 کیلو گرم هستند و قهرمان آسیا در وزن 85 کیلو گرم .
آقا یه راهنمایی من میخوام یه دوره استروئیدی بردارم ، چی پیشنهاد میدید ( میدونم استروئید ضرر داره :چشمک: ) فقط یه راهنمایی میخوام
تا حالا چند تا مکمل و کراتین و پمپ مصرف کردم دیگه مکمل جواب نمیده میخوام یه حجم خشک بگیرم . الان 8 ماه هست که مداوم دارم تمرین میکنم ولی سابقه تمرین از قبل هم داشتم . وزنم : 63 کیلو ، قدم : 173 . سپاس فراوان .
ای کاش جواب ما رو هم میدادید

lejeuner
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۰‏, ۱۱:۵۲ بعد از ظهر
سلام دوستان ! کاره اصلیه پمپ چیه؟من قبلا 6 ماهی تمرین مکردم بعد هه اپاندیسم ترکید 9 ماهیکار نکردم الانم سه ماه دارم تمرین مکنم و گینر و کراتین امینو مصرف کردم!این دفعه می خوام یه گینر با یه کراتین ترکیبی با یه پمب امینون گلاتمین استفاده کنم !ولی راجع به پمپ اطلاع خاصی ندارم !جزو استرویید هاست ضررش چقدرهپ؟و و و واگه میشه راهنماییم کنید بعد بگید این چیزایی که برداشتم چیزه دیگه هم لازم داره ؟یا چیزیش کم کنم ؟(اصلا کراتین ترکیبی لازم هست یا نه خودم فکر میکنم لازم نیست یه توضیحی هم بدین در مورد این محصول تاحالا مصرف نکردم)من قدم 187 ووزنم 79 سنمم 20 - 21اینم خدمت دوستام بگم که عزیزان من بعد عمل که سه ماه تمرین میکنم 98کیلیوی دوباره بالا اومدم وقبلا 69 -70 بودم !(قصدمم یه بدن خوشگل در حد فیت نس هست)من دور بازوم قبله شروع مجدد با فیگور به 31 میرسید الان با فیگور 38 میرسه(البته فقط فقط ححم نیست نصبت به دوره کوتاهی که کار کردم خوب شکل گرفته ببخشید سایز دیگه نمیدم چون نیمیدونم)دوست دارم از تجربه ی خوبه شما استاید خوب این انجمن استفاده کنم!امید وارم جایی مناسبی سوالم پرسیده باشم چون اولین پستم تو انجمن شما خوبانه!یه عالمه ممنون مرسی که منم تو جمعتون راه دادینسلام مستر خوش تیپ.عرض شود که بنده که جزو اون اساتید که فرمودید نیستم ما حالا حالا ها شاگردیم اما جسارت میکنم درسم رو پس میدم محضر شما و بقیه دوستان.اول از همه در مورد پمپ.پمپ چیز خوبیه و توی دسته استرویید ها نیست و به هیچ عنوان هم ضرری نداره دقیقا مثل همه ی مکمل های دیگس حالا چیکار میکنه؟ شما تا حالا نوشابه انرژی زا خوردی؟ کمی بهت انرژی میده دلیل؟ یک سری چیزایی داره که باعث میشه شما انرژی بگیری مثل کافیین.حالا پمپ کارش چیه؟ مثل همون نوشابس که دوزش میره بالا.یک بدی کوچیک پمپ داره اونم اینه که بعد یک مدت به دوزش عادت میکنی بدون پمپ تمرین کنی حال نمیده با پمپ تمرین کنی باید هی قوی ترش کنی به مرور.واسه همین گاهی میگن پمپ نزنین بعدش معتادش میشین و تمرین رو بدون پمپ تحمل نمیکنید.یکی از بهترین پمپ هایی هم که دیدم ایکس- پلود از شرکت بی اس ان بوده.در مورد بقیه مکمل هاتون اگر فکر میکنید هنوزم کمبود وزن دارید گینر مصرف کنید اما اگر میبینید حجم رو دارید کمی حجم خشک اضافه شه بهتره به نظر یک چیزی بگیرید که مقدار کربو کمتری و پروتیین بیشتری داشته باشه مثلا مس تچ که حجم خشک خوبی میده.در مورد کراتین ترکیبی فرقش با مونو هیدرات توی اکثرشون اینه که حاوی گلوتامین هست و فرق دیگه ای ندیدم من.در آخر خوش اومدید به فروم.علی یارت

lejeuner
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۱‏, ۱۲:۰۵ قبل از ظهر
ای کاش جواب ما رو هم میدادیدای کاش نداره برادر :دی ببینید برای این دوستی که گفتید مسابقات برنده شده خودتون میتونید برید توی این قسمت http://forum.bodybuilder.ir/forumdisplay.php?5-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84%DB%8C و با توجه به رشته ایشون که چی بوده موضوع رو انتخاب و با عکس همین حرف ها رو میگید تا موندگار بشه.در مورد استرویید بنده که خدا رو شکر هیچ اطلاعاتی ندارم برای اینکه دوستان هم راهنمایی نکردن چون قوانین سایت نشون میده بهتره که در این مورد که کمی پشت پرده بحث بشه و باز هم یک پیشنهاد دوستانه.شما اگر زیر 10 سال سابقه مداوم نداری طرفش نرو و مطمعن باش یه جای کارت میلنگه که پیشرفت نمیبینی حالا تغذیه تمرین مکمل معلوم نیست.ورزش کن سالم باشی بیخیال جمله ی "بکشم و خوشگلم کن" خوش آمدید به فروم رفیق

sefiros
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۱‏, ۱۲:۳۴ قبل از ظهر
ای کاش نداره برادر :دی ببینید برای این دوستی که گفتید مسابقات برنده شده خودتون میتونید برید توی این قسمت http://forum.bodybuilder.ir/forumdisplay.php?5-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84%DB%8C و با توجه به رشته ایشون که چی بوده موضوع رو انتخاب و با عکس همین حرف ها رو میگید تا موندگار بشه.در مورد استرویید بنده که خدا رو شکر هیچ اطلاعاتی ندارم برای اینکه دوستان هم راهنمایی نکردن چون قوانین سایت نشون میده بهتره که در این مورد که کمی پشت پرده بحث بشه و باز هم یک پیشنهاد دوستانه.شما اگر زیر 10 سال سابقه مداوم نداری طرفش نرو و مطمعن باش یه جای کارت میلنگه که پیشرفت نمیبینی حالا تغذیه تمرین مکمل معلوم نیست.ورزش کن سالم باشی بیخیال جمله ی "بکشم و خوشگلم کن" خوش آمدید به فروم رفیق
ممنون دوست عزیز که راهنمایی کردید ، و شرمنده که زود قضاوت کردم . ( راستش آقای مهدی پیر سراندیب مربی من هست و من از خوشحالی این خبر رو خواشتم بدم :لبخند: ) بازم ممنون میدونم دوست عزیز استروئید خیلی بده و ضرر داره ولی یه اگه به اندازه باشه و زیاده روی نشه و مهمتر از همه اینکه تمرین مکرر و درست و درمون باشه مشکلی نداره من هم میخوام برم مسابقات اگه نه مصرف نمیکردم . بازم مچکرم که منو راهنمایی کردید .

mamalmal
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۱‏, ۱۲:۰۵ بعد از ظهر
سلام مستر خوش تیپ.عرض شود که بنده که جزو اون اساتید که فرمودید نیستم ما حالا حالا ها شاگردیم اما جسارت میکنم درسم رو پس میدم محضر شما و بقیه دوستان.اول از همه در مورد پمپ.پمپ چیز خوبیه و توی دسته استرویید ها نیست و به هیچ عنوان هم ضرری نداره دقیقا مثل همه ی مکمل های دیگس حالا چیکار میکنه؟ شما تا حالا نوشابه انرژی زا خوردی؟ کمی بهت انرژی میده دلیل؟ یک سری چیزایی داره که باعث میشه شما انرژی بگیری مثل کافیین.حالا پمپ کارش چیه؟ مثل همون نوشابس که دوزش میره بالا.یک بدی کوچیک پمپ داره اونم اینه که بعد یک مدت به دوزش عادت میکنی بدون پمپ تمرین کنی حال نمیده با پمپ تمرین کنی باید هی قوی ترش کنی به مرور.واسه همین گاهی میگن پمپ نزنین بعدش معتادش میشین و تمرین رو بدون پمپ تحمل نمیکنید.یکی از بهترین پمپ هایی هم که دیدم ایکس- پلود از شرکت بی اس ان بوده.در مورد بقیه مکمل هاتون اگر فکر میکنید هنوزم کمبود وزن دارید گینر مصرف کنید اما اگر میبینید حجم رو دارید کمی حجم خشک اضافه شه بهتره به نظر یک چیزی بگیرید که مقدار کربو کمتری و پروتیین بیشتری داشته باشه مثلا مس تچ که حجم خشک خوبی میده.در مورد کراتین ترکیبی فرقش با مونو هیدرات توی اکثرشون اینه که حاوی گلوتامین هست و فرق دیگه ای ندیدم من.در آخر خوش اومدید به فروم.علی یارت
مرسی داداش گل!یعنی پس لزومی تو اسفاده از راتین ترکیب مقابل کراتین معمولی نیست؟اخ تقریبن دو سه برابر قیمت داره البته خب وزنش بیشتره!یعنی گلو تامین که من مصرف میکنم دیگه نیازی به کراتین ترکیبی نیست و کراتین معمولی جوابم رو میده دیگه؟کراتین ترکیبی پس اونقد واجب نیست؟حذفش از دورم و استفاده از یه کراتین معمولی خللی تو حجم گیریم ایجاد نمیکنه؟نمیدونم چرا تو کتم نمیره کراتین ترکیبی مصرف کنم!

lejeuner
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۱‏, ۰۱:۲۸ بعد از ظهر
مرسی داداش گل!یعنی پس لزومی تو اسفاده از راتین ترکیب مقابل کراتین معمولی نیست؟اخ تقریبن دو سه برابر قیمت داره البته خب وزنش بیشتره!یعنی گلو تامین که من مصرف میکنم دیگه نیازی به کراتین ترکیبی نیست و کراتین معمولی جوابم رو میده دیگه؟کراتین ترکیبی پس اونقد واجب نیست؟حذفش از دورم و استفاده از یه کراتین معمولی خللی تو حجم گیریم ایجاد نمیکنه؟نمیدونم چرا تو کتم نمیره کراتین ترکیبی مصرف کنم!
منم مثل شمام حس خوبی نسبت به کراتین ترکیبی ندارم احساس میکنم کراتینش کمه :پوزخند:
شما میتونی یک کراتین مونو هیدرات بخری و جداگانه یک گلوتامین بخری توی بعضی هاشونم آرژینین هست که اگر خواستی اونم میخری همه رو جدا جدا میزنی از نظر روحی هم بهتره به نظر من اما خوب زیاد از نظر عملکرد فرقی نداره و البته قیمتشم کمتر در میاد فکر کنم جدا جدا بگیری

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۱‏, ۰۱:۳۰ بعد از ظهر
ممنون دوست عزیز که راهنمایی کردید ، و شرمنده که زود قضاوت کردم . ( راستش آقای مهدی پیر سراندیب مربی من هست و من از خوشحالی این خبر رو خواشتم بدم :لبخند: ) بازم ممنون میدونم دوست عزیز استروئید خیلی بده و ضرر داره ولی یه اگه به اندازه باشه و زیاده روی نشه و مهمتر از همه اینکه تمرین مکرر و درست و درمون باشه مشکلی نداره من هم میخوام برم مسابقات اگه نه مصرف نمیکردم . بازم مچکرم که منو راهنمایی کردید .

استفاده از استروئید در هر صورتی ضرر داره، چه کم چه دقیق یا هر چیز دیگه ای، مهم اینه که آدم با آگاهی و خود خواسته بره سراغش، انشاال.. تو مسابقات موفق باشید

علاوه بر صحبتهای دوستمون هر کراتین ترکیبی با بقیه فرق می کنه، یکی توش مالتودکسترین داره، یکی اینولین، یکی چند شاخه آمینو اسید اضافه هم داره مثل تارین و گلوتامین، بعضیهاشون هم چند توع کراتین مختلف رو دارن، اینکه برتری داره یا خیر داره، ولی بحث خود کراتین جداست، شما برای حجم سلولی می خوای استفاده کنی همون مونوهیدرات کافیه

mamalmal
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۱‏, ۰۲:۱۴ بعد از ظهر
استفاده از استروئید در هر صورتی ضرر داره، چه کم چه دقیق یا هر چیز دیگه ای، مهم اینه که آدم با آگاهی و خود خواسته بره سراغش، انشاال.. تو مسابقات موفق باشید

علاوه بر صحبتهای دوستمون هر کراتین ترکیبی با بقیه فرق می کنه، یکی توش مالتودکسترین داره، یکی اینولین، یکی چند شاخه آمینو اسید اضافه هم داره مثل تارین و گلوتامین، بعضیهاشون هم چند توع کراتین مختلف رو دارن، اینکه برتری داره یا خیر داره، ولی بحث خود کراتین جداست، شما برای حجم سلولی می خوای استفاده کنی همون مونوهیدرات کافیه
با تشکر از اجیونر عزیز!
اینی که می خوام بردارم سل تک !همونی که تو 50 مخصول برتر بود!خوبه واسه این دورم با اون مخلفاتیی که گفتم؟(امینو گینر پمپ با همین کراتین ترکیبیه)
بعد دوستان یه کم راجع به پکپ سرچ کردم دیدم وشته گشادی رگها
این بد نیست؟قلبم نترکونه؟حساس نیستاما نمیدونم چرا الان بگن دینابول بخور بدون ترس میخورم(نخوردم دارو تا الان )با اینکه اطالع از ضرراش دارم اما نمیدونم چرا از پمپ میترسم!

mamalmal
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۱‏, ۰۳:۲۳ بعد از ظهر

(ببخشید دوباره پست زدم ویرایشش رفت
با تشکر از لجیونر عزیز!
این کراتین ترکیبی که میخوام بردارم سلتچ همون که تو 50 محصول برتر بود!با اون مخلفاتی که گفتم(گینر امینو پمپ و همین کراتین ترکیبیه) واسه حجم گیریم خوبه چیزه دیگه لازم ندارم gh0st عزیز؟
بعد من راجع به پممپ یه خورده خوندم نوشته بود گشادی رگها!خطرناک نیست؟رگای اصلی مثل قلب اینارو که اذیت نمیکنه؟حساس نیستماااا وولی نمیدونم چرا پمپ میترسم الان بگی دیانابول یا استرویید بخور میخورم با اینکه تا حالا مصرف نکردم چون از ضررش در اطلاعم ولی خو نمیدونم چرا از پمپ میترسم!

Iron.Mike
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۱‏, ۰۶:۲۹ بعد از ظهر
برای افزایش قدرت بدنی چه مکملی پیشنهاد میدید ؟

Macklemore
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۱‏, ۰۹:۰۰ بعد از ظهر
برای افزایش قدرت بدنی چه مکملی پیشنهاد میدید ؟
100% پاسخ این سوال شما ،تغذیه عالی و بعد از اون ،درصورت نیاز به مکمل ،کراتین مونوهیدرات گزینه خوبی هست...:گل رز:

aidin1212
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۲‏, ۱۲:۳۳ قبل از ظهر
دوستان یه مکمل تهیه کردم که 45 گرم وزنش هست
اسمش GRACE FUEL هستش میخواستم بدونم تستسترون یا استروئید نباشه ( مکمل به صورت پودر هستش)
چون ریزش مو دارم روی این موضوع حساسم
یکی از دوستانم مصرف کرده بود میگفت باعث افزایش شدید اشتها میشه

lejeuner
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۲‏, ۰۲:۰۷ بعد از ظهر
(ببخشید دوباره پست زدم ویرایشش رفتبا تشکر از لجیونر عزیز!این کراتین ترکیبی که میخوام بردارم سلتچ همون که تو 50 محصول برتر بود!با اون مخلفاتی که گفتم(گینر امینو پمپ و همین کراتین ترکیبیه) واسه حجم گیریم خوبه چیزه دیگه لازم ندارم gh0st عزیز؟بعد من راجع به پممپ یه خورده خوندم نوشته بود گشادی رگها!خطرناک نیست؟رگای اصلی مثل قلب اینارو که اذیت نمیکنه؟حساس نیستماااا وولی نمیدونم چرا پمپ میترسم الان بگی دیانابول یا استرویید بخور میخورم با اینکه تا حالا مصرف نکردم چون از ضررش در اطلاعم ولی خو نمیدونم چرا از پمپ میترسم!پمپ اسمش روشه دیگه یعنی پمپ خون.خوب برای رسیدن بیشتر خون به عضلات باید رگ ها گشاد تر بشه.در این حالت مردمک چشم گشاد تر میشه آدرنالین خون بالا میره تعادل سمپاتیک پارا سمپاتیک بدن به هم میخوره چیزی از گلوتون پایین نمیره عضلاتتون دم میکنه ضربان قلبتون بالا میره اینها همه علایم مصرف پمپ هستند و تا زمانی که مشکل قلبی نداشته باشید علایم هستن نه عوارض.
دوستان یه مکمل تهیه کردم که 45 گرم وزنش هست اسمش GRACE FUEL هستش میخواستم بدونم تستسترون یا استروئید نباشه ( مکمل به صورت پودر هستش) چون ریزش مو دارم روی این موضوع حساسمیکی از دوستانم مصرف کرده بود میگفت باعث افزایش شدید اشتها میشهاین چیه که 45 گرمه؟ اینو 5 گرمم روزی بخوری که 9 روزه تمومه.لطفا عکس ازش بگیرید بذارید.شما که خریدید از کسی که خریددی نپرسیدید ترکیباتش چیه؟ چی باعث میشه افزایش وزن بده؟

Macklemore
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۲‏, ۰۲:۳۵ بعد از ظهر
این چیه که 45 گرمه؟ اینو 5 گرمم روزی بخوری که 9 روزه تمومه.لطفا عکس ازش بگیرید بذارید.شما که خریدید از کسی که خریددی نپرسیدید ترکیباتش چیه؟ چی باعث میشه افزایش وزن بده؟
ایشون گفتند افزایش اشتها ، نه وزن !!!

mamalmal
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۲‏, ۰۷:۲۳ بعد از ظهر
مرسی از راهنمایاتون!
عزیزان هایپر مس 5000 واسه حجم گیری چطوره؟

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۲‏, ۰۸:۰۰ بعد از ظهر
(ببخشید دوباره پست زدم ویرایشش رفت
با تشکر از لجیونر عزیز!
این کراتین ترکیبی که میخوام بردارم سلتچ همون که تو 50 محصول برتر بود!با اون مخلفاتی که گفتم(گینر امینو پمپ و همین کراتین ترکیبیه) واسه حجم گیریم خوبه چیزه دیگه لازم ندارم gh0st عزیز؟
بعد من راجع به پممپ یه خورده خوندم نوشته بود گشادی رگها!خطرناک نیست؟رگای اصلی مثل قلب اینارو که اذیت نمیکنه؟حساس نیستماااا وولی نمیدونم چرا پمپ میترسم الان بگی دیانابول یا استرویید بخور میخورم با اینکه تا حالا مصرف نکردم چون از ضررش در اطلاعم ولی خو نمیدونم چرا از پمپ میترسم!

من یه نظری دارم اگر واسه دوره حجم می خوای پمپ نگیری بهتره، حالا به احتمال قوی دوستان با من مخالفن، ببین برعکس اون چیزی که همه فکر می کنند یک پوند ماهیچه کالری زیادی مصرف نمی کنه(اینکه تاکید می کنند عضلاتتون رو بیشتر کنید فقط بخاطر اینه که تنها پارامتر متغیر در بدنه که از نظر فیزیکی می شه کم و زیادش کرد)، از طرف دیگه بطور مثال قلب و کلیه دو عضوی هستند که بیشترین کالری رو می سوزونند، حالا زمانی که که بیش از حد قلبتون خون رو پمپاژ می کنه(حتی تا چند ساعت بعد از تمرین) باعث می شه مصرف کالری روزانتون خیلی بالاتر بره، اگر واسه قدرت حین تمرین می خوای من پیشنهادم مصرف جداگانه بتاالانین و سیترولین مالاته.
راجع به سوال اینکه ضرر داره یا خیر، نمی شه گفت 100 درصد بی ضرره نمی شه هم گفت ضرر داره چون تعداد آزمایشهایی که روی انسان انجام شده خیلی محدودن و نتیجه کلی نمی شه گرفت، تنها چیزی که معلومه اگر مشکل قلبی عروقی یا فشار خون یا هر بیماری دیگه ای داشته باشید محرک ها می تونن تشدیدش کنن واسه همین همیشه پشت لیبل می زنه حتما اگر بیماری دارید قبل از مصرف با دکترتون مشورت کنید.

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۲‏, ۰۸:۰۲ بعد از ظهر
پمپ اسمش روشه دیگه یعنی پمپ خون.خوب برای رسیدن بیشتر خون به عضلات باید رگ ها گشاد تر بشه.در این حالت مردمک چشم گشاد تر میشه آدرنالین خون بالا میره تعادل سمپاتیک پارا سمپاتیک بدن به هم میخوره چیزی از گلوتون پایین نمیره عضلاتتون دم میکنه ضربان قلبتون بالا میره اینها همه علایم مصرف پمپ هستند و تا زمانی که مشکل قلبی نداشته باشید علایم هستن نه عوارض.این چیه که 45 گرمه؟ اینو 5 گرمم روزی بخوری که 9 روزه تمومه.لطفا عکس ازش بگیرید بذارید.شما که خریدید از کسی که خریددی نپرسیدید ترکیباتش چیه؟ چی باعث میشه افزایش وزن بده؟

این پمپها همچین خاصیتی ندارن که بخوان عروق رو گشاد تر کنن.

Macklemore
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۲‏, ۰۸:۵۶ بعد از ظهر
مرسی از راهنمایاتون!
عزیزان هایپر مس 5000 واسه حجم گیری چطوره؟

عالیه ! یکی از بهترین گینرهایی که به شخصه به تازگی کشفش کردم :لبخند: هم درصد پروتئین بالایی نسبت به سایر گینرها داره هم داخل هر 100گرم 5گرم کراتین داره ،نکته ای که برای من جالب بود اینه که از شکر در این گینر استفاده نشده و این خیلی خوبه و به جای اون از قند میوه ( فروکتوز ) استفاده شده :گل رز:

http://img.bodybuilder.ir/images/29334590112519264622.jpg

Persian-King
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۲‏, ۰۹:۳۷ بعد از ظهر
من یه نظری دارم اگر واسه دوره حجم می خوای پمپ نگیری بهتره، حالا به احتمال قوی دوستان با من مخالفن، ببین برعکس اون چیزی که همه فکر می کنند یک پوند ماهیچه کالری زیادی مصرف نمی کنه(اینکه تاکید می کنند عضلاتتون رو بیشتر کنید فقط بخاطر اینه که تنها پارامتر متغیر در بدنه که از نظر فیزیکی می شه کم و زیادش کرد)، از طرف دیگه بطور مثال قلب و کلیه دو عضوی هستند که بیشترین کالری رو می سوزونند، حالا زمانی که که بیش از حد قلبتون خون رو پمپاژ می کنه(حتی تا چند ساعت بعد از تمرین) باعث می شه مصرف کالری روزانتون خیلی بالاتر بره، اگر واسه قدرت حین تمرین می خوای من پیشنهادم مصرف جداگانه بتاالانین و سیترولین مالاته.
راجع به سوال اینکه ضرر داره یا خیر، نمی شه گفت 100 درصد بی ضرره نمی شه هم گفت ضرر داره چون تعداد آزمایشهایی که روی انسان انجام شده خیلی محدودن و نتیجه کلی نمی شه گرفت، تنها چیزی که معلومه اگر مشکل قلبی عروقی یا فشار خون یا هر بیماری دیگه ای داشته باشید محرک ها می تونن تشدیدش کنن واسه همین همیشه پشت لیبل می زنه حتما اگر بیماری دارید قبل از مصرف با دکترتون مشورت کنید.

من کاملا با گفته شما درباره حجم موافقم البته با تجربه ای که از پمپ کسب کردم میگم. ولی اینو مطمئنم که نقش قابل ملاحضه ای تو خشک کردن بدن داره البته راجبه انو اکسپلود میگم پس همون طوری که دوستمون گفتن برای دوره کات می تونه خیلی مفید باشه

mamalmal
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۲‏, ۱۱:۵۲ بعد از ظهر
چقدر اینجا راهنماییتون جامل باحاله دمتون گرم دوستان!
خب دوستان هایپر مس تایید شد حالا این ghost عزیز(شرمنده من اسم کوچیک نمیدوندم تازه واردم به جمعتون) اینی که گفتیبتاالانین و سیترولین مالاته استروییده؟چین اینا؟یه توضیح میدی عزیز؟

lejeuner
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۳‏, ۰۱:۵۲ بعد از ظهر
ایشون گفتند افزایش اشتها ، نه وزن !!!
خوب دادا افزایش اشتها افزایش وزن میاره دیگه همون میشه

دوستان یه مکمل تهیه کردم که 45 گرم وزنش هست
اسمش GRACE FUEL هستش میخواستم بدونم تستسترون یا استروئید نباشه ( مکمل به صورت پودر هستش)
چون ریزش مو دارم روی این موضوع حساسم
یکی از دوستانم مصرف کرده بود میگفت باعث افزایش شدید اشتها میشه
آقا من طی یا شایدم تی تحقیقی که کردم همونطور که حدس میزدم این یک مکمل استروییدی هست که به صورت خوراکی تهیه شده.به نظر من مصرفش نکن هورمونه دیگه

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۳‏, ۰۵:۲۶ بعد از ظهر
چقدر اینجا راهنماییتون جامل باحاله دمتون گرم دوستان!
خب دوستان هایپر مس تایید شد حالا این ghost عزیز(شرمنده من اسم کوچیک نمیدوندم تازه واردم به جمعتون) اینی که گفتیبتاالانین و سیترولین مالاته استروییده؟چین اینا؟یه توضیح میدی عزیز؟

جفتش مکمله، بطور کلی برات بگم، بتا الانین یه آمینو اسیده که جزو دسته آمینو اسیدهای تشکیل دهنده پروتئین نیست و از طریق چند پارامتر مختلف که وارد بدن می شه تو خود بدن متابولایز می شه و شکل می گیره، از طرفی از طریق مکمل هم میشه بصورت مستقیم وارد بدن بشه، جزو مکملهایی که آزمایشات روی انسان هم براش انجام شده و تاثیرگذاریش از نظر علمی مشخصه تو همه مکملهای پمپ هم ازش استفاده می شه.باعث بالا بردن سطح کارنوزین می شه و نتیجش تمریناتت رو با قدرت بیشتر و مدت طولانی تر می تونی انجام بدی(چه سرعتی چه قدرتی).اثراتش هم بعد از 4 تا 12 هفته کاملا مشخص می شه(می گن مصرف تا 12 هفته هم تا الان کاملا بی ضرر اعلام شده)
سیترولین مالات هم مثل بتاالانین تو اکثر مکملها هست، تو چرخه بدن بوجود میاد(مثلا وقتی آرژنین مصرف می کنی تو دو مرحله تو بدن اکسیده می شه و تبدیل به سیترولین و آزاد کردن نیتریک اکسید می شه، این چیزیه که تو مکمل Craze هم بهش پرداخته، یعنی به جای استفاده از آرژنین از سیترولین استفاده کردن و اعتقاد دارن مصرف مستقیم بیشتر از آرژنین باعث آزاد شدن نیتریک اکسید و ریلکس شدن عضلات چسبیده به دیواره رگ داره و نهایتا خون راحت تر به عضلات می رسه) بگذریم، اینم تا آلان نشون داده تاثیر زیادی تو کم کردن خستگی حین تمرین داره.
اینجا بخش مکمله اصلا راجع به استروئید حرفی زده نمی شه

Bbehnam
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۳‏, ۰۵:۵۱ بعد از ظهر
سلام به همه ورزشکاران و اساتید
چندتا سوال
1- چرا نام برند الیمپ تو سایت بادی بیلدینگ نیست ؟!
2- سوپر پمپ رو باید با کربو مصرف کرد ؟
3- نظرتون راجب پروتئین Dymatize: ISO-100 چیه ؟
4-بهترین نوع پروتئین چیه ؟
با سپاس

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۳‏, ۰۶:۰۰ بعد از ظهر
سلام به همه ورزشکاران و اساتید
چندتا سوال
1- چرا نام برند الیمپ تو سایت بادی بیلدینگ نیست ؟!
2- سوپر پمپ رو باید با کربو مصرف کرد ؟
3- نظرتون راجب پروتئین Dymatize: ISO-100 چیه ؟
4-بهترین نوع پروتئین چیه ؟
با سپاس

نام کمپانیهایی که با BB قرارداد دارن اونجا هست نه همه ی کمپانی های موجود
واسه چه کاری؟ چه دلیلی برای مصرف جفتش باهم دیدید؟
هنوز مصرف نکردم ولی باید خیلی خوب باشه، هم پرفروشه هم ریتش بالاش، میزان چربیش هم صفره و کربوش 1.5 گرم
اگرمنظورتون نوع پروتئینه و واسه سلامتی می گید وی کنستانتره، اگر برای عضله سازی منظورتونه وی ایزوله، اگر هم کمبود وزن دارید گینرهایی که شامل این دو هستند.البته البومین و کازئین و ... هم مناسب هستند، من راجع به این دو بیشتر می دونم

Alirezarahi
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۳‏, ۱۰:۵۲ بعد از ظهر
دوستان تا حالا کسی از محصولات Ultinutra استفاده کرده؟اصل؟
http://up98.org/upload/server1/02/j/o5lewgvm9l7oc9cnery.jpg

اینم سایتش البته معمولی بالا نمیاد
http://www.ultinutra.com

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۴‏, ۰۱:۲۱ قبل از ظهر
یکم اطلاعات در مورد نیتریکس میخواستم؟آیا واقعا تاثیر داره؟

mahsa_mahsa
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۴‏, ۰۱:۳۱ بعد از ظهر
سلام من 8 ماهه بدنسازی میرم وزنم 2 ماهه ثابت مونده میخوام 6 کیلو اضافه کنم البته به مرور زمان ماهی 1،2 کیلو یه مکملی به من معرفی کنید که تو داروخانه ها باشه.مرسی

Iron.Mike
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۴‏, ۰۱:۵۹ بعد از ظهر
دوست من تو شرکت لبنیات کار می کنه ، میگم اگه آب پنیر رو از اونا بگبرم چطور میشه پروتئینشو جدا کرد ؟
اگه آبشو بخار کنیم اون چیزی که میمونه پروتئینه ؟

Neverhood
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۴‏, ۰۳:۰۹ بعد از ظهر
سلام دوستان
طریقه مصرف الترامس یونیورسال پشتش نوشته هر سروینگ 3 اسکوپ که میشه 424 گرم ، این خیلی زیاده !!!
من اشتباه میکنم یا اینکه .........؟
کسی طریقه مصرفشو میدونه ؟

Persian-King
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۴‏, ۰۵:۵۱ بعد از ظهر
سلام دوستان
طریقه مصرف الترامس یونیورسال پشتش نوشته هر سروینگ 3 اسکوپ که میشه 424 گرم ، این خیلی زیاده !!!
من اشتباه میکنم یا اینکه .........؟
کسی طریقه مصرفشو میدونه ؟
همونی که میبینی درسته :نمیبینم:
میتونی کمتر بخوری اما یادت باشه تو مکمل رو میگیری که ازش نتیجه بگیری. پس بهترین راه اینه که طبق دستور خودش مصرف کنی :چشمک:

LURiD
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۴‏, ۰۷:۳۹ بعد از ظهر
سلام دوستان می‌خوام سریوس مس طعم شکلات بگیرم کسی‌ مصرف کرده تا حالا ؟؟؟؟ بد مزه هست یا نیست ؟؟؟ (*** اصلش):خجالت::قلب::گل رز:

Persian-King
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۴‏, ۰۸:۱۵ بعد از ظهر
سلام دوستان می‌خوام سریوس مس طعم شکلات بگیرم کسی‌ مصرف کرده تا حالا ؟؟؟؟ بد مزه هست یا نیست ؟؟؟ (*** اصلش):خجالت::قلب::گل رز:

کلا سرویس مس تو طمع ضعیفه. مهم نتیجشه که باعث افزایش وزنت میشه. اگه خیلی طمع واست مهمه ترومس بگیر شکلاتش خیلی خوبه

LURiD
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۴‏, ۰۸:۵۴ بعد از ظهر
یعنی‌ بیش از حد بدمزههست ؟؟؟ چون معمولا طعم شکلات هر مکملی بهتر از بقیه طعم‌ها هست!!! به نظرتون نمی‌شه با سلام و صلوات ۵/۵ کیلو سریوس مس شکلات رو تموم کرد؟؟؟؟

Persian-King
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۴‏, ۰۹:۱۸ بعد از ظهر
یعنی‌ بیش از حد بدمزههست ؟؟؟ چون معمولا طعم شکلات هر مکملی بهتر از بقیه طعم‌ها هست!!! به نظرتون نمی‌شه با سلام و صلوات ۵/۵ کیلو سریوس مس شکلات رو تموم کرد؟؟؟؟

نه دیگه اونقد بد :پوزخند: در کل کاملا سلیقه ای هست شاید 100 نفر دوست نداشته باشن ولی 1 نفر خوشش بیاد :چشمک:. شربت آهن رو باید اونجوری که گفتی بخوری :مریض:

expert_1363
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۵‏, ۰۲:۰۱ قبل از ظهر
سلام .نیاز به راهنمایی دارم.ممنون میشم.من حدود 2سال باشگاه کار میکردم مداوم نبوده. 1 ماه میشه شروع کردم یعنی 1سال استراحت بودم 7 کیلو کم کردم الان وزنم 65 کیلو هست .میخوام بدنم میخوام هجم بدم. .توtv تبلیقه power pump no formula دیدم.به نظر شما خوبه مصرف کنم.مصرفش چطوره .ضرر داره یا نه. کلا کارش چیه.به نظر شما چی مصرف کنم.قبلا پروتیین مصرف میکردم.تو سایت هر مکملی نگاه میکنم بهترینن .نمیدونم کدومش واسم خوبه قیمتش مهم نیست برام میخوام هجم خفن بده.یه سوال دیگه امکانش هست بدنم خشک بیاد بالا با مصرف .ممنون میشم بزرگان راهنماییم کنن. .منتظر جواب هستم .تشکر

LURiD
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۵‏, ۱۰:۲۸ قبل از ظهر
سلام مجدد_ یه سوال دیگه هم داشتم که یادم رفت بپرسم _ می‌خواستم بدونم این سریوس مس که ۵/۵ کیلو هست طراحی شده که تقریبا چند کیلو وزن بده ؟؟؟؟ نزدیک به ۷ یا ۸ کیلو میده ؟؟؟:گل رز::گل رز:

Neverhood
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۵‏, ۰۱:۳۴ بعد از ظهر
همونی که میبینی درسته :نمیبینم:
میتونی کمتر بخوری اما یادت باشه تو مکمل رو میگیری که ازش نتیجه بگیری. پس بهترین راه اینه که طبق دستور خودش مصرف کنی :چشمک:

یعنی اگر روزی دو سروینگ داشته باشم، یه گینر 4.2 کیلویی تو 4 روز تموم میشه !!! :بیفایده: امکان نداااااااااااااااااااااااره :نمیبینم:

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۵‏, ۰۲:۰۸ بعد از ظهر
یعنی اگر روزی دو سروینگ داشته باشم، یه گینر 4.2 کیلویی تو 4 روز تموم میشه !!! :بیفایده: امکان نداااااااااااااااااااااااره :نمیبینم:

میزان پروتئین و کربوهیدراتش چقدره؟

LURiD
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۵‏, ۱۰:۳۹ بعد از ظهر
از دوستان کسی‌ میدونه قرص DHEA واسه چی‌ هست ؟؟؟ عوارض + قیمت + فواید ؟؟؟؟

expert_1363
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۵‏, ۱۰:۵۴ بعد از ظهر
اقا بخدا منم آدمم یعنی اینقدر سخته جوابه تازه واردو بدین .شاید سوالم مسخره بوده .یا کم محلی دوستان بوده .

Macklemore
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۵‏, ۱۱:۰۹ بعد از ظهر
از دوستان کسی‌ میدونه قرص DHEA واسه چی‌ هست ؟؟؟ عوارض + قیمت + فواید ؟؟؟؟

پاراهورمون dhea (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?1483-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%88%D8%B1%D9%85%D9%88%D9%86-dhea)
اقا بخدا منم آدمم یعنی اینقدر سخته جوابه تازه واردو بدین .شاید سوالم مسخره بوده .یا کم محلی دوستان بوده .
دوستم توی همین چند صفحه پیش راجع به پمپ ها بحث مفصل صورت گرفت ، اون حجمی هم که شما انتظار دارید توی مدت کم انجام بشه فقط با مصرف استروئید ممکن هست :گل رز:

Neverhood
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۵‏, ۱۱:۱۵ بعد از ظهر
میزان پروتئین و کربوهیدراتش چقدره؟

سلام ghost عزیز
پروتئینش در هر سروینگ 90 گرم است .
اینم لینک توضیحات و جدول پشتش :
http://www.proteinzoneindia.com/product/37

نظرت چیه ؟ خیلی گنگه ....:متفکر:

Macklemore
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۵‏, ۱۱:۲۵ بعد از ظهر
سلام ghost عزیز

این رو طبق روش مصرفش هم استفاده کنی 10 روز واست میمونه که !!!
رو چه حساب گفتی 4 روز ؟
بعد اینکه چطوری میخوای 2 سروینگ بخوری ؟ والا من 170 گرم گینر رو توی 2وعده میخورم ،اونوقت شما میخوای روزی 433گرم بخوری توی هر سروینگ ؟؟؟
2سروینگ ضربدر 1677 = 3354 کالری ، وعده های غذاییت پس چی ؟؟ چقدر کالری میخوای از غذای روزانت تامین کنی ؟ 50کالری ؟؟ :متعجب:

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۶‏, ۰۱:۱۰ قبل از ظهر
سلام ghost عزیز

همونطور که دوستمون فرمودند میزان کالری دریافتی واقعا زیاده، ببینید شما تو مرحله اول باید برنامه غذاییتون رو تو روز دربیارید، بر اساس هدفتون میزان کالری روزانتون رو هم تعیین کنید، هرچقدر از غذا نتونستید تامین کنید از این مکمل بگیرید، اگر از ابتدا این مکمل رو اصل قرار بدید جایگاهی برای غذا باقی نمی مونه، من فکر می کنم 1.5 الی 2 اسکوپ براتون کافی باشه

expert_1363
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۶‏, ۰۱:۲۹ قبل از ظهر
تشکر که جواب دادین ولی این جواب سوال من نبود اگه درست خونده باشین منظورم فقط pump نبود بعدش من نگفتم مدت کم . که گفتین هورمون مصرف کن .ولی اینطور درست نیست راهنمایی کنید من ریاد سر رشته ندارم در مورده بدنسازی مبتدییم نیستم .ناز به راهنمایی داشتم.بازم ممنون

Macklemore
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۶‏, ۰۱:۴۵ قبل از ظهر
تشکر که جواب دادین ولی این جواب سوال من نبود اگه درست خونده باشین منظورم فقط pump نبود بعدش من نگفتم مدت کم . که گفتین هورمون مصرف کن .ولی اینطور درست نیست راهنمایی کنید من ریاد سر رشته ندارم در مورده بدنسازی مبتدییم نیستم .ناز به راهنمایی داشتم.بازم ممنون
من به شما نگفتم از استروئید استفاده کن، به هیچکسم همچین پیشنهادی نخواهم داد
انشاالله بقیه دوستان که منظورتون رو فهمیدند پاسخ شما رو خواهند داد ، موفق باشین :گل رز:

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۶‏, ۰۱:۴۹ قبل از ظهر

راجع به اون مکملی که فرمودید من تا بحال نشنیدم واسه همین پاسخی ندادم، برای حجم هم اولا ساختار بدنیتون مهمه باید بدونید، دوما جحم "خفن" رو متوجه نمی شم از مکمل نمی تونید و نباید انتظار زیادی داشته باشید، تو دسته مکملهایی که حجم سلولی می دن کراتینه، حالا اطلاعات بیشتری راجع به خودتون بزارید تا دوستان در صورت داشتن اطلاعات راهنمایی کنن

expert_1363
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۶‏, ۰۳:۴۰ قبل از ظهر
ممنون دوست عزیز .من قدم 178 وزن 65 میخوام هجم بدم نمیدونم چی مصرف کنم چربی ندارم به نظر شما pump واسه من خوبه یا پوروتیین کدومش بهتره واسم و چه مارکی.و طریقه مصرفش.power pump no formula که گفتم به صورت قرس هستش . یه سوال .دوستم 2 روزی میشهpower pump no formula خریده روزی 12 تا میخوره میگه روش نوشته به نظر شما درست مصرف میکنه.

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۶‏, ۱۰:۲۲ قبل از ظهر
دوست عزیز مشکل اینجاست که کسی نمیدونه این مکمل یا دارویی که شما میفرمائید چی هست!!
اگه روش نوشته که خب درسته دیگه. شما برای حجم به 3 چیز نیاز داری

برنامه غذایی و در صورت نیاز مکمل
برنامه تمرینی متناسب با فیزیک شما
استراحت کافی

mahsa_mahsa
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۶‏, ۱۱:۱۸ قبل از ظهر
سلام من 8 ماهه بدنسازی میرم وزنم 2 ماهه ثابت مونده میخوام 6 کیلو اضافه کنم البته به مرور زمان ماهی 1،2 کیلو یه مکملی به من معرفی کنید که تو داروخانه ها باشه.مرسی

Persian-King
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۶‏, ۱۱:۲۴ قبل از ظهر

قبلا به این سوال شما پاسخ داده شده! شما ماهی 1 کیلو که با تغزیه هم میتونی بش برسی. تو تاپیک مربوطه درخواست برنامه غذایی بده اساتید کمکتون میکنن. آخه ماهی یک کیلو مکمل نمیخواد که :متفکر: اما به هر حال میتونی پروتئین بگیری. تو داروخونه که ایرانی نباشه optimum 100% whey gold گزینه خوبیه

LURiD
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۶‏, ۱۲:۰۱ بعد از ظهر
دوستان گلم می‌خواستم بدونم قرص DHEA می‌تونه واسه من که ۱۷ سال بیشتر ندارم ضرر یا عوارض داشته باشه ؟؟؟ (( اون مقاله که در مورد پارا هورمون‌ها بود رو خوندم ولی‌ جواب این سوالام رو نگرفتم )) مرسی‌ از راهنمایی هاتون . . .:گل رز::گل رز:

Iron.Mike
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۶‏, ۰۲:۳۸ بعد از ظهر
کسی میدونه چطور میشه نوشیدنی پروتئینی درست کرد ؟

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۶‏, ۰۳:۳۱ بعد از ظهر
دوستان گلم می‌خواستم بدونم قرص DHEA می‌تونه واسه من که ۱۷ سال بیشتر ندارم ضرر یا عوارض داشته باشه ؟؟؟ (( اون مقاله که در مورد پارا هورمون‌ها بود رو خوندم ولی‌ جواب این سوالام رو نگرفتم )) مرسی‌ از راهنمایی هاتون . . .:گل رز::گل رز:

مهمترین عارضش برای شما توقف رشدتونه، تو همون مقاله که مطالعه کردید گفته شده عوارض مشابه استروئیده، برای من به شخصه عجیبه کسی به سن شما با اون میزان ترشح طبیعی تستوسترون واسه چی دنبال DHEA میره، البته هر کسی صلاح خودشو بهتر می دونه

کسی میدونه چطور میشه نوشیدنی پروتئینی درست کرد ؟

واضح تر بفرمائید، منظورتون پروتئین هایی که بصورت نوشیدنی می فروشند؟

Alirezarahi
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۶‏, ۰۴:۱۵ بعد از ظهر
دوستان شما بین این پروتین هایی ترکیبی کدومو انتخاب میکنید ؟به نظرتون کدوم بهتره؟
بیگ بلند بتانکور
http://www.bodybuilding.com/store/bcour/big-blend.html
کمبت ماسل فارم
http://www.bodybuilding.com/store/musclepharm/combat.html
کواترو مگنوم
http://www.hardmagnum.com/product/quattro
http://www.bodybuilding.com/store/magnum/quattro.html
اینر آرمور نیتروپک
http://innerarmour.com/products_nitropeak.html
مایفیوژن پروبیوتیک
http://www.gasparinutrition.com/products/myofusion-probiotic/

amin_7
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۶‏, ۰۴:۵۸ بعد از ظهر
دوستان شما بین این پروتین هایی ترکیبی کدومو انتخاب میکنید ؟به نظرتون کدوم بهتره؟
بیگ بلند بتانکور
http://www.bodybuilding.com/store/bcour/big-blend.html
کمبت ماسل فارم
http://www.bodybuilding.com/store/musclepharm/combat.html
کواترو مگنوم
http://www.hardmagnum.com/product/quattro
http://www.bodybuilding.com/store/magnum/quattro.html
اینر آرمور نیتروپک
http://innerarmour.com/products_nitropeak.html
مایفیوژن پروبیوتیک
http://www.gasparinutrition.com/products/myofusion-probiotic/
به نظر من مایفیوژن پروبیوتیک یک مکمل کامل از لحاظ ترکیبات پروتیینی هست با دارا بودن 6 نوع پروتیین مختلف
اگر یک پروتیین میخوای که سریع جذب بشه وی گلد ٪100 استاندارد اپتیمم رو پیشنهاد میکنم

Iron.Mike
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۶‏, ۰۵:۱۸ بعد از ظهر
واضح تر بفرمائید، منظورتون پروتئین هایی که بصورت نوشیدنی می فروشند؟

آره همون
کلا یه نوشیدنی که پروتئینش بالا باشه

Iron.Mike
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۶‏, ۰۵:۱۹ بعد از ظهر
این نوشیدنی ایزوتونیک که جدید اومده چیه ؟

tabasom
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۶‏, ۰۵:۲۴ بعد از ظهر
سلام

به نظر شما پروتئین ترکیبی ماسل گین (5.5 کیلویی)نظر بدین

باتشکر

persia69son
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۶‏, ۰۵:۳۳ بعد از ظهر
سلام
شنیدم اکثر کراتین های بازار اصل هستند و زیاد نباید نگران تقلبی بودنشون بود (نسبت به سایر مکمل ها!) .میخواستم بدونم این امر تا چه حد صحت داره و در صورت تقلبی بودن کراتین چه مشکلاتی ممکنه داشته باشه (جواب نمیده یا ممکنه اثرات جانبی داشته باشه!؟)

در کل میخواستم بدونم میتونم فردا با خیال راحت برم به یه داروخونه یا مکمل فروشی و یه کراتین بخرم یا نه !؟
و احیانا راهی برای تشخیص تقلبی بودن هست یا نه !؟
مرسی

Alirezarahi
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۶‏, ۰۵:۴۹ بعد از ظهر
سلام
شنیدم اکثر کراتین های بازار اصل هستند و زیاد نباید نگران تقلبی بودنشون بود (نسبت به سایر مکمل ها!) .میخواستم بدونم این امر تا چه حد صحت داره و در صورت تقلبی بودن کراتین چه مشکلاتی ممکنه داشته باشه (جواب نمیده یا ممکنه اثرات جانبی داشته باشه!؟)

در کل میخواستم بدونم میتونم فردا با خیال راحت برم به یه داروخونه یا مکمل فروشی و یه کراتین بخرم یا نه !؟
و احیانا راهی برای تشخیص تقلبی بودن هست یا نه !؟
مرسی

از داروخونه که تولید وطنی گیرت میاد
اتفاقا تا دلت بخواد پر تقلبی کراتین
سعی کن مارک معروف بگیری و اینکه قبل از اینکه بری بگیری برو تو همون مکمل فروشی اسم محصول رو بپرس بد بیا سوال کن یا اینکه محصول ازش بگیر بهش بگو میرم نشون میدم به مربیم اگه اوکی نبود میارمش عوضش کن(آخه بعضی از خود مکمل فروش ها هم بهشون میندازن اونم میده دستم مردم)بد بیا اینجا عکسو بزار و سوال کن

Alirezarahi
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۶‏, ۰۵:۵۱ بعد از ظهر
سلام

به نظر شما پروتئین ترکیبی ماسل گین (5.5 کیلویی)نظر بدین

باتشکر

ماسل گین اینطور که از اسمش معلوم گینر هست نه یه پروتین ترکیبی و اینجور که از وزنش معلوم هست از این کیسه ای ها هستش که به عنوان یه دوست بهت پیشنهاد میکنم از این کیسه ایها نخر

Alirezarahi
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۶‏, ۰۶:۰۳ بعد از ظهر
این نوشیدنی ایزوتونیک که جدید اومده چیه ؟

عزیز جان نوشیدنی ایزوتو نیک جدید نیامده بلکه یه اصطلاح
در اصطلاح ورزشی به بهترین نوشیدنی ایزوتونیک گفته می‌شود
به طور خلاصه بزار بهت بگم نوشیدنی هایی مثل نوشابه- لیمونادها و نوشابه‌های انرژی زاو... معمولا بیش از 10 گرم در 100 میلی لیتر هیدرات کربن دارند.
ولی نوشیدنیهای ایزتونیک شامل 6-8 گرم هیدرات کربن در هر 100 میلی لیتر مایع است.( گاز کمتر-قند اندک و طبیعی-اسیدیته کم-دارای املاح معدنی مورد نیاز بدن (کلسیم سدیم پتاسیم فسفات...))
ایزوتونیک بمعنی یکسان بودن غلظت و ترکیبات با خون انسان میباشد.

LURiD
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۶‏, ۰۶:۳۶ بعد از ظهر
از آقای gh0st تشکر می‌کنم که با راهنمایی خوبشون باعث شدن که از خوردن این قرص منصرف شم _ دستتون رو میبوسم ` مرسی‌:گل رز::قلب::بوس:

mahsa_mahsa
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۶‏, ۰۹:۱۳ بعد از ظهر
قبلا به این سوال شما پاسخ داده شده! شما ماهی 1 کیلو که با تغزیه هم میتونی بش برسی. تو تاپیک مربوطه درخواست برنامه غذایی بده اساتید کمکتون میکنن. آخه ماهی یک کیلو مکمل نمیخواد که :متفکر: اما به هر حال میتونی پروتئین بگیری. تو داروخونه که ایرانی نباشه optimum 100% whey gold گزینه خوبیهآره یه چیزی گفتین که تو داروخونه ها پیدا نمیشد بهم گفتن مجوز بهداشت نداره تا اونجاییکه خودمم می دونم کربوهیدرات وزن رو افزایش میده ;)

mahsa_mahsa
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۶‏, ۰۹:۱۷ بعد از ظهر

Sen@toR
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۶‏, ۰۹:۲۵ بعد از ظهر
فکر کنم این سئوالو یه جا دیده بودم ....:متفکر:
به نظر من واسه ماهی یک کیلو یا دو کیلو مکمل نمیخواد همون تغذیتونو رعایت کنید وزنتون بالا میره ، هزینه کردن کاملا اشتباهه:گل رز:

mahsa_mahsa
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۶‏, ۱۰:۱۰ بعد از ظهر
فکر کنم این سئوالو یه جا دیده بودم ....:متفکر:به نظر من واسه ماهی یک کیلو یا دو کیلو مکمل نمیخواد همون تغذیتونو رعایت کنید وزنتون بالا میره ، هزینه کردن کاملا اشتباهه:گل رز:اگر با تغذیه بالا می رفت که مکمل نمی گرفتم

Sen@toR
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۶‏, ۱۰:۴۵ بعد از ظهر
اگر با تغذیه بالا می رفت که مکمل نمی گرفتم
من خودم رو مثال میزنم من خودم تا به الان فکر میکردم مکمله که وزنمو بالا میبره ، ولی این تغذیه مناسبه که وزنو بالا میبره یه کم دقت کنید معلوم میشه ، مکمل یعنی کامل کننده نه اینکه خودش کامله...:گل رز:

expert_1363
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۶‏, ۱۰:۵۵ بعد از ظهر
نمیدونم چه مکملی مصرف کنم به نظر شما وی گلد 100% خوبه یا mass tech واسه من که میخوام هجم بدم .نیازی هست چیزه دیگه با یکی از این مکمل مصرف کنم یا کافیه یک پوروتیین .

Sen@toR
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۶‏, ۱۱:۰۰ بعد از ظهر
حجم خشک میخوای ؟
قد و وزنتم ذکر کن...

Persian-King
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۶‏, ۱۱:۱۳ بعد از ظهر
اگر با تغذیه بالا می رفت که مکمل نمی گرفتم
بازم اگه خیلی اصرار دارین میتونی گینر بگیری ولی کمتر از اون مقداری که توصیه کرده بخوری. اما تو داروخونه چیزه خوبی گیرت نمیاد. بازم همون قد کربوهیدرات رو میتونی خیلی راحت به برنامه غذاییت اضافه کنی. به هر حال هر جور صلاحه اما بازم میگم داروخونه چیز خوبی گیرت نمیاد

expert_1363
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۶‏, ۱۱:۱۷ بعد از ظهر
قدم 178 وزن 65 بله خشک. تشکر.:صلح:

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۶‏, ۱۱:۳۲ بعد از ظهر
سلام یک مکمل جهت حجم خشک از یک برند خوب معرفی کنید سپاس:گل رز:قد180 وزن80

Sen@toR
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۶‏, ۱۱:۳۸ بعد از ظهر
قدم 178 وزن 65 بله خشک. تشکر.:صلح:
شما حدود 13.12 کیلو وزن کم داری به نظرم باید اول به فکر وزنت باشی ، میتونی با تغذیه مناسب و یک گینر باکیفیت که میتونی از فروشگاه سایت تهیه کنی + مولتی ویتامین + کراتین البته تو قسمت سئوال در رابطه با برنامه تمرینی یه چندتا عکس بزار تا اساتید برنامه خوبم برات پیشنهاد کنن ، بعدش برو سراغ مکمل ....:گل رز:

Persian-King
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۶‏, ۱۱:۳۹ بعد از ظهر

خوب چیزی که مشخصه شما به پروتئین با کربو پایین نیاز دارین. اما میمونه انتخاب برند که اونم باید ببینین چی گیرتون میاد :صلح:. اپتیموم همیشه عالی بوده، اساتید از پروتئین شرکت الیمپ راضی بودن، شرکت بی اس ان، ماسل تک، ماسل فارم، هوووو اینقد خوب زیاده آدم نمیدونه کدوم رو معرفی کنه :چشمک: فقط مهم اینه که اصلش رو بتونین بگیرین

Neverhood
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۶‏, ۱۱:۴۱ بعد از ظهر
همونطور که دوستمون فرمودند میزان کالری دریافتی واقعا زیاده، ببینید شما تو مرحله اول باید برنامه غذاییتون رو تو روز دربیارید، بر اساس هدفتون میزان کالری روزانتون رو هم تعیین کنید، هرچقدر از غذا نتونستید تامین کنید از این مکمل بگیرید، اگر از ابتدا این مکمل رو اصل قرار بدید جایگاهی برای غذا باقی نمی مونه، من فکر می کنم 1.5 الی 2 اسکوپ براتون کافی باشه

آره، دو اسکوپ میخورم ، دیگه نمیتونم غذا بخورم
بهتره دو سروینگ ( یک اسکوپ) در روز بخورم...

Sen@toR
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۶‏, ۱۱:۴۱ بعد از ظهر
واسه حجم خشک که باید مصرف پروتئینت زیاد و کربوهیدرات کم باشه ، شما میتونی یه پروتئین + کراتین + گلوتامین مصرف کنی البته باید رژیمتو رعایت کنی و بعلاوه اینکه هوازی هم کار کنی که باید در رابطه با برنامه تمرینی هم با اساتید محترم سایت مشورت کنی:گل رز:

Neverhood
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۶‏, ۱۱:۴۳ بعد از ظهر
این رو طبق روش مصرفش هم استفاده کنی 10 روز واست میمونه که !!!
رو چه حساب گفتی 4 روز ؟
بعد اینکه چطوری میخوای 2 سروینگ بخوری ؟ والا من 170 گرم گینر رو توی 2وعده میخورم ،اونوقت شما میخوای روزی 433گرم بخوری توی هر سروینگ ؟؟؟
2سروینگ ضربدر 1677 = 3354 کالری ، وعده های غذاییت پس چی ؟؟ چقدر کالری میخوای از غذای روزانت تامین کنی ؟ 50کالری ؟؟ :متعجب:

حق با شماست دوست عزیز
اون 4 روز هم روزی دو سروینگ 453 گرم حساب کردم :پوزخند: که خیلی هیولایی بود :خنده:

amin_7
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۶‏, ۱۱:۴۶ بعد از ظهر
دوستان پروتیین وی گلد ٪100 استاندارد اپتیمم دارای 4 گرم گلوتامین هست و 5.5 گرم BCAA هست
آیا برای یک نفر با وزن 75 کیلوگرمی که 4 روز در هفته دارد به تنهایی کافی هست یا بازهم نیاز به مصرف آمینو و گلوتامین به صورت جدا دارد؟

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۶‏, ۱۱:۴۸ بعد از ظهر
واسه حجم خشک که باید مصرف پروتئینت زیاد و کربوهیدرات کم باشه ، شما میتونی یه پروتئین + کراتین + گلوتامین مصرف کنی البته باید رژیمتو رعایت کنی و بعلاوه اینکه هوازی هم کار کنی که باید در رابطه با برنامه تمرینی هم با اساتید محترم سایت مشورت کنی:گل رز:

نمونه ی برنامه تمرینیمو داخل تاپیک برنامه ی خودتون گذاشتم میشه لطفا نگاه کنی ایرادشو بگی

Sen@toR
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۷‏, ۱۲:۰۲ قبل از ظهر
شما اینجا (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?54-%D9%87%D8%B1-%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%AA%D9%85%D8%B1%D9%8A%D9%86%D9%8A-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%8A%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%D9%8A%D9%83-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%A7-%D9%85%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D9%83%D9%86%D9%8A%D8%AF) درخواستت رو بده من نمیتونم برنامه بدم :گل رز:

expert_1363
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۷‏, ۱۲:۴۴ قبل از ظهر
ببخشید گینر چیه وچه کراتینی .اگه وی بگیرم هجم نمیده بم بعدش عکس تو قسمت برنامه بدم

Alirezarahi
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۷‏, ۱۲:۴۹ قبل از ظهر
ببخشید گینر چیه وچه کراتینی .اگه وی بگیرم هجم نمیده بم بعدش عکس تو قسمت برنامه بدم

گینر پروتین کربوهیدرات داره تو بعضی ها کربو بیشتر تو بعضی ها 50% کربو و بقیشم پروتین هست با یه کراتین معمولی کراتین مونوهیدرات بگیر بخور
یا اینکه یه کراتین ترکیبی بگیر با یه وی بخور

expert_1363
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۷‏, ۰۲:۳۷ قبل از ظهر
دوست عزیز کراتین ترکیبی که گفتی اسمش چیه و کارش .با وی گلد 100% بخورم چه تاسیری میذاره ممنون.تشکر

Alirezarahi
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۷‏, ۱۱:۰۶ قبل از ظهر
دوست عزیز کراتین ترکیبی که گفتی اسمش چیه و کارش .با وی گلد 100% بخورم چه تاسیری میذاره ممنون.تشکر

کراتین ترکیبی از کراتین مونوهیدرات+گلوتامین+کربوهیدرات+تو بعضی ها کرمیوم+......
سل مس شرکت بی اس ان
کرش لود شرکت آلمکس
3 ایکس ال شرکت ایزاتوری
سایز آن شرکت گاسپاری
یا کراتین پرو لواد همین شرکت اپتیموم که میخوای وی 100% بگیری تو داروخونه هم داره ازش
هم وزنت میره بالا هم حجمت(به شرط اینکه تغذیتم هم خوب باشه)

expert_1363
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۷‏, ۰۳:۴۸ بعد از ظهر
ممنون از راهنماییت طریقه مصرفشون چطوریه.وی گلد با سل مس .4 روز در هفته میرم.یه سوال واسه هجم هر روز بریم بهتره یا همون 4 روز تشکر:تشویق:

Macklemore
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۷‏, ۰۳:۵۱ بعد از ظهر
کراتین ترکیبی از کراتین مونوهیدرات+گلوتامین+کربوهیدرات+تو بعضی ها کرمیوم+......
سل مس شرکت بی اس ان
کرش لود شرکت آلمکس
3 ایکس ال شرکت ایزاتوری
سایز آن شرکت گاسپاری
یا کراتین پرو لواد همین شرکت اپتیموم که میخوای وی 100% بگیری تو داروخونه هم داره ازش
هم وزنت میره بالا هم حجمت(به شرط اینکه تغذیتم هم خوب باشه)
توی اکثر کراتین های ترکیبی اصلا" مونوهیدرات وجود نداره ، کراتین ترکیبی به انواع متنوعی از کراتین غیر از مونوهیدرات گفته میشه مثلا" گونه های کراتین سل مس به این صورت هستش :
Creatine-Sodium Phosphate Matrix, Creatine Ethyl Ester HCL, Malic Acid, Beta-Alanine (CarnoSyn®), Creatinol-O-Phosphate, Creatine-Alpha-Aminobutyric Acid Matrix (Creatine AAB™)

mahsa_mahsa
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۷‏, ۰۴:۴۰ بعد از ظهر
سلام من 8 ماهه بدنسازی میرم وزنم 2 ماهه ثابت مونده میخوام 6 کیلو اضافه کنم البته به مرور زمان ماهی 1،2 کیلو یه مکملی به من معرفی کنید که تو داروخانه ها باشه.یعنی هیچکس نمیتونه به من کمک کنه که چی بگیرم چه مارکی

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۷‏, ۰۵:۵۸ بعد از ظهر
خانم شما یه سر به این وبلاگ (http://drtavakolian.blogfa.com) بزنید. وبلاگ داروخانه دکتر توکلیان هستش که اکثر مکملهای غذایی رو برای فروش داره
تنوع محصولاتش از اکثر داورخانه ها بیشتره. تماس که بگیرین قیمت روز رو هم بهتون میده. فکر کنم ارسال هم داشته باشه

Alirezarahi
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۷‏, ۰۸:۴۵ بعد از ظهر
توی اکثر کراتین های ترکیبی اصلا" مونوهیدرات وجود نداره ، کراتین ترکیبی به انواع متنوعی از کراتین غیر از مونوهیدرات گفته میشه مثلا" گونه های کراتین سل مس به این صورت هستش :
Creatine-Sodium Phosphate Matrix, Creatine Ethyl Ester HCL, Malic Acid, Beta-Alanine (CarnoSyn®), Creatinol-O-Phosphate, Creatine-Alpha-Aminobutyric Acid Matrix (Creatine AAB™)
:پوزخند:
توی بیشترشون هست
کراتین ترکیبی سایز آن
http://img4up.com/up2/51107284910896846690.jpg

ترکیبی 3 ایکس ال ایزاتوری

http://img4up.com/up2/71811813628517529908.jpg

پر لواد اپتیموم

http://img4up.com/up2/75230527142428980928.png

میخوای بازم برات بزارم یا کافیه؟

LURiD
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۷‏, ۱۰:۳۰ بعد از ظهر
دوستان گلم به نظرتون واسه کشتی‌ گیر‌ها که نیاز به استقامت + قدرت + سرعت و ریکاوری دارند چه مکمل هایی می‌تونه خوب باشه ؟؟؟:گل رز:

amir_erfany
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۸‏, ۱۲:۲۶ بعد از ظهر
امروز یه کربو پروتئین prolab N-large2 تو داروخانه دیدم.شرکت وارد کنندش آرمان فارمددارو بود.چیزی که برام جالب بود 4.5 کیلوییش بود 90000 تومان.......
اساتید لطفا نظر بدید.کسی تا حالا مصرف کرده؟بخرم؟؟
http://up.vatandownload.com/images/j00b47xg15zqdxsujr25.jpg

Alirezarahi
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۸‏, ۰۱:۴۲ بعد از ظهر
امروز یه کربو پروتئین prolab N-large2 تو داروخانه دیدم.شرکت وارد کنندش آرمان فارمددارو بود.چیزی که برام جالب بود 4.5 کیلوییش بود 90000 تومان.......

این یه کربو پروتین هست نه پروتین

LURiD
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۸‏, ۰۱:۵۷ بعد از ظهر

سلام دوست عزیز اگه شما نیاز به افزایش وزن دارید میتونید این مکمل رو بگیرید (قیمتش هم همینه) (سعی‌ کن طعم وانیل نگیری چون یه کم بد مزه هست ولی‌ طعم شکلاتش فکر کنم بهتر باشه بستگی به سلیقهٔ خودتون داره) ۴/۶ کیلو گرم هست برای ۳۰ سروینگ طراحی شده _ موفق باشی‌:گل رز::گل رز:

shiraz
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۹‏, ۰۲:۵۲ بعد از ظهر
با سلام با تشکر از سایت فوق العاده شما

یه سوال داشتم

من چربی شکم و پهلوی زیاد دارم

از lipo 6 black استفاده میکنم یه هفته تاثیرش مثبت بوده
2 روز هم از nitro tech hardore + aminomax elite series هم دارم استفاده میکنم

آیا در چربی سوزی تاثیر مثبتی ترکیب اینا دارن ؟ در ضمن باشگاه میرم + روزی یه ربع تردمیل

این 3 تا رو بخوام باهم مصرف کنم چجوری استفده کنم ؟

I C E M 4 N
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۹‏, ۰۳:۳۰ بعد از ظهر
این یه کربو پروتین هست نه پروتین
علی اقا نوشته که کربو پروتیین ..... کی گفت پروتیینه>؟

Alirezarahi
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۹‏, ۰۴:۳۱ بعد از ظهر
آخه کربو ارزون تر هست از پروتین
خوبیش خوبه ولی زیادی شیرنه یعنی شکرش زیاده دلو میزنه

MohamadTaker
‏۱۳۹۱-۰۳-۳۰‏, ۱۲:۵۹ قبل از ظهر
م من این دوتا محصولو امروز از یه جای تقریبا" مطمئن خریدم اگه میشه بگید اصل هستن یا نه
نظرتون رو راجع به قیمتا هم بگید

پروتئین 80% : قیمت 100000

http://img.bodybuilder.ir/images/10438534707177051194.jpg (http://img.bodybuilder.ir/)

کراتین 30000

http://img.bodybuilder.ir/images/61306841725062687147.jpg (http://img.bodybuilder.ir/)

ممنون

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۳-۳۰‏, ۰۱:۴۴ قبل از ظهر
با سلام با تشکر از سایت فوق العاده شما

یه سوال داشتم

من چربی شکم و پهلوی زیاد دارم

از lipo 6 black استفاده میکنم یه هفته تاثیرش مثبت بوده
2 روز هم از nitro tech hardore + aminomax elite series هم دارم استفاده میکنم

آیا در چربی سوزی تاثیر مثبتی ترکیب اینا دارن ؟ در ضمن باشگاه میرم + روزی یه ربع تردمیل

این 3 تا رو بخوام باهم مصرف کنم چجوری استفده کنم ؟

پروتئین در چربی سوزی تاثیر داره ولی نه اون چیزی که شما ازش انتظار دارید، اصولا وقتی رژیم رو طراحی می کنن یا از پروتئین زیاد و چربی زیاد و کربوهیدرات بسیار کم استفاده می کنند یا از پروتئین زیاد کربوهیدرات متوسط و چربی بسیار کم، بهترین منبع کم کربو و پر پروتئین مکمله ولی هواستون باشه این دوره رژیم باید کوتاه مدت باشه چون برای بدن تبدیل پروتئین به گلوکز آسون نیست و رژیم پر پروتئین به کبد و کلیه فشار میاره.بهترین گزینه هنگامی که کالری مصرفیتون رو پایین میارید برای اینکه میزان از دست دادن عضلات رو به حداقل برسونید همین بی سی آآ که مصرف می کنیدِ، ضمنن روزی 15 دقیقه زمان کمیه برای شما حتما افزایشش بدید
ابتدا بر اساس رژیمتون تعیین کنید چند گرم پروتئین نیاز دارید در روز، سپس یکی از وعده هاتون رو از این نیتروتک استفاده کنید که بهترین زمانش بعد از تمرین در روزهای تمرین و بلافاصله پس از بیدار شدن در روزهای غیر تمرینه، البته این میزان می تونه بیشتر هم بشه و جایگزین یک وعده باشه که بسته به سیستم غذاییتون مشخص میشه، آمینو مکس هم خودش گفته در روزهای تمرین قبل یا بعد از تمرین، اگر بعد از تمرین استفاده می کنید بلافاصله بعد از تمرین میل کنید سپس 20 الی 30 دقیقه صبر کنید بعد شیکتون رو میل کنید، اگر هم قبل از تمرینه که فبها، ضمنن توصیه می کنم از یک بی سی آآ دیگه(یا همین آمینو مکس) در روزهای غیر تمرین بین وعده های غذاییتون استفاده کنید
لیپو 6 هم طبق دستورش، البته معمولا برای چربی سوزها یک تلورانس در نظر می گیرند معمولا ابتدا میزانی کمتر از دوز گفته شده مصرف می کنند اگر مشکل عصبی، فشار یا هر side effect دیگه ای تجربه نکردند در روزهای بعد دوز رو تا حدی که گفته بالا می برند

shiraz
‏۱۳۹۱-۰۳-۳۰‏, ۰۲:۳۷ بعد از ظهر
پروتئین در چربی سوزی تاثیر داره ولی نه اون چیزی که شما ازش انتظار دارید، اصولا وقتی رژیم رو طراحی می کنن یا از پروتئین زیاد و چربی زیاد و کربوهیدرات بسیار کم استفاده می کنند یا از پروتئین زیاد کربوهیدرات متوسط و چربی بسیار کم، بهترین منبع کم کربو و پر پروتئین مکمله ولی هواستون باشه این دوره رژیم باید کوتاه مدت باشه چون برای بدن تبدیل پروتئین به گلوکز آسون نیست و رژیم پر پروتئین به کبد و کلیه فشار میاره.بهترین گزینه هنگامی که کالری مصرفیتون رو پایین میارید برای اینکه میزان از دست دادن عضلات رو به حداقل برسونید همین بی سی آآ که مصرف می کنیدِ، ضمنن روزی 15 دقیقه زمان کمیه برای شما حتما افزایشش بدید
ابتدا بر اساس رژیمتون تعیین کنید چند گرم پروتئین نیاز دارید در روز، سپس یکی از وعده هاتون رو از این نیتروتک استفاده کنید که بهترین زمانش بعد از تمرین در روزهای تمرین و بلافاصله پس از بیدار شدن در روزهای غیر تمرینه، البته این میزان می تونه بیشتر هم بشه و جایگزین یک وعده باشه که بسته به سیستم غذاییتون مشخص میشه، آمینو مکس هم خودش گفته در روزهای تمرین قبل یا بعد از تمرین، اگر بعد از تمرین استفاده می کنید بلافاصله بعد از تمرین میل کنید سپس 20 الی 30 دقیقه صبر کنید بعد شیکتون رو میل کنید، اگر هم قبل از تمرینه که فبها، ضمنن توصیه می کنم از یک بی سی آآ دیگه(یا همین آمینو مکس) در روزهای غیر تمرین بین وعده های غذاییتون استفاده کنید
لیپو 6 هم طبق دستورش، البته معمولا برای چربی سوزها یک تلورانس در نظر می گیرند معمولا ابتدا میزانی کمتر از دوز گفته شده مصرف می کنند اگر مشکل عصبی، فشار یا هر side effect دیگه ای تجربه نکردند در روزهای بعد دوز رو تا حدی که گفته بالا می برند

ممنونم جناب ghost

اطلاعاتم بالا رفت

من صبح ها : ناشتا 2 قرص lipo + یه پیمانه پروتئن با شیر

ساعت 4 میرم ...قبلش 2 قرص lipo + یه پیمانه پروتئن با شیر+ یه پیمانه آمینو

بغد تمرین هم یه پیمانه پروتئین با شیر

2 تا سوال ؟ اول شیر .... آیا واسه چربی سوز اثر عکس نداره؟
و اینکه من زمانبندی هارو دقیق نمبدونم

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۳-۳۰‏, ۰۴:۴۹ بعد از ظهر
ممنونم جناب ghost

اطلاعاتم بالا رفت

من صبح ها : ناشتا 2 قرص lipo + یه پیمانه پروتئن با شیر

ساعت 4 میرم ...قبلش 2 قرص lipo + یه پیمانه پروتئن با شیر+ یه پیمانه آمینو

بغد تمرین هم یه پیمانه پروتئین با شیر

2 تا سوال ؟ اول شیر .... آیا واسه چربی سوز اثر عکس نداره؟
و اینکه من زمانبندی هارو دقیق نمبدونم

من توصیه نمی کنم تو وعده قبل و بعد از تمرین از چربی استفاده کنید پس بهتره با همون آب میل کنید، تنها زمانبندی که باید رعایت کنید اگر رو چربی سوز نوشته 30 دقیقه قبل از وعده غذایی یعنی با غذا میل نکنید و باید فاصله داشته باشه با وعدتون، اگر اینگونه بود 1 ساعت و نیم قبل از تمرین چربی سوزتون رو مصرف کنید 30 دقیقه بعد شیک پروتئین و 10 دقیقه قبل از تمرین آمینو، بلافاصله بعد از تمرین هم پروتئین با آب، برای وعده صبح هم بلافصله که بیدار شدید چربی سوزتون رو مصرف کنید 30 دقیقه بعد شیک پروتئین و 20 الی 30 دقیقه بعد صبحانه رو میل کنید(دلیل این فاصله انداختن پروتئین با صبحانتون هم هر چیزی غیر از کربو زودجذب با شیکتون مصرف کنید سرعت جذب رو پایین میاره)

amir_k
‏۱۳۹۱-۰۳-۳۰‏, ۰۵:۱۲ بعد از ظهر
سلام خسته نباشید
من این استک رو تهیه کردم :
MP Assualt , MP re-con, vpx redline, clenbutrol, whey 100%, somatropin
قبل تمرین چربی سوز و پمپ و کلن هر 3تاشو هم زمان استفاده کنم ایرادی داره؟
بعد تمرین هم re-con و وی رو اگه با هم استفاده کنم چی؟ تو جذبشون اشگال ایجاد نمیشه؟
با تشکر

shiraz
‏۱۳۹۱-۰۳-۳۰‏, ۰۵:۵۷ بعد از ظهر
من توصیه نمی کنم تو وعده قبل و بعد از تمرین از چربی استفاده کنید پس بهتره با همون آب میل کنید، تنها زمانبندی که باید رعایت کنید اگر رو چربی سوز نوشته 30 دقیقه قبل از وعده غذایی یعنی با غذا میل نکنید و باید فاصله داشته باشه با وعدتون، اگر اینگونه بود 1 ساعت و نیم قبل از تمرین چربی سوزتون رو مصرف کنید 30 دقیقه بعد شیک پروتئین و 10 دقیقه قبل از تمرین آمینو، بلافاصله بعد از تمرین هم پروتئین با آب، برای وعده صبح هم بلافصله که بیدار شدید چربی سوزتون رو مصرف کنید 30 دقیقه بعد شیک پروتئین و 20 الی 30 دقیقه بعد صبحانه رو میل کنید(دلیل این فاصله انداختن پروتئین با صبحانتون هم هر چیزی غیر از کربو زودجذب با شیکتون مصرف کنید سرعت جذب رو پایین میاره)

باز هم ممنونم از راهنماییتون .... مردی داداش

به نصیحت شما صبا هم ورزش میکنم ... ناشتا ... 20 دقیقه طناب هم میزنم
آخرین سوال ... ولی فکر کنم ربطی به این بخش انجمن نداره
و اونم اینه که به نظر شما 5 رو در هفته دویدن و ورزش باشگاه کافیه ؟ یا باید هر روز باشه ... اصلا این قضیه استراحت بدن درسته ؟ .... من در روزای استراحت به اندازه روزهای تمرین که نیاز نیست مکمل بخورم؟

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۳-۳۰‏, ۰۵:۵۷ بعد از ظهر
کلن و چربی سوز و پمپ خطرناکه ها. مراقب باش.من کارم به بیمارستان کشید. نه نه نه
خود اینا هر کدوم به تنهایی عوارض دارن. وای بحال اینکه استک هم بشن
مابقی نه. مشکلی ندارن

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۳-۳۰‏, ۰۸:۳۳ بعد از ظهر
باز هم ممنونم از راهنماییتون .... مردی داداش

به نصیحت شما صبا هم ورزش میکنم ... ناشتا ... 20 دقیقه طناب هم میزنم
آخرین سوال ... ولی فکر کنم ربطی به این بخش انجمن نداره
و اونم اینه که به نظر شما 5 رو در هفته دویدن و ورزش باشگاه کافیه ؟ یا باید هر روز باشه ... اصلا این قضیه استراحت بدن درسته ؟ .... من در روزای استراحت به اندازه روزهای تمرین که نیاز نیست مکمل بخورم؟

٤ روز در هفته تمرين كافيه قضيه استراحت هم كاملا درسته و بايد رعايت بشه، ٣ روز مابقي رو ٢٠ الي ٣٠ دقيقه هوازي بزنيد ترجيحا صبح يا مي تونيد ٢ تا ٢٠ دقيقه صبح بعد از شيك پروتئين (قبل از صبحانه) و ٢٠ دقيقه عصر، با اينكار متابوليسمتون رو بالا نگه مي داريد، روزهاي غير تمرين هم مكمل مصرف كنيد، مي تونيد شيك بعد از تمرين رو ميل نكنيد يا اگر مايل بوديد قبل از خواب ميل كنيد و بي سي اا ترجيحا هر روز استفاده كنيد

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۱-۰۳-۳۰‏, ۰۹:۴۰ بعد از ظهر
سلام این مکمل مای فیوژن داخل سایت چند کیلوئه؟بعد بیشتر حجم میده یا وزن؟:گل رز:

Persian-King
‏۱۳۹۱-۰۳-۳۰‏, ۰۹:۵۰ بعد از ظهر
سلام این مکمل مای فیوژن داخل سایت چند کیلوئه؟بعد بیشتر حجم میده یا وزن؟:گل رز:

2.5 کیلویی برای حجم خشک استفاده میشه نه وزن. پروتئین ترکیبیه

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۳-۳۰‏, ۱۰:۰۸ بعد از ظهر
سلام به دوستان فعال و زحمتکش این بخش:گل رز:
طریقه مصرف animal cut رو میخواستم بدونم
کپسولهای رنگارنگی هم داره

Macklemore
‏۱۳۹۱-۰۳-۳۰‏, ۱۰:۲۵ بعد از ظهر
سلام به دوستان فعال و زحمتکش این بخش:گل رز:
طریقه مصرف animal cut رو میخواستم بدونم
کپسولهای رنگارنگی هم داره
:خجالت: افشین جان من از خودم چیزی ندارم که بگم ، فقط یه ترجمه انجام شد این وسط :گل رز:
A: Take just two Animal Cuts packs everyday for three consecutive weeks. In general, you can take one pack immediately upon waking and the second pack a minimum of 4-6 hours later. Feel free to tailor the timing to suit your needs. For example, if you do cardio daily, you can take one of the packs right before cardio. Follow a cycle of three weeks on with one week off. After your one week “off cycle”, you can repeat another three week “on cycle” until you reach your goals. Take on a relatively empty stomach.

برای 3هفته متوالی روزانه دو پک استفاده کنید .به طور معمول یک پک بلافاصله بعد از بیدار شدن از خواب و پک دوم حداقل 4-6 ساعت پس از پک اول.یا میتونید بسته به نیازتون ازش استفاه کنید . برای مثال اگر روزانه هوازی انجام میدین 1 پک بلافاصله قبل از هوازی استفاده کنید . بعد از هر 3هفته استفاده از انیمال کات 1هفته ازش استفاده نکنید .مجددا پس از 1 هفته که استفاده نکردید میتونید 3هفته ازش استفاده کنید...(با معده نسبتا خالی مصرف بشه )
ترجمه شده از این لینک (http://forum.animalpak.com/showthread.php?6806-Animal-Cuts-FAQ-1-How-do-I-use-Animal-Cuts-for-best-results)

MohamadTaker
‏۱۳۹۱-۰۳-۳۱‏, ۰۱:۱۴ بعد از ظهر
سلام لطفا چندتا پروتئین خوب 100% بهم معرفی کنید عکس اصلیاشونم بذارید لطفا" تظرتون راجع به ماس تچ هم بگین ممنون

The Don
‏۱۳۹۱-۰۳-۳۱‏, ۰۲:۴۳ بعد از ظهر
سلام :پوزخند:
آقا من داشتم تو سایت ماسل تک گشت میزدم بعد چشم به این ۲ تا پری ورک افتاد ،کسی‌ میدونه فرقشون با هم چیه ؟

Muscle Tech Nano stim

Muscle Tech Neuro Core

oriental
‏۱۳۹۱-۰۳-۳۱‏, ۰۵:۵۴ بعد از ظهر
مي خواستم نظرتون رو درباره گلوتامين MN يا hf بدونم؟! و اينكه محصولات اين دو شركت چطوره؟

Alirezarahi
‏۱۳۹۱-۰۳-۳۱‏, ۰۷:۴۷ بعد از ظهر
مي خواستم نظرتون رو درباره گلوتامين MN يا hf بدونم؟! و اينكه محصولات اين دو شركت چطوره؟

اچ اف که اینجا تاپیک داره مطالعه کن میفهمی
درباره mn هم نظری ندارم ولی بهتر از MN هم هست

King PDA
‏۱۳۹۱-۰۳-۳۱‏, ۰۷:۵۴ بعد از ظهر
اين همه كمپاني هاي خوب كه ميشه مكمل هاش رو هم تهيه كرد از همينجا
چرا اين؟!

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۱-۰۳-۳۱‏, ۰۸:۲۴ بعد از ظهر
محصول n_large2 بهتره یاonپروتئین100%استاندارد برای حجم؟

King PDA
‏۱۳۹۱-۰۳-۳۱‏, ۱۱:۳۵ بعد از ظهر
محصول n_large2 بهتره یاonپروتئین100%استاندارد برای حجم؟

اينا با هم فرق دارن عزيزم

ان لارج يه مكمل تركيبي هستش كه هم كربو داره و هم پروتيين ولي وي گلد وي خالص هستش
من باشم پول بيخودي براي كربو نميدم
وي ميخرم و اگه به كربو احتياج داشتم يه سيب زميني ابپز ميخورم :کف کرده:

در هر صورت براي حجم خوب و با كيفيت وي گلد و كلا مكمل هاي وي خالص رو پيشنهاد ميكنم

LURiD
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۱‏, ۱۲:۵۸ بعد از ظهر
دوستان _ لطف می‌کنید طرز مصرف سریوس مس رو بهم بگید ؟؟ (قد ۱۷۰ _ وزن ۶۰ _ سن ۱۷_ سابقه تمرین ۹ ماه):گل رز:

lejeuner
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۱‏, ۰۱:۴۶ بعد از ظهر
دوستان _ لطف می‌کنید طرز مصرف سریوس مس رو بهم بگید ؟؟ (قد ۱۷۰ _ وزن ۶۰ _ سن ۱۷_ سابقه تمرین ۹ ماه):گل رز:

دوست من صبح یک پیمانه قبل تمرین یکی و بعد تمرین یکی دیگه.

LURiD
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۱‏, ۰۲:۴۷ بعد از ظهر
دوست من صبح یک پیمانه قبل تمرین یکی و بعد تمرین یکی دیگه.
مرسی‌ از لطف شما _ اگر چه که نظر شما واسه من مهم تر هست و به نظر شما عمل می‌کنم ولی‌ مربیم بهم گفت یک پیمانه قبل تمرین _ یک پیمانه بعد تمرین _ یک پیمانه قبل از خواب !!! به نظر شما فرق داره اینطوری مصرف کنم یا اونجوری ؟؟:گل رز::گل رز:

Flex70
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۲‏, ۰۸:۰۷ بعد از ظهر
سلام کسی وی مگا گینر یا کراتین ترکیبی اتلتیکو مصرف کرده؟چطور بودن؟پروتینش:در هر سروینگ 100گرمی 30گرم پروتین 61گرم کربوهیدرات 2گرم چربی...کراتینش:5گرم کراتین مونوهیدرات 3گرم گلوتامین 2گرم تورین در ضمن بلغاری و مجوز بهداشتم داره...:متفکر:

omnia.2008
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۲‏, ۱۰:۲۱ بعد از ظهر
سلام دوستان خوبید؟ خسته نباشید
ببخشید من ازتون راهنمایی میخواستم ...
من قدم 181.....وزنم 66 هستش نیاز به بالابردن سریع وزن دارم .....خوب پس باید یه گینر هارد مصرف کنم همراه با کراتین برای این کار درسته؟
حالا به نظر شما بین مس فیوجن یا ترو مس کدوم بهترن و قدرت بالا بردن بیشتری برا وزن دارن؟
یا چیز بهتر البته این دوتا رو گفتم چون فکر میکنم این دوتا الان تو فروشگاه سایت موجوده.
و یه کراتین مناسب برای مصرف همراه اینا معرفی کنید بی زحمت
بازم ممنون

Macklemore
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۲‏, ۱۰:۳۳ بعد از ظهر
مرسی‌ از لطف شما _ اگر چه که نظر شما واسه من مهم تر هست و به نظر شما عمل می‌کنم ولی‌ مربیم بهم گفت یک پیمانه قبل تمرین _ یک پیمانه بعد تمرین _ یک پیمانه قبل از خواب !!! به نظر شما فرق داره اینطوری مصرف کنم یا اونجوری ؟؟:گل رز::گل رز:

گینرها بهتره قبل از خواب مصرف نشن ،به دلیل اینکه کربوهیدراتی که داخلش داره باعث تداخل ترشح تستسترون و انسولین در بدن میشه

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۲‏, ۱۱:۰۲ بعد از ظهر
سلام دوستان یه مکمل خوب واسه حجم تا رنج 100ت معرفی کنید لطفا:گل رز:

MohamadTaker
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۳‏, ۰۳:۱۳ قبل از ظهر

infinite mass خیلی خوبه
من خریدم 125 تومن

فک کنم با 100تومن بشه مس تچ خرید

Flex70
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۳‏, ۱۲:۱۴ بعد از ظهر
سلام دوستان خوبید؟ خسته نباشید
ببخشید من ازتون راهنمایی میخواستم ...
من قدم 181.....وزنم 66 هستش نیاز به بالابردن سریع وزن دارم .....خوب پس باید یه گینر هارد مصرف کنم همراه با کراتین برای این کار درسته؟
حالا به نظر شما بین مس فیوجن یا ترو مس کدوم بهترن و قدرت بالا بردن بیشتری برا وزن دارن؟
یا چیز بهتر البته این دوتا رو گفتم چون فکر میکنم این دوتا الان تو فروشگاه سایت موجوده.
و یه کراتین مناسب برای مصرف همراه اینا معرفی کنید بی زحمت
بازم ممنون اقا اگه شما مس فیوژن استفاده کنی وزن بیشتری میگیری علاوه بر عضله همراهش چربی بدن و اب زیر پوستت زیاد میشه اینم بگم که پس از پایان دورت چربی واب زیر پوستیت تا حدودی خارج میشه و بافت عضلانی باقی می مونه اما ترومس حجم خشک میده از همون اول مصرفش..کراتینم اگه اصل گیرت بیاد مونوهیدرات:ام اچ پی لابرادا ماسل تک/کراتین ترکیبیم:سل مس سل تچ سایز ان گسپاری...:صلح:

Flex70
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۳‏, ۱۲:۳۹ بعد از ظهر

این گینرایی که میگم اگه اصلیش گیرت بیاد عالین:سریوس مس5/5 کیلویی,اپ یور مس,مس تک,پروکمپلکس گینر اپتیمم...

Flex70
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۳‏, ۱۲:۵۳ بعد از ظهر
یک الی دو پیمانه در هر روز با مقدار مناسب نوشیدنی مخلوط کنین و قبل صبحانه,1 ساعت قبل تمرین و 1ساعت بعد تمرین میل کنین...
:لبخند:

LURiD
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۳‏, ۰۲:۴۵ بعد از ظهر
دوستان - این سریوس مس من یه ذره بو و طعم بدی داره (یه ذره) !!! مال چی‌ هست ؟!!؟:گل رز:

Sen@toR
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۳‏, ۰۲:۵۷ بعد از ظهر
اقا اگه شما مس فیوژن استفاده کنی وزن بیشتری میگیری علاوه بر عضله همراهش چربی بدن و اب زیر پوستت زیاد میشه اینم بگم که پس از پایان دورت چربی واب زیر پوستیت تا حدودی خارج میشه و بافت عضلانی باقی می مونه اما ترومس حجم خشک میده از همون اول مصرفش..کراتینم اگه اصل گیرت بیاد مونوهیدرات:ام اچ پی لابرادا ماسل تک/کراتین ترکیبیم:سل مس سل تچ سایز ان گسپاری...:صلح:
میشه یکم توضیح بدین آب زیر پوست میره یعنی چی؟ چطور آب زیر پوست میره؟!!:متفکر:

Schumi
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۳‏, ۰۳:۰۲ بعد از ظهر
دوستان - این سریوس مس من یه ذره بو و طعم بدی داره (یه ذره) !!! مال چی‌ هست ؟!!؟:گل رز:

من سریوس مس خوردم به هیچ وجه نمیشه با طعمش کنار اومد حالا منظورتون از طعم بد چیه رو باید بگین.بوش مشکل خاصی نداره میشه بیشتر توضیح بدین؟

Sen@toR
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۳‏, ۰۳:۱۲ بعد از ظهر

همونی که عکسشو گذاشتی؟:متفکر:
اگه اون باشه به نظر من مصرفش نکنی بهتره ، اگه تونستی پس بده چون خیلی تابلوئه...

Flex70
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۳‏, ۰۵:۳۳ بعد از ظهر
میشه یکم توضیح بدین آب زیر پوست میره یعنی چی؟ چطور آب زیر پوست میره؟!!:متفکر: اب زیر پوستی یک اصطلاح عامیانه هست.منظور احتباس اب و املاح همراه بافت عضلانی...

farhadsabad
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۳‏, ۰۵:۴۴ بعد از ظهر
سلام به همه آقا این کربو ک من گرفتم چیه و چیکار میکنه و اعتبار خوبی داره یا نه اگه راهنماییم کنین ممنون میشم
http://sscontent.com/products/199/scitec_mass-5-lbs-2270g_1.jpg

AHMAD REZA
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۳‏, ۰۹:۴۲ بعد از ظهر
بچه ها چرا وقتی مکمل های پروتیینی میخورم هی دهنم شیرین میشه دلیلش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۳‏, ۰۹:۵۸ بعد از ظهر
farhadsabad (http://forum.bodybuilder.ir/member.php?12236-farhadsabad)
دستور مصرفشو روش نوشته. هر وعده شامل 50 گرم هستش که بسته به توده عضلانی و شدت تمرین
میتونید در طول روز و بعد تمرین استفاده کنید.
حاوی کربوهیدرات زود جذب و مواد معدنی و همچنین 4 گرم وی پروتئین هستش که بیشتر جهت تامین انرژی عضلات بکار میره.

bibak
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۳‏, ۱۰:۴۸ بعد از ظهر
سلام دوستان بین این پروتیین ها کدوم به نظر شما کیفیت بالاتری دارد
نیترو تچ
مای فیوژن
سینتا 6
سیمپلی وی

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۳‏, ۱۱:۰۳ بعد از ظهر
سلام دوستان بین این پروتیین ها کدوم به نظر شما کیفیت بالاتری دارد
نیترو تچ
مای فیوژن
سینتا 6
سیمپلی وی

هدفتون رو ذکر نکردید.در کل با اخباری که تو هفته اخیر توسط دکتر بندگان به اطلاع رسید مای فیوژن فکر می کنم بهتر باشه

MohamadTaker
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۴‏, ۱۲:۰۱ بعد از ظهر
سلام
من یک infinites mass گرفتم که روزی 3 بار (صبح ، قبل و بعد تمرین) ازش میخورم خواستم بدونم روزای غیر تمرینی باید چطوری مصرف بشه؟
کراتین رو روزای غیر تمرینی چطوری مصرف کنم؟

lejeuner
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۴‏, ۰۲:۲۵ بعد از ظهر
سلام
من یک infinites mass گرفتم که روزی 3 بار (صبح ، قبل و بعد تمرین) ازش میخورم خواستم بدونم روزای غیر تمرینی باید چطوری مصرف بشه؟
کراتین رو روزای غیر تمرینی چطوری مصرف کنم؟
روز های غیر تمرین برای:
کراتین:نیم روز صبح (حدود 10 11 ) یک اسکوپ 5 گرمی و عصر یک اسکوپ 5 گرمی دیگه
پروتیین:وعده صبح یک بار و وعده عصرهم یک بار

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۴‏, ۰۳:۱۴ بعد از ظهر
در پی صحبت دوستمون
کراتین یک وعده 5 گرمی صبح که از خواب بیدار می شید کفایت می کنه

lejeuner
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۴‏, ۰۳:۳۵ بعد از ظهر
در پی صحبت دوستمون
کراتین یک وعده 5 گرمی صبح که از خواب بیدار می شید کفایت می کنه
محمد عزیز ممنون اما طبق فرمایشتون یادم میاد توی یک مقاله خوندم که اگر حتی یک روز به بدنتون کمتر از 10 گرم کراتین برسونید باید بارگیری رو دوباره انجام بدید و روز تمرین و غیر تمرین هم هیچ فرقی نمیکرد.از نظر اینکه اون مجله معتبر باشه مطمعنم آیا شما نظر دیگه ای دارید؟ و فکر نمیکنید که اگر 5 گرم وعده اکتفا شه مشکل ساز میشه؟ ممنون میشم اگاهم کنید دوست من.

vahidar
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۴‏, ۰۴:۴۷ بعد از ظهر
سلام
من یه 6 ماهی هست شروع به تمرین کردم و تا حالا هم هیچ مکمل و هیچ کراتینی مصرف نکردم و تازه میخوام مصرف کراتین شروع کنم . میخواستم بدونم همین ابتدا میتونم یدونه کراتین ماسل فارم بگیرم ؟! چون میگن نیاز به بارگیری نداره و اینکه چجوری مصرف میشه ؟!

تشکر /.

MohamadTaker
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۴‏, ۰۵:۰۴ بعد از ظهر
کراتین و پروتئین رو چند دقیقه قبل تمرین و چند دقیقه بعد از تمرین باید مصرف کرد؟
آخه من فاصله باشگاه تا خونمون 15 دقیقه ای میشه

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۴‏, ۰۸:۵۰ بعد از ظهر
محمد عزیز ممنون اما طبق فرمایشتون یادم میاد توی یک مقاله خوندم که اگر حتی یک روز به بدنتون کمتر از 10 گرم کراتین برسونید باید بارگیری رو دوباره انجام بدید و روز تمرین و غیر تمرین هم هیچ فرقی نمیکرد.از نظر اینکه اون مجله معتبر باشه مطمعنم آیا شما نظر دیگه ای دارید؟ و فکر نمیکنید که اگر 5 گرم وعده اکتفا شه مشکل ساز میشه؟ ممنون میشم اگاهم کنید دوست من.

کراتین یک میزانی نیاز داره برای اشباع شدن (که اون میزان با 0.3 گرم به ازای هر کیلو وزن بدن = M) کافیه، این میزان رو می تونید به مدت 28 روز روزی M گرم مصرف کنید یا می تونید بارگیری کنید که تنها فرقش نتیجه سریعشه و فشار به کلیه برای دفع کراتینین اضافه، این بحث علمیشه، شما اگر 10 گرم در روز مصرف کنید اون میزانی که بدن برای اشباع نیاز داره رو نگه می داره بقیش بصورت ماده کراتینین در کلیه ها تصفیه می شه و خارج می شه و بیهودست.این بحث رو قبلا با آقای دکتر بندگان کردم که ایشون فرمودند حتی بدون نیاز به مکمل(البته غیر از افراد وجترین) می شه با مصرف گوشت و ماهی و ... به بدن رسوند.

سلام
من یه 6 ماهی هست شروع به تمرین کردم و تا حالا هم هیچ مکمل و هیچ کراتینی مصرف نکردم و تازه میخوام مصرف کراتین شروع کنم . میخواستم بدونم همین ابتدا میتونم یدونه کراتین ماسل فارم بگیرم ؟! چون میگن نیاز به بارگیری نداره و اینکه چجوری مصرف میشه ؟!

تشکر /.

آره مشکلی نداره و بالا گفتم کراتین کلا نیاز به بارگیری نداره.ولی به نظرم پروتئین و بی سی آآ و مولتی ویتامین مقدم بر کراتین هستند.البته این نظر منه شما هر کدام که صلاح می دونید مصرف کنید

کراتین و پروتئین رو چند دقیقه قبل تمرین و چند دقیقه بعد از تمرین باید مصرف کرد؟
آخه من فاصله باشگاه تا خونمون 15 دقیقه ای میشه

کراتین رو بلافاصله بعد از تمرین مصرف کنید با شیکتون(پنجره آنابولیکی بعد تمرین 1 ساعته، تو این زمان میزان جذب بدن برای ریکاوری تمرین بسیار بالاست اگر اذیت می شید تو باشگاه، منزل میل کنید، اگر نه، همون بلافاصله بعد تمرین)، پروتئین هم بسته به ساختار بدنیتون داره، اگر اکتومورف هستید 30 دقیقه قبل از تمرین اگر مزومورف و اندومورف هستید 1 ساعت قبل از تمرین میل کنید.البته مهمتر از پروتئین قبل از تمرین کربوهیدرات قبل از تمرینه که ذخیره گلیکوژنی حین تمرین رو فراهم کنه

Sen@toR
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۴‏, ۱۰:۱۳ بعد از ظهر
اب زیر پوستی یک اصطلاح عامیانه هست.منظور احتباس اب و املاح همراه بافت عضلانی...
ممنون همینو میخواستم دیگه باید کم کم این اصلاحات عامیانه کنار گذاشته بشه تا بتونیم مسئله رو خوب درک کنیم ، متشکر:گل رز:

Flex70
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۵‏, ۰۷:۱۳ بعد از ظهر
سلام دوستان عزیز من یه کراتین ترکیبی گرفتم , که در هر سروینگ 10 گرمی:4.5 گرم کربوهیدرات,2.5گرم کراتین مونوهیدرات,1.5گرم گلوتامین,1گرم تورین,0.015گرم اینوزیتول.روی قوطیش نوشته بهترین زمان مصرف بعد تمرین و قبل خواب می خواستم بدونم بارگیری می خواد یا نه,از اون کسی که گرفتم گفت بارگیری میخواد,اخه در مورد بارگیری چیزی روی قوطیش نیست,ممنون میشم اگه بگین...:متفکر:

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۵‏, ۰۷:۱۹ بعد از ظهر
اگه ازین قوطی مشکیا هستش که اسمش فکر کنم اتلتیک بود! مال بلغارستانه....نه بارگیری نمیخواد
طبق دستور العمل مصرف کن

farhadsabad
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۶‏, ۱۲:۳۹ بعد از ظهر
farhadsabad (http://forum.bodybuilder.ir/member.php?12236-farhadsabad)
دستور مصرفشو روش نوشته. هر وعده شامل 50 گرم هستش که بسته به توده عضلانی و شدت تمرین
میتونید در طول روز و بعد تمرین استفاده کنید.
حاوی کربوهیدرات زود جذب و مواد معدنی و همچنین 4 گرم وی پروتئین هستش که بیشتر جهت تامین انرژی عضلات بکار میره.

میخوام بدونم من با استفاده از این کربو حجم میگیرم یا وزن میگیرم ؟؟؟ اصلا چی میشه؟؟؟؟؟

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۶‏, ۰۳:۳۲ بعد از ظهر
تعیین کننده هیچ چیز نیست. اول تغذیه ات و دوم هم تمرینت هستش که تعیین میکنه چی میشی
این کامل کننده تغذیه ات هستش در جهت ساپورت تمرینی شدید و فشار مضاعف به عضلات

Heartvoice
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۶‏, ۰۷:۵۱ بعد از ظهر
سلام دوستان عزیز من یه کراتین ترکیبی گرفتم , که در هر سروینگ 10 گرمی:4.5 گرم کربوهیدرات,2.5گرم کراتین مونوهیدرات,1.5گرم گلوتامین,1گرم تورین,0.015گرم اینوزیتول.روی قوطیش نوشته بهترین زمان مصرف بعد تمرین و قبل خواب می خواستم بدونم بارگیری می خواد یا نه,از اون کسی که گرفتم گفت بارگیری میخواد,اخه در مورد بارگیری چیزی روی قوطیش نیست,ممنون میشم اگه بگین...:متفکر:

سلام

استاد Senior Manager (http://forum.bodybuilder.ir/member.php?963-Senior-Manager) راهنمایی کردن که چه جوری استفاده کنید فقط من به عنوان کسی که این مکمل رو استفاده کرده بگم که دوز اولش رو (10 گرم) یک ساعت پس از تمرین و دوز دوم رو (10 گرم) قبل از خواب بخورید البته خود من 10 گرم می خوردم یعنی فقط یک ساعت بعد از تمرین
این مکمل رو اگه با مکمل های دیگه استفاده کنید جواب خوبی می دهد

Zlatan_ibra
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۶‏, ۱۰:۱۷ بعد از ظهر
سلام پروتئین true massچطوریاس؟؟

I C E M 4 N
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۶‏, ۱۰:۳۰ بعد از ظهر
سلام پروتئین true massچطوریاس؟؟
True mass پروتیین نیست ..کربو پروتیین هست که اگه اصل باشه یکی از بهترین گینر های حال حاضر هستش

Iron.Mike
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۶‏, ۱۰:۳۳ بعد از ظهر
من برام یه سوال پیش اومده .
چرا کربو پروتئین مصرف می کنین ؟ چرا پرونئین مصرف نمی کنین ؟

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۶‏, ۱۰:۴۶ بعد از ظهر
کربو برای وزن گرفتن پرو واسه حجم با توجه به نیاز بدن هر کسی یه چیز استفاده میکنه بعضی یا هم جفتشو

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۶‏, ۱۰:۴۸ بعد از ظهر
من برام یه سوال پیش اومده .
چرا کربو پروتئین مصرف می کنین ؟ چرا پرونئین مصرف نمی کنین ؟

تهیه اون میزان کالری یکم سخته، بر فرض همین ترومس که فرمودند، 50 گرم پروتئین داره و 70 گرم کربو، 70 گرم کربو معادل 100 گرم برنج قهوه ایه که اگر من به شخصه بخوام تو یک وعده مصرف کنم دچار ورم معده می شم، 50 گرم پروتئین هم بستگی داره از چه محصولی بگیرید اگر مرغ و گوشت باشه باید حدود 200 گرم مصرف کنید.منم قبول دارم کربو رو می شه از غذا گرفت به شرطی که نیاز مبرم به کالری نداشته باشید چون تهیه اون میزان کالری تو یک وعده هم یکم سخته هم هزینه بره.اینجوری کسی که نیاز به 600 کالری(فرضا) اضافه داره می تونه از یک منبع باکیفیت مثل گینر بگیره

Iron.Mike
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۶‏, ۱۰:۵۱ بعد از ظهر
این حجم اضافه ای که بدست میاد همش عضله که نیست ، هست ؟