PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاسخ به سوالات در مورد مكمل ها

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

Zlatan_ibra
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۶‏, ۱۰:۵۳ بعد از ظهر
True mass پروتیین نیست ..کربو پروتیین هست که اگه اصل باشه یکی از بهترین گینر های حال حاضر هستش
آخه درصدر پروتئینش بالاتر از کربوهیدارته؟؟من الان وزنم78 قدم 76 //مصرف کنم؟؟؟

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۶‏, ۱۰:۵۵ بعد از ظهر
این حجم اضافه ای که بدست میاد همش عضله که نیست ، هست ؟

مسلما خیر، شما با پروتئین صرف بدون کربو هم نمی تونید عضله سازی کنید کربو هیدرات و پروتئین بصورت سینرجیک با هم نقش دارند.من اعتقادی ندارم به اینکه بعضی دوستان می گن اگر حجم خشک می خوای وی مصرف کن اگر نه کربو پروتئین، همش بر می گرده به تغذیه و تمرین، و اینکه بعد از تغذیه ببینید کمبودتون رو با کدوم مکمل می تونید جبران کنید

Iron.Mike
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۶‏, ۱۱:۰۳ بعد از ظهر
حالا من که اضافه وزن دارم این گینر ها برای من هم مناسبه ؟

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۶‏, ۱۱:۰۸ بعد از ظهر
حالا من که اضافه وزن دارم این گینر ها برای من هم مناسبه ؟

هدفتون چیه؟ اگر می خوایید لاغر کنید به نظر من بی سی آآ و وی پروتئین بهتره چون کالری کمتری به شما می ده همزمان نیاز پروتئینی شما رو هم تامین می کنه که تو رژیمتون عضله از دست ندید.تو تحقیقاتی که شده رژیم های کم کربو از رژیم های کم چربی موثرترند.اگر می خواهید مثل بعضی ها فقط دنبال وزن گیری باشید و سمت پاورلیفتینگ برید قاعدتا کربو پروتئین کالری بهتری تامین می کنه

Iron.Mike
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۶‏, ۱۱:۱۲ بعد از ظهر
لاغر که نه ، چربی های دور شکم و پهلو ها اذیت می کنه

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۶‏, ۱۱:۱۵ بعد از ظهر
هدفتون چیه؟ اگر می خوایید لاغر کنید به نظر من بی سی آآ و وی پروتئین بهتره چون کالری کمتری به شما می ده همزمان نیاز پروتئینی شما رو هم تامین می کنه که تو رژیمتون عضله از دست ندید.تو تحقیقاتی که شده رژیم های کم کربو از رژیم های کم چربی موثرترند.اگر می خواهید مثل بعضی ها فقط دنبال وزن گیری باشید و سمت پاورلیفتینگ برید قاعدتا کربو پروتئین کالری بهتری تامین می کنه

محمد جان چه چربی هایی؟ مفید یا مضر؟ :متفکر:

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۶‏, ۱۱:۲۶ بعد از ظهر
لاغر که نه ، چربی های دور شکم و پهلو ها اذیت می کنه

براتون پ خ کردم که ادامه بحث مزاحمتی برای دوستان نداشته باشه

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۶‏, ۱۱:۳۷ بعد از ظهر
محمد جان چه چربی هایی؟ مفید یا مضر؟ :متفکر:

همه جور چربی رو به خاطر کالری بالا(9 کالری به ازای هر گرم) حذف می کنند یا به حداقل می رسونند.جفتش چه کربوی خیلی کم و چه چربی خیلی کم برای بدن مضره یکی ترشح هورمون و ایمنیه یکی هم باعث دفع کتون می شه و بدن رو مجبور می کنه برای تغذیه ارگانهایی مثل مغز که با قند کار می کنند پروتئین رو به گلوکز تبدیل کنه.تو این دوتا رژیم مقایسه ای که کرده بودند نتیجه حذف کربوهیدرات خیلی بهتر از حذف چربی بوده، یکی از دلایلش این بوده که وقتی کربو رو حذف می کنند و جایگزین از چربی استفاده می کنند بدن آنزیمی تولید می کنه جهت تجزیه چربی ها که در این حین چربی بدن رو هم تجزیه می کنه(به رژیم های "کتو" معروفند).اتفاقا جناب کسایی دیروز یه مقاله می خوندم از دکتر مایک(متخصص تغذیست) می گفت مصرف پروتئین بیش از حد دقیقا مثل فرآیند بالا باعث می شه یک سری آنزیم تو بدن تولید بشه برای اینکه پروتئین رو به گلوکوز تبدیل کنه که این روند باعث می شه آنزیم ها عضلات رو هم تجزیه کنند واسه همین می گفت تعادل تو هر وعده و مصرف نکردن بیش از حد پروتئین به حفظ عضلات کمک می کنه

Iron.Mike
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۶‏, ۱۱:۴۳ بعد از ظهر
ولی من جایی شنیدم رژیم کم کربوهیدرات باعث میشه آدم خنگ بشه

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۷‏, ۱۲:۰۴ قبل از ظهر
ولی من جایی شنیدم رژیم کم کربوهیدرات باعث میشه آدم خنگ بشه

من چیزی نشنیدم، ولی قطعا تو اون مدت مغز به خوبی کار نمی کنه و احساس خستگی زیادی می کنند، ولی از نظر نتیجه بسیار رضایت بخشه

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۷‏, ۱۲:۳۹ قبل از ظهر
با این حساب مواد مفید هم گاها شمشیر میکشن بر روی عضلات!!!
پس تفکرم در مورد مصرف ماهی در رژیم ( یه تیر و دو نشان ) درست بود ( دریافت چربی و پروتئین )

Flex70
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۷‏, ۰۸:۵۸ قبل از ظهر
سلام

استاد Senior Manager (http://forum.bodybuilder.ir/member.php?963-Senior-Manager) راهنمایی کردن که چه جوری استفاده کنید فقط من به عنوان کسی که این مکمل رو استفاده کرده بگم که دوز اولش رو (10 گرم) یک ساعت پس از تمرین و دوز دوم رو (10 گرم) قبل از خواب بخورید البته خود من 10 گرم می خوردم یعنی فقط یک ساعت بعد از تمرین
این مکمل رو اگه با مکمل های دیگه استفاده کنید جواب خوبی می دهد اقا ممنون لطف کردین,شما وی مگا گینر این شرکتم استفاده کردین؟اگه استفاده کردین چطور بوده؟ترکیب خوبی داره....:متفکر:

Heartvoice
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۷‏, ۱۰:۲۴ قبل از ظهر
اقا ممنون لطف کردین,شما وی مگا گینر این شرکتم استفاده کردین؟اگه استفاده کردین چطور بوده؟ترکیب خوبی داره....:متفکر:

سلام
راستش من وی این شرکت رو استفاده نکردم من پروتئین التیمیت رو با اتلتیک استفاده می کردم ولی اتلتیک محصولات خوبی داره

LURiD
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۷‏, ۱۲:۵۷ بعد از ظهر
دوستان کراتین Muscle Notrition (MN) نیاز به بارگیری داره ؟؟؟ (( اگه نیاز به بارگیری داشته باشه و بارگیری نکنی‌ چی‌ می‌شه ؟؟؟ )):گل رز:

amator
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۸‏, ۰۱:۲۸ بعد از ظهر
دوستان کراتین Muscle Notrition (MN) نیاز به بارگیری داره ؟؟؟ (( اگه نیاز به بارگیری داشته باشه و بارگیری نکنی‌ چی‌ می‌شه ؟؟؟ )):گل رز:

دستورالعمل مربوط به مصرفش رو روی قوطیش مینویسه دوست عزیز...

خب معلومه دیگه! نتیجه ای که باید بگیری رو به طور کامل نمیگیری.

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۸‏, ۰۱:۵۶ بعد از ظهر
به خدا اين پست هايي كه مي ذاريم واسه خنده نيست، اين سؤال رو بار ١٠٠ امه مي پرسيد هر صد بار هم جواب داديم باز نفر بعدي بدون اينكه پست هاي ديگران رو بخونه اونو تكرار مي كنه فرد ديگه اي هم مياد غلط يك پاسخ ديگه مي ده.
كراتين مونوهيدرات فرقي نمي كنه مال كدوم كمپاني باشه، هم مي تونيد بارگيري كنيد هم نكنيد ​فرقي نداره

Flex70
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۸‏, ۰۶:۱۷ بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان گرامی,بهترین زمان برای خوردن مولتی ویتامین کی؟

NA3R
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۸‏, ۰۶:۲۰ بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان گرامی,بهترین زمان برای خوردن مولتی ویتامین کی؟

بعد شام یا قبل از خواب

Bbehnam
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۹‏, ۰۱:۲۱ قبل از ظهر
سلام به همه دوستان و تشکر از مدیران سایت بابت این فروم مفید تو مکمل ریل گین شرکت یونیورسال حدود 52 گرم پروتیئن وجود داره و این تقریبا 2 برابر سایر مکمل های پروتئینی هست و سوالی که من دارم اینه که پروتئین گینرها یا این گینر از چه نوعی هست و میتونه بهتر از یه مکمل پروتئین باشه (یک تیر و دو نشون ... هم کربو داره هم پروتئین بالا) ؟ و معنی و مفهوم Serving Size3.5Scoops با Servings Per Container چیه ؟ و چه فرقی دارن ؟ یه سوال دیگه کیفیت پروتیئن MyoFusion چطوره و ایا بهترین انتخاب بین پروتئین ها هست ؟ و گلوتامین در کنارش لازم هست یا نه ؟ و مصرف پروتئین وی قبل خواب درسته ؟ با سپاس

Iron.Mike
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۹‏, ۰۱:۳۱ قبل از ظهر
حافظه کوتاه مدت من خیلی ضعیف شده ، چی مصرف کنم خوبه ؟

Flex70
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۹‏, ۰۷:۲۱ قبل از ظهر
سلام به همه دوستان و تشکر از مدیران سایت بابت این فروم مفید تو مکمل ریل گین شرکت یونیورسال حدود 52 گرم پروتیئن وجود داره و این تقریبا 2 برابر سایر مکمل های پروتئینی هست و سوالی که من دارم اینه که پروتئین گینرها یا این گینر از چه نوعی هست و میتونه بهتر از یه مکمل پروتئین باشه (یک تیر و دو نشون ... هم کربو داره هم پروتئین بالا) ؟ و معنی و مفهوم Serving Size3.5Scoops با Servings Per Container چیه ؟ و چه فرقی دارن ؟ یه سوال دیگه کیفیت پروتیئن MyoFusion چطوره و ایا بهترین انتخاب بین پروتئین ها هست ؟ و گلوتامین در کنارش لازم هست یا نه ؟ و مصرف پروتئین وی قبل خواب درسته ؟ با سپاسبا اجازه همه ی اساتید محترم,اینکه ریل گین جز بهترین گینرهاست شکی نیست اما بسته به تیپ بدنی و هدفتون داره,serving size 3.5scoops یعنی مقدار 3.5پیمانه مصرف روزانه که بسته به وزن شما ومیزان نیاز شما به کالری وپروتین متغیره که میتونه از این مقدار کمتر یا بیشتر باشه,serving per containerیعنی کل مکمل شما چند سروینگ بفرض هر سروینگ3.5 پیمانه ای.myofusionهم جز بهترین پروتین های ترکیبی,اما بازم میگم بستگی به تیپ بدنی ,وزن شما وهدفتون داره که چه مکمل پروتینی استفاده کنین,وی هم چون پروتین زود جذبی توصیه نمیشه قبل از خواب مصرف بشه,معمولا برا قبل از خواب پروتین کازیین استفاده میشه که دیر جذب...گلوتامین هم باشه بهتره برای ریکاوری,ونقش نگهدارنده بودن این مکمل و سایر نقش های این مکمل در بدن...

azizi
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۹‏, ۱۰:۴۹ قبل از ظهر
من حدود یک ماه است که شروع به بدنسازی کردم . از هفته دوم شروع به مصرف کراتین و پروتوئین کربو بالا کردم. (10 سال پیش 9 ماه کار کرده بودم ولی اولین بارمه مکمل مصرف می کنم)
کراتین: apex creatine monohydrate
پروتوئین: apex supersize
هر دو از شرکت ارشیا که مجوز وزارت بهداشت هم داره.
پروتئینم داره تموم میشه و همچنین اونطوری که در منابع انگلیسی خوندم پس از یک ماه مصرف کراتین باید اونو بذارم کنار و یک ماه مصرف نکنم. منظور یک هقته دیگه کراتین را می ذارم کنار.
وزنم قبل از بدنسازی 62 و الان 68 کیلو هست. چندان چربی هم اضافه نکردم و منظورم این هست که هنوز می توانم از گینر استفاده کنم.
حالا می خواهم مکمل جدید بخرم.
از شما دوستان بزرگوار خواهشمندم که مکمل مناسبی را بهم معرفی کنید. ضمنا حتما چیز قابل اعتمادی باشه، از وزارت بهداشت مجوز داشته باشه. اگر منفعت نداشته باشه زیاد مهم نیست عوارض جانبی و ضرر نداشته باشه. انقدر تاپیک خوندم گیج شدم. اصلا نمی دونم چی بخرم(پروتئین، گلوتامین، اسید آمینه، با این همه مارک مختلف). لطفا راهنمایی بفرمایید. چی بخرم. همچنین بفرمایید که نمایندگی داخلیش کدام شرکت باشه. چون بنظرم این مهم تر از اصل محصول هست.

قد:172

farhadsabad
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۹‏, ۱۱:۲۰ قبل از ظهر
تعیین کننده هیچ چیز نیست. اول تغذیه ات و دوم هم تمرینت هستش که تعیین میکنه چی میشی
این کامل کننده تغذیه ات هستش در جهت ساپورت تمرینی شدید و فشار مضاعف به عضلات

پس تغذیم چطوری باید باشه ک خوب جواب بگیرم؟؟؟؟

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۹‏, ۱۱:۳۸ قبل از ظهر
باید برنامه داشته باشی دیگه. از مربیت سوال کن راهنمائیت میکنه. طبق برنامه پیش بری تغییر رو میتونی حس کنی
بطور مثال صبح تا قبل ناهار رو داشته باش:
صبح بلافاصله بعد از بیدار شدن یک پیمانه پروتئین
صبحانه 5 عدد سفیده تخم مرغ + 2 عدد زرده + یک لیوان شیر کم چرب + مقداری پسته خام
میان وعده نصف قوطی کنسرو ذرت + یک واحد میوه
البته با توجه به وزن و هدف شما مقادیر و منابع قابل تغییر هستن

saeedonline2008
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۹‏, ۱۲:۱۱ بعد از ظهر
سلام
من وزنم حدود 90 هست و داره كم كم بدنم ميره به سمت عله سازي ولي خوب بدنه چربي هم دارم اين دوره من فقط يه گلوتامين مصرف مي كنم بعد ويتامين b6 هم ميخورم بعد تو سايت كه داشتم مطالبو ميخوندم چشمم افتاد به استفاده از روغن ماهي و تاثيرش رو سلامتي و لاغري و اينكه تا 3 گرمش هم مشكلي نداره برا همين روزايي كه ميرم باشگاه يكي بعد تمرين و يكي بعد شام ميخورم و روزاي ديگم يكي بعد از شام حالا مربي باشگاه اينا دست من ديد گفت نميدونم اين روغن ماهي برا ادم لاغراست و كبدتو چرب ميكنه و از اين حرفا ولي چيزايي كه من خونده بودم اينو نميگفت البته حدس زدم از روي شكمش حرف زد اخه چند روزيم هست ميرم باشگاه نميدونين چه عرقي بدنم ميكنه و خيس ميشم البته نميدونم چرا قبلا اصلا اينطور نبوده نميدونم روغن ماهيه تاثيري داشته نميدونم حالا ميخوام بدونم روغن ماهي مصرفش خوبه ؟

hedayat
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۹‏, ۱۲:۱۹ بعد از ظهر
کسی تا حالا پمپ neurocore ماسل تک یا craze شرکت drivensport مصرف کرده ؟ در مقایسه با assault یا xplodeno چه جورین؟

amator
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۹‏, ۱۲:۵۸ بعد از ظهر
به خدا اين پست هايي كه مي ذاريم واسه خنده نيست، اين سؤال رو بار ١٠٠ امه مي پرسيد هر صد بار هم جواب داديم باز نفر بعدي بدون اينكه پست هاي ديگران رو بخونه اونو تكرار مي كنه فرد ديگه اي هم مياد غلط يك پاسخ ديگه مي ده.
كراتين مونوهيدرات فرقي نمي كنه مال كدوم كمپاني باشه، هم مي تونيد بارگيري كنيد هم نكنيد ​فرقي نداره
میشه لطف کنید بگید بنده چیو غلط گفتم؟

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۹‏, ۰۱:۰۳ بعد از ظهر
سلام
من وزنم حدود 90 هست و داره كم كم بدنم ميره به سمت عله سازي ولي خوب بدنه چربي هم دارم اين دوره من فقط يه گلوتامين مصرف مي كنم بعد ويتامين b6 هم ميخورم بعد تو سايت كه داشتم مطالبو ميخوندم چشمم افتاد به استفاده از روغن ماهي و تاثيرش رو سلامتي و لاغري و اينكه تا 3 گرمش هم مشكلي نداره برا همين روزايي كه ميرم باشگاه يكي بعد تمرين و يكي بعد شام ميخورم و روزاي ديگم يكي بعد از شام حالا مربي باشگاه اينا دست من ديد گفت نميدونم اين روغن ماهي برا ادم لاغراست و كبدتو چرب ميكنه و از اين حرفا ولي چيزايي كه من خونده بودم اينو نميگفت البته حدس زدم از روي شكمش حرف زد اخه چند روزيم هست ميرم باشگاه نميدونين چه عرقي بدنم ميكنه و خيس ميشم البته نميدونم چرا قبلا اصلا اينطور نبوده نميدونم روغن ماهيه تاثيري داشته نميدونم حالا ميخوام بدونم روغن ماهي مصرفش خوبه ؟

مربی که نبوده همچین حرفی زده. ولی میخوام ازش پبرسم وقتی گفته برای لاغرهاست و کبدت رو چرب میکنه روی کبد چاقها تاثیر نداره اونوقت؟:تشویق:
من تاثیر روغن ماهی و تعریق رو نمیدونم و بی ارتباط قلمداد میکنم. اما مفید بودنش و کارائیش نیاز به تائید من نداره. ثابت شده

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۹‏, ۰۱:۰۶ بعد از ظهر
من حدود یک ماه است که شروع به بدنسازی کردم . از هفته دوم شروع به مصرف کراتین و پروتوئین کربو بالا کردم. (10 سال پیش 9 ماه کار کرده بودم ولی اولین بارمه مکمل مصرف می کنم)
کراتین: apex creatine monohydrate
پروتوئین: apex supersize
هر دو از شرکت ارشیا که مجوز وزارت بهداشت هم داره.
پروتئینم داره تموم میشه و همچنین اونطوری که در منابع انگلیسی خوندم پس از یک ماه مصرف کراتین باید اونو بذارم کنار و یک ماه مصرف نکنم. منظور یک هقته دیگه کراتین را می ذارم کنار.
وزنم قبل از بدنسازی 62 و الان 68 کیلو هست. چندان چربی هم اضافه نکردم و منظورم این هست که هنوز می توانم از گینر استفاده کنم.
حالا می خواهم مکمل جدید بخرم.
از شما دوستان بزرگوار خواهشمندم که مکمل مناسبی را بهم معرفی کنید. ضمنا حتما چیز قابل اعتمادی باشه، از وزارت بهداشت مجوز داشته باشه. اگر منفعت نداشته باشه زیاد مهم نیست عوارض جانبی و ضرر نداشته باشه. انقدر تاپیک خوندم گیج شدم. اصلا نمی دونم چی بخرم(پروتئین، گلوتامین، اسید آمینه، با این همه مارک مختلف). لطفا راهنمایی بفرمایید. چی بخرم. همچنین بفرمایید که نمایندگی داخلیش کدام شرکت باشه. چون بنظرم این مهم تر از اصل محصول هست.

قد:172

اگر فرد سالمی هستید می تونید کراتین رو مداوم استفاده کنید.(یه تحقیق روی چندین ورزشکار انجام شده بود که 5 سال مداوم کراتین رو مصرف کرده بودن بعد از 5 سال هیچ اثری از کراتینین بالا و مشکل کلیوی نبود)
محصولات اپتیمم شرکت آریاتن ورز، یک مولتی ویتامین هم بگیرید

سلام

من تا الان همچین چیزی نشنیدم که روغن ماهی کبد رو چرب کنه
برعکس شنیدم برای سلامت کبد و تعادل آنزیمها مفیده، ولی کسی که بیماری کبدی داره نباید مصرف کنه.به نظرم کم هم مصرف می کنید، من 2 عدد(یکی روغن کتان یکی روغن ماهی) با هر وعده مصرف می کنم، شما 1 عدد با هر وعده براتون کافیه.اگر تپش قلب و ضربان می گیرید مصرفش رو قطع کنید.روغن ماهی اون تاثیر معجزه آسایی که فکر می کنید رو چربی سوزی نداره ولی موثره، برای سلامت قلب و عروق و همچنین ریکاوری تمرینی مفیده

کسی تا حالا پمپ neurocore ماسل تک یا craze شرکت drivensport مصرف کرده ؟ در مقایسه با assault یا xplodeno چه جورین؟
نروکور رو یکی از دوستان مصرف کرده بودن می گفتن خیلی قوی تر از اسالته، ولی به نظرم محصولات ماسل تک مثل ماسل فارم به سلامت فرد اهمیت نمی ده و اکثرا هم تبلیغاتش یجوریه که قراره معجزه کنه آخر سر می بینی خبری نیست.مثل محصول aplodan
یک هفته پیش هم که جناب بندگان راجع به نیتروتک یک مطلبی گذاشتن که باعث شد به شخصه دور ماسل تک خط بکشم

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۹‏, ۰۱:۲۴ بعد از ظهر
میشه لطف کنید بگید بنده چیو غلط گفتم؟

دستورالعمل مربوط به مصرفش رو روی قوطیش مینویسه دوست عزیز...

خب معلومه دیگه! نتیجه ای که باید بگیری رو به طور کامل نمیگیری.

:گل رز:

amator
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۹‏, ۰۱:۳۱ بعد از ظهر

این یعنی بارگیری کردن کراتین یه کار بیهوده س؟ ... امروز یه چیز جدید یاد گرفتم!‏

Schumi
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۹‏, ۰۱:۳۷ بعد از ظهر

ببینید neuocore ماسل تک و ان او اکسپلود BSN با آزالت فرق دارن آزالت داخل ترکیباتش به جز پمپ چیزای دیگه ای هم داره ولی اون دوتا ندارن.من این 3تا رو مصرف کردم اگه بخوایم رده بندی کنیم بنظر من اول آزالته دوم ان او اکسپلود و آخر neuocore تنها مشکل آزالت نصرفیدنشه 32سروینگ حدود 90 تومن!!!

hedayat
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۹‏, ۰۲:۱۶ بعد از ظهر
ممنون. craze چی؟ تو bb با اینکه جدید اومده ولی امتیازش خوبه.

Hamed.
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۹‏, ۰۴:۳۱ بعد از ظهر
سلام یه سوال دارم که اگه بهش پاسخ بدین ممنون میشم:توی یه سایت خوندم استفاده از مکمل های پروتیینی و نیرو زا باعث کاهش میزان رشد قد میشه .میخوستم بدونم حقیقت داره؟
راستی من حدود 17سالمه و ولی قدم هنوز 167وبیش از یک ساله که بدنسازی کار میکنم و حدود 7 ماه هستش که از مکمل های پروتیینی استفاده میکنم:منتظر:

LURiD
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۹‏, ۰۵:۳۹ بعد از ظهر
سلام یه سوال دارم که اگه بهش پاسخ بدین ممنون میشم:توی یه سایت خوندم استفاده از مکمل های پروتیینی و نیرو زا باعث کاهش میزان رشد قد میشه .میخوستم بدونم حقیقت داره؟
راستی من حدود 17سالمه و ولی قدم هنوز 167وبیش از یک ساله که بدنسازی کار میکنم و حدود 7 ماه هستش که از مکمل های پروتیینی استفاده میکنم:منتظر:

سلام دوست عزیز ، منم ۱۷ سالم هست و قدم ۱۷۱ هست ، فکر نمیکنم مصرف پروتئین ربطی‌ به قد داشته باشه !! اگه مکملی که مصرف میکنی‌ اصل باشه به رشد عضلاتت کمک می‌کنه وفک نکنم عوارضی داشته باشه !!:گل رز:

Bbehnam
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۹‏, ۰۶:۵۰ بعد از ظهر
با اجازه همه ی اساتید محترم,اینکه ریل گین جز بهترین گینرهاست شکی نیست اما بسته به تیپ بدنی و هدفتون داره,serving size 3.5scoops یعنی مقدار 3.5پیمانه مصرف روزانه که بسته به وزن شما ومیزان نیاز شما به کالری وپروتین متغیره که میتونه از این مقدار کمتر یا بیشتر باشه,serving per containerیعنی کل مکمل شما چند سروینگ بفرض هر سروینگ3.5 پیمانه ای.myofusionهم جز بهترین پروتین های ترکیبی,اما بازم میگم بستگی به تیپ بدنی ,وزن شما وهدفتون داره که چه مکمل پروتینی استفاده کنین,وی هم چون پروتین زود جذبی توصیه نمیشه قبل از خواب مصرف بشه,مرابریعمولا برا قبل از خواب پروتین کازیین استفاده میشه که دیر جذب...گلوتامین هم باشه بهتره برای ریکاوری,ونقش نگهدارنده بودن این مکمل و سایر نقش های این مکمل در بدن...
ممنون از پاسختون تقریبا جواب همه سوالام رو گرفتم .. فقط نگفتید کیفیت و نوع پروتیئن گینرها با مکمل های پروتئینی خالص برابری میکنه ؟ چون گینرها تقریبا 2 برابر مکمل های پروتئنی ، داخلش پروتئین هست ... و اینکه میزان سدیم بالا تو یه مکمل خوبه یا نه ؟!

Flex70
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۹‏, ۰۷:۳۶ بعد از ظهر
ممنون از پاسختون تقریبا جواب همه سوالام رو گرفتم .. فقط نگفتید کیفیت و نوع پروتیئن گینرها با مکمل های پروتئینی خالص برابری میکنه ؟ چون گینرها تقریبا 2 برابر مکمل های پروتئنی ، داخلش پروتئین هست ... و اینکه میزان سدیم بالا تو یه مکمل خوبه یا نه ؟!در پاسخ سوال اولتون باد بگم که معمولا در ترکیب گینر چند نوع پروتین وجود داره مثل پروتین های وی,البومین,کازین و...اما پروتین خالص از اسمشم مشخص که فقط از یک نوع پروتین مثل وی100%.که بسته به نیاز شما متفاوتن.ا میزان پروتین موجود در پروتین خالص بیشتر از گینر مثلا شما یک گینر2کیلویی ویک پروتین خالص2کیلویی رو در نظر بگیرین.وزن هر دو یکی اما بفرض مقدار سروینگ گینر150گرم که این مقدار شامل 50گرم پروتین وبقیش کربوهیدرات اما پروتین خالص بفرض در هر سروینگ 30 گرمی 24گرمش پروتین بقیش سایر مواد...در نتیجه اکر شما150گرم پروتین خالص بردارین حدودا120 گرمش پروتین نهایتا در میزان مساوی از مکملهای فرضی ما گینر حدود 33% پروتین داره اما پروتین خالص ما حدودا80%پروتین داره...اگه میزان سدیم از میزان نیاز روزانه بیشتر نباشه ضرر نداره...و می تونه به شما کمک کنه...معمولا شما میزان سدیم مورد نیازتون رو از نمک و مواد غذایی میگیرین...

Flex70
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۹‏, ۰۷:۵۸ بعد از ظهر
راستی من حدود 17سالمه و ولی قدم هنوز 167وبیش از یک ساله که بدنسازی کار میکنم و حدود 7 ماه هستش که از مکمل های پروتیینی استفاده میکنم:منتظر:در ادامه صحبت دوستمون باید بگم که علاوه بر اینکه باعث کوتاهی قد نمیشه بلکه باعث افزایش تراکم استخوانی و رشد بافت های عضلانی می شود البته اگه مکمل اصل و مجاز باشد...شما میتونین برای افزایش قد از مکملهای حاوی روی,اهن,کلسیم و مولتی ویتامین استفاده کنین که با قیمت مناسب بصورت قرص و شربت و...در داروخانه ها وجود دارد.

hedayat
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۹‏, ۰۸:۳۳ بعد از ظهر
کسی تا حالا پمپ craze مصرف کرده؟ ممنون میشم توضیح بدین.

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۹‏, ۰۸:۵۶ بعد از ظهر
این یعنی بارگیری کردن کراتین یه کار بیهوده س؟ ... امروز یه چیز جدید یاد گرفتم!‏

کار بیهوده ایه از این جهت که مصرف عادی 20 روز رو تو 5 روز مصرف می کنید و سودش تو جیب شرکت تولید کننده می ره، از طرفی هم کلیتون باید تقلا کنه کراتینین اضافی رو از خون تصفیه کنه و همه اینها بخاطر اینکه نتیجه یکماهه رو یک هفته ای بگیرید، به نظر من بیهودس

پروتئین وی مشکلی ایجاد نمی کنه ولی تمرین سنگین چون به تاندونها آسیب می رسونه و انرژی بدن رو صرف ریکاوری از آسیب دیدگی می کنه می تونه جلوی رشدتون رو بگیره، حالا این باعث نشه از فردا جلو تلویزیون بنشینید، ورزش برای رشدتون خوبه ولی در حد خودش

hedayat
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۹‏, ۰۹:۱۰ بعد از ظهر
ghost جان تا نرفتی کانادا در مورد پمپ craze ما رو راهنمایی کن.ممنون

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۹‏, ۱۰:۰۶ بعد از ظهر
ghost جان تا نرفتی کانادا در مورد پمپ craze ما رو راهنمایی کن.ممنون

اگر مصرف کرده بودم حتما در جریان می ذاشتمتون، در حد لیبل اگر بگم من شرکت Driven sports رو شرکت جالبی می بینم، به نظر می رسه پایه علمی خوبی داشته باشه و فوکوسش رو دادن بهترین محصولاته(کلا 3 تا محصول بیشتر نداده)
از نظر تعداد سروینگ 13 وعده از اسالت بیشتر داره
هیچ آمینو اسیدی نداره ولی اسالت بی سی آآ، گلوتامین و ... داره
کریز کربوهیدرات نداره اسالت یه مقدار داره
من تجربم از اسالت نسبت به بقیه پمپ ها خیلی خوب بوده تنها مشکلش طولانی بودن اثرشه، به درد کسی می خوره که بخواد تمرین طولانی مدت بکنه من تمرینم کمه بعدش اذیت می شم ولی مثل اینکه کریز این حالت رو نداره(نخوردم ولی شنیدم)
مهمترین مسئله هم حجم اسکوپ اسالت و اندازه قوطیشه که خیلی بزرگتر از کریز که واسه افرادی که مکمل می برن باشگاه این قضیه مهمه
امیدوارم کسی که مصرف کرده بتونه کمک بهتری بکنه ولی به نظرم ضرر نمی کنید بگیرید

Farhad0631
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۹‏, ۱۱:۱۷ بعد از ظهر
سلام.
من 9 ماهه بدنسازی کار میکنم.
به سختی وزن اضاف میکنم و به راحتی هم وزن رو از دست میدم...
قصد مصرف پروتئین برای افزایش وزن و حجم خشک دارم.
میخواستم بدونم چه پروتئینی و محصول چه شرکتی مصرف کنم ؟
قد 184
وزن 65
سن 18

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۹‏, ۱۱:۵۰ بعد از ظهر
سلام.
من 9 ماهه بدنسازی کار میکنم.
به سختی وزن اضاف میکنم و به راحتی هم وزن رو از دست میدم...
قصد مصرف پروتئین برای افزایش وزن و حجم خشک دارم.
میخواستم بدونم چه پروتئینی و محصول چه شرکتی مصرف کنم ؟
قد 184
وزن 65
سن 18

فقط صرف پروتئین نیست، برنامه غذاییتون مهم تره، تو تاپیک تغذیه مطرح کنید کمکتون می کنند.
ضمنن ما تو ایران خیلی دستمون باز نیست که بگیم چه مارکی باشه، باید ببینید از کی می گیرید که مطمئن باشه، من پیشنهادم کربوپروتئینه برای شما، بین گینرهای داروخونه ای مکس ماسل رو دیدم و کسی هم نمی شناسم امتحان کرده باشه ولی محصولات خوبی داره، تو غیر داروخونه ای یک کربوپروتئین کربو بالا مثل همین ماسل گین که جناب زارع جدیدا آوردن، تو 1 سروینگش(4 اسکوپ) 186 گرم کربوهیدرات و 40 گرم پروتئین داره، حالا بسته به اینکه غذاتون چجوریه این رو مصرف می کنید، 186 گرم کربو معادل حدودا 250 گرم برنج قهوه ای می شه(منظورم اینه که اگر فکر می کنید می تونید روزی 250 گرم برنج قهوه ای علاوه بر مصرف کربوهیدرات روزانتون مصرف کنید(که بعید می دونم) مکمل نگیرید)
نزدیک 900 کالری هم اضافه می کنه به کالری روزانتون که اگر آشنا باشید با بحث تغذیه میزان قابل توجهیه
ضمنن توجه داشته باشید که زمانی که مکملتون تموم می شه اگر نتونید همون مقدار رو با تغذیه جبران کنید بدنتون شروع به کم کردن وزن می کنه، پس قبل از هر چیز فکر تغذیتون باشید

m6788
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۰‏, ۱۰:۲۹ قبل از ظهر
سلام دوستان میخواستم نحوه مصرف اینا رو بهم بگین هم برای روزای تمرین و هم روزای غیر تمرین.
توی وعده های قبل و بعد تمرین که تعدد مکملها زیاده با هم مصرف بشن مشکلی داره؟
1-bcaa ماسل فارم
2-َآمینو مکس گاسپاری
3-آرژنین آلمکس
4-گلوتامین آلمکس

omnia.2008
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۰‏, ۱۱:۰۴ قبل از ظهر
فقط صرف پروتئین نیست، برنامه غذاییتون مهم تره، تو تاپیک تغذیه مطرح کنید کمکتون می کنند.
ضمنن ما تو ایران خیلی دستمون باز نیست که بگیم چه مارکی باشه، باید ببینید از کی می گیرید که مطمئن باشه، من پیشنهادم کربوپروتئینه برای شما، بین گینرهای داروخونه ای مکس ماسل رو دیدم و کسی هم نمی شناسم امتحان کرده باشه ولی محصولات خوبی داره، تو غیر داروخونه ای یک کربوپروتئین کربو بالا مثل همین ماسل گین که جناب زارع جدیدا آوردن، تو 1 سروینگش(4 اسکوپ) 186 گرم کربوهیدرات و 40 گرم پروتئین داره، حالا بسته به اینکه غذاتون چجوریه این رو مصرف می کنید، 186 گرم کربو معادل حدودا 250 گرم برنج قهوه ای می شه(منظورم اینه که اگر فکر می کنید می تونید روزی 250 گرم برنج قهوه ای علاوه بر مصرف کربوهیدرات روزانتون مصرف کنید(که بعید می دونم) مکمل نگیرید)
نزدیک 900 کالری هم اضافه می کنه به کالری روزانتون که اگر آشنا باشید با بحث تغذیه میزان قابل توجهیه
ضمنن توجه داشته باشید که زمانی که مکملتون تموم می شه اگر نتونید همون مقدار رو با تغذیه جبران کنید بدنتون شروع به کم کردن وزن می کنه، پس قبل از هر چیز فکر تغذیتون باشید

سلام دوست عزیز ببخشید بابت این سوال
منم مثل همون دوستمون هستم
قد 181 وزن 67
خواستم ببینم گینر مس فیوژن 7 کیلویی خوب هستش؟ اونم کربوی بالایی داره و برای بالا بردن وزن مناسب هست؟
و در ضمن مثلا میگن این مکمل دو نوبت صبح یکی قبل تمرین و یکی بعد تمرین استفاده بشه منظورش تو هر نوبت یک اسکوپ هست یا یک سروینگ ؟
و من اگه مس فیوژن 7 کیلویی رو با کراتین 300 گرمی بیو تچ همراه با یه مولتی ویتامین استفاده کنم و تغذبه مناسب ، میشه حدود 10 کیلو وزن توی 2 ماه اضافه کرد؟
ممنون

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۰‏, ۰۱:۱۲ بعد از ظهر
سلام دوست عزیز ببخشید بابت این سوال
منم مثل همون دوستمون هستم
قد 181 وزن 67
خواستم ببینم گینر مس فیوژن 7 کیلویی خوب هستش؟ اونم کربوی بالایی داره و برای بالا بردن وزن مناسب هست؟
و در ضمن مثلا میگن این مکمل دو نوبت صبح یکی قبل تمرین و یکی بعد تمرین استفاده بشه منظورش تو هر نوبت یک اسکوپ هست یا یک سروینگ ؟
و من اگه مس فیوژن 7 کیلویی رو با کراتین 300 گرمی بیو تچ همراه با یه مولتی ویتامین استفاده کنم و تغذبه مناسب ، میشه حدود 10 کیلو وزن توی 2 ماه اضافه کرد؟
ممنون

اگر صرفا وزن می خوایید آره مناسبه، ولی مطمئنن وزن با کیفیتی ندارن چون فرآیند عضله سازی چیزی نیست که شما تو 2 ماه بتونی این مقدار رو اضافه کنی، بدون استروئید با یک تغذیه مناسب و مکمل صحیح بطور متوسط سالی 2 الی 2.5 کیلو می تونید وزن عضلانی اضافه کنید(که البته تیپ های بدنی متفاوت فرق می کنن ولی تلورانسش انقدری نیست که مثلا سالی 10 کیلو بشه)
اضافه کردن وزن تو 2 ماه می شه(آب میان بافتی + چربی + مقدار خیلی کمی عضله)

Hamed.
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۰‏, ۰۳:۳۳ بعد از ظهر
سلام .میخواستم نظرتون رو درباره ی پروتیین gAIN MASS بدونم(شرکت سازندش:PSM)

Schumi
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۰‏, ۰۴:۳۰ بعد از ظهر
سلام .میخواستم نظرتون رو درباره ی پروتیین gAIN MASS بدونم(شرکت سازندش:PSM)

میشه عکسشو بذارید؟

omnia.2008
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۰‏, ۰۵:۴۸ بعد از ظهر
عذر یخوام این بخش سوالمم جواب بدید ...چون واقعا نمیدونم
:

m6788
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۰‏, ۰۵:۵۹ بعد از ظهر
سلام دوستان میخواستم نحوه مصرف اینا رو بهم بگین هم برای روزای تمرین و هم روزای غیر تمرین.
توی وعده های قبل و بعد تمرین که تعدد مکملها زیاده با هم مصرف بشن مشکلی داره؟
1-bcaa ماسل فارم
2-َآمینو مکس گاسپاری
3-آرژنین آلمکس
4-گلوتامین آلمکس
یکی ما رو هم دریابد

Bbehnam
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۰‏, ۱۱:۴۹ بعد از ظهر
از دوستان کسی گینراتور شرکت الیمپ رو مصرف کرده ؟

!Al
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۰‏, ۱۱:۵۳ بعد از ظهر
درود
دوستان بنده وزنم 86 کیلو هست
قدم 178
سن هم 31
حدود ده سال پیش دو سالی بدنسازی کار کردم بدون مصرف هیچ نوع مکملی الان هم دوباره شروع کردم حدود 6 ماه هست دارم ورزش میکنم .
یه مقداری شکم هم دارم که خیلی رو نرومه میخاستم مصرف مکمل رو شروع کنم و رفته بودم امروز از داروخانه پروتئین وی بدون کربو بگیرم که متاسفانه تمام کرده بود .
حالا سوالهای بنده اینه که .
آیا این مکمل که از داروخانه میگیرم اصل هست چون همه میگن این مکملها دروخانه ای تو کرج پر میشه و بی کیفیته ؟
2.آیا این وی گزینه مناسبی هست برای من ؟
3.همراهش چه کراتینی مصرف کنم ؟
4.گلوتامین حتما نیازه و یا کپسول ال آر جنین؟
5.شنیدم میگن بعد از پروتئین یک دوره آمینو باید مصرف بشه هم خشک میارت بالا هم پروتئینت هیف نمیشه ؟
مرسی

saud
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۱‏, ۱۲:۲۵ قبل از ظهر
سلام من یه گلوتامین  mhp,و :گل رز:کربو عسل و وی 2کیلو ابتیمم مخوام میشه قیمتاشون بگین

Schumi
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۱‏, ۱۲:۵۲ قبل از ظهر
سلام من یه گلوتامین mhp,و :گل رز:کربو عسل و وی 2کیلو ابتیمم مخوام میشه قیمتاشون بگین

گلوتامین mhp و وی 2کیلویی رو ازکجا خریدین؟

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۱‏, ۰۱:۳۰ قبل از ظهر
عذر یخوام این بخش سوالمم جواب بدید ...چون واقعا نمیدونم
:

مکمل با مکمل فرق می کنه، مثلا اکثر پروتئین وی ها 1 سروینگشون 20 تا 30 گرم پروتئین داره که چیز خیلی زیادی نیست که بخواد 2 سروینگش باعث بشه از غذاتون بزنید ولی گینر ها اسکوپی می گن صبح قبل تمرین بعد تمرین ... چون همون یک سروینگش کربوی زیادی رو شامل می شه و تقریبا 2 برابر وی ها هم پروتئین داره، یجورایی عقلیه تا قاعده داشته باشه، حساب می کنی می بینی اگر بخوای سروینگی مصرف کنی کربو پروتئینت 10 روزه تموم می شه از طرفی بخش اعظم تغذیت رو گرفته پس اسکوپی حساب می کنی

یکی ما رو هم دریابد

کاش یه زحمتی هم بکشید پشت لیبل رو بخونید
قاعدش واسه این دسته مکملها رو می گم خودت دریاب برادر
1.بی سی آآ نوشته 1 تا 3 وعده در روز شما بسته به مقدار هزینه و سنگینی ورزشت حساب می کنی، اگر یک وعدست بزار بعد از تمرینت بخور اگر بیشتره قبل و بعد و بین وعده ها
روز غیر تمرین هم یا فقط صبح به محض بیداری(صبحانه 20 دقیقه بعدش بخور) یا صبح و شب یا صبح عصر شب
2.آمینو مکس 4 تا قبل از تمرین 4 تا بعد از تمرین(روز غیر تمرین هم می تونی مصرف کنی آمینو چیز خاصی نیست با غذا بخور، 8 تا رو تو وعده ها تقسیم کن)
3.آرژنین بستگی به خودت داره من قبل خواب 8 گرم می خوردم شما اگر واسه خواب عمیق و ریکاوری و هورمون رشد می خوای شکم خالی(2 3 ساعت بعد از آخرین وعده و یک ساعت بعدش هم باید چیزی نخوری) مصرف کن اگر نه قبل تمرین 5 گرم واسه نیتریک اکسید روز غیر تمرین هم یا صبح یا شب(ساعت دیگه هم می تونی ولی این دوتا راحت تر شکم خالی می تونی مصرف کنی)
4.گلوتامین هم 10 گرم بعد تمرین یا 5 گرم قبلش 5 گرم بعدش، اگر هزینش مهم نیست روز تمرین صبح و شب رو هم اضافه کن و روز غیر تمرین صبح ظهر عصر شب، اگر مهمه صبح و شب کافیه
تنها مسئله ای که نباید قاطی بشهبی سی آآ و آرژنینه که سعی کن شکم خالی مصرف کنی، بی سی آآ واسه اینکه سرعت جذبش همگام با بقیه آمینو اسیدها نشه(و سریع تر باشه) وگرنه تو جذب تاثیری نداره

درود
قدم 178
سن هم 31
حدود ده سال پیش دو سالی بدنسازی کار کردم بدون مصرف هیچ نوع مکملی الان هم دوباره شروع کردم حدود 6 ماه هست دارم ورزش میکنم .
یه مقداری شکم هم دارم که خیلی رو نرومه میخاستم مصرف مکمل رو شروع کنم و رفته بودم امروز از داروخانه پروتئین وی بدون کربو بگیرم که متاسفانه تمام کرده بود .
آیا این مکمل که از داروخانه میگیرم اصل هست چون همه میگن این مکملها دروخانه ای تو کرج پر میشه و بی کیفیته ؟ من فقط راجع به اپتیمم آریا تن ورز و مکس ماسل می دونم خوبن
2.آیا این وی گزینه مناسبی هست برای من ؟ غذای مناسب از وی مهم تره، وی برای همه تیپ های بدنی مناسبه
3.همراهش چه کراتینی مصرف کنم ؟ بیشتر فکر بی سی آآ باشید تا کراتین البته هدفتون رو ذکر نکردید با توجه به وزنتون گفتم، مشکلی نداره کراتین مصرف کنید ولی بی سی آآ ارجحه، ضمنن مولتی ویتامین و امگا 3 از اون هم مهم تره
4.گلوتامین حتما نیازه و یا کپسول ال آر جنین؟ نه هیچ کدوم "حتما" نیاز نیست ولی می تونن کمک کنن بیشتر به فکر موارد قبلی باشید بهتره
5.شنیدم میگن بعد از پروتئین یک دوره آمینو باید مصرف بشه هم خشک میارت بالا هم پروتئینت هیف نمیشه ؟ نه جناب آمینو همون پروتئینه فقط صرفه اقتصادی نداره، اون 4 گرم کربوهیدرات پروتئین وی تو کل تغذیه روزانتون جای خاصی رو اشغال نمی کنه
مرسی

!Al
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۱‏, ۰۴:۰۹ بعد از ظهر
درود
قدم 178
سن هم 31
آیا این مکمل که از داروخانه میگیرم اصل هست چون همه میگن این مکملها دروخانه ای تو کرج پر میشه و بی کیفیته ؟ من فقط راجع به اپتیمم آریا تن ورز و مکس ماسل می دونم خوبن
2.آیا این وی گزینه مناسبی هست برای من ؟ غذای مناسب از وی مهم تره، وی برای همه تیپ های بدنی مناسبه
3.همراهش چه کراتینی مصرف کنم ؟ بیشتر فکر بی سی آآ باشید تا کراتین البته هدفتون رو ذکر نکردید با توجه به وزنتون گفتم، مشکلی نداره کراتین مصرف کنید ولی بی سی آآ ارجحه، ضمنن مولتی ویتامین و امگا 3 از اون هم مهم تره
4.گلوتامین حتما نیازه و یا کپسول ال آر جنین؟ نه هیچ کدوم "حتما" نیاز نیست ولی می تونن کمک کنن بیشتر به فکر موارد قبلی باشید بهتره
5.شنیدم میگن بعد از پروتئین یک دوره آمینو باید مصرف بشه هم خشک میارت بالا هم پروتئینت هیف نمیشه ؟ نه جناب آمینو همون پروتئینه فقط صرفه اقتصادی نداره، اون 4 گرم کربوهیدرات پروتئین وی تو کل تغذیه روزانتون جای خاصی رو اشغال نمی کنه
مرسی
مرسی دوست عزیز بنده به نسیت غذام خوبه ولی شنیده بودم پروتئین هم خیلی واجبه پس اگه نیازی نیست میتونم از خریدش صرف نظر کنم !!!!

ببخشید این بی سی آآ چی هست من برای بار اولمه که شنیدم و برای چی هست ؟یعنی اگر بی سی اا مصرف کنم نیازی به کراتین نیست ؟

کپسول امگا 3 خریدم یک روز در میان مصرف میکنم مولتی ویتامین رو هم جدیدا خریدم و میخام روزی یک عدد مصرف کنم قرص ویتامین ای و ویتامین سی رو هم مصرف میکنم .

من بیشتر دوس دارم بدنی متناسب بدون شکم داشته باشم به مسابقات و بدنی خیلی حجیم فکر نمیکنم فقط تناسب اندام بدنی عضله ای و زیباو میخام همیشه همون فرمم رو نگه دارم.

danial75
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۱‏, ۰۵:۳۶ بعد از ظهر
سلام به استادان گرامی
من تازه کارم و چون وزنم کمه(55کیلو)می خواستم یه گینر بگیرم.به نظر شما سریوس مس مناسبه یا نه؟
اگه نه چی مصرف کنم خوبه؟
سن 16

Macklemore
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۱‏, ۰۶:۳۰ بعد از ظهر
سلام به استادان گرامی
من تازه کارم و چون وزنم کمه(55کیلو)می خواستم یه گینر بگیرم.به نظر شما سریوس مس مناسبه یا نه؟
اگه نه چی مصرف کنم خوبه؟
سن 16
بستگی به بودجتون داره و این که بخواهید از کجا تهیه کنید !!چون سریوس مس اصل فکر نمیکنم گیرت بیاد
اگر قصد خرید از فروشگاه سایت داری مس فیوژن ، ماسل گین ، گین بولیک ، هایپرمس همگی گزینه های خوبی هستند...:گل رز:

lejeuner
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۱‏, ۰۶:۳۶ بعد از ظهر
مرسی دوست عزیز بنده به نسیت غذام خوبه ولی شنیده بودم پروتئین هم خیلی واجبه پس اگه نیازی نیست میتونم از خریدش صرف نظر کنم !!!!

ببخشید این بی سی آآ چی هست من برای بار اولمه که شنیدم و برای چی هست ؟یعنی اگر بی سی اا مصرف کنم نیازی به کراتین نیست ؟

کپسول امگا 3 خریدم یک روز در میان مصرف میکنم مولتی ویتامین رو هم جدیدا خریدم و میخام روزی یک عدد مصرف کنم قرص ویتامین ای و ویتامین سی رو هم مصرف میکنم .

من بیشتر دوس دارم بدنی متناسب بدون شکم داشته باشم به مسابقات و بدنی خیلی حجیم فکر نمیکنم فقط تناسب اندام بدنی عضله ای و زیباو میخام همیشه همون فرمم رو نگه دارم.
بنده جسارت میکنم به جای برادرمون جواب میدم.
-ببینید وی یک پروتیین ایزوله و زود جذب هست که باید بلافاصله بعد از تمرین حتما مصرف بشه مطمعنا یک وعده غذایی بلافاصله بعد از تمرین نمیتونه به سرعت وی جذب بشه و از اون مهمتر یک اسکوپ وی حدود 50 گرم پروتیین میرسونه که یک وعده غذایی نمیتونه جای اون رو بگیره هرچند یک ساعت بعد از تمرین یک وعده غذایی لازمه ایشون منظورشون این بود که تغذیه خیلی مهمه گاهی اوقات افراد فقط مکمل رو مصرف میکنن و تغذیه روزانشون رو تغییر نمیدن ایشون منظورشون این بود که علاوه بر مکمل تغذیه تون رو هم تغییر بدید.

bcca یک مکمل شامل سه نوع آمینو اسیده.فوایدش کمک در چربی سوزی جلوگیری میکنه از کاتابولیک و تخریب عضلات در برخی مواردم من شندیم که میگن توی سیستم ایمنی و ریکاوری هم تاثیر داره.میبینید که هیچ ربطی به کراتین نداره و کلا دو مقوله جدان دلیل اینکه ایشون جایگزین کراتین قرار داده اینه که شما چربی دارید و بی سی سی آ کمک میکنه توی خشک کردن بدنتون اما کراتین بیشتر باعث جذب آب توی سلول های عضلات میشه و بدنتون آب دار میشه که هدف ما فعلا خشک کردنه

ایشالا هوازی توی برنامتون جای بدید رژیم غذایی مقوی بگیرید حتما به بدن خوبی میرسید.آرزوی موفقیت برادر/

سلام به استادان گرامی
اگه نه چی مصرف کنم خوبه؟
سن 16
ببین دانیال گل نمیشه گفت بهترین گینر فلان گینر هست و بقیه اثر نداره نه اما من سریوس مس رو روی بدن یکی دیدم خوب جواب گرفته اما مشکل اصلی اینجاس چون طرفدارش زیاده تقلبیش به وفور توی بازاره پس اگر شخص مطمعنی برای خرید سراغ نداری سعی کن گینری بگیری که علاوه بر کیفیت در کنارش مطمعن باشی که اصله.سریوس مس اصل خیلی خوبه مخصوصا برای این وزن کم.موفق باشی

lejeuner
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۱‏, ۰۶:۳۹ بعد از ظهر
بستگی به بودجتون داره و این که بخواهید از کجا تهیه کنید !!چون سریوس مس اصل فکر نمیکنم گیرت بیاد
اگر قصد خرید از فروشگاه سایت داری مس فیوژن ، ماسل گین ، گین بولیک ، هایپرمس همگی گزینه های خوبی هستند...:گل رز:
و باز حین تایپ کردن مورچه ای من جواب دوستان داده شده بود.قصد جسارت نداشتم نوشته شما زمانی که من تایپ میکردم ثبت شده وگرنه قصد دوباره توضیح دادن فرمایش شما نبود.راستی حتما بگو کنکورت چطور شد.البته توی پ.خ

!Al
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۱‏, ۰۷:۳۵ بعد از ظهر
بنده جسارت میکنم به جای برادرمون جواب میدم.
-ببینید وی یک پروتیین ایزوله و زود جذب هست که باید بلافاصله بعد از تمرین حتما مصرف بشه مطمعنا یک وعده غذایی بلافاصله بعد از تمرین نمیتونه به سرعت وی جذب بشه و از اون مهمتر یک اسکوپ وی حدود 50 گرم پروتیین میرسونه که یک وعده غذایی نمیتونه جای اون رو بگیره هرچند یک ساعت بعد از تمرین یک وعده غذایی لازمه ایشون منظورشون این بود که تغذیه خیلی مهمه گاهی اوقات افراد فقط مکمل رو مصرف میکنن و تغذیه روزانشون رو تغییر نمیدن ایشون منظورشون این بود که علاوه بر مکمل تغذیه تون رو هم تغییر بدید.

bcca یک مکمل شامل سه نوع آمینو اسیده.فوایدش کمک در چربی سوزی جلوگیری میکنه از کاتابولیک و تخریب عضلات در برخی مواردم من شندیم که میگن توی سیستم ایمنی و ریکاوری هم تاثیر داره.میبینید که هیچ ربطی به کراتین نداره و کلا دو مقوله جدان دلیل اینکه ایشون جایگزین کراتین قرار داده اینه که شما چربی دارید و بی سی سی آ کمک میکنه توی خشک کردن بدنتون اما کراتین بیشتر باعث جذب آب توی سلول های عضلات میشه و بدنتون آب دار میشه که هدف ما فعلا خشک کردنه

ایشالا هوازی توی برنامتون جای بدید رژیم غذایی مقوی بگیرید حتما به بدن خوبی میرسید.آرزوی موفقیت برادر/

مرسی دوست عزیز
من شنیده بودم اگر همراه پودر مکمل کراتین مصرف نشه پودر کامل جذب نمیشه پس بسی حرف بوده و اشتباه .
خوب شما که همشهری بنده هستید یک بی سی آآ خوب از کجا بگیرمو چه مارکی ؟ میخام برم از داروخانه تو سجاد میگن آنجا مکملهای خوبی داره ؟
پروتئین هم وی به نظرم از بقیه بهتر باشه ؟

lejeuner
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۱‏, ۱۰:۱۰ بعد از ظهر
مرسی دوست عزیزمن شنیده بودم اگر همراه پودر مکمل کراتین مصرف نشه پودر کامل جذب نمیشه پس بسی حرف بوده و اشتباه .خوب شما که همشهری بنده هستید یک بی سی آآ خوب از کجا بگیرمو چه مارکی ؟ میخام برم از داروخانه تو سجاد میگن آنجا مکملهای خوبی داره ؟پروتئین هم وی به نظرم از بقیه بهتر باشه ؟تا حدی درسته تا حدی اشتباه.کراتین باعث جذب بیشتر پروتیین میشه اما عدم مصرفش باعث نمیشه پروتیین جذب نشه و مطمعن باشید وی ایزوله و زود جذب اونقدر پروتیین داره که نیاز شما رو تامین کنه.کراتین همچنین کمی به مقاومت بدن توی تمرین کمک میکنه همچنین به جذب آب توی سلول های بدن کمک میکنه.یکی از بهترین بی سی سی آ هایی که من مصرف کردم اپتیمم بوده اما خوب خیلی کم پیدا میشه.شما احتمالا توی سجادم تمرین میکنین یا نه؟ اگر آره کدوم باشگاه؟ ببینید علی جان سجاد پول اسمش رو میگیره مثلا من اگر بخوام مکمل از داروخونه بگیرم میرم دارخونه دکتر شهرکی (چهارراه گلریز) چون مطمعنم اصله مکملاش اما قیمتاش به صرفه نیست مثلا برای یکی از دوستانم چند ماه پیش یک مس تچ خریدم 170 تومن در صورتی که همین الان حجت توی همین فروم داره میده 100 تومن.جفتشم اصله.اما کلا اگر پافشاری روی داروخونه دارید برید دکتر شهرکی مکمل هاش اصل هستن.

!Al
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۱‏, ۱۰:۵۳ بعد از ظهر
تا حدی درسته تا حدی اشتباه.کراتین باعث جذب بیشتر پروتیین میشه اما عدم مصرفش باعث نمیشه پروتیین جذب نشه و مطمعن باشید وی ایزوله و زود جذب اونقدر پروتیین داره که نیاز شما رو تامین کنه.کراتین همچنین کمی به مقاومت بدن توی تمرین کمک میکنه همچنین به جذب آب توی سلول های بدن کمک میکنه.یکی از بهترین بی سی سی آ هایی که من مصرف کردم اپتیمم بوده اما خوب خیلی کم پیدا میشه.شما احتمالا توی سجادم تمرین میکنین یا نه؟ اگر آره کدوم باشگاه؟ ببینید علی جان سجاد پول اسمش رو میگیره مثلا من اگر بخوام مکمل از داروخونه بگیرم میرم دارخونه دکتر شهرکی (چهارراه گلریز) چون مطمعنم اصله مکملاش اما قیمتاش به صرفه نیست مثلا برای یکی از دوستانم چند ماه پیش یک مس تچ خریدم 170 تومن در صورتی که همین الان حجت توی همین فروم داره میده 100 تومن.جفتشم اصله.اما کلا اگر پافشاری روی داروخونه دارید برید دکتر شهرکی مکمل هاش اصل هستن.

مرسی
نه والا من سجاد کار نمیکنم .همین داروخانه دکتر شهرکی رو شنیده بودم میگفتن مکملاش اصل و خوبه .
خانه کوهسنگیه و احد کار میکنم.

expert_1363
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۱‏, ۱۱:۰۳ بعد از ظهر
سلام به دوستان طریقه مصرف serious mass با آمینو 2222 .در هفته 3 میتونم برم . و روزایی که نمیرم باید چطور مصرف کنم.یه سوال دیگه برای هجم در هفته 3 روز بریم بهتره یا 6 روز در هفته .تشکر

Macklemore
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۱‏, ۱۱:۱۱ بعد از ظهر
سلام به دوستان طریقه مصرف serious mass با آمینو 2222 .در هفته 3 میتونم برم . و روزایی که نمیرم باید چطور مصرف کنم.یه سوال دیگه برای هجم در هفته 3 روز بریم بهتره یا 6 روز در هفته .تشکر
روزهای تمرین 9-10 آمینو رو 30-45 دقیقه قبل از تمرین و بلافاصله بعد از تمرین (در این دو وعده تقسیم کنید) استفاده کنید...
روزهای غیر تمرین هم همون تعداد رو در 2 وعده صبح و عصر تقسیم و استفاده کنید.
راجع به سوال دومت ، 4-5 روز از همه بهتره

minevarax
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۱‏, ۱۱:۴۶ بعد از ظهر
سلام دوستان.
کسی میتونه برنامه ای برای مصرف این 3 مکمل به من بده؟
1-http://www.optimumnutrition.com/products/100-whey-gold-standard-p-201.html پروتین وی.
2-http://www.optimumnutrition.com/products/preload-creatine-complex-p-235.html مخلوطی از کراتین و گلوتامین.
3-http://www.optimumnutrition.com/products/superior-amino-2222-capsules-p-244.html آمینواسید(دوستان cap هست نه tab).

lejeuner
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۲‏, ۰۱:۳۶ قبل از ظهر
مرسی
نه والا من سجاد کار نمیکنم .همین داروخانه دکتر شهرکی رو شنیده بودم میگفتن مکملاش اصل و خوبه .
خانه کوهسنگیه و احد کار میکنم.
بله دکتر شهرکی مکمل هاش رو از یک مرجع مطمعن میخره البته خوب 110% 120% هم سود میکشه روش نامرد.
احد یک نوستالژی شد توی مشهد فکری که جناب جعفری داشت کشوندش به خیلی جاها.

expert_1363
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۲‏, ۰۱:۳۷ قبل از ظهر
یعنی 5تا قبل تمرین 5تا بعد تمرین.بعد serious mass چطور مصرف کنم.اگه امکانش هست وازه بگید که بهتر بفهمم .تشکر دوست عزیز

lejeuner
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۲‏, ۰۱:۵۶ قبل از ظهر
سلام دوستان.
کسی میتونه برنامه ای برای مصرف این 3 مکمل به من بده؟
1-http://www.optimumnutrition.com/products/100-whey-gold-standard-p-201.html پروتین وی.
2-http://www.optimumnutrition.com/products/preload-creatine-complex-p-235.html مخلوطی از کراتین و گلوتامین.
3-http://www.optimumnutrition.com/products/superior-amino-2222-capsules-p-244.html آمینواسید(دوستان cap هست نه tab).
دوست عزیز خوش اومدی.
1.وی یک اسکوپ صبح یک اسکوپ بلافاصله بعد تمرین.روز های غیر تمرین یک اسکوپ بین وعده صبح تا ظهر.
2.کراتین پریلود.دو اسکوپ نیم ساعت قبل تمرین که گاهی یک اسکوپ قبل تمرین و یک اسکوپ بعد تمرین مصرف میکنن روزهای غیر تمرین هم یک اسکوپ بین وعده صبح و ظهر
3.آمینو سوپریور.6 عدد قبل تمرین 6 عدد بعد تمرین.اگر هم صبح دو دونه با وی بخورید بد نیست.روز های غیر تمرین هم 6 عدد صبح بخورید.(البته روی خود قوطیش نوشته 2 عدد صبح 2 عدد قبل تمرین و 2 عدد بعد تمرین) اما کمتر کسی اینطور مصرف میکنه چون توی هر تبلتش 2 گرم پروتیین هست و بیشتر مصرف میکنن که مقدار بیتشری جذب شه و کلا هر کسی یک قانونی برای خوردن مکمل داره این چیزی که بنده عرض کردم قانون مصرفی بود که عموم و اکثر افراد اینجوری مصرف میکنن.

m_jz
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۲‏, ۰۲:۱۵ قبل از ظهر
سلام
188 سانت قد و 70 کیاو وزن دارم........6 ماهه که بدنسازی میرم...سابقه مصرف مکمل ندارم
میخوام یه دوره رو شروع کنم(برای افزایش حجم و وزن با کیفیت).....
1-مدت زمان دوره چقدر باید باشه؟......شنیدم 40 الی 50 روز باید مکمل مصرف کرد و بعد قطع کرد تا بدن به بالا اومدن با مکمل عادت نکنه ...درسته؟
2-نظر خودم اینه : کربوپروتین(مثل ترو مس یا سریوس مس ) + کراتین مونوهیدرات+ گلوتامین (از مارکهای معتبری مثل ON-MHP)
سوالم اینه : برای من که تازه میخوام مکمل مصرف کنم گلوتامین لازمه یا نه؟....یکی بهم گفت تو اصلا عضله نداری که بخواد تجزیه بشه!!!:خنده::پوزخند: این حرف درسته؟!!..........مصرف کردن گلوتامین تو رشد و افزایش حجم و وزن برای من خیلی تاثیر داره؟

sajad2580
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۲‏, ۱۰:۰۲ قبل از ظهر
سلام
188 سانت قد و 70 کیاو وزن دارم........6 ماهه که بدنسازی میرم...سابقه مصرف مکمل ندارم
1-مدت زمان دوره چقدر باید باشه؟......شنیدم 40 الی 50 روز باید مکمل مصرف کرد و بعد قطع کرد تا بدن به بالا اومدن با مکمل عادت نکنه ...درسته؟
2-نظر خودم اینه : کربوپروتین(مثل ترو مس یا سریوس مس ) + کراتین مونوهیدرات+ گلوتامین (از مارکهای معتبری مثل ON-MHP)
سوالم اینه : برای من که تازه میخوام مکمل مصرف کنم گلوتامین لازمه یا نه؟....یکی بهم گفت تو اصلا عضله نداری که بخواد تجزیه بشه!!!:خنده::پوزخند: این حرف درسته؟!!..........مصرف کردن گلوتامین تو رشد و افزایش حجم و وزن برای من خیلی تاثیر داره؟
سلام دوست من مکمل فاصله دادن نمیخواد مکمل رو باید دایم مصرف کنی استرویید نمیخوای که مصرف کنی برای افزایش وزنت هم یه کراتیین و یه گینر و یه گلوتامین با آمینو خوبه اگه اونم *** خوب بتونی بگیری

lejeuner
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۲‏, ۱۱:۳۹ قبل از ظهر
سلام
خوش اومدید.به ترتیب جواب میدم
1.مکمل دوره حساب نمیشه برادر اون استرویید هست که باید به صورت دوره ای مصرف شه.کاملا حرف اشتباهی هست که بدن عادت نکنه بدن به چی عادت نکنه به پروتیین عادت نکنه؟ پس مرغم نباید بخوری تاعادت نکنه :پوزخند: (به حرف هر کسی گوش نده رفیق)
2.گینر مثل سریوس مس خوبه برای شما.کراتین هم همینطور.گلوتامینم خوب.در کنارش یک آمینو 2222 هم بگیر حتما تا کمبود پروتیین رو جبران کنه.
3.بازم ایشون اشتباه گفته که عضله نداری.شما عضله داری حجم نداره پس ربطی نداره گلوتامین یکی از فواید مهمش اینه که نمیذاره وزن بیاد پایین خود من تو دوره کات گلوتامین مصرف میکردم یک ذره وزنم پایین نمیومد با اینکه روزی 4 ساعت تمرین پرفشار میکردم.گلوتامین حتما لازم نیست و نمیشه گفت که نباشه پس رشد عضله معنا نداره نه اما اگر باشه خیلی بهتر از نبودنشه مخصوصا با وزن کم شما.

یعنی 5تا قبل تمرین 5تا بعد تمرین.بعد serious mass چطور مصرف کنم.اگه امکانش هست وازه بگید که بهتر بفهمم .تشکر دوست عزیز
سریوس مس رو یک اسکوپ صبح میزنید بدن یک اسکوپ قبل تمرین یک اسکوپ بعد تمرین اگر کمبود وزن زیادی دارید بعضی از افراد پیشنهاد میکنن یک اسکوپ هم قبل خواب مصرف کنید.
موفق باشید

m_jz
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۲‏, ۰۴:۰۰ بعد از ظهر
مصرف همیشگی پروتیین ضرری نداره ولی آیا کراتین رو باید همیشه مصرف کرد؟؟.....نباید بعد 2-3 ماه به این کبد کلیه بیچاره یه استراحت داد؟؟؟؟

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۲‏, ۰۶:۱۴ بعد از ظهر
مصرف همیشگی پروتیین ضرری نداره ولی آیا کراتین رو باید همیشه مصرف کرد؟؟.....نباید بعد 2-3 ماه به این کبد کلیه بیچاره یه استراحت داد؟؟؟؟

بیشتر بحث کلیه است چون تصفیه کراتینین اونجا انجام می گیره، تحقیقات هم نشون داده 5 سال مصرف مداوم برای یک فرد سالم مشکلی ایجاد نکرده، شما هر جور صلاح می دونی مصرف کن

تندر
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۲‏, ۰۷:۳۸ بعد از ظهر
البته حساسیت هر فردی ، به مواد گوناگون متفاوته ... روزهای تعطلیل بی خیال پروتئین شو . در ضمن ما بحثی داریم به اسم مسمومیت با پروتئین ( برای اونهایی که دوز واقعاً بالایی پروتئین مصرف می کنند ) در کل ، شما هر چند ماه یک بار ، یک مدت ، دوره کم پروتئین برو . از گلوتامین خالی استفاده کن تا حجمت حفظ بشه ( روزی 10 گرم )

Alirezarahi
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۲‏, ۰۸:۰۷ بعد از ظهر
من به شخصه کسی رو دیدم که بدنش 2 سال بدون هیچ مکملی فقط با رژیم غذایی به خوبی رشد داشته و بد از 2 سال شروع به مصرف مکمل کرده البته بدن با بدن فرق میکنه:صلح:

reza.k
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۲‏, ۰۹:۳۲ بعد از ظهر
بیشتر بحث کلیه است چون تصفیه کراتینین اونجا انجام می گیره، تحقیقات هم نشون داده 5 سال مصرف مداوم برای یک فرد سالم مشکلی ایجاد نکرده، شما هر جور صلاح می دونی مصرف کن

اما مصرف مگررش باعث رسوب در کلیه وایجاد سنگ میشه هردوره را حداقل باید 1ماه ئر نظر گرفت ویه ماه استراحت کرد.:گل رز:

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۲‏, ۱۱:۳۱ بعد از ظهر
اما مصرف مگررش باعث رسوب در کلیه وایجاد سنگ میشه هردوره را حداقل باید 1ماه ئر نظر گرفت ویه ماه استراحت کرد.:گل رز:

تا حالا هیچ تحقیقی نشون نداده که کراتین باعث سنگ کلیه یا هر بیماری دیگه ای مربوط به کلیه و کبد بشه(بازم تاکید می کنم آدم سالم وگرنه کسی که CKD داره ممکنه به kidney failure منتهی بشه)، از نظر علمی هیچ منعی برای استفاده مکررش نیست ولی به نظر من نیازی نیست شما همیشه کراتین تو عضله هاتون اشباع کنید، کراتین مال دوره های تمرینی سنگینه(معمولا) که قدرت لیفت یا حرکات انفجاری رو بالا می بره، من به شخصه ماکسیمم 6 ماه در سال اینجوری تمرین می کنم(مثلا ست های 1 تا 6 تایی) بقیش یجور پول دور ریختنه وقتی وزنه معمولی می زنم و آف سیزنمه.بحث cycle کردن در مواردیه که بدن خودش اون ماده رو تولید کنه و وقتی از خارج بهش اون ماده برسه تولیدش متوقف بشه(مثل استروئیدها) حذف کردن پروتئین نه به صرف اینه که قراره پروتئین دریافتی رو کم کنید فقط به این علته که مواد نگهدارنده داخل مکمل یا لاکتوزی که داخل پروتئین وی هست باعث مشکلات معدوی و سلامتی نشه و باید جایگزینش حتما از غذا استفاده کنید(انگار که بگید من بعد از دوره تمرین سنگینم این ماه دیگه مرغ نمی خورم چون بدنم به مرغ عادت نکنه) وگرنه هیج دلیلی برای cycle off کردن این تیپ مکمل ها نیست.ضمنن راجع به کراتین بدن خودش 1/2 این میزان رو تولید می کنه(برخی جاها خوندم بعد از رسیدن کراتین تولیدش متوقف می شه برخی دیگه می گن نمی شه، این قسمتش مهم نیست) این مهمه که آزمایشات می گن برای اینکه بدن شروع به تولید مجددش بکنه نیازی نیست cycle بشه
یادمه چند سال پیش خودم کلی ذوق و شوق داشتم راجع به مصرفش، از یه مربی پرسیدم شما مصرف می کنید؟ گفت نه خیلی وقته دیگه نمی کنم مگه سالی یک بار، دلیلش رو الان می فهمم، کراتین مثل گلوکوزامین و استومینوفن می مونه فقط وقتی مصرف می کنی حجم می ده و لذت می بری از افزایش قدرتت، ماه بعد رکورد هاتون رو که ثبت می کنید می بینید اون افزایشی که انتظار داشتید رخ نداده:چشمک: سیستم تمرینی و میزان استراحت بین ست هاست که باعث افزایش رکوردها می شه، به همین دلیل من به کسی نه مصرف پمپ نه کراتین رو توصیه نمی کنم

Macklemore
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۳‏, ۰۲:۴۶ قبل از ظهر
به همین دلیل من به کسی نه مصرف پمپ نه کراتین رو توصیه نمی کنم
محمدجان
به شخصه به پمپ به چشمِ یک مکمل قبل تمرین نگاه میکنم ،نه مکمل افزایش قدرت
اما در مورد کراتینی که شما توصیه نمیکنید ، بسیاری از سایت های خارجی استفاده مکمل های محبوب پروتئین ، کراتین و مولتی ویتامین رو به عنوان تنها مکمل هایی که یک بندساز واقعا" به اون احتیاج داره توصیه کرده اند.
خیلی از افراد مشکلشون اینه که به کراتین و پمپ به چشم یک داروی نیروزا نگاه میکنند.در حالی که من از کراتین انتظار ریکاوری دارم نه افزایش قدرت
به همین خاطر هیچوقت کراتین رو قبل از تمرین نمیخورم ، چون به منظور افزایش قدرت ازش استفاده نمیکنم و اینم میدونم حتی اگر تاثیر کمی هم روی قدرت بذاره توی دراز مدت هست نه اینکه افزایش انرژی در یک ساعت قبل از تمرین با مصرف 5گرم کراتین خلاصه بشه:گل رز:

m_jz
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۳‏, ۰۳:۱۵ قبل از ظهر
سلام
برای بررسی گینرها مگه نباید مقدار هر چیزی مثل پروتیین شکر چربی یا....رو نسبت به یک مقدار ثابت از (http://www.badan3azi.com/) اون گینر (http://www.badan3azi.com/thread774-55.html) بررسی کرد.....منظورم اینه که (http://www.badan3azi.com/) نمیشه گفت چون سریوس مس 1250 کالری تو هر سرو میده و ترو مس 630 کالری پس سریوس مس کالریش بیشتره!!! .....در حالی که (http://www.badan3azi.com/) هر سرو سریوس مس 334 گرمه ولی ترومس 145گرم..........باید نسبت 1250 به 334 و 630 به 145 بررسی بشه....درسته ؟...........
مثلا ترو مس که (http://www.badan3azi.com/) هر سروش 145 گرمه اگه مقدار هر ماده رو با (http://www.badan3azi.com/) هم جمع بزنیم با (http://www.badan3azi.com/) مقدار کل که (http://www.badan3azi.com/) 145 باشه برابر نمیشه......!! چجوریه ؟!!! ....این رو حساب کنید!!

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۳‏, ۰۸:۱۱ قبل از ظهر
محمدجان
به شخصه به پمپ به چشمِ یک مکمل قبل تمرین نگاه میکنم ،نه مکمل افزایش قدرت
اما در مورد کراتینی که شما توصیه نمیکنید ، بسیاری از سایت های خارجی استفاده مکمل های محبوب پروتئین ، کراتین و مولتی ویتامین رو به عنوان تنها مکمل هایی که یک بندساز واقعا" به اون احتیاج داره توصیه کرده اند.
خیلی از افراد مشکلشون اینه که به کراتین و پمپ به چشم یک داروی نیروزا نگاه میکنند.در حالی که من از کراتین انتظار ریکاوری دارم نه افزایش قدرت
به همین خاطر هیچوقت کراتین رو قبل از تمرین نمیخورم ، چون به منظور افزایش قدرت ازش استفاده نمیکنم و اینم میدونم حتی اگر تاثیر کمی هم روی قدرت بذاره توی دراز مدت هست نه اینکه افزایش انرژی در یک ساعت قبل از تمرین با مصرف 5گرم کراتین خلاصه بشه:گل رز:

تاثير ريكاورى كراتين به حدي نيست كه بخواد به عنوان هدف بشه بهش نگاه كرد، اگر زياد بود تو مكملهاي ريكاوري مثل ريكان يك جايگاهي براش در نظر مي گرفتن، در صورتي كه يك شاخه اصلي از همه مكملهاي قبل تمرين رو هميشه اشغال كرده فكر مي كنم همه به همون ديد افزايش قدرت بهش نگاه مي كنن(منم قبول دارم قبل و بعد تمرين فقط يك قصست و تو طول زمان صورت مي گيره)
من خودم زماني مكمل مصرف مي كنم كه واقعا نيازش رو حس كنم، بطور مثال برنامه غذاييم رو مي چينم اگر منبع پروتئين كم اومد وي مي خرم، تمرين مي كنم اگر با غذاو استراحت درد ريكاوري كم نشد گلوتامين مي خرم و .... پله پله مي رم جلو اينجوري هم اقتصاديه هم در حد نيازم مصرف مي كنم
تنها علت محبوبيت كراتين به نظرم اينه كه تاثير افزايش قدرتش براي همه واضحه، تنها مكمليه كه با تبليغات الكي و رويايي وارد بازار نشده، ولي آيا واقعا لزومي براي مصرفش هست؟ من كه اينطور فكر نمي كنم

Macklemore
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۳‏, ۰۱:۱۶ بعد از ظهر
تاثير ريكاورى كراتين به حدي نيست كه بخواد به عنوان هدف بشه بهش نگاه كرد، اگر زياد بود تو مكملهاي ريكاوري مثل ريكان يك جايگاهي براش در نظر مي گرفتن، در صورتي كه يك شاخه اصلي از همه مكملهاي قبل تمرين رو هميشه اشغال كرده فكر مي كنم همه به همون ديد افزايش قدرت بهش نگاه مي كنن(منم قبول دارم قبل و بعد تمرين فقط يك قصست و تو طول زمان صورت مي گيره)
من خودم زماني مكمل مصرف مي كنم كه واقعا نيازش رو حس كنم، بطور مثال برنامه غذاييم رو مي چينم اگر منبع پروتئين كم اومد وي مي خرم، تمرين مي كنم اگر با غذاو استراحت درد ريكاوري كم نشد گلوتامين مي خرم و .... پله پله مي رم جلو اينجوري هم اقتصاديه هم در حد نيازم مصرف مي كنم
تنها علت محبوبيت كراتين به نظرم اينه كه تاثير افزايش قدرتش براي همه واضحه، تنها مكمليه كه با تبليغات الكي و رويايي وارد بازار نشده، ولي آيا واقعا لزومي براي مصرفش هست؟ من كه اينطور فكر نمي كنم
وعده قبل از تمرین کراتین الان دیگه توی خیلی از مکمل ها برداشته شده !! براتون کلیه ی کراتین های شرکت الیمپ رو مثال میزنم که حین تمرین رو برای مصرف توصیه کردند..
به نظر شما تاثیر ریکاوری رو نمیشه توی مکملی به اسم CellMass دید ؟یا سل تچ؟ یا حتی کراتین ماسل فارم ؟
اگر دید شما اینه که فقط مکمل های ضروری باید مصرف بشه،مصرف هیچ مکملی ضروریت نداره !! مثل گلوتامین و ...و.... .شاید بشه از میون این همه مکمل به پروتئین وی به خاطر زودجذب بودن و مناسب بودن برای وعده بعد از تمرین اشاره کرد.

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۳‏, ۰۲:۰۲ بعد از ظهر
وعده قبل از تمرین کراتین الان دیگه توی خیلی از مکمل ها برداشته شده !! براتون کلیه ی کراتین های شرکت الیمپ رو مثال میزنم که حین تمرین رو برای مصرف توصیه کردند..
به نظر شما تاثیر ریکاوری رو نمیشه توی مکملی به اسم CellMass دید ؟یا سل تچ؟ یا حتی کراتین ماسل فارم ؟
اگر دید شما اینه که فقط مکمل های ضروری باید مصرف بشه،مصرف هیچ مکملی ضروریت نداره !! مثل گلوتامین و ...و.... .شاید بشه از میون این همه مکمل به پروتئین وی به خاطر زودجذب بودن و مناسب بودن برای وعده بعد از تمرین اشاره کرد.

برام یک مکمل پمپاژ مثال بزنید که توش کراتین نداشته باشه(مکمل قبل تمرین)
رو کدوم مکمل کراتینی نوشته جهت ریکاوری؟ ولی رو همشون راجع به افزایش قدرت نوشته، ریکاوری از تاثیرات احتباس آبه یعنی در کنار هدف افزایش قدرت تو ریکاوری هم تاثیر داره نه اینکه واسه ریکاوری مصرف بشه.شما از گلوتامین و بی سی آآ برای ریکاوری استفاده کنید تا تاثیرشو نسبت به کراتین ببینید
ریکاوری رو خیلی از مکمل ها انجام می دن ولی هدف مصرفش مهمه، مثلا ZMA هم تو ریکاوری تاثیر داره ولی مصرف اصلیش واسه ترشح هورمونه واسه همینم شکم خالی مصرف می شه.حالا بگذریم
دقیقا مکمل جهت ضرورت استفاده می شه، وقتی ورزش من انقدر سنگین نیست که می تونم با تهیه گلوتامین از غذا جبرانش کنم چه دلیلی داره پول بدم مکمل بخرم؟
ضرورت مکمل بسته به نوع تمرین شما بستگی داره بطور مثال فردی که فوتبالیسته با فردی که پاورلیفتره با فردی که کشتی گیره بسته به نیاز و ضرورتش مکمل مصرف می کنن، چون نیاز غذایی متفاوتی برای هر کدوم تعریف می شه، اینطور نیست؟

SPRUC
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۳‏, ۰۲:۲۴ بعد از ظهر
سلام.آقا از مربیا و کسانی که تجربه دارن لطفا اسم چندتا مکمل خوب رو به ما معرفی کنن.
یکی اینکه الان بهترین کراتین موجود در بازار چی هست؟توی بازار ایران هم موجود هست؟
و یک پروتئین برای حجم و کمی افزایش وزن.برای بدن خشک
بیشتر روی حجم و وزن تاکید دارم.خرج زیادی هم نمیخوام کنم حداکثر تا 200 تومان البته اگر با خرج کمتر هم میشه لطفا بگید
ممنون

NA3R
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۳‏, ۰۲:۳۳ بعد از ظهر
سلام.آقا از مربیا و کسانی که تجربه دارن لطفا اسم چندتا مکمل خوب رو به ما معرفی کنن.
یکی اینکه الان بهترین کراتین موجود در بازار چی هست؟توی بازار ایران هم موجود هست؟
و یک پروتئین برای حجم و کمی افزایش وزن.برای بدن خشک
بیشتر روی حجم و وزن تاکید دارم.خرج زیادی هم نمیخوام کنم حداکثر تا 200 تومان البته اگر با خرج کمتر هم میشه لطفا بگید
ممنون

کراتین Gaspari و پروتئین Muscletech. هردو رو میتونید از فروشگاه سایت تهیه کنید با کیفیت عالی.

http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?p=74109#post74109

taoist.eagle
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۳‏, ۰۸:۵۷ بعد از ظهر
دوستان در مورد مصرف کراتین راهنمایی می کنین؟!

دوره ی بارگیری و نگه داری قضیه اش چیه؟

AHMAD REZA
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۳‏, ۰۹:۰۱ بعد از ظهر
دوستان در مورد مصرف کراتین راهنمایی می کنین؟!

دوره ی بارگیری و نگه داری قضیه اش چیه؟
شما یه زحمتی بکش یه تابی تو سایت بخور جوابتو صد در صد پیدا میکنی:گل رز:

taoist.eagle
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۳‏, ۰۹:۱۷ بعد از ظهر
شما یه زحمتی بکش یه تابی تو سایت بخور جوابتو صد در صد پیدا میکنی:گل رز:

والا راستش تاب خوردم تو سایت ولی یه سوال اصلی برام پیش اومده، اونم اینکه حتما دوره ی بارگیری نیازه؟!

و اینکه روزایی که تمرین نمی کنی چطوری بارگیری کنی یا مصرف کنی؟!

N@vid #
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۳‏, ۰۹:۲۶ بعد از ظهر
با سلام خدمت دویستان
دوست من یه دوره مبخاد بره اینو بهش معرفی کردن :
پروتئین 2 بسته 3.5 کیلوای + کراتین + گلوتامین + اچ ام بی ( گفت نگه دارندس ) + قرص تری بلوس
از چند تاشون عکس دارم میزارم !!!!
نظر شما جیه و این که این دوره چقدر هزینه داره ؟؟
حدود 4-5 ماهی هم هست کار میکنه
http://img4up.com/up2/31799162174325661566.jpg
http://img4up.com/up2/91893936999307612269.jpg
با تشکر :گل رز:

Sen@toR
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۳‏, ۰۹:۳۱ بعد از ظهر
والا راستش تاب خوردم تو سایت ولی یه سوال اصلی برام پیش اومده، اونم اینکه حتما دوره ی بارگیری نیازه؟!

و اینکه روزایی که تمرین نمی کنی چطوری بارگیری کنی یا مصرف کنی؟!
بارگیری که نیاز نیس ولی برای اینکه زودتر به نتیجه برسی باید 5 روز اول در چهار وعده 5 گرمی کراتین مصرف کنی ( صبح - ظهر - قبل تمرین و بعد تمرین ) حالا روز استراحت و روز تمرین نداره این 5 روز ، بعد این 5 روز روزانه 2 وعده 5 گرمی یک وعده نیم ساعت قبل تمرین و یه وعده 5 گرمی بلافاصله بعد تمرین و روز استراحت یه وعده 5 گرمی در عصر مصرف کن :گل رز:

Sen@toR
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۳‏, ۰۹:۴۵ بعد از ظهر
با سلام خدمت دویستان
دوست من یه دوره مبخاد بره اینو بهش معرفی کردن :
پروتئین 2 بسته 3.5 کیلوای + کراتین + گلوتامین + اچ ام بی ( گفت نگه دارندس ) + قرص تری بلوس
از چند تاشون عکس دارم میزارم !!!!
نظر شما جیه و این که این دوره چقدر هزینه داره ؟؟
حدود 4-5 ماهی هم هست کار میکنه
http://img4up.com/up2/31799162174325661566.jpg
http://img4up.com/up2/91893936999307612269.jpg
با تشکر :گل رز:
هاردمس قوطی ای داریم ؟!!!!
کراتینت داد میزنه تقلبیه :چشمک:

Macklemore
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۳‏, ۱۱:۰۳ بعد از ظهر
هاردمس قوطی ای داریم ؟!!!!
کراتینت داد میزنه تقلبیه :چشمک:
در تایید فرمایش شما :
کراتین که تقلبیه :پوزخند:
همون تریبولوس ultinutra حتی اگر اصل باشه کیفیت آنچنانی فکر نمیکنم داشته باشه
هارد مس هم تقلبیه ،قوطیش فکر میکنم برای پروتئین quad این شرکت هست ، برچسب هاردمس که روش خورده کلا" تقلبیه :بامزه:
اگر میشه عکس از HMB هم بذار،راغبم ببینم اون چه شکلیه :پوزخند::گل رز:

saud
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۴‏, ۱۲:۴۹ قبل از ظهر
سلام دوستان كسي درمورد اين مكملا چيزي ميدونه (قيمت و كيفيت)
whey 100% ultimate
protein90% شركت ويدر
كربو كمپلكس سوپرمس
ممنون ميشم:صلح:

m_jz
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۴‏, ۰۱:۴۷ قبل از ظهر
سلام
برای بررسی گینرها مگه نباید مقدار هر چیزی مثل پروتیین شکر چربی یا....رو نسبت به یک مقدار ثابت از (http://www.badan3azi.com/) اون گینر (http://www.badan3azi.com/thread774-55.html) بررسی کرد.....منظورم اینه که (http://www.badan3azi.com/) نمیشه گفت چون سریوس مس 1250 کالری تو هر سرو میده و ترو مس 630 کالری پس سریوس مس کالریش بیشتره!!! .....در حالی که (http://www.badan3azi.com/) هر سرو سریوس مس 334 گرمه ولی ترومس 145گرم..........باید نسبت 1250 به 334 و 630 به 145 بررسی بشه....درسته ؟...........
مثلا ترو مس که (http://www.badan3azi.com/) هر سروش 145 گرمه اگه مقدار هر ماده رو با (http://www.badan3azi.com/) هم جمع بزنیم با (http://www.badan3azi.com/) مقدار کل که (http://www.badan3azi.com/) 145 باشه برابر نمیشه......!! چجوریه ؟!!! ....این رو حساب کنید!!

کسی جواب نمیده؟

alibati
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۴‏, ۰۲:۲۵ قبل از ظهر
دوستانی که گلوتامین mhp مصرف کردند من پارسال یه گلوتامین گرفته بودم الان که می خوام دوباره شروع کنم
یه بویی مثل بوی پوفک های قدیم میده می خواستم بدونم کلا همین بو رو میده یا ایتکه نه
یادم نیست قبلا این بو رو میداد یا نه

.AMIN.
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۴‏, ۱۰:۲۴ قبل از ظهر
کراتین مونوهیدرات 550 گرمی = 70 هزار تومان

دوستان کراتین بالا رو مصرف کنم حجم هم میده یا فقط قدرت رو زیاد میکنه ؟
کراتین خوب و اصل رو چه طور میشه تشخیص داد ؟
من زیاد از اینا سر در نمیارم .تازه اولین باره میخام مصرف کنم .:پوزخند:
با این کراتینای 30 تومنی چه فرقی میکنه ؟
من میخام سینه هام و بازوهام حجم بیشتر بگیرن وچاقتر و هیکلی تر بشم . این کمک میکنه ؟

.AMIN.
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۴‏, ۱۰:۳۴ قبل از ظهر
در ضمن میشه بگید این محصولات ماله کدوم کشورها هستن ؟
olimp
Muscle Tech
Bsn
Gaspari Natrition
و....

sajad2580
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۴‏, ۱۱:۲۳ قبل از ظهر
سلام اولی مال لهستان هست بقیه هم آمریکا هستن اگه اونم اصل باشنو در ضمن کراتین هم حجم میده هم قدرت بیشتر میکنه

saud
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۴‏, ۱۱:۳۸ قبل از ظهر
whey 100% ultimate
protein90% شركت ويدر
كربو كمپلكس سوپرمس

Alirezarahi
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۴‏, ۱۱:۴۰ قبل از ظهر
کراتین مونوهیدرات 550 گرمی = 70 هزار تومان

دوستان کراتین بالا رو مصرف کنم حجم هم میده یا فقط قدرت رو زیاد میکنه ؟
کراتین خوب و اصل رو چه طور میشه تشخیص داد ؟
من زیاد از اینا سر در نمیارم .تازه اولین باره میخام مصرف کنم .:پوزخند:
با این کراتینای 30 تومنی چه فرقی میکنه ؟
من میخام سینه هام و بازوهام حجم بیشتر بگیرن وچاقتر و هیکلی تر بشم . این کمک میکنه ؟

ببین هیچ فرقی با کراتین دیگه نداره فقط این 550 گرم اونا 300 گرم
اینجا پر از تاپیک درباره کراتین هست یه نگاه بکن اگه سوال دیگه ای بود بد بپرس
http://forum.bodybuilder.ir/forumdisplay.php?12-%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D8%AA%DB%8C%D9%86

Alirezarahi
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۴‏, ۱۱:۵۵ قبل از ظهر
whey 100% ultimate
protein90% شركت ويدر
كربو كمپلكس سوپرمس

اگه از یولتیمت منظورت اینه خوبه
http://up.vatandownload.com/images/zgi623i9rifccomqulen.jpg
البته باطل 2lb هست

اگر منظورت از ویدر اینه اینم خوبه جز این دیگه ویدر پروتین نداره
http://up.vatandownload.com/images/kt8eynq8s0fax11h1s4b.jpg

کربو کمپلکس سوپر مس هم نمی دونم چی هست ولی فکر کنم از این باطل قرمزا باشه یا اینکه از این کیسه ها که اصلا فکرشم نکن جفتش خوب نیست

saud
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۴‏, ۱۲:۰۷ بعد از ظهر
ويدره داخل سطل سفيد رنگ مربع شكليه با درب سياه.شركت ويدر سايتي داره؟

Schumi
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۴‏, ۰۱:۰۰ بعد از ظهر

http://www.weider.com/en/shop/?t=sports-nutrition

Alirezarahi
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۴‏, ۰۱:۰۶ بعد از ظهر

از این داروخانه رو میگی اونا خوب نیستن دوست عزیز

.AMIN.
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۴‏, ۰۳:۱۲ بعد از ظهر
ببین هیچ فرقی با کراتین دیگه نداره فقط این 550 گرم اونا 300 گرم
اینجا پر از تاپیک درباره کراتین هست یه نگاه بکن اگه سوال دیگه ای بود بد بپرس
http://forum.bodybuilder.ir/forumdisplay.php?12-%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D8%AA%DB%8C%D9%86

بهتره من چند تا عکس از اون کراتین و کربو پروتیین بگیرم بزارم اینجا کمکم کنید .
امشب میرم بگیرم .

m_jz
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۴‏, ۰۳:۳۲ بعد از ظهر
سلام
گرونتر بودن یه مکمل دلیلی برای کیفیت بهترش هست یا ربطی نداره ؟
تو سایت BB قیمت کراتینهای 300 گرمی رو مقایسه کردم.....ماسل فارم گاسپاری و ماسل نوتریشن اختلاف قیمت قابل توجهی با محصولات ایپتیمم و یونیورسال داره..............مخصوصا ماسل فارم که اختلاف قیمت زیادی با بقیه داره...........آیا ماسل فارم واقعا به همین اندازه اختلاف کیفیت هم داره؟؟!!
گلوتامینهای 300 گرمی رو هم با هم مقایسه کردم ........اول ماسل نوتریشن و بعد ماسل فارم بود..........کلا این محصولات ماسل فارم یا ماسل نوتریشن چرا اینقدر گرونتره؟!!!

.AMIN.
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۴‏, ۱۱:۱۷ بعد از ظهر
دوستان کراتین ها و کربو پروتیین های این مارک ها چطورن ؟
تلقبی هم دارن ؟
دایماتیز
اپتیمم
اینر ارمو
eas

AHMAD REZA
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۴‏, ۱۱:۲۱ بعد از ظهر
تلقبی هم دارن ؟
دایماتیز
اپتیمم
اینر ارمو
eas
مارک های خوبین محصولات خوبیم دارند
در مورد تقلبی داشتن مطمئن باش از هرکدوم که فکرکنی تقلبیش هست

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۴‏, ۱۱:۳۳ بعد از ظهر
سلام
گرونتر بودن یه مکمل دلیلی برای کیفیت بهترش هست یا ربطی نداره ؟
تو سایت BB قیمت کراتینهای 300 گرمی رو مقایسه کردم.....ماسل فارم گاسپاری و ماسل نوتریشن اختلاف قیمت قابل توجهی با محصولات ایپتیمم و یونیورسال داره..............مخصوصا ماسل فارم که اختلاف قیمت زیادی با بقیه داره...........آیا ماسل فارم واقعا به همین اندازه اختلاف کیفیت هم داره؟؟!!
گلوتامینهای 300 گرمی رو هم با هم مقایسه کردم ........اول ماسل نوتریشن و بعد ماسل فارم بود..........کلا این محصولات ماسل فارم یا ماسل نوتریشن چرا اینقدر گرونتره؟!!!

ماسل فارم برند گرونیه کیفیت محصولاتشم واقعا خوبه، کراتینش ترکیبیه ریتشم بالاست(کلا محصولاتش ریت بالایی داره پایین ترین محصولش ریت 8.6 داره البته خیلی ملاک نیست ولی یکم اطمینان خاطر میده)، برند خیلی شیکیه اصلا دنبال تبلیغات فضایی مثل ماسل تک نیست و اکثر مکملهاش NSF داره، من خودم طرفدارشم.تو مملکت ما که تفاوت قیمت چندانی نداره فوقش 20 تومن که الان با این وضع مملکت دیگه 20 تومن چیزی نیست.این حرف رو خیلی زدم دوستان اصلا توجه نمی کنن، تو ایران شما حق انتخاب نداری که بخوای فکر کنی چی بگیری، فقط ببین از کی می گیری وقتی ج ن س مطمئن باشه دیگه بقیش خیلی مهم نیست چون حق انتخاب با ما نیست.
ضمنن کراتین اپتیمم و یونیورسال مونوهیدرات هستن ماسل فارم ترکیبیه که معمولا ترکیبی ها گرونترن(انواع کراتین داره، اینولین داره و ....)

تلقبی هم دارن ؟
دایماتیز
اپتیمم
اینر ارمو
eas

همشون به وفور تقلبی داره مخصوصا اولیش، به ج ن س نگاه نکن فقط فروشنده مطمئن ملاکه
پرو کامپلکس گینر اپتیمم خیلی خوبه که ایران کم پیدا می شه تقلبی هم زیاد داره

m_jz
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۵‏, ۱۲:۰۴ قبل از ظهر
ماسل فارم برند گرونیه کیفیت محصولاتشم واقعا خوبه، کراتینش ترکیبیه ریتشم بالاست(کلا محصولاتش ریت بالایی داره پایین ترین محصولش ریت 8.6 داره البته خیلی ملاک نیست ولی یکم اطمینان خاطر میده)، برند خیلی شیکیه اصلا دنبال تبلیغات فضایی مثل ماسل تک نیست و اکثر مکملهاش NSF داره، من خودم طرفدارشم.تو مملکت ما که تفاوت قیمت چندانی نداره فوقش 20 تومن که الان با این وضع مملکت دیگه 20 تومن چیزی نیست.این حرف رو خیلی زدم دوستان اصلا توجه نمی کنن، تو ایران شما حق انتخاب نداری که بخوای فکر کنی چی بگیری، فقط ببین از کی می گیری وقتی ج ن س مطمئن باشه دیگه بقیش خیلی مهم نیست چون حق انتخاب با ما نیست.
ضمنن کراتین اپتیمم و یونیورسال مونوهیدرات هستن ماسل فارم ترکیبیه که معمولا ترکیبی ها گرونترن(انواع کراتین داره، اینولین داره و ....)

نظرتون در مورد محصولات ماسل نوتریشن چیه؟.....مثلا گلوتامینش نسبت به ماسل فارم یا گاسپاری بهتره؟

david84
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۵‏, ۱۲:۴۷ قبل از ظهر
من قدم حدود 178 وزنم هم 73 كيلويه سنم هم 27 سال
حدود يك ساله خونه بدن سازي ميكنم.وزنم تو اين مدت با يه دوره مصرف سوپر كراتين حدود 6كيلو بالا رفت.اما ميخوام بدنم خشك باشه.
يكي از دوستانم گفت سوپر كراتين مصرف نكن فقط آبه.وزن رو بالا ميبره اما آب جمع ميشه بدنت
الان ميخوام يه پروتيين كه وزنم رو به صورت خشك بالا ببره و به عضلاتم حجم بده بخرم.شما چي توصيه ميكنين.در ضمن يه برنامه تمريني اگه كسي ميتونه برام بنويسه كه فقط با هالتر و دمبل باشه.راستش وقت باشگاه رفتن ندارم.اما ميخوام اولا حجمم به صورت خشك زياد بشه بعدشم عضلاني تر بشم.
ممنون از اساتيد

_____

ادغام شد. لطفا برای هر سوال یه تاپیک ایجاد نکنید

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۵‏, ۰۲:۱۶ قبل از ظهر
نظرتون در مورد محصولات ماسل نوتریشن چیه؟.....مثلا گلوتامینش نسبت به ماسل فارم یا گاسپاری بهتره؟

فقط یک پروتئین وی ازش گرفته بودم با وجود داشتن هولوگرام این ماسل تقلبی بود و همشو ریختم دور، به قدری تقلبی محصولاتش زیاده که من دیگه سمتش نرفتم، دقت هم بکنید یه گینرش رو جناب زارع بعد از 9 ماه تو سایت قرار دادن ولی ماسل فارم اوضاع بهتری داره البته الان رو خبر ندارم تا 2 ماه پیش که خیلی مطمئن بود، ماشاال.. با کمک برخی هم وطنان ریپک شدش هم اومد تو بازار، فرد مطمئن ​تنها چارشه
گلوتامینش اصلا قابل قیاس نیست، با دو وعدش درد بدن بطور چشم گیری کاهش پیدا می کنه، البته نه به اندازه ریکان

من قدم حدود 178 وزنم هم 73 كيلويه سنم هم 27 سال
حدود يك ساله خونه بدن سازي ميكنم.وزنم تو اين مدت با يه دوره مصرف سوپر كراتين حدود 6كيلو بالا رفت.اما ميخوام بدنم خشك باشه.
يكي از دوستانم گفت سوپر كراتين مصرف نكن فقط آبه.وزن رو بالا ميبره اما آب جمع ميشه بدنت
الان ميخوام يه پروتيين كه وزنم رو به صورت خشك بالا ببره و به عضلاتم حجم بده بخرم.شما چي توصيه ميكنين.در ضمن يه برنامه تمريني اگه كسي ميتونه برام بنويسه كه فقط با هالتر و دمبل باشه.راستش وقت باشگاه رفتن ندارم.اما ميخوام اولا حجمم به صورت خشك زياد بشه بعدشم عضلاني تر بشم.
ممنون از اساتيد

_____

ادغام شد. لطفا برای هر سوال یه تاپیک ایجاد نکنید

اگر یکسال هست که کار می کنید خودتون می تونید برنامه برای خودتون بنویسید چون قاعدتا رگ خواب بدنتون دستتون اومده، هیچ پروتئینی که اصل باشه همچین کاری واسه شما انجام نمی ده اینجوری همه با خوردن پروتئین آرنولد می شدن، مخصوصا شما که ترشح طبیعی تستوسترونتون رو به افوله(نسبت به سنتون عرض کردم البته هنوز کلی جوونید)، به نظرم بهترین کار یه برنامه غذایی مناسبه و در کنارش مصرف پروتئین وی و ممارست در تمرین، کراتین هم وزن آب احتباس شده میانبافتی می ده نه وزن عضلانی.هیچ مکمل معجزه آسایی نمی تونه تو مدت کم به شما حجم خشکی که منظورتون هست بده، سه سر تغذیه تمرین و استراحت رو کنار هم بزارید قول می دم نتیجه خوبی می گیرید.
یک نکته هم اضافه کنم، سعی کنید منزل تمرین نکنید، اولا تغییر دمبل به دستگاه یا هالتر یا حرکاتی که بشه با سیم کش انجام داد یجور تغییر رویه می شه که بدن رو از حالت عادت خارج می کنه، دوما خود جو باشگاه به آدم انگیزه و انرژی می ده، ترغیبتون می کنه با انگیزه تر ادامه بدید

alibati
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۵‏, ۰۷:۵۹ قبل از ظهر
دوستانی که گلوتامین mhp مصرف کردند من پارسال یه گلوتامین گرفته بودم الان که می خوام دوباره شروع کنم
یه بویی مثل بوی پوفک های قدیم میده می خواستم بدونم کلا همین بو رو میده یا ایتکه نه
یادم نیست قبلا این بو رو میداد یا نه
کسی نمی تونه راهنمایی کنه ؟

david84
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۵‏, ۱۰:۲۹ قبل از ظهر
فقط یک پروتئین وی ازش گرفته بودم با وجود داشتن هولوگرام این ماسل تقلبی بود و همشو ریختم دور، به قدری تقلبی محصولاتش زیاده که من دیگه سمتش نرفتم، دقت هم بکنید یه گینرش رو جناب زارع بعد از 9 ماه تو سایت قرار دادن ولی ماسل فارم اوضاع بهتری داره البته الان رو خبر ندارم تا 2 ماه پیش که خیلی مطمئن بود، ماشاال.. با کمک برخی هم وطنان ریپک شدش هم اومد تو بازار، فرد مطمئن ​تنها چارشه
گلوتامینش اصلا قابل قیاس نیست، با دو وعدش درد بدن بطور چشم گیری کاهش پیدا می کنه، البته نه به اندازه ریکان

اگر یکسال هست که کار می کنید خودتون می تونید برنامه برای خودتون بنویسید چون قاعدتا رگ خواب بدنتون دستتون اومده، هیچ پروتئینی که اصل باشه همچین کاری واسه شما انجام نمی ده اینجوری همه با خوردن پروتئین آرنولد می شدن، مخصوصا شما که ترشح طبیعی تستوسترونتون رو به افوله(نسبت به سنتون عرض کردم البته هنوز کلی جوونید)، به نظرم بهترین کار یه برنامه غذایی مناسبه و در کنارش مصرف پروتئین وی و ممارست در تمرین، کراتین هم وزن آب احتباس شده میانبافتی می ده نه وزن عضلانی.هیچ مکمل معجزه آسایی نمی تونه تو مدت کم به شما حجم خشکی که منظورتون هست بده، سه سر تغذیه تمرین و استراحت رو کنار هم بزارید قول می دم نتیجه خوبی می گیرید.
یک نکته هم اضافه کنم، سعی کنید منزل تمرین نکنید، اولا تغییر دمبل به دستگاه یا هالتر یا حرکاتی که بشه با سیم کش انجام داد یجور تغییر رویه می شه که بدن رو از حالت عادت خارج می کنه، دوما خود جو باشگاه به آدم انگیزه و انرژی می ده، ترغیبتون می کنه با انگیزه تر ادامه بدید

دوست گرامي منم نگفتم كه ميخوام يك روزه آرنولد بشم كه.من از روز اولي كه ورزش رو تو خونه شروع كردم ميدونستم كه اولا بدنسازي حداقل 6ماه تا يكسال فقط بايد وزنه بزني تا يه چيزكي دربياد اونم تو باشگه.من كه تو خونه وزنه ميزنم اين ميشه 1سال ونيم.
تابحال فقط يك دوره كراتين مصرف كردم كه وزنم رو بالا برد و خدارو شكر هنوز هم پايين نيومده بعد از 4ماه.
حالا ميخواستم مكمل هاي ديگه رو هم امتحان كنم .چون شنيدم وي خوبه گفتم بيام اينجا هم از شما بپرسم.در ضمن ميشه بگيد اگه بخوام حجم كار كنم بيشتر ديگه چه مكمل يا مكملهايي خوبه كه كنار وي استفاده كنم؟يك مكملي ميخواستم كه بدنمو سفت كنه.يعني هم واسه حجم هم واسه سفت كردن بدنم چه مكملهايي نيازه؟
يك سوال ديگه هم دارم اونم اينه كه براي جلو بازو چه حركتي رو پيشنهاد ميكنين با دمبل يا هالتر؟بجز همين حركت معموليش.چون جلو بازوم حس ميكنم ضعيفتر از جاهاي ديگه رشد كرده.

lejeuner
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۵‏, ۱۰:۴۶ قبل از ظهر
کسی نمی تونه راهنمایی کنه ؟
برادر گرامی ام اچ پی رو نمیدونم اما کلا گلوتامین اصل و خوب نباید طعم و بو داشته باشه حتی بعضی ها روی رنگشم حساسن.به نظر من اون بوی کهنگیشه اگر جای شما بودم از اونجا که قیمتش اونقدرا زیاد نیست یک دونه دیگه میخردیم.خیالت راحت تره

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۵‏, ۱۱:۱۷ قبل از ظهر
دوست گرامي منم نگفتم كه ميخوام يك روزه آرنولد بشم كه.من از روز اولي كه ورزش رو تو خونه شروع كردم ميدونستم كه اولا بدنسازي حداقل 6ماه تا يكسال فقط بايد وزنه بزني تا يه چيزكي دربياد اونم تو باشگه.من كه تو خونه وزنه ميزنم اين ميشه 1سال ونيم.
تابحال فقط يك دوره كراتين مصرف كردم كه وزنم رو بالا برد و خدارو شكر هنوز هم پايين نيومده بعد از 4ماه.
حالا ميخواستم مكمل هاي ديگه رو هم امتحان كنم .چون شنيدم وي خوبه گفتم بيام اينجا هم از شما بپرسم.در ضمن ميشه بگيد اگه بخوام حجم كار كنم بيشتر ديگه چه مكمل يا مكملهايي خوبه كه كنار وي استفاده كنم؟يك مكملي ميخواستم كه بدنمو سفت كنه.يعني هم واسه حجم هم واسه سفت كردن بدنم چه مكملهايي نيازه؟
يك سوال ديگه هم دارم اونم اينه كه براي جلو بازو چه حركتي رو پيشنهاد ميكنين با دمبل يا هالتر؟بجز همين حركت معموليش.چون جلو بازوم حس ميكنم ضعيفتر از جاهاي ديگه رشد كرده.
وزنی که با کراتین می گیرید 1 ماه هم پایدار نیست چه برسه به 4 ماه، منظورم اینه یکجای کار می لنگه:چشمک:
مکملی که مختص حجم سلولی باشه کراتینه، بقیه مکملها تک تک کارایی دیگه ای دارن نتیجتا بصورت همگام با هم به حجم کمک می کنند، شما می تونید از گلوتامین، تارین و گلیسرول(گلیسیرین) هم استفاده کنید.برنامه تمرینیتون هم متفاوت خواهد بود(که تو تاپیک مربوطه دوستان پاسخ می دن)
مکمل دیگه ای می شناسم که مختص سفت شدنه ولی خیــــلی بعیده تو ایران پیدا کنید، به نام solid مال کمپانی Bpi sport خواص انروژنیکی داره که بدن رو خشک و سفت می کنه، متاسفانه مواد داخلش خیلی تخصصیه و من از ازش سر در نمیارم، حدودا یکسال پیش تو BB دیدم هنوزم ندیدم کسی وارد کنه، اون کشوری هم که من می فرستادم برای خرید به شدت رو مکملها گیر بود و اجازه خرید بهم نمیداد.اینو محض اطلاع گفتم از side effect هاشم خبر ندارم ولی اونطور که معلومه واقعا کار می کنه
سوال آخرتونم بهتره تو همون تاپیک بپرسید اینجا تاپیک سوالات مربوط به مکملهاست

saud
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۵‏, ۰۳:۳۸ بعد از ظهر
سلام.روي مكمل ها نوشته مثلا 5lbsيني چي؟

T!rDaD
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۵‏, ۰۳:۴۱ بعد از ظهر
سلام
اون وزن مکمله در واحد پوند
lbs به معنی پونده
هر پوند هم معادل 453 گرم هست

AHMAD REZA
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۵‏, ۰۳:۴۱ بعد از ظهر
مربوط به وزن مکمله:چشمک:
5lbs یعنی 5 پند که میشه 2کیلو و 268 گرم

Bbehnam
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۶‏, ۰۲:۰۲ قبل از ظهر
کیفیت محصولات Dymatize چطوره ؟ کسی گینرش رو مصرف کرده ؟

Alirezarahi
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۶‏, ۰۲:۰۵ قبل از ظهر
کیفیت محصولات Dymatize چطوره ؟ کسی گینرش رو مصرف کرده ؟

وضعیت خوبی تو ایران نداره متاسفانه

david84
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۶‏, ۱۱:۴۸ قبل از ظهر
وزنی که با کراتین می گیرید 1 ماه هم پایدار نیست چه برسه به 4 ماه، منظورم اینه یکجای کار می لنگه:چشمک:
مکملی که مختص حجم سلولی باشه کراتینه، بقیه مکملها تک تک کارایی دیگه ای دارن نتیجتا بصورت همگام با هم به حجم کمک می کنند، شما می تونید از گلوتامین، تارین و گلیسرول(گلیسیرین) هم استفاده کنید.برنامه تمرینیتون هم متفاوت خواهد بود(که تو تاپیک مربوطه دوستان پاسخ می دن)
مکمل دیگه ای می شناسم که مختص سفت شدنه ولی خیــــلی بعیده تو ایران پیدا کنید، به نام solid مال کمپانی Bpi sport خواص انروژنیکی داره که بدن رو خشک و سفت می کنه، متاسفانه مواد داخلش خیلی تخصصیه و من از ازش سر در نمیارم، حدودا یکسال پیش تو BB دیدم هنوزم ندیدم کسی وارد کنه، اون کشوری هم که من می فرستادم برای خرید به شدت رو مکملها گیر بود و اجازه خرید بهم نمیداد.اینو محض اطلاع گفتم از side effect هاشم خبر ندارم ولی اونطور که معلومه واقعا کار می کنه
سوال آخرتونم بهتره تو همون تاپیک بپرسید اینجا تاپیک سوالات مربوط به مکملهاست
دوست گرامي گفتي وزني كه با كراتين ميگيريم 1 ماه هم نميمونه حالا وزن من به نظر شما چرا اينقد مونده؟چون غذا رو اضافه نكردم و بعد از مصرف كراتين وزنم 73 كيلو شد و هنوز هم همون 73 مونده.
در مورد افزايش حجم من نميخوام اينهمه مكمل استفاده كنم كه.بيشتر خودم نظرم رو پروتيين وي و كربو پروتيين هست.يكي از دوستانم كه خودش تربيت بدني خونده و دستي هم تو اين كار داره گفته براي افزايش حجم كربو پروتيين خوبه و براي حجم خشك هم پروتيين خالص كه فكر كنم منظورش همين وي بوده.ميخواستم ببينم اينا كه گفته درسته يا نه؟يعني هردوي اينهارو باهم بخرم؟چون هردوشون پروتيين دارن مشكلي برام پيش نمياد.چون بهرحال پروتيين زياد هم ممكنه به بدن آسيب بزنه.
با تشكر كه جواب ميدين.

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۶‏, ۱۲:۴۱ بعد از ظهر
دوست گرامي گفتي وزني كه با كراتين ميگيريم 1 ماه هم نميمونه حالا وزن من به نظر شما چرا اينقد مونده؟چون غذا رو اضافه نكردم و بعد از مصرف كراتين وزنم 73 كيلو شد و هنوز هم همون 73 مونده.
در مورد افزايش حجم من نميخوام اينهمه مكمل استفاده كنم كه.بيشتر خودم نظرم رو پروتيين وي و كربو پروتيين هست.يكي از دوستانم كه خودش تربيت بدني خونده و دستي هم تو اين كار داره گفته براي افزايش حجم كربو پروتيين خوبه و براي حجم خشك هم پروتيين خالص كه فكر كنم منظورش همين وي بوده.ميخواستم ببينم اينا كه گفته درسته يا نه؟يعني هردوي اينهارو باهم بخرم؟چون هردوشون پروتيين دارن مشكلي برام پيش نمياد.چون بهرحال پروتيين زياد هم ممكنه به بدن آسيب بزنه.
با تشكر كه جواب ميدين.

یعنی اونی که میل کردید یحتمل کراتین نبوده، مخصوصا وقتی می گید غذا رو هم اصافه نکردید.
این همه نیست، هر کدوم از این مکمل ها مربوط به افزایش حجم می شه، حالا می خوایید یکیش رو مصرف کنید می خوایید همش رو.من همچین حرفی رو قبول ندارم خیلی از دوستان هم این جمله رو تکرار می کنند از دوستان خواهش می کنم یه دلیل بیارن بنده رو مجاب کنن، پروتئین حجم دهنده نیست عضله سازه، چه وی بخرید چه کربو پروتئین چه مرغ بخورید پروتئین همشون عضله سازن(تفاوتش تو قدرت عضله سازیه، آمینو اسید های پروتئین های وی رو با افزایش برخی شاخه ها(مثل بی سی آآ) قدرت عضله سازیش رو بهتر می کنند) چیزی که باعث حجم می شه هر چیزیه که یا آب رو به داخل عضله هدایت کنه(مثل مکمل هایی که گفتم) یا داخل عضله بصورت گلیکوژن ذخیره بشه(مثل کربوهیدرات داخل کربو پروتئین)، شما با خوردن یک وعده مکمل پروتیئن انگار یک وعده غذایی با کیفیت رو داخل برنامه غذاییتون اضافه کردید، به همین اندازه هم انتظار داشته باشید.
به ازای هر کیلو وزن بدن برای یک ورزشکار بین 2 الی 3.5 گرم پروتئین حساب می کنند.بله اضافیش به کلیه فشار میاره.جالبه چند روز پیش بیوگرافی یک ورزشکار رو می دیدم روزانه 6000 کالری مصرف می کرد که نزدیک به 2600 کالریش برای پروتئین بود که می شه حدودا 650 گرم، به نظر من خیلی کار اشتباهیه ولی هستن اینجور آدما
شما یکیش رو بخرید کافیه، اگر کربو و کالری اصافی که برای وزن گیری می خوایید رو از غذا می تونید تامین کنید پروتئین وی بهتره، اگر سختتونه از کربوپروتئین استفاده کنید.مثلا کربو پروتئین ها بین 600 تا 1100 کالری دارن(که دسته بندی میزان پروتئینشون تو هر سروینگ هم حدودا بین 20 الی 60 گرم پروتئین و باقیش کربو و میزانی چربیه) در صورتی که پروتئین وی بین 120 الی 160 کالریه (که 15 الی 30 گرم پروتئین تو هر سروینگ دارن)

T!rDaD
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۶‏, ۱۲:۴۵ بعد از ظهر
با تشكر كه جواب ميدين.

سلام
چیزی که دوستتون گفتن درسته
چنانچه شما فقط افزایش سایز و حجم ماهیچه مد نظرتون هست میتونید از پروتئین وی یا امینو اسید ها استفاده کنید که سایز میده اما وزن نمیده یا بسیار کم وزن میده
اگر افزایش حجم به همراه وزن مد نظره که از گینرها استفاده میکنید
گینر ها همون مکمل هایی هستند که اصطلاحا کربو پروتئین یا پروتئین چرب نامیده میشند که معمولا 25-20% پروتئین و 75-80% کربو رو شامل میشند
توجه کنید که در مصرف گینرها به همراه افزایش وزن یک لایه چربی هم اضافه میشه که اجتناب ناپدیره
اگر کنار گینر یه امینو یا وی بذارید حجم با کیفیت تری رو بدست میارید

david84
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۶‏, ۱۲:۵۳ بعد از ظهر
یعنی اونی که میل کردید یحتمل کراتین نبوده، مخصوصا وقتی می گید غذا رو هم اصافه نکردید.
این همه نیست، هر کدوم از این مکمل ها مربوط به افزایش حجم می شه، حالا می خوایید یکیش رو مصرف کنید می خوایید همش رو.من همچین حرفی رو قبول ندارم خیلی از دوستان هم این جمله رو تکرار می کنند از دوستان خواهش می کنم یه دلیل بیارن بنده رو مجاب کنن، پروتئین حجم دهنده نیست عضله سازه، چه وی بخرید چه کربو پروتئین چه مرغ بخورید پروتئین همشون عضله سازن(تفاوتش تو قدرت عضله سازیه، آمینو اسید های پروتئین های وی رو با افزایش برخی شاخه ها(مثل بی سی آآ) قدرت عضله سازیش رو بهتر می کنند) چیزی که باعث حجم می شه هر چیزیه که یا آب رو به داخل عضله هدایت کنه(مثل مکمل هایی که گفتم) یا داخل عضله بصورت گلیکوژن ذخیره بشه(مثل کربوهیدرات داخل کربو پروتئین)، شما با خوردن یک وعده مکمل پروتیئن انگار یک وعده غذایی با کیفیت رو داخل برنامه غذاییتون اضافه کردید، به همین اندازه هم انتظار داشته باشید.
به ازای هر کیلو وزن بدن برای یک ورزشکار بین 2 الی 3.5 گرم پروتئین حساب می کنند.بله اضافیش به کلیه فشار میاره.جالبه چند روز پیش بیوگرافی یک ورزشکار رو می دیدم روزانه 6000 کالری مصرف می کرد که نزدیک به 2600 کالریش برای پروتئین بود که می شه حدودا 650 گرم، به نظر من خیلی کار اشتباهیه ولی هستن اینجور آدما
شما یکیش رو بخرید کافیه، اگر کربو و کالری اصافی که برای وزن گیری می خوایید رو از غذا می تونید تامین کنید پروتئین وی بهتره، اگر سختتونه از کربوپروتئین استفاده کنید.مثلا کربو پروتئین ها بین 600 تا 1100 کالری دارن(که دسته بندی میزان پروتئینشون تو هر سروینگ هم حدودا بین 20 الی 60 گرم پروتئین و باقیش کربو و میزانی چربیه) در صورتی که پروتئین وی بین 120 الی 160 کالریه (که 15 الی 30 گرم پروتئین تو هر سروینگ دارن)
در مورد سوپر كراتيني كه مصرف كردم خيالم راحته راحته دوست گرامي .چون از طريق يكي از دوستانم كه تودبي زندگي ميكنه و واقعا هم با هم رفيقيم برام اومده بود ماركش هم hardcoreهست.اينو مطمينم كه تقلبي نبوده.البته تو دوره اي كه مصرفش ميكردم غذا بيشتر ميخوردم كلا هم 6كيلو بيشتر بالا نرفتم.
در مورد كربوپروتيين يه سوالي كه برام پيش اومده اينه كه اگه كربو هيدرات بدن كم باشه آيا بدن پروتيين رو ميسوزونه يا نه؟و كلا نحوه مصرف اين كربوپروتيين ها كه بهشون گينر هم ميگن چطوريه؟ميشه كم كم مصرف كرد؟
به نظر شما وي رو با كربو پروتيين يكجا مصرف كنم خوبه؟كه هم پروتيين باشه تو برنامه هم كربو هيدرات؟بعدشم اين زيادي پروتيين ضرر نداره؟ميتونم وي و اين كربوپروتيين رو كم كم بخورم؟چون اينطوري كه ميگين و با توجه به تغذيه اي كه من دارم و بدك نيست پروتيين با اين مكملها به اندازه كافي به بدنم خواهد رسيد حالا اگه كمتر باشه بهتره نه؟كمش زياد ضرر نداره اما زياديش ضرر داره.
در مورد عضله سازي پروتيين هم من با شما موافقم.پروتيين حجم نميده فقط عضله سازه.نهايتش 2 كيلو تو هردوره با پروتيين اضافه ميشه.

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۶‏, ۰۱:۱۳ بعد از ظهر
در مورد سوپر كراتيني كه مصرف كردم خيالم راحته راحته دوست گرامي .چون از طريق يكي از دوستانم كه تودبي زندگي ميكنه و واقعا هم با هم رفيقيم برام اومده بود ماركش هم hardcoreهست.اينو مطمينم كه تقلبي نبوده.البته تو دوره اي كه مصرفش ميكردم غذا بيشتر ميخوردم كلا هم 6كيلو بيشتر بالا نرفتم.
در مورد كربوپروتيين يه سوالي كه برام پيش اومده اينه كه اگه كربو هيدرات بدن كم باشه آيا بدن پروتيين رو ميسوزونه يا نه؟و كلا نحوه مصرف اين كربوپروتيين ها كه بهشون گينر هم ميگن چطوريه؟ميشه كم كم مصرف كرد؟
به نظر شما وي رو با كربو پروتيين يكجا مصرف كنم خوبه؟كه هم پروتيين باشه تو برنامه هم كربو هيدرات؟بعدشم اين زيادي پروتيين ضرر نداره؟

تو همون دبی هم شما باید بدونید از کجا خرید می کنید، خلاصه کراتین همچین کاری نمی کنه، حالا هر چی بوده گذشته
اگر میزان ذخیره گلیکوژنی تو کبد کم باشه بدن به عنوان سوخت پروتئین رو تبدیل به گلوکوز می کنه، این پروتئین می تونه در اثر گرسنگی از عضلات باشه، در صورت مصرف پروتئین صرف و بدون کربوهیدرات از اون باشه.هر جوری می خوایید می تونید مصرف کنید ولی ابتدا برنامه غذاییتون رو مشخص کنید بعد کمبودها رو از طریق کربوپروتئین جبران کنید نه اینکه رژیم غذاییتون بر پایه کربوپروتئین باشه
وی و کربوپروتئین به نظر من یجور پول دور ریختنه، یه مثال می زنم شما حساب کردید روزانه 3000 کالری احتاج دارید برای افزایش وزن، از این میزان 800 کالری برای پروتئین اختصاص دادید که می شه 200 گرم، مثلا 720 کالری هم چربی شده معادل 80 گرم، بقیه کالری باقی مونده می شه 1480 کالری رو به کربوهیدرات اختصاص داره که می شه 370 گرم، حالا این مقادیر رو تو 5 الی 6 وعده تقسیم بندی می کنید، مثلا 5 وعده رو از غذا می گیرید اون وعده بعد از تمرین می شه وعده 6ام باقی مونده از کربوپروتئین می گیرید.حالا این وعده می تونه وی باشه + کربوهیدرات غذا یا می تونه کربوپروتئین باشه
عرض کردم، پروتئین زیادیش ضرر داره چه از مکمل باشه چه از غذا، به همین دلیل براش حد در نظر می گیرن همون که تو پست قبلی اشاره کردم 2 الی 3.5 گرم

david84
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۶‏, ۰۱:۲۱ بعد از ظهر
تو همون دبی هم شما باید بدونید از کجا خرید می کنید، خلاصه کراتین همچین کاری نمی کنه، حالا هر چی بوده گذشته
اگر میزان ذخیره گلیکوژنی تو کبد کم باشه بدن به عنوان سوخت پروتئین رو تبدیل به گلوکوز می کنه، این پروتئین می تونه در اثر گرسنگی از عضلات باشه، در صورت مصرف پروتئین صرف و بدون کربوهیدرات از اون باشه.هر جوری می خوایید می تونید مصرف کنید ولی ابتدا برنامه غذاییتون رو مشخص کنید بعد کمبودها رو از طریق کربوپروتئین جبران کنید نه اینکه رژیم غذاییتون بر پایه کربوپروتئین باشه
وی و کربوپروتئین به نظر من یجور پول دور ریختنه، یه مثال می زنم شما حساب کردید روزانه 3000 کالری احتاج دارید برای افزایش وزن، از این میزان 800 کالری برای پروتئین اختصاص دادید که می شه 200 گرم، مثلا 720 کالری هم چربی شده معادل 80 گرم، بقیه کالری باقی مونده می شه 1480 کالری رو به کربوهیدرات اختصاص داره که می شه 370 گرم، حالا این مقادیر رو تو 5 الی 6 وعده تقسیم بندی می کنید، مثلا 5 وعده رو از غذا می گیرید اون وعده بعد از تمرین می شه وعده 6ام باقی مونده از کربوپروتئین می گیرید.حالا این وعده می تونه وی باشه + کربوهیدرات غذا یا می تونه کربوپروتئین باشه
عرض کردم، پروتئین زیادیش ضرر داره چه از مکمل باشه چه از غذا، به همین دلیل براش حد در نظر می گیرن همون که تو پست قبلی اشاره کردم 2 الی 3.5 گرم
آقا بخدا ميدونم كه تقلبي نبوده.حالا شايد افزايش وزنم از غذا بوده باشه.بهرحال گذشتيم.
حالا به نظر شما من فقط وي بگيرم؟هردو رو باهم نگيرم؟چون خودمم فكرم اين بود كه اول وي بگيرم ببينم كه اگه اون جواب مدنظر منو داده باز ازش بگيرم.اگه نداد هم وي بگيرم هم كربوپروتيين.چون بهرحال يكم هم از نظر مالي در مضيقه هستم.البته نه اينقدرا ولي بهر حال فكر خودمم اين بود.
يك سوال ديگه اي كه برام پيش اومده اينه كه اگه مثلا ما يك پروتييني مثل همين وي رو تو يك دوره مصرف كنيم و پيشرفت كنيم باز ميتونيم ازش استفاده كنيم و باز پيشرفتمون بيشتر بشه يا اينا يه نهايتي داره؟سوال يكم ابتداييه اما برام سواله.:سوت:

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۶‏, ۰۱:۳۶ بعد از ظهر
آقا بخدا ميدونم كه تقلبي نبوده.حالا شايد افزايش وزنم از غذا بوده باشه.بهرحال گذشتيم.
حالا به نظر شما من فقط وي بگيرم؟هردو رو باهم نگيرم؟چون خودمم فكرم اين بود كه اول وي بگيرم ببينم كه اگه اون جواب مدنظر منو داده باز ازش بگيرم.اگه نداد هم وي بگيرم هم كربوپروتيين.چون بهرحال يكم هم از نظر مالي در مضيقه هستم.البته نه اينقدرا ولي بهر حال فكر خودمم اين بود.
يك سوال ديگه اي كه برام پيش اومده اينه كه اگه مثلا ما يك پروتييني مثل همين وي رو تو يك دوره مصرف كنيم و پيشرفت كنيم باز ميتونيم ازش استفاده كنيم و باز پيشرفتمون بيشتر بشه يا اينا يه نهايتي داره؟سوال يكم ابتداييه اما برام سواله.:سوت:

به نظر من اول برنامه غذاییتون رو بچینید بعد ببینید با وی کمبودهاتون جبران می شه یا کربوپروتئین، مثلا در نظر بیگیرید کربوپروتئین که می خوایید بگیرید 100 گرم کربو داره 50 گرم پروتئین میشه 600 کالری تو قالب وعدتون هم می گنجه، حالا در نظر بگیرید پروتئین وی می خوایید بگیرید، دو اسکوپش مثلا شده 50 گرم پروتئین حالا کربو رو می خوایید از غذا بگیرید، 100 گرم کربو می شه 135 گرم برنج قهوه ای یا اسپاگتی سبوسدار، ببینید می تونید انقدر کربو رو علاوه بر وعده های دیگه روزتون از غذا بگیرید؟ اگر آره دیگه کربو پروتئین نمی خواد همون وی خوبه اگر نه کربوپروتئین(بحث ماهیگیری یاد دادنه که خودتون مشکلتون رو حل کنید)
همیشه می تونید ازش استفاده کنید فقط بستگی به نیازتون داره، مثلا نیاز ورزشکار با آدم بی تحرک متفاوته، نیاز ورزشکار با ورزشکار هم متفاوته، باید اول نیازتون رو دریابید، درصورت نیاز منع مصرف نداره.البته قبل از هرچیز یک آزمایش بدید، مثلا اگر بیماری کلیوی داشته باشید دیگه این میزان پروتئین برای شما مناسب نیست و رژیم غذاییتون تغییر می کنه

saud
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۶‏, ۰۲:۳۶ بعد از ظهر
سلام دوستان ميخواستم يه دوره حجم بردارم لطفا براي خريد مارك هر كدوم از مكمل ها راهنماييم كنيد

Alirezarahi
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۶‏, ۰۲:۴۳ بعد از ظهر
سلام دوستان ميخواستم يه دوره حجم بردارم لطفا براي خريد مارك هر كدوم از مكمل ها راهنماييم كنيد

قد و وزن ؟

saud
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۶‏, ۰۳:۳۰ بعد از ظهر
قد172.وزن50

T!rDaD
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۶‏, ۰۴:۲۸ بعد از ظهر
قد172.وزن50
سلام
شما به عنوان یک بدنساز حداقل 20 کیلو وزن کم دارین
پیشنهاد من مصرف گینره و اگه توان مالی دارین کنارش یه گلوتامین و یه مکمل قدرتی-استقامتی استفاده کنید
گینر:
گین بولیک 6000 شرکت الیمپ و یا جامبو گینر شرکت سایتک
قدرتی-استقامتی :
ناک اوت الیمپ یا بیگ بنگ سایتک
گلوتامین هم از همین دو شرکت
البته شرکت های دیگه هم هست فقط مهمه که اصل باشه
این دو برند رو پیشنهاد میدم چون هنوز نسخه تقلبیش رو نزدن یا اینکه گسترده نزدن
البته همه اینها به شرطی موثره که در روز حداقل 5 وعده غذای مناسب بخورین

King PDA
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۶‏, ۰۷:۴۹ بعد از ظهر
من تا بحال از سايز آن گاسپاري استفاده نكردم
چجورياست؟ حجم و وزني كه ميده فكر نكنم زياد خشك باشه
ميخوام با ازالت قبل تمرين استك كنم
دوستان تجربه دارن ؟

T!rDaD
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۶‏, ۰۸:۳۴ بعد از ظهر
من تا بحال از سايز آن گاسپاري استفاده نكردم
چجورياست؟ حجم و وزني كه ميده فكر نكنم زياد خشك باشه
ميخوام با ازالت قبل تمرين استك كنم
دوستان تجربه دارن ؟

سلام
سایز آن گاسپاری یه مکمل حین تمرینه که در روزهای تمرین ییک وعده استفاده میکنید
این مکمل چند منظوره ست
حدود 10% پروتئین و 60% کربو داره و میزان چربیش هم 0 هست
املاح معدنی و ویتامینهاش نسبتا کامله
پروتئین وی و اسید امینه های ضرروی داره
3نمونه کراتین داره
تورین داره
مقداری هم گلوتامین و غیره
در نتیجه بیشتر از اینکه برای حجم و وزن استفاده کنید بیشتر یه مکمل برای ریکاوری و نگهداری عضلات و برای افزایش توان و استقامت حین تمرینه
یه مقداری هم باعث افزایش حجم عضلات میشه
اما در کل یه مکمل تخصصی برای افزایش وزن و حجم نیست
ضمن اینکه مراقب باشید چون گاسپاری جز اون برندهایی هست که تقلبیش فراوانه

Persian-King
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۶‏, ۰۸:۴۷ بعد از ظهر
اساتید در مورد سایز آن، آیا حجمی که میده پایداره یا مثه کراتین معمولی حجمش از دست دادنیه؟ اونطور که فهمیدم در حین تمیرین باید مصرف شه درسته؟

AHK95
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۶‏, ۰۹:۳۱ بعد از ظهر
سلام دوستان یه سوال من بدنم خیلی خشکه و با غذا اصلا وزنم بالا نمیاد(اینو دکتر گفت)حالا میخوام یکم حجم بیارم برای یه دوره چه مکمل هایی باید مصرف کنم؟؟؟؟
قد:175 ___ وزن 50

T!rDaD
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۶‏, ۰۹:۳۵ بعد از ظهر
سلام دوستان یه سوال من بدنم خیلی خشکه و با غذا اصلا وزنم بالا نمیاد(اینو دکتر گفت)حالا میخوام یکم حجم بیارم برای یه دوره چه مکمل هایی باید مصرف کنم؟؟؟؟
قد:175 ___ وزن 50

سلام
این جواب تقریبا شامل حال شما هم میشه:

سلام
شما به عنوان یک بدنساز حداقل 20 کیلو وزن کم دارین
پیشنهاد من مصرف گینره و اگه توان مالی دارین کنارش یه گلوتامین و یه مکمل قدرتی-استقامتی استفاده کنید
گینر:
گین بولیک 6000 شرکت الیمپ و یا جامبو گینر شرکت سایتکa
قدرتی-استقامتی :
ناک اوت الیمپ یا بیگ بنگ سایتک
گلوتامین هم از همین دو شرکت
البته شرکت های دیگه هم هست فقط مهمه که اصل باشه
این دو برند رو پیشنهاد میدم چون هنوز نسخه تقلبیش رو نزدن یا اینکه گسترده نزدن
البته همه اینها به شرطی موثره که در روز حداقل 5 وعده غذای مناسب بخورین

AHK95
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۶‏, ۱۰:۱۸ بعد از ظهر
برای من که لاغرم 3 روز تو هفته تمرین کنم یا هر روز؟؟؟

Macklemore
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۶‏, ۱۱:۰۰ بعد از ظهر
برای من که لاغرم 3 روز تو هفته تمرین کنم یا هر روز؟؟؟
4الی 5 روز بهترین حالتش هست ،چون فرصت کافی برای استراحت دارید..:گل رز:

T!rDaD
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۶‏, ۱۱:۴۳ بعد از ظهر
یه مطلبی رو میخوام به دوستان بگم که فکر کنم اینجا بهترین جا هست
اون دسته از بچه های گلی که تمرین منظم و مرتب دارن و نمیخوان روند رشد بدنشون کند بشه و میخوان که ماه رمضان رو حتما روزه بگیرن
از پروتئین کازئین حتما استفاده کنید
این یه نوع پروتئینه دیر هضمه که بین 6 تا 12 ساعت هضم کاملش طول میکشه
به این صورت که تو معده شما به صورت یک توده ژلاتینی در میاد و اروم اروم جذب میشه
برای ماه رمضان بهترین وقت مصرف یک وعده قبل از خواب و یک وعده هم زمان سحریه
بهتره 1 ساعتی بعد از سحری مصرف کنید و اون وعده قبل از خواب هم 2 ساعتی با وعده اخر شبتون فاصله داشته باشه
اینجوری در طی روز که روزه هستین به بدن شما اروم و مداوم پروتئین میرسه و میتونید با خیال اسوده تمرین کنید

AHK95
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۷‏, ۱۲:۰۰ قبل از ظهر
سلام
این جواب تقریبا شامل حال شما هم میشه:
یعنی فقط همین مکمل ها نیازه؟؟؟کراتین لازم نیست مصرف کنم؟؟؟

T!rDaD
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۷‏, ۱۲:۱۲ قبل از ظهر
یعنی فقط همین مکمل ها نیازه؟؟؟کراتین لازم نیست مصرف کنم؟؟؟

سلام مجدد
هم اون مکمل قدرتی -استقامتی که عرض کردم شامل انواع کراتینه و هم اون دو تا گینر حاوی مقادیری کراتین مونو هیدراته :چشمک:

AHK95
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۷‏, ۰۹:۰۵ بعد از ظهر
مکمل های شرکت biogenix خوب هست؟؟؟؟

T!rDaD
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۷‏, ۰۹:۲۱ بعد از ظهر
مکمل های شرکت biogenix خوب هست؟؟؟؟

سلام
یه شرکت جدیده که محصولاتش داره وارد بازار میشه
سری اول که اومد فقط 7 محصولش رو بیرون داده بودند که 4 تاش کراتین بود
هنوز نه مدت زمان زیادی از ورودش به بازار گذشته و نه اینقدر زیاد تو بازار بوده که طیف وسیعی مصرف کرده باشند
در نتیجه نمیشه با قاطعیت راجع به کیفیتش نظر داد
این در حقیقت به برند زیر مجموعه الیمپه که تو سایت الیمپ هم میتونید تبلیغش رو ببینید
اما تو خود لهستان تولید و بسته بندی میشه
اما الیمپ تولید آلمانه ولی تو لهستان بسته بندی میشه و به همین علته که شما رو محصولات الیمپ بارکد کشور لهستان رو میبینید

hossein2012
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۹‏, ۱۰:۱۲ قبل از ظهر
سلام میخواستم بپرسم مکمل ها رو بهتره کجا بزاریم؟ تو یخچال بزاریم بهتره یا همینجور تو اتاق باشه؟

T!rDaD
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۹‏, ۱۱:۲۳ قبل از ظهر
سلام میخواستم بپرسم مکمل ها رو بهتره کجا بزاریم؟ تو یخچال بزاریم بهتره یا همینجور تو اتاق باشه؟
سلام
نگهداری خاصی نیاز ندارن چون تو یخچال ممکنه به هر دلیلی رطوبت بهش برسه
(تازه حساب کن شما یه گینر به اون گنده گی رو بذاری تو یخچال که احتمالا مادر جان با دمپایی نوازشت میکنه:لبخند:)
فقط بعد از هر بار استفاده درب قوطی رو محکم ببندین
تو دمای معمولی خونه باشن کافیه
در معرض مستقیم نور آفتاب نذارین
همین

AMIR RONALDO
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۹‏, ۱۲:۰۹ بعد از ظهر
سلام دوستان قد من170 وزن60 بنظر شما چه ممکل هایی مصرف کنم که 10تا15 کیلو وزن بدون چربی زیاد بگیرم:گل رز:

Flex70
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۹‏, ۰۷:۵۰ بعد از ظهر
سلام دوستان قد من170 وزن60 بنظر شما چه ممکل هایی مصرف کنم که 10تا15 کیلو وزن بدون چربی زیاد بگیرم:گل رز:دوست عزیز این وزنی که شما می خواهین اول باید تغذیتون مناسب باشه بعدش مکمل استفاده کنین,شما اگه تغذیتون,تمرینتون و استراحتتون مناسب باشه ظرف چند ماه بکمک مکملها میتونین این وزنو بگیرین. شما از گینرایی مثل ترومس که نسبت پروتین خوبی بین گینرا داره (یا مشابه اون) همراه یک کراتین میتونین استفاده کنین که بستگی به بودجتون داره,میتونین گلوتامینم بگیرین,اگه جای مطمنی برای خرید سراغ ندارین از همینجا خرید کنین دوستان راضین...(تو شهر ما که مکمل اصل انگار وجود نداره)

AHMAD REZA
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۹‏, ۰۸:۰۸ بعد از ظهر
سلام دوستان قد من170 وزن60 بنظر شما چه ممکل هایی مصرف کنم که 10تا15 کیلو وزن بدون چربی زیاد بگیرم:گل رز:
ببین دوست عزیز این وزنی که شما میخوای بگیری تو بازه ی زمانی دو،سه ماه غیر ممکنه حالا هرچی تغذیت خوب باشه و مکمل بخوری
باید منطقی باشی و فضایی فکر نکنی .تو این ورزش صبر چیز مهمیه این وزنو اگه تمرین و استراحتو تغذیت خوب باشه میتونی تو یک تا یک و نیم سال بگیری
بدنساز های بزرگ شاید تو یک سال فقط دو کیلو وزن بگیرند اونم فقط وزن عضلانی
مکمل هاتم میتونه گینر،پروتئین،گلوتامین،کراتین،bcaa،zmaو.... باشه

taoist.eagle
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۹‏, ۰۸:۵۱ بعد از ظهر
دوستان مکمل های ماسل فارم رو کسی سراغ داره کجا میشه گیر آورد؟!
اینام تقلبیش پیدا میشه الان؟!

AHMAD REZA
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۹‏, ۰۸:۵۵ بعد از ظهر
دوستان مکمل های ماسل فارم رو کسی سراغ داره کجا میشه گیر آورد؟!
اینام تقلبیش پیدا میشه الان؟!
گیر اوردن که تو اکثر مکمل فروشیا هست ولی باید فقط طرفت مطمئن باشه
آره من کراتینوگلوتامینشو تقلبیشو شنیدم توبازار بچه ها دیدن شاید بقیه محصولاتشم زدند
هر محصولی که فکرشو بکنی تقلبی داره البته تو ایران اینجوری ها
در کل شخصت مطمئن باشه همین

AHK95
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۰‏, ۰۳:۰۸ قبل از ظهر
کیفیت کراتین مانستر چطوره؟؟(شما چه کراتینی پیشنهاد میکنید )
یه سوال دیگه کراتین های پودری بهتره یا مایع یا کپسولی؟؟؟

ZeroX
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۰‏, ۰۶:۳۹ بعد از ظهر
دوستان بدنی که با ال کارنیتین کات بشه بعد از قطع مصرف ال کارنیتین دوباره چربی میاره؟

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۰‏, ۰۹:۴۹ بعد از ظهر
دوستان بدنی که با ال کارنیتین کات بشه بعد از قطع مصرف ال کارنیتین دوباره چربی میاره؟

علمی نمی دونم ولی تجربی می گم آره، این راجع به هر ورودی(چه غذا چه مکمل چه ورزش) به بدن صادقه، بهترین راهی که خودم پیدا کرده بودم این بود که تا 1 ماه بعدش رژیمم رو کم کالری و پر پروتئین نگه داشتم بعد آروم آروم تغییر رژیم دادم و آوردم تو سطح کالری متوسط

magetic
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۱‏, ۰۷:۴۸ بعد از ظهر
سلام
من تازه با اين سايت آشنا شدم، سايت قشنگُ خوبی هم هست اما خدائيش حالا كه اينجا يه جمعی شكل گرفته بهتر نيست به جای اين همه سوال ُ جواب، به جای اينكه هركی يه برندُ محصولُ پيش بكشهُ جويای اصل بودن يا تقلبی اون بشه يك كسی كه تجربه ای داره و واقعا محصول رو ميتونه بشناسه و واقعا دلسوز ورزش باشه اين ميون بياد محصوليُ به بچه ها معرفی كنه و خودش هم به برُ بچه ها ارائه بده ؟؟!! ....گشنه يقّرون دوزارش هم نباشه گه دستی ببره توش، حق زحمتشُ برداره اما باشه برای بچه ها!!!؟؟
اين بهتر از اين نيست كه همه اينطور سردر گم دغدغه اصليُ غير اصليُ داشته باشند؟؟.....آخه ما ايرانيا كی ميخوايم درست بشيم ؟؟؟..... هركی مايل هست يه پهلون واقعی رو معرفی كنه شايد اين كار با يه نظر سنجی يه نظميُ كلاسی به خودش بگيره
اينجوری هم ورزش بچه ها لطمه نميخوره هم محصولات تقلبی دست بچه ها كمتر ميوفته و هم محصولات غير اصل كمتر جرات ورور به بازار پيدا ميكنند

taoist.eagle
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۱‏, ۰۸:۳۵ بعد از ظهر
اقا از پارس مکمل کسی خرید کرده؟!
کیفیتارو اطلاعی دارین؟

omnia.2008
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۱‏, ۰۸:۵۵ بعد از ظهر
سلام
من تازه با اين سايت آشنا شدم، سايت قشنگُ خوبی هم هست اما خدائيش حالا كه اينجا يه جمعی شكل گرفته بهتر نيست به جای اين همه سوال ُ جواب، به جای اينكه هركی يه برندُ محصولُ پيش بكشهُ جويای اصل بودن يا تقلبی اون بشه يك كسی كه تجربه ای داره و واقعا محصول رو ميتونه بشناسه و واقعا دلسوز ورزش باشه اين ميون بياد محصوليُ به بچه ها معرفی كنه و خودش هم به برُ بچه ها ارائه بده ؟؟!! ....گشنه يقّرون دوزارش هم نباشه گه دستی ببره توش، حق زحمتشُ برداره اما باشه برای بچه ها!!!؟؟
اين بهتر از اين نيست كه همه اينطور سردر گم دغدغه اصليُ غير اصليُ داشته باشند؟؟.....آخه ما ايرانيا كی ميخوايم درست بشيم ؟؟؟..... هركی مايل هست يه پهلون واقعی رو معرفی كنه شايد اين كار با يه نظر سنجی يه نظميُ كلاسی به خودش بگيره
اينجوری هم ورزش بچه ها لطمه نميخوره هم محصولات تقلبی دست بچه ها كمتر ميوفته و هم محصولات غير اصل كمتر جرات ورور به بازار پيدا ميكنند

دوست عزیز اول سلام
خوش امدید به به انجمن ، منم مثل شما یه عضو جدیدم
اما دوست عزیز کمی که پست ها و تاپیک هارو مشاهده کنید میبینید که خود این سایت طبق حرف شما از قبل فکر اینو کرده و یک فروشگاه مطمئن داره که اقا شاهین مسئول فروشگاه هستند و تمام دوستان ایشونو میشناسن و طبق فرمایش ایشون تمام محصولات ایشون هم اصل هستش و بچه از ایشون خرید میکنن.
من خودم حدود یک هفته پیش از ایشون خرید کردم که هم کیفیت محصولات ایشون عالین و هم از این مهمتر بسیار پیگیر و با معرفتن ;) از همه دوستان میتونید بپرسید.
خوب زیاد حرف زدم در کل چنین امکانی تو سایت هست دیگه فعلا ;):گل رز:

Amir-arsalan-namdar
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۲‏, ۰۲:۲۰ قبل از ظهر
سلام من 191 قدمه و 76 كيلو وزنمه يك ساله بدنسازي كار ميكنم و بدنم به كراتين واكنش مثبت نشون ميده و با مصرف هر كراتين 4 كيلو وزن و حجم خوبي ميكيرم جند ماهي است كه هيج كونه مكملي مصرف نكرده ام ميخواهم وزن خود را به بالاي 80 كيلو ببرم در شهر ما مربي وجود دارد كه سابقه 23 سال مربيكري در تهران , كرج و جند شهر ديكر را دارد و واقعا محصولات با كيفيتي به دست بجه ها ميدهدبنده سه سوال دارم1 در حال حاظر بهترين كراتين با جه برندي در ايران وجود دارد?`2‏ آيا ريل مس كينر خوبي است?3‏ تعدادي از بجه ها بودري به نام بومبا مصرف ميكنند كه از عطاري ها خريداري ميكنند و به آنها حدود 7 كيلو وزن ميدهد و آنها ميكويند كه اين محصول كياهي است و خطري ندارد كه من قبول ندارم.لطفا درباره اش بيشتر توضيح دهيدبا تشكر فراوان و عرض بوزش از سوالات زياداين جيه مينويسه كوتاه است به اندازه يه كاركتر بيشتر كنيد?

MahDi051
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۲‏, ۰۹:۴۳ قبل از ظهر
سلام من 191 قدمه و 76 كيلو وزنمه يك ساله بدنسازي كار ميكنم و بدنم به كراتين واكنش مثبت نشون ميده و با مصرف هر كراتين 4 كيلو وزن و حجم خوبي ميكيرم جند ماهي است كه هيج كونه مكملي مصرف نكرده ام ميخواهم وزن خود را به بالاي 80 كيلو ببرم در شهر ما مربي وجود دارد كه سابقه 23 سال مربيكري در تهران , كرج و جند شهر ديكر را دارد و واقعا محصولات با كيفيتي به دست بجه ها ميدهدبنده سه سوال دارم1 در حال حاظر بهترين كراتين با جه برندي در ايران وجود دارد?`2‏ آيا ريل مس كينر خوبي است?3‏ تعدادي از بجه ها بودري به نام بومبا مصرف ميكنند كه از عطاري ها خريداري ميكنند و به آنها حدود 7 كيلو وزن ميدهد و آنها ميكويند كه اين محصول كياهي است و خطري ندارد كه من قبول ندارم.لطفا درباره اش بيشتر توضيح دهيدبا تشكر فراوان و عرض بوزش از سوالات زياداين جيه مينويسه كوتاه است به اندازه يه كاركتر بيشتر كنيد?

سلام به انجمن بدنساز خوش اومدین
اول باید بگم که بدنسازی ورزش اراده ست،ورزش صبر و استقامته،برای بدست آوردن عضله باید ممارست بخرج بدی تا بتونی بدستش بیاری؛این از این؛البته میدونم میدونی،محض یادآوری خودم گفتم:گل رز:.
1.کراتین از برندای نام آشنا میتونید تهیه کنید منوهیدرات فرقی نداره کدوم برند باشه همشون یکسان اند؛نوع ترکیبیها هم که شامل کراتین+گلوتامین+و...میشن که میشه به سل تک،سل مس،پریلود و...اشاره کرد.
2.بله

Amir-arsalan-namdar
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۲‏, ۱۱:۲۰ قبل از ظهر
سلام ممنون بابت جواببس سوال 3 جي?

AHMAD REZA
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۲‏, ۱۲:۰۱ بعد از ظهر
بچه ها بهترین زمان مصرف پروتئین ایزوله کیه؟

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۲‏, ۱۲:۱۹ بعد از ظهر
بچه ها بهترین زمان مصرف پروتئین ایزوله کیه؟

تو ایزوله اومدن پیوندهای بین آمینو اسیدها رو جوری قابل شکستن قرار دادن که سرعت جذبش رو خیلی بالا برده، واسه همین باید زمانی مصرف کنی که بدن همرو بصورت آمینو اسید جذب کنه و تبدیل به گلوکز نکنه، میشه صبح اولین وعده یا وعده بعد از تمرین یا هر دوش.تو این دو زمان سرعت جذب مهم می شه
هیدرولیز هم تو همین دسته قرار می گیره

omnia.2008
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۲‏, ۱۲:۲۰ بعد از ظهر
بچه ها این گینر با طعم شکلاتو با چی مصرف کنیم ؟ :((((
من یه پیمونه ریختم تو اب سرد(500 میلی لیتر که فک کنم واسه یه پیمونه خییییلی زیاده ؟) و شیک کردم و خوردم حالم بد شد اینقد بد مزه شد :(((((
به نظرتون با چی بخورم بهتره و همچنین مفید تر برای وزن گرفتن بیشتر
ممنون....هم اکنون نیاز مند یاری شما هستیم !!! :):گل رز:

Schumi
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۲‏, ۰۱:۱۳ بعد از ظهر
من یه پیمونه ریختم تو اب سرد(500 میلی لیتر که فک کنم واسه یه پیمونه خییییلی زیاده ؟) و شیک کردم و خوردم حالم بد شد اینقد بد مزه شد :(((((

میتونی با شیر قاطی کنی خوشمزه تر میشه

Amir-arsalan-namdar
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۲‏, ۰۱:۱۷ بعد از ظهر
سلام دوستان من 191 قدمه و 76 كيلو وزنمه يك ساله بدنسازي كار ميكنم و بدنم به كراتين واكنش مثبت نشون ميده و با مصرف هر كراتين 4 كيلو وزن و حجم خوبي ميكيرم جند ماهي است كه هيج كونه مكملي مصرف نكرده ام ميخواهم وزن خود را به بالاي 80 كيلو ببرم در شهر ما مربي وجود دارد كه سابقه 23 سال مربيكري در تهران , كرج و جند شهر ديكر را دارد و واقعا محصولات با كيفيتي به دست بجه ها ميدهدبنده سه سوال دارم1 در حال حاظر بهترين كراتين با جه برندي در ايران وجود دارد?`2‏ آيا ريل مس كينر خوبي است?3‏ تعدادي از بجه ها بودري به نام بومبا مصرف ميكنند كه از عطاري ها خريداري ميكنند و به آنها حدود 7 كيلو وزن ميدهد و آنها ميكويند كه اين محصول كياهي است و خطري ندارد كه من قبول ندارم.لطفا درباره اش بيشتر توضيح دهيد(اين سوال خيلي مهمه)با تشكر فراوان و عرض بوزش از سوالات زياد

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۲‏, ۰۲:۲۱ بعد از ظهر
سلام امیر ارسلان نامدار...
بهترین کراتین کراتینیه که تقلبی نباشه و به قول معروف محصول خود شرکت باشه! تفاوت چندانی ندارن باهم
ریل مس محصول خوبیه
بومبا ترکیباتش مشخص نیست و چون توی عطاری ها و مراکز اینچنینی به فروش میرسه یه " گیاهی " بهش میچسبونن تا مجاز تلقی بشه
بهیچ عنوان بهش اعتماد نکن. یه گیاه همچین خاصیتی نداره

Amir-arsalan-namdar
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۲‏, ۰۲:۴۷ بعد از ظهر
سلام سنيور جان100‏ ‏% همينطوره كه شما ميكيد جون هيج كياهي نميتونه آدم رو جاق كنهبس 100% شيميايهبه نظر شما جه محتوياتي داره?اينطور كه من حدث ميزنم بايد داخل بومبا دكرت با يه اشتها آور استفاده كردن?نظر شما جيه

saud
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۲‏, ۰۴:۲۸ بعد از ظهر
سلام دوستان طرز مصرف گلوتامين و كراتين به طور همزمان چجوريه؟

Ali_sat88
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۲‏, ۰۴:۵۷ بعد از ظهر
سلام،
عزیزان مکمل ultra mass
بنظرتون خوبه برا حجم و وزن ؟
http://www.bpmuscle.com/product_pic/1304852595.jpg

LURiD
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۲‏, ۰۵:۳۹ بعد از ظهر
سلام دوست عزیز ، من یه گینر با طعم شکلات دارم ، ترجیح میدم با نسکافه مخلوط کنم و بخورم ! نمیدونم حالا فرقی‌ داره یا نه ، ولی‌ من با نسکافه شیک می‌کنم !! شما هم امتحان کن ، فکر نمیکنم بد باشه !!:گل رز:

AHK95
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۲‏, ۰۶:۵۳ بعد از ظهر
آفا یه آمینو گرفتم از کسی که گرفتم آشنا بوده بعد میگه این آمینو پروتئینه میخواستم ببینم اصلا همچین چیزی هست
اینم عکسش
http://www.8pic.ir/images/f4l1en73luuswooc958.jpg

N@vid #
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۲‏, ۰۹:۳۲ بعد از ظهر
با سلامخدمت اساتید
میخواستم یه دوره رو شروع کنم یه راهنمایی از خدمتتون داشتم
وزن : حدود 55-57
قد : 177-179
حدود 4-5 ماه شکسته بسته بدنسازی کار کردم ( دانشجویی دیکه )
یه دوره کراتین + LEAN BODY 60 مصرف کردم ک نتیجی هی حاصل نشد
( گفتم شاید مشکل تیرئید دارم ک آزمایش دادم گفتن نه سالم و معمولیه / در کل لاغر اندامم و سخت وزن میگیرم / همه میگن بدنت چقره ک نمیدئنم یعنی چی ؟ )
بگذریم
هزینشم نه ک مهم نباشه ولی اگه قراره وزنه خوبی بهم بده باید خرج کرد دیگه + یه برنامه غذایی خوب ک به درد دانشجویی بخوره
اگه لطف کنین حدود قیمت هم بفرمایین ک خیلی خوب میشه
از همه دوستان تشکر میکنم :گل رز:

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۲‏, ۰۹:۳۳ بعد از ظهر
ببینید دوست عزیز
امینو اسیدها بلوکهای سازنده پروتئینها هستن. بیراه نگفته

majid_sa
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۲‏, ۰۹:۵۳ بعد از ظهر
سلام دوستان من گاهی اوقات نظرات برخی از دوستان را راجع به پودر ها و مکمل های غذای میخوانم..و کلی استفاده کردم
راستش برای اولین باره که پست میزنم یک سوال از دوستان با تجربه داشتم امروز یک allmax all whey خریدم ولی پلمپ روش منو به شک انداخت یک پلمپ خیلی ساده و سفید روش داشت
ولی پودرش بنظر خوبه یه مقدار پودر شیشه قاطیش هست . ولی نمیدونم مصرف کنم یا نه ..ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.:گل رز:

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۲‏, ۱۰:۰۳ بعد از ظهر
والا چیزی که تو سایت خود المکس زده عکسی هستش که در ذیل مشاهده میکنید
http://www.allmaxnutrition.com/wp-content/themes/allmax/images/products/gallery/allwhey.png

AHK95
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۲‏, ۱۰:۱۸ بعد از ظهر
ببینید دوست عزیز
امینو اسیدها بلوکهای سازنده پروتئینها هستن. بیراه نگفته

به شرکتش ایمیل زدم جواب داد هر دوشه حالا میخواستم ببینم این مارکی که گرفتم کیفیتش خوب هست؟؟؟

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۳‏, ۱۲:۰۴ قبل از ظهر
والا من مصرف نداشتم حقیقتش. اما برند معتبری و شناخته شده ای هستش.
دوستانی که اطلاعات دقیقتر و بهتری دارن بطور حتم شمارو راهنمائی میکنن.

Ali_sat88
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۳‏, ۰۹:۰۳ قبل از ظهر
با سلامخدمت اساتید
میخواستم یه دوره رو شروع کنم یه راهنمایی از خدمتتون داشتم
وزن : حدود 55-57
قد : 177-179
حدود 4-5 ماه شکسته بسته بدنسازی کار کردم ( دانشجویی دیکه )
یه دوره کراتین + LEAN BODY 60 مصرف کردم ک نتیجی هی حاصل نشد
( گفتم شاید مشکل تیرئید دارم ک آزمایش دادم گفتن نه سالم و معمولیه / در کل لاغر اندامم و سخت وزن میگیرم / همه میگن بدنت چقره ک نمیدئنم یعنی چی ؟ )
بگذریم
هزینشم نه ک مهم نباشه ولی اگه قراره وزنه خوبی بهم بده باید خرج کرد دیگه + یه برنامه غذایی خوب ک به درد دانشجویی بخوره
اگه لطف کنین حدود قیمت هم بفرمایین ک خیلی خوب میشه
از همه دوستان تشکر میکنم :گل رز:

سلام دوست گرامی،
این عکس منو که مربوط به پارسال و سال قبلش هست رو ببین اولی قبل از باشگا بعدی بعد از باشگا،
http://img.online-dl.com/images/e961_DSC02106.jpg
موقعی که رفتم با قد 178 و وزن 59 رفتم..الان 75 هستم..البته این عکس برا چند ماه پیشه و الان بدنم بهتر شده..لاغری مفرط واقعا خیلی خسته کنندست و احساس سرخوردگی بدی میده به آدم تجربش کردم که میگم..
میخوام اینو بهت بگم،علاقه،پشتکار و یمقدار هزینه هم بکنی بدنت خوب میشه و اعتماد بنفس بالایی میگیری...
من بهتون ترو مس+سل تچ رو پیشنهاد میکنم با این دوره من حدود 5 کیلو تو یه ماه اضاف کردم...درست خوندی 5 کیلو تو یه ماه...
طی این یک سال 4 تا گینر خوردم و یک کراتین ترکیبی سل تچ...به تغذیت هم برس...سوالی داشتی در خدمتم شک نکن موفق میشی...

enzo1990
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۳‏, ۱۲:۲۸ بعد از ظهر
اساتید بزرگوار و دوستان عزیز سلام
میخواستم بدونم دوره ی زیر رو با توجه به تیپ بدنیم و توضیحاتی که میدم صلاح میدونید یا خیر .
گینر مس تچ + کراتین ( موندم ماله کدم کومپانی ) + گلوتامین ( تو برندش راهنماییم کنید لطفا ) آمینو 12000 ویدر + آرژنین => کنارشم آمگا 3 + فارماتون + آمپول نوروبیون
آمپول هفته ای 1 عدد و فارماتون روزانه 1 و امگا روزانه 2 عدد .
قبلا 8 ماه بدنشازی کار کردم که توش یه دوره مولتی ویتامین و یه دوره گینر + کراتین + آرژنین + تریبلوس مصرف کردم . ولی یه وقفه 2 ماهه داشتم و الان بعد 2 ماه حدود 2 هفته است که خام تمرین می کنم و میخوام کم کم دوره ای که گفتم و اگه صلاح دونستید بردارم . مکمل فروش مطمئن هم دارم از نظر مالی هم چندان در مضیقه نیستم . اگه ممکنه تو برند مکمل ها و اینکه دوره مورد نظرم واسه بدنم سنگین باشه یا نه راهنماییم کنید . وزن و قد کنونیم هم به ای ترتیبه : 65 و 178 . الان چربی ندارم ولی تیپ بدنیم استعداد داره اگه هوازی کار نکنم شکم و پهلو هام چربی جمع میکنه :ناراحت: . و اصلا با توجه به اینکه بدنم چربی جمع میکنه به نظرتون از پروتئین کربو دار + تمرینات هوازی بهره ببرم یا پروتئین Whey 100% استفاده کنم که حجم عضلانی مطلوب بگیرم ؟
اگه طولانی شد معذرت میخوام از دوستان . پیشاپیش ممنون از جوابتون :گل رز::گل رز:

Schumi
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۳‏, ۱۲:۵۰ بعد از ظهر
شما بهتره از کربو پروتئین استفاده کنید مس تچ خوبه ولی گزینه های بهتری هم پیش رو دارید.کراتین اصل باشه مهم نیست از کدوم کمپانی انتخاب میکنی.گلوتامین هم برندهای زیادی وجود داره که من نظرم روی MHp و ماسل فارمه.الیمپ هم خوبه.البته بشرط اصل بودن.آمینو رو نمیدونم نیازتون هست یا خیر اساتید بهتر میدونن و راهنمایی میکنن.آرژنین هم گزینه های زیادی هست برای خرید.
مولتی ویتامین و امگا3 هم خوبه.فعلاً نیازی به پروتئین 100% نداری

hossein2012
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۳‏, ۰۴:۵۶ بعد از ظهر
میخواستم بپرسم آیا امکان داره کراتین کریستالی نباشه و به شکل پودر باشه؟ یکی گرفتم البته از فرد مطمئن ولی کریستالی نیست.

aria58
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۳‏, ۰۶:۱۱ بعد از ظهر
دوستان خواهشا یه مکمل خوب (افزایش حجم) با منبع تامین مطمئن معرفی کنین ممنون میشم. من اکثر پاسخ ها رو خوندم . لطفا اگه خودتون مصرف کردین و نتیجه داده بفرمایید خیلی خیلی ممنون !

enzo1990
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۳‏, ۰۶:۲۲ بعد از ظهر
شما بهتره از کربو پروتئین استفاده کنید مس تچ خوبه ولی گزینه های بهتری هم پیش رو دارید.کراتین اصل باشه مهم نیست از کدوم کمپانی انتخاب میکنی.گلوتامین هم برندهای زیادی وجود داره که من نظرم روی MHp و ماسل فارمه.الیمپ هم خوبه.البته بشرط اصل بودن.آمینو رو نمیدونم نیازتون هست یا خیر اساتید بهتر میدونن و راهنمایی میکنن.آرژنین هم گزینه های زیادی هست برای خرید.
مولتی ویتامین و امگا3 هم خوبه.فعلاً نیازی به پروتئین 100% نداری

ممنون از پاسختون . فقط میخواستم بدونم پروتیین کربو بالا بهترین انتخاب برای من چی میتونه باشه که قندش و محتواش حدال امکان دیر جذب نباشه که بعدا تبدیل به چربی زاید نشه .

AHMAD REZA
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۳‏, ۰۸:۲۶ بعد از ظهر
میخواستم بپرسم آیا امکان داره کراتین کریستالی نباشه و به شکل پودر باشه؟ یکی گرفتم البته از فرد مطمئن ولی کریستالی نیست.
کراتین های جدید مِش خیلی خوبی دارند و در حد پودر هستند طوری که حالت کریستالیش خیلی کم به نظر میاد ولی بازم در آب حل نمیشه ها
خب یه عکسی چیزی بزار ازش

Ali_sat88
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۳‏, ۱۰:۱۷ بعد از ظهر
دوستان خواهشا یه مکمل خوب (افزایش حجم) با منبع تامین مطمئن معرفی کنین ممنون میشم. من اکثر پاسخ ها رو خوندم . لطفا اگه خودتون مصرف کردین و نتیجه داده بفرمایید خیلی خیلی ممنون !

بهتر از ترومس نداریم ....

enzo1990
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۴‏, ۱۲:۱۸ قبل از ظهر
بهتر از ترومس نداریم ....

true mass ماله اپتیممه دیگه ؟ از نوعه کیسه ایش ؟ اخه میگن جعلیش زیاده یا من اشتباه گرفتم ؟!

T!rDaD
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۴‏, ۱۲:۲۲ قبل از ظهر
true mass ماله اپتیممه دیگه ؟ از نوعه کیسه ایش ؟ اخه میگن جعلیش زیاده یا من اشتباه گرفتم ؟!
سلام
منظورشون true mass از شرکت BSN هست که به صورت بشکه ای هست
مکمل نسبتا خوبیه اما به شرط اینکه اصلش رو پیدا کنید
http://www.bsnonline.net/details/truemass.html

HOMAYOUN
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۴‏, ۰۱:۴۶ قبل از ظهر
سلام.من قدم 186 وزنم 71 کیلو بهترین مکمل هایی که واسه ماهیچه سازی برای من خوب هستن رو بمن معرفی کنین.ماهیچه بدون چربی.:منتظر::منتظر::چشمک:

Sensero
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۴‏, ۱۰:۲۷ قبل از ظهر
سلام دوستان...من یه تازه کارم، یه مکمل کراتین کمپلکس اپتیموم 1800 گرمی و یه کربو پروتئین ان لارج2 از پرولب گرفتم. میخواستم بدونم اینا رو چجوری باید مصرف کنم؟ضمنا آیا این کراتین نیاز به دوره بارگیری هم داره؟ اکه داره چجوریه؟ممنون از راهنماییتون پاورقی:مشخصات کراتین کمپلکس : 70 کربو + 10 کراتین + 3 گلوتامین + 2 گرم BCAAsمشخصات کربوپروتئین : 86 کربو + 52 پروتئین (4600 گرم)

enzo1990
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۴‏, ۱۱:۴۵ قبل از ظهر
سلام
منظورشون true mass از شرکت BSN هست که به صورت بشکه ای هست
مکمل نسبتا خوبیه اما به شرط اینکه اصلش رو پیدا کنید
http://www.bsnonline.net/details/truemass.html

آهان
مرسی از راهنماییت

Flex70
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۴‏, ۱۲:۱۰ بعد از ظهر
سلام.من قدم 186 وزنم 71 کیلو بهترین مکمل هایی که واسه ماهیچه سازی برای من خوب هستن رو بمن معرفی کنین.ماهیچه بدون چربی.:منتظر::منتظر::چشمک:al

شما میتونین برای عضله سازی از پروتین ترکیبی و گینر استفاده کنین,که پروتین ترکیبی حجم و وزن کمتری میده اما عضله خشک تر میده,امن به شما با توجه به وزنتو گینر پیشنهاد میکنم تا هم پروتین و هم کالری رو براتون فراهم میکنه تا بهتر عضله سازی کنین
گینر,امینو,کراتین,گلوتامین و مولتی ویتامینو بهمراه این مکملا استفاده کنین که بستگی به بودجتون داره,که کدومارو در اولویت قرار بدین.گینرایی مثل ترو مس,مس تک ,ریل مس.رو پیشنهاد میکنم که درصد کربوهیدراتشون نسبت به بقیه ی گینرا پایینتر و درصد پروتینشون بیشتر و وزن با کیفیتری میدن,امینوم امینو8000 گسپاری رو پیشنهاد میدم که خودم استفاده کردم عالی بود در مورد کراتین وگلوتامینم همینجا بگردین موردای خوبی پیدا میکنین....البته اصل بودن مکمل مهمتر از برند

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۴‏, ۰۱:۵۹ بعد از ظهر
al

شما میتونین برای عضله سازی از پروتین ترکیبی و گینر استفاده کنین,که پروتین ترکیبی حجم و وزن کمتری میده اما عضله خشک تر میده,امن به شما با توجه به وزنتو گینر پیشنهاد میکنم تا هم پروتین و هم کالری رو براتون فراهم میکنه تا بهتر عضله سازی کنین
گینر,امینو,کراتین,گلوتامین و مولتی ویتامینو بهمراه این مکملا استفاده کنین که بستگی به بودجتون داره,که کدومارو در اولویت قرار بدین.گینرایی مثل ترو مس,مس تک ,ریل مس.رو پیشنهاد میکنم که درصد کربوهیدراتشون نسبت به بقیه ی گینرا پایینتر و درصد پروتینشون بیشتر و وزن با کیفیتری میدن,امینوم امینو8000 گسپاری رو پیشنهاد میدم که خودم استفاده کردم عالی بود در مورد کراتین وگلوتامینم همینجا بگردین موردای خوبی پیدا میکنین....البته اصل بودن مکمل مهمتر از برند

منظورتون از آمینو بی سی آآِ یا آمینو معروف؟ چون به نظرم خرید آمینو و پروتئین همزمان یک جور پول دور ریختنه
فکر می کنم مولتی ویتامین اولویت اول باید باشه

Flex70
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۴‏, ۰۷:۴۸ بعد از ظهر
منظورتون از آمینو بی سی آآِ یا آمینو معروف؟ چون به نظرم خرید آمینو و پروتئین همزمان یک جور پول دور ریختنه
فکر می کنم مولتی ویتامین اولویت اول باید باشهفرمایش شما صحیح,گفتم براساس بودجشون امینوم اولویت اخر باشه, بعد مکملای اصلی,چون که خودشون گفتن می خوان عضله سازی بدون چربی کنن...

Zlatan_ibra
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۴‏, ۰۹:۴۰ بعد از ظهر
سلام
پروتئین 90% ویدر چجوریاس؟؟میخوام بخرم خودشم 600 گرمه 30 تومن

AHMAD REZA
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۴‏, ۰۹:۵۶ بعد از ظهر
سلام
پروتئین 90% ویدر چجوریاس؟؟میخوام بخرم خودشم 600 گرمه 30 تومن
اگه از این داروخونه باطل سفیداس اصلا نخر پولتو دور میریزی

m0hsen
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۵‏, ۰۲:۱۹ بعد از ظهر
سلام خدمت همه دوستان عزیز
اگه بتونید راهنمایی کنید ممنون می شم
می خواستم بدونم برای این که بخوام عضلاتم افزایش حجم پیدا کنه ایا پروتئین وی اثر می کنه ؟؟؟
بعد اگه اثر می کنه , باید چه مارک و برندی رو خرید کنم که توی ایران هم موجود باشه ؟ قیمت رو هم اگه بگید که لطف کردید
قدم 174 و وزنم 60 کیلوست

magetic
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۶‏, ۰۸:۵۸ بعد از ظهر
سلام
يك راهنمائی از اساتيد ميخواستم من تغريبا يك ماهی هست كه تمرين دارم و البته بدن نسبتا چاقی كه ميخوام در هين تمرينات و ساختن عضله چربی هامو هم آب كنم (يعنی هم پرورش بافت عضلانی و هم چربی سوزي) و ميخوام كه استفاده از مكمل هارو هم شروع كنم ، چه ساپليمنت هائی از چه نوعی ميتونه خوبُ مفيدُ كارا باشه (منظور اينكه چه نوع كراتيني، چه نوع پروتئيني، آرژنين و....و ترتيب استفاده از اينها)

يك دنيا تشكر از راهنمائی های دلسوزانتون:گل رز::گل رز:

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۶‏, ۱۰:۱۳ بعد از ظهر
سلام خدمت همه دوستان عزیز
اگه بتونید راهنمایی کنید ممنون می شم
می خواستم بدونم برای این که بخوام عضلاتم افزایش حجم پیدا کنه ایا پروتئین وی اثر می کنه ؟؟؟
بعد اگه اثر می کنه , باید چه مارک و برندی رو خرید کنم که توی ایران هم موجود باشه ؟ قیمت رو هم اگه بگید که لطف کردید
قدم 174 و وزنم 60 کیلوست

پروتئین غذای عضله هستش. لازمه. حالا هم از غذا باید تامین بشه بیشترش و هم از مکمل
مارک خوب زیاده ولی گرونه. تو رنج 140-50 حساب کن
سایتک هست. الیمپ هست. ماسل میدز هست. مای فیوژن پروبیوتیک،اوپتیموم و ...

SPRUC
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۷‏, ۰۱:۱۷ قبل از ظهر
دوستان و همینطور آقای زارع یه زحمتی داشتم براشون.گرچه توی پستهای قبلی به مرور جواب داده شده ولی برای اینکه جواب سوال خیلیها هست:
لطفا لیستی از مکملهایی که برای افزایش حجم و افزایش وزن میتونه مفید باشه بزارید.اگر از نظر تاثیرگذاری به ترتیب لیست بشه بهتر هست.
اکثرا این سوال رو دارند و خواستم یک سوال کلی باشه تا یک پاسخ کلی داده بشه ما هم بهتر و راحت تر جواب بگیریم.
لطفا از نظر تاثیر و همچنین قیمت یک ترتیبی باشه تا انتخاب هم راحت باشه.مرسی
پ.ن: بنده دو ماه پیش از طریق دوستان شماره جناب زارع رو گرفتم و خرید کردم.اوایل دوستانی که اینجا میگفتن از فروشگاه سایت خرید کن میگفتم اینی که ازش میگیرم جنـــس اصل میده و قیمتاش خوبه تا اینکه امشب اتفاقی متوجه شدم مسئول فروشگاه اینجا همون جناب زارع هست که بنده ازشون خرید میکنم:گل رز:انصافا مقایسه کردم از نظر قیمت خیلی منصفانه تر هستن ایشون.

bibak
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۷‏, ۰۱:۳۶ بعد از ظهر
سلام و خسته نباشید
بنده 183 قد دارم و 72 کیلو وزن
بنده کمبود وزن دارم چه مکملی پیشنهاد مکینید و از چه شرکتی؟

amator
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۷‏, ۰۶:۰۴ بعد از ظهر
یه سوالی از کسایی که بیوتچ مصرف کردند، دارم:
***ش چجوریه؟ گلوتامینش خوبه؟ در مقایسه با سایر برندها تو چه جایگاهیه؟

ضمنا سل مس چند گرمیه؟

s4hooman
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۷‏, ۱۰:۲۱ بعد از ظهر
سلام دوستان:گل رز:

کسی از محصولات ویتامین ورد استفاده کرده کیفیتش خوبه یا نه؟؟؟

dolphin
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۷‏, ۱۰:۳۳ بعد از ظهر
سلام دوستان:گل رز:

کسی از محصولات ویتامین ورد استفاده کرده کیفیتش خوبه یا نه؟؟؟

محصولات خوبی داره ویتامین سی 1000mg استفاده کردم خوب بودش

dolphin
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۷‏, ۱۰:۴۱ بعد از ظهر
از اساتید یک ماهی میشه که تنبل شدم تک و توک میرم باشگاه حالا واسه این که یه استارتی بزنم به نظر شما از کراتین سل مس استفاده کنم که تا حالا نخوردم و نمیدونم چیه یا از ان او اکسپلود:متفکر: اگه امکهنش هست سریع جواب بدین ممنون فردا میخوام خرید بزنم

Flex70
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۸‏, ۰۷:۱۳ بعد از ظهر
عرض سلام و خسته نباشین خدمت دوستان و اساتید محترم یه سوال داشتم,میخواستم بدونم چطور میشه وزن و حجم اضافه کرده با گینر رو حفظ کرد( میدونم که این وزن اضافه شده مقدار خیلی کمش عضلست در کل بدن من خیلی بافت چربی رو نگه نمیداره که این خوبه,بافت عضللانیرو خوب حفظ میکنه,میمونه اب میان بافتی بحث منم سر این,میخوام بدنم خشک نشه...'میدونم که باید میزان کالری و پروتین دریافتیم متناسب نیاز روزانم باشه, من دانشجویم تا اول مهر همچی خوب پیش میره اما از زمانی که کلاسام شروع میشه تمرینم خوبه اما نمیتونم خیلی خوب غذا بخورم(وعده های اصلیم خوبن اما میان وعده هام خوب نیستن)در ضمن فعلا پول مکملم ندارم ....ممنون میشم اگه جواب بدین...

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۸‏, ۱۱:۱۱ بعد از ظهر
عرض سلام و خسته نباشین خدمت دوستان و اساتید محترم یه سوال داشتم,میخواستم بدونم چطور میشه وزن و حجم اضافه کرده با گینر رو حفظ کرد( میدونم که این وزن اضافه شده مقدار خیلی کمش عضلست در کل بدن من خیلی بافت چربی رو نگه نمیداره که این خوبه,بافت عضللانیرو خوب حفظ میکنه,میمونه اب میان بافتی بحث منم سر این,میخوام بدنم خشک نشه...'میدونم که باید میزان کالری و پروتین دریافتیم متناسب نیاز روزانم باشه, من دانشجویم تا اول مهر همچی خوب پیش میره اما از زمانی که کلاسام شروع میشه تمرینم خوبه اما نمیتونم خیلی خوب غذا بخورم(وعده های اصلیم خوبن اما میان وعده هام خوب نیستن)در ضمن فعلا پول مکملم ندارم ....ممنون میشم اگه جواب بدین...

سلام
شما که همه چیو می دونی، خودتم جواب خودت رو که دادی، اینکه غذات رو نمی تونی رعایت کنی هم دست خودتِ برادر
آب میان بافتی یا در اثر مصرف ماده ایه که آب رو داخل بافت نگه می داره(مثل کراتین، کمی هم گلوتامین، تارین و ...) یا گلیکوژن ذخیره شده داخلش.باید وقتی گینرتون تموم شد به همون میزان از غذا کربوهیدرات و پروتئین بگیرید تا حفظ بشه.
ببینید من هم سر کار می رم هم درس می خونم ادم عجیب غریبی هم نیستم، ولی هر روز شده 2 ساعت زودتر از خوابم بزنم بیدار می شم و 6 وعده روزم رو حاضر می کنم، پَک می کنم با خودم می برم تا حتی یک وعده هم از دست ندم، یه جمله ای رو خیلی بهش اعتقاد دارم :
I 'd rather miss a training session than a meal
نکته اینه همون یک وعده ای که از 3 ساعت گذشت و میل نکردی همه چیز رو خراب می کنه.(و همچنین اگر کیفیت مطلوب رو نداشته باشه)
من اعتقاد دارم آدم کاری رو که انگیزه داشته باشه و بخواد راهش رو پیدا می کنه.انشاا.. درست می شه

Zlatan_ibra
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۹‏, ۱۰:۱۹ قبل از ظهر
سلام دوستان عزیز/من بی پول شدم دیگه فعلا پول ندارم میخوام پولامو جمع کنم یهو یه دوره تمیز برم برا همین من یدونه پروتئین وی ام خریدم از داروخانه
ممنون میشم نحوه ی مصرفشو بگید وکی مصرف کنم بهتره؟؟درضمن از هیچی که بهتره نه؟؟

bibak
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۹‏, ۰۷:۴۵ بعد از ظهر
سلام دوستان عزیز/من بی پول شدم دیگه فعلا پول ندارم میخوام پولامو جمع کنم یهو یه دوره تمیز برم برا همین من یدونه پروتئین وی ام خریدم از داروخانه
ممنون میشم نحوه ی مصرفشو بگید وکی مصرف کنم بهتره؟؟درضمن از هیچی که بهتره نه؟؟

شما میتوانید بلافاصله بعد از بیداری. میان وعده ها و بعد از تمرین و قبل از خواب در این زمان ها مصرف میشود البته با توجه به ساعت تمرین و نوع رژیم و دز مصرف مکمل انتخاب کنید و مصرف کنید

majid71
‏۱۳۹۱-۰۴-۳۰‏, ۱۰:۴۶ بعد از ظهر
با عرض سلام خدمت دوستان بدنساز
من تازه بدنسازی رو شروع کردم میخواستم بپرسم کراتین شرکت گاسپاری و کربوپروتئین شرکت نوترابولیک چه نوع مکملی هستند؟ و اینا قرص هستن یا پودر یا اصلا چی هستن؟

hadi_soh
‏۱۳۹۱-۰۴-۳۱‏, ۰۷:۱۶ بعد از ظهر
سلامی دوباره من یه سوپر کراتین 320 خریدم و خوردم عضله عجیبی به بدنم داده می خواستم بدونم عوارضی نداره واسه سن من ( 15 سالمه):لبخند:

یه چیز دیگه هم میخواستم بگم مربی من هنوز بهم برنامه غذایی نداده میشه شما بهم بدی ممنون میشمممم:گل رز:

مربیم یه بسته آمینو اسید هم میخواد بهم بده عوارض نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(برای چربی سوزی)

dolphin
‏۱۳۹۱-۰۴-۳۱‏, ۰۷:۴۱ بعد از ظهر
سلامی دوباره من یه سوپر کراتین 320 خریدم و خوردم عضله عجیبی به بدنم داده می خواستم بدونم عوارضی نداره واسه سن من ( 15 سالمه):لبخند:

یه چیز دیگه هم میخواستم بگم مربی من هنوز بهم برنامه غذایی نداده میشه شما بهم بدی ممنون میشمممم:گل رز:

مربیم یه بسته آمینو اسید هم میخواد بهم بده عوارض نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(برای چربی سوزی)

عرض ادب خدمت شما دوست عزیز اولا این کراتینی که میگی واسه کدوم شرکته طبیعیه کراتین نرای بار اول وزن و حجم خوبی میده امینو ام مکمل خوبیه غذای عظله هست و کار پروتئینو انجام میده هیچ کدومشونم اگه اصلی باشن عوارضی ندارن:چشمک:

robin_number10
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۱‏, ۰۵:۴۰ قبل از ظهر
سلام به همه
من همین امروز با سایت شما آشنا شدم ای کاش زودتر می اومدم انیترنت .
لطفا آدرس یه فروشگاه مکمل های ورزشی رو تو تهران به من معرفی کنید تا دست این مربی نامرد که همش حنس تفلبی به من فروخته خلاص شم.
-----با تشکر----

Flex70
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۱‏, ۰۸:۲۴ قبل از ظهر
سلام به همه
من همین امروز با سایت شما آشنا شدم ای کاش زودتر می اومدم انیترنت .
لطفا آدرس یه فروشگاه مکمل های ورزشی رو تو تهران به من معرفی کنید تا دست این مربی نامرد که همش حنس تفلبی به من فروخته خلاص شم.
-----با تشکر----
از همین جا از اقای زارع خرید کن تو پست مربوطش نظرای اعضا رو در مورد خریدشون از ایشون بخون تا با خیال راحت خرید کنی...

Flex70
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۱‏, ۰۸:۴۱ قبل از ظهر

مربیم یه بسته آمینو اسید هم میخواد بهم بده عوارض نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(برای چربی سوزی)یه کراتین معمولی اونجور که شما فکر میکنین عضله سازی نمیکنه,اون وزن و حجم جزیی هم که میده بیشتر بخاطر اب میان بافتی,اگر غیر از این باشه در تقلبی بودن مکمل شک نکنین...

robin_number10
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۱‏, ۱۲:۱۴ بعد از ظهر
از همین جا از اقای زارع خرید کن تو پست مربوطش نظرای اعضا رو در مورد خریدشون از ایشون بخون تا با خیال راحت خرید کنی...
------>شماره تلفنی از ایشون داری؟ آخه من عکله دارم....

omnia.2008
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۱‏, ۰۳:۰۹ بعد از ظهر
------>شماره تلفنی از ایشون داری؟ آخه من عکله دارم....

سلام دوست عزیز
بفرمایید اینم شماره جناب حجت زارع
09360924682

ailll
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۱‏, ۰۳:۵۵ بعد از ظهر
سلام . حدود دو هفته است بدن سازی کار میکنم . میخواستم بدونم الان وفتش شده مکمل مصرف کنم ؟؟؟ از کجا باید خوبشو تهیه کنم؟ چه مکملی بخورم؟؟ و میخواستم بدونم باید شکم اب بشه بعد مکمل خورد یا نه الانم میشه؟؟؟ با تشکر
قدم 185 وزنمم 86 کیلو است.

Mohammadv
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۱‏, ۰۵:۰۶ بعد از ظهر
سلام تو ماه رمضون چه مکملی بهتره مصرف کرد ؟

!Al
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۱‏, ۰۵:۱۳ بعد از ظهر
سلام تو ماه رمضون چه مکملی بهتره مصرف کرد ؟

با اجازه بزرگترها من جواب میدم اگر اشتباهی بود تصحیح بفرمایید.
شنیدم میگن مکمل کازئین برای زمان روزه داری مناسبه گویا تا 12 ساعت مکمل داخل معده میمونه و آرام آرام جذب بدن میشه .
موفق باشید .

T!rDaD
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۱‏, ۰۵:۵۰ بعد از ظهر
سلام . حدود دو هفته است بدن سازی کار میکنم . میخواستم بدونم الان وفتش شده مکمل مصرف کنم ؟؟؟ از کجا باید خوبشو تهیه کنم؟ چه مکملی بخورم؟؟ و میخواستم بدونم باید شکم اب بشه بعد مکمل خورد یا نه الانم میشه؟؟؟ با تشکر
قدم 185 وزنمم 86 کیلو است.
سلام
دوست گلم مصرف مكمل زمان خاصي نداره و تو هر مقطعي از تمرين ميشه استفاده كرد حتي از همون ابتدا
اما اعتقاد شخصي من ( كه شايد هم غلط باشه) اينه كه فعلا هيچ اجباري به مصرف مكمل ندارين و چون تازه تمرين رو شروع كردين فعلا بدنتون به تمرين واكنش خوبي نشون ميده
شما با رعايت كردن يه رژيم غذايي مناسب و خواب و استراحت كافي و در كنارش يه برنامه تمريني اصولي ميتونيد در4 تا 6 ماه اول رشد رضايت بخشي داشته باشين
بعد از اين مدت كه بدنتون رشد كرد براي ادامه بدنسازي به صورت حرفه اي تر ميتونين سراغ مكمل ها هم برين

judas.kiss
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۱‏, ۰۷:۰۷ بعد از ظهر
با سلام
من قد 183 و وزن 59 هستم....خیلی لاغر هستم و خیلی دیر هم وزن اضافه میکنم...

از امروز باشگاه رو شروع کردم،لطفا چندتا محصولی که بهم وزن بده و اصلش گیر بیاد معرفی کنید...دیگه میخاد قرص باشه،مکمل باشه،تزریقی باشه

استرویید چطوره بزنم به نظرتون؟؟

______
بارها گفتیم برای هر سوالی تاپیک ایجاد نکنید. اونم با همچین عنوان هایی

reza.k
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۱‏, ۰۷:۱۶ بعد از ظهر
داداش تا 2سال تمرين دور استروئيد و خط بكش در مورد مكمل تو به يه كينر نياز داري بايه رزيم غذايي توپ اونم مراجعه كن به كاربر شاهين ماي لاو يا همون اقا حجت خودمون تا برات مكمل اورجينال بده با قيمت مناسب.

MohammadRZA
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۱‏, ۰۹:۵۷ بعد از ظهر
نحوه مصرف مای فیوژن، ان او اکسپلود، ال-گلوتامین و ال-کارنتین تو ماه رمضان چطوریه؟

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۱‏, ۱۰:۴۴ بعد از ظهر
نحوه مصرف مای فیوژن، ان او اکسپلود، ال-گلوتامین و ال-کارنتین تو ماه رمضان چطوریه؟

یعنی روزه باشی؟ آقا پولتو می خوای دور بریزی؟ بزار بعد ماه رمضون
من نمی دونم دوستان کل سال رو ول کردن چسبیدن به این ماه رمضون، تو این ماه همزمان با روزه هر کاری کنی عضله از دست می دی، تو بدنسازی 70% تغذیست 30 درصد استراحت و تمرین.انشاال.. بعد ماه رمضون
قبول باشه:گل رز:

robin_number10
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۲‏, ۱۲:۴۱ قبل از ظهر
من 20 ساله هستم 3 ماه باشگاه می رم وزنم 70 کیلو و قدم 175 و بدنم تازه فرم گرفته
و دوره ام یه سل تچ+وی 100 اپتیموم+کربو gain bolic olimp +قرض جذب پروتئین آناپولون هستش
نظر تون درمورد ***های که گرفتم چیه و برنامه استفاده شو که بهترین جواب بده چطوریه؟؟؟

babanoelz
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۲‏, ۰۱:۰۹ قبل از ظهر
سلام
شش ماه شکسته بسته تمرین داشتم
دو هفته ای هست دوباره شروع کردم
وزن ۶۲
قد ۱۷۶
وزن وحجم میخام
چند تا مکمل دیدم یه راهنمایی بکنید کدومو بگیرم و اینکه کدوم رو بگیرم که تقلبی کمتر داره تو بازار
یه کراتین خوب هم معرفی کنید ممنون میشم
کربو بروتپین ها:
1.truemass
2.realmass
3.searios mass
4.mamoot
اگه چیز دیگه ای هم مد نظر دارید معرفی کنید
حدود ۱۵۰۰۰۰ هم بودجه دارم
دمتون گرم
فقط لطفا سریع
مرسی

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۲‏, ۰۱:۱۳ قبل از ظهر
حیف پول که بدی به اینا که عمرا تو بازار اصلیش رو ندن بهت!! همه هم میگن اصله و همش هم تقلبیه:خنده:
گین بولیک الیمپ خوبه. ریل گین یونیورسال خوبه. هایپر مس بیوتچ هم هست

babanoelz
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۲‏, ۱۱:۴۷ بعد از ظهر
http://supplement-news.mihanblog.com/post/6
تو لینک بالا که گفته گین بولیک الیمب تو دبی بر میشه که

babanoelz
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۲‏, ۱۱:۵۱ بعد از ظهر
http://www.olimp.ir/%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%A7.html
با وجود این لینک دیگه نمیشه تکذیب کرد که الیمب تو دبی بر میشه

babanoelz
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۳‏, ۱۲:۰۰ قبل از ظهر
این بازار واقعا بدجور خرابه
به هیچ کس نمیشه اعتماد کرد
هر مکملی که میگن خوبه وقتی میری دنبالش تازه میفهمی چه خبره.......... .
فروشنده ها هم که فقط چیزایی رو که موجود دارن بهترین میدونن
واقعا اوضاع خرابه
من حقیقتا دلم نمیاد هزینه کنم و یه مکمل آشغال بخورم که یکم باد کنم سلامتی رو نمیشه به همین سادگی به خطر انداخت
هیچ فروشنده ای دلش واسه خریدار نمی سوزه

the blizzard
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۳‏, ۱۱:۲۳ قبل از ظهر
سلام
شش ماه شکسته بسته تمرین داشتم
دو هفته ای هست دوباره شروع کردم
وزن ۶۲
قد ۱۷۶
وزن وحجم میخام
چند تا مکمل دیدم یه راهنمایی بکنید کدومو بگیرم و اینکه کدوم رو بگیرم که تقلبی کمتر داره تو بازار
یه کراتین خوب هم معرفی کنید ممنون میشم
کربو بروتپین ها:
1.truemass
2.realmass
3.searios mass
4.mamoot
اگه چیز دیگه ای هم مد نظر دارید معرفی کنید
حدود ۱۵۰۰۰۰ هم بودجه دارم
دمتون گرم
فقط لطفا سریع
مرسی
اینا هم تقلبیش ریخته کربو مس ماکسی مایزه که جذب سری داره بخر از شرکت نوتروبولیک

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۳‏, ۱۱:۵۲ قبل از ظهر
این بازار واقعا بدجور خرابه
به هیچ کس نمیشه اعتماد کرد
هر مکملی که میگن خوبه وقتی میری دنبالش تازه میفهمی چه خبره.......... .
فروشنده ها هم که فقط چیزایی رو که موجود دارن بهترین میدونن
واقعا اوضاع خرابه
من حقیقتا دلم نمیاد هزینه کنم و یه مکمل آشغال بخورم که یکم باد کنم سلامتی رو نمیشه به همین سادگی به خطر انداخت
هیچ فروشنده ای دلش واسه خریدار نمی سوزه

http://www.olimp.ir/%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%A7.html
با وجود این لینک دیگه نمیشه تکذیب کرد که الیمب تو دبی بر میشه

دوست عزیز کاش قبل از هر جور قضاوتی یه تحقیقی صورت بگیره، اولا اون متن مال سال 88 بود، دوما بنده ایمیلی زدم به الیمپ و سوال کردم که powerfullline یا olimp.ir مجوز داره و نماینده و پخش کننده در دبی هست یا خیر
اینم پاسخ :

Hello Mohamad,
Yes – Powerfulline is indeed our authorized distributor in Dubai.
kind regards / pozdrowienia Maciej Zyrkowski Head of export sales & marketing OLIMP LABORATORIES Nagawczyna 109 c 39-200 Debica Poland tel. +48 14 680 32 64, +48 14 680 32 23 fax +48 14 680 32 06 mailto: m.zyrkowski@olimp-labs.com (export1@olimp-labs.com) Pomyśl, czy musisz wydrukować ten e-mail P Think before you print this e-mail

نکته دوم، من سال پیش خودم از آمریکا خرید می کردم و میاوردم امسال دیگه نمی کنم و جناب زارع مطمئن ترین فردیه که من خودم به شخصه می شناسم و از ایشون خرید می کنم.:گل رز:

babanoelz
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۳‏, ۱۲:۳۴ بعد از ظهر
مرسی از راهنمایی هاتون
ولی شما هم باید به من مبتدی که تازه وارد این بازار شدم و میخام خرید کنم حق بدید که سر در گم بشم
آقای زارع رو من نمیشناسم-تو تهران هستن؟-یه شماره تلفن ازشون لطف کنید

babanoelz
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۳‏, ۱۲:۴۷ بعد از ظهر
حالا اگه الیمب رو بزاریم کنار یونیورسال خوبه؟ یا به قول دوستمون نوتروبولیک؟

T!rDaD
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۳‏, ۱۲:۵۰ بعد از ظهر

سلام
البته اقا محمد لطف كرد و متن اي ميل رو گذاشت كه ديگه جاي شك و شبه باقي نمونه
اما شما هم هيچوقت به خوندن همچين مطالبي اطمينان نكن چون هر كس تو وبلاگش هر چي دلش ميخواد مينويسه و اصلا قابل استناد نيست
حتي مطالبي كه توسط روزنامه هاي دولتي و رسمي چاپ ميشه 100% قابل اطمينان نيست چون معمولا نويسنده مقاله ادمي غير مطلع هست كه هنوز فرق دارو و مكمل رو نميدونه
جهت اطلاع شما و دوستان عرض كنم كه امتياز و نمايندگي شركت اليمپ در دبي متعلق به اقاي روح الله اسماعيلي هست كه همين شركت پاور فول ان لاين هم مال ايشونه
كانتينر بار ايشون معمولا هر 20 تا 25 روز 1 بار مستقيما از لهستان وارد بندر دبي ميشه
ايشون طبق قراردادي كه دارن محصول رو فقط به 4 نفر در ايران ميفروشن كه در حقيقت نمايندگي هاي اقاي اسماعيلي هستند
يك شيراز-يكي تهران- دو تا هم تو بندرهاي جنوبي ايران
در نتيجه كل ج ن س ي كه در ايران ميبينيد از يكي از اين 4 نفر تهيه شده
به هيچكس هم جز اين 4 نفر اليمپ رو نميده هر چقدر هم كه مبلغ پيشنهادي وسوسه كننده باشه
اين افراد هم استان هاي ايران رو بين خودشون تقسيم كردن كه هر كس مجازه به استان زير نظر خودش ج ن س بده
خوشبختانه اليمپ هنوز قابل اعتماده و تقلبيش به ندرت تو بازار هست
تا الان فقط چند نمونه از مكملهاي كيسه اي اين شركت رو در تهران جعل كردن كه اونم اينقدر ناشيانه ست كه به محض مقايسه با عكسي كه تو سايت اصلي هست متوجه ميشين

Schumi
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۳‏, ۱۲:۵۸ بعد از ظهر
مرسی از راهنمایی هاتونولی شما هم باید به من مبتدی که تازه وارد این بازار شدم و میخام خرید کنم حق بدید که سر در گم بشمآقای زارع رو من نمیشناسم-تو تهران هستن؟-یه شماره تلفن ازشون لطف کنیدhttp://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?4529-***-فروشگاه-سایت-بدنساز-(-عرضه-با-کیفیت-ترین-محصولات-)-***اقای زارع یکی از باکیفیت ترین مکملارو در ایران میفروشنشمارشون تو امضاشون هست

T!rDaD
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۳‏, ۰۱:۰۵ بعد از ظهر
يه چيز ديگه هم يادم اومد الان اضافه كنم
انحصار محصولات
ناترابوليك nutribolic
بيوژنيكس biogenix
ناترند nutrend
هم در دبي مال همين اقاي اسماعيلي هست كه البته تو ايران هنوز نمايندگي انحصاري نداره
اگر كسي 100 ميليون به بالا پول داره تا دير نشده بجنبه و نمايندگيش رو بگيره :چشمک:

bergani
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۳‏, ۰۶:۵۳ بعد از ظهر
جدن که دمتون گرم این سایت عالیه

hadi_soh
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۴‏, ۰۱:۰۲ قبل از ظهر

hadi_soh
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۴‏, ۰۱:۰۴ قبل از ظهر
البته من 4 ساله که دارم میرم بدنسازی :پوزخند:

hadi_soh
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۴‏, ۰۱:۰۶ قبل از ظهر
مجید جان دوست عزیز تمام کراتین های شرکت گاسپاری به شکل پودر هستند من نحوه مصرفشون رو هم میدونم اگه میخوای بگو داداش.:گل رز:

hadi_soh
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۴‏, ۰۱:۰۸ قبل از ظهر
آقایونننننننن

robin_number10
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۴‏, ۰۱:۳۹ قبل از ظهر
سلام
قدم 176 سانت وزنم 70 کیلو هست یه gain bolic olimp گرفتم و سوالم اینه روزانه چند گرم و چه زمانی مصرف کنم ؟؟؟؟

T!rDaD
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۴‏, ۱۱:۳۷ قبل از ظهر
سلام
قدم 176 سانت وزنم 70 کیلو هست یه gain bolic olimp گرفتم و سوالم اینه روزانه چند گرم و چه زمانی مصرف کنم ؟؟؟؟
سلام
4پيمانه بين صبحانه و ناهار
4پيمانه1 تا 2 ساعت قبل از تمرين
4 پيمانه بين تمرين و شام(ترجيحا 2 ساعت بعد از تمرين)
اون 4 پيمانه كه ميگم زياد نيست چون پيمانه اليمپ كوچيكه

Schumi
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۴‏, ۰۱:۴۳ بعد از ظهر
دوستان عزیز نحوه ی نحوه مصرف ترومس در طول روز چطوریه؟

AMIR RONALDO
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۶‏, ۰۲:۴۹ بعد از ظهر
سلام دوستان وی گلد100% روچجوری باید مصرف کرد؟:گل رز:

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۶‏, ۰۳:۰۴ بعد از ظهر
یه وعده رو میتونی صبح اول وقت مصرف کنی . وعده بعدیت هم بهتره بعد تمرین باشه

Schumi
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۶‏, ۰۵:۴۶ بعد از ظهر
یه وعده رو میتونی صبح اول وقت مصرف کنی . وعده بعدیت هم بهتره بعد تمرین باشه

داداش بهتر نیست یه وعده قبل از خواب همراه با شیر مصرف بشه که دیرتر جذب بشه؟

M ................. S
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۶‏, ۰۷:۱۵ بعد از ظهر
داداش فک نکنم مصرف وی با شیر باعث دیرجذب شدنش بشه.اونی که دیر جذب میشه پروتئین خود شیر هست وگرنه وی به سرعت جذب میشه.بهترین وعده مصرفشم همونیه که جناب کسایی گفتن.