PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاسخ به سوالات در مورد مكمل ها

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

mobarez
‏۱۳۹۱-۰۵-۲۹‏, ۱۰:۳۰ قبل از ظهر
اقا افشین پس اگه اینجوریه من تا اخر عمر باید مکمل بخورم؟؟؟ پس یه مکمل بگید که برای حجم مفید باشه ؟؟؟؟؟ راست میگن که با گلوتامین میشه حجم رو حفظ کرد>؟؟؟؟

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۵-۲۹‏, ۱۰:۴۰ قبل از ظهر
نه آقا. اصلا اینطوری نیست که میفرمائید! مکملها کامل کننده غذای روزانه ما هستن. در موردشون هم اغراق میشه. مثل همین گلوتامین!
کارائی داره، اما به حرفهای شرکت تولید کننده و تعریف و تمجیدش گوش نکن. ببین به چی واقعا نیاز داری
برای حجم عضلات بهترین مکملها وی پروتئین و امینو اسیدهای ضروری bcaa هستن. نه اینکه مابقی تو حاشیه قرار بگیرن
اما هر مکملی در یه مقطع مناسب هستش. نه برای همیشه

Zlatan_ibra
‏۱۳۹۱-۰۵-۲۹‏, ۱۱:۴۹ قبل از ظهر
پوتئین وی به نظرم برای دوره ی کات بهتره تا دوره ی حجم تو دوره ی حجم بهرته پروتئین کربوهیدرات دار میل بشه
یه سوالم داشتم
ترکیب کراتین و گلوتامین چطور چواب میده؟

reza mokaram
‏۱۳۹۱-۰۵-۲۹‏, ۱۲:۵۸ بعد از ظهر
مکمل رو میتونی با خیال راحت از اقا حجت تهیه کنی؟3 مکملی گفتم بهت حدودا 4 هفته طول میکشه.با تمرین مداوم به یه استیل توپ میرسی

kurdox
‏۱۳۹۱-۰۵-۲۹‏, ۱۲:۵۹ بعد از ظهر
چند بار این اعتقاد مسخره رو شنیدم که گلوتامین و کراتین باید با فاصله مصرف بشن چون تداخل داره . باید بگم ادعای فوق العاده خنده داریه الان خیلی از کمپانی های مطرح بهترین مکمل هاشون هم گلوتامین داره هم کراتین اونم با دز مناسب ... نتنها مشکلی ندارن بلکه قطعا گلوتامین و کراتین جز مکمل های پایه هستن خیلی خوبه شما استکت کامل باشه

Future champion
‏۱۳۹۱-۰۵-۲۹‏, ۰۱:۴۲ بعد از ظهر
این قرص های مولتی ویتامین و انرژی زا توی یک عدد قرص در داروخانه ها چطوری هستش دوستان ؟ تا حالا کسی امتحان کرده و چطوری بوده نتیجه ای هم داشته ؟
مشکر از دوستان:گل رز:

bibak
‏۱۳۹۱-۰۵-۲۹‏, ۰۲:۱۴ بعد از ظهر
چند بار این اعتقاد مسخره رو شنیدم که گلوتامین و کراتین باید با فاصله مصرف بشن چون تداخل داره . باید بگم ادعای فوق العاده خنده داریه الان خیلی از کمپانی های مطرح بهترین مکمل هاشون هم گلوتامین داره هم کراتین اونم با دز مناسب ... نتنها مشکلی ندارن بلکه قطعا گلوتامین و کراتین جز مکمل های پایه هستن خیلی خوبه شما استکت کامل باشه

حرف شما از نظر من هم درسته اما بعضی از مربی ها بر این عقیده اند که گلوتامین و کراتین باید با فاصله زمانی مصرف بشه به دلیل اینکه این دو مکمل جذب سریعی دارندو جذب سریع انهادر یک زمان باعث تداخل در جذب هر دوی انها میشود 

dolphin
‏۱۳۹۱-۰۵-۲۹‏, ۰۳:۲۶ بعد از ظهر
حرف شما از نظر من هم درسته اما بعضی از مربی ها بر این عقیده اند که گلوتامین و کراتین باید با فاصله زمانی مصرف بشه به دلیل اینکه این دو مکمل جذب سریعی دارندو جذب سریع انهادر یک زمان باعث تداخل در جذب هر دوی انها میشود

یعنی اگه با هم در یک زمان مصرف بشن همدیگرو خنثی میکنن؟ پس تکلیف این مکملهای ترکیبی چی میشه:متفکر:

bibak
‏۱۳۹۱-۰۵-۲۹‏, ۰۶:۱۵ بعد از ظهر
خنثی نمیشن مدت زمان جذبشون طولانی تر میشه و هر دو مکمل به خوبی جذب نمیشن

mobarez
‏۱۳۹۱-۰۵-۲۹‏, ۰۶:۲۱ بعد از ظهر
کراتین ترکیبی چه مزیتی نسبت به مونو هیدرات داره؟؟؟؟؟؟

bibak
‏۱۳۹۱-۰۵-۲۹‏, ۰۶:۵۸ بعد از ظهر
کراتین های ترکیبی از چند نوع کراتین ، پتاسیم ، گلوتامین ، کربوهیدرات و غیره درست میشه و به صرفه تره و سازندگان مکمل ها بر این ادعا هستند که این ترکیبات باعث بالا بردن جذب و تولید انرژی بیشتری نسبت به کراتین میشه

the last one
‏۱۳۹۱-۰۵-۳۰‏, ۱۲:۴۸ قبل از ظهر
سلام قبل از اینکه بپرسم سوالم رو عذرخواهی میکنم چون میدونم این سوال خیلی پرسیده شده ولی اگه اشتباه نکنم تا اونجا که من فهمیدم تو مدت بارگیری کراتین در روز هایی که تمرین داریم 4 وعده 5 گرمی به این صورت هستش: میان وعده صبح, قبل تمرین, بعد تمرین و قبل خواب ولی روز هایی که تمرین نداریم کی باید بخوریم؟! و بعد بار گیری در روز هایی که تمرین نداریم کل 10 گرم رو باید تو میان وعده صبح خورد؟!
یه سوال دیگه هم داشتم اونم اینکه تا اونجا که من فهمیدم کراتین رو باید بلافاصله بعد تمرین خورد ولی قبلش چطور اونم بهتره که دقیقا قبلش خورده بشه یا مثلا 20 دقیقه فاصله بندازیم؟!

kurdox
‏۱۳۹۱-۰۵-۳۰‏, ۱۲:۵۸ قبل از ظهر
کراتین رو در موقع بارگیری در روزهائی که تمرین نداری 4 وعده 5 گرمی مصرف کن . مثلا هر 6 ساعت یک بار
در روزهائی که تمرین داری همون صبح ، 20 دقیقه قبل تمرین ، بعد تمرین و قبل خواب
5 روز که ازین ماجرا گذشت فقط قبل و بعد تمرین مصرف کن . روزهائی هم که تمرین نداری دو وعده صبح و شب رو مصرف کن ( یعنی 12 ساعت یک بار )
البته همه اینا بستگی به کراتینتم داره اگه منوهیدراته اینطوری مصرف کن

masoud0072001
‏۱۳۹۱-۰۵-۳۱‏, ۱۱:۵۸ قبل از ظهر
سلام وقت همگی بخیر چندتا سوال داشتم.
1- من پودر گین آپ مصرف میکنم، خواستم بدونم برای هر وعده مصرف همون پیمانه ای که توی قوطی گین آپ قرار گرفته رو باید پر کنیم و با شیر مخلوط کنیم؟ یا نصف اون پیمانه کافیه؟ اگه دیده باشید در درون قوطی یه پیمانه مانندی هست. این همون پیمانه است یا نه؟
2 - من باید روزی سه بار گین آپ بخورم، آیا این پودر رو باید یکدفعه خورد یا نه میشه چند دقیقه فاصله انداخت بین هر قلپ؟ چون به وسطای گین آپ میرسم حالم بد میشم و زورکی میخورم.
3- من سوپر کراتین هم مصرف می کنم و مربیمون گفت هم گین آپ هم پودر کراتین قبل و بعد تمرین مصرف بشه. اینجوی معدمون جر نمی خوره؟
:ناراحت:

1Dl0veb0y
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۱‏, ۰۲:۵۷ بعد از ظهر
سلام .من تقریبا 1 ماه هست که به طور پیوسته باشگاه رو دوباره دارم ادامه میدم بعد از چند ماه تاخیر ...
می خوام امروز فردا pro - Car بگیرم که ساخت php کانادا هست ...
تو سایتشم رفتم عکسش تو صفحه اول بود و جزء محصولات عالی این شرکت هست به خصوص برای اکتومورف ها ...
میده 150 7 کیلویی رو ...
گلوتامین هم دارم و نیار به خرید جدا نیست ...
به نظرتون بگیرم ..؟
من 188 قد و کمی بیش از 70 وزن ..
می خوام واقعا بیارتم بالا چون نمی خوام تو باشگو همین عضله ای هم که دارمو از دست بدم ...
می خوام درست و پرقدرت کار کنم ...
برند شاخی هم هست ظاهرا ...
فقط سریع ج بدین لطفا امشب می خوام بگیرم ...
http://www.phpedge.com/

peptid
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۱‏, ۰۳:۰۵ بعد از ظهر
phd های موجود در ایران اکثرا تقلبی هستن
نخری بهتره

1Dl0veb0y
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۱‏, ۰۳:۰۹ بعد از ظهر
آخه این که میده آدم درستیه از آدم عوضی نمی خوام بخرم ...
خیلی چیزه آسیه ...
خوب به نظرت چیکار کنم ؟
چی بگیرم هم زیاد باشه هم خوب بیاره بالا ...

کسی اینجا نیست ؟
تعطیله ؟
می خوام php بگیرم ...
اصل هم هست ...
مشکل دیگه ای نداره ؟

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۱‏, ۰۹:۳۲ بعد از ظهر
جناب رو چه حسابی می گید چیزِ آسیه؟ یک چهارم کربوهیدراتش از شکرِ، گینری که با شکر پر شده باشه به نظر مناسب نمیاد(گینر رپید مس رو می گم تنها گینری بود که 7 کیلویی بود)
من اسمِ این برند رو نشنیده بودم(PHP نه PHD که دوستان فکر می کنند) ولی اگر فکر می کنید فرد مطمئنیِ بگیرید.

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۱‏, ۱۰:۲۴ بعد از ظهر
مصرف گینر تو روزای استراحت عین روزای تمرینه؟مثلا من سه پیمونه روزای تمرین میخورم/ صبح دوساعت قبل وبلا فاصله بعد تمرین

peptid
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۱‏, ۱۰:۲۵ بعد از ظهر
بدنت خیلی اکتوموروف هست آره

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۱‏, ۱۰:۳۲ بعد از ظهر
نه مزواِ

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۱‏, ۱۰:۴۲ بعد از ظهر
نه مزواِ

باید ببینی برنامه تغذیت چجوریه، من خودم وعده صبح رو مصرف می کردم، معمولا روزهای غیر تمرین کربو و پروتئین رو کمتر مصرف می کنند، حالا کربو رو بیشتر کم می کنند.با سعی و خطا تو یک هفته می تونی بدست بیاری، مال من با مصرف صبح خوب بود و چربی اضافه نمی گرفتم(مزو)

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۱‏, ۱۰:۴۹ بعد از ظهر
به نظرم برای منم همون وعده ی صبح کفایت بکنه چون خیلی سوخت و ساز بدنم بالاست

1Dl0veb0y
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۱‏, ۱۰:۵۴ بعد از ظهر
جناب رو چه حسابی می گید چیزِ آسیه؟ یک چهارم کربوهیدراتش از شکرِ، گینری که با شکر پر شده باشه به نظر مناسب نمیاد(گینر رپید مس رو می گم تنها گینری بود که 7 کیلویی بود)
من اسمِ این برند رو نشنیده بودم(PHP نه PHD که دوستان فکر می کنند) ولی اگر فکر می کنید فرد مطمئنیِ بگیرید.

یعنی رپید مس آشغال بود ؟
php کانادایی هست منم تو هر سایت ایرانی میرم نیست ولی چیز خوبیه ...
به نظرت از مارک های شناخته شده تر بگیرم ؟
pro -carbo می خوام نه فقط oro ..
سایت چیز خوب چی داره ؟

http://www.phpedge.com/RapidMass.html

اگه طرف مطمئنه بگیرید مصرف کنید دوست عزیز ...

خسته نباشین چه راهنمایی کردین ...
من کلی سوال پرسیدم ...
می خوام دوره اول هم وزن بگیرم هم عظله واسه همین کربو - پرو می خوام به عبارتی گینر ...
از چه برندی بگیرم ؟
php عالیه ولی چرا سایت های ایرانی ندارن ؟

150می ح.ام هزینه کنم
قد 188 وزن 70...
نمی خوام چاق شم زیاد بیشتر عظله ...
راستی این پروتئین ها کورتون داره دیگه که واقعا بده آب رو می کشه زیر پوست ...
همشون دارن شما نظرتون چیه ؟

..ho3ein..
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۱‏, ۱۱:۱۸ بعد از ظهر
150می ح.ام هزینه کنم
قد 188 وزن 70...
کدوم پروتئینا کورتون داره؟؟؟؟!!!!!اگر منظورتون پروتئین های تقلبی هست شاید در بعضی از انها برای گول زدن وجذب مشتری از ترکیباتی مانند کورتون استفاده بشه.ولی اگر منظورتون پروتئین اصل و معتبر هست به هیچ وجه .چون چندین بار توسط کارشناسان تجزیه و بررسی میشوند و اجازه استفاده از چنین دارو هایی رو ندارند.

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۱‏, ۱۱:۴۱ بعد از ظهر
یعنی رپید مس آشغال بود ؟
php کانادایی هست منم تو هر سایت ایرانی میرم نیست ولی چیز خوبیه ...
به نظرت از مارک های شناخته شده تر بگیرم ؟
pro -carbo می خوام نه فقط oro ..
سایت چیز خوب چی داره ؟

خسته نباشین چه راهنمایی کردین ...
من کلی سوال پرسیدم ...
می خوام دوره اول هم وزن بگیرم هم عظله واسه همین کربو - پرو می خوام به عبارتی گینر ...
از چه برندی بگیرم ؟
php عالیه ولی چرا سایت های ایرانی ندارن ؟

150می ح.ام هزینه کنم
قد 188 وزن 70...

نکته 1 : سوالتون رو بدجایی پرسیدید، اونجایی که پرسیدید جواب جناب زارع کافی بود چون مربوط به خرید می شد.
نکته 2 : من نگفتم آشغالِ، گفتم شکرش زیادِ و شکر جزو دسته کربوهای مفید نیست، اینجور گینرها در اثر مصرف زیاد ممکنِ باعث کم کاری پانکراس بشن، اگر دقت کنید بدنسازها از وعده های زیادی استفاده می کنند که توش کربوهیدرات به وفور دیده می شه ولی دلیل اینکه دچار دیابت نوع 2 نمی شن اینه که از کربوهای کامپلکس استفاده می کنند، اکثر گینرها هم سعی می کنن از این کربوها مصرف کنند که کمتر تبدیل به چربی بشن و از نظر سلامتی هم مشکل ساز نباشن.بستگی به تیپ بدنیتون داره، من دوتا گینر دیدم که همه ازش راضی بودن یکی ترومس بوده یکی هم پروکامپلکس گینر اپتیمم، متاسفانه دومیش خیلی کمیابه والبته خیلی به درد اکتومورف نمی خوره(با نسبت قد و وزن به نظر می رسه اکتو باشید) دوستانی که از مس فیوژن استفاده کردند هم راضی بودند.همه می خوان عضلانی بیان بالا دیگه باقیش به تمرین و تغذیه بستگی داره.کورتون هم مال تقلبی هاست مکمل اصل فاقد این موادِ

1Dl0veb0y
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۲‏, ۱۰:۴۴ قبل از ظهر
من واقعا نمی دونم چی بخرم ...
چون برند خیلی زیاده و خوب تعدد برند هم باعث بوجود اومدن *** قلابی میشه ...
چطور باید فهمید کربو شکر هست یا نه ؟ یه وقت به خاطر خورد شکر به فنا نرم ...؟
مثلا همین php که سایتشو گذاشتم ...
دقیقا همین رو از نزدیک دیدم به نظر خوب میاد و اون کسی هم که می خواد بیاره آدم کاملا مطمئنی هست ...
اما مثلا تو هر سایت ایرانی میرم نیست ...
این می تونه دلیل بر خوب نبودنش باشه ؟
آره من اکتو هستم زیاد لاغر نیستم ولی خوب هم عضله م بالا نمیاد و نیاز به کربو دارم که واسه اندام من طراحی شده باشه مثل همین php ...
فقط حالا شما یا کسه دیگه می تونین اطلاعات درست تری بهم در مورد این برند بدین ؟
کسانی که کارشون فروشه ...
من می خوام حتما 7 کیلو یا نهایتا 5 باشه و هم کربو باشه هم پرو ...
فروشگا سایت چیز خوب چی داره به کار من بیاد ؟
فقط لطفا اگر پاسخ میدین به تک تک قسمت ها پاسخ بدین چون برام مهمه ...
ممنون .

1Dl0veb0y
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۲‏, ۱۰:۴۵ قبل از ظهر
دقیقا اینو می خوام بخرم میشه مشخصاتش رو بخونین نظر ردین ...
7 کیلو هست گفته 150T ...
میارزه ؟

hossein2012
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۲‏, ۱۰:۵۲ قبل از ظهر
دقیقا اینو می خوام بخرم میشه مشخصاتش رو بخونین نظر ردین ...
7 کیلو هست گفته 150T ...
میارزه ؟
اگه مطمئنی 100 درصد اصله بگیر میارزه. البته نظر شخصی منه:گل رز:

1Dl0veb0y
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۲‏, ۱۱:۰۰ قبل از ظهر
راستی یکی از بچه ها که گرفته یود می گفت وقتی میریزی تو آب یا شیر مثل آدامس میشه ...
این چه معنی میده ؟
بعد تو مشخصاتش زده تو هر serving 52G شکر داره ؟
52 گرم کمه یا زیاد ؟
یعنی کربوهیدراتش شکر کم داره یا زیاد ؟

1Dl0veb0y
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۲‏, ۱۱:۱۲ قبل از ظهر
سایت هم که درست محصولات رو نذاشته آدم بدونه چی به چی هست ...
می خواستم از سایت بخرم ولی چون این طوریه دودلم ...
خلاصه یکی یه پیشنهاد درست بده واسه گینر ؟

hossein2012
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۲‏, ۱۱:۱۲ قبل از ظهر
دوست عزیز دقت کن حتما نوشته 5.2 گرم. اگه 52 گرم باشه که...

1Dl0veb0y
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۲‏, ۱۱:۱۷ قبل از ظهر
برو تو سایتش اونجا که زده nutrition fact پایینشو ببین ...
نوشته sagars : 56G ...
یعنی زیاده ؟
بعد جالبه اون پایین که با قرمز زده contain no نوشته بدون شکر بدون نمک ...
یعنی چی آخه ...

hossein2012
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۲‏, ۱۱:۲۳ قبل از ظهر
بله شما درست میگید. کربوپروتئین شکرش معمولا زیاده ولی این یکی خیلی زیاده. طوری نیست میارزه البته اصلش.:گل رز:

1Dl0veb0y
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۲‏, ۱۱:۲۶ قبل از ظهر
چرا دیگه فکر کن 7 کیلو رو بخوای بخوری بعد هر serving 56G شکر داشته باشه ...
مشکل قند یا همون دیابت پیدا می کنی ...
اه نمی دونم چیکارکنم روانی شدم ...

Macklemore
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۲‏, ۱۱:۲۸ قبل از ظهر
سایت هم که درست محصولات رو نذاشته آدم بدونه چی به چی هست ...
می خواستم از سایت بخرم ولی چون این طوریه دودلم ...
خلاصه یکی یه پیشنهاد درست بده واسه گینر ؟
بعد از Bulk MVP که 60 گرم شکر داره ، با این مشخصاتی که میگی این مکمل جایگاه دوم رو از لحاظ مقدار شکر :پوزخند:
به نظر من توی گینر 10گرم شکر هم باشه خوب نیست ،چه برسه به 52گرم ،
از همین سایت خواستی بگیری ریل مس پروبیوتیک 11 پوندی عالیه ،منظورت رو نفهمیدم از این که میگی معلوم نیست چی به چیه؟!

hossein2012
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۲‏, ۱۱:۲۹ قبل از ظهر
نه اگه اینجوری بود که الان خیلیا دیابت میگرفتن. برا افراد دیابتی خوب نیست ولی شما که دیابت نداری.

1Dl0veb0y
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۲‏, ۱۱:۳۲ قبل از ظهر
این که گفتین car - pro هست دیگه به عبارتی گینر ؟
چنده اون وقت ؟ منظورم ایه که category نداره آدمه گیج میشه نمی دونم کدوم کربو کدوم پرو ...
مثل فروشگاهی که همه ***ا با ه مقاطی شدن ...
لطفا به سوالای قبلیم هم پاسخ بدین ...

ولی یه مساله هم هست یه کمپانی که انقدر شوت نیست بیاد این همه شکر بریزه حتما یه چیزی هست ...
واقعا دلیلش چیه ؟
هم mvp هم php و ...
حتما نیازه ...
این طور نی ؟

hossein2012
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۲‏, ۱۱:۳۷ قبل از ظهر
من نمیدونم چرا نمیفهمی؟ این شکرو که خودشون اضافه نمی کنن. این شکر مال کربوشه
همونجا که گفتی قرمز نوشته همینه. نوشته بدون شکر اضافه شده.
گرفتی چی شد؟

1Dl0veb0y
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۲‏, ۱۱:۴۱ قبل از ظهر
داداش گلم خوبه خودم دارم میگم شوت که نیستم ...
سوال پرسیدنم دلیل بر ندونستن نی ...
ضمنا میشه بهتر حرف زد .
در کل ممنون .

hossein2012
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۲‏, ۱۱:۴۳ قبل از ظهر
داداش گلم خوبه خودم دارم میگم شوت که نیستم ...
سوال پرسیدنم دلیل بر ندونستن نی ...
ضمنا میشه بهتر حرف زد .
در کل ممنون .
شرمنده:خجالت:

N@vid #
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۲‏, ۰۱:۴۶ بعد از ظهر
سلام
من میخام یه دوره برم ک واقعا نتیجه بگیرم هم حجم هم وزن تا حدود 350-400 میتونم خرج کنم
یه دوره هم بهم بیشنهادشده : ترومس (2) + سل مس + گلوتامین
قد 180
ورن 56-58
سن 19
با تشکر :گل رز:

bibak
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۲‏, ۰۲:۱۱ بعد از ظهر
سلام
من میخام یه دوره برم ک واقعا نتیجه بگیرم هم حجم هم وزن تا حدود 350-400 میتونم خرج کنم
یه دوره هم بهم بیشنهادشده : ترومس (2) + سل مس + گلوتامین
قد 180
ورن 56-58
سن 19
با تشکر :گل رز:

دوست عزیز به این نمیگن دوره
دوره به مصرف دارو در مدت زمان معلوم میگن
شما کمبود وزن زیادی دارید شما میتونید از مکمل های که درصد چربی بیشتری دارن استفاده کنید و اگر از لحاظ مالی هم مشکل ندارید ترومسی که خودتون گفتید گزینه خوبیه
به مکمل هاتون یه مولتی ویتامین خوب مثل انیمال پک که در فروشگاه موجوده به علاوه امگا3 اضافه کنید
موفق باشید 

تندر
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۲‏, ۰۹:۴۱ بعد از ظهر
البته مکمل ها ، درصد چربی بالاتری ندارند ... بهتر این طور بگیم که مکمل هایی که کربوهیدراتشون بالاتره .... بله ، شاید دو ، سه درصد چربی شون ( کلسترول ) شون بالا باشخ ، اما ملاک کربوهیدارته .

MaMaD PiSHvA
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۳‏, ۰۱:۲۸ قبل از ظهر
با سلام
میخوام در مورد مصرف جیسینگ؟کی باید مصرف شود؟؟؟؟؟
و عوارض zma برای منه 15ساله؟
ممنون:صلح:

bibak
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۳‏, ۰۲:۳۶ قبل از ظهر
با سلام
***ینگ یک عدد بعد از صبحانه و یک عدد قبل از خواب
شما نیازی zma در این سن ندارید:گل رز::گل رز:

bibak
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۳‏, ۰۲:۴۱ قبل از ظهر
البته مکمل ها ، درصد چربی بالاتری ندارند ... بهتر این طور بگیم که مکمل هایی که کربوهیدراتشون بالاتره .... بله ، شاید دو ، سه درصد چربی شون ( کلسترول ) شون بالا باشخ ، اما ملاک کربوهیدارته .

دوست عزیز منظورم از چربی ،فت مکمل بود مکمل هایی که کربوهیداتشون بالاتره مقدارهای مختلف و بالاتر از دو و سه درصد دارند
من مثال گینر نمیزنم مثال سینتا 6 رو میزنم که فتش ۶ گرمه که میشه ۹ درصد
:گل رز: 

MaMaD PiSHvA
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۳‏, ۰۴:۰۴ قبل از ظهر
***ینگ یک عدد بعد از صبحانه و یک عدد قبل از خواب
شما نیازی zma در این سن ندارید:گل رز::گل رز:
پس برای من چی خوبه؟:نمیبینم:
بعد برای بلندی قد چی بخورم؟
178قد
هورمون رشد بیشتر؟
ممنون

taoist.eagle
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۳‏, ۰۸:۴۴ قبل از ظهر
پس برای من چی خوبه؟:نمیبینم:
بعد برای بلندی قد چی بخورم؟
178قد
هورمون رشد بیشتر؟
ممنون

شما با توجه به اینکه سن تون 15 سال بیشتر نیست و احتمالا رشد قد بیشتری خواهید داشت ولی برای اینکه رشد قدتون به حداکثر ژنتیک خودش برسه حتما تغذیه، خواب و تمرین مناسب داشته باشین، با رعایت این 3 موضوع رشد قد شما تضمینه :))

reza.k
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۳‏, ۰۹:۳۴ بعد از ظهر
با سلام

دلیلت برای استفادهzmaچیه داداش خوب توجه کن روی اکثر وشاید تمام مکملها زده برای استفاده افراد 18ساله وبه بالاست اینو حتما متوجه باش خدای نکرده اسیب جدی بخودت نزنی.

mehran0123
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۳‏, ۱۰:۵۰ بعد از ظهر
یه سوال داشتم یکی از دوستام بهم قرص خاویار پیشنهاد کرده برای چاقی می خواستم بدونم کسی دربارش چیزی می دونه

MaMaD PiSHvA
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۴‏, ۰۲:۱۹ قبل از ظهر
دمت گرم داد....
ولی برای بلندی قدچی مصرف کنم....
15
178:گل رز::گل رز:

hadi_soh
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۴‏, ۱۰:۴۶ قبل از ظهر
به نظر من تمام قرص ها و مکمل ها و هر نوع پودر و یا قرصی که برای افزایش قد هست غیر کار آمد بوده و باعث مشکلات زیادی میشه . البته با این وجود تمرینات زیادی برای بلند شدن قد هست که بهترینشون دوره یک ماهه ورزش بسکتبال هست . سوال دیگه ای بود در خدمتم.:گل رز:

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۴‏, ۱۱:۴۱ قبل از ظهر
اقا شما تو 15سالگی هستی و هنوز جا برای بلند شدن داری بعد شما به قد پدر مادرت توجه کن ونسبت بگیر جمع قد هر دوتقسیم بر دو +10 برای آقایون دیگه حد اکثر پتانسیل شما برای قد بلندی اینه

Flex70
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۴‏, ۰۱:۰۱ بعد از ظهر
به نظر من تمام قرص ها و مکمل ها و هر نوع پودر و یا قرصی که برای افزایش قد هست غیر کار آمد بوده و باعث مشکلات زیادی میشه . البته با این وجود تمرینات زیادی برای بلند شدن قد هست که بهترینشون دوره یک ماهه ورزش بسکتبال هست . سوال دیگه ای بود در خدمتم.:گل رز:جسارت نباشه,شما با استناد به کدوم مدرک علمی میگین که مکملا و قرصا و...برای افزایش قد موثر نیست؟در حالی که همه میدونن مکملای اصل حاوی عناصر معدنی مثل:روی,کلسیم واهن و... برای رشد قد لازمن وهم از نظر علمی وعملی ثابت شده چون بخشی از نیاز بدن به عناصر ضروری برای رشد قدرو تامین میکنن, و اگه در سن رشد این عناصر از رژیم غذایی تامین نشن با استفاده از مکمل نیاز بدن رو می توان برطرف کرد...(مکملای اصل,نه مکملای درپیت که تو کشور ما مثل نخود کشمش)

mehran0123
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۴‏, ۰۱:۴۷ بعد از ظهر
اقا کسی نیست جواب منو بده :گریه:

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۴‏, ۱۰:۵۷ بعد از ظهر
اینهمه آدم تو سایت. پس هستند. اما خب واقعا نمیدونیم. من به شخصه قرص خاویار نشنیدم.
چی بیام بگم خب؟

bibak
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۵‏, ۰۲:۲۰ قبل از ظهر
اینهمه آدم تو سایت. پس هستند. اما خب واقعا نمیدونیم. من به شخصه قرص خاویار نشنیدم.
چی بیام بگم خب؟

اقای کسایی درست عرض میکنن تا حالا بنده هم قرص خاویار رو نشنیده بودم صابون و کنسرو و کرم خاویار رو شنیده بودم اما قرص رو نه.
البته اقای کسایی چه رابطه ای با افزایش وزن داره این قرص ها؟!
به نظر شما این نمونه قرص ها مشکوک نیستن به نا مشخص بودن محتویاتشون؟ و شاید استفاده از داروهای فاسد؟
با سپاس

hamidreza.
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۵‏, ۱۱:۵۸ قبل از ظهر
با سلام
دوستان اطلاعاتي درباره گاسباري8000 ميخاستم
خوبه بده ؟ با تشكر:متفکر:

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۵‏, ۰۲:۱۰ بعد از ظهر
به نظر شما این نمونه قرص ها مشکوک نیستن به نا مشخص بودن محتویاتشون؟ و شاید استفاده از داروهای فاسد؟

والا اینروزا بازار کپسولهای دست سازی نظیر fat fast , vim, g fast مگاتروپین و امثالهم انقدر زیاد شده که هر کدوم رو با یه کارائی دارن میفروشن
یکی رو اشتها اور. یکی رو چاق کننده. یکی رو برا جذب پروتئین ( خیلی مضحکه خداییش ) اینم لابد یکی لنگه هموناست
امیدوارم پیش داوری نکرده باشم

bibak
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۵‏, ۰۲:۲۲ بعد از ظهر
اقای کسایی من هم با نظر شما موافقم
به نظر شما این نمونه قرص ها که با نام های مختلف تجاری از قبیل همین قرص خاویار میشه اعتماد کرد و مصرف کرد؟
من در مورد این قرص خاویار تحقیق کردم اما هیچ مطلبی پیدا نکردم:گل رز:

taoist.eagle
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۵‏, ۰۳:۰۹ بعد از ظهر
دوستان نظرتون رو در مورد مکمل آمینو فاز می خواستم!
گفته میشه که به عنوان مکمل قبل از خواب خوبه و تا 12 ساعت جذبش طول میکشه!
کسی اگه استفاده کرده لطفا نظر بده راجع بهش....

http://www.bodybuilding.com/store/lean/amino-phase.html

mehran0123
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۵‏, ۰۳:۴۱ بعد از ظهر
مرسی از دوستان من دیروز از یکی دوتا مربی های بدنسازی سوال کردم میگن همون دگزا هستش یعنی همون خاصیت دگزا رو داره من خیلی صورتم لاغره چاره ی دیگه ایی جز مصرف این ندارم می دونم خیلی خطرناکه ولی دیگه چاره ایی ندارم چون من خیلی مکمل مصرف کردم هیچ نتیجه ایی نگرفتم فقط اگر دوستانی هستن که می دونن چطوری میشه این چاقی رو نگه داشت منو راهنمایی کنن ممنون

bibak
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۵‏, ۰۳:۵۱ بعد از ظهر
شما عضله نساختین که بشه نگهش داشت دگزا باعث جمع شدن اب زیر پوست و چربی میشه
دوست عزیز قرار نیست که با سلامتی خودتون بازی کنید و برای رفع لاغری صورت کبدتون رو از دست بدید این طرز فکر شما اشتباه هست

mehran0123
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۵‏, ۰۳:۵۷ بعد از ظهر
شما عضله نساختین که بشه نگهش داشت دگزا باعث جمع شدن اب زیر پوست و چربی میشه
دوست عزیز قرار نیست که با سلامتی خودتون بازی کنید و برای رفع لاغری صورت کبدتون رو از دست بدید این طرز فکر شما اشتباه هست

دوست عزیز حرف کاملا درسته ولی بدن من جوریه که نتیجه نمیگیره بد یکی از دوستامم مصرف کرده میگه نتیجه خوبی گرفتم ازش مشکلیم براش پیش نیومده

bibak
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۵‏, ۰۴:۰۷ بعد از ظهر
شما به دنبال چی بودین که نتیجه نگرفتین؟
رفع لاغری صورت؟
چند سالتونه؟ سابقه تمرنتون چقدره؟ چند کیلو هستین؟ 

bibak
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۵‏, ۰۴:۱۰ بعد از ظهر
رفع لاغری صورت؟

لطف کنید قدتتون هم بگید

taoist.eagle
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۵‏, ۰۴:۱۲ بعد از ظهر
دوست عزیز حرف کاملا درسته ولی بدن من جوریه که نتیجه نمیگیره بد یکی از دوستامم مصرف کرده میگه نتیجه خوبی گرفتم ازش مشکلیم براش پیش نیومده

گویا شما جواب سوالتون رو می دونین و دنبال جواب نیستین!
مصرفش اصلن درست نیست، واقعا داری با سلامتیت بازی می کنی!

taoist.eagle
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۵‏, ۰۹:۴۰ بعد از ظهر
دوستان نظرتون رو در مورد مکمل آمینو فاز می خواستم!
گفته میشه که به عنوان مکمل قبل از خواب خوبه و تا 12 ساعت جذبش طول میکشه!
کسی اگه استفاده کرده لطفا نظر بده راجع بهش....

http://www.bodybuilding.com/store/lean/amino-phase.html

کسی راهنمایی نمی کنه؟!

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۵‏, ۱۰:۵۱ بعد از ظهر
کسی راهنمایی نمی کنه؟!

من خیلی وقت پیش استفاده کردم، مکملها رو معمولا بصورت استک مصرف می کنند نمی شه گفت تاثیر تک تکش چطور بوده، در حد یک آمینو بد نبوده.در کل آمینو پول دور ریختنِ

______
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۵‏, ۱۰:۵۵ بعد از ظهر
در دوره بارگیری کراتین وزن مهمه؟یعنی میزان مصرف روزانه براساس وزن مشخص میشه یا هر فردی با هر وزنی باید 20 گرم(در بارگیری سریع)مصرف کنه؟

bibak
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۵‏, ۱۱:۳۶ بعد از ظهر
در دوره بارگیری کراتین وزن مهمه؟یعنی میزان مصرف روزانه براساس وزن مشخص میشه یا هر فردی با هر وزنی باید 20 گرم(در بارگیری سریع)مصرف کنه؟

هر شخصی با هر وزنی در دوره بارگیری روزانه 20 گرم باید مصرف کنه

mehran0123
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۵‏, ۱۱:۴۲ بعد از ظهر
رفع لاغری صورت؟
داداش من نزدیک به دوساله بدنساز کار می کنم مکمل خیلی مصرف کردم نتیجه نگرفتم الانم عکس مکمل هامم که در حال حاضر دارم مصرف می کنم و برات میزارم من خیلی خرج می کنم داداش من 19 سالمه قدمم 182 وزنم 60 داداش همه میگن تغذیه اصلا من نمیگم تغذیم خوب میگم بد مگه میشه با این مکمل ها 2 کیلو وزن نگیرم باورت نمیشه نگرفتم که نگرفتم تازه بعضی مکمل هارو تموم کردم جاشونو انداختم وگرنه تو عکس میذاشتم
http://up.vatandownload.com/images/ouk4ojkrm85t7st2gjr.jpg

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۵‏, ۱۱:۴۵ بعد از ظهر

وزن مهمِ ولی رعایت کردنش سختِ، گرمیِ، واسه همین همه همون 20 تا 25 گرم رو مصرف می کنند

mobarez
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۵‏, ۱۱:۴۵ بعد از ظهر
زیاده روی در مصرف هر چیزی ضرر داره در ضمن به نظر خودم مکملهات مشکوکه

mehran0123
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۵‏, ۱۱:۴۹ بعد از ظهر
نمی دونم وااله قرار شد سری دیگه از همین جا خرید کنم خدا کنه نتیجه بگیرم منم خودم رو مکمل ها مشکوکم بازم نمی دونم ؟

______
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۵‏, ۱۱:۵۳ بعد از ظهر
وزن مهمِ ولی رعایت کردنش سختِ، گرمیِ، واسه همین همه همون 20 تا 25 گرم رو مصرف می کنند
یجا خوندم برای خانم های تا 50 کیلو در دوره بارگیری 9 گرم و در بقیه روزها 3 تا 5 گرم.این قابل استناده؟

mobarez
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۵‏, ۱۱:۵۷ بعد از ظهر
نمی دونم وااله قرار شد سری دیگه از همین جا خرید کنم خدا کنه نتیجه بگیرم منم خودم رو مکمل ها مشکوکم بازم نمی دونم ؟
اون مکمل abb , apex sport
99 درصد تقلبی هستن

mehran0123
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۱۲:۰۱ قبل از ظهر
اون مکمل abb , apex sport
99 درصد تقلبی هستن

والله دیگه نمی دونم چی برم نتیجه بگیرم همه تقلبی :گریه:

mobarez
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۱۲:۰۴ قبل از ظهر
دادش یه برنامه توپ از اقا افشین و یه مشاوره و خرید مکمل از اقا حجت مشکلتو حل میکنه

mehran0123
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۱۲:۰۶ قبل از ظهر
دادش یه برنامه توپ از اقا افشین و یه مشاوره و خرید مکمل از اقا حجت مشکلتو حل میکنه

اره داداش ایشالله دفعه دیگه حتما یعنی 100% از اینجا خرید می کنم ایشالله واسه پاییز مرسی ازت :بوس:

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۱۲:۱۱ قبل از ظهر
یجا خوندم برای خانم های تا 50 کیلو در دوره بارگیری 9 گرم و در بقیه روزها 3 تا 5 گرم.این قابل استناده؟

بارگیریش فکر نمیکنم صحیح باشه اما بعد بارگیری 3 گرم کفایت میکنه
امیدوارم اشتباه نکرده باشم

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۱۲:۴۶ قبل از ظهر

با اجازه جناب کسایی،
اگر حافظم یاری کنه جناب بندگان فرموده بودند 0.3 گرم به ازای هر کیلو برای بارگیری که برای این فرد می شه 15 گرم تقسیم بر 4 وعده می شه هر وعده 3.5 گرم، برای نگهداری 0.03 گرم به ازای هر کیلو که می شه 1.5 گرم.این سیستم خیلی سختِ مگه پیمانه ای شبیه کراتین ماسل فرام داشته باشید یا وزنه گرمی که سختِ بخوایید هر وعده وزن کنید.پس همون وعده 5 گرمی راحت تر استفاده می شه

mobarez
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۰۱:۱۲ قبل از ظهر
سلام من از یه کراتین و یه گینر در مدت یک ماه استفاده کردم گفتن از گلوتامین استفاده کنم ؟ ولی من خودم از حجم بدنیم راضی نیستم و میخام از پروتیین وی استفاده کنم ؟ راهنمایی کنید

pooriamrr
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۰۱:۱۵ قبل از ظهر
سلام
امیدوارم جایی درستی سوال خودمو مطرح کرده باشم
دوستان برای افزایش وزن چه نوع مکملی پیشنهاد میکنید.میخوام به دوره تمام عیار (قیمت واسم مهم نیس) برم ولی نوع مکمل ضد نقیض بم معرفی میشه
یکی مربی میگه پرورتیئن وی با مکمل بخور.یکی میگه پروتئین وی واسه افزایش وزن مناسب نیست و برای افراد چاق هست.من واقعا گیج شدم.میشه یکی بگه چه نوع مکملی برای افزایش وزن مناسب هست.بدن من اصلا چربی نداره.فقط نیار به افزایش وزن دارم.شنیدم cell tech مناسبه درسته ؟؟بهترین مکمل افزایش وزن همینه؟؟
اگر سوال مربوط به یه بخش دیگه هست از مدیر سایت خواهش میکنم خودش زحمت انتقالش رو بکشه
ممنون

mobarez
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۰۱:۱۹ قبل از ظهر
کربو پروتیین با کربوهیدرات بالا

bibak
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۰۲:۱۴ قبل از ظهر
سلام
امیدوارم جایی درستی سوال خودمو مطرح کرده
اگر سوال مربوط به یه بخش دیگه هست از مدیر سایت خواهش میکنم خودش زحمت انتقالش رو بکشه
ممنون
دوست عزیز پروتئین وی نیز یک نوع مکمل هست و یکی از اصلی ترین مکمل هاست
اینگونه نگاه کردن به مکمل ها اشتباست که بگید سل تک بهترین مکمل دنیا جهت افزایش وزنه وبه دنبال بهترین مکمل جهت افزایش وزن باشید بهترین مکمل برای شما تغذیه مناسبه به علاوه مکمل که کاستی های تغذیه ایتون برطرف کنه دقت داشته باشید که در درجه اول تغذیه در درجه دوم مکمل و از مکمل انتظار معجزه کردن نداشته باشید
در مورد مکمل میتونید از سل تک و پروتئین وی و مولتی ویتامین و امگا3 استفاده کنید:گل رز:

bibak
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۰۲:۱۶ قبل از ظهر
سلام من از یه کراتین و یه گینر در مدت یک ماه استفاده کردم گفتن از گلوتامین استفاده کنم ؟ ولی من خودم از حجم بدنیم راضی نیستم و میخام از پروتیین وی استفاده کنم ؟ راهنمایی کنید

دوست عزیز شما میتونید پروتئین وی و گلوتامین را جهت افزایش حجم به سبد مکملاتون اضافه کنید

bibak
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۰۲:۲۶ قبل از ظهر
والله دیگه نمی دونم چی برم نتیجه بگیرم همه تقلبی :گریه:

عکس مکملاتون رو دیدم که همش تقلبی بودن
شما با این کمبود وزن چطور انتظار دارید صورتتون لاغر نباشه اینجور که معلومه علاوه بر صورت اندام لاغری هم دارید و بیشتر به دنبال میانبر برای افزایش وزن و استفاده از دگزا هستید
شما در روز 6 وعده غذا بخورید روزانه 8ساعت بخوابید و استراحت کنید تمریناتتون رو به خوبی انجام بدین از مکمل های اورجینال استفاده کنید که در فروشگاه موجوده و تمرین هوازی و به دنبال ساخت عضله باشید نه اب و چربی و همت ، صبر و پشتکار مطمئن باشید نتیجه میگیرید و نیازی به دگزا نخواهید داشت و خیالتون راحت که صورتتون از این حالت درمیاد
موفق باشید

soliiiii
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۰۲:۴۴ قبل از ظهر
با سلام .من آمینو گاسپاری 8000گرفتم. بیماری کم کاری تروئید دارم میخواستم بدونم می تونم ازش استفاده کنم .با توجه به اینکه بعضی از سایتا نوشتن باعث تحریک هورمون میشه با تشکر !!!

bibak
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۰۳:۴۶ قبل از ظهر
با سلام .من آمینو گاسپاری 8000گرفتم. بیماری کم کاری تروئید دارم میخواستم بدونم می تونم ازش استفاده کنم .با توجه به اینکه بعضی از سایتا نوشتن باعث تحریک هورمون میشه با تشکر !!!

اینجور مطالب صحت علمی نداره :گل رز:

reza.k
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۰۸:۱۵ قبل از ظهر
دوست عزیز شما میتونید پروتئین وی و گلوتامین را جهت افزایش حجم به سبد مکملاتون اضافه کنیدبنظر من گلوتامین اضافه هیچ مشکلی روحل نمیکنه چون داخل گینر وجودداره ویم گزینه مناسبی نیست چون دراکثر گینرهایافت میشه .من دو راهکار به دوستمون معرفی میکنم:۱.استفاده ازیه پروتئین ترکیبی مثل مایفیوژن۲.روش تمرینی مناسب همراه بایه برنامه رژیم غذایی مناسب.پیروز باشید.

shreza
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۰۸:۵۷ قبل از ظهر
سلام بر اساتیده محترم
نظرتون راجب puritan pride DHEA و BEEF Aminos چیه خویه؟
وقیمتاش تو چه رنجیه؟ تشکر.

pooriamrr
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۱۰:۳۹ قبل از ظهر
دوست عزیز پروتئین وی نیز یک نوع مکمل هست و یکی از اصلی ترین مکمل هاست
اینگونه نگاه کردن به مکمل ها اشتباست که بگید سل تک بهترین مکمل دنیا جهت افزایش وزنه وبه دنبال بهترین مکمل جهت افزایش وزن باشید بهترین مکمل برای شما تغذیه مناسبه به علاوه مکمل که کاستی های تغذیه ایتون برطرف کنه دقت داشته باشید که در درجه اول تغذیه در درجه دوم مکمل و از مکمل انتظار معجزه کردن نداشته باشید
در مورد مکمل میتونید از سل تک و پروتئین وی و مولتی ویتامین و امگا3 استفاده کنید:گل رز:

ممنون از راهنماییت دوست عزیز
تغذیه طبیعی هیچ مشکلی ندارم.فقط گیر من نوع استفاده از مکمل های دیگه هست.به نطر شما استفاده از کازئین به همراه سل تک و پروتئین وی و مولتی ویتامین و امگا3 میتونه تاثیر خوبی داشته باشه

reza.k
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۱۱:۰۱ قبل از ظهر
ممنون از راهنماییت دوست عزیزتغذیه طبیعی هیچ مشکلی ندارم.فقط گیر من نوع استفاده از مکمل های دیگه هست.به نطر شما استفاده از کازئین به همراه سل تک و پروتئین وی و مولتی ویتامین و امگا3 میتونه تاثیر خوبی داشته باشهکازئین نوعی پروتئین که مدت ۸ساعت دربدن میمونه وبرای ساپورت عضلات درمدت استراحت شبانه مناسب است وبسیار مفیده استفادش باوی وکراتین ترکیبی سل تیچ از بهترین اونا که مصرف کردم پارابولیک شرکتMHPهستش .درضمن درموردرژیم گاهی اوقات خودمون فکرمیکنیم خوبه نظرمن اینه شما که هزینه میکنی ووقت برای تمرین میزاری درمورد اونم بایه کارشناس مشاوره کن.پیروزباشی.

Schumi
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۱۲:۱۲ بعد از ظهر
سلام
امیدوارم جایی درستی سوال خودمو مطرح کرده باشم
دوستان برای افزایش وزن چه نوع مکملی پیشنهاد میکنید.میخوام به دوره تمام عیار (قیمت واسم مهم نیس) برم ولی نوع مکمل ضد نقیض بم معرفی میشه
یکی مربی میگه پرورتیئن وی با مکمل بخور.یکی میگه پروتئین وی واسه افزایش وزن مناسب نیست و برای افراد چاق هست.من واقعا گیج شدم.میشه یکی بگه چه نوع مکملی برای افزایش وزن مناسب هست.بدن من اصلا چربی نداره.فقط نیار به افزایش وزن دارم.شنیدم cell tech مناسبه درسته ؟؟بهترین مکمل افزایش وزن همینه؟؟
ممنون

کی گفته سل تچ برای شما مناسبه؟بله تاثیر داره ولی به همراه یه مکمل کربو بالا.شما تا وقتی قد و وزنت متناسب نباشه نباید از وی استفاده کنی

em0fab0y
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۱۲:۲۵ بعد از ظهر
منم می خوام گینر بگیرم بین مس گینر و ریل مس موندم ...
کدوم بهتره ؟
هر دوشون یه مقدار پروتئین دارن فقط کربو مس گینر خیلی بیشتره و این که ریل مس خیلی زیاد ویتامین داره که مس گینر نداره ...
کلا میشه ویتامینو جبران کرد ...
کدومش واسه من بهتره ؟
قدر 187 وزن 70 ...

Farhad0631
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۱۲:۲۶ بعد از ظهر
سلام.
کسی هست ک الان ریل مس داشته باشه ؟؟
یه سوال کوچولو ازش دارم.

Schumi
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۱۲:۳۴ بعد از ظهر
منم می خوام گینر بگیرم بین مس گینر و ریل مس موندم ...
کدوم بهتره ؟
هر دوشون یه مقدار پروتئین دارن فقط کربو مس گینر خیلی بیشتره و این که ریل مس خیلی زیاد ویتامین داره که مس گینر نداره ...
کلا میشه ویتامینو جبران کرد ...
کدومش واسه من بهتره ؟
قدر 187 وزن 70 ...

شما باید یه گینر کربو بالا استفاده کنی مثل مس فیوژن،ایزوگینر و اینطور چیزا.مس گینر از کجا میخوای بخری؟

em0fab0y
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۱۲:۳۸ بعد از ظهر
از توسایت ...
مشخصاتشو دیدم 250 گرم کربو داره 52 گرم پروتئین که میشه همون 100% ...
کربوش خیلی بالاست خوبیش اینه شکر هم کم داره ...
برندش که راحته ولی اصل گیر آوردن سخته ...
من خودم نظرم روی ریل مس و مس گینر ماسل تک هست ...
شما چرا mas Fusion رو پیشنهاد دادین ؟

Schumi
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۱۲:۴۴ بعد از ظهر
از توسایت ...
مشخصاتشو دیدم 250 گرم کربو داره 52 گرم پروتئین که میشه همون 100% ...
کربوش خیلی بالاست خوبیش اینه شکر هم کم داره ...
برندش که راحته ولی اصل گیر آوردن سخته ...
من خودم نظرم روی ریل مس و مس گینر ماسل تک هست ...
شما چرا mas Fusion رو پیشنهاد دادین ؟

مس گینر ماسل تک؟؟؟؟کدومه میشه لینکشو بدی؟
من خودم اگه بخوام گینر بخرم مطمئناً ایزوگینر میخرم بله چون شکرش کمتره خیلی بهتره البته مس فیوژن وزن بیشتری میده اما با چربی و چون بیشتر کسانی که از مس فیوژن استفاده کردن ازش راضی بودن من بهتون پیشنهادش دادم

em0fab0y
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۰۱:۳۰ بعد از ظهر
مس فیوژن کربوش کمتره از مس گینر چیزی حدود 170 گرم در صورتی که مس گینر 250 گرم کربو داره ...
اگر مس فیوژن چاق کنه که مس گینر میترکونه آدمو ...

N@vid #
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۰۳:۳۷ بعد از ظهر
با سلام
من دوستم یه مکمل داره میخاستم بدونم چیه و قیمتش چنده و اینکه اصله یا نه ؟
خودمم چیزی در وردش نمیدونم
http://up.vatandownload.com/images/o4d2vgmhfij0iqka2aia.jpghttp://up.vatandownload.com/images/0jsjbkx5rvsxjnr7wmjw.jpghttp://up.vatandownload.com/images/tj8bim6972thqh1zjj9x.jpghttp://up.vatandownload.com/images/8pbdzp6tohbkuu2jjfl9.jpg

bibak
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۰۵:۳۱ بعد از ظهر
بنظر من گلوتامین اضافه هیچ مشکلی روحل نمیکنه چون داخل گینر وجودداره ویم گزینه مناسبی نیست چون دراکثر گینرهایافت میشه .من دو راهکار به دوستمون معرفی میکنم:۱.استفاده ازیه پروتئین ترکیبی مثل مایفیوژن۲.روش تمرینی مناسب همراه بایه برنامه رژیم غذایی مناسب.پیروز باشید.
استفاده از گلوتامین و وی یکی از ارکان اصلی و پایه ای دوران حجم است
مایفیوژن جز دسته وی ها محسوب میشه و منظوره منم وی 100درصد نبوده و درصد وی که در گینر ها موجوده بسیار کم و برای عضله سازی و حجم ماهیچه ای بسیار کم است در تغذیه ایرانی ها بسیار زیاد کربوهیدارت استفاده میشه و پروتئین بسیار کم و دعوای اصلی بر روی پروتئین است نه کربوهیدارت. که برای کسانی که از وضع مالی خوبی برخوردار هستند یک گینر در کنار پروتئین وی تجویز میکنند و و گلوتامین رو میشه 12 ماه سال در هر دوره ای استفاده کرد من توصیه نمیکنم استفاده کنن اما میشه به دلیل اینکه کاره اصلی گلوتامین ریکاوری کردن بافت های عضلانی و بازساری تاره های ماهیچه ای هست :گل رز:

bibak
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۰۵:۳۸ بعد از ظهر
کی گفته سل تچ برای شما مناسبه؟بله تاثیر داره ولی به همراه یه مکمل کربو بالا.شما تا وقتی قد و وزنت متناسب نباشه نباید از وی استفاده کنی
دوست عزیز در تغذیه ایشون مقدار زیادی کربوهیدارت وجود دارد و سل تچ نیز کربوهیدارت دارد و اگر یک گینر استفاده کند تمام وزنی که بدست میاد میشه اب زیر پوست و چربی و عضله سازی توست پروتئین ها صورت میگیرد که بسیار کم بدن ایشون دریافت میکند
وی از ارجع ترین مکمل در پرورش اندام است

bibak
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۰۵:۴۳ بعد از ظهر
مس فیوژن کربوش کمتره از مس گینر چیزی حدود 170 گرم در صورتی که مس گینر 250 گرم کربو داره ...
اگر مس فیوژن چاق کنه که مس گینر میترکونه آدمو ...

اینجور نمیشه حساب کرد اینجئر که شما میگید کربو باید منفجر کنه اینها مکمل هستند و معجزه نمیکنن
شما به دنبال وزن عضله ای و با کیفیت باشید نه وزن باسکولی:گل رز:

bibak
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۰۵:۵۰ بعد از ظهر
اقای D&G درون سایت تایپیکی در مورد معرفی محصولات شرکت مکس ماسل هست میتونید به اونجا مراجعه کنید
دوست بنده یک گینر شرکت مکس ماسل از نمایندگی اصفهان تهیه کرد بسیار بوی بد و مزه ای بسیار بدی داشت که قابل خوردن نبود به تاریخش که نگاه کردم دیدم 4 ماه به تاریخش انقضاش مونده اما جوری بود که در جای بسیار گرم و افتاب خورده نگهداری میشده
:گل رز:

Schumi
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۰۶:۰۰ بعد از ظهر
دوست عزیز در تغذیه ایشون مقدار زیادی کربوهیدارت وجود دارد و سل تچ نیز کربوهیدارت دارد و اگر یک گینر استفاده کند تمام وزنی که بدست میاد میشه اب زیر پوست و چربی و عضله سازی توست پروتئین ها صورت میگیرد که بسیار کم بدن ایشون دریافت میکند
وی از ارجع ترین مکمل در پرورش اندام است

وی از ارجع ترین هست ولی نه برای کسی که به دنبال افزایش وزنه

bibak
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۰۶:۰۷ بعد از ظهر
وی از ارجع ترین هست ولی نه برای کسی که به دنبال افزایش وزنه
درسته اما میتونه کربوهیدارت مصرفیشو از غذا تهیه کنه یا بطور مثال یک مایفیوژن به همراه سل تچ استفاده کنه :گل رز:

hamrah68
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۰۷:۲۵ بعد از ظهر
سلام
آقا اشتهام شدیدا رفته بالا منم الان تو رژیم هستم
تو خونه یه پودر فیبر هست دارم که اون رو بخورم اشتها رو میاره پایین
ولی گاهی روزها مثل امروز چون سر کار هستم نمیتوم پودر مصرف کنم
میخواستم ببینم قرصی هست که اشتها رو بیاره پایین و 100% هم بدون ضرر باشه؟
ال کارنیتین هم مصرف میکنم قبل از نهار یکی هم قبل از صبحانه
الان به هر جا نگاه میکنم غذا تو ذهنم متجسم میشه :کف کرده:
ممنون

Schumi
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۰۷:۵۰ بعد از ظهر
درسته اما میتونه کربوهیدارت مصرفیشو از غذا تهیه کنه یا بطور مثال یک مایفیوژن به همراه سل تچ استفاده کنه :گل رز:
این حرفتونو قبول دارم اگه بتونه کربو رو از غذای روزانه دریافت کنه خیلی خیلی بهتره اما بنظر من مشکله و اینکه اگه مس فیوژن بخره به همراه سل تچ عالیه

bibak
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۰۸:۴۷ بعد از ظهر
این حرفتونو قبول دارم اگه بتونه کربو رو از غذای روزانه دریافت کنه خیلی خیلی بهتره اما بنظر من مشکله و اینکه اگه مس فیوژن بخره به همراه سل تچ عالیه
این بستگی به هدفشون داره که تاکید کرده بود به عضلانی بودن که اگر مس فیوژن استفاده کنه بدنش به اصطلاح ابدار میشه:گل رز:

em0fab0y
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۰۹:۳۸ بعد از ظهر
من امروز یه گینر دیدم به نام hard mass واسه کمپانی innerarmour ...
برند خیلی خوبیه و کیفیت و فاکتورهای خوبی داره تو ترکیبش ..
خیلی از سایت های ایرانی هم روش تایید داشتن و می فروشنش ...
چیز منفی هم در موردش ندیدم ...
فقط همین hard mass یکم شکرش زیاده که نوع جدیدترش به نام mass peak شکرش خیلی کمتر شده ...
کلا نظرتون چیه ...
http://www.innerarmour.co.uk/hard_mass_gainer.htm#page=page-1
http://persianb.com/?p=681
http://parsmokamel.ir/manufacturer.php?id_manufacturer=13

h@med
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۰۹:۵۱ بعد از ظهر
دوستان من یه کراتین مونوهیدرات ویدر 300 گرمی از داروخونه گرفتم
من تا حالا شنیده بودم که بعد دوره بارگیری روزانه 10 گرم مصرف میشه 5گرم قبل و 5 گرم بعد تمرین ولی روی این کراتین نوشته که بعد دوره بارگیری روزانه 3 الی 4 گرم مصرف کنید حالا ما چیکار
کنیم بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه جای بدی سوالمو پرسیدم از مدیران محترم معذرت می خوام و خواهش میکنم که این سوالو به جای مناسب انتقال بدین

Store ManaGer
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۱۰:۱۳ بعد از ظهر
من تا حالا شنیده بودم که بعد دوره بارگیری روزانه 10 گرم مصرف میشه 5گرم قبل و 5 گرم بعد تمرین ولی روی این کراتین نوشته که بعد دوره بارگیری روزانه 3 الی 4 گرم مصرف کنید حالا ما چیکار
اگه جای بدی سوالمو پرسیدم از مدیران محترم معذرت می خوام و خواهش میکنم که این سوالو به جای مناسب انتقال بدین
چند صفحه قبل رو مرور میکردید جناب قاسمی توضیح داده بودن
همون 1 وعده صبح کفایت میکنه

h@med
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۱۱:۲۷ بعد از ظهر
چند صفحه قبل رو مرور میکردید جناب قاسمی توضیح داده بودن
همون 1 وعده صبح کفایت میکنه
دوست عزیز من حدود 10 صفحه قبل رو خوندم ولی جوابی پیدا نکردم
یعنی بعد از بارگیری قبل و بعد تمرین نخورم فقط صبح قبل صبحانه 1 وعده بخورم کافیه؟؟؟؟؟!!!!!
یعنی با این فرمول می تونم نتیجه بگیرم
ببخشید انقدر سوال میپرسم . چون تازه وارد هستم و مبتدی:خجالت:

T!rDaD
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۱۱:۳۱ بعد از ظهر
عرض سلام خدمت دوستان
چند تا پست دیدم راجع به اینکه چرا مکمل هایی که خریداری شده با اینکه هم تاریخ انقضاش سر نرسیده و ظاهرش هم اصل بوده و از جای معتبر هم خریداری شده اما بو و طعم بد میده و خلاصه فاسده
گاهی اوقات فروشنده مقصر نیست و عمدا هم این کالا رو به شما نداده
ج ن س اصل 90% از بندر دبی و از مسیر بنادر جنوبی ایران وارد میشه که فصل تابستان تابستان هوای شدیدا گرمی دارند
به اینصورت که یا شرایط نگه داری و انبار مناسبی نبوده(تو بندر) و یا گاها به علت قاچاق بگیری خیلی طول میکشه تا بار تخلیه بشه و یا حتی گاها ج ن س توقیف میشه و تا طرف بتونه اشنایی پیدا کنه و ج ن س رو در بیاره حسابی تو انبار گمرگ و در شرایط بد گرما خورده
حالا وقتی ج ن س دست فروشنده تهرانی یا سایر شهرستان ها میرسه هیچ اطلاعی از این موضوع نداره و با اطمینان به ج ن س اصل دست مشتری میده
این وسط فقط فروشنده با وجدان اونیه که وقتی فهمید کالاش ایراد داره دیگه بقیه ش رو دست دیگران نده

Farhad0631
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۱۱:۴۴ بعد از ظهر
کراتین ماسل تچ هم داریم ؟؟

منظورم اینه : http://persianb.com/wp-content/uploads/2012/05/creatine-muscletech-.jpg

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۱۱:۴۸ بعد از ظهر
یه زمان بود. الان دیگه نه!

Farhad0631
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۱۱:۵۴ بعد از ظهر
من امشب خریدم 30 تومن.
از یه شخص مطمئن هم خریدم.تاریخشم تا 2014 هست.
چیکار کنم ؟
برم بهش بدم و به جاش کراتین شرکت ام ان بگیرم؟

mobarez
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۷‏, ۱۲:۰۰ قبل از ظهر
من یه ماه پیش گرفتم 55 با تخفیف نتیجه هم گرفتم

hamrah68
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۷‏, ۱۲:۰۷ قبل از ظهر
سلام
آقا اشتهام شدیدا رفته بالا منم الان تو رژیم هستم
تو خونه یه پودر فیبر هست دارم که اون رو بخورم اشتها رو میاره پایین
ولی گاهی روزها مثل امروز چون سر کار هستم نمیتوم پودر مصرف کنم
میخواستم ببینم قرصی هست که اشتها رو بیاره پایین و 100% هم بدون ضرر باشه؟
ال کارنیتین هم مصرف میکنم قبل از نهار یکی هم قبل از صبحانه
الان به هر جا نگاه میکنم غذا تو ذهنم متجسم میشه :کف کرده:
ممنون

این تاپیک چقدر فعاله
دو تا صفحه رو رد کرد گفتم یه نقل قول بگیرم شاید دوستان جواب دهند :خجالت:
ممنون

Farhad0631
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۷‏, ۱۲:۰۷ قبل از ظهر
سل تچ گیرم نیومد.مجبور شدم اینو گرفتم.
مبارز جان شما نتیجه ازش گرفتی ؟

mobarez
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۷‏, ۱۲:۱۱ قبل از ظهر
من سل تچ رو گفتم خیلی عالی بود

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۷‏, ۱۲:۱۱ قبل از ظهر
همینطور که میبینید قیمت مصوب نداره و هرکی هرچقد دوسداره میده.اینجا این کراتین جزء ارزون ها هستش. اما مثلا مکمل معروف و بنام رو نمیشه اینطوری قیمت داد چون قیمتش معلومه
تاریخش که بنده خدا کاری نداره،اونی که تقلبی میزنه فکر همه جاشو میکنه. لیست محصولات ماسل تک رو یه نگاه بنداز همه چی دستت میاد
توش کراتین هست. اما از نوع ارزون و بی کیفیتش
mn اصلیش خوبه. خرید عمدش تو بازار 24 شده.

Farhad0631
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۷‏, ۱۲:۲۶ قبل از ظهر
کراتین 300 گرمی ام ان 40 تومن بود.
پس نظر شما اینه که کراتین ماسل تچ رو پس بدم و ام ان جاش بگیرم ؟؟ آخه من یه بار ماسل گین شرکت ام ان رو گرفتم بی نتیجه بود.میترسم کراتینشم جواب نده.

em0fab0y
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۷‏, ۰۴:۰۴ قبل از ظهر
http://forum.bodybuilder.ir/images/icons/icon1.png

من امروز یه گینر دیدم به نام hard mass واسه کمپانی innerarmour ...
برند خیلی خوبیه و کیفیت و فاکتورهای خوبی داره تو ترکیبش ..
خیلی از سایت های ایرانی هم روش تایید داشتن و می فروشنش ...
چیز منفی هم در موردش ندیدم ...
فقط همین hard mass یکم شکرش زیاده که نوع جدیدترش به نام mass peak شکرش خیلی کمتر شده ...
کلا نظرتون چیه ...
http://www.innerarmour.co.uk/hard_ma...tm#page=page-1 (http://www.innerarmour.co.uk/hard_mass_gainer.htm#page=page-1)
http://persianb.com/?p=681
http://parsmokamel.ir/manufacturer.p...anufacturer=13 (http://parsmokamel.ir/manufacturer.php?id_manufacturer=13)

sajad2580
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۷‏, ۰۹:۰۷ قبل از ظهر
سلام من اینر آمور رو قبول ندارم

reza.k
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۷‏, ۱۰:۴۴ قبل از ظهر
سلام من اینر آمور رو قبول ندارمبنظر منم خوب نیست!!

shreza
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۷‏, ۱۱:۱۰ قبل از ظهر
سلام تو رو خدا یکی جوابه مارو بده

وقیمتاش تو چه رنجیه؟ تشکرفراوون .

bibak
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۷‏, ۱۱:۱۴ قبل از ظهر

شما میتونید قیمتمکمل ها رو در تایپیک فروشگاه سوال کنید:گل رز:

em0fab0y
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۷‏, ۱۱:۲۱ قبل از ظهر
خودمم پشیمون شدم ...
اونجا که رفتم دیدم عوضی میداد 110 یعد یه جا دیگه رفتم گقت 60 ...
می گفت چینیه ولی بد نیست ...
ولی true mass دیدم که خیلی هم کمیابه طرف می گفت اگه بفروشم معلوم نیست دیگه کی بیارم شاید تا سال دیگه هم نیارم ...
می خوام ببینم یعنی اینقدر اصلش کمه ؟
حالا می خوام یا همین true mass بخرم یا مس گینر ماسل تک ...
نظر شما چیه ؟
البته الیمپ و المکس و ...هم هستن ...

bibak
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۷‏, ۱۱:۳۷ قبل از ظهر
خودمم پشیمون شدم ...
اونجا که رفتم دیدم عوضی میداد 110 یعد یه جا دیگه رفتم گقت 60 ...
می گفت چینیه ولی بد نیست ...
ولی true mass دیدم که خیلی هم کمیابه طرف می گفت اگه بفروشم معلوم نیست دیگه کی بیارم شاید تا سال دیگه هم نیارم ...
می خوام ببینم یعنی اینقدر اصلش کمه ؟
حالا می خوام یا همین true mass بخرم یا مس گینر ماسل تک ...
نظر شما چیه ؟
البته الیمپ و المکس و ...هم هستن ...
نخیر اینجور نیست که کم باشه شاید تو اون منطقه یا کسی که ایشون ازش خرید میکنه ترومس کار نمیکرده
هر دو مکمل مکمل های به نام و با کیفیت هستن شما ببین کدوم با صرفه تر هست یا به کدومشون از لحاظ اصل بودن میتونی اعتماد کنی
همون دو گزینه که نام بردین بهتره تا الیمپ و المکس:گل رز:

em0fab0y
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۷‏, ۱۱:۴۳ قبل از ظهر
مرسی دادا ...
ببین ترومس می گفت 140 بعد تو یع سری سایت فروش مکمل دیدم زده بود 80T ...
یا حجت میده 120T ...
چجوری این همه اختلاف ؟

shreza
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۷‏, ۱۱:۴۳ قبل از ظهر
شما میتونید قیمتمکمل ها رو در تایپیک فروشگاه سوال کنید:گل رز:
باشه مرسی
در مورد عملکردش متونین توضیح بدین

bibak
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۷‏, ۱۱:۴۶ قبل از ظهر
مرسی دادا ...
ببین ترومس می گفت 140 بعد تو یع سری سایت فروش مکمل دیدم زده بود 80T ...
یا حجت میده 120T ...
چجوری این همه اختلاف ؟
اختلاف ها گاهی برای بی انصاف بودن فروشنده ، درجه یک یا دو بودن ، تقلبی بودن و . . .

bibak
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۷‏, ۱۲:۰۴ بعد از ظهر

در مورد اسم اولی اطلاعی ندارم اما در مورد امینو یک تایپیک هست به اونجا مراجعه کنید :گل رز:

Farhad0631
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۷‏, ۱۲:۱۰ بعد از ظهر
کراتین 300 گرمی ام ان 40 تومن بود.
پس نظر شما اینه که کراتین ماسل تچ رو پس بدم و ام ان جاش بگیرم ؟؟ آخه من یه بار ماسل گین شرکت ام ان رو گرفتم بی نتیجه بود.میترسم کراتینشم جواب نده.

ممنون میشم جواب منم بدید.

AHMAD REZA
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۷‏, ۱۲:۱۶ بعد از ظهر
بنظر من اصلا این کارو نکن ماسل تک هرچی باشه خیلی بهتر از mn هستش

bibak
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۷‏, ۱۲:۱۷ بعد از ظهر
ببین دوست عزیز شرکت ماسل تچ شرکت خیلی بزرگ با محصولاتی با کیفیت و تبلیغات فراوان و هرچه شرکت بزرگتر باشه محصولات تقلبیش از انواع و اقسامش زیاد میشه علاوه بر اون درجه بندی کیفیت هم باز داره بنابراین محصولات اصلیش رو باید بشناسی که کار هر کسی نیست اما شرکت ام ان اینجور نیست و راحت تر میشه بهش اعتماد کرد و *** اورجینالش بهتر گیر میاد و با کیفیت هست:گل رز:

hamidreza.
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۷‏, ۱۲:۲۰ بعد از ظهر
سلام ميخاستم نظر اساتيدو درباره amino 5000 hardcore بدونم
خواهش ميكنم جواب بدين
ممنون

Farhad0631
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۷‏, ۱۲:۳۳ بعد از ظهر
بنظر من اصلا این کارو نکن ماسل تک هرچی باشه خیلی بهتر از mn هستش

این ک آره.ولی اصلا کراتین 300 گرمی توی محصولات سایت ماسل تچ نیست.
برچسب اینماسل هم باید داشته باشه؟

ببین دوست عزیز شرکت ماسل تچ شرکت خیلی بزرگ با محصولاتی با کیفیت و تبلیغات فراوان و هرچه شرکت بزرگتر باشه محصولات تقلبیش از انواع و اقسامش زیاد میشه علاوه بر اون درجه بندی کیفیت هم باز داره بنابراین محصولات اصلیش رو باید بشناسی که کار هر کسی نیست اما شرکت ام ان اینجور نیست و راحت تر میشه بهش اعتماد کرد و *** اورجینالش بهتر گیر میاد و با کیفیت هست:گل رز:
آخه ام ان 40 تومن بود و این 35 تومن.
پس عصر ببرم بهش بدم و یا عضش کنم با ام ان.

راستی پیمانه ریل مس 6 پوندی چجوریه ؟؟
یکی از دوستام از همین مغازه ریل مس گرفت، پیمانش مثل پیمانه ماسل گین شرکت ام ان هست.
عکسشو میذارم این پایین :
http://myup.ir/viewer.php?file=97307988260114921927.jpg
http://myup.ir/viewer.php?file=19137061718737689159.jpg

hamidreza.
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۷‏, ۱۲:۴۷ بعد از ظهر
دوستان نظرتون راجب آمینو اسید 5000 از شرکت هاردکور چیه؟www. hard core nutrition .org
بین کلمات فاصله گذاشتم برای نمایش

hamidreza.
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۷‏, ۱۲:۴۹ بعد از ظهر
تو رو خدا جواب بدين
دمتونكرم
:گریه:

bibak
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۷‏, ۱۲:۵۴ بعد از ظهر
تو رو خدا جواب بدين
دمتونكرم
:گریه:
دوست عزیز شما صبر داشته باشین دوستان نظر میدن

bibak
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۷‏, ۱۲:۵۴ بعد از ظهر
این ک آره.ولی اصلا کراتین 300 گرمی توی محصولات سایت ماسل تچ نیست.
برچسب اینماسل هم باید داشته باشه؟

آخه ام ان 40 تومن بود و این 35 تومن.
پس عصر ببرم بهش بدم و یا عضش کنم با ام ان.

راستی پیمانه ریل مس 6 پوندی چجوریه ؟؟
یکی از دوستام از همین مغازه ریل مس گرفت، پیمانش مثل پیمانه ماسل گین شرکت ام ان هست.
عکسشو میذارم این پایین :
http://myup.ir/viewer.php?file=97307988260114921927.jpg
http://myup.ir/viewer.php?file=19137061718737689159.jpg
پیمانه مشکلی نداره:گل رز:

Farhad0631
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۷‏, ۱۲:۵۷ بعد از ظهر
برچسب این ماسل روی چه چیزایی هست ؟
آخه روی ریل مس دوستم و کراتین ماسل تچ خودم نیست .

bibak
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۷‏, ۱۲:۵۸ بعد از ظهر
برچسب این ماسل روی چه چیزایی هست ؟
آخه روی ریل مس دوستم و کراتین ماسل تچ خودم نیست .
برچسب اینماسل روی محصولاتی زده میشه که از شرکت اینماسل در دبی خریداری شده:گل رز:

Farhad0631
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۷‏, ۰۱:۰۸ بعد از ظهر
والا خود مغازه دارای اینجا همشون میگن از دبی ج ن س میاریم.

bibak
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۷‏, ۰۱:۱۰ بعد از ظهر
والا خود مغازه دارای اینجا همشون میگن از دبی ج ن س میاریم.
اینماسل یک شرکت در دبی هست منظور این نیست که فقط اینماسل مکمل میفروشه شرکت ها و نمایندگی های زیادی در دبی وجود داره که مکمل کار میکنند :گل رز:

h@med
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۷‏, ۰۱:۳۲ بعد از ظهر
چند صفحه قبل این سوال رو پرسیدم ولی متاسفانه به جواب نرسیدم

______
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۷‏, ۰۱:۳۵ بعد از ظهر
بهترین روش استفاده از یک محصول روش نوشته شده...

hamidreza.
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۷‏, ۰۱:۳۸ بعد از ظهر
دوستان نظرتون راجب آمینو اسید 5000 از شرکت هاردکور چیه؟www. hard core nutrition .org

دوستان واجبه:گریه:

Farhad0631
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۷‏, ۰۲:۵۳ بعد از ظهر
لطفا طریق درست مصرف ریل مس رو بگید ( اونی ک روی خودش نوشته )

em0fab0y
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۷‏, ۰۷:۳۴ بعد از ظهر
دوستان من تا امروز خیلی به محصولات muscle tech اطمینان داشتم و دارم اما تو یه فروم دیگه یه چیزای دیگه درباره ش خوندم که همش تبلیغات داره و محصولات خوبی نداره ...خواستم مس گینرشو بگیرم که با این موضوع به شک افتادم...
کسی هست مس گینرشو استفاده کرده باشه ؟
از طریق شکم که وزن نمیده ؟
کلا زیاد چربی میده ؟

دوستان خواهشن سریع پاسخ بدین ...
امروز یه گینر infinite mass سفارش دادم واسه کمپانی infinite labs کاملا هم اصل ...
فقط می خوام ببینم از لحاظ برند و کیفیت در چه سطحی هست ؟
http://www.supplementcentral.com/infinite-labs-infinite-mass-6.6lb

بین این و مس گینر ماسل تک کدوم بهتره ؟
با دلیل بگین لطفا ...
کربو اینفینیت کمتره البته ...

..ho3ein..
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۷‏, ۰۹:۵۲ بعد از ظهر
دوستان خواهشن سریع پاسخ بدین ...
امروز یه گینر infinite mass سفارش دادم واسه کمپانی infinite labs کاملا هم اصل ...
فقط می خوام ببینم از لحاظ برند و کیفیت در چه سطحی هست ؟
http://www.supplementcentral.com/infinite-labs-infinite-mass-6.6lb

بین این و مس گینر ماسل تک کدوم بهتره ؟
با دلیل بگین لطفا ...
کربو اینفینیت کمتره البته ...
من خودم مس گینر رو استفاده کردم .خوب بود و خوب جواب داد.

em0fab0y
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۷‏, ۱۰:۲۳ بعد از ظهر
infinite خوب نی یعنی ؟
همون مس گینر رو بگیرم ؟
آخه میگن درجه 2 خیلی زیاده ...
توبه کردم اصلا واسه خرید ...

hamidreza.
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۷‏, ۱۰:۵۵ بعد از ظهر

Store ManaGer
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۸‏, ۱۲:۰۰ قبل از ظهر

هاردکور کیفیت نداره دوست عزیز
تولید کشور دوست و برادر چینه از نوع زیر زمینی ...

cenam
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۸‏, ۱۲:۲۱ قبل از ظهر
دوستان نظرتون در مورد این محصولات چیه مارک استارمارک اینم سایتش و عکس http://www.starmarklabs.us

این محصول گینرشه نظر بدید خوبه بگیریم ممنون
http://up.vatandownload.com/images/v...8ptchajdfn.jpg (http://up.vatandownload.com/images/v2ugusoepi8ptchajdfn.jpg)

برای مشاهده تصویر در اندازه واقعی 676 در 955 پیکسل روی این نوشته کلیک کنید.
http://up.vatandownload.com/images/v2ugusoepi8ptchajdfn.jpg

Schumi
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۸‏, ۱۲:۴۴ قبل از ظهر
دوست عزیز چرا از گینرایی که جواب خودشونو پس دادن نمیگیرید؟چرا مکملهایی که ناشناخته هستند رو برای خرید انتخاب میکنید؟این همه گینر خوب هست چرا این؟
http://www.myup.ir/images/26193988918515883181.jpg

taoist.eagle
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۸‏, ۱۰:۲۶ قبل از ظهر
هرچی می شده جز محتویاتش گذاشته شرکت!!!!!
آقا این *** داغونه واقعا!!! نخررر برادر!

mehran0123
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۸‏, ۱۱:۰۰ قبل از ظهر
سلام دوستان می خواستم یه سوالی داشتم قبلا گفتم من نزدیک دوسال بدنسازی کار می کنم قدم 182 وزنم 60 الان می خوام بدونم چی مصرف کنم هم صورتم پر بشه هم وزنم بگیرم هم حجم چی مصرف برم ممنون میشم راهنماییم کنید تاکید زیاد من رو پر شدن صورتمه

Store ManaGer
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۸‏, ۱۲:۱۶ بعد از ظهر
سلام دوستان می خواستم یه سوالی داشتم قبلا گفتم من نزدیک دوسال بدنسازی کار می کنم قدم 182 وزنم 60 الان می خوام بدونم چی مصرف کنم هم صورتم پر بشه هم وزنم بگیرم هم حجم چی مصرف برم ممنون میشم راهنماییم کنید تاکید زیاد من رو پر شدن صورتمه
شما کمبود وزن زیادی دارید دوست عزیز
پر شدن هم به صورت ناحیه ای اتفاق نمیفته ، در کنار تغذیه و تمرین مناسب مصرف مکملهای با درصد کربوهیدارت بالا توصیه میشه

mehran0123
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۸‏, ۱۲:۲۶ بعد از ظهر
شما کمبود وزن زیادی دارید دوست عزیز
پر شدن هم به صورت ناحیه ای اتفاق نمیفته ، در کنار تغذیه و تمرین مناسب مصرف مکملهای با درصد کربوهیدارت بالا توصیه میشه

سلام اقا حجت می تونم باهاتون تو یاهو حرف بزنم عکسامو نشونتون بدم تا ازتون مکمل بگیرم ؟

emir
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۸‏, ۰۵:۲۸ بعد از ظهر
سلام به همه دوستان عزیز. کسی امینو شرکت ساترن رو مصرف کرده؟ چطوره؟

bibak
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۸‏, ۰۵:۳۷ بعد از ظهر
سلام به همه دوستان عزیز. کسی امینو شرکت ساترن رو مصرف کرده؟ چطوره؟

امینوش رو مصرف نکردم ولی گینرش کیفیت جالبی نداشت و در حد معمولی بود

reza.k
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۸‏, ۰۶:۰۳ بعد از ظهر
سلام به همه دوستان عزیز. کسی امینو شرکت ساترن رو مصرف کرده؟ چطوره؟داداش این شرکت ساترن ازنظر مکمل شرکت معروفی نیس.بهتره ازآمینو شرکت گاسپاری/شرکت اوپتیمم/شرکتMHP/یاآمینوی مایع تییولب استفاده کنی بهتره.موفق باشی

TikTak
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۸‏, ۰۶:۴۸ بعد از ظهر
سلام دوستان

گینر خوب چه مارکی اصل هست و کیفیت خوبی داره؟

taoist.eagle
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۸‏, ۰۷:۱۲ بعد از ظهر
سلام دوستان

گینر خوب چه مارکی اصل هست و کیفیت خوبی داره؟

گینر هایی که تو فروشگاه سایت هست همه اصل و عالی هستن!

alireza2012
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۸‏, ۰۸:۵۳ بعد از ظهر
سلام:گل رز: من چند وقت پیش کراتین اپتیمم گرفتم. پودرش هیچ مزه و بویی نداره ولی وقتی با آب قاطی میکنم تلخ میشه
به نظرتون دلیلش چیه؟

bibak
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۸‏, ۰۹:۳۴ بعد از ظهر
سلام:گل رز: من چند وقت پیش کراتین اپتیمم گرفتم. پودرش هیچ مزه و بویی نداره ولی وقتی با آب قاطی میکنم تلخ میشه
به نظرتون دلیلش چیه؟
دوست عزیزتقلبی مکمل های اپتیمم بسیار زیاد است و پیشنهاد میکنم دنبال اینجور مکمل ها که مارک معروفی دارن نباشید چون تقلبی انها بسیار است و اگر تمایل زیادی به مصرف مکمل های این مارک دارید از شخص مورد اطمینان بخرید که با انصاف باشد و مکمل تقلبی به شما ندهد

h@med
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۸‏, ۱۱:۳۱ بعد از ظهر
دوستان من چند وقت پیش یه کراتین 500 گرمی لابرادا خریدم که موقع باز کردن اون پلمپ که زیر در قوطی هستش(اسفنجی مانند)چسبیده نبود و همونطوری گذاشته بودنش برا مدل:پوزخند:
حالا 3 هفته از مصرف کراتینم میگذره و هیچ تفاوتی احساس نمیکنم:چشمک:
حالا به نظر شما مصرفش رو ادامه بدم یا نه
باید تا حالا بدنم چقدر پیشرفت از خودش نشون میداد:خجالت:
منم به امید پیشرفت کلی به خودم زور زدم حین تمرین ها:خنده:

alireza2012
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۹‏, ۱۲:۰۱ قبل از ظهر
دوست عزیزتقلبی مکمل های اپتیمم بسیار زیاد است و پیشنهاد میکنم دنبال اینجور مکمل ها که مارک معروفی دارن نباشید چون تقلبی انها بسیار است و اگر تمایل زیادی به مصرف مکمل های این مارک دارید از شخص مورد اطمینان بخرید که با انصاف باشد و مکمل تقلبی به شما ندهد
یعنی اینی که من مصرف میکنم تقلبیه؟

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۹‏, ۱۲:۴۰ قبل از ظهر
مصرف کربوهیدراتو تو روزای غیر تمرین چقدر حفظ کنم روزای تمرین سه پیمونه کلا150گرم

bibak
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۹‏, ۰۲:۱۳ قبل از ظهر
یعنی اینی که من مصرف میکنم تقلبیه؟
بله چون کراتین های با کیفیت به راحتی در اب حل میشن و مزه و بوی خاصی ندارند به دلیل خلوص بالا و نداشتن نا خالصی:گل رز:

Flex70
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۹‏, ۰۹:۲۱ قبل از ظهر
دوستان من چند وقت پیش یه کراتین 500 گرمی لابرادا خریدم که موقع باز کردن اون پلمپ که زیر در قوطی هستش(اسفنجی مانند)چسبیده نبود و همونطوری گذاشته بودنش برا مدل:پوزخند:
حالا 3 هفته از مصرف کراتینم میگذره و هیچ تفاوتی احساس نمیکنم:چشمک:
حالا به نظر شما مصرفش رو ادامه بدم یا نه
باید تا حالا بدنم چقدر پیشرفت از خودش نشون میداد:خجالت:
منم به امید پیشرفت کلی به خودم زور زدم حین تمرین ها:خنده:این طوری نمیشه گفت تقلبی.تو قسمت مربوطه عکس از مکملتون بذارین اونوقت پاسختونو بدیم,اینم بهتون بگم شما با مصرف یه دوره کراتین انتظار معجزه نداشته باشین,باید همه فاکتورا مثل:تمرین,تغذیه,استراحت و...دست به دست هم بدن تا شما نتیجه بگیرین از مکملتون...

Flex70
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۹‏, ۰۹:۲۳ قبل از ظهر
بله چون کراتین های با کیفیت به راحتی در اب حل میشن و مزه و بوی خاصی ندارند به دلیل خلوص بالا و نداشتن نا خالصی:گل رز:جسارت,کراتین که تو اب به اون صورت حل نمیشه...

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۹‏, ۰۱:۲۲ بعد از ظهر
جسارت,کراتین که تو اب به اون صورت حل نمیشه...

کراتین های ترکیبی چطور؟؟اونا هم حل شدنشون مثل کراتین های مونوهیدرات یا فسفاژن

هست یا فرق میکنه؟؟

کلا مزیت کراتین ترکیبی نسبت به نوع سادش چیه؟

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۹‏, ۰۷:۳۳ بعد از ظهر
کراتین های ترکیبی چطور؟؟اونا هم حل شدنشون مثل کراتین های مونوهیدرات یا فسفاژن

هست یا فرق میکنه؟؟

کلا مزیت کراتین ترکیبی نسبت به نوع سادش چیه؟

تا اونجایی که می دونم تنها کراتین قابل حل تو آب Creatine HCL که همه با نام تجاری con-cret می شناسن.بقیه کراتین ها به ترتیب حلالیتشون کم می شه، یه تئوری هست که می گه هر چی قابل حل تر باشه بهتر جذب می شه و کمتر بصورت کراتینین دفع می شه.کراتین ترکیبی بیشتر جنبه تبلیغاتی داره، از کراتین های مختلف توش استفاده می کنند(مثل ایتل استر و ...) و بعضی هاشون از Cinnulin استفاده می کنند، بعضی دیگر کربوهیدرات های مونو اضافه کردن برای اثرات انسولینی و ... من مونوهیدرات، Con-cret، سِل تک و ماسل فارم رو تست کردم تفاوت چندانی مشاهده نکردم.سل تک بخاطر کربوهیدراتی که داره چربی هم میاره

همنفس
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۹‏, ۰۹:۲۹ بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان گلم.ميخواستم بدونم قيمت كراتين تركيبي trans xچنده؟؟؟
وقيمت پورتين وي 100شركت سان رو ميخواستم؟؟؟
و ميخواستم بدونم اگه كسي اين دو تا رو مصرف كرده جواب دهيش چطور بود؟؟؟

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۹‏, ۱۰:۰۴ بعد از ظهر
کراتین ترکیبیه رو که نمیدونم. اما وی سان رو مصرف کردم اون زمان که خدابیامرزتش 140 تومن بود. کار خوب و با کیفیتی بود
الان شده 250-60 تومن فکر کنم

T!rDaD
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۹‏, ۱۱:۱۸ بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان گلم.ميخواستم بدونم قيمت كراتين تركيبي trans xچنده؟؟؟
وقيمت پورتين وي 100شركت سان رو ميخواستم؟؟؟
و ميخواستم بدونم اگه كسي اين دو تا رو مصرف كرده جواب دهيش چطور بود؟؟؟
سلام
اگه منظورتون از trans x این محصول شرکت سایتکه:

http://img.bodybuilder.ir/images/53775531570398285513.jpg (http://img.bodybuilder.ir/)

الان که افزایش قیمت داشته حدود 85 تا 95 تومن شده

s4hooman
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۰‏, ۱۰:۴۰ قبل از ظهر
طریقه مصرف کراتین (http://www.mokamel1.vastblog.com/posts/3/www.mokamel1.vestblog.com)مگا (http://www.mokamel1.vastblog.com/posts/3/www.mokamel1.vestblog.com) کپسولی الیمپ (http://www.mokamel1.vastblog.com/posts/3/www.mokamel1.vestblog.com) می خواستم؟؟؟:گل رز:

کیفیت این محصول چطوره؟؟؟

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۰‏, ۱۱:۱۰ قبل از ظهر
آقا یکم دقت میکردی تو همون لینکی که دادی طریقه ی مصرف هست:
به نظرم از این سایتای تقلبی باید باشه/طرف عضو اخراجی همین جاست

اصولاً جهت نتیجه گیری کامل و صحیح لازم است مصرف کراتین را به دو مرحله ی بارگیری و نگهدارنده تقسیم کرد.
مدت مرحله بارگیری 5 روز است و مرحله نگهدارنده از روز ششم آغاز می شود. مقدار مصرف این ماده را در هر دو مرحله و برای زنان و مردان می توان از جداول ذیل استخراج نمود:
اگر در مرحله نگهدارنده وقفه ای 5 روزه یا بیشتر ایجاد شود، باید مراحل بارگیری و نگهداری را مجدداً از اول شروع کنید برای کسب نتیجه ایده آل بهتر است .
در زمان بارگیری یا همان 5 روز اول روزانه 20 گرم کراتین در چهار وعده صبح ، قبل از ناهار ، 30 دقیقه قبل از تمرین ، بلافاصله بعد از تمرین
در زمان نگه داری فقط مصرف روزانه کراتین را به 10 گرم در دو وعده قبل از تمرین و بعد از تمرین تقسیم می کنید .

lejeuner
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۰‏, ۱۱:۱۶ قبل از ظهر
شرکت الیمپ برند خوبیه تقریبا و اینکه کپسولی هست نشون دهنده ی اینه که عمرا تقلبیش باشه در مورد کیفیت کراتین زیاد حساس نباشید چون مثل آب معدنی میمونه همه شرکت ها تقریبا در یک سطح هستن توی این محصول طریقه مصرفشم بسته به میزان کراتین موجود توی هر کپسول باید روز های بارگیری یعنی 5 روز اول 20 گرم مصرف شه و بعد از بارگیری 10 گرم روزانه

T!rDaD
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۰‏, ۱۱:۵۰ قبل از ظهر
طریقه مصرف کراتین (http://www.mokamel1.vastblog.com/posts/3/www.mokamel1.vestblog.com)مگا (http://www.mokamel1.vastblog.com/posts/3/www.mokamel1.vestblog.com) کپسولی الیمپ (http://www.mokamel1.vastblog.com/posts/3/www.mokamel1.vestblog.com) می خواستم؟؟؟:گل رز:

کیفیت این محصول چطوره؟؟؟
سلام شرکت الیمپ معمولا برای هیچکدوم از کراتین هاش دوره بارگیری در نظر نمیگیره و از ابتدا تا انتها به یک صورت مصرف میشه
این محصول رو روزانه تا 4 عدد در حین تمرین توصیه کرده و روزهایی هم که تمرین ندارین (حتی جمعه) باید دقیقا راس همون ساعتی که روز تمرین مصرف میکردین بخورین
این محصولش رو به صورت 3 پکیج ارائه میده:
پکیج 900 تایی
پکیج 400 تایی
پکیج 120 تایی
فقط یه نکته اینکه تو لینکی که شما دادین قیمت قوطی 400 تایی رو زده 30 هزارتومن که قیمتش مال قبل انقلاب سال 57 هست:لبخند:
این سایت بادی شاپ کلا مورد داره مثلا نوشته الیمپ محصول انگلستانه که اشتباهه
این محصول ساخت کشور آلمانه که کارخونه و خط تولیدش تو کشور لهستانه

Heartvoice
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۰‏, ۰۶:۲۳ بعد از ظهر
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید

می خواستم بدونم آیا استفاده از مکمل های پمپ مثل ماسل فارم عوارض جانبی خاصی داره ؟ می خوام با مکمل هایی ( پروتئین - گلوتامین - آمینو ) که گرفتم پمپ هم کنارش استفاده کنم آیا ضرر داره ؟
من حدود 5 هفته 100 قزص اکساندرولون مصرف کردم و الان حدود یک هفته هست که استراحت دادم و هیچ مکملی استفاده نکردم آیا می تونم پمپ رو استفاده کنم ؟ یا چون قبلش هورمون خوردم فعلا استفاده نکنم ؟

با سپاس فراوان

bibak
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۰‏, ۰۶:۳۶ بعد از ظهر
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید

می خواستم بدونم آیا استفاده از مکمل های پمپ مثل ماسل فارم عوارض جانبی خاصی داره ؟ می خوام با مکمل هایی ( پروتئین - گلوتامین - آمینو ) که گرفتم پمپ هم کنارش استفاده کنم آیا ضرر داره ؟
من حدود 5 هفته 100 قزص اکساندرولون مصرف کردم و الان حدود یک هفته هست که استراحت دادم و هیچ مکملی استفاده نکردم آیا می تونم پمپ رو استفاده کنم ؟ یا چون قبلش هورمون خوردم فعلا استفاده نکنم ؟

با سپاس فراوان
شما که دارو استفاده کردین دنبال ضرر در پمپ میگیردین
دوست عزیز این مکمل ها ضرری ندارند و میتونین بعد از دوره استروئیدتون استفاده کنید:گل رز:

Heartvoice
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۰‏, ۰۷:۲۴ بعد از ظهر
شما که دارو استفاده کردین دنبال ضرر در پمپ میگیردین
دوست عزیز این مکمل ها ضرری ندارند و میتونین بعد از دوره استروئیدتون استفاده کنید:گل رز:

سلام
با سپاس فراوان از پاسخگویی شما دوست گرامی:گل رز::گل رز:

راستش منو ترسونده بودن که پمپ ها واسه قلب ضرر داره برای همین چون قبلش استروئید هم استفاده کرده بودم ترسم بیشتر شده بود

m_jz
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۱‏, ۱۰:۴۶ قبل از ظهر
سلام.........نظرتون در مورد محصولات ویدر(کراتین مونوهیدراتش و گلوتامینش ) که تو بازار کیش فراوونه چیه؟؟؟...............اصل هست؟؟؟کیفیت داره؟؟؟.......

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۱‏, ۱۰:۵۳ قبل از ظهر
سلام من کراتینشو2دفه استفاده کردم خوب انرژی خوبی میده به نظرم از دارو خونه بگیر چون یکی از محصولات فراوون تو داروخونست فقط طعم فروت پانچش افتضاح همشم این طعم:پوزخند:

hamidreza.
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۱‏, ۱۱:۲۲ قبل از ظهر
با سلام دوستان بنظرتون بين آمینوایکس 30سروینگ bsn و آمینو500تایی یونیورسال كه تو سايت هست كدوم يكي بهتره بگيرم؟:متفکر:
ممنون

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۱‏, ۰۱:۲۳ بعد از ظهر
با سلام دوستان بنظرتون بين آمینوایکس 30سروینگ bsn و آمینو500تایی یونیورسال كه تو سايت هست كدوم يكي بهتره بگيرم؟:متفکر:
ممنون

آمینو ایکس، 10 گرم از بهترین شاخه های آمینوِ(بی سی آآ،سیترولین،تارین و آلانین) که برای ریکاوری و عضله سازی مناسبن.آمینو 500 تایی صرفا جهت پر کردن نیازِ روزانه آمینوهای ضروری و غیر ضروریِ که با مصرف پروتئین یا غذا می تونید براحتی پوشش بدید.

m_jz
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۱‏, ۰۸:۱۲ بعد از ظهر
سلام...آقا حجت لطفا شما حتما نظر بدید......نظرتون در مورد محصولات ویدر(کراتین مونوهیدراتش و گلوتامینش ) که تو بازار کیش فراوونه چیه؟؟؟...............اصل هست؟؟؟کیفیت داره؟؟؟....... شرمنده که دو بار نوشتم......آخه عجله دارم......

Store ManaGer
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۱‏, ۰۸:۵۴ بعد از ظهر
سلام...آقا حجت لطفا شما حتما نظر بدید......نظرتون در مورد محصولات ویدر(کراتین مونوهیدراتش و گلوتامینش ) که تو بازار کیش فراوونه چیه؟؟؟...............اصل هست؟؟؟کیفیت داره؟؟؟....... شرمنده که دو بار نوشتم......آخه عجله دارم......
سلام
متاسفانه اکثر محصولات توی ایران نمونه مشابه دارن ، برای تشخیص اصل بودن باید عکس از محصول قرار بدید
در صورت اصل بودن هم محصولات ویدر کیفیت متوسطی داره ، انتخاب های بهتری هم هست ...

Bbehnam
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۲‏, ۰۱:۴۰ بعد از ظهر
سلام به همه اساتید و ورزشکاران برای افزایش وزن بین مس فیوژن و ریل مس کدوم یکی رو انتخاب میکنید ؟

MAKINTAJH
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۲‏, ۰۵:۰۰ بعد از ظهر
سلام،دوستان من میخوام یه دوره حجم برم وبعد از اون کات کنم
برای حجم مکملهای cell-tech (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?3496-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D9%85%DA%A9%D9%85%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%AF%D9%86%DB%8C%D8%A7) و whey on (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?3496-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D9%85%DA%A9%D9%85%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%AF%D9%86%DB%8C%D8%A7/page8) و super pump max رو گرفتم وبرای کات هم گلوتامین MN و amino 10,000 و L-carnitine 1000 سفارش دادم.
قد: 182 و وزنم 75 هستش یه مقدار پهلو و زیر شکمم دارم.این مکملایی که گرفتم خوبه؟ نیازی هست چیزیو کم یا زیاد کنم؟
اگه میشه طریقه مصرفشونم بگید.
دستوری که روی cell-tech (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?3496-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D9%85%DA%A9%D9%85%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%AF%D9%86%DB%8C%D8%A7) نوشته منظور از آماده سازی (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?3496-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D9%85%DA%A9%D9%85%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%AF%D9%86%DB%8C%D8%A7) چیه؟
mix 1 serving(2 scoops)of cell-tech hardcore pro series with 12 oz. of cold water
یعنی برای هر وعده باید 2 پیمانه از سلتج رو استفاده کنیم یا منظور آماده سازی برای یک روز (دو وعده) هست یا منظور از scoops چیز دیگه ای هستش؟
واسه بارگیری بهتر نیست از یه کراتین دیگه استفاده کنم بعد سلتج رو شروع کنم؟
آخه 30 تا از این کپسول های کراتین TCM گرفتم واسه بارگیری، سرچ کردم طریقه مصرف کراتین tcm سه وعده صبح،بعد از تمرین و قبل از خواب هر سری دو عدد گفته شده بود. یعنی کراتین TCm بارگیری نداره؟
پروتیین چند وعده بخورم؟ همین پروتیین که اینجا (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?3496-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D9%85%DA%A9%D9%85%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%AF%D9%86%DB%8C%D8%A7/page8)معرفی شده.

taoist.eagle
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۲‏, ۰۸:۱۵ بعد از ظهر
سلام،دوستان من میخوام یه دوره حجم برم وبعد از اون کات کنم
برای حجم مکملهای cell-tech (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?3496-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D9%85%DA%A9%D9%85%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%AF%D9%86%DB%8C%D8%A7) و whey on (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?3496-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D9%85%DA%A9%D9%85%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%AF%D9%86%DB%8C%D8%A7/page8) و super pump max رو گرفتم وبرای کات هم گلوتامین MN و amino 10,000 و L-carnitine 1000 سفارش دادم.
قد: 182 و وزنم 75 هستش یه مقدار پهلو و زیر شکمم دارم.این مکملایی که گرفتم خوبه؟ نیازی هست چیزیو کم یا زیاد کنم؟
اگه میشه طریقه مصرفشونم بگید.
دستوری که روی cell-tech (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?3496-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D9%85%DA%A9%D9%85%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%AF%D9%86%DB%8C%D8%A7) نوشته منظور از آماده سازی (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?3496-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D9%85%DA%A9%D9%85%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%AF%D9%86%DB%8C%D8%A7) چیه؟
mix 1 serving(2 scoops)of cell-tech hardcore pro series with 12 oz. of cold water
یعنی برای هر وعده باید 2 پیمانه از سلتج رو استفاده کنیم یا منظور آماده سازی برای یک روز (دو وعده) هست یا منظور از scoops چیز دیگه ای هستش؟
واسه بارگیری بهتر نیست از یه کراتین دیگه استفاده کنم بعد سلتج رو شروع کنم؟
آخه 30 تا از این کپسول های کراتین TCM گرفتم واسه بارگیری، سرچ کردم طریقه مصرف کراتین tcm سه وعده صبح،بعد از تمرین و قبل از خواب هر سری دو عدد گفته شده بود. یعنی کراتین TCm بارگیری نداره؟
پروتیین چند وعده بخورم؟ همین پروتیین که اینجا (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?3496-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D9%85%DA%A9%D9%85%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%AF%D9%86%DB%8C%D8%A7/page8)معرفی شده.

اسکوپ یعنی پیمانه!
برای سوالاتت یه سرچی توی سایت بکن، جوابتو پیدا می کنی!

Mr.LEO
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۲‏, ۰۹:۰۸ بعد از ظهر
دوستان یه امینو خوب بهم معرفی کنید
بعد میخوام امینو رو با پمپ مصرف کنم
جواب میده؟
یه مقدار حجم خشک میخوام

hedayat
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۳‏, ۱۲:۲۴ قبل از ظهر
سلام.کسی t-up شرکت نوترکس مصرف کرده؟ لطفا توضیح بدین.

bibak
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۳‏, ۰۱:۵۸ قبل از ظهر
دوستان یه امینو خوب بهم معرفی کنید
بعد میخوام امینو رو با پمپ مصرف کنم
جواب میده؟
یه مقدار حجم خشک میخوام
در فروشگاه چند نمونه امینو خوب موجوده
شما از این مکمل ها برای حجم خشک میتونید استفاده کنید ولی یکی از ارکان اصلی پروتئین وی هست که اگر از لحاظ مالی مشکلی ندارید یک پروتئین وی و یک BCCA به سبد مکملاتون اضافه کنید

bibak
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۳‏, ۰۲:۱۸ قبل از ظهر
سلام به همه اساتید و ورزشکاران برای افزایش وزن بین مس فیوژن و ریل مس کدوم یکی رو انتخاب میکنید ؟

شما اگه کمبود وزن زیادی دارید و فقط به دنبال افزایش وزن هستید مس فیوژن گزینه مناسبی هست و نسبت به وزنش بسیار از لحاظ مالی باصرفست
اما اگر دنبال وزن با کیفیت تری هستید ریل مس گزینه خوبیه

m_jz
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۳‏, ۰۳:۱۰ بعد از ظهر
سلام
من 72 کیلو و 188 سانت هستم........نسبتا لاغر
هستم .....بین خرید پروتئین و کربو پروتئین موندم.......به نظر شما این استدلال درسته؟؟........به نظر من کربوهیدرات چیزیه که هم ارزونه هم فراوون هم میشه زیاد خورد هم تو رژیم غذایی ما ایرانیها زیاده........صبح و ظهر و شب داریم نون و برنج میخوریم....پس با این حساب کربو از رژیم غذایی تامین میشه و نیازی نیست پول مکملی بدیم که کربوش بالا باشه..........ولی پروتئین کاملا برعکس.....هم هزینش بالاست هم کمتره ...حتی اگه جیب هم اجازه بده مگه میشه روزی نیم کیلو گوشت و ده تا تخم مرغ خورد؟......معده من که اجازه نمیده!!!......پس آدم هر چی هم لاغر باشه بهتره پروتئین خالص مصرف کنه و گینر چیز بیخودیه.....موافقید؟؟

Mr.LEO
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۳‏, ۰۸:۲۹ بعد از ظهر
سلام
من 72 کیلو و 188 سانت هستم........نسبتا لاغر
هستم .....بین خرید پروتئین و کربو پروتئین موندم.......به نظر شما این استدلال درسته؟؟........به نظر من کربوهیدرات چیزیه که هم ارزونه هم فراوون هم میشه زیاد خورد هم تو رژیم غذایی ما ایرانیها زیاده........صبح و ظهر و شب داریم نون و برنج میخوریم....پس با این حساب کربو از رژیم غذایی تامین میشه و نیازی نیست پول مکملی بدیم که کربوش بالا باشه..........ولی پروتئین کاملا برعکس.....هم هزینش بالاست هم کمتره ...حتی اگه جیب هم اجازه بده مگه میشه روزی نیم کیلو گوشت و ده تا تخم مرغ خورد؟......معده من که اجازه نمیده!!!......پس آدم هر چی هم لاغر باشه بهتره پروتئین خالص مصرف کنه و گینر چیز بیخودیه.....موافقید؟؟

با اجازه اساتید
من نظر خودم رو میگم
کاملا مخالفم
شما که وزنت پایین هست
من جات بودم این کار رو میکردم

ابتدا میزان تغذیه خودم رو افزایش میدادم
بعد شما بدنت تا یه جا به غذای عادی جواب میده
بعدش دیگه حتما باید مکمل مصرف کنی
و بهترین چیز برای شما کربو پروتیین هست
خیلی خودمونی بگم شما اول باید چاله چوله های بدنت رو پر کنی بعد به فکر پروتیین خالص باشی
وقتی شما عضله ای نداری پروتیین خالص برات بی معنی هست
اول تغذیه درست-یه کربو پروتیین خوب- کراتین- مولتی ویتامین-و تمرین منظم و درست
برای دوره اولت فکر میکنم خوب باشه

البته میگم این نظر من هست و شاید پر از اشتباه :نمیبینم:

NA3R
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۳‏, ۰۹:۱۶ بعد از ظهر
با اجازه اساتید
من نظر خودم رو میگم
کاملا مخالفم
شما که وزنت پایین هست
من جات بودم این کار رو میکردم

ابتدا میزان تغذیه خودم رو افزایش میدادم
بعد شما بدنت تا یه جا به غذای عادی جواب میده
بعدش دیگه حتما باید مکمل مصرف کنی
و بهترین چیز برای شما کربو پروتیین هست
خیلی خودمونی بگم شما اول باید چاله چوله های بدنت رو پر کنی بعد به فکر پروتیین خالص باشی
وقتی شما عضله ای نداری پروتیین خالص برات بی معنی هست
اول تغذیه درست-یه کربو پروتیین خوب- کراتین- مولتی ویتامین-و تمرین منظم و درست
برای دوره اولت فکر میکنم خوب باشه

البته میگم این نظر من هست و شاید پر از اشتباه :نمیبینم:

کربو توی رژیم ما زیاد هست ولی باید بدونید چطور استفاده کنید . البته قبول دارم که مکل یه چیز دیگس . بعد اینطور که شما میگید انگار پروتئین دوره ای چیزی هست ! پروتئین مکملیه که کار به وزن و حجم و دوره و ... نداره . همیشه باید مصرف بشه . در هر وزن و هدفی. البته گینر های موجود مقداری هم پروئین دارن ولی در اکثر موارد جوابگو نیستن.

Mr.LEO
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۳‏, ۰۹:۲۹ بعد از ظهر
کربو توی رژیم ما زیاد هست ولی باید بدونید چطور استفاده کنید . البته قبول دارم که مکل یه چیز دیگس . بعد اینطور که شما میگید انگار پروتئین دوره ای چیزی هست ! پروتئین مکملیه که کار به وزن و حجم و دوره و ... نداره . همیشه باید مصرف بشه . در هر وزن و هدفی. البته گینر های موجود مقداری هم پروئین دارن ولی در اکثر موارد جوابگو نیستن.

حرف شما درست پروتیین ضروریات بدن هست
ولی این دوستمون حرفش این بود که کلا کربو مصرف نکنه و بره سراغ پروتیین خالص
که من گفتم بهتر هست اول کربو پروتین مصرف کنی که کمبود وزنت جبران شه کنار تغذیه درست

m_jz
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۴‏, ۱۲:۳۴ قبل از ظهر
حرف شما درست پروتیین ضروریات بدن هست
ولی این دوستمون حرفش این بود که کلا کربو مصرف نکنه و بره سراغ پروتیین خالص
که من گفتم بهتر هست اول کربو پروتین مصرف کنی که کمبود وزنت جبران شه کنار تغذیه درست

نه رامین جان.......حرف من این نبود که کربو مصرف نکنم.........منظورم این بود که چون کربو به اندازه کافی و حتی زیادتر از حد نیاز از غذای روزانه دریافت میکنم دیگه پول مکمل کربو دار ندم و پروتین خالص مصرف کنم...........

-HosSeiN-
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۴‏, ۱۲:۵۴ قبل از ظهر
سلام
تو 5 روز بارگیری کراتین حتما باید 5 روز رو پشت سر هم تمرین کنی بدون استراحت بین روزا؟

hamidreza.
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۴‏, ۰۱:۰۴ قبل از ظهر
سلام
تو 5 روز بارگیری کراتین حتما باید 5 روز رو پشت سر هم تمرین کنی بدون استراحت بین روزا؟

با سلام بله دوست عزيز بهتره

tplink
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۴‏, ۰۲:۱۱ قبل از ظهر
با سلام میخواستم بدونم بی سی ای ای مگه همون پروتیین نیست؟؟پس چرا بعضی ها با هم مصرف میکنند(مثلا هم پروتیین وی 100 هم بی سی ..) یعنی فقط یکیشون جوابگو نیست؟؟بنده یک ماهو نیمه کار میکنم و به تازگی مصرفه پروتیین وی 100رو شروع کردم شکم و پهلوم چربی داره هفته ای 3جلسه ام هوازی کتر میکنم ایا از بی سی ای ای هم باید استفاده کنم ؟؟ با تشکر

different body
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۴‏, ۰۹:۳۰ قبل از ظهر
میخواستم بدونم افراد زیر 18 سال حدودا 15 سال میتونن پروتئین وی یا کراتین مصرف کنن یا خیر لطفا زود تر جوابم رو بدید عجله دارم؟ :منتظر:

چرا هیچ کس جوابم رو نمیده؟ :ناراحت:

T!rDaD
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۴‏, ۱۲:۱۳ بعد از ظهر
چرا هیچ کس جوابم رو نمیده؟ :ناراحت:
جواب شما اینجاست:

سلام
محدودیتی برای مصرف وی پروتئین نیست
با خیال راحت میتونید استفاده کنید

different body
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۴‏, ۱۲:۳۱ بعد از ظهر
آیا مصرف کراتین برای فردی 15 ساله ضرر یا عوارضی دارد یا خیر؟ :منتظر:

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۴‏, ۱۲:۴۰ بعد از ظهر
بیشتر توسیه میشه افراد زیر 18سال مصرف نکنن:گل رز:

HOMAYOUN
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۴‏, ۰۹:۵۵ بعد از ظهر
سلام...واسه ماهیچه سازی بدون چربی بمن گفتن پروتئین وی مصرف کنم خواستم ببینم مناسبه وطریقه مصرفش چقدره روزانه؟ اگه مکمل دیگه ای هست لطف کنین اعلام کنین .من 17 سالمه قد 186 وزن 72..:صلح: لطفا یه کاربلد جواب بده

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۴‏, ۱۰:۴۲ بعد از ظهر
شما بایستی به ازای هر کیلو وزن بدنتون روزانه 3 گرم پروتئین مصرف کنی. حالا حساب کن ببین چقدر نیاز داری.
چقدرش رو از غذا میتونی تامین کنی و چقدر رو از مکمل. شاید اصلا مکمل نیازت نشد.

Bbehnam
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۵‏, ۰۹:۳۲ بعد از ظهر
شما اگه کمبود وزن زیادی دارید و فقط به دنبال افزایش وزن هستید مس فیوژن گزینه مناسبی هست و نسبت به وزنش بسیار از لحاظ مالی باصرفست اما اگر دنبال وزن با کیفیت تری هستید ریل مس گزینه خوبیه نظرتون راجب استفاده از ریل مس و بعد یک هفته ترومس چیه ؟

Schumi
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۵‏, ۱۱:۱۴ بعد از ظهر
نظرتون راجب استفاده از ریل مس و بعد یک هفته ترومس چیه ؟

چرا از همون اول ترومس رو استفاده نمیکنی که تا آخرش جواب بگیری؟شما فک میکنی اگه ریل مس بخوری بعد از یه هفته ترومس بخوری جواب کافی رو از ریل مستون گرفتید؟خیر یه مکمل باید به مدت چند هفته مصرف بشه تا جواب خودشو بده اینم بگم که اینکارتون فقط هدر دادن مکمله و هیچ فایده ای نداره

Bbehnam
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۵‏, ۱۱:۳۱ بعد از ظهر
چرا از همون اول ترومس رو استفاده نمیکنی که تا آخرش جواب بگیری؟شما فک میکنی اگه ریل مس بخوری بعد از یه هفته ترومس بخوری جواب کافی رو از ریل مستون گرفتید؟خیر یه مکمل باید به مدت چند هفته مصرف بشه تا جواب خودشو بده اینم بگم که اینکارتون فقط هدر دادن مکمله و هیچ فایده ای نداره
ممنون از پاسختون . ولی من هدفم از این سوال اینه که ببینم مصرف 2 تا ترومس یا 2 تا ریل مس یا ترکیب 1 ریل مس + ترومس واسه افزایش حجم و وزن بهتره یا 1 مس فیوژن ؟ بررسی از لحاظ کیفیت محصول و تعداد سروینگ !

MohamadTaker
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۶‏, ۰۱:۳۶ قبل از ظهر
سلام به همه
من 17 سالمه
قد 181 و وزن 76 کیلو گرم دور بازو 32
بدنم هم گوشتی هست و کمی شکم دارم
حالا قصد دارم که بدنمو ماهیچه ای(خطی) یا همون خشک کنم!!!!اصلا" قصد اضافه وزن و حجم ندارم و میخوام حالتی رو که الآن دارم ماهیچه ای کنم!!!یکی بهم گفت که یک دوره کربو پروتئین وی 20 درصد و آمینو و کراتین برم!!!و تا جای که میدونم کربو و آمینو اصلا" ضد هم هستن آره؟؟؟؟
فک کنم پروتئین خشک لازم داشته باشم!!!
در ضمن میخوام شکمم رو عضلانی کنم و چربی هاش از بین برن
یکی هم گفت که باید یک دوره پروتئین 100% و یک آمینو تعداد بالا مثلا" 500 تا برم
حالا به نظر شما من چه چیزی مصرف کنم و چه مدلی تمرین کنم؟؟؟
از اساتید محترم میخوام که یک توضیح کامل به من بدن ممنون میشم
:گل رز::گل رز::گل رز::گل رز:

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۶‏, ۰۷:۳۸ قبل از ظهر
نميشه!
حجمي كه الان داري شايد 50 درصدش مثلا چربي باشه. چطور ميخواي جايگزينش كني با عضله؟ اونم با مكمل!
ازدور بازويي كه گفتي مشخصه كه عضله چنداني نداري،بنابراين امينو و كربو و ...چاره مشكل شما نيست
باتوجه به فيزيكي كه داري بايد يه تمرين با شدت زياد براي خودت طراحي كني و در برنامه غذايي مقدار كرب رو زياد بالا نبري و در عوض از پروتئينهاي با كيفيت استفاده كني
اين وسط بطور حتم نيازمند مكمل هم ميشي كه بايد هوشمندانه انتخاب كني. امينو 400 و 500 تايي فقط سود فروشنده رو ميرسونه،وگرنه نظريه دقيقي نيست
من بدنت رو نديدم،بايد عكس خودت رو بصورت تمام قد از نماي روبرو وشت ارسال كني تا بهتر بشه تصميم گرفت
موفق باشي

em0fab0y
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۶‏, ۱۲:۰۸ بعد از ظهر
سلام ...
آقا من امروز یه کراتین xc4 GAt خریدم ...
تو یه پست مه قبلا مدیر عزیز زده بودن گفته بودن که GAT عالی هست ...
اصل اصل هم گرفتم نه این شک داشته باشک ولی انگار کمی توضیحات و بسته بندیش تغییر کرده ...
اونی که قبلا مدیر عکسش رو گذاشته بود پوسته بسته بندیش سفید بود ماله من قرمز ...
می خوام ببینم چقدر عالبه این کراتین ؟
چجوری مصرف کنم ؟
بارگیری لازمه ؟
ضمنا چون پروتئین 3 وعده می خورم صبح قبل و بعد تمرین کراتین چجوری بخورم ؟
خواهشا دقیق توضیح بدین ...

MohamadTaker
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۶‏, ۱۲:۳۵ بعد از ظهر
آقا این عکس بنده هست
البته واسه دوماه پیشه الآن یکم بهتر شدم!!سینه هام بهتر شدن خط پشت بازومم دراومده!!
http://img.bodybuilder.ir/images/60218639226331391037_thumb.jpg (http://img.bodybuilder.ir/)
حالا به نظرتون من چه مکملی مصرف کنم و چند دوره باید برم
راستی پاهامم عضلانی نیست یعنی یه تیکست ولی وقتی سفتش میکنم خوب سفت میشه:پوزخند:

em0fab0y
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۶‏, ۰۴:۲۵ بعد از ظهر
سلام ...
اصل اصل هم گرفتم نه این شک داشته باشک ولی انگار کمی توضیحات و بسته بندیش تغییر کرده ...
چجوری مصرف کنم ؟
بارگیری لازمه ؟
کسی ؟

bibak
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۶‏, ۰۴:۳۹ بعد از ظهر
سلام ...
چجوری مصرف کنم ؟
بارگیری لازمه ؟
شما میتونید تا پنج روز بارگیری کنید و بعد از پنج روز ، روزی 10 گرم 5 گرم قبل از تمرین و5 گرم بعد از تمرین استفاده کنید
شما کراتین تون رو با پروتئین مخلوط کنید و مصرف کنید

em0fab0y
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۶‏, ۰۴:۵۰ بعد از ظهر
اگر بخوام با پروتئین مخلوط نکنم چی ؟
اصلا نحوه مصرف کراتین رو دقیق میگین ؟
راستی مدیر همین جا تو یه پست گفته بود GAT خیلی عالیه ...
نظر دوستان ؟

bibak
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۶‏, ۰۵:۲۵ بعد از ظهر
اگر بخوام با پروتئین مخلوط نکنم چی ؟
اصلا نحوه مصرف کراتین رو دقیق میگین ؟
راستی مدیر همین جا تو یه پست گفته بود GAT خیلی عالیه ...
نظر دوستان ؟
کراتین باعث جذب بهتر پروتئین میشه پس مخلوط کنید بهتره
بارگیری کراتین پنج روز هست صبح ، قبل از تمرین ، بعد از تمرین، قبل از خواب و بعد از پنج روز شما فقط قبل از تمرین و بعد از تمرین استفاده کنید
در صورت اصل بودن کیفیت خوبی داره اما تقلبی این محصول زیاد شده بخصوص گینر این شرکت

em0fab0y
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۶‏, ۰۵:۴۱ بعد از ظهر
نه میدونم اصله ...
ولی محتویاتش کریستالی نیست و پودر سفیده مثل ماده .م.خ.د.ر ...
ولی بسته بندی و برجستگی های روی بسته و ...همه درسته ...
از همه مهم تر از یه آدم خیلی معتبر و درست می خرم نه هر کس الکی یک ماه نگشتم ...
VPX هم از همین آدم خریدم که خیلی عالیه ...
الان دارم میرم تمرین بهتر نیست قبل تمرینم مخلوط کنم ؟
بعد من با شیر می خورم پروتئینو بخوام مخلوط کنم باید با آب بخورم چیکار کنم ...

bibak
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۶‏, ۰۵:۵۴ بعد از ظهر
نه میدونم اصله ...
ولی محتویاتش کریستالی نیست و پودر سفیده مثل ماده .م.خ.د.ر ...
ولی بسته بندی و برجستگی های روی بسته و ...همه درسته ...
از همه مهم تر از یه آدم خیلی معتبر و درست می خرم نه هر کس الکی یک ماه نگشتم ...
VPX هم از همین آدم خریدم که خیلی عالیه ...
الان دارم میرم تمرین بهتر نیست قبل تمرینم مخلوط کنم ؟
بعد من با شیر می خورم پروتئینو بخوام مخلوط کنم باید با آب بخورم چیکار کنم ...

شما مخلوط کنید و استفاده کنید
شما پروتئین تون رو در وعده قبل از خواب یا صبح با شیر مخلوط کنید و وعده های دیگه با اب مصرف کنید

em0fab0y
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۶‏, ۰۵:۵۸ بعد از ظهر
فقط یه چیز دیگه الان هرچی سرچ می کنم GAT XC4 نوع کپسولی تو اینترنت هست نه Powder ...
دقیقا همینه بسته بندی فقط کپسوله ...
یعنی چی این ؟
بازم میگم مطمئنم که اصله فقط نوع پودر رو پیدا نمی کنم ...
اینو بزنین : GAT Creatine XC4
پودرش خیلی نرمه دقیقا مثل گچ میمونه ...
اما اصلا حس بدی نمی کنی که مثلا قلابیه ...
کراتین معمولا همین طوریه ؟

em0fab0y
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۶‏, ۰۶:۰۵ بعد از ظهر
یه کراتین PNC هم قبلا از داروخانه گرفته بودم همین طوری بود مثل گچ ...

MohamadTaker
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۶‏, ۰۷:۵۳ بعد از ظهر
آقا این عکس بنده هست
البته واسه دوماه پیشه الآن یکم بهتر شدم!!سینه هام بهتر شدن خط پشت بازومم دراومده!!
http://img.bodybuilder.ir/images/60218639226331391037_thumb.jpg (http://img.bodybuilder.ir/viewer.php?file=60218639226331391037.jpg)
حالا به نظرتون من چه مکملی مصرف کنم و چند دوره باید برم
راستی پاهامم عضلانی نیست یعنی یه تیکست ولی وقتی سفتش میکنم خوب سفت میشه:پوزخند:

کسی نخواست مارو نصیحت کنه؟؟؟

CREATINE
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۶‏, ۰۸:۵۵ بعد از ظهر
سلام این مکمل های شرکت Bodybuilding.com Micronized Creatine کیفتشون چطوره ؟

kurdox
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۶‏, ۰۹:۱۴ بعد از ظهر
کراتین منوهیدرات زیاد با هم فرقی نمیکنن کلا منوهیدرات جماعت به شرط اصل بودن خوبن و فرق خاصی با هم ندارن تکنولوژی ساختشون اینقدر عجیب نیست که بگیم کراتین تولیدی کمپانی های مختلف کیفیتشون زیاد تفاوت داره . ( که البته تا این لحظه من نه دیدم و نه شنیدم محصولات بادی بیلدینگ تقلبی یا حتی نمایندگی غیر از امریکا و سایت بادی بیلدینگ داشته باشه) حالا این کراتینی که فرمودید Creapure Micronized هست بخاطر خلوص بالا و ریز بودن دونه هاش جذب سریعتر و بهتری داره میتونیم بگیم به نسبت منوهیدراتهای معمولی یه حسن محسوب میشه ...

kurdox
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۶‏, ۰۹:۲۰ بعد از ظهر
کسی نخواست مارو نصیحت کنه؟؟؟

تو این مملکت دیگه باید اول پرسید بودجه ات چقدره بعد مکمل معرفی کرد . اگه انتخابت محدوده و میخوای یه قلم مکمل بخری به نظر من پروتئین چیزیه که هیچ کس از خریدش ضرر نمیکنه به هر حال نیاز پایه و ضروری برای رشد عضله ... اگه بودجه ات محدودیت خاصی نداره استک پایه ای که میتونه یه دوره مکملی خوب باشه عبارته از : پروتئین + گلوتامین + بی سی ای ای + کراتین + مولتی ویتامین بعد که اینا رو تهیه کردی بسته به هدفت میتونی بازم انتخاب داشته باشی مثلا میخوای کات کنی میتونی سی ال ای ، یوهمبین ، چربیسوز ، کافئین ... مصرف کنی یا اگه میخوای تست رو تحریک کنی میتونی تست بوستر ، ج.نسینگ ، تریبولوس ... مصرف کنی یا ....
متاسفانه همونطور که عرض کردم باید ببینی قدرت خریدت چقدره !!! :ناراحت:

IceFire
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۶‏, ۰۹:۴۷ بعد از ظهر
سلام
دوستان یه سوال داشتم اینکه من کربوناکس تکی مصرف میکردم هیچ تغییری توی عضله هام ایجاد نشد :پوزخند: دو هفته هست با کراتین مصرف میکنم و حجم خوبی هم بهم داده تا الان ، به نظر شما چی بهش اضافه کنم بهتر بشه ؟ کربوپروتیین؟ پروتیین ترکیبی ؟ امینو ؟ گلوتامین ؟:سوت:
موردی که ضروری تره و بهتر جواب میده رو معرفی کنید چون بودجه ام محدوده ! :خجالت:

T!rDaD
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۶‏, ۰۹:۵۶ بعد از ظهر
سلام
دوستان یه سوال داشتم اینکه من کربوناکس تکی مصرف میکردم هیچ تغییری توی عضله هام ایجاد نشد :پوزخند: دو هفته هست با کراتین مصرف میکنم و حجم خوبی هم بهم داده تا الان ، به نظر شما چی بهش اضافه کنم بهتر بشه ؟ کربوپروتیین؟ پروتیین ترکیبی ؟ امینو ؟ گلوتامین ؟:سوت:
موردی که ضروری تره و بهتر جواب میده رو معرفی کنید چون بودجه ام محدوده ! :خجالت:
سلام
اگه منظورتون کربوناکس شرکت الیمپ هست که نباید هم تغیری تو عضلات شما ایجاد میکرد
اون یه کربو کامپلکسه که بیشتر باعث افزایش توان و استقامت شما حین تمرین میشه
طرز مصرفش یک وعده قبل و بعد از تمرینه اما بیشتر بچه ها تمایل دارند به صورت شربت رقیق درست کنند و حین تمرین جرعه جرعه به جای اب استفاده کنند چون انرژی خوبی میده
اون حجم خوبی که میگین تو 2 هفته اخیر گرفتین به خاطر کراتینه که خصوصا وقتی برای اولین بار مصرف میشه بدن واکنش خوبی نشون میده

IceFire
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۶‏, ۱۰:۰۱ بعد از ظهر
سلام
اگه منظورتون کربوناکس شرکت الیمپ هست که نباید هم تغیری تو عضلات شما ایجاد میکرد
اون یه کربو کامپلکسه که بیشتر باعث افزایش توان و استقامت شما حین تمرین میشه
طرز مصرفش یک وعده قبل و بعد از تمرینه اما بیشتر بچه ها تمایل دارند به صورت شربت رقیق درست کنند و حین تمرین جرعه جرعه به جای اب استفاده کنند چون انرژی خوبی میده
اون حجم خوبی که میگین تو 2 هفته اخیر گرفتین به خاطر کراتینه که خصوصا وقتی برای اولین بار مصرف میشه بدن واکنش خوبی نشون میده
ممنون از جوابتون
اره کربوناکس که یه دونه اس ! :بامزه: ولی یه سوال هم پرسیده بودم اینکه چه مکملی بهش اضافه کنم که بهتر بشه:متفکر:

T!rDaD
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۶‏, ۱۰:۰۴ بعد از ظهر
ممنون از جوابتون
اره کربوناکس که یه دونه اس ! :بامزه: ولی یه سوال هم پرسیده بودم اینکه چه مکملی بهش اضافه کنم که بهتر بشه:متفکر:
هدفتون از تمرین چیه؟
وزن؟حجم عضلانی؟تفکیک؟و ...؟

IceFire
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۶‏, ۱۰:۱۱ بعد از ظهر
هدفتون از تمرین چیه؟
وزن؟حجم عضلانی؟تفکیک؟و ...؟

میخوام حجم عضله هام بیشتر بشه خب وزنم هم بالا میره ولی بدنم جوریه که چربی نمیگیره و نمیخوام هم وزن با چربی بگیرم

T!rDaD
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۶‏, ۱۰:۲۵ بعد از ظهر
میخوام حجم عضله هام بیشتر بشه خب وزنم هم بالا میره ولی بدنم جوریه که چربی نمیگیره و نمیخوام هم وزن با چربی بگیرم
حجم عضلات که بالا میره الزاما شما وزن نمیگیرین چون جرم حجمی پروتئین ها پایینه
به همین علته که مثلا یه قهرمان بدنسازی رو زمان مسابقه میبینید و وزنش رو 90 کیلو تخمین میزنید اما 75 کیلو هست!
اگر طرفدار بدنی با حجم خشک و کات زیاد هستین و وزن واستون اهمیتی نداره بیشتر باید سراغ مکمل های :
وی-امینو اسید-بی سی ا ا - گلوتامین و به صورت کمکی محصولا پمپاژ و غیره برین

em0fab0y
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۶‏, ۱۱:۱۲ بعد از ظهر
دوستان من امروز یه کراتین GAT XC4 خریدم که وقتی باز کردم فهمیدم مونوهیدرات نیست و ATP هست ...
در صورتی که به خاطر مونوهیدرات بودن خریدم ...
خیلی هم مورد تاییده حتی مدیر سایت دیدم یه جا گفته بود خیلی عالیه ...
چیکار کنم برم پس بدم ؟ یا همین خوبه ...
آخه اب جمع نمی کنه تو بافت و حجم نمیده ....

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۶‏, ۱۱:۲۱ بعد از ظهر
خوب اتفاقا منوهیدرات بیشتر جذب آب داره کراتین ای تی پی یکی از منابع مهم تامین انرژیحین تمرین و کارش به این صورته کهATP بهADP وبعد بهAMP تبدیل میشه که با شکسته شدن هر پیوند مقداری انرژی آزاد میشه البته تو شکست اول مقدار انرژی چشمگیر تره
ATPیعنی آدنوزین تری فسفات A~P-P-P

cenam
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۶‏, ۱۱:۲۸ بعد از ظهر
دوستان این این گینر مس گینر ماسل تک خوب حجم مید یا ترومس بی اس ان ؟

MohamadTaker
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۶‏, ۱۱:۳۱ بعد از ظهر
تو این مملکت دیگه باید اول پرسید بودجه ات چقدره بعد مکمل معرفی کرد . اگه انتخابت محدوده و میخوای یه قلم مکمل بخری به نظر من پروتئین چیزیه که هیچ کس از خریدش ضرر نمیکنه به هر حال نیاز پایه و ضروری برای رشد عضله ... اگه بودجه ات محدودیت خاصی نداره استک پایه ای که میتونه یه دوره مکملی خوب باشه عبارته از : پروتئین + گلوتامین + بی سی ای ای + کراتین + مولتی ویتامین بعد که اینا رو تهیه کردی بسته به هدفت میتونی بازم انتخاب داشته باشی مثلا میخوای کات کنی میتونی سی ال ای ، یوهمبین ، چربیسوز ، کافئین ... مصرف کنی یا اگه میخوای تست رو تحریک کنی میتونی تست بوستر ، ج.نسینگ ، تریبولوس ... مصرف کنی یا ....
متاسفانه همونطور که عرض کردم باید ببینی قدرت خریدت چقدره !!! :ناراحت:

بودجم کلا" 500 تومنی هست ولی خوب نمیشه که همشو بزنم واسه یک دوره میخوام لاقل 2 یا 3 دوره برم!!!!!

عکس منو دیدی که اینارو گفتی؟؟؟؟
در ضمن اگه میشه بگو بی سی ای ای کارش چیه!!!

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۶‏, ۱۱:۳۵ بعد از ظهر
بی سی ای ای اسید آمینه های شاخه ای ضروری مثل ال لوسین و ال ایزو لوسین و.. که به درد حجم دهی و ریکاوری و حمایت از فیبر های غضله میخوره

cenam
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۶‏, ۱۱:۳۹ بعد از ظهر
دوستان این این گینر مس گینر ماسل تک خوب حجم مید یا ترومس بی اس ان ؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

em0fab0y
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۶‏, ۱۱:۴۹ بعد از ظهر
خوب اتفاقا منوهیدرات بیشتر جذب آب داره کراتین ای تی پی یکی از منابع مهم تامین انرژیحین تمرین و کارش به این صورته کهATP بهADP وبعد بهAMP تبدیل میشه که با شکسته شدن هر پیوند مقداری انرژی آزاد میشه البته تو شکست اول مقدار انرژی چشمگیر تره
ATPیعنی آدنوزین تری فسفات A~P-P-P

خوب البته بحث حجم رو باید با این نوع کراتین تا حدی بی خیال شم ...
بالاخره خوبه یا نه ؟

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۶‏, ۱۱:۵۹ بعد از ظهر
من بهت قول میدم نتیجه ی دلخواه رو میگیری چون انرژی بیشتر مساوی با وزنه بیشتر ، وزنه ی بیشتر جابه جا کردن مساوی با رشد