PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاسخ به سوالات در مورد مكمل ها

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۱۰-۰۵, ۰۱:۱۰ قبل از ظهر
سلام
سه عدد hcg استفاده کن هر 5 روز یکی بزن همین کافیه

mamad
۱۳۸۸-۱۰-۰۵, ۰۸:۵۰ قبل از ظهر
ممنون ولی یکی از دوستام که وزنه برداره حرفه ای هست میخنده و میگه اصلا نیاز نیست.200 تا دیانابول تاثیری نداره. ولی حرف شما ظاها منطقی تره.

MEGA
۱۳۸۸-۱۰-۰۵, ۰۹:۰۶ قبل از ظهر
دوستان کسی اطلاعی در مورد مکمل های ibs داره؟مکمل های خوبی هستن یا اینام تقلبین؟

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۱۰-۰۵, ۰۹:۴۶ قبل از ظهر
ببینن محمد جان دیانابول وقتی که مصرف می شه هرمونهای بدن به هم می خوره و جهت باز گرداندن به صورت اول باید حتما مصرف شه وگرنه عوارض تو بدن تا مدتها می مونه و مشکلاتی ایجاد می کنه
دیگه خود دانی

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۱۰-۰۵, ۰۹:۴۸ قبل از ظهر
سلام مکملهای خوبی هستند و تاثیرات خوبی هم دارند ، اما در خصوص تقلبی بودن نه تنها این مکملها بلکه تمام مکملهای موجود در جهان نمونه تقلبیش زیاده و تشخیص اصل بودن آن کار هر کسی نیست فقط باید از منبع مطمئن بگیری
موفق باشی

Mohammad.Reza
۱۳۸۸-۱۰-۰۵, ۰۶:۴۱ بعد از ظهر
دوستان یه راهی بگین که بعد از مصرف کراتین معده درد نگیرم؟؟
قدرتم خیلی خیلی کم شده!!طوری که رکورد های قبلیمو نمیتونم بزنم!

کسی راهی نمیدونه؟؟؟؟؟؟؟

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۰-۰۵, ۱۰:۲۸ بعد از ظهر
کسی راهی نمیدونه؟؟؟؟؟؟؟

منم اون وقتا که کراتین مونوهیدرات میخوردم معدم درد میگرفت
شاید به نظرت خنده دار بیاد اما این راه رو رفتم مشکلم حل شد
من3 حبه قند و یکم عرق نعنا بهش اضافه کردم
همین.....شما هم امتحان کن نتیجشو اعلام کن
موفق باشی

arashbandegan
۱۳۸۸-۱۰-۰۵, ۱۱:۱۴ بعد از ظهر
کسی راهی نمیدونه؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز
کراتین باید با قند مصرف بشه تا انسولین بالا بره و جذب کراتین به داخله سلول بیشتر بشه. انسولین موجب جذب بیشتر مواد مغزی مثل آمینو اسیدها هم میشه و کلان یک هورمون آنابولیک هست به همین خاطر هست که بهتره برای جذب بیشتر از قند ساده استفاده کنی، بعضیها میگن قند میوه والی قند میوه انسولین را بالا نمیبره پس همون قند ساده بهتره مثل شکر یا قند. در ضمن کراتین آب زیادی نیاز داره تا جذب بشه اگه شما مصرف آب به همراه کراتین کم باشه، کراتین از آب اعضای داخلی بدن مثل معده استفاده میکنه و کمبود آب در عضلات معده موجب ایجاد گرفتگی و درد شیکم میشه پس یادت باشه باید ۱.آب زیادی باهاش مصرف کنی ۲. با قند یا شکر مصرفش کنی تا بهتر جذب بشه.

hamidbarca
۱۳۸۸-۱۰-۰۷, ۰۹:۰۱ بعد از ظهر
meso-tech کارش چیه؟امروز تو یه فروشگاه دیدم مثل شکلات هم بود

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۱۰-۰۷, ۰۹:۰۷ بعد از ظهر
meso-tech کارش چیه؟امروز تو یه فروشگاه دیدم مثل شکلات هم بود
این مکمل علاوه بر اینکه 45 گرم پروتئین در هر سروینگ وارد بدن ورزشکار می کنه حاوی ویتامینها ، اسید آمینه مواد معدنی و شامل مقادیری قندهای پیچیده و فیبر می باشد بیشتر برای افزایش قدرت و حجم استفاده می شه
طبق گفته کمپانی سازنده اش برای خلق شرایط آنابولیک پایدار در بدن تهیه و عرضه شده است

hamidbarca
۱۳۸۸-۱۰-۰۷, ۰۹:۱۵ بعد از ظهر
این مکمل علاوه بر اینکه 45 گرم پروتئین در هر سروینگ وارد بدن ورزشکار می کنه حاوی ویتامینها ، اسید آمینه مواد معدنی و شامل مقادیری قندهای پیچیده و فیبر می باشد بیشتر برای افزایش قدرت و حجم استفاده می شه
طبق گفته کمپانی سازنده اش برای خلق شرایط آنابولیک پایدار در بدن تهیه و عرضه شده است
اینو تو رژِیم هم میشه استفاده کرد؟آخه من الان تو رژیم هستم انرژیم خیلی کم شده

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۱۰-۰۷, ۰۹:۲۹ بعد از ظهر
اینو تو رژِیم هم میشه استفاده کرد؟آخه من الان تو رژیم هستم انرژیم خیلی کم شده
پیشنهاد می کنم از وی 100 درصد اپتیموم استفاده کنی

mamad
۱۳۸۸-۱۰-۰۷, ۰۹:۵۴ بعد از ظهر
من تو رژیم هم دیدم استفاده بشه اما در اوایل و اواسط دوره رژیم.البته کسی که رژیم رو کامل رعایت میکنه و در ضمن قبل از ساعت 12 ظهر در حقیقت بین صبحانه وناهار.البته باید تمرین خوب بکنی تا کربوش بسوزه.در کل چیزه خوبی هستش.

محمود لك
۱۳۸۸-۱۰-۰۸, ۰۹:۵۸ قبل از ظهر
سلام ميخواستم بدونم براي اينكه حجمم بهتر بالا بره ماسل جويس رو با چي مصرف كنم بهتر جواب ميگيرم ممنونم ميشم اگه راهنماييم كنيد

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۱۰-۰۸, ۰۲:۲۵ بعد از ظهر
سلام ميخواستم بدونم براي اينكه حجمم بهتر بالا بره ماسل جويس رو با چي مصرف كنم بهتر جواب ميگيرم ممنونم ميشم اگه راهنماييم كنيد

سلام
کراتین و گلوتامین گزینه خوبی هستند

alinomber1
۱۳۸۸-۱۰-۱۳, ۰۹:۵۹ بعد از ظهر
سلام تو چند تا مجله تبلیغ مکملی پروتئینی بنام igf1 no limit محصول کمپانی پروبیوتیک رو دیدم که ادعا میکرد این مکمل باعث ترشح هرهون رشد میشه و کار داروهای استروئیدو انجام میده در صورتی که عوارض استروئید رو نداره میخواستم از شما سوال کنم آیا این ادعا صحت داره و چیز بدرد بخوری هست یا بازار گرمی میکنند

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۱۰-۱۴, ۰۶:۲۲ بعد از ظهر
سلام تو چند تا مجله تبلیغ مکملی پروتئینی بنام igf1 no limit محصول کمپانی پروبیوتیک رو دیدم که ادعا میکرد این مکمل باعث ترشح هرهون رشد میشه و کار داروهای استروئیدو انجام میده در صورتی که عوارض استروئید رو نداره میخواستم از شما سوال کنم آیا این ادعا صحت داره و چیز بدرد بخوری هست یا بازار گرمی میکنند

تبلیغی که شما میگید منم دیدم . توی تبلیغ ادعا شده که جایگرزین سوماتروپین و igf1 میشه صحبتی از استروئید نشده . سوما هورمون رشد هست و استروئید نیست .
در ضمن تنها راه جذب هورمون رشد تزریق هستش و مابقی تبلیغی بیش نیست و امکان نداره. باور نکنید .

ناصر
۱۳۸۸-۱۰-۱۵, ۰۹:۱۲ بعد از ظهر
من 38 سال با 176 قد 84 وزن در خانه دمبل و هالتر دارم اوایل پیشرفت خوبی داشتم اما فکر میکنم بدنم الان استپ شده است .چند سوال از شما استادان عزیز دارم.قبل از ان خدمتتان بگویم چند ماه با این وزنها کار میکنم دمبلم 20 کیلو است و وزنه هالتر 100 کیلو دارم.پرس سینه 80 کیلو و با 5 تکرار .هالتر پارو خم با 80 کیلو 6 تکرار و ددلیفت 90 کیلو با ستهای 6 در مجموع 18 تکرار و حرکات سینه و بازو پشت با همان دمبل 20 کیلویی و چون دمبلی دیگر ندارم نمیتوانم وزنه را کم یا زیاد کنم و حالا استادان عزیز سوالات
1. ایا سنگین کار میکنم یا سبک با توجه به 14 ماه تمرین؟
2.بدنم فرم دارد اما خشک است و متابولیزم بدنم آتشین زیاد است دوست دارم کمی پر ججم و پف کرده باشد چه مکملی استفاده کنم؟
3.چطور سستیم تمرینم را با همین وزنه ها تغییر دهم؟
4. برای اینکه هنگام صبح احساس خشکی و کم وزنی نکنم چه غذای شبها و صحبها مصرف کنم ؟
5. کاتابولیسم بدنم زیاد است برای کاهش ان چه انجام دهم؟
با تشکر از شما دوستان
ناصر

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۰-۱۶, ۰۱:۰۳ بعد از ظهر
ناصر جان به فروم تخصصی پرورش اندام خوش اومدین
بنده با توجه به اینکه مدتی رو مثل شما تمرین میکردم و تجربه اینگونه تمرین رو دارم میگم که مشکل از کجاست
شما تنوع حرکت ندارین الان
در ضمن به قدرت زیاد تکیه نکن....تکرارهای 5 تایی و 6 تایی برای کسب قدرت هستش نه ساخت عضله
پیشنهاد بنده این هستش که با توجه به محدودیت تجهیزات ابتدا تکرارها رو بیشتر کن ....برو روی 8 تا 10
حالا که نمیتونی وزنه رو کم یا زیاد کنی برای بعضی حرکات ؛ حداقل تکرار رو دستکاری کن
الان عضله شما دیگه عادت کرده به اون وزنه و تکرار
در رابطه با احساس ( خالی بودن) اول صبح خدمتت عرض شود که طی خواب شب بدن باید تغذیه بشه و اگه پروتئین بهنگام خواب به عضله نرسه تا صبح رو به تحلیل میره
شما سعی کن اخر شب حتما یه پیمانه وی مصرف کنی......صبح هم اگه یه وعده تو برنامت داشته باشی عالیه
در رابطه با کاتابولیسم بدن شما هم من شکم روی تغذیه شما هستش
از برنامه غذاییت یکم بیشتر برامون بگو
برنامه غذاییت رو برامون شرح بده تا هم ایراداتش رفع بشه و در نهایت یه برنامه تمرین برای شما درنظر گرفته بشه تا از stopدر بیاید
پیروز و سربلند باشید

ناصر
۱۳۸۸-۱۰-۱۶, ۱۰:۲۶ بعد از ظهر
با تشکر افشین عزیز تغذیه من به این صورت است .
صبحک نیم لیتر شیر پاکتیو نون و پنیر با توجه به شغلم تا ظهر غذا نمیخورم.
ظهر هرچه برنامه غذای خانه است.عصر نیم لیتر شیر دیگر یا 100 گرم لوبیاو در بعضی روزها یک سینه مرغ یا 100 گرم گوشت
شب برنامه غذای خانه و در بعضی شبها ماکارونی خودم درست میکنم و در موقع خواب 2 لیوان شیر میخورم
تمرینم 3 روز در هفته
افشین جان میخواستم یک برنامه غذایی با نام برای من ذکر کنید.ضمنا whey پویان که در داروخانه است کدامیک برای افزایش وزن بهتر است
یا بهترین مارک کراتین یا whey است . ممنون

mehrdad khan
۱۳۸۸-۱۰-۱۶, ۱۰:۳۹ بعد از ظهر
ظهر هرچه برنامه غذای خانه است.عصر نیم لیتر شیر دیگر یا 100 گرم لوبیاو در بعضی روزها یک سینه مرغ یا 100 گرم گوشت
شب برنامه غذای خانه و در بعضی شبها ماکارونی خودم درست میکنم و در موقع خواب 2 لیوان شیر میخورم
تمرینم 3 روز در هفته
افشین جان میخواستم یک برنامه غذایی با نام برای من ذکر کنید.ضمنا whey پویان که در داروخانه است کدامیک برای افزایش وزن بهتر است

مکمل موجود در داروخانه تقلبی استو بس !!!

imanfitness
۱۳۸۸-۱۰-۱۷, ۰۴:۴۸ بعد از ظهر
سلام آقا پیمان.من 1 ماه وقت باید بزارم یه کم چربی آب کنم حالا گیر کردم lipo6 بگیرم یا hydroxycut x .به نظرتون چی کار کنم؟

imanfitness
۱۳۸۸-۱۰-۱۷, ۰۴:۵۱ بعد از ظهر
راستی ممنون میشم یه پروتئین ارزون بهم پیشنهاد بدین(اوضاع جیب خرابهd:)

mehrdad khan
۱۳۸۸-۱۰-۱۷, ۰۹:۵۹ بعد از ظهر
سلام آقا پیمان.من 1 ماه وقت باید بزارم یه کم چربی آب کنم حالا گیر کردم lipo6 بگیرم یا hydroxycut x .به نظرتون چی کار کنم؟

من باشم هیچ کدوم چون کبدمو خیلی بیشتر از قهرمانی تو مسابقات پرورش اندام ایران دوست دارم که اخرش یه مدال الکی میدنو یه حکم میگن زحمت کشیدی و واسه ورزشکارا ارزش قائل نمیشن

ناصر
۱۳۸۸-۱۰-۱۷, ۱۰:۵۴ بعد از ظهر
سلام افشین
200 دیانابل خریدم خواهش میکنم یک دوره مصرف لطف فرماییدو به سوال قبلی هم پاسخ دهید.خیلی متشکرم

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۰-۱۹, ۰۸:۰۹ بعد از ظهر
تمرینم 3 روز در هفته

ناصر جان یکم تغییر میشه داد برنامت رو
صبح شیر رو داشته باش و دوتا تخم مرغ ابپز و نصف نان با پنیر
اگه بتونی یه میان وعده هم تا ناهار داشته باشی خیلی خوبه
یه سیب زمینی کوچیک + یه میوه
ناهار رو که هرچی بود میل کنید
عصرانه هم شیر رو حذف کن بجاش میتونی 2 عدد موز مصرف کنی واسه قبل تمرینتم خوبه
شیر آخر شب خیلی خوبه حتما داشته باش تو برنامه
بیخیال محصولات داروخانه ای شو....نه کیفیت دارن نه ارزش
راستی شما که میخواستی یکم بدنت حجیم تر باشه بهتره از وی استفاده نکنی
تو محصولات همین سایت دو سه تا مکمل خوب داریم از جمله: ترو مس- ریل مس- مای اوفسیون
اینا خیلی خوبن
حالا خودتم یه نگاه بکن توضیحات خوبی دارن هرکدوم

ashkan35
۱۳۸۸-۱۰-۲۳, ۰۷:۰۷ بعد از ظهر
با سلام
افشین جان من قدم 178 و وزنم 73 کیلوست و حدود 2 ماهه که تمرین میکنم . یه برنامه غذایی و مکمل خوب میخوام که وزنمو بالا ببرم . لازم به ذکره که اصولا آدم بخوری نیستم و اشتهای چندانی برای خوردن ندارم اگه کمکم کنید ممنون میشم

Ali.m
۱۳۸۸-۱۰-۲۳, ۰۷:۵۸ بعد از ظهر
با سلام
============
میخواستم در مورد مکمل زد ام ای واسم کمی توضیح بدید...ایا این مکمل واسه افزایش قد هم تاثیری داره یا نه؟ اگه داره طول دوران مصرفش چه جوری هست ؟ یا این که قیمتش چند در میاد؟ ایا اصلی و تغلبی داره؟ و من 18 سالمه ایا واسه قدم تاثیر داره؟ من واقعا شدیدن به 4.5 سانت قد نیاز دارم الان قدم 170 هستش و وزنمم 65..اگه میشه راهنماییم کنین..چندتا ورزش که مفید باشه و چندتا مکمل که ضرر هم نداشته باشه رو بهم معرفی کنن..
ممنون از لطفتون..

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۰-۲۴, ۱۱:۰۶ قبل از ظهر
با سلام
افشین جان من قدم 178 و وزنم 73 کیلوست و حدود 2 ماهه که تمرین میکنم . یه برنامه غذایی و مکمل خوب میخوام که وزنمو بالا ببرم . لازم به ذکره که اصولا آدم بخوری نیستم و اشتهای چندانی برای خوردن ندارم اگه کمکم کنید ممنون میشم

با سلام
به فروم تخصصی پرورش اندام خوش اومدین
شما این نکات رو رعایت کنید تا به هدفتون نزدیکتر بشید
صبحانه یک لیوان شیر+ 4 عدد تخم مرغ( 2 تاش با زرده) + یه تیکه نان
ساعت 11 یه پیمانه پروتئین + یه میوه......میشد اینجا یه وعده کوچک مصرف کرد اما پروتئین نوشتم که مصرفش راحت تره
ناهار (دلخواه) + ماست کم چرب+ سالاد
قبل از تمرین 2 عدد سیب زمینی متوسط + یه موز (حدود یکساعت و نیم مانده به تمرین)
بعد از تمرین یه پیمانه پروتئین + یه وعده کوچک که میتونه نصف تن ماهی باشه
سعی کنید شام رو از موادی تامین کنید که کربوهیدرات کمتری دارن
آخر شب هم یه پیمانه پروتئین باشیر
پروتئین رو هم با توجه به بودجه از اینجا تهیه کنید http://www.bodybuilder.ir/forum/showthread.php?2046-ليست-قيمت-مكمل-هايي-كه-داريم

arashbandegan
۱۳۸۸-۱۰-۲۴, ۰۹:۲۳ بعد از ظهر
با سلام
============
میخواستم در مورد مکمل زد ام ای واسم کمی توضیح بدید...ایا این مکمل واسه افزایش قد هم تاثیری داره یا نه؟ اگه داره طول دوران مصرفش چه جوری هست ؟ یا این که قیمتش چند در میاد؟ ایا اصلی و تغلبی داره؟ و من 18 سالمه ایا واسه قدم تاثیر داره؟ من واقعا شدیدن به 4.5 سانت قد نیاز دارم الان قدم 170 هستش و وزنمم 65..اگه میشه راهنماییم کنین..چندتا ورزش که مفید باشه و چندتا مکمل که ضرر هم نداشته باشه رو بهم معرفی کنن..
ممنون از لطفتون..

دوست عزیز zma یک مکمل ترکیبی از مواد معدنی و ویتامین b6 هست که بیشتر جهت ریکاوری بهتر از طریق تحریک ترشح بیشتر تستوسترون و کمی هم igf1 تاثیر میکنه. افزایش قد نمیده. شما اگه خواهان افزایش قد هستید باید حتما تحت نظر پزشک از هورمون رشد استفاده کنید. این مکمل بی ضرر و سالم هست. و معمولا مصرفش ۳ تا کپسول قبل از خواب هر شب. من نمیدونم، اصل یا تقلبی رو. بهتره از پیمان جان تهیه کنی که مطمئن شی اصل هست. یک مکمل دیگه که اسمش gaba یا همون گاما آمینو بوتیریک اسید هست هم کمک به هورمون رشد میکنه ولی دقت کنید کمک میکنه، کلان مکملها برای کمک هستند شما که خواهان ۵ یا ۷ سانت قد بلندتر هستی و اگه مشکل کوتاه قدی داری حتما باید هورمون درمانی بری اونم تحت نظر پزشک هیچ مکملی نمیتونه قدت را بلند کنه اینا فقط یه خورده کمک میکنه.

arman2008
۱۳۸۸-۱۱-۰۱, ۰۹:۲۷ قبل از ظهر
با سلام خدمت مدیران من حدود یک سال نیم باشگاه میرم بعد حالا میخوام بدونم که تزریق هورمون بهتره یا قرص هورمون یا پودر کدام خوبه و در مورد ضررهایش هم بگین ممنونم

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۱۱-۰۱, ۱۱:۲۸ قبل از ظهر
اینجا در مورد مکمل صحبت میشه . اسم تاپیک را که میبینی دوست عزیز .
مکمل یعنی همون پودری که منظور شماست .
پودر های پروتئینی همون جور که از اسمشون پیداست پروتئین هستن و اگر قرار باشه که برای بدن ضرر داشته باشن پس باید غذا هم برای بدن مضر باشه .
مکمل ها برای بدن هیچ نوع عوارضی ندارن مگر این که تقلبی باشن .
در مورد قرص و آمپول هم بگم که این ها دارو هستن و دارو برای بدن ضرر داره و مصرف دارو یعنی دوپینگ و کسی که قرار نیست مسابقه بده دوپینگ کردنش بی معناست .
حتی برای مسابقات هم باید به صورت علمی مصرف بشه .

arman2008
۱۳۸۸-۱۱-۰۱, ۰۳:۲۳ بعد از ظهر
ممنونم بنظر شما کدام مکمل برای حجم بدن بدون اضافه شدن چر بی بهتره

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۱۱-۰۱, ۰۳:۲۸ بعد از ظهر
ممنونم بنظر شما کدام مکمل برای حجم بدن بدون اضافه شدن چر بی بهتره
مکملهای زیادی در این زمینه وجود دارد که برخی عبارتند از
کراتین ، گلوتامین ، آمینو ، وی 100% ، no-xplode ، و .....

hamidbarca
۱۳۸۸-۱۱-۰۱, ۱۰:۳۵ بعد از ظهر
آقا مهدی چون تو اون تاپیک گفتی حجمم رو ببرم بالا حالا من هم تصمیم گرفتم هیمن کار رو بکنم حالا من 4تا مکمل دارم سل تچ.وی.آمینو.گلوتامین حالا اینا رو چطور مصرف کنم؟یا پیشنهاد دیگه ای دارید؟ممنون

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۱۱-۰۲, ۰۵:۱۱ قبل از ظهر
آقا مهدی چون تو اون تاپیک گفتی حجمم رو ببرم بالا حالا من هم تصمیم گرفتم هیمن کار رو بکنم حالا من 4تا مکمل دارم سل تچ.وی.آمینو.گلوتامین حالا اینا رو چطور مصرف کنم؟یا پیشنهاد دیگه ای دارید؟ممنون
البته من پیشنهاد می کنم بجای سل تچ چیز دیگری مصرف کنید مثل کراتین ماسل تچ 6000 و یا mhp چون سل تچ در هر وعده مصرفی 75 گرم کربو داره و این برای فیزیک بدنی شما خوب نیست
وی عالیه اگر نمونه 100% و یا ایزوله باشد خیلی بهتره بهترین روش مصرف 10 صبح یک پیمانه با شیر یک ساعت قبل از تمرین یک پیمانه با شیر یک ساعت بعد از تمرین یک پیمانه با شیر
آمینو 3 عدد قبل از صبحانه 3 عدد قبل از تمرین 3 عدد بلافاصله بعد از تمرین 3 عدد قبل از خواب
گلوتامین 5 گرم قبل از صبحانه 5 گرم قبل از تمرین 5 گرم بعد از تمرین 5 گرم قبل از خواب که می تونید با آمینو همزمان مصرف کنید

Mohammad.Reza
۱۳۸۸-۱۱-۰۲, ۰۱:۰۴ بعد از ظهر
سلام پروتئین های داروخانه ای کدومشون بهتر جواب میدن ؟
اگر میشه یه آنالیزی بکنید!
مرسی از زحماتتون

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۱۱-۰۲, ۰۱:۲۵ بعد از ظهر
سلام پروتئین های داروخانه ای کدومشون بهتر جواب میدن ؟
اگر میشه یه آنالیزی بکنید!
مرسی از زحماتتون
مکملهای داروخونه ای از کیفیت خوبی برخوردار نیستند .
وی مکس پی وی ال . ماموت . نسبتا بد نیستند
ولی خوب من خودم به مکملهای داروخونه ای اعتقادی ندارم

shahram1359
۱۳۸۸-۱۱-۰۵, ۰۵:۱۴ بعد از ظهر
چه نوع پروتینی بیشتر حجم میاره؟منظورم بین مکمل های پروتینی هست.وی یا آلبومین تخم مرغ؟

arashbandegan
۱۳۸۸-۱۱-۰۵, ۰۶:۰۹ بعد از ظهر
چه نوع پروتینی بیشتر حجم میاره؟منظورم بین مکمل های پروتینی هست.وی یا آلبومین تخم مرغ؟

دوست گرامی :
درسته که هر پروتیینی کاربرده خودش رو داره والی تا شما وعدهای روزانت از نظر تغذیه ای بالانس نباشه و میزان کربوهیدرات، پروتئین و چربی مناسبی بنا به هدف و ساختار بدنیت نداشته باشی هیچ پروتئینی نمیتونه به تنهاییی کاری انجام بده. در مورد اینکه چه مکملی، معمولا مکمل های پروتئینی که دارای کربوهیدرات نسبتا زیاد و متناسبی هستند. در مورد پروتئین وی یا آلبومن، من توصیه میکنم شما بخش مکملها و پروتئینها را در این سایت حتمن مطالعه بفرمایید توضیحات کامل در مورد انواع پروتئینها اونجا داده شده.

hooman89
۱۳۸۸-۱۱-۰۹, ۰۳:۴۷ بعد از ظهر
سلام
من ميخام يه پروتيين خالص بخرم. آيا مكملهاي داروخونه ها اصل و باكيفيت هستن؟
چطورن؟ pnc مكملهاي مارك

mahmoud
۱۳۸۸-۱۱-۰۹, ۰۳:۴۹ بعد از ظهر
من بهتون پروتئین وی اوپتیموم پیشنهاد میکنم

mehrdad khan
۱۳۸۸-۱۱-۰۹, ۰۹:۵۵ بعد از ظهر
محصولات گاسپاری بهتر هستند و تقلبی انها هم کمتر وجود دارند البته از بعضی از محصولات که نمایندگی دارند مثل san نیز میتوانید خرید کنید وی گلد اوپتیموم که دوستمون معرفی کرد اگه اصلش باشه واقعا عالیه ولی تو ایران فکر نکنم وجود داشته باشه لا اقل گیر من که نیومده !!!

mahmoud
۱۳۸۸-۱۱-۱۰, ۱۱:۳۶ قبل از ظهر
وی گلد رو میتونین از اقا پیمان بگیرین من الان استفاده میکنم واقعا خوبه

MEGA
۱۳۸۸-۱۱-۱۰, ۰۷:۳۸ بعد از ظهر
سلام دوستان
میخواستم کات کنم.
یه امینو 2222 گرفتم،نمی دونم چطوری باید مصرف کنم.
میشه راهنمایی کنید.
اصلا اینا جویدنی هستن یا.... .
تشکر.

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۱-۱۰, ۱۰:۴۹ بعد از ظهر
چند کیلوئی شما؟؟؟
بله جویدنی هستش
بسته به شرایط افراد هستش مصرفش

MEGA
۱۳۸۸-۱۱-۱۱, ۱۲:۱۳ قبل از ظهر
چند کیلوئی شما؟؟؟
بله جویدنی هستش
بسته به شرایط افراد هستش مصرفش
سلام افشین خان،حجمم برای خودم قابل قبوله و میخوام کات کنم.
78 کیلو.
چندتاشو خوردم،اینا که سردل ادمو میگیرن،اجازه نمیدن ادم چیز دیگه ای بخوره؟

MEGA
۱۳۸۸-۱۱-۱۱, ۰۳:۴۲ بعد از ظهر
این همه حرفه ای ،یکی نیست مارو راهنمایی کنه؟

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۱۱-۱۱, ۰۶:۰۵ بعد از ظهر
این همه حرفه ای ،یکی نیست مارو راهنمایی کنه؟
اگر در دوره کات کردن هستید و رژیم هم دارید همراه با تمرینات سخت به صورت زیر مصرف کنید
5 عدد قبل از صبحانه
5 عدد قبل از تمرین
5 عدد بعد از تمرین
5 عدد قبل از خواب
قرصها رو سالم بخور و نجو آمینو 2222 جویدنی نیست تا جایی که یادم هست آمینوی ایکسترم شرکت یولتیمات فقط جویدنی بود که طعم دار و میوه ای بود و روی خود قوطی نوشته بود جویدنی

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۱-۱۱, ۰۶:۳۷ بعد از ظهر
در پی تائید فرمایشات دوست عزیزم آقای قلندری خدمت شما دوست عزیز عرض شود که جویدن قرصهای آمینو در جذب بهتر و سریعتر کمک شایانی میکنه
والا منم اول معمولی میخوردم که نفخ معده رو به همراه داشت اما مشکل جویدن هم چسبندگی اونا به دندان هستش
حالا اگه معده کار درستی داری میتونی معمولی بخوری
البته من این مشکل رو داشتما.........چون کلا معده ضعیفی دارم

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۱۱-۱۱, ۰۸:۵۲ بعد از ظهر
در پی تائید فرمایشات دوست عزیزم آقای قلندری خدمت شما دوست عزیز عرض شود که جویدن قرصهای آمینو در جذب بهتر و سریعتر کمک شایانی میکنه
والا منم اول معمولی میخوردم که نفخ معده رو به همراه داشت اما مشکل جویدن هم چسبندگی اونا به دندان هستش
حالا اگه معده کار درستی داری میتونی معمولی بخوری
البته من این مشکل رو داشتما.........چون کلا معده ضعیفی دارم
ممنونم افشین جان دوست من
بله البته این نکته رو هم ذکر کنم که بعضی از افراد با خوردن قرصها معده درد و ناراحتی براشون ایجاد می شه که در این صورت با جویدن قرصها این مشکل رو ندارند اما اگر با خوردن قرصها کسی مشکل معده درد نداره می تونه کامل بخوره

Mohammad.Reza
۱۳۸۸-۱۱-۱۲, ۱۲:۵۴ بعد از ظهر
با سلام
پروتئینگرفتم این کلمه هارو نوشته میشه در موردش نظر بدین و چگونگی مصرفش؟
100%whey Protein amino acid
USNP Us nutrion power
وانیلی هستش!
وزنم 60 قد172

MEGA
۱۳۸۸-۱۱-۱۳, ۰۷:۴۵ قبل از ظهر
مهدی خان جدا این قرصا رو درسته قورت میدادید؟
تا الان دوبار سعی کردم قورت بدم که دوبارشم توی گلوم گیر کرده و حالم بهم خورده.
اقا مثله اینکه با باید بجوییم.
ممنون از راهنمایی هاتون.

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۱-۱۳, ۰۷:۳۶ بعد از ظهر
با سلام
پروتئینگرفتم این کلمه هارو نوشته میشه در موردش نظر بدین و چگونگی مصرفش؟
100%whey Protein amino acid
USNP Us nutrion power
وانیلی هستش!
وزنم 60 قد172

اگه امکانش هست یه عکس ازش بذار

Mohammad.Reza
۱۳۸۸-۱۱-۱۴, ۰۶:۵۵ بعد از ظهر
اگه امکانش هست یه عکس ازش بذار

با سلام
عکس مکمل
http://coder68.persiangig.com/Protein%20Pic.JPG
مرسی

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۱-۱۴, ۰۸:۳۱ بعد از ظهر
از ظاهر پر زرق و برق و مارکش همون اول فهمیدم که متاسفانه تقلبیه
اما بازم تو سایت http://www.bodybuilding.com/store/listing.htm
سرچ کردم دیدم اصلا هیچ نام و نشانی ازش نیست
نظر بنده رو بخوای ارزش مصرف نداره
چند خریدی؟؟ از کجا؟؟؟
بابا این همه مارک معروف و مکملهای خوب داریم
یه نگاه به مکملهای خود سایت بنداز
ناراحت نشی اگه سرزنش کردم دوست عزیز.....بخدا چون دوستت دارم بهت گفتم که ارزش مصرف نداره

Mohammad.Reza
۱۳۸۸-۱۱-۱۴, ۰۸:۵۳ بعد از ظهر
خیلی ممنون، نه دادا چرا ناراحت بشم مرسی از راهنمائیتون، 29 خریدم از بانه!
چیکارش کنم؟
عوارض مصرف داره؟

mahmoud
۱۳۸۸-۱۱-۱۵, ۰۵:۵۷ قبل از ظهر
دوست عزیز احتمال عوارض کمه اما چون مارک نا اشنا هست بهتره مصرف نکنین به نظر بهتره این کار

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۱۱-۱۵, ۰۹:۳۹ قبل از ظهر
سلام دوستان
میخواستم کات کنم.
یه امینو 2222 گرفتم،نمی دونم چطوری باید مصرف کنم.
میشه راهنمایی کنید.
اصلا اینا جویدنی هستن یا.... .
تشکر.
دوست عزيز من از روش زير براي جويدنش استفاده كردم، به شما هم توصيه مي كنم:
اولاً زمان جويدن بايد بيني خودتون رو بگيريد تا مزه غير قابل تحملش حس نشه.
ثانياً بلافاصله بعد از قورت دادن، يك چيز شيرين مثل نقل بجويد و در آخر هم يك ليوان آب تا مقداري كه به دندانها چسبيده جدا بشه.
به امتحانش مي ارزه.:چشمک:

citreex
۱۳۸۸-۱۱-۱۶, ۰۱:۵۵ بعد از ظهر
سلام
مربی من به من مکمل mass-tech شرکت muscel tech و آمینو 2000 ultimat nutrition و creatine mhp و glutamin mhp خریده میخواستم بدونم این مکمل ها بهتربن هستند یا نه و یه سوالی که داشتم این بود آرژنین رو جدا مصرف کرد بهتره یا بجاش از نیتریکس استفاده کرد؟؟؟
ممنون میشم اگه کسی جوابمو بده
راستی قدم 184 وزنم 72 هست

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۱۱-۱۶, ۰۲:۵۲ بعد از ظهر
سلام
مربی من به من مکمل mass-tech شرکت muscel tech و آمینو 2000 ultimat nutrition و creatine mhp و glutamin mhp خریده میخواستم بدونم این مکمل ها بهتربن هستند یا نه و یه سوالی که داشتم این بود آرژنین رو جدا مصرف کرد بهتره یا بجاش از نیتریکس استفاده کرد؟؟؟
ممنون میشم اگه کسی جوابمو بده
راستی قدم 184 وزنم 72 هست
گزینه های خوبی رو پیشنهاد داده به شرطی که اصلش رو گیر بیاری
نیتریکس رو پیشنهاد می کنم که فعلا مصرف نکنید چون با مکملهات زیاد می شه و همینطور ارژنین چون از آمینو استفاده می کنید نیاز نیست

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۸-۱۱-۱۸, ۱۱:۲۰ قبل از ظهر
واسه یه دوره عضله سازی چه مکمل هایی رو پیشنهاد می کنید . بهم سل تچ ، وی اوپتیموم ، آمینو 2222 اوپتیموم پیشنهاد شده میشه نظرتونو در موردش بگید و اینکه کم و کسری داره یا نه ؟

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۱۱-۱۸, ۰۴:۳۶ بعد از ظهر
واسه یه دوره عضله سازی چه مکمل هایی رو پیشنهاد می کنید . بهم سل تچ ، وی اوپتیموم ، آمینو 2222 اوپتیموم پیشنهاد شده میشه نظرتونو در موردش بگید و اینکه کم و کسری داره یا نه ؟
خوبه منتهی همون طور که می دانید سل تچ 5 روز اول روزی 4 پیمانه و بعد از 5 روز 2 پیمانه باید مصرف کنی که هزینه بالا می ره من جای شما باشم بجای اون یک عدد کراتین ماسل تچ 6000 + گلوتامین ماسل تچ مصرف می کنم که جواب دهیشم خیلی بیشتره

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۱-۱۸, ۰۷:۴۹ بعد از ظهر

من باشم یه no-xplode و یه cell mass و همچنین whey 100% رو میگیرم

Mohammad.Reza
۱۳۸۸-۱۱-۱۹, ۱۰:۲۵ بعد از ظهر
آقا یه سوال
من اون روزایی که مکمل مصرف میکنم تغذیه نمیتونم بکنم ولی امتحانی امروز مصرف نکردم تغذیم خوب بود میشه نظر بدین؟

ویه توضیح کوچولو در مورد امینو 4600 دارئخانه ای
با تشکر

arashbandegan
۱۳۸۸-۱۱-۲۰, ۰۷:۴۰ قبل از ظهر
آقا یه سوال
من اون روزایی که مکمل مصرف میکنم تغذیه نمیتونم بکنم ولی امتحانی امروز مصرف نکردم تغذیم خوب بود میشه نظر بدین؟

ویه توضیح کوچولو در مورد امینو 4600 دارئخانه ای
با تشکر
خوب مصرف نکن، تغذیه خوب کن. اینطور که گفته میشه مکملهای داروخانه ای کیفیت خوبی ندارند مصرف نکن.

daniking
۱۳۸۸-۱۱-۲۰, ۰۳:۳۴ بعد از ظهر
با سلام و تشکر فراوان از سایت مفید و جامعتون

من حدود 6 ماه است که تمرین بدنسازی میکنم و الان 2 ماه است که از سوپرکراتین martix استفاده میکنم (کریستالی)

بدن خیلی خشکی دارم . بازوهام و سرشونه هام سایز خوبی دارن و اصطلاحاً کات شدن .

قدم 187 و وزنم 67 کیلو هست

میخواستم بدونم برای افزایش حجم و زیبایی اندام به طوری که بدنم از خشکی در نیاد چی مصرف کنم ؟؟

کربوهیدرات 4 کیلویی پاکتی MAXX ؟؟

کربوپروتیین سان ؟

پروتیین 100 % WheyMax (از اون قوطی مشکی ها) ؟؟؟

در ضمن اگر تو همین قیمت ها چیز بهتری برام دارین لطفاً معرفی کنین

لطفا فقط یک محصول معرفی کنین .. چون میخوام فقط کراتین رو با یک محصول دیگه مصرف کنم ، پروتیین یا کربوپروتیین یا کربو هیدرات خالی ؟؟

من سخت تمرین میکنم به طوری که با 65 کیلو وزن 80 کیلو پرس میزنم 60 کیلو سرشونه (قدرت خوبی دارم)

اما انزژیم تو باشگاه زود تخلیه میشه

با تشکر فراوان :قلب::قلب:

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۱۱-۲۰, ۰۳:۴۶ بعد از ظهر

من حدود 6 ماه است که تمرین بدنسازی میکنم و الان 2 ماه است که از سوپرکراتین martix استفاده میکنم (کریستالی)

میخواستم بدونم برای افزایش حجم و زیبایی اندام به طوری که بدنم از خشکی در نیاد چی مصرف کنم ؟؟

کربوپروتیین سان ؟

لطفا فقط یک محصول معرفی کنین .. چون میخوام فقط کراتین رو با یک محصول دیگه مصرف کنم ، پروتیین یا کربوپروتیین یا کربو هیدرات خالی ؟؟

من سخت تمرین میکنم به طوری که با 65 کیلو وزن 80 کیلو پرس میزنم 60 کیلو سرشونه (قدرت خوبی دارم)

بهترین مکمل برای شما با این شرایط ماسل چویس که کربو پروتئین است به صورتی که روزی 4 پیمانه مصرف کنی از نظر وزن خیلی کم داری .... تا شرایط معمولی 20 کیلو کمبود وزن داری خیلی کم داری

daniking
۱۳۸۸-۱۱-۲۰, ۰۴:۱۶ بعد از ظهر
ممنون مهدی جان
داداش قیمت اصلیش چنده این مکمل ؟

2 کیلوییش و 4 کیلوییش ؟

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۱۱-۲۰, ۰۴:۴۶ بعد از ظهر
ممنون مهدی جان
داداش قیمت اصلیش چنده این مکمل ؟

2 کیلوییش و 4 کیلوییش ؟
2 کیلویش 35 توام و 4.5 کیلوش 60 تومان است

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۱-۲۰, ۰۷:۴۹ بعد از ظهر

کربوپروتیین سان ؟

همونطور که آقا مهدی فرمودن ماسل جویس گزینه خوبی هستش
اما یه نکته رو به شما دوست عزیز یادآوری کنم
وقتی میخوای حجم بگیری تغذیه رو محدود نکن و نگران به اصطلاح (چاق شدنت نباش))
چون وقتی زیر سازی کنی و عضله بسازی چربیها با یه رژیم از بین میرن و عضلات نمایان میشن
پس حالا که قدرت خوبی داری خوب بخور و سنگین هم تمرین کن
موفق باشی

daniking
۱۳۸۸-۱۱-۲۰, ۱۱:۰۴ بعد از ظهر
ممنون از آقا مهدی و شما جناب کسایی
پیشنهاد میکنید به غیر از این مکمل چه چیز دیگری استفاده کنم (کراتین دارم)

mahmoud
۱۳۸۸-۱۱-۲۱, ۰۶:۱۱ قبل از ظهر
این مکمل برای شما عالیه فقط همونطور که دوستان گفتند غذا رو فراموش نکن 6 وعده باشه یعنی یه بدن ساز باید هر 3 ساعتیه وعده غذا بخوره

Enter_The_Love
۱۳۸۸-۱۱-۲۱, ۰۲:۵۵ بعد از ظهر
درمورد muscel juice اطلاعات میخواستم .

چه مارکی بخرم ؟

یکی از دوستام بهم گفت اینا هیچکدون هولوگرام نداره . و درشون هم مثل پروتئین و .. به صورت پرسی آک نشده این حرف درسته؟
چطور بفهمم اصل هست یا نه ؟

و یه چیز دیگه اینکه مولتی ویتامین مینرال رو از دارو خانه باید بگیرم ؟ جفتش به صورت قرص هست دیگه ؟ مولتی ویتامین جداست مینرال جدا یا با همه ؟

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۱۱-۲۲, ۰۵:۴۵ قبل از ظهر
Juice ۲۵۴۴ ماسل جویس
این مکمل تولید ● Muscle شرکت Ultimate Nutrition است. نسبت کربوهیدرات به پروتئین در این محصول حدود سه به یک می‌باشد. از آنجائی‌که این مکمل در هر وعده انرژی زیادی را در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌دهد برای افراد لاغر که در افزایش وزن دچار مشکل هستند مناسب است.
پروتئین به‌کار رفته در این محصول ترکیبی از وی پروتئین، کازئین (کلسیم کازئینیت) و پروتئین سفیده تخم‌مرغ است. که این مسئله باعث می‌شود تا آمینواسیدهای مورد نیاز رشد عضلات برای مدت زمان طولانی‌تری از طریق جریان خون در اختیار عضلات قرار گیرند (نسبت به محصولاتی که در آنها تنها از وی پروتئین استفاده می‌شود). کربوهیدرات موجود در Muscle Juice ترکیبی از مالتودکسترین و فروکتوز است.
چربی به‌کار رفته از نوع MCT است که از چربی‌های مفید به حساب می‌آید، باعث افزایش انرژی می‌شود. قابلیت ذخیره‌شدن به‌عنوان چربی در بدن را ندارد و باعث افزایش سطوح کلسترول هم نمی‌شود. (MCT دارای خواص منحصربه‌فردی نسبت به سایر چربی‌هاست که به‌علت شکل مولکولی خاص و کوتاه بودن زنجیره چربی در آن است که به همین دلیل به‌راحتی وارد میتوکندری سلول (محل چربی است بنابراین با مصرف هر وعده حدود ۱۰۰۰ کالری انرژی در اختیار بدن قرار می‌گیرد. از ۵۵ گرم پروتئین موجود در هر وعده ۱۳گرم مربوط به آمینواسیدهای شاخه‌دار (BCAA) است. بیش از ۱۰ گرم گلوتامین و پیش‌سازهای آن و ۱.۴ گرم آرژینین می‌باشد.
Muscle Juice در بسته‌بندی ۱۰ پوندی (۵/۴ کیلوگرمی) و با طعم‌های موز، شکلات، توت‌فرنگی و وانیل عرضه شده است. مقدار مورد نظر را می‌توانید به همراه آب یا شیر مصرف کنید.
● نوع و مقدار موادموجود در هر ۲۵۰ گرم (چهار پیمانه)
مقدار کالری: ۱۰۲۱
کالری دریافتی از چربی: ۱۵۳
کل چربی: ۱۷ گرم
کلسترول: ۷۷ میلی‌گرم
کل کربوهیدرات: ۱۶۲ گرم
شکر: ۶۰ گرم
پروتئین: ۵۵ گرم
تذکر: مشخصات Muscle Juice با طعم شکلات کمی با مشخصاتی که در اینجا ذکر شده متفاوت است.
● Big max ۵۰
مکمل افزایش‌دهند وزن محصول شرکت max muscle نسبت پروتئین به کربوهیدرات در این محصول بیشتر از بسیاری از مکمل‌های این‌دسته است به همین دلیل برای افرادی که استعداد خوبی برای افزایش وزن دارند و خواستار افزایش وزن با کیفیت هستند مناسبت‌تر است.
پروتئین به‌کار رفته در این محصول ترکیبی از پروتئین وی، و پروتئین برنج (برای کاهش سرعت هضم) است.
برای تأمین نیازهای بدن به ریزمغذی‌ها رنج وسیعی از ویتامین‌ها و مینرال‌ها (۲۵ ویتامین و مینرال) به این محصول افزوده شده است.

چربی به‌کار رفته در این مکمل از روغن کتان است که منبع غنی اسیدهای چرب امگا ۳، ۶ و ۹ به‌حساب می‌آید؛ هر وعده حاوی ۴ گرم روغن کتان است.
در ضمن در هر وعده ۶ گرم فیبر موجود است که در هضم بهتر و سلامت سیستم گوارش مؤثر است.
کربوهیدرات به‌کار رفته ترکیبی از مالتودکسترین و فروکتوز است و شامل شکر کمی می‌باشد.
سعی شده استفاده از رنگ و طعم‌دهنده‌های مصنوعی در تولید ۵۰ Big max به حداقل برسد.
مقدار وعده پیشنهادی شرکت ۴ پیمانه (معادل ۱۵۲ گرم) می‌باشد. از این مقدار ۵۰ گرم پروتئین، ۹۰ گرم کربوهیدرات و ۶ گرم چربی است. بر این اساس با مصرف هر وعده ۵۹۶ کالری در اختیار بدن قرار می‌گیرد.
مقدار مصرف می‌تواند بین ۳ تا ۴ پیمانه پس از تمرین و ۲ تا ۴ پیمانه به‌عنوان میان‌وعده (متناسب با سطح، وزن و رژیم غذائی ورزشکار) متغیر باشد.
۵۰ Big max در بسته‌بندی ۱۰ پوندی (۴.۵ کیلوگرمی) و با طعم‌های شکلات، توت‌فرنگی و وانیل عرضه شده است. مقدار موردنظر را می‌توانید به همراه آب یا شیر مصرف کنید.
● نوع و مقدار مواد موجود در هر ۱۵۲ گرم (چهار پیمانه)
مقدار کالری: ۵۹۶
کالری دریافتی از چربی: ۳۶
کل چربی: ۴ گرم
کلسترول: ۵۰ میلی‌گرم
کل کربوهیدرات: ۹۰ گرم
فیبر: ۶ گرم
شکر: ۲۶ گرم
پروتئین: ۵۰ گرم

در مورد مولتی ویتامین هم می توانید از فارماتون که خیلی خوبه و داروخانه ها هم دارند استفاده کنی
بهتره که ماسل چویس رو هم از شخص مطمئنی تهیه کنی

Enter_The_Love
۱۳۸۸-۱۱-۲۲, ۱۰:۳۸ قبل از ظهر
متشکرم . دوستی رو دارم اینجا که برام تهیه کنه منتها همونطور که گفتم این حرف رو زده :

ماسل جویس ها هیچکدوم هولوگرام نداره . و درشون هم مثل پروتئین و کراتین و .... به صورت پرسی آک نشده

نظری دارید در مورد این حرف ؟

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۱-۲۲, ۱۲:۰۷ بعد از ظهر
والا من پارسال خوردم و یادم نیست هولوگرام داشت یا نه اما پلمپ بود....مثل بقیه مکملها
البته پلمپ شرط بر اصل بودن نیست
مثلا شما الان محصولات bsn رو بخری اصلا پلمپی در کار نیست و فقط یه نوار پلاستیکی دور درش پرس شده

مصطفی خانی
۱۳۸۸-۱۱-۲۳, ۰۸:۳۱ قبل از ظهر
با سلام خدمت دوستان
میشه لطف کنید درباره طریقه مصرف lipo6 black توضیحی بدید یعنی روزی چندتا بخوریم و چقدر تاثیر داره در مقایسه با بقیه چربی سوزها و بگید با بقیه lipo6 ها چه فرقی میکنه ؟؟؟

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۱-۲۳, ۰۹:۱۲ قبل از ظهر
صبح قبل از صبحانه 3 عدد و نیم ساعت قبل از تمرین هم 3 عدد
روزهایی که تمرین نداری هم فقط صبح مصرف کن
فرقش هم توی قدرت و سرعت چربی سوزی هستش
اتفاقا دوستان مصرف کرده بودن و چربی سوز خیلی خوبی هستش

مصطفی خانی
۱۳۸۸-۱۱-۲۳, ۰۳:۱۷ بعد از ظهر
افشین جان بین lipo6 ها چطور ؟ ( بلک ، ایکس ، معمولی )

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۸-۱۱-۲۴, ۱۲:۳۸ قبل از ظهر
بهترین ویت گینر از نظر شما چه محصولیه ؟ و اینکه امکانش هست توی دوره حجم بیشتر تمرکز حجم بره روی افزایش حجم عضلات و آب و چربی کمتری جذب بدن شه ؟ اگه میشه ، راهشم بگید ممنون میشم

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۱-۲۴, ۰۹:۴۵ قبل از ظهر
افشین جان بین lipo6 ها چطور ؟ ( بلک ، ایکس ، معمولی )

ایکس قوی تر هستش
اما تفاوت آنچنانی ندارن
همین رو که داری ادامه بده خیلی خوبه

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۱-۲۴, ۰۹:۵۴ قبل از ظهر
بهترین ویت گینر از نظر شما چه محصولیه ؟ و اینکه امکانش هست توی دوره حجم بیشتر تمرکز حجم بره روی افزایش حجم عضلات و آب و چربی کمتری جذب بدن شه ؟ اگه میشه ، راهشم بگید ممنون میشم

من ترو مس توی دوران حجم خوردم و راضی بودم ازش
خیلی هم غلیظ بود
کلا محصولات bsn کیفیت خوبی دارن

اما در رابطه با سوال دوم خدمت شما عرض شود که:
با دستکاری توی برنامه غذایی میشه به این ممکمن رسید اما به نظر بنده ارزش نداره
چون من امتحان کردم و به قول معروف یه مقدار توی تغذیه پرهیز کردم اما نتیجه اش این شد که حجم دلخواهم رو نگرفتم
توی دوران حجم فقط به حجم عضله فکر کن و هر چقدر میتونی پروتئین و کربو به عضله برسون
البته تمرین سنگین رو هم نباید فراموش کرد

hooman89
۱۳۸۸-۱۱-۲۶, ۱۰:۱۹ قبل از ظهر
سلام خدمت دوستان
من ميخاستم براي افزايش كيفيت عضلات(نه حجم و وزن) از يكي دو تا مكمل استفاده كنم.ميخاستم نظر اساتيدو بدونم كه چه مكملهايي برام بهتره.قد-185 وزن-90 (كراتين هم اينقدر مصرف كردم كه فكر ميكنم ديگه جواب نميده
راستي بعضي ها بهم ميگن تركيب پروتيين وي و قرص آمينو خوب جواب ميده حالا سواله دوم اينه كه آيا با توجه به اين كه در پروتيين همه آمينواسيدها وجود داره آيا استفاده از آمينو در كنار پروتيين بي مورد نيست؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۱۱-۲۶, ۱۰:۴۲ قبل از ظهر
سلام خدمت دوستان
من ميخاستم براي افزايش كيفيت عضلات(نه حجم و وزن) از يكي دو تا مكمل استفاده كنم.ميخاستم نظر اساتيدو بدونم كه چه مكملهايي برام بهتره.قد-185 وزن-90 (كراتين هم اينقدر مصرف كردم كه فكر ميكنم ديگه جواب نميده
راستي بعضي ها بهم ميگن تركيب پروتيين وي و قرص آمينو خوب جواب ميده حالا سواله دوم اينه كه آيا با توجه به اين كه در پروتيين همه آمينواسيدها وجود داره آيا استفاده از آمينو در كنار پروتيين بي مورد نيست؟

منظورتونو کاملاً متوجه نشدم اگر شما نهحجم میخوای و نه وزن فقط می تونه منظورتنو چربی زدایی باشه که با یکی دو خظ نمیشه راجع بهش توضیح داد.
سوال دومتون هم میشه اینجوری گفت که همه آمینو اسیدها در پرتوئین نیست یکسری از آنها را باید با مصرف آمینو به بدن رسوند
اما مصرف آمینو برای کسیکه قصد مسابقه دادن نداره یک چیزه اضافه است و حتی کسی که برای مسابقه در حال آماده شدنه باید در شرایط خاص از این مکمل با تشخیص مربی استفاده کنه، ولی مصرفش عوارضی نداره

hooman89
۱۳۸۸-۱۱-۲۶, ۱۱:۱۸ قبل از ظهر
پيمان جان منظورم اين بود كه ميخام عضله خشك اضافه كنم نه اينكه بدنم پف كرده به نظر برسه.
حالا شما ميگين چي استفاده كنم

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۱-۲۶, ۱۲:۰۳ بعد از ظهر
شما میتونی از whey 100% استفاده کنی

Enter_The_Love
۱۳۸۸-۱۱-۲۹, ۰۱:۰۶ بعد از ظهر
سلام
میدونم گفته شده اما هرچی سرچ کردم پیدا نکردم . نحوه ی مصرف کراتین + ماسل جویس رو میخوام قبل و بعد از باشگاه . چون شنیدم کراتین رو نباید با شیر خورد اول ماسل رو با شیر بخورم بعد کراتین ؟ یا اول کراتین بعد ماسل ؟ با چه فاصله ی زمانی ؟

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۱-۲۹, ۰۶:۴۶ بعد از ظهر
سلام
میدونم گفته شده اما هرچی سرچ کردم پیدا نکردم . نحوه ی مصرف کراتین + ماسل جویس رو میخوام قبل و بعد از باشگاه . چون شنیدم کراتین رو نباید با شیر خورد اول ماسل رو با شیر بخورم بعد کراتین ؟ یا اول کراتین بعد ماسل ؟ با چه فاصله ی زمانی ؟

قبل و بعد تمرین کراتین رو با آب و چند حبه قند میل کنید(( با شیر به هیچ عنوان مصرف نشه))
ماسل جویس هم بعد تمرین یه پیمانه به همراه شیر یا آب
سعی کن تمرینت تموم شد کراتین رو مصرف کنی و تا تشریف ببرید منزل پروتئینت رو استفاده کن
موفق باشید

Mohammad.Reza
۱۳۸۸-۱۱-۲۹, ۰۶:۵۴ بعد از ظهر
با سلام کیفیت پروتئین های مگا مس دولوکس خوبه؟؟

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۱-۲۹, ۱۰:۰۰ بعد از ظهر
با سلام کیفیت پروتئین های مگا مس دولوکس خوبه؟؟

والا یه زمانی مگا مس واسه خودش برو بیایی داشت
الان رو نمیدونم
اما مکمل خوبی هستش در کل
از دست هم تهیه نکن و به شرکت پارس مکمل که وارد کننده محصولات ویدر هستن زنگ بزن
موفق باشی

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۸-۱۲-۰۱, ۱۰:۰۲ قبل از ظهر
استفاده از whey 100% در یک دوره مکملی حجم در کنار کربو پروتئین نیاز هست یا خیر ؟ و اینکه میشه باهاش میکسش کرد یا جدا مصرف بشه بهتره ؟ و سوال آخر اینکه ایزوله بودن پروتئین چه معنی میده ؟
با سپاس فراوان

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۲-۰۱, ۱۱:۵۸ قبل از ظهر
استفاده از whey 100% در یک دوره مکملی حجم در کنار کربو پروتئین نیاز هست یا خیر ؟ و اینکه میشه باهاش میکسش کرد یا جدا مصرف بشه بهتره ؟ و سوال آخر اینکه ایزوله بودن پروتئین چه معنی میده ؟
با سپاس فراوان

پروتئين وي ايزوله مانند پروتئين وي خالص مي‌باشد، با اين تفاوت كه يك مرحله بيشتر خالص‌سازي مي‌شود، يعني در واقع خلوص بيشتري پيدا مي‌كند.

در رابطه با مصرف وی 100% هم باید بگم اگه میخوای وزن بگیری همون کربو پروتئین گزینه خوبیه . اما اگه در کنارش بخوای وی 100% هم مصرف کنی ایرادی نداره و خیلی هم خوبه و لیکن جدا باید مصرف بشه

مصطفی خانی
۱۳۸۸-۱۲-۰۱, ۰۷:۱۲ بعد از ظهر
سلام
میشه اطلاعات دقیقی در مورد تاثیرات آرجنیک بدید ؟
میشه طریقه مصرف و عوارض اون رو بگید ؟
آیا به تنهایی میشه استفاده کرد یا باید در کنار مکمل دیگه باشه ؟

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۲-۰۱, ۰۷:۱۵ بعد از ظهر
سلام
میشه اطلاعات دقیقی در مورد تاثیرات آرجنیک بدید ؟
میشه طریقه مصرف و عوارض اون رو بگید ؟
آیا به تنهایی میشه استفاده کرد یا باید در کنار مکمل دیگه باشه ؟

عذر میخوام منظور شما آرژنین نیست؟؟؟

مصطفی خانی
۱۳۸۸-۱۲-۰۱, ۰۷:۲۹ بعد از ظهر
خیلی ببخشید افشین جان شما درست میگید خودم هم فهمیدم اشتباه کردم نخواستم تایپیک اضافه بزنم آرژنیک 100 تایی

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۲-۰۱, ۰۷:۳۶ بعد از ظهر
خواهش میکنم دوست عزیز
تا اونجا که بنده اطلاع دارم باید با شکم خالی مصرف بشه
صبح ناشتا و قبل تمرین و قبل خواب

مصطفی خانی
۱۳۸۸-۱۲-۰۱, ۰۹:۰۶ بعد از ظهر
افشین جان من اطلاعات دقیق می خوام .
تاثیرات ؟ قیمت ؟ مکمل های همزمان ؟

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۲-۰۲, ۰۵:۲۲ بعد از ظهر
والا قیمت ندارم ، اما توضیحات کامل تر >>>>>http://www.bodybuilder.ir/forum/showthread.php?330-معرفی-آرژنین-آمینواسید-مشروط

مصطفی خانی
۱۳۸۸-۱۲-۰۲, ۰۶:۲۵ بعد از ظهر
افشین جان من جزو vip نیستم نمی تونم اون تایپیک رو ببینم اگه میشه خودت بگو

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۲-۰۲, ۰۶:۳۷ بعد از ظهر
امیداورم از دستم ناراحت نشی
اما اینجوری اعضاء ویژه بهشون برمیخوره از نظر بنده
چون براشون هزینه داشته تا از تمامیه اطلاعات بهره مند بشن

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۸-۱۲-۰۲, ۱۰:۰۴ بعد از ظهر
با تشکر از مدیران محترم اگه امکانش هست طریقه صحیح مصرف سل تچ رو میخواستم بدونم ؟ جناب قلندری یه بار فرمودن که 5 روز اول 4 پیمانه ، روی پاکتشم همین رو نوشته ولی مربی باشگامون میگه اون واسه حرفه ای هاست و برای من 20 دقیقه قبل تمرین و بلافاصله بعد تمرین کفایت میکنه ؟ راست میگه ؟ در ضمن سل تچی که گرفتم بارکد روی پاکتش با بارکد روی قوطی یکی نیست ؟ تقلبیه ؟ پودر سنگ توش نباشه بمیرم !!

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۲-۰۳, ۰۵:۰۸ قبل از ظهر
بعد از بارگیری یه وعده مصرف کنید اونم بعد از تمرین، روزهایی هم که تمرین نداری صبح ناشتا میل کنید
در رابطه با اصل بودن ویا نبودن کالا هم خدمتتون عرض کنم که خوشبختانه ظاهر متفاوتی با سایر مکملها داره
در ضمن مگه چنتا بارکد داره محصول شما؟؟؟؟
طعمش چیه؟؟؟؟ من اصلش رو مصرف کردم و بخوام توصیفش کنم میتونم به بد مزه بودن و اینکه گلوم رو خیلی میسوزوند اشاره کنم
طعم انگور داشتم من و دانه های بنفش رنگ درش بود که توی آب هم رنگ میدادن
دانه های زبر و درشتی داره سل تچ
حالا ببین مکملت با این مشخصات مطابقت میکنه

MEGA
۱۳۸۸-۱۲-۰۳, ۰۶:۵۶ قبل از ظهر
سلام دوستان
من چند وقته که موقع تمرین حالت تهوع بهم دست میده.
این روزا نسبت به 6 -7 ماه پیش خیلی قدرت بدنیم افزایش پیدا کرده و وزنم رو هم فقط با غذا از 65 رسوندم به 80
خیلی راضی بودم و تمرینم رو کامل انجام میدادم ولی نمی دونم داره چم میشه،موقع تمرین حالم بهم میخوره،مخصوصا روزی که زیر بغل دارم هیچ حرکتی رو نمی تونم بیش از 6 یا 7 رپ انجام بدم.
اشکم در اومده بخدا،تا زه گیا شروع کردم به مصرف امینو 2222،به نظر شما مشکل از مکمله یا خودم مشکل دارم؟
در ضمن من 2.5 ساعت قبل از تمرین تغذیه میکنم و دیگه تا تمرین هیچی نمی خورم(سیب زمینی ابپز یا برنج کته میخورم.).
مغذرت میخوام نمی دونستم کجا سوالمو بپرسم.
ممنون میشم جواب بدید.

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۸-۱۲-۰۳, ۰۹:۲۵ قبل از ظهر
بعد از بارگیری یه وعده مصرف کنید اونم بعد از تمرین، روزهایی هم که تمرین نداری صبح ناشتا میل کنید
در رابطه با اصل بودن ویا نبودن کالا هم خدمتتون عرض کنم که خوشبختانه ظاهر متفاوتی با سایر مکملها داره
در ضمن مگه چنتا بارکد داره محصول شما؟؟؟؟
طعمش چیه؟؟؟؟ من اصلش رو مصرف کردم و بخوام توصیفش کنم میتونم به بد مزه بودن و اینکه گلوم رو خیلی میسوزوند اشاره کنم
طعم انگور داشتم من و دانه های بنفش رنگ درش بود که توی آب هم رنگ میدادن
دانه های زبر و درشتی داره سل تچ
حالا ببین مکملت با این مشخصات مطابقت میکنه

جناب کسایی یه بارکد روی پاکتشه یه بارکدم روی قوطی
http://badansaz-shop.persiangig.com/Image%28044%29.jpg

شکل کلیشم به این صورته

http://badansaz-shop.persiangig.com/Image%28043%29.jpg
طعمشم نوشته fruit punch ...

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۱۲-۰۳, ۱۲:۱۵ بعد از ظهر
جناب کسایی یه بارکد روی پاکتشه یه بارکدم روی قوطی
http://badansaz-shop.persiangig.com/Image%28044%29.jpg

شکل کلیشم به این صورته

http://badansaz-shop.persiangig.com/Image%28043%29.jpg
طعمشم نوشته fruit punch ...
سلام
سل تچ هاردکور در هر 2 پیمانه اش 10 گرم کراتین بیشتر وجود نداره پس از قانون مصرف کراتین و طبق گفته شرکت سازنده کسی که می خواد نتیجه بگیره باید مصرف کنه
یعنی در بارگیری روزی 20 گرم
در نگهدارنده روزی 10 گرم این قانون مصرف سل تچه
به عبارتی 5 روز اول 4 پیمانه ( 20 گرم کراتین )
روزهای بعد 2 پیمانه ( 10 گرم )
این نمونه سل تچ که عکسشو گذاشتی من ندیدم و مصرف نکردم
اما خودم یکسال پیش نمونه اصلس و مطمئنشو مصرف کردم شاید باورتون نشه
من مدت 40 روز مصرف کردم 3 عدد تقریبا 7 کیلو مصرف کردم طبق گفته خود شرکت سازنده 5 کیلو اضافه وزن و حجم خشک بدهم داد و خیلی هم راضی بودم ولی در این سل تچ شما من شک دارم

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۲-۰۳, ۱۲:۱۶ بعد از ظهر
سلام دوستان
من چند وقته که موقع تمرین حالت تهوع بهم دست میده.
این روزا نسبت به 6 -7 ماه پیش خیلی قدرت بدنیم افزایش پیدا کرده و وزنم رو هم فقط با غذا از 65 رسوندم به 80
خیلی راضی بودم و تمرینم رو کامل انجام میدادم ولی نمی دونم داره چم میشه،موقع تمرین حالم بهم میخوره،مخصوصا روزی که زیر بغل دارم هیچ حرکتی رو نمی تونم بیش از 6 یا 7 رپ انجام بدم.
اشکم در اومده بخدا،تا زه گیا شروع کردم به مصرف امینو 2222،به نظر شما مشکل از مکمله یا خودم مشکل دارم؟
در ضمن من 2.5 ساعت قبل از تمرین تغذیه میکنم و دیگه تا تمرین هیچی نمی خورم(سیب زمینی ابپز یا برنج کته میخورم.).
مغذرت میخوام نمی دونستم کجا سوالمو بپرسم.
ممنون میشم جواب بدید.

قبل از مصرف امینو هم این مشکلو داشتی؟؟؟
منم امینو میخوردم نفخ میکرد معدم و حالت تهوع بهم دست میداد
منم قطعش کردم

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۲-۰۳, ۱۲:۱۹ بعد از ظهر
دوست عزیز
iranfarda
تو پستهای قبلی راجع به شکل و شمایل پودر یه توضیحاتی دادم
زبر و درشت و دانه های رنگی
این سل تچ شما الان اینجوری هست یا نه؟؟

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۸-۱۲-۰۳, ۱۲:۴۴ بعد از ظهر
پودر سفید رنگه دونه های درشت قرمز توشه ... بوی شراب انگورم میده ... تقلبی باشه چه بلایی سر آدم میاره ؟ یه سوال اینکه میشه با whey 100% با هم خورد یا جدا باید مصرف کرد ؟ شرمنده سرتونو درد آوردم

MEGA
۱۳۸۸-۱۲-۰۳, ۰۳:۳۷ بعد از ظهر
قبل از مصرف امینو هم این مشکلو داشتی؟؟؟
منم امینو میخوردم نفخ میکرد معدم و حالت تهوع بهم دست میداد
منم قطعش کردم
مرسی افشین خان:گل رز:
نه قبلش خوب بودم.

Senior Manager
۱۳۸۸-۱۲-۰۳, ۰۴:۳۱ بعد از ظهر
پودر سفید رنگه دونه های درشت قرمز توشه ... بوی شراب انگورم میده ... تقلبی باشه چه بلایی سر آدم میاره ؟ یه سوال اینکه میشه با whey 100% با هم خورد یا جدا باید مصرف کرد ؟ شرمنده سرتونو درد آوردم

مشخصاتش که درسته
والا نمیدونم تقلبی باشه چی میشه!!!!!
بله در کنارش میشه وی 100% هم خورد
وی رو در ساعات خودش با توجه به نیازتون مصرف کنید

Mohammad.Reza
۱۳۸۸-۱۲-۰۶, ۰۸:۳۳ بعد از ظهر
با سلام میشه در مورد پروتئین های مایل جویس نظرتونو بگید!
با تشکر

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۱۲-۰۷, ۰۶:۱۸ قبل از ظهر
با سلام میشه در مورد پروتئین های مایل جویس نظرتونو بگید!
با تشکر
سلام
اگر منظورتون ماسل چویس است برای افزایش حجم و وزن بهترین گزینه است

Juice ۲۵۴۴ ماسل جویس
این مکمل تولید ● Muscle شرکت Ultimate Nutrition است. نسبت کربوهیدرات به پروتئین در این محصول حدود سه به یک می‌باشد. از آنجائی‌که این مکمل در هر وعده انرژی زیادی را در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌دهد برای افراد لاغر که در افزایش وزن دچار مشکل هستند مناسب است.
پروتئین به‌کار رفته در این محصول ترکیبی از وی پروتئین، کازئین (کلسیم کازئینیت) و پروتئین سفیده تخم‌مرغ است. که این مسئله باعث می‌شود تا آمینواسیدهای مورد نیاز رشد عضلات برای مدت زمان طولانی‌تری از طریق جریان خون در اختیار عضلات قرار گیرند (نسبت به محصولاتی که در آنها تنها از وی پروتئین استفاده می‌شود). کربوهیدرات موجود در Muscle Juice ترکیبی از مالتودکسترین و فروکتوز است.
چربی به‌کار رفته از نوع MCT است که از چربی‌های مفید به حساب می‌آید، باعث افزایش انرژی می‌شود. قابلیت ذخیره‌شدن به‌عنوان چربی در بدن را ندارد و باعث افزایش سطوح کلسترول هم نمی‌شود. (MCT دارای خواص منحصربه‌فردی نسبت به سایر چربی‌هاست که به‌علت شکل مولکولی خاص و کوتاه بودن زنجیره چربی در آن است که به همین دلیل به‌راحتی وارد میتوکندری سلول (محل چربی است بنابراین با مصرف هر وعده حدود ۱۰۰۰کالری انرژی در اختیار بدن قرار می‌گیرد. از ۵۵گرم پروتئین موجود در هر وعده ۱۳گرم مربوط به آمینواسیدهای شاخه‌دار (BCAA) است. بیش از ۱۰گرم گلوتامین و پیش‌سازهای آن و ۱.۴گرم آرژینین می‌باشد.
Muscle Juice در بسته‌بندی ۱۰پوندی (۵/۴کیلوگرمی) و با طعم‌های موز، شکلات، توت‌فرنگی و وانیل عرضه شده است. مقدار مورد نظر را می‌توانید به همراه آب یا شیر مصرف کنید.
● نوع و مقدار موادموجود در هر ۲۵۰گرم (چهار پیمانه)
مقدار کالری: ۱۰۲۱
کالری دریافتی از چربی: ۱۵۳
کل چربی: ۱۷ گرم
کلسترول: ۷۷میلی‌گرم
کل کربوهیدرات: ۱۶۲ گرم
شکر: ۶۰ گرم
پروتئین: ۵۵ گرم
تذکر: مشخصات Muscle Juice با طعم شکلات کمی با مشخصاتی که در اینجا ذکر شده متفاوت است.
● Big max ۵۰
مکمل افزایش‌دهند وزن محصول شرکت max muscle نسبت پروتئین به کربوهیدرات در این محصول بیشتر از بسیاری از مکمل‌های این‌دسته است به همین دلیل برای افرادی که استعداد خوبی برای افزایش وزن دارند و خواستار افزایش وزن با کیفیت هستند مناسبت‌تر است.
پروتئین به‌کار رفته در این محصول ترکیبی از پروتئین وی، و پروتئین برنج (برای کاهش سرعت هضم) است.
برای تأمین نیازهای بدن به ریزمغذی‌ها رنج وسیعی از ویتامین‌ها و مینرال‌ها (۲۵ویتامین و مینرال) به این محصول افزوده شده است.

چربی به‌کار رفته در این مکمل از روغن کتان است که منبع غنی اسیدهای چرب امگا ۳، ۶ و ۹به‌حساب می‌آید؛ هر وعده حاوی ۴ گرم روغن کتان است.
در ضمن در هر وعده ۶گرم فیبر موجود است که در هضم بهتر و سلامت سیستم گوارش مؤثر است.
کربوهیدرات به‌کار رفته ترکیبی از مالتودکسترین و فروکتوز است و شامل شکر کمی می‌باشد.
سعی شده استفاده از رنگ و طعم‌دهنده‌های مصنوعی در تولید ۵۰ Big max به حداقل برسد.
مقدار وعده پیشنهادی شرکت ۴پیمانه (معادل ۱۵۲گرم) می‌باشد. از این مقدار ۵۰گرم پروتئین، ۹۰گرم کربوهیدرات و ۶گرم چربی است. بر این اساس با مصرف هر وعده ۵۹۶کالری در اختیار بدن قرار می‌گیرد.
مقدار مصرف می‌تواند بین ۳ تا ۴پیمانه پس از تمرین و ۲ تا ۴پیمانه به‌عنوان میان‌وعده (متناسب با سطح، وزن و رژیم غذائی ورزشکار) متغیر باشد.
۵۰ Big max در بسته‌بندی ۱۰پوندی (۴.۵کیلوگرمی) و با طعم‌های شکلات، توت‌فرنگی و وانیل عرضه شده است. مقدار موردنظر را می‌توانید به همراه آب یا شیر مصرف کنید.
● نوع و مقدار مواد موجود در هر ۱۵۲ گرم (چهار پیمانه)
مقدار کالری: ۵۹۶
کالری دریافتی از چربی: ۳۶
کل چربی: ۴ گرم
کلسترول: ۵۰میلی‌گرم
کل کربوهیدرات: ۹۰ گرم
فیبر: ۶ گرم
شکر: ۲۶ گرم
پروتئین: ۵۰ گرم
در مورد مولتی ویتامین هم می توانید از فارماتون که خیلی خوبه و داروخانه ها هم دارند استفاده کنی
بهتره که ماسل چویس رو هم از شخص مطمئنی تهیه کنی

Mohammad.Reza
۱۳۸۸-۱۲-۰۷, ۰۸:۴۲ قبل از ظهر
با سلام اینارو روش نوشته! طعمشم شکلاتیه!
Muscle juice 2544
55g Protein Per serving
Ultimate Nutrition
Advansed muscle mass Formula
با تشکر

مصطفی خانی
۱۳۸۸-۱۲-۰۷, ۱۰:۴۲ قبل از ظهر
تفاوت هیدروکسی کات x با معمولی چیه ؟

Mohammad.Reza
۱۳۸۸-۱۲-۰۸, ۰۹:۲۶ قبل از ظهر
با سلام
آقا من یه مشکلی برام پیش اومده اونم اینه که بعد از هر بار مصرف پروتئین سر گیجه میگیرم ؟؟ میشه راهنمائی کنید

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۱۲-۰۸, ۰۹:۳۱ قبل از ظهر
تفاوت هیدروکسی کات x با معمولی چیه ؟

هيدروكسي كات ايكس فاقد افدرين هست و مواد ممنوعه توش به كار نرفته و در ضمن با فرمول جديده و عالي هم هست .

با سلام
آقا من یه مشکلی برام پیش اومده اونم اینه که بعد از هر بار مصرف پروتئین سر گیجه میگیرم ؟؟ میشه راهنمائی کنید

كاملا مشخصه . پروتئين مصرفيتون متاسفانه تقلبيه .

Mohammad.Reza
۱۳۸۸-۱۲-۰۸, ۰۸:۰۷ بعد از ظهر
كاملا مشخصه . پروتئين مصرفيتون متاسفانه تقلبيه .
با سلام
من هم اوم نوعی که عکسشو قرار دادم مصرف کردم این حالت شدم و هم ماسل چویس و هم امینو اسید پرولب 2000 ، در ضمن به یکی از رفقا دادم مصرف کرد این حالت نشد !!!!!!!!!!نظرتون چیه؟

arashbandegan
۱۳۸۸-۱۲-۱۰, ۰۲:۲۰ قبل از ظهر
با سلام
من هم اوم نوعی که عکسشو قرار دادم مصرف کردم این حالت شدم و هم ماسل چویس و هم امینو اسید پرولب 2000 ، در ضمن به یکی از رفقا دادم مصرف کرد این حالت نشد !!!!!!!!!!نظرتون چیه؟

مشکله که بشه پاسخ داد، معمولا پروتئین سر گیجه ایجاد نمیکنه، شما قبلا یادمه اشاره کردی که دیانابول استفاده میکردی فشار خونت بالا بود، آیا هنوز استفاده میکنی؟ آیا مشکل فشار خون داری؟ باید فشارتو دائم چند روز یا وقتی سر گیجه داری چک کنی ببینی نرمال هست؟ شاید پروتینت تاریخ مصرفش گذشته یا تقلبی هست و مسموم بشی که در این صورت آیا اسهال شدی؟ نفخ کردن تا حدی طبیعی هست چون پروتئین ها از شیر گرفته میشند و تا حدی لاکتوز دارند در ضمن این مساله شاید اگه با کرب مصرف نشه شدیدتر باشه. به هر حال مسایل مختلفی هست باید دید مشکل از کجاس؟به هر حال مسایل مختلفی هست باید دید مشکل از کجاس؟ شاید اصلان بخاطر مصرف پایین نیست و موردی دیگه موجب سر گیجه میشه؟ (چون اشاره کردی که دوستت استفاده کرد و ...)

Mohammad.Reza
۱۳۸۸-۱۲-۱۰, ۱۱:۴۹ قبل از ظهر
با سلام
بله درسته قبلا دیانابول استفاده کردم (10 عدد)(همون روز قطع کردم) بعد از این دچار این مشکل شدم چون اصلا این حالتم نبود !! من 2 نمونه پروتئیم مصرف کردم 2 تاشم نصفه مونده ، در مورده تاریخ مصرفشم روی قوطیش نگاه کردم وقت داشت ،نمی دونم از چیه؟؟؟؟؟؟؟ یادم رفت دچار اسهال یا نفخ نشدم ففط سر گیجه و بعضی وقتا هم تپش قلب(برای تپش قلب ازمایش دادم مشکل تیروئیدی نداشتم )

arashbandegan
۱۳۸۸-۱۲-۱۰, ۰۴:۳۷ بعد از ظهر
با سلام
بله درسته قبلا دیانابول استفاده کردم (10 عدد)(همون روز قطع کردم) بعد از این دچار این مشکل شدم چون اصلا این حالتم نبود !! من 2 نمونه پروتئیم مصرف کردم 2 تاشم نصفه مونده ، در مورده تاریخ مصرفشم روی قوطیش نگاه کردم وقت داشت ،نمی دونم از چیه؟؟؟؟؟؟؟ یادم رفت دچار اسهال یا نفخ نشدم ففط سر گیجه و بعضی وقتا هم تپش قلب(برای تپش قلب ازمایش دادم مشکل تیروئیدی نداشتم )

آیا آب به اندازه کافی میخوری؟ چون ممکنه دی هیدراته بشی موقع مصرف پروتئین، اگه مشکل فشار خون نداری (باید فشار خونتو موقع سر درد چک کنی) و چیزی مصرف نمیکنی که موجب سر گیجه بشه، میتونی به ماده شیرین کننده پروتئینی (آسپارتام ) حساسیت داشته باشی، بودن کسانی که سر گیجه گرفتند والی وقتی پودر پروتینشونو عوض کردند رفع شد. اگه با قطع مصرف، سر دردت از بین میره و با مصرف دوباره ایجاد میشه، احتمال زیاد داره که به آسپارتام حساسیت داری و باید پروتئینی بگیری که آسپارتام نداشته بجاش سوکرآلوز بکار رفته باشه

Behshad
۱۳۸۸-۱۲-۱۰, ۰۶:۱۹ بعد از ظهر
ببخشید اگه بخوایم کراتین و گلوتامین و پروتئین رو باهم مصرف کنیم طریقه مصرف چجوریه؟

با تشکر!!

Mohammad.Reza
۱۳۸۸-۱۲-۱۰, ۰۸:۳۵ بعد از ظهر
آیا آب به اندازه کافی میخوری؟ چون ممکنه دی هیدراته بشی موقع مصرف پروتئین، اگه مشکل فشار خون نداری (باید فشار خونتو موقع سر درد چک کنی) و چیزی مصرف نمیکنی که موجب سر گیجه بشه، میتونی به ماده شیرین کننده پروتئینی (آسپارتام ) حساسیت داشته باشی، بودن کسانی که سر گیجه گرفتند والی وقتی پودر پروتینشونو عوض کردند رفع شد. اگه با قطع مصرف، سر دردت از بین میره و با مصرف دوباره ایجاد میشه، احتمال زیاد داره که به آسپارتام حساسیت داری و باید پروتئینی بگیری که آسپارتام نداشته بجاش سوکرآلوز بکار رفته باشه
ارش جان منم دقیقا همین طور شدم یه چیز شیرین میخورم فورا سرگیجه میگیرم طعم پروتئینام یکیش وانیلی بود و یکیشم شکلاتی ،بعد از مصرف چند روز یه حالتی میشم گیج میزنم ،در مورد اب هم فکر نکنم به اندازه کافی مصرف داشته باشم، مشکل فشار خون که خدارو شکر تا به حال نداشتم جز مصرف دیانا که 13 بود،میشه پروتئین معرفی کنید که همون چیزی که گفتید رو نداشته باشه؟؟؟
با تشکر

arashbandegan
۱۳۸۸-۱۲-۱۱, ۰۵:۵۹ بعد از ظهر
ارش جان منم دقیقا همین طور شدم یه چیز شیرین میخورم فورا سرگیجه میگیرم طعم پروتئینام یکیش وانیلی بود و یکیشم شکلاتی ،بعد از مصرف چند روز یه حالتی میشم گیج میزنم ،در مورد اب هم فکر نکنم به اندازه کافی مصرف داشته باشم، مشکل فشار خون که خدارو شکر تا به حال نداشتم جز مصرف دیانا که 13 بود،میشه پروتئین معرفی کنید که همون چیزی که گفتید رو نداشته باشه؟؟؟
با تشکر

میتونی از برندهایی مثل مایوفیوزهن گاسپاری، الیت، سایتوسپورت، لین اند فیت، فور اور وی، و یا ... استفاده کنی، مهم اینه که سوکرآلوز به عنوان شیرین کننده بکار رفته باشه که اینم میتونی با خوندن روی لیبل متوجه شی.

arashbandegan
۱۳۸۸-۱۲-۱۱, ۰۶:۰۰ بعد از ظهر
ببخشید اگه بخوایم کراتین و گلوتامین و پروتئین رو باهم مصرف کنیم طریقه مصرف چجوریه؟

با تشکر!!

پاسخ شما چندین بار قبلا داده شده به پستهای قبلی رجوع کنید.

Mohammad.Reza
۱۳۸۸-۱۲-۱۱, ۰۸:۵۵ بعد از ظهر
ارش جان منظورت اینه Aspartic acid ،روی لیبل جفتشم بود البته یکیش اولش L داشت!!

arashbandegan
۱۳۸۸-۱۲-۱۲, ۰۵:۵۶ قبل از ظهر
ارش جان منظورت اینه Aspartic acid ،روی لیبل جفتشم بود البته یکیش اولش L داشت!!

نه، اسپارتیک اسید، آمینو اسید هست، منظورم آسپارتام هست که نباشه و به جاش سوکرآلوز sucralose بکار رفته باشه.

Mohammad.Reza
۱۳۸۸-۱۲-۱۲, ۰۸:۰۱ قبل از ظهر
اقا سلام
اسپارتام ننوشته رو لیبل ، راه دیگه ای نداره بدونم داره یا نه؟

arashbandegan
۱۳۸۸-۱۲-۱۲, ۰۵:۳۲ بعد از ظهر
اقا سلام
اسپارتام ننوشته رو لیبل ، راه دیگه ای نداره بدونم داره یا نه؟

شما یا دنبال Aspartame بگرد یا Sucralose که دومی ارجحیت داره. Acesulfame Potassium هم یکی دیگه از شیرین کنانده هاست که تو پروتئین میزنند. دیگه بغیر از این ۳ تا نداریم.

Mohammad.Reza
۱۳۸۸-۱۲-۱۲, ۰۸:۵۳ بعد از ظهر
Sugars 1g داره فقط، باقیشم کلسترول 24میلی گرم-کربوهیدرات 3گرم-پروتئین 24گرم سدیم 48 میلی گرم
اینا هستش البته ترکیبات آمینو اسید هم داره!
من 2 تا پروتئین مونده رو دستم یه راهی پیشنهاد کنید!

arashbandegan
۱۳۸۸-۱۲-۱۳, ۰۵:۳۱ قبل از ظهر
Sugars 1g داره فقط، باقیشم کلسترول 24میلی گرم-کربوهیدرات 3گرم-پروتئین 24گرم سدیم 48 میلی گرم
اینا هستش البته ترکیبات آمینو اسید هم داره!
من 2 تا پروتئین مونده رو دستم یه راهی پیشنهاد کنید!

شما باید تو قسمت Ingredients دنبالش بگردی نه تو جدول supplement فکتس، زیر جدول جزییات ترکیبات رو مینویسه. اگه بهت نمیسازه متاسفانه کارش نمیشه کرد مگه بدی دوستست که مشکلی نداره مصرف کنه و باهاش یه جورایی حساب کنی.

Mohammad.Reza
۱۳۸۸-۱۲-۱۳, ۰۸:۰۰ قبل از ظهر
با سلام
اقا Sucralose (Splenda Blend) داره!!!! پس به این حسایت ندادم یا مورد قبلی اسپارتام!!!!

مصطفی خانی
۱۳۸۸-۱۲-۱۶, ۰۱:۳۳ بعد از ظهر
سلام به همه دوستان

4 تا سوال نا قابل از دوستان :

@ از کسانی که مصرف کردن اگه بخوایید یه دوره چربی سوزی برید و از بین مکمل هیدروکسی کات ایکس و لیپو 6 معمولی ، بلک ، ایکس کدومشو انتخاب می کنید ؟؟؟ نسبت به کارایی و اصل بودن
@ حتماً کسانی رو دید که با اینکه بدن قشنگی دارند ولی رگهای بدنشون معلوم نیست مثل خودم ، آیا مکملی برای رفع این مشکل هست ؟
@ ال - آرژنین تو رشد قد و رشد رگها موثر هستد ؟؟
@ هیدروکسی کات ایکس یا معمولی ضربان قلب رو بالا می بره بصورت خطرناک یا مولایم ؟؟؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۱۲-۱۶, ۰۷:۳۰ بعد از ظهر
سلام به همه دوستان

4 تا سوال نا قابل از دوستان :

@ از کسانی که مصرف کردن اگه بخوایید یه دوره چربی سوزی برید و از بین مکمل هیدروکسی کات ایکس و لیپو 6 معمولی ، بلک ، ایکس کدومشو انتخاب می کنید ؟؟؟ نسبت به کارایی و اصل بودن
@ حتماً کسانی رو دید که با اینکه بدن قشنگی دارند ولی رگهای بدنشون معلوم نیست مثل خودم ، آیا مکملی برای رفع این مشکل هست ؟
@ ال - آرژنین تو رشد قد و رشد رگها موثر هستد ؟؟
@ هیدروکسی کات ایکس یا معمولی ضربان قلب رو بالا می بره بصورت خطرناک یا مولایم ؟؟؟

1. ليپو6 بلك و هيدروكسي كات ايكس خوبه .
2. بدن قشنگ داشتن دليل بر نيست كه رگ ها معلوم باشه . رگ هاي بدن زماني معلوم ميشن كه توده چربي بين پوست و عضلات به حداقل برسه . در غير اين صورت رگ ها مشخص نيست .
3. در رشد قد ميتونه توي سنين رشد تاثير غير مستقيم داشته باشه . رگ رو چيزي رشد نميده اما ميتونه پمپاژ بيشتر خون در رگ ها باعث شه كه در دوران كات رگ ها پر خون تر به نظر بيان . مثل مكمل پلاسما جت .
4.اكثر چربيشوز ها ضربان رو بالا ميبرن . اما خطرناك نيست .

Mohammad.Reza
۱۳۸۸-۱۲-۱۷, ۰۸:۱۰ قبل از ظهر
با سلام
من 2 نوع کراتین دارم دایماتیز و pms (قوطیش ابیه) میخواستم ببینم کدومو پیشنهاد میدید مصرف کنم؟
و من این بار 4 کراتین میخوام مصرف کنم ،میخواستم بدونم با مصرف صحیح دوباره وزن میگیرم یا فقط قدرت ؟ چون 2 تای قبلی فقط قدرت بهم داد!!!
با تشکر

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۱۲-۱۷, ۰۴:۰۷ بعد از ظهر
با سلام
من 2 نوع کراتین دارم دایماتیز و pms (قوطیش ابیه) میخواستم ببینم کدومو پیشنهاد میدید مصرف کنم؟
و من این بار 4 کراتین میخوام مصرف کنم ،میخواستم بدونم با مصرف صحیح دوباره وزن میگیرم یا فقط قدرت ؟ چون 2 تای قبلی فقط قدرت بهم داد!!!
با تشکر
کراتین دایماتیز بهتره ولی بهتره که از مارکهای معتبرتری مثل ماسل تچ و mhp استفاده کنی

کراتین هم حجم می دهد و هم قدرت در صورتی که برنامه تمرینی و تغذیه خوبی داشته باشی

Mohammad.Reza
۱۳۸۸-۱۲-۱۸, ۰۸:۱۸ بعد از ظهر
با سلام
بعد از مصرف 300گرم کراتین چقدر باید تمرین کرد؟تا برای کلیه ها اشکالی پیش نیاره؟ اگر امکانش هست در این باره توضیحاتی ارائه فرمائید .
یه سوال دیگه: ایا مصرف کراتین محدود هستش؟
با تشکر:گل رز:

arashbandegan
۱۳۸۸-۱۲-۱۹, ۰۵:۵۱ قبل از ظهر
با سلام
بعد از مصرف 300گرم کراتین چقدر باید تمرین کرد؟تا برای کلیه ها اشکالی پیش نیاره؟ اگر امکانش هست در این باره توضیحاتی ارائه فرمائید .
یه سوال دیگه: ایا مصرف کراتین محدود هستش؟

۳۰۰ گرم؟؟؟ یک جا؟؟؟ معمولا کراتین ۵ گرم هر بار مصرف میشه. عموما تو دوزهای معمول توصیه شده اگه آب کافی استفاده بشه و زیاده روی نشه و سابقه مشکل کلیوی نداشته باشید مشکلی ایجاد نمیکنه. بدن خودش بطور معمول روزی ۳ گرم تولید میکنه. شما اگه گوشت قرمز زیاد مصرف کنی شاید تاثیر زیادی از کراتین نبینی چون گوشت قرمز کراتین زیادی داره. مصرف کراتین با خلاف چیزی که خیلیها ممکنه ادعا کنند زمان خاصی نداره چون هر وقت که مصرف بشه میتونه جذب شده و دوباره هنگام نیاز مورد استفاده قرار بگیره. مسلمن هر چه تمرین بیشتر باشه نیاز بدن و مصرف کراتین بیشتر خواهد بود این بستگی به میزان تمرین داره. شما میتونی یا از روش بار گیری معمول استفاده کنی یا روزی ۵ گرم مصرف کنی. کلان بهتره هر دو ماه یکی دو هفته به بدنت استراحت بدی و مصرف نکنی.

Mohammad.Reza
۱۳۸۸-۱۲-۱۹, ۰۷:۲۰ قبل از ظهر
مرسی داداش:گل رز:
بله با استفاده از 5 روز بارگیری و روزی 10 گرم در 2 نوبت !

Enter_The_Love
۱۳۸۸-۱۲-۲۳, ۰۹:۰۴ قبل از ظهر
سلام یکی از دوستانم این سوالات رو داشت . من گفتم اینجا بپرسم ممنون میشم جواب بدید

من در مورد مکمل آمینو 2222 به کمک احتیاج دارم.
الان حدود 1 ساله که تمرین نکردم(سابقه تمرینم قبلا" 2سال بوده)
به توصیه یکی از دوستان می خوام آمینو 2222 همراه کراتین ماسل تچ و گلوتامین مصرف کنم.بدنم نسبتا آبدار هست وزنم الان حدود 95 کیلوگرم قد 1.80 می خوام در عین کم کردن وزن بدنم فرم بگیره و عضله سازی کنه.
چند تا سوال دارم:
1. مصرف این ترکیب برای چه منظوری هست عموما"؟ (حجم یا کات)
2. قبلا" یکبار آمینو 2222 و کراتین ماتریکس مصرف کردم که حجم بدنم رو کمی بالابرد ولی نه خیلی زیاد علتش چی می تونه باشه؟
3.چون مدت زمان زیادی تمرین نداشتم رکوردهام افت کرده و نمی تونم سنگین کار کنم می خوام بدونم در نتیجه تاثیر منفی داره؟
4. انجام تمرینات هوازی به همراه تمرین در باشگاه و مصرف این ترکیب بدن رو کات می کنه یا نه؟(هدف من کات شدن بدن هستش)
5. بعد از چه مدت می تونم تاثیراتش روی بدنم ببینم؟
6.ترکیب بهتری میشناسید که بتونم بدن رو باهاش کات کنم؟(بدنم به شدت افت کرده و شکم و پهلو دارم احساس می کنم بدنم به عضله سازی احتیاج داره)

ممنون میشم اگه به سوالاتم جواب بدید اگه پیشنهاد بهتری دارید خوشحال میشم بشنوم.

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۱۲-۲۳, ۱۰:۲۷ قبل از ظهر
سلام یکی از دوستانم این سوالات رو داشت . من گفتم اینجا بپرسم ممنون میشم جواب بدید

من در مورد مکمل آمینو 2222 به کمک احتیاج دارم.
الان حدود 1 ساله که تمرین نکردم(سابقه تمرینم قبلا" 2سال بوده)
به توصیه یکی از دوستان می خوام آمینو 2222 همراه کراتین ماسل تچ و گلوتامین مصرف کنم.بدنم نسبتا آبدار هست وزنم الان حدود 95 کیلوگرم قد 1.80 می خوام در عین کم کردن وزن بدنم فرم بگیره و عضله سازی کنه.
چند تا سوال دارم:
1. مصرف این ترکیب برای چه منظوری هست عموما"؟ (حجم یا کات)
2. قبلا" یکبار آمینو 2222 و کراتین ماتریکس مصرف کردم که حجم بدنم رو کمی بالابرد ولی نه خیلی زیاد علتش چی می تونه باشه؟
3.چون مدت زمان زیادی تمرین نداشتم رکوردهام افت کرده و نمی تونم سنگین کار کنم می خوام بدونم در نتیجه تاثیر منفی داره؟
4. انجام تمرینات هوازی به همراه تمرین در باشگاه و مصرف این ترکیب بدن رو کات می کنه یا نه؟(هدف من کات شدن بدن هستش)
5. بعد از چه مدت می تونم تاثیراتش روی بدنم ببینم؟
6.ترکیب بهتری میشناسید که بتونم بدن رو باهاش کات کنم؟(بدنم به شدت افت کرده و شکم و پهلو دارم احساس می کنم بدنم به عضله سازی احتیاج داره)

ممنون میشم اگه به سوالاتم جواب بدید اگه پیشنهاد بهتری دارید خوشحال میشم بشنوم.
سلام
1- مصرف کراتین + گلوتامین + آمینو برای حفظ حجم خوبه و بیشتر برای حفظ حجم از آمینو و گلوتامین استفاده می شه
2- برای بالا بردن حجم و وزن تنها کراتین و آمینو کافی نیست باید از مکملهای دیگر استفاده شود
3- تاثیر منفی نداره بعد از یه مدت کوتاه رکوردات به حال اول بر می گرده
4- سه جلسه تمرین هوازی 30 دقیقه ای بعد از تمرین با وزنه خوب کات و چربی سوزی می کنه
5- از هفته دوم به بعد
6- به نظر من بهتریه به جای کراتین از no xplode + گلوتامین + آمینو استاده کنی تاثیراتش خیلی بهتره

Mohammad.Reza
۱۳۸۸-۱۲-۲۳, ۰۴:۵۵ بعد از ظهر
با سلام
میشه در مورد پروتئین پرولب N-Large 2 اطلاعاتی بدین ؟
با تشکر

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۱۲-۲۳, ۰۶:۵۰ بعد از ظهر
مقدار بيشتر اين مكمل از كروهيدرات تشكيل شده بيشتر براي كساني توصيه ميشه كه از كاهش وزن رنج ميبرند و بدنسازان مبتدي كه به دنبال افزايش وزن هستند .

دياكو
۱۳۸۸-۱۲-۲۴, ۰۵:۵۳ قبل از ظهر
دورود و خسته نباشيد خدمت استاد آقا پيمان.استاد من جمعه اين هفته به اميد خدا عازم هستم براي استراليا پيشه برادرم و ا ماه ديگه بر ميگردم.ميخواستم سوال كنم چه نوع مكملي با چه ماركي براي كاهش 20 كيلو وزن و خشك كردن پيشنهاد ميكني كه بگيرم ازآنجا.ممنون

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۸-۱۲-۲۴, ۱۰:۰۴ بعد از ظهر
استفاده از پاک کننده hcg برای کاهش حرارت بدن و از بین بردن لکه هایی که بر اثر آکنه معمولا پشت کمر ایجاد میشه رو بعد از مصرف یه دوره مکملی توصیه میکنید یا حتما بعد از دوره هورمونی باید مصرف بشه ؟ نظرتون راجع به مصرف آسپرین بچه و قرص سوربیتول ( اگه اشتباه نکنم ) برای این موضوع چیه ؟ کلا پیشنهادتون برای پایین آوردن حرارت بدن بعد از استفاده از مکمل ها چیه چون من حرارت بدنم به خاطر نوع طبیعت بدنیم و مکمل هایی که مصرف میکنم به شدت بالا میره . ممنون

milad001
۱۳۸۹-۰۱-۱۱, ۱۰:۲۰ قبل از ظهر
با سلام
لطفا بهترين و موثرترين محصول كراتين جهت افزايش حجم و توان جسماني را همراه با ذكر قيمت و وزن محصول معرفي فرماييد؟
نحوه سفارش دهي محصول از طريق سايت به چه صورت مي باشد؟

با سپاس

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۱-۱۱, ۰۱:۳۸ بعد از ظهر
دورود و خسته نباشيد خدمت استاد آقا پيمان.استاد من جمعه اين هفته به اميد خدا عازم هستم براي استراليا پيشه برادرم و ا ماه ديگه بر ميگردم.ميخواستم سوال كنم چه نوع مكملي با چه ماركي براي كاهش 20 كيلو وزن و خشك كردن پيشنهاد ميكني كه بگيرم ازآنجا.ممنون

دوست عزيز هيچ مكملي به تنهايي و بدون رژيم وزن بدن را 20 كيلوگرم كاهش نميده .
همانطور كه براي راه رفتن با يك ماشين تمام قسمت هاي ماشين از جمله لاستيك بنزين . موتور و ... درست كار كند تا ماشين راه بيوفتد و در غير اين صورت راه افتادن محال ممكنه كم كردن چربي بدن آن هم 20 كيلوگرم همينطوره .
كاهش وزن هزينه اي بيشتر از افزايش وزن دارد مخصوصا كه بخواهيم عضله هم از دست ندهيم .
براي خشك كردن چندين مكمل استفاده ميشه نه يه مكمل .
پروتئين شما بايد بالا باشد تا بدن كاهش عضله نداشته باشد محصولات پمپي بايد مصرف شود و چربي سوزها هم كه ديگه جاي خود را دارند .
شما گفتيد خشك كردن اما سوالتان براي بنده مبهمه . براي خودتان ميخواهيد خشك كنيد يا مسابقه ؟
آيا از علم رژيم خشك كردن آگاهيد يا فقط به واسطه مكمل ميخواهيد خشك شويد ؟ بدون رژيم مخصوص شما چربي آنچناني نميتوانيد بسوزانيد .
در مورد چربي سوز اگر همه چيز شما اصولي رعايت شود و مكمل هاي ديگر هم كه براي خشك كردن لازم است خريداري كنيد چربي سوز ميتوتروپين گاسپاري ميتونه براي شما مناسب باشه . اگر اون رو گير نياوردي ميتوني از ليپو6 بلك استفاده كني و يا هيدروكسي كات ايكس .البته مصرف يك چربي سوز براي خشك كردن كفايت نميكنه و بهتره به همراهش الكارنيتين هم بخري .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۱-۱۱, ۰۱:۵۰ بعد از ظهر
استفاده از پاک کننده hcg برای کاهش حرارت بدن و از بین بردن لکه هایی که بر اثر آکنه معمولا پشت کمر ایجاد میشه رو بعد از مصرف یه دوره مکملی توصیه میکنید یا حتما بعد از دوره هورمونی باید مصرف بشه ؟ نظرتون راجع به مصرف آسپرین بچه و قرص سوربیتول ( اگه اشتباه نکنم ) برای این موضوع چیه ؟ کلا پیشنهادتون برای پایین آوردن حرارت بدن بعد از استفاده از مکمل ها چیه چون من حرارت بدنم به خاطر نوع طبیعت بدنیم و مکمل هایی که مصرف میکنم به شدت بالا میره . ممنون

اجازه بدهيد دليل استفاده از hcg را اول بگويم. hcg دارويي هست كه سريعا ترشح تستسترون را در بدن بالا ميبرد و استفاده از آن فقط بعد از دوره هاي هورموني آن هم نه هر دوره اي پيشنهاد ميشه . در طول دوره به هيچ عنوان نبايد استفاده شه و در پايان دوره ها بايد استفاده شه . دليلشم اينه كه چون شما به بدن به صورت مصنوعي هورمون فرستاده ايد بدن تنبل ميشود و طول ميكشه تا از لحاظ ساخت هورمون طبيعي تستسترون كه قبلا توليد ميكرده به قبل برگرده . مثلا اگر قبلا 100% هورمون تستسترون توليد ميكرد با مصرف استروئيد ها بدن لازم نميبينه اين هورمون را توليد كنه و توليد طبيعي اين هورمون در بدن در پايان دوره به 30 يا 40 % ميرسد . پس بهتره كه با استفاده از hcg بدن را به تعادل هورموني قبل برسانيم . البته بعد از هر دوره اي استفاده از hcg توصيه نميشود و استفاده بي رويه از همين دارو عوارض وحشتناكي ميتونه داشته باشه كه از عوارض استروئيد ها خيلي بدتر است . متاسفانه در بين ورزشكاران باب شده خودشان خود سر از اين دارو استفاده ميكنند . اين دارو همانطور كه گفتم فقط براي تعادل رساندن هورمون هاي بدن به كار ميره . بعد از مصرف مكمل شما نبايد آكنه يا جوش زده باشيد . اين دو دليل دارد كه آكنه زده ايد :
1. گرمي كرده ايد مثل خوردن شكلات ها
2. حساسيت داريد به يكي از مواد داخل مكمل
3. مكمل تقلبي بوده .
سوربيتول كليه هاي شما را شستشو ميده و براي كساني كه مثلا يكسال مداول يا حداقل 6 ماه مداوم دوز هاي خيلي بالاي مكمل استفاده كرده اند توصيه ميشه . آسپيرين بچه توصيه نميكنيم .
شما بهتره راه ساده تر را استفاده كنيد . براي برطرف كردن جوش ها و يا آكنه ها يه صابون گوگرد بخر و هر روز محل جوش را 3 بار بشور . بعد از دو هفته بايد كمتر شود . البته بنده متاسفانه آكنه هاي شما را نديدم وگرنه بهتر ميتونستم راهنمايي كنم . از خوردن موادي كه مشكوكي به حساسيت پرهيز كن . بعد از 2 هفته استفاده از صابون گوگرد اگر آكنه ها كمتر نشد به پزشك پوست مراجعه كن .
دوست عزيزم تو رو خدا از شخص سرشناس مكمل بخر كه اين مشكلات پيش نياد .
اوه . حالا كه از حرارت گفتيد بايد بگم كه احتمال زياد شما گرمي بهتون نميسازه . از خوردن غذاهاي گرم پرهيز كن .
موفق باشيد .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۱-۱۱, ۰۱:۵۲ بعد از ظهر
با سلام
لطفا بهترين و موثرترين محصول كراتين جهت افزايش حجم و توان جسماني را همراه با ذكر قيمت و وزن محصول معرفي فرماييد؟
نحوه سفارش دهي محصول از طريق سايت به چه صورت مي باشد؟

با سپاس

بهترين كراتين مونوهيدرات در بازار در حال حاضر از لحاظ كيفيت كراتين ماسل تچ 6000 هستش كه در وزن 510 گرم هست و قيمتش هم 35000 تومانه . در قسمت فروش محصولات سايت ميتوني بري و اونجا از نحوه ارسال با خبر شي .
اما بهترين محصول كراتيني سل مس و سل تچ هستش كه قيمت هر دوشون 75000 تومان هستش .

milad001
۱۳۸۹-۰۱-۱۱, ۰۲:۲۵ بعد از ظهر
بهترين كراتين مونوهيدرات در بازار در حال حاضر از لحاظ كيفيت كراتين ماسل تچ 6000 هستش كه در وزن 510 گرم هست و قيمتش هم 35000 تومانه . در قسمت فروش محصولات سايت ميتوني بري و اونجا از نحوه ارسال با خبر شي .
اما بهترين محصول كراتيني سل مس و سل تچ هستش كه قيمت هر دوشون 75000 تومان هستش .

با تشكر از اطلاعاتي كه در اختيار گذاشتيد.
براي بنده كه اولويتم ابتدا حجم (و نه وزن) و سپس كسب انرژي است كراتين مونوهيدرات را
توصيه مي كنيد يا محصول كراتيني. فرق اين دو چيست؟
با سپاس

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۱-۱۱, ۰۷:۰۱ بعد از ظهر
با سلام
یه سوال دارم :فاصله مصرف 2 نوع پروتئین چقدر است؟(بعد از تمام شدن اولی چقدر باید تمرین کنیم تا مصرف بعدی)

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۱-۱۲, ۰۶:۳۶ قبل از ظهر
با تشكر از اطلاعاتي كه در اختيار گذاشتيد.
براي بنده كه اولويتم ابتدا حجم (و نه وزن) و سپس كسب انرژي است كراتين مونوهيدرات را
توصيه مي كنيد يا محصول كراتيني. فرق اين دو چيست؟
با سپاس

مسلما محصولات كراتيني فوايد بيشتري از جمله جذب بهتر دارند و به خاطر كربوهيدراتي كه دارند باعث ميشوند كه انرژي بيشتري به بدن برسد . .
فرق محصولات كراتيني با كراتين اينه كه محصولات كراتيني را ديگر لازم نيست با چيزي شيرين كنيم و بعد بخوريم تا جذبش بيشتر بشه اما كراتين را توصيه ميشه با آب انگور و يا آب قند مصرف شه تا قدرت جذبش بيشتر بشه .
در زمان مصرف كراتيم مونوهيدرات بايد حواستان باشد كه آب زيادي بنوشيد چون در غير اين صورت ممكنه در كليه ها رسوب كند . البته اين رو نميگم كه بترسيد اماكنش خيلي كمه . اما محصولات كراتيني مثل سل مس و ... اين مشكل را ندارند .
با مصرف محصولات كراتيني شما كربوهيدرات زيادي هم به بدن ميرسانيد . اما با مصرف كراتين مونوهيدرات فقط كراتين به بدن ميرسانيد .
محصولات كراتيني در بدن ته نشين نميشوند اما كراتين مونوهيدرات در بدن ته نشين ميشود .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۱-۱۲, ۰۶:۴۲ قبل از ظهر
با سلام
یه سوال دارم :فاصله مصرف 2 نوع پروتئین چقدر است؟(بعد از تمام شدن اولی چقدر باید تمرین کنیم تا مصرف بعدی)

باز هم از صحبت هاي قديم هست .متاسفانه در كشور ما جا افتاده كه به مصرف مكمل هم ميگيم دوره . يعني فكر ميكنيم همه مكمل ها هم مانند دارو ها باييد دوره اي مصرف بشوند. اما اصلا اينگونه نيست .
شما ميتوانيد پودر هاي پروتئيني را بلافاصله استفاده كنيد چون منبع اين مكمل ها مواد طبيعي هست كه اكثرشون پروتئين وي (آب پنير ) و يا كازئين (پروتئين شير ) و يا آلبومين (پروتئين شير ) ميباشند .
اكثر مكمل ها را ميتونا بلافاصله استفاده كرد . از جمله گلوتامين پودر هاي پروتئيني پمپ ها و آمينو ها و ويتامين ها و ..........
دوست عزيزم شما با خيال راحت ميتوانيد بلافاصله بعد از تمام شدن پودر پروتئيني خود پودر ديگري را بخوري . اما توصيه ميشه بعد از 7-8 ماه مصرف مداوم پودر پروتئيني را براي يكي دو هفته قطع كنيم .

JacksoN
۱۳۸۹-۰۱-۱۳, ۰۸:۲۶ قبل از ظهر
دورد
یک سوال داشتم سوال خیلی ها شاید باشه
دوستان این مکمل هایی که از دوبی میاد مکمل هایی هست که تو آمریکا استفاده میشه؟یعنی مکملی که تو ایران هست که اگر از دوبی وارد بشه دوبی هم از آمریکا وارد میکنه؟
بعد یه مسئله دیگه اصلآ میشه تو ایران مکملی رو که تو آمریکا مصرف میشه رو تو ایران پیدا کرد؟اصلآ وجود داره که پیدا کنیم؟اگه جواب مثبت هست لطفآ آدرس بدهید.
با سپاس

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۱-۱۳, ۰۵:۴۴ بعد از ظهر
بله . مكمل ها به شرط اينكه قلابي نباشن و اصل باشن توليد شده در آمريكا هستن . مارك هايي نظير ماسل تچ . بي اس ان . گاسپاري . اوپتيموم . دايماتيز و اكثر شركت هاي توليد كننده آمريكايي هستن . بازار مكمل هاي ايران آنقدر ها هم كه ميگن خراب نيست . نميگم مكمل هاي بازار همه اصل هستن . شايد 80% هم قلابي باشه اما همانطور كه خود من بارها گفتم و در فيزيك تي وي هم آقا احسان فرمودن بهترين راه شناخت مكمل اصل اينه كه شما از شخص معتبر خريداري كنيد . اگر شخص معتبر باشد بدانيد 100% مكمل خريداري شده شما هم اصل است . براي خريد مكمل حتما سعي كنيد از يك شخص نامدار خريد كنيد كه به خاطر چندغاز سود اعتبارش را خراب نكند . همانطور كه ميبينيم تيم ايران 2 سال هست كه بر سكوي اول آسيا و جهان مي ايستد پس نميتونيم بگيم اين قهرمانان مكمل قلابي مصرف كرده اند .

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۱-۱۶, ۰۵:۴۰ بعد از ظهر
سلام
دوستان اگه امکانش هست کسانی که اطلاع دارند جواب من رو بدن که منظور دقیقاً پروتئین وی100% چیست؟ آیا این 100% منظور اینه که 100% پروتئین هست اگر اینجوریه چرا مثلاً وی اپتیمیت 4.5 120 هزار تومان هست بعد همون وی 100% برای یه شرکت دیگه 90 هزار تومان هست اگه دلیل این تغییر قیمت رو می دونید خواهشاً اطلاع بدید چون می خوام پروتئین 100% بخرم ولی گیج شدم ؟؟؟؟

JacksoN
۱۳۸۹-۰۱-۱۶, ۰۷:۲۷ بعد از ظهر
مال کروم شرکت 90 تومن هست؟
این تفاوت قیمت به علت رتبه های اوپتیموم هست که بالاتر از اوناس به گمانم

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۱-۱۷, ۰۱:۳۹ بعد از ظهر
سلام
دوستان اگه امکانش هست کسانی که اطلاع دارند جواب من رو بدن که منظور دقیقاً پروتئین وی100% چیست؟ آیا این 100% منظور اینه که 100% پروتئین هست اگر اینجوریه چرا مثلاً وی اپتیمیت 4.5 120 هزار تومان هست بعد همون وی 100% برای یه شرکت دیگه 90 هزار تومان هست اگه دلیل این تغییر قیمت رو می دونید خواهشاً اطلاع بدید چون می خوام پروتئین 100% بخرم ولی گیج شدم ؟؟؟؟

دليل تفاوت قيمت اينه كه اين پروتئين از لحاظ كيفيت با بقي پروتئين ها متفاوت است . مثل ماست كه ميخواهيد بخريد هر شركت يه قيمتي داره . شركتي كه ماست با كيفيت تر ميده قيمتش هم بالاتره . يا هر محصول ديگري . اين كه گفتم ماست براي اين بود كه خوب متوجه شي . اين يه مثال بود .
در مورد معني وي 100% هم بگم كه معني وي 100% يعني پروتئيني كه به طور 100% از آب پنير درست شده و از تركيب ديگري در آن استفاده نشده . در هر 28-30 گرم اين پروتئين ها نزديك به 23 گرم پروتئين وجود دارد .

sajjad 1368
۱۳۸۹-۰۱-۱۷, ۰۲:۴۵ بعد از ظهر
آقا پیمان نحوه مصرف قرص چای سبز و ال کارنیتین رو لطف میکنید بگید برای چربی سوزی؟تریبلوس رو چگونه باید مصرف کرد زمان مصرفش؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۱-۱۷, ۰۴:۴۶ بعد از ظهر
به چاي سبز اعتقاد زيادي ندارم چون اثرش خيلي خيلي كمه و اصلا توصيه نميكنم چون روحيه ورزشكار را خراب ميكنه . الكارنيتين روزانه 1000 ميليگرم قبل از تمرين . تريولوس هم جزو پاراهورمون هاست و من قبلا هم در همين سايت توضيح داده بودم كه به پاراهورمون ها اعتقاد ندارم و به قول معروف اين مكمل ها فقط جيب خالي كن هستند .
اما براي اطلاع شما بايد بگم كه بستگي به شركت توليد كننده داره كه چه مقدار مصرف كنيد .
اما براي تريبولوس توصيه ميشه روزانه 650 ميليگرم مصرف شود كه در نمونه دايماتيز ميشه برابر با دو قرص در روز .
چاي سبز بسته به اين داره كه شما قرصش را بخواي مصرف كني يا اينكه خود چاي سبز و مقدار مصرف در هر دو فرق ميكنه . اگر خودش را بخواي مصرف كني كه توصيه ميشه يك ليوان قبل از ورزش صبح (هوازي ) و يك ليوان قبل از ورزش بعد از ظهر (با وزنه ) خورده شود .
قرصش هم اگر بخواهيد مصرف كنيد روزانه يك قرص صبح ناشتا و يك قص قبل از تمرين بعد از ظهر .

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۱-۱۸, ۱۱:۲۸ قبل از ظهر
مال کروم شرکت 90 تومن هست؟
این تفاوت قیمت به علت رتبه های اوپتیموم هست که بالاتر از اوناس به گمانم

گاسپاری

milad001
۱۳۸۹-۰۱-۱۹, ۰۳:۵۵ قبل از ظهر
با سلام
چه تفاوتي ميان عضله ايست كه با مصرف كراتين ايجاد مي شود با عضله اي كه در نتيجه استفاده از پودر هاي پروتئيني بوجود مي آيد؟ آيا هر دو محصول (كراتين و پروتئين) از نظر افزايش حجم عضله كاركرد مشابه دارند؟

lord_shire
۱۳۸۹-۰۱-۱۹, ۰۳:۳۱ بعد از ظهر
با سلام , دوستانی که از این محصول استفاده کردند: چه طعمی داره؟

سوپر پمپ ( 250super pump ) محصول شركت گاسپاري
http://www.allstarhealth.com/blog/wp-content/uploads/2009/04/pre-workout-super-pump-250.jpg

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۱-۲۰, ۰۱:۵۱ بعد از ظهر
با سلام
چه تفاوتي ميان عضله ايست كه با مصرف كراتين ايجاد مي شود با عضله اي كه در نتيجه استفاده از پودر هاي پروتئيني بوجود مي آيد؟ آيا هر دو محصول (كراتين و پروتئين) از نظر افزايش حجم عضله كاركرد مشابه دارند؟
عضله عضله هست . منظورتون چيه ؟ وقتي عضله ساخته بشه با عضله فرق نداره كه . اگر منظورتون وزن حاصل از مصرف كراتين و يا پروتئين هست . باز هم اين بستگي به خيلي موارد داره . كراتين در بدن افراد اكتومورف آب كمتري زير پوست ميندازه . اما در افراد اندومورف آب بيشتري در بدن ميندازه . توصيه ميشه افراد اندومورف از كراتين استفاده نكنند . افراد اكتومورف و مزومورف ميتونن با خيال راحت از كراتين استفاده كنند . پودر هاي پروتئيني هم باز بستگي به نوعشون داره كه براي چه بدني مناسب باشه . پودر هاي كم كربوهيدرات براي افراد اندومورف (چاق ) و افراد مزومورف (متوسط ) و افرادي كه نميخواهند وزنشان بيش از حد بالا بره مناسب است . اما پودرهاي پر كربوهيدرات براي افراد اكتومورف (لاغر اندام ) توصيه ميشه چون كمتر در بدن اين افراد چربي ذخيره ميشه و ميتونن با خيال راحت از اين پودر ها بهره ببرند و وزنشان را بالا ببرند . مزومورف ها هم ميتوانند از پودرهاي كربوهيدرات بالا استفاده كنند . اما *** عضله خالص به دست آمده هيچ فرقي با هم نداره . فرق توي ذخيره شدن آب و چربي زير پوست هست كه همانطور كه گفتم بسته به تيپ بدني شخص داره كه از چه پودري استفاده كنه .

با سلام , دوستانی که از این محصول استفاده کردند: چه طعمی داره؟

سوپر پمپ ( 250super pump ) محصول شركت گاسپاري
http://www.allstarhealth.com/blog/wp-content/uploads/2009/04/pre-workout-super-pump-250.jpg

اين پودر يكي از بهترين محصولات نيتروژن دار و پمپي هست كه توي بازار موجوده اما اين كه ميگيد چه مزه اي داره اگر منظورتون بين تلخ و شيرين و يا شور و ... هست بايد بگم كه شيرينه . اما چه طعمي داره را نميشه كاملا توضيح داد چون تا خودت مزه نكني مشخص نميشه .

lord_shire
۱۳۸۹-۰۱-۲۰, ۰۲:۳۵ بعد از ظهر
ممنون بابت راهنمایی . مدتیه این محصولو گرفتم. اشکال اینجاست که خیلی بد مزه ست میخواستم بدونم مشکل داره یا همینجوریه.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۱-۲۰, ۰۴:۳۷ بعد از ظهر
ممنون بابت راهنمایی . مدتیه این محصولو گرفتم. اشکال اینجاست که خیلی بد مزه ست میخواستم بدونم مشکل داره یا همینجوریه.
آخه سليقه ها با هم فرق داره . مثلا من گوشت توي خورشت يا گوشت آب پز شده رو به هيچ عنوان نميخورم . از مزه اش متنفرم . اما از نظر خيلي ها خوشمزه هستش .
همين سوپر پمپ از نظر من خوشمزه هستش .

JacksoN
۱۳۸۹-۰۱-۲۰, ۰۴:۵۲ بعد از ظهر
درود
فرق بین ان-اکسپلود با نیتریکس آرژنینی هست که تو نیتریکس هست درسته؟(کلآ فرقشون همین هست؟)
بعد این آرژنین چی کار میکنه؟
با سپاس

Ari@n
۱۳۸۹-۰۱-۲۰, ۰۴:۵۴ بعد از ظهر
با درود
خدمت دوستان عزيز عرض كنم من دو سال پيش بدنسازي كار ميكردم و وزنم اون موقع بود 60 كيلو. بعد از دو سال كه وقفه در تمرين افتاد و ديگه كار نكردم الان وزنم 80 كيلو و قد هم 170 سانت است. ميخواستم بپرسم الان ميخوام از دوباره بدنسازي رو شروع كنم از چه مكمل و تغذيه غذايي استفاده كنم ؟ ايا الان بايد از مكمل استفاده كنم يا خير ؟ متولد 1987 هستم
با تشكر

milad001
۱۳۸۹-۰۱-۲۰, ۰۵:۳۶ بعد از ظهر
ممنون از توضيحات شما
منظور بنده اينست كه آيا امكان جايگزيني كراتين با پروتئين وجود دارد؟ آيا نقش يكساني در عضله سازي دارند؟ آيا سرعت آنها در عضله سازي يكسان است يا خير؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۱-۲۰, ۰۵:۳۶ بعد از ظهر
درود
فرق بین ان-اکسپلود با نیتریکس آرژنینی هست که تو نیتریکس هست درسته؟(کلآ فرقشون همین هست؟)
بعد این آرژنین چی کار میکنه؟
با سپاس

يكي از تفاوت هاش همونه كه گفتيد .البته در ان او اكس پلود هم مقداري آرژنين داره اما در مقابل نيتريكس اين مقدار خيلي ناچيزه . شايد با خودتون گفته باشيد توي تركيباتش ننوشته . اما در تركيباتش پايين ليست يه ليست كلي از تركيبات زده كه توش آرژنين هم هست . اما همانطور كه گفتم چون ناچيزه در ليست اصلي در موردش ننوشته . يكي ديگه از تفاوت هاش هم پودر بودن ان او اكسپلود هست در صورتي كه نيتريكس به شكل قرص هستش . تفاوت بعئي اينه كه در ان او اكس پلود مقداري كربوهيدرات هم داره كه در نيتريكس اينگونه نيست .
در نيتريكس سديم نداره (خيلي كم داره ) و ميشه تا آخرين روز مسابقه هم استفاده كرد اما در ان او اكس پلود سديم وجود داره و يك هفته مانده به مسابقه بايد قطع بشه .
آرژنين باعث ميشه كه بدن خودش مقدار بيشتري هورمون رشد توليد كنه . در واقع آرژنين محرك هورمون رشد هستش . كار هورمون رشد هم چربي سوزي به همراه عضله سازي هستش . البته اين كارش مربوط به بدنسازي ميشه وگرنه خيلي هورمون با ارزشيه .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۱-۲۰, ۰۵:۴۵ بعد از ظهر
با درود
خدمت دوستان عزيز عرض كنم من دو سال پيش بدنسازي كار ميكردم و وزنم اون موقع بود 60 كيلو. بعد از دو سال كه وقفه در تمرين افتاد و ديگه كار نكردم الان وزنم 80 كيلو و قد هم 170 سانت است. ميخواستم بپرسم الان ميخوام از دوباره بدنسازي رو شروع كنم از چه مكمل و تغذيه غذايي استفاده كنم ؟ ايا الان بايد از مكمل استفاده كنم يا خير ؟ متولد 1987 هستم
با تشكر
اين كه شما آيا مكمل استفاده كنيد يا نه به خيلي مسائل بستگي داره . اولا كه شما هدفتان را از مصرف مكمل و ورزش نگفتيد . در صد چربي بدنتان و ..... را بگوييد . هدف خيلي مهمه تا ما بتونيم برنامه غذايي و مكمل بديم .

ممنون از توضيحات شما
منظور بنده اينست كه آيا امكان جايگزيني كراتين با پروتئين وجود دارد؟ آيا نقش يكساني در عضله سازي دارند؟ آيا سرعت آنها در عضله سازي يكسان است يا خير؟
هيچ ارتباطي بين كراتين و پروتئين نيست . جايگزين ؟؟؟؟؟!!!!!!!!
نقش يكسان ؟
اين سوال شما مثل اينه كه بگيم به نظر شما در اتوموبيل راني ميشه لاستيك ماشين را جايگزين بنزين كرد ؟ جواب ميشه خير چون ماشين به هر دو براي حركت احتياج داره . در كل ما مكمل استفاده ميكنيم تا موادي را كه به صورت طبيعي نتوانسته ايم به بدن برسانيم از طريق مكمل برسانيم . به عنوان مثال اگر شما به اندازه نيازتان در روز از پروتئين هاي طبيعي تامين باشيد احتياجي به مصرف پودر نيست . اما چون رساندن پروتئين مورد نياز بدنساز تا حدي كه او نياز دارد به بدن سخت است مجبور به مصرف پودر پروتئيني ميشويم .
در جواب اين سوالتان هم كه آيا سرعتشان در عضله سازي يكسانه ؟ بايد بگم كه بايد هر دو در بدن باشن تا بدن شروع به عضله سازي كنه . اگر شما كراتين بدنتان كم باشد نميتونايد با شدت بالا تمرين كنيد در نتيجه بدني كه با شدت كم تمرين داده شه رشدي نخواهد داشت . و اگر شما پروتئين به بدن نرسانيد عضلات شما رشد نميكند .
عضله را مانند يه خانه در نظر بگيريد كه ميخواهيد اين خانه را بسازيد . آجر هاي اين خانه پروتئين ها هستند و اگر شما براي ساخت اين خانه آجرر به كار نبريد خانه اي ساخته نخواهد شد .

JacksoN
۱۳۸۹-۰۱-۲۰, ۰۶:۳۹ بعد از ظهر
يكي از تفاوت هاش همونه كه گفتيد .البته در ان او اكس پلود هم مقداري آرژنين داره اما در مقابل نيتريكس اين مقدار خيلي ناچيزه . شايد با خودتون گفته باشيد توي تركيباتش ننوشته . اما در تركيباتش پايين ليست يه ليست كلي از تركيبات زده كه توش آرژنين هم هست . اما همانطور كه گفتم چون ناچيزه در ليست اصلي در موردش ننوشته . يكي ديگه از تفاوت هاش هم پودر بودن ان او اكسپلود هست در صورتي كه نيتريكس به شكل قرص هستش . تفاوت بعئي اينه كه در ان او اكس پلود مقداري كربوهيدرات هم داره كه در نيتريكس اينگونه نيست .
در نيتريكس سديم نداره (خيلي كم داره ) و ميشه تا آخرين روز مسابقه هم استفاده كرد اما در ان او اكس پلود سديم وجود داره و يك هفته مانده به مسابقه بايد قطع بشه .
آرژنين باعث ميشه كه بدن خودش مقدار بيشتري هورمون رشد توليد كنه . در واقع آرژنين محرك هورمون رشد هستش . كار هورمون رشد هم چربي سوزي به همراه عضله سازي هستش . البته اين كارش مربوط به بدنسازي ميشه وگرنه خيلي هورمون با ارزشيه .
ممنون بعد این پودر بودن بهتر هست یا قرص بودن اصلآ تفاوتی میکند؟

Ari@n
۱۳۸۹-۰۱-۲۰, ۰۸:۰۶ بعد از ظهر
سلام

اقا پيمان هدف از بدنسازي من براي شركت در مسابقات نيست فقط ميخوام بدني ورزيده تر داشته باشم. مشخصات اندازه بازو و ساعد و ..... رو ميتونيد از لينك زير دريافت كنيد. با تشكر http://www.multiupload.com/89CRSKLXVT

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۱-۲۱, ۱۲:۵۵ بعد از ظهر
ممنون بعد این پودر بودن بهتر هست یا قرص بودن اصلآ تفاوتی میکند؟
من كه كاملا در بالا در مورد تفاوت دو محصول توضيح دادم . منظورتون رو از تفاوت متوجه نميشم . فكر نكنم چيزي مانده بشه كه در بالا نگفتم .

سلام

اقا پيمان هدف از بدنسازي من براي شركت در مسابقات نيست فقط ميخوام بدني ورزيده تر داشته باشم. مشخصات اندازه بازو و ساعد و ..... رو ميتونيد از لينك زير دريافت كنيد. با تشكر http://www.multiupload.com/89CRSKLXVT
با توجه به مشخصات شما فردي اندومورف (چاق ) هستيد . مشكل شما فقط مكمل نيست همانطور كه مشكل افراد لاغر فقط مكمل نيست .
براي اين كه برنامه كاملتري بتونم بهتون بدم بهتره حضوري ببينمتون چون بايد هم تمرين و هم تغذيه و هم برنامه مكمل شما تغيير كند . اما كراتين براي شنا مانند سم ميماند .

JacksoN
۱۳۸۹-۰۱-۲۱, ۰۱:۰۴ بعد از ظهر
منظورم این بود اگر محصولی هم قرصش باشه و هم پودرش کدام یک ارجح تر هست واسه استفاده و خرید؟و یا اینکه پودر بودن یا قرص بودن تفاوتی ندارد در میزان جذب و سریع یا دیر جذب شدن
امیدوارم منظورمو رسونده باشم

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۱-۲۱, ۰۵:۰۵ بعد از ظهر
اين دو محصول كاملا از لحاظ تركيبات همانطور كه گفتم با هم تفاوت دارند . اما اگر دو محصول وجود داشته باشه كه قرص و پودرش باشه كه من فقط از اين نوع محصولات كراتين را ديده ام . پودر ها ارجح تر هستند و هر چه دانه پودر ها ريز تر باشند سريع تر جذب ميشوند .

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۱-۲۲, ۰۲:۰۶ بعد از ظهر
سوال ؟
چک کردن سریال مکمل از سایت سازنده می تونه دلیلی برای اصل بودن اون باشه ؟
حجم خشکی که توسط مصرف پروتئین وی 100% بدست میاد ثابت می مونه یا نه بعد از یک مدت که دوره تمام شد دوباره بدن به روز اول برمی گرده ودیگه هیچ ؟؟
دوستان خواهشاً راهنمایی کنند؟

محمد حسینی
۱۳۸۹-۰۱-۲۳, ۰۲:۲۴ قبل از ظهر
سوال ؟
حجم خشکی که توسط مصرف پروتئین وی 100% بدست میاد ثابت می مونه یا نه بعد از یک مدت که دوره تمام شد دوباره بدن به روز اول برمی گرده ودیگه هیچ ؟؟
موضوع به اینجا منتقل شد

Ara$h
۱۳۸۹-۰۱-۲۳, ۰۴:۲۳ قبل از ظهر
با سلام
اگه محصولی که خریدید معتبر باشه و تو سایت شرکت جای چک کردن سریال وجود داشته باشه بله راه خوبی هست .
حجمی که از وی میگیری مگه چقدر هست که بخواد افت هم داشته باشه . حجمی که میده انچنانی نیست . بله موندگار هست چون شما داری مکمل مصرف میکنی .( به شرطی که تمرین و بعد ول نکنی بگی افت کردم!! )

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۱-۲۳, ۰۳:۵۳ بعد از ظهر
سوال ؟
دوست عزيز من بارها گفته اما مصرف مكمل دوره به حساب نمياد . چرا هيچكس باور نميكنه من نميدونم !!!!!!!!!!
دوره يعني مصرف داروها كه به دليل مضراتشون نميشه دائما مصرف كرد و بايد دوره اي مصرف بشه . مكمل كه دوره محسوب نميشه اگر ميشد غذا خوردن هم دوره بود چون مكمل ها دارو نيستند .
وي 100% حجم چنداني نميده همانطور كه دوست خووبمون آرش جان گفت . چون پروتئينش بالاست و شما اگر در سال همه چيزت مرتب باشه و اصولي و علمي در طي سال بين 5-7 كيلوگرم بيشتر نميتواني عضله بگيري . ما بقي يا چربي هست يا آب و املاح . وي 100% چون پروتئين خالصه حجم بيشتر از نيم تا يك كيلوگرم با استفاده اين مكمل به تنهايي شما را بايد مطمئن كند كه مكمل مصرفيتون تقلبي بوده . حالا يك كيلوگرم چيزي نيست كه برگشت هم داشته باشه .

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۱-۲۴, ۰۲:۳۰ بعد از ظهر
با سلام
اگر امکانش هست طریقه مصرف N-Large شرکت پرولب رو بگید.
وزن 62

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۱-۳۰, ۰۷:۳۵ قبل از ظهر
روزانه 3 شيمانه همراه با آب يا شير خورده شود .
يك پيمانه صبح ساعت 10
يك پيمانه قبل از تمرين
يك پيمانه بعد از تمرين :گل رز:

m_2010
۱۳۸۹-۰۱-۳۰, ۱۲:۰۴ بعد از ظهر
سلام ببخشید کراتین سیتوژن هم دارین؟
قیمتش چنده؟ممنون

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۱-۳۱, ۰۸:۲۵ بعد از ظهر
اينجا تاپيك قيمت كردن نيست دوست عزيز .
در تاپيك مربوطه سوال كنيد و نظم فروم را به هم نزنيد .

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۲-۰۱, ۰۴:۱۹ بعد از ظهر
نظرتون درباره کراتین اتیل استر چیه ؟
مصرف همزمان اون با وی 100% چه نتیجه ای داره ؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۲-۰۳, ۰۳:۳۸ بعد از ظهر
كراتين اتيل استر آب كمتري نسبت به كراتين مونوهيدرات در بدن ميندازه . اما همان انرژي كه كراتين مونوهيدرات به بدن ميده رو داره .
توصيه ميكنم افراد اندومورف كه بدن هاي چربي هم دارند تا حد ممكن از مصرف هر نوع كراتين بپرهيزند . اما اگر حتما خواستند از كراتين استفاده كنند و هيچ جوره نتونستند چشم پوشي كنند كراتين اتيل استر براي آنها بهتر است .
وي 100% هم توصيه ميشه هميشه مصرف كنيد و جزئي از تغذيه خود داشته باشيد چون پروتئين بالا و كربوهيدرات بسيار پاييني دارد .
مصرف هر دوي اينها با هم باعث افزايش حجم عضلاني ميشود .

mostafa72
۱۳۸۹-۰۲-۰۴, ۱۱:۴۶ قبل از ظهر
نحوه مصرف مکمل ریل مس رو می خواستم

محمد حسینی
۱۳۸۹-۰۲-۰۴, ۱۲:۲۰ بعد از ظهر
نحوه مصرف مکمل ریل مس رو می خواستم

سه وعده
10 صبح
قبل تمرین
بعد تمرین

mohsen_sh
۱۳۸۹-۰۲-۰۴, ۱۰:۳۶ بعد از ظهر
سلام خدمت اقا پیمان عزیز ممنون میشم یک مقدار در مورد no xplode توضیح بدید
در چه مواقعی استفاده میشه و چب کار میکنه؟؟
با تشکر

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۲-۰۴, ۱۱:۰۱ بعد از ظهر
سلام خدمت اقا پیمان عزیز ممنون میشم یک مقدار در مورد no xplode توضیح بدید
در چه مواقعی استفاده میشه و چب کار میکنه؟؟
با تشکر
كارش مثل مكمل هاي پمپي ديگه هست . مثل نيتريكس . سوپر پمپ . پلاسما جت . نانو ايكس ناين و ................ .
اما اگر بخوايم اولويست قرار بديم به نظرم پلاسماجت قويترين هستش و بعد از اون سوپر پمپ . در كل شركت گاسپاري خيلي امسال غوغا كرده . واقعا محصولاتش بي نظير بوده .
توي پمپي هاي بي اس ان هم اگر خواسيد بخريد باز به نظر من نيتريكس از ان او اكس پلود يه مقدار بهتر در اومده .

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۲-۰۵, ۰۳:۱۶ قبل از ظهر
میخواستم بدونم Branched chain mino Acid's BCAA's چیه و طرز مصرفش چطوریه؟آخه رو خودش زده روزی دوتا و اگه حرفه ای هستید روزی 4 تا ولی مربیم گفت روزی 12 تا بخور.من قبلا آمینو 2222 رو همینطوری مصرف میکردم ولی حالا شک دارم که مربیم درست گفته باشه.حالا کلا میخواستم بدونم اصلا چیه و چه فرقی با آمینو 2222 داره؟ممنون

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۲-۰۵, ۰۸:۵۱ بعد از ظهر
در مصرف آمينو اسيد تا روزي 30 عدد محدوديت نيست . حالا هر نوع آمينويي باشه . بين آمينوها تنها تفاوت تركيباتشون در مقدار نوع و تركيب آمينوهاي مختلفشان هست .
مثلا يكي لوسيونش بيشتره و يكي ديگر ايسو ليوسيون .
اما اين آمينويي كه شما تهيه كرديد مارك معروف و مرغوبي نيست . كاش همان 2222 ميخريدي .

nima22
۱۳۸۹-۰۲-۰۷, ۱۲:۵۵ بعد از ظهر
سلام اقا پیمان عزیز:گل رز:
لطفا یه مکمل پروتیینی به من معرفی کنید که کربو هیدراتش بالا باشه خیلی لاغرم میخوام وزنمو هم زیاد کنه اسمش و قیمتش هم اگه بگید واقعا ازتون ممنون میشم
اگه سوالم مشکل داره ببخشید چون من خیلی مبتدی ام

محمد حسینی
۱۳۸۹-۰۲-۰۷, ۰۱:۱۳ بعد از ظهر
سلام اقا پیمان عزیز:گل رز:
لطفا یه مکمل پروتیینی به من معرفی کنید که کربو هیدراتش بالا باشه خیلی لاغرم میخوام وزنمو هم زیاد کنه اسمش و قیمتش هم اگه بگید واقعا ازتون ممنون میشم
اگه سوالم مشکل داره ببخشید چون من خیلی مبتدی ام

دوست عزیز شما میتونید از ماسل جویس و کراتین با هم استفاده کنید، قیمتش هم حدود 75 هزا تومان میشه

mostafa72
۱۳۸۹-۰۲-۱۰, ۰۹:۲۹ قبل از ظهر
سلام.می خواستم ببینم میشه مکمل real mass رو بدون اینکه برم باشگاه مصرف کنم. و ضرر داره یا نه و جوابدهیش چطوره چون من خیلی وزنم پایینه. ممنون

مهدی قلندری
۱۳۸۹-۰۲-۱۰, ۱۰:۵۸ قبل از ظهر
سلام.می خواستم ببینم میشه مکمل real mass رو بدون اینکه برم باشگاه مصرف کنم. و ضرر داره یا نه و جوابدهیش چطوره چون من خیلی وزنم پایینه. ممنون
سلام
مکملها هیچ گونه عوارضی ندارند و همون طور که از اسمش پیداست یعنی تکمیل کننده غذا های روزانه هستند
شما بهتره اول برنامه غذاییتون رو تنظیم کنید و از مکمل استفاده کنید

eshaghgh
۱۳۸۹-۰۲-۱۱, ۰۱:۴۰ بعد از ظهر
سلام
طریقه ی مصرف پروتئین وی چگونه است یعنی چند پیمانه باید در روز مصرف بشه و ایا طریقه ی مصرف وی برای اندومروف و سایر تیپ های بدنی متفاوت است یا نه همه باید به یه شکل مصرف کنند؟

محمد حسینی
۱۳۸۹-۰۲-۱۱, ۰۱:۵۱ بعد از ظهر
سلام
طریقه ی مصرف پروتئین وی چگونه است یعنی چند پیمانه باید در روز مصرف بشه و ایا طریقه ی مصرف وی برای اندومروف و سایر تیپ های بدنی متفاوت است یا نه همه باید به یه شکل مصرف کنند؟
سه وعده در روز:
10 صبح
قبل از تمرین
بعد ازتمرین

eshaghgh
۱۳۸۹-۰۲-۱۱, ۰۳:۰۰ بعد از ظهر
خوب هر وعده چقدر باید مصرف بشه؟ و ایا همه باید به یه شکل مصرف کنند مرسی

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۲-۱۱, ۰۵:۳۱ بعد از ظهر
خوب همونطور که محمد جان گفت روزی 3 وعده صبح ، قبل از تمرین و بعد از تمرین باید مصرف بشه البته مخلوط کردن اون هم شرطه . میزان مصرف هم به اندازه همون پیمانه ای که توی بسته هست هر وعده یک پیمانه برای همه افراد هم مساوی نیست هرکس به ازای هر کیلو از وزنش 2 گرم یا 1.5 باید مصرف کنه که تقریباً همون 3 پیمانه در روز میشه .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۲-۱۱, ۰۸:۲۹ بعد از ظهر
اين حالت مصرف عادي وي هست كه در برخي موارد شخص ميتونه تا حتي روزانه 9 پيمانه هم استفاده كنه . البته بستگي به خيلي چيزها داره كه احتياج به رويت بدن و موقعيت و هدف شخص و ... داره .
اما همه تيپ هاي بدني ميتونن از اين مكمل استفاده كنند . به شرطي كه وي 100% باشه . هر وعده يك پيمانه با آب يا شير مصرف شود .

mamad
۱۳۸۹-۰۲-۱۱, ۰۹:۴۸ بعد از ظهر
مقدار و زمان مصرف ویتامین های گروه b ,ویتامین cو وامپول b12 bcomplex و امپول ویتامین E رو می خوام.ممنون.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۲-۱۲, ۰۳:۵۳ قبل از ظهر
ويتامين اي روزانه 1 عدد 400 u . ويتامين c حداقل روزانه 500 ميليگرم . ويتامين هاي گروه بي هم در صورت استفاده از قرص هاي مولتي ويتامين به صورت روزانه توصيه نميشه اما اگر قرص مولتي ويتامين هر روز استفاده نميكنيد هر روز از هر گروه 60 ميليگرم و يا هفته اي 2 بار تزريق ب كمپلكس ب 12

tanea
۱۳۸۹-۰۲-۱۲, ۰۹:۰۹ قبل از ظهر
با سلام خدمت آقا پیمان داداش شرمنده در مورد این مکمل اطلاعات میخواستم اگه امکان داره قیمت رو هم بگین ممنون میشم force factore اینم لینکش

https://www.forcefactor.com/FreeTrial

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۲-۱۲, ۰۸:۴۷ بعد از ظهر
با سلام خدمت تمام بچه های سایت
آمینو ها موجود در بازار بخصوص 2222 از ترشح هورمون کورتیزول تو بدن جلوگیری می کنه یا نه اصلاً تاثیری نداره ؟
اگه مکملی هست که قابلیت جلوگیری از رشد هورمون کورتیزول تو بدن هست معرفی کنید ؟ (نمی دونم کورتیزول هورمون هست یا چیزه دیگه )

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۲-۱۲, ۰۹:۳۵ بعد از ظهر
با سلام خدمت تمام بچه های سایت
آمینو ها موجود در بازار بخصوص 2222 از ترشح هورمون کورتیزول تو بدن جلوگیری می کنه یا نه اصلاً تاثیری نداره ؟
اگه مکملی هست که قابلیت جلوگیری از رشد هورمون کورتیزول تو بدن هست معرفی کنید ؟ (نمی دونم کورتیزول هورمون هست یا چیزه دیگه )

دوست عزيزم آمينو اسيد ها هيچ ارتباطي به كورتيزول ندارند و فقط آمينو اسيد هستند و بس . آمينو اسيد ها الفباي تشكيل دهنده پروتئين ها هستند . يعني اگر پروتئين را يك جمله در نظر بگيريد آمينو اسيد ها حروف داخل اين جمله هستند . فكر ميكنم منظورم را به بهترين شكل عنوان كردم . آمينو اسيد ها در ساخت سايز عضلاني بسيار تدريجي عمل ميكنند و شما از مصرف آمينوها نبايد توقع گرفتن وزن و حجم زيادي در كوتاه مدت داشته باشيد . مصرف آمينو ها بيشتر در دوران كات كه بسيار حساس است پيشنهاد ميكنيم تا از ريزش عضلات تا حد ممكن جلوگيري كند . البته نه به خاطر كورتيزول بلكه به خاطر اينكه عضلات در زمان رژيم در بدترين شرايط تغذيه اي قرار دارتد و اگر در مكمل ها و داروهاي خود كوتاهي كنيم امكان ريزش عضلات خيلي بالا ميرود . از آمينو ها بعد از دوره هاي استروئيدي هم بهتره كه استفاده كنيم تا خطر ريزش عضلات كاهش يابد .

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۲-۱۲, ۱۱:۵۶ بعد از ظهر
با سلام
اگه امکانش هست در موردHMB-- HGH اطلاعات بدین؟ کارش چیه و....

Enter_The_Love
۱۳۸۹-۰۲-۱۳, ۱۲:۴۶ قبل از ظهر
با سلام خدمت آقا پیمان داداش شرمنده در مورد این مکمل اطلاعات میخواستم اگه امکان داره قیمت رو هم بگین ممنون میشم force factore اینم لینکش

https://www.forcefactor.com/FreeTrial

آقا منم میخوام راجع این Force Factor بدونم . گویا خیلی چیز خفنیه . چطور میشه گیر آورد ؟

shahram1359
۱۳۸۹-۰۲-۱۳, ۰۷:۵۵ بعد از ظهر
کسی میدونه novedex xt از محصولات گاسپاری چه خواصی داره؟شنیدم محرک تولید تستسترون هست.کسی مصرف کرده؟جواب میده؟من آزمایش خون دادم تستسترون خون من 4.3 بود.حد نرمالش هم از 3.5 تا 6.9 زده بود.اگه از محرک های تولید تستسترون استفاده کنم مقدار تستوسترون از 6.9 بیشتر نمیشه؟ممنون میشم جواب منو بدید.

shahram1359
۱۳۸۹-۰۲-۱۳, ۰۷:۵۵ بعد از ظهر
کسی میدونه novedex xt از محصولات گاسپاری چه خواصی داره؟شنیدم محرک تولید تستسترون هست.کسی مصرف کرده؟جواب میده؟من آزمایش خون دادم تستسترون خون من 4.3 بود.حد نرمالش هم از 3.5 تا 6.9 زده بود.اگه از محرک های تولید تستسترون استفاده کنم مقدار تستوسترون از 6.9 بیشتر نمیشه؟ممنون میشم جواب منو بدید.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۲-۱۳, ۱۰:۲۹ بعد از ظهر
با سلام
اگه امکانش هست در موردHMB-- HGH اطلاعات بدین؟ کارش چیه و....
hgh كه همان محرك سوماتروپين هستش .البته از نوع سر كاري . تنها محرك سوماتروپين آرژنين هست و ما بقي سر كاري هستن و كلك پول . تنها محرك سوماتروپين محصولاتي هستند كه سرشار از آرژنين هست مثل پلاسما جت و سوپرپمپ و يا ..... . hmb هم نوعي مكمل هست كه تقريبا نوعي پاراهورمون ميشه بهش گفت براي بالاتر بردن كارايي ورزشكار . در حفظ عضلات هم موثر است .

آقا منم میخوام راجع این Force Factor بدونم . گویا خیلی چیز خفنیه . چطور میشه گیر آورد ؟
اين قبيل مكمل ها فقط كلكي براي پول دراوردن كومپاني هاست و توصيه ام اينه كه حقه اين شركت ها را نخوريد . ما نه از اين محصولات مياريم و نه دنبالش هستيم چون همش دروغ هست و بس .

Enter_The_Love
۱۳۸۹-۰۲-۱۳, ۱۱:۴۱ بعد از ظهر
.

اين قبيل مكمل ها فقط كلكي براي پول دراوردن كومپاني هاست و توصيه ام اينه كه حقه اين شركت ها را نخوريد . ما نه از اين محصولات مياريم و نه دنبالش هستيم چون همش دروغ هست و بس .

ممنون ولی از کجا میدونید حقه هست ؟ رو چه حسابی میگید؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۲-۱۴, ۰۸:۳۸ بعد از ظهر
رو اين حساب دارم ميگم كه شركت سازنده اين مكمل جزو 100 شركت برتر دنيا هم نيست . و اصلا اين شركت در دنياي بدنسازي حرفي براي گفتن نداره . خيلي از اين شركت ها اومدن و رفتن و چيزي جز تبليغات دروغين ندارند .
اگر شما خودتان همه چيز را ميدانيد و اين مكمل را خوب ميشناسيد چرا ديگه در موردش سوال ميكنيد ؟
خوب امتحان كنيد .
چندي پيش مكملي به عنوان مگاتروپين وارد بازار شده بود كه همچين تبليغاتي هم داشت . بعدا مشخص شد كه بله جوابدهي هم عالي بوده و به افراد وزن و حجم فوق العاده داده . بعد از تحقيقات مشخص شد كه در اين محصول چيزي به جز كورتون به كار نرفته و فقط به بدن پف ميده و عوارضي مثل پوكي استخوان و .... چون جزو شركت هاي درست و حسابي نبود .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۲-۱۴, ۰۸:۴۰ بعد از ظهر

اين محصول سطح هورمون تستسرون بدن شما را به صورت طبيعي تا حدي بالا ميبرد . ميشه بگيم بهترين پاراهورمون در دنياست . اما باز هم به پاي خود هورمون ها نميرسه . مطمئن باشيد كه تا حدي سطح هورمون هاي شما بالا ميره اما نه اندازه اي كه بالاتر از رنج بشه .

Enter_The_Love
۱۳۸۹-۰۲-۱۴, ۰۸:۵۳ بعد از ظهر
رو اين حساب دارم ميگم كه شركت سازنده اين مكمل جزو 100 شركت برتر دنيا هم نيست . و اصلا اين شركت در دنياي بدنسازي حرفي براي گفتن نداره . خيلي از اين شركت ها اومدن و رفتن و چيزي جز تبليغات دروغين ندارند .
اگر شما خودتان همه چيز را ميدانيد و اين مكمل را خوب ميشناسيد چرا ديگه در موردش سوال ميكنيد ؟
خوب امتحان كنيد .
چندي پيش مكملي به عنوان مگاتروپين وارد بازار شده بود كه همچين تبليغاتي هم داشت . بعدا مشخص شد كه بله جوابدهي هم عالي بوده و به افراد وزن و حجم فوق العاده داده . بعد از تحقيقات مشخص شد كه در اين محصول چيزي به جز كورتون به كار نرفته و فقط به بدن پف ميده و عوارضي مثل پوكي استخوان و .... چون جزو شركت هاي درست و حسابي نبود .

من که نگفتم میدونم ، فقط میخواستم با دلیل باشه
ممنون بابت پاسخ گویی

shahram1359
۱۳۸۹-۰۲-۱۵, ۰۶:۵۰ بعد از ظهر
اين محصول سطح هورمون تستسرون بدن شما را به صورت طبيعي تا حدي بالا ميبرد . ميشه بگيم بهترين پاراهورمون در دنياست . اما باز هم به پاي خود هورمون ها نميرسه . مطمئن باشيد كه تا حدي سطح هورمون هاي شما بالا ميره اما نه اندازه اي كه بالاتر از رنج بشه .

تو سایت گاسپاری در موردش نوشته بود سطح تستسترون رو بطور متوسط 6 برابر میکنه.به نظر شما اینا همش تبلیغات هست؟اگه از این مکمل استفاده کنم تغییر محسوسی میکنم؟تو لیست مکمل های شما ندیدم.شما این مکمل رو ندارید؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۲-۱۵, ۰۹:۱۰ بعد از ظهر
تغيير ميكنيد . محسوس هم تغيير ميكنيد . اما سطح تستسترون را خود استروئيد ها هم نميتواند 6 برابر كند چه برسه به اين مكمل .
اما اين پاراهورمون تنها پاراهورموني هست كه خود بنده تاثيرش را ديده ام . البته اينم بگم كه شما اگر از حتي خود استرئيد ها هم استفاده كنيد اما تغذيه مناسب نداشته باشيد رشدي نخواهيد داشت . بايد سعي كنيد از يه مكمل پروتئيني هم هميشه در برنامه خود بهره ببريد تا اثرات نولوادكس را هم بتوانيد تا حدي شاهد باشيد . اما باز هم دارم ميگم توقع تاثير در حد استروئيد را هيچوقت از هيچ مكملي نداشته باشيد چون هر چه باشد اين محصولات مكمل هستند .
ما در محصولاتمان داريم . قيمتش هم 55 تومان هستش .

navid_a
۱۳۸۹-۰۲-۱۵, ۰۹:۳۰ بعد از ظهر
سلام:گل رز:
پیمان جان این مکمل به غیر از بالا بردن تست کاره دیگه ای هم انجام میده؟
با توجه به اینکه مکمل هست ومکمل ضرر نداره این یکی ضرر دارد؟اندوموروفها هم میتونن مصرف کنن؟
و اینکه چرا باید مولتی ویتامین های آمینو دار رو صبح بخوریم؟
ویتامین سی و ای رو کی باید بخوریم؟:متفکر:

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۲-۱۵, ۰۹:۳۸ بعد از ظهر
خسته نباشید .
مکمل هایی که در نام اونها کلمه متان داره بیشتر به چه دلیل مصرف میشه و تاثیراتش چیه مثل :Methandienone

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۲-۱۵, ۰۹:۵۶ بعد از ظهر
پیمان جان این مکمل به غیر از بالا بردن تست کاره دیگه ای هم انجام میده؟
با توجه به اینکه مکمل هست ومکمل ضرر نداره این یکی ضرر دارد؟اندوموروفها هم میتونن مصرف کنن؟
و اینکه چرا باید مولتی ویتامین های آمینو دار رو صبح بخوریم؟
ویتامین سی و ای رو کی باید بخوریم؟:متفکر:

سلام . خير . فقط سح تستسترون بدن را بالا ميبره تا بدن رشد بيشتري داشته باشه . اين مكمل هم هيچ عوارضي نداره . اندومورف ها هم ميتونن استفاده كنند چون تستسترون يعني خصوصيات مردانه و بدن مرد ها هميشه از زن ها كم چرب تر است و عضلاني تر . پس مشكلي ايجاد نميكنه . مولتي ويتامين را صبح ناشتا ميخوريم چون كه اولين وعده غذايي در طول روز باشه و سريعا جذب بشه چون معده خاليه و هر چيزي كه توش ريخته شه سريعا جذب ميكنه پس بهترين زمان خوردن بعضي مكمل ها صبح ناشتا هستش . وي تامين سي را هم زماني بخور كه معده خالي باشه .

خسته نباشید .
مکمل هایی که در نام اونها کلمه متان داره بیشتر به چه دلیل مصرف میشه و تاثیراتش چیه مثل :Methandienone
اين كه شما ميگي مكمل نيست دوست عزيزم . متانديون همان ديانابول هستش با نام تجاري ديگه .

JacksoN
۱۳۸۹-۰۲-۱۷, ۰۷:۳۷ بعد از ظهر
سلام و عرض خسته نباشید
طریقه مصرف چند نوع مکمل رو میخواستم
سوپر پمپ گاسپاری
میتروتروپین گاسپاری
کازئین اوپتیموم
و ویتامین ای
با تشکر

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۲-۱۷, ۰۸:۰۰ بعد از ظهر
سوپر پمپ روزي دو پيمانه با آب مصرف شود . يك پيمانه صبحح ناشتا يك پيمانه قبل تمرين
ميتوتروپين 3 عدد ناشتا و 3 عدد قبل تمرين
كازئين اوپتيموم يك تا دو پيمانه پيمانه قبل از خواب بسته به وزن شخص
ويتامين اي هم يك عدد ناشتا يا بعد از تمرين

mamad
۱۳۸۹-۰۲-۱۷, ۱۰:۴۲ بعد از ظهر
طریقه ی مصرف سل مس رو بی زحمت بگید.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۲-۱۸, ۰۳:۴۴ قبل از ظهر
روزي 2 پيمانه . يك پيمانه صبح ناشتا و يك پيمانه قبل تمرين .

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۲-۱۸, ۱۱:۴۱ قبل از ظهر
پیمان جان اگه میشه در مورد آمپول های lg که برای لاغری شکم و پهلو استفاده میشه توضیح بده

Mohsen
۱۳۸۹-۰۲-۱۸, ۰۳:۰۱ بعد از ظهر
پیمان جان اگه میشه در مورد آمپول های lg که برای لاغری شکم و پهلو استفاده میشه توضیح بده

قانون شماره 9: در انجمن برای سوال کردن اسم یا نام کاربری خاصی را خطاب نکنید.
مصطفی جان شما چرا دیگه

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۲-۱۸, ۰۵:۴۳ بعد از ظهر
بخدا شرمنده حواسم جای دیگه بود دیگه تکرار نمیشه

navid_a
۱۳۸۹-۰۲-۱۸, ۰۸:۲۴ بعد از ظهر
میخواستم بدونم حداکثر دوز مصرفی ویتامین در یک روز چقدر هست؟(ویتامین e ویتامین c ومولتی ویتامین آمینو دار)
یا مثلا روزی چنتا حداکثر میشه مصرف کرد؟:گل رز:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۲-۱۸, ۰۸:۳۲ بعد از ظهر
میخواستم بدونم حداکثر دوز مصرفی ویتامین در یک روز چقدر هست؟(ویتامین e ویتامین c ومولتی ویتامین آمینو دار)
یا مثلا روزی چنتا حداکثر میشه مصرف کرد؟:گل رز:

ويتامين اي 400 يك عدد . ويتامين سي 1000 ميليگرم . مولتي ويتامين يك عدد . البته اين مقدار با وزن شخص و موقعيت ورزشي متغير است .

منظورت از آمپول ال جي چيه؟
ال جي هم سوماتروپين ميزنه هم آي جي اف وان ميزنه هم آي جي اف تو ميزنه . هم ام جي اف ميزنه و هم hcg . اسم دارو را بگو نه اسم كارخانه توليد كننده .

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۲-۱۸, ۰۹:۵۵ بعد از ظهر
منظورم دقیقاً سوماتروپين

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۲-۱۸, ۱۰:۱۸ بعد از ظهر
سلام
من چند روز پیش سردشت بودم یه نوع پروتئین دیدم که یارو میگفت باید 3 سال کار کنی تا از این پودر بتونی استفاده کنی؟؟؟؟!!!قیمتشم برا اونا 2 کیلوش 60 میومد ولی فورشش بیشتر بود ،میخواستم صحت این پودر رو بدونم؟؟؟؟؟؟
مرسی

mostafa72
۱۳۸۹-۰۲-۱۹, ۰۵:۴۳ بعد از ظهر
با عرض سلام
می خواستم ببینم میشه دو ویت گینر مختلف رو همزمان با هم استفاده کرد

mamad
۱۳۸۹-۰۲-۱۹, ۰۸:۰۴ بعد از ظهر
سلام
من چند روز پیش سردشت بودم یه نوع پروتئین دیدم که یارو میگفت باید 3 سال کار کنی تا از این پودر بتونی استفاده کنی؟؟؟؟!!!قیمتشم برا اونا 2 کیلوش 60 میومد ولی فورشش بیشتر بود ،میخواستم صحت این پودر رو بدونم؟؟؟؟؟؟
مرسی
اسمی, مارکی, چیزی نداشت؟

mamad
۱۳۸۹-۰۲-۱۹, ۰۸:۰۶ بعد از ظهر
با عرض سلام
چرا نمیشه ولی بهتره که یه ویت گینر با یه مکمل دیگه مصرف کنی.مثلا کراتین.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۲-۱۹, ۰۹:۰۷ بعد از ظهر
سلام
مرسی
همچين چيزي صحت نداره كه بشه بگيم يه مكمل رو بايد حتما بعد از سه سال سابقه اسفاده كنيم . طرف يا خواسته بگه خيلي حاليشه يا جريان چيز ديگه اي بوده . اسم مكمل را بگو تا بگم كارش چيه. هم اسمش ه شركت توليد كننده .

منظورم دقیقاً سوماتروپين
سوماتروپين در چربيسوزي هم نقش داره اما فقط براي مسابقات توصيه ميكنم نه براي عوارض بلكه به خاطر گران بودنش . اما هيچ دارويي وجود نداره كه بدون رژيم شما را به هدف برسونه . همين سوماتروپين با تغذيه بدون رژيمي بيشتر حجم ميده تا چربي سوزي .

با عرض سلام
پول دور ريختنه به تمام معناست . به جاي اينكار ميتوني يه ويت گينر بخري و به جاش دو برابر استفاده كني .

mamad
۱۳۸۹-۰۲-۱۹, ۱۱:۵۶ بعد از ظهر
اقا پیمان اون bcaaو گلوتامین و کراتین 300 گرمی ساخت ماسل تچ شرکت های زیر مجموعش هست؟

mamad
۱۳۸۹-۰۲-۲۰, ۰۴:۳۳ بعد از ظهر
لطفا زمان مصرف قرص های b1,b2,b6وفولیک اسید و ویتامینcجویدنی رو بگید.

همچنین قرص ***ینگ.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۲-۲۰, ۰۸:۱۵ بعد از ظهر
اقا پیمان اون bcaaو گلوتامین و کراتین 300 گرمی ساخت ماسل تچ شرکت های زیر مجموعش هست؟
منظورت واضح نيست . كدوم گلوتامين ؟ متوجه نميشم . سوالتان را كامل كنيد .

لطفا زمان مصرف قرص های b1,b2,b6وفولیک اسید و ویتامینcجویدنی رو بگید.

همچنین قرص ***ینگ.

تمامي ويتامين ها بهتره در زماني مصرف شوند كه معده خالي باشد تا كاملا جذب شوند . بهترين زمان مصرف تمام اين مواردي كه گفتيد صبح ناشتاست . اما چون نميشه همه اش را صبح ناشتا خورد به دو قسمت صبح ناشتا و بعد از تمرين تقسيم كنيد .

mamad
۱۳۸۹-۰۲-۲۰, ۰۹:۰۱ بعد از ظهر
جمله رو بد نوشتم منظورم همون گلوتامین و.... شرکت ماسل تچ که تو لیست قیمت ها نوشتید.ساخت امریکاست یا شرکت های ماسل تچ در کشور های دیگه.مثل امارات.

mohsen_dapr
۱۳۸۹-۰۲-۲۱, ۱۲:۰۰ قبل از ظهر
سلام با تشکر از سایت خوبتون !!!
من با 50 کیلو وزن و قد 184 بدنسازی رو شروع کردم !!! الان 11 ماهه که دارم تمرین میکنم وبه وزن 64 رسیدم !!!
میخوام شروع کنم به استفاده از مکمل چون 4 5 ماهی هست که وزنم ثابت شده!!! اگه راهنماییم کنید که چی باید مصرف کنم ممنون میشم !!!
در ضمن 20 سالم هست !!!
با تشکر

محمد حسینی
۱۳۸۹-۰۲-۲۱, ۰۷:۱۲ قبل از ظهر
سلام با تشکر از سایت خوبتون !!!
من با 50 کیلو وزن و قد 184 بدنسازی رو شروع کردم !!! الان 11 ماهه که دارم تمرین میکنم وبه وزن 64 رسیدم !!!
میخوام شروع کنم به استفاده از مکمل چون 4 5 ماهی هست که وزنم ثابت شده!!! اگه راهنماییم کنید که چی باید مصرف کنم ممنون میشم !!!
در ضمن 20 سالم هست !!!
با تشکر
لطف کنید چندتا عکس از بدنتون در قسمت عکس اعضای سایت (http://www.bodybuilder.ir/forum/showthread.php?57-%D8%B9%D9%83%D8%B3-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7-%D8%B3%D8%A7%D9%8A%D8%AA&p=22887#post22887)قرار بدید تا بچه ها راهنماییتون کنند

mohsen_sh
۱۳۸۹-۰۲-۲۱, ۱۲:۱۶ بعد از ظهر
سلام به دوست عزیز اقا پیمان میخواستم بدونم
این مکملهای زیر پروتئین هستند؟؟؟؟
ماسل جويس
سل تچ
نيتروتچ
ريل مس
ترومس

و اگر پروتئین هستند نسبت کربو به پروتئین تک تک اونا چطوریه و اگر پروتئین نیستند جز کدوم دسته از مکمل ها هستند
با تشکر

محمد حسینی
۱۳۸۹-۰۲-۲۱, ۱۲:۱۹ بعد از ظهر
ماسل جويس
سل تچ
نيتروتچ
ريل مس
ترومس

و اگر پروتئین هستند نسبت کربو به پروتئین تک تک اونا چطوریه و اگر پروتئین نیستند جز کدوم دسته از مکمل ها هستند
با تشکر

دوست عزیز لطف کن و به قوانین سایت احترام بذار ، در پست ها نباید اسم شخص خاصی مطرح بشه
با تسکر از دقتی که میکنی

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۲-۲۱, ۰۹:۰۰ بعد از ظهر
ماسل جويس
سل تچ
نيتروتچ
ريل مس
ترومس

با تشکر

دوست عزيز ديگه از شخص خاص سوال نكن . چون اينجا سايت انفرادي نيست بلكه سايت متعلق به همه هستش و همه بايد اگر بلدن جواب بدن .
ماسل جويس پودر پروتئيني هستش در صد كربوهيدراتش بيشتر از پروتئينش هست در نتيجه جهت افزايش وزن استفاده ميشه .
سل تچ محصول كراتيني هست . يعني از سه نوع كراتين ساخته شده و مقداري كربوهيدرات جهت جذب بيشتر اين مكمل جهت افزايش حجم و وزن ساخته شده است .
نيتروتچ مكمل پروتئيني و نيتروژني هستش . يعني علاوه بر داشتن پروتئين در صد بالا داراي مقداري هم نيتروژن در تركيب خودش هست . يعني هم براي دم انداختن بيشتر عضلات و هم رشد بيشتر ساخته شده است .
ريل مس و ترو مس هر دو محصول كربو پروتئيني هستند اما در صد بيشتري كربوهيدرات دارند و باعث افزايش وزن و مقداري هم حجم ميشوند .

mohsen_sh
۱۳۸۹-۰۲-۲۱, ۰۹:۴۹ بعد از ظهر
دوستان شرمنده من منظور خاصی نداشتم
ببخشید اگر اسم بردم

navid_a
۱۳۸۹-۰۲-۲۳, ۰۶:۵۶ بعد از ظهر
سلام
میخواستم در مورد عوارض زیاد خوردن ویتامین eدر بدن بدونم.

milad001
۱۳۸۹-۰۲-۲۳, ۰۷:۰۶ بعد از ظهر
با سلام
من با يك تناقضي در استفاده از كراتين و پروتئين مواجه هستم. از يكطرف توصيه شده كراتين همراه با شير مصرف نشود( و حتي يك ساعت از زمان نوشيدن شير فاصله داشته باشد) و از طرف ديگر استفاده از پروتئين همراه با شير توصيه شده است. براي فردي كه هر دوي اين مكمل ها را مصرف مي كند و مثلا يكي از وعده هاي پروتئين را مي خواهد قبل از تمرين همراه با كراتين صرف كند چه كار بايد بكند. و ايا مجاز به مصرف شير همراه با پروتئين مي باشد يا خير. اگر مجازست آيا كاركرد كراتين را مختل نمي كند.

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۲-۲۳, ۰۸:۲۳ بعد از ظهر
در مورد زمان مصرف هر یک از مکمل هایی که گفتید باید بگم که معمولش همین هست که کراتین و پروتئین صبح قبل از تمرین و بعد از تمرین . اما چه اسراری هست با شیر خورده باشه شما پروتئین رو با آب مصرف کن کراتین هم بعدش بخور . بنظر من شما وقتی از پروتئین خالص یا مکمل های پروتئین دار مصرف میکنید دیگه خوردن شیر معنی نداره . اگرهم شیر زیاد دوست داری می تونی تو وعده های غذایی دیگه مصرف کنی .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۲-۲۳, ۰۹:۳۲ بعد از ظهر
سلام
میخواستم در مورد عوارض زیاد خوردن ویتامین eدر بدن بدونم.

ممكنه بدن سمي بشه و اصلا خوب نيست .

sara65
۱۳۸۹-۰۲-۲۴, ۰۱:۲۶ بعد از ظهر
من اطلاعات دقیقی از مکمل ها ندارم اما 2 تا سوءال دارم ا:خانمها هم نیازی هست مکمل مصرف کنند؟
2: کافیین چیه؟فوایدش چیست؟ ممنون:لبخند: