PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاسخ به سوالات در مورد مكمل ها

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۴-۰۹, ۰۸:۱۴ قبل از ظهر
سلام
آقا یه چننا مکمل کربو پروتئین که نسبت پروتئین به کربو هیدراتش 60 به 40 باشد به ما معرفی کنید در ضمن برای مصرف 1 ماه .یا بیشتر.
یاعلی.

بيا نويد جان http://search3.bodybuilding.com/product/products?q=weight gainer&pageStart=15

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۴-۰۹, ۰۹:۴۹ قبل از ظهر
قرص متان به وفور تو داروخانه ها پیدا میشه چه مدل ایرانی چه مدل خارجی .
تاثیرش چیه ؟

متان مكمل نيست بلكه جزو استروئيد ها هستش و اتفاقا از نوع پر عارضه .بله همانطور كه گفتيد متاسفانه در داروخانه ها انواع و اقسام داروهاي استروئيدي آن هم از داروهاي پر عارضه موجود هستش . از متان در رده بدنسازان مسابقه اي چند سالي هست كه ديگه كسي استفاده نميكنه چون داروهاي كم عارضه تر از آن و همچنين كارامد تر زياده .در مورد متان هم بايد بگم كه حجم خشك عضلاني يعني بدون چربي را به همراه داره . اما هرگز توصيه نميكنيم . اين دارو را حتي در هفته هاي پاياني نزديك به مسابقات ميشه استفاده كرد .. اما بايد بگم كه متان با متانديون فرق داره .

bodybuilder
۱۳۸۹-۰۴-۰۹, ۰۱:۲۱ بعد از ظهر
متان رو هم داروخانه ها دارن !!؟؟؟ من که تا الان مدل ایرانیش رو ندبدم...

staheri
۱۳۸۹-۰۴-۰۹, ۰۲:۱۲ بعد از ظهر
با سلام
كسي مي دونه آيا بين گروههاي مختلف خوني و نوع مكملهاي غذايي سازگار با آن ارتباطي هست؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۴-۰۹, ۱۰:۱۵ بعد از ظهر
مكمل و غذايي كه با افراد يه گروه خوني اصلا سازگار نباشه و يا مضر باشه وجود نداره . اما بعضي از غذاها و بعضي از مكمل ها براي يه سري گروه هاي خوني موثر ترند . به عنوان مثال پروتئين سينه مرغ براي فراد گروه خوني A+ سازگارتر از پروتئين ماهي هستش .

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۴-۱۰, ۱۲:۱۹ قبل از ظهر
با سلام
در چه صورت با مصرف کراتین یا پروتئین دچار سنگ کلیه مشن؟؟
مرسی

arashbandegan
۱۳۸۹-۰۴-۱۰, ۰۵:۱۳ قبل از ظهر
با سلام
در چه صورت با مصرف کراتین یا پروتئین دچار سنگ کلیه مشن؟؟
مرسی

در صورتیکه سابقه قبلی یا پیشینه خانوادگی داشته باشن. در غیر این صورت مصرف به اندازه پروتئین یا کراتین موردی نداره.

staheri
۱۳۸۹-۰۴-۱۰, ۰۷:۳۹ قبل از ظهر
با سلام
مي خواستم بدونم بهترين زمان براي مصرف مولتي ويتامينها خصوصاً ويتامينc چه موقع , ميزان هست؟ضمناً نظرتون راجه به قرص مخمر آبجو چي هست و بهترين زمان مصرف آن نيز چه موقع هست آيا همراه با غذا ميشه مصرف كرد؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۴-۱۰, ۰۸:۲۵ قبل از ظهر
با سلام
مي خواستم بدونم بهترين زمان براي مصرف مولتي ويتامينها خصوصاً ويتامينc چه موقع , ميزان هست؟ضمناً نظرتون راجه به قرص مخمر آبجو چي هست و بهترين زمان مصرف آن نيز چه موقع هست آيا همراه با غذا ميشه مصرف كرد؟

بهترين زمان ويتامين c و مولتي ويتامين ها صبح ناشتا هستش چون معده خالي هستش و هر چيزي كه بخوريد كاملا جذب ميكنه .
مخمر آب جو را خيلي ها براي چاق شدن استفاده ميكنند كه به نظر من كارايي ندارد و به كسي پيشنهاد نميكنم در حقيقت اين افراد اشتباه ميكنند . اما خيلي ها به خاطر ويتامين هاي ب آن را استفاده ميكنند كه باز هم به نظرم صبح ناشتا استفاده بشه بهتره .

pouyas
۱۳۸۹-۰۴-۱۰, ۰۸:۱۶ بعد از ظهر
با سلام خدمت رفقا * * * :

دوستان سرین {بهتره بگم ظرف } داخل مکمل سریوس مس خیلی بزرگه روشم نوشته 250ML { فکر کنم 250 گرم } تقریبا 2 برابر سورین ماموت و مکمل های دیگر

آیا باید که سر پر در هر وعده تو کاسه ریخت ؟؟؟؟ آخه تو لیوان کاملا پر می شود ! جای آب و شیر نیست !!!

سوال دوم : می خواستم بدونم برای حجم مونتانت مس بهتره یا ماسل جویس ؟؟؟؟/ با تشکر از رفقا

pouyas
۱۳۸۹-۰۴-۱۱, ۰۶:۴۵ بعد از ظهر
بازم سلام به دوستان :

دوستان فرق نیتروکر اپتیمم با ایکس ایکس ال اپتیمم چیست ؟؟؟ اطلاعاتی راجع به این 2 مکمل می خواستم ؟؟؟؟؟؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۴-۱۱, ۰۸:۲۹ بعد از ظهر

دوستان سرین {بهتره بگم ظرف } داخل مکمل سریوس مس خیلی بزرگه روشم نوشته 250ML { فکر کنم 250 گرم } تقریبا 2 برابر سورین ماموت و مکمل های دیگر

آیا باید که سر پر در هر وعده تو کاسه ریخت ؟؟؟؟ آخه تو لیوان کاملا پر می شود ! جای آب و شیر نیست !!!

سوال دوم : می خواستم بدونم برای حجم مونتانت مس بهتره یا ماسل جویس ؟؟؟؟/ با تشکر از رفقا

منظور شما پیمانه ( اسکوپ )بود!!!
بابا یه لیوان مردونه بخر بذار خونه واسه مکملت :چشمک:
نخواستی هم یه شیکر بخر که خیالت از هر چیز راحت باشه ؛ واسه هم زدن هم مشکل نداری
..............................................................................
جفتشون هم در صورت اصل بودن مکمل های خوبی هستن

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۴-۱۱, ۰۹:۱۸ بعد از ظهر

اگر منظورت وزن بيشتر هست ماسل جوسي بيشتر وزن ميده اما الان نمونه اصل ماسل جويس تقريبا يه ماه هست كه توي بازار نيست به محض اينكه بياد در سايت اعلام ميكنيم .

بازم سلام به دوستان :

دوستان فرق نیتروکر اپتیمم با ایکس ایکس ال اپتیمم چیست ؟؟؟ اطلاعاتی راجع به این 2 مکمل می خواستم ؟؟؟؟؟؟

ايكس ايكس ال بيشتر براي وزن هستش . نيتروكر بيشتر براي حجم با وزن كمتر نسبته به ايكس ايكس ال و همچنين دم بيشتر عضلاني .

justmp3
۱۳۸۹-۰۴-۱۱, ۱۰:۲۶ بعد از ظهر
مکمل سریوس مس را چقدر در روز و چه موقع بهتره که مصرف کرد؟
کراتین سایزآن گاسپاری چگونه باید مصرف کرد؟ زمان بارگیری داره؟ من یک هفته پیش کراتین مونوهیدراتمو تمام کردم... اینو از کی شروع کنم؟
گلوتامین یک بار در روز مصرف کنم یا بیشتر و چه موقع؟؟؟؟؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۴-۱۱, ۱۰:۳۸ بعد از ظهر
مکمل سریوس مس را چقدر در روز و چه موقع بهتره که مصرف کرد؟
کراتین سایزآن گاسپاری چگونه باید مصرف کرد؟ زمان بارگیری داره؟ من یک هفته پیش کراتین مونوهیدراتمو تمام کردم... اینو از کی شروع کنم؟
گلوتامین یک بار در روز مصرف کنم یا بیشتر و چه موقع؟؟؟؟؟

مكمل سريوس مس را بايد روزانه دو پيمانه با آب مخلوط كرده و ميل كنيد . يك پيمانه سه ساعت بعد از صبحانه(فاصله بين صبحانه و ناهار ) و يك پيمانه قبل از تمرين .
سايز آن بارگيري نداره . آن هم روزي دو پيمانه يك پيمانه صبح ناشتا و يك پيمانه قبل و يا بعد از تمرين با تشخيص مربي بنا به شرايط بدني . زمان شروعش ميتونه از همين فردا باشه اما باز هم بستگي به مربيتون داره چون ايشون بهتر از شرايط شما مطلع هستش .
گلوتامين را دو وعده 5 گرمي در روز استفاده كنيد . يك وعده قبل تمرين يك وعده بعد از تمرين .
تمام دستورات فوق بنا به شرايط بدني شما و برنامه غذايي شما تغيير پذير هستش و نميشه به طور حتم گفت كه همه اينگونه بايد استفاده كنند .

justmp3
۱۳۸۹-۰۴-۱۱, ۱۱:۰۳ بعد از ظهر
ليكوئيد اسپيد چیست؟!!
نوشیدنیه؟!

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۴-۱۱, ۱۱:۰۶ بعد از ظهر
بله نوشيدنيه و محصول شركت دايماتيز هستش و سرشار از كافئين براي تامين انرژي و چربي سوزي .

pouyas
۱۳۸۹-۰۴-۱۳, ۰۸:۴۰ بعد از ظهر
با سلام آقا پیمان گل و بقیه دوستان

آقا پیمان خیلی ها سوال می کنن که مکمل پروتئینی خوب با قیمت زیر 50 هزار تومان چی ؟؟؟؟؟؟

لطفا راهنمایی کنین ؟؟؟

سوال دوم : این همه مکمل اپتیمم و غیره که اصلی آمریکاییه تو بازار رخته !!!! اصلا مکمل آمریکایی تو ایران چه کار میکنه
بازاره این گونه مکملا خیلی داغه هر جا میری میگن آمریکاییه !!!
مگه میشه *** آمریکایی تو ایران اونم این همه :متفکر:
این مکمل ها رو بخوایی بیاری تو ایران پولش از قیمت مکمل بیشتر میشه لطفا توضیح دهید ؟؟؟

با تشکر

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۴-۱۳, ۰۹:۲۷ بعد از ظهر
بله نوشيدنيه و محصول شركت دايماتيز هستش و سرشار از كافئين براي تامين انرژي و چربي سوزي .

آقا پیمان مکمل دیگری هم هست که انرژی رو بالا ببره ؟ تو همین رنج قیمت ؟ قرص یا کپسول باشه بهتره .
شما خودت نظرت درباره ليكوئيد اسپيد چیه ؟ برای اندومورف ها خوبه ؟
گرمای تابستان روی تمرینم تاثیر گذاشته و انرژیم بسایر زود تموم میشه و کمتر می تونم هوازی کار کنم این مکمل برام خوبه ؟

arashbandegan
۱۳۸۹-۰۴-۱۵, ۰۴:۳۶ قبل از ظهر
چیزی رو که فکر میکنم مهمه اشاره بشه این هست که دستور مصرف هر گونه مکمل بنا به رژیم شخص و شرایط تمرین مشخس میشه. هیچ گاه از روی نوشته روی مارک مکمله یا همینطوری از روی حرف یک نفر مصرف نکنید چون ممکنه کمتر یا بیشتر نیاز باشه و شما پولتون رو هدر میدی. باید رژیم غزاییی مشخص بشه بعد دستور مصرف مکمل مشخص بشه خیلی از دوستان فقط میخوان بدون مثلا سریوس مس یا مس گیینر یا .... چقدر و کی باید مصرف بشه این بستگی داره اول رژیم غزاییی شما چی باشه در روز چی میخورید؟ چند وعده؟ وزنتون چقدره؟ هدفتون چیه (افزایش حجم یا کاهش چربی)، سن، تمرین چند روز دارید؟ متابولیسم بدنتون چطوره؟ سابقه حساسیت به مواد غزاییی؟ تا به این سولات پاسخ ندید و این اطلاعات رو نرسانید هر گونه پاسخ در مورد مصرف پروتئین یا گینر ها تقریبی هست و دقیق نمیتونه کمک کنه و شما ممکنه نتونید حد اکثر استفاده رو ببرید.

محمد حسینی
۱۳۸۹-۰۴-۱۵, ۰۷:۴۸ قبل از ظهر
با سلام آقا پیمان گل و بقیه دوستان

آقا پیمان خیلی ها سوال می کنن که مکمل پروتئینی خوب با قیمت زیر 50 هزار تومان چی ؟؟؟؟؟؟

لطفا راهنمایی کنین ؟؟؟

سوال دوم : این همه مکمل اپتیمم و غیره که اصلی آمریکاییه تو بازار رخته !!!! اصلا مکمل آمریکایی تو ایران چه کار میکنه
بازاره این گونه مکملا خیلی داغه هر جا میری میگن آمریکاییه !!!
مگه میشه *** آمریکایی تو ایران اونم این همه :متفکر:
این مکمل ها رو بخوایی بیاری تو ایران پولش از قیمت مکمل بیشتر میشه لطفا توضیح دهید ؟؟؟

با تشکر
با سلام خدمت شما دوست عزیز
در مورد سوالتون باید بگم که اینجا یک فروم هست و همه باید نظر بدن و طبق قوانین سایت شما مجاز به نام بردن شخص خاصی نیستید( لطفاً بیشتر دقت کنید)
در مورد مکمل ای که پروتئین بالایی نسبت به کربو داشته باشه پیشنهاد ما به شما دلوکس پروتوپلکس هستش که با قیمت 55 هزار تومان هست وزن اون 2.500 گرم و نسبت اون 60 به 40 هستش اما به تعداد محدود
در مورد سواله دومتون هم باید بدونید که ایران در تحریم کامل به سر میبره و تمامی مکملها یا ساخته دسته برادران داخلی هستش ( تقلبی یا به اسمه ***ه 2)
یا به صورت *** قاچاق وارده کشور میشه و اگر شما از فرد مطمئن خرید کنید میتونید از اصل بودنش اطمینان خاطر پیدا کنید)

آقا پیمان مکمل دیگری هم هست که انرژی رو بالا ببره ؟ تو همین رنج قیمت ؟ قرص یا کپسول باشه بهتره .
شما خودت نظرت درباره ليكوئيد اسپيد چیه ؟ برای اندومورف ها خوبه ؟
گرمای تابستان روی تمرینم تاثیر گذاشته و انرژیم بسایر زود تموم میشه و کمتر می تونم هوازی کار کنم این مکمل برام خوبه ؟

مصطفی جان این مکمل یک شربته نیروزا با درصد کافئین بالا هستش که کسایی که ورزشهای طولانی و تحرک زیادی دارند از اون استفاده میکنند و قابل تأیید هم هست مثل والیبالیست ها و...
میزان مصرف اون هم نصف ظرف می باشد که قبل از تمرین استفاده میشه
اگر بدون تمرین از اون استفاده کنید شما را 5 الی 6 ساعت بی خواب میکنه

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۴-۱۵, ۰۱:۰۸ بعد از ظهر
یعنی هر بسته برای مصرف 2 بار قبل از تمرین هستش ؟
من فکر کردم تعداد دفعات بیشتری میشه استفاده کرد ؟
هرچی گشتم تصویری از این مکمل ندیدم ، شما تصویری ندارید بزارید تا استفاده کنیم .

محمد حسینی
۱۳۸۹-۰۴-۱۵, ۰۱:۲۶ بعد از ظهر
اینم عکسش مصطفی جان
http://www.supplementcentral.com/images/products/DYM-LS.jpg

بنیامین خوصیان
۱۳۸۹-۰۴-۱۵, ۰۳:۰۳ بعد از ظهر
سلام دوستان راستش من 16 سالمه و الان crea fuel می خورم در هفته ی اول 5 کیلو اضافه کردم ایا کسی این مکمل رو می شناسه به من تمام نکات و ضرراتش رو بگه با تشکر.

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۴-۱۵, ۰۷:۱۸ بعد از ظهر
سلام دوستان راستش من 16 سالمه و الان crea fuel می خورم در هفته ی اول 5 کیلو اضافه کردم ایا کسی این مکمل رو می شناسه به من تمام نکات و ضرراتش رو بگه با تشکر.

تا اونجایی که ما می دونیم ورزش بدنسازی برای افراد زیر 18 سال منع شده حالا شما چطور تو سن 16 سالگی اینگونه حرفه ای تمرین میکنی که crea fuel مصرف می کنی خیلی عجیبه ولی مطمئنی اسم مکمل رو درست نوشتی ؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۴-۱۵, ۰۸:۴۳ بعد از ظهر
تا اونجایی که ما می دونیم ورزش بدنسازی برای افراد زیر 18 سال منع شده حالا شما چطور تو سن 16 سالگی اینگونه حرفه ای تمرین میکنی که crea fuel مصرف می کنی خیلی عجیبه ولی مطمئنی اسم مکمل رو درست نوشتی ؟

عجب !!!!! کراتین مونوهیدرات خوردن هم به تمرین حرفه ای مربوط میشه پس!!!!

دوست عزیز شما در حال مصرف یه کراتین ساده مونوهیدرات هستین
اطلاعات کامل و تکمیلی رو در اینجا دنبال کنید
http://forum.bodybuilder.ir/forumdisplay.php?12-کراتین

بنیامین خوصیان
۱۳۸۹-۰۴-۱۵, ۰۹:۰۲ بعد از ظهر

عزیزم وقتی هم که این رو می خورم می رم باشگاه دو ساعت فیکس تمرین می کنم.بدون استراحت.

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۴-۱۵, ۰۹:۰۷ بعد از ظهر
عزیزم وقتی هم که این رو می خورم می رم باشگاه دو ساعت فیکس تمرین می کنم.بدون استراحت.

نه دوست عزیز اشتباه نکن
بین ست ها و حرکات استراحت داشته باش
و سعی شما باید بر این باشه که تمرین حدود 45 تا یکساعت انجام بشه
.......................................
2 ساعت خیلی زیاده و
ضررش از منفعتش بیشتره

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۴-۱۵, ۰۹:۵۸ بعد از ظهر
بدنسازي به هيچ وجه براي افراد زير 16 سال منع نشده . لي پريست ستاره پرورش اندام كه حرفه اي هم هست از 13 سالگي بدنسازي را شروع كرده . در خود كشورمان هم كساني كه در رده جوانان مقام ميارن از 15-16 سالگي تمرينات را شروع كرده اند . اما مصرف دارو به افراد زير 20 سال توصيه نميشه كه اين دوستمون مكمل ميخواد مصرف كنه نه دارو /

بنیامین خوصیان
۱۳۸۹-۰۴-۱۶, ۱۲:۴۲ بعد از ظهر
دوستان راستی multi-vitamine چطوره اصلا تاثیری داره یا نه بر حجم بدن با تشکر.

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۴-۱۶, ۰۲:۵۴ بعد از ظهر
اصولا مولتی ویتامین ها برای تمام ورزشکاران خوبه اما اونجوری که فکر کنی روی حجم تاثیر مستقیم نداره بلکه مولتی ویتامین ها برطرف کننده نیازهای اولیه بدن برای رسیدن به هدف در بدنسازی هستند حالا چه حجم چه کات .
مثلا مجموع ویتامین های گروه b به جذب بیشتر پروتئین کمک می کنه که برای حجم خوبه و اگر ویتامین c هم داشته باشه در روند چربی سوزی مفیده ولی مصرف به تنهایی فقط برای رفع ایرادات و کمک در بهبود آسیب دیدگی هاست:گل رز:

samim
۱۳۸۹-۰۴-۱۷, ۰۹:۴۰ قبل از ظهر
اصولا مولتی ویتامین ها برای تمام ورزشکاران خوبه اما اونجوری که فکر کنی روی حجم تاثیر مستقیم نداره بلکه مولتی ویتامین ها برطرف کننده نیازهای اولیه بدن برای رسیدن به هدف در بدنسازی هستند حالا چه حجم چه کات .
مثلا مجموع ویتامین های گروه b به جذب بیشتر پروتئین کمک می کنه که برای حجم خوبه و اگر ویتامین c هم داشته باشه در روند چربی سوزی مفیده ولی مصرف به تنهایی فقط برای رفع ایرادات و کمک در بهبود آسیب دیدگی هاست:گل رز:

مرسی مصطفی جان
ما از مطالبتون استفاده میکنیم .. من یه چنتا تشکر به شما بدهکار هستم .. انشاالله جبران میکنم..
تشکر مجدد

samim
۱۳۸۹-۰۴-۱۷, ۰۹:۴۵ قبل از ظهر
مرسی مصطفی جان
ما از مطالبتون استفاده میکنیم .. من یه چنتا تشکر به شما بدهکار هستم .. انشاالله جبران میکنم..
تشکر مجدد

راستی آلمان هم دیشب باخت .. بهتره زودتر پرچمو از امضاتون بردارید .. اسپانیا قهرمان امسال .. قبلا به همه طرفدارانش تبریک

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۴-۱۷, ۱۲:۰۹ بعد از ظهر
سلام
بله متاسفانه دیشب باخت و من هم پرچم روبرداشتم.
از دوستانی که لیپو6 ایکس یا معمولی مصرف کردند خواهشاً بیان نظر بدید چون می خواستم تهیه کنم . از اساتید هم که مصرف کردن خواهشاً بیان تفاوت بین مدل ایکس با معمولیش رو بیان کنید .

mamad
۱۳۸۹-۰۴-۱۷, ۱۲:۲۴ بعد از ظهر
مدل بلکش به نظر من خیلی خوبه تاثیرش رو بچه ها دیدم.خیلی قویه مواظب باش فاصله زمانیش رو تا تمرین حتما رعایت کنی وگرنه موقع تمرین یه حالت سر گیجه ومنگی پیدا میکنی واینو بهت بگم که هیچ ومکمل ودارویی تو دنیا چربی رو نمی سوزونه حتی سوما وفقط در فرایند چربی سوزی کمکتون میکنه پس گام اول برای چربی سوزوندن یه رژیم غذایی وبرنامه تمرینی درسته.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۴-۱۷, ۰۳:۳۹ بعد از ظهر
بيشترين تاثير در چربي سوزي رو مدل بلكش داره . ليپو6 ايكس به اين دليل انقدر اسم در كرده كه ملايم تر از مدل بلكش هست و طبعا سر درد و سر گيجه كمتري داريد اما اگر معيار چربي سوزي باشه بلكش از همشون بهتره .

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۴-۱۸, ۰۹:۴۷ بعد از ظهر
میشه مصرف همزمان کافئین و افدرین را با مصرف یک چربی سوز خوب مقایسه کرد ؟
چرا فادرین از چربی سوزهای معروف حذف شده ؟
برای جلوگیری از کم خوابی بعد از مصرف افدرین باید چی کار کرد ؟

Lifter
۱۳۸۹-۰۴-۱۸, ۱۰:۰۰ بعد از ظهر
اقا مصطفی گل ادم اگه بخواد واقعا خشک کنه سوما خیلی کار را میبره تا امثال این نو دارو ها

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۴-۱۸, ۱۰:۰۴ بعد از ظهر
آقا محمد حرف شما درسته بر منکرش لعنت اما زیبایی بدن به چه قیمتی . ما که نه پولمون میرسه نه سنمون به این حرف ها قد میده بخاطره همین باید فعلاً ساده مصرف کنیم

Lifter
۱۳۸۹-۰۴-۱۸, ۱۰:۴۹ بعد از ظهر
درمورد سن باید بگم یکی بود ازمن 184 هم کوتاه تر بود 2دوره سوما توی سن 17 تا 18 رفت الان نزدیک 2 متره سوما رو باید تو سن رشد زد وضع مالی من هم تعریفی نداره شرمنده اگه خوب بود که ...... یادم نمیره بالوح استانی با شوروشوق رفتم قویترین مردان ثبت نام کنم استانی جو رودیدم ...بی مرامیه ادم ها رو بیخیال شدم ولی انشالا امسال میرم دیگه بیمرامی برام مهم نیست

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۴-۱۹, ۱۱:۲۶ قبل از ظهر
آقا محمد حرف شما درسته بر منکرش لعنت اما زیبایی بدن به چه قیمتی . ما که نه پولمون میرسه نه سنمون به این حرف ها قد میده بخاطره همین باید فعلاً ساده مصرف کنیم
مصرف سوما ارتباطی با سن و سال نداره . حداقل برای شما . شما میتونی سوما هم مصرف کنی اما سوما بیشتر روی نگه داشتن عضلات و فیبر کردن اونها در زمان رژیم های مسابقات استفاده میشه نه برای چربی سوزی . سوما رو استفاده میکنند تا زمانی که داره وزن کاهش پیدا میکنه عضلات نریزه . اما بی ارتباط هم با چربی سوزی نیست .

میشه مصرف همزمان کافئین و افدرین را با مصرف یک چربی سوز خوب مقایسه کرد ؟
چرا فادرین از چربی سوزهای معروف حذف شده ؟
برای جلوگیری از کم خوابی بعد از مصرف افدرین باید چی کار کرد ؟

بستگی به دوز مصرفی کافئین و افدرینت داره .
افدرین به خاطر عوارض از مکمل های چربی سوز برداشته شد .
میشه یک ساعت قبل از خواب از ملاتونین استفاده کرد .

Lifter
۱۳۸۹-۰۴-۱۹, ۱۱:۳۵ قبل از ظهر
تشکر چون اون بابا قدش بلند شده بود گفتم یعنی دوست عزیز می فرمایید قد رو تو سن رشد بلند نمیکنه

justmp3
۱۳۸۹-۰۴-۱۹, ۰۲:۰۱ بعد از ظهر
سلام
میخواستم بدونم روزهایی که تمرین نمی کنم مکملهامو مثل قبل بخورم یا نه؟؟؟؟
سریوس مس یه پیمانه صبح یه پیمانه قبل تمرین
گلوتامین 5 گرم قبل تمرین 5گرم بعد تمرین
سایزآن گاسپاری نصف پیمانه صبح ناشتا (حدود 20 گرم) نصف پیمانه بعد از تمرین

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۴-۱۹, ۱۰:۰۹ بعد از ظهر
تشکر چون اون بابا قدش بلند شده بود گفتم یعنی دوست عزیز می فرمایید قد رو تو سن رشد بلند نمیکنه

بحث چربي سوزي بود براي چربي سوزوندن به تنهايي و كسي كه قصد مسابقه نداره مصرف سوماتروپين پول دور ريختنه چون سوما رو بيشتر براي نريختن عضلات در زمان رژيم مسابقات مصرف ميكنند چون نگه داشتن سايز براي مسابقات خيلي موثر هستش . حتي خيلي ها بدون سوماتروپين براي مسابقات سطح بالا هم آماده ميشوند اگر علمش باشه مسابقه دادن بدون سوما هم شدنيه . اما براي بلند شدن قد توي سن رشد واقعا سوماتروپين موثر هستش .

سلام
میخواستم بدونم روزهایی که تمرین نمی کنم مکملهامو مثل قبل بخورم یا نه؟؟؟؟
سریوس مس یه پیمانه صبح یه پیمانه قبل تمرین
گلوتامین 5 گرم قبل تمرین 5گرم بعد تمرین
سایزآن گاسپاری نصف پیمانه صبح ناشتا (حدود 20 گرم) نصف پیمانه بعد از تمرین

اينطوري بخور كه ميگم :
سريوس مس سه ساعت بعد از بيدار شدن
گلوتامين 10 گرم قبل از خواب
سايز آن گاسپاري هم يك پيمانه ثبح ناشتا

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۰۴-۲۰, ۱۲:۲۸ قبل از ظهر
اساتید سوپر پمپ به تنهایی برای خط انداختن بدن کفایت میکنه یا باید حتما همراه چیزی استفاده شه ؟ برای یه دوره کات اولویت استفاده از کدوم مکمله ؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۴-۲۰, ۱۲:۴۱ قبل از ظهر
الویت ؛ تبعیت از یه رژیم غذایی و تمرینی هستش

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۴-۲۰, ۱۲:۴۵ قبل از ظهر
سوپر پمپ ارتباط چنداني با كات نداره بلكه كارش پمپ كردن عضلات هست و نقش كمي هم به دليل داشتن آرژنين و محرك هورمون رشد بودنش در چربي سوزي داره .
در رژيم هاي كات اولويت با برنامه غذايي و تمريني هستش كه مربي آگاه بايد تنظيم كنه در غير اين صورت هيچ مكملي نميتونه بدن را كات كنه . اولويت دوم استفاده از چربيسوزي هستش كه مربيتون بهتون تجويز ميكنه مثلا هيدروكسي كات و .... .
در وحله سوم مصرف پودرهاي پروتئيني كربوهيدرات پايين به دليل نگه داشتن عضلات مناسبه و اگر كسي بودجه بيشتري داشت به ترتيب مكمل هاي ديگري استفاده ميكنه كه نتيجه بهتري بگيره .

miladrt
۱۳۸۹-۰۴-۲۰, ۰۲:۳۲ قبل از ظهر
سلام.
من قدم 180 و وزنم 63 هست و میخوام وزن اضافه کنم. حدود 1 سالی هست تمرین دارم. میخواستم بدونم چه مکمل هایی باید تهیه کنم .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۴-۲۰, ۰۷:۴۰ قبل از ظهر
شما 17 كيلو كمبود وزن داريد . علاوه بر برنامه تمريني و تغذيه مناسب كه مربي آگاه بايد براتون تنظيم كنه بايد از پودر هاي كربوهيدرات بالا مثل سوپر مس گينر دايماتيز يا ريل مس گاسپاري و يا ترو مس بي اس ان در كنار يه كراتين و مولتي ويتامين ها براي تامين ويتامين بدن استفاده كنيد . البته اصل بودن مكمل رو حتما در نظر داشته باشيد .

miladrt
۱۳۸۹-۰۴-۲۰, ۱۲:۱۱ بعد از ظهر
ممنون بابت راهنمایی. اگه میشه بگید از بین 3 پودری که گفتید کدوم تاثیر بهتری داره و چه کراتینی بگیرم بهتره.

mamad
۱۳۸۹-۰۴-۲۰, ۰۲:۲۶ بعد از ظهر
اونها در کنار هم به ترین نتیجه رو دارن .کراتین برای قدرت وگینر برای افزاش وزن وحجم هستش و مصرف ویتامین ها هم برای هر انسان ضروری هست چه برسه ورزشکار.

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۴-۲۰, ۰۴:۲۶ بعد از ظهر
ولی فکر کنم منظور این دوستمون از بین 3 تا گینری بود که پیمان جان پیشنهاد داده بود

مس گینر دایماتیز ، ریل مس و ترو مس

تقریبا تو یه رنج هستن......پیمان جان میتونه با توجه به بودجه ای که
دارین ارائه طریق کنن

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۴-۲۰, ۰۸:۳۲ بعد از ظهر
ممنون بابت راهنمایی. اگه میشه بگید از بین 3 پودری که گفتید کدوم تاثیر بهتری داره و چه کراتینی بگیرم بهتره.

بنظر من بهترین گزینه ترو مس بي اس ان هست

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۴-۲۱, ۱۲:۲۶ بعد از ظهر
هر سه تاشون خوبه . اما سوپر مس گينر براي افزايش وزن قوي تره . منتهاي مراتب تنها مشكلش اينه كه توي 8 روز يه قوطيش تموم ميشه براي همين گرون در مياد .
اما ريل مس و ترومس هر دو در يه رديف هستند و نميشه با قاطعيت بگيم كدوم بهتره . من هر دوشون رو توي يه رتبه قرار ميدم .

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۴-۲۱, ۱۲:۴۳ بعد از ظهر
گلوتامین رو هر وعده چه مقدار باید مصرف کنیم؟آخه رو خودش زده یک قاشق چایخوری ولی پیمانه اش یکم بزرگتره.و چقدر آب همراهش باید خورد؟ممنون

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۴-۲۱, ۰۹:۵۷ بعد از ظهر
بسته به شخص و هدفش داره . روي مكمل ها مينويسه مثلا 3 پيمانه در روز خورده شود اما بسته به هدف شخص ممكنه مقدار مصرفي تغيير كنه .
گلوتامين رو معمولا يه مبتدي بهتره روزانه دو وعده 5 تا 10 گرمي بخوره .

mamad
۱۳۸۹-۰۴-۲۲, ۰۹:۴۷ بعد از ظهر
4اونس یعنی کمتر از یه لیوان.بهتره با یه لیوان اب بخوری.

samim
۱۳۸۹-۰۴-۲۴, ۱۰:۱۵ قبل از ظهر
راستی آلمان هم دیشب باخت .. بهتره زودتر پرچمو از امضاتون بردارید .. اسپانیا قهرمان امسال .. قبلا به همه طرفدارانش تبریک

دیدید گفتم اسپانیا قهرمانه !

masoudgonzalez
۱۳۸۹-۰۴-۲۴, ۱۱:۲۸ قبل از ظهر
سلام
می خواستم بدونم روش مصرف کراتین در روز های غیر از تمرین چطوریه ؟

miladrt
۱۳۸۹-۰۴-۲۴, ۱۲:۴۹ بعد از ظهر
سلام.
همونطور که آقا پیمان گفتن یه real mass و یه کراتین گرفتم + مولتی ویتامین . اگه میشه یه برنامه پیشنهاد بدید. کراتین 500 گرمی LABRADA گرفتم. REAL MASS هم مزه وانیلی داره یکمی ته دلمو میزنه با چیا میشه قاتیش کرد ؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۴-۲۴, ۰۱:۲۶ بعد از ظهر
سلام.
همونطور که آقا پیمان گفتن یه real mass و یه کراتین گرفتم + مولتی ویتامین . اگه میشه یه برنامه پیشنهاد بدید. کراتین 500 گرمی LABRADA گرفتم. REAL MASS هم مزه وانیلی داره یکمی ته دلمو میزنه با چیا میشه قاتیش کرد ؟

برنامه رو تو قسمت مربوطه درخواست کن دوست خوبم....ترتیب اثر داده میشه
یکم آبمیوه میتونی قاطیش کنی تا یکم مزه به خودش بگیره

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۴-۲۴, ۰۱:۵۱ بعد از ظهر
سلام
می خواستم بدونم روش مصرف کراتین در روز های غیر از تمرین چطوریه ؟

یک وعده 5 گرمی کافیه

بنیامین خوصیان
۱۳۸۹-۰۴-۲۵, ۰۹:۲۰ قبل از ظهر
دوستان کراتین شرکت پویان که به قیمت 8 هزار تومان در داروخانه ها به فروش می رسه آیا حجم به بدنساز ها می دهد یا نه.

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۴-۲۵, ۰۹:۳۷ قبل از ظهر
دوستان کراتین شرکت پویان که به قیمت 8 هزار تومان در داروخانه ها به فروش می رسه آیا حجم به بدنساز ها می دهد یا نه.

ببین دوست خوبم
کلا کراتین آب بیشتری رو به داخل عضله هدایت میکنه که موجب افزایش حجم و قدرت عضلانی میشه
..........................................................................................................
و کراتین ها امروزه روز یکی از محبوبترین مکمل ها در بین ورزشکارا هستن
حالا از بحث کارایی که بگذریم به کیفیت میرسیم
والا من به شخصه کراتین شرکت مذکور رو مصرف نکردم و به طور قطع نمیتونم بگم به درد نمیخوره یا معجزه میکنه!!!
اما کراتین های شرکت های دیگه نظیر لابرادا ، ام اچ پی ، و دایماتیز و ..... رو مصرف کردم خوب بودن
..........................................................................................................
سوالی بود در خدمتم :گل رز:

mamad
۱۳۸۹-۰۴-۲۵, ۰۶:۵۲ بعد از ظهر
بهترین کراتین مونو هیدرات کراتین 6000 ماسل تچ هستش.من اولین مکملی که استفاده کردم همون بود حدودا 20 کیلو رکورد پرسم رو زیاد کرده بود و 4تا5 کیلو هم وزن.ولی وزن وحجم خاصل از کراتین ناشی از احتباس اب هست.برای حجم گرفتن بهتره که از پروتئین استفاده بشه.

pouyas
۱۳۸۹-۰۴-۲۶, ۱۲:۴۵ بعد از ظهر
سلام :

بچه ها کسی ایکس ایکس ال اپتیمم رو مصرف کرده ؟؟؟؟ و اینکه تو هر پیمانه ش چند گرم کربو و پروتئین داره همچنین کالریش ؟؟؟

با تشکر :سوت:

Nima10
۱۳۸۹-۰۴-۲۶, ۰۲:۴۷ بعد از ظهر
سلام دوستان

نظرتون در مورد گلوتامین های شرکت دایامیتز چیه ؟

خوبه یا نه؟؟!!

Hessam_Vardak
۱۳۸۹-۰۴-۲۶, ۰۳:۰۶ بعد از ظهر
سلام دوستان

نظرتون در مورد گلوتامین های شرکت دایامیتز چیه ؟

خوبه یا نه؟؟!!
شركت دايماتيز، شركت خوبي هست و در صورت اصل بودن مكملهاش مصرف اون رو به شما توصيه مي كنم.
ضمناً براي اطمينان مي تونيد مكمل مورد نظرتون رو از فروشگاه سايت (http://www.bodybuilder.ir/forum/showthread.php?2709-%D9%82%D9%8A%D9%85%D8%AA-%D9%85%D9%83%D9%85%D9%84-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D9%85%D8%B1%D9%83%D8%B2-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A7%D9%8A%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D9%82%D9%8A%D9%85%D8%AA-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AB%D9%86%D8%A7%D8%A6%D9%8A) تهيه كنيد.

aidin1111
۱۳۸۹-۰۴-۲۶, ۰۳:۵۰ بعد از ظهر
دوستان استفاده از امینو اسید باعث افزیش حجم میشه؟!! یا برای کات کردن هستش؟
برای من که بدنم خشک هست مناسبه؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۴-۲۶, ۰۴:۱۲ بعد از ظهر
سلام :

بچه ها کسی ایکس ایکس ال اپتیمم رو مصرف کرده ؟؟؟؟ و اینکه تو هر پیمانه ش چند گرم کربو و پروتئین داره همچنین کالریش ؟؟؟

با تشکر :سوت:

محصول شرکت abb هستش

تو هر 4 پیمانه که میشه 276 گرم

208 گرم کربوهیدرات داره
42 گرم پروتئین
و مابقی هم ویتامین ها و.......

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۴-۲۶, ۰۴:۲۲ بعد از ظهر
دوستان استفاده از امینو اسید باعث افزیش حجم میشه؟!! یا برای کات کردن هستش؟
برای من که بدنم خشک هست مناسبه؟

مصرف آمینو ها تو دوران حجم خیلی ضروری نیستن و بیشتر توی دوران کات برای نگهداری عضلات مورد استفاده قرار میگیرن

pouyas
۱۳۸۹-۰۴-۲۶, ۰۶:۳۵ بعد از ظهر
محصول شرکت abb هستش

تو هر 4 پیمانه که میشه 276 گرم

208 گرم کربوهیدرات داره
42 گرم پروتئین
و مابقی هم ویتامین ها و.......

دستت درد نکنه آقا افشین ولی منظور من x x L شرکت اپتیمم بود . که چقدر پروتئین و کربو تو هر پیمانه + کالریش
و آیا از محصول ABB بهتره یا نه !!!!!!!!!!

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۴-۲۶, ۰۸:۲۹ بعد از ظهر
والا حقیقتش من ایکس ایکس ال اوپتیموم ندیدم

اگه منظورت همون قوطی زرد رنگا هستش باید بگم تو سایت اوپتیموم من هیچی گیرم نیومد

محمد حسینی
۱۳۸۹-۰۴-۲۷, ۰۲:۰۴ بعد از ظهر
ایکس ایکس ال محصوله شرکته ABB هستش که یه کربو پروتئین ملایم به حساب میاد و اصلاً ربطی هم به شرکته اوپتیموم نداره

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۰۴-۲۷, ۰۲:۱۶ بعد از ظهر
دلیل اینکه دوستمون در مورد xxl اپتیموم سوال کرده فکر کنم اینه که جناب صادقی توی قیمت مکمل هاشون xxl رو توی دسته اپتیموم قرار داده

nima.gh192
۱۳۸۹-۰۴-۲۷, ۱۱:۱۸ بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان:
اگه می شه فرق بینwhey gold mealواستاندارد شرکتon رو می خواستم بدونم وکارایشون...ممنون

reza mokaram
۱۳۸۹-۰۴-۲۸, ۱۲:۰۱ قبل از ظهر
سلام

کار مکمل animal pack شرکت یونیورسال چیه؟جز هورمونهاست.کارایی دقیقش چیه

بنیامین خوصیان
۱۳۸۹-۰۴-۲۸, ۱۱:۰۵ قبل از ظهر
دوستان سوالی داشتم که اگر هر چه سریعتر جواب دهید ممنون می شم پروتئین گینر چطوره حجم دهیش خوب است یا نه در ضمن بعد چه مدت حجم انسان زیاد می شه.

Hessam_Vardak
۱۳۸۹-۰۴-۲۸, ۰۱:۲۰ بعد از ظهر
سلام

کار مکمل animal pack شرکت یونیورسال چیه؟جز هورمونهاست.کارایی دقیقش چیه
اين مكمل يكي از محبوب ترين مولتي ويتامين هاست.

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۴-۲۸, ۰۱:۵۳ بعد از ظهر
دوستان سوالی داشتم که اگر هر چه سریعتر جواب دهید ممنون می شم پروتئین گینر چطوره حجم دهیش خوب است یا نه در ضمن بعد چه مدت حجم انسان زیاد می شه.

منظور شما ویت گینر ها هستن
بله ویت گینرها جهت افزایش وزن و حجم توصیه میشن
...............................................
در ضمن بعد از تلاش و کوشش زیاد شما در باشگاه و صد البته
رعایت تغذیه در آشپزخانه

Nima10
۱۳۸۹-۰۴-۳۰, ۱۲:۲۶ بعد از ظهر
سلام دوستان

من به تازگی یه دوره برداشتم که توش از کربوپروتئین ترومس ، کراتین مونوهیدرات Next level ، گلوتامین دایامیتز و یه آمینو هم استفاده می کنم .

وزنم 82 کیلو و قدم 177 هست . دور بازو 37 بقیه رو هم نمی دونم !!!:D ولی اگه لازم بود بگید تا بزارم. حالا می خوام بدونم بعد از این دوره من چقدر حجم می گیرم (تقریبا)؟؟؟ مرسی

Hessam_Vardak
۱۳۸۹-۰۴-۳۰, ۰۱:۰۷ بعد از ظهر
سلام دوستان

من به تازگی یه دوره برداشتم که توش از کربوپروتئین ترومس ، کراتین مونوهیدرات Next level ، گلوتامین دایامیتز و یه آمینو هم استفاده می کنم .

وزنم 82 کیلو و قدم 177 هست . دور بازو 37 بقیه رو هم نمی دونم !!!:D ولی اگه لازم بود بگید تا بزارم. حالا می خوام بدونم بعد از این دوره من چقدر حجم می گیرم (تقریبا)؟؟؟ مرسی
دوست عزيز
پست شما به اينجا منتقل شد.
در پاسخ بايد عرض كنم كه:
اولاً به مصرف مكمل ها دوره نمي گن و دوره فقط براي استروئيد ها استفاده مي شه.
ثانياً وزن و حجمي كه شما مي گيريد به عوامل زيادي مربوط هست، ازجمله تمرين، تغذيه و استراحت.

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۴-۳۰, ۰۱:۱۲ بعد از ظهر
سلام دوستان

دوست عزیز همونطور که آقا حسام گفت به عوامل زیادی مربوط میشه و حجمی که میگیری غیر قابل پیش بینی هست . اما یه پیشنها بهت بکنم اگر بتونی یه مکما کربوپروتئین دیگه هم بگیری و این برنامه حجمیت رو دوبار تکرار کنی خیلی بهتر مثلاً

برنامه اول : ترومس + کراتین مونوهیدرات + آمینو
برنامه دوم : سریومس + گلوتامین + آمینو اختیاری

Nima10
۱۳۸۹-۰۴-۳۰, ۰۱:۲۴ بعد از ظهر
ممنون از توضیحاتتون:پوزخند:

eiman
۱۳۸۹-۰۴-۳۱, ۰۵:۳۱ بعد از ظهر
با عرض ادب خدمت تمامی دوستان
از دوستان کسی از مکمل افلاطون اطلاع داره؟
ایا این مکمل اسیبی به بدن نمیرسونه یا زیانهایی خاصی نداره منتظر جوابتون هستم

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۴-۳۱, ۰۹:۳۹ بعد از ظهر
دوست عزیز سوالتون رو به اینجا انتقال دادم
دقت کنید سوالات خودتون رو در قسمت مربوطه بپرسین
.............................................................................
پودر چاقی افلاطون ( نام تبلیغاتیش رو گفتم ) هیچ تاثیری
در عضله سازی و افزایش وزن شما نداره
در بازديد چند روز پیش تيم بازرسي دانشگاه علوم پزشكي ايران
از عطاری های تهران فروش این نوع داروها غیر قانونی شناخته شد

miladrt
۱۳۸۹-۰۵-۰۱, ۰۳:۴۴ قبل از ظهر
دوستان چطوری میشه تشخیص داد که real mass اصل باشه ؟ اونی که من خریدم فقط یه بارکد روش هست و هیچ تاریخ تولید و انقضایی روش نیست ، هولوگرام هم نداره .

آقا تختی
۱۳۸۹-۰۵-۰۱, ۰۵:۵۳ قبل از ظهر
درود بر شما
اصل بودن مکمل فقط از طریق آزمایش کردن تو لابراتوار امکان پذیر هستو بس ,از لحاظ شکل ظاهری مکمل تقلبی و درجه 2 و 3 و ارجینال آمریکا همش یک شکل هست .
چرا که کسی که تقلبی میزنه حداقل انقدر وقت میذاره که بسته بندیش با اصلش یکی باشه که مکملاش فروش بره چون عقل مردم تو چشمشونه.
تنها با خرید از شخص مطمئن به این مهم میتونید دست پیدا کنید .
موفق باشید.

بنیامین خوصیان
۱۳۸۹-۰۵-۰۱, ۰۲:۴۹ بعد از ظهر
دوستان یک سوال از نظر حجم دهی کربن کمپلکس بهتره یا پروتئین گینر.

بنیامین خوصیان
۱۳۸۹-۰۵-۰۱, ۰۳:۱۴ بعد از ظهر
دوستان کسی نیست سوال ما رو جواب بده.

mahmoud
۱۳۸۹-۰۵-۰۱, ۰۴:۰۲ بعد از ظهر
دوست عزیز شما بر چسب محصول رو نگاه کنید روش درصد کربو نوشته شده اون مکملی که کربو بالا تر داره . وزن بیشتری میده البته باید دید منظورتون از حجم ... خشکه یا وزن چون با کرب 100% میشه وزن رو راحت برد بالا

ahmads85
۱۳۸۹-۰۵-۰۸, ۰۲:۰۱ بعد از ظهر
سلام دوستان .

برا بدن لاغری که باید تا 20 کیلو وزن اضافه کنه و دو ماهی هست ورزش رو شروع کرده چه نوع مکملی پیشنهاد می کنید ؟ کراتین یا وی ؟ یا هر دو
می خوام هزینه زیر 100 باشه .انتظار بدن فوق العاده ای هم ندارم .. فقط زیبایی اندام و سلامتیش مهمه .
لطفا مارکی رو هم که می گید با قیمت بگید .(نظرتون درباره اینهایی که در داروخونه ها با مهر وزارت بهداشت هستند چیه؟)
متشکرم

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۵-۰۸, ۰۴:۱۵ بعد از ظهر
احمد اقا این کمبود وزن رو نمیشه فقط با مکمل جبران کرد
باید تغذیه رو بیشتر و بهترش کرد
در کنارش هم از مکمل غذایی بهره مند بشید
مکملی که کربوهیدرات بالایی داشته باشه
................................................................
مکمل های داروخانه ای برای بدن شما مضر نیستن
اما چاره مشکل شما هم نیستن

sara65
۱۳۸۹-۰۵-۱۰, ۱۱:۴۰ قبل از ظهر
میشه خواص امینواسید رو بهم بگین مربیم خیلی اصرار دارن که من امینو اسید بخورم اونم روزی 6تا

محمد 17
۱۳۸۹-۰۵-۱۰, ۰۵:۲۳ بعد از ظهر
سلام
من حدود 20 روز میشه که باشگاه رو دوباره شروع کردم
چه مکمل هایی رو پیشنهاد می کنید استفاده کنم ؟
از دوستان کسی از این سایت خرید داشته ؟ http://www.beatport.ir محصولاتش واقعا اورجیناله؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۵-۱۰, ۰۵:۲۷ بعد از ظهر
میشه خواص امینواسید رو بهم بگین مربیم خیلی اصرار دارن که من امینو اسید بخورم اونم روزی 6تا

آمينواسيدها بلوك‌هاي سازنده پروتئين و پروتئين‌ها بلوك‌هاي ساختماني عضلات هستند. براي حصول بهترين و بيشترين نتايج ازتمرينات با وزنه خود نياز به مصرف مقادير زيادي پروتئين داريد.
مصرف آمينوها به شكل مكمل از تخريب بافت‌هاي عضلاني بدن جهت تأمين انرژي جلوگيري مي‌كند. بعد از تمرين آمينوهاي شاخه‌اي براي سنتز پروتئين ضروري هستند و در نتيجه به تسهيل ريكاوري و رشد بعد از جلسه تمرين كمك مي‌كنند
در کل آمینو اسیدها ضروری هستن برای شما سارا خانم
چون شما هم تمرین با وزنه رو انجام میدین و هم هوازی کار میکنین جهت فرایند چربی سوزی

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۵-۱۰, ۰۵:۳۴ بعد از ظهر
سلام
از دوستان کسی از این سایت خرید داشته ؟ http://www.beatport.ir محصولاتش واقعا اورجیناله؟

محمد جان مکمل غذایی نیاز روزانه یه ورزشکار هستش
اما با توجه به هدف و نیاز فرد ، نوع مکمل متغیره
سایت مذکور هم صرفا جهت تبلیغ گذاشته شده و وابسته به سایت نیست
اما کاربر mostafa k-h (http://forum.bodybuilder.ir/member.php?u=2607) ظاهرا ازین سایت خرید داشتن
میتونی ازش بپرسی کیفیت محصولش چطور بوده

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۵-۱۰, ۰۵:۴۴ بعد از ظهر
سلام

سلام
بسیار خوبه که شما باشگاه رو دوباره شروع کردی و امیدوارم تا آخر عمر ادامه بدی .
دوست عزیز باید در نظر داشته باشی که انتخاب مکمل نیاز به 101 شرط داره که مهمترین اونها هدف فرد و تیپ بدنی اون شخص هست . این خوبه که شما دور از حاشیه سازی که برای مصرف مکمل و عوارض اون میشه می خوای شروع به مصرف کنی.
اگر می تونی برنامه تمرینی ، عکس و هدفت رو برای ما مشخص کن تا بصورت دقیق راهنمایی بشی اگر هم می خوای محصولی بخری از اونجا قبلش در پیغام خصوصی به بنده نوعش رو اعلام کن تا بیشتر راهنمایت کنم . ممنون:گل رز:

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۵-۱۷, ۱۰:۴۸ قبل از ظهر
افرادی که تیپ بدنی لاغری دارند و هرچی غذا می خورند وزنشون اضافه نمیشه ، برای افزایش وزن می تونند مکمل استفاده کنند ؟ چه مکملی پیشنهاد می کنید ؟

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۵-۱۷, ۱۲:۴۵ بعد از ظهر
بهترین bcaa ها که بشه تو بازار هم گیرشون آورد چیه؟منظورم چه مارکی خوبه و احتمال تقلبی بودنش هم کمتره؟

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۵-۱۷, ۰۱:۴۵ بعد از ظهر
احتمال تقلبی بودن در تمام مکمل های معروف هست !!
:گل رز: ماسل تچ دادا بهترینه :گل رز:

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۵-۱۷, ۰۱:۵۵ بعد از ظهر
ممنون اتفاقا الان همین ماسل تک دارم ولی از جایی که میخرم تموم کرده میخواستم ببینم چه مارکهایی دیگه خوبه؟

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۵-۱۷, ۰۱:۵۸ بعد از ظهر
اگر بتونی اپتیمم پیدا کنی محشره اگر پیدا نکردی که دایماتیز حتماً پیدا می کنی

eiman
۱۳۸۹-۰۵-۱۷, ۰۶:۴۰ بعد از ظهر
با سلام خدمت تمامی دوستان
من قدم 181 و وزنم 93 کیلو هست ایا برای رشد عضلات نیاز به مکمل دارم و چه مکملی باید استفاده کنم ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۵-۱۷, ۰۸:۴۶ بعد از ظهر
ایمان جان من به شما پروتیئن وی 100 درصد رو پیشنهاد میدم

eiman
۱۳۸۹-۰۵-۱۷, ۰۹:۱۴ بعد از ظهر
افشین جان یکی از دوستام بهم کراتین داده هنوز کامل مطالعه نکردم که چی هست بصورت پودره میگفت 90 هزار تومان خریده البته یک سومش مونده هنوز استفاده نکردم از یک دکتر پرسیدم گفت باعث میشه ریزش مو پیدا کنی و روی اسپرم هم تاثیر منفی داره من نتونستم صدق گفته هاشو تو اینترنت پیدا کنم بنظر شما ایا این مشکلات رو بهمراه داره

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۵-۱۷, ۰۹:۳۱ بعد از ظهر
کراتین 90 تومن؟
کراتین های ترکیبی نظیر سل تچ و سل مس که شاخ بازار هستن هم به این قیمت نیستن
........................................................................................................................
نه والا عوارضی که گفتی رو نداره
توان و قدرت شما رو افزایش میده و موجب احتباس آب در عضله میشه
در کل کراتین یکی از محبوب ترین مکمل هاست

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۵-۱۷, ۰۹:۳۴ بعد از ظهر
دوستان هنوز نگفتید اگر کسی که غذا میخوره چاق نمیشه و وزنش بالا نمیاد باید از چه مکمل هایی استفاده کنه تا وزنش زیاد شده ؟ گینرها یا کربو پوروتئین ها یا کربو کمپلکس ها

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۵-۱۷, ۰۹:۴۵ بعد از ظهر
گینر ها ترکیبی از کربوهیدرات و پروتئین هستن البته با کربوهیدرات بالاتر
اما اون شخص لاغر مشکل خاصی نداره؟
دکتر رفته؟ آزمایش داده؟

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۵-۱۷, ۱۰:۵۹ بعد از ظهر
نه هیچ مشکلی نداره ایشون بهمراه خانواده کلاً لاغر تشریف دارند که بازم هرچی غذای مفید می خورند و خوش اشتها هم هستند بازم وزنشون اضافه نمیشه حالا ما چی کار کنیم ؟ :گریه:

arashbandegan
۱۳۸۹-۰۵-۱۸, ۰۴:۴۴ قبل از ظهر
تغذیه و ورزش باید با هم همراه باشه تا وزن مفید "عضلانی" بالا بره. وعده های بیشتر و تنظیم شده به همراه تمرینات وزنه کمک میکنه تا وزن مفید بالا بره. حالا ممکنه در این حین نیاز به استفاده از پودرهای پروتئینی و کربوهیدراتی باشه یا نه. ما باید اول یاد بگیریم چطور صحیح تغذیه کرد بعد دنبال این موارد باشیم. زیاد خوردن، خوب خوردن نیست.

eiman
۱۳۸۹-۰۵-۱۸, ۰۵:۵۱ بعد از ظهر
من قدم 181 و وزنم 93 کیلو هست ایا برای رشد عضلات نیاز به مکمل دارم و چه مکملی باید استفاده کنم ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.
بابت این پستم عذر خواهی میکنم اطلاعاتم کافی نبود انقیمت برای سه تا مکمل بود .من برای سه روز از هر سه مکمل گرفتم ولی هنوز استفاده نکردم
multi forte
super creatine
muscle juice 2544

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۵-۱۸, ۰۹:۱۷ بعد از ظهر
بابت این پستم عذر خواهی میکنم اطلاعاتم کافی نبود انقیمت برای سه تا مکمل بود .من برای سه روز از هر سه مکمل گرفتم ولی هنوز استفاده نکردم
multi forte
super creatine
muscle juice 2544

ایمان جان مولتی ویتامین و کراتین که خب هیچ....انتخاب خوبیه
اما ماسل جویس درصد کربوی بالایی داره و به درد شما نمیخوره
کاش بجاش مای فیوژن گاسپاری یا وی 100 درصد میگرفتی

eiman
۱۳۸۹-۰۵-۱۹, ۰۵:۳۹ بعد از ظهر
ممنونم افشین جان من هنوز نگرفتم این مکملها برای سه روزه هنوز استفاده نکردم منتظر جواب اقای دکتر بندگان هستم با ایشان در مورد مکملها مشورت داشتم جواب که دادند بعد میرم بفکر تهیه مکمل و ممنونم از راهنماییت اگر راهمایشون دیر بدستم رسید حتما وی 100 درصد رو تهیه میکنم

eiman
۱۳۸۹-۰۵-۱۹, ۰۶:۴۶ بعد از ظهر
ممنونم افشین جان من هنوز نگرفتم این مکملها برای سه روزه هنوز استفاده نکردم منتظر جواب اقای دکتر بندگان هستم با ایشان در مورد مکملها مشورت داشتم جواب که دادند بعد میرم بفکر تهیه مکمل و ممنونم از راهنماییت اگر راهمایشون دیر بدستم رسید حتما وی 100 درصد رو تهیه میکنم
با جناب دکتر مشورت کردم ایشون لطف کردن در حقم و کامل راهنماییم کردند ممنونم از ایشان و دیگر دوستانی که خالصانه و بی توقع دارند تلاش میکنند برای دیگر کاربران

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۵-۱۹, ۰۹:۳۷ بعد از ظهر
من امروز برای اولین بار n.o xplode مصرف کردم ولی زورم فرقی نکرده بود و یکم هم سرم گیج میرفت میخواستم بدونم این حالت برای بار اول طبیعیه؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۵-۱۹, ۰۹:۴۶ بعد از ظهر
حمید جان متاسفانه تو بازار بیشترشون تقلبی هستن و داخلش قرص جوشان میریزن
فکر کنم طعم لیمو خریدی یا تمشک آبی
کدومش؟

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۵-۱۹, ۰۹:۵۵ بعد از ظهر
حمید جان متاسفانه تو بازار بیشترشون تقلبی هستن و داخلش قرص جوشان میریزن
فکر کنم طعم لیمو خریدی یا تمشک آبی
کدومش؟
روش زده لیموناد.هلوگرام inmuscle هم داره یعنی in muscle هم روش باشه باز اطمینانی بهش نیست؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۵-۱۹, ۱۰:۱۱ بعد از ظهر
والا چی بگم......
اما سوال من اینه....چرا اینجور مکمل ها تا وقتی که تو ایران هستن با همین چند طعم محدود میان؟
لیبل هم فکر نکنم کاری داشته باشه برای متقلبین از خدا بی خبر
.........................................................................................................
منم لیموناد داشتم
وقتی میخوردمش هیچ تغییری احساس نمیشد :لبخند:

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۵-۱۹, ۱۱:۰۱ بعد از ظهر
والا چی بگم......
اما سوال من اینه....چرا اینجور مکمل ها تا وقتی که تو ایران هستن با همین چند طعم محدود میان؟
لیبل هم فکر نکنم کاری داشته باشه برای متقلبین از خدا بی خبر
.........................................................................................................
منم لیموناد داشتم
وقتی میخوردمش هیچ تغییری احساس نمیشد :لبخند:
حالا یه چیز دیگه منو به فکر برده اینه که چرا هر چی مکمل و ویتامین میخرم اون در پوشی که روشه همش یکیه؟یعنی bsn-ultimate nutrition و ... همشون از یه در پوش استفاده میکنن؟:پوزخند:تنها مکملی که تو این دوسال خوردم و در پوشش فرق داشت و آرم خود شرکتش بود ماسل تک بود بقیه اش بدون استثنا شکل اون در پوش چسبی که روشه یکی بود

samim
۱۳۸۹-۰۵-۲۰, ۰۸:۱۳ قبل از ظهر
حالا یه چیز دیگه منو به فکر برده اینه که چرا هر چی مکمل و ویتامین میخرم اون در پوشی که روشه همش یکیه؟یعنی bsn-ultimate nutrition و ... همشون از یه در پوش استفاده میکنن؟:پوزخند:تنها مکملی که تو این دوسال خوردم و در پوشش فرق داشت و آرم خود شرکتش بود ماسل تک بود بقیه اش بدون استثنا شکل اون در پوش چسبی که روشه یکی بود

من no explode دارم استفاده میکنم .. تغییرات را کامل متوجه میشم (با دو پیمانه) .. حتی برای خواب مشکل پیدا میکنم .. 2 ساعت دیرتر خوابم میبره !!

samim
۱۳۸۹-۰۵-۲۱, ۰۸:۴۷ قبل از ظهر
همین BSN No-explode را به همه دوستان پیشنهاد میکنم:

http://yolkedperformance.com/images/no-explode_new.jpg

قیمت : حدودا 70.000 تومان

reza mokaram
۱۳۸۹-۰۵-۲۱, ۱۱:۲۲ قبل از ظهر
سلام.

من مکل سوپر مس گینر دایماتیزو از نمایندگی تو ایران گرفتم افتضاح بود فقط وانیل داشت دچار حالت تهوع می شدم.اطلاعاتی پیدا کردم که فقط مکملی که از امریکا میان اصله اینای که از دبی میان تقلب هتند.داماتیز تو سری کشورها کارخانه داره به دلیل بحران مالی دچار ورشکستگی شدند الان 2 ساله اینجوری شده کیفیت مکملها پایین

یعنی مالیات نمیدن دیگه به دایماتیز.دیگه دایماتیز مانند قبل نیست

حتی ماسل جویس هم بی کیفیت شده با اونکه مجوز بهداشت داره تو سایت bb جز 5 گینر اوله سایته ولی بی کیفیته این چیزی که ما مصرف کردیم

reza mokaram
۱۳۸۹-۰۵-۲۱, ۱۱:۴۵ قبل از ظهر
لیست یه سری مکمل تقلبی رو می زارم تو سایت.

بادی گینر

body gainer
بادی فول
body full
بادی وان
body1 supplement
پاور
power
فیت بادی
fit body
هاردکور
spn
snt
sdn
GREEN LIFE
PURITAN'S PRIDE
MONSTER MAXX
MUTREX
اسلیم فلت
AMINO OPTIMUM 2222
مولتی ویتامین ولمن Wellman
آمینو مایع تویین لب Twinlab Amino Fuel Liquid
کلیه محصولات شرکت دایماتیز DYMATIZE NUTITION
نوشابه انرژی زا افکت EFFECT
کلیه محصولات CHAMPION
کلیه محصولات PIURITAN
کلیه محصولات Puritan's Pride ( چینی )
کلیه محصولات PHD NUTRITION ( چینی )
دیانابول DS
محصولات هورمونی شرکت LSB
محصولات هورمونی شرکت LSP
محصولات هورمونی شرکت ILLIUM

reza mokaram
۱۳۸۹-۰۵-۲۱, ۱۲:۰۴ بعد از ظهر
یک توضیح کلی در مورد دایماتیز بدم :

در اینکه شرکت بزرگی است حرفی نیست و در حال پیشرفت است بر منکرش لعنت ، اما :

در کل دنیا این شرکت تعداد بسیار زیادی پخش کننده داره ، که نمایندگان توزیع محسوب می شوند ، این نمایندگان به علت عدم پرداخت های مالی دایماتیز یه عنوان تبلیغات و ... به آنها به شدت سر از فروش محصولات این شرکت برداشتند . این کارخانه دارای مشکلات شدید مالی و اختلاف در هیئت مدیره است ، تا به حال 4 کارخانه آن در روسیه ، آلمان ، فرانسه و بلژیک تعطیل شده که از اساسی ترین خطوط تولید محسوب می شدند . تعطیلی این کارخانجات باعث ایجاد فشار به خطوط تولید دیگر و در نتیجه سوء استفاده عده ای در بازار جهانی می شود .
این که می شنوید این محصولات در دوبی ، چین ، هند و ترکیه تولید می شوند داستان از این قرار است .

اگر در بین شرکت کنندگان در نظز سنجی بهترین مکمل ها در سایت های معروف هم نگاه کنید ، به مانند گذشته خبری از محصولات این شرکت نیست .

این مطالبی که عرض کردم فقط جهت اطلاع از مکملها بوده همینو بس

eiman
۱۳۸۹-۰۵-۲۳, ۰۵:۰۹ بعد از ظهر
دوستان مصرف مکمل تو ماه رمضان برای افراد روزه دار چطوری هست چون بدن در طی روز نیاز به اب زیادی داره تو ماه رمضان از اب محرومه نظرتون رو میخواستم بدونم تا برناممو تنظیم کنم

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۵-۲۳, ۰۵:۲۸ بعد از ظهر
کراتین رو قطع کنی تو این ماه بهتره ایمان جان
اما پروتئین رو میتونی ادامه بدی

majid66
۱۳۸۹-۰۵-۲۳, ۰۷:۰۹ بعد از ظهر
xxl كالي بيشتري داره يا سريوس مس؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۵-۲۳, ۰۷:۲۷ بعد از ظهر
سریوس مس توی هر 330 گرم 1250 تا کالری داره
ایکس ایکس ال تو هر 280 گرم 1040 تا کالری داره

shahram1359
۱۳۸۹-۰۵-۲۳, ۱۱:۴۰ بعد از ظهر
برای دوره حجم همراه با مکمل پروتئین ، سل مس بهتره استفاده بشه یا سایزآن؟

H I R B O D
۱۳۸۹-۰۵-۲۴, ۰۶:۱۰ بعد از ظهر
برای دوره حجم همراه با مکمل پروتئین ، سل مس بهتره استفاده بشه یا سایزآن؟

بستگی به بدن داره دوست عزیز ، این دو مکمل متفاوت هستند

kingoftehran
۱۳۸۹-۰۵-۲۶, ۰۱:۳۹ قبل از ظهر
با سلام
یک سری سوال از اساتید سایت داشتم
1-من اولین دوره هست که دارم میرم و مربی ما که پنجم کشور شد پارسال اینا را واسم خریده آیا کافی و خوب هست؟
1-API Glutamine Powder 300 grami2
2-cell teh hardcore
3-protoein n-large 2
4-super carbo plus
2-مورد آخر یعنی super carbo از شرکت body1supplement هاست که همه میگن آمریکایی نیست و تقلبی و چینی هست آیا این مورد صحیح هست؟
3-لطفا قیمت این مکمل ها را در صورت امکان بیان کنید؟
و پیشا پیش از شما تشکر می کنم بابت راهنماییتون

Hessam_Vardak
۱۳۸۹-۰۵-۲۶, ۰۸:۰۴ قبل از ظهر
با سلام
یک سری سوال از اساتید سایت داشتم
1-من اولین دوره هست که دارم میرم و مربی ما که پنجم کشور شد پارسال اینا را واسم خریده آیا کافی و خوب هست؟
1-API Glutamine Powder 300 grami2
2-cell teh hardcore
3-protoein n-large 2
4-super carbo plus
2-مورد آخر یعنی super carbo از شرکت body1supplement هاست که همه میگن آمریکایی نیست و تقلبی و چینی هست آیا این مورد صحیح هست؟
3-لطفا قیمت این مکمل ها را در صورت امکان بیان کنید؟
و پیشا پیش از شما تشکر می کنم بابت راهنماییتون
ضمن خوش آمدگويي به شما
دوست من، اوني كه دوره اي مصرف مي شه، استروئيد هست نه مكمل.
1- در مورد مكمل ها هم شما بايد اطلاعات بيشتري از خودتون بيان كنيد تا ببينيم كه اين مكمل ها مناسب شما هست يا نه. اما در كل اين نوع مكمل ها براي افزايش وزن در افراد لاغر اندام به كار مي ره.
2- در مورد مكمل SUPER CARBO PLUS تا حالا چيزي نشنيدم و نمي تونم بگم كه تقلبي هست يا نه.
3- براي اطلاع از قيمتها مي تونيد به فروشگاه سايت (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?3488-***-%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%AF%D9%86%D8%B3%D8%A7%D8%B2-%28-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%B7%D9%87-%29-***) سر بزنيد.

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۵-۲۷, ۱۲:۰۵ قبل از ظهر
سلام دوستان
کسی تا حالا مکمل سفیده تخم مرغ و شیر خشک استفاده کرده؟ میخواستم در مورد کاراییش بدونم.عصر رفتم داروخونه دارو بگیرم اینو دیدم وسوسه شدم خریدم.
اطلاعات تغذیه ایش:
پروتئین 43%
کربوهیدرات 43%
چربی کمتر از 1%
انرژی هر 100گرم 344 کیلو کالری
ترکیبات:
پودر سفیده تخم مرغ(بهینه)،شکر،پودر شیر کم چربی،کاکائو
عکسشم گذاشتم.
مرسی از دوستان لطفا نظر بدین

http://s2.kimag.es/share/11109600.jpg
http://s2.kimag.es/share/30496062.jpg
http://s2.kimag.es/share/43585106.jpg

Hessam_Vardak
۱۳۸۹-۰۵-۲۷, ۰۷:۱۶ قبل از ظهر
محمدرضا جان
حالا ديگه خريديش، ولي از بسته بندي و اسمش (ويدَر) مشخصه كه به پاي محصولات پويان هم نمي رسه، چه برسه به ....
در مورد شير خشك هم بايد بگم كه ماده اصلي تمام شيرهايي كه ماندگاري طولاني دارند (پگاه، روزانه، پاكبان و...) شير خشك گاو هست كه معمولاً از چين وارد مي كنن و منظور اون شير خشكي كه به نوزادان مي دن نيست.
حالا چند گرفتيش؟

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۵-۲۷, ۰۷:۲۲ قبل از ظهر
والا قیافش که خیلی تقلبی میزنه ! وقت کردی یه سری به ویدر بزن ببین همچین چیزی با همچین طرحی وجود داره !

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۵-۲۷, ۱۱:۱۱ قبل از ظهر
محمدرضا جان
حالا ديگه خريديش، ولي از بسته بندي و اسمش (ويدَر) مشخصه كه به پاي محصولات پويان هم نمي رسه، چه برسه به ....
در مورد شير خشك هم بايد بگم كه ماده اصلي تمام شيرهايي كه ماندگاري طولاني دارند (پگاه، روزانه، پاكبان و...) شير خشك گاو هست كه معمولاً از چين وارد مي كنن و منظور اون شير خشكي كه به نوزادان مي دن نيست.
حالا چند گرفتيش؟
قیمتش کم بود گرفتم 10800 تومن :پوزخند:، حالا یعنی هیچ؟؟1000%مطمئنم جعلیه سایتشم (http://forum.bodybuilder.ir/www.golpoodr.com) هست انگار کوچ کردن هیچ خبری نیست!!! دیگه وسوسه شدیم گرفتیم .گفت روزی 2 وعده 3 ساعت قبل تمرین و 1 ساعت بعد از تمرین مصرف کن.

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۵-۲۷, ۱۱:۱۲ قبل از ظهر
والا قیافش که خیلی تقلبی میزنه ! وقت کردی یه سری به ویدر بزن ببین همچین چیزی با همچین طرحی وجود داره !
محصوله ایرانه بابا دست کم گرفتیا!!!!!!:کف کرده:

kingoftehran
۱۳۸۹-۰۵-۲۷, ۱۱:۱۲ قبل از ظهر
با تشکر از Hessam_Vardak (http://forum.bodybuilder.member.php?2414-Hessam_Vardak)
من 63 کیلو هستم و کاملا مبدی و در حدود 1.5 ماه هست که کار می کنم آیا مکمل های فوق برای من خوب هست؟

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۵-۲۷, ۱۱:۲۸ قبل از ظهر
10800 تومن ! :خنده: بدرد خود کشی میخوره .
================
بگذریم ... دوستان من می خوام سنت شکنی کنم و مکمل مصرف کنم . البته میخوام از همین سایت بخرم . تو محصولات حجت 4 تاشون چشمم رو گرفته : Mass tech - Myofusion - seroius Mass - True Mass
من یه مکمل پر پروتئین میخوام که کربوهیدراتش هم زیاد نباشه(من بلا نسبت گاو اندازه گاو کربوهیدرات طبیعی میخورم ). می خوام ببینم کدوم یک از این چهار تا بهتره ؟!
دوستان توجه بکنید مشخصات فعلیه من : قد : 178 - وزن 77 کیلو - دور بازو : 38.5 - دور کمر 73
من از Myfusion خیلی تعریف شنیدم . حالا هم میخوام نظر دوستان رو بدونم هم نظر خود حجت رو که کدوم مکمل بهتره .

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۰۵-۲۷, ۱۱:۴۴ قبل از ظهر
یاکو جان
اگه تصمیم به استفاده از مکمل گرفتی ، با این نسبت قد و وزن منم بهت myfusion رو پیشنهاد میکنم . البته بازم بستگی به هدف خودت داره اگه فقط به دنبال افزایش عضله هستی myfusion گزینه مناسبیه ولی اگه میخواهی وزنت هم محسوس افزایش پیدا کنه میتونی رو سه گزینه بعدی حساب کنی . از بین اونها هم اگه نظر من رو بخواهی برای کسی که سابقه چندین ساله تمرین داره true mass رو پیشنهاد میکنم .

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۵-۲۷, ۱۱:۵۶ قبل از ظهر
10800 تومن ! :خنده: بدرد خود کشی میخوره .

:متفکر::متفکر::متفکر::متفکر::متفکر::بیفایده::بیفایده::بیفایده:

Hessam_Vardak
۱۳۸۹-۰۵-۲۷, ۱۲:۲۸ بعد از ظهر
با تشکر از Hessam_Vardak (http://forum.bodybuilder.member.php?2414-Hessam_Vardak)
من 63 کیلو هستم و کاملا مبدی و در حدود 1.5 ماه هست که کار می کنم آیا مکمل های فوق برای من خوب هست؟

شما قدت رو نگفتي، ولي مسلماً با اين وزن كمبود وزن داري و اين مكملها در صورت اصل بودن مي تونه برات مفيد باشه.
البته اينها مكمل هست و اصل كار تغذيه مناسب هست.

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۵-۲۷, ۰۱:۵۴ بعد از ظهر
یاکو جان
اگه تصمیم به استفاده از مکمل گرفتی ، با این نسبت قد و وزن منم بهت myfusion رو پیشنهاد میکنم . البته بازم بستگی به هدف خودت داره اگه فقط به دنبال افزایش عضله هستی myfusion گزینه مناسبیه ولی اگه میخواهی وزنت هم محسوس افزایش پیدا کنه میتونی رو سه گزینه بعدی حساب کنی . از بین اونها هم اگه نظر من رو بخواهی برای کسی که سابقه چندین ساله تمرین داره true mass رو پیشنهاد میکنم .
ممنون از این که جواب دادی ... می خوام فرق بین Myfusion رو با True mass بدونم . چون گفتی برای افزایش عضله Myfusion گزینه خوبیه از طرفی هم گفتی True Mass و ... برای افزایش وزن محسوس مناسب هستند .

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۰۵-۲۷, ۰۳:۰۰ بعد از ظهر
ممنون از این که جواب دادی ... می خوام فرق بین Myfusion رو با True mass بدونم . چون گفتی برای افزایش عضله Myfusion گزینه خوبیه از طرفی هم گفتی True Mass و ... برای افزایش وزن محسوس مناسب هستند .
خوب همونطور که خودتم توی این متن نوشتی true mass به عنوان یه گینر و افزایش دهنده وزن و نه صرفا حجم به کار برده میشه و ممکنه علاوه بر اون افزایش عضله مقداری آب و چربی رو هم به بدن شما اضافه کنه که البته میتونی اینو به حداقل برسونی ، در صورتی که myfusion فقط حجم عضله رو برات به همراه داره و ممکنه وزنت نهایت 2 کیلو اضافه شه اما همین 2 کیلو عضله ناب باشه .

hasanzade
۱۳۸۹-۰۵-۲۸, ۱۱:۴۱ قبل از ظهر
من 22 سال با 180 قد و 60 کیلو وزن دارم و سال پیش کراتین مصرف کردم و 7 کیلو اضافه کردم اما امسال اگر مصرف کراتینمو چندین برابر کنم فایده ندارد و حجم نمیگیرم.می خواستم ببینم مشکل از کجاست؟
وایا راهی برای برای حجم گرفتن سریع وجود داره؟

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۰۵-۲۸, ۱۲:۴۳ بعد از ظهر
من 22 سال با 180 قد و 60 کیلو وزن دارم و سال پیش کراتین مصرف کردم و 7 کیلو اضافه کردم اما امسال اگر مصرف کراتینمو چندین برابر کنم فایده ندارد و حجم نمیگیرم.می خواستم ببینم مشکل از کجاست؟
وایا راهی برای برای حجم گرفتن سریع وجود داره؟
شما کمبود شدید وزن دارید . مطمئنا اون 7 کیلویی هم که اضافه کردید فقط به خاطر مصرف کراتین نبوده ، اگه بوده باید به کراتینه شک کرد . پیشنهاد من به شما مصرف یه مکمل با کربو هیدرات بالاست مثل سریوس مس . اگه قصد استفاده از مکمل هم نداری میتونی از یه رژیم غذایی پر کربوهیدرات و کالری استفاده کنی . هیچ چیز سریع به دست نمیاد چون توی بدنسازی هرچی سریع به دست بیاد به همون نسبت سریع هم از دست میره .

tinker
۱۳۸۹-۰۵-۲۸, ۰۳:۰۸ بعد از ظهر
سلام خسته نباشید.راستیاتش من قصد اضافه وزن دارم و خیلی تو فکر عضله سازی نیستم.یکی بهم رئال مس پیشنهاد کرد.می خواستم برام یه توضیح کامل ازش بدید مثل:کارایی،ضرر هاش،قیمت و ... اگه ممکنه برام بفرستید به :tinker_emusic@yahoo.com

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۰۵-۲۸, ۰۳:۴۶ بعد از ظهر
سلام خسته نباشید.راستیاتش من قصد اضافه وزن دارم و خیلی تو فکر عضله سازی نیستم.یکی بهم رئال مس پیشنهاد کرد.می خواستم برام یه توضیح کامل ازش بدید مثل:کارایی،ضرر هاش،قیمت و ... اگه ممکنه برام بفرستید به :tinker_emusic@yahoo.com
دوست عزیز جواب تمام سوالات شما توی تاپیک ویترین محصولات سایت بدنساز (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?3496-ویترین-محصولات-سایت-بدنساز) وجود داره .

hasanzade
۱۳۸۹-۰۵-۲۸, ۰۳:۵۲ بعد از ظهر
شما کمبود شدید وزن دارید . مطمئنا اون 7 کیلویی هم که اضافه کردید فقط به خاطر مصرف کراتین نبوده ، اگه بوده باید به کراتینه شک کرد . پیشنهاد من به شما مصرف یه مکمل با کربو هیدرات بالاست مثل سریوس مس . اگه قصد استفاده از مکمل هم نداری میتونی از یه رژیم غذایی پر کربوهیدرات و کالری استفاده کنی . هیچ چیز سریع به دست نمیاد چون توی بدنسازی هرچی سریع به دست بیاد به همون نسبت سریع هم از دست میره .

از داروخونه میشه گیر اورد؟

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۰۵-۲۸, ۰۳:۵۸ بعد از ظهر
از داروخونه میشه گیر اورد؟

دارو خونه محل نگهداری داروست ، اینی که من گفتم مکمله
یه چند تا داروخونه سر بزن پیدا نکردی میتونی از محصولات همین سایت خرید کنی :چشمک:

kingoftehran
۱۳۸۹-۰۵-۲۸, ۱۰:۳۷ بعد از ظهر
شما قدت رو نگفتي، ولي مسلماً با اين وزن كمبود وزن داري و اين مكملها در صورت اصل بودن مي تونه برات مفيد باشه.
البته اينها مكمل هست و اصل كار تغذيه مناسب هست.
با سلام
قدرت هم ندارم الآن بعد 1 و 15 روز کار کردن پرس سینه جمع 2 وزنه ها 20 کیلو و سرشان 5 تا و جمع دو وزنه ها 10 تا می زنم.قدم 1.78 و وزن هم تو این 1 ماه 5 کیلو اضافه کردم و شدم 64 کیلو گرم اون مکمل ها خوبه؟

akilis2006
۱۳۸۹-۰۵-۲۹, ۱۲:۰۵ قبل از ظهر
سلام
مصرف همزمان كراتين و پروتئين( BSN Syntha-6, 5.04 Lbs (22.88g و گلوتامین به چه صورت است؟

arashbandegan
۱۳۸۹-۰۵-۲۹, ۱۲:۴۸ قبل از ظهر
در صورتیکه مشخص نیست رژیم غزاییی شما به چه صورت هست. بنا به لیبل مربوط مصرف کنید. کراتین ۵ گرم روزی و گلوتامین ۳ وعده صبح، بعد از تمرین و قبل از خواب، پروتئین بنا به نیاز بدن.

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۵-۲۹, ۱۱:۴۳ قبل از ظهر
طرز استفاده و وزن هر کدوم از این مکمل ها چه طوریه ؟ : myofusion و true mass و mass tech

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۵-۲۹, ۰۳:۲۶ بعد از ظهر
طرز استفاده و وزن هر کدوم از این مکمل ها چه طوریه ؟ : myofusion و true mass و mass tech

وزن مکمل ها رو که تو قسمت محصولات زده
اما مصرفش بسته به نیاز هست
ولیکن روزانه 2 پیمانه حداقل مصرف میشن
خصوصا صبح و بعد تمرین

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۵-۲۹, ۰۳:۳۹ بعد از ظهر
افشین جان ترو مس بیشتر می صرفه یا مس تچ ؟!
ترو مس رو نوشته 2.5 کیلو اما در کل نوشته میشه 18 وعده ! خیلی کمه که !

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۵-۲۹, ۰۴:۵۵ بعد از ظهر
روزی 3 وعده حساب شده که 18 وعده شده
روزی 2 بارش میشه 26 وعده
...........................................................
داری وزن میگیری یاکو جان؟
من باشم مس تچ رو بر میدارم
چون قبلا ترو مس خوردم و مس تچ حداقل برام الان جذابیت بیشتری داره
اما از ترو مس هم غافل نشو که جایزه بهترین مکمل افزایش وزن رو داره

akilis2006
۱۳۸۹-۰۵-۲۹, ۰۵:۱۳ بعد از ظهر
سلام
مصرف همزمان كراتين و پروتئين( BSN Syntha-6, 5.04 Lbs (22.88g و گلوتامین به چه صورت است؟

BSN Syntha-6 پودر هستش و روش نوشته با شیر هم میشه خورد هدف اصلیم از این سوال این بود که من میخام با شیر مخلوط کنم و به خاطر ضدیتی که بین شیر با کراتین و گلوتامین هست چطور ودر چه فاصله زمانی مصرف بشه بهتره ؟

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۵-۲۹, ۰۵:۱۵ بعد از ظهر
دوتاش یه قیمت رو داره .... ده بیست سی چهل میکنم یکیش رو میخرم :پوزخند:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۵-۲۹, ۰۶:۰۱ بعد از ظهر
BSN Syntha-6 پودر هستش و روش نوشته با شیر هم میشه خورد هدف اصلیم از این سوال این بود که من میخام با شیر مخلوط کنم و به خاطر ضدیتی که بین شیر با کراتین و گلوتامین هست چطور ودر چه فاصله زمانی مصرف بشه بهتره ؟

کراتین که قبل و بلافاصله بعد تمرین
گلوتامین هم بعد تمرین و موقع خواب یا صبح توصیه میشه
سینتا 6 رو هم نیم ساعت بعد از مصرف کراتین

tinker
۱۳۸۹-۰۵-۲۹, ۰۸:۳۴ بعد از ظهر
یه توضیح در مورده رنال مس می خوام
ممنون

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۵-۲۹, ۱۰:۰۳ بعد از ظهر
یه توضیح در مورده رنال مس می خوام
ممنون

بفرمائید
http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?3496-ویترین-محصولات-سایت-بدنساز/page2

Hessam_Vardak
۱۳۸۹-۰۵-۳۰, ۰۹:۱۲ قبل از ظهر
با سلام
قدرت هم ندارم الآن بعد 1 و 15 روز کار کردن پرس سینه جمع 2 وزنه ها 20 کیلو و سرشان 5 تا و جمع دو وزنه ها 10 تا می زنم.قدم 1.78 و وزن هم تو این 1 ماه 5 کیلو اضافه کردم و شدم 64 کیلو گرم اون مکمل ها خوبه؟
عزيز من، انتظار داري بعد از يكماه و نيم چقدر پرس سينه بزني؟
من با ميله خالي شروع كردم و الان 100 كيلو پرس سينه ميزنم. اينكه شما الان 20 كيلو ميزني خيلي خوبه.
توي بدنسازي نبايد عجله داشته باشي. قدرت و به دنبال اون حجم به دست مياد، اما با صبر و تلاش، نه عجله و زود نااميد شدن.
در مورد مكملها هم هم گفتم، غير از آخري بقيه خوب هستن، اما مهمتر از مكمل تغذيه هست.

EHSAN2000
۱۳۸۹-۰۵-۳۰, ۰۲:۵۸ بعد از ظهر
در صورتیکه مشخص نیست رژیم غزاییی شما به چه صورت هست. بنا به لیبل مربوط مصرف کنید. کراتین ۵ گرم روزی و گلوتامین ۳ وعده صبح، بعد از تمرین و قبل از خواب، پروتئین بنا به نیاز بدن.

سلام اقای دکتر.
ممنون برای زحماتتون.
آقای کسایی لطف کردن یه برنامه تمرین خوب بهم دادن.و گفتن برای برنامه تغذیه و مکمل از شما کمک بگیرم.
من براتون عکس بدنمو میزارم ، اگر اطلاعات دیگه ای هم لازم هست امر بفرمایید تا بزارم.
راستی یه مکمل مای فیوژن و گلوتامین هم گرفتم که اساتید سایت گفتن مناسب من نیستن.خواستم بدونم یعنی کلا برای بدن من مناسب نیستن؟یا اینکه در حال حاظر مناسب من نیستن؟

http://s1.picofile.com/emfa/Pictures/aks%20az%20jelo.jpg
http://s1.picofile.com/emfa/Pictures/aks%20az%20baghal.jpg

با سپاس از شما استاد عزیز:گل رز:

sportman
۱۳۸۹-۰۵-۳۰, ۰۸:۲۱ بعد از ظهر
سلام
من به طور حرفها ای بسکتبال بازی می کنم، می خواستم ببینم تو این رشته از چه مکمل هایی بهتره استفاده کرد؟
با تشکر

majid66
۱۳۸۹-۰۵-۳۰, ۱۰:۲۱ بعد از ظهر
مكمل ها فقط مختص بدنسازا نيست شما مي تونين از كراتين atp براي استقامت و افزايش كارايي بدنتون استفاده كنين. يا از پودرهاي كربوهيدراتي براي افزايش انرژي قبل از تمريناتتون بهره ببريد فقط مراقب باشيد مصرف زياد كربو هيدراتها باعث افزايش وزن و توده چربي مي شه.

hesam.ah
۱۳۸۹-۰۵-۳۱, ۱۲:۲۲ قبل از ظهر
دوستان از بین 2 مکمل مای فیوزن گاسپاری و وی100% کدوم بهترند و ضرر کمتر و بازدهی بیشتر دارند با توجه به این که من میخوام وزنمو بیارم پایین و باید چیزی بگیرم که عملا کربوهیدرات نداشته باشه؟؟؟؟

sportman
۱۳۸۹-۰۵-۳۱, ۰۱:۱۶ قبل از ظهر
ممنون از راهنمایی
راستش من وزنم کمه و مشکلی از این بابت ندام(177 با 60 کیلو) می خواستم ببینم کراتین کافیه یا با گلوتامین یا پروتئین بهتره برای من که بسکتبال بازی می کنم و یا اصلا سل مس که جفتش توش هست بهتره ؟
در ضمن من در مورد مارک ها و اینکه از کجا می تونم تهیه کنم هیچ اطلاعاتی ندارم اگه راهنماییم کنید ممنون می شم.
باز هم ممنون

arashbandegan
۱۳۸۹-۰۵-۳۱, ۰۳:۰۹ قبل از ظهر
سلام اقای دکتر.
ممنون برای زحماتتون.
آقای کسایی لطف کردن یه برنامه تمرین خوب بهم دادن.و گفتن برای برنامه تغذیه و مکمل از شما کمک بگیرم.
من براتون عکس بدنمو میزارم ، اگر اطلاعات دیگه ای هم لازم هست امر بفرمایید تا بزارم.
راستی یه مکمل مای فیوژن و گلوتامین هم گرفتم که اساتید سایت گفتن مناسب من نیستن.خواستم بدونم یعنی کلا برای بدن من مناسب نیستن؟یا اینکه در حال حاظر مناسب من نیستن؟

http://s1.picofile.com/emfa/Pictures/aks%20az%20jelo.jpg
http://s1.picofile.com/emfa/Pictures/aks%20az%20baghal.jpg

با سپاس از شما استاد عزیز:گل رز:

وزن و قد؟ در حال حاضر برنامه غذاییی یک روز معمولت را بنویس.

arashbandegan
۱۳۸۹-۰۵-۳۱, ۰۳:۱۰ قبل از ظهر
دوستان از بین 2 مکمل مای فیوزن گاسپاری و وی100% کدوم بهترند و ضرر کمتر و بازدهی بیشتر دارند با توجه به این که من میخوام وزنمو بیارم پایین و باید چیزی بگیرم که عملا کربوهیدرات نداشته باشه؟؟؟؟

وی ۱۰۰%

arashbandegan
۱۳۸۹-۰۵-۳۱, ۰۳:۱۵ قبل از ظهر
ممنون از راهنمایی
راستش من وزنم کمه و مشکلی از این بابت ندام(177 با 60 کیلو) می خواستم ببینم کراتین کافیه یا با گلوتامین یا پروتئین بهتره برای من که بسکتبال بازی می کنم و یا اصلا سل مس که جفتش توش هست بهتره ؟
در ضمن من در مورد مارک ها و اینکه از کجا می تونم تهیه کنم هیچ اطلاعاتی ندارم اگه راهنماییم کنید ممنون می شم.
باز هم ممنون

سل مس برای رکاوری خوبه اما نه افزایش وزن بستگی داره شما هدفت چی باشه. در مورد تهیه مکمل هم میتونی از http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?3488-***-محصولات-جدید-سایت-بدنساز-(-خرید-بدون-واسطه-)-*** تهیه کنی.

abas73
۱۳۸۹-۰۵-۳۱, ۰۲:۱۱ بعد از ظهر
سلام دوستان . ميخوام يه دوره براي افزايش حجم بردارم(ترجيحا شامل استروييد و مكملهاي انسولين دار نباشه).
مشخصات: دور بازو: 25 سايد:24 مچ:16 شكم:74 سينه:81 گردن:35 وزن:66 قد:172 خيلي لاغرم البته پايين تنم كمي چربي داره.
لطف كنيد بهترين دوره اي رو كه براي من مناسبه معرفي كنيد. مكملي هم برا افزايش اشتها توش باشه.بودجه:100000
بي نهايت تشكر.

majid66
۱۳۸۹-۰۵-۳۱, ۰۵:۲۸ بعد از ظهر
از سريوس مس استفاده كن اگه بدنبال وزن هستي،در كنارش يه كراتين هم بزن به بدن.

eiman
۱۳۸۹-۰۵-۳۱, ۰۵:۴۲ بعد از ظهر
من تو ماه رمضان مصرف کراتین رو قطع کردم چون روزه میگیرم ولی مصرف پروتئین تو وروزهای تمرینم هست روزهای تمرینم رو یک در میان کردم تا راحتتر کار کنم ولی مصرف پروتئین رو تو روزهای استراحت ادامه نمیدم میخواستم بدونم کارم صحیح هست یا خیر پروتئین مصرفی وی 100% هست

Hessam_Vardak
۱۳۸۹-۰۵-۳۱, ۱۰:۳۹ بعد از ظهر
من تو ماه رمضان مصرف کراتین رو قطع کردم چون روزه میگیرم ولی مصرف پروتئین تو وروزهای تمرینم هست روزهای تمرینم رو یک در میان کردم تا راحتتر کار کنم ولی مصرف پروتئین رو تو روزهای استراحت ادامه نمیدم میخواستم بدونم کارم صحیح هست یا خیر پروتئین مصرفی وی 100% هست
ایمان جان
مصرف کراتین چون نیاز به آب زیاد داره، مصرف نشه بهتره، اما مصرف پروتئین رو باید حتماً ادامه بدی.
موقع سحر و بعد از افطار برای روزهای غیر تمرین و موقع سحر، قبل از تمرین و بعد از تمرین برای روزهای تمرین.

majid66
۱۳۸۹-۰۵-۳۱, ۱۱:۲۴ بعد از ظهر
به نظر من يا روزه نگير يا مصرف مكملارو بزار بعد ماه رمضون، يه دفعه كراتين پروتئين رو با هم مصرف كني تا بهتر نتيجه بگيري.

hesam.ah
۱۳۸۹-۰۶-۰۱, ۰۱:۰۴ قبل از ظهر
سلام رفیق...والا من قصد چربی سوزی دارم تا بعد از چربی سوزیم و اینکه کپل و باسن و ....اب شود شروع به عضله سازی بوکونم...
برای همین یکی از دوستان این مکمل هارو به بنده پیشنهاد دارد...
وی 100% و هیدروکسی کات ماسل تچ...
حالا سوالم اینه که اینا خوبن؟از اینها بهتر هست؟اگر هست چی هست...
و از کجا میتونم *** اصل و اورجینال تهیه کنم؟
شما کسیرو دارین که بتونه بهم بده؟
معدنش داخل تهران کجاست؟؟؟
ممنونhttp://persian-gym.com/images/smilies/thumbup.gif

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۶-۰۱, ۱۰:۲۲ قبل از ظهر
سلام رفیق...والا من قصد چربی سوزی دارم تا بعد از چربی سوزیم و اینکه کپل و باسن و ....اب شود شروع به عضله سازی بوکونم...
برای همین یکی از دوستان این مکمل هارو به بنده پیشنهاد دارد...
وی 100% و هیدروکسی کات ماسل تچ...
حالا سوالم اینه که اینا خوبن؟از اینها بهتر هست؟اگر هست چی هست...
و از کجا میتونم *** اصل و اورجینال تهیه کنم؟
شما کسیرو دارین که بتونه بهم بده؟
معدنش داخل تهران کجاست؟؟؟
ممنونhttp://persian-gym.com/images/smilies/thumbup.gif

شما وقتي تمرين وتغذيه داشتي باشي عضلاتت رشد ميكنن
اما در كنارش با تمرينات هوازي و رژيم غذايي ميتوني چربي سوزي هم داشته باشي
مكمل هاي خوبي هم انتخاب كردي
آب در كوزه و ما گرد جهان ميگرديم.....فروشگاه سايت رو ديدي تا حالا؟؟
مكمل هايي كه ميخواي با بالاترين كيفيت ممكن تو فروشگاه سايت موجود هست

kingoftehran
۱۳۸۹-۰۶-۰۱, ۰۱:۲۱ بعد از ظهر
عزيز من، انتظار داري بعد از يكماه و نيم چقدر پرس سينه بزني؟
من با ميله خالي شروع كردم و الان 100 كيلو پرس سينه ميزنم. اينكه شما الان 20 كيلو ميزني خيلي خوبه.
توي بدنسازي نبايد عجله داشته باشي. قدرت و به دنبال اون حجم به دست مياد، اما با صبر و تلاش، نه عجله و زود نااميد شدن.
در مورد مكملها هم هم گفتم، غير از آخري بقيه خوب هستن، اما مهمتر از مكمل تغذيه هست.
با سلام دوست عزیز
با تشکر از راهنماییتون من این مکمل ها را مصرف می کنم یک مشکل دارم اونم اینه که صبح زود نمی تونم بیدار بشم و همش 12 ظهر از خواب بلند می شم با این وضع آیا رشد می کنم؟

EHSAN2000
۱۳۸۹-۰۶-۰۱, ۰۲:۱۹ بعد از ظهر
وزن و قد؟ در حال حاضر برنامه غذاییی یک روز معمولت را بنویس.

175 قد و 68 هم وزنمه.(می خوام وزن اضافه کنم)
در حال حاضر هم تقریبا 5 وعده در طول روز غذا میخورم.
صبحانه ها معمولا عسل و کره و مربا...
ناهارو شامم غذاهای معمولی که تقریبا هر روز یه وعده برنج هست.
میان وعده ها هم خرما و شیر یا ساندویچ یا تخم مرغ یا سیب زمینی...
با همین وعده ها تو یک ماه 4 کیلو اضافه کردم.اما این اخری ها احساس میکنم مثل قبلا وزن اضافه نمیکنم.
اگر اطلاعات دیگه ای هم لازمه بگید تا بزارم.
با تشکر

Hessam_Vardak
۱۳۸۹-۰۶-۰۱, ۰۲:۵۱ بعد از ظهر
با سلام دوست عزیز
با تشکر از راهنماییتون من این مکمل ها را مصرف می کنم یک مشکل دارم اونم اینه که صبح زود نمی تونم بیدار بشم و همش 12 ظهر از خواب بلند می شم با این وضع آیا رشد می کنم؟
هنگام خواب، سطح هورمون رشد به حداكثر و متابوليسم بدن به حداقل مي رسه. يك بدنساز به حداقل 8 ساعت خواب در طول روز نياز داره و بهترين نوع خواب هم خواب شبانه هست.
پس راحت بخواب.:sleep:

Hessam_Vardak
۱۳۸۹-۰۶-۰۱, ۰۲:۵۴ بعد از ظهر
با همین وعده ها تو یک ماه 4 کیلو اضافه کردم.اما این اخری ها احساس میکنم مثل قبلا وزن اضافه نمیکنم.
با تشکر
توي تغذيه نبايد افراط كرد، وگرنه وزن اضافه مي كنيد، اما به صورت بافت چربي اطراف شكم و باسن.
پس سعي كنيد بيشتر از غذاهاي با كيفيت استفاده كنيد تا اينكه فقط به كميت غذا اهميت بديد تا وزني كه بدست مياريد بيشتر عضله باشه تا چربي.

arashbandegan
۱۳۸۹-۰۶-۰۲, ۰۶:۲۵ قبل از ظهر
با تشکر

این یک رژیم بسیار ساده وکلی برای تمامی دوستانی که مایل افزایش وزن هستند. روزانه ۵ وعده تغذیه کنید. تمامی وعدهها باید دارای پروتئین (تخم مرغ، گوشت قرمز یا سفید)، کربوهیدرات کمپلکس(سیبزمینی آب پز، برکلی، سبزیجات، جو دو سر، نان سبوسدار، برنج قهوه ای با پوسته، ..) چربی (روغن ماهی، روغن زیتون) بوده میتونید دو وعده رو از مکملهای گینر استفاده کنید. برای راحتی کار به صورت تقریبی درهر یک از ۵ وعده به اندازه یک مشت بسته از کربوهیدرات و یک مشت باز از پروتئینها استفاده کنید.
کسانیکه خواهان کاهش وزن هستند نیز از رژیم بالا استفاده میکنند اما به عوض کربوهیدرات نشاسته دار، فقط و فقط از کربوهیدراتهای فیبری استفاده کنند (برکلی، انواع سبزیجات (تره ، جعفری، ..) سالاد کاهوبدون سوس چاق کننده با سرکه و .....) از مصرف کربوهیدراتهای نشاسته دار به میزان بسیار کم میتونید فقط صبحانه استفاده کنید، میزان پروتئین را کمی بالا ببرید و چربی رو حتما داشته باشید نه چربی اشباه شده بلکه چربی مفید مثل روغن بادوم، خود بادوم، آووکادو، زیتون، روغن ماهی. مصرف چربی با کرب (نشاسته ای) بسیار کم موجب سوخته شدن بیشتر چربی شده و سیر نگاهتان میداره.
افرادی که مایل به نگاه داشتن وزن مورد نظر هستند میتونند همون رژیم اول رو بدون گینر ها اجرا کنند و بنا به نیاز مصرف کربوهیدرات را تغیر بدهند.

kingoftehran
۱۳۸۹-۰۶-۰۲, ۱۱:۲۶ قبل از ظهر
هنگام خواب، سطح هورمون رشد به حداكثر و متابوليسم بدن به حداقل مي رسه. يك بدنساز به حداقل 8 ساعت خواب در طول روز نياز داره و بهترين نوع خواب هم خواب شبانه هست.
پس راحت بخواب.:sleep:
با سلام
ببخشید که این قدر سوال می پرسم مبتدی هستم دیگه .آقا حسام حالا که 12 ظهر بیدار می شم تکلیف مکمل هایی که گفته صبح بخورم چی می شه من وده صبح را انداختم 12 ظهر و به همون میزان تمرین ساعت 5 بعد از ظهر را بردم 8 شب آیا این کار لطمه ای به رشد می زنه؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۶-۰۲, ۱۱:۵۸ قبل از ظهر
با سلام
ببخشید که این قدر سوال می پرسم مبتدی هستم دیگه .آقا حسام حالا که 12 ظهر بیدار می شم تکلیف مکمل هایی که گفته صبح بخورم چی می شه من وده صبح را انداختم 12 ظهر و به همون میزان تمرین ساعت 5 بعد از ظهر را بردم 8 شب آیا این کار لطمه ای به رشد می زنه؟

دوست عزيز
شما اگه 12 ظهر بيدار ميشي 2 تا وعده مهم غذايي رو از دست دادي
همچنين ساعت تمرين و ناهار شما هم بهم ميخوره
پس اين كار كاملا اشتباهه
اگه بتوني صبح صبحانه رو بخوري و استراحت كني (‌چرت زدن ) و دوباره تا ناهار يه ميان وعده (‌مكمل يا غذا با حجم كم )‌بخوري خيلي خوبه
اما اينكه 12 بيدار بشي انتظار پيشرفت نداشته باش
موفق باشي

R.K
۱۳۸۹-۰۶-۰۲, ۰۲:۳۷ بعد از ظهر
خواب خوب(ساعت ۱۲ تا ۸) + تغذیه مناسب + تمرین بسیار خوب و سنگین = با رشد بدن شما

eiman
۱۳۸۹-۰۶-۰۲, ۰۵:۳۳ بعد از ظهر
ایمان جان
مصرف کراتین چون نیاز به آب زیاد داره، مصرف نشه بهتره، اما مصرف پروتئین رو باید حتماً ادامه بدی.
موقع سحر و بعد از افطار برای روزهای غیر تمرین و موقع سحر، قبل از تمرین و بعد از تمرین برای روزهای تمرین.
ممنونم حسام جان ولی من با مصرف پروتین نیاز شدید به اب پیدا میکنم قبل از سحر رو نمیتونم پروتیین مصرف کنم ولی به توصییه ات عمل میکنم ممنون از لطفت

majid66
۱۳۸۹-۰۶-۰۲, ۱۰:۵۵ بعد از ظهر
با مصرف پروتئين بايد اب زياد بخوري در غير اين صورت به كليه هات فشار مياد،نشونشم اينه كه رنگ ادرار تغيير مي كنه.

hesam.ah
۱۳۸۹-۰۶-۰۳, ۰۱:۵۴ قبل از ظهر
سلام دوستان...http://persian-gym.com/images/smilies/thumbup.gif
والا من قصد خررید مکمل دارم و 3 مکمل رو دیدم که چند تا سوال برام پیش اومده...!
من whey 100% optimium و هیدروکسی کات ماسل تچ به همراه کراتین 300 گرمی mhp رو انتخاب کردم..با توجه به این که قصد چربی سوزی دارم و همچنین عضله سازی بهتر دیدم که از مکملی که حاوی کربوهیدرات باشه کمتر استفاده کنم...
واسه همین رسیدم خدمت شما که ببینم..
این هایی که انتخاب کردم چطوره؟http://persian-gym.com/images/smilies/tafakor.gif
از اینها بهتر چی هست که بهم پیشنهاد میکنید؟
شما کسیرو میشناسید که ***اش مطمئن و اورجینال باشه و ازش خرید کنم؟
البته بنده داخل تهران هستم...http://persian-gym.com/images/smilies/whistling.gif
پیشاپیش ممنون از راهنمایتون رفقا!!!http://l.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/63.gif
ممنون

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۶-۰۳, ۰۸:۱۹ قبل از ظهر
به قسمت محصولات جدید سایت (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?3488-***-%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%AF%D9%86%D8%B3%D8%A7%D8%B2-%28-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%B7%D9%87-%29-***)مراجعه کنید .

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۶-۰۳, ۰۸:۲۰ قبل از ظهر
بجاي كراتين از يه مكمل پمپ استفاده كن
پروتئين و چربي سوزت هم خوبه
...................................................
براي خريد هم برو اينجا (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?3488-***-محصولات-جدید-سایت-بدنساز-(-خرید-بدون-واسطه-)-***&p=29293)

hesam.ah
۱۳۸۹-۰۶-۰۳, ۰۱:۲۴ بعد از ظهر
ممنون دوستان ولی من امروز یه سرچ کردم تو گوگل نتیجه مطمئن ترین سایت این بود...
http://www.bartarkala.com/Detail.aspx?id=2210
این سایت وی100% اوپتیموم رو زده 180000 تومان البته 4.5 کیلوییشو...شاخ در اوردم چون 10 پوندیشو تو سایت خودمون اقا حجت زده 98000 تومان که البته گفتند که موجود نداریم حالا ما موندیم چه کنیم...
با این حساب یا سایت ما خیلی ارزون فروش یا سایت همسایه خیلی گرون فروشه...
بالای سایتشم زده تنها وارد کننده مکمل به صورت مستقیم از امریکا...!
حالا من 5 پوندیشو میخوام طرف گفت الان موجود ندارم هیچ جای مطمئنی هم که این برند رو به صورت اورجینال بفروشه سراغ ندارم...باید چه کرد؟؟؟:کف کرده:

VARZESHKARAN
۱۳۸۹-۰۶-۰۴, ۰۸:۲۳ قبل از ظهر
سلام خدمت دوستان من 18 سالمه قدم 173 وزن 53 و3 ماهه كه باشگاه ميرم.مي خواستم يه گينر خوب بگيرم كه به چند مورد بر خوردم:
ريل مس گاسپاري 2.5 كيلو 58000
ويت گينر ماسل تچ 2.300 58000
ترومس 2.300 كليلويي 57000

سريوس مس 5.5 كيلويي 58000
ماسل جويس 4.5 كيلويي 55000
ميخواست بدونم دليل اين اختلاف قيمت چيه؟و آيا يه سريوس مس 5.5 كيلويي بهتر جواب ميده ويا مثلا يه ريل مس 2.5 كيلويي ؟ چون من تا 60 تومن بيشتر نمي تونم خرخ كنم.

majid66
۱۳۸۹-۰۶-۰۶, ۱۰:۴۷ بعد از ظهر
به خاطر اينكه كمپانيشون فرق داره واينكه كيفيت هم تو قيمت تاثير داره.
جواب دادن يك مكمل به فاكتورهايي نظير اصل بودن،تغذيه خوب،تمرين خوب، ريكاوري و اينكه چه مكملي مناسب تيپ بدني شماست بستگي داره.
ريل مس گاسپاري فوق العادست،اما قيمتشم بالاست.

VARZESHKARAN
۱۳۸۹-۰۶-۰۷, ۰۹:۳۰ قبل از ظهر
حالا آخرش چي بگيرم؟سريوس مس يا ريل مس؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۶-۰۷, ۱۰:۲۷ قبل از ظهر
ببين دوست عزيز ريل مس يه محصول جديده و از يه كمپاني معروف
نميخوام كارائيش رو زير سوال ببرم چون نميشه انكارش كرد
اما براي شما با اين كمبود وزن سريوس مس بهترين گزينه هستش
تو انتخابش شك نكن

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۶-۰۷, ۰۱:۵۲ بعد از ظهر
حالا آخرش چي بگيرم؟سريوس مس يا ريل مس؟
درسته که ریل مس برای یه شرکت معتبره اما شرکت اپتیمم که سریومس رو تولید میکنه معتبر تره . پیشنهاد من هم مثل افشین جان سریومس

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۶-۰۷, ۰۲:۱۱ بعد از ظهر
برای دوران رژیم به طور کلی چه مکملهایی باید مصرف بشه تا هم به آدم انرژی بده هم عضله نریزه.من الان whey -گلوتامین-bcaa مصرف میکنم خوبه یا چیز دیگه ای هم میشه اضافه اش کرد؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۶-۰۷, ۰۴:۳۳ بعد از ظهر
مکمل هات خوبن حمید جان
میتونی از نیتریکس هم در کنارش استفاده کنی
توی دوران رژیم مصرف ویتامین c رو هم بالا ببر

R.K
۱۳۸۹-۰۶-۰۷, ۱۰:۴۴ بعد از ظهر
مکمل هات خوبن حمید جان
میتونی از نیتریکس هم در کنارش استفاده کنی
توی دوران رژیم مصرف ویتامین c رو هم بالا ببر

برای چی افشین جان؟!؟!؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۶-۰۸, ۱۰:۱۰ قبل از ظهر
چون سيستم ايمني بدن ضعيف ميشه تو رژيم
و بايد ويتامين c رو بيشتر از حد معمول مصرف كرد
اگه توجه داشته باشي تو دوران رژيم سرما خوردگي خيلي شايع هستش

shahram1359
۱۳۸۹-۰۶-۰۸, ۰۵:۲۷ بعد از ظهر
نظرتون در مورد پروتیین های تو داروخانه چیه؟این مکمل های مجوز دار کیفیت دارن؟یه داروخونه هست بعضی مکمل های شرکت های mhp و san و mrm رو داره.به نظرتون اینا قابل اعتماد هستن؟بگیرم جواب میده؟من خودم قصد داشتم یه آپ یور مس و یه مکمل با درصد پروتین بالا احتمالا پلوتونیم وی بگیرم.نمیدونم کیفیتشون چطوره.کسی امتحان کرده؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۶-۰۸, ۰۶:۵۹ بعد از ظهر
اصلا نميشه روشون حساب كرد
آپ يور مس خوبه
اما فكر نميكنم اينجا بتوني پلاتينيوم هيدرو وي رو گير بياري
ماي فيوژن هم گزينه خوبيه

majid66
۱۳۸۹-۰۶-۰۸, ۱۱:۴۰ بعد از ظهر
دوستان كسي از محصولات mrm استفاده كرده؟
كراتينش چطوره؟قيمتش12 تومن!!

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۶-۰۹, ۰۷:۴۷ قبل از ظهر
من از mrm فقط پروتئينش رو از نزديك ديدم و يه وعده هم خوردم كه در مقابل وي ( اصل ) حرفي برا گفتن نداشت
اما كراتين كه فروشگاه سايت داره
ماسل تچ با پلمپ اطمينان ميده 14 تومن

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۶-۰۹, ۱۱:۳۸ قبل از ظهر
دوستان كسي از محصولات mrm استفاده كرده؟
كراتينش چطوره؟قيمتش12 تومن!!

برای بار اول که بخوای از کراتین استفاده کنی خوبه بشرط اینکه دوره بارگیری رعایت بشه .
اگر چند بار از کراتین استفاده کردی یا الان بار اولت نیست از ماسل تچ یا MHP استفاده کن ولی برای بار اول فرقی نمی کنه از چه کراتینی استفاده می کنه البته اگر تقلبی نباشه.:گل رز:

Abbshangooli
۱۳۸۹-۰۶-۰۹, ۱۲:۱۷ بعد از ظهر
با سلام خدمت سروران گرامیمن 21 سالمه ، و یه فرد مبتدی هستم ، قدّم 185 ، وزنم 60 هست که مشخصآ کمبود وزن دارم .میخواستم از عزیزان راهنمایی بخوام که چه مکملی برای افزایش وزن من بالاترین کاربرد و داره ؟؟؟با خوندن پستها سریوس مس رو در جواب گرفتم . ممنون میشم در این زمینه منو کاملآ راهنمایی کنین ؟؟؟ممنون

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۶-۰۹, ۱۲:۳۱ بعد از ظهر
سلام سرور من
برای اینکه بخوای وزن اضافه کنی تقریباً باید 2 برابر اینکه بخوای وزن کم کنی باید یه چیزایی رو رعایت کنی .
مهمترین اونها باید هدفت رو بگی می خوای فقط وزن اضافه کنی وزن همراه حجم عضله یا حجم عضله بدون وزن اضافه بعد از اینکه هدف مشخص شد باید به تیپ بدنی خودت توجه کنی و انتظارات زیاد رو از ذهنت دور کنی .

در درجه اول رعایت اصول اولیه ( زمان خواب - زمان تمرین - میزان هزینه و ... )
در درجه دوم مهمتر از همه چیز رژیم غذایی صحیح و اصولی
در درجه سوم برنامه تمرینی
در درجه چهارم اگر احتیاج بود مکمل بدنسازی

همیشه این موضوع رو در نظر داشته باش که اگر قرار بود فقط با یه مکمل و صرف هزینه زمانی کم همه افراد به هدفشون برسند اصلاً ورزشی به نام بدنسازی بوجود نمی آمد و این همه رده حرفه ای ، مربی یا باشگاه وجود نداشت .
اما چون جواب باید به سوالت داده بشه بصورت کلی میگم اگر بدنی خیلی لاغر داری که بهش می گن تیپ بدنی اکتومورف تنها روزنه امید برای شما مشاوره با مشاوره تغذیه یا بطور کلی مکمل های کربو 100% اما یکم بدنت پر تر هست یعنی تیپ بدنی مزومورف می تونی از کربوپروتئین با درصد کربوهیدرات بالا مثل همین سریومس استفاده کنی یا ... اگر هم بدن نسبتاً چربی داری که اینطور نیستی یا پروتئین 100% یا پروتئین بالا .
تو سایت بادی بیلدینگ هم اینطوری جواب کسی رو با این سرعت نمی دن.

اگر سوالی داشتی در خدمت هستیم .:گل رز:

shahram1359
۱۳۸۹-۰۶-۰۹, ۰۶:۵۷ بعد از ظهر
اصلا نميشه روشون حساب كرد
آپ يور مس خوبه
اما فكر نميكنم اينجا بتوني پلاتينيوم هيدرو وي رو گير بياري
ماي فيوژن هم گزينه خوبيه

مکمل هایی که گفتم رو تو یه داروخونه دیدم که مجوز دار بودنم منظورم این بود که مکمل های مجوز دار داروخونه خوب هستن یا بی کیفیت هستن؟از mhp و s.a.n مکمل داره.

Abbshangooli
۱۳۸۹-۰۶-۰۹, ۱۰:۱۱ بعد از ظهر
بی نهایت تشکر

من حقیقتش میخوام وزن اضافه کنم همراه حجم عضله . و تیپ بدنیم خیلی لاغر هست . البته به این شدت نبودم تو این 2 ، 3 ساله بنا به شرایط خاص و سربازی و افسردگی اینطور شد اما شروع کردم و تصمیم گرفتم که با پشتکار و صبر ادامه بدم . با توجه به راهنمایی های مذکور قطعآ رعایت خواهم کرد و ممنون میشم در انتخاب نوع مکمل ، با ذکر بهترین نمونه ، به من کمک کنین .

ممنون

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۶-۰۹, ۱۰:۳۱ بعد از ظهر
خوب حالا که هدف خودت رو مشخص کردی بهت می گم .
اگر وقت زیاد برات مهم نیست و بدن با کیفیت می خوای می تونی از مکمل های کربوپروتئین با کربوهیدرات بالا استفاده کنی = سریومس - ماسل جویس - ریل مس - سل مس که برای جواب دهی حداقل دو بسته 4.5 کیلویی باید مصرف بشه در عرض 2 ماه و نیم البته با رعایت برنامه غذایی و برنامه تمرینی
اگر می خوای سریع وزنت اضافه بشه ولی کیفیت کمتر برات مهم است . فقط کربوهیدرات 100% که تقریباً همه جا هست حتی در داروخانه ها با مارک PNC که همون شرکت پویان خودمون است .
قیمت مکمل ها و توضیحاتشون رو هم در ویترین محصولات سایت یا فروشگاه سایت می تونی مشاهده کنی .

Abbshangooli
۱۳۸۹-۰۶-۰۹, ۱۰:۵۲ بعد از ظهر
طبیعتآ حالت اوّل رو بیشتر می پسندم . به نظر شما بین این کربوپروتئین ها تفاوت عمده ای نیست که کدومشو مصرف کنم . سریوس مس یا ماسل چویس یا.... ؟؟؟

arashbandegan
۱۳۸۹-۰۶-۱۰, ۰۱:۰۱ قبل از ظهر
چرا تفاوت در قیمت و برند هست!! ببنید شما هر کدوم از این گینرها رو انتخاب کنید خوبه اما مساله اینجاس که اگر تغذیه، تمرین و استراحت مناسب نداشته باشید جواب نخواهید گرفت. من تعجب میکنم که بجای اینکه اینقدر افراد به دنبال گینر و پودر پروتئین خالص و کراتین و ... هستند یکم به تغذیه خودشون اهمیت بدهند اکثر مشکلات حل میشه اما متاسفانه همگی مسخ این کمپانیهای مکمل سازی شده اید البته منظورم شما نیستی آقای آب شنگولی، من کلی صحبت میکنم. این سوالات بارها و بارها هزاران بار تو همین تاپیک مطرح شده تا شما مواردی رو که در بالا اشاره کردم درست نکنید مکمل معجزه نخواهد کرد حالا سریوس مس یا ماسل جوس یا "هر چی مس" با ۳ وعده غذایی نون و پنیر و دو بشقاب برنج و خورشت نمیشه. وابستگی به مکمل مشکلات را حل نخواهد کرد. متاسفانه یاد صحبته کسی میوفتم که میگفت مردم حاضرند ان تومان بدهند مثلا سوسیس و کالباس، هات داگ و .... بخورند اما نمیخواهند همین پول را بدهند به جاش گوشت سالم لخم یا گوشت ماهی یا کباب... که بسیار مفید و سالم هست را مصرف کنند که مزایای بسیار زیادی هم در سلامت دارد مردم امروزه دنبال یک کمربندی میگردند یک راه کوتاه یا میان بر و بدون توجه به اصول صحیح زندگی کردن، تغذیه کردن و تمرین کردن فقط دنبال فلان دارو، مکمل، کمربند لاغری و .... هستند و براحتی به تله این تبلیغات تجاری افتاده غرق در دنیای پرزرق و برق هستند.

Abbshangooli
۱۳۸۹-۰۶-۱۰, ۰۱:۲۶ بعد از ظهر
قطعآ همین طور هست که می فرمایید و من هم صد درصد به فرموده های اساتید گوش می کنم و رعایت خواهم کرد .

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۶-۱۱, ۰۱:۱۸ قبل از ظهر
داشتم سایت های بدنسازی به صورت طبیعی رو میخوندم دیدم که یه مکمل نوشته به اسم ecdy-bolin ولی قیافه اش مثل قرص های استروئیدی هست میخواستم بدونم کسی اطلاعی داره که این چیه؟من هر چی سایت که در موردش نوشته میرم ف--تر هست

R.K
۱۳۸۹-۰۶-۱۱, ۱۲:۰۵ بعد از ظهر
آیا می توان سل تچ روبا نیتروتچ مصرف کرد؟؟؟

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۶-۱۱, ۰۱:۴۹ بعد از ظهر
می شه اما کاملاً غیر حرفه ای چون شما می تونی بجای سل تچ از کراتین با نیتروتچ استفاده کنی که هزینه شما کم بشه یا کراکیک رو با نیتروتچ استفاده کنی یا یه پمپ مثل نیتریکس رو با نیتروتچ استفاده کنی .
اگر می خوای حتماً سل تچ استفاده کنی بهتره کنارش از پروتئین 100% یا کربوپوروتئین با کربو درصد پایین استفاده کنی.
من جایی ندیدم که مصرف سل تچ و نیتروتچ با هم تجویز شده باشه .

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۶-۱۱, ۰۴:۳۲ بعد از ظهر
من همیشه دلم میخواست یه چیزی بگم ولی میترسیدم دوستان ناراحت بشن اونم اینه که تو رو خدا نگید ماسل تچ-سل تچ این کلمه آخر تچ نیست بلکه تک هست به معنی تکنولوژی حتی علی تبریزی هم من دیدم میگفت ماسل تک.البته این بین بدنسازها شده عادت ولی خیلی زشته یه جا بگیم بعد یه نفر بیاد مسخره کنه پس بیاید از همین جا شروع کنیم و بگیم ماسل تک-سل تک-نیترو تک

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۶-۱۱, ۰۴:۴۸ بعد از ظهر
حمید جان من برخلاف شما فکر می کنم . منظور تکنولوژی هست اما طرز تلفظ ها فرق می کنه . این که بگیم ماسل تچ یا ماسل تک فرقی نمی کنه . مربی بنده شرکت ماسل تچ رو از نزدیک دیده و خارج رفته هست بقولی ولی همیشه میگه سل تچ هیچ موقع نشنیدم بگه سل تک . اما حرف شما درسته ولی گفتن ماسل تچ اشتباه نیست .
درضمن بنده هم از علی تبریزی شنیدم که می گفت ماسل تچ دربرنامه مکمل ها که از فیزیک تی وی بخش میشد.
اگر بخوام برات یه مثال دیگه بیارم باید بگم که به تلفظ کلمه Security دقت کن هم میگن سچیوریتی هم سکیوریتی

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۶-۱۱, ۰۴:۵۵ بعد از ظهر
اتفاقا من همون برنامه علی تبریزی رو میگم علنا گفت ماسل تک در کل من هیچ زبانی ندیدم بگن تچنولوژی یا سچیورتی یعنی واقعا نشنیدم.شما تو کدوم لهجه دیدی؟در کل اصراری نیست چون همه بدنسازها از بزرگ و کوچک میگن تچ ولی باز میگم صحیحش تک هست

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۶-۱۱, ۰۵:۰۰ بعد از ظهر
حالا وسط این تچ و تک این سوال من فراموش نشه

داشتم سایت های بدنسازی به صورت طبیعی رو میخوندم دیدم که یه مکمل نوشته به اسم ecdy-bolin ولی قیافه اش مثل قرص های استروئیدی هست میخواستم بدونم کسی اطلاعی داره که این چیه؟من هر چی سایت که در موردش نوشته میرم ف--تر هست

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۶-۱۱, ۱۰:۰۰ بعد از ظهر
در مورد مکمل اسم شرکتش رو بگو تا مشخصات و کارائیش رو برات در بیارم .

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۶-۱۱, ۱۱:۴۷ بعد از ظهر
در مورد مکمل اسم شرکتش رو بگو تا مشخصات و کارائیش رو برات در بیارم .
نمیدونم اصلا چی هست فقط همین اسم رو ازش دارم و عکسش هم دیدم قرص بود دیگه چیزی در موردش نمیدونم

arashbandegan
۱۳۸۹-۰۶-۱۳, ۰۸:۰۴ قبل از ظهر
یک نوع ترکیبی هست که منشا گیاهی دارد (در حشرات هم یافت میشود) و ابتدا دانشمندان روسی در دهه ۸۰ میلادی روش تحقیق کردند و ظاهرا از طریق افزایش جذب پروتئینی و کاهش چربی به بدن کمک میکنه و به عنوان یک مکمل فروش میشه.
در ضمن در تائید صحبتهای حمید جان باید اشاره کنم که ماسل تک و سکیورتی تلفظ صحیح هستند.

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۶-۱۳, ۰۹:۲۲ قبل از ظهر
درستش ماسل تک هست یعنی من تو ویدیوها ماسل تک شنیدم ! اما ماسل تچ ، مس تچ ، سل تچ قشنگتره !!! واسه همین خودم همیشه میگم تچ !!!

samim
۱۳۸۹-۰۶-۱۳, ۰۲:۰۹ بعد از ظهر
حمید جان من برخلاف شما فکر می کنم . منظور تکنولوژی هست اما طرز تلفظ ها فرق می کنه . این که بگیم ماسل تچ یا ماسل تک فرقی نمی کنه . مربی بنده شرکت ماسل تچ رو از نزدیک دیده و خارج رفته هست بقولی ولی همیشه میگه سل تچ هیچ موقع نشنیدم بگه سل تک . اما حرف شما درسته ولی گفتن ماسل تچ اشتباه نیست .
درضمن بنده هم از علی تبریزی شنیدم که می گفت ماسل تچ دربرنامه مکمل ها که از فیزیک تی وی بخش میشد.
اگر بخوام برات یه مثال دیگه بیارم باید بگم که به تلفظ کلمه Security دقت کن هم میگن سچیوریتی هم سکیوریتی

من تا حالا سچيوريتي نشنيدم . رفرنس بديد ؟

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۶-۱۳, ۰۲:۲۶ بعد از ظهر
این رو یکی از اساتید زبان خارجه دانشگاه به من گفت

arashbandegan
۱۳۸۹-۰۶-۱۳, ۰۷:۲۵ بعد از ظهر
موتمنی استاد ترک نبوده!!؟؟

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۶-۱۳, ۱۰:۲۱ بعد از ظهر
شایدم ولی شاید تلفظ یه لهجه دیگر بوده . ترک نبود اصفهانی بود :گل رز:

ghost_dog
۱۳۸۹-۰۶-۱۴, ۰۸:۳۴ بعد از ظهر
من یه وسال راجب کراتین دارم من یه قوطی 300 گرمی رو تموم کردم میخوام دو سه هفته دیگه یکی دیگه رو شروع کنم به خوردن بازم باید بارگیری کنم؟نظر شما چیه؟کراتین قبلیم اینولنس بود که عجیب اب تو بدن ذخیره میکرد تو دوره بار گیری روزی نیم سانت به دور بازوم اضافه میشد!!!!الان یدونه ماسل تچ گرتم

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۶-۱۴, ۱۰:۱۷ بعد از ظهر
انتخاب بسیار شایسته ای کردی . هر زمان که می خوای کراتین مصرف کنی برای رسیدن به نتیجه بهتر و سریعتر باید دوره بارگیری رو رعایت کنی .
خواهش در املاء بیشتر دقت کن . ممنون:گل رز:

Challenger
۱۳۸۹-۰۶-۱۴, ۱۰:۲۰ بعد از ظهر
سلام آقا من ۲هفتهٔ می‌شه شروع کردم که مربی باشگاه بهم ۱قرص معرفی‌ کرد که گفت چربی‌ میسوزونه و حالت میده
بعد هرچی‌ گفتم که بگو اسمش چیه نگفت که بعد گفت ۲تا مکمل هس به اسم nitro -tech و cell-tech که یکیش گفت پروتین بدون FAT یکیش هم گفت بهت نیرو میده
که خواستم ببینم کدوم برا من بهتره من ۱۷۳ قدم و ۷۸ وزنم البته روز اولی‌ که شروع کردم الان نمیدونم تغییری کردم یا نه ولی‌ کلا وزنم راحت بالا و پایین می‌شه

kiarash_vr
۱۳۸۹-۰۶-۱۵, ۰۴:۰۰ قبل از ظهر
شما لطف کن اول بگو چه نتیجه‌ای می‌خوای بگیری که بعد باتوجه به اون بچها بهت بگن چی‌ بخوری.

من زیاد با تجربه نیستم ولی‌ فکر نمیکنم بعد از ۲ هفته شروع به مکمل خوردن کنن.

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۶-۱۵, ۰۹:۰۱ قبل از ظهر
حالا قرص رو نميدونم چي بوده اما مكمل مصرفش ايرادي نداره
اما چربي سوزي قبل از عضله سازي كار بيهوده اي به نظر ميرسه

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۶-۱۵, ۰۹:۲۰ قبل از ظهر
من زیاد با تجربه نیستم ولی‌ فکر نمیکنم بعد از ۲ هفته شروع به مکمل خوردن کنن.
چند روز پیش داشتم حرکت عزیزم حرکت جلوبازو لاری با دمبل میزدم . میز لاری نزدیک میز مربی بود . دیدم یه جوونی ریغویی اومد و گفت آقا ***** برنامه ی 6 هفته ایم رو تموم کردم . مربی گفت چند کیلو شدی ؟ گفت 66 (قبلا 60 بوده ) مربی با بی رغبتی تمام دفترچه رو گرفت و گفت : فقط 6 کیلو تو این همه مدت !!! بدنت اصلا کشش نداره ! باید یه برنامه سبک تر بنویسم که بدنت رو همین طوری نگه داره !!! اگه سنگین بنویسم میشی مثل روز اولت !!! ... مگر اینکه بخوای مکمل مصرف کنی ؟! چون بدن تا یه جایی پیشرفت می کنه بعد اون دیگه پیشرفت نمی کنه !!! ه
پسره گفت مکمل ؟! ضرر نداره ؟! گفت نه ما خودمون وارد کننده ایم ! همه تو این باشگاه دارن از ما مکمل می خرن !!! (حالا من حی و حاظر حتی ازش آب معدنی هم نخریدم !!! جلوش نشستم و دارم نگاش میکنم !!! ) پسره گفت چی باید مصرف کنم ! هر چی بگین مصرف میکنم !!! اونم واسش یه نسخه 200 تومنی پیچید : منستر ایکس ایکس ایکس ، وی 100 درصد 1 کیلویی ، کراتین ام اچ پی ، گلوتامین ، و ... تو دلم گفتم بر پدر خرابت لعنت ! مردک دروغگو ! تو 6 هفته تو از کجا تشخیص میدی این بدنش تا کجا پیشرفت می کنه ؟!
متاسفانه بعضی مربی ها شدن دلال سیاه مکمل !
از نظر من لب به اون قرص نزن ! قرصی که مارک نداره و داره می فروشه دو حالت داره :
1- یه بسته قرص خریده 1000 تومن داره دونیه ای هزار تومن می فروشتش !
2- یا یه قرص در پیتی و الکی که داره بهت می فروشه !

Challenger
۱۳۸۹-۰۶-۱۵, ۱۲:۲۰ بعد از ظهر
دوستان من ایران نیستم دوبی‌ هستم ولی‌ باز هم طرف مشخص بود که داره یه‌چیزی بهم میده که قانونی‌ نیس چون نمیخواس کسی‌ بفهمه و یواش صحبت میکرد بهم گفت که این قرص رو هم جایی‌ گیر نمیاری....خوب من شکم دارم و سینم هم شله قبلان ۳ماه کار کردم ا‌و پروتئین خوردم خیلی‌ خوب شدم ولی‌ چون ولا کردم اینجوری شد شکمم طوریه که از رو لباس زیاد مشخص نیس لخت که هستم و وقتی‌ میشینم. بعضی‌ وقتا خیلی‌ عصبیم می‌کنه و فعلا می‌خوام چربی رو آب کنم و شکمم کوچیک شه بعد هم یه بدن خوشگل داشته باشم گولاخ دوس ندارم الان هم این مربی‌ برنامه ای‌ که میده بهم اینه که وزن سنگین بزنم یعنی‌ هر ست وزن میبره بالا و خیلی‌ جاها با بدبختی میزنم و کمک می‌کنه

مهدی قلندری
۱۳۸۹-۰۶-۱۵, ۰۳:۵۴ بعد از ظهر
دوستان من ایران نیستم دوبی‌ هستم ولی‌ باز هم طرف مشخص بود که داره یه‌چیزی بهم میده که قانونی‌ نیس چون نمیخواس کسی‌ بفهمه و یواش صحبت میکرد بهم گفت که این قرص رو هم جایی‌ گیر نمیاری....خوب من شکم دارم و سینم هم شله قبلان ۳ماه کار کردم ا‌و پروتئین خوردم خیلی‌ خوب شدم ولی‌ چون ولا کردم اینجوری شد شکمم طوریه که از رو لباس زیاد مشخص نیس لخت که هستم و وقتی‌ میشینم. بعضی‌ وقتا خیلی‌ عصبیم می‌کنه و فعلا می‌خوام چربی رو آب کنم و شکمم کوچیک شه بعد هم یه بدن خوشگل داشته باشم گولاخ دوس ندارم الان هم این مربی‌ برنامه ای‌ که میده بهم اینه که وزن سنگین بزنم یعنی‌ هر ست وزن میبره بالا و خیلی‌ جاها با بدبختی میزنم و کمک می‌کنه
سلام
قرص نیاز نداری دوست عزیز
مکملهای جهت کم کردن چربی و عظله سازی بهترین گزینه آمینو + برای شما ال کارنیتین + گلوتامین است
ستها رو در تکرار بالا انجام بده و سبک و 2 بار در هفته هوازی همینو بس

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۶-۱۵, ۰۵:۴۴ بعد از ظهر
از دوستانی که سوپرکراتین شرکت پویان pnc رو مصرف کردن خواهشاً بنده رو راهنمایی کنند . معتبر بودن و قیمت پایین بودنش از یک طرف فرمول جالبش هم از یک طرف کراتین + گلوتامین + آرژنین + ...
لطفاً کمک کنید .

Challenger
۱۳۸۹-۰۶-۱۵, ۰۶:۳۶ بعد از ظهر
مرسی‌ مهدی جان یه سوال دیگه داشتم که در مورد برنامهٔ غذایی هست ولی‌ به بخش برنامهٔ غذایی اصلا دسترسی‌ ندارم فقط می‌خواستم بدونم این برنامه غذایی که داده بهم خوبه برا وزن کم کردن و چربی‌ سوزوندن خوب???
سوالم رو کجا باید مطرح کنم؟

مهدی قلندری
۱۳۸۹-۰۶-۱۵, ۰۷:۵۵ بعد از ظهر
مرسی‌ مهدی جان یه سوال دیگه داشتم که در مورد برنامهٔ غذایی هست ولی‌ به بخش برنامهٔ غذایی اصلا دسترسی‌ ندارم فقط می‌خواستم بدونم این برنامه غذایی که داده بهم خوبه برا وزن کم کردن و چربی‌ سوزوندن خوب???
سوالم رو کجا باید مطرح کنم؟
هر سوالی داری تو تاپیک زیر مطرح کن
http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?54-%D9%87%D8%B1-%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%AA%D9%85%D8%B1%D9%8A%D9%86%D9%8A-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%8A%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%D9%8A%D9%83-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%A7-%D9%85%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D9%83%D9%86%D9%8A%D8%AF

مهدی قلندری
۱۳۸۹-۰۶-۱۵, ۰۷:۵۸ بعد از ظهر
از دوستانی که سوپرکراتین شرکت پویان pnc رو مصرف کردن خواهشاً بنده رو راهنمایی کنند . معتبر بودن و قیمت پایین بودنش از یک طرف فرمول جالبش هم از یک طرف کراتین + گلوتامین + آرژنین + ...
لطفاً کمک کنید .
من به شخصه ***ای پویان رو قبول ندارم کیفیتشون پایینه ولی خوب برای افراد مبتدی خوب هستند
درسته که گلوتامین ، آرزنین و کرتین با هم داره اما کیفیتش پایینه

eiman
۱۳۸۹-۰۶-۱۷, ۰۵:۱۰ بعد از ظهر
سلام به همگی
ماه رمضان در حال تموم شدنه من تو این یک ماه کراتین مصرف نکردم برای بار گیری چگونه باید عمل کنم ممنون میشم از راهنماییتون

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۶-۱۷, ۰۵:۵۱ بعد از ظهر
سلام به همگی
ماه رمضان در حال تموم شدنه من تو این یک ماه کراتین مصرف نکردم برای بار گیری چگونه باید عمل کنم ممنون میشم از راهنماییتون
تو تایپیک کراتین چیست در انجمن مباحث درباره مکمل ها کامل توضیح داده شده اونجا مراجعه کن .:گل رز:

novin
۱۳۸۹-۰۶-۱۷, ۱۰:۳۲ بعد از ظهر
سلام به همه ي ورزشكاران عزيز!!!

من يك ساله بدن سازي شروع كردم همراه با كراتين و كربو هيدرات و آمينو اسيد!! خوبم جواب گرفتم!! اما الان مي خوام مكملهاي تزريقي امتحان كنم!!!‌لطفا كمكم كنيد و مي خواستم ببينم اين دوره اي كه الان مي خوام شروع كنم و خوبه يا نه؟ و آيا عوارض خطرناك و جدي به دنبال داره يا نه!!؟
دوره ام به اين صورت‌:
vinesterol 12 adad
testesteron propionat 8 adad
nandernol fenil 12 adad

لطفا سريعتر راهنمايم كنين. متشكرم دوستان.

hamidbarca
۱۳۸۹-۰۶-۱۷, ۱۰:۵۴ بعد از ظهر
سلام به همه ي ورزشكاران عزيز!!!

من يك ساله بدن سازي شروع كردم همراه با كراتين و كربو هيدرات و آمينو اسيد!! خوبم جواب گرفتم!! اما الان مي خوام مكملهاي تزريقي امتحان كنم!!!‌لطفا كمكم كنيد و مي خواستم ببينم اين دوره اي كه الان مي خوام شروع كنم و خوبه يا نه؟ و آيا عوارض خطرناك و جدي به دنبال داره يا نه!!؟
دوره ام به اين صورت‌:
vinesterol 12 adad
testesteron propionat 8 adad
nandernol fenil 12 adad

لطفا سريعتر راهنمايم كنين. متشكرم دوستان.
اینا که مکمل نیست.استروئیده که عوارض هم داره ولی بهتره دوستان واردتر در مرودش توضیح بدن

eiman
۱۳۸۹-۰۶-۱۸, ۰۹:۳۴ قبل از ظهر
تو تایپیک کراتین چیست در انجمن مباحث درباره مکمل ها کامل توضیح داده شده اونجا مراجعه کن .:گل رز:
ممنون ولی متاسفانه من به اون صفحات دسترسی ندارم اگر دوستان اطلاعاتی دارند ممنون میشم در اختیارم بگذارند

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۶-۱۸, ۱۰:۱۶ قبل از ظهر
سلام به همگی

روزانه 20 گرم ايمان جان
البته براي 5 روز
من به شخصه 10 گرم قبل تمرين و 10 گرم بعد تمرين استفاده ميكنم
اما اينجوري هم ميشه

5گرم صبح
5 گرم قبل تمرين
5 گرم بعد تمرين
5 گرم موقع خواب

majid66
۱۳۸۹-۰۶-۱۸, ۰۲:۵۳ بعد از ظهر
اینا که مکمل نیست.استروئیده که عوارض هم داره ولی بهتره دوستان واردتر در مرودش توضیح بدن
بله عوارض داره،از اونجايي كه داري تست پروپيونات مي ري خوب عوارضشم بيشتره. حتما بايد از داروهاي انتي استروژن استفاده كني .اون برنامه اي كه برات تنظيم شده رو بزار تا بشه كمكه بيشتري كرد.

madsky
۱۳۸۹-۰۶-۱۸, ۰۳:۵۳ بعد از ظهر
من تا حالا هیچ نوع مکملی استفاده نکردم،حالا قصد دارم یه دوره کراتین می خوام استفاده کنم ،خواهشا یه کراتین بدون انسولین معرفی کنید.کراتین شرکت های بی اس ان و سل تچ خوبن؟بهتر از اینا هست؟نظرتون راجب استفاده همزمان سل مس و نیتر تچ ؟
خوردن کراتین تنها فایده داره؟قد:178 وزن:76 سن:21 سابقه تمرینی:1 سال نا مرتب به جز از مرداد تا حالا که مرتب کار می کنم.