PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاسخ به سوالات در مورد مكمل ها

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9

ALI0077
۱۳۸۹-۰۹-۰۳, ۱۱:۴۷ قبل از ظهر
خریدمش 72 تومن 4 کیلویی هست مرسی http://www.uimgs.com/files/48538940191009872591.jpg
http://www.uimgs.com/files/83605896153924890642.jpg

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۰۹-۰۳, ۰۳:۴۲ بعد از ظهر
خریدمش 72 تومن 4 کیلویی هست مرسی http://www.uimgs.com/files/48538940191009872591.jpg
http://www.uimgs.com/files/83605896153924890642.jpg
از رو عکس که نمیشه تشخیص اصل بودن مکمل رو داد ولی وقتی گرفتی و پولشو دادی بزن به بدن زیاد به دلت بد راه نده :چشمک:

starmohsen
۱۳۸۹-۰۹-۰۳, ۰۴:۱۸ بعد از ظهر
به نظر اهل فن ... یه هفته ردیف تمرین کن مرتب مصرف کن ... ایشاا... جواب میگیری :کف کرده:

l_marshal_l
۱۳۸۹-۰۹-۰۳, ۰۶:۱۷ بعد از ظهر
با سلام میخواستم بدونم مصرف همزمان cell-tech و T-BOMB II و serious mass و amino در یک دوره با توجه به اینکه من وزنم 60 و قدم 182 و بدنم عضله ای دارم درسته ؟ اگر نه کدامها در دوره اول و کدامها را در دوره دوم مصرف کنم ؟
8 ماه است بدنسازی کار میکنم
یک دوره 6 ماه پیش seriouse mass + کراتین مصرف کردم و سپس pro complex gainer + گلوتامین
2 ماه است مکملی مصرف نکردم
با تشکر

کسی جواب سوالات مارو نمیدونه ؟؟

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۰۹-۰۳, ۰۷:۰۳ بعد از ظهر
کسی جواب سوالات مارو نمیدونه ؟؟
شما این سوالت رو 1ماه پیش تو صفحه 294 پرسیدی و جواب هم گرفتی . الان بعد از 1ماه اومدی همون رو میپرسی در حالی که تو اون پست 63 کیلو بودی الان شدی 60 . اگه منتظر جواب دیگه هستی تا مکملهاتو شروع کنی پیشنهاد میکنم به همون جواب اول دقت کنی و تا وزنت تو پست بعدی پایین تر نیومده مصرف مکملهاتو شروع کنی .:گل رز:

l_marshal_l
۱۳۸۹-۰۹-۰۳, ۱۰:۳۲ بعد از ظهر
شما این سوالت رو 1ماه پیش تو صفحه 294 پرسیدی و جواب هم گرفتی . الان بعد از 1ماه اومدی همون رو میپرسی در حالی که تو اون پست 63 کیلو بودی الان شدی 60 . اگه منتظر جواب دیگه هستی تا مکملهاتو شروع کنی پیشنهاد میکنم به همون جواب اول دقت کنی و تا وزنت تو پست بعدی پایین تر نیومده مصرف مکملهاتو شروع کنی .:گل رز:

اقا شاهین با تشکر از اینکه هنوز اون تاپیک یادتونه و این نشون میده که با دقت نظر به سوالها پاسخ میدین
ولی به دلایلی من هنوز نتونستم مکملها رو مصرف کنم و در این مدت اینقدر نظرات متفاوتی به ما اعمال شده که همه را با هم بخور سل تچ و با تی بمب بخور و سیریوس مس بذار واسه دوره بعد و .......... خواستم که ببینم نظر دیگه ای هست یا نه ؟ با این حال من خودم به شخصه با نظر شما کاملا موافقم و به نظرم اصولی ترین روش مصرف است

eiman
۱۳۸۹-۰۹-۰۶, ۰۷:۲۳ بعد از ظهر
با سلام
من کراتینم دو سه روز دیگه میره و اولین کراتین مصرفیم بود ایا باید دوباره استفاده کنم یا خیر در ضمن چی معرفی میکنید
اسمشم سوپر منو هیدرات بود
باتشکر

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۹-۰۶, ۰۷:۴۰ بعد از ظهر
با سلام
من کراتینم دو سه روز دیگه میره و اولین کراتین مصرفیم بود ایا باید دوباره استفاده کنم یا خیر در ضمن چی معرفی میکنید
اسمشم سوپر منو هیدرات بود
باتشکر
ايمان جان 2 يا 3 هفته بعد از تموم شدن صبر كن بعد مصرف كراتين رو شروع كن.

eiman
۱۳۸۹-۰۹-۰۷, ۰۸:۱۵ بعد از ظهر
محمد رضا جان ممنون از جوابت
پروتین من رو به اتمام هست جوری تنظیم کردم با کراتین تموم بشه
دوهفته بدون پروتئین و کراتین ؟
وضع مالی خرابه حسابی مکملی میتونید جای گزین کنید خوش قیمت باشه
ممنون

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۰۷, ۰۸:۲۵ بعد از ظهر
یه قیمت از حجت زارع بگیر ببین چی داره الان
اگر هم دیدی با اوضاع مالی نمیخونه بچسب به تخم مرغ :لبخند:

djiceman
۱۳۸۹-۰۹-۰۸, ۰۷:۴۸ بعد از ظهر
سلام...من همین الان عضو این سایت شدم نمیدونم چی به چیه ... اگه دارم جای اشتباهی می نویسم شرمنده... فقط یه جواب می خوام...گرفتم حذف می کنم این موضوع رو...من قدم 190 و وزنم 75...این که روشنه وزنم کمه...حدود 5 ماهم تمرین می کنم... تمام بدنم هم عضله هست هرچی وزنمه یعنی کلا چربی ندارم...من حالا می خواستم یه پودری یا قرصی یا آمپولی چیزی به من معرفی کنید که وزنم بره بالا و یه حجم بگیرم... آخه من بدنم یه جوره که زود چربی می سوزونه و عضله میشه.... واسه همین می خوام سریعترین روش...تا حالا هم فقط کربو پلاس و کراتینم فقط خوردم اونم دو سه روز بعدش ول کردم آخه خوشم نمی یومد ولی الان قضیه فرق کرده...کمکم کنید ممنون میشم...نمیخوام قول شم... فقط تا 90 برسم... چون بدنم که می گم چربی زود می سوزونه وزنم رو زیاد نشون نمیده...من تغذیمم درست حسابی نیست... برا هیمنه که تو این چن وقته 1 کیلو هم اضافه نکردم ...please help me:نمیبینم::نمیبینم:

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۰۹, ۰۷:۲۳ بعد از ظهر
من تغذیمم درست حسابی نیست... برا هیمنه که تو این چن وقته 1 کیلو هم اضافه نکردم

شما خودت جواب خودت رو دادی
میان بر توی این ورزش = نا امیدی و سرخوردگی در آینده

تغذیه ات رو درست کن به وزن ایده آل میرسی

djiceman
۱۳۸۹-۰۹-۱۰, ۱۲:۲۵ بعد از ظهر
شما خودت جواب خودت رو دادی
میان بر توی این ورزش = نا امیدی و سرخوردگی در آینده

تغذیه ات رو درست کن به وزن ایده آل میرسی

ولی من به همین تغذیه عادت کردم.برای همینم هست که کمک برای معرفی مکمل خواستم.من یه مکمل میخوام که زود جواب بگیرم و این ضعف تغذیه بدم رو پوشش بده

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۱۰, ۰۱:۲۵ بعد از ظهر
عادتت رو تغییر بده ... تا تغذیه درست و حسابی نباشه اتفاق خاصی نمی افته !

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۱۱, ۰۹:۰۵ قبل از ظهر
بارها این حرف رو دوستان زدن
مکمل ها کار غذا رو انجام نمیدن
من نمیدونم چرا افراد انتظار معجزه رو دارن از یه مکمل

djiceman
۱۳۸۹-۰۹-۱۱, ۰۲:۳۷ بعد از ظهر
ای بابا..من که حرف شما رو قبول دارم فقط می خواستم یه جور مکملم بخورم که بیشتر شه پیشرفتم و افزایش وزنم...

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۱۱, ۰۶:۲۳ بعد از ظهر
خب اگه واقعا یه مکمل خوب در کنار تغذیه خوب میخوای یه موتانت مس یا ایزوگینر بگیر

djiceman
۱۳۸۹-۰۹-۱۳, ۱۱:۴۰ قبل از ظهر
:تشویق:ممنون از دوستان که راهنماییم کردین:گل رز::گل رز:

ميلاد
۱۳۸۹-۰۹-۱۵, ۱۰:۲۱ قبل از ظهر
با سلام
مي خواستم كه قرص آل ژنين چگونه مصرف مكند
با تشكر

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۱۵, ۱۰:۱۹ بعد از ظهر
با سلام
مي خواستم كه قرص آل ژنين چگونه مصرف مكند
با تشكر

هدف شما از مصرف آرژنین چی هستش دوست عزیز؟؟

emro0ziboy
۱۳۸۹-۰۹-۱۶, ۱۱:۴۹ بعد از ظهر
سلام دوستان
من پروتیین super gainer 5000 خریدم...خیلی خیلی بد مزه هستش(در واقع یه بوی خاصی میده که رو مزه هم تاثیر میگذاره) هم با آب مخلوط کردم هم با شیر بازم مزه ی بدش باقی موند...چه کاری میتونم بکنم که این مزه ی بد از بین بره ؟ آیا میتونم پودر رو خالی بخورم یعنی بدون اینکه با مایعات مخلوطش کنم مصرف کنم؟

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۹-۱۶, ۱۱:۵۵ بعد از ظهر
سلام دوستان
من پروتیین super gainer 5000 خریدم...خیلی خیلی بد مزه هستش(در واقع یه بوی خاصی میده که رو مزه هم تاثیر میگذاره) هم با آب مخلوط کردم هم با شیر بازم مزه ی بدش باقی موند...چه کاری میتونم بکنم که این مزه ی بد از بین بره ؟ آیا میتونم پودر رو خالی بخورم یعنی بدون اینکه با مایعات مخلوطش کنم مصرف کنم؟
سلام به سايت بدنساز خوش اومدي:گل رز:
منم قبلا اين مشكل رو داشتم ، از اين (سن ايچ ) پرتقالي گرفتم با اون خوردم يكم قابل تحمل شد،پيشنهاد ميدم امتحان كن نتيجه رو بگو.
موفق باشيد

emro0ziboy
۱۳۸۹-۰۹-۱۷, ۱۲:۰۷ قبل از ظهر
wow
مرسی انتظار نداشتم به این سرعت جواب بدید...ممنون از خوش آمد گوییتون...
من سان ایچ پرتقال...سن کوییک پرتقال...شربت شاه توت و .... استفاده کردم باور کنید غیر قابل تحمل هست این بو....الان کلی قهوه بو کردم که بو بره :بامزه: نگفتین میتونم پودر رو خالی بخورم؟

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۹-۱۷, ۱۲:۳۳ قبل از ظهر
به نظر من كه نميشه حالا دوستان جواب قطعي رو حتما خواهند داد.:گل رز:

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۰۹-۱۷, ۱۲:۵۰ قبل از ظهر
شما چطور با این مشکل کنار اومدین؟؟؟؟؟
با همين سن ايچ ها
http://www.5hyperstar.com/ImageThumbnailer.ashx?img=images-product/pic2985.JPG&size=400

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۹-۱۷, ۰۸:۲۹ قبل از ظهر
wow
مرسی انتظار نداشتم به این سرعت جواب بدید...ممنون از خوش آمد گوییتون...
من سان ایچ پرتقال...سن کوییک پرتقال...شربت شاه توت و .... استفاده کردم باور کنید غیر قابل تحمل هست این بو....الان کلی قهوه بو کردم که بو بره :بامزه: نگفتین میتونم پودر رو خالی بخورم؟

نه دوست عزیز نمیشه خالی مصرف کرد .
تعجب می کنم چرا بوی بد و مزه بد . تمام مکمل ها بوشون خوبه و اگر قرار بود مزش بد باشه طعم دارش نمی کردند اما اگر به دهن شما خوش مزه نیست شاید دلیلش خوب مخلوط نشدن باشه .

گینر خودت رو در 300cc آب در هم زن برقی خوب مخلوط کن شاید مزش بهتر شد اگر نشد می تونی از ساندیس آب انگور استفاده کنی اگر نشد هم باید تحمل کنی و هیچ راهی نیست .

emro0ziboy
۱۳۸۹-۰۹-۱۷, ۰۹:۴۸ قبل از ظهر
ممنون از آقا محمد رضا و آقا مصطفی عزیز که منو راه نمایی کردند....
من دو ماه هست که بدن سازی رو شروع کردم خدایی تو این دو ماه کلی بدنم تعقییر کرده. به قول بچه ها خیلی استعداد دارم تو بدن سازی اونم با غذا دانشجویی.
میخواستم یه خورده بدنم حجم بیاره واسه همین این gainer 5000 رو خریدم حالا اگه دوستان میتونن پیشنهاد بهتری به من بدن ممنون میشم... قدم 187 هست و وزنم 88

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۱۷, ۱۰:۱۶ قبل از ظهر
گینر 5000 شما کدومه؟؟
اینه

http://www.miraclesformen.com/fimg/160x*/1643/09147/sci-mentor-mass-gainer-5000.jpg
این محصول طعمهای جالبی داره که
میشه یه عکس از گینری که خریدی برامون بذاری
من فکر کنم این طعم بد محصول شما به چیز دیگه ای برمیگرده

emro0ziboy
۱۳۸۹-۰۹-۱۷, ۱۰:۵۷ قبل از ظهر
http://up.iranblog.com/images/1qh9w2ab86x2muo2uq61.jpg
این عکس gainer منه
به نظر شما علت مزه ی بدش چیه ؟ اینی که من دارم مزه ی توت فرنگی داره پودر خالیش خوش مزه س ولی وقتی مخلوطش میکنم با آب یا آب میوه بد میشه

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۱۷, ۱۱:۲۰ قبل از ظهر
متاسفانه این محصول تقلبی هستش.
مسخره ترین جمله ممکن رو هم روش بزرگ نوشته : هورمون رشد عضله!!!!

emro0ziboy
۱۳۸۹-۰۹-۱۷, ۱۲:۰۹ بعد از ظهر
ااااااااااااااااااااااا
بعضیا چه از خدا بیخبرن
خیلی ممنون افشین جان..دیگه نمیخورم اینو خیر سرم سپرده بودم به یک کار بلد واسم بخره... ببخشید خیلی سوال پرسیدم چی مصرف کنم که خوب باشه واسه اینکه کات عضلاتم بزرگتر شه؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۱۷, ۰۷:۰۱ بعد از ظهر
متاسفانه الان روابط طوری شده که اگه سراغ کسی بری و بخوای از اطلاعاتش استفاده کنی
از نا آگاهی شما سو استفاده میکنه.
از همون طعم بدش که گفتی متوجه شدم که نمیتونه اصل باشه
چون شاید بعضی مکمل هایی که دارای اسید های خوراکی متفاوت هستند کمی بد طعم به نظر برسن
اما گینر ها همیشه خوشمزه هستند و مواد بکار رفته در اونها شما رو به مصرف بیشتر سوق میده

چی مصرف کنم که خوب باشه واسه اینکه کات عضلاتم بزرگتر شه؟

کات و یا عمق عضله ربطی به مکمل نداره
سابقه تمرین شما و زحمتی که قراره طی سالهای آینده متحمل بشی این موارد رو براتون به ارمغان میاره
گینر های خوبی الان تو بازار موجوده....
مس فاکتور خوبه . سریوس مس خوبه . پروکمپلکس خوبه . مای پلکس خوبه و ....
میتونی از حجت زارع هم کمک بگیری برای خرید

emro0ziboy
۱۳۸۹-۰۹-۱۸, ۰۹:۳۷ قبل از ظهر
ممنون افشین جان..چشم حتما کمک میگیرم از حجت خان

brooslee3
۱۳۸۹-۰۹-۲۰, ۰۷:۰۱ بعد از ظهر
سلام خدمت تمامي اساتيد
لطفا يه انتي استروژن بهم معرفي كنيد كه dht رو بالا نبره يا كمترين تاثير رو روي اون داشته باشه

haji1
۱۳۸۹-۰۹-۲۱, ۰۹:۴۷ بعد از ظهر
سلام
من دنبال یک مکمل برای عضله سازی هستم بخصوص اگر یه کم چربی سوزی هم کنه چه بهتر یعنی چربی هام به عضله تبدیل کنه
نظرتون در مورد مصرف همزمان مکمل های زیر چی
2222 optimum
bcaa optimum
HMB optimum
آیا مفید خواهد بود؟

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۲۱, ۱۰:۱۷ بعد از ظهر
چربی هام به عضله تبدیل کنه
نه چربی به عضله تبدیل میشه نه عضله به چربی تبدیل میشه ! اینا دو چیز مختلفن با دو بافت مختلف !

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۰۹-۲۱, ۱۰:۳۱ بعد از ظهر
سلام
من دنبال یک مکمل برای عضله سازی هستم بخصوص اگر یه کم چربی سوزی هم کنه چه بهتر یعنی چربی هام به عضله تبدیل کنه
نظرتون در مورد مصرف همزمان مکمل های زیر چی
2222 optimum
bcaa optimum
HMB optimum
آیا مفید خواهد بود؟
مصرف آمینو2222 و bcaa به صورت همزمان توصیه نمیشه . بهتره برای عضله سازی در کنار bcaa و hmb از یه مکمل پروتئین whey استفاده کنی .

haji1
۱۳۸۹-۰۹-۲۲, ۰۸:۳۸ قبل از ظهر
مصرف آمینو2222 و bcaa به صورت همزمان توصیه نمیشه . بهتره برای عضله سازی در کنار bcaa و hmb از یه مکمل پروتئین whey استفاده کنی .
سلام
مرسی از راهنمایی من چند جا خونده بودم که مصرف همزمان آمینو 2222 و bcaa و hmb همزمان تاثیر بهتری داره نظرتون ای کاش در این مورد کامل تر می گفتید

brooslee3
۱۳۸۹-۰۹-۲۲, ۱۰:۵۷ قبل از ظهر
كسي نميخواد جواب منوبده!!!!

سلام خدمت تمامي اساتيد
لطفا يه انتي استروژن بهم معرفي كنيد كه dht رو بالا نبره يا كمترين تاثير رو روي اون داشته باشه

brooslee3
۱۳۸۹-۰۹-۲۲, ۱۲:۰۴ بعد از ظهر
ببخشيد دو تا پست پشت سر هم دادم كارم خيييلي گيره
يه چيز ديدم به اسمم animal stak2 كه استروژنو دي اچ دي رو با هم مياره پايين. نظرتون درموردش چيه؟ استروئيد كه نيست؟

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۰۹-۲۲, ۱۱:۳۰ بعد از ظهر
سلام
مرسی از راهنمایی من چند جا خونده بودم که مصرف همزمان آمینو 2222 و bcaa و hmb همزمان تاثیر بهتری داره نظرتون ای کاش در این مورد کامل تر می گفتید
دوست عزیز این توصیه من بود . ممکنه توصیه های دیگه ای هم وجود داشته باشه . وقتی میشه با استفاده از bcaa آمینوهای ضروری بدن رو تامین کرد مصرف همزمانش با امینو 2222 به نظرم پول دور ریختنه . اگه هدفت عضله سازیه همون چیزی که تو پست اول بهت گفتم گزینه بهتریه .

Yakuza6236
۱۳۸۹-۰۹-۲۲, ۱۱:۳۷ بعد از ظهر
من هم موافقم ! مثل این می مونه که آدم چند تا وی با مارک های مختلف و طعمهای مختلف بگیره ! (البته یه ذره اغراق شد )

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۲۳, ۱۲:۰۶ بعد از ظهر
ببخشيد دو تا پست پشت سر هم دادم كارم خيييلي گيره
يه چيز ديدم به اسمم animal stak2 كه استروژنو دي اچ دي رو با هم مياره پايين. نظرتون درموردش چيه؟ استروئيد كه نيست؟

خیر استروئید نیست
بدن رو برای تولید بیشتر هورمونهای انابولیک طبیعی اماده میکنه

brooslee3
۱۳۸۹-۰۹-۲۳, ۰۱:۵۱ بعد از ظهر
خیر استروئید نیست
بدن رو برای تولید بیشتر هورمونهای انابولیک طبیعی اماده میکنه

افشين جان يعني اينكه روش نوشته هم خاصيت انتي استروژني داره و هم خاصيت انتي دي اچ تي داره تبليغ نيست و واقعيت داره؟
انابوليك چيه؟ برا بدن عوارض نداره؟ اخه يكي گفت اين مكمل به كليه زياد فشار وارد ميكنه

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۲۳, ۰۷:۲۰ بعد از ظهر
نمیشه منکر گنده گوئی شرکتها در رابطه با عملکرد مکمل ها شد
اما تا حدودی میشه بهشون اعتماد کرد
فاز ساخته شدن و رشد عضله رو آنابولیک میگن

brooslee3
۱۳۸۹-۰۹-۲۳, ۱۰:۲۹ بعد از ظهر
نمیشه منکر گنده گوئی شرکتها در رابطه با عملکرد مکمل ها شد
اما تا حدودی میشه بهشون اعتماد کرد
فاز ساخته شدن و رشد عضله رو آنابولیک میگن
ببخشيد بازم سوال ميكنم دفعه اخره!!!
1.يهني امكان داره بر خلاف تبليغش با مصرف اين دارو استروژنو دي اچ تي من برن بالا(چون همه انتي استروژنه دي اچ دي رو بالا ميبرن)
2.اين مكمل جزو انتي استروژنها حساب ميشه؟ تقلبيش هم هست يا با خيال راحت از هر مكمل فروشي كه بود بگيرمش؟
بي نهايت ممنون

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۲۳, ۱۰:۵۵ بعد از ظهر
توی تبلیغاتش که فقط به ترشح هورمون رشد طبیعی اشاره کرده ( ضمن اینکه تمام منابع مانند : روی . منیزیم و کلسیم و ...رو هم داراست )
و البته از دیگر خصوصیاتی که داره اینه که درش از ترکیباتی استفاده شده که ضد کورتیزول هم هست
جزء انتی استروژن ها نیست...انتی استروژن ها دارو هستن...این مکمله

بعید میدونم تو بازار باشه
اگه توی ویترین مغازه ای دیدی بخر...اینا تقلبیش نیست
چون مشتری خاص خودش رو داره و برای متقلب نمیصرفه که تعداد زیادی رو جعل کنه
موفق باشی دوست خوبم

brooslee3
۱۳۸۹-۰۹-۲۴, ۰۳:۳۱ بعد از ظهر
الان كه دارم اين پستو مي نويسم خجالت ميكشم چون گفتم سوال اخرمه ولي متاسفانه مجبور شدم بازم مزاحمتون بشمو مشكل اصليمو بگم و شما لطف كنيد كنيد راهنماييم كنيد كه كدوم كارو بكنم . به بزرگواريه خودتون ببخشيد

1.حقيقتش مشكل من اينه :هفته پيش برا يه مشكلي كه داشتم رفتم پيش فوق تخصص غدد گفت استروژنت نسبت به تستسترونت بالاست و بايد بياريش پايين و يه انتي استروژن برام نوشت ولي از اونجايي كه خيلي از انتي استروژنها dht رو هم ميبرن بالا و dht هم عامل اصلي ريزش موهامه من مجبورم يه مكمل يا دارو يا هرچيز ديگه اي مصرف كنم كه هم استروژنمو بياره پايين هم dht رو بياره پايين يا بلوكه كنه. الان به نظر شما همون animal stak برام مناسبه؟(البته توضيحاتشو كه ترجمه كردم نوشته استروژنو كاهش ميده و دي اچ تي رو هم بلوكه ميكنه) يا شما مكمل يا انتي استروژنه بهتري رو سراغ داريد كه خاصيت انتي استروژني و انتي دي اچ تي رو با هم داشته باشه؟
2. اگه نظرتون اينه كه اين مكمل بهترين گزينه برا منه اين مكملو از كجا ميتونم تهيه كنم؟ فروشگاه سايت داره يا اصلا تو ايران نيست؟
با تشكر فراوان

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۹-۲۴, ۰۳:۴۷ بعد از ظهر
الان كه دارم اين پستو مي نويسم خجالت ميكشم چون گفتم سوال اخرمه ولي متاسفانه مجبور شدم بازم مزاحمتون بشمو مشكل اصليمو بگم و شما لطف كنيد كنيد راهنماييم كنيد كه كدوم كارو بكنم . به بزرگواريه خودتون ببخشيد

1.حقيقتش مشكل من اينه :هفته پيش برا يه مشكلي كه داشتم رفتم پيش فوق تخصص غدد گفت استروژنت نسبت به تستسترونت بالاست و بايد بياريش پايين و يه انتي استروژن برام نوشت ولي از اونجايي كه خيلي از انتي استروژنها dht رو هم ميبرن بالا و dht هم عامل اصلي ريزش موهامه من مجبورم يه مكمل يا دارو يا هرچيز ديگه اي مصرف كنم كه هم استروژنمو بياره پايين هم dht رو بياره پايين يا بلوكه كنه. الان به نظر شما همون animal stak برام مناسبه؟(البته توضيحاتشو كه ترجمه كردم نوشته استروژنو كاهش ميده و دي اچ تي رو هم بلوكه ميكنه) يا شما مكمل يا انتي استروژنه بهتري رو سراغ داريد كه خاصيت انتي استروژني و انتي دي اچ تي رو با هم داشته باشه؟
2. اگه نظرتون اينه كه اين مكمل بهترين گزينه برا منه اين مكملو از كجا ميتونم تهيه كنم؟ فروشگاه سايت داره يا اصلا تو ايران نيست؟
با تشكر فراوان

دوست عزیز اگه مشکل شما از طرف پزشک تشخیص داده شده و برای شما دارویی تجویز کردن قبل از اینکه بخواید خودتون کاری انجام بدید مثلا مکمل یا داروی دیگه ای همراهش مصرف کنید بهتره با پزشکتون مشورت کنید! یا قبل از هر اقدامی نظر ایشون رو هم بپرسید.

brooslee3
۱۳۸۹-۰۹-۲۴, ۰۴:۱۴ بعد از ظهر
دكتر برام يه نوع معمولي انتي استروژن نوشت. دوباره به مطبش رفتم گفتم ميخوام dht هم بياره پايين.اونم يه چيز ديگه برام نوشت گفت هم استروژنو مياره پايين هم dh. ولي از شانس بد من نسخه دكترو كرمونشاه جا گذاشتمو گم كردم و چون مطبشم كرمونشاهه و من تهرونم نميتونم دوباره برگردم
الان مطمينم اگه چيزي كه اون دو خاصيتو با هم داشته باشه پيدا كنم برام خيييلي مفيده و ضرر هم نداه
الان تو چند گزينه شك دارم(با سرچ تو اينترنت پيداشون كردم)
1.animal stak2
2.t bomb
يا اگه شما دارو مكمل يا هر چيز ديگه اي كه اين دو خاصيتو با هم داشته باشن سراغ دارين لطفا معرفي كنين
افشين و امين عزيز و ساير اساتيد منتظر راهنمايي تونم

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۹-۲۴, ۰۴:۲۷ بعد از ظهر
دكتر برام يه نوع معمولي انتي استروژن نوشت. دوباره به مطبش رفتم گفتم ميخوام dht هم بياره پايين.اونم يه چيز ديگه برام نوشت گفت هم استروژنو مياره پايين هم dh. ولي از شانس بد من نسخه دكترو كرمونشاه جا گذاشتمو گم كردم و چون مطبشم كرمونشاهه و من تهرونم نميتونم دوباره برگردم
الان مطمينم اگه چيزي كه اون دو خاصيتو با هم داشته باشه پيدا كنم برام خيييلي مفيده و ضرر هم نداه
الان تو چند گزينه شك دارم(با سرچ تو اينترنت پيداشون كردم)
1.animal stak2
2.t bomb
يا اگه شما دارو مكمل يا هر چيز ديگه اي كه اين دو خاصيتو با هم داشته باشن سراغ دارين لطفا معرفي كنين
افشين و امين عزيز و ساير اساتيد منتظر راهنمايي تونم
خوب داداش من یه زنگ بزن مطب دکتر!
یا برو پیش یه دکتر دیگه بگو دکتر قبلیه اینارو گفته. تغییرات هورمونی در بدن چیزه ساده ای نیست که بخوای تو اینترنت به نتیجه برسی. فقط و فقط متخصص.
این نظر من بود حالا میل خودته عزیز.

brooslee3
۱۳۸۹-۰۹-۲۴, ۰۴:۳۷ بعد از ظهر
به خدا شايد باورت نشه خييييلي وقته دارم رو اين تحقيق ميكنم اخرشم به اين نتيجه رسيدم كه بايد هم استروژنم بياد پايين هم دي اچ دي كه عامل اصلي ريزش مو.حالا شما لطف كنيد چيزهايي كه اين دو خاصيتو دارن معرفي كنيد
نظرتون درموردt bomb وanimal stak چيه؟ ميتونن بهم كمك كنن؟ ضرري كه ندارن؟

هر چقدر هم زنگ ميزنم دكتره جواب نميده. بعدشم نه استروژن چيز مفيديه و نه dhtكه بگيم با كاهششون بدن ضرر ميكنه
پس لطفا مكمل يا دارهايي كه ميتونن كمكم كنن معرفي كنيد يا حداقل نظرتونو در مورد t bomb بديد
ممنون

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۲۴, ۰۶:۳۶ بعد از ظهر
بله
تی بمب 2 درش anti-aromatase هست که استروژن رو کاهش میده
در ضمن مشکل دوم شما رو هم حل میکنه که همون کاهش دی اچ تی باشه ( باعث ریختن موها میشه )
یه شماره برات میفرستم زنگ بزن ببین داره
چون اصلش رو باید گیر بیاری نه ساخت وطن!!

brooslee3
۱۳۸۹-۰۹-۲۴, ۰۷:۵۲ بعد از ظهر
قربان دستت زنگ زدم يه خورده قيمتو بالا گفت 80 تومان. بعدش گفتم ميخام باهاش استروژنمو بيارم پايين گفت اين تستسترونو ميبره بالا و كاري به استروژن نداره و اونو پايين نمياره!!!!!واقعا استروژنو پايين نمياره؟
يعني شما اونو ترجيح ميديد به انيمال استك؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۲۴, ۰۸:۳۱ بعد از ظهر
تو پست بالا توضیح دادم :لبخند:
اما خودتم به این نتیجه رسیدی که مکمل فوق نیازت رو برطرف میکنه

همین الانم با آقای زارع تماس گرفتم
ایشون به شما گفته بودن استروژن رو پائین میاره

brooslee3
۱۳۸۹-۰۹-۲۴, ۱۰:۱۱ بعد از ظهر
تو پست بالا توضیح دادم :لبخند:
اما خودتم به این نتیجه رسیدی که مکمل فوق نیازت رو برطرف میکنه

همین الانم با آقای زارع تماس گرفتم
ایشون به شما گفته بودن استروژن رو پائین میاره

راستش تو يه سايت خوندم اينجور مكملها كه تستسترونو ميبرن بالا كاري به استروژن ندارن و اونو كاهش نميدن. منم كه برام سوال شده بود يه دروغ مصلحتي گفتمو گفتم كه فروشندهه گفته:چشمک:
تصميمو گرفتمو همين مكملو ميگيرم. از اينكه تو چندين پست زحمت كشيدي و جواب دادي خييييييييييييلي ممنونم.
يه چيز جالب تو سايت بادي بيلدينگ همين مسيله رو عنوان كردمو اونا اصرار داشتن به انتي استروژن نگم مكمل بگم دارو! در حالي كه اين مكمل تي بمب عينا همون كار انتي استروژنها رو انجام ميده يعني تستسترونو ميبره بالا و هيچ فرقي با اونها نداره. اونوقت بايد به اونها بگيم دارو به تي بمب بگيم مكمل

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۲۴, ۱۰:۲۱ بعد از ظهر
والا چی بگم
اما با این دروغ مصلحتی فکر نمیکنی توهین به یکی از اعضاء زحمت کش این سایت شده
کسی که الان در بستر بیماری هستش و وقت استراحت ایشونه
اما با این اوضاع جوابگوی شما بود
عل ایحال
نکته ای رو که تو بادی بیلدینگ بهش اشاره کردین رو توی پست دوم یا سوم این سوالو جوابها منم به شما گفتم
انتی استروژن ها دارو هستن
اما تی بمب از ترکیبات متفاوتی استفاده میکنه که همون خاصیت رو داره
موفق باشی

arashbandegan
۱۳۸۹-۰۹-۲۵, ۰۵:۲۳ قبل از ظهر
هیچیک از مکملها جهت تاثیر روی افزایش هورمون فایده ندارند چه برسه به کنترل استروژن!! بیخود پولتون رو دور نریزید تنها چیزی که ممکنه موثر در بالا بردن تستوسترون باشه صحبت از اسید اسپارتیک هست که تو موش در تولید تستوسترون دخالت داره که اینهم باید روی انسان ثابت بشه و اینکه نه تنها در تولید دخالت داره بلکه موجب افزایش هم میشه، بزارید یک چیزی رو بی پرده بگم تنها راه افزایش سطح هورمون بیش از حد طبیعی استفاده خارجی از خود هورمون یا مشتقات یعنی استروئید هست هیچ مکملی نمیتونه جذب بشه و هموستازی بدن رو به هم بزنه تا بتونه سطح هورمون نرمال بدن رو بالا ببره هیچ مکملی! وگرنه تی بمب که هیچ خود بمب هم نمیتونه راه به جایی ببره این توش یک مشت علفی جات چینی و ترستیس و از این جور چیزا هست که فقط مردم رو سر کیسه کنند مسله تریبلکس یا مثل تریبولوس ترستیس که یک گیاهه اینا همه تو دهه ۷۰ توسط ای اف بی بی تبلیغات شد که پول به جیب بزند چندین آزمایش کنترل شده روی خواص این علفی جات انجام شده که هیچکدومش تستوسترون رو افزایش نداده تنها کاری که شاید انجام بده یکم هورنی تون کنه هه هه، خلاصه گول این تبلیغات رو نخورین

shahram1359
۱۳۸۹-۰۹-۲۵, ۱۰:۱۳ قبل از ظهر
هیچیک از مکملها جهت تاثیر روی افزایش هورمون فایده ندارند چه برسه به کنترل استروژن!! بیخود پولتون رو دور نریزید تنها چیزی که ممکنه موثر در بالا بردن تستوسترون باشه صحبت از اسید اسپارتیک هست که تو موش در تولید تستوسترون دخالت داره که اینهم باید روی انسان ثابت بشه و اینکه نه تنها در تولید دخالت داره بلکه موجب افزایش هم میشه، بزارید یک چیزی رو بی پرده بگم تنها راه افزایش سطح هورمون بیش از حد طبیعی استفاده خارجی از خود هورمون یا مشتقات یعنی استروئید هست هیچ مکملی نمیتونه جذب بشه و هموستازی بدن رو به هم بزنه تا بتونه سطح هورمون نرمال بدن رو بالا ببره هیچ مکملی! وگرنه تی بمب که هیچ خود بمب هم نمیتونه راه به جایی ببره این توش یک مشت علفی جات چینی و ترستیس و از این جور چیزا هست که فقط مردم رو سر کیسه کنند مسله تریبلکس یا مثل تریبولوس ترستیس که یک گیاهه اینا همه تو دهه ۷۰ توسط ای اف بی بی تبلیغات شد که پول به جیب بزند چندین آزمایش کنترل شده روی خواص این علفی جات انجام شده که هیچکدومش تستوسترون رو افزایش نداده تنها کاری که شاید انجام بده یکم هورنی تون کنه هه هه، خلاصه گول این تبلیغات رو نخورین

یکی از بچه ها تی بمب استفاده کرده بود قبل و یه مدت بعد از استفاده آزمایش خو داده بود میگفت سطح فری تستسترونش رو بالا برده بود.

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۲۵, ۱۱:۳۴ قبل از ظهر
والا تا اونجا که من عقلم میرسه و بخوام راجع بهش نظر بدم
تست به صورت بسته و آزاد در خون موجوده
که بیشترش بسته هستش و مقدار کمی از اون ازاده
و همین سطح آزاد هستش که باعث رشد میشه
حالا بازم دکتر بندگان عزیز توضیحات تکمیل تر و علمی تر رو در اختیارمون قرار میدن
به قول ایشون: علم ، کمش خطر داره:گل رز::لبخند:

brooslee3
۱۳۸۹-۰۹-۲۵, ۰۱:۳۸ بعد از ظهر
والا چی بگم
اما با این دروغ مصلحتی فکر نمیکنی توهین به یکی از اعضاء زحمت کش این سایت شده
کسی که الان در بستر بیماری هستش و وقت استراحت ایشونه
اما با این اوضاع جوابگوی شما بود
عل ایحال
نکته ای رو که تو بادی بیلدینگ بهش اشاره کردین رو توی پست دوم یا سوم این سوالو جوابها منم به شما گفتم
انتی استروژن ها دارو هستن
اما تی بمب از ترکیبات متفاوتی استفاده میکنه که همون خاصیت رو داره
موفق باشی
منظوره بدي نداشتم اگه ميومدم ميگفتم رفتم يه سايت ديگه خوندم نوشته استروژنو كاهش نميده....يكم مسيله پيچيده ميشد. شايدم اشتباه كردم. ذر هر صورت معذرت ميخوام هم از شما هم از فروشندهه

brooslee3
۱۳۸۹-۰۹-۲۵, ۰۱:۴۲ بعد از ظهر

به خدا دارم هنگ ميكنم!!!
خييلي برام مهم نيست كه تستسترونم بره بالا بلكه هدف اصليم اينه استروژنم بياد پايين و همزمان با اون dht هم بالا نره
حالا كه شما ميفرماييد اين مكملو نگيرم به نظرتون چه چيزي يا انتي استروژني بگيرم كه استروژن و دي اچ تي رو كاهش بده

arashbandegan
۱۳۸۹-۰۹-۲۶, ۰۶:۳۱ قبل از ظهر
در تائید توضیح افشین جان این لینک رو در مورد تستوسترون (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?3573-تستوسترون) ببینید، و اما در مورد آنتی استروژن باید بری دکتر متخصص غدد، چندین نوع آنتی استروژن هست اما تا تست ندی و دکتر نری نمیشه چیزی گفت، دلیل بالا بودن استروژن باید مشخس بشه اصلا از کجا میدونی که استروژن بالا داری؟ در مورد ریزش مو به نظر من از فیناستراید یا دوتسترید و یا این جور چیزا استفاده نکن عوارز زیادی داره و نهایت شاید بتونی ی مدت بیشتر ی مشت مو رو نگاه داری والی به ریسکش نمیارزه. در مورد مکمل تی بمب هم من نظرمو دادم، احتمالا کسانی که میگن این مکمل میتونه سطح تست آزاد خون رو بالا ببره یا مکمله فروشان، یا دستشون با اونا تو یه کاسه هست یا اطلاعات ندارند یه چیزی شنیدن، خود وب سایت این مکمله هم همین ادعا رو میکنه و همینطوری سره شماها رو شیره میماله حالا قبول نداری برو پولتو بریز دور از من گفتن بود، من که نه فروشنده هستم نه واسطه!!!

brooslee3
۱۳۸۹-۰۹-۲۶, ۱۱:۵۲ قبل از ظهر
در تائید توضیح افشین جان این لینک رو در مورد تستوسترون (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?3573-تستوسترون) ببینید، و اما در مورد آنتی استروژن باید بری دکتر متخصص غدد، چندین نوع آنتی استروژن هست اما تا تست ندی و دکتر نری نمیشه چیزی گفت، دلیل بالا بودن استروژن باید مشخس بشه اصلا از کجا میدونی که استروژن بالا داری؟ در مورد ریزش مو به نظر من از فیناستراید یا دوتسترید و یا این جور چیزا استفاده نکن عوارز زیادی داره و نهایت شاید بتونی ی مدت بیشتر ی مشت مو رو نگاه داری والی به ریسکش نمیارزه. در مورد مکمل تی بمب هم من نظرمو دادم، احتمالا کسانی که میگن این مکمل میتونه سطح تست آزاد خون رو بالا ببره یا مکمله فروشان، یا دستشون با اونا تو یه کاسه هست یا اطلاعات ندارند یه چیزی شنیدن، خود وب سایت این مکمله هم همین ادعا رو میکنه و همینطوری سره شماها رو شیره میماله حالا قبول نداری برو پولتو بریز دور از من گفتن بود، من که نه فروشنده هستم نه واسطه!!!

پس شما ميفرماييد براي پايين اوردن استروژنم بايد انتي استروژن بگيرم نه مكمل؟
در مورد دكتر و علت بالا بودن استروژن:دكتر غدد رفتم و گفتم زماني اينجوري شدم كه به پيشنهاد يكي از دوستانم رفتم پودر چاقي بمبا گرفتمو اينجوري شدم . اونم گفت احتمالا تو اون پودر استروئيد بوده و الان كه استروژنت كمي بالاتر از حد نرماله به اون علته و انتي استروژن نوشت برام كه dht رو هم بالا نبره(چون ريزش مو دارم). كه متاسفانه نسخشو گم كردمو الان هم دكتره يه شهر ديگستو من بهش دسترس ندارم
الان فقط ميخوام يه انتي استروژن بهم معرفي كني كه dht رو بالا نبره. مثلا پروويرون كه يه انتي استروژنه تقريبا تمامش به dht تبديل ميشه!!!!!!!!

reza.com
۱۳۸۹-۰۹-۲۷, ۰۹:۵۹ بعد از ظهر
با سلام
من مدتی که کربو پروتئین مصرف میکنم
وزنم زیاد شده اما شکمم هم بزرگ شده این یک مقدار نگرانم میکنه
آیا بعدا میتونم آبش کنم
از گینر تویین لب استفاده میکنم

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۲۸, ۰۱:۳۵ بعد از ظهر
خب این طبیعیه
اما 2 تا نکته رو بهت گوشزد میکنم که کمک شایانی به بزرگتر نشدن شکم میکنه

وسط وعده های غذایی آب زیاد نخور
وعده های غذایی رو به وعده های کوچکتر تقسیم کن ، توی یک وعده پرخوری نکن

reza.com
۱۳۸۹-۰۹-۲۹, ۰۵:۵۰ بعد از ظهر
افشین جان من با این گینر کراتینmhpهم مصرف میکنم به اضافه bcaaو مولتی ویتامین
آیا مکملی مثل پروتئین وی میخواد کنارش مصرف کنم چون فکر میکنم میزان پروتئین این گینر کمه به نظر شما همون گینر کافیه؟
اگر شما توصیه میکنید چه مارکی رو بهم پیشنهاد میکنید دوستان نیتروتچ رو بهم پیشنهاد کردن
راستی افشین جان میخواستم از زحماتت که برام برنامه مینویسی تشکر کنم چون احساس میکنم که پیشرفت زیادی داشتم چند روز پیش مربی باشگاهمون از بدنم انگشت به دهن مونده بود
بهم گفت بیا به کلاس فیگور بعد من گفتم فعلا برام زوده اونم گفت پس بیا برنامه جدید بهت بدم
منم برناممو نشونش دادم اونم گفت نمیتونم از برنامت ایراد بگیرم برنامت خوبه

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۲۹, ۰۷:۵۳ بعد از ظهر
رضا جان بیا ایندفعه بجای مکمل، پروتئینت رو از غذا تامین کن
مثلا تخم مرغ کامل و یکم پنیر و شیر رو تو برنامت جای بده
صبح و میان وعده میشه راحت این کار رو کرد .
اما اگه فکر میکنی تغذیت خوبه یا وقت نداری از غذا تامینش کنی همون نیتروتچ عالیه
البته مزوتچ هم بتونی گیر بیاری خیلی خوبه!!
بابت پیشرفت بدنیت هم بهت تبریک میگم
همش زحمت خودته رضا جان :گل رز:

haji1
۱۳۸۹-۱۰-۰۴, ۰۴:۰۹ بعد از ظهر
سلام
با اجازه مدیران سایت
من دنبال شماره موبایل آقای حجت زارع فروشنده قبلی مکمل در سایت بدن سازی هستم راستش بخواهید گم کردم شماره رو نمی دونم کجا نوشتم
می دونم جای سوال اینجا نیست ولی مجبور شدم هر کدام از بچه ها موبایل دارن لطفا برام پیام خصوصی بدن
متشکرم

Yakuza6236
۱۳۸۹-۱۰-۰۴, ۰۴:۴۱ بعد از ظهر
به خودش پیغام بفرست ... .

haji1
۱۳۸۹-۱۰-۰۴, ۱۰:۰۵ بعد از ظهر
به خودش پیغام بفرست ... .

سلام مگه آقای زارع اینجا اسم کاربری داره؟ من اسم کاربریش نمی دونم
یا ایمیلی ازش ندارم که پیام خصوصی بدم ، قبلا از سایت موبایل برداشته بودم متاسفانه تاپیک مربوطه پاک شده
لطفا اگر موبایل آقای حجت زارع را می دانید برایم پیام خصوصی بدید مرسی

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۰۴, ۱۰:۴۸ بعد از ظهر
بله اینجا نام کاربری هم دارن
اینه ShaHiN.mY.LoVE (http://forum.bodybuilder.ir/member.php?3399-ShaHiN.mY.LoVE)

شماره اش رو هم فرستادم برات

denizly2002
۱۳۸۹-۱۰-۰۵, ۰۹:۲۶ بعد از ظهر
چربی سوز Cellucor D4 Extreme ضمن سلام و عرض ادب از اساتید میخواهم که یه توضیحی درباره این چربی سوز بدن من 26 سالمه و85 کیلو و 178 قدمه یک ماه پیش نیتروتریپتین مصرف می کردم اما جواب نگرفتم بهم پیشنهاد این چربی سوز رو دادن اینم لینک سایتش هست http://www.bodybuilding.com/store/cellucor/d4extreme.html !ممنون میشم از اساتید

denizly2002
۱۳۸۹-۱۰-۰۶, ۱۲:۴۸ قبل از ظهر
چربی سوز Cellucor D4 Extreme

اساتید محترم لطفا راهنمائی کنید

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۰۶, ۰۸:۰۷ قبل از ظهر
خب چرا تکرارش میکنی دوست عزیز؟؟
این محصول بعید میدونم دست کسی رسیده باشه تا بخواد به شما بگه خوبه یا بده
اگه کسی خورده بود خب به شما میگفت دیگه

MoHaMaDrEzA
۱۳۸۹-۱۰-۰۶, ۰۳:۵۹ بعد از ظهر
با سلام
کارایی N.O.Xplode بالا تره یا VOLUMAIZE ؟
هر دو مال شرکت bsd هستند و اگه در کارایی باهم تفاوتی دارند شرح دهید.
با تشکر

http://up.iranblog.com/images/djc5fbhwyukm7a00idld.png

http://up.iranblog.com/images/xi7639vtdt589ao4wjd6.jpg

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۰۶, ۰۶:۰۷ بعد از ظهر
این توضیحات کامل no-xplode (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?3496-معرفی-مکمل-های-روز-دنیا/page4)

ولومایز هم سطح گلیکوژن رو بالا میبره و ریکاوری رو سریعتر میکنه و خستگی رو کاهش میده
همچنین خاصیت عضله سازی هم داره

حالا با توجه به هدف و نیاز شما خودت تعیین کن کدومش به کارت میاد

MoHaMaDrEzA
۱۳۸۹-۱۰-۰۶, ۰۹:۲۱ بعد از ظهر
این توضیحات کامل no-xplode (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?3496-معرفی-مکمل-های-روز-دنیا/page4)

ولومایز هم سطح گلیکوژن رو بالا میبره و ریکاوری رو سریعتر میکنه و خستگی رو کاهش میده
همچنین خاصیت عضله سازی هم داره

حالا با توجه به هدف و نیاز شما خودت تعیین کن کدومش به کارت میاد

با تشکر از جواب سوال قبلی
جهت افزایش وزن وزنه ها و سنگین تر کردن آنها و همچنین حجم بدن کدوم یکی از این دو بهتره؟
1.منظور از افزایش وزن وزنه ها یعنی کدوم یکی قدرت بیشتری میده که به مرور راحت تر وزنه ها رو سنگین کنم؟
2.کدوم یکی از اینها به حجم رسیدن بدن کمک بیشتری میکنه؟ (حجم بازو و سینه و...؟)

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۰۶, ۰۹:۳۷ بعد از ظهر
نمیشه با تکیه بر مکمل ها و تبلیغاتشون به اهداف اینچنینی رسید
البته نه اینکه کلا بی تاثیر باشن ، نه!!
اما اینکه صرفا به مکمل ها بسنده کنیم و انتظار معجزه داشته باشیم کار پسندیده ای نیست

من از بین این 2
no-xplode رو جهت افزایش انرژی و خستگی کمتر حین تمرین
و همچنین مصرف پروتئین وی رو در آخر تمرین بعنوان یه پروتئین زود جذب جهت تغذیه عضله پیشنهاد میکنم

اما اضافه کردن وزنه ها همونطور که فرمودین به مرور انجام میشه

MoHaMaDrEzA
۱۳۸۹-۱۰-۰۶, ۰۹:۴۵ بعد از ظهر
نمیشه با تکیه بر مکمل ها و تبلیغاتشون به اهداف اینچنینی رسید
البته نه اینکه کلا بی تاثیر باشن ، نه!!
اما اینکه صرفا به مکمل ها بسنده کنیم و انتظار معجزه داشته باشیم کار پسندیده ای نیست

من از بین این 2
no-xplode رو جهت افزایش انرژی و خستگی کمتر حین تمرین
و همچنین مصرف پروتئین وی رو در آخر تمرین بعنوان یه پروتئین زود جذب جهت تغذیه عضله پیشنهاد میکنم

اما اضافه کردن وزنه ها همونطور که فرمودین به مرور انجام میشه

شما درست فرمودین / والا یکجایی خوندم که یکی گفته بود روز اول مصرف Xploade وزنه 15 لاری که به سختی میزده رو خیلی راحت میزده و از این حرفا و خیلی تعریف شنیدم ازش...
من در حقیق امروز سفارش Xpload داده بودم که اشتباهی واسم Volumaize فرستاده بودن که چون راه دور بود گفتم پس نفرستم.
حالا واقعآ اگه خیلی تفاوت دارن استفاده نکنم و پس بفرستم چون من حجم عضله میخوام و قدرت / اگه volumaize هم در حد همونه استفادش کنم
ممنون میشم از پاسختون
یا علی...

البته من قبل و بعد تمرین پروتئین whey و amino fuel هم مصرف میکنم.

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۰۶, ۱۰:۲۲ بعد از ظهر
یکجایی خوندم که یکی گفته بود روز اول مصرف Xploade وزنه 15 لاری که به سختی میزده رو خیلی راحت میزده

اینو بهش میگن تلقین دوست خوبم
حتی یادمه دکتر بندگان هم به این موضوع اشاره کردن و اصطلاح علمیش رو هم گفتن
من خودم وقتی no-xplode توقلبی رو برای اولین بار خوردم فکر میکردم دارم منفجر میشم :لبخند:
درصورتی که داخلش قرص جوشان بود!!!
اما الان که یه مکمل پمپاژ دیگه دارم مصرف میکنم با اینکه آخراشه اما هنوزم تاثیرش رو داره و این دیگه تلقین نیست
من باشم no-xplode رو میخورم
ضمن اینکه شما وی و امینو هم داری و اینا در کنار این مکمل توصیه میشن

MoHaMaDrEzA
۱۳۸۹-۱۰-۰۶, ۱۱:۴۸ بعد از ظهر
اینو بهش میگن تلقین دوست خوبم
حتی یادمه دکتر بندگان هم به این موضوع اشاره کردن و اصطلاح علمیش رو هم گفتن
من خودم وقتی no-xplode توقلبی رو برای اولین بار خوردم فکر میکردم دارم منفجر میشم :لبخند:
درصورتی که داخلش قرص جوشان بود!!!
اما الان که یه مکمل پمپاژ دیگه دارم مصرف میکنم با اینکه آخراشه اما هنوزم تاثیرش رو داره و این دیگه تلقین نیست
من باشم no-xplode رو میخورم
ضمن اینکه شما وی و امینو هم داری و اینا در کنار این مکمل توصیه میشن

شما احتمالا منظور منو بد متوجه شدید
منم عرض کردم اون شخص وزنه 15 لاری رو قبل مصروف Xplode خیلی سخت میزده اما بعد از مصرف به راحتی وزنه 15 رو زده.

(سوال آخر)فقط خواستم بدونم که تفاوتهای زیادی این دو نوع دارند یا نه؟ آیا volumaize هم یه مکمل پمپاژه و قدرت میده؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۰۷, ۰۷:۴۰ قبل از ظهر
دیگه داره زیاد کش میاد این سوال و جواب
منکه تو پست اول شفاف سازی کردم
این اخرین جوابه
خیر پمپاژ نیست اما قدرت تا حدودی میده
در رابطه با اقایی که لاری رو 15 به سختی میزده و بعد مصرف راحت میزده هم عرض شود فقط و فقط تلقین بوده وبس
بعضیا رو باید با مکمل هل داد و بردشون جلو

arashbandegan
۱۳۸۹-۱۰-۱۱, ۰۱:۱۸ قبل از ظهر
در تائید صحبتهای افشین جان همیشه تاثیر هر مکملی را باید بعد از مصرف مثلا دو هفته یا بیشتر سنجید چون اول کار معمولا تاثیر مشاهده شده بیشتر ناشی از القای روانی یا همون placebo هست تا تاثیر خود مکمل و این موضوع بسیار مهمی هست. از این روش در درمان مشکلات روانی هم حتا استفاده میشه مثلا پزشک به مریض قرصی رو میده که هیچ تاثیری نداره اما بدون اینکه خود بیمار بدونه بهش میگه این خوبت میکنه و همین تاثیر روانی موجب میشه که بیمار بهتر بشه. در مورد عملکرد های ورزشی چه قدرت و چه سرعت این مساله ثابت شده که همینکه طرف فکر میکنه چیزی خورده که به بقیه برتری داره یا بهش کمک میکنه، ناخود آگاه عملکردش بالا میره به این میگن همون اثر "پلاسبو"

sector
۱۳۸۹-۱۰-۱۲, ۱۱:۱۶ بعد از ظهر
با سلام
لطفا نحوه مصرف T-bomb II و آمینو 1000 و cell-tech و prolab pure whey را توضیح دهید ؟
دوره قبل serious mass و cell-tech که 5 کیلو اضافه کردم
وزن 65
قد 182
قصد = افزایش حجم
جناب آقای کسایی من 1 ماه پیش از شما برنامه تمرینی گرفتم آیا همچنان همان برنامه را اجرا کنم ؟

reza_bamarefat20
۱۳۸۹-۱۰-۱۳, ۱۰:۳۷ قبل از ظهر
سلام به اساتید محترم...آقا من مکمل درست حسابی مطمعن بخوام از کی باید بخرم...از اصفهان هستم... لطفا راهنمای کنید..tanx

sajjad.vn
۱۳۸۹-۱۰-۱۳, ۱۱:۵۷ قبل از ظهر
با سلام من حدود 3 ماه هست که بدنسازی کار می کنم مربی من در ماه اول به من این دوره رو داد وزنم 83 کیلو بود

http://sportandsupplements.com/product_images/s/800/HyperStrengthCreatine300g__63495_std.png
L-Glutamine (Hayper strengh)
گلوتامین 11 صبح و قبل از خواب

http://di102.shoppingshadow.com/images/di/4f/4d/6b/37415f78344a50686b6c594a6c33487a5a5a77-149x149-0-0.jpg
Omega3 complex (natures Plus
امگا 11 صبح و قبل از خواب
http://www.gasparimyofusion.co.nz/wp-content/uploads/2010/10/18-51-Product_Primary_Image.jpg
Gaspari Nutrition Amino Max 8000
12 عدد در روز 4 تا قبل صبحانه 4تا ساعت 11 و 4 تا بعد از ورزش

http://www.steroidportal.com/imgprep/andriol-testocaps.jpg
+ و پیش هورمون به اسم Virigen
Andriol (testosterone undecanoate)
قبل ورزش 1 عدد

و مولتی ویتامین مینرال که فکر کنم هندی بود ...

و در ماه دوم به من فقط

http://maxmuscleilm.com/wp-content/uploads/2010/10/Max-Glutamine.png
max glutamine max muscle
گلوتامین 11 صبح و قبل از خواب

+ قرصهای کافئین ورقی روسی
نیم ساعت قبل از ورزش

+ همون پیش هورمون های قبلی
1 ساعت قبل ورزش

و مولتی ویتامین
دوعدد بعد از غذا یا تمرین

+ ویتامین c که خودم استفاده می کنم

الان با تلاشی که کردم و اصلاح در خوردنیهایی که استفاده می کردم ... نصبتا پیشرفت خوبی داشتم وزنم 77 کیلو شده و فرم بدنم روبه اصلاح هست
سوال من از اساتید محترم :
نظر شما در مورد دوره مکمل های من ؟ اصلاح زمان استفاده مکمل ها از روی تجربه شخصی و یا اضافه کردن مکمل دیگر به دوره من .....

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۱۳, ۰۶:۳۰ بعد از ظهر
با سلام
لطفا نحوه مصرف T-bomb II و آمینو 1000 و cell-tech و prolab pure whey را توضیح دهید ؟
دوره قبل serious mass و cell-tech که 5 کیلو اضافه کردم
وزن 65
قد 182
قصد = افزایش حجم
جناب آقای کسایی من 1 ماه پیش از شما برنامه تمرینی گرفتم آیا همچنان همان برنامه را اجرا کنم ؟

تی بمب رو در 2 وعده مصرف کنید، یکی صبح و دیگری نزدیک غروب
پرولب پیور وی رو بعد از تمرین
امینو 1000 رو روزی 12 عدد در 4 وعده
سل تچ رو هم یک پیمانه صبح و یک پیمانه بعد از تمرین میل کنید
برنامه رو هم ادامه بدین تا 2 هفته دیگه

kingofblack2010
۱۳۸۹-۱۰-۱۳, ۰۷:۰۵ بعد از ظهر
سلام به اساتید محترم...آقا من مکمل درست حسابی مطمعن بخوام از کی باید بخرم...از اصفهان هستم... لطفا راهنمای کنید..tanx
یکی اقای مرتضوی نمی دونم می شناسی یا نه
یکی هم دروازه شیراز خیابان هزار جریب پاساژ هزار جریب طبقه همکف اسم مغازه مردان اهنین هست اگه اشتباه نکنم اقای عماد

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۱۳, ۰۸:۱۴ بعد از ظهر
در جواب دوست عزیمون آقای sajjad.vn
اینطور که ازگفته های شما پیداست هدفتون کم کردن چربی هستش
اما راجع به هوازی چیزی نگفتی....کار میکنی؟؟
در رابطه با مکمل ها که خب پیشنهاد میکنم از پروتئین هم استفاده کنید
و bcaa رو هم تو برنامه داشته باشین
البته قبلش بهتره که با مربیتون هم مشورت کنید

sajjad.vn
۱۳۸۹-۱۰-۱۴, ۰۸:۱۱ قبل از ظهر
هوازی فقط دوچرخه در حدود 15 دقیقه قبل تمرین با هر وقت فرصت باشه بعد یا قبل تمرین .... بعضی وقتها هم 1 ساعت ... (وزنم در شروع 83..84 بود الان بین 77 77.5 هستم با حجم در عضلاتم ) لطف میکنید اسم مکملهای پیشنهادیتون رو بدید و از کجا میشه تهیه کرد... تبریز هستم.. در ضمن نمی خوام وزنم زیاد بشه به واسطه استفاده از مکملها... چون کمی چربی داره شکمم و می خوام آب بشه...
با تشکر از اساتید محترم

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۱۴, ۱۰:۵۲ قبل از ظهر
دوچرخه رو بعد از تمرین بزن و با روزی 15 دقیقه شروع کن
هر هفته 5 دقیقه بهش اضافه کن
اسم مکمل ها رو هم گفتم....پروتئین وی و bcaa
از مکمل فروشی

Lord Aria
۱۳۸۹-۱۰-۱۴, ۱۱:۴۶ قبل از ظهر
درود دوستان
من كاملا صفر كيلومتر هستم
وزنم در حال حاضر 72 و قدم 188 هست. تمرين رو هم فعلا به طور منظم نميتونم ادامه بدم.
يه مكمل برا افزايش وزن ميخوام. مثلا ماموت چطوره؟ ممنون ميشم راهنمايي كنين.
قيمت رو هم حدودي بيان كنين بيشتر ممنون ميشم.

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۱۴, ۱۲:۱۷ بعد از ظهر
درود دوستان
من كاملا صفر كيلومتر هستم
وزنم در حال حاضر 72 و قدم 188 هست. تمرين رو هم فعلا به طور منظم نميتونم ادامه بدم.
يه مكمل برا افزايش وزن ميخوام. مثلا ماموت چطوره؟ ممنون ميشم راهنمايي كنين.
قيمت رو هم حدودي بيان كنين بيشتر ممنون ميشم.

سلام
الان بهترین گینر بازار BULK هستش که حدود 60 تومن قیمت داره

ali_p
۱۳۸۹-۱۰-۱۴, ۰۹:۵۲ بعد از ظهر
افشین جان اگه میشه آدرس چندتا مکمل فروش با اطمینان که میشناسی که قیمت ها رو هم حداقل میگن تو تهران اصفهان شیراز بگو.البته اگه بچه ای سایت هم هستن که بهتر

eiman
۱۳۸۹-۱۰-۱۵, ۱۲:۰۶ بعد از ظهر
سلام
دوستان گرامی در مورد این مکمل نتونستم تو اینترنت مطلب بدرد بخوری کسب کنم اگر اطلاعاتی دارید ممنون میشم در اختیارم بگذارید
Intra vol مکمل

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۱۵, ۰۸:۵۴ بعد از ظهر
افشین جان اگه میشه آدرس چندتا مکمل فروش با اطمینان که میشناسی که قیمت ها رو هم حداقل میگن تو تهران اصفهان شیراز بگو.البته اگه بچه ای سایت هم هستن که بهتر

بالای سایت که تبلیغ کردن
اما حجت زارع ( شاهین my لاو ) هنوزم مکمل میفرسته اگه بخواین

سلام
دوستان گرامی در مورد این مکمل نتونستم تو اینترنت مطلب بدرد بخوری کسب کنم اگر اطلاعاتی دارید ممنون میشم در اختیارم بگذارید
Intra vol مکمل

بخون (http://bodyshop.vcp.ir/index.php?viewpost=9i160ge305b)

eiman
۱۳۸۹-۱۰-۱۶, ۰۵:۵۰ بعد از ظهر
من چند تا مکمل دارم در حال حاضر
1)سوپر پمپ گاسپاری
2)کراتین مونوهیدرات
3)بی سی ای ای
4)اینتراول(این مکمل رو گذاشتم بعد از تموم شدن سوپر پمپ استفاده کنم)و هنوز استفاده نکردم به سفارش یکی از دوستان پلاسماجت گاسپاری یا no-xplode یا چیز بهتر رو شاید بخواهم جایگزین کنم گزینه بهتر رو انتخاب کنید لطفا
من میخوام در دو دوره اینها رو مصرف کنم بنظر شما کدومها با هم خوب جواب میده ممنون میشم از راهنماییتون.

مهدی قلندری
۱۳۸۹-۱۰-۱۶, ۰۸:۰۱ بعد از ظهر
1)سوپر پمپ گاسپاری
2)کراتین مونوهیدرات
3)بی سی ای ای
4)اینتراول(این مکمل رو گذاشتم بعد از تموم شدن سوپر پمپ استفاده کنم)و هنوز استفاده نکردم به سفارش یکی از دوستان پلاسماجت گاسپاری یا no-xplode یا چیز بهتر رو شاید بخواهم جایگزین کنم گزینه بهتر رو انتخاب کنید لطفا
من میخوام در دو دوره اینها رو مصرف کنم بنظر شما کدومها با هم خوب جواب میده ممنون میشم از راهنماییتون.
سلام ایمان جان مثلما ً پلاسما جت خیلی بهتر و قویتر از ایکس پلود است اونو بهت پیشنهاد می کنم
اگر واقعا می خوای بترکونید سوپر پمپ رو با پلاسما جت همزمان من خودم مصرف کردم شاید باور نکنید انگار که بازوها رو باد کرده باشید خیلی خفنه ( البته برای حرفه ایها ) نه افراد مبتدی :صلح:

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۱۰-۱۷, ۱۲:۱۱ قبل از ظهر
1)سوپر پمپ گاسپاری
2)کراتین مونوهیدرات
3)بی سی ای ای

در رابطه با قویتر بودن پلاسماجت نسبت به no-xplode با مهدی جان کاملا موفقم .
ولی نکته ای که در مورد شخص شما صدق میکنه اینه که توی خونه کار میکنید و سابقه تمرین کم ، پس پلاسماجت کلا منتفی میشه ، چون خوردن 10 قرص نیتریک اکسید پیش از تمرین ، اونم برای کار توی خونه اصلا گزینه منطقی نیست . تو مکملهای پمپی همون سوپر پمپی که داری کفایت میکنه .
من اگه جای تو بودم ترکیب سوپر پمپ ، بی سی ای ای و یه پروتئین خوب مثلا ساینتا6 رو انتخاب میکردم . البته بازم تاکید میکنم با کار توی خونه از مکملهای پمپی زیاد توقع نداشته باش . این مکملها باید با فشار تمرینی بالا همراه باشه تا نتیجه مورد نظر حاصل بشه .
بیشتر رو پروتئینه زوم کن تا پمپ . عضله بساز :صلح:

eiman
۱۳۸۹-۱۰-۱۷, ۱۱:۳۳ قبل از ظهر
اخه بدبختی یکی دوتا نیست پروتئین اصل هم گیر نمیاد همه درجه دو شده بنظرتون چی میتونه اصل و خوب باشه؟

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۱۰-۱۷, ۱۲:۲۴ بعد از ظهر
مایو فیوژن ، اینتراپرو ، وی san ، وی توینلب ، سینتا 6 همه وهمه اصلش هم پیدا میشه .

eiman
۱۳۸۹-۱۰-۱۷, ۱۲:۲۷ بعد از ظهر
مصطفی جان سل تچ چی اون مفید میتونه باشه؟

denizly2002
۱۳۸۹-۱۰-۱۷, ۰۶:۱۸ بعد از ظهر
چربی سوز THERMO GENETICS

از اساتید ممنون میشم یه توضیحی در باره این چربی سوز بدن
من 26 سالمه و وزنم 83 و فقط و فقط شکن و پهلو دارم (اونم به خاطر کارمه که حدودا تا 15 ساعت رو صندلی هستم )
قبلا هم از میترو تریپتین استفاده کردم اما نتیجه نگرفتم

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۱۷, ۰۶:۳۸ بعد از ظهر
مصطفی جان سل تچ چی اون مفید میتونه باشه؟

نه ایمان جان به درد شما نمیخوره

مهدی قلندری
۱۳۸۹-۱۰-۱۷, ۰۶:۴۲ بعد از ظهر
چربی سوز THERMO GENETICS

از اساتید ممنون میشم یه توضیحی در باره این چربی سوز بدن
من 26 سالمه و وزنم 83 و فقط و فقط شکن و پهلو دارم (اونم به خاطر کارمه که حدودا تا 15 ساعت رو صندلی هستم )
قبلا هم از میترو تریپتین استفاده کردم اما نتیجه نگرفتم
سلام دوست عزیز
یه نکته خیلی مهم که معمولا هیچ کس هم رعایت نمی کنه اینکه که بدون هوازی و کم کردن کالری به هیچ عنوان حتی با بهترین چربی سوزهای دنیا هم نمی توان به هدف رسید
به شما پیشنهاد می کنم که سه روز در هفته و هر بار به مدت 30 دقیقه در صورت امکان اول صبح ناشتا یا دوچرخه ثابت یا دو نیمه سرعت و یا تردمیل و ... هر وسیله هوازی دیگر استفاده کنید حتی بدون چربی سوز به بهترین نتیجه می رسید و شیرینی جات و نشاسته جات رو از 5 بعد از ظهر قطع کنید و در صورتی که خواستید از چربی سوز استفاده کنید از مارکهای معروف مثل ماسل تچ و یا ناترکس و یا ... استفده کنید

denizly2002
۱۳۸۹-۱۰-۱۷, ۰۶:۵۶ بعد از ظهر
ممنون از راهنمائی تون
دوست عزیز این چربی سوز رو برام اوردن
موندم که ایا مصرف کنم یا نه؟
عوارض داره؟

kingofblack2010
۱۳۸۹-۱۰-۱۸, ۱۲:۱۲ قبل از ظهر
مواد تشکیل دهنده مکما jack 3d چی هست؟ایا اعتیاد اوره؟انگار شنیدم کافیین داره

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۱۰-۱۸, ۱۲:۴۵ قبل از ظهر
ممنون از راهنمائی تون
دوست عزیز این چربی سوز رو برام اوردن
موندم که ایا مصرف کنم یا نه؟
عوارض داره؟
اگه از اصل بودنش مطمئنی عوارض خاصی نداره دوست عزیز . کپسولهای مایع گیاهیه .
همونطور که روی خود مکمل درج شده در هر وعده 3 کپسول مایع رو مصرف کنید . بنا به میزان چربی بدن و هدف از مصرف تعداد وعده ها متفاوته . بهترین فرد برای تشخیص میزان وعده های مصرفی مربیه :صلح:

http://www.geneticstech.com/images/supplementfacts/thermo_supplementfacts.jpg

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۱۰-۱۸, ۰۱:۰۵ قبل از ظهر
مواد تشکیل دهنده مکما jack 3d چی هست؟ایا اعتیاد اوره؟انگار شنیدم کافیین داره
وجود کافئین دلیلی بر اعتیاد آور بودن نیست . استفاده از کافئین در مکملها در دوزهای مشخص و استانداره ، مخصوصا مکملی مثل jack3d که بهترین مکمل انرژی زای سال پیش بوده اگه اشتباه نکنم .
مصرف آفدرین اونم در دوزهای بالا ( البته نمونه پسودو آفدرین ) باعث اعتیاد میشه .
مواد تشکیل دهنده مکمل هم :

http://www.jacked-3d.org/wp-content/uploads/2010/11/jack3d-ingredients.jpg

eiman
۱۳۸۹-۱۰-۱۸, ۰۷:۱۴ بعد از ظهر
دوستان عزیز
مکمل اینتراول رگها رو باز میکنه و رسوندن خون رو تسریع میبخشه و ایا عضله سازی هم میکنه من مکملی میخوام که بدرد عضله سازی بخوره وفقر غذاییم رو جبران کنه در واقع به مکملهای نیروزا نیاز انچنانی ندارم من میخوام برم این مکمل رو پس بدم طبق خواسته من چه مکملی خوبه(عضله سازی)با تشکر و پوزش بابت اینهمه سوال

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۱۸, ۰۸:۱۰ بعد از ظهر
ایمان جان
مکمل فوق الذکر بهترین مکمل بعد از تمرین هستش
که البته حین تمرین هم مصرف میشه
اما همونطور که حجت زارع هم اشاره کرده بود ، بهتره که یه پروتئین تهیه کنی

denizly2002
۱۳۸۹-۱۰-۱۸, ۰۹:۱۸ بعد از ظهر
با تشکر از دوستان
بالاخره پس از کشمکش های طولانن رفتم چربی سوز (http://persian-gym.com/f31.html) خریدم
lipo6x
از دوستان میخوام یه کمکی کنن تا نتیجه بگیرم
وزنم 83 قدم 178 و شکم (http://persian-gym.com/t110.html) و پهلو (مخصوصا پهلو)
یه مقدارمم whey , و آمینو دارم

ممنون از کمکتان
ایا می تونم از چای س بز و قهوه تلخ استفاده کنم
نظرتون درباره سایر داروها چیه ؟
عزممو جزم کردم تا عید 10 تا بیام پائین

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۱۸, ۰۹:۲۵ بعد از ظهر
خب از اینکه تصمیم خودت رو گرفتی خوشحالم
اما به عنوان کسی که امسال از رژیم جا مونده ، توصیه میکنم رژیمت رو بیشتر جدی بگیر تا مکمل ها!!!
چای سبز و قهوه رو بخور....خوبه
بعدشم چرا 10 تا بیای پائین؟؟؟
از تمرین و عضله سازی غافل نشو که کارت رو خیلی آسون تر میکنه ( عضله نداشته باشی چربی ها خودشو بیشتر نشون میدن )
من نظرم اینه که با رژیم و 2 جلسه هوازی در روز پیش بری

denizly2002
۱۳۸۹-۱۰-۱۸, ۰۹:۴۴ بعد از ظهر
خب از اینکه تصمیم خودت رو گرفتی خوشحالم
اما به عنوان کسی که امسال از رژیم جا مونده ، توصیه میکنم رژیمت رو بیشتر جدی بگیر تا مکمل ها!!!
چای سبز و قهوه رو بخور....خوبه
بعدشم چرا 10 تا بیای پائین؟؟؟
از تمرین و عضله سازی غافل نشو که کارت رو خیلی آسون تر میکنه ( عضله نداشته باشی چربی ها خودشو بیشتر نشون میدن )
من نظرم اینه که با رژیم و 2 جلسه هوازی در روز پیش بری

ممنون از لطفتون
فقط من متوجه منظورتون نشدم
2 جلسه هوازی در روز؟؟؟؟؟؟؟؟
من معمولا بعد از وزنه تو باشگاه 25 تا 30 دقیقه می دوم
ایا راه حل بهتری دارین؟؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۱۸, ۱۰:۴۵ بعد از ظهر
بله 2 جلسه
بهترین موقع صبح اول وقت هستش
شبا یکم زودتر بخواب تا برای صبح مشکل نداشته باشی

ali_p
۱۳۸۹-۱۰-۲۰, ۰۸:۲۸ بعد از ظهر
با سلام.دوستان لطفا تفاوت گینر سرویس مس و بالک رو بگید تا من و بقیه دوستان بدونیم.افشین جان پیرو سوالی که ازت پرسیده بودم (مکمل واسه چاقی واسه برادرم) 2 تا از دوستان که از اونها هم مشورت خواستم سرویس مس شرکت اوپتیمم رو جای بالک mvp پیشنهاد دادن.البته چون شما رو خیلی قبول دارم و اطلاعات بیشتری در مورد وضعیت جسمانیش داری لطفا مشاوره آخر قبل از خرید رو بهم بده.با تشکر
لطفا بهترین زمان مصرف و موادی که همراه آن مصرف شود و در بالا بردن وزن کمک کند شیر آب انگور دارچین یا هر چیز دیگه ای را نام ببرید.باز هم تشکر

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۲۰, ۰۹:۴۲ بعد از ظهر
با سلام.دوستان لطفا تفاوت گینر سرویس مس و بالک رو بگید تا من و بقیه دوستان بدونیم.افشین جان پیرو سوالی که ازت پرسیده بودم (مکمل واسه چاقی واسه برادرم) 2 تا از دوستان که از اونها هم مشورت خواستم سرویس مس شرکت اوپتیمم رو جای بالک mvp پیشنهاد دادن.البته چون شما رو خیلی قبول دارم و اطلاعات بیشتری در مورد وضعیت جسمانیش داری لطفا مشاوره آخر قبل از خرید رو بهم بده.با تشکر
لطفا بهترین زمان مصرف و موادی که همراه آن مصرف شود و در بالا بردن وزن کمک کند شیر آب انگور دارچین یا هر چیز دیگه ای را نام ببرید.باز هم تشکر

ببین دوست خوبم
با توجه به قیمت و وزنی که مکمل سریوس مس داره خب به صرفه تره
اما چرا من بالک رو پیشنهاد دادم؟؟
چون سریوس مس رو توی تهران بری بخری بدون شک بهت تقلبی میفروشن...اما BULK هنوز نیومده تقلبیش
جفتشون هم گینر هستند و تقریبا یه کارایی دارن و با شیر و یا آب هم خورده میشن
موفق باشید

sajjad.vn
۱۳۸۹-۱۰-۲۱, ۰۹:۳۳ قبل از ظهر
با سلام اساتید محترم : بین این دو مکمل کدوم یکی رو از نظر با صرفه بودن و جوابدهی پیشنهاد می کنید... قیمت هم در حدود 50 - 65 تومان

http://www.bodybuilding.com/store/opt/images/bcaa_1000_caps_450_white.jpeg
http://www.bodybuilding.com/store/opt/bc.html

و

http://www.bodybuilding.com/store/opt/images/bcaa_5000_powder_450_white.jpeg
http://www.bodybuilding.com/store/opt/bcaa.html

با تشکر

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۲۱, ۰۹:۳۳ بعد از ظهر
پودریه ( دومیه )
جذبش هم سریعتره

eiman
۱۳۸۹-۱۰-۲۲, ۰۹:۳۵ قبل از ظهر
بلاخره تصمیمم رو حتمی کردم و اینتراول را پس دادم و بجاش سینتا 6 گرفتم و n.o -xplode
دوستان گرامی که از سینتا 6 مصرف کردند مزش یکم به شیر خشک شباهت میده همینطوره؟

djiceman
۱۳۸۹-۱۰-۲۲, ۰۳:۰۱ بعد از ظهر
با سلام. من 2 نوع پودر وی یکی قوطی یکیم کیسه ای با قرص super massbuilder و پودر کراتین معمولی دارم. می خواستم ببینم با اینا میشه یه دوره معمولی برم یا نه؟ اگه آره یه برنامه برای مصرفشون می خوام لطفا

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۱۰-۲۲, ۰۴:۲۵ بعد از ظهر
با سلام. من 2 نوع پودر وی یکی قوطی یکیم کیسه ای با قرص super massbuilder و پودر کراتین معمولی دارم. می خواستم ببینم با اینا میشه یه دوره معمولی برم یا نه؟ اگه آره یه برنامه برای مصرفشون می خوام لطفا

اینطوری نمیشه راهنمایی کرد باید شما مشخصات کامل خودت به همراه هدفت رو بیان کنی تا چواب کامل بگیری . پروتئین ها رو بر اساس وزنت هر کیلو 2 گرم در روز باید مصرف کنی یعنی اگر 60 کیلو هستی باید حداقل 120 گرم پروتئین مصرف کنی البته 80 گرم از پودر های پروتئینی و 40 گرم از غذا و برنامه غذایی . کراتین برای اینکه روی بدنت جواب بده و اثر پذیر باشه باید 1 هفته دوره بارگیری رو رعایت کنی که در روز 20 گرم کراتین در 4 وعده صبح ناشتا ، 20 دقیقه قبل از تمرین ، بلافاصله بعد از تمرین و قبل از خواب هر وعده 5 گرم مصرف می کنی . بعد از هفته بارگیری روزی 10 گرم در دو وعده یا صبح ناشتا 5 گرم و قبل ازتمرین 5 گرم یا اینکه قبل از تمرین 5 گرم و بعد از تمرین 5 گرم مصرف می کنی . این توضیحات کلی بود اگر جواب سوال خودت رو گرفتی دیگه سوال نپرس اگر نه ما در خدمتیم . سعی کن نظم انجمن رو بهم نزنی و سوال مربوط رو در تایپیک مربوط بپرسی و الا با شما برخورد میشه دوست عزیز . این مکمل های مصرفی شما هم بهش دوره نمی گن بلکه به مصرف استروئید ها در زمان مشخصی دوره گفته می شود و

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۲۲, ۰۵:۱۰ بعد از ظهر
اینطوری نمیشه راهنمایی کرد باید شما مشخصات کامل خودت به همراه هدفت رو بیان کنی تا چواب کامل بگیری . پروتئین ها رو بر اساس وزنت هر کیلو 2 گرم در روز باید مصرف کنی یعنی اگر 60 کیلو هستی باید حداقل 120 گرم پروتئین مصرف کنی البته 80 گرم از پودر های پروتئینی و 40 گرم از غذا و برنامه غذایی . کراتین برای اینکه روی بدنت جواب بده و اثر پذیر باشه باید 1 هفته دوره بارگیری رو رعایت کنی که در روز 20 گرم کراتین در 4 وعده صبح ناشتا ، 20 دقیقه قبل از تمرین ، بلافاصله بعد از تمرین و قبل از خواب هر وعده 5 گرم مصرف می کنی . بعد از هفته بارگیری روزی 10 گرم در دو وعده یا صبح ناشتا 5 گرم و قبل ازتمرین 5 گرم یا اینکه قبل از تمرین 5 گرم و بعد از تمرین 5 گرم مصرف می کنی . این توضیحات کلی بود اگر جواب سوال خودت رو گرفتی دیگه سوال نپرس اگر نه ما در خدمتیم . سعی کن نظم انجمن رو بهم نزنی و سوال مربوط رو در تایپیک مربوط بپرسی و الا با شما برخورد میشه دوست عزیز . این مکمل های مصرفی شما هم بهش دوره نمی گن بلکه به مصرف استروئید ها در زمان مشخصی دوره گفته می شود و

مصطفی جان اینو برعکس گفتی

دوستان گرامی که از سینتا 6 مصرف کردند مزش یکم به شیر خشک شباهت میده همینطوره؟

نه ایمان جان مزه شیرخشک نمیده

eiman
۱۳۸۹-۱۰-۲۲, ۰۵:۴۰ بعد از ظهر
مشخصه سینتا 6 که گرفتم به این شرحه
طعم وانیلی
قوطی قرمز شفاف
محتویاتش به رنگ موزی
قیمت هم 82000
وزنشم فکر میکنم2.260

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۲۲, ۰۵:۵۳ بعد از ظهر
والا من وانیلی نخوردم حقیقتش و شکلاتی بود
قوطی که اصلا مهم نیست و محتویاتش مهمه ، ضمن اینکه چقدر قیمتشم بالاس!!!!!
حالا شاید بچه ها طعم وانیلی خورده بودن و بیان راهنمائیت کنن
فقط میدونم که وقتی تو آب میریزی باید زود حل بشه

eiman
۱۳۸۹-۱۰-۲۲, ۰۶:۰۸ بعد از ظهر
نه برعکس خیلی چسبنده تر از دو تاپروتئین قبلی بود که مصرف میکردم

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۱۰-۲۲, ۰۷:۲۳ بعد از ظهر
طعم وانیلی
قوطی قرمز شفاف
محتویاتش به رنگ موزی
قیمت هم 82000
وزنشم فکر میکنم2.260

ای بابا نوش دارو بعد از مرگ سهراب !!!! چرا اینقدر گرون ؟؟؟؟؟ نه ایمان جان پروتئین های طعم وانیل مزه شیر خشک نمیده . چسبناک بودن مکمل به دلیل خاصیت کربوهیدرات هاست . مکمل های پروتئینی باید چسبناک باشه چون در اون کربوهیدرات به کار رفته اما نه زیاد !!! کربو کمپلکس ها بسیار چسبناک هستند . اگر چسبناک بودن مکمل خیلی زیاده باید به اون شک کرد چون مثلماً درصد کربو بالا رفته که دلیلی جز ...... نیست . یکار ساده برای پی بردن به اصل بودن مکمل ها برای همه دوستان : ********** مکمل مورد نظر خودتون رو روی ترازوی دیجیتال قرار بدید و ببینید نباید 1 گرم هم متفاوت باشه . این راه رو من از یکی از وارد کننده های اصلی مکمل توی منطقه شرق تهران یاد گرفتم که بنظر من از نظر فیزیکی بهترین راه برای تشخیص مکمل اصل از تقلبی حساب میشه .

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۱۰-۲۲, ۰۷:۲۷ بعد از ظهر
افشین جان درسته ببخشید !!!!! نسبت پروتئین دریافتی از مکمل ها باید کمتر از غذاها باشه اما نه 80 گرم از غذا و 40 گرم از پروتئین .---------- راستش بسیار آشفته هستم این روزها که باعث وجود همچین مشکلاتی میشه .

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۲۲, ۰۷:۵۲ بعد از ظهر
مصطفی خودت جواب خودتو دادی که :لبخند:
2 پیمانه وی میشه 40 گرم...غیر از اینه؟؟؟
شما میگی 80 گرم رو از مکمل بدست بیاره و 40 گرم رو از غذا....نه این صحیح نیست

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۱۰-۲۲, ۰۹:۲۹ بعد از ظهر
نه آقا اصلاح کردم . حالا میگم میزان دریافت پروتئین از غذا باید بیشتر از مکمل ها باشه اما نه 80 گرم از غذا 40 گرم از مکمل به گفته شما -------------------------- اما بعضی موارد دیدم که بدنسازان حرفه ای بیشتر پروتئین مورد نیاز خودشون رو از مکمل ها می گیرند ولی نه مثل ما اقتصادی ، اونا 3 مدل مکمل پروتئینی دارند که در هر وعده از یکدوم می خورند .

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۱۰-۲۲, ۱۱:۵۵ بعد از ظهر
طعم وانیلی
قوطی قرمز شفاف
محتویاتش به رنگ موزی
قیمت هم 82000
وزنشم فکر میکنم2.260
من طعم cookies & cream رو الان دارم مصرف میکنم و واقعا برای من که از طعم شکلاتی زده شدم طعم خیلی خوبیه .
از ویژگیهای ساینتا6 هم همونطور که افشین جان گفت سرعت بالای حل شدنشه و به دست اوردن یه محلول رقیق ، پیشنهاد مصطفی جان هم خوبه
اگه دقت کرده باشید اکثر محصولات پروتئینی وزن های به خصوصی داره مثلا ساینتا6 2.29 kg یا مای فیوژن 2267.96 g که راه حل وزن کردن هم میتونه خوب باشه ، البته این راه حل یکم قدیمی شده

eiman
۱۳۸۹-۱۰-۲۳, ۰۵:۳۰ بعد از ظهر
دوستان عزیزم یکم از مشخصاتش رو یاداشت کردم ارائه میدم خدمتتون
vanilla-ice cream
وزنش:2.29 اشتباه خونده بودم
مال شرکتbsnهست
core seres
حالا نمیدونم تا چه اندازه اطلاعات را صحیح دادم.امیدوارم اصل باشه والا چکش رو نمی پاسم.

Parsa00
۱۳۸۹-۱۰-۲۷, ۰۷:۳۸ بعد از ظهر
سلام بچه ها ميخوام مكمل بگيرم نظرم رو پروتئين هست ميخوام خشك بيام بالا تاحا هم چيزي استفاده نكردم
ميشه بگين كدوم مارك خوبه؟!
پروتئين خالي مصرف كنم يا مكمل ديگه اي هم باهاش مصرف كنم يادتون باشه ميخوام خشك بيام بالا؟!
من قدم 175 تاست و وزنم 62:ناراحت:

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۱۰-۲۸, ۱۲:۰۵ قبل از ظهر
سلام بچه ها ميخوام مكمل بگيرم نظرم رو پروتئين هست ميخوام خشك بيام بالا تاحا هم چيزي استفاده نكردم
ميشه بگين كدوم مارك خوبه؟!
پروتئين خالي مصرف كنم يا مكمل ديگه اي هم باهاش مصرف كنم يادتون باشه ميخوام خشك بيام بالا؟!
من قدم 175 تاست و وزنم 62:ناراحت:
کمبود وزنت زیاده . پیشنهاد میکنم یه کربو پروتئین بگیر که درصد پروتئنی خوبی داشته باشه مثل پروکمپلکس گینر ، کراتینم حتما کنارش استفاده کن
اگه منابع مالی تامینه گلوتامین و مولتی ویتامین خوب هم فراموش نکن .

djiceman
۱۳۸۹-۱۰-۲۸, ۰۵:۴۸ بعد از ظهر
من یه پودر وی و یه کراتین گرفتم از داروخونه... اومدم خونه دیدم شرکت سازندش karen همچین چیزایی زده و ساخته ایرانه ولی ظاهرش و نوشته هاش موجه به نظر می رسه.. فرق داره ؟ مشکل داره؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۲۸, ۰۶:۰۷ بعد از ظهر
شرکت پویان با مشارکت Mass Global Nutritionداره تولید میکنه این مکمل ها رو

dashul_khan
۱۳۸۹-۱۰-۲۸, ۱۱:۴۲ بعد از ظهر
آقا من این سوالو چند وقت پیش پرسیدم اما هرچی میگردم نیس،فک کنم ثبت نشده!!!

من یه کراتین دارم که یه سری بعد از هفته بارگیری مجبور شدم مصرف رو قطع کنم.
الان چجوری باید دوباره شورع کنم؟؟؟ از قطع کردنشم یه 2 ماهی میگذره...
برنامه تمریننم اینه:
3 روز تمرین 1 رو تعطیل 2 روز تمرین 1 روز تعطیل.......... به همین منوال!
اگه بخوام الان بارگیری رو شروع کنم،روزی که تعطیله چجوری مصرف شه؟

ممنون

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۱۰-۲۸, ۱۱:۵۸ بعد از ظهر
آقا من این سوالو چند وقت پیش پرسیدم اما هرچی میگردم نیس،فک کنم ثبت نشده!!!

من یه کراتین دارم که یه سری بعد از هفته بارگیری مجبور شدم مصرف رو قطع کنم.
الان چجوری باید دوباره شورع کنم؟؟؟ از قطع کردنشم یه 2 ماهی میگذره...
برنامه تمریننم اینه:
3 روز تمرین 1 رو تعطیل 2 روز تمرین 1 روز تعطیل.......... به همین منوال!
اگه بخوام الان بارگیری رو شروع کنم،روزی که تعطیله چجوری مصرف شه؟

ممنون

باید دوباره بارگیری کنی
5روز روزی 20 گرم . 5 گرم صبح ، 5 گرم قبل تمرین ، 5 گرم بعدش ، 5 گرمم قبل از خواب
باشگاه نمیری قبل و بعد تمرین رو نمیخواد بخوری .

kingofblack2010
۱۳۸۹-۱۰-۲۹, ۱۱:۵۰ قبل از ظهر
باید دوباره بارگیری کنی
5روز روزی 20 گرم . 5 گرم صبح ، 5 گرم قبل تمرین ، 5 گرم بعدش ، 5 گرمم قبل از خواب
جساراتا ولی من از چند نفر شنیدم روزهایی هم که باشگاه نمیریم باید بخوریم چه در دوران بارگیری که روزی 20 گرم هست که بعد از اون که 10 گرمه

Yakuza6236
۱۳۸۹-۱۰-۲۹, ۱۲:۵۳ بعد از ظهر

جساراتا ولی من از چند نفر شنیدم روزهایی هم که باشگاه نمیریم باید بخوریم چه در دوران بارگیری که روزی 20 گرم هست که بعد از اون که 10 گرمه
:متفکر:

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۱۰-۲۹, ۰۲:۴۰ بعد از ظهر

درسته روزهایی که باشگاه نمرید هم باید خورده شه . متن رو ملاحظه کنید . فقط وقتی تمرینی وجود نداره وعده قبل و بعد از تمرین نیازی نیست .
به نظر من 20 گرم در روز بدون تمرین فقط باعث دفع کراتین میشه . وعده صبح و قبل از خواب استفاده شه کفایت میکنه . البته استراحت تو دوره بارگیری نباید زیاد باشه .
بعد از بارگیری 10 گرم روزانه به دو نوبت قبل و بعد از تمرین تقسیم میشه که اونم در روز بدون تمرین به وعده صبح و قبل از خواب تغییر پیدا میکنه

kingofblack2010
۱۳۸۹-۱۰-۲۹, ۰۴:۲۶ بعد از ظهر
درسته روزهایی که باشگاه نمرید هم باید خورده شه . متن رو ملاحظه کنید . فقط وقتی تمرینی وجود نداره وعده قبل و بعد از تمرین نیازی نیست .
به نظر من 20 گرم در روز بدون تمرین فقط باعث دفع کراتین میشه . وعده صبح و قبل از خواب استفاده شه کفایت میکنه . البته استراحت تو دوره بارگیری نباید زیاد باشه .
بعد از بارگیری 10 گرم روزانه به دو نوبت قبل و بعد از تمرین تقسیم میشه که اونم در روز بدون تمرین به وعده صبح و قبل از خواب تغییر پیدا میکنه
بله حق با شماست من اشتباه برداست کردم.
و اینکه بعد از بارگیری اضافه کردن 2 کیلو وزن طبیعی هست؟و می شه کاری کرد این وزنی که کراتین بهمون میده ثابت بمونه(بعدا از بین نره)

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۱۰-۲۹, ۱۱:۱۶ بعد از ظهر
بله حق با شماست من اشتباه برداست کردم.
و اینکه بعد از بارگیری اضافه کردن 2 کیلو وزن طبیعی هست؟و می شه کاری کرد این وزنی که کراتین بهمون میده ثابت بمونه(بعدا از بین نره)

اگه بزاری به حساب کراتین که کاملا غیر طبیعیه . یعنی میشه 2 کیلو در 5 روز :blink:
یحتمل فقط از کراتین نبوده . چیز دیگه ای مصرف نمیکنی کنارش ؟ سابقه تمرین ؟
معمولا افرادی که کمبود وزن بالا دارند این احتمال ( افزایش وزن زیاد توی یه مدت کوتاه ) براشون اتفاقا میفته ولی 5 روزشو من ندیدم

farbod_zf
۱۳۸۹-۱۰-۳۰, ۱۱:۰۴ قبل از ظهر
سلام من 19 سالمه 76 کیلو قدم هم 180 . قبلا باشگاه میرفتم الان وسایل رو خریدم و میخوام توی خونه کار کنم بدنم فرم گرفته و V شکل شده از وزنم هم راضیم ولی عضلاتم اصلا حجم نداره تا الان هم اصلا مکمل استفاده نکردم .
لطفا راهنماییم کنید برای اینکه فقط حجم بیارم و عضلاتم تفکیک بشه چی مصرف کنم و به چه صورت ؟؟؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۳۰, ۰۷:۲۴ بعد از ظهر
یه کراتین مونوهیدرات پیشنهاد میشه برای شما
ضمن اینکه تمرین و تغذیه فراموش نشه
توی این ورزش هرچقدر بیشتر بدنت وزنه بخوره بیشتر نتیجه میگیری
پس قبل از نا امید شدن یه نگاه به سابقه تمرینیت هم بنداز
موفق باشید

eiman
۱۳۸۹-۱۰-۳۰, ۰۷:۲۶ بعد از ظهر
سلام من 19 سالمه 76 کیلو قدم هم 180 . قبلا باشگاه میرفتم الان وسایل رو خریدم و میخوام توی خونه کار کنم بدنم فرم گرفته و V شکل شده از وزنم هم راضیم ولی عضلاتم اصلا حجم نداره تا الان هم اصلا مکمل استفاده نکردم .
لطفا راهنماییم کنید برای اینکه فقط حجم بیارم و عضلاتم تفکیک بشه چی مصرف کنم و به چه صورت ؟؟؟
دوست گرامی شما باید سابقه تمرینت رو بگی و از بدنت هم عکس بگذاری تا راهنمایی بشی

reza arman
۱۳۸۹-۱۱-۰۱, ۰۲:۲۵ بعد از ظهر
با عرض خسته نباشید خدمت شما.میخواستم بپرسم که من 4 ماهه تمرین میکنم مداوم,یه کراتین مصرف کردم همراه بایه weight gainer وزنم پنج کیلو اضافه شد,الان وزنم 70,قدم 175.دور بازو 37,دورساعد32,دور شکم 80,سن 21.خوب تمرین میکنم ولی هنوز نیاز به اضافه وزن دارم درضمن هر روزتمرین میکنم,لطفا راهنمایی کنید چه مکملی مصرف کنم.

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۱-۰۱, ۰۲:۴۱ بعد از ظهر
سلام دوست عزیز
به سایت بدنساز خوش اومدین
اولین توصیه من این هستش که حداقل حداقل 1 روز وسط هفته رو به استراحت اختصاص بدین
من بجای شما باشم 3 یا 4 روز در هفته تمرین میکنم
روزانه 6 وعده غذا که شامل 3 وعده غذای اصلی و 3 میان وعده کم حجم باشه رو میل کنید
درکنار اینها میتونید یه ویت گینر هم مصرف کنید تا کالری و کربو و پروتئین بیشتری به بدنتون برسونید
گینر های خوبی الان هستش تو بازار
ریل مس، ترو مس ، بالک ، پرو کمپلکس گینر ، مس فاکتور، سریوس مس

eiman
۱۳۸۹-۱۱-۰۲, ۰۶:۳۰ بعد از ظهر
دوستان گرامی روش اصولی مصرف n.o.xplode را میخواستم چند تا مطلب خوندم برام مفید نبود .چه مدت باید مصرف کنم تا نتیجش رو ببینم.وچقدر قبل از تمرین .در ضمن این مکملی که من دارم پودرش یکم مشکوک میزنه مثل گوله نمک بهم چسبیده هست و هیچ انرژی خواستی هم بهم در زمان تمرین نداد فکر کنم تا حالا متوجه به وسواس من شده باشید به هر حال ممنون میشم جوابم را بدید.

samim
۱۳۸۹-۱۱-۰۳, ۱۰:۵۱ قبل از ظهر
با سلام مجدد به دوستان عزیز

میخواستم بدونم پروتئین prolab یک کیلویی با قیمت 41000 از داروخانه خریدم خوبه ؟ اگر شما بودید چه انتخابی داشتید ؟

reza arman
۱۳۸۹-۱۱-۰۳, ۰۲:۴۹ بعد از ظهر
بسیار سپاسگذارم از توصیه هاتون,و خیلی ممنون که اینقدر زود جواب دادین.

shahi
۱۳۸۹-۱۱-۰۳, ۰۶:۴۷ بعد از ظهر
سلام.دوستان کسی از کراتین پرومکس استفاده کرده این قوطی مشکی ها. ؟؟؟ممنون میشم نظرشون رو بگن

eiman
۱۳۸۹-۱۱-۰۳, ۰۷:۱۰ بعد از ظهر
دوستان گرامی روش اصولی مصرف n.o.xplode را میخواستم چند تا مطلب خوندم برام مفید نبود .چه مدت باید مصرف کنم تا نتیجش رو ببینم.وچقدر قبل از تمرین .در ضمن این مکملی که من دارم پودرش یکم مشکوک میزنه مثل گوله نمک بهم چسبیده هست و هیچ انرژی خواستی هم بهم در زمان تمرین نداد فکر کنم تا حالا متوجه به وسواس من شده باشید به هر حال ممنون میشم جوابم را بدید.
در ادامه این مطالب باید اضافه کنم دیروز ایتم سینه داشتم البته n.o.xplode را مصرف کرده بودم نیم ساعت قبل از تمرین.در حین اجرای ایتم ها به سینه فشار میامدولی دردی حس نمیشد و عضله پرس نمیشد ایتم های انروز هم سوپرست بود و فشار بیشتری وارد میکردم یکم کلافه شدم گفتم شاید بخاطر مسائل روحی بوده که بدنم رو اینگونه حس میکنم ولی امروز متوجه شدم سینه بدجوری درد میکنه البته درد عضله میخواستم بدونم این طبیعی هست یا خیر.ممنون میشم.

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۱-۰۳, ۰۸:۲۹ بعد از ظهر
با سلام مجدد به دوستان عزیز

میخواستم بدونم پروتئین prolab یک کیلویی با قیمت 41000 از داروخانه خریدم خوبه ؟ اگر شما بودید چه انتخابی داشتید ؟

خوب کاری کردی

در ادامه این مطالب باید اضافه کنم دیروز ایتم سینه داشتم البته n.o.xplode را مصرف کرده بودم نیم ساعت قبل از تمرین.در حین اجرای ایتم ها به سینه فشار میامدولی دردی حس نمیشد و عضله پرس نمیشد ایتم های انروز هم سوپرست بود و فشار بیشتری وارد میکردم یکم کلافه شدم گفتم شاید بخاطر مسائل روحی بوده که بدنم رو اینگونه حس میکنم ولی امروز متوجه شدم سینه بدجوری درد میکنه البته درد عضله میخواستم بدونم این طبیعی هست یا خیر.ممنون میشم.

مکمل فوق رو 1 پیمانه صبح ناشتا و یه پیمانه 20 دقیقه قبل تمرین مصرف کن
شکل ظاهریش که توضیح دادی دقیقا همونه...درسته
سعی کن قبل تمرین شکمت پر نباشه و اینم روش بخوری
درد عضله هم کاملا طبیعی هستش و به فال نیک بگیرش

Yakuza6236
۱۳۸۹-۱۱-۰۳, ۱۱:۱۴ بعد از ظهر
اینگونه حس میکنم ولی امروز متوجه شدم سینه بدجوری درد میکنه البته درد عضله میخواستم بدونم این طبیعی هست
توی برنامه جدیدم زیاد به سینه فشار نمی آد ! اما تو برنامه قبلیم یکشنه سینه کار میکردم بعضی وقت ها تا جمعه درد داشتم :نمیبینم:

djiceman
۱۳۸۹-۱۱-۰۵, ۱۰:۳۰ قبل از ظهر
سلام... من 70 کیلو ام قدمم 187 ... قدرتمم نسبتا زیاده... جدیدا خواستم وزنم رو ببرم بالا بدونی هماهنگی با کسی رفتم whey massive & Mass builder & createn گرفتم بعد یکی بم گفت با اینا نمی تونی کاری کنی ... اگه میشه راهنماییم کنیدووواگه چیزیم کم دارم بگین...می خوام 85 بشم

hesam.
۱۳۸۹-۱۱-۰۶, ۰۹:۵۶ بعد از ظهر
سلام .امروز رفتم syntha-6 بخرم گفت $9.99 قيمتش توي ايران چنده ؟؟؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۱-۰۶, ۱۱:۲۴ بعد از ظهر
سلام... من 70 کیلو ام قدمم 187 ... قدرتمم نسبتا زیاده... جدیدا خواستم وزنم رو ببرم بالا بدونی هماهنگی با کسی رفتم whey massive & Mass builder & createn گرفتم بعد یکی بم گفت با اینا نمی تونی کاری کنی ... اگه میشه راهنماییم کنیدووواگه چیزیم کم دارم بگین...می خوام 85 بشم

دلیل قانع کننده؟
نه خوبه گینر و کراتین میتونه شما رو به هدفتون نزدیکتر کنه
فقط غذا یادت نره...ازینا واجب تر تغذیه هستش

سلام .امروز رفتم syntha-6 بخرم گفت $9.99 قيمتش توي ايران چنده ؟؟؟

سلام
سینتا 6 1.300 گرمی ............قيمت 50000 تومان
سینتا 6 2.500 گرمی ............قيمت 65000 تومان

shahi
۱۳۸۹-۱۱-۱۱, ۰۶:۱۵ بعد از ظهر
سلام دوستان.
دوستان میشه یه مکملی معرفی کنن که درصد پروتین به کربوهیدارت اون 50 به 50باشه؟اگه ممکنه کمپانی سازنده و قیمت تقریبی اون رو هم بگن. پیشاپیش ممنون

siavash
۱۳۸۹-۱۱-۱۷, ۰۷:۲۰ بعد از ظهر
سلام من یه پروتیین probolic sr 12 hourse 2.5 kg گرفتم با یه کراتین مارک super ceratin
می شه طریقه مصرف رو بگین ؟
در مورد روزهای که تمرین ندارم و جمعه ها هم باید مصرف بشه ؟

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۱۱-۱۸, ۱۲:۱۰ قبل از ظهر
سلام من یه پروتیین probolic sr 12 hourse 2.5 kg گرفتم با یه کراتین مارک super ceratin
می شه طریقه مصرف رو بگین ؟
در مورد روزهای که تمرین ندارم و جمعه ها هم باید مصرف بشه ؟

پروتئین رو قبل ، بعد تمرین و قبل از خواب استفاده کن . بستگی به وزنتم داره . روزی که تمرین نمیکنی شب قبل خواب بخور .
کراتین رو بعد از دوره بارگیری روزی 10 گرم . 5 گرم قبل تمرین و 5 گرم بعد تمرین استفاده کن .
میتونی وعده های قبل و بعد از تمرین رو با پروتئینت میکس کنی .
روزهایی که تمرین نداری وعده های کراتین رو به صبح و شب تغییر بده .
جمعه هم روزیه که تمرین نداری:چشمک:

siavash
۱۳۸۹-۱۱-۱۸, ۱۱:۵۲ قبل از ظهر
پروتئین رو قبل ، بعد تمرین و قبل از خواب استفاده کن . بستگی به وزنتم داره . روزی که تمرین نمیکنی شب قبل خواب بخور .
کراتین رو بعد از دوره بارگیری روزی 10 گرم . 5 گرم قبل تمرین و 5 گرم بعد تمرین استفاده کن .
میتونی وعده های قبل و بعد از تمرین رو با پروتئینت میکس کنی .
روزهایی که تمرین نداری وعده های کراتین رو به صبح و شب تغییر بده .
جمعه هم روزیه که تمرین نداری:چشمک:

آقا شاهین ممنون بابت راهنمایی .
فقط این که من پروتئینم 1.800 خورده ای هستش اشتباه نوشتم 2.5 کیلو . باید این 3 وعده رو پیمانه ای که داخلش هست پر کنم مصرف کنم ؟ وزنم 76 قد 180
و این که من شنیدم پروتئین چون حاوی شیر هست میگن نباید با کراتین میکس بشه ؟!! آیا این صحت داره ؟
و در انتها این که من 50 تا قرص TestoFX HARDCORE هم گرفتم اونو با اینا چه جوری مصرف کنم ؟!!
ببخشیدا انقدر سوال میکنم

djiceman
۱۳۸۹-۱۱-۱۸, ۰۷:۵۵ بعد از ظهر
سلام... نظرتون راجع به کپسول danabol ds چیه؟ هدفم افزایش وزنه ول چون استروئید هستش و می گن که بعد از دوره استفاده اش به صورت خیلی زیادی وزن کم میشه افتادم تو شک.... لطفا دقیق راهنمایی کنید لطفا چون من تمام سوال هام رو تو این سایت می پرسم و رو شما یه حساب دیگه باز کردم...اگه میشه قیمتشم بگید چنده

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۱۱-۱۸, ۰۸:۱۲ بعد از ظهر
آقا شاهین ممنون بابت راهنمایی .
فقط این که من پروتئینم 1.800 خورده ای هستش اشتباه نوشتم 2.5 کیلو . باید این 3 وعده رو پیمانه ای که داخلش هست پر کنم مصرف کنم ؟ وزنم 76 قد 180
و این که من شنیدم پروتئین چون حاوی شیر هست میگن نباید با کراتین میکس بشه ؟!! آیا این صحت داره ؟
و در انتها این که من 50 تا قرص TestoFX HARDCORE هم گرفتم اونو با اینا چه جوری مصرف کنم ؟!!
ببخشیدا انقدر سوال میکنم

آره 3 وعده رو باید پر بخوری
من جای شما بودم اگه قرار بود پروتئین با کراتین فقط بخورم ، پروبولیک رو انتخاب نمیکردم . با توجه به قد و وزنت یه پروتئین انتخاب میکردی
که یه درصد کربوی خوبی هم داشته باشه مثل ساینتا 6 ، پروتئین شیر نداره ، شیره که پروتئین داره .
اگه منابع مالی تامینه پیشنهاد میکنم یه وی خالص بگیر و این پروبلیک رو بزار برای وعده شب و صبح چون کمی دور جذبه
و اون وی خالص رو برای قبل و بعد تمرین استفاده کن ، نتیجه فوق العاده خوبی میگیری
در مورد testo fx من زیاد باهاش اشنایی ندارم ولی اگه مکمل افزایش دهنده تستسترونه معمولا
وعده صبح و قبل خواب استفاده میشه

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۱-۱۸, ۰۸:۳۴ بعد از ظهر
سلام... نظرتون راجع به کپسول danabol ds چیه؟ هدفم افزایش وزنه ول چون استروئید هستش و می گن که بعد از دوره استفاده اش به صورت خیلی زیادی وزن کم میشه افتادم تو شک.... لطفا دقیق راهنمایی کنید لطفا چون من تمام سوال هام رو تو این سایت می پرسم و رو شما یه حساب دیگه باز کردم...اگه میشه قیمتشم بگید چنده

از فکرش بیا بیرون
مفت نمی ارزه

samim
۱۳۸۹-۱۱-۱۹, ۰۲:۲۷ بعد از ظهر
من 2 تا پست اینجا گذاشتم ، بعد حذف شد ! کسی میدونه چرا ؟؟؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۱-۱۹, ۰۷:۲۸ بعد از ظهر
من حذف کردم چون جنبه نظرخواهی داشت تا سوال و مشاوره
و به قسمت ( سوالات متفرقه از پرورش اندام ) انتقال دادم

djiceman
۱۳۸۹-۱۱-۱۹, ۰۹:۰۴ بعد از ظهر
از فکرش بیا بیرون
مفت نمی ارزه
tooo in mayeha kapsoooli has moarefi konid?faghat 1 dooone mikham

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۱-۱۹, ۱۰:۴۲ بعد از ظهر
tooo in mayeha kapsoooli has moarefi konid?faghat 1 dooone mikham

Anadrol 50

rm.kasra
۱۳۸۹-۱۱-۲۲, ۱۱:۰۳ قبل از ظهر
سلام، من قدم 173 هست، وزنم هم 71. حدود 5 ماه مداوم ( هفته ای 3 جلسه ) هست که، دوباره تمرین رو شروع کردم. موقع تمرین هم حسابی فشار میارم. عضلات بدنم هم خوب رشد کرده، فقط مقدار خـــیلی کمی چربی روی شکمم هست که اونم از ماه دیگه با هوازی از بین میبرم.

تو این مدت هم یه سوپر کراتین Hardcore به همراه آمینو 2222 شرکت Optimum مصرف کردم.

حالا میخوام حداکثر به اندازه 4-5 کیلو دیگه وزنم اضافه بشه، اما کاملا بدون چربی. با توجه به اینکه آمینو هم آخراش هست. چه مکمل هایی رو توصیه میکنید؟ تا سقف 70-80 تومن میخوام هزینه کنم.

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۱-۲۲, ۰۹:۵۰ بعد از ظهر
پروتئین خالص ( وی ) توصیه میشه
که 2 کیلوئیش همین حدودا هستش
درکنارش اگه تغذیت هم کم چرب باشه میتونی وزن عضلانی بگیری

rm.kasra
۱۳۸۹-۱۱-۲۲, ۱۰:۲۸ بعد از ظهر
پروتئین خالص ( وی ) توصیه میشه
که 2 کیلوئیش همین حدودا هستش
درکنارش اگه تغذیت هم کم چرب باشه میتونی وزن عضلانی بگیری

رژیمم خوبه. مخصوصا روزهایی که تمرین دارم و بعد تمرین. پس یه دو کیلوییش کافیه؟ تو چه مدت مصرفش کنم؟ 2 هفته؟

نمیدونم اینجا جاش هست یا نه، امکانش هست یه چندتا برند خوب معرفی کنید. مخصوصا اگه خود سایت کار فروشش رو انجام میده، خوشحال میشم بطور پیغام خصوصی قیمت و شرایطتش رو بفرمایین.

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۱۱-۲۲, ۱۰:۵۰ بعد از ظهر
برای خرید با اقای زارع با کاربری ShaHiN.mY.LoVE (http://forum.bodybuilder.ir/member.php?3399-ShaHiN.mY.LoVE)
به نظر من اپتیمم بهتره قیمتشم 2 کیلوش 70 تومن 4 کیلوشم 115 بازم با آقای زارع مشورت کنید.
موفق باشد

yashgin128
۱۳۸۹-۱۱-۲۶, ۰۹:۵۱ قبل از ظهر
سلام دوستان
من 23 سالمه و الان حدود 3 سالی هست که به طور مقطعی بدنسازی میرم
یه سه ماه + 4 ماه + یه 2.5 ماه که بین هرکدوم از این ها حدود 3 تا ماه فاصله میفتاد
اخرین بار حدود 2.5 ماه پیش بود والان یه دو هفته ای میشه که دوباره شروع کردم ولی اینبار با رویکردی مناسب تر.
قد من 177 هست و وزنم 62.پس لاغرم .وزن محبوب من 77 هست و همیشه دوست داشتم به این وزن برسم .
به قولا کمر باریک هستم(البته پسرما:لبخند:!!!!)و بدنم هفتی هست ولی من خیلی از بدن هفتی خوشم نمیاد.و میخوام کمرم هم به نسبت دیگر اجزا رشد کند
من یه پودر افزایش وزن super mass gainer 12lb که 5.5 کیلو هست رو به اضافه یه کراتین 300 گرمی مونوهیدرات که هر دو از شرکت دایماتیز هست .گرفتم
اصلا این مکمل ها به کار من میاد؟(من حجم هم می خوام)
فک کنم 50 گرم پروتئین و 250 کربو هیدرات باشه.

به نظرتون این مکمل ها رو چطور استفاده کنم؟نحوه ترکیبشون؟(البته فقط تو یه ماه) .
غیر از این ها چیز دیگه ای هم لازم دارم؟
چه باید ها و نباید هایی رو باید رعایت کنم؟
مولتی ویتامین چی بگیرم و چطور استفاده کنم؟مولتی ویتامین wellman چطوره؟
هفته ای 5 روز تمرین خوبه؟
اینو بدونید که من منتظر نظرات تک تک شما اساتیدو دوستان هستم.
ممنون دوستان
این هم عکس هایی از مکمل ها و همچنین بدنم.

http://uploadtak.com/images/3e7i41f8c8cq5kfyzj5k.jpg

http://www.kharidenab.com/products_pictures/large_super%20mass%20gainer%2012lb.jpghttp://www.kharidenab.com/products_pictures/large_creatine%20300.jpg

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۱-۲۶, ۰۱:۱۸ بعد از ظهر
شما روزی 3 وعده گینر رو مصرف کن
میان وعده صبح ، قبل تمرین ، بعد تمرین
کراتین رو هم 5 روز به این صورت بارگیری کن
قبل تمرین 2 قاشق چایخوری ، بعد تمرین هم 2 قاشق
بعد از مرحله بارگیری 1 قاشق قبل و 1 قاشق بعد تمرین
مولتی ویتامین مذکور هم خیلی خوبه و روزی 1 عدد صبح میل کنید
در هفته هم 3 یا نهایتا 4 جلسه تمرین برای شما مناسبه

اینو بدونید که من منتظر نظرات تک تک شما اساتیدو دوستان هستم.

توضیحات کامل بود :لبخند:

این سوال رو هم در 3 جای مختلف مطرح کرده بودین که این امر پسندیده نیست
شما بعد از 1 بار پرسیدن به طور حتم جواب رو دریافت میکنید
موفق باشید

yashgin128
۱۳۸۹-۱۱-۲۶, ۰۴:۳۰ بعد از ظهر
ممنون اقای کسایی
بابت تعدد پست ها شرمنده ولی چون نیاز به پاسخگویی سریع داشتم مجبور شدم چندجا کپی کنم تا سریع تر به جواب برسم.
یه سوال دیگه بلافاصله بعد از تمرین چه وعده ای مناسب است تا کربو هیدرات ساده ای رو که بدن دچار کمبود اون شده تامین نماید.
من قبل از تمرین (حدود یک ساعت قبل از تمرین ) یه دونه سیب زمینی و دو عدد سفیده می خورم ایا با استفاده از مکمل و تداخل با این وعده ضرری به من نمیرسد(از این جهت که اینها با هم ناسازگاری داشته باشند)
کلا یه منبع ,تاپیکی ,چیزی معرفی کنید که باید ها و نباید هایی رو که هنگام مصرف مکمل(علل خصوص مکمل های یاد شده)رعایت کرد نوشته باشد.
شما فرمودید که مولتی ویتامین رو صبح میل کنید.دقیقا چه زمانی ازصبح؟(بعد از صبحانه یا بین صبحانه و ناهار و یا قبل از ناهار)
یه چیز دیگه همه میگن شما باید حداقل 5 جلسه در هفته ولی شما می فرمایید که 3 یا 4 جلسه؟
و به عنوان اخرین سوال شما من را بعد از یک ماه مصرف کامل این مکمل ها چگونه میبینید؟(ایا مثلا 10 کیلو اضاف خواهم کرد)؟
شرمنده کلی سوال شد.

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۱-۲۶, ۰۵:۵۴ بعد از ظهر
یه لیوان شیر و عسل بعد تمرینت میتونه مفید باشه
سعی کن فاصله وعده قبل تمرین رو بیشترش کنی ( یک ساعت و نیم خوبه ) هیچ تداخلی هم ندارن باهم و مشکلی پیش نمیاد
چیز پیچیده ای نیست که بخوایم براش یه مبحث کلی در نظر بگیریم
به همین بسنده کنید که مبادا کراتین رو با شیر مصرف کنید!!!!!
مولتی ویتامین رو بعد از صبحانه بخور

یه چیز دیگه همه میگن شما باید حداقل 5 جلسه در هفته ولی شما می فرمایید که 3 یا 4 جلسه؟

یه نفر رو از نمایندگی ( همه ) بیار توضیح بده که چرا باید 5 جلسه تمرین کنی :لبخند:
یه تمرین تقریبا کلی برای شما شامل 3 یا 4 جلسه میشه که قدرت و در نهایت حجم و وزن رو بهمراه میاره ( البته در صورت تغذیه و استراحت کافی )
و در جواب آخرین سوالتون باید بگم که همه چی بستگی به نوع تمرین و تغذیه و استراحت شما ( مثلث عضله سازی ) داره
وگرنه اگه این 2 قلم مکمل که هیچ...10 نوع هم بخوری و تمرین و تغذیه اصولی نباشه بازم نباید انتظار تغییر داشته باشی
توی 1 ماه هم 10 کیلو اضافه کردن صحیح نیست ولی امکانش هست ( با پرخوری و غذاهای چرب و ...)
اما امیدوارم با توجه به اشتیاقی که دارین نتیجه مطلوب حاصل بشه
پیروز و سربلند باشید

godman757
۱۳۸۹-۱۱-۲۶, ۰۸:۵۹ بعد از ظهر
سلام
من آمینو مکس گسپاری مصرف میکنم داشتم مطالعه در مورد آمینو میکردم به اسم آمینو شاخه ای بر خوردم
لطف کنید بفرمایید در کل آمینویی که مصرف میکنم و آمینو شاخه ای فرقی با هم دارن؟
اگر فرق میکنن در ایران هست؟ حدود قیمتش چقدر هست؟
آمینو به صورت مایع و قرص فرقشون با هم در چی هست؟ (در صورت تفاوت آمینو شاخه ای به صورت مایع هم هست؟ در ایران موجود هست؟)
بهترین مولتی ویتامین به نظر شما چیه؟ فرقی بین مولتی ویتامین هایی که در داروخانه ها به فروش میرسه و مولتی ویتامین های شرکت های سازنده ساپلومنت در چیه؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۱-۲۶, ۰۹:۴۶ بعد از ظهر
سلام
من آمینو مکس گسپاری مصرف میکنم داشتم مطالعه در مورد آمینو میکردم به اسم آمینو شاخه ای بر خوردم
لطف کنید بفرمایید در کل آمینویی که مصرف میکنم و آمینو شاخه ای فرقی با هم دارن؟
اگر فرق میکنن در ایران هست؟ حدود قیمتش چقدر هست؟
آمینو به صورت مایع و قرص فرقشون با هم در چی هست؟ (در صورت تفاوت آمینو شاخه ای به صورت مایع هم هست؟ در ایران موجود هست؟)
بهترین مولتی ویتامین به نظر شما چیه؟ فرقی بین مولتی ویتامین هایی که در داروخانه ها به فروش میرسه و مولتی ویتامین های شرکت های سازنده ساپلومنت در چیه؟

توضیح کامل در رابطه با امینو اسید (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?2288-%D8%A7%D8%AB%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%A2%D9%86%D8%A7%D8%A8%D9%88%D9%84%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D8%A2%D9%85%DB%8C%D9%86%D9%88-%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B2%D9%86%D8%AC%DB%8C%D8%B1%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%DB%8C%D8%A7-%D8%B4%D8%A7%D8%AE%D9%87-%D8%A7%DB%8C)

بهترین مولتی ویتامین ( نظر خواستی دیگه ) از نظر من فارماتون هستش
هیچ فرقی باهم ندارن داروخانه ای و مابقی شرکتها
البته یه سری هم gelovita تو بازار هستش که اهدایی انگلیس به عراق هستش
اینام بد نیست و خوش قیمته
اما به پای فارماتون یا well man یا مولتی فورت نمیرسه
http://up.iranblog.com/images/n2ohf2u8nd0mwzrzubv4.jpg

yashgin128
۱۳۸۹-۱۱-۲۷, ۰۲:۲۴ بعد از ظهر
راستی اقایی کسایی این گینر و کراتین را خشک بخورم یا با چیزی مخلوط کنم
بهترین گزینه ها برای مخلوط کردن چیا هستند؟
مثلا قبلا اب انگور(ساندیس) رو با کراتین می گفتن خوبه
اونی که شما فرمودید قبل و بعد از تمرین حدودا چقدر؟ مثلا 5 دقیقه قبل از تمرین , یا یه ربع و یا ... .(هم برای قبل و هم برای بعد از تمرین ذکر کنید)
و به عنوان سوال اخر گینر چه تفاوتی با کربوهیدرات و پروتئین داره؟مثلا اگه کسی به من گفت چی مصرف می کنی بگم چی ؟ چون قبلا به بچه ها گفتم یه چیزی میخوام بگیرم که درصد کربو به پروتئین 3به 1 باشه.
ولی این گینر دیگه نمیدونم چیه؟اصلا این گینر برای من مفید هست ؟چیزی بهتر از گینر هم وجود داره؟
ممنون

میگم چرا نمیشه یه پست رو ویرایش کرد
یه سوال دیگه هم به کوه سوالات قبلیم اضافه شد
جهت تمرینات هوازی به نظر شما دویدن بلافاصله بعد از باشگاه اون هم به مدت (ربع ساعت)ودو روز تو هفته چطوره؟
ایا برای من که مکمل مصرف میکنم و قصد اضافه کردن بر وزن وحجم دارم ضرری نداره
شرمنده دستان
ممنون

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۱-۲۷, ۰۵:۰۰ بعد از ظهر
خشک که نمیره پائین بابا :لبخند:
با آب بخور ، کراتینت رو هم با این ساندیس های آشغال نخور!!
3 حبه قند کافیه برای یه وعده کراتین
اگه کراتین رو گفتم قبل و بعد تمرین اینطوری مصرف کن ( 20 دقیقه قبل تمرین ، بلافاصله بعد تمرین )
گینر همون کربو پروتئین هستش...همونی که به بچه ها گفتی!!!
مناسب وضعیت شما همین گینر ها هستند که درصد کربوی بالاتری دارن تا به وزن نرمال برسید

خیر دویدن و ... مناسب نیست

dashul_khan
۱۳۸۹-۱۱-۲۷, ۰۶:۲۱ بعد از ظهر
دوستان من وزنم 71 و قدم هم 180 هست تقریبا و واسه حجم کار میکنم اما مکمل مصرف نمیکنم الان آیا انجام تمرینات هوازی یک یا دوبار درهفته ( مثل 10 15 دقیقه مسگری و 5 الی 10 دقیقه دویدن روی تردمیل) مشکلی داره برام؟؟؟ انجام بدهم یا خیر؟؟؟؟

yashgin128
۱۳۸۹-۱۱-۲۷, ۰۹:۱۵ بعد از ظهر
خشک که نمیره پائین بابا :لبخند:
با آب بخور ، کراتینت رو هم با این ساندیس های آشغال نخور!!
3 حبه قند کافیه برای یه وعده کراتین
اگه کراتین رو گفتم قبل و بعد تمرین اینطوری مصرف کن ( 20 دقیقه قبل تمرین ، بلافاصله بعد تمرین )
گینر همون کربو پروتئین هستش...همونی که به بچه ها گفتی!!!
مناسب وضعیت شما همین گینر ها هستند که درصد کربوی بالاتری دارن تا به وزن نرمال برسید

خیر دویدن و ... مناسب نیست
سلام باز هم ممنون
امروز یه بابایی تو باشگاه کراتین و پروتئینش رو با هم قاطی کرد و اندازه یه لیوان اب هم توی اونها ریخت (همشو تو شیکر ریخت) بعد کلی بهم زد و خورد .و به من هم گفت که بهترین روش برای جذب بهتر است.بعد هم بلافاصله شروع به تمرین کرد.
ولی با این روش شما دیگه نمیشه مواد رو با هم قاطی کرد چون کراتین رو 20 دقیقه قبل از تمرین استفاده کنم
پس شد حدود یه لیوان اب رو + 3 حبه قند + کراتین + 20 قبل از تمرین
بعد از تمرین چی میشه دوتاش رو با هم قاطی کرد
اگه توی این موارد مشکلی هست لطفا منو راهنمایی کنید

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۱-۲۸, ۰۸:۱۳ قبل از ظهر
میشه قاطی کرد بعدش

dashul_khan
۱۳۸۹-۱۱-۲۸, ۱۰:۴۳ قبل از ظهر
اون پست قبلیرو من هواسم نبود اینجا زدم، مدیران عزیز اگه خیلی مزاحمت ایجاد میکنه خواهشا پاکش کنند :سوت:

راستی اگه میشه نهوه مصرف مکمل 2/5 کیلویی پروتئین گاسپری ( مایفیوژن) رو هم بگید ، ممنون میشم

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۱۱-۲۸, ۱۱:۲۷ بعد از ظهر
اون پست قبلیرو من هواسم نبود اینجا زدم، مدیران عزیز اگه خیلی مزاحمت ایجاد میکنه خواهشا پاکش کنند :سوت:

راستی اگه میشه نهوه مصرف مکمل 2/5 کیلویی پروتئین گاسپری ( مایفیوژن) رو هم بگید ، ممنون میشم

مای فیوژن رو 4 وعده در روز بخور
صبح ، قبل تمرین ، بعد تمرین و قبل خواب 1 پیمانه
سوال قبلیتم اون حد هوازی موردی نداره . راستی تونستی یه کربو پروتئین هم بگیر با مای فیوژن اون کمبود وزن جبران نمیشه مگه اینکه بخوای
خشک بالا بیای

dashul_khan
۱۳۸۹-۱۱-۲۹, ۰۸:۰۶ بعد از ظهر
آقا شرمنده ، در هر وده 1 پیمانه ؟؟؟ ( هر پیمانه میشه چند گرم؟؟؟:پوزخند: )

من 3 روز در هفته بیشتر تمرین بدن سازی ندارم؛ روزهایی که تمرین ندارم چیکار باید بکنم؟ چند وعده و چه مقدار،باید بخورم؟؟؟

ممنون

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۱-۲۹, ۰۸:۳۷ بعد از ظهر
روی مای فیوژنت نوشته چند گرمه هر اسکوپ
روزهای غیر تمرینم 2 وعده میتونی بخوری
یکی صبح و یکی هم عصر

dashul_khan
۱۳۸۹-۱۱-۲۹, ۱۰:۵۹ بعد از ظهر
این که آقا حجت گفت : اگه بخوای خشک بیای بالا !!!

اگه تغذیه مناسب باشه و در کنارش مکمل پروتئین مصرف بشه چقدر میتونه حجم خشک بالا بیاد؟؟؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۱-۲۹, ۱۱:۱۵ بعد از ظهر
بخوایم تقریبی حساب کنیم افراد در طی یک سال حجم خالص عضلانی اگه بخوان بگیرن با بهترین اصول تغذیه و تمرین و مابقی فاکتورها
چیزی حدود 7 کیلو نهایتا بتونن وزن خالص عضلانی اضافه کنن!
من به کسانی که وزنشون صعودی میره بالا و خوشحال هستن زیاد امیدواری نمیدم
شما هم الان به فکر تجمع چربی و ...نباش
بذار وزنت بره بالا
یه چیزی که مد شده بین افراد این حرفه : خشک میخوام بیام بالا!!!!
این پروسه شدنی هست اما نه به آسونیه گفتنش

dashul_khan
۱۳۸۹-۱۱-۲۹, ۱۱:۴۷ بعد از ظهر
من یه کراتین هم دارم ، نظر شما اساتید و دوستان عزیز در مورد مصرف کراتین همراه با پروتئین چیه؟؟؟
اثر چندانی داره یا نه؟؟؟ بخوریبم یا نخوریم؟
برای وعده بلافاصله بعد از تمرین این دوتا رو چجوری با هم بخوریم؟
قبل تمرین چی؟

( شرمنده من انقدر سوال میکنم :خجالت: میخوام یوخده بحث هم گرم بشه :صلح: )

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۱۱-۳۰, ۱۲:۱۴ قبل از ظهر
من یه کراتین هم دارم ، نظر شما اساتید و دوستان عزیز در مورد مصرف کراتین همراه با پروتئین چیه؟؟؟
اثر چندانی داره یا نه؟؟؟ بخوریبم یا نخوریم؟
برای وعده بلافاصله بعد از تمرین این دوتا رو چجوری با هم بخوریم؟
قبل تمرین چی؟

( شرمنده من انقدر سوال میکنم :خجالت: میخوام یوخده بحث هم گرم بشه :صلح: )

خیلیم خوبه باهاش کراتین بخوری . هم وعده قبل و بعدش میتونی باهاش میکس کنی بخوری .
خشکم میشه اومد بالا . باید زحمت بکشی :چشمک:

dashul_khan
۱۳۸۹-۱۱-۳۰, ۱۲:۱۹ قبل از ظهر
1--اونوقت پروتئین رو با شیر که میخوریم،میگن که کراتین رو خوب نیست با شیر خورد موردی نداره؟؟؟

2- اگه کراتین بارگیری نشه اشکال داره؟؟؟ و آیا اثرش متفاوته؟

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۱۱-۳۰, ۱۲:۲۹ قبل از ظهر
1--اونوقت پروتئین رو با شیر که میخوریم،میگن که کراتین رو خوب نیست با شیر خورد موردی نداره؟؟؟

2- اگه کراتین بارگیری نشه اشکال داره؟؟؟ و آیا اثرش متفاوته؟

پروتئین رو فقط شب با شیر بخور
من که ندیدم بدون بارگیری ، شما هم بارگیری کن

hesam.
۱۳۸۹-۱۱-۳۰, ۱۰:۳۷ بعد از ظهر
سلام به همه مخصوصاً داداش گلم افشین جان:بوس:
افشین جان تقریباً 21 روزه که از true-mass استفاده می کنم چند روز دیگه تموم میشه. داداشه گلم چی پیشنهاد میکنی بخرم ؟؟
وزنم از 67.5 به 69.5 رسیده البته یک ماه تا پایانه برنامه ای که بهم دادی مونده.(کراتینم هنوز تموم نشده:سوت:)
سوال دوم .قبل از باشگاه vitamin c plus zink و خرما و سیب زمینی استفاده می کنم ولی در وسط تمرین یا جای که بخوام خیلی فشار بیارم بدنم خالی میکنه واسه اون چی باید مصرف کنم.(میونم با تخم مرغ اصلاً جور نیست)

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۲-۰۱, ۰۸:۳۱ قبل از ظهر
همه چیز به تغذیه قبل تمرین منتهی نمیشه
شما از صبح بایستی تغذیت تمام و کمال باشه
این سیب زمینی و خرما رو چه با چه فاصله زمانی از تمرین میل میکنید؟

Ahoora
۱۳۸۹-۱۲-۰۱, ۰۹:۲۶ قبل از ظهر
در حد اساتید نیستم که نظر بدم :متفکر: اما به نظر من اگه هزار جور مکمل و دارو هم مصرف کنی ولی تغذیه خوب و مناسب نداشته باشی هم پولت رو حروم کردی هم وقت خودت رو باید اول ببینی چه ساعتی از روز رو میری تمرین قبلش برنامه ریزی کنی
استراحت و تغدیه مناسب تمرین رو با نشاط و پر انرژی میکنه

hesam.
۱۳۸۹-۱۲-۰۱, ۱۰:۱۲ قبل از ظهر
خوب از صبح که بیدار میشم .ساعت 9 صبحانه (پنیر+نان +شیر+3عدد سیب زمینی)+2ساعت بعد آب میوه یا شیر موز .نهار یه غذای پروتینی مثل مرغ یا یک غذای دریای یا هر نوع خورشت +15 قاشق برنج
چون ساعت 3 باشگاه میرم یک ساعت قبل تمرین 1 عدد موز +2 تا سیب زمینی +6 تا خرما +مصرف پروتین و کراتین بعد باشگاه هم مصرف پروتین و کراتین +1 عدد موز +2 تا سیب زمینی +6 تا خرما
شام هم یه غذای پر پروتیین مرغ یا یک غذای دریای بدون برنج بعد شام هم 3 عدد میوه

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۲-۰۱, ۱۱:۰۲ قبل از ظهر
حسام جان اداره هستم و خیلی نمیتونم توضیح بدم
اولین ایراد اینه که مابین ناهار و قبل تمرین فاصله کمی هستش
تمرین رو بکنش 4 قبلش از میوه و یه مکمل انرژی زا و پمپاژ خون استفاده کن
اون وعده سنگینه و توی تمرین برات مشکل ساز میشه

shahi
۱۳۸۹-۱۲-۰۲, ۰۵:۲۴ بعد از ظهر
سلام.از دوستان کسی از A-Bomb پاراهورمون استفاده کرده؟یا چیزی می دونه؟ممنون می شم کمک کنند تشکر

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۲-۰۲, ۰۶:۱۹ بعد از ظهر
رضا جان این مبحث رو قبلا خودت آغاز کرده بودی

a-bomb (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?1426-پاراهورمونa-bomb)

shahi
۱۳۸۹-۱۲-۰۲, ۰۶:۵۲ بعد از ظهر
اونجا اخر نفهمیدیم چه جوری مصرف می کنن یا کسی نیومد بگه من مصرف کردم بگه خوبه یا بده گفتم اینجا بپرسم شاید......

بازم ممنون:گل رز::گل رز::گل رز::گل رز:

hesam.
۱۳۸۹-۱۲-۰۳, ۱۲:۰۰ بعد از ظهر
افشین جان داداش جواب پست #1696 (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?394-پاسخ-به-سوالات-در-مورد-مكمل-ها&p=40642&viewfull=1#post40642) رو اگه امکان داره بده امروز پودرم تموم شد.

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۲-۰۳, ۰۵:۴۸ بعد از ظهر
اونجا اخر نفهمیدیم چه جوری مصرف می کنن یا کسی نیومد بگه من مصرف کردم بگه خوبه یا بده گفتم اینجا بپرسم شاید......

بازم ممنون:گل رز::گل رز::گل رز::گل رز:

رضا جان ظاهرا روش نوشته 3 تا صبح و 3 تا هم عصر
اما من مصرف نکردم و خیلی هم بهشون اعتقاد ندارم

افشین جان داداش جواب پست #1696 (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?394-پاسخ-به-سوالات-در-مورد-مكمل-ها&p=40642&viewfull=1#post40642) رو اگه امکان داره بده امروز پودرم تموم شد.

یه گینر اینجا هست از شرکت الیمپ
به نام gain bolic 6000
ببین میتونی گیرش بیاری

djiceman
۱۳۸۹-۱۲-۰۴, ۰۴:۰۸ بعد از ظهر
سلام....1- کپسول یا قرصی هستش که آلبومین یا همون سفیده تخم مرغ داشته باشه و بعد از تمرین به جا اینکه چندتا تخم مرغ بخوریم اون کپسول رو بخوریم...پودر نیاشه کپسول باشه و پروتئینش در همون حد یا بیشتر باشه..حتما هم برای بدن سازی نباشه یعنی بشه تو دارو خونه هم پیدا کرد؟
2- یکی از این مکمل فروشی ها به من برای حجم و افزایش وزن آرژنین و تری بلوس و Hmb معرفی کرد ولی من هرچی تو اینترنت گشتم میگن برای افزایش قدو قوای ***یه...میشه یه توضیح بدین

hamidbarca
۱۳۸۹-۱۲-۰۴, ۰۵:۰۸ بعد از ظهر
در مورد تریبولوس من خودم مصرف کردم اصلا میگن داروی تقویت قوای ج ن سی هست که باعث افزایش تستسترون میشه ولی یه جا خوندم اگه یک فرد نرمال مصرف کنه هیچ تغییری درش ایجاد نمیشه.من خودم هم که خوردم اصلا کوچکترین اثری ازش ندیدم.البته مکمل هم نیست پورهورمون هست. من یکی دوباری از این پورهورمون ها مصرف کردم به نظرم پول دور ریختنه

djiceman
۱۳۸۹-۱۲-۰۵, ۱۰:۳۳ قبل از ظهر
اگه میشه جواب بقیه حرفامم بدین

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۲-۰۵, ۱۰:۴۱ قبل از ظهر
اگه منظورت کپسول آلبومین هستش باید بگم خیر
چون نه برای تولید کننده و نه برای مصرف کننده به صرفه نیست
پودرش هست

yashgin128
۱۳۸۹-۱۲-۰۵, ۰۳:۰۷ بعد از ظهر
سلام دوستان
من بعد از تمرین کراتین و گینر می خورم
به نظر شما وعده پس از تمرین چی بخورم
خودم دلم میخواد شیر با عسل و یا شیر با عسل وپودر کاکائو بخورم اما میگن شیر با کراتین سازگار نیست
پس چیکار کنم؟
اختلاف زمانی کراتین با یه وعده شیر دار چقدر باید باشه
ممنون

soroushmuscle
۱۳۸۹-۱۲-۰۵, ۰۳:۱۱ بعد از ظهر
کراتین رو بلافاصله بعد از تمرین بخور.وعده شیردار رو 45-30 دقیقه بعدش مصرف کن

yashgin128
۱۳۸۹-۱۲-۰۶, ۰۹:۴۴ قبل از ظهر
ولی دوست عزیز تا اونجایی که من میدونم وعده پس از تمرین که بسیار هم مهمه(کربوهیدرات ساده (زودهضم))باید بلافاصله پس از تمرین(حداکثر 20 دقیقه)خورده بشه که با توجه به توضیحات شما دارای تناقض هست
ممنون

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۱۲-۰۶, ۱۲:۵۶ بعد از ظهر
ولی دوست عزیز تا اونجایی که من میدونم وعده پس از تمرین که بسیار هم مهمه(کربوهیدرات ساده (زودهضم))باید بلافاصله پس از تمرین(حداکثر 20 دقیقه)خورده بشه که با توجه به توضیحات شما دارای تناقض هست
ممنون
شما که جواب خودت رو دادی
اگه حتما باید با شیر بخوری ، خوب کراتین رو بلافاصله و اون کربو رو هم همون حداکثری که خودت در نظر گرفتی استفاده کن .

arashbandegan
۱۳۸۹-۱۲-۰۶, ۰۷:۵۹ بعد از ظهر
مصرف کراتین بهتره با قند ساده همراه باشه تا جذبش بیشتر بشه اینه که شاید قند ساده ارجحتر از شیر باشه وگرنه مصرف شیر با کراتین موردی نداره. بعد از تمرین هم همینطور باید پروتئینی زود جذب (مثل وی ) و کرب سریع و ساده مصرف بشه تا جذب بالا بره (مایع) و بعد از یکی دو ساعت میشه از غذای جامد استفاده کرد البته این شرایط بهینه تغذیه بعد از تمرین هست.

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۲-۰۶, ۰۸:۰۳ بعد از ظهر
یعنی تا الان در اشتباه بودیم دکتر؟
پس میشه شیر و کراتین رو باهم خورد :متفکر:
من فکر میکردم خنثی میکنه کراتین رو.....چقد ساده بودم :ناراحت:

arashbandegan
۱۳۸۹-۱۲-۰۷, ۰۳:۲۱ قبل از ظهر
سلام.از دوستان کسی از A-Bomb پاراهورمون استفاده کرده؟یا چیزی می دونه؟ممنون می شم کمک کنند تشکر
از هیچ بمبی یا تستوسترون بوستری استفاده نکنید اولا پولتونو دور میریزید چون تاثیر نمیزاره دوما خطرناکه چون بعضیها سینهه آوردن با این مکملهای بمب. اگه میخواهید سطح تستوسترون رو بدون استفاده از استروئید بالا ببرید از دی اسپارتیک استفاده کنید روزی ۳ گرم مصرف در مردانی بین سنین ۲۰ تا ۳۰ نشانداده شده که سطح تست رو ۴۰ در صد بالا میبره موضوع مهم اینجاس که در این سنین افراد معمولا در اوج تولید تست هستند پس این میزان خیلی قابل توجه هست پس روزی ۳ گرم کار را انجام میده این مکمل بین بدنسازان طبیعی کار معمول هست، معمولا این نوع محصولات به صورت ترکیبی به بازار میاد. بهترین کار مصرف دی اسپارتیک (در ضمن یادم رفت بگم جزو آمینو اسیدها هست ) به همراه زد ام ا هست.

z28
۱۳۸۹-۱۲-۰۷, ۰۵:۳۸ بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان کسی از این پروتیین nitro peak مصرف کرده لطفا نظرتونو بگید file:///C:/Documents%20and%20Settings/hooman/Desktop/unnamed.jpg

soroushmuscle
۱۳۸۹-۱۲-۰۸, ۰۴:۳۵ بعد از ظهر
ممنون

دوست عزیز من فکر کردم مشکلی در مصرف همزمانش داری.............وگرنه همون موقع هم بخوری مشکلی نداره

king.legend
۱۳۸۹-۱۲-۱۰, ۰۹:۱۸ قبل از ظهر
سلام کسی آمینو انرژی مصرف کرده؟؟ از کجا میتونم گیر بیارم؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۲-۱۰, ۱۰:۰۴ قبل از ظهر
بعید میدونم تو بازار باشه

Saman-Sh
۱۳۸۹-۱۲-۱۲, ۰۴:۰۵ بعد از ظهر
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

سوالی داشتم در مورد پروتین:میخواستم یک پروتین بخرم اما نمیدونم...

فقط میخوام عضله هام رو تقویت کنه و نه اضافه وزن بیاره نه چاقی..یعنی هم به اندازه کافی وزنم خوبه هم چربی دارم! چه نوع مکملی رو پیشنهاد میدین؟

در ضمن قیمت هم مهم نیست;)

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۲-۱۲, ۰۹:۳۹ بعد از ظهر
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

سوالی داشتم در مورد پروتین:میخواستم یک پروتین بخرم اما نمیدونم...

فقط میخوام عضله هام رو تقویت کنه و نه اضافه وزن بیاره نه چاقی..یعنی هم به اندازه کافی وزنم خوبه هم چربی دارم! چه نوع مکملی رو پیشنهاد میدین؟

در ضمن قیمت هم مهم نیست;)

اگه واقعا کیفیت برات مهمه برو تو بازار و ببین iso 2 nutrition پیدا میکنی
اگه بود بخر.....قوطی های سفید رنگی داره و تقلبیش هم نیموده هنوز!!!
اما خیلی گرونه

evenger
۱۳۸۹-۱۲-۱۳, ۱۲:۰۱ بعد از ظهر
درود

خسته نباشید مبگم به همه اساتید.

من الان 78 کیلو وزنمه. توی دوره ها به 85/86 رسیدم.
توی 18 ماه پیش 2 تا دوره رفتم. ( اولین = تستولیک با کراتین + کربو + پروتئین که حجم خوبی داد )
دومین دوره دکا اورگانون با دیانابول با کربو و پروتئین و گلوتامین و کراتین که خیلی جالب نبود و صورتم جوش زد که داغون شد ) کبدم هم بد کار می کرد که زد به صورتم.
کلیه هام بد کار می کرد ( ادرارم به نارنجی می خورد )

الان 3/4 ماهی میگذره از دوره آخرم.
میخوام 1 دوره برم که منو تا 86/87 برسونه البته خشک باشه.و برگشتشم کم باشه.
لطفا 1 استروئید خوب معرفی کنید و مکمل هایی که خوب هستن و باید همراهش مصرف کنم رو بهم معرفی کنید و اگه کسی از دوستان فروشنده هست و یا جایی رو میشناسه معرفی کنه.معتبر همراه با *** های خوب( قیمتم بگید ممنون میشم ).
منتظر جوابتون هستم.

یا حق

Saman-Sh
۱۳۸۹-۱۲-۱۴, ۱۱:۵۲ قبل از ظهر
اگه اون مارک نبود چی؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۲-۱۴, ۰۱:۲۴ بعد از ظهر
اگه اون مارک نبود چی؟

یه مارک جدید دیگه هم سراغ دارم که هنوز وارد بازار نشده
اگه خواستی برام پیغام خصوصی بذار
اما میگم.....محصولات اینچنینی قیمتشون با محصولات معمول بازار یکی نیست
من خودم بالای مکمل و داروی اصل و با پدر مادر خیلی پول دادم

999
۱۳۸۹-۱۲-۱۴, ۰۴:۲۶ بعد از ظهر
سلام خسته نباشید.
من 165 قدم - 57 وزنم
میخواستم امینو 8000 گاسپاری+پروتئین وی 100%ماسل تچ +گلوتامین مصرف کنم
هدفم هم قوی تر شدن و شکل گرفتن عضلات و بالا رفتن استقامت و یه خورده عضلاتم بزرگ بشه(بیشتر پاهام) ولی نمیخوام گنده بشم یا وزنم اضافه بشه
دخترم هستم
میخواستم ببینم اینا خوبه ؟برام بد نیست؟ و چجوری بهتره مصرف کنم
تا حالا گلوتامین و ارژنین و کراتینم مصرف کردم حدودا 5-6 ماه پیش اخرین بار بود

oriental
۱۳۸۹-۱۲-۱۴, ۰۴:۳۹ بعد از ظهر
سلام

من دنبال يه كربوپروتئين كه اصل باشه و كيفيت عالي داشته باشه هستم. قيمتش هم تا 75 تومان باشه. ضمن اينكه چربي هم نداشته باشه كه شكم بيارم.اگه با عكس بذاريد ممنون مي شم

مرسي

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۲-۱۴, ۰۵:۲۵ بعد از ظهر
سلام خسته نباشید.
من 165 قدم - 57 وزنم
میخواستم امینو 8000 گاسپاری+پروتئین وی 100%ماسل تچ +گلوتامین مصرف کنم
هدفم هم قوی تر شدن و شکل گرفتن عضلات و بالا رفتن استقامت و یه خورده عضلاتم بزرگ بشه(بیشتر پاهام) ولی نمیخوام گنده بشم یا وزنم اضافه بشه
دخترم هستم
میخواستم ببینم اینا خوبه ؟برام بد نیست؟ و چجوری بهتره مصرف کنم
تا حالا گلوتامین و ارژنین و کراتینم مصرف کردم حدودا 5-6 ماه پیش اخرین بار بود

خوبه....مصرف کنید
گلوتامین رو صبح و قبل از خواب مصرف کنید
پروتئین رو صبح و بلافاصله بعد تمرین
امینو رو هم طبق دستور روی قوطی

سلام

من دنبال يه كربوپروتئين كه اصل باشه و كيفيت عالي داشته باشه هستم. قيمتش هم تا 75 تومان باشه. ضمن اينكه چربي هم نداشته باشه كه شكم بيارم.اگه با عكس بذاريد ممنون مي شم

دوست عزیز جواب شما رو دادم که
گفتم اگه کربو پروتئین ( گینر ) خوب بخوای و اینکه وزنش هم به صرفه باشه باید یکم بیشتر خرج کنی
با 75 تومن الان تو بازار از همین آشغالهایی که خودشون درست میکنن میدن بهت

evenger
۱۳۸۹-۱۲-۱۴, ۰۸:۵۸ بعد از ظهر
درود

یعنی کسی نیست جواب مارو بده ؟؟؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۲-۱۴, ۰۹:۱۶ بعد از ظهر
درود

یعنی کسی نیست جواب مارو بده ؟؟؟

دوست خوبم
شما درخواست دوره کردین ( یعنی مصرف دارو )
جالبه که خودتون هم به عوارضش اشاره کردین و میدونید که بدنتون نسبت به استروئید ها حساس هستن
چرا سلامت خودتون رو به خطر میندازید؟؟
هدف بزرگی دارین ؟؟ و این هدفی که دارین به نظر شما فقط با مصرف استروئید ها بهش میرسین؟؟
والا بخدا با تغذیه و تمرین و مکمل های سالم میشه نتایج خوبی رسید
سلامت خودتون رو برای هیچ و پوچ به خطر نندازید :لبخند:
چنتا عکس از خودت برام ارسال کن تا در مسیر سلامتی و پیشرفت، راهنمائی های لازم رو بهت بکنم
از فکر استروئید بیا بیرون....همه چی استروئید نیست!!

arashbandegan
۱۳۸۹-۱۲-۱۴, ۰۹:۳۸ بعد از ظهر
درود

خسته نباشید مبگم به همه اساتید.

من الان 78 کیلو وزنمه. توی دوره ها به 85/86 رسیدم.
توی 18 ماه پیش 2 تا دوره رفتم. ( اولین = تستولیک با کراتین + کربو + پروتئین که حجم خوبی داد )
دومین دوره دکا اورگانون با دیانابول با کربو و پروتئین و گلوتامین و کراتین که خیلی جالب نبود و صورتم جوش زد که داغون شد ) کبدم هم بد کار می کرد که زد به صورتم.
کلیه هام بد کار می کرد ( ادرارم به نارنجی می خورد )

الان 3/4 ماهی میگذره از دوره آخرم.
میخوام 1 دوره برم که منو تا 86/87 برسونه البته خشک باشه.و برگشتشم کم باشه.
لطفا 1 استروئید خوب معرفی کنید و مکمل هایی که خوب هستن و باید همراهش مصرف کنم رو بهم معرفی کنید و اگه کسی از دوستان فروشنده هست و یا جایی رو میشناسه معرفی کنه.معتبر همراه با *** های خوب( قیمتم بگید ممنون میشم ).
منتظر جوابتون هستم.

یا حق

همینطوری که نمیشه پاسخ داد. شما قدت چقدره؟ آخرین دوره که رفتی چند هفته بود؟ و دوز های مصرفی بر اساس هفته؟ چند کیلو تو دوره آخرت اضافه کردی؟ چقدر تونستی نگاه داری؟ تراپی بعد از دوره چی بود؟ الان وزنت چقدره؟ چربی بدنت چقدره؟ عکس بدن؟ و اما اشتباهاتی که من از چیزهایی که میگی میبینم: ۱. از استروئید اورال استفاده نکن کبد و کلیه رو بیشتر اذیت میکنه، ۲. دکا با دیانابول دوره جالبی نیست دیانابول منسوخه از نظر من مگر برا کیک استارت زدن اونم یکی دو هفته اول والی اصلا نیازی بهش نیست در ضمن موتمن نیستم داروها اصل بوده یا نه و با چه دوزی استفاده کردی؟ اگر بخای خشک وزن رو بالا ببری باید از استرویدهایی استفاده کنی که تبدیلشون به استروژن کمتر باشه به عبارت دیگر خواص آنابولیکی بیشتری نسبت به خواص آندروژنی داشته باشند اینکه چقدر مصرف کنی و چه مدت بسته به پاسخ بدنت داره و چون تو این سایت ما دوره تجویز نمیکنیم اشاره نمیکنم اما میتونی خوسوسی بپرسی، تغذیه باید همیشه درست باشه از پروتئین و کرب مناسب و کافی استفاده کنی تا بهتر هورمونها کار کنه و عضله بسازه، مکمل بنا به چربی بدنت فرق میکنه البته باید حتما از وی استفاده کنی اما اینکه گینر باشه یا وری خالص بسته به چربی بدنت داره اگه چربی داری و وزن کم نداری نیازی نیست از جایگزین غذا یا گینر استفاده کنی فقط پروتئین خالص استفاده کن و کراتین هم حتما.

mehrandiab
۱۳۸۹-۱۲-۱۵, ۰۸:۵۸ قبل از ظهر
میخواستم یه کربو پروتئین خوب برای افزایش وزن بخرم
مچ تک رو تعریفشو شنیدم
از فروشگاهها پیدا نکردم
میخواستم ببینم به نظر شما این سایت مطمئنی هست برای خرید مکمل
http*****.com
شما ماسل جویز رو پیشنهاد میکنیم یا مچ تک
ممنون میشم راهنماییم کنید

Saman-Sh
۱۳۸۹-۱۲-۱۵, ۰۹:۱۹ قبل از ظهر
میخواستم یه کربو پروتئین خوب برای افزایش وزن بخرم
مچ تک رو تعریفشو شنیدم
از فروشگاهها پیدا نکردم
میخواستم ببینم به نظر شما این سایت مطمئنی هست برای خرید مکمل
http://niromand.com
شما ماسل جویز (http://niromand.com/niromand/index.php?cPath=7) رو پیشنهاد میکنیم یا مچ تک (http://niromand.com/niromand/product_info.php?cPath=5&products_id=16&osCsid=7e900ede0dbf8eaf874af73a0449b0a1)
ممنون میشم راهنماییم کنید

تا جایی که من میدونم و از دوستان شنیدم محصولات ماسل تچ تو ایران اصلش به سختی پیدا میشه و اکثرا از چین وارد میشه و یا هم سازنده های....

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۲-۱۵, ۱۱:۴۲ قبل از ظهر
در پی توضیح دوست عزیزمون آقای Saman-Sh
خدمت شما عرض شود که زیاد به این سایتهای فرش مکمل خوش بین نباشید
چون شما نه ادرسی و نه شناختی از فرد فروشنده دارید
ضمن اینکه این آقایون عکس مکمل رو ازسایتهای خارجی برای شما میذارن
اما در نهایت محصول تقلبی رو به دست شما میرسونن
شما برای تهیه مکمل میتونید با آقای زارع که وارد کنند مکمل از شرکت ( این ماسل ) هستند مشورت کنید

mMm.siStem
۱۳۸۹-۱۲-۱۶, ۰۲:۲۶ بعد از ظهر
آقا منم یه دوره میخوام کراتین + پروتئین کربو + گلوتامین برا حجم برم اما خیلیا میگن گلوتامین نباید بخوری که حجم بهت نمیده و از این حرفا ولی بعضی دیگر میگن که گلوتامین و کراتین باهم خیلی خوب جواب میدن:متفکر::بیفایده:
حالا موندم چی مصرف کنم تا حدود 80 تومنم میخوام هزینه کنم اولین دوره م هستش شما میگید چی مصرف کنم عضلاتم حجم بگیرن و تفکیک بشن؟
4ماه سابقه تمرین+172 قد +62 وزن ممنون.
راستی اگه نظری دارید ماک مکملتونو بگید + حدودای قیمتش+طریقه مصرفش.

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۲-۱۶, ۰۳:۱۴ بعد از ظهر
دوست عزیز دوره به مصرف داروها در طی یه زمان تعیین شده جهت درمان گفته میشه
اینایی که فرمودین مکمل غذایی هستن
با 80 تومن هم زیاد نمیشه خیال پردازی کرد:صلح:
یه گینر نهایتا با یه کراتین بگیر خیال خودتو راحت کن
یه سوال هم کرده بودین که خیلی جای بحث داشت
مکملی رو درخواست کرده بودین که در عین حجم دهی تفکیک هم بکنه و یا حداقل موثر باشه در این امر
نیست دوست من
اینایی که فرمودین ابتدا با تمرین سخت و تغذیه مناسب ( بهمراه مکمل های سالم ) و استراحت کافی بدست میاد
موفق باشید

ali_p
۱۳۸۹-۱۲-۱۶, ۱۱:۳۳ بعد از ظهر
یکی از بچه های خوابگاه 3 4 سال پیش استروئید تزریقی مصرف کرده و اسمو اسناشم نمیدونست.ولی بعدش آنتی استروئید چیه باید واسه پاکسازی بدن بخوری انجام نداده.
حالا سنه هاش آویزون شده انگار چربی زنانه ای زیرش هست.سر سینه هاش هم زده بیرون.لطفا برای درمان راهنماییش کنید.چه دکتری باید بره؟دارویی میتونه کمکش کنه؟؟
فقط جراحی راه حل مشکلش هست؟؟؟

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۱۲-۱۶, ۱۱:۴۹ بعد از ظهر
تا اونجایی که من اطلاع دارم
وقتی 3 ، 4 سال گذشته دیگه دارو جواب گو نیست . معمولا آنتی استروژن ها رو یا باید همراه با دوره یا بلافاصله بعد دوره استفاده کرد
بهترین راه عمل جراحیه البته هزینه عملش بالاست

ali_p
۱۳۸۹-۱۲-۱۶, ۱۱:۵۹ بعد از ظهر
تا اونجایی که من اطلاع دارم
وقتی 3 ، 4 سال گذشته دیگه دارو جواب گو نیست . معمولا آنتی استروژن ها رو یا باید همراه با دوره یا بلافاصله بعد دوره استفاده کرد
بهترین راه عمل جراحیه البته هزینه عملش بالاست
ممنون.مثلا چقدر؟؟معذرت میخوام هر دو تاپیک استروئید و مکمل باز بود اشتباهی تو این قسمت پرسیدم سوالم رو.

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۱۲-۱۷, ۱۲:۰۴ قبل از ظهر
ممنون.مثلا چقدر؟؟
فکر کنم بالای 2 تومن خرجش باشه اگه جای درست و درمون عمل کنه

عملش زیاد طول نمیکشه بیهوشی موضعی هم انجام میدن. فقط اون غده شیر ساز زیر سینه که رشد کرده رو عمل میکنن .
دلیل بزرگ شدن این غدد هم همون تبدیل تستسترون و مشتقاتش به استروژنه که طی دوره باید با مصرف انتی استروژن ها گرفته شه .

king.legend
۱۳۸۹-۱۲-۱۷, ۰۷:۲۵ بعد از ظهر
با سلام
من یه آرژنین آلتیمت گرفتم 100 کپسوله میخواستم طریقه صحیح مصرفشو بدونم
ممنون

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۲-۱۷, ۰۹:۲۵ بعد از ظهر
با سلام
من یه آرژنین آلتیمت گرفتم 100 کپسوله میخواستم طریقه صحیح مصرفشو بدونم
ممنون

جواب شما (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?3635-Arginine-POWER-ULTIMATE-NUTRITION)

قبل از هرگونه سول اگه توی انجمن یه جستجو بکنید جواب سوالتون به طور حتم پیدا میشه :لبخند:
موفق باشید

homayon
۱۳۸۹-۱۲-۱۸, ۰۱:۰۹ بعد از ظهر
http://www.irupload.ir/images/mfi251abhoi345vqiz.jpg

http://www.irupload.ir/images/91iaxwmlwca1m2ymtwr0.jpg

http://www.irupload.ir/images/3iljyjddkv0dk9jpuj98.jpg

http://www.irupload.ir/images/hcjq9f70iazm94bu53b.jpg
سلام

من این وی رو امروز خریدم نظرتون چیه؟اصله؟

و اینکه طریقه استفاده؟میخوام رشت سریع داشته باشم:سوت:

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۲-۱۸, ۰۶:۵۸ بعد از ظهر
سلام

من این وی رو امروز خریدم نظرتون چیه؟اصله؟

و اینکه طریقه استفاده؟میخوام رشت سریع داشته باشم:سوت:

سلام دوست عزیز
والا اگه بخوایم از لحاظ هلوگرام بخوایم نظر بدیم خب بی انصافیه
چون تمامی مکمل ها که از این ماسل نمیاد که بخوایم اون شرکت الگو قرار بدیم
اما من به شخصه سراغ برندهایی نظیر اوپتیموم که شما خریدی نمیرم
چون این مکملها رو خیلی خیلی زود تقلبیش رو تولید کردن ( به واسطه اینکه مدت زیادیه توی ایران خرید و فروش میشه )
اما میتونم چنتا راهنمائیت بکنم تا خودت پی به اصالتش ببری

مکمل رو وزن کن و ببین دقیق با وزن درج شده روی قوطی هستش
نباید دونه های سفید رنگ ( خرد شده ریز ) داخل پودر باشه
به راحتی و به سرعت باید توی آب سرد ( حتی ) حل بشه
وقتی مکمل رو ریختی توی لیوان ببین ته لیوان چه رنگی ته نشین میشه!!! ( نباید بغیر از شکلاتی رنگ باشه )
قیمتش معقولانه باشه!!!
نحوه مصرف
روزی 3 پیمانه
صبح بلافاصله بعد از بیدار شدن
قبل و بعد تمرین

موفق باشی دوست عزیز

rezzar
۱۳۸۹-۱۲-۱۹, ۰۱:۰۰ قبل از ظهر
من حدود ۱ ماه و نیم است که باشگاه میروم و می خواهم این مکملها را بگیرم برای آنکه لاغر هستم و می خواهم به وزنم اضافه کنم و حجم پیدا کنم البته عضله نه چربی‌ عبارتند از:
Optimum 100% Whey Protein
Optimum Glutamine 1000 Caps
Optimum 100% Casein Protein
SciVation Xtend
Optimum Micronized Creatine Powder
AST VP2 Whey Isolate
GENR8 Vitargo S2

آیا این مکمل-ها خوب هستند که الان استفاده کنم?

چون من در خارج زندگی‌ می‌کنم می‌تونم اصل این محصولات را تهیه کنم و از نظر تغذیه هم من ۶ وعده غذا میخوردم ولی‌ نمیدونم چرا وزنم تغییری نکرد کمک کنید

amir26
۱۳۸۹-۱۲-۲۰, ۰۲:۲۹ بعد از ظهر
در پی توضیح دوست عزیزمون آقای Saman-Sh
خدمت شما عرض شود که زیاد به این سایتهای فرش مکمل خوش بین نباشید
چون شما نه ادرسی و نه شناختی از فرد فروشنده دارید
ضمن اینکه این آقایون عکس مکمل رو ازسایتهای خارجی برای شما میذارن
اما در نهایت محصول تقلبی رو به دست شما میرسونن
شما برای تهیه مکمل میتونید با آقای زارع که وارد کنند مکمل از شرکت ( این ماسل ) هستند مشورت کنید

افشین جان میشه در مورد اینماسل یه توضیحی بدی؟حرف و حدیث در مورد این شرکت زیاده و آدم میمونه بالاخره خوبه و اصل هستند یا نه؟

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۲-۲۰, ۰۴:۳۴ بعد از ظهر
یه شرکت بازرگانیه که محصولات برندهای معتبر دنیا رو به صورت عمده خریداری و توزیع میکنه
تو دبی هم هستش
تو ایران هم همونطور که قبلا گفتم محصولاتش گیر میاد
خدارو شکر هنوز هلوگرامش رو نتونستن جعل کنن!!
به جرات میگم محصولات MHP رو وقتی این شرکت میخرین قوطی مکمل یه شفافیت و تمیزی دیگه ای داره!
درصورتی که تقلبی هاش تابلوئه
حالا رفتی در مغازه مکمل فروشی یه نگاه دقیق بنداز خودت متوجه میشی

dashul_khan
۱۳۸۹-۱۲-۲۰, ۰۵:۵۸ بعد از ظهر
من دوسه روزه شروع کردم همراه با پروتئین و کراتین ، به توصیه دکتر بندگان عزیز کپسول روغن ماهی هم میخورم...
(البته دلیل خوردنم آنچنان مربوط به بدن سازیم نیست) حالا گذشته از این حرفا امروز احساس خیلی گرمی میکنم...
یعنی الان که اینجا دارم تایپ میکنم بدنم خیلی خیلی خیلی داغه!!!:بیفایده: سرمم کمی درد میکنه...

آیا ممکنه به خاطر اون قرص باشه؟؟؟

چیکار کنم آیا؟؟؟:نمیبینم:

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۲-۲۰, ۰۶:۰۵ بعد از ظهر
نه مربوط نمیشه

amir26
۱۳۸۹-۱۲-۲۰, ۰۷:۴۵ بعد از ظهر
افشین جان یعنی میگی با خیال راحت مکملهایی که این هلوگرامو دارند مصرف کنیم؟