PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاسخ به سوالات در مورد مكمل ها

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۲-۲۳, ۱۰:۲۲ بعد از ظهر
با سلام
آقای افشین یه سوالی داشتم
من دختر عموم کمی اشتهاش کمه و وزنش هم خیلی پایینه. دکتر مکمل غذایی به نام multi daily رو بهش تجویز کرده که نوعی مولتی ویتامین روزانه لازم برای بدن است که هم برای باز شدن اشتهاشه و هم به جذب غذا بیشتر کمکش میکنه از شرکت nature made
میخواستم توضیحات بیشتری از این مکمل داشته باشم
با تشکر

مولتی ویتامینه دیگه نیما جان
نیاز روزانه ویتامینها و برخی املاح رو برطرف میکنه
برای اشتها که بهش داده خوبه
هر روز یک ربع قبل از ناهار میل کنه

سلام افشین خوان با وجود ترک لازمه که کراتین منو هیدرات مصرف بشه یا نه؟

آره یه مونوهیدرات بگیر . منتها بعد تمرینت یه پیمانه با پروتئینت بخور
قبلش همینو بخوری کافیه

simon
۱۳۹۰-۰۲-۲۴, ۰۵:۲۷ قبل از ظهر
سلام
فقط کراتین cell mass رو باید قبله صبحونه خورد ؟:نمیبینم:

amircatalan
۱۳۹۰-۰۲-۲۴, ۰۱:۴۶ بعد از ظهر
سلام دوستان ممنون میشم نظرتونو راجب کراتین های phd بگین ؟ خوبن ؟ کراتین های اپتیموم چطورن ؟ کدوم کراتین بهتره ب نظرتون ؟ میخوام وزن هم بهم بده ممنون میشم راهنماییم کنین و حدود قیمت اینارم بهم بدین ک گرون ندن بهم :نمیبینم::سوت:

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۹۰-۰۲-۲۴, ۰۸:۱۸ بعد از ظهر
سلام
فقط کراتین cell mass رو باید قبله صبحونه خورد ؟:نمیبینم:
سوالت نامفهومه
ولی اگه طریقه مصرف سل مس رو میخواهی :
5 روز اول 1 سروینگ بعد از بیدار شدن و 1 سروینگ بعد از تمرین
روز 5 به بعد 1 سروینگ بعد از تمرین

سلام دوستان ممنون میشم نظرتونو راجب کراتین های phd بگین ؟ خوبن ؟ کراتین های اپتیموم چطورن ؟ کدوم کراتین بهتره ب نظرتون ؟ میخوام وزن هم بهم بده ممنون میشم راهنماییم کنین و حدود قیمت اینارم بهم بدین ک گرون ندن بهم :نمیبینم::سوت:

جفتشون اصل باشه خوبه
پی اچ دی حدود قیمت 15
اوپتیموم هم همین طرفاست 16-15
اپتیموم مطمئنا بهتره

simon
۱۳۹۰-۰۲-۲۴, ۱۱:۲۲ بعد از ظهر
سوالت نامفهومه
ولی اگه طریقه مصرف سل مس رو میخواهی :
5 روز اول 1 سروینگ بعد از بیدار شدن و 1 سروینگ بعد از تمرین
روز 5 به بعد 1 سروینگ بعد از تمرین

جفتشون اصل باشه خوبه
پی اچ دی حدود قیمت 15
اوپتیموم هم همین طرفاست 16-15
اپتیموم مطمئنا بهتره

منظورم این بود که کراتینهای دیگه ام ناشتا باید خورد یا نه؟!:متفکر:

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۹۰-۰۲-۲۴, ۱۱:۳۶ بعد از ظهر
منظورم این بود که کراتینهای دیگه ام ناشتا باید خورد یا نه؟!:متفکر:

آره . توی دوره بارگیری کراتین باید این وعده رو داشته باشی

simon
۱۳۹۰-۰۲-۲۵, ۰۵:۳۳ بعد از ظهر
خیلی ببخشیدا:خجالت:یعنی بعد از بارگیری دیگه ناشتا لازم نیست؟:زنبور:

Mohammad.Reza
۱۳۹۰-۰۲-۲۵, ۰۶:۱۷ بعد از ظهر
خیلی ببخشیدا:خجالت:یعنی بعد از بارگیری دیگه ناشتا لازم نیست؟:زنبور:
نه دیگه لازم نیست!بعد از دوره بارگیری،روزی 10 گرم(5گرم قبل و 5 گرم هم بعد تمرین)

dashul_khan
۱۳۹۰-۰۲-۲۶, ۱۲:۵۵ بعد از ظهر
یه چندتا سوال داشتم در مورد مکمل های کلسیومی!!!

1- کدوم یکی از دارو ها یا مکمل های زیر بهتره؟ :

قرصهای کلسیوم جوشان - شربت کلسیوم - قرصهای ویتامین کلسیوم دی

2- از قرص های بالا کدوم رو کلیه اثر بیشتر و کدوم کمتری داره؟؟؟

3- مصرف هر روزه ( حالا مثلا تا یک ماه) قرص کلسیوم دی برای کلیه و کبد و این چیزا ضرر داره؟؟؟

ممنون

samim
۱۳۹۰-۰۲-۲۶, ۰۲:۵۸ بعد از ظهر
شنیدم بازار مکمل فروشی به شدت پر شده از مکمل هایی که توی ایران یا دوبی پر میشه ،
و مکملهای معروف مثل بی اس ان ، اپتیمم ، گاسپاری به شدت تقلبی زیاد شده ،

الانه باید چیکار کرد ، باید مکملهای درجه 2 خورد ؟

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۹۰-۰۲-۲۶, ۰۸:۲۵ بعد از ظهر
دقیقا همینطوره
برندهای قدیمی دیگه اعتمادی بهشون نیست .
یا باید هزینه چند برابری خرید از خارج از کشور رو انتخاب کنید و یا از شخص معتبر داخلی خرید کنید
تو همین بازار داخل هم زرنگ باشی مکمل خوب نصیبت میشه ، خیلی از قهرمانای وطنی هستند که با همین مکمل های وارداتی بدنشون رو آماده کردن .

amircatalan
۱۳۹۰-۰۲-۲۶, ۰۸:۵۴ بعد از ظهر
سلام دوستان یه سوال داشتم آمینو BCAA برا کدوم شرکت خوبه ؟ PHD چطوره و چنده ؟ ممنون میشم کمک کنید

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۲-۲۶, ۰۹:۲۹ بعد از ظهر
یه چندتا سوال داشتم در مورد مکمل های کلسیومی!!!

1- کدوم یکی از دارو ها یا مکمل های زیر بهتره؟ :

قرصهای کلسیوم جوشان - شربت کلسیوم - قرصهای ویتامین کلسیوم دی

2- از قرص های بالا کدوم رو کلیه اثر بیشتر و کدوم کمتری داره؟؟؟

3- مصرف هر روزه ( حالا مثلا تا یک ماه) قرص کلسیوم دی برای کلیه و کبد و این چیزا ضرر داره؟؟؟

ممنون

حسین جان فرم این داروها فرق میکنه و در عمل یکی هستن . من جوشانش رو ترجیح میدم
اگه سنگ کلیه داشته باشی افراط در مصرفش میتونه ناراحتی رو تشدید کنه و گرنه هیچ منعی نداره
بهتره که یکروز در میان مصرف کنی و جالبه که بدونی کلسیمی که از شیر جذب میشه خیلی بالاتره
موفق باشی

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۲-۲۶, ۰۹:۳۴ بعد از ظهر
سلام دوستان یه سوال داشتم آمینو BCAA برا کدوم شرکت خوبه ؟ PHD چطوره و چنده ؟ ممنون میشم کمک کنید

برندهای مختلف و خوبی الان موجوده تو بازار
همین امشب لاکی لند رو قیمت گرفتم 45 تومن
vpx هستش حدود 50
گاسپاری و اوپتیموم حدودای 33-32 هستن
پی اچ دی هم اگه اصل باشه برند خوبیه

milad1987
۱۳۹۰-۰۲-۲۶, ۱۰:۱۶ بعد از ظهر
با سلام.یه سوال در مورد مصرف مصرف مکمل گینر بالک 7 کیلو گرمی ام وی پی MVP Bulkداشتم.
آیا حتما برای مصرف این مکمل قبلا باید چند ماه بدنسازی کار کرد و بعد مصرفش کرد؟
البته من خودم شنا کار میکنم و روز درمیان استخر میرم و بدنم به فشار عادت داره
ممنون.....

samim
۱۳۹۰-۰۲-۲۷, ۱۰:۱۳ قبل از ظهر
دوستان

اگه دقت کرده باشید ، اکثر حرفه ایها ، مثل عمو کلمن ، گردنهای کلفتی دارند ، من فکر میکنم غیر از عضلات ، استخوانهای آنها هم رشت کرده است ، آیا اینجوریه ، چه مکملی باعث رشد استخوانبندی میشه ؟ شاید هم من اشتباه میکنم .. ولی این عکسو ببینید :

http://s1.picofile.com/file/6408711266/jvani.jpg

این عکس کلمن در نوجوانیه .. حالا این گردن کجا ، اون گردن کجا ..:کف کرده:
دستش هم آسیب دیده بوده ..

سوالم یادم نره : آیا مکمل یا داروی خاصی جهت افزایش سایز استخوان مورد استفاده قرار میگیره ؟ داستان چیه ؟

S I A V A S H
۱۳۹۰-۰۲-۲۷, ۰۹:۱۹ بعد از ظهر
دوستان طرز مصرف مولتی ویتامین daily + رو میتونید بهم بگید؟!
مثل فارماتونه؟
مرسی

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۲-۲۷, ۰۹:۲۳ بعد از ظهر
دوستان

اگه دقت کرده باشید ، اکثر حرفه ایها ، مثل عمو کلمن ، گردنهای کلفتی دارند ، من فکر میکنم غیر از عضلات ، استخوانهای آنها هم رشت کرده است ، آیا اینجوریه ، چه مکملی باعث رشد استخوانبندی میشه ؟ شاید هم من اشتباه میکنم ..
سوالم یادم نره : آیا مکمل یا داروی خاصی جهت افزایش سایز استخوان مورد استفاده قرار میگیره ؟ داستان چیه ؟

خب همش برمیگرده به تاثیر تزریق هورمون رشد
که باعث میشه استخوانها رشد عرضی داشته باشن

S I A V A S H

دوستان طرز مصرف مولتی ویتامین daily + رو میتونید بهم بگید؟!
مثل فارماتونه؟
مرسی

روزی 1 عدد قبل از ناهار

BIKHIAL
۱۳۹۰-۰۲-۲۸, ۱۲:۵۶ بعد از ظهر
من 3 ماه پیش یه super mass gainer شرکت sun رو گرفت که هیچ تاثیری تقریبا نداشت رو بدنم.
15 روزه که 1 کراتین شرکت phd با یه کربو خالص دارم استفاده میکنم که حدود 5 کیلو به وزنم اضافه کردم.البته حجم زیادی نگرفتم.
الان کربوی من تموم شده میخواستم ببینم
به نظر شما برای ادامه ی دوره چه کاری باید انجام بدم؟؟
به نظرتون یه کربو پروتئین ریل مس گاسپاری خوبه برای ادامه ی دوره ام که 15 روز ازش گذشته مناسبه؟؟یا اینکه چه نوع مکمل های دیگه ای مورد نیازه تا تهیه کنم؟؟

قد:180//وزن:77//سن:22

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۲-۲۸, ۰۱:۳۵ بعد از ظهر
به مصرف مکملها دوره نمیگن!!
دوره به مصرف دارو در مدت زمان مشخص رو میگن
در رابطه با سوالتون هم باید خدمتتون عرض کنم که چه هدفی رو در پیش رو دارین؟
افزایش وزن . حجم . کسب انرژی . چی؟

BIKHIAL
۱۳۹۰-۰۲-۲۸, ۰۱:۵۸ بعد از ظهر
من 3 ماه پیش یه super mass gainer شرکت sun رو گرفت که هیچ تاثیری تقریبا نداشت رو بدنم.
15 روزه که 1 کراتین شرکت phd با یه کربو خالص دارم استفاده میکنم که حدود 5 کیلو به وزنم اضافه کردم.البته حجم زیادی نگرفتم.
الان کربوی من تموم شده میخواستم ببینم
به نظر شما برای ادامه ی دوره چه کاری باید انجام بدم؟؟
به نظرتون یه کربو پروتئین ریل مس گاسپاری خوبه برای ادامه ی دوره ام که 15 روز ازش گذشته مناسبه؟؟یا اینکه چه نوع مکمل های دیگه ای مورد نیازه تا تهیه کنم؟؟

قد:180//وزن:77//سن:22

به مصرف مکملها دوره نمیگن!!
دوره به مصرف دارو در مدت زمان مشخص رو میگن
در رابطه با سوالتون هم باید خدمتتون عرض کنم که چه هدفی رو در پیش رو دارین؟
افزایش وزن . حجم . کسب انرژی . چی؟

من مبتدی هستم به خاطر همین معنی دقیق دوره رو نمیدونستم.
من میخوام حدود 3 کیلو دیگه وزن اضافه کنم با یه حجم مناسب.یعنی اولویت من رو حجم هست.چون حجم چندان خوبی ندارم.فعلا تمام هدفم رو میخوام رو یه حجم مناسب بذارم.
و بعد از اوون به فکر کات و ... باشم.
ممنون از پاسختون

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۲-۲۸, ۰۲:۰۹ بعد از ظهر
خب این هدف شما اصلا نیاز به مصرف مکمل نداره از نظر من
البته اگه شما نظم رو توی تغذیه داشته باشید
وگرنه بخوای تغذیه رو نادیده بگیری و به مکمل بسنده کنی مصداق جله زیر میشه :لبخند:
این ره که تو میروی به ترکستان است
پس شما ابتدا تغذیه و استراحت ررو به استاندارهای این ورزش برسون
و بعد هم تمرین با حجم و فشار کافی رو انجام بده
من قول میدم بهتر از مصرف مکمل نتیجه بگیری
موفق باشی

BIKHIAL
۱۳۹۰-۰۲-۲۸, ۰۲:۵۵ بعد از ظهر
خب این هدف شما اصلا نیاز به مصرف مکمل نداره از نظر من
البته اگه شما نظم رو توی تغذیه داشته باشید
وگرنه بخوای تغذیه رو نادیده بگیری و به مکمل بسنده کنی مصداق جله زیر میشه :لبخند:
این ره که تو میروی به ترکستان است
پس شما ابتدا تغذیه و استراحت ررو به استاندارهای این ورزش برسون
و بعد هم تمرین با حجم و فشار کافی رو انجام بده
من قول میدم بهتر از مصرف مکمل نتیجه بگیری
موفق باشی
ممنون ا زپاسخ سریع و مناسبتون.
من تغذیه خوبی هم دارم.ولی نسبت به حجم غذایی که میخورم نتیجه ی کمتری میگیرم.
یعنی میگید دیگه هیچ مکملی استفاده نکنم؟؟
این نصف کراتینی هم که مونده بذارم کنار؟؟

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۲-۲۸, ۱۰:۵۴ بعد از ظهر
نه.....نه
من شما رو از مصرف مکمل منع نکردم
چه بسا در اهداف بعدیتون مکملهای مناسب هم پیشنهاد میدم
اما حرف اصلیم اینه که ابتدا تغذیه!!!
زیاد غذا خوردن دلیل بر تغذیه خوب نیست!!
من شما رو دعوت به مطالعه چند قسمت میکنم
فکر میکنم براتون جالب باشه

ارزیابی رژیم غذایی (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?4108-ارزیابی-رژیم-غذایی)
گروه های خونی و ارتباط با تغذیه (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?4280-گروه-های-خونی-Ùˆ-ارتباط-با-تغذیه)

halibehouli
۱۳۹۰-۰۲-۲۹, ۰۹:۵۵ قبل از ظهر
با سلام خدمت دوستان . من یه کراتین maxnutrition و یه مکمل پروتئین xxl خریداری کردم . کسی که این مکمل ها رو بهم داده گفته که کراتین بارگیری نمیخواد و همین طور از روز اول روزی دو وعده بخور و یکی هم اینکه گفته که روز هایی که به باشگاه نمیرم از پروتئین و کراتین استفاده نکنم . همه تو باشگاه میگن برنامه غیر عادیه و کراتین باید بارگیری بشه و مکمل ها رم حتی روز هایی که به باشگاه نمیام مصرف کنم . حالا اگه ممکنه شما منو راهنمایی کنین چیکار کنم.ممنون

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۲-۲۹, ۱۲:۴۵ بعد از ظهر
پست شما به این قسمت انتقال یافت
لطفا برای راحتی خودتون نظم سایت رو بهم نزنید
مگه شما عزیزان سایت رو نمیخونید؟؟ ما برای هر مبحثی یه قسمت جداگانه داریم
توی همین قسمت به جرات میگم نحوه مصرف کراتین و پروتئین به طور میانگین 100 بار توضیح داده شده!!
لطف کنید صفحات قبلی ( میتونید حتی از صفحه 1 ) مطالعه بفرمائید
اطلاعات عمومی و تخصصی شما راجع به مکملها بیشتر میشه و جواب خیلی از سوالاتتون رو پیدا میکنید
موفق باشید

halibehouli
۱۳۹۰-۰۲-۲۹, ۱۱:۴۲ بعد از ظهر
از دوستان لطف کنن منو راهنمایی کنن اگه ممکنه

ali500
۱۳۹۰-۰۲-۲۹, ۱۱:۵۷ بعد از ظهر
کراتین بارگیری میخواد و هر روز هم باید بخورید چه برید باشگاه و چه نرید .

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۲-۳۰, ۰۹:۴۴ قبل از ظهر
از دوستان لطف کنن منو راهنمایی کنن اگه ممکنه

فکرکنم تو فقط میای پست میزنی
جواب رو هم کسی بده نمیخونیش!!!
100 بار بیشتر جواب این سوال داده شده
منبعد هم داده نمیشه
برو بگرد پیدا کن

halibehouli
۱۳۹۰-۰۲-۳۰, ۱۰:۲۴ قبل از ظهر
اقای کسایی من گشتم صفحاتو نحوه ی مصرف شم تا حدودی میدونم . ولی شما هم خوب سوال منو نخوندین . من میگم سر در گم شدم که بارگیری کنم یا نه مربی یه چیزی میگه پست های صفحات قبلی یه چیز دیگه . شما تا حالا دو تا پست گذاشتین ولی تو هیچ کودوم نخواستین به سوالم جواب بدین.من سوال اصلیم اینه که تا حالا کراتینی دیدین که به بارگیری احتیاج نداشته باشه؟

Ahoora
۱۳۹۰-۰۲-۳۰, ۱۰:۳۶ قبل از ظهر
نه عزیز هیچ کراتینی هم بدون بارگیری وجود نداره کراتین حتما باید بارگیری بشه مگر اینکه شما کراتینتون تموم شده باشه برید یکی دیگه بگیرید اگه 2 روز هم مصرف نکرده باشید بارگیری نمیخواد در غیر اینصورت چه سری اولت باشه چه سری بیستم باید بارگیری کنی باز بگو متوجه نشدم :پوزخند:

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۲-۳۰, ۱۰:۵۰ قبل از ظهر
اقای کسایی من گشتم صفحاتو نحوه ی مصرف شم تا حدودی میدونم . ولی شما هم خوب سوال منو نخوندین . من میگم سر در گم شدم که بارگیری کنم یا نه مربی یه چیزی میگه پست های صفحات قبلی یه چیز دیگه . شما تا حالا دو تا پست گذاشتین ولی تو هیچ کودوم نخواستین به سوالم جواب بدین.من سوال اصلیم اینه که تا حالا کراتینی دیدین که به بارگیری احتیاج نداشته باشه؟

کراتین ترکیبی سل مس و سایز آن نیاز به بارگیری ندارن

نحوه ی مصرف مکمل

با سلام خدمت دوستان . من یه کراتین maxnutrition و یه مکمل پروتئین xxl خریداری کردم . کسی که این مکمل ها رو بهم داده گفته که کراتین بارگیری نمیخواد و همین طور از روز اول روزی دو وعده بخور و یکی هم اینکه گفته که روز هایی که به باشگاه نمیرم از پروتئین و کراتین استفاده نکنم . همه تو باشگاه میگن برنامه غیر عادیه و کراتین باید بارگیری بشه و مکمل ها رم حتی روز هایی که به باشگاه نمیام مصرف کنم . حالا اگه ممکنه شما منو راهنمایی کنین چیکار کنم.ممنون

خب....
فکر کنم خودت این قرمزهای منتخب رو خوندی:لبخند:
کل سوال شما این بود که کراتین بارگیری میخواد یانه
کجای سوال اولت رو من متوجه نشده بودم؟؟
کجای سوال اولت قید شده بود که ( کراتینی هم هست که بارگیزی نخواد ) ؟؟
پس سوالت در رابطه با بارگیری بود که 2 بار از بقیه جواب گرفتی
و در صفحات قبل هم به تا دلت بخواد این موضوع سوال شده و همین جواب داده شده
پستهای صفحات قبلی کدومش گفته کراتین رو بارگیری نکن!؟
مگر اینکه طرف 3-4 روز بین خوردنش قفاصله انداخته باشه که همچین جوابی گرفته باشه!
امیدوارم سایت رو مطالعه بفرمائید...بدون شک توی موفقیت شما در این ورزش نقش مهمی رو ایفاء میکنه

arashbandegan
۱۳۹۰-۰۲-۳۱, ۰۸:۲۵ بعد از ظهر
تمامی کراتین ها رو میشه به دو نوع مصرف کرد با بارگیری یا مصرف ۳ تا ۵ گرم روزانه هر روش که دوس داشتید دلیلش اینه که وقتی که مقدارش در عضله اشباع شد دیگه بیشترش تاثیری نداره حالا این اشباع شدن میشه از طریق بارگیری انجام بشه یا مصرف روزانه هیچ فرقی نمیکنه در ضمن تاثیر کراتین در افزایش قدرت و استقامت تا ۳۰ روز بعد از قطع مصرف باقی میمونه این توسط آزمایشگاه ما نشان داده شده

Esmaeil63
۱۳۹۰-۰۳-۰۱, ۰۸:۰۱ قبل از ظهر
با سلام و خسته نباشین خدمت دوستان سوالی داشتم از حضورتون

من الان حدود یک هفته است که شروع به مصرف سل تچ با آمینو 2222 کردم وزنم 86 کیلو و حدود 1 ساله که ورزش میکنم

قبلا کراتین و پروتءین مصرف میکردم که وزنم خوب بالا اومد بصورت عضله خشک از 78 به 86 رسیدم بعد دوماه گفتم دوباره یکم افزایش بدم که اینا رو پیشنهاد دادن و گرفتم اما مشکل اینه که من بعد مصرف اینا مشکل دل پیچه و اسهال پیدا کردم

نیاز به کمکم داشتم که آیا مصرف غلطه ؟ ترکیب این دوتا با هم باعث این مورد میشه ؟ یا هر چیزی که من نمیدونم

من سل تچ رو روزانه سه بار مصرف میکنم صبح 11 قبل تمرین آخر شب

آمینو هم 2 تا ناشتا 4 تا قبل تمرین 4 تا بعد تمرین ناگفته نمونه ویتامین c و فارماتون هم مصرف میکنم

ممنون میشم کمک کنین یا اگر کسی همچین مشکلی داره بگه چرا

samim
۱۳۹۰-۰۳-۰۱, ۱۰:۳۲ قبل از ظهر
در همین رابطه ، شنیدم :
کسانی که از یه پمپ مثل N.O. Explode BSN استفاده میکنند ، دیگه نیازی به کراتین ندارند .. نظر شما چیه ؟
آیا کراتین تاثیرات مشابه پمپ داره ؟

یا جور دیگه بپرسم ، توی یه پمپ مثل همونیکه گفتم ، جزو ترکیباتش ، کراتین هم پیدا میشه ؟

arashbandegan
۱۳۹۰-۰۳-۰۱, ۰۷:۳۳ بعد از ظهر
با سلام و خسته نباشین خدمت دوستان سوالی داشتم از حضورتون

من الان حدود یک هفته است که شروع به مصرف سل تچ با آمینو 2222 کردم وزنم 86 کیلو و حدود 1 ساله که ورزش میکنم

قبلا کراتین و پروتءین مصرف میکردم که وزنم خوب بالا اومد بصورت عضله خشک از 78 به 86 رسیدم بعد دوماه گفتم دوباره یکم افزایش بدم که اینا رو پیشنهاد دادن و گرفتم اما مشکل اینه که من بعد مصرف اینا مشکل دل پیچه و اسهال پیدا کردم

نیاز به کمکم داشتم که آیا مصرف غلطه ؟ ترکیب این دوتا با هم باعث این مورد میشه ؟ یا هر چیزی که من نمیدونم

من سل تچ رو روزانه سه بار مصرف میکنم صبح 11 قبل تمرین آخر شب

آمینو هم 2 تا ناشتا 4 تا قبل تمرین 4 تا بعد تمرین ناگفته نمونه ویتامین c و فارماتون هم مصرف میکنم

ممنون میشم کمک کنین یا اگر کسی همچین مشکلی داره بگه چرا

در همین رابطه ، شنیدم :
کسانی که از یه پمپ مثل N.O. Explode BSN استفاده میکنند ، دیگه نیازی به کراتین ندارند .. نظر شما چیه ؟
آیا کراتین تاثیرات مشابه پمپ داره ؟

یا جور دیگه بپرسم ، توی یه پمپ مثل همونیکه گفتم ، جزو ترکیباتش ، کراتین هم پیدا میشه ؟

نه احتمالا ایراد از کیفیت مکملها هست از شخص موتمن خریداری کنید، ان او اکسپلود درش کراتین هم هست به این خاطر نیازی به مصرف کراتین نیست اما این در مورد تمامی مکملهای نیتریک اکساید و یا قبل از تمرینی صادق نیست باید به ترکیبات دقت کرد.

Esmaeil63
۱۳۹۰-۰۳-۰۲, ۱۲:۲۰ بعد از ظهر
ممنون ولی من اینا رو از دوبی خریداری کردم آمینو ها و سل تچ اونجوری که از شواهد پیداست اصل هستن نشون دادم تایید کردن حالا چرا اینجوری شده نمیدونم البته بعد از حدود یه هفته بهتر شدم احتمال میدم شاید یک باره بعد از دوماه شروع کردم به خوردن بدن شوک شده یا همچین چیزی البته من سر رشته ندارم

یه سوال دیگه من در کنار اینا بخوام کراتین مصرف کنم برا افزایش وزن موردی نداره ؟ بعد به چه نحوی این سه تا رو مصرف کنم ؟

ebi_720
۱۳۹۰-۰۳-۰۲, ۰۲:۰۹ بعد از ظهر
سلام دوستان من چندروزه از ما فیوپن گاسپاری استفاده می کنم وقتی می خورم ته حلقم وگلوم می سوزه البته لحظه ای وقتی همشو سر می کشم سوزش هم تموم می شه می خواستم بدونم علت چیه .از بچه ها اگه کسی هست مای فیوپن مصرف کرده بهم بگه نمی دونم از کیفیت بالاشه یا از قلا بی بودن.ضمنا نحوه مصرفش رو هم بهم بگین من بین صبحانه و ناهار و وقت خواب می خورم

amir.m
۱۳۹۰-۰۳-۰۲, ۰۳:۵۰ بعد از ظهر
ممنون ولی من اینا رو از دوبی خریداری کردم آمینو ها و سل تچ اونجوری که از شواهد پیداست اصل هستن نشون دادم تایید کردن حالا چرا اینجوری شده نمیدونم البته بعد از حدود یه هفته بهتر شدم احتمال میدم شاید یک باره بعد از دوماه شروع کردم به خوردن بدن شوک شده یا همچین چیزی البته من سر رشته ندارم
حضوری خرید کردی یا واست فرستادن؟؟ وزنش چقد بود؟ موقع ورود به ایران ، گمرک ایراد نگرفت؟؟

arashbandegan
۱۳۹۰-۰۳-۰۲, ۰۹:۱۳ بعد از ظهر

یه سوال دیگه من در کنار اینا بخوام کراتین مصرف کنم برا افزایش وزن موردی نداره ؟ بعد به چه نحوی این سه تا رو مصرف کنم ؟

سلام دوستان من چندروزه از ما فیوپن گاسپاری استفاده می کنم وقتی می خورم ته حلقم وگلوم می سوزه البته لحظه ای وقتی همشو سر می کشم سوزش هم تموم می شه می خواستم بدونم علت چیه .از بچه ها اگه کسی هست مای فیوپن مصرف کرده بهم بگه نمی دونم از کیفیت بالاشه یا از قلا بی بودن.ضمنا نحوه مصرفش رو هم بهم بگین من بین صبحانه و ناهار و وقت خواب می خورم

سل تک خودش کراتین داره دیگه نیازی به مصرف کراتین نیست که، نحوه مصرف هم که طبق دستور خود سازنده مکمل، سوزش مایو فیوژن عجیبه چون این مخلوطی از پروتئینها هست اگه مکملت اصل هست متمنی که سرما نخوردی یا ته گلوت زخم نیست!! نحوه مصرف بنا به نیاز پروتئینی هست شما روزی دو وعده بین صبح و ظهر و بعد از تمرین بخور

amir.m
۱۳۹۰-۰۳-۰۲, ۰۹:۳۵ بعد از ظهر
به خدا تِک درسته. نه تچ!!
TECH = تک. مثل تکنولوژی که نوشته می شه : TECHnology
:منتظر:

ebi_720
۱۳۹۰-۰۳-۰۲, ۱۰:۰۲ بعد از ظهر
مرسی مای فیوژن رو از همین شماری که تو سایت تبلیغش هست خریدم .***ش شباهت خیلی زیادی نسبت به کربو ها داره ولی دقیق نمی دونم چیه .سرما هم نخوردم عفونت گلو هم ندارم

Esmaeil63
۱۳۹۰-۰۳-۰۲, ۱۰:۲۰ بعد از ظهر
حضوری خرید کردی یا واست فرستادن؟؟ وزنش چقد بود؟ موقع ورود به ایران ، گمرک ایراد نگرفت؟؟ یکی رفته بود از آشنایان اورد نپرسیدم گیر دادن یا نه آمینو 2222 بود 320 تایی سل تک هم پاکتی بود 7.5 کیلو شکلاتی برا خودشم ترو ماسل آورده بود

سل تک خودش کراتین داره دیگه نیازی به مصرف کراتین نیست که، نحوه مصرف هم که طبق دستور خود سازنده مکمل، سوزش مایو فیوژن عجیبه چون این مخلوطی از پروتئینها هست اگه مکملت اصل هست متمنی که سرما نخوردی یا ته گلوت زخم نیست!! نحوه مصرف بنا به نیاز پروتئینی هست شما روزی دو وعده بین صبح و ظهر و بعد از تمرین بخور
ممنون دوست من ولی هر چی بود خوشبختانه الان مصرف هم میکنم مشکل هم کلا بر طرف شده بازم ممنون بعد در مورد این سل تک به قول شما با آب مصرف کنم یا با شیرو آب میوه و اینا هم میشه بعد مدت جذب اینا معمولا چقدره یعنی چند ساعته قبل ورزش خورده بشه مفیده

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۳-۰۳, ۰۶:۴۴ بعد از ظهر
با اب میل کنید
حدود نیم ساعت قبل تمرین

dashul_khan
۱۳۹۰-۰۳-۰۵, ۰۹:۳۰ قبل از ظهر
سلام العلیکم و الرحمه الله !

میخواستم یک ترتیبی اتخاذ کنیم که ببینیم چجوری میشه کراتین + آمینو + پروتئین رو با هم مصرف کرد؟؟؟ :پوزخند:چه سیستمی باشه؟؟؟

یه موضوع دیگه ، من پروتئین رو با آب نمیتونم بخورم وقتی میخورم حالت تهوع بهم دس میده،فقط ابید با شیر بخورم چجوری بخورم که با کراتین مشکلی پیش نیاد...؟

در ضمن امینو چندتا در روز و اینکه در چه وعده هایی خورده بشه؟
پروتئین و کراتین چه وقت قبل و بعد تمرین مصرف بشه که حد اکثر استفاده رو بدن ازشون ببره؟؟؟

ممنون

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۳-۰۵, ۱۱:۱۵ قبل از ظهر
دیدا از دکتر بندگان یاد گرفتم که شیر و کراتین با هم تداخل ندارن و میشه مصرف کرد
حالا من پیشنهاد میدم باتوجه به اینکه شیر هم ممکنه برات دردسر ساز بشه
از آبمیوه استفاده کنی، هم خوشمزه تره و هم اینکه تنوع بیشتری داره
امینو رو روزی 4 وعده مصرف کن
صبح - عصر - بعد تمرین - قبل خواب
هر وعده 3یا 4 عدد مصرف کن
قبل تمرین که پروتئین لازم نیست بخوری
بعد تمرین با کراتینت بخور، مشکلی نداره

ali500
۱۳۹۰-۰۳-۰۵, ۰۲:۴۶ بعد از ظهر
اما من شنیدم که پروتئن و کراتین جذب هم را مختل میکنند و نباید با هم مصرف بشن .
ترکیبات مکمل های کراتینی را هم نگاه کنید 90% بدون پروتئین هستند ولی با شکر و کربوهیدرات جذب را بالا هم میبره .

dashul_khan
۱۳۹۰-۰۳-۰۵, ۰۳:۲۷ بعد از ظهر
ببخشید ، روزی که تمرین نداریم، مصرف آمینو به چه صورته؟؟؟ یعنی فقط وعده بعد تمرین حذف میشه یا جوره دیگه ایه؟

Mehran Mahmoodi
۱۳۹۰-۰۳-۰۵, ۰۵:۰۱ بعد از ظهر
دوستان من Serious Mass دارم و میخوام یه کراتین بگیرم .........آخر با هم بخوریم مشکل داره یا نه ؟ اگه نداره بهم بگید چجوری جفتش رو با هم مصرف کنم ؟

ali500
۱۳۹۰-۰۳-۰۵, ۰۵:۱۲ بعد از ظهر
15 دقیقه قبل ازسریوس مس کراتین را مصرف کن .

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۳-۰۵, ۱۰:۰۱ بعد از ظهر
اما من شنیدم که پروتئن و کراتین جذب هم را مختل میکنند و نباید با هم مصرف بشن .
ترکیبات مکمل های کراتینی را هم نگاه کنید 90% بدون پروتئین هستند ولی با شکر و کربوهیدرات جذب را بالا هم میبره .

نه تداخلی نداره
قرارم نیست توی مکملهای کراتینی پروتئین باشه

alirezarahi
۱۳۹۰-۰۳-۰۶, ۰۵:۱۰ بعد از ظهر
سلام دوستان من میخواستم اینارو مصرف کنم میخواستم بدونم نظرتون چیه؟اگه کم کسری چیزی داره بگید!
وی+گلوتامین+bcaa+پمپ+دیانابول +dhea+تی بمب +مولتی ویتامین

پمپ+دیانابول +dhea+مولتی ویتامین
اینا الان چه مارکی از همه بهتره تو ایران و اینکه میانگین قیمت چقدره؟
تی بمب2 چه قیمت؟

alirezarahi
۱۳۹۰-۰۳-۰۶, ۰۷:۴۱ بعد از ظهر
ویرایش نشد نظرتون درباره اینا چیه؟
وی+گلوتامین+bcaa+پمپ+ تریبلوس +هایپر تست+مولتی ویتامین

arashbandegan
۱۳۹۰-۰۳-۰۷, ۰۸:۵۱ بعد از ظهر
تریبولوس و هایپر تست هر دو از نوع گیاهی هستند و کار نمیکنه مگر کمی تحریکت کنه، بقیه خوبن

alirezarahi
۱۳۹۰-۰۳-۰۸, ۱۰:۴۱ قبل از ظهر
مرسی الان تست خوب تو بازار چی هست تو مایه های تی بمب؟
TRIBEX 700 Saturn
خوبه؟
اگه خوب نیست چه چیز هست تو بازار که مثل این باشه؟
ممنون

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۹۰-۰۳-۱۲, ۱۲:۰۲ بعد از ظهر
مرسی الان تست خوب تو بازار چی هست تو مایه های تی بمب؟
TRIBEX 700 Saturn
خوبه؟
اگه خوب نیست چه چیز هست تو بازار که مثل این باشه؟
ممنون
این تاپیک رو بخون از مصرف این بمب ها خیلی بهتره
مواد غذایی افزایش دهنده تستسترون (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?4234-خوراكيهايي-كه-باعث-ترشح-تستسترون-ميكنند)
تو مکمل ها هم میتونی روی zma حساب کنی

dashul_khan
۱۳۹۰-۰۳-۱۳, ۱۰:۱۴ قبل از ظهر
سلام

وقتی دوره بارگیری کراتین تموم میشه، روزی که تمرین نداریم بالاخره باید یک وعده کراتین مصرف کنیم یا اینکه اصلا مصرف نکنیم؟؟؟

----------------------------------------------------------
تو طول دوره مصرف آمینو، مال روزی 12 تا مصرف میکنیم که سیستمش رو هم همه میدونیم...
روزی که تمرین نیست باید چندتا و کی بخوریم؟

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۹۰-۰۳-۱۳, ۰۳:۱۶ بعد از ظهر
سلام

وقتی دوره بارگیری کراتین تموم میشه، روزی که تمرین نداریم بالاخره باید یک وعده کراتین مصرف کنیم یا اینکه اصلا مصرف نکنیم؟؟؟

----------------------------------------------------------
تو طول دوره مصرف آمینو، مال روزی 12 تا مصرف میکنیم که سیستمش رو هم همه میدونیم...
روزی که تمرین نیست باید چندتا و کی بخوریم؟

کراتین رو دو وعده 5 گرمی صبح و قبل از خواب مصرف کن
آمینو رو 4 تا صبح و 4 تا قبل خواب (روزهای بدون تمرین :چشمک: )

steven wilson
۱۳۹۰-۰۳-۱۵, ۱۲:۵۵ بعد از ظهر
دوستان سلام.

من دنبال یه مکمل کربو هستم .

یعنی کربو خالی.

فاقد پروتئین..یعنی گینر نمیخوام..

میخوام بدونم چه مکمل کربویی رو میتونم تهیه کنم که مطمئن باشم تقلبی نیست؟

متاسفانه داروخانه ها مکمل کربو خالی ندارن..و مکمل کربو مس شرگت پویان هم ظاهرا کیفیت بالایی نداره..

خواهشا یکی ما رو راهنمایی کنه.

من اصل بودنش برام مهمه..

توانایی خرید مکمل 20 دلاری از سایت های خارجی با هزینه های زیاد پستی از خارج رو هم ندارم.( واسه یه مکمل 20 دلاری باید 100 تومن پول بدی!)

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۳-۱۵, ۰۱:۳۲ بعد از ظهر
به سایت خودتون خوش اومدین دوست عزیز
نیازی نیست مکمل رو از خارج از کشور تهیه کنید....وقت تلف کردن و خرج الکیه
وقتی همین جا میشه مکملهای روز دنیا رو تهیه کرد چه لزومی داره پول بیشتر بدی مکمل از امریکا بیاد!!!!!
البته در مورد بعضی مکملها که سالهست داره همینجا پر میشه و میرسه دست مصرف کننده حق با شماست
ولی مکملهای شرکتهای جدید رو به نظر من نمیصرفه خارج از کشور تهیه کرد

علی ایحال
من این کربوهیدرات رو بعنوان نمونه به شما معرفی میکنم. 4 کیلو وزن داره و محصول شرکت الیمپ هستش
http://img.bodybuilder.ir/images/52796644490478955000.png

steven wilson
۱۳۹۰-۰۳-۱۵, ۰۱:۵۲ بعد از ظهر
سلام مدیر عزیز...ممنون

اتفاقا اینو توی فروشگاه مکمل دات او آر جی دیدم..فقط 4 کیلیویی داشت 60 تومن

من یه سرچ زدم رفتم توس سایت سازندش..

این لینک همین مکمله :

http://en.olimp-supplements.com/?p=3&m=7&id=27

بعد 1 کیلو ییش گیر نمیاد اینجا؟

شما غیر سایت مکمل دات او آر جی جای دسگه سراغ دارید اینو داشته باشه؟

یا مجبوریم همین 4 ش رو بخریم؟

بعد این کمپانی معتبره؟

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۳-۱۵, ۰۱:۵۸ بعد از ظهر
معتبریش که بله...معتبره
نه 1 کیلوئیش گیر نمیاد چون اصلا به صرفه نیست
در ضمن یه مدل 1 کیلوئی تو بازار هست مال شرکت دایماتیز که از بیخ تقلبیه
من پیشنهادم اینه در هر صورت
حالا شید دوستان مکملهای دیگه ای هم بشناسن و معرفی کنن

siavash
۱۳۹۰-۰۳-۱۵, ۰۱:۵۹ بعد از ظهر
سلام دوستان عزیز
می شه یه پروتئین 100 % خوب ویه گلوتامین خوب معرفی کنین ؟ و همچنین یه جای معتبر برای خرید اینها !
و یه سوال دیگه ! من شنیدم یه سری آمینو ها شکم رو سفت می کنن آیا صحت داره ؟
.
.
.
معذرت می خوام نتونستم پستم رو ویرایش کنم
در ادامه ی پست قبلی
من قدم 180 وزنم 74 هست به نظرتون کربو پروتئین بهتره مصرف کنم یا پروتئین 100 % ؟

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۹۰-۰۳-۱۵, ۰۳:۵۳ بعد از ظهر
معذرت می خوام نتونستم پستم رو ویرایش کنم
در ادامه ی پست قبلی
من قدم 180 وزنم 74 هست به نظرتون کربو پروتئین بهتره مصرف کنم یا پروتئین 100 % ؟
تیپ بدنی شما و هدفتون مهمه . اگه دنبال صرفا عضله سازی هستید همون وی خالص میتونه مفید باشه . اگه دنبال اضافه کردن وزنید میتونید روی گینرها حساب کنید .

siavash
۱۳۹۰-۰۳-۱۵, ۰۴:۰۶ بعد از ظهر
تیپ بدنی شما و هدفتون مهمه . اگه دنبال صرفا عضله سازی هستید همون وی خالص میتونه مفید باشه . اگه دنبال اضافه کردن وزنید میتونید روی گینرها حساب کنید .

خیلی ممنون بابت جواب
بدنم معمولی هست نه چاق نه لاغر . چربی بدنمم کمه تقریباً
می خوام سایز عضلاتم بزرگ بشه . باید وزن اضافه کنم یا عضله سازی کنم ؟
فقط این که نمی خوام بدنم چربی زیاد بیاره

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۹۰-۰۳-۱۵, ۰۴:۲۶ بعد از ظهر
خیلی ممنون بابت جواب
بدنم معمولی هست نه چاق نه لاغر . چربی بدنمم کمه تقریباً
می خوام سایز عضلاتم بزرگ بشه . باید وزن اضافه کنم یا عضله سازی کنم ؟
فقط این که نمی خوام بدنم چربی زیاد بیاره
نظر من استفاده از پروتئین های ترکیبیه . چون هدفتون افزایش سایز عضلانیه مطمئنا باید به فکر افزایش عضله باشید نه وزن . پروتئین های ترکیبی ( نه صرفا وی ) برای رسیدن به این هدفتون مناسبن . مکمل هایی مثل ساینتا 6 و مای فیوژن گاسپاری

siavash
۱۳۹۰-۰۳-۱۵, ۰۴:۳۲ بعد از ظهر
نظر من استفاده از پروتئین های ترکیبیه . چون هدفتون افزایش سایز عضلانیه مطمئنا باید به فکر افزایش عضله باشید نه وزن . پروتئین های ترکیبی ( نه صرفا وی ) برای رسیدن به این هدفتون مناسبن . مکمل هایی مثل ساینتا 6 و مای فیوژن گاسپاری

آقا شاهین این دو پروتئینی که گفتین به شدت تقلبیهاشون زیاده طبق چیزهای که من شنیدم ؟
به نظر شما این طور نیست ؟ مای فیوژن 2011 نیومده تو ایران هنوز ؟

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۹۰-۰۳-۱۵, ۰۴:۳۶ بعد از ظهر
آقا شاهین این دو پروتئینی که گفتین به شدت تقلبیهاشون زیاده طبق چیزهای که من شنیدم ؟
به نظر شما این طور نیست ؟ مای فیوژن 2011 نیومده تو ایران هنوز ؟
بله اومده
این تاپیک رو میتونی مطالعه کنی
شناخت مکمل اصل
(http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?802-تشخیص-مکمل-اصل-از-تقلبی&p=46752)

siavash
۱۳۹۰-۰۳-۱۵, ۰۵:۰۶ بعد از ظهر
بله اومده
این تاپیک رو میتونی مطالعه کنی
شناخت مکمل اصل
(http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?802-تشخیص-مکمل-اصل-از-تقلبی&p=46752)

بازم ممنون آقا شاهین
در کنار این مای فیوژن 2011 دیگه چی نیازه مصرف کنم ؟
کراتین یا آمینو یا گلوتامین ؟ کدومشون خوبه ؟ و این که چه مارکی !
ببخشید بابت این همه سوال

ali g
۱۳۹۰-۰۳-۱۵, ۰۷:۰۳ بعد از ظهر
سلام ببخشید این تبلیغاته که نوشته مکمل های اورجینال واقعا اورجیناله.تا حالا از اینا خرید کردید؟

steven wilson
۱۳۹۰-۰۳-۱۵, ۰۷:۵۴ بعد از ظهر
سلام ببخشید این تبلیغاته که نوشته مکمل های اورجینال واقعا اورجیناله.تا حالا از اینا خرید کردید؟

منم همین سوال رو دارم..

بهشون میل زدم..جواب دادن تضمینیه..حالا نمیدونم..

oops
۱۳۹۰-۰۳-۱۵, ۱۰:۲۳ بعد از ظهر
با سلام
1.از کجا می شه فهمید مکملی تاثیر هورمونی داره؟
2.کسی درباره ساختار و عوارض این مکمل (http://www.supplementcentre.com/ProductPage/1522/Dymatize-Liquid-AMP&8216d-Fat-Burner-240ml.asp#ProductStart)اطلاعاتی داره؟
ممنون

rahimii
۱۳۹۰-۰۳-۱۵, ۱۰:۴۹ بعد از ظهر
سلام
دو تا سوال از خدمت دوستان عزیز داشتم:

1- آیا بجز جویدن راه دیگه ای برای مصرف قرصهای آمینو وجود داره ؟ ( قرصهای آمینو اولتیمت هنگام جویدن به دندونها میچسبند و مایه آزارند ؛ من سعی کردم تا اونها رو به صورت پودر درآورده و در آب حل کنم اما مشکل اینجاست که وقت مخلوط شدن با آب به ظرف هم میچسبند. )

2- روی قوطی کراتین ویدر نوشته : مصرف روزانه 3 تا 4 گرم با نوشیدنی با شاخص گلیسمی بالا و اسید کم ؛ حالا سوال من اینه که میشه به جای آب انگور از نوشیدنی مثل مخلوط << شیره انگور و آب >> و یا مخلوط << عسل با آب >> استفاده کرد ؟

با تشکر

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۳-۱۵, ۱۱:۰۰ بعد از ظهر
با سلام
1.از کجا می شه فهمید مکملی تاثیر هورمونی داره؟
2.کسی درباره ساختار و عوارض این مکمل (http://www.supplementcentre.com/ProductPage/1522/Dymatize-Liquid-AMP&8216d-Fat-Burner-240ml.asp#ProductStart)اطلاعاتی داره؟
ممنون

سلام

مکملها بعید میدونم تاثیرات هورمونی داشته باشن
مکمل فوق نوعی چربی سوز هستش . ساختارش رو که خیر اطلاعی ندارم . اما اگه ناراحتی قلبی ندارین و با دوز مناسب مصرف بشه و ضمن اینکه نزدیک ساعات پایانی روز هم نباشه عوارض چندانی نداره

سلام
دو تا سوال از خدمت دوستان عزیز داشتم:

1- آیا بجز جویدن راه دیگه ای برای مصرف قرصهای آمینو وجود داره ؟ ( قرصهای آمینو اولتیمت هنگام جویدن به دندونها میچسبند و مایه آزارند ؛ من سعی کردم تا اونها رو به صورت پودر درآورده و در آب حل کنم اما مشکل اینجاست که وقت مخلوط شدن با آب به ظرف هم میچسبند. )

2- روی قوطی کراتین ویدر نوشته : مصرف روزانه 3 تا 4 گرم با نوشیدنی با شاخص گلیسمی بالا و اسید کم ؛ حالا سوال من اینه که میشه به جای آب انگور از نوشیدنی مثل مخلوط << شیره انگور و آب >> و یا مخلوط << عسل با آب >> استفاده کرد ؟

سلام دوست عزیز

امینو رو حداقل چند تکه کنید و قورت بدین . اگه دستگاه گوارش شما تونست به این صورت هضم کنه که ادامه بدین . اگه نتونه هم نشانه ای داره که در پیغام خصوصی عرض میکنم
بله میشه و حتی میتونید از 2 یا 3 حبه قند استفاده کند
موفق باشید

ali g
۱۳۹۰-۰۳-۱۶, ۰۴:۲۸ بعد از ظهر
یه مکمل خوب ومناسب واصل برای کات میشه معرفی کنید

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۳-۱۶, ۱۰:۲۴ بعد از ظهر
یکم سوالتون رو باز کنید دوست عزیز
اخه مگه مکملی هم هست که بخوری و عضله کات بشه؟؟
اینهمه تو این سایت راجع به رژیم و ... حرف زده شده

ali g
۱۳۹۰-۰۳-۱۶, ۱۱:۲۳ بعد از ظهر
عزیزم عضله که کات نمی شه.منظورم بدنه که دارای کات های بسیار وتفکیک عضلانی بالا میشود.نمی دونم شما به اینا چی میگید اگه متو جه نشدید بگید باز تر کنم.بدنی کوچک و عضله ای

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۳-۱۶, ۱۱:۴۱ بعد از ظهر
عزیزم عضله که کات نمی شه.منظورم بدنه که دارای کات های بسیار وتفکیک عضلانی بالا میشود.نمی دونم شما به اینا چی میگید اگه متو جه نشدید بگید باز تر کنم.بدنی کوچک و عضله ای

عزیزم بدن شما متشکل از چیه؟
به نظرت استخوان و یا چربی میتونه کات بشه؟
خب عضله کات میشه دیگه
کاتهای عمیق هم در صورتی پدیدار میشن که شما عضله رو به حجم قابل قبولی رسونده باشی
و بعدش با تمرینات هوازی و رژیم غذایی چربیها رو از بین ببری تا عمق عضله مشخص بشه
فکرکنم توضیحات کامل بوده باشه

ali g
۱۳۹۰-۰۳-۱۶, ۱۱:۴۸ بعد از ظهر
کامل بوده دمت گرم

babialex
۱۳۹۰-۰۳-۱۶, ۱۱:۵۰ بعد از ظهر
من در طول هفته این قرص هارو مصرف میکنم

روزهای زوج

nature made - multy daily مولتی ویتامین
گلوکز آمین + کندروئتین + MSM قرص
nature made - selenium

و روزهای فرد

امگا 3
nature made - zinc
nature made - garlic

میخواستم بدونم این مکمل ها برای باشگاه رفتنم مناسب هستن یا نه ؟ و اینکه میتونم یک چربی سوز خوب مثل lipo6 با این مکمل ها استفاده کنم ؟ و طریق درست مصرفش ؟

simon
۱۳۹۰-۰۳-۱۷, ۰۹:۱۳ قبل از ظهر
من یه true mass خریدم
گلاب به روتون هر وقت میخورم اسهال میگیرم یا حالت تهوع
true mass هم میدونم که اصله. میخاستم بدونم چرا اینجوری میشم؟:ناراحت::پریشان:

dashul_khan
۱۳۹۰-۰۳-۱۷, ۰۱:۱۴ بعد از ظهر
من یه true mass خریدم
گلاب به روتون هر وقت میخورم اسهال میگیرم یا حالت تهوع
true mass هم میدونم که اصله. میخاستم بدونم چرا اینجوری میشم؟:ناراحت::پریشان:

ُلام ، خدا بد نده

مکمل یا داروی خاصی در کنارش مصرف میکنید؟؟؟

به همراه چی میل میکنید؟؟؟

farhad007
۱۳۹۰-۰۳-۱۷, ۰۳:۲۳ بعد از ظهر
سلا و عرض خشته نباشید
من تا حالا از کل ها استفاده نکردم
والنبعد ازماه تمرین میخوا بخورم یا همون دوره!!!!
یه سوال خیلی تخصصی داشتم از اساتید محترم
من کمی پوکی استخوان دارم!!!
نمیدونم باید چی بگیرم که برای یدن ضرر نداشته باشه
ممنون میشم راهنمایی کنید!!!
همیچیز اصل +ارسال
با تشکر

simon
۱۳۹۰-۰۳-۱۷, ۰۵:۱۰ بعد از ظهر
ُلام ، خدا بد نده

مکمل یا داروی خاصی در کنارش مصرف میکنید؟؟؟

به همراه چی میل میکنید؟؟؟

صبحا و شبها با شیر . غروب با آب
کراتینم از قبل مصرف میکردم. از کراتینم نیست :020:

mahdi69
۱۳۹۰-۰۳-۱۷, ۰۸:۲۸ بعد از ظهر
سلام خدمت اساتید
بنده 1 ساله تمرین میکنم البته به صورت پراکنده از کراتین و کربوهیدرات و وی و گلوتامین هم استفاده کردم وزنم 5 کیلو بالا اومده
قد 175 وزن 60 سن 21 لطفا راهنمایی کنید که از چه مکمل هایی میتونم استفاده کنم

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۹۰-۰۳-۱۷, ۰۹:۰۲ بعد از ظهر
سلام خدمت اساتید
بنده 1 ساله تمرین میکنم البته به صورت پراکنده از کراتین و کربوهیدرات و وی و گلوتامین هم استفاده کردم وزنم 5 کیلو بالا اومده
قد 175 وزن 60 سن 21 لطفا راهنمایی کنید که از چه مکمل هایی میتونم استفاده کنم
شما کمبود وزن داری دوست عزیز . با سابقه تمرینی که داری مصرف یه مکمل گینر در کنار کراتین میتونه برای جبران این کمبود وزن مناسب باشه

amiralijon
۱۳۹۰-۰۳-۱۷, ۰۹:۴۴ بعد از ظهر
سلام .من 3 سال بدن سازی کار می کردم الان دیگه نمی روم باشگاه تمام بدنم لاغر شده اما باسنم کمی چاغ میخوام لاغرش کنم بایدچیکار کنم

mahdi69
۱۳۹۰-۰۳-۱۷, ۰۹:۵۷ بعد از ظهر
دوست عزیز میتونی راهنمایی کنی مکمل گینر چه نوع مکملی هست؟

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۹۰-۰۳-۱۷, ۱۰:۰۴ بعد از ظهر
دوست عزیز میتونی راهنمایی کنی مکمل گینر چه نوع مکملی هست؟
گینر به مکمل افزایش دهنده وزن گفته میشه
محتوای اصلیشون پروتئین و کربوهیدارته که درصد کربو هیدارت موجودشون بیشتره .
مکملهای مثل ترومس ، مس تک و ... مثالی از گینر هستند

mahdi69
۱۳۹۰-۰۳-۱۷, ۱۱:۲۶ بعد از ظهر
بهترین گینر و کراتین مال کدام شرکته و فقط همین دو تا رو مصرف کنم؟چون میخوام از سایت بادی بیلدینگ آمریکا خرید کنم هرچی لازم هست بگید بگیرم
ممنون

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۹۰-۰۳-۱۷, ۱۱:۳۹ بعد از ظهر
بهترین گینر و کراتین مال کدام شرکته و فقط همین دو تا رو مصرف کنم؟چون میخوام از سایت بادی بیلدینگ آمریکا خرید کنم هرچی لازم هست بگید بگیرم
ممنون
چون میخواید از سایت بادی بیلدینگ خرید کنید میتونید به رنکینگ محصولات خودش نگاه کنید . فکر کنم بهترین گینرش ترومس شده بود و بهترین کراتینش شرکت now .
البته بازم به خودش رجوع کنید بهتره .
شما خوشبینانه 10 کیلو کمبود وزن دارید . اول به وزن نسبتا ایده آل برسید بعد به فکر تغییرات دیگه باشید .

ali g
۱۳۹۰-۰۳-۱۹, ۱۱:۲۲ قبل از ظهر
سلام من تو باشگاه از بچه ها شنیدم میگفتن وقتی مکمل مصرف میکنی تهش سکته قلبی مکنی.چون دور قلبتو عصله میگیره و بدنت گنده که می شه دیگه قلب قدرت پمپاژ کم میشه در نتیجه سکته مکنی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! آیا حقیقت داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ali g
۱۳۹۰-۰۳-۱۹, ۱۱:۲۵ قبل از ظهر
اگه کسی میدونه راهنمایی کنه.ممنون

123ARASH
۱۳۹۰-۰۳-۱۹, ۰۴:۱۹ بعد از ظهر
سلام...اين حرف رو كه دور قلب گرفته ميشه و سكته ميكنيد خيليييييييييي خنده داره..
باور كن خيلي جا خوردم اول فكر كردم شوخي ميكنيد بعد ديدم نخير جدي ميگيد..
ميشه لطف كنيد از اون دوستتون بپرسيد چه افرادي تا حالا اين مورد پيش اومده براشون ؟
اگه با مكمل سكته ميكرديم كه الان اين همه مكمل توليد نميشد و اصولا هيچ بدنسازي هم نبود ...
دوست من اين جوري هم نيست...فكر نكنم عوارض داشته باشه..
اساتيد هم نظر بدن...

ali g
۱۳۹۰-۰۳-۱۹, ۰۴:۲۹ بعد از ظهر
سلام...اين حرف رو كه دور قلب گرفته ميشه و سكته ميكنيد خيليييييييييي خنده داره..
باور كن خيلي جا خوردم اول فكر كردم شوخي ميكنيد بعد ديدم نخير جدي ميگيد..
ميشه لطف كنيد از اون دوستتون بپرسيد چه افرادي تا حالا اين مورد پيش اومده براشون ؟
اگه با مكمل سكته ميكرديم كه الان اين همه مكمل توليد نميشد و اصولا هيچ بدنسازي هم نبود ...
دوست من اين جوري هم نيست...فكر نكنم عوارض داشته باشه..
اساتيد هم نظر بدن...
منم مسخر ه اش کردم کلی ام خندیدم ولی گفت پسر عموش مرده و دکتر بهشون گفته علتش این بوده . به نظر من دکتر مشکل داشته یا شاید اصلا دکتر نبوده.

ali500
۱۳۹۰-۰۳-۱۹, ۰۴:۵۵ بعد از ظهر
من رفتم دکتر قلب و اکو هم انجام دادم .
دکتر گفت عضله دیواره قلبت بزرگ شده .
گفتم یعنی میمیرم ؟ :گریه:
گفت نه . این یعنی که ورزشکاری .
و خیلی هم خوبه .

alirezarahi
۱۳۹۰-۰۳-۱۹, ۰۶:۳۲ بعد از ظهر
سلام دوستان کی کرایوتست ماسل تک پروهورمون Muscletech Cryotest را مصرف کرده؟خوب بوده؟نتیجه اش؟

eiman
۱۳۹۰-۰۳-۱۹, ۰۷:۱۶ بعد از ظهر
دوستان عزیزم
من میخوام یک پروتئین بگیرم چی بگیرم که اصل باشه و خوش قیمت

parsa_flake
۱۳۹۰-۰۳-۱۹, ۰۷:۴۹ بعد از ظهر
سلام
تو پستهای گذشته یکی از دوستان اشاره کرده بود که میخواد از سایت بادی بیلدینگ امریکا محصول بخره.
مگه این سایت به ایرانم میفرسته؟

ali500
۱۳۹۰-۰۳-۱۹, ۰۹:۳۵ بعد از ظهر
به طور مستقیم نمیفرسته .
اگر آشنا در آمریکا داشته باشی به آدرس اون میخری و بعدش اون برات به ایران پست میکنه .

Mehran Mahmoodi
۱۳۹۰-۰۳-۱۹, ۰۹:۵۸ بعد از ظهر
دوستان من میخوام اینا رو بگیرم.......به نظرتون به هم میان :
گینر بالک 7 کیلو گرمی ام وی پی

کراتین سلتچ هارد کر 2 کیلوگرمی ماسل تچ

پلاسما جت گاسباری

یا اگه پولم نرسه این پلاسما جت رو نمیگیرم

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۹۰-۰۳-۱۹, ۱۱:۲۰ بعد از ظهر
دوستان من میخوام اینا رو بگیرم.......به نظرتون به هم میان :
گینر بالک 7 کیلو گرمی ام وی پی

کراتین سلتچ هارد کر 2 کیلوگرمی ماسل تچ

پلاسما جت گاسباری

یا اگه پولم نرسه این پلاسما جت رو نمیگیرم

قدو وزنت رو هم میگفتی . اگه میخوای وزن بگیری 2 تا اولی خوب جواب میده .

Mehran Mahmoodi
۱۳۹۰-۰۳-۲۰, ۰۸:۵۷ قبل از ظهر
قدو وزنت رو هم میگفتی . اگه میخوای وزن بگیری 2 تا اولی خوب جواب میده .
قدم 169 و وزنم 61.........
پس کاره این پلاسما جت چیه ؟ اصلا برای عضلات وبه یا نه.......به هرکی این 3 تا مورد رو گفتم اصلا انگار نه انگار اسم پلاسما هم هست.......به درد نمیخوره ؟

parsa_flake
۱۳۹۰-۰۳-۲۰, ۱۱:۵۹ قبل از ظهر
با سلام مجدد

میخواستم در مورد Muscletech Cryotest همچنین BSN Axis-HT نظر اساتید رو بدونم.
آیا اینها هم جزء داروهای هورمونی محسوب میشن و مثل اونا عوارض دارن؟ و اینکه ایا مصرف این پروهورمون ها (با توجه به اینکه قیمت بالایی دارن) نتیجه ی خاصی داره؟

تو سایتهای مختلف بدنسازی مطلب زیاد راجع به اینا هست. ولی جالب اینجاست که تو سایت اصلی کمپانیاشون اثری ازشون نیست!

با تشکر

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۹۰-۰۳-۲۰, ۱۲:۱۰ بعد از ظهر
قدم 169 و وزنم 61.........
پس کاره این پلاسما جت چیه ؟ اصلا برای عضلات وبه یا نه.......به هرکی این 3 تا مورد رو گفتم اصلا انگار نه انگار اسم پلاسما هم هست.......به درد نمیخوره ؟
دلیلش اینه به 2 تا مکمل اولی زیاد نمیخوره .
چون نیاز به افزایش وزن داری با 2 تا مکمل اول به نتیجه میرسی . اتفاقا یکی از بهترین مکمل های نیتریک اکسیده ولی مصرفش با گینر mvp پول هدر دادنه
بعد از رسیدن به وزن مناسب مصرفش با یه پروتئین تغییرات خوبی رو ایجاد میکنه . :صلح:

123ARASH
۱۳۹۰-۰۳-۲۰, ۰۵:۳۵ بعد از ظهر
منم مسخر ه اش کردم کلی ام خندیدم ولی گفت پسر عموش مرده و دکتر بهشون گفته علتش این بوده . به نظر من دکتر مشکل داشته یا شاید اصلا دکتر نبوده. ali عزيز من 100درصد مطئنم اون دوستتون شوخي كرده...ممكنه فاميلشون فوت كرده باشه ولي دليلش مكمل نيست...اساتيد اين سايت هم مطمئنا با من هم عقيده اند كه مكمل باعث مرگ نميشه..

ali500
۱۳۹۰-۰۳-۲۰, ۰۶:۲۹ بعد از ظهر
البته مکمل تقلبی ممکنه باعث مرگ هم بشه .
خود من 7-8 سال پیش یه پودر پروتئین از داروخانه خریدم .
2 روز بعد از مصرفش ضربان قلبم به شدت بالا رفت و 2 روز توی بیمارستان بستری بودم .

Hamed xxx
۱۳۹۰-۰۳-۲۰, ۱۱:۳۴ بعد از ظهر
سلام کسی جواب منو چرا نمیده 5ماه وزنم بالا نمیره هرمکملی خوردم جواب نمیده

ali500
۱۳۹۰-۰۳-۲۰, ۱۱:۴۷ بعد از ظهر
شاید تغذیه یا برنامه تمرینیت مشکل داره .

Hamed xxx
۱۳۹۰-۰۳-۲۱, ۱۲:۰۲ قبل از ظهر
به برنامه تمرینم شک ندارم غذاهم که عالی میخورم مکمل گینرکربو شمابهش اعتماددارید بگیرم تاوزنمو بالا ببره

alirezarahi
۱۳۹۰-۰۳-۲۱, ۰۸:۲۰ قبل از ظهر
سلام دوستان کی کرایوتست ماسل تک پروهورمون Muscletech Cryotest را مصرف کرده؟خوب بوده؟نتیجه اش؟

کسی از دوستان جواب منو نمیده؟
1 سوال دیگه هم داشتم این بهتره یا پروهورمون سارم ایکس؟

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۹۰-۰۳-۲۱, ۱۲:۱۹ بعد از ظهر
کسی از دوستان جواب منو نمیده؟
1 سوال دیگه هم داشتم این بهتره یا پروهورمون سارم ایکس؟
من که به پروهورمونا زیاد اعتقادی ندارم . ولی باز بین این 2 تا ماسل تک رو اگه مطمئنی از اصل بودنش بگیر بهتره

mahdi69
۱۳۹۰-۰۳-۲۱, ۱۰:۱۵ بعد از ظهر
یه سوال داشتم بهترین برند مکمل که تو ایران یافت نمیشه یا به سختی میتونیم پیدا کنیم چه نوع برندی هست؟

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۳-۲۱, ۱۰:۳۶ بعد از ظهر
اگه منظورت اصلش هست ، من میگم اوپتیموم ( چون اصلش گیر نمیاد تو ایران ) ولیکن تقلبیش به وفور یافت میشه

mahdi69
۱۳۹۰-۰۳-۲۱, ۱۰:۴۳ بعد از ظهر
جدا اوپتیموم به این معروفی اصلش تو ایران کم پیدا میشه؟
هایر پاور چطوره؟
اگه شما بودی میخواستی یه برند اصل بخری همین اوپتیموم انتخاب میکردی؟
میخوام یه سری گینر و کراتین و گلوتامین بخرم که اصلش تو ایران کم پیدا بشه و ارزش خرید داشته باشن

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۳-۲۱, ۱۰:۴۶ بعد از ظهر
متاسفانه مکملهای معروف توی ایران تقلبیش یافت میشه
بله من باشم اوپتیموم رو میخرم
بهترین whey رو داره، اما تو ایران اصلش نیست

ali500
۱۳۹۰-۰۳-۲۱, ۱۰:۴۷ بعد از ظهر
بستگی داره چی بخوای .
بگو چه نوع مکملی میخوای تا بشه پیشنهاد داد .

mahdi69
۱۳۹۰-۰۳-۲۱, ۱۰:۵۰ بعد از ظهر
یه گینر خوب و کراتین و گلوتامین علی جان

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۳-۲۱, ۱۰:۵۵ بعد از ظهر
خب ظاهرا از بهترین برند رسیدیم به انتخاب مکمل :لبخند:
مکملهایی که میخوای توی ایران یافت میشن اصلش

mahdi69
۱۳۹۰-۰۳-۲۱, ۱۰:۵۹ بعد از ظهر
الان من اینارو میخوام اصلش تو ایران هست

http://www.bodybuilding.com/store/mt/mass.html
http://www.bodybuilding.com/store/bsn/true.html
http://www.bodybuilding.com/store/gn/realmass.html
http://www.bodybuilding.com/store/nbol/gain.html
http://www.bodybuilding.com/store/bsn/cell.html
http://www.bodybuilding.com/store/mhp/creatine-monohydrate.html

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۳-۲۱, ۱۱:۰۳ بعد از ظهر
اخریه که باز نشد برای من
اما مابقی رو تو همین ایران اصلش گیر میاد...تقلبیش هم هست
بستگی داره از کجا تهیه کنی

mahdi69
۱۳۹۰-۰۳-۲۱, ۱۱:۰۵ بعد از ظهر
خب من به هیچ آدم مطمئنی دسترسی ندارم که بخوام اصل ازش بگیرم

ali500
۱۳۹۰-۰۳-۲۱, ۱۱:۱۵ بعد از ظهر
هایرپاور که عالیه اما خیلی از محصولاتش داره از تولید خارج میشه .

گلوتامین
http://www.bodybuilding.com/store/ast/gl3.html
http://www.bodybuilding.com/store/prima/glut.html

گینر
http://www.bodybuilding.com/store/cs/monstermass.html

کراتین
http://www.bodybuilding.com/store/doubletsports/creadyl.html
http://www.bodybuilding.com/store/doubletsports/betacene.html
http://www.bodybuilding.com/store/ast/microcreatine.html

mahdi69
۱۳۹۰-۰۳-۲۱, ۱۱:۳۵ بعد از ظهر
این 3 تای آخری همشون کراتینن؟

ali500
۱۳۹۰-۰۳-۲۱, ۱۱:۴۰ بعد از ظهر
آره .
انواع کراتین وجود داره .

پیام عمرانی
۱۳۹۰-۰۳-۲۲, ۰۶:۲۴ بعد از ظهر
سلام خدمت اساتید گرامی
هدف من ایجاد حجم عضلانیه
وزن : 65
قد: 175
تمرین : 6 روز در هفته
تغذیه : معمولی
شما بین این دو ترکیب کدوم رو پیشنهاد میدید ؟

celltech + mayofusion

یا

masstech(truemass) + cratine

البته اگه پیشنهادی دارید تا حد 100 تومن مطرح کنید یه دنیا ممنونتون میشم

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۳-۲۲, ۰۶:۲۶ بعد از ظهر
درود بر شما دوست گرامی
من قبل از پیشنهاد مکملهایی که ذکر کردین
تغذیه رو پیشنهاد میکنم جدی تر بگیرید، چون بدون تغذیه مکملها معجزه نمیکنن
حداقل 5 وعده در روز توصیه میشه برای شما
و پیشنهاد دومم اینه که بغیر از جمعه 1 روز وسط هفته رو هم استراحت کنید
و اما پیشنهاد اخر
celltech & masstech میتونه گزینه خوبی باشه اما از 100 تومن بیشتر میشه، چیزی حدود 140 تومن
ولی با 100 تومن میتونید masstech رو با یه کراتین مونوهیدرات تهیه کنید

پیام عمرانی
۱۳۹۰-۰۳-۲۲, ۰۶:۵۵ بعد از ظهر
ممنونم بابت جوابی که دادید استاد

یه سوالی که برام پیش اومده اینه که با خوردن masstech با توجه به این که 1 به 3 پروتئین داره بهتر نیست از پروتئین خالص استفاده کنم ؟ آخه خیلیا میگن کربو رو میتونی از تغذیه روزانت بگیری ولی خودم هم با مس تک + کراتین موافقم

farhad007
۱۳۹۰-۰۳-۲۲, ۰۷:۰۳ بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان
میخواستم بدونم مکمل زیر اصله؟؟؟قیمتش چنده
طرز استفادش چطوریه؟؟؟و چه جور مکملیه؟؟تاثیر قدرت داره یا حجم دهنده هستش؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
http://up.iranblog.com/images/k5hvx8by5k1tytdq9rp6_thumb.jpg (http://up.iranblog.com/viewer.php?file=k5hvx8by5k1tytdq9rp6.jpg)

http://up.iranblog.com/images/x2i45q7gu8efxzgpxxvm_thumb.jpg (http://up.iranblog.com/viewer.php?file=x2i45q7gu8efxzgpxxvm.jpg)

Hamed xxx
۱۳۹۰-۰۳-۲۲, ۰۹:۳۷ بعد از ظهر
باسلام مدیرارشدگرامی من یه پروتئین میخوام هم وزنموبالا ببره هم حجم بده بایه کراتین عالی بهم معرفی کنید مرسی قیمتشم مهم نیست

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۳-۲۲, ۰۹:۵۶ بعد از ظهر
ممنونم بابت جوابی که دادید استاد

یه سوالی که برام پیش اومده اینه که با خوردن masstech با توجه به این که 1 به 3 پروتئین داره بهتر نیست از پروتئین خالص استفاده کنم ؟ آخه خیلیا میگن کربو رو میتونی از تغذیه روزانت بگیری ولی خودم هم با مس تک + کراتین موافقم

کلا از تغذیه میشه انقدر بهره گرفت که نیاز به اکثر مکملها نشه
ولی خود این مس تک یه میان وعده خوب به حساب میاد و محدود به وعده بعد تمرین نمیشه

سلام خدمت دوستان
میخواستم بدونم مکمل زیر اصله؟؟؟قیمتش چنده
طرز استفادش چطوریه؟؟؟و چه جور مکملیه؟؟تاثیر قدرت داره یا حجم دهنده هستش؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

والا اصل بودنش رو که نمیشه صرفا با دیدن تصویر تشخیص داد . ولی بعید میدونم تقلبیش اومده باشه
کراتین مونوهیدرات هستش . باید 5 روز بارگیری بشه به این صورت:

1 قاشق چایخوری صب ح قبل و بعد تمرین و قبل خواب
بعد از 5 روز هم 1 قاشق چایخوری قبل و بعد تمرین

باسلام مدیرارشدگرامی من یه پروتئین میخوام هم وزنموبالا ببره هم حجم بده بایه کراتین عالی بهم معرفی کنید مرسی قیمتشم مهم نیست

گینرهای خوبی الان تو بازاره . خصوصا فرمهای سطلی که تقلبیش کمتره .
شما به مکمل فروشی محل سکونتتون مراجعه کنید . ببینید چی داره . در صورت لزوم قبلش یه مشورت بکنید تا از خریدتون پشیمون نشید . کراتین هم پیشنهاد میکنم یه ترکیبی مثل سل تک تهیه کن . یا اگه مونوهیدرات ( کراتین ساده ) خواستی تهیه کنی mhp، ماسل تک 6000، یا کراتین اوپتیموم . و در نهایت هم 500 گرمی لابرادا از برندهای خوب بازار هستن

abdol
۱۳۹۰-۰۳-۲۳, ۱۰:۳۹ قبل از ظهر
سلام .آیامکمل سیروس مس برای افزایش حجم خوبه.واسه ی افزایش حجم از سیروس مس بهتر چی توبازار هست .:خنده::خنده:

na3r
۱۳۹۰-۰۳-۲۳, ۱۱:۵۳ قبل از ظهر
برای حجم که خوبه . ولی بیشتر برای مبدتی ها . مگرنه گینرای مثل می فیوژن و ترومس هم گینرای خوبین

achamenian
۱۳۹۰-۰۳-۲۳, ۱۰:۲۳ بعد از ظهر
با سلام
من علیرضا هستم 25 سالمه ، وزنم 67 کیلو هستش ، قدم هم 182 سانتی متر . دیروز بعد از مدت 4 سال دوباره بدنسازی رو شروع کردم , 4 سال قبل چون اطلاعاتم کم بود فکر می کردم که مکمل ها ضرر دارن واسه این بدون مکمل تمرین می کردم و بعد از 9 ماه خیلی بهم فشار اومد طوریکه اصلا بدنسازی رو ول کردم . الان 2 روزه که دوباره بدنسازی رو شروع کردم , و چند تا سوال داشتم , لطفا راهنمایی کنین :
1) چه زمانی باید خوردن مکمل رو شروع کنم ؟ ( از همین امروز می تو نم ؟)
2) با توجه به اینکه وزنم کمه کدوم مکمل رو باید استفاده کنم؟ ( قیمتش اصلا مهم نیست فقط بهترین تو نوع خودش باشه و بشه از داروخانه خرید نه جایی که اصل و تقلبیش معلوم نیس)
3) طریقه مصرف مکمل به چه شکله؟ مثلا چند دقیقه قبل از تمرین باید مصرف کنم؟

farhad007
۱۳۹۰-۰۳-۲۴, ۰۹:۲۸ قبل از ظهر
والا اصل بودنش رو که نمیشه صرفا با دیدن تصویر تشخیص داد . ولی بعید میدونم تقلبیش اومده باشه
کراتین مونوهیدرات هستش . باید 5 روز بارگیری بشه به این صورت:

1 قاشق چایخوری صب ح قبل و بعد تمرین و قبل خواب
بعد از 5 روز هم 1 قاشق چایخوری قبل و بعد تمرین

/INDENT]

ممنون از راهنماییتون
ولی نگفتین تاثیرش چیه؟؟؟برای قدرت هستش یا حجم؟؟؟
قیمتش تو بزار چنده؟؟؟
ممنونم

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۳-۲۴, ۰۹:۳۵ قبل از ظهر
این مطلب رو مطالعه بفرمائید
کراتین (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?30-كراتين)

حدود 20 (2 یا 3 تومن بالا یا پائینتر )

farhad007
۱۳۹۰-۰۳-۲۴, ۰۱:۵۶ بعد از ظهر
این مطلب رو مطالعه بفرمائید
کراتین (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?30-%D9%83%D8%B1%D8%A7%D8%AA%D9%8A%D9%86)

حدود 20 (2 یا 3 تومن بالا یا پائینتر )

خیلی خیلی ممنونم از لطفتون
1دنیا ممنونم

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۹۰-۰۳-۲۵, ۱۱:۴۶ قبل از ظهر
با سلام
من علیرضا هستم 25 سالمه ، وزنم 67 کیلو هستش ، قدم هم 182 سانتی متر . دیروز بعد از مدت 4 سال دوباره بدنسازی رو شروع کردم , 4 سال قبل چون اطلاعاتم کم بود فکر می کردم که مکمل ها ضرر دارن واسه این بدون مکمل تمرین می کردم و بعد از 9 ماه خیلی بهم فشار اومد طوریکه اصلا بدنسازی رو ول کردم . الان 2 روزه که دوباره بدنسازی رو شروع کردم , و چند تا سوال داشتم , لطفا راهنمایی کنین :
1) چه زمانی باید خوردن مکمل رو شروع کنم ؟ ( از همین امروز می تو نم ؟)
2) با توجه به اینکه وزنم کمه کدوم مکمل رو باید استفاده کنم؟ ( قیمتش اصلا مهم نیست فقط بهترین تو نوع خودش باشه و بشه از داروخانه خرید نه جایی که اصل و تقلبیش معلوم نیس)
3) طریقه مصرف مکمل به چه شکله؟ مثلا چند دقیقه قبل از تمرین باید مصرف کنم؟
اول اینکه خیلی خوشحالیم دوباره بدنسازی رو شروع کردید ، ایشا... اینبار با اطلاعات بهتر و کاملتر بتونید این رشته رو دنبال کنید
در مورد سوالها :
1) بهتره بعد از گذشت چند هفته از تمرینات مصرف مکمل رو شروع کنید .
2) مقدار کمبود وزن و هدفتون هم مهمه . ولی برای جبران کمبود وزنتون میتونید از مکمل های افزایش دهنده وزن ( گینر ) استفاده کنید .
داروخونه هم فکر کنم پیدا بشه
3) طریقه مصرف هر نمونه از مکمل هم با نمونه دیگه متفاوته و نمیشه طریقه کلی برای مصرف مکملها بیان کرد