PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه ی تمرینی برای نوجوانان تازه کار

هیتلر2020
۱۳۸۹-۰۹-۱۵, ۱۰:۱۶ قبل از ظهر
برنامه ی تمرینی برای نوجوانان تازه کار
جلسه ی اول
پرس سینه(اسمیت) 10.8.6
بالا سینه(اسمیت) 10.8.6
شناسویدی 3ست (درحدتوان)
زیر بغل عمود 10.8.6
دستگاه اچ 10.8.6
پشت بازوبا دستگاه 12.10.8
بارفیکس 3ست (درحد توان)
جلسه ی دوم
سرشانه جلو(اسمیت) 10.8.6
سرشانه عقب هالتر 10.8.6
پارال 3ست (درحد توان)
جلو بازوهالتر 10.8.6
جلوبازونشسته بادمبل 12.10.8
جلو بازو با هالتر لاری 10.8.6
بارفیکس 3ست (درحدتوان)
من واسه نوجوانان برنامه کار (پرس پا وساقرو)نگذاشتم چون اونا درحال رشد هستند ومن توصیه می کنم که استفاده نکنن.
نویسندهیتلر2020

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۹-۱۵, ۱۰:۳۳ قبل از ظهر
به نظر من یه سری ایراد سطحی به این برنامه وارد میشه و یه سری ایراد کلی :
وجود تعداد 6 تایی و همینطور ریتم کاهشی برای افراد مبتدی خیلی کمتر توصیه میشه مخصوصا 6 تایی که بیشتر با هدف افزایش قدرت و رکورد انجام میشه و برای افراد مبتدی لزومی نداره
در روز اول سه عضله به کار گرفته شده در حالی که دو عضله (سینه و زیربغل) عضلات بزرگ هستن و به اندازه کافی بدن رو تحت فشار قرار میدن و بعدش هم که پشت بازو اضافه شده بگذریم از اینکه طرف مبتدی به حساب میاد . سیستم زیربغل و سینه در یکروز علاوه بر اینکه کمی قدیمی شده (البته برای افرادی که سابقه تمرین دارن متفاوته) برای افراد مبتدی چندان مناسب نیست و میشه از ترکیب بهتری استفاده کرد.
وجود پارالل در روز سرشانه و جلو بازو به چه علته؟
فعلا اینا به نظرم میاد.:گل رز:

هیتلر2020
۱۳۸۹-۰۹-۱۵, ۰۵:۰۵ بعد از ظهر
آقای مشرفی عزیزاین برتامه واسه نوجوانان خیلی خوبه در ضم این6تایی رو واسه اینکه تازه کارند گذاشتم که خیلی بهشون فشار نیاد

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۹-۱۵, ۰۵:۲۱ بعد از ظهر
آقای مشرفی عزیزاین برتامه واسه نوجوانان خیلی خوبه در ضم این6تایی رو واسه اینکه تازه کارند گذاشتم که خیلی بهشون فشار نیاد

دوست عزیز من سوالاتی در مورد برنامه مطرح کردم . در مورد بد و خوب بودن برنامه نظری ندادم.
و ازتون میخوام حالا که این برنامه رو خوب میدونید به سوالات من جواب بدید.
در مورد تعداد 6 تایی هم توضیح بدم که هیچ کجا و در هیچ برنامه تمرینی از تعداد 6 تایی جهت اینکه طرف تازه کاره و بهش فشار نیاد استفاده نمیشه (میتونید تحقیق کنید) اتفاقا در مورد مبتدی ها تعداد های خیلی پایین در نظر گرفته نمیشه تعداد 6 تایی همونطور که گفتم عمدتا" به منظور استفاده در برنامه های افزایش حجم در دوره خاص و همینطور افزایش رکورد یا حرکات ترکیبی سوپر و تری ست به کار میره. شما میتونی یه سرچ تو اینترنت بزنی و برنامه های مختلف رو ببینی من خیلی خیلی کم دیدم حرکت 3 ست باشه و یه ست 6 تایی داشته باشه (مگه اینکه برنامه منظور خاصی داشته باشه)

هیتلر2020
۱۳۸۹-۰۹-۱۵, ۰۸:۳۸ بعد از ظهر
آقای مشرفی عزیز اگه لازم میدونید اصلاحش کنیدبا تشکر

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۱۵, ۰۹:۴۳ بعد از ظهر

لطف کنید با دلایل علمی و قانع کننده به سوالات مدیر انجمن پاسخ بدین

تکرارهای 6 تایی که میگین فشار نمیاره ، شدیدا رد میشه این حرف
حالا دلیل روانشناسیشو بگم؟؟
مبتدی اگه بدونه میخواد تنها 6 تکرار رو انجام بده وزنه سنگین تری به کار میبره
و ایرادات این کار چیه؟؟
فرم صحیح حرکات رو نمیتونه حفظ کنه
آسیب دیدگی براش بهمراه میاره

برای مبتدی ها تکرارهای 10 تایی مناسبه دوست عزیز

هیتلر2020
۱۳۸۹-۰۹-۱۶, ۱۰:۱۰ قبل از ظهر
آقای کسایی بزرگوارممنون منم این برنامه رو یک دوست گرامی بهم داده تاروی سایت بذارم وازتون پوزش می خوام.

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۱۶, ۱۱:۴۹ قبل از ظهر
نه آقا عذر خواهی برای چی؟
این مروری شد برای دوستان
در عوض شما میتونی به دوستت بگی که روشش صحیح نبوده
ما منتظر برنامه های دیگر شما هستیم دوست عزیز
اگه ایرادی داشته باشه در کنار هم رفع و رجوع میشه
اگر هم کارامد باشه که ازش نهایت بهره رو میبریم :لبخند: