PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایـده رمــــانـتـیـک امــروز

3tare
۱۳۸۹-۰۹-۳۰, ۰۲:۱۷ بعد از ظهر
از این به بعد توی این تاپیک یک سری ایده های رمانتیک میذارم که این ایده ها رو می تونین برای همسرتون به کار بگیرین. :گل رز: اگرم همسر ندارین، تو ذهنتون نگه دارین برای روز مبادا. :چشمک: یا بعضی هاشون رو هم می تونین برای دوست گرامی تون (که می تونه هم*** باشه، یا غیرهم*** :چشمک:) به کار بگیرین.

و اما ایده رمانتیک امروز:

کتابی را که همسرت مشغول خواندن آن است بردار و به کمک یک مداد در بخشی از کتاب که هنوز آنجا را نخوانده است بر زیر حرف اول برخی کلملت خط بکش به طوری که با به هم چسباندن آن حروف، یک عبارت رمانتیک به وجود بیاد. برای مثال پیغام "ستاره عزیزم، دوستت دارم" را در یک متن به وجود بیار.
حروفی که در زیر آنها خط کشیده شده ، حس کنجکاوی همسرت رو برمی انگیزه و اگه کمی خوش شانس باشید، او آنها را بر روی یک تکه کاغذ می نویسد. و مطمئن باشید که اون از این کار شما ذوق زده میشه!!:لبخند:

پرند
۱۳۸۹-۰۹-۳۰, ۰۲:۲۲ بعد از ظهر
بابا شما خیلی باهوشین...
من که عمرن همچین پیامی رو بفهمم،تا قبل از خوندن این مطلب اگه میدیدم کسی کتابمو خط خطی کرده قطعاً نبرد بزرگی بوقوع می پیوست!!
پیشنهاد می کنم بعد از خط کشیدن زیر کلمات ،یه عبارت با این مضمون(کلمات رو به هم بچسبون عزیزم!!) آخر صفحه واسه باهوشایی مثل من بنویسیم!!

3tare
۱۳۸۹-۰۹-۳۰, ۰۲:۳۱ بعد از ظهر
نوشتم که "اگه کمی خوش شانس باشید، او آنها را بر روی یک تکه کاغذ می نویسد"
بیچاره طرف شما! خب خیلی بدشانسه دیگه!!:سوت:

پرند
۱۳۸۹-۰۹-۳۰, ۰۲:۳۴ بعد از ظهر
نوشتم که "اگه کمی خوش شانس باشید، او آنها را بر روی یک تکه کاغذ می نویسد"
بیچاره طرف شما! خب خیلی بدشانسه دیگه!!:سوت:
خب ستاره جون یه چیزی میگی که آدم مجبور میشه اسپم بزنه،آخه عزیز دلم من اگه خوش شانس باشم که شوهر(یا دوست) باهوش گیرم نمیاد،واسه موفق شدن خانوما باید از شوهرشون باهوش تر باشن خب...

3tare
۱۳۸۹-۰۹-۳۰, ۰۲:۴۱ بعد از ظهر
از این پس سعی میکنم ایده هایی بنویسم که برا همه به درد بخوره! :چشمک: باهوش، کم هوش، بی هوش، خوش شانس، بدشانس و................... :سوت:

پرند
۱۳۸۹-۰۹-۳۰, ۰۲:۴۹ بعد از ظهر
دست گلت درد نکنه:گل رز:
واسه همین منم یه ایده رمانتیک مخصوص خودم ارائه میکنم...
اگه به گوشی دوستت دسترسی پیدا کردی!! بجای اسم خودت یه کلمه باحال بنویس و وقتی رفت بهش زنگ بزن تا کشف کنه کی بودی!! خودش کلی سورپرایزه!!

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۹-۳۰, ۰۶:۱۸ بعد از ظهر
صبح قبل از رفتن به سر کار
با رژ لب رو آینه بنویس روز خوبی داشته باشی:قلب:
اصلا به این فکر نکن که عصبانی میشه و میگه آینه رو به گند کشیدی
اگه زن تنبلی باشه میذاره تا خودت برگردی و پاکش کنی
اگه زرنگ هم باشه که خب همون موقع با اینکه قند تو دلش اب شده شروع میکنه پاک کردن
اگه های زیادی داره که بخوام بنویسم سر به فلک میکشه!!

eiman
۱۳۸۹-۰۹-۳۰, ۰۷:۵۵ بعد از ظهر
یک پیشنهاد رومانتیک باحال
میتونید از حیوانات وحشتناک پلاستیکی هم استفاده کنید مثلا طرف داره رد میشه یک سوسک که نخ به پاش بسته شده (زنده باشه ها)بندازید طرفش طرف از ترس زهره ترک میشه و شما کلی خندیدیدو این ایده رومانتیک اطرافیاتون رو به وجه میاره:پوزخند:

پرند
۱۳۸۹-۰۹-۳۰, ۰۹:۴۳ بعد از ظهر
پس لطف کنید ماتیکشم خودتون بخرید من که کلی پول بابت رژام میدم اگه کسی همچین کاری بکنه تا یه رژ دیگه واسم نخره بی خیال ایده خرابکارانه قدیمیش نمیشم!!!

پرند
۱۳۸۹-۰۹-۳۰, ۰۹:۴۵ بعد از ظهر
یک پیشنهاد رومانتیک باحال
میتونید از حیوانات وحشتناک پلاستیکی هم استفاده کنید مثلا طرف داره رد میشه یک سوسک که نخ به پاش بسته شده (زنده باشه ها)بندازید طرفش طرف از ترس زهره ترک میشه و شما کلی خندیدیدو این ایده رومانتیک اطرافیاتون رو به وجه میاره:پوزخند:
رومانتیکش کجا بود؟صد رحمت به پیشنهاد آقا افشین،نظرم عوض شد من یه رژ ارزون واسه همچین مواقعی می خرم و در دسترس میذارم!!

3tare
۱۳۸۹-۰۹-۳۰, ۱۰:۴۳ بعد از ظهر
اگه می دونستم همه این همه ایده رمانتیک دارن، زودتر این تاپیک رو راه می انداختم :پوزخند:
از اون سوسکه خیلی خوشم اومد :نمیبینم: (منکه تا حال طرفو نگیرم با ایده رمانتیکش ولش نمیکنم!!)

پرند
۱۳۸۹-۰۹-۳۰, ۱۱:۱۹ بعد از ظهر
رمانتیک ترین ایده در مورد آقا ایمان اینه که یا فایلاشو پاک کنی،یا گوشیشو اشتباهاً و سهواً فرمت کنی یا یه گوشه از ماشین عزیز گرامیشو بزنی،البته بد نیست اگه کارت بیمه شو قاطی لباساش بشوری...
حالا بازم براش هست فعلاً میخواستم بدونه ایده های رمانتیک براش زیاده...:سوت:

3tare
۱۳۸۹-۰۹-۳۰, ۱۱:۲۳ بعد از ظهر
ایده رمانتیک امروز:

یک نام مستعار که همسرت هم خوشش میاد براش انتخاب کن و گاهی اونو به اون اسم صدا بزن... نمی دونی چه ذوقی میکنه :چشمک: (البته اگه بی ذوق نباشه :پوزخند:)
اون اسم می تونه یکی از شخصبت های کارتونی باشه که اون دوستش داره
یا حتی می تونه یه اسمی باشه که برای هردوتون معنی خاصی داره
و یا هرچیزی...
.
راستی یه نکته: من لفظ همسر رو به کار می برم، منظور خاصی ندارم. همونطور هم که توی پست اولم گفتم این ایده ها برای هر شخصی میتونه کاربرد داشته باشه! :لبخند:

امین مشرقی
۱۳۸۹-۰۹-۳۰, ۱۱:۲۷ بعد از ظهر
از قبل یه اس ام اس با متن "دوست دارم" یا چیزی شبیه این تو گوشیتون سیو کنید وقتی پیش طرف هستید وقتی حواسش به شما نیست این اس ام اس رو براش بفرستید!:صلح:

3tare
۱۳۸۹-۰۹-۳۰, ۱۱:۲۷ بعد از ظهر
برای ایده های جنجالی می خواین یه تاپیک بزنیم؟ :پوزخند::پوزخند::پوزخند:
انگار بازارش حسابی داغه :چشمک:

پرند
۱۳۸۹-۰۹-۳۰, ۱۱:۳۰ بعد از ظهر
ایده رمانتیک امروز:

یک نام مستعار که همسرت هم خوشش میاد براش انتخاب کن و گاهی اونو به اون اسم صدا بزن... نمی دونی چه ذوقی میکنه :چشمک: (البته اگه بی ذوق نباشه :پوزخند:)
اون اسم می تونه یکی از شخصبت های کارتونی باشه که اون دوستش داره
یا حتی می تونه یه اسمی باشه که برای هردوتون معنی خاصی داره
و یا هرچیزی...
.
راستی یه نکته: من لفظ همسر رو به کار می برم، منظور خاصی ندارم. همونطور هم که توی پست اولم گفتم این ایده ها برای هر شخصی میتونه کاربرد داشته باشه! :لبخند:

یه سوال،،، تو ایده آل می خونی؟
فکر کن یارو رو صدا کنی ملوان زبل یا پسر شجاع یا خرس مهربون یا تن تن!!
ولی در عوض بیای و از اون قسمت 5 تست روانشناسی سوءاستفاده کنی،نمیدونی که !!آخر جواب رو میگیری !!گمون نکنم این چیزا واسه آقایون کارساز بشه به قولی رومانتیکشون کجا بوده!!!
آی نفس کش!!:شیطان:

3tare
۱۳۸۹-۰۹-۳۰, ۱۱:۳۸ بعد از ظهر
یه سوال،،، تو ایده آل می خونی؟
فکر کن یارو رو صدا کنی ملوان زبل یا پسر شجاع یا خرس مهربون یا تن تن!!
ولی در عوض بیای و از اون قسمت 5 تست روانشناسی سوءاستفاده کنی،نمیدونی که !!آخر جواب رو میگیری !!گمون نکنم این چیزا واسه آقایون کارساز بشه به قولی رومانتیکشون کجا بوده!!!
آی نفس کش!!:شیطان:
اتفاقا طرف از اسم "ملوان زبل یا پسر شجاع یا خرس مهربون یا تن تن" اگه خوشش بیاد، ذوق هم میکنه!! :لبخند:
البته این صدا زدن نام، نباید تو ملاعام باشه... بی مزه میشه گاهی... شاید دیگران دست تون بندازن، بخاطر همین به جای ذوق زدگی، طرف ناراحت هم میشه!!

3tare
۱۳۸۹-۱۰-۰۱, ۱۲:۰۱ بعد از ظهر

با روش رژلب، همسرتون اگه خیلی ظرفیتش بالا باشه، خوشحال میشه!! وگرنه دمار از روزگارتون در میاره!!!!! :صلح:
ایده رمانتیک امروز:
لطف کنید به جای اینکه رژلب همسرتون رو هدر بدید، و آیینه رو به گند بکشید، یه تخته وایت بورد کوچیک (اندازه برگه A4) تهیه کنید و یه جا براش در نظر بگیرید. هر وقت هرچی خواستید برای همدیگه روش بنویسید. چون به راحتی هم پاک میشه و قابل مصرف دوباره ست. یا حتی یک سری برگه یادداشت هم میتونید تهیه کنید و بذارید جلوی آیینه. هر وقت خواستید چیزی بنویسید، روی اون بنویسید و با چسب بزنید روی آیینه یا در یخچال.

eiman
۱۳۸۹-۱۰-۰۱, ۰۸:۵۵ بعد از ظهر
ایده رمانتیک امروز
یک شیشه اسید بر میداری با عکس روش نشون طرف میدی زهرش که داشت میترکید در شیشه رو باز میکنی مواد داخلش رو میریزی روش البته قبلش تو شیشه گلاب پر میکنی که از ترسیدن طرف یک حاله رومانتیک تشکیل بشه تا کلی بخندیم هر کس این ایده رو انجام داد لطف کنه جریانش رو بنویسه تا ما هم بخندیم.:خنده:

3tare
۱۳۸۹-۱۰-۰۲, ۱۱:۳۰ قبل از ظهر
ایده رمانتیک امروز
یک شیشه اسید بر میداری با عکس روش نشون طرف میدی زهرش که داشت میترکید در شیشه رو باز میکنی مواد داخلش رو میریزی روش البته قبلش تو شیشه گلاب پر میکنی که از ترسیدن طرف یک حاله رومانتیک تشکیل بشه تا کلی بخندیم هر کس این ایده رو انجام داد لطف کنه جریانش رو بنویسه تا ما هم بخندیم.:خنده:

من که طرف رو تیکه تیکه میکنم! حالا جرات داره اینکارو بکنه!! :منتظر:

و اما

ایده رمانتیک امـــروز:
چند تا گل رز بخر، و آنها رو برگ برگ کن. اونارو پشت سایه بان صندلی کنار راننده در جلوی اتومبیل قرار بده. یک کارت بردار و روی اون بنویس: "ستاره عزیزم، دوستت دارم" و اونو لای گلبرگ ها قرار بده.
وقتی با همسرت درون اتومبیل نشستید، به همسرت نگاه کن و بگو که یک لکه بر روی گونه اش می بینی. او احتمالا برای استفاده از آیینه پشت سایه بان، آن را پایین می آورد و به محض انجام این کار، در زیر بارشی از گلبرگ های گل رز قرار می گیرد و یادداشت تو را نیز می بیند.
اگه طرف خانوم باشه، مطمئنا ذوق زده میشه.:لبخند:
اما اگه آقا باشه، با اینکه بهش بگی یه لکه روی گونه ت هست، یا هرچیز دیگه، سایه بان رو پایین نمیاره!! :پوزخند: آخرم مجبوری خودت سایه بونو بکشی پایین. :خنده: :سوت:
یه نکته: من همه یادداشت ها رو همینطوری می نویسم " ستاره عزیزم، دوستت دارم". یادتون باشه فقط از کلمه "دوستت دارم" استفاده نکنید، طرف فکر میکنه شما ذوق تون کوره که همیشه یه چیز می نویسید!! :چشمک: جملاتی بنویسید که اونو غافلگیر کنه و فکرش نرسه که توی یادداشت چیه! :گل رز:

eiman
۱۳۸۹-۱۰-۰۲, ۰۸:۴۲ بعد از ظهر
ایده رومانتیک امروز
با اینه تو ماشین شروع میکنیم.
یکسری موشهای پلاستیکی اومده که وقتی بهش دست میزنی چندش ادم میشه اینو قرار میدی پشت ایینه و با روژ لب 1000 تومانی روی ایینه مینویسی عزیز دل برادر پشت ایینه رو نگاه کن البته اینکار رو در زمانی انجام بده که پارک کردی و سوئیج ماشین هم بردار تا ضد حال نخوری:پوزخند:

پرند
۱۳۸۹-۱۰-۰۳, ۰۱:۱۳ بعد از ظهر
من تازه این گل مریم رو کشف کردم،دیروز که از بیمارستان بر می گشتیم گل مریمی رو که دوستم خریده بود با خودم برداشتم که برش گردونم خونه،امروز هنوزم بوی عطرش توی ماشین بود...
یه شاخه گل مریم بخرین و بذارین تو ماشین دوستتون...
این کارو که چند بار تکرار کنین هر وقت دوست جونتون بوی مریم به مشامش برسه یاد شما میوفته!!
آقایونم گل مریم هدیه بدن بجای این گلای قرمز بی بو و خاصیت!!:پوزخند:

پرند
۱۳۸۹-۱۰-۰۳, ۰۱:۱۴ بعد از ظهر
ایده رومانتیک امروز
با اینه تو ماشین شروع میکنیم.
یکسری موشهای پلاستیکی اومده که وقتی بهش دست میزنی چندش ادم میشه اینو قرار میدی پشت ایینه و با روژ لب 1000 تومانی روی ایینه مینویسی عزیز دل برادر پشت ایینه رو نگاه کن البته اینکار رو در زمانی انجام بده که پارک کردی و سوئیج ماشین هم بردار تا ضد حال نخوری:پوزخند:

آخــــــی، غصه نخور شما هم یار دار میشی!!

3tare
۱۳۸۹-۱۰-۰۳, ۰۳:۵۱ بعد از ظهر
ایده رمانتیک امـــروز:
وقتی همسرت خوابیده و گوشی شو گذاشته روی زنگ بیدارباش، گوشی شو کش برو!! :چشمک: بعد صدای خودت رو روش ضبط کن. (می تونی صدای خودت رو روی گوشی خودت ضبط کنی بعد براش بلوتوث کنی)
یک سری جملات عاشقانه بهش بگو. اینجا دیگه مثال نمیزنم! بابا یکم خلاق باشید دیگه!!!!!!! :پوزخند:
بعد زنگ بیدارباش اونو همین صدایی که ضبط کردی بذار! وقتی اون با صدای شما بیدار میشه و اون جملات عاشقانه رو گوش میده، براش خیلی لذت بخشه... :لبخند:

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۰۳, ۰۵:۴۳ بعد از ظهر
ه ه ه ه :پوزخند:
ستاره خانوم من مخصوصا یه گوشی خریدم که سنسور داشته باشه تا وقتی زنگ میخوره ، برش گردونی و صداش قطع بشه
حالا اون طرف نیم ساعتم صداشو ضبط کرده باشه به باد میره :بامزه:
ایده رو ببین کف کن :جشن:
مثلا یه مدت ریش میذاری و هپلی میشی
بعد که هی زنه گیر داد که بابا بزن ریشتو ....حالمو بهم زد و ازین غرغر های همیشگی!!!
وقتی میری حموم ، دقیقا نصف صورت رو اصلاح میکنی و میای بیرون
بعد طوری با طرف روبرو میشی که ریش داری!!!!!!
میذاری تا تمام نق زدنها تموم بشه....بعد یهو برمیگردی :کف کرده:
فکرشو بکن...

eiman
۱۳۸۹-۱۰-۰۳, ۰۸:۰۷ بعد از ظهر
ایده رومانتیک امروز
یک گل میگیری روش اودکلن وان وومن شو میزنی یک زنبور هم میزاری داخلش میدی دست طرف یا حتی تو گوشی طرف صدای هیولا رو از دختر همسایه میگیری نیمه شب فعال میکنی و بهش زنگ میزنی!

پرند
۱۳۸۹-۱۰-۰۳, ۰۹:۳۹ بعد از ظهر
یه مدت که تحویلتون نگیرن میرین سراغ ایده های ستاره...
فک کن...مثلاً ایمان و افشین خان کلی فکر کردن و ایده رمانتیک دادن اونوقت خانومی با یه تعریف ساده از برد پیت یا جورج کلونی ،،کلی حال رمانتیک بهشون داده...
دارم تصور می کنم که چند بار و از چند جهت ریش ها تراشیده میشه و چه گلهائی با کارت عشقولانه خریداری میشه...
آقایون ثابت کردن که هر چی بیشتر فیلم ضد زن بازی کردن زی زی ترن...:جشن:
ایده رمانتیک من:وقتی رفته باشگاه و خورد و خمیر برگشته دستگاه بخور رو با یه رایحه دل انگیز تو حموم روشن میکنی و یه دستگاه ماساژ در دسترسش میذاری!!دارو خونه ها ارزونشم دارن(واسه بعضیا نباید زیاد مایه گذاشت)
هر چند چشم آب نمی خوره که بعضیا بعد از باشگاه برن حموم(منظورم کسانیه که ریششونو نیمه میتراشن!!)

3tare
۱۳۸۹-۱۰-۰۴, ۱۲:۱۰ قبل از ظهر
ه ه ه ه :پوزخند:
ستاره خانوم من مخصوصا یه گوشی خریدم که سنسور داشته باشه تا وقتی زنگ میخوره ، برش گردونی و صداش قطع بشه
حالا اون طرف نیم ساعتم صداشو ضبط کرده باشه به باد میره :بامزه:

ایده رومانتیک امروز
یک گل میگیری روش اودکلن وان وومن شو میزنی یک زنبور هم میزاری داخلش میدی دست طرف یا حتی تو گوشی طرف صدای هیولا رو از دختر همسایه میگیری نیمه شب فعال میکنی و بهش زنگ میزنی!
کلا خانوما برا شما آقایونه بی ذوق نباید ایده رمانتیک شون رو هدر بدن! :پوزخند:

ایده رو ببین کف کن :جشن:
مثلا یه مدت ریش میذاری و هپلی میشی
بعد که هی زنه گیر داد که بابا بزن ریشتو ....حالمو بهم زد و ازین غرغر های همیشگی!!!
وقتی میری حموم ، دقیقا نصف صورت رو اصلاح میکنی و میای بیرون
بعد طوری با طرف روبرو میشی که ریش داری!!!!!!
میذاری تا تمام نق زدنها تموم بشه....بعد یهو برمیگردی :کف کرده:
فکرشو بکن...
فکرشو بکن! با جارو دنبالت میکنه.... از خونه بیرونت میکنه! فکرشو بکن! اونجوری حالا برو تو خیابون! فکرشو بکن! :تشویق::خنده::خنده:

یه مدت که تحویلتون نگیرن میرین سراغ ایده های ستاره...
فک کن...مثلاً ایمان و افشین خان کلی فکر کردن و ایده رمانتیک دادن اونوقت خانومی با یه تعریف ساده از برد پیت یا جورج کلونی ،،کلی حال رمانتیک بهشون داده...
دارم تصور می کنم که چند بار و از چند جهت ریش ها تراشیده میشه و چه گلهائی با کارت عشقولانه خریداری میشه...
آقایون ثابت کردن که هر چی بیشتر فیلم ضد زن بازی کردن زی زی ترن...:جشن:
ایده رمانتیک من:وقتی رفته باشگاه و خورد و خمیر برگشته دستگاه بخور رو با یه رایحه دل انگیز تو حموم روشن میکنی و یه دستگاه ماساژ در دسترسش میذاری!!دارو خونه ها ارزونشم دارن(واسه بعضیا نباید زیاد مایه گذاشت)
هر چند چشم آب نمی خوره که بعضیا بعد از باشگاه برن حموم(منظورم کسانیه که ریششونو نیمه میتراشن!!)

بابا پرند جان خودتو اذیت نکن! ما این ایده های رمانتیک رو اینجا میذاریم که اونایی که جنبه شو دارن استفاده کنن. :چشمک:
بعدشم عمرا این آقا ایمان و آقا افشین، از ایده های خودشون استفاده کنن. :پوزخند:

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۰۴, ۰۸:۳۴ قبل از ظهر
بعد باشگاه حموم؟؟؟
برو بابا....مرد باید کثیف باشه:سوت:
بعد باشگاه فقط لم دادن و فکر کردن به تمرینی که کردی حال میده

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۱۰-۰۴, ۱۰:۱۱ قبل از ظهر
بعد باشگاه حموم؟؟؟
http://www.up.iranblog.com/images/baobxma1s1e26st0magq.gifhttp://www.up.iranblog.com/images/baobxma1s1e26st0magq.gifدمت گرم افشین

3tare
۱۳۸۹-۱۰-۰۴, ۱۱:۳۱ قبل از ظهر
بعد باشگاه حموم؟؟؟

http://www.up.iranblog.com/images/baobxma1s1e26st0magq.gifhttp://www.up.iranblog.com/images/baobxma1s1e26st0magq.gifدمت گرم افشین

مطمئن باشید در مقابل این کثیفی، خانومتون هم مث شما رفتار میکنه!! دوس دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:صلح:
پس هر چی برا خودتون نمیپسندید، برا خانومتون هم نپسندین! :چشمک:

و اما ایده رمانتیک امـــــروز:
والا اینجور مردا، ذوق زن ها رو کور میکنن!!!!!!!!!!!
آدم ترجیح میده در مقابل اینجور مردا، از همون ایده های آقا ایمان استفاده کنه!! :پوزخند:

eiman
۱۳۸۹-۱۰-۰۴, ۱۲:۱۹ بعد از ظهر
امروز حس ایده جدید نیست یکم کسلم با همون ایده های قبلی حال کنید تا یک ایده خوب ردیف کنم.

3tare
۱۳۸۹-۱۰-۰۴, ۱۲:۲۵ بعد از ظهر
آقا ایمان نبینیم کسل باشید! شما ایده ندی، افرادی که گیر آقایون بالا میفتن، از ایده های من که نمی تونن استفاده کنن!! چشم امیدشون به شماست... پس زودتر از کسلی در بیا که کلی آدم منتظر ایده ی ناب شماست... :تشویق:

پرند
۱۳۸۹-۱۰-۰۴, ۰۹:۱۴ بعد از ظهر
بعد باشگاه حموم؟؟؟
مرد باید کثیف باشه،زیر بغلش بوی پی پی بده،دهنش بوی پا بده،بادصدادار در کنه و آروغ بزنه...بنظر شما اینا مشخصات کیه؟:هه:

پرند
۱۳۸۹-۱۰-۰۴, ۰۹:۲۷ بعد از ظهر
خودم ایده میدم در حد پارا المپیک!!
ایده امروز:از اونجائی که از قدیم میگن و همه میدونین آقایون موجوداتی شیکمو هستن و عقلشون به چشمشونه و این نقطه ضعف بهترین سلاح خانوم هاست!!
هروقت که قرار دارین،یه خوراکی کوچولوی خوشکل و خوشمزه با خودتون ببرید،باور کنین با این کار،آقا همیشه علاوه بر اینکه چشمش به کیف شماست هیچ وقت هم شمارو فراموش نخواهد کرد،حتی وقتی با اون یکی دوستشه یاد شما خواهد افتاد(مردا همیشه گرسنه هستن!!)
پیشنهاد من برای خوراکی مورد نظر...
یک تکه کیک شکلاتی خانگی،یک بسته کاکائوی خوشکل همونا که واسه ولن می خرین،یک تکه لازانیا یا پیتزای خانگی،سالاد میوه به همراه خامه شیرین،کمی ژله خانگی با محتویات میوه فصل،حتی کمپوت ها(خانگی بهتره) خلاصه اینکه شیرینی جات ،باور کنین با این کار این موجودات همیشه دوستتون خواهند داشت...

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۰۴, ۱۱:۱۶ بعد از ظهر
اینم از ایده زنها
نگفتم؟؟ باهوش نیستن و پول خرج کن هم نیستن!!!!
همش که شد خوراکی خانگی...
خانگی فکر کردی چیه؟؟
یا سوخته یا خمیر شده یا بی مزس یا بد مزه یا اگر هم خوشمزس از بیرون خریدی میگی کار خودمه!!!!!!!!
کمپوت بیاری سر قرار؟؟؟؟؟؟؟؟؟:خنده:
چی میکشه اون یارو از دست تو :نمیبینم:
پرند مثلا داره میره سر قرار یه دبه و قابلمه و چنتا هم شیشه مخصوص مربای خانگی :پوزخند: و ... اویزون کرده به خودش داره میره
بجای این خانگی بازیا یه دستبند طلایی یا ساعت بدرد بخوری یا خلاصه هر چیز غیر خانگی تهیه کنید و تقدیم آقایون کنید
ما شیکمو هستیم؟؟؟ باشه قبول
اما خودمون بلدیم چطور این شیکم نازنین رو سیر کنیم :بامزه:

امین مشرقی
۱۳۸۹-۱۰-۰۴, ۱۱:۲۵ بعد از ظهر
خانگی فکر کردی چیه؟؟
یا سوخته یا خمیر شده یا بی مزس یا بد مزه یا اگر هم خوشمزس از بیرون خریدی میگی کار خودمه!!!!!!!!
کمپوت بیاری سر قرار؟؟؟؟؟؟؟؟؟:خنده:
چی میکشه اون یارو از دست تو :نمیبینم:
پرند مثلا داره میره سر قرار یه دبه و قابلمه و چنتا هم شیشه مخصوص مربای خانگی :پوزخند: و ... اویزون کرده به خودش داره میره
بجای این خانگی بازیا یه دستبند طلایی یا ساعت بدرد بخوری یا خلاصه هر چیز غیر خانگی تهیه کنید و تقدیم آقایون کنید
:بامزه:
:خنده::خنده::خنده::خنده::خنده::خنده::خنده::خنده::خنده: . . . دل درد گرفتم!

3tare
۱۳۸۹-۱۰-۰۴, ۱۱:۳۱ بعد از ظهر
خوب نیست زیاد بخندین ها... خانوما خوووووووووووب بلدن چی جوری حال شما آقایون رو بگیرن... :صلح:
فکر نکنین نمیتونن یا بلد نیستن... فقط گاهی دلشون نمیاد!!
خیلی خوب میشد اگه شماها یکم از بی نمکی تون کم میکردید! :پوزخند:

پرند
۱۳۸۹-۱۰-۰۴, ۱۱:۳۲ بعد از ظهر
تو اگه بلد بودی که می رفتی حموم!!
گفتم خوراکی کوچولوی خوشکل!! بمیرم واستون، چی میخورین تو خونتون شما ها!! با این طرز فکر حقتونه که همیشه حاضری،فست فود و ... بخورین(ساندویچه که مریضت کرده بود یادته؟!!)
ایده بعدی...
با آرایش خودکشی نکنین اما متمایز باشین!! یه عطر خوشبوی همیشگی،تغییرش ندین که شما رو با همون بو بشناسن،رژ سرخ و بنفش و نارنجی و قهوه ای دورش سر اومده، یه رژ کمرنگ ملیح با یک برق لب،اساساً آقایون آرایش مات و کمرنگ رو تشخیص نمی دن،واسه همین همیشه رنگی باشین ولی پر رنگ نباشین...
مردا دوست دارن قهرمان شما باشن،از سوسک بترسین و اجازه بدین با سوسک کشی که از قبل در دسترس گذاشتین سوسکه رو براتون بکشن،بذارین که مردا سوپر من شما باشن،اونا نیاز دارن که حمایت کنن تا اعتماد بنفس داشته باشن:بامزه:

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۱۰-۰۵, ۱۲:۰۳ قبل از ظهر
خدا خیرت بده افشین سر درد داشتم بی حال بودم پستت رو خوندم به قول امین دل درد گرفتم این دردم اضافه شد:پوزخند:
http://www.up.iranblog.com/images/ehowk4skdlkqep5ral6.gifhttp://www.up.iranblog.com/images/ehowk4skdlkqep5ral6.gifhttp://www.up.iranblog.com/images/ehowk4skdlkqep5ral6.gifhttp://www.up.iranblog.com/images/ehowk4skdlkqep5ral6.gifhttp://www.up.iranblog.com/images/ehowk4skdlkqep5ral6.gifhttp://www.up.iranblog.com/images/ehowk4skdlkqep5ral6.gif

پرند
۱۳۸۹-۱۰-۰۵, ۱۲:۰۹ قبل از ظهر
خدای بزرگ این شادی رو از بچه های سایت ما نگیر:جشن:

3tare
۱۳۸۹-۱۰-۰۵, ۱۱:۱۶ قبل از ظهر
الهـــــــــــــــــــــی آمین... :سوت:

خب اینم ایده رمانتیک امـــروز:

روی یک تکه کاغذ، یک یادداشت عاشقانه بنویس مثل این: " ستاره عزیزم، دوستت دارم" یا هر چیزی...
بعد یک بسته شکلات بخر و با دقت یک طرف آن را طوری باز کن که بتونی اون یادداشت رو درون اون قرار بدی. (خانوما که دقت دارن! :تشویق: آقایون حواستون جمع باشه سوتی ندین!!!!!! چون خانوما تا بسته شکلات رو میبینن، سوتی شمارو میگیرن ها. اونوقت ایده تون ضایع از آب درمیاد :پوزخند:)
حالا شکلات ها رو به همسرت بده. مطمئن باش اون با دیدن یادداشت خیلی خوشحال میشه و مزه شکلات ها براش لذیذتر.

eiman
۱۳۸۹-۱۰-۰۵, ۱۲:۱۳ بعد از ظهر
خوب ایده امروز
یک جعبه انگشتری پیدا میکنی(نمیری بخریا)توش یکدونه سوسک زنده از اون وحشتناکاش قرار میدی کادو پیچ میکنی روشم هر چی دلت خواست بنویس بعد تقدیم میکنی با عشق به طرف البته زمانی اینکار رو میکنی که طرف داره کیک شکلاتی خانگی میخوره:خنده:

پرند
۱۳۸۹-۱۰-۰۵, ۰۲:۱۴ بعد از ظهر
تفاوت ایده های خانوم ها با آقایون...
اما اشکالی نداره...
مردا موجوداتی هستن که اصولاً کمبود محبت دارن یعنی مثل بقیه چیزها هرچقدرم که دریافت کنن کمه!! خودشونم که نسبت به خودشون محبت ندارن روی همین حساب نیاز دارن که همیشه نازشون کشیده بشه(حتماًخودتون بارها مردای اطرافتون رو زمانی که مریض میشن دیدین که چقدر نازونوز میکنن و مثلاً واسه یه جای گزیدگی پشه جوری بزرگ نمائی می کنن و جلوه میدن که انگار کن گودزیلا گزیده!!)
بر همین اساس سیستم با پا پیش بکش و با دست پس بزن رو در سرلوحه کارهاتون قرار بدین،توجه کنین که هیچ وقت و تحت هیچ شرایطی طرفتون نباید همه عشقتون رو دریافت کنه و گرنه وای به روزتون...
تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی
از نسل خاکی ها خود را جدا دیدی
بعدش که میبینه یه چیزی هست اما کمه و کافی نیست،همیشه او را پشت سر خودتان خواهید داشت:چشمک:

*f*
۱۳۸۹-۱۰-۰۶, ۰۲:۰۸ بعد از ظهر
يه دونه از اين اسباب بازي ها كه درشونو باز ميكني يهو يه جادوگره ميپره بيرون جيغ ميزنه ميگيري البته بهتره پول مفت پاشون ندي خودتم ميتوني درست كني:لبخند: به جا جادوگره هم يه موش گنده كثيف ميزاري روش! ميدي بهش حالشو ببره ........

روش دويم : ميرين بيرون با هم يه جنگلي چيزي بعد ميري مي پيچي دوره درخت ها عينه مار بعد چندتا شعر از خودت در وكني هندي بازي هم در مياري

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۰۶, ۰۲:۴۰ بعد از ظهر
لیلی جان شما خودت زنها رو که بهتر میشناسی بابا
کارهای سخت سخت بهشون محول نکن....در حد درست کردن یه چیز خانگی :پوزخند: ( وای خدا این خانگی رو که مینویسم نیشم تا پس کلم باز میشه ):خنده:

ایده رو برو تو کارش .....
اینجا باید جفتتون شاغل باشید .
یه روز که رفتی سرکار...وسط روز میپیچی میای خونه
زنگ میزنی به زنه و صدات رو بیحال میکنی و میگی :
فلانی جان من حالم بد شد سرکار و از صبح زیر سرم بودم
الان اوردنم خونه....دیگه هیچی نمیخواد بگی....در عرض 2 سوت خودشو میرسونه خونه :لبخند:
حالا......:چشمک:
گردنبندی رو که شب قبلش با هزار مشقت و تلاش و از شکم گذشتگی خریدی رو میبری زیر پتو قایم میکنی :سوت:
زنه که اومد از جات تکون نمیخوری و متوجهش میکنی که کمرت تا بالای گردن گرفتگی شدید داره
بعد هی زنه طبق عادت و غریزه میپرسه : اخه چرا؟ چی خوردی؟ چیشد ؟ کی ؟ کجاته؟
خلاصه به زنه میگی برگرده تا مثلا بگی دقیقا کجات درد میکنه....
بعد گردنبنده رو طی مراسم لوس وارانه ای میندازی گردنش :پوزخند:
فقط بگم که اولش امکان داره یکم بد خلقی کنه که البته الکیه همش و از درون داره خوشحالیش فوران میکنه
چرا؟؟
چون طلا دیده :صلح:

eiman
۱۳۸۹-۱۰-۰۶, ۰۶:۴۲ بعد از ظهر
افشین جان با ایدت حال نکردم
ایده باید اینجوری باشه
پول بنزین کم اوردی ولی تو حساب بانکیت پول داره تار عنکبوت میبنده به زنت میگی بدبختی تا خرخره منو کشیده تو خودش پول ندارم بنزین بزنم ببرمت تا خونه مادرت و زنها هم که همه میدونند فیلم هندی میشن و گردنبده رو تیغ میزنی:سوت:

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۰۶, ۰۷:۱۵ بعد از ظهر
خب ایمان جان ابتدا باید یه گردنبند بخری خلاصه...این حرفا نیست
بعدش یه نقشه حساب شده میکشی و مثل پلنگ از چنگش در میاری
البته وعده سرخرمن هم میدی و قول میدی که بعدا بهتر و جدیدترش رو میخری براش :بامزه:
اما افسوس که دیگه زنه اگه پس کلش رو دید اون یه تیکه طلا رو هم میبینه :ناراحت:

*f*
۱۳۸۹-۱۰-۰۶, ۰۷:۵۴ بعد از ظهر
لیلی جان شما خودت زنها رو که بهتر میشناسی بابا
کارهای سخت سخت بهشون محول نکن....در حد درست کردن یه چیز خانگی :پوزخند: ( وای خدا این خانگی رو که مینویسم نیشم تا پس کلم باز میشه ):خنده:

:صلح:

حالا که اینطور شد :پوزخند: یه غذای خونگی درست میکنید به این صورت :
مواد لازم :
10 عدد سوسک حموم
2 عدد موش خونگی
10 عدد عنکبوت از نوع خونگی
10 مگس خونگی
5 پشه
به جای ادویه هم از پی پی بچه استفاده شود
طرز تهیه : اینارو همرو میکوبین مخلوط میکنین بعد سرخ میکنین
بعد میزارین جلوش وقتی که میخوره همچین که از دست پختتون تعریف کرد بگین فقط مخصوص خودت بود اونم از نوع خونگی بعد هم موادی که توش کردینو بهش میگین :پوزخند: بقیش گلاب به روتون سانسور شد

پرند
۱۳۸۹-۱۰-۰۶, ۰۸:۴۷ بعد از ظهر
جااانم لیلی جان
آخه با اون اخلاق خشکلتون بعید میدونم زنه بیاد خونه،اگرم بیاد واسه این میاد که مطمئن بشه در حال سکراتین..
اما ایده جدید
بک گراند لب تاپ یا پی سی شونو با یه عکس عشقولانه از دوران خوشتون یا عکسی که مدتهاست ندیده و باهاش خاطره داره عوض کنید(بهتون قول میدم تا شب بره سر کارو عکس نگاه کنه!!)
اما دقت کنید که بک گراند قبلیش یه گوشه روی دسک تاپ باشه چون اساساً این موجودات یاد و ویر ندارن و نمیتونن چند کارو با هم انجام بدن،مثلاً نمیتونن هم بخندن و شاد باشن هم فکر کنن که عکس قبلی رو از کجا آوردن و هم آخرش نمی فهمن که چرا ناراحت و گیجن!!:چشمک:

3tare
۱۳۸۹-۱۰-۰۶, ۱۰:۰۵ بعد از ظهر
وااااااااااااااای خدا چه جنجال باحالی... :پوزخند:

ایده رمانتیک امــــروز:
یک کتاب در ابعاد کوچک با عنوان "چرا عاشقت هستم" برای همسرت درست کن!!
ایده رمانتیک امروز رو با 7 قدم پیش می بریم:
قدم اول: همه دلایلی را که شما عاشق همسرتان هستید را روی کاغذ بنویسید.
قدم دوم: یادتان باشد هرچقدر می توانید دلیل بیاورید. حداقل به 25 دلیل نیاز دارید تا بتوانید کتابی مناسب به وجود بیاورید.
قدم سوم: هر دلیل را در یک صفحه بنویسید. و سعی کنید جملات را در وسط صفحه جای دهید.
قدم چهارم: از خطی جذاب و خوانا استفاده کنید.
قدم پنجم: در صفحه ابتدایی کتاب با فونت بزرگ بنویسید "چرا عاشقت هستم"
قدم ششم: همه صفحات را پرینت بگیرید.
قدم هفتم: پوششی مناسب برایش تهیه کنید و با روبان تزیین کنید.
نکته: می تونید کتاب رو تایپ شده درست کنید که قشنگ تر میشه و یا از خط خودتون استفاده کنید که رمانتیک تر میشه.
مطمئنا همسر شما بعد از گشودن این کتاب، که پر است از دلایلی که چرا عاشقش هستید، غرق در شادی خواهد شد. :گل رز:

3tare
۱۳۸۹-۱۰-۰۸, ۱۰:۳۳ قبل از ظهر
ایده رمانتیک امـــــروز:
روزی که همسرتان با کلی دردسر مرخصی گرفته تا در خانه استراحت کند، مث بقیه روزها ساعت را کوک کرده و او را از همان اول صبح غافلگیر کنید! :پوزخند:
بعد چند تا بادکنک باد کنید، و اونا رو آویزون کنید بالای بخاری. مطمئن باشید تا خواب همسرتون دوباره عمیق میشه، اونا میگن بووووووووووووم!! :سوت:

3tare
۱۳۸۹-۱۰-۱۲, ۰۲:۰۸ بعد از ظهر
ایده رمانتیک امــــروز
زمانی رو در نظر بگیرید که همسرتون سرکاره و تا چند دقیقه دیگه میرسه خونه. یک سری برگه کوچیک بردارید و روشون یادداشت هایی بنویسید و اونا رو به ترتیب جلوی راه همسرتون بذارید. از دم در تا توی خونه. و خودتون هم یه جای خونه قایم بشید. یادداشت ها باید طوری باشه که به همسرتون کمک کنه تا شما رو پیدا کنه. یادتون نره زیر هر یادداشتی که اونو داره راهنمایی میکنه برای یافتن شما، یه جمله کوتاه عاشقونه هم بنویسد.
مطمئن باشید اون روز خستگی کارش زودتر از همیشه در میره!

پرند
۱۳۸۹-۱۰-۱۲, ۰۲:۲۱ بعد از ظهر
البته قبلش داد بزنید که کاغذارو ببین و بخون!! وگرنه ممکنه داد بزنه"ستاره! چرا خونه انقدر کثیفه..بوم بوم!!"
بقول قدیمیا گشنگی نکشیدین که عاشقی از یادتون بره!!
واسه اینکه همیشه روابط رمانتیکی داشته باشین انگشتانتان را عسلی نگه دارین...

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۱۳, ۱۱:۰۳ بعد از ظهر
ایده:
من خودم موهای فرفری و خیلی درهمی دارم
که البته اخر هفته میخوام گلت کنم و صاف بشه :لبخند:
بعد از صاف شدن موها یه کلاه میذاری روی سرت و میری سر قرار
بعد خودتو میزنی به ناراحتی و میگی که خیلی اعصابت خورده
زرتی میپرسه چرا؟؟؟
خالی میبندی که مواهت طی مصرف داروهای استروئیدی ریخته و کچل شدی!!!!!:پوزخند::خنده:
بعد میشینه چرت و پرت گفتن و لابلاش هم ( اگه خودمونی باشه ) میگه خاک برسرت!!!
خلاصه میذاری تا چرندیاتش تموم بشه :سوت:
بعد شروع میکنه قربون صدقه رفتن و همدردی کردن ( البته تو دلش باهات بهم زده )
بعد حواسشو پرت میکنی تا روش رو اونطرف کنه
کلاهت رو 3 سوت برمیداری
وقتی برگرده :کف کرده::کف کرده::کف کرده:
حالا برو هی ترشی و کیک و هیدروکسی کات خونگی :خنده: درست کن براش ببر!!!
یا برو شال گردن و جوراب پشمی بباف که خونگی باشه!!!!

hamidbarca
۱۳۸۹-۱۰-۱۳, ۱۱:۱۱ بعد از ظهر
ایده:
من خودم موهای فرفری و خیلی درهمی دارم
که البته اخر هفته میخوام گلت کنم و صاف بشه :لبخند:
بعد از صاف شدن موها یه کلاه میذاری روی سرت و میری سر قرار
بعد خودتو میزنی به ناراحتی و میگی که خیلی اعصابت خورده
زرتی میپرسه چرا؟؟؟
خالی میبندی که مواهت طی مصرف داروهای استروئیدی ریخته و کچل شدی!!!!!:پوزخند::خنده:
بعد میشینه چرت و پرت گفتن و لابلاش هم ( اگه خودمونی باشه ) میگه خاک برسرت!!!
خلاصه میذاری تا چرندیاتش تموم بشه :سوت:
بعد شروع میکنه قربون صدقه رفتن و همدردی کردن ( البته تو دلش باهات بهم زده )
کلاهت رو 3 سوت برمیداری
وقتی برگرده :کف کرده::کف کرده::کف کرده:
حالا برو هی ترشی و کیک و هیدروکسی کات خونگی :خنده: درست کن براش ببر!!!
یا برو شال گردن و جوراب پشمی بباف که خونگی باشه!!!!
یعنی دست گلت درد نکنه با این ایده هایی که ارائه میدی:پوزخند:
حالا جدای از شوخی به جای گلت از BES استفاده کن من خودم موهام مجعده حدود 6 سالی هست ازش استفاده میکنم

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۱۳, ۱۱:۱۹ بعد از ظهر
مرسی حمید جان
حالا این یارو BES چی هست؟؟؟؟؟
والا من سر در نمیارم ازین چیز میزا....
کدومش به موهام آسیب نمیرسونه؟؟

hamidbarca
۱۳۸۹-۱۰-۱۳, ۱۱:۲۷ بعد از ظهر
مرسی حمید جان
حالا این یارو BES چی هست؟؟؟؟؟
والا من سر در نمیارم ازین چیز میزا....
کدومش به موهام آسیب نمیرسونه؟؟
BES هم یه چیزی مثل گلت هست ولی خیلی خیلی بهتره آسیب هم کمتر میزنه.ولی پیش آرایشگر وارد برو چون هر کدومش به ریشه مو بخور میسوزنه و دیگه هم در نمیاد در ضمن موهات هم باید حداقل تا زیر چشم بیاد وگرنه درست نمیگیره

*f*
۱۳۸۹-۱۰-۱۴, ۰۲:۳۴ بعد از ظهر
من که هرچی فکر میکنم اصلا ایده رومانتیکی به ذهنم نمی رسه:ناراحت:

1_میبریش شهربازی یکم چیزای خونگی هم براش می بری بعد دستگاهی که ازش میترسه باهاش میری سوار میشی یا میری می شینی رو تاب میگی هلت بده :پوزخند:
2_براش موهاشو رنگ میکنی (البته تو اینکار باید وارد باشی وگرنه گند میزنی به هیکلش :پوزخند:) البته اگه قبول کنه که عمرا نمی کنه :سوت:

پرند
۱۳۸۹-۱۰-۱۴, ۰۳:۳۳ بعد از ظهر
ایده:
من خودم موهای فرفری و خیلی درهمی دارم بابا مو قشنگ،فرفری،فری مو قشنگ!!
که البته اخر هفته میخوام گلت کنم و صاف بشه :اپریل:
بعد از صاف شدن موها یه کلاه میذاری روی سرت و میری سر قرار:دزددریایی::028::کابو:
بعد خودتو میزنی به ناراحتی و میگی که خیلی اعصابت خورده:007::019:
زرتی میپرسه چرا؟؟؟
خالی میبندی که مواهت طی مصرف داروهای استروئیدی ریخته و کچل شدی!!!!! خدائیش بهتر از داشتن اون موهای خوشکل نیست!! ای لینکلن بارز،مایکل اسکافیلد،علیرضا منصوریان،ای تلیسا والاس!!
بعد میشینه چرت و پرت گفتن و لابلاش هم ( اگه خودمونی باشه ) میگه خاک برسرت!!! بیییب!! بیییب !!
خلاصه میذاری تا چرندیاتش تموم بشه چه دوست با کمالاتی!! چه دوستیه با ارزشی!!
بعد شروع میکنه قربون صدقه رفتن و همدردی کردن ( البته تو دلش باهات بهم زده ) (زمان ملاقات یه روز صبح! مکان ملاقات:روزبه!!)
کلاهت رو 3 سوت برمیداری
وقتی برگرده:scared: :مریض::020::blink:
افشین جان،تو اینکاره نیستی داداش،همین حرفا رو میزنی ایمان خان رو هم نا امید می کنی دیگه!!
لیلیِ گُلم،داداش افشین گُشنشه:چشمک: بپر یه میان وعده توپ واسش بار بذار...

3tare
۱۳۸۹-۱۰-۱۴, ۰۷:۱۰ بعد از ظهر
ایده رمانتیک امــــــروز:
مخصوص آقایون
اگه خانومتون موهای بلندی داره، زمانی رو برای شانه کردن موهاش اختصاص بدید. خانوما این کارو خیلی دوس دارن. :لبخند:

hamidbarca
۱۳۸۹-۱۰-۱۴, ۰۷:۳۷ بعد از ظهر
ایده رمانتیک امــــــروز:
مخصوص آقایون
اگه خانومتون موهای بلندی داره، زمانی رو برای شانه کردن موهاش اختصاص بدید. خانوما این کارو خیلی دوس دارن. :لبخند:
جسارت نشه ولی:مریض::مریض::مریض::مریض::مریض::مریض::مریض:
آقایون یه وقت این کارو نکنید که براتون حرف در میارن:پوزخند:

3tare
۱۳۸۹-۱۰-۱۴, ۰۷:۴۱ بعد از ظهر
جسارت نشه ولی:مریض::مریض::مریض::مریض::مریض::مریض::مریض:
آقایون یه وقت این کارو نکنید که براتون حرف در میارن:پوزخند:

مگه میخواهید جلوی بقیه اینکارو بکنید؟؟ :پوزخند: این کار توی خلوت شما صورت میگیره!!! :لبخند: پس کی میخواد حرف دربیاره؟؟؟ :متفکر:
اتفاقا آقایون یبار امتحان کنن، ول کن نیستن دیگه! :صلح:

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۱۴, ۰۷:۴۲ بعد از ظهر
حمید جان راحته که بابا...بعدشم کسی نمیبینه
حوصله داری بری دنبال کارای سخت سخت
میشینی 4 تا شوید رو شونه میکنی تموم میشه میره :سوت:
تازه میتونی وسط کار کرم بریزی و یجور شونه کنی که خودش بگه نخواستم بابا
عوضش زبونت درازه که میخواستی ابراز عشششق و ...کنی و اون نخواسته

hamidbarca
۱۳۸۹-۱۰-۱۴, ۰۷:۴۶ بعد از ظهر
نه بابا این حرفها چیه؟من که قرن 21 و پیشرفت و تکنولوژی و برابری زن و مرد حالیم نیست.از نظر من مرد صبح باید بره تو جنگل شکار شب هم که میاد غذا آماده باشه:پوزخند:همین تموم شد و رفت

3tare
۱۳۸۹-۱۰-۱۴, ۰۷:۵۴ بعد از ظهر
نه بابا این حرفها چیه؟من که قرن 21 و پیشرفت و تکنولوژی و برابری زن و مرد حالیم نیست.از نظر من مرد صبح باید بره تو جنگل شکار شب هم که میاد غذا آماده باشه:پوزخند:همین تموم شد و رفت

اوووووووووه چه آقای رمانتیکی! :خنده: خوش به حال خانومت :سوت:

کلا آقایون این سایت فوق رمانتیکن... شما... آقای کسایی... آقا ایمان... بقیه هم فعلا رو نکردن! :پوزخند:

hamidbarca
۱۳۸۹-۱۰-۱۴, ۰۷:۵۷ بعد از ظهر
اوووووووووه چه آقای رمانتیکی! :خنده: خوش به حال خانومت :سوت:

کلا آقایون این سایت فوق رمانتیکن... شما... آقای کسایی... آقا ایمان... بقیه هم فعلا رو نکردن! :پوزخند:
خانومم کجا بود.تازه 24 سالمه شاید برای 12 سال دیگه:پوزخند:

3tare
۱۳۸۹-۱۰-۱۴, ۰۸:۰۴ بعد از ظهر
خانومم کجا بود.تازه 24 سالمه شاید برای 12 سال دیگه:پوزخند:

خب خوش به حال خانوم آینده ت... بیچاره............... :سوت:
کلا بیچاره هر زنی که گیر شما سه نفر بیفته :پوزخند: + محمدرضا... شما چهار نفر

البته یبار پرند حرف جالبی زد... لپ کلام این بود که هرکی از این حرفا میزنه، بدتره... :صلح: یه زن ذلیلی بشی شما... :خنده:

3tare
۱۳۸۹-۱۰-۱۵, ۱۱:۱۳ بعد از ظهر
ایده رمانتیک امـــــروز:
یه بار از همسرت در مورد چیزهایی که همیشه آرزوی انجام دادنشون رو داشته سوال کن.
بعد اونا رو روی یه کاغذ یا دفترچه یادداشت خودت یا هرجایی که یادت نمیره، بنویس تا فراموششون نکنی! و سعی کن به مرور زمان شرایط انجام دادنشون رو براش فراهم کنی. :لبخند:

3tare
۱۳۸۹-۱۰-۲۰, ۱۲:۱۰ قبل از ظهر
نکنه هوا سرد شده، ایده رمانتیک هاتون یخ زده؟؟؟
کجایین پس؟؟
آقا ایمان تو این روزای سرد، ایده رمانتیکای شما میچسبه ها...

3tare
۱۳۸۹-۱۰-۲۰, ۰۴:۴۱ بعد از ظهر
ایده رمانتیک امــــروز
سعی کنید هر چند وقت یک بار باهم به شهربازی برید و حسابی جیغ بکشید.
اگر شهربازی مقدور نبود، به پارک های اطراف منزل قناعت کنید و باهم تاب سواری کنید.
اینا کارایی هست که هر چند مدت لازمه چون خستگی آدم رو درمیاره و به آدم انرژی میده...

پرند
۱۳۸۹-۱۰-۲۱, ۰۲:۳۲ بعد از ظهر
ایمان خان که برقاشون رفته...
افشین جان که هنوز تو کف ایدۀ شونه کردن شیویدای یارشه(تو چرا انقدر دوست دختر طفلکیتو رسوا میکنی؟ تا الان:خانومی نسبتاً طاس،بی دست و پا با دست پختی در حد رزا منتظمی!! دارای مغزی فندقی فوق العاده بدون اعتماد بنفس،بقیه شم بمرور می فهمیم:بامزه:)
محمد رضا منتظره ببینه افشین و ایمان چی میگن یه هیزمی تو آتیش بریزه،یه مواقعی که میبینه آتیشه خیلی پرملاط شده چندتاشو پاک میکنه!!
آقا حمیدم که رفته شکار(یکی باید موهای خودشو بشوره و شونه کنه!!)
و اما ایده رمانتیک از نوع پرندی
آقایون اصولاً و اساساً در مقابل خانوم ها نمیگم ضعیفن!! می گم لطیفن!!
براشون خرید کنین،اونا بلد نیستن چطور پولاشونو خرج کنن،هر وقت خواستن لباس بخرن(در بدو آشنائی) برین و براشون انتخاب کنید،وقتی لباسو براش انتخاب کنی جفتتون به فیض میرسین...
هم این موجودات بی سلیقه کمی متحول میشن،هم خودتون از قدم زدن باهاشون خجالت زده نمیشین...
(منظورم همشون نیست،بعضیاشون حرف ندارن!!)

3tare
۱۳۸۹-۱۰-۲۱, ۰۳:۱۳ بعد از ظهر
ایمان خان که برقاشون رفته... نه دیگه برقشون اومد. ایده هاش یخ زده بابا :پوزخند:
افشین جان که هنوز تو کف ایدۀ شونه کردن شیویدای یارشه(تو چرا انقدر دوست دختر طفلکیتو رسوا میکنی؟ تا الان:خانومی نسبتاً طاس،بی دست و پا با دست پختی در حد رزا منتظمی!! دارای مغزی فندقی فوق العاده بدون اعتماد بنفس،بقیه شم بمرور می فهمیم:بامزه:) بابا انگار یادتون رفته ها! آقا افشین استاده تو این کار... تا مدت ها پیش که 11 تا بودن اون یارای عزیز... الان چند تا شده باشن دیگه خدا عالمه... :پوزخند:
محمد رضا منتظره ببینه افشین و ایمان چی میگن یه هیزمی تو آتیش بریزه،یه مواقعی که میبینه آتیشه خیلی پرملاط شده چندتاشو پاک میکنه!! محمدرضا هم که خودش آتیشیه واسه خودش... فعلا رو نکرده! فقط هیزمارو میاره :پوزخند:
آقا حمیدم که رفته شکار(یکی باید موهای خودشو بشوره و شونه کنه!!) اینو دیگه خیلی خوب اومدی... :پوزخند:
و اما ایده رمانتیک از نوع پرندی
آقایون اصولاً و اساساً در مقابل خانوم ها نمیگم ضعیفن!! می گم لطیفن!!
براشون خرید کنین،اونا بلد نیستن چطور پولاشونو خرج کنن،هر وقت خواستن لباس بخرن(در بدو آشنائی) برین و براشون انتخاب کنید،وقتی لباسو براش انتخاب کنی جفتتون به فیض میرسین...
هم این موجودات بی سلیقه کمی متحول میشن،هم خودتون از قدم زدن باهاشون خجالت زده نمیشین...
(منظورم همشون نیست،بعضیاشون حرف ندارن!!)
ایده رمانتیکت هم که حرف نداشت پرند جان:گل رز:

پرند
۱۳۸۹-۱۰-۲۱, ۰۷:۳۱ بعد از ظهر
جداً افشین باشگاه یازده تائی ها داره؟ قراره صد تا بشن؟!!
نه بابا بهش نمیاددددد،خالی بسته،تو چرا باور کردی ستی جون،معلومه پسرا رو نمیشناسی:خنده: افشیــــــــــن؟!! افشین کسااااایی؟ نــــه بـــابـــا!!:011:
حالا ببینین اگه این داش افشین از اون زی زی های درجه یک نشد،حالا بذار یه دوست پیدا کنه،اگه تا سه روز و سه شب سور نداد!! بعدشم تا یک ماه پیداش نمیشه!! البته باز به این آقا افشین یه امیدی هست اون ایمان خان که اصلا و اِبَدا،مطمئنم منقرض میشه:نمیبینم:

3tare
۱۳۸۹-۱۰-۲۱, ۰۸:۰۲ بعد از ظهر
جداً افشین باشگاه یازده تائی ها داره؟ قراره صد تا بشن؟!! والا من فقط تاپیک "صندلی داغ" رو یه ورق کوچولو زدم. :سوت:
نه بابا بهش نمیاددددد،خالی بسته،تو چرا باور کردی ستی جون،معلومه پسرا رو نمیشناسی:خنده: افشیــــــــــن؟!! افشین کسااااایی؟ نــــه بـــابـــا!!:011: این که بلـــــــــــه و صد البته! این اقای کسایی فکر نکنم بتونه مخ یه نفرو بزنه! چه برسه به 11 نفر :خنده: میاد اینجا فقط ایده های رمانتیک تخیلی میده که جرات استفادشو نداره :صلح:
حالا ببینین اگه این داش افشین از اون زی زی های درجه یک نشد،حالا بذار یه دوست پیدا کنه،اگه تا سه روز و سه شب سور نداد!! بعدشم تا یک ماه پیداش نمیشه!! البته باز به این آقا افشین یه امیدی هست اون ایمان خان که اصلا و اِبَدا،مطمئنم منقرض میشه:نمیبینم:
ایمان خان هم که صد و یک البته داره! :پوزخند:
اصلا آقا افشین خودت بیا و معلوم کن چند تان الان؟ اون خانومای محترم طاس که پرند جونم گفتا :سوت:
آقا ایمان هم بهشون فرصت دفاع داده میشه :چشمک:

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۲۱, ۰۹:۲۴ بعد از ظهر
اگه فکر میکنید با این دلبری کردنا میشین نفر 12 سخت در اشتباهین :چشمک:
چون خیلی وقته از مرز 12 گذشته :قلب:
برو بالا....

پرند
۱۳۸۹-۱۰-۲۱, ۰۹:۴۱ بعد از ظهر
گمونم هر کی جواب سلام آقا افشینو بده،سریع میره تو دفترچه خاطرات و یه شماره به شماره هاش اضافه میشه:خنده:

hamidbarca
۱۳۸۹-۱۰-۲۱, ۰۹:۵۶ بعد از ظهر
آقا حمیدم که رفته شکار(یکی باید موهای خودشو بشوره و شونه کنه!!)
نه خیر آقا حمید لم داده داره فوتبال میبینه:پوزخند:(چشم خانوم الان میام ظرفها رو میشورم.چی؟آشغالها رو که بردم.چی؟بچه؟شیرش بدم؟:نمیبینم:)
راستی افشین چون 13 نحسه مجبوری 13-14 رو با هم بگیری که یه وقت نحسی دامنتو نگیره:خنده:

3tare
۱۳۸۹-۱۰-۲۱, ۰۹:۵۸ بعد از ظهر
اگه فکر میکنید با این دلبری کردنا میشین نفر 12 سخت در اشتباهین :چشمک:
چون خیلی وقته از مرز 12 گذشته :قلب:
برو بالا....

اوه! چه از خود مچکرید افشین خان!! :سوت:
اصلا نگران نباشید هیچ کدوم از ما تمایل نداریم به صف سر و دست شکسته های شما اضافه بشیم...

راستی افشین چون 13 نحسه مجبوری 13-14 رو با هم بگیری که یه وقت نحسی دامنتو نگیره:خنده:

ببین دقت نکردی شما!
آقای کسایی فرمودن خیلی وقته از این مرزا گذشته... برو بالای 50
13-14 کدومه؟؟؟ :پوزخند:

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۲۱, ۱۰:۰۲ بعد از ظهر
برای جانباز هم بخوای ها...پا نمیدم :چشمک:
بگذریم....
ایده رو میدم که بیکار نمونید

دخترا معمولا گوشیهای بدرد نخور و درب و داغونی دارن
پسرا هم که معمولا بدون کادو برن سر قرار یا رمانتیک نیستن یا...
خب چی بهتر از خرید یه گوشی!!!
اما.....اما
صبح میری با عجله و نگرانی سیمکارت 0939 ایرانسلش رو ازش میگیری و میگی که :
یه مشکلی برات پیش اومده و سیمش رو نیاز داری ( البته با شرمندگی تمام میگه که شارژش کن چون 75 تومن توش مونده همش )
بعد میری اون گوشی خوشگله رو میخری و سیم رو میندازی توش
خلاصه غروب میرین شافی کاپ
گوشی رو از قبل روی یاداوری تنظیمش میکنی و توی جعبش میذاری
بعد یهو دیلینگ دیلینگ صدا میاد و شما میگین که تو جواب بده
دخترا که باهوش نیستن و نمیفهمن که اون زنگ هشدار هستش و نه زنگ تماس!!!!!
بعد هی میگه: الو...الو...
خلاصه با نگاهی مهربانانه میگی که پیغام روی صفحه نمایش رو بخونه که داره خودشو جر میده!!!
نوشته مذکور میتونه ( عزیزم مبارکت باشه ) و یا یه جمله رمانتیکی چیزی باشه که متوجهش کنه که این گوشی خوشگله مال خودشه

پرند
۱۳۸۹-۱۰-۲۱, ۱۰:۰۸ بعد از ظهر
به به میبینم که آقا افشین دارن دون میپاشن...
پسر گلم جواب نمیده...
:پوزخند:
فک کــــن،50 تا گوشی نازو مامان!! بی خود نیست هشتت گروی نُهته:پوزخند:

3tare
۱۳۸۹-۱۰-۲۱, ۱۰:۱۵ بعد از ظهر
برای جانباز هم بخوای ها...پا نمیدم :چشمک:
بگذریم....
ایده رو میدم که بیکار نمونید

دخترا معمولا گوشیهای بدرد نخور و درب و داغونی دارن
پسرا هم که معمولا بدون کادو برن سر قرار یا رمانتیک نیستن یا...
خب چی بهتر از خرید یه گوشی!!!
اما.....اما
صبح میری با عجله و نگرانی سیمکارت 0939 ایرانسلش رو ازش میگیری و میگی که :
یه مشکلی برات پیش اومده و سیمش رو نیاز داری ( البته با شرمندگی تمام میگه که شارژش کن چون 75 تومن توش مونده همش )
بعد میری اون گوشی خوشگله رو میخری و سیم رو میندازی توش
خلاصه غروب میرین شافی کاپ
گوشی رو از قبل روی یاداوری تنظیمش میکنی و توی جعبش میذاری
بعد یهو دیلینگ دیلینگ صدا میاد و شما میگین که تو جواب بده
دخترا که باهوش نیستن و نمیفهمن که اون زنگ هشدار هستش و نه زنگ تماس!!!!!
بعد هی میگه: الو...الو...
خلاصه با نگاهی مهربانانه میگی که پیغام روی صفحه نمایش رو بخونه که داره خودشو جر میده!!!
نوشته مذکور میتونه ( عزیزم مبارکت باشه ) و یا یه جمله رمانتیکی چیزی باشه که متوجهش کنه که این گوشی خوشگله مال خودشه

من بهت قول میدم این ایده رو تو عمرت یه بار هم استفاده نمیکنی... :خنده:
.
.
.
خب فکر کنم از شوخی با جناب مدیر ارشد سایت دست برداریم بهتره!
یهو دیپورت میشیم :پوزخند:

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۲۱, ۱۰:۱۵ بعد از ظهر
قربون اون اسپمای خوشگلت برم من:چشمک:
تا 2 روز پیش ورشکسته بودی و میرفتی رو در و دیوار شکلک میکشیدی
حالا 8 من گرو 9 شد؟؟
بیخود دلتو واسه گوشی صابون نزن...برای دخترایی مثل تو که با دست پس میزنن و با پا پیش میکشن
همون شارژ 2 تومنی خوبه :صلح:

3tare
۱۳۸۹-۱۰-۲۱, ۱۰:۲۱ بعد از ظهر
قربون اون اسپمای خوشگلت برم من:چشمک:
تا 2 روز پیش ورشکسته بودی و میرفتی رو در و دیوار شکلک میکشیدی
حالا 8 من گرو 9 شد؟؟
بیخود دلتو واسه گوشی صابون نزن...برای دخترایی مثل تو که با دست پس میزنن و با پا پیش میکشن
همون شارژ 2 تومنی خوبه :صلح:
زیادی داری دون میپاشی آقای کسایی
ما به این راحتیا نمیذاریم پرند جونمون خام کسی بشه :سوت:

پرند
۱۳۸۹-۱۰-۲۱, ۱۰:۲۷ بعد از ظهر
من خط ثابت دارم گلم...
هنرمندم...
راکی فلر جون،ای بیل گیتس، ای علی اکبر!! ای ...!!
حالا شاکی نشو
ایده رمانتیک...
جا سوئیچیِ ست(ماشین ندارین جاکلیدیِ ست) یکی واسه خودتون یکیم واسه آقاتون...
توی جمله هاتون از اسم طرف استفاده کنید بهش نگین هو! یارو! فلونی! این!!
زیباترین صدائی که به گوش هر آدمی میرسه صداییه که اسمشو صدا میکنه،بهش نگاه کنین،بذارین بدونه هر چقدر بیشتر نگاش کنین بیشتر دوستش دارین و به نگاهتون عادت کنه،بهش بگین که وقتی دلخورین نگاهش نمی کنین که یادتون نمونه اون چشما اذیتتون کرده...:گل رز:

hamidbarca
۱۳۸۹-۱۰-۲۱, ۱۰:۳۶ بعد از ظهر
هنرمندم...
حالا هنرتون چیه؟

زیادی داری دون میپاشی آقای کسایی
ما به این راحتیا نمیذاریم پرند جونمون خام کسی بشه
ما پسرهای سایت هم که نمیذاریم آقا افشین همینطوری چشم بسته بره تو چاه:خنده:

3tare
۱۳۸۹-۱۰-۲۱, ۱۰:۴۳ بعد از ظهر
و امــــــــــا ایده رمانتیک امروز
یبار که از دستش ناراحت بودید، و مجبور هم بودید که باهاش راه برید و اون دلش خواست دست شما رو بگیره (یا همینجوری، یا به بهونه ی نازکشی)... به بهونه ی سرما، دستتون رو جلوی بینی تون نگه دارید تا فکر کنه شما سردتونه! و نتونه دستای شما رو توی دستش بگیره... :پوزخند:

چطور بود؟ :چشمک:

سعی کنید همیشه ایده های زیرکانه بکار بگیرید...

3tare
۱۳۸۹-۱۰-۲۱, ۱۰:۵۰ بعد از ظهر
ما پسرهای سایت هم که نمیذاریم آقا افشین همینطوری چشم بسته بره تو چاه:خنده:

گویا آقا افشین خودش و با چشمای باز تو چاه رفته قبل ها... با اون تیم 50 نفرشون :پوزخند:
تلاش شما بی ثمره...

پرند
۱۳۸۹-۱۰-۲۱, ۱۰:۵۱ بعد از ظهر
حالا هنرتون چیه؟کشیدن پرترۀ آدمای فضول روی دیوار :صلح:

ما پسرهای سایت هم که نمیذاریم آقا افشین همینطوری چشم بسته بره تو چاه این آقا افشینتون دست کم به قول خودش پنجاه باری رفته تو چاه،باید یه جورائی اگه زورتون رسید درش بیارین!!:خنده: :خنده:

درسته چون دستتون رو محکمتر میگیره و میکنه تو جیبش...
ستی؟:متفکر:

hamidbarca
۱۳۸۹-۱۰-۲۱, ۱۰:۵۷ بعد از ظهر
گویا آقا افشین خودش و با چشمای باز تو چاه رفته قبل ها... با اون تیم 50 نفرشون :پوزخند:
تلاش شما بی ثمره...
ناگفته نماند که چاه نورد لایقیه ولی میخوام تو چاه عمیق نره:خنده:

کشیدن پرترۀ آدمای فضول روی دیوار
حالا در آمد هم داره این هنر؟:سوت:

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۲۱, ۱۱:۰۱ بعد از ظهر
این آقا افشینتون دست کم به قول خودش پنجاه باری رفته تو چاه

من گفتم؟؟
میگن زنا 1 کلاغ 40 کلاغ میکنن همینه دیگه
این پرنده انقدر اسپم زد و بحث رو کش داد تا امشب شد ( عضو پیشرفته ) :لبخند:
موفق باشی

3tare
۱۳۸۹-۱۰-۲۱, ۱۱:۰۳ بعد از ظهر
ONH KWDF LH ;KI
درسته چون دستتون رو محکمتر میگیره و میکنه تو جیبش...
ستی؟:متفکر:
ما از این شانسا نداریم پرند جون :سوت:
.
.
.
پیشرفتگیت هم مبارک :قلب:
خدا نصیب ما کنه

پرند
۱۳۸۹-۱۰-۲۱, ۱۱:۱۰ بعد از ظهر
گربه رو دم حجله کشته؟:نگاه عمیق:مشکلتو تو سنگ صبور بگو:چشمک:
من تا فونته رو قرمزش نکنم از پا نمی نشینم!!!مرسی:تشویق:

3tare
۱۳۸۹-۱۰-۲۱, ۱۱:۱۷ بعد از ظهر
من تا فونته رو قرمزش نکنم از پا نمی نشینم!!!مرسی:تشویق:
شما اون فونت رو قرمز حساب کن... :پوزخند:
البته شایدم به این علت صورتی شده که بالای 50 تاست... :پوزخند::پوزخند::پوزخند:

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۲۱, ۱۱:۲۰ بعد از ظهر
به حاشیه نرو 3تاره
منظورش این بود که مدیر کل بشه ( خب مدیر کل رنگ فونتش قرمزه )

3tare
۱۳۸۹-۱۰-۲۱, ۱۱:۲۴ بعد از ظهر
مشکلی نیست...
ضایع گی خودمان را اعلام می کنیم... :نمیبینم:
بابا همیشه شما... یبارم ما :پوزخند:

پرند
۱۳۸۹-۱۰-۲۱, ۱۱:۳۶ بعد از ظهر
به حاشیه نرو 3تاره
منظورش این بود که مدیر کل بشه ( خب مدیر کل رنگ فونتش قرمزه )
واه واه واه
من غلط کنم که چشم بد به مقام مدیر کل محترم سایت جناب آقا محسن داشته باشم:پریشان:(مث فائزه نمیدونم چرا کمی همچین بگی نگی میترسم!!)
منظورم رنگ قرمز پرسپولیس بود پست و مقام واسم مهم نیست:چشمک:

پرند
۱۳۸۹-۱۰-۲۲, ۱۰:۴۹ بعد از ظهر
سعی کنید با دوستتون یه کار مشترک انجام بدین...
مثل کوهنوردی یا هر ورزش دو نفری یا یه کار هنری یا شستن ماشینتون...
وقتی باهمدیگه یه کاریو انجام میدین بیشتر به هم علاقه مند میشین،سعی کنین توی کارای همدیگه مشارکت کنین،معمولاً همکارا همدیگه رو دوست دارن،پس چرا دوستا با هم کار نکنن!!
کارشو یاد بگیرین...

3tare
۱۳۸۹-۱۰-۲۳, ۱۲:۰۸ بعد از ظهر
♥ ایده رمانتیک امـــــروز ♥
یک دسته گل به محل کارش بفرست. او نه تنها از دیدن گل ها لذت می برد، بلکه نظرها و توجه های همکارانش نیز به لذت و خوشحالی او می افزاید.

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۲۳, ۰۲:۰۶ بعد از ظهر
یک دسته گل به محل کارش بفرست. او نه تنها از دیدن گل ها لذت می برد، بلکه نظرها و توجه های همکارانش نیز به لذت و خوشحالی او می افزاید.

زرشک
ایده ها رو نگاه تروخدا
اولا که یارو میبینی گیج بازی در میاره اشتباهی میده مثلا به همکار دیگت که مجرده!!!
رئیس فکر میکنه اینو بعنوان باج فرستادند!!!
حراست فکر میکنه اون خانوم خوشگله که دیروز اومده بوده اینو فرستاده و کارمندی که کارش رو انجام داده اخراج میشه!!
نگهبانی حوصلشو نداره میندازه تو سطل آشغال!!!
همه فکر میکنن با زنت دعوات شده و بعنوان منت کشی گل فرستاده!!!
همکارای فضول فکر میکنن یکی رو صیغه کردی و اون گل فرستاده ( چون زن قانونی ازین کارا بلد نیست )
ارباب رجوع ها فکر میکنن حتما باید دفعه بعد یه دسته گل بفرستن!!!
و....
و....
و....

*f*
۱۳۸۹-۱۰-۲۳, ۰۲:۳۳ بعد از ظهر
هوا سرده کتتو یا کاپشنتو در میاری میدی بهش البته اگه اندازش باشه :001_tongue:
وقتی میخواد بیاد دنبالت یواشکی میری یه جایی وامیستی تا نبینت بعد یهو از پشت با صدای غرش یه گربه می پری جلوش :001_tongue:

eiman
۱۳۸۹-۱۰-۲۳, ۰۲:۳۹ بعد از ظهر
وقتی میخواد بیاد دنبالت یواشکی میری یه جایی وامیستی تا نبینت بعد یهو از پشت با صدای غرش یه گربه می پری جلوش :001_tongue:
میگم از کی تا حالا گربه ها غرش میکنند.
حالم خوش نیست ولی برای خوشی حال دوستانم یک ایده میدم
اگر اونروز برفی باشه میری یک گوله برف درست میکنی و پشت دیوار مخی میشی وقتیکه نزدیک شد میزنی تو صورتش ها ها ها بعدش داد میزنی کیه کیه:خنده:

*f*
۱۳۸۹-۱۰-۲۳, ۰۲:۴۹ بعد از ظهر
اگر اونروز برفی باشه میری یک گوله برف درست میکنی و پشت دیوار مخی میشی وقتیکه نزدیک شد میزنی تو صورتش ها ها ها بعدش داد میزنی کیه کیه:خنده:

گربه های محله ما غرش وکنن :پوزخند: اینجوری نمیشه آموزش بدم غرش گربه رو باید با صدا آموزش داد :چشمک:

آخه این چه کاری بید ؟ آخرو عاقبت نداره بعد دیگه باید باهاش خدافظی کنی :سوت:
....................
یه روز باهاش قرار میزاری میگی بیا فلان جا یه جای دور از خونشم میگی بعد که زنگ زد گفت رسیدم میگی من پشت سرتم نمیبینی اونم هی نگاه میکنه بعد همینجوری اوسکولش میکنی بعد آخر حسابی بهش میخندی و زود قبل از اینکه از اون فحش آبدارا نشنیدی تلو قطع وکنی :نمیبینم:

3tare
۱۳۸۹-۱۰-۲۳, ۰۵:۲۷ بعد از ظهر
زرشک
ایده ها رو نگاه تروخدا
اولا که یارو میبینی گیج بازی در میاره اشتباهی میده مثلا به همکار دیگت که مجرده!!!
حراست فکر میکنه اون خانوم خوشگله که دیروز اومده بوده اینو فرستاده و کارمندی که کارش رو انجام داده اخراج میشه!!
همکارای فضول فکر میکنن یکی رو صیغه کردی و اون گل فرستاده ( چون زن قانونی ازین کارا بلد نیست )
و....
و....
و....

حالا شما چرا نگران شدی؟ کسی برا شما از این ایده ها خرج نمیکنه... :پوزخند:
آخـــــــــــی... :سوت:

یه روز باهاش قرار میزاری میگی بیا فلان جا یه جای دور از خونشم میگی بعد که زنگ زد گفت رسیدم میگی من پشت سرتم نمیبینی اونم هی نگاه میکنه بعد همینجوری اوسکولش میکنی بعد آخر حسابی بهش میخندی و زود قبل از اینکه از اون فحش آبدارا نشنیدی تلو قطع وکنی :نمیبینم:

بابا فــوران ایده!
تو هم بلدی و رو نمیکنی ها

آخ که من عاشق این جور ایده هام
البته خودم استفاده کنما :پوزخند:
طرف استفاده کنه، تا حالشو نگیرم ولش نمیکنم :صلح:

پرند
۱۳۸۹-۱۰-۲۳, ۰۷:۴۰ بعد از ظهر
زرشک
ایده ها رو نگاه تروخدا
و....
و....
و....
آقای باهوش یه سوالی دارم،ما که هر بار اومدیم توی سایت شما هم بودی...شما کی و چه وقت به دوستان گلت می رسی؟
هرکی بخواد گل بفرسته میدونه چطوری بفرسته که برسه!!

پرند
۱۳۸۹-۱۰-۲۳, ۰۷:۴۷ بعد از ظهر
اگر اونروز برفی باشه میری یک گوله برف درست میکنی و پشت دیوار مخفی میشی وقتیکه نزدیک شد میزنی تو صورتش ها ها ها بعدش داد میزنی کیه کیه:خنده:
بعد از اینکه گوله برفی خورد توی صورتت،وانمود می کنی که رفته توی چشمت و داری کور میشی وقتی که به گریه افتاد و رسماً از شدت ترس شلوارشو گلاب به روت کرد :036:بهش میگی کمک کن تا بلند بشم همچین که خم شد گوله برفیه رو به همراه کیک خامه ای خونگی میریزی توی یقه اش و آروم میگی: بَلــــه بَلـــــه!!:دزددریایی:

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۲۳, ۰۷:۵۰ بعد از ظهر
آقای باهوش یه سوالی دارم،ما که هر بار اومدیم توی سایت شما هم بودی...شما کی و چه وقت به دوستان گلت می رسی؟
هرکی بخواد گل بفرسته میدونه چطوری بفرسته که برسه!!

مگه قراره دم به ساعت کنارشون باشم؟؟؟
بعدشم دختر همسایه که دم دسته
همکار باشه که دم دست تره
بعضیا رو توی مسیر مخشون رو زدی و توی مسیر هم بهشون سر میزنی
صبح تو پارک موقع هوازی
تلفن رو هم که خدا بده برکت

حالا بده سایه من رو سرتونه تو سایت؟؟؟

پرند
۱۳۸۹-۱۰-۲۳, ۰۸:۰۴ بعد از ظهر
بیشین بینیم باااا
نخوردیم نون گندم ولی دیدیم دست مردم..
شما به اونا می گی دوست دختر:خنده: بچه هاااا افشین،افشین بچه هااا
دختر جماعت با یکی دوست بشه تا هفت نسلشو زیرو رو نکنه دوستش نمیشه که،اونائی که شما بهش میگی دوست،دوست نیستن گلم...
همونه دیگه،هر کی لبخند زده گفتی آآآآآ خودشه و یه تیک زدی؟
دوست دختر که این نیست اونه که هر لحظه حالتو میگیره و میدونه کی میری دست شوئی دست کنی توی بینی مبارک می فهمه کدوم انگشت و کدوم سولاخ بینی بوده!!

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۰-۲۳, ۰۸:۱۰ بعد از ظهر
قرار نیست همه مثل تو فضول باشن که برن زیر و زبر یارو رو بکشن بیرون
تو دنبال شوهری و فکر میکنی هرکی میخواد مختو بزنه قصد ازدواج داره!!!!
و میری دنبال شجره نامچه یارو و ....

همونه دیگه،هر کی لبخند زده گفتی آآآآآ خودشته و یه تیک زدی؟

آره...اما تیک که میخوره اسمش میفته تو تسبیح و تا تهش هم میاد
اسپم هات هم دارن زیاد میشنا :لبخند:

hamidbarca
۱۳۸۹-۱۰-۲۴, ۰۳:۰۱ قبل از ظهر
رومنس و احساس از این تاپیک داره همینطوری شُر و شُر میریزه:خنده:

*f*
۱۳۸۹-۱۰-۲۴, ۰۱:۰۵ بعد از ظهر
بهش ميگين براتون صداي گاو در وكنه بعد كه گفت مااااااااااااااااا ماااااااااااا بگين عجب گاو خوبي هستي:نمیبینم:(اين ايده واسه آدمايي كه ازشون زياد خوشتون نمياده فقط ! )

براش يه خوراكي كه خيلي دوس داره بگيرين ( ايندفه خونگي نباشه:لبخند: ) ذرت مكزيكي :کف کرده:

خودتونو براش لوس كنين :بامزه: زيادي هم لوس خوب نيس زياد بشه بي نمك ميشه

اگه امكانش هست ماشين يكي از اعضاي خونوادتونو كش برين و با رانندگي افتضاحتون اينقد بترسونينش و كيف كنيد :نمیبینم:

3tare
۱۳۸۹-۱۰-۲۴, ۰۸:۵۶ بعد از ظهر
یک ورق کاغذ بردار و چند مداد رنگی. یک نقاشی کودکانه براش بکش. با رنگای شاد. اون نقاشی می تونه شامل یه خورشید خندان و دو نفر که دست های همدیگه رو گرفته اند، باشه. اسم خودتون رو زیر اون دو نفر بنویس و داخل یه قلب هم جمله "دوستت دارم" رو حک کن.

پرند
۱۳۸۹-۱۰-۲۶, ۰۳:۳۹ بعد از ظهر
آقایون و خانوم های عزیز فقط بخاطر جو عجیب سایت!!
ایده رمانتیک این هفته!!همدیگه رو به شدت دوست داشته باشین...
تا اطلاع ثانوی هر گونه کل کل و شوخی با ایده چزوننده ممنوع!!
با تشکر قبلی از همکاری همگی...
هر کسی خواست ایده بده فقط عشقولانه...
:قلب::بوس::گل رز:

*f*
۱۳۸۹-۱۰-۲۸, ۰۷:۲۶ بعد از ظهر
:نمیبینم:شنيدم طلا براي آقايون خوب نيست و باعث بيماريشون ميشه پس خانمها لطفا براي آقايون طلا نخريد :پوزخند: اين پيام بازرگاني بود فقط..... ولي جدي بود

خب اين ايده : وقتي بارون مياد يه چتر ببرين و هر دو برين زيرش :سوت:

از مامانش تعريف كنين حتي اگه نديده باشينش !

يه آهنگ خوشگل براش بخونين

بازم براش ذرت مكزيكي بگيرين :کف کرده::بامزه:

ديگه ايده ها پكيدن

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۱۰-۲۹, ۱۲:۴۳ قبل از ظهر
ایده هاتون همه باحالن ولی من که فکر میکنم این حرفها و رفتارها همه مربوط به دوران رفاقت یا نهایت نامزدیه .
بعد که زنه اومد ور دلت دیگه کی حال ایده داره . اونموقع بدبختیا شروع میشه مخصوصا تو این اوضاع احوال . شرمنده ضد ایده زدم :پوزخند:

3tare
۱۳۸۹-۱۱-۰۱, ۰۴:۰۳ بعد از ظهر
ایده هاتون همه باحالن ولی من که فکر میکنم این حرفها و رفتارها همه مربوط به دوران رفاقت یا نهایت نامزدیه .
بعد که زنه اومد ور دلت دیگه کی حال ایده داره . اونموقع بدبختیا شروع میشه مخصوصا تو این اوضاع احوال . شرمنده ضد ایده زدم :پوزخند:

وقتی سردی بینمون میاد یا حتی بدبختی (به قول شما)، این ایده رمانتیک (که با ذوق شما مرتبطه) یکم فضا رو گرم میکنه... وگرنه باید فاتحه عشق رو خوند که!!

ایده رمانتیک امـــروز
یه ایده رمانتیک میدیم برای وقتی که بدبختی اومد سراغمون (به قول آقا حجت)
با هم حسااااااااااااااابی آب بازی کنید. و طرف رو حسابی خیس کنید. فکر کنم خیلی حال میده و آدم رو گرم میکنه... البته دل آدم رو (!!)

H I R B O D
۱۳۸۹-۱۱-۰۲, ۰۶:۳۵ بعد از ظهر
وقتی سردی بینمون میاد یا حتی بدبختی (به قول شما)، این ایده رمانتیک (که با ذوق شما مرتبطه) یکم فضا رو گرم میکنه... وگرنه باید فاتحه عشق رو خوند که!!

ایده رمانتیک امـــروز
یه ایده رمانتیک میدیم برای وقتی که بدبختی اومد سراغمون (به قول آقا حجت)
با هم حسااااااااااااااابی آب بازی کنید. و طرف رو حسابی خیس کنید. فکر کنم خیلی حال میده و آدم رو گرم میکنه... البته دل آدم رو (!!)

ممنون از تاپیک قشنگی که راه اندازی کردید و پیش میبرید ، اما آب بازی ممکنه گرون تموم بشه هاااا

eiman
۱۳۸۹-۱۱-۰۲, ۰۷:۵۷ بعد از ظهر
چون امروز یکم حسم بهتره یک ایده رومانتیک بهتون یاد میدم صد درصد جواب میده تست کنید.
البته این ایده برای مناطقی هست که فعلا برف داره
یک گوله برف معمولی درست میکنی میده به طرف یک گوله برفی محک و سفت که وسطشم یک سنگ گذاشتی درست میکنی برای خودت از فاصله ده متری بسوی هم پرت میکنید حالا چرا ده متری ؟
چون خانمها توان پرتابش حداکثر تا نه متر هست به این دلیل این مسافت انتخاب شده که شما گوله برف نخوری ولی شما رحم نکن پیشونیش رو هدف بگیر.:خنده:

پرند
۱۳۸۹-۱۱-۰۳, ۰۱:۵۵ بعد از ظهر
چون امروز یکم حسم بهتره یک ایده رومانتیک بهتون یاد میدم صد درصد جواب میده تست کنید.
یک گوله برف معمولی درست میکنی میده به طرف یک گوله برفی محک و سفت که وسطشم یک سنگ گذاشتی درست میکنی برای خودت از فاصله ده متری بسوی هم پرت میکنید حالا چرا ده متری ؟
چون خانمها توان پرتابش حداکثر تا نه متر هست به این دلیل این مسافت انتخاب شده که شما گوله برف نخوری ولی شما رحم نکن پیشونیش رو هدف بگیر.:خنده:

http://sportna.ir/pictures/source1/170908001007881820837_89894_thum.jpg
یکی دو هفته پیش جوازشو که گرفتین ایشاله!!
اما اگه نگرفتینم اشکالی نداره از بهترین اسباب بازی فروشی ای که میشناسین یه تفنگ دوربین دار با گلوله فشرده تهیه میکنین و نوک بینیشو نشونه میگیرین!!(دیگه توی ماهر بودن خانوما در رشته تیرو کمان و تفنگ بادی که شک ندارین،دارین؟)
به محض اینکه تیرخورد!! میگین: سورپرایز و یه بستنی قیفی بهش میدین که یادش بره!!و روزتون نیلی بشه!! شایدم ارغوانی:بامزه:

3tare
۱۳۸۹-۱۱-۰۳, ۰۹:۴۶ بعد از ظهر
ممنون از تاپیک قشنگی که راه اندازی کردید و پیش میبرید ، اما آب بازی ممکنه گرون تموم بشه هاااا

به نظرتون آب بازی گرون تموم میشه، یا این ایده ها: :پوزخند:

یکی دو هفته پیش جوازشو که گرفتین ایشاله!!
اما اگه نگرفتینم اشکالی نداره از بهترین اسباب بازی فروشی ای که میشناسین یه تفنگ دوربین دار با گلوله فشرده تهیه میکنین و نوک بینیشو نشونه میگیرین!!(دیگه توی ماهر بودن خانوما در رشته تیرو کمان و تفنگ بادی که شک ندارین،دارین؟)
به محض اینکه تیرخورد!! میگین: سورپرایز و یه بستنی قیفی بهش میدین که یادش بره!!و روزتون نیلی بشه!! شایدم ارغوانی:بامزه:

اوه! خواهشا ایده های قتل و قاتلی ندین... عشق و عاشقیه ها!!!!!!!!!!!! بابا یکی میاد می خونه، بدآمــــوزی داره ها :نمیبینم:

amir26
۱۳۸۹-۱۱-۰۳, ۱۰:۰۴ بعد از ظهر
امروز بین همکارا صحبت بود و منهم یه ایده رمانتیک به نظرم رسید.:خجالت:
جون هر کی دوست دارین وقتی رفتین خونه قبل از هر کاری برین یه دوش بگیرین و خوش عطر و بو بشین بعدش همه اینکارایی که دوستان گفتند انجام بدین.
:چشمک:

البته من مطمئنم اینجا همه کارشون درسته در این زمینه ولی آدم چیزایی میشنوه اونهم از کسانی که اصلا انتظارشو نداره.

3tare
۱۳۸۹-۱۱-۰۴, ۰۵:۰۹ بعد از ظهر
ایده رمانتیک امـــــروز

وقتی می خواهید بهش هدیه بدید سعی کنید هدیه تون رو به شیوه های زیبا کادوپیچ کنید. مثلا توی جعبه های آماده کادو بذارید. البته چون امکان داره جعبه های آماده گرون دربیاد، بهتره خلاقیت خودتونو به کار بندازید و یه یه کار رمانتیک تر انجام بدید برای کادو کردن.
با هزینه ی خیلی کم و خلاقیت خودتون:
می تونید یه جعبه کادو درست کنید.
یا حتی با کاغذ کادوهای زیبا هدیه تون رو کادوپیچ کنید و ربان های زیبا بهش بزنید.
یا می تونید کمی صدف خریداری کنید و داخل کادوتون قرار بدید.
یا مثلا با پولک های رنگی و زیبا که می تونید از خرازی ها تهیه کنید روی کادوتو تزئین کنید.

و خیلی کارهای دیگه می تونید انجام بدید که مستقیما با ذوق و سلیقه شما در ارتباطه. (ذوق و سلیقه، خانوم و آقا نداره ها :چشمک: )

سعی کنید ایده های کادو کردن تون هر بار متفاوت باشه...

amir26
۱۳۸۹-۱۱-۱۰, ۱۰:۴۴ بعد از ظهر
بچه ها ولنتاین نزدیکه ها !!! ایده های ولینتاینی بدین :چشمک:

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۱۱-۱۰, ۱۱:۳۹ بعد از ظهر
بچه ها ولنتاین نزدیکه ها !!! ایده های ولینتاینی بدین :چشمک:
ولنتاین من که راحتم!!!:بامزه:

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۱-۱۱, ۱۲:۳۱ قبل از ظهر
فکر کنم امسال عروسک خرگوش نماد ولنتاین باشه
که البته یه نامه محرمانه اومده بود که جلوی فروشش گرفته بشه!!!
به دلیل تشابه با آرم پلی بوی

ایده :
یه روز که باهم میرین بیرون
دفترچه خاطراتتون روهم طی هماهنگی قبلی ببرین
خوندنش و اینکه چه حسی داشتین جفتتون و روحیاتتون چه مدلی بوده
برای آشنائی و شناخت بیشتر خیلی خوبه
فقط مواظب باشین تو دفتره اسم کسی رو نبرده باشین که ترش روئی و ...رو بهمراه داره

3tare
۱۳۸۹-۱۱-۱۱, ۰۷:۳۴ بعد از ظهر
ولنتاین من که راحتم!!!:بامزه:
خداروشکر منم راحتم... :لبخند:
اما اجازه بدید نزدیکتر بشیم، ایده هم میدیم واسه باقی دوستان :گل رز:

پرند
۱۳۸۹-۱۱-۱۱, ۰۸:۴۳ بعد از ظهر
جمع راحتا به سه رسید...
من که آخرین باری که دفتر خاطرات داشتم هشت سال پیش بود که چون آقای پدر همشو یه روزه خونده بود به درک واصل شد!!
توی این مملکت حریم خصوصی محلی از اعراب نداره برادر من!!
بدلیل مشکلات مالی هیچ ایدۀ غیر مالی به ذهنم نمیرسه!!
کاری رو که مدتها پیش قرار بوده انجام بده و هر دفعه به یه دلیل نشده رو واسش انجام بدین و در دسترسش بذارین...:قلب:

amir26
۱۳۸۹-۱۱-۱۱, ۰۹:۵۷ بعد از ظهر
یه جوری خداروشکر میکنید راحتید انگار قرار بوده بوده شکنجه بشین :نگاه عمیق:

فقط بهانه ای هست برای شاد بودن همین!!!

3tare
۱۳۸۹-۱۱-۱۱, ۱۰:۲۵ بعد از ظهر
یه جوری خداروشکر میکنید راحتید انگار قرار بوده بوده شکنجه بشین :نگاه عمیق:

فقط بهانه ای هست برای شاد بودن همین!!!
شاد بودن؟؟ بهونه قشنگیه... اگه همه درکش کنن این بهونه رو...
.
.
.
و امـــا یه ایده رمانتیک ولنتاینی:

می تونید یه هدیه متفاوت بگیرید، به جای عروسک!
مثل این ساعت رومیزی:
http://qazv.in/images-u2/2365654267225IMG_6279.jpg
خوشگله، نه؟ منکه خیلی دوستش دارم... :قلب:
لینک خرید رو نذاشتم که برای سایتش تبلیغات نشه! :سوت:
اگه کسی خواست بگه لینک خریدشو براش بفرستم
حدود 12 تومن هم هست :لبخند:

پرند
۱۳۸۹-۱۱-۱۳, ۱۲:۵۵ بعد از ظهر
ای بابا...
دوستای داداش من که ماشاا.. کم هم نیستن و خدا هیچکدوم رو ازش نگیره!(هر کدوم فکر می کنه که یدونه ست!) هر سال واسه ولن یه ساک (از این رنگی منگی ها) بهش میدن که از شیر مرغ تا جون آدمیزاد توش گیر میاد و چون تعدادشون زیاده و توی این روزا سر داداشی شلوغه معمولاً افتخار پرده برداری ازشون به من میرسه! قبلاً که منم پیششون بودم و اون اتاقی نداشت! همشونو توی اتاق من گذاشته بود،گوسفند و گاو و خرس و اردک و انواع قلب ها و شکلاتای خارجی،چند جور افترشیو و اسپری و... عروسک های دکوری و کمربندو و خلاصه اینکه یه عالمه کادوی خوشگل واسه یه آدم بی وفا!! بعضی وقتام که کادوی اینو میده به اون!!
هرچند که هر بار من بهشون میگم که مثلاً مال اون یکی قشنگ تر بود یا یک ساعت پیش اون یکی اینجا بود و یا... اونا هم غش غش میخندن انگار که دارم واسشون جوک تعریف می کنم...
هر چی که می خرین میتونین یه گوشش اسم خودتون(مخفف) رو سوزن دوزی کنین!!:جشن:

3tare
۱۳۸۹-۱۱-۱۴, ۱۱:۲۹ قبل از ظهر
تویه روز خاص که می تونه تولد یا ولنتاین یا هر روزی باشه، به پیشنهاد شما، یه وبلاگ با دو نویسنده ایجاد کنید و بعد از اون گاه به گاه برای هم بنویسید. براتون یادگاری می مونه. هر وقت هم دلتون خواست می تونید به روزای قبل برگردید و ببینید چه حسی داشتید، چون ثبتش کردید دیگه.
حتی اگه دوست نداشتید لزومی نداره دیگران بیان نظر بدن!! نظرخواهی رو می تونید غیر فعال کنید که کسی تو حریم شخصی تون پا نذاره...
از همه چی بنویسید... دوست داشتن، قهر، آشتی، و .... حتی حرفایی که رودررو نمی تونید بزنید...

3tare
۱۳۸۹-۱۱-۲۵, ۱۱:۰۸ بعد از ظهر
ایمان قرار بود برای روز ولنتاین یه ایده رمانتیک اینجا بذاره!!
پس کو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :متفکر:

دياكو
۱۳۸۹-۱۱-۲۶, ۱۰:۲۱ قبل از ظهر
سلام ستاره جان ميشه لطف كني لينك خريد ساعت بهم بگي؟***ش خوبه ؟زود خراب نميشه؟شما دارين خودتون؟

eiman
۱۳۸۹-۱۱-۲۶, ۰۷:۱۱ بعد از ظهر
برای روز والنتاین میتونید با طرف هماهنگ بشید قبلش حواستون به بیمه خودرو باشه تو خیابون میزنی به طرف و میگی شکایت کنه دیه رو که از بیمه گرفتید میرید صفا سیتی:پوزخند:

پرند
۱۳۸۹-۱۱-۲۶, ۱۱:۵۹ بعد از ظهر
من دو بسته شكلات خارجي توپ و يه شكلات توپي شكل دريافت نمودم و دارم ريز ريز ميخورمش...
همين كه آقا يادشون بوده يعني خيلي بابا:خنده:
هر كسي هر چي گرفته اگه دوست داشت بگه...

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۱۱-۲۷, ۱۲:۲۵ قبل از ظهر
من دو بسته شكلات خارجي توپ و يه شكلات توپي شكل دريافت نمودم و دارم ريز ريز ميخورمش...
همين كه آقا يادشون بوده يعني خيلي بابا:خنده:
هر كسي هر چي گرفته اگه دوست داشت بگه...
شما که راحت بودی؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
من که تنهام حدودا 6 ماهی میشه..........بنابراین هدیه ای نگرفتم:سوت:

پرند
۱۳۸۹-۱۱-۲۷, ۱۲:۳۷ قبل از ظهر
منظورم از راحتي اون نبود كه،منظورم اين بود كه كسي واسم چيزي نميخره كه بخوام واسش چيزي بخرم...
اما امسال مثل اينكه يه جورايي همه چيزش يه جور ديگست...
جالبه اگه بدوني كه اولين باريه كه توي ولن چيزي گرفتم،گمون نكنم يادم بره،اون زمونا كه ما جوون بوديم كه هيچكس نميدونست ولن چيه و همه مثل اون يارو زحمتكش بي مخ در حال درس خوندن از نوع خركيش بوديم و در گير بسته شدن روزنومه سلام!! بعدها هم كه دوست جونمون انقدر مشغله داشت كه جايي واسه اين قرتي بازيها نميموند اما امسال فرق فوكوله...
آره...

atefe
۱۳۸۹-۱۱-۲۷, ۱۲:۴۷ قبل از ظهر
چقد شما به این چیزا اهمیت میدید ؟

فکر کنم خیلی ازتون در این مورد سوال میشه . :پوزخند::سوت:

هیچ وقت تو زندگی این چیزا برام مهم نبوده و نمیزارم جزو مشغله فکریم بشه . :خجالت: یا بخوام جزو یه خاطره شیرین ازش یاد کنم .

پرند
۱۳۸۹-۱۱-۲۷, ۱۲:۵۶ قبل از ظهر
لازمه يه دور رو صندلي بشيني گلم،آخه عشق چيزي نيست كه مشغله ذهني كسي نشه،بزرگ بزرگشم يه روزي مشغله ذهنيش بوده يا خواهد بود...
ميدوني ،آخر همه چيز ميرسه به عشق حالا اين عشقو تو هر جور ميخواي معني كن يا تو هر چي كه خواستي جستجوش كن،پيدا ميشه،بعد ميبيني كه عين زيبائيه با تموم تلخي ها و مرارت هاش...

amir26
۱۳۸۹-۱۱-۲۷, ۰۹:۴۳ بعد از ظهر
سلام به همه
من یک پیراهن یک تی شرت یک جعبه شکلات قلقلی یک قلب و یک توله سگ عروسکی که در حال حاضر تو ماشینم جا خوش کرده دریافت نمودم.
خودم چی دادم؟
اینا:یک جعبه شکلات-یک عروسک خرس خوشگل-یک شاخه گل سرخ همراه یه کارت که خودم روش نوشتم و در آخر یک زنجیر و آویز فرهور( زرد و سفید)

نخندید جو گیر شدم :خجالت:

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۱۱-۲۸, ۱۲:۰۷ قبل از ظهر
سلام به همه
من یک پیراهن یک تی شرت یک جعبه شکلات قلقلی یک قلب و یک توله سگ عروسکی که در حال حاضر تو ماشینم جا خوش کرده دریافت نمودم.
خودم چی دادم؟
اینا:یک جعبه شکلات-یک عروسک خرس خوشگل-یک شاخه گل سرخ همراه یه کارت که خودم روش نوشتم و در آخر یک زنجیر و آویز فرهور( زرد و سفید)

نخندید جو گیر شدم :خجالت:
دادا خوش بحالت از این کیس ها به ما هم پاس بدین نامردا:خنده:

*f*
۱۳۸۹-۱۱-۲۸, ۰۳:۲۶ بعد از ظهر
من چند بار ذرت مكزيكي هديه گرفتم :کف کرده: براي من هديه زياد مهم نيس مهم اخلاق و رفتار طرفه كه اگه خوب باشه بهترين هديه هست

eiman
۱۳۸۹-۱۱-۲۸, ۰۶:۴۷ بعد از ظهر
ای بابا مثل اینکه سر ما فقط بی کلاه مونده ای خدا یکی رو بفرست یک تیشرت بدنسازی برای ما هدیه بیاره ترجیحا سبز هم باشه:عبادت:

پرند
۱۳۸۹-۱۱-۲۸, ۰۹:۴۶ بعد از ظهر
ايمان جون اخلاقت رو درست كن تا يه گل ريزون واست بگيريم!!
ستاره باز يه جورايي جيم زده كجايي تو؟:متفکر:

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۱-۲۸, ۰۹:۵۶ بعد از ظهر
ستاره که مرخصیشو اعلام کرده بود...برا ارشد که فردا برگزار میشه درگیره
شما خودت کجایی؟
شکلاتها تموم شد ؟
یا خسیس بازی در میاری و کم کم میخوری دیر تموم بشه؟ :صلح:

پرند
۱۳۸۹-۱۱-۲۸, ۱۰:۱۱ بعد از ظهر
من كه هشتم ولي خشتم!!
مگه گردو خاكمو نديدي؟ آب پاشيديم وگرنه سايتو گِل ...:بامزه:
تو خودت چي دريافت كردي از اون يه ميني :بوس: دوست دخمر كذائيت؟
الان ميگه اسپم دادي!!
مجبورم ايده بدم ديگه!!
به دوست جونتون(پسر) نگين عزيزم موهات داره ميريزه!! چون اينو خودش ميدونه واسش يه ماينوكسيديل بگيرين و ساعت مصرفشو تو گوشيش تنظيم كنين!!

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۱-۲۸, ۱۰:۲۶ بعد از ظهر
یه سری چیز میز با یدونه ازینا که میذارن روش

http://up.iranblog.com/images/2s1xqmjqy7nwdon9cwb.jpg

نه بابا اون موقع خب شور شده بود یکم...منم هی میگفتم اسپم میزنی!!
خب اگه بره تنظیمش رو کنسل کنه چی؟؟
مردا بدشون میاد کسی یا چیزی هی یه مساله رو یاداوریشون کنه
خودشون میدونن کی باید چیکار کنن:لبخند:

پرند
۱۳۸۹-۱۱-۲۸, ۱۰:۴۵ بعد از ظهر
اكه هي!!akeheyyyy تا من شما ها رو نشناسم! تنها چيزي رو كه فراموش نمي كنين سه كار اساسيه كه به جونتون وابسته هستش و ساعتاي زيستيتون تنظيمش كرده!!
افشين داره تجاهل سقراطي مي كنه!!
نه تنها بدشون نمياد خيلي هم خوششون مياد!! بايد تاريخ تولد خودشونم رو هم بهشون يادآوري كني البته گناهي ندارن اين مشكل بدليل داشتن يه نقص ژنتيكي هستش(ميگي نه از گوگل بپرس!)
اگه ميدونستن كه الان نود و نه درصدشون مستر تابان نبودن!!
بنابر اين به توصيه‌م عمل كنين:قلب:
چرا از اينات فقط يك دونه‌ست؟ :متفکر:

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۱۱-۲۹, ۱۲:۰۵ قبل از ظهر
پرند به من شکلات:گل رز:

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۱-۲۹, ۱۲:۲۶ قبل از ظهر
خودم بهت میدم ممد جون.....اون شیکموئه.....همشو خورده :صلح:
آقا یاد یه چیزی افتاده بذار اشاره کنم
کسی نیاد به خودش بگیره ها....
فقط یادم افتاد میخوام تعریف کنمش....همین
یه رفیق جودو کار داشتیم خیلی خر زور بود.....این خوردنی مردنی زیاد میاورد سرکار
یه روز امارشو گرفتیم سالاد الویه اورده بود ....عجب چیزیم بود :کف کرده:
خلاصه گفتیم بذار عصر ازش کش بریم بخوریمش...رفتیم کمدشو باز کردیم دیدیم نیست
نگو این دست مارو خونده بود رفته بود الویه رو توی توالت خورده بود یواشکی اومده بود :خنده::خنده:

3tare
۱۳۸۹-۱۱-۲۹, ۱۲:۰۷ بعد از ظهر
بچه ها سپندار مذگان تون مبااااااااااااااااااارک
.
.
.
.
.
.
.
منم که نه ولن گرفتم! نه سپندار...
هیشکی منو دوس ندااااااااااااااااااااااااااااره:پوزخند:
خوش به حالتون
شکلاتا رو هم که تنها تنها میخورین دیگه
:گریه::گریه:

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۱۱-۲۹, ۱۲:۲۴ بعد از ظهر
دوستان ،عاشقان سپندار مبارک.........
ستاره غمه ما یکیه:پوزخند:

پرند
۱۳۸۹-۱۱-۲۹, ۰۸:۱۸ بعد از ظهر
اي ول افشين!!
شكلاتارو خورديم دوتايي،بعضي وقتام چندتايي،خيلي هم حال داد توپيه شيري بود وسطش يه مزه اي كه نميدونم چي بود ولي ترك بود!! اينو تنهايي زدم تو رگ(واسه اولين بار توي زيندگانيم يه شوكول بدون عذاب وجدان و ترس از چربي و ... خوردم) بسته دومي رو با همكارام خورديم و با نسكافه اونم شيري بود و فرانسه سومي رو هم دوتايي خورديم تلخ بود با طعم پرتقالي اونم فرانسه همشو رو هم خريده بود حدود ده تومن ،اما بي كلاس برچسب قيمتو نكنده بود كادو و گل و از اونايي كه افشين گرفته هم نداشت!!
اصلاً تا غروبم نفهميدم كه مناسبتش چي بوده واسه همينم تا غروب تحويلش نگرفتم! بعدش كه پرسيد خوردمشون يانه گفتم مگه تو نميدوني من شكلات ايراني نمي خورم!!!!

پرند
۱۳۸۹-۱۱-۲۹, ۰۸:۱۹ بعد از ظهر
دوستان ،عاشقان سپندار مبارک.........
ستاره غمه ما یکیه:پوزخند:

دوستان عجله نكنيد،مياد،از راهي كه انتظارشو ندارين!!

*f*
۱۳۸۹-۱۱-۲۹, ۰۹:۰۷ بعد از ظهر
خوب شكلات ميخوري ناقلا تنها اونم بدوووووووون من ؟‌
ايمانو ممدرضارو رو هم بايد زن بديم از بي كسي در بيان :جشن:فقط عكساشونو بزارن تا كيس مناسبو پيدا كنيم :پوزخند:اينجوري گول وخورن عكس ميزارن

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۱۱-۳۰, ۱۲:۳۸ قبل از ظهر
مگه به عکسه؟با عکس پیدا میشه؟؟:پوزخند:

*f*
۱۳۸۹-۱۱-۳۰, ۰۲:۲۵ بعد از ظهر
:پوزخند: چرا نشه خب؟ فعلا يكي بدون ديدن عكست اعلام آمادگي كرده :

.
.
.
.
.
.
.
.
http://blogs.warwick.ac.uk/images/ccarter/2004/11/11/ugly_girl.jpg

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۱۱-۳۰, ۰۲:۴۲ بعد از ظهر
لیلی تو دیگه کی هستی!!!این حیفه تروخدا !!!!!!!
خدا بگم چیکارت نکنه ، از زندگی سیر شدم:نمیبینم:

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۱۱-۳۰, ۰۲:۵۱ بعد از ظهر
لیلی تو دیگه کی هستی!!!این حیفه تروخدا !!!!!!!
خدا بگم چیکارت نکنه ، از زندگی سیر شدم:نمیبینم:
محمد آواتارشو بچسب ... اونو بیخیال :کف کرده::پوزخند:

*f*
۱۳۸۹-۱۱-۳۰, ۰۲:۵۴ بعد از ظهر
خب مگه چشه ؟ فقط دندوناش يه ارتدونسي لازم دارن كه اونم شوهرش بشي خرجشو ميدي خوشگل ميكنه :نمیبینم:

خب عكس نذاشتي ديگه توقع داري آنجلينا جولي در بياد :نمیبینم: :خنده: .......... البته بيشترش تقصير فيلي بود يعني من ميخواستم دخمل خوشگل واست پيدا كنم كه همه عكساشون فيلي بود :پوزخند: همينم بزور گير اومد ...... صورتو نبين سيرتو ببين :صلح:

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۱۱-۳۰, ۰۲:۵۷ بعد از ظهر
تا میام به آواتارش نگاه کنم یهو میاد جلو چشمم،ولی حجت خوشم میاد واردی:پوزخند:درک میکنی:خنده:

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۱-۳۰, ۰۹:۴۶ بعد از ظهر
حجته چه هیزه :خنده:
یه ایده ورزشکاری بدم برید مشغول باشید

یه مدت قرار و مدار رو کنسل میکنی و البته قبلش آگاهش میکنی که مثلا مدتی سرت شلوغه
و نمیتونی ببینیش...اما تلفنی و ....باهاش در ارتباطی که یه وقت ارتباط سرد نشه
افراد لاغر و شکم6 تیکه لطفا دور این ایده رو یه ـــــــــــــــــ بکشن:چشمک:
این مدت میچسبی به رژیم و هوازی واین چیز میزا که خودت میدونی و نیازی نیست توضیح بدم
خلاصه ناجور به خودت فشار میاری تا شکمه 6 تیکه بشه
به طبع صورت و نمای کلی لاغر میشه و یه نموره چهره هم بخوای نخوای بی حال نشون میده
خلاصه وقتی 6 تیکه روزای اخرش بود که کامل بزنه بیرون و خودی نشون بده
طرف رو متوجهش میکنی یه بیماری پنهان داشتی و الان اون بیماریه گریبانگیرت شده
و متذکر میشی که بهتره که منو نبینی و برو دنبال یه آدمی که سالم باشه و ....
خلاصه هندیش کن اساسی :پوزخند:
دخترا اینجور مواقع گیر میدن که دیدار برقرار بشه
روز موعود یه گرمکن ورزشی میپوشی که برجستگیهای عضلاتت خودشو نشون نده
زیرشم یه تیشرت چسبون خوششششششگل تنت میکنی و با ظاهری اویزون میری سر قرار
خیلی موذیانه از اتفاقاتی که برات افتاد و متوجه مریضیت شدی براش تعریف میکنی
لابلای حرفات میگی که شکمت رو جراحی کردن و خیلی زشت شده
اگه مایل نبود ببینه یه کلکی سوار کن ( مثلا بگو : تو نگاه کن ببین جای بخیه ها به چشم میاد یا نه!!) الکی دیگه
بعد که میگه خب ببینم
حالا بلند میشی و اون لبخند خوشگله رو میزنی و گرمکن رو در میاری
اولش جا میخوره......حسابیم جا میخوره
بعد تیشرتو میدی بالا و شکمتو سفت میکنی
اینطوری مثل این
http://www.muscleandstrength.com/gallery/data/515/abs_.jpg

دیگه بقیشم معلومه چی میشه دیگه :لبخند:

ali_p
۱۳۸۹-۱۱-۳۰, ۱۰:۴۶ بعد از ظهر
اگه شش تیکه انقد راحته به مام یاد بدین خدایی.حجت خوشگل پسنده هیز نیست که:سوت:راستی به اون خانوم پشت آواتار لیلی هم پیشنهاد بده 50 % قضیه حله.شما میخوای، بقیش هم که دیگه دست خداست

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۱-۳۰, ۱۱:۰۱ بعد از ظهر
اگه شش تیکه انقد راحته به مام یاد بدین خدایی.حجت خوشگل پسنده هیز نیست که:سوت:راستی به اون خانوم پشت آواتار لیلی هم پیشنهاد بده 50 % قضیه حله.شما میخوای، بقیش هم که دیگه دست خداست

نه بابا همچین راحتم نیست
اما این ایده مال اونایی هستش که درصد چربی کمی دارن
ایده رو نگاه تروخدا...به چربی یارو ربط داره :پوزخند:

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۱۱-۳۰, ۱۱:۰۸ بعد از ظهر
اره بد هم نمیگه:سوت:
لیلی به اون دوستت بگو (آواتار)ببینم چی میشه من که راضی ام !!!!:پوزخند:

3tare
۱۳۸۹-۱۱-۳۰, ۱۱:۲۰ بعد از ظهر
نمی دونم چرا حس ایده رمانتیکم نمیاد!! :متفکر:

شاید چون خیلی ذهنم درگیر کارم شده...
.
.
.
محمدرضا ول کن بابا آوتار لیلی رو!! آخر عاقبتی برات نداره!! :پوزخند: آوتار منو بچسب! معرفی میکنم:
محمدرضا، جودی ابود
جودی، محمدرضا
موهاشو نگاه... آخی... نازی... :پوزخند:
من عاشق شیطونی ها و سر به هوایی هاش هستم...! :قلب:

آقای کسایی یه سوال ذهن منو درگیر کرده!! شما که حدود 50 تایی داشتی.... چرا فقط یه قلب برا ولن گرفتی؟؟؟

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۱۱-۳۰, ۱۱:۴۰ بعد از ظهر

خودم زودتر پیداش کرده بودمه . مال خودم باید بشونیدیه
محمد تو الان باید بگی ... کیهههه ؟ چیههههه ؟ :خنده:

atefe
۱۳۸۹-۱۱-۳۰, ۱۱:۴۱ بعد از ظهر
خوشم میاد خوب هواستون جمه :چشمک:

3tare
۱۳۸۹-۱۱-۳۰, ۱۱:۴۵ بعد از ظهر
خودم زودتر پیداش کرده بودمه . مال خودم باید بشونیدیه
محمد تو الان باید بگی ... کیهههه ؟ چیههههه ؟ :خنده:
ای بابا مشکلات زیاد شد!!
محمدرضا اگه میخوای پا چشمت سیاه نشه، بیخیال شو!!
بابا خب راست میگه اول حجت پیدا کرده بود! :خنده:

خب انقد اسپم تو تاپیک ندیم... منکه گفتم ایده رمانتیکم نمیاد!! یه ایده خرج کن بینیم آقا حجت! :سوت:

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۱۱-۳۰, ۱۱:۵۰ بعد از ظهر
ای بابا مشکلات زیاد شد!!
محمدرضا اگه میخوای پا چشمت سیاه نشه، بیخیال شو!!
بابا خب راست میگه اول حجت پیدا کرده بود! :خنده:

خب انقد اسپم تو تاپیک ندیم... منکه گفتم ایده رمانتیکم نمیاد!! یه ایده خرج کن بینیم آقا حجت! :سوت:

من تو ایده رمانتیک بدتر از حمیدم . فکر کن 2 تا بز دارن علف میخورن :خنده:

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۱۱-۳۰, ۱۱:۵۵ بعد از ظهر
ستاره تو ام ؟؟؟:ناراحت:
باشه داداش ما بخاطر شما میکشیم کنار!!!برو ماله تو:پوزخند:
بانوان سایت یه آواتار خوب بزنید دیگه(قابل توجه بعضی ها:پوزخند:)و البته متفاوت که دعوا نشه !!!!!!!!

3tare
۱۳۸۹-۱۲-۰۱, ۱۲:۰۳ قبل از ظهر
من تو ایده رمانتیک بدتر از حمیدم . فکر کن 2 تا بز دارن علف میخورن :خنده:
حمید بد تشبیه کرد... تو هم گسترش بده...!!
زشته بابا! این حرفا چیه؟ :لبخند:
.
.
اصلا حالا که اینطور شد یه ایده تو باید بدی، یه ایده هم حمید... یه ایده هم محمدرضا (چه ربطی به محمدرضا داشت؟!! :پوزخند:)
.
.
عاطفه خانوم منتظر حضور شما هم تو این تاپیک هستیما... :گل رز:
فائزه تو کجایی؟؟

atefe
۱۳۸۹-۱۲-۰۱, ۱۲:۰۴ قبل از ظهر
چی بگم :
من اصلا نمیدونم چه جور ایده هایی باید داد . راهنمایی کنید فعال میشم :پوزخند::خجالت:

3tare
۱۳۸۹-۱۲-۰۱, ۱۲:۱۰ قبل از ظهر
چی بگم :
من اصلا نمیدونم چه جور ایده هایی باید داد . راهنمایی کنید فعال میشم :پوزخند::خجالت:
عزیزدل، چند صفحه از تاپیک رو ورق بزنی، دستت میاد... :قلب:
به طور خلاصه میگم 4 نوع ایده اصلی داریم
ایده ی ستاره ای... ایده ایمانی... ایده ی پرندی... ایده افشینی...
بعضیا مث لیلی گلم که حسش باشه ایده میده...
بعضیا مث محمدرضا گهگاه...
بعضیا مث همین اقا حجت، بزور ازشون باید ایده گرفت :پوزخند:

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۱۲-۰۱, ۱۲:۱۴ قبل از ظهر
یک دسته گل به محل کار همسرت بفرست.
او نه تنها از دیدن گل ها لذت می بره بلکه نظرها و توجه های دریافت شده از طرف همکارانش نیز بر لذت و خوشحالی او می افزایند.
-----------------------------------------------------------------

یک جعبه ستاره تابان بخر و انها را به شکل یک پیغام کوتاه مانند "دوستت دارم" بر روی سقف بالای تخت خوابتان بچسبان.

وقتی که چراغ ها خاموش میشوند،پیغام شما اشکار خواهد شد.

I LOVE YOU
:قلب::قلب::قلب::قلب::قلب::قلب:

3tare
۱۳۸۹-۱۲-۰۱, ۱۲:۲۰ قبل از ظهر
یک دسته گل به محل کار همسرت بفرست.

او نه تنها از دیدن گل ها لذت می بره بلکه نظرها و توجه های دریافت شده از طرف همکارانش نیز بر لذت و خوشحالی او می افزایند.

یک جعبه ستاره تابان بخر و انها را به شکل یک پیغام کوتاه مانند "دوستت دارم" بر روی سقف بالای تخت خوابتان بچسبان.

وقتی که چراغ ها خاموش میشوند،پیغام شما اشکار خواهد شد.

I LOVE YOU
:قلب::قلب::قلب::قلب::قلب::قلب:

منبع ایده هات لو رفت... :خنده:

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۱۲-۰۱, ۱۲:۲۳ قبل از ظهر
و خداوند سرچ کردن را افرید:خنده:
ما تکلیفمون رو ادا کردیم:پوزخند:یکی هم میدیم برو خوش باش
-----------------------------------------------
یک ورق کاغذ و چند مداد رنگی بردار.بر روی آن،یک نقاشی کودکانه و شاد شامل یک خورشید خندان و دو نفر که دستهای همدیگر را گرفته اند،بکش.اسم خودتان را در زیر آنها بنویس و در داخل یک قلب این جمله را حک کن،
دوستت دارم
سپس،یک پاکت نامه بزرگ بردار .نقاشی خودت را در داخل آن قرار بده و آدرس محل کار همسرت را بر روی آن تایپ کن.
آن نامه را طوری پست کن که همسرت آن را در وسط یک روز پر مشغله کاری دریافت کند.

3tare
۱۳۸۹-۱۲-۰۱, ۱۲:۲۵ قبل از ظهر
بابا یکم سرچ کردن رو یاد حجت و حمید بده :سوت:

3tare
۱۳۸۹-۱۲-۰۱, ۱۲:۲۶ قبل از ظهر
و خداوند سرچ کردن را افرید:خنده:

بابا یکم سرچ کردن رو یاد حجت و حمید بده :سوت:
.
.
.
آقا یکی این پست بالایی منو حذف کنه! تکراری شد. با تشکر :گل رز:

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۱۲-۰۱, ۱۲:۲۷ قبل از ظهر
حالا مگه رفوزه شدم؟قبول نی؟ستاره تو که خوب بودی؟:پوزخند:

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۱۲-۰۱, ۱۲:۳۰ قبل از ظهر
زیباترین ایده برای قلبی که رنگ دانه هایش را برایت باخته ، چیزی جز نگاه مهربان و گفتاری به دور از ریا نیست . گفتاری به سادگی چند واژه . دوستت دارم
الکی سرچ نکنید که از کیه ، چه کنیم این آواتارا مگه میزارن بروز ندیم :پوزخند:

3tare
۱۳۸۹-۱۲-۰۱, ۱۲:۳۱ قبل از ظهر
حالا مگه رفوزه شدم؟قبول نی؟ستاره تو که خوب بودی؟:پوزخند:

یکاری کن این حجت و حمید یکی یه دونه (همش یه دونه!!) ایده بذارن، اونوقت قبول میشی... :چشمک:

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۱۲-۰۱, ۱۲:۳۲ قبل از ظهر
یکاری کن این حجت و حمید یکی یه دونه (همش یه دونه!!) ایده بذارن، اونوقت قبول میشی... :چشمک:

محمد حال کن ، قبولت کردم :سوت::پوزخند:

ali_p
۱۳۸۹-۱۲-۰۱, ۱۲:۳۳ قبل از ظهر
از عشق خودتون یا کسی که دوستش دارید بخواین در مورد آرزوهاش بگه و جمله جملش رو حفظ کنید باشید و اگه تونستید حتی بخش کوچکی از اونا رو چند روز بعد ناگهانی واسش محقق بسازید.این آرزوها میتونه آرزوهای دوران بچگی باشه که بهتر میشه انجامشون داد.مثلا بپرسید کودکانه ترین آرزوش چیه؟هدیه ای که دوست داشتی تو بچگی بهت بدن ولی هیچ وقت بهش نرسیدی؟

hamidbarca
۱۳۸۹-۱۲-۰۱, ۱۲:۳۴ قبل از ظهر
چه گیری دادیا؟:پوزخند:
حالا که اصرار میکنی میگم ولی به کسی نگی یه وقت:پوزخند:
یه بار بعد دعوا میخواستم یه گل مریم بخرم که با اسمش یکی باشه ولی یادم رفت:خنده:ولی خیلی رمانتیک بود:سوت:
حالا شما هم برید تقلید کنید

3tare
۱۳۸۹-۱۲-۰۱, ۱۲:۳۴ قبل از ظهر
زیباترین ایده برای قلبی که رنگ دانه هایش را برایت باخته ، چیزی جز نگاه مهربان و گفتاری به دور از ریا نیست . گفتاری به سادگی چند واژه . دوستت دارم
الکی سرچ نکنید که از کیه ، چه کنیم این آواتارا مگه میزارن بروز ندیم :پوزخند:
قلب من که وایساد!!
تروخدا ایده هاتون یکم رمانتیک باشه!! :پوزخند:
این زیادی رمانتیک بود

چه گیری دادیا؟:پوزخند:
حالا که اصرار میکنی میگم ولی به کسی نگی یه وقت:پوزخند:
یه بار بعد دعوا میخواستم یه گل مریم بخرم که با اسمش یکی باشه ولی یادم رفت:خنده:ولی خیلی رمانتیک بود:سوت:
حالا شما هم برید تقلید کنید

در حد شما همین ایده هم قبوله! :پوزخند:

atefe
۱۳۸۹-۱۲-۰۱, ۱۲:۴۱ قبل از ظهر
عشقتون از راه که میرسه یهو با یه چیز خیلی باحال بترسونیدش

مثلا پشت در بایست همین که میخواد بیاد تو و با کمال ارامش داره در رو باز میکنه یه چیز بگو تا بگه : وای قلبم ایستاد :پوزخند::نمیبینم::خنده بلند:
=========================================
چه قد بی مزه :کف کرده:-تنها چیزی که تو زندگیم بلد نیستم

Mohammad.Reza
۱۳۸۹-۱۲-۰۱, ۱۲:۴۱ قبل از ظهر
ستاره حال کردی یاران منو؟!!
اینا منو تنها نمیزارن،(شانس اوردین اگه ایده نمیدادین یه هفته اخراجتون میکردم:پوزخند:)تا پاس کنم این درسو
این چیزی که عاطفه گفت راسته کار خودمه خوب انجامش میدم!!!:پوزخند:

hamidbarca
۱۳۸۹-۱۲-۰۱, ۱۲:۴۴ قبل از ظهر
در حد شما همین ایده هم قبوله! :پوزخند:
خوب خدا رو شکر من که قبول شدم:پوزخند:ولی خیلی فکر پشت این خوابیده.همینطوری دست کم نگیرش:پوزخند:

3tare
۱۳۸۹-۱۲-۰۱, ۱۲:۴۵ قبل از ظهر
عشقتون از راه که میرسه یهو با یه چیز خیلی باحال بترسونیدش

مثلا پشت در بایست همین که میخواد بیاد تو و با کمال ارامش داره در رو باز میکنه یه چیز بگو تا بگه : وای قلبم ایستاد :پوزخند::نمیبینم::خنده بلند:
=========================================
چه قد بی مزه :کف کرده:-تنها چیزی که تو زندگیم بلد نیستم
برای شروع همینم خوبه عزیزم...
اما دوس داریم ادامه دار باشه... :گل رز:

اینا منو تنها نمیزارن،(شانس اوردین اگه ایده نمیدادین یه هفته اخراجتون میکردم:پوزخند:)تا پاس کنم این درسو

علی الحساب 9.75 :سوت:

خوب خدا رو شکر من که قبول شدم:پوزخند:ولی خیلی فکر پشت این خوابیده.همینطوری دست کم نگیرش:پوزخند:

آره عزیزم میدونم اون لحظه که این ایده به ذهنت خطور کرده، چه سردرد عجیبی گرفتی... :خنده:

hamidbarca
۱۳۸۹-۱۲-۰۱, ۱۲:۴۵ قبل از ظهر
بیشین بینم باء قمپوز الکی در نکن:پوزخند:من خودمو کشتم یه چیزی گفتم بعد تو به اسم خودت تمومش میکنی؟:خنده:
رو کن بینم این ایده رومنستو:پوزخند:

atefe
۱۳۸۹-۱۲-۰۱, ۱۲:۵۴ قبل از ظهر
یکی که خیلی دوسش داری براش کلی پشت در منتظری و هر چی میاستی نمیاد و هی میگه صب کن .

بعد کمی جو گیر میشی که ضد حال بزنی بش . برمیداری میگی من رفتم و میری . میاد دم در و میبینه تو نیستی و کمی :ناراحت: میشه .

ولی زود براش برمیگردی که دلش نشکنه و ... :قلب:

============================================
از نوع تهدید بود

atefe
۱۳۸۹-۱۲-۰۱, ۱۲:۵۵ قبل از ظهر
من نمیدونم عاطفه این ایده های سال رو از کجا جمع میکنه میاره :پوزخند:

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۱۲-۰۱, ۱۲:۵۶ قبل از ظهر
ما که قبول شدیم بریم رد کارمون . تازه گفتن زیادی هم بود ، طرفای 21 ، 22 دادن به ما :سوت::پوزخند:
شما بمونید با دروس افتاده

3tare
۱۳۸۹-۱۲-۰۱, ۱۲:۵۸ قبل از ظهر
من نمیدونم عاطفه این ایده های سال رو از کجا جمع میکنه میاره :پوزخند:

عزیزدلم حالا جوگیر نشو، همه ایده هاتو رو کنی... :سوت:
مغزت درد میگیره مث حمید :پوزخند:
.
.
شوخی بود... جدی نگیری نازنین بانو
.
.
.
.
منم که مغزم کلا تعطیله... سرچمم نمیاد :پوزخند:

ما که قبول شدیم بریم رد کارمون . تازه گفتن زیادی هم بود ، طرفای 21 ، 22 دادن به ما :سوت::پوزخند:
شما بمونید با دروس افتاده

نری دیگه برنرگردی... :چشمک:

hamidbarca
۱۳۸۹-۱۲-۰۱, ۰۱:۰۸ قبل از ظهر
منم که مغزم کلا تعطیله... سرچمم نمیاد :پوزخند:
جدا خسته نباشی.ار اون موقع تا حالا همش با کمک گوگل ایده میدادی؟من حالا گفتم چه دختر لطیف و پر احساسی:پوزخند:جدا و اساسا زررررررررررشک:خنده:

3tare
۱۳۸۹-۱۲-۰۱, ۰۱:۱۲ قبل از ظهر
جدا خسته نباشی.ار اون موقع تا حالا همش با کمک گوگل ایده میدادی؟من حالا گفتم چه دختر لطیف و پر احساسی:پوزخند:جدا و اساسا زررررررررررشک:خنده:

من هم از مغزم کمک میگرفتم، هم کتاب!
والا مث محمدرضا سرچ ایده نکردم تا حالا!! :پوزخند:
بابا من همون دختر بدج-نسه هستم که میخوام خودمو مهربون نشون بدم... :چشمک: به توصیفات گرانبهاتون اینارم اضافه میکنیم :سوت:

faezeh
۱۳۸۹-۱۲-۰۱, ۰۲:۰۸ قبل از ظهر
به به !!! منم که فراخونده شدم :چشمک: دفه اولمه میام اینجا چیزی بگم !!!! (فقط بخاطره ستاره جون ):گل رز:

=================================
ولی ایده هاتونو خوندم !! دوستان این ایده هاتون واقعا فوق رمانتیکه!!! طرف از خوشحالی خفه میشه :خنده:

================================

منم با سرچ شروع میکنم با اجازتون !!!:سوت:
اگر طرفتون قصد داره چند روزی به مسافرت بره،
بهش بگید که خیلی نگرانشید و به همین منظور برای مراقبت ازش یک بادی گارد استخدام کردین!
بعد یه بچه خرس عروسکی بهش هدیه بدید. . .:قلب:
به این میگن ایده البته اگه تکراری نباشه!!!! چشه گوگلو کور کردماااااااااا:پوزخند:

3tare
۱۳۸۹-۱۲-۰۱, ۰۲:۱۶ قبل از ظهر
به به !!! منم که فراخونده شدم :چشمک: دفه اولمه میام اینجا چیزی بگم !!!! (فقط بخاطره ستاره جون ):گل رز:

اومدی، رفتنی نباش... موندگار شو تا بچه ها از سرچ های گرانبهات استفاده کنن :چشمک: اما مطمئن باش بعد یمدت خودت ایده میدی :قلب:

*f*
۱۳۸۹-۱۲-۰۱, ۰۲:۱۹ بعد از ظهر

:پوزخند: مگه كشكه ........ من نميزارم بايد همون خانوم خوشگله كه عكشو واسش گذاشتمو بگيره :بامزه:

تو جيب مارو نزن :خنده: ........... تا وقتي عكس نميزاري همون دندون خوشگله خاطرخواهته :پوزخند:

eiman
۱۳۸۹-۱۲-۰۲, ۰۳:۰۴ بعد از ظهر
ایده رومانتیک امروز
همین که طرف رو دیدی شروع میکنی به دری وری گفتن اگر تونستید یک دستی هم برسونید بد نیست بعد از اینکه طرف حسابی گریه افتاد و اب بینی اویزان میگی شوخی بود و طرف از خوشحالی بال در میاره بعد سوارش میشی میگی بره تا بالای برج میلاد.

*f*
۱۳۸۹-۱۲-۰۲, ۰۳:۱۳ بعد از ظهر
خوبه من هميشه دستمال كاغذي همرام مي برم !‌:پوزخند: ولي خب كسي دري وري بخواد بگه منم دري وري تر ميگم :صلح:

ايده من اينه كه به جاي جمله كذايی دوستت دارم با عمل اين حرفو ثابت كنين نه با شعارای مسخره ............ من خيلي از جمله دوستت دارم بدم مياد

پرند
۱۳۸۹-۱۲-۰۲, ۰۳:۴۱ بعد از ظهر
ایده رومانتیک امروز
همین که طرف رو دیدی شروع میکنی به دری وری گفتن اگر تونستید یک دستی هم برسونید بد نیست بعد از اینکه طرف حسابی گریه افتاد و اب بینی اویزان میگی شوخی بود و طرف از خوشحالی بال در میاره بعد سوارش میشی میگی بره تا بالای برج میلاد.

آخي ايمان جان چه تخيل قوي اي داري !! من جاي شما باشم ميرم كوه و سوارشم مي كنم چراشم كه ميدوني!!
همين كه طرف زنگ زد و قرار گذاشتين كه برين پارك! طبق معمول شما زودتر ميرسي و يه جفت راكت بدمينتون با خودت ميبري كه ضمن اينكه با هم دعواتون نشده،يه هوازي توپ هم كار كرده باشين و كمي دنبه ممبه ها هم بسوزه!!:بامزه:

atefe
۱۳۸۹-۱۲-۰۲, ۱۰:۴۰ بعد از ظهر
ایده من اینه که

یه حس ششم خیلی قوی داشته باشی و خوب بتونی با نگاه تو چشماش حرفاشو بخونی و قبلی که یه چیزی بخواد براش تهیه کنی و با این کار کلی بهش حال بدی . :کف کرده:

================================================

واقعا نمیدونم چرا اینجا که میام ایده هام این همه دهاتی میشه :خجالت:

پرند
۱۳۸۹-۱۲-۰۳, ۰۸:۵۴ بعد از ظهر
ایده من اینه که

یه حس ششم خیلی قوی داشته باشی و خوب بتونی با نگاه تو چشماش حرفاشو بخونی و قبلی که یه چیزی بخواد براش تهیه کنی و با این کار کلی بهش حال بدی . :کف کرده:

================================================

واقعا نمیدونم چرا اینجا که میام ایده هام این همه دهاتی میشه :خجالت:
عاطي جونم ايده‌ت كجاش دهاتيه فقط علم لدن ميخواد و نياز به اشباه و ارواح و زمينه شطرنجي و اجنه داره كه يه كمي دستيابي بهشون مشكله گلم...
چند تا چيز كه مورد نياز همه آقايونه و معمولاً از خريدش عاجزن
1-كيف پول جيبي(ترجيحاً تو جيب عقب،بغل،كنار و بقيه جيب هاشون جابشه) و مجهز به آيينه
2-يه جا سوئيچي با ظرفيت(سوئيچ ماشين،موتور،تراكتور،تريلي،قفل زنجير دوچرخه همسايه!)
3-يه كيف مخصوص جاي كليد
4-كمر بند اسپرت(ترجيحاً با سگك كوچيك واسه كت شلوار مشترك عروسي و عزا!!)،كراوات(واسه اونايي كه استفاده مي كنن)
5-چند جفت جوراب كه يكيش هميشه توي كيف خودتون باشه(واسه وقتي كه بطور تصادفي با هم برين خونه دوست و آشنا)
6-دئودورانتم كه ديگه پاي ثابت هداياتونه ميدونم ميدونين:چشمک:

eiman
۱۳۸۹-۱۲-۰۳, ۰۹:۱۸ بعد از ظهر
یه ایده توپ برای امروز
شب میری توی جای خلوت و ترسناک یکم در مورد جن ها فکر میکنید تا یکی پیداش بشه البته از نوع مونث والا مذکرها رو بدین به خانمها بعد رو مخش کار میکنی خرجی هم نداره ازش میخواهید تا جای یک گنج رو بهتون نشون بده بعدشم که گنج پیدا کردید (الان تخیلش با خودتونه) خانمها زیاد تخیل نبافند اقا جنه میادا:خنده:

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۹-۱۲-۰۴, ۱۲:۰۵ قبل از ظهر
یه ایده بندری بدم بهتون حال کنید
.
.
طبق معمول جمعه ها که میرید ماهی گیری با هم اینبار خودت زودتر میری سر جای همیشگی سریع اون انگشتری که روز قبل براش گرفتیو تو جعبه خوشگلم
هست تو یه نایلون مشکی خوب میپیچونی که عمرا آب نره توش . بعد با یه گره ملوانی میزنیش سر قلاب که کوسه هم درش نیاره . سریع قلاب رو میندازی تو
آب تا طرف بیاد . بعد که اومد پیشت نشست مشغول قربون صدقه رفتن شد ، یهو میگی آخخخ نوک زد . :پوزخند:
هی الکی زور میزنی یعنی ماهیه گندست بالا نمیاد . بهش میگی بیا کمک . الکی نگهش میداری تا اونم چند تا زور خفن بزنه بعد یهو ولش میکنی تا جفتی بیفتین رو زمین پیش هم ( این صحنه رو سعی کنید رمانتیک اجرا کنید ) .
بعد قلاب رو میاری بالا سرت . با تعجب میگی این چیه دیگه . همچی مشکوک و مجهول نایلونشو باز میکنید ... ( طرف شوکه شده الان )
آروم جعبشو باز میکنید میگید از طرف شاه ماهی یه کادو داری .... :پوزخند:
ایده ها انحصاریه ها :سوت:

3tare
۱۳۸۹-۱۲-۰۴, ۱۲:۳۲ قبل از ظهر
.
.
طبق معمول جمعه ها که میرید ماهی گیری با هم اینبار خودت زودتر میری سر جای همیشگی سریع اون انگشتری که روز قبل براش گرفتیو تو جعبه خوشگلم
هست تو یه نایلون مشکی خوب میپیچونی که عمرا آب نره توش . بعد با یه گره ملوانی میزنیش سر قلاب که کوسه هم درش نیاره . سریع قلاب رو میندازی تو
آب تا طرف بیاد . بعد که اومد پیشت نشست مشغول قربون صدقه رفتن شد ، یهو میگی آخخخ نوک زد . :پوزخند:
هی الکی زور میزنی یعنی ماهیه گندست بالا نمیاد . بهش میگی بیا کمک . الکی نگهش میداری تا اونم چند تا زور خفن بزنه بعد یهو ولش میکنی تا جفتی بیفتین رو زمین پیش هم ( این صحنه رو سعی کنید رمانتیک اجرا کنید ) .
بعد قلاب رو میاری بالا سرت . با تعجب میگی این چیه دیگه . همچی مشکوک و مجهول نایلونشو باز میکنید ... ( طرف شوکه شده الان )
این ایده ت بهتر از قبلی بودا :تشویق:
برات یه کفش جغجغه ای بخرم... داری راه میفتیا :چشمک:

atefe
۱۳۸۹-۱۲-۰۴, ۱۲:۵۴ قبل از ظهر
.
.

نه بابا :متفکر:
حجت داریم بهت امیدوار میشیما :پوزخند:

پرند
۱۳۸۹-۱۲-۰۴, ۱۰:۲۴ بعد از ظهر
یه ایده توپ برای امروز
شب میری توی جای خلوت و ترسناک یکم در مورد جن ها فکر میکنید تا یکی پیداش بشه البته از نوع مونث والا مذکرها رو بدین به خانمها بعد رو مخش کار میکنی خرجی هم نداره ازش میخواهید تا جای یک گنج رو بهتون نشون بده بعدشم که گنج پیدا کردید (الان تخیلش با خودتونه) خانمها زیاد تخیل نبافند اقا جنه میادا:خنده:
لطفاً يكي اين ايده رو واسه من ترجمه كنه،هر چي خوندم كمتر فهميدم، هفتاد بار خوندم و هيچي ،كاش يه دستفروشي چيزي بياد كتاب اغراض مابعدالطبيعه بفروشه بفهميم جناب ايمانوس چي فرمودن!!

exploit
۱۳۸۹-۱۲-۰۶, ۰۱:۱۴ قبل از ظهر
با یک لیوان قهوه ساعت 3 شب میرم پشت پنجره ,چقدر ستاره ها قشنگن,ستاره ها هر شب، تنهاییم را روشن می کنند ولی باز هم، با نبودن تو تنهای،تنها هستم,هر شب ماه، همدردی میکند و تنهاییش را نشانم می دهد,من ماندم و عشق تو در این خلوت بی انتها,پناهی نیست که به سوی آن، روانه شوم. هنوز هم به خاطر دل تو، پشت این پنجره ایستاده ام,فنجان قهوه ام تمام شد و باز هم تو نفهمیدی و ندیدی که وقت رفتنت من پشت همین پنجره نشستم. اشکامو بدرقت کردم.

شب آدمو خیلی آروم میکنه ,مخصوصا اگه دلت گرفته باشه , ایده رمانتیک بدی نیست امتهان کنین, یک فنجان قهوه در دل شب پشت پنجره و فکر کردن به تو (البته اگه عاشق نیستید , یا خوابتون گرفت یا افسردگی دارید بخوابید بهتره:بامزه:)

پرند
۱۳۸۹-۱۲-۰۶, ۱۰:۲۶ بعد از ظهر
قهوه اون ساعت صبح يعني آخر مازو!!
چشماي منتظر به پيچ جاده
دلهره هاي دل پاك و ساده
پنجره بازو غروب پاييز
نم نم بارون تو خيابون خيس
اما ايده با نمكي بود ياد فيلم قهوه و سيگار افتادم!

تيريپ اذيت كاري بردارين!!
زنگ كه زد آخر بد اخلاقي باشين و وقتي اومد انگار نه انگار كه شما بودين،بعد برين با هم ذرت مكزيكي يا شيرقهوه با پاي سيب بخورين!!:چشمک:
پ ن: من اصلاً ذرت مكزيكي نه تنها دوست ندارم يه جورايي هم بدم مياد ولي فقط بخاطر ليلي جون كه مديريت شده خواستم شيرين بازي در بيارم!!

jiji
۱۳۸۹-۱۲-۰۷, ۰۱:۰۹ بعد از ظهر
یه ماهی کوچولوی شیطون توی تنگ خوشگل بخرید و با این نامه برای کسی که دوسش دارید بفرستید:

همش داشتم فکر می کردم که چه چیزی برات بخرم که لایق تو باشه ولی چیزی پیدا نکردم پس من همه ی احساسمو به تو هدیه می کنم در واقع این یه ماهی نیست این همه ی احساس منه. به لبای کوچیکش نگاه کن که همواره داره میگه دوست دارم، به رقصیدنش نگاه کن که چقدر از کناره تو بودن خوشحاله، انگشتت و رو تنگش بزار و تماشا کن که همیشه برای بوسیدن دستای مهربونت به سمتش میاد، این با ارزش ترین چیزی بود که داشتم و انو تقدیم تو می کنم مواظبش باش و اگه یه روز از لبای کوچیکش نشنیدی که بگه "دوست دارم" مطمئن باش مرده...

پرند
۱۳۸۹-۱۲-۰۸, ۰۱:۲۸ بعد از ظهر
يكي از دوستام هر سال عيد با شوهرش ميرن دو تا ماهي مي خرن يكي واسه خودش و يكي هم واسه شوهرش،اسماي خودشونم ميذارن روي ماهيا و با هم شرط بندي مي كنن كه كدوم يكي زود تر ميميره و اين كل كل تا مردن ماهي دوم كه معمولاً هم خانومه‌ست ادامه پيدا مي كنه!!

jiji
۱۳۸۹-۱۲-۰۸, ۰۲:۱۴ بعد از ظهر
يكي از دوستام هر سال عيد با شوهرش ميرن دو تا ماهي مي خرن يكي واسه خودش و يكي هم واسه شوهرش،اسماي خودشونم ميذارن روي ماهيا و با هم شرط بندي مي كنن كه كدوم يكي زود تر ميميره و اين كل كل تا مردن ماهي دوم كه معمولاً هم خانومه‌ست ادامه پيدا مي كنه!!

این دیگه چه جور کل کلیه؟!!!! چه اهمیتی داره کدوما زودتر میمیرن. مهم اینه که برای هم زندگی می کنن و این باعث میشه که در آخر با هم بمیرن.
یادمه دوستی میگفت: اگر کسی می گوید که برای تو می میرد دروغ میگوید!!!
حقیقت را کسی میگوید که برای تو زندگی می کند.

ایده امروز:
یه قلم با کاغذ A4 به هم نفستون بدید و ازش بخواین شما رو نقاشی کنه.... بعد که کارش تموم شد کاغذ ازش بگیرید و شروع کنید به غر زدن، این چیه کشیدی ؟ این منم؟ نقاشی بلد نیستی و از این حرفا....
در آخر بگید حالا من تو رو می کشم، تکون نخور خراب میشه، یه نگاه به اون یه نگاه به کاغذ بعد برای عکسی که اون از شما نقاشی کرده یه قلب بکشید و تو قلب عکس یه گل نقاشی کنید و بگید بیا این تویی و زیرش بنویسید:

همیشه در قلب منی.

3tare
۱۳۸۹-۱۲-۰۹, ۱۰:۲۱ بعد از ظهر
بالاخره قسمت رمانتیک مغز ما هم تراوش کرد :پوزخند:
.
.
.
ایده رمانتیک امروز

اگه کارتون طوریه که روزهای تعطیل هم میرید سرکار (برای خودم گاهی پیش میاد) این ایده به دردتون میخوره.
صبح وقتی میخواین تنهاش بذارید و به سرکار برید، کمی زودتر از خواب بیدار بشید و یه صبحانه مفصل براش تدارک ببینید و وسایل صبحانه رو آماده براش بذارید. اگه روی یه تیکه کاغذ یه جمله عاشقانه هم بنویسید کنارش بذارید عالیه... یا اگه شد یه شاخه گل هم خیلی رمانتیکش میکنه... :چشمک:

*f*
۱۳۸۹-۱۲-۱۱, ۰۸:۵۱ بعد از ظهر
واسه ايده رمانتيك ما مشتی‌ مولتی ويتامينو اينا مي بندن به ما :خنده::پوزخند: تا نخوريم ول نميكنن !

ايده رمانتيك :‌ يه مسابقه دو بزارين تو خيابون يا پارك بعد هركي برنده شد يه جايزه بدين بهش :چشمک:

3tare
۱۳۸۹-۱۲-۲۸, ۰۳:۳۰ قبل از ظهر
♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ایده رمانتیک امـــــروز ♥♥♥♥♥♥♥♥♥

.
.
یکی از عکسای بچگی شو ازش بگیر و بده براش نقاشی کنن... البته از قبل در مورد نقاشی بحث کنید باهم تا بفهمی از چه سبکی خوشش میاد و همون سبک رو بده براش بکشن...
من خودم سیاه قلم رو ترجیح میدم... یا نقاشی با مداد رنگی رو...
.
.
.
.
نصفه شبی مغزم چه تراوشاتی میکنه ها... :متفکر::پوزخند:

3tare
۱۳۹۰-۰۲-۱۲, ۱۰:۲۱ قبل از ظهر
♥♥♥ ایده رمانتیک امـــــروز ♥♥♥

چرا کسی ایده رمانتیک نمیده؟؟؟ :گیج: :متفکر::نمیدونم:
.
.
.
.
خودم یه ایده بدم حالا: :چشمک: (البته تو ایده م تقلب هم بکار رفته :صلح:)

یه شربت vimto (:سوت::چشمک::بامزه::راضی::کابو:) تهیه کنید و دو تا لیوان پر از یخ هم بذارید (:مژه زدن::001_wub:) و وقتی خسته از سرکار میاد خونه ازش پذیرایی کنید. مطمئنا اینجوری میشه: :w00t::001_tt1: و بعد شما هم اینطوری: :009: