PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزایش قد (تورو خدا کمک کنید )

king.legend
۱۳۹۰-۰۲-۱۰, ۰۸:۴۴ بعد از ظهر
با سلام خدمت اساتید محترم و دوستان
بخدا هرچی گشتم تاپیک اساسی برا این موضوع پیدا نکردم
تورو خدا برا قدم یه کاری بکنید
آرژنین 2 دفه مصرف کردم
زنگ زدم برا قرصای نچرال ولز دختره میگه 100 % جواب میده ضمانت نامه داره و این حرفا
میترسم 255 براش بدم و جواب نده.
از طرفی هم تو اینترنت گشتم و گیج شدم ( این حرکات کششی و میگم )
از طرفی هم من تو شهرستانم و متخصص خوبی هم نداره همش یه متخصص داره که اگه ببنیدش به هر کاری میخوره جز متخصص . گفت برو عکس بگیر از زانوهات تا بگم صفحات بسته شده یا نه
عکس گرفتم گفت پای سمت راستت بسته شده ولی چپ نه ... آخه به عقل جور در میاد
اگه کمکم کنید ممنون میشم

Ahoora
۱۳۹۰-۰۲-۱۰, ۰۸:۴۶ بعد از ظهر
چند سالته؟

king.legend
۱۳۹۰-۰۲-۱۰, ۰۸:۴۶ بعد از ظهر
راستی ناگفته نمونه
سنم 18 وزن 64 قد 168 . 2 ساله بدنسازی کار میکنم

Ahoora
۱۳۹۰-۰۲-۱۰, ۰۹:۰۲ بعد از ظهر
با ورزش مناسب و تغدیه مناسب میتونی قد افزایش بدی البته اگه صفحه ها بسته نشده باشه اگه حرف دختره درست بود الان همه قد مورد علاقه خودشون رو داشتند توجه نکن به این حرفها اونها فقط وعده میدن و پول رو میخوان حالا خود دانی :چشمک:

king.legend
۱۳۹۰-۰۲-۱۰, ۰۹:۱۲ بعد از ظهر
راستی داداش یه دکتر متخصص که خیلی هم اسم و رسم داشت و ...
میگفت صفحات رشد بسته نمیشه
گفت بر اساسهبال رفتن سن سرعت رشد کم میشه
یعنی میانگید برا پسرا تا 25 سالگی در هر سال 1 سانت اضاف میشه

hamidbarca
۱۳۹۰-۰۲-۱۱, ۱۲:۳۱ قبل از ظهر
مطمئن باش این قرصها و دستگاه ها فقط پول دور ریختنه.زیر نظر متخصص با کلی درمان هم عمرا سالی 1 سانت اون هم تا 25 سالگی بشه قد رو اضافه کرد.بعد شما هم خیلی قدت کوتاه نیست تقریبا 170 هستی دیگه ولی اگه اینقدر برات مهمه حتی شده برو یه شهر دیگه زیر نظر متخصص کاربلد و الکی وقت تلف نکن

MILД D_H
۱۳۹۰-۰۲-۱۱, ۱۲:۵۳ قبل از ظهر
سلام دوست عزیز من هفته پیش این موضوع رو میخواستم مطرح کنم ولی نشد.هر سوالی داری بپرس جواب میدم.در مورد نشرال ولز چیزی نمیدونم ولی برو تهران دکتر قدد درسته حسابی اگه جای رشد داری بهت سوما میده که خیلیهم گرونه من 20 تا زدم دونه ای 90 تومن فقط هواست باشه باید برای استفاده از سوما یه کارایی کنی که اگه خواستی بزنی من بهت میگم...

king.legend
۱۳۹۰-۰۲-۱۱, ۱۱:۲۶ قبل از ظهر
سلام دوست عزیز من هفته پیش این موضوع رو میخواستم مطرح کنم ولی نشد.هر سوالی داری بپرس جواب میدم.در مورد نشرال ولز چیزی نمیدونم ولی برو تهران دکتر قدد درسته حسابی اگه جای رشد داری بهت سوما میده که خیلیهم گرونه من 20 تا زدم دونه ای 90 تومن فقط هواست باشه باید برای استفاده از سوما یه کارایی کنی که اگه خواستی بزنی من بهت میگم...

سلام دوست عزیز ممنون که راهنماییم کردی
برا سوما چیکار باید کرد ممنون میشم بهم بگی
بنظرم بد نیست به امتحانش میرزه

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۲-۱۱, ۱۱:۴۶ قبل از ظهر
سوماتروپین دونه 90 تومن؟ :متفکر:

samim
۱۳۹۰-۰۲-۱۱, ۱۲:۵۷ بعد از ظهر
سوما 12 تا 18 تومان ، سراغ داشتم

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۲-۱۱, ۰۱:۳۲ بعد از ظهر
همین الان خودم زنگ زدم از بچه های داروسازی....قیمت گرفتم
ال جی رو دارن دونه 12 ثامن هم دونه 13

samim
۱۳۹۰-۰۲-۱۱, ۰۲:۵۸ بعد از ظهر
بله .. همین قیمتهاست ،

ولی اونهایی که اطلاع ندارند شاید 100 تومن هم بخرند ، شاید به خاطر همینه که میگن

"بدن سازی رشته درامدسازیه " .. " خوب پولی توشه آقا .. توپه ..توپ !! "
البته اینا رو من نمیگم ها !! شنیدم ! هرچند اگر *** سالم را با قیمت مناسب + سود معقول بدند ،

هیچ مسئله ایی نیست !
ولی مشکل اونجاست که برخی آدمهای متقلب و کلاش( شما بخونید کلاه برداران حرفه ایی ) هم پاشون باز شده به این رشته ورزشی،

و دلشون برای هیچ جوان مردم نمیسوزه ! هرچی رو میکنند توی این قوطی ها و آمپولها ، میدن به بچه های مبتدی
( خودم تا حالا چهار پنج تا پروتئین تقلبی نوش جان کردم- خیلی حال گیریه ! )..

من این جمله رو زیاد شنیدم .. شما نشنیدید ؟

MILД D_H
۱۳۹۰-۰۲-۱۱, ۰۴:۳۰ بعد از ظهر
کاملا درسته آدم دیگه به چشماش هم نمیتونه اطمینان کنه من تا حالا نزدیک 1 ملیون پول مکمل قلابی دادم زدم به بدن آی چه حالی داد انگار آب خالی خوردم هیچ نتیجه ای نداشت.راستی حالا که بحث به اینجا کشید یه سایت معتبر فروش مکمل سراغ دارین که قابل اعتماد باشه؟؟؟؟

MILД D_H
۱۳۹۰-۰۲-۱۱, ۰۴:۴۱ بعد از ظهر
سوما 12 تا 18 تومان ، سراغ داشتم
آره سوما 90 تومن دانمارکیش 16ml یا نام پزشکیش nordilet هستش حتی میتونید از google هم پیدا کنید عکسشو اونای که 15 تومنه ال جی و... به نظر من خیلی ضرر داره میتونین تحقیق کنین الان 92 تومنه که دیگه احتیاج به سرنگ نداره فقط سوزنش عوض میشه اینم عکسش
http://bajapharmacy.com/store/image/cache/data/product/main/Nodilet_Photo-2-500x500.jpg

MILД D_H
۱۳۹۰-۰۲-۱۱, ۰۹:۴۱ بعد از ظهر
سلام دوست عزیز ممنون که راهنماییم کردی
برا سوما چیکار باید کرد ممنون میشم بهم بگی
بنظرم بد نیست به امتحانش میرزه
یه سری شرایط مثل اینکه شب بعد از تزریق بلا فاصله بخوابی.زمان استفاده نشاسته مصرف نکرده باشی هر شب 20ml میزنی و تا 3 ماه(دوره درمان)نباید یک شب یا حد اکثر 2شب نزنی...به نظر من یه مکمل هم بگیر چون به شکل خیلی قوی چربیهاتو میسزونه

samim
۱۳۹۰-۰۲-۱۲, ۰۹:۳۶ قبل از ظهر
یعنی اگر بخواهی از این مصرف کنی ، شبی چقدر هزینه میشه ؟

MILД D_H
۱۳۹۰-۰۲-۱۲, ۱۱:۲۲ قبل از ظهر
یعنی اگر بخواهی از این مصرف کنی ، شبی چقدر هزینه میشه ؟
تقریبا شبی 30 تومن..چون هر شب 1/3 کل امپول رو مصرف میکنی

samim
۱۳۹۰-۰۲-۱۲, ۱۱:۲۷ قبل از ظهر
نتیجه اش را شما امتحان کردید ؟ چه فرقی با الجی داره ؟

MILД D_H
۱۳۹۰-۰۲-۱۲, ۱۱:۳۳ قبل از ظهر
توی نتیجش خوب یک مقداری این موثر تره ولی مهم تر از همه اینه که خطرش خیلی کمتره اگه من با این استیلم ال جی میزدم باید الان از اون دنیا جواب شما رو میدادم

love4ever
۱۳۹۰-۰۲-۱۲, ۰۱:۲۶ بعد از ظهر
با سلام خدمت برو بچه های گل رشته ی بدنسازی
من هم مدتیه که دنبال مکملی برای رشد قدم هستم
اولش میخواستم آرژنین بگیرم ولی الان بهم سوما رو پیشنهاد کردن
من 17 سالمه با قد حدودا 175 و وزن 70 کیلوگرم
نظر شما در این مورد چیه؟
آیا مکمل آرژنین موثره ؟
با تشکر فراوان

amir.m
۱۳۹۰-۰۲-۱۲, ۰۳:۲۵ بعد از ظهر
قابل توجه همه ی کسانی که احساس کوتاهی قد می کنند : به جای ژنتیکتون ، به وزارت بهداشتتون فحش بدین ، چونکه :
ژاپنی ها تا جنگ جهانی دوم جزو کوتاهترین ملل جهان بحساب می­آمدند ، پس از شکست در جنگ جهانی دوم تصمیم گرفتند برای همه نکات ضعفشان برنامه ریزی کنند ، از بین آن نکات ضعف قد بود . وبا برنامه ریزی دقیق ومحاسبه شده غذایی داروئی وورزشی ، به دانش آموزانشان روزانه یک قرص کلسیم 100 میلیگرمی دادند و در مدارس شیر پخش کرده و ورزش را در مدارس رایج کردند .1945 پایان جنگ جهانی دوم بود ، ژاپنی ها حرکت اصلاح قد را با یک عزم ملی در سال 1950 شروع کردند . نتیجه آن باور نکردنی بود زیرا تلاششان پس از بیست سال ودقیقا در سال 1970 میلادی به ثمر نشست ونسل جدید ژابنیها ، با افزایش 10 سانتیمتر (!!!) از حالت قد کوتاهی که به آن معروف بودند خارج شد، و به ادعاهای بیخود قبلی که می گفتند قد نژاد ژاپنی بر اساس ژنتیکی کوتاه است ونمی توان برای آن کاری کرد بعنوان یک باور غلط از ذهن جامعه زدوده شد .
متاسفانه سوء تغذیه به عنوان یکی از مهمترین عوامل توقف رشد قد ایرانیها محسوب می شود. درسالهای اخیر به دلیل کاهش میزان مصرف مواد پروتئینی و لبنیات و افزایش مصرف نوشابه ها وکربوهیدات ها مانند برنج، سیب زمینی و نان این روند شدت گرفته است...

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۲-۱۲, ۰۷:۱۵ بعد از ظهر
با سلام خدمت برو بچه های گل رشته ی بدنسازی
من هم مدتیه که دنبال مکملی برای رشد قدم هستم
اولش میخواستم آرژنین بگیرم ولی الان بهم سوما رو پیشنهاد کردن
من 17 سالمه با قد حدودا 175 و وزن 70 کیلوگرم
نظر شما در این مورد چیه؟
آیا مکمل آرژنین موثره ؟
با تشکر فراوان
همونطور که توی پست بالایی هم دوستمون به تغذیه اشاره کردن
شما هم تغذیه اصولی رو دنبال کنید
سن شما جای رشد داره...ضمن اینکه قد کوتاه هم نیستین
پس خرج اضافه نکنید...آرژنین هم بعنوان مکمل...گزینه خوبیه

MILД D_H
۱۳۹۰-۰۲-۱۲, ۰۹:۵۵ بعد از ظهر
ببین دوست عزیز الان 3 سال جای رشد داری ببین سلامتیت مهم تره یا قد من که تقریبا 170 هستم چی بگم؟کلسیم+آهن+روی+پروتئین بیشتر به بدنت برسون حرکات سنگین انجام نده روزا نه 1 ساعت حرکات کششی و پرش انجام بده خوابت رو خوب کن بهت قول میدم تا 180 میرسی(شاید هم بیشتر...)

amir.m
۱۳۹۰-۰۲-۱۵, ۰۱:۲۳ بعد از ظهر
بچه ها نظرتون راجع به اینجور تبلیغات چیه؟؟ میگن بدون هیچ دارویی ، فقط با ورزش. برای مثال میگن با از بین رفتن گودی کمر و انحنای ستون فقرات ، حداقل 4 5 سانت رو 100% اضافه می کنه. قیمتشم خیلی خوبه ؛ یعنی به نظر میرسه به یه بار امتحان می ارزه. نظر شما چیه؟ تا حالا کسی از اینا استفاده کرده؟؟ http://www.iranteb.net/revesh.html

Ahoora
۱۳۹۰-۰۲-۱۵, ۰۲:۰۷ بعد از ظهر
اینها همش تبلیغات کو تا عمل :پوزخند: اگه رشد قد متوقف نشده باشه میشه کاریش کرد وگرنه هیچ راهی وجود نداره جز جراحی که خرجش سر به فلک میکشه تازه اون هم متخصص میتونه بگه نه اینهایی که دکه باز کردند

amir.m
۱۳۹۰-۰۲-۱۵, ۰۷:۰۳ بعد از ظهر
من متقاعد نشدم. حرفم اینه که شماها که برای افزایش قد حاضرین به انواع و اقسام قرص و مکمل متوسل بشید ، که هم عوارض دارند و هم قیمتشون بالاست ، چرا اقلاً یک بار این روشها رو ، که نه عوارض دارند (چون صرفاً تعدادی حرکت ورزشی هستند) و نه قیمتشون بالاست (بین 5 تا 10 تومن) امتحان نمی کنید؟؟ من بر خلاف خود این سایتها که قول افزایش تضمینی حداقل 5 6 سانت رو میدن ، چیزی رو تضمین نمی کنم (چون تجربه ای ازش نداشتم). ولی میگم به امتحانش می ارزه. البته من خودم 176 هستم و از قدم راضیم؛ واسه ی کسانی میگم که میخوان افزایش قد داشته باشن...

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۲-۱۵, ۰۷:۴۷ بعد از ظهر
مکملها که عوارض ندارن
اما با پیشنهاد و فرمایش شما موافقم

Ahoora
۱۳۹۰-۰۲-۱۵, ۰۷:۵۸ بعد از ظهر
من متقاعد نشدم. حرفم اینه که شماها که برای افزایش قد حاضرین به انواع و اقسام قرص و مکمل متوسل بشید ، که هم عوارض دارند و هم قیمتشون بالاست ، چرا اقلاً یک بار این روشها رو ، که نه عوارض دارند (چون صرفاً تعدادی حرکت ورزشی هستند) و نه قیمتشون بالاست (بین 5 تا 10 تومن) امتحان نمی کنید؟؟ من بر خلاف خود این سایتها که قول افزایش تضمینی حداقل 5 6 سانت رو میدن ، چیزی رو تضمین نمی کنم (چون تجربه ای ازش نداشتم). ولی میگم به امتحانش می ارزه. البته من خودم 176 هستم و از قدم راضیم؛ واسه ی کسانی میگم که میخوان افزایش قد داشته باشن...

من کی گفتم که قرص بخوریم تا قد بلند بشه؟ :پوزخند: شما که میگی 10 15 هزار تومن پولی نیست میدیم نهایتش هیچی آخرش این میشه که افراد بسیاری هم مثل شما همین فکر رو میکنند یه پول قلمبه ای نصیب اون شرکت میشه !:سوت:

love4ever
۱۳۹۰-۰۲-۱۵, ۱۰:۰۰ بعد از ظهر
عزیزم اهورا جان .
آقا امیر نگفتن 10 15 تومن گفتن 5 10 تومن
تازه اگه واقعا هم جواب میده امتحانش اشکالی نداره داداش
میدونی اینا چون مکملن برا بدن اشکالی ندارن اگه هم تاثیر نذارن باز هم عوارضی ندارن اما استفاده از آمپول شاید عوارض زیادی در پی داشته باشه
هر چند که من اصلا به عوارضش توجه نمی کنم و الانم دارم یه نوع تستوسترون مصرف میکنم برای افزایش وزن و حجم

hamidbarca
۱۳۹۰-۰۲-۱۵, ۱۰:۰۴ بعد از ظهر
من یه پسرخاله دارم قدش زیر 160 هست هر راهی به جز عمل کردن هم امتحان کرده هیچکدوم هم جواب نداده.همین حرکات ورزشی هم که میگید رفت گرفت ولی فقط چند شکل تو 4 تا صفحه کشیده بودن براش فرستاده بودن که هیچ فایده ای نکرد کلی هم پول برای همین 4 تا شکلک داد.به قول جناب Ahoora همین پولهای کم رو میگیرن در آخر میشه کلی پول.از اون طرف هم کسی حوصله اینکه برای 10 تومن بره شکایت کنه رو نداره.خلاصه که به نظر من هیچکدوم از این راهها فایده نداره

Ahoora
۱۳۹۰-۰۲-۱۵, ۱۰:۱۶ بعد از ظهر
آقا پیر شدیم رفت همون 5 الی 10 تومن :خنده:

آقا حمید حرف دل مارو زدی داداش:گل رز:

love4ever
۱۳۹۰-۰۲-۱۵, ۱۰:۱۸ بعد از ظهر
آقا حمید خوب شاید این استعداد مادرزادی اش باشه که هورمون قدش کم ترشح میشه
ببین عزیز اگه یکی غدش این هورمونو کم ترشح کنه و هیچ تغییری نکنه دیگه اگه فیل هم بیاد بازم نمیتونه عوضش کنه
انشالله خدا به پسر خالت کمک میکنه که هر چه زودتر به قد ایده آل خودش برسه

hamidbarca
۱۳۹۰-۰۲-۱۵, ۱۰:۲۲ بعد از ظهر
آقا حمید خوب شاید این استعداد مادرزادی اش باشه که هورمون قدش کم ترشح میشه
ببین عزیز اگه یکی غدش این هورمونو کم ترشح کنه و هیچ تغییری نکنه دیگه اگه فیل هم بیاد بازم نمیتونه عوضش کنه
انشالله خدا به پسر خالت کمک میکنه که هر چه زودتر به قد ایده آل خودش برسه
اون بی چاره که دیگه سنش از این حرفها گذشته.البته درسته که کلا استعداد ذاتیش در همین حد بود ولی من مظنورم اینه که این تبلیغات همش کلاهبرداریه.شما اگه اون چیزی رو که برای بنده خدا فرستاده بودن میدیدی خنده ات میگرفت.انگار یه بچه عکس چندتا ادم کشیده باشه بعد به اسم حرکات علمی میندازن به ملت:پوزخند:در کل میخواستم بگم من دیدم چی برای آدم میفرستن

amir.m
۱۳۹۰-۰۲-۱۶, ۱۲:۲۸ قبل از ظهر
شاید اون مال چند سال پیشه که اینجوری بوده؛ والا با این سایت و تبلیغاتی که این داره می کنه (http://www.iranteb.net) بعید می دونم که یه شکل بدردنخور بفرسته در خونت. میگه یه جزوه + یه dvd آموزشی داره.
والا من که خیلی وسوسه شدم بگیرمش. فکرشو بکن که اگه این روش واقعاً موثر باشه ، حیف نیست که امتحانش نکنیم...؟؟

shahi
۱۳۹۰-۰۲-۱۶, ۱۲:۵۱ قبل از ظهر
دوستان یکی از این دی وی دی افزایش قد و واسه یکی گرفتم چیز خاصی توش ندیدم همش نرمش بود نرمش خاصی هم نبود جز یه چیزایی واسه برطرف کردن گودی کمر که میگفت کسی که گودی کمرش برطرف شه 3 سانت قدش بلندتر میشه

arashbandegan
۱۳۹۰-۰۲-۱۶, ۰۲:۲۵ قبل از ظهر
بالا رفتن قد تا ۲۰ سالگی بیشترش انجام میشه اگه کسی بخاد بهترین نتیجه رو بگیره باید از سن پایین یعنی ۱۳ یا ۱۴ سالگی شروع کنه چه از نظر ورزش چه هورمون رشد ونام تحت نظر پزشک، البته ورزش رو که همیشه باید رعایت کرد

abbasmoma
۱۳۹۰-۰۲-۱۶, ۰۳:۳۵ قبل از ظهر
منم دیدم و نظرم با رضا یکیه
امیر من فک میکنم که سایت و محصول خودته :خنده: چون همش داری تبلیغشو میکنیو تو هر پستت لینکه سایتو میذاریو تکرار میکنی حرفاتو:سوت:
در کل علمیش همینه که بچه ها گفتن

Ahoora
۱۳۹۰-۰۲-۱۶, ۰۹:۲۵ قبل از ظهر
اینجا همه حرفهای متفاوت زده شد میگم یکی از بچه ها بگیره امتحان کنه خوب بود بقیه میریم میگیریم :پوزخند: منم با بالایی موافقم اگه مال خودته یه تخفیف بده مشتریت بشیم :سوت:

amir.m
۱۳۹۰-۰۲-۱۶, ۰۹:۴۲ قبل از ظهر
آقا داشتیم؟؟ چی مال خودمه؟!! اگه مال خودم بود از اول میگفتم و یه تخفیف تپل به بچه های سایت میدادم :صلح:
آخه من دیدم تو این تاپیک راجع به انواع و اقسام روشها اطلاعات وجود داره ، ولی راجع به این روش هیچی گفته نشده. اگه یه سایت بخواد واقعاً جامع و علمی باشه ، باید همه ی جوانب و مسائل و روشها رو بررسی کنه...
منم با نظر اهورا جان موافقم. بنظرم بد نیست یکی که واقعاً و به شدت دنبال افزایش قدشه و تا حالا انواع روشها رو امتحان کرده ، این یکی رو هم امتحان کنه. بعد که گرفت ، اگه خوب بود اینجا بگه که ما هم بریم بگیریم :چشمک:

MILД D_H
۱۳۹۰-۰۲-۱۶, ۰۸:۴۸ بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان من چند روزی نبودم.خدمت شما عرض کنم توی این سی دی ها یه سری حرکت ورزشی وجود داره که علمی هم هست(به شرط معتبر بودنش)ولی نه واسه کسی که بالای 18 سالشه اینا واسه کسایی خوبه که از 12 سالگی اونم به شرط تغذیه درست و هر روز تکرار کنن تا یه 10-11 سانت بلند تر از ژنتیکشون بشن.من تمام راه ها رو امتحان کرده میگم اگه بالای 18 سالی برو تست بده سوما بزن هر چیزی عوارضی داره اگه ارزششو داره برو بزن...ذیگه دنبال راه های دیگه نباش نتیجه ن می ده

love4ever
۱۳۹۰-۰۲-۱۷, ۰۴:۲۹ بعد از ظهر
به نظر بنده هم حق با بالاییه
چون اگه بالای 18 یا 19 باشی این روش ها به هیچ وجه تغییری ایجاد نمیکنه
ولی اگه در مورد کارت مطمئن باشی میتونی از سوما استفاده کنی که هو تضمینش بالئه و هم اینکه تمام چربی ها رو میسوزونه و بدن رو خشک و تیکه میکنه