PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هیدروکسی کات Hydroxycut

aidin
۱۳۸۷-۰۹-۰۲, ۰۷:۲۲ بعد از ظهر
شکل مکمل:کپسول ترکیبات:هیدروکسازن و عصاره گوارانا(کافئین) و عصاره هماهوانگ(افدرین) و کمپلکس سالیسین و ال کارنیتین و پیکولینات کروم موارد مصرف: کم کردن وزن و درمان سلولیت در بانوان و تفکیک عضلات در ورزشکاران مقدار مصرف:روزانه 4 کپسول نکات مهم: در افراد زیر 18 سال توصیه نمی شود و بیشتر از 4 کپسول مصرف نشود و قبل از خواب مصرف نشود هشدار: در صورت بروز عوارض زیر مصرف Hydroxycut را قطع کنید 1-سرگیجه لرزش دست عصبانیت طپش قلب و بیخوابی 2-از مصرف Hydroxycut در موارد زیر خودداری کنید : دوران حاملگی و شیردهی-بیماریهای کبدی و قلبی-سابقه فشار خون-دیابت و کم خونی-بیماریهای تیروئید-سابقه اختلال روانی و تشنج و صرع و سکته مغزی و بزرگی پروستات در اقایان محصول:شرکتmuscletech کانادا

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۰۲, ۱۱:۱۵ بعد از ظهر
اطلاعات بسيار خوبي داريد .
تبريك ميگم .
البته از هيدروكسي كات در دوران رژيم مسابقات تا 10 عدد در روز هم استفاده مي شود .
و اين چيزي كه در روي خود آن نوشته كه تا 4 عدد مخصوص افراد عادي يا كساني كه به فكر لاغري هستند هستش وگرنه براي مسابقات تا 10 عدد هم مشكل ساز نيست .
در ضمن بي خوابي يكي از عوارض اين چربي سوز هست يعني امكان نداره كه كسي قبل از خواب بخوره و دچار بي خوابي نشه .

aidin
۱۳۸۷-۰۹-۰۳, ۱۲:۲۳ قبل از ظهر
پیمان جان همون طوری که میدونی عضله وقتی رشد میکنه که بدن در حالت ریکس و استراحت هست که منظور همون خواب شبانه یا نیمروزی هستش.برای رشد عضله بدن نیاز به 6 تا 8 ساعت خواب داره که برای هر فرد به نسبت مکانیزم بدنش متغیره . اگر بدن این مقدار خواب رو در طول 24 ساعت نداشته باشه خوب غیره عادی هستش در این حالت بدن نمی تونه خوب ریکاوری داشته باشه در نتیجه حیات رشد عضله به خطر میفته مخصوصا" تو دوره مسابقه که کالری مصرفی کم هستش و فعالیت بدن بیشتره و به مقدار استراحت بیشتری نیاز داره. منظور من از قطع هيدروكسي كات وقتی هست که خواب فرد کمتر از نیازش باشه.چون کمبود خواب موجب اختلالات روحی و روانی از جمله افسردگی-بیحالی و ضعف بدن -عصبانیت و ... . میشه

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۰۳, ۱۲:۲۸ قبل از ظهر
حرفت كاملا درسته .
اما اگر هيدروكسي كات را قبل از خواب نخوري هرگز دچار بي خوابي نخواهي شد .
بهترين زمان مصرف هيدروكسي كات در دو وعده صبح ناشتا است و قبل از تمرين .
كه شما اگر ساعت 8 شب هم بري تمرين تا بياي خونه ساعت 10 شده و مطمئن باش نهايتا 11 شب خوابت ميبره ( به خاطر خستگي تمرين در دوران رژيم ) . پس صد در صد ميشه راحت از هيدروكسي كات استفاده كرد .

aidin
۱۳۸۷-۰۹-۰۳, ۱۲:۳۹ قبل از ظهر
هيدروكسي كات یک چربی سوز گیاهیه و پر مصرف هم برای بانوان و اقایان هست.بی خوابی این محصول به خاطر کافئین و افدرین هستش که محرک سیستم عصبی هستن. صد در صد ميشه راحت از هيدروكسي كات استفاده كرد ولی به شرطی که فرد مشکل پزشکی از جمله فشار خون و ... نداشته باشه

mani55
۱۳۸۷-۰۹-۰۹, ۰۴:۰۱ بعد از ظهر
افدرین مدت هاست یک ترکیب غیر مجاز شناخته شده به نظر من هرزمان که این دارو مصرف بشه باید با قرص خواب به رختخواب رفت !

aidin
۱۳۸۷-۰۹-۰۹, ۰۴:۲۹ بعد از ظهر
هماهوانگ(افدرین) نمونه گیاهی افدرین هستش و در ازمایش نشون نمی ده بی خوابیش نسبت به خود افدرین کمتره ضمنن قرص خواب رشد عضله رو کند می کنه

mani55
۱۳۸۷-۱۱-۱۸, ۰۸:۱۱ بعد از ظهر
افدرا مدت هاست از طرف fda ممنوع اعلام شده چون پدر قلب رو در میاره اما تاثیر عجیبی روی میل ***ی داره چون فشار خون رو زیاد می کنه به جای ویاگرا گاهی میشه استفاده کرد !

nmc
۱۳۸۸-۰۱-۲۰, ۰۴:۰۳ بعد از ظهر
آیا میشه از هیدروکسیکات برای آی کردن شکم هم استفاده نمود
البته من نمیخواهم وزن عمومی بدنم را از دست بدهم فقط میخواهم شکمم را اب کنم و عضله ایی بشه

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۱-۲۰, ۰۶:۳۸ بعد از ظهر
آیا میشه از هیدروکسیکات برای آی کردن شکم هم استفاده نمود
البته من نمیخواهم وزن عمومی بدنم را از دست بدهم فقط میخواهم شکمم را اب کنم و عضله ایی بشه

اين چيزي كه ميگي محال ممكنه . آيا چربي وزن نداره ؟؟
چه جوري ميخواي چربي شكمت را از دست بدي وزنتم تكون نخوره ؟؟
نه دوست عزيزم . نميشه .
البته اگر منظورت اينه كه بگي حجم بدنت را از دست ندي بله ميشه .
اما نه فقط با هيدروكسي كات خالي .

nmc
۱۳۸۸-۰۱-۲۲, ۰۸:۵۱ قبل از ظهر
اين چيزي كه ميگي محال ممكنه . آيا چربي وزن نداره ؟؟
چه جوري ميخواي چربي شكمت را از دست بدي وزنتم تكون نخوره ؟؟
نه دوست عزيزم . نميشه .
البته اگر منظورت اينه كه بگي حجم بدنت را از دست ندي بله ميشه .
اما نه فقط با هيدروكسي كات خالي .

شرمنده کد بد نوشتم منظورم دقیقا همون بود که شما فرمودید
اینکهآیا با مصرف آن حجم بدنم کم میشه یا نه و اینکه تا جایی که ممکن است نمیخواهم حجم بدنم را کم کنم ، البته اضافه کنم که به غیر از شکمم بقیه جاهای بدنم تقریبا حجم خشک دارد ، ( خیلی کم چربی است)

پیرو فرمایش جنابعالی که "اما نه فقط با هیدروکسی کات خالی "اگر مقدوراست راهنمایی بفرمایید که باید چه چیزهایی اضافه کنم

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۱-۲۲, ۰۳:۰۴ بعد از ظهر
شرمنده کد بد نوشتم منظورم دقیقا همون بود که شما فرمودید
اینکهآیا با مصرف آن حجم بدنم کم میشه یا نه و اینکه تا جایی که ممکن است نمیخواهم حجم بدنم را کم کنم ، البته اضافه کنم که به غیر از شکمم بقیه جاهای بدنم تقریبا حجم خشک دارد ، ( خیلی کم چربی است)

پیرو فرمایش جنابعالی که "اما نه فقط با هیدروکسی کات خالی "اگر مقدوراست راهنمایی بفرمایید که باید چه چیزهایی اضافه کنم

وي 100% + آمينو + نيتريكس
اين ها حداقلش هستش و اگر يه استروئيد مثل وينسترول هم كنار اينها اضافه كني خيلي بهتر ميشه .

arashO_o
۱۳۸۸-۰۱-۲۳, ۰۹:۴۷ بعد از ظهر
البته بهترین راه برای از بین بردن چربی ها با کمترین عضله سوزی استفاده از وعده های غذایی زیاد است برای مثال پروتئین را در 6-8 وعده به بدن برسون. ولی استفاده از مکمل ها اساسی و کمک بسیاری میکند.دویدن سرعتی هم باعث سوختن عضله می شه که اثرات خوبی برای قلب دارد

a.zendegani
۱۳۸۸-۰۲-۲۱, ۰۱:۳۸ بعد از ظهر
آقایان مصرف هیدرکسی کات بخاطر اثرات منفی جبران ناپذیر بر روی کبد ممنوع شد.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۲۱, ۰۴:۲۱ بعد از ظهر

كجا همچين خبري را نوشته؟؟؟
از كي شنيدي ؟؟؟
هيدروكسي كات چه ربطي به كبد داره ؟؟

سیاوش
۱۳۸۸-۰۲-۲۱, ۰۶:۲۵ بعد از ظهر
وي 100% + آمينو + نيتريكس
اين ها حداقلش هستش و اگر يه استروئيد مثل وينسترول هم كنار اينها اضافه كني خيلي بهتر ميشه .

میشه در کنار چربی سوز فقط از وینسترول خوراکی استفاده کرد یا اینکه باید یه دروه درست و حسابی بری؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۲۱, ۰۸:۵۳ بعد از ظهر
میشه در کنار چربی سوز فقط از وینسترول خوراکی استفاده کرد یا اینکه باید یه دروه درست و حسابی بری؟

بستگي به هدف شما داره .
اگر هدفت مسابقه باشه بايد عرض كنم كه مسابقه دادن شوخي نيست . خيلي راحت ميشه مسابقه داد اما اين كه مقام بياري سخته بايد همه چيزت با برنامه ريزي باشه .
بدن را نميشه گول زد و فقط با يه چربي سوز و وينسترول اون هم از نوع خوراكي حتي توي مناطق نميشه مقام ششم آورد .

mamad
۱۳۸۸-۰۲-۲۲, ۱۲:۳۰ قبل از ظهر
کی گفته؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۲۲, ۰۴:۵۳ بعد از ظهر
کی گفته؟

شايعه هستش شما باور نكن .
هيدروكسي كات هيچ ربطي به كبد نداره .

nmc
۱۳۸۸-۰۲-۲۳, ۰۷:۱۳ قبل از ظهر
منم فکر میکنم ممنوع شدنش به علت عوارض روی کبد شایعه باشه ولی من حدود 20 روز پیش دبی بودم وقتی برای خرید مکلها به فروشگاههای پاساژ الرقه و سیتی سنتر رقتم هیچ کدوم هیدروکسی کات هارد کور نداشتند به جاش یک هیدرورکسی کات ادونس امده بود بعد دو سه جا دیگه هم سر زدم همین مورد را دیدم

چرا نمیدونم

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۲۶, ۰۴:۳۰ بعد از ظهر
منم فکر میکنم ممنوع شدنش به علت عوارض روی کبد شایعه باشه ولی من حدود 20 روز پیش دبی بودم وقتی برای خرید مکلها به فروشگاههای پاساژ الرقه و سیتی سنتر رقتم هیچ کدوم هیدروکسی کات هارد کور نداشتند به جاش یک هیدرورکسی کات ادونس امده بود بعد دو سه جا دیگه هم سر زدم همین مورد را دیدم

چرا نمیدونم

خوب نداشتن اون كشور و اون مغازه و ..... دليل بر ممنوع شدن مكمل نيست .
اين لينك رو نگاه كن توي سايت جهاني بدنسازي داره فروش ميره .
http://www.bodybuilding.com/store/mt/hard.html

سیاوش
۱۳۸۸-۰۴-۲۶, ۱۲:۳۵ بعد از ظهر
مثل اینکه جدیدا Hydroxycut Hardcore X وارد بازار شده؟!

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۴-۲۶, ۰۱:۰۴ بعد از ظهر
بله اما توي ايران نيومده هنوز

اينم عكسش
http://www.xxlimg.com/images/bebpqevwoa5d908ar6w.jpg

aikido
۱۳۸۸-۰۴-۳۱, ۰۴:۵۲ بعد از ظهر
سلام
آقای صادقی این محصول جدید چه فرقی با قبلیهاش داره و قیمت تقریبیش چقدره؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۴-۳۱, ۰۵:۰۰ بعد از ظهر
محصول جديد هيدروكسي كات هم وارد بازار ايران شد .
به هيدروكسي كات توپول معروفه چون قوطيش يه مقدار كوپول تره .
با فورمول جديد و بدون افدرين هستش .
به خاطر شكايت هاي قبل اين نوعش هم وارد بازار شد و نوع قبلي هم البته هنوز هست اما احتمال زياد ديگه نوع قديمي توليد نميشه .
قيمتي كه ما ميديم به مشتري 55000 تومان هستش . قيمت جاهاي ديگه را نميدونم .

puma
۱۳۸۸-۰۵-۰۲, ۰۵:۳۶ قبل از ظهر
سلام پیمان جان.خسته نباشی‌.تقریبا ۱ساعت پیش رفتم که از gnc هیدرکسی کات بخرم اما مسول gnc گفت که به دلیل اینکه تا بحال ۲۲ نفر از هیدرکسی کات مریض شدن ،تولیدش متوقف شده.البته من خودم استفاده کردم ولی‌ مشکلی‌ پیش نیومد.شاید خوش شانس بودم.با توجه به اینکه من در کانادا زندگی‌ می‌کنم و هیدرکسی کات هم محصول کاناداست خواستم که بهتون اطلاع بدم که واقعا هیدرکسی کات دیگه تولید نمی‌شه و حتی یه دونه هم اینجا نمیتونی‌ پیدا کنی‌.با تشکر از شما و همه بچه‌های سایت ...:گل رز:

puma
۱۳۸۸-۰۵-۰۲, ۱۰:۱۸ قبل از ظهر
بچه‌ها شرمندم.بد از اینکه متن رو فرستادم،متوجه شدم که اینجا جاش نبود:اشتباه:.باز هم از همتون معذرت می‌خوام.عضو جدیدم دیگه .هنوز راه نیفتادم.:ناراحت:

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۵-۰۲, ۱۲:۰۴ بعد از ظهر
پست شما به اینجا انتقال یافت.:گل رز:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۵-۰۲, ۰۹:۲۹ بعد از ظهر
الان هيدروكسي كات جديد توليد ميشه كه به هيدروكسي كات توپول توي بازار ايران معروفه .
در ضمن هيدروكسي كات محصول شركت ماسل تچ آمريكا هستش .

puma
۱۳۸۸-۰۵-۰۴, ۰۹:۰۸ بعد از ظهر
سلام.ممنون که پست را انتقال دادید.من فقط خواستم کمکی‌ کرده باشم که بچه‌ها موقع خرید دقت کنند.همانطور که گفتم من خودم استفاده کردم و طوری هم نشد.به هر حال ازشما ممنونم که جواب دادید.امیدوارم که بچه‌ها هم قبل خریداشون یه مشورت با شما بکنند.

مصطفی خانی
۱۳۸۸-۰۶-۲۳, ۰۹:۴۱ بعد از ظهر
میشه بگید یه دوره هیدروکسی کات چقدر وزن کم میکنه و هزینش چجوری
ممنون میشم

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۲۳, ۱۰:۰۰ بعد از ظهر
میشه بگید یه دوره هیدروکسی کات چقدر وزن کم میکنه و هزینش چجوری
ممنون میشم

سوال شما دقيقا مثل اين ميمونه كه از دكتر بپرسيد چند تا دونه آماكسي سيلين چرك هاي بدن را از بين ميبره و ......... .
چربي سوزي به خيلي مسائل ربط داره .
يك رژيمي كه ميگيريد مناسب باشه . يعني رژيم لاغري نباشه بلكه رژيمي باشه كه عضلات حفظ بشه و فقط چربي سوزانده بشه .
مكمل هاي ديگري كه كنار دوره چربي سوزي استفاده ميشود .
سه تمرينات هوازي و زمان اجراي آن
چهار تمرينات بي هوازي و نحوه برنامه اي كه داريد .
پنج ميزان چربي بدنتان
شش ميزان تلاشي كه انجام ميدهيد .
اگر وزن كم كردن و وزن گرفتن را كيلويي ميفروختن كه پولدارترين آدم ها هميشه قهرمانان كشور و آسيا و جهان ميشدند .

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۷-۰۹, ۰۹:۴۰ قبل از ظهر
من تازه شروع به مصرف این مکمل کردم تا حالا استفاده نمیکردم الان وعده اول صبح رو خوردم تپش قلب گرفتم یه کم, استرس هم دارم ,یکمم دستام میلرزه میدونم عوارضشه
طبیعیه؟یا اینکه بدن من نمیسازه؟دوستان نظر بدین لطفآ مخصوصآ اونایی که مصرف کردن.

bigboy
۱۳۸۸-۰۷-۰۹, ۰۸:۰۰ بعد از ظهر
من تازه شروع به مصرف این مکمل کردم تا حالا استفاده نمیکردم الان وعده اول صبح رو خوردم تپش قلب گرفتم یه کم, استرس هم دارم ,یکمم دستام میلرزه میدونم عوارضشه
طبیعیه؟یا اینکه بدن من نمیسازه؟دوستان نظر بدین لطفآ مخصوصآ اونایی که مصرف کردن.

با سلام
عوارض که نمیشه گفت
ولی طبیعیه البته در مورد شما یکم پیشتاز بوده
هایدروکسی کات به دلیل فورمولاسیون مخصوص به خودش تقریبا افدرین و کافین بالایی داره
اگه هفته به هفته تعدادش رو ببرید بالا سیستم بدنی شما هم به صورت نرمال خودش رو باهاش
وفق میده(حداکثر مصرفی در روز به 9 عدد میرسه)البته اینو خودتون باید تشخیص بدید که در روز
چند تا باید مصرف بشه نرمال مثلا6 عدد(در طول 3 هفته اول)

تجربه شخصی من:قبل از وعده های اصلی غذا :
1_هفته اول>1عدد مجموع 3 عدد در روز
2_هفته دوم>2عدد مجموع6 عدد در روز
3_هفته سوم> 3 عدد مجموع 9 عدد در روز(همونطور که عرض کردم هفته سوم رو
شما باید تشخیص بدید که باید 9 عدد باشه یا 6 عدد بمونه(فقط در مورد هایدروکسی کات این اطلاع رو دادم)

موفق باشید:گل رز::صلح:

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۷-۱۰, ۰۴:۲۵ بعد از ظهر
امروز بهترم خدارو شکر از دیروز رفتم تو رژیم آخه وای وای دارم میمیرم پیمان دیشب زنگ زدم خودش دید حالمو واقعآ رژیم کات بدنسازی سختترین هست.هیدروکسی کات واقعآ قدرتمند هست واقــــــــــــــــا