PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ال-کارنیتین L-carnitine

صفحه ها : [1] 2

aidin
‏۱۳۸۷-۰۹-۰۳‏, ۰۸:۵۷ قبل از ظهر
L-carnitine به شکل قرص در بسته های 30 تایی و شربت و امپول خوراکی در شربت در شیشه ای 350 میلی لیتری وجود دارد. هر قرص carnitine محتوی 500 میلی گرم L-carnitine و در هر یک قاشق غذاخوری از شربت مقدار500 میلی گرم L-carnitine وجود دارد. L-carnitine به عنوان سوزاننده چربی عمل می کند و به انتقال چربی به میتوکندری کمک می کند (میتوکندری محلی است که چربی برای تولید انرزی می سوزد) . L-carnitine هم برای سلامت قلب و افزایش استقامت مفید است. L-carnitine با انتقال چربی به میتوکندری فرایند سوختن را تسریع می کند در نتیجه میزان چربی بدن کاهش یافته و انرزی لازم برای فعالیت ورزشی سخت و طولانی مدت فراهم می شود. از طرف دیگه L-carnitine سوختن اسیدهای امینه لوسین و والین را تحریک می کتد. این دو اسیدهای امینه در تمرینات سخت و شدید تا 10% انرزی لازم را فراهم می کند. از سوختن ناقص چربیها در بدن کتون تولید می شود. این کتون ها برای دستگاه عصبی و مغز سمی بوده و کلیه به منظور دفع کتون ها از بدن مقدار زیادی اب و پتاسیم دفع می کنند که نتیجه ان ضعف و خستگی است و L-carnitine با خاصیت ضد کتونی هم تشکیل کتون و اثرات منفی انها را روی اعضای بدن کاهش می دهد. میزان L-carnitine در مواد غذایی به شرح زیر است: در هر 100 گرم: ( ماهیچه گوسفند 210 میلی گرم) - (ماهیچه بره 78میلی گرم) - (ماهیچه گاو 64 میلی گرم) - (ماهیچه جوجه 5/7 میلی گرم) - (جگر گوسقند 6/2 میلی گرم) - ( مخمر 4/2 میلی گرم) - (شیر گاو 2 میلی گرم) است. carnitine به صورت L (ال) و D (دی) وجود دارد. D ِ carnitine برای بدن مضر بوده و از انتقال چربی به میتوکندری جلوگیری می کند و مانع از سوختن چربی می شود یعنی خاصیت ان بر عکس خاصیت L-carnitine است. L-carnitineبرای سوزاندن چربیهای بدن(پهلوها . دور شکم و زیر پوست) و افزایش تولید انرزی و بالا بوردن استقامت در ورزشکاران استقامتی و پایین اوردن وزن در افراد غیر ورزشکار استفاده میشود. در مصرف پزشکی هم برای کمک به درمان تصلب شرایین در افراد مسن و درمان درگیری و التهاب دیفتری و کمبود carnitine بدن به هر دلیلی مورد استفاده می شود. مقدار مصرف شربت از 2 تا 4 قاشق و قرص روزانه 3 عدد و امپول خوراکی 1 یا 2 عدد مصرف می شود . تنها عارضه L-carnitine اسهال موقت است که در صورت مصرف با دوز های بالا دیده می شود. L-carnitine در مکمل های غذایی مانند fat burners و..... وجود دارد و به شرکتهای تولید کننده این محصول میتوان amerifit و prolab و.... اشاره کرد

babyphilipini
‏۱۳۸۸-۰۲-۰۹‏, ۱۰:۲۰ بعد از ظهر
سلام

برای حداکثر چربی سوزی دوز مصرف چگونه است؟

از داروخانه پرسیدم گفت قبل از تمرین 1 عدد.

با هفته ای 4 عدد تاثیر دارد؟

---
‏۱۳۸۸-۰۲-۱۱‏, ۰۴:۱۵ بعد از ظهر
سلام

برای حداکثر چربی سوزی دوز مصرف چگونه است؟

از داروخانه پرسیدم گفت قبل از تمرین 1 عدد.

با هفته ای 4 عدد تاثیر دارد؟

سلام . نه . روزانه 1000 ميليگرم كافي است .
كمترش بي قايدست .
بيشترش هم مضر .
ببين روشون نوشته چند ميليگرم .
حساب كن ببين چند تا ميشه .

tavakkol23
‏۱۳۸۸-۰۲-۱۹‏, ۰۶:۴۵ بعد از ظهر
چربی سوزی به نام

ال- کارنیتین

1-ال کارنیتین چیست و از چه منابعی می توان آن را تأمین کرد؟
ال کارنیتین شباهت زیادی به آمینواسید غیر ضروری کارنیتین دارد و برخی از عملکردهای همان امینواسید را همچون کمک به متابولیزه کردن غذا به انرژی را انجام می دهد.
ال کارنیتین از طریق آمینواسیدهای لیسینlysine و میتاینینmethionine در بدن تولید می شود. ال کارنیتین هم به صورت مکمل وجود دارد که توسط شرکتهای تولید کننده مکمل های غذایی به بازار عرضه می شود و هم به صورت طبیعی در مواد غذایی مثل آوکادو، محصولات لبنی و گوشت قرمز وجود دارد.
2-ال کارنیتین چه کاری انجام می دهد و چه آزمایشهای علمی از عملکرد آن حماین می کند؟
ال کارنیتین اسیدهای چرب با زنجیره طولانی، همچون تری گلیسیریدها را به داخل میتوکندری (محفظه تولید انرژی) انتقال می دهد و در آنجا این امکان وجود دارد که این اسیدهای چرب اکسیده شده و تولید انرژی نمایند. ال کارنیتین یک مکمل بسیار محبوب است که موجب رشد و توسعه بدن می شود. ضمن این که از آن به منظور چربی سوزی، افزایش انرژی و افزایش مقاومت عضله به خستگی استفاده می شود. یکی از موارد دیگر استفاده ال کارنیتین کمک به ساخت عضله و همچنین کمک به روند رژیم گرفتن از طریق کاهش احساس گرسنگی و ضعف می باشد.
مطالعات و تحقیقات بر روی ال کارنیتین از سال 1937 آغاز شده است. این تحقیقات به نتایج مثبت مصرف ال کارنیتین ختم می شود و پیشنهاد می کند
که سیستم تنفسی بدن می تواند از دریافت آن فواید زیادی بدست آورد. مقالات تحقیقاتی زیادی مبنی بر مفید بودن مصرف این ماده در بالا بردن قدرت خروجی قلب و همچنین عملکرد آن به چاپ رسیده است.
3-چه کسانی به آن نیاز دارند وعلائم کمبود آن چیست؟
هر کس که به لحاظ مصرف پروتئین و یا آمینواسیدها در رژیم غذایی کمبود داشته باشد می تواند از مکمل کردن ال کارنیتین بهره ببرد. از سایر اشخاصی که احتمال کمبود این ماده در آنها می رود و می توانند از این مکمل استفاده کنند می توان به گیاه خواران، مادران شیرده و کودکان نام برد که با مشورت با متخصص می توانند از آن در رژیم غذایی استفاده کنند.
4-مقدار مصرف و عوارض جانبی آن چه هستند؟
به مدت دو تا چهار هفته مقدار دو الی چهار گرم ال کارنیتین را در یک ساعت قبل از شروع تمرین ورزشی می بایست مصرف کرد. مکمل ال کانیتین جزء مکملهای بی خطر به حساب می آید.

منبع مجله دانش و ورزش

delta4049981
‏۱۳۸۸-۰۵-۲۵‏, ۰۴:۲۵ بعد از ظهر
نظرتون راجب الكارنيتين كه ايراني هست و در داروخانه ها هم وجود داره چيه به قيمت 4300 تومان ميشه بجاي قرص الكارنيتين و يا شربتش از اين نوع الكارنيتين استفاده كرد

---
‏۱۳۸۸-۰۵-۲۵‏, ۰۸:۳۱ بعد از ظهر
نظرتون راجب الكارنيتين كه ايراني هست و در داروخانه ها هم وجود داره چيه به قيمت 4300 تومان ميشه بجاي قرص الكارنيتين و يا شربتش از اين نوع الكارنيتين استفاده كرد

به نظرم به درد نميخوره . الكارنيتين شركت يولتيمت بخر . قيمتش هم 25000 تومانه .

javad65
‏۱۳۸۸-۰۵-۳۰‏, ۰۵:۵۸ بعد از ظهر
با سلام و عرض ادب خدمت اقا پيمان.من فيتنس كار ميكنم ولي چربي اضافي درو شكم و پهلو دارم به نظر شما كارنيتين بهتره يا چربي سوز ديگه؟ممنون

tavakkol23
‏۱۳۸۸-۰۵-۳۰‏, ۱۱:۱۹ بعد از ظهر
با سلام و عرض ادب خدمت اقا پيمان.من فيتنس كار ميكنم ولي چربي اضافي درو شكم و پهلو دارم به نظر شما كارنيتين بهتره يا چربي سوز ديگه؟ممنون
درود برشما برای چربی سوزی لیپو 6 گزینه عالی هست .موفق باشید.

---
‏۱۳۸۸-۰۵-۳۰‏, ۱۱:۲۱ بعد از ظهر
قبل از هر چربي سوزي درست غذا خوردن . يعني رژيمي غذا خوردن . چون اگر رژيمي غذا نخوري چربي نميسوزوني حتي بهترين چربي سوز را اگر مصرف كني . بعد از درست غذا خوردن ورزش هوازي . بعدش تمرين با ست ها 15 تايي و يا سوپر ست و ست هاي بلند تر .
بعد از اون هيدروكسي كات 100% قويتر و بهتره اما براي شما بهتره از الكارنيتين شروع كني و يواش يواش هيدروكسي كات را اضافه كني بهش .

Hessam_Vardak
‏۱۳۸۸-۰۶-۰۴‏, ۱۲:۰۲ بعد از ظهر
با سلام
مي خواستم بدونم كه به غير از هيدروكسي كات از چه چربي سوزهاي ديگه اي مي شه همزمان با ال-كارنيتين استفاده كرد؟

آقا تختی
‏۱۳۸۸-۰۶-۰۴‏, ۰۱:۴۹ بعد از ظهر
لیپو 6 خوبه.

نازنینا
‏۱۳۸۸-۰۶-۰۸‏, ۰۶:۴۳ قبل از ظهر
لیپو 6 رو چطور میتونیم استفاده کنیم
:گل رز:

آقا تختی
‏۱۳۸۸-۰۶-۰۸‏, ۰۸:۰۳ قبل از ظهر
از پیمان جان (مدیریت سایت) میتونی تهیه کنی چون مورد اطمینان هست منم تضمینش میکنم :گل رز:

moein.bb
‏۱۳۸۸-۰۶-۰۸‏, ۰۸:۱۵ قبل از ظهر
این سری مربیم یه نوع الکارنیتین داشت مصرف می کرد به اسم so.se.pharma
پک های 10 تایی بود و به نظر خیلی با کیفیت می اومد
کسی این مدل رو دیده؟

---
‏۱۳۸۸-۰۶-۰۸‏, ۰۲:۳۸ بعد از ظهر
کسی این مدل رو دیده؟

نديدم اما از ماركش معلومه كه مرغوب بايد باشه .

arashbandegan
‏۱۳۸۸-۰۶-۱۹‏, ۰۷:۲۱ قبل از ظهر
کارنیتین زمانی تنها یک چربی سوز بحساب می امد تا اینکه محققین دانشگاه کانکتی کات در امریکا تصمیم گرفتند ازمایشاتی روی ان انجام دهند. انها دریافتند که کارنیتین نه تنها چربی سوزی بلکه کمک به ریکاوری عضلانی، افزایش هورمون رشد وتستسترون در سلولهای عضلانی نیز میکند. از انجائیکه کارنیتین نیزمانند کراتین نیازبه انسولین برای ورود به سلولهای عضلانی وایجاد تاثیرمثبت دارد، توصیه میشود که کارنیتین را همراه غذای کاربوهیدرات دار مصرف کنید.
الفا لیپوئیک اسید بعنوان یک انتی اکسیدان جهانی شناخته شده است زیرا وظیفه اصلی ان در بدن محافظت از دیگر انتی اکسیدانها است. الفا لیپوئیک اسید حساسیست سلولها را به انسولین افزایش داده و باعث افزایش تاثیر انسولین میشود و به همین دلیل شما می توا نید انرا با کارنیتین مصرف کنید. تحقیقات نشانداده که الفا لیپوئیک جذب کراتین توسط عضلات را افزایش داده وهمین تاثیر را روی کارنیتین هم دارد. این یک خبرعالی برای پرورش کاران است. زیرا انسولین یک هورمون انابولیک است که باعث پیشرفت پروتئین سازی و افزایش جذب گلوکزو کراتین بداخل سلولهای عضلانی میشود. علاوه بر نقش ان درسیستم ایمنی و کمک در کاهش خطر ابتلا به سرطان، الفا لیپوئیک اسید در کاهش چربی نیز کمک میکند. محققان کره ای اخیرا یافته اند که الفا لیپوئیک اسید باعث کاهش فعالیت یک گیرنده حسی در سلولها می شود که این گیرنده کم بودن انرژی را حس کرده و گرسنگی را افزایش می دهد. الفا لیپوئیک اسید می تواند موجب توقف این حس شود (برای چنین تا ثیری 100 تا 400 میلی گرم در روز دریک یا دو نوبت با غذا مصرف کنید). بهترین زمان مصرف این دو بلافاصله بعد از تمرین به همراه پروتئین وکاربوهیدرات میباشد. 1 تا 3 گرم کارنیتین (ال- کارنیتین) را همراه با 300 تا 500 میلی گرم الفا لیپوئیک اسید مصرف کنید.
(منبع: دکترجیم استپانی، مجله فلکس سپتامبر 2008، صفحه 88). تهیه وترجمه: ارش ب.

مصطفی خانی
‏۱۳۸۸-۰۶-۲۰‏, ۱۲:۴۶ بعد از ظهر
به نظر شما دوستان که این داروها را مصرف کردید تاثیر کدام یک بهتره
ممنون میشم اگه جواب بدید
ال-کارنیتین L-carnitine یا fat burner

powerweb
‏۱۳۸۸-۰۶-۲۱‏, ۰۱:۳۲ بعد از ظهر
الفا لیپوئیک اسید از کجا میشه خرید ؟ قیمتش هم چنده؟

---
‏۱۳۸۸-۰۶-۲۱‏, ۰۴:۰۵ بعد از ظهر
به نظر شما دوستان که این داروها را مصرف کردید تاثیر کدام یک بهتره
ممنون میشم اگه جواب بدید
ال-کارنیتین l-carnitine یا fat burner

دوست عزيز هيچ كدوم از اين هايي كه ميگي دارو نيست . مكمل با دارو فرق داره .
الكارنيتين بهتره .

moonnight
‏۱۳۸۸-۰۷-۰۱‏, ۰۸:۵۳ بعد از ظهر
الفا لیپوئیک اسید از کجا میشه خرید ؟ قیمتش هم چنده؟ لطفا راهنمایی کنید.............

mohsen676
‏۱۳۹۰-۰۶-۰۱‏, ۰۸:۵۵ بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان. میخواستم بدونم. من اگه بخوام چربی های اطراف شکم و پهلو رو آب کنم از الکارنتین بهتره استفاده کنم یا redz؟ البته خدمت شما بگم که من میتونم اشتهام رو کنترل کنم . از چربی سوزهایی که اشتها رو کم میکنه نمیخوام استفاده کنم. در ضمن عضله ام رو نمیخوام از دست بدم. سن 32. وزن 77.

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۰۶-۰۱‏, ۰۹:۰۵ بعد از ظهر
رژیم که بگیری و هوازی هم هر روز مرتب کار کنی فرایند چربی سوزی اغاز میشه
اما از بین این 2 هم ال کارنیتین گزینه مناسب تریه
برای از دست ندادن عضله هم نباید کربوهیدرت رو قطع کنید...این به اشتباه جا افتاده بین عموم
تا قبل تمرین از کربوهیدراتها و در کنارش هم پروتئین بهره بگیر
از غروب بهتره که مصرفش رو قطع کنی....
تمرین هوازی هم سعی کن از نیم ساعت کمتر نشه

MiMi Ci
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۵‏, ۰۷:۴۵ قبل از ظهر
دوستان من آمینو 2222 - گلوتامین phd - نو اکسپلود و پروتیئین http://www.sportyshealth.com.au/images/P/Gaspari-Nutrition-IntraPro.jpg

مصرف میکنم.
میتونم همراه با اونها ال کارنیتین مصرف کنم؟ 6 روز هفته هوازی رو کنار وزنه انجام میدم.

یکی از دوستان مایعشو داشت، ایتالیایی بود. خوبه؟

وزنم 93-94 ، قدم 187 و متولد 70 هستم.

ممنون از راهنماییهاتون

Saman-Sh
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۵‏, ۰۸:۵۳ قبل از ظهر
دوستان من آمینو 2222 - گلوتامین phd - نو اکسپلود و پروتیئین http://www.sportyshealth.com.au/images/P/Gaspari-Nutrition-IntraPro.jpg

مصرف میکنم.
میتونم همراه با اونها ال کارنیتین مصرف کنم؟ 6 روز هفته هوازی رو کنار وزنه انجام میدم.

یکی از دوستان مایعشو داشت، ایتالیایی بود. خوبه؟

وزنم 93-94 ، قدم 187 و متولد 70 هستم.

ممنون از راهنماییهاتون

بله..چرا که نه..کمک خوبی هم هست برات تو وزن کم کردن...

مایع که از پودر و کپسول بهتره..اگه اطمینان داری به اصالتش بخر!

MiMi Ci
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۶‏, ۰۱:۲۴ قبل از ظهر
ممنون سامان جان از راهنماییت.
چه مقدار باید مصرف کنم؟ زمانش چطور؟
و کلا چند روز مصرف کنم؟(دوره ی چند روزه)

Saman-Sh
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۶‏, ۰۹:۲۳ قبل از ظهر
ممنون سامان جان از راهنماییت.
چه مقدار باید مصرف کنم؟ زمانش چطور؟
و کلا چند روز مصرف کنم؟(دوره ی چند روزه)

خواهش..

خب دقیق نیمدونم چه مارکی هست و چیا توش هست...اگه یک لینک ازش بزاری بهتر میشه کمک کرد..

اصولا مکمل رو باید اونطور که روش نوشته باید استفاده کرد..حالا هر کی یه تجربه ای داره و با اون تجربه اش هم استفاده میکنه..

کارنیتین رو معمولا از روزی 2گرم شروع میکنن و نباید از 4گرم بیشتر در روز استفاده کرد..یعنی نیاز نیست...

ark121
‏۱۳۹۱-۰۲-۲۸‏, ۰۳:۵۰ بعد از ظهر
سلام
سلام من می خوام ال کارنیتین مایع بخرم
از کجا میشه تشخیص داد که ال کارنیتین که می خریم تقلبی نیست
آیا مشخصه خاصی داره؟
در ضمن از کجا باید تهیه کرد؟
یعنی مرکزی داره که این چیزا رو بفروشن ؟

______
‏۱۳۹۱-۰۲-۲۸‏, ۱۱:۱۵ بعد از ظهر
اکثر داروخانه ها این مکمل رو دارن.

puzzle
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۹‏, ۱۰:۱۷ قبل از ظهر
من لاغرم. آيا ميتونم از الکارنیتین بعنوان مكمل روزانه براي افزايش انرژي استفاده كنم؟
در دراز مدت عوارض نداره؟

Alirezarahi
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۹‏, ۱۱:۰۲ قبل از ظهر
سلام
سلام من می خوام ال کارنیتین مایع بخرم
از کجا میشه تشخیص داد که ال کارنیتین که می خریم تقلبی نیست
آیا مشخصه خاصی داره؟
در ضمن از کجا باید تهیه کرد؟
یعنی مرکزی داره که این چیزا رو بفروشن ؟

یه نمونه موجود هست در داروخانه ایتالیای هست
قیمتشم دونه ای 1200 تومن

hamrah68
‏۱۳۹۱-۰۵-۲۱‏, ۱۰:۰۹ بعد از ظهر
سلام
من رفتم دارو خونه دو تا بسته ال کارنیتین ایرانی خریدم هر 10 تا 1200 تومان گفت خارجی هم نداریم حالا این مدل بدرد بخور هست؟
250 نوشته روش
داروسازی آوه سینا
لطفا بگید چطوری باید مصرفش کنم ؟ همراه با غذا یا قبل از ورزش؟
و اینکه چند تا باید بخورم ؟
ممنون

reza.k
‏۱۳۹۱-۰۵-۲۲‏, ۱۰:۴۳ قبل از ظهر
سلام
من رفتم دارو خونه دو تا بسته ال کارنیتین ایرانی خریدم هر 10 تا 1200 تومان گفت خارجی هم نداریم حالا این مدل بدرد بخور هست؟
250 نوشته روش
داروسازی آوه سینا
لطفا بگید چطوری باید مصرفش کنم ؟ همراه با غذا یا قبل از ورزش؟
و اینکه چند تا باید بخورم ؟
ممنون
قبل از صبحانه 1عدد/قبل نهار1عدد/قبل از شام 1عدد.اگه بار اولته همین بسه.موفق باشی

hamrah68
‏۱۳۹۱-۰۵-۲۲‏, ۱۱:۰۸ قبل از ظهر
تو ماه رمضون چطوری مصرف شه؟
پس قبل از ورزش نخورم اصلا؟
ممنون

reza.k
‏۱۳۹۱-۰۵-۲۲‏, ۱۱:۱۲ قبل از ظهر
تو ماه رمضون چطوری مصرف شه؟
پس قبل از ورزش نخورم اصلا؟
ممنون

من اگه جای تو بودم وروزه میگرفتم بعلت کم شدن اب بدن واثرات سوءبوجود امده در اثر غلظت مواد در کلیه ها اصلا مکمل استفاده نمیکردم.

tplink
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۳‏, ۰۲:۵۹ قبل از ظهر
سلام یه دوره ال کارنیتین ایرنی 250میلی گرم مصرف کردم تموم شد(روزی 750 مصرف میکردم) الان یه دوره دیگه میخوام مصرف کنم دوزشو چطور تعیین کنم از دوره قبل بیشتر باشه؟؟:متفکر:

tplink
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۳‏, ۰۳:۰۶ قبل از ظهر
سلام یه دوره ال کارنیتین ایرنی 250میلی گرم مصرف کردم تموم شد(روزی 750 مصرف میکردم) الان یه دوره دیگه میخوام مصرف کنم دوزشو چطور تعیین کنم از دوره قبل بیشتر باشه؟؟:متفکر:

petroking
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۹‏, ۰۳:۴۹ بعد از ظهر
با سلام
من قبلا هم پست گذاشته بودم..تو بخش هیدروکسیکات البته..21 سالمه..قد 182..وزن 108 کیلو...درصد چربی بدنم تو حداکثر مجازه(بیشتر چربی تو ران و باسن جمع شده)..3ماهه که رژیم غذایی رو رعایت می کنم..تحت نظر پزشک نیست ولی کلا مصرف کربوهیدراتم تو حد اقله!..روزانه ورزش می کنم 45دقیقه شنای مداوم با سرعت متوسط بدشم 1/5 ساعت پیادروی!..حساب که می کنم روزانه باید بیش از 1000 کالری بسوزونم! ولی تو این 3ماه دریغ از 2 کیلو کاهش وزن..سوال اینه که ال-کارنیتین بدرد من میخوره؟!..اگه نه چی پیشنهاد میکنید؟..شرمنده اگه طولانی بود..مرسی از جوابتون..

King PDA
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۹‏, ۰۵:۱۳ بعد از ظهر
750 ميليگرم كه چيزي نيستش
دوز مصرفش 2-3 گرم هستش !!

ali jolan
‏۱۳۹۱-۰۶-۲۰‏, ۱۱:۲۰ قبل از ظهر
سلام دوستان
داروخونه که رفتم گفت کارنبتبن دارم شرکت سینا دارو
یه بسته که حاوی 100 قرص 250میلی هستش میشد 12 تومن!

چطوریه
؟؟؟
خوبه بگیرم؟؟؟

lokly
‏۱۳۹۱-۰۶-۲۱‏, ۰۹:۴۲ قبل از ظهر
سلام
من 174 قد با 74 کیلو وزن یکمی چربی دارم که میخوام با کارنیتین ابش کنم
موثر هست؟
اگه کسی بیماری شل بودن یکی از دریچه های قلب را داشته باشه یا در کل بیماری قلبی داشته باشه میتونه مصرف کنه؟
یکی از بچه ها میگفت بهترین دز مصرفش 2تا قبل تمرین و 2 تا بعد تمرین . به نظرتون خوبه؟

King PDA
‏۱۳۹۱-۰۶-۲۱‏, ۰۹:۵۴ قبل از ظهر
سلام
من 174 قد با 74 کیلو وزن یکمی چربی دارم که میخوام با کارنیتین ابش کنم
موثر هست؟
اگه کسی بیماری شل بودن یکی از دریچه های قلب را داشته باشه یا در کل بیماری قلبی داشته باشه میتونه مصرف کنه؟
یکی از بچه ها میگفت بهترین دز مصرفش 2تا قبل تمرین و 2 تا بعد تمرین . به نظرتون خوبه؟

در مورد قلبتون اول با پزشك متخصص و همينطور پزشك ورزشي صحبت كنين و ببين كه تا چه حدي ميتونين فشار بيارين و ورزش هوازي انجام بدين !

الكارنيتين من جايي نخوندم كه باعث بي نظمي ضربان قلب بشه و.... ولي باز مقالات زيادي هستش كه ميتونين در نت سرچ كنين

در مورد چربي سوزي الكارنيتن هم زياد بهش به عنوان چربي سوز حساب باز نكنين چون به عنوان واسطه ميشه گفت چربي سوزي ميكنه ولي اگه مشكلي براي قلب نداشته باشه مصرفش خيلي هم خوب هستش براي سيستم ايمني و كايه و كبد و باروري ج.ن-سي و همينطور چربي سوزي
دوز مصرفش هم بين 2 تا 3 گرم هستش

petroking
‏۱۳۹۱-۰۶-۲۲‏, ۱۲:۲۸ قبل از ظهر
با سلام
من دو تا پست اونورتر شرایطمو توضیح دادم..امروز بسته ی 10 تایی ال_کارنیتین مایع مارک So.Se.PHARMA (made in italy) گرفتم .رو بستش نوشته هر ویالش 1 گرم ال_ کارنیتین داره!..خواستم بپرسم روزی 1 ویال کافیه؟!..یا باید بیشتر مصرف کنم؟!

lokly
‏۱۳۹۱-۰۶-۲۸‏, ۰۱:۲۶ بعد از ظهر
استفاده همزمان ال کارنتین با یک چیز دیگر مثل امینو یا چیز کافئین دار مثل قهوه یا چای سبز مشکل داره؟

King PDA
‏۱۳۹۱-۰۶-۲۸‏, ۱۰:۳۵ بعد از ظهر
استفاده همزمان ال کارنتین با یک چیز دیگر مثل امینو یا چیز کافئین دار مثل قهوه یا چای سبز مشکل داره؟

چای سبز بهتر هستش

با خیلی چیزا میشه مصرف کرد
مثلا : آرژنین - دی اسپارتیک اسید - BCAA- بتاآلانین و تمام مکمل های اسید آمینه

با سلام
من دو تا پست اونورتر شرایطمو توضیح دادم..امروز بسته ی 10 تایی ال_کارنیتین مایع مارک So.Se.PHARMA (made in italy) گرفتم .رو بستش نوشته هر ویالش 1 گرم ال_ کارنیتین داره!..خواستم بپرسم روزی 1 ویال کافیه؟!..یا باید بیشتر مصرف کنم؟!
دوز موثر 2 تا 3 گرم هستش یعنی روزی دو تا سه ویال
البته خیلی گرون در یماد
شما بتونی پودر الکارنیتین رو گیر بیاری خیلی ارزونتر هستش
الکارنیتین 300 گرمی که خرید از آمریکا باشه حدودا با هزینه پستی و .. 100 تومن میشه
بگرد پودری پیدا کن

lokly
‏۱۳۹۱-۰۶-۲۹‏, ۰۵:۵۷ بعد از ظهر
اقا ما امروز 1 ساعت قبل از باشگاه 2تا ال - کارنتین 250 همزمان یه لیوان قهوه غلیظ ریختم بالا
خلاصه بعد از نیم ساعت کار کردن چنان درد وحشتناکی بر سینه ما مسدولی شد که دیگه نتونستم کار کنم به قول قدیمیا قلبم مثل باسن مرغ میزد

فکر کنم فشار خونم خیلی رفته بود بالا
ولی انصافا وقتی میخورم دمای بدنم خیلی میره بالا

bezad
‏۱۳۹۱-۰۶-۲۹‏, ۰۶:۲۷ بعد از ظهر
عزیزم الکارنیتین نباید این عوارضو داشته باشه.مکانیسم کار الکارنیتین در دسترس قرار دادن الکارنیتین برای شاتل کارنیتینه همین.حتما مشکلت جای دیگس یا قهوه زیاد خوردی
پ.ن:یه نگاه به کتاب بیوشیمی ترجمه ی پروین پاسالار بنداز تا متوجه منظورم بشی

lokly
‏۱۳۹۱-۰۶-۲۹‏, ۰۶:۳۰ بعد از ظهر
2/5 قاشق غذاخوری خوردم
احتمالا مال همون قهوه باشه

bezad
‏۱۳۹۱-۰۶-۲۹‏, ۰۶:۳۳ بعد از ظهر
2/5 قاشق غذاخوری خوردم
احتمالا مال همون قهوه باشه
خوب زیاده دیگه.....رو قوطی قهوه نوشته 1-2 قاشق چایخوری.فکنم تو 4-5 برابر خوردی:پوزخند:خدارو شکر کن تپشه قلب نگرفتی.اهسته و پیوسته مصرف کن نه با این حرکات خطرناک

lokly
‏۱۳۹۱-۰۷-۰۳‏, ۰۶:۵۹ بعد از ظهر
سلام به همگی
دوستان ال-کارنتین با ال-کارنیتین فرقی داره؟

اون مکملهای ال کارنتین که تو باشگاه میفروشن با اینها که داروخونه میفروشه یکیه؟

من این مدل از داروخونه گیرم اومد

http://s1.picofile.com/file/7509755264/24092012081.jpg

kurdox
‏۱۳۹۱-۰۷-۰۳‏, ۰۷:۰۸ بعد از ظهر
فرق ندارن تلفظ ایرانیه دیگه یکی میگم الکارنتین یکی دیگه میگه الکارنیتین حتی یه عده کارنتین هم میگن .

shahab114
‏۱۳۹۱-۰۷-۰۳‏, ۱۰:۲۲ بعد از ظهر
سلام.دوستان میتونید شماره یا آدرس ایمیل یا آیدی یاهو مدیر این سایت رو برام بنویسید؟میخوام چندتا مکمل و چربی سوز بخرم

Mr.LEO
‏۱۳۹۱-۰۷-۰۴‏, ۱۰:۳۹ بعد از ظهر
سلام.دوستان میتونید شماره یا آدرس ایمیل یا آیدی یاهو مدیر این سایت رو برام بنویسید؟میخوام چندتا مکمل و چربی سوز بخرم

شما به این قسمت مراجعه کن ایشون اینجا فعالیت میکنند:

http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?4529-***-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%AF%D9%86%D8%B3%D8%A7%D8%B2-(-%D8%B9%D8%B1%D8%B6%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%DB%8C%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA-)-***

hercool
‏۱۳۹۱-۰۹-۱۱‏, ۰۹:۵۴ بعد از ظهر
اقا من قدم 165 وزنم 75 به نظر اساتید برای چربی سوزی و کات چقدر از ال کارتنین استفاده کنم روش نوشته ال کارتنین 250
ممنون میشم راهنمایی کنید:قلب:

کسی نیست راهنمایی کنه؟

lejeuner
‏۱۳۹۱-۰۹-۱۱‏, ۱۰:۱۳ بعد از ظهر
آقا زودپز که نیست عزیزم صبر کن شده حتی دو سه روز.مهمترین چیز قبل این ها تغذیته بعدشم اگر من به جای شما بودم از چربی سوز استفاده میکردم البته نظر منه چون هم اعداد و هم عکست نشون میده در کم نیست.اما برای مصرف ال کارنیتین شما میتونی روزانه تا 3000 میلی گرم مصرف کنید که مطمعنا اگر این دوز مصرفی رو داشته باشی چرخات هوا میره و همچنین اگر قرص های ایرانی 250 میلی گرمی گرفتی به درد مفت هم نمیخورن به نظر من و فقط پولت رو دور ریختی بهترین نوع ال کارنیتین مایع هست به خاطر جذب بالاش.بهترین زمان مصرف قبل تمرین و صبح هست که قبل تمرین برای برخی افراد حالت تهوع میاره و دوز عادی برای یک ورزشکار به نظر من بیشتر از 1500 میلی در روز نیست بیشتر از اون عوارض میاد سراغت و اگر اثر نکرد با این دوز نظر من همون سطر اوله.

tanazi
‏۱۳۹۱-۱۰-۱۷‏, ۰۸:۲۳ بعد از ظهر
سلام من ال کارنیتین ایرانی گرفتم روزی چندتا بخورم و کی؟؟؟تا اثر بیشتری داشته باشه؟

Mercenary
‏۱۳۹۱-۱۰-۱۷‏, ۰۹:۵۲ بعد از ظهر
1 گرم -4 تا قرص-نیم ساعت قبل تمرین هوازی ترجیحا صبح ناشتا

karizma
‏۱۳۹۱-۱۰-۲۱‏, ۱۲:۱۸ بعد از ظهر
سلام دوستان...من چند تا سوال داشتم ممنون میسم راهنماییم کنین :
من با 188 قد و 8 ماه کار کردن بدون هیچ مکملی از 81 به 89 رسید وزنم فقط یه خورده دور شکم و شکم دارم و هفته ای 2 روز بعد تمرین تردمیل و دوچرخه میرم
1 - من نمیخوام کاهش وزن حجم بگیرم چون خیلی زحمت کشیدم این هوازی ضرری واسه حجم داره؟؟
2- من اگر ال کارنیتین استفاده کنم وزنم رو کاهش نده؟؟
3- در چه مدتی با چه دوزی میسه این چربی ها رو آب کرد؟؟؟
ممنون

Fight Club
‏۱۳۹۱-۱۰-۲۱‏, ۱۲:۳۵ بعد از ظهر
سلام دوستان...من چند تا سوال داشتم ممنون میسم راهنماییم کنین :
من با 188 قد و 8 ماه کار کردن بدون هیچ مکملی از 81 به 89 رسید وزنم فقط یه خورده دور شکم و شکم دارم و هفته ای 2 روز بعد تمرین تردمیل و دوچرخه میرم
1 - من نمیخوام کاهش وزن حجم بگیرم چون خیلی زحمت کشیدم این هوازی ضرری واسه حجم داره؟؟
2- من اگر ال کارنیتین استفاده کنم وزنم رو کاهش نده؟؟
3- در چه مدتی با چه دوزی میسه این چربی ها رو آب کرد؟؟؟
ممنون

یه سوال دارم

شما حجم رو دقیقا تو چی میبینی ؟!

مواد تشکیل دهنده چربی ، باد و هوا نیست عزیزم

ما اخرش هم نفهمیدیم چرا تو کل ایران وزن چیز مهمی ..
طرف میگه چی بخورم وزنم بره بالا .. نمیگه چی کار کنم بدنم تناسب پیدا کنه و زیبا بشه و عضله بدست بیارم

آخرین باری که خودم رو وزن گرفتم فکر کنم اول تابستون بود

چون از بدنم خودم رازیم و نیازی به دونستن وزنم ندارم

karizma
‏۱۳۹۱-۱۰-۲۱‏, ۱۲:۴۱ بعد از ظهر
یه سوال دارم

شما حجم رو دقیقا تو چی میبینی ؟!

مواد تشکیل دهنده چربی ، باد و هوا نیست عزیزم

ما اخرش هم نفهمیدیم چرا تو کل ایران وزن چیز مهمی ..
طرف میگه چی بخورم وزنم بره بالا .. نمیگه چی کار کنم بدنم تناسب پیدا کنه و زیبا بشه و عضله بدست بیارم

آخرین باری که خودم رو وزن گرفتم فکر کنم اول تابستون بود

چون از بدنم خودم رازیم و نیازی به دونستن وزنم ندارم

دوست عزیز منظورم از حجم حجم عضلانی بود نه حجمی که با چربی همراه باشه!!این حجمی هم که من میگم بادو هوا نیست و عضله هستش..خودم فیتنس کار میکنم

Fight Club
‏۱۳۹۱-۱۰-۲۱‏, ۱۲:۴۷ بعد از ظهر
دوست عزیز منظورم از حجم حجم عضلانی بود نه حجمی که با چربی همراه باشه!!این حجمی هم که من میگم بادو هوا نیست و عضله هستش..خودم فیتنس کار میکنم

شما منظور من رو متوجه نشدید

با توجه به تناقص سوال یک و دو ، امیدوارم دوستان پاسخ بدند چطور میشه چربی سوزوند و وزن کم نشه :تشویق:

karizma
‏۱۳۹۱-۱۰-۲۲‏, ۱۲:۱۰ بعد از ظهر
اساتید کسی هستن جواب بدن؟؟؟

tanazi
‏۱۳۹۱-۱۰-۲۲‏, ۰۶:۵۷ بعد از ظهر
سلام مربی باشگام گفته ال کارنیتینو 1 قبل ورزش و 1 قبل ناهار بخورم ولی اشتهام وا شده دلیلش میتونه ال کارنیتین قبل ناهار باشه؟

lejeuner
‏۱۳۹۱-۱۰-۲۴‏, ۰۲:۵۴ بعد از ظهر
اساتید کسی هستن جواب بدن؟؟؟والا من که جزو اساتید نیستم اما عرض میکنم خدمتتون.زمانی آدم توی دوران کات میره که درصد چربی بدنش کم شه توی این دوره خطوط بدن بیشتر نمایان میشه و از اون طرف چربی بدن کمتر میشه و بالطبع چربی بدن هم کم میشه.خوب یک دوره حجم هم داریم که چربی بیشتری بدن جذب کرده سلول های عضلانی آب جذب کردن و حجم داریم.حالا شما دوره حجمتون بیشتر از حد شده و چربی دور شکم آوردید.آیا این تناسب اندامه؟ نه تناسبی توی بدن شما نیست درسته شاید دور بازوی شما زیباتر از قبل باشه اما بدن شما رابطه ای با این ورزش نداره چون تناسبی نداره.شما اگر میخواید حجم داشته باشید میتونید با هوازی نه چندان زیاد بدون ال کارنیتین چربی دور شکم رو آب کنید و حجمتون رو در یک وضع مساعدی نگه دارید اما ال کارنیتین که نه هیچ ماده ای توی دنیا نمیفهمه که فقط دور شکم رو آب کن مثلا باسن رو آب نکن.چربی درصدش از کل بدن کم میشه.ایشالا که منظور رو رسوندم
سلام مربی باشگام گفته ال کارنیتینو 1 قبل ورزش و 1 قبل ناهار بخورم ولی اشتهام وا شده دلیلش میتونه ال کارنیتین قبل ناهار باشه؟یکی از فعالیت های ال کارنیتین اینه که سلول های چربی بدن که تری هستند رو به مونو تبدیل میکنند و به ATP میفرستند.کم شدن توده لیپید ها فکر نمیکنم به اشتها مربوط بشه کمی انرژی میده که نا محسوس هست اما اشتها فکر نکنم.

Fight Club
‏۱۳۹۱-۱۰-۲۵‏, ۱۱:۵۱ قبل از ظهر
آخر ما نفهمیدم کدوم داروخونه تو تهران ال کارنیتین خارجی میفروشه ؟! برای یه خانومی میخوام

همشون ایرانی میفروشند

So.Se.PHARMA مایه ایتالیایی کدوم داروخونه تهران میفروشه برم بگیرم ؟! فقط اسم یا ادرس بدید ممنون میشم

Mr.LEO
‏۱۳۹۱-۱۰-۲۵‏, ۰۹:۴۸ بعد از ظهر
آخر ما نفهمیدم کدوم داروخونه تو تهران ال کارنیتین خارجی میفروشه ؟! برای یه خانومی میخوامهمشون ایرانی میفروشندSo.Se.PHARMA مایه ایتالیایی کدوم داروخونه تهران میفروشه برم بگیرم ؟! فقط اسم یا ادرس بدید ممنون میشمفردا که باشگاه نمیرم ولی 4 شنبه داروخانه دم باشگامون 5 شنبه بهم گفت میارم این هفته خارجیش رو برات امار میگیرم اگه اورده بود میگم بهت خانوم دکترش خیلی خوبه این داروخانه ایه :پوزخند:

parsboyr
‏۱۳۹۱-۱۰-۲۶‏, ۰۷:۳۰ قبل از ظهر
بهترین ال-کارنتین کدوم مارکه؟ از کجا میشه تهیه کرد؟ قیمتش چنده؟ دوز مصرف؟ ممنون ببخشید که یوهو این همه سوال :خجالت::گل رز::نمیبینم:

در ضمن مصرف همزمان با گلوتامین + کراتین مشکلی نداره؟؟

lejeuner
‏۱۳۹۱-۱۰-۲۶‏, ۰۸:۱۶ بعد از ظهر
والا بهترین ال کارنیتین که من دیدم مارک NOW بودش که زمینش توی ایران کمتر از طلا نیست.اما ال کارنیتینی که در دسترس باشه ال کارنیتین مایع فروشگاه آقا حجته.حدودا 6 ماه پیش هم یک ویال هایی بود ال کارنیتین ایتالیایی بود اونم خیلی خوب بود متاسفانه من خیلی وقته رنگشم تو هیچ داروخونه ای ندیدم.اما پیشنهاد من آجر بخور اما ال کارنیتین ایرانی نخور.دوز مصرف هم تا 3 گرم در روز میشه مصرف کرد اما خوب همیشه بین 1 گرم تا 1.5 گرم بوده.مصرف همزمان با کراتین و گلوتامین هیچ مشکلی باهاش نداره.

Mr.LEO
‏۱۳۹۱-۱۰-۲۸‏, ۰۸:۱۰ بعد از ظهر
فردا که باشگاه نمیرم ولی 4 شنبه داروخانه دم باشگامون 5 شنبه بهم گفت میارم این هفته خارجیش رو برات امار میگیرم اگه اورده بود میگم بهت خانوم دکترش خیلی خوبه این داروخانه ایه :پوزخند:من پرسیدم هم دیروز هم امروز متاسفانه نیاورده بود اگه بیاره حتما اطلاع رسانی میکنم

BEAST
‏۱۳۹۱-۱۲-۰۳‏, ۰۱:۳۱ بعد از ظهر
کسی این مدل رو دیده؟

این مارک تو کدوم داروخانه تهران موجوده ؟!

ما که کل تهران رو گشتیم همه ایرانی بود .

King PDA
‏۱۳۹۱-۱۲-۰۳‏, ۰۷:۴۱ بعد از ظهر
این مارک تو کدوم داروخانه تهران موجوده ؟!

ما که کل تهران رو گشتیم همه ایرانی بود .

تا چند ماه پيش داروخونه هاي بچه مايه داري داشتن و خيلي راحت ميشد خريد ( الان فهميدين مايه دارم يا بازم بگم :پوزخند: )

ولي به خاطر بخش نامه وزارت بهداشت و بالا رفتن ارز و... فك كنم ديگه وارد نميشه
البته اون موقع هم گرون بود
10 تا ويال تو هر كدوم فك كنم 1 گرم بود كه من 13500 تومن ميدادم و اصلا به صرفه نبود حتي اگه كيفيت بالايي داشته باشه
الكارنيتين پودري رو از آمريكا خريد كنين و با هزينه پستي بفرستن باز خيلي ارزون تر ميفته !

karizma
‏۱۳۹۱-۱۲-۱۱‏, ۱۰:۱۰ بعد از ظهر
سلام...من میخوام برای اولین بار ار کارنیتین استفاده کنم..از داروخانه ایرانی گرفتم 250 میلی...کی مصرف کنم قبل تمرین بعد تمرین؟؟؟صبح یا شب؟همراه غذا یا ناشتا؟؟

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۱-۱۲-۱۲‏, ۰۷:۱۹ قبل از ظهر
قبل از غذا و تمرین روزی 1.5 تا 3 گرم حداکثر مجازی مصرف کنی...از حداقل شروع کن معدت عادت کنه. ایرانی نمیگرفتی هم دوزش پایینه هم نمیصرفه به قیمت و کیفیتش...به هر حال صبح 3 عدد قبل تمرین هم 3 عدد بخور فعلا بعد از یه هفته میتونی به تدریج دوزشو زیاد کنی اگر گلاب به روت برای معدت مشکلی پیش نیومد...بعد تمرین هم مصرف کنی تاثیر خوبی داره رو چربی سوزی

n3ro
‏۱۳۹۲-۰۱-۱۷‏, ۰۴:۴۵ بعد از ظهر
درود،

بنده با چربی سوز Cytolen v2 در مدت 21 روز با رژیم مناسب( کربوهیدرات و پروتئین مصرفی هم داشتم ) ، 13 کیلو لاغر کردم...
چربی سوزم تموم شده ، و استادم یه دوره بهم داده با الکارنتین + کافئین برای لاغری

من بعد صبحونه یه دونه الکارنتین میخورم ( 500 میلی گرم ) ، بعد ناهار یدونه ، و قبل باشگاه 1 دونه دیگه + 1 دونه کافئین میخورم ( یکم مشکل قلبی دارم و میترسم زیاد کنم کافئین رو با اینکه فشاری رو قلبم نمیاره..) میخواستم ببینم تاثیر خوبی داره ؟ و نحوه مصرفم صحیح هست یا خیر؟

Hardcore Nurtion یه همچین چیزیه اسم ال کارنتینم هم ، مارک خوبیه ؟

Senior Manager
‏۱۳۹۲-۰۱-۱۷‏, ۱۰:۴۳ بعد از ظهر
شکم خالی مصرف کن نه بعد غذا. صبح و قبل تمرین زمان مناسبیه

n3ro
‏۱۳۹۲-۰۱-۱۸‏, ۰۹:۲۸ قبل از ظهر
با تشکر از پاسختون میشه به سوالات دیگم پاسخ بدید ( آیا الکارنتین و کافئین ) از سایتولین وی 2 قوی تر هستند؟

مارک الکارنتینم خوبه ؟

Senior Manager
‏۱۳۹۲-۰۱-۱۸‏, ۰۹:۵۱ قبل از ظهر
نمیدونم والا. من کسی نیستم که بخوام مقایسه انجام بدم. چون مصرف نداشتم
کیفیتی خوبی نداره ال کارنیتینت.
من vitamin world کار کردم خیلی خوب بوده

mahdi_z100
‏۱۳۹۲-۰۱-۳۱‏, ۰۱:۴۱ بعد از ظهر
با سلام
من تا به حال 2 بار از الکارنیتین استفاده کردم توی چند سال اخیر هم مایع هم قرص . حالا دوباره یه مقدار اضافه وزن دارم و میخوام یه 10 کیلوی کم کنم . قدم 187 و وزنم 105 . از امروز هم دوباره ورزش رو شروع کردم . یه بسته قرص الکارنیتین هم تهیه کرم که عکس محصول رو ضمیمه میکنم . میخواستم کمکم کنید در باره دوز مصرفی این دارو . خیلی ممنون

http://www.mvpbiotech.com/Images2009/LCARNITINE/MainLCARNITINE.jpg

ASSASIN
‏۱۳۹۲-۰۱-۳۱‏, ۰۱:۴۵ بعد از ظهر
با سلام
من تا به حال 2 بار از الکارنیتین استفاده کردم توی چند سال اخیر هم مایع هم قرص . حالا دوباره یه مقدار اضافه وزن دارم و میخوام یه 10 کیلوی کم کنم . قدم 187 و وزنم 105 . از امروز هم دوباره ورزش رو شروع کردم . یه بسته قرص الکارنیتین هم تهیه کرم که عکس محصول رو ضمیمه میکنم . میخواستم کمکم کنید در باره دوز مصرفی این دارو . خیلی ممنون

http://www.mvpbiotech.com/Images2009/LCARNITINE/MainLCARNITINE.jpg
با سلام دوست عزیز والا تجربه شخصی خودم با قد 180 و وزنی معادل 80 کیلو گرم برا کاهش وزن به رسیدن به حجم خشک معادل 70 کیلو مصرف روزانه 2عدد قرص ساعت 6 صبح و قبل صبحانه و دو عدد قبل تمرین بود البته زیر نظر مربی

mahdi_z100
‏۱۳۹۲-۰۱-۳۱‏, ۰۲:۰۲ بعد از ظهر
با تشکر دوست عزیز . دوز این کپسولها 750 هستش . به همین صورت مصرف کنم ؟ اگه بعد از صبحانه باشه ایراد داره . چون اگه با معده خالی بخورم دچار مشکل میشم
با تشکر

arman98
‏۱۳۹۲-۰۲-۰۳‏, ۱۱:۲۱ بعد از ظهر
ال كارنتين كور مايع ماسل فارم با bcaa ماسل فارم چطوره اگه با هم استفاده شن ؟ تاثير خوبي داره ؟

ASSASIN
‏۱۳۹۲-۰۲-۰۳‏, ۱۱:۳۳ بعد از ظهر
با تشکر دوست عزیز . دوز این کپسولها 750 هستش . به همین صورت مصرف کنم ؟ اگه بعد از صبحانه باشه ایراد داره . چون اگه با معده خالی بخورم دچار مشکل میشم
با تشکر
ببینید بسته به افراد مختلف دوز مصرفی متفاوت هست اما در هر صورت دوز بین 2تا 3 هزار میلی گرم در روز دوز نهایی هست شما میتونی از شربتش استفاده کنی چون عوارض کمتری داره اما قبل صبحانه میل کنیذ بهتر هست اگه مشکل داری بین غذا بخورین

ASSASIN
‏۱۳۹۲-۰۲-۰۳‏, ۱۱:۳۸ بعد از ظهر
ال كارنتين كور مايع ماسل فارم با bcaa ماسل فارم چطوره اگه با هم استفاده شن ؟ تاثير خوبي داره ؟ تا اونجا که میدونم دوتا کار مختلف انجام میدن اما با توجه به اینکه اطلاعات کافی در این مورد ندارم نظر سایر دوستان و پاسخ استاد کسایی مشاوره بهتری به شما میتونند بدن

arman98
‏۱۳۹۲-۰۲-۰۴‏, ۰۷:۴۷ قبل از ظهر
تا اونجا که میدونم دوتا کار مختلف انجام میدن اما با توجه به اینکه اطلاعات کافی در این مورد ندارم نظر سایر دوستان و پاسخ استاد کسایی مشاوره بهتری به شما میتونند بدن

درسته اما چون برنامه من حجمي با كات هست بايد يه چيزي هم به داد عضلات برسه ديگه :D

ASSASIN
‏۱۳۹۲-۰۲-۰۴‏, ۱۰:۴۵ قبل از ظهر
درسته اما چون برنامه من حجمي با كات هست بايد يه چيزي هم به داد عضلات برسه ديگه :Dمنظور از مصرف با هم اگه به معنای استفاده در یک زمان باشه رو فکر کنم نتیجه بخش نباشه باید فاصله زمانی داشته باشه

arman98
‏۱۳۹۲-۰۲-۰۴‏, ۰۱:۰۶ بعد از ظهر
پس من هر دو رو باهم مصرف نكنم بهتره ؟

ASSASIN
‏۱۳۹۲-۰۲-۰۵‏, ۰۷:۲۹ قبل از ظهر
پس من هر دو رو باهم مصرف نكنم بهتره ؟ به نظرم بینشون فاصله بنداز

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۲-۰۲-۰۵‏, ۰۱:۴۲ بعد از ظهر
پس من هر دو رو باهم مصرف نكنم بهتره ؟

هیچ تداخلی ندران با هم

ال کارنتین : یه وعده قبل از غذا یه وعده 20 دقیقه قبل از تمرین

بی سی ای ای : روزانه 10 تا 20 گرم...وعده اول صبح ناشتا...وعده دوم قبل از تمرین....وعده سوم بلافاصله بعد از تمرین

King PDA
‏۱۳۹۲-۰۲-۰۵‏, ۰۹:۲۹ بعد از ظهر
ال كارنتين كور مايع ماسل فارم با bcaa ماسل فارم چطوره اگه با هم استفاده شن ؟ تاثير خوبي داره ؟

اين دوتا امينو اسيد هستش وهيچ مشكلي نداره مصرف همزمانش

البته انتظار معجزه هم نداشته باش از الكارنيتين چون يكي از كارهاش چربي سوزي هستش اونم نه به اون صورتي كه اغراق ميشه در باره اش
چربي سوزي هم اونجوري نيستش كه مستقيم ليپيد هاي چربي رو بسوزونه بلكه چربي هاي بدنت رو در اولويت قرار ميده براي مصرف انرژي

كمك به اصلاه شكل اسپ.ر/.م ( يه بحث تخصصصي در پزشكي )و به عنوان دارويي براي بيماران قلبي و در ورزش هاي سنگين كمك به افزايش ريكاوري بدن و حتي افزايش ترشح تست از كارهاي ديگه الكارنيتين هستش

arman98
‏۱۳۹۲-۰۲-۰۵‏, ۰۹:۳۵ بعد از ظهر
اين دوتا امينو اسيد هستش وهيچ مشكلي نداره مصرف همزمانش

البته انتظار معجزه هم نداشته باش از الكارنيتين چون يكي از كارهاش چربي سوزي هستش اونم نه به اون صورتي كه اغراق ميشه در باره اش
چربي سوزي هم اونجوري نيستش كه مستقيم ليپيد هاي چربي رو بسوزونه بلكه چربي هاي بدنت رو در اولويت قرار ميده براي مصرف انرژي

كمك به اصلاه شكل اسپ.ر/.م ( يه بحث تخصصصي در پزشكي )و به عنوان دارويي براي بيماران قلبي و در ورزش هاي سنگين كمك به افزايش ريكاوري بدن و حتي افزايش ترشح تست از كارهاي ديگه الكارنيتين هستش

بله درسته:گل رز: ، من چون دورم كات و حجمي هست ، فقط چربي هاي زيرپوستي كه زياد هم نيستن رو مي خوام تبديل به انرژي كنم ( با استفاده از تمرينات هوازي ) ، بي سي اي اي رو هم به خاطر اينكه عضله از دست ندم استفاده مي كنم .

hossein-ahmadi
‏۱۳۹۲-۰۲-۰۶‏, ۱۲:۲۹ بعد از ظهر
)چربی سوزی اگه به دنبال کاهش وزن و چربی سوزی هستید از این امینو اسید مهم قافل نشیدچون موجب تسهیل انتقال اسید های چرب به درون میتوکندری سلول میشه یعنی همون جایی که برای تولید مورد استفتده قرار میگیره همچنین ثابت شده ال کار موجب کاهش خستگی شده و اشتهای کاذب شما رو هم سرکوب میکنه بنابر این میتونه به عنوان یه مکمل حیاتی در سبد رژیم غذایی شما قرار بگیره این مکمل نه تنها از ذخیره ی چربی جلوگیری میکنه بلکه ظرفیت هوازی شما رو هم افزایش میده تا بتونید کالری بیشتری بسوزونید.... ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 2)حجم بافت عضلانی افرادی که که دارای تیپ بدنب اندومورف هستن یا بافت عضلانی کمی دارن میتونند از این مکمل بهره بگیرن مصرف این مکمل قدرت بدنی شما رو تا 60 درصد افزایش میده و باعث میشه که انسولین در بدن شما بهتر اثر کنه. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 3)توده استخاننی ..این عارضه باعث لفزایش خط بروز مشکلاتی مثل:شکستگی..پوکی استخوان و آرتروز میگردد که خوشبختانه با مصرف ال کارنیتین شما میتونید فراید کاهش توده ی استخوانی رو به تاخیر بندازینو از استخوان های محکمی برخوردار باشید.. البته همون طور که گفتم فرایند کاهش توده ی استخوانی به تاخیر میافته و ممکنه با قطع مصرف دوباره ظهور کنه.....

hossein-ahmadi
‏۱۳۹۲-۰۲-۰۶‏, ۱۲:۲۹ بعد از ظهر
)بیماری های قلبی عروقی کانیتین در درجه ی اول برای پیشگیری و درمان بیماری های قلبی به کار میرود و سلامت قلب شما رو تضمین میکنه... برخی تحقیقات مشخص کردن که مصرف ال کارنیتین پس از یک حمله ی قلبی موجب کاهش خطر بروز احتمالی حملات بعدی میشود در واقع مدت هاست از این مکمل برای کمک به درمان بیماری های قلبی مورد استفاده میشود ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 5)درمان کلیوی کلیه های ما همواره ال کارنیتین تولید میکنه پس طبیئتا وقتی فرد به بیماری کلیوی مبتلا میشه برای جبران کمبو ال کارنیتین(که دیکه توسط کلیه ها تولید نمیشه)از مکمل اون استفاده میکنن. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 6)ناباروری در مردان یه مقاله میخوندم که نوشته بود مصرف ال کارنیتین موجب بهبود کیفیت و تعداد اسپرم در مردانی میشود که از شمارگان اسپرم اندکی برخوردارن و برای بچه دار شدن تلاش میکنن ولی به نتیجه نمیرسن

hossein-ahmadi
‏۱۳۹۲-۰۲-۰۶‏, ۱۲:۳۰ بعد از ظهر
)دیابت نوع 1و2 مصرف مکمل ال کارنیتین برای دیابتی های نوع2و1 مفید میتونه باشه مصرف ال کار در این افراد موجب اکسیداسیون .ذخیره سازس.و همین طور جذب گلئکوز میشود.. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 8.سیستم ایمنی این مکمل چون جنبه ی انتی اکسیدانی قوی داره و موجب جلوگیری از اسیب رساندن رادیکال های آزاد به سلول ها میشه و به طبع از بروز برخی سرطان ها و بیماری های خود ایمن پیشگیری میکنه.. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 9)عملکرد مغز افراد مخلف (بویژه سالمندان)میتونن برای عملکرد بهتر مغزشون از ال کارنیتین استفاده کنن..این مکمل از آسیب های ناشی از استرس و افزایش سن جلوگیری میکنه و به عملکرد بهتر آن کمک میکند....

hossein-ahmadi
‏۱۳۹۲-۰۲-۰۶‏, ۱۲:۳۰ بعد از ظهر
و در صورتی که دوس دارید ال کارنیتین بدن خودتون رو از طریق غدا به دست بیارید منابع غذایی زیادی هستن که سرشار از ال کار هستن.. که عبارتند از:مغز ها...مارچوبه...کلم بروکلی...سیر...جعفری...کلم پیچ...زرد آلو.....موز...مخمرآبجو...ذرت...جوی دوسر...سبوس برنج...و گندم کامل مقدار طبیعی ال کار در بعضی مواد غذایی استیک گوشت....95 گوشت چرخ کرده....94 ژامبون....23/3 ماهی....5/6 سینه ی مرغ....3/9 بستنی....3/7 پنیر کاتیج....1/1

parsialove
‏۱۳۹۲-۰۲-۱۴‏, ۰۹:۳۸ بعد از ظهر
سلام
لطفا راهنمائی کنید
در مورد ال کارنتین از دوستام از خارج فرستاد که ساخت شرکت nature bounty است و mg 500 هم است و تا حالا استفاده نکردم و میخواهم تازه شروع کنم که کمک کنه به بهتر لاغر شدن لطفا بگید mg 500 زیاد نیست چون همش میگن 2 یا 3 گرم مصرف کنید میشود بیشتر توضیح دهید و هم بگید میشود نصف mg 500 را استفاده کنم
ممنون
خداحافظ

lejeuner
‏۱۳۹۲-۰۲-۱۴‏, ۱۰:۲۴ بعد از ظهر
سلام
لطفا راهنمائی کنید
در مورد ال کارنتین از دوستام از خارج فرستاد که ساخت شرکت nature bounty است و mg 500 هم است و تا حالا استفاده نکردم و میخواهم تازه شروع کنم که کمک کنه به بهتر لاغر شدن لطفا بگید mg 500 زیاد نیست چون همش میگن 2 یا 3 گرم مصرف کنید میشود بیشتر توضیح دهید و هم بگید میشود نصف mg 500 را استفاده کنم
ممنون
خداحافظ
بهترین دوز مصرف برای شما که اولین باره ازش استفاده میکنی یک گرم یا 1000 میلی گرم هست.
حالا قرصاش 500 میلی هست شما صبح یکی بخور عصر یکی اگر دیدی حین تمرین حالت تهوع داشتی وعده عصرت رو زودتر بخور.
بعد یواش یواش این مقدار رو برسون به 2000 میلی گرم (البته اگر عوارضی ازش ندیدی) عوارضی مثل حالت تهوع خارش چشم سرخی چشم خارش گلو (کلا فرایند هایی که هستامین ترشح کنه) اگر اینور نبود اضافش کن و نهایت به 2 گرم برسونش بیشترش فکر نکنم جالب باشه در حد معمول

راستی دفعه بعد اگر دوستتون لطف کرد و براتون فرستاد بهش توصیه کنید مارک NOW رو بفرسته اونم واقعا کیفیتش بیسته

parsialove
‏۱۳۹۲-۰۲-۱۵‏, ۱۱:۴۵ قبل از ظهر
ممنون از پاسخ شما
آقا فقط سوالی دارم چون شما اطلاعاتتنون زیاد است
در مورد قرص پاروکستین یا همون paxil است چند وقتی است از قرص پاروکستین یا paxil استفاده میکنم برای رفع استرس و ترس که دکتر گفت باید استفاده کنید بعدش خیلی وقته دارم تمرین میکنم برای لاغری اما زیاد تاثیری نداره و خواستم از l carnitine استفاده کنم که برایم فرستاده حالا میشود بگید این پاروکستین با l carnitine تداخلی یا عوارضی نداره یا میشود یه تحقیقی کنید در موردش
و سوال دیگه چون برای اولین باز است و بخاطر همین قرصی که استفاده میکنم میشود اولش مثلا صبح نصف 500 mg را استفاده کنم و عصر هم نصف دیگه که مجموع همون 500 mg بشود ؟و ممنون از معرفی شرکت now
مرسی

lejeuner
‏۱۳۹۲-۰۲-۱۵‏, ۰۹:۳۵ بعد از ظهر
ممنون از پاسخ شما
آقا فقط سوالی دارم چون شما اطلاعاتتنون زیاد است
در مورد قرص پاروکستین یا همون paxil است چند وقتی است از قرص پاروکستین یا paxil استفاده میکنم برای رفع استرس و ترس که دکتر گفت باید استفاده کنید بعدش خیلی وقته دارم تمرین میکنم برای لاغری اما زیاد تاثیری نداره و خواستم از l carnitine استفاده کنم که برایم فرستاده حالا میشود بگید این پاروکستین با l carnitine تداخلی یا عوارضی نداره یا میشود یه تحقیقی کنید در موردش
و سوال دیگه چون برای اولین باز است و بخاطر همین قرصی که استفاده میکنم میشود اولش مثلا صبح نصف 500 mg را استفاده کنم و عصر هم نصف دیگه که مجموع همون 500 mg بشود ؟و ممنون از معرفی شرکت now
مرسی
لطف دارید نه بابا خیلی از دوستان اینجا هستن که بنده دارم درسم رو جلوشون پس میدم.

در مورد پاروکستین هیچ اختلالی با ال کارنیتین نداره که هیچ هیچ اختلالی هم با هیچ داروی دیگه نداره.اما امیدوارم شما خودت بتونی قطع کنی مصرف این دارو رو.

ببینید اولین چیز تویکم کردن وزن تغذیه و کنترلش هست.
دوم مکمل و چربی سوز.
حالا خود چربی سوز ها در حالت عادی زیاد اثر ندارن به تنهایی چه برسه به ال کارنیتین که یک پله از چربی سوز ها پایین تره.
به نظر من 500 میلی در روز فکر نکنم اثری داشته باشه.
خیالت راحت دوست عزیز تا 3000 مجازه شما 1000 میل شروع کن فعلا

karizma
‏۱۳۹۲-۰۳-۰۵‏, ۱۲:۳۶ قبل از ظهر
این ال کارنیتینی که ایرانیه داروخانه می فروشه اثراتش چطوره؟؟؟؟روز چند تا خوبه؟

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۲-۰۳-۰۵‏, ۰۶:۳۱ قبل از ظهر
این 250 میلی هارو میگی؟...چیز شاخی نیستن...قیمتشمون حتی نسبت به نمونه امریکایی گرون در میاد اگر بشینی دوز مصرفی

رو حساب کنی!!!...حالا مقایسه کیفیت بماند.

Batman
‏۱۳۹۲-۰۳-۱۹‏, ۰۹:۲۰ بعد از ظهر
با سلام
دوستان من از سایت فروشگاه ال کارنیتین مایع 435 گرمی ماسل فارم رو خریدم.
میخواستم بدونم کسی استفاده کرده یا نه؟
و دوم اینکه دزش چجوری هستش؟
و از همه مهمتر قبل از باشگاه بهتر جواب میده یا قبل از هوازی؟

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۲-۰۳-۱۹‏, ۱۰:۲۶ بعد از ظهر
کیفیت خیلی خوبی داره...روزی 2 تا سه وعده میتونی مصرفش کنی

صبح + قبل از تمرین و بعد از تمرین هر وعده یک قاشق غذاخوری کامل

همون قبل تمرین مصرف کنی اثرش تا پایان تمرین همراه شما میمونه

Batman
‏۱۳۹۲-۰۳-۱۹‏, ۱۰:۵۳ بعد از ظهر
کیفیت خیلی خوبی داره...روزی 2 تا سه وعده میتونی مصرفش کنی

صبح + قبل از تمرین و بعد از تمرین هر وعده یک قاشق غذاخوری کامل

همون قبل تمرین مصرف کنی اثرش تا پایان تمرین همراه شما میمونه
عذر میخوام منظورتون قبل از تمرین همون باشگاه هستش دیگه درسته؟
اخه من روزی 30 دقیقه طناب میزنم.میخوام که بهترین بازدهی رو داشته باشه.
یه لایه کوچیک چربی دور کمر و زیر شکم دارم.میخوام بدونم که انتخابم درست بوده؟

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۲-۰۳-۱۹‏, ۱۱:۰۲ بعد از ظهر
خواهش میکنم...میتونی 30 دقیقه طنابتو بذاری اخر تمرین...1 ساعت تمرین + 30 دقیقه هوازی

یا اگر جدا تمرین میکنی یکربع قبل از طناب زدن مصرف کن...بله مکمل سالم و پر فایده ای هست

و شما که چربی کمی داری میتونی با یک مقدار پرهیز کردن و رژیم سبک گرفتن راحت به هدفت برسی

Batman
‏۱۳۹۲-۰۳-۱۹‏, ۱۱:۲۱ بعد از ظهر
خواهش میکنم...میتونی 30 دقیقه طنابتو بذاری اخر تمرین...1 ساعت تمرین + 30 دقیقه هوازی

یا اگر جدا تمرین میکنی یکربع قبل از طناب زدن مصرف کن...بله مکمل سالم و پر فایده ای هست

و شما که چربی کمی داری میتونی با یک مقدار پرهیز کردن و رژیم سبک گرفتن راحت به هدفت برسی
با تشکر از شما.
پس به نظر شما بهترین حالت بعد از تمرین در باشگاه به همراه 30 دقیقه هوازی بهترین جواب رو میده.درسته؟
ببینید دوست عزیز اگه بخوام کامل توضیح بدم به این شکل هستش که من در هفته چهار روز باشگاه میرم و هر روز صبح ساعت حدود 8:20 بعد از اینکه از خواب بیدار میشم با شکم خالی 30 دقیقه طناب میزنم البته 20 دقیقش مفید هستش و سپس ظهر میرم باشگاه.
میشه لطف کنید و بگید با این برنامه ای که دارم چطوری مصرف کنم بهتره و در ضمن روزهایی که باشگاه نمیرم (البته 30 دقیقه هوازی رو دارم) به چه شکل مصرف کنم؟
شکم خالی یا پر؟
لطفا بی زحمت کامل توضیح بدید.

Meysam bahrami
‏۱۳۹۲-۰۴-۱۰‏, ۰۵:۵۱ بعد از ظهر
سلام آیا اگه من ال کارنیتین رو تو ماه رمضان استفاده کنم ایرادی نداره؟در ضمن روزه هم میگیرم

Meysam bahrami
‏۱۳۹۲-۰۴-۱۰‏, ۰۶:۱۰ بعد از ظهر
سلام آیا اگه من ال کارنیتین رو تو ماه رمضان استفاده کنم ایرادی نداره؟در ضمن روزه هم میگیرم

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۲-۰۴-۱۰‏, ۰۶:۴۸ بعد از ظهر
نه مشکلی نداره دوست عزیز

skrillexx
‏۱۳۹۲-۰۴-۱۰‏, ۰۶:۵۸ بعد از ظهر
سلام به دوستان
به نظر شما ال کارنتین قبل تمرین با وزنه بهتره یا هوازی؟
چون من هوازی شب ها 1 ساعت میدوم و تو باشگاه 1 ساعت تمرین با وزنه دارم و 10 دقیقه دوجرخه

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۲-۰۴-۱۰‏, ۰۷:۰۳ بعد از ظهر
قبل از هوازی مناسبه...چون بدن تو هوازی میره تو فاز چربی سوزی و ال کارنتین این روند رو تسهیل میکنه

Meysam bahrami
‏۱۳۹۲-۰۴-۱۰‏, ۰۷:۱۵ بعد از ظهر
حالا چه مارکی خوبه که بگیرم و کی مصف کنم

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۲-۰۴-۱۰‏, ۰۷:۲۱ بعد از ظهر
مارک های در دسترس :

ماسل فارم
الیمپ
سایتک
و...

Meysam bahrami
‏۱۳۹۲-۰۴-۱۰‏, ۰۷:۲۳ بعد از ظهر
یه راهنمایی دیگه میخواستم
من یک ماهه که گلوتامین و آمینو مصرف میکنم که بدنم کات بشه به یه نتایج خوبی هم رسیدم بعد از ماه رمضان هم میخواستم از یه پروتیین وی استفاده کنم ب علاوه همون آمینو و گلوتامین ولی از اونجایی که هم پهلو وشکم دارم ب نظرتون استفاده از پروتیین مناسب من هست یا بجای پروتیین ال کارنیتین اضافه کنم؟

sasanj
‏۱۳۹۲-۰۴-۱۰‏, ۰۹:۱۳ بعد از ظهر
بهترین ال کارنیتین متعلق به شرکت ناو هستش و یک سروگردن بالاتر از مارکهای موجود بازاره. باید از واردکنندگان مکمل بخواهید براتون تهیه کنند.
اگر کمبود وزن ندارید برای کات کردن بجای مصرف پروتئین ، ال کارنیتین مرغوب بگیرید.

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۲-۰۴-۱۰‏, ۰۹:۲۰ بعد از ظهر
ساسان جان مصرف پروتئین تو کات از اولویت های اصلی هست تا عضلات تحلیل نرن...چربی سوزی در کات همواره

با ریسک تجزیه عضلات همراه هست و تا میشه باید با استفاده از پروتئین و مکمل های ریکاوری این معضل رو جلوشو گرفت

همراه با اینا مصرف ال کارنتین هم میتونه خیلی خوب باشه ولی نه اینکه دیگه جای پروتئین ال کارنتین گرفت اونم در دوران کات!

Meysam bahrami
‏۱۳۹۲-۰۴-۱۰‏, ۰۹:۴۶ بعد از ظهر
پس یعنی هم پروتیین وی100% بگیرم هم ال کارنیتین؟

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۲-۰۴-۱۰‏, ۱۰:۴۰ بعد از ظهر
اره خوبه...بودجه داری میتونی گلوتامین یا بی سی ای ای هم اضافه کنی

masoud fs
‏۱۳۹۲-۰۵-۰۱‏, ۰۳:۴۰ بعد از ظهر
واسه یه دوره چربی سوزی جندتا ال کارنیتین بخورم و این ال کارنتینی که تو داروخونه هست خوبه؟

MoryHD
‏۱۳۹۲-۰۵-۰۱‏, ۰۶:۲۷ بعد از ظهر
واسه یه دوره چربی سوزی جندتا ال کارنیتین بخورم و این ال کارنتینی که تو داروخونه هست خوبه؟
ال کارنتین کمک به چربی سوزی میکنه،من دارم ال کارنتین پویان رو میخورم روزی 1 گرم 500میلی قبل صبحانه 500میلی قبل باشگاه.بعدش به شدتم عرق میکنی چیزه بدی نیست خوبه

OLIVER KAHN
‏۱۳۹۲-۰۵-۰۱‏, ۰۷:۰۰ بعد از ظهر
ال کارنتین کمک به چربی سوزی میکنه،من دارم ال کارنتین پویان رو میخورم روزی 1 گرم 500میلی قبل صبحانه 500میلی قبل باشگاه.بعدش به شدتم عرق میکنی چیزه بدی نیست خوبه

داداش من شکمم مقداری چربی داره
ولی وزنم بالا نیست قد 182 وزن 79
شما اینو مصرف میکنی ریزش عصله نداشتی ؟

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۲-۰۵-۰۱‏, ۰۸:۲۷ بعد از ظهر
ال کارنتین ریزش عضله نمیاره...بدن رو تو فاز چربی سوزی میبری بخاطر اینکه مصرف کربو محدود میشه برای تامین

انرژی سراغ پروتئین که تو عضله هم موجوده میره و همین باعث ریزش میشه که برای همین مصرف مکمل های

نگهدارنده و ریکاوری مثل بی سی ای ای یا گلوتامین و همچنین پروتئین رو در اولویت قرار میدن

mohammad razavi
‏۱۳۹۲-۰۵-۰۱‏, ۱۱:۵۰ بعد از ظهر
سلام.میخاستم بدونم ال کارنیتین با انتی بیوتیک ها تداخل داره؟

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۲-۰۵-۰۲‏, ۰۶:۱۱ قبل از ظهر
نمیدونم...ولی مصرفش با داروهای تیروئیدی به تداخل میخوره

MoryHD
‏۱۳۹۲-۰۵-۰۲‏, ۱۱:۴۲ قبل از ظهر
داداش من شکمم مقداری چربی داره
ولی وزنم بالا نیست قد 182 وزن 79
شما اینو مصرف میکنی ریزش عصله نداشتی ؟

نه داداش به اون اندازه آخه چربی سوزی نمیکنه البته من با cla دارم مصرف میکنم وزنم که تا اینجا پایین نیومده ولی احساس میکنم چربی دور شکمم ی زره کم شده

bayern_vahid
‏۱۳۹۲-۰۵-۰۹‏, ۰۴:۱۵ بعد از ظهر
من قدم 180 و وزنم حدود 90 کیلو هست به دلیل 4 شونه بودن زیاد اضافه وزنم به چشم نمیاد ولی خودم از چربی های دور شکم و ران دارم کم کم شاکی میشم ایا ال کارنتین بدردم میخوره ؟
چه برندی خوبه قیمت و دز مصرفش چطوره؟این ایرانیها تاثیر داره باید حداقل 10 کیلو کم کنم

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۲-۰۵-۰۹‏, ۰۷:۰۹ بعد از ظهر
مختصر و مفید خدمتتون عرض کنم...ال کارنتین خوبه برای تسریع چربی سوزی...برند هم زیاد مهم نیست فقط اصل باشه

10 کیلو رو هم تو سه ماه باید حداکثر کم کنید که بافت پوستتون اصطلاحا جا نمونه و فرصت تطبیق رو با بدن داشته باشه

وگرنه مشکل اضافه پوست گریبانگیرتون میشه و راهی جز جراحی براش باقی نمیمونه...

bayern_vahid
‏۱۳۹۲-۰۵-۱۰‏, ۰۶:۲۳ قبل از ظهر
مختصر و مفید خدمتتون عرض کنم...ال کارنتین خوبه برای تسریع چربی سوزی...برند هم زیاد مهم نیست فقط اصل باشه

10 کیلو رو هم تو سه ماه باید حداکثر کم کنید که بافت پوستتون اصطلاحا جا نمونه و فرصت تطبیق رو با بدن داشته باشه

وگرنه مشکل اضافه پوست گریبانگیرتون میشه و راهی جز جراحی براش باقی نمیمونه...
با روزی چقدر شروع کنم چند دفعه در روز؟

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۲-۰۵-۱۰‏, ۰۷:۲۲ قبل از ظهر
از روزی 1 الی 1.5 گرم شروع کن در دو تا سه وعده 500 میلی گرم...

از دوز پایین شروع میکنی تا بدنت دچار مشکلاتی همچون مشکلات گوارشی نشه و وقتی دیدی

واکنش خاصی نشون نداد تا حداکثر 3 گرم در روز میتونی بالا ببری.

وعده های مصرفیش هم صبح + قبل تمرین + بعد تمرین(چون چربی سوزی کماکان تا چند ساعت پس از تمرین هم ادامه داره)

odise2004
‏۱۳۹۲-۰۵-۱۰‏, ۰۱:۰۴ بعد از ظهر
سلام دوستان.
امروز الکارنیتین 250 میلی اوه سینا ورق 10 تایی رو 2100 تومن گرفتم از داروخونه!!!!

u.t.a
‏۱۳۹۲-۰۵-۱۳‏, ۰۲:۰۷ قبل از ظهر
براى خشك كردن ال كارنيتين بهتر جواب ميده يا آمينو؟

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۲-۰۵-۱۳‏, ۰۵:۵۲ قبل از ظهر
برای چربی سوزی یا به بقول شما همون خشک کردن اول از همه هوازی و رژیم غذتایی کنترل شده
و بعد میشه برای بالا بردن سرعت جربی سوزی از مکمل ها مثل همین ال کارنتین استفاده کرد...البته
امینو هم میتونید استفاده کنید چون باعث کاهش ریزش عضلانی در دوران چربی سوزی میشه.

u.t.a
‏۱۳۹۲-۰۵-۱۳‏, ۰۸:۱۸ بعد از ظهر
برای چربی سوزی یا به بقول شما همون خشک کردن اول از همه هوازی و رژیم غذتایی کنترل شده
و بعد میشه برای بالا بردن سرعت جربی سوزی از مکمل ها مثل همین ال کارنتین استفاده کرد...البته
امینو هم میتونید استفاده کنید چون باعث کاهش ریزش عضلانی در دوران چربی سوزی میشه.

ممنون از پاسختون
رژيم رو رعايت ميكنم و هوازى هم انجام ميدم ولى براى سرعت بخشيدن به فرآيندش از مكمل خواستم استفاده كنم

sj.pro
‏۱۳۹۲-۰۵-۱۴‏, ۰۹:۲۱ قبل از ظهر
درود

من الان حدود 2 ماه هست میرم تمرین

توده چربی حدود 23-4 بود

حدود 6 کیلو کم کردم بدون هیچ مکمل و چربی سوزی

فقط رژیم + تمرین

حدود 1/5 دیگه میخوام اگر بشه حدود 10 کیلو کم کنم

ولی میخوام با کمترین خطا ( منظور کم شدن بیش از حد عضلات هست ) این کارو انجام بدم

1.حالا به نظرتون ال کارنیتین مصرف کنم +مکمل پروتءین

2. یا از قرص های چربی سوز + مکمل پیشنهادی برای اینکه بتونم ویتامین و پروتین کافی در موقعی می خوام این حجم از وزنه کم کنم / زیر تمرینات بی هوازی کم نکنم

cellboy
‏۱۳۹۲-۰۵-۱۵‏, ۰۱:۰۸ بعد از ظهر
سلام
دوستان یه عالمه سوال برام پیش اومده!یه بزرگوار بدنساز جواب بده!
من یک بدن با عضلات حجیم دارم اما چربی انباشته بدنم بالاست
مربی من (که انصافا تو حرکات و برنامه ها عالیه)برنامه غذایی رو بهم داد براین محتوا:قطع مصرف کربوهیدرات و چربی(طبیعی) و فقط مصرف آب و پروتین(کراتین) و مولتی ویتامین و مصرف روزانه 5000 کالری به مدت 8 روز(یه حساب کتابایی هم کرد!!)

خب قطع مصرف کربو یه بیحالی و سردرد رو بوجود میاره که باعث میشه نتونم 5000 رو بسوزونم

سوالات
1-آیا مصرف ال کارنیتین باعث میشه چربی برا سوختن اولویت پیدا کنه و کم حالی و سردرد پیش نیاد؟
2-آیا این برنامه ضرر نداره؟
3-موانع و کمکی های جذب ال کارنیتین چیه؟(مثلا کراتین مانعش گلوتامین و کمکیش گلوکزه)
از این که وقت عزیزتون رو به من دادید ممنونم و دعا گو هستم

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۲-۰۵-۱۵‏, ۰۶:۱۳ بعد از ظهر
جواب سوال 1 : ال کارنتین باعث اولویت چربی سوزی نمیشه فقط سرعت چربی سوزی رو با انتقال سلول های چربی به میتوکندری
بالاتر میبره

جواب سوال 3 : کراتین و گلوتامین کاری به عمکردش ندارن ولی کراتین احتباس اب تو عضلات رو در پی داره که ربطی
به افزایش چربی نداره و با قطع مصرفش احتباس اب هم از بین میره البته این ویژگی کراتین یک پوئن مثبت بشمار میاد.

بقیه رو هم دوستان لطف میکنن اگر مایل بودن پاسخ میدن.

odise2004
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۲‏, ۱۱:۵۷ بعد از ظهر
سلام دوستان.
از پنجشنبه هفته ی قبل صبح ها دو عدد الکارنیتین 250 میلی+رژیم سنگین+فعالیت روزانه معمولی
وزن:
پنجشنبه 109.200
دوشنبه 107.800

parsboyr
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۳‏, ۰۹:۱۹ قبل از ظهر
سلام دوستان.
از پنجشنبه هفته ی قبل صبح ها دو عدد الکارنیتین 250 میلی+رژیم سنگین+فعالیت روزانه معمولی
وزن:
پنجشنبه 109.200
دوشنبه 107.800

به نظر من و تجربه شخصیم این وزنی که کم کردین واسه رژیم غذایی سنگینتون بوده!!
فوقه تاثیر گذاری ال-کارنتین در شما با این برنامه فکر کنم در حد 200 یا 300 گرم شاید بوده باشه

odise2004
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۳‏, ۰۴:۲۴ بعد از ظهر
به نظر من و تجربه شخصیم این وزنی که کم کردین واسه رژیم غذایی سنگینتون بوده!!
فوقه تاثیر گذاری ال-کارنتین در شما با این برنامه فکر کنم در حد 200 یا 300 گرم شاید بوده باشه

ممنون از شما دوست عزیز.
قبول دارم حرفتونو ولی اونم بهرحال محرکه دیگه!در روند چربی سوزی هم مطمئنن نقش داشته!
وزن امروز: 106.700

دیشب با بچه ها رفته بودیم سالن برای فوتبال! برگشتنی(ساعت 11.30) با وجود همه ی آگاهی از عواقبش دوتا 250 خوردم!
تا صبح نتونستم بخوابم! ولی انصافا بدنم عالی ریکاوری شده! نه کوفتگی و نه گرفتگی و نه هیچی!!

sj.pro
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۶‏, ۰۶:۲۶ بعد از ظهر
بهترین زمان مصرف الکارنتین کی هست ؟

NA3R
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۶‏, ۰۷:۰۲ بعد از ظهر

معمولا بعد و یا میان وعده ها.

Store ManaGer
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۶‏, ۰۹:۳۳ بعد از ظهر
صبح ناشتا
قبل تمرین و یا قبل تمرینات هوازی

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۶‏, ۱۰:۲۳ بعد از ظهر
البته دکتر جیم استوپانی که به متخصص مکمل هم معروفه روزی 4 وعده پیشنهاد میکنه...صبح + قبل از تمرین + بعد از تمرین و در شب

مثل اینکه روند چربی سوزی در روز های تمرینی تا ساعاتی پس از تمرین ادامه پیدا میکنه :

http://www.jimstoppani.com/home/questions/115

نقل از جیم استوپانی :

Take L-carnitine in the morning WITH your shake and sugar. It needs insulin to get absorbed. Also consider take it WITH your preworkout whey and carbs. And also consider taking another dose of L-carnitine with your post workout shake and nighttime shake

parsboyr
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۶‏, ۱۰:۵۴ بعد از ظهر
ممنون از شما دوست عزیز.
قبول دارم حرفتونو ولی اونم بهرحال محرکه دیگه!در روند چربی سوزی هم مطمئنن نقش داشته!
وزن امروز: 106.700

دیشب با بچه ها رفته بودیم سالن برای فوتبال! برگشتنی(ساعت 11.30) با وجود همه ی آگاهی از عواقبش دوتا 250 خوردم!
تا صبح نتونستم بخوابم! ولی انصافا بدنم عالی ریکاوری شده! نه کوفتگی و نه گرفتگی و نه هیچی!!

آقا اصل کم کردن وزن رژیم غذایی هست! من الان 2 3 هفته هست رژیم غذاییم رو درست کردم و نتیجه اش رو هم دارم میبینم!! قرار نیست هم رژیم مشخص و خیلی دقیق هم داشته باشی!!
همین که غذاهای چرب یا شیرینی جات ... رو کم کنی خودش قدم مثبتی هست!!!! بقیه چیز ها مثل چربی سوز ها و .... کمک میکنند بهت !!! اما مهم رژیم غذایی هست
ان حرفامم علمی شاید نباشه اما تجربیه!!

odise2004
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۶‏, ۱۱:۳۲ بعد از ظهر
آقا اصل کم کردن وزن رژیم غذایی هست! من الان 2 3 هفته هست رژیم غذاییم رو درست کردم و نتیجه اش رو هم دارم میبینم!! قرار نیست هم رژیم مشخص و خیلی دقیق هم داشته باشی!!
همین که غذاهای چرب یا شیرینی جات ... رو کم کنی خودش قدم مثبتی هست!!!! بقیه چیز ها مثل چربی سوز ها و .... کمک میکنند بهت !!! اما مهم رژیم غذایی هست
ان حرفامم علمی شاید نباشه اما تجربیه!!
موافقم با حرف شما.
منم برنامه خاص و مشخص و سخت گیرانه ای ندارم! فقط چربی و نون و شیرینیجات حذف شده! بقیه اش به اندازه ی کم استفاده میشه.
ولی سبزیجات و میوه و سالاد بیشتر! روزی هم دو لیوان شیر میخورم صبح و شب!
وزن امروز: 105.500

Store ManaGer
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۷‏, ۱۲:۰۹ قبل از ظهر
البته دکتر جیم استوپانی که به متخصص مکمل هم معروفه روزی 4 وعده پیشنهاد میکنه...صبح + قبل از تمرین + بعد از تمرین و در شب

مثل اینکه روند چربی سوزی در روز های تمرینی تا ساعاتی پس از تمرین ادامه پیدا میکنه :

http://www.jimstoppani.com/home/questions/115

نقل از جیم استوپانی :

Take L-carnitine in the morning WITH your shake and sugar. It needs insulin to get absorbed. Also consider take it WITH your preworkout whey and carbs. And also consider taking another dose of L-carnitine with your post workout shake and nighttime shake

سعید جان جناب استوپانی دیگه وعده ای رو باقی نزاشتن که بشه بهترین حالت رو روش گذاشت ( فقط بین خواب موند )
بین این 4 وعده بهترین حالت همون صبح ناشتا و قبل تمرین هست
شما خودت مثلا با ال کارنتین ماسل فارم 1 هفته این تعداد وعده رو امتحان کن ، مطمئنا دچار مشکلاتی مثل سر درد شدید میشی

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۷‏, ۱۲:۱۴ قبل از ظهر
حجت جان منم به حرفش چشم بسته استناد نمیکنم مطمئنا کوله باری از علم و تجربه هست ولی خوب حرفی از دوز مصرفی نزده شاید منظورش همون
دوز مصرفی هست که تو دو وعده شما میفرمائید مصرف بشه ولی ایشون میگن تو 4 وعده تقسیم بشه و به این شکل استفاده بشه تا بدن پیوسته
در این حالت بمونه...البته شخص با شخص فرق میکنه ولی خوب شاگرد های زیادی زیر دستش اومدن و رفتن و حتما با ازمون و خطا به این نتیجه رسیده

iVahid
‏۱۳۹۲-۰۵-۳۰‏, ۰۲:۲۸ بعد از ظهر
سلام
دوستان ال کارنتین با کارنتین فرق داره؟
من داروخانه گفتم ال کارنتین بده حالا میبینم کارنتین داده.

ممنون.

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۲-۰۵-۳۰‏, ۰۲:۵۹ بعد از ظهر
سلام
دوستان ال کارنتین با کارنتین فرق داره؟
من داروخانه گفتم ال کارنتین بده حالا میبینم کارنتین داده.

ممنون.

سلام نه تفاوت از نظر ساختار شیمیایی هست باید تبدیل به ساختار ال بشه تا جذب بشه

iVahid
‏۱۳۹۲-۰۵-۳۰‏, ۰۴:۵۳ بعد از ظهر
ممنون ، یعنی همین مصرف کنم؟

! Devil !
‏۱۳۹۲-۰۵-۳۰‏, ۰۶:۵۱ بعد از ظهر
مصرفش به کبد فشار نمیاره؟ اطلاع دارید که میشه هم زمان با قرص هایی مثل راکوتان استفاده کرد یا نه؟

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۲-۰۵-۳۰‏, ۰۷:۳۱ بعد از ظهر
راکوتان برای چی میخورین اگه واسه لاغری هست تاثیر نداره چون چربی زیر پوست رو کاری نداره باعث ترشح غدد چربی میشه.ال کارنتین یک آمینو اسید هست و تا الان عوارضی از اور دوز گزارش نشده ولی تداخلش رو با این دارو نمی دونم

lokly
‏۱۳۹۲-۰۷-۱۸‏, ۰۷:۱۱ بعد از ظهر
سلام
من از 8 صبح تا 8 شب کار میکنم و کارم هم نسبتا سنگین است.
حدود 9 کیلو اضافه وزن دارم
میخوام صبح قبل رفتن به سر کار 20 دقیقه طناب بزنم
اگه 2 تا ال کارنتین 500 ایرانی بندازم بالا کفایت میکنه؟
شب ها هم باشگاه میرم
3روز در هفته طناب بزنم یا هر روز؟

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۲-۰۷-۱۸‏, ۰۷:۳۹ بعد از ظهر
ال کارنتین ایرانی 250میل داره هم میتونین قبل تمرین بخورین هم میتونین قبل هوازی مصرف کنین برای مصرف بیشتر از 1 گرم هم تا الان عوارضی گزارش نشده

تا یک گرم کافیه

4روز در هفته 20تا30دقیقه خوبه

odise2004
‏۱۳۹۲-۰۷-۲۳‏, ۱۲:۵۱ قبل از ظهر
سلام
دوستان من یه دوره تقریبا 40 روزه الکارنیتین(اوه سینا 250) استفاده کردم که حدود 15 روزش همراه با ورزش بوده!
روزای عادی 500 میلی و روزای تمرین 200 میلی!تقریبا!
الان حدود 1 ماهه که استفاده نکردم.
میخوام از ماه دیگه دوباره شروع کنم.
نظر دوستان چیه؟
ممنون

Mr.LEO
‏۱۳۹۲-۰۷-۲۳‏, ۰۸:۵۶ بعد از ظهر
سلام
دوستان من یه دوره تقریبا 40 روزه الکارنیتین(اوه سینا 250) استفاده کردم که حدود 15 روزش همراه با ورزش بوده!
روزای عادی 500 میلی و روزای تمرین 200 میلی!تقریبا!
الان حدود 1 ماهه که استفاده نکردم.
میخوام از ماه دیگه دوباره شروع کنم.
نظر دوستان چیه؟
ممنون

شرایط بدنیت رو بگو تا بشه بهتر راهنمایی کرد
الان چند کیلو هستی؟ چقدر کم کردی؟
رژیمت؟ برنامه تمرینی یا غذاییت؟

odise2004
‏۱۳۹۲-۰۷-۲۴‏, ۱۲:۰۲ قبل از ظهر
شرایط بدنیت رو بگو تا بشه بهتر راهنمایی کرد
الان چند کیلو هستی؟ چقدر کم کردی؟
رژیمت؟ برنامه تمرینی یا غذاییت؟
ممنونم دوست عزیز.
من 109 کیلو بودم در تاریخ 92.5.17
رژیم غذایی رو از همون تاریخ شروع کردم+الکارنیتین روزی 500 میلی گرم.
از تاریخ 92.6.1 ورزش رو اضافه کردم به رژیم+الکارنیتی در روزهای عادی 500 و در روزهای تمرین 2000 میلی گرم.
وزن در حال حاضر 98 کیلو.
تقریبا از 92.7.1 قطع کردم الکارنیتین رو.

برنامه رژیمی:کاهش چربی+شیرینیجات+نون+برنج+سرخ کردنی استفاده از شیر+مرغ آب پز+غذاهای رژیمی با پروتئین تقریبا بالا+میوه و سبزی جات
برنامه ورزشی: هفته ای سه جلسه وزنه+20 الی 30 دقیقه آخر هوازی تقریبا با شدت بالا(طناب+دوچرخه+دراز نشست+حرکات شکم)

M_i_M
‏۱۳۹۲-۰۷-۲۴‏, ۰۱:۲۴ قبل از ظهر
ممنونم دوست عزیز.
من 109 کیلو بودم در تاریخ 92.5.17
رژیم غذایی رو از همون تاریخ شروع کردم+الکارنیتین روزی 500 میلی گرم.
از تاریخ 92.6.1 ورزش رو اضافه کردم به رژیم+الکارنیتی در روزهای عادی 500 و در روزهای تمرین 2000 میلی گرم.
وزن در حال حاضر 98 کیلو.
تقریبا از 92.7.1 قطع کردم الکارنیتین رو.

برنامه رژیمی:کاهش چربی+شیرینیجات+نون+برنج+سرخ کردنی استفاده از شیر+مرغ آب پز+غذاهای رژیمی با پروتئین تقریبا بالا+میوه و سبزی جات
برنامه ورزشی: هفته ای سه جلسه وزنه+20 الی 30 دقیقه آخر هوازی تقریبا با شدت بالا(طناب+دوچرخه+دراز نشست+حرکات شکم)

یعنی 1 ماه استراحت دادی؟ به بدنت؟

odise2004
‏۱۳۹۲-۰۷-۲۴‏, ۰۱:۲۵ قبل از ظهر
یعنی 1 ماه استراحت دادی؟ به بدنت؟

در مورد مصرف الکارنیتین بله! یعنی نزدیک 1ماهه مصرف نکردم.البته رژیم و ورزش سرجاشه ها!

M_i_M
‏۱۳۹۲-۰۷-۲۴‏, ۰۱:۲۷ قبل از ظهر
در مورد مصرف الکارنیتین بله! یعنی نزدیک 1ماهه مصرف نکردم.البته رژیم و ورزش سرجاشه ها!

به نظرم این سری از سی ال ای استفاده کن خیلی جواب میده

odise2004
‏۱۳۹۲-۰۷-۲۴‏, ۰۱:۳۰ قبل از ظهر
به نظرم این سری از سی ال ای استفاده کن خیلی جواب میده
یدونه تو فروشگاه سایت هست 60 تایی!فکر کنم روزی 3 تا باید مصرف بشه میشه 20 روز!
بنظرتون خوب جواب میده؟تقریبا در چه حد؟

M_i_M
‏۱۳۹۲-۰۷-۲۴‏, ۰۱:۳۳ قبل از ظهر
یدونه تو فروشگاه سایت هست 60 تایی!فکر کنم روزی 3 تا باید مصرف بشه میشه 20 روز!
بنظرتون خوب جواب میده؟تقریبا در چه حد؟

اره خیلی جواب میده یعنی واسه من که خیلی تاثیر داشت مخصوصا که توی ترکیباتش چای سبزم داره خیلی عالیه

lokly
‏۱۳۹۲-۰۷-۲۵‏, ۱۰:۳۰ بعد از ظهر
داروخونه ها cla دارند؟

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۲-۰۷-۲۵‏, ۱۰:۳۶ بعد از ظهر
داروخونه ها cla دارند؟

سی ال ای ترکیبی مارک +ABS خیلی وقت پیشا دیدم تو داروخونه,برو بپرس ببین هست هنوز...

لینک زیر رو هم یه نگاه بنداز...تو ترکیباتش سی ال ای با دز مناسب داره :

http://www.darukade.com/Product_S.aspx?Prod=1262

O M I D
‏۱۳۹۲-۰۷-۲۷‏, ۰۲:۳۱ بعد از ظهر
سلام دوستان نظرتون درباره این دو مدل چیه؟کسی مصرف کرده؟
جفتشون ایتالیایه چون گفته بودن مایع خیلی از قرصهاش بهتره کلی گشتم تا اینا رو پیدا کردم
اولی یک بسته اش 12 تومن شد(10 تا امپول 1g/1ML)
دومی که جین سینگ هم همراهش داره شیشه 2 تومن در میاد (15ML)

http://img.bodybuilder.ir/images/13709116555488558998.jpg (http://img.bodybuilder.ir/)
(http://img.bodybuilder.ir/)

http://img.bodybuilder.ir/images/53807047489591932229.jpg (http://img.bodybuilder.ir/)

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۲-۰۷-۲۷‏, ۰۳:۱۴ بعد از ظهر
سلام اولی رو مصرف داشتم چیز خوبیه فقط باید بیشتر از 5/6 بسته مصرف بشه

O M I D
‏۱۳۹۲-۰۷-۲۷‏, ۰۳:۴۳ بعد از ظهر
نحوه مصرفش به چه شکله چون همزمان lipo6 هم مصرف میکنم؟

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۲-۰۷-۲۷‏, ۰۳:۴۶ بعد از ظهر
ال کارنتین رو صبح و قبل تمرین میخورن شما که لپو 6 هم مصرف داری یدونه قبل تمرین بخور دوز جواب گو ال کارتنین 1تا3 گرم هست

Capitan Black
‏۱۳۹۲-۰۷-۲۷‏, ۱۱:۰۵ بعد از ظهر

سلام.اين اولي رو كه مصرفش داشتي تاثيرش قابل قبول بود؟

AryaMan
‏۱۳۹۲-۰۷-۲۸‏, ۰۴:۲۷ قبل از ظهر
دوستان ال کارنیتین شرکت vitamin world رو کسی مصرف کرده؟چونکه از نظر قیمت بصرف تر از بقیه شرکتهاست...
http://www.vitaminworld.com/l-carnitine-032/l-carnitine-500mg-001686
ایا این ویتامین ورلد چند درصد بهتر از ال کارینیتین داروخونه ای هست؟
ممنون

fattaneh66
‏۱۳۹۲-۰۸-۲۷‏, ۰۲:۵۴ بعد از ظهر
سلام
من ال کارنتین شرکت pharm و خریدم مایع هست
چطور باید استفاده کنم روزی یه دونه 1 گرم و باید بخورم؟
قد 158 وزن 58
سن 25
هر روز یک ساعت ورزش دارم ایروبیک + دمبل
میشه راهنماییم کنید

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۲-۰۸-۲۷‏, ۰۳:۱۴ بعد از ظهر
دوز مناسب بین 1تا3گرم هست شما یک عدد 30دقیقه قبل ورزش استفاده کنید

fattaneh66
‏۱۳۹۲-۰۸-۲۷‏, ۰۳:۱۷ بعد از ظهر
دوز مناسب بین 1تا3گرم هست شما یک عدد 30دقیقه قبل ورزش استفاده کنید

سپاسگذارم
لطف کردین
اثر مطلوب داره؟
من ایرانیش و خوردم اصن اثر نداشت

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۲-۰۸-۲۷‏, ۰۳:۳۰ بعد از ظهر
کلا چربی سوز خیلی قوی نیست ولی تاثیر داره 6تا 8هفته باید مصرف بشه.باعث عضله سازی و کاهش چربی میشه طبق آخرین آزمایشات و تحقیق ها

fattaneh66
‏۱۳۹۲-۰۸-۲۷‏, ۰۳:۳۷ بعد از ظهر
برای خانم ها شما کدوم چربی سوز و توصیه میکنید؟
اخه چربی سوزای لیپوسیکس و اینا خیلی قوی هستن فک نکنم واسه خانوما خوب باشن درسته؟

fattaneh66
‏۱۳۹۲-۰۸-۲۷‏, ۰۳:۳۸ بعد از ظهر
هر روز بخورم موردی نداره؟

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۲-۰۸-۲۷‏, ۰۳:۴۴ بعد از ظهر
شما همینو بخور ایرادی نداره ضمن اینکه اضافه وزن نداری .هر روز بخور

fattaneh66
‏۱۳۹۲-۰۸-۲۷‏, ۰۳:۴۶ بعد از ظهر
خیلی ممنونم
مرسی بابت وقتی که گذاشتید

mr.poorya
‏۱۳۹۲-۰۹-۰۶‏, ۰۱:۱۰ قبل از ظهر
سلام دوستان به نظرتون این ال کارنیتین so.se farm داروخونه بهتره یا اینایی که شرکتایی مثل ماسل فارمو ماسل تک میزنه؟؟؟
بعد کسی از دوستان جاییو سراغ نداره ما از این so.se.farm تهیه کنیم؟؟3 هفتس 2 3 تا داروخونه مارو سر کار گذاشتن که قراره پخش بشه ولی نمیشه

nima_gol
‏۱۳۹۲-۰۹-۰۶‏, ۰۸:۳۰ قبل از ظهر
سلام
قطعا ماله شرکتهای معتبر بهتره ولی داروخانه ها هم بدک نیست اگه تهرانی من که گیشا هستم اکثر داروخانه هاش دارن . یه سر بزن

mr.poorya
‏۱۳۹۲-۰۹-۰۶‏, ۰۱:۱۲ بعد از ظهر
سلام
قطعا ماله شرکتهای معتبر بهتره ولی داروخانه ها هم بدک نیست اگه تهرانی من که گیشا هستم اکثر داروخانه هاش دارن . یه سر بزن

اره داداش تهرانم..داروخونه ایو میشناسید همون تو گیشا که من برم ازش بگیرم؟؟چون منطقتون یه ذره شلوغه سخت میشه همه داروخونه هارو گشت...اگه ادرس جاییو دارید واسم پ خ کنید ممنون میشم:قلب:

-LEO-
‏۱۳۹۲-۰۹-۰۶‏, ۱۰:۴۶ بعد از ظهر
سلام دوستان به نظرتون این ال کارنیتین so.se farm داروخونه بهتره یا اینایی که شرکتایی مثل ماسل فارمو ماسل تک میزنه؟؟؟
بعد کسی از دوستان جاییو سراغ نداره ما از این so.se.farm تهیه کنیم؟؟3 هفتس 2 3 تا داروخونه مارو سر کار گذاشتن که قراره پخش بشه ولی نمیشه

ال کارنیتینه الیمپ خیلی خوبه...
به من خوب جواب داره
در رابطه با سواله شما قطعا برند های معروف و 1

bahram6202
‏۱۳۹۲-۱۰-۰۸‏, ۰۳:۵۲ بعد از ظهر
سلام دوستان اگه کارنیتین توی دوره های پروتین مثلا وی کلا دوره حجم مصرف بشه مشکلی پیش میاد ؟؟ تاثیری توی جذب پروتئین داره؟
مرسی

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۲-۱۰-۰۸‏, ۰۷:۳۲ بعد از ظهر
سلام نه عزیز اگر به مدت 6تا8 هفته مصرف بشه تازه رو عضله سازی هم تاثیر داره

Moh@mmad
‏۱۳۹۲-۱۰-۱۶‏, ۰۶:۵۷ بعد از ظهر
کسی قیمت ال کارنتین ایرانی که داروخانه ها دارن رو نداره؟:متفکر:

sunlight7511
‏۱۳۹۲-۱۰-۱۶‏, ۰۷:۴۱ بعد از ظهر
شرکت اسوه یه قوطی حاوی 50 عدد قرص الکارنتین 250 میلی گرم 12هزار تومان

odise2004
‏۱۳۹۲-۱۰-۱۶‏, ۰۸:۵۰ بعد از ظهر

اوه سینا ورقی 2100 2200 یا 2300 میدن!

elina
‏۱۳۹۲-۱۰-۱۷‏, ۰۴:۵۷ بعد از ظهر
من ديشب ال كارنيتين So.Se.pharm رو خريدم هر بسته ١٠ ويال داره و ١٠٠٠ميليگرم ال كارنيتين.قيمت ٢٤٠٠٠ تومان !!! من تا ماه پيش ١٢٥٠٠ ميگرفتم ! اخه دلار كه بالا نرفته من نميدونم اين چرا بايد دو برابر بشه:منتظر:

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۲-۱۰-۱۷‏, ۰۶:۰۵ بعد از ظهر
سلام سری قبل محصول تموم شده بود تو بازار جدیدا وارد شده ولی قیمتش بیشتر شده اضلا به سرفه نیست متاسفانه

he1376he
‏۱۳۹۲-۱۱-۰۲‏, ۰۶:۳۱ بعد از ظهر

من خودم استفاده کردم.خیلی خب جواب میده
روزی 6 تا بایدخوری تقریبا
من بورزش و الکارنیتین ایرانی و رژیم 29 کیلو کم کردم تقریبا
از 106تا78

he1376he
‏۱۳۹۲-۱۱-۰۲‏, ۰۶:۳۲ بعد از ظهر
10 تایش2400تومن

رادان
‏۱۳۹۲-۱۱-۰۳‏, ۱۲:۴۱ قبل از ظهر
سلام دوستان میشه الکارنیتین توی دوره حجم با کربو هیدرات مصرف بشه؟

رادان
‏۱۳۹۲-۱۱-۱۳‏, ۱۱:۵۵ بعد از ظهر
سلام دوستان میشه الکارنیتین توی دوره حجم با کربو هیدرات مصرف بشه؟

اساتید و دوستان لطفأ راهنمایی کنید.:ناراحت:

-LEO-
‏۱۳۹۲-۱۱-۱۴‏, ۱۲:۰۹ قبل از ظهر
اساتید و دوستان لطفأ راهنمایی کنید.:ناراحت:
ال کارنیتین چربی سوزه..
من تا حالا ندیدم تو حجم کسی استفاده کنه چون ظاهرا تا جایی که میدونم رو اشتها تاثیر - میذاره
اگه میخوا خشک بری کربو هم مصرف نکن بصورت مکمل...

رادان
‏۱۳۹۲-۱۱-۱۵‏, ۱۲:۱۲ قبل از ظهر
ال کارنیتین چربی سوزه..
من تا حالا ندیدم تو حجم کسی استفاده کنه چون ظاهرا تا جایی که میدونم رو اشتها تاثیر - میذاره
اگه میخوا خشک بری کربو هم مصرف نکن بصورت مکمل...
چند جا خوندم که میشه تودوره حجم استفاده کردو تاثیر هم داره درست یا غلطشو نمیدونم ولی با کربو هیدرات شک داشتم

-LEO-
‏۱۳۹۲-۱۱-۱۵‏, ۱۲:۲۱ قبل از ظهر
چند جا خوندم که میشه تودوره حجم استفاده کردو تاثیر هم داره درست یا غلطشو نمیدونم ولی با کربو هیدرات شک داشتم

الان کسایی که میان از داروخونه ال کارنتین میبرن هم به عنوان چربی سوز میبرن و اینکه اشتهاشون رو کم میکنه
تو دوران حجم هم که فرد حتی بزور باید بخوره غذا
پس این دو مورد خلاف همدیگه هستن اگرم باشه همچین مطلبی دور از فکره..

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۲-۱۱-۱۵‏, ۰۹:۱۵ قبل از ظهر
مصرف 8تا 12هفته ایش موجب افزایش توده عضلانی هم میشه ولی مقدارش ریاد نیست (ال کارنتین بک اسید آمینه هست)

-LEO-
‏۱۳۹۲-۱۱-۱۵‏, ۰۸:۰۳ بعد از ظهر
مصرف 8تا 12هفته ایش موجب افزایش توده عضلانی هم میشه ولی مقدارش ریاد نیست (ال کارنتین بک اسید آمینه هست)

اره اشکان جان دوز پایینش در تمامی امینو ها هست یا گینر ها یا وی پروفشنال
در حد 500 mg اما به تنهاییش رو که دوزش گرمی میشه رو نباید استفاده کرد

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۲-۱۱-۱۵‏, ۰۸:۰۵ بعد از ظهر
دوز چربی سوزی 1تا3گرمه تا الان از اوور دوزش هیچ عوارضی گزارش نشده

-LEO-
‏۱۳۹۲-۱۱-۱۵‏, ۰۹:۰۱ بعد از ظهر
دوز چربی سوزی 1تا3گرمه تا الان از اوور دوزش هیچ عوارضی گزارش نشده

اشکان جان دوز گرمیش برا دوره حجم رو منظورمه که نباید مطرف شه چون اشتها رو کم میکنه
ال کارنتین های داروخونه ایی که من امروز یه نگاه کردم بشون شاسه ای هاش 5گرمیه
قرصشم 4.5 گرمه
3 قرص در روز

رادان
‏۱۳۹۲-۱۱-۱۵‏, ۱۰:۵۸ بعد از ظهر
سلام دوز چربی سوزی ودوز حجم با هم فرق دارند؟وزمان مصرفشون؟ ضمنأ من از مارک کارن استفاده میکنم کسی مصرف کرده ؟ اینم عکسش 250 میلی گرمیه توضیحش تو سایت این جوری آمده ،اما متوجه نشدم منظورش برای چربی سوزیه؟ ضمنأ رو اشتهام تاثیر نداشته ولی میزان تعریق را چند برابر میکنه.
توضیحات :

مزایای مصرف

پیشگیری و درمان دردهای عضلانی پس از انجام فعالیت های بدنی شدید
تاخیر در بروز خستگی در ورزش های با شدت بالا (اینو تجربه کردم)

موثر در افزایش سهم چربی در تامین انرژی

کمک به درمان چاقی و کبد چرب

نحوه مصرف

سه روز اول: روزی یک عدد بعد از غذا
سه روز دوم: یک عدد قرص بعد از هر وعده غذایی- جمعاً روزی 3 عدد

از روز هفتم
ورزشکار غیر حرفه ای: 2 عدد قرص یک ساعت قبل ورزش
ورزشکار حرفه ای: 4 تا 8 عدد قرص یک ساعت قبل ورزش

http://img.bodybuilder.ir/images/81369628566513550368_thumb.jpg (http://img.bodybuilder.ir/viewer.php?file=81369628566513550368.jpg)

-LEO-
‏۱۳۹۲-۱۱-۱۵‏, ۱۱:۴۹ بعد از ظهر
سلام دوز چربی سوزی ودوز حجم با هم فرق دارند؟وزمان مصرفشون؟ ضمنأ من از مارک کارن استفاده میکنم کسی مصرف کرده ؟ اینم عکسش 250 میلی گرمیه توضیحش تو سایت این جوری آمده ،اما متوجه نشدم منظورش برای چربی سوزیه؟ ضمنأ رو اشتهام تاثیر نداشته ولی میزان تعریق را چند برابر میکنه.
توضیحات :

مزایای مصرف

نحوه مصرف

از روز هفتم

http://img.bodybuilder.ir/images/81369628566513550368_thumb.jpg (http://img.bodybuilder.ir/viewer.php?file=81369628566513550368.jpg)
اره فرق داره کسایی که دوره کات میرن 5 گرم عموما مصرف میکنن
خانوم ها ام که واسه چربی سوزی واسشون تجویز میکنه دکتر 2 شاسه 5 گرمی تو روز بعد صبحانه و بعد نهار تو بروشور نوشته مصرف کنن
کسایی که حجم میرن زیر 1 گرم مصرف میکنن
اگه توجه کنی نوشته 3 تا قرص در روز 3تا 250 میل میشه 750 میل زیر 1 گرم
کسایی که حرفه ایی هستن واسه کات میرن...که دوزاشون گرمی میشه

Alirezarahi
‏۱۳۹۲-۱۱-۱۶‏, ۰۱:۲۲ قبل از ظهر
توضیحات :

مزایای مصرف

نحوه مصرف

از روز هفتم

من استفاده کردم هیچ اثری نداشت حتی تعریق

رادان
‏۱۳۹۲-۱۱-۱۶‏, ۰۱:۱۶ بعد از ظهر
من استفاده کردم هیچ اثری نداشت حتی تعریق
از یکی از دوستان با تجربه پرسیدم گفت برای چربی سوزی باید یک ماه روزی حد اقل 6 قرص یا 1.5 گرم (180 قرص 250میلیگرم یعنی 3 قوطی 60تایی )، سه تا قبل تمرین و سه تا بعد تمرین استفاده کنی تا اثر داشته باشه.یعنی بالاتر از یک گرم که دوستان اشاره کردن.

3FX
‏۱۳۹۲-۱۱-۱۶‏, ۰۴:۳۸ بعد از ظهر
من که دارم استفاده میکنم ... فعلا دو پک بالایی شکم درومده اما تصویرش واضح نیست !! :خنده: قبلش چربی بود فراوون !!
کلا ال کارنتین ماسل تک مابع یا سایتک یا برند های مطرح دیگه هم باشه معجزه نمیکنه که !! این کارن هم در حد خودش خوبه ...

من که 6 امین پک هست که دارم از این کارن مصرف میکنم و راضی ام ...

Alirezarahi
‏۱۳۹۲-۱۱-۱۶‏, ۱۱:۵۶ بعد از ظهر
از یکی از دوستان با تجربه پرسیدم گفت برای چربی سوزی باید یک ماه روزی حد اقل 6 قرص یا 1.5 گرم (180 قرص 250میلیگرم یعنی 3 قوطی 60تایی )، سه تا قبل تمرین و سه تا بعد تمرین استفاده کنی تا اثر داشته باشه.یعنی بالاتر از یک گرم که دوستان اشاره کردن.

من ال کارنتین کارن رو گفتم نه کلا ال کارنتین رو

رادان
‏۱۳۹۲-۱۱-۱۷‏, ۱۲:۱۴ قبل از ظهر
من ال کارنتین کارن رو گفتم نه کلا ال کارنتین رو

چند تا و چطور مصرف کردی وچه مدت؟

Alirezarahi
‏۱۳۹۲-۱۱-۱۷‏, ۱۲:۳۰ قبل از ظهر
چند تا و چطور مصرف کردی وچه مدت؟

یه بسته پارسال که تازه زده بودش البته اونم از رو ناچاری چندتا بسته سفارش داده بودم تا اونا رسید دستم مجبور شدم از این استفاده کنم

رادان
‏۱۳۹۲-۱۱-۱۷‏, ۱۱:۰۶ بعد از ظهر
یه بسته پارسال که تازه زده بودش البته اونم از رو ناچاری چندتا بسته سفارش داده بودم تا اونا رسید دستم مجبور شدم از این استفاده کنم
کلا چه مارکی و چطوری مصرف کردی نتیجه هم گرفتی؟

Alirezarahi
‏۱۳۹۲-۱۱-۱۷‏, ۱۱:۳۵ بعد از ظهر
کلا چه مارکی و چطوری مصرف کردی نتیجه هم گرفتی؟

زیاد مصرف کردم هم مایع هم قرص هم پودر نمیتونم بگم چه مارکی بهتر بود چون استک چند تا مکمل با هم بود

kamalix
‏۱۳۹۲-۱۱-۲۶‏, ۰۷:۳۸ بعد از ظهر
دوستان من قدم 183 وزنم 78.5 هستش و دور کمرم چربی دارم. ال-کارنتین ویال ایتالیایی رو دو بسته امروز خریدم تو هر قوطی هم 10 تا ویال هست(مایع) طریقه مصرفش رو اگه میشه بگین و اینکه فقط در روز های تمرین مصرف کنم یا روزای معمولی هم استفاده کنم؟

alihunterali
‏۱۳۹۲-۱۱-۲۶‏, ۰۷:۴۵ بعد از ظهر
سلام داداش ... چند گرفتی 10 ویال رو ؟؟

برای شروع روزی 1 گرم مصرف کن ، یعنی 1 ویال

صبح ناشتا قبل از صبحانه ... هر روز

kamalix
‏۱۳۹۲-۱۱-۲۶‏, ۰۷:۵۶ بعد از ظهر
سلام داداش ... چند گرفتی 10 ویال رو ؟؟

برای شروع روزی 1 گرم مصرف کن ، یعنی 1 ویال

صبح ناشتا قبل از صبحانه ... هر روز

داداش هر بستش 24000 ... جونم در اومد 48000 تومن دادم دوبسته خریدم :پوزخند:
به نظرتون میتونم با این 20 تا نتیجه بگیرم؟ چون دیگه طاقت دادن این همه پول رو دوباره ندارم :پوزخند:

alihunterali
‏۱۳۹۲-۱۱-۲۶‏, ۰۸:۰۳ بعد از ظهر
داداش هر بستش 24000 ... جونم در اومد 48000 تومن دادم دوبسته خریدم :پوزخند:
به نظرتون میتونم با این 20 تا نتیجه بگیرم؟ چون دیگه طاقت دادن این همه پول رو دوباره ندارم :پوزخند:

قیمتش همینه ... اگه میخوای با این 20 تا نتیجه بگیری ، پس 20 روز هم باس تمرین خوب و تغذیه ی مناسب داشته باشی

یکم به خودت سختی بده .... اگه بعد از این 20 روز به نتیجه ی دلخواهت نرسیدی و پول زیاد هم نمیتونی بدی ، ال کارنیتین ایرانی بگیر

و به مدت طولانی تری ادامه بده

kamalix
‏۱۳۹۲-۱۱-۲۶‏, ۰۸:۰۸ بعد از ظهر
قیمتش همینه ... اگه میخوای با این 20 تا نتیجه بگیری ، پس 20 روز هم باس تمرین خوب و تغذیه ی مناسب داشته باشی

یکم به خودت سختی بده .... اگه بعد از این 20 روز به نتیجه ی دلخواهت نرسیدی و پول زیاد هم نمیتونی بدی ، ال کارنیتین ایرانی بگیر

و به مدت طولانی تری ادامه بده

هفته ای 4 بار تمرین میکنم(نسبتا سنگین).چربی و شیرینی رو حداقل مصرف میکنم.پروتیین و گلوتامین هم 2 هفتس مصرف میکنم.تغذیم هم عالی نباشه میشه گفت خوبه.(گوشت زیاد مصرف میکنم به خصوص سفید) . حالا خوبه این؟

alihunterali
‏۱۳۹۲-۱۱-۲۶‏, ۰۸:۱۸ بعد از ظهر
هفته ای 4 بار تمرین میکنم(نسبتا سنگین).چربی و شیرینی رو حداقل مصرف میکنم.پروتیین و گلوتامین هم 2 هفتس مصرف میکنم.تغذیم هم عالی نباشه میشه گفت خوبه.(گوشت زیاد مصرف میکنم به خصوص سفید) . حالا خوبه این؟

آره همین خیلی خوبه ... آب هم زیاد بخور + میوه و سبزی ( اگه زیاد نمیخوری یه قرص مولتی ویتامین بخور )

karizma
‏۱۳۹۲-۱۱-۲۸‏, ۰۱:۱۹ بعد از ظهر
من ديشب ال كارنيتين So.Se.pharm رو خريدم هر بسته ١٠ ويال داره و ١٠٠٠ميليگرم ال كارنيتين.قيمت ٢٤٠٠٠ تومان !!! من تا ماه پيش ١٢٥٠٠ ميگرفتم ! اخه دلار كه بالا نرفته من نميدونم اين چرا بايد دو برابر بشه:منتظر:

من امروز 12000 تومان خریدم لیبل دار...گرون دادن بهتون

elina
‏۱۳۹۲-۱۱-۲۸‏, ۰۲:۲۷ بعد از ظهر
من امروز 12000 تومان خریدم لیبل دار...گرون دادن بهتون
والله اقا اشكان گفتن قيمت جديده!!احتمالا اون جايي كه شما خريد كرديد از قبل داشته و همون قيمت حساب كرده،
من براي اين ماه هم ٦ بسته خريدم از يك داروخانه ديگه همون ٢٤٠٠٠ تومان حساب كرد

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۲-۱۱-۲۸‏, ۰۲:۲۹ بعد از ظهر
من از دوستم که داروخانه داره پرسیدم

alihunterali
‏۱۳۹۲-۱۱-۲۸‏, ۰۲:۴۰ بعد از ظهر
درسته .. من هم یک داروخانه ی عالی و منصف میرو که قیمتش 24 تومن هست

behzadeghbali
‏۱۳۹۲-۱۲-۰۲‏, ۰۲:۵۱ بعد از ظهر
سلام
من برای چربی سوزی هم یه الکارنتین با مارک معروف لیپو سیکس گرفتم هم یه چربی سوز به نام shered matrix که مال ماسل فارمه. اولی ال کارنتینه، دومی چربی سوز.

سوال اصلیم اینه که تفاوت اصلی ال کارنتین با چربی سوزی مثل چربی سوز ماسل فارم چیه؟
اینم عکساشونه:

ال کارنتین که تو توضیحاتش نوشته 1490 میلیگرم الکارنتین داره در هر سروینگ سایزش.

اما در مورد این چربی سوز خواستم بپرسم که اصلا تفاوتش با ال کارنتین چیه؟ این اصطلاحا fat burner هست اما در مواد تشکیل دهندش اصلا الکارنتین نداره و شامل اینهاست.
نیاسین 3 میلیگرم
بیوتین 150 میلی سانتی گرم
پانتوتنیک اسید 3 میلی گرم
مگنسیوم 3.5 میلی گرم
روی 1 میلی گرم

http://img.bodybuilder.ir/images/13143086491051986926.jpg

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSDrF8gm4Vv-I7ROAppXZ-xsLzloPuLCw-_go0qZM7g1KsVnRCgmA
http://cdn.esupplements.com/wp-content/uploads/2013/08/lipo6-carnitine.jpg

در ضمن ایا از دوستان کسی از این مدل ال کارنتین استفاده کرده یا خیر؟
من یه بطریشو مصرف کردم و واقعا خوب بود. نظر سایر دوستان در مورد این ال کارنتین چیه؟

http://store.bbcomcdn.com/images/store/prodimage/prod_prod540018/image_prodprod540018_largeImage_X_450_white.jpg
http://www.nzmuscle.co.nz/site/nzmuscle/images/items_labels/BETANCOURT_L_CARNITINE_LABEL.gif

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۲-۱۲-۰۲‏, ۰۳:۴۱ بعد از ظهر
چربی سوز ماسل فارم یعنی همین شرد ماترکیس که تصویرشو قرار دادید به اصطلاح یک چربی سوز ترکیبی هست که از ترکیبات مختلف
مثل محرک ها , کنترل کننده های اشتها , کاهش دهنده های اب اضافی بدن و ... ساخته شده که این ترکیباتی که شما ازش نام بردید جزو مواد فرعی
این مکمل هست که به روند چربی سوزی کمک میکنند ... ماده اصلی تشکیل دهنده این مکمل هم کافئین هست...ال کارنتین سرعت چربی سوزی
رو با انتقال سلول های چربی به میتوکندری ( محل تامین انرژی ) بالا میبره و در کل چربی سوز ملایم و کارامدی هست

در مورد سوال دوم بتانکورت کمپانی معتبری هست و محصولات با کیفیتی هم تولید میکنه ... خودتون هم که شخصا مصرف کردید و راضی بودید.

detend
‏۱۳۹۲-۱۲-۱۰‏, ۰۷:۰۹ قبل از ظهر
دوستان من هم ال کارنیتین ایتالیایی so.se.pharm و هم ایرانی آوه سینا رو تهیه کردم و روزانه از هر دو استفاده می کنم.
قیمت ایرانی با توجه به دوزش تقریبا نصف اون یکی در اومد البته بعدا متوجه شدم که مکمل های شرکت نوتریکس خیلی به صرفه تره و حتما برای ادامه از اونها هم استفاده خواهم کرد.
نکته جالب اینه که تاثیر ال کارنتین ایتالیایی با ایرانی تقریبا 180 درجه متفاوته:پوزخند: ال کارنتین مایع ایتالیایی رو که مصرف می کنم گرم می شم به طوری که در انجام تمرینات هوازی تواناییم رو به صورت قابل توجهی بالا می بره و خیلی بیشتر طول می کشه که به اصطلاح نفس کم بیارم و در عین حال احساس ضعف هم نمی کنم. اما مدل ایرانیشو که مصرف می کنم بعد از 20 دقیقه یکم شل می شم و بعدش اشتهام خیلی باز میشه انگار یه روزه هیچی نخوردم.

mehran_360
‏۱۳۹۲-۱۲-۲۶‏, ۰۳:۰۰ بعد از ظهر
سلام
من تازه شروع کردم . با راهنمایی دوستان ال-کارنیتین ایتالیایی گرفتم . 10 تا توی بسته هست . الان چه طوری باید مصرف کنم . و چه موقع روز . قبل از تمرین ؟
ممنون

alihunterali
‏۱۳۹۲-۱۲-۲۶‏, ۰۵:۳۹ بعد از ظهر
سلام
من تازه شروع کردم . با راهنمایی دوستان ال-کارنیتین ایتالیایی گرفتم . 10 تا توی بسته هست . الان چه طوری باید مصرف کنم . و چه موقع روز . قبل از تمرین ؟
ممنون

برای شروع و صرفه ی اقتصادی ، روزی 1 عدد 30 دقیقه قبل از تمرین ( تو باشگاه هم اول هوازی بعد دمبل و بعد دوباره هوازی )

detend
‏۱۳۹۳-۰۱-۰۱‏, ۱۰:۴۴ بعد از ظهر
سلام
از دوستان کسی ال کارنتین نوتریکس استفاده کرده؟! من قوطیشو که باز کردم شوکه شدم توی قوطی یه پنبه و یه بسته جاذب رطوبت بود تمام کپسولا و داخل قوطی کاملا چربه و مزه ی کاملا ترشی میده این چربی، روی قوطی نوشته کپسول مایع اما داخل هیچ کدوم از کپسول ها مایع رقیقی که حرکت کنه نیست، بیشتر خمیر مانند و همراه با شکرکه!
هیچ کدوم از کپسول ها دارای پارگی نیست و همه کپسول ها به همون صورتیه که گفتم
تاریخ روی قوطی هم تا 07/2016 خورده
اگه کسی قبلا استفاده کرده راهنمایی کنه لطفا

Store ManaGer
‏۱۳۹۳-۰۱-۰۲‏, ۱۲:۱۸ قبل از ظهر
سلام
از دوستان کسی ال کارنتین نوتریکس استفاده کرده؟! من قوطیشو که باز کردم شوکه شدم توی قوطی یه پنبه و یه بسته جاذب رطوبت بود تمام کپسولا و داخل قوطی کاملا چربه و مزه ی کاملا ترشی میده این چربی، روی قوطی نوشته کپسول مایع اما داخل هیچ کدوم از کپسول ها مایع رقیقی که حرکت کنه نیست، بیشتر خمیر مانند و همراه با شکرکه!
هیچ کدوم از کپسول ها دارای پارگی نیست و همه کپسول ها به همون صورتیه که گفتم
تاریخ روی قوطی هم تا 07/2016 خورده
اگه کسی قبلا استفاده کرده راهنمایی کنه لطفا
سلام
از کپسول ها عکس بزار ، برای امتحان یکی از کپسول ها رو باز کن و از ماده درونش هم عکس بزار
برای اینکه مایع متجرک ببینید باید کپسول فضای خالی داشته باشه
کلا انتظار نداشته باشید این فرم مثل ال کارنتین مایع باشه و یه چیزی مثل آب داخل کپسول باشه معمولا ماده غلیظ تری درون کپسول ها وجود داره
بد مزه بودن که طبیعیه ، شکرک نامفهومه

detend
‏۱۳۹۳-۰۱-۰۲‏, ۱۰:۳۰ قبل از ظهر
http://uplod.ir/p0a94xgq5xaf/IMG_20140322_121926.jpg.htm
http://uplod.ir/94i460vfr4mu/IMG_20140322_122008.jpg.htm

توی همه کپسول ها فضای خالی هست که دونه هاشکرک مانند معمولا تو این بخش به وضوح دیده میشن
در رابطه با مزه هم من منطورم مزه کپسول نبود، همه کپسول ها آغشته به روغن هستند! طعم اون روغن رو عرض کردم

detend
‏۱۳۹۳-۰۱-۰۲‏, ۱۰:۳۳ قبل از ظهر
اینم یه عکس از نزدیک
http://uplod.ir/3zjcbgesltg4/IMG_20140322_113145.jpg.htm

Store ManaGer
‏۱۳۹۳-۰۱-۰۲‏, ۰۳:۲۴ بعد از ظهر
http://uplod.ir/p0a94xgq5xaf/IMG_20140322_121926.jpg.htm
http://uplod.ir/94i460vfr4mu/IMG_20140322_122008.jpg.htm

توی همه کپسول ها فضای خالی هست که دونه هاشکرک مانند معمولا تو این بخش به وضوح دیده میشن
در رابطه با مزه هم من منطورم مزه کپسول نبود، همه کپسول ها آغشته به روغن هستند! طعم اون روغن رو عرض کردم
از نظر ظاهری هیچ موردی نداره
ماده ای که درون کپسول هاست عرض کردم که مثل آب نیست و غلظت بیشتری داره
طبق توضیحی که خود شرکت nutrex داده از ژلاتین در تهیه کپسول های این محصول استفاده نشده و کاملا از مواد گیاهی استفاده شده شاید دلیل وجود همچین روغنی استفاده از این ترکیبات باشه

mehran_360
‏۱۳۹۳-۰۱-۰۲‏, ۰۳:۳۱ بعد از ظهر
سلام
سال نو مبارک . ال-کارنیتین ایتالیایی . امپول خوراکی روزی 2 تا بخورم قبل تمرین ضرری نداره ؟

Store ManaGer
‏۱۳۹۳-۰۱-۰۲‏, ۰۳:۳۸ بعد از ظهر
سلام
سال نو مبارک . ال-کارنیتین ایتالیایی . امپول خوراکی روزی 2 تا بخورم قبل تمرین ضرری نداره ؟
اگه هر آمپول 1 گرمیه نه موردی نداره

mehran_360
‏۱۳۹۳-۰۱-۰۲‏, ۰۴:۱۶ بعد از ظهر
شاهین جان قیمتش میدونی چقدره ؟

alihunterali
‏۱۳۹۳-۰۱-۰۲‏, ۰۶:۳۱ بعد از ظهر
شاهين جان نه ، حجت جان

١٠ تاش ميشه ٢٤ تومن

odise2004
‏۱۳۹۳-۰۲-۰۴‏, ۱۰:۲۴ بعد از ظهر
سلام دوستان.
امروز رفته بودم داروخانه الکارنیتین بگیرم.
صاحب داروخانه که از قضا سلام علیک دارم باهاش این دوتارو پیشنهاد کرد برای جایگزینی الکارنیتین!!
نظرتون چیه؟کسی استفاده کرده؟در مقایسه با الکارنیتین چطوره؟؟
ممنون.
http://img.bodybuilder.ir/images/30527765276583854196_thumb.jpg (http://img.bodybuilder.ir/viewer.php?file=30527765276583854196.jpg)

danesh5571
‏۱۳۹۳-۰۲-۰۶‏, ۰۶:۵۷ بعد از ظهر
سلام
ال کارنتین ایتالیایی هرچی گشتم پیدا نکردم !!!
ایرانی گرفتم هر ورق 2500 تومان و 250 میلی گرم هست
لطفا نحوه ی مصرف رو اساتید بگن
و سوال دیگه این که ال کارنیتین باعث لاغر شدن بازو ها و سرشانه و دیگر اعضای بدن بجز شکم و پهلو هم میشه ؟؟؟؟

EMAD 021
‏۱۳۹۳-۰۲-۰۶‏, ۰۷:۰۳ بعد از ظهر
سلام
ایتالیایی من سراغ دارم ولی چون قیمتش بالاست ارزش نداره

قبل تمرین بین 1 تا 3 میلی گرم باید مصرف کنی تا خوشو نشون بده

شما زمانی که چربی سوزی میکنی، نمیتونی مشخص کنی فقط شکم و پهلو آب بشه، کل بدن تحت تاثیر قرار میگیرد

danesh5571
‏۱۳۹۳-۰۲-۰۶‏, ۱۰:۲۳ بعد از ظهر
سلام
ایتالیایی من سراغ دارم ولی چون قیمتش بالاست ارزش نداره

قبل تمرین بین 1 تا 3 میلی گرم باید مصرف کنی تا خوشو نشون بده

شما زمانی که چربی سوزی میکنی، نمیتونی مشخص کنی فقط شکم و پهلو آب بشه، کل بدن تحت تاثیر قرار میگیرد

ببخشین درست نوشتین بین 1 تا 3 میلی گرم ؟؟؟؟

قبل از خواب هم باید مصرف بشه ؟؟؟؟

آگر با آمینو وی 4600 مصرف بشه مشکلی نداره ؟؟؟

ممنون

alihunterali
‏۱۳۹۳-۰۲-۰۶‏, ۱۰:۲۹ بعد از ظهر

ممنون

1-3 گرم منظورشونه

تو این زمان ها استفاده کنید :

قبل یا بعد از صبحانه

قبل از ناهار

30 دقیقه قیل از تمرین

نه مشکلی نداره - فقط نباید مشکل تیرویید داشته باشید

EMAD 021
‏۱۳۹۳-۰۲-۰۷‏, ۰۷:۲۳ قبل از ظهر

ممنون

اشتب شد. 1000 تا 3000 میلی گرم

نیازی به مصرف قبل خواب نیست

detend
‏۱۳۹۳-۰۲-۰۷‏, ۰۸:۱۳ قبل از ظهر

ممنون

سلام
من هم قرص های ایرانی هم ویال های مایع ایتالیایی رو استفاده کردم. الان هم دارم کپسول های مایع نوتریکس رو مصرف می کنم. اما خداییش ویال های so se farm چیزای خیلی خوبی بودن.
کلا ال کارنتین عوارض جانبی خاص یا منع مصرفی نداره اما همه جا دوز توصیه شدشو بین 1 تا 3 گرم بیان می کنن
روزهای تمرین بهتره 20 تا 30 دقیقه قبل از تمرین مصرفش کنی
روزهای غیرتمرینی صبح ناشتا، قبل از ناهار مصرف کن
کلا زمان مصرفشو به آخرای شب نندازی بهتره، چون مصرفش ممکنه بی خوابی بیاره برای من تو چند هفته ی اول این مورد کاملا پیش میومد
مصرفش قبل از خواب هم از این نظر مناسب نیست هم این که توجیهی نداره چون در واقع ال کارنتین کارش انتقال چربی به سلول برای تبدیل به انرژیه، در واقع سهم چربی رو در تولید انرژی مورد نیاز بدن افزایش میده پس شب قبل خواب فایده زیادی نداره
در کل بعد از چندین ماه مصرف مداوم ال کارنتین باید بگم که اصلا نباید ازش انتظار زیادی داشته باشی
اول از همه به تغذیه ات توجه کن، تغذیه مناسب و رو برنامه + هوازی در کنارش ال کارنتین
موفق باشی

mohamad79
‏۱۳۹۳-۰۲-۱۱‏, ۰۲:۵۰ بعد از ظهر
سلام دوستان
نظرتون راجعبه EAS 150 1000ml چیه ؟
به درد میخوره ؟

amoali
‏۱۳۹۳-۰۲-۳۰‏, ۰۹:۳۱ بعد از ظهر
دوستان نظرتون راجب به این چیه
؟
http://reua.comxa.com/up/9dafe8b58066.jpg

amoali
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۱‏, ۰۱:۴۵ بعد از ظهر
دوستان نظرتون راجب به این چیه
؟
http://reua.comxa.com/up/9dafe8b58066.jpg

دوستان و اساتید گرامی
میخواستم ببینم طریقه استفاده ال کارنتین مایع در چه حالتی بهتره روی خودش نوشته روزی دو قاشق سوپ خوری ؟
و دوما اینکه مزه اش شبیه شربت استامینافن شیرینه !!!

alihunterali
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۱‏, ۰۱:۴۸ بعد از ظهر
اينو استفاده نكردم ولي شما بايد ببيني كه هر وعدش چند گرم توش ال كارنيتين داره

روزانه بين ١-٣ گرم ميشه استفاده كرد

زمان هاي خوب براي مصرفش هم ١٥-٣٠ دقيقه بعد از صبحانه

و ٣٠ دقيقه قبل از تمرين هست

اشــکــان
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۳‏, ۰۸:۴۷ قبل از ظهر
سلام دوستان
مصرف ال کارنیتین 250 به این صورت درسته ؟ :
من ساعت 8 صبحونه رو میزنم
ساعت 9 دوتا الکارنیتین میخورم
ساعت 10 ورزش رو شروع میکنم
----
ساعت دو ، دوتا الکارنیتین میخورم
ساعت 3 نهار میخورم
ساعت 3 ونیم ویتافیت

میشه روزانه 1 گرم ، میخواستم ببینم با ویتافیت اختلال ایجاد نمیکنه و ساعت های مصرفش خوبه ؟
روزای فرد شبها ب1 100 و روزای زوج ب6 40م.گ هم مصرف میکنم .
(راستی از هیچ مکمل دیگه ای استفاده نمیکنم)

detend
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۳‏, ۱۰:۲۹ قبل از ظهر
سلام دوستان
مصرف ال کارنیتین 250 به این صورت درسته ؟ :
من ساعت 8 صبحونه رو میزنم
ساعت 9 دوتا الکارنیتین میخورم
ساعت 10 ورزش رو شروع میکنم
----
ساعت دو ، دوتا الکارنیتین میخورم
ساعت 3 نهار میخورم
ساعت 3 ونیم ویتافیت

میشه روزانه 1 گرم ، میخواستم ببینم با ویتافیت اختلال ایجاد نمیکنه و ساعت های مصرفش خوبه ؟
روزای فرد شبها ب1 100 و روزای زوج ب6 40م.گ هم مصرف میکنم .
(راستی از هیچ مکمل دیگه ای استفاده نمیکنم)

سلام
مصرف الکارنتین با هیچ مکمل با ویتامین دیگه ای تداخل نداره
قرص های 250 اگه منظور ایرانیه، به نظر 1گرم در روز با هدف کاهش چربی پایین میاد، حداقل 1.5 تا 2 گرم به نظرم برای جواب گرفتن لازمه ( با توجه به تجربه شخصی میگم)
با این حال اگه اصرار داری بیشتر مصرف نکنی و با توجه به اینکه صبح تمرین می کنی 1 گرم رو 20 تا 30 دقیقه قبل ورزش مصرف کن
برای نتیجه گیری بهتر 500میلی گرم هم 20 تا 30 دقیقه قبل ناهار.
و باز هم یه تجربه شخصی دیگه : به رژیم غذاییت بیشتر دقت کن:چشمک:

اشــکــان
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۳‏, ۱۱:۴۷ قبل از ظهر
داداشم دستت درد نکنه خیر ببینی ان شاالله

یعنی اینطوری فسنجون کنم :
ساعت 8 صبحونه رو بزنم
ساعت 9 چهارتا الکارنیتین بخورم
ساعت 9 و نیم ورزش رو شروع کنم

( یا بهتره بین صبحونه و الکارنیتین بیشتر فاصله باشه مثلا : 8 صبحونه ، 9ونیم 4تا الکارتین و 10 ورزش )

----
ساعت دو و نیم ، دوتا الکارنیتین بخورم
ساعت 3 نهار بخورم
ساعت 3 ونیم ویتافیت

detend
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۳‏, ۰۲:۱۵ بعد از ظهر
داداشم دستت درد نکنه خیر ببینی ان شاالله

یعنی اینطوری فسنجون کنم :
ساعت 8 صبحونه رو بزنم
ساعت 9 چهارتا الکارنیتین بخورم
ساعت 9 و نیم ورزش رو شروع کنم

( یا بهتره بین صبحونه و الکارنیتین بیشتر فاصله باشه مثلا : 8 صبحونه ، 9ونیم 4تا الکارتین و 10 ورزش )

----
ساعت دو و نیم ، دوتا الکارنیتین بخورم
ساعت 3 نهار بخورم
ساعت 3 ونیم ویتافیت

قربونت داداش
الکارنتین رو با شکم خالی مصرف کنی بهتره، ولی به هر حال یک ساعت بعد از صبحونه هم مناسبه، حالا اگه راه داره کنش 1.5ساعت:چشمک:

sajigivilix
‏۱۳۹۳-۰۳-۱۵‏, ۰۱:۳۸ بعد از ظهر
سلام خدمت همه اساتید. من به خاطر مشغله زیاد وقت رفتن به باشگاه بدنسازی رو ندارم. میخواستم بدونم الکارنیتین فقط با ورزش هوازی مثل روزی نیم تا چهل و پنج دقیقه دویدن صبح گاهی جواب میده یا حتما باید تمرین با وزنه هم اجام بشه؟

EMAD 021
‏۱۳۹۳-۰۳-۱۵‏, ۰۱:۴۳ بعد از ظهر
در صورت رعایت رژیم غذایی بله؛ اندازه توانش بهت کمک میکنه(توقع بجا)

kiyan 1
‏۱۳۹۳-۰۳-۱۶‏, ۰۱:۱۹ بعد از ظهر
سلام ال کارنیتین شرکت الیمپ رو میخورم واقعا حرف نداره فقط میخام cla هم بزارم کنارش :بامزه: