PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره خرید مکمل

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

hamidrta
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۱‏, ۰۶:۱۹ بعد از ظهر
سلام دوستان ممنون میشیم یک مشاوره دوستان بدن به ما

من قدم 183 و وزنم 67 کیلو است

یکسالی هست کار می کنم قبلا هم کار کردم ،یک مشکلی که دارم وزنم اصلا بالا نمی ره خیلی بد بالا میره

مکمل یک دوبار مصرف کردم مثل ترو مس و یک کربو پروتیئن دیگه.... اما هیچی جوابی نگرفتم از کربو پروتئین ها

می دونم غوغا نمی کنه ولی باید یک چیزی نشون بده

خیلی خیلی دوست دارم وزنم زیاد بشه حتی یک همراه چربی!

می خوام دوباره مکمل مصرف کنم ...... طبق صحبت های دوستان و مشاوره نظر دوستان مس فیوژن بوده!

اما می ترسم این مکملم چون کربو پروتیئن هست مثل قبلی ها تاثیر نکنه؟ اما می دونم وزن این مکمل زیاده

تغذیه هم بدک نیست!

خوب حالا دوستان یک مشاوره به ما بدن چی مصرف کنم ؟مس فیوژن خوبه؟ یا چیز دیگه با تشکر

Muscle Builder
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۱‏, ۰۷:۱۲ بعد از ظهر
سلام،
اگر وزنتان افزایش پیدا نمی کند لااقل یکی از ارکان تغذیه ی درست، خواب مناسب و به موقع و ورزش صحیح را رعایت نمی کنید. برای افزایش وزن باید مصرف کربوهیدرات را افزایش بدهید و برای افزایش حجم بدن مصرف پروتئین. صبح بعد از بیدار شدن یک لیوان شیر+ هرگونه مربا و شیره ی میوه ها و خرما یا عسل+یک عدد تخم مرغ میل بفرمایید. تعداد وعده های مصرفی تان را افزایش دهید تا بدنتان دچار کمبود انرژی و مواد غذایی نگردد. قبل و بعد از ورزش مصرف شیر و سیب زمینی برای افزایش وزن بسیار مفید است. اگر تمایل به خرید مکمل دارید، خرید پروتئین وی به صرفه تر از خرید گینر است. برای تامین کربوهیدرات از سیب زمینی، برنج، موز، سیب، هویج و ... استفاده کنید.

Mgh1988
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۱‏, ۰۹:۵۰ بعد از ظهر
بدنت چربه یکمی بهترین گزینه برات پروتئین اما اگه واقعا میخوای جواب بگیری به نظر من پروتئین+ پمپ+ گلوتامین+ مولتی ویتامین و اگه مشکل مالی نداری به اینا یه امینو هم اضافه کن
سلام دوست عزیز از راهنماییت سپاسگذارم ممنون میشم نظرتون رو در مورد لیست زیر بهم بگید و چند تا سوال پایین رو جواب بدید.
پروتئین : آپتیموم وی گولد (آریا تن ورز)
پمپ : نیتریک بوست آپتیموم یا آمینو انرژی آپتیموم (اینا برای آریا نیستن)
گلوتامین : سایتک
مولتی ویتامین Opti Men شرکت آپتیموم (این هم آریا نیست)
اگر مارک دیگه ای رو میدونید خوب هستش و قیمت معقول پیشنهاد بدید ممنون میشم اینها نظر خودم هستش.
---------------------------------------------------
ممنون میشم زمان و نحوه مصرف کردن اینها رو هم توضیح بدید مثلا گلوتامین ها رو اصولا چه زمانهایی مصرف میکنن یا مولتی ویتامین ها رو ، پمپ و پروتئین رو همینطور ؟
خوردن همه اینها یا بعضی هاشون با هم مشکلی ایجاد نمیکنه ؟
پیشاپیش تشکر میکنم از دوستانی که جوابگوی سوالات هستن

M_i_M
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۱‏, ۱۱:۳۳ بعد از ظهر
سلام دوست عزیز از راهنماییت سپاسگذارم ممنون میشم نظرتون رو در مورد لیست زیر بهم بگید و چند تا سوال پایین رو جواب بدید.
پروتئین : آپتیموم وی گولد (آریا تن ورز)
پمپ : نیتریک بوست آپتیموم یا آمینو انرژی آپتیموم (اینا برای آریا نیستن)
گلوتامین : سایتک
مولتی ویتامین Opti Men شرکت آپتیموم (این هم آریا نیست)
اگر مارک دیگه ای رو میدونید خوب هستش و قیمت معقول پیشنهاد بدید ممنون میشم اینها نظر خودم هستش.
---------------------------------------------------
ممنون میشم زمان و نحوه مصرف کردن اینها رو هم توضیح بدید مثلا گلوتامین ها رو اصولا چه زمانهایی مصرف میکنن یا مولتی ویتامین ها رو ، پمپ و پروتئین رو همینطور ؟
خوردن همه اینها یا بعضی هاشون با هم مشکلی ایجاد نمیکنه ؟
پیشاپیش تشکر میکنم از دوستانی که جوابگوی سوالات هستن

اپتیموم وی 100 اصلش خیلی عالیه گلوتامین سایتکم چندتا از دوستام مصرف کردند راضی بودند و مولتی ویتامین اپتیموم که مولتی حرفه ای و خیلی عالی هست اون پمپ نیتریک را ندیدم تا حالا نمیدونم
گلوتامین را معمولا 10 گرم در روز 5گرم بعد تمرین و 5 گرم موقع خواب
مولتی به نظر من بعد صبحانه تاثیرش زیاده البته بعضی افراد هم بعد ناهار میخورند
پمپ 20 دقیقه قبل از تمرین
پروتئین وی بعد از تمرین و قبل از خواب تو بعضی مواقع هم صبح ناشتا

در مورد تداخلش هم نه هیچ مشکلی نیست

Fuego
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۲‏, ۰۵:۰۸ قبل از ظهر
سلام به همگی.
دوستان لطف کنید راهنمایی کنید...
اگر بخوام مکمل های زیر رو تهیه کنم:
گلوتامین
گینر
ارزنین
کراتین و پروتيین
چه مارکهایی رو پیشنهاد میدید؟ بهترین و قابل اعتماد ترینشون کدوما هستن؟ من زیاد سر ذر نمیارم.
به صورت مایع یا پودری بهترن؟
قیمت؟
تشکر فراوان

سلامی دوباره.
تشکر بابت جواب اقا مهران.
دوستان شما فکر کنید من میخوام این مکملهارو از بیرون تهیه کنم,پس لطفا بر این اساس راهنماییم کنید و اینکه چه چیزهایی رو در نظر بگیرم.
سپاس

پسر برفي
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۲‏, ۰۶:۰۲ قبل از ظهر
سلامی دوباره.تشکر بابت جواب اقا مهران.دوستان شما فکر کنید من میخوام این مکملهارو از بیرون تهیه کنم,پس لطفا بر این اساس راهنماییم کنید و اینکه چه چیزهایی رو در نظر بگیرم.سپاسازبيرون تهيه نكن چون زياد اصل گيرنمياد،ازهمين فروشگاه هاي سايت خودمون خريدكن كه قابل اعتمادن،شما اگه مبتدي هستي فقط گينر يا خوش بينانه ترگينرو كراتين

Fuego
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۲‏, ۱۲:۳۹ بعد از ظهر
ازبيرون تهيه نكن چون زياد اصل گيرنمياد،ازهمين فروشگاه هاي سايت خودمون خريدكن كه قابل اعتمادن،شما اگه مبتدي هستي فقط گينر يا خوش بينانه ترگينرو كراتين

حقیقتش رشته اصلی من کاراته هست(12 ساله کار میکنم), 3 روز در هفته هم بدنسازی کار میکنم.میخوام با عضله 5 کیلو به وزنم اضافه کنم و اینکه قدرت رو ببره بالا. ارزنین جواب میده مصرف کنم؟ کلا چی پیشنهاد میدید؟ نمیدونم چرا ولی به ارزنین ارادت خاصی پیدا کردم, با اینکه هنوز استفاده نکردم!
سلامت باشید

DOMENEG
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۲‏, ۱۲:۴۱ بعد از ظهر
اگه استقامت حین تمرین میخای کراتین مصرف کن

nima_gol
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۲‏, ۰۲:۰۵ بعد از ظهر
حقیقتش رشته اصلی من کاراته هست(12 ساله کار میکنم), 3 روز در هفته هم بدنسازی کار میکنم.میخوام با عضله 5 کیلو به وزنم اضافه کنم و اینکه قدرت رو ببره بالا. ارزنین جواب میده مصرف کنم؟ کلا چی پیشنهاد میدید؟ نمیدونم چرا ولی به ارزنین ارادت خاصی پیدا کردم, با اینکه هنوز استفاده نکردم!
سلامت باشید
با توجه به تجربيات اندك بنده در رشته هاي رزمي اگه بصورت جدي دنبال ميكني اينو بدون كه تغذيه و مكمل فقط منوط به رشته پرورش اندام نيست براي تمام رشته ها مناسب و ضروري هست ولي براي انرژي حين تمرين ميخواي مكملهاي پمپ و آرژنين ميتونه كمكت كنه به شرط اصل بودن و طبق گفته دوستمون كراتين هم واسه استقامت حين تمرين خوبه

peptid
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۲‏, ۰۳:۴۲ بعد از ظهر
بهترین مکمل برای شما
پروتئین وی و
پمپ هستش
پمپ هم ترجیها سرم مگنوم استفاده کن پون هم برند خیلی شاخی هست هم ترکیبات عالی داره

ksksks
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۲‏, ۰۳:۵۲ بعد از ظهر
دوستان سلام
من 18 سالمه 182 قدمه . 64 کیلو وزن دارم استخوان بندیم هم نسبتا نازک هستش چه چیزی یا چیز هایی رو بهم پیشنهاد می کنید؟
حدود 3 ماهه به باشگاه میرم!لطفا کامل جواب بدید چون من تازه کارم دارم گیچ میشم!!!:ناراحت:

peptid
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۲‏, ۰۴:۱۷ بعد از ظهر
سلام
دوست عزیز شما اول باید هدفت رو مشخص کنی بعد با توجه به اون دوستان راهنمایتون میکنن

T!rDaD
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۲‏, ۰۵:۳۷ بعد از ظهر
سلامت باشید
سلام
اگر دنبال یه محصول می گردید که باعث افزایش توانایی و استقامت بشه ولی فشار خون رو بالا نبره
این بهترین گزینه هست:
http://eu.olimp-supplements.com/?p=3&m=az&id=277
یه ترکیب عالیه که اتفاقا خاص رشته های رزمی هم هست و البته آرژنین نداره
فکر کنم سعید خان (فروشگاه انرژی) بتونه واست تهیه کنه

http://img.bodybuilder.ir/images/84923187254377715745.png (http://img.bodybuilder.ir/)

Fuego
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۳‏, ۰۵:۳۰ قبل از ظهر
سلامی دوباره...
از همه دوستان که راهنمایی کردن و نظرات خودشون رو گفتن تشکر و قدردانی میکنم.
دوستان بیشتر نظرشون روی گینر,کراتین,مکملهای پمپ ,پروتیین وی . سرم مگنوم بوذ.
با این تفاسیر کدوم بهتره؟ به یه اجماعی برسیم.
پس یعنی ارزنین به درد من نمیخوره؟
ارزنین هم جز مکملهای پمپ هستش؟ بتا الانین چی؟
تشکر فراوان

Fuego
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۳‏, ۰۵:۳۴ قبل از ظهر
سلام
اگر دنبال یه محصول می گردید که باعث افزایش توانایی و استقامت بشه ولی فشار خون رو بالا نبره
این بهترین گزینه هست:
http://eu.olimp-supplements.com/?p=3&m=az&id=277
یه ترکیب عالیه که اتفاقا خاص رشته های رزمی هم هست و البته آرژنین نداره
فکر کنم سعید خان (فروشگاه انرژی) بتونه واست تهیه کنه

http://img.bodybuilder.ir/images/84923187254377715745.png (http://img.bodybuilder.ir/)

دمت گرم خدایی...چیز شاخیه,حداقل برا من!
تو ترکیباتش بتا الانین و جینسینگ هم بود...تعریف بتا الانین رو زیاد شنیده بودم.جینسینگ هم تو ارزنین بود.
ااصل این مکمل رو کسی از دوستان داره؟ البته اصلشو.
مرسی:گل رز:

Tikho
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۳‏, ۱۰:۳۱ قبل از ظهر
دمت گرم خدایی...چیز شاخیه,حداقل برا من!
تو ترکیباتش بتا الانین و جینسینگ هم بود...تعریف بتا الانین رو زیاد شنیده بودم.جینسینگ هم تو ارزنین بود.
ااصل این مکمل رو کسی از دوستان داره؟ البته اصلشو.
مرسی:گل رز:

میتونید از فروشگاه انرژی (آقا سعید) تهیه کنید. پست اول این تاپیک (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?7178-gt-gt-gt-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%B1%DA%98%DB%8C-lt-lt-lt) رو نگاه کنید.

peptid
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۳‏, ۰۳:۴۱ بعد از ظهر
سلامی دوباره...
از همه دوستان که راهنمایی کردن و نظرات خودشون رو گفتن تشکر و قدردانی میکنم.
دوستان بیشتر نظرشون روی گینر,کراتین,مکملهای پمپ ,پروتیین وی . سرم مگنوم بوذ.
با این تفاسیر کدوم بهتره؟ به یه اجماعی برسیم.
پس یعنی ارزنین به درد من نمیخوره؟
ارزنین هم جز مکملهای پمپ هستش؟ بتا الانین چی؟
تشکر فراوان
تو ترکیبات پمپ ها عموما از آرزنین و بتاآلانین استفاده میشه
مثلا تو همین پمپ سرم مگنوم 4 گرم از استرهای مختلف آرزنین ازش استفاده شده و بتاآلانن هم داره + ترکیبات کامل

M.next
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۳‏, ۰۳:۵۲ بعد از ظهر
دوستان برای چربی سوزی ئ عضله سازی چه مکملی رو پیشنهاد میدید؟
یکی از آشنا ها برای چربی سوزی و ساختن عضله میخواد مکمل بخره ولی سر درگمه

Fuego
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۳‏, ۰۵:۲۵ بعد از ظهر
من سرم مگنوم و اموک استفاده کنم میتونم عضله سازی کنم و وزن اضافه کنم؟
اینم بگم که رشته ورزشی من کاراته هست و سه روز در هفته بدنسازی کار میکنم.

peptid
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۳‏, ۰۷:۲۹ بعد از ظهر
برای افزایش وزن باید از گینر استفاده کنی
ول اگه مخوای عضله سازی کنی وی بگیر البته باید دست و دل باز استفاده کنی که واسه 1 ماهت 2-3 تایی لازمه

Mgh1988
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۳‏, ۰۷:۵۴ بعد از ظهر
سلام به همگی
دوستان بین پمپ های Epozine 02 شرکت BSN و
ارژنین HCL شرکت الیمپ و آموک شرکت الیمپ کدوم بهتر هستش از نظر جوابدهی ؟
این که به صورت قرص هستن رو باید به چه شکل مصرف کنیم همون 20 دقیقه قبل تمرین چه تعداد ؟
ممنون میشم به این سوال جواب بدید
ویرایش

M.next
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۳‏, ۰۸:۳۵ بعد از ظهر
دوستان برای چربی سوزی ئ عضله سازی چه مکملی رو پیشنهاد میدید؟
یکی از آشنا ها برای چربی سوزی و ساختن عضله میخواد مکمل بخره ولی سر درگمه
همچنان منتظریم دوستان

peptid
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۳‏, ۰۸:۵۹ بعد از ظهر
اول باید چربی سوزی کنه
مهمتر از همه رزیمش رو رعایت کنه
تمرینات هوازی هم داشته باشه
من چربی سوز برند اینفینیتی رو بهت پیشنهاد میدم

hamid_diablo
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۳‏, ۰۹:۴۱ بعد از ظهر
سلام دوستان

نظرتون درباره گینر Muscle Nutrition _Muscle Mass چیه؟ قیمت دارید چنده؟

peptid
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۳‏, ۱۱:۳۶ بعد از ظهر
در بهترین حالت چینی و بی کیفیت و بدترین حالت تقلبی

پسر برفي
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۴‏, ۰۶:۵۱ قبل از ظهر
agha man badanam laghare...vali hame migan khosh andami yani tanasob daram.vali mikham hekam azoleham hajm begireeee17salame.ghadam 183 vaznam 65mikham ye 10kiloyi hajme bedoone charbi begiram maamnoon misham age rahnamyim konid ke az che mokamelhayi va chegone estefade konam....lotfan joone azizetoon komakam konid merccccc:قلب:من 7سال پيش دقيقأ شبيح ياشبيه:پوزخند:شمابودم بااين تفاوت كه قدمن 184ووزنم 68بود خيلي هم ضايع بودم:بامزه:ولي بارفتن به باشگاه وانجام سه روز تمرين درهفته وتغذيه تقريبأ مناسب تا 74اومدمبعدش ديگه ازممنوعات استفاده كردم وشدم 90:پوزخند:

firstlord
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۴‏, ۱۲:۰۸ بعد از ظهر
salam
man stanozolol gereftam
mikhastam bebinam in mark chetore va az koja befahmam asle
roosh neveshte:
stanozolol 50
bodycare
made by: bertalia pharma s.r.l.cervia,italy
mamnoon misham rahnaeim konid

peptid
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۴‏, ۱۲:۴۴ بعد از ظهر
تقلبیه

firstlord
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۴‏, ۰۱:۵۸ بعد از ظهر
تقلبیه

az koja motevajeh shodid??

peptid
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۴‏, ۰۲:۱۷ بعد از ظهر
چون کسی که واردش کرد داخل ایران رو میشناسم

firstlord
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۴‏, ۰۵:۲۷ بعد از ظهر
چون کسی که واردش کرد داخل ایران رو میشناسم
pas estefadash nakonam??
darzemn hodoode gheymatesham agemidoonid mishe begid
bazam mamnoon

Mgh1988
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۴‏, ۰۷:۲۴ بعد از ظهر
سلام دوستان
اگر لطف کنید چند مدل مارک خوب پروتئین که در حد آپتیموم وی باشه نام ببرید ولــــی از نظر قیمت پایین تر باشه مثلا حدود 180-200 و بشه اصلش رو پیدا کرد و جوابدهیش هم خوب باشه برای یکی از دوستان میخوام معرفی کنم نمیخواد هزینه در حد آپتیموم بکنه
پیشاپیش هم تشکر.

masteram
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۴‏, ۰۸:۱۷ بعد از ظهر
آقا لطفا راهنمایی کنین
من به آقا حجت سفارش ریل مس دادم و الان اتفاقی تو اینترنت دیدم چقدر ریتینگش پایینه و همه راجع بهش بد گفتن که مزش بده،بد حل میشه و کلی چیزای دیگه.
نوشتن تا چند سال قبل خوب بوده و الان افتضاح شده در حالی که الان سوپر مس گینر که تو فروشگاه هم هست ریتینگش7.6 بود در مقابل ریل مس با ریتینگ 4.7
به نظرتون بازش نکنم دوباره بفرستم جاش چیز دیگه ای بگیرم حتی گرونتر یا همین خوبه؟
دوستان کسی تجربه ای داره دریغ نکنه اصلا. بد حالم گرفته شد:ناراحت:

Future champion
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۴‏, ۰۸:۲۳ بعد از ظهر
آقا لطفا راهنمایی کنین
من به آقا حجت سفارش ریل مس دادم و الان اتفاقی تو اینترنت دیدم چقدر ریتینگش پایینه و همه راجع بهش بد گفتن که مزش بده،بد حل میشه و کلی چیزای دیگه.
نوشتن تا چند سال قبل خوب بوده و الان افتضاح شده در حالی که الان سوپر مس گینر که تو فروشگاه هم هست ریتینگش7.6 بود در مقابل ریل مس با ریتینگ 4.7
به نظرتون بازش نکنم دوباره بفرستم جاش چیز دیگه ای بگیرم حتی گرونتر یا همین خوبه؟
دوستان کسی تجربه ای داره دریغ نکنه اصلا. بد حالم گرفته شد:ناراحت:
داداش من استفاده کردم خیالت راحت:پوزخند:

Raining_Blood
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۴‏, ۰۸:۲۴ بعد از ظهر
سلام. اولا که بستگی داره کی بد گفته باشه ازش. بعدش اینکه رنکینگ کجا رو دیدن؟ بعضی رنکینگ ها بر اساس "فروش" تو سال تعیین میشه و میشه گفت یه جورایی وابسته به جو هستش!

masteram
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۴‏, ۰۸:۲۵ بعد از ظهر
داداش من استفاده کردم خیالت راحت:پوزخند:

آقا چند وقت پیش مصرف کردین شما؟ مشکل طعم و حل شدن نداشت؟ خوب جواب داد؟

masteram
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۴‏, ۰۸:۲۸ بعد از ظهر
سلام. اولا که بستگی داره کی بد گفته باشه ازش. بعدش اینکه رنکینگ کجا رو دیدن؟ بعضی رنکینگ ها بر اساس "فروش" تو سال تعیین میشه و میشه گفت یه جورایی وابسته به جو هستش!

سایت bodybuilding.com الان دارم میخونم تو قسمت review های کسایی که مصرف کردن،رنکینگ هم از همون سایت. والا اینا که فقط از مزه و طعم بد گفتن ولی راجع به جوابدهی چیزی نگفتن چون مثل اینکه اصلا نتوستن تحمل کنن مزشو

Future champion
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۴‏, ۰۸:۳۴ بعد از ظهر
آقا چند وقت پیش مصرف کردین شما؟ مشکل طعم و حل شدن نداشت؟ خوب جواب داد؟
من طعم شکلاتی مصرف میکردم و اصلا این چیزایی که شما میگین من مشاهده نکردم من 1 سال پیش مصرف کردم:پوزخند:
من قبل مصرف 73 تا 74 متغییر بودم ولی بعد از مصرف 80 شدم :پوزخند:

Raining_Blood
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۴‏, ۰۸:۴۲ بعد از ظهر
اون Rate رو خریدارا میدن. مدتی هست که real mass دیگه زیاد تو بورس نیست و ریت کمتری میگیره، من مصرف نکردم، ولی محصولات اصلِ گاسپاری هیچوقت شاکی نداشته! من که نشنیدم! انتخاب بدی نیست، مصرف کن، ایشالا نتیجه میگری.

saberkhan
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۵‏, ۰۲:۵۸ قبل از ظهر
سلام وزنم 78 کیلو هست بیشتر بدنم مربوط به بالا تنه میشه که در حجم هستش ولی پایین تنه خیلی مشکل دارم کلا ارثی هستش و از این قسمت لاغر هستم با اینکه پا کار میکنم . برای رسیدن به حجم بیشتر و سریع 2 مکمل مگامس 4000 ویدر با وزن 4 کیلویی و گین بولیک با وزن 4 کیلویی رو بهم پیشنهاد دادن میخواستم نظر شما استاد رو هم در این مورد بدونم فقط میخوام کلا چه با چربی و بدون چربی به وزن 85 کیلو برسم کلا حجم .

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۵‏, ۰۷:۱۲ قبل از ظهر
سلام...بحث بالا تنه و پایین تنه مربوط به ژنتیک میشه که با تمرین زیاد میتونی مشکل رو تا حد چشمگیری برطرف کنی
برای وزن گرفتن هم یه گینر وزن بالا مثل همینا که نام بردی(یکیش کافیه) + کراتین + رژیم غذایی 7 وعده در روز(اصلی و فرعی)
باید داشته باشی...از مواد غذائی پرکالری تو طول روز مصرف کن...7 الی 8 ساعت خواب شبانه داشته باش

Mgh1988
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۵‏, ۰۹:۵۳ قبل از ظهر
سلام دوستان
اگر لطف کنید چند مدل مارک خوب پروتئین که در حد آپتیموم وی باشه نام ببرید ولــــی از نظر قیمت پایین تر باشه مثلا حدود 180-200 و بشه اصلش رو پیدا کرد و جوابدهیش هم خوب باشه برای یکی از دوستان میخوام معرفی کنم نمیخواد هزینه در حد آپتیموم بکنه
پیشاپیش هم تشکر.
،،،

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۵‏, ۱۰:۰۷ قبل از ظهر
نیترو پیک اینر ارمور با وزن 2 کیلوگرم قیمتش 200 تومن کیفیت خیلی خوبی هم داره...

Moh@mmad
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۵‏, ۱۱:۰۳ قبل از ظهر
salam
man stanozolol gereftam
mikhastam bebinam in mark chetore va az koja befahmam asle
roosh neveshte:
stanozolol 50
bodycare
made by: bertalia pharma s.r.l.cervia,italy
mamnoon misham rahnaeim konid

خودم مصرف کردم
تقلبیه
هیچ جوابی نگرفتم

firstlord
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۵‏, ۱۰:۲۲ بعد از ظهر
خودم مصرف کردم
تقلبیه
هیچ جوابی نگرفتم
mishe begin chand va key gerefte boodid??
mamnoon

hamidrta
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۵‏, ۱۱:۲۰ بعد از ظهر
کراتین 300 گرمی گاسپاری

این کراتین چطوره؟

NA3R
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۵‏, ۱۱:۳۰ بعد از ظهر
کراتین 300 گرمی گاسپاری

این کراتین چطوره؟

کراتین خوبیه. به شخصه همینو استفاده میکنم.

jay cutler 7
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۶‏, ۰۱:۲۱ قبل از ظهر
کسی گینر جامبو استفاده کرده؟ کیفیتش چطور بوده؟ شنیدم خیلی خوبه...؟

Moh@mmad
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۶‏, ۰۸:۲۲ قبل از ظهر
mishe begin chand va key gerefte boodid??
mamnoon

2 ماه پیش میلی 12 تومن
برو دنبال الفا فارما با این وضع تقلبی بازار

M_i_M
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۶‏, ۱۱:۴۹ قبل از ظهر
کسی گینر جامبو استفاده کرده؟ کیفیتش چطور بوده؟ شنیدم خیلی خوبه...؟

دوتا از دوستای من استفاده کردند کیفیت قابل قبولی داره

peptid
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۶‏, ۰۲:۴۹ بعد از ظهر
کیفیتش معمولیه

Muscle Builder
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۶‏, ۰۳:۲۵ بعد از ظهر
سلام خدمت اعضای محترم،
یکی از آشنایان از من خواسته که براش مکمل بخرم و به دلیل اینکه تا حالا مکمل قاچاق(خریداری شده از مکمل فروش) مصرف نکرده خواسته که از داروخونه مکمل هارو تهیه کنم. تقریبا یک سالی هست که ورزش میکنه با قد 176 و وزن 67 بدن نسبتا خوبی هم داره. از اعضایی که مکمل داروخانه ای مصرف کردند لطفا راهنمایی کنند که کدام برند جن-س بهتری داره و با کیفیت تره؟ پرولب؟ اپکس؟ دوبیس؟ آریا بصیرت؟ میلاتک؟ پویان؟
پیشنهاد من محصولات اوپتیموم بود که به دلیل گرانی نخرید ولی انگار پرولب پروتئین جدیدشو وارد کردند که 5 پوندی هست و در هر سروینگ 21 گرم پروتئین داره و 75 سروی هست. قیمتش هم بین 200-230 هزار تومن هست. پیشنهاد من برای رشد بهتر بدنش پروتئین وی+ گلوتامین+ کراتین و پروتئین کازئین بود. از مارک های ایرانی موجود کدام یک در این اقلام ذکر شده کیفیت بهتری دارند؟ لطفا افرادی که استفاده کردند نظر بدند.
محصولات NutriLabs هنوز با مجوز بهداشت وارد میشند؟

M_i_M
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۶‏, ۰۴:۳۲ بعد از ظهر
سلام خدمت اعضای محترم،
یکی از آشنایان از من خواسته که براش مکمل بخرم و به دلیل اینکه تا حالا مکمل قاچاق(خریداری شده از مکمل فروش) مصرف نکرده خواسته که از داروخونه مکمل هارو تهیه کنم. تقریبا یک سالی هست که ورزش میکنه با قد 176 و وزن 67 بدن نسبتا خوبی هم داره. از اعضایی که مکمل داروخانه ای مصرف کردند لطفا راهنمایی کنند که کدام برند جن-س بهتری داره و با کیفیت تره؟ پرولب؟ اپکس؟ دوبیس؟ آریا بصیرت؟ میلاتک؟ پویان؟
پیشنهاد من محصولات اوپتیموم بود که به دلیل گرانی نخرید ولی انگار پرولب پروتئین جدیدشو وارد کردند که 5 پوندی هست و در هر سروینگ 21 گرم پروتئین داره و 75 سروی هست. قیمتش هم بین 200-230 هزار تومن هست. پیشنهاد من برای رشد بهتر بدنش پروتئین وی+ گلوتامین+ کراتین و پروتئین کازئین بود. از مارک های ایرانی موجود کدام یک در این اقلام ذکر شده کیفیت بهتری دارند؟ لطفا افرادی که استفاده کردند نظر بدند.
محصولات NutriLabs هنوز با مجوز بهداشت وارد میشند؟

به نظر من بهتر از همه بعد اوپتیموم محصولات اتلتیک Athletic
هستند که شنیدم کمیاب شده برای وزن گرفتن احتیاج به گینر داره تا پروتئین وی

a.khajh
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۶‏, ۰۵:۳۰ بعد از ظهر
سلام
میخواستم مکمل خرید کنم اینا =
کراتین ترکیبیی+پودر وی 100
ایا در کنار اینا گلوتامین هم نیاز هست ؟
هدف عضله سازی هست مرسی ؟

ali133
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۶‏, ۰۶:۰۱ بعد از ظهر
سلام
میخواستم مکمل خرید کنم اینا =
کراتین ترکیبیی+پودر وی 100
ایا در کنار اینا گلوتامین هم نیاز هست ؟
هدف عضله سازی هست مرسی ؟

اگر میخواهید حرفه ای تمرین کنید بودن گلوتامین خیلی بهتر از نبودنش هست:گل رز:

Muscle Builder
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۶‏, ۰۶:۴۱ بعد از ظهر
به نظر من بهتر از همه بعد اوپتیموم محصولات اتلتیک Athletic
هستند که شنیدم کمیاب شده برای وزن گرفتن احتیاج به گینر داره تا پروتئین وی

خیلی ممنون. هدفش افزایش حجم خالص عضلانی هست. لطفا نظرتون رو در مورد مارک های داروخانه ای ذکر شده بیان کنید.

barboood
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۸‏, ۱۱:۳۷ قبل از ظهر
سلام دوستان
يه مغازه max-pro داشت مي گفت مال mas-masel ميداد 2.7 كيلويش رو 280 نظرتون چيه؟
بدرد بخور هست

Senior Manager
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۸‏, ۱۱:۴۷ قبل از ظهر
مکس ماسل درسته MAX MUSCLE
بله مکمل خوبیه. ولی این محصول بهتره که با مجوز وزارت بهداشت تهیه بشه.

barboood
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۸‏, ۱۱:۵۹ قبل از ظهر
جناب كسرايي واقعا ممنونم كه راهنمايي مي كنيد
فقط يه سئوال ديگه اوپتيمم گلد استاندارد 100% وي اين چه طوره؟؟
فكر كنم اين رو فقط داروخانه ها دارن درسته؟

Senior Manager
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۸‏, ۱۲:۰۲ بعد از ظهر
هم تو داروخانه هست و هم در فروشگاه ها. که البته مطمئن تر،، خرید از داروخانه هستش
این وی چندین سال متوالی بهترین پروتئین انتخاب شده. این بهترین صرفا به منزله بهترین کیفیت نیست
چرا که مسائلی نظیر طعم. تنوع طعم. قیمت و صد البته کیفیت درش دخیله
و اینطور تقلی نشه که مابقی WHEY پروتئینها بدرد نمیخورن!!

barboood
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۸‏, ۱۲:۱۳ بعد از ظهر
خب مثل اين ما كم كم بايد شاگرد خود شما بشيم جناب كسرايي اگر قبول كنيد
2 تا سئوال
1.خب با توجه به همه ي اين مواردي كه ذكر كردين براي مني كه 1 سال كار مي كنم يه وي و يك آمينو و يك كراتين چي توصيه مي كنيد (ترجيح مي دم كراتين نخورم)؟؟چه ماركي ؟؟ گروه خونمم AB+
2.شما تو هيچ باشگاهي نيستين يا حتي تلفني جواب نمي دين اخه ارتباط مجازي يه كم سخته به نصبت رو در رو؟؟

Senior Manager
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۸‏, ۱۲:۲۰ بعد از ظهر
ببخشید من یکم رک هستم. من نسیه سوال و جواب نمیکنم! یه فرم تنظیمی کردم که هر سوالی قراره پرسیده بشه درش هست و شما باید پاسخ بدین. اگه خواستین پیغام بدین بفرستم
شما مگه میشناسی منو؟:لبخند: چرا نیستم؟ شما تشریف بیار پاکدشت باشگاه ایران تک... مربیش بنده هستم. دفتر مشاوره بنده هم در پاکدشت هست. ادرس بخواین که بدم!!من شخصیتی مجازی نیستم
تلفنم الان نمیدم بهتون. چون هیچ تعامل و همکاری بین ما نیست فعلا. هر وقت شاگردم شدی...چشم

barboood
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۸‏, ۰۱:۰۷ بعد از ظهر
جناب كسرايي
1.حرف شما كاملا صحيح است در مورد محلتون هم من سئوالي پرسيدم كه كجا حضوري هستين جوابش رو هم گرفتم بازم ازت خيلي ممنونم كه جواب دادين

..:: Ali ::..
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۸‏, ۰۲:۰۰ بعد از ظهر
به نظرتون از بین محصولات ریکاوری کدوم بهتره؟
re-con
x-tend
infinite force
یا اگه چیز دیگه ای هم مدنظرتونه بفرمایید
مرسی

barboood
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۸‏, ۰۲:۱۵ بعد از ظهر
يك سئوال
مگه داروخانه هم تقلبي مي فروشه ؟؟؟
من دنبال اوپتيمم گلد استاندارد 100% وي هستم از كجا مي تونم اصلش رو پيدا كنم؟
قيمتش چنده؟

1114sahand
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۸‏, ۰۲:۲۷ بعد از ظهر
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم...

میخواستم یه پروتئین وی داروخونه ای بخرم و هدفم فقط حجمه...

وزن:75
قد:176
درصد چربی:حدود20 (کمتر از 20)
سابقه تمرین:1 سال

بهترین پروتئین وی بین پروتئین های داروخونه ای کدومه؟؟؟

پروتئین به تنهایی برام کافیه تا جواب قابل قبولی بگیرم ازش یا باید مکمل دیگه هم کنارش باشه؟؟؟

البته سلامتی بره من مهمترین چیزه و نمیخوام مکملی مصرف کنم که مضراتش از فوایدش بیشتر باشه...

کراتین هم از چند نفر پرسیدم گفتن تو این سن برات ریسک حساب میشه مصرف نکنی بهتره...

马吉德
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۸‏, ۰۲:۳۲ بعد از ظهر
سلام
شما مي توني از وي گلد اپتيموم استفاده كني كه كيفيت خوبي داره و تو داروخونه ها پيدا مي شه
در كنارش از بي سي اي اي و گلوتامين هم مي توني استفاده كني راجب كراتين هم درستش اينه كه زير ١٨ سال مصرف نشه ولي مي توني با پزشك مشورت كني اگه هم سر خود درست مصرف كني مشكل خاصي به وجود نمياد
:گل رز:

peptid
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۸‏, ۰۶:۴۵ بعد از ظهر
شما برای حجم به گینر نیاز داری

N@vid #
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۸‏, ۰۷:۱۴ بعد از ظهر
سلام دوستان یه دوره حجم میخام برم
چی پیشنهاد میکنید
هزینش زیاد نباشه
قد ١٧٨
وزن ٦٧
سابقه تمرین هم حدود ١۰ ماه تا ١ سال

arshia021
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۸‏, ۰۸:۰۶ بعد از ظهر
17سالمه
ورزیدم
65 کیلو
83 قد
برای افزایش حجم راهنماییم کنید....:گل رز:

Mr.LEO
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۸‏, ۰۸:۱۱ بعد از ظهر
سلام دوستان یه دوره حجم میخام برم
چی پیشنهاد میکنید
هزینش زیاد نباشه
قد ١٧٨
وزن ٦٧
سابقه تمرین هم حدود ١۰ ماه تا ١ سال

کم هزینه ترینش کراتین هست باقیش دیگه باید یکم پول خرج کنی. بودجت در کل چقدر هست؟

Mr.LEO
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۸‏, ۰۸:۱۲ بعد از ظهر
17سالمه
ورزیدم
65 کیلو
83 قد
برای افزایش حجم راهنماییم کنید....:گل رز:

اگه منظورت مکمل ها هست اولیش پروتین هست امینو ها bcaa گلوتامین کراتین و .... همه تو حجم تاثیر دارند. باید بودجه و هدفت مشخص شه

arshia021
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۸‏, ۰۸:۲۸ بعد از ظهر
اگه منظورت مکمل ها هست اولیش پروتین هست امینو ها bcaa گلوتامین کراتین و .... همه تو حجم تاثیر دارند. باید بودجه و هدفت مشخص شه

گینر بهتر نیس؟؟؟

Mr.LEO
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۸‏, ۰۸:۳۳ بعد از ظهر
گینر بهتر نیس؟؟؟گینر برای وزن و حجم هست برای شما که وزن پایینی هم دارید گینر با پروتین بالا از همه بهتر هست اون پروتین واسه حجم خشک هست که گفتم

arshia021
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۸‏, ۰۹:۰۲ بعد از ظهر
گینر برای وزن و حجم هست برای شما که وزن پایینی هم دارید گینر با پروتین بالا از همه بهتر هست اون پروتین واسه حجم خشک هست که گفتم

منظورت اینه چربی گینر میاره آره؟؟؟؟

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۸‏, ۰۹:۰۵ بعد از ظهر
گینر یه نوع مکمل هست با کربوهیدرات بالاتر نسبت به پروتئین. اگه زیاده روی کنی در مصرفش چربی میاری

arshia021
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۸‏, ۰۹:۰۹ بعد از ظهر
گینر یه نوع مکمل هست با کربوهیدرات بالاتر نسبت به پروتئین. اگه زیاده روی کنی در مصرفش چربی میاری

خیلی ممنون :پوزخند::گل رز:

N@vid #
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۸‏, ۰۹:۳۹ بعد از ظهر
کم هزینه ترینش کراتین هست باقیش دیگه باید یکم پول خرج کنی. بودجت در کل چقدر هست؟نه دیگه این همع هم پایین نهوقتی گفتم دوره منظورم بودجم حدود ٣۰۰/٣٥۰حجم خوب میخام با وزن کاری ندارم فقط حجم ب قول معروف خشک

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۸‏, ۰۹:۴۹ بعد از ظهر
پروتئین 220ت حداقل/کراتین 50ت /آمینو یا bcaa دیگه 80ت نداریم گلوتامین هم همینجور /کراتین رو حذف کنی میتونی بگیری ولی من باشم کراتین رو ترجیج میدم

barboood
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۹‏, ۰۹:۰۹ قبل از ظهر
ميشه سئوال من رو هم جواب بدين
مگه داروخانه ها هم تقلبي يا *** 2 مي فروشن ؟؟؟
آخه من دنبال اوپتيمم گلد استاندارد 100% وي هستم از كجا مي تونم اصلش رو پيدا كنم؟
قيمتش چنده؟

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۹‏, ۰۹:۲۳ قبل از ظهر
از داروخانه به شرط داشتن برچسب تایید محصول قیمت 310تا320ت متاسفانه که ارزش نداره

mamad-jooon
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۹‏, ۰۱:۰۱ بعد از ظهر
ميشه سئوال من رو هم جواب بدين
مگه داروخانه ها هم تقلبي يا *** 2 مي فروشن ؟؟؟
آخه من دنبال اوپتيمم گلد استاندارد 100% وي هستم از كجا مي تونم اصلش رو پيدا كنم؟
قيمتش چنده؟

پروتیین اوپتیموم رو بعضی از داروخونه ها دارن ولی به قیمتش نمی ارزه من اسنشیال وی پرولب رو توصیه میکنم عالیه قیمتشم حدودا220 هستش یه سری داروخونه ها هم دارن با مجوز بهداشت اصلی

barboood
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۹‏, ۰۱:۳۶ بعد از ظهر
mamad joon دستت درد نكنه اينا همش كم كربوه اره؟؟؟
من 190 قدم وزنم 85 نمي خوام وزنم بالا بره اخه كلا استعداد چاقي داريم
تو اين بازار ول وشو واقعا نمي دونم چي بگبرم كه هم به بدنم برسه هم چاق نشم يا شكمم بزرگتر نشه؟؟

a.khajh
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۹‏, ۰۲:۳۷ بعد از ظهر
اقا کسی خیلی مختصر توضیح میده با ما تفاوت این دوتا چیه ؟
کراتین مونوهیدرات با ترکیبی تفاونشون؟
محتویاتشون چیه ؟
مرسی

马吉德
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۹‏, ۰۲:۴۳ بعد از ظهر
اقا کسی خیلی مختصر توضیح میده با ما تفاوت این دوتا چیه ؟
کراتین مونوهیدرات با ترکیبی تفاونشون؟
محتویاتشون چیه ؟
مرسی
کراتین مونوهیدرات خالصترین هست یا میوتنید از نوع کراتین فسفاژن استفاده کنید بیخودی پول اضافه به کراتین های دیگه ندید كراتين هاي تركيبي مقداري گلوتامين و غيره هم دارن اين تريبات اضافشون رو بايد از ساپليمنت نگاه كني چون شركت هاي مختلف فورمولاسيون متفاوتي دارن

a.khajh
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۹‏, ۰۳:۲۴ بعد از ظهر
در کل تاثیر کدومش بهتره
خوب اون ترکیبیه از چه نظر میگن بهتره ؟

Muscle Builder
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۹‏, ۰۶:۱۹ بعد از ظهر
پروتیین اوپتیموم رو بعضی از داروخونه ها دارن ولی به قیمتش نمی ارزه من اسنشیال وی پرولب رو توصیه میکنم عالیه قیمتشم حدودا220 هستش یه سری داروخونه ها هم دارن با مجوز بهداشت اصلی
پروتئین پرولب رو خودتون مصرف کردین؟ موثر هست؟ کیفیتش چطوره؟
برای یکی از دوستان که فقط مکمل برچسب دار مصرف میکنه می خوام بخرم. نظر من خرید اوپتیموم بود ولی بودجش چندان زیاد نیست. در مورد اوپتیموم هم نظرم مخالف نظر شماست. یک بار پروتئین این شرکت رو از داروخانه خریدم و طی 34 روز ورزش سنگین به همراه تغذیه و خواب مناسب حجم بسیار خوبی داد و وزنم به میزان 5 کیلو افزایش یافت.

peptid
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۹‏, ۱۱:۱۴ بعد از ظهر
اپتیموم داروخونه نه به قیمت میارزه نه مثل پارت اولش کیفیت لازم رو داره
با همون قیمت میشه مستقیم از bb سفارش داد

barboood
‏۱۳۹۲-۰۵-۳۰‏, ۱۲:۲۰ بعد از ظهر
ديروز 3 تا داروخانه رفتم دنبال پروتیین اوپتیموم هيچ كدوم نداشتن فقط يه جا بود كه 1 كيلويي رو گذاشته بود 75 خودش هم مي گفت كه اصل نيست *** 2 3
داروخانه مي گفت 3 بار به ماسل تك زنگ زده واسه *** ولي *** نمي دن و يا *** 2 بهش مي دن
داروخانه بر ميدان ونك
واقعا بچه ها شما از كجا تهيه مي كنيد تو اين تقلب بازار؟

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۲-۰۵-۳۰‏, ۰۱:۲۳ بعد از ظهر
ماسل تچ که اصلا تائیدیه نداره مکمل الان تو داروخونه فقط اوپتیموم/پرولب /ساترن/مکس ماسل/چربی سور mrm/شکلات پروتنین ast/بعضی محصولات ویدر/اولتیمیت هم الان کم شده و نیست بقیه چیزا رو اگه دیدی مورد داره

اوپتیموم دیگه ارزش نداره 320!!!!!!!!تومنه وی اسنشیال پرولب هست 220

barboood
‏۱۳۹۲-۰۵-۳۰‏, ۰۲:۱۴ بعد از ظهر
دوستان من مي خواستم يه پروتئين بگيرم با يه آمينو
ولي يه نفر بهم گفت يه جاي آمينو يه bcaa بگير كه كاملترم هست آيا اين حرف درسته؟

My Love Ronnie Coleman
‏۱۳۹۲-۰۵-۳۰‏, ۰۲:۲۳ بعد از ظهر
سلام.منم بانظراقااشکان موافقم.اپتیموم موجوددر داروخانه ها کیفیت قبل روندارن

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۲-۰۵-۳۰‏, ۰۳:۰۲ بعد از ظهر
دوستان من مي خواستم يه پروتئين بگيرم با يه آمينو
ولي يه نفر بهم گفت يه جاي آمينو يه bcaa بگير كه كاملترم هست آيا اين حرف درسته؟

هر دو (bcaa/آمینو)از نوع آمینو اسید هستن ولی آمینو 18نوع آمینو اسید داره معمولا.bcaa3تا آمینو حجم دهنده عضلات به نام والین/لوسین/ایزولوسین رو داره(که تو گوشت و مرغ و ... پیدا میشه) البته تو آمینوهم این 3 اسید آمینه هست ولی با مقدار کمتر

vahid mv
‏۱۳۹۲-۰۵-۳۰‏, ۰۳:۱۱ بعد از ظهر
سلام
من 3 ماهه شروع به بدنسازی کردم و میخام یه دوره برم ...
وزنم 61 و قدم 180 هست (یعنی لاغرم) سنمم 21
چه مکمل هایی رو پیشنهاد میکنید و از چه مارکی؟

peptid
‏۱۳۹۲-۰۵-۳۰‏, ۰۵:۴۵ بعد از ظهر
سلام
من 3 ماهه شروع به بدنسازی کردم و میخام یه دوره برم ...
وزنم 61 و قدم 180 هست (یعنی لاغرم) سنمم 21
چه مکمل هایی رو پیشنهاد میکنید و از چه مارکی؟
هدفت چیه؟ حجم میخوا بگیری؟
تغذیت چه طوره؟
میزارن بودجت رو هم مشخص کن

m_jz
‏۱۳۹۲-۰۵-۳۰‏, ۰۷:۴۸ بعد از ظهر
سلام
بهترین و بی ضررترین اشتها آوری که میشه از دارو خانه ها تهیه کرد چیه؟

AQa_BaBAk
‏۱۳۹۲-۰۵-۳۰‏, ۰۸:۰۴ بعد از ظهر
سلام به اساتید محترم ..
من ٢ و نیم ماه میشه که باشگاه میرم و بدنسازی میکنم ..
از مکمل whey protein gold standard استفاده میکنم ..
یکی از آشنا هایم که اون هم بدنساز هستش , گفته که برم و این مکمل رو بخرم و استفاده کنم :

http://img.bodybuilder.ir/images/47676625054332012492.jpg

http://img.bodybuilder.ir/images/31665172539383560588.gif

حالا میخوام اساتید این انجمن به من بگن که این مکمل چی هست و چی کار میکنه دقیقا ؟
هیچ ضرر و اثرات جانبی نداره اصلا ؟
به درد من میخوره ؟

ممنون میشم اگه کامل توضیح بدین .!

U3F
‏۱۳۹۲-۰۵-۳۰‏, ۰۸:۱۲ بعد از ظهر
سلام به اساتید محترم ..
من ٢ و نیم ماه میشه که باشگاه میرم و بدنسازی میکنم ..
از مکمل whey protein gold standard استفاده میکنم ..
یکی از آشنا هایم که اون هم بدنساز هستش , گفته که برم و این مکمل رو بخرم و استفاده کنم :

http://img.bodybuilder.ir/images/47676625054332012492.jpg

http://img.bodybuilder.ir/images/31665172539383560588.gif

حالا میخوام اساتید این انجمن به من بگن که این مکمل چی هست و چی کار میکنه دقیقا ؟
هیچ ضرر و اثرات جانبی نداره اصلا ؟
به درد من میخوره ؟

ممنون میشم اگه کامل توضیح بدین .!

این یه گینر با کربو بالا هست که بهت وزن میده + یه سری ترکیبات مفید مثل ویتامین و ... داره
اصلش رو میتونی از آقا حجت (فروشگاه سایت) بخری
اگه وزن کم داری توصیه میشه

peptid
‏۱۳۹۲-۰۵-۳۰‏, ۰۸:۱۷ بعد از ظهر
سلام
بهترین و بی ضررترین اشتها آوری که میشه از دارو خانه ها تهیه کرد چیه؟

مخمر آب جو + قطره ترخون باریج

AQa_BaBAk
‏۱۳۹۲-۰۵-۳۰‏, ۰۸:۲۱ بعد از ظهر
این یه گینر با کربو بالا هست که بهت وزن میده + یه سری ترکیبات مفید مثل ویتامین و ... داره
اصلش رو میتونی از آقا حجت (فروشگاه سایت) بخری
اگه وزن کم داری توصیه میشه

اثرات جانبی و ضرر نداره ؟
به حجم گرفتن و گنده شدن بدن کمک میکنه ؟

U3F
‏۱۳۹۲-۰۵-۳۰‏, ۰۸:۲۵ بعد از ظهر
اثرات جانبی و ضرر نداره ؟
به حجم گرفتن و گنده شدن بدن کمک میکنه ؟

تا اونجا که میدونم خیر
بله

vahid mv
‏۱۳۹۲-۰۵-۳۰‏, ۱۱:۵۴ بعد از ظهر
هدفت چیه؟ حجم میخوا بگیری؟
تغذیت چه طوره؟
میزارن بودجت رو هم مشخص کن
خوب با توجه به وزن کمم هم میخام وزنمو بیشتر کنم(چاق شم)هم حجم بیارم.
بالاخره چون بار اوله میخام یه دوره درست و حسابی برم و رو فرم بیام به قول معروف و در مقابلش مجبوریم خرج کنیم دیگه...
یه بار دیگم مشخصاتمو میگم چون پستم عقب افتاده تا دوستان بهتر نطر بدن.
قد 180 - وزن 61 سن 21

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۲-۰۵-۳۰‏, ۱۱:۵۷ بعد از ظهر
مختصر و مفید خدمتت عرض کنم اگر بخوای درست و حسابی بری :

گینر سنگین وزن + کراتین(اگر مشکلی از لحاظ بودجه ندارید از نوع ترکیبی بهتره) + پروتئین + گلوتامین یا بی سی ای ای

باز میشه اضافه کرد ولی در اولویت اینا قرار میگیرن...

vahid mv
‏۱۳۹۲-۰۵-۳۱‏, ۱۲:۱۰ قبل از ظهر
منظورتون از نوع ترکیبی چی هست؟(من زیاد وارد نیستم)
گفتم چون اولین دوره از اون لحاط مشکلی ندارم...

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۲-۰۵-۳۱‏, ۱۲:۱۴ قبل از ظهر
ترکیبی مثل کراتین هایی که از چند نوع کراتین تشکیل شدن مثل Big c از شرکت مگنوم یا کراتین ماسل فارم
یا مثلا کراتین هایی که دارای کربو برای جذب بهتر + بی سی ای ای و تائورین هستند مثل Cell-tech که کلا کراتین های
ترکیبی عملکرد بهتری ارائه میدن...همینا فعلا کافیه

DOMENEG
‏۱۳۹۲-۰۵-۳۱‏, ۱۲:۲۱ قبل از ظهر
دوستانی که تجربه ی بالایی دارن لطفا به این سوال پاسخ بدن چون واسم خیلی مهمه

به نظرتون بین دوتا استک زیر که در نظر دارم کدومشو بگیریم

1-دوتا پروتئین COMBAT + یه سل تک + یه اکستند

2-دوتا مس تک + یه کراتین ماسل فارم (یا سل تک ماسل تک) + یه اکستند

با توجه به اینکه وزنم پایین اومده وحشتناک خودم حس میکنم دومی واسم بهتره ولی از طرفی حس میکنم رژیمم کمبود پروتئین داره و اولی نیاز بدنمو بیشتر تامین میکنه

حالا دوستان نظراتشونو بگن من یه جمع بندی کنم

*The Rock*
‏۱۳۹۲-۰۵-۳۱‏, ۱۲:۲۵ قبل از ظهر
سلام به همه
بچه ها من میخوام یه چیزی بگیرم که درصد پروتئینش بیشتر از کربوش باشه یه چیزی که درصد ترکیبش 60 به 40 باشه یا 70 به 30
چی مد نظرتونه که بهم کمک کنه بهم معرفی کنید
مرسی از همه

DOMENEG
‏۱۳۹۲-۰۵-۳۱‏, ۱۲:۲۹ قبل از ظهر
سلام به همه
بچه ها من میخوام یه چیزی بگیرم که درصد پروتئینش بیشتر از کربوش باشه یه چیزی که درصد ترکیبش 60 به 40 باشه یا 70 به 30
مرسی از همه

با توجه به خواسته ی شما بهترین گزینه میتونه syntha-6 ***bsn باشه

Muscle Builder
‏۱۳۹۲-۰۵-۳۱‏, ۱۲:۱۶ بعد از ظهر

انتخاب مناسب تری هست. حجم و عضله ی با کیفیت تری نسبت به مورد دوم می دهد و درضمن به صرفه تر هم هست. برای تامین کربوهیدرات و چربی لازم از سیب، سیب زمینی، موز، هویج و .... + کره، روغن زیتون، روغن هسته ی انگور، روغن دانه ی کتان و ... استفاده کنید.
روغن هسته ی انگور و روغن دانه ی کتان باعث افزایش متابولیسم بدنتان شده و در عین چربی سوزی باعث رشد بیشتر عضلاتتان می شوند.

peptid
‏۱۳۹۲-۰۵-۳۱‏, ۰۱:۱۱ بعد از ظهر

با توجه به اینکه وزنم پایین اومده وحشتناک خودم حس میکنم دومی واسم بهتره ولی از طرفی حس میکنم رژیمم کمبود پروتئین داره و اولی نیاز بدنمو بیشتر تامین میکنه

سعی کن کربوهیدرات رو از تغذیه بگیری
و پروتئینت رو از مکمل
اینجوری به صرفه تره
2 تا وی یه bcaa نظر منه

peptid
‏۱۳۹۲-۰۵-۳۱‏, ۰۱:۱۳ بعد از ظهر
سلام به همه
مرسی از همه

گینر اینفینیتی
http://www.bodybuilding.com/store/ilabs/infinite-mass.html

DOMENEG
‏۱۳۹۲-۰۵-۳۱‏, ۰۱:۳۵ بعد از ظهر
گینر اینفینیتی
http://www.bodybuilding.com/store/ilabs/infinite-mass.html

این دوستمون گفت پروتئینش 60 یا70 %باشه ، کربو 40 یا 30% ، شما اشتباه متوجه شدی :گل رز:

*The Rock*
‏۱۳۹۲-۰۵-۳۱‏, ۰۲:۲۲ بعد از ظهر
این دوستمون گفت پروتئینش 60 یا70 %باشه ، کربو 40 یا 30% ، شما اشتباه متوجه شدی :گل رز:

ایشون درست میگن
ساینتا 6 درصد ترکیبش چجوریه؟

My Love Ronnie Coleman
‏۱۳۹۲-۰۵-۳۱‏, ۰۲:۲۸ بعد از ظهر

سلام.به نظرمن مورددوم روانتخاب کن ول باکمی تغییرات:شمابه جای دوتامس تک یکی برداروهنگامی که وزن و حجم موردنظرخودتون دراین دوره کسب کردید یه استراحت10روزه کن ویک هفته روزی سه وعده عرق کاسنی باشاهتره براانزیم های کبدت وپاکسازی اون استفاده کن وقتی 10روزاستراحت تموم شدیک پروتئین خالص مثل کمبت ماسل فارم یاوی 100%پروفشیونال سایتک بایه امینو وپمپ عضله استفاده کن ایشالانتیجه میگیری:گل رز:

1114sahand
‏۱۳۹۲-۰۵-۳۱‏, ۰۲:۴۴ بعد از ظهر
دوستان من میخواستم وی 100%+گلوتامین+bcaa بخرم...

همه هم داروخونه ای...

لطفا راهنمایی کنین که کدوم مارک بخرم بهتره...

اگه پیشنهاد های دیگه ای هم دارین ممنون میشم بگین...

DOMENEG
‏۱۳۹۲-۰۵-۳۱‏, ۰۲:۴۵ بعد از ظهر
ایشون درست میگن
ساینتا 6 درصد ترکیبش چجوریه؟

22 گرم پروتئین 15 گرم کربو در هر سروینگ

تقریبا 70 به 30 میشه ( شایدم 60 به 40 ) ریاضیم خوب نیست :))

F.A.R.Z.A.D
‏۱۳۹۲-۰۵-۳۱‏, ۰۲:۵۱ بعد از ظهر
با سلام
دوستان من یه سوالدرباره انتخاب مکمل داشتم
من حدود 4 ماه شروع به بدن سازی کردم قد 178 وزن 64 بودجم حدود 250 تومنه گینز هم علاقه ای ندارم مصرف کنم همین کم کم وزن می گیرم خوبه ولی برای عضله سازی وحجم مکمل می خوام حالا موندم بین پروتین یا آمینو مثلا تعداد بالا مثل سایتک یا آمینوتعداد پایین تر مثلا 500 تایی با یه گلوتامین ومشکل اصلی اینجاست که اگه الان خرید کنم و یه دوره برم دیگه تا 5-6 ماه به غیر از کراتین معمولی چیزی نمی تونم بخرم یعنی تا مدت ها همین یه باره . حساب کردم اگه پروتین بگیرم وروزی یه اسکوپ مصرف کنم می شه حدود 50 روز ولی اگه مثلا سایتک1000 تایی بگیرم وروزی هم 10 تا مصرف کنم می شه 100 روز حالا با این اوصاف شما کدومو پیشنهاد می کنید
ضمنا مقدار دریافتی پروتینم از غذا زیاد نیست معمولیه ولی بقیه پروتین با این روش به دست میارم
(چه روز هایی که تمرین می کنم یا روزهایی که تمرین نمی کنم 5 تا سفیده تخم مرغ سرخ شده بعدچند ساعت 2 تا تخم مرغ کامل و یه لیوان شیر بعدش یه پیاله لوبیا قرمز و قبل خواب یه لیوان شیر ) همه این ها ساعت 6 به بعده
شرمنده طولانی شد
با تشکر

dolphin
‏۱۳۹۲-۰۵-۳۱‏, ۰۳:۲۰ بعد از ظهر
به نظرم با این بودجه امینو 1000 تای رو بگیر با یه کراتین تا 3 ماهم ساپرتت میکنه کنارشم به تغذیه برسی خوبه.

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۲-۰۵-۳۱‏, ۰۵:۰۱ بعد از ظهر
با سلام
دوستان من یه سوالدرباره انتخاب مکمل داشتم
من حدود 4 ماه شروع به بدن سازی کردم قد 178 وزن 64 بودجم حدود 250 تومنه گینز هم علاقه ای ندارم مصرف کنم همین کم کم وزن می گیرم خوبه ولی برای عضله سازی وحجم مکمل می خوام حالا موندم بین پروتین یا آمینو مثلا تعداد بالا مثل سایتک یا آمینوتعداد پایین تر مثلا 500 تایی با یه گلوتامین ومشکل اصلی اینجاست که اگه الان خرید کنم و یه دوره برم دیگه تا 5-6 ماه به غیر از کراتین معمولی چیزی نمی تونم بخرم یعنی تا مدت ها همین یه باره . حساب کردم اگه پروتین بگیرم وروزی یه اسکوپ مصرف کنم می شه حدود 50 روز ولی اگه مثلا سایتک1000 تایی بگیرم وروزی هم 10 تا مصرف کنم می شه 100 روز حالا با این اوصاف شما کدومو پیشنهاد می کنید
ضمنا مقدار دریافتی پروتینم از غذا زیاد نیست معمولیه ولی بقیه پروتین با این روش به دست میارم
(چه روز هایی که تمرین می کنم یا روزهایی که تمرین نمی کنم 5 تا سفیده تخم مرغ سرخ شده بعدچند ساعت 2 تا تخم مرغ کامل و یه لیوان شیر بعدش یه پیاله لوبیا قرمز و قبل خواب یه لیوان شیر ) همه این ها ساعت 6 به بعده
شرمنده طولانی شد
با تشکر

آمینو 1000تایی با همون5600پروفایل خیلی بهتری داره نسبت به اولترا هرچند باز به آمینو پرولب نمیرسه ولی تعداد پرولب کمتره /همین آمینو 5600 و کراتین رو بهت پیشنهاد میکنم از داروخانه بگیری ساترن قیمت خوبی داره 500گرمی 50ت مونو هیدرات هست.

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۲-۰۵-۳۱‏, ۰۵:۰۵ بعد از ظهر
دوستان من میخواستم وی 100%+گلوتامین+bcaa بخرم...

همه هم داروخونه ای...

لطفا راهنمایی کنین که کدوم مارک بخرم بهتره...

اگه پیشنهاد های دیگه ای هم دارین ممنون میشم بگین...

وی اسنشیال پرولب220ت+گلوتامین مارک خوب نیست متاسفانه ولی کراتین چرا+bcaa هم میتونی مارک ویدر بخری ولی من آمینو پرولب رو پیشنهاد میدم

محمد 19
‏۱۳۹۲-۰۵-۳۱‏, ۰۷:۲۵ بعد از ظهر
اگه میخواین از داروخانه بگیرید حتما حتما تاریخ انقضا شو ببنید
چون من هر داروخونه ای دیدم روی مکملاش گرد و خاک نشسته بود

1114sahand
‏۱۳۹۲-۰۵-۳۱‏, ۰۷:۵۹ بعد از ظهر
وی اسنشیال پرولب220ت+گلوتامین مارک خوب نیست متاسفانه ولی کراتین چرا+bcaa هم میتونی مارک ویدر بخری ولی من آمینو پرولب رو پیشنهاد میدم

مرسی آقا اشکان...

اینایی که گفتین تو داروخونه ها پیدا میشن؟؟؟

amiredge
‏۱۳۹۲-۰۶-۰۱‏, ۱۲:۱۹ قبل از ظهر
نظرتون در مورد سوپر سایز اپکس چیه؟؟تاثیر داره؟؟؟؟

http://apexsupplement.com/supersize.htm

mobarez
‏۱۳۹۲-۰۶-۰۱‏, ۱۲:۲۷ قبل از ظهر
نظرتون در مورد سوپر سایز اپکس چیه؟؟تاثیر داره؟؟؟؟

http://apexsupplement.com/supersize.htm
در یک کلمه توصیفش میکنم______________>>>>>اشغال

peptid
‏۱۳۹۲-۰۶-۰۱‏, ۱۰:۲۴ قبل از ظهر
مکمل میخواید بگیرید حداقل از یه برند معتبر و با کیفیت بگیرید

dolphin
‏۱۳۹۲-۰۶-۰۱‏, ۱۲:۳۹ بعد از ظهر
اقا این مکمل ریکا ام پی چطوریاست کار پمپ و میکنه یا تو صف عظله سازاست؟ کسی مصرف داشته اخ ببخشید اون ریک ان هستش:خجالت:

peptid
‏۱۳۹۲-۰۶-۰۱‏, ۱۲:۴۶ بعد از ظهر
آره مکمل بعد تمرین خوبیه

dolphin
‏۱۳۹۲-۰۶-۰۱‏, ۱۲:۵۸ بعد از ظهر
دادا کار پمپ و میکنه یا عظله سازه راستی رفیقم کراتین ام پی گرفته میکه طعم داره ترش مزه درسته؟

peptid
‏۱۳۹۲-۰۶-۰۱‏, ۰۱:۲۶ بعد از ظهر
طعمش به تلخی میزنه
نه کار پمپ رو نیمکنه بعد رو ریکاوری میکنه به نوعی عضله ساز هست

barboood
‏۱۳۹۲-۰۶-۰۲‏, ۰۹:۳۵ قبل از ظهر
سلام دوستان
من 5 شنبه رفتم يه باشگاه سر زدم با مربيگري آقاي حسن رهنمائيان سمت مرزداران
ايشون مي گفت نماينده اپتيموم و پرولب و چند تا برند ديگست توي بشگاهشم پر از انواع مكمل بود
جهت اطلاع رساني گفتم اگر كسي خواست بهش سر بزنه

MEYSAM 65
‏۱۳۹۲-۰۶-۰۲‏, ۱۰:۲۲ قبل از ظهر
با سلام....
دوستان طعم این گیم بولیک 6000 چه جوریاست؟ میشه تحملش کرد:پوزخند:....

M_i_M
‏۱۳۹۲-۰۶-۰۲‏, ۱۰:۳۶ قبل از ظهر
با سلام....
دوستان طعم این گیم بولیک 6000 چه جوریاست؟ میشه تحملش کرد:پوزخند:....

میشه تحملش کرد بیخیال خوشمزه ست شکلاتشو که من یه کمیشو خوردم خوب بود

amiredge
‏۱۳۹۲-۰۶-۰۲‏, ۱۱:۳۸ قبل از ظهر
کراتین تا چه حد حجم میده؟؟

M_i_M
‏۱۳۹۲-۰۶-۰۲‏, ۱۱:۴۱ قبل از ظهر
کراتین تا چه حد حجم میده؟؟

کراتین با احتساب اب درون عضله باعث حجم عضله میشه کراتین که میخورید عضلات خودشونا نشون میدند منظورتونا متوجه نمیشم از چقدر حجم؟؟؟

amiredge
‏۱۳۹۲-۰۶-۰۲‏, ۱۱:۴۳ قبل از ظهر
کراتین با احتساب اب درون عضله باعث حجم عضله میشه کراتین که میخورید عضلات خودشونا نشون میدند منظورتونا متوجه نمیشم از چقدر حجم؟؟؟

ممنون.منظورم تا چند درصد نسبت به قبل از مصرف و بعد از یک دوره یک ماهه تا 6 هفته ای باعث بهبود حجم عضله میشه.

M_i_M
‏۱۳۹۲-۰۶-۰۲‏, ۱۲:۱۲ بعد از ظهر
ممنون.منظورم تا چند درصد نسبت به قبل از مصرف و بعد از یک دوره یک ماهه تا 6 هفته ای باعث بهبود حجم عضله میشه.

بله باعث میشه عضله حجیم بشه خودتون هم کاملا میبینید که حجم پیدا کرده به دصد نمیشه گفت چون توی فرد تا فرد متغییره

peptid
‏۱۳۹۲-۰۶-۰۲‏, ۰۷:۲۱ بعد از ظهر
5 الی 10 درصد بدنت پر تر نشون داده میشه

mo750
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۰‏, ۰۸:۵۵ بعد از ظهر
با سلام و خسته نباشيد
من قدم ١٩٣ و وزنم ٦٥ سنمم ١٧ سالمه.فك كنم حدود ٢٠ كيلو كمبود وزن دارم.الان حدود ٦ هفته هست دارم ميرم باشگاه.مي خام مكمل بگيرم تا ٢٠٠ تومن خرج كنم طوري كه يكم از عرض گنده شم تا طول.شما چي پيشنهاد مي كنيد
باتشكر

NA3R
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۰‏, ۰۹:۰۱ بعد از ظهر
با سلام و خسته نباشيد
من قدم ١٩٣ و وزنم ٦٥ سنمم ١٧ سالمه.فك كنم حدود ٢٠ كيلو كمبود وزن دارم.الان حدود ٦ هفته هست دارم ميرم باشگاه.مي خام مكمل بگيرم تا ٢٠٠ تومن خرج كنم طوري كه يكم از عرض گنده شم تا طول.شما چي پيشنهاد مي كنيد
باتشكر

با 200 تومان کار خاصی نمیشه کرد. نهایتا میتونید یه کراتین بگیرید و بقیه پول رو بدید غذا بخورید چون فقط با غذاست که میشه وزن اضافه کرد.

..:: Ali ::..
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۰‏, ۰۹:۰۳ بعد از ظهر
با سلام و خسته نباشيد
باتشكر

سلام و عرض خوشامد.
کاش میگفتی تو این 6 هفته چقدر وزن گرفتید تا ببینیم تغذیه تون چطوره و همچنین استعداد وزن گرفتنتون. شما از تغذیه و شدت تمرینتون و استراحت مطمئن شدید که خوبه یا نه؟چون بدون اینا مکمل بی فایدس.
در هر صورت یه گینر(کربوپروتئئین) و کراتین مونوهیدرات میتونه براتون مناسب باشه

mo750
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۰‏, ۰۹:۳۳ بعد از ظهر
سلام و عرض خوشامد.
کاش میگفتی تو این 6 هفته چقدر وزن گرفتید تا ببینیم تغذیه تون چطوره و همچنین استعداد وزن گرفتنتون. شما از تغذیه و شدت تمرینتون و استراحت مطمئن شدید که خوبه یا نه؟چون بدون اینا مکمل بی فایدس.
در هر صورت یه گینر(کربوپروتئئین) و کراتین مونوهیدرات میتونه براتون مناسب باشه
تو اين ٦ هفته هي خودمو وزن ميكردم بين ٦٥ و ٦٧ متغير بود ولي الان ٦٦ هستم
به نظر شما زير ١٨ سال مشكلي نداره از مكمل استفاده كنم خسته شدم انقدر بهم گفتن دراز و نردبون
تغذيه و استراحتمم خوبه روزي ٤ وعده غذا زياد مي خورم.ظهرا نمي خابم ولي شبا از ١ تا ١١ صبح مي خابم
گينر خوبه و كراتين چي معرفي مي كنيد

Senior Manager
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۰‏, ۰۹:۴۱ بعد از ظهر
سلام. کسایی هستم. مربی و کارشناس ورزشی
تغذیه و استراحتت خوب نیست طبق عرایضی که داشتین
مثال میزنم:

4 وعده با حجم زیاد کمکی به شما نمیکنه. بیاید این 4 وعده رو بکنید 6 وعده که در طول روز مواد غذایی بطور منظم فیزیک شما رو پشتیبانی کنه. و البته با تایمهای مناسب
تا 11 صبح میشه تنبلی. ببخشید من یکم رک هستم. ولی حتما شنیدین که میگن: پاشو لنگ ظهره!!:لبخند: سحرخیز باش تا کامروا شوی خب شما تا 11 2 تا وعده مهم و حیاتی رو از دست دادین. یکی صبحانه که واقعا بدن شما نیازمندش هست. یکی هم میان وعده که شامل همون 6 وعده ای که عرض کردم میشه. پس متوجه شدید که نه تغذیه خوبه و نه استراحتتون مناسبه

شبا یکم زودتر بخواب و صبح هم زودتر بیدار شو. صبحانه رو مفصل و کامل میل کنید. اینطوری نگیزه و قدرت و تمایل به ورزش رو بهتر حس میکنید. قول میدم تغییرات رو بعد از 2 هفته حس کنی
با مبلغی هم که داری یه گینر مثل up your mass تهیه کن. مناسب احوال شماست
پیروز باشید

mo750
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۰‏, ۱۰:۰۷ بعد از ظهر
تا ٣٠٠ هم بشه مشكلي نداره بعد اين up your mass رو از كجا بگيرم خوبه.ترومس يا گينرهاي شركت اليپ كه تو همين سايت مي فروشند چطوره. كراتين بگيرم بهتره يا نه؟
باتشكر از اين به بعد هم ديگه طبق برنامه شما پيش ميرم

Senior Manager
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۰‏, ۱۰:۱۲ بعد از ظهر
کلا مکملهای روز و با کیفیت که تو بازارهای دنیا داره به فروش میرسه، تو فروشگاه های همین سایت هم داره ارائه میشه
من نفعی ندارم تو فروش این مکملها. تصمیم با خود شماست. اما واقعا یه سر به مکمل فروشیها بزن ببین چه اوضاعی شده. شدن آشغال فروش!!!
علی ایحال...
کراتین نه نیاز نداری. این مکمل که عرض کردم و یا مس گینر دایماتیز کامل و غنی هستن. بازم بودجتون رو با مسئولین فروشگاه ها در میون بذارین. قطعا بهتر راهنمائی میکنن

s.civil(سعید)
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۱‏, ۰۶:۲۸ قبل از ظهر
سلام.کسی از کراتین شرکت پرولب استفاده کرده؟یه نفر بهم شدید پیشنهاد میکنه که استفاده کنم،میخواستم نظر شما رو بپرسم؟
2)اطلاع دارین از کجا میشه تهیه کرد؟
3)از مکملای تو فروشگاهای این سایت(کراتینش)کدومو پیشنهاد میکنین؟راستش من از محصولای (فا)و(الیمپ)استفاده نکردم،ممنون میشم راهنمایی کنید

M_i_M
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۱‏, ۰۹:۲۸ قبل از ظهر
سلام.کسی از کراتین شرکت پرولب استفاده کرده؟یه نفر بهم شدید پیشنهاد میکنه که استفاده کنم،میخواستم نظر شما رو بپرسم؟
2)اطلاع دارین از کجا میشه تهیه کرد؟
3)از مکملای تو فروشگاهای این سایت(کراتینش)کدومو پیشنهاد میکنین؟راستش من از محصولای (فا)و(الیمپ)استفاده نکردم،ممنون میشم راهنمایی کنید

محصولات پرولب که تو داروخانه ها هست نمیدونم کراتینش چه جوری ولی بچه ها میگفتند کیفیت نداره
کراتین فا و الیمپ خوبه ولی کراتین ترکیبی ماسل فرم یه چیزه دیگه است :چشمک:

s.civil(سعید)
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۱‏, ۱۰:۲۲ قبل از ظهر
اقا جریان این فروشگاه سایت چیه؟روش کیلیک میکنی میره یه سایت دیگه؟همون فروشگاهه یا؟//؟؟؟

Senior Manager
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۱‏, ۱۰:۲۵ قبل از ظهر
نه ایناهاش. تست کردم الان
http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?4529-***-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%AF%D9%86%D8%B3%D8%A7%D8%B2-%28-%D8%B9%D8%B1%D8%B6%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%DB%8C%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA-%29-***

YOUR TIME IS UP
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۱‏, ۱۲:۱۰ بعد از ظهر
آقا کی این وی فازو مصرف کرده ؟؟ خوبه ؟؟
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSXb6e3uYlxb-PRptg0zUiEuR0cVpWD1QZK17xYY0iz3za5KGTb

s.civil(سعید)
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۱‏, ۱۲:۱۷ بعد از ظهر
سلام.ببخشید در مورد پروتئین وی شرکت اپتیمم یه سوال داشتم.وی گلد با وی پرفورمنس چه فرقی داره و کدوم درجه خلوص بیشتری داره؟واسه یکی از دوستام میخوام،15 کیلو اضافه داره ،داره کم میکنه واسه همین خلوصش مهمه واسم.
راستی به نظرتون کلا چه مکملایی استفاده کنه بهتر جواب میگیره؟هزینشم اصلا واسش مهم نیس. (پروتیین،چربی سوز،گلوتامینو...................)

biostar
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۳‏, ۰۷:۰۱ بعد از ظهر
سلام

من مدتی هست صبح ها تا 5 بعد از ظهر سر کار هستم و خیلی خسته برمیگردم خونه

انگیزه ورزشمم کم تر شده

اولش اومدم باشگاه رو از هر روز کردم یک روز در میون
اما هنوز م حصوله ورزش ندارم
بدنم هم به خاطر همین یک روز در میان شدن باشگاه افت کرده

مکملی هست بهم انرژی کافی بده بتونم با انرژی و انگیزه ورزش کنم؟
چون ساعت 7 ، 8 عصر میرم باشگاه فکر کنم نشه کافئین مصرف کرد

راهنماییم کنید
در ضمن هیچ مکمل دیگه ای هم مصرف نمیکنم (پول ندارم ! :پوزخند:)

ممنون

dolphin
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۳‏, ۰۷:۱۲ بعد از ظهر
صبح مولتی ویتامین در هفته تزریق 2 عدد ب کمپلکس و ب12 قبل تمرینم میتونی از no ها مکملهای پمپاژ خون استفاده کنی در کنار تغذیه خوب.

biostar
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۳‏, ۰۷:۲۷ بعد از ظهر
صبح مولتی ویتامین در هفته تزریق 2 عدد ب کمپلکس و ب12 قبل تمرینم میتونی از no ها مکملهای پمپاژ خون استفاده کنی در کنار تغذیه خوب.

NO بدون کافئین داریم ؟

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۳‏, ۰۸:۳۶ بعد از ظهر
ار ه چند مدل هست...دایماتیز Xpand 2x caffeine free یا N.O xplode caffeine free

saeed4597
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۵‏, ۰۷:۰۷ قبل از ظهر
1- دو تا کامبت+1کراتین ترکیبی ماسل فارم
2- یک کامبت+1کراتین ترکیبی ماسل فارم+1گلوتامین ماسل فارم+bcaa ماسل فارم
با توجه به اینکه هزینه هر کدوم تقریبا یکسانه(حدود500تومن) کدوم گزینه رو پیشنهاد میدین؟
سن 27 ،قد 180،وزن80،سابقه تمرین 3سال،هدف افزایش حجم
آیا وجود گلوتامین و bcaa با هم تو یه دوره خوبه ؟
پیشاپیش ممنون

iVahid
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۵‏, ۰۸:۳۱ قبل از ظهر
دوستان آمینو واسه ترکیب با مایفیوژن گاسپاری + کراتین الیمپ(کپسول) چی پیشنهاد میدید ؟
ممنون.

M_i_M
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۵‏, ۰۹:۲۱ قبل از ظهر
دوستان آمینو واسه ترکیب با مایفیوژن گاسپاری + کراتین الیمپ(کپسول) چی پیشنهاد میدید ؟
ممنون.

بنظرم تو این ترکیب به جای امینو گلوتامین اضافه کن امینو اینجا اضافه است امینو برای دوره نگهداری خوبه الان که مایو میخوری دیگه امینو میخوای چیکار :متفکر:

Capitan Black
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۵‏, ۰۹:۲۵ قبل از ظهر
پولي كه واسه امينو ميخواي بدي بي سي اا بگير همين جوري كه مهران عزيز گفت مايو داري خودش پروتئين داره ديگه:پوزخند:

mehdi1985
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۵‏, ۰۱:۲۰ بعد از ظهر
سلام داداش من چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بعدی کمک بکنی‌ منو

این عکس من مال چند سال پیش هست من از مکمل‌های مثل

http://www.8pic.ir/images/55799905010057172070.jpg

کراتین mhp

پروتئین- xxxl -sesoos mas

استفاده کرده بودم که فکر نکنم اصل بود بخاطر همین کبدم چرب شد باشگاه رو
رها

کردم اما الان دوباره بد از ۲سال شروع کردم به تمرین می‌خوام یک دره برم اما نمی‌دونم چی‌ استفاده بکنم که اصل باشه و چی‌ استفاده بکنم که حجم بیارم منپجر بشه تو یک دره اما به کبدم ضرر نزنه

وزنم ۷۵

الان کراتین اصل و خوب و پروتئین و آمینو و هرچی‌ که تو یک
دو ره‌

باید استفاده بکنم میتونی‌ بهم بگی‌ می‌خوام حجم بیارم نه شرکتی میشناسم نه اسم مکملی پس این جوری بگم که تو مکمل‌ها هیچی‌ وارد نیستم استفاده گرفته تا مدل و مارک و اسم

یک زحمتی بکش برام زیاد پول هم تو دستم نیست حدودا ۲۵۰
می‌خوام یک دو ره‌

برم که حجم بیارم یک زحمتی بکش اسم و مارک دقیقه مکمل‌های که یک دو ره‌ باید استفاده بکنم که بدنم حجم بیاره اما اصل باشه که به کبدم ضرر
نزنه

برام بنویس برم بگرم

نمی‌دونم یک دره چی‌ باید استفاده بکنم کراتین پروتئین آمینو یا هرچی‌
برام اسم دقیقه و مدل و مارک شو کامل و دقیقه بگو که برم بگرم مرسی‌

زیاد وارد نیستم در حد آماتور برام توضیح بده استفاده از مکمل‌های که گفتی‌ برام مرسی‌

خواهشاً یک موّادی معرفی بکنید برام که واقعاً خوب باشه و خوب جواب بگرم ازش
از کراتین گرفته یا پروتئین و ......
یک دوره کامل می‌خوام برم که واقعاً جواب بده حجم بیارم خواهشاً کمک بکنید

اسم مواد هارو به خا رجی برام بنویسید و مدل مارک شرکت... هرچی‌ که هست که اشتباه نگیرم:گل رز::گل رز:

马吉德
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۵‏, ۰۱:۲۴ بعد از ظهر
داداش چراس يه حرف رو همش تكرار مي كني:پوزخند:
بودجه خيلي كمه نهايتا يه گينر بتوني بخري كه از همين سايت بخر دقدقه اصل بودن هم نداشته باشي

mehdi1985
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۵‏, ۰۱:۴۰ بعد از ظهر
esm in mokamli ke goftin baram bnvisid be kharji model va mark va sherkat
mamnon misham azaton
chand %
bashe
esm sho kamell bnvisi be kharji baram

OLIVER KAHN
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۵‏, ۰۱:۴۰ بعد از ظهر
دوستان آمینو بیف شرکت FA خوب هست ؟ چون قیمت مناسبی هم داره

M_i_M
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۵‏, ۰۱:۵۳ بعد از ظهر
دوستان آمینو بیف شرکت FA خوب هست ؟ چون قیمت مناسبی هم داره

محصولات FA کیفیت قابل قبولی دارند

M_i_M
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۵‏, ۰۱:۵۷ بعد از ظهر

کراتین mhp

رها

کردم اما الان دوباره بد از ۲سال شروع کردم به تمرین می‌خوام یک دره برم اما نمی‌دونم چی‌ استفاده بکنم که اصل باشه و چی‌ استفاده بکنم که حجم بیارم منپجر بشه تو یک دره اما به کبدم ضرر نزنه

وزنم ۷۵

دو ره‌

باید استفاده بکنم میتونی‌ بهم بگی‌ می‌خوام حجم بیارم نه شرکتی میشناسم نه اسم مکملی پس این جوری بگم که تو مکمل‌ها هیچی‌ وارد نیستم استفاده گرفته تا مدل و مارک و اسم

می‌خوام یک دو ره‌

برم که حجم بیارم یک زحمتی بکش اسم و مارک دقیقه مکمل‌های که یک دو ره‌ باید استفاده بکنم که بدنم حجم بیاره اما اصل باشه که به کبدم ضرر
نزنه

برام بنویس برم بگرم

زیاد وارد نیستم در حد آماتور برام توضیح بده استفاده از مکمل‌های که گفتی‌ برام مرسی‌

اسم مواد هارو به خا رجی برام بنویسید و مدل مارک شرکت... هرچی‌ که هست که اشتباه نگیرم:گل رز::گل رز:

اول که با این بودجه نمیشه یه دوره کامل رفت دوره کامل برای شما وی 100%-- کراتین یا پمپ-- بی سی ا ا-- گلوتامین-- مولتی ویتامین--کازئین
با این بودجه ای که شما نوشتی و با توجه به بدنتون که چربه بهترین گزینه وی 100% با یه کراتینه

mehdi1985
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۵‏, ۰۲:۲۲ بعد از ظهر
اول که با این بودجه نمیشه یه دوره کامل رفت دوره کامل برای شما وی 100%-- کراتین یا پمپ-- بی سی ا ا-- گلوتامین-- مولتی ویتامین--کازئین
با این بودجه ای که شما نوشتی و با توجه به بدنتون که چربه بهترین گزینه وی 100% با یه کراتینه

داداش ممنون میشم یک زحمتی برام بکشی
پولش مهم نیست جور میش از یک ترقی
یک زحمتی بکش برام
یک دره کامل می‌خوام برم که حجم بیارم یک دره که بدنم منپجر بشه خواهشاً یک زحمتی بکش باید چی‌ استفاده بکنم
اسم مکمل هارو برام به خ ا رجی بنویس و نو شرکت که بتونم اصل شو بگرم یا از همین س ا‌ای ت بگرم

اسم دققشن به خا رجی بنویس برام یک دره کامل می‌خوام برم دقه بنویس اسم‌هاشون به خرجی برام چه شرکتی چه مارکی و...
مرسی‌

M_i_M
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۵‏, ۰۲:۲۵ بعد از ظهر

کراتین mhp

رها

وزنم ۷۵

دو ره‌

می‌خوام یک دو ره‌

نزنه

برام بنویس برم بگرم

داداش ممنون میشم یک زحمتی برام بکشی
پولش مهم نیست جور میش از یک ترقی
یک زحمتی بکش برام
یک دره کامل می‌خوام برم که حجم بیارم یک دره که بدنم منپجر بشه خواهشاً یک زحمتی بکش باید چی‌ استفاده بکنم
اسم مکمل هارو برام به خ ا رجی بنویس و نو شرکت که بتونم اصل شو بگرم یا از همین س ا‌ای ت بگرم

اسم دققشن به خا رجی بنویس برام یک دره کامل می‌خوام برم دقه بنویس اسم‌هاشون به خرجی برام چه شرکتی چه مارکی و...
مرسی‌

بحث اینکه چه برندی استفاد کنی نیست فقط اصل باشه این مهمه و اینکه همه چیزم مکمل نیست مکمل از اسمش پیداست تکمیل کننده پس اول تغذیه را درست کنید در کنارش از مکمل بهره بگیرید

mehdi1985
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۵‏, ۰۳:۰۰ بعد از ظهر
بحث اینکه چه برندی استفاد کنی نیست فقط اصل باشه این مهمه و اینکه همه چیزم مکمل نیست مکمل از اسمش پیداست تکمیل کننده پس اول تغذیه را درست کنید در کنارش از مکمل بهره بگیرید

مرسی‌ داداش من بدنم آماده هست که یک دره برم این‌های که گفتی‌ بهم ممنون میشم به خر جی‌ اسم شو برام بنویسی که راحت بتونم یاداشت بکنم

saeed4597
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۵‏, ۰۴:۱۲ بعد از ظهر
با توجه به اینکه هزینه هر کدوم تقریبا یکسانه(حدود500تومن) کدوم گزینه رو پیشنهاد میدین؟
پیشاپیش ممنون

دوستان این پست منم جواب بدین ممنون میشم

Capitan Black
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۵‏, ۰۵:۳۳ بعد از ظهر
پیشاپیش ممنون

سلام.مسلما گزينه دو خيلي بهتره:گل رز:
بايدي در كار نيست اما خيلي ميتونه كمك كنه

ASHKME
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۶‏, ۰۲:۳۹ قبل از ظهر
سلام بچه ها/بچه ها پروتئین intrapro گاسپاری با آمینو2222 on با چربی سوز لیپوتراپ هارکور رو مصرف کنم جواب میگیرم؟رژیم و برنامه تمرینی هم خوبه

M_i_M
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۶‏, ۰۶:۳۶ قبل از ظهر
وجود گلوتامین و بی سی ا ا برای ریکاوری هرچه بهتر مناسسب هستند و ریکاوری بهتر مساوی با رشد عضلات بیشتر

M_i_M
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۶‏, ۰۶:۳۸ قبل از ظهر
سلام بچه ها/بچه ها پروتئین intrapro گاسپاری با آمینو2222 on با چربی سوز لیپوتراپ هارکور رو مصرف کنم جواب میگیرم؟رژیم و برنامه تمرینی هم خوبه

وقتی پروتئین 100% داری دیگه امینو نمیخواد هدفت چیه؟

ASHKME
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۶‏, ۰۹:۳۲ قبل از ظهر
هدفم چربی سوزی و کات و کمی هم حجم عضلانی:پوزخند:

Capitan Black
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۶‏, ۰۹:۴۵ قبل از ظهر
ميخواي چربي بسوزوني كاتم كني حجمم بگيري؟:پوزخند: چيزه ديگه اي نميخواي؟:سوت:

oosfarhad
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۶‏, ۰۴:۰۹ بعد از ظهر
سلام
من 170 قد دارم و 75 هم وزن
هدفم لاغر کردن و اب کردن چربی هست .
سابقه تمرین هم 6 ماه دارم
میخواستم درباره چربی سوز بهم مشاوره بدید برای تسریع در اب کردن چربی
هدفم 60 کیلو هست .
مرسی

M_i_M
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۶‏, ۰۵:۰۵ بعد از ظهر
سلام
من 170 قد دارم و 75 هم وزن
هدفم لاغر کردن و اب کردن چربی هست .
سابقه تمرین هم 6 ماه دارم
میخواستم درباره چربی سوز بهم مشاوره بدید برای تسریع در اب کردن چربی
هدفم 60 کیلو هست .
مرسی

چقدر هوازی کار کردید؟ ایا هوازی بهتون نتیجه نداده که میخواید از چربی سوز استفاده کنید؟ به نظر من بهترین چربی سوز لیپو 6

peptid
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۶‏, ۰۵:۱۳ بعد از ظهر
با رزیم گرفتن و تمرینات هوازی شروع کن
شاید نیازی به استفاده از چربی سوز نداشته باشی

oosfarhad
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۶‏, ۰۶:۴۷ بعد از ظهر
چقدر هوازی کار کردید؟ ایا هوازی بهتون نتیجه نداده که میخواید از چربی سوز استفاده کنید؟ به نظر من بهترین چربی سوز لیپو 6

با رزیم گرفتن و تمرینات هوازی شروع کن
شاید نیازی به استفاده از چربی سوز نداشته باشی
سلام
من از تابستان سال قبل که 95 کیلو بودم شروع کردم به ورزش صبگاهی
دوچرخه/پیاده روی/دویدن/اسباب پارک
بعد هم که باشگاه رفتم سعی کردم اخر هر جلسه تمرین حد اقل 30 دقیقه هوازی کار کنم .
ولی الان 2 ماهی هست که وزنم ثابت مونده و هیچ تغییری نمیکنه .
ممکنه 1 کیلو کم کنم ولی دوباره بر میگرده
انگار فیکس شده روی 75
به همین دلیل تصمیم گرفتم از چربی سوز استفاده کنم .ممنون میشم کمکم کنید .
مرسی

M_i_M
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۶‏, ۰۹:۵۰ بعد از ظهر
سلام
من از تابستان سال قبل که 95 کیلو بودم شروع کردم به ورزش صبگاهی
دوچرخه/پیاده روی/دویدن/اسباب پارک
بعد هم که باشگاه رفتم سعی کردم اخر هر جلسه تمرین حد اقل 30 دقیقه هوازی کار کنم .
ولی الان 2 ماهی هست که وزنم ثابت مونده و هیچ تغییری نمیکنه .
ممکنه 1 کیلو کم کنم ولی دوباره بر میگرده
انگار فیکس شده روی 75
به همین دلیل تصمیم گرفتم از چربی سوز استفاده کنم .ممنون میشم کمکم کنید .
مرسی

رژیم هم دارید؟ احتمال داره که بدن عادت کرده الان میتونید از چربی سوز استفاده کنید همونطور که گفتم به نظر من لیپو6 از همه بهتره

oosfarhad
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۶‏, ۱۰:۳۹ بعد از ظهر
رژیم هم دارید؟ احتمال داره که بدن عادت کرده الان میتونید از چربی سوز استفاده کنید همونطور که گفتم به نظر من لیپو6 از همه بهتره
سلام
خیر رژیم ندارم .
فقط سعی میکنم 9 شب به بعد یا غذا نخورم یا فقط میوه و سبزیجات باشه.
طریقه مصرف لیپو 6 به چه صورت هست ؟ تعداد؟ زمان؟
مرسی

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۶‏, ۱۱:۱۳ بعد از ظهر
لیپو 6 دوز استانداردش روزی 6 عدد هست ولی اگر تابحال چربی سوز مصرف نکردید از دوز پائین تر مثلا

روزی 3 تا سروع کنید و اگر بدنتون واکنش منفی و خاصی نشون نداد به تدریج دوز رو به 6 عدد افزایش بدید.

دوز مصرف کلی روزانه رو در دو وعده تقسیم کنید و شکم خالی میل کنید,یک وعده صبح و یک وعده بعد از ظهر

M_i_M
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۷‏, ۰۷:۳۰ قبل از ظهر
سلام
خیر رژیم ندارم .
فقط سعی میکنم 9 شب به بعد یا غذا نخورم یا فقط میوه و سبزیجات باشه.
طریقه مصرف لیپو 6 به چه صورت هست ؟ تعداد؟ زمان؟
مرسی

خوب در چربی سوزی حتی اگه بهترین چربی سوز هم بخورید ولی رژیم رعایت نشه یعنی هیچ کاری نکردید شما باید رژیم بگیرید

oosfarhad
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۷‏, ۰۱:۰۰ بعد از ظهر
خوب در چربی سوزی حتی اگه بهترین چربی سوز هم بخورید ولی رژیم رعایت نشه یعنی هیچ کاری نکردید شما باید رژیم بگیرید

:پوزخند: سلام
من والا یکم از رژیم میترسم . میترسم گرسنه بمونم و گرسنگی بهم فشار بیاره .
کارمم یکم سنگین هست باید انرژی داشته باشم .
یعنی هیچ اثری نداره بدون رژیم ؟ :|

milaod
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۷‏, ۰۱:۰۹ بعد از ظهر
جون من جواب منو بدید میخوام وی گلد ایتیموم بخرم قیمتش320تمنه برای افزایش وزن خوبه

M_i_M
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۷‏, ۰۱:۱۶ بعد از ظهر
:پوزخند: سلام
من والا یکم از رژیم میترسم . میترسم گرسنه بمونم و گرسنگی بهم فشار بیاره .
کارمم یکم سنگین هست باید انرژی داشته باشم .
یعنی هیچ اثری نداره بدون رژیم ؟ :|

معلومه با واژه رژیم اشنا نیستید رژیم مساوی با گرسنگی نیست رژیم رعایت کردن یه سری نکاته وگرنه به هیچ عنوان گرسنگی دادن به بدن خوب نیست بلکه مضر هم هست و باعث چاقی هم میشه

M_i_M
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۷‏, ۰۱:۱۷ بعد از ظهر
جون من جواب منو بدید میخوام وی گلد ایتیموم بخرم قیمتش320تمنه برای افزایش وزن خوبه

برای افزایش وزن بهترین انتخاب گینرها هستند نه وی 100%

milaod
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۷‏, ۰۱:۱۹ بعد از ظهر

milaod
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۷‏, ۰۱:۲۳ بعد از ظهر
مثلا چی من وزنم 58 کیلو و قد180 ماهیچه ای و 2ساله کار میکنم ولی نه حرفه ای دوبار دوره خورده ولی اشغال بود لطفا یه دوره ی خوب معرفی کنید

milaod
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۷‏, ۰۱:۲۶ بعد از ظهر
پس پروتیین رپ چرا میخورن

R.O.N.A.K
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۷‏, ۰۱:۳۰ بعد از ظهر
کاربر عزیز/یکم صبور باشید/دوستان جواب میدن اکثر اساتید الان سایت نیستن/بیان حتما جواب میدن/میتونید از آقای زارع http://forum.bodybuilder.ir/member.php?3399-ShaHiN-mY-LoVE بپرسید.حتما راهنماییتون میکنن.:گل رز:

M@soud
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۷‏, ۰۱:۳۸ بعد از ظهر

مثلا چی من وزنم 58 کیلو و قد180 ماهیچه ای و 2ساله کار میکنم ولی نه حرفه ای دوبار دوره خورده ولی اشغال بود لطفا یه دوره ی خوب معرفی کنید

نه آقا شما 22کیلو کمبود وزن داری و مطمئنم که لاغری نباید از پروتئین 100% استفاده کنی بهترین گزینه ها واسه شما گینر و کراتینه که بهت افزایش وزن و حجم میده.
البته اول باید تغذیت رو خوب کنی و درطول روز کربوهیدرات و پروتئین و فیبرهای لازم رو از مواد غذایی دریافت کنی و درکنارش مکمل مصرف کنی.

M_i_M
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۷‏, ۰۱:۳۹ بعد از ظهر

من استاد نیستم ولی جواب شمارو میدونم شما خوب کمبود وزن دارید اگه مشکل مالی وجود نداشته باشه میتونید خیلی چیزا بگیرد از جمله یه گینر یه کراتین یا پمپ و مولتی ویتامین و گلوتامین
نمیدونم دوره های قبلیتون چی بوده از اصل بودنش مطمئن هستید؟

☠ ☠ ☠ ┌ o k e ┘ ☠ ☠ ☠
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۷‏, ۰۲:۰۱ بعد از ظهر

سلام دوست عزيز شما براي اضافه وزن ميتونيد از كربو هيدرات و آمينو يا از گينر استفاده كنيد كه متشكل از پروتئين كم و كربوي بالاست
به آقا افشين (http://forum.bodybuilder.ir/member.php?963-Senior-Manager)يه پيغام بديد فكر كنم يه ترومس داشته باشند البته اگه تموم نكرده باشند
يا ميتونيد از Gainerator شرکت الیمپ يا گين بوليك استفاده كنيد
شما بودجتون چقده؟

ksksks
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۷‏, ۰۳:۰۱ بعد از ظهر
دوستان سلام
من 18 سالمه 181 قدمه . 64 کیلو وزن دارم استخوان بندیم هم نسبتا نازک هستش چه چیزی یا چیز هایی رو بهم پیشنهاد می کنید؟
حدود 3 ماهه به باشگاه میرم!لطفا کامل جواب بدید چون من تازه کارم دارم گیچ میشم!!!:ناراحت: هدفمم اینه که بدنم به فرم بیاد و عضله در بیارم

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۷‏, ۰۳:۳۷ بعد از ظهر
دوستان سلام
من 18 سالمه 181 قدمه . 64 کیلو وزن دارم استخوان بندیم هم نسبتا نازک هستش چه چیزی یا چیز هایی رو بهم پیشنهاد می کنید؟
حدود 3 ماهه به باشگاه میرم!لطفا کامل جواب بدید چون من تازه کارم دارم گیچ میشم!!!:ناراحت: هدفمم اینه که بدنم به فرم بیاد و عضله در بیارم

سلام مصرف مکمل برای شما در درجه ی چندم قرار میگیره شما راحت میتونی تا چند وقت فقط با تغذیه مناسب و فعالیت ورزشی به جا چند کیلو اضافه کنی مکمل معجزه ای برای من و یا شما نداره مهم مقدار کالری دریافتی شماست در روز حداقل 5وعده غذایی بخورین 3وعده اصلی 2 میان وعده لازم نیست میان وعدتون چیزای عجیب غریب باشه/مقداری ماده غذایی پروتئینی(سینه مرغ/تخم مرغ/گوشت/شیر /حبوبات /با مقداری میوه فصل)زیر نظر یه مربی برین کاملا راهنماییتون میکنه و خیالتون هم راحت تره

14708
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۷‏, ۰۷:۵۶ بعد از ظهر
سلام 25 سال دارم قدم 167 و وزنم 70 کیلو هست ، حدودا 6 سالی میشه که بدنسازی میکنم ( البته گاها یه ماه و یه بار هم 6 ماه نرفتم ) جز پروتئین و امینو و کراتین که دو سه ساله پیش مصرف کرده بودم چیزی مصرف نمیکنم ، مهمترین مشکله من این کار لعنتیم هست که وقتی برای خواب نمیذاره من نهایتا 5 ساعت میتونم تو طول شبانه روز بخوابم و به همین دلیل خیلی خسته وبی انرژی میشم و در ضمن تغذیه ام هم خوبه ولی کمه یعنی صبحونه رو نمیتونم بخورم ولی نهار و شام رو خوب میخورم ( 2 وعده :( )، الان کاملا روحیه ام از دست رفته و وقتی خسته از سر کار برمیگردم با خیلی شک و تردید و استخاره تصمیم میگیرم که برم باشگاه یا نه !!! چون خیلی خسته هستم و گاها میرم و گاها نمیرم و وقتی هم که باشگاه نمیرم عذاب وجدان میگیرم و کلا داغووووووونم:گریه:
بدنم بد نیست ولی با این وضعیت نمیدونم که چی میشه ؟؟؟ یعنی این کار که حدودا یه سالی هست که توی اینکار هستم دارم باهاش دست و پنجه نرم میکنم که بدنم رو خراب نکنه و درسته که پیشرفتی تو این یه سال نداشتم ولی حداقل با تلاش و بدبختی نذاشتم تحلیل برم

به نظرتون من چه مکملی مصرف کنم ؟ :متفکر: چیکار کنم به نظرتون ؟ :نمیبینم: نظر خودم رو گلوتامین و پمپ خونه ، نمیدونم نظر شما چیه؟ مارک هم بگید بهتره

em30ar
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۷‏, ۰۸:۱۰ بعد از ظهر
سلام
دوستان بین پروتئین های وی :
مایوفیوژن الیت گاسپاری
combat شرکت ماسل فارم
نیترو-تک
EAS
و سایتک کدوم رو پیشنهاد میکنین ؟
کدوم از همه بهتره جواب بهتری داده ؟

ممنونم ...

NA3R
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۷‏, ۰۸:۳۰ بعد از ظهر
سلام
مایوفیوژن الیت گاسپاری
combat شرکت ماسل فارم
نیترو-تک
EAS

ممنونم ...

نمیشه نظر قطعی داد ولی به شخصه گاسپاری رو ترجیح میدم.

em30ar
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۷‏, ۰۸:۳۴ بعد از ظهر
نمیشه نظر قطعی داد ولی به شخصه گاسپاری رو ترجیح میدم.
ممنونم آقا ناصر عزیز
لطف کردید
منتظر نظر بقیه دوستان هم هستم تا به یک جمع بندی برای خرید برسم

ممنونم ...

M_i_M
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۷‏, ۰۹:۰۳ بعد از ظهر
سلام
مایوفیوژن الیت گاسپاری
combat شرکت ماسل فارم
نیترو-تک
EAS

ممنونم ...

اینای که شما نوشتی با هم فرق داره مثلا Eas وی 100% هست مایو و کمبت ترکیبیه هدفت چیه؟؟؟

M_i_M
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۷‏, ۰۹:۰۵ بعد از ظهر
سلام 25 سال دارم قدم 167 و وزنم 70 کیلو هست ، حدودا 6 سالی میشه که بدنسازی میکنم ( البته گاها یه ماه و یه بار هم 6 ماه نرفتم ) جز پروتئین و امینو و کراتین که دو سه ساله پیش مصرف کرده بودم چیزی مصرف نمیکنم ، مهمترین مشکله من این کار لعنتیم هست که وقتی برای خواب نمیذاره من نهایتا 5 ساعت میتونم تو طول شبانه روز بخوابم و به همین دلیل خیلی خسته وبی انرژی میشم و در ضمن تغذیه ام هم خوبه ولی کمه یعنی صبحونه رو نمیتونم بخورم ولی نهار و شام رو خوب میخورم ( 2 وعده :( )، الان کاملا روحیه ام از دست رفته و وقتی خسته از سر کار برمیگردم با خیلی شک و تردید و استخاره تصمیم میگیرم که برم باشگاه یا نه !!! چون خیلی خسته هستم و گاها میرم و گاها نمیرم و وقتی هم که باشگاه نمیرم عذاب وجدان میگیرم و کلا داغووووووونم:گریه:
بدنم بد نیست ولی با این وضعیت نمیدونم که چی میشه ؟؟؟ یعنی این کار که حدودا یه سالی هست که توی اینکار هستم دارم باهاش دست و پنجه نرم میکنم که بدنم رو خراب نکنه و درسته که پیشرفتی تو این یه سال نداشتم ولی حداقل با تلاش و بدبختی نذاشتم تحلیل برم

به نظرتون من چه مکملی مصرف کنم ؟ :متفکر: چیکار کنم به نظرتون ؟ :نمیبینم: نظر خودم رو گلوتامین و پمپ خونه ، نمیدونم نظر شما چیه؟ مارک هم بگید بهتره

شما یکی از فاکتورهای مهم رشد و عضله سازی را متاسفانه ندارید یعنی خواب مناسب کلا بی خیال پمپ بشو چون بیشترشون بیخوابی میاره بخاطر کافئینش البته اگه 7 ساعت قبل خواب باشه اشکالی نداره گلوتامین مناسبه برای نگهداری و میتونی از یه بی سی ا ا هم استفاده کنی

em30ar
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۷‏, ۰۹:۱۵ بعد از ظهر
اینای که شما نوشتی با هم فرق داره مثلا Eas وی 100% هست مایو و کمبت ترکیبیه هدفت چیه؟؟؟
ممنونم مهران عزیز
هدفم اضافه کردن عضله خشک هست
اون ترکیب هاشون چه تفاوتی ایجاد میکنن ؟

پیشاپیش تشکر میکنم از وقتی که میذاری ..

M_i_M
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۷‏, ۰۹:۳۳ بعد از ظهر
ممنونم مهران عزیز
هدفم اضافه کردن عضله خشک هست
اون ترکیب هاشون چه تفاوتی ایجاد میکنن ؟

پیشاپیش تشکر میکنم از وقتی که میذاری ..

خواهش میکنم

فرقش اینجا رو بخون http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?122-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%AA%D8%A6%D9%8A%D9%86

اگه حجم عضله میخوای همونجوری که میگی خشک باید از وی 100% استفاده کنی

em30ar
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۷‏, ۰۹:۴۲ بعد از ظهر
خواهش میکنم

فرقش اینجا رو بخون http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?122-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%AA%D8%A6%D9%8A%D9%86

اگه حجم عضله میخوای همونجوری که میگی خشک باید از وی 100% استفاده کنی
ممنونم آقا مهران
شما کدوم وی 100% رو پیشنهاد میکنین ؟

M_i_M
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۷‏, ۰۹:۴۴ بعد از ظهر
ممنونم آقا مهران
شما کدوم وی 100% رو پیشنهاد میکنین ؟

خواهش میکنم
راستش من برند زیاد برام مهم نیست اصل بودن مهمتره زیاد خودتونا درگیر برند نکنید

em30ar
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۷‏, ۰۹:۵۶ بعد از ظهر
خواهش میکنم
راستش من برند زیاد برام مهم نیست اصل بودن مهمتره زیاد خودتونا درگیر برند نکنید
به خاطر میزان پروتئین و شکر و چربی و ... گفتم شاید بشه اولویت بندی کرد

M_i_M
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۷‏, ۰۹:۵۸ بعد از ظهر
به خاطر میزان پروتئین و شکر و چربی و ... گفتم شاید بشه اولویت بندی کرد

پروفایل محصول مورد نظرو چک کنید وی 100% چربی و شکر خیلی کمی داره گینرها معمولا بیشتر باید توی خریدش دقت کرد چون درصد کربوش زیاد کم داره

em30ar
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۷‏, ۱۰:۰۲ بعد از ظهر
پروفایل محصول مورد نظرو چک کنید وی 100% چربی و شکر خیلی کمی داره گینرها معمولا بیشتر باید توی خریدش دقت کرد چون درصد کربوش زیاد کم داره
ممنونم آقا مهران خیلی لطف کردین :گل رز:

mohamad23
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۷‏, ۱۰:۴۷ بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان من میخوام گلوتامین بگیرم اما بین گلوتامین 1400 الیمپ -گلوتامین از کمپانی Musclepharm - گلوتامین سایتک - موندم نظر خودم رو الیمپ هست ولی میخواستم بدونم که کدومشون بهتره و کپسولی با پودری فرقی داره

☠ ☠ ☠ ┌ o k e ┘ ☠ ☠ ☠
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۸‏, ۱۲:۴۶ قبل از ظهر
سلام
مایوفیوژن الیت گاسپاری
combat شرکت ماسل فارم
نیترو-تک
EAS

ممنونم ...

سلام،بنظر بنده مايوفيوژن و syntha 6 خوبند

☠ ☠ ☠ ┌ o k e ┘ ☠ ☠ ☠
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۸‏, ۱۲:۵۰ قبل از ظهر
سلام خدمت دوستان من میخوام گلوتامین بگیرم اما بین گلوتامین 1400 الیمپ -گلوتامین از کمپانی Musclepharm - گلوتامین سایتک - موندم نظر خودم رو الیمپ هست ولی میخواستم بدونم که کدومشون بهتره و کپسولی با پودری فرقی داره

سلام دوست عزيز پودر يا كپسول فرقي ندارن هركدوم خودتون دوست داريد
راجع به مكمل ها،بنظر بنده گلوتامين سايتك و حذف كنيد،بين اون دوتا هركدوم و خواستيد،هر دو از برند هاي معتبر هستند و ميتونيد از فروشگاه سايت يا فروشگاه انرژي خريداري كنيد

darkwing
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۸‏, ۰۱:۰۸ قبل از ظهر
سلام.
من یدونه amino magic 500g دارم که ازش 250-300g مونده میخوام یه کربروھیدرات هم بگیرم چون پشت amino magic هم نوشته که برای تاثیر بیشتر با کربروھیدرات مصرف شود میشه لطفا راه نمایی کنید که چی بگیرم !!
اولین بار هست که مکمل میخوام مصرف کنم این امینو هم دوستم داد افتادم تو این خط :پوزخند:
بدنسازی.کیک بوکسین. و هفته ای یبار فوتبال بازی میکنم بدنم اماده هست و میخوام گنده بشم یجورایی. وزنم 81ک قد 185-187 و سن 20 سال
توصیه مربیم این بود که کراتین با پروتئین بخورم این امینو و کربروھیدرات رو برای دوره ی بدی بزارم

M_i_M
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۸‏, ۰۷:۵۵ قبل از ظهر
سلام.
من یدونه amino magic 500g دارم که ازش 250-300g مونده میخوام یه کربروھیدرات هم بگیرم چون پشت amino magic هم نوشته که برای تاثیر بیشتر با کربروھیدرات مصرف شود میشه لطفا راه نمایی کنید که چی بگیرم !!
اولین بار هست که مکمل میخوام مصرف کنم این امینو هم دوستم داد افتادم تو این خط :پوزخند:
بدنسازی.کیک بوکسین. و هفته ای یبار فوتبال بازی میکنم بدنم اماده هست و میخوام گنده بشم یجورایی. وزنم 81ک قد 185-187 و سن 20 سال
توصیه مربیم این بود که کراتین با پروتئین بخورم این امینو و کربروھیدرات رو برای دوره ی بدی بزارم

امینو و کربو میتونه استک خوبی بشه وزنتون که مناسبه چربی بدنتون در چه حدیه؟؟؟

.:: Mehdi ::.
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۸‏, ۰۸:۳۳ قبل از ظهر
این هارو میشه تو یک دوره با هم رفت ؟

combat شرکت ماسل فارم + آمینو بیف شرکت FA + گلوتامین 300 گرمی ماسل فارم

--------------------

سوال بعد هم اینکه بین این 2 تا کدوم رو پیشنهاد میدید

آمینو 5600 سایتک - آمینو بیف شرکت FA

----------------------

سابقه تمرین 3 سال

وزن 96

قد 197

darkwing
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۸‏, ۰۸:۴۶ قبل از ظهر
امینو و کربو میتونه استک خوبی بشه وزنتون که مناسبه چربی بدنتون در چه حدیه؟؟؟

امینو 250-300g مونده اما من اصلا مصرف نکردم ازش همینقدر بهم داده شده کربو چند گرمی بخرم خوبه !! چه مارکی باشه!!
چربی فقط زیر شکم دارم اونم باعث شده که شکمم تیکه نیست حتی دوره شکمم هم چربی نداره مدتی پلو رو از غذام حذف کردم فقظ نون میخوردم اما تاثیر نداشت البته اصلا شنا شکم نمیرم

M_i_M
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۸‏, ۰۸:۵۰ قبل از ظهر

--------------------

----------------------

سابقه تمرین 3 سال

وزن 96

قد 197

وقتی دارید از پروتئین استفاده میکنید دیگه نیازی به امینو ندارید امینو بیشتر برای دوره نگهداری خوبه به نظرم به جای امینو یه کراتین یا پمپ بردارید

هر دو برند از برندهای خوب هستند

M_i_M
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۸‏, ۰۸:۵۳ قبل از ظهر
امینو 250-300g مونده اما من اصلا مصرف نکردم ازش همینقدر بهم داده شده کربو چند گرمی بخرم خوبه !! چه مارکی باشه!!
چربی فقط زیر شکم دارم اونم باعث شده که شکمم تیکه نیست حتی دوره شکمم هم چربی نداره مدتی پلو رو از غذام حذف کردم فقظ نون میخوردم اما تاثیر نداشت البته اصلا شنا شکم نمیرم

همینطوری که میدونید کربو به هر حال در کنار وزنی که میده یکمی هم بدنت را چرب میکنه فکر نمیکنم مناسب شما باشه وزن و قد؟ برای چربی سوزی رژیم در کنار هوازی شنا رفتن زیاد مهم نیست هوازی

Capitan Black
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۸‏, ۰۶:۵۹ بعد از ظهر

--------------------

----------------------

سابقه تمرین 3 سال

وزن 96

قد 197
پوله امينو رو بده گلوتامين بگير خيلي بيشتر به كارت مياد:چشمک:

darkwing
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۸‏, ۰۷:۲۵ بعد از ظهر
همینطوری که میدونید کربو به هر حال در کنار وزنی که میده یکمی هم بدنت را چرب میکنه فکر نمیکنم مناسب شما باشه وزن و قد؟ برای چربی سوزی رژیم در کنار هوازی شنا رفتن زیاد مهم نیست هوازی
جناب من که گفتم قدم 185-187 وزنم هم 80-81 هست فقط یه کربوهیدرات میخوام که با امینویی که دارم بخورم امینو هم دوستم بهم داده از 500g که هست 250g-300g بهم داده اون ما بقی رو خودش خورده حالا فقط کربو میخوام با این بخورم کربو چه مارکی باشه و چند گرم باشه خوبه !!! که با این 300g امینو بسازه چون کربو 2600g گرمی بگیرم میترسم زیاد باشه چون امینوم نصف هست بد ممکنه مشکل پیش بیاد

nightvisit
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۸‏, ۰۷:۲۵ بعد از ظهر
سلام حدود 50 کیلو کاهش وزن داشتم یه چند ماهی هم میشه باشگاه میرم هیچ نوع گوشتی هم مصرف نمیکنم فقط زیاد احساس خستگی میکنم یکی از دوستان پیشنهاد مکملو داد البته اسم خاصی نیاورد گفت با کار بلدش صحبت کنم خواستم ببینم چیزی هست برا این رفع خستگی؟

Mr.LEO
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۸‏, ۰۷:۳۰ بعد از ظهر
سلام حدود 50 کیلو کاهش وزن داشتم یه چند ماهی هم میشه باشگاه میرم هیچ نوع گوشتی هم مصرف نمیکنم فقط زیاد احساس خستگی میکنم یکی از دوستان پیشنهاد مکملو داد البته اسم خاصی نیاورد گفت با کار بلدش صحبت کنم خواستم ببینم چیزی هست برا این رفع خستگی؟

50 کیلو؟!!!!!!!!!!!!!! ماشالا واقعا
گوشت مصرف نمیکنی ولی میتونی انرژی مورد نیازت رو از منابع گیاهی تامین کنی
مکمل برای رفع خستگی هست ولی شما باید اصولا تغذیت رو بهتر کنی کنارش مکمل مصرف کنی
امینو ها کراتین گلوتامین بتا الانین bcaa پمپاژ ها پروتین گینر و .... همه به نوعی میتونند به رفع خستگی و انرژی زایی کمک کنند باید بدن و نیاز شما مشخص شه

M_i_M
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۸‏, ۰۸:۴۶ بعد از ظهر
جناب من که گفتم قدم 185-187 وزنم هم 80-81 هست فقط یه کربوهیدرات میخوام که با امینویی که دارم بخورم امینو هم دوستم بهم داده از 500g که هست 250g-300g بهم داده اون ما بقی رو خودش خورده حالا فقط کربو میخوام با این بخورم کربو چه مارکی باشه و چند گرم باشه خوبه !!! که با این 300g امینو بسازه چون کربو 2600g گرمی بگیرم میترسم زیاد باشه چون امینوم نصف هست بد ممکنه مشکل پیش بیاد

حتما که نباید کربو را با امینو بخورید میتونید به تنهای هم استفاده کنید

mohammad_mdm
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۹‏, ۱۱:۰۷ بعد از ظهر
سلام دوستان
بعد یه دوره برای نگهداری و جلوگیری از کاهش حجم یه مکملهایی باید مصرف کرد؟ممنون
(دورم شامل گینر الیمپ با گلوتامین سایتک و پری)

Capitan Black
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۹‏, ۱۱:۲۱ بعد از ظهر
بازم گلوتامين-ميتوني بي سي اي اي هم اضافه كني خيلي خوبه

mohammad_mdm
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۹‏, ۱۱:۲۴ بعد از ظهر
بازم گلوتامين-ميتوني بي سي اي اي هم اضافه كني خيلي خوبه
امینو هم لازم هست عزیز؟ممنون

Capitan Black
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۹‏, ۱۱:۲۷ بعد از ظهر
اگه امكان تهيشو داري خوبه به كارت مياد اما خوب بايد تعداد بالا مصرف كني
ولب اولويت با گلوتامينه
خواهش:گل رز:

behnamben
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۰‏, ۰۸:۰۱ قبل از ظهر
دوستان با تجربه ۱ سوال داشتم. ۵۵کیلو وزن و ۱۷۸ قدم.
می‌خوام ۱ گینر + کراتین بگیرم.
چه پیشنهادی دارید؟

M_i_M
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۰‏, ۰۸:۰۳ قبل از ظهر
دوستان با تجربه ۱ سوال داشتم. ۵۵کیلو وزن و ۱۷۸ قدم.
می‌خوام ۱ گینر + کراتین بگیرم.
چه پیشنهادی دارید؟

پیشنهاد منظورت در رابطه با برند دیگه؟

Capitan Black
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۰‏, ۰۸:۰۶ قبل از ظهر
سلام.با توجه به كمبود وزنتون
super mass gainer شرکت Dymatize-کراتین 300 گرمی ماسل مدز

M_i_M
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۰‏, ۰۸:۱۰ قبل از ظهر
خیلی دلم میخواست ببینم این محصول چه جوریه اگه من بودم اینو انتخاب میکردم 100% پرمیوم مس گینر ماسل ت و یه کراتین ترکیبی ماسل فرم به نظرم دوره خوبی میتونه بشه پیشنهاد کاپیتانم نسبت به وزنتون خوبه

pooya91
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۰‏, ۰۲:۵۹ بعد از ظهر
سلام دوستان
قد 175 وزن 63 واسه افزایش حجم یه مس تک شرکت ماسل تک گرفتم یکی از دوستان گفت نیازی نیست این گینرو با کراتین مصرف کنی چون خودش کراتین داره حالا به نظر شما فقط این گینرو بخورم جواب میده یا باید همراش مکمل دیگه مثل bcaa یا گلوتامین بگیرم؟؟؟

M_i_M
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۰‏, ۰۵:۴۸ بعد از ظهر
سلام دوستان
قد 175 وزن 63 واسه افزایش حجم یه مس تک شرکت ماسل تک گرفتم یکی از دوستان گفت نیازی نیست این گینرو با کراتین مصرف کنی چون خودش کراتین داره حالا به نظر شما فقط این گینرو بخورم جواب میده یا باید همراش مکمل دیگه مثل bcaa یا گلوتامین بگیرم؟؟؟

مس تک پروفایلش خیلی کامله بستگی داره چند اسک.ب بخوری تو هر وعده

pooya91
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۰‏, ۰۶:۴۰ بعد از ظهر
مس تک پروفایلش خیلی کامله بستگی داره چند اسک.ب بخوری تو هر وعده
سه وعده در روز هر وعده یک اسکوپ

S@l@R
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۰‏, ۰۷:۳۲ بعد از ظهر
دوستان کسی قیمت امینو 2000 پرولب 325 تایی رو داره ؟
طرح جدید و قدیمش فرق دارن ؟

M_i_M
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۰‏, ۰۹:۴۱ بعد از ظهر
سه وعده در روز هر وعده یک اسکوپ

کراتینش کافیه یه گلوتامین کنارش بگیری بد نیست

M_i_M
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۰‏, ۰۹:۴۲ بعد از ظهر
دوستان کسی قیمت امینو 2000 پرولب 325 تایی رو داره ؟
طرح جدید و قدیمش فرق دارن ؟

اخرین قیمتی که دارم از 110 تومن بود طرح قدیم جدید فرقی نداره

manred
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۱‏, ۰۵:۰۲ بعد از ظهر
سلام دوستان

من یه سوپر سایز اپکس 4.5 کیلویی بهمراه یه کراتین مونوهیدرات 300 گرمی اپکس برداشتم بهمراهش یه پمپ و پاروهورمون(ارژنین) هم میخوام ممنون میشم راهنمایی کنید اگر قیمت رو هم بگید ممنون میشم

behnamben
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۱‏, ۰۹:۴۶ بعد از ظهر
من واسه اولین بار میخوام مکمل مصرف کنم. گینر 5 کیلویی مسل تک میخوام بگیرم با یه کراتین . به نظرتون چه کراتینی بهتره؟

pooya91
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۱‏, ۱۰:۵۰ بعد از ظهر
من واسه اولین بار میخوام مکمل مصرف کنم. گینر 5 کیلویی مسل تک میخوام بگیرم با یه کراتین . به نظرتون چه کراتینی بهتره؟
من کراتین مونوهیدرات گاسپاری رو مصرف کردم خیلی خوب جواب گرفتم رفیقام هم از کراتین التیمیت و الیمپ راضی بودن

M_i_M
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۲‏, ۰۹:۵۳ قبل از ظهر

با مس تک احتیاجی به کراتین نداری چون خودش داخلش کراتین داره به اندازه کافی

Schumi
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۲‏, ۱۱:۱۳ قبل از ظهر
البته مهران جان منظورشون پرميوم مس گينر كيسه ايه نه مس تچ

M_i_M
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۲‏, ۱۱:۴۱ قبل از ظهر
البته مهران جان منظورشون پرميوم مس گينر كيسه ايه نه مس تچ

ببخشید پس من اشتباه متوجه شدم جالبه که توی پروفیل پرمیوم من کراتین ندیدم اگه گینره که باید داشته باشه :متفکر:

http://img.bodybuilder.ir/images/81544064931416908954.jpg

k.f
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۲‏, ۱۲:۰۴ بعد از ظهر
عموما کراتین جزو فرمول گینر ها نیست . مس تک رو من فقط دیدم که کراتین قاطی می کنه . فرمول گینر ها عموما از پروتئین ، کربو های زود جذب و گاها دیر جذب (آپ یور مس) تشکیل میشه . بعضی وقتها هم با مولتی ویتامین و بی سی اا و گلوتامین غنی میشن.

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۲‏, ۱۲:۲۰ بعد از ظهر
البته کراتین رفته رفته داره جای خودشو بین گینرها باز میکنه...همین مس تک که شما فرمودی ...یا گین بولیک که در هر 300 گرمش 4.5 گرم کراتین میرسونه
که ایده اله...یا جامبو گینر سایتک کراتین خوبی داخلشه و نیازی به اضافه کردن کراتین کنارشون نیست...مگر اینکه بخوای زودتر نتیجه بگیری و دوز مصرفی کراتین
رو بالا ببری

M.a.J.i.D
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۲‏, ۰۶:۲۰ بعد از ظهر
سلام دوستان ، خسته نباشید :لبخند:
من تقریبا 9 ماهه اینجا عضو شدم ، تو این 9 ماه این دومین باره که میخام مکمل بگیرم ، خواستم مثه سری قبل از دوستان راهنمایی بخام..
اگه دوست داشتین میتونین تاپیک قبلیمو بخونین !!
http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?6284-****%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%DB%8C%D9%87-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D9%85%D9%88%D8%AB%D8%B1****

هدفم اینه حجم خشک بگیرم... الان 189 قدمه ، 87 وزنم... الان چند وقته رژیم غذاییمو خوب رعایت میکنم ، برنامه تمرینم هم خیلی خوبه ... شکم و پهلوم خیلی خوب شد ، الان شکمم تقریبا صافه ، یه مقدار خیلی خیلی ناچیز پهلو دارم فقط که اونم با تمرینو هوازی دارم آبش میکنم..
چربیهای جاهای دیگه تقریبا آب شده ، الان فقط یه حجم خوب میخام... حجمی که همینطور خشک بمونما نه اینکه دوباره برگردم !!
نظر خودم ایناس :
1_ وی BSN
2_ پمپ BSN
3_ کراتین MP
4_ بی سی ای ای ( اینو هنوز نمیدونم کدوم برند بهتره )

ممنون میشم شمام نظرتون رو بگین :لبخند:

M_i_M
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۲‏, ۱۰:۱۱ بعد از ظهر
من تقریبا 9 ماهه اینجا عضو شدم ، تو این 9 ماه این دومین باره که میخام مکمل بگیرم ، خواستم مثه سری قبل از دوستان راهنمایی بخام..
http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?6284-****%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%DB%8C%D9%87-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D9%85%D9%88%D8%AB%D8%B1****

هدفم اینه حجم خشک بگیرم... الان 189 قدمه ، 87 وزنم... الان چند وقته رژیم غذاییمو خوب رعایت میکنم ، برنامه تمرینم هم خیلی خوبه ... شکم و پهلوم خیلی خوب شد ، الان شکمم تقریبا صافه ، یه مقدار خیلی خیلی ناچیز پهلو دارم فقط که اونم با تمرینو هوازی دارم آبش میکنم..
چربیهای جاهای دیگه تقریبا آب شده ، الان فقط یه حجم خوب میخام... حجمی که همینطور خشک بمونما نه اینکه دوباره برگردم !!
نظر خودم ایناس :
1_ وی BSN
2_ پمپ BSN
3_ کراتین MP

وی بی اس ان منظورت سینتا 6؟؟؟

Capitan Black
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۲‏, ۱۰:۱۸ بعد از ظهر

نظر خودم ایناس :
1_ وی BSN
2_ پمپ BSN
3_ کراتین MP

خيلي مختصر بخوام بگم شما وي و بي سي اي اي رو اوليت اولت باشه چون لازمه
نميدونم چرا گلوتامين زياد طرفدار نداره با اينكه خيلي مفيد و كارامده

ali ghorbani
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۲‏, ۱۰:۵۶ بعد از ظهر
دوستان سلام، اقا این درسته که میگن پارا هورمون رو نمیشه به تنهایی مصرف کرد؟؟

M.a.J.i.D
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۲‏, ۱۱:۲۶ بعد از ظهر
وی بی اس ان منظورت سینتا 6؟؟؟

بله داداش ، منظورم سینتا 6 هست !!

خيلي مختصر بخوام بگم شما وي و بي سي اي اي رو اوليت اولت باشه چون لازمه
نميدونم چرا گلوتامين زياد طرفدار نداره با اينكه خيلي مفيد و كارامده

مرسی از نظرت داداش..
گلوتامین دوره قبلیم داشتم ، اگه لازمه که اونم میگیرم... اما بهتر نیس بعد دوره مکمل مصرف کنم ؟؟
خب نظرت راجع به برند مکملا چیه ؟؟ کدوم برند بیشتر به دردم میخوره ؟؟

hamham
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۳‏, ۰۲:۰۴ قبل از ظهر
سلام ببخشید کنار کراتین کدوم ازینا بهتره که بگیرم؟ گلوتامین...آرژنین...BCAA ؟ فرقشون چیه؟ و اینکه آیا کراتین یا یکی ازین محصولات نوع کپسولیش با پودریش فرقی میکنه؟ آخه میخواستم کپسول بگیرم! ممنون