PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هر گونه سوال خود را در مورد برنامه تمريني در اين تاپيك با ما مطرح كنيد

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

hamidsmiles
۱۳۸۸-۰۵-۱۱, ۰۳:۰۹ بعد از ظهر
سلام دوست عزیز گفته بودم 6 جلسه تمرین میکنم وپا کار نمی کنم شما هم فرمودید با سیستم تک عضله کار کن میخواستم اگه زحمت نیست یه برنامه بهم بدید که سیستم تک عضله باشه و پا هم نداشته باشه چون خودم اصلا با این سیستم آشنایی نداشتم و به نظرم چیز جالبی اومد.. ممنون میشم

hamidbarca
۱۳۸۸-۰۵-۱۱, ۰۴:۳۴ بعد از ظهر
ران پا رو هم میشه آب کرد؟آیا دو و پیاده روی باعث درشت شدن میشه یا آب شدن؟آخه من ران پای خیلی گنده ای دارم مربیم هر وقت داره سایزم رو میگیره همش میگه خوشبحالت کاشکی مال من اینقدری بود ولی خودم ناراضی هستم چون شلوار گیرم نمیاد.خلاصه چه تمرین هایی رو انجام بدم تا یکم این ران پام آب بشه.ممنون

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۵-۱۱, ۰۶:۲۲ بعد از ظهر
سلام دوست عزیز گفته بودم 6 جلسه تمرین میکنم وپا کار نمی کنم شما هم فرمودید با سیستم تک عضله کار کن میخواستم اگه زحمت نیست یه برنامه بهم بدید که سیستم تک عضله باشه و پا هم نداشته باشه چون خودم اصلا با این سیستم آشنایی نداشتم و به نظرم چیز جالبی اومد.. ممنون میشم

پرس سينه با هالتر 10*4
قفسه سينه با دمبل 12*3
پرس بالا سينه با هالتر 10*4
قفسه از بالا با دمبل 12*3
شنا سوئدي 10*4
پارالل 10*4
پشت بازو با هالتر خوابيده 10*4
پشت بازو هالتر پرسي 10*4
پشت بازو سيم كش جفت 12*3

بارفيكس از پشت دست باز 12*3
زير بغل هالتر خم 10*4
زير بغل هالتر خم دست برعكس 10*4
زير بغل پلاور 10*4
زير بغل دمبل تك خم 10*4
زير بغل قايقي 12*3

سر شانه هالتر از جلو 10*4
نشر از روبرو با دمبل 10*4
نشر خم با دمبل 12*3
سرشانه دمبل پرسي 10*4
كول با هالتر 10*4
جلو بازو با هالتر 10*4
جلوبازو دمبل لاري 10*4
جلو بازو دمبل چكشي 12*3
جلو بازو سيم كش 12*3

اينم برنامه . به صورت چرخشي اجرا كن .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۵-۱۱, ۰۶:۲۴ بعد از ظهر
ران پا رو هم میشه آب کرد؟آیا دو و پیاده روی باعث درشت شدن میشه یا آب شدن؟آخه من ران پای خیلی گنده ای دارم مربیم هر وقت داره سایزم رو میگیره همش میگه خوشبحالت کاشکی مال من اینقدری بود ولی خودم ناراضی هستم چون شلوار گیرم نمیاد.خلاصه چه تمرین هایی رو انجام بدم تا یکم این ران پام آب بشه.ممنون

تمام چربي هاي بدن را ميشه آب كرد . اگر دو باعث حجيم شدن عضلات پا ميشد كه دونده ها بايد پاهاشون اندازه روني كولمن ميشد . آب كردن چربي بدون رعايت برنامه تغذيه اي كم كربوهيرات و كم چربي و پر پروتئين امكان پذير نيست . ضمنا تمرينات هوازي هم بايد اجرا شود .
در ضمن تا بدن شما از نزديك رويت نشود نميشه برنامه كارآمدي داد .

poor
۱۳۸۸-۰۵-۱۱, ۱۰:۳۲ بعد از ظهر
برای تازه کار با 175 زئ و109 نل جی پیشنهادی دارید؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۵-۱۱, ۱۰:۴۷ بعد از ظهر
برای تازه کار با 175 زئ و109 نل جی پیشنهادی دارید؟

اين چه سواليه؟؟؟
نه عكسي نه سايزي . من از كجا بدونم بدن شما چه شكليه كه برنامه بدم ؟؟؟

exploit
۱۳۸۸-۰۵-۱۲, ۱۲:۵۲ قبل از ظهر
پرس سينه با هالتر 10*4
قفسه سينه با دمبل 12*3
پرس بالا سينه با هالتر 10*4
قفسه از بالا با دمبل 12*3
شنا سوئدي 10*4
پارالل 10*4
پشت بازو با هالتر خوابيده 10*4
پشت بازو هالتر پرسي 10*4
پشت بازو سيم كش جفت 12*3

بارفيكس از پشت دست باز 12*3
زير بغل هالتر خم 10*4
زير بغل هالتر خم دست برعكس 10*4
زير بغل پلاور 10*4
زير بغل دمبل تك خم 10*4
زير بغل قايقي 12*3

سر شانه هالتر از جلو 10*4
نشر از روبرو با دمبل 10*4
نشر خم با دمبل 12*3
سرشانه دمبل پرسي 10*4
كول با هالتر 10*4
جلو بازو با هالتر 10*4
جلوبازو دمبل لاري 10*4
جلو بازو دمبل چكشي 12*3
جلو بازو سيم كش 12*3

اينم برنامه . به صورت چرخشي اجرا كن .

آقا پيمان اين برنامه خيلي سنگين نيست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مخصوصا قسمت زير بغل

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۵-۱۲, ۰۸:۰۸ بعد از ظهر
آقا پيمان اين برنامه خيلي سنگين نيست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مخصوصا قسمت زير بغل

نه . برنامه خيلي سنگيني نيست . سبك هم نيست . معموليه . من به اكثر شاگردام اين سيستم تمريني برنامه ميدم همه هم خداراشكر جواب ميگيرن و راضي هستن . نمونه اش كاربر خود اين سايت sharab كه با هر برنامه اي كه ميزد زير بغل هايش رشد نميكرد . يك برنامه زير بغل بهش دادم از اين برنامه سنگين تر و به راحتي رشد كرد . خودش باورش نميشد . همه ميدونيم كه تمرين زير بغل بايد مفصل و كامل باشه چون زير بغل عضله بزرگي هستش و اگر بخوايم 2-3 تا حركت بزنيم هرگز نميتونيم كل قسمت هاي آن را تحت فشار قرار دهيم . :گل رز:

nani
۱۳۸۸-۰۵-۱۹, ۰۳:۱۹ بعد از ظهر
با عرض سلام و خسته نباشید
اگر امکان دارد برای من یک برنامه تمرینی بدهید
این هم موارد لازم
سن23 وزن 62
دور ران50 دور ساق32
دور شکم78
دور سرشانه 114
دور بازو 31دور ساعد 24
من چند سال پیش تمریناتی در بدنسازی داشته ام ولی به برخی دلایل ادامه ندادم حالا با کمک شما می خواهم دوباره شروع کنم چون علاقه بسیاری به این رشته دارم. لطفاًتعداد دفعات تمرین در هفته را هم برایم مشخص کنید.البته من هیچ مشکل بدنی هم ندارم ولی در کل دوست دارم بدنم ابتدا حجم بدست آرود.
از راهنمایی شما ممنون می شوم.

photon
۱۳۸۸-۰۵-۱۹, ۰۳:۵۶ بعد از ظهر
سلام به همه دوستان عزیز و جناب پیمان صادقی عزیز من حدود 2 سالی بدنسازی انجام میدادم و کمی کراتین و پروتئین whey مصرف میکردم اما برای یه مشکلی در کلیه مجبور به جراحی شدم و حدود 2 سالی هست تمرین مداوم ندارم و در حد اینکه ماهی 2 دفعه اون هم در منزل انجام میدم .... بی زحمت برام یه برنامه خوب و حجمی در نظر بگیرید ممنون میشم.
قد: 178 سانتی متر ------- وزن : 68 کیلو.http://D:\Documents and Settings\home\Desktop\New Folder

لطفا برای ارسال عکس از خودم منو راهنمایی کنید که چطور ارسال کنم....

Mohsen
۱۳۸۸-۰۵-۱۹, ۰۵:۲۰ بعد از ظهر
اینجا (http://www.bodybuilder.ir/forum/showthread.php?t=662) آموزشی گذاشته شده

yshahab
۱۳۸۸-۰۵-۱۹, ۰۷:۰۳ بعد از ظهر
با عرض سلام و خسته نباشید
اگر امکان دارد برای من یک برنامه تمرینی بدهید
این هم موارد لازم
سن23 وزن 62
دور ران50 دور ساق32
دور شکم78
دور سرشانه 114
دور بازو 31دور ساعد 24
من چند سال پیش تمریناتی در بدنسازی داشته ام ولی به برخی دلایل ادامه ندادم حالا با کمک شما می خواهم دوباره شروع کنم چون علاقه بسیاری به این رشته دارم. لطفاًتعداد دفعات تمرین در هفته را هم برایم مشخص کنید.البته من هیچ مشکل بدنی هم ندارم ولی در کل دوست دارم بدنم ابتدا حجم بدست آرود.
از راهنمایی شما ممنون می شوم.

قدتو بذار دوست عزيز بعلاوه عكست . اگه يه راهنمايي كامل مي خواي اطلاعات كامل بده

yshahab
۱۳۸۸-۰۵-۱۹, ۰۷:۰۶ بعد از ظهر
سلام به همه دوستان عزیز و جناب پیمان صادقی عزیز من حدود 2 سالی بدنسازی انجام میدادم و کمی کراتین و پروتئین whey مصرف میکردم اما برای یه مشکلی در کلیه مجبور به جراحی شدم و حدود 2 سالی هست تمرین مداوم ندارم و در حد اینکه ماهی 2 دفعه اون هم در منزل انجام میدم .... بی زحمت برام یه برنامه خوب و حجمی در نظر بگیرید ممنون میشم.
قد: 178 سانتی متر ------- وزن : 68 کیلو.http://d:%5cdocuments%20and%20settings%5chome%5cdesktop%5cnew%20folder

دوست خوبم مشكل كليه چي بود ، اينو بگو تا بشه كامل راهنمائيت كنم ، در مورد عكس هم بايد در يكي از سايتهاي آپلود عكس عكستو آپلود كني و بعد مسيري كه اونجا بهت ميده رو در قسمت قرار دادن تصوير كپي كني . البته من از امكانات سايت اطلاعي ندارم رفيق ولي حتما اينارو از ادمين بپرس . موفق باشي

yshahab
۱۳۸۸-۰۵-۱۹, ۰۷:۰۸ بعد از ظهر
آقا ببخشيد من اين لينكو تازه ديدم براي قرار دادن عكس اينجا (http://www.bodybuilder.ir/forum/showthread.php?t=662) رو كليك كن .

nani
۱۳۸۸-۰۵-۲۰, ۰۱:۲۲ قبل از ظهر
برای تازه کاری چون من چه راهکاری دارید که هم ورزش کنم و هم روزه بگیرم(ماه مبارک در پیش است)
ممنون

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۵-۲۰, ۰۲:۱۹ بعد از ظهر
دوست عزیز تایپیک هایی در این باره هست به اینجا (http://www.bodybuilder.ir/forum/showthread.php?t=1482)بروید

photon
۱۳۸۸-۰۵-۲۰, ۰۳:۴۱ بعد از ظهر
سلام جنای ( yshahab) والا من پس از مصرف این مواد دچار درد در ناحیه کشاله ران تا بالای شکم شدم به دکتر که مراجعه کردم گفت دچار بیماری واریکوسل شدی که عمل کردم در ناحیه بیضه چپ .. بعد از اون یه جورایی از تمرین دور شدم .. ایا به خاطر عوارض این مکملها بود؟ البته من این مکملها رو از یه مربی تراز بالا که خودش هم مصرف میکرد دریافت کردم؟ اگر امکانش هست برام یه برنامه غذایی خوب بزارید اینم چند تا عکس از بدنم. ممنون

http://www.xxlimg.com/images/6shd14qejfrl6jx56adb.jpg
http://www.xxlimg.com/images/s2q2jhbx5sieh0hart89.jpg
http://www.xxlimg.com/images/6cb3wu04v8wzthvzjmhk.jpg
http://www.xxlimg.com/images/5tnnsly5bi7efdcog0.jpg

photon
۱۳۸۸-۰۵-۲۰, ۰۳:۴۸ بعد از ظهر
البته از جناب محسن تشکر میکنم بابت راهنمایی برای درج عکس در سایت....... از جناب پیمان صادقی عزیز خواهش دارم با توجه به عکسهای بالا برای من یه برنامه خوب و تاثیر گذار بیان کنند...... البته از تمام دوستان اگر میتونن کمک کنن ممنون میشم......
مجددا عرض میکنم ..... قد: 175 سانتیمتر.... وزن : 68 کیلو

nani
۱۳۸۸-۰۵-۲۱, ۰۲:۰۹ قبل از ظهر
قد من 178
http://www.xxlimg.com/images/s59d22ktcbi2rwv726w.jpg

H I R B O D
۱۳۸۸-۰۵-۲۱, ۱۱:۳۹ قبل از ظهر
واریکوسل ربطی به مصرف مکمل نداره

yshahab
۱۳۸۸-۰۵-۲۱, ۱۲:۲۶ بعد از ظهر
دوست خوبم آقاي photon بيماري شما ربط خيلي كمي به مكملتون داره ، البته از درصد كمش نمي تونم بگذرم يه جور واريس بيضه است . اينكه استروئيد هم مصرف كردي يا نه رو نگفتي . يه برنامه تستي ميدم ، اين برنامه خيلي سادست ، يكماه كامل هفته اي 3 روز تمرين كن ، بعد دوباره عكس بدنت را در كنار همين عكسي كه اينجا گذاشتي بگذار تا پاسخ هاي بدنت و اشكالات تمرينيت رو با هم بررسي كنيم . در ضمن من نمي دونم مشكلت كاملا برطرف شده يا نه ! عكسي از پات نذاشتي ولي يه جورايي ميشه حدس زد . فعلا از حركاتي مثل ليفت ، اسكات استفاده نكن .
روز اول :
پرس سينه هالتر 12-10*2
بالا سينه هالتر 8*2
كراس اور 12*3 به هيچ وجه رو به جلو خم نميشي صاف و رسمي
روئينگ 14-12-10-8*2
دمبل تك خم 12*2
روز سوم :
دوچرخه ثابت سرعت و مقاومت متوسط ( 3 تا 5 دقيقه با استراحت 45 ثانيه اي )
نشست و برخاست بدون وزنه :
دستانت را به جايي تكيه ميدي پا به صورت v باز با تمركز تا جايي كه باسنت مماس با زمين بشه مي شيني و با همون سرعت بلند مي شي
30-25-20-15-10-5*1
خب حالا پاهاتو صاف و سپس v بسته و انجام ميدي.
بايد كاملا فشارو رو پات حس كني . حالا مي شيني رو ميز جلو پا ماشين
12-10-8*2
و حالا مثل حركت اول در 3 حالت v باز و بسته و پاها صاف براي ساق مي ريم
يعني دستاتو به يه جايي تكيه بدي بدن كاملا صاف و با تمركز رو پنجه پا بلند مي شي و دوباره بر مي گردي . در سه حالت مثل حركت اول انجام مي دي .
جلو بازو هالتر (دست باز-دست متوسط-دست جمع)
10*2
يعني يه 10*2 دست باز استراحت يه 10*2 متوسط استراحت و يه 10*2 دست جمع
روز پنجم :
پرس سرشانه هالتر از جلو (نشسته) 8*2
نشر از جانب (نشسته) 10*3
پشت باز سيمكش 14-12-10-8*2
شنا دست جمع (دستانت را كاملا روبرو صورتت و در كنار هم قرار بده ) و مستقيم بالا پائين برو تا فشار كاملا روي پشت بازوت باشه 22*3
فعلا شكم و مچ نيازي نيست
تمريناتت نبايد بيشتر از 40 دقيقه طول بكشه ، كامل با حس مسئوليت انجام بده ، اين برنامه تست و نيازي به برنامه 8*3 و 10*4 نداري . و فراموش نكن يه حرفه اي خوب يه مبتدي خوب بوده . با جديت تمرين كن و از اين شاخه به اون شاخه نپر تا يكماه بعد

yshahab
۱۳۸۸-۰۵-۲۱, ۱۲:۳۰ بعد از ظهر
دوست عزيز nani من اينترنتم سرعتش پائينه نتونستم عكستونو واضح ببينم ، از آقا پيمان استاد عزيز ميخوام زحمتشو بكشن .

photon
۱۳۸۸-۰۵-۲۱, ۰۱:۴۱ بعد از ظهر
با تشکر فراوان از دوست خوبم جناب ( yshahab ) از اینکه تونستید راهنمایی کنید والا در رابطه با استروئید که نه اصلاً مصرف نداشتم تنها از کراتین و پروتئین استفاده می کردم اونم از کمپانی ATP , FOSVAGEN,WHEY فقط یه بار از قرصهای امینو استفاده کرده بودم. در ضمن من الان چیزی حدود 1 سال و نیم از عمل جراحیم میگذره.... در ضمن من تو قسمت حرکات پا کمی درد احساس میکنم اونم در حرکات هاک پا / پرس ماشین / پشت پا کمی دچار درد میشم ........
اما ممنون از برنامه شما فقط می خواستم بدونم نو ماه رمضان هم از همین برنامه استفاده کنم؟
ممنون از شما و همه دوستان.

yshahab
۱۳۸۸-۰۵-۲۱, ۰۷:۴۲ بعد از ظهر
دوست عزيز من به تمرين در ماه رمضان اعتقادي ندارم ، اگه ميخواي روزه بگيري بذار بعد از ماه رمضان ، رژيم غذايي هم ندادم چون اصلا نمي دونم مشكلات بدنت چيه ، رژيم قبليت چي بوده ، ولي اگه به دكتر تغذيه خوب دسترسي داري برو پيشش تا يه آزمايش بدي و اون بهت برنامه بده . چك آپ قبلا از شروع تمرينات يعني تو ميدوني سال ديگه كجايي و 2 سال ديگه كجايي . اينارو مي گم چون حس مي كنم وقت گذاشتي و اومدي تو اين سايت عضو شدي يعني ميخواي اصولي تمرين كني . بعد از يك ماه هم در مورد مكملات با آقا پيمان هماهنگ من . من قصد تبليغ ندارم هر جايي كه مي دوني مطمئنه تهيه كن ولي مي گم آقا پيمان يعني مسئوليت مكملات با من .
موفق باشي

a_m_0098
۱۳۸۸-۰۵-۲۱, ۱۱:۳۳ بعد از ظهر
با سلام خدمت اساتید
مدت یک ساله که دائم بدن سازی کار می کنم. در هفته 5 جلسه ساعت 8.5 عصر تمرین می رم. سابقه بیماری ندارم. تغذیه بد نیست. چربی بدنم 24 درصد است.مجرد هستم . استروئید مصرف نکردم. هدف افزایش حجم خشک، بدنی متناسب و حالت دار با 10 تا 12 در صد چربی. از قسمت بازوم و ساق پام راضی نیستم دوست دارم حجمش بیشتر باشه.در حال حاضر از مکملهایی چون پروتئین وی 100 درصد شرکت اپتیمم، مولتی ویتامین، گلوتامین، آرژنین یک گرمی و hmb یک گرمی استفاده می کنم.
قد:183
وزن: 90
دور ران : 66
بازو: 42.5
****: 106
سینه : 120
دور شکم: 43
ساق: 40
ساعد: 37
لطفا هر مکملی که می دونید بدرد من می خوره با یک برنامه تمرینی در صورت امکان ارائه دهید.
باتشکر

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۵-۲۲, ۰۸:۵۶ قبل از ظهر
دوست عزیز لطف کنین عکس بزارید و اینکه دور شکم 43 نمیشه

photon
۱۳۸۸-۰۵-۲۲, ۰۲:۲۸ بعد از ظهر
متشکرم مجددا از شما ( yshahab) بخاطر کمک به من بسیار خوب پس من از همین برنامه شما که بهم دادید تو ماه رمضان هم بصورت پیوسته نمرین میکنم . اما از ترس مکمل نمی خوام مصرف کنم ایا برنامه غذایی کافی هست؟ اگر برنامه ای در اختیار دارید که در این یک ماه تمرین بدردم بخوره لطقاً ارائه کنید.
ممنون و معذرت میخواهم که زیاد سوال میپرسم.

a_m_0098
۱۳۸۸-۰۵-۲۲, ۰۵:۴۱ بعد از ظهر
با سلام خدمت اساتید
مدت یک ساله که دائم بدن سازی کار می کنم. در هفته 5 جلسه ساعت 8.5 عصر تمرین می رم. سابقه بیماری ندارم. تغذیه بد نیست. چربی بدنم 24 درصد است.مجرد هستم . استروئید مصرف نکردم. هدف افزایش حجم خشک، بدنی متناسب و حالت دار با 10 تا 12 در صد چربی. از قسمت بازوم و ساق پام راضی نیستم دوست دارم حجمش بیشتر باشه.در حال حاضر از مکملهایی چون پروتئین وی 100 درصد شرکت اپتیمم، مولتی ویتامین، گلوتامین، آرژنین یک گرمی و hmb یک گرمی استفاده می کنم.
http://img14.imageshack.us/img14/1703/dsc0007dvm.jpghttp://img134.imageshack.us/img134/6518/dsc00006jiq.jpghttp://img30.imageshack.us/img30/3237/dsc00005edg.jpg
قد:183
وزن: 90
دور ران : 66
بازو: 42.5
باسن: 106
سینه : 120
دور شکم: 86
ساق: 40
ساعد: 37
لطفا هر مکملی که می دونید بدرد من می خوره با یک برنامه تمرینی در صورت امکان ارائه دهید.
باتشکر

bodybuilder
۱۳۸۸-۰۵-۲۲, ۰۶:۰۲ بعد از ظهر
بدنه خیلی خوبی توی یک سال ساختید... حال کردم...

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۵-۲۳, ۱۰:۰۱ بعد از ظهر
دوستان لطف كنن جواب اين عزيزان را بدهند .
اينجا فروم هستش و من بارها گفته ام كه براي گرفتن برنامه كامل بايد بيايد و حضوري برنامه بگيريد .
اما در مورد سوالات شما در مورد برنامه تمريني در خدمتم . در اين تاپيك قرار نيست كه برنامه كامل داده شه بلكه به سوالات شما در مورد برنامه هاي تمريني جواب داده ميشه . مثلا كسي نميدونه حركت پشت بازو اول اجرا شه يا سينه . و از اين جور موارد . :گل رز:

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۵-۲۳, ۱۰:۰۳ بعد از ظهر
منم واسه همین درباره برنامه جواب نمیدم اصلآ چون برنامه ای که رویت نشه طرف من که نمیدم حالا بقیه میدن به من ربطی نداره.

yasna
۱۳۸۸-۰۵-۲۴, ۰۲:۱۴ بعد از ظهر
سلام
من يسنا هستم 20 ساله.6 ماه كار كردم ولي جوابي نگرفتم.ميخوام بهم يه برنامه بدين كه توي خونه انجام بدم.
مرسي
راستي من خانمما

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۵-۲۴, ۰۲:۵۱ بعد از ظهر
با سلام و خیر مقدم به مناسبت ورود به سایت:گل رز:
اینکه شما جواب نگرفتی دلایلی مختلف داره فاکتور هایی مثل تغذیه,تمرین ,هدف و ...
برنامه دادن همه مستلزم دیدن هست این تایپیک مختص به سوالات تمرینی هست نه برنامه!!!!!!!!

photon
۱۳۸۸-۰۵-۲۴, ۰۵:۳۲ بعد از ظهر
با سلام.....
جناب مدیران محترم سایت از این که این فروم رو برای بالا بردن علم و دانش دوستان و نحوه صحیح حرکا ایجاد کردید ممنون..... اما شما عرض میکنید که تینجا برنامه ای داده نمیشه!!!! خوب ما که از شهرستان هستیم اونم تو یه شهر کوچک و تنها 2 باشگاه بدنسازی که یکیش فاقد مربی هست و یکی هم مربی درجه پایین چطور میتونیم رو برنامه ی اونها حساب باز کنیم .....!!!!!! لطفا ً این نظریه رو هم در نظر داشته باشید
با تشکر....

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۵-۲۴, ۰۷:۱۰ بعد از ظهر
دوست عزیز درست حرف شما متین ولی تو همین سایت اگر مطالبو خوب مطالعه بفرمایید نکاتی ارزشمند و تجربه های سال های طولانی قرار گرفته که با مطالعه دقیق میتوانید حتی برنامه واسه خودتون تنظیم کنید و به این مهم دست پیدا کنید این تایپیک هم واسه ابهام دز حرکات و راهنمایی در انجام آنها موجود هستش .اینکه بعضی دوستان برنامه میدن من به شخصه اعتقاد به برنامه بدون دیدن فرد ندارم این نظر من هستش .

Mohsen
۱۳۸۸-۰۵-۲۴, ۰۷:۳۵ بعد از ظهر
برای گرفتن برنامه در مرحله اول بهتره که اگر امکانش هست حضوری تشریف بیاورید و در غیر این صورت شما می تونید در سایت برنامه درخواست بدید ولی از شخص خاصی انتظار برای برنامه دادن نداشته باشید

a_m_0098
۱۳۸۸-۰۵-۲۶, ۰۷:۱۵ بعد از ظهر
افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است!!!!

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۵-۲۶, ۰۸:۴۳ بعد از ظهر
دوست عزیز دمت گرم که تیکه هم بارمون کردی نظر لطفته شاید واقعآ نتیجه کارام این باشه..بازم دستت درد نکنه:گل رز:

a_m_0098
۱۳۸۸-۰۵-۲۷, ۰۹:۳۶ بعد از ظهر
دوست عزیز من قصد توهین به کسی رو نداشتم. ولی یه چیزایی اینجا گفته می شه که با شرایط همه جور در نمی یاد. مثلا اینکه گفته شد دادن برنامه تمرینی باید حضور باشه. یعنی چی؟ پس این وب سایت برا چیه؟ تازه من از شهرستان بلند شم بیام کجا؟ در ثانی فکر کنم یکی مثل من دیگه بعد از اینهمه تمرین بدونه اول کدوم عضله رو تمرین بدم و بعد کدوم. و مشکل خیلی از ما فکر نکنم این باشه. من تا اونجایی که می دونم مشکل 99 درصد از بدن سازای ایرانی تمرین زدگییه، اونم بخاطر برنامه های غلط و کارکردن بیش از حد روی عضلات . فرض کنید با این تغذیه بد و مکملهای درجه دو و سه که اکثرما استفاده می کنیم اونوقت می یام یه عضله کوچیک مث سرشانه رو 5 یا 6 حرکت 3 یا 4 ستی و بعد از اون کول رو هم تمرین می دیم. تو برنامه تمرینی اکثر بدن سازا می بینم که حرکات سرشانه از جلو و پشت ، نشر از جانب و خم و جلو تازه بعضی ها پرس سرشانه با دمبل رو هم اضافه می کنن که کاملا اشتباهه. بله مشکل اینه. من فقط خواستم نظر شما رو هم صورتی که برنامه ای ارائه می دادین بدونم. فقط همین.
با تشکر

Mohsen
۱۳۸۸-۰۵-۲۷, ۱۰:۱۷ بعد از ظهر
در پست 286 (http://www.bodybuilder.ir/forum/showpost.php?p=10126&postcount=286) گفتم که اینگار خوب متوجه نشدین

Yakuza6236
۱۳۸۸-۰۵-۲۹, ۱۰:۲۸ بعد از ظهر
سلام ، من قد 180 دارم و فکر کنم 70 کیلو وزن دارم و 18 سالمه . - قبلا رزمی کار بودم اما به خاطر کنکور یه سال ورزش نکردم و یه افت خیلی شدیدی تو بدنم پیدا شده . حالا واسه این که یه کم روبه راه بشم اومدم بدنسازی ، قبلا اصلا با وزنه کار نکردم . واسه شروع چه کارهایی بکنم بهتره .

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۵-۲۹, ۱۰:۳۲ بعد از ظهر
سلام دوست من به سایت خوش اومدی:گل رز:
شما میخوای بدنسازی رو ادامه بدی یا اینکه بدنسازی رو واسه ورزش رزمی میخوای؟

Yakuza6236
۱۳۸۸-۰۵-۲۹, ۱۰:۳۵ بعد از ظهر
واسه ورزش رزمی میخوام . در کنار اون

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۵-۲۹, ۱۱:۴۰ بعد از ظهر
ببین دوست من ,بدنسازی در ورزش رزمی به هیچ وجه شما نباید به فکر اضافه وزن باشید سعی کنید به مطالب پایه ای که در زیر میگم توجه کنید:
1.ورزش هوازی رو حتمآ در برنامه داشته باشید
2.تمرین با وزنه را به صورت سبک با تکرار های بین 12 تا 15 انجام دهید.
3.در رژیم غذاییتون مصرف کربو هیدرات و چربی رو کنترل کنید کنید که به اضافه وزن منجر نشه که موجب کاهش سرعتتون شه.
4.سعی کنید بیشتر با دستگاه های بدنسازی کار کنید.
5.ورزشتون به صورت استقامتی-سرعتی باشه تا قدرتی.
6.بیشتر سعی کنید بدنسازی رزمی رو به برنامه اضافه کنید.

mostafamr
۱۳۸۸-۰۶-۰۳, ۰۱:۳۲ بعد از ظهر
یک برنامه حرفه ای می خواستم :گل رز:

mostafamr
۱۳۸۸-۰۶-۰۳, ۰۱:۳۷ بعد از ظهر
بزرگترین مشکلی که در بدنسازان سطح آماتور می‌بینیم این است که در تمرین به باوری رسیده‌اند که می‌گوید هر چه وزنه کاربردی سنگین‌تر باشد عضله هم بیشتر خواهد شد
باب سی‌چریلو و کریس کوک با یکدیگر تمرین سینه دارند. آنها مجموعاً حدود ۴ دهه تجربه را در کوله‌بار خود دارند. ۲۷ سال سابقه مربوط به باب است و ۱۳ سال دیگر در جیب پشتی ساک تمرین کریس کوک قرار دارد. پس باید تمرین جالب داشته باشند.
● با شرکت: باب سی چریلو و کریس کوک
این برنامه شامل تنها ۳ حرکت تمرینی است؛ قفسه سینه، پرس بالا سینه و کراس اور، تعداد حرکات شاید به‌نظرتان کم باشد اما این بدان معنا نیست که شدت تمرین آنها کم است.
سی‌چریلو توصیه می‌کند اگر عضلات سینه شما وارد مرحله stop شده‌اند این برنامه می‌تواند شروعی دوباره برای رشد باشد پشت پرده این برنامه تمرینی دلایل و شواهد زیادی وجود دارد که باید آن را به مدت ۸ هفته با برنامه تمرین فعلی سینه خود تعویض کنید تا متوجه تأثیرت آن شوید. اگر عضلات سینه خود را ۲ نوبت در هفته تمرین دهید این برنامه را ۲ نوبت و اگر سینه را ۱ نوبت در هفته کار کنید این برنامه را نیز یک نوبت کار کنید.
۳ حرکت تمرینی ارائه شده به کل بخش‌های عضلات سینه فشار می‌آورند؛ حرکت قفسه برای بخش داخلی، پرس بالا سینه برای بخش بالائی و کراس اور هم برای ایجاد یک خط تفکیکی خوب در بخش پائین سینه می‌باشد.
سی چریلو توصیه می‌کند که اولویت حرکات برنامه را هر جلسه تغییر دهید. به‌عبارت دیگر اگر جلسه اول اولویت با حرکت قفسه سینه بود در جلسه دوم تمرین را با پرس بالا سینه شروع کنید و در جلسه سوم هم کراس ‌اور باید آغازگر باشد.
آیا به‌نظر شما ۱۲ الی ۱۵ تکرار برای هر ست مقدار خیلی زیادی است؟ فکر نمی‌کنید اگر بنا باشد با این دامنه تکرار تمرین کنید ناچارید که وزنه کاربردی خود را کاهش دهید و این برایتان اصطلاحاً جلوی دوستان افت دارد؟ سی چریلو از جمله بدنسازانی است که کوچکترین اهمیتی به میزان وزنه کاربردی نمی‌دهد و شما هم باید همین‌طور فکر کنید از حالا به بعد مطلب را از زبان خودش بخوانید.
● یکی بود یکی نبود
آنچه در مورد این ۳ حرکت تمرینی دوست دارم این است که در همه آنها بازو از فواصل دور از هم حرکت می‌کنند و به‌هم نزدیک می‌شوند. حرکات پرس سینه هالتر و پرس بالا سینه با هالتر این حالت را ندارند. هر زمان که حرکتی اجراء کنید که در آن در ابتدا دست‌ها از هم دور باشند و سپس در انتهاء حرکت به همدیگر نزدیک شوند آن حرکت خوب است چرا که در واقع شبیه‌سازی فیگور، کول را انجام می‌دهید که اساساً در این انقباض عضلات سینه وجود دارد. یک وقت اشتباه فکر نکنید که حرکت پرس سینه با هالتر بی‌فایده است خبر بلکه این فقط نظر من است من می‌گویم وقتی با استفاده از دمبل می‌توان به انقباض کاملتری نسبت به هالر رسید چرا نباید این‌کار را انجام داد؟
● وزنه‌های سبک
بزرگترین مشکلی که در بدنسازان سطح آماتور می‌بینیم این است که در تمرین به باوری رسیده‌اند که می‌گوید هر چه وزنه کاربردی سنگین‌تر باشد عضله هم بیشتر خواهد شد. چنانچه توجه کنید خیلی از حرفه‌ای‌ها به جهت فرا گرفتن حس درگیری عضلات وزنه‌های کاربردی را کاهش می‌دهند. البته باید توجه داشته باشید که درباره سبک تمرین کردن صحبت نمی‌کنم. بدنسازان تمایل دارند به‌طور مطلق فکر کنند یا خیلی سنگینی می‌روند یا خیلی سبک. آنچه مقصود من است سنگین وزنه به اندازه کافی جهت کامل کردن تعداد تکرارهای پیشنهادی در برنامه است. هر که حدود ۱۰ سال سابقه تمرین داشته باشد می‌تواند به شما بگوید که یک خط مشخص بین تمرین خیلی سنگین و تمرین به حد کافی سنگین وجود دارد. به‌عنوان مثال زمانی که عضلات پشت را تمرین می‌دهید. در مورد سنگین کردن وزنه‌ها محدودیت‌هائی وجود دارد بر این مبنا که عضلات بازو بیش از حد درگیر نشوند. بنابراین باید مقدار وزنه‌هائی که مناسب خودتان هستند را بیابید من اعتقاد دارم که این سیستم تمرینی غریزی ویدر است.
● سوئیچ و رشد
مدت زمان زیادی است که طرفدار تغییر دادن برنامه‌های تمرین به شکل دوره‌ای هستم ایده پایبندی به یک برنامه تمرینی برای همیشه به‌نظر من قالبی بوده که سال‌ها قبل باید شکسته می‌شده. می‌توانم به اولین باشگاهی که در آن تمرین می‌کردم بازگردم و افرادی را آنجا ملاقات کنم که برنامه‌هایشا ن نسبت به ۲۰ سال قبل تغییری نکرده است. یک تمثیل خوب مقایسه کردن تمرین یا تغذیه است. همه می‌دانیم که وقتی در رژیم غذائی و نوع خوردن تغییری ایجاد می‌شود، بدن تأثیرات آن را نشان می‌دهد. در مورد تمرین هم اوضاع به همین منوال است. اگر برنامه تمرین خود را تغییر دهید واکنش بدن نیز متعاقباً متفاوت خواهد بود.
هر چقدر این تغییرات اعمال شده و استرس روی عضلات با همدیگر کم‌شباهت‌تر باشند. تأثیر آنها روی رشد بدن نیز بیشتر خواهد شد. همه ما نمونه‌هائی از این تغییرات را به‌نوبه خود شاهد بوده‌ایم.
به‌عنوان مثال فرض می‌کنیم که در باشگاهی هستید و نمی‌توانید از دستگاه موردنظر خود به خاطر تجمع افراد روی آن استفاده کنید. بنابراین سراغ حرکت دیگری می‌روید که در حالت عادی از آن استفاده نمی‌کنید. سپس در روز بعد که از خواب بیدار می‌شوید متوجه درد اضافی در عضلات خود می‌شوید دلیل این درد جدید فشاری بوده که غیرمنتظره به بدن اعمال شد.
از آنجائی که عضلات نتوانسته به سرعت خود را با آن وفق دهند دچار پارگی ضعیف شده و در نتیجه اندکی بیشتر رشد می‌کنند.
● هفته وحدت مبارک!؟!
مزیت تمرین با یک بار تمرینی خوب مثل کریس کوک این است که هر دوی ما در تمرین یک فکر و تصمیم داریم ما با هم هماهنگ هستیم و هدف مشترک باعث می‌شود بهتر تمرین کنیم. خواسته ما این است که بین حرفه‌ای‌ها مطرح‌تر شویم. انتخاب حریف تمرینی مهم است. از دیگر فواید بار تمرینی این است که ناچار می‌شوید او را در تمرین همراهی کنید. من اعتقادی به اجراء تکرارهای اضافی ندارم اما چنانچه لازم باشد بار تمرینی می‌تواند کمکتان باشد اگر توجه کرده باشید خیلی از حرفه‌ای‌ها مثل من با حریف تمرینی کار می‌کنند. روحیه‌ای که می‌توانید از حریف تمرینی خود بگیرید فاکتور بسیار ارزشمندی در تمرین است. در تمرین شما و بار تمرینی باید وحدت داشته باشید تا تمرینات خوبی اجراء کنید. باید فرض کنید اعضاء یک تیم هستید که باید به پیشرفت هم کمک کنید و رشد هر یک نمادی از پیشرفت گروهی است. پس این هفته به حریف تمرینی خود هفته وحدت را تبریک بگوئید و هر چه در توان دارید برای کمک به او به‌کار ببندید.
● ست یعنی جریانی بی‌توقف
من تکرارهای زیاد را دوست دارم اعتقاد زیادی به پمپاژ خون در عضلات دارم. بعضی‌ها به آن تمرینات پرمقدار می‌گویند. خیلی‌ها با تکرارهای کم تمرین تدارند اما به دید من این شکل تمرین بیشتر شبیه قدرتی کاران و پاورلیفترها است نه بدنسازان به یک دلیل پاورلیفترها ظاهری مثل بدنسازان ندارند. آنها وزنه‌های خیلی سنگین را در تمرینات به‌کار می‌برند اما تکرارهای خود را به حد کافی انجام نمی‌دهند تا عضلاتشان مثل بدنسازان رشد کند. دوست دارم تکرارهای هر ست بین ۱۳ الی ۱۵ باشد. اما برای پاها حتی ست‌های ۲۵ تکراری هم اجراء می‌کنم.
نکته مهم دیگر این است که مفاصل را در حرکات کامل باز نکنید. بدنساز باید فشار ادامه‌دار در طول ست روی عضله اعمال کند. برخی‌ها به شیوه اجراء حرکات رونی کولمن خرده می‌گیرند اما هیچ‌کدام نمی‌توانند در نتایجی که او حاصل کرده حرفی بیاورند. نکته‌ای که با توجه به تمرینات رونی متوجه خواهید شد این است که او ست‌های خود را در یک جریان ادامه‌دار بدون توقف در بخش پائین یا بالای حرکت اجراء می‌کند از شروع تا پایان ست وزنه بدون توقف در حال حرکت است و این مؤثرترین راه برای تمرین است.
● برنامه تمرین ۸ هفته‌ای شوک سینه
▪ حرکت / تکرار / ست
قفسه سینه با دمبل / ۱۵-۱۲ / ۴
پرس بالا سینه با دمبل / ۱۵-۱۲ / ۴
کراس اور / ۱۵-۱۲ / ۴
▪ قبل از حرکت پرس بالاسینه ۲ ست گرم‌کردنی با ۲۵ تکرار اجراء کنید.
▪ اولویت حرکات را هر جلسه عوض کنید.
نظر یادتون نره

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۰۳, ۰۳:۱۷ بعد از ظهر
دوست عزيز جاي پست شما اينجا نبود .
نظم فروم را به هم نزنيد .

bodyguard
۱۳۸۸-۰۶-۰۳, ۱۰:۵۲ بعد از ظهر
آقا پیمان ممکنه توضیح بدید که کدوم عضلات رو میشه در یک روز با هم تمرین داد؟و دلیلش چیه؟
یه مثال میزنم تا سئوالم گنگ نباشه:مثلا میگن سینه و بازو رو میشه تو یه روز تمرین کرد ولی سینه و زیر بغل رو نه
سئوال دوم هم میخواستم اگه میشه یه توضیح کوتاه داشته باشید که چرا من معمولا در تمام حرکات بالا تنه بیشتر سرشانه و بازوهام خسته میشه.مثلا چه پرس سینه باشه و چه زیر بغل فرقی نمیکنه.من بیشتر بازو و سرشونه هام خسته میشن.اصلا این برام یه مشکل بزرگ شده چون معمولا من خیلی کم به بالا سینم فشار میاد .

hamidbarca
۱۳۸۸-۰۶-۰۴, ۰۴:۵۰ بعد از ظهر
اتفاقا سوال من هم مثل سوال جناب bodyguard هست علاوه بر اینکه میخوام بدونم یکی مثل من که هر جلسه رو دو عضله کار میکنه مثلا سینه و جلو بازو فرداش زیربغل و پشت بازو.حالا وقتی که برنامه رو عوض میکنم اگه ترکیب عضله هار روهم عوض کنم بهتره یا نه؟مثلا اگه تو برنامه قبل سینه و جلو بازو بود حالا سینه و پشت بازو.ممنون

H I R B O D
۱۳۸۸-۰۶-۰۴, ۰۶:۱۱ بعد از ظهر
آقا پیمان ممکنه توضیح بدید که کدوم عضلات رو میشه در یک روز با هم تمرین داد؟و دلیلش چیه؟
یه مثال میزنم تا سئوالم گنگ نباشه:مثلا میگن سینه و بازو رو میشه تو یه روز تمرین کرد ولی سینه و زیر بغل رو نه

اتفاقا سوال من هم مثل سوال جناب bodyguard هست علاوه بر اینکه میخوام بدونم یکی مثل من که هر جلسه رو دو عضله کار میکنه مثلا سینه و جلو بازو فرداش زیربغل و پشت بازو.حالا وقتی که برنامه رو عوض میکنم اگه ترکیب عضله هار روهم عوض کنم بهتره یا نه؟مثلا اگه تو برنامه قبل سینه و جلو بازو بود حالا سینه و پشت بازو.ممنون
پاسخ کلی برای سئوال شما وجود نداره
و این موضوع به خیلی چیزها بر میگرده از جمله هدف تمرینی ، ژنتیک ، استعداد بدن و سرعت ریکاوری و ...
اما در کل عضلاتی رو که حالت مکمل هم رو دارن در یک روز میشه تمرین داد مثل : سینه و زیر بغل که در جاهایی دیدم که به شکل سوپرست زیاد توصیه میشه و جلو بازو پشت بازو هم به همین منوال
و عضلاتی که در تمرین گروه عضلانی اول مورد فشار اولیه قرار میگرند میشه با تمرین مستقیم بعد ار عضله اول تحت فشار گذاشت به عتوان مثال : زیر بغل و جلو بازو یا سینه و پشت بازو

سئوال دوم هم میخواستم اگه میشه یه توضیح کوتاه داشته باشید که چرا من معمولا در تمام حرکات بالا تنه بیشتر سرشانه و بازوهام خسته میشه.مثلا چه پرس سینه باشه و چه زیر بغل فرقی نمیکنه.من بیشتر بازو و سرشونه هام خسته میشن.اصلا این برام یه مشکل بزرگ شده چون معمولا من خیلی کم به بالا سینم فشار میاد .
مشکل شما ناشی از دو حالت میتونه باشه :
1- فیزیولوژی بدنتون
2- اشکال در اجرای صحیح حرکات

اول به مورد دوم فکر کنید و سعی بر اصلاحش داشته باشید و دز صوتیکه مورد اول شامل حال شما باشه باید با یک سری استثنا تمرین کنید و این کار شما رو سخت میکنه
اما حدس میزنم 90% مورد 2 هست
موفق باشید

MOHSEN.HATAMY
۱۳۸۸-۰۶-۰۶, ۱۰:۴۶ قبل از ظهر
سلام من با قد189 و وزن 87 با یه سال تمرین که توی این یه سال فقط 10 کیلو اضافه کردم و حجمم هم پایینه یه برنامه حجمی میخوام در ضمن نمیتونم کراتین یا پروتئین مصرف کنم غلظت خونم بالا میره وکلیه هام میسوزه لطفا راهنمایی کنید

bodyguard
۱۳۸۸-۰۶-۰۷, ۱۰:۲۱ قبل از ظهر
دوست عزیز با توجه به مشکل غلظت خون و کلیه شما در کل بهتر اینه که اصلا طرف مکمل نریم.10 کیلو در یک سال هم بد نیست.وزن و قد شما در حال حاضر به نظر مناسب میاد.
در مورد برنامه های حجمی هم باید بگم که بهتر اینه که شما زمان تمریناتونو به زیر یک ساعت در هر جلسه برسونید و تعداد تکراراتونو هم از 8 بیشتر نکنید.و برای هر عضله هم بیشتر از سه حرکت در نظر نگیرید.هر چه سنگینتر کار کنید مطمئنا رشد بیشتری خواهید داشت.بین دو تا سه روز هم به هر عضله فرصت اسنراحت و باز سازی بدید.
رژیم غذاییتونو هم به صورتی در نظر بگیرید که به ازای هر کیلو از وزن بدنتون بین 52تا55 کیلو کالری دریافت کنید.اینجوری وزنتون هم اضاف خواهد شد.
در رژیم غذاییتون به اضای هر کیلو از وزن بدنتون باید یک ونیم گرم پروتئین(با توجه به مشکل کلیه هاتون 70 درصد گیاهی 30 درصد حیوانی) و 8 گرم کربوهیدرات و مقدار بسیار زیادی مایعات مصرف کنید.
سعی کنید کالری موجود را در 5 الی 7 وعده دریافت کنید.از میوه جات و سبزیجات هم قافل نشید.
پیروز باشید

javadbistast
۱۳۸۸-۰۶-۰۷, ۱۱:۱۶ قبل از ظهر
با عرض سلام.سایت شما واقعا بهترین سایت بدنسازیه.من 21 سالمه و 7 ماه است که بدنسازی کار میکنم.هدفم قهرمانی است.می خواستم یه برنامه تمرینی خوب حجمی از شما بگیرم.
وزن:77 /قد:175/ دور گردن:41 / دور سینه از زیر دست:97 / دور سینه از روی دست:124/دور بازو:38/دور شکم:92/دور ساعد:30/دور ران:58/دور ساق پا:40
ضمنا جلو بازوم خیلی کم رشد میکنه.
برنامه قبلی که حدود 40روز کار کردم:
شنبه و سه شنبه
پرس بالا سینه با هالتر+قفسه با دمبل9*3
پرس سینه با هالتر+زیر سینه با دمبل9*3
پارالل
جلو بازو با هالتر(دست باز)9*3
جلو بازو میز لاری8*3
جلو بازو دمبل میز شیب دار8*3
پشت بازو هالتر خوابیده8*3
پشت بازو دمبل جفتی میز خوابیده8*3
پشت بازو سیم کش
شکم-ساق پا
یکشنبه و چهار شنبه
اسکات+لگ پرس8*3
پشت پا خوابیده9*3
سرشانه هالتر از پشت+نشر خم دمبل9*3
سرشانه دمبل+نشر صلیب9*3
زیر بغل لت دست باز از جلو8*3
تی باربدون سکو9*3
زیر بغل پارویی دست باز9*3
ساعد+مچ

moh3n_dp
۱۳۸۸-۰۶-۰۷, ۰۸:۰۹ بعد از ظهر
سلام! من نزدیک به 6 ماهه که دارم تمرین می کنم (بدون مکمل) و در این مدت 6 کیلو اضافه کردم !به طوری که الان به وزن 60 رسیدم ولی با توجه به قدم (184سانتی متر) هنوز 12 . 11 کیلو کم دارم!!! متاسفانه حدود 4 ماهه که رشد وزن و عضله ام بسیار کم شده و به هر مربی که مراجعه می کنم با رد برنامه تمرینی قبلی برنامه جدیدی به من می ده !!!! از شما خواهش می کنم در صورت امکان با توجه به قد و وزنم یه برنامه خوب بهم توصیه کنین چون واقعا دیگه گیج شدم. با تشکر!!!!

exploit
۱۳۸۸-۰۶-۰۷, ۰۹:۱۱ بعد از ظهر
سلام! من نزدیک به 6 ماهه که دارم تمرین می کنم (بدون مکمل) و در این مدت 6 کیلو اضافه کردم !به طوری که الان به وزن 60 رسیدم ولی با توجه به قدم (184سانتی متر) هنوز 12 . 11 کیلو کم دارم!!! متاسفانه حدود 4 ماهه که رشد وزن و عضله ام بسیار کم شده و به هر مربی که مراجعه می کنم با رد برنامه تمرینی قبلی برنامه جدیدی به من می ده !!!! از شما خواهش می کنم در صورت امکان با توجه به قد و وزنم یه برنامه خوب بهم توصیه کنین چون واقعا دیگه گیج شدم. با تشکر!!!!

بدن بطور مداوم و متوالي رشد نميكنه , بايد صبر داشته باشي, بهتره برنامه تمرينيت رو عوض كني,و اگه مربيت صلاح ديد از مكمل هم استفاده كن! ببين تو تغذيه و خوابت مشكلي بوجود نيومده ؟

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۶-۰۷, ۰۹:۲۳ بعد از ظهر
شما اینطوری مربی ها رو هم گیج میکنی!!!!
به همون مربی خودت اعتماد کن......خب بالاخره هر روز باهاش در ارتباطی و اگه به فرض مثال اون مربی اشتباهی تو کار خودش ببینه تو برنامه بعدی برات جبران میکنه
بعدشم شما الان مدت زیادی نیست که با فولاد سرد سروکله میزنی.....یکم صبور باش دوست خوبم
بعدها خودت متوجه این حرفم میشی که میگم صبور باش
موفق باشی:گل رز:

moh3n_dp
۱۳۸۸-۰۶-۰۷, ۱۱:۵۷ بعد از ظهر
بدن بطور مداوم و متوالي رشد نميكنه , بايد صبر داشته باشي, بهتره برنامه تمرينيت رو عوض كني,و اگه مربيت صلاح ديد از مكمل هم استفاده كن! ببين تو تغذيه و خوابت مشكلي بوجود نيومده ؟
خوابم نه مثل قبل ولی برنامه غذاییم از اولم رعایت نکردم !!!در مورد مکمل هم خودتون بهتر می دونید که اکثر مکمل ها تو ایران تقلبیه و تا اشنا نداشته باشی نمیتونی یه مکمل خوب بخری .تو این زمینه هم دنبال یک جای مطمئن می گردم!در ضمن واقعا ازتون ممنونم که انقدر سریع جوابمو دادید ....خیلی گروه خوب و مفیدی هستید برای همتون ارزوی موفقیت می کنم!!!

exploit
۱۳۸۸-۰۶-۰۸, ۱۲:۰۸ قبل از ظهر
حتما بايد برنامه غذايي داشته باشي, يه اصطلاح تو بدنسازي داريم كه ميگه (ما هر آنچه كه ميخوريم هستيم) منظور از ما همون بدن انسانه, در ثاني اگه رژيم غذايي نداشته باشي كه نه دوران حجمت مشخص ميشه و نه دوران كات , تغذيه تو اين دوران نقش مهمي رو بازي ميكنه

moh3n_dp
۱۳۸۸-۰۶-۰۸, ۰۱:۲۰ قبل از ظهر
حتما بايد برنامه غذايي داشته باشي, يه اصطلاح تو بدنسازي داريم كه ميگه (ما هر آنچه كه ميخوريم هستيم) منظور از ما همون بدن انسانه, در ثاني اگه رژيم غذايي نداشته باشي كه نه دوران حجمت مشخص ميشه و نه دوران كات , تغذيه تو اين دوران نقش مهمي رو بازي ميكنه
خوب ممکنه با توجه به کمبود وزنم یه برنامه غذایی بهم معرفی کنید؟:متفکر:

javadbistast
۱۳۸۸-۰۶-۰۸, ۰۹:۲۷ قبل از ظهر
باسلام.سوال من این است که چه حرکاتی را نباید با حرکات کول در یک برنامه تمرینی جای داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟و چه حرکاتی را بهتره جا داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:متفکر:

Yakuza6236
۱۳۸۸-۰۶-۰۸, ۰۱:۵۰ بعد از ظهر
ببین دوست من ,بدنسازی در ورزش رزمی به هیچ وجه شما نباید به فکر اضافه وزن باشید سعی کنید به مطالب پایه ای که در زیر میگم توجه کنید:
1.ورزش هوازی رو حتمآ در برنامه داشته باشید
2.تمرین با وزنه را به صورت سبک با تکرار های بین 12 تا 15 انجام دهید.
3.در رژیم غذاییتون مصرف کربو هیدرات و چربی رو کنترل کنید کنید که به اضافه وزن منجر نشه که موجب کاهش سرعتتون شه.
4.سعی کنید بیشتر با دستگاه های بدنسازی کار کنید.
5.ورزشتون به صورت استقامتی-سرعتی باشه تا قدرتی.
6.بیشتر سعی کنید بدنسازی رزمی رو به برنامه اضافه کنید.

رمزم رو فراموش کرده بودم نتونستم چند روزی بیام
راستش من کیکوشین کار میکردم . تو این سبک ( و حداقل سبکی که خودم مبارزه می کنم ) ما به یه بدن قوی ، محکم و با استقامت نیاز داریم که حداقلش اینه که با ضربات مشت به عقب رونده نشیم اگه سرعت بالایی و حتی بدن نرمی نداشته باشیم مشکلی ایجاد نمیشه . من چون یک سالی برای کنکور ورزش رو ترک کردم افت شدیدی داشتم و برای بازگشت به جایگاه خودم به پا ، بازو و شکم قوی نیاز دارم . برنامه ای که مربی رفیقم بهم داده خیلی سبکه و اصلا توش حرکتی برای تقویت شکم نیست .

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۶-۰۸, ۰۲:۱۴ بعد از ظهر
اینکه بهت سبک داده واسه ماه اول اگه باشه مناسبه چون بعد از 1 سال نمیشه یکدفعه وارد ورزش سنگین شی ولی نه خیلی دیگه سبک و اینکه حرکات شکم چه سبک باشه چه نباشه برنامت حتما باید تو برنامت باشه
منظور از برنامه سبک یا سنگین 2 منظور تلقی میشه :
1.برنامه کامل هست اما وزنه کاربدی سبک هست.
2.برنامه ناقص هست و حرکات هم ناقص که این مورد رد میشه .

Yakuza6236
۱۳۸۸-۰۶-۰۸, ۰۲:۳۸ بعد از ظهر
برنامش عرق آدم در نمی آره .
همش 3x8 هست

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۶-۰۸, ۰۲:۴۶ بعد از ظهر
برنامش عرق آدم در نمی آره .
همش 3x8 هست
کی گفته برنامه خوب باید عرق در آره؟
یکی از فاکتوراش اونه
برنامه ای که باعث فشار بشه و حس سوزش و فشار رو تو عضلت حس کنی اون برنامه مناسبه و دومین فاکتور بالا رفتن ضربان قلب هست
رمز رشد کردن عضله حس کردنش هست.

Yakuza6236
۱۳۸۸-۰۶-۰۸, ۰۲:۵۳ بعد از ظهر
فاکتور دوم رو نداره منظورم اینه که خسته نمیکنه .
بعد حرکت پا نداره . تقویت شکم هم همین طور .

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۶-۰۸, ۰۲:۵۵ بعد از ظهر
فشاری هم تو عضلاتت احساس نمیکنی؟

Yakuza6236
۱۳۸۸-۰۶-۰۸, ۰۳:۰۵ بعد از ظهر
عضلات که خسته میشه اما فقط بازو هاست من یه برنامه هم میخوام که شامل پا ، شکم و پهلو هم بشه

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۶-۰۸, ۰۳:۱۲ بعد از ظهر
بله برنامه شما از نوع ناقص هستش
این برنامه رو باید کامل کنی .
البته اگه منظورت این باشه اینجا برنامه بگیری به شخصه برنامه ای که نتونم طرفمو ببینمبهشم اعتقادی ندارم.حالا شاید بقیه بیان بهت برنامه بدن تو همین تایپیک.

pink
۱۳۸۸-۰۶-۰۹, ۰۱:۱۱ قبل از ظهر
سلام من pink(قد=186 وزن=86 ) هستم و قبلا بازیکن تیم ملی پینگ پنگ بودم و 1سالی هست که تغییر رشته دادم و تنیس بازی میکنم و قصد ورود به تیم ملی تنیس تا سال آینده را دارم ونزدیک 8 سال قبل 2سال بدنسازی کار کردم و الان 26 سالمه من نزدیک 8 ماه میشه که هر روز 8 کیلومتر میدوم و بدنسازی هوازی 1ساعت انجام میدم و هفته ای 4 روز هم تنیس تمرین میکنم و 1 هفته ای هست که یک سری وسایل بدنسازی از جمله میزه 10 کاره و هالتر و دمبل و مقداری وزنه خریدم که دارم با توجه به برنامه های قبلیم کار میکنم حالا هدفم از گفتن شرایطم اینه:1-در حالی که تمام قسمتهای بدنم ورزیده و مناسبه ولی سینه من ضعیف و کوچیکه هر چقدرم قبلا سینه کار کردم تاثیر نداشته لطفا در این مورد راهنمای کنید2 اگر برای شما مقدور است برنامه ای با توجه به شرایطه رشته ورزشیم که زیاد رو سرعتم تاثیر نزاره برای من بنویسید ممنون از اینکه حوصله به خرج دادید و نوشته طولانی من و خوندید.

H I R B O D
۱۳۸۸-۰۶-۰۹, ۰۸:۵۶ قبل از ظهر
سلام من pink(قد=186 وزن=86 ) هستم و قبلا بازیکن تیم ملی پینگ پنگ بودم و 1سالی هست که تغییر رشته دادم و تنیس بازی میکنم و قصد ورود به تیم ملی تنیس تا سال آینده را دارم ونزدیک 8 سال قبل 2سال بدنسازی کار کردم و الان 26 سالمه من نزدیک 8 ماه میشه که هر روز 8 کیلومتر میدوم و بدنسازی هوازی 1ساعت انجام میدم و هفته ای 4 روز هم تنیس تمرین میکنم و 1 هفته ای هست که یک سری وسایل بدنسازی از جمله میزه 10 کاره و هالتر و دمبل و مقداری وزنه خریدم که دارم با توجه به برنامه های قبلیم کار میکنم حالا هدفم از گفتن شرایطم اینه:1-در حالی که تمام قسمتهای بدنم ورزیده و مناسبه ولی سینه من ضعیف و کوچیکه هر چقدرم قبلا سینه کار کردم تاثیر نداشته لطفا در این مورد راهنمای کنید2 اگر برای شما مقدور است برنامه ای با توجه به شرایطه رشته ورزشیم که زیاد رو سرعتم تاثیر نزاره برای من بنویسید ممنون از اینکه حوصله به خرج دادید و نوشته طولانی من و خوندید.

از شما دوست عزیز که سابقه ورزشیتون به تیم ملی میرسه انتظار نمیره.... اگه یک ورزشکار مبتدی این اعمال رو مرتکب بشه ، خرده ای نیست
اما شما که میدونید در این دوره و زمونه وقتی برای گرفتن یک برنامه بدنسازی مناسب رشته خودتون باید وزیت های سرسام آور بدین ( میدونین دیگه ؟ ) و حتی ذر سایتهای مشابه به خودشون زحمت خوندن این پستها رو نمیدن ، در این حال ، بچه های این سایت به اندازه تجربه و دانش خودشون و بدون هیچ چشم داشتی به همدیگه و عضوهای جدید نظر مشورتی و راهنمایی میدن
فکر میکنید عنوان پستت شما نامناسب نیست!
شما می خوای مشکلت حل بشه یا اینکه بچه های سایت رو امتحان کنی ؟

اینجا کسی ادعای استاد بودن نداره به همین دلیل که در عین حال بسیار با اهمیت هست فکر نمیکنم با این عنوان جواب مورد نظرتون رو بگیرید

javadbistast
۱۳۸۸-۰۶-۰۹, ۰۳:۰۴ بعد از ظهر
دوستان عزیز می خواستم ببینم این برنامه برای یک روز چطوره؟سبکه- سنگینه کلا در چه حالیه؟؟؟؟؟هفت ماه کار کرده ام.:صلح::صلح::صلح::صلح:
ددلیفت 8*4
پشت پا دستگاه8*4
کول با هالتر از جلو 9*4
کول با هالتر از پشت 9*4
جلو بازو ماشین 8-10-10-12
جلو بازو دمبل نشسته تک تک 8-10-10-12
جلو بازو هالتر لاری 6-8-10-12
پشت بازو هالتر خوابیده 6-8-10-12
پشت بازو ماشین 9-9-12-12
پشت بازو دمبل پشت گردن نشسته تک تک 10-12-12
ممنونم

H I R B O D
۱۳۸۸-۰۶-۰۹, ۰۴:۴۵ بعد از ظهر
دوستان عزیز می خواستم ببینم این برنامه برای یک روز چطوره؟سبکه- سنگینه کلا در چه حالیه؟؟؟؟؟هفت ماه کار کرده ام.:صلح::صلح::صلح::صلح:
ددلیفت 8*4
پشت پا دستگاه8*4
کول با هالتر از جلو 9*4
کول با هالتر از پشت 9*4
پشت بازو ماشین 9-9-12-12
ممنونم

علاوه بر سنگین بودن ... برای بدنسازی غیر اصولیه
به نوعی به برنامه تمرینی پاور کارهای حرفه ای شبیه هست

exploit
۱۳۸۸-۰۶-۰۹, ۰۶:۲۰ بعد از ظهر
ددلیفت 8*4
پشت پا دستگاه8*4
کول با هالتر از جلو 9*4
کول با هالتر از پشت 9*4
پشت بازو ماشین 9-9-12-12
ممنونم
بيشتر شبيه برنامه تخصصي براي ورزش خاصي مثل كشتي ميمونه, درسته؟

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۶-۰۹, ۰۶:۳۹ بعد از ظهر
غیر اصولی نیست واسه کات و رژیم هست

H I R B O D
۱۳۸۸-۰۶-۰۹, ۰۶:۵۱ بعد از ظهر
غیر اصولی نیست واسه کات و رژیم هست
در برنامه های کات ، ریکاوری بسیار مهمتر از برنامه های حجمی است
به همون دلیل که در صورت کامل نشدن ریکاوری به قول معروف عضله ریزش میکنه و در هیچ برنامه کات 5 عضله رو باهم تمرین نمیدن
همونطور که گفتم این برنامه به شکل اصولی برای بدنسازی نیست .... میتونه برنامه ابتدای فصل یک پاور کار باشه و میشه برای کسی که دو روز در هفته بدنسازی کشتی یا بوکس انجام میده استفاده بشه
اینها نظر شخصی من ، به اندازه تجربه خودمه و ممکنه اشتباه کنم ... خوبه که بقیه دوستان هم نظر خودشونو بگن و خود این دوستمون هم بگه که این برنامه رو از چه مربی و به چه منظور گرفته

javadbistast
۱۳۸۸-۰۶-۰۹, ۰۷:۳۰ بعد از ظهر
کجاش باید حذف بشه.یا چی می تونه جایگزین حرکات نامناسبش بشه؟؟؟؟اگر کول را بردارم بهتر نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:متفکر:

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۶-۰۹, ۰۸:۲۱ بعد از ظهر
در برنامه های کات ، ریکاوری بسیار مهمتر از برنامه های حجمی است
به همون دلیل که در صورت کامل نشدن ریکاوری به قول معروف عضله ریزش میکنه و در هیچ برنامه کات 5 عضله رو باهم تمرین نمیدن
همونطور که گفتم این برنامه به شکل اصولی برای بدنسازی نیست .... میتونه برنامه ابتدای فصل یک پاور کار باشه و میشه برای کسی که دو روز در هفته بدنسازی کشتی یا بوکس انجام میده استفاده بشه
اینها نظر شخصی من ، به اندازه تجربه خودمه و ممکنه اشتباه کنم ... خوبه که بقیه دوستان هم نظر خودشونو بگن و خود این دوستمون هم بگه که این برنامه رو از چه مربی و به چه منظور گرفته
دوست من منظور من تعداد عضلات درگیری در یک تمرین نیست از این جهت مشکل داره این برنامه من تعداد تمرین های مورد فشار در یک عضله رو میگم واسه کات هست
از این جهت مشکل نداره مثلآ واسه پشت بازو 3 حرکت مناسبه با جلو بازو هم ترکیب شده پس سوپر ست هست و واسه رژیم هست تو برنامه ارون بیکر تو جایی میخوندم این بدنساز واسه رژیم کات بازوش5 حرکت پشت بازو رو با 4 حرکت جلو بازو ترکیب و در برنامه داشت پس از این جهت موردی نداره.
از جهت اینکه پا و کول هم توشه ایراد داره.

exploit
۱۳۸۸-۰۶-۰۹, ۰۸:۲۲ بعد از ظهر
کجاش باید حذف بشه.یا چی می تونه جایگزین حرکات نامناسبش بشه؟؟؟؟اگر کول را بردارم بهتر نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:متفکر:
دوست عزيز به نظر من بايد پا رو از برنامه حذف كني.

سرشانه+جلو بازو+پشت بازو برنامه خوبي هستش

سينه+زيربغل

پا+كول

ميتوني اي گروه هاي عضلاني رو با هم تمرين بدي

javadbistast
۱۳۸۸-۰۶-۰۹, ۱۱:۲۳ بعد از ظهر
دوستان سلام.ممنونم از راهنماییتون.:تشویق:
من تو یک ماه اول بدنسازی توی عضلات تمرین داده شده درد خوبی داشتم .اما رفته رفته این درد کم شد تا الان که حدود 7 ماه تمرین می کنم هیچ دردی توی عضلاتم ندارم .آیا این طبیعیه یا باید سنگین تر کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۰۹, ۱۱:۲۶ بعد از ظهر
هم سنگين تر كني وزنه هات رو هم اينكه برنامه تمريني بايد هر ماه عوض شه در غير اين صورت عضلات به برنامه قبلي عادت ميكنه و ديگه رشد نميكنه .
هميشه وزنه ها را جوري انتخاب كن كه مثلا توي يك ست 10 تكراري تكرار آخر را زوري و گاهي ه با كمك بزني .

H I R B O D
۱۳۸۸-۰۶-۱۰, ۱۰:۱۱ قبل از ظهر
دوست من منظور من تعداد عضلات درگیری در یک تمرین نیست از این جهت مشکل داره این برنامه من تعداد تمرین های مورد فشار در یک عضله رو میگم واسه کات هست
از این جهت مشکل نداره مثلآ واسه پشت بازو 3 حرکت مناسبه با جلو بازو هم ترکیب شده پس سوپر ست هست و واسه رژیم هست تو برنامه ارون بیکر تو جایی میخوندم این بدنساز واسه رژیم کات بازوش5 حرکت پشت بازو رو با 4 حرکت جلو بازو ترکیب و در برنامه داشت پس از این جهت موردی نداره.
از جهت اینکه پا و کول هم توشه ایراد داره.
بله فرمایش شما متین
اما این برنامه برای 1 جلسه تمرینی پیش بینی شده ، پس نمیشه جدا جدا روی حرکاتش نظر داد و باید به دید کلی نقد بشه

javadbistast
۱۳۸۸-۰۶-۱۰, ۰۱:۳۸ بعد از ظهر
با سلام.من در اصفهان زندگی می کنم یه دوست تو تهران دارم که بدنسازی کار می کنه.چند وقت پیش عکس هاشو به ایمیلم فرستاد که براش برنامه بنویسم.حالا با اجازش این عکسا شو گذاشتم که اساتید یه برنامه خوب 3 روزه بدهند.ممنونم.
برنامه قبلیشم اینه.حالا نمیدونم روی این برنامه خوب کار کرده یا نه!!!
شنبه و سه شنبه
پرس بالا سینه با هالتر+قفسه با دمبل9*3
پرس سینه با هالتر+زیر سینه با دمبل9*3
پارالل
جلو بازو با هالتر(دست باز)9*3
جلو بازو میز لاری8*3
جلو بازو دمبل میز شیب دار8*3
پشت بازو هالتر خوابیده8*3
پشت بازو دمبل جفتی میز خوابیده8*3
پشت بازو سیم کش
شکم-ساق پا
یکشنبه و چهار شنبه
اسکات+لگ پرس8*3
پشت پا خوابیده9*3
سرشانه هالتر از پشت+نشر خم دمبل9*3
سرشانه دمبل+نشر صلیب9*3
زیر بغل لت دست باز از جلو8*3
تی باربدون سکو9*3
زیر بغل پارویی دست باز9*3
ساعد+مچ
http://www.Free-Picture-Host.com/images/uaY08V1251799216.jpg

http://www.Free-Picture-Host.com/images/EGDQHN1251799358.jpg

yasna
۱۳۸۸-۰۶-۱۰, ۰۲:۰۵ بعد از ظهر
با دمبل هم ميشه روي پا كار كرد؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۱۰, ۰۲:۵۵ بعد از ظهر
فقط بعضي حركات .
بهتره حتما از هالتر و دستگاه استفاده كنيد .

yasna
۱۳۸۸-۰۶-۱۰, ۰۳:۵۷ بعد از ظهر
ميشه بيشتر توضيح بدين .
ممنون

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۱۰, ۰۶:۵۳ بعد از ظهر
خود چه توضيحي بدم ؟
شما گفتي كه با دمبل ميشه و من گفتم نه . فقط دمبل نميتونه عضلات پا را به رشد وادار كنه .
حتما بايد به يك باشگاه بدنسازي برويد كه تمام حركات پا را بشه توش اجرا كرد .

javadbistast
۱۳۸۸-۰۶-۱۲, ۰۲:۵۲ بعد از ظهر
می خواستم یکی جواب بده که همه حرکات زیر بغل چیه؟یا همه حرکات مناسب زیر بغل رو نام ببره؟؟؟؟؟:متفکر::متفکر::متفکر::متفکر:

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۶-۱۲, ۰۵:۲۹ بعد از ظهر
بارفیکس
زیر بغل سیم کش
هالتر خم
دمبل تک خم
قایقی
تی بار
خب اینا همه حرکات نیستن اما هر کدوم به نوبه خود و بسته به نیاز فرد تاثیر گذار هستن

bodyguard
۱۳۸۸-۰۶-۱۲, ۰۷:۰۵ بعد از ظهر
می خواستم یکی جواب بده که همه حرکات زیر بغل چیه؟یا همه حرکات مناسب زیر بغل رو نام ببره؟؟؟؟؟:متفکر::متفکر::متفکر::متفکر:
دوست عزیر زیر بغل جز عضلاتی هست که خیلی سخت رشد میکنه و باید در هنگام تمرین تمرکز زیادی روی اون داشته باشی.منظور تمرکز بر روی عضله در زمان اجرای حرکات هست.
در کل تنوع حرکات نیست که میتونه منجر به رشد بشه.بلکه تمرکز بر روی حرکات و عضلات هست که منجر به رشد میشه.

moh3n_dp
۱۳۸۸-۰۶-۱۳, ۰۸:۰۴ بعد از ظهر
حزکت زیر بغل تک خم قلق گیری درستش چه جوریه؟چون واسه من بیشتر به سر شونم فشار میاره!!!

bodyguard
۱۳۸۸-۰۶-۱۳, ۰۹:۰۱ بعد از ظهر
حزکت زیر بغل تک خم قلق گیری درستش چه جوریه؟چون واسه من بیشتر به سر شونم فشار میاره!!!
اصلا نمیشه با نوشتن توضیح داد.ولی در کا سعی کنید بالا تنه موازی با زمین بشه و وقتی وزنه رو پایین میارید یه مقدار بیشتر دست رو بکشید که کاملا زیر بغل درگیر بشه و موقع بالا اوردن بدن رو نجرخونید کاملا بالا تنه ثابت باشه و فقط دست حرکت کنه
میتونید هم در سایت بادی بیلدینگ حرکت رو به صورت تصویری ببینید.
ولی باید حتما خودتون انجام بدید . ببینید که چطور میشه زیر بغل رو بیشتر درگیر کرد
موفق باشید

H I R B O D
۱۳۸۸-۰۶-۱۴, ۰۹:۴۸ قبل از ظهر

بیشترین نکته ای رو که باید رعایت کنید زاویه و شکل درست کمر هست که شکل هواپیمایی رو باید به خود بگیرید که تازه در هال بلند شدنه ( چرخ جلو بلند شده باشه چه حالتی میشه ... اونطور) و پای عقب رو باید مبا فاصله مناسب بگذارید
موقع اجرای حرکت حتما از قدیمیهای باشگاه کمک بگیر

navid_a
۱۳۸۸-۰۶-۱۶, ۰۲:۳۲ قبل از ظهر
با سلام خدمته اساتيد
من ميخام يه دوره زنادرين با آمينو برم كه به حساب كات كنيم
وزنم 95 قدم 178
يه برنامه قوي ميخاستم
با تشكر.

navid_a
۱۳۸۸-۰۶-۱۶, ۰۲:۵۹ قبل از ظهر
لطفا اگه ميشه يه توضيحه كاملي هم بديد.

Yakuza6236
۱۳۸۸-۰۶-۱۶, ۰۹:۳۵ قبل از ظهر
در حرکت پرس سینه با هالتر از وزنه های سبک شروع کنیم به سنگین یا از سنگین به سبک ؟
منظورم اینه که مثلا اول هشت بار 40 کیلویی بعد هشت بار 35 و... یا برعکس ؟

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۶-۱۶, ۰۱:۱۲ بعد از ظهر
در حرکت پرس سینه با هالتر از وزنه های سبک شروع کنیم به سنگین یا از سنگین به سبک ؟
منظورم اینه که مثلا اول هشت بار 40 کیلویی بعد هشت بار 35 و... یا برعکس ؟

اگه بخوای هرمی تمرین کنی خب وزنه ها متغیر میشن که هیچ؛ تعداد هم باید تغییر کنن
سعی کن وزنه که اضافه میکنی تعداد رو کمتر کنی
در کل بهتره وقتی مفاصل خوب گرم شد ست سنگینت رو اول اجرا کنی

exploit
۱۳۸۸-۰۶-۱۶, ۰۱:۳۸ بعد از ظهر
بهتره كه وقتي هشت تكرار وزنه 40 كيلويي رو زدي وزنه 30 كيلويي رو 10 بار بزني (يعني وقتي وزنه كاهش پيدا ميكنه , تكرار بيشتر ميشه)

exploit
۱۳۸۸-۰۶-۱۶, ۰۱:۵۳ بعد از ظهر
با سلام خدمته اساتيد
من ميخام يه دوره زنادرين با آمينو برم كه به حساب كات كنيم
وزنم 95 قدم 178
يه برنامه قوي ميخاستم
با تشكر.

بايد سابقه تمريني خودتو ميگفتي , ولي با فرض اينكه تازه شروع كرده باشي , حدود 22 كيلو
اضافه وزن داري , از نظر من بهتره تا اونجا كه ميتوني طبيعي وزنه بدنتو پايين ببري و 8-7 كيلوي
آخر رو با دارو كم كني

ولي در كل بايد بدوني كه زنادرين باعث ناراحتي گوارشي ميشه , سعي كن از دز مجاز بالا تر نره , حتما
كپسول هاي زنادرين اصل پيدا كن , بايد بهت بگم كه تاثير زنادرين در چربي سوزي خيلي خوبه
ولي به نظر من ميتوني فعلا از هيدروكسي كات + آمينو استفاده كني (اگه رژيم بگيري و هوازي هم كار كني نتيجه ميگيري)

Yakuza6236
۱۳۸۸-۰۶-۱۶, ۰۳:۴۰ بعد از ظهر
exploit (http://www.bodybuilder.ir/forum/member.php?u=1805) و مهندس کسایی (http://www.bodybuilder.ir/forum/member.php?u=963) مرسی . خیلی کمک کردین.

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۶-۱۶, ۰۳:۵۶ بعد از ظهر
exploit (http://www.bodybuilder.ir/forum/member.php?u=1805) و مهندس کسایی (http://www.bodybuilder.ir/forum/member.php?u=963) مرسی . خیلی کمک کردین.

قابل شما رو نداشت جناب
وظیفه بود:گل رز:

navid_a
۱۳۸۸-۰۶-۱۶, ۱۰:۴۹ بعد از ظهر
بايد سابقه تمريني خودتو ميگفتي , ولي با فرض اينكه تازه شروع كرده باشي , حدود 22 كيلو
اضافه وزن داري , از نظر من بهتره تا اونجا كه ميتوني طبيعي وزنه بدنتو پايين ببري و 8-7 كيلوي
آخر رو با دارو كم كني

ولي در كل بايد بدوني كه زنادرين باعث ناراحتي گوارشي ميشه , سعي كن از دز مجاز بالا تر نره , حتما
كپسول هاي زنادرين اصل پيدا كن , بايد بهت بگم كه تاثير زنادرين در چربي سوزي خيلي خوبه
ولي به نظر من ميتوني فعلا از هيدروكسي كات + آمينو استفاده كني (اگه رژيم بگيري و هوازي هم كار كني نتيجه ميگيري)
درباره ي سابقم بگم كه مثلا من 6 ماه ميرفتم ول ميكردم 6 ماه بعد 3 ماه ميرفتم ول ميكردم كه همش به دليل يه سري مشكل بود. ولي الان دارم با عزمي راسخ! 2ماهه شروع كردم و تمريناته هوازيم هست روزي 2 ساعت دوچرخه سواري كه تو دوره برم تردميلم بهش اضافه ميكنم.
آمينوم ماله شركتهnutrilabs و زنادرينمم اصله.
حداكثر چندتا زنادرين بايدبخورم؟
با زم تشكر.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۱۷, ۱۲:۰۸ قبل از ظهر
درباره ي سابقم بگم كه مثلا من 6 ماه ميرفتم ول ميكردم 6 ماه بعد 3 ماه ميرفتم ول ميكردم كه همش به دليل يه سري مشكل بود. ولي الان دارم با عزمي راسخ! 2ماهه شروع كردم و تمريناته هوازيم هست روزي 2 ساعت دوچرخه سواري كه تو دوره برم تردميلم بهش اضافه ميكنم.
آمينوم ماله شركتهnutrilabs و زنادرينمم اصله.
حداكثر چندتا زنادرين بايدبخورم؟
با زم تشكر.

شما همه چيز را گفتي غير از اين كه چه رژيمي داري ؟
برنامه غذاييت چيه ؟
در ضمن ممكنه من و شما هر دو سرما بخوريم شما با 10 تا پينيسيلين خوب شي من با يكي .
اين كه نميشه بگيم 100% شما مثلا 20 تا بخوري تمام چربي هات آب ميشه .
رژيم پله پله پيش ميره تا معلوم ميشه .

navid_a
۱۳۸۸-۰۶-۱۷, ۰۴:۰۹ بعد از ظهر
شما همه چيز را گفتي غير از اين كه چه رژيمي داري ؟
برنامه غذاييت چيه ؟
در ضمن ممكنه من و شما هر دو سرما بخوريم شما با 10 تا پينيسيلين خوب شي من با يكي .
اين كه نميشه بگيم 100% شما مثلا 20 تا بخوري تمام چربي هات آب ميشه .
رژيم پله پله پيش ميره تا معلوم ميشه .

به حساب اين رژيمي كه قراره بريم با پروتئين و ويتامينه بالا كربو هيدراته كمه.
منظورم يه برنامه ي غذايي كه مربي ها ميدنه
مثلا صبحانه 4 سفيده . ميوه.شير.....
11 صبح ميوه نصفه تنه ماهي
ظهر سينه مرغ ماست........
آگه نياز به راهنمايي هست لطفا دريغ نكنيد.

navid_a
۱۳۸۸-۰۶-۲۳, ۰۲:۳۳ قبل از ظهر
با سلام يه سوالي بود
ميخواستم ببينم اگه يه حركتي رو مثلا مثله پرس سينه به صورت هرمي كار كنيم اول با وزنه ي سبك تعداده بالا بعد سنگين تعداده كم با اينكه اول با سنگين تعداده كم شروع كنيم بعد بره به سمته سبك تعداده زياد چه فرقي ميكنه؟منظورم از نظره حجم دهي يا كات كردنه.
و هر چيزيكه نياز به توضيح در اين مورد هست.
با تشكر يا علي.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۲۳, ۰۲:۳۷ بعد از ظهر
اگر براي حجيم شدن ميخواهيد بايد از وزنه سبك شروع كنيد و به سمت سنگين برويد . اگر براي قدرت ميخواهيد از وزنه كم به سمت زياد برويد .
براي كات كردن سيستم هرمي كارايي نداره .
در مورد زنادرين هم كه سوال كرده بودي با اين اوصافي كه ميگي اگر همه چيزت درست باشه با 3 قوطي بايد به وزن ايده آلت برسي .

مصطفی خانی
۱۳۸۸-۰۶-۲۳, ۱۰:۱۳ بعد از ظهر
اگه زحمتی نیست یه برنامه اساسی برای وزن کم کردن و حذف چربی های شکم به من بدید

خیلی دوست دارم ال کارنیتین مصرف کنم چون تعریفش رو خیلی شنیدم ولی به دلیل شرایطی فعلا نمی تونم

اگه میشه راهنمایی کنیید ( با استفاده از ال کارنیتین )

فکر کنم خیلی از بچه های سایت مشکل من رو داشته باشند

وزن 88 کیلو
قد 174 سانت
سن 19 سال

arashO_o
۱۳۸۸-۰۶-۲۴, ۱۲:۱۲ قبل از ظهر
برای برنامه شما باید جند تا کار بکنید
1: عکس از تمامی نقاط بدن خود و فیگورهای مختلف
2: هدفتان از ورزش
3:شرایط خود را بنوسید از نظر وقت وهزینه که بتونیم به شما برنامه ای بدیم که مناسب باشه .

shahbazi
۱۳۸۸-۰۶-۲۴, ۰۹:۵۰ قبل از ظهر
با سلام خدمت شما عزیزان
9 ماهه بدنسازی کار میکنم قدم 174 و وزنم 74 کیلو ، عضلات شانه ضعیف و کوچکی دارم و نسبت به سایر اعضاء هماهنگی نداره ، و از این موضوع ناراحتم چی کار باید بکنم ؟

مصطفی خانی
۱۳۸۸-۰۶-۲۴, ۱۲:۳۴ بعد از ظهر
برای برنامه شما باید جند تا کار بکنید
1: عکس از تمامی نقاط بدن خود و فیگورهای مختلف
2: هدفتان از ورزش
3:شرایط خود را بنوسید از نظر وقت وهزینه که بتونیم به شما برنامه ای بدیم که مناسب باشه .

خیلی ممنون ولی :
1- عکسی از تمامی نقاط بدن نمی تونم بزارم ولی شما یه بدن ضعیف از نظر عضله .
2- هدف فقط کم کردن وزن تا وقتی که یه بدن رو فورم داشته باشم.
3-دانشجو هستم ولی هر روز 2ساعتی می تونم ورزش کنم و هزینه زیادی هم ندارم خرج بدن کنم ممنون میشم یه برنامه مناسب بدید.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۲۴, ۰۲:۵۵ بعد از ظهر
با سلام خدمت شما عزیزان
9 ماهه بدنسازی کار میکنم قدم 174 و وزنم 74 کیلو ، عضلات شانه ضعیف و کوچکی دارم و نسبت به سایر اعضاء هماهنگی نداره ، و از این موضوع ناراحتم چی کار باید بکنم ؟

تناسب فقط با تمرين مناسب و داشتن مربي خوب و آگاه امكان پذيره .
برقراري تناسب ممكنه حتي چند سال طول بكشه . پس نميشه با يه برنامه مشكل شما حل شه .

arashO_o
۱۳۸۸-۰۶-۲۴, ۰۳:۰۸ بعد از ظهر
یک توضیحی : بدون عکس و مشخصات بدن امکان دادن برنامه نیست اگر عکس هم ندارید بگیرید و توی سایتهای آپلود عکس بگزارید . اگر میخواهید پیشرفت کنید باید زحمت بکشید.

mahan
۱۳۸۸-۰۶-۲۴, ۱۰:۳۴ بعد از ظهر
خیلی ممنون ولی :
1- عکسی از تمامی نقاط بدن نمی تونم بزارم ولی شما یه بدن ضعیف از نظر عضله .
2- هدف فقط کم کردن وزن تا وقتی که یه بدن رو فورم داشته باشم.
3-دانشجو هستم ولی هر روز 2ساعتی می تونم ورزش کنم و هزینه زیادی هم ندارم خرج بدن کنم ممنون میشم یه برنامه مناسب بدید.
داداش رو چی برنامه بده آخه

حالا ما جسارت نمیکنیم ها ولی اینطوری هیچ رقمه نمیتونه کسی برنامه بدرت بخور بت بده:گل رز: مگه اینکه سر کارت بزاره
بکن لباسو بگیر عکسو بره دیگه:قلب: باز اگه سختت بود بگو این دفترچه هه رو بگردم یه چیزی پیدا کنم برات گر چه فکر نمیکنم خیلی نتیجه مثبتی بده:گل رز:

shahi
۱۳۸۸-۰۶-۲۶, ۱۲:۱۰ قبل از ظهر
سلام .
من یه مدت حرکت فیلیه کمر میرم احساس میکنم کمرم داره پهن میشه
می خواستم ببینم آیا حرکت فیلیه کمر باعث پهن شدن کمر میشود؟

navid_a
۱۳۸۸-۰۶-۲۶, ۰۱:۱۷ قبل از ظهر
سلام خدمته آقا پيمان و اعضايه سايت.
بازم مثله هميشه چندتا سوال هست.
1.ميخواستم ببينم قبل از اينكه دوره ي زنادرينو شروع كنم يه دوره كراتين برم يا نه به نظره شما؟
2.سرشانه هالتر با سرشانه هالتره ريلي چه فرقي ميكنه؟منظورم از نظره اثرشونه؟
يا علي.

navid_a
۱۳۸۸-۰۶-۲۶, ۰۳:۳۰ قبل از ظهر
1.ميخواستم ببينم قبل از اينكه دوره ي زنادرينو شروع كنم يه دوره كراتين برم يا نه به نظره شما؟
يا علي.

كراتين مثلا سل مس يا كراتين منو هيدرات.
با تشكر.

moonnight
۱۳۸۸-۰۶-۲۶, ۱۲:۴۸ بعد از ظهر
برنامه تمرینی چند روزه تو هفته باشه که بدنت بتونه حجم بگیره؟میشه مدت تمرینشم بگین؟من سابقه تمرینم 4 ماهه هست قد 182 سانتی متر و 66 کیلو وزن-اگه برنامه خاصی هم مد نظرتونه لطفا بگین

mehdi2449
۱۳۸۸-۰۶-۲۶, ۰۱:۱۹ بعد از ظهر
من حدود 4 ماهه که مداوم دارم تمرین میکنم و نزدیک به 9 کیلو وزن کم کردم الانم در میخوام شکم و بغل کمرمو کوچیک کنم .میخواستم بدونم میتونم هم بروتین بخورم و هم شکممو کوچیک کنم؟ اگر در این زمینه راهکار خاصی هم دارین ممنون میشم
وزن:81
قد:178

H I R B O D
۱۳۸۸-۰۶-۲۶, ۰۴:۳۲ بعد از ظهر
برنامه تمرینی چند روزه تو هفته باشه که بدنت بتونه حجم بگیره؟میشه مدت تمرینشم بگین؟من سابقه تمرینم 4 ماهه هست قد 182 سانتی متر و 66 کیلو وزن-اگه برنامه خاصی هم مد نظرتونه لطفا بگین
شما باید حداکثر 4 روزدر هفته تمرین کنید ... با این اطلاعات نمیشه برنامه خاصی داد

من حدود 4 ماهه که مداوم دارم تمرین میکنم و نزدیک به 9 کیلو وزن کم کردم الانم در میخوام شکم و بغل کمرمو کوچیک کنم .میخواستم بدونم میتونم هم بروتین بخورم و هم شکممو کوچیک کنم؟ اگر در این زمینه راهکار خاصی هم دارین ممنون میشم
وزن:81
قد:178
خوردن پروتین با کم کردن وزن هیچ منافاتی نداره
شما پروتین کافی به دنت برسونی از ریزش عضله جلو گیری میکنی و حتما پروتین مصرفی شما باید در دوران رزیم به اندازه کافی باشه

moonnight
۱۳۸۸-۰۶-۲۶, ۰۵:۲۸ بعد از ظهر
شما باید حداکثر 4 روزدر هفته تمرین کنید ... با این اطلاعات نمیشه برنامه خاصی داد

:متفکر::متفکر:

navid_a
۱۳۸۸-۰۶-۲۶, ۰۸:۰۷ بعد از ظهر
جوابه مارو هم بديد دوستان:گریه:
تشكر

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۶-۲۶, ۱۱:۰۲ بعد از ظهر
:متفکر::متفکر:
از دادن پست بیخود خودداری کنید .

ronnie
۱۳۸۸-۰۶-۲۷, ۱۲:۳۱ قبل از ظهر
دوستان زیر بغلام کوچیک بزرگ شدن !!!!!!!!چه پیشنهادی میدید؟

AmirCooper
۱۳۸۸-۰۶-۲۷, ۱۱:۰۰ قبل از ظهر
با سلام خدمت شما دوستان عزيز .
دوستان هر گونه سوال و مشكل در مورد برنامه تمريني داريد در اين تاپيك با ما در ميان بگذاريد .
براي پرسيدن سوال حتما قد وزن و سايز هاي بدن مثل دور بازو و ... را بگوييد . در ضمن حتما در مورد هدفتان راجع به پرورش اندام بگوييد . مثل قهرماني يا چاقي يا لاغري و ............. . گفتن سابقه تمريني هم الزامي است .
در صورت امكان عكس هم از بدنتان بگذاريد تا ما به بهترين نحو بتوانيم شما را ياري كنيم .
با سلام و خسته نباشسید اینجانب امیر کریمی قد 188 وزن 130 دور بازو40 من میخاستم تناسب اندام داشته باشام چیکار باید کارد
با تشکر از شوما:گل رز::گل رز::گل رز:

moonnight
۱۳۸۸-۰۶-۲۷, ۱۱:۱۱ قبل از ظهر
از دادن پست بیخود خودداری کنید .
اگه یه کم دقت کنید می بینید پست بیخود نیسته:متفکر: با این حال بازم شرمنده

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۶-۲۷, ۱۱:۲۵ قبل از ظهر
با سلام و خسته نباشسید اینجانب امیر کریمی قد 188 وزن 130 دور بازو40 من میخاستم تناسب اندام داشته باشام چیکار باید کارد
با تشکر از شوما:گل رز::گل رز::گل رز:

جناب کریمی از سابقه ورزشیتون هم بگید لطفا
و نکته ای که باید خدمتتون عرض کنم اینه که تناسب اندام بسته به تمرین مداوم و مرتب و داشتن یه مربی خوب امکان پذیره
راستی شما الان بدنتون چربی زیاد داره؟؟ بیشتر کدوم قسمت؟؟
ماشالا هزار ماشالا وزن بالایی دارین
باید وقت بذاری آقا امیر....صبرو حوصله میخواد

navid_a
۱۳۸۸-۰۶-۲۷, ۰۶:۵۱ بعد از ظهر
سوالمو 2 باره تكرار ميكنم:گریه:
1.ميخواستم ببينم قبل از اينكه دوره ي زنادرينو شروع كنم يه دوره كراتين منوهيدرات يا سل مس برم يا نه به نظره شما؟
يا علي.

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۶-۲۷, ۰۶:۵۷ بعد از ظهر
خب الان در چه وضعیتی هستی؟؟؟
چند کیلوئی؟؟ چند وقته تمرین میکنی؟؟
هدفتم بگو تا بگم چیکار کنی

navid_a
۱۳۸۸-۰۶-۲۷, ۰۹:۰۲ بعد از ظهر
خب الان در چه وضعیتی هستی؟؟؟
چند کیلوئی؟؟ چند وقته تمرین میکنی؟؟
هدفتم بگو تا بگم چیکار کنی

تو صفحه هايه قبل گفتم بازم ميگم:صلح:
وضعيتم خوبه
2 ماهه تمرين ميكنم ولي اگه بخواي در كل حساب 2 سال سابقه تمرين دارم يعني ميرفتم ول ميكردم
95 كيلوام همه جام متناسبه ولي چربي شكم و پهلو زياد دارم در كل بدنم چربه
روزي 2 3 ساعت دو چرخه و ترد ميل ميرم
هدفمم داشتنه بدني بزرگو خشكه
الانم يه زنادرين با يه آمينو دارم.
گفتم مشورت كنم ببينم يه دوره كراتين برم يا نه برم زنادرين آمينو؟:متفکر:
تشكر:گل رز:

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۶-۲۷, ۰۹:۲۳ بعد از ظهر
خب......
روزی 2-3 ساعت هوازی زیاده دوست گرامی
واسه بدن خشک و حجیم هم اول باید حسابی حجم بگیری و عضله بسازی بعد خشکش کنی
الان به نظر خودت به این مرحله رسیدی؟؟
زنادرین هم بخوای استفاده کنی به تنهایی ازش جواب نمیگری.....رژِم غذایی هم کنارش لازمه
میتونی عکس از بدنت بذاری؟؟
میخوام ببینم زیر این بدن چرب چقدر عضله داری

navid_a
۱۳۸۸-۰۶-۲۷, ۰۹:۴۷ بعد از ظهر
فقط تونستم يه عكس از بازوم بزارم همونطور كه ميگم چربه:گریه:
بيشتره چربه بدنمم شكم و پهلو هام تشكيل داده
وقتي تو دوره برم رژيم هم ميگيرم
به نظره خودم اون حجمي كه ميخام ندارم.
نظره شما چيه؟:متفکر:
http://www.xxlimg.com/images/23988807445284219349.jpg

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۶-۲۸, ۰۶:۱۵ قبل از ظهر
تو پیغام خصوصی راهنماییت میکنم:گل رز:

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۶-۲۸, ۱۱:۳۷ قبل از ظهر
تو پیغام خصوصی راهنماییت میکنم:گل رز:
مهندس, دوست عزیزم راهنمایی اگه خواستی بکنی هر کیو لطف کن همینجا بکن واسه اینکه شاید کسی همین مشکلو داشت و دیگه سوالیرو با این عنوان مطرح نکنه هم در وقت صرفه جویی میشه هم اینکه سوال تکراری نخواهیم داشت.با سپاس.:گل رز:

m_2010
۱۳۸۸-۰۶-۲۸, ۰۳:۱۹ بعد از ظهر
سلام من حدود یک ساله که بدنسازی کار میکنم ولی سینه هام پیشرفت زیادی نکرده اگه میشه یک برنامه سینه برای افزایش حجم وقدرت بهم بدین.ممنون میشم

m_2010
۱۳۸۸-۰۶-۲۸, ۰۳:۲۳ بعد از ظهر
سلام بعضیا میگن جلو بازو و پشت بازو باهم کار نکنید میخواستم ببینم اگه اینارو باهم کارکنیم مشکل داره؟

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۶-۲۸, ۰۹:۲۳ بعد از ظهر
سلام من حدود یک ساله که بدنسازی کار میکنم ولی سینه هام پیشرفت زیادی نکرده اگه میشه یک برنامه سینه برای افزایش حجم وقدرت بهم بدین.ممنون میشم

ضمن عرض سلام و خوشامد خدمت شما دوست گرامی
ببین دوست خوبم اینکه سینه شما رشد قابل توجهی نداشته دلیل نمیشه که روش کلید کنی تا رشد کنه
مهم اینه که تمرینت رو صحیح و با تمرکز انجام بدی..کمیت مهم هست اما کیفیت مهم تره
من بهت پیشنهاد میدم حرکات مادر رو اجرا کن
پرس سینه هالتر رو که یه حرکت قدرتی و حجم اور هست با نهایت قدرت در اول تمرینت انجامش بده اما فراموش نکن که تکنیک صحیح رو بکار بگیری
بعد سینت رو با قفسه و کراس به ناتوانی برسون
من شخصا یه جلسه رو به سینم اختصاص میدم اخر کار هم جلو بازو رو باهاش ترکیب میکنم که یه عضله کوچیکه و خیلی خستم نمیکنه
سنگین کار کردن و برنامه شلوغ داشتن شرط نیست...صحیح کار کردن مهمه
پاینده باشی:گل رز:

mahan
۱۳۸۸-۰۶-۲۸, ۱۱:۰۳ بعد از ظهر
ضمن عرض سلام و خوشامد خدمت شما دوست گرامی
ببین دوست خوبم اینکه سینه شما رشد قابل توجهی نداشته دلیل نمیشه که روش کلید کنی تا رشد کنه
مهم اینه که تمرینت رو صحیح و با تمرکز انجام بدی..کمیت مهم هست اما کیفیت مهم تره
من بهت پیشنهاد میدم حرکات مادر رو اجرا کن
پرس سینه هالتر رو که یه حرکت قدرتی و حجم اور هست با نهایت قدرت در اول تمرینت انجامش بده اما فراموش نکن که تکنیک صحیح رو بکار بگیری
بعد سینت رو با قفسه و کراس به ناتوانی برسون
من شخصا یه جلسه رو به سینم اختصاص میدم اخر کار هم جلو بازو رو باهاش ترکیب میکنم که یه عضله کوچیکه و خیلی خستم نمیکنه
سنگین کار کردن و برنامه شلوغ داشتن شرط نیست...صحیح کار کردن مهمه
آره... منم با جلوبازو همراه با سینه خیلی موافقم رو منم خیلی جواب میده

bodyguard
۱۳۸۸-۰۶-۲۸, ۱۱:۵۷ بعد از ظهر
دوست من هیچ برنامه ای در دنیا وجود مداره که با اون بشه یکدفعه پیشرفت کرد.شما سعی کنید که حرکات مربوط به سینه را با تمرکز بیشتری و تعداد حرکات کمتر انجام دهید.زیاد هم به خودتون گیر ندید که چرا رشد نمیکنید.اجازه بدید بدنتون خودشو پیدا کنه و رشد کنه.در ضمن از تغذیه هم غافل بناشید.ساخته شدن عضله چندین شرط داره.یکی از شرایط تمرین خوبه.شرط دیگر تغذیه خوبه.شرط دیگه استراحت مناسب و اعصاب آرومه.و صد البته که ژنتیک هم مهمه.ولی شما با تمرین و تغذیه و استراحت مناسب وعلمی حتما پیشرفت خواهید کرد.

سلام بعضیا میگن جلو بازو و پشت بازو باهم کار نکنید میخواستم ببینم اگه اینارو باهم کارکنیم مشکل داره؟
دوست من شما وقتی که یک عضله رو تحت فشار قرار میدید چند عضله دیگر هم هستند که اونها هم باید واکنش داشته باشند تا حرکت انجام شه.مثلا وقتی که شما دارید جلو بازو انجام میدید همینطور که عضله های دوسر بازو در حال جمع شدن و دم کردن هستند عضلات پشت بازو در حال کشیده شدن و باز شدن هستند.عکس این موضوع هم هست.یعنی وقتی که پشت بازو کار میکنید هم عکس این اتفاق شکل میگیره.در اصلاح به این اعمال میگن اکستنشن و فلکشن.
در نتیجه برای آماتورهایی مثل من بهتر اینه که در یک روز هر دو حالت به عضله فشار نیارم و اجازه بدم که هر عضله در یک روز تمرینی تحت فشار قرار بگیره.اینجوری عضله هم فرصت بیشتری برای ساخت و ساز داره و هم اینکه ریکاوری بهتری انجام میشه.

shahbazi
۱۳۸۸-۰۶-۳۰, ۱۲:۰۲ بعد از ظهر
باسلام و خسته نباشید خدمت عزیزان

حرکت سرشانه از جلو با هالتر فاصله دو دست از هم چقدر باید باشد و آیا کم و زیاد شدن فاصله تأثیری رو رشد عضله دارد؟

همین سوال رو در رابطه با هالتر از پشت هم دارم

با تشکر

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۶-۳۰, ۰۲:۲۳ بعد از ظهر
باسلام و خسته نباشید خدمت عزیزان

حرکت سرشانه از جلو با هالتر فاصله دو دست از هم چقدر باید باشد و آیا کم و زیاد شدن فاصله تأثیری رو رشد عضله دارد؟

همین سوال رو در رابطه با هالتر از پشت هم دارم

با تشکر

خدمت شما دوست بزرگوار عرض شود که سرشانه با هالتر بهترین وضعیت گرفتنش یه مقدار از عرض شانه ها باید دست بازتر باشه ....یکم زیاد نه
در رابطه با هالتر از پشت هم همینطور منتها یکم بیشتر از جلو بگیر که فشار روی پشت بازوت کمتر بشه
و نکته مهم اینکه هرچی دستت بازتر از استاندارد باشه دامنه حرکتی شما کمتر میشه و از کیفیت و فشار بر روی عضله کاسته میشه
پاینده باشید:گل رز:

a.amir
۱۳۸۸-۰۶-۳۱, ۱۰:۵۹ بعد از ظهر
سلام. یک برنامه خوب برای بالا سینه بزارید. بالا سینه بهتر نمیشه. قد 177 وزن 79

bodyguard
۱۳۸۸-۰۷-۰۱, ۱۲:۱۵ بعد از ظهر
بالا سینه خیلی دیر رشد میکنه.چاره ای هم نیست.بهتر اینه که روزهایی که سرشانه دارید چند ست هم سرشانه رو با دمبل روی میزی بزنید که فقط چند درجه شیب داشته باشه.اینجوری به نوعی هم به سرشانه و هم بالا سینه فشار میارید.روزهایی هم که بالا سینه میخواهید کار کنید بهترین روش اینه که کاملا تمرکزی وزنه بزنید.سخته ولی عملی هست.من خودم به شدت با این مشکل درگیر هستم.

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۷-۰۱, ۰۲:۰۵ بعد از ظهر

بنده 2 تا راهکار برای شما درنظر میگیرم خودت ببین با کدومش میتونی کنار بیای

روزی که برنامه سینه داری اول بالاسینه رو تمرین بده و عمده انرژی رو صرف بالاسینت کن
اگه پیشنهاد بالایی رو قبلا بکار گرفتی و ازش نتیجه نگرفتی (خیلی کم پیش میاد) باید زاویه حرکت رو تغییر بدی و فشار و شوک جدیدی رو بهش وارد کنی
این نکته رو هم متذکر بشم که توی حرکت بالاسینه با هالتر فاصله دستت باید از عرض شانه بیشتر باشه و موقعی که هالتر داره به سینت نزدیک میشه (حدود 3سانت) یکم مکث داشته باش؛ بعد هالتر رو به بالا هدایت کن....این مکث باعث میشه تارهای عضلانی بیشتری درگیر بشه و فشار رو کاملا روی بالاسینت حس میکنی
پاینده باشید :گل رز:

MOHSEN.HATAMY
۱۳۸۸-۰۷-۰۱, ۰۶:۱۶ بعد از ظهر
سلام با آرزوی سلامتی شما
من درخواست یک برنامه حجمی رو داشتم با توضیح اینکه من با قد190 ووزن فعلی 86 کیلو مدت بیش از یکسال هست که مشغول بدن سازی هستم وبا توجه به قدم فقط سینه هام رشد خوبی داشته وبقیه عضلاتم مخصوصا بالا سینه - سرشانه - کول - بازوهام وپاهام رشد خیلی خیلی کمی داشت.
لطف میکنید اگر به بنده برنامه بدید و توضیح بدید که به مدت چندروز در هفته وطول چندهفته این برنامه رو تکرار کنم.
درضمن یادآور میشم من به خاطر شرایط خاص بدنی نمیتونم مکمل مصرف کنم وبه دلیل شرایط خاص کاری شیفتهای کاریم بصورت یک هفته شب - ظهر- صبح میباشد ودرهفته های ظهرکاری صبح ها به تمرین میرم ودر دو هفته کاری دیگربعداز ظهرها تمرین میکنم.
تشکروبا آرزوی توفیق شما

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۷-۰۱, ۰۷:۱۰ بعد از ظهر
سلام به شما دوست گرامی جناب آقای محسن حاتمی
خدمت شما عرض شود که برنامه تمرینی به تنهایی معجزه نمیکنه و تغذیه نقش اصلی رو بازی میکنه
شما در حال حاضر کمبود وزن دارین.....میشه خواهش کنم برام پیغام خصوصی بفرستین که مشکلتون چیه؟؟؟
البته من اینطور احساس کردم که مشکلتون رو نمیتونید عمومی مطرح کنید
متاسفانه شرایط کاریت هم مزید بر علت شده که نتونی تمرین مرتب و استراحت کافی داشته باشی
حالا این مشکلت رو بگو تا من یا دوستان یه راهکار برای شما دوست عزیز در نظر بگیریم
پاینده باشید:گل رز:

MOHSEN.HATAMY
۱۳۸۸-۰۷-۰۲, ۰۷:۰۲ بعد از ظهر
با سلام
مهندس کسایی ممنون از اینکه پاسخ پست بنده رو دادید
البته یکبار پست گذاشته بودم که به علت بالا رفتن غلظت خونم در اثر مصرف مکمل نمیتونم مکمل استفاده کنم این تنها مشکل من هست و شما پاسخ داده بودید که باید مصرف مکمل رو بصورت 70% گیاهی و30% حیوانی داشته باشم تا مشکلی پیش نیاد وضمنا فرموده بودید برای حجم گیری باید تایم تمرینم رو به 45 دقیقه کاهش بدم.
ممنون میشم که با یه برنامه خوب + مدت زمان تمرین در هفته + کل مدت تمرین بنده رو راهنمایی کنید

این نوکری ما بر تو ننگ است وحرف نیست یا حسین
اما که نام نامی تو افتخار ماست

hamidbarca
۱۳۸۸-۰۷-۰۲, ۰۹:۰۳ بعد از ظهر
میخواستم بدونم جلو بازو هالتر با هالتر معمولی و هالتر خم فرقشون چیه؟و اگه فرقی دارن کدومش بهتره؟
و سوال بعدیم اینه که من حدود یک ماه پیش جلو بازو لاری با هالتر میزدم بعد وزنه رو بردم بالا وقتی داشتم میزدم چون وزنه سنگین بود هر دو مچ دستم خم شد ولی به جای اینکه مراعاتش کنم باز هم تو روزهای بعد این حرکت رو به همین صورت غلط زدم حالا هر دو دستم از مچ تا نزدیک آرنج درد میکنه مخصوصا وقتی جلو بازو میرم.میخواستم بدونم الان چی کارش کنم ولش کنم تا خوب بشه یا با حرکات سبک مچ دست رو قوی کنم...خلاصه بگید چی کار کنم.ممنون

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۷-۰۲, ۰۹:۲۱ بعد از ظهر
با سلام
مهندس کسایی ممنون از اینکه پاسخ پست بنده رو دادید
البته یکبار پست گذاشته بودم که به علت بالا رفتن غلظت خونم در اثر مصرف مکمل نمیتونم مکمل استفاده کنم این تنها مشکل من هست و شما پاسخ داده بودید که باید مصرف مکمل رو بصورت 70% گیاهی و30% حیوانی داشته باشم تا مشکلی پیش نیاد وضمنا فرموده بودید برای حجم گیری باید تایم تمرینم رو به 45 دقیقه کاهش بدم.
ممنون میشم که با یه برنامه خوب + مدت زمان تمرین در هفته + کل مدت تمرین بنده رو راهنمایی کنید

این نوکری ما بر تو ننگ است وحرف نیست یا حسین
اما که نام نامی تو افتخار ماست

خواهش میکنم بنده انجام وظیفه کردم :گل رز:
ببخشید من نمیخوام زیاد حاشیه برم و سوالات دور از مبحث بکنم اما میشه حداقل یه عکس از نمای روبرو و یکی هم از عضلات پشت برام بفرستین؟؟
اگه براتون مقدوره که زحمتش رو بکش اگر هم نه که من مجبورم یه برنامه کلی بدم

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۷-۰۲, ۰۹:۳۹ بعد از ظهر
میخواستم بدونم جلو بازو هالتر با هالتر معمولی و هالتر خم فرقشون چیه؟و اگه فرقی دارن کدومش بهتره؟
و سوال بعدیم اینه که من حدود یک ماه پیش جلو بازو لاری با هالتر میزدم بعد وزنه رو بردم بالا وقتی داشتم میزدم چون وزنه سنگین بود هر دو مچ دستم خم شد ولی به جای اینکه مراعاتش کنم باز هم تو روزهای بعد این حرکت رو به همین صورت غلط زدم حالا هر دو دستم از مچ تا نزدیک آرنج درد میکنه مخصوصا وقتی جلو بازو میرم.میخواستم بدونم الان چی کارش کنم ولش کنم تا خوب بشه یا با حرکات سبک مچ دست رو قوی کنم...خلاصه بگید چی کار کنم.ممنون

جلو بازو باهالتر میله صاف فشار به کل قسمت بازو میاره و یه حرکت اصلی محسوب میشه جهت پرورش عضلات دوسر بازو......حرکت جلو بازو با میله خمیده عضله فلکسور بالای ساعد و هم سر بیرونی و هم سر میانی عضله جلو بازو را تحت فشار قرار میده
نکته مهم اینه که درگیر کردن بیشتر عضلات جلو بازو و همچنین فشار کمتر روی مفصل مچ دست از مزیتهای مهمش هست که بدرد شما میخوره
خیلی ناراحت شدم که مچ دستت آسیب دیده....متاسفانه شما مراعات نکردی و بدترش کردی.........حالا بازم جای شکرش باقیه که از الان اقدام به بهبودش کردی
من پیشنهادم اینه که اول یه مچ بند ازین کشی ها بخر که چسبش دور دست بسته میشه و مچ رو سفت نگه میداره یه مدت استفاده کن بعد هم بهیچ عنوان به مچت الان فشار نیار تا بهتر بشه....جلو بازو پشت بازو رو هم فعلا یکم مراعت کن و سبک بزن تا آسیب دیدگیت بهتر بشه .....مچ و ساعد اگه قوی باشن میتونی بازوهای بزرگ داشته باشی اینا پیش نیاز بازوهای بزرگ هستن
آروم آروم که دیدی دستت داره خوب میشه مچ و ساعدت رو هم تقویت کن اما وزنه ای که بکار میبری معقولانه باشه خواهشا

hamidbarca
۱۳۸۸-۰۷-۰۲, ۱۱:۰۳ بعد از ظهر
خیلی ممنون از توضیحاتتون
مهندس جان یه سوال دیگه هم داشتم(شرمنده اینقدر سوال میکنم)
من ران پام خیلی بزرگه مثلا الان شلوار دارم 2-3 سایز کمرش بزرگه ولی ران پام توش میچسبه.حالا میخواستم بدونم منی که نمیخوام ران پام دیگه بزرگتر بشه حرکات پا رو چطور بزنم سنگین یا سبک؟
باز هم ممنون

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۷-۰۳, ۰۷:۱۴ قبل از ظهر
والا من تاحالا جلوی رشد عضله ای رو نگرفتم و نمیتونم هم بگیرم
اما اینو بدون خیلی ها الان با خوندن سوال شما دارن حسرت پاهاتو میخورن :لبخند:
از توصیه بدون تجربه هم خوشم نمیاد اما حداقل اینو میتونم بگم که با وزنه های سبک و تکرار بالا عضلات کات تر و اگه در طویل مدت انجام بشه عضلات حجم نمیگیرن

MOHSEN.HATAMY
۱۳۸۸-۰۷-۰۳, ۱۲:۱۱ بعد از ظهر
http://up.iranblog.com/2/1253889448.jpgبا سلام خدمت استاد عزیزم
ممنون از اینکه اینهمه پیگیر هستید
اینهم عکس هایی که خواسته بودین
گر که کشتی نجات عالمین باشد حسین
بادبان و محور و سکان و لنگر زینب است
http://up.iranblog.com/2/1253891565.jpg

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۷-۰۳, ۰۳:۱۴ بعد از ظهر
روز اول

پرس بالاسینه هالتر...یک ست گرم کردنی + 8*3
پرس سینه هالتر... 10*3
قفسه از بالا...8*3
پروانه...12*3
جلو بازو هالتر...8*3
جلو بازو دمبل تناوبی ایستاده... 10*3
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
روز دوم یکشنبه
سرشانه هالتر از پشت...یک ست گرم کردنی + 10*3
نشر جانب دمبل...8*3
سرشانه با دمبل...8*3
پرس تنگ((پشت بازو پرس سینه))...8*3
پشت بازو هالتر خوابیده((میله خم))... 10*3
نشر خم میز شیبدار 12*3
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

دوشنبه استراحت

روز چهارم سه شنبه
بارفیکس ....در حد توان ((اما اگه نمیتونی حداقل 8 تکرار بری حتما کمک بگیر))
زیر بغل دوبل... 8*3
دمبل تک خم...8*3
قایقی دست جمع...10*3
کول با هالتر...10*3
ساعد + مچ
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
روز پنجم چهار شنبه
پرس سینه هالتر... 8*3
پرس بالاسینه دمبل...10*3
قفسه دمبل تخت...8*3
پارالل...در حد توان
جلو بازو سیم کش...12- 8*2
لاری با دمبل....8*2
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
روز ششم پنج شنبه
جلو پا با ماشین....یک ست گرم کردنی+ 10*4
پرس پا با ماشین...10*3
اسکات...12_ 10*2
پشت پا با ماشین...8*3
شراگ با هالتر...12*3
ساعد+ مچ

**نشر خم رو مخصوصا آخر تمرین انداختم چون عضلات سرشانه شما خسته میشه و نمیتونستی به درستی این حرکت مفید رو اجرا کنی اما با حرکات پشت بازو یکم بهش فرصت میدی تا فشار ازش برداشته بشه
**پارالل روز 4 شنبه رو هم کاملا عمود اجرا کن تا پشت بازوت تحت فشار قرار بگیره

بازم اگه سوالی بود من در خدمت هستم

MOHSEN.HATAMY
۱۳۸۸-۰۷-۰۴, ۰۸:۲۰ قبل از ظهر
با تشکر از استاد عزیزم
ممنون از راهنمایی شما
در بیکرانه زندگی دو چیز افسونم میکند: آسمانی که میبینیم ولی نیست وخدایی که نمی بینیم ولی هست
زنده یاد دکتر علی شریعتی

MOHSEN.HATAMY
۱۳۸۸-۰۷-۰۵, ۰۱:۴۰ قبل از ظهر
با سلام
این برنامه رو طی چند هفته بزنم
ممنون از راهنمایی شما

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۷-۰۵, ۰۶:۱۲ بعد از ظهر
برنامه ها تا وقتی که بدن بهشون عادت نکنه جواب میدن
شما کار کن هر وقت دیدی بهش عادت کردی و دیگه عضلاتت رو تحریک و خسته نمیکنه بذارش کنار
هرجای برنامه رو هم سوال داشتی بپرس

NATE
۱۳۸۸-۰۷-۰۵, ۰۶:۱۶ بعد از ظهر
سلام عرض می کنم خدمت استادان !
من پسری 15-16 سال سن دارم
وزن ام 87 کیلو هست
قد ام 174 هست
از شما می خواستم واسم یه برنامه بنویسید که بتونم وزن ام رو پایین بیارم
رون هام هم به طور ارثی بزرگه
استخوان درشت هم هستم
قد ام هم می خوام زیاد بشه

مرسی ...خداحافظ شما استادان

hamidbarca
۱۳۸۸-۰۷-۰۵, ۰۷:۵۵ بعد از ظهر
من الان سه ماهه تو رژیم هستم و حدود 9 کیلو کم حالا مشکلی که دارم اینه که دور بازوم از 43.5 شده 42 اعصاب و روانم بهم ریخته:پوزخند:وی هم میخورم حالا میخواستم بدونم این به خاطر رژیم هست و طبیعه؟راهی هست که از کم شدن دور بازو تو رژیم جلوگیری کنم؟ممنون

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۷-۰۵, ۰۹:۴۶ بعد از ظهر
سلام عرض می کنم خدمت استادان !
من پسری 15-16 سال سن دارم
وزن ام 87 کیلو هست
قد ام 174 هست
از شما می خواستم واسم یه برنامه بنویسید که بتونم وزن ام رو پایین بیارم
رون هام هم به طور ارثی بزرگه
استخوان درشت هم هستم
قد ام هم می خوام زیاد بشه

مرسی ...خداحافظ شما استادان

برنامه تمرینی چاره کار شما نیست
شما اگه بدنت چرب هستش باید رژیم غذایی داشته باشی که اونموقع تازه برنامه تمرینت تغییر میکنه
در مورد رژِیم هم با جناب صادقی ((مدیریت سایت))مشورت کنید
موفق باشید

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۷-۰۵, ۰۹:۵۵ بعد از ظهر
من الان سه ماهه تو رژیم هستم و حدود 9 کیلو کم حالا مشکلی که دارم اینه که دور بازوم از 43.5 شده 42 اعصاب و روانم بهم ریخته:پوزخند:وی هم میخورم حالا میخواستم بدونم این به خاطر رژیم هست و طبیعه؟راهی هست که از کم شدن دور بازو تو رژیم جلوگیری کنم؟ممنون

میشه رژیمت رو بنویسی دوست عزیز؟؟؟
البته توقع نداشته باش سایز دوران حجم رو موقع خشک کردن هم داشته باشی
پیمان صادقی((مدیریت سایت)) حرف قشنگی زد تو یه تاپیک......فرمودن: تو رژِیم گرسنه بودن = با عضله سوزی هستش
حالا رژِیمت رو شرح بده تا مشخص بشه ایراد کار کجاست
موفق باشی

hamidbarca
۱۳۸۸-۰۷-۰۶, ۰۵:۳۴ قبل از ظهر
راستش رژیم درست و درمونی که نگرفتم همینطور خرکی زدم به سیم آخر:پوزخند:
میدونم رژیمم اشتباهه ولی دیگه از چاق بودن خسته شدم.کلا صبح چندتا سفیده تخم مرغ میخورم ظهر هم یکم سینه مرغ همین تا فردا صبح دوباره

bodyguard
۱۳۸۸-۰۷-۰۹, ۰۲:۰۳ بعد از ظهر
راستش رژیم درست و درمونی که نگرفتم همینطور خرکی زدم به سیم آخر:پوزخند:
میدونم رژیمم اشتباهه ولی دیگه از چاق بودن خسته شدم.کلا صبح چندتا سفیده تخم مرغ میخورم ظهر هم یکم سینه مرغ همین تا فردا صبح دوباره
آفرین.واقعا عالیه.فقط یه چند تا مورد هست که باید به شما بگم.
1-با رژیمی که شما گرفتید نه تنها چربی سوزی نمیکنید بلکه عضلاتتون هم دائما تحلیل خواهد رفت.
2-به دلیل اینکه کمتر از متابولیسم پایه در حال دریافت کالری هستید به زودی آسیب جدی به اعضای داخلی بدنتون خواهد رسید.
3-به دلیل عدم توانای بدن به جذب خیلی از ویتامینهای محلول در آب و محلول در چربی به زودی پوست شما به شدت خراب خواهد شد و همچنین موهای شما کم خواهد شد.
4-به دلیل به هم خوردن موازنه نتروژن هم به زودی کلیه هاتون داغون خواهد شد.
5-به دلیل اینکه سوخت اصلی بدن یعنی کربو هیدرات به بدن شما به اندازه کافی نمیرسه متابولیسم بدن شما بیشتر به کاتابولیسم و یا تخریب عضلات گرایش پیدا خواهد کرد و همچنین پوکی استخوان هم بعد از این مرحله خواهد بود.
6-به دلیل عدم دریافت چربی های مفید سیستم عصبی و دفاعی بدن شما به زودی به شدت ضعیف خواهد شد و خدایی نکرده به زودی..........
7-به دلیل عدم تغذیه خوب و تحلیل رفتن عضلاتتون به زودی در اسکلت بدنتون انحراف ایجاد میشه و انواع کج و کولگی را در بدنتون خواهید دید.
8-به دلیل عدم تعادل در مواد غذایی به شدت یوبوست خواهید گرفت و باعث بیماریها و عفونتهای روده ای خواهد شد.
اگر مایل بودید میتونم حداقل 10 مورد دیگه هم به این موارد اضافه کنم.
تصمیم باشماست که چه کار کنید.بدن خودتونه و اختیارشو دارید.ولی منکه به شخصه از شما خواهش میکنم که دست از این روش بردارید
انتخاب با شماست

hamidbarca
۱۳۸۸-۰۷-۰۹, ۰۵:۱۰ بعد از ظهر
آفرین.واقعا عالیه.فقط یه چند تا مورد هست که باید به شما بگم.
1-با رژیمی که شما گرفتید نه تنها چربی سوزی نمیکنید بلکه عضلاتتون هم دائما تحلیل خواهد رفت.
2-به دلیل اینکه کمتر از متابولیسم پایه در حال دریافت کالری هستید به زودی آسیب جدی به اعضای داخلی بدنتون خواهد رسید.
3-به دلیل عدم توانای بدن به جذب خیلی از ویتامینهای محلول در آب و محلول در چربی به زودی پوست شما به شدت خراب خواهد شد و همچنین موهای شما کم خواهد شد.
4-به دلیل به هم خوردن موازنه نتروژن هم به زودی کلیه هاتون داغون خواهد شد.
5-به دلیل اینکه سوخت اصلی بدن یعنی کربو هیدرات به بدن شما به اندازه کافی نمیرسه متابولیسم بدن شما بیشتر به کاتابولیسم و یا تخریب عضلات گرایش پیدا خواهد کرد و همچنین پوکی استخوان هم بعد از این مرحله خواهد بود.
6-به دلیل عدم دریافت چربی های مفید سیستم عصبی و دفاعی بدن شما به زودی به شدت ضعیف خواهد شد و خدایی نکرده به زودی..........
7-به دلیل عدم تغذیه خوب و تحلیل رفتن عضلاتتون به زودی در اسکلت بدنتون انحراف ایجاد میشه و انواع کج و کولگی را در بدنتون خواهید دید.
8-به دلیل عدم تعادل در مواد غذایی به شدت یوبوست خواهید گرفت و باعث بیماریها و عفونتهای روده ای خواهد شد.
اگر مایل بودید میتونم حداقل 10 مورد دیگه هم به این موارد اضافه کنم.
تصمیم باشماست که چه کار کنید.بدن خودتونه و اختیارشو دارید.ولی منکه به شخصه از شما خواهش میکنم که دست از این روش بردارید
انتخاب با شماست
حرفتون درسته ولی من قبلش مربی خصوصی داشتم از برنامه غذایی که بهم داده بود استفاده میکردم ولی اصلا بدرد نمیخورد حتی تو سایت هم گذاشتم که همه باهاش مخالف بودن الان این دومین مربی بود که من گرفتم و نتونسته یه برنامه غذایی درست و حرفه ای به هم بده.تو تهران کلی قهرمان و آدم وارد ریخته ولی یکی مثل من که تو شیرازهست وقتی بعد از چند بار رژیم الکی که مربیها بشه میدن اینطوری از روی ناامیدی میزنه به سیم آخر.
ولی با این چیزهایی که شما نوشتید دیگه این راه رو ادامه نمیدم.ممنون

bodyguard
۱۳۸۸-۰۷-۰۹, ۰۵:۳۱ بعد از ظهر
حرفتون درسته ولی من قبلش مربی خصوصی داشتم از برنامه غذایی که بهم داده بود استفاده میکردم ولی اصلا بدرد نمیخورد حتی تو سایت هم گذاشتم که همه باهاش مخالف بودن الان این دومین مربی بود که من گرفتم و نتونسته یه برنامه غذایی درست و حرفه ای به هم بده.تو تهران کلی قهرمان و آدم وارد ریخته ولی یکی مثل من که تو شیرازهست وقتی بعد از چند بار رژیم الکی که مربیها بشه میدن اینطوری از روی ناامیدی میزنه به سیم آخر.
ولی با این چیزهایی که شما نوشتید دیگه این راه رو ادامه نمیدم.ممنون
دوست عزیز منم شیرازم.مربی خوب کم نداریم.نمیدونم کی به شما برنامه رژیم داده و شما چرا در رژیمتون موفق نبوده اید.ولی کلا به نظر من رژیم یعنی یک برنامه غذایی متناسب به همراه یک برنامه تمرینی متناسب.اگر هر کدوم تناسب نداشته باشند شما موفق نخواهید بود.
به هر حال براتون آرزوی موفقیت میکنم.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۷-۱۰, ۰۷:۵۷ بعد از ظهر
اولا كه توي خود شيراز هم بگرديد مربي خوب پيدا ميشه . دوما مگه تمام شهرستاني ها فقط با مربي شهرستاني كار ميكنند ؟
خيلي از بدنسازان شهرستاني را ميشناسم كه با مربيان تهراني كار ميكنند .
در كل اينو بدون دوست من كه نا برده رنج گنج ميسر نميشود .

meesh
۱۳۸۸-۰۷-۱۰, ۰۹:۰۷ بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان
میخواستم اگه امکان داره یه برنامه تمرینی به من بدین که حجم عضلاتم بیشتر بشه راستش 6 ماه بدنسازی کار میکنم، 23 سالمه، قدم 170 سانتی متر، وزنم63 کیلو، دور بازو 26 سانتی متر، هدفم هم از ورزش داشتن اندامی متناسب و ورزشکارانه است
از لطفتون ممنون

meesh
۱۳۸۸-۰۷-۱۰, ۰۹:۰۹ بعد از ظهر
البته یه چیز یادم رفت بگم اونم اینکه تو این مدت اصلا پا کار نکردم

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۰۷-۱۰, ۰۹:۱۶ بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان
میخواستم اگه امکان داره یه برنامه تمرینی به من بدین که حجم عضلاتم بیشتر بشه راستش 6 ماه بدنسازی کار میکنم، 23 سالمه، قدم 170 سانتی متر، وزنم63 کیلو، دور بازو 26 سانتی متر، هدفم هم از ورزش داشتن اندامی متناسب و ورزشکارانه است
از لطفتون ممنون

دوست عزيز برنامه دادن كه همينطوري نمي شه اول بايد عكس از بدنت قرار دهي تا بتوان بر اساس بدنت برنامه نوشت
موفق باشي

meesh
۱۳۸۸-۰۷-۱۰, ۱۰:۰۴ بعد از ظهر
میشه بیشتر توضیح بدین

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۰۷-۱۰, ۱۰:۰۹ بعد از ظهر
میشه بیشتر توضیح بدین

ببين دوست عزيز
كلا برنامه نوشتن بايد از روي فيزيك بدني و نقاط قوت و ضعف و همينطور هدفي كه داري و نوع تيپ بدني نوشته شود

شما براي اينكه يك برنامه خوب براتان تجويز شود بايد از نماي جلو و پشت و بازو و پاهاتون عكس قرار دهيد تا بتوان بر اساس بدنتان برنامه نوشت :پوزخند:

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۷-۱۰, ۱۰:۲۴ بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان
از لطفتون ممنون

با این توصیف جزئی که شما از بدن خودتون کردین باید بگم که به شدت کمبود وزن دارین
پیشنهاد من اینه که یه مکمل غذایی هم در کنار ورزشی که میکنی استفاده کن
فقط با تمرین نمیشه به نتیجه رسید حداقل در مورد شما بگم که خیلی سخته بخوای کالری دریافتی رو از مواد غذایی دریافت کنی.....پس اول در صدد تهیه یه مکمل باش که وزنت رو بیاره بالا تا یکم وضعیتت نرمال بشه
حالا تصمیمت رو بگیر؛ بنده در مورد برنامه تمرینی راهنماییت میکنم
پاینده باشی دوست خوبم:گل رز:

shahbazi
۱۳۸۸-۰۷-۱۵, ۱۰:۱۲ قبل از ظهر
سلام جناب آقای صادقی
اکثر خانوما از داشتن شکم و پهلو رنج میبرند و اینروزها دقدقه فکری اکثرشون داشتن اضافه وزن و کم کردن وزن و رژیمهای غذائی مختلف که اکثرشون هم علمی نیست و جالب اینکه همشون هم میخوان سریع جواب بگیرند که عملاً امکان پذیر نیست .
خانمی 24 ساله متأهل با قد: 1.63 و وزن: 61.5 . دو ماهی هستش با مراجعه به پزشک تغذیه تو خونه ایروبیک کار میکنه و رژیم گرفته و یک کیلو وزن کم کرده ، ولی هنوز راضی نیست و چربی شکم و پهلو داره و میخواد به طور نسبتاً کامل چربیهای شکم و پهلو رو آب کنه
چون من تجربه و معلومات شما اساتید رو بیشتر از دکترهای تغذیه قبول دارم خواستم راهنمائیم کنید که آیا یک ساعت ایروبیک تو خونه را ادامه بده یا بدنسازی تو باشگاه و با چه رژیم غذایی (آیااز چربی سوز هم میتونه استفاده کنه ) همچنین این خانم تقریباً شونه های پهن و پاهای ضعیف داره و میخواد به تناسب برسه برای تقویت و بزرگ شدن عضلات پا چی کار باید بکنه ممنوم میشم راهنمائی کنید.و اگه امکانش هست برنامه تمرینی هم بدید.

با تشکر فراوان از زحمات شما دوستان

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۷-۱۵, ۰۶:۰۹ بعد از ظهر
سلام .
جناب شهبازي اول يه چيزي را عرض كنم كه هرگز به اين پزشك هاي تغذيه مراجعه نكنيد چون چيزي به جز روش هاي غلط غير علمي براي كاهش وزن ارائه نميدهند .
1 كيلو كم كردن در عرض 2 ماه فاجعه هستش و بايد به سواد اون دكتر شك كرد .
دوست خوبم من يه فرمول ساده به شما ميگم . شما اين را ارائه كن ببين چه قدر وزن در عرض يك ماه كم ميشه و حتما اينجا هم براي بچه ها نتيجه را بگو .
ساعت 7 صبح : 3 عدد سفيده تخم مرغ + 2 عدد سيب + 1 عدد پرتقال و چاي بدون قند .
ساعت 10 صبح : يك كاسه سالاد كاهو + 100 گرم سينه مرغ كبابي
ساعت 1 بعد ظهر : 1 عدد موز + 5 قاشق برنج + 100 گرم گوشت كبابي گوساله
ساعت 4 بعد ظهر : 1 ليوان شير كم چرب + 1 كاسه سالاد كاهو
ساعت 7 بعد ظهر : 1 عدد ماهي قزل آلاي كبابي
ساعت 10 شب : ميوه جات به اندازه اي كه سير شود .

برنامه تمريني : روزانه 1 ساعت دوچرخه ثابت (بهتره صبح ناشتا باشه ) اگر نشد ساعت 5 بعد ظهر .

مو به مو اين برنامه را انجام بده . از خوردن قند هاي مصنوعي و روغن و كره اكيدا خودداري شود . مثلا نوشابه ممنوع . شكر ممنوع . بيسكوييت ممنوع

ghorban
۱۳۸۸-۰۷-۱۷, ۰۲:۱۲ بعد از ظهر
سلام من جوانی هستم 20 ساله قد 167. وزن 54. دور بازو26.دور سینه 85.دور کمر 70. درو پا 46.سه سال کار سخت میکردم . یک برنامه خوب بدین . آیا از کراتین استفاده کنم یا پروتئین. برنامه غذایی هم بدین ممنون می شم. لاغر هستم ومی خواهم هیکل مناسب داشته باشم. با تشکر از شما ......

shahram1359
۱۳۸۸-۰۷-۲۴, ۰۶:۴۷ بعد از ظهر
من روزی که سرشونه و پشت بازو دارم بعد از اولین حرکت شرشونه هام خیلی درد میگیره و حرکت بعدی رو مجبورم سبک بزنم میخواستم بدونم میتونم یکی در میون بزنم؟یعنی 4 ست سرشونه با دمبل بعد برم 4 ست پشت بازو با سیم کش بزنم.دوباره بیام 4 ست نشر بزنم؟یا باید حتما همه حرکت های سرشونه رو بزنم بعد برم پشت بازو کار کنم؟

navid_a
۱۳۸۸-۰۷-۲۴, ۰۷:۰۳ بعد از ظهر
سلام من جوانی هستم 20 ساله قد 167. وزن 54. دور بازو26.دور سینه 85.دور کمر 70. درو پا 46.سه سال کار سخت میکردم . یک برنامه خوب بدین . آیا از کراتین استفاده کنم یا پروتئین. برنامه غذایی هم بدین ممنون می شم. لاغر هستم ومی خواهم هیکل مناسب داشته باشم. با تشکر از شما ......

اينجوري كه من احساس كردم خيلي لاغر هستيد
اگه مشكله مالي ندارين يه ماسل جويس+كراتين+مولتي ويتامين كه از همين سايت ميتونين تهيه كنين پيشنهاد ميكنم
برنامه: هم اگه ميتونين عكس بزارين از خودتون.

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۰۷-۲۴, ۰۷:۲۱ بعد از ظهر
من روزی که سرشونه و پشت بازو دارم بعد از اولین حرکت شرشونه هام خیلی درد میگیره و حرکت بعدی رو مجبورم سبک بزنم میخواستم بدونم میتونم یکی در میون بزنم؟یعنی 4 ست سرشونه با دمبل بعد برم 4 ست پشت بازو با سیم کش بزنم.دوباره بیام 4 ست نشر بزنم؟یا باید حتما همه حرکت های سرشونه رو بزنم بعد برم پشت بازو کار کنم؟

دوست عزیز شما قبل از تمرینات باید خوب سرشانه و پشت بازوهاتون رو گرم گنید و حتی 2 ست سبک 12یا 15 تکراری انجام دهید که سرشانه آمادگی پیدا کنه بعد زیر وزنه سنگین بروید چون به سرشانه هایت فشار می یاوری به جای دم عضلانی باعث درد عضلات و آسیبدگی می شود
خیر اول سرشانه خودرا تمام کن و بعد به پشت بازو برس

shahram1359
۱۳۸۸-۰۷-۲۵, ۰۹:۰۲ بعد از ظهر
راستش من از مربیم برنامه نمیگیرم چون گفت یه برنامه بهت میدم که فقط مخصوص بدن خودت باشه به هیچکس هم نشون نده . ولی یه روز داشتم تمرین میکردم اتفاقی با یکی از بچه های باشگاه آشنا شدم تو حرکت ها به هم کمک کردیم دیدم همه تمریناش مثل منه برنامش رو ازش گرفتم دیدم همون برنامه منه . من تقریبا لاغرم اون چاق بود . به همه یه برنامه میده میگه به کسی نشون ندید این فقط مخصوص بدن شماست . اینه که دیگه خودم برای خودم یه برنامه نوشتم. میخوام برنامه رو بنویسم اگه ممکنه یه نظر بدین ببینید خوبه یا نه .
شنبه و سه شنبه :
1-جلو پا با دستگاه
2-پرس سینه با هالتر
3-قفسه سینه با دمبل
4-جلو بازو با دمبل ایستاده
5-جلو بازو لاری با دمبل
6-جلو بازو چکشی با دمبل
7-ساعد
یکشنبه و چهارشنبه :
1-زیر بغل با دستگاه سیم کش
2-سرشانه با دمبل
3-سرشانه نشر
4-نشر خم
5-پشت بازو با سیم کش

همه حرکت ها رو 4 تا ست میزنم از وزنه کم و تعداد زیاد شروع میکنم و وزنه رو سنگین میکنم و تعدادش رو کم میکنم . فقط در ست 4 وزنه رو یه خورده سبک و تعدادش رو بیشتر میکنم

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۷-۲۵, ۰۹:۱۵ بعد از ظهر
متاسفانه با این برنامه ناقص پیشرفتی حاصل نمیشه

خودت کلاهت رو بکن قاضی و یکم به سوالات من فکر کن.....خوشحال میشم جواب هم بدی چون با طرز فکر شما آشنا میشم
من قصد تمسخر ندارم.....سوءتفاهم نشه یه وقت :لبخند:....اما خوشحال میشم دلایلت رو بدونم
بالاسینه چی میشه پس؟؟
پشت بازو فقط یه حرکت؟؟
زیر بغل یه حرکت؟؟
عضلات پا یه حرکت؟؟ اسکات چی؟؟ پشت پا چی؟؟
جلو بازو چکشی رو واسه چی میزنی توضیح میدی؟؟
چرا فقط دمبل؟؟هالتر نقشی نداره؟؟
دوست خوبم سابقه تمرین؛قد و وزنت؛دور بازو و هدفت از بدنسازی رو بگو ؛ حتی الامکان یکی دوتا عکس از بدنت بذار تا یه برنامه تمرینی مناسب وضعیت بدنیت بهت بدم

چنگیز
۱۳۸۸-۰۷-۲۵, ۰۹:۱۷ بعد از ظهر
این برنامه به نظر من فوق العاده عجیب غریبه
زیر بغل و سرشانه بعد فقط یه ست پشت بازو سیم:متفکر: ؟؟
بالا سینه نمی زنید؟
زیر بغل یه حرکت؟
به نظرم شما مشخصاتتونو بدید تا دو ستان یه برنامه مفید در اختیارتون قرار بدن

navid_a
۱۳۸۸-۰۷-۲۵, ۰۹:۳۸ بعد از ظهر
اگه يه برنامه ي خوب ميخواين چندتا عكس از خودتون بذاريد تا دوستان لطف كنن برنامه بدن

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۷-۲۶, ۰۷:۴۷ قبل از ظهر
راستش من از مربیم برنامه نمیگیرم چون گفت یه برنامه بهت میدم که فقط مخصوص بدن خودت باشه به هیچکس هم نشون نده . ولی یه روز داشتم تمرین میکردم اتفاقی با یکی از بچه های باشگاه آشنا شدم تو حرکت ها به هم کمک کردیم دیدم همه تمریناش مثل منه برنامش رو ازش گرفتم دیدم همون برنامه منه . من تقریبا لاغرم اون چاق بود . به همه یه برنامه میده میگه به کسی نشون ندید این فقط مخصوص بدن شماست . اینه که دیگه خودم برای خودم یه برنامه نوشتم. میخوام برنامه رو بنویسم اگه ممکنه یه نظر بدین ببینید خوبه یا نه .
شنبه و سه شنبه :
1-جلو پا با دستگاه
2-پرس سینه با هالتر
3-قفسه سینه با دمبل
4-جلو بازو با دمبل ایستاده
5-جلو بازو لاری با دمبل
6-جلو بازو چکشی با دمبل
7-ساعد
یکشنبه و چهارشنبه :
1-زیر بغل با دستگاه سیم کش
2-سرشانه با دمبل
3-سرشانه نشر
4-نشر خم
5-پشت بازو با سیم کش

همه حرکت ها رو 4 تا ست میزنم از وزنه کم و تعداد زیاد شروع میکنم و وزنه رو سنگین میکنم و تعدادش رو کم میکنم . فقط در ست 4 وزنه رو یه خورده سبک و تعدادش رو بیشتر میکنم
دوست عزيز، هر برنامه تمريني بايد از دو اصل تبعيت كنه و مي شه هر برنامه تمريني رو از اين طريق مورد قضاوت قرار داد.
اصل اول: برنامه تمريني شما مي بايست تمام عضلات را به اشكال مختلف تمرين بده.
اصل دوم: بين تمرين هر غضله مي بايست بين 48 تا 72 ساعت فاصله به منظور ريكاوري وجود داشته باشه.
همونطور كه مي بينيد در اين برنامه هيچكدام از اين دو اصل را رعايت نشده.

آرش
۱۳۸۸-۰۷-۲۶, ۰۴:۱۹ بعد از ظهر
دوستان بنده رژیم گرفتم . شکم به اون صورت ندارم ولی پهلو و ران و لگن بدجور تو ذوقم میزنه !:نمیبینم:

اگر مشخصات و عکس از جلو و پشت بدنم بدم برنامه مناسب خودم میدین؟

Mohsen
۱۳۸۸-۰۷-۲۶, ۰۴:۲۹ بعد از ظهر
اگر مشخصات و عکس از جلو و پشت بدنم بدم برنامه مناسب خودم میدین؟

یکی از امتیازات بزرگ کاربران ویژه (http://www.bodybuilder.ir/forum/showthread.php?t=2118) دریافت برنامه تمرینی ، مکمل غذایی و برنامه دارویی (از پیمان صادقی پری قهرمان کشور) است. البته دوستان هم میتوانند کمکتون کنند

lion
۱۳۸۸-۰۷-۲۷, ۰۱:۲۲ بعد از ظهر
با سلام خدمت شما دوستان عزيز .
دوستان هر گونه سوال و مشكل در مورد برنامه تمريني داريد در اين تاپيك با ما در ميان بگذاريد .
براي پرسيدن سوال حتما قد وزن و سايز هاي بدن مثل دور بازو و ... را بگوييد . در ضمن حتما در مورد هدفتان راجع به پرورش اندام بگوييد . مثل قهرماني يا چاقي يا لاغري و ............. . گفتن سابقه تمريني هم الزامي است .
در صورت امكان عكس هم از بدنتان بگذاريد تا ما به بهترين نحو بتوانيم شما را ياري كنيم .

اقاي صادقي بنده 23 سال سن دارم و با مشكل لاغري و نداشتن عضله هاي بزرگ روبه رو هستم حدود 5 ماه قبل به متخصص تغذيه مراجعه كردم تا برام مكملي چيزي تجويز كنه ولي ايشون مشكل من رو عادت بد غذايي عنوان كرد و برام يه برنامه غدايي داد كه بنده حدود يك ماه اون رو اجرا كردم و به مرور اون رو كنار گذاشتم چون توي اين مدت وزنم از 62 كيلو گرم به 69 كيلوگرم رسيده ولي به نظر مياد همه اين 7كيلوگرم توي شكمم جمع شده جون يه مقداري حجم شكمم زياد شده و صد البته تغييري در اندازه ديگر بخش هاي بدنم ايجاد نشده و همين هم عاملي شده تا بنده از پيروي از برنامه غذايي ايشون منصرف بشم
حالا از شما ميخوام كه اگه امكانش هست يه برنامه غذايي مناسبي كه فكر ميكنيد به همراه برنامه تمريني بدنسازي برام پيشنهاد بديد تا بتونم توي يه مدت مناسب به وزن و هيكل ايده ال برسم
ضمنا قد فعلي بنده 177 وزنم 69 دور بازوم حدود 26 سانت هست دور مچم هم كمتر از 15 سانت هست

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۷-۲۷, ۰۴:۵۷ بعد از ظهر
اقاي صادقي بنده 23 سال سن دارم و با مشكل لاغري و نداشتن عضله هاي بزرگ روبه رو هستم حدود 5 ماه قبل به متخصص تغذيه مراجعه كردم تا برام مكملي چيزي تجويز كنه ولي ايشون مشكل من رو عادت بد غذايي عنوان كرد و برام يه برنامه غدايي داد كه بنده حدود يك ماه اون رو اجرا كردم و به مرور اون رو كنار گذاشتم چون توي اين مدت وزنم از 62 كيلو گرم به 69 كيلوگرم رسيده ولي به نظر مياد همه اين 7كيلوگرم توي شكمم جمع شده جون يه مقداري حجم شكمم زياد شده و صد البته تغييري در اندازه ديگر بخش هاي بدنم ايجاد نشده و همين هم عاملي شده تا بنده از پيروي از برنامه غذايي ايشون منصرف بشم
حالا از شما ميخوام كه اگه امكانش هست يه برنامه غذايي مناسبي كه فكر ميكنيد به همراه برنامه تمريني بدنسازي برام پيشنهاد بديد تا بتونم توي يه مدت مناسب به وزن و هيكل ايده ال برسم
ضمنا قد فعلي بنده 177 وزنم 69 دور بازوم حدود 26 سانت هست دور مچم هم كمتر از 15 سانت هست
با اجازه آقا پيمان،
دوست عزيز، برنامه هاي غذايي چاق كننده صرفاً به حجم چربي هاي بدنتون اضافه مي كنن و حجم ماهيچه هاي شما تنها با ورزش و استفاده از مكمل هاي مناسب رشد مي كنه. شما مي تونيد با ثبت نام در يك باشگاه بدنسازي كارتون رو شروع كنيد و فعلاً هم به مكمل نيازي نداريد. يك برنامه تمريني از مربي باشگاه بگيريد و از غذاهاي پر كربوهيدرات قبل از تمرين و غذاهاي پر پروتئين بعد از تمرين استفاده كنيد.

shahram1359
۱۳۸۸-۰۷-۲۷, ۰۹:۴۰ بعد از ظهر
متاسفانه با این برنامه ناقص پیشرفتی حاصل نمیشه

خودت کلاهت رو بکن قاضی و یکم به سوالات من فکر کن.....خوشحال میشم جواب هم بدی چون با طرز فکر شما آشنا میشم

من قصد تمسخر ندارم.....سوءتفاهم نشه یه وقت :لبخند:....اما خوشحال میشم دلایلت رو بدونم
بالاسینه چی میشه پس؟؟
پشت بازو فقط یه حرکت؟؟
زیر بغل یه حرکت؟؟
عضلات پا یه حرکت؟؟ اسکات چی؟؟ پشت پا چی؟؟
جلو بازو چکشی رو واسه چی میزنی توضیح میدی؟؟
چرا فقط دمبل؟؟هالتر نقشی نداره؟؟
دوست خوبم سابقه تمرین؛قد و وزنت؛دور بازو و هدفت از بدنسازی رو بگو ؛ حتی الامکان یکی دوتا عکس از بدنت بذار تا یه برنامه تمرینی مناسب وضعیت بدنیت بهت بدم

سلام.راستش من چند سال پیش رزمی کار میکردم و تاندم پام کش اومد الان هم اگه حرکتهای پا رو زیاد کار کنم و سنگین بزنم پام درد میگیره برای همین فقط یه حرکت میزنم. البته من حجم پاهام نسبت به بالا تنه م خوبه برای همین کلا پا برام خیلی مهم نیست. بالا سینه هم قصد داشتم بزنم.البته بعد از حرکت پرس سینه دیگه قدرتم کم میشه نمیتونم بالا سینه رو سنگین بزنم.سعی میکنم دفه بعد که میام کافی نت عکس از خودم بیارم آخه من دسترسی به خط تلفن ندارم برای کار اومدم شهرستان.من مشخصات خودمو مینویسم لطفا اگه ممکنه یه برنامه بهم بدید .
قد : 175 - وزن 76 - دور بازوی راست : 35 - دور بازوی چپ : 33 البته یه کمی شکم و دور پهلو هم دارم . 29 سالمه تقریبا از بیست سالگی بدنسازی رو شروع کردم ولی هیچوقت به خاطر مشکلاتی که پیش میومد و بخصوص به خاطر پیشرفت نکردن در بدنسازی بیشتر از 6 ماه ادامه ندادم.یه مدت نمیرفتم دوباره شروع میکردم.من بیشتر سرشونه ، بازو و ساعد برام مهمه که رشد کنه . البته مچم هم خیلی ضعیفه و بعد از تمرین درد میگیره . حالا ببینید اگه با این اطلاعات میشه ، یه برنامه بدید . اگر نه من دفه بعد عکس بیارم . مرسی

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۷-۲۸, ۱۱:۱۹ قبل از ظهر
دوست عزيز،
اگر بخوام به صورت كلي پاسختون رو بدم، بايد بگم كه با توجه به اختلاف سايز دو بازو بهتره كه بيشتر از هالتر استفاده كنيد تا دمبل. ضمناً بهتره كه تمام حركات رو انجام بديد و تمام ماهيچه ها رو تا حد امكان تمرين بديد، ولي مي تونيد كار بر روي عضلاتي رو كه توي اونها ضعف داريد رو در اول تمرين كه انرژي بيشتري داريد قرار بديد. اين نكته رو هم فراموش نكنيد كه دو يا سه روز پشت سرهم فشار وارد كردن به يك عضله كمكي به رشدش نمي كنه. به طور مثال مي تونيد از اين برنامه استفاده كنيد:
روز اول: جلو بازو، زير بغل، ساعد
روز دوم: سرشانه، سينه، كول، پشت بازو
روز سوم: تمرينات پا
توجه: مي تونيد بين روز اول و دوم و يا بعد از روز سوم يك روز استراحت داشته باشيد.
توجه داشته باشيد كه حركات زير بغل بر روي جلو بازو و حركات جلو بازو بر روي ساعد هم فشار وارد مي كنن، بنابراين در يك روز قرارشون مي ديم. همينطور حركات سينه و سرشانه هر دو روي پشت بازو هم فشار ميارن، بنابراين مي تونن در يك روز انجام بشن و استراحت بعد از اونها به عضلات اين فرصت رو مي ده تا بافتهاي آسيب ديدشون ترميم بشه و اين ترميم باعث افزايش حجم و قدرت عضله مي شه. حالا با توجه به اين نكاتي كه عرض كردم مي تونيد تغييراتي توي برنامه بديد.

afshin_irn
۱۳۸۸-۰۷-۲۸, ۰۱:۱۳ بعد از ظهر
behtarin zamane zadane suma keye?

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۷-۲۸, ۰۲:۲۴ بعد از ظهر
behtarin zamane zadane suma keye?
ضمن خوش آمدگويي به شما،
لطفاً سؤالتون رو به صورت فارسي در قسمت استروئيدهاي تزريقي-سوماتروپين يا هورمون رشد مطرح كنيد.

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۷-۲۸, ۰۷:۳۵ بعد از ظهر
دوست عزيز،
اگر بخوام به صورت كلي پاسختون رو بدم، بايد بگم كه با توجه به اختلاف سايز دو بازو بهتره كه بيشتر از هالتر استفاده كنيد تا دمبل. ضمناً بهتره كه تمام حركات رو انجام بديد و تمام ماهيچه ها رو تا حد امكان تمرين بديد، ولي مي تونيد كار بر روي عضلاتي رو كه توي اونها ضعف داريد رو در اول تمرين كه انرژي بيشتري داريد قرار بديد. اين نكته رو هم فراموش نكنيد كه دو يا سه روز پشت سرهم فشار وارد كردن به يك عضله كمكي به رشدش نمي كنه. به طور مثال مي تونيد از اين برنامه استفاده كنيد:
روز اول: جلو بازو، زير بغل، ساعد
روز دوم: سرشانه، سينه، كول، پشت بازو
روز سوم: تمرينات پا
توجه: مي تونيد بين روز اول و دوم و يا بعد از روز سوم يك روز استراحت داشته باشيد.
توجه داشته باشيد كه حركات زير بغل بر روي جلو بازو و حركات جلو بازو بر روي ساعد هم فشار وارد مي كنن، بنابراين در يك روز قرارشون مي ديم. همينطور حركات سينه و سرشانه هر دو روي پشت بازو هم فشار ميارن، بنابراين مي تونن در يك روز انجام بشن و استراحت بعد از اونها به عضلات اين فرصت رو مي ده تا بافتهاي آسيب ديدشون ترميم بشه و اين ترميم باعث افزايش حجم و قدرت عضله مي شه. حالا با توجه به اين نكاتي كه عرض كردم مي تونيد تغييراتي توي برنامه بديد.
با تشکر و خسته نباشید خدمت آقا حسام عزیز باید خدمت دوست عزیزمون shahram1359 عرض کنم که
میشه عضلات سینه رو به دو روز تقسیم کرد....چون عضله بزرگ و پیچیده ای هستش
شما میتونی یه روز رو اختصاص بدی به سینه و جلو بازو که عضله کوچکی هستش
و یه روز رو به بالاسینه و قسمت جلویی سرشانه که با هم میشه تمرین داد
حالا شما با توجه به روزهای تمرینی و نقاط ضعفت میتونی تلفیقی از فرمایشات آقا حسام و پیشنهاد بنده داشته باشین تا به نتیجه دلخواه برسین
در مورد سایز بازو ها هم نگران نباش چون برطرف میشه

shahram1359
۱۳۸۸-۰۷-۳۰, ۰۹:۳۸ بعد از ظهر
روز اول و چهارم
1-سینه
2-سرشانه
3-زیر بغل
4-پا(فقط یک حرکت)
روز دوم و پنجم
1-جلو بازو
2-پشت بازو
3-ساعد
نظرتون چیه؟این برنامه بهتر از برنامه قبلی هست؟

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۰۷-۳۰, ۱۰:۱۶ بعد از ظهر
روز اول و چهارم
1-سینه
2-سرشانه
3-زیر بغل
4-پا(فقط یک حرکت)
روز دوم و پنجم
1-جلو بازو
2-پشت بازو
3-ساعد
نظرتون چیه؟این برنامه بهتر از برنامه قبلی هست؟

سلام دوست من
اگر واقعا می خواهید نتیجه بگیرید این برنامه اصلا به شما جواب نمی دهد
شما در این برنامه سینه - زیر بغل - پا که هر سه عضله جزء عضلات اصلی و بزرگ می باشند را در یک جلسه تمرین می دهید و این اصلا درست نیست تمرینات پا خودش یک روز کامل می خواهد و همین طور زیر بغل که عضله بزرگی می باشد و به بدن فشار زیادی وارد می شه به خصوص که 2 بار هم در هفته تمرین می بینند و البته برای روز دوم جلو بازو و پشت بازو خوبه می توان اجرا کرد

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۸-۰۱, ۰۱:۰۷ بعد از ظهر
دوست عزیز توضیحات زیادی داده شد اما متاسفانه شما بازم راه اشتباه رو در پیش گرفتی
این برنامه تمرینی رو دنبال کن
جلسه اول
پرس سینه هالتر 10*4
بالاسینه هالتر 12*4
شنا سوئدی 10*3
زیر بغل سیم کش از جلو 10*4
زیر بغل تک دمبل 10*3
قایقی دست باز 12*3
جلسه دوم
سرشانه از جلو ایستاده 10*4
نشر جانب دمبل 10*3
نشر خم دمبل 10*3
کول با هالتر 10*4
جلسه سوم
جلو بازو هالتر ایستاده 15(گرم کردنی)- 12*3
جلو بازو دمبل تناوبی 10*3
جلو بازو سیم کش 12*3
پشت بازو هالتر خوابیده 12( گرم کردنی) - 12*3
پشت بازو دمبل تک 10*3
پشت بازو سیم کش 12*3
مچ و ساعد
جلسه چهارم
جلو پا سیم کش15(گرم کردنی)- 10*4
پرس پا 12-10*2
اسکات با اسمیت( چون مشکل داری با اسمیت بزن)...10*3
پشت پا ماشین 12*4
شکم 3 حرکت

موفق و موید باشید

shahram1359
۱۳۸۸-۰۸-۰۲, ۰۹:۰۱ بعد از ظهر
ببخشید ولی اینجوری هر عضله بدن فقط هفته ای یک بار تمرین میکنه به نظرتون کم نیست؟یعنی یه هفته استراحت زیاد نیست؟اون عضله بعد از یه هفته خشک نمیشه؟

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۰۸-۰۲, ۰۹:۱۰ بعد از ظهر
ببخشید ولی اینجوری هر عضله بدن فقط هفته ای یک بار تمرین میکنه به نظرتون کم نیست؟یعنی یه هفته استراحت زیاد نیست؟اون عضله بعد از یه هفته خشک نمیشه؟

خشک می شه ؟؟؟؟
دوست عزیز بارها و بارها ثابت و توصیه شده که بهترین روش جهت افزایش حجم و قدرت اینه که هر عضله را هر 7 الی 8 روز یکبار در هفته تمرین داد
و نکته دیگه اینکه شما در هفته یکبار مستقیم روی یک عضله تمرین می کنید و یکبار غیر مستقیم برای مثال شما در پشت بازو یکبار که تمرین پشت بازو تنها و یکبار زمانی که تمرین سینه دارید فشار غیر مستقیم وارد می شود
پس در نتیجه اگر که می خواهید حجم و قدرت بیاورید همین برنامه کفایت می کنه
موفق باشید

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۸-۰۲, ۰۹:۳۵ بعد از ظهر
با توجه به تجربه ای که داشتم این برنامه رو پیشنهاد کردم
این برنامه مثلا برای یه بدنساز با سابقه توصیه نمیشه
برای مثال روز اول زیر بغل رو با عضلات سینه نوشتم..در صورتی که خود من شخصا یه روز رو به این بخش اختصاص میدم
تنها توصیه من اینه که وزنه ای رو انتخاب کنی که بتونی تکرار ها رو صحیح و بدون تقلب اجرا کنی
تغذیه که هم که لازم به توضیح نیست....عضلاتت رو پر از مواد غذایی کن:لبخند:

amhabib
۱۳۸۸-۰۸-۰۳, ۰۲:۲۷ بعد از ظهر
سلام به همه ی دوستان
من نیاز به ی برنامه دارم وزن 75 قد 185 البته برنامه حجمی،هفته ای 3 جلسه کار میکنم ،حدود 6 ماه میشه

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۰۳, ۰۲:۵۴ بعد از ظهر
اگر شما بيشتر از سه روز در هفته نمي تونيد تمرين كنيد بهتره كه يك روز رو به عضلات پا و دو روز باقيمانده رو بين عضلات بزرگ تقسيم كنيد، به طوري كه در يك روز بيشتر از دو عضله بزرگ رو تمرين نديد. همچنين بهترين سيستم براي شما سيستم هرمي است.

hamidbarca
۱۳۸۸-۰۸-۰۳, ۰۳:۰۳ بعد از ظهر
بستن شکم بند(همینها که باعث میشه بیشتر عرق کنه)در حین تمرین فایده ای داره؟یعنی به آب کردن شکم کمک میکنه؟

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۰۳, ۰۳:۱۷ بعد از ظهر
گرما روي بافت چربي هيچ تأثيري نداره و فقط باعث افزايش تعريق مي شه. چربي ها فقط از طريق مصرف كالري به ميزان كمتر از نياز سوزانده مي شن. يعني يا بايد ورود كالري رو كم كرد، مثل رژيم گرفتن و يا سوزاندن كالري رو زياد كرد، مثل تمرينات هوازي. تركيب هر دو كه بهترين روشه. در ضمن چربي به طور يكنواخت مي سوزه نه ناحيه اي.

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۸-۰۳, ۰۷:۴۴ بعد از ظهر
سلام به همه ی دوستان
من نیاز به ی برنامه دارم وزن 75 قد 185 البته برنامه حجمی،هفته ای 3 جلسه کار میکنم ،حدود 6 ماه میشه

دوست عزیز شما خیلی وزنت کمه
برنامه حجمی هم داشته باشی به نتیجه مطلوبی نمیرسی
الان تغذیه مناسبی داری؟؟ به نظر من شما ابتدا یه مکمل پر کربو تهیه کن که وزنت رو بیاره بالا

poor
۱۳۸۸-۰۸-۰۵, ۰۶:۵۶ بعد از ظهر
اثرات جانبی کارنتین چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shahram1359
۱۳۸۸-۰۸-۰۵, ۰۸:۵۹ بعد از ظهر
برای آب کردن شکم طوری که فقط چربی شکم و پهلو آب بشه نه اینکه کلا لاغر بشم اگه هفته ای 4 روز دراز نشست برم خوبه؟

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۰۸-۰۵, ۰۹:۱۲ بعد از ظهر
اثرات جانبی کارنتین چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز اینجا بخش برنامه تمرینی است به قوانین سایت احترام بگذارید و سوالات رو در بخش خودش سوال کنید
ال كارنتين از طريق آزاد كردن چربيهاي ذخيره شده در بدن و انتقال آن به ميتوكندري سلول، چربي هاي مازاد را تبديل به انرژي ميكند و همچنين اين واكنش باعث كاهش رسوبات كلسترول در عروق ميشود ، كه به همين دليل گرفتگي در رگها ، به خصوص در قلب را كاهش و از بين ميبرد.بر اساس تحقيقات در صورت مصرف يك دوره ي كامل ال كارنتين ، در هرسال، مشكل گرفتگي رگهاي قلب كه از شايع ترين امراض قلبي ميباشد را از بين ميبرد و درافزايش توان و انرژي تاثير بسزايي دارد.ال كارنتين را ميتوان به عنوان بي ضررترين و مفيدترين چربي سوز براي آقايان وخانم ها ، حتي در سنين بالا نام برد.

كارايي:
1- انتقال چربي به سلول وتبديل ان به انرژي .
2- باعث کاهش رسوبات کلسترول در عروق.
3- گرفتگی در رگها به خصوص قلب را کاهش می دهد.
4- همیاری در متابولیسم کربو هیدرات ها
5- تضمين كننده سلامت، افزایش راندمان و عملکرد قلب.

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۰۸-۰۵, ۰۹:۱۶ بعد از ظهر
برای آب کردن شکم طوری که فقط چربی شکم و پهلو آب بشه نه اینکه کلا لاغر بشم اگه هفته ای 4 روز دراز نشست برم خوبه؟

اگر هفته ای هر 7 روز رو هم دراز نشت بری هیچ فایده ای نداره چربی بدن فقط با تمرینات هوازی از قبیل دوچرخه . دویدن . تردمیل و .... و رژیم غذایی از بین می ره

نکته دیگر اینکه فقط پهلو و شکم آب بشه به هیچ عنوان امکان پذیر نیست باید چربی از کل بدن کم بشه تا شکم و پهلو هم آب بشه

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۸-۰۵, ۰۹:۲۵ بعد از ظهر
فرمایش آقا مهدی کاملا صحیح و منطقی هستش :گل رز:
شما وقتی حرکات مربوط به عضلات شکم رو اجرا میکنید فقط اون عضله رو تقویت میکنید و به قول معروف زیر سازی رو انجام میدین نه چربی سوزی

mahan
۱۳۸۸-۰۸-۰۸, ۱۰:۲۰ بعد از ظهر
سلام
جناب صادقی در مورد تمرین هوازی سوال داشتم خدمتتون
بنده دو جلسه در هفته بعد از تمرین با وزنه به صورت :
3*ناتوانی شکم زانو 90 درجه یا کرانچ ، 10-15دقیقه تردمیل با سرعت متغیر ( سریع، آهسته،شدید)
15 دقیقه دوچرخه و گاها پهلو دمبل و مسگری
تمرین میکنم... چربی سوز هم مصرف میکنم و در عین حال درحال افزایش حجم هم هستم با تمرین سنگین و میزان مصرف بالای پروتئین صد درصد و کراتین و گلوتامین
تایید میفرمایید روش بنده رو؟
تضادی با هم ندارن احیانا؟
باز هم ممنون از توجهتون

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۸-۰۸, ۱۱:۰۲ بعد از ظهر
سلام
جناب صادقی در مورد تمرین هوازی سوال داشتم خدمتتون
بنده دو جلسه در هفته بعد از تمرین با وزنه به صورت :
3*ناتوانی شکم زانو 90 درجه یا کرانچ ، 10-15دقیقه تردمیل با سرعت متغیر ( سریع، آهسته،شدید)
15 دقیقه دوچرخه و گاها پهلو دمبل و مسگری
تمرین میکنم... چربی سوز هم مصرف میکنم و در عین حال درحال افزایش حجم هم هستم با تمرین سنگین و میزان مصرف بالای پروتئین صد درصد و کراتین و گلوتامین
تایید میفرمایید روش بنده رو؟
تضادی با هم ندارن احیانا؟
باز هم ممنون از توجهتون

تضاد ندارن . اما در كل براي چربي سوزي شما حداقل حداق بايد 6 جلسه در هفته تمرين داشته باشيد . با 2 جلسه بدن خوبي نميشه ساخت . سعي كنيد برنامه ريزي كنيد و 6 جلسه براي چربي سوزي داشته باشيد در غير اين صورت مصرف چربي سوز براي شما مضر خواهد بود .

mahan
۱۳۸۸-۰۸-۰۸, ۱۱:۱۱ بعد از ظهر
تضاد ندارن . اما در كل براي چربي سوزي شما حداقل حداق بايد 6 جلسه در هفته تمرين داشته باشيد . با 2 جلسه بدن خوبي نميشه ساخت . سعي كنيد برنامه ريزي كنيد و 6 جلسه براي چربي سوزي داشته باشيد در غير اين صورت مصرف چربي سوز براي شما مضر خواهد بود .

البته بنده 5 جلسه در هفته تمرین میکنم که دو جلسه اون رو بعد از تمرین با دمبل به هوازی میپردازم
منظور شما این هستش که 6 جلسه تمرین هوازی کنم ؟ واقعا سخت میشه آقا پیمان
دو جلسه رو میتونم 3 جلسه هوازی کنم اما 6 جلسه هوازی فکر نکنم چیزی ازم بمونه
در حال حاضر 89 کیلو هستم
البته من نمیخوام کات کنم در حال حاضر... فقط میخوام جلوی چربی سازی بیشتر بدنم رو بگیرم و فقط در حد 2-3 کیلو چربی بسوزونم
وگرنه در حال حاضر در حال حجم گیری هستم و انشاله دوره کات رو میخوام بعد از 96-97کیلو با چربی سوز و اگر نیاز شد احیانابا افدرین انجام بدم

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۸-۰۸, ۱۱:۲۵ بعد از ظهر
من اشتباه متوجه شده بودم .
فكر كردم كلا تمرينتون 2 جلسه هست .
اينجوري خوبه .

mahan
۱۳۸۸-۰۸-۰۸, ۱۱:۳۰ بعد از ظهر
ممنون
جواب اکثر سوال هامو تو همین تاپیک خودت دادی آقا پیمان
کلا خیلی ممنونم ازت داداش :گل رز: جدا خسته نباشی

yashgin128
۱۳۸۸-۰۸-۱۰, ۱۲:۴۰ قبل از ظهر
سلام دوستان
من تازه واردم پس اگه سوالاتم رو که شاید جاش اینجا نباشه بی جا دیدید ببخشید
من 22 سال سن دارم و قدم نیز 178 هست و وزنم هم 58 .پس بسیار لاغرم مثلا دور کمر من (تقریبا انجایی که کمربند بسته می شود)به 65 سانت بیشتر نمیرسد.من علاقه زیادی به فوتبال دارم و از بچگی تا الان (البته دو سه سالی کمترشده)زیاد فوتبال بازی می کنم.
سرتون درد نیارم می خوام شروع کنم برم باشگاه برای اینکه بدنم رو فرم بیارم البته پاسال یه سه ماهی رفتم که با یه کراتین هم تقریبا 4 کیلو اضاف کردم و بدنم یه کم بهتر شد و لی با ترک اون به حالت قبلی برگشتم.
از شما دوستان می خوام که بهم بگین چطور تمرین کنم؟ چند روز تو هفته ؟ اگه قرار باشه مکمل استفاده کنم از کی شروع کنم ومهم تر از اون شما چه چیزی(هایی) رو پیشنهاد می کنید.
در ضمن من از بدم به قولا پفی خیلی خوشم نمیاد و بیشتر دوست دارم بدنم زیر لباس قشنگ باشه و یه هیکل میزونی رو داشته باشم یه چیزی در حد این عکس که چند وقت پیش تو همین فروم از رونالدو دیدم
منتظرتونم
بازم ممنون
http://up.iranblog.com/3/1257085348.jpg

mahmoud
۱۳۸۸-۰۸-۱۰, ۰۸:۵۸ قبل از ظهر
سلام دوستان
من تازه واردم پس اگه سوالاتم رو که شاید جاش اینجا نباشه بی جا دیدید ببخشید
من 22 سال سن دارم و قدم نیز 178 هست و وزنم هم 58 .پس بسیار لاغرم مثلا دور کمر من (تقریبا انجایی که کمربند بسته می شود)به 65 سانت بیشتر نمیرسد.من علاقه زیادی به فوتبال دارم و از بچگی تا الان (البته دو سه سالی کمترشده)زیاد فوتبال بازی می کنم.
سرتون درد نیارم می خوام شروع کنم برم باشگاه برای اینکه بدنم رو فرم بیارم البته پاسال یه سه ماهی رفتم که با یه کراتین هم تقریبا 4 کیلو اضاف کردم و بدنم یه کم بهتر شد و لی با ترک اون به حالت قبلی برگشتم.
از شما دوستان می خوام که بهم بگین چطور تمرین کنم؟ چند روز تو هفته ؟ اگه قرار باشه مکمل استفاده کنم از کی شروع کنم ومهم تر از اون شما چه چیزی(هایی) رو پیشنهاد می کنید.
در ضمن من از بدم به قولا پفی خیلی خوشم نمیاد و بیشتر دوست دارم بدنم زیر لباس قشنگ باشه و یه هیکل میزونی رو داشته باشم یه چیزی در حد این عکس که چند وقت پیش تو همین فروم از رونالدو دیدم
منتظرتونم
بازم ممنون
http://up.iranblog.com/3/1257085348.jpg

غذا + مکمل + تمرین + استراحت کل جواب شماس حداقل 4 روز در هفته تمرین داشته باش 6 وعده غذا استفاده کن برای مثال صبح ساعت 8: 5 عدد سفیده 2 تا زرده + نون + شیر ساعت 11: ماکارونی یک بشقاب با 150 گرم گوشت ناهار : ازاد قبل تمرین : 2 تا سیب زمینی یا 1 دونه بعد تمرین 2 عدد فیله + چند قاشق برنج شب قبل خواب 1 لیوان شیر برای این واسه نمونه بود که شما دوست عزیز میتونی مثلا اگه نمیتونی یعنی اشتها نداری بیای از هر کدوم نصف مصرف کنی برای مکمل هم با توجه به وزن یه پودر کربو بالا + گلوتامین + کراتین ولی یادت باشه از همه چی مهم تر تغذیه برنامه تمرینم عکس ار بدنت اگه بزاری دوستان کمک میکنن موفق باشی:گل رز:

yashgin128
۱۳۸۸-۰۸-۱۰, ۰۱:۱۳ بعد از ظهر
غذا + مکمل + تمرین + استراحت کل جواب شماس حداقل 4 روز در هفته تمرین داشته باش 6 وعده غذا استفاده کن برای مثال صبح ساعت 8: 5 عدد سفیده 2 تا زرده + نون + شیر ساعت 11: ماکارونی یک بشقاب با 150 گرم گوشت ناهار : ازاد قبل تمرین : 2 تا سیب زمینی یا 1 دونه بعد تمرین 2 عدد فیله + چند قاشق برنج شب قبل خواب 1 لیوان شیر برای این واسه نمونه بود که شما دوست عزیز میتونی مثلا اگه نمیتونی یعنی اشتها نداری بیای از هر کدوم نصف مصرف کنی برای مکمل هم با توجه به وزن یه پودر کربو بالا + گلوتامین + کراتین ولی یادت باشه از همه چی مهم تر تغذیه برنامه تمرینم عکس ار بدنت اگه بزاری دوستان کمک میکنن موفق باشی:گل رز:
ممنون دوست عزیز
اما چند تا سوال :
من منظورم اینه که 4 روز در هفته یا 5 روز تمرین کنم یعنی به نظرتون اگه در هفته 4 تمرین کنم (با وجود مشغله ای که دارم)مشکلی پیش نمیاد
در مورد پودر ها + قیمت و میزان تاثیر گذاری اون بیشت توضیح دهید
چیزی که یادم رفته بود اینه که بشدت کم جون(یه قول بچه ها)وضعیف هستم .برای اینکه در تمامی موارد به ایده ال برسم شما چی (پودری)پیشنهاد می کنید
پودر را از کی شروع کنم به خوردن و بعد از چند ماه نتیجه میگیرم
در مورد عکس هم در پست بعدی میذارم.
بازم ممنون

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۸-۱۰, ۰۱:۳۳ بعد از ظهر
با شرایطی که شما دارین ؛ 4 روز تمرین در هفته مناسب حال شماست
در رابطه با مکمل ها میتونید به قسمت محصولات سایت مراجعه کنید که توضیحات کاملی اعم از قیمت و کارایی اونها داده شده
قدرت عضلات هم با تمرین صحیح و تغذیه مناسب به مرور بیشتر میشه
این مشکل رو همه در ابتدای راه دارن
موفق باشی دوست عزیز

yashgin128
۱۳۸۸-۰۸-۱۰, ۰۹:۲۲ بعد از ظهر
این هم عکس ها

http://up.iranblog.com/3/1257202397.jpghttp://up.iranblog.com/3/1257226596.jpg
http://up.iranblog.com/3/1257165844.jpg
منتظر رهنمایی کامل شما دوستان هستم
ممنون

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۸-۱۰, ۰۹:۴۸ بعد از ظهر
ببین دوست عزیز اگه میخوای به اون چیزی که مد نظرت هست برسی فوتبال رو بیخیال شو
چون خیلی ازت کالری میگیره
من این محصولات رو بهت پیشنهاد میدم واسه افزایش وزنت

ترو مس
رئال مس
ماسل جویز
سریوس مس
موتانت مس
حالا خودت با توجه به هزینه ای که میخوای بکنی یکی رو انتخاب کن...اینا بهترین گزینه ها هستن
اما از تغذیه هم غافل نشو و این تفکر رو نداشته باش که چون داری مکمل میخوری به تغذیه اهمیت ندی!!
حداقل روزی 5 وعده غذا داشته باش
تمرینت رو هم زیر نظر مربیت انجام بده انشالا که نتیجه مطلوبی میگیری

yashgin128
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۱۲:۰۳ بعد از ظهر
ببین دوست عزیز اگه میخوای به اون چیزی که مد نظرت هست برسی فوتبال رو بیخیال شو
چون خیلی ازت کالری میگیره
من این محصولات رو بهت پیشنهاد میدم واسه افزایش وزنت

ترو مس
رئال مس
ماسل جویز
سریوس مس
موتانت مس

حالا خودت با توجه به هزینه ای که میخوای بکنی یکی رو انتخاب کن...اینا بهترین گزینه ها هستن
اما از تغذیه هم غافل نشو و این تفکر رو نداشته باش که چون داری مکمل میخوری به تغذیه اهمیت ندی!!
حداقل روزی 5 وعده غذا داشته باش
تمرینت رو هم زیر نظر مربیت انجام بده انشالا که نتیجه مطلوبی میگیری

دوست عزیز بازم ممنون
این مکمل هایی که نوشتی پروتئینه و نباید در کنار اون مثلا کراتین یا امینو استفاده کرد
درباره فوتبال هفته ای یه جلسه چی؟ مشکلی نداره؟
و یه سوال دیگه از همین هفته اول وزنه ها رو سنگین بزنم ؟البته کلا من شنیدم برای حجم باید سنگین وزنه زده بشه؟
ممنون

navid_a
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۰۱:۰۳ بعد از ظهر
دوسته من اين مكمل هايي كه مهندس معرفي كردن كربو پروتئين هستند با درصد كربوهيدراته بالا و كراتين و آمينودر كنارشون مشكلي ايجاد نميكنه.
در مورده فوتبال هم هفته اي يك جلسه طوري نيست اما اگر نري بهتره.
شما تو هفته ي اول بايد جوري وزنه ها رو بزني كه بدن به وزنه عادت كنه از هفته هاي بعدش سنگين بزن.

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۰۱:۱۱ بعد از ظهر
نه نیازی به آمینو که اصلا نیست.....کراتین هم واجب نیست چون این پروتئینها کاراییه بالایی دارن
اما اگه بخوای میتونی در کنارش استفاده کنی
عرض کردم فوتبال رو بیخیال شو چون برای شما سم محسوب میشه
البته اگه فوتبالیست هستی و ورزش اصلیت فوتباله که خب بحثش جداس
در مورد سوال آخرت هم خدمتتون عرض شود که خیر نیازی نیست سنگین کار کنید
برای شما تکرارهای 10 تایی مناسبه و برای اینکه بتونید این 10 حرکت رو با فرم صحیح اجرا کنید وزنه متعادل نیازه نه سنگین؛ چون سنگین کنید نمیتونید فرم صحیح رو اجرا کنید و نتیجه ای جز آسیب دیدگی و تمرین زدگی حاصل نمیشه

shahram1359
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۰۹:۲۳ بعد از ظهر
برای آب کردن شکم و دور پهلو اگه هفته ای 4 روز بعد از تمرین دراز نشست کار کنم کافیه؟تاثیر داره؟یا باید حتما تمرین هوازی انجام بدم؟

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۰۹:۴۷ بعد از ظهر
برای آب کردن شکم و دور پهلو اگه هفته ای 4 روز بعد از تمرین دراز نشست کار کنم کافیه؟تاثیر داره؟یا باید حتما تمرین هوازی انجام بدم؟

فقط و فقط تمرین هوازی و رژیم و بس......
تمرینات شکم فقط عضلات شکم رو توسعه می دهد

ali73
۱۳۸۸-۰۸-۱۳, ۱۲:۰۵ بعد از ظهر
سلام خسته نباشی
حلا تمرین هوازی چطوریه
اگه میشه یه برنامه ساده بگین
متشکرم

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۸-۱۳, ۰۲:۰۸ بعد از ظهر
تمرين هوازي يعني اين كه علاوه بر تمرينات با وزنه تمريناي كه به نفس نفس ميندازنت هم اجرا كني . مثل دوچرخه ثابت و تردميل و دويدن و ال اپتيكال و ........ . كه بايد روزي 20 دقيقه اجرا شود .

ali73
۱۳۸۸-۰۸-۱۳, ۰۳:۱۴ بعد از ظهر
سلام:گل رز:
می خواستم وزنم را بالا ببرم حدود 15 کیلو در ضمن من 4 سال میشه جودو کار میکنم وبا توجه به فعالیت بدنی که دارم ودر کنار این بعضی وقت بدن سازی هم کار میکنم. چطور وزنم را ببرم؟در ضمن من 78 کیلو وزن 180 قد و 21 سال سن عضلاتم بد نیست و درحل حاضر 1 ماه میشه بطور مداوم بدن سازی کار میکنم از چه مکمل ها استفاده کنم تاقدرتم بالا بره و کمتر نفسم پایین بیاد.شرمنده سوالم خیلی کلی شد.باعرض پوزش.

ali73
۱۳۸۸-۰۸-۱۳, ۰۳:۱۷ بعد از ظهر
البته قبل هر چیز باید یه عرضه بخشش کنم خدمته دوستان شاید سوالم اینجا جاش نبود تازه واردیم به بزرگی خودتون ببخشید

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۰۸-۱۳, ۰۳:۴۲ بعد از ظهر
سلام:گل رز:
می خواستم وزنم را بالا ببرم حدود 15 کیلو در ضمن من 4 سال میشه جودو کار میکنم وبا توجه به فعالیت بدنی که دارم ودر کنار این بعضی وقت بدن سازی هم کار میکنم. چطور وزنم را ببرم؟در ضمن من 78 کیلو وزن 180 قد و 21 سال سن عضلاتم بد نیست و درحل حاضر 1 ماه میشه بطور مداوم بدن سازی کار میکنم از چه مکمل ها استفاده کنم تاقدرتم بالا بره و کمتر نفسم پایین بیاد.شرمنده سوالم خیلی کلی شد.باعرض پوزش.

سلام دوست من
جهت بالا بردن وزن شما می توانید از مکملهای کربو بالا ( گینر ) مانند موتان مس ، ماسل چویس ، سریوس مس به همراه کراتین که بهترین نوع آن در حال حاضر سل مس می باشد استفاده کنید
برنامه تمرینی هم بهتر است از سیستم هرمی استفاده کنید و هر عضله را یک بار در هفته تمرین دهید با این تفاوت که شدت تمرین بالا باشد و وعده های غذاییتون رو هم افزایش دهید
موفق باشید

ali73
۱۳۸۸-۰۸-۱۵, ۱۱:۱۸ بعد از ظهر
سلام دوست من
جهت بالا بردن وزن شما می توانید از مکملهای کربو بالا ( گینر ) مانند موتان مس ، ماسل چویس ، سریوس مس به همراه کراتین که بهترین نوع آن در حال حاضر سل مس می باشد استفاده کنید
برنامه تمرینی هم بهتر است از سیستم هرمی استفاده کنید و هر عضله را یک بار در هفته تمرین دهید با این تفاوت که شدت تمرین بالا باشد و وعده های غذاییتون رو هم افزایش دهید
موفق باشید
دوباره سلام:گل رز:
خیلی ممنون.
اگه میشه خواهش می کونم
یه تعریف کوچک از برنامه تمرینی هرمی کنید بعد یه دونه برنامه تمرینی ساده هرمی برام بزارین.
چون من واقعا عمل میکنکم برنامه ریزی کردم انشا ال... تا 8 ماه برم تو وزن 91 کیلو در ضمن الان 79 کیلو هستم :لبخند:

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۱۶, ۱۲:۴۳ بعد از ظهر
دوباره سلام:گل رز:
خیلی ممنون.
اگه میشه خواهش می کونم
یه تعریف کوچک از برنامه تمرینی هرمی کنید بعد یه دونه برنامه تمرینی ساده هرمی برام بزارین.
چون من واقعا عمل میکنکم برنامه ریزی کردم انشا ال... تا 8 ماه برم تو وزن 91 کیلو در ضمن الان 79 کیلو هستم :لبخند:
دوست عزيز، سيستم هرمي يعني شما با تعداد تكرار بيشتر و وزنه سبكتر شروع كنيد و ست به ست وزنه ها رو سنگين تر ولي تعداد تكرارها رو كمتر كنيد.
در ضمن اضافه كردن 12 كيلو عضله در 8 ماه در حد غير ممكنه، خصوصاً اگر نخوايد از استروئيد استفاده كنيد.

ali73
۱۳۸۸-۰۸-۱۶, ۰۳:۳۴ بعد از ظهر
در ضمن اضافه كردن 12 كيلو عضله در 8 ماه در حد غير ممكنه، خصوصاً اگر نخوايد از استروئيد استفاده كنيد.
به نظر شما چه کارای رو باید انجام بدم یا بهتر بگم برنامم رو چجوری تغییر بدم تا حداقل برسم؟:خجالت:

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۰۸-۱۶, ۰۳:۵۷ بعد از ظهر
به نظر شما چه کارای رو باید انجام بدم یا بهتر بگم برنامم رو چجوری تغییر بدم تا حداقل برسم؟:خجالت:

هیچ چیز غیر ممکنی وجود نداره
از همین امروز
1- برنامه ریزی و تمرین طبق برنامه و منظم با تمرکز کامل
2- استفاده از مکملهایی رو که بهت پیشنهاد دارم و مولتی ویتامین
3- تغذیه مناسب از غذاهای با ارزش بالا ، میوه بخصوص موز و سیب ، آب به اندازه کافی و ....
4- خواب کافی 8 ساعت از ساعت 10 الی 6 صبح
5- برنامه تمرینی مناسب که در صورتی که مایل بودید چندتا عکس برام بفرست برنامت رو آماده می کنم

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۱۶, ۰۴:۰۹ بعد از ظهر
شما در هر صورت بهتره كه از سيستم هرمي استفاده كنيد. در ضمن دقت كنيد كه برنامه تون رو طوري بچينيد (با توجه به تعداد روزهايي در هفته كه تمرين مي كنيد) تا بين تمرين دادن هر عضله 48 ساعت فاصله براي ريكاوري وجود داشته باشه. كافيه در هفته هر عضله يكبار به طور مستقيم و يكبار به طور غير مستقيم تحت فشار قرار بگيره. مثلاً عضله پشت بازو در تمرينات پشت باز به طور مستقيم و در پرس سينه و سرشانه به طور غير مستقيم تحت فشار قرار مي گيره. همينطور براي افزايش وزن مي تونيد از مكملهاي پركربوهيدرات (گينرها) استفاده كنيد و يا اگر عجله اي براي افزايش وزن نداريد، مي تونيد از مكملهاي پر پروتين استفاده كنيد تا حجمي خشك بياريد. براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد مكملها مي تونيد به تاپيكهاي مربوطه مراجعه كنيد.

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۱۶, ۰۴:۱۴ بعد از ظهر
از همین امروز
3- تغذیه مناسب از غذاهای با ارزش بالا ، میوه بخصوص موز و سیب ، آب به اندازه کافی و ....
5- برنامه تمرینی مناسب که در صورتی که مایل بودید چندتا عکس برام بفرست برنامت رو آماده می کنم
البته مهدي جان شما درست مي فرماييد، ولي منظور من 12 كيلو عضله خشك بدون مصرف استروئيد در فقط 8 ماه بود. ضمناً بايد قبول كنيم كه هميشه شرايط ايده آل نيست و رعايت 5 مرحله فوق در طول 8 ماه بدون كم و كاست واقعاً مشكله.
ولي خوب ايشون مي تونه تلاشش رو بكنه، شايد 12 كيلو نه ولي بتونه 8 تا 10 كيلو اضافه كنه. :صلح:

ali73
۱۳۸۸-۰۸-۱۶, ۱۱:۰۹ بعد از ظهر
شرمنده
http://www.2shared.com/file/8910941/1ed2c725/Archive.html (http://www.2shared.com/file/8910941/1ed2c725/Archive.html)
http://www.2shared.com/fadmin/8910941/2c353edc/Archive.zip.html (http://www.2shared.com/fadmin/8910941/2c353edc/Archive.zip.html)

http://jump.fm/JKKBG (http://jump.fm/JKKBG)
:گل رز:منتظرم برنامه هستم
اگه میشه برنامه رو طوری تنظیم کنید که تو 3روزه هفته باشه چون من روزهایه زوج میرم تمرین جودو میخوام برنامه رو تو روزایه فرد انجام بدم:لبخند:

mahan
۱۳۸۸-۰۸-۱۶, ۱۱:۳۷ بعد از ظهر
استاید فرق تکرار های 6 تایی با 8 تایی با مثلا 9 تایی یا 13 تایی دقیقا چیه ؟
میدونم تکرار کم برای حجم و تکرار زیاد برای تفکیک هستش
اما خب واقعا فرق تکرار 9 تایی با 8 تایی تو چیه ؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۸-۱۶, ۱۱:۴۹ بعد از ظهر
استاید فرق تکرار های 6 تایی با 8 تایی با مثلا 9 تایی یا 13 تایی دقیقا چیه ؟
میدونم تکرار کم برای حجم و تکرار زیاد برای تفکیک هستش
اما خب واقعا فرق تکرار 9 تایی با 8 تایی تو چیه ؟

تكرار 9 با 8 فرق چنداني نميكنه . اما بين تكرارهاي 6 تا 8 فرق زيادي هست . در تكرار هاي 6 تايي عضله بيشتر به سمت قدرت گيري ميره تا حجم . اما در تكرار هاي 8 تايي عضله به سمت رشد و تا حد نياز قدرت پيش ميره .

mahan
۱۳۸۸-۰۸-۱۶, ۱۱:۵۷ بعد از ظهر
ممنون آقا پیمان
استفاده از سیستم کمکی تو تکرار های 6 تایی مناسب هستش؟ که مثلا شما 2 حرکت آخر هر تکرار رو با کمک بری؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۸-۱۷, ۱۲:۰۰ قبل از ظهر
ممنون آقا پیمان
استفاده از سیستم کمکی تو تکرار های 6 تایی مناسب هستش؟ که مثلا شما 2 حرکت آخر هر تکرار رو با کمک بری؟

در تكرارهاي كم مثلا 4-6 تايي بهتره كه نهايتا يك حركت آخر كمك گرفته شود .
در كل اين نوع تمرينات بيشتر براي افزايش قدرت به كار ميره تا حجم .

ali73
۱۳۸۸-۰۸-۱۸, ۱۲:۴۶ قبل از ظهر
از همین امروز
http://www.2shared.com/file/8910941/1ed2c725/Archive.html (http://www.2shared.com/file/8910941/1ed2c725/Archive.html)
http://www.2shared.com/fadmin/8910941/2c353edc/Archive.zip.html (http://www.2shared.com/fadmin/8910941/2c353edc/Archive.zip.html)

http://jump.fm/JKKBG (http://jump.fm/JKKBG) عکسامه فایلش زیپه
اگه میشه برنامه رو طوری تنظیم کنید که تو 3روزه هفته باشه چون من روزهایه زوج میرم تمرین جودو میخوام برنامه رو تو روزایه فرد انجام بدم

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۰۸-۱۸, ۰۵:۳۳ قبل از ظهر
http://www.2shared.com/file/8910941/1ed2c725/archive.html (http://www.2shared.com/file/8910941/1ed2c725/archive.html)
http://www.2shared.com/fadmin/8910941/2c353edc/archive.zip.html (http://www.2shared.com/fadmin/8910941/2c353edc/archive.zip.html)

(http://jump.fm/jkkbg)http://jump.fm/jkkbg (http://jump.fm/jkkbg%20%d8%b9%da%a9%d8%b3%d8%a7%d9%85%d9%87) عکسامه فایلش زیپه
اگه میشه برنامه رو طوری تنظیم کنید که تو 3روزه هفته باشه چون من روزهایه زوج میرم تمرین جودو میخوام برنامه رو تو روزایه فرد انجام بدم

باشه علی جان برنامتو آماده می کنم و همین جا قرار می دهم :صلح:

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۰۸-۱۸, ۰۸:۴۹ بعد از ظهر
http://www.2shared.com/file/8910941/1ed2c725/archive.html (http://www.2shared.com/file/8910941/1ed2c725/archive.html)
http://www.2shared.com/fadmin/8910941/2c353edc/archive.zip.html (http://www.2shared.com/fadmin/8910941/2c353edc/archive.zip.html)

(http://jump.fm/jkkbg)http://jump.fm/jkkbg (http://jump.fm/jkkbg%20%d8%b9%da%a9%d8%b3%d8%a7%d9%85%d9%87) عکسامه فایلش زیپه

جلسه اول :
پرس سینه هالتر 8-10-12
قفسه سینه دمبل + پرس دمبل 8 – 8
پرس بالا سینه هالتر 8-10-12
شنا سوئدی دست باز 12 × 1
زیر بغل هالتر خم 8-10-12
زیر بغل سیم کش پشت 8-10-12
زیر بغل دمبل تک خم + پلاور مبل 8 – 8
بارفیکس 12×1
جلسه دوم :
پرس سرشانه هالتر پشت 8-10-12
نشر طرفین دمبل + نشر خم دمبل 8 – 8
پرس دمبل نشسته 8 – 8
پشت بازو هالتر خوابیده + جلو بازو دمبل تناوبی 8-10-12
پشت بازو سیم کش عمودی + جلو بازو هالتر لاری 8-10-12
جلو بازو دمبل میز شیبدار 12×1
پشت بازو دمبل تک خم 12×1
ساعد هالتر ایستاده 10-12-12
جلسه سوم :
اسکات پا هالتر 8-10-12
پرس پا دستگاه 8-10-12
جلو پا دستگاه + پشت پا دستگاه 8 – 8
لانچ دمبل 8- 8
ساق پا ایستاده با هالتر 10-12-12
شکم کرانچ سیم کش 12×3
شکم با میله بارفیکس 12×3

این برنامه را به مدت 30 روز انجام دهید
شدت تمرین را زیاد کنید
راستی شما که بوکس هم در برنامه دارید سعی کنید که تمرینات هوازی را کم کنید چون تمرینات هوازی مانع از افزایش وزن و حجم می گردد و بیشتر چربی سوزی می شود
از مکملهای کراتین و گینرها که قبلا برات معرفی کردم ( تو سایت هست از آقا پیمان صادقی پری درخواست کنی برات می فرسته مطمئن هم هستن ) هم استفاده کن تا نتیجه رو بگیری .
سوالی داشتی در خدمتم

ali73
۱۳۸۸-۰۸-۱۹, ۱۲:۱۴ قبل از ظهر
1-پرس سرشانه هالتر پشت 8-10-12
2-نشر طرفین دمبل + نشر خم دمبل 8 – 8
پرس دمبل نشسته 8 – 8
سلام
:گل رز::گل رز::گل رز::گل رز:قبل ازسوالم خیییییلی ممنونم که زحمت برنامه رو کشیدین:گل رز::گل رز::گل رز::گل رز:

1-سواله اول اینکه پرس سرشانه از جلو هست یاپشت؟ اگه از پشت هست سرشانه از جلو نرم؟
سواله دوم اینکه 8-8 یعنی چی؟

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۰۸-۱۹, ۰۵:۲۹ قبل از ظهر
1-پرس سرشانه هالتر پشت 8-10-12
2-نشر طرفین دمبل + نشر خم دمبل 8 – 8
پرس دمبل نشسته 8 – 8
سلام
:گل رز::گل رز::گل رز::گل رز:قبل ازسوالم خیییییلی ممنونم که زحمت برنامه رو کشیدین:گل رز::گل رز::گل رز::گل رز:

1-سواله اول اینکه پرس سرشانه از جلو هست یاپشت؟ اگه از پشت هست سرشانه از جلو نرم؟
سواله دوم اینکه 8-8 یعنی چی؟

سلام
پرس سرشانه هالتر از پشت می باشد
نه پرس از پشت کافیه به جای جلو برات پرس دمبل نشته گذاشتم
8-8 یعنی 2 ست 8 تایی انجام بده با تمرکز کامل
و ستهای 8-10-12 یعنی از سبک شروع کن که بتونی حرکت اول رو 12 تکرار بری و ستهای بعدی رو اضافه کن که بتونی 10 تکرار انجام بدی و ست آخر هم وزنه ای اتنخاب کن که بتونی 8 تکرار انجام دهی
این برنامه بیشتر به طرف حجم گرایش داره و برای افزایش وزن عالیه

ali73
۱۳۸۸-۰۸-۱۹, ۰۸:۲۹ بعد از ظهر
به جایه کراتین از پروتیین استفاده کنم چجور میشه؟
:متفکر:

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۰۸-۱۹, ۰۹:۱۱ بعد از ظهر
به جایه کراتین از پروتیین استفاده کنم چجور میشه؟
:متفکر:

طوری نمیشه ، پروتئین نیاز روزانه بدن است و باید به ازای هر کیلو از وزن بدن بین 1 الی 1/5 گرم در طول روز مصرف شود که البته از این مقدا تقریبا نیمی از طریق تغذیه روزانه تامین می شود و نیم دیگر رو از طریق مکملها بدنسازان تامین می کنند . اما خوب در مورد کراتین ، کراتین یه نوع آمینو می باشد که جهت افزایش توده عضلانی و بالا بردن توان و قدرت و به صورت دوره ای مصرف می شود و در کنار کراتین اگر پروتئین هم مصرف شود نتیجه بهتری می گیرید در ضمن کراتین جزء بی عوارض ترین مکملهای نیز بشمار می رود که طرفدارای زیادی را دارد
موفق باشید

ali73
۱۳۸۸-۰۸-۲۱, ۱۰:۲۰ بعد از ظهر
سلام لانچ دمبل چجوریه؟

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۰۸-۲۱, ۱۰:۲۸ بعد از ظهر
سلام لانچ دمبل چجوریه؟
سلام
دوتا دمبل سنگین میگیری دستت، یه پا جلو ، یه پا عقب، میشینی و پا میشی
http://www.bodybuilding.com/fun/2002/dbrearlunge2.jpghttp://www.bodybuilding.com/fun/2002/dbrearlunge1.jpg

kanelair
۱۳۸۸-۰۸-۲۶, ۱۰:۰۴ قبل از ظهر
با سلام خدمت دوستان نازنینم بنده بهترین تمرینات باز کردن شانه و پهن کردن شانه لازم دارم.

مشکل من اینه کول دارم سر شونم کوچیکه چه تمرینی انجام بدم که سریعا رشد کنم بهترین تمرینات سرشانه را بگوئید.

من چون یکم عشق کول و شانه ام میخوام کول و شانه ام خیلی بزرگ کشیده و کات شده از هم باشند چه برامه ایو پیشنهاد میکنید.

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۲۶, ۱۰:۱۵ قبل از ظهر
پرس سرشانه از پشت و نشر از جانب ايستاده بهترين حركات براي پهن كردن شانه ها هستند، البته هردو حركت عضلات كول رو هم تحت فشار قرار مي دن.

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۰۸-۲۶, ۰۱:۲۵ بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان نازنینم بنده بهترین تمرینات باز کردن شانه و پهن کردن شانه لازم دارم.

مشکل من اینه کول دارم سر شونم کوچیکه چه تمرینی انجام بدم که سریعا رشد کنم بهترین تمرینات سرشانه را بگوئید.

من چون یکم عشق کول و شانه ام میخوام کول و شانه ام خیلی بزرگ کشیده و کات شده از هم باشند چه برامه ایو پیشنهاد میکنید.

سلام
برای سرشانه بخصوص سر میانی که جهت پهن شدن شانه می باشد
1- نشر طرفین دمبل نشته 8×3
2- پرس سرشانه هالتر پشت گردن 8-10-12
3- نشر طرفین با کابل 10×2
4- نشر خم با کابل 8×3
برای کول
1- شراگ با دمبل نشسته 12×3
2- کول با سیم کش 10×3
در هفته دو بار اجرا کنی عالی جواب میده :چشمک: