PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هر گونه سوال خود را در مورد برنامه تمريني در اين تاپيك با ما مطرح كنيد

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۷-۱۰, ۱۱:۳۳ بعد از ظهر
با سلام خدمت شما دوستان عزيز .
دوستان هر گونه سوال و مشكل در مورد برنامه تمريني داريد در اين تاپيك با ما در ميان بگذاريد .
براي پرسيدن سوال حتما قد وزن و سايز هاي بدن مثل دور بازو و ... را بگوييد . در ضمن حتما در مورد هدفتان راجع به پرورش اندام بگوييد . مثل قهرماني يا چاقي يا لاغري و ............. . گفتن سابقه تمريني هم الزامي است .
در صورت امكان عكس هم از بدنتان بگذاريد تا ما به بهترين نحو بتوانيم شما را ياري كنيم .

sahar...
۱۳۸۷-۰۷-۱۷, ۰۵:۲۳ بعد از ظهر
با عرض سلام و خسته نباشيد.من خانمي 24 ساله هستم با وزن 52 كيلو گرم و قد 158 سانتي متر .دور بازو 26 و دور سينه 87 و دور باسن 100 مي باشد.در كل از نظر ژنتيكي اندام بدي ندارم و استعداد چاق شدن هم ندارم اما تمايل به بالاتر رفتن باسن و آب شدن بغل رانهايم دارم.هدفم از ورزش پيدا كردن اندامي ورزشكاريه اما نميخوام آنقدر ورزش كنم كه عضلات خيلي برجسته اي داشته باشم.اگر ممكنه لطف كنيد اول يه برنامه تمريني براي تناسب كلي بدن بهم بگيد و بعد در مورد اهدافم براي نواحي ذكر شده من رو راهنمايي كنيد.قابل ذكره كه من سابقه قابل بياني در زمينه ورزش نداشته ام.در ضمن ميخواستم بپرسم كه براي ترك نخوردن پوست در اثر تمرينات چه بايد كرد.
ممنون و متشكرم

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۷-۱۷, ۰۷:۲۲ بعد از ظهر
با عرض سلام و خسته نباشيد.من خانمي 24 ساله هستم با وزن 52 كيلو گرم و قد 158 سانتي متر .دور بازو 26 و دور سينه 87 و دور باسن 100 مي باشد.در كل از نظر ژنتيكي اندام بدي ندارم و استعداد چاق شدن هم ندارم اما تمايل به بالاتر رفتن باسن و آب شدن بغل رانهايم دارم.هدفم از ورزش پيدا كردن اندامي ورزشكاريه اما نميخوام آنقدر ورزش كنم كه عضلات خيلي برجسته اي داشته باشم.اگر ممكنه لطف كنيد اول يه برنامه تمريني براي تناسب كلي بدن بهم بگيد و بعد در مورد اهدافم براي نواحي ذكر شده من رو راهنمايي كنيد.قابل ذكره كه من سابقه قابل بياني در زمينه ورزش نداشته ام.در ضمن ميخواستم بپرسم كه براي ترك نخوردن پوست در اثر تمرينات چه بايد كرد.
ممنون و متشكرم

سلام . ابتدا بايد عرض كنم كه خوشبختانه قد و وزن شما با هم همخواني دارد . براي بزرگ تر شدن باسن و آب شدن بغل ران هايتان احتياج به پرورش دادن عضلات باسن و همچنين چربي سوزي كمي به صورت هم زمان شما احتياج به تمرینات با وزنه و تمرينات هوازي به صورت هم زمان داريد . در مورد برجسته شدن زياد ازحد عضلات بايد خدمتتون بگم كه اصلا نگران نباشيد چون بدون استفاده از استروئيد ها هيچ وقت يك خانم نمي تواند عضلات برجسته و بزرگي داشته باشد و تمام عكس هايي كه ار بدنسازي بانوان كه داراي عضلاتي ورزيده هستند در اينترنت مي بينيد به خاطر استفاده بسيار زياد از داروهاي استروئيدي مي باشد چون هورموني كه باعث عضله سازي مي شود تستسترون نام دارد و اين هورمون در بدن زنان 10 برابر كمتر از بدن مرد ها مي باشد . پس اصلا نگران اين مسئله نباشيد . براي ترك نخوردن پوست كار خاصي نميشه كرد و تمام تبليغاتي كه در اين زمينه مي بينيد تبليغات تجاري و دروغين مي باشد . اما با استفاده از كرم هاي حاوي ويتامين اي و همچنين استفاده از قرص ويتامين اي تا حد كمي مي شود از ايسن مسئله جلو گيري كرد . در كل پوست در اثر افزايش حجم و كاهش حجم بدن ترك مي خورد كه در اين مورد اگر خواستيد عكس هايي از افراد بسيار معروف دارم كه براتون بزارم كه با وجودي كه همه امكانات را در اختيار داشتند باز هم ترك خوردگي كمي در بدن آنها ديده مي شود .
در مورد تمرين شما بايد بگم كه بهترين نوع تمرين براي شما 3 روزتمرين با وزنه و 2 روز هوازي (دو در جا يا دو چرخه ثابت ) مي باشد . و دوز هم استراحت براي بدن شما الزاميست .
در مورد رژيم غذاييتون هم بايد بگم كه تو كل روز ميتونيدهمون غذايي را كه در حال حاضر مصرف ميكرديد داشته باشيد به غير از وعده شب . كه بهتر است در وعده شام غذاهايي مثل سينه مرغ كبابي يا آب پز يا ماهي كبابي استفاده كنيد كه حتما وعده شام بدون برنج و با سالاد ميل شود.
براي كمك بيشتر و نزديك تر شدن به هدف استفاده از قرص هاي آمينو مي تونه كمك زيادي به شما كنه . كه من آمينو بي سي آ آ دايماتيز را پيشنهاد مي كنم .
در مورد تمرين من يك برنامه تمريني براي سه روز تمرين با وزنه به شما ميدم و در مورد تمرينات هوازي هم بايد بگم كه بهتره از دوچرخه ثابت و تردميل به مدت 30 دقيقه استفاده كنيد .
حال برنامه تمريني با وزنه :
روز اول :
جلو پا با ماشين 12*3
هاگ پا با ماشين 12*3
پشت پا با ماشين 12*3
ساق پا ايستاده 12*3
جلو بازو با دمبل تك تك 12*3
جلو بازو با سيم كش 12*3

روز دوم
بارفيكس از جلو دست باز 12*3
زير بغل سيم كش از پشت 12*3
زير بغل قايقي 12*3
سر شانه با هالتر از جلو 12*3
نشر از جانب با دمبل 12*3

روز سوم
پرس سينه با دمبل 12*3
پرس بالا سينه با دمبل 12*3
كراس اور 12*3
پشت بازو با دمبل تك 12*3
پشت بازو پمپي(كيك بك) 12*3

لازم به ذكر است كه بهتره روزي 4 ست 30 تايي دراز نشست بزنيد . در صورت مجهز بودن باشگاه به دستگاه پله روزانه 15 دقيق از دستگاه پله استفاده كنيد .
اميدوارم كه از اين برنامه نتيجه مطلوب را بگيريد .
زمان شروع تمرينات دور ران و باسن و كمر را اندازه بگيريد و بعد از يك ماه به من اطلاع بدهيد تا برنامه تمريني شما را عوض كنم .

sandow
۱۳۸۷-۰۷-۱۹, ۰۵:۳۰ قبل از ظهر
salam man 18 sal daram va ghadam 182 vaznam 65kg.ye 5 mahi hast ke badansazi mikonam vali mikham bedunam ke barnemeye tamrinim yekam sangin va ziyad nist?beghole maruf overtraining nist
3ruz badansazi 1ruz esterahat.be hamin tartib kar mikonam.1ruz sine va posht bazu.fardash zirbaghal va jelo bazu.fardash azolate pa va sar shane.fardash esterahat .

milad faridnia
۱۳۸۷-۰۷-۱۹, ۰۹:۲۰ قبل از ظهر
salam man 18 sal daram va ghadam 182 vaznam 65kg.ye 5 mahi hast ke badansazi mikonam vali mikham bedunam ke barnemeye tamrinim yekam sangin va ziyad nist?beghole maruf overtraining nist
3ruz badansazi 1ruz esterahat.be hamin tartib kar mikonam.1ruz sine va posht bazu.fardash zirbaghal va jelo bazu.fardash azolate pa va sar shane.fardash esterahat .

فارسي تايپ كن
وگرنه جواب نميگيري

sandow
۱۳۸۷-۰۷-۲۰, ۰۲:۱۵ قبل از ظهر

font farsi nadare ke betunam farsi benevisam

Mohsen
۱۳۸۷-۰۷-۲۰, ۰۲:۴۳ قبل از ظهر
از این (http://www.behnevis.com) سایت استفاده کنید

sahar...
۱۳۸۷-۰۷-۲۰, ۰۱:۵۷ بعد از ظهر
در ابتدا از پاسخ كاملتون متشكرم.يه چيزي كه مي خوام مطرح كنم اينه كه من قصد بزرگتر كردن باسن رو ندارم فقط مي خوام بالاتر بره.ميخوام بدونم تمريناتي كه داديد از اين جهت با خواسته من مشكلي ندارن؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۷-۲۰, ۰۴:۲۷ بعد از ظهر
در ابتدا از پاسخ كاملتون متشكرم.يه چيزي كه مي خوام مطرح كنم اينه كه من قصد بزرگتر كردن باسن رو ندارم فقط مي خوام بالاتر بره.ميخوام بدونم تمريناتي كه داديد از اين جهت با خواسته من مشكلي ندارن؟

منظورتونو دقيقا در مورد بالا رفتن باسن نمي فهمم . اما اگه منظورتون اينه كه نوع اسكلت بدن شما عوض شه . متاسفانه بايد بگم كه اين امر امكان نداره . چون شما با حركات بدنسازي فقط ميتونيد روي عضلات بدن تغيير بدهيد و روي استخوان بندي نمي توانيد تغييري ايجاد كنيد .
اما اگر منظورتون از بافت ماهيچه اي است بايد بگم كه با تمرينات و تغذيه اي كه دادم مي توانيد تغيير زيادي در زيبايي اين قسمت و فرم آن ايجاد كنيد .

milad faridnia
۱۳۸۷-۰۷-۲۲, ۱۰:۲۷ قبل از ظهر
پيمان جان برنامه بسيار كاملي به شما داد
و يكي از بهترين حركات براي گرد كردن باسن اسكات پا است
عضله باسن وقتي گرد شود از حالت افتادگي بيرون
مي ايد و بالا مي ايستد از ورزشهاي هوازي مانند دوچرخه هم استفاده كنيد

aikido
۱۳۸۷-۰۷-۳۰, ۱۱:۳۹ بعد از ظهر
اگه کسی بخواد فقط یه طرف بدنش رو عضله سازی کنه شدنی هست؟

کسیو میشناسم که پرتاب دیسک کار میکرده با دست راستش.... الان طرف راست بدنش عضلانیه ولی طرف چپش نه...

پشت کتف راستش که عضله اورده مثل قوز شده چون با طرف چپش قرینه نیست...

حالا این شخص میتونه فقط رو طرف چپش کا کنه؟ مثلا فقط با دست چپش دمبل بزنه؟

ممنون میشم اگه پاسخ رو کلی بدین

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۰۱, ۱۲:۰۵ قبل از ظهر
متاسفانه تا به حال همچين چيزي نديدم . اما اگه مظورت از عضلاني تر كم چرب تر بودن باشه از همين الان بگم كه امكان پذير نيست .
اما اگه منظور از عضلاني حجيم تر بودن عضله باشه بله امكان داره . بله ميشه فقط با يه دست تمرين كنه اما كي بدن بدون تقارن دوست داره ؟ مسلما هيچ كس .
البته تا جايي كه من ميدونم توي تمرينات هر ورزشي هر دو طرف بدن را تمرين ميدن .
تا به حال نديدم و نشنيدم كه كسي فقط يه طرف بدنش را تمرين بده

Mohsen
۱۳۸۷-۰۸-۰۱, ۰۱:۲۰ قبل از ظهر
من فکر کنم منظور این دسوتمون اینه که می خواد دست چپش که ضعیف هست را به دست راستش برسانه طوری که با هم تناسب داشته باشن
اگر منظورت اینه باید با دست چپش بیشتر کار کنه تا دست چپ به دست راستش برسه

mahmoud
۱۳۸۷-۰۸-۰۲, ۰۶:۵۹ قبل از ظهر
فكر ميكنم چون رشته ايشون پرتاب ديسك بوده با دست راست به خاطر همين عدم تناسب پيدا كرده بهتره به باشگاه بدنسازي بره و با هالتر شروع كنه كار كردن كه به هر دو قسمت فشار مساوي بياد يا وقتي با دمبل كار ميكنه 1 يا 2 تكرار اضافه واسه سمت چپ بزنه

aikido
۱۳۸۷-۰۸-۰۲, ۰۱:۱۴ بعد از ظهر
این موردی که گفتم منظورم حجم عضله هست....

یعنی در اثر کار کردن با یک طرف بدن ( به خاطر ماهیت رشته پرتاب دیسک ) طرف راستش حجم عضله بیشتری داره...
به طوری که طرف راستش کول آورده ولی طرف چپش نه....

aikido
۱۳۸۷-۰۸-۰۲, ۰۱:۲۱ بعد از ظهر
تو رشته بدنسازی افراد دارای اضافه وزن بهتر نتیجه میگیرند یا اونایی که لاغر هستند؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۰۲, ۰۲:۰۰ بعد از ظهر
این موردی که گفتم منظورم حجم عضله هست....

یعنی در اثر کار کردن با یک طرف بدن ( به خاطر ماهیت رشته پرتاب دیسک ) طرف راستش حجم عضله بیشتری داره...
به طوری که طرف راستش کول آورده ولی طرف چپش نه....

بايد باشگاه بره و از تمرينات بدنسازي با هالتر استفاده كنه تا حجم سمت چپ و راست بدنش كم كم يكي بشه

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۰۲, ۰۲:۰۱ بعد از ظهر
تو رشته بدنسازی افراد دارای اضافه وزن بهتر نتیجه میگیرند یا اونایی که لاغر هستند؟

مسلما افرادي كه تيپ بدني مزومورف دارن بهتر راحت تر ميتونن قهرمان شن .

براي اطلاعات بيشتر اين مطلب را بخوانيد
http://www.bodybuilder.ir/forum/showthread.php?t=187

aikido
۱۳۸۷-۰۸-۰۲, ۱۱:۵۸ بعد از ظهر
برای افرادی که شکم دارند.... شکم کرانچ و شکم زدن مفید هست یا خیر؟

این درسته که میگن شکم زدن باعث متراکم شدن چربی ها میشه و آب کردنش رو با مشکل مواجه میکنه

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۰۳, ۱۲:۰۳ قبل از ظهر
به هيچ وجه تمرينات شكم بدون داشتن رژيم غذايي خاص و نداشتن تمرينات هوازي باعث چربي سوزي نميشه و اين يه باور غلط هستش .
فقط با جراي حركات شكم شما مي تونيد زير سازي شكم را تغيير بدهيد .
يعني عضلات شكم را حجيم تر مي كنيد .
در ضمن اجراي حركات شكم باعث تراكم چربي ها نميشه .

bodybuilder
۱۳۸۷-۰۸-۰۵, ۰۹:۲۰ بعد از ظهر
جلو بازو رو با پشت بازو تو یک روز تمرین دادن بهتره یا جدا جدا؟؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۰۵, ۱۰:۰۴ بعد از ظهر
بهترين نوع تمرن دادن پشت بازو روز سينه يا سرشانه است چون پشت بازو تا حدي تحت فشار قرار گرفته و آماده براي ترين اختصاصي است .
بهرين زمان براي تمرين جلو بازو هم بعد از زير بغل هستش . البته در بعضي موارد بعد از سر شانه هم ميزنند .
اما در كل هميشه نبايد يك روند خاص را ادامه داد و بهتره كه هر از گاهي بدن را غافلگير كرد و مثلا يه دفعه جلو بازو و پشت بازو را با هم در يك روز اجرا كرد.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۰۵, ۱۰:۰۶ بعد از ظهر
دليل اين كه ميگم با هم نزني بهتره اينه كه عضلات بدن براي ريكاوري به 72 ساعت يعني 3 روز استراحت نياز دارند . كه اگه بخوايم با هم بزنيم مثلا فرداش پرس سينه داشته باشيم يه مقدار باز به پشت بازوو فشار مياد و چون هنوز كاملا ريكاوري نشده به جاي رشد ممكنه پسرفت كنه .

H I R B O D
۱۳۸۷-۰۸-۰۶, ۱۰:۳۶ قبل از ظهر

بستگی به میزان سابقه تمرینی و برنامه هایی که تا بحال استفاده کردی داره .... تمرین عضلات سه سر و دو سر با هم متداول هست اما باید دید به درد شما می خوره یانه

IAMEXE
۱۳۸۷-۰۸-۰۹, ۰۲:۱۵ بعد از ظهر

ببین تمام عضلات بدن بسته به اینکه ضعیف یا قوی هستن ویا اینکه روز قبل و یا روز بعد چه تمرینهایی داشتی یا خواهی داشت تمرین دادنشون فرق میکنه. حتی شما میتونید حرکاتی رو انتخاب کنید که کمتر به عضله های دیگه فشار میارن! تا عضله مورد تمرین بعدی شما کمتر خسته بشن
امیدوارم که تونسته باشم منظورم رو رسونده باشم

mehdi_70
۱۳۸۷-۰۸-۱۴, ۰۶:۳۳ بعد از ظهر
سلام و با عرض خسته نباشید خدمت دست اند در کاران این انجمن مفید
بنده مهدی هستم 17 سالمه وزنم 52 و قدم 165 است می خواستم یک برنامه برای داشتن هیکلی مناسب داشته باشم قابل ذکر است که بنده هیج سابقه ورزشی ندارم و استعداد چاق شدن ندارم
متشکرم

IAMEXE
۱۳۸۷-۰۸-۱۴, ۰۶:۵۴ بعد از ظهر
سلام و با عرض خسته نباشید خدمت دست اند در کاران این انجمن مفید
بنده مهدی هستم 17 سالمه وزنم 52 و قدم 165 است می خواستم یک برنامه برای داشتن هیکلی مناسب داشته باشم قابل ذکر است که بنده هیج سابقه ورزشی ندارم و استعداد چاق شدن ندارم
متشکرم

سلام دوست عزیز
درسته که هستند کسایی که با خوردن آب هم چاق میشن که البته مشکل هورمونی دارن، اما اکثر افراد اکتومورف امثال شما دلیل کمبود وزنشون عادت بد غذایی هست. پست زیر رو مطالعه کنید:
http://www.bodybuilder.ir/forum/showthread.php?t=144
برای تجویز برنامه مشخصات کاملتری نیاز هست. یعنی تازه میخواین شروع کنین؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۱۴, ۰۶:۵۹ بعد از ظهر
همانطور كه دوست عزيزمون گفتند شما بايد اطلاعات بيشتري بدهيد مثلا قبلا چه ورزش هايي كرده ايد و به چه مدت يا مثلا بگيد منظورتون از هيكلي مناسب چيست ؟؟؟

POWERMAN
۱۳۸۷-۰۸-۱۴, ۱۰:۵۷ بعد از ظهر
سلام خدمت دوستای گلم
آقا اگه شما دار و ندارتون یه دونه کراتین باشه
چه تیریپی تمرین میکنین؟
سنگین؟ سبک؟
چند روز تو هفته؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۱۴, ۱۱:۰۱ بعد از ظهر
اتفاقا همين دوراني كه ميگي را گذروندم .
4 روز در هفته تمرين ميكنم و سنگين .
البته بستگي داره بعد از دوره استروئيدي باشه يا نه .
اما در هر صورت آدم به نظر من بايد از حداقل امكانات حداكثر استفاده را بكنه .

POWERMAN
۱۳۸۷-۰۸-۱۴, ۱۱:۱۶ بعد از ظهر
نه بعد از دوره استروئیدی نیست
روزهایه غیر تمرینم همون 10 گرم بزنم؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۱۴, ۱۱:۲۰ بعد از ظهر
آره روزهاي غير تمرين هم همان 10 گرم بخور .
يك وعده قبل از صبحانه .يك وعده هم قبل از خواب

POWERMAN
۱۳۸۷-۰۸-۱۴, ۱۱:۲۵ بعد از ظهر
واسه چی قبل خواب؟
بندازم قبل ناهار بهتر نیست؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۱۴, ۱۱:۳۱ بعد از ظهر
آخه قبل از ناهار بندازي خيلي نزديك ميشه به وعده قبليت .
اما اينجوري حدودا اختلاف زمانيش بيشتره .
البته من خودمم هميشه اينجوري ميخورم

mahdi
۱۳۸۷-۰۸-۱۷, ۰۶:۴۳ بعد از ظهر
با سلام من جواني هستم 23 ساله تقريبا 2 ساله زيبايي كار ميكنم تمريناتم مرتب بوده ولي از هيچ مكملي جز يك دوره كراتين كريستالي مصرف نكردم من 80kgوزنمه و170cmقدم بدنم خوب شده اما هنوز با اين همه تمرين از چربي دوره شكم خلاص نشدم بگيد الان از چه مكملي استفاده كنم تا عضلاتم زيبا تر و بزرگتر شود من هر شب 1:45 دقيقه تمرين ميكنم.من هدفم داشتنه يك بدنه زيبا با عضلاته ورزيده است.متشكرم.

mahdi
۱۳۸۷-۰۸-۱۷, ۰۶:۵۵ بعد از ظهر
با سلام من جواني هستم 23 ساله كه 2 ساله زيبايي كار ميكنم 80kgوزن و170cmقد دارم هر شب حدود1:45دقيقه تمرين ميكنم اما هنوز عضلاتم حجم كافي نگرفته يعني شكله زيبا بخود گرفته اما تخت شده من طي اين دوسال فقط يك دوره كراتينه كريستالي مصرف كردم راهنمايي بفرماييد چي مصرف كنم يا چطور تمرين كنم تا بهتر جواب بگيرم زمانه تمرينه من 10تا12شب ميباشد.:001_rolleyes:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۱۷, ۰۶:۵۶ بعد از ظهر
شما چربي روي عضلاتت را پوشانده و اين طبيعي هستش . اكثر بدنسازان در دوران حجم چربي را روي عضلات خود دارند .
شايد عضلات شما از لحاظ شكل بسيار زيبا باشد اما قبل از دوران رژيمم نمايان نباشد .
به نظر من اگه از حجم الانت راضي هستي بگو تا بهت يه رژيم خوب معرفي كنم تا چربي هاي روي عضلات بسوزه و نمايان بشه .
اما اگه ميخواي حجم عضلاتت بيشتر بشه فعلا فقط به فكر حجم باش چون اگه الان رژيم بگيري با همين حجم بدني بدنت بدون چربي و خشك ميشه .

mahdi
۱۳۸۷-۰۸-۱۷, ۰۷:۰۳ بعد از ظهر
من حجمه عضلاتم كمه خيلي كمه لطف بفرماييد اول يك برنامه تمريني و دورهاي وغذاييه عالي به من معرفي كنيد تا عضلاتم حجيم تر و قشنگ تر بشه بعد با راهنمايي خوبه شما خشك كنم هدفه من داشتنه بدني زيبا با عضلاتي ورزيده و اگر خدا به خواهد شركت در مسابقات:001_rolleyes:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۱۷, ۰۷:۱۰ بعد از ظهر
دوست عزيزم شما براي حجيم كردن بدنتون بايد از يه برنامه تمريني با ست هاي 8*3 يا 10*4 استفاده كني .
در مورد تغذيه هم بايد بگم كه ميتوني از يه رژيم غذايي پر پروتئين با كربوهيدرات متعادل استفاده كني كه بدنت راحت تر حجم بگيره و چربي هم زيادتر از اين نگيره .
از مكمل هاي پر پروتئين مثل وي 100% غافل نشو .
كمك زيادي ميكنه .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۱۷, ۰۷:۱۲ بعد از ظهر
در مورد تمرينت هم بگم كه براي گرفتن برنامه تمريني مناسب با من جهت مشاوره رايگان تماس بگير تا بهتر بتونم كمك كنم 0919*******

mahdi
۱۳۸۷-۰۸-۱۷, ۰۷:۲۵ بعد از ظهر
من منتظرم

mahdi
۱۳۸۷-۰۸-۱۷, ۰۷:۲۹ بعد از ظهر
ازشما خيلي متشكرم حتما مزاحم ميشم فقط يه سوال چقدر زمان با اين وجود لازمه تا بشه لااقل به شرايط مورده نظر نزديك بشم

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۱۷, ۰۷:۳۹ بعد از ظهر
دوست عزيزم همه بدن ها مثل هم نيست و اين هم يك دروغه بزرگه كه بعضي ها ميگويند مثلا ما شما را يك ماهه يا..... قهرمان كشور ميكنيم .
قهرماني به خيلي از چيزها بستگي داد مثلا هزينه اي كه ميكنيد استراحتي كه در 24 ساعت داريد . نحوه تمرين .بالانس بدني و خيلي ازچيزهاي ديگه .
اگه يه عكس از بدنت بذاري ميتونم حدودش را بگم .
عكسي كه ميزاري از فيگور جفت بازو باشه .

samad1100
۱۳۸۷-۰۸-۲۰, ۱۲:۲۰ بعد از ظهر
سلام و خسته نباشید من دارم قرص چربی سوز هیدروکسی کات مصرف میکنم 80 کیلو وزنمه چون میخواهم 6 تا 7 کیلو کم کنم و بدنی تیکه و خطی بسازم بعد از اینکه خطی کردم حجم بدم آیا از برنامه سوپر ست 15 تایی استفده کنم یا نه؟ دوم اینکه هوازی و دو صبها نیم سات برم و اگه برم هر روز باشه یا در هفته 2 تا 3 روز کافیه ؟ من همراه با هیدروکسی هم دارم یک پروتویین 100 % هم میخورم یعنی هر اسکوپ24 گرم حالا منو کامل راهنمایی کنید ممنونم

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۲۰, ۰۵:۱۰ بعد از ظهر
سلام . در مورد سوال هايي كه كرديد من هم چند سوال دارم كه ميتونه كمك كنه . اول اين كه بفرماييد آيا براي مسابقات در حال خشك كردن عضلات هستيد و يا فقط براي خودتان ؟
در مورد چربي سوزي بهتر هم بايد بگويم كه بهترين زمان براي چربي سوزي صبح ناشتا مي باشد . و بهترين نوع تمرين هم استفاده از سوپر ست ها مي باشد . تمريناتت را تا رسيدن به هدف بهتر است بدون استراحت به استثناي جمعه ها ادامه دهيد . هم هوازي هم تمرين با وزنه . در مورد دوز هيدوكسي كات هم از 3 عدد در روز شروع كن و هر دو هفته يك عدد به مقدار مصرفيت اضافه كن . از خوردن مواد پر كربوهيدرات پرهيز كن و فقط از غذاهاي پروتئيني استفاده كن .
سعي كن كل غذاي روزانه ات از سينه مرغ سفيده تخم مرغ و ماهي كبابي يا آب پز تشكيل شده باشد .
روزانه فقط اندازه يك كفكير برنج مصرف كن آن هم در زمان ظهر .
مقدار تمرين هوازي شما روزانه 30 دقيقه مناسب است .
باز هم هر سوالي داشتي بپرس در خدمتم .

samad1100
۱۳۸۷-۰۸-۲۱, ۰۱:۲۹ بعد از ظهر
ممنون از پیمان خان عزیز خودم و با تشکر از جوابت عرضم به حضورت برای مسابقه نمی خواهم خشک کنم بلکه برای خودم و در مورد هیدروکسی من اینجوری دارم میخورم از روز اول تا سوم 1 دونه صبح ساعت7 صبح و 1 دونه 4 عصر یعنی 40 دقیقه قبل تمرین از روز سوم تا هفتم2ودنه صبح 2 دونه قبل تمریت از روز هفتم تا آخر 3 دونه صبح 3 دونه قبل تمرین آیا خوبه یا نه؟ بعد من ساعت 7 صبح که میخورم باید دو بزنم یا نه ؟ بعد سوپر ست هم که تمرین میکنم اینجوریه که سینه و شنا سوئدی +بالا سینه + قفسه و پارال+ زیر سینه یک روز روز بعد بازو ها و پشت بازوها روز بعد سر شانه از پشت و جلو با دستگاه سر شانه با دمبل- نشر از بغل تک تک - نشر از جلو با دستگاه - سر کول با دستگاه و دمبل روز بعد هم پا ها و زیر بغل ها ضمنا تمرینم هم یک 70دقیقه طول می کشه و بعد از تمرین هم نیم ساعت تمامی شکمها رو سوپر کار می کنم از خلبانی تا چرخشی باز هم زحمت راهنماییم به گردن شما افتاد ممنون ممنون ممنون

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۲۱, ۰۴:۰۳ بعد از ظهر
ممنون از پیمان خان عزیز خودم و با تشکر از جوابت عرضم به حضورت برای مسابقه نمی خواهم خشک کنم بلکه برای خودم و در مورد هیدروکسی من اینجوری دارم میخورم از روز اول تا سوم 1 دونه صبح ساعت7 صبح و 1 دونه 4 عصر یعنی 40 دقیقه قبل تمرین از روز سوم تا هفتم2ودنه صبح 2 دونه قبل تمریت از روز هفتم تا آخر 3 دونه صبح 3 دونه قبل تمرین آیا خوبه یا نه؟ بعد من ساعت 7 صبح که میخورم باید دو بزنم یا نه ؟ بعد سوپر ست هم که تمرین میکنم اینجوریه که سینه و شنا سوئدی +بالا سینه + قفسه و پارال+ زیر سینه یک روز روز بعد بازو ها و پشت بازوها روز بعد سر شانه از پشت و جلو با دستگاه سر شانه با دمبل- نشر از بغل تک تک - نشر از جلو با دستگاه - سر کول با دستگاه و دمبل روز بعد هم پا ها و زیر بغل ها ضمنا تمرینم هم یک 70دقیقه طول می کشه و بعد از تمرین هم نیم ساعت تمامی شکمها رو سوپر کار می کنم از خلبانی تا چرخشی باز هم زحمت راهنماییم به گردن شما افتاد ممنون ممنون ممنون

در مورد مصرف هيدروكسي كات در پست قبلي كه دادم گفتم چگونه مصرف كني كه بهترين نتيجه را بگيري . در مورد تمرين هم همانطور كه گفتم براي هوازي ناشتا بهترين زمان هستش يعني بعد از خوردن هيدروكسي كات هوازي كار كن . نحوه تمرينت خوبه اما نبايد 70 دقيقه تمرين با وزنه طول بكشه .
فكر ميكنم زياد استراحت ميكني .
نبايد بيشتر از 30 ثانيه تا نهايتا 1 دقيقه بين هر ست استراحت كني .
شكم و پهلو كه هر روز ميزني خوبه با همان زمان نيم ساعت .
باز هم سوالي بود در خدمتم .

bodybuilder
۱۳۸۷-۰۸-۲۱, ۱۰:۲۹ بعد از ظهر
مسلما افرادي كه تيپ بدني مزومورف دارن بهتر راحت تر ميتونن قهرمان شن .

براي اطلاعات بيشتر اين مطلب را بخوانيد
http://www.bodybuilder.ir/forum/showthread.php?t=187

حالا ما که اندمومرف هستیم چکار کنیم....:sad:
دنبال قهرمانی نریم؟:w00t::001_tongue:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۲۱, ۱۱:۳۱ بعد از ظهر
حالا ما که اندمومرف هستیم چکار کنیم....:sad:
دنبال قهرمانی نریم؟:w00t::001_tongue:

فرزاد جان من هرگز نگفتم آندومرف ها نمي تونن قهرمان شن . من گفتم تيپ مزومرف راحت تر مي تونه قهرمان شه .
شما هم مسلما مي توانيد .

samad1100
۱۳۸۷-۰۸-۲۶, ۱۰:۳۶ قبل از ظهر
سلام پیمان جان گل منم مزاحم همیشگی از راهنامییات استفده میکنم ممنون بهت گفته بودم که دارم هیدروکسی می خورم و رژیم غذایی دارم چون 80 کیلو هستم و می خواهم خشک کنم مربیم گفته باید 7 تا8 کیلو کم کنی و بعد حجم بدی و گفته بعد که خشک شدی باید 60 میل somo بری حالا یه برنامه غذایی برام داده و گفته طبق دستور باید همین کارو بکنی نه کم نه زیاد برنامه 15 روزه است و سه وعده بیشتر نداره و گفته گر ما بین وعده ها ضعف کردی از آب یا چای نازک بدون قند یا یک خرما استفاده کن من 2 تا سه روزو برات می نویسم ببین خوبه چوم مربین گفته 15 روزه تضمینی 7 کیلو کم میکنی چون خصوصی گرفتم و تو تمرینات بالای سرمه یه برنامه محکم و انفجاری 4 سته و 15 تایی و حا لا برنامه غذاییم روز اول صبحانه= یک فنجان قهوه + یک حبه قند نهار = 2 عدد تخم مرغ سفت+اسفناج پخته + 1 عدد گوجه فرنگی شام= 300 گرم گوشت پخته یا کبابی +کاهو + آب لیوم ترش روز دوم صبحانه= یک فنجان قهوه + یک حبه قند نهار 10 تا ورق کالباس مرغ + یک لیوان ماست کم چرب شام= 300 گرم گوشت پخته یا کباب +کاهو+آب لیمو ترش روز سوم صبحانه یک فنجان چای + 2 تا خرما نهار= نصف سینه مرغ پخته یا کبابی +کاهو بدون آبلیمو شام = سالاد کرفس کلم گوجه سس آبلیمو +1 عدد سیب یا پرتقال روز چهارم = یک فنجان قهوه + یه قند + یه ورق نان تست نهار= 1 لیتر آب میوه ترجیحا سیب یا هویج 1 لیوان ماست کم چرب شام = دو عدد تخم مرغ سفت + هویج پخته رنده شده + 200 گرم پنیر رژیمی کم نمک روز پنجم صبحانه= یک فنجان قهوه + یه قند + یک برگ نان تست ناهار= یک ماهی پخته یا کباب کامل +یک قاشق چای خوری کره و آبلیمو شام= 300 گرم گوشت کبابی +کاهو و کرفس و ....... الی روز پانزدهم که 12 روز شامل رژیم و 3روز رژیم نگهدارنده می باشد حالا با وجود اینکه من هیدروکسی میخورم آیا این برنامه رو برم اشکال نداره چون مربی تاکید داشت حتما 15 روز اراده کن نتیجه خوبی مبگیری راهنمایی کنید مرسی از این همه لطف

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۲۶, ۱۱:۴۸ قبل از ظهر
سلام دوست خوبم .
متاسفانه بعيد ميدونم كه اين برنامه بتونه وزنت را بياره پايين . چون بايد كم كربوهيدرات و كم چرب باشه و پر پروتئين كه عضلاتت را حفظ كنه .
احتمال زياد ميدم با اين برنامه مقدار زيادي از عضلاتت را از دست بدي .
من مربي شما را نميشناسم اما اين برنامه اي كه به شما داده دقيقا شبيه به برنامه هايي است كه دكتر هاي تغذيه ميدهند و براشون حفظ عضلات معنايي نداره .
توصيه ميكنم با يك مربي كاردان مشورت كنيد .

samad1100
۱۳۸۷-۰۸-۲۷, ۰۹:۵۶ قبل از ظهر
شرمنده پیمان خان عزیز شما میتونی یه برنامه غذایی برام بنویسی که هم 5 تا 6 کیلو وزنم پایین بیاره هم عضلمو حفظ کنه و نگاه کن این برنامه که برات نوشتم خوبه یا نه 7 صبح (یک تیکه نان لواش+ 200 گرم پنیر کم چرب +2 تا گردو +کمی عسل و 1 لیوان شیر کم چرب ) 10 صبح (نصف قوطی عدسی یا لوبیا ) قبل از ناهار (یک پرس کاهو) ناهار(300 گرم سینه مرغ یا میگو کبابی +ماست کم چرب+8قاشق غذا خوری برنج ) ساعت 4 عصر (1 سیب و 1 خیار سبز ) ساعت 5 هم تا6/30 تمرین بعد از تمرین ( 4 عدد سفیده تخم مرغ یا یا تن ماهی) 10 شب هم (سالاد فصل با آب غوره +کمی میوه و سبزی ) یک برنامه 6 وعده ای کم چربی و پر پروتویین نظرت چیست اگه خوبه برام بگو و گرنه تصحیح کن یا یه برنامه جدید بده برام بخدا شرمنده و ممنون از لطفت منتظرم (ضمنا در برنامه غذایی بالا 3 وعده پودر پروتویین 100 درصد وی که فت و کربو یک درصد بیشتر نداره وجود داره یعنی 10 صبح 1 اسکوپ قبل و بعد از تمرین )

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۲۷, ۱۱:۲۴ بعد از ظهر
شرمنده پیمان خان عزیز شما میتونی یه برنامه غذایی برام بنویسی که هم 5 تا 6 کیلو وزنم پایین بیاره هم عضلمو حفظ کنه و نگاه کن این برنامه که برات نوشتم خوبه یا نه 7 صبح (یک تیکه نان لواش+ 200 گرم پنیر کم چرب +2 تا گردو +کمی عسل و 1 لیوان شیر کم چرب ) 10 صبح (نصف قوطی عدسی یا لوبیا ) قبل از ناهار (یک پرس کاهو) ناهار(300 گرم سینه مرغ یا میگو کبابی +ماست کم چرب+8قاشق غذا خوری برنج ) ساعت 4 عصر (1 سیب و 1 خیار سبز ) ساعت 5 هم تا6/30 تمرین بعد از تمرین ( 4 عدد سفیده تخم مرغ یا یا تن ماهی) 10 شب هم (سالاد فصل با آب غوره +کمی میوه و سبزی ) یک برنامه 6 وعده ای کم چربی و پر پروتویین نظرت چیست اگه خوبه برام بگو و گرنه تصحیح کن یا یه برنامه جدید بده برام بخدا شرمنده و ممنون از لطفت منتظرم (ضمنا در برنامه غذایی بالا 3 وعده پودر پروتویین 100 درصد وی که فت و کربو یک درصد بیشتر نداره وجود داره یعنی 10 صبح 1 اسکوپ قبل و بعد از تمرین )

سلام . اين برنامه كه نوشتي با عرض پوزش بايد بگم كه بيشتر عضلاتت را ميسوزانه تا چربي . چون به اندازه كافي پروتئين نداره .
با اين برنامه كار كن تا به هدفت برسي .
صبحانه ساعت 7 صبح : 3 عدد آرژنين + 3 عدد هيدروكسي كات هاردكور + 6 عدد آمينو + 10 عدد سفيده تخم مرغ
ساعت 10 صبح : 2 پيمانه وي 100%
ساعت 1 بعد ظهر : 5 قاشق برنج + 300 گرم سينه مرغ آبپز يا كبابي
ساعت 4 بعد ظهر : 2 پيمانه وي 100% + 3 عدد آرژنين + 6 عدد آمينو + 3 عدد سفيده +3 عدد هيدروكسي كات + 1 عدد سيب زميني
ساعت 7 بعد ظهر :1 عدد تن ماهي بدون روغن + سالاد
ساعت 10 شب : 2 پيمانه وي 100%

اگر ميخواهي عضله كمي از دست بدهي با اين برنمه غذايي كار كن در ضمن هر روز هوازي و شكم تمرين كن
روزي 30 دقيقه هوازي و 15 دقيقه شكم
چون گفتي مي خوام عضله اي از دست ندم من برنامه غذايي دادم كه كمترين عضله را از دست بدي
اين برنامه براي 2 هفته اول هستش .
بعد از 2 هفته بايد الكارنيتين هم به برنامه غذاييت اضافه كني و روزانه 1000 ميليگرم قبل از تمرين مصرف كني .
به اميد موفقيت روز افزون شما دوست عزيز و گرامي

hamidbarca
۱۳۸۷-۰۹-۰۲, ۰۱:۱۳ بعد از ظهر
من یه راهنمایی ازتون میخواستم.من الان هم کونگ فو کار میکنم و هم بدنسازی و برنامه تمرینم به این صورت هست که روزهای زوج از ساعت 7 تا 9 کونگ فو میرم و روزهای فرد هم بدنسازی حالا میخواستم یکم سنگینتر ورزش کنم و روزهای زوج قبل از اینکه برم کونگ فو حدود ساعت 3 برم بدنسازی حالا مشکلی که دارم استاد کونگ فو میگه این کار بدرد نمیخوره ولی مربی بدنسازی گفته اگه سبک تمرین کنی مشکلی نیست حالا میخواستم بدونم اگه من این کار رو بکنم تاثیر مثبت داره یا منفی؟و اینکه میگن تمرین زیاد عضله رو میسوزونه درسته؟
در ضمن من وزنم 100 کیلو و قدم 180 هست قصد لاغر شدن ندارم ولی میخواستم بدونم میشه بدون اینکه رژیم بگیرم با این نوع ورزش هیکل به اصطلاح رو فرم داشته باشم؟بیشتر منظورم شکم و سینه هام هست که دوست دارم صاف و پهن بشن

موسی
۱۳۸۷-۰۹-۰۲, ۰۱:۱۵ بعد از ظهر
با عرض سلام آقایی هستم 25 ساله و دو سال است بدنسازی کار می کنم و در خواست دریافت یک برنامه تمرینی برای افزایش حجم را دارم گفتنی است که بدن من به سختی بالا می آید. مشخصات: قد183 وزن 80 کیلو - دور بازو 36

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۰۶, ۱۱:۴۹ بعد از ظهر
من یه راهنمایی ازتون میخواستم.من الان هم کونگ فو کار میکنم و هم بدنسازی و برنامه تمرینم به این صورت هست که روزهای زوج از ساعت 7 تا 9 کونگ فو میرم و روزهای فرد هم بدنسازی حالا میخواستم یکم سنگینتر ورزش کنم و روزهای زوج قبل از اینکه برم کونگ فو حدود ساعت 3 برم بدنسازی حالا مشکلی که دارم استاد کونگ فو میگه این کار بدرد نمیخوره ولی مربی بدنسازی گفته اگه سبک تمرین کنی مشکلی نیست حالا میخواستم بدونم اگه من این کار رو بکنم تاثیر مثبت داره یا منفی؟و اینکه میگن تمرین زیاد عضله رو میسوزونه درسته؟
در ضمن من وزنم 100 کیلو و قدم 180 هست قصد لاغر شدن ندارم ولی میخواستم بدونم میشه بدون اینکه رژیم بگیرم با این نوع ورزش هیکل به اصطلاح رو فرم داشته باشم؟بیشتر منظورم شکم و سینه هام هست که دوست دارم صاف و پهن بشن

دوست عزيزم اولا شرمنده كه دير پاسخ دادم . چون حقيقتا متاسفانه نديدم اين سوالت را . واقعا شرمنده .
دوما اين كه اين روش ورزشي كه شما ميخواهيد انجام دهيد متاسفانه اصلا صحيح نيست و هيچ فايده اي ندارد .
در مورد بدني خشك بدون رژيم هم بگويم كه امكان ندارد .
البته ميتوني با رژيم ملايم و ورزش هوازي و ست هاي تمريني طولاني و سوپرست .
اما اين كه اصلا رژيم نداشته باشي امكان پذير نيست .
تمرين زياد هم عضله را ميسوزاند .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۰۶, ۱۱:۵۲ بعد از ظهر
با عرض سلام آقایی هستم 25 ساله و دو سال است بدنسازی کار می کنم و در خواست دریافت یک برنامه تمرینی برای افزایش حجم را دارم گفتنی است که بدن من به سختی بالا می آید. مشخصات: قد183 وزن 80 کیلو - دور بازو 36

دوست عزيزم برنامه تمريني به تنهايي نمي تواند سبب حجم عضلات شود .
بدنسازي به سه فاكتور مهم بستگي دارد . تمرين . تغذيه و استراحت .
اگر يكي از اين 3 فاكتور را رعايت نكنيد هر چه هم سنگين تمرين كنيد بي فايده است .
برنامه تمريني جهت افزايش حجم :

روز اول
پرس سينه با هالتر 8*3
قفسه سينه با دمبل 8*3
پرس بالا سينه با هالتر 8*3
قفسه سينه با دمبل 8*3
زير سينه با هالتر 8*3
پارالل 8*3
پشت بازو با هالتر پرسي 8*3
پشت بازو با دمبل تك ايستاده 8*3
پشت بازو سيم كش 12*3

روز دوم
جلو پا با ماشين 12*3
اسكات پا با هالتر از جلو 8*3
اسكات پا با باز 12*3
لانگ لانگ با دمبل 8*3
پرس پا با دستگاه 8*3
پشت پا با هالتر 12*3
پشت پا با سيم كش 12*3
ساق پا 25*3

روز سوم
سر شانه ا هالتر از پشت 8*3
نشر خم 12*3
سر شانه با هالتر از جلو 8*3
سر شانه با دمبل پرسي 8*3
نشر از مقابل با دمبل 12*3
نشر از جانب با دمبل 12*3
كول با هالتر 12*3
شولز با دمبل 10*4

روز چهارم
زير بغل سيم كش از جلو دست باز 12*3
زير بغل سيم كش از پشت 12*3
زير بغل هالتر خم 10*3
زير بغل هالتر خم دست برعكس 10*3
زير بغل پلاور با دمبل 12*3
زير بغل قايقي 12*3
جلو بازو با هالتر لاري 10*3
جلو بازو با دمبل تك خم 12*3
جلو بازو با دمبل تك تك 10*3
جلو بازو سيم كش 12*3

اين برنامه 4 روز در هفته است . دوشنبه و چهارشنبه و جمعه استراحت .
مابقي روزها تمرين .

partin
۱۳۸۷-۰۹-۰۷, ۱۱:۰۵ بعد از ظهر
سلام
من 35 سالمه تازه بدنسازی را شروع کردم هیکلم بد نیست اما شکم دارم و هدف اصلیم هم آب کردن این چربیها است. ممنون میشم هم از نظر تغذیه و هم حرکات ورزشی راهنمایی کنید.قد 180 وزن 89

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۰۸, ۱۲:۰۱ قبل از ظهر
سلام
من 35 سالمه تازه بدنسازی را شروع کردم هیکلم بد نیست اما شکم دارم و هدف اصلیم هم آب کردن این چربیها است. ممنون میشم هم از نظر تغذیه و هم حرکات ورزشی راهنمایی کنید.قد 180 وزن 89

دوست عزيز شما 9 كيلو اضافه وزن داريد .

براي گرفتن برنامه تمريني بهتره كه يه عكس از بدنتون بزارين

partin
۱۳۸۷-۰۹-۱۱, ۰۵:۵۴ بعد از ظهر
با درود
می توانم فعلا فقط بر روی اب کردن و کوچک کردن شکم و دور کمر متمرکز شوم؟ و اگر بله ممنون میشوم یک برنامه تمرینی و تغذیه بدهید. پارتین

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۱, ۰۸:۴۴ بعد از ظهر
برنامه 4 تا و چرخشي ميباشد و هر روز به غير از جمعه تمرين داريد .

روز اول :
اسكات از جلو با هالتر+ اسكات پا باز 12*3
هاگ پا با ماشين + لانگ لانگ با دمبل 12*3
پرس پا با ماشين + جلو پا با ماشين 12*3
پشت پا با هالتر +پشت پا با ماشين 12*3
ساق پا ايستاده + ساق پا نشسته 25*5

روز دوم :
پرس سينه با هالتر+پرس سينه با دمبل+ ثفسه با دمبل 10*3
بالاسينه با هالتر+قفسه از بالا با دمبل 12*3
زير سينه با هالتر + پارالل 12*3
كراس اوور 12*3
پشت بازو با هالتر خوابيده + پشت بازو با هالتر پرسي 12*3
پشت بازو سيم كش + پشت بازو با دمبل جفت دست 12*3
كيك بك 15*3

روز سوم
بارفيكس ازجلوست باز + زير بغل سيم كش از جلو دست باز 12*3
پلاور با دمبل + زير بغل دمبل تك خم 12*3
زير بغل هالتر خم + زير بغل هالتر خم دست برعكس 12*3
زير بغل تي بار + زير بغل سيم كش از پشت 12*3
زير بغل قايقي 20*3
جلو بازو با هالتر ايستاده + جلو بازو با دمبل تك خم 12*3
جلو بازو لاري با هالتر + جلو بازو سيم كش 12*3
جلو بازو دمبل چكشي 12*3

روز چهارم
سرشانه با هالتر از جلو + نشر از مقابل با دمبل 12*3
سرشانه با هالتر از پشت + نشر خم با سيم كش 12*3
سر شانه با دمبل پرسي + نشر از جانب با سيم كش 12*3
كول با هالتر + شولز با دمبل 12*3

لازم به ذكر است كه هر روز بعد از تمرين با وزنه 15 دقيقه تمرينات شكم و زير شكم و 15 دقيقه تمرينات پهلو اجرا شود . با حداقل استراحت . يعني تا جايي كه ميتوني كم استراحت كن . تو تمرينات شكم حتي كمك هم بگيري بد نيست . بهترين حركت هم كرانچ و دراز نشسته كه توي دراز نشست سعي كن از حالت جنيني بيشتر بالا نياي .
توي زير شكم زير شكم خلباني مفيده
زير شكم آخرين نقطه يه كه آب ميشه پس عجله نكن .
بعد از حركات شكم هم هر روز 20 دقيقه دوچرخه ثابت بزن .

البته بدون برنامه غذايي هرگز نميتوني بدنتو خشك كني .
پس بايد يك برنامه رژيمي داشته باشي . رژيم به معني كم غذا خوردن نيست بلكه به معني درست غذا خوردن است .
يعني يك برنامه غذايي با حداقل كربوهيدرات و چربي . و حداكثر پروتئين .
اگر در مورد برنامه غذايي هم مشكل داشتي بپرس تا حتما كمكت كنم .

hamidbarca
۱۳۸۷-۰۹-۱۱, ۰۸:۵۲ بعد از ظهر
بهترین حرکت برای برطرف کردن قوز کمر چیه؟من از روز اولی که رفتم باشگاه تا الان که 5 ماه هست در آخر همه تمرینها فیله کمر میزنم با وزنه 15 کیلویی تو سه ست 12 تایی ولی چندان فرقی نکرده حالا نمیدونم اشتباه میزنم یا زوده که قوز بر طرف بشه کلا هر چی حرکت که به من کمک میکنه رو بگید.ممنون

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۱, ۰۹:۴۳ بعد از ظهر
بهترین حرکت برای برطرف کردن قوز کمر چیه؟من از روز اولی که رفتم باشگاه تا الان که 5 ماه هست در آخر همه تمرینها فیله کمر میزنم با وزنه 15 کیلویی تو سه ست 12 تایی ولی چندان فرقی نکرده حالا نمیدونم اشتباه میزنم یا زوده که قوز بر طرف بشه کلا هر چی حرکت که به من کمک میکنه رو بگید.ممنون

دوست عزيز قوز كمر با تمرين فيله حل نميشه . تمرين فيله كمر عضلات كمر را ميسازه و به استخوان بندي كار نداره .
در ضمن اولا كه شما بايد كل حركات عضلات پشت (زير بغل ) را سنگين تمرين كني تا به مرور زمان عضلات پشت شما قوي بشود تا شايد غوز كمر شما بهتر بشود . دوما تمرين بيش از حد روي عضلات باعث تحليل رفتن و ضعيف تر شدن عضله مي شود و اين تصور اشتباه است كه بگوييم تمرين بيشتر عضله بيشتر !!
من با اين كه آشنايي با بدن شما ندارم و بدن شما را حتي يك بار هم نديدم مطمئنم كه تيپ بدني شما اكتومرف (لاغر اندام ) هستش .
چون خود من هم اوايل لاغر بودم و به مرور پس از يك سال تمرين تمام غوز كمرم برطرف شد و در حال حاضر هم يكي از بهترين قسمت هاي بدنم عضلات زير بغلم هست .
در مورد غوز كمر حتما يك عكس از قسمتي كه ميگوييد براي من بگذاريد چون من هنوز شك دارم كه منظورتان از غوز كمر انحناي بين كمر و فيله هاست و يا قسمت كتف را ميگوييد

anoush
۱۳۸۷-۰۹-۱۱, ۱۰:۳۶ بعد از ظهر
با سلام
من یک برنامه می خواهم که بدن به شکل هفت بشود به اصطلاح مثلث را تشکیل دهد و مخصوصا برای سینه که فرم بدنسازی بگیرد
با توجه به این که قد من 187 و وزن 98 کیلو و قبلا بدنسازی به مدت 5 سال کار می کردم ولی یکسال است که کنار گذاشتم و در این یکسال فقط حرکات سوئدی و بارفیکس و پارالل می رفتم . لطفا همراهی کنید برای یک برنامه منظم و ... در ضمن راهنمایی بفرمایید که چطور می شود عکس فرستاد
دور سینه 118 دور کمر 98 دور بازو 39 ران 64 دور ساق 41
با تشکر

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۱, ۱۱:۰۶ بعد از ظهر
با سلام
من یک برنامه می خواهم که بدن به شکل هفت بشود به اصطلاح مثلث را تشکیل دهد و مخصوصا برای سینه که فرم بدنسازی بگیرد
با توجه به این که قد من 187 و وزن 98 کیلو و قبلا بدنسازی به مدت 5 سال کار می کردم ولی یکسال است که کنار گذاشتم و در این یکسال فقط حرکات سوئدی و بارفیکس و پارالل می رفتم . لطفا همراهی کنید برای یک برنامه منظم و ... در ضمن راهنمایی بفرمایید که چطور می شود عکس فرستاد
دور سینه 118 دور کمر 98 دور بازو 39 ران 64 دور ساق 41
با تشکر

دوست عزيز بايد شما به حجم عضلاتت اضافه كني تا بدنت حالت 7 بگيره . بايد عضلات زير بغلت حجيم بشه و اين چيزي نيست كه با يك برنامه تمريني و يا يك دوره انجام بشه .
چون با سايزهايي كه از اندام خود داديد بايد خيلي بيشتر بشويد و حداقل يك سال طول ميكشه .
البته بايد تغذيه خوب داشته باشيد و از پودرهاي با كربوهيدرات بالا هم استفاده كنيد تا وزن و حجم عضلاتتون بالاتر بره و بعد از آن به خاطر اين كه چربي بدنتان هم چندان كم نيست ( دور كمر 98 ) بايد يك رژيم براي از بين بردن چربي ها بگيريد .
اما اگر به دنبال 7 بدن هستيد بايد بيشتر روي عضلات زير بغل خود و سر شانه ها متمركز بشويد .
البته اگر از پودر هاي پروتئيني استفاده نكني ممكن است كمي بيشتر طول بكشد .
7 بدن كمي طول ميكشد تا به دست بيايد .
البته من واقعا متعجب شدم كه در مدت 5 سال تمرين چگونه شما به سايزهاي بهتري نرسيديد .
حال يا مربي خوبي نداشتيد و يا به حرف هاي او توجهي نكرديد .
بابت ارسال عكس هم بايد بگم كه ابتدا بايد به سايت http://www.tinypic.com و يا سايت هاي ديگري كه قابليت آپلود عكس را دارند بروي و بعد از آپلود لينك عكس را براي ما در سايت بگذاريد .

hamidbarca
۱۳۸۷-۰۹-۱۲, ۱۲:۰۶ قبل از ظهر
دوست عزيز قوز كمر با تمرين فيله حل نميشه . تمرين فيله كمر عضلات كمر را ميسازه و به استخوان بندي كار نداره .
در ضمن اولا كه شما بايد كل حركات عضلات پشت (زير بغل ) را سنگين تمرين كني تا به مرور زمان عضلات پشت شما قوي بشود تا شايد غوز كمر شما بهتر بشود . دوما تمرين بيش از حد روي عضلات باعث تحليل رفتن و ضعيف تر شدن عضله مي شود و اين تصور اشتباه است كه بگوييم تمرين بيشتر عضله بيشتر !!
من با اين كه آشنايي با بدن شما ندارم و بدن شما را حتي يك بار هم نديدم مطمئنم كه تيپ بدني شما اكتومرف (لاغر اندام ) هستش .
چون خود من هم اوايل لاغر بودم و به مرور پس از يك سال تمرين تمام غوز كمرم برطرف شد و در حال حاضر هم يكي از بهترين قسمت هاي بدنم عضلات زير بغلم هست .
در مورد غوز كمر حتما يك عكس از قسمتي كه ميگوييد براي من بگذاريد چون من هنوز شك دارم كه منظورتان از غوز كمر انحناي بين كمر و فيله هاست و يا قسمت كتف را ميگوييد
نه اتفاقا خیلی هم چاق هستم 100 کیلو وزنمه و 180 قدم هست و غوز هم منظورم قسمت کتف هست یعنی از اون قسمت انحنا پیدا میشه.کلا خودم احتمال میدم به علت اینکه از کلاس اول تا پیش دانشگاهی که میرفتم عادت داشتم کیف خیلی سنگین حمل کنم از 15 سالگی تقریبا غوز کمر پدیدار شد.البته الان از وقتی ورزش مداوم میکنم خیلی خوب شده ولی خوب من حساس شدم و دوست دارم فرم کمرم نرمال بشه

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۲, ۱۲:۳۱ قبل از ظهر
قسمت كتف با تمرينات زير بغل درست ميشه .
اما شما هم بايد يك مقدار صبر كنيد تا به نتيجه دلخواه برسيد . انجام تمرينات 4 روز در هفته براي شما مفيد است .
لطفا در هنگام تمرين مخصوصا تمرينات زير بغل نهايت تمركز را رعايت فرماييد تا هر چه زودتر به نتيجه مطلوب برسيد و غوز شما كاملا برطرف شود .
در ضمن سعي كنيد به مدت طولاني روي صندلي ننشينيد يا اگر هم مينشينيد به هيچ عنوان غوز نكنيد و هميشه سعي كنيد صاف بنشينيد و در هنگام خواب هم سعي كنيد تا جاي ممكن طاق واز بخوابيد .
اميدوارم هر چه زودتر مشكلتان برطرف شود .

hamidbarca
۱۳۸۷-۰۹-۱۳, ۱۱:۲۲ قبل از ظهر
من چون تازه کار هستم شب میخوابم صبح که بلند میشم برای یه سوال جدید پیش میاد:blush:
میخواستم بدونم تو ورزش بدنسازی آیا میشه از هیچگونه دارو و مکمل و ... استفاده نکنیم؟آخه من پدر و مادر خیلی حساسی دارم و فکر میکنن همه این چیزها کشنده هست و وقتی هم میخواستم بیام باشگاه برام شرط گذاشتن که اگه چیزی مصرف کنم دهنم رو آسفالت کنن.البته من یه دوره یواشکی چربی سوز رفتم ولی خوب تو باشگاه میبینم که همه قبل یا بعد از تمرین یه چیزهایی میخورن جز من.حالا میخواستم بدونم برای کسی مثل من با 100 کیلو وزن امکانش هست بدون مصرف هیچی به یک بدن تقریبا خوب برسه؟حالا در حد تیم ملی نه ولی قابل قبول باشه.

saeids
۱۳۸۷-۰۹-۱۳, ۱۲:۳۵ بعد از ظهر
امینو 2222 بگیر تا حدودی هم چربی سوزی میکنه و بدنتو تفکیک میکنه کاملا هم بی ضرر هست روزی 9 الی 12 تا استفاده کن.تازه به پدر و مادرت هم از این امینو ها بده خیلی واسشون خوبه.

Mohsen
۱۳۸۷-۰۹-۱۳, ۰۱:۱۲ بعد از ظهر
من چون تازه کار هستم شب میخوابم صبح که بلند میشم برای یه سوال جدید پیش میاد:blush:
میخواستم بدونم تو ورزش بدنسازی آیا میشه از هیچگونه دارو و مکمل و ... استفاده نکنیم؟آخه من پدر و مادر خیلی حساسی دارم و فکر میکنن همه این چیزها کشنده هست و وقتی هم میخواستم بیام باشگاه برام شرط گذاشتن که اگه چیزی مصرف کنم دهنم رو آسفالت کنن.البته من یه دوره یواشکی چربی سوز رفتم ولی خوب تو باشگاه میبینم که همه قبل یا بعد از تمرین یه چیزهایی میخورن جز من.حالا میخواستم بدونم برای کسی مثل من با 100 کیلو وزن امکانش هست بدون مصرف هیچی به یک بدن تقریبا خوب برسه؟حالا در حد تیم ملی نه ولی قابل قبول باشه.

بله امکانش هست فقط به شرطی که سه اصل (تمرین تغذیه استراحت) را خوب راعایت کنی

H I R B O D
۱۳۸۷-۰۹-۱۳, ۰۲:۴۳ بعد از ظهر
بله امکانش هست فقط به شرطی که سه اصل (تمرین تغذیه استراحت) را خوب راعایت کنی

وپشت کار فراوان

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۳, ۰۳:۰۱ بعد از ظهر
بدون مكمل متاسفانه قهرماني امكان پذير نيست .
البته هم بدون مكمل هم بدون دارو ميشه بدن نسبتا خوبي ساخت اما در حد قهرماني هرگز .
نمي خوام نا اميدتون كنم اما من اخلاقي دارم كه هرگز اميد الكي نميدم .
تا به حال كسي توي دنيا نبوده كه بدون مكمل و دارو بتونه قهرمان بشه .
البته شايد در مسابقات منطقه اي بشه اما در حد استان و يا كشور امكان پذير نيست .
البته امسال مسابقات استان تهران ارديبهشت ماه توي بعضي اوزان فقط 2 يا 3 تا شركت كننده بود و اين هم به اين دليل بود كه كسي نميدونست مسابقات ارديبهشت برگزار ميشه غير از تعدادي از شاگردان آقايون كه از قبل ميدونستند .
مثلا توي 65 كيلو 2 نفر بيشتر نبودند كه اگر يك كارگر ساده كه تا به حال بدنسازي كار نكرده هم مي رفت سوم ميشد .
اما در مسابقاتي كه از قبل مشخص شده باشه طبيعتا اين كه بخوايم بدون دارو و مكمل قهرمان بشيم امكان نداره .
چون كه حريفان ما تمرين . تغذيه . استراحت و استفاده از دارو . استفاده از مكمل و پشتكار فراوان را با هم دارند و ما بدن دارو و مكمل هرگز نميتونيم توي وزن مثلا 100 كيلو 50 سانت دور بازو داشته باشيم .
اگر به فكر حرفه اي شدن هستي بايد با پدر و مادر آرام آرام صحبت كني و آنها را توجيه كني كه بدون دارو و مكمل نميشه .
البته من خودم از شما وضغيت بدتري داشتم .
پدرم حتي با اين ورزش بدون مكمل و دارو هم مخالف بود .
اما چند بار بردمش مسابقات كشوري و استاني را از نزديك ديد و علاقه مند شد .
بايد بهشون بشناسوني اين ورزشو و از الگوهاي درست و حسابي مثل علي تبريزي و بيت الله عباسپور كه الان افتخار هر ايراني هستند استفاده كني و بياري از نزديك ببينند تا علاقه مند شوند .
من خودم طرز فكر خيلي ها را نسبت به اين ورزش عوض كردم .
البته پديده دوپينگ فقط مختص به اين ورزش نيست بلكه توي همه رشته هاي ورزشي بدون دوپينگ قهرماني امكان نداره .
همين آقاي ع د كه اتفاقا فوتباليست موفقي هم هستش قبل از هر مسابقه x ميل از داروي w استفاده ميكرد .
قبول نداريد از يك فوتباليست بپرسيد قبل از مسابقه چه استفاده ميكند .

bodybuilder
۱۳۸۷-۰۹-۱۳, ۰۳:۱۱ بعد از ظهر
حتی شطرنج بازان و پینگ پونگ بازان هم دوپینگی دارن توشون...

bodybuilder
۱۳۸۷-۰۹-۱۳, ۰۳:۲۵ بعد از ظهر
نه اتفاقا خیلی هم چاق هستم 100 کیلو وزنمه و 180 قدم هست و غوز هم منظورم قسمت کتف هست یعنی از اون قسمت انحنا پیدا میشه.کلا خودم احتمال میدم به علت اینکه از کلاس اول تا پیش دانشگاهی که میرفتم عادت داشتم کیف خیلی سنگین حمل کنم از 15 سالگی تقریبا غوز کمر پدیدار شد.البته الان از وقتی ورزش مداوم میکنم خیلی خوب شده ولی خوب من حساس شدم و دوست دارم فرم کمرم نرمال بشه

با جازه آقا پیمان...
شما میتونید نرمش زیر را انجام بدید:
در صورتی که رو به زمین خوابیده اید (شکم و صورت رو به زمین است) یه بالشی زیره شکمه خود بزارید سپس از ناحیه گردن و صورت خود را به بالا بکشید(فقط کله و گردن و کتف خود) و 5ثانیه صبر کنید سپس به حالت اول...
این کار را 7 تا 8 بار انجام بدید...
اینو امروز اخبار آموزش داد

hamidbarca
۱۳۸۷-۰۹-۱۳, ۰۶:۱۷ بعد از ظهر
بدون مكمل متاسفانه قهرماني امكان پذير نيست .
البته هم بدون مكمل هم بدون دارو ميشه بدن نسبتا خوبي ساخت اما در حد قهرماني هرگز .
نمي خوام نا اميدتون كنم اما من اخلاقي دارم كه هرگز اميد الكي نميدم .
تا به حال كسي توي دنيا نبوده كه بدون مكمل و دارو بتونه قهرمان بشه .
البته شايد در مسابقات منطقه اي بشه اما در حد استان و يا كشور امكان پذير نيست .
البته امسال مسابقات استان تهران ارديبهشت ماه توي بعضي اوزان فقط 2 يا 3 تا شركت كننده بود و اين هم به اين دليل بود كه كسي نميدونست مسابقات ارديبهشت برگزار ميشه غير از تعدادي از شاگردان آقايون كه از قبل ميدونستند .
مثلا توي 65 كيلو 2 نفر بيشتر نبودند كه اگر يك كارگر ساده كه تا به حال بدنسازي كار نكرده هم مي رفت سوم ميشد .
اما در مسابقاتي كه از قبل مشخص شده باشه طبيعتا اين كه بخوايم بدون دارو و مكمل قهرمان بشيم امكان نداره .
چون كه حريفان ما تمرين . تغذيه . استراحت و استفاده از دارو . استفاده از مكمل و پشتكار فراوان را با هم دارند و ما بدن دارو و مكمل هرگز نميتونيم توي وزن مثلا 100 كيلو 50 سانت دور بازو داشته باشيم .
اگر به فكر حرفه اي شدن هستي بايد با پدر و مادر آرام آرام صحبت كني و آنها را توجيه كني كه بدون دارو و مكمل نميشه .
البته من خودم از شما وضغيت بدتري داشتم .
پدرم حتي با اين ورزش بدون مكمل و دارو هم مخالف بود .
اما چند بار بردمش مسابقات كشوري و استاني را از نزديك ديد و علاقه مند شد .
بايد بهشون بشناسوني اين ورزشو و از الگوهاي درست و حسابي مثل علي تبريزي و بيت الله عباسپور كه الان افتخار هر ايراني هستند استفاده كني و بياري از نزديك ببينند تا علاقه مند شوند .
من خودم طرز فكر خيلي ها را نسبت به اين ورزش عوض كردم .
البته پديده دوپينگ فقط مختص به اين ورزش نيست بلكه توي همه رشته هاي ورزشي بدون دوپينگ قهرماني امكان نداره .
همين آقاي ع د كه اتفاقا فوتباليست موفقي هم هستش قبل از هر مسابقه x ميل از داروي w استفاده ميكرد .
قبول نداريد از يك فوتباليست بپرسيد قبل از مسابقه چه استفاده ميكند .
خیلی ممنون که با وجود اینکه خودتون گفتید در دوران رژیم هستید و روزهای سختی دارید باز هم به این خوبی و کاملی جواب میدید:thumbup1:
البته من امروز اومدم آروم آروم بحث رو باز کنم که چشمتون روز بد نبینه نزدیک بود تلفن تو سرم خرد بشه:w00t:
در ضمن میخواستم بدونم کار کردن به صورت خصوصی با مربی تاثیر گذار هست؟آخه من بابام گیر داده میگه برو خصوصی بگیر.اسم مربی ما هم مهدی غلامی هست احیانا اسمشو نشنیدید؟البته من شیراز هستم

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۳, ۰۹:۰۶ بعد از ظهر
اسمشو نشنيدم . اما مطمئن باش كار كردن با مربي خصوصي 100% تاثير داره و بي تاثير نيست .

anoush
۱۳۸۷-۰۹-۱۴, ۱۰:۱۰ قبل از ظهر
با سلام خدمت شما دوستان عزيز .
دوستان هر گونه سوال و مشكل در مورد برنامه تمريني داريد در اين تاپيك با ما در ميان بگذاريد .
براي پرسيدن سوال حتما قد وزن و سايز هاي بدن مثل دور بازو و ... را بگوييد . در ضمن حتما در مورد هدفتان راجع به پرورش اندام بگوييد . مثل قهرماني يا چاقي يا لاغري و ............. . گفتن سابقه تمريني هم الزامي است .
در صورت امكان عكس هم از بدنتان بگذاريد تا ما به بهترين نحو بتوانيم شما را ياري كنيم .

با سلامDSC00250
یک برنامه می خواستم که بنا به نظر شما و با یک برنامه غذایی مناسب برای برنامه ای که می دهید مناسب باشد سابقه تمرین: 5 سال کار می کردم یکسال تاخیر و فقط با بارفیکس و حرکات پارالل و و شنای سوئدی تمرین داشتم
در حال حاضر وزن:98 قد: 187 و سن 1347 دور سینه 118 دور کمر 98 دور بازو 39 دور ران 64 دور ساق 41 زیربغل 52
برنامه ای که بشود دوباره به استاندردهای این ورزش برگشت http://DSC00251

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۴, ۱۲:۲۸ بعد از ظهر
دوست عزيز دادن برنامه تمريني احتياج به ديدن عكس شما دارد .
در پست اول همين تاپيك كه گفته بودم .
اين قسمت براي سوال در مورد برنامه تمريني هستش و من نميدونم چرا همه ميان يه دفعه برنامه كامل مي خوان .
به خدا بدون عكس نميشه .
من اخلاق دارم يا يك چيز را انجام ندم يا انجام ميدم بايد به نحو احسند باشه .
خواهشا اگر برنامه كامل مي خواهيد با عكس باشه تا بتونيم درست راهنمايي كنيم .

partin
۱۳۸۷-۰۹-۱۴, ۰۹:۳۸ بعد از ظهر
درود آقا پیمان. ممنون که وقت می گذاری و جواب می دهید. اگر یک برنامه غذایی بدهید ممنون می شم. دستت درد نکنه...پارتین

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۴, ۱۱:۱۱ بعد از ظهر
اول بگيد چه برنامه اي ؟
براي حجم ؟
وزن؟
كم كردن وزن؟

tavakkol23
۱۳۸۷-۰۹-۱۶, ۰۳:۵۲ بعد از ظهر
درود بر شما لطفا یک برنامه حجمی می خواهم,وزنم 88 وقدم 177 وشرمنده عکس ندارم که بگذارم.8سال ورزش بدنسازی می کنم ودوسال هر هفته ورزش می کنم .قبلا از همکاری شما کمال تشکر را دارم

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۶, ۰۴:۳۲ بعد از ظهر
درود بر شما لطفا یک برنامه حجمی می خواهم,وزنم 88 وقدم 177 وشرمنده عکس ندارم که بگذارم.8سال ورزش بدنسازی می کنم ودوسال هر هفته ورزش می کنم .قبلا از همکاری شما کمال تشکر را دارم

سلام دوست عزيزم . به خدا من فقط براي اين ميگم عكس بزارين كه بدونم كجاي بدنتان ضعيف است و كجا قوي است .
به نظر خود شما با دانستن قد و وزن تنها كفايت ميكند ؟

Mohsen
۱۳۸۷-۰۹-۱۶, ۰۴:۵۷ بعد از ظهر
عزیز اگر واقعا برنامه ای می خوای که بدرت بخوره باید حتما عکس بگذاری
اگر پیمان جان بخواد برنامه الکی بده اینجوری براش خیلی هم راحت تره ولی پیمان یا کاری را نمیکنه یا اگر بکنه دوست داره درست انجام بده
لطفا عکس از خودتون بگذارید اگر برنامه می خواهید حالا اگر می خواهید صورتون دیده نشه یا ... می تونید اون قسمت ها را حذف کنید

موسی
۱۳۸۷-۰۹-۱۷, ۰۹:۰۱ بعد از ظهر
با عرض سلام و خسته نباشید پیمان خان مرسی به خاطر برنامه تمرینی سوالی که دارم در مورد مصرف وتغذیه برای حجیم شدن می باشد اگر امکان دارد مکملها و مواد عذایی حجم دهنده را نام ببرید. با تشکر

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۷, ۱۰:۱۷ بعد از ظهر
با عرض سلام و خسته نباشید پیمان خان مرسی به خاطر برنامه تمرینی سوالی که دارم در مورد مصرف وتغذیه برای حجیم شدن می باشد اگر امکان دارد مکملها و مواد عذایی حجم دهنده را نام ببرید. با تشکر

موسي جام مكمل براي افزايش حجم و وزن زياد است كه اگر بخوام همه شون را نام ببرم 10 صفحه ميشه .
اما به نظر من براي افزايش وزن و حجم براي شما كراتين+گلوتامين+ماسل جويس جوابدهي خوبي داشته باشه .
در مورد تغذيه هم بهتره كه روزانه حداقل 5 عدد سفيده + 1 بشقاب ماكاروني + مقداري سيب زميني و ساير مواد غذايي كه ارزش غذايي داشته باشد استفاده كنيد .
متاسفانه كل تغذيه ما ايراني ها به برنج ختم ميشود .
مثلا عدسي . سيب زميني . ماكاروني . لوبيا . سينه مرغ و ماهي را حتما در برنامه غذايي خود داشته باشيد

pesar aram
۱۳۸۷-۰۹-۱۷, ۱۱:۲۴ بعد از ظهر
آقا پیمان ، میشه یک تک عضله رو هر روز تمرین داد ، مثلاً کسی که ساعدش ضعیف هست ، می تونه هر روز با ساعد کار کنه تا اونها رو تقویت کنه ، یا این جوری عضله از رشد باز می مونه ؟؟؟؟ (آخه شنیدم آرنولد وقتی ساقش ضیف بود ، برای جبران ، 4 یا 6 روز در هفته ، ساق سنگین کار می کرد)

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۷, ۱۱:۳۹ بعد از ظهر
آقا پیمان ، میشه یک تک عضله رو هر روز تمرین داد ، مثلاً کسی که ساعدش ضعیف هست ، می تونه هر روز با ساعد کار کنه تا اونها رو تقویت کنه ، یا این جوری عضله از رشد باز می مونه ؟؟؟؟ (آخه شنیدم آرنولد وقتی ساقش ضیف بود ، برای جبران ، 4 یا 6 روز در هفته ، ساق سنگین کار می کرد)

متاسفانه زمان آرنولد علم خيلي كم بوده .
مثلا من از آقاي ابولقاسم كاكلي كه يك بار پرسيدم زمان شما چگون كات ميكرديد گفت آن زمان ما به جاي سفيده زرده ميخورديم و نميدانستيم كه زرده خوبه يا سفيده !!!!!!!
اما الان علم فرق كرده و روز به روز هم تغيير ميكنه .
مثلا خيلي از چيزهايي كه ما فكر ميكنيم اشتباه هست شايد توي اروپا و آمريكا بگن بايد باشه .
اما علم امروز ميگه كه نبايد عضلات را بيشتر از 3 روز يك بار تمرين داد .

ehsang
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۲:۰۰ بعد از ظهر
سلام
من يه برنامه تمريني خوب براي عضلات شكم مي خوام

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۶:۱۱ بعد از ظهر
سلام
من يه برنامه تمريني خوب براي عضلات شكم مي خوام

دوست عزيز اگه براي آب كردن چربي شكم ميخواهيد بگم كه با تمرينات شكم چربي آب نم شود و فقط عضلات آن قوي تر ميشوند و اگر مي خواهيد شكمي خشك و شش تكه داشته باشيد بايد رژيم غذايي با حداقل كربو هيدرات و چربي و حداكثر پروتئين داشته باشي و تمرينات هوازي هم انجام بدهي .

موسی
۱۳۸۷-۰۹-۲۱, ۰۹:۴۳ قبل از ظهر
با سلام خدمت استاد بزرگ؛ پیمان خان برای داشتن سینه ای عضلانی چه باید کرد. با تشکر

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۲۱, ۰۸:۳۸ بعد از ظهر
با سلام خدمت استاد بزرگ؛ پیمان خان برای داشتن سینه ای عضلانی چه باید کرد. با تشکر

سلام دوست خوبم .
منظورت اگر از داشتن سينه هاي عضلاني حجم عضلات هست كه حجم عضلات به فاكتورهاي زيادي بستگي دارد مثل تمرين سنگين . تغذيه مناسب . خواب كافي و استفاده صحيح از مكمل ها هم ميتواند شما را به رسيدن به هدف نزديك كند .
اما اگر منظورتان داشتن عضلات تفكيك شده و بدون چربي است بايد با داشتن رژيم مناسب و تمرينات سوپرست و تري ست و انجام تمرينات هوازي در كنار اين فاكتورها مي تواند شما را در رسيدن به هدف نزديك كند .
اما در كل هميشه اول بايد حجم بگيريد و بعد از اين كه احساس كرديد از سايز مناسبي برخورداريد شروع بع رژيم پر پروتئين و كم كربوهيدرات و كم چربي در كنار تمرينات هوازي كنيد .

موسی
۱۳۸۷-۰۹-۲۳, ۰۸:۳۰ قبل از ظهر
سلام پیمان خان من دو ساله که بدنسازی کار می کنم و کتفهام و بازوهام نسبتاً خوب رشد کردن ولی سینه اصلاً پیشرفتی نداشته با آنکه وزنه هام تا 100 کیلو هم می رسه خواستم ببینم باید چکار کنم تا سینه هام حجم بگیرن با تشکر

wilson
۱۳۸۷-۰۹-۲۴, ۰۲:۴۸ بعد از ظهر
[quote=موسی;2193]سلام پیمان خان من دو ساله که بدنسازی کار می کنم و کتفهام و بازوهام نسبتاً خوب رشد کردن ولی سینه اصلاً پیشرفتی نداشته با آنکه وزنه هام تا 100 کیلو هم می رسه خواستم ببینم باید چکار کنم تا سینه هام حجم بگیرن با تشکر[/q
hi با سلام خدمت دوست عزیز /می بخشید درسته که شما از پیمان جان سوال کردید ولی بد نیست من هم یه راهنمایی نا چیز بکنم!
بهترین پیز برای شما اینکه قفسه سینه و پرس سینه رو باهم با سیستم پیش خستگی کار کنی
یعنی انقدر با وزنه بالا قفسه سینه برو تا سینه هات خسته بشن بعد برو سراغ پرس با وزنه بالا 6 الی 8 تا بزن این کار رو 4 ست انجام بده ببین اگه نتیجه داد د مارو دعا کن

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۲۴, ۰۴:۱۰ بعد از ظهر
در كل سينه و حتي جاهاي ديگه كه ضعيف هست بايد به مرور زمان برطرف بشه .
شما بايد سيستم تمريني خود را به تك عضله اي تغيير دهيد
يعني هر روز يك عضله را تمرين بده تا زود تر ضعف بدني خود را برطرق كني .

pesar aram
۱۳۸۷-۰۹-۲۴, ۰۹:۴۵ بعد از ظهر
منظور از تک عضله ائی در روز ، یعنی ، تعداد حرکتهای بیشتر یا نه ، همان 4-3 حرکت همیشگی که با عضله های دیگه (مثلاً زیر بغل) می زدیم ؟؟؟
مثلاً من روزی که که با زیر بغل ، جلو بازو تمرین داشتم ، 4 حرکت جلو بازو می زدم ، حالا اگه بخواهم تو یک روز ، فقط جلو بازو بزنم ، همون 4 حرکت کافیه یا باید ، بیشترش کنم ؟؟؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۲۴, ۱۰:۳۴ بعد از ظهر
منظور از تک عضله ائی در روز ، یعنی ، تعداد حرکتهای بیشتر یا نه ، همان 4-3 حرکت همیشگی که با عضله های دیگه (مثلاً زیر بغل) می زدیم ؟؟؟
مثلاً من روزی که که با زیر بغل ، جلو بازو تمرین داشتم ، 4 حرکت جلو بازو می زدم ، حالا اگه بخواهم تو یک روز ، فقط جلو بازو بزنم ، همون 4 حرکت کافیه یا باید ، بیشترش کنم ؟؟؟

بسيار سوال قشنگي بود .
نه . منظور من هم همين نحوه تمرين هست كه شما انجام ميدي .
من خودم هميشه همينطور تمرين ميدم مثلا به اين صورت :
سينه+پشت بازو
زيربغل + جلوبازو
سرشانه+كول
جلوي پا + پشت پا
اما بعضي افراد اينطور تمرين نميكنند و مثلا ميان 3 تا عضله كه با هم همخوني نداره تمرين ميدهند توي يك روز
مثلا پا و زيربغل
در كل اصول تمرين بايد به گونه اي باشد كه عضلاتي كه با هم همخواني دارند را در يك روز تمرين دهيم .
مثلا شما با حركت سينه پشت بازوي خود را نيز پيش خسته ميكنيد كه اگر دقت كنيد پشت بازوها دم ميكند و آماده يك فشار هستند و شما ميتوانيد سينه را با پشت بازو تمرين كنيد.
فقط بايد حواستان باشد كه به هيچ عنوان عضلات كوچكتر را زود تر از عضلات بزرگ تمرين ندهيد .
مثلا سينه پا و زيربغل و سرشانه هميشه بايد ابتدا تمرين داده شوند .
البته بعضي ها هم تك عضله را به اين معني ميدانند كه فقط فقط يك عضله را در روز تمرين دهند كه در آن صورت شما بايد براي هر عضله 4 تا 5 حركت انتخاب كنيد .

babyphilipini
۱۳۸۷-۱۰-۰۴, ۰۹:۳۰ بعد از ظهر
سلام

من يه سوال در مورد چربي سوز كلن بوترل دارم.
مي خواستم بدونم نحوه مصرف اين دارو چگونه است؟من هفته اي 3 جلسه تمرين ميكنم.وزنم 88 كيلو و 8_9 كيلو اضافه وزن دارم و بيشتر تجمع چربيها در ناحيه شكم و پهلو هست.بعد از تمرين 3*30 شكم و 10 دقيقه روي ترميل ميدوم.

با تشكر

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۰-۰۵, ۰۱:۱۹ قبل از ظهر
سلام

من يه سوال در مورد چربي سوز كلن بوترل دارم.
مي خواستم بدونم نحوه مصرف اين دارو چگونه است؟من هفته اي 3 جلسه تمرين ميكنم.وزنم 88 كيلو و 8_9 كيلو اضافه وزن دارم و بيشتر تجمع چربيها در ناحيه شكم و پهلو هست.بعد از تمرين 3*30 شكم و 10 دقيقه روي ترميل ميدوم.

با تشكر

سلام دوست عزيز .
به عنوان تاپيك دقت كنيد .
من نميدونم سوال در مورد برنامه تمريني چه ربطي به چربي سوز كلن بوترول داره ؟
اگر لطف كني ربطشو بگي ممنون ميشم .

موسی
۱۳۸۷-۱۰-۰۵, ۱۱:۴۶ قبل از ظهر
سلام پیمان خان، نحوه اجرای حرکات لانگ لانگ با دمیل و شولز با دمبل را در صورت امکان توضیح دهید. با تشکر

Mohsen
۱۳۸۷-۱۰-۰۶, ۰۹:۵۸ قبل از ظهر
سلام پیمان خان، نحوه اجرای حرکات لانگ لانگ با دمیل و شولز با دمبل را در صورت امکان توضیح دهید. با تشکر

نحوه اجرای لانگ لانگ با دمبل
http://www.bodybuilding.com/fun/2002/dbrearlunge2.jpghttp://www.bodybuilding.com/fun/2002/dbrearlunge1.jpg

نححوه اجرای شولز با دمبل(شراگ)
http://www.bodybuilding.com/fun/2002/dbshrugs2.jpghttp://www.bodybuilding.com/fun/2002/dbshrugs1.jpg

موسی
۱۳۸۷-۱۰-۰۷, ۰۹:۱۲ قبل از ظهر
سلام آقا پیمان خیلی ممنون برای پاسخ به سوال قبلی؛ پیمان خان نحوه صحیح اجرای حرکات زیربغل با هالتر خم و زیر بغل هالتر خم دست برعکس و جلوبازو با دمبل تک خم و جلو بازو با دمبل تک تک را در صورت امکان توضیح دهید. باز هم از لطف شما سپاسگزارم

shahi
۱۳۸۷-۱۰-۱۱, ۰۸:۱۳ بعد از ظهر
سلام به همه هر چی گشتم جایه ایی که باید این سوال بپرسم بیدا نکردم گفتم این جا سوال کنم من واسه یکی یه برنامه ی غذایی می خوام که چربی بدنش کم بشه به دلیل مشغله ای کاری ورزش نمی تونه بکنه اگه می شه کمک کنید و یه رزیم مناسب بدین؟قد 164 وزن 60 سن 18 ***یت:مونث

H I R B O D
۱۳۸۷-۱۰-۱۲, ۰۹:۱۹ قبل از ظهر
سلام به همه هر چی گشتم جایه ایی که باید این سوال بپرسم بیدا نکردم گفتم این جا سوال کنم من واسه یکی یه برنامه ی غذایی می خوام که چربی بدنش کم بشه به دلیل مشغله ای کاری ورزش نمی تونه بکنه اگه می شه کمک کنید و یه رزیم مناسب بدین؟قد 164 وزن 60 سن 18 ***یت:مونث

دوست عزیز ، بدون فعالیت ورزشی چربی سوزی و متابولیسم بد در حد قابل توجهی نیست ... فقط میتونید با پیشنهاد یک برنامه غذایی مناسب که آسیبی به ارگانهای اساسی بدن نزنه و نیاز بدن رو هم تامین کنه از بالا رفتن وزن جلو گیری کنید
اما برای کم کردن و رسوندن درصد چربی بدن به حد ایده ال باید حتماً ورزش کرد ... روشهایی هست که شبانه روز از شبکه های ماهواره ای تبلیغ میشه اما هیچکدوم اساسی و ماندگار نیست و علاوه بر اون به بدن صدمه میزنه و عوارضی از قبیل ناراحتی های دستگاه گوارش .... کم خونی و .... به همراه داره

پس حداقل نیم ساعت در روز میشه یک نرمش انجام داد و به تدریج شدید ترش کرد این ورزش رو میشه بعد از بیدار شدن و در اتاق خواب هم انجام داد

مجید
۱۳۸۷-۱۰-۲۰, ۰۷:۴۹ بعد از ظهر
سلام ، این اولین پستمه ، خوشحال می شم ، جواب سوامو بدین
ن برنامه ویژه برای این دو عضله می خواستم و اگر سوپرست با هم دیگر هم داشته باشند ، مساله نیست . جلو بازو و پشت بازوهام از نظر حجمی کوچک اند ، اما از نظر قدرتی متوسط.
فقط چند خواهش :
1-حرکات جلو بازوم ، اول باشه بعد پشت بازو
2-این حرکات در برنامه ام نباشند (به علت فشار مضاف به مفاصلم) : دیپ ، احیاناً پارالل
3-حرکت پشت بازو خوابیده هالتر ، در برنامه ام نباشد یا اگر باشد ، پایه حرکتیم نباشد . (چون تو این حرکت خیلی ضعف دارم ، ولی تو حرکات دیگه ام بهترم ، نمی دونم تو کدوم قسمت پشت بازوم ضعف دارم که ، این حرکت رو نمی تونم سنگین بزنم و با کنترل !!! اگه کیشه ، راهنمائیم بفرمائید ، که چرا این گونه هست )
4-نکته دیگر اینکه : در دو برنامه قبلیم ، پرس دست جمع داشته ام ، در این برنامه نمی دونم باشد یا نه ؟؟
5-برای هر عضله حداقل 3 حرکت و حداکثر 5 حرکت باشد .

من احتیاج به برنامه ی ، شدیداً حجمی دارم و از برنامه های پمپاژی (یک روز تقریباً سبک ، یک روز سنگین با تعدا ستهای کمتر ، استقبال می کنم) یا برنامه hit فقط برای این دو عضله . (عضلات دیگم رو برنامه عادی می رم تا استرس بیشتر رو من وارد نشه)

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۰-۲۲, ۱۱:۲۶ بعد از ظهر
سلام ، این اولین پستمه ، خوشحال می شم ، جواب سوامو بدین
ن برنامه ویژه برای این دو عضله می خواستم و اگر سوپرست با هم دیگر هم داشته باشند ، مساله نیست . جلو بازو و پشت بازوهام از نظر حجمی کوچک اند ، اما از نظر قدرتی متوسط.
فقط چند خواهش :
1-حرکات جلو بازوم ، اول باشه بعد پشت بازو
2-این حرکات در برنامه ام نباشند (به علت فشار مضاف به مفاصلم) : دیپ ، احیاناً پارالل
3-حرکت پشت بازو خوابیده هالتر ، در برنامه ام نباشد یا اگر باشد ، پایه حرکتیم نباشد . (چون تو این حرکت خیلی ضعف دارم ، ولی تو حرکات دیگه ام بهترم ، نمی دونم تو کدوم قسمت پشت بازوم ضعف دارم که ، این حرکت رو نمی تونم سنگین بزنم و با کنترل !!! اگه کیشه ، راهنمائیم بفرمائید ، که چرا این گونه هست )
4-نکته دیگر اینکه : در دو برنامه قبلیم ، پرس دست جمع داشته ام ، در این برنامه نمی دونم باشد یا نه ؟؟
5-برای هر عضله حداقل 3 حرکت و حداکثر 5 حرکت باشد .

من احتیاج به برنامه ی ، شدیداً حجمی دارم و از برنامه های پمپاژی (یک روز تقریباً سبک ، یک روز سنگین با تعدا ستهای کمتر ، استقبال می کنم) یا برنامه hit فقط برای این دو عضله . (عضلات دیگم رو برنامه عادی می رم تا استرس بیشتر رو من وارد نشه)

سلام مجيد جان با عرض پوزش به خاطر اين كه جواب شما را دير دادم .
اولا كه بهتره حركات جلو بازو و پشت بازو بعد از برنامه هاي سينه يا سرشانه يا زير بغل اجرا شود كه اين عضلات حالت پيش خسته شده باشند .
چو شما روزي كه سينه ميزني مقداري فشار روي پشت بازها مي آيد و هر عضله براي اين كه خود رت بتز ستزي كند به 72 ساعت زمان نياز دارد . اما اگر سما مثلا يك برنامه اي داشته باشيد كه جلو بازو و پشت بازو را در يك روز نمرين دهيد اونوقت مثلا فرداش بخواهي زير بغل بزني به جلو بازو هامقداري فشار مياد و از حالت ترميم آن را خارج ميكند و يا مثلا سينه بخواي بزني پشت بازو ها فشارمياد تا حدي و باز هم مقداري از ترميم را از بين ميبرد . درست مثل اين مي باشد كه يك خانه اي كه تازه داره ساخته ميشه را بزنيم چند تا آجر آن را بندازيم . مسلما ما را عقب خواهد انداخت .
اما در مورد برنامه من صحبت هايم را كردم ولي باز هم به شما ميگم كه اين كار را نكنيد و لي اگر ميخواي يك برنامه جلو بازو و پشت بازو در يك روز داشته باشي اينجوري بزن :

جلو بازو با هالتر 10*4
جلو بازو هالتر لاري 10*4
جلو بازو دمبل تك خم 10*4
جلو بازو با سيم كش 10*4 (اين حركت براي فرم دهي به جلو بازوهاست )
پشت بازو هالتر پرسي 10*4
پشت بازو با دمبل تك تك 10*4
پشت بازو با دمبل جفت دست 10*4
پشت بازو با سيم كش 10*4

اما باز هم يك نكنه لازم ميدونم كه بگم و اون اين كه يكي از بهترين حركات براي پشت بازو همان پشت بازو هالتر خوابيده است و اين كه قدرت شما در اين حركت كم است دليل بر اين نيست كه اين حركت را اجرا نكنيد . شما تمرين ميكنيد تا بر ضعف هاي خود غلبه كنيد .
پس اگر بدن زيبا ميخواهيد بايد مقداري سعي و تلاش خود را بيشتر كنيد .
قدرت شما در اين حركت كم است اما دليل بر اين نيست كه نتوانيد اين عضله را با اين حركت بسازيد .
براي رشد شمال تمرين سنگين نياز داريد اما سنگين به اين معني است كه حركت را با نهايت فشار بزنيد و درست .
ممكنه براي من پرس سينه 10 كيلو سنگين باشد . صد در صد شك نكنيد كه همان 10 كيلو سينه من را ميسازد چون من دارم نهايت فشار را مياورم .

مجید
۱۳۸۷-۱۰-۲۳, ۱۰:۴۱ بعد از ظهر
حالا جلو بازو با هالتر و هالتر لاری ، دست به اندازه شونه باز یا بیشتر ؟؟؟ (دست باز)

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۰-۲۳, ۱۰:۵۸ بعد از ظهر
حالا جلو بازو با هالتر و هالتر لاری ، دست به اندازه شونه باز یا بیشتر ؟؟؟ (دست باز)

اندازه عرض شانه

موسی
۱۳۸۷-۱۰-۲۵, ۰۵:۳۱ بعد از ظهر
سلام آقا پیمان خیلی ممنون برای پاسخ به سوال قبلی؛ پیمان خان نحوه صحیح اجرای حرکات زیربغل با هالتر خم و زیر بغل هالتر خم دست برعکس و جلوبازو با دمبل تک خم و جلو بازو با دمبل تک تک را در صورت امکان توضیح دهید. باز هم از لطف شما سپاسگزارم
:sad:

ناصر
۱۳۸۷-۱۰-۲۵, ۱۱:۱۸ بعد از ظهر
در پرس شانه هالتر جلو و عقب آیا دستها خیلی باز باشد یا هم عرض شانه همچنین انگشت شصت دور میله باشد یا باز باشد؟

Mohsen
۱۳۸۷-۱۰-۲۶, ۰۱:۳۰ قبل از ظهر
در پرس شانه هالتر جلو و عقب آیا دستها خیلی باز باشد یا هم عرض شانه همچنین انگشت شصت دور میله باشد یا باز باشد؟

http://www.bodybuilding.com/fun/2002/smithbehindneck1.jpghttp://www.bodybuilding.com/fun/2002/smithbehindneck2.jpg

http://www.bodybuilding.com/fun/2002/smithoverpress1.jpghttp://www.bodybuilding.com/fun/2002/smithoverpress2.jpg

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۰-۲۶, ۰۱:۵۷ قبل از ظهر

زير بغل هالتر خم
http://www.bodybuilding.com/fun/images/2008/bentoverbbrow1.jpg
http://www.bodybuilding.com/fun/images/2008/bentoverbbrow2.jpg

زير بغل هالتر خم دست برعكس
http://www.bodybuilding.com/fun/2002/reversegripbentrow1.jpg
http://www.bodybuilding.com/fun/2002/reversegripbentrow2.jpg

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۰-۲۶, ۰۲:۰۰ قبل از ظهر

جلوبازو دمبل تك خم
http://www.bodybuilding.com/fun/2002/concencurl2A.jpg
http://www.bodybuilding.com/fun/2002/concencurl1.jpg

جلوبازو دمبل تك تك
http://www.bodybuilding.com/fun/2002/dbcurl1.jpg
http://www.bodybuilding.com/fun/2002/dbcurl3.jpg

elfy
۱۳۸۷-۱۰-۲۹, ۰۱:۲۵ بعد از ظهر
با سلام خدمت اساتید محترم
بی مقدمه درخواست خود را مینویسم
بنده بهنام181 قد دارم و وزنم 59 کیلو است وسنم 17 سال هست و ورزش اصلی کاراته است که 5 سال هست کار میکنم اما 2 سال به صورت حرفه ای اما به دلیل کنکور 6 ماه است کنار گذاشتم و به ورزش بدن سازی روی اوردم و نسبتا خیلی لاغر هستم و هدف از بدن سازی رسیدن به وزن ایده ال هست و شما سروران گرامی درخواست دارم تا با دادن برنامه ی غذایی مناسب و کراتین مناسب و مکمل غذایی مناسب که بخورم سریعتر چاق شوم و برنامه تمرینی این جانب را راهنمایی کنید چون بنده در ماه مرداد برای تست برای استخدام در نیروی دریایی به وزن ایده ال نیاز دارم پس 5 الی 6 ماه برای رسیدن به حداقل 90 کیلو ندارم برنامه خواستی ندارم و همه روزه میتونم به باشگاه برم عکس هایی از خودم برای راهنمایی شما عزیزان میزارم پیشاپیش از کمک شما بینهایت متشکرم
http://elfyy.persiangig.ir/badansazi/DSC00233.JPG
http://elfyy.persiangig.ir/badansazi/DSC00236.JPG

مخصوصا سر کول و سر شانه ام خیلی ضعیف هست ویک مشکل دیگر که دارم داشتن پای تقربا پرانتزی که همانطور که گفتم برای نیروی دریایی ایراد میگیرن و من میخوام ماهیچه های دور زانو و دور ساق پا رو حجیم تر کنم که پرانتزی بودن کمتر مشخص شود و از انجا که میدانم بدنسازی فقط میتواند ماهیچه را تغییر دهد خواهشمند هستم برای ساق و زانو هم برنامه ای بنویسید

http://elfyy.persiangig.ir/badansazi/DSC00237.JPG
http://elfyy.persiangig.ir/badansazi/DSC00239.JPG
با تشکر بسیار زیاد از شما مدیران گرامی که فراهم کردن این سایت مشکلات ما را حل میکنید

H I R B O D
۱۳۸۷-۱۱-۱۲, ۰۸:۲۷ قبل از ظهر
با سلام خدمت اساتید محترم
بی مقدمه درخواست خود را مینویسم
بنده بهنام181 قد دارم و وزنم 59 کیلو است وسنم 17 سال هست و ورزش اصلی کاراته است که 5 سال هست کار میکنم اما 2 سال به صورت حرفه ای اما به دلیل کنکور 6 ماه است کنار گذاشتم و به ورزش بدن سازی روی اوردم و نسبتا خیلی لاغر هستم و هدف از بدن سازی رسیدن به وزن ایده ال هست و شما سروران گرامی درخواست دارم تا با دادن برنامه ی غذایی مناسب و کراتین مناسب و مکمل غذایی مناسب که بخورم سریعتر چاق شوم و برنامه تمرینی این جانب را راهنمایی کنید چون بنده در ماه مرداد برای تست برای استخدام در نیروی دریایی به وزن ایده ال نیاز دارم پس 5 الی 6 ماه برای رسیدن به حداقل 90 کیلو ندارم برنامه خواستی ندارم و همه روزه میتونم به باشگاه برم عکس هایی از خودم برای راهنمایی شما عزیزان میزارم پیشاپیش از کمک شما بینهایت متشکرم
http://elfyy.persiangig.ir/badansazi/dsc00233.jpg
http://elfyy.persiangig.ir/badansazi/dsc00236.jpg

مخصوصا سر کول و سر شانه ام خیلی ضعیف هست ویک مشکل دیگر که دارم داشتن پای تقربا پرانتزی که همانطور که گفتم برای نیروی دریایی ایراد میگیرن و من میخوام ماهیچه های دور زانو و دور ساق پا رو حجیم تر کنم که پرانتزی بودن کمتر مشخص شود و از انجا که میدانم بدنسازی فقط میتواند ماهیچه را تغییر دهد خواهشمند هستم برای ساق و زانو هم برنامه ای بنویسید

http://elfyy.persiangig.ir/badansazi/dsc00237.jpg
http://elfyy.persiangig.ir/badansazi/dsc00239.jpg
با تشکر بسیار زیاد از شما مدیران گرامی که فراهم کردن این سایت مشکلات ما را حل میکنید

دوست عزیز

وزن ایده ال شما حدود 80 کیلو هست
اما اضافه کردن این مقدار وزن ، در این مدت کم و به شکل اصولی ، تقریبا غیر ممکنه .... به نظر من شما برای خودت هدفهای کوتاه مدت تعیین کن به این شکل که مثلا ماهیانه بیشتر از 2 کیلو اضافه کنی
اینطور کار برات ساده تر میشه

هر عضله رو در یک روز و هر هفته فقط یک بار تمرین بده ... بطور مثال :

شنبه : پشت و زیر بغل
یکشنبه : پرس سینه
دوشنبه : چهار سر ران
سه شنبه : پشت بازو وساق
چهارشنبه : جلو بازو و پشت پا
پنجشنبه : کول و سرشانه

در تمرینت بیشتر از حرکات مادر استفاده کن و وعده غذایی قبل و بعد از تمرین رو بهش خیلی اهمیت بده
در صورت امکان تمرینت رو صبح ها انجام بده مثلا 10 تا 11 و بیشتر از 45 دقیقه الی 1 ساعت طول نکشه ...
صبح زود از خواب بلند شو ( مثلا 6 ) صبحانه رو با میل بخور و شب زودتر از حد معمول بخواب ( یک ساعت بعد از شام که حداکثر میشه حدود 10 )
برای گردش خون بهتر و سلامت تن ... حتما یک جلسه در هفته هوازی تمرین کن ..... بطور مثال : جمعه ها یک پیاده روی 3-4 کیلومتری با سرعت تمام

از برنامه های غذایی پر کالری که در سایت هست استفاده کن و در صورتیکه جایی به مشکل برخوردی میتونی مطرح کنی و بپرسی .... حتما جواب خواهی گرفتن

و در آخر :
به نظر من اینقدر که خواستن مهمه ، توانستن نیست .... با اراده میشه همه چیزو ساخت اما با هیچ چیز نمیشه اراده رو بسازی الا خواستن
موفق باشی

babyphilipini
۱۳۸۷-۱۱-۱۵, ۰۶:۳۴ بعد از ظهر
سلام به همه

من مدت 3 ماه شروع به بدنسازي كرده ام ولي تا كنون برنامه درستي نداشته ام.

برنامه قبليم اينهاست:

ماه اول فقط هوازي كار كردم.

ماه دوم هر هفته 3 جلسه با اين برنامه كار كردم.

1-پرس سينه هالتر -قفسه سينه دمبل- بالا سينه هالتر-زير بغل سيم از پشت-زير بغل پلاور-زير بغل دمبل تك خم (همه 3 ست 12 تايي)

2-سرشانه هالتر از پشت-نشر دمبل طرفين-نشر خم-جلو بازو هالتر-جلو بازو دمبل لاري-جلو بازو سيم-(همه 3 ست 12 تايي)

3-اسكات پا هالتر-جلو پا ماشين-پشت پا ماشين-ساق پا-پشت بازو هالتر خوابيده-پشت بازو دمبل تك-پشت بازو سيم-(همه 3 ست 12 تايي)

ماه سوم:

1-زير سينه هالتر-پرس سينه دمبل-قفسه سينه دمبل-زير بغل سيم از جلو-زير بغل پلاور دمبل-زير بغل پارويي دست جمع-همه 4 ست 9 تايي

2-سرشانه هالتر از جلو-نشر دمبل مقابل-نشر سيم از پشت-شورگز هالتر از پشت+كول هالتر-پشت بازو دمبل خوابيده جفت-پشت بازو ديپ-پشت بازو سيم بر عكس-همه 4 ست 9 تايي

3-جلو پا ماشين-پرس پا خوابيده ماشين-پشت پا ماشين-ساق پا-جلو بازو هالتر دست باز-جلو بازو دمبل لاري-خلو بازو دمبل تك خم-همه 4 ست 9 تايي

وزن 87 كيلو -قد 175- هفته اي 3 جلسه بعد الظهر ها تمرين ميكنم.اگر دوستان لطف كنند يه برنامه خوب برام بنويسند ممنون ميشم.

اينم عكس هام:
.
http://i42.tinypic.com/2regncg.jpg

http://i43.tinypic.com/2h7f8et.jpg

bodybuilder
۱۳۸۷-۱۱-۱۵, ۰۷:۱۲ بعد از ظهر
ویک مشکل دیگر که دارم داشتن پای تقربا پرانتزی که همانطور که گفتم برای نیروی دریایی ایراد میگیرن و من میخوام ماهیچه های دور زانو و دور ساق پا رو حجیم تر کنم که پرانتزی بودن کمتر مشخص شود و
http://elfyy.persiangig.ir/badansazi/DSC00237.JPG

پا پرانتزی
تعریف وتشخیص:

- شخص به پشت خوابیده پاهای وی راجفت میکنیم اصولا" دوتازانو ودوتا مچ پاباید در تماس با همدیگر قرارگیرند اگرمابین دوزانو فاصله وجود داشته باشد به آن پای پرانتزی میگوئیم.

اگرایستاده تست میکنید فاصله بسیار اندک بین دوزانو رابعنوان ناهنجاری محسوب نکنید.

عوامل ایجادکننده :

1- زود راه افتادن بچه

2- چاقی بیش از اندازه

3- نرمی استخوان

4- عادات غلط

5- قنداق کردن بد بچه

6- عدم تعادل عضلانی muscle Im Balance یعنی کوتاهی عضلات خلفی داخلی ران ( نیم عشائی ونیم وتری) وضعف عضلات خلفی خارجی ران( دوسررانی و کشنده پهن نیامی)

عوارض پای پرانتز* :

1- کوتاهی قد

2- ظاهرناخوشایند

3- درد درمفصل زانو بعلت فشردگی بیش ازحد طبیعی درداخل وکشیدگی رباطها درسمت خارج

4- آرتروز زودرس

5- کاهش تحمل پذیری پا درمقابل فشارهای مکانیکی

6- خستگی زودرس

حرکات اصلاحی

1- اگرعلت این ناهنجار وزن زیاد باشد کاهش وزن شخص مدنظر قرارگیرد.

2- اگرعلت این ناهنجاری بیماریهای متابولیکی وراشیتیسم باشد درمان دارویی صورت میگیرد

3- اگرعلت این بیماری تغییرات ساختارهای استخوانی باشد به احتمال زیاد با حرکات اصلاحی قابل اصلا* نخواهد بود. و یکی از راههای درمان در مراحل نهایی جراحی می باشد.

ثابت کردن محل تکه برداری توسط پیچ و پین پلاک

4- اگرعلت اینناهنجاری پارگی رباطهای خارجی زانو باشد تقویت عضله چهارسررانی به اصلاح این ناهنجاری کمک خواهد کرد

5- اگرعلت این ناهنجاری قدرت پیش از حد عضله نیم غشای ونیم وتری باشد کشش این عضلات به اصلاح ناهنجاری کمک خواهد کرد .

مثلا":

شخص به پشت خوابیده پای خود رابه خارج چرخانده، دراین حالت درمانگر یک دست خود را زیرمچ پا قرارداد ودست دیگرخود را روی زانوی شخص قرارمی دهد ومچ پارا به سمت بالا کشیده وزانو را به سمت پائین فشارمی دهد.

6- اگرعلت این ضایعه ضعف عضله خلفی خارجی زانو (دوسررانی وکشنده پهن نیامی) باشد تقویت این عضلات باید مد نظر قرارگیرد.

.

.

· کشش پا در ناحیه مفصل زانو برای باز کردن فضای مفصلی و کش بافتهای عمقی کوتاه شده که این کجی را دائمی کرده اند نیز دراصلاح درازمدت این کجی موثر است که حتما باید تحت نظر فیزیوتراپیست باشد.

jafari5
۱۳۸۷-۱۱-۱۸, ۰۶:۳۵ بعد از ظهر
با سلام خدمت مدیریت محترم سایت
اینجانب آقای 45 ساله هستم و وزن: 95 کیلو است و در سینه : 118 و دور بازوی: 37 وباسن:110 و دور شکم 110 میباشد خواهشمند است برنامه مناسب تمرین بدهید

arashO_o
۱۳۸۷-۱۱-۲۰, ۱۲:۳۰ قبل از ظهر
دوست عزیز شما باید عکس خودتون رو +نوع تغذیه و سابقه تمرینی را در سایت قرار بدید تا بشه برنامه خوبی را براتون در نظر گرفت.

ناصر
۱۳۸۷-۱۲-۰۳, ۱۲:۳۱ قبل از ظهر
در پرس شانه با هالتر آیا دستهاازعرض شانه بیشتر باشد یا هم عرض شانه یا انگشت شصت دور میله باشد یا باز باشد ؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۲-۰۳, ۱۲:۳۵ قبل از ظهر
در پرس شانه با هالتر آیا دستهاازعرض شانه بیشتر باشد یا هم عرض شانه یا انگشت شصت دور میله باشد یا باز باشد ؟

دست ها مقدار خيلي كمي بايد بيشتر باز باشه كه بتوني تا پايين پايين حركت را انجام بدي .
شصت باز باشد و زير هالتر . به نظر من اينجوري فشار بيشتري مياره

Mohsen
۱۳۸۷-۱۲-۰۳, ۱۲:۳۶ قبل از ظهر

دوست عزیز در اینجا (http://www.bodybuilder.ir/forum/showpost.php?p=2588&postcount=110) عکس گذاشتم که

ناصر
۱۳۸۷-۱۲-۰۳, ۱۲:۴۷ قبل از ظهر
تشکر پیمان اما من فکر می کنم اگر شصت دور میله باشد شانه گردتر و حجیم تر میشود. اینطور نیست؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۲-۰۳, ۰۴:۲۸ بعد از ظهر
تشکر پیمان اما من فکر می کنم اگر شصت دور میله باشد شانه گردتر و حجیم تر میشود. اینطور نیست؟

نه . ربطي به گردتر شدن شانه ها نداره .
مثلا فيلم تمرينات حرفه اي ها را اگر ببيني همه همينطور ميزنند كه گفتم .
البته اين يه روش هست بايد جوري بزني كه راحت تري

MEGA
۱۳۸۷-۱۲-۰۵, ۰۶:۳۹ بعد از ظهر
سلام دوستان من یه مدت میرفتم بدنسازی ،دوسال...
از 55 کیلو به 70 رسیدم.فرم بدنم خوب بود در ضمن زیر بغل هام اینقدر رشد کردن که دوستام میگفتن دیگه کار نکن،البته دوستان ورزش کارا میگفتن قشنگه!:tongue_smilie:
الانم سه ساله که تمرین نمی کنم و دوباره امروز رفتم ثبت نام کردم
یه برنامه میخوام که توی سه روز در هفته بتونم ازش نتیجه بگیرم (مکمل هم دارم در حد توپ).
قد:164
وزن:70(از اون موقع تا حالا وزن کم نکردم اما لاغر شدم!!!!!،امروزم بعد از سه سال که رفتم دوستان میگفتن فورمت خوبه اما لاغری!)
هیچ وقت بدنم خطی نشد(فقط گنده،زیر لباس خوب بود) و لی دوست دارم یکم خطی باشه.:blushing:
کلا من از سرشون خیلی خوشم میاد و در همونجاهم ضعف داشتم.سینه هام هم زیر لباس انگار باهم زیر لباس معلومه.:bored::cursing:
در بخش مکمل هم طریقه مصرف مکمل هامو ازتون میپرسم لطفا منو راهنمایی کنید.:blush:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۲-۰۶, ۰۹:۳۷ قبل از ظهر
سلام دوستان من یه مدت میرفتم بدنسازی ،دوسال...
از 55 کیلو به 70 رسیدم.فرم بدنم خوب بود در ضمن زیر بغل هام اینقدر رشد کردن که دوستام میگفتن دیگه کار نکن،البته دوستان ورزش کارا میگفتن قشنگه!:tongue_smilie:
الانم سه ساله که تمرین نمی کنم و دوباره امروز رفتم ثبت نام کردم
یه برنامه میخوام که توی سه روز در هفته بتونم ازش نتیجه بگیرم (مکمل هم دارم در حد توپ).
قد:164
وزن:70(از اون موقع تا حالا وزن کم نکردم اما لاغر شدم!!!!!،امروزم بعد از سه سال که رفتم دوستان میگفتن فورمت خوبه اما لاغری!)
هیچ وقت بدنم خطی نشد(فقط گنده،زیر لباس خوب بود) و لی دوست دارم یکم خطی باشه.:blushing:
کلا من از سرشون خیلی خوشم میاد و در همونجاهم ضعف داشتم.سینه هام هم زیر لباس انگار باهم زیر لباس معلومه.:bored::cursing:
در بخش مکمل هم طریقه مصرف مکمل هامو ازتون میپرسم لطفا منو راهنمایی کنید.:blush:

دوست عزيز اولا كه خطي يعني چه ؟
بدن خشك . بدني كه عضلاتش از هم تفكيك شده باشد ميگن خشك (يعني با در صد چربي كم ) نه خطي .
دوما شما برنامه كامل ميخواي بدون اينكه عكسي گذاشته باشي .
هزار بار گفتيم بدون عكس برنامه داده نخواهد شد .
عكس هم كه بگذاري بچه ها زحمت ميكشند و برنامه شما را تنظيم ميكنند .
من فقط در مشاوره حضوري برنامه تمريني ميدم .
كسي كه به دنبال پيشرفت باشه يه مقدار بايد زحمت به خودش بده و بياد تا برنامه كامل بگيره .
مشاوره به صورت رايگان هستش .
به نام تاپيك نگاه كن . نوشته هرگونه سوال در مورد برنامه هاي تمريني .
يعني اگر هر سوالي در مورد قسمتي از برنامه داري بپرس .
نه اين كه بگي برنامه كامل اونم بدون عكس .
عكس بزار بچه ها زحمت ميكشند و برنامه شما را تنظيم ميكنند .

ناصر
۱۳۸۷-۱۲-۰۶, ۰۸:۵۲ بعد از ظهر
سلام عضلات شانه حجيم و گردي دارم اما احساس ميكنم هنگام راه رفتن گودي عضلات پشتم زياد هست چه تمريني انجام دهم تا شانه يم پهن تر و عضلات پشتم صافتر به نظر بيايند.ضمنا در خانه تمرين ميكنم و وسايل فقط دمبل و هالتر دارم و سنگين كار ميكنم و از زماني خانه تمرين ميكنم پيشرفت بدني ام بهتر است و فكر ميكنم وزنه هاي ازاد بهتر از دستگاه است
تشكر

arashO_o
۱۳۸۷-۱۲-۰۷, ۰۹:۳۱ قبل از ظهر
نشر ار جانب بهترین حرکت برای پهنای سرشانه هست .از نشر خم هم میتونی استفاده کنی.البته من حرفت را قبول ندارم چون باشگاه از همه نظر بهتر چون شما میتوانید از دیگران انگیزه بگیرید.و استفاده از دستگاها 100% لازم میباشد برای گفتن حداکثر نتایج از تمرین .برای پیشرفت بیشتر باید از علم روز بهره گرفت.!

milad faridnia
۱۳۸۷-۱۲-۰۷, ۰۹:۳۵ قبل از ظهر
سلام عضلات شانه حجيم و گردي دارم اما احساس ميكنم هنگام راه رفتن گودي عضلات پشتم زياد هست چه تمريني انجام دهم تا شانه يم پهن تر و عضلات پشتم صافتر به نظر بيايند.ضمنا در خانه تمرين ميكنم و وسايل فقط دمبل و هالتر دارم و سنگين كار ميكنم و از زماني خانه تمرين ميكنم پيشرفت بدني ام بهتر است و فكر ميكنم وزنه هاي ازاد بهتر از دستگاه است
تشكر
عضلات زير بغل نقش حياتي در پهن شن شانها دارد
حركاتي مانند شارگز با دمبل و هالتر هم كمك خوبي به مشكل شما ميكنه

پویا
۱۳۸۸-۰۱-۱۱, ۰۳:۳۵ بعد از ظهر

این نکته رو رعایت کنید که فقط در حرکات ساعد و مچ شصت پشت هالتر باشه و در بقیه حرکات شصت را دور میله حلقه کنید اینجوری لازم نیست برای هر حرکت بپرسید که شصتم کجا باشه.

پویا
۱۳۸۸-۰۱-۱۱, ۰۳:۴۲ بعد از ظهر
با سلام خدمت مدیریت محترم سایت
اینجانب آقای 45 ساله هستم و وزن: 95 کیلو است و در سینه : 118 و دور بازوی: 37 وباسن:110 و دور شکم 110 میباشد خواهشمند است برنامه مناسب تمرین بدهید

یک توصیه به دوستان هیچوقت برنامه تمرینی از اینترنت در خواست نکنید.حتی در صورتی که برنامه نویس عکس های شما را ببینه و از روی عکس برنامه بنویسه چون در هر عکسی آدم یک جوری میوفته.بهترین برنامه را مربی با سابقه ای میتونه براتون بنویسه که از فاصله یک متری بدن و فیگورهای شما را به صورت لایو و زنده مشاهده کنه.از ما گفتن بود از شما نشنیدن.

پویا
۱۳۸۸-۰۱-۱۱, ۰۳:۵۶ بعد از ظهر
سلام پیمان خان من دو ساله که بدنسازی کار می کنم و کتفهام و بازوهام نسبتاً خوب رشد کردن ولی سینه اصلاً پیشرفتی نداشته با آنکه وزنه هام تا 100 کیلو هم می رسه خواستم ببینم باید چکار کنم تا سینه هام حجم بگیرن با تشکر

من وقتی در اجرای حرکات سینه توسط ورزشکاران دقت میکنم میبینم بعضی ها این حرکت رو صحیح نمیزنن مثلا وقتی هالتر رو بالا میبرن آرنج رو قفل میکنن به طوری که فشاری روی پشت بازوها وارد میشه .بهتره هنگام اجرای حرکت در بالا ترین نقطه حرکت توقف نکرده و آرنج ها رو قفل نکرد تا فشار مداوم بر روی عضله وجود داشته باشه.و در بعضی موارد هم به علت حالت نامناسب بدن هنگام اجرای حرکت فشار به سرشانه ها وارد میشه. خیلی از موارد به علت نکاتی که ذکر کردم ورزشکاران شکایت میکنن که دستام و سرشونه هام خیلی خوب رشد کرده ولی عضلات سینه ام رشد نمیکنه.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۱-۱۱, ۰۵:۵۶ بعد از ظهر
این نکته رو رعایت کنید که فقط در حرکات ساعد و مچ شصت پشت هالتر باشه و در بقیه حرکات شصت را دور میله حلقه کنید اینجوری لازم نیست برای هر حرکت بپرسید که شصتم کجا باشه.

پويا جان البته اين را هم بگم كه براي افراد مبتدي حرف شما كاملا صدق ميكنه .
اما براي حرفه اي ها يا كساني كه به راحتي مي توانند هالتر را كنترل كنند بايد 100% شصت به صورت پشت هالتر باشه .
به عكس زير توجه كن .
البته اينم بگم كه براي كسي كه 3-4 ماه داره تمرين ميكنه بايد شصت همانطور كه شما گفتيد دور هالتر باشه .
اما من هر چي بخواي عكس و فيلم ميتونم ارائه بدم كه كسي كه حتي 2 سال سابقه تمرين داره شصت مياد پشت هالتر . البته دليلش هم اين هستش كه اگر شصت پشت هالتر نباشه 10% از فشاري كه روي سينه ممياد كم ميشه كه اگر قبول نداريد حرف من رو ميتونم در مورد اون هم مدركي ارائه بدم .

http://www.mensgarage.com/wp-content/uploads/arnoldbenchpress.jpg

http://www.bodybuildingtoday.com/bodybuilding/wp-content/uploads/2009/03/bench-press1.gif

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۱-۱۱, ۰۶:۰۰ بعد از ظهر
یک توصیه به دوستان هیچوقت برنامه تمرینی از اینترنت در خواست نکنید.حتی در صورتی که برنامه نویس عکس های شما را ببینه و از روی عکس برنامه بنویسه چون در هر عکسی آدم یک جوری میوفته.بهترین برنامه را مربی با سابقه ای میتونه براتون بنویسه که از فاصله یک متری بدن و فیگورهای شما را به صورت لایو و زنده مشاهده کنه.از ما گفتن بود از شما نشنیدن.

با اين حرف شما كاملا موافقم .
برنامه تمريني به صورت اينترنتي نميتونه اندازه برنامه تمريني كه به صورت حضوري باشه جوابگو باشه .
در اين تاپيك فقط بايد در مورد سوالات خودشان در مورد برنامه تمريني بپرسند . اما متاسفانه هر چي ما ميگوييم باز هم برنامه كامل درخواست ميكنند كه من براي آخرين بار ميگم كه برنامه تمريني در حالت غير حضوري نخواهيم داد .
فقط در اين تاپيك سوالات در مورد برنامه هاي تمريني پاسخ داده ميشه .

پویا
۱۳۸۸-۰۱-۱۱, ۰۹:۰۹ بعد از ظهر
پويا جان البته اين را هم بگم كه براي افراد مبتدي حرف شما كاملا صدق ميكنه .
اما براي حرفه اي ها يا كساني كه به راحتي مي توانند هالتر را كنترل كنند بايد 100% شصت به صورت پشت هالتر باشه .
به عكس زير توجه كن .
البته اينم بگم كه براي كسي كه 3-4 ماه داره تمرين ميكنه بايد شصت همانطور كه شما گفتيد دور هالتر باشه .
اما من هر چي بخواي عكس و فيلم ميتونم ارائه بدم كه كسي كه حتي 2 سال سابقه تمرين داره شصت مياد پشت هالتر . البته دليلش هم اين هستش كه اگر شصت پشت هالتر نباشه 10% از فشاري كه روي سينه ممياد كم ميشه كه اگر قبول نداريد حرف من رو ميتونم در مورد اون هم مدركي ارائه بدم .

http://www.mensgarage.com/wp-content/uploads/arnoldbenchpress.jpg

http://www.bodybuildingtoday.com/bodybuilding/wp-content/uploads/2009/03/bench-press1.gif

تایید میکنم .اینکه من گفتم یک قانون کلی بود برای مبتدی ها که برای هر حرکت مجبور نباشن از مربی بپرسن که شصت در چه حالتی باشه.من خودم وقتی خیلی از حرکات را میزنم شصت را پشت هالتر قرار میدم.مخصوصا در مورد حرکت پشت بازو به حالت پرس روی سینه که خیلی ها میگن شصت باید حلقه بشه دور هالتر ولی من خودم اینجوری فشار کمی حس میکنم و شصتم را پشت هالتر میزارم.به نظرم افراد مبتدی که دارای مچ ضعیفی هستن بهتره که شصت را دور هالتر حلقه کنن.نمیدونم نظر پیمان جون چیه.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۱-۱۱, ۰۹:۳۰ بعد از ظهر
منم گفتم كه براي مبتدي ها همانطور كه شما گفتيد بهتره كه شصت دور هالتر باشه .
اما براي كساني كه كمي سابقه تمرينشان بيشتر هستش بهتره كه شصت را پشت هالتر بزارن .
منم با شما موافقم .

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۱-۱۱, ۰۹:۴۰ بعد از ظهر
آقا پیمان خواهش میکنم یه برنامه واسه فیتنس بذارین.من واسه خودم و 3 تا از دوستام میخواستم واسه همین گفتم یه برنامه ای بدین هممون به عنوان پایه استفاده کنیم.

پویا
۱۳۸۸-۰۱-۱۱, ۱۰:۲۵ بعد از ظهر
دوستان خواهش میکنم برای جواب دادن به سوال هاتون فقط مدیران رو خطاب قرار ندید.اینجا یک مکان عمومیه و درستش اینه که همه ی کاربران در بحث ها شرکت کنن.کدوم انجمنی را دیدید که مدیر به همه سوالات پاسخ بده.آقا پیمان مگه چقدر وقت داره که به تک تک سوالات پاسخ بده.باتشکر

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۱-۱۱, ۱۱:۴۴ بعد از ظهر
آقا پیمان خواهش میکنم یه برنامه واسه فیتنس بذارین.من واسه خودم و 3 تا از دوستام میخواستم واسه همین گفتم یه برنامه ای بدین هممون به عنوان پایه استفاده کنیم.

اولا همانطور كه پويا جان گفتن من وقت ندارم به تمامي سوالات جواب بدم و همه بايد توي بحث ها شركت كنند .
دوما فيتنس هم همان بدنسازي هستش . فرقي نميكنه كه . تنها فرقش اينه كه شما لازم نيست عضلاتتان را بيش از حد حجيم كنيد . پس بنابراين برنامه تمريني هيچ فرقي نداره . اتفاقا يكي از شاگردان خودم توي بادي كلاسيك سال پيش در دسته 170 سانتيمتر قهرمان كشور شد .
اما برنامه هاي تمريني كه به ايشون ميدادم هيچ فرقي با همين برنامه ها نداشت .
شما اول بايد حجم مورد نظر را بگيريد و بعدا خشك كنيد .
فكر نكنيد چون عكس هاي فيتنس را ميبينيد بدن هاي خشك دارند همه سال را خشك هستند .
آنها هم مثل ما بدنسازان زمان حجم و رژيم دارند و تمامي آن عكس هايي كه ميبينيد براي زمان خشكشان هستش .
برنامه تمريني بايد به صورت حضوري باشد .
و برنامه اي به نام برنامه پايه نداريم .
چون شايد كاملا آناتومي بدن شما با بدن دوستانتان متفاوت باشه .
شايد شما در عضلات پا ضعيف باشيد و دوستانتان در عضلات سينه .
و اين كار كار معقولي نيست .
اگر خواستيد ميتوانيد بياييد و حضوري برنامه تمريني دريافت كنيد .
اما اگر براي قسمت خاصي از بدن خود برنامه ميخواهيد . مثلا براي رشد زير بغل و يا ....
در خدمتيم .

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۱-۱۲, ۱۲:۳۵ قبل از ظهر
دوستان خواهش میکنم برای جواب دادن به سوال هاتون فقط مدیران رو خطاب قرار ندید.اینجا یک مکان عمومیه و درستش اینه که همه ی کاربران در بحث ها شرکت کنن.کدوم انجمنی را دیدید که مدیر به همه سوالات پاسخ بده.آقا پیمان مگه چقدر وقت داره که به تک تک سوالات پاسخ بده.باتشکر
پویا جان اگه آقا پیمان خطاب قرار دادم چون ایمان به اطلاعاتشون دارم و نقش استادی داره گردنم ایشونو گفتم واینکه تو این سایت هنوز کامل اطلاع از کاربران و اینکه بتونن برنامه تمرینی بدن ندارم, اونم واسه فیتنس که اطلاعات جامع کم هست ایشونو خطاب قرار دادم ولی به هیچ وجه قصدی نداشتم,هر کسی بتونه اطلاعاتی بده با آغوش باز استقبال میکنم و سپاسگذار هستم,نام پیمانو میبریم منظور تمامی دوستانی هستند که بتونن کمک کننن,ممنون از تذکرتون

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۱-۱۲, ۱۲:۴۴ قبل از ظهر
اولا همانطور كه پويا جان گفتن من وقت ندارم به تمامي سوالات جواب بدم و همه بايد توي بحث ها شركت كنند .
دوما فيتنس هم همان بدنسازي هستش . فرقي نميكنه كه . تنها فرقش اينه كه شما لازم نيست عضلاتتان را بيش از حد حجيم كنيد . پس بنابراين برنامه تمريني هيچ فرقي نداره . اتفاقا يكي از شاگردان خودم توي بادي كلاسيك سال پيش در دسته 170 سانتيمتر قهرمان كشور شد .
اما برنامه هاي تمريني كه به ايشون ميدادم هيچ فرقي با همين برنامه ها نداشت .
شما اول بايد حجم مورد نظر را بگيريد و بعدا خشك كنيد .
فكر نكنيد چون عكس هاي فيتنس را ميبينيد بدن هاي خشك دارند همه سال را خشك هستند .
آنها هم مثل ما بدنسازان زمان حجم و رژيم دارند و تمامي آن عكس هايي كه ميبينيد براي زمان خشكشان هستش .
برنامه تمريني بايد به صورت حضوري باشد .
و برنامه اي به نام برنامه پايه نداريم .
چون شايد كاملا آناتومي بدن شما با بدن دوستانتان متفاوت باشه .
شايد شما در عضلات پا ضعيف باشيد و دوستانتان در عضلات سينه .
و اين كار كار معقولي نيست .
اگر خواستيد ميتوانيد بياييد و حضوري برنامه تمريني دريافت كنيد .
اما اگر براي قسمت خاصي از بدن خود برنامه ميخواهيد . مثلا براي رشد زير بغل و يا ....
در خدمتيم .
3 تا سوال داشتم:
1.در فیتنس باید ورزش هوازی بیشتر انجام شود؟(من هفته ای 4 جلسه 40 دقیقه ای تردمیل انجام میدهم)
2.آیا اگر فقط ورزش هوازی انجام شود باعث کات شدن میشود یا نه؟
3.برای رشد قسمت شکم برنامه ای خاص میخواستم و اگر فقط روی شکم تا چند وقت به صورت متمرکز وقت گذاشته شود جواب زودتر میگیرد یا باعث ایست عضلات شکم میشود؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۱-۱۲, ۱۱:۵۱ قبل از ظهر
3 تا سوال داشتم:
1.در فیتنس باید ورزش هوازی بیشتر انجام شود؟(من هفته ای 4 جلسه 40 دقیقه ای تردمیل انجام میدهم)
2.آیا اگر فقط ورزش هوازی انجام شود باعث کات شدن میشود یا نه؟
3.برای رشد قسمت شکم برنامه ای خاص میخواستم و اگر فقط روی شکم تا چند وقت به صورت متمرکز وقت گذاشته شود جواب زودتر میگیرد یا باعث ایست عضلات شکم میشود؟

1 . همانطور كه قبلا هم گفتيم تمرينات هوازي باعث خشك شدن بدن ميشه و اين براي زماني هستش كه شما از حجم بدنت راضي باشي و بخواي اون رو خشك كني . فرق بين پرورش اندام و فيتنس فقط حجم عضلات هستش . يعني در فيتنس شما بايد بالانس بين قد و وزن داشته باشي يعني مثلا با قد 170 نبايد در دوران خشك بيشتر از 70 كيلو وزن داشته باشي .
بعدشم تمرينات هوازي بدون برنامه رژيمي خاص و استفاده از مكمل ها باعث از بين رفتن عضلات تا حد زيادي ميشه . البته مزاياي هم داره اما به معايبش نمي ارزه . كه بزرگترين عيبش از بين رفتن عضلات هستش . پس هرگز فكر نكنيد كه فقط ورزش هوازي به تنهايي باعث خشك شدن بدن ميشه .
برنامه فيتنسو پرورش اندام و بادي كلاسيك همه و همه يكجور هست با اين تفاوت كه حجم عضلات در اين سه گروه فرق ميكنه .
2. ورزش هوازي بدون رژيم غذايي خاص و استفاده از مكمل هاي خاص تاثير چنداني روي بدن نخواهد داشت .
3 . اگر منظورتان از رشد عضلات شكم اينه كه زير لايه هاي چربي رشد كنه و بعد از خشك شدن نمايان بشه بايد هفته اي يك يا دو بار كرانچ 15*5 تا تمركزي و با وزنه و زير شكم خلباني 15*5 بزنيد .
اما اگر فكر ميكنيد با انجام حركات شكم به تنهايي و بدون رژيم داراي شكمي بدون چربي و تيكه تيكه خواهيد شد در اشتباهيد .

پویا
۱۳۸۸-۰۱-۱۲, ۰۱:۲۹ بعد از ظهر
برای رشد قسمت شکم برنامه ای خاص میخواستم

http://www.bodybuilder.ir/forum/showthread.php?t=781

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۱-۱۲, ۰۴:۱۷ بعد از ظهر
چه مکمل هایی رو واسه ورزش هوازی که گفتین پیشنهاد میکنین و اینکه رژیمی که میگین باید پر پروتیین باشه و کم کربوهیدرات و کم چربی یا نوعی دیگه؟

پویا
۱۳۸۸-۰۱-۱۲, ۰۷:۰۸ بعد از ظهر
شما چون نمیخوای بدنت حجم زیادی داشته باشه و دنبال حجم خشک هستی پروتیین وی 100% + آمینو برات مناسبه.رژیم غذایی هم همونی که خودت گفتی.

rezakadilk
۱۳۸۸-۰۱-۱۵, ۱۰:۰۹ قبل از ظهر
سلام هزینه یه دوره بدنسازی با شما چقدر میشود؟

میتونم تلفنی با شما صحبت کنم و در خصوص برنامه ورزشی با شما هماهنگ کنم

arashO_o
۱۳۸۸-۰۱-۱۵, ۱۱:۰۲ قبل از ظهر
برای تکه تکه شدن عظلات شکم شما با توجه به تیپ بدنیت باید رژیم بگیری و از خوردن کربوهیدراتهای زود جذب به جز وعده بعد از تمرین دوری کنی و مصرف کربوهیدراتها را بعد از ساعت 6 عصر کنار بگذاری . چربی های سالم را فقط در برنامه بگذار مثل روغن زیتون-امگا3و6 -از لبنایت کم چرب استفاده کن. از خوردن فست فودها وغذاهایی که فقط کالری بدون سود را در اختیارت میزارند دوری کن. تغذیه حرف اول را میزند و بعد از نظر من بهتر از سوپر ست ها -تری ستها -جاینت ست ها برای کات شدن استفاده کنی .تعداد حرکات در هر ست را هم بالا بیار .

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۱-۱۷, ۰۶:۰۹ بعد از ظهر
لطفآ کربو هیدرات های دیر جذب و زود جذب را نام ببرید.

پویا
۱۳۸۸-۰۱-۱۷, ۰۷:۵۰ بعد از ظهر
با سلام
اول یک توضیح بدم که مواد غذائی حاوی کربوهیدرات که خیلی سریع هضم می‌شوند دارای بالاترین درجه گلایسمیک می‌باشد و آن دسته که دیرتر هضم می‌شوند دارای شاخص گلایسمیک پائین‌تر هستند:
شاخص گلايسميك يك وعده غذاي كامل را مي‌توان به‌وسيله ميزان كلي كربوهيدرات‌هاي موجود در آن و درصد مخصوص به هر يك از مواد غذائي تشكيل دهنده آن محاسبه كرد.
غلات:
غلات به طور كلي جزء مواد غذائي با شاخص گلايسميك پائين محسوب مي‌شوند. با اين اوصاف وقتي همين مواد در چرخه توليد و فرآوري قرار مي‌گيرند شاخص‌هاي گلايسميك آن‌ها دست‌خوش تغييرات محسوسي مي‌شود.
گندم:
نان كامل در قياس با نان سفيد از شاخص گلايسميك پائين‌تري برخوردار مي‌باشند.
برنج :
اكثر برنج‌ها به طور معمول حاوي 28 درصد آمولوس مي‌باشند. برنج‌هاي آسياب شده معمولاً از شاخص گلايسميك بالائي برخوردار هستند.
پاستا:
پاستا از سمولينا (دانه‌هاي بزرگ گندم درست مي‌شود. در خلال پروسه ساخت نشاسته موجود در آن به شرايط اوليه خود باز مي‌گردد و اين شاخصه پاستا را به يك ماده غذائي با شاخص گلايسميك پائين مبدل مي‌سازد.
حبوبات:
اين قبيل مواد حاوي آمولوس بيشتري مي‌باشند. پوسته روئي و درصد آنتي نوترينت‌هاي موجود در حبوبات اين گروه از مواد غذائي را در زمره مواد غذائي با پائين‌ترين شاخص گلايسميك قرار مي‌دهد. تركيب حبوبات با برنج (مثل عدس پلو) موجب كاهش شاخص گلايسميك برنج مي‌گردد.
در ادامه شاخص گلايسميك گروهي از مواد غذائي را بیان میکنم
مواد غذائي/شاخص گلايسميك
مارچوبه/15>
كلم بروكلي/15>
گل كلم/15>
كرفس/15>
خيار/15>
بادمجان/15>
لوبيا سبز/15>
كاهو/15>
ماست كم چرب/15>
بادام زميني/15>
فلفل/15>
اسفناج/15>
كدو سبز/15>
گوجه فرنگي/15>
گيلاس/22
آلو/24
گريپ فورت/25
جو نيم‌كوب/25
هلو/28
كمپوت هلو/30
شير سويا/30
شير كم چرب/32
سيب/36
گلابي/36
سوپ گوجه فرنگي/38
هويج آب‌پز/39
آب سيب/41
اسپاگتي/41
كنسرو نخود/41
فرني/42
انگورها/43
پرتقال/43
كنسرو سوپ عدس/44
كنسرو لوبيا چيتي/45
ماكاروني/45
آب آناناس/46
نان موز/47
دانه برنج/47
برنج نيم‌پز/47
بلغور/48
آب گريپ‌فورت/48
سبوسه نان جو دوسر/48
يك قالب شكلات 40 گرمي/49
بستني كم چرب/50
كنسرو لوبيا قرمز/52
كيوي/52
آب پرتقال/52
موز/53
چيپس يا سيب زميني سرخ شده/54
454 گرم كيك/54
سيب زميني شيرين/54
برنج قهوه‌اي/55
جوي دوسر/55
ذرت بو داده/55
ذرت شيرين بو داده/55
برنج سفيد/56
نان پيتا شبيه به تافتون/57
همبرگر/61
پنير پيتزا/61
بستني/60
چغندر/64
شيره انگور ـ دوشاب/64
كنسرو سوپ لوبيا سياه/64
ماكاروني و پنير/64
كشمش/64
نان ترد چاودار/65
شكر ساكاروز/65
آناناس/66
كنسرو سوپ نخود سبز/66
كيكي كه از سفيده تخم مرغ درست شود/67
آجيل/67
نان نازك برشته/70
نان سفيد/70
گندم طلائي/71
عسل/73
سيب زميني، آب پز شده/73
خامه پفكي/74
سيب زميني تنوري/85
نان فرانسوي/95

پس به طور خلاصه برات بگم از مواد غذایی بالا هرچه عدد بزرگتری جلوی آنها نوشته شده باشه زود جذبتر هستند.
موفق باشی

Mohsen
۱۳۸۸-۰۱-۱۷, ۰۸:۱۷ بعد از ظهر
اخه چرا دقت نمی کنید؟آخه این تایپیک چه ربطی به کربوهیدرات داره؟

پویا
۱۳۸۸-۰۱-۱۷, ۰۸:۲۶ بعد از ظهر
آقا محسن وقتی میگم امکانات مدیران را در سایت در حد صفر نذار برای اینه که وقتی پست بی ربط میبینیم بتونیم حذف کنیم یا انتقالش بدیم تا همه ی اینکارا نیفته گردن خودتون. ولی به هر حال خود دانید

Mohsen
۱۳۸۸-۰۱-۱۷, ۰۸:۵۸ بعد از ظهر
امشب اگر وقت شد امکانات را برای مدیران انجمن فعال می کنم بعد ببینم چه میکنید دیگه

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۱-۱۷, ۰۹:۱۵ بعد از ظهر
اخه چرا دقت نمی کنید؟آخه این تایپیک چه ربطی به کربوهیدرات داره؟
اگه اون سوال کربوهیدراتی که فرمودین منظورتونه چون از جواب رفیقمون سوال پیش اومد گفتم پشتش سوال کنم وگرنه اینجارو میدونم بخش تمرین هست و تغذیه نیست و اگه واقعآ مشکل ساز شد خوب انتقال بدین به تغذیه یا سوالمو پاک کنین,ناراحتی نداره.

Mohsen
۱۳۸۸-۰۱-۱۷, ۱۰:۰۸ بعد از ظهر
اگه اون سوال کربوهیدراتی که فرمودین منظورتونه چون از جواب رفیقمون سوال پیش اومد گفتم پشتش سوال کنم وگرنه اینجارو میدونم بخش تمرین هست و تغذیه نیست و اگه واقعآ مشکل ساز شد خوب انتقال بدین به تغذیه یا سوالمو پاک کنین,ناراحتی نداره.
هر بحثی باید در تایپک مربوط به خودش باشه سوالی هم پیش میاد باید برید به تایپک مربوطه و نهایتا می تونید در این تایپک لینک اون تایپک مربوطه را در اینجا بنویسید تا رجوع بشه به اونجا
ناراحت هم نیستم و هرچی هم میگم فقط برای نظم سایت هستش و در نتیجه راحتی خود کاربران

پویا جان امکانات را هم فعال کردم

shahi
۱۳۸۸-۰۱-۲۰, ۰۹:۲۴ بعد از ظهر
سلام یه سوال داشتم یه برنامه می خوام واسه رفیقم میگ میخام بیشتربازو و سینه ام گنده شه البته زیربغل و سرشانه اش واقعا خوبه قد 1/78وزن 78 عکس ندارم شرمنده اگه میشه یه برنامه بدین که بازو سینه اش تو چشم بیاد؟؟؟

پویا
۱۳۸۸-۰۱-۲۲, ۰۳:۵۹ بعد از ظهر
سلام یه سوال داشتم یه برنامه می خوام واسه رفیقم میگ میخام بیشتربازو و سینه ام گنده شه البته زیربغل و سرشانه اش واقعا خوبه قد 1/78وزن 78 عکس ندارم شرمنده اگه میشه یه برنامه بدین که بازو سینه اش تو چشم بیاد؟؟؟

اینم از اون درخواستها بود ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

shahi
۱۳۸۸-۰۱-۲۲, ۰۹:۱۴ بعد از ظهر
من فکر میکنم بشه با اولویت دادن و توجه کردن به بعضی از عضله ها اونا رو نسبت به بقیه حجیم تر کرد همه که قصدشون قهرمانی و مسابقه نیست ک بخوان بدنشون بالانس داشته باشه دوست دارن عضلاتی که تو چشم میاد رو حجیم تر کنن فکر میکنم چنین چیزی دور از انتظار نباشه

پویا
۱۳۸۸-۰۱-۲۳, ۱۲:۳۵ بعد از ظهر
من فکر میکنم بشه با اولویت دادن و توجه کردن به بعضی از عضله ها اونا رو نسبت به بقیه حجیم تر کرد همه که قصدشون قهرمانی و مسابقه نیست ک بخوان بدنشون بالانس داشته باشه دوست دارن عضلاتی که تو چشم میاد رو حجیم تر کنن فکر میکنم چنین چیزی دور از انتظار نباشه

سلام دوست عزیز
این دور از انتظاره که ما میگیم حتی با ارسال عکس و دادن مشخصات کامل بدن در خواست برنامه تمرینی نفرمایید چون فقط کسی میتونه برای شما برنامه بنویسه که بدنتون را از نزدیک مشاهده کنه و برنامه نوشتن فقط باید حضوری باشه حالا شما برای خودتم نه برای دوستت بدون هیچ عکسی بدون گفتن مشخصات کامل و فقط با گفتن قد و وزن یه برنامه میخوای که بازو و سینه اش گنده بشه!!!!!! اینه که میگم اینم از اون حرفا بود!!!!!!!
موفق باشی

meshk
۱۳۸۸-۰۲-۰۱, ۰۴:۰۸ بعد از ظهر
سلام به شما عزیزانی که این همه زحمت میکشین من تازه عضو این سایت شدم وخیلی از مطالب مفید سایت لذت بردم,اما حالا دوست دارم یه برنامه با توجه به قد و وزن و همچنین استایل بدنم برام بگین, عکس رو هم براتون میزارم البته عکسا تقریبا میشه گفت مال 1 سال پیشه بدنم همونه البته با کمی تغییر که هم عضله ها بزرگتر شدن هم بقولی تیکه شدن و معلومه ,
قدم 183
وزن 76
نزدیک 2 ساله دارم کار میکنم

milad faridnia
۱۳۸۸-۰۲-۰۱, ۰۵:۱۱ بعد از ظهر
سلام به شما عزیزانی که این همه زحمت میکشین من تازه عضو این سایت شدم وخیلی از مطالب مفید سایت لذت بردم,اما حالا دوست دارم یه برنامه با توجه به قد و وزن و همچنین استایل بدنم برام بگین, عکس رو هم براتون میزارم البته عکسا تقریبا میشه گفت مال 1 سال پیشه بدنم همونه البته با کمی تغییر که هم عضله ها بزرگتر شدن هم بقولی تیکه شدن و معلومه ,
قدم 183
وزن 76
نزدیک 2 ساله دارم کار میکنم
به سايت خوش اومدي دوست عزيز براي برنامه تمريني
بايد عكسهاي همين الانه خودت رو بفرستي تا بهت برنامه بدم
كي ميگه بدني كه يكسال زير تمرينه فرق نميكنه
شايد شما وزن اضافه نكرده باشي اما بدنت تغيير ميكنه

meshk
۱۳۸۸-۰۲-۰۱, ۰۶:۴۲ بعد از ظهر
[QUOTE=milad faridnia;4952]به سايت خوش اومدي دوست عزيز براي برنامه تمريني
بايد عكسهاي همين الانه خودت رو بفرستي تا بهت برنامه بدم
كي ميگه بدني كه يكسال زير تمرينه فرق نميكنه
شايد شما وزن اضافه نكرده باشي اما بدنت تغيير ميكنه[/QU
چشم دوست من در اصرا وقت برات میزارم

meshk
۱۳۸۸-۰۲-۰۱, ۰۷:۴۶ بعد از ظهر
اینم از عکسای جدید
البته اینم بگم حدوده 3 ماهه از تمرین کردن بدورم
اگه میشه داروهای رو که لازمه برام بنویسید

meshk
۱۳۸۸-۰۲-۰۳, ۰۱:۵۲ بعد از ظهر
پس چی شد چرا کسی چارهای واسه ما نمی اندیشه

arashO_o
۱۳۸۸-۰۲-۰۴, ۱۰:۲۱ بعد از ظهر
به خاطر اینکه سواتت واقعا عجیبه اینجا برای دادن برنامه تمرینی و شما بدون این که اصلا روشی را امتحان کرده باشی دنبال دارو میگردی .. و میخوای به بدنت آسیب بزنی فکر نکنم کسی تو این سایت بخواهد به کسی ضرر بزند.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۰۴, ۱۱:۲۸ بعد از ظهر
دوست عزيزم اول اين كه ازبچه هاي سايت خواهش ميكنم اگر ميتونن براي ايشون يه برنامه تمريني بنويسن .
دوما از شما خواهش ميكنم كه هرگز سراغ استروئيد نري .
استروئيد يعني چي ؟ يعني دوپينگ .
دوپينگ براي چه كاري انجام ميشه ؟
براي مسابقه .
شما بهتره به جاي استفاده از دارو از مكمل هاي پروتئيني و كراتين و .... استفاده كني كه هيچچ عوارضي نداره .

meshk
۱۳۸۸-۰۲-۰۵, ۰۷:۴۰ قبل از ظهر
دوست عزيزم اول اين كه ازبچه هاي سايت خواهش ميكنم اگر ميتونن براي ايشون يه برنامه تمريني بنويسن .
دوما از شما خواهش ميكنم كه هرگز سراغ استروئيد نري .
استروئيد يعني چي ؟ يعني دوپينگ .
دوپينگ براي چه كاري انجام ميشه ؟
براي مسابقه .
شما بهتره به جاي استفاده از دارو از مكمل هاي پروتئيني و كراتين و .... استفاده كني كه هيچچ عوارضي نداره .
سلام آقای صادقی ممنون که راهنمایی کردین بنده از روز اولی که با این ورزش آشنا شدم با کراتینم دوست شدم پروتئینم هر چند وقت یه بار مصرف میکنم,اما جالب اینجاس هیچوقت بدن من هجم نمیگیره من صریقه مصرفشم از استاد و قهرمان شهرمون آقای( مهدی حاتمی) گرفتم و جالبیر اینکه وزنم هم از 74 پایین تر نمیاد چه تمرین کنم چه نکنم چه دارو مصرف کنم و چه نکنم حتی من تو 2,3ماه اولی که به این رشته پرداختم یکی از دوستام 8 تا آمپول بهم داد مصرف کنم آلمانی بود متاسفانه اسمش یادم نیست هر 5 روز 1 رو باید میزدم که هم ماهیچه سازی کنم هم هجم بگیرم اما جدی میگم 8تا که تمام شد من فقط 1کیلو اضافه کرده بودم اونم بعد از یکی 2 ماه مثل روز اولش شد
خب سخن کوتاه کنم نبود کسی واسه ما برنامه بده

milad faridnia
۱۳۸۸-۰۲-۰۵, ۱۱:۱۳ قبل از ظهر
اینم از عکسای جدید
البته اینم بگم حدوده 3 ماهه از تمرین کردن بدورم
اگه میشه داروهای رو که لازمه برام بنویسید
شب اول
1جلو پا با دستگاه 12*3
2اسكات پا 8*10*12
3داك اسكات 6*3
4پشت پا با ماشين خوابيده 8*4
5ساق پا نشسته 15*4
6شكم كرانچ دستگاه+زير شكم خلباني
شب دوم
1سرشانه از جلو هالتر10*3
2نشر از بغل جفت دمبل 6*4
3سرشانه دستگاه از پشت+نشر خم با دمبل6*3
4كول با هالتر12*3
5شارگز با دمبل6*4
6فيله8*4
شب سوم
1زير بغل دست باز كششي دستگاه12*3
2زير بغل اچ 8*3
3زير بغل تك دمبل خم 8*3
4جلو بازو هالتر دست جم15*3
5جلو بازو لاري تك دمبل8*3
6پهن بازو دمبل جفت دست 6*4
7ساعد12*4
شب چهارم
1پرس سينه هالتر12*3
2قفسه بالا سينه 10*3
3زير سينه هالتر+كراس اوور8*3
4پشت بازو دمبل تك دست نشسته6*4
5پشت بازو هالتر خوابيده8*3 با هالتر جلو بازو لاري برو
6پشت بازو هالتر كششي دستگاه 8*3
دوست عزيز اين برنامه به نظر من
براي بدن شما ايده عال ميباشد
كه از چند نوع تكنيك مانند تكنيك حجمي و شوكي استفاده كردم
مكملهايي كه باييد مصرف كني
كربو پروتئين مثل ماسل جويس و يا ايكس ايكس ال و...+
گلوتامين+كراتين
خبر نتيجه برنامه رو بده
درضمن اول تغذيه بعد مكمل روزي 10 عدد سفيده
تخم مرغ و يك عدد سينه مرغ تو برنامه غذاييت باشه

meshk
۱۳۸۸-۰۲-۰۵, ۰۴:۵۵ بعد از ظهر
ممنونم آقای فریدنیا که جواب دادین و برنامه تمرینی من رو نوشتین میکن پرسیدن عیب نیست ندانستن عیب است چند تا از این حرکت ها رو من با اسم بلد نیستم اگه میشه بیشتر بگین که من متوجه بشم
3داك اسكات 6*3
5شارگز با دمبل6*4
2زير بغل اچ 8*3

milad faridnia
۱۳۸۸-۰۲-۰۵, ۰۶:۴۰ بعد از ظهر
ممنونم آقای فریدنیا که جواب دادین و برنامه تمرینی من رو نوشتین میکن پرسیدن عیب نیست ندانستن عیب است چند تا از این حرکت ها رو من با اسم بلد نیستم اگه میشه بیشتر بگین که من متوجه بشم
3داك اسكات 6*3
5شارگز با دمبل6*4
2زير بغل اچ 8*3
داك اسكات يعني اسكات با پاي باز و پنجه باز يعني پنجه پاي
راست رو به راست و پنجه پاي چپ رو به چپ
شكم كرانچ هم همون شكميه كه از دستگاه طناب اويزان ميكني و
ميشيني و خودت رو به داخل خم ميكني
زير شكم خلباني هم از هر كسي بپرسي تو باشگاه بهت ميگه سادس
با همون دستگاهي كه ديپ ميزني انجام ميشه
شارگز هم يك جفت دمبل دستت ميگيري و شونهات رو تل نزديك گوشات
بالا مياري و دوباره به حالت اول برميگردي
زير سينه هالتر هم تو باشكاتون هست سوال كن سادس
ميز پرس بلا سينه رو ديدي
بر عكس اون شيب داره به سمت زمين
كراس اوور هم همونه كه دو دستگيره به طرف چپ و راست دستگاه ميبندي
و خودت رو خم ميكني به جلو و شروع به زدن ميكني
پشت بازو هالتر كششي هم همان است كه هالتري كه مخصوص به دستگاه هست
رو به بالاي ان ميبندي و شروع ميكني به زدن
اين حركات رو تو باشكاتون بپرسي بهت ميگن

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۲-۰۸, ۰۹:۴۰ بعد از ظهر
دوستان عزيز چند وقته اين بدن مانكن هاي لباس رو كه تو Fmen توجه ميكنم خيلي واسم جالبه آيا اينها فقط ورزش هوازي ميكنن و يا غذا كم ميخورن و يا نه تمرين هايي خاص ميكنن آخه لاغر بودنشون لاغري معمولي نيست يه جورايي عجيبه:متفکر:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۰۸, ۰۹:۴۷ بعد از ظهر
دوستان عزيز چند وقته اين بدن مانكن هاي لباس رو كه تو fmen توجه ميكنم خيلي واسم جالبه آيا اينها فقط ورزش هوازي ميكنن و يا غذا كم ميخورن و يا نه تمرين هايي خاص ميكنن آخه لاغر بودنشون لاغري معمولي نيست يه جورايي عجيبه:متفکر:

بدنسازي + تمرينات هوازي + مكمل هاي مناسبشون +رژيم كم كربو با پروتئين متوسط + مربي هاي كار كشته مخصوص مانكني

يكي از دوستنا كه خارج زياد ميرفت ميگفت مانكن ها چه زن و چه مرد روزي 3 بار ميرن باشگاه .

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۲-۰۸, ۰۹:۵۰ بعد از ظهر
عجب,پس حسابي سازماندهي شدس كاراشون :تشویق:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۰۸, ۰۹:۵۵ بعد از ظهر
بله . البته توي ايرانم مانكن داريم . ساسي مانكن ديگه . :خنده:

babyphilipini
۱۳۸۸-۰۲-۱۱, ۱۰:۳۵ بعد از ظهر
سلام به همه

از اساتید خواهشمندم یک برنامه تمرینی با هدف کات و چربی سوزی در 4 روز برای من تنظیم کننند.قصد حجم ندارم.

بیشترین ضعف: چربی در ناحیه سینه و شکم و پهلو.به همین دلیل بعد از هر جلسه تمرینی 10 دقیقه با تردمیل میدوم و 100 شکم 90 درجه و 3*15 کرانچ را در برنامه خود دارم. قبل تمرین یک عدد قرص ال کارنیتین میخورم.وزن 88 کیلو سن 24 سابقه 5 ماه

http://i42.tinypic.com/aokzue.jpg (http://i42.tinypic.com/aokzue.jpg)
http://i41.tinypic.com/29wag41.jpg (http://i41.tinypic.com/29wag41.jpg)
http://i39.tinypic.com/35ktpww.jpg (http://i39.tinypic.com/35ktpww.jpg)
http://i39.tinypic.com/ofpqpz.jpg

milad faridnia
۱۳۸۸-۰۲-۱۲, ۰۵:۲۱ بعد از ظهر
سلام به همه

از اساتید خواهشمندم یک برنامه تمرینی با هدف کات و چربی سوزی در 4 روز برای من تنظیم کننند.قصد حجم ندارم.

بیشترین ضعف: چربی در ناحیه سینه و شکم و پهلو.به همین دلیل بعد از هر جلسه تمرینی 10 دقیقه با تردمیل میدوم و 100 شکم 90 درجه و 3*15 کرانچ را در برنامه خود دارم. قبل تمرین یک عدد قرص ال کارنیتین میخورم.وزن 88 کیلو سن 24 سابقه 5 ماه

http://i42.tinypic.com/aokzue.jpg (http://i42.tinypic.com/aokzue.jpg)
http://i41.tinypic.com/29wag41.jpg (http://i41.tinypic.com/29wag41.jpg)
http://i39.tinypic.com/35ktpww.jpg (http://i39.tinypic.com/35ktpww.jpg)
http://i39.tinypic.com/ofpqpz.jpg
سابقه تمريني شما خيلي كمه
به مرور زمان كه شانه و زير بغل شما رشد كند
از اين حالت در مياي
فقط به روي پروتئينت دقت بيشتري بكن بازم اگه اسرار داري بهت برنامه ميدم
اما بهترين روش براي برنامه دادن ديدار حضوري است

چنگیز
۱۳۸۸-۰۲-۱۷, ۰۹:۳۱ قبل از ظهر
سلام من یه برنامه غذایی واسه خشک وکات کردن میخوام لطفا اسم غذا ها و مواد لازم رو بفرمایید مقدار کالری یا پروتئین مصرفی رو نگید چی باید بخورم اونو بفرمایید لطفاا
من 21 سالمه دور بازو 42 وزن 84 دور سینه 98 بدنمتقریبا قشنگه ولی آبداره

چنگیز
۱۳۸۸-۰۲-۱۷, ۰۹:۴۱ قبل از ظهر
هیچکی جواب مارو نمیده؟:منتظر:

milad faridnia
۱۳۸۸-۰۲-۱۷, ۱۰:۵۳ قبل از ظهر
سلام من یه برنامه غذایی واسه خشک وکات کردن میخوام لطفا اسم غذا ها و مواد لازم رو بفرمایید مقدار کالری یا پروتئین مصرفی رو نگید چی باید بخورم اونو بفرمایید لطفاا
به ازاي هر كيلو وزن بدنت 4 گرم پروتئين بخور و 1 گرم كربوهيدرات

tavakkol23
۱۳۸۸-۰۲-۱۷, ۱۲:۲۴ بعد از ظهر
در این دوره خشک وکات ترجیحا باید مصرف قند و هیدراتهای کربن را به وعده غذایی پس از تمرین محدود کنند. با توجه به اینکه در این دوره از تمرینات هوازی نیز باید استفاده کنید، برای حفظ مطلوب حجم، مصرف قند کافی، قبل از تمرین هوازی را نیز فراموش نکنید. مصرف چربی ها را در این دوره محدود کنید و در عوض، مصرف پروتئین را تا حدودی افزایش دهید.من در دوره کات از این برنامه استفاده می کنم:

ساعت

غذا

6 صبح

مکمل پروتئینی، 6 عدد سفیده تخم مرغ، 2 پیمانه جوانه گندم، 1 عدد موز

9 صبح

1 عدد تن ماهی بدون روغن

12 صبح

سالاد فصل به همراه گوشت و یا ماهی بدون چربی

3 بعد ار ظهر

مکمل پروتئینی

6 بعد ار ظهر

سبزیجات تازه به همراه کمی گوشت مرغ یا ماهی بدون چربی

9 بعد ار ظهر

مکمل پروتئینی، میوه و اندکی جوانه گندم

با استفاده از این برنامه غذایی در دوره کات، تمام قند مصرف شده در طول روز را سوزانده و احتمال و امکان تبدیل شدن پروتئین و قند به چربی را از بین می بریم. این برنامه وحی منزل نیست که حتما باید عین آن عمل کنید. شما نیز با توجه به شرایط بدنی خاص و منحصر به فردی که دارید، می توانید این برنامه را تعدیل کرده و متناسب با نیازها و شرایط خود تغییر داده و آن را در مورد خود به کار ببندید.

hamidservat
۱۳۸۸-۰۲-۲۶, ۰۳:۳۱ بعد از ظهر
سلام
به به اقا توکل دوست داریم

اقا من یه برنامه تمرینی میخواستم من مبتدی هستم ولی بدنم به وزنه عادت کرده و درشرف افزایش حجم و وزن هستم

قد180 وزن73 و تیپ بدنی اکترمورف و لاغر و استخوانی

در کل دست های بلندی دارم که یه جوری عین کاریکاتورهاست

گردن بلند و نازک و سینه تخت و کمر باریک و شکم تقریبا تیکه

وقت تمرین هم زیاد دارم

اینم عکس بدنم

http://images6.theimagehosting.com/DSC00013.738.th.JPG (http://server6.theimagehosting.com/image.php?img=DSC00013.738.JPG)

http://images6.theimagehosting.com/DSC00014.e1d.th.JPG (http://server6.theimagehosting.com/image.php?img=DSC00014.e1d.JPG)

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۲۸, ۰۴:۵۸ بعد از ظهر
دوست عزيز قدر تيپ بدنيت را بدون و انقدر از بدنت بد نگو . اين بدن اگر پر شه بسيار زيبا ميشه .
يه مقدار اعتماد به نفس داشته باش.
كجاي اين بدن شبيه به كاريكاتوره ؟؟
از دوستان عزيز قاضا ميكنم برنامه تمريني دوست خوبمون را زودتر بدن .

hamidservat
۱۳۸۸-۰۲-۲۹, ۱۰:۱۴ بعد از ظهر
اقا ممنون نه اتفاقا راضیم و لی خوب تا بخواد این دست ها پر بشه در کل راضیم فقط دنبال افزایش وزن و حجمم

اقا پیمان شما خودت برنامه مناسب برای من در نظر نداری

الان خودم برنامه ای از دوستان بات جربه تر گرفتم برنامه سه روزست

روز اول : سینه - زیربقل

روز دوم : سرشونه پشت بازو

روز سوم: جلو بازو -پا

و همین طور سیکل می چرخه د رهفته یه روز تا دو روز هم برای ریکاوری استراحت

و وزنه زدنم هم هرمیه یعنی هر ست سنگین تر میکونم

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۲۹, ۱۰:۳۷ بعد از ظهر
اقا ممنون نه اتفاقا راضیم و لی خوب تا بخواد این دست ها پر بشه در کل راضیم فقط دنبال افزایش وزن و حجمم

اقا پیمان شما خودت برنامه مناسب برای من در نظر نداری

الان خودم برنامه ای از دوستان بات جربه تر گرفتم برنامه سه روزست

روز اول : سینه - زیربقل

روز دوم : سرشونه پشت بازو

روز سوم: جلو بازو -پا

و همین طور سیکل می چرخه د رهفته یه روز تا دو روز هم برای ریکاوری استراحت

و وزنه زدنم هم هرمیه یعنی هر ست سنگین تر میکونم

دوست خوبم بهتره شما برنامه 4 روز در هفته را داشته باشي و برنامه بالا رو من اصلا قبول ندارم چون از قانون هاي برنامه نويسي به دوره .
دوتاعظله بزرگ را توي يك روز نبايد تمرين داد .
جلوبازو عضله كوچك هستش نبايد عضله كوچك را قبل از عضله بزرگ تمرين داد .
حالا من يه برنامه پيشنهاد ميكنم .
شما با اين برنامه كار كن قول ميدم كه نتيجه بهتري بگيري

جلو پا سيم كش 12*3
اسكات پا با هالتر 10*4
هاگ پا با ماشين 10*4
پرس پا با ماشين 10*4
پشت پا ماشين 12*3
ساق پا ايستاده 20*5

پرس سينه با هالتر 10*4
قفسه سينه با دمبل 12*3
پرس بالا سينه با هالتر 10*4
قفسه از بالا با دمبل 12*3
شنا سوئدي 10*4
پارالل 10*4
پشت بازو با هالتر خوابيده 10*4
پشت بازو هالتر پرسي 10*4
پشت بازو سيم كش جفت 12*3

بارفيكس از پشت دست باز 12*3
زير بغل هالتر خم 10*4
زير بغل هالتر خم دست برعكس 10*4
زير بغل پلاور 10*4
زير بغل دمبل تك خم 10*4
زير بغل قايقي 12*3

سر شانه هالتر از جلو 10*4
نشر از روبرو با دمبل 10*4
نشر خم با دمبل 12*3
سرشانه دمبل پرسي 10*4
كول با هالتر 10*4
جلو بازو با هالتر 10*4
جلوبازو دمبل لاري 10*4
جلو بازو دمبل چكشي 12*3
جلو بازو سيم كش 12*3

hamidservat
۱۳۸۸-۰۲-۳۰, ۱۲:۳۹ قبل از ظهر
باشه اقا پیمان پس من این برنامه رو میزنم و بعد یه مدت تاثیرش رو بهت میگم

سوالی در کل این برنامه ها چه فرقی باهم دارن مثلا مثلا یه عضله با یه عضله دیگه و ..

و اینکه فکر میکنم یه سری حرکات هستن که پایه و اساس هستن و همیشه باید زده شوند ایا درسته

یه مشکلی هم که دارم گردن و کول نازکه چه چیزایی رو میتونم بزنم که بهتر بشه

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۳۱, ۰۹:۲۳ قبل از ظهر
باشه اقا پیمان پس من این برنامه رو میزنم و بعد یه مدت تاثیرش رو بهت میگم

سوالی در کل این برنامه ها چه فرقی باهم دارن مثلا مثلا یه عضله با یه عضله دیگه و ..

و اینکه فکر میکنم یه سری حرکات هستن که پایه و اساس هستن و همیشه باید زده شوند ایا درسته

یه مشکلی هم که دارم گردن و کول نازکه چه چیزایی رو میتونم بزنم که بهتر بشه

برنامه نوشتن يه سري اصول داره كه اگه بخوام توضيح بدم 7-8 صفحه شايد بيشتر بشه . اما چيزي كه خلاصه ميشه گفت اينه كه هرگز عضله كوچكتر را نبايد توي يك روز زودتر از عضلخ بزرگ تمرين داد و هرگز نبايد دو تا عضله بزرگ را توي يك روز تمرين داد .
عضلاتي كه توي برنامه نويسي بزرگ محسوب ميشن: سينه . سرشانه . زير بغل و پا هستند و اينها هميشه بايد اول باشن ونبايد دو تا از اين ها را توي يك روز تمرين داد مگر در مواقع خاص .
گردن و كول شما اينطور كه توي عكس ها ديدم با بدنتون هموني داشت به مرور با تمرين كردن بر روي اين عضلات ميتوني اونها رو هم رشد بدي .

WishMaster
۱۳۸۸-۰۳-۰۲, ۰۴:۵۲ قبل از ظهر
سلام دوستان
من 15 سال سابقه ورزش رزمی دارم، حدود 4-5 سالی کار نکردم و الان حدود 5-6 ماه است که بدنسازی کار میکنم و می خوام تمرینات رزمی رو هم شروع کنم،
الان بدنم خیلی چربی گرفته، البته 7-8 ماه تو رژیم بودم و حدود 15 کیلو کم کردم ولی تو ایام عید حدودا توی 1 ماه 12 کیلو چاق شدم (بدنم بدجوری استعداد چربی جمع کردن داره خیلی هم سخت وزن کم میکنه)
الان مربی باشگاه بدنسازی این برنامه رو بهم داده برای چربی سوزی و حجم آوردن قرار بوده توی 1 ماه 10 کیلو بالانس وزن داشته باشم یعنی 7-8 کیلو چربی کم کنم 2-3 کیلو عضله بسازم، توی 3 هفته زیاد از نظر چربی فرق نکردم ولی خوب حجم عضلاتم بهتر شد :

دوستان لطف کنن نظرشون رو در باره این برنامه بگن و یه برنامه واسه چربی سوزوندن به من بدن ...

وزنم 112 کیلو
قدم 183
دور شکم و پهلو (از روی ناف) 114
دو ران پا: 69
دور بازو: 40

برنامه تمرین:

روز اول:
جلو پا با ماشین 1*15 – 2*12
پرس پا دستگاه + اسکات پا پهن دمبل 4*12+10
لانگز روبرو دمبل 4*15
اسکات پا هالتر 1*15-2*12
جلو پا ماشین 2*12-2*10
10 دقیقه استراحت
جلوبازو دمبل لاری + جلو بازو سیم کش تک 4*15+10
جلو بازو هالتر 2*12-2*10
جلوبازو دمبل متوالی 4*12
ساعد 4*12
روز دوم:
پرس سینه هالتر 2*15 – 2*12
پرس بالا سینه دمبل + قفسه 4*15+12
پرس زیر سینه دمبل 2*12-2*10
پراور 2*15
پشت بازو سیم کش جفت 2*12-2*10
پشت بازو دمبل تک + پشت بازو سیم کش تک 4*15+10
پشت بازو هالتر پرسی 2*10-2*8
شکم + پهلو 5*15
روز سوم:
پرس سرشانه دمبل چرخشی 2*12-2*10
نشر جانب دمبل تک 3*12
نشر روبرو دمبل متوالی 2*12-2*10
سرشانه هالتر از پشت 3*15
کول هالتر 2*12
تک دمبل خم 2*12-2*10
پشت هالتر خم *3*12
کمر 5*7

هر روز:
1 عدد گریپ فروت + 1 عدد ویتامین ث + 30 دقیقه دوچرخه ثابت + 30 دقیقه دویدن صبح ناشتا

برنامه غذائی:

صبحانه: 4 عدد سفیده تخم مرغ + 1 لیوان شیر کم چرب + 2 عدد خرما
میان وعده: 10 قاشق برنج بدون روغن + 100 گرم خورشت یا 200 گرم مرغ + 1 کاسه ماست
عصرانه: 300 گرم ماهی
بعد از تمرین: سیب زمینی 1 عدد + 200 گرم مرغ
شام: 200 گرم گوشت گوساله + نان جو 50 گرم + سالاد کاهو

برنامه داروئی:
آمینو روزی 8 عدد همراه با ویتامین ب6 روزی 2 عدد (بعد از بدنسازی 4 عدد - بعد از ایروبیک 4 عدد)
کراتین 10 گرم ( بعد از بدنسازی 5 گرم - بعد از ایروبیک 5 گرم)
ال آرژنین 4 عدد (قبل از خواب 1 عدد - بعد از ورزش 2 عدد - بعد از صبحانه 2 عدد)
پروتئین (پودر پویان) 40 گرم ( صبح ناشتا 20 گرم - قبل از خواب 20 گرم)
فارماتون 1 عدد بعد از ناهار
ویتامین ث یک روز در میان بعد از تمرین

اینم عکس هام:
از جلو:
http://i42.tinypic.com/2hpptw5.jpg

از پشت:

http://www.powerbuilding.ir/forums/images/statusicon/wol_error.gifبرای دیدن تصویر در اندازه های واقعی بر روی این نوار کلیک کنید.http://i40.tinypic.com/2dha0xu.jpg

از بغل دستام رو کشیدم بالا:
http://i41.tinypic.com/j0fnfp.jpg

از بغل ساده:
http://i40.tinypic.com/1z64hg4.jpg

WishMaster
۱۳۸۸-۰۳-۰۲, ۰۶:۲۲ بعد از ظهر
کسی نیست اینجا جواب ما رو بده؟ :منتظر:
من این سوال رو توی سایت آقای سلامی مطرح کردم کسی جواب درست و حسابی به ما نداد،
خود آقای سلامی هم برخورد مناسبی با من به عنوان یک تازه وارد نداشت
من خودم مربی کیک بوکسینگ هستم و اطلاعات ورزشیم (مخصوصا در زمینه تغذیه کم نیست) و مطالعات زیادی در این زمینه دارم
با توجه به این، انتظار برخورد بهتری از آقای سلامی بعنوان کسی که ادعای نویسندگی کتابهای ورزشی و ادعای از همه بهتر بودن را دارد با من که مدرک مربیگری درجه 1 کیک بوکسینگ و سابقه چندین قهرمانی در سبک های آزاد رینگی رو دارم و خیلی از شاگردام هم به مدارج بالا در این رشته رسیدند را داشتم. میتونید اینجا چند تا از عکسام و تابلو و آدرس باشگاهم رو ببینید http://solevahshi.persianblog.ir/page/kickboxing
تو سایت آقای سلامی چند نفر مبتدی به سوالم جواب دادند که با توجه به جواباشون معلوم بود که سطح علمیشون به مراتب از خودم پائین تره و این مسئله مشکلی رو از من حل نمیکنه
یکی از دوستان گفت اینجا آقای پیمان هم یک استاد با سطح علمیه بسیار بالا است و هم با دلسوزی و بدون چشمداشت جواب آدم رو میده ...
در ضمن از آقای پیمان برای تشکیل این سایت و کمک به ورزشکاران صمیمانه تشکر می کنم و با توجه به اینکه شغلم مهندسی نرم افزار و فعالیتم در زمینه برنامه نویسی وب است، هر کمکی در این سایت از دستم بربیاد خوشحال میشم

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۳-۰۲, ۱۰:۱۵ بعد از ظهر
برنامه تمرينيت خوبه . فقط اينهايي را كه ميگم حتما اضافه كن .
هر روز صبح ناشتا 30 دقيقه دويدن استقامتي و يا دوچرخه ثابت + 30 دقيقه تمرينات شكم و پهلو
.
بعد از تمرين هم 30 دقيقه دوچرخه ثابت

برنامه غذايت را عوض كن .
به اين صورت :
صبح ناشتا 8 عدد سفيده + 1 فنجان قهوه + 1 كاسه سالاد + 1 عدد سيب زميني كوچك
ساعت 10 صبح : 1 پيمانه وي 100% شركت اوپتيموم آمريكا
ساعت 1 بعد ظهر : 300 گرم سينه مرغ كبابي يا آب پز + سالاد + 5 قاشق برنج + ماست كم چرب
ساعت 4 بعد ظهر (قبل از تمرين ) : 3 عدد سفيده + 1 عدد سيب زميني + 1 پيمانه وي 100%
بعد از تمرين : 1 پيمانه وي 100%
شام : 300 گرم ماهي غزل آلا + سالاد
قبل از خواب : 1 پيمانه وي 100%

برنامه مكمل ها : هيدروكسي كات هاردكور : 2 عدد صبح ناشتا + 2 عدد قبل از تمرين
نيتريكس شركت بي اس ان : 3 عدد ناشتا + 3 عدد قبل از تمرين + 2 عدد قبل از خواب
آمينو 2222 شركت اوپتيموم : 6 عدد صبح ناشتا + 6 عدد قبل از تمرين + 6 عدد بعد از تمرين
ال كارنيتين يولتيمت : 1 عدد قبل از تمرين
وي 100% : در بالا توضيح دادم
واناديل سولفات محصول شركت يولتيمت : روزي 3 عدد قبل از تمرين
آمينو bcaa : 4 عدد صبح + 4 عدد قبل از تمرين

اين برنامه اي كه به شما دادم بهترين نوع برنامه تغذيه و مكمل هستش كه تضمين ميكنم با اين برنامه كمترين ميزان عضله سوزي را در بدن داشته باشيد و در ماه اول حداقل 7 كيلو وزن كم كنيد ( بدون عضله سوزي )

موفق باشيد
:گل رز:

WishMaster
۱۳۸۸-۰۳-۰۲, ۱۱:۱۴ بعد از ظهر
آقا پیمان واقعا دستت درد نکنه :گل رز:
حیف که از هر پست فقط یکبار میشه تشکر کرد وگرنه 30-40 بار دکمه تشکر رو می زدم ... :گل رز: :تشویق:

برای اینکه معلوماتم هم بره بالا میشه بگی
1- هر کدوم از این مکمل ها کارشون چیه؟
2- می تونم بجای هیدروکسی کات از ترکیب eca استفاده کنم بشرح (50 میل افدرین + 200 میل کافئین + 300 میل اسپرین) البته اینم بگم که بدن من زیاد با افدرین (باتوجه به اینکه میگن خطرناکه) مشکل نداره مثلا امشب قبل از تمرین 3 تا افدرین (آرسان ترک) 50 میلی خوردم + 6 تا آسپرین 80 میلی + 400 میلی کافئین

WishMaster
۱۳۸۸-۰۳-۰۲, ۱۱:۱۴ بعد از ظهر
من خودم مربی هستم و اینجور چیزا و طرز برخورد مربی ها رو خوب می تونم تشخیص بدم که واقعا برای جواب دادن به من وقت گذاشتید و از روی دلسوزی و بدون چشم داشت راهنمائیم کردید.
حضرت علی که مقتدای تمام ورزشکارا هستند می فرمایند: ذکات علم آموختن آن به دیگران است.
امیدورام اینطور جواب دادن شما به سوال من، الگوی اخلاقی مناسبی برای آقای سلامی و همکاراشون باشه و متوجه بشن که داشتن یکم علم نباید باعث غرور بشه که دیگران را بخاطر پرسیدن سوال مسخره کنند و یا طوری باهاش برخورد کنند که اصلا از سوال کردنش پشیمون بشه ...
البته من با توجه به تعریف هائی که تو سایتشون از ایشون شده بود فکر می کردم واقعا آدم عالمی باشن ولی وقتی کتاب آنابولیسم ایشون رو خوندم متوجه شدم که تنها کاری که کرده اینه که یکسری مقاله رو از اینترنت گرفته و یکم فحش و دری وری به اول و آخرش اضافه کرده (مثل جملاتی شبیه این: مردم ایران نمی فهمند ...، مربیان چشمشون رو می بندند و دهنشون رو باز می کنند ...، ورزشکارای بنسازی نفهمند و ...) و به اسم خودش منتشر کرده
اکثر چیزهائی که من توی کتاب ایشون دیدم بارها و بارها توی سایت های مختلف اینترنتی ایرانی و خارجی خونده بودم و کلمه به کلمش برام آشنا بود، حتی اگه بخواهید حاضرم لینک هم بدم
البته به نظر من این مشکل از سیستم نظارتی وزارت ارشاد و کتابخانه ملی است که بدون مطالعه یک کتاب و تحقیق در مورد این که واقعا مالکیت مطالبش متعلق به خود فرد هست یا نه و حتی بدون توجه به اینکه آیا نویسنده از جملات مناسب با فرهنگ جامعه استفاده کرده و یا با مطالبش به نوعی اشاعه بی فرهنگی در جامعه را می کند، مجوز انتشار صادر می کنند.
واقعا جای تامل داره ...

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۳-۰۲, ۱۱:۲۶ بعد از ظهر
آقا پیمان واقعا دستت درد نکنه :گل رز:
حیف که از هر پست فقط یکبار میشه تشکر کرد وگرنه 30-40 بار دکمه تشکر رو می زدم ... :گل رز: :تشویق:

برای اینکه معلوماتم هم بره بالا میشه بگی
1- هر کدوم از این مکمل ها کارشون چیه؟
2- می تونم بجای هیدروکسی کات از ترکیب eca استفاده کنم بشرح (50 میل افدرین + 200 میل کافئین + 300 میل اسپرین) البته اینم بگم که بدن من زیاد با افدرین (باتوجه به اینکه میگن خطرناکه) مشکل نداره مثلا امشب قبل از تمرین 3 تا افدرین (آرسان ترک) 50 میلی خوردم + 6 تا آسپرین 80 میلی + 400 میلی کافئین

از اين كه انقدر به اين حقير لطف داريد سپاسگزارم . من هر چي از دستم بر بياد دريغ نميكنم دوست خوبم .
اول جواب سوال 2 رو ميدم و بعد 1 .
2 . نه بهتره كه اين كار رو نكنيد درسته كه اين تركيبي كه گفتيد معجزه ميكنه و حتي از هيدروكسي كات بهتر جواب ميده اما بهتره اين تركيب را براي زماني بگذاريد كه بدن ديگه به هيدروكسي كات جواب نداد. چون بدن عادت ميكنه .
1 . مكمل ها .
1 پروتئين وي 100% : از عصاره آب پنير تشكيل شده و حاوي مقدار بسيار زيادي پروتئين ميباشد و در صد خيلي كمي كربوهيدرات داره و مارك اوپتيموم اين محصول را به شما پيشنهاد كردم براي اين كه سه سال بهترين پروتئين سال شناخته شده .
2 . هيدروكسي كات هارد كور : بهترين چربي سوز 3 سال اخير شناخته شده .
3 . نيتريكس شركت بي اس ان : با آرژنيني بالايي كه داره باعث ترشح هورمون رشد به صورت غير مستقيم در بدن ميشه و بنابراين كارش حفظ عضلات . دم بيشتر عضلاني و همچنين در روندچربي سوزي هم بي اثر نيست .و همچنين خوردن آن قبل از تمرين باعث پمپاژ بيشتر خون در عضلات و در نتيجه دم بيشتر ميشود (به خاطر نيتروژن )
4 . واناديل سولفات : باعث ترشح هورمون رشد ميشه
5 . آمينو : آمينو اسيد ها مواد تشكيل دهنده پروتئين ها هستند. اگر آمينو اسيد ها را الفباي پروتئين ها در نظر بگيريم ميبينيم كه خيلي از اين حروف در غذاي معمولي يافت نميشود و بهتر است از طريق مكمل به بدن برسانيم .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۳-۰۲, ۱۱:۲۷ بعد از ظهر
الكارنتين از قلم افتاد : اونم چربي سوز هستش .

WishMaster
۱۳۸۸-۰۳-۰۲, ۱۱:۵۹ بعد از ظهر
الكارنتين از قلم افتاد : اونم چربي سوز هستش .
مجددا با تشکر فراوان
من از نوع ایرانیش استفاده میکنم قبلا قرص های 250 میلی میگرفتم و الان شربتش
چند میلی گرم باید بخورم و آیا تفاوت بین خارجی و ایرانیش چقدره و چند درصد تاثیرش متفاوته؟
اگه بخوام فعلا دارم مصرف نکنم (تا 1-2 ماه) برنامه غذائیم همینه یا تغییر میکنه؟

miladx
۱۳۸۸-۰۳-۰۳, ۱۰:۰۰ بعد از ظهر
سلام به همه دوستان
من حدود یک سالو نیمه که بدنسازی کار میکنم از هیچ مکملی هم استفاده نمیکنم
وزن 73 قد 173 و 22 سالمهو 3 روز در هفته هم تمرین میکنم
میخاستم واسم یه برنامه بنویسید
اگه لازمه برنامه ای که باهاش تمرین میکنم بزارم به همراه عکس از خودم
مرسی و ممنون

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۳-۰۳, ۱۰:۱۲ بعد از ظهر
مجددا با تشکر فراوان
من از نوع ایرانیش استفاده میکنم قبلا قرص های 250 میلی میگرفتم و الان شربتش
چند میلی گرم باید بخورم و آیا تفاوت بین خارجی و ایرانیش چقدره و چند درصد تاثیرش متفاوته؟
اگه بخوام فعلا دارم مصرف نکنم (تا 1-2 ماه) برنامه غذائیم همینه یا تغییر میکنه؟

تفاوت ايراني با خارجيش متاسفانه زياده . روزانه 1000 ميليگرم استفاده كنيد .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۳-۰۳, ۱۰:۱۴ بعد از ظهر
سلام به همه دوستان
من حدود یک سالو نیمه که بدنسازی کار میکنم از هیچ مکملی هم استفاده نمیکنم
وزن 73 قد 173 و 22 سالمهو 3 روز در هفته هم تمرین میکنم
میخاستم واسم یه برنامه بنویسید
اگه لازمه برنامه ای که باهاش تمرین میکنم بزارم به همراه عکس از خودم
مرسی و ممنون

حتما عكس تماما تنه از خود در حال فيگور جفت بازو از جلو وپشت و قفسه سينه بگذاريد . برنامه تمريني خود را هم بگذاريد و هدفتان از ورزش و سايز هاي بدن .

miladx
۱۳۸۸-۰۳-۰۴, ۰۲:۲۳ بعد از ظهر
سلام اقا پیمان چند تا عکس گرفتم دیگه اگه بد هستن ببخشین اخه زیاد فیگور گرفتن بلد نیستم
اینم برنامم
بالا سینه هالتر 12-10-8-6-4
پرس سینه دمبل 12-10-8-6
قفسه بالا سینه-قفسه سینه دمبل(صلیب)10-8-8
پرس پایین سینه دمبل-پایین سینه صلیب 10-8-8
جلو بازو شیب بر عکس 12-10-8
جلو بازو بالا سینه12-10-8-جاو بازو کابل جفت12*3
جلو بازو چکشی 12*4
-----------------------------------------------------------
تی بار 10-8-8
لت دست باز عقب8*3-پولینگ10*3
زیر بغل عمود 12-10-8-6
لت دست باز جلو8*3-زیر بغل دمبل خم 10*3
سر شانه هالتر از پشت 10-8-8
نشر خم دمبل 8*3-کول 12-10-8
فیله کمر 15*4
-----------------------------------------------------------
اسکوات 12-10-8-6
پرس پا 8*3-پشت ران 10*3
جلو ران 12-10-8-6
ساق پا12*3
سر شانه هالتر از جلو 10-8-8
نشر از جانب 8*3-نشر از جلو 10*3
پشت بازو هالتر خم 12-10-8
پشت بازو هالتر خوابیده 10-8-8
پشت بازو کابل بر عکس 12-10-8
مچ 12*4
------------------------------------------------------------
اینم عکسها
http://img.club2m.com/share-0C61_4A1A7665.html
http://img.club2m.com/share-3907_4A1A7785.html
http://img.club2m.com/share-7EB0_4A1A77F1.html
http://img.club2m.com/share-C414_4A1A7854.html
هدفمم اول سلامتی بعد داشتن اندامی زیبا و متنسب با قد

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۳-۰۴, ۰۹:۱۸ بعد از ظهر
دوست عزيز قد و وزنت با هم همخوني داره اما بدنت هنوز مقداري كار داره .
ببين دوست خوبم شما بايد 4 جلسه در حفته حداقل تمرين كني 3 جلسه خيلي خيلي كمه .
من توصيه ميكنم برنامه شما اينگونه باشه :

شنبه :
پرس سينه با هالتر 8*4
پرس سينه با دمبل 8*4
بالا سينه با هالتر 8*4
بالا سينه با دمبل 8*4
قفسه از بالا با دمبل 8*4
پارالل 8*4
پشت بازو با هالتر خوابيده 8*4
پشت بازو با دمبل تك ايستاده 8*4
پشت بازو با سيم كش 12*3

يك شنبه :
بارفيكس از جلو دست باز 8*4
زير بغل تي باز 8*4
زير بغل هالتر خم 8*4
زير بغل پلاور 8*4
زير بغل سيم كش از پشت دست باز 8*4
زير بغل قايقي 8*4

دوشنبه :
استراحت

سه شنبه :
نشر از جانب با دمبل 8*4
سر شانه با هالتر از جلو 8*4
سر شانه هالتر از پشت 8*4
نشر خم با دمبل 8*4
كول هالتر از جلو 8*4
جلو بازو با هالتر 8*4
جلو بازو با دمبل تك تك 8*4
جلو بازو سيم كش 8*4

چهار شنبه :
استراحت

پنج شنبه :
اسكات پا با هالتر 8*4
هاگ پا با ماشين 8*4
پرس پا با هالتر 8*4
جلو پا با ماشين 12*3
پشت پا با سيم كش 8*4
ساق پا ايستاده 25*5

hamidservat
۱۳۸۸-۰۳-۰۴, ۱۱:۵۴ بعد از ظهر
دوست خوبم بهتره شما برنامه 4 روز در هفته را داشته باشي و برنامه بالا رو من اصلا قبول ندارم چون از قانون هاي برنامه نويسي به دوره .
دوتاعظله بزرگ را توي يك روز نبايد تمرين داد .
جلوبازو عضله كوچك هستش نبايد عضله كوچك را قبل از عضله بزرگ تمرين داد .
حالا من يه برنامه پيشنهاد ميكنم .
شما با اين برنامه كار كن قول ميدم كه نتيجه بهتري بگيري

جلو پا سيم كش 12*3
اسكات پا با هالتر 10*4
هاگ پا با ماشين 10*4
پرس پا با ماشين 10*4
پشت پا ماشين 12*3
ساق پا ايستاده 20*5

پرس سينه با هالتر 10*4
قفسه سينه با دمبل 12*3
پرس بالا سينه با هالتر 10*4
قفسه از بالا با دمبل 12*3
شنا سوئدي 10*4
پارالل 10*4
پشت بازو با هالتر خوابيده 10*4
پشت بازو هالتر پرسي 10*4
پشت بازو سيم كش جفت 12*3

بارفيكس از پشت دست باز 12*3
زير بغل هالتر خم 10*4
زير بغل هالتر خم دست برعكس 10*4
زير بغل پلاور 10*4
زير بغل دمبل تك خم 10*4
زير بغل قايقي 12*3

سر شانه هالتر از جلو 10*4
نشر از روبرو با دمبل 10*4
نشر خم با دمبل 12*3
سرشانه دمبل پرسي 10*4
كول با هالتر 10*4
جلو بازو با هالتر 10*4
جلوبازو دمبل لاري 10*4
جلو بازو دمبل چكشي 12*3
جلو بازو سيم كش 12*3

اقا پیان این برنامه رو زدم

بعضی روزا تو این برنامه 9 تا حرکت خیلی خسته میشم اصلا نا ندارم تا 8 و 9 برسم

چون بعضی ست ها 4 تایی هست و من با حداکثر توان بصورت هرمی میزنم

در کل میدونم که هفته ای 4 جلسه الزامیه و اینکه روزی 9 تا حرکت زیاد نیست کم میارم بعد از گرم کردم یه ست بارفیکس هم میرم و در کل 9حرکت انرژِی زیادی میبره

بعد برنامه سینه خوب جواب داد ولی باعث میشه رکورد کمتری بزنم

سوالم دیگه اینه من تو قسمت سرشونه و پشت بازو و زیربقل هر چی میزنم اصلا پیشرفتی مشاهده نمی کنم نه دمی در کل دم نمی کنه

با تشکر

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۳-۰۵, ۰۴:۱۸ بعد از ظهر
من برنامه مناسب شما رو دادم . اما شما اينطور كه معلومه خودت استادي چون ايراد ميگيري از برنامه . پس خودت همون چيزي كه ميدوني خوبه انجام بده .
موفق باشي .

Mohsen
۱۳۸۸-۰۳-۰۵, ۰۸:۲۸ بعد از ظهر
اقا پیان این برنامه رو زدم

بعضی روزا تو این برنامه 9 تا حرکت خیلی خسته میشم اصلا نا ندارم تا 8 و 9 برسم

چون بعضی ست ها 4 تایی هست و من با حداکثر توان بصورت هرمی میزنم

در کل میدونم که هفته ای 4 جلسه الزامیه و اینکه روزی 9 تا حرکت زیاد نیست کم میارم بعد از گرم کردم یه ست بارفیکس هم میرم و در کل 9حرکت انرژِی زیادی میبره

باید انرژی تو جوری تقسیم کنی که بتونی تمام حرکات را انجام بدی

بعد برنامه سینه خوب جواب داد ولی باعث میشه رکورد کمتری بزنم

خوب شما اول مشخص کنید بدنساز هستین یا پاور کار؟پس اگر بدنساز هستی که به رکورد نباید زیاد کار داشته باشی...تازه میگی که خوب هم جواب داده

سوالم دیگه اینه من تو قسمت سرشونه و پشت بازو و زیربقل هر چی میزنم اصلا پیشرفتی مشاهده نمی کنم نه دمی در کل دم نمی کنه

با تشکر

قبل از دوره حتما عکس بگیر و بعد از دوره بگذار تا با هم مقایسه کنیم
تمرکز کردن روی عضله هم باعث پیشرفت زیادی میشه
با این برنامه کار کن بعد نتیجه را بگو

و در آخر بگم قدر این برنامه هایی که پیمان جان لطف میکنن و به صورت رایگان به شما میدن را واقعا بدونید...که بعضی ها چه پول هایی که نمییگیرن برای دادن یک برنامه اونم برای برنامه های بسیار ساده

miladx
۱۳۸۸-۰۳-۰۶, ۰۷:۳۷ بعد از ظهر
دوست عزيز قد و وزنت با هم همخوني داره اما بدنت هنوز مقداري كار داره .
ببين دوست خوبم شما بايد 4 جلسه در حفته حداقل تمرين كني 3 جلسه خيلي خيلي كمه .
من توصيه ميكنم برنامه شما اينگونه باشه :

شنبه :
پرس سينه با هالتر 8*4
پرس سينه با دمبل 8*4
بالا سينه با هالتر 8*4
بالا سينه با دمبل 8*4
قفسه از بالا با دمبل 8*4
پارالل 8*4
پشت بازو با هالتر خوابيده 8*4
پشت بازو با دمبل تك ايستاده 8*4
پشت بازو با سيم كش 12*3

يك شنبه :
بارفيكس از جلو دست باز 8*4
زير بغل تي باز 8*4
زير بغل هالتر خم 8*4
زير بغل پلاور 8*4
زير بغل سيم كش از پشت دست باز 8*4
زير بغل قايقي 8*4

دوشنبه :
استراحت

سه شنبه :
نشر از جانب با دمبل 8*4
سر شانه با هالتر از جلو 8*4
سر شانه هالتر از پشت 8*4
نشر خم با دمبل 8*4
كول هالتر از جلو 8*4
جلو بازو با هالتر 8*4
جلو بازو با دمبل تك تك 8*4
جلو بازو سيم كش 8*4

چهار شنبه :
استراحت

پنج شنبه :
اسكات پا با هالتر 8*4
هاگ پا با ماشين 8*4
پرس پا با هالتر 8*4
جلو پا با ماشين 12*3
پشت پا با سيم كش 8*4
ساق پا ايستاده 25*5

سلام اقا پیمان مرسی از اینکه واسم برنامه نوشتین
میخاستم بدونم پرس پا با هالتر که نوشتین چه شکلی هست حرکتش اخه من فقط پرس با دستگاه رو کار کردم اگه لینکی هست که اموزش داده باشه بزارین ممنون میشم

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۳-۰۸, ۰۸:۱۹ بعد از ظهر
سلام شرمنده اشتباه شد . پرس پا با دستگاه درسته .

aikido
۱۳۸۸-۰۳-۰۹, ۰۱:۱۳ قبل از ظهر
سلام به همه دوستان

برنامم رو نوشتم دلم میخواست نظر شما رو بدونم

اینم از وضعیت من

با وزن اولیه 87 کیلو 170 قد

از اول آذر پارسال شروع به تمرین کردم برای کاهش وزن

3 جلسه در هفته تمرین با وزنه + رژیم غذایی+ قرص کلن بترول و قرص رپید فول.... این برنامه رو تا آخر

اسفند ادامه دادم تا به وزن 74 کیلو رسیدم

بدنم و مخصوصا شکمم خیلی شل بود ... یک ماه فروردین تو برنامم فاصله افتاد و هیچ تمرینی نداشتم

تا این که از اول اردیبهشت با همون وزن 74 کیلو شروع کردم برای یه دوره حجم و عضله

4جلسه در هفته تمرین با وزنه

جلسه اول---سرشانه هلتر 15 12 10 8 - نشر جانب 4 *12 - نشر خم 3* 12 - سرشانه دمبل 3*12 - آویزون شدن از بارفیکس

جلسه دوم جلو بازو هالتر استاده 15 12 10 8 - پشت بازو خوابیده هالتر 15 12 10 8 - جلو بازو میز لاری 3*12 - پشت بازو سیم کش 4*12 - جلو بازو تک دمبل 3*12 - پشت بازو دیپ 3*12

جلسه سوم بالا سینه هالتر 15 12 10 8 - زیر سینه هالتر 4*12 - قفسه بالا دمبل موازی 3*12 - شنا سوئدی 3*12 + چند حرکت ساعد

جلسه چهارم لت پشت 20 15 12 10 8 - لت متقاطع 4*12 - زیر بغل تک دمبل 3*12 - پلاور 4*12 - فیله کمر 3*25

برنامه ثابت-------- 10 دقیقه تردمیل یا دوچرخه + شکم 90درجه 3*35 + شکم کرنچ 3*25

حرکات سرشانه رو بصورت اصلاحی ( تک دست ) میزنم

تغذیه

---- صبحانه 3 تا سفیده تخم مرغ + 60 گرم نان + 2 خرما + 4قاشق آمینو مایع
10 صبح یه واحد میوه
نهار یه قطعه سینه مرغ یا ماهی سرخ نشده با 60 گرم نان + سالاد فصل بدون مایونز
یک ساعت قبل از تمرین 200 گرم سیب زمینی یا ماکارانی + 5 خرما + یه قاشق چایخوری کراتین + 4 قاشق آمینو ماییع + یه قرص ویتامین e
بعد از تمرین یه قاشق چایخوری کراتین + یک کنسرو ماهی
9 شب یه کنسرو لوبیا یا یه قطعه سینه مرغ + 60 گرم نان
قبل از خواب نصف یه بسته پروتئین الایت 12 ساعته

نتیچه بعد از یکماه ------ قدرت بدنیم بالا رفته - نفسم عالی شده - 3 کیلو وزن اضافه کردم ولی شکمم رفته داخل یکم

همه مکمل هایی هم که استفاده کردم مارک دایماتیز بوده و هست
و در ضمن همین برنامه رو برای خرداد ماه هم دارم طی میکنم
خوشحال میشم نظرتون رو بدونم

miladx
۱۳۸۸-۰۳-۱۰, ۰۷:۲۱ بعد از ظهر
سلام میخاستم واسه دوستم که وزنش 52 و قدش 172 هست و یک ماهه که تمرین میکنه یه برنامه با 3 روز در هفته تمرین بنویسید
اگه لازمه یه برنامه تغذیه هم واسم بنویسید
مرسی و ممنون

Mohsen
۱۳۸۸-۰۳-۱۰, ۰۷:۲۶ بعد از ظهر
سلام میخاستم واسه دوستم که وزنش 52 و قدش 172 هست و یک ماهه که تمرین میکنه یه برنامه با 3 روز در هفته تمرین بنویسید
اگه لازمه یه برنامه تغذیه هم واسم بنویسید
مرسی و ممنون

اول عکسش را باید بگذارید

S.O.H.E.I.L
۱۳۸۸-۰۳-۱۴, ۰۳:۳۶ بعد از ظهر
سلام دوستان ورزشکار عزیز
من سهیل هستم و مدت 6 ماهه دارم رو بدنم کار میکنم
قدم 187 و وزن فعلیم 87.300
اوایل وزنم 95 بود با یه شیکم خیلی خیلی گنده!!! تا اینکه تصمیم به اصلاح ریشه ای مشکلم کردم و رفتم باشگاه...

حالا چندتا مشکل برام پیش اومده. اولیش اینه که مدت 2 ماهه بدلیل مشغله زندگانی درست حسابی نمی تونم برم باشگاه و حس می کنم شکمم خیلی به دیواره ماهیچه جلوش فشار میاره یا راحت تر بگم احساس می کنم دوباره داره گنده میشه

دوم اینکه بازو هام زیاد جالب نیستن.

و مهمتر از همه پوسته اضافی که از شکم باقی مونده آیا این پوست جمع میشه؟ راه مناسبی برای جمع کردن پوست هست؟ همین مشکلو تو سینه هم دارم ضمن اینکه تو هیچ کدوم از برنامه هام زیر سینه نداشتم بخاطر همین سینه هام افتاده بنظر میرسه

یه برنامه می خوام که به این صورت باشه:

1) 5 روز در هفته باشه به تفکیکه 2 روز فقط هوازی و چربی سوزی و 3 روز بقیه با وزنه1 روز استراحت. برنامه زیاد سنگین دوست ندارم ولی می خوام موثر ترین برنامه رو داشته باشم.

2)ازون 3 روز باقی مونده هر روز مختص یه جا باشه و مثلا پرس سینه+دمبل قفسه سینه یعنی سوپر یروز دیگه بازو یروز دیگه پا و روز بعد سر شونه و زیر بقل و... می خوام شکم کامل از بین بره+پهلو ها

3)می خوام تا اول مرداد(بنا بدلایل عروسی) دیگه بدنمو کامل جمعش کنم و بقول خودمون دیگه تراشکاریای نهایی روش انجام بشه

4)نفسم خیلی خوب نیست ضمن اینکه برنامه اون دو روز هوازی می خوام شامل 10 دقیقه تردمیل + طناب+حرکت پروانه جلو و بقل+ کلیه حرکات لازم برای قسمت میانی بدن(شکم و پهلو و فیله) که به منظور خشک کردن بدن و از بین بردن کامل چربی ها و رسیدن به بدن کاملا متناسب

چند تا نکته هست که باید بگم اول سایزامه که به قراره زیر می باشد:

قد 187-وزن 87-کتف 119-بازو 35- سینه 102 ران 64 -دور کمر یا شکم 90 تا 92 متغیره!!!

وزن ایده آلم نمی دونم چنده ولی می خوام به همون برسم ضمن اینکه اشتهام جدیدا خیلی زیاد شده و یه فکری هم برای کم کردن اشتهام بکنین.

در پایان کار هدفم رو کلی میگم که شکممو کوچک کردم ولی صاف نشده و پهلو هم دارم که میخوام از بین بره و سینه هام باید سفت و ماهیچه ای بشه و وزنم هم کم بشه و بازوها اوکی بشه

ببخشید اگه سوالام زیاد شد. آخه هر موقع به مربیم می گم برنامه بنویسه اصلا اینارو رعایت نمی کنه و همین جوری یه برنامه 10 20 30 40 ی می نویسه !!!

بینهایت از پاسختون ممنونم.

majid chavoshi
۱۳۸۸-۰۴-۱۳, ۰۵:۰۰ بعد از ظهر
با عرض سلام و خسته نباشيد يه برنامه ميخواستم براي افزايش حجم 2 ماه بدنسازي كار مي كنم قد 182 وزن 83 سن 18 ايا وزنم خوب است اگر كمه چي مصرف كنم

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۴-۱۳, ۰۶:۴۲ بعد از ظهر
با عرض سلام و خسته نباشيد يه برنامه ميخواستم براي افزايش حجم 2 ماه بدنسازي كار مي كنم قد 182 وزن 83 سن 18 ايا وزنم خوب است اگر كمه چي مصرف كنم

دوست خوبم بايد بگم كه وزن شما نسبت به قدت خوبه . البته از نظر فيتنس . و تناسب قد و وزن . اما اگر بخواي به چشم يه بدنساز مسابقه اي بهش نگاه كني بايد بيشتر بشه وزنت . براي اين كه بدوني چي مصرف كني به خيلي چيز ها بستگي داره . مثلا در صد چربي بدنت . زمان شروع بدنسازي و خيلي چيز هاي ديگه . مثلا چند وقته ميخواي چه قدر وزن بگيري ؟ هدفت وزنه يا حجم ؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۴-۱۳, ۰۶:۴۶ بعد از ظهر
دوستان عزيز لطفا كساني رو كه براي گرفتن برنامه كامل تمريني پست ميزنن راهنمايي كنيد چون برنامه كامل تمريني توي اين قسمت كار من نيست . من مشاوره حضوري رايگان گذاشتم كه هر كس برنامه كامل خواست بياد و حضوري بگيره .
اينجا طبق اسمش سوال در مورد برنامه هاي تمريني هستش . يعني اگر سوالي در مورد يك گروه عضله و يا ..... داريد بپرسيد نه اين كه تقاضاي برنامه كامل كنيد و بعد هم بگيد فلاني كم لطفي كرد و برنامه نداد . اينجا فروم هستش و همه بايد همكاري كنند .
اشخاصي ميان برنامه كامل ميخوان يه عكس از خودشون نميزارن . اينجوري كه نميشه برنامه داد .
لطفا قبل از دادن پست پست هاي قبلي را بخونيد .
طرف مياد ميگه يه برنامه براي حجم ميخوام . آخه آقاي محترم نديده كه نميشه برنامه داد . اگر همه برنامه هاي تمريني شبيه به هم بود كه كسي ديگه مربي نميگرفت .

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۴-۱۹, ۰۳:۴۵ بعد از ظهر
اقا پيمان ميشه نحوه صحيح حركت زير بغل كلنگي رو براي بنده شرح بدين
حقيقتش من اولين باره كه اسم اين حركت به گوشم خورده
ندونستن عيب نيست.....نپرسيدن عيبه:لبخند:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۴-۲۱, ۰۵:۰۳ بعد از ظهر
اقا پيمان ميشه نحوه صحيح حركت زير بغل كلنگي رو براي بنده شرح بدين
حقيقتش من اولين باره كه اسم اين حركت به گوشم خورده
ندونستن عيب نيست.....نپرسيدن عيبه:لبخند:

منم تا به حال نشنيدم . چه اسم هايي از خودشون در ميارن . احتمال زياد منظورش همون زير بغل دمبل تك خم بوده .

exploit
۱۳۸۸-۰۴-۲۱, ۱۰:۰۲ بعد از ظهر
همون زيربغل تك دمبله كه يه نوعش با كابل اجرا ميشه با كابلي كه براي جلوبازو استفاده ميشه از پايين

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۴-۲۲, ۰۷:۲۶ قبل از ظهر
دوست خوبم جناب exploit
این زیر بغل کلنگی رو تو همون برنامه ای که شما لطف کردین گذاشتین دیدم
فکر کنم گفتین این برنامه رو روح الله داداشی نوشته.......هوم؟؟
دقیقا یادم نیست
در کل مرسی که راهنمایی کردین:گل رز:

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۴-۲۵, ۱۱:۴۰ بعد از ظهر
آقا پيمان عذر ميخوام ميشه بهترين حركات رو در رابطه با حجيم كردن ساعد ها برام شرح بدين؟؟
اگه ميشه نحوه حركت رو كامل بگيد كه براي يه بدنساز يه امر حياتي محسوب ميشه
مرسي رفيق:گل رز:

puma
۱۳۸۸-۰۴-۲۶, ۰۲:۲۱ قبل از ظهر
salam man 34 sal daram daraye badani andomozomorf.ghablan dar sathe pishrafteh badansazi kardam ama be elate asib didegi dar shaneh va kamar dar harekate peres sine va squat hodoode 6sale ke varzesh nakardam.chon az daste badanhaye andomozomorf hastam be elate bi tamrini badanam charb shode.alan hodoode 2 haftas tamrinatam ro hamrah ba rezhim ghazaii shoroo kardam.moshkele man dar ghesmate pahloohame .ghablan ham ke rezhim migereftam hame jaye badanam khoshk mishod be joz pahlooham va hamin baese az dast dadane puanham dar mosabeghat mishod.age lotf konid va mano rahnamaii konid mamnoon misham.va age ehtiaj be barname ghazaii va tamriniye khasi daram age baram benevisid mamnoon misham.be nobeye khodam az zahamatetoon kamale tashakor ra daram.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۴-۲۶, ۰۸:۳۷ قبل از ظهر
salam man 34 sal daram daraye badani andomozomorf.ghablan dar sathe pishrafteh badansazi kardam ama be elate asib didegi dar shaneh va kamar dar harekate peres sine va squat hodoode 6sale ke varzesh nakardam.chon az daste badanhaye andomozomorf hastam be elate bi tamrini badanam charb shode.alan hodoode 2 haftas tamrinatam ro hamrah ba rezhim ghazaii shoroo kardam.moshkele man dar ghesmate pahloohame .ghablan ham ke rezhim migereftam hame jaye badanam khoshk mishod be joz pahlooham va hamin baese az dast dadane puanham dar mosabeghat mishod.age lotf konid va mano rahnamaii konid mamnoon misham.va age ehtiaj be barname ghazaii va tamriniye khasi daram age baram benevisid mamnoon misham.be nobeye khodam az zahamatetoon kamale tashakor ra daram.

سلام دوست عزيز . قوانين سايت را نخوندي ؟؟؟؟
اينجا يه فروم فارسي هستش . نبايد فينگليش تايپ كني . لطفا فارسي نويس .
سعي كنيد به قوانين احترام بگذاريد . اگر همه مثل شما بنويسن سايت جلوه بدي پيدا ميكنه .
:گل رز::گل رز:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۴-۲۶, ۰۸:۴۴ قبل از ظهر
آقا پيمان عذر ميخوام ميشه بهترين حركات رو در رابطه با حجيم كردن ساعد ها برام شرح بدين؟؟
اگه ميشه نحوه حركت رو كامل بگيد كه براي يه بدنساز يه امر حياتي محسوب ميشه
مرسي رفيق:گل رز:

ساعد از رو . ساعد از داخل . حركت جلوبازو دست بر عكس .
در حركت ساعد از رو يك ميله كوچك كه اندازه كل اون ميله باپهناي شانه شما كي باشه انتخاب ميكنيد . در آن وزنه ميندازد . روي يك پله مانند مينشينيد و روي پاي خود ميله را ميغلتانيد .
ساعد از داخل . همين حركت بالايي را با دست بر عكس انجام ميدهيد .
جلو بازو هالتر دست بر عكس همم كه مشخصه كاملا همون حركت جلو بازو را با دست بر عكس اجرا ميكنيد . يعني جاي اين كه پنجه ها رو به زمين باشه باشيد رو به سقف باشه
حركات ساعد را در هفته دو بار اجرا كنيد تعداد خاصي در نظر نداشته باشيد آنقدر بزنيد كه ديگه از سوزش نتونيد ادامه دهيد . مثلا 4 ست بزنيد اما تاحدي كه خسته شي .

سیاوش
۱۳۸۸-۰۴-۲۶, ۱۰:۲۱ قبل از ظهر
تمرین جلو بازو با پشت بازو در یه روز منافاتی با هم ندارن؟
میشه کل حرکات این دو عضله رو به صورت سوپر(یه ست جلو بازو یه ست پشت بازو)انجام داد؟یا اینکه اول باید پشت بازو رو تموم کنیم بعد بریم سراغ جلو بازو؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۴-۲۶, ۱۱:۱۰ قبل از ظهر
تمرین جلو بازو با پشت بازو در یه روز منافاتی با هم ندارن؟
میشه کل حرکات این دو عضله رو به صورت سوپر(یه ست جلو بازو یه ست پشت بازو)انجام داد؟یا اینکه اول باید پشت بازو رو تموم کنیم بعد بریم سراغ جلو بازو؟

نه هيچ منافاتي ندارن . ميشه با هم تمرين داد .
سوپر ست اين دو حركت با هم مخصوص شك دادن و يا دوران كات ميباشد و در شرايط عادي عقلاني نيست

سیاوش
۱۳۸۸-۰۴-۲۶, ۱۱:۱۲ قبل از ظهر
پس اگه بخوایم سوپر نزنیم بهتره که اول پشت بازو کار کنیم بعد جلو بازو؟شنیدم چون عضله پشت بازو بزرگتره اول باید کار بشه.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۴-۲۶, ۱۱:۲۳ قبل از ظهر
پس اگه بخوایم سوپر نزنیم بهتره که اول پشت بازو کار کنیم بعد جلو بازو؟شنیدم چون عضله پشت بازو بزرگتره اول باید کار بشه.

بله . بهتره كه اينطور باشه

exploit
۱۳۸۸-۰۴-۲۶, ۱۰:۱۶ بعد از ظهر

هميشه اصل براين بوده كه ابتدا عضله ضعيف زده بشه حالا شما بايد ببينيد كه جلو بازوتون ضعيفتره يا پشت بازو ولي در حالت عادي اصل بر اينه كه ابتدا عضله بزرگتر و سپس عضله كوچكتر البته در تمرين بازو معمولا بيشتر بدنسازان ابتدا جلو بازو رو ميزنند

puma
۱۳۸۸-۰۴-۲۷, ۰۲:۵۳ قبل از ظهر
salam peyman jan.bebakhshid man nemidoonestam ke nemishe finglish nevesht.man ham doost nadaram finglish benevisam .age mishe javabe soalam ro bedin va begin chetor mitoonam farsi tipe konam ya inke soalatam ro be soorate finglish koja mitoonam onvan konam?mamnoon az inke vaghtetoon ro dar ekhtiare ma mizarid.movafagh va sarboland bashid.

Mohsen
۱۳۸۸-۰۴-۲۷, ۰۴:۱۷ قبل از ظهر
puma عزیز یک بار به شما اخطار داده شد دوباره فینگلیش نوشتید !؟
در فروم باید فارسی بنویسید وگرنه جوابی نخواهید گرفت
اینبار هم هیچی ولی سری بعدی اگر تکرار بشه اخراج
اگر نمی تونید فارسی بنویسید، با استفاده از سایت www.behnevis.com فارسی بنویسید
لطفا قوانین سایت را مطالعه کنید

puma
۱۳۸۸-۰۴-۲۸, ۰۹:۴۹ بعد از ظهر
سلام.ضمن تشکر بابت زحمات و راهنمییتون می‌خواستم یه گله هم بکنم.بعضیها مثل خود من دسترسی‌ به فروم فارسی‌ ندران و یا کلا با کامپیوتر آشنایی ندران.بنا بر این من فکر می‌کنم همون اخطاری رو که میدین کافی‌ باشه و استفاده از کلمه اخراج بی‌ احترامی به طرفدارن شما و سایت می‌باشد.البته این نظر شخصی‌ منه و قابل انتقاده.حالا امیدوارم با این فروم فارسی‌ جواب سوالهای قبلیمو بدین.موفق باشید.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۴-۲۸, ۰۹:۵۶ بعد از ظهر
سلام.ضمن تشکر بابت زحمات و راهنمییتون می‌خواستم یه گله هم بکنم.بعضیها مثل خود من دسترسی‌ به فروم فارسی‌ ندران و یا کلا با کامپیوتر آشنایی ندران.بنا بر این من فکر می‌کنم همون اخطاری رو که میدین کافی‌ باشه و استفاده از کلمه اخراج بی‌ احترامی به طرفدارن شما و سایت می‌باشد.البته این نظر شخصی‌ منه و قابل انتقاده.حالا امیدوارم با این فروم فارسی‌ جواب سوالهای قبلیمو بدین.موفق باشید.

puma جان ضمن عرض سلام و تبريك به خاطر پيوستن شما به سايت بدنساز خدمت شما عرض كنم كه اگر اين سخت گيري ها نباشه همه ميان فينگيليش تايپ ميكنن و چهره و نظم فروم به هم ميخوره . اونوقت خود شما هم بايد يك ساعت وقت بزاري تا 3 خط سوال و جواب را بخوني و ......... .
حالا سوالت را دوباره به فارسي تايپ كن تا سريعا جواب داده شود .
اميدوارم دلخور نباشي . ما هر كار ميكنيم فقط به خاطر بهبود كيفيت سايت هست و بس . :گل رز:

puma
۱۳۸۸-۰۴-۲۸, ۱۰:۵۴ بعد از ظهر
سلام پیمان جان.اصلا هم دلخور نشدم.ما اینجا یه جمع ورزشکار و ورزشدوست هستیم و میتونیم با هم کنار بیایم.از محسن هم ممنونم که این سایت رو برای فروم فارسی‌ معرفی‌ کرد.راستش من ۳۴ سال دارم قد۱۸۰ و درحال حاضر ۸۷کیلو وزنمه دارای بدنی اندومزومرف.قبلا در سطح پیشرفته بدنسازی کردم و چند تا مقام هم دارم اما به علت آسیب دیدگی در شانه و کمر در حرکت پرس سینه و اسکات حدود ۶ساله که ورزش نکردم. چون جز بدنهای اندومزومرف هستم به علت بی‌ تمرینی بدنم چرب شده.الان حدود ۲ هفتس تمریناتم رو همراه با رژیم غذایی شروع کردم.مشکل من در قسمت پهلوهامه .قبلان هم که رژیم میگرفتم همه جای بدنم خشک میشد به جز پهلوهام و همین باعث از دست دادن امتیازاتم در مسابقات میشد.ممنون میشم اگه یه برنامه رژیمی بهم بدی بد هم می‌خوام بدونم برای پوستی‌ که در اثر رژیم گرفتن شل می‌شه مخصوصاً در قسمت زیر شکم چکار باید کرد؟در ضمن من خارج از ایران زندگی‌ می‌کنم و نمیتونم حضورا خدمت برسم در پایان از شما و محسن و همهٔ بچهای سایت که این جمع گرم و صمیمی‌ رو ایجاد کردید کمال تشکر و قدردانی را دارم.سربلند و پیروز باشید

exploit
۱۳۸۸-۰۴-۲۸, ۱۱:۵۰ بعد از ظهر
puma عزيز سلام , ورودتو به سايت تبريك ميگم , در رابطه با جربي پهلوهات بايد بگم كه احتمالا به صورت ژنتيكي استخوان هاي بالاي باسنت پهنتر از حالت طبيعيه ولي مشكلي وجود نداره چون بدنسازي راه خوبي براي اصلاح ژنتيكه , دررابطه با چربي پهلو و شكم تنها راه كم كردن آن گرفتن رژيم و عدم استفاده از كربو هيدرات ها در شب مي باشد و تمريناتي مثل استقامتی کار کردن ، مسکری ، دراز نشست و خم شدن به طرفین ، بلند کردن پاها در حالتی که به پهلو خوابیده اید تمرينات ايروبيك و استفاده از چربي سوز در كنار برخي از هورمونها مثل سوماتروپين , و....................
در رابطه با افتادگي پوست شكم بايد بگم كه پوست شكم و كلا پوست سلول نداره يعني اگر بيفته نميتونه براحتي جمع بشه البته بطور طبيعي ولي اگر پوسته زير شكمت خيلي افتاده باشه بايد عمل جراحي كني اما اگه خيلي حاد نباشه با تمرين , مصرف داروها و چربي سوزهاي خاص و گذشت زمان ميتونه كارساز باشه

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۴-۲۹, ۱۱:۵۰ قبل از ظهر
براي شل شدن پوست علاوه بر چيزهايي كهexploit گفت ميتونه دوش آب سرد هم مفيد باشه .
در مورد تمرينات شكم و پهلو در رژيم مسابقه احتمالا شما يكي از اين چند مشكل زير را داشتي :
1. در زمان رژيم مسابقه شما هر روز بايد تمرينات شكم و پهلو را اجرا كني و گرنه احتمال اين كه پوست بيوفته زياده . روزي 30 دقيقه يا حداقل 20 دقيقه بعد از تمرين الزاميست كه تمينات شكم و پهلويي كه exploit گفت انجام بدي .
2 . پروتئين كافي مصرف نداشتي و عضلات شما به شدت و سرعت سايز خود را از دست داده و بنابر اين پوست شل شده .
3 . سوماتروپين مصرفي شما كم بوده . سعي كن توي رژيم شبي يك دونه سوما حتما داشته باشي .البته نه از ابتداي رژيم . بعد از 4 هفته رژيم سوما رو شروع كن .

دلايلي غير از اين نداره . دوش آب سرد روزي 15 دقيقه فراموش نشه . البته اين قضيه براي همه لازم نيست . اگر كارهاي بالا را انجام دادي بازم درست نشد اينكار را بكن .

arashO_o
۱۳۸۸-۰۴-۳۰, ۱۱:۱۴ بعد از ظهر
برای ترمیم پوست میتونی از امگا3 استفاده کنی . مولتی ویتامین هم کمک زیادی میکنه. اگر زیر پوستت اب هست با تعریق و سونا میتونی کمی شکل ظاهریش رو بهتر کنی .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۴-۳۰, ۱۱:۳۳ بعد از ظهر
برای ترمیم پوست میتونی از امگا3 استفاده کنی . مولتی ویتامین هم کمک زیادی میکنه. اگر زیر پوستت اب هست با تعریق و سونا میتونی کمی شکل ظاهریش رو بهتر کنی .

سونا بدترش ميكنه . ايشون به خاطر از دست دادن حجم عضلات دچار شل شدن پوست شده . بايد انقدر دوش آب سرد بگيره تا زودتر پوستش جمع بشه .

puma
۱۳۸۸-۰۴-۳۱, ۰۸:۵۵ بعد از ظهر
:گل رز:با تشکر از پیمان exploit و arasho_o و سایر دوستانی که زحمت کشیدند و منو راهنمایی کردند،چند تا نکته دیگه هست که می‌خوام بگم : اول اینکه من تا بحال سوما استفاده نکردم و اصلا طریقه استفاده صحیحش رو نمیدونم.دوم اینکه من همیشه در رژیم غذایی برای انتخاب مواد و ساعت مصرفشون قدرت تصمیم گیری خوبی‌ ندارم.لطفا اگه برنامه غذایی خاصی‌ برای من در نظر دارید بنویسید.ممنون و متشکر از شما عزیزان..:گل رز:

مجید
۱۳۸۸-۰۴-۳۱, ۰۹:۲۷ بعد از ظهر
:گل رز:با تشکر از پیمان exploit و arasho_o و سایر دوستانی که زحمت کشیدند و منو راهنمایی کردند،چند تا نکته دیگه هست که می‌خوام بگم : اول اینکه من تا بحال سوما استفاده نکردم و اصلا طریقه استفاده صحیحش رو نمیدونم.دوم اینکه من همیشه در رژیم غذایی برای انتخاب مواد و ساعت مصرفشون قدرت تصمیم گیری خوبی‌ ندارم.لطفا اگه برنامه غذایی خاصی‌ برای من در نظر دارید بنویسید.ممنون و متشکر از شما عزیزان..:گل رز:
من یک سوال از شما بپرسم .. شما اصولاً تا الان دوره رفتین ، یا اولین دوره تون هست که می خواهین برین و با سوما شروع کنید ؟؟؟

puma
۱۳۸۸-۰۴-۳۱, ۰۹:۳۶ بعد از ظهر
سلام مجید جان.ممنون از پاسخت.خدمت شما عرض کنم که من دوره خیلی‌ رفتم اما از سوما استفاده نکردم.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۴-۳۱, ۰۹:۵۸ بعد از ظهر
سلام مجید جان.ممنون از پاسخت.خدمت شما عرض کنم که من دوره خیلی‌ رفتم اما از سوما استفاده نکردم.

مصرف سوما خيلي راحته .
اولا كه براي اين كه بدوني چند تا بزني و يا اين كه روزي چند تا بزني و يا هفته اي چند تا بايد بياي از نزديك برنامه ريزي كنيم تا پولت را دور نريزي . اما چون راهت دوره و خارج از كشور هستي بهت دوز معمولش را ميگم. دوز معمولش شبي يه دونه هستش كه حرفه اي ها از اين دوز بيشتر هم استفاده ميكنن .
شبي يك عدد قبل از خواب استفاده شود .
نحوه تزريق سوما زير جلدي هستش .
به صورت خيلي راحتي ميتوني استفاده كني. اگر از نوع اتريشي يا به اصطلاح قلمي بخري كه خيلي خيلي راحته . چون روي خودش سوزن داره و خيلي راحت به صورت مستقيم هر جاي بدنت كه خواستي فرو كن . البته بهتره كه توي شكمت بزني . اصلا نترس چون هيچ دردي نداره . شايد طول سوزنش به 5 ميليمتر هم نرسه و نازكيش كه اندازه تار مو هستش . اصلا نميفهمي .
اما اگر از سوماتروپين كره اي و يا دانماركي خواستي استفاده كني . جعبه سوما را باز ميكني . مثل پينيسيلين دو تا ويال هستش كه يكي گچيه و يكي آب هستش . با سرنگ انسولين از توي آب برميداري و داخل ويال گچي ميريزي. خيلي آروم به صورتي كه كف نكنه تكون ميدي چون اگر كف كنه اثرش كم ميشه . بعد كه قاطي شد باز با سرنگ از توي ويال گچي كه با آب قاطي شده بر ميداري . پوست شكم خود را ميكشي و از بغل به صورت سريع سوزن انسولين را وارد پوست شكم ميكني و تزريق را انجام ميدهي. نه آسپيره ميخواد و نه هيچ چيز ديگري . سوما را حتي يه بچه هم ميتونه بزنه . درد هم اصلا نداره . در مورد برنامه غذايي هم بايد بگم كه شما بايد رژيم پر پروتئين داشته باشي و كم كربوهيدرات اگر پروتئين مصرفيت كم باشه نتيجه اش ميشه همين آويزون شدن پوست شكم . بايد از مكمل وي 100% در كنار رژيمت استفاده كني .
حداقل در رژيم روزي 5 پيمانه وي 100% مصرف شود .
از آمينو ها غافل نشو و خيلي چيز هاي ديگه هست كه توي اين مقال نميگنجه .
شيرينيجات غير طبيعي را هم حذف كن مثل شكر .

puma
۱۳۸۸-۰۵-۰۱, ۱۲:۱۸ قبل از ظهر
پیمان جان به خاطره راهنمییهای بسیار ارزندت خیلی‌ عزت ممنونم.در مورد مصرف سوما فکر کنم فراموش کرده بودی که مقدار مصرف روزانهٔ رو به واحد یا میلی‌ گرم برام بنویسی‌.در ضمن سوما که اینجا هست ۸ میلی‌ گرامی.درسته که میگن سوما رو بعد از مخلوط شدن تا ۲۴ ساعت باید استفاده کنی‌؟اگه این موضوع صحت داره لطفا بگید که آیا راهی‌ داره که ۸ میلی‌ رو ظرف چند روز استفاده کرد بدون اینکه خراب بشه؟ چون من اینجا کمتر از ۸ میلیگرمی ندیدم.اگه ممکن برام شماره تلفن خودتو برام بذاری که بهات تماس بگیرم.ممنون...

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۵-۰۱, ۰۱:۱۳ قبل از ظهر
پیمان جان به خاطره راهنمییهای بسیار ارزندت خیلی‌ عزت ممنونم.در مورد مصرف سوما فکر کنم فراموش کرده بودی که مقدار مصرف روزانهٔ رو به واحد یا میلی‌ گرم برام بنویسی‌.در ضمن سوما که اینجا هست ۸ میلی‌ گرامی.درسته که میگن سوما رو بعد از مخلوط شدن تا ۲۴ ساعت باید استفاده کنی‌؟اگه این موضوع صحت داره لطفا بگید که آیا راهی‌ داره که ۸ میلی‌ رو ظرف چند روز استفاده کرد بدون اینکه خراب بشه؟ چون من اینجا کمتر از ۸ میلیگرمی ندیدم.اگه ممکن برام شماره تلفن خودتو برام بذاری که بهات تماس بگیرم.ممنون...

سوما را روزي 4 واحد بزن كه ميشه معادل يك آمپول .
مثلا سوماهاس كره اي 4 واحده هستن و براي يك بار استفاده هستش .

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۵-۰۳, ۰۶:۰۸ بعد از ظهر
میگم یه سوال هم واسه من پیش اومد درباره افتادگی پوست آیا نقطه ای که تو عکس مشخص کردم کلآ پوستش شله و یه جورایی کش میاد واسه خیلیا این قسمتشون اینجوری دیدم و یا اینم غیر طبیعیه؟یه جورایی میشه محل اتصال بازو و سرشانه,البته منظورم عکس نیستا عکسو فقط واسه اشاره کردن به اون منطقه گذاشتم.

http://xxlimg.com/images/s7h9c1jpy0n30tl3wslo.jpg

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۵-۰۳, ۱۰:۰۸ بعد از ظهر
چيز غير طبيعي يي نيستش . خيلي ها اينجوري ميشه پوست اون قسمتشون . خيلي ها حتي اگر توي رژيم هم نباشن اينجوري هستن .

hamidsmiles
۱۳۸۸-۰۵-۰۴, ۰۲:۲۸ بعد از ظهر
سلام آقا پیمان خسته نباشید واقعآ وقتی من دیدم شما با این دلسوزی دوستان رو راهنمایی میکنید حتی برنامه میدید تعجب کردم یادمه چند ماه پیش به بهنام صمیمی میل زدم و برنامه خواستم که جواب داد صد هزار دلار باید بریزی به حسابم...بهر حال کارتون قابل تحسینه میخواستم خدمتتون عرض کنم حدود 3 ساله که بدنسازی کار میکنم ولی راحت یکسالی هست که هیچ تغییری تقریبآ نداشتم میخواستم ضمن اینکه یه برنامه تمرینی از شما بخوام در مورد اینکه چه چیزهایی مصرف کنم تا بدنم تقییر کنه وشکل بهتری بگیره هم کمک بخوام -وزن77 قد 170 این هم عکسام...

hamidsmiles
۱۳۸۸-۰۵-۰۴, ۰۲:۳۴ بعد از ظهر
راستی یادم رفت بگم یکی از پاهام پلاتینه بخاطر همین پا کار نمی کنم:نمیبینم:

aryan
۱۳۸۸-۰۵-۰۶, ۰۶:۴۹ بعد از ظهر
سلام
من به مدت یک سال هست که بدن سازی میرم وزنم 70 کیلو و قدم 1.76 دور بازوم 35 دور سینه 103 حالت کلی هیکلم خوبه فقط نمی دونم برای بیشتر عضله ایی تر شدن چی باید مصرف کنم در ضمن کراتین و بوروتعین هم مصرف میکنم.
با تشکر

exploit
۱۳۸۸-۰۵-۰۶, ۰۸:۰۱ بعد از ظهر
سلام آقا پیمان خسته نباشید واقعآ وقتی من دیدم شما با این دلسوزی دوستان رو راهنمایی میکنید حتی برنامه میدید تعجب کردم یادمه چند ماه پیش به بهنام صمیمی میل زدم و برنامه خواستم که جواب داد صد هزار دلار باید بریزی به حسابم...بهر حال کارتون قابل تحسینه میخواستم خدمتتون عرض کنم حدود 3 ساله که بدنسازی کار میکنم ولی راحت یکسالی هست که هیچ تغییری تقریبآ نداشتم میخواستم ضمن اینکه یه برنامه تمرینی از شما بخوام در مورد اینکه چه چیزهایی مصرف کنم تا بدنم تقییر کنه وشکل بهتری بگیره هم کمک بخوام -وزن77 قد 170 این هم عکسام...

سلام دوست عزيز , ورودتو به سايت تبريك ميگم:گل رز:

دوست عزيز چند روز در هفته تمرين ميكنين؟؟ سابقه مصرف مكمل دارين؟ از چه نوعي؟

exploit
۱۳۸۸-۰۵-۰۶, ۰۸:۱۰ بعد از ظهر
سلام
من به مدت یک سال هست که بدن سازی میرم وزنم 70 کیلو و قدم 1.76 دور بازوم 35 دور سینه 103 حالت کلی هیکلم خوبه فقط نمی دونم برای بیشتر عضله ایی تر شدن چی باید مصرف کنم در ضمن کراتین و بوروتعین هم مصرف میکنم.
با تشکر
سلام , ورود شما رو به سايت تبريك ميگم:گل رز:

براي بيشتر شدن حجم عضلات بايد وزن بدنتونو رو بالا ببريد,مهمترين ركن اينكار تغذيه مناسب , تمرين , و خواب مناسب ميباشد كه لازمه ساخت عضلات است.
كراتين مكمل خوبي براي دوران حجمه,مكمل پروتئيني هم براي شما بهتره به نسبت داراي كربوهيدرات هم باشه , در هر صورت يكسال تمرين در بدنسازي واقعا خيلي كمه , بايد صبور باشيد

hamidsmiles
۱۳۸۸-۰۵-۰۷, ۰۸:۵۱ قبل از ظهر
سلام به دوست عزیز exploit (http://www.bodybuilder.ir/forum/member.php?u=1805) خدمتتون عرض کنم شش روز هفته رو کار میکنم. مکملم آخرین چیزایی که مصرف کردم 6 ماه پیش یه گلوتامین و یه پروتیین ماسل جویس 2 کیلویی درست یادم نیست واسه کدوم شرکتا بودن و یک ماه پیش یه شربت آمینو فول.همین-در ضمن بالا سینه های خیلی ضعیفی دارم حتی روزی که سینه کار میکنم اول بالا سینه هالتر-بالا سینه دمبل و فلای بالا سینه سیم کش میزنم ولی بازم..... و در مورد سرشونه اینکه وقتی فیگور میگیرم سرشونه هام خوبه ولی وقتی حالت عادی می ایستم سر شونه هام استخونیه و هیچ شکلی نداره:ناراحت:http://www.tinypic.info/viewer.php?file=gip6ntazwid9ihjdd0ne.jpg

exploit
۱۳۸۸-۰۵-۰۷, ۰۸:۵۷ بعد از ظهر
دوست عزيز برنامه تمريني پيشنهادي من براي شما به مدت 2 ماه :
ج1) پرس بالا سينه باهالتر 8*5 تمركزي
پرس سينه با دمبل 15*3
قفسه بالا سينه دمبل + شنا سوئدي(پاهاتون رو بالاتر از حد معمول بالا بگيري تا به منطقه بالا سينه فشار بياد) 9*4
زيربغل با كشش دست دوبل از بالا 8*5
پلاوربا دمبل + زيربغل با سيمكش از جلو دست باز 8*4

ج2) سرشانه با هالتر از پشت + نشر خميده با دمبل 8*4
نشر سيم تكي از جانب 8*5
جلوبازوهالتر لاري + پشت بازو هالتر خوابيده پرسي 8*5
جلوبازو سيم تك ايستاده + پشت بازو با سيمكش 2دست 12*4
ساعد 15*4
ج3) اسكوات پا پهن 8*5
پرس پا با دستگاه 8*5
پشت پا با ماشين 8*5
ساق ايستاده 15*4
شروگز با هالتر از جلو + كول با هالتر 15*4
اين برنامه رو بصورت چرخشي بزنيد همچنين ميتونيد از كراتين و پروتئين كم كربو هم استفاده كنيد.

hamidsmiles
۱۳۸۸-۰۵-۰۸, ۰۱:۲۲ بعد از ظهر
ممنون ولی گفته بودم پا کار نمی کنم ویه سوال دیگه اینکه در مورد سیستم تمرکزی اگه میشه توضیح بدید و در مورد پروتین و کراتین اگه میشه نوعشو معرفی کنید

Amin_0913
۱۳۸۸-۰۵-۰۸, ۰۱:۵۹ بعد از ظهر
سلام
من به تازگی میخوام شروع به بدن سازی کنم ولی نمی دونم چه وزنهایی یا چه کاری باید انجام بدم البته فقط میخوام بدنم بیاد روی فرم

سنم 20 ساله قد 183 وزن 62 کیلو

exploit
۱۳۸۸-۰۵-۰۸, ۰۴:۰۸ بعد از ظهر
من به تازگی میخوام شروع به بدن سازی کنم ولی نمی دونم چه وزنهایی یا چه کاری باید انجام بدم البته فقط میخوام بدنم بیاد روی فرم سنم 20 ساله قد 183 وزن 62 کیلو

بيشتر روي حركات پايه ايي و اصلي مثل پرس سينه با هالتر , پرس سرشانه با هالتر , جلو بازو با هالتر , پشت بازو با هالتر خوابيده , و براي پا هم براي شروع حركات جلو پا با ماشين , و پشت پا با ماشين بزنيد

در رابطه با وزنه ها (وزنه ها بايد در حد توانتون باشند , تا حركت رو كاملا درست اجرا كنيد , كه در عضله هدف سوززش ايجاد شود)

در رابطه با تكرار ها 8 تكرار مناسب است.

در رابطه با كارهايي كه بايد انجام بديد : تغذيه مناسب داشته باشيد (به بخش تغذيه سايت مراجعه كنيد) خواب مناسب داشته باشيد , صبر زياد داشته باشيد, و حتما قبل از تمرين بدن رو كاملا گرم كنيد , بهتره 4 جلسه در هفته كار كنيد براي شروع .

exploit
۱۳۸۸-۰۵-۰۸, ۰۴:۲۰ بعد از ظهر
ممنون ولی گفته بودم پا کار نمی کنم ویه سوال دیگه اینکه در مورد سیستم تمرکزی اگه میشه توضیح بدید و در مورد پروتین و کراتین اگه میشه نوعشو معرفی کنید

تمرين تمركزي همونطور كه از اسمش مشخصه بيشتر به مغز مربوط ميشه (به اين صورت كه شما فقط بايد به عضله بالا سينه فكر كنيد كه به بهترين نحو ممكن بهش فشار بياد , همچنين در تمرين تمركزي وزنه را آهسته تر بالا و پايين ببريد و در پايين ترين قسمت حركت مكس كنيد , همچنين در بالا ترين قسمت حركت هم دستان را كاملا قفل نكنيد و مكس داشته باشيد تا عضله مورد سوزش قرار بگيره, توجه داشته باشيد كه اگر عضله شما سوزش پيدا نكنه حركت را اشتباه انجام ميديد .

در رابطه با بهترين كراتين : کراتین EAS PhosePhagen , كراتين Cnpیا همون دوریان یتس ,
مارك bsn كراتين cell mass و مارك Anp كراتين هاي خوبي دارند.

در رابطه با پروتئين :pro complex ganer optimum پروتئين prolab , پروتیین Mrp, پروتئين eas, مایو پلکس,و اپتيموم خوبن

در ضمن شما اگر پا كار نميكنيد و 6 روز در هفته كار ميكنيد بايد سيستم تك عضله كار كنيد يعني هر جلسه يك عضله رو مورد فشار قرار بديد