PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوستانون sustanon

---
‏۱۳۸۷-۰۷-۱۱‏, ۰۳:۵۳ قبل از ظهر
اين دارو استرئيدي بسيار پر طرفدار در بين حرفه اي ها مي باشد و از تركيب 4 نوع تستسترون ساخته شده است كه در كنار هم بسيار عملكرد خوبي دارند . اين دارو در خون فعاليت بالايي دارد . اين دارو هم در افزايش قدرت و هم در افزايش حجم بسيار موثر مي باشد . كمترين دوزي كه باعث تاثير سوستانون مي باشد 250 تا 500 ميلي گرم در هر 10 روز مي باشد . چون دوره اثر بخشي سوستانون نسبت به ساير تستسترون ها نظير سايپيونات و انانتات كه نياز به تزريق هفتگي دارد بيشتر بوده و در مبتديان نيازي به تزريق هر هفته نمي باشد و به عقيده بسياري از كارشناسان تزريق هر 10 روز يك بار سوستانون نيز خالي از تاثير نمي باشد و همچنين اين داروي تركيبي عوارض جانبي كمتري نسبت به خيلي از استرئيد ها دارد از اين رو يك تركيب معجزه آسا مي باشد .
همچنين گفته مي شود سوستانون كمتر به غدد داخلي آسيب مي زند و ترشح آنتي بادي هاي بدن كه در مقابل مصرف داروهاي خارجي در بدن ترشح مي شود كمتر است به طوريكه در مورد سوستانون مي توان گفت كه عوارضي ندارد يا عوارض آن بسيار نا چيز است . در دوره هاي حجم مصرف هم زمان سوستانون با داروهاي خوراكي مثل وينسترول و آناوار (اكس اندرلون) تاثير خوبي دارد و مصرف هم زمان با اين داروها نيز عوارض جانبي كمي دارد .
سوستانون در آمپول هاي 250 ميلي گرمي در بازار موجود مي باشد و از تركيب 4 نوع تستسترون زير ساخته شده است :
تستسترون پريپيونات 30 ميلي گرم + تستسترون فنيل پريپيونات 60 ميلي گرم + تستسترون ايسوكاپروات 60 ميلي گرم + تستسترون دكانوات 100 ميلي گرم

كه در مورد تركيب بالا گفته شده كه موثر ترين داروي تركيبي مي باشد و پس از شروع دوره تا يك ماه پس از تزريق در بدن فعال باقي مي ماند و 3 ساعت پس از تزريق آن اثر آن را مي توان حس كرد . كه اين اثر به خاطر تستسترون پريپيونات موجود در آن مي باشد . بهتر است از اين دارو به خاطر افزايش فشار خون به هيچ عنوان بعد از ساعت 7 بعد ظهر استفاده نشود . چون شما در زمان افزايش فشار خون خواب هستيد و امكان افزايش فشار خون ناگهاني و در نتيجه سكته قلبي در اين زمان بيشتر است .
تستسترون فنيل پريپيونات و ايزو كاپريت موجود در دارو تا 3 هفته در خون باقي مانده و باعث اثر بخشي دراز مدت اين دارو مي شوند و تستسترون دكانوات بيشتر از 1 ماه در خون فعال مي باشد و با دوام ترين تستسترون در تركيب فوق مي باشد .
چون اين دارو عوارض آندروژني كمي دارد باعث مي شود تا عوارضي مانند احتباس آب و نمك و ژنيكوماستي (بزرگ شدن سينه ها در مردان ) كمتر ديده شود و از اين رو به تستسترون انانتات و سايپيونات ترجيح داده مي شود .
عوارض جانبي سوستانون كه احتمال بروز آن بسيار كم است شامل كاهش گلوبول سفيد و ضعف ايمني بدن كه در اثر افزايش بيش از حد گلوبول قرمز ديده مي شود و همچنين حالت تهوع پس از تزريق و خشونت و بم شدن صدا و احتباس آب و نمك و ژنيكوماستي و غيره مي باشد . البته احتمال بروز اين عوارض بسيار پايين است .
بهترين و نيرومندترين اثر بخشي دارو در دوران حجم مصرف هم زمان اين دارو با اكسي متالون و يا ديانابول مي باشد كه افزايش حجم و قدرت زيادي دارد ولي خاصيت آندروژني آن بالا مي باشد و براي تفكيك بيشتر و عوارض كمتر سوستانون را مي توان با وينسترول ( استنازول ) يا پارابولان مصرف كرد . دوز مصرفي سوستانون 250 تا 750 ميليگرم در هفته مي باشد كه حرفه اي ها تا 3000 ميلي گرم ( 12 آمپول ) در هفته نيز مصرف مي كنند كه عوارض جانبي بسيار بالايي دارد و حتي ممكن است منجر به مرگ شود .

دوز مصرفي دارو : 500 تا 2000 ميلي گرم در هفته
ماندگاري در تست هاي كنترول دوپينگ : 3 ماه

http://www.bodybuilderschoice.com/imgprep/sustanon2.jpg

سیاوش
‏۱۳۸۸-۰۲-۲۴‏, ۰۹:۳۵ قبل از ظهر
سلام
جالبه تو اکثر فورومهای خارجی تست انانات رو به سوستانون ترجیح میدن.کسی میدونه علتش چیه؟

---
‏۱۳۸۸-۰۲-۲۶‏, ۰۵:۰۸ بعد از ظهر
سلام
جالبه تو اکثر فورومهای خارجی تست انانات رو به سوستانون ترجیح میدن.کسی میدونه علتش چیه؟

توي كدوم فروم ترجيح داده شده ؟؟؟
من تا به حال نديدم. اگر هم باشه همچين چيزي باور نكنيد .

mohsen sat
‏۱۳۸۸-۰۲-۲۸‏, ۰۶:۳۸ قبل از ظهر
سوستانون ترکیبیه که تست انانتات رو هم داخل خودش داره پس بیعده کسی ناقصتر رو ارجح بدونه

سیاوش
‏۱۳۸۸-۰۳-۱۲‏, ۰۷:۰۷ بعد از ظهر
سوستانون رو میشه در هفته یه بار تزریق کرد یا بخاطر استر پروپیونات داخلش باید حداقل هر 3 روز یه بار تزریق بشه؟

exploit
‏۱۳۸۸-۰۳-۱۳‏, ۱۲:۱۷ بعد از ظهر
سوستانون معمولا بصورت هر هفته یا 10 روز یک بار تزریق می شود.
البته بهتره براي نتيجه بهتر با دکا دورابولین يا ديانابول مصرف كنيد

---
‏۱۳۸۸-۰۳-۱۵‏, ۰۲:۰۷ بعد از ظهر
سوستانون رو میشه در هفته یه بار تزریق کرد یا بخاطر استر پروپیونات داخلش باید حداقل هر 3 روز یه بار تزریق بشه؟

ميتوني در هفته تا 3 عدد آمپول 250 ميليگرمي استفاده كني .

yousef0441
‏۱۳۸۹-۱۱-۳۰‏, ۰۶:۵۰ بعد از ظهر
سلام خدمت همه ی بزرگان واساتید و مدیر محترم تالار:صلح:
آقا سوال بنده اینه که این امپول سوستانون رو تو درمانگاه ها تزریق میکنن؟!؟!:متفکر:

Senior Manager
‏۱۳۸۹-۱۱-۳۰‏, ۰۸:۰۰ بعد از ظهر
سلام خدمت همه ی بزرگان واساتید و مدیر محترم تالار:صلح:
آقا سوال بنده اینه که این امپول سوستانون رو تو درمانگاه ها تزریق میکنن؟!؟!:متفکر:

بله
درمانگاه، مطب ، و کلیه مراکزی که تزریقات رو انجام بدن

yousef0441
‏۱۳۸۹-۱۲-۰۱‏, ۱۱:۰۵ قبل از ظهر
دمتون گرم B-)
فقط1سوال ديگه كه داشتم اينه كه قيمتش چنده؟ چون مربيم بهم گفته كه قيمتش 3500تومانه و7تاشوبايددر1ماه تزريق كنم مي خوام بدونم قيمتشون همين قدره;-)

Senior Manager
‏۱۳۸۹-۱۲-۰۱‏, ۱۱:۰۸ قبل از ظهر
بله همین حدوداست
کجاییه؟پاکستانی؟

yousef0441
‏۱۳۸۹-۱۲-۰۱‏, ۱۱:۳۶ قبل از ظهر
والاواقعيتش نميدونم ولي خيلي تعريفشوميكرد
اصلش ماله كجاست؟

Senior Manager
‏۱۳۸۹-۱۲-۰۱‏, ۰۸:۴۲ بعد از ظهر
والا الان تو بازار نمونه های ترکیه و پاکستانی و چینی یافت میشه
این سایت هم که یکی از بچه ها قبلا ادرسش رو داده بود رو ببین
http://www.buysustanon.com/sustanon_pictures.html

abdol
‏۱۳۹۰-۰۳-۲۳‏, ۱۰:۴۷ قبل از ظهر
سلام.قیمت سوستانون چنده:بوس:

/\/!\/\/\-/
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۱‏, ۰۷:۲۴ بعد از ظهر
کسی قیمت سوستانون آلفافارما رو داره؟
امروز به من قیمت هر ویالش رو حدود 10 یا 11 تومن گفت.
خوبه یا گرونه؟یا ارزون؟

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۱‏, ۰۹:۳۷ بعد از ظهر
دونه 9 و نیم قیمت دارم

farhadd
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۱‏, ۱۰:۱۰ بعد از ظهر
من خیلی از سوستانون استفاده کردم کراچی / تایگر / یونی زن / هندی ... به نظر من همشون تو یه حد هستند بهتره همون پاکستانی رو استفاده کنید / پاکستانی طرح قدیم تاریخ تولیدش 2007 هستش که خوب نیست با قیمت 2500 تومان ولی طرح جدید که 2010تولید شده خوبه و قیمتش حدود 4500 تومانه

hosseinm
‏۱۳۹۱-۰۱-۱۲‏, ۰۹:۴۴ بعد از ظهر
المانیش چطوره خوبه استفاده کنم؟

Evra
‏۱۳۹۱-۰۱-۱۳‏, ۱۱:۲۰ بعد از ظهر
این سوستانون رو به کجا میزنن؟؟مثلا میشه فقط به سرشونه زد اگه کسی تو اون نقطه ضعف داشته باشه؟؟؟

reza.k
‏۱۳۹۱-۰۱-۱۴‏, ۰۷:۵۴ بعد از ظهر
فرقي نميكنه استروئيدها در بدن چرخه دارند وبا خون منتقل ميشن پس به هر جايي كه بزني فرقي نميكنه.

Evra
‏۱۳۹۱-۰۱-۱۵‏, ۰۱:۰۶ قبل از ظهر
فرقي نميكنه استروئيدها در بدن چرخه دارند وبا خون منتقل ميشن پس به هر جايي كه بزني فرقي نميكنه.

مرسی از جوابتون:گل رز:
آخه یه روز رفته بودم مکمل بخرم و یکی اومد و گفت چندتا سوستانون بده سرشونه هام درد میکنه میخوام بزنم پرش کنه(منم سوال واسم پیش اومد که چی رو پر میکنه:پوزخند:)

کلا هیچ دارویی نیست برایه اینکار که فقط به یه نقطه آدم بزنه و اونجارو بزرگ کنه؟؟

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۱-۱۵‏, ۰۸:۲۵ قبل از ظهر
دارویی که موضعی حجم بده سینتول هستش که اکثر قهرمانان وطنی متاسفانه جدیدا دارن ازش استفاده میکنن
از عوارضشم اینه که بعد از مدتی که بگذره( بسته به حجم مایع تزریق شده ) باید از بدن خارج بشه وگرنه عفونت میکنه

Capitan Black
‏۱۳۹۱-۰۱-۱۵‏, ۱۱:۱۲ قبل از ظهر
سلام به همه دوستان سوال من اينه درد تزريق سوستانون داخل باسن چقده يعني طبيعيش چقده؟ من ديروز واسه يكي از دوستام يك ويال 10 ميلي سوستانون گرفتم امروز كه رفته 1 ميلشو بزنه بهم گفت وقتي دارو وارد باسنش شده خيلي درد داشته يه نكته ديگه اينكه وقتي بلند شده بياد خونه برا چند دقيقه فشارش افتاده پايين عرق سرد كرده ضربان قلبشم رفته بالا. منم زنگ زدم به اوني كه سوستانونو ازش گرفتم جريان بهش گفتم اول گفت حتما درست امپولو نزده گفتم نه اتفاقا وارد بوده ديگه برداشت گفت به خاطر غلظت زياديشه اما نبايد ديگه اينقد درد بگيره. حالا نظر شما دوستان چيه

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۱-۱۵‏, ۰۲:۰۵ بعد از ظهر
دردش طبیعیه. حالا این سوستانون 2 جور درد داره
درد شماره 1:پوزخند: مربوط میشه به سوس هلندی، وقتی تزریق میشه درد نداره. تازه از فرداش دردش شروع میشه و خیلی هم عذاب میکشی
و اما مابقی سوستانون ها هنگان تزریق درد دارن و یجورایی فلج میکنه طرف رو!
اما افت فشار و تعریق و ضربان قلب پیامد جالبی نیست امکان داره به این دارو حساسیت نشون بده. مطمئنی داروت اصله؟
استروئیدها خطرناک هستن. خواهش میکنم مراقب باشید
این حرفم تکراریه، همتون شنیدید. اما من واقعا لمس کردم این موضوع رو. خطرناک هستن به معنای واقعی

reza.k
‏۱۳۹۱-۰۱-۱۵‏, ۰۷:۴۸ بعد از ظهر
سلام به همه دوستان سوال من اينه درد تزريق سوستانون داخل باسن چقده يعني طبيعيش چقده؟ من ديروز واسه يكي از دوستام يك ويال 10 ميلي سوستانون گرفتم امروز كه رفته 1 ميلشو بزنه بهم گفت وقتي دارو وارد باسنش شده خيلي درد داشته يه نكته ديگه اينكه وقتي بلند شده بياد خونه برا چند دقيقه فشارش افتاده پايين عرق سرد كرده ضربان قلبشم رفته بالا. منم زنگ زدم به اوني كه سوستانونو ازش گرفتم جريان بهش گفتم اول گفت حتما درست امپولو نزده گفتم نه اتفاقا وارد بوده ديگه برداشت گفت به خاطر غلظت زياديشه اما نبايد ديگه اينقد درد بگيره. حالا نظر شما دوستان چيه

اقا برای کم شدن دردش میتونی ازتزریق ویتامین Eیک میل همراهش استفاده کنی .هم جذبشو سریع تر میکنه هم دردش کمتر میشه.موفق باشید ولی سعی کن دانسته وبااطلاعات کافی از استروئید استفاده کنی.

Capitan Black
‏۱۳۹۱-۰۱-۱۹‏, ۱۲:۵۶ بعد از ظهر
دردش طبیعیه. حالا این سوستانون 2 جور درد داره
درد شماره 1:پوزخند: مربوط میشه به سوس هلندی، وقتی تزریق میشه درد نداره. تازه از فرداش دردش شروع میشه و خیلی هم عذاب میکشی
و اما مابقی سوستانون ها هنگان تزریق درد دارن و یجورایی فلج میکنه طرف رو!
اما افت فشار و تعریق و ضربان قلب پیامد جالبی نیست امکان داره به این دارو حساسیت نشون بده. مطمئنی داروت اصله؟
استروئیدها خطرناک هستن. خواهش میکنم مراقب باشید
این حرفم تکراریه، همتون شنیدید. اما من واقعا لمس کردم این موضوع رو. خطرناک هستن به معنای واقعی

با عرض سلام
اقا ممنون از راهنماييتون پس كلا سوستانون درد داره.
ما به اين نتيجه رسديم كه اون پرستاري كه امپولو به دوستم زده جلي مناسبي تزريق نكرده
داديم به همون فروشنده خودش زد البته ايستاده هيچ دردي جز سوزش اونم به مدت 30 ثانيه احساس نكرد:پوزخند:

dadashm1
‏۱۳۹۱-۰۱-۲۱‏, ۰۱:۳۷ قبل از ظهر
سلام به دوستان.من 3سال پیش یک دوره سوستانون+تست 25 رفتم.2سال پیش هم دوره وینسترول.الان قصد دارم یه دوره پریموبولان+وینسترول+ترنبولون برم.اما از عوارض ان نگرانم.می خواستم بدونم با توجه به دوره های قبلی.این دوره چه عوارضی داره .ممنون میشم اگه جواب بدین.

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۱-۲۱‏, ۰۹:۲۷ قبل از ظهر
دوره پیشرفته ای هستش. ولی با چه دوز و چه مدت و با چه هدفی میخوایت شروع کنید دوره رو؟
عوارض هر دوره مربط به خودش میشه. کاری به قبل( اونم 2 سال پیش) نداره

dadashm1
‏۱۳۹۱-۰۱-۲۱‏, ۱۰:۴۶ بعد از ظهر
ممنون از پاسختون.دوره ی دو ماهه است.دوز مصرف هم 4 هفته اول از هرکدام 2 میلی.بعد از 4 هفته از همه 1 میلی کم و 2 میل اتانتات(دقیقا اسم این یکی یادم نیس).به گفته ی مربی این دوره برای چربی سوزی و حجم خشک هست.میشه لطفا عوارض این هورمون ها و اصرات ترکیب شدن با هم رو بگین؟؟

dadashm1
‏۱۳۹۱-۰۱-۲۳‏, ۰۳:۱۳ بعد از ظهر
پس چرا کسی جواب سوال منو نمی ده؟؟؟

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۱-۲۳‏, ۰۶:۴۰ بعد از ظهر
ممنون از پاسختون.دوره ی دو ماهه است.دوز مصرف هم 4 هفته اول از هرکدام 2 میلی.بعد از 4 هفته از همه 1 میلی کم و 2 میل اتانتات(دقیقا اسم این یکی یادم نیس).به گفته ی مربی این دوره برای چربی سوزی و حجم خشک هست.میشه لطفا عوارض این هورمون ها و اصرات ترکیب شدن با هم رو بگین؟؟

خب درست گفته برای حجم خشک هستش. چربی سوز که نیست و فقط اون وسط ترنبولون هستش که مقداری این خاصیت رو داره اما نه با دوز 2 میل در هفته که مشخص نیست این 2 میل 2تا چقدر هستش.
برادرم من گفتم با چه دوزی. عدد بده، 2 میل که نشد پاسخ
عوارض که به کرات اشاره شده در سایت میتوند بگردین و عوارض هر کدوم رو مطالعه بفرمائید، اما در همین حد بگم که به هورمونهای زنانه و احتباس آب تبدیل نمیشن
فقط موندم اون انانتات بعد از 4 هفته برای چیه. که فکر میکنم شما اشتباه داری میگی. چون انانتات بزنی گند زده به همه اینا

shervin_aleta
‏۱۳۹۱-۰۱-۲۴‏, ۱۱:۵۹ بعد از ظهر
سلام خدمت همگی دوستان میخوام یه دوره 8 هفته ای سوستانون با قرص استرانازول برم
سوستانون هفته ای 2 تا و استرانازول هم روزی 30 تا 50 میلی گرم
میخواستم بدونم به جای استرانازول از دی آنابول استفاده کنم بهتر جواب میده یا همین استرانازول
ممنون میشم راهنماییم کنید
در ضمن تیپ بدینی هم خشک هست

shervin_aleta
‏۱۳۹۱-۰۱-۲۶‏, ۰۵:۱۸ بعد از ظهر
کسی نیست منو راهنمایی کنه!؟

mr.olympia
‏۱۳۹۱-۰۱-۲۹‏, ۰۱:۱۳ قبل از ظهر
سلام خدمت همگی دوستان میخوام یه دوره 8 هفته ای سوستانون با قرص استرانازول برم
سوستانون هفته ای 2 تا و استرانازول هم روزی 30 تا 50 میلی گرم
میخواستم بدونم به جای استرانازول از دی آنابول استفاده کنم بهتر جواب میده یا همین استرانازول
ممنون میشم راهنماییم کنید
در ضمن تیپ بدینی هم خشک هست

اگربادیانابول مصرف شه حجم بیشتر وآبدارترو همراه با عوارض آندروژنی قدرتمند-واگربا استنازول مصرف شه حجم خشکتر وعوارض آندروژنی کمترنسبت به دیانابول
ولی ما به هیچ عنوان استفاده از استروییدرو پیشنهادنمیکنیم چون صدمات جبران ناپذیری به اعضا بدن وارد میکند:بیفایده:

mr.olympia
‏۱۳۹۱-۰۱-۳۱‏, ۰۱:۵۰ بعد از ظهر
من رفتم سوستانون 250بگیرم...مدل کراچیش بود4500یه مدل جدیدش بود10میل محصول شرکت آلفافارما...10میلاشوکسی اطلاعی ازش داره کمکمون کنه؟

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۱-۳۱‏, ۰۲:۴۷ بعد از ظهر
کراچی که جای خود...قیمتشم درسته
اما آلفا 10 میل نداره. سوستانونش جعبه کشیده تری نسبت به بقیه محصولاتش داره. روشم 250 بزرگ چاپ شده
http://www.topathletesgear.com/product/wp-content/uploads/Induject-250.jpg

saud
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۹‏, ۱۱:۰۰ بعد از ظهر
سلام من یه دوره ورداشتم با 10 تا سوستانول کراچی و 10 تا ناندرلون میخواستم بپرسم پاکننده چه آمپول و قرصی رو باید مصرف کنم؟

mili19
‏۱۳۹۱-۰۳-۳۱‏, ۱۰:۱۴ بعد از ظهر
سلام من یه دوره ورداشتم با 10 تا سوستانول کراچی و 10 تا ناندرلون میخواستم بپرسم پاکننده چه آمپول و قرصی رو باید مصرف کنم؟
هاش سی جی وان. یه آمپوله که بعضی از داروخانه ها هم دارن .کبدو خنک و خالی از هورمون میکنه

King PDA
‏۱۳۹۱-۰۳-۳۱‏, ۱۰:۲۶ بعد از ظهر
هاش سی جی وان. یه آمپوله که بعضی از داروخانه ها هم دارن .کبدو خنک و خالی از هورمون میکنه

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوست من وقتي اطلاعي از داروها ندارين خواهشا راهنمايي نكنين :متفکر:
البته با عرض پوزش

HCG هيچ ربطي به پاك سازي كبد نداره !!

mr.ajam,
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۷‏, ۰۷:۰۹ بعد از ظهر
سلام دوستان یه دوره 4 هفته ای سوستانون ( 8 عدد) میخوام به همراه اکسی متولون مصرف کنم
طریقه مصرف اکسی رو میخواستم لطفا

mahyarhx
‏۱۳۹۱-۰۷-۰۳‏, ۰۱:۱۵ بعد از ظهر
من دورم سوستانول دارم اما روسیه
گفته هفته یک بار مصرف کنم
2 سال بیشتر کار نکردم بدنسازی

saud
‏۱۳۹۱-۱۰-۰۶‏, ۰۸:۰۰ بعد از ظهر
سلام کسی در مورد سوستانون هندی چیزی میدونه؟

renger
‏۱۳۹۱-۱۰-۰۶‏, ۰۸:۴۸ بعد از ظهر
منظورت nustanun هست ، بله من مصرف کردم ، مال شرکت naman pharma هستش ، کیفیت خوبی نداره ، اگه اطلاعات دیگه ای خواستی راهنماییت میکنم .

amir12
‏۱۳۹۱-۱۰-۲۱‏, ۰۱:۵۱ قبل از ظهر
سلام محصولات ج ن س یس فارما سوس 10 میلش خوبی هست یا نه؟کلا محصولات ج ن س یس فارما سنگابور چطوره؟

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۱۰-۲۱‏, ۰۳:۴۳ بعد از ظهر
اگه سالمش رو گیر بیاری بد نیست. اما کیفیت چندانی نداره.
این روزا هرچی دیدم ازش تقلبیه. چرا که همه نوع محصولی زده. ضمن اینکه سوستانونش رو بگیر ببین، رنگش یکم باید به زردی بزنه. سفید سفیده

amir12
‏۱۳۹۱-۱۰-۲۱‏, ۱۰:۲۹ بعد از ظهر
نه به زردی نمیزنه اصلا سفیده یعنی اصل نیست دیگه اره:ناراحت:؟موقع تزریق سوزشه زیادی داره اما بعدا روزای بعدش درد تزریقم نداره چجوریه حالا؟

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۱۰-۲۱‏, ۱۰:۴۰ بعد از ظهر
برادر بزرگوارم..
عرض کردم اونی که دیدی سفیده سفیده، توشم نمیتونم بگم چیه! 4شنبه هفته پیش نمونش رو برام آوردن. 2 میل بود، دونه 7 هم قیمتشه
توش سوستانون نیست. نزن:لبخند:
سوس خوب میخوای آلفا بگیر دونه 13-14 باید پول بدی. یا keifei بگیر که 10 میلش حدود 100 تومنه. اصلیه شرکت بالکان هم گیر بیاد خوبه. اونم دونه 11-12 باید پول بدی

amir12
‏۱۳۹۱-۱۰-۲۴‏, ۰۲:۵۴ بعد از ظهر
الفا کجایی؟الان گیر اوردم هندیه میگه دونه ای 12 خوبه بگیرم همینو؟

renger
‏۱۳۹۱-۱۰-۲۴‏, ۱۱:۲۳ بعد از ظهر
آلفا فارما هندیه ، قیمتش هم آقا افشین گفت 13 ، 14 تومنه ، اگه آلفا فارما باشه خوبه

amir12
‏۱۳۹۱-۱۰-۲۵‏, ۱۲:۳۹ قبل از ظهر
میشه بی زحمت عکس همین الفارو اصل و تقلبیشو گیر بیاری برام ممنون میشم.

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۱۰-۲۵‏, ۰۷:۱۲ قبل از ظهر
اصلیش توسایتش هست. http://www.alpha-pharma.com/home.php
تقلبیش رو باید یکی بره پیدا کنه عکسشو بیاد بذاره!

western1
‏۱۳۹۱-۱۰-۲۷‏, ۰۶:۴۰ بعد از ظهر
با سلام.دوستان و عزیزان نظرتون درباره این دوره ها چیه؟
برای یک فردی با سابقه تمرین چند ساله و تغذیه خوب سن 25-30.وزن 75-80و دوره اول فقط سوستانون! آیا دوره سنگینه؟ آیا جواب دهی خوبی داره؟
درباره دوره پاکسازی نظرتون چیه؟

day

Sustanon (http://www.effectivemedications.com/cycles/Beginner-bulk-cycle/3/search/sustanon/)
mg

1.
250

12.
250

22.
250

30.
250

37.
250

44.
250

50.
250

58.
250

از روز 37 تا 58 : روزانه 20میلی گرم تاموکسیفن
از 58 تا 70:روزانه 40 میلیگرم تاموکسیفن و 30 میلیگرم پروویرون

Week

Sustanon (http://www.effectivemedications.com/cycles/Sustanon-cycle/32/search/sustanon/)
ampoules/semaine

Clomid (http://www.effectivemedications.com/cycles/Sustanon-cycle/32/search/clomid/)
tablettes/jour

1.
1
---

2.
1
---

3.
1
---

4.
2
---

5.
2
---

6.
1
---

7.
1
---

8.
1
---

9.
---
1

10.
---
1

amir-speet
‏۱۳۹۱-۱۱-۰۲‏, ۰۵:۲۶ بعد از ظهر
سلام به همه دوستان
من تو دوره دومم سوستانون 10 میل شرکت keyifi دارم با متابولون و ناندرلون و ویتامین e برداشتم
دیاناپول هم دارم
خواستم ببینم دوره خوبیه؟
خطرناک نیست؟مثلا سکته نکنم و از این حرفا
ممنونم میشم راهنماییم کنین

amir-speet
‏۱۳۹۱-۱۱-۰۲‏, ۰۵:۴۹ بعد از ظهر
بعد من تو چندتا سایت هم خودنم این هورمون ضمن قوی بودن عوارض زیادی داره مثلا موها ریزش میکنه آره؟ :ناراحت::ناراحت:
برای بعد دوره که تموم شد استفاده از HCG و Clomid کلومیفن یا کلوماید و حتی Nolvadex نولدواکس واجبه؟:متفکر::متفکر::متفکر: برای تولید بیشتر و ترشح هورمون تستوسترون! :سوت::سوت:

تندر
‏۱۳۹۱-۱۱-۰۲‏, ۱۱:۰۶ بعد از ظهر
سوستانون ، ممکنه به کلیه فشار بیاره ؟؟ ( یکی از بچه های باشگاه که فکر کنم تازه وارده داره مصرف می کنه و دچار کلیه درد شده )

تندر
‏۱۳۹۱-۱۱-۰۲‏, ۱۱:۰۸ بعد از ظهر
سلام به همه دوستان
من تو دوره دومم سوستانون 10 میل شرکت keyifi دارم با متابولون و ناندرلون و ویتامین e برداشتم
دیاناپول هم دارم
خواستم ببینم دوره خوبیه؟
خطرناک نیست؟مثلا سکته نکنم و از این حرفا
ممنونم میشم راهنماییم کنین

وا....همه چیز به سکته کردن که ملاک نیست ... کبد و کلیه و بیضه هم لحاظ کنید .

rezajbr
‏۱۳۹۱-۱۱-۰۴‏, ۰۲:۲۶ قبل از ظهر
سلام.
من میخواستم یه دوره ی سوستانون بردارم ولی تو انتخاب داروی دیگه بین چند گزینه موندم: 1-درایو. 2-ماسترون 3-ترن بولون
قدم 180 وزنم 95. تقریبا خشک. 3 سال سابقه تمرین دارم. 3 تا دوره هم داشتم قبلا: 1-وینسترول+پری موبولان. 2-پرپیونات+پارابولان. 3-پرپیونات+کلن

اساتید محترم خواهش میکنم اگه داروی دیگه ای رو برای دوره ی سوستانون میدونید بگید

bushehr-0771
‏۱۳۹۱-۱۱-۱۷‏, ۰۵:۱۰ بعد از ظهر
سلام مصرف هورمون بدون مكمل اثر داره؟

monako
‏۱۳۹۱-۱۱-۲۹‏, ۰۴:۵۵ بعد از ظهر
سلام من سوستانون روس مس خوام بگیرم لطفا عکس اصل یا تقلبی را برای ما میگذارید

amins
‏۱۳۹۲-۰۲-۰۲‏, ۰۵:۵۱ قبل از ظهر
سلام
24 سالمه تا حالا سابقه مصرف استرویید نداشتم نزدیک 2 سال تمرین دارم سوستانون برای من قوی نیست؟؟ چ گزینه ای برای من مناسب تر هست؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

♥مهدي♥
‏۱۳۹۲-۰۲-۰۲‏, ۰۷:۲۷ قبل از ظهر
سلام مصرف هورمون بدون مكمل اثر داره؟
به نظر من نه!شايد اثر داشته باشه يكم ولي بعد دوره فرتي حجم بدن ميخوابه.هورمون ميزني بدن ميخواد هي رشد كنه ولي هيچ مكملي بهش نميرسه كه بخواد نيازشو تامين كنه.شايد يه برنامه غذايي توپ و سرشار از پروتئين بچيني خوب باشه

♥مهدي♥
‏۱۳۹۲-۰۲-۰۲‏, ۰۷:۲۸ قبل از ظهر
سلام من سوستانون روس مس خوام بگیرم لطفا عکس اصل یا تقلبی را برای ما میگذارید
به نظر مياد كسي نداره كه ج نميده! از عمو گوگل كمك بگير :پوزخند:

Senior Manager
‏۱۳۹۲-۰۲-۰۲‏, ۱۲:۴۶ بعد از ظهر
قربون شکلت خب ما نداریم که بخوایم بذاریم برات
یه احتماله که بخوایم داشته باشیم. همون عمو گوگل خیلی بهتره برای این قبیل سوالات!!!:لبخند:

**silvester**
‏۱۳۹۲-۰۲-۱۸‏, ۱۰:۵۸ بعد از ظهر
سلام
24 سالمه تا حالا سابقه مصرف استرویید نداشتم نزدیک 2 سال تمرین دارم سوستانون برای من قوی نیست؟؟ چ گزینه ای برای من مناسب تر هست؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

سلام
با اجازه اساتید و تا جایی که اطلاعات من قد میده :
بستگی داره با چه دوزی مصرف کنی.معمولا برای دوره ی اول پریموبولان یا دکا و یا بعضی سوستانون با دوز پایه استفاده میکنن.البته هر کدومشون به تنهایی زیاد جوابگو نیستن و بهتر هست با دیگر استرویدها استک بشن.

yns_no
‏۱۳۹۲-۰۲-۱۹‏, ۱۰:۵۶ بعد از ظهر
دوستان من 5تا سوستانون 5تا ناندرلون با یه بسته 60 تایی قرص متوکسی خریدم فروشنده بهم گفت چجوری مصرف کنم اما خواستم اساتید محترم هم نظر بدن چجوری مصرف کنم البته گفته باید اکسی متولون الحاوی (ایرانی) هم باید مصرف کنم میخوام در حد سه تا چهر کیلو وزن اضافه کنم بنظرتون جواب میده؟

35IvI43!l
‏۱۳۹۲-۰۲-۲۰‏, ۰۹:۴۶ قبل از ظهر
دوستان من 5تا سوستانون 5تا ناندرلون با یه بسته 60 تایی قرص متوکسی خریدم فروشنده بهم گفت چجوری مصرف کنم اما خواستم اساتید محترم هم نظر بدن چجوری مصرف کنم البته گفته باید اکسی متولون الحاوی (ایرانی) هم باید مصرف کنم میخوام در حد سه تا چهر کیلو وزن اضافه کنم بنظرتون جواب میده؟

اینهمه خدم هشم به خاطر چهار کیلو ؟
اونم فقط وزنت بره بالا
قتله به خدا :D

yns_no
‏۱۳۹۲-۰۲-۲۰‏, ۱۲:۳۱ بعد از ظهر
داداش شما راست میگین ولی هر کاری میکنم وزنم اضافه نمیشه تیپ بدنیم عالیه تموم بدنم تفکیکه فقط میخوام یکم بدنم پر بشه اخه قدم بلنده 193 وزنمم80 کیلو

Mr.LEO
‏۱۳۹۲-۰۲-۲۰‏, ۱۲:۳۸ بعد از ظهر

با این ها وزنم بگیری سریع بر میگرده باز مخصوصا اکسی که همش پف هست و زود میخوابه
واسه 4کیلو میتونی از غذا و مکمل استفاده کنی هم سالم تر هست هم بهتر

yns_no
‏۱۳۹۲-۰۲-۲۱‏, ۱۱:۴۴ قبل از ظهر
با این ها وزنم بگیری سریع بر میگرده باز مخصوصا اکسی که همش پف هست و زود میخوابه
واسه 4کیلو میتونی از غذا و مکمل استفاده کنی هم سالم تر هست هم بهتر

غذا زیاد میخورم اما فک کنم مشکل جذب داشته باشم ازمایش خون ،کلیه ،کبدم دادم هیچ مشکلی نداشتم همش نرمال بود مکملم دو سه بار مصرف کردم جواب نداده نمی دنم چیکار کنم دوستان اگه روش مناسبی بلدن خواهشا راهنمایی کنن

Senior Manager
‏۱۳۹۲-۰۲-۲۱‏, ۱۲:۰۴ بعد از ظهر
عزیزم غذا خوردن 2 روزت رو طبق ساعت برام پیغام خصوصی کن و همچنین مقدار خوردنت رو
بهت میگم مشکل از کجاست
لطفا کامل انجام بده. و طبق ساعت برام بازگو کن. مرسی

Hooper
‏۱۳۹۲-۰۲-۲۱‏, ۱۲:۰۷ بعد از ظهر
اگه اینجور باشه که میگی دوست من با این داروها وزن میگیری اما این وزن موندگار نیست و بعد دوره کم کم میخوابه و اون چیزی که واست میمونه عوارضیه که این داروها دارن.خودت رو به مکمل فروش ها و مشاورنماها نسپر و از یک پزشک متخصص که اصول غدد و... بدن رو بدونه کمک بگیر:گل رز:

yns_no
‏۱۳۹۲-۰۲-۲۱‏, ۱۲:۴۶ بعد از ظهر
امروز رفتم اکسی ها رو پس دادم بجاش یه بسته قرص متوکسی- 1 فلاون گرفتم کپسول 60 تایی سفید رنگه گفت که باعث جذب بیشتر غذا میشه فقط نمیدونم کی باید استفاده کنم یا اصلا استفاده نکنم دوستان کسی چیزی در موردش میدونه ؟

arman98
‏۱۳۹۲-۰۳-۲۹‏, ۱۲:۵۵ بعد از ظهر
سوستانون اصل رو از تهيه كنم ؟ قيمتش چنده الان ؟ يه توضيحي بدين اطلاعاتي در موردش ندارم

Hooper
‏۱۳۹۲-۰۳-۲۹‏, ۰۱:۳۷ بعد از ظهر
سوستانون اصل رو از تهيه كنم ؟ قيمتش چنده الان ؟ يه توضيحي بدين اطلاعاتي در موردش ندارم

از جای 100% مورد اعتماد.
قیمته *** خوبش هم فکر کنم از 6500 به بالا باید باشه.واسه قیمت دقیق از آقا افشین(Senior manager) باید بپرسید.

Senior Manager
‏۱۳۹۲-۰۳-۳۰‏, ۱۰:۱۷ بعد از ظهر
سوس الفافارما دونه 17-18 فروشه الان
یه سری هم اومده به اسم کله گاوی ( بلغاریه ) دونه 15 فروشه
سوس کراچی ( فکر نمیکنم اصل باشه ) دونه 7 تومنه

hesam1371
‏۱۳۹۲-۰۴-۰۳‏, ۱۱:۴۱ بعد از ظهر
سلام دوستان خسته نباشید
سوالی داشتم درباره اینکه سوستانون کراچی بعد از تزریق درد داره؟؟آخه شنیدم که خیلی درد داره بعد از تزریق و نمیذاره هیچ کاری بکنی..
سوال بعدی اینکه دوره قبلی بنده تقریبا 1 الی 2 ماه پیش بوده که تو اون کراتین گاسباری و تست 25 تعداد 10 تا و گینر گاسباری و استانازول مصرف کردم و حدود 12 کیلو اومدم بالا...حالا میخوام بدونم تو این دوره با سوستانون چی مصرف کنم تا نتیجه بگیرم مخصوصا حجم و تیکه شدن وزن نمیخوام ؟؟؟

mohammad_sat
‏۱۳۹۲-۰۴-۰۴‏, ۰۲:۰۲ قبل از ظهر
سلام دوستان خسته نباشید
سوالی داشتم درباره اینکه سوستانون کراچی بعد از تزریق درد داره؟؟آخه شنیدم که خیلی درد داره بعد از تزریق و نمیذاره هیچ کاری بکنی..
سوال بعدی اینکه دوره قبلی بنده تقریبا 1 الی 2 ماه پیش بوده که تو اون کراتین گاسباری و تست 25 تعداد 10 تا و گینر گاسباری و استانازول مصرف کردم و حدود 12 کیلو اومدم بالا...حالا میخوام بدونم تو این دوره با سوستانون چی مصرف کنم تا نتیجه بگیرم مخصوصا حجم و تیکه شدن وزن نمیخوام ؟؟؟

سلام
عزیزم.سن شما؟وزن شما؟ضمن اینکه به نظر من اگه 2 ماهه از دوره قبلیت گذشته یکم بیشتر صبر کن

hesam1371
‏۱۳۹۲-۰۴-۰۴‏, ۰۷:۱۴ قبل از ظهر
سلام
عزیزم.سن شما؟وزن شما؟ضمن اینکه به نظر من اگه 2 ماهه از دوره قبلیت گذشته یکم بیشتر صبر کن

سلام
سن 21 وزن 70.
آخه نگران اینم که بدنم افت کنه...

ehsaniran
‏۱۳۹۲-۰۴-۰۴‏, ۰۸:۳۸ قبل از ظهر
سلام دوستان خسته نباشید
؟

اول که چون روغنی هست درد داره 1جا برو بزن که عجله نداشته باشه این جور تزریق ها حوصله میخواد باید با ارومی تزریق بشه بعد تزریق هم دقیقه همون ناحیه ثابت نگه دار احتیاج به ماساژ این حرفا هم نیست

حسین افصح وکیلی
‏۱۳۹۲-۰۴-۰۴‏, ۱۱:۵۲ قبل از ظهر
سوستانون درد نداره.من زدم

hesam1371
‏۱۳۹۲-۰۴-۰۴‏, ۰۱:۲۱ بعد از ظهر
پیشنهادی ندارید با سوستانون چی استفاده بشه؟

senior member
‏۱۳۹۲-۰۴-۰۴‏, ۰۲:۱۸ بعد از ظهر
پیشنهادی ندارید با سوستانون چی استفاده بشه؟

سلام
منم سوستانون دارم میخوام با دیانابول استفاده کنم البته هنوز نمیدونم این دو استروئید باهم مچ هستن یا نه ولی فک کنم حجم خوبی میدن

sina_3d
‏۱۳۹۲-۰۴-۱۴‏, ۰۲:۰۸ بعد از ظهر
سلام میخواستم ببینم نظرتون چیه راجبه این دوره
سوستانون+ترنبولون+دیانابول+کربو پروتئین+گلوتامین+کراتین
بدنم خشکه و فرم خوبی داره هدفمم حجم هستش و اینکه اگه جای کراتین از پمپ استفاده کنم بهتر نیست؟(بودجه واسه جفتش ندارم)

Hooper
‏۱۳۹۲-۰۴-۱۴‏, ۰۷:۱۰ بعد از ظهر
سابقه تمرین؟ تیپ بدنی؟ سابقه مصرف دارو؟

sina_3d
‏۱۳۹۲-۰۴-۱۵‏, ۰۶:۴۸ قبل از ظهر
قبلا حدود 2 سال (4 سال پیش)الان هم یک سال حدودا متداول....قرص وینسترول چندماه پیش+تست پروپیوونات
مکمل هم که مصرف کردم

Hooper
‏۱۳۹۲-۰۴-۱۵‏, ۱۱:۲۰ بعد از ظهر
قبلا حدود 2 سال (4 سال پیش)الان هم یک سال حدودا متداول....قرص وینسترول چندماه پیش+تست پروپیوونات
مکمل هم که مصرف کردم

دورش سنگینه واسه شما مناسب نیست اگه بخواین رسپتورهای بدن رو از الان با این دوره های سنگین بمباران کنید در آینده باید دوز داروهارو تا مرز جنون بالا ببرین.ترنبولون رو فعلا بیخیال شو نمه نمه برو بالا.

sina_3d
‏۱۳۹۲-۰۴-۱۶‏, ۱۱:۳۰ قبل از ظهر
سوستانون رو چند تا و چه جوری بزنم خوبه؟
هفته ای 2 تا برای 5 هفته چطوره؟

milad.fc
‏۱۳۹۲-۰۴-۱۶‏, ۱۲:۲۸ بعد از ظهر
سلام دوستان!
دیروز رفتیم برا دوستم سوستانون کراچی گرفتیم دونه ای 10تومن!(عکس میگیرم میذارم چون امپول هاش دست منه)
قیمتش زیاده یا خوبه؟
(6 تا گرفتیم که هفته اول 1عدد-هفته دوم و سوم 2 تا-هفته اخر هم 1 عدد)

و متابولون و گینر و کراتین!

به نظرتون جواب میگیره؟
20 ساله!65کیلو

Senior Manager
‏۱۳۹۲-۰۴-۱۶‏, ۰۱:۱۱ بعد از ظهر
بالا گرفتی. چاپ زرد رنگ. درسته؟
با 6 تا دونه هم جواب نمیده متاسفانه. اخه کارشم...

honeyamin
‏۱۳۹۲-۰۴-۱۶‏, ۰۱:۴۲ بعد از ظهر
سلام دوستان!
دیروز رفتیم برا دوستم سوستانون کراچی گرفتیم دونه ای 10تومن!(عکس میگیرم میذارم چون امپول هاش دست منه)
قیمتش زیاده یا خوبه؟
(6 تا گرفتیم که هفته اول 1عدد-هفته دوم و سوم 2 تا-هفته اخر هم 1 عدد)

و متابولون و گینر و کراتین!

به نظرتون جواب میگیره؟
20 ساله!65کیلو

سوس آلفا فارما میگرفتی خوب،نسبت به سوسای دیگه ارزونم هست(بجز تقلبی هاو بی کیفیتا) خوب اینو با پری یا وین استک کن،که پشته سازی هم داشته باشی نه فقط باد که بره،hcg هم بگیر که ب فنا نری

milad.fc
‏۱۳۹۲-۰۴-۱۶‏, ۰۷:۴۰ بعد از ظهر
بالا گرفتی. چاپ زرد رنگ. درسته؟
با 6 تا دونه هم جواب نمیده متاسفانه. اخه کارشم...
اره
چاپ زرد رنگ

من که هیچ گاه سمت استروئید نمیرم
ولی مشاور بهش گفت برات کافیه

sina_3d
‏۱۳۹۲-۰۴-۱۸‏, ۱۰:۱۸ قبل از ظهر
اقا جای دیانابول بهم ناپوسیم 5 میل داده..واسه مصرفشم هفته اول روزی 3 تا..هفته دوم 6 تا..هفته سوم 9 تا..هفته چهارم 6 تا و هفته اخر هم 3 تا
چطوره ناپوسیم کلا؟از دیانابول بهتره؟طریقه مصرفش درسته؟

Senior Manager
‏۱۳۹۲-۰۴-۱۸‏, ۱۰:۲۹ قبل از ظهر
همون دیانابوله دیگه. فرق داره که. ناپوسیم یه اسم تجاریه
کم و زیاد کردنشم معنی نداره.
.
.
لطفا سوالاتی که به عنوان این تاپیک "سوستانون" ربط ندارن رو در قسمت خودش بپرسید

sina_3d
‏۱۳۹۲-۰۴-۲۰‏, ۰۵:۴۹ بعد از ظهر
سوستانونم ماله شرکت rwr هست فقط یه مشکل این که حدوده 45 روز به انقضاش مونده که یعنی دقیقا تا اخرین روز دورم میشه اینطوری؟مشکلی نداره؟
اسمش هم نوشته spectriol شرکت rwr که فکر میکنم دزش بایین هستش و methan و nandrol هم داره توش به مقدار 20ml و 15ml

پسر برفي
‏۱۳۹۲-۰۴-۲۰‏, ۰۵:۵۶ بعد از ظهر
سوستانون آلفافارماهفته اي دوتابه مدت 5هفته زدم درسته حجم خشكي بهم داد ولي درمقابل غول استروئيدسازي جهان بالكان فارماصفربود،بنظرم تفاوت كمي بين سوستانون كراچي وآلفافارماهستش،بدي كراچي آبسه كردنش هستش

sina_3d
‏۱۳۹۲-۰۴-۲۲‏, ۰۱:۴۰ بعد از ظهر
سوستانونم ماله شرکت rwr هست فقط یه مشکل این که حدوده 45 روز به انقضاش مونده که یعنی دقیقا تا اخرین روز دورم میشه اینطوری؟مشکلی نداره؟
اسمش هم نوشته spectriol شرکت rwr که فکر میکنم دزش بایین هستش و methan و nandrol هم داره توش به مقدار 20ml و 15ml
یکی نیست جواب بده؟امروز رفتم یکیشو زدم بدنمو که حسابی داغ کرد..فقط دوزش خیلی بایین نیست؟کلا 65 میل ماده موثر داره جای 250 میل

Bbehnam
‏۱۳۹۲-۰۴-۲۲‏, ۰۳:۰۰ بعد از ظهر
کیفیت سوستانون کرچی چطوره ؟ قیمتش 8.5 هست ؟

peptid
‏۱۳۹۲-۰۴-۲۲‏, ۰۶:۲۵ بعد از ظهر
معمولی رو به مزخرف

BODY1.72
‏۱۳۹۲-۰۵-۱۵‏, ۰۱:۴۲ بعد از ظهر
با سلام خدمت استید عزیز اول یه سوال
من عید یه دوره دیانابول و وینسترول داشتم تموم شد .ایا الان میشه هورمون مصرف کنم ؟
دوره ای که الان میخوام بردارم ایناس
پروتئین _bcaa_مولتی ویتامین _گلوتامین _پمپ و سوستانون +دیانابول چطوره؟

محمد کرمی
‏۱۳۹۲-۰۵-۱۵‏, ۰۵:۵۰ بعد از ظهر
سلام با تشکر از سایت خوب و کاملتون یه سئوال داشتم من 12 تا تست پاکستانی و 6تا تست روسی و 6تا پرپیونات دارم چه طور باید مصرف کنم ؟؟؟؟
این برنامه ای هست که مربیم بهم داده :
شنبه و سه شنبه پرپیونات + ویتامین e + تست پاکستانی سر شونه
یک شنبه تست روسی + b12 + تست پاکستانی پا
نظر شما چیه ؟
در ضمن تست پاکستانیها 250 هست
پرپیونات 25
و تست روس روش زده 5%

پسر برفي
‏۱۳۹۲-۰۵-۱۵‏, ۰۸:۱۸ بعد از ظهر
استروئيدهات اصلأ معلوم نيست باچه هدفي برات تجويزكرده،آخه چرا6تاپروپيونات، پيشنهادبرادرانه دارم مصرف نكن،پيش مربي آگاه وكارداني برو

second ashil
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۰‏, ۰۱:۲۸ بعد از ظهر
سلام به همه اساتيد دوستان آيا سوستانون و وينسترول آلفا فارما درد داره يا نه ؟ اگه داره چه بايد كرد ؟ اصلا ميشه كاري كرد يا بايد سوخت و ساخت ........

renger
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۰‏, ۰۱:۴۸ بعد از ظهر
سوستانون که روغنیه ، تقریباً مثل آمپول ویتامین ( b compelex + b12= benorovit ) درد داره ، وینسترول هم که همچون پنی سیلین درد داره و البته خیلی بدتر از پنی جون :پوزخند:، تنها کاری که میشه کرد ، لیدوکایین بگیری موقع تزریق 1 میل ازش بکشی و به آمپولت اضافه کنی که اونم درد زمان تزریق رو کم میکنه ولی بعد از اینکه بی حسی میپره درد شروع میشه . :پوزخند:

second ashil
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۰‏, ۰۲:۲۳ بعد از ظهر
هيچ فرقي بين اين آلفا و كراچي نيست ...... من فكر ميكردم اين آلفا ها دردشون كمه ...... داداش ليدوكايين هيچ تاثير ديگه اي جز بي حسي كه نمي ذاره ؟

renger
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۰‏, ۰۲:۲۷ بعد از ظهر
آمپول آمپوله دیگه همشون با سرنگ تزریق میشن حالا یکی غلظتش زیاده یکی کم ولی درد دارن کاریش هم نمیشه کرد ، نه ، فقط درد تزریق رو کم میکنه ولی بعد از 1 ساعت دردش شروع میشه ، ولی در کل نترس از دردش ، چون 5 ، 6 تا که میزنی دیگه واست عادی میشه دردش ، فقط توی سرشونه نزن ، به باسن بزن .

second ashil
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۰‏, ۰۲:۵۳ بعد از ظهر
مرسي بابت راهنمايي و كمكت داداش

پسر برفي
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۰‏, ۰۳:۲۸ بعد از ظهر
سلام به همه اساتيد دوستان آيا سوستانون و وينسترول آلفا فارما درد داره يا نه ؟ اگه داره چه بايد كرد ؟ اصلا ميشه كاري كرد يا بايد سوخت و ساخت ........نه دوستم زياد درد نداره، دربين استروئيدات پروپيونات ازهمشون پردردترهستش

^Mohammad^
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۰‏, ۰۵:۲۰ بعد از ظهر
هرچی استر کوتاه اثر تر باشه دردش هم بیشتره :صلح:

second ashil
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۰‏, ۱۰:۴۷ بعد از ظهر
ظاهرا دردش خیلی نیست .... خدایا.....:بامزه::بامزه::بامزه:
آقا دم شما گرم....ها تا یادم نرفته شماره سرنگ تو تزریق سوس و وین موثره . سرنگش ایرانی باشه یا فرقی نداره ؟

BCAA
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۱‏, ۰۲:۱۷ قبل از ظهر
آقا دم شما گرم....ها تا یادم نرفته شماره سرنگ تو تزریق سوس و وین موثره . سرنگش ایرانی باشه یا فرقی نداره ؟
وین رو با سرنگ 5 که نیدل بزرگتری داره بزن
سوس رو با سرنگ 2

فرقی نداره ایرانی و خارجیش فقط اگر خودت تزریق میکنی ازین سرنگها بگیر که اون قسمت لاستیکی مشکی رو ندارن که واسه آسپیره و تزریق راحت باشی

mohammad_sat
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۱‏, ۰۳:۰۹ قبل از ظهر
درود
اگه احساس درد در زدن سوستانون داری با ویتامین E قاطی کن.وینسترول هم خواه ناخواه یکم سوزش داره موقع تزریق.ضمنا در مورد سرنگ باید بهت بگم حتما حتما مارک ایرانی سها تهیه کن.به غیر از اون دیگه نزن.یک سری سرنگ هایی قطری از حدود 1 سال پیش توی بازاز پخش شد که خود وزارت بهداشت هم اونارو جمع کرد چون چینی بود و واقعا غیر استندارد

^Mohammad^
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۱‏, ۰۹:۰۹ قبل از ظهر
با سرنگ 2 میل سر ابی تزریق کن

second ashil
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۳‏, ۰۷:۳۳ بعد از ظهر
دوستان گرامي واساتيد محترم
مرسي بابت راهنمايياتون . آقا اين سوستانون هاي آلفا فارما ازلحاظ ظاهر مشكلي ندارن ( منظورم جعبشونه چون من سوس هاي آلفا فارما رو با قاب هاي كشيده تر ديده بودم . )

http://img.bodybuilder.ir/images/13912658619911560658.jpg

http://img.bodybuilder.ir/images/17222614845454774790.jpg

http://img.bodybuilder.ir/images/32526055709871682131.jpg
http://img.bodybuilder.ir/images/25879103750834586582.jpg

پسر برفي
‏۱۳۹۲-۰۵-۲۳‏, ۰۷:۳۸ بعد از ظهر
من خودم آلفا سوس رفتم:پوزخند: ولي ظاهرش اين نبود،حالادوستان راهنمائيت ميكنن

^Mohammad^
‏۱۳۹۲-۰۶-۰۳‏, ۰۷:۰۳ قبل از ظهر
حاجی کد داره بزن تو سایت ببین چی جواب میده ؟:متفکر:

peptid
‏۱۳۹۲-۰۶-۰۳‏, ۰۹:۰۲ قبل از ظهر
حواست باشه کد رو 1 بار بزنی بگه درسته دیگه دفعهدوم بزنی میگه ندرست

Capitan Black
‏۱۳۹۲-۰۶-۰۴‏, ۱۱:۳۵ قبل از ظهر
دوستان گرامي واساتيد محترم
مرسي بابت راهنمايياتون . آقا اين سوستانون هاي آلفا فارما ازلحاظ ظاهر مشكلي ندارن ( منظورم جعبشونه چون من سوس هاي آلفا فارما رو با قاب هاي كشيده تر ديده بودم . )

http://img.bodybuilder.ir/images/13912658619911560658.jpg

هر برندي مياد واسه تنوع هم كه شده هر از گاهي بسته بندي محصولاتشو عوض ميكنه:پوزخند:
سري اوله سوس الفا عريض تر بود اين عكسي كه شما گذاشتيد سري دومه:پوزخند:

second ashil
‏۱۳۹۲-۰۶-۰۴‏, ۱۲:۲۵ بعد از ظهر
از همه دوستان ممنون . لطف كرديد بچه ها......

enzo1990
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۲‏, ۰۵:۲۲ بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان عزیز
من قبلا دو تا دوره ی جداگانه با سوستانون و بولدنون رفتم . مدتی هم استانازول خوراکی مصرف کردم . الان میخواستم 3 هفته با بولدنون هفته ای 1 میل پیشه سازی کنم بعدش یه دوره ی سوستانون آلفا با دیانابول برم که همراهش مکمل های کربو پروتیین و وی و پمپ و کراتین هم قراره مصرف بشه . هدفمم حجم هستش . قد 178 وزن 75 . سابقه تمرینمم 1 سال و نیم حدودا .
میخواستم بدونم این ترکیب واسه این دوتا استروئید چجور جواب میده و عوارضش شدید هست یا نه و اینکه حداکثر چند هفته و با چه دوزی مصرف کنم . ضمنا بعد این دوره نیازی به پاکسازی و مصرف آنتی استروژن هست یا لزومی نداره ؟
سپاس

Capitan Black
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۲‏, ۰۹:۲۰ بعد از ظهر
پيشه سازي ديگه چه جور صيغه ايه؟:پوزخند::متفکر:

EsiMania
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۳‏, ۱۲:۲۰ بعد از ظهر
برای تزریق 2 میل سوستانون در هفته میشه از یک بار تزریق استفاده کرد یا این کار تاثیری کمتر نسبت به دو بار تزریق داره و فقط عوارض رو بیشتر میکنه؟

ONN
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۳‏, ۰۱:۴۴ بعد از ظهر
برای تزریق 2 میل سوستانون در هفته میشه از یک بار تزریق استفاده کرد یا این کار تاثیری کمتر نسبت به دو بار تزریق داره و فقط عوارض رو بیشتر میکنه؟

سلام
به نظرت تو يك وعده ميشه هم صبحانه هم نهار و هم شام رو خورد ؟!!!
تزريق يكبار سوستانون در هفته ام جواب ميده حالا اگه ميخواي دو ميل بزني بهتره تقسيم بشه تا 4 عدد در هفته ام من ديدم ميزنن ولي بهترينش همون 3 عدد در هفته است ....

mayke
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۳‏, ۰۲:۳۵ بعد از ظهر
سلام می خواستم بدونم کیفیت سوستانون تایلند چطوری هست.وکسی قیمت داره مرسی

EsiMania
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۴‏, ۱۲:۰۰ قبل از ظهر
سلام می خواستم بدونم کیفیت سوستانون تایلند چطوری هست.وکسی قیمت داره مرسی

من یه مدل سوستانون تایلندی دیدم به نام testomax با استاندارد چین...اگه منظورت اونه حجم خوبی میده اما کیفیتش طوری هست که به راحتی عارضه نوک سینه رو بوجود میاره و باید به با دقت فراوون و برنامه درست ازش استفاده کرد وگرنه پشیمونی به جا میذاره و رفتن به اتاق جراحی ژنیکوماستی...قیمتش هم دونه ای 10 تومن
مصرف هر دارویی باید از نوع با کیفیت و اصلش باشه بهتره بگردی دنبال آلفا فارما

crazycrow
‏۱۳۹۲-۰۸-۰۸‏, ۱۰:۲۵ بعد از ظهر
سلام به همگی من 150 تا دیانابول 5 میل با 10 تا سوستانل 250 میل برداشتم بعد اینکه تموم شد ایا باید دارویی مصرف کنم که کلیمو تمیز کنه!

milad68
‏۱۳۹۲-۰۸-۰۸‏, ۱۰:۳۶ بعد از ظهر
اگه بتونی پروویرون گیر بیاری بهتره همزمان با سوستانون استفاده کنی.البته در کنارش باید از داروهای آنتی استروژن هم استفاده بشه.در ضمن بهتره به جای کلیه به فکر کبد باشی دوست عزیز

Capitan Black
‏۱۳۹۲-۰۸-۰۸‏, ۱۰:۳۶ بعد از ظهر
اصولا استروئيد ها روي كبد تاثير ميزارن تا كليه!
به اين تايپيك مراجعه كن واسه تراپي بعد از دوره
http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?2291-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%BE%DB%8C-%D8%A8%D8%B9%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%B5%D8%B1%D9%81-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D9%88%D8%A6%DB%8C%D8%AF%DB%8C-%D8%AC%D9%87%D8%AA-%D8%AD%D9%81%D8%B8-%D8%AD%D8%AC%D9%85

nahif
‏۱۳۹۲-۱۲-۱۵‏, ۱۲:۳۹ قبل از ظهر
دوستان من تا حالا استروئید نزدم
حالا خواستم یه دوره 10 تا سوستانون کراچی که نمیدونم اصل و بدلش چطوره یکی از دوستان گفت اگه تب و لرز داشتی اصله
و 10 تا ناندرولون برم البته بدون مکمل
خواستم ببینم تاثیری میذاره و احتمالا همین یک بار رو میخوام امتحان کنم
نظرتون چیه

crazycrow
‏۱۳۹۲-۱۲-۱۵‏, ۱۲:۱۷ بعد از ظهر
سلام دوست عزیز من تجربه زیادی ندارم ولی خودم دوره سوستانون با متان رفتم بدونه مکمل فقط یکم بدنم خشک تر شد بدون مکمل تاثیر زیادی نداره هنوز اگه اصل هم باشه

miladbb1994
‏۱۳۹۲-۱۲-۱۵‏, ۱۱:۵۴ بعد از ظهر
آخه این چه کاریه که کردی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:متفکر::متفکر::متفکر::متفکر:

nahif
‏۱۳۹۲-۱۲-۱۶‏, ۰۸:۲۱ قبل از ظهر

با نقل قول میزدی بدونیم کی کار بدی کرده

*BABAK KH*
‏۱۳۹۲-۱۲-۱۶‏, ۱۰:۴۶ قبل از ظهر
بدنی که با مکمل بالا میاد رو که قال قال نمی کنن.

nahif
‏۱۳۹۲-۱۲-۱۶‏, ۱۰:۵۷ قبل از ظهر
اینجا هر کی از هر دری سخن میگه

miladbb1994
‏۱۳۹۲-۱۲-۱۶‏, ۰۳:۳۷ بعد از ظهر
سلام دوست عزیز من تجربه زیادی ندارم ولی خودم دوره سوستانون با متان رفتم بدونه مکمل فقط یکم بدنم خشک تر شد بدون مکمل تاثیر زیادی نداره هنوز اگه اصل هم باشه

مصرف استروئید بسیار مضره حالا کسی این عوارض رو قبول میکنه لااقل حداکثر تاثیر رو باید بگیره نه این که فقط استروید بزنی بدون هیچ مکملی!!!

nahif
‏۱۳۹۲-۱۲-۱۶‏, ۰۵:۵۴ بعد از ظهر
آخه این چه کاریه که کردی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:متفکر::متفکر::متفکر::متفکر:
مصرف استروئید بسیار مضره حالا کسی این عوارض رو قبول میکنه لااقل حداکثر تاثیر رو باید بگیره نه این که فقط استروید بزنی بدون هیچ مکملی!!!
فکر کنم ما باید بدنسازی رو بذاریم کنار از استر که میترسم پول مکمل هم که نداریم
یعنی مال کسایی که پول ندارن نیست

crazycrow
‏۱۳۹۲-۱۲-۱۶‏, ۰۸:۱۵ بعد از ظهر
دیگه اونوقت نفهم بودم زدم رفت الانم رشد بدنم خیلی کند شده

آخه این چه کاریه که کردی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:متفکر::متفکر::متفکر::متفکر:

AryaMan
‏۱۳۹۲-۱۲-۱۷‏, ۰۲:۲۰ بعد از ظهر
دوستان یه سئوال در مورد سوستانون!؟(اینو یه مربی گرفته):
تزریق یک روز در میان 3 عدد سوستانون + ویتامین ب کمپلکس+ 12 و ای... میتونه 20 تا 30 % ده روز قبل از مسابقه رزمی بهت قدرت بده؟ایا درسته چنین چیزی؟

crazycrow
‏۱۳۹۲-۱۲-۱۷‏, ۰۸:۳۲ بعد از ظهر
با چه دوزی شما میگین یه روز در میون میشه 9 تادر هفته اگه با دوز هر درونه 250 میل حساب کنی میشه 2250 میل که اونوقت ادم میمره!!!

^Mohammad^
‏۱۳۹۲-۱۲-۱۷‏, ۰۸:۳۷ بعد از ظهر
تزریق یک روز در میان 3 عدد سوستانون + ویتامین ب کمپلکس+ 12 و ای... میتونه 20 تا 30 % ده روز قبل از مسابقه رزمی بهت قدرت بده؟ایا درسته چنین چیزی؟اصلا هم اینطوری نیست....این ها مربی های جعفر بازویی هستن....همچیم دوزی رو پاورکارا هم استفاده نمی کنن ...

crazycrow
‏۱۳۹۲-۱۲-۱۷‏, ۰۹:۰۱ بعد از ظهر
یه موقع نری بزنی ها به فنا میری !اگه هدفت رزمی هست استرویید اصلا ارزششو نداره میتونی از مکمل هیی مانند کراتین و پمپ و bcaa استفاده کنی.

AryaMan
‏۱۳۹۲-۱۲-۱۸‏, ۰۲:۴۲ قبل از ظهر
ممنون بخاطر راهنماییهاتون اخه یه مشکلی هست 90% حرفه ای ها که میان استرویید استفاده کردن و مسابقات وزن ازاد کیوکوشین هم خیلی سنگینه مخصوصا مسابقات استانی...

AryaMan
‏۱۳۹۲-۱۲-۱۸‏, ۰۲:۴۸ قبل از ظهر
اصلا هم اینطوری نیست....این ها مربی های جعفر بازویی هستن....همچیم دوزی رو پاورکارا هم استفاده نمی کنن ...

دوست گرامی جسارتا منظورتون دوز ویتامین ها هست یا سوستانول؟وگفتین اصلا منظورتون اینه که قدرت میده ولی دوزش بالاست یا اینکه قدرت نمیده و بی فایدست؟

crazycrow
‏۱۳۹۲-۱۲-۱۸‏, ۱۲:۰۸ بعد از ظهر
دوزش خیلی بالاست معمولا هفته ای 250 میل استفاده میکنن و معمولا با ویتامین eمخلوط میکنن

AryaMan
‏۱۳۹۲-۱۲-۱۸‏, ۱۲:۱۸ بعد از ظهر
دوزش خیلی بالاست معمولا هفته ای 250 میل استفاده میکنن و معمولا با ویتامین eمخلوط میکنن

این دوز بالا عوارضش چیه؟وایا قدرت هم میده؟(چند روز بعد؟)

crazycrow
‏۱۳۹۲-۱۲-۱۸‏, ۱۲:۲۵ بعد از ظهر
صفحه 1 رو مطالعه کن قدرت که میده

AryaMan
‏۱۳۹۲-۱۲-۱۸‏, ۰۲:۲۲ بعد از ظهر
البته دوستان من منظورم فقط 1 هفته بود نه یک دوره کامل!

alityson
‏۱۳۹۲-۱۲-۱۸‏, ۰۴:۱۶ بعد از ظهر
تزریق یک روز در میان 3 عدد سوستانون + ویتامین ب کمپلکس+ 12 و ای... میتونه 20 تا 30 % ده روز قبل از مسابقه رزمی بهت قدرت بده؟ایا درسته چنین چیزی؟

دوست عزیز.استرویید ها توی دوره جواب میدن

قبل مسابقه یه سری دارو های محرک (کافیین و افدرین)شاید بتونه کمی روی نفس و سرعت بدن توی مسابقات رزمی تاثیر بزاره.
به نظر من به جای ب کمپلکس. نوروبین .از چند روز قبل مسابقه استفاده کنی.اونم توان خوبی مسده

دوست گرامی جسارتا منظورتون دوز ویتامین ها هست یا سوستانول؟وگفتین اصلا منظورتون اینه که قدرت میده ولی دوزش بالاست یا اینکه قدرت نمیده و بی فایدست؟

من خودم.چند سال مسابقه رزمی دادم

کیوکوشین هم مسابقه دادم.
استرویید ها توی دوره خوب جواب میدن.

مثلا دکانوات برای یه کیوکوشین کار خوب جواب میده(امتحان کردم که میگم:پوزخند:

nahif
‏۱۳۹۲-۱۲-۲۰‏, ۰۷:۰۹ بعد از ظهر
دوستان
یکی از دوستام در مورد سوستانون در مورد اصل و بدلش که کراچی بود این جور گفت
همه رو بذارم کنار هم اندازه پوکه ها کوتاه و بلند نباشه خواستم ببینم درسته
و یه فروشنده هم گفت تاریخی که سیاه زده شده باید با دست پاک بشه کمتر منطقی بود این یکی

erfann
‏۱۳۹۲-۱۲-۲۱‏, ۱۰:۵۸ بعد از ظهر
دوستان
و یه فروشنده هم گفت تاریخی که سیاه زده شده باید با دست پاک بشه کمتر منطقی بود این یکی
یه سری از استروئیدهای تقلبی اگه کنار هم بذاری اندازشون یه کم متفاوته ولی این دلیل نمیشه که اگه هم اندازه باشن اصلن :گل رز:

nahif
‏۱۳۹۳-۰۱-۰۲‏, ۰۳:۳۰ بعد از ظهر
یه سری از استروئیدهای تقلبی اگه کنار هم بذاری اندازشون یه کم متفاوته ولی این دلیل نمیشه که اگه هم اندازه باشن اصلن :گل رز:

من الان جواب خودم رو چه جوری پیدا کنم تو این جمله
لطفا روش تشخیص کراچی اصل رو کسی میدونه بگه

Senior Manager
‏۱۳۹۳-۰۱-۱۴‏, ۱۱:۲۷ بعد از ظهر
دوستان

کراچی ها از بیخ تقلبی هستن. تو اصفهان میزنن

markmarky
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۸‏, ۰۳:۵۷ بعد از ظهر
با سلام، میشه سوستانون و پارابولان رو طی یک دوره و همزمان تزریق کرد؟
بهترین مارک هایی که میشه اصلش رو راحت تر تو بازار برای این دوتا استروئید پیدا کرد کدوما هستن؟ حدود قیمتشون رو هم بگین ممنون میشم

behshad0141
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۸‏, ۱۰:۱۹ بعد از ظهر
بهترین مارک هایی که میشه اصلش رو راحت تر تو بازار برای این دوتا استروئید پیدا کرد کدوما هستن؟ حدود قیمتشون رو هم بگین ممنون میشم
بله براي تفكيك بيشتر سوستانون را مشه با وينسترول ( استنازول ) يا پارابولان مصرف كرد ولی همزمان تزریق نکن آخه لزومی نداره!!
قبلا دوره رفتی؟!..اگه نرفتی اصلا این دوره مناسبت نیستا!!

والا سوستانون بنظرم بهترین مارک همون آلفا فارما باشه البته اگه اصل باشه پارابولانو نمیدونم!!سوستانون آلفا فارما دونه ای 17تومن باید باشه!!

markmarky
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۹‏, ۰۱:۲۴ قبل از ظهر
بله براي تفكيك بيشتر سوستانون را مشه با وينسترول ( استنازول ) يا پارابولان مصرف كرد ولی همزمان تزریق نکن آخه لزومی نداره!!
قبلا دوره رفتی؟!..اگه نرفتی اصلا این دوره مناسبت نیستا!!

والا سوستانون بنظرم بهترین مارک همون آلفا فارما باشه البته اگه اصل باشه پارابولانو نمیدونم!!سوستانون آلفا فارما دونه ای 17تومن باید باشه!!

حقیقتش این دوره رو یکی از مربی ها برای یک ورزشکاری که برای مسابقات کشوری آماده میشه داده اما یکی از مربیان دیگه گفته تزریق همزمان سوستانون و پارابولان اشتباه محضه!
خواستم نظر اساتید این سایت رو بدونم

Senior Manager
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۹‏, ۰۱:۵۷ بعد از ظهر
نمیخونه باهم
دوتا base متفاوت هستن. یکی حجم و قدرت و یکی هم توی دوران کات بکار میره

alirahimi
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۹‏, ۰۲:۰۱ بعد از ظهر
پروپیونات + پارابولان بهتره ...
میتونی یه اورال هم اضافه کنی ...
آلفا خوبه ولی پارابولان آلفا دوزش الکیه ، آخه هر 75 mg/ml پارابولان حدود 40 تا 50 تومن آب میخوره ...

"All Eyes On Me"
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۹‏, ۰۲:۴۶ بعد از ظهر
ی قیمت استنازول خوراکی گرفتم بنظرم عجیبه گرونه هرقرص 1 میله 12.5 تومن هربسته 10 عدد دارد قیمتش فروشنده میگفت هلال اهمری یا صلیب سرخی همچین اسمی داشت دقیق یادم نیست کسی اطلاعاتی دراین زمینه داره؟سوستانون الفا فارما دونه ای 12.5 قیمت گرفتم وین هم میگفت دزما داره 18 تومه کیفیت دزما بهتره یا الفا؟

^Mohammad^
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۹‏, ۰۶:۵۹ بعد از ظهر
با کل احترام ب افشین خان عزیز ولی من ی خورده با نظر مخالقم و ب ی دلیل اونم اینه که این دو رو میشه با هم استفاده کرد ولی ب ی شرط اونم کنترل استروژن و تنها استفاده از قدرت انابولیک سوس ولی این تنها میسره وقتی دوره بالای 10 هفته باشه:گل رز:

Senior Manager
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۹‏, ۰۸:۳۸ بعد از ظهر
سوس هم از چند استر تست بهره میبره. بنظرم از یکیش که بهر بهت جواب میده استفاده کنی خیلی بهتره
میشه با داروهای بهتر خب استک کرد. اونم برای کسی که میخواد تو رده کشوری اماده بشه. چرا مثلا با مسترون استک نشه

^Mohammad^
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۹‏, ۰۸:۴۱ بعد از ظهر
سوس هم از چند استر تست بهره میبره. بنظرم از یکیش که بهر بهت جواب میده استفاده کنی خیلی بهتره
میشه با داروهای بهتر خب استک کرد. اونم برای کسی که میخواد تو رده کشوری اماده بشه. چرا مثلا با مسترون استک نشه

حرف شما درسته ولی منظورم این بود درسته داروی حرفه ای پرورش اندام نیست ولی باز باهاش میشه خوب عضله سازی کرد واگرنه با مسترون یا ترن قابل مقایسه نیست

afshin_zavar
‏۱۳۹۳-۰۲-۱۴‏, ۰۸:۵۳ بعد از ظهر
یکی از دوستان تازه وارد و لاغراندام ، بنا به توصیه ی مربیش، سوستانون + وینسترول تزریق میکرد.

ترکیب این دو نوع هورمون، واقعا در اعطای حجم ماندگار و قدرت موثره ؟ اگه بله، دوز مفیدش چقدره، دوره اش چند هفته س و برای پاکسازی کبد و بازگردوندن هورمون ها باید چیکار کرد. :گل رز:

کلبه ی برفی
‏۱۳۹۳-۰۲-۱۴‏, ۰۹:۴۳ بعد از ظهر
مگه میشه سوستانون با وینسترول :متفکر: امان از این مربی نماها :بیفایده:

Hamed#
‏۱۳۹۳-۰۲-۱۵‏, ۰۷:۵۹ قبل از ظهر
یکی از دوستان تازه وارد و لاغراندام ، بنا به توصیه ی مربیش، سوستانون + وینسترول تزریق میکرد.

ترکیب این دو نوع هورمون، واقعا در اعطای حجم ماندگار و قدرت موثره ؟ اگه بله، دوز مفیدش چقدره، دوره اش چند هفته س و برای پاکسازی کبد و بازگردوندن هورمون ها باید چیکار کرد. :گل رز:

با سلام
بله اگه دوزش رعایت بشه وینسترول و سوستانون باعث حجم با کیفیت و افزایش قدرت میشه.
موثر ترین دوز مصرفی آمپول وینسترول دیپوت ۵٠ میلی گرم در روز و یا
حداقل ٢ روزی ۵٠ میلی گرم می باشد از این رو دوز مصرفی آن در
دوره ھا نھایتا ۶ آمپول در ھفتھ کھ معادل ٣٠٠ میلی گرم در ھفتھ می
باشد .

دوز مصرفي سوستانون 250 تا 750 ميليگرم در هفته مي باشد كه حرفه اي ها تا 3000 ميلي گرم ( 12 آمپول ) در هفته نيز مصرف مي كنند كه عوارض جانبي بسيار بالايي دارد.و قابل ذکر هست که بهتره سوستانون رو هر 10 روز یکبار تزریق کنید.

کلبه ی برفی
‏۱۳۹۳-۰۲-۱۵‏, ۱۰:۵۸ قبل از ظهر
با سلامبله اگه دوزش رعایت بشه وینسترول و سوستانون باعث حجم با کیفیت و افزایش قدرت میشه.موثر ترین دوز مصرفی آمپول وینسترول دیپوت ۵٠ میلی گرم در روز و یاحداقل ٢ روزی ۵٠ میلی گرم می باشد از این رو دوز مصرفی آن دردوره ھا نھایتا ۶ آمپول در ھفتھ کھ معادل ٣٠٠ میلی گرم در ھفتھ میباشد .
دوز مصرفي سوستانون 250 تا 750 ميليگرم در هفته مي باشد كه حرفه اي ها تا 3000 ميلي گرم ( 12 آمپول ) در هفته نيز مصرف مي كنند كه عوارض جانبي بسيار بالايي دارد.و قابل ذکر هست که بهتره سوستانون رو هر 10 روز یکبار تزریق کنید.سوستانون با وینسترول نمیخونه

Hamed#
‏۱۳۹۳-۰۲-۱۵‏, ۱۱:۳۰ قبل از ظهر
سوستانون با وینسترول نمیخونه

لطفا اولین مطلب این تاپیک رو تا آخر بخون

http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?62-%D8%B3%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86-sustanon

afshin_zavar
‏۱۳۹۳-۰۲-۱۵‏, ۱۱:۳۵ قبل از ظهر
بله اگه دوزش رعایت بشه وینسترول و سوستانون باعث حجم با کیفیت و افزایش قدرت میشه.
ممنون.
250 میلیگرم میشه 0.025 سی سی و 50 میلی گرم میشه 0.5 سی سی؛

این دوز رو کی مشخص می کنه ؟ در مورد همه صدق میکنه؟

Hamed#
‏۱۳۹۳-۰۲-۱۵‏, ۱۱:۴۳ قبل از ظهر
ممنون.
250 میلیگرم میشه 0.025 سی سی و 50 میلی گرم میشه 0.5 سی سی؛

این دوز رو کی مشخص می کنه ؟ در مورد همه صدق میکنه؟

سوستانون شما هر آمپولش چقدره؟منظورم روش چی نوشته؟

afshin_zavar
‏۱۳۹۳-۰۲-۱۵‏, ۱۱:۴۸ قبل از ظهر
سوستانون شما هر آمپولش چقدره؟منظورم روش چی نوشته؟
مال من نیست. روش عبارت Induject نوشته بود که با جستجو، فهمیدم همون سوستانون هست.

Hamed#
‏۱۳۹۳-۰۲-۱۵‏, ۱۱:۵۶ قبل از ظهر
مال من نیست. روش عبارت Induject نوشته بود که با جستجو، فهمیدم همون سوستانون هست.

اکثرا سوستانون به صورت شیشه های 250 میلی گرم هستش که اگه هر 10 روز یکبار ,تزریق بشه خوبه و عوارضش حداقل میشه.

My Love Ronnie Coleman
‏۱۳۹۳-۰۲-۱۵‏, ۱۲:۱۱ بعد از ظهر
سلام.Indujectهمون سوستانون 250mg شركت الفافارماست:گل رز:

arinboy
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۴‏, ۰۹:۰۰ بعد از ظهر
سوستانون بیشتر حجم و وزن میاره یا تستوویرون انانتات کسی میدونه ؟ :متفکر:

"All Eyes On Me"
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۴‏, ۰۹:۳۶ بعد از ظهر
شما اول باید بررسی کنی هدفت چیه از مصرف؟
سابقه تمرینی تون چندوقته؟

B&B
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۴‏, ۰۹:۴۱ بعد از ظهر

تا استک نشه هیچ کدوم

arinboy
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۴‏, ۰۹:۴۴ بعد از ظهر
شما اول باید بررسی کنی هدفت چیه از مصرف؟
سابقه تمرینی تون چندوقته؟

من 6 7 ماه هست تمرین میکنم ..
قدم 175 وزنم 57
سنم 27
وزنم خیلی پایینه و لاغرم
الان 12 تا تسترون انانتات گرفتم بزم که تا الان 3 تاشو زدم..
12 تا زیاد نیست ؟ یا کمه ؟ باید چنتا زد .. البته در کنارش پودر هم میخورم

اگه سوستانون قوی تره که سوستانون بزنم دوره بعدی :لبخند:

"All Eyes On Me"
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۴‏, ۱۰:۰۴ بعد از ظهر
بدون استک هم جواب میده برای یک مبتدی خود سوس استک 4 نوع تستسترونه

"All Eyes On Me"
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۴‏, ۱۰:۱۴ بعد از ظهر
من 6 7 ماه هست تمرین میکنم ..
قدم 175 وزنم 57
سنم 27
وزنم خیلی پایینه و لاغرم
الان 12 تا تسترون انانتات گرفتم بزم که تا الان 3 تاشو زدم..
12 تا زیاد نیست ؟ یا کمه ؟ باید چنتا زد .. البته در کنارش پودر هم میخورم

اگه سوستانون قوی تره که سوستانون بزنم دوره بعدی :لبخند:

بنا به قانون انجمن نمیشه به کسی دوز معرفی کرد ولی در حد ی توضیح نسبی بگم
خود بدن شما ادم معمولی که ورزش نمیکنه 120.150 میلیگرم تست در هفته تولید میکنه سروتشو بزنی در ماه میشه 450 تا 600 میلی گرم
وقتی میخای عضله سازی انجام شه باید بیشتر از دوز تولید شده ی بدن باشه
خب چرا با تغذیه جلو نمیری؟شما وعده غذایی روزانتو بگو بیشتر راهنماییت کنم.از عوارض هورمون ها اگاه نیستید بهت قول میدم وعده های غذاییتو سر تایم مصرف کنی با مکمل کم و کاستیارو برطرف کنی خیلی پیشرفت میکنی
کی گفته هفته ای 3 تا؟خیلی زیاده برای شما

arinboy
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۴‏, ۱۰:۲۲ بعد از ظهر
بنا به قانون انجمن نمیشه به کسی دوز معرفی کرد ولی در حد ی توضیح نسبی بگم
خود بدن شما ادم معمولی که ورزش نمیکنه 120.150 میلیگرم تست در هفته تولید میکنه سروتشو بزنی در ماه میشه 450 تا 600 میلی گرم
وقتی میخای عضله سازی انجام شه باید بیشتر از دوز تولید شده ی بدن باشه
خب چرا با تغذیه جلو نمیری؟شما وعده غذایی روزانتو بگو بیشتر راهنماییت کنم.از عوارض هورمون ها اگاه نیستید بهت قول میدم وعده های غذاییتو سر تایم مصرف کنی با مکمل کم و کاستیارو برطرف کنی خیلی پیشرفت میکنی
کی گفته هفته ای 3 تا؟خیلی زیاده برای شما

نه همشو تو یه هفته نزدم.. هفته ای یه دونه زدم .. :پوزخند:
با خوردن اینا به جایی نرسیدم چون خیلی لاغرم ..:ناراحت:

"All Eyes On Me"
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۴‏, ۱۰:۲۹ بعد از ظهر
نه همشو تو یه هفته نزدم.. هفته ای یه دونه زدم .. :پوزخند:
با خوردن اینا به جایی نرسیدم چون خیلی لاغرم ..:ناراحت:

داداش شما بگو ی روز معمول چی میخوری؟
دوریان یتس یکی از اسطوره های بدن سازی میگه شما همان چیزی هستید که میخورید
شما که میخای وزن اضافه کنی باید تعداد دفعات وعده هاتو ببری بالا
ما ایرانی ها معمولا غذای خوبو با غذا خوردن خوب اشتباه میگیریم ی غذای خوب ینی ویتامین و املاح پروتیین کربوهیدرات به بدن برسونه.نه فست فود و غذهای اماده
100 درصد شما غذا ی خوب نمیخوری
بذار رک بگم شما مشکل با اشپز خونه داری ذا نمیخوری که روبه مصرف هورمون اوردید ویا مکملاتون تقلبی بوده
مکمل چیا مصرف کردی دوست عزیز؟
حجواب هم گرفتی در این 3 هفته؟

arinboy
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۴‏, ۱۰:۵۱ بعد از ظهر
داداش شما بگو ی روز معمول چی میخوری؟
دوریان یتس یکی از اسطوره های بدن سازی میگه شما همان چیزی هستید که میخورید
شما که میخای وزن اضافه کنی باید تعداد دفعات وعده هاتو ببری بالا
ما ایرانی ها معمولا غذای خوبو با غذا خوردن خوب اشتباه میگیریم ی غذای خوب ینی ویتامین و املاح پروتیین کربوهیدرات به بدن برسونه.نه فست فود و غذهای اماده
100 درصد شما غذا ی خوب نمیخوری
بذار رک بگم شما مشکل با اشپز خونه داری ذا نمیخوری که روبه مصرف هورمون اوردید ویا مکملاتون تقلبی بوده
مکمل چیا مصرف کردی دوست عزیز؟
حجواب هم گرفتی در این 3 هفته؟

غذا که فقط صبح املت :پوزخند: ظهرم ناهار شبم شام .. چیز زیادی نمیخورم ..ولی میرم باشگا غذام زیاد شده بعد باشگا سیب زمینی میخورم هفت هشتا :سوت:
الان 3 تاشو زدم که 250 میل بوده تو 3 هفته ..هنوز زیاد نزدم که جواب بگیرم ولی با همین 3 تا با پودر با امینو و کراتین که میخورم 1 کیلو زیاد شده وزنم..
12 تاشو که زدم شاید خوب تر بشم ها ؟

behnamsss
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۵‏, ۰۱:۳۷ قبل از ظهر
اقایون سوستانون چقدر ؟ با دیابونول 100 .10میل و ..وی ..گلوتامین .. کراتینو ..امینو میخوام استک کنم ..ج میده دیگه نه؟ اولین بارمم هست که دارم استرویید می یارم تو استک مکملام ..سوستانون پیدا میشه ؟ دورمم 5 هفته ای هست .. قیمتش کلا واسه این 5 هفته چقدر میشه ؟ ...دز چی کار کنم ؟ میدونم اول اومدم فقط قیمت بگیرم شرمنده کلی سوال کردم ...1 سالو چندی میشه که مثل .... تمرین می کنم وزنمم 83 قد 177 ....5 هفته ج میده بم ؟حالا دوزو حدودی هم بگین ممنون میشم

xperia0967
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۵‏, ۰۳:۳۱ قبل از ظهر
تو 3 هفته ..هنوز زیاد نزدم که جواب بگیرم ولی با همین 3 تا با پودر با امینو و کراتین که میخورم 1 کیلو زیاد شده وزنم..

سلام. با اجازه اساتید برجسته فروم...
دوست عزیز شما یه جای کارت میلنگه اساسی.
خودت بهتر از هر کسی میدونی کجاست اما بهش اعتنا نمیکنی.
من دقیقا مثل شما بودم اما نه تو سن 27 سالگی.
یا خوابت نا مناسبه...
یا کربوهیدرات مناسب و کافی به بدنت نمیرسونی..
یا شیر فلکه پایینت نشتی داره... ( معذرت میخوام )
استفاده تست انانتات تو این وزن اصلا مناسب شما نیست.
حد اقل باید 4 یا 5 ماه کار کنید تا متابولیسم بدنتون بالا بره و آمادگی بدنتون برای استفاده از هورمون در زمان مناسب کسب بشه.
وقتی خودم تو سن 21 سالگی تو این وزن بودم از لحاظ روحیه شرایط مناسبی نداشتم و فکر میکردم از دوستام یه چیزی کم دارم.
توصیه بنده حقیر به شما راهیه که من طی کردم و به نتیجه اصولی رسیدم.
فراموش نکنید اضافه کردن وزن بسیار آسونه ولی نابود کردن چربی به خصوص در ناحیه شکم برای من بسیار سخته!
1. ساعتتونو کوک میکنید 6 صبح پا میشید گینر یا پروتین با شیر ( همون پودرت... امیدوارم فقط کربو نباشه ) میخورید
2. ساعت 7، صبحانه حداقل نصف نان بربری یا سنگک با پنیر و مربا یا هر چی که دوست دارید... اگه املت میخورید فقط روزی یه دونه زرده بخورید چون کبدتونو خراب میکنه + آمینو 2تا (امیدوارم ارجینال باشه )
3. ساعت 8، 2 تا سفیده تخم مرغ + نیم ساعت بعد 1 لیوان شیر
4.ساعت 10، یه نصفه سیب ( نصف دیگه را بعد از ظهر میل کنید ) ساعت 11 یک عدد موز
5. ناهار ( ترجیحا سرخ کردنی نخورید، مواد پختنی... مثل مرغ آبپز و ... تن ماهی و ... ) از خوردن نوشابه پرهیز کنید و در رژیم خود از دوغ به مقدار زیاد استفاده کنید چون آمینو و کلسیم و مواد جالبی دارد.
6. یه قاشق غذاخوری عصاره کنجد ( ارده ) اگه دوست نداشتید با شیره انگور مخلوط کنید تا خوش طعم بشه، اگه دوست نداشتید بروید جلو آینه: به خودت بگو : تو میتونی و باید ادامه بدی.
7. حتما یه استراحت کوچولو حتی اگه شده 1 ساعت!
8. قبل تمرینت پودرت با شیر ( 2 ساعت قبل تمرین، چون شیر کمی دیر هضم میشه باید با تمرینت فاصله داشته باشه تا خونی که دورت معدت جمع میشه برای هضم، بتونه کارشو انجام بده و دل درد نگیری ) + {خرما 4 عدد+ 1 قاشق غذاخوری عصاره کنجد (1 ساعت قبل تمرین)
9. حضرت کراتین ( ع ) سه گرم نیم ساعت قبل تمرین
10. مصرف حداقل 2 لیتر اب در هنگام تمرین! { آب سرد نخورید چون باعث رسوب موقت املاح هرجند کم... در شریانهات میشه و مانع انتقال بالای جریان خون و مواد مغذی به بافتهات میشه} (80 % حجم بدنت از آب تشکیل شده )
*. اگه موقع تمرین ضعف میکنی یه قاشق غذا خوری شکر+ یک سوم قاشق نمک با 1.5 لیتر آب مخلوت کن ( ORS ) و در کنار تمرینت چند بار به مقدار کم بنوشید... بد مزست اما فشارتونو پیک نگه میداره و نمیذاره به لرزش بیفتید و ضعف کنید، شکر زیاد نزنید که باعث میشه انسولین تحریک بشه و قندتون بیفته و نتیجه معکوس ببینید (موقع تمکرینت شکلات و آب نبات نخورید )
11. مصرف پودرت ترجیحا با آب برای هضم و جذب سریع بلا فاصله قبل از اینکه لباستو عوض کنی و از باشگاه بزنی بیرون. 10 دقیقه بعد جناب آمینو ( ره ) 2تا.
12. نیم ساعت بعد تمرینت 3 گرم کراتین با آب زیاد!
13. رفتی خونه 4 عدد تخم مرغ پخته بدون زرده میل کنید لطفا!
14. شام را میل کرده بدون تماشای سریال های فوق العاده جذاب G.E.M و گوش سپردن به سرود پایانی جمهوری اسلامی تلویزیون در انتهای شب تشریف میبرید داخل رخت خواب. (هورمون رشد از 10 شب تا 2 صبح شروع به فعالیت میکنه و فراموش نکنید عضلات در خواب رشد میکنن نه تو باشگاه )
15. قبل بستن پلکتون پودرتون را با شیر میل میکنید ( کازئین موجود در شیر در خواب اثر مفیدی برای رشد عضلات و ریکاوری داره ) ساعت را برای فردا 6 صبح کوک کرده و بدون فعالیت در امتداد شب، خواب را ترجیح داده و در ارامش شب را به صبح برسانید.

* لطفا به جای استروئید یک گلوتامین 500 گرمی اینر آرمور از فروشگاه سایت تهیه کنید و در س نوبت سرو کنید تا نتیجه بسیار بهتری ببینید: سروینگ اول ابتدای صبح 5 گرم. سروینگ دوم بعد تمرین 5گرم. سروینگ سوم قبل خواب5 گرم. 100% نتیجه مثبتشو حس میکنید.
برای رشد عضلات به جای سوستانون و انانتات از مکمل ZMA در کنار تریبولوس بهره ببرید و توجه داشته باشید تاثیر مصرف ZMA در کنار گلوتامین قبل از خواب به شدت محرک هورمون رشد ( GH ) میباشد!

اگر شما از لحاظ هورمونی و خون و داخلی سالم بودید و از این روش نتیجه نگرفتید رکورد بزرگی را به ثبت میرسانید!
اضافه نکردن وزن در شرایط بالا = نقض قوانین فیزیک !!!!!
:گل رز:سلام و عنایت من و تمامی بچه های وبسایت را به مربی گرامی برسانید! :گل رز:

parsboyr
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۵‏, ۰۶:۱۶ قبل از ظهر
سلام دوستان،
همراه سوستانون 250 چی استرویید دیگه ای میشه استک کرد؟ (دیانابول ،پریموبولان و ... )
دوز سوستانون و استرویید پیشنهادیتون رو هم بگین لطفا! (دوزی که جواب بگیرم + عوارض کمتری داشته باشه) تشکر :گل رز:

ehsan bsn
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۵‏, ۰۷:۱۵ قبل از ظهر
سلام دوستان،
همراه سوستانون 250 چی استرویید دیگه ای میشه استک کرد؟ (دیانابول ،پریموبولان و ... )
دوز سوستانون و استرویید پیشنهادیتون رو هم بگین لطفا! (دوزی که جواب بگیرم + عوارض کمتری داشته باشه) تشکر :گل رز:
بولدنون هفته ای 2 میل

parsboyr
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۵‏, ۰۷:۲۰ قبل از ظهر
بولدنون هفته ای 2 میل
2 میل؟؟ منظورتون 200 میل هست؟
سوستانون رو چه دوزی نه نظرتون ؟هفته ای 500 یا 750؟ یا بیشتر

Saman-Sh
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۵‏, ۰۸:۴۲ قبل از ظهر
پري هفته اي 400ميل

ehsan bsn
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۵‏, ۰۲:۲۸ بعد از ظهر
2 میل؟؟ منظورتون 200 میل هست؟
سوستانون رو چه دوزی نه نظرتون ؟هفته ای 500 یا 750؟ یا بیشتر
2میلی لیتر....200میلیگرم
سوستانون هرمی تزریق بشه....

arinboy
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۵‏, ۰۷:۵۶ بعد از ظهر
سلام. با اجازه اساتید برجسته فروم...
دوست عزیز شما یه جای کارت میلنگه اساسی.
خودت بهتر از هر کسی میدونی کجاست اما بهش اعتنا نمیکنی.
من دقیقا مثل شما بودم اما نه تو سن 27 سالگی.
یا خوابت نا مناسبه...
یا کربوهیدرات مناسب و کافی به بدنت نمیرسونی..
یا شیر فلکه پایینت نشتی داره... ( معذرت میخوام )
استفاده تست انانتات تو این وزن اصلا مناسب شما نیست.
حد اقل باید 4 یا 5 ماه کار کنید تا متابولیسم بدنتون بالا بره و آمادگی بدنتون برای استفاده از هورمون در زمان مناسب کسب بشه.
وقتی خودم تو سن 21 سالگی تو این وزن بودم از لحاظ روحیه شرایط مناسبی نداشتم و فکر میکردم از دوستام یه چیزی کم دارم.
توصیه بنده حقیر به شما راهیه که من طی کردم و به نتیجه اصولی رسیدم.
فراموش نکنید اضافه کردن وزن بسیار آسونه ولی نابود کردن چربی به خصوص در ناحیه شکم برای من بسیار سخته!
1. ساعتتونو کوک میکنید 6 صبح پا میشید گینر یا پروتین با شیر ( همون پودرت... امیدوارم فقط کربو نباشه ) میخورید
2. ساعت 7، صبحانه حداقل نصف نان بربری یا سنگک با پنیر و مربا یا هر چی که دوست دارید... اگه املت میخورید فقط روزی یه دونه زرده بخورید چون کبدتونو خراب میکنه + آمینو 2تا (امیدوارم ارجینال باشه )
3. ساعت 8، 2 تا سفیده تخم مرغ + نیم ساعت بعد 1 لیوان شیر
4.ساعت 10، یه نصفه سیب ( نصف دیگه را بعد از ظهر میل کنید ) ساعت 11 یک عدد موز
5. ناهار ( ترجیحا سرخ کردنی نخورید، مواد پختنی... مثل مرغ آبپز و ... تن ماهی و ... ) از خوردن نوشابه پرهیز کنید و در رژیم خود از دوغ به مقدار زیاد استفاده کنید چون آمینو و کلسیم و مواد جالبی دارد.
6. یه قاشق غذاخوری عصاره کنجد ( ارده ) اگه دوست نداشتید با شیره انگور مخلوط کنید تا خوش طعم بشه، اگه دوست نداشتید بروید جلو آینه: به خودت بگو : تو میتونی و باید ادامه بدی.
7. حتما یه استراحت کوچولو حتی اگه شده 1 ساعت!
8. قبل تمرینت پودرت با شیر ( 2 ساعت قبل تمرین، چون شیر کمی دیر هضم میشه باید با تمرینت فاصله داشته باشه تا خونی که دورت معدت جمع میشه برای هضم، بتونه کارشو انجام بده و دل درد نگیری ) + {خرما 4 عدد+ 1 قاشق غذاخوری عصاره کنجد (1 ساعت قبل تمرین)
9. حضرت کراتین ( ع ) سه گرم نیم ساعت قبل تمرین
10. مصرف حداقل 2 لیتر اب در هنگام تمرین! { آب سرد نخورید چون باعث رسوب موقت املاح هرجند کم... در شریانهات میشه و مانع انتقال بالای جریان خون و مواد مغذی به بافتهات میشه} (80 % حجم بدنت از آب تشکیل شده )
*. اگه موقع تمرین ضعف میکنی یه قاشق غذا خوری شکر+ یک سوم قاشق نمک با 1.5 لیتر آب مخلوت کن ( ORS ) و در کنار تمرینت چند بار به مقدار کم بنوشید... بد مزست اما فشارتونو پیک نگه میداره و نمیذاره به لرزش بیفتید و ضعف کنید، شکر زیاد نزنید که باعث میشه انسولین تحریک بشه و قندتون بیفته و نتیجه معکوس ببینید (موقع تمکرینت شکلات و آب نبات نخورید )
11. مصرف پودرت ترجیحا با آب برای هضم و جذب سریع بلا فاصله قبل از اینکه لباستو عوض کنی و از باشگاه بزنی بیرون. 10 دقیقه بعد جناب آمینو ( ره ) 2تا.
12. نیم ساعت بعد تمرینت 3 گرم کراتین با آب زیاد!
13. رفتی خونه 4 عدد تخم مرغ پخته بدون زرده میل کنید لطفا!
14. شام را میل کرده بدون تماشای سریال های فوق العاده جذاب G.E.M و گوش سپردن به سرود پایانی جمهوری اسلامی تلویزیون در انتهای شب تشریف میبرید داخل رخت خواب. (هورمون رشد از 10 شب تا 2 صبح شروع به فعالیت میکنه و فراموش نکنید عضلات در خواب رشد میکنن نه تو باشگاه )
15. قبل بستن پلکتون پودرتون را با شیر میل میکنید ( کازئین موجود در شیر در خواب اثر مفیدی برای رشد عضلات و ریکاوری داره ) ساعت را برای فردا 6 صبح کوک کرده و بدون فعالیت در امتداد شب، خواب را ترجیح داده و در ارامش شب را به صبح برسانید.

* لطفا به جای استروئید یک گلوتامین 500 گرمی اینر آرمور از فروشگاه سایت تهیه کنید و در س نوبت سرو کنید تا نتیجه بسیار بهتری ببینید: سروینگ اول ابتدای صبح 5 گرم. سروینگ دوم بعد تمرین 5گرم. سروینگ سوم قبل خواب5 گرم. 100% نتیجه مثبتشو حس میکنید.
برای رشد عضلات به جای سوستانون و انانتات از مکمل ZMA در کنار تریبولوس بهره ببرید و توجه داشته باشید تاثیر مصرف ZMA در کنار گلوتامین قبل از خواب به شدت محرک هورمون رشد ( GH ) میباشد!

اگر شما از لحاظ هورمونی و خون و داخلی سالم بودید و از این روش نتیجه نگرفتید رکورد بزرگی را به ثبت میرسانید!
اضافه نکردن وزن در شرایط بالا = نقض قوانین فیزیک !!!!!
:گل رز:سلام و عنایت من و تمامی بچه های وبسایت را به مربی گرامی برسانید! :گل رز:

اقا دمت گرم بابت توضیح کاملت و وقت گذاشتن ...
من الان 3 سال میرم باشگاه به صورت پراکنده منظم نمیرم یعنی شاید به 4 سالم بکشه که دارم میرم .ولی الان 2 ماه میشه منظم میرم ..
کلا صبحونم خوبه و خوب غذا میخورم .. شیره پایینم هم نشتی نداره الان چک کردم تازه فلکشو عوض کردم اخه :پوزخند:
ولی خب لاغرم و استخون بندیم چون ریز هست لاغرم .. البته با توجه به استخون بندیم لاغر نیستم ولی کلا به نظر لاغرم . خودت که میدونی لاغری آدمو نابود میکنه اعتماد بنفسو میکشه ..
الان تو این دوماه امینو سایتک میخورم که اصل هست با گینر با کراتین و استروئید 12 عدد که دوتاش ماله ابوریحان نمیدونم این دوتارو بزنم آخه مارکش فرق میکنه :پوزخند:!؟
الان تو همین 1 هفته 2 کیلو اومدم بالا .. قبلا که از این پود افلاطون عصاری ها میخوردم که نابود شدم .. یهو از 48 شدم 70 کیلو.. باورت میشه ؟ توش پر از کرتن بود دیگه ول که کردم شدم 55 :ناراحت:
الان دیگه دارم با ورزش میام بالا.. فلن که تازه شروع کردم ..امیدوارم خوب باشه .. این برنامه شمارم رعایت میکنم ببینم چی میشه :لبخند:
تو دوره بعدیم به نظرت سوما بزنم خوبه ؟

xperia0967
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۶‏, ۰۱:۲۶ قبل از ظهر
اقا دمت گرم بابت توضیح کاملت و وقت گذاشتن ...
من الان 3 سال میرم باشگاه به صورت پراکنده منظم نمیرم یعنی شاید به 4 سالم بکشه که دارم میرم .ولی الان 2 ماه میشه منظم میرم ..
کلا صبحونم خوبه و خوب غذا میخورم .. شیره پایینم هم نشتی نداره الان چک کردم تازه فلکشو عوض کردم اخه :پوزخند:
ولی خب لاغرم و استخون بندیم چون ریز هست لاغرم .. البته با توجه به استخون بندیم لاغر نیستم ولی کلا به نظر لاغرم . خودت که میدونی لاغری آدمو نابود میکنه اعتماد بنفسو میکشه ..
الان تو این دوماه امینو سایتک میخورم که اصل هست با گینر با کراتین و استروئید 12 عدد که دوتاش ماله ابوریحان نمیدونم این دوتارو بزنم آخه مارکش فرق میکنه :پوزخند:!؟
الان تو همین 1 هفته 2 کیلو اومدم بالا .. قبلا که از این پود افلاطون عصاری ها میخوردم که نابود شدم .. یهو از 48 شدم 70 کیلو.. باورت میشه ؟ توش پر از کرتن بود دیگه ول که کردم شدم 55 :ناراحت:
الان دیگه دارم با ورزش میام بالا.. فلن که تازه شروع کردم ..امیدوارم خوب باشه .. این برنامه شمارم رعایت میکنم ببینم چی میشه :لبخند:
تو دوره بعدیم به نظرت سوما بزنم خوبه ؟

قابل شمارو نداره..
قبل از انجام این رژیم با چند نفر مشورت کن، مطمئنم میتونن بهتر و حرفه ای تر برات بنویسن. این رژیم نتیجه تحقیق خودم بود.
در ضمن منم استخوان بندیم ریزه، اما انقدر تلاش کردم و استمرار به خرج دادم تا به نتیجه رسیدم.
من از این برنامه نتیجه خوب گرفتم، شاید اساتید بیان و نظر بدن و 2000،000 تا ایراد فنی بگیرن ، اما مطمئنم هیچکس تو سن 21 سالگی نمیتونست چنین برنامه ای شخصی بنویسه و صد البته ازش نتیجه مثبت بگیره!

اما در کل شما مثل من عاشق استروئید هستی...
دوست عزیز، من بعد این همه هزینه الکی... هیچی نشدم... فقط وزنمو با رژیمم آوردم بالا که خدمت مقدس سربازی در لب مرز خوزستان ( رفیع ) رسمونو کشید و نابودمون کرد و دوباره خودمونو ساختیم.
من استروئید زیاد مصرف نکردم اما بعد از این همه هزینه الکی تازه دریافتم که ورزش یعنی چه...
اگه نتیجه میخوای ببینی به تنهایی.... دنبال مصرف استروئید نرو!

بهت پیشنهاد میکنم به جای سوستانون و سوما و ...
برو خدمت استاد کسایی !
شک نکن نتیجه بهتری میبینی. الکی برای خودت سوستانون و سوما تجویز نکن !
دوره پاکسازی هم که انجام نمیدی... بدون اطلاع از تاثیر هورمون روی گیرنده های هورمون در بدنت استروئید انتخاب میکنی...بدون داشتن دانش مناسب و اطلاع از نحوه جهش از یک هورمون به هورمون دیگر و استفاده از یک استروئید مناسب برای ممانعت از وارد شدن شوک و آسیب به گیرنده هورمونی بین دوره ها سویچ میکنی و انتظار نتیجه هم داری!
عزیزم من در برابر بچه های این وبسایت 10% هم دانش ندارم فقط کمی حوصله به خرج میدم و برات مسیر صحیح را شرح میدم...
باز هم تاکید میکنم! به جای تحقیق و انتخاب استروئید بعدی!
برو خدمت استاد کسایی!

لطفا اشتباه من و امثال من را تکرار نکن!!!

arinboy
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۶‏, ۰۴:۲۰ بعد از ظهر
قابل شمارو نداره..
قبل از انجام این رژیم با چند نفر مشورت کن، مطمئنم میتونن بهتر و حرفه ای تر برات بنویسن. این رژیم نتیجه تحقیق خودم بود.
در ضمن منم استخوان بندیم ریزه، اما انقدر تلاش کردم و استمرار به خرج دادم تا به نتیجه رسیدم.
من از این برنامه نتیجه خوب گرفتم، شاید اساتید بیان و نظر بدن و 2000،000 تا ایراد فنی بگیرن ، اما مطمئنم هیچکس تو سن 21 سالگی نمیتونست چنین برنامه ای شخصی بنویسه و صد البته ازش نتیجه مثبت بگیره!

اما در کل شما مثل من عاشق استروئید هستی...
دوست عزیز، من بعد این همه هزینه الکی... هیچی نشدم... فقط وزنمو با رژیمم آوردم بالا که خدمت مقدس سربازی در لب مرز خوزستان ( رفیع ) رسمونو کشید و نابودمون کرد و دوباره خودمونو ساختیم.
من استروئید زیاد مصرف نکردم اما بعد از این همه هزینه الکی تازه دریافتم که ورزش یعنی چه...
اگه نتیجه میخوای ببینی به تنهایی.... دنبال مصرف استروئید نرو!

بهت پیشنهاد میکنم به جای سوستانون و سوما و ...
برو خدمت استاد کسایی !
شک نکن نتیجه بهتری میبینی. الکی برای خودت سوستانون و سوما تجویز نکن !
دوره پاکسازی هم که انجام نمیدی... بدون اطلاع از تاثیر هورمون روی گیرنده های هورمون در بدنت استروئید انتخاب میکنی...بدون داشتن دانش مناسب و اطلاع از نحوه جهش از یک هورمون به هورمون دیگر و استفاده از یک استروئید مناسب برای ممانعت از وارد شدن شوک و آسیب به گیرنده هورمونی بین دوره ها سویچ میکنی و انتظار نتیجه هم داری!
عزیزم من در برابر بچه های این وبسایت 10% هم دانش ندارم فقط کمی حوصله به خرج میدم و برات مسیر صحیح را شرح میدم...
باز هم تاکید میکنم! به جای تحقیق و انتخاب استروئید بعدی!
برو خدمت استاد کسایی!

لطفا اشتباه من و امثال من را تکرار نکن!!!

الان دیگه 3 تا استروئید رو زدم .. این 12 تارو بزنم یا 8 تا ؟ (اگه 12 تا زیاده 8 تا بزنم ؟ ) اخرشم یه hcg چیه از اینا که هورمون تنظیم میکنه بزنم .. ..دیگه استروئید نمیزنم ..فقط یه دوره خواستم ببینم چه جوریه .. فقط اخر نگفتین اون 2 تا انانتات که مارکش ابوریحان هست رو با این 10 تا بزنم یا نه ها ؟ چون این دهتا تایلندی هست

xperia0967
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۶‏, ۰۴:۴۴ بعد از ظهر
الان دیگه 3 تا استروئید رو زدم .. این 12 تارو بزنم یا 8 تا ؟ (اگه 12 تا زیاده 8 تا بزنم ؟ ) اخرشم یه hcg چیه از اینا که هورمون تنظیم میکنه بزنم .. ..دیگه استروئید نمیزنم ..فقط یه دوره خواستم ببینم چه جوریه .. فقط اخر نگفتین اون 2 تا انانتات که مارکش ابوریحان هست رو با این 10 تا بزنم یا نه ها ؟ چون این دهتا تایلندی هست

اگه نظر منو بخوای ...
منفی.
اصلا نزن.
اما اگه مصمم هستی که بزنی... حد اقل اون دوتا رو نزن.
در ضمن تراپی بعد از دوره فقط محدود به HCG نیست.
در تایپیک مربوط به تراپی بعد از مصرف استروئید حتما پست بذار و از اساتید و کاربران حرفه ای مشاوره بگیر.
بعد هم برو خدمت استاد کسایی.

arinboy
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۶‏, ۰۵:۰۵ بعد از ظهر
اگه نظر منو بخوای ...
منفی.
اصلا نزن.
اما اگه مصمم هستی که بزنی... حد اقل اون دوتا رو نزن.
در ضمن تراپی بعد از دوره فقط محدود به HCG نیست.
در تایپیک مربوط به تراپی بعد از مصرف استروئید حتما پست بذار و از اساتید و کاربران حرفه ای مشاوره بگیر.
بعد هم برو خدمت استاد کسایی.

اقای کسایی کی هستن ؟:سوت:

xperia0967
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۶‏, ۰۵:۱۷ بعد از ظهر
اقای کسایی کی هستن ؟:سوت:

به بالای وب پیج نگاه کن :
یه تبلیغ به صورت فایل متحرک (فلش ) میبینی.
نوشته : مرکز مشاوره پیکر تراش...

parsboyr
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۶‏, ۱۰:۱۲ بعد از ظهر
دوستان نظرتون در مورد سوستانون 250 کراچی چیه؟ خوبه؟

"All Eyes On Me"
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۶‏, ۱۰:۵۴ بعد از ظهر

سلام داداش نگیر اصن جواب دهی نداره
من تابستون طلبه شدم بخرم 8000 ت هرویالو میگفت کراچیو
یکی از بچه های سایت میگفت کراچی ها اصفهان پرمیشه
سوس الفا بگیر قیمتش روزش هم باتافن پرسیدم بسته ای 125 تومنه
دونه ای نمیفروشن معمولا 5 تاو1بسته بفروش میره
دوره دکا+وین صلیب سرخی تو فکرمه

ehsan bsn
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۷‏, ۰۸:۱۷ قبل از ظهر
اصلیش خیلی خوبه...خیلی

behnamsss
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۹‏, ۱۲:۴۹ بعد از ظهر
اقایون سوستانون چقدر ؟ با دیابونول 100 .10میل و ..وی ..گلوتامین .. کراتینو ..امینو میخوام استک کنم ..ج میده دیگه نه؟ اولین بارمم هست که دارم استرویید می یارم تو استک مکملام ..سوستانون پیدا میشه ؟ دورمم 5 هفته ای هست .. قیمتش کلا واسه این 5 هفته چقدر میشه ؟ ...دز چی کار کنم ؟ میدونم اول اومدم فقط قیمت بگیرم شرمنده کلی سوال کردم ...1 سالو چندی میشه که مثل .... تمرین می کنم وزنمم 83 قد 177 ....5 هفته ج میده بم ؟حالا دوزو حدودی هم بگین ممنون میشم ...خواهش می کنم راهنماییم کنید .....

behshad0141
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۹‏, ۰۲:۴۴ بعد از ظهر
اقایون سوستانون چقدر ؟ با دیابونول 100 .10میل و ..وی ..گلوتامین .. کراتینو ..امینو میخوام استک کنم ..ج میده دیگه نه؟ اولین بارمم هست که دارم استرویید می یارم تو استک مکملام ..سوستانون پیدا میشه ؟ دورمم 5 هفته ای هست .. قیمتش کلا واسه این 5 هفته چقدر میشه ؟ ...دز چی کار کنم ؟ میدونم اول اومدم فقط قیمت بگیرم شرمنده کلی سوال کردم ...1 سالو چندی میشه که مثل .... تمرین می کنم وزنمم 83 قد 177 ....5 هفته ج میده بم ؟حالا دوزو حدودی هم بگین ممنون میشم ...خواهش می کنم راهنماییم کنید .....

شما با اولته داری استرویید مصرف میکنی بعدا دیانابول +سوستانون؟!
دیانابولو حذفش کن سوستانون با مکملات برای افزایش حجم جواب میده!!

سوستانون با تزریق 10 روز یه بار یا هفته ای یدونه 250 جوابدهی داره!!

behnamsss
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۹‏, ۰۴:۰۵ بعد از ظهر
اخه دیا بانولو دارم الان دیگه ؟ حالا که دارمش با هم برم این دو تارو ؟ هفته ای یک دونه 250 پس کافیه ...چند هفته ای برم اینو ؟ یعنی هرمی نرم پس ها ؟ یک دونه 250 چقدره قیمتش الان اگه الفا فارما باشه ؟

behshad0141
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۹‏, ۰۴:۳۵ بعد از ظهر
اخه دیا بانولو دارم الان دیگه ؟ حالا که دارمش با هم برم این دو تارو ؟ هفته ای یک دونه 250 پس کافیه ...چند هفته ای برم اینو ؟ یعنی هرمی نرم پس ها ؟ یک دونه 250 چقدره قیمتش الان اگه الفا فارما باشه ؟

میدونم اذیتت میکنه ولی اگه میخوای بری مشکلی نی دیگه تصمیم با خودته مطمئن شو که دیانابولت اصله چون الان هرچی تو بازار هست تقلبیه!!

سوستاتون دوز پایش همینه میتونی 2-3 تا هم هفته ای بری ولی تو تاحالا مصرف نکردی با هفته ای یدونه هم بهت جواب میده!!

آلفا فارما فک کنم دونه 17 تومن باشه!!

Capitan Black
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۹‏, ۰۶:۵۸ بعد از ظهر

كراچي اصل اگه پيدا كردي منم ميخوام:پوزخند:
اينايي هم كه تو بازار كاره وطنه فقط روغن توشه دونه اي 5تومن:سوت:

Capitan Black
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۹‏, ۰۶:۵۹ بعد از ظهر
سلام داداش نگیر اصن جواب دهی نداره
من تابستون طلبه شدم بخرم 8000 ت هرویالو میگفت کراچیو
یکی از بچه های سایت میگفت کراچی ها اصفهان پرمیشه
سوس الفا بگیر قیمتش روزش هم باتافن پرسیدم بسته ای 125 تومنه
دونه ای نمیفروشن معمولا 5 تاو1بسته بفروش میره
دوره دکا+وین صلیب سرخی تو فکرمه

محصولات صليب سرخي از بيخ تقلبي و اشغالن:چشمک:

Capitan Black
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۹‏, ۰۷:۰۴ بعد از ظهر

سوستانون بيشتر قدرت ميده چون تركيب 4 نوع تسته
تست انانتات حجم و وزن بيشتري ميده

"All Eyes On Me"
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۹‏, ۰۹:۱۹ بعد از ظهر
کاپیتان جان
میشه بگی تواین اشفته بازار چی خوبه به جز الفا فارما؟
اقای تیرداد گفتند اگه روش زده 250 میلی گرم تقسیم بر 3 میشه.شما اطلاعی داری از این موضوع؟

Capitan Black
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۹‏, ۱۰:۳۲ بعد از ظهر
يه دو سه تا برند ديگه هست كه نميتونم اسم ببرم چون هستند كسايي كه ميان تو سايت دنبال اينكه ببين چه داروهايي تو بازاره كه داره خوب جواب ميده برن فيكشو بزنن:صلح: نميدونم مارك GB
(http://www.gbstanddard.com/testo.html) به گوشتون خورده يا نه ولي اولي كه اومده بود كيفيت خوبي داشت خصوصا تست پرپيوناتش كه بين بچه هاي پاور كار رواج داشت بعد از يه مدت فيكشو زدن...

راجب اون دوز 250 هم منظورشون اينه كه دوز واقعي نيست يعني 250 ميل ماده موثر نيست داخلش خيلي كمتره چيزي حدود 80 ميل
مثال بارزش همين تست ابوريحان 250 كه سال به سال از غلظتش رنگش و دوزش كم ميشه شايد الان دوزش به زور به 100 برسه

"All Eyes On Me"
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۹‏, ۱۱:۱۰ بعد از ظهر
من 4 ساله تست درمانی میکنم ازاول فقط ابوریحان زدم
شرکت داروسازی کاسپین هم خوبه فقط کیفیت مطلوبی نداره
اخرین تست هایی که گرفتم برای زمستان 91
کیفیتش حرف نداره جدیدا نگرفتم هرکی گرفته بود ناراضی بود
ناندرلون هم اخرین بار 12 تا ابوریحان توی هفته زدم عالی بود فقط سوراخ سوراخ شدم
چندروز پیش 13 تا الفا داشتم ردکردم میگم چرا هفته ای یکی میزدم جواب نمیداد اگه هرکدوم 83 میلی گرمه باید هفته ای 4 تابزنی تا به دوز 300 برسی
یادمه اقای کسایی هم اشاره کردند که تقلبیش زیاد شده
امثال من که تااخرعمرمجبور به تست درمانی هستند واقعا چیکارکنند:بیفایده:
من توی این 4سال اندی باهمه عوارض استروییدها ازنزدیک مواجه شدم ولی ناچارم به مصرف
برای همین راجب سوستانون ازشما سوال پرسیدم ازروشکم سیری نمیخواهم مصرف کنم نه برای دوره
یکی ازدکترهامیگفتهروقت تست انانتات گیرت نیمد میتونی از مشتقاتش استفاده کنی

Capitan Black
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۹‏, ۱۱:۲۳ بعد از ظهر
اين تست درمانيم داستاني شده برا خيليا
در حال حاضر تست كاسپين كيفيتش از تست ابوريحان بيشتره چون دارم ميبينم اگثر بچه ها رفتن سمت كاسپين و راضي بودن
زمستان 91 كجا الان كجا:سوت: خدا ميدونه چقد گرفتي كه انبار كردي از شما تاريخ انقضاشون ماله ساله 2015 هست يا 16؟
اره دو تا كه جواب نميده حداقل 3 تا بايد بزني با اينكه الفا دوزش كمه اما خوبيش اينه سالمه از نظر ***
اره ابوريحان تقلبيش به شهر ما هم رسيده همين ديروز با چشم خودم ديدم يكي از بچه ها اورده بود واسش تزريق كنم همين كه امپولشو داد دستم چشم بهش افتاد فهميدم گفتم از كجا گرفتي گفت از داروخونه:لبخند:
تست انانتات هميشه گير مياد حتي همين ابوريحان كه يه مدت كمياب شده بود تو بعضي داروخونه ها پر بود:صلح:
ما از داروخونه همين جوريش 100 تا ميگيريم شما كه ديگخ نسخه دارين جاي خود داره

alireza91
‏۱۳۹۳-۰۳-۱۲‏, ۱۰:۵۲ بعد از ظهر
سوستانون 1mil gonadon چه طوره به نظر تون ؟

10mil meditech چه طوره ؟

کدوم رو بگیرم ؟:متفکر:

arinboy
‏۱۳۹۳-۰۳-۱۵‏, ۰۱:۲۲ بعد از ظهر
من 4 ساله تست درمانی میکنم ازاول فقط ابوریحان زدم
شرکت داروسازی کاسپین هم خوبه فقط کیفیت مطلوبی نداره
اخرین تست هایی که گرفتم برای زمستان 91
کیفیتش حرف نداره جدیدا نگرفتم هرکی گرفته بود ناراضی بود
ناندرلون هم اخرین بار 12 تا ابوریحان توی هفته زدم عالی بود فقط سوراخ سوراخ شدم
چندروز پیش 13 تا الفا داشتم ردکردم میگم چرا هفته ای یکی میزدم جواب نمیداد اگه هرکدوم 83 میلی گرمه باید هفته ای 4 تابزنی تا به دوز 300 برسی
یادمه اقای کسایی هم اشاره کردند که تقلبیش زیاد شده
امثال من که تااخرعمرمجبور به تست درمانی هستند واقعا چیکارکنند:بیفایده:
من توی این 4سال اندی باهمه عوارض استروییدها ازنزدیک مواجه شدم ولی ناچارم به مصرف
برای همین راجب سوستانون ازشما سوال پرسیدم ازروشکم سیری نمیخواهم مصرف کنم نه برای دوره
یکی ازدکترهامیگفتهروقت تست انانتات گیرت نیمد میتونی از مشتقاتش استفاده کنی

داداش تست درمانی یعنی چی ؟ :ناراحت: چیو درمان کنی ؟
نکنه از عوارض تست هست ؟ زیاد زدی اینجوری شدی ؟؟؟
اگه خطرناکه مام نزنیم دیگه .. جریان چیه ؟:ناراحت:

^Mohammad^
‏۱۳۹۳-۰۳-۱۹‏, ۰۴:۴۱ بعد از ظهر
داداش تست درمانی یعنی چی ؟ :ناراحت: چیو درمان کنی ؟
نکنه از عوارض تست هست ؟ زیاد زدی اینجوری شدی ؟؟؟
اگه خطرناکه مام نزنیم دیگه .. جریان چیه ؟:ناراحت:

http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?8512-%D9%87%D8%A7%D9%8A%D9%BE%D9%88%DA%AF%D9%86%D8%A7%D8%AF%D9%8A%D8%B3%D9%85-%D9%88-%D8%AA%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%86-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%8A-%D8%AC%D8%A7%D9%8A%DA%AF%D8%B2%D9%8A%D9%86-Testosteron-Replacement-Therapy

behnamsss
‏۱۳۹۳-۰۳-۲۸‏, ۰۷:۳۵ قبل از ظهر
اقا یکی ازین مکمل فروشی های توی شهرمون که خیلی به صداقتم معروف بم گفت سوس داره 13 پرو پیونات هم داره 13 که میگه الفا فارما هم هست قیمتش دروغ یا راست در صورت اصل بودن ؟

M@n$ouR
‏۱۳۹۳-۰۳-۲۸‏, ۰۹:۰۹ قبل از ظهر
براي تفكيك بيشتر و عوارض كمتر سوستانون را مي توان با وينسترول ( استنازول ) يا پارابولان مصرف كرد

دوستان اگر بخوام سوستانون رو با وینسترول همزمان استفاده کنم به چه شکل هست و چه مقدار دقیقا؟ یه راهنمایی کنید ممنون :گل رز:

arinboy
‏۱۳۹۳-۰۴-۱۰‏, ۱۰:۱۳ بعد از ظهر
من دوره قبل رو انانتات رفتم ... این دوره میخوام سوستانون برم خوبه برای حجم ؟؟؟ یا پریبیونات بزنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :سوت: 5 شنبه دارم میرم خرید لطفا زود بگین

Hamed#
‏۱۳۹۳-۰۴-۱۱‏, ۰۸:۰۵ قبل از ظهر
من دوره قبل رو انانتات رفتم ... این دوره میخوام سوستانون برم خوبه برای حجم ؟؟؟ یا پریبیونات بزنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :سوت: 5 شنبه دارم میرم خرید لطفا زود بگین

سوستانون 30% حجم و 70% قدرت میده.

ehsan bsn
‏۱۳۹۳-۰۴-۱۱‏, ۰۸:۵۹ قبل از ظهر
سلام برادر سواله شما خیلی کلی هست...شما انانتات رو زدی بعدش پاکسازی کردی? کی آخرین انانتات رو زدی? وزن? قد? سابقه? هدف?
چون دوره ی قبل تست بوده الان دیگه به فکر دوره ای مثل وینسترول+پریموبلان باش....
انانتات یا سوستانون یا پرپیونات به تنهایی دوره حساب نمیشه و زیاد تاثیر نداره

arinboy
‏۱۳۹۳-۰۴-۱۱‏, ۰۷:۴۴ بعد از ظهر
سوستانون 30% حجم و 70% قدرت میده.

سلام برادر سواله شما خیلی کلی هست...شما انانتات رو زدی بعدش پاکسازی کردی? کی آخرین انانتات رو زدی? وزن? قد? سابقه? هدف?
چون دوره ی قبل تست بوده الان دیگه به فکر دوره ای مثل وینسترول+پریموبلان باش....
انانتات یا سوستانون یا پرپیونات به تنهایی دوره حساب نمیشه و زیاد تاثیر نداره

فردایعنی 5 شنبه دارم میرم مروی بگیرم .. اینارو انتخاب کردم که اگه داشت بگیرم :
1 - گین بولیک شرکت الیمپ
(http://eu.olimp-supplements.com/?p=3&m=6&m2=102&id=45)2- پمپ C4شرکت cellucor (http://af.bodybuilding.com/store/cellucor/c4-extreme.html)
3-آنابولیک آمینو 9000 الیمپ (http://eu.olimp-supplements.com/?p=3&m=8&m2=12&id=241)
4-گلوتامین 300 گرمی سایتک (http://www.sciteconline.com/language/en/products/scitec_nutrition/glutamines/l-glutamine)
5-مولتی ویتامین Multi Pack شرکت TREC (http://www.trec-nutrition.co.uk/multi-pack-60-tablets.html)
6-Arnold Iron Dreamشرکت MP (http://il.bodybuilding.com/store/arnold-schwarzenegger-series/iron-dream.html) ( ریکاوری قبل خواب )

دوره خوبیه یا نه ؟
خوام فقط حجم بده ... یه دوره 7 تا انانتات زدم که بعدش یک هفته کلومید با تامو مصرف کردم ..
الان میخواستم سوستانون بردارم یا پریبیونات که بچه ها میگن هنگام تزریق درد داره آره ؟
انانتات که میزدم اصلا دردی نداشت ..
الان میگین وینسترول برم با پریموبلان ؟
سنم 27 .. وزنم 58 ... قد 175 ... لاغر
(الان برام 5 تا انانتات از دوره قبل مونده )

ehsan bsn
‏۱۳۹۳-۰۴-۱۱‏, ۰۷:۵۸ بعد از ظهر
1 - گین بولیک شرکت الیمپ
(http://eu.olimp-supplements.com/?p=3&m=6&m2=102&id=45)2- پمپ C4شرکت cellucor (http://af.bodybuilding.com/store/cellucor/c4-extreme.html)
3-آنابولیک آمینو 9000 الیمپ (http://eu.olimp-supplements.com/?p=3&m=8&m2=12&id=241)
4-گلوتامین 300 گرمی سایتک (http://www.sciteconline.com/language/en/products/scitec_nutrition/glutamines/l-glutamine)
5-مولتی ویتامین Multi Pack شرکت TREC (http://www.trec-nutrition.co.uk/multi-pack-60-tablets.html)
6-Arnold Iron Dreamشرکت MP (http://il.bodybuilding.com/store/arnold-schwarzenegger-series/iron-dream.html) ( ریکاوری قبل خواب )

دوره خوبیه یا نه ؟
خوام فقط حجم بده ... یه دوره 7 تا انانتات زدم که بعدش یک هفته کلومید با تامو مصرف کردم ..
الان میخواستم سوستانون بردارم یا پریبیونات که بچه ها میگن هنگام تزریق درد داره آره ؟
در مورد مکمل دوستان نظر بدن.... اما استروئید.....
خب 7تا انانتات چیزی نیست....شما با شرایطی که داری بنظرم تستولیک بری بهتره....روزهای تمرین یک تزریق 25 میل ترجیحا تایلندی 3ساعت قبل از تمرین...مثلا اگه هفته ای 4 جلسه تمرین میکنی 4تا میزنی یا اگه 5 جلسه تمرین میکنی 5تا میزنی...فعلا باید حجم و وزن بگیری

arinboy
‏۱۳۹۳-۰۴-۱۱‏, ۰۸:۴۳ بعد از ظهر
در مورد مکمل دوستان نظر بدن.... اما استروئید.....
خب 7تا انانتات چیزی نیست....شما با شرایطی که داری بنظرم تستولیک بری بهتره....روزهای تمرین یک تزریق 25 میل ترجیحا تایلندی 3ساعت قبل از تمرین...مثلا اگه هفته ای 4 جلسه تمرین میکنی 4تا میزنی یا اگه 5 جلسه تمرین میکنی 5تا میزنی...فعلا باید حجم و وزن بگیری

پس تستولیک تایلندی بگیرم ؟ منظورت از 25 میل همون 250 هست دیگه آره ؟ درد که نداره هنگام تزریق ؟:پوزخند:
اصلش رو داروخونه داره یا نمیده ؟:سوت:
چنتا بگیرم ؟ یعنی قبل هر بار تمرین یه 250 میل بزنم ؟ من سه روز میرم باشگا .. یعنی میشه هفته ای 750 میل آره ؟
همراهش تاموکسیفن با کلومید مصرف کنم ؟ بعدش hcg بزنم ؟

شرمنده زیاد پرسیدم

ehsan bsn
‏۱۳۹۳-۰۴-۱۱‏, ۱۰:۰۲ بعد از ظهر
پس تستولیک تایلندی بگیرم ؟ منظورت از 25 میل همون 250 هست دیگه آره ؟ درد که نداره هنگام تزریق ؟:پوزخند:
اصلش رو داروخونه داره یا نمیده ؟:سوت:
چنتا بگیرم ؟ یعنی قبل هر بار تمرین یه 250 میل بزنم ؟ من سه روز میرم باشگا .. یعنی میشه هفته ای 750 میل آره ؟
همراهش تاموکسیفن با کلومید مصرف کنم ؟ بعدش hcg بزنم ؟

شرمنده زیاد پرسیدم
سلام نه بابا چه خبره هفته ای 750 میل......
تایلندی 25 میل منظورمه....تست پرپیونات....درد هم داره....
هفته ای حداقل 4 جلسه تمرین کن....ندیده بیشتر از این نمیشه چیزی گفت....داروخونه هم نداره

arinboy
‏۱۳۹۳-۰۴-۱۱‏, ۱۰:۱۰ بعد از ظهر
سلام نه بابا چه خبره هفته ای 750 میل......
تایلندی 25 میل منظورمه....تست پرپیونات....درد هم داره....
هفته ای حداقل 4 جلسه تمرین کن....ندیده بیشتر از این نمیشه چیزی گفت....داروخونه هم نداره

.
درد هنگام تزریق داره یا بعد از تزریق :ناراحت: ؟ بعد از تزریق مهم نیست هنگام تزریق نباشه :ناراحت:
تست دیگه به غیر از این نیست که مثل این باشه ؟ همون که اول گفتی چی ؟ (وینسترول+پریموبلان)

Hamed#
‏۱۳۹۳-۰۴-۱۲‏, ۰۷:۵۵ قبل از ظهر
1 - گین بولیک شرکت الیمپ

دوره خوبیه یا نه ؟
(الان برام 5 تا انانتات از دوره قبل مونده )

دوره ی مکملاتون دوره ی خوبیه به شرطی از مروی بتونین ج.ن.س اورجینال پیدا کنین.
سوستانون هم بعد از تزریق درد داره،اونم به خاطر وجود تست پروپینات در داخلش هست.
همونطوری که خودتون گفتین تست انانتات دردی نداره هنگام تزریق.
روی حجم دادن سوستانون زیاد حساب باز نکنین.فقط قدرتو خیلی زیاد میکنه.
وینسترول+پریموبولان حجم با کیفیت تری میده بهتون.

ehsan bsn
‏۱۳۹۳-۰۴-۱۲‏, ۰۳:۰۲ بعد از ظهر
.
درد هنگام تزریق داره یا بعد از تزریق :ناراحت: ؟ بعد از تزریق مهم نیست هنگام تزریق نباشه :ناراحت:
تست دیگه به غیر از این نیست که مثل این باشه ؟ همون که اول گفتی چی ؟ (وینسترول+پریموبلان)
درد داشته باشه مگه چیه؟ جوون ایرانی الان باید خودشو آماده کنه واسه جنگ با داعش...این حرفا چیه:منتظر:
استانازولول+متونولون انانتات که خیلی بهتره اما دیگه من نمیدونم شرایط شما چجوریه....بده مربیت واست دورشو بچینه

^Mohammad^
‏۱۳۹۳-۰۴-۱۲‏, ۰۳:۲۱ بعد از ظهر
کسایی که میگن پروپینات درد داره هنوز سوسپانشن نزدن :خنده:
من یه دونه زدم دیگه بعدیشو نزدم دادم پس :پوزخند:

arinboy
‏۱۳۹۳-۰۴-۱۲‏, ۰۶:۵۱ بعد از ظهر
تستولیک پیدا کردم اونجا ولی 100 بود 25 میل نبود .. 25 میل پریپیونات داشت .. حالا ببینم شاید همین وینسترول با پریموبلان گرفتم .. نمیدونم موندم :سوت:

ehsan bsn
‏۱۳۹۳-۰۴-۱۲‏, ۰۸:۳۵ بعد از ظهر
تستولیک پیدا کردم اونجا ولی 100 بود 25 میل نبود .. 25 میل پریپیونات داشت .. حالا ببینم شاید همین وینسترول با پریموبلان گرفتم .. نمیدونم موندم :سوت:

منظور از تستولیک همون تست پرپیونات است....:متعجب:
مگه مربی نداری؟ لا الله الی الله مگه میشه همینجوری از خودت دارو بزنی؟:خشم:

یه چیزی هم به همه دوستان بگم که: اگه برید مروی یا هرجایی دیگه و بگید من دوره ی حجم میخوام و چی دارین و چی باید بزنم حتما سرتون کلاه میره و طرف میفهمه که هیچی بلد نیستین در نتیجه هروقت میخواید برید خرید قبلا درمورد دوره کلی تحقیق کنید و تصمیم برای خرید مکمل یا داروی مورد نظر بگیرید بعد برید با اطلاع کامل خرید کنین و کمی هم درباره ی چیزهایی که میدونین پیش فروشنده صحبت کنین تا بدونه که کمی هالیتون هست درحالیکه اگه گیج بزنین طرف هم بدتر گیجتون میکنه و بهتون میندازه....زکات علم آموزشش هست ان شاءالله موفق باشید

arinboy
‏۱۳۹۳-۰۴-۱۲‏, ۰۸:۴۵ بعد از ظهر
منظور از تستولیک همون تست پرپیونات است....:متعجب:
مگه مربی نداری؟ لا الله الی الله مگه میشه همینجوری از خودت دارو بزنی؟:خشم:

یه چیزی هم به همه دوستان بگم که: اگه برید مروی یا هرجایی دیگه و بگید من دوره ی حجم میخوام و چی دارین و چی باید بزنم حتما سرتون کلاه میره و طرف میفهمه که هیچی بلد نیستین در نتیجه هروقت میخواید برید خرید قبلا درمورد دوره کلی تحقیق کنید و تصمیم برای خرید مکمل یا داروی مورد نظر بگیرید بعد برید با اطلاع کامل خرید کنین و کمی هم درباره ی چیزهایی که میدونین پیش فروشنده صحبت کنین تا بدونه که کمی هالیتون هست درحالیکه اگه گیج بزنین طرف هم بدتر گیجتون میکنه و بهتون میندازه....زکات علم آموزشش هست ان شاءالله موفق باشید

من رفتم مروی ولی خوشم نیمد خیلی دروغ شنیدم .. و کلا منصرف شدم و اومدم به آقا حجت سفارش دادم بفرسته ...
فقط رفتم اونجا طرف تستولیک 100 داشت .. چون شما گفته بودی ۲۵ رو بگیر منم نگرفتم .. آره گفت همونه .. فقط ۲۵ که داشت روش خورده بود پریپیونات .. باز هم بود .. تو بسته نبود .. ولی تستولیکه تو بسته قشنگ بود و معلوم بود تایلندی اصله .. دونه ۱۰ میداد ..
حالا اون تستولیک ۱۰۰ رو بگیرم یا نه ؟
دقیقا همین عکس زیر بود استروپیدش
http://www.stery24.republika.pl/testolic.JPG

ehsan bsn
‏۱۳۹۳-۰۴-۱۲‏, ۰۸:۵۹ بعد از ظهر
من رفتم مروی ولی خوشم نیمد خیلی دروغ شنیدم .. و کلا منصرف شدم و اومدم به آقا حجت سفارش دادم بفرسته ...
فقط رفتم اونجا طرف تستولیک 100 داشت .. چون شما گفته بودی ۲۵ رو بگیر منم نگرفتم .. آره گفت همونه .. فقط ۲۵ که داشت روش خورده بود پریپیونات .. باز هم بود .. تو بسته نبود .. ولی تستولیکه تو بسته قشنگ بود و معلوم بود تایلندی اصله .. دونه ۱۰ میداد ..
حالا اون تستولیک ۱۰۰ رو بگیرم یا نه ؟
دقیقا همین عکس زیر بود استروپیدش
http://www.stery24.republika.pl/testolic.JPG

نمیشه صحبتی کرد درحالبکه من شرایط شما رو نمیدونم ولی تستولیکی که عکسشو گذاشتی اصل هست.....یعنی مربی نداری؟ ازش برنامه بگیری؟ اینجوری که نمیشه...من اگه شرایط شما رو بدونم و ببینم، میتونم دقیقا بگم الان باید چیکار کنید اما اینترنتی که دوره نمیشه بپیچی....حتما زیر نظر یه مربی با تجربه برید

arinboy
‏۱۳۹۳-۰۴-۱۲‏, ۰۹:۰۳ بعد از ظهر
نمیشه صحبتی کرد درحالبکه من شرایط شما رو نمیدونم ولی تستولیکی که عکسشو گذاشتی اصل هست.....یعنی مربی نداری؟ ازش برنامه بگیری؟ اینجوری که نمیشه...من اگه شرایط شما رو بدونم و ببینم، میتونم دقیقا بگم الان باید چیکار کنید اما اینترنتی که دوره نمیشه بپیچی....حتما زیر نظر یه مربی با تجربه برید

نه داداش من مربی ندارمم .. فقط با دوستام هستم که میگن چیکار کنم .. مربیمون زیاد بارش نیست .. منم از دوستان کمک میگیرم ...
اصلا دیگه استروپید مصرف نمیکنم .. منصرف شدم...
۲ تا برام انانتات ۲۵۰ ابوریحان مونده از دوره قبل وسط همین دورم اون ۲ تارو میزنم و دیگه سمت استروپید نمیرم.. فکر خوبیه ؟
به حجت جان هم اینارو سفارش دادم خوبه ؟
۱ - هارد مس شرکت اینرآرمور (http://il.bodybuilding.com/store/inner-armour-blue/hard-mass-gainer.html)
۲ - Amino Build شرکت ماسل تک (http://il.bodybuilding.com/store/muscle-tech/amino-build.html)
۳ - گلوتامین 1400 شرکت الیمپ (http://eu.olimp-supplements.com/?p=3&m=8&m2=8&id=66)
۴ - مولتی ویتامین Multi Pack شرکت TREC (http://www.trec-nutrition.co.uk/multi-pack-60-tablets.html)
۵ - Arnold Iron Dreamشرکت MP (http://il.bodybuilding.com/store/arnold-schwarzenegger-series/iron-dream.html)

(http://il.bodybuilding.com/store/arnold-schwarzenegger-series/iron-dream.html)

ehsan bsn
‏۱۳۹۳-۰۴-۱۳‏, ۰۸:۵۹ قبل از ظهر
نه داداش من مربی ندارمم .. فقط با دوستام هستم که میگن چیکار کنم .. مربیمون زیاد بارش نیست .. منم از دوستان کمک میگیرم ...
اصلا دیگه استروپید مصرف نمیکنم .. منصرف شدم...
۲ تا برام انانتات ۲۵۰ ابوریحان مونده از دوره قبل وسط همین دورم اون ۲ تارو میزنم و دیگه سمت استروپید نمیرم.. فکر خوبیه ؟
به حجت جان هم اینارو سفارش دادم خوبه ؟
۱ - هارد مس شرکت اینرآرمور (http://il.bodybuilding.com/store/inner-armour-blue/hard-mass-gainer.html)
۲ - Amino Build شرکت ماسل تک (http://il.bodybuilding.com/store/muscle-tech/amino-build.html)
۳ - گلوتامین 1400 شرکت الیمپ (http://eu.olimp-supplements.com/?p=3&m=8&m2=8&id=66)
۴ - مولتی ویتامین Multi Pack شرکت TREC (http://www.trec-nutrition.co.uk/multi-pack-60-tablets.html)
۵ - Arnold Iron Dreamشرکت MP (http://il.bodybuilding.com/store/arnold-schwarzenegger-series/iron-dream.html)

(http://il.bodybuilding.com/store/arnold-schwarzenegger-series/iron-dream.html)
بله کاملا فکر خوبیه....مکمل ها هم خوبه

fardinus
‏۱۳۹۳-۰۴-۲۳‏, ۰۷:۴۹ قبل از ظهر
با سلام اقا میخواستم بدونم سوستانون کیفی هست اصلا وجود داره اخه خیلی ازش تعریف میکنن ولی هر چی تو اینترنت میگردم چیزی نیس

^Mohammad^
‏۱۳۹۳-۰۴-۲۳‏, ۰۶:۵۹ بعد از ظهر
با سلام اقا میخواستم بدونم سوستانون کیفی هست اصلا وجود داره اخه خیلی ازش تعریف میکنن ولی هر چی تو اینترنت میگردم چیزی نیس
سلام سوس کیفی از کیفیت مقبولی برخورداره به شرط اصل بودن

fardinus
‏۱۳۹۳-۰۴-۲۶‏, ۰۶:۴۴ بعد از ظهر
بنظر شما سوس کیفی خوبه یا کراچی اونم بشرط اصل بودن اصلا بهترین سوس بازار در حالا حاضر چیه که بهترین جوابو بده

fardinus
‏۱۳۹۳-۰۴-۳۱‏, ۰۴:۱۵ بعد از ظهر
بنظر بزرگان استک سوستانون با چ استروییدی بهتر جواب میده واسه حجم؟؟؟؟

Saman-Sh
‏۱۳۹۳-۰۴-۳۱‏, ۰۴:۵۹ بعد از ظهر
بنظر شما سوس کیفی خوبه یا کراچی اونم بشرط اصل بودن اصلا بهترین سوس بازار در حالا حاضر چیه که بهترین جوابو بده

تنها سوسي كه استفاده كردم و حس كردم واقعا سوستانون زدم ماله كيفي بود..دسرسي به اصلش داري از دست نده...

brand
‏۱۳۹۳-۰۴-۳۱‏, ۱۱:۵۳ بعد از ظهر
سوستانول جدید هندی اومده خیلی عالیه من دارم مصرف میکنم 2 هفنه هست تا الان خوب جواب گرفتم مارک MSD

arinboy
‏۱۳۹۳-۰۵-۰۱‏, ۰۲:۴۲ بعد از ظهر
سوستانول جدید هندی اومده خیلی عالیه من دارم مصرف میکنم 2 هفنه هست تا الان خوب جواب گرفتم مارک MSD

چنتا گرفتی ؟ دونه ای چند ؟؟؟؟ عکسشو میشه بذاری ؟

fardinus
‏۱۳۹۳-۰۵-۰۲‏, ۱۰:۲۱ قبل از ظهر

Hamed#
‏۱۳۹۳-۰۵-۰۲‏, ۱۱:۱۰ قبل از ظهر

سوستانون+اکسی واسه حجم (زیاد بدرد نمیخوره)

سوستانون+دیانابول(افزایش قدرت و حجم) عوارض آندروژنی بالا

سوستانون+وینسترول یا پارابولان، تفکیک بیشتر و عوارض کمتر

سوستانون+دکا+دیانابول افزایش قدرت قابل توجه با عوارض بالا

fardinus
‏۱۳۹۳-۰۵-۰۳‏, ۱۰:۵۶ قبل از ظهر
سلام خدمت همه ی پیشکسوتان سایت میخواستم بدونم استک سوستانون با پارابولان چطوریه ایا خوب جواب میده اگه اره دوره دوتاش به چ شرح است ممنون :گل رز: