PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد استفاده از آنتی استروژن بعد از دوره دی آنابول ، متان

shervin_nikzad
۱۳۸۸-۰۱-۲۲, ۰۷:۱۲ بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز

بنده یک دوره 8 هفته ای دی آنابول رفتم و یعد از یک مال دوره متان رو شروع کردم که الان در هفته هفتم (هفته اخر) استفاده از متان هستم می خواستم بدانم ایا باید انتی استروژن استفاده کنم؟! چی استفاده کنم؟!
روزی چندتا!؟ و....

ممنون میشوم به سوالات بنده پاسخ دهید

با سپاس:گل رز:

yshahab
۱۳۸۸-۰۱-۲۲, ۱۰:۰۲ بعد از ظهر
خوب واقعا نمي دونم اين دوره رو واسه چي رفتي ! اينم خيلي مهمه كه بدونم اين چندمين دوره تو هست ؟ و اينكه چند وقته داري تمرين مي كني ؟ اينها به خاطر اينه كه از وضعيت بدنيت و بخصوص كبدت بايد سر درآورد ولي در كل براي ريكاوري بعد از دوره كه حتي بهتره بدونيم چه مكملي رفتي ! چون شك نكن معده هم نياز به شستشو داره ولي به طور كلي مي توني از چند نوع آنتي استروژن استفاده كني اونم خيلي با دقت كه اگه تو دورت نتيجه خوبي گرفتي همه رو يهو خراب نكني !
مي توني حدودا روزي يدونه لترازول يا اينكه روزي يدونه پرویرون مصرف كن از نولوادکس استفاده نكن چون آب بدنتو دفع مي كنه دوره تو هم يه جوري آبكي بوده و با اون ممكنه حال نكني !

mohsen_sh
۱۳۸۸-۰۱-۲۳, ۱۲:۱۱ قبل از ظهر
یه دونه icg 5000 بزن کبدت رو شستشو میده

shervin_nikzad
۱۳۸۸-۰۱-۲۳, ۰۱:۱۴ قبل از ظهر
خوب واقعا نمي دونم اين دوره رو واسه چي رفتي ! اينم خيلي مهمه كه بدونم اين چندمين دوره تو هست ؟ و اينكه چند وقته داري تمرين مي كني ؟ اينها به خاطر اينه كه از وضعيت بدنيت و بخصوص كبدت بايد سر درآورد ولي در كل براي ريكاوري بعد از دوره كه حتي بهتره بدونيم چه مكملي رفتي ! چون شك نكن معده هم نياز به شستشو داره ولي به طور كلي مي توني از چند نوع آنتي استروژن استفاده كني اونم خيلي با دقت كه اگه تو دورت نتيجه خوبي گرفتي همه رو يهو خراب نكني !
مي توني حدودا روزي يدونه لترازول يا اينكه روزي يدونه پرویرون مصرف كن از نولوادکس استفاده نكن چون آب بدنتو دفع مي كنه دوره تو هم يه جوري آبكي بوده و با اون ممكنه حال نكني !

با سپاس از پاسختان
1.اولین دوره استروئیدی بنده دی انابول بود و دومی هم همین متان.
حدود یک سال است که تمرین می کنم.
این دوره را مس تچ ، گلوتامین و متان رفتم.
دوره قبلی دیانابول ، سل تچ و کراتین
خوب حالا به نظرتان چه چیزهایی مصرف کنم
انتی استروژن چی استفاده کنم و چند روز و چگونگی مصرف را نیز بفرماید!؟

برای شستوشوی کبد از چی استفاده کنم!؟

yshahab
۱۳۸۸-۰۱-۲۳, ۰۸:۰۵ قبل از ظهر
یه خورده با توجه به سابقه تمرینیت زیاده روی کردی ! فکر نمی کنم بدنت دچار عدم تعادل هورمونی شده باشه ولی حتما یه کم استراحت بده و حداقل 6 تا 7 ماه هیچ استروئیدی مصرف نکن اگه بیشتر هم چه بهتر ، بدنت این قابلیت رو داره که خودشو ریکاوری کنه و به تعادل هورمونی برسونه ، و با توجه به سابقت از پائین شروع می کنیم مثل عرق خارشتر و کاسنی ، از اینها استفاده کن . خوده آنتی استروژن ها هم بدون عوارض نیستن فعلا همین کارا که گفتم به اضافه یه مقدار صبوری انجام بده ولی برای اینکه اطلاعاتی هم کسب کنی بهت می گم که کلی مکمل خارجی گرون قیمت هست برای تصفیه کبد به اصطلاح اما تمام اون مکمل ها اگر اصل باشن از گیاهی به اسم نخل اره ای گرفته می شه که تو ایران زیاد نیست مثلا شرکت ساترن مکملی داره به اسم sawpalmetto که saw یعنی اره و palmetto هم یعنی نخل یا پروویرون که مخصوص بیماریهای عدم تعادل هورمونیه این در مورد که بهت گفتم تماما خواص زردچوبه خودمونو داره پس به جای اینهمه خرج می تونی از این استفاده کنی ، اما اینها در موارد حاد تجویز نمی شه یه بالانس هورمونی ساده ! اما در کل برای شما همون چیزی که گفتم بالا !

H I R B O D
۱۳۸۸-۰۱-۲۳, ۱۰:۰۱ قبل از ظهر
توجه داشته باشید که استفاده از آنتی استروژن برای جلوگیری از عوارض تبدیل تستسترون به استروژن و عوارض جانبی اونه

شما در طی دوره که سطح تستسترونت بالا بوده استفاده نکردی .... خالا میخوای انتی استروژن استفاده کنی ؟ این اطلاعات رو از کجا کسب کردی ؟

1- اسم مصرف خودسرانه استروئید رو نمیشه دوره گذاشت
2- از این مصرف غیر از بر هم زدن تعادل هورمی بدنت هیچ نتیجه بدرد بخوری نمیگیری ( غیر از مقداری پف کردیگی و دم عصلانی هنگام تمرین که اونم موندگار نیست و خیلی زود به خالت اول بر میگردی )

در طول مصرف با حساس شدن توک سینه ها و یا عارضه پوستی روبرو نشدی ؟ مثل جوشهای سرسیاه ؟

شما کاری که باید انحام بدی اینه
قورا از داروحانه قرص لتروزول 14 عدد و آمپول HCG 5000
3 عدد رو تهیه کن و هر شب به مدت دو هفته مصرف کن به همراه عرقی جات شاتره و کاسنی
بعد از دو هفته هر 7 روز یک عدد hcg بزن

دیگه هم از این دوره های من درآوردی نرو ... متان که 100% تقلبی بوده به صحت و سلامت دیانابول هم تازگیها اصلا نمیشه اعتماد کرد

بهتر بود هزینه ای رو که برای خرید اینا مصرف کردی میدای یک مکمل خوب میگرفتی و هر زمان خواستی استروئید مصرف کنی با کارکشته و اهلش مشورت کن و برنامه بگیر

milad faridnia
۱۳۸۸-۰۱-۲۳, ۱۱:۵۴ قبل از ظهر
یه دونه icg 5000 بزن کبدت رو شستشو میده
از كي تا بحال hcgكبد شور شده دوست عزيز
غير از برگرداندن هورمونهاي مردانت و جلوگيري از عقيمي كاربرد ديگري نداره

shervin_nikzad
۱۳۸۸-۰۱-۲۳, ۱۲:۰۰ بعد از ظهر
توجه داشته باشید که استفاده از آنتی استروژن برای جلوگیری از عوارض تبدیل تستسترون به استروژن و عوارض جانبی اونه

شما در طی دوره که سطح تستسترونت بالا بوده استفاده نکردی .... خالا میخوای انتی استروژن استفاده کنی ؟ این اطلاعات رو از کجا کسب کردی ؟

1- اسم مصرف خودسرانه استروئید رو نمیشه دوره گذاشت
2- از این مصرف غیر از بر هم زدن تعادل هورمی بدنت هیچ نتیجه بدرد بخوری نمیگیری ( غیر از مقداری پف کردیگی و دم عصلانی هنگام تمرین که اونم موندگار نیست و خیلی زود به خالت اول بر میگردی )

در طول مصرف با حساس شدن توک سینه ها و یا عارضه پوستی روبرو نشدی ؟ مثل جوشهای سرسیاه ؟

شما کاری که باید انحام بدی اینه
قورا از داروحانه قرص لتروزول 14 عدد و آمپول hcg 5000
3 عدد رو تهیه کن و هر شب به مدت دو هفته مصرف کن به همراه عرقی جات شاتره و کاسنی
بعد از دو هفته هر 7 روز یک عدد hcg بزن

دیگه هم از این دوره های من درآوردی نرو ... متان که 100% تقلبی بوده به صحت و سلامت دیانابول هم تازگیها اصلا نمیشه اعتماد کرد

بهتر بود هزینه ای رو که برای خرید اینا مصرف کردی میدای یک مکمل خوب میگرفتی و هر زمان خواستی استروئید مصرف کنی با کارکشته و اهلش مشورت کن و برنامه بگیر
دوست عزیز
قرص لتروزول برای چی است و آمپول hcg برای چی؟!

ممنون میشوم برایم کمی توضیح بدید!
و همچنین می خواهم بدانم چرا انقدر با دوره های دی آنابول و متان مخالف هستید کجای کار بنده اشکال داشت، بگویید تا برایم تجربه شود

با سپاس

yshahab
۱۳۸۸-۰۱-۲۳, ۰۳:۱۱ بعد از ظهر
دوست خوب من با توجه با سابقه تمرینت و استروئید هایی که مصرف کردی اگر مدتی به کبدت استراحت بدی خود به خود به تعادل هورمونی خواهی رسید . عرقیات که گفتم بهتره مصرف کنی ولی من دلیلی برای مصرف hcg نمی بینم هرچند بدون دیدن نتیجه آزمایش نمی شه دقیق گفت به همین خاطر وقتی جواب آزمایشی نیست خیلی بهتره محتاط تر عمل کنیم ، زیاد نگران نباش کار خاصی نکردی کاری که متاسفانه نود درصد مبتدی ها انجام می دن چیزی هم به نام شستشو کبد نداریم کبد اگر 90 درصد سلولهای خودش را هم از دست بده می تونه خودشو بازسازی کنه ، در علم بدنسازی تنها یکی از 130 کار کبد را می بینند اونهم حفظ تعادل و تنظيم هورمونهاي بدنه ، راحت تر برات بگم کبد پالایشگاه بدنه ، اینجوری هم درست نیست که فکر کنی بلافاصله بعد از استفاده استروئید یه آنتی استروژن بزنی و بالانس هورمونی اتفاق بیفته ! بهترین راه حل اینه که بدونی کجای کاری و با توجه به اینکه یکسال تمرین می کنی و اینکه این 2 دوره رو رفتی بفرض اینکه آدم سالمی هم ایشالله از قبل بودی من توصیه ام به تو استراحت کامل هورمونی و بر عکس باور غلط از ویتامین های ب12 ، کا ، ای ، دی کمتر استفاده کن چون محل ذخیره این ویتامینها کبده .

shervin_nikzad
۱۳۸۸-۰۱-۲۳, ۰۳:۳۵ بعد از ظهر
نظرتان راجع به مصرف کلومیفن به عنوان ریکاوری بعد از پایان دوره متان چیست!؟
ایا استفاده کنم

yshahab
۱۳۸۸-۰۱-۲۳, ۰۳:۳۹ بعد از ظهر
الان مشکلی برات پیش اومده ؟ ظاهری رو منظورمه . آزمایش دادی ؟؟ گیر دادی یه چیزی مصرف کنی ها نه ؟

shervin_nikzad
۱۳۸۸-۰۱-۲۳, ۰۷:۲۰ بعد از ظهر
الان مشکلی برات پیش اومده ؟ ظاهری رو منظورمه . آزمایش دادی ؟؟ گیر دادی یه چیزی مصرف کنی ها نه ؟نه هیچ مشکلی فقط کمی جوش روی بازو و سرشونه هام زده،راستشو بخوای می خوام یه دوره تستولیک برم برای همین می خوام اول این قبلی رو پاکسازی کنم

yshahab
۱۳۸۸-۰۱-۲۳, ۰۹:۳۱ بعد از ظهر
تو مربي هم داري ؟؟؟؟!!!! اون اين دوره هارو بهت تجويز مي كنه ؟؟؟؟؟؟

shervin_nikzad
۱۳۸۸-۰۱-۲۴, ۱۲:۲۷ قبل از ظهر
تو مربي هم داري ؟؟؟؟!!!! اون اين دوره هارو بهت تجويز مي كنه ؟؟؟؟؟؟
اره دوست عزیز
با این وضعیت باید مربیمو عوض کنم

yshahab
۱۳۸۸-۰۱-۲۴, ۰۷:۴۴ قبل از ظهر
حتما مربیتو عوض کن ، با این وضعیت مشخص نیست وضعت چی می شه ! یه مقدار سالم ورزش کن ، اسم این چیزها هم که می ری دیگه دوره نیست . با یه مربی خوب مشورت کن . گاهی موقعها پیشرفت در مصرف نکردنه .

H I R B O D
۱۳۸۸-۰۱-۲۴, ۱۱:۴۳ قبل از ظهر
دوست عزیز
قرص لتروزول برای چی است و آمپول hcg برای چی؟!

ممنون میشوم برایم کمی توضیح بدید!
و همچنین می خواهم بدانم چرا انقدر با دوره های دی آنابول و متان مخالف هستید کجای کار بنده اشکال داشت، بگویید تا برایم تجربه شود

با سپاس

به زبان ساده :
ماده موثر قرص دیانابول از مشتقات متان هست .... مصرف این دو دارو به فاصله زمانی 1 ماه فقط میتونه لاپوشونی یک مربی نا آگاه برای جلوگیری از ریختن به اصطلاح حجمی که به شما داده باشه

در طی مصرف دارو سطح تستسترون بدن بالا میره ... که مقداری از این تست (با توجه به نوع دارو فرق میکنه ) به هورمون زنانه استروژن تبدیل میشه که عوارضی رو پیش میاره که در حاضر شما دچارشی

بعد از قطع مصرف ، طی دو هفته سطح تستسترون به شدت افت میکنه که باعث میشه هرچی شما رشته کردی پنبه بشه و شما میمونی و عوارض دارو و نتیجه ای که نگرفتی هیچ دیگه هم بدنت جواب نمیده و شدیدا افت میکنی

مربی نماها در این شرایط برای رفع اتهام از خودشون دوره جدید به اصطلاح خودشون تجویز میکنن که این یعنی از خاک به خاکستر

hcg برای تحریک بیضه ها و برگرداندن سطح سرمی تستسترون به مقدار ایده ال هست که طی این فرایند از افت بدنی شدید هم جلوگیری میشه

برای اطلاع از چیکاره بودن لتروزل برو به بخش آنتی استروژن ها ، اونجا یک مقاله گذاشتم بدردت میخوره

H I R B O D
۱۳۸۸-۰۱-۲۴, ۰۶:۰۶ بعد از ظهر
دوست خوب من با توجه با سابقه تمرینت و استروئید هایی که مصرف کردی اگر مدتی به کبدت استراحت بدی خود به خود به تعادل هورمونی خواهی رسید . عرقیات که گفتم بهتره مصرف کنی ولی من دلیلی برای مصرف hcg نمی بینم هرچند بدون دیدن نتیجه آزمایش نمی شه دقیق گفت به همین خاطر وقتی جواب آزمایشی نیست خیلی بهتره محتاط تر عمل کنیم ، زیاد نگران نباش کار خاصی نکردی کاری که متاسفانه نود درصد مبتدی ها انجام می دن چیزی هم به نام شستشو کبد نداریم کبد اگر 90 درصد سلولهای خودش را هم از دست بده می تونه خودشو بازسازی کنه ، در علم بدنسازی تنها یکی از 130 کار کبد را می بینند اونهم حفظ تعادل و تنظيم هورمونهاي بدنه ، راحت تر برات بگم کبد پالایشگاه بدنه ، اینجوری هم درست نیست که فکر کنی بلافاصله بعد از استفاده استروئید یه آنتی استروژن بزنی و بالانس هورمونی اتفاق بیفته ! بهترین راه حل اینه که بدونی کجای کاری و با توجه به اینکه یکسال تمرین می کنی و اینکه این 2 دوره رو رفتی بفرض اینکه آدم سالمی هم ایشالله از قبل بودی من توصیه ام به تو استراحت کامل هورمونی و بر عکس باور غلط از ویتامین های ب12 ، کا ، ای ، دی کمتر استفاده کن چون محل ذخیره این ویتامینها کبده .

بعد از این دو دوره متوالی 100% نیاز به hcg هست ... احتیاجی به آزمایش نیست چشم بسته هم میشه تشخیص داد که بیضه ها تنبل شده
درسته که با مرور زمان ممکنه برطرف بشه ... اما چرا باید وقتی راه عقلانی تری هست این کار رو بکنیم تا اون موقع بنده خدا بدنش کلا stop کرده
میدونید بدون hcg چقدر طول میکشه سطح سرمی تستسترون به حالت عادی برگرده ؟ یه جستجو داشته باشد بد نیست ((حداقل)) 2-3 ماه طول میکشه

yshahab
۱۳۸۸-۰۱-۲۵, ۰۷:۴۸ قبل از ظهر
بزرگترین دکترهای غدد هم چشم بسته تشخیص نمی دن ، مطمئن هم باشن باز هم آزمایش می کنن . هیچ بدنی شبیه بدنه دیگه ای نیست .:لبخند:

MILД D_H
۱۳۹۰-۰۲-۰۶, ۰۹:۳۱ بعد از ظهر
آقايون و اساتيد محترم يه سوال داشتم من پرو هورمون treebex مصرف كردم احتياج به آنتي دارم؟آنزيو كبدم يه مقدار بالاست 52 live ميگن خوبه نظرتون چيه؟

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۲-۰۷, ۰۸:۴۱ قبل از ظهر
آقايون و اساتيد محترم يه سوال داشتم من پرو هورمون treebex مصرف كردم احتياج به آنتي دارم؟آنزيو كبدم يه مقدار بالاست 52 live ميگن خوبه نظرتون چيه؟

نه پیش هورمون ها نیاز به انتی استروژن ندارن چون خاصیت استروئیدها رو ندارن
سوال دومت رو هم بلد نیستم

Mohammad.Reza
۱۳۹۰-۰۲-۰۷, ۱۲:۱۶ بعد از ظهر
در مورد سوال دومت منم این مشکل رو داشتم انزیم های کبدم یکی بالا بود حدودا یه ماه ویتامین E مصرف کردم روزی یک دونه ، بعد یه ماه هم یه سری ازمایش هم دادم که دیدم از حد مجاز یکی بالاست (قبلش حدودا 30 تا بالا بود)از ع ر ق خار مریم هم میتونی استفاده بکنی.

Un4given
۱۳۹۰-۰۲-۲۲, ۰۶:۴۳ بعد از ظهر
سلام

اساتید عزیز بنده بدنکار نیستم، اما چون دیدم تخصصش با شماست گفتم که مطرحش کنم. من تقریبا نزدیک 10 ماه پیش قرص فین پشیا مصرف میکردم که برای جلوگیری از ریزش مو بود، اما متاسفانه الان نزدیک 5 ماهه که سینه هام یکم بزرگتر شده که از عوارض جانبی این دارو. الان سئالی که داشتم اینکه اولا پیشنهاد اساتید برای حل این مشکل چیه، و اینکه شما مصرف آریمیدیکس یا مشابه اونا رو برای من صلاح میدونین یا نه. کلا خیلی برام مهمه که بتونم مشکلو حل کنم. واقعا ممنون میشم که راهنمایی بفرمایین .

arashbandegan
۱۳۹۰-۰۲-۲۷, ۱۲:۰۷ قبل از ظهر
سلام اگه ۱۰ ماه گذشته و بافت سینه رشد کرده باشه باید با جراحی برش داری اما اگه آب و چربی جمع کرده باشی با کم کردن وزن بهتر میشه باید به جراح پلاستیک و زیبایی مراجعه کنی تا بهت بگه، آنتی استروژن در مراحل ابتدایی جلوش رو میگیره نه بعد از ۱۰ ماه