صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 20

موضوع: کلومیفن (کولومید)

 1. #1
  عضو اخراجی
  تاریخ عضویت
  مهر ۱۳۸۷
  نوشته ها
  3,032
  حالت من
  Ashegh
  تشکر
  9,915
  20,341 بار در 3,335 پست
   از ایشان تشکر شده است

  Post کلومیفن (کولومید)

  کلومیفن یک آنتی استروژن است که برای احیاء و بازگرداندن میزان
  طبیعی تستوسترون طبیعی بدن بعد از دوره استروئیدی استفاده میگردد .
  کلومیفن با تاثیر گذاری روی ھیپوفیز و ترشح ( ال اچ ) ھورمون زرده
  ساز در واقه میزان گونادوتروپ ین طبیعی بدن را افزایش می دھد و درنتیجه
  مقدار تستوسترون طبیعی و میزان اسپرم ھا را به حد نرمال باز میگرداند
  ھمچنین با اثر فوق و ھمچنین با بلوکه کردن رسپتورھای استروژن بدن را
  در مقابل عوارض استروژنی مقابله میکند .
  درواقع کلومیفن یک واسطه برای افزایش گونادوتروپین طبیعی بدن
  بجای تزریق خارجی آن میباشد و از لحاظ عملکرد تمام خواص تزریق
  گونادوتروپین را دارا میباشد .
  مصرف کلومیفن در پایان دوره با اثر افزایشی که روی میزان تستسترون
  طبیعی بدن داشته وبالا بردن آن تا حد نرمال باعث میگردد که میزان افت
  قدرت و وزن و حجم شما در پایان دوره استفاده از استروئید ھا به حداقل
  کاھش یابد .
  میزان مصرف کلومید ۵٠ تا ١٠٠ میلی گرم در روز بوده و در میان
  دوره و ھمچنین در پایان دوره به مدت ١٠ تا ١۵ روز استفاده میگردد.


 2. فروشگاه آنلاين کارت شارژ بي بي شارژ
 3. 11 کاربر برای این پست سودمند از --- عزیز تشکر کرده اند:

  banafsh (‏۱۳۸۷-۱۱-۱۶‏), bodyguard (‏۱۳۸۸-۰۶-۰۹‏), hamid0281 (‏۱۳۸۸-۰۷-۱۴‏), hasani (‏۱۳۹۰-۱۱-۰۲‏), IAMEXE (‏۱۳۸۷-۰۸-۲۵‏), jojo_boy_1359 (‏۱۳۸۷-۰۸-۰۴‏), khabos (‏۱۳۹۰-۰۱-۰۳‏), Mohsen (‏۱۳۸۸-۰۱-۲۴‏), pili (‏۱۳۸۷-۰۸-۲۲‏), surena100 (‏۱۳۸۸-۰۶-۰۸‏), آريا (‏۱۳۸۸-۰۵-۰۳‏)

 4. #2
  عضو جدید surena100 آواتار ها
  تاریخ عضویت
  مرداد ۱۳۸۸
  نوشته ها
  13
  تشکر
  26
  95 بار در 12 پست
   از ایشان تشکر شده است

  پیش فرض کلومايد (کلوميفن سيترات)

  کلومايد (کلوميفن سيترات)
  اين دارو نيز دارويي استروئيد و يا آنابوليک نيست اما به دليل خواص آنتي استروژني قدرتمندي که دارد و به دليل اينکه تاثير مثبت در خورتوجهي در تحريک ترشح طبيعي هورمون تستوسترون در بدن دارد، در بين ورزشکاران رشته هاي قدرتي که از استروئيدها نيز استفاده مي کنند، به شدت محبوبيت يافته است. از اين دارو براي بازگرداندن ميزان ترشح طبيعي هورمون تستوسترون به اندازه هاي طبيعي خود استفاده مي شود. اين دارو در صورتي که به همراه ديگر داروهاي تقويت کننده ترشح طبيعي هورمون تستوسترون نظير hcg مصرف شود، بيضه ها را از خطر به تحليل رفتن محافظت کرده و فرد را از عقيم شدن در امان نگه مي دارد.
  اين دارو در برخي کشورها به نام «کلوميفن سيترات» نيز شناخته مي شود. استفاده از اين دارو در حين دوره و يا پس از اتمام دوره نه تنها منجر به افزايش ميزان ترشح طبيعي مهار شده تستوسترون در بدن مي گردد بلکه در حفظ حجم حاصل شده در دوره نيز بسيار موثر واقع مي شود.
  متاسفانه ورزشکاران و مربيان ايراني همانگونه که بارها نيز اشاره کرديم، از اهميت حفظ حجم حاصل شده در دوره ها معمولا غفلت کرده و سهم عمده اي از حجم ناشي از مصرف پر مخاطره و خطرناک داروهاي استروئيدي را پس از اتمام دوره و پس از قطع مصرف داروها، به راحتي از دست مي دهند. در صورتي که در کنار مصرف داروهاي استروئيدي و در دوره هاي قطع مصرف استروئيدها از داروهاي کم کننده عوارض مناسب و داروهاي افزاينده واقعي ترشح طبيعي هورمون تستوسترون به خوبي استفاده شود، مي توان سهم عمده اي از حجم عضلاني کسب شده در دوره هاي حجم را براي هميشه حفظ کرده و آن را نگه داشت.
  اغلب ورزشکاران ايراني با ديدن افت محسوس شرايط غرور آفريني که با مصرف استروئيد در دوره هاي حجم به آن رسيده بودند، زماني که در حفظ بي عارضه و بي ضرر حجم به دست آمده ناتوان مانده و کاري از دستشان بر نمي آيد، به ناچار، چاره کار را در مصرف دوباره دوره ها ديده و خطرات مصرف طولاني مدت و دوباره استروئيدها را به جان مي خرند.
  اين دسته از افراد در صورتي که از هنر استفاده علمي و بهينه از اين قبيل داروها اطلاعات و آگاهي هاي کافي مي داشتند، امروزه در چنين سطح وسيعي به عوارض ناگوار و گاه غير قابل جبران استروئيدها گرفتار نمي شدند و نيازي به مصرف حجم عظيمي از استروئيدها که عوارض و عواقي خطرناکي را نيز در پي دارد، نيز نداشتند.
  به جرات مي توان ادعا کرد که ورزشکاران آمريکايي و اروپايي بسيار بيشتر از ايرانيان از داروهاي استروئيدي و ممنوعه استفاده مي کنند اما به همين دليل ساده که اغلب مربيان و ورزشکاران ما در ايران، از دستورات ديمي و غير علمي و ناکارامدي که در ايران تجويز و توصيه مي شود، استفاده مي کنند، انبوهي از عوارض رنگارنگ را تجربه کرده و در نهايت نيز از اين همه خطر جز باد درو نمي کنند!
  مصرف داروي «کلومايد» معمولا عارضه جانبي خاصي را براي مصرف کنندگان در پي ندارد. اين دارو در عين حال که دارويي سالم و موثر است، در بازارهاي جهاني به قيمت خوبي نيز به فروش رسيده و جزو داروهاي گران قيمت نيز محسوب مي شود.
  اين دارو همانطور که اشاره شد، نام تجارتي داروي «کلوميفن سيترات» است. در علم پزشکي از اين دارو براي درمان زناني که از بيماري نازايي و اختلالات ***ي رنج مي برند، استفاده مي شود. تاثير بارز اين دارو در مردان به صورت افزايش ترشح طبيعي هورمون تستوسترون ديده مي شود. ورزشکاراني که با مصرف دوره هاي استروئيدها، دچار کم کاري و به تحليل رفتن بيضه ها مي شوند، مي توانند با مصرف اين دارو، ترشح محدود شده و مهار شده تستوسترون در بدن خود را به حد طبيعي و نرمال اوليه برسانند.
  زماني که پس از يک دوره مصرف استروئيدها، مصرف آنها را قطع کرده و در اصطلاح ورزشکاران، به خود استراحت مي دهيم، سطح سرمي هورمون مردانه و عضله ساز تستوسترون نيز در بدن به طرز نگران کننده اي افت پيدا مي کند که نتيجه اين عمل را به صورت افت محسوس حجم و قواي عضلاني در ورزشکاران مي بينيم. مصرف اين دارو يا ديگر داروهاي افزاينده ترشح طبيعي هورمون تستوسترون در اين مرحله، براي ورزشکاراني که همه حجم و قدرت بدني حاصل شده را در معرض خطر نابودي و تاراج مي بينند، از اهميت فوق العاده زيادي برخوردار است.
  افت حجم و قدرت عضلاني پس از قطع مصرف استروئيدها امري بديهي و قابل پيش بيني است. اما راز اصلي حفظ حجم در اين دوره بحراني، در بازگرداندن سطح ترشح هورمون تستوسترون بدن به حد اوليه و نرمال آن نهفته است. شما با استفاده صحيح و اصولي از داروهاي افزاينده ترشح طبيعي هورمون تستوسترون که عوارض چنداني را نيز در پي ندارند، به راحتي مي توانيد با بازگرداندن ميزان ترشح طبيعي هورمون تستوسترون به حد اوليه خود، از بروز اين حالت در بدن خود پيشگيري کرده و ميزان نياز بدن به استفاده از استروئيدهاي مضر و خطرناک را به پائين ترين حد خود رسانده و از کمترين مقدار مصرف استروئيدها بيشترين نتيجه مثبت را کسب کنيد.
  با مصرف روزانه 50 الي 100 ميلي گرم از اين دارو و ادامه دادن مصرف تا 2 هفته متوالي، مي توانيد ترشح هورمون تستوسترون در بدن را به حد طبيعي و نرمال خود بازگردانيد. بازگرداندن سريع ميزان ترشح تستوسترون به حد طبيعي معمولا مطلوب و مناسب تشخيص داده مي شود و براي همين منظور نيز ورزشکاران معمولا دو هفته اول پس از قطع مصرف را با داروي hcg که دارويي تزريقي بوده و سريعتر از «کلومايد» نيز اثر مي کند، بدن را تحت تاثير قرار داده و دو هفته بعدي درمان را نيز با داروي «کلومايد» ادامه مي دهند.
  «کلومايد» اصولا دارويي سالم و بي ضرر بوده و ورزشکاران به ندرت با مصرف اين دارو عارضه خاصي را تجربه مي کنند. اين دارو در بسته هاي 10 تايي و به صورت قرصهاي 50 ميلي گرمي تهيه و به بازار عرضه مي شود. دز مصرف معمولي اين دارو در حدود 1 قرص در روز است اما دزهاي 50 الي 300 ميلي گرم در روز نيز در شرايط حادتر توصيه شده است.

 5. 7 کاربر برای این پست سودمند از surena100 عزیز تشکر کرده اند:

  --- (‏۱۳۸۸-۰۶-۰۸‏), bodyguard (‏۱۳۸۸-۰۶-۰۹‏), hasani (‏۱۳۹۰-۱۱-۰۲‏), khabos (‏۱۳۹۰-۰۱-۰۳‏), Mohsen (‏۱۳۸۸-۰۶-۰۹‏), ronnie_1 (‏۱۳۹۳-۰۱-۱۳‏), آقا تختی (‏۱۳۸۸-۰۶-۰۸‏)

 6. #3
  عضو حرفه ای آقا تختی آواتار ها
  تاریخ عضویت
  بهمن ۱۳۸۷
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  1,353
  حالت من
  Sepasgozar
  تشکر
  3,384
  6,620 بار در 1,455 پست
   از ایشان تشکر شده است

  پیش فرض

  دوست عزیز منبع اینها کجاست؟
  خرید,ارسال و تحویل مکمل های ورزشی از سایت Bodybuilding.com

 7. یک کاربر برای این پست سودمند از آقا تختی عزیز تشکر کرده اند:

  MiNeRvA (‏۱۳۹۰-۰۱-۰۳‏)

 8. #4
  عضو جدید khabos آواتار ها
  تاریخ عضویت
  فروردین ۱۳۹۰
  نوشته ها
  11
  حالت من
  khabalood
  تشکر
  63
  27 بار در 9 پست
   از ایشان تشکر شده است

  پیش فرض

  سلام
  مصرف همزمان کلمیفن و هاش سی جی بعد از دوره مشکلی رو ایجاد میکنه؟
  اگه ایرادی نداره دوز مصرفشون چجوریه((با هم))؟و چه مدت؟
  ممنون

 9. 2 کاربر برای این پست سودمند از khabos عزیز تشکر کرده اند:

  MiNeRvA (‏۱۳۹۰-۰۱-۰۳‏), افشین کسایی (‏۱۳۹۰-۰۱-۰۳‏)

 10. #5
  عضو حرفه ای
  تاریخ عضویت
  بهمن ۱۳۸۷
  محل سکونت
  ايران
  سن
  34
  نوشته ها
  7,645
  حالت من
  Mehraboon
  تشکر
  35,914
  55,140 بار در 8,324 پست
   از ایشان تشکر شده است

  پیش فرض

  نقل قول نوشته اصلی توسط khabos نمایش پست ها
  سلام
  مصرف همزمان کلمیفن و هاش سی جی بعد از دوره مشکلی رو ایجاد میکنه؟
  اگه ایرادی نداره دوز مصرفشون چجوریه((با هم))؟و چه مدت؟
  ممنون
  دقیقا توی پست اول و دوم به سوال شما جواب داده
  مطالعه بفرمائید
  شیر که تو بیشه نباشه شغال قد عَلَم میکنه
  .
  .
  آهای تویی که پشت سرم عرض اندام میکنی آره با خودتم


 11. 5 کاربر برای این پست سودمند از افشین کسایی عزیز تشکر کرده اند:

  3tare (‏۱۳۹۰-۰۱-۰۳‏), amir26 (‏۱۳۹۰-۰۱-۰۴‏), arashbandegan (‏۱۳۹۰-۰۱-۰۴‏), MiNeRvA (‏۱۳۹۰-۰۱-۰۳‏), T.A.K.T.A.Z (‏۱۳۹۰-۰۱-۰۳‏)

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •