سفارش تبلیغات

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: ایا مصرف همزمان تاموکسیفن و کلومیفن و همچنین دیکوتان برای از بین بردن نوک سینه ها ضرر دارد؟

عضو جدید yashgin128 آواتار ها
    32 بار در 18 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض ایا مصرف همزمان تاموکسیفن و کلومیفن و همچنین دیکوتان برای از بین بردن نوک سینه ها ضرر دارد؟

سلام دوستان
    مقدمه:من حدود دو ماهی میشه که مکمل مصرف میکنم
    ابتدا یه دونه گینر 5.5 کیلویی شرکت دایماتیز (سوپر مس)وکراتین دایماتیز سپس با اتمام این دوره (5 کیلو البته بدون حجم بهم داد)سراغ یه پروتئین 1.7 کیلویی amp رفتم بعلاوه یه کربو خالص carbo extreme که 2.5 کیلو وزرنش بود که تا همین لحظه هم از همین مکمل ها دارم استفاده می کنم.(3.5 کیلو وزن +حجم)
    در ضمن به خاطر جوش صورتم(که چند سالی هست جوش میزنه)یه نسخه گرفتم که گل سرسبدش کپسول دکوتان هستش که شنیدم شدیدا روی کبد تاثیر میزاره(البته 30 تا دونا روزی یکی) اون هم در زمانی که مکمل مصرف میخورم که طبیعتا روی کبد تاثیرگذار خواهد بود.
    خب مشکل من از این جا شروع میشه که نوک سینه های من خیلی وقت هست که بالا اومده(نمیدونم یه ساله دو ساله ...)و من به شدت بدم میاد از این حالت .تو فعالیت های شدید مخصوصا هوازی مث فوتبال این پف (بالا اومدگی )تقریبا میخوابه و لی اکثر موارد هست.اندازه یه سکه(اون قسمت قرمز رنگ سینه)+نوک سینه بالا هست که مخصوصا روی تی شرت خیلی مشخص و البته ضایع هست با اینکه لاغرم(البته وزنم 70 و وقدم 177 وسنم 24 هستش).
    یکی از دوستان بدنساز گفت که برو قرص های تاموکسیفن و کلومیفن رو از داروخانه بگیر و تا دو هفته روزی یه دونه(از هرکدام)بعد از صبحانه بخور تا درست بشه.ومن هم گرفتم(قیمتش همش شد هزار و سیصد)
    حالا با این شرح طویل اوصاف به نظرتون بخورم ؟مشکلی برام پیش نمیاد؟مخصوصا با وجود شرایط بالا؟
    خود اونی که داروخانه بود و قرص بهم داد درباره ضررش پرسیدم گفت:گفت مگه برای خانم نیست.گفتم نه برای یه اقای بدنساز هست(روم نشد بگم برا خودم میخوام)اونهم دچار تردید شد و گفت که اول چک کنید.
    اخه شنیدم این ها برای کسانی هست که هرمون مصرف کرده باشند در صورتی که من اصلا هرمون استفاده نکردم.
    حالا ما منتظر شما هستیم.
    شرمنده میدونم این سیاهه سرتون رو درد خواهد اورد .به بزرگی خودتون ببخشید
    عکس های سینه ام هم اخر همین پست گذاشته ام
    ممنون
    کد:
    http://up.iranblog.com/images/h1iz09i4v4xtzwy7odm5.jpg
    http://up.iranblog.com/images/21zff3kufnukbl53uqdk.jpg
    ویرایش توسط yashgin128 : ۱۳۹۰-۰۳-۰۶ در ساعت ۱۲:۰۱ قبل از ظهر

2. 2 کاربر برای این پست سودمند از yashgin128 عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Movafagh
    2,720 بار در 554 پست
      از ایشان تشکر شده است

شما چون الان بدنت در زمان اوج ترشح هورمون های ***ی و غیره هست این عارضه برات پیش اومده و اصلا ربطی به مصرف مکمل های ورزشی که گفتی مصرف کردی نداره.تاموکسیفن و کلومیفن یا همون کلوماید و پروویون در کمتر کردن عارضه نوک سینه بسیار موثر هستند بخصوص تاموکسیفن.اما به نظر من مشکل جدی نیست .اما اگه خیلی ناراحتی میتونی به دکتر متخصص غدد مراجعه کنی و با انجام آزمایش های مربوطه علت بوجود آمدن مشکلو پیدا کنی وفقط یادت باشه عمل جراحی نکنی چون هزینش بالاس و شکل سینه هاتو خراب میکنه و با عث میشه چند وقتی از ورزش دور بشی بخاطر عمل جراحی.برای شسشتشوی کبد هم مصرف زیاد میوه هایی مثل هندوانه و انار بسیار موثر است.البته عرق خارخاسک و عرق خارشتر نیز مفیده موفق باشی .

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از sajjad 1368 عزیز تشکر کرده اند:

مدیر ارشد
    3,570 بار در 537 پست
      از ایشان تشکر شده است

شما مشکلت ربطی به موادی که اشاره کردی نداره. این عکسی که من دیدم ژینکماستی از نوع نوک سینه ای هست باید بری پزشک پلاستیک معاینه کنه و جراحی کنی

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از arashbandegan عزیز تشکر کرده اند:

عضو جدید yashgin128 آواتار ها
    32 بار در 18 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط arashbandegan نمایش پست ها
    شما مشکلت ربطی به موادی که اشاره کردی نداره. این عکسی که من دیدم ژینکماستی از نوع نوک سینه ای هست باید بری پزشک پلاستیک معاینه کنه و جراحی کنی
    سلام

یعنی هیچ راهی به جز جراحی برای من باقی نمیمونه؟
    جراحی سرپایی هست یا..؟اخه من نمیتونم باشگاه رو ول کنم مخصوصا الان که تو دوره حجم هستم.
    چقدر بعد از جراحی باید استراحت کنم
    در ضمن هزینه اش چقدر میشه ؟
    ممنون
    من ان گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی ابی_______ولی با خواری و ذلت پی شبنم نمی گردم

عضو اخراجی
    حالت من
    Movafagh
    2,720 بار در 554 پست
      از ایشان تشکر شده است

برادر من میگم عمل جراحی نکن.مربی باشگاه ما حدود 3 هفته پیش عمل جراحی سینه کرد حدود 500هزار تومان خرج عمل شد و 2-3روز بیمارستان خوابیبد کلا درحدود 1میلیون خرجش شد 3-4 هفته ای هم نباید تمرین کنه.به نظر من شما برو متخصص غدد میتونن با قرص مشکلتو حل کنن.حیف پول نیست بدی برا عمل جراحی.این پولو خرج زندگی و بدنسازیت کن برادر ن

9. یک کاربر برای این پست سودمند از sajjad 1368 عزیز تشکر کرده اند: