سفارش تبلیغات

صفحه 3 از 7 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 33

موضوع: خاطرات دوران سربازي

عضو اخراجی
    15 بار در 7 پست
      از ایشان تشکر شده است

منم بد ندیدم خاطرات مزخرف دوران خدمت سربازیمو بگم من اموزشی پادگان تکاور لشگرک بودم و گروهان 4 عمار که یک فرمانده مدعی و عقده ای به اسم رسول ناطقی داشت که جز تعریف کردن از خودش و خانوادش و گفتن خاطرات دوران دانشکده افسری هنری دیگر نداشت یکی نبود بهش بگه بابا فهمیدیم تو هم دانشگاه رفتی بی شرفا حتی به سرباز اجازه نمیدادن یک ساعت در اختیار خودش باشه از صبح تا شب سربازای بد بختو مانور میکردن به جرم خندیدن مانور میشدی به جرم حرف زدن مانور میشدی خلاصه خیلی جو بدی داشت اون پادگان اون موقع ما دوتا سرگروهبان وظیفه داشتیم که خیلی عقده ای تشریف داشتن یکشون اسمش سینکایی بود نمیدونم سیکمایی بود چه کفتی بود دایم به سربازا الفاظ و القابی رو که لایق خونوادش بودن نسبت میداد که اگر من روزی روزگاری این بشر و ببینم میدونم چه طور از خجالتش در بیام ولی متاسفانه یا خوشبختانه تا حالا ندیدمش از کادریهاش بگم که همه از هم عقده ای تشریف داشتن و اگر میفهمیدن کسی بچه تهرانه ازارشون رو اون بدبخت بیشر میشداین پادگان به قدری بد بختو بیچاره بود که بخاریاش هنوز نفتی و مال دوران شاهنشاه بود و سر همین اخر دوره اکثر بچه ها ناراحتی ریه گرفته بودن خود من تا یکی دو ماه که از اون جا اومدم بیرون قلبم درد میگرفت بس که این بخاری ها دود میکرد خلاصش کنم بعد از رفتن به سربازی از هرچی ارتشو کادری ارتشه متنفر شدم و کینه عجیبی ازشون به دل گرفتم البته الان دیگه مدت ها از اون روزا میگذره ولی با خودم تعهد کردم اگر روزی روزگاری گذر اون افراد که تو اون پادگان مزخرف بودن گذرشون به من افتاد دمار از روزگارشون در بیارم
    نتیجه گیری اخلاقی 1-سعی کنید سربازی نرید و یه معافیتی چیزی جور کنین به خدا کارتش مفتم ارزش نداره من الان چند وقته اصلا کارتم گم و گور شده و اصلا هیچ جا بدرد نمیخورد حتی تو بانکم چک باهاش نقد نمیکردن فقط اگر قصد خارج رفتن دارین برین دنبال کارت اونم تازه راه داره میشه پیچوند بخدا بعضی اوقات حسرت اون دو سالی رو که تو خدمت هدر دادم میخورم2-اگر قصد دارین برین سربازی حاقل با یه فوق دیپلم برین بهتون اسون تر میگرن با دیپلم یا زیر دیپلم برین سربازی به معنای واقعی کلمه خورد میشین جالبه خود کادریهشون حتی یه سریشون سیکلم نداشتن ولی سربازای دیپلم و زیر دیپلم رو به شدت تحقیر میکردن3-سربازی چیزی جز تلف کردن عمر و وقت نیست تازه شانس بیاری بری اونجا سالم برگردی و گرفتار اعتیادو هزار کوفت و زهر مار دیگه نشه
    این چیزی بود که ماتجربه کردیم شاید تجربه های شما متفاوت باشدولی من به کل از ارتش تنفر خاصی پیدا کردم

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از ali_sepid عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته
    حالت من
    Mehraboon
    4,440 بار در 946 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط exploit نمایش پست ها
    خدا رو شكر من كه معاف شدم چون پدرم 28 ماه تو جبهه بوده
    البته ليسانسمم كه بگيرم 6 ماه كم ميشه ديگه كامل معافم
    اخ گفتین معاف شدین.برادر منم احتمالا" معاف میشه اما خواهشا" دعا کنید که معاف نشه
    زیادی به خودت گیر نده آخه چرا همه باید غصه ی یه یار گمشدشونو بخورند چرا پس آخرش اونی نمیشه که ما می خوایم همش به فکر اونیم اونم به فکر ماست اما آخر کار میشه جدایی یه چندروزی تو خودتی بعدم تنهایی اما اصلا قضیه چیه ؟میخوای بدونی ؟اینه که عاشق نیستی؟هستم.خوب اگه بودی که فراموش نمیکردی بخدا خسته شدم آخه چرا دنیامون اینجوری شده یه نفر عشقو معنی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه مگه عشق چیه که ادم اینجوری زندگیشوول میکنه؟بگید تورو خدا

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از sara65 عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته مصطفی خانی آواتار ها
    4,864 بار در 916 پست
      از ایشان تشکر شده است

ما که فعلاً از امتیاز معافیت تحصیلی استفاده می کنیم اما فکر اینکه یه روزی برم سربازی اعصابم رو خرد می کنه چه برسه خاطراتش ولی فکر کنم دوره خوبی باشه و انسان رو انسان تر می کنه
    به بادی شاپ هم سری بزنید ایــــنجا

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از مصطفی خانی عزیز تشکر کرده اند:

عضو حرفه ای Yakuza6236 آواتار ها
    حالت من
    Akhmoo
    6,744 بار در 1,255 پست
      از ایشان تشکر شده است

من احمق با شماره چشم بالای 8 اقدام به معافی نکردم حالا باید ببنیم چشمم به 10 میرسه تا شاید بعد لیسانس معاف بشم .
    عقاب مثل بلبل تحمل قفس رو نداره ،توی قفس از غم میمیره ... ! عقاب مثل کلاغ پست نیست ، هیچ وقت قانع یه چیزی که در شانش نیست نمیشه واسه همین خیلی کوتاه عمر میکنه ... عقاب مثل کبک سرش رو تو برف نمیکنه ،اون سرش رو بلا میگیره و با خطرات روبه رو میشه ... عقاب مثل مرغ و خروس نمیخواد قربانی شادی ها غم های دیگران باشه... عقاب هیچ وقت نمیتونه مثل کرکس مرده خوری نمیکنه ... حتی اگه مجبور بشه .
    عقاب تنهاست ! تنهای تنها ...
    عقاب می خواد پرواز کنه ! به اوج برسه ! براش مهم نیست شکارچی ها در کمین نشستن ! اون فقط میخواد به آسمان بره اونقدر که ناپدید بشه
    اما از نظر اونایی که روی زمینن هر چقدر عقاب بیشتر اوج میگیره کوچک تر به نظر میرسه !

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از Yakuza6236 عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته
    حالت من
    Mehraboon
    4,440 بار در 946 پست
      از ایشان تشکر شده است

اخه چرا همهء پسرها دوست دارن معاف شن؟سربازی که خیلی خوبه ادمهارو پخته می کنه.من که دوست داشتم سربازی واسه دخترها هم بود
    زیادی به خودت گیر نده آخه چرا همه باید غصه ی یه یار گمشدشونو بخورند چرا پس آخرش اونی نمیشه که ما می خوایم همش به فکر اونیم اونم به فکر ماست اما آخر کار میشه جدایی یه چندروزی تو خودتی بعدم تنهایی اما اصلا قضیه چیه ؟میخوای بدونی ؟اینه که عاشق نیستی؟هستم.خوب اگه بودی که فراموش نمیکردی بخدا خسته شدم آخه چرا دنیامون اینجوری شده یه نفر عشقو معنی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه مگه عشق چیه که ادم اینجوری زندگیشوول میکنه؟بگید تورو خدا

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از sara65 عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 7 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین