سفارش تبلیغات

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 6 به 8 از 8

موضوع: معجون پروتئيني دست ساز

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

خوردن مكمل پروتئيني با كربوهيدرات ملايم بعد از تمرين مفيد هستش . براي بعد از تمرين به كربوهيدرات خيلي زيادي احتياج نداريم . انرژي براي تمرين لازم بوده نه براي بعد از تمرين . بعد از تمرين انرژي انباشته شده اضافي مي باشد و چون سوخته نميشه باعث چربي گرفتن بدن ميشه مگر اينكه تيپ بدني اكتومورف باشه و يا اين كه اگر مزومورف باشيد بايد كربوهيدرات كم مصرف كنيد و اگر آندومورف هستيد بايد سعي شود كه تا حد امكان كربو بعد از تمرين مصرف نشه .
    البته بسته به ساعت تمرين هم هستش اگر تمرين از ساعت 16 به بعد باشه اين قضيه صدق ميكنه .
    تمام چيزهايي كه توي كتاب ها و مقالات خوانده ايد براي بدنسازي حرفه اي نيست و 95% براي مبتدي ها نوشته شده . بدنسازي حرفه اي خيلي متفاوت از بدنسازي مبتدي هستش . اگر ميخواهيم بدن خوبي داشته باشيم بايد سعي كنيم به دنبال حقيقت باشيم .
    در دوران رژيم مسابقات هميشه بعد از تمرين كربوهيدرات مصرفي به نزديك صفر ميرسد اما بدن به حالت كاتابوليك نميره .
    در دوران حجم هم شما بايد كربوي بيشتري مصرف كنيد اما زمان مصرف آن مهم است و اگر اين زمان بعد از تمرين باشد فقط منجر به افزايش بافت چربي در بدن ميشود مگر كه اكتومورف باشيد .

2. 4 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته exploit آواتار ها
    2,521 بار در 708 پست
      از ایشان تشکر شده است

كسي كربوهيداته خيلي زياد تجويز نكرده ,بدن براي ساختن عضله به كربوهيدرات هم احتياج داره شما فقط به دوره كات و آماده سازي مسابقات توجه ميكني اما در دوره حجم بدنساز بعد از تمرين بايد به اندازه نياز كربو هيدات مصرف كنه
    دست هایی که کمک میکنند بسیار مقدس تر از لبهایی هستند که دعا میکنند(کوروش بزرگ)
    آدمی ساخته افکار خویش است , فردا همان خواهد شد که امروز می اندیشد.

4. 2 کاربر برای این پست سودمند از exploit عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط exploit نمایش پست ها
    كسي كربوهيداته خيلي زياد تجويز نكرده ,بدن براي ساختن عضله به كربوهيدرات هم احتياج داره شما فقط به دوره كات و آماده سازي مسابقات توجه ميكني اما در دوره حجم بدنساز بعد از تمرين بايد به اندازه نياز كربو هيدات مصرف كنه

به اندازه نياز بله .
    اما چيز هايي كه توي اون مكمل دست ساز نوشته شده از اندازه نياز خيلي فراتر هستش .
    تقريبا اندازه يه رويال ويتامينه كه توي بستني فروشي هاي خيلي توپ ميفروشن كه اتفاقا من عاشق اين نوع بستني هستم
    البته خود من توي دوران حجم زياد توي قيد و بند نيستم كه زياد چرت و پرت نخورم و زياد چربي نگيرم . اما چون خودم زجر دوران كات واقعا ديوونم ميكنه نميخوام ديگران اندازه من زجر بكشن .
    خيلي ها نظرشون اينه كه توي حجم هر چي بدن چربي گرفت مهم نيست اما زنظر خيلي هاي ديگه چيز ديگري هست . مثل دكستر جكسون كه هميشه نظرش اينه كه بدن بايد از فرم خارج نشه اما لي پريست نظرش اينه كه هر چي چاق شدي مهم نيست و توي رژيم ميشه تمام چربي رو آب كرد . البته اينم بگم كه توي همين سايت كه اين همه بيننده داره شايد نهايتا 50 نفر قصد حرفه اي و مسابقه دادن داشته باشن كه براي كسي كه نميخواد رژيم بگيره و حرفه اي ادامه بده تجمع بيش از حد چربي زياد خوشايند نيست .
    دادن كربوي بيش از حد بعد از تمرين به بدن دقيقا مثل زدن بنزين به ماشين پس از رسيدن به مقصد هستش .
    بهترين وعده براي رسوندن كربوهيدرات به بدن قبل از ساعت 4 بعد ظهر هستش . البته براي اكتومورف ها فرق ميكنه و اونها هميشه بايد كربوي بالا مصرف كنن و گرنه رشدي ندارن حتي بعد از تمرين هم بهتره كه كربوهيدرات مصرف كنن .

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12