سفارش تبلیغات

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 22

موضوع: خوب یا بد : بعضی از انجمن ها برای کاربرانی که کمتر از 10 پست دارند قابل نمایش نمی باشد

عضو پیشرفته Hessam_Vardak آواتار ها
    حالت من
    Mehraboon
    3,215 بار در 619 پست
      از ایشان تشکر شده است

من تازه افتخار عضويت رو پيدا كردم. راستش اول كه ديدم بايد حداقل 10 پست داشته باشم تا بعضي از انجمن ها رو ببينم، يكم تو ذوقم خورد، ولي بيشتر كه با سايت آشنا شدم متوجه شدم كه 10 پست چيز زيادي نيست و اونقدر مطالب و مباحث خوب براي علاقمندان به بدنسازي هست كه واقعاً حيفه آدم توي اين بحث ها شركت نكنه و يا سئوالي نپرسه.
    با تشكر ويژه از آقا پيمان عزيز!

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از Hessam_Vardak عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال bodyguard آواتار ها
    585 بار در 136 پست
      از ایشان تشکر شده است

من کاملا مخالفم.چه معنی داره که کاربر رو مجبور کنید که تند تند پست بزنه.کیفیت مهمه نه کمیت.من خودم به شخصی خیلی زیاد از مطالب انجمن و نظرات دوستان استفاده میکنم.ولی وقتی که در موردی دانش کافی ندارم هرگز اظهار نظر نمیکنم.در مورد تشکر هم من در هر موردی که مطلب برام مفید بوده تشکر کرده ام و خواهم کرد.با تشکر بیجا هم مخالفم.اینجوری میشه مثل بعضی از انجمنها که مدیر کل انجمن میاد و یه مطلبی در حد فحش مینویسه و هزار تا تشکر ازش میشه.طرف یه شکلک میزاره همه ازش تشکر میکنن.تشکر باید از پستی بشه که مفید و مختصر باشه.نه از یه پست بی کیفیت و یا کپی شده.وقتی یه نفریه پست بی کیفیت میزنه و ازش تشکر میشه اینجوری تشویق میشه به این کار.
    در مورد تعدا پستها هم من خودم به شخصه خیلی از سئوالهایی رو که دارم قبلا توسط دوستان وطرح شده.پس کافیه یه خورده دقت کنم.
    من از مدیر سایت خواهش میکنم که این تاپیک رو قفل کنه.به نظر من این تاپیک کلاس انجمن به این با ارزشی رو میاره پایین.

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از bodyguard عزیز تشکر کرده اند:

عضو حرفه ای آقا تختی آواتار ها
    حالت من
    Sepasgozar
    11,592 بار در 2,813 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط bodyguard نمایش پست ها
    من کاملا مخالفم.چه معنی داره که کاربر رو مجبور کنید که تند تند پست بزنه.کیفیت مهمه نه کمیت.من خودم به شخصی خیلی زیاد از مطالب انجمن و نظرات دوستان استفاده میکنم.ولی وقتی که در موردی دانش کافی ندارم هرگز اظهار نظر نمیکنم.در مورد تشکر هم من در هر موردی که مطلب برام مفید بوده تشکر کرده ام و خواهم کرد.با تشکر بیجا هم مخالفم.اینجوری میشه مثل بعضی از انجمنها که مدیر کل انجمن میاد و یه مطلبی در حد فحش مینویسه و هزار تا تشکر ازش میشه.طرف یه شکلک میزاره همه ازش تشکر میکنن.تشکر باید از پستی بشه که مفید و مختصر باشه.نه از یه پست بی کیفیت و یا کپی شده.وقتی یه نفریه پست بی کیفیت میزنه و ازش تشکر میشه اینجوری تشویق میشه به این کار.
    در مورد تعدا پستها هم من خودم به شخصه خیلی از سئوالهایی رو که دارم قبلا توسط دوستان وطرح شده.پس کافیه یه خورده دقت کنم.
    من از مدیر سایت خواهش میکنم که این تاپیک رو قفل کنه.به نظر من این تاپیک کلاس انجمن به این با ارزشی رو میاره پایین.
    سلام.
    1.آیا هر پستی که کپی باشه بی کیفیت هست؟اینجوری که همش باید از خودمون پست بزنیم و از کار و زندگیمون میمونیم!!!!!!!
    2.از مطالب میتونین استفاده کنین از عکس ها نمیشه استفاده کنین که این ربطی به بالا بردن اطلاعاتتون نداره.
    3.اول تایپیک رو اگه بخونی چی نوشته؟نوشته خوب یا بد : بعضی از انجمن ها برای کاربرانی که کمتر از 10 پست دارند قابل نمایش نمی باشد .پس این اگه خوب باشه یا بد یه قانون هستو بس!!!!!!!!
    4.اطلاعات ندارین درست پس این وسط پست عمومی نقش کشک و دوغ رو ایفا میکنه؟پست عمومی بدین خوب.
    خرید,ارسال و تحویل مکمل های ورزشی از سایت Bodybuilding.com

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از آقا تختی عزیز تشکر کرده اند:

مدیر کل سایت Mohsen آواتار ها
    حالت من
    Relax
    12,946 بار در 2,730 پست
      از ایشان تشکر شده است

بعضی از حرفهای شما تا اندازه ای درسته و بعضی ها نه مثلا دوست عزیز دکمه تشکر فقط به معنی تشکر نیست بلکه در بعضی پست ها به معنی تایید یا موافقت و... می باشد که بستگی به محتوای آن پست دارد و تشکر کردن از پستی که حتی خیلی مفید هم نیست چیزی از آدم کم نمی کند بلکه از نظرمن نشان دهنده ادب و معرفت شخص می باشد
    خود شما تغریبا از کاربران قدیمی این سایت هستید یعنی تا بحال 35 پست مفید خوانده اید؟آیا پست های دیگری که خوانده اید و دوستان زحمت میشکند و وقتشان را برای گذاشتن آن می گذارند قابل تشکر و قدردانی نیستند؟خود شما به عنوان یکی از اعضا چقدر در انجمن فعالیت مثبت داشتید؟
    انجمن سایت بدنساز یکی از بزرگترین و قدیمی ترین منابع ورزش بدنسازی و پرورش اندام ایران

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از Mohsen عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال bodyguard آواتار ها
    585 بار در 136 پست
      از ایشان تشکر شده است

اول اینکه من افتخار میکنم که عضو یک انمن تخصصی ورزشی هستم و اگر علاقه ای به بخش عمومی داشتم نیازی به عضویت در یک انجمن تخصصی نبود.یعنی یه جورایی به قول خود شما همون کشک و دوغه.
    دوم اینکه هر پستی که کپی باشه بی کیفیت نیست.ولی مهمترین رکن در یک نوشته رسایی و مختصر ومفید بودنش هست.دلیلی نداره که کسی بیاد عین یک متن طولانی پزشکی و یا خبری رو مستقیما در انجمن کپی کنه.خلاصه نویسی میتونه به رشد انجمن کمک کنه نه کپی کردن.
    سوم اینکه من هم قبول دارم که تشکر چیزی از ادم کم نمیکنه.اگر فقط 36 بار تشکر کردم دلیل بر این نیست که مابقی نوشته ها فاقد ارزش هستند.دلیل بر اینه که من مابقی نوشته ها رو نخوندم.و اینو هم معتقدم که تشکر بیجا نشانگر ادب و معرفت نیست.حالا اگه میخوایین به هم حال بدید یه حرف دیگست.
    چهارم اینکه منظور شما رو از حرکت مثبت متوجه نمیشم. لطفا بیشتر توضیح بدید.
    در آخر هم ممنونم که پست منو خوندید و دربارش نظر دادید.

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین