سفارش تبلیغات

صفحه 104 از 104 نخستنخست ... 45494102103104
نمایش نتایج: از 516 به 520 از 520

موضوع: هر گونه سوال در مورد استروئيد ها را در اینجا مطرح کنید.

عضو معمولی milad_70 آواتار ها
    حالت من
    Sarbezir
    107 بار در 31 پست
      از ایشان تشکر شده است

باسلام_به نظر بنده اگر میخواهید استانازالول استفاده کنید میتونید وینسترول تزریقی دپوت 100یا 50 میل و در کنارش پریموبولان یا اگر تستسترون استفاده میکنید میتوانید از سوستانون یا قرص دیانابول استفاده کنی و نتیجه ی مطلوبی بگیرید_و بیاد داشته باشدی که برای چربی سوزی به هرمون تکیه نمی کنند بلکه باید از رژیم و تمرین هوازی صحیح استفاده کرد
    قهرمان آینده مستر المپیا...

2. یک کاربر برای این پست سودمند از milad_70 عزیز تشکر کرده اند:

عضو جدید
    32 بار در 16 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_70 نمایش پست ها
    باسلام_به نظر بنده اگر میخواهید استانازالول استفاده کنید میتونید وینسترول تزریقی دپوت 100یا 50 میل و در کنارش پریموبولان یا اگر تستسترون استفاده میکنید میتوانید از سوستانون یا قرص دیانابول استفاده کنی و نتیجه ی مطلوبی بگیرید_و بیاد داشته باشدی که برای چربی سوزی به هرمون تکیه نمی کنند بلکه باید از رژیم و تمرین هوازی صحیح استفاده کرد
    وینسترول و پریموبولان رو حدودا چقدر باید مصرف کنم؟ نظرتون در مورد ماسترون نظرتون چیه؟
    این موضوع رو میدونم که استروئیدها به کل خطرناک هستن. یکی از اهدافم هم مصرف یک استروئید ملایم هست دیانابول رو خیلی از فواید حجم و عوارض زیاد بر کبد و ... شنیدم و خوندم برای همین خیلی راغب به مصرفش نیستم.
    میشه لطف کنید حدود قیمت دارو ها و اسم برند و کشور سازنده بهترین نوعش را هم عنوان کنید

حالت من
    Sarbezir
    107 بار در 31 پست
      از ایشان تشکر شده است

با سلام_منظور سوال اولتون رو دقیقا متوجه نشدم که آیا مقدار مصرفش رو میگید یا مدت زمان مصرف/ولی ماسترون استروئید های خیلی خوب و تا حدودی ملایم هم به حساب میاد و میتونید وینسترول رو با ماسترون هم مصرف کنید و نتیجه ی فوق العاده ای بگیرید/در مورد عوارض دیانابول هم مثل تمام استرئیدها و هورمون ها عوارض دارد البته بستگی به مقدار و میزان مصرف هم دارد/البته هم ماسترون و هم وینسترول هر دو عمر پایینی دارند و در این صورت مجبور هستید مداوم و تقریبا هر روز در حال تزریق باشید/دور مصرف یک دوره شش هفته ای--قیمت مسترون رو چندان اطلاعی ندارم ولی میدونم کشورهای سازنده بلژیک و روسیه هست و هند و تایلند و چین تقلبیش رو زیاد زدن ولی وینسترول دپوت اصلی 6-7 هزار تومنه هر آمپولش/15 عدد وینسترول و 10 عددماسترن

5. 4 کاربر برای این پست سودمند از milad_70 عزیز تشکر کرده اند:

عضو جدید
    32 بار در 16 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_70 نمایش پست ها
    با سلام_منظور سوال اولتون رو دقیقا متوجه نشدم که آیا مقدار مصرفش رو میگید یا مدت زمان مصرف/ولی ماسترون استروئید های خیلی خوب و تا حدودی ملایم هم به حساب میاد و میتونید وینسترول رو با ماسترون هم مصرف کنید و نتیجه ی فوق العاده ای بگیرید/در مورد عوارض دیانابول هم مثل تمام استرئیدها و هورمون ها عوارض دارد البته بستگی به مقدار و میزان مصرف هم دارد/البته هم ماسترون و هم وینسترول هر دو عمر پایینی دارند و در این صورت مجبور هستید مداوم و تقریبا هر روز در حال تزریق باشید/دور مصرف یک دوره شش هفته ای--قیمت مسترون رو چندان اطلاعی ندارم ولی میدونم کشورهای سازنده بلژیک و روسیه هست و هند و تایلند و چین تقلبیش رو زیاد زدن ولی وینسترول دپوت اصلی 6-7 هزار تومنه هر آمپولش/15 عدد وینسترول و 10 عددماسترن
    ممنون
    به نظرتون اگر یه مدت کوتاه (مثلا دو هفته) تستسترون استفاده کنم خوبه؟
    منظورم اینه که چه مدت و چه تعدادی در کل باید مصرف کنم؟ همراهش ساپلومت مصرف کنم بهتره یا بعد از مصرف استروئید ها مصرف کنم. همونجور که عرض کردم هدفم بیشتر کات کردنه برای همین تصمیم دارم رژیم همراه با هوازی تقریبا سنگین هم انجام بدم. اگر توصیه ای دارین خوشحال میشم که از تجربیاتتون استفاده کنم.

حالت من
    Sarbezir
    107 بار در 31 پست
      از ایشان تشکر شده است

با سلام_اگه منظورتون اینه که همراه اون دوتا مصرف کننید نه اصلا لازم نیست!!در ضمن استروئیدی که دو هفته مصرف شه تا بخواد تاثیر خودشو بذاره قطع میشه و فقط عوارضش عایدتون میشه.ساپلومنت هم باز بستگی به ژنتیک و بدن خودتون داره ولی به نظر من اگه بعدا از دوره استفاده کنید بهتر تا دورتون تاثیر بهتری بذاره/مدت مصرف هم که گفتم شش هفته برای شما مناسبه/تعداد هم 15 عدد وینسترول و 10 عدد ماسترون+مکمل های مورد نیاز/مطمعا باشید با رژیم و هوازی به اندازه میتونید نتیجه ی مطلوب رو کسب کنید(هوازی هم دو جلسه40 الی45 دقیقه ای میتونه عالی باشه)

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از milad_70 عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 104 از 104 نخستنخست ... 45494102103104