سفارش تبلیغات

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 12

موضوع: نتیجه یک تجربه .... داروهای گیاهی ( مهزل - کیمیا - افلاطون - بمب گیشنیز - قرص چای سبز - قرص سرکه سیب )

عضو پیشرفته مصطفی خانی آواتار ها
    4,864 بار در 916 پست
      از ایشان تشکر شده است

Arrow نتیجه یک تجربه .... داروهای گیاهی ( مهزل - کیمیا - افلاطون - بمب گیشنیز - قرص چای سبز - قرص سرکه سیب )

دوستان عزیز سلام

می خواستم تو این تایپک در مورد بعضی از داروهای لاغری گیاهی که در همه عطاری ها پیدا میشه یه توضیح کوچیک بدم تا دوستان گول این داروها رو نخورند و الکی پولشون رو دور نریزند .

اول بگم چرا بعضی ها سراغ این داروها میرن ؟
    اینکه بعضی ها سراغ این داروها میرن فقط بخاطراینکه تحت تاثیر یکسری حرفا قرار گرفتن که مثلاً داروهای چربی سوز عوارض بسیاری داره که از جمله اونها (ریزش مو . اقیم شدن . کوچک شدن ماهیچه ها . کم خوابی و ... ) که خدایی اگه واقعیت داشته باشه که درست میگن . اصلاً به عوارضش نمی ارزه می رن تو این عطاری ها و دنبال داروهای گیاهی می گردن که عوارض نداره .
    اما من تو این تایپیک می خوام دوستان رو از یک مسئله آگاه کنم که بیشتر داروهایی که موجود هست و قیمتش هم پاینه کار بخصوصی انجام نمی ده .
    بعضی از داروها مثل ( مهزل - کیمیا - افلاطون - بمب گیشنیز - قرص چای سبز - قرص سرکه سیب ) فقط یکمی معده رو اذیت می کنند که کمتر کشنه بشه یا کمتر غذا بخواد و تاثییری در چربی سوزی نداره .
    به نظر من اگر کسی دنبال لاغری یا چربی سوزی هست بجای اینکه این همه پولشو دور بریزه
    پولشو جمع کنه و از ال کارنیتین یولتیمیت استفاده کنه که تاثیرش بسیار بهتر از این داروهای گیاهی است.
    البته اشتباه نشه بعضی از داروهای چربی سوز گیاهی هست که خیلی تاثیر داره ولی قیمتش خیلی بالاست . مثلاً من یه دارویی دیدم که ترکیب 24 گیاه بود که قیمتش 70000 تومن بود.

نکته :
    دوستان اگه موافق هستن نظر خودشون رو با یک تشکر خشک و خالی ابراز کنند
    دوستان اگه موافق نیستن خوب بیان خیلی راحت نظرشون و بگن
    درضمن بنده شنیدم قبل از استفاده از هر دارویی مشاوره با پزشک اجباری است.

2. 12 کاربر برای این پست سودمند از مصطفی خانی عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

خود شما داريد ميگيد دارو .
    دارو يعني عوارض .
    وقتي مكمل هايي كه با تحقيق متخصص هاي خيلي كار درست توي آمريكا مياد تهيه ميشه و امتحانش رو پيش حرفه اي ها از دست ميده مصرف داروي گياهي كه معلوم نيست چي هست اشتباهه .
    تمام اين داروهاي گياهي فقط و فقط يا معده را تنبل ميكنند يا جذب غذا را مختل ميكنند و يا .... .
    البته منظورم داروهاي گياهي هست كه توي عطاري هاي ايرانه .
    نميشه ازشون توقع داشت كاري كه الكارنيتين انجام ميده براي ما انجام بده .
    اون افلاطون كه ديگه آخر آشغاله و من نميدونم چرا تا الان توليد كنندش رو نگرفتن . پر كورتون هست و طرف بعد از مصرف مثل بادكنك باد ميكنه .
    اگر دگزامتازون مصرف كنيد از اين افلاطون بهتره چون باز ميدونيد چه قدر استفاده كرديد اما ......... .
    اميدوارم كسي گول اين عطاري ها را نخوره و پولش را دور نريزه .
    همانطور كه ديديد تا هيدروكسي كات چند تا شكي داشت fda بهش فشار اورد و فورمول مكمل را عوض كرد . اما روي اين عطاري ها چه سازماني نظارت داره ؟ هيچكس .

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال shahi آواتار ها
    حالت من
    Badjens
    1,274 بار در 258 پست
      از ایشان تشکر شده است

یکی از اقوام ما از این داروها برای افزایش وزن استفاده کرد پشتش جوش زده به چه گندگی

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از shahi عزیز تشکر کرده اند:

عضو ثبت نام شده
    3 بار در 1 پست از ایشان تشکر شده است

پیش فرض درست میگی

نقل قول نوشته اصلی توسط monaro نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام

می خواستم تو این تایپک در مورد بعضی از داروهای لاغری گیاهی که در همه عطاری ها پیدا میشه یه توضیح کوچیک بدم تا دوستان گول این داروها رو نخورند و الکی پولشون رو دور نریزند .

اول بگم چرا بعضی ها سراغ این داروها میرن ؟
    اینکه بعضی ها سراغ این داروها میرن فقط بخاطراینکه تحت تاثیر یکسری حرفا قرار گرفتن که مثلاً داروهای چربی سوز عوارض بسیاری داره که از جمله اونها (ریزش مو . اقیم شدن . کوچک شدن ماهیچه ها . کم خوابی و ... ) که خدایی اگه واقعیت داشته باشه که درست میگن . اصلاً به عوارضش نمی ارزه می رن تو این عطاری ها و دنبال داروهای گیاهی می گردن که عوارض نداره .
    اما من تو این تایپیک می خوام دوستان رو از یک مسئله آگاه کنم که بیشتر داروهایی که موجود هست و قیمتش هم پاینه کار بخصوصی انجام نمی ده .
    بعضی از داروها مثل ( مهزل - کیمیا - افلاطون - بمب گیشنیز - قرص چای سبز - قرص سرکه سیب ) فقط یکمی معده رو اذیت می کنند که کمتر کشنه بشه یا کمتر غذا بخواد و تاثییری در چربی سوزی نداره .
    به نظر من اگر کسی دنبال لاغری یا چربی سوزی هست بجای اینکه این همه پولشو دور بریزه
    پولشو جمع کنه و از ال کارنیتین یولتیمیت استفاده کنه که تاثیرش بسیار بهتر از این داروهای گیاهی است.
    البته اشتباه نشه بعضی از داروهای چربی سوز گیاهی هست که خیلی تاثیر داره ولی قیمتش خیلی بالاست . مثلاً من یه دارویی دیدم که ترکیب 24 گیاه بود که قیمتش 70000 تومن بود.

نکته :
    دوستان اگه موافق هستن نظر خودشون رو با یک تشکر خشک و خالی ابراز کنند
    دوستان اگه موافق نیستن خوب بیان خیلی راحت نظرشون و بگن
    درضمن بنده شنیدم قبل از استفاده از هر دارویی مشاوره با پزشک اجباری است.

دوست عزیز حرف شما بسیار درست است

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از AOC عزیز تشکر کرده اند:

مدیر ارشد Senior Manager آواتار ها
    حالت من
    Khoshhal
    15,498 بار در 2,835 پست
      از ایشان تشکر شده است

Arrow

نقل قول نوشته اصلی توسط پيمان صادقي پري نمایش پست ها
    خود شما داريد ميگيد دارو .
    دارو يعني عوارض .
    وقتي مكمل هايي كه با تحقيق متخصص هاي خيلي كار درست توي آمريكا مياد تهيه ميشه و امتحانش رو پيش حرفه اي ها از دست ميده مصرف داروي گياهي كه معلوم نيست چي هست اشتباهه .
    تمام اين داروهاي گياهي فقط و فقط يا معده را تنبل ميكنند يا جذب غذا را مختل ميكنند و يا .... .
    البته منظورم داروهاي گياهي هست كه توي عطاري هاي ايرانه .
    نميشه ازشون توقع داشت كاري كه الكارنيتين انجام ميده براي ما انجام بده .
    اون افلاطون كه ديگه آخر آشغاله و من نميدونم چرا تا الان توليد كنندش رو نگرفتن . پر كورتون هست و طرف بعد از مصرف مثل بادكنك باد ميكنه .
    اگر دگزامتازون مصرف كنيد از اين افلاطون بهتره چون باز ميدونيد چه قدر استفاده كرديد اما ......... .
    اميدوارم كسي گول اين عطاري ها را نخوره و پولش را دور نريزه .
    همانطور كه ديديد تا هيدروكسي كات چند تا شكي داشت fda بهش فشار اورد و فورمول مكمل را عوض كرد . اما روي اين عطاري ها چه سازماني نظارت داره ؟ هيچكس .
    حالا که اینطور شد از فردا راه میفتم تو عطاری ها و جریمشون میکنم
    اتفاقا خوب پیشنهادی بود چون فقط پول میگیرن بیشترشون ....البته من نمیگم عطارهای محترم متخلف هستن اما تبلیغ کذب تو کار بعضیاشون زیاده
    میتونم تخلفشون رو در غالب یه گزارش مفصل به کمیسون نظارت بفرستم تا دل همه اونایی که گول این افراد رو خوردن خنک بشه
    ویرایش توسط Senior Manager : ۱۳۸۸-۰۶-۱۲ در ساعت ۰۲:۲۴ بعد از ظهر

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از Senior Manager عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین