سفارش تبلیغات

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

موضوع: مرگ در اثر مصرف کراتین

عضو فعال bodyguard آواتار ها
    585 بار در 136 پست
      از ایشان تشکر شده است

عجیب نیست.اور دوز دیمی و سر خود در هر دارو و یا مکملی میتونه به شدت برای بدن مضر و یا حتی کشنده باشه.
    اگر چه که به نظر بنده این مرحوم یک بیماری پنهان داشته.بیماری که تا اون روز تشخیص داده نشده بوده و با اور دوز مصرفی کراتین و اون شام سنگین بدن تاب تحمل رو نداشته و این اتفاق افتاده.
    مصداق حرف بنده هم این ورزشکاران تراز اول که به صورت ناگهانی در تمرین و یا مسابقه جان خودشونو از دست میدن.
    متاسفانه در کل باشگاههای ما به دلیل مسائل مادی هیچ ورزشکاری کارت سلامت نداره و همه الله بختکی تمرین میکنند.و با مصرف های سر خود مکملها هم دیگه نورالانوار میشن.
    در ضمن خاک بر سر اون پزشک قانونی که با حرف دوست اون پسره رای صادر کرده.از کجا معلوم که دوز بالایی از استروئید هم دخیل نبوده؟
    شایدم موارد دیگه که درست نیست بگم.
    ولی هر چی بوده به بی در و پیکری نظام ورزشی ما برمیگرده.
    برای اون مرحوم مغفرت و برای خانوادش صبر رو آرزو میکنم.
    ویرایش توسط bodyguard : ۱۳۸۸-۰۶-۲۲ در ساعت ۱۲:۴۶ بعد از ظهر

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از bodyguard عزیز تشکر کرده اند:

مدیر ارشد Senior Manager آواتار ها
    حالت من
    Khoshhal
    15,498 بار در 2,835 پست
      از ایشان تشکر شده است

ای آقا پزشک قانونی صاحاب نداره که
    بقول شما کار از ریشه خرابه

4. یک کاربر برای این پست سودمند از Senior Manager عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    303 بار در 117 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط پيمان صادقي پري نمایش پست ها
    اين آقا نه ماست بوده و نه هيچ .
    يكي از هدف هايي كه مجامع خبري دارن سركوب اين ورزش و ورزش هايي همچون بوكس و .... هستش .
    اما بيشتر از همه اين ورزش . شما اگر هيكلت خوب باشه بري دكتر بگي سرما خوردم ميگه از مصرف استروئيده حتي اگر ندوني اصلا استروئيد چيه .
    مكمل يعني بي ضرر . بدون عارضه . فرق مكمل ها با دارو ها همينه . تنها چيزي كه توي خوردن كراتين توصيه ميشه اينه كه با آب فراوان مصرف بشه تا باعث رسوب توي كليه ها نشه . اما حتي اگر آب هم نخوريد مردن در كار نيست .
    اين اخبار دروغ را اگر يك آدم عادي توي خيابون بزنه غم انگيز نيست . ميگيم اطلاعات نداره اما شما چرا ؟؟؟
    دوست عزيز شما اگر آب خوردن هم زياد از حد بنت بخوري ميتركي و در نهايت خواهيد مرد . البته خدايي نكرده زبونم لال .
    اما اين دكتر هاي ايراني ديگه شورش را دراوردن .
    خودشون هزاران روش غير علمي مثل آب درماني تجويز ميكنند و ..... .
    چند وقت پيش يه خانمي زنگ زد و گفت آب درماني كرده و وزنش اومده پايين اما موهاي سرش مشت مشت ميريزه . گفتم آب درماني را كدوم احمقي به شما توصيه كرده ؟ گفت دكتر . داشت گريم ميگرفت كه چرا بايد انقدر سواد دكتر هاي ما . اونهم متخصص هاي تغذيه پايين باشه .
    سريعا بهشون گفتم كه اون رژيم مسخره را قطع كنند و به جاي اون رژيم رژيم درست و حسابي كم كربوهيدرات و كم چربي با پروتئين بالا به ايشون تجويز كردم . الان 3 ماه از اون قضيه ميگذره و خدا را شكر روز به روز راضي تر هستن ايشون .
    البته من تا به حال ايشون را نديدم . اما طبق گفته هاي خودشون توي اين 3 ماه 16 كيلو وزن كم كردن .
    اما متاسفانه موهايي كه ريخت و كم پشت شد ديگه برنگشت . كه كار آقاي دكتر جون بود .
    شخص ديگري را ميشناختم كه رفته بود پيش دكتر تغذيه براي چاق شدن . دكتر به ايشون ازين وي هاي ايراني كه به لعنت يابو هم نمي ارزد تجويز كرده بود و در كنارش سيپروهپتادين و داروي مرگ بار دگزامتاون كه كورتون هستش و هزاران عوارض داره .
    جالبه بدونيد بابت اين چند قلم 300000 تومان ازين آدم بدبخت پول گرفته بود . اين آقا توي يك ماه 12 كيلو وزن اضافه كرده بود و خوشحال . اما پايان بازي خوش است . پس از قطع مصرف دارو و مكمل مذخرف پويان وزن اين اقا از روي 85 اومد به 76 كيلوگرم . اين هستش علم آقايان دكتر مملكت ما .
    اونوقت ميان از كراتيني كه دكتر ها و متخصصان آمريكايي روز به روز روش تحقيق ميكنند و تا به حال عارضه اي ازش پيدا نكردن ايراد ميگيرن و صحبت ميكنن .
    شما عاقل باشيد .
    سلام حرفتون درسته مربی خودمم گفت کراتین تو جامعه بد جا افتاده هر وقت حرف از کراتین و مکمل میشه مردم می گن عوارض داره میگن یه وقت نخوریا یه عده اومدن یه مشت شر و ور گفتن مردمم باور کردن به نظر من مکمل ها نه تنها برای بدن مفیده بلکه هیچ ضرری هم نداره با تشکر آقا پیمان به خاطر این مقاله خوب

نقل قول نوشته اصلی توسط چنگیز نمایش پست ها
    اگه حقیقت داشته باشه از خوردن کراتین مرده همون بهتر که مرد
    درسته اگه کراتین می خواست بکشه الان نصف کره زمین مرده بودن جمعیت آدما 3 میلیارد میشد!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط bodyguard نمایش پست ها
    عجیب نیست.اور دوز دیمی و سر خود در هر دارو و یا مکملی میتونه به شدت برای بدن مضر و یا حتی کشنده باشه.
    اگر چه که به نظر بنده این مرحوم یک بیماری پنهان داشته.بیماری که تا اون روز تشخیص داده نشده بوده و با اور دوز مصرفی کراتین و اون شام سنگین بدن تاب تحمل رو نداشته و این اتفاق افتاده.
    مصداق حرف بنده هم این ورزشکاران تراز اول که به صورت ناگهانی در تمرین و یا مسابقه جان خودشونو از دست میدن.
    متاسفانه در کل باشگاههای ما به دلیل مسائل مادی هیچ ورزشکاری کارت سلامت نداره و همه الله بختکی تمرین میکنند.و با مصرف های سر خود مکملها هم دیگه نورالانوار میشن.
    در ضمن خاک بر سر اون پزشک قانونی که با حرف دوست اون پسره رای صادر کرده.از کجا معلوم که دوز بالایی از استروئید هم دخیل نبوده؟
    شایدم موارد دیگه که درست نیست بگم.
    ولی هر چی بوده به بی در و پیکری نظام ورزشی ما برمیگرده.
    برای اون مرحوم مغفرت و برای خانوادش صبر رو آرزو میکنم.
    درسته احتمالا یارو سیخی بوده!!!! خلاصه بیچاره جنازه شد

نقل قول نوشته اصلی توسط مهندس کسایی نمایش پست ها
    ای آقا پزشک قانونی صاحاب نداره که
    بقول شما کار از ریشه خرابه
    آقا مهندس درست می گید من نظرم اینه که این یارو اول باید تریاکو ترک می کرد بعد می رفت سراغ بدن سازی

6. یک کاربر برای این پست سودمند از azole عزیز تشکر کرده اند:

عضو حرفه ای آقا تختی آواتار ها
    حالت من
    Sepasgozar
    11,592 بار در 2,813 پست
      از ایشان تشکر شده است

azole تو منو روانی کردی به خدا با سنگ میزنم تو سر خودمااااااااااا
    ایندفعه هم پستاتو ترکیب کردم ,داداش بهت یاد دادم چند تا پست میخوای جواب بدی از نقل قول چند گانه جواب بده و واسه هر سوال یه پست نده ایندفعه رعایت نکنی 3 روز از سایت اخراج میشی چون به اندازه کافی بهت اخطار دادم.
    خرید,ارسال و تحویل مکمل های ورزشی از سایت Bodybuilding.com

8. یک کاربر برای این پست سودمند از آقا تختی عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123