سفارش تبلیغات

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 7

موضوع: تو رو خدا کمکم کنید

عضو ثبت نام شده
    5 بار در 4 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض تو رو خدا کمکم کنید

با سلام
    من از شیراز مزاحمتون میشم.خیلی علاقه به مدل شدن دارم و تو اینترنت که سرچ کردم نوشته بودن باید فیتنس کار کنم.
    حالا می خواستم اگه ممکنه یه برنامه کامل برا من بنویسین که فقط مخصوص خودم باشه و با این برنامه جامع ای که تو اینترنت ،سایت های مختلف برا فیتنس کارا می زنن متفاوت باشه.
    قد:169
    وزن:52
    من خیلی وزن کم دارم اما نمی دونم چی بخورم که وزنم رو اصولی و علمی زیاد کنم نزدیک به 15 کیلو کم دارم. لطفا راهنمایی کنید.
    لطفا در تمریناتتون حتما ورزش های کششی برا افزایش قد و صاف کردن کمری که به سمت عقب گود شده بنویسید.یه بحث دیگه که هست اینکه شانه سمت راست من افتادگی داره یه ورزشی هم برای این ذکر بفرمایین.
    با سپاس [/IMG]
    [/IMG][/IMG]

[/IMG]
    [/IMG]
    ویرایش توسط parham252 : ۱۳۸۹-۱۱-۰۷ در ساعت ۱۱:۰۲ قبل از ظهر

عضو فعال shahi آواتار ها
    حالت من
    Badjens
    1,274 بار در 258 پست
      از ایشان تشکر شده است

سلام . برای مدل شدن قدتون خیلی کوتاهه فکر میکنم باید قدبالای 185 باشه
    اصلا خوشی ماله تو کلی غم واسه من/هر روز ماله تو و شب ماله من/بقیه ی عمر من ماله تو باشه یه گوشه از دله بچت ماله من/از اون مخ پوکت یه گوشش ماله من/کل دنیا ماله تو یه گوشش ماله من/قدرت ماله تو جرات ماله من/شانس ماله تو فرصت واسه من/یه درخت ماله تو میوه اش ماله من/حرف زور ماله تو کینش ماله من/یه قصر ماله تو یه کفن ماله من/اصلا بهشت ماله تو جهنم ماله من/فقط دست از سرم بردار

3. 3 کاربر برای این پست سودمند از shahi عزیز تشکر کرده اند:

عضو حرفه ای Yakuza6236 آواتار ها
    حالت من
    Akhmoo
    6,744 بار در 1,255 پست
      از ایشان تشکر شده است

اول اینکه شما 21 سالته ! میخوای با تمرینات کششی قدت بلند بشه !؟
    دوم اینکه منظورت از مدل چیه ؟! یه مدل درجه 1 فشن ؟! که تو ایران نداریم ؟! برای این نوع مدلینگ فقط کافیه ریقو باشی و قد بلند ! مثلا این مدلهای فشن مرد معروف با قد 188 سانت فقط 67 کیلو وزن داره ! و نیازی هم به افزایش وزن ندارن ! همشون هم سوتغذیه دارن ! ورزشکار هستن اما فیتنس کار نیستن !
    اگه منظورت از مدل ، یه مدل فیتنسه که بازم تو ایران چیزی تحت عنوان فیتنس نداریم ! یعنی مسابقه ی فیتنسی نداریم که بخوای توش مقام بیاری و بشی مدل فیتنس ! اکثرا با بادی کلاسیک اشتباهش میگیرن !
    به هر حال باید منظورت رو واضحتر بیان کنی ! اما هر مدلی بخوای بشی نیاز به قد بلند داره ! مخصوصا مدلهای فشن که همشون به قول رفیقمون 185 سانت به بالا هستن ! برای افزایش وزن باید با تمرین سخت و تغذیه درست وزن رو زیاد کرد که نیاز به زحمت و وقت داره و یه فرایند یکی دو هفته ای نیست ... .

5. 3 کاربر برای این پست سودمند از Yakuza6236 عزیز تشکر کرده اند:

مدیر کل سایت Mohsen آواتار ها
    حالت من
    Relax
    12,946 بار در 2,730 پست
      از ایشان تشکر شده است

قوانين انجمن
    قانون شماره 8: در هنگام باز کردن تاپیک از عنوان مناسب استفاده نمایید. عنوان حتما باید در رابطه با موضوع باشد.
    انجمن سایت بدنساز یکی از بزرگترین و قدیمی ترین منابع ورزش بدنسازی و پرورش اندام ایران

7. 6 کاربر برای این پست سودمند از Mohsen عزیز تشکر کرده اند:

عضو ثبت نام شده
    5 بار در 4 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض help me

با سپاس از همه دوستان
    واقعا من انتظار داشتم اساتید بیشتری اظهار نظر کنند و من رو راهنمایی بکنن.به هر حال ممنونم.
    اول که حرف شاهی درسته خیلی سخته که من قدم با این چیزایی که تو کتابا گفته میشه بلندتر بشه چون من سن بلوغ رو رد کردم.اما من می خوام از روشی استفاده کنم که تمام علم امروز رو پشت سر خودش جا گذاشته .اطلاعات کاملتر رو بعدا در اختیار بزرگان قرار می دم.
    اما منظور من از مدل شدن مدل لباس و مانکن هستش مثله noha mills خیلی به ایشون علاقهه دارم.
    اما بعد از خیلی چرخیدن تو سایت فوق العده بادی بیلدر ه این نتیجه دست پیدا کردم که چون وزن من کم هستش اول باید حجمی کار کنم و بهد که وزنم زیاد شد اون زمان کاتش کنم.
    حالا می خواستم اساتید بهنرین برنامه رو برای من چه از لحاظ خوراکی و چه از لحاظ ورزشی ترتیب ببینن تا من براساس دستور شما عمل کنم.
    و یه سوال هم از یاکوزا دارم و اون اینکه من باید چه ورزشی بکنم آیا ورزش خاصی مدنظر شماست؟آیا با این وزن من می تونم خوش لباس باشم؟
    به نظر خودم با شرایط فعلی من حداقل باید وزنم 65 باشد شما نظر دیگه دارین.
    ممنون میشم همه دوستان به من کمک کنند و منو راهنمایی کنند چون هیچ اطلاعی ندارم.
    با سپاس

9. یک کاربر برای این پست سودمند از parham252 عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین