سفارش تبلیغات

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: 7 پله ترقی به سوی بدنسازی و تناسب اندام حرفه ای

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    3,568 بار در 905 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض 7 پله ترقی به سوی بدنسازی و تناسب اندام حرفه ای

نوشته: Skip Lacour
    مترجم: Mercury
    منبع:www.getbig.com
    آیا آرمان هایی برای رسیدن به یک تناسب اندام حرفه ای در آینده دارید؟ اگرچه این سفر ، سفر آسانی نیست اما من به اندازه کافی خوش شانس بودم برای کسب یک زندگی خوب و بدست آوردن چیزی که عاشقش بودم.
    من می خواهم شما را از دردها و سرخوردگی ها و رنج هایی که می کشید خلاصی بدهم و به شما کمک کنم تا بصیرت مورد نیاز برای رسیدن به هدف خود را بدست آورید. همچنین می خواهم راه های موفقیت و رسیدن به یک زندگی خوب و رسیدن به آمال خودم را به اشتراک بگذارم.
    1) توسعه، ساخت یا اختراع یک برنامه یا دستورالعمل متفاوت از قبیل ( اموزش، تغذیه، مکمل، روش زندگی یا ترکیبی از همه اینها) برای رسیدن به اهداف مورد نظر خود.
    2) تمرین برای پیدا کردن قدرت تشخیص بال، پیدا کردن یک موضوع خاص و تأثیر گذار بر روی برنامه ای که با آن کار می کنید و در آینده می خواهید با آن کار کنید( به طور مثال: مشورت با دیگران، داشتن فکری بزرگ و تمرین سنگین و سخت)
    3) طوری برنامه خود را مدیریت و روش خود را توسعه دهید که انگار یک مربی حرفه ای هستید، با دوستان خود شروع به خواندن یک کتاب ده فصلی که به توصیف کارهای مورد نیاز پرداخته است در کمترین زمان ممکنه بپردازید و آن را در تمرین روزانه خود لحاظ کنید.
    4)به عنوان یک گوینده بسیار تأثیر گذار بر روش خود مدیریت کنید و به مردم آن را یاد بده طوریکه بتوانند ان را انجام دهند.
    5)باید طوری برای بدنسازی و تناسب اندام اشتیاق داشته باشی که انگار در حال تلاش برای تولید پول هستی و از همان اوایل شروع این سفر باید طوری امید داشته باشی که میخواهی یک روز یک میلیونر در بدنسازی باشی(دارای بدنی عالی شوی)
    مطمئناً تو هم مثل من دوست داری به مردم کمک کنی پس تخصصت را به صورت کاملاً رایگان و به صورت یک آدم مقتدر و با قدرت در اختیار مردم قرار بده. در این جا تورا به صورت کامل در این مسئله روشن می کنم:
    (( نکته ای در این مورد نهفته است وقتی که تو با تمام وجود و با هیجان زیاد به مردم کمک می کنی آن هم فقط برای رضایتمندی خودت نه برای انتفاع مادی، بنابر این خیلی زود در بین مردم دارای محبوبیت می شوی))
    بسیاری از حرفه ای های این رشته به طور اجبار دست از تمرین می کشند و علت آن است که آنها قبل آنکه در موردی به تخصص و مهارت کافی برسند آن را تغییر می دهند و به قول معروف از این شاخه به آن شاخه می پرند.
    6) به یاد بیاورید در زمانی که شما مشغول کار به ویژه کسب درآمد هستید باید رابطه ای حقیقی بین مخاطبان خود با تمام صداقتی که برای کمک کردن به آنها برای بهتر شدن کیفیت زندگی ایشان برقرار کنی
    7) هرگز نا امید نشوید، اعتماد به نفس داشته باشید، به رویاها و برنامه هایی که با جستجو برای ساختن یک زندگی متفاوت و فوق العاده برای داشتن تناسب اندام خوب در دنیا به دست آورده اید اعتماد کنید.
    تنها راه شروع یک کار سخت و جدید این است که اشتقیاق کافی داشته باشید.
    و آیا رسیدن به چیزهای متفاوت و جدید خود ارزشی نیست برای زنگی کردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

موفق باشید دوستان

2. 12 کاربر برای این پست سودمند از محمد حسینی عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

بسیار ممنونم محمد جان که وقت خودت رو برای رشسد این سایت میزاری .
    مطلب بسیار زیبایی بود . بازم از این کارا بکن .

4. 8 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند: