سفارش تبلیغات

صفحه 3 از 34 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 168

موضوع: حوادث رخ داده در سراسر جهان

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    3,568 بار در 905 پست
      از ایشان تشکر شده است

پاداش 20 هزار یورویی برای خلبان حرفه ای!!

خلبان اتریشی حاضر در مسابقات حرکات نمایشی اسپانیا حین عبور از میان دروازه بادی با یکی از آنها برخورد کرد اما جان سالم به در برد.

به گزارش عصر ایران، روزنامه اوستورایش ژورنال چاپ اتریش نوشت: هانس آرخ خلبان اتریشی خیلی خوش شانس بود که توانست از داخل دروازه بادی جان سالم به در ببرد و ملخ هواپیمای او دچار حادثه نشود.
    این روزنامه افزود: دولت اتریش هم به دلیل مهارت این خلبان برای نجات خود و هواپیما، به وی مبلغ 20 هزار یورو پاداش داد.

2. 2 کاربر برای این پست سودمند از محمد حسینی عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    3,568 بار در 905 پست
      از ایشان تشکر شده است

نزاع و کشمکش دو پزشک در هنگام وضع حمل یک زن باردار، مرگ نوزاد را به همراه داشت.

حادثه زمانی روی داد که دو پزشک در بیمارستانی در منطقه «ایوینیِما Ivinhema» در جنوب غربی برزیل، در زمان وضع حمل یک زن باردار با یکدیگر به مشاجره لفظی پرداختند که این مشاجره به کتک کاری منجر شد و این در حالی بود که زن بیچاره از درد فریاد می کشید و کمک می خواست.
    یک ساعت و نیم بعد، یک پزشک دیگر مجبور شد زن باردار را سزارین کند ولی نوزاد مرده به دنیا آمد.
    به گزارش خبرگزاری فرانسه از سائوپائولو، شهرداری ایوینیِما هم اعلام کرد مجوز طبابت این دو پزشک موقتا لغو شد و پلیس، تحقیقی را در این مورد آغاز کرد.

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از محمد حسینی عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    3,568 بار در 905 پست
      از ایشان تشکر شده است

رد یك افغان در تعرض 10 نفر به یك دختر ایرانی
    یك فرد افغان در جریان تعرض 10 نفر به یك دختر، بازداشت و در شعبه‌ی دوم بازپرسی دادسرای جنایی تهران مورد بازپرسی قرار گرفت.
    به گزارش ایسنا، روز 14 مردادماه سال جاری، یك رفتگر شهرداری در حوزه‌ی استحفاظی كلانتری 105 سنایی با دختری مواجه شد كه دست و پا و دهانش بسته شده و به وضعیت نامناسبی داخل یك خرابه است.
    با اطلاع موضوع به كلانتری سنایی، این دختر 30 ساله كه آرایشگر بوده و اهل یكی از شهرستان‌های شمال غرب كشور است به كلانتری منتقل شده و بررسی‌ها در این زمینه آغاز می‌شود.
    این شخص كه قادر به سخن گفتن به زبان فارسی نبود به سختی توضیح می‌دهد كه در تهران به دنبال یك نشانی می‌گشته و دو نفر با نزدیك شدن به او ادعا كرده‌اند نشانی را می‌دانند. با این ترفند وی را سوار خودروی خود می‌كنند و پس از طی مسیری به صورت وی اسپری زده و او را بی‌هوش می‌كنند، سپس وی را به داخل منزلی می‌برند و از سوی 10 نفر مورد آزار و اذیت جسمی و ***ی قرار می‌دهند.
    با اظهارات بدریه در شعبه‌ی دوم بازپرسی دادسرای جنایی تهران در مقابل قاضی حسین اصغرزاده، یافتن نشانی این افراد و دستگیری عوامل این جنایت در دستور كار قرار گرفت و تحقیقات قضایی در این زمینه آغاز شد.
    در پی تلاش بازپرس اصغرزاده و هوشیاری مأموران آگاهی، فردی افغان در محله‌ی اندیشه‌ی تهران بازداشت و مورد بازجویی قرار می‌گیرد.
    با انجام بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد كه خواهر دختر مورد تعرض قرار گرفته، به مدت 18 ماه در صیغه‌ی این فرد افغان به هویت «حمید.ج» بوده و این زن به همراه مادر و خواهرش در واحد سرایداری ساختمانی كه فرد افغان در آن سرایدار بوده، نگهداری می‌شدند.
    با توجه به این‌كه دختر از ابتدا اعلام كرد كه علیه شوهر خواهرش شكایت دارد، این افغان شناسایی و دستگیر شد اما همسر صیغه‌ای افغان و مادرش حضور نداشتند. با شناسایی این دو نفر نیز آن‌ها با حضور در دادسرای جنایی علیه فرد افغان اعلام شكایت كردند.
    مادر همسر مرد افغان اظهار كرد: روز حادثه به همراه حمید به پارك رفته بودیم كه وی به همراه دخترم (خواهر زن متهم) برای خرید بستنی رفتند اما بعد از مدتی حمید به تنهایی بازگشت و گفت كه بدریه گم شده است.
    با توجه به محتویات پرونده، شخص افغان با اجیر كردن چند نفر دستور به ربودن و آزار و اذیت این دختر را داده است.
    در حال حاضر تحقیقات قضایی برای روشن شدن ابعاد گوناگون این جنایت در شعبه‌ی دوم بازپرسی دادسرای جنایی تهران ادامه دارد.

6. 2 کاربر برای این پست سودمند از محمد حسینی عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    3,568 بار در 905 پست
      از ایشان تشکر شده است

عرض 4 مرد به یک زن در برابر چشمان همسرش!

ایران: چهار تبهكار كه در اقدامى جنایتكارانه، زنى را مقابل چشمان همسرش با تهدید مورد آزار و اذیت قرار داده بودند، از سوى دادگاه كیفرى مشهد به اعدام محكوم شدند.

به گزارش سایت پلیس، شب ۳۱ مرداد امسال زوج جوانى با خودروى سوارى شخصى در حال عبور از جاده «مشهد - خلج» بودند كه ناگهان چهار مرد تبهكار با دو دستگاه موتوسیكلت راه را بر آنها سد كرده و مانع حركت شان شدند.

آنها سپس با تهدید كارد زوج جوان را از خودرو پیاده كرده و مرد را به زور از همسرش جدا كردند، سپس در اقدامى شیطانى زن جوان را مورد آزار و اذیت قرار دادند.

تبهكاران پس از اجراى نقشه شیطانى و سرقت طلا و پول و گوشى تلفن همراه، زن و شوهر را در بیابان رها كرده و گریختند.

كارآگاهان پلیس مشهد پس از شكایت زوج جوان با تحقیقات ویژه پلیسى قضایى، به دنبال سرنخى براى دستگیرى تبهكاران بودند كه دریافتند یكى از آنها، تلفنى با زن جوان تماس گرفته و ضمن تهدید خواستار ملاقات با او شده است.

بنابراین زن جوان پس از آموزش هاى لازم از سوى پلیس، با مرد شیطان صفت قرار ملاقات گذاشت. بدین ترتیب مأموران نیز در عملیات ضربتى، متهم را در محل ملاقات دستگیر كردند. سه همدست دیگرش نیز با راهنمایى هاى وى به دام افتادند.

قضات شعبه پنجم دادگاه كیفرى خراسان رضوى پس از رسیدگى ویژه به پرونده، هر چهار مرد شیطان صفت را به اعدام محكوم كردند.

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از محمد حسینی عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    3,568 بار در 905 پست
      از ایشان تشکر شده است

خواسته های غیر اخلاقی تیم اماراتی در کرمان!
    اين مربي که درخواست مصاحبه اختصاصي با خبرنگاران مرد ايراني را رد کرد زماني که يک خبرنگار زن ايراني را ديد به او گفت دلت نمي‌خواهد با من مصاحبه کني و با من عکس بگيري؟! که زماني که اين خانم کنار او قرار مي‌گيرد به اين خانم خبرنگار گفت دوست دارم من را بغل کني!!
    سرمربي هلندي تيم فوتبال الاهلي امارات پيشنهاد بي‌شرمانه‌اي را به خبرنگار زن ايراني پيش از ديدار با مس کرمان ارائه کرد.همچنين مشاور ارشد اين باشگاه درخواست عجيب تري مي‌کند.

به گزارش خبرنگار آتي نيوز، "هنک کاته" زماني در بهترين تيم‌هاي جهان نظير آژاکس آمستردام هلند و بارسلوناي اسپانيا مربيگري کرده، حدود دو هفته است که هدايت الاهلي امارات را بر عهده گرفته است. هفته گذشته به همراه اين تيم سفري به کرمان داشت.

کاته که در مصاحبه پيش از ديدار با مس کرمان با استفاده از واژه مجعول "خليج ع رب ي" خبر ساز شد پس از شکست 4 بر 2 برابر مس کرمان عقب نشيني کرد و گفت: من فقط از کلمه خليج استفاده کرده‌ام و نه گفته‌ام خليج فارس نه گفته‌ام خليج ع رب ي من از يک کشور آزاد! به اين منطقه آمد‌ه‌ام و کاري به اين مسايل سياسي ندارم.

اوج هنر نمايي اين مربي در صبح روز مسابقه و در هتل 5 ستاره پارس کرمان رخ داد.

اين مربي که درخواست مصاحبه اختصاصي با خبرنگاران مرد ايراني را رد کرد زماني که يک خبرنگار زن ايراني را ديد به او گفت دلت نمي‌خواهد با من مصاحبه کني و با من عکس بگيري؟! که زماني که اين خانم کنار او قرار مي‌گيرد به اين خانم خبرنگار گفت دوست دارم من را بغل کني!!

خبرنگار بخت برگشته هم وقتي با اين پيشنهاد بي‌شرمانه مواجهه مي‌شود از اين مربي فاصله مي‌گيرد.

مربي که به قول خودش از کشوري آزاد به ايران آمده و حتما تصورش هم از آزادي ارايه هرگونه پيشنهاد است.

همچنين مشاور ارشد باشگاه الاهلي از يکي از خبرنگاران ايراني درخواست عجيبي مي‌کند.

احمد الکمالي که مشاور ارشد باشگاه الاهلي امارات است و ارشدترين مشاور اين باشگاه همراه تيم الاهلي در کرمان بود به يکي از خبرنگاران بومي مي‌گويد امشب به اتاق من بيا و اين خبرنگار هم تصور مي‌کند که مشاور ارشد باشگاه مي‌خواهد اطلاعاتي در مورد بازي مس و شهر کرمان بگيرد و زماني که احمد الکمالي به اين خبرنگار مي‌گويد پولش هر چقدر هم هست مي‌دهم و بساط عيش ما را با آوردن چند دختر جوان فراهم کن!

اين خبرنگار بومي مات و مبهوت اين مرد عرب را نگاه مي‌کند و از اتاق خارج مي‌شود.

خبرنگار بومي از شنيدن اين پيشنهاد عجيب و شرم آور خونش به جوش آمده بود اما ترجيح داد سکوت کند تا مسابقه الاهلي ومس بدون حاشيه خاصي برگزار شود.

اين ديدار با برد 4 برد 2 مس کرمان تمام شد تا احمد الکمالي از سفر به ايران خاطره خوبي همراه خود نبرد.
    منبع: تابناک

10. یک کاربر برای این پست سودمند از محمد حسینی عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 34 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین