سفارش تبلیغات

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: در واكنش به حضور دوباره محراب فاطمي- قرايي: پس از خداحافظي هرگز به جمع مردان آهنين بازنمي‌گردم

عضو فعال mahdij آواتار ها
    حالت من
    Khoonsard
    1,322 بار در 275 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض در واكنش به حضور دوباره محراب فاطمي- قرايي: پس از خداحافظي هرگز به جمع مردان آهنين بازنمي‌گردم

در ادامه کل کل قویترین مردان ایران:
    ضا قرايي در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبري فارس "توانا "، درباره شرايطش براي حضور در هشتمين دوره مسابقات مردان آهنين اظهار داشت: در اين دوره براي پنجمين بار است كه در مسابقات شركت مي‌كنم. امسال 2 ماه بيشتر تمرين كرده و نسبت به دوره‌هاي گذشته ركوردهاي بهتري ثبت كردم.
    وي درباره رقباي اصلي‌اش براي كسب عنوان قهرماني تصريح كرد: با توجه به اينكه تمام قهرمانان دوره‌هاي گذشته حضور دارند، مسابقات ديدني‌تر خواهد شد. تمام حريفان را دست بالا مي‌گيرم و به تمام شركت كنندگان به چشم رقيب اصلي نگاه مي‌كنم.
    قهرمان سه دوره مردان آهنين ايران ادامه داد: از اولين دوره مسابقات و سال 80 در مسابقات شركت كرده‌ام و تا كنون 3 بار در مردان آهنين قهرمان شده‌ام. در اولين دوره مسابقات در بروجرد كه براي نخستين بار شركت مي‌كردم به علت داوري‌هاي ضعيف از قهرماني باز ماندم و نايب قهرمان شدم.
    وي افزود: در دومين دوره مسابقات كه در شهرك سينمايي تهران برگزار شد عنوان قهرماني را براي نخستين بار كسب كردم. در پنجمين و ششمين دوره نيز كه به ترتيب در شهر‌هاي بم و چابهار برگزار شد، موفق به كسب دومين و سومين عناوين قهرماني خود شدم.
    قرائي درباره بازگشت مجدد محراب فاطمي به مسابقات بعد از چند دوره داوري در اين رقابت‌ها عنوان كرد: اگر زماني از دنياي حرفه‌اي خداحافظي كنم، ديگر به عنوان ورزشكار به صحنه باز نخواهم گشت. با توجه به آمادگي كه اين دوره از خود سراغ دارم، اگر دچار مصدوميت نشوم قول كسب عنوان قهرماني را مي‌دهم.
    وي درباره جايگاه ايران در مسابقات جهاني اين رشته اظهار داشت: در ايران استعدادهاي خوبي وجود دارد كه اگر پرورش يافته و به آنها بها داده شود، به راحتي مي توانيم روي سكوهاي اول جهاني قرار بگيريم.
    قرايي ادامه داد: من تا كنون 5 بار در مسابقات جهاني شركت كردم كه در سال 2006 در مسابقات قوي‌ترين مردان جهان در هنگ‌كنگ عنوان سوم را كسب كردم.
    رضا قرائي در اين دوره نيز به همراه 2 برادر كوچكتر خود حميد و عليرضا قرايي در مسابقات شركت مي‌كند.

گفتی که دلتنگی نکن آخ مگه میشه نازنین

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از mahdij عزیز تشکر کرده اند: