سفارش تبلیغات

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: درباره ما و اهداف ما

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

Thumbs up درباره ما و اهداف ما

با سلام خدمت شما دوستان عزيز و محترم كه سايت ما را به عنوان سايت مورد علاقه خود انتخاب كرديد .
    دوستان عزيز واقعيت اينست كه مدت زيادي از سابقه ورزشي من ميگذرد و در اين مدت توانستم با مطالعه هاي مختلف در زمينه بدنسازي و پرورش اندام به خاطر علاقه بسيار شديد تا حدودي اطلاعات كسب كنم . اما آيا كسب اطلاعات كافي بود؟
    مسلما خير .
    متاسفانه در باشگاه ها افرادي را ميديدم كه از همديگر در مورد مكمل و دارو و نحوه صحيح حركت سوال ميكردند . در صورتي كه شايد سابقه فرد جواب دهنده به 1 ماه هم نميرسيد و مشكل از اينجا بود بعضي از ما اخلاق بدي داريم و آن هم اينست كه نمي خواهيم قبول كنيم كه هنوز در حد كامل نيستيم و احتياج به مطالعه بيشتر داريم .
    در ورزش پرورش اندام كسب اطلاعات كافي نيست بلكه تجربه نيز بسيار مهم است و البته نه به خاطر كسب تجربه بلكه به خاطر عشقم به اين رشته بر آن شدم كه در حد مسابقات تمرين كنم و بتوانم تا با شركت در مسابقات مختلف و كسب مقام تا حدي زحمات پدر و مادرم را براورده كنم . در اين راستا با مربيان مختلفي و همچنين قهرمانان مختلف مشورت كردم تا بتوانم از هر كدام چيزي بياموزم . چون اعتقاد دارم كه فقط علم نميتواند قهرمان بسازد . بلكه علم در كنار تجربه بسيار مهمتر از علم بدون تجربه است و واقعا تا زماني كه كسي مسابقه نداده نميتواند از حال و هواي بدنسازي كه تو رژيم قبل مسابقه به سر ميبره خبر داشته باشه . به همين خاطر به پيشنهاد يكي از بهترين دوستانم ( جناب آقاي محسن ) اين سايت را راه انداختيم تا بتوانيم همه جوره جواب گوي شما عزيزان باشيم .
    اما نكته مهمي كه بايد خدمت شما عرض كنم اين است كه در اين سايت تنها از افرادي به عنوان مدير بخش ها استفاده خواهد شد كه واقعا لياقت مديريت را داشته باشند و مديريت برازنده ايشان باشد .
    از شما خواهش منديم با كمك و ياري خود باعث شويد كه اين سايت پيشرفت كند تا شما عزيزان به عنوان بهترين منبع از آن استفاده كنيد . خواهش مندم از كپي كردن مطالب در سايت ها و وبلاگ هاي ديگر خود داري كنيد تا ما هم انگيزه بيشتري براي خدمت رساني داشته باشيم .
    سعي كنيد تا جاي ممكن از دادن پست هاي بي معني كه در رابطه با اين ورزش نميباشد جلوگيري كنيد .

در آخر باز هم از جناب آقاي محسن نهايت تشكر را دارم .

2. 13 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند: