سفارش تبلیغات

صفحه 1 از 34 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 169

موضوع: سوالات پرورش اندام به صورت حرفه اي

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض سوالات پرورش اندام به صورت حرفه اي

سوالات حرفه اي خود در مورد پرورش اندام را در اين تاپيك بپرسيد .
    مثلا سوال در مورد آبگيري . اسپاسم . سديم گيري. بارگيري . از حال رفتن ورزشكار و روش رنگ زدن و ....... .
    در كل فقط سوالات حرفه اي .
    يعني سوالاتي كه در مورد مسابقه است .
    از پرسيدن سوالات معمولي و غير مسابقاتي در اين تاپيك خود داري كنيد . در غير اين صورت ممكنه از اخطار گرفتن ناراحت شويد .

2. 11 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال JacksoN آواتار ها
    حالت من
    Sepasgozar
    284 بار در 91 پست
      از ایشان تشکر شده است

درود
    ضمن عرض سپاس بابت احترام قائل شدن برای کاربرانتون و تشخیص خواسته های آنها
    چند سوال اساسی داشتم که فکر میکنم سوال خیلی از عزیزان باشه
    1.اگر امکان داره بفرمایید اسپاسم عضله در حین مسابقه برای ورزشکار به چه دلیل است آیا برای کمبود آب است؟
    2.در سدیم گیری فقط به قطع نمک بسنده میشه؟اگه نه چه چیزهایی دیگری باید قطع شود و از چند روز قبل از مسابقه؟(پتاسیم گیری چیست آیا وجود دارد در این روش چه چیزهایی باید قطع شود)
    3.از حال رفتن ورزشکار فرمودین به دلیل کم آبی است آیا قطع سدیم هم ناشی میشود و یا دلایلی دیگری هم داره؟
    4.اگر شما رژیمتون رو نمیشکوندید منظورم بعد از مسابقه هست و خواهان ادامه رژیم بودید آیا سیستم ایمنی بدن ضعیف نمیشد و یا برای بدن ضرر ندارد ادامه رژیم؟(این سوال رو از آن جهت پرسیدم خیلی ها خواهان بدنی کات دارن بدون توجه به اینکه باید در رژیم باشی ولی من و بقیه نمیدونم این رژیم آیا مدت دار است یا میشه عمری؟)
    5.در بارگیری درست هست باید کربوهیدرات فقط مصرف شود و از نوشیدن آب پرهیز کرد این بارگیری کی انجام میشود درست قبل از مسابقه؟
    6.قطع آب از کی شروع میشود و میشه حستون رو بگید که وقتی چند ساعتی آب م قطع میشه؟
    (اگه سوالاتم زیاد بود پوزش میطلبم چرا که تشنه کسب اطلاعات هستم)
    از پیش سپاسگذار بودم و هستم چرا که که این سوالات و پاسخ آنها را در کتابی پیدا نکردم و جزو رموز این رشته است و جناب صادقی با این کارشون تجربه چندین سالشونو در اختیار کاربران قرار میدهند باز هم سپاسگذارم(چه خوش زکات علم خویش را میدهید واقعآ)
    ویرایش توسط JacksoN : ۱۳۸۸-۱۲-۲۰ در ساعت ۰۱:۳۵ بعد از ظهر

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از JacksoN عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط Sufia نمایش پست ها
    درود
    ضمن عرض سپاس بابت احترام قائل شدن برای کاربرانتون و تشخیص خواسته های آنها
    چند سوال اساسی داشتم که فکر میکنم سوال خیلی از عزیزان باشه
    1.اگر امکان داره بفرمایید اسپاسم عضله در حین مسابقه برای ورزشکار به چه دلیل است آیا برای کمبود آب است؟
    2.در سدیم گیری فقط به قطع نمک بسنده میشه؟اگه نه چه چیزهایی دیگری باید قطع شود و از چند روز قبل از مسابقه؟(پتاسیم گیری چیست آیا وجود دارد در این روش چه چیزهایی باید قطع شود)
    3.از حال رفتن ورزشکار فرمودین به دلیل کم آبی است آیا قطع سدیم هم ناشی میشود و یا دلایلی دیگری هم داره؟
    4.اگر شما رژیمتون رو نمیشکوندید منظورم بعد از مسابقه هست و خواهان ادامه رژیم بودید آیا سیستم ایمنی بدن ضعیف نمیشد و یا برای بدن ضرر ندارد ادامه رژیم؟(این سوال رو از آن جهت پرسیدم خیلی ها خواهان بدنی کات دارن بدون توجه به اینکه باید در رژیم باشی ولی من و بقیه نمیدونم این رژیم آیا مدت دار است یا میشه عمری؟)
    5.در بارگیری درست هست باید کربوهیدرات فقط مصرف شود و از نوشیدن آب پرهیز کرد این بارگیری کی انجام میشود درست قبل از مسابقه؟
    6.قطع آب از کی شروع میشود و میشه حستون رو بگید که وقتی چند ساعتی آب م قطع میشه؟
    (اگه سوالاتم زیاد بود پوزش میطلبم چرا که تشنه کسب اطلاعات هستم)
    از پیش سپاسگذار بودم و هستم چرا که که این سوالات و پاسخ آنها را در کتابی پیدا نکردم و جزو رموز این رشته است و جناب صادقی با این کارشون تجربه چندین سالشونو در اختیار کاربران قرار میدهند باز هم سپاسگذارم(چه خوش زکات علم خویش را میدهید واقعآ)

1. اسپاسم عضلاني به خاطر از بين رفتن تعادل سديم و پتاسيم در زمان سديم گيري و آبگيري هستش . ميشه با چند نكته كوچيك مانع اسپاسم شد. 1. خوردن خيار در زمان سديم گيري . 2. خوردن موز و كشمش سبز بعد از ووزن كشي و در زمان بارگيري كربوهيدرات . بعضي ها هم از قرص تاسيم كلرايد استفاده ميكنند كه من به شخصه اعتقادي بهش ندارم و فكر ميكنم اينجوري طبيعي بهتر باشه .
    2. چيزي به اسم پتاسيم گيري نداريم و فقط سديم بايد قطع شه . به دليل اين كه سديم آب رو توي بدن نگه ميداره و آبگيري بدون سديم گيري امكان نداره . براي سديم گيري بهترين روش قطع آن 2 روز قبل از وزن كشي هست . سديم فقط نمك نيست بلكه هر چيزي كه سديم داشته باشد مثل آبليمو و ادويه جات و ميوه ها و سبزي ها . در زمان سديم گيري سينه مرغ را بايد با خيار هر دو ساعت يك بار بدون هيچ چيز اضافي ديگري خورد .
    3. با قطع سديم آب بدن كم ميشود حتي اگر آب مصرفي كم نشود باز هم 2-3 كيلو آب از بدن طي دو روز خارج ميشود . پس ربط به كمبود آب دارد .
    4. داشتن بدني كات بعد از دوران مسابقه امكان داره . اما بعد از هر بار آبگيري حداقل يك وعده غذاي رژيمي تقلبي ضروريست وگرنه ضرر هاي فراواني براي بدن ممكنه داشته باشه . براي داشتن بدن كات بعد از مسابقات و بدون عوارض ميتونيم تا ساعت 6 بعد ظهر هر روز هر غذايي كه دوست داريم بخوريم اما از ساعت 6 بعد ظهر به بعد بايد مثل زمان كات مراعات كنيم و در رژيم كامل به سر ببريم .

5. بارگيري بلافاصله بعد از زمان وزن كشي شروع ميشود اما بايد يه سري كربو هيدرات ها فقط روز مسابقه انجام شود اما برنج و سيب زميني را از همان زمان وزن كشي به بعد بايد شروع كرد .
    6.قطع آب يك روز قبل از وزن كشي شروع ميشه و به همراه آن از قرص تريامترون اچ استفاده ميشه كه ميزان مصرف اون بستگي به وزن طرف در روز قبل از وزن كشي داره .
    در پايان از سوالات خوبتون بسيار متشكرم . اميدوارم همه افراد سايت مثل شما تشنه علم و يادگيري باشن .

6. 10 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال JacksoN آواتار ها
    حالت من
    Sepasgozar
    284 بار در 91 پست
      از ایشان تشکر شده است

ممنون بابت لطفتون جناب صادقی
    1.آیا شما تمرینات هوازی رو تا روز مسابقه انجام میدهید یا اینکه مثل خیلی از قهرمانان 1 هفته قبل مسابقه دیگه دست میکشید؟
    2.فرمودین بعد از آب گیری باید غذای رژیمی تقلبی مصرف شه میشه نام ببرید؟
    3.فرمودین بعد ساعت 6 اگه بری تو سیستم رژیم مسابقه بدن کات میمونه اینجا 2 سوال پیش میاد یکی اینکه باید سیستم تمرینات هم دوران رژیم و کات تبعیت کنه یعتی از سوپرست ها و تری ست ها استفاده کرد؟و دوم اینکه هوازی رو هم باید انجام داد اونم هر روز یا اینکه مثلآ تو هفته 4 روز؟
    4.مصرف تخم مرغ رو از کی قطع کردین به علت اینکه آب میاندازه تو رژیم؟
    5.این سوال نیست نظر خودتونه از اونجایی که امسال به نظرم کات بیشتری نسبت به سال 86 داشتید و هزینه کمتری هم داشتید آیا خودتون راضی هستید و دلیل موفقیتتون رو توی این میگذارید که رژیم رو خیلی زود شروع کردید (یادمه فرمودین شهریور 88) و یا اینکه روی آوردین بیشتر به غذاهای طبیعی؟یا مسائل دیگخ؟امسال چقدر هزینه کردین سال 86 چطور؟

8. 7 کاربر برای این پست سودمند از JacksoN عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط Sufia نمایش پست ها
    ممنون بابت لطفتون جناب صادقی
    1.آیا شما تمرینات هوازی رو تا روز مسابقه انجام میدهید یا اینکه مثل خیلی از قهرمانان 1 هفته قبل مسابقه دیگه دست میکشید؟
    2.فرمودین بعد از آب گیری باید غذای رژیمی تقلبی مصرف شه میشه نام ببرید؟
    3.فرمودین بعد ساعت 6 اگه بری تو سیستم رژیم مسابقه بدن کات میمونه اینجا 2 سوال پیش میاد یکی اینکه باید سیستم تمرینات هم دوران رژیم و کات تبعیت کنه یعتی از سوپرست ها و تری ست ها استفاده کرد؟و دوم اینکه هوازی رو هم باید انجام داد اونم هر روز یا اینکه مثلآ تو هفته 4 روز؟
    4.مصرف تخم مرغ رو از کی قطع کردین به علت اینکه آب میاندازه تو رژیم؟
    5.این سوال نیست نظر خودتونه از اونجایی که امسال به نظرم کات بیشتری نسبت به سال 86 داشتید و هزینه کمتری هم داشتید آیا خودتون راضی هستید و دلیل موفقیتتون رو توی این میگذارید که رژیم رو خیلی زود شروع کردید (یادمه فرمودین شهریور 88) و یا اینکه روی آوردین بیشتر به غذاهای طبیعی؟یا مسائل دیگخ؟امسال چقدر هزینه کردین سال 86 چطور؟

1. من خودم چون زود به كات مورد نظر رسيدم و ديدم كه ديگه تمرينات هوازي لازم ندارم از يك ماه و نيم مانده به مسابقه تمرينات هوازي رو قطعكردم و تمرينات با وزنه ام را با شدت بيشتري انجام دادم . اما در كل تمرينات هوازي بستگي به بدن و زمان مانده به مسابقه داره .
    2.منظورم بلافاصله بعد از هر مسابقه اي بود كه آبگيري كرده باشيد . اما بعد از هر مسابقه همراه با آبگيري بايد تقلب داشته باشيد تا بدن نريزه اين به سليقه شخص بستگي داره . خود من بعد از مسابقه باقرشهر و پاكدشت كه توي يك روز بود و آبگيري هم كرده بودم دو عدد پيتزا خوردم . اما از فرداش دوباره رژيم سخت رو شروع كردم .
    3.نه تمرينات مانند همون دوران حجم هستش . هوازي هفته اي دو جلسه 20 دقيقه اي كفايت ميكنه .
    4. 3 روز قبل از وزن كشي به دليل دارا بودن سديم بايد قطع بشه .
    5.امسال چه از لحاظ حجم و چه از لحاظ كات نسبت به سال 86 آماده تر بودم به چند دليل .
    1. از لحاظ روحي خيلي قوي تر بودم .
    2.دوز داروييم نسبت به سال 86 خيلي پايين تر بود و بر عكس خيلي ها كه هر چه به مسابقه نزديك ميشن استروئيد رو زياد ميكنن من كم كردم چون كه اگر داروي زياد مصرف كني وقتي كه هفته آخر استروئيد رو قطع ميكني ريزش زيادي خواهي داشت .
    3. غذاي طبيعي هم به نظر بنده در دوران رژيم موثر تره . به دليل اينكه در دوران رژيم گشنگي كشيدن باعث از دست دادن عضله ميشه و خوردن پودر پروتئيني به جاي غذا نميتونه گشنگي رو از بين ببره و فقط نياز بدن رو تامين ميكنه در نتيجه بايد در انتظار كاهش سايز باشيم .
    4. به اين باور رسيدم كه پول بدن رو نميسازه بلكه تلاش و زحمته كه بدن رو ميسازه . اگر من در اين مسابقات نتونستم اول شم دليلش پول خرج نكردن نبود چون كه نسبت به سال 86 خيلي بهتر بودم . تنها دليلش قدر بودن رقيبام بود .
    از لحاظ سايز كم نداشتم پس دليل باخت نميتونه نزدن سوما باشه . دليلش اين بود كه اونها بيشتر زحمت كشيده بون و از لحاظ ساختار بدني كامل تر و كم ضعف تر بودن .
    سال 86 سه مليون و نيم خرج رژيم مسابقه ام شد . اما امسال فقط 500-700 تومان .

10. 9 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 34 12311 ... آخرینآخرین