سفارش تبلیغات

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 6 به 10 از 13

موضوع: باز هم باور های غلط بدنسازی - این بار در روزنامه همشهری

عضو اخراجی
    1,294 بار در 239 پست
      از ایشان تشکر شده است

افرین به این سواد . روزی 2 تا سفیده رو جلوی خروس غیر جنگی بندازی بهت ..... خ میده.

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از mamad عزیز تشکر کرده اند:

عضو حرفه ای Yakuza6236 آواتار ها
    حالت من
    Akhmoo
    6,744 بار در 1,255 پست
      از ایشان تشکر شده است

2 تا تخم مرغ در روز ؟ اونم تازه حداکثر .
    عدم صلاحیت مربی ها ؟!
    ...
    آدم های خیلی محافظه کار میگن حداکثر 5 - 4 تخم مرغ در روز + منابع دیگر برای تامین پروتیین . بعد این گوساله میگه 2 تا تخم مرغ + یک لیوان شیر
    من بچه که بودم 1 تخم مرغ با یه لیوان شیر کاکائو می خوردم
    مدرک داشته باش هر چی می خوای بگو .تو این مملکت با سواد تو کاری ندارن . با مدرکت کار دارن . تو رادیو مجری حرف خیلی قشنگب یه سردار رویانیان زد : گفت بالاخره راننده تاکسی ها از کارشناسای شما کارشناس ترن تو این زمینه .
    این دکتر نمی فهمه هر کس با توجه به وزن و سن و *** و فعالیت بدنی که داره و ... نیاز به مواد غذایی داره . اگه من دو تا تخم مرغ بخورم . تو هم دوتا تخم مرغ بخوری ، آقا پیمان هم دو تا بخوره . رونی کلمن هم دو تا . جنیفرلوپز هم دوتا . رضا زاده هم دوتا ، سوسانا هم دوتا ، شهریار کمالی هم دوتا ، ساسی مانکن هم دوتا که .... نمیشه که ؟

دکتر احمق میگه این مربی ها صلاحیت ندارن . آهان تو و امثال تو صلاحیت دارین که وقتی به کسی برای افزایش یا کاهش وزن رژیم میدین سه تا حالت بیشتر پیش نمیاد :
    1- یا اصلا لاغر یا چاق نمیشه
    2- یا 10 سال پیر میشه
    3-یا میمره .

من نمی دونم مگه ما ورزشکارا تو کار این دکتر های احمق دخالت می کنیم که اینا تو کار ما دخالت می کنن .

بر و بچ سال نوی همتون مبارک
    ویرایش توسط Yakuza6236 : ۱۳۸۸-۱۲-۲۹ در ساعت ۰۵:۳۶ قبل از ظهر

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از Yakuza6236 عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

يكي نيست به اين دكتر احمق بگه كه بابا اون چيزي كه توي ايران از همه پر عارضه تره مصرف كله پاچه و سيراب شيردان و خوردن 2 بشقاب برنج در روز هستش كه اكثر ماايراني ها داريم از اين تغذيه استفاده ميكنيم .
    به كسي بر نخوره ها . خود من هم ايراني هستم . اما تغذيه ايراني يعني سكته و سرطان در سنين كمتر از چهل سالگي كه داريم به وفور ميبينيم .
    دو تا تخم مرغ كه سهله اگر شما روزي 50 تا سفيده هم بخوري اما دو بشقاب برنج در روز نخوري خيلي سالم تر از جامعه امروز ميموني كه توي سن چهل سالگي موي سفيد داشته باشي و ......... .

6. 8 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    1,294 بار در 239 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط Yakuza6236 نمایش پست ها
    2 تا تخم مرغ در روز ؟ اونم تازه حداکثر .
    عدم صلاحیت مربی ها ؟!
    ...
    آدم های خیلی محافظه کار میگن حداکثر 5 - 4 تخم مرغ در روز + منابع دیگر برای تامین پروتیین . بعد این گوساله میگه 2 تا تخم مرغ + یک لیوان شیر
    من بچه که بودم 1 تخم مرغ با یه لیوان شیر کاکائو می خوردم
    مدرک داشته باش هر چی می خوای بگو .تو این مملکت با سواد تو کاری ندارن . با مدرکت کار دارن . تو رادیو مجری حرف خیلی قشنگب یه سردار رویانیان زد : گفت بالاخره راننده تاکسی ها از کارشناسای شما کارشناس ترن تو این زمینه .
    این دکتر نمی فهمه هر کس با توجه به وزن و سن و *** و فعالیت بدنی که داره و ... نیاز به مواد غذایی داره . اگه من دو تا تخم مرغ بخورم . تو هم دوتا تخم مرغ بخوری ، آقا پیمان هم دو تا بخوره . رونی کلمن هم دو تا . جنیفرلوپز هم دوتا . رضا زاده هم دوتا ، سوسانا هم دوتا ، شهریار کمالی هم دوتا ، ساسی مانکن هم دوتا که .... نمیشه که ؟

دکتر احمق میگه این مربی ها صلاحیت ندارن . آهان تو و امثال تو صلاحیت دارین که وقتی به کسی برای افزایش یا کاهش وزن رژیم میدین سه تا حالت بیشتر پیش نمیاد :
    1- یا اصلا لاغر یا چاق نمیشه
    2- یا 10 سال پیر میشه
    3-یا میمره .

من نمی دونم مگه ما ورزشکارا تو کار این دکتر های احمق دخالت می کنیم که اینا تو کار ما دخالت می کنن .

بر و بچ سال نوی همتون مبارک
    حالت 4-کچل میشن.

8. 6 کاربر برای این پست سودمند از mamad عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال imanfitness آواتار ها
    حالت من
    Ashegh
    1,032 بار در 193 پست
      از ایشان تشکر شده است

سلام بچه ها .اتفاقا داماد ما دکتر هست.1 سال پیش سر یه قضیه ای باهاش بحثم شد.بابام گفت که من رو یه کم روشن کنه اونم جلو همه اینو گفت.خداییش خیلی ناراحت شدم ولی بی صبرانه منتظر بودم ببینم چه چیزی می خواد بگه.گفت هر روز چند تا جوون میان مطب می گن فلان مکمل رو مصرف کردیم و این جوری شدیم.من نمیدونستم این وسط چی بگم.از طرفی تازه داماد بود نمیخواستم باهاش بحث کنم.از طرفی هم بدنسازی ناموس منه و نمیشه جوابشو نداد.باهاش بحث کردم تا جایی که بهش گفتم شما درسی پاس نکردی که داری قضاوت میکنی.اگه من دارم میگم به این علت هست که مدرک درجه فلان دارم.بهم با خنده گفت اینا رو تو مدرک درجه 10 هم نمیگن چه درجه ... .بخدا اگه دامادمون نبود یه سیر کتکش میزدم چون اینو جلوی همه گفت.از اون موقع تا حالا بارها پیشم اومده که بهش برنامه بدم ولی این کارو نکردم.من هیچ وقت برنامه به این جور ادما نمیدم .خدا وکیلی اگه شما جای من بودید چه حالی بهتون دست میداد؟

10. 7 کاربر برای این پست سودمند از imanfitness عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین