سفارش تبلیغات

صفحه 1 از 18 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 90

موضوع: قويترين مردان يا توهين به بدنسازي و ورزش هاي قدرتي ديگر ؟

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض قويترين مردان يا توهين به بدنسازي و ورزش هاي قدرتي ديگر ؟

به طور يقين همه شما عزيزان هم مثل بنده هر شب مسابقات قويترين مردان ايران را تماشا ميكنيد .
    متاسفانه در بين آيتم هاي اين برنامه چند تا كارتون كوچك نشان داده ميشه كه خود بنده هر بار اين كارتون ها را ميبينم با خودم ميگم دليل اين كار ها چيه ؟
    يكي از اين كارتون ها اينه كه يه نفر داره توي يه سنگ بزرگي رو پرتاب ميكنه و بعدش نشون ميده كه اين توي فكرش بوده .
    به نظر بنده دليل اين كارتون اينه كه بگه بدنسازان و پاوركار ها همه توي خيال خودشون زور دارن وهيچي نيستن . به نظر شما دليل اين كار صدا و سيما چيه ؟
    كارتون بعدي نشون ميده كه يه بدنساز روي تخت خوابيده و داره آمپول ميزنه . كه اين هم به نظر من داره نشون ميده كه بدنساز ها با آمپول اينجوري قوي و پر زور ميشن و به قول خودشون دارن به ما تويهن ميكنن و ميگن آمپولي و .....
    كارتون بعدي اينه كه داره نشون ميده يه بدنساز كلي داره زور ميزنه يه سنگ رو تكون بده و نميتونه و يه بچه مياد و به راحتي اون سنگ رو تكون ميده. اين كارتون از نظر من ميخواد بگه كه بچه هاي كوچك از بدنساز ها زورشون بيشتره و ما ورزشكاران فقط گول هيكلمان را خورده ايم و هيچي نيستيم .

حالا چند تا سوال دارم از شما دوستان خوبم
    1. به نظر شما دليل اين همه جنگ صدا و سيما با اين ورزش چيست ؟
    2.به نظر شما منظور صدا و سيما از هر كدوم از اين كارتون ها چيه ؟ لطفا كاملا مثل من توضيح دهيد .
    3. به نظر شما چه كاري ميشه كرد كه انقدر صدا و سيما و رسانه ها پاپيج ما بدنسازان و پاوركارها نشوند ؟
    4. در كل چه راه هايي را براي مبارزه با حسودانتان پيشنهاد ميكنيد ؟

2. 15 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته navid_a آواتار ها
    حالت من
    Khoonsard
    2,992 بار در 606 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیمان جان معلوم میشه که خیلی از دست صدا سیما کفری هستی وانصافا هم حق داری.
    اصلا این صدا سیما مایه ننگ است.اگه یادتون باشه که حوادث بعد از انتخاباتو و درو غهایی که ....
    اصلا احترام به حقوق بدنسازا و پاورکارا سرشون نمیشه که.به حساب خودشون میخوان یه میان آیتم پخش کنن نمیفهمن چی باید بزارن!!
    به نظر من کلا باید سکوت کرد.سکوت از هر فریادی بالاتر هست.
    البته نظر شخصی بنده هست.
    خدایا!
    تقدیرم را زیبا بنویس...کمک کن آنچه را که تو زود میخواهی من دیر نخواهم.. و آنچه را که تو دیر میخواهی من زود نخواهم...!

4. 9 کاربر برای این پست سودمند از navid_a عزیز تشکر کرده اند:

عضو حرفه ای Yakuza6236 آواتار ها
    حالت من
    Akhmoo
    6,744 بار در 1,255 پست
      از ایشان تشکر شده است

حسادت و ترس و دیگر هیچ .

اینا از ورزشهای مردونه بیزارن . به خدا از این ورزشا می ترسن . و موضوع خیلی فراتر از این کارتوناست . تاحالا دیدن مسابقات پرورش اندام بزارن ؟ دیدین مسابقات بوکس بزارن ؟ یه برنامه مثل 90 واسه بدنسازی هست ؟ تا حالا دیدن علی تبریزی رو بیارن تو تلویزیون و ازش حسابی تجلیل کنن ؟ نه همه برنامه ورزشی شده فوتبال . چرا ؟ چون هدایت یه جامعه سوسول که از ورزشای مردونه بیزارن و الگواشون این فوتبالیستها ی مسخرن خیلی راحته . تو سریال مسافران هم یادمه خیلی ما بدنسازا رو مسخره کرد . باید جامعه از این ورزش و ورزشکارای این رشته زده بشن و تا دل آقایون آروم بگیره .

6. 9 کاربر برای این پست سودمند از Yakuza6236 عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

بله تا حدود خيلي زيادي حق را به شما ميدم . يعني به نظرم تمام صحبت هاي شما درسته .
    از دوستان خواهش ميكنم اونها هم بيان نظراتشون رو بگن .

8. 9 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

مدیر ارشد
    3,570 بار در 537 پست
      از ایشان تشکر شده است

به نظر من این کارتونها خوب طراحی نشده و تفسیرش مشکل بود، مثلا اون که تو خیاله شاید به این معنی باشه که نشین رویا ببینی پاشو برو ورزش کن که بتونی عوض تو رویا دیدن، واقعن انجام بدی یا آمپول شاید جنبه شوخیش این باشه که مثلا طرف با اون هیکل از یک سوزن زدن میترسه (البته این شوخی یه جورایی بینالمللی هم هست)، یا اینکه شاید اون پسر لاغره مثلا فکرش خوب کار میکنه زرنگه چون آدمهای زرنگ معمولا لاغر نشون داده میشند و میخاد بگه تنها با زور کار انجام نمیشه باید فکر رو هم بکار برد چون همینطور که میدونیم خیلی از حرکات قلق یا تکنیک داره، اینا چیزهایی بود که من به فکرم خطور کرد با دیدن اون کارتونها والی خوب باید بگم درست طراحی نشده و خیلی ابتدایی و افتضاه بودند. و اما یک چیزی در مورد این ورزش بگم که این مسله مربوط به ایران یا رادیو تلویزیون ایران نمیشه کلان تو همه دنیا اینطوری هست و ونام اینه که به این ورزش اولان کلمه ورزش به سختی براش بکار میره و این یکی از دلیل کمیته المپیک برای قبول نداشتن این رشته به عنوان یکی از ورزشهای المپیک بود. دلیلش اینه که تو مسابقات هر رشته ورزشی، عملکرد قابل سنجش هست مثلا شمارش تعداد گلها در بازی فوتبال یا حساب کردن زمان در شنا یا دو و میدانی و ورزشهای دیگه والی مسابقات بدنسازی نظری و سنجشش فردی هست و از این نظر همیشه حرف و حدیث زیاده مخصوصن داوری به نا بر این استاندارد کردن داوری مشکله. دومان این رشته یکی از متقلب ترین رشتها دار مورد دوپینگ و استروئید شناخته شده هست. یعنی شما اگه به بدنهای افراد طبیعی کار نگاه کنید کاملا تفاوتش نسبت به بدنهای حرفه ای یا حتا مسابقه ای مشخس هست و نمیشه در سطح مسابقه ای با یک بدن بدون استرویدیدی روی سن رفت. البته منظورم این نیست که تو ورزشهای دیگر دوپینگ وجود نداره والی موضوع اینجاس که قدمت ورزشهای دیگر بیشتر و جا افتاده تر هستند تا مسابقات بدنسازی، دلیل دیگرش خود کارهای منفی هست که خیلی از بدنسازان انجام داده اند. حالا در این بین ایران که جای خود دارد. اول تو دوران کمونیستی که بسیاری از کشورهای بلشواکی کمونیستی این ورزش رو آمریکایی میدونستند که این شامل ایران هم بود و تا پرده آهنی فرو نریخته بود این وزیت بود این ریشه عمیقی داره توصیه میکنم کتاب برادران آهنین نوشته جو و بن ویدر رو بخونین. تا چندین سال قبل تو ایران این مسابقات زیر زمینی بود بعدش که با هزار بد بختی قبول کردند آقایان شورت کوتاه بپوشند و بتونند روی سن ظاهر شوند و ... تازه رفت زیر فدراسیون وزنه برداری، بعد هنوز خیلی مونده فرهنگ این جور چیزا جا بیوفته و این ذهنیت که هر کسی میره بدنسازی یا پاور دنبال تنها بازو کلفت کردن و دختر بازی و دعوا ..... نیست و واقعن میتونه مثل ورزشکارای دیگه باشه. اگه شرکتهایی بودند تو ایران که بدنسازان رو ساپورت میکردند یا سپانسر میشدند این ورزش خیلی رشد میکرد چون پول توش بود. بنا بر این راه مبارزه آموزش و فرهنگ سازی و خرافه زدایی و آگاهی دادن به مردم و همینطور تربیت بدنسازانی درست هست که بتونند الگوی ورزشکاری باشند.

10. 12 کاربر برای این پست سودمند از arashbandegan عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 18 12311 ... آخرینآخرین