سفارش تبلیغات

صفحه 2 از 18 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 6 به 10 از 90

موضوع: قويترين مردان يا توهين به بدنسازي و ورزش هاي قدرتي ديگر ؟

عضو پیشرفته امین مشرقی آواتار ها
    حالت من
    Badjens
    3,587 بار در 613 پست
      از ایشان تشکر شده است

در مورد اینکه هر کدوم از این کارتونها چه تفسیری دارن من با arashbandegan موافق هستم و ترجیح میدم تا حدودی خوش بینانه نگاه کنم. اما اینکه راه مبارزه با حسودها چیه؟ به نظرم بهترین راه پیشرفت هست! فقط زمانی حسودهارو اطرافمون میبینیم که به موفقیت و پیشرفت رسیده باشیم.

2. 8 کاربر برای این پست سودمند از امین مشرقی عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

آخه موضوع اينه كه هر چي ميريم به سمت پيشرفت اين حسادت ها بيشتر ميشه. اگر يادتون باشه الان دو ساله كه ايران در جهان به صورت تيمي داره مقام مياره البته در پرورش اندام . در پاورليفتينگ هم كه قهرمان جهان شديم . . در قويترين مردان جهان هم در طي دو سال اخير پيشرفت چشم گير داشته ايم و اين حسادت ها دقيقا دو ساله كه اوج گرفته .
    دليل هم از نظر من مشخصه . زياد شدن افراد سوسول و بي مصرف جامعه كه خودشون به خودشون لقب فشن ميدن به حدي شده كه ........ . اين افراد دوست ندارن كوچيك به نظر برسن براي همين با كوچك نشان دادن بدنساز ها دوست دارن خودشان كوچك به نظر نرسند. در حقيقت سعي نميكنند خودشان را بالا ببرند بلكه سعي ميكنند افراد روي قله را پايين بكشند تا هم رديف بشوند و اين يعني حسادت .

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

در مورد اين كه دوپينگ توي اين ورزش هست بايد عرض كنم كه بله ما هم قبول داريم كه توي اين ورزش دوپينگ هست اما اين رو قبول نداريم كه بيشترين دوپينگ مال اين ورزشه چون در اين ورزش از 6 نفر برتر هر وزن تست دوپينگ گرفته ميشه در صورتي كه در مسابقات فوتبال و .... تا به كسي مشكوك نشوند تست دوپينگ گرفته نميشود . به اين صورت كه در فوتبال اگر شما بري بگي فلاني دوپينگ داره اگر ازش تست بگيرن و منفي بشه شما بايد غرامت گزافي پرداخت كني كه به ايشون تهمت زدي . براي اينه كه رسوايي در اين ورزش ها كمتر به چشم مياد . در مورد كارهاي زشتي كه آقاي arashbandegan گفتند كه بدنسازها انجا ميدن بايد عرض كنم كه من بارها گفته ام همانطور كه هر كس كه توي كوچه فوتبال بازي كرد نميشه فوتباليست همانطور هم هركس رفت بدنسازي نميشه بدنساز . بدنساز به كسي ميگن كه در بعد رقابتي باشه نه كسي كه براي خودش وزنه ميزنه . كسي كه براي خودش وزنه ميزنه بايد بگيم بدنسازي كار ميكنه . خيلي ها نماز ميخوانند و كارهاي زشت هم انجام ميدهند ما نميتونيم بگيم كه نماز بده چون اين آقا كه نماز ميخونده اين كار رو انجام داده در ضمن فكر ميكنم كارهاي زشت فوتباليست ها بيشتر رو نمايي شده باشه . ما از بدنسازان واقعي كشورمون تخلفي تا به حال نديده ايم و نشنيده ايم اما فوتباليست ها خيلي خلاف داشته اند كه يك هزارمش رو شده و اون يك هزارم معتاد بودن ديگو مارادونا بوده كه استروه فوتباله . تخلف ايرانيشم هم*** گرا بودن دو سه تا فوتباليست بود كه خيلي راحت آقايان ماست مالي كردن . يكي ديگر از افتخارات اين آقايان اين بود كه فيلم پارتيشون درومد .
    در كل من اصلا با اين نظر موافق نيستم و دلايلم را هم گفتم و فكر ميكنم كاملا منطقي باشه .
    نميشه هر اتفاقي را با خوشبيني ببينيم تا بيشتر از اين بلا سرمون بياد .
    آقاي روح الله مير نوراللهي پارسال دو طلاي آسيا در جوانان و باديكلاسيك اورد اما به جاي جوايز دادن ايشون را سريعا به خدمت سربازي فرستادن. جالبه بدونيد براي پاداش اين قهرمان 4 ماه اضافه خدمت بريدن .
    فكر نميكنم ديگه با اين اوصاف چيزي براي خوش بيني باقي مانده باشه .

6. 9 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو جدید
    138 بار در 19 پست
      از ایشان تشکر شده است

با نظر اقا پیمان موافقم
    این کارتون ها منظورش اینه که اره این ورزشکارا که تو این رشته اند یا امپولیند یا هیکل گنده کردن ولی هیچی نیستند .اخه تا کی این صدا و سیما باید اینجوری باشه .ببینین کی گفتم اینا نمیخوان جوانانشون ورزشکارو شاداب و با قدرت باشن چرا ؟ به همون دلیلی که همتون میدونید و اگه جوانان این کشور همه ورزشکارو قدرتمند باشند زنگ خطری هست!!!!......( دیگه همتون میدونید که برای چی زنگ خطر!! )
    برای همین تو خیابون راه میری از 10 نفری که میبینی 8 نفر معتادند . اخه تا کی این وضع . ببینید تا بوده همین بوده عمرا" هم نمیشه این وضع و عوض کرد .24 ساعت اون فوتبالو زرت زرت نشون میده ولی هفته ای حداقل 1 ساعت بها نمیدن به ورزش های قدرتی و پرورش اندام .یکبار ما دیدیم چند تا پرورش اندام کار اسیایی اوردن شبکه 6 اونم 7 صبح که کسی تلوزیون روشن نمیکنه .انقد چرت و پرت پرسیدند که هیچی!!!
    اگه دقت کرده باشید این روزا خوراک صدا سیما شده توهین به این ورزش نمیدونم این انیمیشن ها که درست کردنو میبینید .از بدنسازی فقط یا لات و چاقو کش یا ضعیف و بی اعتماد به نفس درست کردن . سوژهشونم فقط امپولو قرص شده . اخه از خدا بی خبرا به جای اینکه این کارو بکنید لرزه به اندام مردم بندازین بیاین یه فرهنگ سازیه درست از مکمل ها و دارو ها درست کنین که 100 البته بعید است از این ادما و صدا و سیما
    دکترشم که دیدیم تو روزنامه همشهری چی گفته بود اگه اون دکتره با این علم و نگرش پس ... تو اون دکتر که 100% اطمینان دارم اونم ساختگی بوده .از اون روزنامه نباید بیش از اینا هم انتظار داشت !!!

خلاصه عرض کنم که به هیچ وجه نمیشه خوشبین نگاه کرد .یعنی واقعا راهی برای خوشبینی نذاشتن!!!
    ویرایش توسط Ara$h : ۱۳۸۹-۰۱-۰۸ در ساعت ۰۸:۳۶ قبل از ظهر

8. 10 کاربر برای این پست سودمند از Ara$h عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته مصطفی خانی آواتار ها
    4,864 بار در 916 پست
      از ایشان تشکر شده است

واقعاً که راست میگی پیمان جان خیلی متاسف هستم که ما دقیقاً این انیمیشن ها رو سالهای پیش هم می دیدم اما دلیلشو نفهمیدیم . اما اینا با این کارهه بیشتر خودشون رو زیر سوال می برند آخه این ورزش چی کار با اینا کرده ولی واقعاً فکر میکنید خوده ورزشکارها هم می بیند این مزخرفات رو ؟
    ببخشید حالا که مسائل مربوط به مردان آهنین مطرح شد کسی نمیدونه مجتبی چرا انصراف داد ؟؟؟؟؟؟؟؟

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از مصطفی خانی عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 18 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین