سفارش تبلیغات

صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 6 به 10 از 51

موضوع: مردان آهنین امسال چرا اینطوری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عضو پیشرفته امین مشرقی آواتار ها
    حالت من
    Badjens
    3,587 بار در 613 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط افشین کسایی نمایش پست ها

وسطای برنامه که تا دلت بخواد چی توز تبلیغ کردن و لینا لوله ای و جوایز متعدد بانک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    افشین جان خیلی ردیف بود!!!!
    دلم نیومد فقط تشکر کنم!

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از امین مشرقی عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته مصطفی خانی آواتار ها
    4,864 بار در 916 پست
      از ایشان تشکر شده است

خوب بچه ها دیروز خوشبختانه مسابقات مقدماتی تموم شد چه بهتر با این آیتم های مزخرفی که داشت امیدواریم بهتر بشه
    اما اتفاق خاصی دیروز پیش نیومد به غیر از این که بعضی از ورزشکاران که با هیئت داوری رابطه .... داشتند تونستند از این رابطه کثیف استفاده کنند و به مرحله بعد سعود کنند .
    اگه از دوستان کسی در رابطه با مسابقه ای که دیشب پخش شد نظری داره بگه تا ما فیض ببریم.

درضمن می دونم که تا حالا حتماً شنیدید که چه کسی اول میشه ولی دوست دارم بیاد بگید به نظر شما کی حق اول شدن را داشت ؟

4. 6 کاربر برای این پست سودمند از مصطفی خانی عزیز تشکر کرده اند:

مدیر انجمن کامپیوتر و اینترنت Mohammad.Reza آواتار ها
    حالت من
    Relax
    5,741 بار در 1,157 پست
      از ایشان تشکر شده است

سلام
    مسابقه دیشب که کلا بیمزه بود من نمیدونم مهراب فاطمی واقعا حقش بود بره بالا؟؟؟؟؟جناب فاطمی اینقدر مقرور شده بود که کم مونده بود خودکشی کنه نمی دونم چرا کسی تو این مملکت به جایی میرسه خدارو بندگی نمیکنه،با اون مجریان از خود بدترشون،ببخشیدا شرمنده ولی حالم بهم میخوره از این جور ادما!!!!!! دیدید که اینقدرم دوپینگ کردن یهو قفل میکنن میندازن گردن مریضی (یکیش همنو بیماریو گفت تا توجیح کنه)
    ویرایش توسط Mohammad.Reza : ۱۳۸۹-۰۱-۰۹ در ساعت ۰۹:۰۵ قبل از ظهر

يك روز رسد غمي به اندازه كوه يكروز رسد نشاط به اندازه دشت افسانه زندگي اين چنين است: "در سايه كوه بايد از دشت گذشت"
    (¯`*•.¸,¤°´'`°¤,¸.•*´¯)
    ¸,¤°´'`°•.¸O¸.•°´'`°¤,¸
    BodyBuilder.IR
    *´'`°¤¸¸.•'´O`'•.¸¸¤°´'`*
    (_¸.•*´'`°¤¸'¸¤°´'`*•.¸_)
    v

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Reza عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته امین مشرقی آواتار ها
    حالت من
    Badjens
    3,587 بار در 613 پست
      از ایشان تشکر شده است

کلا" که امسال مسابقات ...ده !
    شما تیتراژ شروع و پایان مسابقه رو ببین ( خداییش من افسردگی میگیرم نگاه می کنم!)
    موزیک استفاده شده در برنامه رو ببین دریغ از ذره ای هیجان. بجای میکس کردن صحنه های حساسی از مسابقه و استفاده در میان برنامه ها یه مشت انیمشن بی کیفیت استفاده کردن.
    یه مجری ابله (واقعا" ابله و کودن) که یه سره یه مشت حرفای تکراری رو داره بلغور می کنه! اول هر مسابقه از مرشد تشکر میکنه و دوست عزیزش آقای خودنگار! بعد یکی یکی گیر میده به ورزشکارا که قهرمان میشی یا حذف میشی!
    شروع آیتم از آقای خودنگاه (همون دوست عزیزش) میخواد که آیتم رو توضیح بده که ایشون هم اصلا" بلد نیست حرف بزنه! فقط جای جملاتش هر دفعه عوض میشه. من نمی دونم واقعا" نمیشه از چهره های محبوب پرورش اندام که کم هم نیستند برای جذابیت بیشتر در این برنامه دعوت کرد.

در مورد شایستگی افراد شرکت کننده به نظرم داداشی و دارابی به لحاظ قدرت گزینه های نسبتا" خوبی برای قهرمانی هستن البته با توجه به حذف رضا قرایی اینو گفتم. مسلم دارابی رو هم از نزدیک دیدم واقعا" ورزشکار با اخلاقیه.

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از امین مشرقی عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال mohsen_sh آواتار ها
    حالت من
    Relax
    947 بار در 180 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط Sufia نمایش پست ها
    یه آشنایی دارم که پیش روح الله داداشی کار میکنه این اتفاقات رو اون دیشب تعریف کرد که منم خدمت شما عرض میکنم
    مجتبی ملکی انصراف نداد بلکه به 2 دلیل از مسابقه اخراج شد .علت اول اینکه واسه برادر روح ا... داداشی چاقو کشیده بود (به علت فحش ناموسی که داداش روح ا... داداشی به ملکی میده) و برادر روح ا... داداشی به مسئولین شکایت میکنه و باعث میشه اخراج شه و دلیل دومش بگو مگو با فرامرز خود نگاه بودکه گویا گلاویز هم شدن.(البته یه سرچ کوچولو تو نت بکنید متوجه میشید همه جا این موضوع پیچیده)
    در مرحله فینال روح ا... داداشی با مهراب فاطمی با هم درگیر میشن
    کلآ دوستمون میگفت مسابقه کثیفی هست میگفت خیلی هاشون دیگه خدا رو هم بنده نیستند و مهم اینکه واسه اینکه مسابقات در نوروز برگذار میشه و از اونجایی که میخوان واسه مردم جذاب شه و تست دوپینگ نداره تا خرخره دوپینگ میکنن .
    این بود صحبت های دوست ما که منم خدمت شما عرض کردم.
    جایگاه مهراب فاطمی هم امسال خیلی عجیب میشه که همتون شاخ در میارید نمیگم که مزش از بین نره هر کی خواست بگه پیغام خصوصی کنم نتایج نهایی رو.
    در تائيد اين صحبتها بنده هم از چند نفر از دوستان كه با اينا سر وكار دارند اين صحبتها رو شنيدم تو گروه رضا قرايي يه پسره قد بلند بود اون تو باشگاه ما تمرين ميكنه از اون شنيدم طراحي مسابقات امسال رو داداش روح الله داداشي بر عهده داشته نيمه نهايي و فينال رو يه جوري طراحي كرده كه فقط داداشش بتونه بره به خاطر همين دو سه مورد درگيري بين شركت كننده ها مثل ملكي و فاطمي بين داداش بزرگتر داداشي در گرفته كه در كل مسابقه امسال رو خيلي سطحش رو اورده پائين ولي به نظر من دو سه نفر امسال اولين بارشون بود شركت ميكردن كه به نظر من اينده خيلي درخشاني در انتظارشونه كه انشالا اونا ديگه خودشون رو گم نكنند.
    بد بخت شدم رفت

10. 7 کاربر برای این پست سودمند از mohsen_sh عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین