سفارش تبلیغات

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 6

موضوع: پاسخ فرامرز خودنگاه به انتقادها: در حد جهانی بود، نه کمتر نه بیشتر

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض پاسخ فرامرز خودنگاه به انتقادها: در حد جهانی بود، نه کمتر نه بیشتر

فرامرز خودنگاه می‌گوید: آدم انتقادپذیری هستم، اما بعضی‌ها چیزهایی می‌گویند که انتقاد نیست، بلکه ناشی از بی‌اطلاعی آن‌هاست. او که از زمان تأسیس فدراسیون به عنوان رئیس کمیته قوی‌ترین مردان فعالیت کرده، امسال هم داور مسابقه مردان آهنین بود و البته طراح اصلی آیتم‌ها. برخی انتقادهایی که در روزهای گذشته از این برنامه شده را با فرامرز خودنگاه در میان گذاشتیم. پاسخ‌های او را در ادامه بخوانید. * رضا قرایی می‌گفت چیدمان آیتم‌ها مناسب نیست. به نظر حرف او منطقی می‌آید.
    ـ چیدمان آیتم‌ها دست ما نیست. این یک برنامه تلویزیونی است و کارگردان و تهیه‌کننده تعیین می‌کنند، اول کدام آیتم انجام شود و بعد کدام آیتم. این‌ها محدودیت‌هایی است که تماشاگران شاید متوجه نشوند. جایی که مسابقه را برگزار کردیم، هر لحظه احتمال داشت باران بیاید. وقتی می‌بینند هوا خوب است، می‌گویند آیتم لاستیک را می‌گیریم و...
    * درباره سنگینی بیش از حد آیتم‌ها هم انتقادهایی شده بود.
    ـ در حد مسابقات جهانی بود، نه کمتر و نه بیشتر. اگر بخواهیم با بهترین‌های جهان رقابت کنیم و میزبان مسابقات جهانی باشیم، باید بچه‌های ما بتوانند با آن‌ها رقابت کنند.
    * آیتم فولکس چطور؟ همه شاکی بودند؟
    ـ این آیتم دقیقاً درمسابقات جهانی وجود دارد. من به هر کسی که می‌گوید این آیتم «من در آوردی» است، 20 تا عکس از مسابقات مختلف نشان می‌دهم که دقیقاً همین آیتم هست.
    * آیا قبول داری که تماشاگران تلویزیونی نسبت به دوره‌های گذشته از این برنامه کمتر استقبال کرده‌اند؟
    ـ اتفاقاً برعکس. من شنیده‌ام تماشاگران بیشتر هم شده‌اند. البته یک سری مشکلات هم هست. متأسفانه بعضی بچه‌ها، بعضی آیتم‌ها را نمی‌زنند و این بی‌احترامی به مردمی است که پای تلویزیون نشسته‌اند.
    * برای اینکه این مورد تکرار نشود، راهکاری دارید؟
    ـ از سال آینده، کسی که یک آیتم را به عمد نزند، پوئن منفی می‌گیرد.
    * خیلی‌ها معتقدند سیستم امتیازدهی این مسابقه ناعادلانه است؟
    ـ در همه جا، به همین شکل امتیاز می‌دهند. ما سیستم‌های مختلف امتیازدهی را تجربه کردیم و ناموفق بود. این بهترین روش ممکن است.
    * بهتر نیست از مقدماتی تا فینال همه امتیازها جمع شود؟
    ـ اول این کار را می‌کردیم، خیلی مشکل پیش می‌آمد. پارسال گفتیم در نیمه نهایی و هر کسی رکورد بزند، سکه می‌گیرد که باز هم مؤثر نبود. امسال برای رکوردشکن‌ها یک امتیاز در نظر گرفتیم که بهتر بود.
    * بعضی‌ها می‌گویند آیتم‌های مقدماتی از نیمه‌نهایی و فینال سنگین‌تر بود؟
    ـ نه اینطور نیست. در مقدماتی گوی 180 کیلویی داشتیم، در مرحله فینال شد 200 کیلو. در مقدماتی دو چمدان 150 کیلویی داشتیم، در فینال الوار 360 کیلویی. یا پلکان قدرت فینال که آیتم سنگینی است.
    * آیتم «کنده تعداد» چرا حذف شد؟
    ـ آیتم کنده حذف نشد، فقط شکل آن عوض شد.
    * برای جذاب‌تر شدن این برنامه چه کار باید کرد؟
    ـ بهترین کار این است که برنامه‌ریزی آن را از 2-3 ماه جلوتر شروع کنند. وقتی 6 روز قبل از فیلمبرداری، تازه به ما می‌گویند شروع کن، کار سخت می‌شود. ما بعضی آیتم‌ها را یک شب قبل از مسابقه درست کردیم.
    * چرا مسابقه امسال کمک داور نداشت؟
    ـ چون احتیاجی نبود. البته یک سری مسائل هم وجود دارد که صدا و سیما تصمیم می‌گیرد. آن‌ها گفتند اگر نباشد، بهتر است.
    * بعضی از خوانندگانی که در روزهای گذشته با ما تماس گرفتند، به اجرای رضا جاودانی انتقاد داشتند.
    ـ به نظر من این مسابقه را هیچ کس غیر از رضا جاودانی نمی‌تواند اجرا کند. اجرای این مسابقه رفته توی خون رضا! با بچه‌ها عجین شده، می‌داند کجا، چطور صحبت کند. اجرای این مسابقه از 8 صبح تا 6 بعدازظهر کار هر کسی نیست.
    * این برنامه چند روزه فیلمبرداری شد؟
    ـ 10 روز. شاید بعضی‌ها فکر کنند، هر گروه می‌آید مسابقه می‌دهد و بعد نوبت گروه دوم می‌شود. این‌طور نیست، ما مسابقه را رج می‌زنیم. اگر بخواهیم گروه گروه برگزار کنیم، 2 ماه طول می‌کشد.
    * آیا برای فرامرز خودنگاه فرقی می‌کند که چه کسی قهرمان شود؟
    ـ نه. چه فرقی می‌کند. بعضی‌ها حرف‌هایی می‌زنند که نمی‌دانم چطور جواب آن‌ها را بدهم. من هیچ وقت وجدان و آبرویم را خرج نمی‌کنم که بخواهم به نفع یا به ضرر کسی بگیرم.
    * از ما پرسیده‌اند، آقای خودنگاه در کدام مسابقه جهانی قضاوت کرده که به او داور بین‌المللی می‌گویند؟
    ـ من مسابقات جهانی تهران را با حضور ماریوس، قهرمان 6 دوره جهان قضاوت کردم. ضمن اینکه داور بین‌المللی وزنه‌برداری هم هستم.
    * و حرف آخر؟
    ـ نمی‌خواهم به کسی توهین و جسارتی کنم، ولی کسی که از موضوعی اطلاعی ندارد، نباید درباره آن اظهار نظر کند. ما یک ماه و نیم قبل به همه شرکت‌کنندگان، آیتم‌ها را اعلام کردیم، کسی که این موضوع را نمی‌داند، چرا ایراد می‌گیرد؟

2. 8 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

مدیر کل سایت Mohsen آواتار ها
    حالت من
    Relax
    12,946 بار در 2,730 پست
      از ایشان تشکر شده است

بعضی از خوانندگانی که در روزهای گذشته با ما تماس گرفتند، به اجرای رضا جاودانی انتقاد داشتند.
    ـ به نظر من این مسابقه را هیچ کس غیر از رضا جاودانی نمی‌تواند اجرا کند. اجرای این مسابقه رفته توی خون رضا! با بچه‌ها عجین شده، می‌داند کجا، چطور صحبت کند. اجرای این مسابقه از 8 صبح تا 6 بعدازظهر کار هر کسی نیست.
    "می‌داند کجا، چطور صحبت کند" !
    انجمن سایت بدنساز یکی از بزرگترین و قدیمی ترین منابع ورزش بدنسازی و پرورش اندام ایران

4. 8 کاربر برای این پست سودمند از Mohsen عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته Hessam_Vardak آواتار ها
    حالت من
    Mehraboon
    3,215 بار در 619 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen نمایش پست ها
    "می‌داند کجا، چطور صحبت کند" !
    مي دونه كجا چطور صحبت كنه كه اعصاب شركت كننده و بيننده رو به هم گره بزنه.

مديريت كلوپ كاربران فعال

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از Hessam_Vardak عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    3,568 بار در 905 پست
      از ایشان تشکر شده است

یکی دو بار دیگه که بدونه چه جوری صحبت کنه ، فکر کنم یه بلایی سرش بیارن که دیگه به کل صحبت کردن و یادش بره

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از محمد حسینی عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته Hessam_Vardak آواتار ها
    حالت من
    Mehraboon
    3,215 بار در 619 پست
      از ایشان تشکر شده است

آخه من نمي دونم متخصص تر از اين آقا توي ايران نيست كه برنامه دايره طلايي در مورد كشتي، ويژه برنامه جام باشگاههاي اروپا و مردان آهنين رو مي دن اجرا كنه، در حالي كه خودش تا حالا منچ با مانع هم بازي نكرده.

مديريت كلوپ كاربران فعال

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از Hessam_Vardak عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین